Samen sterk voor de Agatha-kerk
CATALOGUS van de 26e KERKENVEILING Parochie Heilige Willibrordus te Lisse
20 november 2015, De Beukenhof, Eikenlaan 2A in Lisse Zaal open vanaf 19.00 uur - Aanvang 19.30 uur - Doorlopend Toegang Voor het onderhoud van de fraai gerestaureerde St. Agatha-kerk te Lisse Brengt u deze catalogus mee naar de kerkenveiling a.u.b. Deze catalogus kunt u ook raadplegen op: www.willibrordusbollenstreek.nl Jaargang 2015 de 26e in successie
Een mooi kunstgebit Voor implantaat protheses, kunstgebitten & reparaties Tandprothetische Praktijk HM van Beek Kanaalstraat 187a Lisse, 0252 425 850
gebitskunst.nl
Beste lezer, Voor u ligt de catalogus van de 26e kerkenveiling, die gehouden zal worden op 20 november a.s. en waarvan de opbrengst geheel zal worden besteed aan het onderhoud van onze St. Agathakerk. Door omstandigheden zijn we dit jaar uitgeweken naar een andere locatie. Dit jaar wordt de veiling gehouden in dienstencentrum De Beukenhof, Eikenlaan 2A in Lisse. Wij vertrouwen er echter geheel op, dat dit geen belemmering voor u zal zijn om naar de veiling te komen. Voor volgend jaar staan onder meer de volgende onderhoudswerken aan onze prachtige kerk op het programma: onderhoud van goten en hemelwaterafvoeren, loodwerk, schilderen van de entreedeuren, dakkapellen en het aanbrengen van inspectieverlichting in de gewelven. Het is duidelijk dat de opbrengst van de veiling zeer nuttig zal worden besteed. Evenals vorig jaar is de hoofdsponsor: Gebr. Langeveld uit Sassenheim. Naast deze grote sponsor zijn ook dit jaar weer diverse bedrijven bereid gevonden om een bijdrage te leveren aan de veiling. Dit deed men door het beschikbaar stellen van goederen en/of het plaatsen van een advertentie in deze catalogus. Neemt u eens rustig de tijd voor het doornemen van de catalogus. Zie dan gelijktijdig welke sponsors er zoal genoemd worden, maar kruist u ook aan welke goederen u zou willen aanschaffen. Naast de veiling is inmiddels eind augustus de verkoop van de loten van start gegaan. De verkoop van de door onszelf vakkundig samengestelde bloembollenpakketten is nagenoeg afgerond. Tijdens de veiling kunt u uiteraard nog de door derden beschikbaar gestelde pakketten, die in deze catalogus een kavelnummer hebben, kopen. Op 20 november houden we rekening met een grote opkomst van personen, die een bod uitbrengen op de kavels. Mocht u niet in de gelegenheid zijn om de avond naar de veiling te komen, dan zal één van onderstaande personen graag een bod namens u uitbrengen. Wim Heemskerk Herman van der Horst Taco Ringma Bert van der Aart
tel. 428 828 tel. 418 575 tel. 426 596 tel. 416 218
Indien u de veiling op een andere wijze financieel wilt steunen, kan dat door een bedrag over te maken op rekening NL05RABO0336556500 ten name van R.K. Parochie H. Willibrordus te Lisse. Deze bijdrage kunt u als gift bij uw belastingaangifte aftrekken. Herman van der Horst Voorzitter werkgroep Kerkenveiling St. Agatha
VASTE PLANTEN & STEKBEDRIJF
VASTE PLANTEN & STEKBEDRIJF
Rooversbroekdijk 121 • 2161 LP LISSE T +31 (0)252 223398 • F +31 (0)252 223409 • E
www.gebr-alkemade.nl
plant ik mijn bollen stevig in de markt? Gebr. Th. & W. Alkemade BV Rooversbroekdijk 121, 2161 LP Lisse, Holland • Telefoon 0031(0)252 22 33 98 • Fax 0031(0)252 22 34 09 Email:
[email protected] • www.gebr-alkemade.nl
Samen met CNB
Rabobank 3469.07.543 • IBAN nr. NL87RABO0346907543 • BIC nr. RABONL2U
• Bemiddeling in aan- en verkopen BTW • Marktproductkennis in teelt en kwaliteit • Betalingszekerheid Bemiddeling bij • reclames / en Mw.St. / TVA /• Advisering VAT nr. NL-8206.02.723.B01 • E3678 Nak B.• reg. nr. 23103 K.v.K. Leiden 27340507 • Toegang tot de juiste zakelijke netwerken • Coördinatie en initiatiefnemer van samenwerking • Koelen en prepareren van tulpen en lelies Condities HBN (Handelsvoorwaarden voor de Boomkwekerij in Nederland) welke bij (ver)koper bekend dienen te zijn. • Promotie van uw product • Maatwerk in dienstverlening Neem voor meer informatie vrijblijvend contact met ons op. Heereweg 347 2161 CA Lisse Tel. +31 (0)252 43 14 31 cnb.nl
20 november bent u onze gast in De Beukenhof en worden u gratis consumpties en hapjes aangeboden. Bij binnenkomst op de kerkenveiling worden uw naam, adres en woonplaats genoteerd en aan deze gegevens wordt een kopersnummer toegewezen, dat u ontvangt. Indien u iets koopt op de kerkenveiling, vraagt de veilingmeester u, dit nummer te tonen, zodat genoteerd kan worden onder welk kopersnummer het artikel is gekocht. U wordt verzocht dit kopersnummer duidelijk te tonen, totdat het gekochte bij u is gebracht. Wij verzoeken u vriendelijk bij het verlaten van de veiling dit kopersnummer weer in te leveren. Van de gekochte artikelen ontvangt u zo spoedig mogelijk een nota, waarvan de betaling wordt verwacht vóór 1 februari 2016 Gedurende de veiling worden diverse hapjes geserveerd en in het laatste uurtje krijgt u koffie met belegde broodjes, waarvan de vleeswaren u worden aangeboden door: Slagerij Scholten te Sassenheim Op de veiling zal ook een "Mexicaanse Verkoop" worden gehouden, waarbij op de nrs. 75-125-225-275-375 in totaal 5 ballonen worden verkocht met daarin een nummer. Hiermee zijn de volgende prijzen te winnen: Hoofdprijs: € 250,-, aangeboden door Gebr. Langeveld. 2e Prijs: dinerbon voor het Agathadiner op 22 januari 2016 3e Prijs: schaal hyacinten met Kerstmis, thuis afgeleverd 4e Prijs: heel staatslot voor trekking december 5e Prijs: heel staatslot voor trekking december Direct na de veiling worden de prijzen getrokken en weet u welke prijs u heeft gewonnen.
"Agatha diner" op vrijdag 22 januari 2016 Ook dit jaar is er weer een diner in Restaurant De Nachtegaal, waar u voor de prijs van € 70,- all in, bij kunt zijn. Hiervoor wordt u geboden: aperitief, luxe viergangen diner, wijn en bier en tenslotte koffie met zoet toe. Tevens is er een dansvloer beschikbaar, waarop u, op de muziek van Jan en Mirjam Rahder, een dansje kunt maken. Een mooie gelegenheid om uw personeel, vrienden of kennissen te verrassen en dit cadeau te doen met Sinterklaas of Kerstmis. Vanaf 8 personen kunt u een eigen tafel reserveren. De kavelsnummers hiervoor zijn: 175 en 325 Namens het bestuur spreek ik de verwachting uit van een grandioze veilingavond en zie uit naar uw komst in De Beukenhof. Theo van Rooijen, secretaris comité kerkenveiling St. Agathakerk te Lisse. 3
Sinds 1902
Grafmonumenten & Urnen
‘Private Car Lease zoals het bedoeld is: compleet en géén verborgen kosten’
Frank Beelen, Algemeen Directeur Autocentrum Beelen
NIEUW! Beelen Private Car Lease. Gegarandeerd vaste prijs, afgesproken! Private Car Lease aanbiedingen, je wordt er mee doodgegooid. De ene aanbieding nog scherper dan de andere... Bijna te mooi om waar te zijn, toch? Ik vind: afspraak is afspraak. Dus als u bij ons privé uw auto least, dan betaalt u de vaste, afgesproken prijs. Geen onaangename verrassingen als u per ongeluk een keer schade heeft of als de restwaarde tegenvalt. Nee, bij ons niets van dat alles. Wat u wel zal verrassen is het leuke en veelzijdige aanbod dat we hebben. En onze persoonlijke aandacht. Die is voor niets, gewoon bij de prijs inbegrepen. Kom eens langs. Met of zonder afspraak. Afgesproken?
0252-412957
Gansoord 1, 2165 BA Lisserbroek, www.autocentrum-beelen.nl
Adv Beelen FRANK private_lease 185*265.indd 1
28-05-15(w22) 14:30
“adviseurs en ie verder accountants d gaan dan cijfers.”
Uw doelstellingen en ambities realiseert u met Flynth. De adviseurs en accountants van Flynth helpen u graag met het realiseren van uw ambities en doelen. Dat doen we heel bewust met actuele cijfers waarmee u vooruit kunt kijken, met plaats- en tijdsonafhankelijke dienstverlening én met heldere prijzen. Een unieke aanpak die in deze dynamische tijd goed aansluit bij de wensen van ondernemers. Onze betrokkenheid maakt van Flynth veel méér dan een advies- en accountantsorganisatie. We zijn uw partner in succes.
De adviseurs van Flynth vindt u o.a. in: Lisse (0252) 43 02 00 of kijk voor meer informatie op www.flynth.nl
I
Ondernemen inspireert
I
Meer en Duin 21-23 • Lisse • T: (0252) 413 307 www.bootnatuursteen.nl www.memorieurnen.nl
Kerkenveiling 2015 20 november
Locatie: Dienstencentrum De Beukenhof Aanvang: 19.30 uur, zaal open vanaf 19.00 uur Omlijnde artikelen verdienen extra aandacht
1 2 3 4
bon à € 25,‐ + 2 flessen wijn zak smeerseltjes en spraytjes + bonnen à € 10,‐ bon knippen, wassen en föhnen fietscomputer + snoeitang
5 6 7
kookboek "De Dikke van Dam" + schort, ovenwant en pannenlap boek en 2 cd's met sint‐ en kerstliedjes + boek "Augustinus op het strand" van Henk van Os klapkrat met non food + 2 entreekaarten museum
8 9 10
1 fles rode wijn " Merlot" + bonnen à € 15,‐ tasje met bon à € 25,00 "plant in herfsttooi" + veiligheidsschoenen maat 44
11 12 13 14 15 16
messenblok 7‐delig messenset Nara 3‐delig + badlaken 19‐delige keukenset Pico Bistro set kunstschaatsen wit maat 39 schaatsen Viking (noren) maat 42 1 paar klompen geel maat 37/38 + 2 balen culterra koemestkorrels mooie rugtas (zeer geschikt voor wintersport) en dienbladtafel 40 Gamma x 50 cm Brasserie De Buren/ dinercheque voor spareribschotel + bon voor APK‐beurt
17 18 19 20
bon voor een satéschotel + handgemaakt kleed Indonesisch/Noord Sumatra bon voor pedicurebehandeling + lunchbon à € 15,‐
John Stevens BV Lisse/HEMA Etos/Poelier Van Dongen Marga's Kapsalon 06‐10106432 Oppelaar tweewielerspecialist/ Van Gent Van der Meer Nuyens NN/NN NN Dirk Lisse/Museum De Zwarte Tulp van der Putten & Dunweg/Baay Bril Jan't Lisse Naturalis Groenewegen/Van Gent NN NN/NN NN Dick Zwetsloot Dick Zwetsloot Tuinbouwart. P.J. v.d. Veek
Bandencentrum Bollenstreek De Stoete/Mevr. Paardekoper Ter Gouw /Lunchroom Maurice
VANAF 15 OKTOBER
Drie gangen
€ 32.50
Wildmenu De herfst staat voor de deur en dit betekent dat het wildseizoen weer
gaat beginnen. Onze keukenbrigade heeft met deze gedachte een heerlijk wildmenu samengesteld waarin verschillende wildsoorten
Onderstaande bedrijven zijn sponsor door middel van een financiële bijdrage, het beschikbaar stellen van een prijs voor de loterij, of leverancier van bloembollen voor de door het comité samengestelde pakketten.
GEBR. LANGEVELD HOBAHO DE REE HOLLAND
de revue zullen passeren.
Reeham marbré waarbij romige aardappelkastanje salade compote van vossenbessen, tapenade van eekhoorntjesbrood bonbon van eendenlever en crostini van zuurdesem
n
Hertfilet met zoetzure rode kool appel en aardappelgnocchi begeleid door wildpeper onder korstdeeg gebakken met een jus van wild en jeneverbes
n
Wentelteef met compote van stoofpeer en rozijnen, geserveerd met ijs van zoethout en sabayon van kaneel OF:
Kaasplateau: een assortiment van verschillende kazen van onze kaaswagen (supplement 5,50 p.p.)
n
Culinaire Opties Als u extra wilt genieten kunt u het wildmenu uitbreiden met onze Culinaire Opties.
JUMBO LOUNGE EETCAFÉ 1198 RESTAURANT HET OUDE DYKHUYS DIRK EN ANNEKE EVELEENS GRANDCAFÉ A-MUZE HOTEL-RESTAURANT DE NACHTEGAAL DOBBE EXPORT B.V. FRED DE MEULDER EXPORT B.V. UNEX B.V. C.W. V.D. SALM EN ZN. BULK BLOEMBOLLEN B.V. WED A. VAN HAASTER EN ZN. TH. W. LANGEVELD EN ZN. FRIJLINK EXPORT B.V.
Lisserdijk 567 Lisserbroek www.hetoudedykhuys.nl
Direct reserveren? Bel (0252) 41 39 05 of email
Het comité is hen daarvoor zeer erkentelijk.
22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
levensmiddelenpakket bestaande uit: klapkrat Deen, levensmiddelen t.w.v. € 16,‐, cake, rode Agathawijn, amaryllis, Gerarduskalender, zelfkweekpot zomerbloemen, worst, azalea, totale waarde € 70,00 alles in één trimmer + damessjaal grijs + 2 entreekaarten museum De Zwarte Tulp 15 verpakte amaryllissen per 3 (5x) grote vetplant met overpot en 2 badhanddoeken en een kleine handdoek 24 hyacinten op glas per 3 (8x) bon voor 5 liter biest, vooraf bellen 06‐51492583 bon voor 5 liter biest, vooraf bellen 06‐51492583 1/4 Leidsche boerenkaas 1/4 Leidsche boerenkaas bon voor schaal Blauwe Druifjes en schaal Tête à Tête, afhalen op zaterdagmorgen na 15 februari bon voor schaal Blauwe Druifjes en schaal Tête à Tête, afhalen op zaterdagmorgen na 15 februari bon voor boeket + bon voor 30 eieren speaker voor gsm/tablet t.w.v. € 20,‐ en bureau/wandklok en mini wespenval set van 3 ronde rieten manden + bon à € 10,‐ 2 boekensteunen en knuffel + bon à € 10,‐ 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" bon voor cake, gemaakt door Walter bon voor appeltaart, gemaakt door Pim bon t.w.v. € 25,‐ voor haar knippen + 2 flessen wijn en 1 cake 4 boeken: "Kijk Lisse" + "Toen Lisse" + "Lisse in de jaren 60" + "Lisse in de jaren 70" handgekleurde gravure (nr. 105) uitgave 1835 "Cypripédium Calcéolus" 1 kg spek 1 kg spek Zweedse klompen maat 46 + trui, kleur blauw, maat XXXL + bon à € 10,‐ kinderbijbel + beeldje + koekstempels beeldje + boek moord John F. Kennedy + bijbel levensmiddelenpakket, zie nr. 21 20 loempia's, afhalen aan de bar 20 loempia's, afhalen aan de bar
Deen Supermarkt/ Vleeswarenfabriek Persoon B.V./ HEMA/Comité NN/Van Vuuren Lisse/De Zwarte Tulp Frans v.d. Vlugt (Floralia) Fam. Bergman NN W.J. van Graven W.J. van Graven W.J. van Graven W.J. van Graven Meko‐Hulsebosch Hillegom Meko‐Hulsebosch Hillegom De Mooij Bloemen/Cees v.d. Weiden Electroworld Radiobeurs Lisse My Home & Garden/Vishandel Ruizendaal Top Day/Vishandel Ruizendaal Comité Comité Comité Comité Comité R.K. jongeren Lisse R.K. jongeren Lisse Kitty's Haircorner/HEMA Lokaalboek NN Vleeswarenfabriek Persoon Vleeswarenfabriek Persoon Van Gent/Merano Mannenmode/ China City De Kapel De Kapel Deen/Persoon/HEMA/Comité V.V. Tran V.V. Tran
KLEUR
ADVISEERT
ORGANISEERT
VERBINDT
www.hobaho.nl Telefoon (0252) 43 47 77 -
[email protected] -
54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76
bon voor een diner voor 1 persoon op 5‐2‐2016 verzorgd door mevr. G. van Amersfoort bon voor een diner voor 1 persoon op 5‐2‐2016 verzorgd door mevr. G. van Amersfoort spiegel met houten lijst 70 x 50 cm. 6 flessen La Gloiosa Prosecco Italië 10,5% vol. bon voor kerststuk, vorm/kleur en afhaaldatum in overleg doos gemengd fruit doos gemengd fruit doos gemengd fruit bon voor tray met 18 potjes Tête à Tête, afhalen half febr. 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 2 uur tuinonderhoud + grondplug voor parasol of droogmolen fles Griekse rode wijn Makedonikas Tsantali 2014 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 1 pond paling 1 pond paling "MEXICAANSE VERKOOP" krentenbrood en slagroomschnitt + bonnen à € 10,‐
83 84
Makkummer wandbord doorsnede 22 cm lijst met vier ingekleurde gravures van bloemen anno 1918 boek "Sixtijnse kapel" 100‐delige gereedschapset reischeque t.w.v. € 300,00 kunstboek "Panorama Rotterdam, meesters aan de Maas" 1820‐ 1940 Van Beveren en Van Sinderen kunstboek "Jongkind" Johan Bartold boek "De nationale parken van Nederland" + bon à € 10,‐
85 86 87
bloembollenpakket "groot" bloembollenpakket "groot" 1 fles rode wijn " Merlot" + sabelriem wit/glad t.w.v. € 30,‐
1 fles rode wijn " Merlot" + sabelriem donkergrijs/glad t.w.v. € 30,‐ bon voor glazenwasbeurt voor de gehele woning
77 78 79 80 81 82
Pastoor R.J.W. Franken Pastoor R.J.W. Franken NN NN Fia Hendriks Comité Comité Comité G. de Wit en Zn Firma Bisschops Firma Bisschops Firma Bisschops A.J.M. van der Lans/NN Mykonos Grieks Spec. Rest. Comité Comité Comité Comité Comité Dirk en Anneke Eveleens Dirk en Anneke Eveleens Bakkerij Ammerlaan/Poelier Van Dongen NN NN NN Halfords Lisse Comité Pastoor R.J.W. Franken Pastoor R.J.W. Franken NN/Oriëntal Restaurant China City C.S. Weijers & Zn. BV C.S. Weijers & Zn. BV van der Putten & Dunweg/ Schoenmaker Stolker van der Putten & Dunweg/ Schoenmaker Stolker Chris van Damme 0252‐413702
Uw accountant om de hoek.
Op Kromhout kunt u rekenen. Kromhout maakt accountancy en belastingadvies persoonlijk én praktisch. Vanuit Lisse doen wij er alles aan om het u bij al uw financiële zaken gemakkelijker te maken. Dit alles in een professionele, zakelijke sfeer. Om u optimaal van dienst te kunnen zijn, werken wij met vaste contactpersonen. De lijnen zijn dus kort! Kortom, u bent van harte welkom op ons makkelijk te bereiken kantoor in Lisse (ruime parkeergelegenheid). Dan zorgen wij voor een lekker kopje koffie, dat praat wel zo makkelijk. Kanaalstraat 270e, 2161JZ Lisse, Tel: 0252 417 450 E-mail:
[email protected] Of kijk op: www.kromhoutlisse.nl
Delfweg 34a 2211 VM Noordwijkerhout Tel. : +31 (0)252 41 89 12 Fax : +31 (0)252 41 94 71
[email protected] www.memorienatuursteen.nl 10
90 91
Jack Daniel's Tennessee whiskey sabelriem donkergrijs/patroon t.w.v. € 30,‐
sabelriem donkergrijs/patroon t.w.v. € 30,‐
sabelriem lichtbruin nappa t.w.v. € 30,‐
95 96 97 98 99
"verspakket" t.w.v. € 40,00 messenblok 7‐delig + 1 fles rode huiswijn 1 groot vogelvoederhuis (handgemaakt) bon voor groenten/fruit € 15,00 + koffer met diverse tassen 1 stropdas merk Hugo Boss + bon à € 5,‐ + bon voor een satéschotel tas met bon voor wassen, knippen en föhnen 10 zelfgemaakte kerstkaarten en een fles Bordeaux rosé gravure "Heilig Graf te Jeruzalem" 30 x 40 cm litho narcissus (antiek) 30 x 40 cm litho tulip 30 x 40 cm litho tulpen rood‐wit (antiek 1879) euroset 2015 Vaticaanstad met afbeelding van Paus Franciscus kleine hanger met afb. Emeritus Paus Benedictus XVI + plantenbak 2 amaryllissen in glas 28 cm. hoog bloemstuk + digitale verlengkabel bloembollenpakket bloembollenpakket bloembollenpakket bon voor schaal Blauwe Druifjes en schaal Tête à Tête, afhalen op zaterdagmorgen na 15 februari bon voor schaal Blauwe Druifjes en schaal Tête à Tête, afhalen op zaterdagmorgen na 15 februari bon € 79,00 voor bril met enkelvoudige glazen of bon € 119,00 voor bril met multifocale glazen bon € 79,00 voor bril met enkelvoudige glazen of bon € 119,00 voor bril met multifocale glazen bon voor touch‐up (krullen/stylen/opsteken/föhnen) Jouster krentenmik doorsnede 30 cm. 1400 gram Jouster krentenmik doorsnede 30 cm. 1400 gram 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" "MEXICAANSE VERKOOP" cadeaudoos met 1 fles rode en 1 fles witte wijn
100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126
Sporken Natuursteen Ambachtelijke schoenmaker Stolker Ambachtelijke schoenmaker Stolker Ambachtelijke schoenmaker Stolker Ambachtelijke schoenmaker Stolker Het Smaakhuis NN/NN Nico Geerlings Bob de Haas en Zn/NN De Wolf Herenmode/ Van Dongen Poelier/De Stoete Gilbert Coiffures Henny Koot Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam/Ine Verdijk NN Ine Verdijk/Fam. Bergman J.W.A. Lefeber J.W.A. Lefeber J.W.A. Lefeber Meko‐Hulsebosch Hillegom Meko‐Hulsebosch Hillegom Pearle Opticien Lisse Pearle Opticiens Lisse Cosmo Hairstyling Lisse Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité Wereldwijnen
HOUTCENTRUM VOOR LISSE EN OMGEVING SCHROTEN, RABATDELEN HARDBOARD, LAUAN EN ZACHTBOARD. VLOERPLATEN, VURENHOUTEN VLOERDELEN, WANDPLATEN.
Gewoon goed en vertrouwd!
Alles op maat gezaagd. Ruime parkeergelegenheid aanwezig!
Hoofdstraat 220 2171 BN Sassenheim T 0252 - 211 091 E
[email protected] W www.bijdorpholland.nl
Damesschoenen verkrijgbaar in verschillende wijdte maten en geschikt voor het dragen van losse steunzolen
Ter Gouw speciaal schoenen Heereweg 240 2161 BR LISSE Tel: 0252-413672 www.tergouwschoenen.nl
www.autobedrijfkeesbakker.nl www.autobedrijfkeesbakker.nl 12
128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152
153 154 155 156 157 158 159 160
bon voor massage van 45 min. t.w.v. € 40,‐, is óók mogelijk voor zieke/bedlegerige mensen aan huis (rug‐schouders‐gezicht‐ voeten) tegoedbon voor grote schaal witte hyacinten met Kerstmis tegoedbon voor grote schaal witte hyacinten met Kerstmis tegoedbon voor grote schaal witte hyacinten met Kerstmis bon voor boterkoek, gemaakt door Anika bon voor appeltaart, gemaakt door Anika plantenbak + sabelriem beige glad t.w.v. € 30,‐ 4 boeken: "Kijk Lisse" + "Toen Lisse" + "Lisse in de jaren 60" + "Lisse in de jaren 70" handgekleurde gravure (nr. 98) uitgave 1835 "Acer campestre" ets van "De Beurs" nr. 13/125 ets "Marekerk in Leiden" gemaakt door Karel Kok (1980) nr. 3/100 dameshorloge waarde € 300,00 ‐ € 350,00 1 kg spek en een Berliner leverworst 1 kg spek en een Berliner leverworst bierpakket "Lamme goedzak" vogelhuisje groen levensmiddelenpakket, zie nr. 21 levensmiddelenpakket, zie nr. 21 levensmiddelenpakket, zie nr. 21 bon à € 50,00 bon à € 50,00 bon voor diner voor 1 persoon op 5‐2‐2016 verzorgd door mevr. G. van Amersfoort bon voor diner voor 1 persoon op 5‐2‐2016 verzorgd door mevr. G. van Amersfoort "dog walk" hondentrainer + 60 ansichtkaarten thema dieren voor div. gelegenheden 6 flessen La Gloiosa Prosecco Italië 10,5% vol. bon voor 2 toegangskaarten voor de toneelvoorstelling "Zij is de baas" in de Leidse Schouwburg op 17 maart 2016 met: Anne‐ Marie Jung, Bastiaan Ragas en Lieneke Le Roux schilderij op paneel "Zomertafereel" verfroller Wall Perfect Turbo Roll 550 op batterij kindertuintafel Marijn kleur wit doorsnede 50 cm + fles rode wijn "Merlot" 2014 professionele föhn met softstyler 2000 watt/3 standen bon voor pedicurebehandeling + lunchbon à € 15,‐ bon voor tray met 18 potjes Tête à Tête, afhalen half febr. 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016
Spiritueel schoonheidssalon Margareth Comité Comité Comité R.K. jongeren Lisse R.K. jongeren Lisse Royal Fleur Tetteroo/Stolker Lokaalboek NN NN NN NN Vleeswarenfabriek Persoon B.V. Vleeswarenfabriek Persoon B.V. Taco & Chantal Ringma H.P.J. Warmerdam Deen/Persoon/HEMA/Comité Deen/Persoon/HEMA/Comité Deen/Persoon/HEMA/Comité Kunsthandel Het Grachthuisje Kunsthandel Het Grachthuisje Pastoor R.J.W. Franken Pastoor R.J.W. Franken Discus Dierenspeciaalzaak NN Bastiaan Ragas
Ton Weijers Gamma Gamma/Van der Hulst Catering en Kookstudio Lisse in Beeld Ter Gouw /Lunchroom Maurice G. de Wit en Zn Firma Bisschops Firma Bisschops
Zoek je een scooter?! Wij hebben een zeer ruim assortiment scooters, in diverse prijsklasse. Ook voor helmen, kleding, sloten, accessoires en onderdelen ben je bij ons aan het juiste adres. Tot ziens in onze showroom.
Hyacinthenstraat 20 Lisse Tel: 0252-417481 www.stanvannoort.nl
161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200
bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 2 halve oudejaarsloten + body wash en shampoo 2 staatsloten december boek "Wassergeest te Lisse" + boek " 't Roemwaard Lisse" bon voor herfst‐/kerstworkshop medailles met afbeeldingen van de laatste vijf Pausen souvenirset Vaticaanstad met medailles en postzegels boek: herfsttij van de Vlaamse miniatuurkunst (breviarium Mayer van den Bergh) Bosatlas van het cultureel erfgoed kerstgroep, houtsnijwerk in kleur Chagall kaars rieten wasmandje en wijnflessenhouder + bon voor boeket Jouster krentenmik doorsnede 30 cm. 1400 gram Jouster krentenmik doorsnede 30 cm. 1400 gram Agatha‐diner op vrijdag 22‐1‐2016 in Restaurant De Nachtegaal in Lisse (zie pag. 25) 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 1 pond paling 1 pond paling bon t.w.v. € 25,‐ voor haar knippen + 2 flessen wijn en 1 cake 5 bollenmanden (per stuk) Makkummer wandbord doorsnede 22 cm boek "Rembrandt" 48 etsen 7‐delige autowasset en 5 ltr ruitenwisservloeistof reischeque t.w.v. € 300,00 kunstboek "Isaac Israels Hollands impressionisme" kunstboek "Schilders van Amsterdam, vier eeuwen stadsgezichten" set van 5 tinnen maatbekers merk Kurz Tiel en CK bon voor abonnement voor 3 mnd. 1 keer per week trainen, afgestemd op leeftijd, vooraf en na afloop conditietest icoon "Maria met kind" fietscomputer Jack Daniel's Tennessee whiskey schilderij met tulpen (taxatie € 200,00) messenblok 7‐delig messenset Nara 3‐delig 1 broedhokje (handgemaakt) bon voor kerststuk, vorm/kleur en afhaaldatum in overleg
Firma Bisschops John de Bruin/De Heere van Thijssen Sig. Magazijn John de Bruin Boekhandel Grimbergen Deko Tuinen Lisse Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam My Home & Garden/De MooI Bloemen Comité Comité
Comité Comité Comité Comité Comité Dirk en Anneke Eveleens Dirk en Anneke Eveleens Kitty's Haircorner/HEMA NN NN NN Halfords Lisse Comité Pastoor R.J.W. Franken Pastoor R.J.W. Franken NN Boot en Broersen fysiotherapie NN Oppelaar tweewielerspecialist Sporken Natuursteen A. v.d. Vossen NN NN Nico Geerlings Fia Hendriks
Heereweg 266, 2161 BS Lisse | Tel (0252) 41 32 44 Postbus 35, 2160 AA Lisse | Fax (0252) 41 85 12 Email:
[email protected] Web: www.notarisboon.nl Uw vertrouwde notariskantoor Bewaarder van de akten en opvolger van notarissen: C. Hogervorst, M.C.J. Delen en F.J.M. Kompier
201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238
doos gemengd fruit doos gemengd fruit doos gemengd fruit tinnen schaal met karaf en 3 bekers bon voor rondleiding in Kasteel Keukenhof voor max. 8 personen op woensdag‐ of zondagmiddag om 13.30 uur bon voor kinderspeurtocht door Kasteel Keukenhof max. 8 kinderen, alleen op woensdagmiddag bon voor tray met 18 potjes Tête à Tête, afhalen half febr. 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 kerstgroep, houtsnijwerk in kleur H. Familie, houtsnijwerk kerstgroep, houtsnijwerk in kleur H.Familie, houtsnijwerk, ingekleurde pasteltinten postzegelset heiligendag H. Paus Johannes Paulus II 27‐4‐14 (naamdag) postzegelset heiligverklaring H. Paus Johannes Paulus II 1‐5‐2011 (naamdag) 24 hyacinten op glas per 3 (8x) bon voor 2 uur tuinonderhoud bon voor schaal Blauwe Druifjes en schaal Tête à Tête, afhalen op zaterdagmorgen na 15 februari bon voor schaal Blauwe Druifjes en schaal Tête à Tête, afhalen op zaterdagmorgen na 15 februari antieke kolenstoof glas in lood raampje met afbeelding van de H. Geest Jouster krentenmik doorsnede 30 cm. 1400 gram Jouster krentenmik doorsnede 30 cm. 1400 gram "MEXICAANSE VERKOOP" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" tegoedbon voor grote schaal witte hyacinten met Kerstmis tegoedbon voor grote schaal witte hyacinten met Kerstmis tegoedbon voor grote schaal witte hyacinten met Kerstmis bon voor boterkoek, gemaakt door Kevin bon voor appeltaart, gemaakt door Eveline 1 pond paling
Comité Comité Comité NN Kasteel Keukenhof Kasteel Keukenhof G. de Wit en Zn Firma Bisschops Firma Bisschops Firma Bisschops Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam NN A.J.M. van der Lans Meko‐Hulsebosch Hillegom Meko‐Hulsebosch Hillegom Fam. Weijers Kapelaan S.A. Kuik Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité R.K. jongeren Lisse R.K. jongeren Lisse Dirk en Anneke Eveleens
Bij ons kunt u terecht voor een helder, onafhankelijk en persoonlijk advies. Wij heten u van harte welkom!
• Verzekeringen • Pensioenen • Hypotheken • Financiële planning VDSD B.V. 2e Poellaan 10A 2161 CJ Lisse Postbus 94 2160 AB Lisse
T F E I
(0252) 41 68 50 (0252) 42 04 57
[email protected] www.vdsd.nl
239 240 241
1 pond paling dinerbon á € 75,‐ bon voor een Indisch menu ‐ 2 minimaaltijden
3 boeken: "Architect in de Bollenstreek" + "Werken in de bollen" + "Mechanisatie in de bollen" kleurenlitho anno 1854 "Calanthe gracilis" bon voor rondvlucht voor 1 persoon vanaf Lelystad reischeque t.w.v. € 300,00 prachtig "ouderwets" weegschaaltje in etui 1 kg spek en een Berliner leverworst 1 kg spek en een Berliner leverworst radiografisch bestuurbare speelgoedauto bronzen plaquette "Laurentius" boek "Beelden van verwondering" met tekeningen van Rembrandt bij het Evangelie + boek "Het vooroudergevoel" De vaderlandse geschiedenis + bronzen kruisje 10 cm boek "De gouden achtergrond in de Italiaanse schilderskunst" prachtige grote bolderkar 2 Lladro beeldjes, handgemaakte beeldjes uniek met eigen keurmerk 2 Lladro beeldjes, handgemaakte beeldjes uniek met eigen keurmerk bierpakket "Lamme goedzak" vogelhuisje groen levensmiddelenpakket, zie nr. 21 levensmiddelenpakket, zie nr. 21 20 loempia's, afhalen aan de bar 20 loempia's, afhalen aan de bar bon voor glazenwasbeurt voor de gehele woning tasje met bon à € 25,00 verrekijker Cresta binoculair bon voor diner voor 1 persoon op 5‐2‐2016 verzorgd door mevr. G. van Amersfoort bon voor diner voor 1 persoon op 5‐2‐2016 verzorgd door mevr. G. van Amersfoort bon voor gezichtsbehandeling t.w.v. € 54,50 bon voor voetbehandeling t.w.v. € 31,00 bon voor high tea voor 4 personen 3 flessen La Gloiosa Prosecco Italië 10,5% vol. bon voor 2 toegangskaarten voor de toneelvoorstelling "De Oase Bar" in Schouwburg Amstelveen op 23 maart 2016 met: Joke Bruijs en Gerard Cox bon voor wassen, knippen en föhnen 10 zelfgemaakte kerstkaarten en een fles Farigoule likeur traptractor New Holland "MEXICAANSE VERKOOP"
243 244 245 246 247 248 249 250 251
252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271
272 273 274 275
Dirk en Anneke Eveleens Restaurant het Oude Dykhuys Toko Indon. Partyserv. Tai Cheung Lokaalboek NN Jan van Eeden 06‐51885233 Comité NN Vleeswarenfabriek Persoon B.V. Vleeswarenfabriek Persoon B.V. Halfords Lisse NN NN
NN NN NN NN Taco & Chantal Ringma H.P.J. Warmerdam Deen/Persoon/HEMA/Comité Deen/Persoon/HEMA/Comité V.V. Tran V.V. Tran Chris van Damme 0252‐413702 Bril Jan't Lisse Dreijer Optiek Lisse Pastoor R.J.W. Franken Pastoor R.J.W. Franken Beautysalon "Ingrid" Beautysalon "Ingrid" Iwan en Sophie Osseweijer NN Bastiaan Ragas
Gilbert Coiffures Henny Koot Agro Techniek Holland BV
Grachtweg 73A | 2161 HM Lisse (t) 0252 - 809 780 | (i) www.koopmansenderooij.nl
Tabak, sigaren, sigaretten, lectuur, staatsloten, lotto krasloten en hengelsport Bij de bruin moet je zijn! ook voor... iets aparts!!
Heereweg 240A Lisse tel. 41 38 33
20 Heereweg 240A Lisse
276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311
bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 kleine hanger met afb. Emeritus Paus Benedictus XVI + plantenbak kleine hanger met afb. Emeritus Paus Benedictus XVI + bloemstuk boek "Het mysterie van de tulpenschilder" auteur Dr. F. Willemsen/voorwoord Joop Zwetsloot boek "De gouden achtergrond in de Italiaanse schilderkunst van middeleeuwen tot renaissance" litho in kleur "Mrs. Krelage" anno 1918 litho in kleur "Bartigon" anno 1918 litho in kleur "Pride of Haarlem" anno 1918 litho in kleur "Mr. Farncombe Sanders" anno 1918 2 amaryllissen in glas 28 cm. hoog bon voor wassen met massage/knippen/stylen (heren) bon voor wijnproeverij voor 10 personen op locatie of in de winkel cadeaudoos met 1 fles rode en 1 fles witte wijn 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" tegoedbon voor grote schaal witte hyacinten met Kerstmis tegoedbon voor grote schaal witte hyacinten met Kerstmis krentenbrood en slagroomschnitt SUPPLEMENT bon voor kwarktaart, gemaakt door Denise bon voor speciale taart van professionele bakker, gemaakt door Jeroen 1 pond paling 1 pond paling Makkummer wandbord doorsnede 22 cm kleurenlitho zonder passe‐partout anno 1899 "Florilegium Harlemense" boek "Rembrandt" 48 etsen sporttas met wieltjes+5 liter ruitenwisservloeistof reischeque t.w.v. € 300,00 boek "Nederlandse kunst 1400‐1600" boek "Nederlandse kunst 1600‐1700"
Firma Bisschops Firma Bisschops Firma Bisschops Bisdom Rotterdam/Ine Verdijk Bisdom Rotterdam/Ine Verdijk Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam NN Cosmo Hairstyling Lisse Wereldwijnen Wereldwijnen Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité Bakkerij Ammerlaan R.K. jongeren Lisse R.K. jongeren Lisse Dirk en Anneke Eveleens Dirk en Anneke Eveleens NN NN NN Halfords Lisse Comité Pastoor R.J.W. Franken Pastoor R.J.W. Franken
Uw autospecialist voor de Duin - en Bollenstreek.
312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349
bon voor abonnement voor 3 mnd. 1 keer per week trainen, afgestemd op leeftijd, vooraf en na afloop conditietest boek "Geologica, de dynamische krachten van de aarde" zilveren schaaltje bon à € 50,00 bloembollenpakket "groot" bloembollenpakket "groot" bloembollenpakket "groot" "dog walk" hondentrainer + 10 ansichtkaarten hond + 10 stickers van hond messenblok 7‐delig 1 voederhuis voor pindakaaspot (handgemaakt) doos gemengd fruit doos gemengd fruit viskoffer 100‐delig met beetmelder + palingfuik Agatha‐diner op vrijdag 22‐1‐2016 in Restaurant De Nachtegaal in Lisse (zie pag. 25) professionele föhn met softstyler 2000 watt/3 standen 5 zakken openhaardhout 5 zakken openhaardhout bon voor tray met 18 potjes Tête à Tête, afhalen half febr. 2016
Boot en Broersen fysiotherapie
6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 ingelijste aquarel van de Agathakerk verjaardagskalender + 2 entreekaarten museum verjaardagskalender + 2 entreekaarten museum boek "Wassergeest te Lisse" + boek " 't Roemwaard Lisse" bon voor herfst‐/kerstworkshop luxe Parker vulpen (geel) met inktpatroon luxe Parker vulpen (zwart) met inktpatroon sleutelhanger (verguld) met afbeelding van Paus Benedictus XVI Chagall kaars Bosatlas "Nederland van boven" kaarten en foto's visuele encyclopedie "Renaissance" eerstedagsenveloppen Paus Franciscus 13‐03‐2013 (1e dag pontificaat)
Comité Comité Comité Comité Comité Firma Bisschops
NN NN Kunsthandel Het Grachthuisje C.S. Weijers & Zn. BV C.S. Weijers & Zn. BV C.S. Weijers & Zn. BV Discus Dierenspeciaalzaak NN Nico Geerlings Comité Comité Gamma/NN
Lisse in Beeld Kasteel Keukenhof Kasteel Keukenhof G. de Wit en Zn
Firma Bisschops Firma Bisschops Carl Daudeij Carl Daudeij/ De Zwarte Tulp Carl Daudeij/ De Zwarte Tulp Boekhandel Grimbergen Deko Tuinen Lisse Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam Bisdom Rotterdam
Grevelingstraat 69 2161 WE Lisse Tel.: 0252-422393 Fax.: 0252-423144 GRATIS WINTERCHECK!! • Zijn uw banden nog veilig voor in de winter? Gaat u op vakantie naar het buitenland, denk aan de veelal verplichte winterbanden! •
Slecht zicht? Wij controleren uw ruitenwissers!
• U remt nog goed? Toch kunnen de remmen al aardig versleten zijn. Laat er op tijd naar kijken.
Het voordeligste onderhoudcentrum voor uw auto van de Bollenstreek. Niet alleen uw banden zijn hier het voordeligst, maar het gehele onderhoud van uw auto! Waarom zou u naar een dure dealer gaan, als wij u hetzelfde kunnen bieden. Openingstijden: maandag t/m vrijdag 08:30 - 17:30 uur zaterdag 08:30 - 13:00
Oók uw adres voor APK-keuringen!
KLEUR
Agatha Diner
VRIJDAG 22 JANUARI 2016
HOTEL RESTAURANT “DE NACHTEGAAL” TE LISSE Prijs is inclusief aperitief in de foyer- diner - wijnen, bier en drankjes uit het Hollands assortiment. Een hele avond uit voor één persoon voor € 70,- p.p. In overleg met het bestuur van het kerkenveilingcomité hebben de chefs van De Nachtegaal een heerlijk viergangenmenu samengesteld met tongstrelende gerechten, waarvan alle aanwezigen volop zullen genieten. Indien u vegetariër bent of speciale wensen heeft, is dat geen probleem en zal daar rekening mee worden gehouden, indien u het vooraf aangeeft. Uiteraard zijn de wijnen afgestemd op het menu. De muzikale omlijsting wordt weer verzorgd door Jan Rahder in gezelschap van zijn vrouw/zangeres Mirjam Rahder Door dit diner te kopen slaat U twee vliegen in één klap: U draagt uw steentje bij aan het onderhoud van onze prachtige “St. Agathakerk” en zult genieten van een heerlijk “avondje uit”. Voor gezelschappen vanaf 8 personen is een eigen tafel beschikbaar.
Persoonlijk afscheid voor iedereen Transparant en ervaren Dag en nacht 0252 - 411366
Uitvaartcentrum Bollenstreek Oranjelaan 76, 2161 KH Lisse
[email protected] www.uitvaartzorgbollenstreek.nl
Uitvaartverzorgers: Dave van der Lans Marjan Balkenende - Goudkade Carlo van der Lans Désirée Niesen
"GEMISTE KANS" Hier had uw advertentie kunnen staan, jammer hè. Voor € 75,- hadden ruim 5.000 mensen uw advertentie gezien, dit betekent nog géén 1,5 eurocent per belangstellende.
Halfords Lisse Kapelstraat 5 – (0252) 41 91 59 Scootmobiel І Rollator І Transportstoel en natuurlijk alles voor auto en fiets
Volgend jaar misschien?
Dan mailt u gewoon naar
350 351 352 353 354 355 356 357 358
jaarboek en postzegels Vaticano 2014 incl. heiligverklaring Paus Johannes XXIII en Paus Johannes Paulus II sterrenkijker bloembollenpakket bloembollenpakket bon voor 25 gaasbakken/gaasbakkenpallets voorzien van naam
Jouster krentenmik doorsnede 30 cm. 1400 gram Jouster krentenmik doorsnede 30 cm. 1400 gram 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" bon voor appeltaart, gemaakt door Rianne bon voor kwarktaart, gemaakt door Sophie bon à € 25,‐ + 2 flessen wijn bon t.w.v. € 25,‐ voor full‐bodytan (spray) + 1 fles Italiaanse rode wijn "Castel Firmian"
3 boeken "Werken in de bollen" + "Mechanisatie in de bollen"+ "Lisse in de jaren 70 Delftsblauw wandbord nr. 26 doorsnede 25 cm met tekst: "Van het concert des levens krijgt niemand een program" kleurenlitho met passe‐partout anno 1899 "Florilegium Harlemense" reischeque t.w.v. € 300,00 vogelhuisje groen "MEXICAANSE VERKOOP" 1 kg spek en een Berliner leverworst 1 kg spek en een Berliner leverworst bierpakket "Lamme goedzak" levensmiddelenpakket, zie nr. 21 levensmiddelenpakket, zie nr. 21 Jonge Bols graanjenever bon voor diner voor 1 persoon op 5‐2‐2016 verzorgd door mevr. G. van Amersfoort bon voor diner voor 1 persoon op 5‐2‐2016 verzorgd door mevr. G. van Amersfoort
372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383
Ine Verdijk J.W.A. Lefeber J.W.A. Lefeber M. Bakker en Zn. kistenfabriek B.V. Meko‐Hulsebosch Hillegom
bon voor schaal Blauwe Druifjes en schaal Tête à Tête, afhalen op zaterdagmorgen na 15 februari Meko‐Hulsebosch Hillegom bon voor schaal Blauwe Druifjes en schaal Tête à Tête, afhalen op zaterdagmorgen na 15 februari bon voor 2 tribunekaarten voor een thuiswedstrijd van F.C. Lisse, F.C. Lisse met vóór de wedstrijd koffie in sponsorhome. My Home & Garden/Vishandel set van 3 ovale manden + bon à € 10,‐
359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369
Bisdom Rotterdam
Ruizendaal Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité R.K. jongeren Lisse R.K. jongeren Lisse John Stevens BV Lisse/HEMA Kitty's Haircorner/Restaurant La Fontana Lokaalboek NN NN Comité H.P.J. Warmerdam Vleeswarenfabriek Persoon B.V. Vleeswarenfabriek Persoon B.V. Taco & Chantal Ringma Deen/Persoon/HEMA/Comité Deen/Persoon/HEMA/Comité Sporken Natuursteen Pastoor R.J.W. Franken Pastoor R.J.W. Franken
• Wijnproeverij op uw locatie • Het verzorgen van uw feest / evenement • Proefdoos • Relatiegeschenken • Wijnadvies op maat • Freelance gastheer
Halfords Lisse Kapelstraat 5 – (0252) 41 91 59 Scootmobiel І Rollator І Transportstoel en natuurlijk alles voor auto en fiets www.wereld-wijnen.com
Tel. 06-12277605
Land en Tuinbouwmechanisatie
Onze winkel, Meer en Duin 14, 2163 HA, Lisse
Onze winkel, Meertankstation, en Duin 14, 2163 HA, Lisse Ons Pletterij 5, 2211JT Noordwijkerhout, Ons tankstation, Pletterij 5, 2211JT Noordwijkerhout, naast Karwei
naast Karwei
•MOTOROLIE GOEDKOOP TANKEN! •MOTOROLIE GOEDKOOP TANKEN! •SMEEROLIE Uw voordeel. •GASOLIE•SMEEROLIE / PETROLEUM Diesel 7 cent korting Uw voordeel. •AdBlue Benzine 8 cent korting •GASOLIE / PETROLEUM •POETSDOEKEN Diesel korting Acceptatie SMD pas en pinpas •SPUITBUSSEN •AdBlue Zakelijk nog geen SMD pas? •DREUMEX HANDREINIGERS Benzine korting •POETSDOEKEN Bel: 0252-412550 •KOELVLOEISTOF Of kijk op www.smd.nl Acceptatie SMD pas en pinpas •ANTI-FREEZE
7 cent 8 cent
•SPUITBUSSEN
•REMVLOEISTOF •KIMBERLY-CLARK PAPIERHANDREINIGERS •DREUMEX Ook voor de particulier
•KOELVLOEISTOF •ANTI-FREEZE •REMVLOEISTOF inkel, Meer en Duin 14, 2163 HA, Lisse •KIMBERLY-CLARK PAPIER nkstation, Pletterij 5, 2211JT Noordwijkerhout, naast Karwei Ook voor de14,particulier Onze winkel, Meer en Duin 2163 HA, Lisse
Ons tankstation, Pletterij 5, 2211JT Noordwijkerhout, naast Karwei
OLIE LIE E / PETROLEUM
GOEDKOOP TANKEN!
•MOTOROLIE GOEDKOOP TANKEN! Uw voordeel. •SMEEROLIE Uw voordeel. •GASOLIE Diesel / PETROLEUM korting Diesel 7 cent korting •AdBlue 8 cent korting Benzine Benzine korting •POETSDOEKEN OEKEN Acceptatie SMD pas en pinpas •SPUITBUSSEN Acceptatie SMD pasZakelijk en pinpas nog geen SMD pas? USSEN •DREUMEX HANDREINIGERS Zakelijk nog geen SMD pas? Bel: 0252-412550 X HANDREINIGERS •KOELVLOEISTOF Bel: 0252-412550 Of kijk op www.smd.nl •ANTI-FREEZE OEISTOF •REMVLOEISTOF Of kijk op www.smd.nl EEZE •KIMBERLY-CLARK PAPIER EISTOF Ook voor de particulier
7 cent 8 cent
LY-CLARK PAPIER de particulier
Zakelijk nog geen SMD pas? Lisserdijk Bel: 0252-412550 Of kijk op www.smd.nl
2165 AJ Lisserbroek Tel: 0252-416053
384 385 386 387 388
2 flessen Paarl Heights 2014 chenin blanc South Africa bon voor kerststuk, vorm/kleur en afhaaldatum in overleg schaatsen Adidas Inzell Super (noren) maat 43 schaatsen Nooitgedacht (houten noren) maat L bon voor pedicurebehandeling + bon à € 12,50 en gastendoekje
NN Fia Hendriks Dick Zwetsloot Dick Zwetsloot Ter Gouw Schoenen/Wol en Zo
389 390
bon voor tray met 18 potjes Tête à Tête, afhalen half febr. 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 1 kist sigaren + 2 entreekaarten De Zwarte Tulp
G. de Wit en Zn Firma Bisschops
391 392 393 394 395 396
397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419
Lamy luxe pennenset (balpen en potlood) bon voor 2 uur tuinonderhoud bon voor massage van 45 min. t.w.v. € 40,‐, óók mogelijk voor zieke/bedlegerige mensen aan huis (rug‐schouders‐gezicht‐ voeten) 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" tegoedbon voor grote schaal witte hyacinten met Kerstmis tegoedbon voor grote schaal witte hyacinten met Kerstmis bon voor appel‐ of kwarktaart, gemaakt door Rowy bon voor salade van 2 1/2 kg en een fles wijn
Firma Bisschops Firma Bisschops Sig. Magazijn John de Bruin/ Museum De Zwarte Tulp Bisdom Rotterdam A.J.M. van der Lans Spiritueel schoonheidssalon Margareth
Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité R.K. jongeren Lisse Partyverhuurservice Jan de Kuijper Dirk en Anneke Eveleens 1 pond paling Dirk en Anneke Eveleens/NN 1 pond paling + 1 palingfuik spiekboekje met cocktail Jam Jar + sabelriem zwart/glad t.w.v. Slijterij Gall en Gall/Ambachtelijk schoenmaker Stolker € 30,‐ Deen/Persoon/HEMA/Comité levensmiddelenpakket, zie nr. 21 V.V. Tran 20 loempia's, afhalen aan de bar Chris van Damme 0252‐413702 glazenwasbeurt voor de gehele woning NN/Kasteel Keukenhof Bohemia Sekt + boeken en tijdschriften bon voor diner voor 1 persoon op 5‐2‐2016 verzorgd door mevr. Pastoor R.J.W. Franken
G. van Amersfoort bon voor diner voor 1 persoon op 5‐2‐2016 verzorgd door mevr. G. van Amersfoort messenset 3‐delig steak knives messenset Nara 3‐delig 19‐delige keukenset Pico Bistro set doos gemengd fruit doos gemengd fruit
Pastoor R.J.W. Franken NN NN NN Comité Comité
• Essenlaan voor uw2 administratie Postbus 98 2170 AB Sassenheim Tel. 0252 - 230224 Fax.uw 0252 - 232805 E-mail:
[email protected] • voor al fiskale verzorgingen Essenlaan 2 Postbus 98 2170 AB Sassenheim • voor al uw loon- en BTW administratie Tel. 0252 - 230224 • voor bedrijfsadviezen Fax. 0252 - 232805 • ook voor belastingzaken voor particulieren
Hoofdstraat 263 - 2171 BD Sassenheim - Tel 0252-224500 - Fax 0252-233037 E-mail:
[email protected] - www.dekoffiekenner.nl
20 LANDELIJK ERKEND INSTALLATEUR 39
Kanaalstraat 155 - 2162 JE LISSE - Tel. 0252-414100 - Fax. 0252-420865 30
433 434 435 436 437 438 439 440 441 442
bon voor een tapasmenu voor 1 persoon 10 zelfgemaakte kerstkaarten en een fles wodka bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 bon voor 1 schaal Gold Medal en 1 schaal Attraction, doorsnede van 27 cm, afhalen mrt 2016 15 verpakte amaryllissen per 3 (5x) 24 hyacinten op glas per 3 (8x) 2 amaryllissen in glas 28 cm. hoog bon voor 5 liter biest, vooraf bellen 06‐51492583 bon voor 5 liter biest, vooraf bellen 06‐51492583 1/4 Leidsche boerenkaas 1/4 Leidsche boerenkaas bon voor schaal Blauwe Druifjes en schaal Tête à Tête, afhalen op zaterdagmorgen na 15 februari bon voor schaal Blauwe Druifjes en schaal Tête à Tête, afhalen op zaterdagmorgen na 15 februari bon voor wassen/knippen/föhnen t.w.v. € 62,50 cadeaudoos met 1 fles rode en 1 fles witte wijn Jouster krentenmik doorsnede 30 cm. 1400 gram Jouster krentenmik doorsnede 30 cm. 1400 gram 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" bon voor salade van 2 1/2 kg en een fles wijn
bon voor salade van 2 1/2 kg en een fles wijn
444 445
fietscomputer bloemstuk "mooi apart"
dinercheque voor spareribschotel + bon voor APK‐beurt
447 448 449 450
bon voor tray met 18 potjes Tête à Tête, afhalen half febr. 2016 dinercheque voor 2 personen tas ‐ omslagdoek ‐ suncrème‐ lotion ‐ shampoo + fles rode wijn Mertera, Spanje 2013 bon voor boeket + bon voor 30 eieren
451 452
dinercheque voor 2 personen doos met veel diverse kaarsen
kistje met fles rode en witte wijn + bureau/wandklok + mini wespenval set van 3 beklede ijzerkorven + 3 rieten mandjes + bon à € 10,‐
420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432
Dragon Town Henny Koot Firma Bisschops Firma Bisschops Frans v.d. Vlugt (Floralia) NN NN W.J. van Graven W.J. van Graven W.J. van Graven W.J. van Graven Meko‐Hulsebosch Hillegom Meko‐Hulsebosch Hillegom Cosmo Hairstyling Lisse Wereldwijnen Comité Comité Comité Comité Comité Comité Comité Partyverhuurservice Jan de Kuijper Partyverhuurservice Jan de Kuijper Oppelaar tweewielerspecialist Bloembinderij Van der Hulst Lisse Brasserie De Buren/ Bandencentrum Bollenstreek G. de Wit en Zn Rest. De Vier Seizoenen Lisse Time Out Haarmode Lisse/ Restaurant Den Ouden Heere De Mooij Bloemen/Cees v.d. Weiden Restaurant Het Verschil Lisse Kaarsenfabriek Papôt Van Moorsel Bollenstreekwijnen/Electroworl d Radiobeurs Lisse My Home & Garden/Vishandel Ruizendaal
455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468
cadeaudoos met Systeem Professional: hairspray en volumespray en haarborstel kaas kaas kaas bon voor 3 bossen tulpen, totaal 30 stuks bon voor 3 bossen tulpen, totaal 30 stuks bon voor 3 bossen tulpen, totaal 30 stuks bon voor 3 bossen tulpen, totaal 30 stuks 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen rode "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn" 6 flessen witte "Agathawijn"
Hair Y.D. G. Lubbe & Zn. B.V. G. Lubbe & Zn. B.V. G. Lubbe & Zn. B.V. Van der Slot, Voorhout Van der Slot, Voorhout Van der Slot, Voorhout Van der Slot, Voorhout Comité Comité Comité Comité Comité Comité
Moeiteloos naar boven en beneden Bel gratis 080na0ar-to5est0el652631 Vraag
Hoogste kwaliteit maatwerk Esthetisch verantwoord Ergonomisch ontwerp 24-uurs service Levertijd vanaf 1 week
✃
www.stannah.nl
Voor vrijblijvende informatie vul de coupon in en stuur deze in een envelop naar Stannah Trapliften B.V., Antwoordnummer 17006, 2170 VB Sassenheim (Dhr/Mevr) Adres Plaats E-mail
206960 WT_Adv_Stannah_90x112mm.indd 1
Postc. Tel. 5231
10-09-15 09:17
o
log
o
l og
lo
g
o
logo
Bestel nu online uw kerstkaarten
logo
rolbanners
logo logo
logo
logo
spandoeken
textieldruk
logo
logo
XL prints
logo
logo
familie & zakelijk drukwerk
auto belettering Industriekade 26 2172 HV Sassenheim 0252 - 213302
gevel belettering
vlaggen
www.duineveld.nl