AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 Lot
Gegevens
Titel: Kantonees gedekseld potje Omschrijving: ( licht beschadigd) Afmetingen: 15 cm met een doorsnede van 13 cm Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-90
Titel: Bischijf Omschrijving: in ajour opengewerkte steen Chineze grafgift ( ijzeren steun is toegevoegd) Afmetingen: Doorsnede: 30 c: Startprijs: 50 Geschatte prijs: 80-100
Titel: Bi-schijf Omschrijving: waarop in contoursnede motieven zijn aangebracht. Chineze grafgift ( ijzeren steun is toegevoegd). Afmetingen: Doorsnede: 30 cm Startprijs: 30 Geschatte prijs: 50-60
Titel: cup Omschrijving: in jade, China Afmetingen: 9 cm Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-90
Titel: Beethoven Omschrijving: Buste in biscuit, Limoges Afmetingen: 34 cm Startprijs: 50 Geschatte prijs: 60-75
Titel: Armband Omschrijving: Armbandvan 18k. wit goud bezet met 38 briljanten en een Columbiaanse smaragd van ca 3k. Startprijs: 1600 Geschatte prijs: 1650-1750
AEKO Veiling bvba | Gouverneur Verwilgensingel 18/c | 3500 Hasselt
Pagina 1 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 7
Titel: David Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons, naar een ontwerp van Donatelo ( een kunstenaar uit de Italiaanse renaissence Afmetingen: 45 cm Startprijs: 300 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Twee naakten Kunstenaar: De Keyser Bert (1937 - ) Omschrijving: Sanguine op papier Reeks van 2 werken Gesigneerd: Bert De Keyser Afmetingen: 75 x 56 cm Startprijs: 650 Geschatte prijs: 750-900
Titel: De nacht Kunstenaar: Delporte Charles (1928 - ) Omschrijving: acryl op doek, Gesigneerd: Delporte Charles Afmetingen: 40 x 50 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Bloemenstilleven Kunstenaar: De Cort Jules (1918 - 1999) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: De Cort Jules Afmetingen: 70 x 60 cm Startprijs: 200 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Omschrijving: van rood geslepen kristal, Afmetingen: 24 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Borstvoeding Kunstenaar: Mailleux Raf (1916 - 1996) Omschrijving: Beeld van gepatineerd metaal. Afmetingen: 87 cm Startprijs: 250 Geschatte prijs: 350-450
Pagina 2 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 13
Titel: Christus aan het kruis Kunstenaar: Colbrandt Oscar (1879 - 1959) Omschrijving: Krijttekening op een overschrijvingsformulier van de bank, Gesigneerd: Colbrandt Oscar Afmetingen: 20 x 13 cm Startprijs: 700 Geschatte prijs: 750-800
Titel: Dameshoofd Omschrijving: Gemengde techniek op spaanderhout, gesigneerd: Delporte Ch. Afmetingen: 30 x 24 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125 - 150
Titel: Damesring Omschrijving: Damesring van 14k. wit goud met 1 briljant in princesslijpsel en 12 briljanten en 12 baguetten Startprijs: 500 Geschatte prijs: 600-700
Titel: De baadsters Kunstenaar: Petitjean H (1854 - 1929) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Petitjean T. Gedateerd: 1919. Franse kunstenaar Afmetingen: 46 x 38 cm Startprijs: 500 Geschatte prijs: 800-1000
Titel: De serveerster Kunstenaar: Grun Jules (16/05/1866 - 15/02/1934) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd: Grun Jules Afmetingen: 40 x 27 cm Startprijs: 750 Geschatte prijs: 850-1.000
Titel: De kleine danseres Kunstenaar: Barbier F. ( - ) Omschrijving: Olieverf op paneel, Gesigneerd: Barbier F Afmetingen: 32 x 30 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: De vrouw Kunstenaar: Thomas Henry (1878 - 1972) Omschrijving: Olieverf op paneel, Gesigneerd: Thomas Henry Afmetingen: 22 x 19 cm Startprijs: 750 Geschatte prijs: 800-900
Pagina 3 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 20
Titel: Deux-corps Omschrijving: in eikenhout, Duitsland, ca 1700. Startprijs: 700 Geschatte prijs: 900-1.000
Titel: Dismember me Kunstenaar: Brood Herman (1946 - 2001) Omschrijving: Acryl op doek, Gesigneerd: Herman Brood met certificaat Afmetingen: 100 x 120 cm Startprijs: 2200 Geschatte prijs: 2500-3000
Titel: Gezichtje Kunstenaar: Thomas Henry (1878 - 1972) Omschrijving: Olieverf op paneel, gesigneerd: Thomas Henry Afmetingen: 26 x 20 cm Startprijs: 750 Geschatte prijs: 800-1000
Titel: Omschrijving: in eikenhout, op sleeppoten. Het deurpaneel is versierd met geometrische motieven. Duitsland, 18de eeuw Afmetingen: 168 x 127 cm Startprijs: 500 Geschatte prijs: 650-700
Titel: Foto's Panamarenko Kunstenaar: Panamarenko (1940 - ) Omschrijving: Reis langs de Nijl 40/75 gesigneerd: Panamarenko Afmetingen: 64 x 89 cm Startprijs: 750 Geschatte prijs: 800-900
Titel: Hanger Omschrijving: Hanger van 18 k. geel goud met aquamarijn, omkranst met diamant Startprijs: 500 Geschatte prijs: 600-700
Titel: Herfstlandschap Kunstenaar: Peeters Jeannot (1909 - 1996) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Peeters Afmetingen: 20 x 30 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Hoeve Kunstenaar: Kerels Henri (1896 - 1956) Omschrijving: Epreuve d' artiste, Gesigneerd : Kerels Henry met opdracht Afmetingen: 23 x 32 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: 75-90
Pagina 4 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 28
Titel: Lezende dame Kunstenaar: Toussaint Ferdinand (1873 - 1956) Omschrijving: Gemaroufleerd, Gesigneerd: F; Toussaint Afmetingen: 45 x 38 cm Startprijs: 3.000 Geschatte prijs: 3.250-3.500
Titel: Hoeve Kunstenaar: Holemans Karel ( - ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Karel Holemans, Afmetingen: 45 x 55 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Hoeve te Bokrijk Kunstenaar: Peeters Jeannot (1909 - 1996) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd J. Peeters Afmetingen: 25 x 25 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Kunstenaar: Baron Paulus de Chatelet (1881 - 1959) Omschrijving: Ets, 36/60 Gesigneerd: Paulus Pierre Afmetingen: 26 x 34 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Interieur Kunstenaar: Bisman Paule (1897 - 1973) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Bisman Paul Afmetingen: 80 x 70 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Jonge geitenhoeder Omschrijving: Groep van gepatineerd brons, Afmetingen: 40 cm Startprijs: Geschatte prijs:
Titel: Jonge vrouw Kunstenaar: Willems Florent (1823 - 1905) Omschrijving: Gemaroufleerd, Gesigneerd: F Willems Afmetingen: 14 x 10 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 450-500
Titel: Kast Omschrijving: met geslepen glas in eikenhout Afmetingen: 220 x 180 cm Startprijs: Geschatte prijs:
Pagina 5 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 36
Titel: Kistje van brons, neogotiek Omschrijving: neogotiek, ca 1900.H Afmetingen: B = 7cm x L = 15 cm Startprijs: 75 Geschatte prijs: 100 - 125
Titel: Dame in blauw en rood Kunstenaar: Jefferys Marcel (1872 - 1924) Omschrijving: Aquarel, Monogram voor, Jefferys Marcel Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Lachend gezichtje Omschrijving: van gepatineerd gips Afmetingen: 20 cm Startprijs: 25 Geschatte prijs: 40-60
Titel: Lancierskast Omschrijving: in eikenhout, 18de eeuw. Afmetingen: 224 x 55 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-650
Titel: Landschap met beek Kunstenaar: - 1899) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Baron Th. Afmetingen: 50 x 73 cm Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Le curieux Kunstenaar: Counhaye Charles (1884 - 1971) Omschrijving: Aquarel, gesigneerd: Ch Counhaye gedateerd: 1964 Afmetingen: 20 X 25 CM Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Limburgs Landschap Kunstenaar: Gregoor Paula (1912 - 2005) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd: Gregoor Paula Afmetingen: 67 x 114 cm Startprijs: 90 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Maria met jezus Omschrijving: in een huiskapel van hout en glas, Neogotiek, 19de eeuw Afmetingen: 48 x 39 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Pagina 6 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 44
Titel: Marine Kunstenaar: Jordaens Leo ( - ) Omschrijving: Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Leo Jordaens Afmetingen: 38 x 43 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Mijnwerker Kunstenaar: Baron Paulus de Chatelet (1881 - 1959) Omschrijving: Ets, 19/100 Gesigneerd: P. Paulus Afmetingen: 21 x 14 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-175
Titel: Moeder en kind Kunstenaar: Delporte Charles (1928 - ) Omschrijving: olieverf op doek,, gesigneerd: Delporte Charles Afmetingen: 40 x 30 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-300
Titel: Oorbellen en hanger Omschrijving: Paar oorbellen en hanger van 18 k. geel goud en zilver, bezet met diamantjes, Startprijs: 350 Geschatte prijs:
400-5000
Titel: Oosters decor Omschrijving: olieverf op zijde en hofzijde Afmetingen: 34 x 33 cm Startprijs: 175 Geschatte prijs: 225-275
Titel: Ovale spiegel Omschrijving: in verguld houten kader, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. Afmetingen: 128 x 100 cm Startprijs: 300 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Panelenkist Omschrijving: in eikenhout, Vlaanderen of Noord-Frankrk, 18de eeuw. Afmetingen: 71 x 125 cm Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300
Titel: pijp en mondstuk Omschrijving: pijp met mannenhoofd en mondstuk in ivoor Startprijs: 30 Geschatte prijs: 40-50
Titel: sierpot Omschrijving: van blauw handgeschilderd Chinees porselein Afmetingen: 12 cm met een doorsnede van 22 cm Startprijs: 50 Geschatte prijs: 65-80
Pagina 7 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 53
Titel: Spiegel bekroont met engelen Omschrijving: Vierkante spiegel in hout en gips, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw? Afmetingen: 88 x 70 cm Startprijs: 300 Geschatte prijs: 350-500
Titel: Staande klok Omschrijving: van eikenhout met een wijzerplaat in email. Elderen Limburg , Restaurationtijdvak, ca 1830 ( wijzerplaat werd beschadigd tijdens de 1ste wereldoorlog) Afmetingen: 250 cm Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400
Titel: Stoomboot als sleepboot Omschrijving: Maquette in veelkleurig handgeschilderd metaal en hout, op stalen voet, ca 1920. Afmetingen: ca 70 cm lang Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: toi et moi Omschrijving: Ring van 18k. wit en geel goud, bezet met 2 briljanten, ca 1,10k. Startprijs: 750 Geschatte prijs: 800-900
Titel: Tweedeurskast Omschrijving: in eikenhout, Frankrijk Afmetingen: 210 cm Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400
Titel: Vaas Omschrijving: van groen geslepen kristal, Afmetingen: 20 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: 75-90
Pagina 8 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 59
Titel: Valavond Kunstenaar: Servaes Albert (1883 - 1966) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Albert Servaes Gedateerd: 1924 Startprijs: 1650 Geschatte prijs: 1800-2000
Titel: Vitrinekast Omschrijving: in twee delen met 6 deuren en 3 laden in eikenhout. Maasland, 18de eeuw. Afmetingen: 240 x 170 cm Startprijs: 850 Geschatte prijs: 900-1150
Titel: Vleermuizen en perziken Omschrijving: Vaas van veelkleurig hangeschilderd Chinees porselein, Gemerkt: GUANGTU Afmetingen: 33 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-300
Titel: vleesbestek Omschrijving: van verzilverd metaal in origineel etui Startprijs: 25 Geschatte prijs: 40-50
Titel: Dromerig meisje Kunstenaar: Thomas Henry (1878 - 1972) Omschrijving: Olieverf op paneel, gesigneerd Thomas Henry Afmetingen: 35 x 29 cl Startprijs: 1000 Geschatte prijs: 1250-1500
Titel: Wijzen en kinderen Omschrijving: Siervaas van veelkleurig handgeschilderd Chinees porsele Gemerkt:JIUQING Afmetingen: 32 xm Startprijs: 850 Geschatte prijs: 900-1.150
Titel: Winterlandschap Omschrijving: Olieverf op doek, Afmetingen: 80 x 120 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Wiskemann Omschrijving: 3 schotels en schalen van verzilverd metaal Merkteken: Wiskemann Startprijs: 60 Geschatte prijs: 80-100
Pagina 9 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 67
Titel: Omschrijving: van rijkelijk gesneden eikenhout, Afmetingen: 215 cm Startprijs: 500 Geschatte prijs: 650-750
Titel: Bootjes Omschrijving: Lithografie Gesigneerd: Floris Jespers Afmetingen: 29 x 44 cm Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Compositie Kunstenaar: Everaert Marnix (1960 - ) Omschrijving: Kleurenlitho Gesigneerd: Marnix Everaert Afmetingen: 26 x 31 cm Startprijs: 50 Geschatte prijs: 100-150
Titel: De geitenhoeders Omschrijving: Paar beeldjes vann gepatineerd brons Afmetingen: 27 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: Facetspera Kunstenaar: - 1927) Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons Afmetingen: 23 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
(Franse kunstenaar)
Titel: Diane Kunstenaar: Levasseur Alexandre ( - ) Omschrijving: Godin van de jacht Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: A. Levasseur Afmetingen: 71 cm Startprijs: 1000 Geschatte prijs: 1250-1500
Titel: Hangoortafel Omschrijving: in eikenhout Startprijs: Geschatte prijs:
Pagina 10 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 74
Titel: Kandelaar Omschrijving: als grafgift van geglazuurd aardewerk, Zuid-China, Grote rivierengebied Mingdynastie, ca 1600. Afmetingen: 11 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: 80-100
Titel: Kleine dressoir Omschrijving: met 2 deuren en 2 laden van eikenhout, Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Kolompendule Omschrijving: en 2 siervazen in albast Belle epoque tijdvak, ca 1900. Afmetingen: 46 cm Startprijs: 200 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Melkkruik Omschrijving: van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 18de eeuw. hersteld Afmetingen: 14 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Paar casouletten Omschrijving: in geaderd marmer en bronzen ornamenten. Napoleon III tijdvak, ca 1900. uitgevoerd in Lodewijk XVI stijl Afmetingen: 37 cm Startprijs: 200 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Paar ladenkastjes Omschrijving: belijmd met marquetterie uitgevoerd in de overgangsstijl,Lodewijk XV en Lodewijk XVI stijl: de transitionperiode, 20ste eeuw Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Salon Omschrijving: bestaande uit 4 stoelen en 1 tafel van eikenhout met rood fluweel bekleed Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Schrijfkist Omschrijving: in eikenhout, 19de eeuw. Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Pagina 11 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 82
Titel: Kast Omschrijving: in eikenhout, Lotharingen, ca 1800 Afmetingen: 235 x 145 cm Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Bloemenstilleven met fruit Kunstenaar: Claeys Albert (1889 - 1967) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Claeys Albert Afmetingen: 65 x 90 cm Startprijs: 1600 Geschatte prijs: 1800-2000
Titel: Cilindervaas Omschrijving: van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein Startprijs: 80 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Compositie Omschrijving: Litho, 18/60 Gesigneerd: Alechinski Pierre, Geboren te Brussel Afmetingen: 6 x 17 cm Startprijs: 80 Geschatte prijs: 125-150
Titel: De oude dame Kunstenaar: Rops Felicien (1833 - 1898) Omschrijving: Ets Gesigneerd: Felicien Rops Afmetingen: 20 x 14 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Servante Anversoise Kunstenaar: Rops Felicien (1833 - 1898) Omschrijving: Ets, gesigneerd Felicien Rops Afmetingen: 13 x 9 cm Startprijs: 75 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Winterlandschap Kunstenaar: De Saedeleer Valerius (1867 - 1942) Omschrijving: Kleurenlitho Gesigneerd: Valerius De Saedeleer Afmetingen: 55 x 57 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Pagina 12 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 89
Titel: Brandend huis Kunstenaar: Cobbaert Jan (1909 - 1995) Omschrijving: Zeefdruk: 1/1 Gesigneerd: Jan Cobbaert Belgische kunstenaar Afmetingen: 51 x 40 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Christus Omschrijving: omringd door heiligen, martelaren en gelovigen Russische icoon uit de 18de eeuw Afmetingen: 87 x 67 cm Startprijs: 800 Geschatte prijs: 1000-1250
Titel: Kunstenaar: Massereel Frans (1889 - 1972) Omschrijving: Houtsnede, 2/25 gesigneerd: Frans Massereel gedateerd: 1960 Afmetingen: 45 x 32 cm Startprijs: 200 Geschatte prijs: 250-350
Titel: De bejubeling Omschrijving: van Maria en het Jezuskind door engelen. Russische icoon, 19de eeuw Afmetingen: 31 x 26 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Visser Kunstenaar: Caudez Adrien Etienne (1845 - 1902) Omschrijving: van gepatineerd brons, Gesigneerd: Caudez Adrien Etienne, met fonderiestempel Franse bronsgieter, 19de eeuw Afmetingen: 80 cm Startprijs: 1000 Geschatte prijs: 1150-1300
Titel: De gifmenger Omschrijving: Olieverf op paneel, 19de eeuw. Afmetingen: 22 x 17 cm Startprijs: 350 Geschatte prijs: 450-600
Titel: Drie stolpen Omschrijving: waaronder in het midden Maria met Jezuskind, links en recht vaasjes, gevuld met bloemen, Gesigneerd: Jacobina Afmetingen: 41 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: eetservies Omschrijving: in KPM porselein Startprijs: 300 Geschatte prijs: 350-450
Pagina 13 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 97
Titel: Fraaie Kast Omschrijving: van rijkelijk gesneden eikenhout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw ( met wat herstelwerk) Afmetingen: 220 cm Startprijs: 750 Geschatte prijs: 900-1000
Titel: Huis aan het water Kunstenaar: Van Dongen Harij (1909 - ) Omschrijving: Olieverf op paneel Gesigneerd: Van Dongen H. Afmetingen: 18 x 24 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Jean d'Arc Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons, met Fonderiestempel uit Parijs, 19de eeuw. Afmetingen: 55 cm Startprijs: 500 Geschatte prijs: 650-750
Titel: Maria met Jezuskind Omschrijving: van was onder glazen stolp. Afmetingen: 85 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: 75-90
Titel: Maria met Jezuskind en vaasjes Omschrijving: en 4 tulpvaasjes van goudgehoogd porselein Afmetingen: 60 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Marine Omschrijving: Olieverf op paneel Afmetingen: 40 x 55 cm Startprijs: 200 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Mensen Kunstenaar: Kasprzak Andrej (1964 - ) Omschrijving: met 2 snuiten, zeefdruk, gesigneerd: Kasprzak Andrej Afmetingen: 40 x 51 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Pagina 14 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 104
Titel: Paar Omschrijving: lage sokkels in exotisch hout, ingelegd met parelmoer. Afmetingen: 35 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Panoramisch landschap Kunstenaar: Van Dongen Harij (1909 - ) Omschrijving: Olieverf op paneel, Gesigneerd: Van Dongen H. Afmetingen: 14 x 29 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Partiturenmeubel Omschrijving: met inlegwerk van contrasterende houtsoorten Afmetingen: 135 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Pendule Omschrijving: van vuurverguld brons, Restauration tijdvak, ca 1820 Afmetingen: 60 cm Startprijs: 1000 Geschatte prijs: 1150-1300
Titel: Pendule en 2 tempeltjes Omschrijving: waarin figuren, van gezwart marmer. Eclectisme, ca 1900. Afmetingen: 40 cm Startprijs: 300 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Private party Kunstenaar: Hoogsteyns Jan (1935 - ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Hoogsteyns Jan Geboren in Beverlo Afmetingen: 90 x 100 Startprijs: 500 Geschatte prijs: 600-800
Pagina 15 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 110
Titel: Staande klok Omschrijving: in zacht hout en met een zwarte woudklokje Duitsland, Biedermeiertijdvak, ca 1820. Afmetingen: 224 cm Startprijs: 250 Geschatte prijs: 350-450
Titel: Stadszicht Kunstenaar: Hebbelinck Roger (1912 - ) Omschrijving: Kleurenlitho: 85/350 Gesigneerd: Hebbelinck Roger Afmetingen: 42 x 32 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Vijzel Omschrijving: van brons, Gotisch tijdvak, 16de eeuw Afmetingen: 12 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-6000
Titel: vijzel en stamper Omschrijving: van brons, 19de eeuw. Afmetingen: 8 cm Startprijs: 30 Geschatte prijs: 50-60
Titel: Vissersloepen Kunstenaar: Van Dongen Harij (1909 - ) Omschrijving: Olieverf op paneel, Gesigneerd: Van Dongen H. Afmetingen: 23 x 30 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Wandklok Omschrijving: Friese staartklok Nederlands, ca 1800 Afmetingen: 67 cm Startprijs: 250 Geschatte prijs: 400-500
Pagina 16 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 116
Titel: Zittende Jean d' Arc Kunstenaar: - 1898) Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd E. Laurent Afmetingen: 70 Startprijs: 500 Geschatte prijs: 650-750
Titel: Zomerlandschap Kunstenaar: Embrechts Albert (1914 - 1997) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd: Embrechts Albert met certificaat Afmetingen: 35 x 50 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Marine Omschrijving: Marine Olieverf op doek Afmetingen: 60 x 97 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Schepen Kunstenaar: Walrecht Berdardus (1911 - 1980) Omschrijving: Schepen aan de kade Olieverf op doek Gesigneerd Walrecht B. Afmetingen: 70 x 97 cm Startprijs: 1400 Geschatte prijs: 1.500-1.750
Titel: Pendule met 2 siervazen Omschrijving: Pendule met 2 siervazen in marmer en messing Slinger Inhoud van kwik Afmetingen: H = 38 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: Grote reiskoffer Omschrijving: Grote reiskoffer op houten wielen van eikenhout Vermoedelijk 18de eeuw. Afmetingen: H = 1m5 x 1m30 Diepte = 76 cm Startprijs: Geschatte prijs: 650-750
Titel: vaas Omschrijving: Vaas van zwart keramiek met 2 engelen versierd met verguld bronzen ornamenten Startprijs: 175 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Hoekkast Omschrijving: Hoekkast met 2 deuren in eikenhout Engeland, 19de eeuw Afmetingen: H : 1m54 x 1m36 Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Pagina 17 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 124
Titel: Bureau Omschrijving: Cilinderbureau van eikenhout, ca 1920 Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: Commode Omschrijving: Commode met 4 laden van eikenhout Empire tijdvak, 1810 -1820. Afmetingen: 1m20 x 1m6 Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: Driedeurskast Omschrijving: Driedeurskast van eikenhout, Limburg, 19de eeuw. Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: Lage kast Omschrijving: Lage kast met 4 deuren en 2 laden van eikenhout. Afmetingen: H = 1m70 Startprijs: Geschatte prijs: 400-500
Titel: tafel en stoelen Omschrijving: Ronde uittrekbare tafel (+ verlengstukken) en 6 stoelen in eikenhout Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Boekara Omschrijving: Boekara van handgeknoopte wol Afmetingen: 2m60 x 1m70 Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Salon Art Deco Omschrijving: Salon bestaande uit 2 clubs, 2 armzetels en een tabouretje van eikenhout Art Deco periode, ca 1940 Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Verliefd Koppel Omschrijving: Groep van wit monochroom biscuit Duitsland Afmetingen: H = 32 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: 80-100
Titel: kasteel Kunstenaar: Mascart Gustave (1834 - 1919) Omschrijving: Spaans kasteel te Gent Olieverf op doek, Gesigneerd: Mascart G. Startprijs: 900 Geschatte prijs: 1.250-1.500
Pagina 18 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 133
Titel: 2-delig Omschrijving: 2-delig zalfpotje van zilver (1 scharnier is stuk, de stempels zijn bewerkt) Luik 1774, onder Prins-Bisschop Francois - Charles de Velbruck. Meester: JH Jacques Hauregard. Afmetingen: H = 6 x 6,5 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: Kruiken Omschrijving: Paar sier kruiken van gepatineerd kunst brons op een voet van gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. Afmetingen: H = 64 cm Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Kandelaars van brons Omschrijving: Paar kandelaars van brons Neo-barok, 19de eeuw. Afmetingen: H = 43 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Winterlandschap Kunstenaar: Jordaens Leo ( - ) Omschrijving: Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Jordaens Le Afmetingen: 38 x40 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Storm op zee Kunstenaar: Vader Hendrik ( - ) Omschrijving: Olieverf op paneel, Gesigneerd: Vader Hendrik Afmetingen: 60 x 80 cm Startprijs: 800 Geschatte prijs: 900-1000
Titel: Lelies Kunstenaar: Noelanders Gaston (1910 - 1987) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Gaston Noelanders Afmetingen: 70 x 60 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Zicht op de Middelandse zee Omschrijving: Zicht op de Middelandse zee te Frankrijk Gesigneerd: Patronat Lucien Afmetingen: 60 X 73 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: 4 stoelen Omschrijving: 4 Engelse stoelen van kersenhout Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Pagina 19 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 141
Titel: Langs de Maas Kunstenaar: Cambier Louis Gustave (1874 - 1949) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Cambier Louis Gustave Gedateerd: 1930. Afmetingen: 50 x60 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: 3 delig lot Omschrijving: Paar kandelaars met vaas in keramiek Design de jaren '60. Afmetingen: H = 40 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Zijdendoek Omschrijving: Zijdendoek ingekaderd Batik-Tulis Winotosastro, Yogya-Indonesia Afmetingen: 89 x 51 cm Startprijs: 75 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Herfst Kunstenaar: Theuninck Gaston (1900 - 1977) Omschrijving: Herfstlandschap Olieverf op doek Gesigneerd: Theuninck Gaston Afmetingen: 50 x 60 cm Startprijs: 80 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Bloemen Kunstenaar: Peeters Jeannot (1909 - 1996) Omschrijving: Bloemenstilleven Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Peeters Afmetingen: 80 x 80 Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150 x 200 cm
Titel: Hoeve Kunstenaar: Peeters Jeannot (1909 - 1996) Omschrijving: Krijttekening, Gesigneerd: J. Peeters Startprijs: 70 Geschatte prijs: 80-100
Titel: Hageland Kunstenaar: Van Sassenbrouck Achille (1896 - 1979) Omschrijving: Zicht op het Hageland Olieverf op paneel Gesigneerd: Van Sassenbroek Afmetingen: 35 x 42 cm Startprijs: 750 Geschatte prijs: 800-900
Titel: side table Omschrijving: Klein wandtafeltje in eikenhout Afmetingen: H = 63 cm Startprijs: 80 Geschatte prijs: 100-125
Pagina 20 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 149
Titel: Pronkkast Omschrijving: Deux corps van gezwart hout Napoleon III tijdvak, 19de eeuw (dient hersteld te worden) Afmetingen: H = 3 meter Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: Schitterende Omschrijving: Vitrinekast van gesneden eikenhout Limburg, 18de eeuw. Startprijs: 1200 Geschatte prijs: 1.300-1.500
Titel: Staande klok Omschrijving: Staande klok in eikenhout met een wijzerplaat van messing en albast Startprijs: 35 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Theekastje Omschrijving: Theekastje met schemerlamp Art Deco tijdvak Afmetingen: H : 64 x 1m29 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Vierdeurskast Omschrijving: Vierdeurskast van eikenhout Antwerpen, Barokke tijdvak 17de eeuw. Afmetingen: H = 1m60 x 1m68 Startprijs: 500 Geschatte prijs: 650-750
Pagina 21 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 154
Titel: Wijwatervat Omschrijving: Wijwatervat van massief zilver Lodewijk XVI stijl. Afmetingen: H = 30 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: landschap Kunstenaar: Brouwer Peter (1935 - ) Omschrijving: Romantisch landschap Olieverf op doek Gesigneerd Brouwer Peter Afmetingen: 50 x 60 cm Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Begijnhof te Brugge Kunstenaar: Douven Jac (1908 - 2002) Omschrijving: Begijnhof te Brugge Olieverf op hardboard Gesigneerd: Jac Douven Gedateerd: 1972 Afmetingen: 40 x 50 cm Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Bloemenstilleven Omschrijving: Bloemenstilleven Olieverf op paneel Gesigneerd J. Koenen Afmetingen: 50 x40 cm Startprijs: 200 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Smid aan het werk Omschrijving: Smid aan het werk Beeld van gepatineerd kunstbrons op een voet van marmer Gesigneerd: G. Carl Afmetingen: H 47 cm Startprijs: Geschatte prijs: 175-225
Titel: Schepen Kunstenaar: Steppe R. (1859 - 1927) Omschrijving: Schepen langs de oever Olieverf op doek Gesigneerd: R. Steppe Afmetingen: 48 x 70 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: Schepen aan de kade Kunstenaar: Scutenaire Betty ( - ) Omschrijving: Olieverf op doek Gesigneerd Scutenaire Betty Gedateerd 1974 Afmetingen: 50 x 40 cm Startprijs: Geschatte prijs: 100-125
Titel: Paar ivoren tanden Omschrijving: Paar ivoren tanden gedragen in een montuur van messing ca 1900. Afmetingen: H = 65 cm Startprijs: Geschatte prijs: 400-500
Pagina 22 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 162
Titel: Portret Omschrijving: Ovalen portret van een rijpere dame in pastel, 19de eeuw. Startprijs: 200 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Cagnom Kunstenaar: Douven Jac (1908 - 2002) Omschrijving: Cagnom, kapel in de Ardennen Olieverf op hardboard Gesigneerd: Jac Douven Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-650
Titel: Christus Omschrijving: Christus aan het kruis in trapeziumvorm Houtskooltekening Gesigneerd: Anto Diez Gedateerd 1963. Afmetingen: H = 72 x 53 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Commode Omschrijving: Commode met 3 laden van eikenhout ca 1800. Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Commode Omschrijving: Commode van mahoniehout met 3 laden en marmeren bovenblad 19de eeuw Afmetingen: H = 94 L = 120 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: Comtoise klok Omschrijving: Comtoise klok Frankrijk, 19de eeuw. Startprijs: Geschatte prijs: 200-250
Titel: Comtoiseklok Omschrijving: Comtoiseklok van messing (wijzerplaat licht beschadigd) vastgemaakt op een eikenhouten paneel Frankrijk,19de eeuw Afmetingen: H = 177 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Pagina 23 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 169
Titel: Coupe Omschrijving: Coupe van zwart keramiek versierd met verguld bronzen ornamenten waaronder engelen Startprijs: Geschatte prijs: 300-400
Titel: Diepe schaal Omschrijving: Diepe schaal van kleurloos geslepen kristal Val St Lambert. Afmetingen: Doorsnede: 24 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: 82-100
Titel: Dreef in een bos Omschrijving: Dreef in een bos Olieverf op triplex Gesigneerd: Roger Saulinac Afmetingen: 63 x 70 cm Startprijs: Geschatte prijs: 80-100
Titel: Dreef in het bos Kunstenaar: Lammers Emile (1914 - 1990) Omschrijving: Olieverf op doekG esigneerd Emile Lammers Afmetingen: 60 x 70 cm Startprijs: Geschatte prijs: 180-220
Titel: tapkraan Omschrijving: Engelse tapkraan van koper en veelkleurig handgescchilderd porselein. Engeland, circa 1930. Afmetingen: H = 58 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: tapkraan Omschrijving: Engelse tapkraan van koper en veelkleurig handgeschilderd porselein. Engeland, ca 1920. Afmetingen: H = 58 cm Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Pagina 24 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 175
Titel: Fraaie Deux-corps Omschrijving: Fraaie Deux-corps van rijkelijk gesneden eikenhout. Renaissancetijdvak, 19de eeuw. Afmetingen: H = 2m25cm Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Groot Perzisch tapijt Omschrijving: Groot Perzisch tapijt van handgeknoopte wol met donkere kleuren. Afmetingen: 3 m x 2,20 m. Startprijs: Geschatte prijs: 400-500
Titel: Klok Omschrijving: Hollandse staartklok in eikenhout Afmetingen: ca 1,50m Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Huiselijk tafereel Kunstenaar: Wagemaekers Victor (1876 - 1953) Omschrijving: Huiselijk tafereel Olieverf op doek Gesigneerd: Wagemaekers Victor Afmetingen: 60 x 80 cm Startprijs: Geschatte prijs: 650-800
Titel: Kleine commode Omschrijving: Kleine commode op hoge pootjes in marqueterie Lodewijk XVI stijl ca 1960. Startprijs: Geschatte prijs: 100-125
Titel: Kroonluchter in brons Omschrijving: Kroonluchter met 6 armen en 20 lichten in brons. Afmetingen: H = 1,20 Doorsnede: 90 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Pagina 25 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 181
Titel: Exotische vrouw Omschrijving: Exotische vrouw met jongeling (volledig intact) Groep in polychroom Lladro gres Spanje jaren 70 Afmetingen: H = 69 cm Startprijs: 800 Geschatte prijs: 1000-1250
Titel: Lladro Omschrijving: Spanje, Manufacuur Lladroporselein Afmetingen: H = 31 x 33 Startprijs: 200 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Omschrijving: LLadro gres Spanje, '70 Afmetingen: H = 95 Startprijs: 1500 Geschatte prijs: 1750-2000
Uitzonderlijke grote groep in
Titel: Stuurman Omschrijving: Stuurman Groep van polychroom gres Spanje, LLadro '70 Afmetingen: H = 54 cm x 50 cm Startprijs: 650 Geschatte prijs: 750-900
Titel: Lladro Omschrijving: Vaas met de voorstelling van vogels Spanje, Manufacuur Lladroporselein Afmetingen: H = 53 cm Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Lladro Omschrijving: Vaas met de voorstelling van fazanten Spanje, Manufacuur Lladroporselein Afmetingen: H = 52 cm Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Pagina 26 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 187
Titel: Lladro Omschrijving: Vaas met de voorstelling van parkieten Spanje, Manufacuur Lladroporselein Afmetingen: H = 52 cm Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Visser Omschrijving: Visser herstelt zijn net (volledig intact) Groep in polychroom LLadro gres. Spanje jaren 70. Afmetingen: H = 56 cm Startprijs: 600 Geschatte prijs: 750-900
Titel: Jonge vrouw Omschrijving: Jonge vrouw olieverf op doek (te herstellen) Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Nieuwe eiken Kunstenaar: Baksteen Dirk (1886 - 1971) Omschrijving: Ets, 6/75 Gesigneerd Dirk Baksteen Afmetingen: 31 x 26 cm Startprijs: 80 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Stadszicht Kunstenaar: Lammers Emile (1914 - 1990) Omschrijving: Olieverf op doek Gesigneerd: Emile Lammers Afmetingen: 60 x 70 cm Startprijs: Geschatte prijs: 175-250
Titel: Stadszicht Kunstenaar: Lammers Emile (1914 - 1990) Omschrijving: Olieverf op doek Gesigneerd: Emile Lammers Afmetingen: 70 x 90 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 175-250
Titel: Stilleven met fruit Omschrijving: Stilleven met fruit Olieverf op doek Gesigneerd: Van hout Afmetingen: 90 x 65 cm Startprijs: Geschatte prijs: 500-600
Pagina 27 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 194
Titel: bord Omschrijving: Groot bord van tin 18de eeuw. Afmetingen: 33 Startprijs: 70 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Uittrekbare tafel Omschrijving: Uittrekbare ovale tafel van eikenhout met verlengstukken (die aanwezig zijn) tot 18 personen. Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Uittrekbare tafel met 6 stoelen Omschrijving: Uittrekbare tafel met 6 stoelen in eikenhout Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw In goede staat Startprijs: 200 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Valavond Omschrijving: Valavond in de haven Olieverf op doek Afmetingen: 16 x 22 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Hengelhoef Kunstenaar: Douven Jac (1908 - 2002) Omschrijving: Vennen te Hengelhoef (Holsteen) Olieverf op doek Gesigneerd: Jac Douven Afmetingen: 60 x 80 cm Startprijs: 450 Geschatte prijs: 600-750
Titel: Verdwenen straatje Kunstenaar: Peeters Jeannot (1909 - 1996) Omschrijving: Aquarel, Gesigneerd: J. Peeters Afmetingen: 51 x 38 cm Startprijs: 80 Geschatte prijs: 90-100
Titel: Vlijtig Liesje Omschrijving: Goebel Keramisch Duits beeldje van de jaren 1950 Afmetingen: H: 11 cm Startprijs: 40 Geschatte prijs: 50-60
Titel: Knotwilgen Omschrijving: Wandelpad tussen knotwilgen Olieverf op doek Gesigneerd: Caron Joseph Afmetingen: 1m x 150 cm Startprijs: 900 Geschatte prijs: 1.000-1.250
Pagina 28 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 202
Titel: Winterlandschap Omschrijving: Winterlandschap Olieverf op doek Gesigneerd P. Vanderveken Afmetingen: 63 x 50 cm Startprijs: 80 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Winterlandschap Kunstenaar: Baksteen Dirk (1886 - 1971) Omschrijving: Ets, 7/100 Gesigneerd: Baksteen Dirk Afmetingen: 8 x 12 cm Startprijs: 75 Geschatte prijs: 80-100
Titel: Winterlandschap Kunstenaar: Peeters Jeannot (1909 - 1996) Omschrijving: Pastel Gesigneerd: J. Peeters Afmetingen: 22 x 16 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: 80-125
Titel: Zitbank Omschrijving: Grote zitbank van gesneden notenhout Startprijs: 450 Geschatte prijs: 550-650
Titel: 19-delig koffieservies Omschrijving: van Duits porselein, versierd met vrouwen Startprijs: 30 Geschatte prijs: 40-50
Titel: Badende venus Omschrijving: in gepatineerd brons, gesigneerd Allegrain, met Fonderiestempel van Parijs, 19de eeuw. Venus werd gegoten naar een voorbeeld van de grote Franse kunstenaar Christophe Gabriel Allegrain, 1710 - 1795 Afmetingen: H = 30 cm Startprijs: 550 Geschatte prijs: 600-700
Titel: Book-case Omschrijving: in mahoniehout en satijnhout, Engeland,ca 1830. Afmetingen: 230 cm Startprijs: 1250 Geschatte prijs: 1500-1750
Titel: Caroussel Omschrijving: Nostalgie van de bovenste plank met een heleboel onderdeeltjes in een doos erbij, ca 1950 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250-300
Pagina 29 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 210
Titel: Gueridontafel Omschrijving: in mahoniehout Engeland, 19de eeuw. Afmetingen: 100 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Hoge kroonluchter Omschrijving: van messing met bellen van kristal Afmetingen: 100 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: Kabinetkast Omschrijving: in mahoniehout, Nederland, Lodewijk XVI tijdvak, cira 1800. Afmetingen: 215 cm Startprijs: 900 Geschatte prijs: 100-1250
Titel: Bloemen Kunstenaar: Lienard Simone (1912 - 1988) Omschrijving: Bloemenstilleven, Olieverf op doek, Gesigneerd: Simone Lienard Afmetingen: 64 x 54 cm Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Kast Omschrijving: in eikenhout, Frankrijk omgeving Lotharingen Afmetingen: 185 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: 500-600
Titel: Kist Omschrijving: op sleepboten in eikenhout, Duitsland, 17de eeuw. Afmetingen: 54 x 117 Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Kist Omschrijving: in eikenhout Vlaanderen, 17de eeuw Afmetingen: L= 137 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Luchter Omschrijving: in messing met bellen van kristal Afmetingen: 160 cm Startprijs: 350 Geschatte prijs: 400-500
Pagina 30 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 218
Titel: Omschrijving: Kroonluchter met bellen van kristal Afmetingen: 80 cm Startprijs: 200 Geschatte prijs: 250-300
Titel: salon Omschrijving: bestaande uit een bankje 2 armzetels en 4 stoelen, Art deco tijdvak, ca 1930. Startprijs: 200 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Scheepsbarometer Omschrijving: in koper Afmetingen: 95 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Schrijfkist Omschrijving: in mahoniehout, Engeland, 19de eeuw. Startprijs: 110 Geschatte prijs: 125-150
Titel: tafel Omschrijving: Uittrekbare tafel in mahoniehout, met 4 verlengstukken in mahoniehout, B=49 cm Engeland, 19de eeuw. Pas gepolitoerd Afmetingen: 3 m Startprijs: 1400 Geschatte prijs: 1750-2000
Titel: Uitzonderlijke set Omschrijving: van 12 stoelen en 2 armzetels in mahoniehout, Engeland, Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. Startprijs: 1400 Geschatte prijs: 2000-2500
Titel: Vazen Omschrijving: Paar vazen van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, ca 1800. Afmetingen: 45 cm Startprijs: 1000 Geschatte prijs: 1150-1300
Pagina 31 / 32
AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 225
Titel: Zitbankje Omschrijving: Engeland, circa 1900. Startprijs: 250 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Honfleur Kunstenaar: Douven Jac (1908 - 2002) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Jac Douven Afmetingen: 70 x 70 cm Startprijs: 600 Geschatte prijs: 750-9000
Titel: Lentezicht Kunstenaar: Wytsman Juliette (1866 - 1925) Omschrijving: te Yvoir, Olieverf op doek, Gesigneerd: Wytsman Juliette Startprijs: 550 Geschatte prijs: 650-750
Pagina 32 / 32