[email protected] H.R.HASSELT: 104464
Gecatalogeerde kunst en antiekveiling Kijkdagen: Vrijdag 27/05: 14 - 18 uur.Zaterdag 28 & Zondag 29/05: 10 -18 uur.Veilingen maandag 30/05 vanaf lot 1 om 19 uur en dinsdag 31/05 vanaf lot 501 om 19 uur.
AEKO
Gecatalogeerde kunst en antiekveiling
0001 Schaal op voet
van koper 30.00 / 40.00 Euro
0002 Kandelaar als schemerlamp
van Boheems kristal met 1 lichtpunt 30.00 / 40.00 Euro
0003 10 wittewijn glazen
van groen/doorschijnend kristal, Val St Lambert 40.00 / 50.00 Euro
0004 Champagnecoupes
van kristal 40.00 / 60.00 Euro
0005 Paar kandelaars
van glas, ca 1900. 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03
AEKO
0006 Paar vazen
van veelkleurig handgeschilderd opalliserend glas, gesigneerd: Duval, ca 1900. H= 26cm 50.00 / 60.00 Euro
0007 Kandelaar met 2 lichtpunten
van Boheems kristal. 60.00 / 80.00 Euro
0008 Kleurrijke snoepjes
van Muranoglas 65.00 / 80.00 Euro
0009 Kleurrijke snoepjes
0010 Mondgeblazen sierglas als bok,
H = 23 cm 70.00 / 90.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0011 Mondgeblazen sierglas als stier
H = 26 cm 70.00 / 90.00 Euro
0012 Pruikenhouder
van glas en metaal, 20ste eeuw. H = 34 cm 80.00 / 100.00 Euro
0013 De Groenplaats te Antwerpen
Ingekleurde gravure door W.H. Barlett naar J. Waals . 17 x 13,5cm 30.00 / 40.00 Euro
0014 Oude pastorij van Webbekom
Ets, 28/100 van Wellens 30.00 / 40.00 Euro
0015 Baksteen Dirk (° Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971) De achterhoek
Ets, 46/75 Gesigneerd: Dirk Baksteen 21 x 25 cm.
www.aeko.be
AEKO
0016 Bij de tandarts
Houtsnede, 19de eeuw, 11,5 x 8 cm 40.00 / 50.00 Euro
0017 Lippens Piet (Gentbrugge, 1890 - Gent, 1981) Het gevangenisplein
Ets van Piet Lippens 29 x 39 cm 40.00 / 60.00 Euro
0018 Van Beurden Alphonse (Antwerpen 1878 - 1962) Haven van Antwerpen
Ets, gesigneerd: Van Beurden A. (34 x 45 cm) 50.00 / 60.00 Euro
0019 Naakte vrouw in het water
Ets, Epreuve d'artiste Gesigneerd: Séverin, gedateerd: 1955 50.00 / 60.00 Euro
0020 " Wet, tegen het berooven, schenden, vernielen en bestelen van hout en boomgewassen in het Koningrijk Holland " ,
Utrecht, 1808. 40 x 32 cm 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0021 Bij de tandarts in de 17de eeuw.
Gravure van D.J. Pound naar G. Honthorst, 19de eeuw. 12 x 18 cm 60.00 / 75.00 Euro
0022 Fini Léonor (Buenos Aires,1908 - Parijs, 1996) Hoofd van een vrouw, zeefdruk getekend Léonor Fini, 12/175, 56 x 40 cm.
60.00 / 80.00 Euro 0023 Ghana, masker van koper (hanger)
H = 14cm 50.00 / 60.00 Euro
0024 Afrikaanse ceremoniebijl
van smeedijzer met houten handvat overtrokken met slangenvel. 37 x 30cm 100.00 / 125.00 Euro
0025 Langwerpig Afrikaans masker
van hout. H = 54cm 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0026 Afrikaans beeldje
van hout met restanten die verwijzen naar overleden familieleden. H = 39cm 100.00 / 125.00 Euro
0027 Mediterende vrouw,
Afrikaans beeldje van gesneden hout. H = 38cm 30.00 / 40.00 Euro
0028 Hoekzeteltje
van gedraaid hout met biezen zitting. 30.00 / 40.00 Euro
0029 Dubbele openklapbare bureau
van pitch pîne, ca 1930. L = 147 cm 300.00 / 400.00 Euro
0030 Sculptuur
van eikenhout met leeuwenkop( 17de eeuw ); H = 32 cm 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0031 Kistje
versierd met Luiks steekwerk 80.00 / 100.00 Euro
0032 Commode met 3 grote laden en 2 kleine laden
van mahoniehout, ca 1900. 100.00 / 125.00 Euro
0033 Spiegel
van hout en stucwerk, in Lodewijk XV stijl : 124 x 88 cm 100.00 / 125.00 Euro
0034 Apothekerskastje
met indeling van eikenhout, Vlaanderen, ca 1800 . H = 70 cm, B = 55 cm 100.00 / 125.00 Euro
0035 Spiegel
van hout en stucwerk, in Lodewijk XIV stijl. 92 x 82 cm 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0036 Twijfelaar
van eikenhout, Lodewijk XVstijl, 19de eeuw. 100.00 / 150.00 Euro
0037 Fraaie kleine commode met 3 laden waarop een glazen blad
belijmd met marquetterie: H = 74, B = 34 cm 100.00 / 125.00 Euro
0038 Wandtafeltje
van eikenhout : 110 x 55 cm 125.00 / 150.00 Euro
0039 Waterkruik met een decor in reliëf van rozen
Engeland 19de eeuw. H 23 cm 30.00 / 40.00 Euro
0040 Sierschotel
van porselein, met een vrouw op de schommel in fijn goud gehoogd. 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0041 Havenzicht
Fraaie plakket van Belgisch keramiek : Boch:26,5 x 32 cm 50.00 / 60.00 Euro
0042 Wijnkaraf met druiven en een jonge bachus
van steengoed, Duitsland, 19de eeuw. ( licht beschadigd ) H = 22 cm 40.00 / 60.00 Euro
0043 Câchepot
van porselein, Nimy 50.00 / 60.00 Euro
0044 Onze lieve Vrouw met Jezuskind
van wit monochroom bisquit. H = 30 cm 30.00 / 40.00 Euro
0045 Kruik en viskom,
van veelkleurig handgeschilderd Zuiders aardewerk. 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0046 38-delig koffieservies
van goudgehoogd Duits porselein van het merk Eschenbach. 60.00 / 80.00 Euro
0047 Kerstkindeke
van veelkleurig handgeschilderd Duits porselein, Merk: Goebel 80.00 / 90.00 Euro
0048 Kruik met 6 borrelglaasjes op dienblad
van steengoed voor Calvados 70.00 / 90.00 Euro
0049 3 tegels met de voorstelling van een jonge vrouw,
Olieverf op porselein, made in Belgium, 30 x 20 cm 100.00 / 125.00 Euro
0050 Ausfahrt der prinzessin
Uitzonderlijke groep van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd Saksisch porselein.H = 33, L = 57 cm.(1 pootje van paard hersteld ) 1,500.00 / 2,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0051 Ring
van zilver 30.00 / 40.00 Euro
0052 Ring
van titanium 60.00 / 75.00 Euro
0053 Kleine damesring
van van zilver, gehalte 925 100.00 / 125.00 Euro
0054 Art deco hangertje
van zilver, gehalte 835 125.00 / 150.00 Euro
0055 Ring
van 18 k. wit goud, 0,20 k. robijnen en 0,30 k. briljanten 150.00 / 175.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0056 Hanger met tijgeroog gevat in een montuur van 18 k. goud, waarop de voorstelling van het sterrenbeeld ' weegschaal' staat.
250.00 / 300.00 Euro
0057 Hertje als hanger
van 18 k. geel goud bezet met 10 robijnen. 300.00 / 400.00 Euro
0058 Aparte broche met de voorstelling van een waterdragende Chinees
van 18 k. goud, ambachtelijk tot stand gekomen. 500.00 / 600.00 Euro
0059 Bloemvormige ring
van 18 k. goud bezet met 7 briljanten van 0,60 k. 500.00 / 600.00 Euro
0060 Solitair
van wit goud, bezet met een briljant van 1,05 k. 800.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0061 Beeckman Fernand (Brussel, 1845 - 1918) Dorpszicht,
Olieverf op paneel, gesigneerd: F. Beeckman, gedateerd: 1945 . 49 x 38 cm 100.00 / 125.00 Euro
0062 De Saeyer Louis (Dendermonde, °1908) Stilleven met bloempot
Olieverf op hardboard , Gesigneerd: Louis De Saeyer 33 x 25 cm 125.00 / 150.00 Euro
0063 Dorpszicht
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 38 x 47 cm Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0064 D'Huyvetter Cyriel (Wilrijk 1935) Boslandschap met water
Olieverf op doek, Gesigneerd: D'Huyvetter C. Belgische kunstenaar, 20ste eeuw. (48 x 73 cm) 150.00 / 200.00 Euro 0065 Gents begijntje
Olieverf op papier, gesigneerd: Trefois Clem., gedateerd: 1931. 83 x 45 cm. 200.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0066 Hols C. (Maastrichtse kunstenaar, 20ste eeuw) Stilleven met viool,
Olieverf op hardboard, gesigneerd: Hols C.. 74 x 76 cm 200.00 / 250.00 Euro
0067 Broeder Max (° Turnhout 1903 - Tessenderlo 1973) De leerlingen van Emmaus
Olieverf op hardboard, gesigneerd: Broeder Max, gedateerd: 1952 . 40 x 30 cm 300.00 / 400.00 Euro
0068 Portret van een man,
Olieverf op paneel, 19de eeuw. 29 x 24 cm 500.00 / 600.00 Euro
0069 Hollands winterlandschap,
Olieverf op doek, 50 x 58 cm. 650.00 / 750.00 Euro
0070 Damien Jos (Namen, 1879 - Schaarbeek 1973) Bloemenstilleven met begijntje
Olieverf op doek , gesigneerd: Jos Damien . H= 48 x B = 61 cm 1,000.00 / 1,250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0071 Steppe Romain (Antwerpen 1859 -1927) Marine
Olieverf op doek, gesigneerd: R. Steppe, Antwerpese kunstenaar 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0072 Volders Eugène (Belgische kunstenaar, 19e eeuw) Herder met schapen
olieverf op doek, Gesigneerd: Volders E. 130 x 108 cm 1,500.00 / 1,800.00 Euro
0073 Nolens Paule (Hasselt °1924 - 2008) Vrouw met hoed,
Gemengde techniek, gesigneerd: P. Nolens . 53 x 69 cm 1,500.00 / 1,800.00 Euro
0074 Vandereycken Robert (° Hasselt 1933) Muziekspelende vrouw, Uitzonderlijk groot werk.
Olieverf op hardboard, gesigneerd: Robert Vandereycken. 240 x 95 cm 2,000.00 / 3,000.00 Euro
0075 Galante gezelschappen
Paar schilderijen, olieverf op doek, ca 1800. 43 x 36,5 cm 3,000.00 / 4,000.00 Euro
0076 Canapé
belijmd met mahoniehout. Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0077 Eéndeurskastje ' Jachtstijl'
van rijkelijk gesneden eikenhout, ca 1900. 115 x 98 cm 200.00 / 300.00 Euro
0078 Spiegel
van mahoniehout, Art Nouveatijdvak, 1890 -1910 250.00 / 300.00 Euro
0079 Kleine kist op sleeppoten
van naaldhout, Engeland, 18de eeuw. H = 46 x B = 96 cm 300.00 / 400.00 Euro
0080 Panelenkist
van eikenhout ( slot is verdwenen ), H = 69 x 119 cm 300.00 / 400.00 Euro
0081 Armzetel en paar stoelen
van mahoniehout. Napoleon III tijdvak, 1850 - 1890. ( goed onderhouden ) 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0082 Deel van een communiebank
van eikenhout, Vlaanderen Barok, 17de eeuw. H = 70 B = 116 cm 400.00 / 500.00 Euro
0083 Buffet
van eikenhout, Frankrijk, Regionaal meubel, 19de eeuw. H = 44, L = 133, D = 67 cm 500.00 / 600.00 Euro
0084 Imposante spiegel
van gesneden eikenhout, Neo - Barok, 19de eeuw. H = 2,40 meter. 500.00 / 600.00 Euro
0085 Eéndeurskast
van eikenhout, Frankrijk, 18de eeuw. H = 181 x 125 cm, D = 62 cm 500.00 / 600.00 Euro
0086 Panelenkist
van gesneden eikenhout, Frankrijk, Renaissance tijdvak, ca 1600. H= 80, B = 116 cm, D= 56 cm 650.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0087 Tweedeurskast met 2 laden
van eikenhout en hang - en smeedwerk van ijzer. Frankrijk, Lodewijk XIV tijdvak, 18de eeuw. H = 210 x 170 cm 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0088 Uitzonderlijk fraaie canapé
van verguld hout, Napoleon III tijdvak 19de eeuw. H = 108, B = 142 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0089 Fraaie tweedeurskast
van rijkelijk gesneden eikenhout, Luik, restauration tijdvak 1820 - 1830 2,250.00 / 2,500.00 Euro
0090 7-delig salon bestaande uit een zitbank, 2 stoelen, 2 armstoelen, duozetel en salontafel
van rijkelijk gesneden notenhout.Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 3,000.00 / 4,000.00 Euro
0091 Theepotje
van blauw/wit Chinees porselein. H = 22 cm 80.00 / 100.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0092 Gedekselde vaas, omgebouwd tot schemerlamp
van Chinees porselein met monturen van brons, 19de eeuw.H = 55 cm 80.00 / 100.00 Euro
0093 bloempot
van groen/blauw Chinees handgeschilderd porselein .H = 15 cm 80.00 / 100.00 Euro
0094 Pot
van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 17 cm 80.00 / 100.00 Euro
0095 Fraai bord
van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. Diameter: 21 cm 80.00 / 100.00 Euro
0096 De visser en zingende vogel
Paar fraaie schilderijtjes (gemengde techniek ) afkomstig uit Japan. 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0097 Vaas
van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 42 cm 125.00 / 150.00 Euro
0098 Paar bloemenstillevens in fraaie kader
van borduurwerk op zijde. China, de jaren '60 . 66 x 66cm 150.00 / 200.00 Euro
0099 Twee borden met Wan Li decor
van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein . Doorsnede : 30 en 34 cm 200.00 / 250.00 Euro
0100 Gedekselde vaas
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 40cm 300.00 / 400.00 Euro
0101 Vaas
van blauw/wit handgeschilderd porselein, versierd met een kerfsnede decor. H = 39 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0102 Paar vazen
van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 53 cm 400.00 / 500.00 Euro
0103 Fraaie vaas van Kantonporselein.
H = 66 cm 500.00 / 600.00 Euro
0104 Paar vazen met figuren tegen een zwarte achtergond
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 36 cm 500.00 / 600.00 Euro
0105 Huwelijkssymboliek
Gouache op textiel. Een groot Indisch werk nl.: 182 x 106 cm 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0106 Minnend koppel,
Groep van monochroom wit pâte teindre, 19de eeuw. Gemerkt: kruisje op sokkel waaronder 2 'E', waaronder 2 zwaardjes. 29 x 24 cm 500.00 / 600.00 Euro
0107 zingend meisje en zingende jongen
van porselein, Duitsland, W. Goebel3 65.00 / 80.00 Euro
0108 De houtsprokkelaar en zijn vrouw
Paar aangeklede terra cottabeeldjes, Luxemburg, Gesigneerd:Jauqlas, H = 28 cm 150.00 / 200.00 Euro
0109 Vrouw met haarband
van terra cotta, gesigneerd: Ciprini H = 35 cm (hersteld) . 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0110 De papeters
Bordje van veelkleurig handgeschilderd keramiek, Maastricht, Petrus Regout Doorsnede = 30cm 50.00 / 60.00 Euro
0111 Inktstel
van brons en marmer, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro
0112 Klimmende figuren
Sculptuur van gepatineerd brons, H = 17cm 80.00 / 90.00 Euro
0113 Mooie krater
van brons, versierd met faunen, 19de eeuwse kopie naar een Antiek Romeins motief. H = 15, B = 18 cm 50.00 / 75.00 Euro
0114 Lambeaux Jef (Antwerpen,1852 - St. Gillis, 1908) Jonge Bachus
Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: Jef Lambeaux. H = 42 cm 1,000.00 / 1,250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0115 Paar haardbokken
van vuurverguld brons, versierd met vlammende urnen op bokkenpootjes op een sokkel met parellijsten en eikenloves Lodewijk XVI tijdvak, ca 1780. H = 42 en B = 40 cm Veiling: Salons de l'hotel Georges V, Parijs: 27/06/1973: lot 38. Nagenoeg identiek exemplaar bevindt zich in het Musée des Arts Décoratifs te Parijs Zie P. Verlet: " French Furnitures and interiors Décoration of the 18 th Century, London, 1967, p 98 illustratie : 66 5,000.00 / 6,000.00 Euro 0116 Boedha
van verguld metaal. H = 24 cm 200.00 / 300.00 Euro
0117 Spiegel met 2 kandelaars
van brons, Art Deco tijdvak, ca 1930.H = 53 x 35 cm 125.00 / 150.00 Euro
0118 Demanet Victor (Givet 1895 - Elsene 1964) Beethoven
Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: Victor Demanet . Belgische bronsgieter, 20ste eeuw. 650.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0119 Haardplaat,
in gietijzer, Lodewijk XVI tijdvak, einde 18de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0120 Het gezin,
Sulptuur in gepatineerd brons, ' 60. 11 x 25cm 100.00 / 125.00 Euro
0121 Fraaie commode met grijsmarmeren blad
belijmd met mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw, in goede staat. H = 99 cm, L = 114 cm,. 500.00 / 600.00 Euro
0122 Paar zuilen
van verguld en gemarmerd hout, Italië, 16de eeuw. H = 116 cm. 1,500.00 / 2,000.00 Euro
0123 Aziatisch masker
van gepolychromeerd hout, 27,5 x 17 cm 150.00 / 200.00 Euro
0124 Kandelaar
van gepolychromeerd en verguld hout, Barokke tijdvak, 17de eeuw. H = 70 cm, Doorsnede: 20 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0125 Madonna en Jezuskind,
Beeldje van gesneden perenhout, Frankrijk, Neo -gotiek, 19de eeuw. H = 15 cm 150.00 / 180.00 Euro
0126 Processiekandelaar met voorstelling van " Christus die het brood breekt"
Beeld van gepolychromeerd en verguld lindenhout. Zuid - Duitsland , Barok, 17de eeuw. H = 76 cm. 5,000.00 / 6,000.00 Euro
0127 Madonna,
Beeld van gesneden eikenhout.Vlaanderen, 16de eeuw. H = 83 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0128 Ring
van 18 k. goud met een steen van onyx en 1 briljant 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0129 Grote vaas
van kristal, H = 38, doorsnede = 28 cm 150.00 / 200.00 Euro
0130 Ring van 18 k. geel goud en 0,30 k. robijnen
150.00 / 200.00 Euro
0131 ca 20-delig glasservies
van kristal 100.00 / 125.00 Euro 0132 Herenring
van wit goud bezet met een grote saffier en diamanten. Uniek ontwerp 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0133 Schaal op voet,
van kristal, Frankrijk, 19de eeuw. H = 31 x B = 36 cm 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0134 Ring van 18 k. geel goud, 0,50 k. saffier en 0,5 k. diamant.
175.00 / 200.00 Euro
0135 Antieke ring
van 18 k. goud bezet met 2 briljanten van 0,40 k. 401.00 / 500.00 Euro
0136 Loetz (Oostenrijkse fabriek,ca 1900.) Siervaas met octopusarmen
van meerkleurig mondgeblazen glas, gesigneerd: Loetz H = 34 cm 2,000.00 / 3,000.00 Euro
0137 Herenring, ontwerp Li Sento
van zilver, gehalte 925. Maat 56. 75.00 / 90.00 Euro
0138 Willems Martin (Maastrichtse kunstenaar) Grote diepe schaal in blauw/wit/rood.
van mondgeblazen glas in verschillende kleuren, gesigneerd: Willems Martin, gedateerd: 2003 Doorsnede: 44 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0139 Fraaie damesring
van wit goud met een natuurlijke zwarte briljant van 2 k. en 20 briljanten van 0,50 k. 800.00 / 1,000.00 Euro
0140 Cocktailring
van 18 k. goud met een amethist van 4 k. en 6 briljanten van 0,40 k. 650.00 / 750.00 Euro
0141 Opengewerkte herenring
van zilver. Maat 61. 70.00 / 80.00 Euro
0142 Ring
van gehamerd zilver, gehalte 925: 13,6 gram 75.00 / 90.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0143 Fraaie ring
van zilver, maat 57 70.00 / 80.00 Euro
0144 Ring
van zilver bezet met bergkristal. Maat 59. 70.00 / 80.00 Euro
0145 Likeurhouder
met 6 flacons ,in een kistje van hout met inlegwerk van marquetterie, Engeland, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0146 Fraaie vaas
van rood en geel mondgeblazen glas, gesigneerd: Tiffany & Co. H = 26 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0147 Sigarettenetui en aansteker
van verguld metaal, Parijs, Merk: Dupont 150.00 / 175.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0148 Antieke broche
van 18 k. geel goud, parafine en robijnen 125.00 / 150.00 Euro 0149 Tand als gelukshangertje
gevat in een montuur van 14 k. goud. 50.00 / 60.00 Euro
0150 Opvallende ring
van 18 k. wit goud bezet met 7 briljanten en 7 smaragden. 650.00 / 750.00 Euro
0151 Paar oorbellen
van 18 k. goud bezet met 4 briljanten, ca 0,30 k. 650.00 / 750.00 Euro
0152 Damesring
van 18 k. goud met een heldere blauwe topaas bezet met 6 diamanten. 650.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0153 Antiek Vlaams kruis
van goud en zilver, bezet met 1 k. roosdiamanten. 500.00 / 600.00 Euro
0154 Armband
van zilver 40.00 / 50.00 Euro
0155 Ring
van sterling zilver 40.00 / 50.00 Euro
0156 Halsketting
van cultuurparels met een slotje van 18 k. goud. 125.00 / 150.00 Euro
0157 Paar Tiffanylampen met op de voet een meisje en jongen met hond
van brons en glas in lood. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0158 Fraaie kroonluchter met 20 lichten
van gepatineerd messing met bellen van kristal. H = 115 cm 400.00 / 500.00 Euro
0159 Staanlamp
uit de Belle Epoque.H 177 cm. 175.00 / 200.00 Euro
0160 Paar Italiaanse wandapplieken
van gepolychromeerd en verguld hout. 400.00 / 500.00 Euro
0161 Paar wandapplieken
van verguld brons, Lodewijk XVI stijl 19de eeuw. H = 54 cm 300.00 / 400.00 Euro
0162 Kandelaar met 5 lichten
van smeedijzer, Barokke tijdvak, 17de eeuw. H = 50, b = 56 cm 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0163 Paar hoge schemerlampen
van pâte teindre, 19de eeuw. H = 74 cm 250.00 / 300.00 Euro
0164 Romantische kroonluchter
van messing en glas ( zonder electriciteit ) 200.00 / 250.00 Euro
0165 Fraaie kroonluchter
van brons met 4 lichten 250.00 / 300.00 Euro
0166 Fraaie luchter van brons en glazen kapjes, H: 110 cm.
400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0167 Kroonluchter
met bellen van kristal 300.00 / 400.00 Euro
0168 Kroonluchter
van messing met porseleinen bloemen 80.00 / 100.00 Euro
0169 Wandappliek
van messing in Empirestijl 50.00 / 60.00 Euro
0170 Fraaie kroonluchter
met 4 lichten van gepatineerd brons en glazen kapjes 400.00 / 500.00 Euro
0171 2 applieken
van brons in Lodewijk XVIstijl. H = 70 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0172 Christus Pantokrator
Rusland, vroeg 19de eeuw : tempura op paneel, goudgehoogd ; 45 x 38 cm 500.00 / 600.00 Euro
0173 Damespolshorloge van het merk Ery
30.00 / 40.00 Euro
0174 Pendule met 2 bijhorende siervazen
van brons en porelein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
0175 Staande klok met ééndagsuurwerk
in gesneden eikenhouten kast. Maximilien Roysin, maître horlogeur à Charleroy 700.00 / 800.00 Euro
0176 Comtoise in een beschilderde kast
Frankrijk, ca 1870 Klokkenmaker: Pierre Motillon à La Roche Raimbault 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0177 Staande klok
met dagwerk. Limburg , 18de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
0178 Uitzonderlijke mooie siervaas
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Vieux Bruxelles, 19de eeuw. H = 21 cm ( volledig intact ) 300.00 / 400.00 Euro
0179 Fraaie vaas met opengewerkte handgrepen
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Vieux Bruxelles, 19de eeuw. H = 28 cm ( volledig intact ) 200.00 / 300.00 Euro
0180 Staande klok
van eikenhout, met een uurwerk van het Zwarte Woud. Streek van Eupen, ca 1800. 250.00 / 300.00 Euro
0181 Staande klok
van eikenhout, met ééndagsuurwerk 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0182 Staande klok
waarin een Franse Comtoiseklok, 19de eeuw.H = 230 cm 400.00 / 500.00 Euro
0183 Pendule met 2 bijhorende kandelaars
van brons in neo-renaissence stijl. Pendule :H = 60cm, Kandelaar .H = 68cm 150.00 / 200.00 Euro
0184 Kabinetkast
belijmd met notenhout, Nederland, 18de eeuw. H = 2,40 x B = 1,86 meter. 1,750.00 / 2,000.00 Euro
0185 Authentieke armzetel
van notenhout, Frankrijk, Lodewijk XIVtijdvak, ca 1700. 1,500.00 / 2,000.00 Euro
0186 Armzetel
van gesneden notenhout, Luik, Régènce tijdvak, ca 1720. 1,500.00 / 2,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0187 Prachtige vitrinekast
van eikenhout, Maasland, Lodewijk XVtijdvak, 18de eeuw. H = 2,60 m 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0188 Bibliotheekkast met 6 beglaasde deuren
van eikenhout, ca 1900.H = 2,15 , B = 3,78 meter 800.00 / 1,000.00 Euro
0189 Tweedeurskast versierd met maskers en rolwerk.
van gesneden eikenhout, Vlaanderen, Barokke tijdvak, gedateerd: 1629 800.00 / 1,000.00 Euro
0190 Twee deurskast
van eikenhout, Omgeving Luik , Lodewijk XIVtijdvak, 18de eeuw. H = 2,45 meter 800.00 / 1,000.00 Euro
0191 Tweedeurskast
van eikenhout, Noord - Frankrijk, 18de eeuw.H = 235 cm 700.00 / 800.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0192 Cupboard
van eikenhout, Engeland, 18de eeuw. H = 176 x 125 cm 650.00 / 750.00 Euro
0193 Jagerskast omgebouwd tot legkast.
Engeland, 18de eeuw. H = 1,84 x 1,20 meter 650.00 / 750.00 Euro
0194 Paar Pauwstaartschotels
van Blauw/wit aardewerk, Delft, De porcelijne klauw, 18de eeuw. Doorsnede: 31,5 cm 400.00 / 500.00 Euro
0195 Legkast
van eikenhout, Lotharingen, 18de eeuw. H = 230. 650.00 / 750.00 Euro
0196 Pauw
Olieverf op paneel, waaronder spiegelluik in kader van verguld hout. Napoleon III tijdvak, ca 1890. H = 222 cm 650.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0197 Commode met 3 grote en 2 kleine laden
van perenhout, Frankrijk, 18de eeuw. H = 118 x 112 cm 600.00 / 750.00 Euro
0198 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk) Bloemenstilleven,
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 50cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw. 350.00 / 450.00 Euro
0199 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk) Garnalenvisser,
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 40 x 50cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw. 40 x 50cm. W. Roux 350.00 / 500.00 Euro 0200 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk) Stilleven met bloemenvaas,
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 50 x 40cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw. 350.00 / 500.00 Euro
0201 Polderlandschap,
Olieverf op doek, gesigneerd: Lacroix A. 48,5 x 58 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0202 Boutry Paul (Frankrijk, ° 1936) Kinderen aan de zee,
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Boutry Paul. 26 - 33,5 cm 400.00 / 500.00 Euro
0203 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk) De violist,
0204 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk) Zicht op een hoeve,
401.00 / 500.00 Euro
0205 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk) "Linkebeke",
olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 70cm, Limburgse kunstenaar. 500.00 / 600.00 Euro
0206 Buyle Gust (Lokeren °1873 - ?) Geanimeerd Antwerps stadszicht
Olieverf op doek, Gesigneerd: Gust Buyle 85 x 60 cm 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0207 Storm op zee
Olieverf op doek, gesigneerd: Douwes . Nederlandse School, 20ste eeuw 55 x 89 cm 500.00 / 600.00 Euro 0208 Landschap met Indische vrouw en dieren
Dekkende waterverf op doek, 133 x 109 cm 400.00 / 600.00 Euro
0209 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk) Jong meisje op stoel,
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 50cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
0210 Garst Johannes (Beerzeveld ° 1950) Liefde en erotiek
Olieverf op paneel , gesigneerd: Joh. Garst ,( 61 x 34 cm ) is als surrealistisch schilder autodidact. Vanaf 1973 schildert hij op zowel doek als paneel en houdt zich bezig met portretten, surrealistische- en erotische kunst. Van 1982 tot en met 1988 zijn er ontmoetingen geweest met de Nederlandse surrealist J.H.Moesman ( 1992-1988) en heeft hij met hem gecorrespondeerd over zijn werk. Werk van hem is o.a. aangekocht via de BKR en bevindt zich in particuliere collecties van verzamelaars. Zijn surrealistische schilderijen en panelen laten vervreemdende situaties zien, waarbij symboliek, erothiek, confrontatie en humor aan de orde zijn. Met name de gebruikte aardkleuren geven een heel bijzondere sfeer, alsof hij muzikaal geïnspireerde een eigen toon geeft aan de weergegeven voorstellingen. 500.00 / 600.00 Euro 0211 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk) Bloemenstilleven,
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 50 cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0212 Schouten Paul (Parijs 1860 - Watermaal Bosvoorde 1922) Boslandschap
Olieverf op doek, gesigneerd: P. Schouten. 73 x 108 cm 500.00 / 600.00 Euro
0213 Pycke Octave (Laken 1904 - Anderlecht 1964) De oude hoeve
Olieverf op doek, Gesigneerd: Pycke Octave. 70 x 87 cm 500.00 / 600.00 Euro
0214 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk) "Heywyche in Zuetendaal"
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 70cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw. 600.00 / 700.00 Euro
0215 Bloemenstilleven met pioenrozen en riddersporen in mooie lijst
Olieverf op doek, 60 x 88 cm 600.00 / 750.00 Euro
0216 Stilleven met uien en look
Olieverf op doek, gesigneerd: Van Elst J. Gedateerd: 1977. Kunstenaar uit de omgeving van Westerlo .68 x 98 cm Westerlo 650.00 / 750.00 Euro 0217 Nolens Paule (Hasselt °1924 - 2008) Vrouw met kruik
Gemengde techniek , Gesigneerd: P. Nolens 750.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0218 Maingie Paula (werkzaam in Brussel in de jaren '20 -'40) Interieur van een huis in Luik
Olieverf op doek, Gesigneerd: P. Maingie,Gedateerd: 1929 80 x 80 cm 800.00 / 900.00 Euro
0219 Bilders G. (1838 - 1865) Hooiwagen,
Olieverf op doek, gemonogrammeerd G.B. 800.00 / 1,000.00 Euro 0220 Godshuis De Meulenarie
Olieverf op doek, gesigneerd: Boschaert B. 29 x 24 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
0221 Minders Willy (Hasselt °1913, Genk 1977) Portret van Pascal Van Schoonbeek
op 4- jarige leeftijd. Voor - en achterzijde gesigneerd: Willy Minders Gedateerd: 1969 61 x 52 cm 850.00 / 1,000.00 Euro
0222 Höger Rudolp Alfred (1877 - 1930) Kooplieden langs de kade in Volendam,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Höger R.A. Gedateerd: 1914: 73 x 100 cm 1,000.00 / 1,250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0223 Marine,
Olieverf op doek. 28 x 37 cm 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0224 Landschap met schapen aan een rivier
met mooie lijst, Olieverf op doek, getekend TH, gedateerd: 1888 1,200.00 / 1,500.00 Euro
0225 Heirman Edgard (Moerbeke ( waas ) 1919 - 2002) Maria kapelleke,
Olieverf op doek , gesigneerd: Heirman Edgard.Waaslandse Kunstenaar, 20ste eeuw. 69 x 59 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0226 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Stilleven met fruit en vaatwerk.
Olieverf op doek, gesigneerd: Leon Pringels, gedateerd: 1951. 80 x 100 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0227 Rutten Anne (Lanaken 1898 - Waterschei 1981) Kruik met bloemen,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Anne Rutten , 98 x 66 cm ( in uitstekende staat en fraaie kader ) 1,750.00 / 2,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0228 Habex Jan (Genk, 1887 - 1954) Interieur met open venster,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Jan Habex. Genkse Kunstenaar.( in uitstekende staat en fraaie kader ) 54 x 46 cm 2,250.00 / 2,500.00 Euro
0229 Nolens Paule (Hasselt °1924 - 2008) Gesluierde vrouw,
Olieverf op doek, gesigneerd: P. Nolens. 69 x 49 cm 2,500.00 / 3,000.00 Euro
0230 Prachtig bloemenstilleven,
Olieverf op doek, begin 19de eeuw. 800 x 1180 cm 2,000.00 / 3,000.00 Euro
0231 Daniels Roger (21-11-1924 Sint-Truiden) De koffietafel
Olieverf op doek, Gesigneerd: Daniels Roger 142 x 172 cm. Limburgse Kunstenaar uit Sint Truiden 3,000.00 / 4,000.00 Euro
0232 Portret van een dame,
Olieverf op doek, Barok, 17de eeuw.(in perfecte staat). 34 x 28 cm 3,000.00 / 4,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0233 Van Doren Emile (Brussel 1865 - Genk 1949) De herberg " In 't onze vrouwtjen " te Brugge
Olieverf op doek, Gesigneerd: E. Van Doren. ( in uitstekende staat en fraaie kader ) 44 x 48 cm. 5,000.00 / 6,000.00 Euro
0234 Van Doren Emile (Brussel 1865 - Genk 1949) "Zicht op van Lisseweghe"
olieverf op doek, gesigneerd: Emile Van Doren, 72 x 77 cm ( In uitstekende staat ). 7,000.00 / 8,000.00 Euro
0235 "De cynspenningen"
Olieverf op doek, Antwerpen: Atelier Van rubens, 17 de eeuw. 102 x 148 10,000.00 / 12,500.00 Euro
0236 Springer Cornelis (Amsterdam 1817 - 1891) Zicht op Amsterdam
olieverf op paneel, Gesigneerd: Cornelis Springer. Amsterdam 1817 - 1891. 29 x 20 cm 50,000.00 / 60,000.00 Euro 0237 Paardje
van veelkleurig handgeschilderd porselein, Japan. H = 19 cm 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0238 Wandtapijt,
Een voorstelling naar David Teniers, 19e eeuw. H = 167 cm, B= 70 cm 300.00 / 400.00 Euro
0239 Heel fraai veellobbig kommetje met draken tegen een gele achtergrond.
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. Doorsnede: 16,5 cm 400.00 / 600.00 Euro
0240 Tapijt
van zijde 3,10 x 3,20 meter 1,500.00 / 1,800.00 Euro
0241 De ceremonie
Japnse houtsnede van Hokusai Manga, 1814 80.00 / 100.00 Euro
0242 Antiek tapijt van de jaren '30.
van handgeknoopte wol, 2 x 3 meter 3,000.00 / 4,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0243 Paar kleine vaasjes
van roos Chinees porselein H = 14 cm 125.00 / 150.00 Euro
0244 Atiek Iranees tapijt uit Teheran
van handgeknoopte wol ( met certificaat van Maison Sadraee ) 242 x 150. 12,500.00 / 15,000.00 Euro
0245 3 dienbladen
van Japans papier maché. 60.00 / 75.00 Euro 0246 Perzisch Tapijt
Formaat: 107 x 190 cm 250.00 / 300.00 Euro
0247 Lot van 3 Chinese inkttekeningen,
Gesigneerd: ?, gedateerd 1962. 30 x 20cm 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0248 Perzisch Tapijt
Formaat: loper, 330 x 80 cm 500.00 / 600.00 Euro
0249 De Oosterse kelim of nomadentapijt
Formaat loper: 147 x 325 cm 400.00 / 500.00 Euro
0250 Vaas met hertenkoppen
van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 36 cm 250.00 / 350.00 Euro
0251 2 borden van Imariporselein, 18de eeuw.
1 met haarscheur, 60.00 / 75.00 Euro
0252 Bidjar
Handgeknoopt tapijt van wol. 445 x 176 cm 600.00 / 800.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0253 Uitgebreid lot gelegenheidsmedailles
150.00 / 200.00 Euro
0254 Schaaltje
van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw.Gesigneerd:kunstenaar Doorsnede: 9 cm 60.00 / 75.00 Euro
0255 Houder met 2 medailles van Leopold III & Astrid + afbeelding Albert
150.00 / 200.00 Euro
0256 theekopje
van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. met lakzegel : officiëel uitgevoerd uit China. 4 x 9 cm 60.00 / 75.00 Euro
0257 Sokkel met bovenop een marmeren blad
van rijkelijk gesneden exotisch hout. H = 66 cm, Doorsnede = 23 cm. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0258 Klein Japans vaasje
H = 12cm 20.00 / 30.00 Euro
0259 Dansende figuren
Ingekleurde druk op crêponpapier, Japan, 19de eeuw. 30 x 21,5 cm 40.00 / 50.00 Euro
0260 Pot
van polychroom handgeschilderd Chinees porselein. H = 23 cm 125.00 / 150.00 Euro
0261 Boeddha,
beeld van groene jade H = 9 cm 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0262 Vaas
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 35cm 30.00 / 40.00 Euro
0263 Schaaltje op voet
0264 2 x Vogels tussen bloemen en planten.
2 zijdeschilderingen, gesigneerd: onleesbaar. Ingelijst met Shantung Passe Partout. 74 x 27 cm cm 125.00 / 150.00 Euro
0265 1 Mongools theepotje
H = 18cm 50.00 / 60.00 Euro
0266 Paar vazen met olifantenkopjes
van groen/blauw Chinees handgeschilderd porselein .H = 29 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0267 Vaas met olifantenkopjes
van groen/blauw Chinees handgeschilderd porselein .H = 37 cm 250.00 / 300.00 Euro
0268 Godin
van gesneden ivoor. H = 8 cm: 50.00 / 60.00 Euro
0269 Zittende jonge man
als netsuké 65.00 / 75.00 Euro
0270 2 kooplieden
als 2 netsukés 60.00 / 75.00 Euro
0271 Zittende vrouw,
als netsuké 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0272 2 kooplieden
als netsukés 60.00 / 75.00 Euro
0501 Grote waterketel
van rood koper, ca 1900. 50.00 / 60.00 Euro
0502 Godslamp
van messing, Vlaanderen, 18de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0503 Confituurketel
van rood koper. Doorsnede: 39 cm 50.00 / 60.00 Euro
0504 Lampetstel voor voetbaden
van gehamerd koper. H = 39 cm Doorsnede = 32 cm 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0505 Paar neogothische knoopkandelaars
van brons 100.00 / 125.00 Euro
0506 Kaarsenpan van messing, 18e eeuw
50.00 / 60.00 Euro
0507 Ketel
met hengsel van koper 50.00 / 60.00 Euro
0508 Vijzel met bijhorende stamper
van brons, ca 1800. 60.00 / 75.00 Euro
0509 7-delige set in mekaar passende gewichten voor apothekersweegschaal
van brons, Frankrijk, ca 1800. 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0510 Câchepot
van koper 100.00 / 125.00 Euro
0511 Oud distilleerketeltje
van messing en smeedijzer ; Bretagne, 19de eeuw. H = 41 cm 250.00 / 300.00 Euro
0512 Bronzen sierschaal met de voorstelling van Minerva in Griekse trant, B: 33 cm.
150.00 / 200.00 Euro
0513 Koffiepot van koper
30.00 / 40.00 Euro
0514 Paraplubak
van koper 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0515 Lot van 3 hagedissen van koper, ca 15cm
40.00 / 50.00 Euro
0516 Paar kandelaars van koper, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.
H= 24cm 60.00 / 75.00 Euro
0517 6 mooie stoelen,
van notenhout met rood fluweel bekleed in Lodewijk XIVstijl 150.00 / 200.00 Euro
0518 Sculptuur
van gesneden eikenhout ( vermoedelijk deel v/e meubel ) 100.00 / 125.00 Euro
0519 Lodewijk XVI commode met 3 laden,
belijmd met marquetterie en afgewerkt met bronsbeslag. H = 74, B = 61 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0520 Toiletspiegel, tafelmodel met 1 lade
belijmd met mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. H = 90 x 75 cm 150.00 / 200.00 Euro
0521 Lot van 3 stoeltjes
van mahoniehout versierd met zwanenkoppen, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0522 Buffetkast
van notenhout uit grootmoeders tijd, ca 1900. H = 2,05 cm 150.00 / 200.00 Euro
0523 Commode
van naaldhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0524 Kenens Josy (Hasseltse kunstenares 20ste eeuw.) Kerkje van Grootloon,
Olieverf op doek, gesigneerd: Josy Kenens, gedateerd 1977. 200.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0525 Interieur in Bokrijk
Olieverf op doek, Gesigneerd: Fels E.40 x 49 cm 150.00 / 200.00 Euro
0526 Amsterdam
Aquarel, Gesigneerd: Corthals W.K.. 29 x 45,5 cm 100.00 / 125.00 Euro
0527 De samenkomst
Olieverf op paneel, 19de eeuw.19 x 28 cm 200.00 / 300.00 Euro
0528 Boer met paard en kar
Olieverf op paneel , Gesigneerd J. Houilher , gedateerd: 1948: 39 x 48 cm 150.00 / 200.00 Euro
0529 Kerkinterieur
Olieverf op doek, 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0530 In 't Hout Piet (Den Haag 1879 - 1965) Boten aan de steiger,
Olieverf op paneel, gesigneerd: P. In 't Hout. 12 x 17 cm 150.00 / 175.00 Euro
0531 Steinert Otto (1915 - 1978) Het oog,
abstracte compositie, kleurenlithografie, getekend O.Steinert, 21/100, 50 x 51 cm. 80.00 / 120.00 Euro 0532 Den inkomst van de prins van Oranje, te Antwerpen.
Gravure, van Baudard de Venise, gedateerd: 1616. 12,8 x 16,6cm 80.00 / 100.00 Euro
0533 Hoi (Graficus uit de 20ste eeuw) Het Spaanse avontuur,
Kleurenets met een blindruk met vlinder, getekend Hoi, 54 x 42 cm. 80.00 / 120.00 Euro 0534 Rops Felicien (Namen, 1833 -Essonnes 1881) Le Médicine
Héliogravure Exteens nr 1126, naar Felicien Rops 22 x 16 cm 80.00 / 100.00 Euro
0535 Uilenburg in Den Bosch
Kopergravure, 3/10, gesigneerd Frans Knops, gedateerd 1932. 54 x 45 cm 80.00 / 100.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0536 Kathedraal in Den Bosch
Kopergravure, 3/10, gesigneerd Frans Knops, gedateerd 1932. 59 x 45,5 cm 80.00 / 100.00 Euro
0537 Het satijnen gordijn,
Hyperrealistische kleuren litho, 64/150. Gesigneerd: Marcel Maeyer 61 x 27 cm 200.00 / 250.00 Euro
0538 Lot van vier gekleurde etsen met insecten getiteld Summertime 1 - 4. Twee ingelijste artiestenproeven en twee exemplaren gedrukt op een oplage van 70, onduidelijk gesigneerd, 17 x 17 cm.
150.00 / 200.00 Euro
0539 Monteyn Jan (Belgische kunstenaar) De onbekende monnik in Saigon
Ets 2/6 eigendruk, met een opdracht, 1966, 54 cm x 42 cm 150.00 / 200.00 Euro
0540 Bonheur Rosa (Bordeaux 1822 - 1899) Schapen in de weide
Ets, gesigneerd: Bonheur Rosa, gedateerd 1868. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0541 Het Mexicaanse meisje
Litho van Hebbelinck, 46 x 36 cm 125.00 / 150.00 Euro
0542 Zicht op de St Paulstraat en de universitaire kerk van Gottingen
Ingekleurde gravure naar Balthazar Frederic Leizel, 30 x 40 cm 125.00 / 150.00 Euro
0543 Kruislieveheer
Grote gravure, 18de eeuw. 115 x 67 cm 125.00 / 150.00 Euro
0544 Lot van twee etsen; Groep paarden, getekend Chabot, 28/99, 37 x 52 cm. en De eenhoorn, getekend Grard (?), 3/80, 43 x 50 cm.
100.00 / 150.00 Euro 0545 Latinodansers,
twee gouaches op doek, gekleefd op palissanderhout, Braziliaanse kunst, 17 x 13 cm. 50.00 / 60.00 Euro 0546 Quintens Jan (Zolder ° 1917) Vijver te Terlaemen
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 17 x 23,5 cm 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0547 Portret
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 50 x 38 cm 50.00 / 60.00 Euro
0548 Kyriee Leison
Miniatuurschildering op perkament, 50 x 34 cm 100.00 / 150.00 Euro
0549 De Saeyer Louis (Dendermonde, °1908) Stilleven met engel
Gouache, Gesigneerd: De Saeyer Louis 32 x 32 cm 100.00 / 150.00 Euro
0550 Quintens Jan (Zolder ° 1917) Vaas met bloemen
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens, gdateerd: 1975. 74 x 54 cm 80.00 / 90.00 Euro
0551 Quintens Jan (Zolder ° 1917) Zicht op een vijver
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 13x 15 cm 40.00 / 50.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0552 Paaswens met persoonlijke boodschap voor een piloot,
Aquarel, gesigneerd: Willy, gedateerd: ' 94 35 x 26 cm 30.00 / 40.00 Euro
0553 Quintens Jan (Zolder ° 1917) De Voerstreek
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 28 x 38 cm 60.00 / 70.00 Euro
0554 Quintens Jan (Zolder ° 1917) Toneelspelers
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 21x 14,5 cm 60.00 / 75.00 Euro
0555 Zittende jongen
Potloodtekening,gesigneerd: Mies H= 44cm B= 37,5 cm 100.00 / 125.00 Euro
0556 Zicht op Bokrijk
Houtskooltekening, 30 x 45 cm 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0557 2 Kruikjes van
Duits steengoed H = 12 cm 50.00 / 60.00 Euro
0558 2 Vlaamse steengoedkruikjes
H = 24 cm + 19 cm 80.00 / 100.00 Euro
0559 Kruik,
van steengoed ca 1900. H = 38 cm 60.00 / 80.00 Euro
0560 Grote blaasbalg
afkomstig uit een bakkerij 80.00 / 100.00 Euro
0561 The Sanderson camera in houten box
Londen, ca 1920 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0562 Oude koffiemolen
30.00 / 40.00 Euro
0563 Oude notenkraker
van hout, L = 21cm 30.00 / 40.00 Euro
0564 spel in lakwerkdoos, met 4 kleine doosjes
30.00 / 40.00 Euro
0565 4-delige set dessertbestek in origineel etui
van verzilverd metaal, Engeland, ca 1900. 40.00 / 60.00 Euro
0566 Suikerpoederstrooier
van zilver 40.00 / 50.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0567 Vier romantische voorstellingen
Reeks van 4 staalgravures in Troubadourstijl, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0568 Kwakzalver
Litho van Emrik & Binger, get. op steen door Van de Kellen . 14,5 x 18,5 cm 50.00 / 60.00 Euro
0569 Braet Jan (Limburgse graficus 20ste eeuw) Twee kleurenlithografiën: Het huwelijk en De jacht, gesigneerd Jan Braet, 11 x 21 cm.
50.00 / 70.00 Euro 0570 De keisnede
19de eeuwse gravure 17,5 x 14 cm 30.00 / 40.00 Euro
0571 Spraakcommunicatie: in poezie en muziek,
in aarde geboetseerd en afgesneden in hout. Katholieke Vlaamse Hogeschool naar aanleiding van 25j logopedie. 60.00 / 75.00 Euro 0572 Caille Pierre (Doornik 1912 - 1996) Twee abstracte etsen hetiteld 'La conversation', 48/80 en '4 insectes aliés', gesigneerd Caille, 19/80, 26 x 36 cm.
60.00 / 80.00 Euro 0573 Muller Françoise (Franse kunstenares geboren in 1949) Eden,
ets, getekend Françoise Muller, 57/125, 30 x 23 cm. 30.00 / 50.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0574 Vial Aloys (Graficus uit de 20ste eeuw) Drie fraaie etsen getiteld Arcadië, Azur en Tropique, getekend aloys Vial, uitgegeven op 70 exemplaren, ca. 1970, 9 x 12 cm.
40.00 / 60.00 Euro
0575 Sciora Daniel (Franse kunstenaar geboren in 1945) Jonge vrouw met duif, lithografie getekend Sciora, 169/175, 65 x 45 cm.
60.00 / 80.00 Euro 0576 Henderyckx Leopold (St Joost ten Node, 1888 -1960) De messenslijper,
Ingekleurde ets van Henderyckx Leopold, gedateerd:1927. 18 x 23cm 30.00 / 40.00 Euro
0577 Cornelissen Rémy (Turnhout 1913 - 1990) Vier lithografiën met de voorstelling van nomaden,getekend Cornelisssen, ca. 47 x 37 cm.
120.00 / 150.00 Euro 0578 Soulas François ((° 1932)) Le Pommier de Saint-Rémy, ets, artiestenproef gesigneerd Soulas en gedateerd 1960, 20 x 25 cm.
30.00 / 50.00 Euro
0579 Lot van drie etsen met stadsgezichten, waaronder de Groenplaats in Antwerpen
60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0580 Winkelman Daniel (False) Landelijke boerderij te Bokrijk
Litho van Daniel Winkelman, 30 x 52 cm 30.00 / 40.00 Euro
0581 Presse papier met het zijprofiel van een vrouw
H = 8cm Doorsnede: 10cm 30.00 / 40.00 Euro
0582 Tibetaanse bidplaat
van gepatineerd messing, 31 x 27cm 50.00 / 60.00 Euro
0583 Paar vazen
van Chinees porselein, omgebouwd tot schemerlamp. ( hersteld) 50.00 / 60.00 Euro
0584 Vaas
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 26cm 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0585 Bolvormig vaasje met een decor van spelende kinderen
van Chinees porselein ( deksel is hersteld) H = 14 cm 50.00 / 60.00 Euro
0586 Paar oude spiegels
van gepatineerd brons 100.00 / 125.00 Euro
0587 Madonna en Jezus
beeld van plaaster, H = 45 cm 41.00 / 50.00 Euro
0588 Hoofd van een jong meisje,
van gips, gesigneerd: Carmen. H = 29cm 30.00 / 40.00 Euro
0589 2 carnavalsmaskers
van geploychromeerd hout, 23 x 15cm 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0590 Twee reproducties naar originele schilderijen van Miodrag en H. Kieler
100.00 / 125.00 Euro
0591 Zonnekoning
Kleurenets 58/120, gesigneerd: Jacquot 44,5 x 59 cm. 80.00 / 100.00 Euro
0592 Lot 6 boeken
met decoratieve banden 70.00 / 80.00 Euro
0593 Jager in het bos
Proefdruk van J.M. Entbrouckx , gedateerd: 1977. 22 x 16 30.00 / 40.00 Euro
0594 Paar sierborden
van Delfts blauw aardewerk 50.00 / 60.00 Euro
0595 12-delig koffieservies
van goudgehoogd Duits porselein 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0596 Vaas
van veelkleurig handgeschilderd Italiaans aardewerk, (Basamo), H= 21cm 50.00 / 60.00 Euro
0597 Bizon, paardje , haan als kruik en schaal
4-delig lot keramiek, Art deco tijdvak en later 50.00 / 60.00 Euro
0598 Victoria SpatII, 1969
Herinneringsbordje van porselein, Denemarken, Royal Copenhagen Doorsnede: 18 cm 20.00 / 30.00 Euro
0599 Half ei
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein met in 't midden een prent van François Boucher. H = 20cm 20.00 / 30.00 Euro
0600 Lot van 2 vaasjes,
van geglazuurd aardewerk, begin 20ste eeuw. 20.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0601 Bord versierd met Aziatische decors
Maastricht, Petrus Regout, ca 1900. 20.00 / 30.00 Euro
0602 Decoratieve kruik
van keramiek. H = 50 cm , Doorsnede: 56 cm 100.00 / 125.00 Euro
0603 Wandklok
60.00 / 75.00 Euro
0604 Zwarte wandklok uit Antwerpen
60.00 / 70.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0605 Bolhorloge,
Doorsnede: 8 cm 50.00 / 60.00 Euro
0606 Bolhorloge,
Doorsnede: 5 cm 50.00 / 60.00 Euro
0607 Kruislieveheer met 2 bijhorende kandelaars
van brons 70.00 / 90.00 Euro
0608 Schemerlamp in albast
50.00 / 60.00 Euro
0609 Sac à perle
van kristal en messing. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0610 Ovale spiegel
van verguld hout in Lodewijk XVI stijl.( beschadigd ). 89 x 75 cm 50.00 / 60.00 Euro
0611 Kast
van een staande klok, van gepolychromeerd hout 50.00 / 60.00 Euro
0612 Paar bureaustoelen van mahoniehout in regencystijl met lederen zit
80.00 / 125.00 Euro
0613 Bekroning van een kast
van massief mahoniehout, later omgebouwd tot kapstok, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0614 Onderstel van een tafel van gesneden eikenhout, Maasland Lodewijk XVI tijdvak, 18de eeuw. Oorspronkelijke marmeren dekplaat ontbreekt
125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0615 klein bureautje
van eikenhout met 4 laden. 100.00 / 125.00 Euro
0616 Lage salontafel van eikenhout met één lade in Lodewijk XIVstijl.
30.00 / 40.00 Euro
0617 Paard met kar
Olieverf op doek, Gesigneerd: R. Tucker 32 x 44 cm 150.00 / 175.00 Euro
0618 Griekse icoon
25 x 21 cm 50.00 / 60.00 Euro
0619 Stilleven met muziekboeken,
Olieverf op doek, gesigneerd: Bourcet. B 26 x 54 cm 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0620 Zingend meisje,
Gouache, gesigneerd: Van den Berghe M. 45 x 30cm 30.00 / 40.00 Euro
0621 Stadsgezicht,
Olieverf op hardboard, 60 x 50 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0622 Twee schilderijen in de trant van de 17de eeuw:
één cabaretscène naar Brouwer en een ruiter met paard naar Wouwerman, olieverf op doek 150.00 / 200.00 Euro 0623 Naakte vrouw voorover gebogen
Gemengde techniek, Gesigneerd: Charles De Renade, 30 x 25 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0624 Lot van 2 strijkijzers
40.00 / 50.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0625 2 speculaasvormen
30.00 / 40.00 Euro
0626 Fototoestel
30.00 / 40.00 Euro
0627 Estate of Keth Haring,
Tuc schaaltje, verzamelobject in Amerika. 15 x 21cm 1.00 / 10.00 Euro
0628 Tuinvaas
100.00 / 125.00 Euro
0629 1 verrekijker
30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0630 Wisniewski Andrzej (Hedendaagse kunstenaar) Totem
Gemengde techniek met gebruik van tuinmaterialen , gesigneerd Andrzej Wisniewksi 105 x 74 cm 350.00 / 500.00 Euro
0631 Wisniewski Andrzej (Hedendaagse kunstenaar) De mens in het Universum
Gemengde techniek met gebruik van tuinmaterialen, gesigneerd Andrzej Wisniewksi 85 x 64 cm 250.00 / 350.00 Euro
0632 Stilleven met vaas vol tuinbloemen,
Olieverf op hardboard, gesigneerd: Jules Boudry; 66 x 55 cm 500.00 / 600.00 Euro
0633 Portret van Rubens
Olieverf op karton, 18 x 15 cm 100.00 / 125.00 Euro
0634 Marine,
Olieverf op doek, gesigneerd: Josée Maes, 28 x 39 cm 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0635 Vrancken Marcel (Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw.) Groep personnages,
Olieverf op doek, gemarroufleerd, Gesigneerd: Vrancken Marcel, 40 x 50 cm. 125.00 / 150.00 Euro
0636 Twee bloemenstillevens,
Olieverf op doek, één gesigneerd M.Lambrechts 50.00 / 60.00 Euro
0637 Nouwkens Mia (°Bilzen, 1930) September 1 en september 2
Olieverf op hardboard, gesigneerd: Mia Nouwkens, 55 x 45 cm 150.00 / 200.00 Euro 0638 Nolens Lucien (° Hasselt 1879 - 1954) Heidelandschap met beek
Aquarel, gesigneerd: L. Nolens, 20 x 27 cm 60.00 / 75.00 Euro
0639 Nolens Lucien (° Hasselt 1879 - 1954) Zicht op het bos
Aquarel, gesigneerd: L. Nolens, 20 x 30 cm 65.00 / 75.00 Euro
0640 Nolens Lucien (° Hasselt 1879 - 1954) Heidelandschap met beek
Aquarel, gesigneerd: L. Nolens, 14 x 22 cm 65.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0641 Vaes Jef (Tienen 1920 - 2002) Behandel de dieren met zachtheid
Aquarel, gesigneerd: Jef Vaes, 6 x 8 cm 250.00 / 300.00 Euro
0642 Vogel op een tak,
Gouache, gesigneerd: J.H. Wilhoff. 39 x 33 cm 50.00 / 60.00 Euro
0643 Vaes Jef (Tienen 1920 - 2002) Moeder met kind
Gehoogde pentekening, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: 1962 34 x 24 cm 200.00 / 250.00 Euro
0644 Vaes Jef (Tienen 1920 - 2002) Laatste golven
Aquarel, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: 1987; 28 x38 cm 350.00 / 450.00 Euro
0646 Nolens Lucien (° Hasselt 1879 - 1954) Heidelandschap
Aquarel, gesigneerd: L. Nolens, 14 x 22 cm 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0647 Vaes Jef (Tienen 1920 - 2002) Hoeve te Kortenaken
Pentekening, papier op doek, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: '89. 21 x 29 cm 150.00 / 200.00 Euro
0648 Vaes Jef (Tienen 1920 - 2002) Le Zoute
Pentekening, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: 1963. 50 x 40 cm 150.00 / 200.00 Euro
0649 Vaes Jef (Tienen 1920 - 2002) Compositie ( dubbelzijdig )
Pentekening, gesigneerd: Jef Vaes 20 x 14,5 cm 150.00 / 200.00 Euro
0650 Fraai Perzisch tapijt
van handgeknoopte wol 400.00 / 500.00 Euro
0651 Herikan,
Perzisch tapijt van handgeknoopte wol: 288 x 209 cm 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0652 Man en vrouwenbuste
van gesneden Afrikaans hout 50.00 / 60.00 Euro
0653 Armband
van brons, Afrika, 1950 100.00 / 125.00 Euro
0654 Gedekselde zeshoekige vaas
van craqueléporselein , Japan, Satsuma, ca 1950. H = 34 cm 100.00 / 125.00 Euro
0655 28-delig koffieservies
van blauw/wit porselein 40.00 / 60.00 Euro
0656 Ronde schaal
van Japans porselein, ca 1910. Doorsnede: 31 cm 80.00 / 100.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0657 Paar ovale schotels met Japanse zichten
van veelkleurig handgeschilderd keramiek ( één beschadigd ). 50.00 / 60.00 Euro 0658 Achthoekige vaas
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 57, doorsnede: 34 cm 500.00 / 600.00 Euro
0659 Presenteerschaal
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd Aziatisch porselein. L = 19 cm 50.00 / 60.00 Euro
0660 Buste van de lijdende Christus
van gepatineerd gips. H = 29 cm 30.00 / 40.00 Euro
0661 Kruik met handgreep
van veelkleurig handgeschilderd aardewerk, Engeland. H = 11 cm 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0662 Dansende jonge dame
Beeld van gepatineerd brons, Gesigneerd: Desmeure C. H = 54 cm 300.00 / 400.00 Euro
0663 Buste van een jonge vrouw
in tweekleuren marmer, 20ste eeuw. H = 63 cm 250.00 / 350.00 Euro
0664 Wisniewski Andrzej (Hedendaagse kunstenaar) Venetië verovert de wereld
Litho , gesigneerd Andrzej Wisniewksi. 38 x 37 cm 125.00 / 150.00 Euro
0665 Hebbelinck Roger (Brussel °1912) Winterlandschap
Kleurenlitho, 43/350, gesigneerd: R. Hebbelinck 100.00 / 125.00 Euro
0666 Wisniewski Andrzej (Hedendaagse kunstenaar) Het menselijk denken
Litho, 1/50 , gesigneerd Andrzej Wisniewksi .54 X 42 cm 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0667 Lot van drie ingelijste decoratieve prints
30.00 / 40.00 Euro 0668 Elegante dame,
Beeldje van Italiaans aardewerk. H = 16 cm 50.00 / 60.00 Euro
0669 74- delig stuks eetservies
van Duits porselein 250.00 / 300.00 Euro
0670 Joosten Leonard,Guillaume (Maaseik 1762 - Hasselt 1849) Staande klok
van gesneden eikenhout, Lodewijk XVI tijdvak, Gesigneerd:G.L Joosten à Hasselt .H = 2,50 m 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0671 Halluchter
van opaliserend glas 80.00 / 100.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0672 Fraaie spiegel
van verguld hout en gips. Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw. 650.00 / 750.00 Euro
0673 Lavabomeubel dat je kan openen of sluiten, met 4 laden
van eikenhout . Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 102 x 98 cm 175.00 / 200.00 Euro
0674 Naamse kast
van eikenhout, ca 1800 2,34 x 1,60 m 650.00 / 750.00 Euro
0675 Eén stoeltje en één karkas
van beukenhout, Luik, Lodewijk XV tijdvak, 18de eeuw. ( te herstellen) 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0676 Art Deco bureaustoel
bekleed met lederen zit. 80.00 / 100.00 Euro
0677 Panelenkist
van eikenhout, 19de eeuw 200.00 / 250.00 Euro
0678 Canapé
van mahoniehout, Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw. 59 x 159 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0679 Sierbord met de voorstelling van An Aretti, D' Autriche, Dauphine de France
van tin. Doorsnede: 23,5 cm 40.00 / 50.00 Euro
0680 Koffieservies op dienschaal
van verzilverd metaal 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0681 Siermandje
in rood/wit mondgeblazen glas, H = 15 cm. 50.00 / 60.00 Euro
0682 2 siervazen
van groen kristal, Val St Lambert. Design: jaren '60. H = 24 cm 125.00 / 150.00 Euro
0683 Kroonluchter
van koper met 16 lichten. H ( zonder ketting ) = 60 x 92 cm 100.00 / 125.00 Euro
0684 6 Spaanse lederen stoelen,
België, Neo-barok, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro
0685 Landschap met hoeve,
Olieverf op doek, Gesigneerd: moeilijk leesbaar. 68 x 48 cm 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0686 Kleurrijk dorp
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 55 x 44 cm Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw. 200.00 / 300.00 Euro
0687 5 stoelen en 1 armzetel
van eikenhout, Engeland, ca 1900. 200.00 / 250.00 Euro
0688 Op jacht bij ondergaande zon
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 45 x 54 cm Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw. 200.00 / 300.00 Euro
0689 Landschap met drinkende koeien
Olieverf op paneel , 53 x 69 cm 200.00 / 300.00 Euro
0690 Stilleven met bloemen
Olieverf op doek, Gesigneerd:Blanche Dias Frezen, 64 x 53 cm Afkomstig uit de Brouwerij:' De Ring, brugstraat te Bilzen ' 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0691 Bollé Martin ( Belgische School, 1912 - 1968 ) (False) Impressionistisch landschap met boom, olieverf op doek, gesigneerd en gedaterd M. Bolle, 1959, 33 x 41
200.00 / 250.00 Euro
0692 Hoeksalon
van beukenhout in Lodewijk XVstijl 250.00 / 300.00 Euro
0693 Van Belleghem Roger (1922 - 2002) Innerlijk
Gemengde techniek op papier, gesigneerd Van Belleghem, 72 cm x 75 cm 250.00 / 350.00 Euro
0694 Craps Gaston (°Duisburg 1927) Zicht op Bel (gehucht van Geel)
aquarel, op achterkant etiket: tentoonstelling Jacobsmitsmuseum 1996 Gesigneerd: Gaston Craps 52 x 73 cm 250.00 / 300.00 Euro 0695 Winterlandschap,
Olieverf op paneel, gesigneerd: moeilijk leesbaar . 22 x 27 cm 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0696 Van Belleghem Roger (1922 - 2002) De bevrijding, aquarel, gesigneerd en gedateerd Roger Van Belleghem, 1976, 70 x 50 cm.
250.00 / 300.00 Euro
0697 The cottage
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Pryce Willis, 20 x 24 cm 250.00 / 300.00 Euro
0698 Zittekist
van fraai gesneden eikenhout.van H = 77, B = 114 cm Afkomstig uit de Brouwerij:' De Ring, brugstraat te Bilzen ' 200.00 / 250.00 Euro 0699 Eetkamer bestaande uit 6 stoelen ,1 tafel, dressoir met 4 deuren en 1 vitrinekast.
van lichtgetint eikenhout, uitgevoerd in Lodewijk XVIstijl. 300.00 / 400.00 Euro
0700 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk) Portret van een man,
olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 50 x 40cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
0701 De poppenkast,
Olieverf op doek, gesigneerd F. Dromain . 43 x 64 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0702 Chanet Raoul (Schulen, °1935) Reeks van drie kleurrijke abstracte gouaches, gesigneerd Chanet, 34 x 53 cm.
300.00 / 400.00 Euro 0703 Reeks van 4 stoelen
van eikenhout. Luik, Lodewijk XIV stijl, één époque en drie 19de eeuwse. 300.00 / 400.00 Euro
0704 Petermans Abdon (Belgische School, 20ste eeuw) Surrealistische compositie met sluierstaartvissen in een bos, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd Petermans Abdon, 1978, 48 x 70 cm.
300.00 / 400.00 Euro
0705 Somville Roger (Geboren te Schaarbeek in 1923) Kleurrijk gezicht, lithografie gesigneerd Somville, 9/25, 56 x 76 cm.
300.00 / 400.00 Euro
0706 Asada Hiroshi (1931 - 1997) Terre tombant, surrealistische compositie gesigneerd Asada, olieverf op doek, 54 x 33 cm.
300.00 / 400.00 Euro
0707 Baptist PH. (Genkse kunstenaar) Kempisch interieur
Olieverf op doek, Gesigneerd: PH. Baptist , 48 x 69 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0708 Vandereycken Robert (° Hasselt 1933) Portret van de zus van de kunstenaar
Olieverf op doek, Gesigneerd: Robert Vandereycken: 38,5 x 29,5 cm. Eén van de slechts 2 portretten die R. Vandereycken ooit heeft gemaakt 300.00 / 400.00 Euro
0709 Landelijke salontafel met 1 lade,
van eikenhout. H = 51x L 1,48 x B = 60 cm 300.00 / 400.00 Euro
0710 Commode secretaire
belijmd met esdoorn en mahoniehout. Restaurationtijdvak, 1820 -1830 ( te restauren ).H = 146, B = 103, D = 50 cm 300.00 / 400.00 Euro
0711 Beeckman Fernand (Brussel 1845 - 1918) Doorkijk te Gent
Olieverf op doek, gesigneerd: F. Beeckman. 48 x 38 cm 300.00 / 400.00 Euro
0712 Halve maan consoletafel
van gesneden hout met marmeren bovenblad, Lodewijk XVIstijl. ( met onderhoudsherstellingen) 116 x 94 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0713 Fini Léonor (Buenos Aires,1908 - Parijs, 1996) Beweging
Originele ingekleurde tekening van Léonor Fini, 43 x 35 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0714 Side table
van eikenhout, Engeland,18de eeuw . B = 79 cm 400.00 / 500.00 Euro
0715 Bibliotheekkast
van rijkelijk gesneden eikenhout, Neo Barok, 19de eeuw. H = 220 x 140 cm 400.00 / 500.00 Euro
0716 Vandereycken Robert (° Hasselt 1933) Figuur met vogel,
kleurenlitho, 43 /50 van Robert Vandereycken , 56 x 70 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0717 Cobbaert Jan (Heverlee 1909 - Kessel - lo 1995) Figuren in blauw, kleurenlitho, gesigneerd Jan Cobbaert, 29/59, 68 x 65 cm.
400.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0718 Cobbaert Jan (Heverlee 1909 - Kessel - lo 1995) Samenzijn, kleurenlitho gesigneerd Jan Cobbaert, 22/59, 76 x 56 cm.
400.00 / 600.00 Euro
0719 Cobbaert Jan (Heverlee 1909 - Kessel - lo 1995) Solitude, kleurenlitho, artiestenproef, gesigneerd Jan Cobbaert, 76 x 56 cm.
400.00 / 600.00 Euro
0720 Deel van een communiebank
van eikenhout, Vlaanderen Barok, 17de eeuw. H = 70 , B = 116 cm 400.00 / 500.00 Euro
0721 Hoekkast
van eikenhout, Engeland, 18de eeuw. H = 107 x D = 48 cm 400.00 / 500.00 Euro
0722 Spiegel
van mahoniehout, Empiretijdvak, ca 1810.H = 168 cm. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0723 Homme de bout
van eikenhout. Lotharingen, 18e eeuw, H = 155 cm 450.00 / 550.00 Euro
0724 Gate leg table
van eikenhout, Engeland, ca 1800. H = 73 L = 130 x B = 111. 500.00 / 600.00 Euro
0725 Credens
van eikenhout in Neo-renaissance stijl H = 159 x 169 cm 500.00 / 600.00 Euro
0726 Spiegel
van goudgehoogd hout, Lodewijk XVIstijl 178 x 103 cm 500.00 / 600.00 Euro
0727 Commode met 3 laden
van eikenhout, Vlaanderen, Lodewijk XVItijdvak, ca 1800. 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0728 Deux corps met 4 deuren en 2 laden,
van eikenhout, Frankrijk , Louis Philippe tijdvak, 19e eeuw, H = 224 x 143 cm 500.00 / 600.00 Euro
0729 De vismarkt te Antwerpen
Ingekleurde gravure van W.H. Barthlet naar Roger. 19 x 14cm 30.00 / 40.00 Euro
0730 Stoel
van exotisch hout, ingelegd met parelmoer 40.00 / 50.00 Euro
0731 Vaas
in cloisonné, China, 19de eeuw. H = 25 cm 175.00 / 200.00 Euro
0732 Moonfles
van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, H = 36 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0733 Diepe kom met slibversiering, China, 13e eeuw, diameter: 17 cm
100.00 / 150.00 Euro
0734 3-delig theeservies
van terra cotta en tin, China 100.00 / 150.00 Euro
0735 Pot
van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 12 cm, Doorsnede: 26 cm 125.00 / 150.00 Euro
0736 Neksteun
van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19e eeuw, b: 15 cm 80.00 / 120.00 Euro
0737 Celadoncâchepot
van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 28 cm, Doorsnede : 30 cm 400.00 / 500.00 Euro
0738 2 borden
van Kantonporselein met 8 uitsprongen en goud gehoogd diameter: 20 cm en 24 cm 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0739 Koffiepot
van wit monochroom chinees porselein ( beschadigd) H = 21 cm 30.00 / 40.00 Euro
0740 Theelichthouder
van glas 60.00 / 75.00 Euro
0741 Theelichthouder in de vorm van een kikvors
van glas 60.00 / 75.00 Euro
0742 Theelichthouder
van glas 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0743 Doodshoofd
van glas 60.00 / 75.00 Euro
0744 Coupe
van rood/kleurloos kristal. Doorsnede: 22 cm ( kleine scherf ) 30.00 / 40.00 Euro
0745 4-delig lot kristal
30.00 / 40.00 Euro
0746 Câchepot
van Hasselts keramiek 250.00 / 300.00 Euro
0747 Regulateur : Paardjesklok
30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0748 Kandelaar van koper in Lodewijk XIV stijl, H: 17 cm.
30.00 / 40.00 Euro
0749 Armzetel
van gesneden hout in Lod XVI stijl 150.00 / 175.00 Euro
0750 Een vaandel en koorkap
van textiel in goede staat 60.00 / 75.00 Euro
0751 " Haven van Utrecht" en " Haven van Rotterdam"
2 borden van veelkleurig handgeschilderde pijpaarde, Doorsnede: 26 cm 100.00 / 125.00 Euro
0752 Eetservies voor 12 personen van wit porselein met goudrandje, design uit de jaren '60
40.00 / 50.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0753 Fauteuil van mahoniekleurig hout in Louis Philippe stijl
20.00 / 30.00 Euro
0754 Linnenkast
20.00 / 30.00 Euro
0755 Bureaustoel uit grootvaders tijd
60.00 / 75.00 Euro
0756 Reeks van zes mahoniehouten stoelen met rietvlechtwerk bekleed (enkele matten te herstellen), Louis Philippetijdvak, ca. 1870.
30.00 / 40.00 Euro
0757 6 eiken stoelen met biezen zitting
30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be