Antiek, kunst en curiosa September veiling 2014 Schilderijen, aquarellen, tekeningen 1 Kavel nr. 1: B. Zwart, Bomen in duingezicht, Rechtsonder gesign,. Olieverf op doek, 38,5 x 48,5 cm
Kavel nr. 2: G.J. Roermeester, Polderlandschap met visser in roeiboot en ruiter op brug, Rechtsonder gesign., Aquarel, 34 x 24 cm
Kavel nr. 3: Toegeschreven aan G.J. Roermeester Winters polderlandschap met boerderijen, Rechtsonder gesign., Krijttekening met wit opgehoogd, 20 x 40 cm
Kavel nr. 4: Verschillende kunstenaars, Verschillende voorstellingen, Links- en rechtsonder gesign., aquarellen, tekeningen, gemengde technieken en 1 prent, diverse afmetingen (11x)
Kavel nr. 5: L. Nieuwenhuijsen, L. Knijnenberg, H.W. van Meines, Enkhuizen, Vogel, Zandweg, Dorpsgezicht en Weg in bosrijke omgeving, Links- en rechtsonder gesign. en gedateerd, aquarellen en gemengde techniek, diverse afmetingen (5x)
Kavel nr. 6: Emile Moulin, Bosgezicht met houtvesters, Linksonder gesign., Olieverf op doek, 38,5 x 48,5 cm
Kavel nr. 7: Van der Laan, Polderlandschap met zicht op dorp, Rechtsonder gesign., Olieverf op doek, 16 x 23 cm
Kavel nr. 8: Van Wijngaarden, Bolle vaas met bloemen, Rechtsonder gesign. en gedateerd '50, Olieverf op doek, 38 x 53 cm
Kavel nr. 9: Schilperoort, Bloemstilleven met fruit, Linksonder gesign., Olieverf op doek, 78,5 x 99 cm
Kavel nr. 10: Harry de Jager, Kustgezicht met zeilschepen, Rechtsonder gesign., Olieverf op doek, 49,5 x 70,5 cm
Kavel nr. 11: Harry de Jager, Kleurrijke geometrische compositie, Rechtsonder gesign., Gemengde techniek, 55 x 75 cm
Kavel nr. 12: Antoinette Sophia Burmann, 'Kijken naar verbeelding', Rechtsonder gesign.,
Kavel nr. 13: Onbekende maker, Boom bij muur, Niet gesign., Foto, 41 x 30 cm
Kavel nr. 14: Utamaro en Hiroshige Badende vrouwen aan de waterkant, Dorpsgezicht met zeilschepen aan de kust, Rechtsonder gesigneerd Twee houtsneden, 15 x 30,5 en 16 x 23 cm (2x) Richtprijs: € 500 tot € 700
Kavel nr. 15: Nicolaus Visscher, P.C. Christ, Drinkend gezelschap buiten de herberg en De stadswaag te Deventer, Beide rechtsonder gesign, Gravure, litho, 27 x 37 en 36 x 46,5 cm (2x)
Kavel nr. 16: Een Perzische schildering, Jachtpartij, Geen sign., Aquarel, 40 x 30 cm
Kavel nr. 17: Schalm, Twee stadsgezichten, Links- en rechtsonder gesign. en gedateerd 1996, Studietekeningen, 49 x 73 (2x)
Kavel nr. 18: Engelbertus Gerardus van Leeuwen, Bloembollenvelden aan bosrand en Abstracte compositie, Linksonder gesign. en gedateerd 2000 en 1992, olieverf op board, 48 x 58 en 46 x 65 cm (2x)
Kavel nr. 19: W. J. Rozendaal, Gestileerde naakten, Rechtsonder gesign. en gedateerd '52, Zeefdruk 4/12, 35,5 x 49 cm
Kavel nr. 20: H.Th. van Houten, Winters polderlandschap met boerderijen en boten, Linksonder gesign. en gedateerd 1951, Olieverf op doek, 54,5 x 95 cm
Kavel nr. 21: Onbekende Chinese maker, Twee kraanvogels in bamboebos, Geen sign., Aquarel op zijde, 91 x 60 cm
Kavel nr. 22: Onbekende Chinese kunstenaar, Kraanvogels in tuin, Geen sign. en geen datering, Aquarel op zijde, 87 x 114 cm
Kavel nr. 23: Ina Tongert en V.d. Veer, Zittend naakt en Staand naakt, In dorso gesign. en rechtsonder gesign., Aquarel, gemengde techniek, 70,5 x 42,5 en 65 x 43 cm (2x)
Kavel nr. 24: F.B. Werner en Auti,
Kavel nr. 25: A. Keus Kippen op het erf (3x), Boerderij aan bosrand Links en rechts gesign. Drie aquarellen en een pastel 16,5 x 13, 11,5 x 17, 7 x 12 en 16,5 x 25 cm
Kavel nr. 26: Hollandse School Boerderijen en populieren aan een gracht geen sign. Aquarel, 28,5 x 33,5 cm
Kavel nr. 27: A.L.Leveringa, en Hollandse School Stilleven met witte rozen, Polderlandschap met molen, en een kleurets van een Poortje rechts onder gesign. en geen sign Aquarel, gouache en kleur ets, 20 x 26,5 - 14,5 x 42 en 32,5 x 37 cm
Kavel nr. 28: Indonesische school Vier Indonesische vrouwen Geen sign Vier pasteltekeningen, vier maal 72 x 49 cm
Kavel nr. 29: Sibrandus Leonis Leovardiensis kaart van friesland, Groningen en Drenten Midden onder gesign. gedateerd 1579 Gravure, 37 x 51 cm
Kavel nr. 30: Willem Minderman Vijf etsen: Oude mol straat (waarvan 4 zonder lijst) Rechts onder gesign. Ets, 16,5 x 23,5 cm
Kavel nr. 31: Willem Minderman Koningspoort - Oude molstraat Rechts onder gesign. dertien etsen zonder lijst, 15,5 x 22,5 cm
Kavel nr. 32: Diverse makers Stadsgezichten, kasteel, schelpen, hond en verguld lijstje Gravure, litho en prentjes, afwijkende afmetingen
Kavel nr. 33: Hollandse school Boeren bruiloft Geen sign. Olieverf op paneel, 8,5 x 11 cm
Kavel nr. 34: J.C. Philips 't Huis Ter Noot Rechts onder gesign. Gravure, 29 x 35 cm
Kavel nr. 35: Ten Cate, naar C Springer Stadsgezicht van Oudewater Links onder gesign. Olieverf op doek, 47 x 61 cm
Kavel nr. 36: Jan Wingen
Boerderij aan de waterkant. Hierbij een mapje met informatie over het werk van Jan Wingen. Rechts onder gesign. J.W. Olieverf op board
Kavel nr. 37: Jan Wingen Kustgezicht. Rechts onder gesign. J.W. Olieverf op paneel, 23 x 17,5 cm
Kavel nr. 38: Jan Wingen Zeegezicht met zicht op havenhoofd Rechts onder gesign. Olieverf op paneel, 34,5 x 46,5 cm
Kavel nr. 39: Jan Wingen Riviergezicht met bomen langs zandweg Links onder gesign. J.W. ged. '52 Olieverf op paneel, 26 x 41,5 cm
Kavel nr. 40: Hollandse School Poort te Delft Ingekleurde litho, 17 x 21,5 cm
Kavel nr. 41: Bos (20e eeuw) Zeilschepen op ruwe zee Rechts onder gesign. Olieverf op doek, 28 x 38,5 cm
Kavel nr. 42: H van Riet. Vaas met chrysanten Rechts onder gesign. Olieverf op doek, 49 x 39 cm
Kavel nr. 43: Leo Grijseels boerderij aan het water Rechts onder gesign. Olieverf op paneel, 8,5 x 11,5 cm
Kavel nr. 44: H van Riet Oost indische kers Rechts onder gesign. Olieverf op paneel. 17,5 x 27 cm
Kavel nr. 45: Leo Mechelaere
Keukeninterieur met vrouw bij plattebuiskachel Rechts onder gesign. Olieverf op doek, 42 x 47 cm
Kavel nr. 46: Willem Raaphorst Stilleven met perziken en tinnen potje Links onder gesign. Olieverf op paneel, 16,5 x 25,5 cm
Kavel nr. 47: H. van Riet gasthuis hofje te Haarlem Rechts onder gesign. Olieverf op paneel, 54 x 39 cm
Kavel nr. 48: Hollandse School Stadskanaal met zicht op een kerk Rechts onder onduidelijk gesign. Aquarel, 38 x 29,5 cm
Kavel nr. 49: Hollandse School Riviergezicht met scheepswerf Rechts onder onduidelijk gesign. Ets, 36,5 x 46 cm
Kavel nr. 50: Meinert .W. Volkers (20e eeuw) Rechts onder gesin. ged. 1975 en 1973 2x olieverf op doek, 39 x 49,5 en 50 x 55 cm Clingendael, Duinlandschap Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 51: Igor Pavlovich Rubinski (1919) 'In het dorp' rechtsonder get. en 1960 olieverf op karton, 47x68 cm Rubinski studeerde aan het Surikov Instituut (Moskou). Hij was een leerling van Sergei Gerasimov (1885-1964). Zijn werk behoort tot de Sociaal Realistische stroming. Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 52: Toegeschreven aan Ramón de Zubiaurre (1882-1969) Man met maïspellende jonge vrouw in het midden get. olieverf op doek, 99x114 cm Richtprijs: € 750 tot € 1000
Kavel nr. 53: Jan Wingen (1874-1956) Kathedraal rechtsonder get. olieverf op board, 117x87 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 54: Nomi (20e eeuw) Figuren met koopwaar in Indisch woud linksonder onduidelijk get. marouflé, 62x131 cm Richtprijs: € 180 tot € 200
Kavel nr. 55: Roel Jonges (1945-2005) Parnassiahuis te Den Haag rechtsonder get., en in dorso etiket met adres van de schilder 'Huygenspark, Den Haag' acryl op doek, 120x140 cm Richtprijs: € 250 tot € 500
Kavel nr. 56: Joop Vreugdenhil (1904-1969) Stonehenge in dorso get. en gedateerd '63, en adres van de schilder 'Bazarlaan, Den Haag' olieverf op doek, 110x140 cm Richtprijs: € 350 tot € 500
Kavel nr. 57: Christiaan de Moor (1899-1981) 'Paesaggio Senese' linksonder get. en gedateerd 1976 olieverf op doek, 94x94 cm Richtprijs: € 500 tot € 700
Kavel nr. 58: Wim Sinemus (1903-1987) Abstracte compositie midden onder get, en gedateerd '61 olieverf op doek, 100x80 Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 59: Anton Dirckx (1898-1927) Italiaans bergmeer linksonder get. olieverf op doek, 75x124 cm Richtprijs: € 180 tot € 220
Kavel nr. 60: Benitio Cornelis (1946) 'Tweeluik' beide get. en in dorso get., te dateren 1996 2x acryl op doek, zonder lijst, 120x95 cm Lietratuur (boek in veiling bij deze schilderijen): Beniti Cornelis, Een medicijnman in Mechelen, Gent/Antwerpen 1998, boek nr. 7, afb. op p. 75. Hierbij: een brochure van de schilder Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 61: Jan Wingen (1874-1956) Vakwerkhuizen rechtsonder get. olieverf op board, 93x93 cm, Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 62: Leonid Romanovitch Sologoub (1884-1956)
'Winter, Den Haag' en in dorso get. en 'Bezuidenhout' olieverf op doek, 96x63 cm Richtprijs: € 350 tot € 500
Kavel nr. 63: Lola Eradus (1954) 'Koe op duin' linksonder get. en gedateerd 2002 olieverf op doek, 80x120 cm Richtprijs: € 350 tot € 500
Kavel nr. 64: Leonid Romanovitch Sologoub (1884-1956) Winterse boerderij rechtsonder get. olieverf op doek, 48x68 cm Richtprijs: € 250 tot € 500
Kavel nr. 65: Chris de Bruyn (1904-1973) Bloemenmarkt rechtsonder get. olieverf op doek, 39x49 cm Richtprijs: € 350 tot € 500
Kavel nr. 66: Theodor Kleehaas (1854-1929) Boer in werkplaats r.b. get. en 'München' olieverf op doek, 54x69 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 67: Jacobus Cornelis Nefkens (1926-1999), Herder met schaapskudde op landweg linksonder get. olieverf op doek, 565x53 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 68: Hollandse School (19e eeuw) Stilleven met Chinese kan en vaas en fruit op een schaal rechtsonder get. in initialen SM v BG en gedateerd 1876 olieverf op paneel,43x49 cm Richtprijs: € 400 tot € 500
Kavel nr. 69: I.C. Philips naar M. Terwesten en G. van Giessen (18e eeuw) 'Treves-Kamer van Haar Hoog Mog. de Staten Generaal der Vereenigde Nederlanden' gravure, 38x69 cm Richtprijs: € 100 tot € 140
Kavel nr. 70: Ramses Shaffy (1933-2009) Portret van Mimi Kok rechts get. olieverf op doek, zonder lijst, 79x65 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 71: Aurel Naray (1883-1948) Madonna rechtsboven get. olieverf op doek, 67x46 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 72: Wim van Maanen (20e eeuw) Aangemeerde platbodems linksonder get. olieverf op doek, 59x79 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 73: Dirk Meesters (1899-1950) Houtarbeider met werkpaarden rechtsonder get. en gedateerd '44 olieverf op doek, 58x98 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 74: Adolphe Pieter Herman van Weezel Errens (1866-1939) Rodondendrons rechtsonder get. olieverf op doek, 62x75 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 75: Hollandse School (20e eeuw) Boeren met werkpaarden voor de wagen linksonder onduidelijk get. olieverf op doek, 72x101 cm Richtprijs: € 200 tot € 400
Kavel nr. 76: Henk Leurs (1890-1956) Kagerplas rechtsonder get. olieverf op board, 21,5x43 cm Richtprijs: € 100 tot € 140
Kavel nr. 77: Henri van Daalhoff (1867-1953) Bomen bij een bruggetje rechtsonder get. olieverf op board, 49x39 cm Richtprijs: € 100 tot € 140
Kavel nr. 78: Jacobus Johannes Damme (1877-1956) Korenschoven rechtsonder get. en gedateerd 1939 olieverf op doek, 24x34 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 79: Hollandse School (20e eeuw) 'Beethoven' rechtsonder onduidelijk get. in potlood en Amsterdam 1931 ets, 41x29,5 cm Richtprijs: € 80 tot € 120
Kavel nr. 80: Anna Koppenol-Lehman (1876-1965) Wasdag rechtsonder get. olieverf op doek, 39x58 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 81: C. Hunt Ezeltje rijden linksonder get. olieverf op doek, 52,5x42,5 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 82: A. Gior (20e eeuw) Flamengo dansers rechtsonder get. olieverf op doek, zonder lijst, 50x40 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 83: Lörincz (19/20e eeuw) De herbergier met bierbul rechtsonder get. olieverf op koper, 22,5x17 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 84: Herman Moerkerk (1879-1949) 'Doode Nieuwstraat te 's Hertogenbosch' rechtsonder get. potlood met aquarel op papier, 25,5x21 cm Richtprijs: € 200 tot € 250
Kavel nr. 85: Hollandse School (18e eeuw) Noord-Nederlandse landschappen (3x) (mogelijk bij Bergen en Wijk aan Zee) niet get. 3 aquarellen, zonder lijst, 14x30 cm Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 86: Albert Neuhuys (1895-1968) Figuren, Kinderen, Landschap en andere voorstellingen voorzien van stempels 'Atelier Albert Neuhuys' 5 schetsboekjes en een aantal losse schetsen Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 87: Belgische School (19e eeuw) 'Heureuse mère' linksonder monogram A.W. olieverf op paneel, 28x22 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 88: Hubert Bekman (1896-1974) Huis aan vaart, Dorpsgezicht beide get. olieverf op board, 21x35 cm en aquarel, 31x49 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 89: Hubert Bekman (1896-1974) Voorjaarsbloemen in witte vaas linksonder get. en gedateerd 1918 olieverf op board, 42x35 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 90: Hollandse School (begin 19e eeuw), omgeving Hoogerheyden Bark 'Aurora' olieverf op paneel, 44x55 cm Richtprijs: € 700 tot € 1000
Kavel nr. 91: Jean Thomassen (1949) 'Stilleven met Doodskop' middenonder get. olieverf op doek, 48x38 cm Richtprijs: € 200 tot € 400
Kavel nr. 92: Hollandse School (rond 1900) Aan tafel olieverf op paneel, 22x25 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 93: Philip Sadee (1837-1904) Vissersvrouwen linksonder get. in initialen P S olieverf op papier, opgeplakt, 27,5x43 cm Richtprijs: € 200 tot € 400
Kavel nr. 94: Cornelis Brandenburg (1884-1954) 'Weeshuispoortje' rechtsonder in potlood get. kleurenets/aquatint, 31x18 cm Richtprijs: € 80 tot € 100
Kavel nr. 95: Wim Izaks (1950-1989) Abstract in dorso get. en gedateerd 1983 olieverf op doek, 40x50 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 96: Toon Kelder (1894-1973) Circusolifanten linksonder get. en onduidelijk gedateerd olieverf op doek, 49x69 cm Richtprijs: € 350 tot € 500
Kavel nr. 97: Agus Djaya (1913-1994) Medicijnman rechtsonder get. en gedateerd '71 olieverf op doek, 43,5x31,5 cm Herkomst: Expositie 'Paintings by Agus Djaya', Art Pavillion, Taman Sanur, Bali Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 98: Hollandse School (20e eeuw) Portret met pop in dorso gedateerd 'A'dam 1964' olieverf op doek, geplakt op board, 48x38 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 99: Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979) Binnenvaartschip met matroos en geliefde rechstonder get. olieverf op doek, 49x69 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 100: P. Brauns (20e eeuw) Herbergscène linksonder get. en 'Mchn' [München] olieverf op doek, 49x69 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 101: Arend Jan van Driesten (1878-1969) Boerderij bij Heukelom rechtsonder get. olieverf op doek, geplakt op board, 24x34 cm Richtprijs: € 350 tot € 500
Kavel nr. 102: Jan Wingen (1874-1956) 'Kerk St. Gudule Brussel' linksonder get. en gedateerd '39, in dorso 'Kerstmis 1939' olieverf op board, 69x54 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 103: C. Temminé (20e eeuw) Stilleven met wijnglazen en fruit linksonder get. olieverf op doek, 59x69 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 104: Jan Bévort (1917-1996) Havenbedrijvigheid linksonder get. en in dorso get. olieverf op doek, 59x79 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 105: Hollandse School (20e eeuw) Wandelaars in een bos rechtsonder onduidelijk get. olieverf op paneel, 49x59 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 106: Hollandse School (20e eeuw) Binnenhuis met vrouw en kinderen olieverf op doek, 42x55 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 107: Hollandse School (20e eeuw) Schapen met lam in Hollands landschap olieverf op paneel, 28x38 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 108: Hollandse School, manier Aart van der Neer Molen in avondlandschap olieverf op paneel, 38x56 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 109: Antoine Franciscus Cornelis Hoffmann (1822-1889) Appel etende jongen met baby rechtsonder get. olieverf op doek, 25x21 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 110: Karel van Seben (1893-1988) 'Korenveld bij Maarn' rechtsonder get. en gedateerd 1928 pastel/gouache, 25x28 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 111: Theo Bitter (1916-1994) Hond 'Tsching'. Daarbij: L. van Bohemen, Boom beide get. 2 (gewassen) pentekeningen, resp. 15x15 cm en 28x19 cm Richtprijs: € 120 tot € 160
Kavel nr. 112: G. M. Munthe (20e eeuw) Havengezicht bij avond draagt naam G.M. Munthe olieverf op doek, geplakt op paneel, 37x47 cm goeie munthe?? Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 113: Willem Elisa Roelofs jr (1874-1940) Waterlelies rechtsonder get. bruin krijt, 45x75 cm Richtprijs: € 120 tot € 160
Kavel nr. 114: Hollandse School (18/19e eeuw) Musicerende putti bij een tempel olieverf op doek, 96x174 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 115: Toegeschreven aan Constantin Guys (1802/05-1892) 'L'élégante' sepia/aquarel 18,5x13,5 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 116: Hendrik Paulides (1892-1967)
'Balinees meisje' rechtsonder get. in initialen en gedateerd '49 krijttekening, 49x37 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 117: W. Ludwich (20e eeuw) Balinezen met offergaven bij een tempelpoort rechtsonder get. olieverf op doek, 63x103 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 118: Han Hulsbergen (1901-1989) Abstract rechtsonder get. en gedateerd '67 olieverf /gemengde techniek op doek, 100x80 cm
Kavel nr. 119: Jan de Jong (1863-1901) De koopman rechtsonder get. en onduidelijk gedateerd (onder passepartout) aquarel, 50x24 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 120: G. Stevens (20e eeuw) Hollands rivierlandschap met ijzeren boogbrug linksonder get. olieverf op doek, 79x89 cm Richtprijs: € 250 tot € 350
Kavel nr. 121: Suze de Lint (1878-1953) 'Stilleven met uien' rechtsonder get. olieverf op doek, 61x78 cm Richtprijs: € 200 tot € 250
Kavel nr. 122: Suze de Lint (1878-1953) Stilleven met paddestoelen rechtsonder get. olieverf op doek, 55x68 cm Richtprijs: € 250 tot € 350
Kavel nr. 123: Suze de Lint (1878-1953) Stilleven met witte-bessen takken, Boerderij (2x), Bomen alle get. olieverf, resp. 54x39 cm, 24x33 cm en 24x29 cm en ets, 32x25 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 124: Franse School (19e eeuw) Rustend figuur met tulband olie verf op doek, 63x52 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 125: Deense/Hollandse School (19e eeuw) Dame met eekhoorn olieverf op doek, 75x62 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 126: Deense/Hollandse School (19e eeuw) Dame met witte bloemetjes olieverf op doek, 72x62 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 127: Hollandse School (18/19e eeuw), manier van Teniers Vrolijke drinkers bij een herberg olieverf op doek, 112x80 cm Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 128: Hollandse School (17/18e eeuw) Gezelschap aan de dis, Studie van man en vrouw 2x inkt op papier, 22,5x20 cm en 19,5x16 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 129: Frans de Haas (1934) Meisje met appels en sprinkhaan, 'In het gras' r.o. get., de andere: r.o. get. en gedateerd '75, en in dorso adres van de schilder 'danckertstraat den haag' olieverf op paneel, 29x23 cm en olieverf op board, 30x26 cm Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 130: Frans de Haas (1934) 'Leeuw en boek', 'Het spreeuwenpotje' r.o. get. en gedateerd '74, en in dorso get. en adres van de schilder 'danckertstraat den haag', de andere: r.o. get. en gedateerd '72 olieverf op paneel, rond, 50 cm, en olieverf op board, 20x37 cm Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 131: Eppo Doeve (1907-1982) Elegante figuren te paard rechtsonder get. gouache op papier, 20x29 cm Dit betreft een originele boek-illustratie vooor de Nederlandse Boekenclub 1973 Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 132: Hollandse School (20e eeuw) St. Bernard puppies draagt initialen OE olieverf op doek, 25x41 cm Richtprijs: € 200 tot € 400
Kavel nr. 133: Italiaanse School (19e eeuw) Portret van jonge vrouw, Man met baard
olieverf op doek, geplakt op karton (2x), 43x32 cm en 40x32 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 134: Johan Dionysius Looyen (1876-1944) 'Annahofje Leiden'. Daarbij Anna Maria Braakensiek (1890-1970), Steeg beide get. aquarel, 24x34 cm en board, 48x38 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 135: Jan Knikker (1911-1990) Ploegende boer rechtsonder get. olieverf op paneel, 12x16,5 cm Richtprijs: € 140 tot € 160
Kavel nr. 136: Ronald R. van Oyen (1945) Foto met tekst Herman Brood 'de toestand waarin men geen pap meer kan zeggen is vaak te prefereren boven die waarin men dat alleen nog kon', Dead cowboys get. foto, 49x59 cm en gemengde techniek, 49x59 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 137: C. Terlouw Wandelaars op landweg, Bootje aan waterkant beide get. 2x olieverf op doek, 24x34 cm Richtprijs: € 120 tot € 160
Kavel nr. 138: Hollandse School (20e eeuw), mogelijk B. Viegers Boerderij met hooimijt, Schuur 2x olieverf op paneel, 13,5x20 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 139: D Marot 'Gesichte van de Vloot van sijn Doorluchtige hoogheid den Heere Prince van Orangien tot Hellevoet-Sluys den 28sten October 1688' ingekleurde gravure, 37x55 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 140: H de Groot (20e eeuw) Opera Parijs bij schemering rechtsonder get. aquarel, 27x35 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 141: Louis Apol (19/20e eeuw) Winters landschap linksonder get. gouache, 15,5x21 cm Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 142: Nicolaes en Jacob Kruikius Oude kaart van 't Hoogheemraadschap Delfland ingekleurde gravure, 51x59 cm
De kust werd vroeger bovenaan afgebeeld. Delft ligt in het midden, schuin daarboven Den-Haag. Links de Maas en de oude Maasdijk. Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 143: Maurits Willem van der Valk (1857-1935) Slatuinen buiten de stadsgrens rechtsonder get. en gedateerd '27 potlood met pastel en wit gehoogd, 37x36 cm Richtprijs: € 500 tot € 700
Kavel nr. 144: Klaus Baumgärtner (1948 - 2013) 'Zonder titel' middenonder get. in potlood en gedateerd 2007 collage van foto's op papier, 161x125 cm Herkomst: Galerie Ramakers, Toussainkade Den Haag Richtprijs: € 800 tot € 1200
Kavel nr. 145: Cornelis Westerbeek jun. (1873-1917) Herfstlaan rechtsonder get. olieverf op doek, 28x47 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 146: Anna Lehmann (1876-1965) Straatje Brugge linksonder get. oliecverf op doek, 29x39 cm Richtprijs: € 100 tot € 140
Kavel nr. 147: Omgeving Richter (20e eeuw) 'Danseuse' draagt naam Richter olieverf op karton, 48x32 cm Richtprijs: € 80 tot € 120
Kavel nr. 148: Jos van der Wall Perné (1877-1941) Avondrood rechtsonder get. olieverf op board, 28x36 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 149: Anna Lehmann (1876-1965) Stadskade rechtsonder get. olieverf op doek, 29x39 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 150: Willem Witjens (1884-1962) Bloemen in groene vaas (1919), Stilleven met peren op een bord beide rechtsonder get. olieverf op doek, 59x39 cm en olieverf op doek, geplakt op paneel, 18,5x32 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 151: Philip Akkerman (1957)
Portret van Hans Zagwijn in dorso get. en annotatie: 'voor Hans [Zagwijn], in vriendschap & bewondering. Madelon en Philip' olieverf op doek, geplakt op board, zonder lijst, 40x34 cm Richtprijs: € 250 tot € 500
Kavel nr. 152: Petrus Paulus Schiedges (1813-1876) Tweemaster op het strand bij ondergaande zon rechtsonder get. olieverf op paneel, 23x34 cm Richtprijs: € 350 tot € 500
Kavel nr. 153: Max Tams (20e eeuw) Bergstadje rechtsonder get. olieverf op doek, 64x49 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 154: Jan Harm Weijns (1864-1945) 'Binnenplaats Basel' rechtsonder get. olieverf op board, 43x34 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 155: Ferry Slebe (1907-1997) Bootjes op het droge linksonder get. olieverf op board, 25x35 cm Richtprijs: € 100 tot € 120
Kavel nr. 156: J. Corver (20e eeuw) Landschap met wandelaars bij molen aan vaart rechtsonder get. olieverf op doek, zonder lijst, 30x46 cm Richtprijs: € 100 tot € 120
Kavel nr. 157: Karel Alexander August (Arie) Boom (1862-1943) Feestende mensen op straat linksonder get. aquarel, 23x29 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 158: D.W. Karl (20e eeuw) Wandelaars op stadsbrug linksonder get. olieverf op doek, 31x43 cm Richtprijs: € 90 tot € 120
Kavel nr. 159: Jacques Mels (1899-1974) Vissershuisje op Braziliaans strandje linksonder get. en rechtsonder 'Brasil' olieverf op doek, 39x49 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 160: Jacob Lucas (Jac. L.) Jongsma (1893-1926) Landweggetje rechtsonder get. olieverf op paneel, 25x19 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 161: Jos van der Wall Perné (1877-1941) Molen aan het water rechtsonder get. olieverf op board, 26x36 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 162: Ype Wenning (1879-1959) Koek en zopie rechtsonder get. olieverf op paneel, 18x24 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 163: Willem Bartel van der Kooi (1768-1836) Zittende vrouw rechtsonder get.q olieverf op karton, 23x18 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 164: Frederik Lintz (1824-1909)( Vrouw met rood kapje in dorso get. aquarel,22x16 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 165: Huub Hierck (1917-1978) Astortheater bij avond linksonder get. en in dorso get. olieverf op board, 29x39 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 166: Arie Johannes Zwart (1903-1981) Boerenbinnenhuis linksonder get. olieverf op doek, 29x39 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 167: Frans Slager (1876-1953) Herfstbomen aan het water rechtsonder get. olieverf op doek, 29x39 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 168: Hollandse School (20e eeuw) Haventje rechtsonder onduidelijk get. en gedateerd olieverf op board, 48x34 cm Richtprijs: € 90 tot € 120
Kavel nr. 169: A. Meylof (20e eeuw) Vossenjacht met meute jachthonden niet get. olieverf op paneel, 28x38 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 170: Herman Cornelis Adolf Paradies (1883-1966) Bomenrij rechtsonder get. pastel, 34x50 cm Richtprijs: € 90 tot € 120
Kavel nr. 171: Wetering de Rooij en Hollandse School (20e eeuw) Rivierlandschap, Stad aan een rivier 1x get. 2x olieverf op doek, 28x37 cm en 26x34 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 172: Jan Kagie (1907-1991) Kerkje rechtsonder get. olieverf op schilderskarton, 15x24 cm Hierbij: Hollandse School (20e eeuw), Huisje en tuin, olieverf op doek, 23x40 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 173: Jan Knikker (1889-1957) Veld niet get. olieverf op doek, zonder lijst, 30x40 cm Hierbij: Boerenerf, initialen EV, marouflé, 22x26 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 174: Arend Jan van Driesten (1878-1969) Boerderij linksonder get. olieverf op doek, 24x32 cm Richtprijs: € 100 tot € 120
Kavel nr. 175: August Willem van Voorden (1881-1921) De 'Batavier IV London-Rotterdam' aan de kade bij de Boompjes te Rotterdam in de druk get. kleurenlitho, 69x99 cm Richtprijs: € 175 tot € 200
Kavel nr. 176: Henri van Daalhoff (1867-1953) Vrouw bij huis aan het water rechtsonder get. olieverf op doek, 58x78 cm Richtprijs: € 15 tot € 200
Kavel nr. 177: Hollandse School (19e eeuw) Sneeuwballen gooien op het ijs olieverf op paneel, 29x41 cm Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 178: Anton Heyboer (1824-2005) Vier vrouwen middenonder get. inkt en aquarel op papier, 55x86 cm Richtprijs: € 200 tot € 400
Kavel nr. 179: P. Rosier, pseudoniem van Johannes Baptist van Gent (18911954) Rodondendrons linksonder get. olieverf op doek, 59x79 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 180: Joop Kropff (1892-1979) Panorama van de stad 's-Hertogenbosch linksonder get. olieverf op doek, 59x69 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 181: Hollandse School (20e eeuw, naar ouder voorbeeld) Elegante heer met wandelstok linksonder onduidelijke signatuur olieverf op doek, 75x60 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 182: Theo van der Nahmer (1917-1989) Abstract in dorso get. olieverf op doek, 60x80 cm Richtprijs: € 200 tot € 400
Kavel nr. 183: Hobbe Smith (1862-1942) Stad aan een rivier rechtsonder get. olieverf op doek, 49x59 cm Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 184: Ernst Vijlbrief (1934-2010) Abstract in dorso get. en gedateerd '63 olieverf op doek, 65x55 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 185: Maria Helena Disselhoff (1878-1952) Pioenrozen linksonder get. olieverf op doek, 49x59 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 186: Jan Jans (1872-1943) Vissershuisjes in het duin rechtsonder get. olieverf op doek, geplakt op paneel, Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 187: Aart van den IJssel (1922-1983) 'Kusadasi' rechtsboven get. en gedateerd 1982 potlod met aquarel,48x33 cm Richtprijs: € 90 tot € 120
Kavel nr. 188: Marte Röling (1939) Wimpels (5x) get. en gedateerd 1986 sjabloon op perspex, 5 delen (4 delen 200x50 cm, 1 deel 200x80 cm) Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 189: Henk Munnik (1912-1997) Stilleven met koffiekan en citroen linksonder get. gouache, 33x41 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 190: Jos van den Berg (1905-1978) Sacré Coeur te Parijs rechtsonder get. olieverf op doek, 45x49 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 191: Johannes Bosboom (1817-1891) Toren potlood op mpapier, 27x21 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 192: Willem Schrofer (1898-1968) Portret rechtsboven get. en gedateerd '52 olieverf op doek, 65x50 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 193: Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987) 'Gang in St. Pietershof, Hoorn' linksonder get. en gedateerd '68, in dorso atelier-etiket met adres van de kunstenaar " 't Weusthag', Duinweg, Wassenaar" aquarel, 37x49 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 194: Ferry Slebe (1907-1994) Bord met kersen, Bloemen in witte vaas, Drie mensen bij een brug alle get. 3x olieverf op doek/board, resp. 22,5x29 cm, 17x23 cm en 18x12,5 cm Richtprijs: € 200 tot € 400
Kavel nr. 195: Hermanus Berserik (1921-2002) Naaimachine (1984), Modelboot (1981), Zwangere vrouw (1951), Terrasje aan zee (1952)
alle in potlood get. 3 etsen, 1 litho, diverse afm. Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 196: Hollandse School (19e eeuw), mogelijk Verhoesen Pluimvee niet get. olieverf op paneel, 14x18,5 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 197: Hubert Bekman (1896-1974) Abstracte voorstellingen een paar get. in dorso, en 2 gedateerd: 1953 en 1956 20-tal originele linoplaten, diverse afm. Richtprijs: € 80 tot € 100
Kavel nr. 198: Hubert Bekman (1896-1974) Landschap (3x), Stadgezicht, Figuren, Paard, Abstract de meeste get. lino en olieverf en aquarel, 7x, diverse afm. Richtprijs: € 200 tot € 250
Kavel nr. 199: Floris Arntzenius (1864-1925) Kunstenaars aan tafel in Pulchri Studio rechtsonder get. in initialen Fl. A. en annotatie 'Pulchri Studio' (deels onder passepartout) houtskool met aquarel, 19x13 cm Herkomst: Uit de nalatenschap van de schilder Tiele. Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 200: Jan Tiele (1884-1956) Straatje in Auray in Zuid-Bretagne, Witte huizen rechtsonder get. en te dateren 1953 olieverf op doek (2x), zonder lijst, 70x50 cm en 50x60 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 201: Hans Klaui (1945) Geometrische compositie middenonder get. en gedateerd 2005 olieverf op doek, 100x100 cm Richtprijs: € 400 tot € 500
Kavel nr. 202: Jakob Sijbout de Vries (1907-1970) Vissen rechtsonder get. olieverf op doek, 39x49 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 203: Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2003) Rotterdamse Maas bij zonsondergang rechtsonder get. olieverf op doek, 58x88 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 204: Peter Blokhuis (1938) De kunstenaar en zijn model rechtsonder get. en gedateerd '75 potlood met aquarel, 57x79 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 205: Hollandse School (18/19e eeuw) Veldslag, mogelijk bij Castricum in 1799 2 gouaches tegen zwarte achtergrond, 39x52 cm Richtprijs: € 1000 tot € 1500
Kavel nr. 206: Aat van Nie (1927-2010) 'Castel San Gimignano' rechtsonder get., en in dorso get. en gedateerd 1992 olieverf op doek, 88x98 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 207: Aat van Nie (1927-2010) 'Montespertou', gelegen in de Italiaanse provincie Florence linksonder get., en in dorso get. en gedateerd 1995 olieverf op doek, 88x98 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 208: Kees Roovers (1890-1978) Modeltekenen, Lezende vrouw, Tulpen in vaas, Fruit in mand alle (in dorso) get. 4x olieverf/aquarel, diverse afm. Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 209: Constant Artz (1870-1951) Eenden aan de waterkant linksonder get. olieverf op triplex, zonder lijst, 18x24 cm Richtprijs: € 500 tot € 700
Kavel nr. 210: G. W. Rogers (20e eeuw) Chinese pottery and grapes rechtsboven get. olieverf op doek, 37x34 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 211: Gerardus Arnoldus Johannes Post (1826-1879) Monnik bij een grot rechtsonder get. en gedateerd '51 olieverf op paneel, 28,5x22,5 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 212: David Schulman (1881-1966) Straatje linksonder get. en gedateerd '30 aquarel met inkt, 30x41 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 213: Hendrik Roosing (1763-1826) naar J.A. Langendijk 'Het vetrek van mevrouw de Prinses van Oranje van Scheveningen naar Engeland [...] 1795' ets en gravure, op de prent vermeld als proefdruk, 28,5x42 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 214: Hollandse School (20/21e eeuw) Landhuis in een park linklsonder in potlood onduidelijk get. ets/aquatint, 17,5x49,5 cm Richtprijs: € 100 tot € 120
Kavel nr. 215: Harmen Balijon (20e eeuw) Stilleven met flessen en schoenen op 'De Nieuwsbron' linksboven get. en gedateerd 1944 olie verf op doek, 55x68 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 216: Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuizen (1813-1883) Schaapskudde op heide, Houthakster bij boerderij, Landschap met rustende koeien alle get. 3x olieverf op paneel,24x38 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 217: Willem Alexander Knip (1883-1967) 'Schaapskooi Anlo' rechtsonder get. olieverf op doek,. 39x29 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 218: Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuizen (1813-1883) IJsvermaak met koek en zopie rechtsonder get. olieverf op paneel, 24x39 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 219: Barend Jan Abraham Polvliet (1869-1918) Heideven linksonder get. en gedateerd '10 olieverf op paneel, 27x35 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 220: Hollandse School (19e eeuw) Monniken in de schaduw van bomen langs een bergmeer olieverf op doek, 29x40 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 221: Fedor van Kregten (1871-1937) Koeien aan de slootkant rechtsonder get. olieverf op doek, 32x39 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 222: Cornelis Verschuur (1888-1966)
Boer met paard en wagen rechtsonder get. olieverf op doek,39x49 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 223: Adriaan de la Rivière (1857-1941) Marktscène rechtsonder get. olieverf op paneel, 21,5x14,5 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 224: Ab Overdam (1937) 'Ui, vlieg en lucifers' middenonder get. en gedateerd '65 olieverf op board, 48,5x38,5 cm Richtprijs: € 200 tot € 400
Kavel nr. 225: Willem van der Nat (1864-1929) Eenden bij voederbak linksonder get. olieverf op doek, geplakt op paneel, 30,5x41 cm Richtprijs: € 500 tot € 700
Kavel nr. 226: Johann Friedrich Welsch (1796-1871) Jongensportret, mogelijk Servaas Bomme linksonder get. en gedateerd 'La Haye 1836' olieverf op doek, geplakt op board, 70x57 Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 227: Hollandse School (19e eeuw) Portret van Theodora Wilhelmina van Meurs (Doetinchem 1835-Elst 1884) olieverf op doek, 60x52 cm Zij was gehuwd met Cornelis Francken (1824-1887) Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 228: Arend Jan van Driesten (1878-1969) Korenschoven in het veld, Hooimijt bij boerderij, Schuur aan landweg alle get. olieverf op doek, geplakt op paneel (3x), 28x50 cm, 30x46 cm en 30x48,5 cm Zie afbeelding van één van deze Richtprijs: € 300 tot € 600
Kavel nr. 229: Henk Dekker (1897-1974) Schip aan Rotterdamse havenkade linksonder get. en gedateerd '31 olieverf op doek, 26,5x37 cm Richtprijs: € 450 tot € 600
Kavel nr. 230: Hollandse School (18e eeuw), mogelijk Carl Friedrich Wilhelm Strantz (18/19e euw) Portretten van Otto Graaf van der Gröben en Louise Sophie Wilhelmine von Podewils in dorso vermelding 'Strantz pinxit' en gedateerd 1774 olieverf op doek (2x), 38x28 cm Richtprijs: € 450 tot € 600
Kavel nr. 231: Hollandse School (19e eeuw) Twee mannen rechtsonder get. in initialen OE olieverf op doek, geplakt op paneel, 17,5x17,5 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 232: Toegeschreven aan Willem Bartel van der Kooi (1768-1836) Portret van Anskje Sijbouts (geb. 1796) volgens handgeschreven etiket in dorso geschilderd in 1817 olieverf op paneel, 30x24 cm Zij was de dochter van Sijtske Sijbouts [ Siebouts] (1757-1826) en Grietje ter Marsch, gehuwd 2 June 1793 te Goutum, gem. Leeuwarderadeel, Friesland Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 233: Hans van Wijk (1911-1990) 'Appelmand' rechtsonder get. en gedateerd '69 olieverf op papier, 25,5x28 cm Richtprijs: € 250 tot € 400
Kavel nr. 234: Jan Jaap Horstink (1951) 'Heren 1', 'Heren 3', in dorso get. en gedateerd 4/79 beschilderd keramiek, 59x32 cm en 56x32 cm Richtprijs: € 250 tot € 400
Kavel nr. 235: Petrus Theodorus Henricus (Pierre) van Elven (1828-1908) Het strand bij Rauba Capeu te Nice linksonder get. aquarel op papier, 20x35 cm Richtprijs: € 450 tot € 600
Kavel nr. 236: Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1879) Boer met mand linksonder get. aquarel, 21x14,5 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 237: Ben Viegers (1886-1947) Hollandse vissershaven rechtsonder get. olieverf op doek, 34x44 cm Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 238: Barend Brouwer (1872-1936) Aan de Broeksloot, Voorburg linksonder get. olieverf op doek, 29x39 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 239: Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963) Koeien in de weide aan slootkant rechtsonder get.
olieverf op doek, geplakt op paneel, 24x31 cm Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 240: Ben Viegers (1886-1947) Boerderij aan sloot, mogelijk Giethoorn rechtsonder get. olieverf op doek, 40x50 cm Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 241: Hollandse School (20e eeuw) Winters dorp rechtsonder get. in initialen PB en gedateerd '56 olieverf op doek, 59x49 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 242: Willem Schrofer (1898-1968) Asters in vaas in het midden get. in initialen W.S. en gedateerd '43 olieverf op doek, zonder lijst, 64x65 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 243: Henri van Daalhoff (1867-1953) 'Zomer' rechtsonder get. olieverf op doek, 56x44 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 244: Peter Wilhelm Millenaar (1887-1968) Stilleven met blauw wit Aziatisch bord en pop rechtsboven get. olieverf op doek, 39x48 cm Richtprijs: € 250 tot € 400
Kavel nr. 245: Pierre Miller, pseudoniem van Peter Wilhelm Millenaar (18871968) Oriëntaals stilleven met vaasje en poppen rechtsboven get. olieverf op doek, 39x48 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 246: Piet Warffemius (1956) 'Ontmoeting met Wanja' middenonder in potlood get. en gedateerd 1985 zeefdruk, 49/62, 64x64 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 247: Granz (20/21e eeuw) Abstract middenonder get. kleurenlitho, 58x68 cm Richtprijs: € 80 tot € 120
Kavel nr. 248: Piet Warffemius (1956) 'Nepal' middenonder in potlood get. en gedateerd 1985 zeefdruk, 27/62, 64x64 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 249: Jules Bekker (1939) Bull fight rechtsonder in potlood get. en gedateerd '82 zeefdruk, 21/120, 57x54 cm Richtprijs: € 80 tot € 120
Kavel nr. 250: Piet Warffemius (1956) Zonder titel middenonder in potlood get. en gedateerd 1992 kleurenlitho, eigen druk, 57x83 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 251: Piet Warffemius (1956) 'Ik ben hier en daar' middenonder in potlood get. en gedateerd 1992 kleurenlitho, 44/60, 50x68 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 252: Jules Bekker (1939) 'Blue Figure' rechtsonder get. en gedateerd '88 pastel, 55x41 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 253: Piet Warffemius (1956) Abstract middenonder in potlood get. en gedateerd 1992 gemengde techniek op papier, 29x59 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 254: J.P. van Wissen (20/21e eeuw) Vissers en bomschuiten op het strand rechtsonder get. olieverf op doek, zonder lijst, 80x120 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 255: J.P. van Wissen (20/21e eeuw) Luchtballonnen linksonder get. olieverf op doek, 100x80 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 256: J.P. van Wissen (20/21e eeuw) Vlinders linksonder get. olieverf op doek, 120x100 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 257: J.P. van Wissen (20/21e eeuw) Vis en vogel linksonder get. olieverf op doek, zonder lijst, 100x120 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 258: Hollandse School (20e eeuw) Vrouwenfiguur (5x), Clown (1x) waarvan 3 met initialen JN emaille op koper/metaal, diverse afm. Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 259: H. van Leeuwen (20e eeuw) Arabieren bij Oosterse stadspoort rechtsonder get. olieverf op doek, 59x49 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 260: Duitse School (rond 1900) De herenborrel rechtsonder onduidelijk get. olieverf op doek, 60x49 cm Herkomst: het werk is via vererving uit Groningen afkomstig Richtprijs: € 800 tot € 1000
Kavel nr. 261: H. van Leeuwen (20e eeuw) Bloemstilleven rechtsonder get. olieverf op doek, 78x58 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 262: J. ten Cate (1867-1955) Sloot met waterlelies en visser in bootje linksonder get. olieverf op doek, 45x61 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 263: Hollandse School (20e eeuw) Winters bos rechtsonder onduidelijk get. olieverf op doek, 48x68 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 264: Franse School (20e eeuw) Franse boulevard met terrasje en bloemenkraam rechtsonder onduidelijk get. olieverf op doek, l58x78 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 265: Cees Bolding (1897-1979) Stilleven met Chinees porselein en bloemen linksonder get. en gedateerd 1944 olieverf op doek, 77x57 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 266: Willem Hendrik Tweehuysen (1921-1981) Landschap, 'Souvenir' resp. linksonder get. en gedateerd 1965 en rechtsonder get. en gedateerd 1976 2x aquarel met inkt, 37x53 cm en 38x50 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 267: Willem August van der Colk (1889-1982) 'Bloeiende cactus' linksonder get. olieverf op doek, 78x64 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 268: Rie de Balbian Verster-Bolderheij (1890-1990) Zonnebloemen in vaas rechtsonder get. olieverf op doek, 79x58 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 269: Hollandse School Visserboten op kalm water voor een havenstadje pastel, 40x60 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 270: Hollandse School Kaarten van Gouda en Amsterdam 2 ingekleurde gravures, mogelijk latere drukken, 38x50 cm en 34x49 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 271: Martin van Waning (1889-1972) De vestingstad Rees aan de Rijn rechtsonder get. en in dorso annotatie in potlood: 'Rees a/d Rijn (bij Düsseldorf)' olieverf op doek, 30x67 cm Richtprijs: € 500 tot € 700
Kavel nr. 272: Hollandse School (20e eeuw) Zittend vrouwelijk naakt Terracotta beeld op houten sokkel, het geheel 60 cm hoog Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 273: Hollandse School (20e eeuw) Het binnenhalen van het visnet olieverf op doek, 14x60 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 274: José Luis Lopez Romeval (1952) Abstract stilleven / Bodegón
rechtsonder get. olieverf op board, 32x49 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 275: Hollandse School (20e eeuw) Twee figuren olieverf op board, 16x22 cm Richtprijs: € 100 tot € 120
Kavel nr. 276: Hollandse/Franse School Boer in het veld olieverf op doek, 26x21 cm Richtprijs: € 100 tot € 120
Kavel nr. 277: Hollandse/Franse School Prehistorische jagers rond hun vuur in een grot rechtsonder onduidelijk get. olieverf op doek, 30x44 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 278: Heinrich Froitzheim (1866-1904) Cupido schiet zijn pijl op drie nimfen linksonder get. olieverf op paneel, 35x25 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 279: Johannes van der Bilt (1882-1943) 'Porte à Fes, Maroc' rechtsonder get. en gedateerd '30 en linksonder 'Fes, Maroc' aquarel met wit gehoogd, 54x36,5 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 280: Marazo (20e eeuw) Portret van Zuid-Europese vrouw rechtsboven get. olieverf op doek, geplakt op paneel, 39x29 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 281: Etienne Leon Joseph Antoine Marie Caron (1921-1986) Clown met witte handschoen linksonder get. olieverf op doek, 64x44 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 282: Etienne Leon Joseph Antoine Marie Caron (1921-1986) Man met globe rechtsonder get. olieverf op doek, 68x68 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 283: Etienne Leon Joseph Antoine Marie Caron (1921-1986) Dame met parelketting en spiegel rechtsonder get. en gedateerd '56
olieverf op doek, 78x58 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 284: Corneille (1922-2010) Twee groene figuren en gele vogel rechtsonder in potlood get. en gedateerd '78 kleurenets/aquatint, 89/100, 65x49 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 285: Corneille (1922-2010) Man en vrouw rechtsonder in potlood get. en gedateerd '78 kleurenets/aquatint,89/100, 63x49 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 286: Corneille (1922-2010) Mens, haan, vogel, kat en zon rechtsonder in potlood get. en gedateerd '78 kleurenets/aquatint, 89/100, 64x49 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 287: Corneille (1922-2010) Halfnaakt, kat en vogel rechtsonder in potlood get. en gedateerd '78 kleurenets/aquatint, 89/100, 64x49 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 288: Piet Cottaar (1878-1950) Begonia's in witte vaas op een tafel rechtsonder get. olieverf op doek, zonder lijst, 60x70 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 289: Robert Ives Brown (1866-1956) Zomerdag rechtsonder get. olieverf op doek, 35x49 cm Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 290: Manier van W. Roelofs (19e eeuw) Buurpraatje op landweg bij de molen draagt naam W. Roelofs olieverf op doek, 31x45 cm Richtprijs: € 500 tot € 700
Kavel nr. 291: Rembrandt van Rijn The Return of the Prodigal Son in de druk get. en gedateerd 1636 ets, late druk, 15,5x13,5 cm Richtprijs: € 400 tot € 500
Kavel nr. 292: Christiaan Gerrit Polder (1897-1981) Waterlandschap
linksonder get. olieverf op doek, 50x60 cm
Kavel nr. 293: Max Alandt (1875-1930) Bellenblazende jongens rechtsboven get. pastel, 47x33 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 294: Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991) 'Javalaantje Den Haag' rechtsonder get. en in dorso get. en gedateerd juli 1967, en adres van de schilder 'Beyersstraat Den Haag' olieverf op board, 59x79 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 295: Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991) 'Javalaantje - Balistraat Den Haag' linksonder get. en in dorso get. en gedateerd juli 1967, en adres van de schilder 'Beyersstraat Den Haag' olieverf op board, 59x79 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 296: Chris Lebeau (1878-1945) 'Frits van Alphen' rechtsonder in de druk gemonogrammeerd en gedateerd 1913 litho, 29x28 cm Anne Frederik (Frits) van Alphen ( Deli (Indonesië), 30 november 1894 – Naarden, 20 september 1980) was een Nederlands kunstschilder, graficus, etc. Hij volgde een opleiding aan de School voor Kunstnijverheid in Haarlem en was daar leerling van Chris Lebeau. Bron: Wikipedia Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 297: Hollandse School (20e eeuw) 'Selene' olieverf op doek, 51x46 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 298: Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968) De smederij linksonder get. olieverf op doek, zonder lijst, 40x50 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 299: A. Solazur (20e eeuw) Spaanse haven linksonder get. en gedateerd '73 olieverf op doek, 50x65 cm Richtprijs: € 70 tot € 120
Kavel nr. 300: Antonia Mir (20e eeuw) Pueblo blanco, Espagna rechtsonder get. olieverf op doek, 49x59 cm Richtprijs: € 100 tot € 120
Kavel nr. 301: Jaap Gardenier (1930) Magere Brug te Amsterdam rechtsonder get. en in dorso get. en gedateerd 1963 olieverf op doek, 64x79 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 302: Hollandse School (19/20e eeuw) Tweemaster in woeste golven rechtsonder onduidelijk get. gewassen tekening, 32x47 cm Richtprijs: € 60 tot € 90
Kavel nr. 303: Jos van den Berg (1905-1978) Tulpen en papaver in vaas rechtsonder get. olieverf op doek, 50x44 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 304: A. de Pauve (20e eeuw) De ballonnenman op kermisterrein rechtsonder get. olieverf op doek, 68x58 cm Richtprijs: € 100 tot € 120
Kavel nr. 305: Hollandse School (laat 19e eeuw) Baas en hond in de schaduw van de bomen rechtsonder monogram in de druk en gedateerd '95, en linksonder onduidelijk get. litho, 43x57 cm
Kavel nr. 306: Willem Klijn (1892-1961) 'Duinlandschap' linksonder get. en in dorso adres van de schilder 'M.H. Trompstraat A'dam' olieverf op doek, zonder lijst, 65x70 cm Richtprijs: € 50 tot € 100
Kavel nr. 307: Henrich Carl Maclean (1898-1972) 'R.A.F. soldaat' linksonder get. en gedateerd '6-45' olieverf op doek, 69x56 cm Herkomst: Galerie Kunsthandel Jan J. van Waning, Rotterdam Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 308: Ferdinand-Frans van Beerlere (1807-1876) Vrouw met bediende in salon linksonder get. (deels onder passepartout) aquarel, 20,5x15,5 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 309: Boek: W.B. Tholen, ter ere van zeventigste verjaardag van de kunstenaar. Gedrukt door N.V. Boek- en Kunstdrukkerij van het Mouton & Co, 's-Gravenhage. Exemplaar 1 van 350 Richtprijs: € 80 tot € 100
Kavel nr. 310: Marinus de Jongere (1912-1978) Rotterdamse haven met graanelevatoren linksonder get. aquarel, 58x88 cm Richtprijs: € 250 tot € 400
Kavel nr. 311: Indonesische School (20e eeuw) Javaanse man met jongetje olieverf op doek, 69x49 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 312: Anton Heyboer (192412005) Abstract in rood middenonder get. gemengde techniek op doek, 78x108 cm Herkomst: direct gekocht van de bruiden in Den Ilp Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 313: Willem George Frederik Jansen (1871-1949) Landschap in Limburg bij Epen linksonder get. olieverf op doek, 49x69 cm Richtprijs: € 500 tot € 700
Kavel nr. 314: Arend Jan van Driesten (1878-1969) Landschapje rechtsonder get. olieverf op doek, geplakt op paneel, 13x22 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 315: Hollandse School (20/21e eeuw) Driemaster olieverf op board, 17x22,5 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 316: Sierk Schröder (1903-2002) Zittend vrouw rechtsonder get. en gedateerd '66 potlood op papier, 44x29 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 317: Adrie Verveen (1912-1988) Kinderen met geitje rechtsonder get. olieverf op board, 23x17 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 318: Hollandse School (20/21e eeuw) Stilleven met bloemen en druiven. Bloemstilleven 2x board, zonder lijst, 26x34 cm en 26x31 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 319: Jean Leon (20/21e eeuw) Vrouw met roze hoedje linksonder get. olieverf op board, zonder lijst, 24x17,5 cm Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 320: Hollandse School (20/21e eeuw) Strandje rechtsonder onduidelijk get. olieverf op paneel, 19,5x25,5 cm Richtprijs: € 200 tot € 250
Kavel nr. 321: Johannes Jacobus Hendrikus (Joop) van Leeuwen (1962) Ezeltjes op zomers strand rechtsonder get. olieverf op board, 18,5x23 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 322: Hollandse School (20e eeuw) Spanjaard niet get., linksboven met annotatie 'voor Frouk' olieverf op paneel, zonder lijst, 21x13 cm Richtprijs: € 80 tot € 100
Kavel nr. 323: Anthony Bram van Bloppoel (1879-1971) Stadsgezicht, mogelijk Delft rechtsonder get. olieverf op doek, geplakt op board, 33x53 cm Richtprijs: € 140 tot € 180
Kavel nr. 324: Toon Kelder (1894-1973) Baby rechtsonder get. potloodtekening op papier, 39x46 cm Richtprijs: € 100 tot € 140
Kavel nr. 325: Albert Jurardus van Prooyen (1834-1898) Vader terug van zee rechtsonder get. olieverf op paneel, 32x17 cm Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 326: Paul Permeke (1918-1990) Landschap met dreigende wolkenlucht linksonder get. olieverf op board, 28x38 cm Richtprijs: € 400 tot € 500
Kavel nr. 327: Hollandse School (20e eeuw) Bloemen in vaas olieverf op doek, 39x29 cm Richtprijs: € 80 tot € 100
Kavel nr. 328: Hermina Margrietha (Hens) de Jong (1927-2003) Kinderen in een bootje niet get. olieverf op doek, 135x180 cm Herkomst: uit de nalatenschap van de kunstenares Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 329: Hens de Jong (1927-2003) 'Venster op de wereld' rechtsonder get. en gedateerd 1994, en in dorso atelierstempel met adres van de kunstenares 'Barentszstraat, Den Haag' gemengde techniek op doek, 140x155 cm Herkomst: uit de nalatenschap van de kunstenares Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 330: Hens de Jong (1927-2003) 'Verjaardagsfeestje' rechtsonder get. en gedateerd 1996, en in dorso atelierstempel met adres van de kunstenares 'Barentszstraat, Den Haag' olieverf op doek, 90x110 cm Herkomst: uit de nalatenschap van de kunstenares Literatuur: Hens de Jong, 50 jaar schilderen; Joop van der Stelt, uitg. Stichting Haagse Beeldende Kunst en Kunstnijverheid (HBKK), 2002, p. 27 met afbeelding Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 331: Verheul (20e eeuw) Optocht met olifanten bij Oosterse stadspoort linksonder get. en gedateerd 1957 (onder lijstrand) olieverf op doek, 59x79 cm Richtprijs: € 150 tot € 300
Kavel nr. 332: Leonid Mironov (1930) 'Girl, mirror and flowers' achter het karton get. olieverf op karton, 27x21 cm Richtprijs: € 150 tot € 300
Kavel nr. 333: Hollandse School (20e eeuw) Lachende dame linksonder get. olieverf op doek, 38x28 cm Richtprijs: € 100 tot € 140
Kavel nr. 334: Joannes Baptist Nicolaas (Joan) van Gent (1891-1974) Stilleven met Japans theekopje en orchidee rechtsonder get. olieverf op doek, 38x58 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 335: Joannes Baptist Nicolaas (Joan) van Gent (1891-1974) Blauw-wit Chinese gemberpot met rododendron rechtsonder get. olieverf op doek, 58x78 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 336: Frans Simon (20e eeuw) Haven rechtsonder get. olieverf op doek, 48x68 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 337: Barend Jan Abraham Polvliet (1869-1918) Wasdag linksonder get. en gedateerd '10 olieverf op paneel, 23x32 cm Richtprijs: € 200 tot € 300
Kavel nr. 338: Kronstein (20e eeuw) stadsgezicht met daken in de sneeuw; gesign. Kromsight 1913 linksonder get. en gedateerd 1913 olieverf op paneel, 57x71 cm Richtprijs: € 400 tot € 600
Kavel nr. 339: Co Westerik (1924) 'Angst bij slecht weer' middenonder get. en rechtsonder gedateerd 2000 aquarel, pen, krijt op papier, 13x18 cm Herkomst: Mineta Fine Art, Brussel Richtprijs: € 300 tot € 500
Kavel nr. 340: Manuel Esteban Lamas (1944) Zittende man rechtsonder get. en in dorso get. olieverf op doek, zonder lijst, 55x46 cm Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 341: A. Rijken (begin 20e eeuw) Kippen in boerendeel rechtsonder get. olieverf op paneel, 17x27 cm Richtprijs: € 80 tot € 120
Kavel nr. 342: Joop Kropff (1892-1979) Boerderijtje linksonder get. olieverf op doek, 24x34 cm Richtprijs: € 150 tot € 200
Kavel nr. 343: Jos Rovers (1893-1976) Veldboeket rechtsboven get. olieverf op doek, 78x98 cm Richtprijs: € 500 tot € 700
Kavel nr. 344: Hollandse School (19e eeuw) Portretten van een echtpaar get. onder lijstrand in initialen JJMD olieverf op paneel (2x), ovaal, 56x45 cm Richtprijs: € 600 tot € 800
Kavel nr. 345: Joop Kropft en onduidelijk gesigneerd Aangemeerde zeilschepen en dorp in heuvellandschap. Beide rechts onder Litho en aquarel, 31 x 23 en 16 x 11 cm