Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens Kavel nr. 3701: Een hout gesneden Balinese danseres, Ubud, midden 20ste eeuw Het basement met lotusbloem waaronder de inscriptie: Dibikin, Oleh, Aapfttangku, Lodtunduh, Ubud, Bali. H 68 cm Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00 Kavel nr. 3702: Een verguld bronzen mandoline speler, omgeving Thailand/Birma, midden 20e eeuw Op basement met opengewerkt front. H 31 cm Richtprijs: € 200,00 tot € 250,00 Kavel nr. 3703: Een geëmailleerde metalen vaas met florale motieven en genrevoorstellingen in cartouches, India eind 19e eeuw Gemaakt voor de Chinese markt. H 22 cm Richtprijs: € 250,00 tot € 350,00 Kavel nr. 3704: Een email cloisonné vaas met decor van bloesemtak en vogels op groen fond, Japans, begin 20e eeuw H 45 cm Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00 Kavel nr. 3705: Zes verschillende gesneden jade toggle, Chinees, 20e eeuw In de vorm van een bloemenmand met zotje, een Fo-dog, een slang, een kever, een rond ornament en een scherm. (6) Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00 Kavel nr. 3706: Een rechthoekig dienblad met lakwerk, Japans, Showa, 20e eeuw Met verguld decor van een roofvogel op zwart fond. Gedragen door vier gebogen pootjes. 14x49x35 cm Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00 Kavel nr. 3707: Een zevendelig altaarsetje, het lakwerk met verguld decor op zwart fond, Japans, Taisho, 20e eeuw H 14 en 18 incl basement Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00
Kavel nr. 3708: Een Chinese ronde bronzen met metalen spiegel, een meetlat en een rode Japanse lakvaas, 20e eeuw De vaas met libellen decor. Afmetingen resp: D 21, L 46, H 27 cm (3) Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00 Kavel nr. 3709: Een zachthouten acht-deurs kast, Chinees 20e eeuw In twee delen. Het front met drie smalle laden, de deuren met deels opengewerkte panelen. 180x100x51 cm Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00 Kavel nr. 3710: Een rijk gesneden, deels gepatineerd en deels verguld houten tweedeurskast, Chinees Het front gesneden met verhalende voorstellingen op een blauw fond en met bloemvazen. 128x100x44 cm Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00 Kavel nr. 3711: Een laag zachthouten zwart en rood laqué kastje, Chinees 20e eeuw Het front met twee smalle laden en twee deurtjes. 98x80x50 cm Richtprijs: € 250,00 tot € 350,00 Kavel nr. 3712: Een lage gesneden en deels verguld houten tweedeurskast, Chinees Het front met drie smalle laden en twee deurtjes gesneden met tempelleeuwen. 79,5x92x41,5 cm Richtprijs: € 180,00 tot € 250,00 Kavel nr. 3713: Twee diverse vaasjes, begin 20e eeuw Bestaande uit een Japans bronzen vaasje. Meiji; En een Chinees email cloisonné vaasje met twee hengsels aan weerszijden van de hals. H resp 15 en 19 cm (2) Richtprijs: € 120,00 tot € 150,00 Kavel nr. 3714: Een deels verguld en rood laqué vierdeurs kastje, Chinees In twee delen. De paneeldeuren gesneden met pioenrozen, prunus en vogeltjes. Het onderkastje met vijf smalle laatjes en op een losse standaard. 186x82,5x40,5 cm Richtprijs: € 350,00 tot € 450,00 Kavel nr. 3715: Een rijk gestoken hardhouten stoel, waarschijnlijk
Birmees 19e eeuw Opengewerkt met bloemen en krullend bladmotief. Richtprijs: € 120,00 tot € 140,00 Kavel nr. 3716: Een rechthoekige theekist met goudkleurige voorstelling op zwart fond, Chinees, midden 19e eeuw Export lakwerk. Het interieur met bewerkte tinnen theekist. 15x27x20 cm Richtprijs: € 80,00 tot € 120,00 Kavel nr. 3717: Dit kavel is vervallen Kavel nr. 3718: Een bronzen vaas met inlegwerk van verhalende voorstelling en geometrische versieringen, Chinees, begin 20e eeuw H 26 cm Richtprijs: € 160,00 tot € 220,00 Kavel nr. 3719: Een houtgesneden miniatuur ladenkastje, Javaans, eerste helft 20e eeuw Met vegetatief snijwerk in reliëf, verguld op rood fond. 22.5x40x20 cm Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00 Kavel nr. 3720: Een paar octagonale snijwerken met verhalende voorstelling in reliëf, Chinees, 19e eeuw Roodgekleurd en afgewerkt met vergulding. 25x25 cm Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00 Kavel nr. 3721: Een bronzen Hotei, eind 19e eeuw Met de zak van overvloed op zijn rug. H 16 cm Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00
Kavel nr. 3722: Een ivoren handvat van een wandelstok met gesneden tijgers in reliëf, Japans, eerste helft 20e eeuw Met beweegbaar mechaniek met uitspringende tijger. Gesingeerd. L 11 cm Richtprijs: € 200,00 tot € 250,00 Kavel nr. 3723: Een gezwart bronzen meisjesculptuur van een zittende
Geisha, Japans, eerst helft 20e eeuw De onderkant met karaktertekens. H 15 cm Richtprijs: € 180,00 tot € 220,00 Kavel nr. 3724: Negen diverse opiumgewichtjes en een gesneden jade ornament met zilverkleurig montuur, Chinees. L 15 cm Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00 Kavel nr. 3725: Een email cloisonné vaas met fabeldieren in cartouches, Chinees, begin 20e eeuw H 45 cm Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00 Kavel nr. 3726: Een deels verguld rood en zwart laqué huisaltaartje, Chinees 19e/20e eeuw Ajour gezaagd en gesneden met vogels, draken en bloemmotiven. Met twee schuifdeurtjes. De poten gesneden als fabeldieren. 85x75x41,5 cm Richtprijs: € 500,00 tot € 600,00 Kavel nr. 3727: Een hardhouten console met vitrineopstand en étagère, Zuid-Oost Azië In twee delen. Rijk gesneden met bloemen en krullend bladwerk. De "wangen" en achterplank ajour gezaagd. 213x142x65 cm Richtprijs: € 900,00 tot € 1200,00 Kavel nr. 3728: Een ijzerhouten étagèrekast op lage standaard, Chinees 19e/20e eeuw Geheel opengewerkt en gesneden met krullen bladwerk, bessen en bloemen. 121,5x98x36,5 cm Richtprijs: € 400,00 tot € 500,00 Kavel nr. 3729: Een zwart laqué bureau plat, mogelijk Chinees Geheel in goud beschilderd met Oosterse landschappen, tempels en elegante figuurtjes. 77x144x61 cm Richtprijs: € 800,00 tot € 1200,00 Kavel nr. 3730: Een hardhouten huisaltaartje, Chinees 19e/20e eeuw Zeer rijk gesneden in hoog en laag reliëf met verschillende
figuurtjes, waaronder de onsterfelijken, herten en draken, omgeven door bladwerk. De hoeken met Fo-honden. 97x69x50,5 cm Richtprijs: € 700,00 tot € 900,00 Kavel nr. 3731: Een hardhouten altaartafel, Chinees 19e/20e eeuw Het fries ajour gezaagd en gesneden met gestileerde dierenkoppen. 89,5x102x52 cm Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00 Kavel nr. 3732: Een rijk gesneden tropisch hardhouten guéridon of jardinière, waarschijnlijk Ceylon eind 19e eeuw 77x44,5 cm Richtprijs: € 450,00 tot € 550,00 Kavel nr. 3733: Een ijzerhouten en rood verlakt vierslags kamerscherm, Chinees circa 1900 Het front met parelmoer vogeltjes zittend op gesneden benen bloesemtakken. De top gesneden met draken, de onderste panelen met kraanvogels. 191x260 cm Richtprijs: € 350,00 tot € 550,00 Kavel nr. 3734: Een paar verguld houten en zwart laqué hoekornamenten, Chinees 19e eeuw Geheel opengewerkt en gesneden met kraanvogels, eenden, prunus en lotusbloemen. 106x38 cm (2) Richtprijs: € 350,00 tot € 450,00 Kavel nr. 3735: Een imposant hardhouten en deels verguld wandmeubel, voorheen bruidsbed, Chinees 19e/20e eeuw Het front met opengewerkte panelen gestoken met bloemen en vogels. De achterwand met open lattenmotief, op rijk gesneden voet. 200x226,5x50 cm Richtprijs: € 900,00 tot € 1200,00 Kavel nr. 3736: Een rood en zwart laqué kist, waarschijnlijk Chinees 19e eeuw Geheel gedecoreerd met pioenrozen, scrolls en waaiers. 36x74x37 cm Richtprijs: € 350,00 tot € 450,00 Kavel nr. 3737: Een driedelig gezwarthouten kamerscherm- of
afscheiding, Chinees Gemonteerd met opengewerkte groen geglazuurde aardewerk blokken. 205x148,5 cm Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00 Kavel nr. 3738: Een tropisch hardhouten, mogelijk djatihouten, vitrinekast, Hollands Koloniaal eerste kwart 19e eeuw De kap, zijstijlen, lades en schort gesneden met krullend bladwerk. 192x199x57 cm Richtprijs: € 1200,00 tot € 1500,00 Kavel nr. 3739: Een rijk gesneden rood laqué en deels verguld halmeubeltje, Chinees Gemonteerd met spiegel en messing haken. 169x37,5x55 cm Richtprijs: € 300,00 tot € 400,00 Kavel nr. 3740: Een rechthoekige theebus bekleed met zijde met florale motieven, Chinees, begin 20e eeuw Met ronde deksel. H 30 cm Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00 Kavel nr. 3741: Een rond bronzen wierookschaaltje, Chinees, eerste helft 20e eeuw Met karaktertekens. H 6 x 19 cm Richtprijs: € 100,00 tot € 140,00 Kavel nr. 3742: Vijf diverse gesneden stenen toggle, Chinees In de vorm van een Hotei, een bamboestengel, twee figuren en een gestillerde draak op een circel. Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00
Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Kavel nr. :