13 oktober 2014
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 Lot
Gegevens
Titel: Het mystiek huwelijk Omschrijving: Het mystiek huwelijk van de Heilige Catharina in aanwezigheid van de Heilige Dorothea. Olieverf op doek, Zuidelijke Nederlanden, ca 1630 Afmetingen: 137x166 Startprijs: 12500 Geschatte prijs: 15000-20000
Titel: 2 engelen Omschrijving: Paar engelen in verguld en verzilverd hout (recente afwerkingslaag)Zuidelijke Nederlanden, ca 1700 Afmetingen: 70 Startprijs: 1250 Geschatte prijs: 1500-2000
Titel: 4 stoelen Omschrijving: in eikenhout Startprijs: 50 Geschatte prijs: 60-80
Titel: Maria met Jezuskind Omschrijving: Maria met Jezuskind, aangekleed met schitterende weefsel en gekroond met attributen in zilver. Afmetingen: 250 Startprijs: 1500 Geschatte prijs: 2000-2500
Titel: Beeld Omschrijving: Man meet degen, beeld van gepatineerd brons Afmetingen: 58 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250
Titel: Buffetkast Omschrijving: Dressoir met 3 deuren van rijkelijk gesneden eikenhout Afmetingen: 155x240 Startprijs: 300 Geschatte prijs: 650-750
Titel: cachepot Omschrijving: Cachepot in messing Afmetingen: 68 Startprijs: 60 Geschatte prijs: 100-125
Luikersteenweg 244/D | B-3500 Hasselt
Pagina 1 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 8
Titel: Christus Omschrijving: Christus aan het kruis,Olieverf op paneel, ca 1600 Afmetingen: 122x933 Startprijs: 1000 Geschatte prijs: 1250-1500
Titel: Christus Omschrijving: Christus biddend in de olijfhof,olieverf op paneel, ca 1600. Afmetingen: 83-67 Startprijs: 800 Geschatte prijs: 1000-1250
Titel: Christus Omschrijving: Christus aan het kruis, olieverf op paneel, ca 1600. Afmetingen: 75x51 Startprijs: 700 Geschatte prijs: 1000-1250
Titel: Christus Omschrijving: Christus aan het kruis met Maria Magdalena aan zijn voeten, olieverf op paneel, 17de eeuw naar een schilderij gemaakt door Rubens en zijn atelier, bevindt zich in het Louvre te Parijs ( inv. nr 1766) afkomstig uit St- Winoksbergen ( Bergues ) in Frans - V Afmetingen: 46x32 Startprijs: 1000 Geschatte prijs: 1250-1500
Titel: Christus Omschrijving: Kruislieveheer in palmhout op ebbenhouten kruis, Lodewijk XIV tijdvak, 18de eeuw. Afmetingen: 100x62 Startprijs: 250 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Commode Omschrijving: Commode met 3 laden in eikenhout, Luik, 19de eeuw Afmetingen: 100x140 Startprijs: 350 Geschatte prijs: 500-600
Titel: De Blijde boodschap Omschrijving: De engel brengt de blijde boodschap aan Maria, Olieverf op doek, ca 1800 Afmetingen: 165-140 Startprijs: 1500 Geschatte prijs: 1750-2000
Titel: De heilige Familie met engelen Omschrijving: Olieverf op doek, Zuidelijke nederlanden, ca 1630.,, naar het origineel schilderij van Anton Van Dijck ( dat zich thans in de Ermitage te Sint-Petersburg bevindt) Afmetingen: 132x171 Startprijs: 12500 Geschatte prijs: 1500-2000
Pagina 2 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 16
Titel: De lijdende Christus Omschrijving: De lijdende Christus,olieverf op paneel, ca 1600. Afmetingen: 103x72 Startprijs: 800 Geschatte prijs: 1250-1500
Titel: Deux-corps Omschrijving: Vitrinekast in mahoniehout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. Afmetingen: 300 Startprijs: 900 Geschatte prijs: 1250-1500
Titel: Godslamp Omschrijving: Godslamp,gedragen door 2 geknielde engelen in brons Afmetingen: 63x37 Startprijs: 500 Geschatte prijs: 750-900
Titel: Hemelvaart Omschrijving: Hemelvaart, olieverf op doek, 17de eeuw Afmetingen: 129x91 Startprijs: 1500 Geschatte prijs: 2000-3000
Titel: Kader Omschrijving: Kader waarin beeldjes van Maria en Jozef naast de kruislieveheer onder een opengewerkte baldakijn,in eikenhout , Neo gotiek, ca 1810 gesigneerd: Vandersipt F. Afmetingen: 110x50 Startprijs: 1000 Geschatte prijs: 1250-1500
Titel: Kandelaar Omschrijving: Kandelaar in brons Afmetingen: 37 Startprijs: 40 Geschatte prijs: 60-80
Titel: kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars in brons voor 10 kaarsen Afmetingen: 100x150 Startprijs: 800 Geschatte prijs: 1000-1500
Pagina 3 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 23
Titel: Kast Omschrijving: Prachtige vierdeurskast in eikenhout, Zuidelijke Nederlanden, Laat Barok, 17de eeuw Afmetingen: 230x195 Startprijs: 1500 Geschatte prijs: 2000-2500
Titel: kastje Omschrijving: Tweedeurskast in eikenhout en gezwart hout,Zuidelijke Nederlanden, Barok, 17de eeuw. Afmetingen: 240x187 Startprijs: 250 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Kerkbel Omschrijving: Kerkbel met de voorstelling van de symboliek van de 4 evangelisten in brons Afmetingen: 12 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: kroonluchter Omschrijving: kroonluchter met 6 lichten in brons Afmetingen: 104 Startprijs: 30 Geschatte prijs: 40-50
Titel: Kruik Omschrijving: Kruik in tin, Ath, 18de eeuw. Afmetingen: 23 Startprijs: 30 Geschatte prijs: 50-100
Titel: Kruisafneming Omschrijving: Kruisafneming, olieverf op paneel, ca 1600. Startprijs: 700 Geschatte prijs: 800-1000
Titel: Kruisweg Omschrijving: De navolging van Christus en zijn lijden, Olieverf op doek, Zuidelijke Nederlanden, ca 1600. Literatuur: Hooglied. De Beeldwereld van religieuze vrouw in de Zuidelijke Nederlanden, vanaf de 13 de eeuw door Paul Vandenbroeck, pagina 59-65 Afmetingen: 135x194 Startprijs: 5000 Geschatte prijs: 6000-7000
Titel: Naar Rubens Omschrijving: De wonderbaarlijke visvangst,olieverf op doek, 17de eeuw.Dit schilderij is Rubens'schilderij,dat nog steeds bewaard is in O.L.V.over de Dijle te Mechelen; Afmetingen: 89x126 Startprijs: 3000 Geschatte prijs: 4000-5000
Pagina 4 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 31
Titel: Napoleon III meubelen Omschrijving: Uittrekbare tafel met 6 stoelen en 1 armstoel in mahoniehout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. Startprijs: 750 Geschatte prijs: 1000-1250
Titel: Paar engelen Omschrijving: Paar engelen in gepatineerd brons, Neo-gotiek, vermoedelijk Wilmots van Luik Afmetingen: 71 Startprijs: 1000 Geschatte prijs: 1200-1500
Titel: Paar kandelaars Omschrijving: in de voorstelling van 2 gevleugelde engelen (in gepatineerd hout en terra cotta ) en de kaarsenluchter in brons. Afmetingen: 232 Startprijs: 2000 Geschatte prijs: 2250-2500
Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kerkkandelaars in gepatineerd brons Afmetingen: 35 Startprijs: 250 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Paar kandelaars en stolp Omschrijving: Paar Kandelaars in brons en kruislievveheer in messing onder glazen stolp Afmetingen: 50 Startprijs: 60 Geschatte prijs: 80-100
Titel: Schaal Omschrijving: Ronde schaal in tin, 18de eeuw, Doorsnede:42 cm Startprijs: 30 Geschatte prijs: 50-100
Titel: 2 sokkels Omschrijving: in hout Startprijs: 40 Geschatte prijs: 50-60
Pagina 5 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 38
Titel: sokkel Omschrijving: achthoekige sokkel Startprijs: 25 Geschatte prijs: 40-50
Titel: St Augustinus Omschrijving: Sint Augustinus (theoloog, bisschop en kerkvader ), olieverf op doek Afmetingen: 69x53 Startprijs: 500 Geschatte prijs: 650-750
Titel: Stolp Omschrijving: Maria met Jezus kind van monochroom wit biscuit onder stolp Afmetingen: 60 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-100
Titel: Tabernakel Omschrijving: Tabernakel in hout en brons Afmetingen: 63x37 Startprijs: 400 Geschatte prijs: 650--750
Titel: Tafel Omschrijving: Afmetingen: 140 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-100
Titel: tafel Omschrijving: Kleine bolpoot tafel in eikenhout Afmetingen: 88x90 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Tafelbel Omschrijving: Tafelbel in gepatineerd bron Afmetingen: 16 Startprijs: 25 Geschatte prijs: 40-50
Pagina 6 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 45
Titel: tafeltje Omschrijving: Kleien tafeltje met 1 lade in eikenhout Afmetingen: 69x53 Startprijs: 25 Geschatte prijs: 40-50
Titel: tafeltje Omschrijving: Biijzettafel Afmetingen: 45 x 31 Startprijs: 10 Geschatte prijs: 15-20
Titel: Wandklok Omschrijving: Regulateur in hout, ca 1900 Afmetingen: 100 Startprijs: 30 Geschatte prijs: 40-50
Titel: 2 petroleumlampen Omschrijving: Paar petroleumlampen van opalisserend glas Afmetingen: 70 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-90
Titel: Hoekkast Omschrijving: Hoekkast in mahoniehout met marmeren bovenblad, 19de eeuw Afmetingen: 100 Startprijs: 250 Geschatte prijs: 350-500
Titel: Kachel Omschrijving: Allesbrander in gietijzer. Afmetingen: 100 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 350-400
Titel: koffiepot Omschrijving: uit grootmoeders tijd Startprijs: 25 Geschatte prijs: 30-40
Pagina 7 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 52
Titel: Lampe Belge Omschrijving: Lampe Belge, voor 12 kaarsen in messing houders en uit de Belle Epoque perioden Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars voor 5 lichten in verzilverd metaal,ca 1900 Afmetingen: 53 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250-300
Titel: tafellamp Omschrijving: in brons, modern Startprijs: 25 Geschatte prijs: 30-40
Titel: Allesbrander Omschrijving: Allesbrander in smeedijzer Afmetingen: 98 Startprijs: 250 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Buffetkast Omschrijving: Buffetkast in mahoniehout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Startprijs: 200 Geschatte prijs: 350-500
Titel: Bureau Omschrijving: Bureau met bijhorende armzetel Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250-300
Titel: De doedelzakspeler Omschrijving: De doedelzakspeler, olieverf op paneel, 19de eeuw Afmetingen: 35x25 Startprijs: 200 Geschatte prijs: 300-400
Pagina 8 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 59
Titel: Kroonluchter Omschrijving: Kroonluchter in gepatineerd metaal en bellen van kristal Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-250
Titel: Kruislieveheer Omschrijving: Kruislieveheer van gesneden been,op een sokkel belijmd met roodgekleurde schildpadhoorn en ebbenhout, Barok, 17de eeuw ( onderhoudsherstellingen) Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Paar armstoelen Omschrijving: Paar armstoelen in mahoniehout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Startprijs: 200 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Tafeltje Omschrijving: Bijzettafeltje in eikenhout Afmetingen: 49 Startprijs: 10 Geschatte prijs: 12-15
Titel: 2 vaasjes Omschrijving: Paar tulpvaasjes van handgeschilderd en goudgehoogd porselein Afmetingen: 6 Startprijs: 10 Geschatte prijs: 12-15
Titel: Kast Omschrijving: Tweedeurskast in eikenhout, in Barokke stijl Afmetingen: 100x110 Startprijs: 200 Geschatte prijs: 400-500
Pagina 9 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 65
Titel: Maria met Jezus Omschrijving: Maria met Jezuskind in porselein Afmetingen: 25 Startprijs: 25 Geschatte prijs: 30-40
Titel: Paar vaasjes Omschrijving: Paar vaasjes in brons waarin vergulde bloemen Afmetingen: 73 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 60-75
Titel: 2 beeldjes Omschrijving: 2 beeldjes met kinderen in wit monochroom biscuit. Afmetingen: 15 Startprijs: 15 Geschatte prijs: 20-30
Titel: 2 kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars voor 5 kaarsen in messing Afmetingen: 53 Startprijs: 75 Geschatte prijs: 125-150
Titel: 2 vaasjes Omschrijving: Paar vaasjes in messing Afmetingen: 36 Startprijs: 15 Geschatte prijs: 25-30
Titel: 4-delig lot Omschrijving: Ontbijt set bestaande uit 1 koffie en 1 theepot, suikerpot en melk kannetje in porselein, Servia Startprijs: 20 Geschatte prijs: 30-40
Titel: 4deurskastjes Omschrijving: Vierdeurkastje in rijkelijk gesneden eikenhout, met langs de zijkanten versierd met briefpanelen. ( de rugwand achter de bovenste deurtjes is verwijderd) Afmetingen: 168x115 Startprijs: 250 Geschatte prijs: 400-500
Titel: 8-hoekige tafel Omschrijving: Achthoekige tafel in eikenhout, uitgevoerd in Barokke trant Afmetingen: 74 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Pagina 10 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 73
Titel: Armstoel Omschrijving: Armstoel in eikenhout,met groene stof bekleed Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: armstoel Omschrijving: Armstoel in mahoniehout, Napoleon III tijdvak Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Armzetel Omschrijving: Armzetel in Lodewijk XIV stijl Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Armzetel Omschrijving: Armstoel in eikenhout, in Lodewijk XV stijl,met rood fluweel gestoffeerd. Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Bibliotheek Omschrijving: Bibliotheekkast met 2 gesloten deuren en links en rechts daarvan open boekenrekken. Afmetingen: 235x250 Startprijs: 200 Geschatte prijs: 300-400
Titel: Bibliotheekkast Omschrijving: Bibliotheekkast in eikenhout bestaande uit een boven en een onderbouw en 3 deuren met glas Afmetingen: 184x181 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 200-300
Titel: bijzettafel Omschrijving: Ronde bijzettafel Afmetingen: 78 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-100
Pagina 11 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 80
Titel: Bijzettafeltjes Omschrijving: bijzettafeltjes in eikenhout Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-100
Titel: Bijzettafeltjes Omschrijving: 3 bijzettafeltjes in eikenhout, waarvan het kleinste een lade heeft. Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-100
Titel: Bureau Omschrijving: Bureau in eikenhout Afmetingen: 77x139 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Chesterfield Omschrijving: Paar chesterfieldzetels Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Commode Omschrijving: Commode met 2 grote en 2 kleine laden Afmetingen: 81x92 Startprijs: 80 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Consoletafel Omschrijving: Consoletafel Afmetingen: 87 Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Drieluik Omschrijving: Drieluik in gietijzer Afmetingen: 34 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Forgeron Kunstenaar: Moreau Auguste (1834 - 1917) Omschrijving: Forgeron, Beeld van gepatineerd kunstbrons, gesigneerd Moreau Afmetingen: 60 Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Pagina 12 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 88
Titel: Halbank Omschrijving: Halbank in gesneden eikenhout, versierd met renaissancemotieven Afmetingen: 174x128 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250-350
Titel: Hangoortafel Omschrijving: Hangoortafel in eikenhout Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Heilige met Jezus Omschrijving: Beeldje in gesneden hout op sokkel Afmetingen: 63 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 175-200
Titel: Hoeve Omschrijving: Hoeve met personages, olieverf op paneel Afmetingen: 21x30 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-125
Titel: Karaf Omschrijving: Karaf in kristal Startprijs: 40 Geschatte prijs: 75-90
Titel: Kerkzicht Omschrijving: Kerkzicht olieverf op doek, gesigneerd: P. Maret, gedateerd: 1931 Afmetingen: 35x24 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Kruik Omschrijving: Grote kruik van wit/blauw aardewerk Afmetingen: 35 Startprijs: 25 Geschatte prijs: 30-40
Pagina 13 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 95
Titel: Kruislieveheer Omschrijving: Kruislieveheer op voet in brons, Art Decotijdvak Afmetingen: 57 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 65-75
Titel: Paar boekenhouders Omschrijving: Paar boekenhouders in de vorm van gevleugelde draken Startprijs: 60 Geschatte prijs: 75-90
Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars voor 5 kaarsen in messing Afmetingen: 49 Startprijs: 75 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kerk kandelaars in brons, bronsgieter: Wilmotte luik Afmetingen: 54 Startprijs: 800 Geschatte prijs: 1000-1250
Titel: paar kruiken Omschrijving: Paar kleinere kruiken van wit/blauw aardewerk Afmetingen: 25 Startprijs: 25 Geschatte prijs: 40-50
Titel: Paar petroleumlampen Omschrijving: Paar petroleumlampen in opalyserend glas Afmetingen: 63 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Paar vaasjes Omschrijving: Paar vaasjes in veelkleurig handgeschilderd opaliserend glas Startprijs: 25 Geschatte prijs: 30-40
Titel: Paar vazen Omschrijving: Paar siervazen in geslepen kristal en verzilverd metaal, in Lodewijkstijl Afmetingen: 31 Startprijs: 80 Geschatte prijs: 125-150
Pagina 14 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 103
Titel: Pastoor Omschrijving: Beeld in gepatineerd gips Startprijs: 50 Geschatte prijs: 70-90
Titel: salontafel Omschrijving: Salontafel in eikenhout Afmetingen: 50x120 Startprijs: Geschatte prijs: 50
Titel: schemerlamp Omschrijving: Schemerlamp in brons in Barokke stijl Afmetingen: 77 Startprijs: 25 Geschatte prijs: 50-75
Titel: set van 3 Omschrijving: opengewerkte mandjes op voet in verguld hout met druivenmotieven. Startprijs: 300 Geschatte prijs: 400-600
Titel: set van 6 stuks Omschrijving: Roker set in messing Startprijs: 25 Geschatte prijs: 30-40
Titel: Stadszicht Omschrijving: Stadszicht, olieverf op doek Startprijs: 50 Geschatte prijs: 65-90
Titel: stamper Omschrijving: Vijzel met stamper in brons, ca 1900 Startprijs: 20 Geschatte prijs: 25-30
Pagina 15 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 110
Titel: tafeltje Omschrijving: Bijzettafeltje met bloemen versierd, doe je het blad omhoog dan speelt er een muziekje Startprijs: 80 Geschatte prijs: 150-200
Titel: tafeltje Omschrijving: Gueridontafel op een poot van gietijzer en een marmeren blad. Afmetingen: 80 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: tafeltje Omschrijving: Ovaal tafeltje op hoge pootjes belijmd met marqueterie en 1 lade ( beschadigd) Afmetingen: 77 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Vaas Omschrijving: Vaas in veelkleurig aardewerk Afmetingen: 30 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-100
Titel: voetbankje Omschrijving: Voetbankje Afmetingen: 44 Startprijs: 10 Geschatte prijs: 15-20
Titel: wand kapstok Omschrijving: Wand kapstok in eikenhout Afmetingen: 133 Startprijs: 75 Geschatte prijs: 125-150
Titel: 6 stoelen Omschrijving: 6 stoelen in neo-renaissance stijl Startprijs: 60 Geschatte prijs: 100-125
Pagina 16 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 117
Titel: Dorpszicht Omschrijving: Dorpszicht,olieverf op paneel, gesigneerd: Verhevick Firmin Afmetingen: 44x59 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Kroonluchter Omschrijving: Kroonluchter met 8 lichten in messing en bellen van kristal Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-250
Titel: slaapkamer Omschrijving: bestaande uit een 5-deuren kleerkast,1 bed, 2 nachtkastjes en een commode in eikenhout Startprijs: 100 Geschatte prijs: 200-300
Titel: vaas Omschrijving: Gedekselde vaas in Blauw/wit aardewerk. Afmetingen: 31 Startprijs: 10 Geschatte prijs: 20-30
Titel: 2 stoelen Omschrijving: 2 stoelen bekleed met rood leder Startprijs: 10 Geschatte prijs: 15-20
Titel: 2 stoelen Omschrijving: 2 stoelen met gebloemde bekleding Startprijs: 8 Geschatte prijs: 12-15
Titel: 2 tafeltjes Omschrijving: 2 beschilderde bijzettafels, 71 cm breed Startprijs: 50 Geschatte prijs: 80-100
Titel: 2 waterkruiken Omschrijving: 2 neogotische waterkruiken ( 1 hoofdje is besch.) Afmetingen: 20 Startprijs: 20 Geschatte prijs: 30-40
Pagina 17 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 125
Titel: 3 stoelen Omschrijving: 3 stoelen in rijkelijk gesneden eikenhout Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: 3 vazen Omschrijving: Drie vazen in Delfts aardewerk ( 1 cilindervaas is besch.) Afmetingen: 33 Startprijs: 20 Geschatte prijs: 30-40
Titel: 6 stoelen Omschrijving: 6 stoelen met fluwelen bekleding, Napoleon III tijdvak, Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Bibliotheek Omschrijving: Bibliotheek Startprijs: 80 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Bidbank Omschrijving: Bidbank Afmetingen: 86 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 100-125
Titel: biscuit Omschrijving: Kleine jongen in bed in biscuit Afmetingen: 13x25 Startprijs: 10 Geschatte prijs: 12-15
Titel: Engelse stoel Omschrijving: Engelse stoel Startprijs: 80 Geschatte prijs: 125-150
Pagina 18 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 132
Titel: Kader Omschrijving: Kruislieveheer in een kader , achter een bol glas Afmetingen: 66x47 Startprijs: 25 Geschatte prijs: 40-50
Titel: Kast Omschrijving: Bretoense kleerkast met 4 deuren in eikenhout Startprijs: 50 Geschatte prijs: 200-300
Titel: Kerk Omschrijving: Afmetingen: 42x45 Startprijs: 25 Geschatte prijs: 40-50
Titel: Kerkbank Omschrijving: Kerkbank in eikenhout Afmetingen: 80x128 Startprijs: 30 Geschatte prijs: 50-60
Titel: Kerkbank Omschrijving: Kerkbank in eikenhout Afmetingen: 80x128 Startprijs: 30 Geschatte prijs: 40-60
Titel: Kerstbeelden Omschrijving: Groep van 9 Kerstbeelden in gepatineerd gips Afmetingen: 62 Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Kroonluchter Omschrijving: Kroonluchter in smeedijzer en opalisserend glas,in Art Nouveaustijl Afmetingen: 115 Startprijs: 250 Geschatte prijs: 400-500
Titel: Kroonluchter Omschrijving: Vlaamse kroonluchter in messing Startprijs: 30 Geschatte prijs: 50-60
Pagina 19 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 140
Titel: Kroonluchter Omschrijving: design Startprijs: 30 Geschatte prijs: 50-60
Titel: Kroonluchter Omschrijving: Kroonluchter Startprijs: 30 Geschatte prijs: 50-80
Titel: Kruislieveheer Omschrijving: Kruislieveheer Afmetingen: 92x44 Startprijs: 20 Geschatte prijs: 30-40
Titel: Kruislieveheer Omschrijving: Kruislieveheer op voet in prachtig uitgevoerd brons. Afmetingen: 61 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Mensen Omschrijving: Christus tussen de mensen, olieverf op doek, gesigneerd K. Van Velde Afmetingen: 58x89 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Offerblok Omschrijving: Offerblok op sokkel Afmetingen: 117 Startprijs: 75 Geschatte prijs: 125-150
Pagina 20 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 146
Titel: Oudenaerde Omschrijving: Oudenaerde, ville d'art, olieverf op doek, gesigneerd C. Moussard Afmetingen: 50x60 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars in brons, Art deco tijdvak Afmetingen: 24 Startprijs: 75 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Paar kerkkandelaars Omschrijving: Paar kerkkandelaars in brons in Barokke stijl Afmetingen: 48 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Paar tulpvazen Omschrijving: Paar tulpvazen met de voorstelling van Christus en Maria in veelkleurig hand geschilderd porselein. Afmetingen: 32 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 150-200
Titel: Paar wandaplieken Omschrijving: Paar wandaplieken Startprijs: 60 Geschatte prijs: 100-120
Titel: Portret Omschrijving: Maria Magdalena , olieverf op doek Afmetingen: 63x57 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250-300
Titel: Reeks van 5 Omschrijving: Reeks van musicerende engeltjes Startprijs: 10 Geschatte prijs: 12-15
Titel: slaapkamer Omschrijving: 6-delige slaapkamer bestaande uit 1 bed, 2 nachtkastjes, 2 kasten met spiegels, 2 spiegels en 1 commode Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-300
Titel: Slaapkamer Omschrijving: Slaapkamer bestaande uit 1 bed en 3 kleerkasten Startprijs: 50 Geschatte prijs: 150-200
Pagina 21 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 155
Titel: tafel Omschrijving: Veel lobbige gueridontafel in mahoniehout Afmetingen: 73 Startprijs: 100 Geschatte prijs: 125-150
Titel: wijwatervat Omschrijving: Wijwatervat met hengsel in messing Startprijs: 60 Geschatte prijs: 100-125
Titel: Armzetel Omschrijving: Armzetel op klauwpoten Startprijs: 125 Geschatte prijs: 150-200
Titel: 10-delig lot Omschrijving: in verzilverd metaal, Frankrijk, Chrisfoffel Startprijs: 20 Geschatte prijs: 40-60
Titel: 12 broodmessen Omschrijving: 12 broodmessen in verzilverd metaal Startprijs: 20 Geschatte prijs: 40-50
Titel: 12-delige Omschrijving: grote messenset Startprijs: 20 Geschatte prijs: 30-40
Titel: 21-delig bestek Omschrijving: 21-delig in verzilverd metaal Startprijs: 30 Geschatte prijs: 50-80
Titel: 49-delig bestek Omschrijving: 49 - delig bestek in verzilverd metaal Startprijs: 60 Geschatte prijs: 125-150
Titel: lot van 12 Omschrijving: 12 vleesmessen in Duits zilver, na 1888 Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-125
Titel: lot van 3 Omschrijving: 3 dozen gevuld met messen uit grootmoeders tijd Startprijs: 25 Geschatte prijs: 40-50
Pagina 22 / 23
AEKO Kunst- en Antiekveiling | 13 oktober 2014 165
Titel: Set Omschrijving: Vleesvork en vleesmes in zilver Startprijs: 50 Geschatte prijs: 75-100
Pagina 23 / 23