[email protected] H.R.HASSELT: 104464
Gecatalogeerde kunst en antiekveiling Kijkdagen: Vrijdag 28/09/2007: van 14 tot 18 uur.Zaterdag & Zondag 29 & 30/09/2007: van 10 tot 19 uur. Veiling: Maandag, 01/10/2007:vanaf lot 1 stipt om 19 uur.Dinsdag, 02/10/2007: vanaf lot 501, stipt om 19 uur.
AEKO
Gecatalogeerde kunst en antiekveiling
0001 Karaf
van kristal 50.00 / 60.00 Euro
0002 11 messenleggers
van kristal 30.00 / 40.00 Euro 0003 Twee vazen
van kristal, België, Val St Lambert H = 29 en 18 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0004 Sierlijke waterkaraf
van glas H = 28 cm. 30.00 / 40.00 Euro
0005 Siervaas
van blauw geëtst glas, De Viamme ; jaren 70. H = 33 cm. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03
AEKO
0006 Mercuurglas
H = 28 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0007 Paar petroleumlampen
van blauw opaliserend glas Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 60.00 / 75.00 Euro
0008 Tafelspiegel
in 3 luiken van verchroomd metaal, Art Deco tijdvak, ca 1920 40.00 / 60.00 Euro 0009 34-delig glasservies
van kristal 125.00 / 150.00 Euro
0010 Stadsplattegrond van Antwerpen
door B.R. Davies, ca 1820 20.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0011 Zicht op het oude Brugge,
Kleurenets, 31/100 van Ch. Meslay 25.00 / 35.00 Euro
0012 Jorissen Madeleine (Tongeren, 20ste eeuw) Bomen
Ets, eigen druk: 3/10 door Madeleine Jorissen 21 x 23 cm 25.00 / 35.00 Euro
0013 Twee vogels
Chromolitho 30.00 / 40.00 Euro
0014 Bloemenstilleven
lithografie, 33/50 C. Van Overbeke 40.00 / 60.00 Euro
0015 De Lakenhallen van Ieper,
Lot van 2 prenten waarvan 1 ex. uit de 18de eeuw, het andere door A.E. Pearce, 1889 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0016 Kassel,Mons en Cambrai
Lot van 2 stadsplattegronden uit de 17de eeuw. 40.00 / 60.00 Euro
0017 Feestprogramma van het
"Gala donée par le Comité Universitaire des colonies scolaires" te Gent op 5 april 1895. 40.00 / 60.00 Euro
0018 Dorpsplein
Kleurenets, 38 x 50 cm. 40.00 / 50.00 Euro
0019 Mons, Doornik, Namen en Doai
Reeks van 4 stadsplattegronden uit de 17de eeuw. 40.00 / 60.00 Euro
0020 Lachende wijze met kind,
Sculptuur van gesneden wortelhout H = 48 cm. 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0021 Paar vazen
van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 26 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0022 Box
in email, China, 19de eeuw. H = 8,5 cm. 75.00 / 90.00 Euro
0023 Half hoge vaas
van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 42 cm. 80.00 / 120.00 Euro
0024 Twee kopjes en schoteltjes
van veelkleurig handgeschilderd porselein, met een Imaridecor China, 18de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro 0025 Twee kopjes en schoteltjes
van veelkleurig handgeschilderd porselein. China, Yung Zeng, 18de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0026 Wijze
van handgeschilderd porselein, China H = 60 cm. 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0027 Grote Imarivaas
met gekartelde rand van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. (hersteld aan de rand) 100.00 / 150.00 Euro
0028 Pelgrimfles
van handgeschilderd porselein naar een Ming decor China, 19de eeuw. Hoogte: 23 cm 100.00 / 125.00 Euro
0029 Vaas
van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 58 cm. 100.00 / 150.00 Euro
0030 Toiletspiegel
van mahoniehout Louis Philippe stijl 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0031 Voltairezetel,
verstelbaar 125.00 / 150.00 Euro
0032 Armzetel en bankje
van essenhout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro
0033 Ronde tafel
ingelegd met een fries van messing Directoirestijl, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0034 Halfronde Bureaustoel
van eikenhout, Geometrische Art Nouveau, ca 1900. 150.00 / 175.00 Euro
0035 Armzetel
van essenhout, Directoiretijdvak, ca 1800. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0036 Een achthoekig tafeltje
van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0037 Vier stoelen
van mahoniehout van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0038 Spiegel
van verguld hout in Régencestijl 150.00 / 200.00 Euro
0039 Wrightingbox
van satijnhout, Engeland, 19de eeuw. 175.00 / 200.00 Euro
0040 Theestoofje
van notenhout in Chippendalestijl 175.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0041 Cakestand
Engeland, ca 1920 175.00 / 200.00 Euro
0042 Franse wandtafel
van eikenhout met 2 laden, 19de eeuw. 200.00 / 250.00 Euro 0043 Dress boy
van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw 250.00 / 300.00 Euro
0044 Fraai bed
van gesneden eikenhout, in Luikse Régencestijl 250.00 / 350.00 Euro
0045 Van Wordragen Martin (Ammerzoden ° 1928) Vrouwelijke naakt,
Potloodtekening Gesigneerd: Martin Van Wordragen 14 x 13 cm 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0046 Van Wordragen Martin (Ammerzoden ° 1928) Jongen met kalf
Potloodtekening Gesigneerd: Martin Van Wordragen 10 x 30 cm 80.00 / 120.00 Euro
0047 Beerten Staf (° Beverlo 1930) Zeezicht
Gemengde techniek Gesigneerd: Staf Beerten Gedateerd: 1969 28 x 38 cm. 200.00 / 300.00 Euro 0049 Peeters Jeannot (Hasselt ° 1909 - 1996) Hoeve,
olieverf op doek, Gesigneerd: Jeannot Peeters 54 x 124 cm 400.00 / 500.00 Euro 0050 Beerten Staf (° Beverlo 1930) Landschap in Zuid-Frankrijk
Olieverf op hardboard Gesigneerd: Staf Beerten 40 x 50 cm. 400.00 / 500.00 Euro 0051 Withofs Jan (° 1943) Compositie
Acryl op unalit Gesigneerd: Jan Withofs Laureaat " Jeune Peinture Belge 1970" 180 x 117 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0052 Van Wordragen Martin (Ammerzoden ° 1928) Het koppel,
Gemengde techniek Gesigneerd: Martin Van Wordragen Gedateerd: 1980. 70 x 50 cm 500.00 / 600.00 Euro
0053 Etui metslacouvert
met heft van zilver en een etui waarin 2 botermesjes van zilver 30.00 / 40.00 Euro 0054 Etui waarin een taartschep
van verguld metaal en zilveren heft 40.00 / 50.00 Euro
0055 Presenteerschaaltje op hoge voet,
Londen, 1916 Doorsnede: 11,5 cm. 50.00 / 100.00 Euro
0056 12 mokkalepeltjes en suikertang
van zilver 50.00 / 60.00 Euro
0057 Schaal op voet
met twee opengewerkte handgrepen Duitsland, B = 19 cm. 50.00 / 100.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0058 Belgisch zilver (1831-1868) Mooie grote suikertang
van zilver België, 1831 - 1868 60.00 / 75.00 Euro 0059 Mezoeza
Kokertje waarin een perkamenten rolletje zit, dat bij joodse huishoudens aan de deurpost hangt. van zilver Rusland, Moskou, 1878 L = 13 cm. 75.00 / 90.00 Euro 0060 Zoutvatje
van geperst zilver. h = 6 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0061 Duits zilver, na 1888 (False) Groot vierkantig zoutvat,
van zilver Duitsland, na 1888. B = 7,5 cm 125.00 / 150.00 Euro
0062 Eenvoudige doopbeker
van zilver, Nederland, 1945 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0063 Chanoekalamp of menora
kandelaar met 8 lichten van filet graan zilver Rusland, 1867 150.00 / 200.00 Euro
0064 Sigarettenetui
van zilver en email, ca 1920 150.00 / 200.00 Euro
0065 Wolfers Frères (1942 - ca 1987) Etui waarin :eierdopje, lepeltje
en servietring van zilver, België, Wolfers Frères, na 1942. Verkocht bij Theunis te Haselt 150.00 / 200.00 Euro
0066 Presburg A. (Haarlem, 1932 -1951) Flessenhouder
van Nederlands zilver Haarlem, Meester: Presburg A. jaarletter:1948 175.00 / 225.00 Euro 0067 Bladwijzer
van zilver, Rusland,1867 L = 32 cm 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0068 Fraaie damesring
van 18 k. wit goud bezet met briljanten 500.00 / 600.00 Euro
0069 Damesring
van 18 k. geel goud, 0,70 k. safier en 0,60 k. briljant 250.00 / 300.00 Euro
0070 Paar oorbellen
van 18 k. goud Art Deco tijdvak, 1920 - 1930 300.00 / 400.00 Euro
0071 Damesring
van 2 kleurengoud, bezet met briljanten 550.00 / 650.00 Euro
0072 Herenring
van tweekleuren goud bezet met diamanten met oud slijpsel. Art Deco tijdvak, ca 1930 350.00 / 450.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0073 Damesring
van 18 k. goud en 1 k. diamanten met prinsesslijpsel. 600.00 / 700.00 Euro
0074 Ring
van 18 k. goud, bezet met een saffier en diamantjes 225.00 / 250.00 Euro
0075 Solitair
van 18 k. goud, en een 0,5 k. briljant. 700.00 / 800.00 Euro
0076 Hanger met tasje
van 18 k. goud met 1 k. diamanten 500.00 / 600.00 Euro
0077 Moderne ring
van 18 k. goud en 11 briljanten 650.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0078 Paar oorbellen
van wit en geel 18 k. goud,en 0,4 k. briljanten. 400.00 / 500.00 Euro
0079 Paar oorbellen
van 18 k. goud en 1,3 k. briljant. 700.00 / 800.00 Euro
0080 Damesring
van 18 k. geel goud, 2 k.Columbiaanse smaragd en 1 k. briljant 500.00 / 600.00 Euro
0081 Paar oorbellen
van 18 k. wit goud en 1 k. briljant 500.00 / 600.00 Euro
0082 Herenring
van 18 k. twee kleuren goud en 1 k. briljant 350.00 / 450.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0083 Hanger
van 18 k. goud en 0,5 k. briljanten 450.00 / 550.00 Euro
0084 Oude mijnwerker,
Beeld van terra cotta, H = 56 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0085 Twee scheepskandelaars
van brons 100.00 / 125.00 Euro
0086 korhaan
van verguld brons, H = 3,5 cm. 70.00 / 90.00 Euro
0087 Kandelaar
van brons in neo-gotische stijl H = 39 cm 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0088 Discuswerper,
Beeld van gepatineerd metaal naar antiek model. Art Deco tijdvak, ca 1920. H = 41 cm 200.00 / 250.00 Euro
0089 Canneel Eugène (Sint Gillis/Brussel 1882 -1966) Buste van Mevrouw De Smet
van terra cotta, Gesigneerd: Eugéne Canneel gedateerd: 1932 H = 53 cm. 350.00 / 400.00 Euro
0090 Twee kandelaars
van gepatineerd brons Neo - Barok, 19de eeuw. H = 52 cm 200.00 / 250.00 Euro
0092 Monnik
van terra cotta, Vlaanderen, 18de eeuw. H = 97 cm. 1,500.00 / 1,750.00 Euro
0093 Mozart en Beethoven
Twee plaquetten van brons. 23 x 16 cm. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0094 Kruisbeeld
van gepatineerd brons, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 68 ccm. 175.00 / 200.00 Euro
0095 Van Den Meersche G. (Gent 1891 -1970) Huldemedaille
van brons aan Prof. Dr. C. Heymans, Nobelprijs 1938 -1940, Ontwerp: Gustaaf Van Den Meersche, 8,2 x 6 cm 60.00 / 80.00 Euro 0096 Van Den Meersche G. (Gent 1891 -1970) Huldemedaille
van brons aan Professor Fr. De Beule ( 1919 - 1949) Ontwerp: Gustaaf Van Den Meersche, 8,2 x 5,9 cm 60.00 / 80.00 Euro
0097 Herdenkingsmedaille
van brons voor het 150jarig bestaan van de Universiteit van Gent: 1817 -1967 met aan de voorzijde een profielportret van Koning Boudwijn. Doorsnede: 8 cm. 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0098 Huldemedaille
van brons aan Prof. Dr. Carlos Hooft, 1974 Ontwerp: Goorens Doorsnede: 9 cm. 8,2 x 5,9 cm 60.00 / 80.00 Euro
0099 Casoulet
van brons en witte marmer Lodewijk XVstijl, 19de eeuw. H = 52 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0100 Paar zeldzame borden
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een vogeldecor.In Frankrijk gemaakt In Brussel door de firma Rossum -Voet verkocht naar aanleiding van de tentoonstelling in het Palais de Cristal 20.00 / 300.00 Euro 0101 Grote ovale schotel
van porselein versierd met het Décor al la mouche. In Doornikse trant , ca 1800 B = 36 cm. 50.00 / 60.00 Euro 0102 Lot gedekselde potjes
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein. Napoleon III tijdvak, ca 1900. 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0103 Fruitkom en 6 schoteltjes
van porselein met bloemetjesdecor Duitsland: Firma:Kaiser 60.00 / 80.00 Euro
0104 Plaquette
van handgeschilderd porselein 24 x 38 cm 100.00 / 125.00 Euro
0105 Koffiepot en kopje op schotel
van teer blauw beschilderd porselein. Frankrijk, Art Nouveautijdvak, ca 1900. 100.00 / 125.00 Euro
0106 Theebus
van veelkleurig handgeschilderd porselein Chine de Comande, 18de eeuw 100.00 / 125.00 Euro
0107 Koffiepot
van porselein met saksisch decor Wallendorf, 19de eeuw. H = 28 cm. 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0108 Drie siervaasjes
van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 100.00 / 125.00 Euro
0109 Paar gedekselde schaaltjes
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een bloemendecor Wenen, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro 0110 Lot van 3 vaasjes
van goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0111 Lot van 5 borden
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met bloemen Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0112 Twee schilden
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd keramiek Veuve Pérain, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro 0113 4 borden en 2 presenteerschaaltjes
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met vogels Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0114 28-delig theeservies
van porselein met lusterglazuur versierd met chinoiserieën. Duitsland, ca 1930 100.00 / 125.00 Euro
0115 Drie bijzettafeltjes
beschilderd met bloemenstillevens. Volgens de overlevering afkomstig uit St Truiden Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 250.00 / 300.00 Euro
0116 Achthoekige spiegel
van verguld hout en stucwerk 63 x 56 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0117 Kist
Indonesië, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
0118 Vitrinekast
van eikenhout in Lodewijk XVstijl. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0119 Jardinière
belijmd met contrasterende houtsoorten. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
0120 Fraai vitrinekastje
belijmd met notenhout. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
0121 Uittrekbare hangoortafel
van eikenhout. Frankrijk, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
0122 Elegante canapé
van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
0123 Bureeltafel met 3 laden
van kersenhout, door Parijse Ateliers vervaardigd voor de mijn van Winterslag in 1932. 165 x 90 cm 350.00 / 400.00 Euro 0124 Slaapkamer bestaande uit één bed,
twee spiegeldeurkasten en 2 nachtkastjes van notenhout uitgevoerd in de Lodewijk XVde stijl. 350.00 / 450.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0125 Ruime bank
belijmd met mahoniehout. Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro 0126 Commode
belijmd met esdoorn en palissanderhout Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0127 Side table
belijmd met mahoniefineer, ca 1880 400.00 / 500.00 Euro
0128 Driedeurskast
van fruithout, Maasland, ca 1800 400.00 / 500.00 Euro
0129 Dressoir
van cubamahonie, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0130 Van Vlaanderen Karel (1903 - 1983) Ruiters in het bos
Olieverf op doek, Gesigneerd: Karel Van Vlaanderen, Gedateerd: 1979 32 x 40 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0131 D' Avenne Jeanne (Luik, 1917 - Hasselt 1981) Oceana nox,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Jeanne d' Avenne 18 x 31 cm. 150.00 / 200.00 Euro 0132 Twee keer " Carnaval "
Twee schilderijen Olieverf op doek, 19de eeuw. 80 x 64 cm 1,800.00 / 2,200.00 Euro
0133 Impens Josse (Brussel, 1840 - Schaarbeek 1905) De Kozak,
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Josse Impens 1,000.00 / 1,200.00 Euro
0134 Wellens Charles (° Lummen,1889 - Hasselt, 1959) Hoeve,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Charles Wellens 49 x 59 cm 750.00 / 900.00 Euro
0135 Romantisch landschap
Olieverf op triplex, 19de eeuw, 49 x 65 cm. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0136 Van Lint L. (1909-1987) Rivierlandschap met boten
Olieverf op paneel, Gesigneerd: L. Van Lint 23 x 31 cm 350.00 / 450.00 Euro 0137 Van de Wal (Beligsche kunstenaar) Het dorpsplein in de zon
Olieverf op doek, Gesigneerd: Van De Wal 58 x 48 cm 300.00 / 400.00 Euro
0138 Servaes René (+ 1956) Interieur van een herenhuis
Olieverf op doek, Gesigneerd: René Servaes 60 x 80 cm. 400.00 / 500.00 Euro 0139 Verhaegen Fernand (1883 -1975) Herfstlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Fernand Verhaegen 64 x 68 cm. 2,250.00 / 2,500.00 Euro
0141 Landschap met regenboog
Olieverf op doek Gesigneerd: C. Theunissen 20 x 35 cm 400.00 / 500.00 Euro 0142 Paul Frans (False) La promenade dans le parc
Olieverf op doek, Gesigneerd: Paul Frans 26 x 40 cm. 350.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0143 Landschap met berken
OLieverf op doek, Gesigneerd: Arthur Erarts 27 x 43 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0144 Haesaerts Paul (Leuven 1813 - 1893) De hoppeplukkers
Olieverf op doek, Gesigneerd: Paul Haesaerts 70 x 92 cm. 2,500.00 / 3,000.00 Euro
0145 Kroonluchter
van brons 300.00 / 400.00 Euro
0146 Wandapliek
van verguld brons met 3 lichten 400.00 / 500.00 Euro
0147 Vier wandaplieken met 3 lichten
van brons, in Lodewijk XVI stijl 500.00 / 600.00 Euro 0148 Twee wandaplieken
van brons in Neo-renaissancestijl 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0149 Kroonluchter
van brons van feestzaal "Miijnen" 200.00 / 300.00 Euro
0150 Pletink A. (Kalmthout, 20ste eeuw) Schemerlamp
van smeedijzer van A. Pletink 150.00 / 200.00 Euro
0151 Kroonluchter
van brons met 6 lichten 150.00 / 200.00 Euro
0152 Kroonluchter
met 6 lichten van brons 200.00 / 300.00 Euro
0153 Kroonluchter
van messing en kristal met 4 lichten 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0154 Kroonluchter
van messing en kristal met 12 lichten 750.00 / 900.00 Euro
0155 Kroonluchter
van kristal 400.00 / 500.00 Euro
0156 Kroonluchter
van messing en kristal; 500.00 / 600.00 Euro
0157 Kroonluchter
van brons met 6 lichten. Neo- Byzantijns, Art Decotijdvak, ca 1920 200.00 / 300.00 Euro
0158 Paar wandapplieken
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 200.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0159 115-delig servies
van Duits porselein met Saksisch decor. 500.00 / 600.00 Euro
0160 Grote koffiekan
van porselein versierd met het Décor al la mouche in Doornikse trant, Empiretijdvak, 1800 - 1820 H = 31 cm. 300.00 / 350.00 Euro
0161 Paar siervazen
van goudgehoogd kobaltblauw porselein in Lodewijk XVIstijl. Getekend: Maison Ragot, Lille H = 35 cm. 250.00 / 350.00 Euro 0162 85-delig eet & koffieservies
van porselein Bavaria, Waldsussen 300.00 / 400.00 Euro
0163 Ilmenau (Duitsland, 1787 -1792) 14-delig koffieservies
bestaande uit 1 koffie en 1 suikerpot, 6 kopjes en 6 schoteltjes van porselein met Saksisch decor Duitsland, Atelier: Ilmenau 1787 -1792 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0164 Twee spits-ovale schotels
van porselein in Doornikse trant, ca 1800. Décor al la mouche B = 23 xm. 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0165 Grote fruitschotel op hoge voet,
van faïence, met blauw koreaans decor Doornik, Gemerkt: gekruiste zwaarden. Doorsnede: 27 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0166 Slaset
van WMF en keramiek 50.00 / 60.00 Euro
0167 Twee fraai opengewerkte mandjes
van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Dresden, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro 0168 Lampetstel
van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Frankrijk, 19de eeuw (barst in schaal) 300.00 / 400.00 Euro
0169 Paar achthoekige presenteerschalen
van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 200.00 / 300.00 Euro
0170 Kofiepot en groot lot tassen en schoteltjes
van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0171 Vaas
met decor capucine met bronzen montuur, uitgevoerd in de Lodewijk XVIde stijl Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. (barst) 400.00 / 600.00 Euro
0172 Twee fraaie sierborden
van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro 0173 Fraaie inktpot
0174 Helmkruik
van verguld zilver, 19de eeuw. onleesbare keuren. H = 20 cm. 900.00 / 1,000.00 Euro
0175 Bladwijzer
van zilver, Rusland, 1867 L = 32 cm 200.00 / 250.00 Euro
0176 Vleesvork en mes
van zilver, uitgevoerd in Lodewijk XV stijl België, Meester: Delheid, na 1868 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0177 Pijpje
van zilver, gehalte 800 L = 21 cm. 40.00 / 60.00 Euro 0178 Parijs zilver (1809 - 1819) Egoiste
of een koffiepotje voor één persoon van zilver Empire tijdvak Parijs, 1809 - 1819 H = 24 cm. 650.00 / 750.00 Euro 0179 Paar specerijenbussen
in de vorm van een jongen die de wereldbol draagt. Rusland, 1867 h = 11 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0180 Reekers Tjeerd (Friesland) Kandijbakje
van zilver, Nederland, 1871 Friesland , Meester: Tjeerd Reekers B = 14 cm 450.00 / 500.00 Euro 0181 Opdienvisbestek
van zilver, Duitsland, na 1888. 80.00 / 90.00 Euro
0182 Twee servetringen
van zilver, Duitsland,na 1888. 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0183 Drie servetringen
van zilver één van Duitse afkomst één van Franse afkomst en één met gehalte 800 60.00 / 75.00 Euro 0184 Hugenoten zilver: koffiepot
van 1ste gehalte zilver Londen, 1769 -1770 Meester: Chas. Woodward or Chas. Wright 3,000.00 / 3,500.00 Euro
0185 Fruitmand
van zilver, Vermoedelijk Belgisch, ca 1900 B = 32 cm 250.00 / 300.00 Euro
0186 Nederlands zilver (na1813) Uitzonderlijk 167-delig bestek
van zilver, Model 1080. Nederland, Zilverfabriek: "NV Voorschoten" werkzaam tussen 1925 - 1961. Potlepel heeft jaarletter 1927. Aangekocht in september 1948 te Eindhoven 2,500.00 / 3,000.00 Euro 0187 Van Eldik B.W. (Zutphen: 1917 - 1950) Ovale opengewerkte schotel
van gegraveerd zilver, Nederland, "Hollandia" zilversmederij Meester: B.W. van Eldik Zutphen: 1917 -1950 B = 34 cm. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0188 Van Eldik B.W. (Zutphen: 1917 - 1950) Presenteerschaaltje
van opengewerkt en gegraveert zilver. Nederland, "Hollandia" zilversmederij Meester: B.W. van Eldik Zutphen: 1917 -1950 Doorsnede: 18 cm. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0189 5-delig Koffieservies
van 1ste gehalte zilver, Bali, 20ste eeuw 500.00 / 600.00 Euro
0190 Saint Glain,
Heilige bisschop van gepolychromeerd hout Frankrijk, 18de eeuw. H = 82 cm. 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0191 De Heilige Bernadette,
Beeld van eikenhout, Frankrijk, 19de eeuw. H = 60 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0192 Vrouwelijke Heilige
van kalksteen, Bourgondië, Gotisch tijdvak, 15de eeuw. H = 113 cm. 15,000.00 / 20,000.00 Euro
0193 Siercoupe op voet
van albast. H = 34 cm. 200.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0194 Portret van Lodewijk XVI
van gesneden ivoor. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 5,7 cm. 350.00 / 500.00 Euro
0195 Palmboom
van ivoor. H = 16 cm 125.00 / 150.00 Euro
0196 Aziatische Dame
van gesneden ivoor, H = 28 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0197 Olifant met drijver
Beeld van biscuit in de trant van Royal Duc. H = 34 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0198 D' Haveloose Marnix (Maldegem, 1885 - 1972) Jonge vrouw,
Beeld van terra cotta, Gesigneerd: D' Haveloose, Gedateerd: 1908 H = 38 cm. 650.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0199 Onze Lieve Vrouw met Jezuskind
van veelkleurig handgeschilderd biscuit op goud gehoogde porseleinen voet. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 60.00 / 75.00 Euro
0200 Van Bergen Dirk (° Haarlem 1645 - ca 1690) Pastoraal landschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Dirk Van Bergen Hollandse School, 17de eeuw. 46 x 64 cm 3,500.00 / 4,000.00 Euro 0201 Impens Josse (Brussel, 1840 - Schaarbeek 1905) Pater,
Olieverf op paneel, Gesigneerd: J. Impens 25 x 20 cm 300.00 / 400.00 Euro
0202 Rutten Anne (Lanaken 1898 - Waterschei 1981) Portret van Mevrouw Duperoy - Jacobs
Gehoogde potloodtekening Gesigneerd: Anne Rutten 40 x 30 cm. 125.00 / 150.00 Euro
0203 Boslandschap,
Olieverf op hardboard Gesigneerd: Alfred Bastien, 39 c 53 cm. 600.00 / 700.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0204 Van Belleghem Roger (hedendaags) De Stad,
Olievef op paneel, Gesigneerd: Roger Van Belleghem 71 x 90 cm. 900.00 / 1,200.00 Euro 0205 Paar landschappen
Olieverf op triplex Gesigneerd: Tolans 49 x 34 150.00 / 200.00 Euro
0206 Spiegel
van gesneden hout, Régencestijl H = 60 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0207 Mathys H. (Belgische School, 20ste eeuw) Twee schilderijen met als thema:Herder met schapen,
olieverf op doek, Gesigneerd: H. Mathys 60 x 88 600.00 / 800.00 Euro 0208 Begijnhofkerk van Leuven,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Hilson Desire 60 x 50 cm 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0209 Pilny Otto (Budweis, 1866 -Zurich, 1936) De cellospeler
Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Pilny Otto 105 x 73 cm. 500.00 / 600.00 Euro
0210 Paddestoelen,
Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Ceysens 58 x 58 cm. 250.00 / 350.00 Euro
0211 De grijsaard,
Olieverf op doek, 49 x 38 cm 450.00 / 600.00 Euro
0212 Zicht op Brugge
Olieverf op doek, Gesigneerd: A. Op De Beeck, Gedateerd: 1928. 59 x 78 cm. 200.00 / 300.00 Euro 0213 Cox Pierre (° Hasselt 1915 - 1974) Nachtlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Cox Pierre 48 x 56 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0214 Leduc C. (Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw.) Boer op de akker met Brabants trekpaard
Olieverf op doek, Gesigneerd: Leduc C. 90 x 61 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0215 Petroleumlamp
van celadonporselein met wit surdecor. China, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro
0216 Siervaas
van cloisonné, Japan, 19de eeuw. H = 25 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0217 Paar vazen
van cloisonné China, ca 1900 H = 38 cm. ( één licht beschadigd) 350.00 / 400.00 Euro 0218 Paar vazen
van cloisonné van een zéér mooie kwaliteit. China, modern H = 23 cm 180.00 / 240.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0219 Vaas
van aardewerk, KHMER, Cambodja, 12de eeuw. H = 21 cm. 250.00 / 300.00 Euro
0220 Kang Shi dynastie (18de eeuw) Twee borden
van handgeschilderd porselein China, Kang Si dynastie, 18de eeuw. Doorsnede: 23,5 cm 125.00 / 150.00 Euro 0221 Zeldzame lampetkan
van handgeschilderd porselein. China, 19de eeuw. H = 35 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0222 Ovaal trekpotje
van bruin-rood aardewerk, China, ca 1800. H = 8 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0223 Twee borden
van veelkleurig handgeschilderd porselein, met figuren tegen een groene achtergrond. China, 19de eeuw. Doorsnede: 25 cm 125.00 / 150.00 Euro 0224 Rond trekpotje
van bruin - rood aardewerk,, China, ca 1800. H = 11 cm 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0225 Twee vazen
van polychroom porselein China, ca 1930 H = 51 en 58 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0226 Vaas
van celadonporselein, China, 19de eeuw. H = 80 cm. 900.00 / 1,250.00 Euro
0227 Sokkel
van tropisch hard hout en marmer. 125.00 / 150.00 Euro
0228 Ming Dynastie (17de eeuw) Miniatuur gedekselde vaas
van handgeschilderd porselein, China, Ming tijdvak, 17de eeuw. H = 11 cm 175.00 / 200.00 Euro
0229 Kang Shi dynastie (18de eeuw) Pot
van handgeschilderd porselein, China, Kang Shi dynastie , 18de eeuw 350.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0230 Heiligenicoon
in messing omlijsting Olieverf op paneel, Rusland, 1ste helft 18de eeuw. 55 x 44 cm. 2,000.00 / 2,500.00 Euro
0231 Icoon met de voorstelling
van Maria met het Jezuskind Rusland, 19de eeuw. 32 x 27 cm 150.00 / 200.00 Euro
0232 Icoon met de voorstelling van Moeder Gods,
met messing riza Olieverf op paneel, Rusland, 19de eeuw. 27 x 23 cm. 250.00 / 300.00 Euro
0233 Icoon met de voorstelling van Moeder Gods,
Olieverf op paneel, Rusland, 19de eeuw. 31 x 27 cm. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0234 Heiligenicoon
Olieverf op paneel, Rusland, begin 19de eeuw. 31 x 25 cm 200.00 / 300.00 Euro
0235 Icoon met de voorstelling van het leven van Jezus en Maria
Olieverf op paneel, Rusland, 2de helft 18de eeuw. 54 x 46 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0236 Icoon met de voorstelling van God de Vader
Olieverf op paneel, Bulgarije, 36 x 31 cm 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0237 Nicolai Ella (° Sint Truiden 1926 woont in Hasselt) Moeder Gods van Korsun,
Korsunskaja Handgeschilderd op paneel ( naar een Russisch model van 1750) Gsigneerd op de achterzijde: Ella Nicolaï Gedateerd: 1990 23 x 18 cm. 200.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0238 Amerikaans rolluikbureau
van eikenhout, ca 1900 500.00 / 600.00 Euro
0239 Reeks van 6 stoelen
van gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI stijl. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 450.00 / 500.00 Euro
0240 Commode
van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw 400.00 / 500.00 Euro
0241 Tweedeurskast
van eikenhout, Noord-Frankrijk, ca 1800 800.00 / 950.00 Euro
0242 Lange vergadertafel
van kersenhout, door Parijse Ateliers vervaardigd voor de mijn van Winterslag in 1932. 335 x 150 800.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0243 Jachttafel
van verguld hout in Lodewijk XVstijl Napoleon III tijdvak, ca 1880. 3,500.00 / 4,000.00 Euro
0244 Grote kist
van eikenhout, Nederlanden, ca 1700. 650.00 / 750.00 Euro
0245 Reeks van 6 stoelen
van rijkelijk gesneden beukenhout. Luik, Régencestijl, ca 1920 600.00 / 700.00 Euro
0246 Secretaire - vitrinekast
van eikenhout, Nederland, ca 1780. H = 208, B = 144 cm 2,200.00 / 2,600.00 Euro
0247 Reeks van 16 stoelen
van kersenhout, door Parijse Ateliers vervaardigd voor de mijn van Winterslag in 1932. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0248 Spiegel
van verguld hout Fraai uitgevoerd in Lodewijk XVstijl. 850.00 / 1,000.00 Euro
0249 Dekenkist
van eikenhout Omgeving van Bremen, 18de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
0250 Linenpress
van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw. H = 185 x 130 900.00 / 1,200.00 Euro
0251 Linenpress
van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw. 2,000.00 / 2,250.00 Euro
0252 Commode
met 2 laden en marmeren blad belijmd met marquetterie Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 750.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0253 Stijlvol inktstel
van veelkleurig en goudgehoogd porselein, en fraai geciseleerd brons Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 300.00 / 400.00 Euro
0254 Lot van diverse kopjes met schoteltje
van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro 0255 Reeks van 6 bloemenkinderen
0256 Kofiepot en twee kopjes op schoteltje
van goudgehoogd porselein, Restauration tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro
0257 Gedekselde bonbonnière
0258 Lot gedekselde potjes
van goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0259 Fraai zoutvaatje
van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Frankrijk, Meissen, 19de eeuw 200.00 / 300.00 Euro
0260 Theepot op schaal
van goudgehoogd porselein, Parijs, Directoire tijdvak, ca 1800 200.00 / 300.00 Euro
0261 Sévres porselein (False) Gedekseld kommetje
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogdporselein Frankijk, Napoleon III tijdvak, Manufactuur: Sévre 300.00 / 400.00 Euro
0262 Theepot op een comfoor
in de vorm van een gevleugelde draak van goudgehoogd porselein. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 200.00 / 300.00 Euro
0263 75-delig eetservies
van veelkleurig handgeschilderd porselein, versierd met bloemmotieven. Vieux Bruxelles, 19de eeuw. 900.00 / 1,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0264 Prachtige siervaas
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een landschap Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 250.00 Euro
0265 20-delig koffieservies met o.a 2 koffiepotten
en 1 theepot en kopjes en schoteltjes van zwart/wit handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een landschap Empiretijdvak, ca 1810. 400.00 / 500.00 Euro 0266 Twee vazen, 1 theepot en 1 parfumflesje
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met vogels Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro 0267 Inktpot in de vorm van een zwaan
waarop cupido ( vleugeltjes ontbreken) van goudgehoogd porselein Sévrès,begin 19de eeuw. 200.00 / 300.00 Euro
0268 Fraai 6-delig lot waarin een Empire melkkannetje
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0269 Bord
van veelkleurig handgeschilderd porselein met groen en geeltinten. China, Tao Quang, ca 1800. Doorsnede: 20 cm. 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0270 Theepot op comfoor
van goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 200.00 / 250.00 Euro
0271 Twee borden
van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, Yung Zeng , 18de eeuw. één met randschilfer Doorsnede: 25 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0272 3-delig schouwgarnituur
van Satsumaporselein China, ca 1920 150.00 / 200.00 Euro
0273 Twee vazen
van cloisonné. Japan, 19de eeuw H = 33 cm. 400.00 / 600.00 Euro
0274 Twee borden
van handgeschilderd porselein China, Kang Si dynastie, 18de eeuw. Doorsnede: 23 cm 300.00 / 400.00 Euro 0275 Gedekselde pot
van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 45 cm 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0276 Een gezelschap op reis
Olieverf op doek China, 79 x 98 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0277 Doos
van rozenhout met een deksel van gegraveert kristal, China, ca 1900. 28 x 28 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0278 Theepot
in email, China, 1ste helft 19de eeuw. H = 13 cm 750.00 / 900.00 Euro
0279 Tonghzi (2de helft 19de eeuw) Vaas: Tonghzi
van polychroom porselein China, ca 1850. H = 62 cm. 700.00 / 800.00 Euro
0280 Fraaie vaas
van handgeschilderd porselein, China, ca 1900. H = 60 cm. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0281 Theepot
in jade China, 1ste helft 19de eeuw. h = 9,5 cm. 550.00 / 650.00 Euro
0282 Jonge vrouw,
Beeld van veelkleurig handgeschilderd porselein ( 3 vingertjes zijn hersteld) H = 30 cm 400.00 / 500.00 Euro
0283 Bowl
van jade, Azië, 17de eeuw. Archeologische object Doorsnede: 7,5 cm. 250.00 / 300.00 Euro 0284 Twee gedekselde vazen
van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 30 en 32 cm. 120.00 / 150.00 Euro
0285 Theepot
met symbolen van voorspoed en geluk in brons, China, einde 19de eeuw. H = 12 cm. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0286 Vaas H = 22 cm
en schaal met een doorsnede van 20 cm. van kobaltblauw email China, 19de eeuw. 250.00 / 300.00 Euro
0287 Theepot
versierd met drakenfiguur van hout. China, einde 19de eeuw. H = 12 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0288 Arena voor vlooien
van tropisch hardhout en inlegwerk van parelmoer 25 x 25 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0289 Spiegel
van tropisch hardhout en hoorn versierd met drakenfiguur China, ca 1930. 250.00 / 300.00 Euro 0290 Notariskabinet
van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw 750.00 / 900.00 Euro
0291 Paar grote vazen
van handgeschilderd porselein. China, 19de eeuw. H = 61 cm. 600.00 / 800.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0292 Uitzonderlijk mooi slaapkamerensemble
belijmd met vogeloogesdoornfineer, bestaande uit een tweepersoonsbed, 2 nachtkastjes, kaptafel en een vierdeurskast. Frankrijk, Art Decotijdvak, ca 1920. 2,750.00 / 3,000.00 Euro 0293 Uitzonderlijke commode secretaire
van eikenhout. Namen, Lodewijk XVI tijdvak, 18de eeuw. 1,600.00 / 1,750.00 Euro
0294 Elegant bureautje
van eikenhout, Maasland, Lodewijk XVItijdvak, 18de eeuw. 700.00 / 900.00 Euro
0295 Vroege Luikse bahut
van eiken - en notenhout. Luik, Barok, ca 1680. 1,500.00 / 2,000.00 Euro
0296 Spaanse panelenkist
B = 176 cm. 600.00 / 750.00 Euro
0297 Bureau
van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw 650.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0298 Armzetel en twee stoelen
van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw 600.00 / 700.00 Euro
0299 Mooie pronkkast
belijmd met palisanderhout Kempen, ca 1700. 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0300 Tweedeurskast
belijmd met mahoniehout. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 700.00 / 800.00 Euro
0301 Console
belijmd met mahoniehout, Frankrijk, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
0302 Schouw
van gesneden eikenhout, Maasland, 18de eeuw. 600.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0303 Uittrekbare tafel
van mahoniehout, Engeland, ca 1880 Max. lengte: 278 cm met 3 verlengstukken 2,000.00 / 2,500.00 Euro
0304 Chesterfield armzetel
400.00 / 500.00 Euro
0305 Commode met 3 laden
belijmd met oesterschelpfineer. Engeland, 19de eeuw. 900.00 / 1,200.00 Euro
0306 Damien Jos (Namen, 1879 - Schaarbeek 1973) Bloemenstilleven,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Jos Damien. 40 x 50 cm. 600.00 / 700.00 Euro
0307 Dreef met boerinnetje
Olieverf op doek, Gesigneerd: Frans Vervliet 100 x 78 cm 600.00 / 700.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0308 Kruisafname,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Eugène De Bie, Gedateerd: 1946 100 x 81 cm 250.00 / 350.00 Euro
0309 Fini Léonor (Buenos Aires,1908 - Parijs, 1996) Beweging
Originele ingekleurde tekening van Léonor Fini, 43 x 35 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0310 Landschap met vissers,
Olieverf op doek, Apocrief signatuur: J. Wynants en datum:1661 86 x 105 cm. 8,000.00 / 9,000.00 Euro
0311 Severy Marcel (Hasselt 1895 -1987) Klaprozen
Olieverf op doek, Gesigneerd: Severy M. 54 x 65 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0312 Koersel Heide
Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Stalin Gedateerd: 1964 56 x 70 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0313 Laagland Ludo (° Paal 1923 - 2006) Sneeuwlandschap bij maanlicht
Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Ludo Laagland Gedateerd: 1976 500.00 / 600.00 Euro 0314 Francis Georges (Jeuk 1937 - Genk 2000) Abstracte compositie
Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Francis 54 x 63 cm 650.00 / 750.00 Euro
0315 Geboers Jozef (Lommel, 1913 - 1982) Wintercompositie
Olieverf op hardboard Gesigneerd:Geboers Jozef 26 x 34 cm 300.00 / 400.00 Euro 0316 Leclercq Maurice (Doornik ° 1919) Havenzicht
Olieverf op hardboard Gesigneerd: M. Leclercq 60 x 70 cm 400.00 / 500.00 Euro
0317 Timmers Staf (° Houthalen, 1939) Landschap in de lente
Olieverf op doek, Gesigneerd: Staf Timmers 29 x 39 cm. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0318 Braibant Gilbert (Ans, 1936) Kasteel
Olieverf op doek Gesigneerd: Braibant Belgische surrealist Gedateerd: '83 Op achterzijde staat een abstracte compositie 88 x 68 200.00 / 300.00 Euro 0319 Baeyens Martin R. (Melle, 1943) Jonge vrouw
Olieverf op doek, Gesigneerd: Baeyens Martin 95 x 95 cm 300.00 / 400.00 Euro
0320 Timmers Staf (° Houthalen, 1939) De hooikar
Olieverf op doek, Gesigneerd: Staf Timmers 39 x 39 cm 200.00 / 300.00 Euro
0321 Simons Frans (Antwerpen, 1855 - 1919) Portret van een dame
Olieverf op doek Gesigneerd: Frans Simons 80 x 59 cm 600.00 / 800.00 Euro
0322 Biedermeyer commode
met 3 laden van notenhout Duitsland, 19de eeuw. 650.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0323 Kasteel Ter Poorten (Hasselt) Uitzonderlijk grote tafel met 3 laden
van mahoniehout. Afkomstig van het Kasteel Ter Poorten 650.00 / 750.00 Euro 0324 Deux corps
van eikenhout, Frankrijk, ca 1820 H = 230 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0325 Side board
van essenhout, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw. 700.00 / 800.00 Euro
0326 Fraaie tweedeurskast
van eikenhout Maasland, 18de eeuw. 2,000.00 / 2,500.00 Euro
0327 Credens
van eikenhout Vlaanderen, Gotische stijl Gedeeltelijk 16de eeuw. 650.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0328 Commode secretaire
van mahoniehout, Empirestijl, 19de eeuw. 800.00 / 1,200.00 Euro
0329 Fraaie zuil
van gesneden beukenhout afkomstig uit het Kasteel De Boterberg te Kalmthout van de Familie Carlier 400.00 / 500.00 Euro
0330 Fraaie hallkapstok
van gesneden eikenhout afkomstig uit het Kasteel De Boterberg te Kalmthout van de Familie Carlier 500.00 / 600.00 Euro
0331 Gueridontafel
van notenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0332 Speeltafeltje
van ebbenhout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
0333 Fraaie dressoir
van eikenhout Gemaakt in een Gents atelier, ca 1930 B = 248 cm 600.00 / 700.00 Euro 0334 Commode secretaire
van gezwart hout met inlegwerk van messing en parelmoer, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0335 Commode
van eikenhout Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
0336 Calvarie
van gesneden eikenhout, Neo-Gotiek, 19de eeuw. 108 x 66 cm. 1,400.00 / 1,800.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0337 Van Makelberghe Jos (Limburgse school) Panorama te Genk
Olieverf op doek Gesigneerd: Jos van Makelberghe 49 x 58 cm 700.00 / 800.00 Euro
0338 Portret van een Zeeuwse dame
Olieverf op doek, Hollandse School, 18de eeuw. 75 x 58 cm 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0339 Hulstaert Albert (° 1918) Stilleven,
Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Albert Hulstaert 34 x 48 cm 200.00 / 250.00 Euro 0340 Leduc Jac (° Ophoven 1921) Vijvers van Bokrijk
Olieverf op doek, Gesigneerd: Leduc J. 30 x 30 cm 120.00 / 150.00 Euro
0341 D' Avenne Jeanne (Luik, 1917 - Hasselt 1981) Winterlandschap
Gemengde techniek, Gesigneerd: Jeanne d' Avenne. 60 x 47 cm 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0343 De muzikant
Olieverf op paneel naar Adriaan Brouwer, 25 x 19 cm. 500.00 / 600.00 Euro
0344 Portret van een man,
Olieverf op doek, 59 x 49 cm 300.00 / 400.00 Euro
0345 Schroef voor een schilderijenlijstenmaker
19de eeuw. 200.00 / 250.00 Euro
0346 Bastin Pierre (° Flemalle, 1939) Paard,
Gemengde techniek/hardboard Gesigneerd: Pierre Bastin 28 x 38 cm 300.00 / 400.00 Euro 0347 Stilleven met vaas en pijp
Olieverf op hardboard, Gesigneerd: M. Kuypers 41 x 33 cm 80.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0348 Van Leemputten Jef ( Werchter 1865 - 1948) (False) Ossen in de weide te Austerweel
Olieverf op doek, 100 x 150 cm van de hand van J. Van Leemputten met voorstudie in potlood, en de verkoopsovereenkomst van 1913 toegevoegd !!!! 100 x 150 cm 4,000.00 / 5,000.00 Euro 0349 Drinkend gezelschap
Olieverf op paneel, 33 x 46 cm. 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0350 Timmers Staf (° Houthalen, 1939) Sneeuwlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Staf Timmers 70 x 80 cm. 600.00 / 800.00 Euro
0351 Twee miniatuurvoorstellingen
mete jonge vrouwen Handgeschilderd op ivoor 150.00 / 200.00 Euro 0352 Spaanse Schone
Olieverf op doek, Gesigneerd: Muller E. 42 x 33 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0353 Spaanse Schone
0354 De koning drinkt
Olieverf op doek, Naar Jacob Jordaens, 60 x 80 cm 500.00 / 600.00 Euro
0355 Galant gezelschap,
Olieverf op doek, Gesigneerd: J . Marigny, 77 x 118 cm 400.00 / 500.00 Euro
0356 Lot van twee schilderijen
met Spaanse dames op een binnenkoer aan het water Olieverf op doek, Gesigneerd: M.P. Pellan, Gedateerd:1923 45 x 17 cm 150.00 / 200.00 Euro
0357 Boulanger H. (Doornik, 1837 - Brussel, 1874) Vrouw in een bebost rivierlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Hippolythe Boulanger Gedateerd: 1865 29 x 44 cm. 3,000.00 / 4,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0501 4-delig lot glas en kristal,
waaronder 2 vaasjes en 2 gedekselde bokalen 75.00 / 90.00 Euro
0502 26-delig glasservies
met bruin/gele voetjes 30.00 / 40.00 Euro
0503 16 glazen
van gekleurd kristal op gouden voet 30.00 / 40.00 Euro
0504 Lot divers glaswerk
5.00 / 10.00 Euro
0505 Documentenkistje
van perkament, 18de eeuw. 100.00 / 150.00 Euro 0506 Kacheltje
van gietijzer 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0507 Strijkijzer en steun
van messing 40.00 / 50.00 Euro
0508 Grote spiegel
met stilleven van fruit H = 150 125.00 / 150.00 Euro
0509 globe
175.00 / 200.00 Euro
0510 Spinnenwiel
30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0511 Fotoalbum
van leder en verzilverd metaal 80.00 / 120.00 Euro
0512 Kunst als recuperatie
Twee hedendaagse kunstwerken bestaande uit fietsbanden 45 x 40 en 70 x 46 cm. 200.00 / 300.00 Euro 0513 Twee ovale bloembakken
van lood Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. B= 66 cm 500.00 / 600.00 Euro 0514 Twee loden bloembakken
Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. B = 80 cm 600.00 / 750.00 Euro
0515 Waaier
van kant met 2 ovale medaillons waarin portretjes zijn geschilders 60.00 / 75.00 Euro
0516 Waaier in kader
met handgeschilderde " aanzoek" Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0517 Kasteel van Tervuren,
Burijngravure, 17de eeuw. 50.00 / 70.00 Euro
0518 Kerken en Abdijen waaronder:
Het Prinsbisschoppelijk Paleis te Luik, St Michiels te Brussel, de Abdij van Orval enz... Lot van 6 kopergravures uit de 17de en 18de eeuw. 60.00 / 80.00 Euro 0519 Bamps Paul (Hasselt 1862 - De Panne 1932) Zeven lihtografiën met zichten
van Paul Bamps, 24 x 15 250.00 / 300.00 Euro
0520 Kastelen en versterkingen
te Vilvoorde, Willebroek, Tervuren en Laeke Reeks van 4 burijngravures uit de 18de eeuw. 60.00 / 80.00 Euro 0521 Stadsgezichten en Landschappen o.a.
Omgeving van Gent en St Hubert, Zicht op de Nete, Molen van Salzinne.... Reeks van 6 lithografieën 100.00 / 150.00 Euro 0522 Zicht op de engelenburcht in Rome,
Ingekleurde gravure, Een opticaprent, 18de eeuw. 24 x 39 cm. 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0523 Zicht op Jeruzalem
Ingekleurde gravure van Marcus Abraham Rupprecht en Johannes Christopher Opticaprent, Hassner, 18de eeuw. 32 x 34 cm. 60.00 / 80.00 Euro 0524 Triomfantelijke intrede van de Koninklijke troepen
in New York. Ingekleurde gravure van François Xavier Habermann Opticaprent, 18de eeuw. 32 x 42 cm. 80.00 / 100.00 Euro 0525 Zicht op de Koninklijke tuin van Napels
Ingekleurde gravure van François Xavier Habermann Opticaprent, 18de eeuw. 32 x 42 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0526 Zicht op Livorne vanaf de zee
Ingekleurde gravure van Balthazar Frederic Leizelt Opticaprent, 18de eeuw. 32 x 40 cm 60.00 / 80.00 Euro
0527 Zicht op het Paleis van de Groot-Mongool van Indië,
Ingekleurde gravure, Opticaprent, 18de eeuw. 24 x 40 cm. 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0528 De maskers,
Ets, artiestenproef moeilijk leesbaar gesigneerd. 29 x 21 cm. 75.00 / 100.00 Euro
0529 Lot van 4 Engelse kleurenprenten
met jachtmotieven 100.00 / 125.00 Euro
0530 Dinant, Arras, Charleroi, Ieper en St Omer,,
Reeks van 6 stadsplattegronden uit de 17de - 18de eeuw. 50.00 / 70.00 Euro 0531 Leger Fernand (20ste eeuw) Compositie
van Fernand Leger, Gedateerd: 1924 Uitgegeven door Mourlot:282/450 66 x 92 cm. 800.00 / 1,000.00 Euro 0532 Cox Pierre (° Hasselt 1915 - 1974) Het gezelschap,
Gouache, voorstudie Gesigneerd: Pierre Cox, 18 x 26 cm. 500.00 / 600.00 Euro 0533 Hulstaert Albert (° 1918) Zeezicht
Aquarel, Gesigneerd: Albert Hulstaert 35 x 52 cm 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0534 De Winne Jan (° Sint - Amandsberg, 1919) Weidelandschap
Aquarel, Gesigneerd: Jan De Winne 25 x 32 cm. 50.00 / 60.00 Euro 0535 Voorstelling met Romeinse figuren
Gemengde techniek op doek, 105 x 92 cm 350.00 / 400.00 Euro
0536 Hermans Gerard (Gent 1901 - 1978) Hoofd van een boer,
Potloodtekening Gesigneerd: Gerard Hermans 33,5 x 29 cm. 200.00 / 300.00 Euro
0537 Boomschorstekening
uit Columbia 75 x 34 cm. 100.00 / 150.00 Euro
0539 Zeldzame percussierevolver,
Napoleon III tijdvak, ca 1860 180.00 / 240.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0540 Magnumfles: Baron Philippe Rotschild, 1999
+ enkele toebehoren 40.00 / 50.00 Euro
0541 Bibliotheekkast
Design, jaren' 40 100.00 / 150.00 Euro
0542 Uittrekbare tafel
van eikenhout, Neo-renaissance, ca 1880 100.00 / 150.00 Euro
0543 Hangkastje
van eikenhout met 2 opengewerkte deuren 80.00 / 90.00 Euro
0544 Uittrekbare tafel
van eikenhout Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0545 Ronde tafel
100.00 / 125.00 Euro
0546 Bureautje
met bovenstuk bibliotheekkast van gesneden eikenhout 300.00 / 400.00 Euro
0547 Kerkstoel
gekleurd in ossenbloed 40.00 / 60.00 Euro
0548 Spiegel
van gepolychromeerd hout 60.00 / 75.00 Euro
0549 Bed
van mahoniehout 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0550 Spiegel
van mahoniehout, Art Nouveatijdvak, 1890 -1910 250.00 / 300.00 Euro
0551 Hangoortafel
van gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 200.00 / 300.00 Euro
0552 2 stoeltjes
van gebogen beukenhout Atelier: Kohn, ca 1900 40.00 / 60.00 Euro
0553 Commode
in Lodewijk XVstijl, ca 1930. 400.00 / 500.00 Euro
0554 Fraaie spiegel
van palisanderhout met inlegwerk van been. Arabisch werk 200.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0555 Spiegel
0556 Compositie
Olieverf op doek Hongaarsche School, In de trant van Cobra Gedateerd: 1978. 100 x 70. 400.00 / 600.00 Euro 0557 Personage in een bebost vijverlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: L. Diaz 80 x 118 100.00 / 150.00 Euro 0558 Vrolijke edelman,
naar Frans Hals 40.00 / 50.00 Euro
0559 Kerkje en voorname hoeve,
Olieverf op hardboard, 45 x 30 cm 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0560 Moeder met kind,
Olieverf op karton, Gesigneerd: Lapret 35 x 27 cm. 180.00 / 220.00 Euro
0561 Zwitsers bergzicht,
Olieverf op hardboard, 34 x 38 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0562 Personages in een dreef
Olieverf op doek, Gesigneerd: T. Vaes 40 x 30 cm 100.00 / 125.00 Euro
0563 Boslandschap,
Olieverf op doek, Gesigneerd: De Wiel, 29 x 39 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0564 Marine,
Olieverf op doek, 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0565 Stadsgezicht,
Olieverf op hardboard, 60 x 50 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0566 Nourdam A. (Belgische School) Rivierlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: A. Nourdam ca 1920 30 x 40 cm. 250.00 / 350.00 Euro 0567 Kalmthoutse heide
Olieverf op doek, 48 x 59 cm 150.00 / 200.00 Euro
0568 Portret van een jonge vrouw
in een mooie lijst. Olieverf op doek, Gesigneerd: F. Autome 68 x 54 cm 100.00 / 125.00 Euro
0569 Twee gouaches
met de voorstelling van een hoeve, 1957 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0570 Landschap,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Moris 15 x 20 cm. 125.00 / 150.00 Euro
0571 67-delig bestek
met de initialen RS van verzilverd metaal. Art Decotijdvak, 1920 - 1930 250.00 / 300.00 Euro 0572 36-delig bestek
van verzilverd metaal 100.00 / 125.00 Euro
0573 Specerijengarnituur
van verzilverd metaal en kristal ( 1 karafje ontbreekt) 50.00 / 60.00 Euro
0574 Paar kandelaars
van verzilverd metaal H = 44 cm 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0575 Etui waarin een scheplepel en
suikerstrooier van verguld en verzilverd metaal, Frankrijk, ca 1930 25.00 / 35.00 Euro
0576 Grote champagnekoeler
van verzilverd metaal B = 38 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0577 Etui met doopbeker, eierdopje
servetring en lepeltje van verzilverd metaal 10.00 / 20.00 Euro
0578 12 messenleggers
in Lodewijk XVIde stijl. van verzilverd metaal 40.00 / 60.00 Euro
0579 36-delig bestek
bestaande uit 12 grote en 12 kleine vorken en 12 groet lepels van verzilverd metaal. 80.00 / 125.00 Euro 0580 3-delig Koffieservies
van verzilverd metaal uitgevoerd in Lodewijk XV stijl. 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0581 Koekjestrommel
van verzilverd metaal, Sheffield. B = 18 cm. 60.00 / 75.00 Euro
0582 Koffer
met bestek van 18/10 Reppel Ongebruikt in nieuwe verpakking 125.00 / 150.00 Euro
0583 Koffiepot en percolator
van verzilverd metaal, België, Firma: Wiskemann, ca 1930 H = 18 cm. 125.00 / 150.00 Euro
0584 85 -delig bestek
van verzilverd metaal, in een verzorgde cassette. 250.00 / 300.00 Euro
0585 Christus
van verchroomd metaal H = 50 cm. 20.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0586 Lot verzilverd metaal
50.00 / 60.00 Euro
0587 4-delig koffieservies
van verzilverd metaal Engeland, 19de eeuw 100.00 / 125.00 Euro
0588 Herder met schapen,
Groep van polychroom porselein, Tsjechië, ca 1950. B = 42 cm 150.00 / 200.00 Euro
0589 Paar vazen
van aardewerk, Rouen, ca 1920. H = 39 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0590 Royal Dux (False) Bloemenvaas
van biscuit, Royal Dux B = 24 cm. 150.00 / 200.00 Euro 0591 Bonbonnière
van porselein 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0592 Paar vazen
van steengoed met druipglazuur, ca 1920. H = 20 cm 50.00 / 60.00 Euro 0593 Royal Dux (False) Bloemenvaas
van biscuit, Royal Dux H = 26 cm 200.00 / 240.00 Euro
0594 Klokje
van ebbenhout en parelmoer Art Deco tijdvak, ca 1920. H = 16 cm. 150.00 / 175.00 Euro
0595 Twee siervazen
van veelkleurig handgeschilderd en goud gehoogd porselein Frankrijk H = 40 cm. 250.00 / 300.00 Euro 0596 40 -delig koffieservies
van porselein, versierd met een bloemetjesdecor. 80.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0597 Klokje
met 8-dagenuurwerk Ellicot 75.00 / 100.00 Euro
0598 Uitgebreid eetservies
van porselein 150.00 / 200.00 Euro
0599 Lot decoratieve borden
30.00 / 40.00 Euro
0600 Wekker
van koper 8-dagen uurwerk van André Wyler 125.00 / 150.00 Euro
0601 Lot van 4 borden
van porselein en aardewerk 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0602 Visservies
van aardewerk, Longwy 400.00 / 500.00 Euro
0603 Lot Frans aardewerk
waaronder 3 borden en een vaasje uit Clamecy. Frankrijk, 19de eeuw. 100.00 / 130.00 Euro 0604 12-delig thee en koffieservies
van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw "Boin à l'Escalier à cristal" 125.00 / 150.00 Euro 0605 Lot van 8 décoratieve borden
100.00 / 125.00 Euro
0606 Drie bordjes
van Italiaans aardewerk 50.00 / 60.00 Euro
0607 Lot van divere miniatuurtjes
www.aeko.be
AEKO
0608 Vaas
van handgeschilderd porselein. China, 20ste eeuw. H = 70 cm 80.00 / 100.00 Euro
0609 Vaas
van geel gecraqueleerd steengoed, Azië, ca 1900 H = 29 cm 30.00 / 40.00 Euro
0610 Paar siervazen
van Satsumaporselein. H = 32 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0611 Paar grote vazen
van Aziatisch keramiek H = 79 cm. ( 1 hersteld) 125.00 / 150.00 Euro
0612 Twee vazen
van handgeschilderd porselein, Korea H = 32 cm 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0613 Twee siervazen
van handgeschilderd porselein, Azië, 30.00 / 40.00 Euro
0614 Twee diepe schotels op voet
van Chinees exportporselein Doorsnede: 18 cm. 40.00 / 60.00 Euro 0615 Sokkel
van Aziatisch tropisch hout en steen 60.00 / 90.00 Euro
0616 Olifant met jong en twee reigers
Twee beeldjes van Aziatisch houtsnijwerk H = 20 en 30 cm. 30.00 / 40.00 Euro
0617 Masker en sierlijk vrouwenfiguur
van ebbenhout 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0618 Twee beeldjes
"Blanc de Chine", H = 24 en 42 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0619 Boedha
van brons, H = 26 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0620 Een vliegende draak en een miniatuurtafeltje
van tropisch hardhout. H = 17 en 28 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0621 Lot diverse voorwerpen
van Aziatisch porselein. 100.00 / 125.00 Euro
0622 Tafeltje
Neo-renaissencetijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0623 Hoekvitrine,
Engeland, modern. 160.00 / 180.00 Euro
0624 Spiegel
van gesneden eikenhout Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0625 Kinderstoel
van beukenhout 40.00 / 60.00 Euro
0626 Canapé
van rijkelijk gesneden hout, Luik, Lodewijk XV stijl, ca 1950. 200.00 / 250.00 Euro 0627 Tafel
van eikenhout Lodewijk XVI tijdvak, 18de eeuw 650.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0628 Uittrekbare tafel
van eikenhout, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 250.00 / 350.00 Euro
0629 Hoekbibliotheek,
laag model, modern 150.00 / 200.00 Euro 0630 Kleerkast
belijmd met notenfineer Engeland, Art Nouveautijdvak, ca 1900. H = 2,20 m, B = 1,27 m 150.00 / 200.00 Euro
0631 Bergère met voetbankje
150.00 / 200.00 Euro
0632 Vierdeurskleerkast
in mahoniegekleurd hout 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0633 Eetkamer
bestaande uit 1 tafel, 4 stoelen en 1 dressoir van eikenhout, Neo-renaissancestijl 300.00 / 400.00 Euro 0634 Kinderbureautje
van eikenhout 125.00 / 150.00 Euro
0635 Partiturenmeubel
van gezwart hout 300.00 / 400.00 Euro
0636 Boekenkast
van beukenhout, Art Nouveaustijl 125.00 / 150.00 Euro
0637 Harmonium
New York, Merk: Needham 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0638 Partiturenmeubel
van gezwart hout, Napoleon III tijdvak, ca 1880 250.00 / 300.00 Euro
0639 Ovale cachepot
van geel koper Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0640 Câchepot
van messing 60.00 / 75.00 Euro
0641 Pletink A. (Kalmthout, 20ste eeuw) Fotolijst
0642 Kandelaar met 3 lichten
van koper in Neo-gotische stijl 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0643 Pletink A. (Kalmthout, 20ste eeuw) Rokersset
van smeedijzer van A. Pletink 125.00 / 150.00 Euro
0644 Paar kandelaars
van messing 100.00 / 125.00 Euro
0645 Klokje
met bijhorend staander van messing, Arts & Crafts movent 175.00 / 200.00 Euro
0646 Staande klok
van eikenhout met ééndagsuurwerk 800.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0647 Pendule
met de voorstelling van een edelman van twee kleuren brons 500.00 / 600.00 Euro
0648 Wandklok
type: Oeuil de Boeuf 150.00 / 175.00 Euro
0649 Pendule en 2 siervazen, van gepatineerd zamac met de voorstelling
van muziekspelende putti, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
0650 Pendule onder stolp
van verguld zamac met de voorstelling van de druivenoogst Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 36 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0651 Klokje
van albast. Frankrijk, Charles X tijdvak, 1820 - 1830 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0652 Staande klok
van eikenhout Gesigneerd: J. Debatz 18de eeuw 800.00 / 900.00 Euro
0653 Charmante staanklok
van gesneden eikenhout Limburg, Lodewijk XVI tijdvak, ca 1790. 650.00 / 750.00 Euro
0654 Zuilenpendule
van marmer en albast, en vergulden bronzen ornamenten Frankrijk, Lodewijk XVI tijdvak, ca 1800. 600.00 / 800.00 Euro
0655 Staande klok
van eikenhout met comtoiseuurwerk Ardennnen, 19de eeuw met Frans uurwerk 550.00 / 650.00 Euro
0656 Steekpan en toiletpot
van tin 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0657 Diepe schotel
van tin. Doorsnee: 35 cm 40.00 / 50.00 Euro
0658 Handzeis met pikstaal
40.00 / 60.00 Euro
0659 Pompoenvormige waterketel
op comfoor van tin, 19de eeuw. H = 42 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0660 Grote tinnen schotel
19de eeuw. Doorsnede: 46 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0661 Bergère
met rood fluweel uit bompa's tijd. 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0662 Pakistaanse salontafel met inlegwerk
van hout en exotische materialen 100.00 / 125.00 Euro
0663 Voltaire zetel
Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0664 Lage dressoir
in Lodewijk XVstijl van eikenhout. 30.00 / 40.00 Euro
0665 Dressoir met 4 deuren
van eikenhout 150.00 / 200.00 Euro
0666 Spiegel
van gepolychromeerd hout 125.00 / 150.00 Euro
0667 Side table
met 1 lade 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0668 Engelse commode
met 4 laden 125.00 / 150.00 Euro
0669 Engelse spiegel
van eikenhout 100.00 / 125.00 Euro
0670 Designtafel
van verguld metaal en glas 30.00 / 40.00 Euro
0671 Fraaie tafel
van ca 1920 200.00 / 250.00 Euro
0672 Bijzettafeltje
met getorste pootjes 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0673 Hangkastje
van beukenhout 30.00 / 40.00 Euro
0674 Tafeltje
van eikenhout Maaslands, Lodewijk XVI tijdvak, 18de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
0675 Dressoir met 4 deuren
van eikenhout 200.00 / 300.00 Euro
0676 Drie armstoelen en acht stoelen
van mahoniegekleurd beukenhout, in Louis Philippe stijl 150.00 / 250.00 Euro
0677 Lot van 2 Pakistaanse tafeltjes
met inlegwerk van hout en andere exotische materialen 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0678 Bibliotheekkast
0679 Bibliotheekkast
van eikenhout 200.00 / 250.00 Euro
0680 Canapé
van mahoniehout Louis Philipetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0681 Tafeltje
van metaal en glas, Design: de jaren '40 100.00 / 125.00 Euro
0682 Bureautje
in Willem & Mary stijl 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0683 Bureau-secretaire
van eikenhout 300.00 / 400.00 Euro
0684 Secretaire
van eikenhout in Chipendalestijl 150.00 / 200.00 Euro
0685 Kleerkast met 2 spiegeldeuren
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 250.00 / 350.00 Euro
0686 Stoel
van gepolychromeerd hout Lodewijk XVI stijl. 40.00 / 60.00 Euro
0687 Tafel
van eikenhout Art Deco tijdvak, ca 1930 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0688 Hoeketagére
van gedraaid hout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0689 Designtafel
ca 1970 40.00 / 60.00 Euro
0690 Edwardiaanse buffet-bibliotheekkast
belijmd met notenfineer 400.00 / 600.00 Euro
0691 Fraaie consoletafel
belijmd met palissanderfineer en afgewerkt met verguld brons. Frankrijk, Napoleon III stijl. 500.00 / 700.00 Euro 0692 Delhaye Sonja (Hedendaagse kunstenares) Landschap met hoeve
Olieverf op doek, gesigneerd: Delahye S Gedateerd ' 75 49 x 39 cm 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0693 Delhaye Sonja (Hedendaagse kunstenares) Bloemenstilleven
Olieverf op doek, gesigneerd: Delahye S Gedateerd ' 76 49 x 63 cm 250.00 / 300.00 Euro 0694 Delhaye Sonja (Hedendaagse kunstenares) Waterlandschap,
olieverf op doek, Gesigneerd: Delhaye S, Gedateerd: '75 49 x 61 cm 150.00 / 200.00 Euro 0695 Berglandschap
in een uitzonderlijk mooie lijst. Olieverf op doek, Gesigneerd: F. Autome 72 x 60 cm. 100.00 / 150.00 Euro
0696 Lot van 2 schilderijen:
Jonge vrouw door W. Bruynincx en vissersvrouw, gouache naar Pablo Picasso 125.00 / 150.00 Euro 0697 Zwitsers Bergdorp
Reliëf van stukjes gezwart hout 125.00 / 150.00 Euro
0698 Delhaye S. (Overijse, 20ste eeuws) Bloesems in de lente
Olieverf op doek, gesigneerd: Delahye S Gedateerd ' 79 26 x 34 cm 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0699 Delhaye Sonja (Hedendaagse kunstenares) Herfstlandschap
Olieverf op doek, gesigneerd: Delahye S Gedateerd ' 75 34 x 23 cm 150.00 / 200.00 Euro
0700 Boerderij in Rapertingen
Gemengde techniek, Gesigneerd: Clement van Campenhout Gedateerd: 1968 33 x 54 cm 60.00 / 80.00 Euro 0701 Lot van 4 oorlogstaferelen
2 prenten van Luycke met de voorstelling van de slag bij Turnhout in 1597, een zeeslag uit 1602, en 2 zeeslagprenten. 100.00 / 150.00 Euro
0702 Wachtende vrouw
Lithografie, 80/120 Gesigneerd: Cammaert Gedateerd: '78 80.00 / 120.00 Euro
0703 Heintz Richard (1871 -1929) "Veenlandschap" en " Zicht op de maas"
Twee etsen Gesigneerd: Richard Heintz 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0704 Frank Abraham (20ste eeuw) Bundel etsen
van Abraham Frank, 42/100 150.00 / 200.00 Euro
0705 Chagall Marc (° Vitebesk ( Rusland) 1887 - Saint-Paul-de-Vence 1 Hommage à Julien Kaïn
Litho van Marc Chagall Edition Hermann, Parijs, 1968 18 x 25 cm 700.00 / 800.00 Euro 0706 Geudens Albert (°Mechelen, 1869 - Schaarbeek, 1949) Kempisch interieur
Kleurenets, van Albert Geudens 40 x 50 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0707 Front van het boek:
"Luoghi Posseduti dal Belgio confederato, 17de eeuw. 70.00 / 90.00 Euro
0708 Rousseau Henri (Laval, 1844 - Parijs 1910) La charmeuse de serpent
Lithografie van Henri Rousseau, 55 x 59 cm. 600.00 / 700.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0709 Manet Edouard (Parijs 1832 - 1883) Portret van Charles Baudelaire
Ets, van Edward Manet, Gedateerd: 1869 Gedrukt bij Salmon. 10 x 8 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0710 Laurencin Marie (Parijs, 1883 - 1956) Le Chapeau sur les yeux
Ets van Marie Laurencin Gedateerd: 1923 8,5 x 7 cm. 350.00 / 450.00 Euro
0711 Reeks van 4 lithografieën en staalgravures
met zichten op Antwerpen, Mechelen en Brussel 60.00 / 80.00 Euro
0712 Leonard Fujita (1886-1968) Op café
Litho, Van Leonard Fujita, Gedateerd: 1949 56 x 48 cm. 600.00 / 700.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0713 Grote câchepot
op voet van aardewerk 100.00 / 150.00 Euro
0714 Twee grote kandelaars
met jongeling die 4 armen torst van Italiaans aardewerk ( één te herstellen) 150.00 / 200.00 Euro
0715 Keramisch hoofdje
in ovale kader, in Lodewijk XVIde stijl 60.00 / 75.00 Euro
0716 Fruitcoupe
van goud gehoogd porselein. Doorsnede: 33 cm. 30.00 / 40.00 Euro
0717 Tafelmiddenstuk
van handgeschilderd en goud gehoogd Italiaans keramiek 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0718 Lot van zes potten voor kruiden
van porselein. Frankrijk, Limoges H = 19 cm 125.00 / 150.00 Euro 0719 Grote fluitvaas
van wit porselein, H = 32 cm 125.00 / 150.00 Euro
0720 12 vingerhoedjes
bloemen van Nederland, Franklin porselein met houder 50.00 / 60.00 Euro
0721 Aspergeschotel
van goud gehoogd aardewerk. Frankrijk, Sarregumines 40.00 / 60.00 Euro 0722 Groot lot decoratieve objecten
van handgeschilderd aardewerk en porselein 19de en 20ste eeuw waaronder Delft enz;.. 50.00 / 60.00 Euro 0723 Lot van 4 decoratieve borden
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 60.00 / 75.00 Euro
0724 Groot lot keramiek voor de verzamelaar
met beeldjes, parfumflesjes e.d. van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein 19de & 20ste eeuw. 80.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0725 boer en boerinnetje
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd biscuit Duitsland, ca 1900 100.00 / 125.00 Euro
0726 Lot gedekselde doosjes
0727 Lot van 5 mooie borden
0728 Gedekselde terrine
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een bloemendecor Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro
0729 Lot keramiek waaronder een koppel
in de sofa, tasjes en schoteltjes van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0731 Gedekselde bonbonnière en parfumflesje
van goudgehoogd porselein 50.00 / 60.00 Euro
0732 Opdienschaal met bordjes
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 75.00 / 100.00 Euro
0733 Drie schotels
van goud gehoogd porselein. Duitsland 40.00 / 60.00 Euro
0734 Lot van 5 borden
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een bloemendecor Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0735 Klokje in de vorm van eeen slang,
van messing 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0736 Pendule
van brons en porselein (uurwerk ontbreekt) 125.00 / 150.00 Euro
0737 Comtoiseklok
met ankergang Frankrijk, 19de eeuw. 150.00 / 175.00 Euro
0738 Pendule in de vorm van een zeilboot
80.00 / 90.00 Euro
0739 Pendule
van zamac en rood marmer. versierd met engeltjes H = 54 cm. 125.00 / 150.00 Euro
0740 Seiko
Designklok, uit de jaren '60 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0741 Pendule
in de vorm van een gebouwtje van messing, Duitsland, Junghans met wekker. H = 26 cm. 80.00 / 100.00 Euro
0742 Wandklok
uit grootmoeders tijd. De jaren 30 60.00 / 75.00 Euro
0743 Horlogehouder
met zilveren klok in mahoniehouten kast Art Deco tijdvak, ca 1920. H = 12 cm 125.00 / 150.00 Euro
0744 Wandklok
van gietijzer Merk Jaby, H = 30 cm 80.00 / 100.00 Euro
0745 Pendule met 2 siervazen
van marmer en brons, Art Deco tijdvak, ca 1930. 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0746 Paar kandelaars
van geel koper 40.00 / 60.00 Euro
0747 Twee kandelaars
van brons, Barok, 17de eeuw. (pieken zijn hersteld) H = 30 en 35 cm. 200.00 / 300.00 Euro
0748 Scheplepel en dekselpan
van rood koper 30.00 / 40.00 Euro
0749 Grote melkkruik
van geel koper. H = 52 cm 60.00 / 75.00 Euro
0750 Kandelaar
van brons 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0751 Twee petroleumlampen
van geel koper 60.00 / 75.00 Euro
0752 Schemerlamp
met voet van Delfts aardewerk ( voet is 18de eeuws) 150.00 / 200.00 Euro
0753 Haardstel
0754 Melkkruik
van rood koper 50.00 / 60.00 Euro
0755 Twee petroleumlampen
van koper 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0758 Waterketel en chocoladekan
van rood koper 70.00 / 90.00 Euro
0759 Paar breloquelampen
van kristal 100.00 / 125.00 Euro
0760 Paar schemerlampen
van opaliserend glas 60.00 / 75.00 Euro
0761 Lot Pakistaanse lampenkappen
50.00 / 60.00 Euro
0762 Lot van 4 kleurrijke Pakistaanse lampen
60.00 / 75.00 Euro
0763 Lot van diverse schemerlampen
in verschillende materialen 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0764 Kroonluchter
met 10 lichten 150.00 / 200.00 Euro
0765 Lampe Belge
in goede staat 100.00 / 125.00 Euro
0766 Zuilvormige schemerlamp
met cartouche versierd H = 42 cm. 30.00 / 40.00 Euro
0767 Vlaamse kroonluchter
van koper 100.00 / 125.00 Euro
0768 Kroonluchter van messing
met 12 lichten 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0769 Lot Pakistaanse sfeerlichten
60.00 / 75.00 Euro
0770 Paar fotolijstjes
van hout versierd met blaadjes H = 34 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0771 Morery Louis (17de eeuw) Louis Morery, Le grand dictionnaire historique
ou le mélange curieux de l'histoire sacrée et profane 4 delen, Amsterdam - Utrecht - Den Haag, 1694 in originele kalfslederen banden met goudopdruk. 500.00 / 600.00 Euro
0772 7-delige Larousse illustré van ca 1900
in originele lederen banden met goudopdruk + 5 delen Larousse du xxe siècle + Larousse Mensuelle illustré 1914-1919, + 1929-1937. 150.00 / 200.00 Euro 0773 Les oeuvres de Jean-Jacques Rousseau
11 delen, Parijs, 1819 in originele kalfslederen banden. (niet compleet) 100.00 / 150.00 Euro 0774 Lot veilingcatalogen
10.00 / 20.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0775 Winston Churchill
The second war, Wellington, 1948 6-delig boekwerk 3,040.00 / NaN Euro
0776 Encyclopedia Brittanica
300.00 / 400.00 Euro
0777 Twee Afrikaanse krijgers
Twee sculpturen van ebbenhout. H = 94 en 104 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0778 Sokkel
van Afrikaans tropisch hard hout 60.00 / 90.00 Euro
0779 Masker
van gesneden hout. Nigeria, Gurostijl ca 1900. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0781 Perzisch tapijt
van wol met rode kleuren 270 x 184 cm 250.00 / 300.00 Euro
0782 Wallaert Gaston (Brussel °1889 - Hasselt 1954) Gevel van een hoeve
Ets van G. Wallaert 30.00 / 40.00 Euro
0783 Face 10/15
Kleurenets van Marie Jeanne Riga 20.00 / 30.00 Euro
0784 De messenslijper,
Ingekleurde prent 30.00 / 40.00 Euro
0785 Mertens Ch. (1865-1919) Interieur van een kerk
Ets: 1/50 van Ch. Mertens 25.00 / 35.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0786 Leduc Jac (° Ophoven 1921) De grote Markt te Brussel
Litho, Gesigneerd: Jac Leduc 80 x 55 cm 60.00 / 80.00 Euro
0787 Leduc Jac (° Ophoven 1921) De Grote Markt te Brussel
Litho, Gesigneerd: Jac Leduc 60 x 45 cm 60.00 / 80.00 Euro
0788 36-delig kinderservies
van wit porselein. Nimy 80.00 / 100.00 Euro
0789 Ardebil loper,
310 x 68 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0790 Perzische Loper
van wol 400 x 103 250.00 / 350.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0791 Pakistaans tapijt
170 x 130 70.00 / 80.00 Euro
0792 Klein tapijt met hoekelementen
150.00 / 200.00 Euro
0793 Pakistaans tapijt
370 x 246 cm. 225.00 / 250.00 Euro
0794 Perzisch tapijt: Kouaj
283 x 156 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0795 Tapijt: Shiraz
260 x 171 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0796 Hamadan tapijt
210 x 145 cm. 250.00 / 350.00 Euro
0797 Electrisch orgel
100.00 / 125.00 Euro
0798 Haardplaat
van gietijzer, 56 x 63 cm 120.00 / 150.00 Euro
0799 Duvelken:
hout en kolenkachel, ca 1900 125.00 / 150.00 Euro
0800 Lot van twee kruislieveheren
in kader met bol glas Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be