[email protected] H.R.HASSELT: 104464
Gecatalogeerde kunst en antiekveiling Kijkdagen: Vrijdag 26/09/2008: 14 tot 18 uur. Zaterdag & Zondag , 27 & 28/09/2008: 10 tot 19 uur. Veiling: Maandag 29/09/2008: 19 uur vanaf 001 et Dinsdag 30/09/2008: 19 uur vanaf 501
AEKO
Gecatalogeerde kunst en antiekveiling
0001 Hasseltse (keramiek) Twee Hasseltse kruiken
versierd met een groen/blauw decor, G. Fryns, onderaan h = 39 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0002 Hasseltse (keramiek) Siervaas
van keramiek met groen druipglazuur Model: 600 H = 49 cm. 200.00 / 300.00 Euro
0003 Hasseltse (keramiek) Vaas
"Pastilles Poncelet", Céramiques Hasselt, Model 404. H = 60 cm. 1,300.00 / 1,500.00 Euro
0004 Hasseltse keramiek Vaas
van Hasseltse keramiek, model 280 H = 42 cm Aangekocht op een factuur van 31 maart 1942. 600.00 / 800.00 Euro
www.aeko.be
Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03
AEKO
0005 Hasseltse (keramiek) Vaas
van Hasseltse keramiek, model 474 H = 70 cm Aangekocht op een factuur van 31 maart 1942. 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0006 Hasseltse keramiek Factuur van de ceramiquefabriek van Hasselt
van 31 maart 1942 voor de levering van enkele decoratieve stukken waaronder: 2 voorwerpen van deze veiling nl: 280y en 446 f. ( sic = 474) 50.00 / 70.00 Euro
0007 Grote vaas
met druipglazuur en bloemen, Model 442 H = 67 cm 1,200.00 / 1,500.00 Euro
0008 Taartschotel
van goudgehoogd porselein, Parijs, 19de eeuw, met initialen 100.00 / 125.00 Euro
0009 Paar fraaie Griekse vazen
van veelkleurig, handgeschilderd en goudgehoogd porselein. Parijs, Napoleon III tijdvak, ( één beschadigd) h = 27 cm 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0010 Herder en herderin
van pâte teindre Frankrijk, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. ( oor besch. ) H = 30 cm 200.00 / 250.00 Euro
0011 Een meisje en een jongetje met een bokje
2 beeldjes van veekleurig handgeschilderd porselein, Saksen,20ste eeuw h = 17 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0012 29-delig koffieservies
van aardewerk Maastricht, Petrus Regout, decor Papo, ca 1870 ( 1 kopje hersteld ) 250.00 / 300.00 Euro 0013 Bidet
van wit porselein, Getekend: De Sfinx, Maastricht 60.00 / 80.00 Euro
0014 Buste van een jonge vrouw
van veelkleurig handgeschilderd porselein Firma: Amphora-Werk, Turn-Teplitz H = 48 cm. 1,250.00 / 1,500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0015 Groot sierbord met de voorstelling van Lodewijk XVI
en een reeks dames. Origineel plat en rand apart vervaardigd. van zacht porselein. Creil, 1841 : Le Boeuf. Millet (zie Tardy) Doorsnede: 61 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0016 Koffieservies
van porselein, versierd met chinoiserie. Napoleon III tijdvak, Vieux Bruxelles, 19de eeuw ( enkele oortjes zijn stuk) 300.00 / 400.00 Euro 0017 Oude schaal en 5 bordjes
van handgeschilderd porselein, Brussel, ca 1880. 100.00 / 125.00 Euro
0018 Paar gedekselde vaasjes
van porselein, Duitsland, Berlijn: Königliche Porzellan manufaktur ( 1763-1918) Napoleon III tijdvak, ca 1880. H = 25 cm 500.00 / 600.00 Euro
0019 Paar vazen
van handgeschilderd goudgehoogd porselein, gedecoreerd met winterlandschappen. België, ca 1900. H = 46 cm 400.00 / 500.00 Euro
0020 Schitterend koffieservies
voor ruim 12 personen van handgeschilderd en goudgehoogd porselein. Brussel of Parijs, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0021 Terrine in de vorm van een bloemkool
van aardewerk, Brussel, 18de eeuw. B = 33, H = 25 cm ( enkele kleine mankementen aan de glazuur en randschilfers) 800.00 / 1,000.00 Euro
0022 Cox Pierre (° Hasselt 1915 - 1974) Dame in blauw,
Aquarel, Gesigneerd: Pierre Cox, 22 x 16 cm 250.00 / 300.00 Euro
0023 Lauters Paul (Brussel, 1806 - 1876) Boerderij met korenschoof
Aquarel, Gesigneerd: Paul Lauters 24 x 34 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0024 Fruchard Marguerita ( Limburgse kunstenaar Stilleven met climatis
Aquarel, Gesigneerd: Margarite Fruchard 46 x 58 cm 300.00 / 400.00 Euro
0025 Cox Pierre (° Hasselt 1915 - 1974) Meisjesfiguur in zijaanzicht
Contépotlood en aquarel, Gesigneerd: Pierre Cox, 40 x 22 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0026 Cox Pierre (° Hasselt 1915 - 1974) Zuiders zicht
Chinese inkttekening en aquarel, Gesigneerd: Pierre Cox 15 x 22 cm 250.00 / 300.00 Euro
0027 Cox Pierre (° Hasselt 1915 - 1974) Strandzicht in Koksijde
Potloodtekening Gesigneerd: Pierre Cox, 13 x 18 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0028 Weyel P. (False) Boslandschap
Aquarel, Gesigneerd: P. Weyel 50 x 35 cm 150.00 / 200.00 Euro
0029 Semois,
Aquarel Gesigneerd: Guillaume Vogels Gedateerd: 1884 24 x 34 cm 300.00 / 400.00 Euro
0030 Fruchard Marguerita ( Limburgse kunstenaar Twee stillevens een met anemonen en één met dahlia's
Twee aquarels Gesigneerd: Margarite Fruchard 60 x 45 cm. 400.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0031 De Beul Frans (Dendermonde 1849 - Schaarbeek, 1919) "Voorstelling van een maaier" & " Voorstelling van een jager"
Twee aquarellen Gesigneerd: Frans De Beul Belgische kunstenaar, 19de - vroeg 20ste eeuw. 400.00 / 500.00 Euro 0032 Antwerps plein,
aquarel Gesigneerd: Jules Hofman 31 x 22 cm 80.00 / 120.00 Euro
0033 Maclot Armand (° Antwerpen 1877 - Genk 1959) Landschap met berken aan de rand van een vijver
Aquarel Gesigneerd: Armand Maclot 23 x 28 cm 250.00 / 300.00 Euro
0034 Plattelandsscène naar David Teniers
met een trompe l'oeuileffect. Aquarel, 19de eeuw. 24 x 17 cm 150.00 / 200.00 Euro
0035 Francia Alexandre (Calais 1820 - Brussel 1884) Strandzicht met vissersboot en ruiters
Aquarel Gesigneerd: Alexandre Francia 17 x 30 cm 400.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0036 Régènce stoel
van notenhout met groen fluweel bekleed. 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0037 Klein zitbankje/ kistje
Frankrijk, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 60.00 / 80.00 Euro
0038 Ovale salontafel
van gesneden notenhout Lodewijk XVIstijl, ca 1920. 100.00 / 250.00 Euro
0039 Fraaie kleine commode
belijmd met notenfineer, Engeland, Queen Annestijl, ca 1900. 125.00 / 150.00 Euro
0040 Commode
belijmd met rozenhout en inlegwerk van diverse houtsoorten, Lodewijk XVstijl, ca 1920. 125.00 / 150.00 Euro
0041 Leuk zitbankje met biezen zitting
Kempen, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0042 Naaitafeltje
van gesneden eikenhout, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw. 200.00 / 250.00 Euro
0043 Ovale tafel
van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 250.00 / 300.00 Euro
0044 Eéndeurskastje
van eikenhout Streek van Herentals, Renaissancestijl,ca 1700 300.00 / 400.00 Euro
0045 Kleerkast
van eikenhout, België, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
0046 Fraai bijzettafeltje
van marquetterie in verschillende houtsoorten. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0047 Fraai tafeltje
van eikenhout, Luik in Régencéstijl 350.00 / 450.00 Euro
0048 Drumtable
van mahoniehout met lederen bovenblad. Engeland 350.00 / 450.00 Euro
0049 Tweedeurskast
van eikenhout, Frankrijk, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0050 Nachtkastje
van eikenhout, ca 1800. 400.00 / 500.00 Euro
0051 Linnenpers
van eikenhout, Lodewijk XVI tijdvak, 18de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0052 Vitrinekast
van eikenhout Streek van Herentals, Renaissancestijl,ca 1700. 700.00 / 800.00 Euro
0053 Tweedeurskast
van eikenhout Noord-Frankrijk, 18de eeuw 900.00 / 1,250.00 Euro
0054 Uitzonderlijke tweedeurenkast
van eikenhout, Duitsland, 18de eeuw. H = 180 cm, B = 154 cm. 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0055 Commode met 4 laden
van eikenhout Omgeving Luik, Lodewijk XVItijdvak, ca 1800. 1,750.00 / 2,000.00 Euro
0056 Broeder Max (° Turnhout 1903 - Tessenderlo 1973) Landweg,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Broeder Max 40 x 46 400.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0057 Clarot René (Anderlecht 1882 - 1972) De kiosk
Olieverf op paneel, Gesigneerd: René Clarot 30 x 37 cm. 600.00 / 800.00 Euro
0058 Douven Jacques (Neerpelt 1908 - 2002) Huisje in het bos,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Jacques Douven, 50 x 72 cm 250.00 / 350.00 Euro 0059 Douven S. (°Schoonhoven 1919) Vennelandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: S. Douven 30 x 38 cm. 175.00 / 200.00 Euro
0060 Douven S. (°Schoonhoven 1919) Winterlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: S. Douven 40 x 48 cm. 225.00 / 250.00 Euro
0061 Douven Jacques (Neerpelt 1908 - 2002) Herfst in Neerpelt
Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Douven 38 x 48 cm. 225.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0062 Stilleven met climatis
Aquarel, Gesigneerd: Margarite Fruchard 100 x 64 cm 400.00 / 500.00 Euro
0063 Fruchard Marguerita ( Limburgse kunstenaar Stilleven met cyclamen
Aquarel, Gesigneerd: Margarite Fruchard 53 x 125 cm 600.00 / 800.00 Euro 0064 Herman D. (Belgische School; 20ste eeuw.) Kapel van St Amands,
Olieverf op doek, Gesigneerd: D. Herman 80 x 70 cm 400.00 / 500.00 Euro
0065 Hermans Paul Antoon Jacobus (° Hasselt 1898 - 1972) Lentemorgen aan de boord van de Demer,
Olieverf op paneel, Gesigneerd: P. Hermans, Gedateerd: 1947 14 x 18 cm 250.00 / 300.00 Euro 0066 Hermans Paul Antoon Jacobus (° Hasselt 1898 - 1972) Molen van Wellen in de Lente.
Olieverf op hardboard Gesigneerd: Paul Hermans 40 x 50 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0067 Interieur van het oude huis Cops in Genk voor de afbraak in 1930.
Olieverf op paneel Gesigneerd: A. Maclot 41 x 33 cm 1,000.00 / 1,200.00 Euro
0068 Maclot Armand (° Antwerpen 1877 - Genk 1959) Landschap met berken en een hoeve
Olieverf op doek, Gesigneerd: Armand Maclot 49 x 50 cm. 600.00 / 800.00 Euro
0069 Boetende Maria Magdalena,
Olieverf op paneel, 18de eeuw. 24 x 20 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0070 Noldus Paul (Tongeren, 1898 - 1992) Landschap met huizen en bomen,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Noldus P 70 x 90 cm 800.00 / 1,000.00 Euro 0071 Noldus Paul (Tongeren, 1898 - 1992) Landschap met hooimijten
Olieverf op doek, Gesigneerd: Noldus Gedateerd: 1960 70 x 90 cm 700.00 / 800.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0072 Nolens Lucien (° Hasselt 1879 - 1954) Bossen in Zolder,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lucien Nolens, Gedateerd: 1964 65 x 80 cm. 1,200.00 / 1,400.00 Euro 0073 Nolens Lucien (° Hasselt 1879 - 1954) Boten aan de oever van de rivier
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lucien Nolens 30 x 40 cm 600.00 / 800.00 Euro 0074 Van Den Seylbergh Jaak (Antwerpen 1884 - 1960) Hoevelandschap met hooimijten
Olieverf op doek, Gesigneerd:Van den Seylbergh Jaak 60 x 75 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0075 Van Den Seylbergh Jaak (Antwerpen 1884 - 1960) Heidelandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd:Van den Seylbergh Jaak 50 x 75 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0076 Fazant,
Beeld van gepatineerd messing. Frankrijk, Art Deco tijdvak, ca 1930. B = 48 vm 150.00 / 200.00 Euro 0077 Inktstel
van brons, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw (kleine besch.) 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0078 Eén paard van Marly,
Groep van gepatineerd zamac 30.00 / 40.00 Euro
0079 Moeder en kind
Beeld van geptineerd brons en aluminium door Raf Verjans, ca 1975. h = 57 cm 400.00 / 600.00 Euro
0080 Bourdon (Gentse edelsmid) Paar kandelaars
van brons in Neo-Byzantijnse stijl getekend: Orfevres Bourdon, ca 1890-1900. H = 45 cm 600.00 / 800.00 Euro 0081 Wasbekken
van verguld messing, Vlaanderen, Barokke tijdvak, 17de eeuw. Diameter: 36 cm 400.00 / 600.00 Euro
0082 Paar fraaie cassouletten
van wit marmer en brons Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 28 cm. 800.00 / 1,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0083 Plaquette van Maria en Jezuskind
van gepatineerd brons. In de stijl van Donatello, 19de eeuw. 63 x 37 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0084 Guillemin Emile (Parijs 1841 - 1907) Arabier ter paard
Beeld van gepatineerd zamac Gesigneerd: Emile Guillemin en fondeur: A. Barye Fils ( 1868 - 1931) H = 66 cm. 1,200.00 / 1,500.00 Euro
0085 Inktstel met het hoofd van een arabier
van twee kleuren brons en marmer Parijs, Napoleon III tijdvak Doorsnede: 25 cm. 300.00 / 500.00 Euro
0086 Demanet Victor (Givet 1895 - Elsene 1964) Buste van Mozart
van gepatineerd brons Gesigneerd: Victor Demanet H = 37 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
0087 Beeldje
van brons met de voorstelling van één van de werelddelen van gepatineerd brons, Frankrijk, 18de eeuw, wellicht afkomstig van een luchter. H : 18 cm. 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0088 Jachthond
van gepatineerd brons, 19de eeuw. B = 16 cm 150.00 / 200.00 Euro 0089 Waagen Arthur Agen(1833-1898 Hond die met een bal speelt
van gepatineerd brons, Gesigneerd: Waagen Arthur Agen B = 18 cm 900.00 / 1,000.00 Euro 0090 Paar kandelaars
van brons in Lodewijk XVstijl. H = 19 cm 300.00 / 400.00 Euro
0091 Valton Charles (1851 - 1918) "Labor improbus omnia vincit
28 octobre 1921" Van gepatineerd brons, Gesigneerd: Charles Valton B= 18 cm; 900.00 / 1,000.00 Euro 0092 Wijwateremmertje
van brons, 17de eeuw. 50.00 / 70.00 Euro
0093 Fraai beeldje van een parend koppel,
Erotische Chinese voorstelling van ivoor. Gesigneerd: H= 7 cm. 180.00 / 240.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0094 Netsuké met de voorstelling van een man met een vogelkooi,
van gesneden en gegraveerd Chinees ivoor. Gesigneerd: H = 6 cm. 100.00 / 120.00 Euro
0095 Netsuké met een erotische voorstelling,
van gesneden Chinees ivoor. Gesigneerd: H = 6 cm. 150.00 / 180.00 Euro
0096 Netsuké met de voorstelling van een oude wijze monnik
Beeldje van gesneden Chinees ivoor. Gesigneerd: H = 6 cm. 100.00 / 120.00 Euro
0097 Netsuké met de voorstelling van
een toneelspeler met een kind in een rieten mand Beeldje van gesneden Chinees ivoor. Gesigneerd: H = 5,5 cm. 100.00 / 120.00 Euro
0098 Erotische voorstelling
Groep van twee beeldjes van gesneden Chinees ivoor. Gesigneerd: Totale breedte: 7 cm. 180.00 / 240.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0099 Netsuké met de voorstelling van een worstelaar
Beeldje van gesneden Chinees ivoor. Gesigneerd: H = 3,7 cm. 100.00 / 120.00 Euro
0100 Netsuké met de voorstelling van een monnik met een schildpad
Beeldje van gesneden Chinees ivoor. Gesigneerd: H = 4,7 cm. 100.00 / 120.00 Euro
0101 Netsuké met de voorstelling van een muziekspelend gezelschap
Uiterst delicaat gesneden beeldje van Chinees ivoor. Gesigneerd: H = 4 cm. b = 5 cm. 100.00 / 120.00 Euro
0102 Netsuké met de voorstelling van
een man in het gezelschap van twee dames voor een gedekte tafel Beeldje van gesneden Chinees ivoor. Gesigneerd: H = 4,2 cm. 100.00 / 120.00 Euro
0103 Netsuké met de voorstelling van een samoeraikrijger
Beeldje van gesneden Chinees ivoor. H = 5,3 cm. 100.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0104 Netsuké met de voorstelling van
een vissersvrouw belaagd door een octopus Beeldje van gesneden Chinees ivoor. Gesigneerd: H = 5,3 cm. 100.00 / 120.00 Euro
0105 Erotische voorstelling,
Groep van twee beeldjes van gesneden Chinees ivoor. Gesigneerd: B = 7,5 cm 180.00 / 240.00 Euro
0106 Netsuké met de voorstelling van
een marktkramer met zijn koopwaar. Beeldje van gesneden Chinees ivoor. Gesigneerd: H = 4 cm. 80.00 / 100.00 Euro
0107 Erotische voorstelling,
Groep van twee beeldjes van gesneden Chinees ebbenhout. H = 7,5 cm 100.00 / 150.00 Euro
0108 Paar beeldjes met de voorstelling van
een jonge man, met vrouw en kinderen van gesneden ivoor en gegraveerd tropisch hardhout. China, H = 16 cm. 240.00 / 280.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0109 Schitterende olifantentand
van chinees snijwerk, gemonteerd op houten voetstuk met inlegwerk. Gesigneerd: China, ca 1900. B = 92 cm 4,000.00 / 5,000.00 Euro 0110 Oude Wijze man
Fraai beeld van gesneden en gegraveerd ivoor en tropisch hardhout. China, Gesigneerd H = 25 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0111 Braziliaanse talisman
H = 8 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0112 Gerritsen en Van Kempen NV (Zeist 1924 - 1961) 5-delig koffie-en theeservies
van zilver, Nederland, 1948 Meester: Gerritsen en van Kempen N.V. Zeist: 1924 - 1961 1,800.00 / 2,250.00 Euro 0113 24-delig bestek
van zilver, België:na 1868; Meester: met 4 bloemen 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0115 12 vorken en 12 lepels
van zilver, Brussel, Delheid 300.00 / 400.00 Euro
0116 De Reuck (Gentse edelsmid) Kelk, pateen en lepeltje
van handgehamerd en gedreven zilver Gent, Firma: De Reuck, 1944 in origineel lederen etui ( met brief van de leverancier aan de Bisschop van Gent, met het verzoek ze te wijden.) 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0117 Egoiste
van zilver, Londen, 1921 H = 22 cm 500.00 / 600.00 Euro
0118 Armband
van zilver 30.00 / 40.00 Euro
0119 Broche
van zilver met diamanten met oud slijpsel Belle epoque tijdvak, ca 1900. 150.00 / 175.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0120 Reeks van 22 bestekken:
Waarvan 5 vorken en 5 grote lepels 6 dessertvorkjes en 6 dessertlepels van zilver België, Atelier: Wolfers 300.00 / 400.00 Euro
0121 Ring
van twee kleuren goud. 200.00 / 225.00 Euro
0122 Ovale schotel
van gegraveerd Belgisch zilver B = 46 cm 400.00 / 500.00 Euro
0123 Ovale ring
van 18 k. goud en een howliet. 225.00 / 250.00 Euro
0124 Schotel
van zilver, België: Atelier: Wolfers, na 1942 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0125 Fraaie damesring
van 18 k. goud met paarskleurige amethist 250.00 / 300.00 Euro
0126 Etui met 10 vorken en 12 lepels
van zilver, met de initialen E.M. België, Atelier: Delheid 150.00 / 200.00 Euro 0127 Fraaie ring
van 18 k. goud met een citrien 250.00 / 300.00 Euro
0128 Etui
waarin een slabestek van Duits zilver. 60.00 / 75.00 Euro 0129 Antieke oorbellen
van wit goud en 0,5 k. briljant. 300.00 / 400.00 Euro
0130 Lot sierlepeltjes
van zilver 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0131 Fraaie ring
van 18 k. goud met lapus lazuli. 300.00 / 350.00 Euro
0132 Slabestek
van zilver 50.00 / 60.00 Euro
0133 Ring uit de jaren '70
van 18 k. wit goud bezet met parels. 300.00 / 400.00 Euro
0134 Potlepel
van zilver 80.00 / 125.00 Euro
0135 Ring
van 18 k. goud, 1 k. robijn en 0,5 k. diamant 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0136 Lotje klein zilver, 4 stuks
zoals een suikertang, gebaksschep, suikerstrooier, ijslepel 100.00 / 125.00 Euro
0137 Parelsnoer
van 10 mm parels en gouden slot 400.00 / 500.00 Euro
0138 Verlovingsring
van 18 k. wit goud met 1 k. diamant. 500.00 / 600.00 Euro
0139 Antieke oorbellen
van wit goud en 2 k. diamant 600.00 / 700.00 Euro
0140 Paar oorbellen
van 18 k. wit goud en 0,80 k. briljant 600.00 / 700.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0141 Solitaire
van 18 k. goud, met centraal 1 diamant 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0142 Uitzonderlijke presentatiekast
van gesneden ebbenhout China, 19de eeuw. H = 233, B = 116 cm. 1,500.00 / 1,750.00 Euro
0143 Altaar
van rood lakwerk, China, 19de eeuw. 108 x 127 cm 300.00 / 400.00 Euro
0144 Lage tafel
van rood gekleurd Ju Hu hout, China 60 x 193 cm 300.00 / 400.00 Euro 0145 Uitzonderlijk (!!!) Twee uitzonderlijke vazen
van zwart geschilderd en goud gehoogd Chinees porselein gevat in een montuur van vuurverguld brons. H = 56 cm. 3,000.00 / 4,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0146 Paar fraaie vazen
van brons, China, Mei dji periode H = 37 cm. 400.00 / 600.00 Euro
0147 Vier beeldjes van speksteen,
Indonesië 100.00 / 125.00 Euro
0148 Vaas
van blauw/wit celadon porselein, China, ca 1900. H = 43 cm 150.00 / 200.00 Euro
0149 Vaas
0150 Chien Lung dynastie (18de eeuw) Twee bordjes
van handgeschilderd Chinees porselein, Chien Lung, 18de eeuw. Doorsnede: 23 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0151 Falussymbool
met jonge vrouwfigurr van gesneden speksteen Aziatisch werk uit de 19de eeuw. B = 21 cm 150.00 / 200.00 Euro
0152 Een kleine Parfumbrander en een trekpotje
Lot van twee fraai chinese bronzen voorwerpen uit de 19de eeuw. H = 12 cm 250.00 / 350.00 Euro
0153 Rituele lepel
van brons, versierd met een godenfiguur Tibet, 19de eeuw. L = 16 cm 150.00 / 180.00 Euro
0154 4-delige set dozen,
van veelkleurig handgeschilderd porselein China, ca 1900. H = 23 cm 200.00 / 250.00 Euro
0155 Bruidskist
van veelkleurig handgeschilderd hout, Indonesië, 19de eeuw. B = 72 , D = 53 cm. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0156 3 kopjes en schoteltjes
van Chinees porselein, 18de eeuw. (randschilfertjes) 4 kopjes zijn toegevoegd. 50.00 / 70.00 Euro 0157 Twee boedhabeeldjes
van jade als hanger 60.00 / 75.00 Euro
0158 Leuke wekker
van messing in de vorm van een Oosters gebouwtje ca 1900, H = 25 cm 70.00 / 80.00 Euro
0159 Pendule van uitzonderlijke kwaliteit,
versierd met renaissance motieven van gepolijst en gematteerd vuurverguld brons. Pendule met koordophanging, bel en 1 bobeche ontbreekt. Gouden Medaille gewonnen te Parijs, 1827. Gesigneerd: Joosten Hasselt 1,500.00 / 2,000.00 Euro 0160 Wekker
in een kastje van kunststof Frankrijk, Art Decotijdvak, ca 1925 Merk: Jaz H = 13 cm. 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0161 Klokje
van biscuit H = 17 cm. 30.00 / 40.00 Euro
0162 Fraaie kartelle klok op sokkel
belijmd met rozenhout Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 145 cm. 2,250.00 / 2,750.00 Euro
0163 Fraaie zuilenpendule
van wit marmer en brons Maker: "Le Roy à Paris " Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 44 cm. 1,000.00 / 12,000.00 Euro
0164 Staande klok
van eikenhout met comtoiseuurwerk Ardennnen, 19de eeuw met Frans uurwerk 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0165 Huis Kröller - Muller in Otterloo
Potloodtekening, 38 x 40 cm. 100.00 / 150.00 Euro
0166 Smits Jacob (Rotterdam, 1856 - Mol,1926) Moeder met kind,
Houtskooltekening (schets) van Jacob Smits 41 x 30 cm 400.00 / 600.00 Euro
0167 Peiser Kurt (Antwerpen 1887 - Ukkel 1962) Pakezel
Schets van Kurt Peiser, in potlood, 27,5 x 20 cm 80.00 / 120.00 Euro
0168 Peiser Kurt (Antwerpen 1887 - Ukkel 1962) Havenkoerier
Schets van Kurt Peiser, in potlood, 28 x 21 cm 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0169 De Bruyne Gustaaf ( Staf) (Mechelen, 1914 - Poederlee 1981) Schets van De Bruyne Gustaaf
met blindstempel en signatuur. 19 x 15 cm. 50.00 / 70.00 Euro
0170 Zittend naakt,
Gemengde techniek op papier, Onduidelijk gesigneerd. 37 x 37 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0171 Kempeneerls Luc, Limburgse kunstenaar De kerk van Berbroek en de kerk van Schakkebroek
Twee pentekeningen Gesigneerd: Luc Kempeneers 22 x 16 cm 40.00 / 60.00 Euro 0172 Biddende monnik in een kloostergrond,
Gemengde techniek op papier Gesigneerd: Auguste Layen 21 x 15 cm 180.00 / 240.00 Euro
0173 Minders Willy (Hasselt °1913, Genk 1977) Zicht op het meer van Lugano
Olieverf op doek, Gesigneerd: Willy Minders 80 x 100 1,250.00 / 1,500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0174 Wellens Charles (° Lummen,1889 - Hasselt, 1959) Kempisch interieur
Olieverf op doek, Gesigneerd: Charles Wellens 38 x 28 cm 500.00 / 600.00 Euro
0175 De Schietere de Lophem (West-Vlaamse kunstenaar, 19de eeuw.) Dreef met personages
Olieverf op doek, Gesigneerd: A. de Schietere de Lophem West- Vlaanderen, ca 1890. 76 x 105 cm. Noot: Naam van kunstenaar is niet bekend maar is een telg uit het geslacht de Schietere de Lophem die in 1816 in de adelstand werd verheven, Afkomstig uit West- Vlaanderen 3,000.00 / 4,000.00 Euro 0176 Hallet André (Luik, 1890 - Rwanda 1959) Hutten aan de rand van het water
Olieverf op paneel, Gesigneerd: A. Hallet 32 x 38 cm. 1,000.00 / 1,200.00 Euro
0177 Vrielinck Nico (° 1958) Jonge vrouw met kruik,
Gemengde techniek op papier, Gesigneerd: Nico Vrielinck gedateerd: 1994 58 x 37 cm. 2,000.00 / 2,250.00 Euro
0178 Veldslagtafereel,
Olieverf op doek, Omgeving van Philippe Wouwerman 64 x 83 cm. 7,000.00 / 8,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0179 Laagland Ludo (° Paal 1923 - 2006) Christus,
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Ludo Laagland 60 x 50 cm 400.00 / 500.00 Euro
0180 Wellens Charles (° Lummen,1889 - Hasselt, 1959) Landschap met hoeve
Olieverf op doek, Gesigneerd: Charles Wellens 40 x 50 cm 750.00 / 900.00 Euro
0181 Courtens Herman (St Joost Ten Node 1884 - Elsene 1956) Stilleven met bloemen
Olieverf op paneel Gesigneerd: Herman Courtens 30 x 39 cm Met authenticiteitsverklaring door de kunstenaar op de achterzijde 1,000.00 / 1,250.00 Euro 0182 Italiaanse School (ca 1700) Hoofd van een apostel,
Olieverf op doek, Italiaanse school, ca 1700. 2,500.00 / 3,500.00 Euro
0183 Lebeau Philippe (° Tongeren, 1944) Vrouw aan zee,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lebeau Philippe Gedateerd: 1980. 60 x 70 cm. 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0184 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Bloemenstilleven
Olieverf op paneel, Gesigneerd Leon Pringels 75 x 57 cm. 800.00 / 1,000.00 Euro
0185 Vrielinck Nico (° 1958) Liggend naakt
Gemengde techniek op papier, Gesigneerd: Nico Vrielinck 30 x 61 cm 2,000.00 / 2,500.00 Euro 0187 Regnier Jean Desiré (1801 -1895) Keukentafereel
Olieverf op doek, Gesigneerd: Regnier J. Gedateerd: 1842 43 x 54 cm. 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0188 Ardeens rivierlandschap;
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Hip. Boulanger Belgische School, 19de eeuw. 26 x 38 cm. 1,000.00 / 1,250.00 Euro 0189 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Jesus en Maria,
Olieverf op paneel, Gesigneerd:Leon Pringels, 48 x 34 cm. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0190 Damien Jos (Namen, 1879 - Schaarbeek 1973) Portret van Pauline Raick
Gemengde techniek op papier, met foxing Gesigneerd: Jos Damien Oostende, 1930. 65 x 50 cm 900.00 / 1,250.00 Euro 0191 Guffens Godfried (Hasselt 1823 - Schaarbeek 1901) Heilige Véronica,
Olieverf op doek, in originele neo-gotische met herdenkingsopschrift: "Hommage des paroissiens de ste Véronique à Monsieur Le vicaire Ch. Croonenberghs, 1893 - 1903." Gesigneerd: Guffens Godfried Tentoonstelling Godfried Guffens en het Limburgs historisme, Hasselt, 2001, p 108 - 109 3,000.00 / 4,000.00 Euro 0192 De grijsaard,
Olieverf op doek, 49 x 38 cm 400.00 / 500.00 Euro
0193 Ring
van 18 k. geel goud en 1 k. briljant. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0194 Schone damesring
van 18 k. geel goud, bezet met een saffier en 16 diamanten. 900.00 / 1,000.00 Euro
0195 Bloemvormige damesring
van 18 k. goud, bezet met een smaragd en 14 diamanten. 900.00 / 1,000.00 Euro
0196 Damesring
van 18 k. goud en een amethist. De jaren '70 300.00 / 350.00 Euro
0198 Ring
van 18 k. goud, met 0,5 k. diamant en 0,80 k. smaragd 125.00 / 150.00 Euro
0199 Moderne ring en hanger
van 18 k. goud, een barokke parel verwerkt in steen. 600.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0200 Antieke oorbellen
van wit goud en 0,80 k. briljant Art Deco tijdvak, ca 1930. 400.00 / 500.00 Euro
0201 Antieke oorbellen
van 18 k. geel goud en 0,70 k. diamant 300.00 / 400.00 Euro
0202 Ring
van 18 k. goud en een camée waarop het zijprofiel van een jong meisje 200.00 / 225.00 Euro
0203 Fijne damesring
van twee kleuren goud, 1 natuurparel en 4 diamantjes 250.00 / 300.00 Euro
0204 Herenring
van 18 k. goud, met 0,30 k. briljant en 1,20 k. saffier 350.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0206 Damesring
van 18 k. goud met centraal 1 natuurparel, omkranst door turkoisjes. 250.00 / 300.00 Euro
0207 Fraaie damesring
van 18 k. goud met grote citrien 350.00 / 450.00 Euro
0208 Fraaie damesring
van 18 k. goud met een ruwe smaragd. ( met certificaat van Stern) 400.00 / 600.00 Euro
0209 Herenring
van 18 k. goud met biljant van ca 0,5 k. 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0210 Fraaie damesring
van platina met 1 briljant van ca 0,5 k. 400.00 / 500.00 Euro
0211 Fraaie damesring
van 18 k. goud bezet met email, 19de eeuw 90.00 / 125.00 Euro
0212 Fraaie damesring
van 18 k. goud met saffier en kleine diamantjes, 19de eeuw. 175.00 / 200.00 Euro
0213 Buffetkast
van eikenhout, Aken , gedeeltelijk 18de eeuw. H = 244 cm, B = 173 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0214 Jachtbuffetkast met opstand
van gesneden eikenhout, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw. H = 220 cm 400.00 / 600.00 Euro
0215 Hoekkast
van gesneden eikenhout, Luik, Régencéstijl, 19de eeuw. 350.00 / 450.00 Euro
0217 Cornercabinet
belijmd met notenfineer, Engeland, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0218 Tafel
van notenhout met een bord van veelkleurig Chinees porselein, Nederland, ca 1880 (hersteld) 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0219 Kussenkast
belijmd met palissanderhout. Noorderlijke Nederlanden , Barokke tijdvak, 17de eeuw. 2,200.00 / 2,500.00 Euro
0220 Tafel
van gesneden eikenhout, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw. B = 106 cm. 250.00 / 350.00 Euro
0221 Fraaie consoletafel
van eikenhout, Luik, Régencéstijl, 19de eeuw. H= 82 cm, B = 85 cm 500.00 / 700.00 Euro
0222 Bureautje
van gesneden eikenhout, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 600.00 Euro
0223 Fraaie speeltafel
van mahoniehout, gedeeltelijk gezwart. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw; 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0224 Salon
betaande uit een tweezit, 3 stoelen en 1 armzetel van rijkelijk gesneden notenhout. Napoleon III tijdvak, ca 1880. 400.00 / 500.00 Euro 0225 Spiegel
van gesneden en gepolcyhromeerd hout en stucwerk. 64 x 54 cm. 125.00 / 150.00 Euro
0226 Twee fraaie sokkels
van gepolychromeerd hout, Frankrijk, Lodewijk XIVtijdvak, ca 1700. H = 37 cm 1,200.00 / 1,500.00 Euro
0227 Grote buffetkast
van gesneden eikenhout, Luik, Régencéstijl, ca 1900. B = 208 cm 1,200.00 / 1,500.00 Euro 0228 Spiegel
van hout en gepatineerd stucwerk, Art Nouveau tijdvak, ca 1900. H = 160 CM 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0229 Commode met 5 laden
van gesneden eikenhout, Limburg, Directoire tijdvak, 18de eeuw. 900.00 / 1,200.00 Euro
0230 Leuke crapaud
met groen fluweel Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 100.00 / 125.00 Euro
0231 Cabriolet fauteuil en armzetel
van gepolychromeerd hout en fluwelen bekleding in Lodewijk XV stijl. 100.00 / 125.00 Euro
0232 Vitrinekast
van eikenhout, Luik, Régencéstijl, ca 1900. 500.00 / 700.00 Euro
0233 Hoed van de Italiaans Bergleider : Bersagliere
170.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0234 Sinterklaas met de 3 kindjes in de ton
Beeldje van gepolychromeerde pijpaarde, met fraaie neo-gotische beschildering Omgeving van Nancy, ca 1880. H = 32 cm 400.00 / 500.00 Euro
0235 Paar cherubijnen
van gepolychromeerd hout, 19de eeuw. H = 25, B = 40 cm 350.00 / 450.00 Euro
0236 Franciscaanse martelaar,
Beeld van gepolychromeerd hout, Spanje - Portugal, 18de eeuw. H = 57 cm. 750.00 / 900.00 Euro
0237 Pajou Augustijn (Parijs, 1730 - 1809) Buste de Marie - Antoinette
van biscuit, Frankrijk, Napoleon III tijdvak ,ca 1880. Gesigneerd: door Pajou SC 700.00 / 800.00 Euro
0238 Onze Lieve Vrouw en Jezuskind,
Beeld van gepatineerd terra cotta, ( hersteld) H = 34 cm. 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0239 Fraaie sokkel met de voorstelling van engelen
van gepatineerd stucco, Barokke stijl, 19de eeuw. H = 38 cm 120.00 / 150.00 Euro
0240 Twee schitterende sokkels met de voorstelling van cherubijnen
van gepatineerd terra cotta. Lodewijk XVde stijl, 19de eeuw. h = 48 cm 1,200.00 / 1,500.00 Euro 0241 Twee leeuwtjes met schilden
van Franse steen 250.00 / 300.00 Euro
0242 Jonge vrouw,zittend op een rotsblok
Beeld van biscuit. H = 40 cm 250.00 / 300.00 Euro
0243 De 2 muzikanten,
van veelkleurig handgeschilderd porselein. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0244 Paar schijfkandelaars
van brons, De Nederlanden, Barok, 17de eeuw. H = 22 cm. 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0245 Kandelaar van smeedijzer
Barok, ca 1700. 200.00 / 250.00 Euro
0246 Geëmailleerde kom,
Zeer mooi !!! Islamitische kunst, ca 1930. Doorsnede: 15 cm. 80.00 / 120.00 Euro
0247 Snotneus
van rood en geel koper, H = 29 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0248 Fraaie kaarsenhouder
in email cloissoné 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0249 Vijzel
van brons, Frankrijk, 17de eeuw. H = 15 cm 650.00 / 750.00 Euro
0250 Vijzel
van brons, Portugal, 17de eeuw. H = 10 cm 150.00 / 200.00 Euro
0251 Vijzel
van gietijzer Frankrijk, 16de eeuw. H = 17 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0252 Kleine vijzel
met gietteut Frankrijk, ca 1800. Doorsnede: 15 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0253 Kukri
Ceremonieël zwaard met 2 dolken en inlegwerk van zilver Birma, ca 1920. L = 91 cm. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0254 Zeldzame kruidhoorn met de kop van een leeuw
van smeedijzer met inlegwerk van zilver Mozarabisch, 19de eeuw. L = 26 cm 150.00 / 200.00 Euro 0255 Strijdhamer
van sierlijk gesmeed ijzer, Duitsland, 17de eeuw. 400.00 / 600.00 Euro
0256 Patronentas van een Officier
met riem met goudbrokaat, Spanje, ca 1840 250.00 / 300.00 Euro 0257 Zeldzaam silexgeweer
met fraai gesneden kolf en gegraveerde platen voor een ruiter. Corsica, 2de helft 18de eeuw. L = 119 cm 600.00 / 800.00 Euro 0258 Silexgeweer
met inlegwerk van parelmoer, Arabië, 19de eeuw. L = 160 cm 800.00 / 1,000.00 Euro 0259 Fakirmes,
Indië, ca 1800. L = 65 cm 180.00 / 240.00 Euro
0260 Paradesabel,
Turkije, 19de eeuw. L = 100 cm 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0261 Sierdolk,
Jambiya, Ottomaans, 19de eeuw L = 43 cm 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0262 Fraaie driezitcrapaud
met groen fluweel bekleed Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0263 Speeltafel
van notenhout, Engeland, Queen Anne stijl 350.00 / 450.00 Euro
0264 Stoel
van notenhout in Renaissencestijl versierd met in reliëf gestempelde lederen bekleding met zweepslagmotieven. Een schoolvoorbeeld hoe de Art Nouveau de traditionele stijlen ging beïnvloeden, ca 1890. 40.00 / 50.00 Euro 0265 Boulandel Pierre (Luikse meubelmaker) Fraaie tweedeurskast
van eikenhout, Luik, Directoirestijl, Gesigneerd: " Faite le 6 du mois de novembre 1840, par Pierre Boulandel" 1,800.00 / 2,200.00 Euro
0266 Commode
van kersenhout, Empirestijl, 19de eeuw. 500.00 / 700.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0267 Commode secretaire
van gesneden eikenhout, Maasland, ca 1800. 600.00 / 800.00 Euro
0268 Armzetel
van eikenhout, Maasland, 18de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0269 Vitrinekast
van eikenhout, Frankrijk, neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0270 Salon bestaande uit
één canapé, twee armzetels en twee stoelen van gesneden hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 800.00 / 1,000.00 Euro 0271 Uittrekbare gueridontafel
van mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. De tafel is uittrekbaar tot 12 personen, met verlengstukken. 800.00 / 950.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0272 Buffetje met opstand
van eikenhout met invloeden van de Artc & Crafts, ca 1900. 200.00 / 225.00 Euro
0273 Tweedeurskast
0274 Une somno
van mahoniehout Empiretijdvak, 19de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
0275 Uitzonderlijk mooi Antwerps Kunstkabinet
belijmd met schildpadhoorn ebbenhout en versierd met vuurverguld bronzen ornamenten Antwerpen, Barokke tijdvak, 17de eeuw. 6,000.00 / 7,000.00 Euro
0276 Twee cabrioletstoeltjes en
een tafeltje in Lodewijk XV stijl. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0277 Hoekvitrinekast
van eikenhout, ca 1900. 400.00 / 500.00 Euro
0278 Tweedeurs kleerkast
van eikenhout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0279 Spiegel
van verguld hout met florale motieven H = 75 300.00 / 400.00 Euro
0280 Ronde tafel
van eikenhout in Lodewijk XVstijl. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0281 Kast
van eikenhout Luik, Lodewijk XIV tijdvak, begin 18de eeuw. 3,000.00 / 4,000.00 Euro
0282 Consoletafel
belijmd met mahoniehout, Louis Philippe tijdvak 19de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
0283 Naaitafel
belijmd met mahoniehout, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0284 Nachtkastje
van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro
0285 Uittrekbare tafel
van eikenhout, In Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0286 Verrekijker (monosculair)
40.00 / 60.00 Euro
0287 Stereograaf
met groot aantal foto's, ca 1900. 80.00 / 120.00 Euro
0288 56-delig glasservies
van geslepen glas, ca 1940. 125.00 / 150.00 Euro
0289 Paar kandelaars
van geperst en geëmailleerd glas, Bohemen, 19de eeuw. H = 30 cm 250.00 / 300.00 Euro
0290 Vaas
van kristal, H = 24 cm. 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0291 Siercoupe
van geëtst kristal. H = 22 cm 60.00 / 75.00 Euro
0292 Fraaie coupe van rood geslepen kristal
België, Val St lambert H = 23 cm 250.00 / 300.00 Euro
0293 Reeks van 9 hoge en 6 kleinere glazen
van meerkleurig geslepen kristal 80.00 / 120.00 Euro
0294 Lot van 40 glazen
van geslepen kristal, ca 1920. 300.00 / 400.00 Euro
0295 Smits Jacob (Rotterdam, 1856 - Mol,1926) Het dorp Achterbos,
Ets van Jacob Smits, Gesigneerd door Josine Smits zijn echtgenote 8,5 x 8 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0296 Langaskens Maurice (Gent 1884 - Schaarbeek 1946) De klokkenluider,
kleurenets, épreuve d'artiste Gesigneerd: Maurice Langaskens 42 x 30 cm 120.00 / 150.00 Euro
0297 Timmermans Felix (Belgische School) De alchemist,
houtgravure,165/200 van Felis Timmermans 22 x 16 cm 30.00 / 40.00 Euro
0298 Langaskens Maurice (Gent 1884 - Schaarbeek 1946) Kersenplukker,
Lithografie van Maurice Langaskens 26 x 20 cm 60.00 / 80.00 Euro
0299 Vilain Walter, Koksijde °1938 Compositie
Lithografie van Walter Vilain, 52 x 40 cm. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0300 Apol Armand (Brussel, 1879 -1950) Het kerkplein
Kleurenets van Armand Apol, 51 x 57 cm naar een schilderij van Jacob Smits 300.00 / 400.00 Euro
0301 Apol Armand (Brussel, 1879 -1950) Het Kempisch interieur
Kleurenets, 32/150 van Armand Apol naar een schilderij van Jacob Smits 300.00 / 400.00 Euro
0302 De Wit Prosper (Antwerpen, 1860 - Schaarbeek, 1947) Atelier van een schoenmaker
Ets Gesigneerd: Prosper De Wit Getekend in de plaat en onderaan, 30 x39 100.00 / 125.00 Euro 0303 Langaskens Maurice (Gent 1884 - Schaarbeek 1946) La Moisson,
Ets, 11/60 Gesigneerd: M. Langaskens 26 x 34 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0304 Langaskens Maurice (Gent 1884 - Schaarbeek 1946) La terre
Ets, 3/100 Gesigneerd: M. Langaskens 22 x 13 cm 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0305 Langaskens Maurice (Gent 1884 - Schaarbeek 1946) Terre de Legende
Kleurenets Gesigneerd: M. Langaskens 49 x 49 cm. 180.00 / 240.00 Euro
0306 Smits Jacob (Rotterdam, 1856 - Mol,1926) Kerstverhaal,
Ets van Jacob Smits, 200.00 / 300.00 Euro
0307 Langaskens Maurice (Gent 1884 - Schaarbeek 1946) Le Semeur
Ets, 3/100 Gesigneerd: M. Langaskens 28 x 18 cm cm 40.00 / 60.00 Euro
0501 Paar cabrioletzetels
in Lodewijk XV stijl. 80.00 / 120.00 Euro
0502 Tafel
van mahoniehout 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0503 Commode met 3 laden
0504 Eéndeurskast
van eikenhout 40.00 / 60.00 Euro
0505 Slaapkamer bestaande uit 1 bed, lavabo,
kast en nachtkastje, van eikenhout Art Deco tijdvak, ca 1930 150.00 / 200.00 Euro
0506 2 bureau's
van metaal en hout 300.00 / 400.00 Euro
0507 Paar cabrioletzetels
bekleed met petit point, en uitgevoerd in Lodewijk XV 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0508 Tabouret
van notenhout in Queen Anne stijl 25.00 / 30.00 Euro
0509 Bijzettafeltje
met verbindingen tussen de poten van eikenhout, Maasland, 19de eeuw 150.00 / 200.00 Euro
0510 Kroonluchter
van hout en brons, Art Deco tijdvak, ca 1930 100.00 / 125.00 Euro
0511 Paar wandapplieken in de vorm van een bloemenmand
van brons met 3 lichten. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 42 cm 500.00 / 600.00 Euro 0512 Luchter in de vorm van een engel
van gepatineerd zamac. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0513 Kroonluchter
van brons met 5 lichten Art Deco tijdvak, ca 1920 100.00 / 125.00 Euro
0514 Kroonluchter
van brons met 18 lichten 400.00 / 600.00 Euro
0515 Hanglamp
van het merk Arte Luce, na 1980 250.00 / 350.00 Euro
0516 Kroonluchter
www.aeko.be
AEKO
0517 Kroonluchter
van metaal en glas, Art Deco tijdvak, ca 1920 - 1930 150.00 / 200.00 Euro
0518 Sac à perles
uitgevoerd in Lodewijk XVIstijl 150.00 / 200.00 Euro
0519 Paar breloquelampen
met twee lichten van messing en bellen van kristal. 300.00 / 400.00 Euro
0520 Kroonluchter
met 6 lampen van messing en bellen van kristal. 300.00 / 400.00 Euro
0521 Wijwatervaatje
25.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0523 Tapijt: Baktiar
350 x 280 400.00 / 500.00 Euro
0524 Wierookvat
van messing 20.00 / 30.00 Euro
0525 Chinees tapijt
350 x 250 cm 100.00 / 150.00 Euro
0526 Wijwatervat
heilige Theresa Van Avila van wit monochroom biscuit H = 23 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0527 Galant gezelschap in een duizend bloemendecor
in Gotische trant, Tapisserie van wol, 125 x 150 cm 120.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0528 Russisch Wollen tapijt,
Strek van Dagastan, 200 x 132 cm 100.00 / 150.00 Euro
0529 Kaukasisch tapijt van wol
met blauw veld 300 x 215 cm 180.00 / 240.00 Euro
0530 Wandelstok
met zilveren handgreep 125.00 / 150.00 Euro 0531 Twee lakstempels
met marmeren grepen, ca 1920. 80.00 / 120.00 Euro
0532 Notablok
van hout waarop de ' fietser' voor een fietsenhersteller 30.00 / 40.00 Euro
0533 Dubbel fotolijstje
van verguld metaal in Lodewijk XVIstijl 25.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0534 Barometer
30.00 / 50.00 Euro
0535 Herdenkingsstuk ter gelegenheid van een huwelijk
van zijde en was. Polen, 1909. 100.00 / 125.00 Euro
0536 Olifantenmennerstok
Indië, begin 20ste eeuw. L = 52 cm 80.00 / 120.00 Euro
0537 Miniatuur samovar
van verzilverd metaal 100.00 / 125.00 Euro
0538 Gedekselde terrine op ovale schaal
van verzilverd metaal. Frankrijk, Merk: Christoffle 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0539 5-delig koffieservies
van verzilverd metaal. België: Atelier: Wiskeman 250.00 / 300.00 Euro
0540 4-delig koffieservies
van verzilverd metaal, België, Wiskemann 250.00 / 300.00 Euro 0541 Slacouvert
van zilver en been, ca 1900. 50.00 / 60.00 Euro
0542 Voorsnijcouvert , vleesmes en boutenhouder
van hoorn en zilver. 180.00 / 240.00 Euro
0543 Liyolo (Zaïre, 20ste eeuw.) La penseuse,
Beeld van brons, Zaïre, Liyolo, 1983 B = 39 cm. 250.00 / 300.00 Euro 0544 Vaas
van handgeschilderd porselein, China, ca 1900. H = 57 cm 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0545 Kang Shi dynastie (18de eeuw) Paar borden
van chinees porselein in europa gedecoreerd Kang Shi dynastie Diameter 23 cm ( één hersteld) 300.00 / 400.00 Euro 0546 Paar vazen
(één deksel werd hersteld) van Imariporselein, Japan, 19de eeuw. 175.00 / 200.00 Euro
0547 Bowl in emaïl,
china, 19de eeuw. Diameter, 12 cm. 120.00 / 150.00 Euro
0548 Paar vazen H = 38 cm
en 2 borden, met een doorsnede van 31 cm Japan, 20ste eeuw. 250.00 / 300.00 Euro
0549 Chien Lung dynastie (18de eeuw) Paar kopjes
van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, Chien Lung dynasty, 18de eeuw. Diameter 9 cm 70.00 / 90.00 Euro 0550 Chinese zijdeschildering
met een berglandschap, Gesigneerd: China, 19de eeuw. 100 x 36 cm 50.00 / 70.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0551 Paar vierkante gedekselde vazen
met de voorstelling van de 4 seizoenen van zwart en veelkleurig porselein, China, 19de eeuw ( één hersteld). H = 23 cm 350.00 / 450.00 Euro
0552 Bowl
van blauw/wit porselein, Mingdynastie, 17de eeuw. Diameter 15 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0553 Kang Shi dynastie (18de eeuw) Paar borden
China, Kang Shi dynastie, ca 1770. Doorsnede: 22,5 cm 300.00 / 350.00 Euro
0554 Kang Shi dynastie (18de eeuw) Bord van blauw/wit porselein, goudgehoogd
China, Kang Shi dynastie, 18de eeuw. Dimeter 23 cm 120.00 / 150.00 Euro
0555 Twee gedekselde schalen
van veelkleurig handgeschilderd Imariporselein. Japan, 19de eeuw B = 22 en 12 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0556 Stilleven met fruit
Zijdeschildering 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0557 Chinese inktschilderij op papier,
Gesigneerd: China, 19de eeuw. 83 x 20 cm. 50.00 / 70.00 Euro
0558 Zijdeschildering met de voorstelling
van een bloeiende bloesem met vlinder? China, 19de eeuw Gesigneerd: 83 x 38 cm 100.00 / 120.00 Euro
0559 Zes-lobbig sierstuk van lakwerk en been,
met de voostelling van een boom Aziatisch H = 46 cm 125.00 / 150.00 Euro
0560 Beeld van een vrouw.
"Blanc de Chine", H = 32 cm 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0561 Uitzonderlijk groot beeld van een vrouw.
"Blanc de Chine", H = 61 cm 500.00 / 600.00 Euro
0562 Paar vazen,
China, 20ste eeuw. H = 47 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0563 T. Juste, " Histoire de Belgique"
in lederen prachtbanden, Brussel ,1868 3 delen 125.00 / 150.00 Euro
0564 2 boeken:
"Nos héros morts pour la patrie" en "Le cardinal Mercier" in originele lederen banden 50.00 / 70.00 Euro 0565 E. Bruylant, " La Belgique illustré",
in lederen banden met goudopdruk en honderderde gravures, geïllustreerd. Brussel, in 3 delen 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0566 Encyclopedia Brittanica
100.00 / 150.00 Euro
0567 Monaco,
Luxe uitgave over Monaco, met heraldisch wapen en brons op de kaft. 50.00 / 70.00 Euro
0568 Uitgebreid lot boeken van de antiquair,
Algemene Kunstgeschiedenis, regionale stylen, zilverwerk, waarde van kunst, meubelen, wapens enz... 60.00 / 80.00 Euro
0569 Suite des vaisseaux de mer dessinée par
Pieter Breugel et gravé par Frans Huys Anvers aux quatre vents chez Jerome Cock, Annastatische herdruk 30.00 / 40.00 Euro
0570 Drie boeken
over geneeskunde- het menselijke lichaam en de relatie met de kunst. 15.00 / 20.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0571 De avonturen van Pinnokkio
door Collodi, met illustraties van Alberto Longoni Bibliofiele uitgave. 40.00 / 60.00 Euro
0572 Lot monografiën over kunstenaars en Belgische kunst:
Teniers, Breugel, Felix De Boeck, Ensor, Spillaert enz... 40.00 / 60.00 Euro
0573 Twee boeken:
" Leven van de Heilige Franciscus de Sales"; Gent, 1739 en "Christelijke waerheden...." Antwerpen, 1709 50.00 / 70.00 Euro
0574 D'Herbelot,
Bibliothèque orientale ou dictionnaire Universel contenant généralement tout ce qui regarde la connaisance des peuples d'orient, Maastricht, 1776, met supplèment à la bibiotheque door C. Visdelon en A. Galland, 1780, met originele kalfslederen band met goudopdruk. 1,500.00 / 2,000.00 Euro 0575 Lot kunstboeken,
Monografiën van kunstenaars en enkele boeken over sierkunsten. 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0576 "Histoire der Mirakuleuze Hostiën"
bekend onder de naam van 't Allerheiligste Sacrament van Mirakel.... Brussel, 1770, met 26 gravures in originele lederen band. 150.00 / 200.00 Euro
0577 Histoire naturelle, générale et particulière (...), Paris An VIII-IX, 129 volumes in uniforme halve banden. Stofferig, sommige titelschildjes zijn los of ontbreken. Deze uitgebreide editie van Buffon geeft een stand van kennis van het einde van de 18de - begin 19de eeuw, niet alleen over het planten-en dierenrijk maar ook over de wereld van de mineralen en over de mens zelf. Bevat talloze illustraties. Dit zeldzame volledige stel stamt uit de bibliotheek van de 19de eeuwse Luikse kanunnik Bellefroids.
2,500.00 / 3,000.00 Euro 0578 Gerard VAN LOON, Beschryving der Nederlandse historiepenningen of beknopt verhaal,van 't gene sedert de overdracht der hherschappye van keyzer Karel den vyvfden of koning Philips zynen zoon, tot het sluyten van den Uytrechtschen Vreede (...), 's Gravenhage 1723 - 1731. Vier volumes in folio, in halve lederen band met rode lederen rug. De band vertoont duidelijke gebruikssporen. Vochtschade en schimmel aan volume drie.
Onvervangen standaardwerk over de penningen en medailles uit één van de meest bewogen periodes uit de geschiedenis van de Nederlanden. 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0579 16 delen Almanach Hachette - Lebèger
tussen 1897 en 1920 40.00 / 60.00 Euro
0580 Rembrandt en de bijbel,
Verhalen uit het Oude en Het Nieuwe Testament, door Rembrandt in zijn schilderijen in beeld gebracht. 3 delen, Antwerpen, 1984 + boek: " De bijbel en de schilderkunst" 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
50.00 / 70.00 Euro
0582 Collectie boeken over het kunstpatrimonium
van Limburg o.a. bouwen door de eeuwen heen, Geschiedenis van Bree, Zonnewijzers in Limburg. 30.00 / 40.00 Euro
0583 Lot boeken over de schilderkunst:
'De Vlaamse primitieven', museumcatalogen; symbolisme in Europa 30.00 / 40.00 Euro
0584 Lot boeken,
Veilingcatalogi, overzichtsresultaten van Christies, Drouot enz... Catalogi van kunst - en antiekbeurzen 40.00 / 60.00 Euro
0585 Drie foto's van het oude Hasselt,
waaronder de botermarkt en de fruitmarkt 20.00 / 30.00 Euro
0586 Zitbankje
van eikenhout. 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0587 Kaartendoos
in de vorm van een miniatuurbibliotheekje van hout 30.00 / 40.00 Euro
0588 Fraaie staande schemerlamp
van gedraaid beukenhout. Neo- Renaissancetijdvak, 19de eeuw. 60.00 / 75.00 Euro
0589 Kistje
van eikenhout 50.00 / 70.00 Euro
0590 Voltairezetel
van beukenhout Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0591 Sierschouw
van notenhout, Neo-renaissancetijdvak, ca 1900. H = 140 cm, B = 150 cm, D = 47 cm 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0592 Slaapkamer
bestaande uit een bed, spiegekast, lavabo en een nachtkastje, van eikenhout. Art Nouveautijddvak, ca 1900. 350.00 / 400.00 Euro
0593 Elegante Hollandse vitrinekast
van notenhout, 350.00 / 450.00 Euro
0594 Uitzonderlijk mooie bahut
van eikenhout met inlegwerk van notenhout en thya. Luik, Lodewijk XIV tijdvak, ca 1700. 3,500.00 / 4,000.00 Euro
0595 Bahut
van eikenhout, Maasland, Directoiretijdvak, ca 1800. 600.00 / 800.00 Euro
0596 Fraaie Hollandse kabinet - vitrinekast
belijmd met mahoniefineer/ Nederland, Lodewijk XVI stijl. 1,500.00 / 2,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0597 Icoon,
19de eeuw (hersteld) 44 x 39 cm 250.00 / 350.00 Euro
0598 Herfstzicht in Bokrijk
Olieverf op doek, Gesigneerd: Jeannot Peeters 40 x 50 cm 120.00 / 150.00 Euro
0599 Laagland Ludo (° Paal 1923 - 2006) "Houd de moet er in"
Aquarel, Gesigneerd: Ludo Laagland, Gedateerd: 1988, 24 x 21 cm 150.00 / 200.00 Euro
0600 Onze Lieve Vrouw en Jezuskind
Olieverf op doek, Italiaanse school, 18de eeuw. 142 x 111 cm 2,500.00 / 3,000.00 Euro
0601 Lebeau Philippe (° Tongeren, 1944) Egyptische Symfonie,
Krijttekening Gesigneerd: Philippe Lebeau 70 x 48 cm. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0602 Twee bloemenstillevens
Twee schilderijen, Olieverf op doek, Gesigneerd: Steegen 60 x 50 cm en 24 x 19 cm 150.00 / 200.00 Euro
0603 Mocci Jean-Pierre (° Tunesië) Herfst,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Jean - Pierre Mocci Franse School, 20ste eeuw. met certificaat. 50 x 60 cm 100.00 / 150.00 Euro 0604 Van Doren Emile (Brussel 1865 - Genk 1949) Landschap met berk,
Gouache, Gesigneerd: Emile van Doren 29 x 22 cm 80.00 / 120.00 Euro
0605 Meisje met konijntjes
Olieverf op doek, Gesigneerd: Henry Todhunter 60 x 75 cm 150.00 / 200.00 Euro
0606 Doosje voor speelkaarten
van beschilderd olijfhout 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0607 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Lisère du bois
Olieverf op hardboard. Gesigneerd: Leon Pringels 30 x 38 cm 350.00 / 400.00 Euro 0608 Wellens Charles (° Lummen,1889 - Hasselt, 1959) Kempisch interieur
Olieverf op doek, Gesigneerd: Charles Wellens 33 x 46 cm. 400.00 / 600.00 Euro 0609 Lammaert Leon (Belgische kunstenaar) Dreef met berken
Olieverf op doek, Gesigneerd:Lammaert Leon 69 x 79 cm 350.00 / 400.00 Euro
0611 Labaulaye P. (Franse School) Twee jonge vrouwen
Olieverf op doek, Gesigneerd: P. Labaulaye, 19de eeuw. 90 x 70 cm 500.00 / 600.00 Euro
0612 De Herfst
Allegorische voorstelling, Olieverf op doek, Gesigneerd: Gedateerd: 1790. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0613 Van Overstraeten War (Wetteren, 1891 - Brugge, 1981) Zittende vrouw
Olieverf op hardboard Gesigneerd: Van Overstraeten War, 27 x 22 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0614 Van Overstraeten War (Wetteren, 1891 - Brugge, 1981) Portret van een vrouw met een sjaal
Olieverf op hardboard Gesigneerd: Van Overstraeten War, 50 x 40 cm. 600.00 / 800.00 Euro
0615 Van Overstraeten War (Wetteren, 1891 - Brugge, 1981) Zittend meisje met blauwe jurk
Olieverf op doek, Gesigneerd: Van Overstraeten War, 26 x 21 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0616 De Groux Victor (Brussel, 1895 - Elsene 1973) Veenlandschap met dennenboom,
Olieverf op doek, Gesigneerd: De Groux Victor 80 x 100 cm 900.00 / 1,200.00 Euro 0617 Verwee Alfred (St-Joost-Ten-Node 1838 - Schaarbeek 1895) Voederbak met hooi aan de rand van de weide
Olieverf op doek, Gesigneerd: Alfred Verwee, 57 x 69 cm. ( met handgeschreven attest op der recto zijde ) 2,000.00 / 2,500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0618 Verbruggen J. (Brugse schilder) Brugs stadsgezicht met brugje over het water
Olieverf op doek, 77 x 78 cm 600.00 / 800.00 Euro
0619 Vandereycken Robert (° Hasselt 1933) Stilleven met vis,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Robert Vandereycken 70 x 90 cm (met etiket van tentoonstelling, door de Belgische Maatschappij der Marineschilders) 2,250.00 / 2,500.00 Euro 0620 Visser aan het water,
Olieverf op doek, Gesigneerd: F.C. Corsius Nederlandse school, 20ste eeuw 70 x 90 cm. 900.00 / 1,200.00 Euro 0621 Jamin Léon (Luik, 1872 - 1944) Vakwerkhoeve en windmolen te Helchteren,
Olieverf op doek, gemarouffleerd, met opdracht op rectozijde Gesigneerd: Léon Jamin, Gedateerd: 1932 24 x 35 cm. 500.00 / 700.00 Euro 0622 Wagemaekers Victor (Ganshoren, 1876 - 1953) Hoeve met bloeiende zonnebloemen
Olieverf op doek, Gesigneerd: Wagemaekers Victor 60 x 81 cm. 1,250.00 / 1,500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0623 Thysebaert Emile (° Gent,1873 - Anderlecht 1963) Stilleven met appelen en kruik,
Olieverf op triplex, Gesigneerd: Thysebaert Emile, 38 x 39 cm (Op achterzijde een portret van een jong kind) 300.00 / 400.00 Euro
0624 Legrain C. (Belgische School, 1ste helft 20ste eeuw.) Zicht op Genk
Olieverf op doek, Gesigneerd: C. Legrain, 60 x 90 cm 400.00 / 500.00 Euro 0625 Wolters Eugènen, Venlo 1844 - 1905 Boslandschap,
olieverf op paneel, Gesigneerd: Eugène Wolters Gedateerd: 1902. 45 x 34 cm 400.00 / 500.00 Euro
0626 Wynants Jan (Hollandse School, 17de eeuw.) Landschap met vissers,
Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Wynants Gedateerd: 1661 met museumlijst 86 x 105 cm. 5,500.00 / 6,000.00 Euro 0627 Staquet Henri (1838 - 1906) Sneeuwlandschap
Aquarel, Gesigneerd: Henri Staquet 35 x 47 cm. 600.00 / 800.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0628 Faut Ernest (Gent 1879 - Leuven 1961) De St Pieterskerk in Leuven,
Olieverf op doek, Gesigneerd: E. Faut, 80 x 60 cm 500.00 / 700.00 Euro
0629 Badende Diana,
Olieverf op doek, copie naar Primaticcio in fraaie lijst 100 x 80 cm 800.00 / 1,200.00 Euro
0630 Basteels Prosper (Buggenhout 1881 - 1964) Woonwagenkamp in de winter,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Prosper Basteels 47 x 94 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0631 Moeder leert een kind lezen
Beeldje van veelkleurig handgeschilderd porselein, Gemerkt met een gekroonde D. H = 21 cm 200.00 / 250.00 Euro
0632 Kaartspelend gezelschap,
Beeldje van biscuit, B = 26 cm. 50.00 / 80.00 Euro
0633 Liggende kinderen van biscuit
2 vingerhoeden en een fluitvaasje van porselein 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0634 Jeneverkruik
in de vorm van een geneverboer van veeelkleurig handgeschilderd aardewerk. H = 25 cm 40.00 / 60.00 Euro
0635 Siervaasje met de schoen van assepoester
als thema van veelkleurig biscuit 30.00 / 40.00 Euro
0636 De schoenmaker in de war door een jonge dame
Beeld van monochroom wit biscuit. H = 27 cm. 125.00 / 150.00 Euro
0637 Vanhuyse Willy (Roeselare 1911 - Oostende 1993) Moeder met kind,
Beeld van terra cotta, Gesigneerd: Willy Vanhuyse 80.00 / 120.00 Euro
0638 Jonge man met hoed,
Groep van porselein, Royal Duc 80.00 / 90.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0639 Zittende volksfiguurn
van porselein van Herend H = 33 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0640 Schaakspelende dame en heer
Groep van veelkleurig porselein, Milaan, 20ste eeuw. H = 29 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0641 De beeldhouwer
Beeld van monochroom wit biscuit. H = 30 cm. 80.00 / 120.00 Euro
0642 De tandarts
Beeld van monochroom wit biscuit. H = 32 cm. ( beschadigd) 80.00 / 120.00 Euro
0643 Jongen en meisje in 18de eeuwse klederdracht
Paar beeldjes van veelkleurig handgeschilderd porselein, Gemerkt met zwaardjes H = 23 cm 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0644 Steigerend paard,
Beeld van gepatineerd zamac Art Deco tijdvak, ca 1930. H = 47, B = 63 cm 200.00 / 250.00 Euro
0645 Wagenmenner
Beeld van veelkleurig gepatineerd zamac Art Deco tijdvak, ca 1930. H = 50, B = 81 cm 250.00 / 350.00 Euro
0646 Hoofd van een jonge vrouw
van brons, Gesigneerd: A. Trefoloni H = 23 cm 200.00 / 250.00 Euro
0647 Lot van 3 pressepapiers
met luchtbelletjes 40.00 / 50.00 Euro
0648 Venetiaans glas
Gesigneerd: Caramella. H = 24 cm 100.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0649 Gedekselde doos
van rood glaswerk en metaal. H = 19 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0650 Paar oorbellen
van goud en retriet. 70.00 / 80.00 Euro
0651 Paar oorbellen
van goud en jade 80.00 / 100.00 Euro
0652 Galant gezelschap en Jonge man op stoel
Twee beeldjes van Duits porselein 40.00 / 60.00 Euro
0653 Jardinière:
Jongen aan de waterput met duifjes. Groepje van biscuit 40.00 / 60.00 Euro
0654 Twee flesjes
van roosbeschilderd en goudgehoogd porselein, Duitsland, Napoleon III tijdvak, ca 1880. (één met randschilfer op voet) H = 20 cm 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0656 Twee fluitvazen
van goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 26 cm 60.00 / 80.00 Euro
0657 Jonge moeder bij een kindje in een wieg
Beeldje van veelkleurig handgeschilderd porselein, Gemerkt met zwaardjes H = 24 cm 200.00 / 250.00 Euro
0658 Drie fraaie stoelen
van mahonie en zwartgebeitst hout, van goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 80.00 / 100.00 Euro
0659 Bureau plat
met lederen blad in Empire stijl 250.00 / 350.00 Euro 0660 Madonna met twee fluitvaasje
onder stolp van goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0661 Kruislieveheer
met ivoren corpus in een gesculpteerde lijst. van goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 46 cm 100.00 / 125.00 Euro
0662 Wassen Madonna met kindeke Jezus
onder glazen stolp 70.00 / 80.00 Euro
0663 Heks van was
40.00 / 50.00 Euro
0664 Kruislieveheer
onder glazen stolp 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0665 Wuytsman Rodolphe (Dendermonde 1860 - Linkebeek 1927) Hollands zicht met windmolen aan het water
Lithografie, 3/30 van Wuytsman R. Gedateerd: 1918 55 x 41 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0666 Paar decoratieve prenten,
in 18de eeuwse stijl. 50.00 / 60.00 Euro
0667 Maréchal François (Luik, 1861 - 1945) Le chemin de Tery, Effect de nuit,
Ets, gesigneerd: Maréchal François 35 x 22 cm 80.00 / 100.00 Euro
0668 Gravure met de voorstelling van een jonge vrouw
in troubadourstijl 16 x 11 cm. 30.00 / 40.00 Euro
0669 Corneille Frans (Westrozebeke , 1937) Vrouw met vogel,
Lithografie,27/125 van Corneille 50 x 65 cm 700.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0670 Haccuria Maurice (Jeuk, 1919 - Leuven 1991) Lot van 3 lithografiën en één ets
van Haccuria Maurice 60.00 / 120.00 Euro
0671 "Man met kind" & "Een vrouw met kind"
Twee lithografiën, 9,5 x 8 cm 20.00 / 30.00 Euro
0672 Bal à Robinson
Kleurenets, 12/60 Van Juliette Ramade, 50 x 34 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0673 Willaert Joseph (Leke, 1936) Het dorp,
Litho, 64/100 van Joseph Willaert, gedateerd: 1987, 70 x 50 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0674 Meisje,spelend met twee honden
chromolitho 30.00 / 40.00 Euro
0675 2 prenten van hedendaagse kunstenaars:
1/ Jonge vrouw met hoed, Structuurets, 24/80 van Jan Questro 41 x 55 cm 2/ Kleurenets, 20/60 van Ayusi Pueblo 52 x 38 cm. 150.00 / 200.00 Euro 0676 Twee deocratieve lijsten
30.00 / 40.00 Euro
0677 Twee kleurenetsen
1/ Poésie, 19/100, van Nissan Engel 50 x 36 cm 2/ Lampe et balance, 179/175 van A. Antonni 250.00 / 300.00 Euro 0678 Nouwkens Mia (°Bilzen, 1930) Zittende vrouw,
Monotypie, Gesigneerd: Mia Nouwkens 40 x 30 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0679 Vranken Jan (°1965) "De voetwassing" nr 1 op 4 exemplaren
Reeks van 5 linoleumsneden Uitgegeven door Galerie de Gele Gier uit Gent in 1988. Op Japans zijdepapier 90 x 65 cm. 200.00 / 300.00 Euro
0680 Zichten van Aken, Tongeren en Maastricht,
5 etsen Van Grenier Didier. 100.00 / 125.00 Euro 0681 Bluch Maurice (Brussel, 1876 - 1922) Bruges, Passage à Nôtre Dame,
Ets, van Maurice Bluch, 47 x 35 cm 80.00 / 100.00 Euro
0682 Malfliet Romain, Sint Niklaas,1910. Lente te Zele,
Ets, 14/50 van Romain Malfiet 25 x 35 cm 30.00 / 40.00 Euro 0683 Jean Baptiste Madou, Brussel 1796 - St Joost- ten -Node,1877 Twee interieurzichten
van Madou, 30 x 40 cm. 3,000.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0684 De Abdij van Postel,
Ets, 20 x 16 cm 20.00 / 30.00 Euro
0685 Bronckaerts Oscar (Luik, 1899 - Eisden, 1977) Zonsondergang boven Eisden
Ets, van Oscar Bronckaerts gedateerd: 1949 25 x 33 cm. 30.00 / 40.00 Euro 0686 Bronckaerts Oscar (Luik, 1899 - Eisden, 1977) Kerk van Eisden
Linoleumsnede 15/50 , van Oscar Bronckaerts gedateerd: 1939 15 x 14 cm. 25.00 / 30.00 Euro
0687 Het gebed,
Ets naar Jef Leempoels 36 x 29 cm 60.00 / 80.00 Euro
0688 Spitzer Walter (Franse School, ° 1927) Jongen met geit
Gehoogde lithografie, 17/75 van Spitzer Wlater, Franse School, 20ste eeuw 50 x 37 cm. 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0689 Huis de Notelaar in Hingene
Lithografie,24 /150 van Roman 30.00 / 40.00 Euro
0690 Lot van drie hedendaagse kunstwerken;
waaronder een Litho van Leo De Meyer: ' Het vuurhout'. en een aquarel van Deryck 40.00 / 60.00 Euro
0691 Pinchon Joseph (Franse School 1871 - 1954) Parade met vierspan
Kleurenets, gesigneerd: Joseph Pinchon Franse School, 19de - 20ste eeuw. 33 x 63 cm. 120.00 / 150.00 Euro 0692 Bureauklok
Van Girard - Perregaux in Chaux-de-fonds 550.00 / 600.00 Euro
0693 Pendule
van wit marmer 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0694 Twee dameshorloges,
één van 18 k. goud, één van verguld metaal 180.00 / 240.00 Euro
0695 Agenda met uurwerk erin, 1939
180.00 / 200.00 Euro
0696 8-dagen klok
Zwitserland, Merk: Jaeger - Lecouter 300.00 / 400.00 Euro
0698 Zaans klokje
80.00 / 120.00 Euro
0699 Schoorsteengarnituur bestaande uit 2 kandelaars en één klo
van gepatineerd brons, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0700 Oeuil de boef,
met inlegwerk van Boulle marquetterie,µ Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 180.00 / 240.00 Euro
0701 Oud dammetje
Olieverf op doek, Hollandse School, ca 1900. 40 x 30 cm 250.00 / 300.00 Euro
0702 Douven Jacques (Neerpelt 1908 - 2002) Stilleven met hoed, bloemenvaas en fruit
Olieverf op doek, Gesigneerd: Jacques Douven 70 x 98 cm ( De hoed behoort aan zijn echtgenote Marcelle Van Der Heyden, waarvan ook 2 aquarellen in deze veiling zitten.) 500.00 / 600.00 Euro 0703 Van Goethem Ronny (Aalst °1947) Vuur en Vlam
Abstracte compositie in rood. Olieverf op doek, Gesigneerd: Ronny Van Goethem 78 x 118 cm 300.00 / 400.00 Euro 0704 Stilleven met kruik en fruit,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Johny Brems Gedateerd: 1973 30 x 40 cm. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0705 Stilleven met fruit en bloemen,
Olieverf op triplex, Onduidelijk gesigneerd Gedateerd: 1936 72 x 60 cm
0706 Lathuy Marie (Limburg 1903 - 1986) Veenlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Marie Lathuy, 35 x 50 cm 300.00 / 400.00 Euro 0707 Timmermans Felix (Lier, 1886 -1947) Boeren en hun vrouwen
Karikaturen van .... 4 reproducties van Felix Timmermans 60.00 / 75.00 Euro 0708 Legrain C. (Belgische School, 1ste helft 20ste eeuw.) Kempisch landschap,
Gemengde techniek, 28 x 50 cm 125.00 / 150.00 Euro
0709 Lammers Emile (°St-Joost-ten-Node, 1914 ...., 1990 ) Het steegje
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lammers Emile 39 x 49 cm. 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0710 Zuiders zicht,
Olieverf op karton, 21 x 34 cm. 30.00 / 40.00 Euro
0711 Van Der Heyden Marcella (Neerpelt 1935 -1999) Paddestoelen
Aquarel Gesigneerd:Van der Heyden Marcelle, echtgenote van Jacques Douven Gedateerd: 1935 36 x 30 cm 150.00 / 200.00 Euro 0712 Felbier Maurice (Antwerpen, 1903) Pelgrimage
Olieverf op doek, Gesigneerd: Felbier M. 50 x 40 cm 200.00 / 250.00 Euro
0713 Visserschip op het strand
Olieverf op doek, Gesigneerd: Henri Dekker, Gedateerd: 1938 29 x 48 cm. 400.00 / 600.00 Euro 0714 Opdebeeck Marcel (°Mortsel 1908) Zicht op de Jumnaruskerk te Lier
Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Marcel Opdebeeck 51 x 40 cm 500.00 / 700.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0715 Portret van een man
Olieverf op karton, 19de eeuw. 14 x 11 cm 250.00 / 300.00 Euro
0716 Bloemen
Zijdeschildering van Leonce 25 x 25 cm 25.00 / 30.00 Euro
0717 Keuller Victor (Lille 1866 - Schaarbeek 1945) Herfst,
Olieverf op paneel, met opdracht aan de achterzijde Gesigneerd: Keuller Victor 150.00 / 200.00 Euro 0718 Van Reken C. (Belgische School) Berken aan een landweg
Olieverf op doek, Gesigneerd: Van Reken C. 30 x 40 cm 150.00 / 200.00 Euro 0719 Zàmarea A (Italië ) 1898 - ) Zicht op het kanaal van Venetië,
Olieverf op doek, Gesigneerd: A. Zàmarea 63 x 54 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0720 Severy Marcel (Hasselt 1895 -1987) Bloemenstilleven
Olieverf op hardboard Gesigneerd: M. Severy 25 x 21 cm 80.00 / 100.00 Euro
0721 Lemmens Lambert (Gotem 1893 - 1952) Dorpszicht,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lambert Lemmens 53 x 59 cm 300.00 / 400.00 Euro
0722 Vanderhecht Guillaum (Brussel, 1817 - 1891) De keukenmeid,
Olieverf op paneel, Gesigneerd: G. Vanderhecht 25 x 23 cm 800.00 / 1,200.00 Euro
0723 Lathuy Marie (Limburg 1903 - 1986) Bloemenstilleven
Olieverf op doek, Gesigneerd: Marie Lathuy, 40 x 30 cm 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0724 Tytgat Medard (Brugge, 1871 - Brussel 1948) Portret van en voorname Heer,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Medard Tytgat, Gedateerd: 1906 131 x 90 cm 400.00 / 600.00 Euro
0725 Moeder met kind,
Olieverf op doek,, moeilijk leesbaar gesigneerd, 67 x 43 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0726 Portret van een jonge vrouw
Gemengde techniek op papier; Gesigneerd: L . Joris 43 x 37 cm 100.00 / 150.00 Euro
0727 De Ro Luc (Ruisbroek, 1925) Marine,
Gemengde techniek op papier, Gesigneerd: rechtsonderaan Luc de Ro 30 x 20 cm 60.00 / 80.00 Euro
0728 Vakwerkhoeve
in batikuitvoering van Ingrid Lange 7 x 17 cm 25.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0729 Hanger G. (Duitse School, ca 1900) Paar romantische berglandschappen,
Paar schilderijen, Olieverf op doek, Gesigneerd: G. Hanger Duitse School, ca 1900. 36 x 28 cm. 250.00 / 350.00 Euro 0730 Luypaert Jean (Vilvoorde 1893 - Oostende 1954) Hoeve met korenschoven
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Jan Luypaert, 21 x 31 cm 120.00 / 150.00 Euro 0731 De kerkgangers,
olieverf op doek, in de trant van Isidoor Verheyen Gedateerd: 1916 25 x 37 cm. 100.00 / 125.00 Euro 0732 Lammers Emile (°St-Joost-ten-Node, 1914 ...., 1990 ) Bomen aan het water,
Olieverf op doek, Gesigneerd: E. lammers 60 x 68 cm 125.00 / 150.00 Euro
0733 Douven Jacques (Neerpelt 1908 - 2002) Zicht op het dorpje Chassepierre sur la Semois
Olieverf op karton Gesigneerd: Jacques Douven Gedateerd: 1974. 40 x 50 cm 300.00 / 400.00 Euro 0734 Van Neste Alfred, Brugge, 1874 - St Genesius Rode 1969 Hollandse oorlogsschepen in 1674,
Schilderij van Alfred Van Neste, Gedateerd: 1907 54 x 126 cm. 80.00 / 100.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0735 Van Der Heyden Marcella (Neerpelt 1935 -1999) Kempisch Veenlandschap
Aquarel Gesigneerd:Van der Heyden Marcelle, echtgenote van Jacques Douven Gedateerd: 1974 36 x 30 cm 150.00 / 200.00 Euro 0736 Simonin Victor (Elsene 1877 - 1946) Stilleven met gedekte tafel en vaatwerk,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Simonin V. 20 x 30 cm. 500.00 / 700.00 Euro 0737 Landschap,
Olieverf op doek Gesigneerd: Tieleren 22 x 25 cm 30.00 / 40.00 Euro
0738 Kempeneers Luc (Belgische kunstenaar) Stadsgezicht in Zuid - Spanje
Aquarel Gesigneerd: Luc Kempeneers 40.00 / 60.00 Euro
0739 Zicht op Montmartre,
Aquarel, Gesigneerd: Christian 14 x 10 cm 30.00 / 40.00 Euro
0740 Twee borden
van aardewerk met oude herstellingen, Frankrijk, ca 1800. 30.00 / 50.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0741 Siervaas
van Italiaans porselein, Gemerkt: Ancap Ondewerp: Fabienne Joursa H = 25 cm 75.00 / 90.00 Euro 0742 Vaas
van aardewerk met een decor van bloemen, Frankrijk, ca 1880. H = 53 cm. ( enkele kleine besch. ) 100.00 / 150.00 Euro
0743 0744 Paar borden van initiatie Wan-Li-decor
gemerkt met zwaardjes Diameter 23,5 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0745 Oosters tapijt
150 x 175 cm 30.00 / 40.00 Euro
0746 Wollen tapijt
met diep blauw veld, 320 x 105 cm 25.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0747 Perzische loper
van wol met blauw veld 317 x 84 cm 100.00 / 150.00 Euro
0748 Wandtapijtje in een schilderijenlijst
met de voorstelling van een galant gezelschap in de stijl van Watteau, 19de eeuw. 105 x 75 cm 50.00 / 70.00 Euro
0749 Loper met roze motieven
Ooster Wollen tapijt, 245 x 108 cm 25.00 / 30.00 Euro
0750 Fraai wandtapijtje
met geometrische motieven, 150 x 110 cm. 30.00 / 40.00 Euro
0751 4-delig koffieservies
van verzilverd metaal, Engeland, ca 1920. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0752 Grote wijnkoeler
van verzilverd metaal, Shefield Doorsnede: 40 cm 250.00 / 350.00 Euro
0753 Lot boeken: Reisgidsen voor diverse landen,
tentoonstellingscatalogi van verschillende Europese culturen: Egypte, Peru, China enz... 40.00 / 60.00 Euro
0754 Bedpan
van messing, 18de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0755 Bieremmer
van messing 100.00 / 120.00 Euro
0756 Koffiepot
van rood en geel koper, Duitsland,Art Nouveau tijdvak, ca 1900. H = 32 cm 120.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0757 Olielamp
van messing, 19de eeuw. 30.00 / 40.00 Euro
0758 Zeshoekig vaasje
van bruin geglazuurd steengoed, naar Chinees model, onduidelijk fabrikaatsmerk H = 15 cm 40.00 / 60.00 Euro
0759 Gedekselde en geoorde vaas
van steengoed met een oriëntaals decor, Frankrijk, ca 1900. H = 50 cm 300.00 / 400.00 Euro
0760 Indisch tapijt
van wol, 227 x 157 cm 150.00 / 200.00 Euro
0761 Pakistaans tapijt
van wol. 294 x 204 cm 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0762 Tapijt: Armanibaf
met rood/blauwe kleur. 260 x 170 cm 100.00 / 150.00 Euro
0763 Schort van een vrijmetselaar
180.00 / 220.00 Euro
0764 Processiekandelaar
van messing, ca 1900. 50.00 / 60.00 Euro
0765 Bronzen engeltje
H = 23 cm om luchter van te maken ( zeldzaam omwille dat het van brons is.) 150.00 / 200.00 Euro
0766 Schemerlamp
van messing in Art nouveaustijl H = 60 cm 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0767 Portret van een arabier,
Aquarel, Gesigneerd: E. Leruth 24 x 14 cm 30.00 / 40.00 Euro
0768 Vissersloep aan het strand,
Aquarel, Gesigneerd: Emil C. (?) gedateerd: 1919 27 x 21 cm 30.00 / 40.00 Euro
0769 De ambachten voorgesteld door putti,
Gouache, Gedateerd: Giav. Gallo '88 10 x 30 cm 40.00 / 60.00 Euro 0770 Van Wordragen Martin (Ammerzoden ° 1928) Zittend naakt,
Potloodtekening van Martin Van Wordragen, 11 x 17 cm 50.00 / 70.00 Euro 0771 Bogaerd Herman (Evergem 1867 - Laken 1932) Windmolen,
Aquarel, Gesigneerd: Herman Bogaerd, Gedateerd: 1904 27 x 62 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0772 Kraantjeskan
van tin, Lodewijk XVI tijdvak, ca 1800. 125.00 / 150.00 Euro
0773 Pot
van tin, Engeland, 19de eeuw. H = 16 cm. 30.00 / 40.00 Euro
0774 Maatbeker van een 1/2 liter
van tin met verschillende eiken. 60.00 / 80.00 Euro
0775 Lot oud geld van Belgische en buitenlandse coupures,
waaronder 7 Belgische 500 fr. stukken, Hasseluters enz ... 30.00 / 50.00 Euro
0776 Goliath achtdaagsuurwerk
in origineel etui van leder, in stalen kast. Art Deco, ca 1920. 175.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0777 Opgezette das
100.00 / 150.00 Euro
0778 Enkele onderdelen van pijpjes
waaronder een kopje in meerschuim 50.00 / 60.00 Euro
0779 Opgezet hertje
150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be