[email protected] H.R.HASSELT: 104464
Gecatalogeerde burger - en curiosaveiling Kijkdagen: vrijdag 26/02/2010: van 14 tot 18 uur. Zaterdag en zondag 27 & 28 /02/2010:van 10 tot 18 uur.Veilingen: Maandag 01/03/2010:om 19 uur vanaf nr 001 Dinsdag 02/03/2010:om 19 uur vanaf nr 501
AEKO
Gecatalogeerde burger - en curiosaveiling
0001 lot van 7 olifantjes
van ivoor
0002 12 messenleggers met olifantjes
van ivoor
0003 Lot brievenopeners van ivoor,
malachiet en messing
0004 Bureaugarnituur van ivoor en ebbenhout
met kandelaar
0005 26 messenleggers of heften
van ivoor
0006 12 messenleggers van ivoor met negerhoofden
0007 18 aperitiefvorkjes
van ivoor
0008 Doos met servetringen
in ivoor en kunststof
www.aeko.be
Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03
AEKO
0009 Sluipende leeuw van brons,
Art Deco tijdvak L = 27 cm
0010 Kruislieveheer
van brons en smeedijzer, Art Deco stijl
0011 Drie mannen torsen een bol,
Art Deco groep van brons, H = 32 cm
0012 mijnwerker,
beeldje van verzilverd metaal, ca 1940 H = 33 cm
0013 Art Nouveau vrouwken
van gepatineerd metaal. H = 34 cm
www.aeko.be
AEKO
0014 Boer en boerin
Paar beeldjes van brons
0015 Twee broodmandjes van hout
0016 Groep paarden,
Beeld van gepatineerd brons naar Mene B = 50 cm
0017 Paar haardbokken
van brons
0018 Koning Albert en Koningin Elisabeth
twee bronzen plaquetten
0019 Venus
van brons, 19 de eeuw. naar een antiek voorbeeld H = 14 cm
www.aeko.be
AEKO
0020 Schaaltje gedragen door een balerina,
van brons, Art Deco stijl H = 19 cm
0021 Ridder met lam
Beeldje van brons, ca 1900. h = 20
0022 Blauwe knobbelvaas
0023 Jong meisje met appel
Glasraam Gesignerd: F.Van Vlodrop naar de Vlaamse primitieven 28 x 30 cm
0024 zes waterglazen
van kristal, Val St Lambert, Model: Prince de Galles
www.aeko.be
AEKO
0025 Vaas
van geperst glas Val St Lambert
0026 Paar kandelaars
Val St Lambert
0027 Siervaas
versierd met een wijnrank
0028 Coupe
van groen kristal
0029 Bloemkool
van mangaankleurig glas B = 18 cm
www.aeko.be
AEKO
0030 Likeurkeldertje
in messing en kristal
0031 Karaf en 5 glaasjes op een bijhornede plateau
van kristal, Art Deco tijdvak
0032 Toiletgarnituur
van kristal Val St Lambert
0033 4 specerijenpotjes
van kristal
0034 14 specerijenpotten
0035 Paar opliserende vazen,
beschilderd meet bloemen H = 25 cm
www.aeko.be
AEKO
0036 Siervaas van geel opaline glas
met landschap in Sepra kleuren H = 25 cm
0037 18de eeuwse wijnfles
H = 21 cm
0038 Vaas
van Boheems kristal
0039 6 glazenonderzetters
van kristal, Val St Lambert
0040 Zwarte woudklok
midden 19de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
0041 2 pannekes
van rood koper
0042 Regulateur met gewichten,
modern
0043 Kolompendule van gezwart hout
en verguld bronsbeslag Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.
0044 Meidenklok
0045 Schoorsteengarnituur
bestaande uit ■ klok en twee siervazen van zwart marmer
www.aeko.be
AEKO
0046 Oxford Clock
0047 Tafelklokje
van zilver, H = 9 cm
0048 Dressoir
met 4 deuren van eikenhout, ca 1930. B = 214 cm
0049 Kinderstoel
met gebiesde zit en voetensteuntje
0050 Bureau, stoel en bibliotheekkast
van de jaren '70
www.aeko.be
AEKO
0051 Vitrinekast
van eikenhout, Lodewijk XIVstijl, modern
0052 Bijzettafel
van notenfineer
0053 T.V.kast
van marquetterie Itali■20ste eeuw
0054 Krantenhouder
www.aeko.be
AEKO
0055 Hoekkast
belijmd met rozenhout
0056 Likeurkeldertje of tantaluskwelling
met 2 originele karaffen
0057 Ronde salontafel
belijmd met marquetterie van diverse houtsoorten, uitgevoerd in Lodewijk XVstijl.
0058 kapstok
0059 crapaudje
www.aeko.be
AEKO
0060 T■ ■■
van goudgehoogd porselein
0061 Drie bijzetmeubeltjes
van eikenhout
0062 Italiaanse commode
met marmeren blad
0063 Rek
van metaal
0064 Uittrekbare ovale tafel
van eikenhout, Traditionele Art Deco.
www.aeko.be
AEKO
0065 Tafel
van eikenhout
0066 Spiegeltje
van verguld hout. h = 68 cm
0067 E■ersoonsbedje
van wit geschilder metaal
0068 Rokers en een kaartspelend gezelschap
Oliogravures, 19de eeuw; 410 x 265 cm 0069 Winterlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Kermode 60 x 50 cm
0070 Oud Vlaanderen
Olieverf op doek
www.aeko.be
AEKO
0071 Kempeneers Luc (Limburgse kunstenaar) Stadsgezicht in Zuid - Spanje
Aquarel Gesigneerd: Luc Kempeneers
0072 Boten aan de kade
Olieverf op karton, Gesigneerd: Baerten, 48 x 58 cm.
0073 Twee strandzichten
Olieverf op paneel Gesigneerd: Vader
0074 Bootjes aan het water,
Olieverf op doek In de stijl van Sint Martens Latem 40 x 50 cm
0075 Hollands stadszicht
OLieverf op paneel in de trant van de 17de eeuw 30 x 40 cm
0076 Zuiders landschap
Olieverf op spaanplaat Gemonogrammeerd: H.K
www.aeko.be
AEKO
0077 Zeezicht
Olieverf op doek, Gesigneerd: Luc Kerkhofs 40 x 28 cm
0078 Jonge vrouw,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Rosita Van Bockryck Gedateerd: 1985 80 x 57 cm
0079 Bloemenstilleven
Olieverf op doek, Gesigneerd: Rosita Van Bockryck Gedateerd: 1985 60 x 50 cm
0080 Bloemenstilleven
Olieverf op doek, Gesigneerd: Rosita Van Bockryck Gedateerd: 1985 30 x 32 cm
www.aeko.be
AEKO
0081 Strandzicht
Olieverf op doek, Gesigneerd: Luc Kerkhofs
0082 Vijver met berken
Olieverf op doek, Gesigneerd: Willy Billen 60 x 73 cm
0083 Eenzame boom
Olieverf op doek, Gesigneerd: Ria Schoofs 60 x 58 cm
0084 Sneeuwlandschap
Olieverf op doek
0085 Lot lijsten voor schilderijen en grafiek
www.aeko.be
AEKO
0086 Lot van 3 prenten
0087 Deurtje uit Togo
0088 Paar maskers
0089 Twee maskers
0090 Masker
www.aeko.be
AEKO
0091 Hoofd van een man
Beeldje van exotisch hout Afrikaans werk. H = 28 cm
0092 Kraanvogel
van Tropisch hardhout, China, ca 1930. H = 23 cm
0093 Grijsaard,
Beeld van gesneden rozenhout, China H = 50 cm
0094 Boedha op een lotusbloem
van gepatineerd brons. h = 37 cm
0095 Vier beeldjes van speksteen,
Indonesi■
www.aeko.be
AEKO
0096 Grote siervaas
met bloeiende Japanse kerselaar en vogels H = 52 cm
0097 Chien de Fo en gedekseld doosje
van chinees porselein
0098 Theepot en suikerpot met drakendecor
van Japans porselein
0099 Kastje met twee deuren
van Chinees lakwerk en sierstenen
0100 Madonna in een nis, kruislieveheer
en Madonna met het Jezuskind van wit porselein
www.aeko.be
AEKO
0101 Calvarie
met schaap aan de voet van het kruis van biscuit. H = 9 cm
0102 St Lambertus
van geslagen koper
0103 Wassen Madonna
onder glazen stolp H = 28 cm
0104 Het Anjelus,
Beeld van gepatineerd metaal naar Milet. H = 16 cm
0105 Sybille,
Beeld van gepolychromeerd hout naar een Middeleeuws model. H = 57
www.aeko.be
AEKO
0106 Draak
van gesneden hout
0107 Lot van drie sculpturen
van tropisch hout
0108 Brusselse pop van theater Thone
0109 Compositie in rood en groen,
Litho, 2/10 Gesigneerd: Haccuria 22 x 27 cm 30.00 / 40.00 Euro
0110 Windhond,
Print op textiel
www.aeko.be
AEKO
0111 Jonge vrouw,
Lithografie van Gaston Hebbelinck 24 x 20 cm
0112 Cheunhens Th (Alpen 1841 - 1916) Middeleeuwse markt
Ets van Th. Cheynhens 20 x 30 cm 50.00 / 70.00 Euro 0113 Leiezicht
Print naar Saverys
0114 Venus
Print in een fraaie lijst
0115 Compositie in zwart en wit
Lithografie, 6/12 Gedateerd: 1969 23 x 19 cm
www.aeko.be
AEKO
0116 Lot diverse kunstboeken over Belgi■
Azi■enz...
0117 Bootjes op het water
Print naar Renoir in fraaie lijst
0118 Cosmos
Kleurenprint van Richard Hall
0119 Indiaanse droom
Ets, 7/20 Gesigneerd: R. Martini 24 x 21 cm
0120 Dromerige vrouw
Litho 12/15 28 x 28 cm
www.aeko.be
AEKO
0121 Twee Zuidelijke stadszichten
2 etsen
0122 Margareta,
Ets, Gesigneerd: Maria De mey 32 x 25 cm
0123 Moeder en kind,
Beeld van terra cotta H = 58 cm
0124 Plassende sater
van pijpaarde. H = 8 cm
0125 Vrouwke van porselein,
Luik, Art Deco tijdvakvak H = 20 cm
www.aeko.be
AEKO
0126 Onze Lieve Vrouw
van gepatineerd plaaster. Neo-Gotiek, ca 1900. H = 60 cm
0127 St Hubertus
van pijpaarde
0128 Apothekersweegschaal
0129 Apothekersweegschaal
0130 Lot van ijzeren miniatuur aambeelden
18de - 19de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
0131 Pofentiometer
10 km tot 10 kohm
0132 Lot van 4 bronzen miniatuur aambeelden,
19de eeuw.
0133 Draaibankje
0134 Lot van 2 oude meters van messing en 3
passers
0135 Morsetoestel
0136 6 ijzeren aambeelden en 2 hammertjes
www.aeko.be
AEKO
0137 weegschaal
0138 2 inktpotten
van koper met pennehouder
0139 7 bronzen miniatuur aambeelden + hamertje
0140 2 passers van ijzer
0141 Kurkentrekker, schroefklem en
gaatjesboorder van een schoenmaker
0142 Brandweerhelm van leder
www.aeko.be
AEKO
0143 E■grote en een kleine Mijnwerkershelm
van leder
0144 Helm voor een brommer, ca 1920
0145 Smeedijzeren haal, 18de eeuw.
0146 2 fluitvaasjes en kruislieveheer
van goudgehoogd porselein, Vieux Bruxelles H = 10 cm 0147 Drie engelen
van wit goudgehoogd porselein, H = 8 cm
0148 Twee koffiepotten
van goudgedecoreerd porselein, Brussel, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
0149 T■ ■■
Porselein van Limoges
0150 2 wijwatervaatjes
van porselein H = 10 en 15 cm
0151 Drie specerijenpotten
van email
0152 Pi■
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein Napoleon III stijl
0153 Koffieservies
van porselein met blauwe bloemetjes
0154 Koffieserviesje
van porselein
www.aeko.be
AEKO
0155 Koffieserviesje
van porselein
0156 Lavabo
van aardewerk Nimy H = 43 cm
0157 Mokkaservies
van porselein met een decor van zilver
0158 Zalfpot
van porselein en tin
0159 Fraai bord
van porselein in Art Nouveaustijl, gemerkt K.G Luneville Doorsnede: 25 cm
0160 Twee borden met blauw bloemdecor
van aardewerk Gemerkt: Petrus Regout, decor Dresden Doorsnede: 24 cm
www.aeko.be
AEKO
0161 Koffieservies, 32-delig
van goudgehoogd porselein met veelkleurig handgeschilderd bloemetjesdecor
0162 Papkom
van wit aardewerk, Gemerkt: Boch Doorsnede: 33 cm
0163 siervaas
van aardewerk met blauw/groen druipglazuur ca 1900. H = 41 cm
0164 Paar fraaie siervazen
van aardewerk met blauw/groen druipglazuur Art Nouveautijdvak H = 30 cm
0165 Grote gedekselde vaas
van Frans porselein, Limoges
www.aeko.be
AEKO
0166 Servies
van wit porselein met goudrandje
0167 Drie delig kaststel
van veelkleurig handgeschilderd keramiek Rouen,
0168 Vaas
van aardewerk van Deruta
0169 Gedekselde vaas
van groen/geel aardewerk Art Nouveautijdvak h = 42 cm 0170 Siervaas
van paars/blauw aardewerk met druipglazuur en roze bloemen, ca 1900. H = 42 cm
0171 Drie vazen
van aardewerk, ca 1920. Luneville, Boch n Spanje
www.aeko.be
AEKO
0172 Ovale schaal en bijhorende kom
van veelkleurig handgeschilderd aardewerk. Bristol Alkalon China
0173 2 apothekerspotten
van porselein met goudrandje H = 26 cm
0174 12 porseleinen glazen onderzetters
versierd met vogels naar Buffon
0175 Lange dressoir
van eikenhout, 19de eeuw.
0176 Bibliotheekkast
van eikenhout in Lodewijk XIVstijl
0177 Vierdeurskast
van eikenhout, Spanje
www.aeko.be
AEKO
0178 Commode
van gepatineerd hout, in Lodewijk XV stijl
0179 Panelenkist
in eikenhout, 18de eeuw
0180 Linnenkast
van eikenhout
0181 klein kistje
van eikenhout
0182 klein kistje
van eikenhout
0183 Lot van 6 stoelen
van eikenhout
www.aeko.be
AEKO
0184 Stoel
van gebogen beukenhout, Model: Thonet
0185 Tafeltje
van beukenhout
0186 Het Mexicaanse meisje
Litho van Hebbelinck, 46 x 36 cm
0187 Papegaaien , 4 keer
gedrukt op textiel in een 4 lijsten van mahoniehout. 40 x 36 cm
0188 Portret
Lithografie van Earlom naar Ciprano
www.aeko.be
AEKO
0189 Kinderspel
print Leo Van Dyck, 26 x 20 cm 30.00 / 40.00 Euro
0190 Ons Volk:
10 banden 1955 - 1958
0191 Le Paradis
Ets, 1966
0192 Zicht op Bruggen
van G; hebbelinck
0193 Zeilboten aan de haveningang
Gravure
www.aeko.be
AEKO
0194 Le Sphinx
Print van Le Moulte
0195 Fototoestel
van kodac Type Brownies
0196 Camera
Merk: Geva Box, 6 x 6 cm
0197 Ca 100 grootbeeld fotoglazen
met militaire en historische parades, impressies van de kust en de Ardennen ca 1905 - 1910. 0198 Doos met fotomateriaal
w.o. 2 albums familifoto's De Bock uit Antwerpen
www.aeko.be
AEKO
0199 Reeks van 4 handingekleurde prenten
naar 18de eeuwse verleidingssc■s
0200 Wenckebach's Amsterdam,
Reeks van 20 zichten van het oude Amsterdam
0201 Reeks prentkaarten van de ommegang van Tongeren rond 1950
0202 Reeks memorabelia van wereldoorlog I:
wenskaart, identiteitskaart met wisselkoersen en geldbiljetten.
0203 Kempische taferelen
Reeks van 13 etsen van Fick Buys, van de Molse School
www.aeko.be
AEKO
0204 Romantisch zicht in een ruitvorm,
in originele lijst Kleurenets, Gesigneerd: Wynant Art Nouveau tijdvak 59 x 16 cm
0205 Festival van Vlaanderen, 1972
Gent, Festivalstad Lithografie
0206 Kaartspelend gezelschap
op sterke drank Volkskunst !
0207 Lot curiosa: miniatuur emmertje,
0208 lederen paardje
www.aeko.be
AEKO
0209 Baby voedingsfles
0210 Antieke herenfiets met mandje voorop
0211 Miniatuur bakfiets
0212 3 mijnwerkerslampen
0213 Kruislieveheer
van verzilverd brons, 18de eeuw. H = 52 cm
www.aeko.be
AEKO
0214 Twee sierschotels
van tin en verzilverd metaal met de voorstelling van jachtsc■s. B = 40 cm
0215 Lot van 3 sauskommen
van verzilverd metaal
0216 Lot messen
met benen heften
0217 Specerijenset, shaker, boterpot
van vrezilverd metaal
0218 Kleine strooilepel
van verzilverd metaal
0219 4 koffiefilters op plateau
www.aeko.be
AEKO
0220 Een ovale school (B = 32 cm) en een bloemenvaas
met zweepslagmotieven H = 35 cm Lot van twee fraaie vormstukken uit de Art Nouveauperiode
0221 4 Art Deco koffiefilters
van verzilverd metaal
0222 Fraaie koffiepot
van verzilverd metaal met handvat van ebbenhout en het gegraveerde opschrift: " Bruxelles " H = 26 cm
0223 Lot tinnen borden
waarvan enkele gedateerd 1835 0224 Helmkruik, schaal en beker
van tin
0225 Lot tinnen gebruiksvoorwerpen
www.aeko.be
AEKO
0226 2 maatbekers en 2 paplepels
van tin
0227 Vaas
van tin, Art Nouveautijdvak, Merk: Vanhauten H = 24 cm
0228 Gietijzeren waterketel
0229 Vierkante sierschaal
van gehamerd messing, Gesigneerd: A. Maulin Dinant, Art Nouveautijdvak B = 35 cm
0230 Inktstel
van gepatineerd metaal, Neo-renaissance, 19de eeuw. 21 x 21 cm
www.aeko.be
AEKO
0231 Rood koperen ketel en geel koperen ketel
0232 2 decoratieve halfronde sierstukken
van messing. B = 90 cm
0233 Lot van 3 tabaksdozen
van messing, 19de eeuw
0234 Twee miniatuurkandelaars en kruislieveheer
van brons H = 8 en 13 cm
0235 Kolenemmer
van koper
0236 Lot koperwerk: kandelaar, wijwaterbakje en
kleine kapstok
www.aeko.be
AEKO
0237 Gedekselde ketel
van rood koper, 19de eeuw
0238 Lot koperwerk
0239 Lot koper: steelpannetje en kruislieveheer
0240 Vuurbok
in brons, 19de eeuw.
0241 Flessenhouder
van messing
www.aeko.be
AEKO
0242 Gedekselde ketel
van rood koper
0243 Metronoom
vervaardigd in Parijs door Firma Ma■l
0244 E■blokfluit
van messing
0245 Meinhold's Accordzither * Gloria
Uitzonderlijke sitar uit de Napoleon III periode
0246 Trommel en cymbaal
www.aeko.be
AEKO
0247 Jonge vrouw,
Aquarel Gesigneerd: Roseta Van Bockrijck
0248 Landschap met huifkar en boerderij
Pastel, Gesigneerd: Lou Nagels 34 x 47 cm
0249 Twee voorstellingen van het Begijnhof van Diest.
2 Krijttekeningen Gesigneerd: J. Timmermans
0250 Oud Kemplenland sigaren
Ingelijste reclameprent Fabriek: Roothans Bree.
0251 Aan de Molenvijver te Genk en
Hofstedepoort te Genk 2 aquarellen van Marthe Bamps
www.aeko.be
AEKO
0252 Minne Jean-Louis (Brussel 1876 - Ukkel 1951) Brabants landschap,
Aquarel, Gesigneerd: J.L. Minne 26 x 32 cm
0253 Lot van drie kruikjes en vazen
van steengoed.
0254 Lot
van twee gedekselde bierkruiken en een melkpot van steengoed
0255 Drie kruiken
van blauw/grijs steengoed/
0256 Grote siervaas
van grijs/blauw steengoed Zeldzaam: Gr■de la Roche H = 58 cm ( hersteld aan ■ van de uitsteeksels)
www.aeko.be
AEKO
0257 Kruik
van steengoed van Raeren
0258 Hanglamp
van smeedijzer in Art Deco stijl
0259 Luchter
van kristal en messing
0260 Bureaulamp
van koper uit de Art Deco periode
www.aeko.be
AEKO
0261 Luchter met 4 lichten
0262 Peeters Jeannot (Hasselt ■ 1909 - 1996) Zonnebloemen,
Olieverf op doek, Gesigneerd : Jeannot Peeters 60 x 30 cm.
0263 Willem (Belgische kunstenaat) Zicht op de kathedraal van hasselt
Olieverf op doek, Gesigneerd: Willem
0264 Peeters Jeannot (Hasselt ■ 1909 - 1996) Bloemenstilleven
Olieverf op doek Gesigneerd: Peeters Jeanot 50 x35 cm
0265 Paar ovale schilderijen met parkieten
www.aeko.be
AEKO
0266 Decoratieve lijst mat amorfiguur
0267 Willem (Belgische kunstenaat) Zicht op de kathedraal van hasselt
0268 Lot van 3 kruiken
van bruin steengoed
0269 Weegschaal
van messing
0270 Grote flacon
van donkerblauw glas, ca 1900.
www.aeko.be
AEKO
0271 Juwelendoos
van marquetterie van mahonie en satijnhout
0272 12 lepeltjes
van zilver
0273 3 fraaie hangertjes voor foto's
van zilver en verzilverd metaal
0274 3 borden
van aardewerk
0275 Neufchatelloise op sokkel
van gelakt hout
www.aeko.be
AEKO
0276 Hart
van messing, 19de eeuw. H = 33 cm
0277 Keukenlamp
van opaliserend en beschilderd glas
0278 Twee schommelstoelen
van olmenhout Engeland
0279 Studieviool in vioolkast
0501 Lot van 2 parfumflesjes
van porselein met erotische sc■s H = 8 cm
www.aeko.be
AEKO
0502 Lot van 2 parfumflesjes
warvan ■ met bloedkoraal H = 7,5 cm
0503 2 parfumflesjes
0504 Lot van 3 parfumflesjes
H = van 6 tot 9 cm
0505 2 kleine figuurtjes
van Chinees porselein
0506 Chinees rijstmandje
www.aeko.be
AEKO
0507 Vaas van Chinees porselein,
met een geel decor, met draken, 20ste eeuw. H = 38 cm
0508 Gedekselde vaas
van chinees porselein, H = 32 cm
0509 Gedekselde zeshoekige vaas
van craquel■rselein Japan, Satsuma, ca 1950. H = 34 cm
0510 Penseelpot
van Chinees porelein, H = 13,5 cm
www.aeko.be
AEKO
0511 Theebus
van blauw/grijs Aziatisch porselein H = 15 cm
0512 Netsuk■
van hout met een leeuw
0513 Paar gedekselde vazen
van porselein met een blauw decor
0514 Stilleven met bloemen
Oliogravure naar een 18de eeuwse meester
0515 De stad Sint Truiden
2 lithografie■ ■ van Leone Van Rijkel en ■ van Bruno Renson
www.aeko.be
AEKO
0516 Twee meisjes
Droge naald ets Gesigneerd: Emiel Maeyens 35 x 30 cm
0517 Hond in een bloementuin,
print
0518 Journal de Pharmacie 1925 -1935
+ 3 apothekerspotten
0519 Lot van drie staalgravures
en een ingekleurde gravure met stadsgezichten: Londen, Gent, Antwerpen en Brugge 19de eeuw.
0520 Instituut voor een instituut te Sint-Niklaas
Ingekleurde ets van Hedwig Pauwels. 16 x 18 cm
www.aeko.be
AEKO
0521 2 linoleumsneden:
Hoeve in Brabant, Tijl en Nele Onduidelijk gesigneerd
0522 Galante gezelschappen
2 lithografie■in originele lijst, 19de eeuw.
0523 Zicht op de Tempelierstoren te Nieuwpoort
Ets van F. Lantoine + Zicht op St Romboutskerk te Mechelen Ets.
0524 Pinchon Joseph (Franse School 1871 - 1954) Parade met vierspan
Kleurenets, gesigneerd: Joseph Pinchon Franse School, 19de - 20ste eeuw. 33 x 63 cm. 0525 Drie gravures met historische zichten op
Gent en kastelen van Essex en Worcester.
0526 La m■
Ets, artiestenproef Gesigneerd: Charles Bisschop 15 x 10 cm
www.aeko.be
AEKO
0527 Winters Dorpslandschap
Ets, 270/275 Gesigneerd: Bernard Charoy 45 x 55 cm
0528 Farmer Castle
Aquatint, 8/50 Gesigneerd: Kizlov 20 x 21 cm
0529 Miniaturen uit het getijdenboek van Jean de Berry
Reeks van 4 reproducties
0530 Hoeve
Ets Getekend + in de plaat: Alfred Bastien 21 x 27 cm
0531 Doos tijdschriften Limburg,
compleet 1958 tot en met 1973
www.aeko.be
AEKO
0532 De groene appel
Surrealistische print van Sandipro
0533 Masereel Frans (Belgische School) Haven Van Antwerpen,
houtsnede Gesigneerd: Frans Masereel 14 x 12 cm
0534 Foto van een jonge vrouw,
netjes ingekaderd
0535 Landschap met hoevekes,
Olieverf op doek, 29 x 38 cm
0536 Dorpsgezicht aan de rivier
Olieverf op doek, Gedateerd: 1914, 30 x 38 cm
www.aeko.be
AEKO
0537 Bloemenstilleven,
Olieverf op doek, Gesigneerd: G. Laerdy, 60 x 50 cm
0538 Fazant in sneeuwlandschap,
Olieverf op doek, 50 x 38 cm
0539 Bloemenstilleven
Olieverf op doek, Gesigneerd: A Wouters, 70 x 50 cm
0540 Dorpsgezicht
Olieverf op karton Gedateerd 1917.
0541 Kluis van Riksingen
Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Jan Quintens, Gedateerd: 1979
www.aeko.be
AEKO
0542 Stilleven met lantaarn en vaatwerk,
Olieverf op doek, ca 1900. 75 x 50 cm
0543 Bloemenstilleven
Olieverf op doek, Gesigneerd: Noppe 60 x 80 cm
0544 Vijverlandschap
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Breems 30 x 40 cm
0545 Winterlandschap,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Jonghe 30 x 40 cm
0546 Vissersboten,
Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Winand 30 x 23 cm
www.aeko.be
AEKO
0547 Dreef met boskapel
Olieverf op doek, Gesigneerd: Remerbeek 60 x 80 cm
0548 2 stillevens
0549 Hoeve met hooimijt en boerin,
Olieverf op paneel, 46 x 72 cm
0550 Landschap met berken,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Kelly 30 x 23 cm
0551 De basiliek van Tongeren,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Rik Meesen 60 x 78 cm
www.aeko.be
AEKO
0552 Boten aan de oever van het water,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Belfort 50 x 60 cm
0553 Ardeens landschap,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Marcel Leruth 39 x 49 cm
0554 De lente en de zomer
2 aquarellen Gesigneerd: Lambert Gedateerd: 1985 15 x 25 cm
0555 Begijnhof van Diest
Aquarel Gesigneerd: Felix Driessens Gedateerd: 1982 27 x 37 cm.
0556 Landschap,
Aquarel, Gesigneerd: H . Hamerijck Gedateerd: 1981. 15 x 30 cm
www.aeko.be
AEKO
0557 Van Bokrijk Rosita (Limburgse kunstenares) Drie vrouwen
Geaquarelleerde inkttekening Gesigneerd: Rosita Van Bokrijk 35 x 26 cm.
0558 Martens Paula (Limburgse kunstenares) De Brief
Gehoogde pentekening Gesigneerd: Paula Martens 31 x 22 cm
0559 Douven Jacques (Neerpelt 1908 - 2002) Kempisch boerderijtje
Potloodtekening Gesigneerd: J. Douven, 29 x 39 cm
0560 Van Paemel Jules (1896 - 1968) Weidelandschap met bomen,
Potloostekening Gesigneerd: Jules Van Paemel 23 x 29 cm
0561 Heertje en dame
van Spaans porselein
www.aeko.be
AEKO
0562 Belle epoque vrouwken
0563 Venus van Milo en een meisjeshoofd
van gepatineerd gips
0564 St Jozef met Jezus
van plaaster H = 40 cm
0565 Spelende engeltjes van biscuit
en een kleurrijk galant gezelschap van porselein
0566 Lamp
van brons in renaissancestijl, ca 1900.
www.aeko.be
AEKO
0567 Kandelaar met draakjes en 2 lichten
van brons. H = 17 cm
0568 Onze Lieve Vrouw
van gesneden eikenhout
0569 Meetinstrument voor artillerie,
U.S.A Army, 1938
0570 Paar glazen kommen
Val St Lambert, design van de jaren '50
0571 Vaas van opaline met emaildecor van bloem,
uit grootmoeders tijd H = 38 cm
www.aeko.be
AEKO
0572 Decoratieve flessenstop
Gesigneerd Clemens Briels limited edtion 2000
0573 Cakestand
van Engels aardewerk met groen decor
0574 Lot kaders
0575 Fluivaas
van porselein, Frankrijk, Limoges H = 24 cm
0576 6 borden met fraai blauw motief
van aardewerk , Sarregemine
www.aeko.be
AEKO
0577 2 melkkannetjes
van aardewerk, Maastricht, Petrus Regout
0578 Polsuurwerk
van het merk ATHOS
0579 Zwarte wouduurwerk
0580 Broodmandje
van verzilverd metaal
0581 6 coctaillepels met halfedelstenen
www.aeko.be
AEKO
0582 Collectie van 5 lepeltjes
van zilver en/of verzilverd
0583 Paar kandelaars met 2 armen
van verzilverd metaal
0584 Diepe kom, sauskom en ovenschaalhouder
van verzilverd metaal
0585 Bureau
van eikenhout
0586 Nachtkastje en tafeltje
van eikenhout,
www.aeko.be
AEKO
0587 Kastje met 1 deur
van eikenhout Neo-gotische stijlca 1900.
0588 Staande houten kapstok
0589 R■nce spiegel
0590 Kast
van een staande klok, van gepolychromeerd hout
0591 2 tabouretjes
van verguld hout
www.aeko.be
AEKO
0592 E■stoeltje en ■ karkas
van beukenhout Luik, Lodewijk XV tijdvak, 18de eeuw. ( te herstellen)
0593 lederen zetel: wit
0594 Spiegel
in R■ncestijl
0595 Uittrekbare tafel
van eikenhout Neo-renaissancestijl, ca 1900.
0596 Lot van 5 deuren
in pitch pine (te herstellen)
www.aeko.be
AEKO
0597 Voltairezetel
van beukenhout Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.
0598 Kleerkast met 3 deuren en 3 laden
met spiegel
0599 Kistje
van eikenhout
0600 2 begijnenstoeltjes
0601 Paar stoelen
van eikenhout in R■ncestijl, Luik, 19de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
0602 Barmeubeltje
uit grootmoeders tijd
0603 Salontafel
in Louis Philippe stijl
0604 2 stoelen,
fraai bekleed. neo-renaissancestijl,ca 1900.
0605 Slaapbank
Zweden
0606 Bank
van mahoniehout Art Decotijdvak, ca 1930.
0607 Vitrinekast
in Lodewijk XV stijl
www.aeko.be
AEKO
0608 Paar bijzettafeltjes
met getorste pootjes van eikenhout
0609 Lodewijk XVstoel
0610 Wandrek met 6 laden
van olmenhout B = 175 cm 0611 Kapstok
van eikenhout in renaissancestijl 0612 Stoeltje
met gebiesde zitting
0613 Kapstok
van eikenhout
www.aeko.be
AEKO
0614 2 stoeltjes van Lotharingen
0615 Spiegel
van gepolychromeerd hout, R■nce stijl H = 100 cm
0616 E■ersoonsbed
van koper
0617 Bidstoel
van eikenhout, ca 1880
0618 Spaanse stoel uit de 19de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
0619 4 begijnenstoeltjes
0620 Commode
met 3 laden
0621 Televisiekast
belijmd met notenfineer uit de 50'er jaren
0622 Schaal
van koper
0623 Dubbele roodkoperen pot
www.aeko.be
AEKO
0624 2 paar kandelaars
0625 Lot van 2 petroleumlampen
■ wandpetroleum van koper en ■ van opaliserend glas versierd met bloemetjes
0626 petroleumlampen
0627 3 waterketels en een koffiepot van rood en geel koper
0628 Kleine hoorn met ketting en schoenlepel
van koper
0629 Art Nouveaukader
van rood koper 48 x 75 cm
www.aeko.be
AEKO
0630 2 koperen kandelaars
0631 Twwe keer een kruislieveheer
van messing
0632 Olielamp,
bronzen kopie naar Antiek model
0633 7 stel pannetjes van geel koper
0634 Luchter
van brons met 6 lichten
www.aeko.be
AEKO
0635 Paar schemerlampen
van zamac en porselein, Troubadourstijl
0636 Schemerlamp
van blauw gekleurd porselein
0637 Lantaarn
0638 Twee schemerlampen
van blauw porselein
0639 ' Help ' en ' I'm down '
45 toerenplaat van de Beatles, 1965: Parlophone Northern songs NCB
www.aeko.be
AEKO
0640 Wassen Madonna
onder glazen stolp
0641 Kruisbeeld
op een voet van mahoniehout, 19de eeeuw.
0642 Lot tin
0643 mijnlamp
van geel koper
0644 Lot tafelkleden
en bijhorende tafelkleedjes
www.aeko.be
AEKO
0646 Art Deco plateau
0647 Reeks van drie lederen valiezen
0648 Hoedenzaak: ' Nostalgie '
Miniatuurwinkel B = 78 cm
0649 Caf■ ' Oud Belgi■
Miniatuurwinkel B = 78 cm
0650 Vijzel met stamper
van brons
0651 Lot Afrikaanse voorwerpen
www.aeko.be
AEKO
0652 Chineze cloisonn■as en kantonbord
0655 Kruisbeeld
van gesneden hout, expressionistisch H = 78 cm
0656 Douven Sylvain (■Schoonhoven 1919) 2 linoleumsneden
van Sylvain Douven
0657 Balans met gewichten
0658 Fruitschaal, plateau en asbak
van kristal, Val St Lambert
www.aeko.be
AEKO
0659 Lot oude glazen
0660 Servies: kristal d' Arques
0663 69-delig glasservies
van glas
0664 Twee siermandjes + flesje
in Muranoglas
0665 Zoutpot en mosterdpot
van geperst kristal ( ■ met randschilfer )
0666 Twee taartschotels
van geperst glas. Belgi■jaren '50 design
www.aeko.be
AEKO
0667 Twee karaffen
van kristal
0668 Barometer
van marmer
0669 Hangklok
0670 Oeuil de boeuf,
wandklok met inlegwerk van parelmoer, ca 1880.
0671 Uurwerk met ankergang
voorzien van een wijzerplaat van messing en tin, 19de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
0672 klokje met vrouwke
van porselein
0673 Klok met 2 paarden en twee kandelaars
van verguld kunstbrons.
0674 Comtoiseklok met spillegang, met datumaanduiding
Jean Stuge, ca 1850
0675 Kruislieveheer achter bol glas
van pijpaarde
0676 Lederen draaizetel
www.aeko.be
AEKO
0677 Bidbank
van eikenhout in Neogotische stijl
0678 Kleerkast
van eikenhout, Louis Philippe tijdvak
0679 Kleine linnenkast
van eikenhout Louis Philippe tijdvak
0680 Wandconsole
van eikenhout
0681 Tafel
van eikenhout
www.aeko.be
AEKO
0682 Bureaustoel
0683 Bureaustoel
van eikenhout
0684 Vierdeurskast
van rijkelijk gesneden eikenhout
0685 Kapstok
van eikenhout, Art Decotijdvak
0686 E■ersoonsbed
van eikenhout
www.aeko.be
AEKO
0687 Apothekerskastje
0688 Commode met 5 laden
0689 Lavabo
belijmd met notenfineer
0690 Commode
met 4 laden
0691 Sokkel versierd met spitsbogen
van eikenhout
www.aeko.be
AEKO
0692 Zitbank
van eikenhout
0693 Durlet salongarnituur
0694 Lotje juwelen van ivoor
0695 3 ivoren briefopeners
0697 Ontbijtset
van keramiek en metaal Art Deco tijdvak
0698 C■epot
van porselein, Nimy
www.aeko.be
AEKO
0699 Lot voorwerpen
van keramiek
0700 Lot sierborden
van aardewerk en porselein
0701 Uitgebreid servies met een vogeldecor
van Duits porselein
0702 Diepe kom en 6 borden
van aardewerk van Badonlillier Frankrijk, decor Simone
0703 3 soldaten
van biscuit. H = 25 cm
0705 Sierbord
met bruin bloemdecor Boch
www.aeko.be
AEKO
0706 2 taartschotels
van aardewerk
0707 Italiaanse vaas
van aardewerk met een bloemdecor
0708 Lotje blauw/wit keramiek
0709 c■epots
van porselein met bloempjesdecor
0710 Paar stillevens
Olieverf op doek Gesigneerd: Madeleine Monnier
0711 Paarden in de wei
Olieverf Gesigneerd: Franz Gedateerd: 1996
www.aeko.be
AEKO
0712 Fraai vijverlandschap
in mooie lijst
0713 Nicola■lla (werkzaam in Hasselt) Bloemenstilleven,
Olieverf op doek, gesigneerd: E. Nicola■
0714 Kerkinterieur
Olieverf op doek,
0715 Kippen op het erf
Olieverf op paneel 15 x 24 cm
0716 De vlucht naar Egypte,
Pentekening, Gesigneerd: Marcel Celis, Gedateerd: 1973 32 x 28 cm
www.aeko.be
AEKO
0717 Twee originele gietdoppen:
Smeets en panda, Design van de jaren '50
0718 Twee bloemenvazen
van handgeschilderd blik Gemonogrammeerd: MK Gedateerd: 1898
0719 Neo-Romaanse sokkel
van plaaster
0720 inktpot in de vorm van een banjo op een partituur
van brons
0721 2 sigarettendoosjes
van verzilverd metaal. en een briquet Merk: Zippo
www.aeko.be
AEKO
0722 Handtas
van verzilverd metaal
0723 Bidbank
van kersenhout met 2 deuren, 19de eeuw.
0724 Neogotisch bidbankje
van eikenhout
0725 2 Kerkstoelen
in neogotische stijl
www.aeko.be
AEKO
0726 Tabernakel
van eikenhout jaren 50
0727 Kruislieveheer
van wit porselein, H = 44 cm
0728 Een geloofssymbool
van gesneden eikenhout in vierpas
0729 Lot kerkelijke versieringen
van papier en metaal, 19de eeuw.
0730 Stolp waaronder een beeld van Onze Lieve Vrouw met Jezuskind
van plaaster
www.aeko.be
AEKO
0731 Lamp
van albast
0732 Kandelaar met 5 lichten
van messing
0733 Staande lamp
van gedraaid hout
0734 Fraaie kroonluchter
van mesing en glas
www.aeko.be
AEKO
0735 Kroonluchter
van tweekleuren brons met 7 lichten, versierd met engeltjes
0736 Bureellamp
design jaren '50 - 60
0737 Kroonluchter
van tweekleuren brons met 7 lichten, versierd met ■ engeltje
0746 Heilig hart
van brons op marmeren voet H = 15 cm
0747 Inktpot van brons
www.aeko.be
AEKO
0748 De Belgische provincies
Chormolitho's
0749 Lot kunstboeken
0750 Hasseltse zichten
zeefdruk van Steven Wilsen en Nacht in Oostende, Zeefdruk van Jacques Leduc
0751 Rotterdam en Kampen
Twee staalgravures
0752 Driedelig lampetstel,
van aardewerk in de trant van Imari Merk:ironstone China
0753 2 vaasjes
van aardewerk van Rouen
www.aeko.be
AEKO
0754 Spaans bord
van aardewerk, 19de eeuw. Doorsnede: 36 cm
0755 2 kandelaars + sierstuk
van porselein
0756 Driehoekig designbord
uit de jaren '70
0757 Lot sierlijke bordjes en presentatieschotels
van porselein
0758 Paar fraaie potten
van bruin keramiek Duitsland, design 'jaren 60
0759 2 diepe kommen
van blauw/wit aardewerk met zichten van Parijs B = 48 en 33 cm
www.aeko.be
AEKO
0760 2 poppetjes
waarvan ■ met Lierse kant
0761 12 messenleggers
van ivoor
0762 Voet
van een wereldbol
0763 Lot tinnen voorwerpen
0764 Specerijenset
van verzilverd metaal en kristal
www.aeko.be
AEKO
0766 42-delig glasservies
van half kristal
0767 26 glazen
van kristal
0768 strijkijzer
0769 Krantenbakje
van messing
0770 6 kerkkandelaars
van messing
0771 Vide pomme
van brons
www.aeko.be
AEKO
0772 4 roodkoperen kookketels
0773 Lot van 2 sokkels van messing
0774 Lot van 4 kandelaars
van messing
0775 Poffertjespan
www.aeko.be