[email protected] H.R.HASSELT: 104464
Gecatalogeerde kunst en antiekveiling Kijkdagen: Vrijdag 23/01/2009:van 14 tot 18 uur. Zaterdag & Zondag:24 & 25/01/2009: van 10 tot 19 uur. Kunst en antiekveiling: Maandag 26/01/2009: om 19 uur vanaf lot 001, Dinsdag, 27/01/2009: van 19 uur, vanaf lot 501.
AEKO
Gecatalogeerde kunst en antiekveiling
0001 Winterlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Colemont, 25 x 20 cm 30.00 / 40.00 Euro
0002 Slootmaeckers Jos (Niel, 1926 - Reet 1995) Landschap,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Slootmaeckers Jos 23 x 29 cm 60.00 / 80.00 Euro
0003 Borstbeeld van een jonge vrouw in een landschap,
Olieverf op karton, Gedateerd: 1932 Moeilijk leesbaar gesigneerd. 80.00 / 100.00 Euro
0004 Sévery Marcelle ( Hasselt °1895 - 1987 ) (False) Bloemenstilleven,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Marcelle Sévery, 40 x 34 cm 80.00 / 100.00 Euro
0005 Douven S. (°Schoonhoven 1919) Vakwerkhoeve
Olieverf op doek, Gesigneerd: Sylvain Douven 28 x 39 cm 140.00 / 180.00 Euro
www.aeko.be
Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03
AEKO
0006 Pirson Josiane (Belgische kunstenares) Portret van een jonge vrouw
en twee bloemenstillevens Olieverf op paneel, Gesigneerd: Josy Pirson 150.00 / 200.00 Euro
0007 Boerin op het veld,
Olieverf op doek, 52 x 70 cm 150.00 / 200.00 Euro
0008 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Bloemenstilleven,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Leon Pringels, Gedateerd: 1951. 38 x 29 cm 150.00 / 200.00 Euro
0009 Landschap met hoeve,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Goyens, Gedateerd: 1942. 32 x 40 cm 150.00 / 200.00 Euro
0010 Jonge vrouw,
Olieverf op doek, 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0011 Twee romantische landschappen,
Twee kleurenetsen, 341/500 van Ronville, ca 1925. 60.00 / 80.00 Euro
0012 Zuidelijk zicht op een kasteel,
Ingekleurde gravure, Frankrijk, 18de eeuw. 60.00 / 80.00 Euro 0013 Zicht op Bugge,
Ets van Alfred Van Este, in mooie kader, 49 x 60 cm 80.00 / 120.00 Euro
0014 Baksteen Dirk (° Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971) Kempische dorpstraat
Ets Gesigneerd: Dirk Baksteen Gedateerd: 1928. ( zie P. Van Nieuwenhuysen, Dirk Baksteen, De etsen van de Kempen, Gent, 1990, cat. nr 78) 15 x 27,5 cm 150.00 / 200.00 Euro 0015 Baksteen Dirk (° Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971) Het Vlandertje
Ets Gesigneerd: Dirk Baksteen Gedateerd: 1930. ( zie P. Van Nieuwenhuysen, Dirk Baksteen, De etsen van de Kempen, Gent, 1990, cat. nr 93) 19 x 23,6 cm 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0016 Graafschap Aalst,
Ingekleurde gravure van Antonius Sanderus, ca 1620. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0017 Uitgebreid lot stafkaarten
in hoofdzaak Brabant en Wallonië, La Hulpe, Tervuren en Dinant....... 300.00 / 350.00 Euro
0018 Corneille Frans (Westrozebeke , 1937) Vrouw met vogel,
Lithografie,27/125 van Corneille 50 x 65 cm 700.00 / 900.00 Euro 0019 Corneille (°1922) Combat sur la lune
4 kleurenlitho's van Corneille 139/150 Eén van de stichters van de Cobra groep 600.00 / 700.00 Euro
0020 Corneille Frans (Westrozebeke , 1937) Vogel,
Zeefdruk, Gesigneerd: Corneille 60 x 78 cm 700.00 / 800.00 Euro 0021 Zeehond
van blauw gemarmerd aardewerk, Art Deco tijdvak, ca 1930. 19 x 23 cm 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0022 Adam en Eva
Beeldje van porselein, Andenne, 19de eeuw. H = 8 cm 30.00 / 40.00 Euro
0023 Springend hert
Groep van blauw geglazuurd aardewerk, Gemerkt: SCT France 987-2 H = 26 x 26 cm 40.00 / 50.00 Euro
0024 Vaas
van aardewerk. Duitsland, Schramberg, Art Deco tijdvak, ca 1925. H = 31 cm 40.00 / 60.00 Euro
0025 Zittende poes
Beeld van monochroom wit craquelé aardewerk. Art Deco tijdvak, ca 1930. H = 20, B = 28 cm 40.00 / 60.00 Euro
0026 Lemanceau Charles (°1905) Paar herten,
Beeld van wit craquelé aardewerk Gesigneerd: Charles Lemanceau Art Deco tijdvak, ca 1930. (breuk aan sokkel ) H = 23, B = 36 cm 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0027 Springend hert
groep van aardewerk, Art Deco tijdvak, ca 1925. 33 x 27 cm 50.00 / 70.00 Euro
0028 Liggende vos
Beeld van monochroom wit craquelé aardewerk. Art Deco tijdvak, ca 1930. H = 22, B = 39 cm 60.00 / 80.00 Euro
0029 Springende panter,
Beeld van rood geglazuurd aardewerk, Frankrijk, Art Deco tijdvak, ca 1930. oude stukken Faiencerie d'Art Radegonde H = 25, b = 50 cm 60.00 / 80.00 Euro 0030 Paar zwanen
Beeld van blauw geglazuurd aardewerk. Frankrijk, Art Deco tijdvak, ca 1925 H = 20 , B = 28 cm 60.00 / 80.00 Euro
0031 Twee sierstukjes
Twee beeldjes van biscuit. Duitsland, ca 1920. H = 15 en 10 cm 80.00 / 120.00 Euro
0032 Groep van drie sluierstaartvissen
van geel/bruin geglazuurd aardewerk. België, Art Deco tijdvak, ca 1930. H = 18 , B = 41 cm 80.00 / 100.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0033 Karper
Beeld van monochroom wit aardewerk. Art Deco tijdvak, ca 1925. H = 20, B = 37 cm 80.00 / 100.00 Euro
0034 Liggende leeuw,
Beeld van wit monochroom craquelé aardewerk, Gemerkt: Odyv Frankrijk, ca 1930. H = 20, B = 32 cm 80.00 / 120.00 Euro 0035 Ronde salontafel
belijmd met marquetterie van diverse houtsoorten, uitgevoerd in Lodewijk XVstijl. 100.00 / 125.00 Euro
0036 Salongarnituur
bestaande uit een tweezit, 2 armzetels en 1 tafel in imitatie bamboe van gesneden notenhout. Frankrijk, Napoleon III tijdvak, ca 1900. 600.00 / 750.00 Euro 0037 Hangrekje
van pitch pine, ca 1900 H = 85, B = 66 cm. 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0038 6 stoelen
van beukenhout met gebiesde zit, uit grootmoederstijd, ca 1900. 125.00 / 150.00 Euro
0039 2 tweezitten
van rood leder, Chesterfield, ca 1950. 1,800.00 / 2,000.00 Euro
0040 Cabrioletzetel
van beukenhout, uitgevoerd in Lodewijk XVstijl. 125.00 / 150.00 Euro
0041 Ovaal tafeltje
van fruithout Louis Philippe stijl, ca 1900. 150.00 / 200.00 Euro
0042 Linnenkast
van gezwart hout en belijmd met notenfineer. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 175.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0043 Vierdeurskast
van eikenhout, Spanje 200.00 / 250.00 Euro
0044 2 stoelen
van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 200.00 / 300.00 Euro
0045 Munt
met de voorstelling van Koning Albert, 1914 als hanger van 18 k. goud, 13,2 gram 150.00 / 200.00 Euro
0046 Ring
van 18 k. geel goud bezet met een schelpcamé met de voorstelling van een jonge vrouw. 175.00 / 200.00 Euro
0047 Paar oorbellen
van 18 k. wit goud bezet met 0,4 k. diamanten Belle Epoque tijdvak, ca 1900. 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0048 Polshorloge
van 18 k. goud, met 17 rubis. Merk: Dulux, ca 1950. 250.00 / 300.00 Euro
0049 schakelhalsketting
van 18 k. geel goud: 15,2 gram 250.00 / 300.00 Euro
0050 Polshorloge
van 18 k. goud, met 17 rubis. Merk: Gigandet, ca 1950. 250.00 / 300.00 Euro
0051 Hanger en/of broche
van 18 k. geel goud en een schaplcamée met de voorstelling van een jonge vrouw. H = 6 cm. 250.00 / 300.00 Euro
0052 Paar oorbellen
van 18 k. wit goud bezet met 1 k. diamant. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0053 Fraaie damesring
van 18 k. goud, bezet met een granaat en puntdiamantjes. Art Deco tijdvak, ca 1930. 300.00 / 400.00 Euro
0054 Munt als hanger
Munt: United States Of America, 1932, 10 dollar van 18 k. goud, 24,6 gram 300.00 / 400.00 Euro
0055 servetring
van zilver, België, Brussel, Meester: Delheid 30.00 / 40.00 Euro
0056 Slabestek
van zilver 50.00 / 60.00 Euro
0057 Etui
waarin een slabestek van Duits zilver. 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0058 Specerijengarnituur
van zilver. 150.00 / 200.00 Euro
0059 Potlepel
van zilver 80.00 / 125.00 Euro
0060 Mosterdpot
van zilver, stempels zijn onleesbaar. H = 16 cm 175.00 / 200.00 Euro
0061 Schotel
van zilver, België: Atelier: Wolfers, na 1942 300.00 / 400.00 Euro
0062 Wolfers Louis père et fils en Wolfers Fréres (1890 - 1934) 40-delig bestek
bestaande uit 12 mokkalepeltjes , 10 dessertlepels, 6 messen, 5 vorken en 6 grote lepels van zilver, België, Brussel, Meester: Wolfers, 1890-1932 700.00 / 800.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0063 Janlet Henri (Brussel, 1857 - Ukkel 1935) Dorpszicht
Aquarel, Gesignerd: Henri Janlet, 28 x 37 cm 140.00 / 180.00 Euro
0064 Fruchard Marguerita (Limburgse kunstenares, 20ste eeuw) Stilleven met climatis
Aquarel, Gesigneerd: Margarite Fruchard 46 x 58 cm 300.00 / 400.00 Euro
0065 Schaepkens Theodoor (Maastricht 1810 - Sint-Joost-ten-Node 1883) Opwekking van Lazarus,
Voorbereidende kleurenschets voor een schilderij Gesigneerd: Theodoor Schaepkens, 12 x 15 cm 120.00 / 150.00 Euro 0066 Zicht op een kathedraal
Aquarel, Frankrijk, 32 x 20 cm 40.00 / 60.00 Euro
0067 Platero Mario (Montevideo 1942, werkzaam in Brussel) Jonge moeder met kind,
Gouache, Gesigneerd: Platero Mario 52 x 41 cm 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0068 Fruchard Marguerita (Limburgse kunstenares, 20ste eeuw) Twee stillevens een met anemonen en één met dahlia's
Twee aquarels Gesigneerd: Margarite Fruchard 60 x 45 cm. 400.00 / 600.00 Euro 0069 Reeks van 4 Indische gouaches
150.00 / 200.00 Euro
0070 St Veremundis,
Schets, ca 1700. 16 x 9 cm. 120.00 / 150.00 Euro
0071 Nolens Lucien (° Hasselt 1879 - 1954) Garnaalvisser in Oostduinkerke
Aquarel, Gesigneerd: Lucien Nolens 24 x 33 cm 250.00 / 300.00 Euro 0072 Latinne Jan (° Hamont 1936) Droom,
Gouache Gesigneerd: Jan Latinne Gedateerd: 1999 75 x 63 cm 700.00 / 800.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0073 Witte hoeve,
Aquarel, Onduidelijk gesigneerd, 36 x 49 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0074 Moeder en kind,
Gouache, Onduidelijk gesigneerd, 25 x 18 cm 60.00 / 80.00 Euro
0075 Lucebert Jan (Amsterdam, 1924 - 1994) De voltooide tijd
Gouache, Gesigneerd: Lucebert (met certificaat van Wiemeers) 49 x 65 cm 2 boeken in bruikleen 3,500.00 / 4,000.00 Euro 0076 Peeters Jeannot (Hasselt ° 1909 - 1996) Kempische hoeve,
Gouache, Gesigneerd: Jeannot Peeters, 20 x 26 cm 40.00 / 60.00 Euro
0077 Zicht op St Jacques
Miniatuuraquarel, 11 x 7 cm 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0078 Van Der Straeten Georges (1856 - 1928) Flora,
Beeld van gepatineerd brons, Gesigneerd: G. Van Der Straeten, Societé des Bronzes de Paris. H = 31 cm 600.00 / 800.00 Euro
0079 Norga Sylvain (Belgische School, ca 1930.) Balkende olifant,
Beeld van gepatineerd brons, Gesigneerd: S. Norga Art Deco tijdvak, ca 1930 B = 34 cm 500.00 / 600.00 Euro 0080 Lady Godiva,
Beeld van brons, Gesigneerd: Mignon 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0081 Bekroning van een trap in brons
H = 28 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0082 Roscitano Erio (Italiaanse school, ca 1900.) Gravin Ilonka Carlo Aurilmma Vianelli
Beeld van brons, ca 1900 - 1920 Gesigneerd: Roscitano E. H met sokkel 65 cm. 1,200.00 / 1,300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0083 Jonge vrouw
Beeld van gepatineerd metaal Gesigneerd: Antoni H = 37 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0084 Haal
van smeedijzer, 18de eeuw. H = 85 cm 150.00 / 180.00 Euro
0085 Paar kandelaars
van brons in Barokke stijl 30.00 / 40.00 Euro
0086 Sierlijke kruik
van gepatineerd brons Empirestijl, 19de eeuw. H = 54 cm 300.00 / 400.00 Euro
0087 Paar kandelaars
Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 25.00 / 35.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0088 Paar kandelaars
van brons in Lodewijk XVstijl. H = 19 cm 200.00 / 300.00 Euro
0089 Kandelaar
met 4 lichten van gepatineerd brons, 19de eeuw. 100.00 / 150.00 Euro
0090 Kruislieveheer
van brons, Art Deco tijdvak, ca 1930. 30.00 / 40.00 Euro
0091 Bronzen armband met een slang
naar Romeins model 40.00 / 50.00 Euro
0092 Calvarie
in was, 19de eeuw. H : 30 cm. 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0093 Vaas
van hout, Frankrijk, Art Deco tijdvak, 1920 - 1930. H = 25 cm 150.00 / 200.00 Euro
0094 Tafereel uit het oude testament
van gesneden eikenhout, Vlaanderen, ca 1700. 46 x 100. 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0095 Sint Benedictus
van notenhout, Frankrijk, 18de eeuw. H = 115 cm. 3,000.00 / 4,000.00 Euro
0096 Twee wetenschappelijke labotoestellen
waaronder de bal van 's Gravenzande. 60.00 / 80.00 Euro
0097 Twee dozen lesmateriaal:
Lot diverse soorten muurbekleding en lot diverse glastypen. 150.00 / 200.00 Euro
0098 Lot van zes houten apothekerspotten, 19de eeuw.
100.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0099 Lot van 8 glazen apothekerspotten
100.00 / 120.00 Euro
0100 De Smid,
Beeld van gepatineerd terra cotta, Art Deco tijdvak, ca 1930. H = 55 cm 200.00 / 220.00 Euro
0101 Jonge dame,
Beeld van gepatineerd metaal Gesigneerd: R. Allard, Art Nouveau tijdvak, ca 1900. H = 37 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0102 Liggende panter,
Beeld van crèmekleurig craquelé aardewerk, Gemerkt: Digoin, Sarreguemines, Art Deco tijdvak, ca 1930. H = 21, B = 47 cm 125.00 / 150.00 Euro 0103 Groep van twee karpers
van groen geglazuurd aardewerk, Frankrijk, Art Deco tijdvak, ca 1925. (schilfer aan de staart ) H = 36, B = 44 cm 100.00 / 125.00 Euro
0104 Le Jan (Frankrijk, Art Deco tijdvak) Goudvis,
Beeld van roze craquelé aardewerk. Frankrijk, Art Deco tijdvak, ca 1925 Toegeschreven aan Le Jan, Franse kunstenaar. H = 30 , B = 37 cm 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0105 Paar lopende herten,
beeld van groen craquelé aardewerk, Frankrijk, Art Deco tijdvak, ca 1930. H = 32, B = 43 cm 180.00 / 240.00 Euro
0106 Twee zeilschepen als spaarpot
Twee beelden waarvan één bruin, de andere van roos craquelé aardewerk. Frankrijk, Art Decotijdvak, ca 1925 H = 36 , B = 20 cm 140.00 / 180.00 Euro
0107 Twee ijsberen
Eén van blauw en één van bruin craquelé aardewerk. Frankrijk, Art Decotijdvak, ca 1925 Getekend: Dax. 23 x 40 cm 140.00 / 180.00 Euro 0108 Sluipende panter
Beeld van crèmekleurig gemarmerd aardewerk, gemerkt: Odyv, Art Deco tijdvak, ca 1930. 45 x 26 cm 200.00 / 240.00 Euro 0109 Eekhoorn als spaarpot
Beeld van groen geglazuurd aardewerk. Getekend: Guerin en goudvis van rood geglazuurd aardewerk Frankrijk, Art Decotijdvak, ca 1925 H = 20 en H = 29 cm 140.00 / 160.00 Euro 0110 Lot van 6 beelden
van aardewerk; Art Deco tijdvak, ca 1930. 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0111 Landschap met ondergaande zon,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Haug. Alheit Gedateerd: 1911 54 x 63 cm 250.00 / 350.00 Euro
0112 Huiselijk tafereel
Olieverf op doek, in de stijl van Jan Héen, 19de eeuw. 60 x 51 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
0113 Laagland Ludo (° Paal 1923 - 2006) Portret van een dame,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Ludo laagland, Gedateerd: 1964 77 x 57cm 500.00 / 600.00 Euro
0114 Toutenel Lodewijk (Antwerpen 1819-1883) De boekenverkoper,
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Lodewijk Toutenel 75 x 62 cm 3,000.00 / 4,000.00 Euro
0115 Houben Charles (Verviers 1871 - Brussel 1931) Kustzicht met drogende vissersnetten
Olieverf op triplex, Gesigneerd: Charles Houben Gedateerd: 1917 45 x 58 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0116 Ballewijns Guillaume (°Hasselt 1875 - Schaarbeek 1944) De pomp
Olieverf op triplex Gesigneerd: G. Ballewijns 24 x 34 cm 250.00 / 300.00 Euro 0117 Zicht op een rivier in de Ardennen
Olieverf op doek, Gesigneerd: V. Collart 65 x 80 cm 200.00 / 300.00 Euro
0118 Hallet André (Luik, 1890 - Rwanda 1959) Hutten aan de rand van het water
Olieverf op paneel, Gesigneerd: A. Hallet 32 x 38 cm. 1,000.00 / 1,200.00 Euro
0119 Withofs Jan (° 1943) Preestable cido,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Jan Withofs, 50 x 60 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0120 Laagland Ludo (° Paal 1923 - 2006) Christus,
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Ludo Laagland 60 x 50 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0121 Fekette R. (Spaanse School, ca 1900) Interieur met spelende katten
OLieverf op doek, Gesigneerd: R. Fekette Spaanse School, ca 1900. 55 x 67 cm. 1,000.00 / 1,200.00 Euro 0122 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Bloemenstilleven
Olieverf op paneel, Gesigneerd Leon Pringels 75 x 57 cm. 800.00 / 1,000.00 Euro
0123 Kempisch interieur met boerin
Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Scivantz 48 x 59 cm 300.00 / 400.00 Euro
0124 Priva - Livemont (Schaarbeek 1861 - 1936) Het goede glas
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Priva Livemont, Gedateerd: 1926 37 x 30 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0125 De lachende grootvader
Olieverf op doek, 49 x 38 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0126 Markies
van 18 k. geel goud bezet met 0,5 k. diamanten en 2 k. robijnen. Art Deco tijdvak, ca 1930. 500.00 / 600.00 Euro
0127 Ring
van 18 k. geel goud bezet met twee rijen briljanten, ca 1 k. 400.00 / 500.00 Euro
0128 Ring
van 18 k. wit goud bezet met een natuurlijk zwarte briljant van 4 k. en 2 briljanten van 0,70 k. 1,400.00 / 1,600.00 Euro
0129 Paar oorbellen
van 18 k. wit goud bezet met 2 briljanten, ca 1 k. 600.00 / 700.00 Euro
0130 Paar oorbellen
van 18 k. geel goud bezet met 2 k. briljanten en 3 k. saffier. 750.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0131 Halsketting met hanger
van 18 k. geel goud bezet met 1,5 k. briljant. Een model uit de jaren '60. 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0132 Parelhalssnoer
met 44 natuurparels van 10 mm en met een slotje van 18 k. wit goud 500.00 / 600.00 Euro
0133 Paar oorbellen
van 18 k. wit goud bezet met 2 k. diamanten. 500.00 / 600.00 Euro
0134 Fraaie damesring
van 18 k. goud, bezet met een aquamarijn. 350.00 / 400.00 Euro
0135 Art Deco ring
van 18 k. geel goud bezet met 3 grote diamanten en 18 kleinere diamanten met oud slijpsel. 1,250.00 / 1,500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0136 Fraaie waterketel op comfoor
van zilver, Frankrijk, Napoleon III tijdvak, 1850 - 1890. H = 36 cm 750.00 / 900.00 Euro
0137 Wolfers Frères (1942 - ca 1987) 6 lepels en 6 vorken
van zilver, Art Decotijdvak, ca 1940 België, Brussel: Meester: Wolfers Frères 250.00 / 300.00 Euro 0138 Vleck (Brusselse edelsmid: 1831- 1868) Koffiepot en melkpot
van zilver, België, Brussel, Meester: Vleck Belgische periode: 1831 - 1868. ( zie Stuyck) 900.00 / 1,000.00 Euro 0139 5-delig koffie - en theeservies
van zilver, bestaande uit 1 koffie-en theepot, suikerpot, melkpot en plateau. België, Brussel, Meester Delheid, na 1942 1,500.00 / 2,000.00 Euro 0140 Gedekselde doos
van zilver, Duitsland, na 1888. B = 10 cm 150.00 / 175.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0141 kelk
van zilver met ivoren schacht. België, Art Deco tijdvak, ca 1920 -1930 400.00 / 500.00 Euro
0142 Index
in zilver, Rusland,1886 L = 34 cm. 175.00 / 200.00 Euro 0143 Index
in zilver, Rusland,1879 L = 27 cm. 175.00 / 200.00 Euro
0144 Hugenoten zilver: koffiepot
van 1ste gehalte zilver Londen, 1769 -1770 Meester: Chas. Woodward or Chas. Wright 3,000.00 / 3,500.00 Euro
0145 Dressoir met vier deuren
een tafel en 6 stoelen van rijkelijk gesneden eikenhout. 2,750.00 / 3,000.00 Euro
0146 Salon
bestaande uit een driezit en twee armzetels van verguld hout. Italië, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 600.00 / 700.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0147 Dressoir
met 4 deuren van eikenhout, ca 1930. B = 214 cm 300.00 / 400.00 Euro
0148 Bankstel
bestaande uit een vierzit en twee éénpersoonszetels van groen leder. 500.00 / 600.00 Euro
0149 Buffet
van gesneden eikenhout, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw. 250.00 / 300.00 Euro
0150 Buffet met marmeren blad
met 1 deur van gezwart hout belijmd met schildpadhoorn en messing. Boullemarquetterie is de te techniek Napoleon III tijdvak, 19de eeuw ( te restaureren) 500.00 / 600.00 Euro
0151 Buffetkast
van eikenhout, Aken , gedeeltelijk 18de eeuw. H = 244 cm, B = 173 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0152 Paar armzetels
van beukenhout, Neo-renaissancestijl 300.00 / 400.00 Euro
0153 Secretaire
belijmd met mahoniefineer, Empirestijl. 800.00 / 1,000.00 Euro
0154 Vierdeurskast
van kastanjehout, Bretagne, 18de eeuw. 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0155 Consoletafel met 1 lade
in Empirestijl, ca 1900. B = 140 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
0156 Salon
bestaande uit 1 canapé, 2 armstoelen, 2stoelen van mahoniegekleurd beukenhout en verguld brons. Empirestijl, 19de eeuw. 900.00 / 1,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0157 Vier armzetels en 2 stoelen
van eikenhout, Luik, Régencestijl 600.00 / 750.00 Euro
0158 Fraaie gueridontafel
met gepolychromeerd gekarteld bovenblad, op galante poot van palissander en notenhout Nederland, ca 1880. H = 54 cm 250.00 / 300.00 Euro
0159 Tweedeurskast
van kersenhout, Champagnestreek, 18de eeuw. H = 198 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
0160 Bord
van handgeschilderd porselein, China, Famille Rose, ca 1780. Doorsnede: 25 cm 100.00 / 125.00 Euro
0161 Achthoekige schaal
van handgeschilderd blauw/wit porselein, China, Chine de Commande , ca 1800. Doorsnede: 37 cm 175.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0162 Dansende krijger
van brons, Thailand, 19de eeuw. H = 22 cm 150.00 / 200.00 Euro
0163 Groot bord
van handgeschilderd blauw/wit porselein, China, 18de eeuw. Doorsnede: 41 cm 700.00 / 800.00 Euro
0164 Diep bord
van handgeschilderd blauw/wit porselein, China, 18de eeuw. Doorsnede: 37 cm 250.00 / 300.00 Euro
0165 Box
van handgeschilderd blauw/wit porselein, China, ca 1900 Doorsnede: 11 cm H = 7 cm 100.00 / 125.00 Euro
0166 Leeuw
van speksteen, China, 19de eeuw. h =22 cm 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0167 Twee borden, Chine de Commande
van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, Chien Lung, ca 1780 100.00 / 125.00 Euro 0168 Chinees kastje
met opleg van steen en been 150.00 / 200.00 Euro
0169 Schemerlamp
van Kantonporselein, H = 42 cm 350.00 / 400.00 Euro
0170 Lot van 8 borden
van Imariporselein, Japan, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro
0171 Paar vazen
(één deksel werd hersteld) van Imariporselein, Japan, 19de eeuw. 175.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0172 Vaas
van cloissoné China, 19de eeuw. H = 25 cm 150.00 / 200.00 Euro
0173 Jonge vrouw,
Beeldje van ivoor China, H = 31 cm 250.00 / 300.00 Euro
0174 Armband
van twee kleuren goud bezet met 1,5 k. diamant. Beel Epoque tijdvak, ca 1900. 700.00 / 800.00 Euro
0175 Fraaie damesring
van 18 k. goud, bezet met een 9 stuks aquamarijn 450.00 / 500.00 Euro
0176 Paar oorbellen
van 18 k. geel goud. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0177 Paar oorbellen
in de vorm van een strikje van 18 k. geel goud en een halve maan van wit goud bezet met een diamant. 500.00 / 600.00 Euro 0178 Hanger en/of broche
van 18 k. geel goud met een camée in email , bezet met 10 diamantjes met oud slijpsel. De camée is gesigneerd: Gamet - France 500.00 / 600.00 Euro
0179 Opvallende damesring
van 18 k. geel goud en een grote citrien. 700.00 / 800.00 Euro
0180 Armband met munt
van Koningin Wilhelmina, 1897 van 18 k. goud, 83,6 gram 900.00 / 1,000.00 Euro
0181 Armband
van 18 k. goud : 65,2 gram 900.00 / 1,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0182 Hanger met ronde medaillon
van 18 k. goud. Het medaillon is bezet met een aquamarijn. 450.00 / 500.00 Euro
0183 Hanger met een bloemvormig medaillon waarin
een munt verwerkt is met de voorstelling van Koning Albert, 1914. van 18 k. goud bezet met 9 smaragdjes. 400.00 / 500.00 Euro
0184 Ripolles Juan (° 1932) Kereltje in blauw
Zeefdruk, II/EA Gesigneerd: Ripolles Juan Spaanse School 69 x 53 cm 400.00 / 500.00 Euro
0185 Berbé Guy (Ukkel ° 1937) Foire d'art actuel
Gesigneerd: Berbé Gedateerd: 1991 30 x 20 cm 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0186 Latinne Jan (° Hamont 1936) Verjaardag,
Zeefdruk Gesigneerd: Jan Latinne 63 x 54 cm 80.00 / 100.00 Euro
0187 Huberti Eduard (Brussel, 1818 - Schoonbeek 1880.) Boslandschap,
Gemengde techniek op papier, Gesigneerd: Huberti E. 37 x 23 cm 200.00 / 250.00 Euro
0188 Cosyns Gies (1920 -1997) Vlaams landschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Gies Cosyns 40 x 50 cm 300.00 / 400.00 Euro 0189 Portret van een geestelijke
Olieverf op doek, Gemaroufleerd, 19de eeuw. 60 x 50 cm 300.00 / 350.00 Euro
0190 De vissers
Olieverf op doek, Gesigneerd: M. Seys 68 x 88 cm 200.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0191 Wynants Jan (Hollandse School, 17de eeuw.) Landschap met vissers,
Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Wynants Gedateerd: 1661 met museumlijst 86 x 105 cm. 5,500.00 / 6,000.00 Euro 0192 Kudde schapen,
Olieverf op doek, Gesigneerd: S.IVEL 45 x 65 cm 200.00 / 250.00 Euro
0193 Fruchard Marguerita (Limburgse kunstenares, 20ste eeuw) Stilleven met cyclamen
Aquarel, Gesigneerd: Margarite Fruchard 53 x 125 cm 600.00 / 800.00 Euro 0194 Burgerlijk blazoen,
van gesneden eikenhout. Frankrijk, 18de eeuw. 81 x 63 cm 600.00 / 750.00 Euro
0195 Fruchard Marguerita (Limburgse kunstenares, 20ste eeuw) Stilleven met climatis
Aquarel, Gesigneerd: Margarite Fruchard 100 x 64 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0196 De Winne (° Sint Amandsberg 1919) Winterlandschap,
Olieverf op doek, Gesigneerd: De Winne 82 x 143 200.00 / 300.00 Euro 0197 Christus en 2 apostelen
Lot van 3 neogotische schilderijen, uit een altaar, ca 1900. 75 x 50 cm 350.00 / 450.00 Euro 0198 Nolens Lucien (° Hasselt 1879 - 1954) Landschap met hoeve,
Olieverf op doek Gesigneerd: Lucien Nolens 38 x 49 cm 400.00 / 500.00 Euro 0199 Wallaert Gaston (Brussel °1889 - Hasselt 1954) Terugkeer van de verloren zoon,
Olieverf op doek, Gesigneerd: G. Wallaert, Gedateerd: 1923. (exp.Internationale tentoonstelling van Religieuze kunst, Antwerpen, 1930. zie lit. M. Rutten, Gaston, Jos Wallaert, Hasselt, 1950, p 23) 98 x 108 cm 400.00 / 500.00 Euro 0200 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Stilleven met houtsneppen,
Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Leon Pringels, Gedateerd: 1951. 40 x 50 cm 400.00 / 500.00 Euro 0201 Sturm George (Wenen 1855 - Wageningen 1923) Twee pelikanen
Gouache, Gesigneerd: G. Sturm 30 x 45 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0202 Reiswekker
met afzonderlijke aanduiding van uren en minuten. Merk: " The Plato Clock". USA, patent uit 1903. H = 16 cm. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0203 Reiswekker
met afzonderlijke aanduiding van uren en minuten. USA, ca 1900. H = 16 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0204 Schoorsteengarnituur met kindje
bestaande uit een kolompendule en twee bijhorende gedekselde vazen van verguld kunstbrons. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 350.00 Euro
0205 Staande klok
van gesneden eikenhout in Lodewijk XIV stijl voorzien van een ééndagsuurwerk met wekker, getekend: J; Van Nieuwenborg à St-Trond ( = Jean Baptiste Van Nieuwenborgh, Melderen, ca 1750 - Sint - Truiden 1821. H = 290 cm 1,000.00 / 1,250.00 Euro 0206 Stafve Pascal, (1752 -na 1796) Staande klok
van kersenhout versierd met cordonetmotieven, voorzien van een ééndaagse moederklok, Gesigneerd: Pasquats Stafve à Looz, Gedateerd: 1804 Pascal Stafve, werkzaam in de Korte straat in Borgloon. (lit.: E. Fraiture, staande klokken en klokkenmakers in Vlaanderen, Leuven, 2006, p 283 (tinnen hoekelementen ontbreken) 600.00 / 800.00 Euro 0207 Peervormige kookketel
van geel koper H = 40 cm. 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0208 Secretaire
belijmd met cuba mahoniehout, en het interieur van pallisander -en satijnhout. Restaurationtijdvak, ca 1820. 800.00 / 1,200.00 Euro
0209 Salon
betaande uit een tweezit, 3 stoelen en 1 armzetel van rijkelijk gesneden notenhout. Napoleon III tijdvak, ca 1880. 400.00 / 500.00 Euro 0210 Fraaie speeltafel
van mahoniehout, gedeeltelijk gezwart. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw; 350.00 / 400.00 Euro
0211 Bureautje
van gesneden eikenhout, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 600.00 Euro
0212 Commode
met drie laden van marquetterie. Transitionstijl, ca 1920. 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0213 Eéndeurskast
van gezwart hout en ebbenhout met inlegwerk van messing, en versierd met bronzen ornamenten. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro
0214 Eén armzetel en twee stoelen,
van gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 250.00 / 300.00 Euro
0215 Paar fraaie stoelen
van beukenhout, in Italiaanse renaissacestijl. Italië, 19de eeuw. 200.00 / 250.00 Euro
0216 Deux corps
van eikenhout, Noord - Frankrijk, ca 1800 900.00 / 1,000.00 Euro
0217 Deux-corps
van eikenhout, Vlaanderen, Lodewijk XV tijdvak, 18de eeuw. 1,500.00 / 1,750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0218 Laagland Ludo (° Paal 1923 - 2006) Stilleven met vis,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Ludo Laagland, Gedateerd: 1946. 400.00 / 500.00 Euro 0219 Coëme R (St Truiden 1914 - Antwerpen 1979) Pièta
Olieverf op karton, Gesigneerd: Coëme R. Vroeg werk uit de jaren '30. 49 x 44 cm. 600.00 / 800.00 Euro
0220 Vinck J. (Antwerpen, 1900 - Mortsel 1979) Stilleven met haas,
Dubbelzijdig schilderij Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Vinck 68 x 53 cm 600.00 / 800.00 Euro
0221 Sohie Albert (Hoeilaart 1879 - Oud-Turnhout 1927) Oud Vrouwke,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Sohie A. 52 x 45 cm. 800.00 / 1,000.00 Euro
0222 Rutten Anne (Lanaken 1898 - Waterschei 1981) Bloemenstilleven
Olieverf op doek, gemaroufleerd met opdracht uit 1941. 28 x 37 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0223 Wapenschild
met de orde van het Gulden Vlies van Graaf Guilaume de Slavata, Kanselier van Bohemen Gouache met goudgehoogd op perkament, 1644. 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0224 Baur Alfred (Aken, 1835 - 1906 ) Afscheid bij het vertrek van de kruisvaarders
Olieverf op doek, Ontwerp voor een monumentale muurschildering voor het stadhuis van Aken of Dusseldorf, 37 x 58 cm 800.00 / 1,200.00 Euro 0225 Mythologische scène,
Olieverf op papier 40 x 55 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0226 Canneel Marcel (St joost ten Node 1894 - Brussel 1953) Zicht op een industriestad
Olieverf op triplex Gesigneerd: Marcel Canneel 60 x 65 cm 600.00 / 700.00 Euro
0227 Breugeliaans tafereel met kinderen, in een omgevallen kar.
Olieverf op paneel, 19de eeuw. Navolger van Brouwer 26 x 33 cm 600.00 / 800.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0228 Opdracht in de tempel
Olieverf op doek, Vlaanderen, 17de eeuw. 133 x 83 cm 1,500.00 / 2,000.00 Euro
0229 Twee kazuifels
van zijde en goudbrokaat. 100.00 / 125.00 Euro
0230 Landschap langs de Maas in de Ardennen
Olieverf op paneel, 19de eeuw. 30 x 45 cm 300.00 / 400.00 Euro
0231 Twee funeraire medaillons,
één van 1895 en één van 1955 80.00 / 120.00 Euro
0232 Commode
met drie laden van marquetterie in Lodewijk XV stijl. 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0233 Boulandel Pierre (Luikse meubelmaker) Fraaie tweedeurskast
van eikenhout, Luik, Directoirestijl, Gesigneerd: " Faite le 6 du mois de novembre 1840, par Pierre Boulandel" 1,800.00 / 2,200.00 Euro
0234 Deux corps
van eikenhout, Noord - Frankrijk, ca 1800 900.00 / 1,200.00 Euro
0235 Armzetel
van eikenhout, Maasland, 18de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0236 Salon bestaande uit
één canapé, twee armzetels en twee stoelen van gesneden hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 800.00 / 1,000.00 Euro 0237 Uitgebreide eetkamer
bestaande uit 1 uittrekbare tafel, 6 stoelen, 2 armzetels en een achtdeurenkast, van rijkelijk gesneden eikenhout uitgevoerd in Neo-renaisssancestijl. De breedte van de 8deurenkast = 274 cm 1,500.00 / 2,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0238 Vitrinekast
van eikenhout, Maasland, Lodewijk XIVtijdvak, 18de eeuw. H = 272 cm 1,800.00 / 2,200.00 Euro
0239 Une somno
van mahoniehout Empiretijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0240 Commode met 3 laden
van rijkelijk gesneden eikenhout, Luik, Lodewijk XVtijdvak, 18de eeuw. 1,500.00 / 1,800.00 Euro
0241 Vargûeno op wandtafel
van notenhout, Spanje, ca 1920 250.00 / 300.00 Euro
0242 Hoekvitrinekast
van eikenhout, ca 1900. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0243 Tweedeurskast
van notenhout, Normandië, Lodewijk XIII tijdvak, 17de eeuw. 750.00 / 900.00 Euro
0244 Commode met 4 laden
van eikenhout Omgeving Luik, Lodewijk XVItijdvak, ca 1800. 1,750.00 / 2,000.00 Euro
0245 Druiprek
van eikenhout, Normandië, 18de eeuw. B = 140 cm 700.00 / 800.00 Euro
0246 Uitzonderlijke tweedeurskast
van eikenhout, Streek van Eupen, Malmedy: het drielandenpunt. Lodewijk XVI tijdvak, 18de eeuw. 1,750.00 / 2,000.00 Euro
0247 Armzetel
met petit point bekleed. Régencèstijl, 19de eeuw. 350.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0248 Vitrinekastje
van notenhout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
0249 Boerentafel
van eikenhout Lodewijk XVI tijdvak, ca 1800. 350.00 / 400.00 Euro
0250 Reeks van 4 Lodewijk XIII stoelen
van gesneden eikenhout. Frankrijk, 19de eeuw. 600.00 / 800.00 Euro
0251 Naaitafel
belijmd met mahoniehout, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0252 Hoekkast
van essenhout, Vlaanderen, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 350.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0253 Kabinetkast
belijmd met mahoniehout, Nederland, Lodewijk XVItijdvak, 18de eeuw. 2,500.00 / 3,000.00 Euro
0254 Uittrekbare tafel
van eikenhout, In Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0255 Gedekselde bierketel met kraantje
van rood koper, ca 1900. H = 49 cm 80.00 / 120.00 Euro
0256 Treinlamp
van rood koper. H = 50 cm 125.00 / 150.00 Euro
0257 Spiegel
van messing, met wapenschild, ca 1900. H = 40 cm 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0258 Paar kandelaars
van brons in barokke stijl, 19de eeuw. H = 47 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0259 Twee grote kandelaars
van brons, Barokke tijdvak, ca 1700. H = 57 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0260 Veelarmige kandelaar
van messing, Neo-Gotiek, ca 1900. H = 110 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0261 Lantaarn
van rood koper, 19de eeuw. H = 42 cm. 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0262 Godslamp
van verguld koper, Barokke stijl, ca 1900. 175.00 / 200.00 Euro
0263 Vergiet
van geel koper, 19de eeuw. 60.00 / 80.00 Euro
0264 Samovar
van koper, Nederland, ca 1800. H = 51 cm 150.00 / 250.00 Euro
0265 4-delig lot koper
waaronder een waterketel, één appelmoortje enz... 70.00 / 90.00 Euro
0266 Bedpan
van rood en geel koper, 19de eeuw. 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0267 Sierschotel
van handgedreven koper Gesigneerd: Rita Cassiman Doorsnede: 45 cm 60.00 / 80.00 Euro
0268 Twee ketels
van rood koper met geeelkoperen band versierd. 50.00 / 70.00 Euro
0269 Grote schenkkan van geel en rood koper
H = 64 cm 30.00 / 40.00 Euro
0270 Fraaie koffiekan en steelpannetje
van messing 40.00 / 60.00 Euro
0271 Fraaie kaarsenhouder
in email cloissoné 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0501 Twee Onze Lieve Vrouwbeeldjes
van porselein, Eén van Andenne H = 14 en 16 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0502 Reeks van 3 câchepots
van aardewerk, Gouda, ca 1930 Gemerkt: MARINA ROYAL EN FILIPS ROYAL H = 12 en 13 cm 120.00 / 140.00 Euro 0503 Twee Onze Lieve Vrouwbeeldjes
van goudgehoogd porselein, Eén Onze Lieve Vrouw van Scherpenheuvel, h = 14 cm 60.00 / 80.00 Euro
0504 Twee Onze Lieve Vrouwbeeldjes
van goudgehoogd porselein, Eén O.LV. van Bonsecourus h = 21 cm en O.L.V. van Walcourt ( barst) H = 23 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0505 Twee hummelkes
H = 16 cm 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0506 Paar fraaie siervazen,
van beige/groen biscuit, Art Nouveautijdvak, ca 1900. Royal Duc, H : 36 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0507 Petrus Regout te Maastricht (False) Lavabo
van monochroom wit aardewerk Maastricht: Petrus Regout 100.00 / 125.00 Euro
0508 Twee fluitvaasjes
van goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 9 cm. 30.00 / 40.00 Euro 0509 17-delig koffieservies
van porselein met goudrandje en zwarte handvaten. 100.00 / 125.00 Euro
0510 Paar siervazen
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein. Limoges, Gesigneerd: Cylio H = 48 cm 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0511 Gedekselde terrine
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Frankrijk, H = 24 cm 200.00 / 300.00 Euro
0512 Vaas en schotel met 4 tasjes
van Gouda keramiek. 40.00 / 60.00 Euro
0513 Jardinière:
Jongen aan de waterput met duifjes. Groepje van biscuit 40.00 / 60.00 Euro
0514 Galant gezelschap en Jonge man op stoel
Twee beeldjes van Duits porselein 40.00 / 60.00 Euro
0515 Ovaal kommetje
van Nederlands kristal, B = 22 cm. 60.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0516 Hoge vaas
van geslepen kristal H = 36 cm 75.00 / 100.00 Euro
0517 Lamme goedzak
Glasraam van Van de Velde 30 x 24 cm 40.00 / 60.00 Euro
0518 Vaas
van opaliserend glas; H = 30 cm. 30.00 / 40.00 Euro
0519 Twee setjes toiletgarnituur
van kristal, waarvan één van Val St Lambert 60.00 / 80.00 Euro
0520 31 - delig glasservies
van kristal België, Val St Lambert Art Deco tijdvak, ca 1930 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0521 Grote vaas
van blauw kristal, België, Val St Lambert, H = 42 cm. 700.00 / 800.00 Euro
0522 Siercoupe
van geëtst kristal. H = 22 cm 60.00 / 75.00 Euro
0523 42-delig glasservies
van kristal, België, Val St Lambert 200.00 / 250.00 Euro
0524 Schitterende kroonluchter
van brons en glas. Art Deco tijdvak, ca 1925. H = 120 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0525 Lamp met engel en bloemen
van brons en smeedijzer, ca 1900. 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0526 Kroonluchter
van brons en geslepen kristal met 3 lichten. 80.00 / 120.00 Euro
0527 Zeldzame kroonLuchter
van messing en glaspasta, Art deco tijdvak, ca 1925 150.00 / 200.00 Euro
0528 Lamp
van verchroomd metaal met 3 lichten ca 1940 60.00 / 80.00 Euro
0529 Lamp met 2 lichten
Art Dec tijdvak, ca 1930. 100.00 / 125.00 Euro
0530 Lamp
van messing met drie lichten, Design van de jaren '50 50.00 / 70.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0531 Lamp
van messing met vijf lichten, Design van de jaren '50 60.00 / 80.00 Euro
0532 Paar wandaplieken met 3 lichten
van brons uitgevoerd in Lodewijk XV stijl. 40.00 / 60.00 Euro
0533 Sac à perles
van kristal 60.00 / 80.00 Euro
0534 Schemerlamp met 2 lichten
van brons 100.00 / 125.00 Euro
0535 Sac à perles
van kristal 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0536 Lantaarn
van messing en geslepen kristal. 80.00 / 120.00 Euro
0537 Luchter
van Venetiaans glas ( 1 arm ontbreekt ) 500.00 / 600.00 Euro
0538 Kroonluchter
met 12 lichten van brons 300.00 / 400.00 Euro
0539 Stoomschip: SS Luciline,
Gouache uit de 19de eeuw. 39 x 56 cm 120.00 / 150.00 Euro
0540 Van der Eycken Robert (°Hasselt, 1933) Twee ruiters
Gouache, Gesigneerd: Robert Van Der Eycken 61 x 47 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0541 Soubri Charles (Luik, 1821 - 1895) Portret van een welstellende heer,
Potloodtekening, Gesigneerd: Charles Soubri, Gedateerd: 1853 21 x 17 cm 150.00 / 200.00 Euro
0542 Van Damme Suzanne (Gent 1901 - Elsene 1986) Vrouwelijk naakt
Chineze inkttekening, Gesigneerd: S. Van Damme; 64 x 43 cm 80.00 / 120.00 Euro
0543 Vaes Jef (Tienen 1920 - 2002) Dominique op het strand,
Gewassen inkttekening, Gesigneerd: Jef Vaes, Gedateerd: 1964. 20 x 23 cm 120.00 / 150.00 Euro 0544 Gelukkig
Pentekening Gesigneerd: Jef Vaes, Gedateerd: 1968. 13 x 16 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0545 Gedekselde terrine op ovale schaal
van verzilverd metaal. Frankrijk, Merk: Christoffle 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0546 4-delig koffieservies
bestaande uit 1 koffie - en theepot, en 1 suiker - en melkpotje van verzilverd metaal. Engeland, gemerkt: Patent EM & EPC ( herstellingen aan de bodems) 60.00 / 75.00 Euro 0547 Flessenonderzetter, 3 geboortebekers en een roomstelletje
van verzilverd metaal. 80.00 / 100.00 Euro
0548 Fraaie schaal op voet
van verzilverd metaal. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 20 cm 75.00 / 100.00 Euro
0549 Wijnflessenkorfje
van verzilverd metaal 50.00 / 60.00 Euro
0550 Draaiplateau
van verzilverd metaal en glas. Art Deco tijdvak, ca 1930. 60.00 / 75.00 Euro
0551 Lot voorwerpen
van verzilverd metaal 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0552 72-delig bestek
van verzilverd metaal in originele dozen. 80.00 / 120.00 Euro
0553 Doosje waarin 12 messenleggers
van verzilverd metaal. 60.00 / 75.00 Euro
0554 12 messenleggers
van verzilverd metaal 75.00 / 90.00 Euro
0555 Christofle (St Denis, atelier: zilver en verzilverd) Wijnmandje en suikertang
van verzilverd metaal. Frankrijk: atelier: Christofle 100.00 / 125.00 Euro 0556 Vijzel
van brons, Vlaanderen, 18de eeuw. H = 13 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0557 Beker
van handgeschilderd Imariporselein, China, 18de eeuw. H : 8 cm 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0558 Jonge vrouw
Beeldje van hout Met Art Nouveau invloeden. Azië, ca 1900. H = 21 cm 50.00 / 70.00 Euro
0559 Betelnotenkraker
van brons, Azië, L = 19 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0560 Schemerlamp
van handgeschilderd porselein, gedecoreerd met Famille Rose decor H = 31 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0561 Twee miniatuur chinese vaasjes
H = 13 cm 30.00 / 40.00 Euro
0562 Scribaan
van eikenhout, ca 1800. B = 34 cm 50.00 / 70.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0563 Consoletafeltje
van gepolychromeerd hout, Italiaans werk. 125.00 / 150.00 Euro
0564 Ronde salontafel
van gesneden notenhout. 60.00 / 75.00 Euro
0565 Bureaustoel
100.00 / 125.00 Euro
0566 Twee wandconsoles
van marmer en metaal, Design, de jaren '50. 40.00 / 60.00 Euro
0567 Uittrekbare tafel
van eikenhout, Art Deco tijdvak, ca 1930. 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0568 Bureaustoel,
Engeland, ca 1920 100.00 / 125.00 Euro
0569 Commode met open hoekelementen,
belijmd met diverse exotische houtsoorten, uitgevoerd in Lodewijk XVde stijl. 125.00 / 150.00 Euro
0570 Twee tafeltjes
van eikenhout 100.00 / 125.00 Euro
0571 Vierdeurskast
Neo-renaissancestijl, 20ste eeuw. 250.00 / 350.00 Euro
0572 Tafeltje met 1 lade
van kersenhout in Lodewijk XIII stijl. 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0573 Buffetje met opstand
van eikenhout met invloeden van de Arts & Crafts, ca 1900. 200.00 / 225.00 Euro
0574 Spiegel
met opengewerkte randen, uitgevoerd in Régencestijl. 40.00 / 60.00 Euro
0575 Twee spiegeltjes
van verguld hout. Doorsnede: 37 cm H = 35 cm 30.00 / 40.00 Euro 0576 Kranten - en flessenhouder
in expo 58 stijl. 100.00 / 150.00 Euro
0577 Surinx Eugéne (Gorsum, 1850 - Turnhout, 1936) Landweg door de heide,
Gemaroufleerd, Gesigneerd: E. Surinx 27 x 35 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0578 Landschap -Olieverf op paneel, 15 x 20 cm
- en Landschap met hoeve, Olieverf op karton, 25 x 35 cm Twee schilderijen, Gesigneerd: Cleyssens 150.00 / 200.00 Euro
0579 Anne - Pierre (Delft, 1881 - La frotte,1968) De kat,
Zelfportret, Olieverf op doek, Gesigneerd: Anne -Pierre 31 x 24 cm 125.00 / 150.00 Euro
0580 Landschap met berken
Olieverf op karton, Gesigneerd: Merny 34 x 22 cm 100.00 / 125.00 Euro
0581 Le faucheux,
acryl op doek, Gesigneerd: Guido Van Lessen. Gedateerd: 1975 80 x 80 cm 175.00 / 200.00 Euro
0582 Fruitmarkt, stilleven en hoeve,
3 werkjes van Dethier 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0583 Boererderij in de avondschemering,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Ch. Van Rekem 60 x 80 cm 150.00 / 200.00 Euro
0584 Het bos
Olieverf op paneel Gesigneerd: Van Br... Jef 28 x 34 cm 60.00 / 80.00 Euro
0585 Veenlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Ch. Van Rekem 57 x 68 cm 100.00 / 150.00 Euro
0586 Rivierlandschap
Olieverf op paneel, Onduidelijk gesigneerd 24 x 30 cm 50.00 / 70.00 Euro
0587 Heidelandschap,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Cleyssens, 45 x 64 cm 60.00 / 80.00 Euro
0588 Stilleven met fruit en Westerwaldkruik
Olieverf op paneel, Gesigneerd: P. Reps, Gedateerd: 1918. 23 x 36 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0589 Saint - Tropez
Gouache, Gesigneerd: Jean Van der Borght. Gedateerd: 1960. 25 x 33 cm 60.00 / 80.00 Euro 0590 Zicht aan de côte d'Azur,
Olieverf op karton, gesigneerd: Denis 24 x 34 cm 150.00 / 200.00 Euro
0591 Veldweg
Olieverf op paneel, 10 x 15 cm 30.00 / 40.00 Euro
0592 J. Demart
Geschiedenis van kostumes van Belgische militairen Oostenrijks tijdperk : 1713 - 1797. Frans tijdperk: 1797 - 1813 100.00 / 150.00 Euro
0593 St Jozef
Beeld van gesneden hout, H = 30 cm 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0594 6 kopjes en schoteltjes
van aardewerk, Maastricht, Petrus Regout
0595 4 Kopjes en schoteltjes
van porselein met Saksisch decor.
0596 Griekse vaas
van porselein H = 18 cm 20.00 / 30.00 Euro
0597 Uitgebreid lot
diverse kopjes en schoteltjes 50.00 / 60.00 Euro
0598 Koffieservies
van keramiek en verzilverd metaal 100.00 / 125.00 Euro
0599 4-delig lot keramiek:
Engel met kandelaar, soldaat, vaasje en een minnend koppel. 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0600 Drie siervazen
van aardewerk met druipglazuur. Frankrijk, Art Nouveautijdvak, ca 1900. ( één met barst ) 80.00 / 120.00 Euro
0601 Twee bonbonnières
van porselein. 20.00 / 30.00 Euro
0602 Paar siervazen
van porselein. H = 27 cm 40.00 / 60.00 Euro
0603 Pendule
van rood keramiek en messing, Art Nouveau tijdvak, ca 1900. 50.00 / 70.00 Euro
0604 Venken Jaak: " Het zwarte gild van de bokkerijders",
Sint Niklaas, 1981, Met 8 originele houtsneden van Luk Duflou, 72/200 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0605 Willem Bildendijk en Vrouwe Katharina Wilhelmina Bilderrijk,
Wit en Rood, 2 delen, Rotterdam, 1818 in originele banden met goudopdruk. 51.00 / 60.00 Euro
0606 8 delen verhalenbundels
van M. J. Van Lennep met tal van fotogravures. Luxe editie in rood lederen prachtbanden met goudopdruk 250.00 / 350.00 Euro 0607 De werken van Alexander Ter Huell
Afspiegelingen met satrische verhalen en afbeeldingen in originele banden met goudopdruk in 2 delen 150.00 / 200.00 Euro 0608 T. Juste, " Histoire de Belgique"
in lederen prachtbanden, Brussel ,1868 3 delen 125.00 / 150.00 Euro
0609 2 boeken:
"Nos héros morts pour la patrie" en "Le cardinal Mercier" in originele lederen banden 50.00 / 70.00 Euro 0610 Lot van diverse bibliofiele uitgaven
met betrekking tot Limburg; Hasseltse gevels, Herckenrode, Het Begijnhof van Hasselt enz... 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0611 Bomen aan het water,
Aquarel, Gesigneerd: Joseph Pirlot. 25 x 17 cm 40.00 / 60.00 Euro
0612 Beekje bij boerderijtje,
Olieverf op karton, Onduidelijk gesigneerd, 20 x 25 cm 50.00 / 70.00 Euro
0613 Landschap met bomen aan het water,
Olieverf op paneel, Onduidelijk gesigneerd 26 x 47 cm 60.00 / 80.00 Euro 0614 Zeezicht,
Olieverf op karton, Gesigneerd: R. Claes, 25 x 16 cm 50.00 / 60.00 Euro
0615 Severy Marcelle (Hasselt 1895 -1987) Bloemenstilleven
Olieverf op hardboard Gesigneerd: M. Severy 25 x 21 cm 80.00 / 100.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0616 De jonge luitspeelster
Oliografie naar Meissonièr in gesculpteerd houten lijst. 40.00 / 60.00 Euro
0617 Schapenhoeder op de heide,
Olieverf op doek, Gesigneerd: N. Thyssen 50 x 67 cm 125.00 / 150.00 Euro
0618 Hoeve en een landschap,
Twee potloodtekeningen 18 x 23 cm 40.00 / 60.00 Euro
0619 Tapijt
van wol, 217 x 126 cm 150.00 / 200.00 Euro
0620 Boekara,
Groot tapijt, 410 x 295 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0622 Prachtig wandtapijt
van handgeknoopte wol Afghanistan, midden 20ste eeuw 3 m x 1,13 meter 500.00 / 600.00 Euro
0625 Bloemenfestijn
Wandtapijt in petit point 185 x 115 cm. 200.00 / 250.00 Euro
0626 Bloemenfestijn
0627 Diana,
Godin van de jacht, Gobelin, 18de eeuw. 180 x 170 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0628 Vilain Walter (St Idesbald 1938,) Compositie
Lithografie van Walter Vilain, 52 x 40 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0629 Historische gebouwen en stadszichten,
vooral uit de provincies Antwerpen en Brabant Een uitgebreid lot gravures en lithografiën, voornamelijk 19de eeuw. 100.00 / 150.00 Euro
0630 Begijnhof van Sint Truiden,
Lithografie Gesigneerd: Lenaerts. 18 x 18 cm 30.00 / 40.00 Euro
0631 Haccuria Maurice (Jeuk, 1919 - Leuven 1991) Lot van 3 lithografiën en één ets
van Haccuria Maurice 60.00 / 120.00 Euro
0632 Smits Jacob (Rotterdam, 1856 - Mol,1926) Moeder met kind in wiegje,
Ets, 56/100 van Jacob Smits 12 x 16 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0633 Boonen Jacques (Tongerlo, 1911 - Lombeek 1968) De markt,
Ets, 1ste staat, Gesigneerd: J. Boonen, 63 x 79 cm 200.00 / 250.00 Euro 0634 Boonen Jacques (Tongerlo, 1911 - Lombeek 1968) Oogstmaand
Ets, Gesigneerd: J. Boonen, 21 x 33 cm 40.00 / 60.00 Euro 0635 Steegje in het zuiden,
Ets Gemonogrammeerd: EDV 30.00 / 40.00 Euro
0636 Brugge, Luik en Diest,
Drie decoratieve etsen met stadszichten. 13 x 10 cm 60.00 / 80.00 Euro
0637 De kapel van Bommershoven
Ets, 29 x 40 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0638 Lot van drie hedendaagse kunstwerken;
waaronder een Litho van Leo De Meyer: ' Het vuurhout'. en een aquarel van Deryck 40.00 / 60.00 Euro
0639 Bronckaerts Oscar (Luik, 1899 - Eisden, 1977) Oud Eisden,
Ets, Gesigneerd: Bronckaerts, 21 x 16 cm 40.00 / 60.00 Euro
0640 Kerk in de Westhoek
Ets, 27 x 21 cm 30.00 / 40.00 Euro
0641 St Germanuskerk te Lier en een hoeve in Tienen,
twee ingekleurde etsen. 23 x 16 cm 30.00 / 40.00 Euro
0642 Twee decoratieve prenten met zeilschapen,
Handingekleurde gravures. 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0643 Vranken Jan (°1965) "De voetwassing" nr 1 op 4 exemplaren
Reeks van 5 linoleumsneden Uitgegeven door Galerie de Gele Gier uit Gent in 1988. Op Japans zijdepapier 90 x 65 cm. 200.00 / 300.00 Euro
0644 Locomotive Enging " The Rocket", 1830.
Kleurenlithografie 28 x 32 cm 40.00 / 60.00 Euro
0645 Twee stoelen
in neo-renaissancestijl 50.00 / 75.00 Euro
0646 Kleine tafel met inlegwerk van coniferen
van Noord-Afrikaanse oorsprong 40.00 / 60.00 Euro
0647 Ronde tafel
van eikenhout met smeedijzeren tussenverbinding. 250.00 / 350.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0648 Bloemenstilleven,
Olieverf op, Gesigneerd: Colemont H . 28 x 23 cm 40.00 / 50.00 Euro
0649 Bijzettafeltje
met verbindingen tussen de poten van eikenhout, Maasland, 19de eeuw 150.00 / 200.00 Euro
0650 Spaanse stoel uit de 19de eeuw.
40.00 / 50.00 Euro
0651 Paar stoeltjes met opengewerkte rug
Directoiretijdvak, 1790 - 1800 100.00 / 150.00 Euro
0652 Kaarttafeltje
belijmd met mahoniefineer Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0653 Canapé
van beukenhout Régencestijl, ca 1920. 250.00 / 300.00 Euro
0654 Spiegel
beschilderd met bloemmotieven 125.00 / 150.00 Euro
0655 Lot van drie verschillende stoeltjes
30.00 / 40.00 Euro
0656 Boerentafel
van eikenhout, 19de eeuw. 350.00 / 400.00 Euro
0657 Windsorstoel
van eiken en essenhout 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0658 Reeks van 6 stoelen
van eikenhout in neo-renaissancestijl 300.00 / 400.00 Euro
0659 Keukenkast
uit grootmoeders tijd met 3 deuren en 3 laden van zacht hout 200.00 / 300.00 Euro
0660 Loyd loom armzetel
van getwijgd metaal Art Deco tijdvak, 1920 - 1930 125.00 / 150.00 Euro
0661 Stoel
van gebogen beukenhout, Model: Thonet 20.00 / 30.00 Euro
0662 Twee stoelen
van gesneden beukenhout Lodewijk XV tijdvak, midden 18de eeuw Luik, 18de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0663 4 stoelen
met groen fluweel bekleed Neo-renassancetijdvak, ca 1900. 100.00 / 125.00 Euro
0664 Man,
Beeldje van vulkaansteen, Afrikaans werk. H = 20 cm 60.00 / 80.00 Euro
0665 Moederfiguur,
van gesneden serpentinesteen. Zimbabwe, van Murotaringa Timothy H = 55 cm. 550.00 / 600.00 Euro
0666 Vogelkooi
van gepatineerd metaal, ca 1900. H = 82 cm 180.00 / 200.00 Euro
0667 Mantel
in marterpels een een sjaal van de vos 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0668 Bolhoed in originele doos
gemaakt door Meeusen, hofleverancier Amsterdam, Rotterdam en Den Haag. 100.00 / 150.00 Euro
0669 Koffiekan
van geel koper, 19de eeuw. H = 39 cm 60.00 / 80.00 Euro
0670 Waterketel en moor
van rood koper, 19de eeuw. 30.00 / 40.00 Euro
0671 Koffiekan
van geel koper, 19de eeuw. H = 33 cm 40.00 / 60.00 Euro
0672 Lot van twee kooketels
van rood koper, 19de eeuw. 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0673 Kookketel en melkschenkkan
van rood koper. 40.00 / 60.00 Euro
0674 Bedverwarmer
van rood koper, Nederland, 19de eeuw. 40.00 / 60.00 Euro
0675 Kraantjeskan
van rood koper, 19de eeuw. H = 43 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0676 Schemerlamp en kaarsenpan
van brons. 40.00 / 60.00 Euro
0677 Paar kandelaars, 1 kruislieveheer en
een gedekselde pot van tin. 40.00 / 60.00 Euro
0678 Gedekselde kan
van tin, Empirestijl, 19de eeuw. H = 29 cm. 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0679 Strooisnijmachine
100.00 / 125.00 Euro
0680 Gueridontafel
van notenhout met marmeren St Remy blad. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro
0681 Verstelbare Voltairezetel
van notenhout. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 50.00 / 70.00 Euro
0682 Ronde tafel
van gesneden eikenhout, Luik, ca 1930. 150.00 / 200.00 Euro
0683 Buffetkast
van gesneden eikenhout, Luik, ca 1930. 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0684 Vitrinekast
van eikenhout, Noe-renaissancetijdvak, ca 1900. H = 164 CM 100.00 / 150.00 Euro
0685 Koffertje
van zacht hout, imitatie eik beschilderd. 30.00 / 40.00 Euro
0686 Lederen zetel,
Art Deco tijdvak, ca 1925. 200.00 / 250.00 Euro
0687 Paar cabrioletzetels
van beukenhout. 100.00 / 125.00 Euro
0688 Salontafel
in Queen Annestijl, met glazen blad. 50.00 / 75.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0689 Bérgère,
met groene stof bekleed 200.00 / 250.00 Euro
0690 Slaapkamer
van eikenhout, gemaakt door de Frima Buysschaert te Deerlijk. 400.00 / 500.00 Euro
0691 Eetkamer
bestaande uit een dressoir, buffetje, tafel en 6 stoelen, van notenhout. 800.00 / 1,200.00 Euro
0692 Kastje met 2 deuren en en 4 laden +
een kapstok + een tafel van eikenhout 100.00 / 125.00 Euro
0693 Kleine vitrinekast
modern 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0694 Bed
van gesneden eikenhout, Luik, Lodewijk XVI stijl, ca 1800. 200.00 / 300.00 Euro
0695 Grenen tafel met 1 lade
en 5 stoelen. Art Deco tijdvak, ca 1925 125.00 / 150.00 Euro
0696 Hangoortafel
van eikenhout, Engeland, 20ste eeuw. 125.00 / 150.00 Euro
0697 Twee éénpersoonsbedjes , nachtkastje en spiegelkast
van notenhout. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 250.00 / 300.00 Euro
0698 Tweedeurskast
van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 650.00 / 750.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0699 Vier armzetels
van gesneden eikenhout, Luik, ca 1930. 500.00 / 600.00 Euro
0700 Spiegel
van gepolychromeerd hout. H = 60 cm 100.00 / 125.00 Euro
0701 Zetel
in textiel Napoleon III tijdvak, ca 1880. 100.00 / 125.00 Euro
0702 2 stoelen,
fraai bekleed. neo-renaissancestijl,ca 1900. 60.00 / 75.00 Euro
0703 Zetel
in leder, Napoleon III tijdvak, ca 1880. 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0704 Eetkamer
bestaande uit een uittrekbare tafel, 6 stoelen, en een buffetkast van eikenhout. gemaakt door Jules Buysschaert uit Deerlijk. 300.00 / 400.00 Euro
0705 Lage salontafel
van notenhout 80.00 / 90.00 Euro
0706 Limburgse stoel
van fruithout, 19de eeuw.
0707 Commode,
Spanje, 20ste eeuw.
0708 Nachtkastje
van eikenhout. 50.00 / 70.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0709 Kleerkast met 4 deuren
van eikenhout. 250.00 / 350.00 Euro
0710 De Coene (Meubelfirma te Kortrijk) Twweepersoonsslaapkamer
belijmd met mahoniefineer, Kortrijk, Firma: De Coene, ca 1950 300.00 / 400.00 Euro 0711 Twee kinderstoeltjes
Art Deco tijdvak, ca 1925. 40.00 / 60.00 Euro
0712 Sierstuk
Afrikaans snijwerk in vioor. H = 22 cm 30.00 / 40.00 Euro
0713 Bewerkte olifantentand,
Afrikaans snijwerk in ivoor. L = 88 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0714 Indonesisch masker,
H = 48 cm 40.00 / 60.00 Euro
0715 Masereel Frans (Belgische School) En zoeten inval,
Linoleumsnede Gesigneerd: Frans Masereel. 17 x 15 cm 60.00 / 80.00 Euro
0716 Jachttaferelen
Twee litho's 50.00 / 70.00 Euro
0717 Moeder en kind,
Kleurenlitho van Sigmund Freudenberger 30.00 / 40.00 Euro
0718 Vanriet Jan (° Antwerpen, 1948) Steve als musketier
Lithografie, 11/20 door Jan Vanriet. 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0719 Kaart van de Oostenrijkse Nederlanden, ca 1770
70.00 / 60.00 Euro
0720 Jachttafereel
Litho, Engeland, 20ste eeuw 40.00 / 50.00 Euro 0721 De Kaartspelers,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Marleen Leen, Gedateerd: 1993 120 x 120 400.00 / 600.00 Euro
0722 Nocturne
Olieverf op doek, Gesigneerd: Johan R. van Alken 32 x 40 cm 30.00 / 40.00 Euro
0723 De wandelaar,
Olieverf op doek, Onduidelijk gesigneerd. Frankrijk, ca 1900. 50 x 30 cm 100.00 / 150.00 Euro
0724 Laagland Ludo (° Paal 1923 - 2006) Winterlandschap,
Olieverf op karton, 80 x 98 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0725 Stilleven met kruik,
Olieverf op paneel, ca 1900. 24 x 15 cm 75.00 / 100.00 Euro
0726 Lot van twee wijwatervaten
van wit goudgehoogd porselein, versierd met een kruis. Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 40.00 / 60.00 Euro
0727 Lot van twee wijwatervaten
van biscuit , versierd met een engel en met kruisdragende Christus. Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0728 Reeks van 17 huisjes met Amsterdamse historische gevels
o.a. Amsterdam Herengracht en Pruisengracht, van polychroom aardewerk. Royal Goedewagen, 2 gevels van andere huisjes zijn toegevoegd 80.00 / 90.00 Euro 0729 19-delig stuks van een eetservies
van aardewerk, St Amands. 100.00 / 125.00 Euro
0730 Lot van twee wijwatervaten
van wit goudgehoogd porselein, versierd met een kruis. Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 50.00 / 70.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0731 Terrine
van wit aardewerk met potlepel. Maastricht, Petrus Regout 30.00 / 40.00 Euro
0732 Twee vazen en één sierbord
van aardewerk. Maastricht: Petrus Regout: Decor: Delft 50.00 / 70.00 Euro
0733 Reeks van 24 huisjes met Amsterdamse historische gevels
o.a. Amsterdam Herengracht, Pruisengracht, Keizersgracht en singel van polychroom aardewerk. Royal Goedewagen, 100.00 / 125.00 Euro 0734 Lot potjes
van blauw/grijs steengoed 80.00 / 90.00 Euro
0735 Reeks van 28 huisjes met Amsterdamse historische gevels
van de Keizersgracht en Amsterdam singel van polychroom aardewerk. Royal Goedewagen, 100.00 / 125.00 Euro 0736 Deel van een eet - en koffieservies
van porselein, Limoges. 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0737 Buffetpiano
van gezwart hout Merk: J. Gunter breveté Bruxelles 350.00 / 400.00 Euro
0738 Kroonluchter
van brons met 5 lichten Art Deco tijdvak, ca 1920 100.00 / 125.00 Euro
0739 Kroonluchter
van kristal 80.00 / 100.00 Euro
0740 Studieviool,ca 1930.
150.00 / 200.00 Euro
0741 Onze Lieve Vrouw met Jezuskind,
van gepolychromeerd hout in Barokke stijl. H = 44 cm. 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0742 Kroonluchter
met 4 lichten van kristal en messing 120.00 / 150.00 Euro
0743 Lady un blue,
Originele foto van Norbert Maes, ca 1995 150.00 / 180.00 Euro
0744 Kleine luchter
van opaliserend glas. 100.00 / 125.00 Euro
0745 Moderne digitale sterrenkijker
Merk: Meade + alle lenzen, In Nieuwstaat 250.00 / 350.00 Euro
0746 Driemaster
Maquette van een 18de eeuws oorlogsschip. B = 90, H = 80 cm 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0747 53 stuks glasservies
van geslepen kristal, St Louis. (waarvan 6 met schilfers) 300.00 / 400.00 Euro
0748 Spiegel
van facetgeslepen glas. H = 110 x 88 cm 250.00 / 350.00 Euro
0749 36 glazen en 1 karaf
van kristal, Italië, Murano, de jaren ' 70 150.00 / 200.00 Euro
0750 Lot van twee karafjes
van kristal, H = 29 en 30 cm 40.00 / 60.00 Euro
0751 Lot van twee karafjes
van geëtst kristal, H = 27 en 32 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0752 Lot van twee karafjes
van kristal H = 25 cm en 29 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0753 Paar kandelaars
van kristal, België, Val St Lambert. 100.00 / 125.00 Euro
0754 Wiskemann Oskar (Belgisch atelier: zilver en verzilverd) 128-delig bestek
van verzilverd metaal in elegante Lodewijk XV de stijl Atelier: Osker Wiskemann 600.00 / 800.00 Euro 0755 Paar kaarsepannen
met snuiter van verzilverd metaal, Engeland, 100.00 / 125.00 Euro
0756 Schotelverwarmer
van verzilverd metaal 100.00 / 125.00 Euro
0757 Wijnkoeler en schenkmandje
van verzilverd metaal, Art Deco tijdvak, ca 1930. 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0758 Koekjestrommel
van verzilverd metaal,, Engeland. 100.00 / 125.00 Euro
0759 Twee schotels
van veelkleurig handgeschilderd Imariporselein, China, 19de eeuw. Doorsnede: 28 cm 70.00 / 90.00 Euro 0760 Reisklok
in lederen etui 60.00 / 75.00 Euro
0761 Comtoiseuurwerk
in zachthouten kast. 200.00 / 250.00 Euro
0762 Kolompendule
belijmd met marquetterie van diverse houtsoorten. Frankrijk, Restauration tijdvak, 1820 -1830 300.00 / 350.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0763 Klokje
in houten montuur, met ankergang en emaille wijzerplaat. 125.00 / 150.00 Euro
0764 Wandklok
Art Deco tijdvak, ca 1925 100.00 / 125.00 Euro
0765 Haardscherm
van messing 30.00 / 40.00 Euro
0766 Ketel
van rood koper 50.00 / 60.00 Euro
0767 Ketel, kookketel en koffiepotje
van koper 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0768 Koffiepot en waterketel
van geel koper 40.00 / 60.00 Euro
0769 Paar kandelaars
van brons, Lodewijk XIV stijl. 50.00 / 70.00 Euro
0770 Kerkkandelaar
van messing. H = 79 cm 60.00 / 80.00 Euro
0771 Scheepsverrekijker
80.00 / 120.00 Euro
0772 Lot uilen
van brons 20.00 / 30.00 Euro
0773 Wijwatervat
van tin, Engeland, 19de eeuw. H = 29 cm 50.00 / 70.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0774 4-delig koffie en theeservies
van tin Sheffield, Shaw & Fischer, ca 1880. 60.00 / 80.00 Euro
0775 Fraaie diepe kom
van tin Doorsnede: 33 cm 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be