[email protected] H.R.HASSELT: 104464
Gecatalogeerde burgerveiling Kijkdagen: 26/08: 14-18 uur, 27/08 & 28/08: 10-18 uur. Veiling: Maandag 29/08: Lot 001 vanaf 19 uur & Dinsdag 30/08:Lot 501 vanaf 19 uur
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0001 Gedekselde rijstkom
van veelkleurig handgeschilderd porselein
0002 Diepe kom
van Chinees porselein. Doorsnede: 16 cm
0003 Paar Kobaltblauwe vazen met een gouden drakendecor
China, 20ste eeuw. H = 37 cm
0004 Vaas
in cloisonné. H = 24 cm
0005 Oplegpot
van groen Chinees porselein
www.aeko.be
Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0006 Groot bord
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd Europees porselein . Doorsnede: 36 cm
0007 Vaas
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 35cm
0008 2 x Vogels tussen bloemen en planten.
2 zijdeschilderingen, gesigneerd: onleesbaar. Ingelijst met Shantung Passe Partout. 74 x 27 cm cm
0009 2 sculpturen in speksteen.
H = 7,5 cm
0010 Aziatische wateremmer met teut
van hout
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0011 Klein Japans vaasje
H = 12cm
0012 Neksteun
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein
0013 Kommetje
van veelkleurig handgeschilderd chinees porselein, tegen een gele achtergond. ( haarscheur). Doorsnede: 10 cm
0014 theepot
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein.
0015 3 dienbladen
van Japans papier maché.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0016 Aziatische wateremmer
van hout
0017 4 borden
0018 Konijn van chinees porselein
10 x 18 cm
0019 Wandtapijt met de voorstelling van een tijger
1,65 x 1,20 meter
0020 Vrouw met lampion en vrouw op een bankje
Ingekleurde tekening
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0021 Veellobbig schaaltje op voet
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 6 cm, Doorsnede = 16 cm
0022 Kommetje
van veelkleurig handgeschilderd chinees porselein, tegen een gele achtergond.Doorsnede: 10,5 cm
0023 3-delig lot voorwerpen
van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein.
0024 4-delig lot voorwerpen
0025 Kom op schotel
van veelkleurig hangeschilderd porselein. Doorsnede: 36 cm
0026 De ceremonie
Japnse houtsnede van Hokusai Manga, 1814
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0027 Drie diepe kommetjes
met blauw decor handgeschilderd. China, H = 5 cm
0028 Vaasje van blauw porselein, China, ca 1920. H = 11 cm
0029 Presenteerschaal
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd Aziatisch porselein. L = 19 cm
0030 Barometer en thermometer
van gesneden eikenhout
0031 24 messenleggers of heften
van ivoor
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0032 Vaas met figuren en een kat
0033 David,
Beeld van ivorinne.
0034 Zittende vrouw,
als netsuké
0035 Lot van 3 beeldjes
1 jongen, bloemenmandje en vogeltjes (Gapodimonte)
0036 St Jozef
Beeldje van veelkleurig handgschilderd en goudgehoogd porselein. H = 19 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0037 Buste van de lijdende Christus
van gepatineerd gips. H = 29 cm
0038 van 3 gedekselde potjes
0039 De tonnenmaker
Beeldje van biscuit
0040 De jager en zijn vrouw
Twee beelden van biscuit, Tsjechië, ca 1950. H = 56 cm
0041 Vrouw met uithangbord
van gepatineerd gips. H = 60 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0042 Maria met Jezuskind
Beeld van veelkleurig handgeschilderd biscuit. H =40cm
0043 Wijwatervat met knielende engel
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein. H = 24 cm
0044 Koppel op een bank
van biscuit, ( beschadigd ) H = 18 cm
0045 De houtsprokkelaar en zijn vrouw
Paar aangeklede terra cottabeeldjes, Luxemburg, Gesigneerd:Jauqlas, H = 28 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0046 Icoon, met de voorstelling van Christus aan het kruis
van kleine mozaiëkjes in glas. Een oude techniek op hedendaagse wijze gebruikt. 86 x 60 cm
0047 Boerin
van blauw/wit porselein. H = 12,5 cm
0048 Leeuw
Gesigneerd: A. Fagotta H = 38 cm
0049 Jonge Heer
van veelkleurig hangeschilderd biscuit.H = 33 cm
0050 St Jozef met Jezuskind
van veelkleurig hangeschilderd en goudgehoogd biscuit.H = 36 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0051 Jongen met ezel aan een waterput
Beeldje van biscuit
0052 Maria met Jezuskind
van was onder glazen stolp
0053 Engel met schelp
2 beeldjes van biscuit, Made in Japan
0054 2 muziekspelende kinderen
van Duits biscuit op voet van blauwgehoogd porselein. H = 17 cm
0055 Maria met Jezuskind
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0056 Jezus sterft aan het kruis
0057 Inktstel
van brons en marmer, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.
0058 Paar kandelaars met musicerende engelen
van brons in Lodewijk XV stijl
0059 Het gezin,
Sulptuur in gepatineerd brons, ' 60. 11 x 25cm
0060 2 armzetels bekleed met petit point
0061 Verliefd koppel
Beeld van gepatineerd brons
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0062 Zittende dame
Beeld van gepatineerd brons
0063 Spiegel met 2 kandelaars
van brons, Art Deco tijdvak, ca 1930.H = 53 x 35 cm
0064 Fluitist
van gepatineerd en verguld brons. H = 1,15 meter
0065 Heilig hart
van brons op marmeren voet H = 15 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0066 St Bernadette,
Beeldje van gepolychromeerd hout
0067 S 'Nachts in de buitenwijk
Litho, van Hedwig Pauwels 35 x 50 cm
0068 Dansend koppel, gesigneerd: Picasso 50 x 54 cm
0069 Quittelier Henri (1884 - 1980) Kamerdelle, ets gesigneerd Quittelier, 22 x 27 cm.
0070 Indiaanse droom
Ets, 7/20 Gesigneerd: R. Martini . 24 x 21 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0071 4 Modeprenten
0072 "aanzoek" en "roddels'
24 x 17 cm
0073 F Menaux,
Histoire du Pays de Liége, 1872 - 1875 2 delen, onvolledig
0074 De opening van de Staten-Generaal te Brussel in 1815, ingekleurde staalgravure, 17 x 22 cm.
0075 Lot van vier gekleurde etsen met insecten getiteld Summertime 1 - 4. Twee ingelijste artiestenproeven en twee exemplaren gedrukt op een oplage van 70, onduidelijk gesigneerd, 17 x 17 cm.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0076 Sciora Daniel (Franse kunstenaar geboren in 1945) Jonge vrouw met duif, lithografie getekend Sciora, 169/175, 65 x 45 cm.
0077 Zicht op de St Paulstraat en de universitaire kerk van Gottingen
Ingekleurde gravure naar Balthazar Frederic Leizel, 30 x 40 cm
0078 Lot van twee etsen; Groep paarden, getekend Chabot, 28/99, 37 x 52 cm. en De eenhoorn, getekend Grard (?), 3/80, 43 x 50 cm.
0079 Groot lot boeken:
4 x grote lekturama wereldatlas 4 x grote reis encyclopedie Europa 5 x reizen door de Benelux 10 x Meesters in de schilderskunst 1 x Amerika 1 x encyclopedie wonderen onder de waterspiegel 6 x s lands glorie 5 x grote mysteries 1 x tweede wereldoorlog 1 x grootste mysteries alltertijden 1 x encyclopedie muziekinstrumenten 1 x encyclopedie klassieke muziek 1 x zangvogels 1 x Walt Disney wonderen der wildernis 1 x het operaboek 1 x de middeleeuwen 1 x oude culturen 1 x kunstschatten van Rome 1 x Rubens 1 x tweede wereldoorlog "het Ardennenoffensief" 1 x tweede wereldoorlog "Lnading in Normandie" 1 x Herman Dessers poezie en liederen 1 x kastelen in Limburg 1 x Dieren uit alle landen 1 x Peter Bruegel
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0080 Bellmer Hans (Kattowitz 1902 - Parijs 1975) Jonge vrouw, ets, getekend Bellmer, 112/140, 25 x 21 cm.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0081 De groenplaats te Antwerpen
Ingekleurde gravure door W.H. Barlett naar J. Waals . 17 x 13,5cm
0082 4 mapjes met als onderwerp Manneken Pis
0083 Lot kaders
met grafiek
0084 Oma en opa
Geaquarelleerde foto's in originele kaders, ca 1900. 48 x 37 cm
0085 Zicht op de Tempelierstoren te Nieuwpoort
Ets van F. Lantoine + Zicht op St Romboutskerk te Mechelen Ets.
0086 Prehistorie
4 volumes en 5 brochures
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0087 Een suikertang
van zilver
0088 Paar kandelaars met 3 lichten
van biscuit, versierd met putti, Sitzendorf, ca 1900. H = 49 cm
0089 Slacouvert
van zilver en been
0090 Ghana, masker van koper (hanger)
H = 14cm
0091 Luthnba (Afrikaanse kunstenaar) Kraanvogels
Olieverf op doek, Gesigneerd: Luthnba 80 x 100 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0092 Balans
van geel koper
0093 Lot Afrikaanse voorwerpen
0094 Mediterende vrouw,
Afrikaans beeldje van gesneden hout. H = 38cm
0095 Afrikaans beeldje van steen
h=20cm
0096 Offerschaal
van terra cota. Doorsnede 21cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0097 Paar kandelaars
van kristal Val-Saint Lambert. H = =31cm
0098 Karaf en 5 glaasjes op een bijhorende plateau
van kristal, Art Deco tijdvak
0099 Lot van 42 likeurglazen half kristal + wijnglazen, circa 1930
0100 Vaas
op metalen sokkel
0101 Zoutpot en mosterdpot
van geperst kristal ( één met randschilfer )
0102 Opdienschaal en diepe kom
van glas
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0103 Veellobbige schaal op voet
0104 Veelkleurige vaas
0105 ca 28-delig lot glasservies
0106 6 lichtblauwe wijnglazen van kristal
0107 97 -delig bestek
van verzilverd metaal, Duitsland, merk Porta
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0108 Twee kruiken:
één met een drinkend gezelschap, één met cherubijnen;van blauw/grijs steengoed,Westerwald, ca 1900 H = 28 en 33 cm
0109 De Vries Hubert (1899 - 1979) Moeder en kind
Olieverf op doek, Gesigneerd: Hubert De Vries. 110 x 70 cm
0110 2 taartschalen op voet
van geperst glas
0111 Servies: kristal d' Arques
0112 Ovale tafel
van gezwart hout. Napoleon III tijdvak
0113 Fruitschaal
van rood glas met een montuur van messing in Lodewijk XVIstijl
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0114 Vaas
van oppaliserend glas.h= 23cm
0115 Paar kandelaars
van glas.
0116 siercoupe
van kristal, Val St Lambert, design, '70
0117 6-delige set champagnecoupes
van kristal
0118 3-delig lot glaswerk bestaande uit 2 petroleumlampen en 1 kandelaar
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0119 Siercoupe
van glas
0120 Ca 45-delig glasservies
van kristal 0121 Asbak
van rood kristal
0122 Paar vazen
van goudgehoogd en geëmaïlleerd glas. H = 20 cm
0123 Vaas
van zwart glas met goudboord.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0124 Paar vazen met figuren
0125 Paneel met 4 dansende figuren
van gesneden hout
0126 15-delig koffieservies
van met rozen versierd en goudgehoogd porselein .
0127 Grote vaas met 2 draken
van geglazuurd aardewerk. H = 53 cm
0128 Lot van 4 borden
van veelkleurig hangeschilderd Chinees porselein.
0129 27-delig koffieservies met bloemdecor
van Limoges porselein
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0130 Ovale snuifdoos
van messing met de opschriften: " Laat ons drinken en de singen " en " Hebben wij geen geld, de waart moet ons bingen" Vlaanderen, 18de eeuw. Doorsnede: 23 cm
0131 Bloemenvaas
van rood goudgedecoreerd glas
0132 Indisch bloemenvaasje
van beschilderd metaal
0133 3 borden van polychroom Delfts aardewerk,
0134 Paneel
van ajour opengewerkt hout
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0135 Gedekselde pot
van veelkleurig handgeschilderd aardewerk. Maastricht, Petrus Regout
0136 Grote kop en schotel + snortas
van porselein
0137 Grote vaas
van keramiek. h = 45 cm
0138 Uittrekbare vossetafel
en 6 stoelen van eikenhout, 19de eeuw.
0139 Zilveren kandelaar in Lodewijk XVIstijl, H: 17 cm.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0140 Beeldje van biscuit met de voorstelling van de portretbuste van Napoleon met een lauwerkrans en een adelaar, getekend de Rameau Parijs, ca. 1900, H. 27 cm.
0141 Lot van 4 borden
met blauw/wit decor
0142 Gedekselde pot
versierd met burchten
0143 Paar kandelaars
van albast en messing Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 59 cm.
0144 Lot keramiek
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0145 Eetkamer bestaande uit 1 dressoir, 1 bolpoottafel, 4 stoelen en 2 armzetels
van eikenhout, Engeland, ca 1940.
0146 Vier stoelen
van eikenhout in renaissancestijl
0147 Bloemenvaas
van keramiek
0148 Lot van 4 borden
van blauw/wit aardewerk
0149 4-delig lot gebruiksvoorwerpen
van wit aardewerk . Maastricht : Petrus Degout
0150 23-delig koffieserviesje
van gebloemd porselein
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0151 Paar fluitvazen
van goudgehoogd porselein
0152 Kruik en viskom,
van veelkleurig handgeschilderd Zuiders aardewerk.
0153 Sierkruik
van veelkleurig handgeschilderd Frans aardewerk. H = 21,5 cm
0154 câchepot
versierd met vogels
0155 Sauskom
van rood/wit aardewerk, Manufactuur: Badonviller, decor Athenes
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0156 Gedekselde vaas en siervaasje
van Hollands keramiek: Gouda
0157 Neksteun
0158 2 Neksteunen
van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein
0159 Vaas
0160 6-delig lot
van zwart/wit bedrukt aardewerk. Manufactuur: Jemmapes, decor Napoleon door Ainé.W. Smith & C°.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0161 Paar vazen met een meisje op de voorgrond
van Goudgehoogd porselein h = 42 cm
0162 2 charmante vaasjes
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein
0163 Vergiet op schaal
van Frans aardewerk
0164 2 paneeltjes in biscuit om te projceteren.
0165 Vaas
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0166 Grote schotel
van polychroom Delfts aardewerk.
0167 Gedekselde vaas
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd Duits porselein. H = 30 cm.
0168 Koffieserviesje
van porselein
0169 Paar vazen
van blauw/wit aardewerk. Maastricht, Petrus Regout
0170 25-delige koffieservies
van goudgehoogd Duits porselein.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0171 Gedekselde ronde doos
van aardewerk, beschilderd met een damesportret, gesigneerd: Funah. Doorsnede: 12,5 cm
0172 Paneel met 2 dansende figuren
van hout
0173 Stassen Luc (°1949) Kleurrijk abstract
Olieverf op papier, Gesigneerd: Luc Stassen, gedateerd: 1985. 140 x 100 cm
0174 Gedekselde terrine
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Frankrijk,H = 24 cm
0175 3-delig lot blauw/wit aardewerk
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0176 vaas
van veelkleurig handgeschilderd Italiaans aardewerk. H = 30 cm
0177 Werkende boeren
Paar sierborden van Duits porselein. Doorsnede 26
0178 Stenen kruik
0179 Groot Bord
van blauw/wit aardewerk. Delft. Doorsnede : 36 cm.
0180 Lot van 6 sierborden
van keramiek
0181 2 sierborden
van Villeroy & Boch
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0182 Mulkens O (°) Bloemenstilleven,
Olieverf op doek, Gesigneerd: O. Mulkens, 68 x 88 cm
0183 Meisje met duif
Olieverf op paneel, Vlaamse School, 19de eeuw.23 x 19 cm
0184 Gedekselde bierpot
0185 Rousseaus Fernand (1892 - 1971) Bloemen
Olieverf op doek, Gesigneerd: F. Rousseaux. 61 x 48 cm
0186 Paar neksteunen
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0187 3 tegels met de voorstelling van een jonge vrouw,
Olieverf op porselein, made in Belgium, 30 x 20 cm
0188 Onze lieve Vrouw met Jezuskind
van wit monochroom bisquit. H = 30 cm
0189 Neksteun
0190 10-delig lot gebruiksvoorwerpen
van Maastrichts aardewerk
0191 Bloemenvaas
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0192 Haccuria Maurice (°1919) Silleven met kruik en flessen
Olieverf op doek, Gesigneerd: M. Haccuria
0193 Neksteun
0194 Mokkaservies voor zes personen van Duits porselein met blauw decor. Model uit 1946
0195 Grote gedekselde vaas van groen handgeschilderd en goudgehoogd porselein,
Frankrijk:Firma: Limoges
0196 Neksteun
0197 26-delig lot divers aardewerk
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0198 Wijnkaraf met druiven en een jonge bachus
van steengoed, Duitsland, 19de eeuw. ( licht beschadigd ) H = 22 cm
0199 Lot van 3 keramische borden
0200 Sokkel
van groen aardewerk op een voet van verguld hout
0201 kruikje
van Belgisch keramiek
0202 3-delig lot siervoorwerpen
van Frans aardewerk
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0203 Kruik
van steengoed
0204 Art Deco coupe
van aardewerk
0205 2 câchepots
van aardewerk
0206 Vaas met minnend koppel
van goudgehoogd porselein
0207 Gedekselde soepterrine
van porselein in Art Nouveaustijl. Mettlach, Villeroy & Boch
0208 Paar decoratieve borden
van aardewerk, versierd met Chineze decors.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0209 Wandklok
van eikenhout.
0210 Pendule
van koper
0211 Pendule
van koper
0212 Matthys E. (Kunstenaar, 20ste eeuw) Winterlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: E. Matthys, gedateerd: 1918. 52 x 42 cm
0213 Pendule met 2 bijhorende siervaasjes
van aardewerk
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0214 Pendule
van koper in Lodewijk XIVstijl
0215 Klok met jonge edelman
van gepatineerd kunstbrons
0216 Halbank
van mahoniehout 150.00 / 200.00 Euro
0217 Dame,
Beeld in Blanc de chine H = 56 cm
0218 4 roodkoperen kookketels
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0219 2 koperen cachepots + 1 kleine
0220 2 petroleumlampen van koper
0221 1 theesetje van koper
0222 Paar kandelaars
0223 Kroonluchter
met bellen van kristal
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0224 Paar Zweedse kandelaars
van brons.
0225 Fotolijstje en brievenhouder van brons
0226 Lijdende Christus,
beeld van gepatineerd keramiek
0227 Paar kandelaars met 3 lichten
van albast en koper. H = 26cm
0228 Confituurketel van rood en geel koper
doorsnede= 46cm
0229 Buffet
van gesneden eikenhout, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0230 7 stel pannetjes van geel koper
0231 Bedpan met 2 handgrepen
van koper
0232 1 armzetel
van licht groen leder
0233 Vuurbok
in brons, 19de eeuw.
0234 Câchepot
van koper
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0235 Kroonluchter uit smeedijzer, 8 lichten
0236 lot lampekappen
in glas en keramiek
0237 2 wandapplieken van messing en kristal
0238 Paar toortsen als wandapliek
van messing en glas
0239 Wandapliek
van messing in Empirestijl
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0240 Halluchter
van messing en glas
0241 Petroleumlamp
van messing (zonder glas)
0242 Kroonluchter
van messing met 6 lichten
0243 Bijzettafeltje
met inlegwerk van notenhout, 75 x 90 cm.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0244 Petroleumlamp van messing
0245 Lantaarn met kleurrijk glas
0246 Poffertjespan
0247 Fraaie kroonluchter
van brons met 4 lichten
0248 Ruiter ter paard in gevecht met een draak
van brons, h: 14 cm en 10 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0249 Kistje van naaldhout
0250 Lodewijk XVstoel
0251 Pianokruk
van gezwart hout en rode stof
0252 Fraai bed
van mahoniehout, versierd met marquetterie en fraai bronsbeslag,in Lodewijk XVI stijl.
0253 Coupe
van kristal,Nederland, Doorsnede: 25 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0254 Eén stoeltje en één karkas
van beukenhout, Luik, Lodewijk XV tijdvak, 18de eeuw. ( te herstellen)
0255 Slaapkamer bestaande uit:
2 persoonsbed, commode met 5 laden, grote kast, 3-delig met spiegel
0256 Salontafel
in Louis Philippe stijl
0257 Paar hoge schemerlampen
van pâte teindre, 19de eeuw. H = 74 cm
0258 Reeks van 4 stoelen
van eikenhout. Luik, Lodewijk XIV stijl, één époque en drie 19de eeuwse.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0259 Lavabomeubel
van mahoniefineer, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.
0260 Staande klok
waarin een Franse Comtoiseklok, 19de eeuw.H = 230 cm
0261 barkastje, gemaakt van bierton, op wieltjes
0262 Archelle
van eikenhout
0263 Vitrinekast
van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. H = 220 x 116 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0264 bijzettafels
van eikenhout met glazen bladen
0265 Art deco spiegel
0266 Commode met 2 grote en 2 kleine laden
van gepolychromeerd hout, Italië, 20ste eeuw.
0267 Commode
van kersenhout met vier laden en marmeren blad
0268 Grote siervaas
van aardewerk in Delftse trant.Maastricht : Céramique fabriek H = 52 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0269 Eén armzetel en twee stoelen,
van gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.
0270 Tweedeurskastje
van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 115 x 111 cm
0271 Paar cabrioletzetels
van beukenhout in Lodewijk XVstijl
0272 11 Cognacglazen en reeks waterglazen
van kristal en glas
0273 Glazendroger van wit aardewerk
0274 Lavabo van zacht hout
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0275 Tafel
van eikenhout
0276 Veellobbige ovale salontafel
0277 Tolietgarnituur
van verzilverd metaal
0278 1 kruisbeeld onder gebogen glas
0279 Het gelaat van Christus, 33/34 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0280 Vijzel
van brons, Vlaanderen, 18de eeuw. H = 13 cm.
0281 Paar kandelaars met musicerende engelen
0282 Maria met Jezuskind
van was onder glazen stolp
0283 Een vaandel en koorkap
van textiel in goede staat
0284 Onze Lieve Vrouw met Jezuskind
op sokkel in metaal H = 20 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0285 Hoevetje aan het water,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Van Rijn 70 x 88 cm
0286 Boerenhof met hooimijt
Olieverf op doek, gesigneerd: De Moen 59x98
0287 Zuiders landschap
Olieverf op spaanplaat, Gemonogrammeerd: H.K
0288 Bedpan
van rood koper
0289 De Saeger Louis Romain (Dendermonde 1908 - Gent 1999.) Stilleven met bloempot
Olieverf op hardboard , Gesigneerd: Louis De Saeger. Denderlondse kunstenaar . 33 x 25 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0290 Koppel eendjes
2 schilderijtjes op paneel, 6,5 x 7 cm
0291 Stilleven met bloemen
Olieverf op doek, Gesigneerd:Blanche Dias Frezen, 64 x 53 cm Afkomstig uit de Brouwerij:' De Ring, burgstraat te Bilzen '
0292 Vaas met klaprozen,
olieverf op paneel, gesigneerd: A. De Man
0293 Hollands vrouwken
Olieverf op doek, Nederlandse School,ca 1920 28 x 23 cm.
0501 Vaas met figuren en een kat
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0502 waterfles
0503 Aziatische wateremmer
van hout
0504 Henderyckx Leopold (St Joost ten Node, 1888 -1960) De messenslijper,
Ingekleurde ets van Henderyckx Leopold, gedateerd:1927. 18 x 23cm
0505 Muller Françoise (Franse kunstenares geboren in 1949) Eden,
ets, getekend Françoise Muller, 57/125, 30 x 23 cm.
0506 Twee kleurenlithografiën: Het huwelijk en De jacht, gesigneerd Jan Ballet, 11 x 21 cm.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0507 Jong meisje met knuffel
Aquarel, gesigneerd: J. Quintens. 38,5 x 29
0508 Verliefd koppel
Art Nouveau Litho, van Paul Cleeren. 48 x 34 cm
0509 Icoon,
19de eeuw, (hersteld) , 44 x 39 cm
0510 Koperwerk
Romeinse veldheer in strijdwagen en 2 kandelaars
0511 Spiegel
van hout en stucwerk, in Lodewijk XV stijl : 124 x 88 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0512 4 set's postkaarten (Manneken Pis)
0513 Caille Pierre (Doornik 1912 - 1996) Twee abstracte etsen hetiteld 'La conversation', 48/80 en '4 insectes aliés', gesigneerd Caille, 19/80, 26 x 36 cm.
0514 Landschap met hoeve,
Kleurenets. 16 X 21 CM
0515 De vismarkt te Antwerpen
Ingekleurde gravure van W.H. Barthlet naar Roger. 19 x 14cm
0516 Naakte vrouw in het water
Ets, Epreuve d'artiste Gesigneerd: Séverin, gedateerd: 1955
0517 Vial Aloys (Graficus uit de 20ste eeuw) Drie fraaie etsen getiteld Arcadië, Azur en Tropique, getekend aloys Vial, uitgegeven op 70 exemplaren, ca. 1970, 9 x 12 cm.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0518 Hanglamp
van het merk Arte Luce, na 1980
0519 Fini Léonor (Buenos Aires,1908 - Parijs, 1996) Hoofd van een vrouw, zeefdruk getekend Leonor Fini, 12/175, 56 x 40 cm.
0520 Hoi (Graficus uit de 20ste eeuw) Het Spaanse avontuur,
Kleurenets met een blindruk met vlinder, getekend Hoi, 54 x 42 cm.
0521 Twee meisjes
Droge naald ets, Gesigneerd: Emiel Maeyens. 35 x 30 cm
0522 Paar grote fluitvazen
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0523 Kansas City
Zeefdruk 1971 van Robert Schookraft
0524 Moldawan Bernard (°1943) Vrouw aan het water
Kleurenlitho, gesigneerd: B . Moldawan
0525 2 petroleumlampen
van geel koper, 19de eeuw
0526 Lage salontafel van eikenhout met één lade in Lodewijk XIVstijl.
0527 Smeedijzeren haal, 18de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0528 Eén grote en een kleine Mijnwerkershelm
van leder
0529 Lot van 4 pressepapiers
met wervelende bloemmotieven
0530 Paar glasramen
in een eikenhouten kader, 55 x 55 cm
0531 Steigerende olifant
beeldje van koper
0532 wandlamp
met 2 lichten
0533 Kroonluchter 9 lichten van messing
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0534 Lot van 2 lusters
0535 Petroleumlamp
van metaal, Nap III tijdvak , 1880.
0536 1 glazen lampenkap
0537 Kroonluchter
van messing met porseleinen bloemen
0538 Staande lamp
van messing
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0539 Kandelaar met 5 lichten
van smeedijzer H = 50, b = 56 cm
0540 Halluchter
van opaliserend glas
0541 Vlaamse kroonluchter
van messing en porselein met 6 lichtpunten. H = 78 cm.
0542 2 wandlampen gietijzer
0543 kleine kroonluchter + wandapliek
Marie Thérèse 59x 78
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0544 Tweedeurskast
van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. H = 1,88, B = 1,60 m
0545 Paar buffetkasten
van mahoniehout, Art Nouveautijdvak, ca 1900
0546 Lot van 5 deuren
in pitch pine
0547 Sokkel
van hout en keramiek in Delfts blauw. H = 1 m.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0548 Tweedeurskast
van eikenhout, Lotharingen, 19de eeuw . 232 x145 cm
0549 Kleerkast
van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.
0550 Ovale tafel
van mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.
0551 Halve maan consoletafel
van gesneden hout met marmeren bovenblad, Lodewijk XVIstijl. ( met onderhoudsherstellingen) 116 x 94 cm
0552 Kleerkast met drie deuren
van gepolychromeerd hout.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0553 2 stoelen
Neo-Barok, 19de eeuw. met nieuwe lederen bekleding
0554 Commode met 5 laden van eikenhout
Empiretijdvak,ca 1800.
0555 3 deurskast, met bovenaan een schuifbare lade, dient als schrijftafel.
0556 Impossante spiegel
van gesneden eikenhout, Neo - Barok, 19de eeuw. H = 2,40 meter.
0557 Reeks van 5 stoelen en 1 armzetel
van eikenhout met lederen zit. Neo-Barok, 19de eeuw.
0558 Engelse coulissentafel
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0559 Eénpersoonsbed
van koper
0560 Reeks van 6 stoelen met gebiesde zit
0561 dekenkist van dennenhout
0562 Venetiaanse commode met 4 laden
0563 Buffetkast
van notenhout uit grootmoeders tijd, ca 1900. H = 2,05 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0564 Engelse stoel,
van eikenhout
0565 Bureau met 5 laden,1 deur en 1 schuif
van eikenhout, Art Deco tijdvak, ca 1930. 78,5 x 122 cm
0566 Staande lamp met 2 lichten
van hout en smeedijzer
0567 Kleerkast
0568 Fraaie bijzetstoeltje
met Italiaanse textiel bekleed
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0569 Kast met 2 deuren en 2 laden
0570 Kleine bijzetcommode met 3 laden
0571 Art Deco kastje, ca 1930.
0572 Tweedeurskast
van eikenhout, Lotharingen, 18de eeuw. H = 2,36 x 1,90
0573 Bureau
belijmd met mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0574 4 begijnenstoeltjes
0575 Commode secretaire
van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 111 x 97 cm
0576 Kast
van een staande klok, van gepolychromeerd hout
0577 Dressoir
van eikenhout
0578 Moderne hoeksalon
0579 Lampetstel van aardewerk, Saint Ghislain,
nachtpot van Nimy toegevoegd
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0580 Tafeltje
met delftse tegels
0581 Naamse kast
van eikenhout, ca 1800 2,34 x 1,60 m
0582 2 armzetels
van zwart leder
0583 Eetkamer bestaande uit een dressoir, tafel en 6 stoelen
van mahoniehout, Kortrijk, Fabriek: De Coune
0584 Kleurrijk dorp
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 55 x 44 cm Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0585 Govaerts Jean (1898-1985) Vaas vol bloemen
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Jean Govaerts. 46 x 36 cm
0586 Reeks van zes mahoniehouten stoelen met rietvlechtwerk bekleed (enkele matten te herstellen), Louis Philippetijdvak, ca. 1870.
0587 Dreef in een bos,
Olieverf op doek, gesigneerd: Wardy, 40 x 29 cm
0588 Egyptische vrouw en man,
olieverf op perkament, mooi ingekaderd
0589 4-delig lot schilderijen
0590 Lot van 3 kaders
waarin 2 schilderijen en één pastel
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0591 lot van 2 schilderijen zonder kader
0592 2 landschappen uit grootmoeders tijd
Kleurenetsen: Doorsnede: 18 cm
0593 Interieur met pijprokende man
Olieverf op doek, gesigneerd: De Moen, 59x77
0594 Hildebrandt Bert (1910 - 1974) Abstract blauw,
Olieverf op doek, Gesigneerd: B. Hildebrandt. 80 x 60 cm
0596 Interieur in Bokrijk
Olieverf op doek, Gesigneerd: Fels E.40 x 49 cm
0598 Dorpszicht
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 38 x 47 cm Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0599 Boslandschap,
Olieverf op doek
0600 Landschap met drinkende koeien
Olieverf op paneel , 53 x 69 cm
0601 Lacroix Ludo (°1940) Surrealistisch landschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Ludo Lacroix 60 x 50 cm
0602 Goossens Herman (Belgische School, 20ste eeuw) Stilleven met rozen
Olieverf op doek, Gesigneerd: Herman Goossens, 70 x 135 cm
0603 Mora Alphonse (1891 -1977) Bloemen
Collage in vilt, gesigneerd: Mora Alphonse. 55 x 45 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0604 Van Leemputten J. (False) Meisje dat de kippen voert
Olieverf op doek, gesigneerd: J. Van Leemputten. 75 x 58 cm
0605 Kruisje met medaillon waarin de lijdende Christus
Olieverf op paneel, H = 11cm x B= 11cm
0606 Boslandschap
Olieverf op doek, gesigneerd: Kees de Voogt .49x58
0607 Landschap met hooimijten,
Olieverf op doek, gesigneerd: De Moen
0608 Pauwels Henri-Jozef (1903 - 1983) Stilleven met bloemen en fruit
Olieverf op doek, gesigneerd: Pauwels H.J.. 67 x 80 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0609 Paar bloemenstillevens
2 schilderijen, olieverf op doek
0610 Bidet
van wit porselein, Getekend: De Sfinx, Maastricht
0611 Paaswens met persoonlijke boodschap voor een piloot,
Aquarel, gesigneerd: Willy, gedateerd: ' 94 35 x 26 cm
0612 Landschap met huifkar en boerderij
Pastel, Gesigneerd: Lou Nagels, 34 x 47 cm
0613 Zicht op een 16de eeuws huisje
Aquarel, Gesigneerd: R. Smets, Gedateerd: 1935, 28 x 18 cm.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0614 Twee voorstellingen van het Begijnhof van Diest.
2 Krijttekeningen Gesigneerd: J. Timmermans
0615 Kleerkast
van mahoniehout, Engeland Edwardiaans tijdvak, 19de eeuw.
0616 Tweedeurskast versierd met maskers en rolwerk.
van gesneden eikenhout, Vlaanderen, Barokke tijdvak, gedateerd: 1629
0617 Sokkel
met 17de eeuwse zuiltjes
0618 Somers Henri (Belgische School, 20ste eeuw.) Zicht op Namen,
Potloodtekening, Gesigneerd: Somers H., gedateerd 1964. 53 x 45
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0619 Zittende dame
Potloodtekening, gesigneerd: Paula Martens .32,5 x 22,5
0620 Portret van een jonge vrouw,
Pastel. 36 x 26 cm
0621 2 Vlaamse steengoedkruikjes
H = 24 cm + 19 cm
0622 Kruislieveheer
van steen, China, 20ste eeuw.
0624 Lot van 4 borden
van tin
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0625 Sierbord
van tin met het wapenschild van Hasselt
0626 2 gedekselde kannetjes
van tin.
0627 Kraantjeskan
van tin
0628 18e eeuws heer ( biscuit)
0629 schaal + onderbord (geel)
0630 Kleine kist
van eikenhout, Neo gotiek
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0631 Boekenpers
0632 siercoupe van albast
0633 kolenbak van gietijzer
0634 Bierkruik
0635 Theaterpop
van gepolychromeerd hout. H = ca 60 cm
0636 Verrekijker in origineel etui
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0637 Visser
van gepatineerd terra cotta. h = 40 cm
0638 Opgezet hertenkop
0639 Paar kandelaars
van koper Louis Pilippe tijdvak, 19de eeuw.
0640 kandelaar
van smeedijzer met 4 lichten
0641 Boekenpers
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0642 4-delig toiletgarnituur bestaande uit 1 spiegel, 2 borstels en 1 kam
0643 Lot blauw/wit porselein uit Copenhagen
0644 Kinderpaardenzadel
met hengsel erbij, nooit gebruikt
0645 Een slangenvel
0646 1 dienblad
0647 Sierschaal
van koper met inlegwerk van contrasterende metalen .Doorsnede=44cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0648 2 wandaplieken
0649 Parapluhouder
van gepatineerd gietijzer.
0650 Café : ' Oud België '
Miniatuurwinkel B = 78 cm
0651 2 handgeschilderde vazen
bruin aardewerk 0652 Letterkast
van hout
0653 Lot van 3 opleidingskettingen om verdachten naar de raadkamer te brengen.
De oudste is van wereldoorlog II. 0654 3 kaders met voorstellingen van Anton Pieck
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0655 Lot van 3 schedels met horens
0656 Muilkorf voor een paard
0657 Spiegel
bekleed met dierenvel
0658 Uitgebreid lot gelegenheidsmedailles
0659 Lot verzilverde voorwerpen
met o.a. flessenonderzetters
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0660 Spiegel en borstel
van verzilverd metaal
0661 suikerpot en schep
van verzilverd metaal
0662 Bolvormige waterkoker op electriciteit
0663 4-delige theeservies in verzilverd metaal
0664 Lot maatbekers
van tin met 9 eikmerken
0665 4-delig koffieservies in alpaca
l = 53cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0666 4-delig Koffieservies
van verzilverd tin
0667 Wiskemann Oskar (Belgisch atelier: zilver en verzilverd) Zesdelig opdienbestek
van verzilverd metaal: merk Wiskemann 0668 Lot verzilverd metaal
0669 Grote dressoir met 3 deuren
van gesneden eieknhout
0670 Kader
van gesneden hout, Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. 105 x 88 cm
0671 Kruik met 6 borrelglaasjes op dienblad
van steengoed voor Calvados
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0672 102 -delig bestek
van verzilverd metaal, Atelier: Wiskemann, 6 messenleggers van ivoor horen erbij.
0673 Siermandje
in rood/wit mondgeblazen glas, H = 15 cm.
0674 ca 11 portoglaasjes met goudrand
0675 Spiegel
0676 Sierbord
van Chinees porselein . Doorsnede: 21cm.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0677 Paar vazen
van Chinees porselein, omgebouwd tot schemerlamp. ( hersteld)
0678 Erotisch beeldje
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. 6x10cm
0679 Paar Chineze schoentjes
van textiel
0680 Paar Chineze schoentjes
van textiel
0681 Drukplaat
om stoffen te bedrukken
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0682 Vaas
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein versierd met bloemen, randschilfer.
0683 Hoofd van een jong meisje,
van gips, gesigneerd: Carmen. H = 29cm
0684 de Vogelgod Garuda
met op de rug Visjnoe, de meest geliefde God in het hindoeïsme van gepolychromeerd hout uit de Indiase mythologie
0685 2 carnavalmaskers
van geploychromeerd hout, 23 x 15cm
0686 Voorstelling van het Gravensteen
ets
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0687 2 lithografieën de la Societé des Beaux Arts.
Zittende man: 22 x 19 cm, staande jonge man: 22 x 16 cm
0688 11 mokkalepeltjes
van zilver van verschillende meesters waaronder Delheid 60.00 / 75.00 Euro
0689 4 potten en 1 boterpotje
van blauw/grijs steengoed
0690 Paar bureaustoelen van mahoniehout in regencystijl met lederen zit
0691 Decoratieve kruik
van keramiek. H = 50 cm , Doorsnede: 56 cm
0692 Lavabo met opvangbak
van keramiek
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0693 Paar aspergeschotels
0694 26 bordjes
van goudgehoogd porselein, Maastricht, Fabriek : Mosa waarop 12 tasjes van Duits porselein
0695 3 cachepots
van Delfts blauw aardewerk
0696 4 -delig lampetstel
van Frans aardewerk, Decor : Dakar
0697 Staande klok
van zacht hout
0698 Kruislieveheer met 2 bijhorende kandelaars
van brons
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0699 Koffiekan
van geel koper, 19de eeuw. H = 39 cm
0700 Paar haardbokken
van brons
0701 bestaande uit 2 nachtkastjes en een bed
van eikenhout
0702 Commode van notenhout
met wit marmeren blad, ca 1900.
0703 Uittrekbare tafel
van eikenhout. België, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0704 Lange tafel met 6 stoelen
van eikenhout
0705 Bureau en bureaustoel
van metaal hout en leder, design van de jaren '70
0706 Linnenkastje met 4 deuren en 1 lade
0707 Begijnhofpoort te Hasselt,
Olieverf op doek, gesigneerd: Willem . 59 x 49 cm
0708 Neo-renaissance stoel
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0709 Bekroning van een kast
van massief mahoniehout, later omgebouwd tot kapstok, 19de eeuw.
0710 Staande lamp
van brons
0711 Slaapkamer bestaande uit 1 bed, 2 nachtkastjes, 1 lavabo met spiegel
van eikenhout, Neo renaissancetijdvak, ca 1900.
0712 Koffiekan
van verzilverd metaal. Empire stijl, ca 1900. H = 31 cm
0713 6 Spaanse lederen stoelen,
België, Neo-barok, 19de eeuw.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0714 Commode
met drie laden van eikenhout
0715 Hoeksokkel
0716 Paar crapaudjes
met fluweel bekleed
0717 Vitrinekast
van eikenhout in Lodewijk XV-stijl
0718 3 stoelen model Thonet
Made in Italy
0719 2 tegels: Excalibur en vivien
van Minton - Engeland, 15 x 15 cm 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0720 Lage dekenkist
van eikenhout, 44 x 113
0721 Tweedeurskastje
van eikenhout in Régènce stijl.
0722 klein bureautje
van eikenhout met 4 laden.
0723 Boerentafel
van eikenhout, L 140 x B = 72 cm
0724 Tafeltje van eikenhout
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0725 Armzetel
0726 Spiegel van verguld goud, H = 55 cm
0727 Tabernakel
van eikenhout
0728 Ovale spiegel van wit gelakt hout
H= 58cm
0729 Reeks van 6 stoelen
van eikenhout.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0730 Salontafeltje
van eikenhout
0731 Set van 4 zeteltjes
0732 Buffetkastje
van eikenhout,Napoleon III tijdvak, ca 1900.
0733 Bibliotheekkast uit grootmoeders tijd
0734 Hangoortafel
van blank hout, H = 78 x 60 cm dichtgeklapt, open 1,80 m.
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0735 Zingend meisje,
Gouache, gesigneerd: Van den Berghe M. 45 x 30cm
0736 Brugge
Olieverf op doek,Gesigneerd: J. Hasteri. 32 x 22 cm
0737 Stadsgezicht,
Olieverf op hardboard, 60 x 50 cm.
0738 Landschap met hoeveken
Olieverf op paneel, H. Knauff 59 x 88 cm
0739 Winters rivierlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Sylvain Douven 23 x 29 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0740 Interieur met zittende man en hond
Olieverf op doek, gesigneerd: M. Femmckens . 77 x 99 cm
0741 Celis Marcel (hedendaagse Limburgse kunstenaar) Compositie
Kleurenets, van Marcel Celis 17 cm x 22 cm
0742 Koppel bloemenstillevens
Olieverf op doek, gesigneerd : Stanley . 17,5 x 12 cm
0743 Landschap met hoeve,
Olieverf op doek, gesigneerd: Rayamaekers J.
0744 Winters landschap,
Olieverf op doek, 60 x 80
0745 Zomers landschap,
olieverf op doek, Gesigneerd: Oversteyns J. 59 x 78 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0746 Kreusch Erwald (Belgische School, 20ste eeuw.) Vijverparty
Olieverf op doek, Gesigneerd: Erwald Kreusch :45 x 58 cm
0747 Landschap met hoeve,
Olieverf op doek, Gesigneerd: moeilijk leesbaar. 68 x 48 cm
0748 Gregoor Paula (Genk, 1912 - Beverst 2005) Hoeve
Olieverf op doek, gesigneerd: Gregoor P., 29 x 23 cm.
0749 Boslandschap
Olieverf op doek, gesigneerd: L. Hellebrandt. 42 x 52 cm
0750 Gregoor Paula (Genk, 1912 - Bilzen 2005) Hoeve in Bokrijk
Olieverf op doek, gesigneerd: Gregoor P., gedateerd: 1970. 29 x 39 cm
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0751 Winterlandschap,
Olieverf op paneel, Gesigneerd: moeilijk leesbaar. 39 x 49 cm.
0752 Biddende vrouw,
Gehoogde pentekening. 28 x 18 cm
0753 Kachel van ijzer, ca. 1900
0754 Tuinvaas
0755 Lot van 2 strijkijzers
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0756 Groep indianen
0757 Vaas
van keramiek in gevlochten bamboe
0758 Grote vaas
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein tegen een blauwe achtergrond.
0759 Aziatische wateremmer met teut
van hout
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0760 staander
met borden in hout
0761 Grote vaas
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein tegen een bruine achtergrond.
0762 Grote vaas
0764 Zitbankje
van eikenhout.
0766 vijzel met stamper
van brons
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0767 Glasservies
van kristal
0768 5 borden en schotel van porselein
0769 Lot met verschillende beeldjes
in biscuit
0770 Lot keramiek
0771 Doos gevuld met glas en kristal
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0772 Doos gevuld met Afrikaanse beeldjes
0773 Mand gevuld met bestekken van verzilverd metaal
0775 Wandlicht
0776 Doos gevuld met voorwerpen
van verzilverd metaal
0777 Ketel
van rood koper
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0778 Doos gevuld met karafstoppen en bellen
van kristal
0779 Doos gevuld met keramiek
0780 Doos gevuld met keramiek
0781 Stolp op voet
www.aeko.be
AEKO
Gecatalogeerde burgerveiling
0782 Doos gevuld met glas en kristal
0783 Danseres
van tweekleuren gepatineerd brons
www.aeko.be