[email protected] H.R.HASSELT: 104464
Gecatalogeerde kunst en antiekveiling Kijkdagen: 27/11/2009: 14 - 18 uur en 28 & 29/11/2209: 10 - 19 uur. Veiling 1: Maandag ,30/11: vanaf nr 001 om 19 uur. Dinsdag ,01/12: vanaf nr 501 om 19 uur.
AEKO
Gecatalogeerde kunst en antiekveiling
0001 Strooilepel
van zilver, Nederland, 1836 L = 17 cm 75.00 / 90.00 Euro 0002 Fraaie strooilepel
van zilver en verguld zilver van zilver, Frankrijk, na 1937 L = 20 cm 100.00 / 125.00 Euro 0003 Fraaie strooilepel
van zilver en verguld zilver van zilver, België: Meester: Delheid Napoleon III tijdvak, na 1868. L = 18 cm 100.00 / 125.00 Euro 0004 Fraaie strooilepel
van zilver en verguld zilver van zilver, gehalte 800 Meesterteken onleesbaar. L = 20 cm 100.00 / 125.00 Euro 0005 Paar kleine strooilepels
van zilver, Frankrijk, na 1837. L = 16,5 cm 80.00 / 100.00 Euro 0006 Paar zoutvaatjes
van zilver, België, Meester Delheid. B = 6 cm 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03
AEKO
0007 Snuifdoos versierd met een drinkend gezelschap
naar Teniers, van zilver versierd met niëllo. Frankrijk, na 1837. 10 x 5,5 vm 225.00 / 250.00 Euro 0008 Snuifdoos
van zilver, België, na 1868 B = 8, D= 3,5, H = 2,5 cm 175.00 / 200.00 Euro
0009 Grote snuifdoos met centraal een medaillon
van zilver Frankrijk, na 1837. 9,5 x 5,5 cm 175.00 / 200.00 Euro
0010 Fraaie snuifdoos met mooi graveerwerk
van verguld zilver België ( ?), na 1868 Meester: met 2 hamertjes en de initialen H &co 8 x 5 cm 200.00 / 225.00 Euro 0011 Snuifdoos
van geguillocheerd zilver met vlechtbandpatronen Oostenrijk - Hongarije, 1866 -1922 9,5 x 4 cm 150.00 / 175.00 Euro 0012 Lot van twee snuifdozen
van zilver, waarvan 1 Franse en 1 met onleesbaar merkteken met de initialen FCB en TR ( één hersteld aan de bodem) 7,5 x 3,5 en 8,5 x 3,5 cm 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0013 Snuifdoosje
van gemarmerd papièr maché. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 9 x 4 cm Snuifdoos van hoorn en messing toegevoegd ( besch.) 40.00 / 60.00 Euro
0014 Snuifdoos
van zilver met centraal een medaillon Duitland, na 1888. 7,5 x 4 cm 150.00 / 175.00 Euro 0015 Etui
waarin een slabestek van Duits zilver. 50.00 / 60.00 Euro 0016 Twee borden
van Imariporselein, China, Doorsnede: 21 cm 30.00 / 40.00 Euro 0017 4 borden
van Imariposelein Doorsnede: 19 cm 50.00 / 70.00 Euro
0018 Vrouw met twee kinderen
Beeld van Chinees porselein, H = 31 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0019 Gedekseld chinees potje
van porselein H = 18 cm 60.00 / 80.00 Euro
0020 Parfumbrander
van brons en cloisonnè China, H = 22 cm 60.00 / 80.00 Euro
0021 Drie borden
van porselein, China, 19de eeuw; Doorsnede: 25 cm 60.00 / 80.00 Euro 0022 Paar vazen
van Imariporselein met montuur van messing. China, 19de eeuw. H = 34 cm 60.00 / 80.00 Euro
0023 Gedekselde vaas
van Imariporselein, H = 36 cm 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0024 Vaas van Vietnamees crauelé porselein
versierd met een krijger H = 44 cm 80.00 / 120.00 Euro
0025 Vaas met kraannvogels
van Celadonporselein H = 45 cm 80.00 / 120.00 Euro
0026 Paar chiens de Fo
van blauw porselein H = 35 cm 125.00 / 150.00 Euro
0027 Chineze figuurtjes
Reeks van 15 zijdeshilderijen ingelijst in 3 lijsten 15 keer 14 x 10 cm 150.00 / 200.00 Euro
0028 Paar vazen
van Imariporselein, China, 19de eeuw. H = 39 cm 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0029 Lot van drie Chinese wijzen
van veelkleurig handgeschilderd porselein H = 45 tot 49 cm 250.00 / 350.00 Euro
0030 Een coupe op voet versierd met blauwe bladeren,
de binnenkant met een ingesneden decor van draken met de vlammende parel van handgeschilderd porselein China, ca 1920. Doorsnede: 19,5 cm 350.00 / 450.00 Euro 0031 Koppel vogels rustend op een bloesemtak
in het maanlicht Bord van email cloissoné, Japan, 19de eeuw. Doorsnede: 31 cm 350.00 / 450.00 Euro 0032 Madonna met Jezuskind
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 21 cm 40.00 / 60.00 Euro
0033 Twee beeldjes van St Jozef
Paar beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 19 en 24 cm 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0034 St Jozef en Maria met Jezuskind
Paar beeldjes van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. 40.00 / 60.00 Euro
0035 Lezende jonge vrouw
van porselein. H = 24 cm 40.00 / 60.00 Euro
0036 Vrouwke in pijpaarde
( hoofd hersteld) H = 42 cm 50.00 / 60.00 Euro
0037 Onze Lieve Vrouw
van gepatineerd plaaster. Neo-Gotiek, ca 1900. H = 60 cm 50.00 / 70.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0038 St Jozef,
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. Andenne,19de eeuw. H = 26 cm 50.00 / 70.00 Euro
0039 Groot wijwatervat met Madonna in de Grot
Beeldje van wit monochroom porselein. 19de eeuw. H = 26 cm 60.00 / 80.00 Euro
0040 Sint Theresia van Liseux en Maria met jezuskind,
Beeldjes van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 28 cm 80.00 / 100.00 Euro
0041 Coppens Mariette (° Antwerpen, 1931) Jonge knaap
Beeld van terra cotta Gesigneerd: M. Coppens H = 32 cm 80.00 / 120.00 Euro
0042 Een visserspaar met touwen en reddingboeien
Twee beeldjes van terra cotta, Santones Zuid - Frankrijk, ca 1930 H = 20 cm (1 handje bij de man ontbreekt) 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0043 Icoon,
19de eeuw (hersteld) 44 x 39 cm 250.00 / 350.00 Euro
0044 Bloemenstilleven,
Olieverf op doek Gesigneerd: M. Terlaemen Gedateerd: 1972 65 x 50 cm 250.00 / 30.00 Euro
0045 Huiselijk tafereel bij kaarslicht
Olieverf op paneel, 19de eeuw. 30 x 29 cm 250.00 / 350.00 Euro
0046 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Duinenenlandschap aan zee
Olieverf op triplex Gesigneerd : Pringels, gedateerd: 1937 H = 54 cm 40 x 50 cm 250.00 / 350.00 Euro 0047 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Landschap met huis in het bos,
Olieverf op triplex Gesigneerd : Pringels, Gedateerd: 1937 40 x 50 cm 250.00 / 350.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0048 Dreef met boerinnetje
Olieverf op doek, Gesigneerd: Frans Vervliet 100 x 78 cm 450.00 / 500.00 Euro
0049 Zwitsers dorpsgezicht
OLieverf op doek, Gesigneerd: G. Strate 80 x 120 cm 500.00 / 600.00 Euro 0050 Lebeau Philippe (° Tongeren, 1944) Vrouw aan zee,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lebeau Philippe Gedateerd: 1980. 60 x 70 cm. 500.00 / 600.00 Euro 0051 Christus na de geseling
Olieverf op paneel Vlaanderen, Barok, ca 1700 36 x 26 cm. 500.00 / 600.00 Euro
0052 De Ro Luc (Ruisbroek, 1925) Elk jaar groeit terug de hoop,
Olieverf op hardboard Gesigneerd: Luc de Ro 72 x 92 cm 850.00 / 1,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0053 Minders Willy (Hasselt °1913, Genk 1977) Portret van Pascal Van Schoonbeek
op 4- jarige leeftijd. Voor - en achterzijde gesigneerd: Willy Minders Gedateerd: 1969 61 x 52 cm 850.00 / 1,000.00 Euro
0054 Farasyn Edgard (1858 - 1938) Antwerps straatje in de avondschemering,
Olieverf op doek, Gesigneerd: E. Farasyn 1,200.00 / 1,500.00 Euro
0055 De Keyzer René (Belgische kunstenaar) Veldkapel in de Antwerpse Kempen
Olieverf op doek, Gesigneerd: René De Keyzer 320 x 160 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0056 Vilain Walter (St Idesbald 1938,) Abstracte compositie
Olieverf op doek, Gesigneerd: Walter Vilain Gedateerd: 1968 100 x 135 cm (volgrecht van toepassing) 1,500.00 / 1,750.00 Euro 0057 Evrard Adèle (1792 -1889) Stilleven met spek en eieren.
Olieverf op doek, Gesigneerd: A. Evrard 52 x 68 cm 1,750.00 / 2,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0058 Zeldzame Renaissance Tondo van lood
met in het plat de voorstelling van Suzanne en de grijsaards. In de rand jachttaferelen van zéér verfijnd gietwerk en mooie oude patina. Waarschijnlijk Zuid Duits atelier uit het midden van de 16de eeuw. Doorsnede: 37 cm Herkomst: Collectie Markies Villers de Grigancourt ( Beesel - Nederland) 2,500.00 / 3,500.00 Euro
0059 Griekse vaas versierd met everzwijnen en antieke koppen
van gepatineerd brons H = 43 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
0060 Grote deurklopper
van brons, 18de eeuw. Doorsnede: 20 cm 200.00 / 250.00 Euro
0061 Sluipende panter
van gepatineerd metaal en marmer Art Deco tijdvak, ca 1930. Gesigneerd: Guy De Be B = 59 cm 300.00 / 400.00 Euro 0062 Kandelaar met 9 lichten
van brons en rode marmer Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 750.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0063 Drouot Eduard (1859 - 1945) De Steenhouwer,
Beeld van gepatineerd brons, Gesigneerd: E. Drouot, Câchet Sociétè des fabricants de bronzes. H = 55 cm 1,400.00 / 1,600.00 Euro
0064 Jongen en Meisje, muziekspelend
Paar beeldjes van gepatineerd brons, Gesigneerd: Baccini H = 26 cm 250.00 / 350.00 Euro
0065 Moreau Auguste (Dijon 1834 - 1917) Emilie,
Beeld van gepatineerd brons, Gesigneerd: A. Moreau H = 45 cm 150.00 / 200.00 Euro
0066 Moreau Auguste (Dijon 1834 - 1917) Cupido,
Beeld van gepatineerd brons Gesigneerd: Aug. Moreau, H = 41 cm 800.00 / 1,200.00 Euro
0067 Schemerlamp met 2 vogels
van gepatineerd brons, ca 1920 H = 37 cm 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0068 Schaatser
Beeldje van gepatineerd brons Art Deco tijdvak,ca 1930. H = 34 cm 250.00 / 300.00 Euro
0069 Een hond
beeldje van gepatineerd brons B = 15 cm 150.00 / 200.00 Euro
0070 Moreau ,gebroeders (Frankrijk, 19de eeuw.) Smid
Beeld van gepatineerd brons Gesigneerd: H. Moreau H = 30 cm 250.00 / 300.00 Euro
0071 Napoleon op steigerend paard
Beeld van gepatineerd brons H = 25 cm 250.00 / 300.00 Euro
0072 3 kleine bankjes
van brons. 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0073 Petroleumlamp
van gepatineerd metaal 30.00 / 40.00 Euro
0074 Parfumbrander met prachtig deksel versierd
met vogels en cupido van gepatineerd metaal, 19de eeuw; H = 29 cm 100.00 / 125.00 Euro
0075 Mercurius
Beeld van gepatineerd brons en zwart marmer H = 67 cm 300.00 / 400.00 Euro
0076 Maqueste Honoré Laurent (Toulouse 1848 - Parijs 1920) De victoire, een zéér goed beeld
van gepatineerd brons, Gesigneerd: Laurent Honoré Marqueste: Fonderie: Barbedienne Parijs H = 60 cm 1,500.00 / 2,000.00 Euro
0077 Man en Vrouw
Paar beeldjes van gepatineerd brons, Art Deco tijdvak, ca 1930. H = 17 en 23 cm 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0078 Twee fraaie kandelaars
van brons, de kleine is versierd met een dolfijn, Eclectisme, 19de euw. H = 32 en 64 cm 125.00 / 150.00 Euro
0079 Fraaie kandelaar,
van brons, Neo-gotiek, 200.00 / 250.00 Euro
0080 Dameshorloge
Merk omega Wit goud: 49 gram 2 k. briljant 1,500.00 / 1,650.00 Euro
0081 Ring
van 18 k. wit goud , bezet met een robijn en briljanten 300.00 / 400.00 Euro
0082 Herenhorloge met datum
Merk: Pontiac, automatique van 18 k. goud ( 67 gram) 800.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0083 Herenpolshorloge
van 18 k. goud: 86,2 gram Merk: Chopard, automatisch uurwerk, saffieren glas nr 768712062 1,650.00 / 1,800.00 Euro
0084 Polshorloge
van 14 k. wit goud bezet met diamanten 250.00 / 300.00 Euro
0085 Repo Design
Mechanisch uurwerk van zilver, ca 1971 150.00 / 200.00 Euro
0086 Damespolshorloge
van 18 k. goud. Merk: Pontiac 350.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0087 Cocktailring
van 18 k. wit goud en 1,40 k. diamanten 400.00 / 500.00 Euro
0088 Armband
van tweekleuren goud, 14 k. 49 gram Amsterdamse edelsmid, midden de jaren '70 650.00 / 700.00 Euro 0089 Art Deco ring
van 18 k. wit goud en 2 k. diamanten 500.00 / 600.00 Euro
0090 Cartier (hedendaagse juwelenontwerper) Ring van 18 k. goud
Ontwerper: Cartier nr 877627 300.00 / 400.00 Euro
0091 Manchetknoppen
van 18 k. goud, 34,1 gram 400.00 / 500.00 Euro
0092 FRaaie ring
van 18 k. wit goud en 1,20 k. diamanten en een saffier van 1 k. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0093 Damesring
van 18 k. wit goud en 0,60 k. diamanten. Art Deco tijdvak, ca 1930. 400.00 / 500.00 Euro
0094 Antieke soltiare
van 18 k. wit goud en centraal 1 k. diamant, rondom 0,30 k. diamant. 500.00 / 600.00 Euro
0095 Damesring
van 18 k.goud en ca 1 k. robijn en 1 k. diamant Art Deco tijdvak, ca 1930. 500.00 / 600.00 Euro
0096 Herenring
van 18 k. geel goud met 1 k. briljant 1,500.00 / 1,600.00 Euro
0097 Grote spiegel
van hout en stucwerk, Régencestijl, ca 1900. 140 x 80 cm 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0098 Tafeltje
van eikenhout met marmeren blad 100.00 / 150.00 Euro
0099 Spiegel
van gezwart en verguld hout, uitgevoerd in Lodewijk XVI stijl. 125.00 / 150.00 Euro
0100 4 stoeltjes
van mahoniehout Willem III stijl,19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro
0101 Rechthoekige tafel
van eikenhout Lodewijk XVstijl, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
0102 Commode secretaire
van eikenhout, Luik, Régènce stijl, ca 1930 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0103 Tafeltje, 2 stoelen en één zetel
van wit beschilderd hout Lodewijk XVI stijl 150.00 / 200.00 Euro
0104 Tafeltje
van notenhout, Lodewijk XVstijl, ca 1900. 150.00 / 200.00 Euro
0105 Gueridontafel
van mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw 150.00 / 200.00 Euro
0106 Kleine tafel
van eikenhout met bronzen opzetstukken. Lodewijk XVstijl. 200.00 / 250.00 Euro
0107 Paar cabrioletzetels en een rond tafeltje
in Lodewijk XVstijl 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0108 Spiegel
van hout en stucwerk 124 x 88 cm 250.00 / 300.00 Euro
0109 4 stoelen + 2 armzetels
Neo-Barok, 19de eeuw. 250.00 / 300.00 Euro
0110 Gereedschapskist
van eikenhout, Barok, 17de eeuw. H = 52 en B = 40 cm. 350.00 / 450.00 Euro
0111 Zeldzame sokkel,
met 1 deur en 1 lade van eikenhout versierd met werken van Hercules in galvanoplastico, ca 1900. 400.00 / 600.00 Euro
0112 Buffetkast
van notenhout, Frankrijk, Renaissancestijl, 19de eeuw 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0113 Bonheur du jour
van gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0114 Pronktafel
van gezwart hout met inlegwerk van messing. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 650.00 / 800.00 Euro
0115 Kleerkast
van eikenhout,met schuin opgelijmd verstek. Engeland, ca 1700. 900.00 / 1,250.00 Euro
0116 Hoffman Jozef (Wenen, Wiener Werkstatte, ca 1900.) Uitzonderlijke :Eénzit en tweezit
van witgepatineerd hout en resten van de originele bekleding. van Jozef Hofmann Model: Cabinet. Weiner werkstätte, ca 1890 Te restaureren 900.00 / 1,000.00 Euro 0117 Corpus
van gesneden lindenhout, Vlaanderen, 18de eeuw. H = 95 cm 750.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0118 Wandsokkel en kapstok met geitenbok
van rijkelijk gesneden hout Zwarte Woud, ca 1880. B = 44 cm 150.00 / 175.00 Euro 0119 Wandsokkel met geitenbok
van gesneden hout Zwarte Woud, ca 1880. B = 24,5 cm 125.00 / 150.00 Euro
0120 Aanbidding van het Jezuskind,
op een eikenhouten paneel, Noorderlijke Nederlanden, Barok, 17de eeuw. 36 x 24 cm 650.00 / 750.00 Euro
0121 Troonhemel
van verguld gesneden hout, Italiaanse, Barok, 17de eeuw. H = 84 cm 1,000.00 / 12,500.00 Euro
0122 Brusselse pop van theater Thone
125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0123 Jonge vrouw
Beeld van gesneden naaldhout gesigneerd: Pol Van Esbroek H = 140 cm 350.00 / 450.00 Euro
0124 Vaas
van handgeschilderd aardewerk, Famille Verte stijl, gemonteerd op een vuurvergulden bronzen stand. China, 19de eeuw. H = 47 cm Deksel hersteld 300.00 / 400.00 Euro 0125 Vitrinekast
van tropisch hout en inlegwerk van parelmoer 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0126 Dame,
Beld in Blanc de chine H = 56 cm 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0127 Paar vazen van groen celadonporselein met witte emailversiering.
Voorstelling van strijdende krijgers onder een hoorn. Hals versierd met klimmende leeuwtjes; China, 2de helft 19de eeuw. H = 89 cm. Herkomst: verzameling Kasteel Treeswyk in Waalre ( Nederland) Lit. vgl. R. Krall en J. Ayers, Chinese ceramics in the Topkapi Saray Museum, Istanbul, A complete catalogue, Deel: III, nr 3597 23,000.00 / 25,000.00 Euro 0128 Paar perzikkenvazen
versierd met 9 perzikken van Chinees porselein, ca 1900 -1920 H = 62 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0129 Paar schitterende draken
van veelkleurig handgeschilderd aardewerk, China, 19de eeuw. B = 52 en 60 cm 3,000.00 / 4,000.00 Euro 0130 Tafel en 4 tabourets
van palissanderhout met inlegwerk van parelmoer. 1,500.00 / 2,000.00 Euro
0131 Schotel met vogel en vlinder tussen bladeren en bloemen.
van cloisonné Japan, ca 1880. Doorsnede: 31 cm 150.00 / 200.00 Euro
0132 Presentatieschotel
van Imariporselein, gevat in een houten montuur. H = 16, B = 35 cm 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0133 Een paar terrines met
o.a. Chinese mythologische scénes zoals de Godin Kuan Yin die op de rug van Kylin zit. De deksels versierd met een Foohond. van handgeschilderd porselein. China, Famille rose, 19de eeuw. Gestempeld H = 21 cm 750.00 / 1,000.00 Euro 0134 Bijzondere vaas met de voorstelling van 4 geleerden
van handgeschilderd porselein, China, ca 1900 Handgeschilderd Chien - Lung :6 karakter merk H = 25 cl 400.00 / 500.00 Euro
0135 Paar vazen
van veelkleurig handgeschilderd kantonporselein China, 19de eeuw. H = 45 cm. 600.00 / 700.00 Euro
0136 Kom met blauw glazuur verkleurend tot bruin
aan de rand in de stijl van de YUAN dynastie. van handgeschilderd porselein, China, ca 1900. Doorsnede: 14,5 cm 250.00 / 300.00 Euro 0137 Paar vazen
van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, Famille Verte, ca 1900. H = 45 cm 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0138 Miniatuurvaasje en parfumbrander
van brons. Japan, 19de eeuw H = 11 en 13 cm 300.00 / 400.00 Euro 0139 3 sculpturen in speksteen.
H = 7,5 cm 80.00 / 120.00 Euro
0140 Gedekseld tonneke
van Chinees houtsnijwerk en lakwerk 125.00 / 150.00 Euro
0141 Gedekselde vaas
van Chinees porselein H = 41 cm Deksel is hersteld. 80.00 / 100.00 Euro
0142 Chinees T.V.-kastje
met lakwerk en halfedelstenen versierd. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0143 Parfumbrander
van brons. 100.00 / 125.00 Euro
0144 Stoel
van exotisch hout, ingelegd met parelmoer 150.00 / 200.00 Euro
0145 Fraaie vaas
van porselein, China, ca 1900. H = 42 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
0146 Olie en azijnstel
van zilver, Parijs ,1819-1838 600.00 / 700.00 Euro
0147 17-delig koffieservies
van Duits porselein afgewerkt met zilver Firma: Hutschenreuter 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0148 Kooiman Jzn, W. (Edelsmid te Schoonhoven 1856 -1886) Strooilepel
van zilver, Nederland, 1878 Meester:Kooiman Jzn,W.in Schoonhoven 1856 -1886 L = 15 cm. 125.00 / 150.00 Euro 0149 Zeldzame strooilepel
van zilver, Nederland , 18de eeuw 200.00 / 250.00 Euro
0150 Strooilepel
van zilver met houten greep, Birmingham,ca 1930. 75.00 / 100.00 Euro
0151 Strooilepel
van zilver Nederland, 1829 L = 15 cm 100.00 / 125.00 Euro 0152 Strooilepel
van zilver, ongestempeld België ( ?) L = 13 cm 60.00 / 75.00 Euro
0153 Strooilepel
van opgewerkt zilver. Nederland,1841 L = 15 cm 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0154 Kleine strooilepel
van zilver Sheffield, 1894 L = 10 cm 50.00 / 60.00 Euro 0155 Snuifdoos met vlechtwerkpatroon
van zilver, niet gestempeld, 8, x 8 cm 150.00 / 175.00 Euro
0156 Mooie snuifdoos met geguillocheerde motieven
en centraal een medaillon met de naam Barthelemi Frankrijk, na 1837. 9 x 3,5 cm 200.00 / 225.00 Euro 0157 Snuifdoos versierd
met een Lodewijk XVmedaillon met boog en toorts en lauwerkransen van zilver Frankrijk, na 1837. B = 8, D = 6 cm. 250.00 / 300.00 Euro
0158 Kleine snuifdoos met een rocaillecartouche
van zilver Frankrijk, na 1837. 6 x 3,5 cm 125.00 / 150.00 Euro
0159 Grote snuifdoos
van gegraveerd messing, 18de eeuw. 11,5 x 7 cm 50.00 / 70.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0160 Snuifdoos met vlechtbandmotieven
en centraal de naam van Van Daele, van zilver Belgisch (?), niet gemerkt. 7,5 x 4,5 cm 125.00 / 150.00 Euro 0161 Langwerpig afgeronde snuifdoos
van geguillocheerd zilver, Frankrijk, vroeg 19de eeuw. 10 x 4 x 3,5 cm 200.00 / 225.00 Euro 0162 Langwerpige snuifdoos met in een medaillon
de naam van J. Bouret van geguillocheerd zilver. Frankrijk, na 1837. 7 x 4 cm 200.00 / 225.00 Euro 0163 Snuifdoos met een banderolle waarin de initialen VG
van zilver, Begië, 1831 -1868 7,5 x 3,5 cm 200.00 / 225.00 Euro 0164 Calvarie
in mercuurglas H = 23 cm 50.00 / 70.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0165 Karaf,
van kristal, Val St lambert H = 33 cm 150.00 / 200.00 Euro
0166 Gedekseld kommetje met vogel
van geslepen kristal. Art Deco tijdvak, ca 1920 H = 16 cm 40.00 / 60.00 Euro
0167 van 2 karaffen op een dienblad
50.00 / 60.00 Euro
0168 Vaas
van groen kristal, Val St lambert H = 35 cm 60.00 / 80.00 Euro
0169 Paar oorbellen
van 18 k. wit goud en 2 briljanten :1,40 k. 800.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0170 Broche
van 18 k. goud, 0,30 k. briljant en 0,70 k. robijn. Art Deco tijdvak, ca 1930. 500.00 / 600.00 Euro 0171 Ketting met hanger
van 18 k. wit goud, 3,5 k. peudot en 1 k. briljant en errond 1,5 k. briljant 2,000.00 / 2,250.00 Euro
0172 Polshorloge
van platina en 2 k. briljant. Art Deco tijdvak, ca 1930. 1,400.00 / 1,500.00 Euro
0173 Armband
van 18 k. wit goud, bezet met 200 diamanten, baguetslijpsel, ca 3,5 k. 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0174 Broche
van zilver, bezet met parels en diamant, Belle epoque, ca 1900. 225.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0175 Parelsnoer
met 33 natuurlijk grijze parels van Tahïta van 12 -14 mm, Slot in wit goud. 1,900.00 / 2,000.00 Euro
0176 Zeldzame parure bestaande uit:
1 halsketting, armband, paar oorbellen, ring van tweekleuren goud en 12 k. briljant. 5,250.00 / 5,500.00 Euro
0177 Jonge vrouw
Camée als broche en of hanger in een montuur van 18 k. goud 175.00 / 200.00 Euro
0178 Paar oorbellen
van 18 k. geel goud. 400.00 / 500.00 Euro
0179 Gouden munt: Dubbele Souvrein
Philips V, Doornik, 1644 ( rand gebarsten ) 1,750.00 / 2,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0180 Balboekje
van ivoor, 10 x 6,5 cm 125.00 / 150.00 Euro
0181 Geldbeugel
van ivoor, Art Deco tijdvak, ca 1920. 9,5 x 5,5 cm 125.00 / 150.00 Euro
0182 Maria,
Beeldje van Afrikaans ivoor H = 23 cm 30.00 / 40.00 Euro
0183 2 Olifantstanden
in een smeedijzeren montuur H = 80 cm 300.00 / 400.00 Euro
0184 Jonge naakte vrouw
van gepatineerd stucco H = 160 cm 450.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0185 St Rochus
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. Brussel, 19de eeuw. H = 24 cm 80.00 / 100.00 Euro
0186 Twee leeuwtjes met schilden
van Franse steen 250.00 / 300.00 Euro
0187 Bloemenvaasje met jonge vrouw
van biscuit.+ Beeldje met jong koppel 30.00 / 40.00 Euro
0188 Boer en boerin
Paar beeldjes van biscuit H = 29 cm 125.00 / 150.00 Euro
0189 De jager en zijn vrouw
Paar beeldjes van porselein Gemerkt: M H = 33 cm 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0190 Buffetkast
van gezwart hout met porseleinen plakette met mythologische voorstelling. Renaissancestijl, 19de eeuw. B = 188 cm 1,650.00 / 1,800.00 Euro 0191 Eetkamerensembel
bestaande uit een buffetkast, tafel, 6 stoelen en twee armzetels. van eikenhout Renaissancestijl van de hoogste kwaliteit 2,000.00 / 2,500.00 Euro
0192 Salonensemble bestaande uit
een vitrinekast met 3 glazen, 4 stoelen, 2 armzetels, canapé, spiegel, ovaal tafeltje en 3 kaders van verguld hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 3,000.00 / 3,500.00 Euro 0193 Commode met 3 laden
van eikenhout, Maasland, Directoiretijvak, ca 1800. 500.00 / 600.00 Euro
0194 Dressoir met 3 deuren
van eikenhout, Lotharingen, 18de eeuw. 600.00 / 800.00 Euro 0196 Mooie vitrinekast
van eikenhout, Vlaanderen, 19de eeuw. H = 260 cm 1,750.00 / 2,000.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0197 Tweedeurskast
van eikenhout, Lotharingen, 19de eeuw; H = 230, B = 190 1,200.00 / 1,500.00 Euro
0198 Fraaie Luikse vitrinekast
met twee deuren, twee laden en bovenaan drie beglaasde deuren Luik,Lodewijk XVstijl, ca 1920. 500.00 / 600.00 Euro
0199 Deux corps
van eikenhout Frankrijk, ca 1800. H = 236 1,000.00 / 1,250.00 Euro
0200 Vitrinekast
belijmd met mahoniefineer, ca 1925 400.00 / 500.00 Euro
0201 Salon bestaande uit:
4 zetels en 1 armzetel van beukenhout Lodewijk,XV stijl, 19de eeuw. Superkwalteit, perfect in orde. 1,400.00 / 1,800.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0202 Nachtkastje
van eikenhout, Maasland, ca 1800. 180.00 / 240.00 Euro
0203 Vitrinekast met 2 deuren en 2 laden
van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. H = 2.28 B = 1.38 500.00 / 600.00 Euro
0204 Studie van een foto van David Hamilton
Pastel, Gesigneerd: Chris Van den Driessche Kortenberg, 1979. 200.00 / 250.00 Euro 0205 Van Wordragen Martin (Ammerzoden ° 1928) Schaftijd,
Olieverf op doek, Gemonogrammeerd: Van Wordragen M. 80 x 100 cm 1,750.00 / 2,000.00 Euro 0206 Pastorale scène
Olieverf op paneel Franse School, ca 1800. 17 x 15 cm 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0207 Landschap met watermolen
emailschilderij Gesigneerd: M. Betourne 16 x 10 cm 100.00 / 125.00 Euro
0208 Muziekspelend gezelschap
Olieverf op doek, Toegeschreven aan Valentin de Boulogne 10,000.00 / 12,500.00 Euro
0209 Blanquaert August (Hasselt, werkzaam ca 1930) Berken aan een veen
Achterzijde: Marine Olieverf op triplex Gesigneerd: Aug. Blanquaert 22,5 x 32 cm 125.00 / 150.00 Euro 0210 Kruiswegstatie
Olieverf op doek, ca 1900 107 x 83 cm 250.00 / 300.00 Euro
0211 De Ro Luc (Ruisbroek, 1925) Portret van Isabelle Van Schoonbeek op 4 jarige leeftijd
Olieverf op hardboard. Gesigneerd: Luc De Ro, Gedateerd: 1964 38 x 30 cm 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0212 Ontsluierring van de waarheid
Olieverf op doek, Franse School, 18de eeuw. 105 x 152 cm 2,250.00 / 2,500.00 Euro 0213 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Sneeuwlandschap
Olieverf op triplex Gesigneerd : Pringels, Gedateerd: 1941 40 x 50 cm 400.00 / 500.00 Euro 0214 Van Wordragen Martin (Ammerzoden ° 1928) Koningskind
Olieverf op doek, Gemonogrammeerd: Van Wordragen M. 70 x 70 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0216 Lang Albert (1847 -1933) Waterval in de Bergen
Olieverf op doek, Gesigneerd: Albert lang 93 x 74 cm 2,200.00 / 2,500.00 Euro
0217 Jagers heffen het glas
Olieverf op doek, 48 x 69 cm 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0218 Van Wordragen Martin (Ammerzoden ° 1928) Roodstaart, de papegaai
Olieverf op hardboard Gemonogrammeerd: Van Wordragen M. Gedateerd: 1992 56 x 39 cm 700.00 / 800.00 Euro
0219 Romantisch landschap
Olieverf op paneel, 19de eeuw. 26 x 20 cm 300.00 / 400.00 Euro
0220 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Bos by night
Olieverf op triplex Gesigneerd : Pringels, Gedateerd: 1936 40 x 50 cm 200.00 / 250.00 Euro 0221 Heijboer Anton (Nederlandse School, 1924 -2005) Vrouw,
Gemengde techniek op papier Gesignered: A. Heijboer, 66 x 49 cm 350.00 / 400.00 Euro
0222 Bosschaert R. (Oostende °1938) Interieur
Olieverf op karton, Gesigneerd: Bosschaert R. 55 x 53 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0223 Hermans Paul Antoon Jacobus (° Hasselt 1898 - 1972) Place du tertre,
Olieverf op paneel, Gesigeerd: Paul Hermans Pent le jour de l'enterrement de Suzanne Valadin à Montmartre, 1938. 37 x 48 cm 2,500.00 / 2,600.00 Euro 0224 Farasyn Edgard (1858 - 1938) Moeder met kind
Olieverf op doek, Gesigneerd: Edgard Farasyn 47 x 57 cm 2,500.00 / 3,000.00 Euro
0225 Druivenplukkende putti,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Galas L. 72 x 102 cm 400.00 / 500.00 Euro
0226 Het erf op de boerderij
Olieverf op paneel, Gesigneerd: De Mot 20 x 25 cm. 100.00 / 125.00 Euro
0227 Sokkel
van eikenhout, Lodewijk XVIstijl H = 100 cm 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0228 Landweg door het bos
Olieverf op doek Gesigneerd: J.D. Wittenbogaard 65 x 80 cm 200.00 / 300.00 Euro
0229 Hoevetje aan het water,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Van Rijn 70 x 88 cm 150.00 / 200.00 Euro
0230 Dorpskerk in de sneeuw,
Olieverf op doek, Gesigneerd: C. Beaufort 60 x 80 m 150.00 / 200.00 Euro
0231 Zicht op een theepaviljoen
in Brugge, Olieverf op doek, Gesigneerd: G. Dessauvages 60 x 48 cm 100.00 / 150.00 Euro
0232 Ooi met lammeren aan het water,
Olieverf op paneel, Gesigneerd: J. Paschai 23 x 16 cm 127.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0233 Renaissance kistje
van gestempeld leder, aan de binnenzijde op perkament een afbeelding van de Sybille en een hommage. Voorzien van een geheim bergvakje Engeland, gedateerd: 1631 44 x 27 x 25 cm 1,500.00 / 1,800.00 Euro 0234 Eéndeurskast
van eikenhout in Lodewijk XIV stijl 300.00 / 400.00 Euro
0235 10 Spaanse lederen stoelen,
19de eeuw 200.00 / 250.00 Euro
0236 Hoffman Jozef (Wenen, Wiener Werkstatte, ca 1900.) 4 stoeltjes
Model: Fledermous van Jozef Hoffman 500.00 / 600.00 Euro
0237 Haardscherm
van verguld hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 250.00 / 350.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0238 Sokkel
van onyx en brons H = 110 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
0239 Spiegel
van hout en stucwerk 92 x 82 cm 200.00 / 250.00 Euro
0240 Bidbankje
van eikenhout, Vlaanderen, Barok, 17de eeuw. H = 71 cm. 550.00 / 750.00 Euro
0241 Bureautje
van mahoniehout, Charles X tijdvak, 1820 -1830. 400.00 / 500.00 Euro
0242 Grote bank
van gewit hout Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw, recent opgemaakt. 400.00 / 500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0244 Bidstoel
van notenhout, Frankrijk, 19de eeuw 100.00 / 125.00 Euro
0245 Kader met draak
van gesneden naaldhout (spiegel ontbreekt) B = 72 cù 200.00 / 250.00 Euro 0246 Lot van 3 stoeltjes
van mahoniehout versierd met zwanenkoppen Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0247 Staande spiegel
van gekleurd beukenhout, Art Deco tijdvak, ca 1930. H = 167 cm 150.00 / 200.00 Euro
0248 Bretoense bibliotheekkast
van eikenhout, met 4 deuren en 4 laden. 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0249 Tafel met 4 stoelen
van wit gepatineerd ijzer 250.00 / 350.00 Euro
0250 Kleine tafel
van mahoniehout met lederen blad. Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro
0251 Kist
van eikenhout met briefpanelen versierd. Neo-gotiek, ca 1900. 125.00 / 150.00 Euro
0252 Spiegel
van gesneden hout, Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. 105 x 88 cm 350.00 / 450.00 Euro
0253 7 stoelen
van beukenhout, Art Deco tijdvak, ca 1930. 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0254 Prachtige uittrekbare tafel
van mahoniehout, 19de eeuw 1,250.00 / 1,500.00 Euro
0255 Fraai bed
van mahoniehout, versierd met marquetterie en fraai bronsbeslag. Lodewijk XVI stijl. 500.00 / 600.00 Euro
0256 Staande klok met weekwerk en maanstand
van mahoniehout, Engeland, ca 1800 Gesigneerd: Samuel Kelett , Redbury 900.00 / 1,000.00 Euro
0257 Staande klok
van eikenhout met een ééndagsuurwerk van P.J. Trufin à Chievres. H = 256 1,200.00 / 1,400.00 Euro
0258 Staande klok
van eikenhout, met een uurwerk van het Zwarte Woud. Streek van Eupen, ca 1800. 500.00 / 600.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0259 Comtoiseklok met de voorstelling van
de graflegging van Christus. met ankergang 140.00 / 180.00 Euro
0260 Comtoiseklok met bloemenslinger
van messing, Frankrijk, 19de eeuw. 200.00 / 250.00 Euro
0261 Sint Jan de Doper
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 17 cm 40.00 / 60.00 Euro
0262 St Jozef
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. Andenne, 19de eeuw. H = 21 cm 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0263 Sint Barbara
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 19 cm 40.00 / 60.00 Euro
0264 St Rochus
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 27 cm 50.00 / 70.00 Euro
0265 Christus en St Rochus
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. Brussel, 19de eeuw. H = 19 en 18 cm 50.00 / 70.00 Euro
0266 Sint Barbara met zwaard en toren,
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 24 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0267 Wijwatervat
Beeldje van veelkleurig volks aardewerk. Spanje, gedateerd: 1889. H = 33 cm 80.00 / 120.00 Euro
0268 Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992) Moeder met kind
Beeld van terra cotta Gesigneerd : Pringels, ca 1938 H = 54 cm 350.00 / 450.00 Euro
0269 Thorwaldsen Bertel (Deense beeldhouwer) Stervende leeuw,
zeer gedetailleerd afgewerkt stenen beeld Gesigneerd: Thorwaldsen Bertel L = 24 cm 250.00 / 300.00 Euro 0270 Icoon, met de voorstelling van Christus aan het kruis
van kleine mozaiëkjes in glas. Een oude techniek op hedendaagse wijze gebruikt. 86 x 60 cm 250.00 / 350.00 Euro
0271 Paar fluitvaasjes en Onze Lieve Vrouw
Van goudgehoogd porelein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0272 St Hubertus
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. Andenne, 19de eeuw. H = 18 cm 40.00 / 60.00 Euro
0501 De Kathedraal van Antwerpen,
en het stadhuis van Brussel Twee etsen 40.00 / 60.00 Euro
0502 Militaire geschiedenis van België
3 volumes 19de - 20ste eeuw. 25.00 / 30.00 Euro
0503 P. Genard, Anvers à travers les âges,
Brussel, 1888, 2 delen in kalfslederen band met goudopdruk en honderden illustraties 80.00 / 120.00 Euro
0504 Prehistorie
4 volumes en 5 brochures 25.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0505 L'Architecture et la décoration Françaises
aux XVIII et XIX siécles, Parijs, ca 1880 3 delen 150.00 / 200.00 Euro 0506 Keltische munten
2 volumes 25.00 / 30.00 Euro
0507 Venken Jaak: " Het zwarte gild van de bokkerijders",
Sint Niklaas, 1981, Met 8 originele houtsneden van Luk Duflou, 72/200 100.00 / 125.00 Euro
0508 Lot boeken voor de meubelmaker:
Julien Kindts: "Nieuw meubelboek in Franschen en Gotischen stijl", Antwerpen, ca 1900. + Le salon des industries du mobiliere Tentoonstelling met handingkleurde litho's en foto's. Parijs, 1905 80.00 / 120.00 Euro 0509 F. Mallo,
Bijdragen tot de geschiedenis van de Nederlanden, aanvang nemende 25 augustus 1830 ..... Amsterdam, 1831 4 delen, 100.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0510 E. Molinier, Histoire générale des arts appliqués
à l'industrie. Le mobilier au XVII et au XVIII siécle. Parijs, ca 1880. Auteur: Conservator van Het Louvre met uitgebreide lijst van Parijse meubelmakers met foto's van meubilair uit de belangrijkste privécollecties van die tijd. 80.00 / 120.00 Euro 0511 Religieuze kunst,
5 volumes 1 toegevoegd. 25.00 / 30.00 Euro
0512 Lot van 2 boeken
L'Art Ancien à l'exposition nationale België. Brussel, Parijs, 1882. + Toute la Belgique, 1830 - 1930 Parijs, 1930. 60.00 / 80.00 Euro
0513 Tweede wereldoorlog
5 volumes en 1 brochure 30.00 / 40.00 Euro
0514 Boek
met foto's van luikse interieurs, van de 18de eeuw tot Serrurièr Bovy, + 240 foto's 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0515 Vlaamsche kluchtliederen.
Muziek van Alph Janssens, Uitgegeven te Antwerpen, ca 1900. 50.00 / 70.00 Euro
0516 Bokrijk
3 boeken en een 15-tal brochures waaronder enkele dubbele 20.00 / 30.00 Euro
0517 Album
met foto's van beroemde personages ca 160 foto's 40.00 / 60.00 Euro
0518 Drie boeken over Staf Van Elsen
60.00 / 75.00 Euro
0519 Bidprentjes en bedevaartvaantjes,
4 boeken 20.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0520 J.J.M. Timmers, De kunst van het Maasland,
A. Dusar , Limburgs kunstbezit. 2 delen 25.00 / 30.00 Euro
0521 Een 17de eeuws interieur van een begoede heer
Litho van P. Stroobant 35 x 25 cm 50.00 / 70.00 Euro
0522 Johannis de Los
Chronicum rerum gestarum, Uitgegeven door de Ram 30.00 / 40.00 Euro
0523 Geschiedenis van Luik,
5 boeken en 5 brochures 30.00 / 40.00 Euro
0524 F Menaux,
Histoire du Pays de Liége, 1872 - 1875 2 delen, onvolledig 25.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0525 G. Kurth,
Notger de Liège, 1905 2 delen in 1band en Dewez, Histoire de Pays de Liège Bruxelles, 1822 2 delen in 1 band. 30.00 / 40.00 Euro 0526 Verzameling van dagorders, Officiële rapporten,
en andere berichten; betrekkelijk van tiendaagshen veldtoch in 1831. Utrecht 1833. 40.00 / 50.00 Euro
0527 F. Masai & Wittek,
Manuraits datés conservé en Belgique Bruxells - Gand, 1968 -1982 4 delen en Miscellanea codicologica, F. Masai, dicata, 2 delen 35.00 / 50.00 Euro 0528 Hasselt en omgeving,
4 boeken en 5 brochures 20.00 / 30.00 Euro
0529 Graafschap Loon en Haspengouw,
3 boeken en 3 brochures 25.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0530 Limburg,
Algemeen lot 1 7 boeken en 3 brochures 20.00 / 30.00 Euro
0531 Kempen,
7 boeken en 3 brochures 25.00 / 30.00 Euro
0532 Recueil héraldique de bourguemstres
de la noble cité de Liège ...., 1720 2 delen, herdruk 1973 en F. Bonniver, Les armoires de princes - évèques de Liége 25.00 / 30.00 Euro 0533 L. de Herckenrode,
Collection des tembes, épitaphs et blasens Herdruk en J. de Henricourt, Miroir des nobles de Hasbaye ... Herdruk 25.00 / 40.00 Euro
0534 Numismatische publicaties:
3 boeken: - de Chestret ( herdruk) - en twee x de Belgische frank 15.00 / 20.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0535 Brabant
3 boeken 20.00 / 30.00 Euro
0536 5 populaire brochures over Limburgse bedevaartsoorden:
Kortenbos (3), Korsel en Herckenrode. Leuven 1773. 40.00 / 50.00 Euro
0537 Verzamelde opstellen,
Jaargang 2-7, 13,15,16 en enkele losse afleveringen van andere Limburgse historische tijdschriften. 35.00 / 50.00 Euro
0538 Limburg
lot 3, 12 boeken 25.00 / 30.00 Euro
0539 R. Verdier
Glorsaire du collection neue, rupplemet 1 en 2 en één brochure. 25.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0540 Geschiedenis van België, Lot 1
6 boeken en 3 brochures 25.00 / 40.00 Euro
0541 H. Pireune,
Geschiedenis van België, 4 delen 25.00 / 30.00 Euro
0542 T. Juste,
Histoire de Belgique, Bruxelles, 1868 3 delen met gekleurde prenten en 2 andere volumes 40.00 / 60.00 Euro
0543 S. Balau,
Chronique Liégeois, Bruxelles, 1913 -1931 2 volumes 75.00 / 100.00 Euro 0544 La Belgique et la guere,
Bruxelles, 1922 4 delen Toegevoegd: krant: 4 augustus 1914 30.00 / 40.00 Euro
0545 P. Ribadineira & H. Rosweydus
Gensale legende or Heylighen....., Antwerpen 1701, 2 delen mogelijk van verschillende editie maar samen volledig 75.00 / 100.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0546 Lot kunstgeschiedenis,
5 boeken 25.00 / 30.00 Euro
0547 G. De Louvrex
Recueil contenant les edits et reglements fait pour le Païs d Liège..... Nouvelle édition, 4 delen 100.00 / 125.00 Euro 0548 G. De Louvrex
Recueil contenant les edits et reglements fait pour le Païs d Liège..... Nouvelle édition, 4 delen 100.00 / 150.00 Euro 0549 Lot varia
5.00 / 10.00 Euro
0550 Lot oude boeken,
onvolledig 25.00 / 30.00 Euro
0551 Mercator Gerard (1512 - 1594) Gerard Mercator :Kaart ven het Prinsbisdom Luik,
Ingekleurde gravure uit de Mercator - Hondurus atlas, Amsterdam, 1613 32 x 47 cm 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0552 Kaart van de beide Limburgen tijdens de Nederlandse tijd,
vervaardigd door Petit, gedeputéerde van de Provincieraad en opgedragen aan gouverneur de Brouchère ( 1823) De inkleuring geeft de politieke situatie aan voor de inval van de Fransen 60 x 46 cm 500.00 / 700.00 Euro
0553 Kaart van het Prinsbisdom Luik met rechtsboven
het portret van Prinsbisschop Ernest Van Beveren, Ingekleurde gravure Uitgegven Johan Bussemeches, Keulen, ca 1600. 21 x 28 cm 80.00 / 120.00 Euro 0554 Guicciardini Ludovico (1521 - 1589) Ludovico Guicciardini:
Kaart van het Prinsbisdom Luik, Ingekleurde gravure, ca 1600. 24 x 31 cm. 40.00 / 60.00 Euro 0555 Ortelius Abraham (1527 - 1598) Abraham Ortelius: Kaart van het Prinsbisdom Luik,
Eén Ingekleurde gravure en één niet ingekleurd exemplaar Uitgegeven in Antwerpen, 1570 39 x 50 cm 250.00 / 350.00 Euro 0556 Lot van drie prenten:
Mirakelprent van Herckenrode ( Hasselt), Mirakelprent van Kortenbos ( St Truiden ), 19de eeuw en een kruiszegen van Scherpenheuvel, 20ste eeuw. 50.00 / 70.00 Euro 0557 16 papieren bedevaartsvaantjes uit Limburg,
20ste eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0558 12 stoffen bedevaartsvaantjes uit Limburg,
20ste eeuw. 150.00 / 200.00 Euro 0559 bedevaartsvaantje van Sint Gummares in Lier,
18de eeuw. 30.00 / 40.00 Euro
0560 9 diverse bedevaartsvaantjes,20ste eeuw.
Averbode, Diest, Scherpenheuvel 50.00 / 70.00 Euro 0561 P. De Vlamynck:
Portret van Graaf Frederik de Merode ( 1792 - 1830 ), die sneuvelde in de slag van Berchem. Kopergravure, 47 x 34 cm 60.00 / 80.00 Euro
0562 Zeldzame Affiche: "De glorierijke overwinning
van Hollandse dapperen op alle Belgische muiters, bijzonder te Hasselt en Leuven" vrij vertaald: met de overwinning van de Hollandse op de Belgische troepen in de oorlog van de Belgische revolutie Uitgegeven te Rotterdam bij T.C. Koffers 53 x 45 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0563 Een grondstuk van Kermt en Spalbeek
Ingekleurde kaart uit 1815: Carte figurative des deux bois et une piece de terre la bourable situées entre la commune de Kermt et Spalbeek appartenantes à Monsieur Baron Fabry Beckers du chateau de Loye .... 57 x 53 cm 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0564 Figuratieve ingekleurde kaart
met betrekking tot een dispuut over grondeigendom tussen de stad Hasselt en de inwoners van Zonhoven uit 1765 42 x 55 200.00 / 250.00 Euro
0565 Uiterst zeldzame ingekleurde lithografie met de voorstelling van
" De overgave van Hasselt op 3 augustus 1831 ". J. Schouman naar een schilderij van J.W. Piereman. 50 x 65 cm 300.00 / 400.00 Euro
0566 Le Loup Remacle (1708 -1746) Lot van 3 ingekleurde gravures met de voorstelling van
- de Sint Jacques in Luik, - de Sint Laurentiusabdij in Luik - de collegiale kerk van Amai van Remacle Le Loup Uit de Saumery , délices du Pays de Liège 1738 - 1744. 15 x 22 cm 250.00 / 300.00 Euro 0567 Le Loup Remacle (1708 -1746) Remacle Le Loup: Zicht op Herk de stad
Kopergravure uit de Saumery, délices du Pays de Liège 1738 - 1744. 15 x 22 cm 80.00 / 120.00 Euro 0568 Le Loup Remacle (1708 -1746) Remacle le Loup:
Zicht op het kasteel van Bovelingen, Kopergravure uit de Saumery, délices du Pays de Liège 1738 - 1744. 15 x 22 cm 80.00 / 120.00 Euro 0569 Remacle Le Loup: Zicht op Beringen
Kopergravure uit de Saumery, délices du Pays de Liège 1738 - 1744. 15 x 22 cm 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0570 3 lithografieën,
naar de tekeningen van Remacle Le Loup uit 1736 met de voorstelling van het Kasteel van Lummen " De burcht " ( 2 x ) en het kasteel van Terlaemen, 19de eeuw. 60.00 / 80.00 Euro
0571 6 zichten op Briel
Kopergravures uit de 17de en de 18de eeuw waarvan 2 ingekleurd. 250.00 / 350.00 Euro
0572 14 lithografieën in verband met de Belgische onafhankelheid,
enkele ontstoken 250.00 / 350.00 Euro
0573 " Dit is die afcoemste en de genealogie
der Hertoghen en de Hertoghinnen van Brabant ......." Antwerpen bij Jan Mollijns, 1565 ( slechts voor 1/4de bewaard ) 200.00 / 250.00 Euro
0574 Het slaan van munten
Lot van 4 gravures, waarvan 1 ingekleurd 17de - 18de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0575 Twee gegraveerde stambomen en
een portret in verband met de familie de la Marck 150.00 / 200.00 Euro
0576 Lot grafiek over de geneugten van tabak:
Twee 18de eeuwse decoratieve prenten met rokers, naar Teniers. Vel verpakkingsmateriaal van tabak P.I.K. in Mechelen, 18 de eeuw. Drie prenten met rokers zijn toegevoegd. 150.00 / 200.00 Euro 0577 Oorlogsgetuigschrift
van de Hasseltse soldaat J. Verbeyst, vereremerkt met verschillende medailles voor zijn deelname aan verschillende veldslagen tijdens wereldoorlog I, getekend door de Commandant van het 11de linieregiment op 1 september 1919. 50.00 / 70.00 Euro 0578 Carte des environs de Peer, de Brey et d'Hasselt
Ingekleurde gravure uit de 17de eeuw. 22 x 28,5 cm 40.00 / 60.00 Euro
0579 Van den Keere Pieter (1571 -1646) Pieter van den Keere,
Kaart van het Prinsbisdom Luik, Ingekleurde gravure, 19 x 26 cm 60.00 / 80.00 Euro 0581 Lot van 5 kaarten van het Prinsbisdom Luik
- ingekleurde kaart uit Mercator - Honduis Atlas Minor - ingekleurde kaart van de la Feuille, - kaart van Guicciardinië en - een ingekleurde en een niet-ingekleurde kaart van Abraham Ortelius 200.00 / 250.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0582 Fricx Henri Eugène (1644 -1730) Eugène Henri Fricx, 1644-1730
Ingekleurde kaart van Brabant en Limburg, 50 x 59 cm 150.00 / 200.00 Euro
0583 Lotter Conrad (1717 - 1777) Conrad Lotter ; 1717 -1777
Ingekleurde kaart van het Prinsbisdom Luik, 50 x 58 cm 150.00 / 200.00 Euro
0584 Van der AA Pierre (1679 -1733) Pierre van der AA, 1659 -1733
L'eveche de Liège suivant les nouvelles abservations. Uitgegeven, Leiden, 1728 Ingekleurde kopergravure 23 x 31 cm 125.00 / 150.00 Euro 0585 Vrouwke en manneke
van porselein, vaasje toegevoegd. 20.00 / 30.00 Euro
0586 Lot van 3 beeldjes
van biscuit. 20.00 / 30.00 Euro
0587 Wijwatervat met Maria in een nis
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 14 cm 20.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0588 St Jozef
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 23 cm 30.00 / 40.00 Euro
0589 Kruislieveheer
van brons en porselein. H = 28 cm 20.00 / 30.00 Euro
0590 Onze Lieve Vrouw
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 19 cm 10.00 / 15.00 Euro
0591 Vrouw met 2 kindjes
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. Vieux Bruxelles, 19de eeuw. H = 14 cm 10.00 / 15.00 Euro
0592 Drie stolpen gevuld met een biscuit beeld
van Onze Lieve Vrouw met jezuskind en 4 porseleinen fluitvaasjes met stoffen bloemen. Napoleon III tijdvak; 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0593 Paar boekensteunen met als voorstelling
twee beeldjes van jonge kinderen van biscuit. naar Canova in de stijl van Sévrès H = 32 cm 400.00 / 600.00 Euro
0594 Twee sokkels met engel
van wit aardewerk H = 37 cm 250.00 / 350.00 Euro
0595 Andromeda,
Beeld van wit marmer H = 72 cm ( 1 vinger ontbreekt) 1,500.00 / 2,000.00 Euro
0596 Hoofd van een jong meisje
van marmer, Gesigneerd: Goleria Ballerini à Milano H = 48 cm 750.00 / 1,000.00 Euro
0597 Twee vrouwen met een schelp
van biscuit, Royal Dux H = 43 cm 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0598 Jonge vrouw
Olieverf op hardboard Gesigneerd: Luc De Ro, Gedateerd: 1963 59 x 39 cm met attest van de kunstenaar 300.00 / 400.00 Euro
0599 Landschap met hoeveken
Olieverf op paneel H. Knauff 59 x 88 cm 60.00 / 80.00 Euro 0600 Jong vrouwelijk naakt
gouache, Gesigneerd: Luc De Ro 48 x 31 cm 125.00 / 150.00 Euro
0601 Portret van een jong meisje,
Gehoogde tekening, Gesigneerd: Luc de Ro 46 x 33 cm 125.00 / 150.00 Euro
0602 Kempisch interieur
Olieverf op hardboard Gesigneerd: E. Salaets Gedateerd: 1961 38 x 48 cm 125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0603 Zicht op een kerk
Olieverf op doek, Gesigneerd: Schols 57 x 48 cm
0604 Bonte koe in een stoel,
olieverf op doek, 52 x 60 cm 60.00 / 80.00 Euro
0605 Douven Sylvain (°Schoonhoven 1919) Hoeve met berk,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Sylvain Douven 39 x 28 cm 60.00 / 80.00 Euro
0606 Winterlandschap met berken bij avondzon,
Olieverf op doek, Gesigneerd: Sylvain Douven 28 x 39 cm 60.00 / 80.00 Euro
0607 Douven Sylvain (°Schoonhoven 1919) Hooimijten bij een landweg
Olieverf op doek, Gesigneerd: Sylvain Douven 29 x 38 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0608 Hoeve met berken
Olieverf op doek, Gesigneerd: Sylvain Douven Gedateerd: 1960 50 x 40 cm 100.00 / 125.00 Euro
0609 Winters rivierlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Sylvain Douven 23 x 29 cm 50.00 / 70.00 Euro
0610 Douven Sylvain (°Schoonhoven 1919) Veenlandschap
Olieverf op doek, Gesigneerd: Sylvain Douven 23 x 29 cm 50.00 / 70.00 Euro 0611 Jachthond,
Olieverf op paneel Gesigneerd: Jonckeere, Gedateerd: 1982 39 x 29 cm 125.00 / 150.00 Euro
0612 Fraai bureautje
van mahoniehout, Engeland, ca 1900. 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0613 Tafel en 4 stoelen
van notenhout, Renaissancestijl, 19de eeuw 500.00 / 600.00 Euro
0614 Eénzit Chesterfield
van donker leder 500.00 / 600.00 Euro
0615 Bovenstuk van een deux-corps; nu hangkast.
van notenhout, versierd met het wapen van François I Franrkijk, Renaissancestijl, 19de eeuw 300.00 / 400.00 Euro
0616 Tweezit Chesterfield
van licht leder 900.00 / 1,000.00 Euro
0617 Dressoir
met drie deuren en een lade Luik, Régencèstijl 300.00 / 400.00 Euro 0618 Bibliotheekkast
van notenhout, Renaissancestijl, 19de eeuw 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0619 Krantenhouder
15.00 / 20.00 Euro
0620 3 bijzetafeltjes
30.00 / 40.00 Euro
0621 Wit gietijzeren tafeltje
75.00 / 100.00 Euro
0623 Paar beige crapaudjes
80.00 / 100.00 Euro
0624 Klein bureautje
van eikenhout Art Nouveautijdvak, ca 1900. 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0625 Achelle
van eikenhout 30.00 / 50.00 Euro 0626 Staande houten kapstok
0627 Kastje met 1 deur
van eikenhout Neo-gotische stijlca 1900. 100.00 / 125.00 Euro
0628 Tabouret
van gedraaid hout, krantenbak toegevoegd.
0629 Hoekstoeltje
met biezen zitting 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0630 Linnenkast
van eikenhout,ca 1900 H = 156 cm 250.00 / 300.00 Euro
0631 Hoofd van een man
Beeldje van exotisch hout Afrikaans werk. H = 28 cm 25.00 / 30.00 Euro
0633 Hollands landschap
Ets naar Jacob Smits 18 x 14 cm 30.00 / 40.00 Euro
0634 Langaskens Maurice (Gent 1884 - Schaarbeek 1946) La terre
Ets, 3/100 Gesigneerd: M. Langaskens 22 x 13 cm 30.00 / 40.00 Euro
0635 Graafschap Aalst,
Ingekleurde gravure van Antonius Sanderus, ca 1620. 250.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0636 Windmolen,
Lithografie, 13/60 39 x 29 cm 40.00 / 60.00 Euro
0637 Zicht op het Gravensteen te Gent,
Ets, 72/75 Gesigneerd: A. Van den Hercke 24 x 30 cm. 30.00 / 40.00 Euro 0638 Langaskens Maurice (Gent 1884 - Schaarbeek 1946) La Moisson,
Ets, 11/60 Gesigneerd: M. Langaskens 26 x 34 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0639 De Wit Prosper (Antwerpen, 1860 - Schaarbeek, 1947) Atelier van een schoenmaker
Ets Gesigneerd: Prosper De Wit Getekend in de plaat en onderaan, 30 x39 100.00 / 125.00 Euro 0640 St Janshospitaal in Brugge,
Ingekleurde lithografie Van R; Verbrugghe, 29 x 18 cm 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0641 Zicht op de Seine van Parijs
Litho: 8/150 Gesigneerd: Danny Latrige 31 x 46 cm 60.00 / 80.00 Euro
0642 Twee houtsneden
in de stijl van Massereel, Gemonogrameerd: ND
0643 Vier romantische voorstellingen
Troubadourstijl, 19de eeuw. Reeks van 4 staalgravures 100.00 / 125.00 Euro
0644 Hoofd van een sjouwer
houtsnede, Gesigneerd: Ri Querme 20 x 21 cm 40.00 / 60.00 Euro
0645 Zicht op Amsterdam
Ets Gesigneerd: Wertsmann 21 x 27 cm 150.00 / 200.00 Euro
0646 Zicht op Rome
Opticaprent,18de eeuw. 30 x 40 cm 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0648 Paar vazen
van blauw aardewerk. Boch: H = 20 cm 30.00 / 40.00 Euro
0649 Kandelaar en koffiekan
van blauw Delfts aardewerk H = 26 cm 40.00 / 50.00 Euro
0650 Vaas
van blauw Delfts aardewerk H = 48 cm 40.00 / 50.00 Euro
0651 Paar vazen
van Sévresporselein H = 36 cm (deksels ontbreken) 60.00 / 80.00 Euro
0652 Koffieservies
van Limogesporsein. 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0653 Bord
van blauw handgeschilderd aardewerk, Delft, 18de eeuw. Doorsnede: 22 cm 80.00 / 120.00 Euro
0654 Twee lezende meisjes
van porselein, Altensburg 25.00 / 30.00 Euro
0655 Sierbord versierd met een haan
van aardewerk, Doorsnede 25 cm 20.00 / 30.00 Euro
0656 Paar schitterende wijwatervaten
met de voorstelling van Onze Lieve Vrouw en Christus die het kruis draagt. Beeldjes van veelkleurig en goudgehoogd porselein. Brussel, 19de eeuw. ( één is beschadigd) H = 31 cm 80.00 / 120.00 Euro 0657 Fluitvaasje
met de voorstelling van Maria Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 15 cm 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0658 Koffie - en theeservies
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Parijs. 60.00 / 80.00 Euro 0659 Koffiepot,melk en suikerpot van Engels aardewerk
75.00 / 100.00 Euro
0660 Theeservies voor 6 personen
van gelakt papier maché met decoratie van zilver. 150.00 / 200.00 Euro 0661 Bord
van rood aardwerk met slibversiering Vlaanderen, 19de eeuw; diameter: 23 cm 30.00 / 40.00 Euro
0662 Paar borden
van Frans aardewerk, Rouen, monogram H.V. Doorsnede: 27 cm 80.00 / 120.00 Euro 0663 Grote vaas
met druipglazuur en bloemen, Model 442 H = 67 cm 1,200.00 / 1,500.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0664 Paar fluitvazen met Maria en Jezusmonogram
Paar vazen van goudgehoogd porselein. Brussel, 19de eeuw. H = 19 cm 60.00 / 80.00 Euro
0665 Paar mooie fluitvaasjes met jachttaferelen versierd
van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 10 cm 40.00 / 50.00 Euro 0666 Jonker,
Beeldje van veelkleurig handgeschilderd porselein. Duitsland, ca 1900 H = 17 cm
0667 Twee siervaasjes
Van goudgehoogd porselein, Brussel, Napoleon III Tijdvak, 19de eeuw. H = 13,5 cm 50.00 / 70.00 Euro
0668 Sint Antonius,
Beeldje van veelkleurig en goudgehoogd porselein. 19de eeuw. H = 28 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0669 Kandelaar met drie bachantjes op de voet
van Saksisch porselein. (hersteld) H = 32 cm 60.00 / 80.00 Euro
0670 Staand wijwatervat met de goede herder in een nis
Beeldje van wit monochroom porselein. 19de eeuw. H = 14 cm 40.00 / 60.00 Euro
0671 Twee borden
van aardewerk, VOC, Doorsnede 38 en 25 cm 120.00 / 150.00 Euro 0672 Drie grote schotels
van porselein met goudrand 30.00 / 40.00 Euro 0673 Bidet
van wit porselein, Getekend: De Sfinx, Maastricht 60.00 / 80.00 Euro
0674 Koffie-en theeservies
van aardewerk Nimy: Lecat Mouzin, decor Hercelaneum 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0675 Bord
van Delfts aardewerk, ca 1760. Doorsnede: 35 cm 180.00 / 240.00 Euro
0676 Eetservies
van aardewerk, Maastricht: Petrus Regout Decor : Marines 100.00 / 150.00 Euro 0677 Hasseltse (keramiek) Twee Hasseltse kruiken
versierd met een groen/blauw decor, G. Fryns, onderaan h = 39 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0678 Bord met blauw bloemendecor
van handgeshilderd aardewerk . Brussel, ca 1800. Diameter: 31 cm 60.00 / 80.00 Euro
0679 2 borden met ruiters en jonge vrouw
van Weens porselein Doorsnede: 25 cm 100.00 / 125.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0680 Vaas
van porselein en gepatineerd metaal, ca 1900. H = 25 cm 30.00 / 40.00 Euro
0681 Terrine
van aardewerk met everzwijnskop L = 43 cm 250.00 / 300.00 Euro
0682 Gedekselde ketel
van rood koper, 19de eeuw 50.00 / 60.00 Euro
0683 Twee vergieten
van geel koper, 19de eeuw. 50.00 / 100.00 Euro 0684 Onze Lieve Vrouw,
Een mariarium van koper, 19de eeuw. met opdracht H = 17 cm 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0685 Perzische kan
van gegraveerd koper, Iran, ca 1800. H = 36 cm 600.00 / 800.00 Euro
0686 spiegel
van messing Lodewijk XIVstijl 125.00 / 150.00 Euro
0687 Weverslampje aan een haal
van smeediijzer 60.00 / 80.00 Euro
0688 Twee strijkijzers
van koper 40.00 / 60.00 Euro
0689 Reisicoon
van koper 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0690 Grote kookketel
van geel koper 40.00 / 50.00 Euro
0691 Confitureketel en waterketel
van rood koper 30.00 / 40.00 Euro
0692 Paar schuifkandelaars
van messing 60.00 / 100.00 Euro
0693 Schemerlamp
van glas en verzilverd metaal Italië, design 'jaren '70 H = 40 cm 30.00 / 40.00 Euro
0694 Hanglamp
van het merk Arte Luce, na 1980 250.00 / 350.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0695 Sac à perles
van brons en kristal met 6 lichten 300.00 / 400.00 Euro
0696 Lampe Belge
van messing en opaliserend glas; Napoleon III tijdvak, ca 1880. In zeer originele staat 250.00 / 350.00 Euro
0697 Hanglamp
VSL 100.00 / 125.00 Euro
0698 Venetiaanse kroonluchter
van bruin glas 300.00 / 400.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0699 2 schemerlampen
van porselein: 1 met koffiepot 1 met een kereltje H = 28 cm 40.00 / 60.00 Euro
0700 Kroonluchter
van gepatineerd brons met 12 lichten 200.00 / 250.00 Euro
0701 Luchter met 4 lichten
250.00 / 300.00 Euro
0702 Wassen Madonna
in een houten nis 50.00 / 60.00 Euro
0703 Heilige familie
van biscuit onder glazen stolp
www.aeko.be
AEKO
0704 Wassen Madonna
onder glazen stolp H = 28 cm 30.00 / 40.00 Euro
0705 Madonna en Jezuskind
in biscuit H = 36 cm 30.00 / 40.00 Euro
0706 Zicht op een 16de eeuws huisje
Aquarel Gesigneerd: R. Smets, Gedateerd: 1935 28 x 18 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0707 Marktscènes,
Aquarel, Gesigneerd: A. Lauryssens 14 x 19 cm 40.00 / 60.00 Euro
0708 Weyel P. (False) Boslandschap
Aquarel, Gesigneerd: P. Weyel 50 x 35 cm 150.00 / 200.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0709 Cupido op dolfijn,
Gouache, 11 x 16 cm 40.00 / 60.00 Euro
0710 Lucas Eduard (1861 -1936) Balletdanseres
Aquarel Gesigneerd: E. Lucas Gedateerd: 1926. 47 x 32 cm 150.00 / 200.00 Euro
0711 Vlaams landschap
Gouache in de stijl van Saverys, 20 x 26 cm 60.00 / 80.00 Euro
0712 Van der Eycken Robert (°Hasselt, 1933) Twee ruiters
Gouache, Gesigneerd: Robert Van Der Eycken 61 x 47 cm 400.00 / 500.00 Euro
0713 Zittende man,
Gehoogde tekening Onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1883 31 x 22 cm 40.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0714 Designlamp uit de jaren '60
30.00 / 40.00 Euro
0715 Vlaamse balkroonluchter
40.00 / 60.00 Euro
0716 Schemerlamp
van porselein 30.00 / 40.00 Euro
0717 Staande lamp
van brons
0718 Gobelin: geanimeerde marktscéne
122 x 245 cm 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0719 Schotel
van tin, 18de eeuw. Brussel, Meester: Adolphus Doorsnede: 39 cm. 150.00 / 175.00 Euro
0720 zes tinnen wijnbekers
versierd met Breugeliaanse taferelen 30.00 / 40.00 Euro
0721 Theepotje en steelpannetje
van tin 20.00 / 30.00 Euro
0722 Zalfpot
van tin, 19de eeuw H = 13 cm 40.00 / 60.00 Euro
0723 Diepe schotel
van tin, 18de eeuw. Nederland, 18de eeuw Doorsnede: 41 cm. 150.00 / 175.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0724 Vaas en figuurtje
van gepatineerd metaal, H = 29 cm 40.00 / 60.00 Euro
0725 Staande lamp
van tin 30.00 / 40.00 Euro
0727 Koffieservies met plateau
van tin 50.00 / 70.00 Euro
0728 Tabaksdoos
van leder, H = 14 cm 25.00 / 35.00 Euro
0729 Verstelbare voltairezetel
125.00 / 150.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0730 Fluit
van terra cotta Latijns Amerika L = 32 cm 30.00 / 40.00 Euro
0731 Grote kruik
van aardewerk H = 120 cm 300.00 / 400.00 Euro
0732 Gedekselde en geoorde vaas
van steengoed met een oriëntaals decor, Frankrijk, ca 1900. H = 50 cm 300.00 / 400.00 Euro
0733 Kleine kruik
van aardewerk H = 84 cm 200.00 / 300.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0734 Kleine kruik
van aardewerk ( bodem beschadigd ) H = 84 cm 150.00 / 200.00 Euro
0735 Groot Perzisch tapijt
330 x 240 cm 300.00 / 400.00 Euro
0736 Zeilschip
van hout met koperbeslag B = 72 cm 300.00 / 400.00 Euro
0737 Kleine coffre fort
60.00 / 80.00 Euro
0738 Kachel uit grootmoeders tijd
om te warmen, te bakken en te stoven. met emaille tegels, ca 1900 850.00 / 900.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0739 Driemaster
met koperen beslag en bodem Lengte met boeg =125 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
0740 Driemaster
van hout en koperbeslag en een wit geschilderd. B = 83 cm 500.00 / 600.00 Euro
0741 Nederlandse pikslee
Friesland, 19de eeuw. 80.00 / 100.00 Euro 0742 Driemaster: Engels oorlogschip
van hout met koperen beslag B = 107 cm 700.00 / 800.00 Euro
0743 Sla en gebakcouvert
in origineel etui van verzilverd metaal 50.00 / 60.00 Euro 0744 24 messen
met houten heften, Art Deco tijdvak, ca 1930. 50.00 / 60.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0745 Stempel met initialen:WO
van verzilverd metaal L = 7 cm 40.00 / 60.00 Euro
0746 Cylindervormige snuifdoos van
verzilverd metaal met centraal de initialen CT 8,5 x 4,5 cm 80.00 / 100.00 Euro 0747 12-delig viscouvert
van verzilverd metaal. Engeland, ca 1900. 50.00 / 70.00 Euro
0748 Fraaie snuifdoos
met ovale medaillons en acanthussen van alpacametaal. 8 x 5,5 cm 100.00 / 125.00 Euro
0749 Koffie en theeservies op dienblad
van verzilverd metaal 150.00 / 200.00 Euro
0750 Sierschotel
van verzilverd metaal, Art Nouveautijdvak, ca 1900. ( 1 pootje dient hersteld) B = 34 cm 80.00 / 120.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0751 Wijnflessenhouder
van verzilverd metaal, Design de jaren '70 30.00 / 40.00 Euro
0752 2 vijzels
30.00 / 40.00 Euro
0753 Brede kom
van porselein, China; B = 31 cm 30.00 / 40.00 Euro 0754 Vaas
van Chinees kantonporselein H = 46 cm (hersteld) 30.00 / 40.00 Euro
0755 Schemerlamp
van Celadonporselein 40.00 / 50.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0756 Gedekselde vaas
van cloisonné, China, H = 26 cm (Beschadigd aan de rand ) 20.00 / 30.00 Euro
0757 Buys Vic (Ravels ° 1937) Zondagmorgen,
Ets,14/30 van Vic Buys. 30 x 25 cm 50.00 / 70.00 Euro
0758 Buys Vic (Ravels, 1937) Moeder en kind en vrouw onderweg
Twee etsen van Vic Buys 50.00 / 70.00 Euro 0759 Lot van 4 prenten in verband met koordmakkerij.
Uit de Diderot & D' Alembert 50.00 / 70.00 Euro
0760 Buys Vic (Ravels ° 1937) De windmolen en de hoeve
Twee etsen van Vic Buys 50.00 / 70.00 Euro 0761 Lotje keramiek
(beschadigd) 60.00 / 80.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0762 Amfora vaas
Tsjechoslovakye H = 27 cm
0763 Vaas
van craquléporselein H = 42 cm 30.00 / 40.00 Euro
0764 Twee borden
van aardewerk met oude herstellingen, Frankrijk, ca 1800. 30.00 / 50.00 Euro 0765 Koffieserviesje
van aardewerk. 40.00 / 60.00 Euro
0766 Gedekselde doos met druiven
van aardewerk Italië, ca 1950. H = 20 cm 40.00 / 60.00 Euro
0767 4 blauw/wit miniatuurvaasjes
20.00 / 30.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0768 Heertje en dame
van Spaans porselein 30.00 / 40.00 Euro
0769 Bord en schenkkan
van veelkleurig handgeschilderd aardewerk, Gouda 30.00 / 40.00 Euro
0770 Twee zwaluwen maken de lente,
Beeldje van Duits porselein, H = 16 cm 20.00 / 30.00 Euro
0771 Koffieserviesje
0772 Siervaas
van kobaltblauw porselein met een decor van leeuwen Saint Ghislain, ca 1925 Model: 1815 H = 22 cm 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be
AEKO
0773 Mooie Art Nouveau kom
van aardewerk Nederland, Gouda, 1918. Doorsnede: 21 cm 100.00 / 150.00 Euro
0774 3 sierstukjes
van keramiek 15.00 / 20.00 Euro
0775 Fraaie câchepot versierd met libellen en nachtvlinders
van messing, Art Nouveau tijdvak, ca 1900. H = 29 cm 30.00 / 40.00 Euro
0776 Koffiepot en waterketel
van koper 30.00 / 40.00 Euro
0777 Koffiemolen en kandelaar
van koper. 20.00 / 30.00 Euro
0778 Grote kruik
van geel en rood koper 30.00 / 40.00 Euro
www.aeko.be