Kavels kerkenveiling 2013
KAVELS KERKENVEILING 2013 Nr. Omschrijving 1 Tegoedbon voor 20 kg Bildstar aardappelen 2 Fruitpakket 3 Heerlijke taart 4 Waardebon 40 euro 5 Prachtig mandje met violen 6 Heerlijke Berliner leverworst 7 Pakket diverse luxe kerstkaarten met envelop
Geschonken door D. Molenaar Turfspoor Firma Smit Lisserbroek (maandag markt) Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Bril Jan't Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer Vleeswarenfabriek Persoon BV Baaij Light 4 you
8 Witte schaal met vetplantjes 9 Goed gevuld rozijnenbrood 10 Bloembollenpakket 11 2 Foto albums Henzo 24 x 24 cm 100 bladen
Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Damen Flower Bulbs Henny Hoogeveen
12 Jumbo puzzle 1000 stuks 5 poezen 13 Cadeaubon 20 euro 14 Heerlijke taart 15 Beproef uw geluk met een heel Staatslot 16 Cadeaubon 20 euro 17 Plantenarrangement 18 Autowasset 7-delig 19 Rituals reiseditie verzorgingspakket 20 Polaroid zonnebril 21 Tegoedbon voor 20 kg Bildstar aardappelen
John Stevens Herenmode Bakkerij Pompe de Zilk Tabakspeciaalzaak John de Bruin Freres damesmode Royal Fleur Tetteroo Halfords Rituals Pearl D. Molenaar Turfspoor
22 Wijnkoeler + fles witte bordeaux 2004 23 Waardebon 12,50 24 Heren pullover maat XXXL donkergrijs 25 Lederen damesriem kleur bruin 1 meter
Lunchroom Maurice Kapelstraat Merano Ambachtelijke schoenmakerij Stolker
26 Fles rode wijn Merlot 2012 27 Boek Wassergeest te Lisse
Grimbergen boeken
28 Hobbypakket: krasfolieset, kallifrafietips, clear stamp, papier en shadow painting van der Aart Je kunt er niet te vroeg aan beginnen, zomerpakket: zonnehoed, beachset, badlaken, boek met 29 zomergerechten en bon 5 euro
Plaza De Stoete
30 Wijnpakket uit Zuid-Afrika Workshop luxe paasei maken voor 1 persoon onder vakkundige leiding van Koos den Butter op 10 31 april 2014 om 19.00uur, Hogewoerd 128 te Leiden
Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek
32 Multifunctionele hapjespan doorsnede 30cm 33 Tegoedbon voor APK keuring; benzine auto geldig tot 01-12-2014
Autobedrijf Reijerkerk
Kavels kerkenveiling 2013 34 Meisjespakket met waardebon 10 euro 35 Prachtig mandje met violen 36 Heerlijke Berliner leverworst 37 Dinercheque 25 euro Voor starters: Begin van je servies; 2 ontbijtbordjes, 4 bekers, 2 soepkommen, kookboeken,
Liss Kids Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer Vleeswarenfabriek Persoon BV Restaurant De Vier Seizoenen
38 fles Lindemans rodewijn 39 Minitray met fles witte wijn, Unox Knaks en waardebon 7.50 40 Thermo broek d.grijs maat 128/140 41 Tegoedbon voor 20 kg Bildstar aardappelen
Kaasspecialist Gamma Lisse D. Molenaar Turfspoor
42 Ketel 1 jonge jenever 1 liter 43 Beautypakket Dr. van der Hoog met dagcreme en nachtcreme en verwenmaskers
Santesa
44 Unox pakket: 4 blikken kankworst, afbakbroodjes, tube ketchup en mayo 45 Waardebon 40 euro 46 Koffie-apparaat met 2 kopjes, pak koffie en bon 10 euro
Bril Jan't Albert Heijn
47 3 flessen rosé, fles rode wijn en fles creme de cassis 48 Waardebon voor kerstboom; een echte Nordmann 49 Heerlijke taart 50 Davidoff zonnebril
Fa. Hagen Lisserweg Bakkerij Pompe de Zilk Smits optiek
51 Tristar tafelgrill 52 Fles Jägermeister 1 liter 53 3 Boeken Lotte & Soren Hammer; misbruik, wraak en verraad 54 Heerlijke slagroomschnitt
Patisserie Vermeer
55 Luxe koffer met 2 flessen rode Syrah wijn uit 2011 56 Oortelefoon + miniskate 57 Boek van Roemwaard Lisse 58 Babypakket; tas, meetlat, oppasboek en truitje maat 68 Bodylotion, showergel, badzout, bodyscrub van eucalyptus, bamboe stan-daard met 59 geurstokjes, CD passsione, waxinelichtjes+houders en witte wijn
De Radiobeurs Grimbergen boeken De Kapel Hair ID
60 2 flessen mouserende wijn 61 Tegoedbon voor 20 kg Bildstar aardappelen
D. Molenaar Turfspoor
62 4 Aquarellen van Helena Suzanne Yserinkhuijsen 63 Prachtig broodpakket 64 Sierbloempot voor buiten zwart Ø 47cm hoogte 33cm
Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Balkenende Hoveniersbedrijf BV
65 2 flessen sherry Knutselpakket voor 6+: verbouw je eigen vakantiehuis, verbouw je eigen boerderij, stickers, 66 kleurpotloden en een knuffel 67 Verwentas met diverse badproducten 68 Prachtig mandje met violen
Kapsalon Hair Fashion Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer
Kavels kerkenveiling 2013 69 Voor de winterkost: kilo spek 70 Boek Wassergeest te Lisse
Vleeswarenfabriek Persoon BV Grimbergen boeken
71 Boerderijpuzzle 1000 stukjes, schaakspel en fles witte wijn 72 Tegoedbon voor APK keuring; benzine auto geldig tot 01-12-2014 73 Waardebon voor één kalkoen +/- 3 kg (vooraf reserveren) 74 Fruitpakket 75 Waardebon pedicurebehandeling 76 Heerlijke Berliner leverworst
Autobedrijf Reijerkerk van Dongen uw poelier Firma Smit Lisserbroek (maandag markt) ter Gouw schoenen Vleeswarenfabriek Persoon BV
77 Boodschappentas gevuld met diverse boodschappen 78 Cava Brut wit, Duc de foix 79 Grote knijper geel voor wandmontage 20x7x5cm
Gamma Lisse
80 Ketel 1 jonge jenever 1 liter 81 Tegoedbon voor 20 kg Bildstar aardappelen D. Molenaar Turfspoor Workshop luxe paasei maken voor 1 persoon onder vakkundige leiding van Koos den Butter op 10 83 Lederen damesriem kleur zwart 1 meter
Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Ambachtelijke schoenmakerij Stolker
84 The House of Marley Smile Jamaica Rasta koptelefoon
Overgauw Thuis in Beeld en Geluid Leiden
82 april 2014 om 19.00uur, Hogewoerd 128 te Leiden
85 Boekenset over het Hofje van Six 86 6 flessen rode wijn JP Chenet 87 Pakket diverse luxe kerstkaarten met envelop 88 3 Foto albums Henzo 24 x 24 cm 100 bladen 89 Doliva gezichtsverzorging; intensive creme en handdoek+bon gratis kopje koffie
Baaij Light 4 you Henny Hoogeveen Vivaldi&Lissese apotheek / Delifrance
90 Strijkplankovertrek maat 135/47 + fles Silan wasverzachter 91 Alfi design isoleerkan 1 liter 92 Cadeaubon voor een servicebehandeling en make-up advies 93 Waardebon 25 euro 94 Goed gevuld rozijnenbrood 95 Prachtig mandje met violen 96 Boek Gerard O"Donovan; kruisiging (thriller) en bon voor koffie
Ici Paris XL Specsavers Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer Delifrance
97 Fles Sabrina Ruby Port
102 Sierbloempot voor buiten grijs Ø 47cm hoogte 33cm
De Kapel / De Stoete Geschonken door Geertje Reijerkerk van Dongen uw poelier D. Molenaar Turfspoor Balkenende Hoveniersbedrijf BV
103 Heerlijke taart
98 2 Kinderboeken en snack waardebon 5 euro 99 Tegoedbon voor 60 borrelhapjes 100 Waardebon voor één kalkoen +/- 3 kg (vooraf reserveren) 101 Tegoedbon voor 20 kg Bildstar aardappelen
Kavels kerkenveiling 2013 104 Cresta Verrekijker 12x50 105 Waardebon pedicurebehandeling 106 Heerlijke Berliner leverworst 107 Cadeaubon 15 euro
Dreijer optiek ter Gouw schoenen Vleeswarenfabriek Persoon BV Panini
108 Pickwick theekastje (leeg) voor 9 soorten thee 109 Hondentas kleur beige 110 Bloembollenpakket
Dierenspeciaalzaak Lisse Damen Flower Bulbs
111 Tulpen schilderij 112 Babypakket met boekje en fotolijst
Top Day
113 Vaas opgemaakt met bloemen 114 Tegoedbon voor luxe visschotel voor 3/4 personen (waarde 47,50) 115 Prachtig mandje met violen
de Voorhof i.c.m. visspecialist Baaij Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer
116 Strijkplankovertrek maat 135/47 + fles Sorbo allesreiniger 117 Italiaans pakket met pizzabakblik, servetten, pasta en fles wijn 118 Tegoedbon voor APK keuring; benzine auto geldig tot 01-12-2014
Autobedrijf Reijerkerk
119 Ketel jonge jenever 1/2 liter 120 Spel: Samen werken, samen spelen 121 Tegoedbon voor 20 kg Bildstar aardappelen 122 Kistje met 50 sigaren 123 Waardebon 12,50
D. Molenaar Turfspoor Tabakspeciaalzaak John de Bruin Lunchroom Maurice Kapelstraat
124 Fles rode wijn Argento 125 Levensmiddelenpakket, winkelwaarde ± € 100 met kans op 100 euro retour 126 Autopakket met antivries, bandenconditioner en wax
Halfords
127 3 Foto albums groot formaat, witte kaft 128 Heerlijke slagroomschnitt 129 Boek van Roemwaard Lisse
Patisserie Vermeer Grimbergen boeken
130 Jongenspakket van Cars, puzzle, gevuld etui en gereedschap Workshop luxe paasei maken voor 1 persoon onder vakkundige leiding van Koos den Butter op 10 131 april 2014 om 19.00uur, Hogewoerd 128 te Leiden 132 Cadeaubon 15 euro + Berliner leverworst 133 Aquarelpakket
Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Freres damesmode van der Aart
134 Avondje uit voor 2 personen: Carré; Rob de Nijs 28 maart 2014 rij 4
139 Tegoedbon voor 20 kg Bildstar aardappelen
Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer Vleeswarenfabriek Persoon BV Gamma Lisse Gamma Lisse D. Molenaar Turfspoor
140 Prachtig broodpakket
135 Prachtig mandje met violen 136 Heerlijke Berliner leverworst 137 Grote knijper oranje voor wandmontage 20x7x5cm 138 Voetbaldoel metaal + trainingsscherm 213x150x75cm
Kavels kerkenveiling 2013 141 Boerengolf op 10 mei 2014 voor 2 pers. met het actiecomité in Vogelenzang 142 Heerlijke taart 143 Waardebon pedicurebehandeling 144 Beautypakket Dr. van der Hoog met dagcreme en nachtcreme en verwenmaskers 145 Diverse fotolijstjes en waardebon 10 euro
Bakkerij Pompe de Zilk ter Gouw schoenen Santesa Tour Mystique
146 Kinderboekenpakket: olifantenverhalen, grote heldenboek+tekenbl. 147 Rituals reiseditie verzorgingspakket 148 Luxe delicatessendoos met o.a. Turkse lekkernijen 149 Doliva hydrocare verzorging voor het gezicht+bon voor gratis kopje koffie
Rituals MAC supermarkt Lisse Vivaldi&Lissese apotheek / Delifrance
150 Ketel 1 jonge jenever 1 liter Oud Hollands diner in de Pauluskerk op 25 januari om 19.00uur. VIP plaats; aan de tafel bij de 151 ds. all inclusive voor 2 personen 152 Sandvik handzaag 153 Tegoedbon voor foto 30x40cm op canvas 154 Fruitpakket 155 Messenset met 3 messen, glazen schalen; 5 delig en bon 10 euro 156 2 Mokken en een koffiebon 157 Cadeaubon 25 euro met vaasje bloemen 158 Jongenspakket met waardebon 10 euro 159 Bierpakket 160 Looptractor 161 Kistje met pompoenen 162 Dinercheque 10 euro + Berliner leverworst 163 Speculaaspakket; een geweldig pakket 164 Lederen damesriem kleur licht bruin 1 meter 165 Plantenarrrangement 166 Tegoedbon voor 20 kg Bildstar aardappelen 167 Sierbloempot voor buiten zwart Ø 47cm hoogte 33cm
Ds. Reinders Zandvliet & Zn Doe het zelf Drukkerij Ultee Firma Smit Lisserbroek (maandag markt) Albert Heijn Delifrance Naturals Liss Kids Slijterij- en wijnhandel De Kring Poelmarkt J. Buitenhuis Turfspoor de Kleine Turf te Lisseerbroek Brasserie "De Buren" / Vleeswarenfabriek Persoon Meesterbakker van Maanen Ambachtelijke schoenmakerij Stolker Bloembinderij van der Hulst Poelmarkt D. Molenaar Turfspoor Balkenende Hoveniersbedrijf BV
168 Jumbo spel: Ik leer engels 169 Fles rode wijn: Cabernet Sauvignon met diverse nootjes
Het Smaakhuis
170 Voor hem en haar: body- en haargel, scrub behandeling tegen roos, mousse lavendel spadoos.
Kapsalon Thijssen
171 Soeppakket, diverse blikken 172 Heerlijke Berliner leverworst 173 Pakket diverse luxe kerstkaarten met envelop
Vleeswarenfabriek Persoon BV Baaij Light 4 you http://lauraschepensfotografie.wordpress.com
174 Fotoshoot voor het hele gezin door profesionele fotograaf, datum, tijdstip en locatie in overleg /
Kavels kerkenveiling 2013 175 Badmattenset: badmat 60x90, toiletmat 60x50 kleur zwart 176 Waardebon voor kerstboom; een echte Nordmann 177 Voor de winterkost: kilo spek 178 Waardebon van 25 euro voor uw vakantieboeking
Gamma Lisse Fa. Hagen Lisserweg Vleeswarenfabriek Persoon BV Reisburo Toerkoop
179 Kistje met fles Sauvignon 2013 witte wijn 180 Meisjespakket: fietsmand, CD Luuk's liedjesfeest, DVD en puzzle 181 Tegoedbon voor 20 kg Bildstar aardappelen
D. Molenaar Turfspoor
182 The House of Marley Smile Jamaica Rasta koptelefoon
Overgauw Thuis in Beeld en Geluid Leiden Rebo Productions Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer Ambachtelijke schoenmakerij Stolker
183 De grote wijn encyclopedie 184 Prachtig mandje met violen 185 Lederen damesriem kleur bruin 1 meter 186 Jeu de Boule set bestaande uit 8 RVS ballen 187 Tegoedbon voor 60 borrelhapjes
Geschonken door Geertje Reijerkerk
188 Keukenhof puzzle 1000 stukjes 189 Waardebon Vuurwerkpakket naar keuze (balie) t.w.v. 100 euro + Surpise 190 Doliva gezichtsverzorging bij droge- en gevoelige huid+bon gratis kopje koffie
Cardol Lisserdijk Vivaldi&Lissese apotheek / Delifrance
191 Soundbar Sony SU-B551S 192 Badhanddoek met bon voor naam op handdoek te borduren Bloem Lifestyle Workshop luxe paasei maken voor 1 persoon onder vakkundige leiding van Koos den Butter op 10 193 april 2014 om 19.00uur, Hogewoerd 128 te Leiden
194 Kussen Swiss Sense met 30% eendendons 195 Champagne koeler 4 delig Babypakket: rompertje 50/56, homeopatisch gezondheidsboek, washandjes, beertje, 196 liedjesboek, fotolijst en knuffel Difrax
Apotheek van der Vliet
197 Prachtig broodpakket
198 Boerengolf op 10 mei 2014 voor 2 personen met het actiecomité in Vogelenzang 199 Glazen zwaan met plant 200 Avondje uit voor 2 personen: Carré; Youp van 't Hek 28-11-2013 rij 2 201 Tegoedbon voor luxe visschotel voor 3/4 personen (waarde 47,50)
de Voorhof i.c.m. visspecialist Baaij
202 Princess voetenbad 203 Levensmiddelenpakket, winkelwaarde ± € 100 met kans op 100 euro retour 204 Heerlijke Berliner leverworst 205 Waardebon voor één kalkoen +/- 3 kg (vooraf reserveren) 206 Tegoedbon voor 20 kg aardappelen 207 Heerlijke taart 208 Waardebon van 25 euro voor uw vakantieboeking
Vleeswarenfabriek Persoon BV van Dongen uw poelier W. Buitenhuis Turfspoor Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Reisburo Toerkoop
Kavels kerkenveiling 2013 209 Prachtig mandje met violen
Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer
210 6 flessen rode wijn Cabernet Sauvignon 211 Voetbaldoel metaal + trainingsscherm 213x150x75cm 212 Bloembollenpakket 213 Fruitpakket 214 Douchegordijn cpl met stang en ringen 180/200 en bon 10 euro
Gamma Lisse Damen Flower Bulbs Firma Smit Lisserbroek (maandag markt) Modehuis Freres
215 Strijkplankovertrek maat 135/47 + fles Silan wasverzachter 216 AloeVera douchecreme, handcreme, eau de toilette van Gloria van den Bilt + damesportemonnee 217 Tegoedbon voor 1 borstvoedingsconsult (waarde 100 euro) Tienerpakket: 3D glitterhobbyset, beer, dolfijn, 3D blok, calculator, sieradenhanger, horloge,
Mevr. Knook (lactatiekundige) Lisserbroek
218 wekkerradio+boek: je bent een super Jan
AKO / T for Telecom Vleeswarenfabriek Persoon BV
219 Heerlijke Berliner leverworst 220 5 Fotolijstjes voor foto's 10x10cm met passe partout 221 Pakket diverse luxe kerstkaarten met envelop
Baaij Light 4 you
222 Wijnpakket: kurkentrekken, schenktuit en wijnthermometer Workshop luxe paasei maken voor 1 persoon onder vakkundige leiding van Koos den Butter op 10 223 april 2014 om 19.00uur, Hogewoerd 128 te Leiden 224 Philips dubbele buitenwandlamp model ecomoods 225 Boek "De reis van mijn leven"
Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Gamma Lisse De Kapel
226 Maak je eigen pizza (alle ingrediënten) + pizzabord Herenpakket: overhemd mt.39, zakdoeken, sokken mt 43/46, zonnenbril, skania 227 schroevendraaierset+boek "Het positieve gezin" 228 Verzorging voor innerlijk en uiterlijk en bon 7.50 229 Tegoedbon voor 20 kg aardappelen Autowas, richtingaanwijzer+achterlicht, waterfles, antislipijzers vooor onder schoenen+2 230 toegangskaarten voor de Zwarte Tulp 231 Galary vaas; design: Pernelli Vasa en 2 toegangsbewijzen 232 Waardebon 12,50 Meisjespyama 116/122, roze lakriempje, borduursetje, doos met 5 dolfijnenpuzzels, fietsmand
De Wolf / T for Telecom Kaasspecialist W. Buitenhuis Turfspoor Halfords / De Zwarte Tulp De Zwarte Tulp Lunchroom Maurice Kapelstraat
233 en kleurstiften 234 Boek Wassergeest te Lisse 235 Prachtig mandje met violen Peuter/kleuterpakket: puzzle, 2 poppetjes van Baby Born, kleurboek en boek "Een droom van
Grimbergen boeken Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer
236 een baby" Chineespakket; kookboek chinees/indonesische keuken, pasta, rijst, servetten en chicken 237 tonight 238 Kinder pittstop bouwpakket van hout 50x15x16cm
Gamma Lisse
Kavels kerkenveiling 2013
Bon voor een huidverbeterende behandeling op maat , bijvoorbeeld Natural Face Lifting, uniek 239 in de regio. 240 Heerlijke slagroomschnitt
Schoonheidssalon Mariëtte Marseille www.salonmarseille.nl /
[email protected] Patisserie Vermeer
241 Jan van Haasteren puzzle gym en fitness 1000 stukjes 242 Beeldje: vader met kind
De Kapel
243 Geschenkverpakking fles Disaronne originale+2 bekers 244 Dinercheque 25 euro 245 Tegoedbon voor 20 kg aardappelen 246 Beautypakket Dr. van der Hoog met dagcreme en nachtcreme en verwenmaskers Avondje uit voor 2 personen: AFAS circustheater; Jan Smit 10 maart 2014 rij 3 VIP
Restaurant De Vier Seizoenen W. Buitenhuis Turfspoor Santesa
247 kaart+verrassing 248 Tegoedbon voor luxe visschotel voor 3/4 personen (waarde 47,50) 249 Waardebon van 25 euro voor uw vakantieboeking 250 Rituals reiseditie verzorgingspakket 251 Heerlijke Berliner leverworst 252 Heerlijke taart 253 Doliva hydrocare verzorging voor het gezicht+bon voor gratis kopje koffie 254 Vichy liftactiv flexilift teint 55 + bon voor kopje koffie 255 Prachtig broodpakket 256 Prachtig mandje met violen 257 Tegoedbon voor 20 kg aardappelen
de Voorhof i.c.m. visspecialist Baaij Reisburo Toerkoop Rituals Vleeswarenfabriek Persoon BV Bakkerij Pompe de Zilk Vivaldi&Lissese apotheek / Delifrance Vivaldi&Lissese apotheek / Delifrance Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer W. Buitenhuis Turfspoor Brasserie "De Buren" / Vleeswarenfabriek
258 Dinercheque 10 euro + Berliner leverworst Persoon Workshop luxe paasei maken voor 1 persoon onder vakkundige leiding van Koos den Butter op 10 259 april 2014 om 19.00uur, Hogewoerd 128 te Leiden 260 Sierbloempot voor buiten grijs Ø 37,5cm hoogte 26cm
261 Boerengolf op 10 mei 2014 voor 2 personen met het actiecomité in Vogelenzang 262 Goed gevuld rozijnenbrood 263 Cadeaubon 20 euro
Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek John Stevens Herenmode
264 Fles echte Drentsche kruidenbitter 0.7ltr Boekenpakket voor uw kind: Pluk van de Petteflet, Ik vind je lief papa, waar is Billie Waloeloe 265 en sprookjes
AKO
266 Biscuitpot met diverse soorten biscuit 267 Pakket diverse luxe kerstkaarten met envelop
Baaij Light 4 you http://lauraschepensfotografie.wordpress.com
268 Fotoshoot voor het hele gezin door profesionele fotograaf, datum, tijdstip en locatie in overleg /
Kavels kerkenveiling 2013 269 Thermo hemd d.grijs maat 92/104 270 Waardebon voor kerstboom; een echte Nordmann 271 Voor de winterkost: kilo spek
Gamma Lisse Fa. Hagen Lisserweg Vleeswarenfabriek Persoon BV
272 Dekbedovertrek grijs 140x200/220+hoeslaken 90x200 273 4 Foto albums Henzo 24 x 24 cm 100 bladen 274 Waardebon van 25 euro voor uw vakantieboeking Oud Hollands diner in de Pauluskerk op 25 januari om 19.00uur. VIP plaats; aan de tafel bij de 275 ds. all inclusive voor 2 personen 276 Prachtig mandje met violen 277 Heerlijke Berliner leverworst 278 Cadeaubon 15 euro 279 Goed gevuld rozijnenbrood 280 Sierbloempot voor buiten zwart Ø 47cm hoogte 33cm 281 Tegoedbon voor 20 kg aardappelen 282 Waardebon 25 euro 283 Gourmetschotel traditioneel voor 4 personen 284 Heerlijke taart 285 Hondentas kleur wit/blauw 286 The House of Marley Smile Jamaica Rasta koptelefoon 287 Handwerkpakket 288 Fruitpakket
Henny Hoogeveen Reisburo Toerkoop Ds. Reinders Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer Vleeswarenfabriek Persoon BV De Oase Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Balkenende Hoveniersbedrijf BV W. Buitenhuis Turfspoor Specsavers Keurslager van der Meer Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Dierenspeciaalzaak Lisse Overgauw Thuis in Beeld en Geluid Leiden Wol & Zo Firma Smit Lisserbroek (maandag markt)
289 6 Dessertglazen + fles Limocino 290 Boek "De hemel op aarde" 291 Het groot homeopatisch gezondheidsboek, kaarten en bijbelsdagboek 2014 292 Foto-album 30x30cm met 100 bladen, fotolijst en 2 vrijkaarten 293 Tapasschaal, schaaltjes, olijven, crackers en bon 5 euro 294 Vichy liftactiv flexilift teint 55 + bon voor kopje koffie 295 Tegoedbon voor luxe visschotel voor 3/4 personen (waarde 47,50) 296 Varkensfilet rollade van 1 kg
De Kapel Apotheek van der Vliet / De Kapel Museum de Zwarte Tulp Alex Ruizendaal Vishandel Vivaldi&Lissese apotheek / Delifrance de Voorhof i.c.m. visspecialist Baaij Keurslager van der Meer
297 Bio-ethanol sfeerlicht 298 Fles rode wijn Monej en waardebon 5 euro 299 Cadeaubon voor een servicebehandeling en make-up advies 300 Waardebon Vuurwerkpakket naar keuze (balie) t.w.v. 100 euro + Jasmijn 301 Waardebon 10 euro voor veel vitaminen Keukenpakket: bewaardozen 10 stuks, 4 eierdopjes, siliconen bakvormen, eierwekker, 302 pureestamper en 2 theedoeken
La Fontana / van Dongen Ici Paris XL Cardol Lisserdijk Bob de Haas groentespeciaalzaak
Kavels kerkenveiling 2013 Halfords
303 Verlichtingsset voor de fiets (voor- en achterlicht en dynamo) 304 Ritsuals set (douche, mousse, douchegel, deo, bodylotion)
Evelien Lippes en Evelien Gjaltema
305 Verjaardagtaart marsepein, afbeelding in overleg +/- 15 personen 306 Verrekijker op statief met opbergtas 307 Etagère met Celebration Avondje uit voor 2 personen: AFAS circustheater; Nick&Simon
4 maart
308 2014 rij 4 VIP kaart+verrrassing 309 Waardebon voor één kalkoen +/- 3 kg (vooraf reserveren) 310 Spel: Flip-Trix, boek create fun sports, Star Wars schrijfset, DVD de overwinning 311 Tegoedbon voor 20 kg aardappelen Workshop luxe paasei maken voor 1 persoon onder vakkundige leiding van Koos den Butter op 10
van Dongen uw poelier De Kapel W. Buitenhuis Turfspoor
317 Pakket diverse luxe kaarten voor elke gelegenheid
Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Reisburo Toerkoop Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer Vleeswarenfabriek Persoon BV Damen Flower Bulbs Baaij Light 4 you
318 Compleet servies 36 delig: diepe-, ontbijt- en dinerborden, mokken, glazen en bestek kleur wit
Gamma Lisse
319 Waardebon voor 1 liter erwtensoep+rookworst
Keurslager Chiel van IJzendoorn Poelmarkt Panini W. Buitenhuis Turfspoor Niestadt juweliers Merano
312 april 2014 om 19.00uur, Hogewoerd 128 te Leiden 313 Waardebon van 25 euro voor uw vakantieboeking 314 Prachtig mandje met violen 315 Heerlijke Berliner leverworst 316 Bloembollenpakket
320 Cadeaubon 15 euro 321 Tegoedbon voor 20 kg aardappelen 322 Stalen trendy klemarmband 323 Heren pullover maat XXXL bordeaux 324 Prachtig broodpakket 325 Waardebon 12,50
Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Lunchroom Maurice Kapelstraat
326 Boerengolf op 10 mei 2014 voor 2 personen met het actiecomité in Vogelenzang 327 Haarverzorgingsset (wet designer, haarspray, gel)+zonnenbril
Time Out Haarmode / Fresh Look
328 DE koffiepakket koffiesiroop, koffie, speculaas en pepernoten 329 Levensmiddelenpakket, winkelwaarde ± € 100 met kans op 100 euro retour Jabra bluetooth headset, antislipijzers voor onder schoenen, digitale thermometer, 330 veiligheidsvest, thermofles en 2 toegangs-kaarten voor de Zwarte Tulp 331 Disney schilderen op kleur. Mobile maken van gips, 30 stiften, reuze balpen XL en 2 vliegers 332 Plantenspuit gesatineerd + luxe oliefles 333 Whiskykaraf + fles whisky + whiskyballen 334 Voor de winteravond, pak chocomel+beker+speculaas+pepernoten
Halfords / De Zwarte Tulp
Kavels kerkenveiling 2013
335 Kerstpakket: kerstkaarten, kaarsen, waxinelichtjes, servetten, boekjes en waardebon 10 euro Tasje gevuld met horloge, douche maskertje, honeymoon Gloria van den Bilt, ketting
Albert Heijn
336 zilverkleurig met armband
van Vuuren modezaak Grimbergen boeken
337 Boek van Roemwaard Lisse 338 Diddle kussen+rugtas met Diddle accessoires
339 Prachtig mandje met violen 340 Fles Piper Heidsieck champagne
Vleeswarenfabriek Persoon BV
341 Heerlijke Berliner leverworst
342 Tegoedbon voor 20 kg aardappelen W. Buitenhuis Turfspoor Workshop luxe paasei maken voor 1 persoon onder vakkundige leiding van Koos den Butter op 10
343 april 2014 om 19.00uur, Hogewoerd 128 te Leiden 344 Avondje uit voor 2 personen: Kleine komedie; Martijn de Koning
16 december 2013 rij 4
345 Tegoedbon voor luxe visschotel voor 3/4 personen (waarde 47,50) 346 Waardebon 25 euro 347 Heerlijke taart 348 Vichy liftactiv flexilift teint 35 + bon voor kopje koffie
de Voorhof i.c.m. visspecialist Baaij Kunsthandel "Het Grachthuisje" Bakkerij Pompe de Zilk Vivaldi&Lissese apotheek / Delifrance
349 Home essentials handmixer 250 watt Oud Hollands diner in de Pauluskerk op 25 januari om 19.00uur. VIP plaats; aan de tafel bij de 351 Cadeaubon 100 euro
Ds. Reinders Schulte Herenmode
352 Goed gevuld rozijnenbrood
353 Dinerbon 25 euro
Dragon Town chinees specialiteiten restaurant Bjoetie
350 ds. all inclusive voor 2 personen
354 Delfts Blauwe tegel met herfsttafreel en paraplu 355 Heerlijke taart 356 Douchepakket: Dove douchebody en zeep + 2 handdoeken 357 Boek "God gaat altijd met je mee" kinderbijbel 358 Visparaplu kleur groen doorsnede 180cm met knikarm en hoes
Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek Etos De Kapel Gamma Lisse
359 2 Bekers+lepels en bamboe onderzetters 360 Lederen damesriem olijfkleur 1 meter 361 3 paar panties 38/40 en waardebon 10% korting bij Bjoetie 362 Waardebon 14,50 voor diner voor 2 personen 363 Welness-set, showergel Zensation, boek homeopatische gezondheid 364 Surprisekistje gevuld met buitenlands geld o.a. > 15 engelse ponden, NL geld (gulden tijdperk)
Ambachtelijke schoenmakerij Stolker Bjoetie Toko Tai Blokhuis van der Vliet apotheek
Kavels kerkenveiling 2013 365 4 Aquarellen van Helena Suzanne Yserinkhuijsen 366 Badpakket met Dove douche, FA showergel, haarlak en bon 7,50 367 Prachtig mandje met violen
Kaasspecialist Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer
368 Flessenddrager met 3 rode en 3 wittewijn Verwen uw kinderen met een pannenkoekenparrty: pannenkoek-meel, siroop, poedersuiker en 369 appelstroop 370 Heerlijke Berliner leverworst 371 Pakket diverse luxe kaarten voor elke gelegenheid
372 Fotoshoot voor het hele gezin door profesionele fotograaf, datum, tijdstip en locatie in overleg / 373 Voor de winterkost: kilo spek
Vleeswarenfabriek Persoon BV
374 Zwart midi serveerschalenset op brander 375 Boek: kunst van het vissen en 2 beeldjes uit Azië + bon 10 euro 376 Waardebon 25 euro 377 fles Belgisch bier Kwak 750ml + waardebon 10,00
Time Out Kunsthandel "Het Grachthuisje" van Dongen uw poelier
378 Taartvorm met mix voor boterkoek en appeltaart voor de DHZ 379 Zwarte vaas met bloemen 380 Dinerbon 25 euro 381 Philips plafondlamp met 3 lampen model myliving 382 Draaibuizen voor in zwembad, zwembandjes en bon 10 euro 383 Set servettentechniek en waardebon 5 euro
Brassserie de Buren Gamma Lisse Modehuis Freres Vishandel Alex Ruizendaal
384 Kaas serveerset met 4 messen 385 Xiron weerstation 386 Boerengolf op 10 mei 2014 voor 1 persoon met het actiecomité in Vogelenzang 387 Kruidenrek voor kruiden, flesjes, potten 388 The House of Marley Smile Jamaica Rasta koptelefoon
389 Cadeauset Gloria van der Bilt (douche en eau de toilet) 390 Salco reisföhn 1200 watt 391 De complete old timer encyclopedie 392 Waardebon Vuurwerkpakket naar keuze (balie) t.w.v. 100 euro + Aftermidnight 393 Vichy voor heren, vochtinbrengende creme + bon voor kopje koffie Workshop luxe paasei maken voor 1 persoon onder vakkundige leiding van Koos den Butter op 10 394 april 2014 om 19.00uur, Hogewoerd 128 te Leiden
Rebo Productions Cardol Lisserdijk Vivaldi&Lissese apotheek / Delifrance Echte Bakker den Butter Lisse/Lisserbroek
395 Avondje uit voor 2 personen: Kleine komedie; Dolf Jansen 6 februari 2014 rij 1 396 Spel roll to the hole wobble, leeftijd 6-99 jaar 397 Tegoedbon voor luxe visschotel voor 3/4 personen (waarde 47,50) 398 Heerlijke Berliner leverworst 399 Visstoel kleur groen
de Voorhof i.c.m. visspecialist Baaij Vleeswarenfabriek Persoon BV Gamma Lisse
Kavels kerkenveiling 2013 400 Levensmiddelenpakket, winkelwaarde ± € 100 met kans op 100 euro retour 401 Waardebon voor één kalkoen +/- 3 kg (vooraf reserveren) 402 Bloembollenpakket 403 Waardebon voor 1 liter erwtensoep+rookworst 404 Waardebon 25 euro 405 Prachtig mandje met violen 406 2 flessen rode wijn 407 Pakket diverse luxe kaarten voor elke gelegenheid 408 Voor de laatste keer een goed gevulde C1000 winkelwagen met C1000 art. 409 Dinerbon voor 2 personen 410 Black & Decker kruimeldief 411 Autowasset 7-delig
van Dongen uw poelier Damen Flower Bulbs Keurslager Chiel van IJzendoorn Poelmarkt Kunsthandel "Het Grachthuisje" Hoveniersbedrijf Ron Hoogkamer Den Ouden Heere Baaij Light 4 you C1000 Hillegom Brasserie - eetcafé Nexxt1 Jan van der Reijden Halfords
412 Spa verzorgingspakket 413 Buitenpakket: wespenvanger, buitenlamp, tijdschakelaar, plateau en fles Glühwein 414 Sigg isoleerfles bordeaux (zwitserse kwaliteit) 415 Pashminette, zakdoeken, sjaal, panty, paraplu en bon 10 euro 416 Cadeaubon 25 euro 417 Dubbele kinderfietstas t.w.v. 70 euro voor bagagedrager 418 Solara DVD speler 1080P HDMI USB/SD 419 Voor de winterkost: kilo spek Oud Hollands diner in de Pauluskerk op 25 januari om 19.00uur. VIP plaats; aan de tafel bij de
Tour Mystique Freres damesmode Gigant store Oppelaar Radiobeurs Vleeswarenfabriek Persoon BV
420 ds. all inclusive voor 1 persoon Ds. Reinders Workshop luxe paasei maken voor 1 persoon onder vakkundige leiding van Koos den Butter op 10 421 april 2014 om 19.00uur, Hogewoerd 128 te Leiden
422 Princess tostimaker voor 4 tosti's tegelijk 423 Boerengolf op 10 mei 2014 voor 1 persoon met het actiecomité in Vogelenzang 424 Koeltas; rood voor de bagagedrager 425 Smulcheque voor een high tea voor 2 personen 426 Heerlijke Berliner leverworst 427 Cadeaubon voor een portretopname tbv 1 persoon+vergr. 10x15cm 428 Cadeaubon 15 euro + Berliner leverworst 429 Vichy aerateint, vloeibare mack-up kleur 46 + bon voor kopje koffie
André Rijerkerk Grand café A-muze Vleeswarenfabriek Persoon BV Fotovak Engel Freres damesmode Vivaldi&Lissese apotheek / Delifrance
430 3 ds a 10 kerstkaarten luxe uitvoering 431 Tas met 6 flessen rode wereldwijnen 432 3 flessen mouserende wijn 433 Doos met 6 flessen Terra Personas witte wijn Negre Crianca 2008
Familie Gjaltema
434 Damespakket: Tuniek maat L Pareo, sokken mt.38/42, Tankini mt. 40 en bon 10 euro
Freres mode