sportveilinggids zaterdag 29 juni Start veiling: 19.30 uur w i j e n d o r ‘Sex s e l y’ c F h c o s enen ar ot handbal w o Ove r r
B
ger s-
rt aa ut
bys tar
ezorgd voor uis b 2p h t t er j i so b e w t r p n nt o der Tuin
kibbeling - Cl a s ram sic 0g o 60
Tea h ig
kostuum - M aakt onc em ho tg aa
o d m h t G e u m b t Liesb leto uw tijk n sH ak pr
a
1 n ie
- 1 dag een IT sp e pas c i a rop am 114*118 - Sl a l g i ro de akra
e van Danie g a s lle as m de 1 emaakte bo
een woonboo t-
AR BEWA R PLAA M E X E
ALPHA-TOURS HEM BV HEMMERBUURT 169-173, 1607 CG HEM, TEL. 0228-542424, FAX: 543070
enkoek - 1 av o 1 jod n d k in
- Dagje mee met D bal eV nd a a h
nO ra
op ing
kg aarda ng - 5 pp e e ra l en e1 nj
nne
rn
ht ling door pe ande d ac h i c ur tbe e oe
oudt gien Sko toid h e D ft : k e v S o n l e d t a r o at v kaa a
has
a pa
en - Een mo eran oi o Vet pm en lk
terk lfg e t z oe G s rt kWagyu bur a - 5x
Zaal open: 19.00 uur
Het is al weer enige tijd geleden dat we een veiling hebben gehouden maar nu is er dus weer een. Ik kan het me niet eens meer precies herinneren wanneer de vorige is gehouden. Wat ik wel weet is dat deze veiling een hele belangrijke gebeurtenis is voor het realiseren van ons nieuwe clubgebouw. De eerste contouren van het nieuwe gebouw zijn zichtbaar. Degene die de open avond hebben bezocht hebben al wel een gevoel kunnen krijgen hoe mooi het allemaal gaat worden. Natuurlijk moet er nog veel gebeuren maar we zijn onderweg. Dat is allemaal mogelijk gemaakt door een grote groep vrijwilligers die zich met de bouw bezig houden. Niet alleen met de bouw maar ook met allerlei acties. Ik wil iedereen nogmaals hartelijk danken voor alle inspanningen die de afgelopen tijd zijn geleverd en die de komende maanden nog geleverd gaan worden. Voor sommigen duurt dit traject nu al een aantal jaar. Het is goed dat het eind in zicht is. Echter voordat het zover is moet er nog wel wat gebeuren. Op het vlak van bouwen maar ook op het financiële vlak. Vandaar deze avond. Een grote groep vrijwilligers heeft er voor gezorgd dat er een prachtige catalogus is samengesteld met hele mooie koopjes. Ik wil de schenkers en de vrijwilligers daarvoor hartelijk danken. Prachtige avondjes uit, unieke bedrijfsbezoeken, schitterende voetbalwedstrijden met lekker eten en overheerlijke (zelfgemaakte) taarten en heerlijke wijnen en nog veel meer. Ik ben ervan overtuigd dat er voor een ieder iets leuks en/ of nuttigs is om aan te kopen. Je steunt de club maar je komt ook nog met iets leuks thuis. Daarom hoop ik dat er een grote opkomst is zodat we laten zien dat we trots zijn op onze club. Ook getuigt dit van een gemeenschappelijk gevoel zodat we het echt met zijn allen doen. Nu en in de toekomst. Mocht u onverhoopt niet in de gelegenheid zijn om deze avond te komen dan kunt u natuurlijk ook altijd een bekende vragen om een bod voor u uit te brengen of een schenking doen. Ik hoop natuurlijk dat u in grote getale komt want het belooft een gezellige avond te worden die gaat bijdragen aan een gezonde toekomst van onze club. Daarom moedig ik ook iedereen aan om mensen in de directe omgeving enthousiast te maken voor deze unieke avond zodat we in een overvolle zaal de juiste ambiance weten te creëren . Namens het bestuur nodig ik u dan ook van harte uit voor deze avond en hoop dat u enthousiast mee gaat bieden op de vele kavels. U steunt S.V. De Valken en komt in het bezit van een fantastisch koopje. Tot de 29ste juni. Met zijn allen voor ons allen!!
Frank Hand Voorzitter S.V. De Valken
Kavel Schenker 1
Rina, Marian en Wilna
Finn en Milan Schipper
3 4 5
Window to the World, Educatieproject Bali-Lovina TwoGetHair Rina, Marian en Wilna
Finn en Milan Schipper
7 a 9 10 11
Betty Ploos van Amstel Blanco wielerploeg Myrthe Hand Frank Hand Finn en Milan Schipper
12 13 14
Koos en Carla Laan Paul Glas Rina, Marian en Wilna
15 16
Cor Doodeman Rina, Marian en Wilna
17 18
Fa. E & W Karsten Finn en Milan Schipper
Finn en Milan Schipper
20 21
Simone Hand Rina, Marian en Wilna
Finn en Milan Schipper
23 24 25
Fruitkweker Piet van der Gulik Rob Flipse Finn en Milan Schipper
Rowan en Sven Boots
27 28
Marc Vriend Finn en Milan Schipper
29 30
ING Arnold Steen
31 32
Erik Appelman Finn en Milan Schipper
Rina, Marian en Wilna
34 35 36 37 38
Sandra Laverman Travel Company Familie Kraaneveld Sandra Laverman Rina, Marian en Wilna
39 40
Window to the World, Educatieproject Bali-Lovina Rina, Marian en Wilna
41 42
Tankstation Koper Rina, Marian en Wilna
43 44
Paul Glas Finn en Milan Schipper
45 46 47
Jan Koster Rags&Bone Rina, Marian en Wilna
Rags&Bone
Titel
1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) Getekend shirt AZ Altidore Knipbehandeling Dames of Heren 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) Haar invlechten naar eigen keuze.Verschillende kleuren, lengtes en mogelijkheden. Gesigneerd shirt van Blanco Wielerploeg, maat S. Gesigneerd door Robert Gesink Puky driewieler Voetbal verjaarsdagpartijtje in de nieuwe kantine inclusief patat en een snack. Maximaal 10 kinderen. Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) Valkentaart Oranje klompen maat 41-42, die je volgend siezoen met trots kunt dragen! 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken 1 BBQ pakket van keurslager Timo Boon 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Kist appelen Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen(1 persoon) Kinderstep meisjes +- 3 jaar 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) Kist appelen op afroep Een uur meerijden in een Porsche 911. Bij mooi weer kappie open Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) Arrangement Snowworld Landgraaf of Zoetermeer. 2 personen, 8 uur skiën/snowboarden + verzorgde barbecue. (Geldig t/m 30 sept. ‘13) Een handbalbal ter waarde van 40 euro uit te zoeken bij de handbalshop Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) Grote seniorenvoetbalteam tas Compleet verzorgde reis voor 1 persoon naar Gent. Reis mee met het door de Valken ingezamelde papier van vrijdagavond. Weekendje in een vakantie bungalow te Ermelo Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Kinder toilettas met lekkere spulletjes voor onder de douche + kraskaart (meisje) Een op afstandbestuurbaar vliegtuig 2 personen een dagje mee naar Diergaarde Blijdorp in Rotterdam. Kinder toilettas met lekkere spulletjes voor onder de douche + kraskaart (jongen) 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Getekend shirt AZ Maher 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Kadobon t.w.v. € 25,1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Feyenoord klompen maat 41-42, die je volgend siezoen met trots kunt dragen! Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) Opblaasbaar buiten zwembad(je): maat 244 cm x 76 cm Meisjes rok van restyled vintage t-shirts 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Meisjes rok van restyled vintage t-shirts
Rina, Marian en Wilna
Rina, Marian en Wilna
51 52 53
Ivo Pronk Guus Bosch Finn en Milan Schipper
Harrie Sijm
Finn en Milan Schipper
56 57 58 59
Auto Europa-Italië Peter Haars Carolien de Wit Rina, Marian en Wilna
Rina, Marian en Wilna
Frank Hand
Rina, Marian en Wilna
63 64
Frank Hand Finn en Milan Schipper
65 66 67
Auto Europa-Italië Jan Koster Rina, Marian en Wilna
68 69
Daphne Koster & Manon Sijm Rina, Marian en Wilna
70 71
Sportscore, de sportzaak uit Hoorn Finn en Milan Schipper
Rina, Marian en Wilna
Kees en Ellen Laan
74 75
Kwekersvereniging Partners Kees en Ellen Laan
76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
Kwekersvereniging Partners Jan Koster Chris Boomsma Jan Koster Chris Boomsma Guus Bosch Mizuno Wereld Natuur Fonds Mizuno Wereld Natuur Fonds Jan Koster Van Diepen Van der Kroef Advocaten Eetcafé ‘t Ken-Net Dirk en Karin Koen Dirk en Karin Koen Dirk en Karin Koen Dirk en Karin Koen Dirk en Karin Koen Robert Boots Robert Boots Super Paraplu Super Paraplu Super Paraplu Tocat Catering
Tocat Catering
1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Sporttas Getekend shirt door FC Volendam Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) Dag zeilen (zeilles) voor 2 personen op een catamaran met een afsluitende BBQ. Plaats Medemblik. Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) Half uur meerijden met een Ferrari 360 Modena Portable DVD speler Een zelfgebakken monchoutaart 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Voetbal verjaarsdagpartijtje in de nieuwe kantine inclusief patat en een snack. Maximaal 10 kinderen. 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Een avond oppasen op kinderen jonger dan 10 jaar door Simone Hand Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) Half uur meerijden met een Ferrari 360 Modena Opblaasbaar buiten zwembad(je): maat 244 cm x 76 cm 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken 1 oppasavond op kinderen jonger dan 10 jaar (datum in overleg) 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Prachtige voetbal van Nike Een indoor-boarding wedstrijd/toernooitje, in het najaar, voor 9 t/m 12 jarige voetbal liefhebbers. Incl. versnaperingen (1 persoon) 1 persoon handbalclinic verzorgd door de trainer van de herenselectie van HV KKRAS/Volendam + wedstrijd kijken Bloembollenpakket. Tulpen, narcissen, hyacinten en bijgoed. Per pakket ongeveer 25 zakjes (brengdatum november) Bos gladiolen Bloembollenpakket. Tulpen, narcissen, hyacinten en bijgoed. Per pakket ongeveer 25 zakjes (brengdatum november) Bos gladiolen Princess 7 in 1 Combi Fantasy, uitgebreide funcooking-set voor gezellig samen tafelen 5 stuks wagyu burgers Princess 7 in 1 Combi Fantasy, uitgebreide funcooking-set voor gezellig samen tafelen 5 stuks wagyu burgers 1 Derbystar voetbal 1 paar voetbalschoenen 1 Derbystar handbal 1 paar handbalschoenen 1 Derbystar handbal 18 holes op golfbaan Burggolf Purmerend (GVB benodigd) Dag op stap met een advocaat (max. 3 personen). Huzarensalade voor 10 personen Een ECHTE rondleiding voor 2 personen in het HvB Zwaag (de Glasbak) Een ECHTE rondleiding voor 2 personen in het HvB Zwaag (de Glasbak) Een ECHTE rondleiding voor 2 personen in het HvB Zwaag (de Glasbak) Een ECHTE rondleiding voor 2 personen in het HvB Zwaag (de Glasbak) Een ECHTE rondleiding voor 2 personen in het HvB Zwaag (de Glasbak) Pondje paling Pondje paling Paraplu Paraplu Paraplu Kookworkshop voor 2 personen bij Tocat Catering op vrijdag 4 oktober 2013 (18.00 uur tot circa 22.30 uur) Kookworkshop voor 2 personen bij Tocat Catering op vrijdag 4 oktober 2013 (18.00 uur tot circa 22.30 uur)
101 102
Groep 7/8 Jozefschool (meester Sjaak) Nick, Cas en Tom Vriend
Nick, Cas en Tom Vriend
Nick, Cas en Tom Vriend
Nick, Cas en Tom Vriend
Nick, Cas en Tom Vriend
Nick, Cas en Tom Vriend
Nick, Cas en Tom Vriend
Nick, Cas en Tom Vriend
Nick, Cas en Tom Vriend
111 112 113
Rags&Bone Rags&Bone Björn & Morris
Familie Laan
Björn & Morris
Familie Laan
Timmerbedrijf de Groot
Ed Kampstra
Ed Kampstra
120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147
Guus Bosch Guus Bosch Guus Bosch Majel Langedijk Majel Langedijk Auto Europa-Italië Auto Europa-Italië Kees Kok Schoonheidssalon Finesse Schoonheidssalon Finesse Schoonheidssalon Finesse Chantal Komen Guus Bosch Niels Timmer Guus Bosch Niels Timmer Lennart Groot Guus Bosch Lennart Groot Guus Bosch VisVoordeel.nl / Bart Boon S.V. De Valken Robert Boots Timmerbedrijf de Groot Humprey Toorop Mario Kuiper Edwin van der Rol Wijnimport J.Bart / De Valken
Wijnimport J.Bart / De Valken
Wijnimport J.Bart / De Valken
Wijnimport J.Bart / De Valken
Topics-Fashion
Thuisshirt AZ (met handtekening volledige selectie). 1 persoon (8 t/m 15 jr.) paintballen bij Eendracht Adventures in Wieringerwaard, met barbecue na afloop in Hem. 1 persoon (8 t/m 15 jr.) paintballen bij Eendracht Adventures in Wieringerwaard, met barbecue na afloop in Hem. 1 persoon (8 t/m 15 jr.) paintballen bij Eendracht Adventures in Wieringerwaard, met barbecue na afloop in Hem. 1 persoon (8 t/m 15 jr.) paintballen bij Eendracht Adventures in Wieringerwaard, met barbecue na afloop in Hem. 1 persoon (8 t/m 15 jr.) paintballen bij Eendracht Adventures in Wieringerwaard, met barbecue na afloop in Hem. 1 persoon (8 t/m 15 jr.) paintballen bij Eendracht Adventures in Wieringerwaard, met barbecue na afloop in Hem. 1 persoon (8 t/m 15 jr.) paintballen bij Eendracht Adventures in Wieringerwaard, met barbecue na afloop in Hem. 1 persoon (8 t/m 15 jr.) paintballen bij Eendracht Adventures in Wieringerwaard, met barbecue na afloop in Hem. 1 persoon (8 t/m 15 jr.) paintballen bij Eendracht Adventures in Wieringerwaard, met barbecue na afloop in Hem. Jongens t-shirt met bijpassende short van Rags and Bone, maat 80 t/m 164. Jongens t-shirt met bijpassende short van Rags and Bone, maat 80 t/m 164. Dagje mee met De Valken F1-spelers Björn & Morris naar De Kuip in Rotterdam voor bezoek aan een wedstrijd! Eén training met De Valken F1 (volgend seizoen E2) onder begeleiding van Gerard & Niels Laan. Dagje mee met De Valken F1-spelers Björn & Morris naar De Kuip in Rotterdam voor bezoek aan een wedstrijd! Eén training met De Valken F1 (volgend seizoen E2) onder begeleiding van Gerard & Niels Laan. 1 week verblijf in een stacaravan in Friesland voor 6 personen op camping De Kuilart (http://www.kuilart.nl/) Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Bol.com waardebon t.w.v. € 5,- + lekker geurtje Bol.com waardebon t.w.v. € 5,- + lekker geurtje Gratis APK Gratis APK Voetbaltraining voor een pupillen elftal, bijvoorbeeld op een partijtje o.i.d. 1 x lotion + zeep voor het gezicht 1 x mousse + crème voor het gezicht 1 x gezichtsmousse + handcreme Dinercheque Rondom Vol te Praktijkschool Grootebroek. Klein tafel voetbal spel 1 Derbystar voetbal Klein tafel voetbal spel 1 Derbystar voetbal Puzzelpakket Jumbo Klein tafel voetbal spel Spellenpaket Jumbo Klein tafel voetbal spel Vispakket De Valken Valken-sjaal Kist sinasappels 1 nieuw dakraam 114*118 inclusief gratis montage 2 vouchers voor 18 holes golfbaan Westwoud (GVB verplicht) Gronings Worstenpaket Dagje snoeken op een boot voor maximaal 2 personen Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Bodywarmer voor heren
152 153 154 155 156
Sjaak en Erna Koster Simone Hand Jack Vriend Christian Steenkamp Jan Vreeker
Jan Vreeker
Jan Vreeker
159 160
S.V. De Valken Handbaldames A-selectie
Handbaldames A-selectie
Handbaldames A-selectie
163 164 165 166 167 168 169 170 171 172
174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200
Fruitkweker Piet van der Gulik Hemmeromloop Tako’s Wok Tankstation Koper Ed Kampstra Super Paraplu Paul de Wet Paul de Wet Joris en Martine Groot Van Diepen Van der Kroef Advocaten Paul Dalmulder / Camilo van Vlimmeren Kunstijsbaan De Westfries 12Switch ICT Solutions Topics-Fashion Peter Bakker Plukon Blokker S.V. De Valken Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Koffie Holland BV Peter Bakker Morris Laan Huib de Boer Peter Wanders Niels Kool Piet Meissen S.V. De Valken Guus Bosch Morris Laan Guus Bosch ING Guus Bosch ING Eetcafé ‘t Ken-Net
Eetcafé ‘t Ken-Net
202 203 204
Arnold en Lydia Boots Paul de Wet Ed Kampstra
Ed Kampstra
Ed Kampstra
Erik & Liesbeth Stammes, Kees & Marjan Laan & Ron en Esther Laan
2 personen Gumbleton High Tea Weekpas sportcentrum Stedebroec 5 vrijkaarten voor het Zuiderzeemuseum inclusief 1 parkeerkaart Drie Oliehoorn flessen met de smaken Mayonaise, Grill saus en Curry saus. 1 persoon rondje door de polder polstok springen op 7 september 2013. Aansluitend een BBQ waar de partners ook welkom zijn. 1 persoon rondje door de polder polstok springen op 7 september 2013. Aansluitend een BBQ waar de partners ook welkom zijn. 1 persoon rondje door de polder polstok springen op 7 september 2013. Aansluitend een BBQ waar de partners ook welkom zijn. 1 kledingset kledinglijn S.V. De Valken ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Kist appelen op afroep 1 startbewijs Hemmeromloop 10 km zondag 25 augustus 2 personen wokken Kadobon t.w.v. € 25,Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Paraplu Magnum (1,5 liter) Zandvliet Shiraz 2009 5-literfles Zandvliet Shiraz 2009 Retro Ajax voetbal tas (limited edition). Juridisch adviesgesprek met advocaat (max. 2 uur). Wijn / Spijs avond, 4 gangen diner voor 4 personen bij u thuis (verzorgt door Camilo van Vlimmeren en Paul Dalmulder) Exclusieve schaatsclinic door een kampioen voor twee personen 1,5 uur Technische realisatie webshop Bodywarmer voor heren Slagroomtaart Tegoedbon voor een doos saté (15x3 stokjes) Valken-sjaal Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij 2x 1kg Koffie Holland Espresso Caffè 100% Arabica koffiebonen. (zacht en vol van smaak) Slagroomtaart Derbystar voetbal 1 paar Adidas Predator Club scheenbeschermers maat L 1 krat Jupiler bier Fles blote biene bitter 5 kilo aardappelen Valken-sjaal Klein tafel voetbal spel Derbystar voetbal Groot voetbal tafelspel + ING Nike ballen ING Nike bal Groot voetbal tafelspel + ING Nike ballen ING Nike bal 2 personen geheel verzorgd gourmetten + borrelen met JP en Helma in het Ken-Net op maandag 29 juli 2013 2 personen geheel verzorgd gourmetten + borrelen met JP en Helma in het Ken-Net op maandag 29 juli 2013 2 kaarten voor de musical Soldaat van Oranje 1e rang Magnum (1,5 liter) Zandvliet Shiraz 2009 Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Geheel verzorgde zomerse BBQ op 31 augustus 2013 voor 2 personen.
208 209 210 211 212 213 214 215 216 217
Erik & Liesbeth Stammes, Kees & Marjan Laan & Ron en Esther Laan Guus Bosch Guus Bosch Guus Bosch Harder Natuursteen Harder Natuursteen Harder Natuursteen Harder Natuursteen Harder Natuursteen Wijnimport J.Bart / De Valken
Wijnimport J.Bart / De Valken
Wijnimport J.Bart / De Valken
220 221 222 223
Hein Buijs Vishandel Hein Buijs Vishandel Hein Buijs Vishandel Groot fruit Hem
224 225 226 227 228
Topics-Fashion Sjaak en Erna Koster Auto Europa-Italië Schoonheidssalon Finesse Paul Glas
229 230 231 232
Ger en Anne-Mieke Dekker Tim Stammes Sam en Mireille Meissen Handbaldames A-selectie
233
Handbaldames A-selectie
Van Diepen Van der Kroef Advocaten Sandra Laverman Ronald Boon Travel Company De Woonwens Pannekoekbakkerij Houtlust Eetcafé ‘t Ken-Net Van Diepen Van der Kroef Advocaten Jos Dalmulder
235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263
Guus Sunder Guus Bosch Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Erik Appelman, Rick’s Flowers S.V. De Valken Topics-Fashion Erik Appelman, Rick’s Flowers Guus Sunder Morris Laan Juul de Boer ING Frank Lakeman Guus Bosch Van Diepen Van der Kroef Advocaten Maurizio Giacosa Jürgen Wagner
Geheel verzorgde zomerse BBQ op 31 augustus 2013 voor 2 personen. Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Pondje paling Pondje paling Pondje paling Kist peren, vers van de boom. Vanaf 20 september op te halen bij Toine Groot: 06 23 82 58 26 Bodywarmer voor heren 2 personen Gumbleton High Tea Gratis APK 1 x douche gel + gezichtscrème 20 oliebollen. Gewone of met appel, cranberries en rozijnen. Af te halen 31 December 2013 Bon voor een 4-persoons gourmetschotel van Slagerij Langendijk in Hoorn Monchou taart Straatje 1/5 staatsloten trekking 10 juli. Zonder jackpot ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Getekend Blanco-wielershirt Laurens ten Dam. Gevulde toiletttas voor volwassenen Black&Decker KS40 cirkelzaag Verrassingsvakantietas Kandelaar Bon van € 25,- bij Pannekoekbakkerij Houtlust Huzarensalade voor 10 personen Golfmiddag op Nieuwegeinse Golfclub (max. 3 personen). 9- holes op Nieuwegeinse Golfclub Semi akoestisch huiskamer optreden van 1 uur band Click (telefoon voor boeking 06-51317817) Heineken tapje 4 liter Klein tafel voetbal spel Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Valken-sjaal Bodywarmer voor heren Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Heineken tapje 4 liter Derbystar voetbal 1 Adidas ESS Team Back Sporttas Oranje ING seniorenbal Simpele website (geen webshop) Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 FC Volendam (business lounge), met koud/warm buffet vooraf (3 personen) Magnum (1,5 liter) Barolo Giacosa Fratelli 2007 Magnum (1,5 liter) Costers de Gravet D.O. Montsant 2006
264 265 266 267 268 269 270
Frank Hand Esther Laan Massagepraktijk Robert Boots Robert Boots Super Paraplu Super Paraplu Ed Kampstra
Ed Kampstra
272 273 274 275 276 277 278 279 280
Erik & Liesbeth Stammes, Kees & Marjan Laan & Ron en Esther Laan VisVoordeel.nl / Bart Boon Jeroen Bleeker Harder Natuursteen Harder Natuursteen Harder Natuursteen Jan en Tinie Laan Robert en Helma Groot Marielle van de Heijning
Rik van Dulmen
282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292
Auto Europa-Italië Molenaars Tweewielers Ron Laan Roele De Vries Massagepraktijk Margret Koster Guus Bosch Guus Bosch Guus Bosch Hein Buijs Vishandel Hein Buijs Vishandel Groot fruit Hem
293 294 295 296 297 298 299
Dirk te Grotenhuis Joris en Martine Groot Welkoop Zwaagdijk- Oost (Agrifirm) Homemade by Regina New Media 2 day BV Jaap en Nelly Meissen Handbaldames A-selectie
Handbaldames A-selectie
Handbaldames A-selectie
Handbaldames A-selectie
303 304 305 306 307
Van Diepen Van der Kroef Advocaten Westfriese Rekenmeester Jan Boon Bouchier Sport Ed Kampstra
Ed Kampstra
Ed Kampstra
310 311
Haarstudio Scissor Act Harder Natuursteen
312 313 314
Jan Koster Sjaak Laan Jos & Monique Dalmulder
Jos & Monique Dalmulder
Dagdeel rijden in een Volvo cabriolet. Wasstraatschoon opgeleverd. Vrouwenavond in jacuzzi (max. 3 personen). Pondje paling Kist sinasappels Paraplu Paraplu Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Geheel verzorgde zomerse BBQ op 31 augustus 2013 voor 2 personen. Palingfilet gerookt 250 gram 3 tennislessen van de master van de Drieban Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Rituals pakket Touch of Sunrise (voor vrouwen). Een geheel verzorgd dagje varen voor twee personen Luxe verjaardagstaart aangeboden door Marielle van de Heijning. Te bestellen in 2013 Bouwkundig advies van Rik van Dulmen voor aanbouw, verbouw, nieuwbouw of renovatie voor particulier of bedrijf (± 8 uur) Wielen uitlijnen Union Fietscomputer type 8N. Union Fietscomputer met 8 functies, waterproof Shirt Rabobank Wielerploeg (ongesigneerd) – maat XL € 50,- incl. Btw op een afzet container van de PCC naar keuze 1 x Hot Stone massage bij Massagepraktijk Margret Koster Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Pondje paling Pondje paling Kist peren, vers van de boom. Vanaf 20 september op te halen bij Toine Groot: 06 23 82 58 26 Twee personen High Wine in het Behouden Huys te Hoogkarspel op 27 september Waardebon van € 25,- bij Co-Producties. www.co-producties.com 1x Boek: Dut is’t den Schaal met 50 hapjes 1 dag een IT specialist 1 jodekoek ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Gesigneerd shirt Nederlands team (Nycke Groot) Dag retour Enkhuizen-Stavoren 2013 Vleesbon t.w.v. € 25,- bij Timo Boon Een paar voetbalschoenen naar keuze (max € 120,-) Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Knipbeurt voor man of vrouw (maak uw afspraak 0228 542911) Dagje met de vrachtwagen mee (binnenland). Voor 1 ouder en 1 kind. Datum in overleg HP OfficeJet 6700 Premium e-All-In-One printer. Tuinieren (min. 1 dagdeel) door Sjaak Laan Compleet verzorgde Highwine avond op zaterdag 12 oktober voor 2 personen. Thuis bij Jos & Monique Dalmulder. Compleet verzorgde Highwine avond op zaterdag 12 oktober voor 2 personen. Thuis bij Jos & Monique Dalmulder.
316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341
J&B Stukadoors / Rick Hooijboer Jan Koster Jan Koster Erik Appelman, Rick’s Flowers Erik Appelman, Rick’s Flowers Erik Appelman, Rick’s Flowers Erik Appelman, Rick’s Flowers Erik Appelman, Rick’s Flowers Erik Appelman, Rick’s Flowers Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Chris Hoogland Koffie Holland BV De Buurtbakker Piet Meissen S.V. De Valken Hoogendoorn Autoschade Paul Dalmulder/Koos Keuning Jürgen Wagner S.V. De Valken S.V. De Valken Jos Dalmulder / Pieter Fine
Eetcafé ‘t Ken-Net
343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353
Vishandel Anton Overweel Caravan Hoff Ed Kampstra Ed Kampstra Ed Kampstra De Woonwens Super Paraplu VisVoordeel.nl / Bart Boon Jan en Tinie Laan Sporthal De Banne Autoservice Hem
Autoservice Hem
355
Autoservice Hem
356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374
Eline Groot Auto Europa-Italië Dirk te Grotenhuis Dirk te Grotenhuis Robert Boots Robert Boots Homemade by Regina Plukon Blokker Cramopolyester Koffie Holland BV Peter Bakker Koffie Holland BV Hans Pronk Kees Komen Wereld Natuur Fonds Guus Bosch Salon De Boga Vishandel Anton Overweel Eetcafé ‘t Ken-Net
375 376
Timmerbedrijf de Groot ING
Volledige dag Stukwerk J&B Stukadoors, inclusief materialen. (neem contact op met Rick, 06-53887107) 18 holes op golfbaan Burggolf Purmerend (GVB benodigd) Vakantiefoto geprint op canvas Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Officiële UEFA Europa league finale pet. (Amsterdam 2013) 2x 1kg Koffie Holland Espresso Caffè 100% Arabica koffiebonen. (zacht en vol van smaak) Taartenbon 5 kilo aardappelen Valken-sjaal Schoonmaakbeurt auto binnen en buiten Vinyl drive-inn Feestcafe Om de Hoek voor 20 personen Magnum (1,5 liter) Costers de Gravet D.O. Montsant 2006 2 Maanden lang ruimte op DeValken.com 1e biertje nieuwe kantine met ingegrafeerd glas Zeiltocht met 2 luxe jachten voor 2 personen op ijsselmeer (er gaan totaal 14 personen mee deze dag). 2 personen geheel verzorgd gourmetten + borrelen met JP en Helma in het Ken-Net op maandag 29 juli 2013 600 gram kibbeling (lever uw bon bij Anton in als hij langs rijdt) Bovag onderstelbeurt voor de caravan / aanhangwagen Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Kandelaar Paraplu Palingfilet gerookt 250 gram Rituals pakket Men’s essentials (voor mannen). Geheel verzorgde sportavond voor 15 personen in de banne. Datum in overleg In het najaar, avondje cursus voor 10 dames “leer je auto kennen/pech onderweg”. Kavel is voor 1 persoon. In het najaar, avondje cursus voor 10 dames “leer je auto kennen/pech onderweg”. Kavel is voor 1 persoon. In het najaar, avondje cursus voor 10 dames “leer je auto kennen/pech onderweg”. Kavel is voor 1 persoon. 1 avond kinderoppas. Datum in overleg. Eline Groot Wielen uitlijnen Twee personen High Wine in het Behouden Huys te Hoogkarspel op 27 september Twee personen High Wine in het Behouden Huys te Hoogkarspel op 27 september Pondje paling Kist sinasappels Gevulde picknickmand voor 4 personen Tegoedbon voor een doos saté (15x3 stokjes) Polyester plantenbak (niet gevuld) 2x 1kg Koffie Holland Espresso Caffè 100% Arabica koffiebonen. (zacht en vol van smaak) Slagroomtaart 2x 1kg Koffie Holland Espresso Caffè 100% Arabica koffiebonen. (zacht en vol van smaak) Bon voor Jodekoek 20 personen bij buurtbakker Een weekend in de Belgische Ardennen voor 4 personen 1 oranjevoetbal Nike Klein tafel voetbal spel 1 massage van Danielle de Groot van Salon De Boga in Hem (bel voor afspraak: 06-42208633) 600 gram kibbeling (lever uw bon bij Anton in als hij langs rijdt) 2 personen geheel verzorgd gourmetten + borrelen met JP en Helma in het Ken-Net op maandag 29 juli 2013 Set steigerhoutmeubelen (bank, tafel, stoel) zelf samen te stellen KNVB Nike shirt van alle Nederlands elftal spelers
377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406
Guus Bosch ING Erik Appelman, Rick’s Flowers Erik Appelman, Rick’s Flowers Erik Appelman, Rick’s Flowers Niels Kool Plukon Blokker VisVoordeel.nl / Bart Boon Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Perry en Karin Groot Jan Koster Guus Bosch Jan Koster Jack Boon Melissa Sijm Jan en Vivienne Heddes Ed Kampstra Ed Kampstra Ed Kampstra Guus Bosch Guus Bosch Guus Bosch Harder Natuursteen Harder Natuursteen Harder Natuursteen Wijnimport J.Bart / De Valken
Wijnimport J.Bart / De Valken
408
Wijnimport J.Bart / De Valken
Tocat Catering
410 411 412
Hein Buijs Vishandel Timmerbedrijf Arnold Dudink Autoservice Hem
413 414 415 416
Groeier! Lisa Groot Tom Groot Jos Dalmulder / Pieter Fine
417
Jos Dalmulder / Pieter Fine
418 419 420 421 422 423 424 425
Super Paraplu Jan en Vivienne Heddes Pedicurepraktijk Liesbeth Paul de Wet Jan Koster APK Besseling Party World Center Jos Dalmulder
426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436
Guus Bosch Erik Appelman, Rick’s Flowers Erik Appelman, Rick’s Flowers Plukon Blokker Piet Meissen Peter Wanders Dick Dalmulder Morris Laan Morris Laan van Vugt Verkeersopleidingen Jan Koster
Klein tafel voetbal spel Oranje ING seniorenbal Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Fles blote biene bitter Tegoedbon voor een doos saté (15x3 stokjes) Vispakket De Valken Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij Fles kersenwijn uit eigen kwekerij 18 holes op golfbaan Burggolf Purmerend (GVB benodigd) Golfmiddag De Westfries HP DesktJet 3055A e-All-in-One. 5-literfles Olijfolie Extra Verge D.O. Siurana van Capçanes 2 kaartjes gratis entree Zuiderzeemuseum in Enkhuizen. Geldig t/m 31-12-2013 2 entreekaarten Louwman Museum in Den Haag Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Kookworkshop voor 2 personen bij Tocat Catering op vrijdag 4 oktober 2013 (18.00 uur tot circa 22.30 uur) Pondje paling Klusochtend in en om huis. Aangeboden door Timmerbedrijf arnold dudink In het najaar, avondje cursus voor 10 dames “leer je auto kennen/pech onderweg”. Kavel is voor 1 persoon. Huisstijl ontwikkeling (beeldmerk + voorbeeld visitekaartje, envelop en briefpapier. Exclusief drukwerk) 1 avond kinderoppas. Datum in overleg. Lisa Groot 1 auto wassen. Locatie In overleg. Tom Groot Zeiltocht met 2 luxe jachten voor 2 personen op ijsselmeer (er gaan totaal 14 personen mee deze dag). Zeiltocht met 2 luxe jachten voor 2 personen op ijsselmeer (er gaan totaal 14 personen mee deze dag). Paraplu 2 entreekaarten Louwman Museum in Den Haag 1 voetbehandeling door pedicurepraktijk Liesbeth 06-15693294 Magnum (1,5 liter) Zandvliet Shiraz 2009 Black&Decker bladblazer/bladzuiger 3000 Watts APK keuring voor een personenauto Dinercheck voor 2 personen bij Partycentrum Venhuizen 1 overnachting op een woonboot aan de Amstel in Amsterdam voor 2 personen. Voor boeking bel telefoonnummer 06-44 94 43 52 Klein tafel voetbal spel Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Tegoedbon voor een doos saté (15x3 stokjes) 5 kilo aardappelen 1 krat Jupiler bier 1 krat Heineken bier Derbystar voetbal Derbystar voetbal 5 uren kaart + CBR praktijk Examen (auto) HP OfficeJet 6700 Premium e-All-In-One printer.
437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493
Marco Bakker Jupiler League
1 uur verzuimadvies voor bedrijven (in het kader van de Wet Poortwachter) 3 stoelen in de Bussinessclub van FC Volendam inclusief warm/koud buffet, drankje en vervoer. Joris en Martine Groot Waardebon van € 25,- bij Co-Producties. www.co-producties.com Jan Sijm Heerlijke fles Chivas Regal (aged 12 years) Blended Scotch Wishky Guus Bosch Klein tafel voetbal spel Gruba / Edwin Hoffer Gratis APK ABZ Seeds Kistje aardbeien van ABZ Seeds (4 kg) Wijnimport J.Bart / De Valken Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Paul de Wet Magnum (1,5 liter) Zandvliet Shiraz 2009 Wijnimport J.Bart / De Valken Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Jan Vreeker 1 persoon rondje door de polder polstok springen op 7 september 2013. Aansluitend een BBQ waar de partners ook welkom zijn. APK Besseling APK keuring voor een personenauto Paul Glas 20 oliebollen. Gewone of met appel, cranberries en rozijnen. Af te halen 31 December 2013 Gerard Koster 1x concertkaart voor een concert van ROD PICOTT in De Schalm Westwoud (11 oktober 2013) Jaap en Erwin Laan 2 kaarten voor een Championsleaguewedstrijd van Ajax in het komende seizoen Guus Bosch Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Fam. Stosz Rituals douche+deo(heren) Peter Dekker & Nannette Singer 1 “fun in the sun”-pakket Erik & Liesbeth Stammes, Geheel verzorgde zomerse BBQ op 31 augustus 2013 voor 2 personen. Kees & Marjan Laan & Ron en Esther Laan Guus Bosch Bezoek wedstrijd Volendam in de business lounge FC incl. koud/warm buffet (1 persoon) Jos & Monique Dalmulder Compleet verzorgde Highwine avond op zaterdag 12 oktober voor 2 personen. Thuis bij Jos & Monique Dalmulder. Erik Appelman en Roan Groot Van stijgerhout gemaakte tuinset (2 bankjes en een hoge tafel) Wijnimport J.Bart / De Valken Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Robert Boots Kist sinasappels Mats en Angelique Visser Bierpakket Hoornse Hop. Hoornse Hop (bier & glas). Een bierpakket van speciaal, zelfgebrouwen bier uit Hoorn. Jos Dalmulder / Pieter Fine Zeiltocht met 2 luxe jachten voor 2 personen op ijsselmeer (er gaan totaal 14 personen mee deze dag). Handbaldames A-selectie ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Gerard Laan Schilderwerken 10 Liter saus, emmer, rek en roller Maurizio Giacosa Magnum (1,5 liter) Barolo Giacosa Fratelli 2007 Wijnimport J.Bart / De Valken Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Chantal Komen Dinercheque Rondom Vol te Praktijkschool Grootebroek. Lydie Kraaneveld Rondleiding /uitleg in huisartsenpraktijk Lutjebroek, naar wens evt medische check-up Topics-Fashion Bodywarmer voor heren Arnold en Lydia Boots 2 kaarten voor de musical Soldaat van Oranje 1e rang Carrie Jongejans haarwerk 1 x wassen, knippen en drogen voor dame Harder Natuursteen Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel The Irish Cottage te Oude Niedorp Tegoedbon voor een Whisky proefavond voor 2 personen (geldig tot 30 juni 2014) Klussenbus Gale Boomsma Makita boorset + accessoires Harder Natuursteen Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Mario Kuiper Gefraisd beeldje met clublogo van S.V. De Valken Paul de Wet Magnum (1,5 liter) Zandvliet Shiraz 2009 Erik Appelman, Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Rick Sunder Zelfgebakken roombotercake Hein Buijs Vishandel Pondje paling Topics-Fashion Bodywarmer voor heren Super Paraplu Paraplu Handbaldames A-selectie ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Pannekoekbakkerij Houtlust Tafeltennis tafel (op wielen) Vreeker Bestrating en Groen B.V. Najaarsbeurt voor de tuin Ronald Laan Heerlijke Aardbei-Mascarpone Taart. Jos Dalmulder / Pieter Fine Zeiltocht met 2 luxe jachten voor 2 personen op ijsselmeer (er gaan totaal 14 personen mee deze dag). Chikado Hoorn Mooie wandklok Twan van Dulmen 1 zelfgemaakte boterkoek Autoservice Hem In het najaar, avondje cursus voor 10 dames “leer je auto kennen/pech onderweg”. Kavel is voor 1 pers. Theo Bot Keezenspel Frank Hand Rolade van Timo Boon Streekhof Bovenkarspel Accountantskantoor BDO Levensmiddelenpakket van Westfriese producten ALPHA-TOURS HEM BV HEMMERBUURT 169-173, 1607 CG HEM, TEL. 0228-542424, FAX: 543070
494 495 496 497
Guus Bosch Harder Natuursteen S.V. De Valken Handbaldames A-selectie
498
Jongejans Bouw
Cees en Constantia Neefjes-Tol
500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515
517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528
Handbaldames A-selectie Guus Bosch Piet Meissen Jaap en Nelly Meissen Guus Bosch Sandra Laverman Harder Natuursteen Auto Europa-Italië Autoservice Hem Saskia en Arjan Roukema Tocat Catering Lydie Kraaneveld Topics-Fashion Erik Appelman, Rick’s Flowers Erik Appelman, Rick’s Flowers Welkoop Zwaagdijk- Oost (Agrifirm) Welkoop Zwaagdijk- Oost (Agrifirm) Harder Natuursteen Schoonheidssalon Finesse Lydie Kraaneveld Ed Kampstra Guus Bosch Harder Natuursteen Guus Bosch Erik Appelman, Rick’s Flowers Robert Boots Homemade by Regina Lydie Kraaneveld Wijnimport J.Bart / De Valken
529 530 531 532 533
Jan & Yvonne Koster Marcel en Marion Zuurbier Peter Vriend Mary Vriend Wijnimport J.Bart / De Valken
534 535 536
Erik Appelman, Rick’s Flowers Dennis de Wit Handbaldames A-selectie
537 538
Erik Appelman, Rick’s Flowers Wijnimport J.Bart / De Valken
539 540
Piet Davidson Wijnimport J.Bart / De Valken
541
Handbaldames A-selectie
542
Handbaldames A-selectie
543 544 545 546 547 548 549 550
Jürgen Wagner Guus Bosch Dirk de Wit Mode Ed Kampstra Carrie Jongejans haarwerk Carrie Jongejans haarwerk De Gardeniers APK Besseling
516
Bezoek wedstrijd Volendam in de business lounge FC incl. koud/warm buffet (1 persoon) Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel 1 kledingset kledinglijn S.V. De Valken ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Het gerenommeerde bouwbedrijf Jongejans Bouw uit Venhuizen biedt aan: 1 dag, 2 vakmannen, alleen de manuren Een fles kruidige likeur: ‘Akkefietje’ (pittige noot-oplossing voor klussers die alles graag op een rijtje willen hebben) ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Bezoek wedstrijd Volendam in de business lounge FC incl. koud/warm buffet (1 persoon) 5 kilo aardappelen + Sjaal 1 liter fles jägermeister Bezoek wedstrijd AZ inclusief diner (1 persoon) in de Skybox van de ING seizoen 2013/2014 Gevulde toiletttas voor volwassenen Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Gratis APK In het najaar, avondje cursus voor 10 dames “leer je auto kennen/pech onderweg”. Kavel is voor 1 pers.. 1 week in mooi chalet in de Languedoc Zuid Frankrijk in de periode september- november 2013. Kookworkshop voor 2 personen bij Tocat Catering op vrijdag 4 oktober 2013 (18.00 uur tot circa 22.30 uur) Rondleiding /uitleg in huisartsenpraktijk Lutjebroek, naar wens evt medische check-up Bodywarmer voor heren Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers 1x Boek: De toid houdt gien Skoft 1x dubbel DVD: ‘Rondje Westfriese Omringdijk’ Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel 1 x reinigingsmousse + peeling voor het gezicht Rondleiding /uitleg in huisartsenpraktijk Lutjebroek, naar wens evt medische check-up Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Klein tafel voetbal spel Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Klein tafel voetbal spel Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Pondje paling Met marsepein gedecoreerde taart Rondleiding /uitleg in huisartsenpraktijk Lutjebroek, naar wens evt medische check-up Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Zelf gebakken appeltaart (maand oktober), appels van eigen kweek Kappersbon van Marion Haar Salon Straatje van vijfde Staatsloten met Jackpot (10 vijfde loten) Straatje van vijfde Staatsloten met Jackpot (10 vijfde loten) Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers De aankondiging bij de ingang van het complex op groot formaat 2.50 bij 1 meter ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Men’s essentials rituals for men Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Magnum (1,5 liter) Costers de Gravet D.O. Montsant 2006 Klein tafel voetbal spel Een mooi op maat gemaakt kostuum bij Dirk de Wit Mode Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 1 x wassen en knippen voor heer Een kleurbehandeling inclusief knippen en fohnen Dagdeel tuinonderhoud (1 jaar geldig) Weging op weegbrug tot 70 ton(caravan/camper/auto etc.)
551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604
Jan Koster Wijnimport J.Bart / De Valken
Originele HP WireLess Mouse X4000 met laser sensor. Handig voor bij een laptop. Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Handbaldames A-selectie ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Fletcha events / Michiel Beemster Miss Westfriesland 2013 voor een opening van een winkel, bedrijfspand o.i.d. Handbaldames A-selectie ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Hein Buijs Vishandel Pondje paling Rick Sunder Zelfgebakken roombotercake Wijnimport J.Bart / De Valken Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. S.V. De Valken 1 kledingset kledinglijn S.V. De Valken Harder Natuursteen Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Harder Natuursteen Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Paul Glas 20 oliebollen. Gewone of met appel, cranberries en rozijnen. Af te halen 31 December 2013 Harder Natuursteen Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Hein Buijs Vishandel Pondje paling S.V. De Valken 1 kledingset kledinglijn S.V. De Valken Autoservice Hem In het najaar, avondje cursus voor 10 dames “leer je auto kennen/pech onderweg”. Kavel is voor 1 persoon. Topics-Fashion Bodywarmer voor heren Wijnimport J.Bart / De Valken Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. S.V. De Valken 1 kledingset kledinglijn S.V. De Valken Zwembad ‘t Hemmerven Zwemmen voor 10 mensen in zwembad ‘t Hemmerven op zaterdag 13 juli 2013 van 17:30 - 20:00 Harder Natuursteen Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Jan Vreeker 1 persoon rondje door de polder polstok springen op 7 september 2013. Aansluitend een BBQ waar de partners ook welkom zijn. Erik Appelman, Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Erik Appelman, Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Joris en Martine Groot (Kerst)verrassingspakket Paul Glas 20 oliebollen. Gewone of met appel, cranberries en rozijnen. Af te halen 31 December 2013 Jos Dalmulder / Pieter Fine Zeiltocht met 2 luxe jachten voor 2 personen op ijsselmeer (er gaan totaal 14 personen mee deze dag). Wijnimport J.Bart / De Valken Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Melissa Sijm 2 kaartjes gratis entree Zuiderzeemuseum in Enkhuizen. Geldig t/m 31-12-2013 Wereld Natuur Fonds 1 AA seniorenbal Super Paraplu Paraplu Harder Natuursteen Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Hein Buijs Vishandel Pondje paling Wietse Sijm Twee rondjes bier (max 10 personen) in de nieuwe kantine Autoservice Hem In het najaar, avondje cursus voor 10 dames “leer je auto kennen/pech onderweg”. Kavel is voor 1 persoon. Mats en Angelique Visser Bierpakket Hoornse Hop. Hoornse Hop (bier & glas). Een bierpakket van speciaal, zelfgebrouwen bier uit Hoorn. Anton de Wit Dagje sportvissen op de Waddenzee of de Noordzee. Aansluitend een barbecue met borrel waarbij ook de partner welkom is Paul en Wilma Ruiter Hyundai weekendtas op wieltjes Topics-Fashion Bodywarmer voor heren Erik Appelman, Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Wessel Groot Rondleiding tweede kamer en gesprek kamerlid en drankje Den Haag o.l.v. Wessel Groot (vanaf september, na zomerreces). Watersport Reus Dagdeel sloepentocht voor 20 personen Sporthal De Banne Geheel verzorgde sportavond voor 15 personen in de banne. Datum in overleg Theo Visser Voetbalwedstrijd fluiten door Theo Visser. Niet om te kopen en datum/wedstrijd in overleg Erik Appelman, Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Jelmer Vriend Straatje van vijfde Staatsloten met Jackpot (10 vijfde loten) Joris en Martine Groot (Kerst)verrassingspakket Cees en Constantia Neefjes-Tol Een heerlijke slagroomtaart voor 12 personen (af te halen op afroep bij De Buurtbakker in Hem) Autoservice Hem In het najaar, avondje cursus voor 10 dames “leer je auto kennen/pech onderweg”. Kavel is voor 1 pers.n. Erik Appelman, Rick’s Flowers Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers APK Besseling APK keuring voor een personenauto Jos Dalmulder / Pieter Fine Zeiltocht met 2 luxe jachten voor 2 personen op ijsselmeer (er gaan totaal 14 personen mee deze dag). Isa Stosz Rituals bath en douche(dames) Wijnimport J.Bart / De Valken Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet.
605 606 607
Dames Alpha Tours De Valken A1 Sam Vroling Anton de Wit
608 609 610 611 612 613 614
Cees en Constantia Neefjes-Tol Gerard Koster Plukon Blokker Handbaldames A-selectie Harder Natuursteen Topics-Fashion Jos & Monique Dalmulder
615 616
Harder Natuursteen Wijnimport J.Bart / De Valken
617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629
Schoonheidssalon Finesse Fam. Cees Jong Jesse Gerritsen Co Boon Jupiler League Gerard Koster Cees en Constantia Neefjes-Tol Erik Appelman, Rick’s Flowers Harder Natuursteen Paul Glas Peter en Margreet Jong Vreeker Bestrating en Groen B.V. Wijnimport J.Bart / De Valken
630 631 632
Martin Beemster Handbaldames A-selectie Autoservice Hem
633 634
Accountantskantoor BDO Jan Vreeker
635 636 637 638 639 640 641
Ed Kampstra Erik & Liesbeth Stammes, Kees & Marjan Laan & Ron en Esther Laan Jan Koster Gertruud Wijnker Jan Reek Natuursteen Koos Keuning & Jeen Kersten Tocat Catering
642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654
Valken Veteranen Ron Laan Paul de Wet Nic Hand Doelman Dekker Carolien de Wit Massagepraktijk Margret Koster Westfriese Rekenmeester Mathieu Boots Tako’s Wok Hemmeromloop Hemmeromloop Kunstijsbaan De Westfries
Jan Boon
656 Van Diepen Van der Kroef Advocaten
Een witte limousine voor 1 uur voor maximaal 8 personen (geldig in 2013) Classic ontbijt thuis bezorgd voor 2 personen Dagje sportvissen op de Waddenzee of de Noordzee. Aansluitend een barbecue met borrel waarbij ook de partner welkom is Heerlijke fles Oud Aarlands Kruiden-Bitter 1x concertkaart voor een concert van ROD PICOTT in De Schalm Westwoud (11 oktober 2013) Tegoedbon voor een doos saté (15x3 stokjes) + Sjaal ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Bodywarmer voor heren Compleet verzorgde Highwine avond op zaterdag 12 oktober voor 2 personen. Thuis bij Jos & Monique Dalmulder. Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. 1 x douche gel + gezichtscrème Een heerlijke jodenkoek voor maar liefst 20 personen (af te halen op afroep bij De Buurtbakker in Hem Luxe Whiskey en Cognac. Met deze aanbieding ben je nooit de sigaar. Dagje lelies kijken voor 2 a 3 man inclusief lunch 3 stoelen in de Bussinessclub van FC Volendam inclusief warm/koud buffet, drankje en vervoer. 1x concertkaart voor een concert van ROD PICOTT in De Schalm Westwoud (11 oktober 2013) Een heerlijke vruchtentaart voor 12 personen (af te halen op afroep bij De Buurtbakker in Hem) Waardebon voor een mooie hangpot van Rick’s Flowers Goed verzorgd bedrijfsbezoek bij ons op het natuursteenbedrijf in Hoogkarspel 20 oliebollen. Gewone of met appel, cranberries en rozijnen. Af te halen 31 December 2013 Tegoedbon voor een taart (16 personen) Tuinontwerp Geheel verzorgde wijnproeverij met rondleiding in Fort Benoorden voor 1 persoon op 16 november 2013. Vervoer per touringcar en afsluiting in de nieuwe kantine met een grandioos buffet. Pakket “om de week door te zagen” bestaande uit een kratje pils, zak chips en een zaag ‘Sexy’ carwash op zondag 7 juli 2013 van 13.00 – 16.00 op de Valkenparkeerplaats. Kavel voor 1 auto In het najaar, avondje cursus voor 10 dames “leer je auto kennen/pech onderweg”. Kavel is voor 1 persoon. Levensmiddelenpakket van Westfriese producten 1 persoon rondje door de polder polstok springen op 7 september 2013. Aansluitend een BBQ waar de partners ook welkom zijn. Excursie testcentrum Rijksdienst voor het Wegverkeer in Lelystad op vrijdag 20 september 2013 Geheel verzorgde zomerse BBQ op 31 augustus 2013 voor 2 personen. Maximaal 4 personen brengen naar Schiphol in overleg (zomer vakantie) 1 rugmassage door Gertruud Wijnker 06-15693294 Granieten brievenbus 5 liter Bacardi Razz Kookworkshop voor 2 personen bij Tocat Catering op vrijdag 4 oktober 2013 (18.00 uur tot circa 22.30 uur) Dagje mee met De Valken Veteranen inclusief meespelen met één van de wedstrijden Unieke Staatscourant over de troonswisseling. Magnum (1,5 liter) Zandvliet Shiraz 2009 BBQ pakket van Timo Boon Streekhof Bovenkarspel t.w.v. € 25,Dagje snoeken voor 2 personen Voor rouw trouw nieuws of een leuk verhaaltje. In dichtvorm of gewoon 1x sportmassage bij Massagepraktijk Margret Koster Dag retour Enkhuizen-Stavoren 2013 Tenue Yokohama FC uit Japan. Maat XL 2 personen wokken 1 startbewijs Hemmeromloop 10 km zondag 25 augustus 1 startbewijs Hemmeromloop 10 km zondag 25 augustus Na 1,5 uur theorie en instructie zelfstandig op een heuse Zamboni om voor 30 man een mooie ijsplaat neer te leggen Vleesbon t.w.v. € 25,- bij Timo Boon Wielershirt Vacansoleil-toerploeg met handtekeningen van alle renners uit de tour 2012
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
De avond begint om 19.30 uur. De zaal is vanaf 19.00 uur open voor het bezichtigen van de koopjes. Het Veilingcomité behoudt zicht het recht om aangeboden goederen te combineren in pakketten. Goederen die niet worden verkocht, blijven achter de tafel en vervallen aan S.V. De Valken. Wij maken van de goederen en diensten, die niet direct meegenomen kunnen worden tegoedbonnen. Deze tegoedbonnen ontvangt u wanner u een kavel koopt. Middels deze bon kunt u contact opnemen met de schenker om afspraken te maken over data wanneer iets opgehaald kan worden of, indien dit een vooraf gestelde datum is, wanneer bijvoorbeeld een etentje of bedrijfsbezoek plaatsvindt. Goederen worden verkocht in de staat waarin zij zich bevinden. De fysiek aanwezige kavels worden direct uitgeleverd aan de koper. Bij aankoop van uitjes, bedrijfsbezoeken en andere kavels die fysiek niet uitleverbaar zijn krijgt de koper een bewijs van aankoop met de details van de aangekochte kavel. Indien u op de veilingavond een door iemand aangeboden gezellige (kaart-)avond, werkdag o.i.d. hebt gekocht, dient u de zaak zelf verder te regelen met de betrokken persoon, personen of vereniging. Werkdagen, gezellige avonden, enz. waarover vóór 29 juni 2014 geen contact is geweest, verliezen hun geldigheid. Na overleg met het Veilingcomité kan hiervan in speciale gevallen worden afgeweken. Reclames over aangekochte goederen moeten binnen 14 dagen na de veiling binnen zijn bij het Secretariaat van Sportveiling De Valken, De Buurt 113, 1606 AE Venhuizen tel. 0228 543215. Dit geldt niet voor de aankoop van de gezellige avonden, werkdagen e.d. Hierover kan niet worden gereclameerd. Betalingen kunnen niet geschieden op de veilingavond zelf. U ontvangt zo spoedig mogelijk na de veiling een gespecifieerde nota. U dient te betalen voor 1 augustus 2013 door overschrijving op het banknummer 12.12.08.508 ten name van SV De Valken. Indien u contant wenst te betalen dient u dit in overleg te doen met het bestuur van S.V. De Valken. Voor vragen of opmerkingen over de nota’s kunt u contact opnemen met de penningmeester van Sportveiling De Valken, Trudie Besseling, Meeweg 6, 1607 HM Hem, tel. 0228 543189 Het Veilingcomité en haar medewerkers zullen tijdens de veilingavond alle medewerking verlenen om de aanwezigen een gezellige avond te bieden. Voor gevallen waarin dit reglement niet voorziet beslist het bestuur van S.V. De Valken.
Dalmulder
Venhuis communicatie producties
Accounting & Belastingadviseurs