Kunst • Antiek • Inboedelveilingen • Taxaties
DERKSEN veilin g b e d r i j f
Willy Sluiter
Veilingcatalogus februari 2011
Derksen verhuisbedrijf
W.A. Knip
Collum A. Derksen
DERKSEN veilingbedrijf
Dirk Smorenberg
DERKSEN ve ilingbedrijf
Derksen veilingbedrijf Sinds 1945 is Derksen Veilingbedrijf gespecialiseerd in het veilen en taxeren van kunst, antiek en inboedelgoederen en het ontruimen van inboedels. Het kopen op een veiling is voor menigeen een spannende ervaring met vaak verrassende opbrengsten.
Veilinginformatie februari 2011
DERKSEN veili n g b e d r i j f
Deze veiling uit particuliere inbreng, wordt gehouden t.o.v. Gerechtsdeurwaarder de heer J T Kuypers te Arnhem
Kijkdagen
Derksen veilingbedrijf Derksen veilingbedrijf Amsterdamseweg 23
Donderdag 3 februari
12.00 - 17.00 uur
Vrijdag
4 februari
12.00 - 21.00 uur
Zaterdag
5 februari
12.00 - 17.00 uur
Zondag
6 februari
12.00 - 17.00 uur
Volgorde van verkoop Maandag
7 febr
19.00 uur:
nrs. 1
- 349
Kunst en antiek
Dinsdag
8 febr
19.00 uur:
nrs. 350
- 699
Kunst en antiek
nrs. 9000 nrs. 3000 nrs. 7000 nrs. 5000 nrs. 1400 nrs. 700
9288 3005 7577 5090 1425 999
Kleingoed Witgoed Goud, zilver en onedel Boeken, postzegels en munten Etswand 1e verdieping 1e verdieping
nrs. 1000 nrs. 8000 nrs 2000 nrs. 4000
1308 8042 2250 4076
1e, 2e verdieping Wijnen Vitrinegoederen Aziatica
6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 Fax 026 445 51 86 www.derksen-veilingbedrijf.nl
Rabobank 14.84.07.854 H.R. 09189969 BTW Nr. 8202-27-419-B01
Woensdag 9 febr 09.30 uur: 13.30 uur: 19.00 uur: Donderdag 10 febr 14.00 uur: 19.00 uur:
Afhaaltijden veilinggoederen Vrijdag
11 februari 08.30 - 16.00 uur
Maandag 14 februari 08.30 - 16.00 uur
Veilingkosten Volgorde veiling FEDERATIE
27% Maandag 4 april en volgende dagen
In deze uitgave
Dirk Smorenberg Dirk Smorenberg geldt als een van de weinige Art Deco-schilders van Nederland. Hij was autodidact. Hij schilderde figuren, bloemen en vooral decoratieve landschappen en waterlelies, waarvoor hij inspiratie opdeed in het waterrijke Noord-Hollandse landschap.
Dirk Smorenberg
W G F Jansen
W G F Jansen
Willem George Frederik Jansen werd op 25 december 1871 geboren in Harlingen en begon zijn kunstenaarsloopbaan op 20-jarige leeftijd. Daarvoor kreeg hij een opleiding als smidmachinist, heeft gewerkt bij de Staatsspoorwegen in Tilburg, bij Figee in Haarlem en op de werf Conrad in Haarlem.
W A Knip Colofon Deze uitgave is gemaakt in opdracht van DERKSEN veilingbedrijf, met een beperkte oplage van 350 stuks. Aan deze uitgave hebben meegewerkt: DERKSEN veilingbedrijf RO-WI printing & design
W A Knip
Lika mutal
Redactie adres: Amsterdamseweg 23 6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 Fax 026 445 51 86 www.derksen-veilingbedrijf.nl
[email protected] Vragen voor adverteren naar:
Willem Knip is een van de grote schilders van de Larense school. Hij kreeg een opleiding als decoratieschilder aan de Quelliniusschool in Amsterdam, o.l.v. J. Visser, werkte enige tijd in het atelier van Chris Lebeau. Om los te komen van decoratieve invloeden vestigde hij zich rond 1900 in het Gooi.
Lika Mutal is dochter van de kunstschilder Piet Vermeulen (Nijmegen 1908 – Bilthoven 1996). Vader Piet Vermeulen groeide op in Schipluiden.
Lika Mutal
Collum Albert Keddeman laat zijn schrerpe geest en schrijfstijl ook dit keer weer los op bepaalde stukken in de collectie of de kunstenaars die ze gemaakt hebben.
Collum A. Keddeman
Object in de picture Elke veiling hebben wij een bepaald stuk dat in de picture staat. Dit is niet zonder reden namelijk omdat wij vinden dat dit object in het zonnetje mag staan. Het is deze keer dan ook weer een prachtig stuk. Object in the picture
Vorige veiling
Derksen verhuisbedrijf Derksen Verhuizingen BV is een Nationaal / Internationaal opererende verhuisorganisatie. Mede door haar jarenlange bestaan heeft Derksen op nagenoeg ieder terrein specialistische kennis in huis. Derksen verhuisbedrijf
Ook in deze uitgave • Prijsvraag • Begane Grond • Vitrines • Witgoed • Kleingoed
Collum Albert Keddeman
Welkom Welkom in de catalogus nieuwe stijl van Derksen Veilingbedrijf. We hebben gemeend dat een catalogus meer kan zijn dan een opsomming van roerende zaken die de komende week onder de hamer gaan komen. In de afgelopen tijd zijn we op zoek geweest naar middelen om kunst, antiek en inboedelgoederen op een nieuwe wijze onder uw aandacht te brengen. Met hulp van ontwerper Marcel van Ro-Wi Printing en Design hebben we hard gewerkt om u een compleet nieuw magazine aan te bieden. Naast alle praktische informatie willen we u vanaf nu wat meer informatie gaan geven over kunst, kunstenaars, herkomst, begrippen en vele andere zaken die gerelateerd zijn aan het prachtige vak van veilingmeester. Een full-color magazine dat na een drukke veilingweek best een plaatsje mag gaan krijgen in uw boekenkast thuis of op een leestafel bij uw onderneming. Object in de picture. In deze rubriek willen we speciaal aandacht geven aan een object dat het visitekaartje wordt van de veiling en terug te
website Derksen veilingbedrijf vinden is op posters, mailing, internetsite en de catalogus. Met de rubriek “Vraagstuk” willen we iedere veiling een bepaald object onder de aandacht brengen en u uitdagen om hier op te reageren. Meer informatie over de diverse rubrieken treft u verderop in deze catalogus aan. De laatste maanden is er veel tijd en energie gestoken in het ontwikkelen van nieuwe veilingsoftware en een geheel nieuwe internetsite. Deze nieuwe site maakt het heel eenvoudig om objecten te bekijken, informatie in te winnen, koopopdrachten te plaatsen en uw biedingen te volgen. Ook voor inbrengers biedt het meer service om de resultaten van hun inbreng van minuut tot minuut te volgen. Met het inslaan van deze nieuwe weg willen we laten zien dat het oudste veilingbedrijf van Gelderland open staat voor moderne ontwikkelingen en techniek. Veel dank aan alle mannen van A!tention Internet- en Communicatiebureau die dit project mogelijk hebben gemaakt. Met hen blijven we zoeken naar ontwikkelingen om ons veilingbedrijf uniek te maken in Nederland. Onze februariveiling, de eerste veiling van 2011, met meer dan 2500 kavels. Voor elk wat wils en voor elke portemonnee wat te koop. Ik wens u een goede, gezellige en inspirerende veiling toe.
194 Dirk Smorenberg 1883 – 1960
De autodidacte kunstenaar. Dirk Smorenberg geldt als een van de weinige Art Deco-schilders van Nederland. Hij was autodidact. Aanvankelijk woonde en werkte hij in Alkmaar, Bergen, IJmuiden, Groningen, Montreux, Renkum, Engeland, New York, Zwitserland. Amsterdam en Loosdrecht. Evenals zijn vriend Dirk Filarski werd hij beïnvloed door de Zwitserse expressionist Ferdinand Hodler. Na omzwervingen met Filarski door Europa en de Verenigde Staten vestigde hij zich in 1924 in OudLoosdrecht. Daar sloeg hij een andere weg in.
Waterlelies
Hij schilderde figuren, bloemen en vooral decoratieve landschappen en waterlelies, waarvoor hij inspiratie opdeed in het waterrijke NoordHollandse landschap.
Smorenberg was een onafhankelijk en origineel schilder. Bij een aantal van zijn werken ontwierp hij een bijpassende lijst. Dirk Smorenberg kwam uit een gezin met vijf kinderen. Op veertienjarige leeftijd ging hij zich met enthousiasme op het tekenen concentreren, aangemoedigd door een kunstkenner bij de marine. Deze gaf hem nog nieuwe schetsboeken cadeau van zijn oom, de schilder Sadee. Zijn behoefte aan papier was groot. In zijn vrije tijd tekende hij alles wat hem onder ogen kwam. Door eindeloos te oefenen ontwikkelde hij zijn tekentalent en leerde te ‘kijken’. Hij vond een zolderkamertje aan de Van Baerlestraat in Amsterdam en deed wat reclame schilderwerk in de Kinkerbuurt rond 1904. Vis, Fruit en Zuurwaren, was de eerste tekst die hij in sierletters op een winkelruit moest schilderen. De sfeer beviel hem wel in die volksbuurt. Hij maakte studies van bestaand werk in de musea van Amsterdam en kopieerde verscheidene werken om te oefenen, eindeloos te oefenen. Toen zich een gelegenheid voordeed om werk te exposeren, kwam er een doorbraak.
Zijn schilderijen en tekeningen werden opgemerkt door ds. Henri de Hoogh uit Amsterdam. Deze bracht hem in contact met professor August Allebe van de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten. Smorenberg maakte destijds kerkinterieurs, landschappen, haven-, en zeegezichten. Bij het zien van een kopie van een schilderij van Nicolaas Bastert uit Breukelen, een winterlandschap, gaf Allebe hem de raad om niet naar de Academie te gaan, omdat hij al te goed was. “Je bent al te veel kunstenaar”. Er ontwikkelde zich een talent “zonder vijf minuten opleiding”, verklaarde Smoor zelf later. Vervolgens kreeg hij van rijkswege een subsidie van fl 3000,-. Uit een telegram uit 1906 weten we dat hij opdracht kreeg van het Koninklijk Huis om een aquarel te maken van het stadsbeeld van Eindhoven.
Winter
Willy Sluiter
Object in de picture Willy Sluiter 1873-1949 Jan Willem Sluiter, geboren te Amersfoort - 24 mei 1873, overleden te ´s-Gravenhage - 22 mei 1949, signeerde zijn werk met ´Willy Sluiter´ Jan Willem (Willy) Sluiter groeide op als notariszoon in Zwijndrecht en ontwikkelde zich veelzijdig, waarbij hij de grote kunststromingen in zijn tijd gretig absorbeerde en in zijn werk toepaste. Hij had daarbij zowel talent voor de serieuze schilderkunst als ook voor de illustratieve en modieuze kunst als boekversieringen en affiches. Hij woonde en werkte op verschillende plaatsen: in Dordrecht en Rotterdam, maar ook in geliefde schildersdorpen als Scheveningen, Katwijk en Laren. Sluiter was lid van veel kunstgenootschappen, onder andere van Pictura in Dordrecht, ´Arti et Amicitiae´ te Amsterdam en ´Pulchri Studio´ te Den Haag. Willy Sluiter was van 1891 tot 1894 leerling aan de Rotterdamse academie, daarna aan die in Den Haag. Hij woonde en werkte in Zwijndrecht, Dordrecht, Rotterdam tot 1894. Daarna van 1894 tot 1897 in Scheveningen en van 1898 tot 1909 in Volendam. In 1909 vestigde hij zich in Laren en bleef daar tot 1916 toen hij naar Den Haag ging. De grijze sfeer van de Haagse School achter zich latend, heeft Sluiter de betekenis begrepen van de Franse impressionisme en post-impressionisme en de vaudeville-voorstellingen van de geniale Toulouse-Lautrec. We vinden al deze aspecten, vaak doorspekt met een groot gevoel voor humor, terug in zijn rake schetsen en tekeningen en in zijn geschilderde werk. De onderwerpen van gentleman-kunstenaar´ Sluiters kwamen vaak uit het strand- en vissersleven, maar ook uit het mondaine leven. In de hogere kringen was hij een gevierde portretschilder. Hij werd zeer bekend met zijn politieke prenten en affiches. Volgens kunstenaarsbiograaf Pieter Scheen kreeg Sluiter ´verbazend veel´ onderscheidingen voor zijn werk.
DERKSEN VERHUIZINGEN
A 0 JA
DERKSEN VERHUIZINGEN Derksen Verhuizingen BV is een Nationaal / Internationaal opererende verhuisorganisatie. De focus is gericht op een diversiteit aan opdrachtgevers. Voor particulieren, zorginstellingen, (semi) overheidsinstellingen en gerenommeerde beursgenoteerde bedrijven hanteert Derksen concurerende tarieven. Mede door haar jarenlange bestaan heeft Derksen op nagenoeg ieder terrein specialistische kennis in huis. Wij stellen ons ten doel alle mogelijke verhuis- en opslagvraagstukken op de voor onze relaties meest optimale wijze te verzorgen. Oplossings- en clientgericht zijn slechts enkele speerpunten.
DERKSEN VERHUIZINGEN
A 0 JA
Derksen verhuisbedrijf
Nationaal en Internationaal voor ons heel normaal! Derksen Verhuizingen BV is een Nationaal / Internationaal opererende verhuisorganisatie. De focus is gericht op een diversiteit aan opdrachtgevers. Voor particulieren, zorginstellingen, (semi) overheidsinstellingen en gerenommeerde beursgenoteerde bedrijven hanteert Derksen concurerende tarieven. Mede door haar jarenlange bestaan heeft Derksen op nagenoeg ieder terrein specialistische kennis in huis. Wij stellen ons ten doel alle mogelijke verhuis- en opslagvraagstukken op de voor onze relaties meest optimale wijze te verzorgen. Oplossings- en clientgericht zijn slechts enkele speerpunten.
Derksen
Een tevreden klant is waar wij voor staan! U als klant staat bij Derksen Verhuizingen BV altijd centraal! Vanaf het eerste telefoontje tot de oplevering doen wij er alles aan uw verhuisklus optimaal te verzorgen. Dit maken wij waar omdat: * we onze medewerkers goed opleiden, * we een keur aan kwaliteitskeurmerken en certificaten bezitten, * we gebruik maken van de meest moderne middelen en materialen, * we inmiddels een historie hebben sinds 1898 !
Van het verleden naar het hier en nu! In 1898 is J.C. Derksen begonnen met zijn verhuisbedrijf. Toenmalig in Herveld. Al snel werd de vestigingsplaats verruild voor Arnhem alwaar het bedriif zich verder heeft ontwikkeld. Diverse Derksenvaders hebben het bedrijf overgedragen aan de Derksenzonen. In 1979 heeft de laatste overdracht plaatsgevonden van vader Nico Derksen aan John Carel Derksen. In de loop der vele jaren, inmiddels 111 jaar, heeft Derksen een transitie doorgemaakt van kleine verhuizer naar multifunctionele dienstverlener. Verhuizen van bedrijven en particulieren, opslag, selfstorage, archiefopslag en -beheer, zomaar een paar kenmerken van de hedendaagse diensten die Derksen Verhuizingen BV u kan bieden.
Derksen Verhuizingen BV
De Overmaat 39
6831 AE Arnhem
T 026 323 03 20
F 026 323 26 01
Vorige veiling
Veiling januari 2011 De veiling van eind november, begin december 2010 leverde diverse mooie verrassingen op. Topstukken van deze veiling waren de werken van Georges Croegaert, € 7.000,-- en een zelfportret op hand van Hendrik Valk werd voor € 6.200,-afgeslagen. Een prachtige mahonie coulissetafel werd voor € 1.000,-- verkocht en divers Aziatisch porselein ging ook goed van de hand. Het kopen op een kunst- antiek- en inboedelveiling is en blijft de leukste en beste manier om bijzondere, handige, leuke en kostbare zaken te kopen.
vrije kunst
klasieke kunst
uitleg schilderijen
Zilver
Onze catalogus
voor jong en...
klaar voor goed advies
set up
de veiling
W G F Jansen 1871-1949
Van smid tot kunstenaar.
Blaricum-Holland
Willem George Frederik Jansen werd op 25 december 1871 geboren in Harlingen en begon zijn kunstenaarsloopbaan op 20-jarige leeftijd. Daarvoor kreeg hij een opleiding als smid-machinist, heeft gewerkt bij de Staatsspoorwegen in Tilburg, bij Figee in Haarlem en op de werf Conrad in Haarlem. Zijn vriendschap daar met een decoratieschilder betekende een keerpunt in zijn leven en hij ging op de Kunstnijverheidsschool in Haarlem decoratieve kunst studeren. W.G.F. Jansen, schilder van de losse toets, kreeg zijn opleiding aan de destijds beroemde Kunstnijverheidschool in Haarlem en werkte als decoratieschilder voordat hij zich in 1908 als vrij schilder in Blaricum vestigde. Zijn werk kan getypeerd worden als nabloei van de Haagse School. Het was vooral Jacob Maris die hij bewonderde, hetgeen tot
uiting komt in zijn vlotte penseelvoering en liefde voor het puur Hollandse landschap. Daarvan bracht hij een breed scala in beeld: zee- en strandgezichten, weidelandschappen, intieme boerenerven, riviergezichten onder hoge luchten en stille heidelandschappen met schapen. Voordat hij zich op 37-jarige leeftijd als vrij schilder in Blaricum vestigde, werkte W.G.F. Jansen als decoratieschilder bij de plateelfabriek Rozenburg in Den Haag en als plateelontwerper in Gouda en bij de plateelfabriek De Distel in Amsterdam. Met een losse toets schilderde hij zee- en strandgezichten, intieme boerenerven, riviergezichten onder hoge luchten, weidelandschappen en stille heidelandschappen met schapen. Gaandeweg ontwikkelde hij een eigen impressionistische stijl. Over succes had hij daarbij niet te klagen. Hij stond bekend als een uiterst bekwame kunstschilder met een krachtig en evenwichtig temperament, die zich door niets of niemand liet beïnvloeden in zijn visie. Ondanks zijn vriendschap met vele Larense kunstenaars, ontwikkelde hij toch daardoor een heel eigen onafhankelijke stijl van werken. Hij werd alom geprezen om zijn sterk ontwikkeld gevoel voor kleurnuances en zijn vlotte penseelvoering. Hij verkocht goed en had ook relaties met Engelse, Amerikaanse en Canadese kunstkopers..
Bijzonder is ook Jansens voorstudie voor het duinlandschap in het beroemde Heimans Diorama in de Amsterdamse dierentuin Artis, vergelijkbaar met het panorama Mesdag in Den Haag, maar kleiner. Toch een kapitaal doek van 28 meter lang en 9 meter hoog en dat in 1925 voltooid werd. Ongetwijfeld behoorde hij tot de zeer bekwame kunstenaars in het Gooi. Het schilderij “De hut van Mie” is een van zijn bekendste werken. Door zijn rustige en evenwichtige levenspatroon viel hij niet erg op. Hij bleef in Blaricum wonen tot hij daar op 21 juni 1949 op zevenenzeventigjarige leeftijd overleed.
Havengezicht
Kunst en antiek
Maandag 7 februari aanvang 19.00 uur Kavel
Omschrijving
Richtprijs
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
anoniem, Moeder met kind, aquarel, ovaal 28x22 19e Eeuwse mahonie latjestheestoof met koperen binnenbak ges. Wil van Dinther 1917-1997, Vaas met blauwe irissen, doek 50x40 Eiken 4-deurs Mechels buffet met grijs marmer blad en gestoken panelen, 189 hoog, 108 breed naar Douard Bertin, bronzen sculptuur van een pelikaan 2 19e Eeuwse porseleinen kommen w.o. met spreuk 2 porseleinen knobbelvazen met blauw decor naar Delft ges. A J Zwart 1903-1981, verso N W Overijssel, doek 40x60 18e Eeuws sleutelstuk met rijkgestoken decor. Afkomstig uit pand op de Herengracht te Amsterdam, 50x30 cm 19e Eeuwse mahonie speeltafel met groen vilten blad ges. H C Bogman 1861-1921, Grazende koeien in landschap, doek 21x39 ges. Enno Brokke 1919-?, In het voorbijgaan gezien, board 1975, 90x100 Ges. Edgard Farasyn 1858-1938, Houthakkers, doek 45x55 noten theestoof met koperen binnenbak eiken naaitafeltje met klap en Jugendstil decor, 79 hoog, 52 breed Art Deco koperen bureaulamp, ontwerp Methorst Amsterdamse School ca. 1920 ges. R Petersen 1871-1961, Koeien aan de plas, doek 1917, 58x72 ges. J den Hengst, Bloemstilleven, doek 39x30 ges. Xeno Munninghoff 1873-1944, Landschap omgeving Wolfheze, doek 60x100 Tinnen po ges. J Bevort 1917-1996, Bloemen, doek 115x38 ges. Jurr M Beek 1879-1965, Bloemstilleven in vaas, doek 50x40 ges. Piet Meijer 20e eeuw, Winters landschap omgeving Wolfheze, doek 80x120 Eiken klapbuffet met gestoken ranken en leeuwkoppen, open 145 hoog, 108 breed antiek dienblaadje en een koffiekan 2 18e Eeuwse aardewerken schotels, Porceleyne Cleauw, met blauw Aziatisch decor, 34 diameter antieke aardewerken schotel met blauw decor 18e Eeuwse aardewerken schotel met blauw decor van bloemen, 34,5 diameter Pentjerelik 138x34 ges. Willy Sluiter 1873-1949, Wassende vrouwen in de haven van Volendam, doek 1910, 80x100 antieke polychroom beschilderde kast, vermoedelijk Oostenrijk 17e eeuw, 170 hoog, 160 breed met signature A Mauve, Boer met kar, marouflé 25x35 ges. W L Wijmans 1888-1976, Garnalenschuitjes, marouflé 30x40 ges. H J Slijper geb. 1922, Besneeuwd landschap met boerderij en eenden aan de plas, paneel 1978, 62x80 ges. Gerard van Lerven 1885-1966, Gezicht op rivier, doek 40x60
50-75 100-125 225-275 200-300 125-175 80-100 300-400 200-300 75-125 700-900 300-600 200-300 40-60 30-60 50-100 300-400 175-225 700-900 20-40 300-350 100-125 500-600 200-300 250-350 40-80 80-120 10000-15000 1000-1250 300-400 200-250 500-750 100-200
36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
Anoniem, Portret van een jonge dame, paneel 19e eeuw, 28x22 Anoniem, Interieur met violist en drinkende mannen, aquarel 35x28 Ges. Hans Lentz, Bloemstilleven in gele vaas, aquarel gedateerd 1931, 23x20 Zeer fraaie Hollandse Barokstijl porseleinkast met lade in de onderkast en gestoken kuif, staand op klauwpoten, ca. 1900, 255 hoog, 200 breed ges. Jan Wittenberg, Landschap, ets 1947 ges. Willy Sluiter 1873-1949, 2 zittende figuren, studietekening 10x15 ges. Th Goedvriend 1879-1969, Boerderij, tekening 14x21 ges. Th Goedvriend, Boerderij, tekening 18x23 noten meubel met gestoken decor, 140 hoog, 135 breed 14 verzilverde bekers met gegraveerd decor 3 Petrus Regout kastkommen naar Sustris, bronzen sculptuur van een jongen met hond 2 dekselcoupes met geslepen decor ges. Willem van Dort Sr. 1875-1949, Schepen op zee, board 38x55 ges. A van de Pol, Koeien aan plas in landschap, paneel 49x68 ges. A van de Pol, Schapen bij kooi, paneel 49x68 ges. J K Leurs 1865-1938, Kar met paarden en arbeider bij praam, doek 45x69 ges. W A Knip 1883-1967, Haven met botters, doek 36x45 ges. J F Sterre de Jong 1866-1920, Moeder met kind, doek 25,5x17,5 ges. Jurr M Beek 1879-1965, Botter aan het strand met figuren, paneel 18x25 ets naar Henriette Ronner Knip 1821-1909, Poes met spelende kittens, ets 25,5x20,5 Noten met wortelnoten Hollandse porseleinkast met dubbel gebogen onderkant en gestoken kuif, 227 hoog, 180 breed 2 19e Eeuwse knobbelvazen met blauw decor antieke aardewerken schotel met spreuk All te vul, dat is ongezond De Porceleyne Claauw schotel met blauw decor 11 aardewerken kop en schotels met blauw decor vogels en bloemen De Porceleyne Clauw, 2 aardewerken pauwenborden 27 diameter 3 18e Eeuwse aardewerken schotels met blauw decor 7 aardewerken sierborden Petrus Regout decor Nemrod, 1866 5 diverse antieke tegels 4 antieke tegels met blauw decor 6 antieke tegels met blauw decor 4 antieke tegels met blauw decor ges. J Knikker 1911-1990, Vrouw in tuin bij boerderij, marouflé 35x50 ond. ges. Belgische School, bloemstilleven, doek 70x60 ges. B Juttner 1880-1965, Figuren op een bloemmarkt, doek 60x50 Zuid Amerikaans verzilverde vaas met leeuwmaskers, 40 hoog Koloniaal houtsnijwerk van een Garoeda met karbouwen ges. Jacob Maris 1837-1899, Rustende vrouw bij wieg, pastel 18,5x27 ges. R Weber 1872-1949, Vrouw in aanbidding, doek 73x58 ges. C Noltee 1903-1967, Zandafgraving, doek 35x70 Koloniaal 3-delig bankstel, 19e eeuw, bestaande uit tafel, bank en fauteuil, alles voorzien van fraai steekwerk. Bank 108 breed, tafel 80x80 19e Eeuwse facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst met Louis Seize decor 177x70 19e Eeuwse bronzen Louis Quinzestijl hanglamp met 6 armen antieke Hollandse bolkroon Klassiek ingelegd damesbureautje met bronzen ornamenten, ca. 1900, 92 hoog, 73 breed 2 klassieke tafelkandelaren van Oosterse figuren in bronzen montuur Louis Seizestijl ovale theetafel met inlegwerk Menagestel, EPNS houder met karafjes (1 defect) verzilverd menagestel met 2 glazen dekselpotten
600-800 50-100 40-80 1000-1500 30-60 80-100 40-60 40-60 175-225 20-40 100-125 40-60 200-400 225-275 225-275 600-800 700-900 300-500 400-600 50-100 300-500 30-60 40-80 20-40 50-100 100-200 20-40
700-800 150-200 300-350 50-100 50-100 750-1000 800-1000 900-1100 600-800 150-250 100-150 300-400 100-125 150-200 50-75 30-60
86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139
Mahonie demi lume speeltafel met groen vilten blad en 2 laadjes glazen sierschaal met rood decor kristallen sierschaal tinnen kraantjeskan oude lederen tas met 2 golfclubs antiek miniatuur schilderijtje, 2 Vrouwen, 9x6 19e Eeuwse porseleinen Duitse spiegel met engeltjes op top, 38 hoog Eiken 4-deurs kast met briefpanelen, 132 hoog, 100 breed ges. Klaas Gubbels geb. 1934, Zonder titel, aquarel 1988, 12,5x17,5 19e Eeuwse cloisonne vaas met oren 19e Eeuwse tafelklok in noten kast rijkbewerkt met bronzen ornamenten, 56 hoog eiken draaibare boekenmolen, 124 hoog, 51x51 cm naar Francois Pompon, bronzen Art Deco sculptuur van een kat ges. Antoon Markus 1870-1955, Pontje over de Aisne, doek 1942, 31x46 ges. H P Broerse 20e eeuw, Stilleven, aquarel 31x22 monogram T van Donselaar geb. 1937, Stilleven, aquarel 21x40 Mahonie 19e Eeuwse secretaire met fraai interieur en steekwerk, 161 hoog, 115 breed Imaristijl 3-delig kaststel Schwarzwald beschilderde hoeketagere Mahonie wijntafeltje op kolompoot 6 mahonie stoelen met blauwe stoffering (niet gelijk) Mahonie Biedermeier tafel op kolompoot, 110 diameter Belouch 140x86 ond. ges. Figuren in een haven, marouflé 17x22 Wedgwood soepterrine op onderschotel Tichelaar Makkum fruittest met blauw decor, ca. 1880, 31 breed 19e Eeuwse tafelolielamp Oosterse porseleinen vaas met blauw decor klassieke hanglamp met vele geslepen pegels Willem III etagertafeltje, domme knecht, 126 hoog, 66 breed 19e Eeuwse theepot met Oosters decor Noten Louis XVI stijl bankje met goede stoffering en gestoken strik op de rug, 135 breed Mahonie wijntafeltje op kolompoot Ges. Aletta Ruijsch 1860-1930, Stilleven met stoel bij haard, paneel 21,5x16 Mahonie wijntafeltje op kolompoot Antieke Engelse wortelnoten commode op hoge Chippendalestijl poten, 76 hoog, 78 breed Messing pendule met fraai cloisonne decor, zuilen en gedecoreerde slinger antieke Hollandse bolkroon houten wandconsole met kabouter ges. Eef van Brakel geb. 1930, Havengezicht, doek 24x30 Schippertje met maanaanduiding in eiken kast naar antiek model ges. J Rijkelijkhuijzen 1813-1883, Boslandschap met figuur, paneel 36,5x30 ges. C de Bruijn jr. 1904-1973, Schapen bij de stal, pastel 37x29 Antiek grenen boeren tafeltje 48x64 cm Miniatuur Hollandse vitrinekast, eiken, 63 hoog Naar Biedermeier model chaise longue, mahoniehout met goede stoffering en fraai gestoken kuif klassieke hanglamp met geslepen pegels en zilverkleurig armatuur antieke Brusselse kast met rijkgestoken decor, 118 hoog, 148 breed Pentjerelik 152x44 3-delig pendulestel in marmer kast, pendule geflankeerd door 2 kandelaren, 19e eeuw, 55 hoog ges. W Vaarzon Morel geb. 1931, Drie Zeeuwse trekpaarden, aquarel 1998, 34x48 ges. M Melkonian (Armenië) Dorp met vader en kinderen, aquarel 1995, 50x39 ges. P Permeke 1918-1990, Stilleven, olieverf op papier 49x66 ges. H J Slijper geb. 1922, Zonnebloemen, aquarel 5 september 1985, 53x45
75-125 20-40 40-60 50-100 100-150 150-200 100-200 150-200 50-100 250-350 200-300 250-350 125-175 50-100 125-175 200-400 40-80 40-80 30-60 200-300 75-125 20-40 50-100 50-100 100-150 80-100 20-40 150-200 75-125 50-80 200-300 30-60 200-400 30-60 200-300 200-400
200-300 80-120 1000-1250 100-150 30-60 80-120 300-400 175-200 750-900 30-60 400-600 300-500 100-200 400-500 200-300
deskundig en ervaren
Notariskantoor De Kroon Hoofdstraat 190 Velp (Gelderland) Postbus 256, 6880 AG Velp Telefoon: (026) 361 72 21 Fax: (026) 361 20 42 E-mail:
Patisserie
Christiaan Uw culinaire Ambachtelijke Patissiers
Hoofdstraat 89c
6881TD Velp (Gld)
026-3641526
email:
maandag t/m vrijdag van 8.30 - 18.00 uur zaterdag van 8:30 - 17:00 uur
140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192
Porseleinen Oosterse cilinderdervaas met polychroom decor Noten armstoel met groene stoffering wit marmeren gedecoreerde zuil glas in lood, ca. 90x55 19e Eeuwse ovale wortelnoten eetkamertafel op fraaie kolompoot, 145x115 cm Serie van 6 mahonie stoelen met gestoken decor in de rug, ca. 1850 fotolijst in bewerkte verzilverde lijst 19e Eeuwse theekist en een handwerkkist met inlegwerk Joodse kandelaar mahonie handwerkkistje 2 antieke pijpcomforen 19e Eeuwse sigarenhouder oude Hollandse bolkroon 19e Eeuws mahonie drankenkastje met facetgeslepen ruitjes en lift voor de flessen 19e Eeuws Satsuma serviesje, 6 kop en schotels, schenkkan, suikerpot en roomkan ges. Jurr M Beek 1879-1965, Hofvijver te Den Haag, paneel 19x25 antieke Friese staartklok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat en latoenen op de kap ges. J Cossaar 1874-1966, Schepen in de haven, doek 28x38 ges. H Endlich (J Knikker jr. 1911-1990) Koeien aan het water, doek 30x40 eiken halkastje met lade en rijkgestoken decor 19e Eeuwse aardewerken blaker met blauw decor koperen tabakspot met gedreven decor, staan dop klauwpootjes Soester spiegeltje in eiken lijst, 68x41 fraaie Weense regulateur met 2 gewichten, gestoken kuif in Willem III stijl kast ges. Jac. van Rossum 1881-1963, Boer met bootje bij molens, paneel 30x40 ges. Nic van der Plas geb. 1954, Gezicht op Katwijk aan zee, paneel 24x30 eiken handwerktafeltje met klep 76 hoog, 50 breed 19e Eeuwse kolompendule met getordeerde zuilen koperen Ghendi naar antiek model Hamadan 365x270 19e Eeuwse Engelse mahonie tafel op kolompoot, 128 diameter serie van 6 mahonie stoelen met groene stoffering en gestoken decor in de rug Belouch 127x84 naar antiek model likeurkeldertje met interieur van 2 karaffen met stop en 12 glaasjes wandrekje met 12 miniatuur vaasjes Tiffanystijl tafelschemerlamp met vlinder decor Bronzen sculptuur van een dikke dame Hollandse hangolielamp met glazen staafjes Amsterdamse School hanglamp, 52 diameter Hollandse dubbelgebogen wortelnoten commode 70 hoog, 90 breed Pentjerelik 98x31 3-delig pendulestel, brons op marmer voet, Louis Seizestijl Antieke opgezette schildpad, ca. 88 cm (rug schade) mahonie halvemaankastje met jaloeziedeurtjes polychroom beschilderd houten beeldje anoniem, Figuren in interieur met hond, kopie naar 17e Eeuwse meester, doek 18e / 19e eeuw, 43x51 ges. H J Slijper geb. 1922, Bloemstilleven, paneel 1998, 52x39 Anoniem, Lezende vrouw, kopie naar 17e Eeuwse meester vermoedelijk G Honthorst, doek 18e of 19e eeuw, 60x42 antieke bijzetstoel met gestoken decor stel verguld houten 18e Eeuwse kandelaren, 93 hoog Verguld 18e Eeuwse Louis XVI demi lume console met rijke guirlandes, coupe en gecannuleerde poten, voorzien van een rood marmer blad, 28x60 Porseleinen theepotje op comfoor, Empire met gouden decor van scarabee\’s, kransen, sterren en adelaar, totaal 25 hoog Vuurverguld bronzen tafelstuk, mand met bloemen op tafeltje met marmer blad, staand op porfier voet, 33 hoog. Herkomst Stodel Amsterdam
60-80 50-100 100-125 200-400 300-500 40-80 40-80 20-40 30-50 50-100 100-150 100-200 150-200 250-350 300-400 200-300 50-100 20-40 40-80 300-500 300-400 700-800 25-50 100-150 400-600 100-150 200-400 20-40 100-125 125-175 100-150 30-60 200-400 75-125 200-400 200-400 50-100 600-800 300-400 400-600 300-500 500-750 400-600 300-500
193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245
Louis XVI pendule, marmer met vuurverguld bronzen montuur, 35 hoog ges. Dirk Smorenberg 1883-1960, Gezicht over plas met waterlelie bij Vinkeveen, doek 56x50 ges. Th de Bock 1851-1904, Berken bij bosven, paneel 53x26,5 monogram Bernard de Hoog 1867-1943, Portret van een vrouw, paneel 13x10 Anoniem, Mozes in biezen mandje met Egyptische prinses, olieverf op koper, 17e eeuw, 14x14 verguld houten sierobject met vele figuren, paarden, strijders, vaandels etc. China vroeg 19e eeuw, 84 hoog, 16 breed, 10 diep zeer fraaie hanglamp met 5 kandelaren en geslepen pegels, ca. 1800, ca. 85 hoog Antieke kroonluchter met vele geslepen pegels en kralen en bronzen armatuur, zakmodel, ca. 115 hoog, Antieke mahonie coulissetafel op kolompoot met uitklapbare poten, 127 diameter met 2 tussenbladen, ca. 1820 Serie van 6 mahonie Louis XVI stoelen met messing inlegwerk, ca. 1800 handgeknoopt kleed, 128x81 19e Eeuws mahonie likeurkeldertje met interieur (incompleet), 24 hoog, 31 breed Antieke speeldoos in satijnhouten kist, 13 hoog, 43 breed Italië omgeving Venetië, glazen beeldje van een dame, 39 hoog Antieke bronzen discuslamp met 8 armen, ca. 95 hoog antieke bronzen kerkkandelaar 152 hoog fraai beschilderde melkbus Louis XVI klapbuffet met tinnen kraankan en tinnen spoelbak, 2 uitklapbare bladen, mahonie op eiken, 100 hoog, 115 breed, geopend 145 hoog barometer in een gestoken, noten lijst ges. H Hulk 1842-1937 straatje te Sluis(Zeeland), augustus 1900, paneel 12x20 Friese staartklok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat, naar antiek model ges. Jurr M Beek 1878-1965 meer van Lugano, doek 40x50 Zuid Holland plateel schotel, model 2965/35 decor Janny, 35 diameter 19e eeuws armstoeltje met geborduurde stoffering, gemerkt Cose Franse Art Deco hanglamp met gekleurde glazen schaal met druiventrossen noten niervormig bureautje, 20e eeuw 76 hoog, 120 breed stel bronzen 5-lichts tafelkandelaren, 44 hoog ges. Augustin Edme Moreau Vauthier 1831-1893, par F Barbedienne Fondeur Paris, Fortuna 1878, 73 hoog bronzen plaquette van Paus Johannes XXIII, 26x19,5 19e eeuws noten handwerktafeltje Villeroy & Boch cachepot met blauw decor ges. J A Mondt 1859-1941, Boten aan de oever, marouflé 30x20,5 weerstation in een rijkgestoken houten kast met draak op top, 57 cm Koperen kerkkandelaar met kaars met signature Munthe, Schelpenvisser, paneel 14,5x23 met signature Munthe, Boot op het strand, paneel 14,5x23 repro Friese staartklok in noten kast 2 Klassieke wandlampen met pegels Eiken pottenkastje met jaloeziedeur en opstaand randje Goedewaagen tabakspot met blauw decor en messing deksel eiken tafel met tussenkruis en 4 stoelen met gestoffeerde rug en zitting Bochara handgeknoopt kleedje, halfzijden 117x64 porseleinen wandplaquette met putti bronzen sculptuur op marmer sokkel, Zuid Amerika klassieke 2-lichts tafelschemerlamp met figuren Hallamp met geslepen glazen bol Renaissance kussenkast met fraai gestoken fries 198 hoog, 171 breed 2 Petrus Regout kastvazen met blauw decor ges. E Mercker 1891-1973, Schepen in een haven, doek 65x85 ges. P Cox 1912-1985, Duinlandschap, doek 50x60 antieke Engelse tiltop table 84 diameter ges. Charlotte Pothuis, Etend kind bij een stoel, paneel 25x21,5 ges. Eef van Brakel geb. 1930, Riviergezicht, marouflé 18x37
300-500 1500-2500 500-750 400-600 300-500 300-600 300-600 400-600 750-1000 500-750 20-40 50-100 200-400 100-200 500-750 250-350 30-50 1250-1750 20-40 150-175 125-175 50-100 20-40 150-250 100-150 200-400 100-200 2000-4000 100-125 25-50 25-50 100-150 30-60 225-275 225-275 75-100 75-125 40-60 20-40 100-150 40-60 20-40 50-100 25-50 100-125 250-500 30-60 1000-1250 200-300 200-400 175-225 150-200
R Weber
246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297
hoge koperen kandelaar met kaars met signature Godding, Vrouw met harp en zingende dames, paneel 105x77 staand horloge in eiken kast, 203 hoog ges. Joh. Pietersen 1893-1970, Boerderij aan plas, doek 41x60 Lika Mutal geb. 1939, Travertin verstelbaar kunstobject. Titel onbekend. 40 hoog, 80 breed. Met sokkel bronzen sculptuur van Vrouwe Justitia ges. Karel Bleijenberd, Stilleven, doek 51x39 ges. H Teixera de Mattos 1856-1908, Vrouw met koffiemolen, marouflé 46x33 ges. A van de Pol 1886-1956, Herder met schapen, doek 40x30 ges. Th van Wissen 1866-1954, Kippen op het buitererf, doek 40,5x60 ges. Gert Stegeman 1858-1940, Landschap bij Wolfheze, doek 55x45 19e Eeuwse eiken secretaire met gebogen knieën, staand op klauwpoten, 113 hoog, 116 breed Kings porseleinen beeldengroep, figuren op een bank, 20 hoog, 34 breed bronzen sculptuur van een dikke dame, in balans ges. Th Goedvriend 1879-1969, Paddenstoelen, paneel 67x85 ges. Eef van Brakel geb. 1930, Riviergezicht, doek 50x60 ges. J Sirks 1885-1938, St. Jan aan de Gouwe, doek 51x38 Amsterdams staand horloge, adres Hendrik Vollenhoven Amsterdam ca. 1710, in een met noten / wortelnoten belijmde eiken kast. Weekuurwerk voorzien van uren, minuten, seconde en datumaanduiding. ca. 210 hoog. Amsterdams staand horloge, adres Johannes Pieter Kroese 1702-1778, noten belijmde eiken kast, uurwerk met maan en datumaanduiding en kap voorzien van bazuin blazende engelen en een Atlas. ca. 280 hoog 18e Eeuws orgelgebogen Barok secretaire, wortelnoten op eiken met messing beslag en fraai interieur, 2-delig, 111 hoog, 120 breed 3-delig rijkgedecoreerd pendulestel, 42 hoog met signature H W Mesdag, Open zee met vissersschepen bij maanlicht, gemengde techniek 22x28 ges. August le Gras 1864-1915, Hondekop, tekening 21x31 ges. Xeno Munninghoff 1873-1944, Landschap omgeving Wolfheze, marouflé 34x52,5 ges. W J den Berghe 1823-1901, Herten in avondrood landschap, paneel 24x34 ges. R Clarot 1882-1972, Blankenberge, doek 50x90 Ges. Erno Nagy, Hongaarse vrouw op markt, doek 60x50 in handgestoken lijst 18e eeuws Hollands eiken kabinet met Louis Seize ornamenten, 225 hoog, 185 breed antiek 3-delig kaststel met blauw decor massief eiken bankje Oosterse porseleinen vissenkom bronzen 12-lichts hanglamp met geslepen pegels gedecoreerde tafel met tussenkruis en 4 stoelen met gestoffeerde rug en zitting Shiraz 86x78 ges. Joh. Ponsioen 1900-1969, Moeder Hendrina, Spuistraat te Amsterdam, marouflé 80x60 Draaibaar likeurkeldertje met karafsetje Petrus Regout schotel decor Persian, 1882 bronzen sculptuur van een hond eiken pokastje met jaloezie deur scheepsklok in messing kast Wijnen likeuren en zoon Velp, spuitwaterfles Louis XVI stijl bankje met verguld frame en steekwerk. Gestoffeerd met goede gebloemde stoffering, 140 breed koperen wanddecoratie in lijst regulateur in noten kast 6-armige hanglamp met glazen kapjes Antieke polychroom beschilderde dekenkist, vermoedelijk 17e eeuw, 77 hoog, 170 breed tafelschemerlamp gemaakt van een antieke Chinese vaas Indische documentenkist met snijwerk Duitse tafelklok met wekker Antieke gietijzeren vijzel met stamper, 18 hoog Antieke mahonie tafel op kolompoot bewerkt met acanthus decor, staand op klauwpoten, 108 diameter 4 antieke mahonie stoelen met groene stoffering
25-50 400-600 300-500 550-650 1000-3000 125-175 200-250 300-400 150-200 550-650 200-250 150-250 25-50 125-175 500-750 250-300 500-650 7000-12000 7000-12000 1000-1500 75-125 75-125 75-125 700-900 500-600 400-450 150-200 750-1000 75-125 20-40 30-50 50-75 100-150 200-300 60-80 70-90 60-100 30-60 80-120 20-30 300-400 50-75 25-50 500-600 75-125 60-80 100-200 200-300 150-200
298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349
Belouch 140x75 anoniem, bronzen wandplaquette ramskop antieke aardewerken schotel met vakverdeling naar Galle pastaglazen siervaas51 hoog ges. Jean Marianne Bremers geb. 1943, Blik op de toekomst op verzoek van mijn scheppers, Helvoirt 1997, 93 hoog. Inclusief een vierkante marmeren sokkel vroeg Biedermeier meidenkast, 153 hoog, 108 breed 3-delig Art Deco pendulestel antieke gepende armstoel, deels 17e eeuw gestoken eiken armstoel met groene stoffering Belouch 153x96 tafelklokje in noten kast, ca. 1900 likeurkoffer met 2 karafjes en 8 glaasjes De Drie Clocken, 4-delig aardwerken kaststel met blauw decor, 22 hoog Regulateur in een notenkleur kast Mahonie Biedermeier theestoof met koperen binnenbak antieke betaaltafel met lade, 92x113 Antieke koperen lantaarn, 19e eeuw, 40 hoog ges. H Fugere 1872-1944, bronzen sculptuur van een man, staand op leeuw, Belicia Virtus, 62 hoog, bronzen vijzel met stamper 19e eeuws presenteerschaaltje met decor pauw bronzen beeld op gedecoreerde sokkel, 19e eeuw Antiek hanglampje met geslepen pegels, ca. 80 hoog 2-delige noten gestoken vitrinekast op klauwpoten met gestoken kuif op top en raamverdeling op de deuren, 227 hoog, 153 breed 8 Franse aardewerken sierborden ca. 1900 Noten met wortelnoten secretaire met fraai interieur w.o. geheime vakken, 108 hoog, 110 breed 2 kastvazen met oren en blauw Hollands decor naar Delft bronzen beeldje van een Oosters figuur ges. W G F Jansen 1871-1949, Oude haven van Enkhuizen met gezicht op de Dromedaris, doek 70x100 ges. H J Slijper geb. 1922, Bosrijk heuvellandschap met figuren, paneel 1996, 39x52 ges. H van Meegeren 1889-1947 Jezus temidden van mensen, tekening 50x65 ges. B M Koldewij 1859-1898 vrouw bij waterput, marouflé 32x49 ges. F Taelemans 1851-1931, Winters landschap, doek 38x50 ges. J Jans 1893-1963 schapen in duinlandschap Texel, doek 40x60 ges. H Endlich (J Knikker jr. 1911-1990), Aardappel schillende vrouw in interieur, doek 40x30 ges. M Gidding 1863-1925 figuren in tuin bij boerderij, aquarel, 36x52 antiek bronzen haardscherm 3-slags gekuipt inmaakvat met deksel Keuls inmaakvat 19e Eeuwse banjobarometer in eiken kast ges. Harrie Gerritz, maasdijkschuurtje, litho 1973, 16/50 ges. A Scheffer, zittend naakt, aquarel 35x29 ges. Agnes Brandeler 1918-2002, Abstract, karton 1966, 74x61 ges. Hardy\’s, bloemen, zeefdruk 64/75 ges A Scheffer, poserend naakt, aquarel 35x29 ges. Agnes Brandeler 1918-2002, Compositie, board 54x62 ges. Paul Blanca geboren 1958, man en vrouw, foto 60x50 ges. Kees van Bohemen 1928-1985, wielrenners, zeefdruk 1969, 90x60 Herman Brood 1946-2001, racewagen, paintprint 58x60 ges. Kees van Bohemen 1928-1985, autocoureur, zeefdruk 90x60 Willem van den Broek, Unicef, prent ges. Peter Donkersloot geboren 1959, Ramses en Herman, zeefdruk 2/100, 80x60 ges. Eva van Dam geboren 1949, polospeler, zeefdruk 5/125, 54x45
20-40 40-80 25-50 50-75 400-600 100-150 50-75 100-200 75-125 40-60 50-75 150-250 40-80 60-80 300-500 100-200 400-600 20-40 40-60 100-150 300-400 40-80 200-250 30-50 30-50 2000-4000 400-600 250-350 900-1100 200-300 400-500 150-200 400-500 40-80 30-50 20-40 100-200 50-75 175-225 500-750 25-50 175-225 500-600 200-250 250-300 75-100 250-300 125-150 100-125
464
Vitrinekast
Buffetkast
Friese staartklok
Serviesje
Miniatuur vitrine
Rankenkast
Dinsdag 8 februari aanvang 19.00 uur 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405
Kunst en antiek
ges. Harrie Gerritz, Running landscape, litho 1998 ges. Henriette Florian geboren 1938, Bomen/omhelzing, kleurenhoutsnede 71x41, 1971, 71/150 ges. Henriette Florian geb. 1938, Vogel, kleurenhoutsnede, 1971, 65/150, 52x74 ges. Henriette Florian geboren 1938, Kamelen, kleurenhoutsnede1975, 64x44, 46/120 ges. C Kortlang 1926-2008, Compositie, kleurerts 1989, 4/10, 59x44 ges. F C Storm 1905-?, Fata Morgana, doek 1967, 70x80 Anoniem, Paarden in de wei, doek 40x50 (mogelijk J Groenendael) ges. Seale de Bruijn, Satie, litho 78/100, 1993 ges. Peter Klashorst geboren 1957, portret rood, acryl 2001, 50x40 ges. Piet van Stuivenberg 1901-1988, Compositie, litho 1958, 4/4, 63x47 ges. Wil Willemsen, Afrikaanse vrouwen, Tanzania, litho 148/200 ges. Helen Sieger, Dorp, aquarel 37x48 affiche ontwerp Sluyters, Artiesten winterfeest Den Haag, 1919, 72x50 ges. Espen Greg. Hagen 1964-2008, indiaan, doek 70x50 ges. Gunn, Stilleven, litho 106/350 ges. Gunn, Stilleven, litho 106/350 ges. Marion van Nieuwpoort, Pas de deux, litho 15/50, 1987 ond. ges. Compositie, litho 38/100 ges. Kessenich, Muzikanten, ets, 1/50 ges. Ad Maas geb. 1930, Vrouw op stoel, gemengde techniek 19,5x12,5 ges. Harrie Gerritz, Klein territorium, litho 46/75, 1980 monogram Gradus Verhoef, Compositie, aquarel, 71x53 Peter Donkersloot geboren 1959, 12 jaargetijden, zeefdrukken a 18x18 monogram W J Willemsen 1866-1914, Vrouw, opgehoogde tekening, Arnhem rond 1900, 51x29 ges. Gerti Janssen geboren 1949, abstract, zeefdruk 1997, 43/75, the rising sun ges. Helen Sieger, aquarel 17x19,5 Helen Sieger, Landschap, aquarel, 21x26 ges. Corneille 1922-2010, Unique, zeefdruk 3/250,20x14 ges. Anneke Peereboom, Landschap, litho 8/25 ges. van Heezen, Landschap, doek Litho van Jan Toorop, Alphons Diepenbrok, 1911 met handgeschreven tekst en signature van Jan Toorop lamp met moderne gedecoreerde glasplaat ges. G Schapenkotter 1914-2006,Abstract, paneel 32,5x25 ges. Peter Klashorst geboren 1957, zittend naakt, tekening 29,5x21 ges. Peter Donkersloot geboren 1959, polospeler, zeefdruk 1997, 94/100, 55x38 Max Heymans 1918-1997, modeontwerp, tekening 28x20 Steve Kaufmann geboren 1957, Marylin Monroe, monoprint 30x30 ond. ges. Man, vrouw en paard, 25x18 ges. Peter Donkersloot geboren 1959, Keith en Mick, monoprint 60x73 ges. Simon et Bruno, Compositie, litho 41/160 ges. H Berserik 1921-2002, 4 etsen met stillevens, 1984, 15./18 ges. H Berserik 1921-2002, 6 etsen van Zeeuwse plaatsen, 1979, 38/40 ges. Gea Mondriaan geboren 1945, abstract, zeefdruk 1999, 60x80 ges. Espen Greg. Hagen 1964-2008, indiaan, 2000, 50x70 Gerard Bergman, Dans, litho 1957,29x22 ges. A Heijboer 1924-2005, Spetterkip, gouache, 31x21 S J Toby geboren 1936, Glimmers, doek 65x100 ges. Manuel Hermandes, Landschap, airbrush, 48x39 noten fauteuil met lederen bekleding fraaie lederen Chesterfield oorfauteuil noten bijzettafel met webbing zijkanten, 78 diameter Indisch gestoken handwerktafeltje 19e Eeuwse fauteuil met gestoken kuif, Willem III Antiek massief eiken gepende kast met 2 deuren, 171 hoog, 123 breed ges. J P Molenaar 1914-1990, Haven van Rotterdam, doek 60x80 2 glazen windlichten in bronzen houder
50-100 30-60 30-60 30-60 100-125 120-160 50-100 30-60 400-450 120-160 30-60 50-100 200-250 250-300 30-60 30-60 30-60 30-60 50-75 40-80 50-75 150-200 100-125 75-100 40-80 30-50 100-125 50-100 80-100 25-50 200-225 75-100 75-100 100-125 150-175 40-80 400-450 50-100 150-200 150-200 50-75 225-275 20-40 180-200 120-140 40-80 75-125 150-250 30-50 80-120 100-150 100-300 400-500 50-75
339 A Brandeler
406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459
ges. J Groenendael 1898-1966, Parijs stadsgezicht, doek 118x90 ges. J Groenendael 1898-1966, Zittende dame, doek 111x95 ges. J Groenendael 1898-1966, verso: Oorlog, Roermond Ruysstraat 34, doek 105x110 ges. J Groenendael 1898-1966, De kiosk, doek 109x89 map diverse schetsen en tekeningen, J M Groenendael antieke beschilderde dekenkist, 82 hoog, 142 breed spiegel in Venetiaanse lijst, 66x56 Wortelnoten wandvitrinekastje eiken klepbureau met opstand met glas in de deuren, 212 hoog, 114 breed noten dienstbodekastje ca. 1910, 124 hoog, 93 breed gobelin in klassieke lijst, 138x98 gobelin in goudkleurige lijst, 132x178 notenkleur dressoir met 5 deuren en 3 laden, 91 hoog, 220 breed ges. Ruhestre du Tassili, Sahara, Vee in landschap, doek 95x232 kersenkleur eethoek bestaande uit ovale tafel op kolompoot, 160/200x100 met 6 stoelen kersenkleur dressoir, 97 hoog, 102 breed kersenkleur site table met facetgeslepen glazen blad, 75 hoog, 130 breed 19e eeuws staand horloge in eiken kast, Neogotisch, 243 hoog eiken dressoir met gestoken decor, 105 hoog, 126 breed bronzen sculptuur van een vrouw met mand op haar rug 2 klassieke tafelkandelaren met papegaaien ges. F Stone 1800-1859, Het verbreken van de verloving, doek 114x89 in fraaie lijst Eiken Mechelse narrenkast, 236 hoog, 130 breed terra cotta tabakspot 2 oude tafelkandelaren gedragen door figuren antiek mahonie poppenkastje en lade en jaloeziedeur bruine aardewerken kruik Belouch 140x80 2 19e Eeuwse Louis Seizestijl fauteuils met noten frame en roze stoffering 19e Eeuws 2-delig eiken buffet, Mechels, bovenkant gedragen door muzikanten. Voorzien van spiegel en etageregedeelte. Geheel versierd met leeuwmaskers, 211 hoog, 190 breed grote tinnen schotel 40 diameter 3 tinnen schotels, klepkan, schenkkan en grote schaal antieke tinnen kandelaar tinnen tabakspot 2 19e Eeuwse tinnen bierpullen ges. M de Jongere 1912-1977 havengezicht met graanelevator, aquarel 50x70 ges. Fried Pal 1893-1976, Vrouw met banjo, doek 80x60 Heriz 350x234 4 antieke iepenhouten stoelen met gestoken decor in de rug ronde mahonie coulissetafel op kolompoot 114 diameter met 3 tussenbladen Shiraz 125x85 antieke tinnen schotel, 40 diameter 4 oude spuitwaterflessen William Gowe Ferguson 1632-1695, Stilleven met geweer en patrijs, doek 50x70 19e eeuws notenhouten haardscherm met rococo gestoken kuif en onderstel met familiewapen, 106 hoog rond noten wijntafeltje met leder blad en lade Antieke Friese staartklok in eiken kast met knoppen op de kap, met maanaanduiding Monica Rotgans geb. 1951, Landschap, gemengde techniek 1993, 150x195 spiegel in een goudkleurige lijst Kussen / rankenkast met diverse houtsoorten en versierd met fraai steekwerk, 194 hoog, 180 breed Petrus Regout bloempot met blauw decor 2 verschillende Oosterse porseleinen kastvazen rijkgestoken eiken hakbank met leeuwkoppen en klauwpoten, voorzien van opbergvak 115 hoog, 127 breed Noten spiegel met gestoken kuif en facetgeslepen glas, 112x56
100-150 100-150 100-200 100-150 500-600 50-75 75-125 100-200 100-150 40-80 50-100 25-75 50-150 100-150 100-150 80-120 300-500 75-125 50-75 100-125 3500-4500 150-250 40-80 30-60 100-200 400-600 75-125 100-150 25-50 350-450 500-600 100-150 200-300 50-100 75-125 3500-4500 100-200 40-80 400-600 4000-5000 25-50 200-400 20-40 50-75 200-400 50-100
Willem III
836
Noten commode
Eiken buffet
Handwerktafeltje
Xeno Munninghoff
Porseleinkast
720
Mechelse tafel
H Teixera de Mattos
Penantkastje
460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514
ges. Henk Dekker 1897-1974, Scheveningen 19 op volle zee, doek 80x100 Notenhouten vitrinekast op kruispoot en voorzien van een gestoken kuif, 231 hoog 136 breed Petrus Regout Maastricht 4 aardewerken borden 6 kerfsnee aardewerken voorwerpen 4-delig aardewerken theestel, koffiepot, melkkan, suikerpot en roomkom, 19e eeuw noten met wortelnoten 2-laads commode 76 hoog, 72 breed gestoken houten buste, Afrika spiegel in een rijkbewerkte goudkleurige lijst 175x75 nieuwe Kechan 302x202 Shirvan 191x121 ronde mahonie tafel op kolompoot met 4 stoelen Belouch 98x66 Oude gietijzeren haard met chroom beugels 19e eeuws fauteuiltje met roze stoffering 18e Eeuwse Hindeloopen beschilderde kist, 50 hoog, 125 breed 19e Eeuwse Franse tafelolielamp 2 aardewerken vazen met bloemdecor Eiken Mechelse tafel met lade en tussenkruis, rijk decor met dolfijnen, ca. 1880, 74x111 Shiraz 95x75 2-delig aardewerken lampetstel eiken kapstok met gestoken decor eiken kapstok met leeuwkoppen eiken kapstok met gestoken decor eiken kapstok met gestoken decor litho naar Toorop Bezonkenheid, meditatie, vuur ond. ges. paddenstoelen, ets het oude stadhuis te Arnhem, gravure ges. A. Wieringa Openluchtmuseum, 2 etsen ges. Laetitia de Haas, mandje hortensia en patisserie, 2 kleuretsen 2 etsen w.o. Grou ges. H Poeder geboren 1964, Zondagmiddag op het strand, paneel ges. J le Blanc (A C W ter Hell 1863-1949), Boten op het wad Jul. P Junghanns Boer met paard en wagen, litho 1928 ges. Han Broerse, gezicht op kerkdorp, aquarel R. Etienne, Kind met krant, gemengde techniek, 70x55 anoniem, Boerderij aan plas, aquarel, verso vermoedelijk Coen Maks ges. Jo Spier, Gorsel, Militairen bij boerderij, litho likeurkastje met gestoken decor 4-delig haardstel notenkleur halkastje bronzen sculptuur van een waterdrager 2 Mariabeeldjes ges. W Roelofs, Ballo Drente, aquarel ges. Jan Kagi jr., Reeuwijkse Plas, aquarel ges. H Poeder geboren 1964, Stilleven, paneel 21x82 Mahonie nachtkastje Tiffanystijl schemerlampje en een metalen beeldje van een vogel ond. ges. Duitse man in café, doek 1919 ges. H Sattler 1892-1945, 2 Paarden, board 1922, 45x60 teakhouten demi lume wandtafel 19e Eeuwse spiegel met schapjes bronzen kandelaar met putto klassieke 19e Eeuwse pendule 2 gekuipte houten bloempotten bijzetstoel met webbing
1750-2250 300-600 20-40 20-40 50-75 50-100 20-40 75-125 550-650 75-125 50-150 200-400 25-75 100-200 100-200 20-40 50-75 100-125 250-300 40-80 80-120 30-60 30-60 20-40 75-125 100-125 25-50 200-250 75-100 250-350 50-100 -
515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569
anoniem, Zonnebloemen bij boerderij, doek ges. Z Simons 1910-1981, Vrouwen in straatbeeld Indonesië, doek 50x60 ond. ges. Kinderen op brug bij boerderij, doek notenkleur 2-delige vitrinekast met verlichting, 200 hoog, 113 breed serie Royal Copenhagen, kerstborden 1965 tot 1982 eiken buffetkast met spiegelopstand en vitrinekastjes, 170 hoog, 140 breed pendule in eiken kast met fraai snijwerk monogram Ch Hammes 1872-1965, Boerderij aan het water, marouflé 14,5x24 2 19e Eeuwse knobbelvazen met blauw decor naar Delft ges. Boendermaker, Stilleven, doek ond. ges. Landschap met koeien, doek ges. H Poeder geboren 1964, Stilleven met geëmailleerde kan, paneel 25x30 ges. H Poeder geboren 1964, Stilleven met hazelnoten, paneel 25x30 ond. ges. Vaas met tulpen, board 60x50 ges. Ricky Damen geboren 1946, Bloemstilleven, doek 70x60 gietijzeren kolenbak, groen geëmailleerd Amerikaans grenen buffetkastje met gestoken kuif, 186 hoog, 125 breed jaren 20 dienblad met decor ovaal dienblad en een onderzetter, decor Chris van der Hoef ovaal dienblad en 2 onderzetters 2 opaline kastvazen ges. J Koning, Landschap met vee, doek ond. ges. Stilleven met bloemen in een koperen kan, doek 80x60 mahonie Biedermeier secretaire, 165 hoog, 107 breed 2 19e Eeuwse kastvazen 2 Masons dekselpotten notenkleur halkastje Hollandse beddenpan anoniem, Boeket in vaas, doek 80x100 ond. ges. Kerk in winters landschap, doek ond. ges. Boerderij in winter, doek ges. Harry Koolen, Straatbeeld, doek ges. E G Hester, Ruiter te paard, kleurenlitho verso Ernst Vijlbrief geboren 1934, Volkswagen, doek 95x95 ges. Ton Papa, Compositie, litho hangende engel eiken dekenkist met gestoken front antiek eiken voorraadkistje met deksel oude bijzetstoel oude klap etagère machinaal vloerkleed, 200x300 ovale eiken tafel met tussenkruis en 4 gestoffeerde stoelen Shiraz, 125x80 Soc. Ceramique serviesgoed met decor vogels Hollandse hanglamp met opaline kap eiken armstoel met webbing rug en zitting noten armstoeltje met geborduurde stoffering noten armstoeltje met geborduurde stoffering noten armstoeltje met geborduurde stoffering zwart gebeitste eiken klaptafel met getorste poten porseleinen sierobject Vogel samac sculptuur van een steigerend paard Handgeknoopt Oosters kleed 234x172 Engelse noten tafel met klapbladen 4 noten eetkamerstoelen
80-120 80-120 40-80 75-125 75-100 50-70 30-50 80-120 75-100 75-100 50-75 200-250 20-40 75-125 25-50 40-80 50-100 100-150 20-40 40-80 60-80 80-100 150-175 80-120 25-50 75-125 40-80 30-60 30-60 30-60 30-50 25-75 30-50 -
369 Ad Maas
570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624
Imari stijl 3 borden en 5 dekselpotjes fraaie kist met messing beslag met 4 karaffen met stop Belouch 102x55 6-armige bolkroon Koperen hanglamp met 3 glazen kapjes 3-armig bolkroontje rond noten tafeltjes met tussenkruis 19e eeuws 2-zits bankje met geborduurde stoffering rood glazen bowlstel handgeknoopt Oosters kleedje 173x91 kussenkast met kolommen, 188 hoog, 50 breed Oud Delft 3-delig kaststel met polychroom decor antieke Hollandse doofpot ges. Harrie te Lintelo, Figuren op markt, paneel ges. Jo van der Pijl geboren 1900, Figuren op een markt, doek 52x43 ges. Ricky Damen geboren in 1946, Bloemstilleven, doek 70x80 ges. M Gidding 1863-1925, Bosgezicht met wandelaar, aquarel 34x49 eiken archiefkast met rolluik, 120 hoog aardewerken schotel Oud Delft met polychroom decor, 37 diameter Hollands hoekstoeltje met biezen mat ges. H Daniels, 20e eeuw, Spelende kinderen op het strand, paneel 20x25 ges. G A van Eck 1865-1943, Aangemeerde boot bij molen, doek januari 1935, 50x40 ges. M Top van de Noordaa, Vaas bloemen, gemengde techniek Notenkleur fauteuil met goede stoffering ges. J Vrolijk, Latierus, marouflé 1924 Overschie ges. Saverij, 20e eeuw, Winter, paneel 18x23 ond. ges. Duitse man met pijp, doek ges. R Hulshof, Vaas bloemen, marouflé 19e Eeuwse regulateur in noten kast met speelwerk anoniem, Boerderij, marouflé ges. K Veerman, Landweg, doek noten toiletmeubel met ovale spiegel en gestoken decor oude bijzetstoel tinnen tafelkandelaar mahoniefineer drankenkastje ges. Dany Jacobs, De lekke band, board 2 noten armstoeltjes met gestoffeerde rug en zitting mahonie halve maan side table zilvertin 7-delig koffie theestel 2 kristallen dekselcoupes ges. H Beek, Botters bij avondstemming, marouflé ges. Chris Soer 1882-1961,2 Vrouwen onder stadspoort, doek 40x30 regulateur in eiken kast ond. ges. Boslandschap, paneel 2-slags scherm met gobelin eiken scherm met gobelin ond. ges. Vaas bloemen, doek 60x50 ges. Viester, Vaas bloemen, board 66x51 ges. Alf van Neste, Gracht, kleurerts 34x64 Grunder 2-deurs linnenkast, noten, 183 hoog,123 breed 3-delig kaststel met polychroom decor Wortelnoten dubbelgebogen 3-laads commode, 70 hoog, 83 breed schatkist met messing beslag facet geslepen spiegel in eiken lijst sculptuur van een ridder
40-60 20-40 30-50 75-125 300-400 20-40 75-100 80-100 200-250 150-200 60-100 200-250 600-800 80-100 60-80 50-100 200-250 75-100 100-125 75-100 25-50 40-60 30-60 250-300 30-50 30-60 50-75 200-250 30-50 100-125 75-125 100-150 50-100 50-75 -
625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679
J.H. Rennefeld, Visser, litho naar schilderij van Israëls notenkleur Dagobert met groene stoffering notenkleur kandelaar Hamadan, 240x155 notenkleur fauteuil met gestoken kuif en bijpassende hokker 19e Eeuwse ovale salontafel op kolompoot Villeroy & Boch dekselschaal Bochara,103x31 Anoniem, Hoenders in de stal, paneel 21,5x33 3-delig notenkleurige mimiset vierkante tafel ingelegd met tegels gesigneerd Strubbe, crucifix 1944 tafelschemerlamp op koperen voet klassiek hanglampje met geslepen pegels Hollandse hanglamp handgeknoopte Oosterse loper, 420x85 ovaal noten wijntafeltje op kolompoot bronzen sculptuur, jager met hond gedecoreerde tinnen kraankan ond. ges. Boten op meer, board 25x31 Hollandse barometer in bewerkte kast beschilderde kast van een Friese staartklok ges. Ant. Beek, Vrouw bij boerderij, paneel ges. F Manders, Violen, aquarel klassieke hallamp teakhouten side table met 4 deurtjes, 78 hoog, 169 breed 2 schemerlampen op Oosterse porseleinen voet Warmink tafelpendule in eiken kast kristallen druiventros (chip) kristallen bloem antieke eiken kist/kast met rijkgestoken decor, 92 hoog, 164 breed Hindeloopen beschilderde halset rijkgestoken Balinees houtsnijwerk bijzetstoel met kerfsneerug ges. J Koomen, Boten op zee avondstemming, doek regulateur (houtworm) met signature Constant Arts, Eendjes aan de waterkant, doek ges. L A Moll, Stilleven met kastanjes, paneel 1943 barometer in bewerkte kast eiken rooktafeltje met koper blad Anoniem, Stilleven met kan, noten en fruit, paneel Shiraz 160x115 rond eiken bijzettafeltje met lade bronzen sculptuur van een amazone te paard armstoel met groene stoffering vierkant bijzettafeltje met lade 19e Eeuwse gedecoreerde poemmer Klassiek halkastje met laden ges. M Bunt, Klaprozen, doek ges. Ricky Damen geboren 1946, Stilleven met rozen voor het raam, doek 1993 ges. J Costerus (J Koster) 1874-1956, Delftshaven, paneel 40x60 textiel wanddecoratie in fraaie lijst, Goethe Hamadan 200x140 noten damesbureautje met 5 laden, 75 hoog,108 breed Petrus Regout 3-delig lampetstel decor Fan
30-40 20-40 80-120 40-80 50-100 30-60 20-60 20-40 30-40 25-50 75-125 60-80 75-125 40-80 20-30 500-600 50-75 50-100 75-125 20-40 60-80 50-100 125-175 275-325 50-75 80-100 25-50
53 W A Knip 1883-1967
Een van de grote schilders van de Larense school.
Knip
Willem Knip is een van de grote schilders van de Larense school. Hij kreeg een opleiding als decoratieschilder aan de Quelliniusschool in Amsterdam, o.l.v. J. Visser, werkte enige tijd in het atelier van Chris Lebeau. Om los te komen van decoratieve invloeden vestigde hij zich rond 1900 in het Gooi. Hij schilderde niet de traditionele Gooise motieven van Larense binnenhuizen en handwerkende vrouwtjes voor de haard. Hij had een bredere zienswijze, hij hield van kleur, hij was een impressionist. Willem ontwikkelde daar een uitgebalanceerde impressionistische stijl. Ook zijn ateliergenoot Derk Meeles (1872-1958) ontwikkelde zich als Gooise meester tot een schilder met een losse, vlotte stijl en met een levendig kleurgebruik. Hij werd later zelfs een meer zuiver impressionist dan de meeste van zijn collega’s.
Het ging Willem Knip aardig voor de wind in ’t Gooi. In 1912 kon hij een stukje grond kopen aan de Jagersweg. Maar Nederland was zo langzamerhand te klein geworden voor de onrustige Knip. De schilder woonde en werkte later te Amsterdam, Haarlem, Laren en na 1934 te Blaricum. Een belangrijke ontmoetingsplaats voor de diverse schilders was het Hotel Hamdorff. Hier ontmoetten de kunstenaars elkaar in Het Kroegje waar ze bijeenzaten rond ‘de schilderstafel’. De hotelier Jan Hamdorff had een goede relatie met de kunstenaars. Hij zocht kopers voor hun werk en als ze de rekening niet konden betalen liet hij ze betalen in schilderijen en tekeningen. Hamdorff ontpopte zich zo tot een actieve kunsthandelaar.
Willem Knip was na 1921 ook regelmatig werkzaam in Frankrijk, Italië en Spanje. Na deze buitenlandse periode werd zijn koloriet luchtig en licht. Geliefde onderwerpen waren landschappen, haven en stadsgezichten. Knip exposeerde volop en deed mee aan buitenlandse tentoonstellingen in Oslo, Liverpool, Pretoria, Buenos Aires en Toronto. In 1942 behaalde hij de St. Lucasprijs en in 1953 de Arti-medaille. Lid van Arti et Amicitiae, St. Lucas te Amsterdam en de Gooise Schildersvereniging. Eretentoonstelling Kunstzaal Hamdorff. Op 84 jarige leeftijd overleed Willem in Blaricum.
Knip
680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699
rieten handwerkdoos met radeerwieltjes smeedijzeren kroonlamp ronde Biedermeier tafel op kolompoot, 110 diameter met 4 stoelen met blauwe stoffering Bochara 128x77 Wedgwood Edme, zeer uitgebreid servies notenkleur side table met 2 laden, Queen Ann Glazen siervaas gesigneerde glazen fruitschaal op pootjes geslepen fruitschaal in verzilverde houder Heriz 320x235 teakhouten tafel, 162/215x80 4 noten eetkamerstoelen met gestoken kuif dubbele Hollandse bolkroon klassiek hanglampje met geslepen kralen gestoffeerd bankstel 2,5-2-zits massief eiken salontafel met hangoren, 110/150x80 persje, 65x50 antieke platencamera met lens A Jacobs Amsterdam klassieke schemerlampvoet met spiegeltjes, Italië oud olieverf op doe, Zeegezicht, 34x55
Woensdag 9 februari aanvang 19.00 uur 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734
Hollands bolkroontje handgeknoopt kleed 200x130 notenkleur plantenzuil vierkant noten salontafeltje, 68x68 divers koperwerk w.o. rookstel koperen melkbus A18 notenkleur fauteuil met goudkleurige stoffering eiken parapluton met koperen banden ges. G Daniels, Stilleven met bloemen, aquarel 1961 ges. S J Aafjes, Bloemstilleven, marouflé 1930 ond. ges. Landschap, paneel 23x29 regulateur in eiken kast ges. M Bunt, Rozen, doek 50x40 ges. W Horsman 1892-1966, Gezicht op haven van Hoorn, paneel 35x45 3 geweien eiken archiefkastje met rolluik, 120 hoog Bronzen sculptuur van een botter, staand op marmer sokkel 2 hertengeweien eiken secretaire met gestoken decor, 98 hoog, 80 breed 3 koperen kandelaren mahonie Biedermeier penantkastje, 98 hoog, 106 breed 2 porseleinen kastvazen met familiewapen bronzen sculptuur van een meisje op stoel Biedermeier blind-secretaire met 1 deur en 4 laden, 156 hoog, 105 breed monogram JW, Cupido rustend bij coupe, paneel ges. Barton, Boten aan de kade, doek porseleinen parapluton decor American line naar antiek model comtoise klok met bloemslinger ond. ges. Arbeiders op akker, paneel eiken dressoir op bolpoten, 100 hoog, 160. breed Flora design 6 diverse objecten 2 tafelschemerlampen op kristallen voet monogram RT, Boot op zee, paneel monogram RT, Boot op zee, paneel wanddecoratie India
40-80 100-200 30-60 30-40 80-120 40-60 100-150 40-80 50-75 100-125 -
1e verdieping 20-40 40-80 30-50 50-75 30-60 30-60 75-100 450-550 60-80 150-200 40-80 50-100 40-80 50-100 30-50 100-150 40-80 20-40 50-100 40-80 50-75 40-60
735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 789 790
ges. C de Bruin, 20e eeuw, Boerderij op heide, paneel 25x40 Anoniem, Figuur in landschap met grote eik, doek 39x32 ges. R Etienne, Man en vrouw in koets, gemengde techniek, 60x48 Hollandse noten vitrinekast met gestoken kuif, 201 hoog, 145 breed Hollandse noten vitrinekast met gestoken kuif, 201 hoog, 145 breed 11 diverse klokjes/wekkers 7 diverse klokjes 13 diverse wekkers ges. C Westerbeek 1873-1917, Herder met schapen op heide, aquarel 52x74 handgeknoopt Oosters kleedje 146x83 Notenkleur klapstoel met gestreepte stoffering 19e eeuws noten bijzettafeltje op dubbele kolompoot kristallen scheepskaraf met 4 cognacglazen klassieke armstoel met goudkleurig frame ges. Ricky Damen geboren 1946, Bloemstilleven, doek 1994, 70x60 ges. J Kaemerer 1894-1979, Vaas zonnebloemen, doek 90x60 anoniem, Bloemstilleven, paneel 54x40 mahoniefineer vitrinekast, 206 hoog, 106 breed 5 diverse porseleinen sierobjecten met bloemdecor ges. Jan J van der Stap 1874-1940, Naar de kooi, aquarel 49x68 2-deurs rankenkast met kussens, 180 hoog, 164 breed 3-delig aardewerken kaststel met polychroom decor ond. ges. Berglandschap, doek eiken buffetkast met opstand met spiegel en vitrinekastjes, 181 hoog, 130 breed porseleinen theestel 2 groene opaline kastvazen met handbeschilderd decor, 42 hoog (schade) Oosterse textiel wanddecoratie prent in lijst, gezicht op Amsterdam grenen buffetkast met vitrinegedeelte, 195 hoog, 139 breed porseleinen met ontbijtservies met Art Deco decor anoniem, Vrouw met kippen bij boerderij, aquarel ges. Jan Kagie jr., Giethoorn, aquarel eiken plantentafeltje ges. Peter Cox, Heidelandschap, doek ges. C A Bartels 1890-?, Arbeider op het land na bezoek van zijn vrouw met lunch, doek 70x90 dubbelgebogen noten klepsecretaire kristallen dekselcoupe Boheems kristallen vaas ges. Schellenbach, Figuren in de duinen, paneel Renaissance eiken kussenkast met 1 deur en gestoken fries, 174 hoog, 101 breed 2 Engelse aardewerken bloempotten met blauw decor ges. Paul Bodifee, Boerderij aan dijk, doek 80x90 klassiek halkastje met 3 laden bronzen sculptuur van Vrouwe Justitia facetgeslepen spiegel in klassieke lijst halspiegel in goudkleurige lijst ond. ges. Zeegezicht, paneel ges. H Poeder geboren 1964, Konijntje, paneel 13x18 ges. H Poeder, geboren 1964, Stilleven met uien, paneel 19x25 monogram GK, Bloemstilleven, aquarel 1993 ges. M te Slaa, Vaas met narcissen, aquarel oude vloerpers, 219x140 zeer fraai mahonie fineer Engels dressoir 76 hoog, 153 breed porseleinen siervaas naar RAM, decor Colenbrander aardewerken schotel en 2 vazen w.o. Soc. Ceramique
60-80 75-125 75-100 100-150 100-150 200-250 20-40 40-60 125-175 150-200 75-125 75-125 150-175 100-200 75-125 30-50 75-125 30-60 40-80 60-80 300-350 75-100 100-200 30-50 30-50 40-60 60-80 200-300 100-125 -
Plantage Books & More Plantage Books & More is ontwikkeld met als basis gedachte om de assortimentsboekhandel toegankelijker te maken. Er is veel kennis in het boekenvak. Plantage Books & More wil de elitaire lading daar van afhalen door de klant veel actiever te informeren en te betrekken bij die kennis.
Utrechtseweg 208 6862 AX Oosterbeek T 026-3341047 | F 026-3390639
791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845
klassieke hanglamp met geslepen pegels 2 messing hanglampen Kelim, 286x202 mahoniefineer kolompoottafel met klapbladen 4 antieke Engelse eetkamerstoelen met groene stoffering Bochara 124x63 monogram JS, diverse houtsneden Verzilverde 5-licht tafelkandelaar Hollandse bolkroon met 6 armen Hollandse bolkroon met 6 armen Hollandse hanglamp Thonetmodel bankje met webbing rug en zitting notenkleur salontafel met lade, 107x97 antieke tinnen schotel met gegolfde rand, 30 diameter antieke tinnen schotel, monogram AOM, 31 diameter antieke tinnen schotel, 31 diameter metalen sigarenkist, Gulden Vlies sigaren Droste voorraadblik van Melle toffee voorraadblik noten bijzetstoel met groene stoffering noten armstoeltje met roze stoffering nieuw handgeknoopt kleed, Bachtiar tuin, 354x266 19e eeuws 2-zits bankje 19e eeuws fauteuiltje 19e eeuws gestoffeerd 2-zits bankje Belouch kussen, 98x41 klassieke salontafel met vogels en glazen blad 3 repro Samoerai zwaarden fraaie Arabische dolk met riem eiken halbankje met 2 deurtjes handgeknoopte loper 210x80 notenkleur rooktafeltje eiken bijzetstoel met rode stoffering mahonie armstoel eiken bijzettafeltje 2 porseleinen wandplaquettes paar 19e Eeuwse damesschoenen koloniale armstoel met webbing in de rug Mahonie Biedermeier penantkastje, 101 hoog, 108 breed 2 verzilverde 5-lichts kandelaren porseleinen theestel met blauw decor 2 geurlampjes in de vorm van Oosterse huisjes Hindeloopen kinderarmstoeltje Hindeloopen paraplubak klassieke 5-lichtswandapplique Wortelnoten 3-laads dubbelgebogen commode, 74 hoog, 103 breed miniatuur 4 master Batavia kristallen druiventros 19e Eeuwse commode met 4 laden, 85 hoog, 92 breed schoorsteenpendule in eiken kast Bronzen sculptuur, Aviator monogram W van Konijnenberg 1868-1943, 2 Gezichten, tekening 11x9 ond. ges. Kippen, paneel 17x22 Otto Stark, Landschap, doek 30x50 regulateur in noten kast met paard op top
50-100 20-40 25-50 20-40 50-75 75-125 50-75 20-40 900-1100 50-100 80-120 20-40 100-150 100-150 30-60 20-40 75-125 100-125 15-25 75-100 40-60 150-200 80-100 150-175 75-100 -
250 Lika Mutal
The eye that cries
Mutal
Lika Mutal is dochter van de kunstschilder Piet Vermeulen (Nijmegen 1908 – Bilthoven 1996). Vader Piet Vermeulen groeide op in Schipluiden. Pas na zijn huwelijk met Lia Schlaghecke, met wie hij twaalf kinderen kreeg, groeide zijn belangstelling voor de schilderkunst uit tot meer dan slechts liefhebberij. In 1936 verhuisde het gezin naar Bilthoven, waar Piet Vermeulen de rest van zijn leven bleef wonen en schilderen. Het gezin vestigde zich in Geldrop alwaar Lika in 1939 werd geboren. De liefde voor kunst ging over van vader op dochter en Lika ging zich steeds meer in kunst interesseren. Om haar horizon verder te verbreden, volgde zij diverse opleidingen en hiervoor verkoos zij op een gegeven moment het buitenland boven het “kleine” Nederland.
Haar opleiding heeft ze genoten in Bogotá, Universidad de los Andes, 1967-1968 en Escuela de Artes Plásticas de la Universidad Católica te Lima bij Anna Maccagno 1968-1971. In 1969 vertrok Lika definitief naar Peru. Op dit moment werkt en woont ze afwisselend in Lima en New York. In de periode van 2003 – 2006/07 creëerde Lika het interactief kunstwerk “The eye that cries” ter gedachtenis aan slachtoffers van terrorisme. In dit werk werden 27.000 namen opgenomen van geregistreerde slachtoffers. Iedere steen draagt een naam en in het midden is het huilende oog geplaatst. Het werk werd mede mogelijk gemaakt door bijdrage van de ambassades van Duitsland, Nederland, anonieme vrienden en diverse fondsen. Indrukwekkend is het filmpje op youtube waar u dit memorial kunt bekijken. Toets hier als zoekopdracht: The eye that cries in. Het Kröller Müller Museum heeft ook een werk in haar vaste collectie, getiteld Pacarc en is gemaakt in 1974/1975.
Mutal
846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900
ges. H Poeder geboren 1964, Stilleven op tafel, paneel 25x46 Noten dubbelgebogen 3-laads commode, 74 hoog, 94 breed miniatuur 4 master, Belle Etoile antieke eiken dekenkist, 65 hoog, 120 breed oude tafelglobe op bakelieten voet antieke lakwerk handwerkkist oude tafelglobe op houten voet eiken buffetkast, 101 hoog, 114 breed met eiken opstand, 74 hoog, 102 breed 3-delig Art Deco pendulestel ges. J C Leich 1823-1890, De begroeting, aquarel 17x10,5 ong. ges. Boerderij met kippen op het erf, paneel ges. Jan Stapper 1875-1964, Weg door het bos omgeving Het Gooi, paneel 25x35 regulateur in eiken kast anoniem, Bruggetje in bos, paneel 40x80 palissander Art Deco dressoir, 90 hoog, 157 breed 4 natuurstenen sierobjecten tafelklok in aardewerken kast kastje met deuren en lade, 74 hoog, 75 breed bronzen sculptuur van een vrouwelijk naakt tafelolielamp ca. 1900 roze beschilderd cilinderbureautje bronzen sculptuur van een man met klarinet koekoeksklok notenkleur halkastje 2 Afrikaanse maskers 2 antieke kleurgravures in bewerkte eiken lijst, Den Haag en Amsterdam schoolklok in bewerkte kast Shiraz kleed 182x127 ond. ges. Rendieren in Lapland, houtsnede 1956 notenkleur kastje bronzen fontein, Eend met jong handgeknoopt Oosters kleed, 204x113 Engels buffet, 112 hoog, 188 breed bijzetstoel schoorsteenpendule in noten kast bronzen sculptuur van 2 paarden ges. L W R Wenckebach, Achter de duinen, kleurenlitho in fraaie goudkleurige lijst ges. J Klinkhamer geboren in 1923, Kind met pop, doek 1957, 100x60 Leo Visser 1880-1950, Vissen, litho 26x18 12 litho\’s Salvador Dali ges. H Ramaer geboren 1941, Liggend naakt, ets 24x33 prent in lijst naar Piet Ouburg anoniem, Stilleven met kalebas en kandelaar, doek ond. ges. Bloemstilleven, doek anoniem, Kan met bloemen, aquarel anoniem, Knotwilgen in winter, crayon anoniem, Toren aan kerkplein, marouflé litho naar Leo Gestel, Arabische vrouw 2 koperen apothekersoventjes t.b.v. sterilisatie instrumenten notenkleur wandvitrinekastje wortelnoten wandvitrinekastje met gestoken kuif wortelnoten wandvitrinekastje met gestoken kuif noten wandvitrinekastje met gestoken kuif wortelnoten wandvitrinekastje met gestoken kuif wortelnoten wandvitrinekastje met gestoken kuif
120-150 60-100 75-100 30-60 25-50 25-50 20-40 40-80 80-100 100-125 70-90 75-125 50-75 30-40 40-80 50-75 20-40 50-100 80-100 20-40 40-60 25-50 100-125 30-40 50-100 150-200 50-75 100-200 40-80 30-50 25-50 50-75 20-40 20-40 20-40 20-40
901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955
oude radio Heriz 368x260 eiken uittrektafel met tussenkruis, 118x90 met 3 gestoffeerde stoelen Henri II salontafel, 114x104 Thonetmodel bankje met 2 idem armstoelen, webbing rug en zitting antiek eiken kloostertafeltje Diverse koperen voorwerpen massief eiken salontafel,115x60 2 poppenwagentjes naar antiek model 14 pannenkoekborden met beren Bidjar, 150x95 eiken tafeltje met klapbladen 2 fauteuils met roze stoffering Afghaan, 245x202 ronde tafel op kolompoot en 4 stoelen Hollandse armstoel met biezen mat anoniem, Bijbelse voorstelling, kopergravure 2 litho\’s in lijst, erotische voorstelling notenkleur mimiset anoniem, Driemaster op zee, aquarel ges. D Harting, Stadsgezicht, ets ges. G van Brussel, Landhuis, doek 1961 litho Paul Bodifee, Cuneratoren Rhenen eiken boekenkastje met gebogen onderkast, 185 hoog, 65 breed Satsuma theeservies en 2 aardewerken vazen eiken dressoirtje met 2 deuren incl. Poineer cd-speler poppenhuis met toebehoren 19e Eeuwse pianokruk ond. monogram, Cabaret de l\’ Enfer Parijs ond. ges. Parijs met kade aan de Seine, paneel monogram RT, Schapen bij hek, paneel 3-luik Figuren op strand te Katwijk aan Zee, in zeer fraaie lijst Aziatische voorstelling in lijst, Figuren in landschap, litho eiken boekenkast met glas in de middelste deur, 136 hoog, 153 breed 2 oranje siervazen, 49 hoog dubbelzijdige speculaasplank eiken armstoel met gestoffeerde rug en zitting 3 notenfineer vierkante bijzettafeltjes eiken wandconsole met deurtje olieverfschilderijtje naar Rembrandt 3 wanddecoraties w.o. Ant. J van Coecke monogram Jan Voerman jr., Vetplant, litho regulateur in eiken kast massief eiken plantentafeltje eiken mimiset 2 rijkgestoken Indische bijzettafeltjes diverse meubeltjes eiken archiefkastje met rolluik, 113 hoog schoorsteenpendule in eiken kast anoniem, Boerderij in landschap avondstemming, paneel anoniem, Boerin bij water, doek ond. ges. Markttafereel, karton 27x35 eiken buffet met inlegwerk op de deuren, 106 hoog, 146 breed gravure van Zutphen en een kleurenlitho van Rozendaal Heilighart beeld onder glazen stolp
75-125 100-150 75-100 40-60 40-50 25-50 20-40 20-40 20-40 200-300 25-50 25-50 40-80 50-75 20-40 150-175 100-125 50-75
956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999
gipsen Madonna met kind onder glazen stolp Madonna met kind onder glazen stolp porseleinen Heilighart beeld stalraam met glas in lood 3 ikonen naar antiek voorbeeld w.o. Joris met de Draak iepenhouten fauteuil met hoge rugleuning topografische prent, Parijs ges. Loreck, Landschap, marouflé 1947, 85x90 in fraaie lijst ges. Julien Dupre, Figuren in straatbeeld, doek 90x70 in oude baklijst Antieke eiken dekenkist verzamelaarkastje De Drie Klokken aardewerken schotel met blauw decor glazen plooivaas, 56 hoog eiken commode, 72 hoog, 106 breed met 2 nachtkastjes met ingelegd decor, ca. 1900 houten sculptuur giraffe en een muziekinstrument Aboriginal Probat Emmerich kruideniersweegschaal, A Pieper Arnhem 1962 3 Hollandse tafellampen religieuze glasdecoratie De Goede Herder 2 noten wijntafeltjes op kolompoot 2 houten sculpturen van katten 19e Eeuwse bijzetstoel topografische prent Gelriae kleurgravure a new map of the United Provinces naar 1799 kleurgravure Wenen naar 18e eeuw antieke kleurengravure Haerleme antieke ingekleurde gravure, die Batavische Republik oude kleurgravure Het stadhuis van vooren, Amsterdam Eiken secretaire met vitrinegedeelte in de onderkant 108 hoog, 79 breed tinnen kandelaren en 2 vertinde kandelaren eiken halkastje naar Degas, bronzen sculptuur van een paard ges. G Ferrand, Badende vrouwen, tekening Franse litho La mode Viking te paard met slavinnen, litho regulateur in eiken kast ges. Seevanger, Havengezicht, kleurets 75/350 G H S Kikkert, Kruik met bloemen, marouflé eiken audiomeubel met rolluik 2 koperen kandelaren telefoonbankje met kruk 2 aardewerken sierschotels w.o. Stellenbosch notenkleur halkastje tafelklokje 2 bronzen vogels
Donderdag 10 februari aanvang 14.00 uur 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010
7 aardewerken schotels met blauw decor verso Busuh Ketig, Balinese voorstelling, gouache 21x31 ges. Max Bruning 1887-1968, Vrouw met planten, ets elektrisch aangedreven klok ges. J Willem Flier, Tinnen kan met begonia, doek monogram RT, Schepen op zee, paneel eiken klepbureautje porseleinen beeldengroep moeder met kind 2 klassieke porseleinen beeldjes gietijzeren deurbel met haan op top fauteuil met bruin leder bekleed
40-60 50-75 50-75 50-100 500-750 50-100 20-30 100-150 50-100 25-75 50-100 50-100 30-60 30-60 30-60 30-50 100-125 20-40 30-50
1e en 2e verdieping 150-175 100-195 50-100 40-60 20-30 40-80 100-150
453 Monica Rotgans
1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065
handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor, 290x240 ronde eiken tafel op kolompoot met 2 stoelen en 2 armstoelen Windsor handgeknoopt kleedje 120x75 Eiken verzamelaarkastje met vele laadjes aan weerszijde glazen siervaas 2 sierschotels Maastricht en Marokko 2-zits bank met bruin leder bekleed noten wijntafeltje met ingelegd decor bronzen sculptuur van een zittende naakte vrouw fauteuil met bruin leder bekleed Bruin lederen fauteuil noten met wortelnoten salontafel op kolompoot Wedgwood serviesgoed Edme 3 Belouch kussens Bruin lederen bank worteldoek handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor 305x204 wollen vloerkleed met Oosters decor, Imperial 350x250 banjobarometer gietijzeren muurjardiniere en een kandelaar ovale mahonie tafel op kolompoot, 128x80 Soc. Ceramique 5 dekselschalen, decor Boerenhoeve notenkleur fauteuil met leder bekleed Biedermeier fauteuil met groene stoffering ronde uittrektafel met 4 stoelen Belouch 135x90 Porseleinen servies Hutschenreuther Arzberg decor Iris wijntafeltje met ingelegd decor eiken gatelegtable 4 Windsorstijl stoelen handgeknoopt kleedje 134x77 Oude toverlantaarn Mettler elektrische weegschaal hygrometer apothekersweegschaal met gewichtjes groene vogeldrinkbak Engelse litho antiek Oosters lakwerkpaneeltje in lijst 22x14 Franse gravure naar van Gooijen antieke gravure, Aanslag op de hertog van Antwerpen Franse gravure naar van Gooijen eiken dossierkast met 4 laden, 123 hoog, 48 breed balans naar antiek model flessenkoffer dressoir met glazen schuifdeurtjes, 91 hoog, 140 breed kristallen fruitschaal op voet met decor van rozen schoorsteenpendule in eiken kast kristallen whiskykaraf met stop en 6 glazen 2 tafelschemerlampen op kristallen voet plateel fruittest en 4 bordjes w.o. Zuid Holland antieke dekenkist met gestoken decor, 120 breed 2 hoedendozen naar antiek model antieke koperen schotel en een pan met zak ond. ges. Figuren bij kar, marouflé regulateur in eiken kast / tijdschakelaar
50-100 25-75 20-40 100-200 30-40 100-150 25-75 100-125 50-100 25-75 50-150 30-60 100-120 60-80 30-60 25-50 80-120 30-50 40-80 90-110 30-50 80-100 20-40 40-60 50-70 20-40 40-60 40-60 25-75 30-60 40-60 40-80
1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120
ges. van Lieshout, Dorp aan rivier, doek ond. ges. Vissersvrouw, paneel eiken bureau 140x70 gestoffeerd bankje 19e Eeuwse speeldoos in noten kast eiken rek met set tinnen maten en een oude telefoon oude bureaulamp ges. C H Hoogeboom 1906-1982, Ruïne, doek 30x40 notenkleur fauteuil monogram HA, Huis in landschap, aquarel hoekstoeltje met biezen mat ges. H Balman, Botters voor de kust met figuren op het strand, paneel 15x30 ges. Domerg, Stilleven met bloemen, doek 50x40 ond. ges. Bloemstilleven, doek ond. monogram, Vaas bloemen, paneel 1986 ges. Jean Masis, Bosven, doek notenkleur buffetkast met glas in de deuren, 186 hoog, 124 breed aardewerken koektrommel 9 Oosterse porseleinen kommen op schotel met 6 deksels bidstoel met biezen mat boog met koperen pijlen ges. Th Selhorst Sr. Winters stadgezicht, paneel 30x40 klassieke prent in fraaie lijst, Meisje met hond koloniale kast met lade en 2 deuren, 148 hoog, 98 breed 5-delig dweilorkest karaf met stop en een schenkkan ING ges. B J Menema, Herder met kudde schapen, doek 60x100 Oude karnton ond. ges. Schapen, ets ond. ges. Stilleven met glazen fles, paneel ond. ges. Bloemstilleven, paneel anoniem, Paddenstoelen, paneel wanddecoratie op zee, eterniet anoniem, Bos, aquarel mimiset met onyx bladen tamtam en ukelele elektrische gitaar tafelciter muziekstandaard antieke koperen raamspuit religieus beeld Zuster met meisje, gips Heriz 310x225 verstelbare Chesterfield fauteuil, spring vale leather noten salontafel op kolompoot koop serviesgoed blauw/wit 19e Eeuwse 2-deurs linnenkast, 201 hoog, 150 breed gobelin in eiken lijst 19e Eeuwse mahonie 2-deurs linnenkast, 182 hoog, 141 breed ges. G Torelli, Meergezicht, doek in fraaie lijst antiek eiken klaptafel op kolompoot 6 antieke Hollandse stoelen met biezen mat jaren 60 hanglamp ovale eiken bijzettafel grammofoon met koperen hoorn en map met platen massief eiken salontafel op kolompoot
20-30 25-75 20-40 75-100 30-50 200-225 20-40 20-40 20-40 90-100 50-75 20-40 40-80 100-150 30-50 50-100 50-100 100-125 50-100 50-100 350-400 100-200 20-40 50-100 75-125 40-80 40-80 20-40 60-80 -
1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175
3 Hollandse blakers bronzen kandelaar met kaars koperen aker en een gietijzeren ketel 2 bidstoelen met biezen mat en gegraveerde spreuk ges. Jo Zandleven, Vaas bloemen, crayon anoniem, Kust, aquarel vrijeslingerregulateur ges. A. Hoekkema, Paard, doek met signature J P Bodifee, Bootje in sloot, doek eiken bureautje met rolluik en laden, 102 hoog, 102 breed 2 keukenklokken w.o. aardewerk 2 hoge hoeden in koffer pianokruk eiken Windsor armstoel ges. Pianigiani, Straatje te Rome, linoleumsnede ges. Hans Broerse, Beltsehutsloot, aquarel 1972 regulateur in notenkleur kast ges. Lambooy, Stilleven met tak, doek 30x40 ges. C Peeters, Boerderij aan water, doek 1996 handgeknoopt kleed Ispahan 310x255 eiken hangoortafel met getorste poten 4 eiken stoelen en 2 armstoelen Windsorstijl Krautheim porseleinen eetservies mahoniefineer kolompoottafel fauteuil met riet eiken waskast met marmeren blad en spiegelopstand, 185 hoog, 108 breed Hollandse barometer in noten kast tafelschemerlamp 4-delig lampetstel 4-delig lampetstel, België Engelse kleurenlitho The first of September, morning 1-deurs grenen linnenkast met spiegel in de deur, 195 hoog, 84 breed 2 wanddecoraties w.o. Bergen op Zoom ond. ges. Stadsgezicht met wassende vrouwen aan gracht, paneel anoniem, Boten op meer, paneel ges. Robbert de Bakker geboren 1942, Dutch mother competition, zeefdruk 40x30 ges. Habets, Boerderij aan de Geul, paneel 1983 mahonie Biedermeier 2-deurs linnenkast, 187 hoog, 135 breed ges. Barend Kuipers, compositie, marouflé 1996 19e Eeuwse Biedermeier 2-deurs linnenkast, 177 hoog, 118 breed 3-delig kaststel met blauw decor klassiek kroonlampje hanglamp vierkante salontafel 100x100 en een bijzettafeltje met lade kerfsnee dienblad koperen doofpot en een bloembak oude grammofoon in eiken kast 2 oude blikken voorraaddozen 19e Eeuwse tafel op kolompoot oude weegschaal met gewichten weegschaal met gewichten weegschaal Gritzner koffernaaimachine klassieke fauteuil met wit frame en wit kunstleder Eiken bijzettafeltje
200-300 20-40 25-45 25-50 100-150 20-40 20-40 40-80 20-40 40-80 20-40 100-120 75-125 20-40 20-40 75-100 25-75 25-75 90-110 75-100 -
1225
3 x Marcel Breuer
Speeldoos
4005
Famile Rose
4003
Kangxi
4002 Imari
Klepbureau
4009
Trekpotje
Tafelklok
Hindeloopen kist
4012
Imari
4007
Imari
1176 ges. Makkes, Riviergezicht 1985, crayon 47x61 1177 Ond. ges. Boerderij, doek 1178 1179 1180 2 spiegeltjes in goudkleurige lijst 1181 spiegel in klassieke goudkleurige lijst 1182 ges. J van der Pijl 1900-?, Stilleven, doek 1183 facetgeslepen spiegel in ovale lijst 1184 stenen sierobject, Horen zien en zwijgen, 101 hoog 1185 eiken bijbelkastje 1186 Eiken Bijbelkastje 1187 eiken bidstoel 1188 Hollandse eiken armstoel met biezen mat 1189 naar Bohmer Herten in bos, litho en een religieuze prent 1190 2-deurs mahonie Biedermeier linnenkast, 172 hoog, 120 breed 1191 oude schoolkaart Wilhelmina 1192 Belouch 160x95 1193 Hindeloopen beschilderd kinderledikantje 1194 facetgeslepen spiegel in grenen lijst 1195 Knight piano in een eiken kast 1196 facetgeslepen spiegel in eiken lijst 1197 2 spiegels in eiken lijst 1198 prent in lijst, Amsterdam 1199 bureau met 7 laden, 137x61 1200 spinnewiel 1201 antiek spinnewiel 1202 antiek eiken lessenaar op grenen onderstel 1203 3-delige halset en een wandschap 1204 jaren 60 buisframe slaapkamer 1205 geborduurde voorstelling in goudkleurige lijst 1206 2-slags kamerscherm 1207 spiegel in antiek eiken lijst, 178x94 1208 ond. ges. landschap in goudkleurige lijst 1209 lessenaar en nachtkastje 1210 bijzettafeltje en Spaanse stoel 1211 rieten poppenwagentje 1212 oude kinderstoel 1213 jaren 60 eethoek 1214 Warmink schippertje in eiken kast 1215 Smyrna 170x140 1216 Smyrna 170x140 1217 Smyrna 220x140 1218 lederen 2-zits bank, Touche 1219 beuken 2-zits bankje 1220 design salontafel 1221 jaren 60 formica eethoek 1222 jaren 60 krukje 1223 4-lichts hanglamp 1224 2 staande schemerlampen met pegels 1225 3 Buisframe fauteuils met zwart leder, ontwerp Marcel Breuer 1226 Design bureau met stoel, ontwerp Charles en Ray Eames 1227 tafel en stoel, naar ontwerp Mondriaan 1228 Loyd Loom wasmand 1229 Zaanse klok in noten kast 1230 Zaanse klok in eiken kast
100-150 75-125 50-100 25-50 50-100 50-150 20-40 25-50 200-400 300-500 100-150 -
1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 1251 1252 1253 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 1263 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285
Zaanse klok in noten kast Zaanse klok in noten kast Zaanse klok in noten kast 2 Zaanse klokken in noten kast grenen kinderstoeltje 3 vitrinekasten, 210 hoog, 68x68 19e Eeuwse tuinbank op smeedijzeren onderstel, 225 breed armstoel eiken rolluikbureau, 106 hoog, 153 breed 19e Eeuwse tafel met tussenkruis 4 Windsor armstoelen 2 eiken dienbladen 2 eiken stoelen met biezen mat getorste houten lampvoet machinaal vloerkleed Hamadan 200x140 ronde mahonie tafel op kolompoot 4 notenkleur eetkamerstoelen eiken armstoel en een stoeltje met oranje stoffering Ovale eetkamertafel, Thonet model 2-lichts hanglamp 2 Hollandse stoeltjes met biezen mat rieten Pauwenstoel eiken kapstok met kleed 8-kantige spiegel oud kruiwagentje 2 diverse spiegels 2 diverse spiegels spiegel met puzzel notenkleur 2-delige kast, 212 hoog, 125 breed Willem III stoel Pander 2-persoons bedombouw 2paspoppen draaibaar winkelrek 2 etalagerekken met glazen platen Eiken Mechelse salontafel 110x102 Hollands hoekstoeltje, paraplubak en een poppenwagentje eiken kist en spiegel in eiken lijst oude gaslantaarn pianokruk en een bidet oude koffer en een handgeknoopt kleed 3 bijzetttafeltjes vierkant bijzettafeltje en een noten salontafeltje etalagepop etalagepop poppenbankje gietijzer poppenbankje met smeedijzeren zijkanten 7 oude schoolplaten in lijst bijzettafel gemaakt van schijf boomstronk rieten armstoel armstoel met leder bekleed Lotus fruitautomaat notenkleur fauteuil met leder bekleed groen gestoffeerde 2-zits bank groen gestoffeerde fauteuil Art Deco 2-1-zits bankstel
50-100 75-100 25-50 25-50 -
J Groenendael
1286 noten 3-1-zits bankstel 1287 huid van een wild zwijn 1288 roestvrijstalen instrumententafel 1289 metalen kist met divers varia 1290 eiken bureau met 8 laden, 124x72 1291 eiken bureaustoel 1292 eiken kapstok 1293 eiken kapstok 1294 pianokruk 1295 paarse galajurk 1296 mantel 1297 bontjas 1298 bontjas 1299 bontjas 1300 bontjas 1301 korte en een lange leren jas 1302 oude bromfiets met extra onderdelen 1303 oude Mobilette bromfiets 1304 Oude Motobecane Mobylette AV42S bromfiets, bouwjaar 1962 1305 Shygo SG50QGY bromfiets 1306 zwarte Gazelle herenfiets 1307 witte Peugeot racefiets 1308 composteerapparaat 1309 1310
100-150 200-300 250-350 -
Woensdag 9 februari aanvang 19.00 uur Etswand 1e verdieping 1400 ges. Jas, Tulpen, 2 zeefdrukken a 27x22 1401 anoniem, Dorp in winter, kleurerts 1402 ges. H Poeder geboren 1964, 3 Mussen op waslijn, paneel 13x18 1403 ges. H Poeder geboren 1964, Pimpelmeesje, paneel 13x18 1404 ges. H Poeder geboren 1964, Muisje met hazelnoot, paneel 10x10 1405 H Poeder geboren 1964 naar Fabritius, paneel 18x13 1406 ond. ges. Montelbaantoren Amsterdam, ets 1407 ges. W de Zwart, Boerderij, ets 1408 ond. ges. Abcoude, ets 1409 ges. Ids Wiersma 1878-1965, Jongen in zeilbootje, ets 13x21 1410 ges. Corn. Brandenburg, Toren, ets 1411 litho van Volendam 1412 ges. W van de Berg 1886-1972, Boerenkermis, litho 24x22 1413 ond. ges. Bootje, ets 1414 ges. Poppe Damave 1921-1988, De maaltijd, ets 1415 ges. M Langbroek, Havengezicht, ets 1416 ges. Jan Wittenberg, de Lek bij Wijk bij Duurstede, houtsnede 22x37 1417 ges. W Roelofs jr., Plasgezicht met molen, litho 1418 ges. D Harting, Stadsgezicht, ets 1419 ges. C van de Woerd, Oude boerderij van Kras, Rheden, ets 1420 ges. Ant. J van Hoecke, Begijnhof St. Elisabeth Gent, ets 21/75, 40x50 1421 ond. ges. Grachtgezicht Brugge, kleurerts 1422 ond. ges. Landschap, ets 17/40 1423 ond. ges. Sint Jan Den Bosch, ets 1424 1425
Donderdag10 februari aanvang 19.00 uur 2000 2001
ges. Daum Frankrijk, heldere kristallen dolfijn op standaard. kristallen karaf met stop
100-125 30-50 40-60 40-60 30-50 30-40 40-60 80-120 30-50 30-50 80-120 40-60 30-50 25-50 50-75 -
Vitrinegoederen 100-150 -
2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 2045 2046 2047 2048 2049 2050 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058
Kristal Unie Maastricht Art Deco vaas, 27 hoog bruin glazen bolvaas kristallen siervaas met witte lijnen Boomse vaas karaf met stop kristallen karaf met stop 19e Eeuwse siervaas met decor kristallen sierobject van 2 uilen op tak ruitjesgeslepen kristallen coupe op voet 19e Eeuwse kristallen dekselcoupe, ruitjesgeslepen, 26 hoog 2 siervaasjes en een karafje met stop oud geslepen glazen karafje met stop kristallen presse-papier met luchtbellen Rudolf Arens, paars vaasje in metalen montuur Copier Leerdam, 2 blanke glazen kristallen menagestel Copier Leerdam vaas met tincraquele ca. 1935, 23 hoog Copier Leerdam, spijkerglas bolvaasje Leerdam blauw vaasje met tincraquele, 8 hoog Copier Leerdam bevrijdingsvaasje, 8 hoog Leerdam paarse glazen vaas decor Olympische spelen Amsterdam 1928, 12 hoog Murano kristallen siervaas 3 diverse karafjes met stop 5-delig glazen menagestel 19e Eeuwse kristallen coupe gedecoreerde 193 Eeuwse bowlkom 19e Eeuwse kristallen stolp op onderschotel lot antiek geslepen en gegraveerd glaswerk ruitjeskristallen schotel met 12 schaaltjes geslepen bowlkom op onderschotel, 19e eeuw kristallen dekselpot geslepen glazen bowlkom 19e Eeuwse kristallen stolp op onderschotel karafset met stop en 6 glazen kristallen beer bierpul met tinnen montuur, karaf met stop 19e eeuw en een draadglas theebus Leerdam fruitschaal op zwarte voet 19e Eeuwse gedecoreerde vaas klok in kristallen kast 3 kristallen presse-papiers Leerdam glazen lepeldoosje kristallen asbak Leerdam, karaf op rond dienblad Leerdam, karaf op rond dienblad blauwe kristallen siervaas met olieglazuur, 42 hoog, Oostenrijk glazen odeurflacon met stop meerkleurige siervaas Porseleinen beeldengroep van een Arabische man op tapijt, 23 hoog Meissen porseleinen beeldengroepje, Vrouw op koe geflankeerd door 2 dames, 22 hoog (chipjes) Napoli porseleinen beeld: Napoleon te paard 19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen plaquette 2 klassieke, porseleinen beeldjes porseleinen beeldengroepje: Kinderen op wip 19e eeuws biscuitporselein dekselbakje, decor Amor antiek porseleinen dekselbakje 2 aardewerken en 2 porseleinen beeldjes, 19e eeuw Goebel 2 pimpelmezen
30-60 50-75 30-50 20-30 20-40 50-75 20-40 75-125 20-40 40-80 25-50 25-50 20-40 20-40 20-40 20-40 60-80 40-60 20-30 35-45 20-40 20-40 20-40 30-50 25-50 150-250 30-50 20-40 20-40
4027
19e eeuw
192 18e eeuw
J K Leurs
2022
Leerdam Olympiade
De Drie Clocken
J P Molenaar
Tichelaar Makkum
1304 Mobylette
2020
A D Copier
2059 2060 2061 2062 2063 2064 2065 2066 2067 2068 2069 2070 2071 2072 2073 2074 2075 2076 2077 2078 2079 2080 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 2091 2092 2093 2094 2095 2096 2097 2098 2099 2100 2101 2102 2103 2104 2105 2106 2107 2108 2109 2110 2111 2112 2113
Goebel Hummel, jongen op hek, 111/1 Hutschenreuther porseleinen sculptuur zwaan Koppelsdorf porseleinen theepot met blauw decor porseleinen kinderserviesje met vlinderdecor 2 klassieke porseleinen beeldengroepjes aardewerken vaasje met Oosterse tekens 19e eeuws 4-delig theestel naar Wedgwood porseleinen menagestel oud dekselbakje en een vaas met oren 2 gedecoreerde kannen Kaiser porseleinen vaas met reliëf aardewerken beeldengroep Koets en een Hummel beeldje Herend Hongarije, 6 kop en schotels + cactus in potje 6 divers aardewerken voorwerpen w.o. Mabach 4 diverse aardewerken vaasjes w.o. Uiltje 2 asbakken Ravelli Pieter Groeneveldt, asbak en vaasje 3 aardewerken vazen w.o. Zaalberg 3 aardewerken vazen Han Cornelissen Bronkhorst 3 aardewerken vazen DOK Milsbeek aardewerken schaal Westraven en 2 aardewerken vaasjes gemerkt KF, 2 aardewerken vazen aardewerken vaas Mobach Gouda, 4 diverse vazen St. Lucas Utrecht vaasje met olieglazuur en decor vlinders en bamboe, 12,5 hoog Brouwer, aardewerken schotel met Friese spreuk Hannie Mein aardewerken beeldje van een vrouw, 34 hoog Porceleyne Fles vaasje ontwerp A le Comte, 14 hoog Zuid Holland schotel model 1165/35 decor Maas Kohler Nijmegen 1913-1920 aardewerken Art Deco vaas, 25 hoog (hals gelijmd) Friese aardewerken schotel: eigen haard is goud waard St. Lucas Utrecht vaasje met olieglazuur, 14 hoog Zenith Gouda 2 vaasjes en een asbak Gelria Arnhem rozenbowl model 149, decor Duiro Tichelaar Makkum sierschotel met spreuk, 27,5 diameter Porceleyne Fles aardewerken wandbordje Tichelaar Makkum 2 miniatuur vaasjes Eskaf kannetje en een plateel bloempotje op schotel Gelria Arnhem plateel schotel, 24 diameter plateel olifantje Eskaf plateel vaasje met polychroom decor, model 11, decor Sonja, schilder A van Dijk, 11 hoog Porceleyne Fles dekselvaasje met blauw decor, jaarletter 1980 Porceleyne Fles oorvaasje met blauw decor, jaarletter 1973 aardewerken hertje, Ravelli Zuid Holland schotel, model 1165/22, decor anjer, 23,5 diameter Antiek aardewerken sculptuur van een vogel, Friesland, 15 hoog aardewerken vaasje, Arnhemsche Fayence aardewerken vaasje, de Vierpaddestoelen aardewerken potje, Brouwer, Vereniging Nederlands Fabikaat 1915-1918 Tichelaar Makkum schotel polychroom decor, 28 diameter Ivora Gouda pijpenrekje tegel uit wandtableau Stadhuis Arnhem 2 aardewerken vaasjes 2 aardewerken vaasjes Tichelaar Makkum 2 schotels met polychroom decor naar Delft
20-40 20-40 40-60 30-50 30-40 20-40 75-100 40-80 25-50 50-100 40-60 50-75 40-60 30-40 30-40 80-120 20-40 25-50
2114 Porceleyne Fles tegel Zeelandia 1900-1950 2115 Zuid Holland plateel beeldje, 1952, De bond voor mijn leven 2116 ond. ges. aardewerken vaasje 2117 Zuid Holland 2 plateel beeldjes van eendjes 2118 Zuid Holland 2 plateel beeldjes, bokjes 2119 Zuid Holland 3 plateel kandelaren 2120 Tichelaar Makkum plooischotel met blauw decor, 20,5 diameter 2121 aardewerken vaas Brouwer, 20,5 hoog 2122 3 plateel voorwerpen w.o. Rembrandt Nijmegen 2123 3 Hollandse tegels met Hollands decor 2124 Tichelaar Makkum 2 zeskantige schoteltjes 2125 Zuid Holland aardewerken vaas met blauw decor 2126 Porceleyne Fles 2 vierkante schaaltjes en 3 ronde bordjes 2127 Westraven Utrecht tegel wapen van Nederland 2128 Duitse aardewerken schotel decor Moeder en kind in duinen 2129 Plateel Bakkerij Delft herinneringsbord Oranjehuis 2130 aardewerken beeldje van een vrouw 2131 Porceleyne Fles wandbord met blauw bloemdecor, 28 diameter 2132 Porceleyne Fles schotel met blauw decor, 30 diameter 2133 2134 J H Andree Apeldoorn, Keramiek vaas model 465, nr. 4948, 15,5 hoog 2135 Jaap Dommisse schotel decor Figuur 31 diam 2136 J H Andree Apeldoorn, Vaas met grijs wit glazuur, model 636, nr. 6826, 17 hoog 2137 Ben Weber Apeldoorn schotel met sierglazuur, 29,5 diam 2138 J H Andree Apeldoorn, Vaasje paars glazuur nr. 3045, 13,5 hoog, gelijmd 2139 J H Andree Apeldoorn, Bolvaasje model 642, nr. 7176, 9 hoog 2140 J H Andree Apeldoorn, Keramiek vaasje aubergine glazuur, model 1101, nr. 12223, 11 hoog 2141 Post Greve, Geglazuurd aardewerken vaasje 11 hoog, chip 2142 Sierkunst Apeldoorn bolvaasje 9,5 hoog chipje 2143 J H Andree Apeldoorn, Keramiek schotel model 454, nr. 3970, 30,5 diam 2144 J H Andree Apeldoorn, Bolvaasje met paars craquelé glazuur, model 591, nr. 6889, 9,5 hoog, restauratie 2145 J H Andree Apeldoorn, Aardewerken vaas met bruin glazuur, model 1120, nr. 2525, 17,5 hoog 2146 J H Andree Apeldoorn, Miniatuur vaasje 5,5 hoog, gelijmd 2147 J H Andree Apeldoorn, Miniatuur bolvaasje model 804, nr. 1543, 4,5 hoog, chipjes 2148 J H Andree Apeldoorn, Miniatuur bolvaasje model 784, 5 hoog 2149 Sierkunst Apeldoorn bolvaasje groen glazuur, 9,5 hoog 2150 J H Andree Apeldoorn, Keramiek schotel model 562, nr. 5212, 23 diam 2151 oude beer 2152 speelgoedpaard op verrijdbaar onderstel 2153 J H Andree Apeldoorn, Aardewerken kruik, model 1120, nr. 2624, 19 hoog, gelijmd 2154 J H Andree Apeldoorn, Aardewerken bloempot / muurhanger model 574, 14,5 hoog 2155 J H Andree Apeldoorn, Aardewerken vaas bruin glazuur, model 707, nr. 195, 14 hoog 2156 J H Andree Apeldoorn, Asbak model 794, nr. 8870, gelijmd 2157 J H Andree Apeldoorn, Aardewerken schaaltje model 596, nr. 6102, 16 diam 2158 J H Andree Apeldoorn, Vaas grijs paars glazuur model 662, nr. 7624, 13,5 hoog 2159 J H Andree Apeldoorn, Vaas met blauw glazuur, model 426, nr. 3984. gedateerd 15-3-1923, 13 hoog 2160 J H Andree Apeldoorn, Keramiek schotel model 636, nr. 6372, 27 diam, chip 2161 J F Slot, aardewerken mok, 7 hoog 2162 J H Andree Apeldoorn, Miniatuur vaasje blauw glazuur, 8 hoog 2163 2 struisvogeleieren 2164 parelmoer doosje met handwerksetje 2165 parelmoer doosje, visitekaarthouder, aansteker en een eau de toilette roller 2166 oud toneelkijkertje 2167 2 dekselbakjes met parelmoer en 1 cloisonne en een spatel 2168 4 diverse oude toneelkijkertjes
30-50 100-150 50-100 125-175 30-50 50-100 40-60 20-30 100-150 20-30 75-125 20-40 30-60 30-50 100-150 40-60 30-60 50-100 40-60 100-150 100-150 20-40 30-50 30-50
2088
Köhler Nijmegen
2086
4030
Porceleyne Fles
Imari
8000
4006
4008
19 x St. Emilion 1969
Amsterdams bont
Kangxi
2090
4000
4014
St. Lukas Utrecht
Kangxi
Kangxi
2169 2170 2171 2172 2173 2174 2175 2176 2177 2178 2179 2180 2181 2182 2183 2184 2185 2186 2187 2188 2189 2190 2191 2192 2193 2194 2195 2196 2197 2198 2199 2200 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 2211 2212 2213 2214 2215 2216 2217 2218 2219 2220 2221 2222 2223
rond gedecoreerd koper ingelegd met blauwe stof Indische sierhaarkam 2 miniatuur waaiers 2 oude hoortoestellen en een brillenkoker spekstenen scarabee miniatuur beschilderd ivoren bankstelletje anoniem bronzen sculptuur Samen oude Agfa filmcamera 2 bronzen hondjes Kayser Zinn tinnen klepkan Jugendstil 2 antieke koperen olielampjes Rudolf Arens Nijmegen 4 Art Deco gedreven schaaltjes tinnen keteltje en een tinnen strooier tinnen roomstel ontwerp Chris van der Hoef 1 onderzetter met gedecoreerde tegel, ontwerp Chris van der Hoef bronzen vijzel met stamper bronzen plaquette 2 dienblaadjes met gedecoreerde tegel blok met 5 gewichten en 5 losse gewichten met ijkkeuren 1 grote, 5 middelgrote en 14 kleine onderzetters met gedecoreerde tegel Irene Hannivoort, bronzen sculptuur van 2 figuren mahonie lepeldoosje met satijn houten bies staand op ivoren pootjes,16 breed vroeg 19e eeuws blauw glazen dekselbakje met verguld montuur, Frankrijk, 5 hoog, 8 breed schildpad lepeldoosje staand op ivoren pootjes, 15,5 breed 19e eeuws klokje onder glazen stolp tafelklokje in eiken kast, Engeland tafelklokje in noten kast, ca. 1900 tafelklokje in eiken kast ca. 1900 esdoornhouten theekistje met sleuteltje 4 oude lakstempels 6 miniatuur portretjes w.o. 19e eeuw ovaal koper pillendoosje ingelegd met mozaïek 3 ivoren dieren ivoren beeldje Madonna ivoren siervoorwerp met jachttafereel, 19e eeuw, 5 diameter ivoren netsuke Man met spade ivoren netsuke Haas ivoren netsuke Leeuw ivoren netsuke Karbouw ivoren netsuke Rat antiek ivoren kaartjeshouder thuja houten lepeldoosje met inlegwerk, 15 breed 19e eeuws schildpaddoosje, 14 breed oude Arabische beker 19e Eeuwse tekening Winter van 1880 op de Rijn bij Arnhem, 9,5x17 ges. Eug. Rensburg, Krimpen aan de Lek, ets 18,5x14 19e eeuws portretje in lijst, houtsnede oud kerkboek met gouden slot koopje diverse ivoren sierraden kerkboekje in ivoren kaft oude waaier 3 oude ivoren standaardjes Afrika dubbelloops pistool met octagonale loop, 19e eeuw revolver 19e eeuw 19e eeuws vrouwenpistool
40-60 20-40 30-50 20-40 20-40 30-50 75-125 150-250 50-75 40-80 30-50 80-100 20-40 20-40 20-40 20-40 20-40 20-40 20-40 40-80 20-30 40-80 40-80 40-80
2049
Beeldengroep
1226
Charles en Ray Eames
Drankenkastje
Kings
2099
6 Biedermeier stoelen
Eskaf
Sleutelstuk
2224 2225 2226 2227 2228 2229 2230 2231 2232 2233 2234 2235 2236 2237 2238 2239 2240 2241 2242 2243 2244 2245 2246 2247 2248 2249 2250
naar antiek model donderbus Javaanse klewang in koperen schede naar antiek model hellebaard Indische kris in schede Indische kris in schede klewang in houten snede, Borneo Antiek Russisch geweer genummerd N136759, 1905, 130 cm (onklaar gemaakt) Sine-kodak special filmcamera in cassette diverse carnaval insignes 12 kristallen messenleggers in cassette zakje divers w.o. plaquettes 3 poppen 3 poppen porseleinen poppenserviesje oude houten bouwdoos Stoomtractor oud Mah Jong spel 5 poppen kist met fiches en kaarten monopoly spel 4 Meccano bouwdozen met diverse boekjes pop pop oude beer 2 poppen pop 6 oude poppenkastpoppen
Woensdag 9 februari aanvang 9.30 uur 3000 RVS Bosch koel-vriescombinatie 3001 Bodin magnetron 3002 Zanussi Zaffir 1400 wasmachine 3003 Miele W 3241 wasmachine 3004 Zanussi koelkast 3005 Dyson stofzuiger 3006
Donderdag 10 februari aanvang 19.00 uur 4000 4001 4002 4003 4004 4005 4006 4007 4008 4009 4010 4011 4012 4013 4014 4015 4016
Antieke Chinese porseleinen schotel met blauw decor, Kangxi 36 diameter (chipsjes, haarlijn) Famile Rose klapmuts, 18e eeuw, 19 diameter 18e Eeuwse Imari schotel met rijk decor met karpers en bamboe, Japan, 45,5 diameter Kangxi kom, met polychroom decor, 14,5 cm (chip) Yixing trekpotje Famile Rose porseleinen sierschaaltje, 5 hoog, 20 breed 18e Eeuwse Chinese klapmuts / rijstkom met polychroom beschildering van papegaaien en vlinders, Amsterdams bont, 14,5 diameter. (chip, bakfoutje) 2 Antieke miniatuur Imari kannetjes met montuur, 6 hoog Kangxi trekpotje met blauw decor 8 hoog (tuit defect) 18e Eeuws porseleinen trekpotje, Japan, 8 hoog 17e eeuws Chinees porseleinen dekselbakje met bloemdecor 5 hoog, (gebruikssporen) Kangxi dekselpotje vroeg 18e eeuw, gemerkt met Artemis blad, lange lijs, slapende man, 10 hoog (1 chipje) 18e Eeuws porseleinen Imari kannetje, 9 hoog Famile Rose 2 kop en schotels, 2 kommen en een dekseltje Kangxi 3 schotels met blauw decor, ca. 1700, 27 diameter (randschade) 4 18e Eeuwse Chinese porseleinen kop en schotels met bloemdecor op blauw onderglazuur. Kopjes 6 diameter, schotels 11 diameter. antiek porseleinen zoutvat met polychroom decor
100-200 30-50 30-60 -
Witgoed 100-150 30-60 -
Aziatica 200-400 200-300 500-750 50-100 50-100 100-200 250-350 200-400 150-250 80-120 200-400 200-400 80-120 30-60 500-700 125-175 30-50
4017 4018 4019 4020 4021 4022 4023 4024 4025 4026 4027 4028 4029 4030 4031 4032 4033 4034 4035 4036 4037 4038 4039 4040 4041 4042 4043 4044 4045 4046 4047 4048 4049 4050 4051 4052 4053 4054 4055 4056 4057 4058 4059 4060 4061 4062 4063 4064 4065 4066 4067 4068 4069 4070 4071 4072 4073
2 19e Eeuwse Japanse bronzen vazen met decor van bloemen, 27 hoog Goudimari kom (2) Antieke Oosterse dekselbak, metaal met porselein met blauw decor, 19e eeuw, 7 hoog, 21 breed Porseleinen kom met 6 bakjes, China met blauw decor Porseleinen dekselpot China ca. 1900 met polychroom decor van figuren en bomen, 15 hoog Japanse kraagvaas vraagstuk van de veiling Antieke Oosterse porseleinen schotel met blauw decor met vogels, 29 diameter Porseleinen trekpot, China 18e eeuw, Famile Rose, 10 hoog (deksel manco) Oosterse porseleinen kom met zegel, 19e eeuw, Kangxi, 14,5 cm diameter 19e Eeuwse porseleinen schaal op voet met polychroom decor, 17 hoog, 22 diameter Antieke porseleinen schotel 23,5 diameter antieke octagonale porseleinen schotel met Oosters decor, 22 diameter Imari schotel, 18e eeuw, 22,5 diameter Antieke porseleinen schotel, 22 diameter Octagonale porseleinen schotel met bloemdecor, 23 diameter 2 antieke porseleinen schotels met blauw decor, 28 diameter porseleinen schotel met blauw decor antieke Chinese rolbeschildering met sierkippen en bloemen, gesigneerd met karaktertekens en 1875, 130x35 Porseleinen plaquette in rijkbewerkte rozenhouten lijst, 45x35 19e Eeuwse Japanse aquarel met karaktertekens, 100x134 19e Eeuwse rolprent met karaktertekens Geisha, 110x40 anoniem, Vorst te paard met bedienden, aquarel 28x22 3 diverse 19e Eeuwse porseleinen schotels 2 geschilderde 19e Eeuwse glaspanelen antieke Oosterse gemberpot 2 Oosterse porseleinen figuren Chinese porseleinen schotel met blauw decor, Qianglong, 22,5 diameter 2 19e Eeuwse Oosterse porseleinen schotels met decor bloemmand, Qianglong, 23 diameter 2 antieke porseleinen schotels met blauw decor, 19e eeuw, 22 diameter Porseleinen vaas met deksel, China 19e eeuw, gedecoreerd met figuren, 34 hoog Porseleinen Chinese blauw gedecoreerde antieke dekselpot, 17 hoog 5 koppen en 8 schotels, 19e eeuw, blauw decor. Schotels 13 diameter, kopjes 8 hoog 19e Eeuwse Oosterse dekselpot met polychroom decor van vele figuren 2 19e Eeuwse Chinese schotels en 2 19e Eeuwse Chinese kop en schotels 19e Eeuwse Chinese schotel met blauw decor 19e Eeuwse porseleinen Chinese schotel met blauw decor 19e Eeuwse kom en een schotel Qianglong Chinese porseleinen schotel met blauw decor, 16 diameter (2) 2 antieke Chinese kommen met blauw decor (1,2) 2 19e Eeuwse Chinese porseleinen kop en schotels met 6 karaktermerken, Qianglong antiek Chinees zoutvat, hoog model Antieke Chinese klapmuts met blauw decor en een antieke tegel koop divers antiek Oosters porselein, 12 stuks 3 antieke tegels 2 19e Eeuwse porseleinen gemberpotten antieke Japanse porseleinen schotel met blauw decor, 46 diameter 19e Eeuwse Oosterse porseleinen vaas met blauw decor, 41 hoog, 26,5 diameter 5 19e Eeuwse porseleinen borden met blauw decor 5 19e Eeuwse Chinese octagonale schotels met blauw decor 2 Japanse puntvaasjes met blauw decor 5 Kangxi kommen met blauw decor Satsuma porseleinen inktstel Imari schotel Imari scheerbekken 2 Imari dekselpotten met leeuw op top 1 grote en 2 kleine Japanse kraagvazen
200-400 60-80 100-150 80-120 20-40 200-400 50-100 30-50 80-120 80-120 25-75 50-100 60-80 40-80 40-80 400-600 150-250 200-300 200-300 50-75 60-80 20-40 50-100 80-120 100-200 50-100 40-60 80-120 80-120 50-100 20-40 25-50 25-50 40-80 50-100 40-80 150-200 300-400 50-100 200-300 30-50 40-60 40-80 50-100 80-120 40-80
Bronzen hanglamp
Kroonluchter
Barok bureau
Klapbuffet dicht
Klapbuffet open
Porseleinkast
wandconsole
6 Empire stoelen
6 Biedermeier stoelen
H J Slijper
4074 Chinese aquarel van vele musicerende vrouwen, ca. 1900, 27x89 4075 Chinese aquarel met figuren met paarden, ca. 1900, 24x101 4076 Antieke aardewerken tegel 11x11 4077
Woensdag 9 februari aanvang 19.00 uur 5000 5001 5002 5003 5004 5005 5006 5007 5008 5009 5010 5011 5012 5013 5014 5015 5016 5017 5018 5019 5020 5021 5022 5023 5024 5025 5026 5027 5028 5029 5030 5031 5032 5033 5034 5035 5036 5037 5038 5039 5040 5041 5042 5043 5044 5045 5046 5047 5048 5049
200-300 200-300 -
Boeken, postzegels en munten
Dukaton Brussel 1637 Gouden tientje 1875 Gouden tientje 1912 Gouden vijfje 1912 Gouden dukaat 1872 Penning 1 juli 1886, voor trouw aan de vereniging Armenpenning ca. 1800 Brugge Armenpenning 1861 voor kolen Brugge 4 Provinciale munten, Rijder Zeeland 1740, Dukaat Zeeland 1769, Rijder Gelderland 1761 en Rijder Holland 1760 (later werk maar met hoge cataloguswaarde) 4 Zilveren rijksdaalders Willem III, 1853, 1854, 1861 en 1862 4 oude bankbiljetten: 5 Gulden 1944, Zilverbon 1 Gulden 1938, 2,5 Gulden 1949 en 1 Gulden 1945 8 1 cent munten 1821, 1823, 1828, 1863, 1877, 1878, 1880 en 1892 12 1/2 cent munten diverse jaartallen 7 5 cent munten 1907, 1923, 1929, 1938, 1940 en 1943 Zilveren 5 US Dollar munt 1973 en een zilveren 25 Gulden munt 1973 koopje munten en briefgeld koopje munten Nederland koopje munten Buitenland koopje munten Buitenland Penning Voorzorg voorkomt zorg in origineel doosje album met munten w.o. Nederland Album diverse FDC Nederland 2 albums Eerstedagbladen Koop diverse postzegels in albums Oud album ansichtkaarten Buitenland Koop ansichtkaarten Arnhem Koopje ansichtkaarten Gelderland en een mapje souvenir Nijmegen 2 18e Eeuwse boeken w.o. Abraham de Aartsvader in XII boeken door Arnold Hoogvliet, de derde druk 6 diverse antieke boeken w.o. Gedroogde Kruiden Pieter Breuhghel door Felix Timmermans, J E Buschmann te Antwerpen, gelimiteerde oplage, 113/207 Gustav Freytag Galerie in prachtig lederen band, 1887 Lofzangen ter eere van keizer Maximiliaan en zijn zoon Karel de Vijfde, Martinus Nijhofff Den Haag 1925 3 delen Dante\’s Goddelijke komedie, Het Paradijs, De Hel, Het Vagevuur, gelimiteerde oplage 1000/1000 Bijbel voor huisgezinnen Rembrandts Leven en Kunst door Jan Veth 3 delen L Univers Histoire et description 17e Eeuws boek Homeri Odyssea 2 18e Eeuwse Franse kerkboeken, Nieuw Testament Oud kerkboek met zilver slot 9 antieke boekjes in rood kaft, A C Kruseman 1852 2 antieke boeken Memoires de Mr. Joli, Amsterdam 1689 en 1718 4 Almanakken w.o. Holland 1855 en 1861 Maskerade gehouden door de leden van het Leidsche Studenten-Corps den 23sten juni 1885 Het boek der Psalmen nevens de Gezangen bij de Hervormde Kerk in gebruik, 1776 Kleurgravure Doesburgum 2 oude mapjes met gravures Koop oude kranten w.o. Leydse Courant 1798 en 1880 Amsterdam in de 17e eeuw door W P van Stockum en Zoon Den Haag 1901-1904 Gedichten van Bernard ter Haar, D A Thieme Den Haag 1876 Notre Pays, Les arts, les lettres et la vie Belges G van Oest en Co Brussel
50-75 100-120 80-100 75-90 75-90 30-40 30-40 80-100 60-80 50-60 25-35 20-30 20-30 20-40 40-80 40-80 30-60 100-200 25-50 30-50 150-200 50-75 50-100 25-50 40-80 50-100
5050 L Art pour tous, encyclopedie de l\’art industiel et decoratie, A Morel Paris 1868 5051 Het groote tafereel der dwaasheid, nadruk naar uitgave van 1720 5052 Neerlandia Catholica, Het Katholieke Nederland, van de Weijer Utrecht 1888 5053 Antoine van Dyck, sa vie et son oeuvre, Parijs 1882 5054 Taferelen der voornaamste Geschiedenissen van het oude en nieuwe Testament, nadruk, Pieter de Hondt 1728 5055 Grote Atlas van Nederland 1963-1977 5056 Bijbel, P A de Jong Arnhem, 1854 5057 8 Verkade albums 5058 20 Verkade albums 5059 7 Verkade albums 5060 18 Verkade albums 5061 schap diverse boeken 5062 schap boeken over kunst 5063 schap boeken kunst 5064 schap boeken kunst 5065 3 boeken over porselein 5066 schap oude boeken w.o. Bilz 5067 schap Suske en Wiske albums 5068 koopje boeken Arnhem 5069 cassette met 8 boeken Marlitt 5070 koop boeken over kunst 5071 diverse boeken w.o. treinen 5072 7 jaargangen Monatshefte 5073 koop boeken Goethe 5074 7 boeken Joost van den Vondel 5075 schap oude boeken 5076 schap jeugdboeken 5077 boeken divers jeugd 5078 doos boeken w.o. kunst 5079 doos boeken kunst 5080 doos boeken kunst 5081 doos boeken 5082 doos boeken 5083 5 ingebonden jaargangen Woord en Geest 5084 stripboeken Suske en Wiske 5085 doos stripboeken w.o. Donald Duck 5086 doos stripboekjes Mickey Mouse 5087 jeugdboeken w.o. Kameleon 5088 koopje boeken over auto\’s 5089 3-delige Dikke van Dale 5090
Woensdag 9 februari aanvang 13.30 uur 7000 7001 7002 7003 7004 7005 7006 7007 7008 7009 7010 7011 7012 7013
30-60 30-60 30-60 50-100 50-100 50-100 50-100 -
Goud, zilver en onedel
2 glazen op zilver voetje Kristallen lepelvaasje met zilver montuur Zilveren vaas 925/1000, 15 hoog, 188 gram Zilveren tafelbel met zeilboot op top 925/1000 2 Gegraveerde glazen op zilveren voet Kristallen bonbonnière 14,5 diameter met zilveren hengsel, H Hohle en J J Bolhuis Amsterdam, jaarletter 1955 Zilveren miniatuur drukpers, Vernooij BV Den Bosch, jaarletter 1979 Kristallen flessenbak met zilver montuur Zilver miniatuur aker H Looren de Jong Schoonhoven Zilver bekertje met koordrand, Duitsland Zilver bekertje met decor, 925/1000, 5 hoog, 24 gram Miniatuur zilveren raamspuit Miniatuur zilveren driemaster op schommelonderstel Zilveren miniatuur kist met deksel
75-100 20-40 30-50 30-40 20-40 20-30 20-30 -
Wij denken graag met u mee Markt 38 Arnhem 6811 CJ
[email protected] Telefoon: 026 370 59 60 Openingstijden van De Waag: Maandag t/m zaterdag vanaf 10.00 uur. Zondags vanaf 14.00uur. Openingstijden van de keuken: Maandag t/m woensdag vanaf 11.30uur tot 20.00uur (muv groepsreserveringen) Donderdag t/m zaterdag vanaf 11.30uur tot 21.00uur. Zondags geen lunch/diner, alleen bittergarnituren ivm live-muziek
Jan van Norden Lijstengroothandel
Van Rosenthalweg 25-A 6862 ZR Oosterbeek
[email protected] www.janvannorden.nl
7014 7015 7016 7017 7018 7019 7020 7021 7022 7023 7024 7025 7026 7027 7028 7029 7030 7031 7032 7033 7034 7035 7036 7037 7038 7039 7040 7041 7042 7043 7044 7045 7046 7047 7048 7049 7050 7051 7052 7053 7054 7055 7056 7057 7058 7059 7060 7061 7062 7063 7064 7065 7066
Zilveren miniatuur koets met vierspan Zilveren miniatuur boxer, B Peier Schoonhoven, jaarletter 2001 Zilver miniatuur paard, 925/1000 Duits zilver miniatuur, Muzikant met draaiorgel met aapje Zoutvaatje in Sterling houder, Vikingschip en een hoorn met deksel, Norway 925/1000 Miniatuur zilveren molen Zilveren miniatuur skiër (1 stok manco) 925/1000 Miniatuur zilver haardstel Miniatuur zilver 2-zits bankje en een stoeltje 3 miniatuur zilveren stoofjes 3 zilveren miniatuurtjes met figuren, Niekerk Schoonhoven Zilveren miniatuur kaasdragers, W Breem Schoonhoven Zilver miniatuur accordeon Miniatuur zilveren schatkist Miniatuur zilver 3 Hollandse stoelen Miniatuur zilveren trekschuit getrokken door man te paard 2 zilveren sauslepels, jaarletter 1857, 54 gram 12 zilveren cakevorkjes met parelrand K V L Stenten Bergen op Zoom, 146 gram 2 Zilveren sauslepels dubbelfilet van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1893, 154 gram Zilveren groentelepel Kon. Begeer Utrecht jaarletter 1930, 88 gram 2 veterhaken, nagelvijl en een briefopener met zilver heft 5 Zilveren apostellepels met vergulde bak Zilveren soepdienlepel met gegraveerd decor, Jacobus van Vorst, jaarletter 1853 Zilveren soepdienlepel met parelrand, van Kempen, jaarletter 1909, 268 gram Zilveren soepdienlepel jaarletter 1841, 162 gram Mes met zilver heft, van Kempen jaarletter 1966 5 zilveren couverts klein met spadelfilet, fa. A J Driesen Schoonhoven/Utrecht, jaarletter 1927, 490 gram Zilveren groentelepel en sauslepel Haags Lofje van Kempen jaarletter 1931, 152 gram 2 zilveren kaasmesjes met spadelfilet, wed. A Pluut Schoonhoven, jaarletters 1931 en 1933 en 2 vleesvorkjes fa. A J Driesen Schoonhoven/Utrecht jaarletter 1928, 112 gram 7 Zilveren couverts met Hollands Glad, Tarner Amsterdam, jaarletters 1856 en 1873, 716 gram 2 zilveren gelegenheidslepels naar antiek model, 925/1000, 96 gram 2 zilveren groentelepels, vlalepel en 2 sauslepels met spadelfilet, fa. A J Driesen Schoonhoven/Utrecht en wed. A Pluut Schoonhoven, jaarletters 1928, 1931 en 1933, 484 gram Kaasschaaf met zilveren heft, Begeer Voorschoten, jaarletter 1955 Zilveren aardappellepel, van Kempen, jaarletter 1927, 56 gram Zilveren vlalepel met dubbelfilet, van Kempen jaarletter 1919, 90 gram zilveren sauslepel, jaarletter 1922 Zilveren compotelepel, 830/1000 4 zilveren lepels, 3 vorken en 2 theelepeltjes, 304 gram Zilver 2-delig zuurcouvert Haags Lofje, van Kempen jaarletter 1927 72 gram 10 zilveren lepels en 4 zilveren vorken, diverse jaarletters en meestertekens, 596 gram 11 zilveren rietjes / longdrinklepels Zilveren lepel en 2 vorken, Hollands glad, 18e eeuws Rotterdam, 174 gram 4 diverse zilveren thee- suikerlepels, 19e eeuw 3 Zilveren vleesvorken met puntfilet 19e Eeuwse odeurflacon in foedraal (3) en kerkboek met gouden sluiting Oud fotolijstje in Engels zilver montuur Birmingham Adresboekje met zilveren aplique 925/1000 Ovale fotolijst met zilveren rand 23x17 cm Engels zilveren portemonneekoker, Birmingham, jaarletter 1917 Fotolijst in rijkbewerkte zilveren lijst, Edinburgh 1946, 28x25 cm Fotolijst met rijkbewerkte zilveren lijst, Birmingham jaarletter 1997 Djokja zilveren asbak en een zilver schaaltje fa. Hamco 2 veterhaken, nagelvijl en een briefopener met zilver heft
50-75 20-40 20-40 20-40 20-40 20-30 20-40 20-40 30-50 25-50 30-50 25-50 20-40 30-60 150-200 75-100 100-150 75-100 20-40 300-400 30-50 40-60 200-300 75-100 200-300 20-30 20-40 30-50 35-45 30-50 150-200 40-60 100-150 30-50 60-80 20-30 40-60 60-80 75-100 50-75 -
7067 7068 7069 7070 7071 7072 7073 7074 7075 7076 7077 7078 7079 7080 7081 7082 7083 7084 7085 7086 7087 7088 7089 7090 7091 7092 7093 7094 7095 7096 7097 7098 7099 7100 7101 7102 7103 7104 7105 7106 7107 7108 7109 7110 7111 7112 7113 7114 7115 7116 7117 7118 7119 7120
4 Zilveren pijpwroeters met dieren en boot op top naar antiek model Engelse zilveren veterhaak met gedecoreerde greep Zilveren asbak, jaarletter 1948, 86 gram Divers zilver kinderbestek met schuivertje, Haags Lofje, van Kempen Zilveren kinder / dessertlepel van Kempen, jaarletter 1902 Zilveren asbak met Oud Hollands decor 10 diverse zilveren theelepeltjes w.o. 19e eeuw 2 Zilveren lepels, decor Gouden koets Zilveren klontjestang, jaarletter 1965 11 Zilveren taartvorkjes, Gerritsen Zeist, 1906-1919 12 zilveren visvorken van Kempen Begeer jaarletter 1965, 470 gram met 1 zilveren en 11 verzilverde vismessen Zilveren Deense siervork en lepel met geëmailleerd blauw decor 925/1000 Briefopener met zilveren heft 925/1000 8 zilveren couverts met parelrand, van Kempen en Gerritsen Zeist, diverse jaarletters, 1020 gram 2 zilveren vleesvorkjes, van Kempen, jaarletter 1948, 52 gram 3 zilveren lepels, Willem Lammert Schmitz, jaarletter 1826, 116 gram Zilveren jamlepel met parelrand, J Boom Schoonhoven jaarletter 1896, 22 gram Zilver couvert Begeer Utrecht, jaarletter 1924, 114 gram Zilveren lepel met man op top met inscriptie Abraham, 50 jaar, 833/1000, 59 gram 7 zilveren theelepeltjes w.o. jaarletter 1821 Zilveren sauslepel van Kempen 1930 Zilveren broodvork Haags Lofje ond. meesterteken, jaarletter 1920 Zilveren gelegenheidslepel met figuur op top, Schoorl zilver NV Amsterdam en Loenen, jaarletter 1957, 40 gram 2 zilveren confiturevorkjes van Kempen, jaarletter 1890, 32 gram Zilveren strooilepel, Herman Hooikaas jaarletter 1930 en een theezeefje van Eldik Zutphen jaarletter 1923 2 3-delige manicuresets met zilveren heft w.o. Engeland 2 diverse zilveren confiturevorkjes, jaarletter 1865 8 Djokja zilveren cakevorkjes 4 Diverse zilveren lepeltjes en een vorkje 6 kaasmesjes met zilveren heft met parelrand 800/1000 6 zilveren theelepeltjes, Jacobus Hoffman Steenbergen 1844-1860 2 gegraveerde zilveren gembervorkjes jaarletter 1885 2 diverse zilveren vleesvorkjes Haags lofje, van Kempen w.o. jaarletter 1956 2 zilveren confiturevorkjes Harmannus Ellens Oving Groningen, jaarletter 1864 2 zilveren Biedermeier confiturevorkjes, jaarletter 1884 Suikerschep met agaat heft, Cees Huisman Schoonhoven en een zilveren suikerschep ca. 1900 2 Biedermeier confiturevorkjes Gerhardus Bernardus Hensen, Sappemeer 1880-1919 6 zilveren theelepeltjes Zilveren taartschep, model blad met een gedraaide steel, A Kouwenberg Breda, jaarletter 1905 en 11 zilveren theelepeltjes met suikerschep, Wed. A Pluut Schoonhoven 4 diverse 19e Eeuwse zilveren confiturevorkjes w.o. Laurens van Manen Sneek, jaarletter 1849 Zilveren lepel met gegraveerd decor en gedraaide steel, 34 gram vismes met zilveren heft met parelrand Zilveren punchlepel met parelrand van Kempen jaarletter 1906, 82 gram Punchlepel met zilveren gedecoreerde bak en gedraaide steel 6 Zilveren couverts in cassette J A Melis Den Bosch jaarletter 1855, 698 gram Zilveren lepel 800/1000 met gegraveerd monogram, in cassette 2 Doosjes met zilver montuur 925/1000 Koopje divers w.o. flesstop, odeurflacons en busje Miniatuur zilveren vork, lepel, 2 bordjes, sauskom, vijzel met stamper en vaas Koopje divers zilver w.o. miniaturen, potloodjes, sigarettenpijpje 4 diverse zilveren vorkjes en 2 kaasmesjes 6 zilveren boeksloten, w.o. jaarletters 1851, 1866 en 1875, 148 gram Koop divers bijou w.o. zilver Koopje divers zilver w.o. broodvorken, servetband, theelepeltjes en zilveren lepel met jaarletter 1831
20-40 20-40 20-40 20-30 35-45 30-40 175-200 175-225 20-40 250-350 75-100 50-75 20-40 30-50 40-60 20-40 20-40 50-60 20-40 20-40 20-40 20-40 20-40 20-40 40-60 20-40 20-40 30-50 30-50 50-100 200-300 30-40 50-75 -
280 Joh. Ponsioen
7121 7122 7123 7124 7125 7126 7127 7128 7129 7130 7131 7132 7133 7134 7135 7136 7137 7138 7139 7140 7141 7142 7143 7144 7145 7146 7147 7148 7149 7150 7151 7152 7153 7154 7155 7156 7157 7158 7159 7160 7161 7162 7163 7164 7165 7166 7167 7168 7169 7170 7171 7172 7173 7174 7175 7176 7177 7178
Koopje diverse zilveren lepeltjes en vork w.o. theeschepje Zilveren sigarettenbus Birmingham jaarletter 1931 Engelse zilveren zoutstrooier, Birmingham, 1948, 925/1000, en een zilveren mosterdpothouder, Londen 1922 2 zilveren maggifleshouders w.o. jaarletter 1943 Plata Pura 9990 1 Onza troy no. A 07732 2 zilveren 3-lichts tafelkandelaren van Kempen Begeer 18,5 hoog, samen bruto 932 gram Zilveren theezeef op lekbak, jaarletter 1904 (3) Zilveren tafelkandelaar Kon. Begeer 14 hoog, bruto 242 gram Zilveren sigarettendover Zilveren tafelkandelaar, 14 hoog, bruto 220 gram 14-krt gouden schuifpotlood met agaat 4-delig theestel, L Marcelis Schoonhoven / Voorschoten / Apeldoorn, jaarletter 1948, bruto 1020 gram Antiek verguld zilver potloodje Oosterse theebus met zilver montuur en dop, D Burger Haarlem Zilver bonbonbakje, 830/1000, 9 cm, 20 gram Zilver theezeefje M Pruijt Utrecht jaarletter 1926 19e Eeuwse zilveren breipenhouder Zilver theezeefje met Hollands decor, gebr. Niekerk Groningen, jaarletter 1920 Zilver theezeefje met Hollands decor, staand op lekbakje op klauwpootjes H Hooijkaas jaarletter 1934 2 Tafelklokjes in zilveren lijst, Londen jaarletter ca. 1995 2 zilveren kaasduimen gebr. Huisman Schoonhoven Zilveren tafelkandelaar, 7 hoog 2 zilveren servetbanden Engels zilveren inktpot met dop en glazen binnenbak, Birmingham jaarletter 1919 Porseleinen presenteerschaaltje met blauw decor, 15 cm met zilveren beugel 3 odeurflacons met zilveren dop (stopjes manco) 4 Zilveren servetbanden en 3 vingerdoekringen 19e Eeuwse odeurflacon met stopje en gouden dop, in foedraal 19e eeuws inktstel met pennenhouder en potjes met zilver montuur 2 Zilveren servetbanden en 2 zilveren vingerdoekringen Odeurflacon met zilveren dop (stop manco) 3 oudeurflacons met zilveren dop (stopjes manco) Porseleinen presenteerschaaltje met blauw decor, 13 cm met gegraveerde zilveren beugel, Tjeerd Reekers Workum 1864-1916 Zilveren schenkkan met gegraveerd decor, 27 hoog, 338 gram Zilver inktpot met blazen binnenbak, Birmingham jaarletter 1910 4 zilveren servetbanden en een zilveren vingerdoekring Ovaal zilver mandje met fraai decor met strikken, 800/1000, 22 cm, 224 gram, staand op ivoren pootjes, 19e eeuw Ovaal zilver doosje met gedreven decor naar Paulus Potter, jaarletter 1935, 10,5 cm, 114 gram Zilver miniatuur rond tafeltje met 3 stoelen, valse keuren Zilveren tastevin met gedreven Hollands decor, van Eldik Zutphen, jaarletter 1930 4 Engelse zilveren fleslabels Sherry 6 Zilveren lepels met parelrand in cassette 5 zilveren pillendoosjes 12 zilveren cakevorkjes, van Kempen in cassette Cassette met 5+1 dessertbestek 800/1000 12 zilveren gebakvorkjes met bokkenpoot in cassette 2 zilveren fleslabels, Port en Cognac, 32 gram Zilver pillendoosje met 3 vakjes en gedreven decor 925/1000 2 zilveren pillendoosjes w.o. Birmingham Miniatuur zilveren tafel met 4 stoelen 2 Ovale zilveren pillendoosjes met Hollands decor, 800/1000 19e Eeuwse reisset, palissander kist met ingelegd messing en rijk ingedeeld met toiletset met zilveren doppen en deksels met monogram, Fabrique et Magasin de Tahan, Rue de la Paix, Paris Camusso Sterling Silver 18 zilveren schoteltjes, 925/1000, 8,5 diameter, 482 gram Camusso Sterling Silver 18 zilveren onderbordjes, 925/1000, 18 diameter, 2475 gram Camusso Sterling Silver 18 zilveren onderborden, 925/1000, 29 diameter, 8140 gram Cassette met 12 zilveren tafelnummers 800/1000 Kristallen coupe op zilver voetje Geslepen glazen presenteerschaal 25 diameter met zilveren beugel met parelrand, jaarletter 1919
30-60 300-400 100-150 20-30 100-150 75-90 300-500 30-50 20-40 20-30 75-100 30-50 20-40 80-120 150-175 30-50 100-150 50-75 20-40 80-120 30-50 40-60 20-30 150-175 25-50 60-80 75-100 20-40 40-60 20-40 500-750 200-300 800-1200 2500-3500 25-50 80-120
7179 7180 7181 7182 7183 7184 7185 7186 7187 7188 7189 7190 7191 7192 7193 7194 7195 7196 7197 7198 7199 7200 7201 7202 7203 7204 7205 7206 7207 7208 7209 7210 7211 7212 7213 7214 7215 7216 7217 7218 7219 7220 7221 7222 7223 7224 7225 7226 7227 7228 7229 7230 7231 7232 7233 7234 7235 7236 7237
Ruitjeskristallen bonbonschaaltje met zilveren beugel Geslepen kristallen bonbonnière, 18,5 cm met zilveren beugel, Johannes Mulder Amsterdam, jaarletter 1849 Gegraveerde 19e Eeuwse sigarenhouder op verzilverde voet Zilveren eierlepel met parelrand, van Kempen, jaarletter 1899, 70 gram Zilveren miniatuur schuimspaan Zilveren natfruitschep H A Schuss Amsterdam, jaarletter 1853, 42 gram Zilver suikerschepje 925/1000 Zilveren spiegeleischep van Kempen jaarletter 1935 19e eeuws suikerschepje met zilveren bak Zilveren natfruitschep met ajour decor, Buitenland, Antiek zilver suikerschepje, jaarletter 1834 Zilveren broodvork rijk gedecoreerd met engelen, jaarletter 1907, 86 gram Zoutstrooier, zilver montuur Louis XVI stijl, jaarletter 1906 met blauw glazen binnenbak Druivenschaar met zilveren ogen ca. 1900 Strooilepel met zilveren bak aan houten steel, jaarletter 1818 2-delig zilver gembercouvert, van Kempen, jaarletter 1882, 24 gram Zilveren vleesvork met spadel met hartenfilet, van Kempen, jaarletter 1921, 80 gram Oude schaar met zilveren greep 800/1000 Zilveren cakeprikker Herman Hooikaas jaarletter 1943 Indische taartschep 800/1000 Zilveren toasttang (Buitenland) Zilveren Art Deco taartschep van Kempen, jaarletter 1930, 70 gram Druivenschaar met zilveren ogen, jaarletter 1976 Zilveren suikerschep met apostel op top Miniatuur zilveren sauslepel met gegraveerd decor, Jan van der Velden Amsterdam, jaarletter 1951 Zilveren petitfourschep met gedraaide steel met bokkenpoot, Jac. Gelderblom jaarletter 1992, 44 gram 2 zilveren specerijlepeltjes met gedraaide steel, Begeer Utrecht Zilveren suikerschep met agaat heft Zilveren strooilepel, Hollands glad, C L J Begeer jaarletter 1924 Zilveren theeduim, Hendrik Helweg Amsterdam, jaarletter 1833 Art Deco zilveren amuselepel Zilveren suikerschep met bokkenpoot Zilveren bonbonnière met ajour gezaagd decor en parelrand, fa Hoogteiling & Presburg Haarlem, jaarletter 1925, 14,5 cm, 46 gram Rond zilver schaaltje op voet, Birmingham jaarletter 1929, 116 gram Zilveren bonbonnière met ajour gezaagd decor en parelrand, Begeer Utrecht, jaarletter 1911, 18,5 cm, 120 gram Zilveren bonbonnière, ajour gezaagd met strikoortjes, jaarletter 1927, 19 cm, 142 gram Zilver dekselbakje 800/1000 Zilveren servethouder Zaanlandse Zilversmederij jaarletter 1955 Zilveren bonbonnière, ajour gezaagd met leeuwkopjes, van Kempen, jaarletter 1956, 14 cm, 98 gram Zilveren bonbonnière, ajour gezaagd en parelrand, G Wijland Schoonhoven, jaarletter 1989, 14 cm, 92 gram Vleesvork en een klem met Frans zilver gedecoreerd heft Zilveren bonbonnière J Krins Schoonhoven, jaarletter 1962, 12 cm, 48 gram 2-delig zilver roomstel op pootjes, Duitsland 830/1000, 190 gram Zilveren sigarettendoos met gedecoreerde deksel, Aubert Den Haag Zilver pillendoosje naar 19e eeuws model, Niekerk Schoonhoven jaarletter 1973 Zilveren pillendoos ovaal model Rond zilver pillendoosje met monogram 800/1000 Zilver tafelkandelaartje en een zilveren miniatuur blaker Blauw glazen pot in ajour gezaagd zilveren houder, van Eldik Zutphen 1917-1950 Zilver pillendoosje Jan Hooijkaas Schoonhoven 1862-1882 zilveren lepeldoosje met gegraveerd decor, C Monteban Schoonhoven, jaarletter 1854 Zilveren sigarettendoos met gewafeld decor en monogram, Birmingham, jaarletter 1966 Zilver pillendoosje Abraham van der Sluijs jaarletter 1871 Rond zilver pillendoosje jaarletter 1844 Zilveren sigarettenkoker met monogram 800/1000 Zilver pillendoosje met geribd decor, Pieter Kruijt Schoonhoven, jaarletter 1850 Zoutstrooier, zilver montuur Louis XVI stijl, jaarletter 1906 met blauw glazen binnenbak Zoutvaatje, blauw glazen binnenbak met zilveren Louis XVI-stijl houder Ovale zilveren tabaksdoos met gedreven Hollands decor, jaarletter 1916, 98 gram
25-50 80-120 75-125 20-40 20-30 20-40 20-40 20-40 30-60 40-60 35-45 75-100 20-40 30-40 20-40 20-40 20-30 25-50 25-35 20-30 20-30 20-30 20-30 25-50 30-40 50-75 30-60 80-120 75-125 20-30 20-40 60-100 80-120 60-80 40-60 60-80 50-75 25-50 40-50 75-100 50-75 80-120 125-175 50-75 50-75 20-30 50-75 75-100 20-40 75-100
7238 7239 7240 7241 7242 7243 7244 7245 7246 7247 7248 7249 7250 7251 7252 7253 7254 7255 7256 7257 7258 7259 7260 7261 7262 7263 7264 7265 7266 7267 7268 7269 7270 7271 7272 7273 7274 7275 7276 7277 7278 7279 7280 7281 7282 7283 7284 7285 7286 7287 7288 7289 7290 7291 7292 7293 7294 7295 7296
Zilveren sigarettendoos, Engeland Peper en zoutstel in Sterling zilveren houder Zilver vaasje met gedreven Hollands decor jaarletter 1900 Zilver pillendoosje Johannes Petrus Sperna Weiland Schoonhoven, jaarletter 1850 Rond zilver pillendoosje 925/1000 Zilver pillendoosje Cornelis Monteban jaarletter 1861 Zilveren tabaksdoos met gegraveerde deksel, 170 gram Engels zilver schenkkannetje met rietomwonden oor, Birmingham jaarletter 1971 Zilveren beker, 7 hoog Zilveren sigarettenetui, Duitsland 800/1000 Ovaal zilver mandje met fraai decor met strikken, 800/1000, 22 cm, 224 gram Ovaal Indisch schaaltje met gedreven decor, zilver 800/1000, 17 cm, 118 gram Djokja zilveren bonbonnière 12 diameter Djokja zilveren bonbonnière 12 diameter Djokja zilver ovaal presenteerschaaltje, 24 cm Djokja zilver ovaal schaaltje 20,5 cm, 156 gram Djokja zilveren ovale bonbonnière 14,5 cm Djokja zilveren bonbonnière 17 diameter Zilveren broodmand met ajour gezaagd decor en parelrand, 925/1000, Aubert Den Haag, 1995, 20 cm, 290 gram Ovale zilveren broodmand met ajour decor en leeuwkoppen, 27,5 cm, 356 gram Ovale zilveren broodmand met ajour gezaagd decor en touwrand, 26 cm, 292 gram 2 Zilveren tafelkandelaren 925/1000, 12 hoog, bruto 184 gram 12-persoons zilveren cassette met opdienbestek, Haags Lofje, A J Driesen Schoonhoven en van Kempen en Begeer, jaarletters 1943, 1962 en 1963. Totaal 4785 gram (extra een verzilverde soepdienlepel) 1 kleine vork manco amandelgeslepen coupe op zilver voetje Zilveren koektrommel op onderschotel, van Kempen, jaarletter 1869, 526 gram Zilveren koektrommel Pieter Pietersen Amsterdam, jaarletter 1852, 332 gram Engelse zilveren strooibus, Londen jaarletter 1913, 17 hoog, 138 gram Kristallen coupe op zilver voetje Kristallen zoutcoupe op zilveren voet, jaarletter 1851 Zilveren tafelkandelaar, Barokstijl, Duitsland 925/1000, 19 hoog Kralentasje met bewerk zilveren beugel, Gerrit Frederik van Geelen Schoonhoven, jaarletter 1859 19e Eeuwse kralentas met zilveren beugel Avondtas met maliënkolder 800/1000 Kralentas met bewerkt zilveren beugel, Hendrik Copier Schoonhoven, jaarletter 1913 Kralentas (los) met bewerkte zilveren beugel, fa. Y T van Erp Leeuwarden, jaarletter 1917 Avondtas met bewerkte zilveren beugel Bewerkte zilveren tasbeugel jaarletter 1920, 17 cm, 134 gram Antiek kralenbeursje met zilveren beugel Kralenbeursje met gegraveerde zilveren beugel, Nicolaas de Gidts Schoonhoven Kralentas met bewerkt zilveren beugel, 830/1000 met invoerteken Geborduurde avondtas aan Hollands bewerkte zilveren beugel, W Edeling Schoonhoven Amsterdam 1896-1924 Fraaie kralentas met bewerkte zilveren beugel, jaarletter 1917 (knop manco) Antiek kralenbeursje met zilveren beugel Antiek kralenbeursje met zilveren gesp Fluwelen avondtas met bewerkte zilveren beugel, Groningen, jaarletter 1916 Antiek kralenbeursje met zilveren gesp Antiek kralenbeursje met zilveren gesp Willem & Jan Kruijff 1812-1817 Fraaie avondtas met bewerkte zilveren beugel, jaarletter 1916 Bewerkte zilveren tasbeugel Avondtas, maliënkolder met bewerkte zilveren beugel 800/1000, met portemonneetje Gehaakte portemonnee met 19e Eeuwse zilveren beugel en een kralenportemonnee met zilveren beugel 14-krt gouden ring met briljant ca. 0.10 ct., 18,75 mm 14-krt gouden ring met briljant, ca. 0.05 ct., 18 mm Antieke gouden ring met diamant, 19,5 mm 14-krt gouden ring met saffier en briljant, ca. 0.02 ct., 16,75 mm 14-krt wit met geelgouden ring met briljant, 17,5 mm 14-krt gouden ring met 2 solitair briljanten, ca. 0.06 ct., 19 mm 14-krt gouden ring met gesneden camee, 17,0 mm 14-krt gouden crossoverring met briljant, ca. 0.40 ct., 18,5 mm
50-75 20-30 20-30 50-75 75-100 20-40 20-40 20-40 75-100 20-40 20-40 20-40 20-40 30-50 150-200 200-300 175-225 80-120 1750-2250 20-40 750-1000 300-400 50-75 25-50 30-50 60-80 60-80 75-100 40-60 30-60 50-75 50-75 20-40 20-40 20-40 60-100 50-75 20-40 20-40 60-80 20-40 20-40 75-100 30-50 40-60 50-75 40-60 60-80 75-100 75-90 60-80 30-40 120-140
Prijsvraag
Het vraagstuk!
Het vraagstuk Raad het object! In deze rubriek willen wij u iedere keer een voorwerp laten zien waarover wij uw mening willen vragen. Een bijzonder object of een rariteit. Het zijn voorwerpen die zowel u als ons aan het denken zetten. Alle goederen die bij ons veilingbedrijf worden aangeboden, worden aan een grondig onderzoek onderworpen. Bij sommige objecten stopt de tijd al bij 5 seconden, andere objecten vragen meer tijd om tot een conclusie te komen. Vaak moet je een voorwerp weer even wegleggen om de volgende dag met een frisse blik het object weer onder de loep te nemen. Met het eerste object willen wij u vragen om ons antwoord te geven op de volgende vragen: • Wat is het • Wat is de functie • Wat is de herkomst • Hoe oud is het • Hoe hoog schat u de verzekeringswaarde in Dit object kunt u bekijken tijdens de kijkdagen in de vitrine in de veilingzaal. Afmeting; 13,5 h. 11,5 br. 6 d. Uw antwoord kunt u voor maandag 7 februari 12.00 uur mailen naar:
[email protected] Onder de goede inzenders verloten wij het boek: Kunst- en Antiekveiling 2010. Een pracht naslagwerk van veilingopbrengsten in het afgelopen jaar uitgegeven door Scriptum Art Schiedam.
De prijs
7297 7298 7299 7300 7301 7302 7303 7304 7305 7306 7307 7308 7309 7310 7311 7312 7313 7314 7315 7316 7317 7318 7319 7320 7321 7322 7323 7324 7325 7326 7327 7328 7329 7330 7331 7332 7333 7334 7335 7336 7337 7338 7339 7340 7341 7342 7343 7344 7345 7346 7347 7348 7349 7350 7351 7352 7353 7354 7355
Witgouden ring (Beneden Wettelijk Gehalte) bezet met blisterparel en 18 baquettegeslepen briljanten, ca. 0.70 ct., 17 mm 18-krt gouden ring bezet met diamanten, 19,25 mm 14-krt wit met geelgouden ring met briljant ca. 0.15 ct., 18,0 mm 14-krt gouden solitairring met briljant, ca. 0.11 ct., 19 mm 14-krt gouden ring bezet met opaal, 17,25 mm 14-krt gouden ring met briljantje, 18,0 mm 14-krt gouden ring met briljant, ca. 0.01 ct., 17,5 mm 14-krt gouden rivieraring met smaragd en briljant, ca. 0.15 ct., 17,25 mm 18-krt gouden ring met briljant, ca. 0.25 ct., 18 mm 18-krt gouden fantasiering bezet met 2 robijntjes, 18,75 mm 14-krt gouden zegelring, 2,6 gram, 19,5 mm 14-krt gouden solitairring met amethist, 15,5 mm 14-krt bicolor gouden ring met briljant, ca. 0.07 ct., 16,5 mm 14-krt gouden ring met briljant bezet, 17,5 mm 18-krt witgouden solitairring met briljant, ca. 0.20 ct., 17,5 mm 18-krt gouden ring met 3 briljanten, 19,25 mm 14-krt bicolor gouden ring met vele briljanten, ca. 1.10 ct., 18 mm 18-krt gouden ring met briljant, ca. 0.02 ct., 17,75 mm 14-krt gouden ring met ovaal geslepen briljant ca. 0.80 ct., 20,5 mm 18-krt gouden slangenring bezet met 3 briljanten, 16,25 mm 14-krt gouden ring met bloedkoraal bezet, 15,5 mm 18-krt gouden ring bezet met diverse steentjes, 17,5 mm 14-krt witgouden ring met saffier en briljant, ca. 0.28 ct., 17 mm 18-krt gouden ring met briljant, middelste ca. 0.85 ct., totaal ca. 1.12 ct., 17,5 mm 14-krt gouden ring met cultive parel, 16,0 mm 18-krt bicolor gouden ring met briljant, ca. 0.14 ct., 17,5 mm 14-krt gouden ring met Malachiet, 17,0 mm 14-krt gouden ring bezet met parel, 17,0 mm 14-krt gouden halvealliancering met briljant, ca. 0.25 ct., 18 mm Gouden rozetring met saffier en baquettegeslepen briljant, ca. 0.20 ct., 17 mm, Beneden Wettelijk Gehalte 14-krt gouden ring met parel en briljant, ca. 0.02 ct., 18 mm 14-krt bicolor gouden ring met briljant, ca. 0.02 ct., 17 mm 14-krt bicolor gouden ring met briljant, ca. 0.238 ct., 17 mm 14-krt gouden ring met saffier en briljant, ca. 0.12 ct., 17 mm 18-krt gouden ring met briljant, ca. 0.12 ct., 16 mm 18-krt witgouden ring met briljant, ca. 0.04 ct., 17 mm 18-krt gouden ring met smaragd en briljant, ca. 0.03 ct., 16,5 mm 14-krt witgouden halvealliancering met briljant, ca. 0.25 ct., 17,75 mm 14-krt witgouden halvealliancering met briljant, ca. 0.15 ct., 19 mm 18-krt witgouden ring met blauwe topaas en briljant, ca. 0.08 ct., 18 mm 14-krt gouden speld met parel en diamant in origineel doosje 14-krt gouden broche bezet met 40 roosdiamanten 14-krt bicolor gouden broche bezet met briljant, ca. 0.17 ct. 2 Hollandse broches en 2 hangers, zilver met Delftsblauw decor 14-krt gouden broche / hanger, met geëmailleerd bloemmotief 14-krt gouden hanger met Lapis Lazuli bezet 14-krt antieke gouden filigrain hanger 14-krt gouden hanger met 9 granaten bezet 2 broches w.o. goud 14-krt gouden broche, 4,8 gram 18-krt gouden oorknoppen met briljant, ca. 0.18 ct. 14-krt gouden oorknoppen met briljant, ca. 0.20 ct. 18-krt gouden oorknoppen met briljant 18-krt witgouden oorknoppen met briljant, ca. 0.18 ct. 14-krt gouden broche, letter W, 2,3 gram 14-krt gouden takbroche, 2,9 gram Zilveren takbroche met 4 bloemetjes met briljanten 14-krt gouden veerbroche, 1,4 gram Gouden broche / hanger met gesneden camee
400-450 30-60 225-275 110-130 40-60 75-90 25-50 200-225 275-325 60-80 20-40 30-50 1000-125 20-40 200-250 40-60 500-550 120-140 300-400 30-50 100-120 30-50 300-350 1000-1250 50-70 200-225 35-55 30-50 110-130 100-125 80-120 375-425 300-325 200-225 70-90 70-90 110-130 80-120 350-400 30-50 450-500 225-250 125-150 20-30 100-120 75-100 40-60 150-200 260-300 325-375 150-200 20-40 20-40 450-500 20-30 100-120
t 31
6-
Pa nte ul en W Pa f ru st o or ie lte it st ra sp at r 11 s e D ci ui ve n al Te is l: 0
G
ro e
Rechtstreeks van de bron!
Adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Fax: E-mail:
Amsterdamseweg 126 6814 GJ Arnhem 026-4455220 026-4455085
Blommers
Veiling april 2011 7356 7357 7358 7359 7360 7361 7362 7363 7364 7365 7366 7367 7368 7369 7370 7371 7372 7373 7374 7375 7376 7377 7378 7379 7380 7381 7382
19e Eeuwse gouden hanger bezet met bloedkoraal, bruto 5,3 gram 19e Eeuwse gouden hanger gemaakt van sluiting, bezet met bloedkoraal, bruto 3,7 gram 19e Eeuwse gouden hanger bezet met bloedkoraal, bruto 3,5 gram 19e Eeuwse gouden sluiting bezet met bloedkoraal, bruto 7,1 gram 19e Eeuwse gouden sluiting bezet met 3 bloedkoralen, bruto 4,1 gram 14-krt gouden ring met valkenoog, bruto 8,3 gram, 18,25 mm Gouden 10 gulden munt 1895 Gouden tientje 1897 in gouden montuur Gouden dukaat 1985 in cassette, 983/1000 14-krt witgouden ring met briljant, ca. 0.53 ct., 17,25 mm 14-krt gouden ring met saffier en briljant, ca. 0.33 ct., 17,25 mm 14-krt gouden ring met smaragd en briljant, ca. 0.22 ct., 17 mm 14-krt gouden ring met bloemetje bezet met 7 briljanten, 17 mm 14-krt gouden rozetring met robijn en briljant, ca. 0.54 ct., 17 mm 14-krt gouden oorclips met bouton bloedkoraal Zilveren oorstekers bezet met pareltjes 14-krt witgouden armband bezet met vele briljanten, bruto 31,1 gram 14-krt witgouden ring met robijn en briljant, ca. 0.13 ct., 17 mm 14-krt gouden ring met jaspis, bezet met briljanten, 16,25 mm 18-krt gouden ring met briljant, ca. 0.18 ct., 16,5 mm 18-krt gouden ring met blauwe topaas en vele briljanten ca. 0.52 ct., 20,75 mm 14-krt gouden rijring met briljant, ca. 0.11 ct., 17,75 mm 18-krt gouden rozetring met briljant, ca. 0.20 ct., 16 mm 14-krt gouden ring met zirkonia, 18,75 mm 18-krt gouden dubbele ring met solitair geplaatste briljant en vele briljanten w.o. in de halvealliancering, ca. 1.34 ct., 17,5 mm 14-krt gouden ring, 1,1 gram, 16,0 mm 14-krt gouden ring met synthetische robijn en diamant, ca. 0.02 ct., 17 mm
20-40 20-40 20-40 20-40 30-60 75-100 100-120 50-75 350-400 450-500 260-300 200-225 400-450 30-50 500-600 220-260 150-175 240-280 350-450 75-100 200-250 50-75 1500-1750 70-90
7383 7384 7385 7386 7387 7388 7389 7390 7391 7392 7393 7394 7395 7396 7397 7398 7399 7400 7401 7402 7403 7404 7405 7406 7407 7408 7409 7410 7411 7412 7413 7414 7415 7416 7417 7418 7419 7420 7421 7422 7423 7424 7425 7426 7427 7428 7429 7430 7431 7432 7433 7434 7435 7436 7437
14-krt gouden gourmetcollier 45 cm met 14-krt gouden hanger, Moeder met kind 14-krt gouden ring bezet met briljant, 18,5 mm 3-rijige bloedkoralen armband met gouden sluiting Snoer met bloedkoraal tonnetjes 3-rijig granaten armband met gouden slot Zoetwaterparelarmband met zilver slot en bollen Bloedkoralen armband met zilveren sluiting 3-rijig bloedkoralen armbandje met gouden sluiting Parelcollier met idem armband met zilveren sluiting Parelcollier op staaldraad 18-krt witgouden oorhangers met parel en briljant, ca. 0.35 ct. 18-krt witgouden oorhangers met briljant, ca. 0.70 ct. 14-krt witgouden oorhangers met robijn en briljant, ca. 0.47 ct. paar 14-krt gouden oorbellen bezet met bloedkoraal Zilveren armband gemaakt van boekslot Zilveren armband met bedeltjes, 17,4 gram Zilver fantasiecollier met ovale bruin / grijze agaat Zilver collier met cultive parels, 925/1000 Zilveren jasseroncollier met fantasiehanger Zilveren collier met gekleurde stenen en kwarts Zilver collier met tros pareltjes Zilver collier met 3 parels 14-krt witgouden collier met hanger bezet met briljant, ca. 0.07 ct. 3-rijig bloedkoralen armbandje met zilveren sluiting 2-rijige bloedkoralen armband met gouden sluiting 2-rijig bloedkoralen armband met gouden sluiting Zilveren sieradenset met bloedkoraal 4-rijige parelarmband met 14-krt witgouden slot bezet met saffieren en parels 2 zilveren colliers, met kruisje en met hanger bezet met gesneden camee 14-krt tricolor gouden armband, 22,7 gram 14-krt gouden slavenband met parel bezet, bruto 7 gram 14-krt gouden riviera armband met 8 bolsjewiek briljanten ca. 1.05 ct. 18-krt gouden oorclips met parel bezet, bruto 13,0 gram 2 14-krt gouden oorstekers met parel bezet 14-krt gouden oorhangers, 2,8 gram 14-krt gouden koordcollier, 75 cm, 26 gram 14-krt gouden choker met applique bezet met briljantjes 14-krt gouden collier met hanger met pareltje bezet, 15,9 gram 18-krt gouden gourmettecollier met 14-krt gouden hanger met saffier, robijn, smaragd en briljant 14-krt gouden Figarocollier met 14-krt gouden hangertje met 3 pareltjes 14-krt gouden collier met hanger van boogschutter bezet met briljant, ca. 0.03 ct. 14-krt gouden collier, Venetiaans met hangertje met parel 18-krt gouden collier met hanger bezet met saffier en briljant, ca. 0.04 ct. 14-krt gouden gourmetcollier met 14-krt gouden hanger met briljant 14-krt gouden collier met 18-krt gouden hanger met briljant, ca. 0.80 ct. 14-krt gouden choker met hanger met briljant 14-krt gouden collier met roosdiamant, ca. 0.70 ct. 14-krt gouden collier met hanger met briljant 18-krt gouden armband, 18,5 cm, 10,2 gram (slag) 14-krt gouden armband 5,6 gram 14-krt gouden armband, 21,5 cm, 18,3 gram Parelcollier met platina slot met briljanten bezet, ca. 0.90 ct. 14-krt gouden ring met bloedkoraal, 16,75 mm 14-krt gouden ring met gesneden camee, 18,0 mm 14-krt gouden ring met 5 synthetische robijntjes, 19,5 mm
150-175 75-100 90-110 20-40 60-80 30-40 50-75 30-50 20-30 450-500 600-700 375-400 20-40 20-30 20-30 25-40 130-160 30-50 150-175 125-150 20-40 160-180 25-35 150-200 75-100 450-500 125-175 20-40 30-50 225-275 75-90 175-200 150-200 90-110 190-210 90-110 170-190 175-200 470-500 100-125 550-600 175-200 125-175 60-80 200-225 800-850 40-60 40-60 80-100
7437 14-krt gouden ring met 5 synthetische robijntjes, 19,5 mm 7438 14-krt gouden fantasiering met smaragd en briljant ca. 0.32 ct., 18,25 mm 7439 14-krt witgouden solitairring met strik, bezet met briljantje, 18,0 mm 7440 14-krt gouden ring met filigrain en gesneden bloedkoraal, 18,75 mm 7441 18-krt tricolor gouden ring met briljant, ca. 0.04 ct., 17,5 mm 7442 14-krt gouden ring met parel, 18,5 mm 7443 18-krt witgouden ring met parel, 2 robijntjes en 1 briljant, 16,75 mm 7444 14-krt witgouden solitairring met briljant bezet, 17,0 mm 7445 14-krt gouden rijring met peridot, citrien, amethist, topaas en rhodoliet, 18,5 mm 7446 Zilveren ring met ruitmodel onyx, 20 mm 7447 14-krt gouden ring met gespleten scheen met briljant, 16,0 mm 7448 18-krt bicolor gouden ring met saffier en briljant, ca. 0.15 ct., 17,5 mm 7449 7450 14-krt gouden ring met bloedkoraal, 16,5 mm 7451 14-krt gouden damesring met agaat, 17 mm 7452 Zilveren ring met grote carneool, 20 mm 7453 14-krt gouden herenzegelring (zonder gravering), 22,5 mm 7454 18-krt gouden halvealliancering met briljant, ca. 0.18 ct., 16,75 mm 7455 18-krt gouden halvealliancering met briljant, ca. 0.20 ct., 18,5 mm 7456 14-krt bicolor gouden rozetring met briljant, ca. 0.20 ct., 16,25 mm 7457 14-krt gouden ring met briljant, ca. 0.05 ct., 18 mm 7458 14-krt gouden ring met carneool, 19,25 mm 7459 14-krt gouden ring met baquette geslepen diamanten en briljantgeslepen diamanten ca. 3.5 ct., 19,5 mm 7460 14-krt bicolor gouden ring met briljant, ca. 0.20 ct., 17 mm 7461 18-krt gouden solitairring met briljant, ca. 0.22 ct., 16,75 mm 7462 18-krt gouden ring met saffier en briljant, ca. 0.07 ct., 16 mm 7463 18-krt gouden designring, schijfmodel 2-delig met briljant, ca. 0.05 ct., 16,75 mm 7464 14-krt gouden rozetring met blutsparel en briljant, ca. 0.24 ct., 17,75 mm 7465 18-krt bicolor gouden ring met briljant, ca. 0.45 ct., 17 mm 7466 14-krt gouden design ring met briljant, ca. 0.02 ct., 17 mm 7467 18-kr witgouden dubbele rijring met baquette en briljantgeslepen diamanten en 2 zwarte briljantgeslepen diamanten, totaal ca. 1.5 ct., 18 mm 7468 14-krt gouden ring bezet met 2 briljanten ca. 0.26 ct., saffier, robijn en smaragd, 18,75 mm 7469 14-krt witgouden ring met 3 grote en 30 kleine briljantgeslepen diamanten, totaal ca. 1.80 ct., 22 mm 7470 18-krt gouden ring, bezet met 3 briljanten, ca. 0.40 ct., 19 mm 7471 18-krt gouden ring met robijn en briljanten, ca. 0.21 ct., 19 mm 7472 Carneool collier met gouden sluiting 7473 Collier, onyx, rookkwarts, bloedkoraal en carneool met verguld zilver magneet slot 7474 3-rijig bloedkoralen collier met gouden slot 7475 Granaat collier met zilver slot 7476 Zoetwaterparelcollier met gouden slot en bollen 7477 Fantasiecollier van diverse agaten, carneool, granaatjes, onyx en pareltjes met gouden veerring 7478 Onyx collier met jade hanger en kleine bloedkoraaltjes met gouden sluiting 7479 Bloedkoralen meisjescollier met gouden sluiting 7480 Bloedkoraal collier 7481 Collier met staafjes bloedkoraal met gouden sluiting 7482 14-krt gouden dasspeld met parel en briljantgeslepen diamant 7483 14-krt gouden dasspeld met parel en briljantgeslepen diamant 7484 14-krt gouden dasspeld met pareltje 7485 3-rijig parelcollier met gouden sluiting bezet met saffier 7486 15 diverse briljantgeslepen diamanten, 2 maal ca. 0.09 ct., 11 maal ca. 0.05 ct. en 2 maal ca. 0.035 ct. 7487 3-rijig bloedkoralen collier met gouden slot 7488 Collier met pareltjes en bloedkoraal 7489 Parelcollier met gouden sluiting 7490 Parelcollier met 18-krt gouden sluiting
80-100 300-350 40-60 40-60 160-200 40-60 60-90 40-60 100-120 75-90 260-300 30-50 20-40 20-30 275-300 80-100 225-275 200-250 70-90 45-65 1250-1500 200-250 230-260 50-75 210-250 125-150 425-475 70-90 800-1200 250-300 750-1000 400-500 340-380 100-120 100-125 75-100 60-80 150-175 90-110 20-40 20-30 60-80 50-75 30-60 20-30 200-225 350-450 75-100 75-100 90-110 50-100
H J Slijper
H Fugere
18e eeuwse kandelaren
Théophile de Bock
Aug. Moreau
J M Bremers
263 H Vollenhove
164 J P Kroese
Sierobject
Louis XVI pendule
7491 7492 7493 7494 7495 7496 7497 7498 7499 7500 7501 7502 7503 7504 7505 7506 7507 7508 7509 7510 7511 7512 7513 7514 7515 7516 7517 7518 7519 7520 7521 7522 7523 7524 7525 7526 7527 7528 7529 7530 7531 7532 7533 7534 7535 7536 7537 7538 7539 7540 7541 7542 7543 7544 7545
2 snoeren, bloedkoraal en granaat Gitten collier 39 cm Collier met ronde valkenoog ca. 10 mm met zilveren valk als sluiting Malachiet collier met onedel slot Zoetwaterparelcollier grijs / paars met gouden rijgbollen en slotje Collier van Angel Skin granaatjes met zilver magneetsluiting Jade collier met onyx en groene carneool met zilveren sluiting Collier van lapis lazuli met cultive pareltjes en zilver slot 3-rijig oplopend gitten collier met onedel sluiting 5-rijig gitten collier met zilver slot 6-rijig granaten collier met zilveren sluiting met granaat Collier van ronde valkenoog ca. 16 mm met verguld zilver magneetslot Omega de Ville horloge aan lederen band Zilveren dameshorloge met zilveren schakelband Dameshorloge in foedraal 18-krt witgouden collier met hanger bezet met citrien 2 19e Eeuwse herenvestzakhorloges Antiek vestzakhorloge in gouden kast met slagwerk 2 19e Eeuwse herenvestzakhorloges 19e eeuws dameshorloge in gouden kast Dameshorloge in bewerkte 18-krt gouden kast Dameshorloge in 14-krt gouden kast Dameshorloge in zilveren kast 800/1000 System Glashutte herenvestzakhorloge in gouden kast (secondewijzer manco) 2 19e Eeuwse herenvestzakhorloges 14-krt gouden chatelaine met kwastjes, 15,1 gram 2 zilveren horlogekettingen 48 gram Zilveren horlogeketting 800/1000, 27 cm, 58 gram koopje divers goud w.o. ringen en armband, 31,7 gram 2 zilveren Zeeuwse broekstukken Koopje antieke gouden oorbellen en sluitingen Koopje diverse sieraden w.o. goud en zilver 2-delig zilver roomstel Engeland 925/1000 Koopje diverse sieraden, goud en zilver 6 broches en een medaillon aan collier w.o. goud Koop diverse oorbellen, hangers, armbanden etc. w.o. zilver Koop diverse colliers, armbanden, horloges etc. w.o. zilver en bloedkoraal Koop diverse sieraden 4 zilveren broches en een armbandje gemaakt van een boekslot Antiek gouden oorijzer met filigrain boeken, 122 gram 19e Eeuwse verzilverde Engelse theepot Engelse verzilverde theepot Zwaar verzilverde theepot Fraaie verzilverde dekselschaal met afschroefbare greep Sheffield zwaar verzilverd 4-delig koffie / theestel met bakelieten oor 19e Eeuwse Engels blaker met parelrand 2-delig menagestel in verzilverde houder Theeglas in een bewerkte verzilverde houder Verzilverde suikerpot Verzilverde suikerpot met schep Verzilverde pepermolen met decor van figuren in herberg 4-delig verzilverd kapstel 2-delig trancheerstel 2-delig vistrancheerstel Klassiek verzilverde set koffielepels, gebakvorkjes, mokkalepeltjes, suikerschep en gebakschep
30-50 90-110 25-40 90-110 75-90 75-90 20-40 25-50 75-100 75-100 90-110 50-70 25-35 70-90 60-80 750-850 60-80 30-60 75-100 100-120 25-35 40-80 60-80 200-300 25-50 20-40 400-500 30-50 40-60 30-60 300-500 30-60 30-50 20-40 75-90 100-150 40-60 20-40 20-40 20-40 -
7546 15 verzilverde menukaarthouders 7547 8-persoons verzilverd bestek, 1 vork manco, met idem koffielepels 7548 Christofle O. Gallia 6 Art Decostijl messenleggers, onedel 7549 Verzilverd schaaltje, bekertje, schepje en 3 zilveren lepeltjes 7550 Gero verzilverd 4-delig kapstel met monogram 7551 kristallen schaaltje in verzilverde houder met bloemmotief 7552 2 19e Eeuwse herenvestzakhorloges 7553 5-delig Engels zilver kapstel met inscriptie Di, Birmingham jaarletter 1916 7554 19e Eeuwse odeurflacon in etui met verzilverd montuur 7555 Avondtas met bewerkte beugel, onedel 7556 Koopje divers w.o. Alpaca beursje, zilver pillendoosje, sigarettendover, vlot en taartschep 7557 Koop diverse lepeltjes, luiertang, vorken etc. w.o. zilver 7558 koop diverse bijou 7559 Koopje divers bijou w.o. broches en colliers 7560 Koop divers bijou 7561 koop diverse horloge 7562 koop divers bijou 7563 koop divers bijou 7564 koop divers bijou 7565 Koop divers bijou 7566 Zilver collier met zilveren hanger, 13,1 gram 7567 Koopje divers bijou 7568 Zilver koordcollier 15,8 gram 7569 Koopje divers w.o. horloge en collier met hanger 7570 Koopje divers bijou 7571 Koopje divers w.o. colliers en horloges 7572 Herenvestzakhorloge aan horlogeketting, onedel 7573 Zilveren sauslepel, van Kempen, jaarletter 1926, 64 gram 7574 4-persoons verzilverd bestek in cassette Roger Bros en divers overig bestek 7575 6-persoons verzilverd bestek met opdienbestek, in cassette, Wellner met divers extra 7576 3-delig wildtrancheerset met gewei in cassette 7577 6-persoons verzilverd bestek met koffielepels in cassette, Sheffield
Donderdag10 februari aanvang 19.00 uur 8000 8001 8002 8003 8004 8005 8006 8007 8008 8009 8010 8011 8012 8013 8014 8015 8016 8017 8018 8019 8020 8021 8022 8023 8024
19 flessen Grand de Bordeaux, St. Emilion Selection Louis Constant 1969 3 flessen Chateau Bourseau, Lussac St. Emilion 1978 11 flessen Chateau Bellefont Belcier St. Emilion Grand Cru 1981 24 flessen Chateau Regent St. Emilion 1983 8 flessen Chateau Faleyrens St. Emilion Grand Cru 1990 19 flessen Marquis de Saint Estephe St. Estephe 1979 12 flessen Chateau la tour de Mons Grand Vin Margaux 1979 12 flessen Chateau Labegorce Zede Margaux 1979 16 flessen Chateau la Croix Fonsac 1985 34 flessen Chateau la Tour de Segur Lassac St. Emilion 1975 6 flessen Chateau Richotey Fronsac 1990 34 flessen Chateau de Lamothe Cotes de la Malepere 1986 33 flessen Tastevinage Moulin a Vent Champolos 1988 29 flessen Tastevinage Bourgogne Pinot noir, Henri de Villamont 1992 3 flessen Chateau Moulin de bel air, Cotes de Bourg 1964 5 flessen Nuits St. Georges Les Chorey 1973 12 flessen Chateau Etoile Graves 1989 38 flessen Chateau Hanteillan Cru Bourgeois Haut Medoc 1979 11 flessen Chateau Corconnac Cru Bourgeois Haut Medoc 1988 12 flessen Chateau Ducluzeau Listrac 1983 1 fles Maire Fils St. Amour 1955 5 flessen Maire Fils Savigny les Beaune 1964 15 flessen Maire Fils Savigny les Beaune 1969 13 flessen Maire Fils Aloxe Corton Les Perrieres 1973 12 flessen Maire Fils Monthelie 1973
20-40 25-50 30-50 60-80 50-100 30-60 20-40 40-60 30-60 30-60
Wijnen 150-250 20-40 100-150 300-400 50-100 150-200 100-125 150-200 100-150 400-500 30-50 150-250 100-150 100-150 30-60 200-300 50-100 80-120 okt-30 75-100 200-300 125-175 75-125
HENK SCHOLTEN B.V.
Onze klant komt altijd van rechts!
8025 6 flessen Maire Fils Cote de Beaune Villages 1973 8026 6 flessen Macon Superieur Jean Bouchard 1973 8027 6 flessen Chateau Pibran Cru Bourgeois Pauillac 1979 8028 12 flessen Chateauneuf du Pape 1991 8029 12 flessen Chateauneuf du Pape 1992 8030 19 flessen Chateau le Clos du Notaire, Cotes de Bourg 1979 8031 10 flessen Chateau Haut Pelletan Bordeaux 1985 8032 11 flessen Chateau Miot Bordeaux 1989 8033 24 flessen Morgon Cru du Beaujolais 1989 8034 13 flessen Cotes du Rhone Villages 1972 8035 9 flessen Cotes du Rhone Villages 1988 8036 3 flessen Chateau Tour du Haut Moulin Cru Bourgeois 1990 8037 4 flessen Chateau Lamothe Bordeaux 1973 8038 7 flessen Cham des Gourmets vin de table 8039 14 flessen Sauternes Prestige 1983 8040 12 flessen Beaujolais 1980 8041 Koop divers drank w.o. wijn, sherry, cognac etc. 8042 Metalen wijnrek 8043 8044 8045 8046 8047
Woensdag 9 februari aanvang 9.30 uur 9000 9001 9002 9003 9004 9005 9006 9007 9008 9009 9010 9011 9012 9013 9014 9015 9016 9017 9018 9019 9020 9021 9022 9023 9024 9025 9026 9027 9028 9029 9030 9031
2 comtoiseklokken biljartklok, masker, 5 autootjes 3 weegschalen met gewichten doos divers Oranjehuis doos divers verzilverd doos divers verzilverd doos divers w.o. zilver en verzilverd doos divers bestek w.o. zilver doos divers bestek doos divers bestek doos divers bestek doos divers plate doos divers bestek en koperwerk 3 stuks houtsnijwerk tafelglobe met verlichting 2 Oosterse porseleinen vazen doos divers verzilverd doos divers w.o. karaffen en glaswerk doos divers koperwerk en een grote ronde schaal doos porseleinen voorwerpen Ilmenau, Thuringen Duitsland doos diverse oude kop en schotels oud 4-delig aardewerken theestel 2 dozen Zuid Holland serviesgoed doos diverse aardewerken vazen doos diverse lampen doos divers glaswerk en aardewerk doos diverse houten voorwerpen 2 krukjes, een glazen schaal en een spiegelset kastvaas en een dekselvaas met blauw decor doos divers glas en kristal doos divers koperwerk doos divers koperwerk
20-40 20-40 40-60 80-120 80-120 50-100 20-40 20-40 150-200 50-75 20-40 150-250 -
Kleingoed -
7237
Tabaksdoos
7180
Presenteerschaal
7546
Menukaarthouders
7264
Engelse strooibus
7263
Koektrommel
7258
Broodmand
7535
Zilver theestel
7105
Lepelset
718
Sigarenhouder
7135
Bonbonbakje
7248
Ovaal schaaltje
7126
2 Kandelaren
9032 9033 9034 9035 9036 9037 9038 9039 9040 9041 9042 9043 9044 9045 9046 9047 9048 9049 9050 9051 9052 9053 9054 9055 9056 9057 9058 9059 9060 9061 9062 9063 9064 9065 9066 9067 9068 9069 9070 9071 9072 9073 9074 9075 9076 9077 9078 9079 9080 9081 9082 9083 9084 9085 9086
Doos divers tin en koper doos divers porselein w.o. theepot doos divers porselein w.o. Oosters doos divers w.o. gebakstel doos divers porselein w.o. theepotten doos divers koffieservies doos divers w.o. Hindeloopen dienblad doos divers w.o. Keuls aardewerk doos diverse kop en schotels 5 diverse vazen en een schemerlampvoet doos diverse Oosterse beeldjes doos divers glaswerk doos divers aardewerk doos divers tin w.o. maatkannen Belouch 77x45 2 dozen serviesgoed Boerenbont doos divers aardewerk w.o. schalen en borden doos diverse lampen 2 2-lichts wandlampen paraplubak, een luciferhouder en een beslagkom doos divers glaswerk doos divers w.o. bijou en toverlantaarn 2 dozen serviesgoed met bloemdecor doos divers serviesgoed met blauw decor doos divers w.o. lampjes en een klok doos w.o. tin en een strijkbout 2 koperen doofpotten en een paraplubak Ovaal dienblad, eiken stoof en een wanddecoratie doos diverse dierenbeeldjes doos divers koperwerk doos divers w.o. fotolijst en bootjes doos diverse beeldjes w.o. ruiter te paard Doos divers w.o. geëmailleerd dienblad, voorwerpen en een crucifix doos divers aardewerk w.o. spaarpot doos diverse beeldjes, dieren doos divers serviesgoed w.o. Arzberg doos met vele oude aardewerken borden doos met porseleinen ontbijtservies paraplubak, een stoof, een spiegel en 2 voetenbankjes doos diverse aardewerk w.o. soepterrine doos divers w.o. onderzetten, glaasjes en lampenkappen doos divers w.o. crucifix Doos divers w.o. kinderserviesje Doos divers aardewerk w.o. Koningshuis doos divers aardewerk doos divers serviesgoed w.o. dekselschaal met konijn op top doos diverse kop en schotels w.o. Engels doos divers curiosa doos divers koperen vazen en een oude kraan doos divers w.o. barometer en klok zinken teil zinken teil 2 oude koffers oude koffer en een gieter 3 hanglampen
9087 9088 9089 9090 9091 9092 9093 9094 9095 9096 9097 9098 9099 9100 9101 9102 9103 9104 9105 9106 9107 9108 9109 9110 9111 9112 9113 9114 9115 9116 9117 9118 9119 9120 9121 9122 9123 9124 9125 9126 9127 9128 9129 9130 9131 9132 9133 9134 9135 9136 9137 9138 9139 9140 9141
6 wanddecoraties en een doos wanddecoraties koop diverse religieuze wanddecoraties 3 diverse wanddecoraties doos diverse wanddecoraties 3 wanddecoraties doos diverse wanddecoraties en een spiegel ges. Klei, 3 olieverfschilderijtjes in lijst koop diverse wanddecoraties 2 klassieke wanddecoraties doos diverse wanddecoraties koop diverse wanddecoraties koop diverse wanddecoraties 6 diverse wanddecoraties 5 diverse wanddecoraties wanddecoratie Het Molenpanorama geschilderd door Frans Mars eiken ornament, 2 schilderijlijsten en een schilderij mangelbak en letterlade schilderijlijst Doos diverse wanddecoraties doos divers en een olieverfschilderij 2 wanddecoraties 2 olieverfschilderijen en een reliëf wanddecoratie koop van 8 diverse wanddecoraties doos Oosterse wanddecoraties 2 religieuze prenten koop diverse wanddecoraties koop diverse oude sportartikelen diverse geëmailleerde voorwerpen w.o. broodtrommel doos divers en een koperen sierschaal doos divers w.o. kloosterbel doos divers glaswerk doos divers aardewerk doos porseleinen serviesgoed met bloemdecor doos divers koperwerk doos met 4 klokken doos divers oud aardewerk doos serviesgoed doos diverse kappersartikelen doos divers w.o. onderborden doos wanddecoraties en een klok geëmailleerde broodtrommel en lepelrek tuincoupe en 2 kandelaren doos divers porselein w.o. eierstelletjes doos divers w.o. koekoeksklok doos divers w.o. koekoeksklok doos diverse borden doos sierschotels doos constructiespeelgoed doos divers w.o. bus en een naaimachine doos divers verzilverd doos oude voorwerpen w.o. weegschaal groen geëmailleerde zakketel op komfoor spiegel, sierornament en 2 potten eierrekje en een hoekconsole doos houten voorwerpen
Breitner
Veiling april 2011
De Klapmuts De Klapmuts is een kleine winkel, helemaal gevuld met vazen, glaswerk, antiek en kroonluchters. Er worden ook antiekveilingen georganiseerd. Iets verderop aan de Nieuwstad vind je een tweede Klapmuts: een restauratieen kunstatelier waar je de eigenaar live aan het werk ziet.
Arke Noachstraat 2 6811DN Arnhem 06-41488713
9142 9143 9144 9145 9146 9147 9148 9149 9150 9151 9152 9153 9154 9155 9156 9157 9158 9159 9160 9161 9162 9163 9164 9165 9166 9167 9168 9169 9170 9171 9172 9173 9174 9175 9176 9177 9178 9179 9180 9181 9182 9183 9184 9185 9186 9187 9188 9189 9190 9191 9192 9193 9194 9195 9196
doos Oosterse beeldjes doos Oosterse voorwerpen doos diverse poppen doos diverse autootjes 2 dozen speelgoed Tonka takelwagen en een bulldozer doos divers w.o. paarden doos oud speelgoed doos diverse autootjes doos divers speelgoed doos diverse poppen doos divers w.o. poppenfornuisje doos divers miniaturen en blokfluit Loewe Opta oude radio naar oud model radio oude Philips radio doos divers koperwerk doos divers w.o. lederen laarzen, helm en speelgoed doos divers kinderserviesgoed doos divers tin 2 dozen met oude treinen met rails doos diverse kop en schotels en 2 kannen doos divers w.o. schelpen 2 Technics boxen 4 diverse dozen doos divers w.o. fotolijstje, rond schaaltje etc. doos divers + koffer doos divers tin 4 objecten koningshuis doos diverse houten voorwerpen doos diverse curiosa doos divers w.o. dekselpot doos divers aardewerk en porselein PC met toebehoren oude telmachine doos divers verzilverd doos divers w.o. bordjes, gemberpot, strijkijzers en olielampje Doos divers aardewerk doos diverse fototassen met inhoud doos divers aardewerk w.o. keukenklok doos divers w.o. tegels 2 dozen porseleinen serviesgoed doos divers w.o. verzilverd doos oude fototoestellen doos divers koraal en schelpen doos diverse mineralen w.o. woestijnroos diplomatenkoffer luchtdrukgeweer doos antieke porseleinen kop en schotels doos divers w.o. dekselpot en schaal op voet doos divers Oosters porselein doos divers curiosa doos divers antiek Chinees porselein doos divers aardewerk en porselein doos divers aardewerk w.o. met blauw decor
7369
14-krt gouden ring
7366
14-krt gouden ring
7380
18-krt gouden ring
7423
14-krt collier met hanger
7373
14-krt gouden ring
7305
18-krt gouden ring
7313
14-krt gouden ring
7329
14-krt gouden ring
7348
14-krt gouden oorknoppen
7434
Parelcollier
7410
Parelarmband
7376
18-krt gouden ring
9197 doos antiek aardewerk w.o. schotels met blauw decor 9198 doos divers curiosa w.o. crucifixen 9199 doos divers kristal w.o. schaal op voet 9200 doos divers aardewerk w.o. kastkom en onderzetter 9201 doos divers koperwerk 9202 doos divers antiek Oosters porselein 9203 doos diverse aardewerken borden 9204 doos divers glaswerk 9205 doos divers curiosa Azië 9206 doos divers aardewerk en porselein w.o. kop en schotel 9207 doos met ovaal dienblad, Imari dekselvaas, Droste ketel en 2 kopjes 9208 doos divers curiosa 9209 doos Rosenthal serviesgoed 9210 doos divers aardewerk w.o. Petrus Regout NOF Calvé 9211 doos divers w.o. koekdoos, stolp op onderschotel etc. 9212 doos divers porselein en tegels in lijst 9213 doos divers tin 9214 doos divers glaswerk 9215 doos divers koperwerk 9216 doos divers w.o. porselein en buste 9217 doos diverse Heilige beelden 9218 doos divers tin 9219 doos divers Oosters porselein 9220 doos divers glas en kristal 9221 doos divers koperwerk 9222 doos diverse tafelbellen 9223 doos divers plateel 9224 doos divers tin 9225 doos divers koperwerk 9226 doos divers tin 9227 doos divers aardewerk en porselein 9228 doos divers aardewerk 9229 doos divers koperwerk w.o. soldeerbranders 9230 doos divers aardewerk w.o. pindastel 9231 doos divers klassiek porselein 9232 doos divers aardewerk w.o. bordjes 9233 doos divers glaswerk w.o. Annagroen 9234 doos divers antiek Oosters porselein 9235 doos antiek Oosters porselein 9236 compressor met toebehoren 9237 stoomreiniger 9238 trimtoestel, golftas, bidet en een wafelijzer 9239 9240 doos oude schaatsen 9241 asbak, kolenkit en haardstel 9242 oud inmaakvat 9243 oude weegschaal en strijkijzer 9244 doos diverse lampen 9245 4 schedels 9246 Oude Royal typemachine 9247 doos gereedschap 9248 3 vazen, telefoon, sigarenvorm en 2 oude instrumenten 9249 doos poppen, kussen en kleedjes 9250 koop divers w.o. trommels 9251 kratje met beugelflesjes
9252 doos divers w.o. tas, kruiken, lamp 9253 doos poppen, kinderstoeltje en bolderkar 9254 Koop Lp\’s Jazz 9255 Doos Lp\\\’s Jazz, Blues etc. 9256 Doos Lp\’s Dance, Bands etc. 9257 Doos Lp\’s klassiek 9258 Doos Lp\’s diverse artiesten 9259 Doos Lp\’s diverse artiesten 9260 Doos diverse singeltjes 9261 Doos Lp\’s divers 9262 Doos Lp\’s divers 9263 Doos Lp\’s divers 9264 Doos oude bakelieten platen 9265 Doos oude bakelieten platen 9266 Doos oude bakelieten platen 9267 Doos oude bakelieten platen 9268 Doos oude bakelieten platen 9269 Doos oude bakelieten platen 9270 Album bakelieten platen 9271 Doos oude bakelieten platen 9272 Doos oude bakelieten platen 9273 Doos diverse singeltjes 9274 Doos diverse muziekdragers, meest Nederland 9275 Doos diverse Cd\’s 9276 Doos diverse Cd\’s 9277 Doos nieuwe cassettebandjes 9278 Doos oude bakelieten platen 9279 Doos bladmuziek voor piano 9280 Doos bladmuziek voor piano 9281 Doos diverse Lp\’s 9282 Doos divers Lp\’s 9283 Doos Cd\’s 9284 Doos Cd\’s 9285 Doos Cd\’s 9286 Doos Cd\’s 9287 Doos Cd\’s 9288
Kröller-Müller Museum Houtkampweg 6 6731 AW Otterlo Telefoon: 0318-591241 Fax: 0318-591515 E-mail:
[uniek in elk seizoen ] Het Kröller-Müller Museum bezit een wereldberoemde collectie voornamelijk 19de en 20ste eeuwse beeldende kunst. Centraal staan de omvangrijke collectie werken van Vincent van Gogh en de beeldentuin.
printing & design
Vind je het interessant om een keer vrijblijvend te komen kletsen over een nieuwe of een vernieuwde website, een mooie huisstijl, een brochure of poster, dan hebben wij de koffie klaar staan (thee is zo gezet)!
Aantekeningen
DERKSEN veilingbe d r i j f
Aantekeningen
DERKSEN veilingbe d r i j f
ALGEMENE VOORWAARDEN De door Derksen Veilingbedrijf georganiseerde veilingen worden gehouden conform de “Algemene voorwaarden geldende bij de aankoop in veiling van roerende zaken.” Deze Algemene Voorwaarden zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam, 30 maart 2004 Nr. DS.40530226. Deze voorwaarden kunnen op verzoek worden ontvangen, zijn op www.derksen-veilingbedrijf.nl te downloaden en hangen ter inzage in
DERKSEN
de veilingzaal. Een ieder die aan de veiling deelneemt, geeft hierdoor te kennen, dat hij de toepasselijkheid van deze voorwaarden en de onderstaande aanvullende voorwaarden volledig aanvaardt.
veilingbed r i j f
AANVULLENDE VEILINGVOORWAARDEN De verkoping wordt gehouden volgens de in de catalogus vermelde “Veilinginformatie”. Het veilinghuis behoudt zich echter het recht voor, de volgorde te wijzigen en nummers bijeen te voegen, te splitsen of te laten vervallen. De verkoop geschiedt om contant geld met een in de veilinginformatie aangegeven opgeld. De koper is verplicht deze koopprijs in gangbaar Nederlands geld of via de pin, vóór de aflevering te voldoen.
Koopopdrachten worden kosteloos uitgevoerd volgens de in art.3 genoemde voorwaarden. Indien bij een toewijzing van een koop twee of meer personen tegelijk aan het bod zijn of moeilijkheden rijzen over de toewijzing of anderszins, als bijvoorbeeld over de uitleg van plaatselijke gebruiken of bedingen, of vergissingen van de afslager, beslist hierover de deurwaarder en hij heeft het recht de koop terstond opnieuw te doen herveilen met dezelfde rechten. In afwijking van in art.7 van de Algemene voorwaarden, met betrekking tot terugname en gelijktijdige teruggave van koopprijs en opgeld bedraagt de periode waarbinnen de koper terugname van het geveilde kan vragen niet 3 weken maar 10 dagen. De bereidheid tot terugname vervalt eveneens, als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich ten tijde van de toewijzing bevond. Er is geen teruggave mogelijk bij technische apparaten. De koper is verplicht de gekochte goederen te betalen en af te halen op de in de catalogus vermelde afhaaltijden. Wanneer de verkochte goederen na vermelde tijden niet zijn afgehaald, dan zullen deze voor rekening en risico van de koper worden opgeslagen of onderhands worden verkocht. De schade die hieruit voorkomt zal op de koper worden verhaald. Er kan geen aanspraak worden gemaakt op een eventuele hogere opbrengst van de goederen.
Voor porselein, aardewerk , kristal, glas, goud en zilver in de gesloten vitrines wordt door het veilinghuis gebruik gemaakt van een coderingssysteem: 1: puntgaaf 2: schilfertje(s), haarscheurtje(s) en restauratie 3: gelijmd, gebroken, stukken missende en/of andere beschadigingen
Voor de schilderijen gelden de volgende omschrijvingen: - Een werk gecatalogiseerd met ‘ges.’ is naar onze mening een werk van de genoemde schilder - Een werk gecatalogiseerd met ‘ toegeschreven aan’ is naar onze mening waarschijnlijk een werk van de genoemde kunstenaar - Een werk gecatalogiseerd met ‘ges. naar’ of ‘met signatuur’ is naar onze mening niet van de hand van de genoemde kunstenaar
Derksen veilingbedrijf Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem Telefoon
026 - 4421498
Telefax
026 - 4455186
E-mail
Internet
www.derksen-veilingbedrijf.nl
Derksen veilingbedrijf Adres Postcode Telefoon
Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem 026 - 442 14 98
Fax Internet Email
026 - 445 51 86 www.derksen-veilingbedrijf.nl