Kunst • Antiek • Inboedelveilingen • Taxaties
DERKSEN veilin g b e d r i j f
Allen Ruppersberg
Veilingcatalogus september 2011
Stilleven
Stadszicht
column A. Keddeman
DERKSEN veilingbedrijf
Compositie
DERKSEN ve i l i ngbedrijf
Veilinginformatie SEPTEMBER 2011
DERKSEN veili n g b e d r i j f
Deze veiling uit particuliere inbreng, wordt gehouden t.o.v. Gerechtsdeurwaarder de heer J T Kuypers te Arnhem
Kijkdagen
Derksen veilingbedrijf Derksen veilingbedrijf Amsterdamseweg 23 6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 Fax 026 445 51 86 www.derksen-veilingbedrijf.nl
Rabobank 14.84.07.854 H.R. 09189969
Donderdag 1 september
12.00 - 17.00 uur
Vrijdag
2 september
12.00 - 21.00 uur
Zaterdag
3 september
12.00 - 17.00 uur
Zondag
4 september
12.00 - 17.00 uur
Volgorde van verkoop Maandag
5 sept
19.00 uur:
nrs. 1 - 349
Kunst en antiek
Dinsdag 6 sept 14.00 uur: 19.00 uur:
nrs. 1330 - 1500 nrs. 3000 - 3010 nrs. 350 - 699
2e verdieping Witgoed Kunst en antiek
Woensdag 7 sept 09.30 uur: 14.00 uur:
nrs. 9000 - 9310
Kleingoed
nrs. 7000 - 7425
Goud, zilver
19.00 uur:
nrs. 700 - 1049
1e verdieping
14.00 uur:
nrs. 1050 - 1329
1e, verdieping
19.00 uur:
nrs. 4000 - 4040 nrs. 5000 - 5065 nrs 2000 - 2239
Postzegels munten Boeken Vitrinegoederen
Donderdag 8 sept
BTW Nr. 8202-27-419-B01
Afhaaltijden veilinggoederen Vrijdag
9 september
Maandag 12 september
FEDERATIE
08.30 - 16.00 uur 08.30 - 16.00 uurr
Veilingkosten Volgende veiling
Maandag 3 okt klokken / horlogeveiling
Maandag 28 nov kunst antiek veiling
27%
In deze uitgave
Stilleven In de 17e eeuw was er een grote vraag naar fraaie schilderijen van stillevens. Naast het schilderen van taferelen op een tafel met brood, vis, bier en fruit, kwamen de voorstellingen met bloemstillevens in de mode.
Stilleven
Landschap
Landschap
Eugene Joseph Verboeckhoven werd op 9 juni 1798 in Schaarbeek geboren als zoon van beeldhouwer Barthelemy Verboeckhoven en was een Belgisch romantisch kunstschilder, gespecialiseerd in taferelen met vee, paarden en wilde dieren die tot op de dag van vandaag wereldwijd roem als dierenschilder geniet.
Stadsgezicht In de ontwikkeling van stijlen in schilderijen, kwam het schilderen van stadsgezichten zoals het werkelijke daaglijks leven is, in het midden van de 19e eeuw tot volle bloei.
Colofon Deze uitgave is gemaakt in opdracht van DERKSEN veilingbedrijf, met een beperkte oplage van 500 stuks. Aan deze uitgave hebben meegewerkt: DERKSEN veilingbedrijf RO-WI printing & design
Stadsgezicht
Compositie
Redactie adres: Amsterdamseweg 23 6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 Fax 026 445 51 86 www.derksen-veilingbedrijf.nl
[email protected] Vragen voor adverteren naar:
Zoekend naar titels van schilderijen, kom je vaak het woord “Compositie” tegen. Eeuwenlang hebben schilders voorstellingen weten vast te leggen waarbij voorwerpen en gedachten gecombineerd werden tot een compositie.
Compositie
column A. Keddeman
Object in de picture Elke veiling hebben wij een bepaald stuk dat in de picture staat. Dit is niet zonder reden namelijk omdat wij vinden dat dit object in het zonnetje mag staan. Het is deze keer dan ook weer een prachtig stuk. Object in the picture
Vorige veiling
Rabobank De Liemers
Ook in deze uitgave • Prijsvraag • Begane Grond • Vitrines • Goud en zilver • Book of Kells
Rabobank De Liemers
Column Albert Keddeman
De Dikke van Dale In de Dikke van Dale heeft een grote verandering plaats gevonden. Kunst wordt vanaf nu met een kleine k geschreven. Tot voor kort was Kunst een hoog iets, een groot gedachtengoed. Kunst was mooi, was bijzonder, was verheven boven de zaken van het dagelijks leven. Als je met Kunst bezig kon zijn, begreep je meer van zaken dan Jan Modaal of tegenwoordig Henk en Ingrid. Enkele jaren geleden ben ik naar een balletvoorstelling geweest. Met een subsidie van 4 miljoen heeft men een choreograaf uit Japan aangetrokken die een voorstelling van 2 uur wist neer te zetten. Met gracieuze en sierlijke bewegingen werd door twee schaars geklede en rijkgeschapen mannen een liefdesverhaal uitgebeeld van 2 reigers op de vlakte van Tajahoka. Iets goedkoper is het breiproject in Arnhem. Hogeschool ArtEZ en Het Openluchtmuseum konden met een vrijgekomen subsidie kennis van oude breitechnieken overbrengen op professionals in de creatieve industrie.
Het breiproject In mei dit jaar verstrekte de provincie Gelderland een subsidie van € 75.340,-- Met dit geld kan de provincie Gelderland een jaar lang 10 bussen per dag laten pendelen tussen de plaatselijke bejaardenhuizen en het Openluchtmuseum. Daar zit pas echte breikennis en deze lieve ouderen zagen dan nog iets meer dan hun 9 vierkante meter kamertje. Dat er in het concept regeerakkoord Rutte-Verhagen in de komende jaren € 346 miljoen bezuinigd gaat worden, is wel een beetje veel maar het maakt de organisatoren van kunstprojecten wel wat creatiever de komende tijd. Zomaar het handje ophouden voor onzinnige projecten moet echt afgelopen zijn. Na deze septemberveiling zal ik contact opnemen met Mark Rutte en hem vertellen dat je voor veel minder geld mooie kunst kunt aanschaffen bij Derksen Veilingbedrijf. Als de Tweede Kamer tot besluit komt om van de 346 miljoen toch nog 100 miljoen vrij te maken voor kunst, dan zal ik mijn stinkende best doen om de komende jaren mooie Kunst te leveren. Binnenkort zal ik een tweet naar Rutte sturen om mijn plannen bekend te maken. Kunst moet wel met een grote K geschreven blijven en niet met een kleine. Een leuke uitdaging voor het Oudste veilingbedrijf van Gelderland!
Stilleven
Bijzondere bloemen In de 17e eeuw was er een grote vraag naar fraaie schilderijen van stillevens. Naast het schilderen van taferelen op een tafel met brood, vis, bier en fruit, kwamen de voorstellingen met bloemstillevens in de mode. De gegoede burger en mensen van adel wilde hiermee hun rijkdom laten zien. Rijkdom in de vorm van status en geld.
Een van de grote schilders van dit soort stillevens was
Van Gogh
de in Middelburg geboren Balthasar van der Ast. Op een zeer natuurgetrouwe manier plaatste Balthasar een compositie van bijzonder mooi bloeiende bloemen en vliegende en kruipende insecten op het doek of paneel.
Bijzondere soorten als pioenrozen, tulpen, papavers en anjers werden omgeven door inheemse schelpen, oesters, Oosters porselein en insecten. Op deze manier werd een sfeer gecreeerd waarbij men zich in verre oorden kon wanen. Voor die tijd was het heel bijzonder om deze bijzondere bloemen en dieren in huis te hebben. Zo precies als van der Ast dit in de eerste helft van de 17e eeuw kon doen, zo afwijkend deed bijvoorbeeld Abraham van Beijeren het.
Deze in 1620 in Den Haag geboren schilder, schilderde minder detailistisch. Ook schilderde hij de bloemen in een bijna vergane staat. Bloemen hingen er wat verloren bij hun fantastische kleur werd al minder. Dit had een symbolische betekenins. Het duidt op het vergankelijk leven van de mens. Naast deze bloemen positioneerde hij ook horloges of kaarsen, ook een teken van het verstrijken van de tijd. Een boodschap daarin was; richt je niet op het mooie van het leven op aarde maar bereid je voor op de dood en het eventuele leven hierna.
In de komende veiling treft u een pracht stilleven aan, niet gesigneerd en geschilderd in de 19e eeuw. Een pracht van een kopie naar 17e eeuws voorbeeld dat in tegenstelling tot de werken van Balthasar van der Ast of Abraham van Beijeren, wel betaalbaar is voor de gemiddelde kunstliefhebber. Gevat in een schitterende lijst hebben we er een richtprijs van 800 tot 1.200 euro voor gezet.
Welkom bij Rabobank De Liemers Rabobank De Liemers staat dichtbij haar leden en klanten. Als klant van onze bank kunt u dan ook rekenen op persoonlijke aandacht en een gedegen advies. Rabobank. Een bank met ideeën.
Rabobank De Liemers
Rabobank De Liemers. Voor u, buitengewoon goed en dichtbij. Rabobank De Liemers. Voor u, buitengewoon goed en dichtbij. Rabobank De Liemers is zo klein als mogelijk en zo groot als nodig. We zijn klein genoeg om midden in de samenleving van De Liemers en dichtbij onze klanten te staan. Tegelijkertijd is Rabobank De Liemers groot genoeg om continuïteit te waarborgen en onze eigen adviseurs ook uw specialistische bankzaken af te laten handelen. De kwaliteit van onze dienstverlening staat op een hoog niveau, met aandacht voor het lokale karakter van de kernen in ons werkgebied. Dat vinden we belangrijk!
Wist u dat Rabobank De Liemers de enige bank is die de Liemers als geheel vertegenwoordigt? Eén van onze speerpunten is daarom het uitdragen van deze regio als interessant gebied om te wonen, werken en recreëren. Daarvoor werken we nauw samen met onder andere gemeenten en ondernemersorganisaties en ondersteunen wij graag particuliere initiatieven. Wij dragen als Rabobank De Liemers graag een steentje bij aan de ontwikkeling van de Liemers, uw regio!
Vorige veiling
Veiling juni 2011 Terugkijkend op de juni veiling kan ik u met gepaste trots zeggen dat we een hele goede veiling hebben gehad. De kijkdagen werden druk bezocht. Gezien het grote aantal kavels moesten wij voor het eerst in de geschiedenis een achtste zitting organiseren. Een veiling met voor elk wat wils. Ook bij deze veiling bleek weer dat men niet over een dikke portemonee hoeft te beschikken om op een veiling een leuke aankoop te kunnen doen. Naast kunst was er decoratie en naast sieraden was er ook bijou. Dat is ook onze opzet. Laagdrempelig en servicegericht. Toch leuk om enkele objecten even toe te lichten. De aquarel van Weissenbruch bleef tijdens de veiling onverkocht maar direct na de zitting, melden zich twee geintersseerden die het werk toch wilden kopen. Een particulier uit de regio was als eerste en aan hem werd het werk gegund voor 4.500 euro plus de kosten. Een verrassing bleek in een brons beeldje te zitting. Dit zogenaamde “slapertje” bleek van Dimitri Chiparus (1886-1947) te zijn en verliet het pand voor ca. 2.500 euro. Het ongesineerde Jugenstil buffet werd voor 1.900 euro afgeslagen, een veelvoud van de voorzichtige taxatie.
Professionele uitleg
Genieten van de schoonheid
Onder de indruk!
Even snel noteren
De smeedijzeren toegangspoort ging voor ca. 1.500 euro naar een nieuwe eigenaar. Ook deze veiling hebben we weer de hand kunnen leggen op een 2-delige poort. Met de nieuwe website kunnen we nog meer service bieden tijdens de kijk- en veilingdagen. Gedurende de kijkdagen kwamen er meer dan 1.500 schriftelijke biedingen binnen via de website en kon men tijdens de veiling de opbrengsten volgen. Als u het leuk vindt om van onze activiteiten op de hoogte te blijven, volg ons dan op Twitter of Facebook. Kortom, het Oudste veilingbedrijf van Gelderland is en blijft “Uw” veilingbedrijf.
Even relaxen met het magazine
Het is voor jong en oud
Je raakt niet uitgelezen
Trotse (nieuwe) eigenaar???
Allen Ruppersberg geb. 1944
Object in de picture Allen Ruppersberg Geboren in 1944 in Cleveland, Ohio, was Allen Ruppersberg een van de eerste van de generatie American Conceptual Artist en bracht daarmee een verandering aan in de manier waarop er over kunst werd gedacht en hoe kunst werd gemaakt. Zijn werk bestaat uit schilderijen, printen, foto’s, beelden, installaties en boeken. Ruppersberg studeerde in 1967 af in Los Angeles aan de California Institute of the Arts. Hij ging relaties aan met John Baldessari, Ed Ruscha, William Wegman en Allan McCollum. In 1969 deed Allen mee aan de baanbrekende tentoonstelling “When Attitudes Become Form” (Houding wordt Vorm). In totaal participeerde hij in ca. 200 groepstentoonstellingen en leverde werk aan het Museum of Modern Art New York, Museum of Comtemporary Art Los Angeles maar ook aan de Stichting de Appel in Amsterdam, Museum voor moderne Kunst Frankfurt en vele andere musea. Voor de expositie Sonsbeek 93, maakte Allen Siste Viator (Stop Traveller). Dit werk gaat over de geschiedenis van de Slag om Arnhem en de gevoelswaarde van de Nederlandse, Engelse, Duitse en Poolse deelnemers vertaald in populaire literatuur onder de soldaten. Samen met Anja Bakker maakte Allen een installatie bestaande uit een soort woonwagen waarin hij van de 4 genoemde landen 5 boeken / bestsellers uit deze landen facsimile namaakte en exposeerde in deze installatie. Tijdens Sonsbeek 93 waren enkele exemplaren te koop. Een van deze exemplaren zal in de komende veiling onder de hamer komen. Tevens maken 3 grafiekmappen uit deze tentoonstelling ook deel uit van deze veiling. Hierin treft o.a. werken van Allen Ruppersberg en Kamagurka aan.
u
Allen Ruppersberg
Landschap
Met goud bekroond Eugene Joseph Verboeckhoven werd op 9 juni 1798 in Schaarbeek geboren als zoon van beeldhouwer Barthelemy Verboeckhoven en was een Belgisch romantisch kunstschilder, gespecialiseerd in taferelen met vee, paarden en wilde dieren die tot op de dag van vandaag wereldwijd roem als dierenschilder geniet. Het gezin kende armoede en vader liet de kleine Eugene o.a. in de speelgoedfabriek werken. Na de verhuizing naar Gent kreeg Eugene privaatles van beeldhouwer Albert Voituron. Zijn eerste officiele werk was een weidelandschap met koeien uit 1816. In 1820 debuteerde hij in de Gentse Salon. Uit 1822 dateerde een staatsieportret van Willem I te paard. Het Amsterdamse Rijksmuseum kocht in 1824 en 1825 ook enkele werken. In 1828 maakte Verboeckhoven een studiereis door Duitsland waar hij weer nieuwe ideeen opdeed. In 1829 ontving hij in Dowaai een gouden medaille. Omstreeks die tijd had Verboeckhoven te Brussel contacten met de Engelse dierenschilder Thomas Sidney Cooper. Toen in augustus 1830 de Belgische Revolutie uitbrak, trad Verboeckhoven toe tot het Jagerskorps van Chasteler. Als overtuigd patriot nam hij actief deel aan de gevechten en schermutselingen uit de jaren 1830-31. Door het voorlopige bewind werd hij aangesteld als directeur van de Brusselse Musea en ondernam hij stappen om kunstschatten uit de Antwerpse kathedraal in veiligheid te brengen tijdens de beschieting van de stad. In 1833 kwam het Brusselse tentoonstellingsleven weer op gang. In de Salon 1833 te Brussel presenteerde Verboeckhoven drie schilderijen, waaronder ìKudde opgeschrikt door een stormî. Zijn inzendingen werden met goud bekroond. Tijdens de Brusselse Salon in 1836 kreeg Verboeckhoven opnieuw goud. Van zijn dertienvoudige inzending was er ÈÈn werk dat zowel door het onderwerp als door de afmeting en de meticuleuze uitwerking aandacht trok: het 256 x 363 cm grote ìPaardenkonvooi door wolven aangevallen in een Pools woudî (Amsterdam, Rijksmuseum).
In de jaren 1841-1842 ondernam Verboeckhoven een reis die hem via Frankrijk en Zwitserland naar ItaliÎ bracht. Het pittoreske landschap van de Campagna Romana vol antieke overblijfselen en bevolkt door talloze kuddes, boeide hem. De kunst van Verboeckhoven wortelde in de Noord- en Zuid-Nederlandse dierenschildering uit de 17e en 18e eeuw en zowel in de typisch noordelijke als in de meer romantische, Italianiserende strekkingen, binnen dat genre: P. Potter, A. Cuyp, N. Berchem, A. Pynacker, B. Ommeganck waren kunstenaars bij wie Verboeckhoven te rade ging. Hij nam tamelijk getrouw hun formules over, maar bracht eigentijdse accenten aan in het uitzicht van zijn figuranten - de herders en reizigers - en in de decorelementen. Verboeckhoven schilderde voornamelijk vee in hun natuurlijke omgeving; de stal of de weide; koeien en schapen, bokken en geiten, paarden en ezels staan doorgaans rustig op de weide, maar soms worden ze onrustig, opgeschrikt door een storm met dreigend wolkenspel.
Verboeckhovens schilderstijl raakte na 1860 uit de mode, mede onder invloed van het realisme dat zijn intrede deed. In het jaar van zijn overlijden, 1881, werd in de lente een gedeelte van zijn atelier in Parijs openbaar verkocht. De werken die geveild werden, veel studies, werden van een lakzegel voorzien. Het werk dat op 5 september onder de hamer komt bij Derksen Veilingbedrijf wordt door Derksen niet voorzien van een lakzegel, maar van een unieke hedendaagse barcode.
Maandag 5 september 19.00 uur Kunst en antiek 1
Metalen jaren 20 bureauset, bestaande uit blaadje, dekselpot, asbakje en luciferdoosjeshouder.
60-100
Napoleon III vitrinekastje met messing inlegwerk en bronzen monturen, 110 hoog 80 breed
200-400
Zeer fraai 19e eeuws beeld van een manspersoon, leunend tegen een meubel met boek, 31 hoog op marmer sokkel 31x14,5 cm
300-500
Onbekend( in de stijl van Jan van Ravenszwaaij 1789-1869), Koeien in de stal, sepia begin 19e eeuws 22x26
150-200
Ges. Charles Petit ( A C W Terhell) 1863-1949, Boer en boerin op erf met kippen, gouache 30x40
100-200
Ges. J Stevens 20e eeuw, Vrouw aan spinet, doek 60x50
200-400
Marmer piedestalle, 97 hoog
100-150
ges. H C Bogman 1861-1921, Grazende koeien in landschap, doek 21x39
700-900
Onduidelijk monogram, Stilleven naar 16e eeuws voorbeeld, paneel 40x30
100-150
Ond. gesigneerd, Zeilboten op zee, doek 60x90
50-100
Ges. Lambertus van As 1887-1979, Landschapje met beekje, aquarel 110x14
100-150
Ond. Ges 19e eeuws paneel boerderij in landschap 19x25
200-400
Ges. Th Hoppenbrouwers 1901-1990, Stilleven met flessen en Japanse aquarel aan de muur, doek 60x50
100-150
Noten kast met spiegel opstand 175x123
80-120
Antieke tafelklok in een fraai houten kast, 25 hoog
160-180
Koperen doofpot.
Eiken theekastje met facetgeslepen ruitjes
75-125
6-persoons kristallen karafset
20-40
2 Kristallen karaffen met stop
20-40
Eiken 19e eeuws 3-laads kastje met gestoken frontjes en hekje, 44 cm hoog en 35 cm breed.
30-60
Ges. Th Bohnenberger 1869-1941, Bloemstilleven, doek 77x67,5 cm.
200-250
Ges. C Verschuur ( Cor Bouter ) 1888-1966, Herder met kudde schapen bij de kooi, doek 43x58
100-200
Anoniem Hollandse school 20e eeuw, Jongen met boek, doek 60x40
100-200
Ges. H W Veenendaal 1886-1946, Kippen op een zonnig erf aan waterkant, doek 40x60
125-175
Bidjar handgeknoopt kleed 295x194
100-200
Mahonie 19e eeuwse ronde tafel met geschulpt blad 112 diameter om kolompoot
100-200
5 mahonie stoelen met fraai steekwerk 19e eeuws met roze stof
150-300
Handgeknoopt tapijt 132x80
Koppelsdorf, porseleinen schaal met zwiebelmusterdecor en messing hengsel, 26,5 cm. diam.(gaaf)
30-50
19e eeuws noten theekistje met beslag, 19 breed
40-80
2x houten gebruiksvoorwerpen biedermeier tabakspot en toebehoren
40-60
Kristallen kaasstolp op onderschotel (lichte randschade)
30-50
Kristallen dekselcoupe met amandelslijpsel, 31 hoog
25-50
19e eeuwse mahoniehouten drankenkistje met 4 flessen, 2 flessen manco.
120-150
Klassieke hanglamp met geslepen pegels en messing frame
40-80
Grote glazen pegellamp 17-lichts 97 cm hoog en 73 cm diam.
350-500
Noten met wortelnoten dressoir met gestoken decor en opstand met spiegel, staand op klauwpoten, 158 hoog, 160 breed
150-200
Gouda plateel cachepot 37 diameter (Div. beschadigingen )
40-60
Met signature E Fremiet, bronzen sculptuur van een ridder met vaan Credo, 39 hoog op marmer sokkel
400-600
Gesneden houten corpus op eiken houten kruis 19e eeuws 66 cm
150-300
Ond.Gesign. Hollandsche school 20e eeuw, Gezicht vanuit polder op dorp, doek 105x40
50-100
Onbekend, Zeemansvrouw turend over de zee, paneel 29x24
100-150
Ges. C Moret 1870-1952 stilleven kruik met boeken 30x25
400-600
Monogram GB, Gerard Bos 1860-1943, Bokkenkar, marouflé 26x32
300-400
Monogram Co Breman 1865-1938, Kippenhok te Blaricum, doek 40x57
2500-5000
Mon. VH, Veit Hofmann geb.1944, Twee zittende figuren aan het strand, olieverf op papier 56x65
400-600
Antiek Louis Seize eiken cilinderbureau, 120 hoog, 110 breed
400-600
Bronzen beeld van een bizon 29 hoog
200-300
Heriz, 60x60
2 Engelse messing 19e eeuwse kandelaren 30 hoog
100-200
Ges. Ch Dankmeijer 1861-1923, 2 Koeien in de wei, doek 51x77
700-900
Ges. Bern A. van Beek figuren in stadsgezicht 50x70
200-400
2 koperen antieke keteltjes en een doofpot.
25-50
Antieke teakhouten 2-deurs broodkast met fraai lijstwerk op de deuren, 215 hoog 200 breed
750-1000
Ond. gesigneerd, Moeder met kinderen in tuin, doek 50x40
200-400
Ges. H C Kranenburg 1917-1997, Boer in bootje bij molen, doek 50x70
75-125
Eiken Louis Quinze klepbureau, 111 cm breed.
250-400
Glazen wereldbol 30 cm hoog.
20-40
Aardewerken vaas met bloemdecor, 42 hoog
20-40
18e eeuwse kruik Sicilië met polychroom beschildering
100-200
Ges. Jan Rylaarsdam 1911-2007, Les Halles in Parijs, doek 60x80
3000-4000
Ges. Erasmus van Dulmen Krumpelman 1897-1987, Havengezicht Peniche Portugal 1947, aquarel 46x68
1500-2000
Ges. Mon. J V R ( Jan van Ravenszwaaij 1789-1869), studie van koeienkop en ezelskop 1806, aquarel 10x10
100-200
Ges. Johan Windhorst 1884-1970, landschap met huizen, doek 30x25
50-100
Ges. Eef van Brakel geb.1934, Bloemstilleven, paneel 40x30
100-200
Ges. Tilly Moes 1899-1979, Stilleven met anjers en asbak, doek 40x50
100-150
Empire eiken commode met volle zuilen, 160 hoog, 100 breed
200-400
Perzisch kleedje 52x52
Bronzen beeld van vechtende herten in de bronstijd, 25 hoog
100-200
2 geslepen kristallen kandelaren 35 cm hoog.
25-50
Ges. J van Rhijnnen 1859-1927, Gezicht op huis in groen, doek 26x33
200-300
Ges. Theo van Hoytema 1863-1917, Vogel op tak, aquarel 40x50
300-400
Heriz handgeknoopt tapijt 370x275
150-250
Grote eiken eethoek met 6 stoelen en 1 armstoel met lederen bekleding, uitschuiftafel 166x105 en 2 bladen van 60 cm
200-400
Belouch kleed 180x97
25-50
Terracotta tabakspot met maskers en bladmotief 19e eeuws
100-200
Met signature P J Mene, Man te paard omgeven door honden, 68 hoog
500-750
Hollandse dubbele bolkroon ca. 95 hoog met ketting
100-150
Steengoed klepkan met tinnen deksel 27 cm hoog (gaaf).
30-50
Klassieke hanglamp met vele geslepen pegels en messing frame
50-100
Antieke eiken Luikse kast met fraai gestoken kuif, 246 hoog, 158 breed
400-600
Antieke Hollandse eiken dekenkist met gestoken front, 74 hoog 122 breed
75-125
Met signature P J Mene, bronzen beeld van een man te paard met vogel op zijn hand, 70 hoog
500-750
Kurdistan kleedje 53x51
Bronskleurige messing schemerlamp, 80 hoog
25-50
Antiek Hollands eiken klepbureau, 110 hoog 97 breed
200-300
Kaiser W-Germany porseleinen kaststel met decor Taiwan.
30-50
Notenkleur regulateurtje
Neogotisch eiken dressoirtje 86 hoog 92 breed
100-200
Bochara kleedje 57x47
Pendule in noten kast 39 hoog 25 breed
20-40
Bel met schaap
Mahonie 19e eeuwse demi lume met jalouziedeurtjes, 74 breed.
50-100
Herend rijk gedecoreerd met vlinders en vogels schaaltje op vergulde klauwpoten (gaaf)
50-100
Anoniem, Bronzen sculptuur, Dansen met de duivel, 27 hoog op marmer sokkel
30-60
Anoniem bronzen sculptuur van een vrouw op marmer sokkeltje 28 cm hoog ( zonder sokkeltje)
100-150
Bureaustoel halfrond model met roze stof
50-100
Antieke eiken orgelgebogen commode met 4 laden, 86 hoog 92 breed
100-150
Anathole Yastic kleedje 83x48
100 Bronzen beeld van een gier 25 hoog
200-300
101 Gipsen beeld, Madonna met Kind, niet gesigneerd, 65 hoog
50-100
102 Noten bijzetstoel met roze stoffering en gestoken strikkuif
103 Crucifix achter ovaal bol glas in lijst 32 cm.
okt-20
104 Crucifix achter bol glas in lijst.
20-40
105 Junghans regulateur in noten kast.
60-80
106 Teakhouten dressoir met gebogen front, 90 hoog 140 breed
100-150
107 Pentjerelik 160x66 cm.
40-80
108 Anoniem, bronzen beeld van een krijger, 96 hoog
2500-3000
109 Klokjesmannetje naar oude model
20-40
110 Antieke wandlamp met walmvanger 40 hoog
150-250
111 Schwarzwalder schilderijklok.
50-100
112 Koperen kerkkandelaar, 62 hoog
20-40
113 18e eeuwse hang hoekkast met etagère gedeelte 130 hoog
400-500
114 Mahonie gefineerd 19e eeuws kabinet met twee deuren en drie laden, 234 hoog en 168 breed.
200-400
115 Mahonie Biedermeier meubeltje met glas in lood in de deuren, 76 hoog 100 breed
75-125
116 Belouch kleedje 84x40 cm.
117 Japans 6-persoons theeservies.
25-50
118 Onbekend, twee paarden, 2 maal paneel 7x9 in 1 lijst
50-100
119 Ges. W Roelofs 1822-1897, Gezicht op dorp, aquarel met wit krijt opgehoogd, 25x34
250-350
120 Ges. Han Bolte 1906-1989, Poort bij stad, board 47x60
100-200
121 Houten aker met metalen banden, 40 diameter
90-110
122 Miniatuur mahonie Biedermeier linnenkast, 58 hoog 41 breed
100-200
123 Ges. H Zille 1858-1927, 3 Kinderen op een rij, aquarel 17x25
200-400
124 Ges. De Smet 20e eeuw, Stadspoortje, marouflé 40x30
75-125
125 Ges. C C Quinton 1851-1921, Boer met boerenkar, doek 27x42
300-500
126 Ges. A Dieperink 1901-1972, Touristenpaartje, aquarel / gemengde techniek 31x25
50-75
127 Ond. gesign. Haven van Oude Schild te Texel 1959, aquarel 75x50
150-250
128 Ges. M Ottee, (A van Gilst) 1898-1981, Boerderij aan meer, doek 50x70
100-150
129 Mahonie Schotse ladekast, 137 hoog 126 breed
220-280
130 Junghans tafelklok in eiken kast 25,5 cm hoog.
30-50
131 2 Engelse tafelkandelaren, 27 hoog
40-60
132 Anoniem, bronzen sculptuur van een edelman, 43 hoog
550-650
133 Antiek Oosters terracotta vaas met vogel en beesten decor 27 hoog
150-300
134 Anoniem, Vrouw op landweg, doek 43x55
25-50
135 Ges. J van Vuuren 1871-1941, Stadsgezicht Utrecht met gracht, doek 40x50
1750-2250
136 Ges. Peter Job 1884-1957, Interieur met moeder en kind bij venster, doek 71x91
100-150
137 Eiken 19e eeuwse 4-deurs hoekkast, 178 hoog en 131 breed.
200-400
138 Delfts 3-delig kaststelletje met blauw decor, 25 en 21,5 cm hoog.
20-40
139 Ges. Piet Landkroon 1907-1997, Landschap met figuren op bosweg, doek 50x60
100-200
140 Ges. A Bastin 20e eeuw, Bosgezicht, doek 54x72
25-75
141 Wortelnoten gefineerd 19e eeuwse commode met klauwpoten 68 hoog, 86 breed
100-200
142 Oosterse porseleinen dekselpot
20-40
143 Imaristijl gemberpot 20 hoog
144 Met signature, Germain B, bronzen sculptuur van een staande vrouw met boek, 93 hoog
200-400
145 Ges. Victor Linford 1940-2002, Compositie met vrouw en insect, paneel 1972, 60x50
1500-2500
146 Ges. Baron C van Lamsweerde 1897-1972, Poserende dame, doek 91x72
400-600
147 Ges. Prinsen, Stadsgezicht Parijs met figuren bij de Notre Dame, board 39x50
100-105
Patisserie
Christiaan Uw culinaire Ambachtelijke Patissiers
Hoofdstraat 89c
6881TD Velp (Gld)
026-3641526
email:
maandag t/m vrijdag van 8.30 - 18.00 uur zaterdag van 8:30 - 17:00 uur
‘t Olde Schop is een sfeervolle, animerende en
gastvrije locatie waar wij het onze gasten naar hun zin mogen maken. Wij hebben alles in huis voor
een gezellige avond en een bijzonder feest. Iedere gelegenheid is voor ‘t Olde Schop een buitenkans om u, onze gast, kennis te laten maken met l’ambiance
de la Provence; de sfeer en de cuisine van Frankrijk in het gemoedelijke en gastvrije Gelderse Giesbeek. Kerkstraat 80
6987 AD Giesbeek t 0313 633 444 f 0313 633 366
i www.oldeschop.nl
148 Mahonie Biedermeier 2-deurs kast met gestoken kuif, 130 breed, 229 hoog
100-200
149 Ges. John Bevort 1917-1996, Haven van Rotterdam, doek 60x80
300-400
150 Ges. H Delattre , Stadsgezicht, doek 70x60
200-400
151 Ges. H Daniels 20e eeuw, Spelende kinderen op het strand, paneel 20x25
200-250
152 Ond. gesigneerd, Parkgezicht met kerk in de verte, marouflé 19x29
40-80
153 Achterzijde atelier Windhorst 1884-1970, Stilleven, ovaal 23x17
50-100
154 Notenhout gefineerd 18e eeuws Louis Seize plantenbakje 25 cm hoog.
25-50
155 2 klassieke kerkkandelaren op leeuwpoten, 75 hoog
30-60
156 Bidjar handgeknoopt kleed 320x225
100-200
157 Mahonie Biedermeier tafel op spinnekoppoot 132x106
100-150
158 4 19e eeuwse mahonie stoelen met roze mohair stoffering
100-200
159 2 19e eeuwse mahonie stoelen met roze stof
20-40
160 Handgeknoopt kleed 112x77
161 Aardewerken Italiaans en gemerkt beeld van een bizon 38 cm lang.
162 Ovale jardinière met ingelegd decor en bronzen ornamenten ca. 1800, 47x34
50-100
163 Roodkoperen appelketel 26 cm hoog.
25-50
164 Louis Seize-stijl hanglamp met pegels.
300-400
165 Glazen kralenhanglamp zakmodel 50 cm hoog.
70-90
166 Mahoniefineer ronde tafel op kolompoot 72,5 hoog en 109,5 cm diam.
70-100
167 Kurdistan kleedje 62x55
168 Stel 18e eeuwse spiegels met graveerwerk en armpjes (later) 62 hoog
300-400
169 Makkum aardewerken dekselvaas met blauw decor 31 cm hoog (enkele glazuurchipjes van dekselrand)
30-60
170 Antieke Hollandse tafelolielamp op groene opaline voet, 58 hoog
171 Teakhouten Koloniaal hoekkastje, 149 hoog
50-100
172 Bruin glazen Leerdam bolvaas, pompoenmodel 13,5 cm hoog (gaaf)
20-40
173 Porceleyne Fles 2 dekselvazen, 26 hoog (bast)
40-60
174 Porceleyne Fles dekselvaas met bloemdecor en vogel 37 cm hoog.
25-50
175 Eiken fauteuiltje met gestoffeerde rug en zitting
75-125
176 Mihr handgeknoopt tapijt 390x310
150-250
177 Mahonie flap tafel met satijn houten bies 65 x 90 of 65 x 140
80-120
178 4 Notenkleur stoelen met goede stoffering en webbing in de rug
100-150
179 Bochara, 125x76
180 Ovaal dienblad met tin en gedecoreerde tegel
181 Hollandse tafelolielamp (binnenglas manco)
182 Verzilverd dienblad met 3-delig theestel
25-75
183 Bronzen 6-lichts kroonlamp 73 cm hoog.
100-150
184 Noten met wortelnoten theetafel met lade, staand op klauwpoten
100-150
185 Engels 8-persoons theeservies Wood and Sons England decor Gay Day
30-60
186 Rond teakhouten kastje met 3 laden, 59 hoog
187 Met signature E Frement, Spelende of vechtende honden, 64 hoog
200-400
188 Chesterfieldmodel 2-bank met oxbloodkleur leder
200-400
189 Chesterfieldmodel oorfauteuil met oxbloodkleur leder
100-150
190 Chesterfieldmodel oorfauteuil met oxbloodkleur leder
100-150
191 Chesterfieldstijl hokker met oxbloodkleur leder
50-100
192 Ronde mahonie salontafel 117 diameter
50-100
193 Belouch kussen 98x70
20-30
194 P. Regout, 2 wandborden met blauw decor
20-40
195 Zware decoratieve lampvoet met gouden strik en crème kap 77 hoog
20-40
196 Glazen pegellamp 12-lichts 48 cm hoog en 80 cm diam.
120-150
197 19e eeuwse mahonie theestoof met geelkoperen binnenbak
40-80
198 Glazen pegellamp 12-lichts 47 cm hoog en 56 cm diam.
75-100
199 Ovale noten tafel op kolompoot, 170x110
100-150
200 4 Notenkleur stoelen met goede stoffering
100-150
201 Belouch kleedje 120x80
20-40
202 Cloisonne dekselbak, diam. 21 cm.
20-40
203 Antieke Oosterse bronzen wierookbrander met deksel, fraai ingelegde emaille en decoratie, 32 cm hoog.
100-150
204 Bidjar handgeknoopt kleed, 395x298
200-400
205 Noten Willem lll bureau met uitschuifblad met groen vilt 120 hoog 80 breed
300-500
206 Bronzen boekensteunen met vogelfiguren
80-120
207 Brons beeld van een rokende jongen 29 hoog
400-500
208 Bureau lamp zink jongen zittend op tunnel 19 hoog 26 breed
40-60
209 Anoniem, Stilleven met bloemen en nest met eitjes, doek 19e eeuw, 64x54
800-1200
210 19e Eeuwse theeemmer
100-150
211 Mahonie Empirestijl kastje met deurtje, laadje en groen marmer blaadje 79 hoog en 42 cm breed.
60-80
212 Met signature L Gregoire, bronzen beeld van een lezende dame, 53 hoog
300-500
213 Ges. N van de Plas geb.1954, Spelende kinderen aan strand, paneel 18x24
450-550
214 Ges. Han Bolte 1906-1987, Compositie, paneel 38x49
75-125
215 Notenkleur bijzetstoeltje met geborduurde voorstelling op de zitting
216 Notenkleur kastje met lade en uitschuifblad 66 hoog 45 breed
20-40
217 Bronzen beeld van een zeearend
100-150
218 Ges. Toon de Jong, Soestdijk 08, ets 14,5x21,5
40-80
219 Ges. Hendrik Valk 1897-1986, Vogeltje, aquarel 1940, 10x10. Dit werk is afkomstig van Henny Thomassen, leerling Kunstoefening
van Hendrik Valk. Henny schreef hierbij: Dit is wat Valk mij in een paar minuten voordeed.. Dit werk heeft Henny geschonken
aan Theo van der Horst in 1982.
100-200
220 Ges. J J Cremer 1827-1880, Bosgezicht, tekening 25x20
80-120
221 Ges. Han Bolte 1906-1987, Boerderij in heuvellandschap, aquarel 1994, 26x36
30-60
222 Ond. ges 19e eeuws stilleven met grote diversiteit aan bloemen 50x40
250-350
223 Vroeg 19e eeuwse mahonie trumeau met marmer blad 82 hoog 60 breed
150-200
225 Meissen kandelaar 3-armig met goud kleur decor
40-60
226 Anoniem, Hollandse School, Schapen in landschap met kerkdorp aan de horizon, paneel 16,5x21,5
400-600
227 Ges. Jan van Vuuren 1871-1941, Straatje in Elburg, doek 50x40
1500-1800
228 18 e eeuwse theestoof 46 hoog
100-150
229 Verso Ida Hoitsema 1865-1950, Boerderij omgeving Lunteren, paneel 18x24
100-150
230 Ges A Martens, Bollenvelden, paneel 12x30 cm.
30-60
231 Ges. A J Zwart 1903-1981, Stilleven met koffiekan, appels en kist 1945, doek 50x40
1200-1500
232 Art Deco rond bijzettafeltje met marmer blad, 60 diameter, staand op kolompoot
40-80
233 Messing dubbele kroonluchter met een rij van 8 en een rij van 4 armen
100-150
234 Heriz handgeknoopt kleed 204x154
50-100
235 Noten theetafel met messing opstaande bies en glazen blad geheel op wieltjes 80 hoog 67 breed
60-80
236 Lusterware 3-delig theestel
237 Regulateur in een notenkleur kast, 94 hoog
40-80
238 Stel 18e eeuwse polychroom beschilderd en deels vergulde spiegeltjes met krijgstrofee 26 hoog
300-500
239 Ges. Th Goedvriend 1879-1969, Kustgezicht, gemengde techniek 18x24 cm
30-60
240 2 Chinese 19e eeuwse tekeningen 21x18 cm.
50-100
241 Chinese hanglamp met gedecoreerd glas, 50 hoog
30-60
242 Klassieke gebogen vitrinekast met bronzen ornamenten, 142 hoog 71 breed
100-200
243 2 x Bridge benodigdheden in koffer
244 Oude spelkist met schaakstukken etc.
245 2 Cloisonne vazen 20 hoog
30-60
246 Bronzen beeld zittend figuur 30 hoog
80-120
E Verboeckhoven
Biedermeier
540
Merklap
Verbrugge
Tanger
Ch. Dankmeijer 47
Cilinderbureau
Napoleon III
247 Damspiegel in een goudkleurige lijst, 143x29 cm
30-60
248 Schwarzwalder koekoeksklok.
30-60
249 Antieke Franse 2-deur miniatuur kast 53 hoog 38 breed
75-100
250 Ond. gesigneerd, Meisje, brons 41 hoog
30-60
251 Ond. monogram, Bronzen sculptuur van een omhelzing, Samen een, 38 hoog op een marmer sokkel
30-60
252 2 decoratieve goudkleurige appliques met opaline kralen en pegels 40 hoog
250-350
253 Glazen kralenhanglamp ananasmodel 50 cm hoog.
50-70
254 Mahonie 19e eeuwse bonheur met glasinlood deuren 195 hoog 118 breed
200-400
255 2 Oosterse porseleinen gemberpotjes, 16 hoog
256 Anoniem (verso mon.FJ) , Stilleven met o.a. vaas en ton, doek 60x80
200-300
257 Ges. Leon de Smet 1881-1966, Kerktoren, doek 80x65
2000-4000
258 Monogram D B, Huis aan meer met meisje bij bloeiende boom, doek 50x70
125-175
259 Noten theemeubeltje met facetgeslepen ruitjes en opstand, 118 hoog 80 breed
100-150
260 Tinnen inktpot, 8 hoog
261 Bronzen beeld van een flexibele dame 39 hoog
80-120
262 2 Aardewerken vazen met Oosters decor bloesemtakken, 25 en 18 hoog
263 Gers. H van Schaik 1872-1946, Boer met kar op landweg, doek 87x60
700-900
264 Ges. E van Bommel 20e eeuw, Spelende kinderen met geitje, doek 40x50
150-250
265 Ond. Gesign. Hollandsche school 19e eeuw, Visser aan meer, marouflé 60x48
200-300
266 Ges. A M Gorter 1866-1933, Landschap met meertje, doek 50x70 (verdoekt)
200-400
267 Grunder 2-deurs kast met veel snijwerk op panelen 19 e eeuws 190 hoog 122 breed
200-300
268 Ges. D Rijckaart, 20e eeuw, Stilleven met druiven, oester en roemer, paneel 30x34
200-300
269 Ges. E Danoye 20e eeuw, Stadsgezicht met figuren, doek 51x40
100-200
270 Ges. J J Doeser 1884-1970, Bomen, doek 60x50
100-200
271 Heriz handgeknoopt kleed 310x198
100-200
272 Ovale noten uittrektafel 165x107 met 2 tussenbladen van 41 cm per stuk met 6 stoelen en 2 armstoelen
200-300
273 mahonie op eiken schrijfkist met klep en laadje.
60-100
274 Oosterse sieradendoos met messing en speeldoos, 18,5 hoog, 27 breed
25-50
275 Gietijzeren spaarpot met rugbyspelers.
20-40
276 Cognacset bestaande uit geslepen karaf met stop en 6 glazen.
40-60
277 Porseleinen petroleumtafelschemerlamp.
50-70
278 Hollandse hangolielamp
25-50
279 Fraai noten damesbureautje met inlegwerk en opstand met 3 laadjes, 97 hoog 81 breed
200-300
280 2 Oosterse porseleinen kastkommen, 20e eeuw, 18 diameter
25-50
281 Porceleyne Fles aardewerken dekselvaas, jaar 1945, met blauw decor 27 cm hoog (gaaf)
30-60
282 Zwart marmeren pendule met slagwerk Japy Freres 1875-1900
80-100
283 2 Belgische Art Nouveau aardewerken vazen 30,5 cm hoog.
30-40
284 Mahonie Biedermeier speeltafel
50-100
285 Art Deco draaibare spiegel 45 hoog
200-400
286 Afrikaans houten buste van een man 47 cm hoog.
20-30
287 Ges. H M van Dokkum 1908-1992, Stilleven met tulpen, paneel 1952, 60x50
100-200
288 Ges. Willem Noordijk 1887-1970, Haven van Volendam, doek 50x40
300-500
289 Belouch handgeknoopt kleed 128x90
290 Wortelnotenfineer klepbureautje 97 hoog, 76 breed
75-125
292 ges. Piet Zwiers 1907-1965, Zomerse impressie van Giethoorn, doek 30x40
200-300
293 Ond. gesigneerd, havengezicht, paneel 30x40
100-150
294 Ges. E van Arnhem 20e eeuw, 3 poesjes, paneel 24x30
50-100
295 Ges. A J Groenewegen 1874-1963, verso Bij Oosterbeek, doek 50x40 (restauratie)
100-150
296 Hollands wortelnoten fineer vitrine
200-400
297 Heriz handgeknoopt kleed 383x300
200-400
298 Holland eiken kabinet met gestoken kuit, 250 hoog 180 breed
600-800
299 Antiek eiken klepbureau met laadjes achter de klep, 106 hoog, 116 breed
300-500
300 Regulateur in eiken kast
25-50
301 Bronzen buste 35 hoog
100-150
302 Stel marmeren boekensteunen
303 Ges. Geo Poggenbeek 1853-1903, Boomgaard bij boerderij op een maartdag, paneel 17,5x25,5
300-500
304 Ges. A J van der Stok (verso 1823-1897) Winters landschap met schaatsende figuren, doek (gaatje) 30x46
250-500
305 Ges. Th. Soetrik 1811-1883, Landschap met figuren, paneel 30x38
500-700
306 Ges. D Muhlhaus 1907-1987, Boulevard St. Michel Paris 1958, doek 30x40
500-700
307 Monogram E V, Engel met figuur, gemengde techniek 40x23
100-150
308 Ges. H Bieling 1887-1964, Claustro S Francisco, Palma de Mallorca, aquarel 45x60
150-300
309 Marmeren piedestalle, 95,5 hoog
100-150
310 Bronzen sculptuur van een torso, 40 hoog op marmer sokkel 14,5x17 cm
75-125
311 Antiek eiken linnenpersje met bladen en lade, staand op tafeltje, 130 hoog
100-150
312 Art Deco spiegel Fontana workshop 75 diameter
300-500
313 Ges. Roel Dozeman geb. 1924, Poserend naakt, doek 60x50
100-200
314 Ges. Cornelis Raaphorst 1875-1954, Stilleven met zonnebloemen, doek 60x40
300-400
315 antieke Brusselse kast met rijkgestoken decor, 118 hoog, 148 breed
750-900
316 Shiraz loper 200x58
317 2 Gresaardewerken sierschotels met Romeins decor, 30 diameter
100-150
318 3 Duitse gresaardewerken bierpullen met tinnen klep en fraai decor, 22 hoog (Plus 1 extra gelijmd exemplaar)
50-100
319 Fraaie Duitse gresaardewerken schenkkan met losse deksel, 37 hoog
50-100
10000-20000
Ges. Eugene Verboeckhoven 1799-1881, Romantisch landschap met runderen en figuren en burcht op heuvel, doek 83x106
321 Ges. Nefkens M J (1866-1941) ploegende paarden op boslandschap 30x40
200-300
322 Ges. Th van Wissen 1866-1954, Kudde schapen met herder, doek 31x54
100-200
323 19e eeuws Engels mahonie klepbureau 112 hoog 101 breed
300-500
324 Belouch strook 2x 98x14,5 cm.
325 Terracotta beeld van reddingswerker, signatuur in voet Selinski 43 cm hoog.
300-400
326 Wuba tafelklokje in noten kast, 28 cm hoog.
30-50
327 Brons beeld van een steen werpende man ges. Waldchen 30 hoog incluis marmer sokkel
100-150
328 Ges. Jan van Vuuren 1871-1941, Stadsgezicht Deventer, doek 40x60
1000-1500
329 Ges. Jaap Nieweg 1877-1955, Roze rozen in vaas 1932, doek 85x70
1500-2000
330 Mechelse eiken tafel 116 diameter met 4 stoelen met bruin lederen bekleding
200-300
331 Belouch kleed 140x85
20-40
332 De Construction steenbouwdoos van Richter en Co
40-80
333 Hollandse tafelolielamp 74 hoog
40-80
334 Bronzen beeld van een eend 37 hoog
100-150
335 Koperen sculptuur van een leeuwin op onyx sokkel 36 cm.
40-80
336 Oude aardewerken plantenhanger met decor, 28 diameter
20-40
337 Art Deco gehamerde tinnen sigarendoos.
30-50
338 Noten latjes theestoof
60-80
339 Anoniem, Landschap met man en paard bij burcht, paneel vroeg 19e eeuw, 28x38
450-550
340 Ges. Paul Brijer 20e eeuw, Twee vissen in schaal, paneel 35.5x33
100-150
341 Ges. Nefkens M J 1866-1941 Veluws landschap in de avond 30x40
200-300
342 Verso Baron Henri Leys 1815-1869, Kerkbezoek, paneel 31x26
100-150
343 Ges. Xeno Munninghoff 1873-1944, Landschap met korenschoven, doek 30x50
300-400
344 Monogram M, Man in poort te Tanger, paneel 31,5x21
25-75
345 Duits eiken met wortelnoten buffet met 2 deuren, uittrekplateautjes en gestoken decor, 94 hoog 124 breed
100-150
346 Bochara loper, 152x49
Brons
2188
3 Schotels 2035
990
Jan van der Zee
Dusterham
Charles Petit
Anoniem 945
H Poeder
347 Aardewerken siervaas 44 hoog
348 Samac beeld van man met paard 32,5 cm.
40-60
349 Bronzen sculptuur van naakte man op zwart marmer sokkeltje 64 cm hoog.
80-100
Dinsdag 6 september aanvang 19.00 uur
Kunst en antiek
350 6-armige massieve messing bolkroon 60 diameter
40-60
351 Hanglamp met 5 armen met albasten schaaltjes
25-50
352 Koperen kroonlamp met 6 armen
40-80
353 Miniatuur Hollandse porseleinkast, 93 hoog
500-600
354 2 19e eeuwse Engelse fauteuils met streepstof
250-350
355 Antiek eiken klepbureau met rijkgestoken decor op de klep, 106 hoog 95 breed
200-300
356 2 bronzen penkandelaren 44 cm hoog.
40-80
357 Chinese kom polychroom gedecoreerd met bladgoud 30 diameter
80-120
358 Ges. J A Hesterkamp 1877-1955, Toegangspoort met beelden, doek 30x45
200-400
359 Ges. Frits Maris 1873-1935, Boeren op erf, marouflé 50x60
200-400
360 Glazen kralenhanglamp 1-lichts 87 cm hoog en 60 cm diam.
180-200
361 Bidjar handgeknoopt kleed 300x194
100-200
362 19e eeuwse noten salontafel op gestoken kolompoot, 111x79
363 Bochara, 86x46
364 2 Art Deco metalen panters op marmer sokkel 65 cm lang.
100-150
365 19e eeuwse commode met marmer blad, 86 hoog 129 breed
100-150
366 Belouch kleed met franjes 94x50 cm.
40-80
367 Biscuitporseleinen beeld van 2 putti met vlinder op arm, 36 hoog
30-60
368 Antiek Presse papier vervaardigd uit drie soorten marmer met engelen op top
150-300
369 Anoniem, albasten buste van een dame, 62 hoog
600-700
370 Ges. Th van Oorschot 1910-1989, Jassen bij haard, paneel 40x30
300-400
371 School van Adriaan Brouwer, Man in gesprek met vrouw in herberg, paneel 29x24, 19e eeuw
200-400
372 Ges. J G den Hengst 1904-1983, Stilleven, board 40x30
40-80
373 Ges. Charles Houben 1871-1931,Boten bij ophaalbrug. paneel 35x50
200-300
374 Ond. gesign. Franse school, Schapenhoedster, paneel 37x40
450-550
375 Ges. A Beerends 20e eeuw, Korenschoven in landschap, doek 25x40
50-100
376 Ges. Narcisse-Virgilio Diaz de la Pena 1807-1876, Sous Bois anime au bord du lac, doek 27x46
750-1250
377 Ges. J van Wijngaarden 20e eeuw, Riviergezicht, doek 50x80
150-250
378 Noten klepbureau met fraai interieur en 10 laadjes achter de openslaande knieën, 103 hoog, 120 breed
150-200
379 2 handgeknoopte lopertjes Kurdistan en Afghanie, 15x62 en 21x75
380 Amsterdamse School schoorsteenpendule 25 hoog
80-120
381 Gehamerd koperen sigarettendoos met groen ovaal steentje bovenop, 21,5 cmx16 cm.
30-60
382 Bronzen beeld van Napoleon 45 hoog
100-150
383 Tegeltableau met 6 polychroom tegels, decor De trekschuit omstreeks 1850, 26x39
75-125
384 Ges. A Heymans 1902-1964, Dorpsgezicht met kerk, board 40x60
100-150
385 Toegeschreven aan Chris de Bruijn 1904-1973, Volendam 17 op zee, doek 40x50
250-300
386 Mahonie trumeau met marmer blad, vroeg 19e eeuw, 82 hoog 98 breed
300-400
387 Bronzen beeld van een paard met veulen, 32 hoog, staand op marmer sokkel
50-100
388 Tafelschemerlamp op marmer voet.
389 Ges. Aart Cock 1905-1981, Processie Bali, paneel 1979, 65x100
400-600
390 Ges. Romain Steppe 1859-1927, Zeilboten en stoomboot op zee, doek 70x49
300-500
391 Ges. J van Hoppe 20e eeuw, Zeegezicht, doek 50x70
100-150
392 Marqueterie etagetafeltje met fraaie vormen 67 cm hoog.
70-100
393 Bronzen beeld van een valk 42 hoog
140-160
394 Engels mahonie kabinet 19 e eeuws met lade gedeelte en 2 deuren in boven kast 200 hoog 135 breed
200-400
5001
Jacob en Pieter Keur
395 Wortelnoten met mahoniefineer halvemaankastje met koper beslag en 3 laadjes 69 hoog en 46 cm breed.
30-60
396 Bronzen beeld uitgegeven door Conservation International, titel van het beeld Guardians of the World met Crystal Ball by
Steven L Lord 35 cm hoog.
60-100
397 Ges. E van de Ven 20e eeuw, Bloemstilleven, doek 50x41
250-350
398 Antieke Russische kerkkandelaar 66 hoog
200-400
399 Hamadan handgeknoopte loper 290x102
30-60
400 Hollands koper bolkroontje
20-40
401 Handgeknoopt tapijt 140x127
402 Shiraz 167x118
25-50
403 Oude pers, 200x158
50-100
404 Oude pers, 205x136
50-100
405 Oude vloerpers 203x131
75-125
406 Roodkoperen bewerkte beddenpan met houten steel.
30-60
407 Mechelse eiken jachtkast met rijkgestoken dieren en getordeerde zuilen, 243 hoog 140 breed met losse 2-delige kuif van 30 cm.
(Voorpoten aanwezig)
250-500
408 Bronzen beeld van een dame met twee hazewind honden
150-300
409 Wortelnoten met mahoniefineer ovaal ladekastje met koper beslag en 3 laadjes 69 hoog en 40 cm breed.
30-60
410 Ronde mahoniefineer eetkamertafel op kolompoot, 104 diameter met tussenblad van 50 cm
25-75
411 4 noten kleur eetkamerstoelen met roze bekleding
30-60
412 Ges. Philibert Charin 1920-2007, Woonboten met huis op achtergrond, doek 32x49
50-100
413 Ges. A Lebroc Belgische school 20e eeuw, Drie figuren, doek 30x40
100-150
414 Anoniem, Paradijs, doek 98x118
100-200
415 Monogram Theo van der Horst 1921-2003, Oud minister Heinsbroek rijdt door na ongeval, 2002, doek 65x100
100-200
416 Antieke Hollandse eiken dekenkist met gestoken front, 68 hoog 161 breed
75-125
417 Amsterdamse School plafondlamp en een hanglampje
418 Oude eierpot met deksel
20-40
419 Naar oud model telegraph met verlichting, 46 hoog
40-80
420 Zeer fraaie textiele wanddecoratie in lijst, India 150x85
75-125
421 Lithoaffiche van Geo Ham, Race Monaco 11 et 13 Avril 1936, nadruk, 100x68
75-125
424 Litho naar Renoir, 2 Vrouwen, postume druk 110/275, 66x47
75-125
425 Ges. A Heyboer 1924-2005, Ballerina, crayon 19x14
175-225
426 Ges. Leonor Fini 1908-1996, Poserende dame, litho 1/75, 46x34
75-125
427 Ges. Jos Jans geb. 1936, Compositie, litho 21/175, 61x61
50-100
428 Monogram ES (Eric Sietsma) 20e eeuw, Kop en tors 2, tekening 1985, 20x20
25-50
429 Ges. Harrie Gerritz geb. 1940, Een mals buitje, ets 1972, 7/25, 42x34
25-75
430 Ond. ges., Weggedraaid van spiegelbeeld, tekening 32x23,5
50-100
431 Monogram ES (Eric Sietsma) 20e eeuw, Abstract, tekening 1962, 45x28
30-60
432 Monogram ES (Eric Sietsma) 20e eeuw, Figuren in park, tekening 1962, 31x33
30-60
433 Litho naar Marc Chagall, Compositie met Christus en rood rund, postume druk, 37x53
75-125
434 Met signature Marc Chagall, Compositie, litho postume druk 162/200, 36x54
75-125
435 Ges. Gerard Grassere(1915-1993) Moderne compositie, olieverf structuur op board, 30x30 cm.
150-200
436 Ges. Gerard Grassere(1915-1993) Moderne compositie, olieverf structuur op board, 30x30 cm.
150-200
437 Ges. Cees Kortlang 1926-2005, Compositie 1980, doek 140x100
100-150
438 Kristallen dekselcoupe 42 hoog
439 Allen Ruppersberg geb. 1944, Siste Viator ( Stop Traveler), 20 Facsimile boeken WO II, vijf met titels in 4 talen, Engels, Duits,
Pools en Nederlands. Dit is gemaakt door Allen Ruppersberg in 1993 als een project voor de stad Arnhem als eerbetoon aan
de 8000 overleden soldaten gedurende de negen daagse slag om Arnhem, september 1944. Conditie NIEUW !
440 Sonsbeek 93 Grafiekmap, serie van 3 mappen bestaande uit: Map 1: Pepe Espaliu, Christine en Irene Hohenbuchler, Mike Kelley,
500-1000
AA 0J
Derksen Verhuizingen BV De Overmaat 39
6831 AE Arnhem T 026 323 03 20
F 026 323 26 01 www.derksen.nl
www.mmkarnhem.nl e
Mark Manders en Eran Schaerf. Map 2: Christina Assmann en Andreas Siekmann, Moroslaw Balka, Kamagurka, Juan Munoz en
Allen Ruppersberg. Map 3: Mario Airo, Alighiero e Boetti, mark Dion, Anna Gudjonsdottir en Till Krause en R W van de Wint.
300-600
441 5 aquarellen w.o. A Briet
80-120
442 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, Droom, ets 1982, 2/30, 20x15
20-40
443 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, De Maaskant, ets 1982, 4/20, 39x17
30-50
444 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, Boomdroom, ets 1982, 2/20, 39x17
30-50
445 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, Rietlanden, ets 1982, 5/20, 30x20
30-50
446 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, Noordzee, ets 1982, 4/20, 35x20
40-60
447 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, Jonge mensen, ets. 1983. 2/20, 25x30
40-60
448 Ond. gesign. Man aan het werk, aquarel 48x44
20-40
449 Ges. Saskia Stolk geb. 1962, Pinguinfamilie, pentekening 69x49 cm.
250-300
450 Ond. gesigneerd, Man en vrouw, litho 17/150, 69x44
75-125
451 Ges. Jan Makkes 1935-1999, Rivier in Ierland, pasteltekening 40x60
100-150
455 Ges. Arthur Bernard geb.1939, abstracte voorstelling, litho 450/500
30-50
456 Ges. Ben Bodt geb.1943, Hockeyvrouwen, litho 34x50
40-80
457 Eiken 19e eeuwse halbank met gestoken panelen .
100-150
458 Art Deco beeld van een vrouw met 2 vogels, staand op marmer sokkel, 44 hoog
75-125
459 2 Gestileerde Oosterse koperen schalen en een idem Ghendi
460 Goebel plaquette decor Gustav Klimt, 1790/2000, 37x30
25-50
461 Mon MHK en ges. verso Geertjan Meurs 1926, Landschap 1946 , doek 50x60
100-150
462 Jean Miro, Compositie, postume druk 63x47
75-125
463 Monogram Theo van der Horst 1921-2003, Naakt, marouflé 62x31
100-200
464 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, Collage van 6 etsen, Noach, 1984, per stuk 9,5x14,5
50-100
465 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, Meisje, ets 1991, 30x26
40-80
466 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, Slaat erop jongens, het is Blookertijd, 6 maal acryl in lijst, 19x17 per stuk
75-125
467 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, Collage met 10 diverse etsen uit de serie Safaria 2 gemaakt in 1984
50-100
468 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, Noodweer, Noach, ets 1983, 25x40
40-80
469 Monogram Theo van der Horst 1921-2003, 2 Paarden, linoleumsnede, 10/10, daarna plaat vernietigd, 13,5x17,5
40-80
470 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, 2 Vrouwen, aquarel 15 april 1946, 36,5x27
50-100
471 Monogram Theo van der Horst 1921-2003, Op de Kunstmarkt, marouflé 34x35
50-100
472 Monogram ES (Eric Sietsma) 20e eeuw, Figuren in park, tekening 32x47
25-75
473 Litho naar Degas, Het bordeel, postume druk 17/300, 16x12
50-100
474 Achterzijde atelier Windhorst 1884-1970, Abstracte compositie, doek 12x12
50-100
475 Litho naar Salvador Dali, Compositie met botten en orgaan, 17/350, postume druk, 17x23
25-75
476 Ges. Walter van Oel geb.1942, Compositie voor Co, zeefdruk 37x27
100-150
477 Litho naar Pablo Picasso, Gezicht, 615-666, postume druk 17x11
25-75
478 Ges. Herman Berserik 1921-2002, Stoel voor landhuis in de winter 1984, litho 25x30
80-100
479 Biedermeier fauteuil met gestoken kuif
75-125
480 Ges. Harrie Gerritz geb. 1940, Gezicht op Eusebiuskerk te Arnhem, gezien vanuit een kamer met boeken, litho 53/100, 1993, 64x48
40-80
481 Monogram ES (Eric Sietsma) Amsterdams stadsgezicht met boom bij brug, tekening 54x38
25-75
482 Litho naar Salvador Dali, Engel met trompet, postume druk 125/350, 29x21
75-125
483 Naar Breitner, Naakt, houtskooltekening 42x26
25-75
484 Ges. N Valk geb.1950, Bloemstilleven, aquarel 32x27
200-250
485 Litho naar Marc Chagall, Derriere le miroir, postume druk, 25,5x20
50-100
486 Ges. Jean Nelissen 1917-1975, Religieuze voorstelling, De barmhartige Samaritaan 1945, paneel 109x76
300-500
487 Anoniem, Pieta, 19e eeuws doek (gedoubleerd) 95x70
450-550
488 Ges. D Muhlhaus 1907-1981, Moeder en kind bij haard, doek 50x70
300-500
489 Antieke teakhouten compagniekist met messing beslag op vast rollend onderstel, 83 hoog 138 breed
200-300
490 Bochara handgeknoopt kleedje 90x62
491 Anoniem, houten beeld van een knielende vrouw, 62 hoog
350-450
492 Bronzen beeld van musicerende putti, 61 hoog
150-250
493 Klassiek vitrinekastje met koper beslag, rode bekleding interieur en rood marmer blad 118 hoog en 100 cm breed.
125-150
494 Royal Albert, decor Old Country Roses 5 heren en 6 dames kop- en schotels, 10-persoons gebaksstel, roomstel en 4 schaaltjes
40-80
495 Royal Albert 14-persoons gebakstel
496 Ges. Ricky Damen geb. 1946, Bloemstilleven, doek 80x80
200-300
497 Ges. Piet Rackwitsz 1892-1968, Verso Avondzon, doek 58x74
100-200
498 Engelse mahonie commode met 3 brede en 2 smalle laden, 96 hoog, 109 breed
100-200
499 Belouch kleedje 60x50
500 Bronzen sculptuur van een paard met veulen, 23 hoog
75-125
501 2 beschilderde geplooide glazen kastvazen 36 hoog
30-60
502 Ond. gesigneerd, Liggend naakt, doek 47x67
80-120
503 Ges. Jos van Dijk geb. 1913, Bloemstilleven, doek 80x60
400-500
504 Ges. Freek van de Berg 1918-2000, Landschap met huis aan water, aquarel 48x62
300-400
505 Ges. Benno Helders 1925-2007, Lepra theorie van Benjamin Rush, paneel 83x63
100-150
506 Ges. Benno Helders 1925-2007, Vorige bos, doek 84,5x90
100-150
507 Ges. Benno Helders 1925-2007, Poging tot landen, doek 80x90. Voormalig eigendom Gemeentemusea Amsterdam
100-150
508 Ges. Benno Helders 1925-2007, Compositie, 10 diverse tekeningen 47x61
200-400
509 Benno Helders 1925-2007, Landschap doek 50x50
30-60
510 Benno Helders 1925-2007, Landschap, doek 60x65
511 Monogram Benno Helders 1925-2007, Landschap doek 60x65
30-60
512 Ges. Benno Helders 1925-2007, Stilstand, doek 70x105
100-150
513 Ges. Benno Helders 1925-2007, Compositie, doek 120x90
100-150
514 Ges. Benno Helders 1925-2007, Introversie, doek 75x100. Voormalig eigendom Gemeentemusea Amsterdam
100-150
515 Ges. Benno Helders 1925-2007, Autoriteit, doek 84,5x90. Voormalig eigendom Gemeentemusea Amsterdam
100-150
516 Ges. Benno Helders 1925-2007, Landschap, doek 60x70
100-150
517 Monogram Benno Helders 1925-2007, Landschap, doek 90x120
100-150
518 Monogram Benno Helders 1925-2007, Landschap, doek 90x120
100-150
519 Ges. Benno Helders 1925-2007, Werkspoor, doek 85x90
100-150
520 Ges. Benno Helders 1925-2007, Elongatie, doek 70x100
100-150
521 Ges. Benno Helders 1925-2007, Alweer een duurzame vrede, paneel 123x88
100-150
522 Ges. Benno Helders 1925-2007, La Convention, doek 60x70
30-60
523 Ges. Benno Helders 1925-2007, Twee eiig embrionaal, doek 40x61,5
75-125
524 Ges. Benno Helders 1925-2007, Landschap, doek 40x50
30-60
525 Ges. Benno Helders 1925-2007, Landschap, karton 34x44
30-60
526 Ges. Benno Helders 1925-2007, Landschap, doek 40x50
30-60
527 Monogram Benno Helders 1925-2007, Compositie met figuur, marouflé 59x42
100-150
528 ges. Benno Helders 1925-2007, 5 diverse aardewerken vaasjes met decor
40-80
529 Grote koop etsen, tekeningen, litho\’s etc. van Benno Helders 1925-2007
530 Diverse ingelijste etsen van Benno Helders 1925-2007
531 Teak kastje met 2 laden, 60 hoog
532 Noten klapbuffet met marmer blad, open 143 hoog, gesloten 100 hoog, 110 breed
75-125
533 Antieke merklap gedateerd 1887, door Jacoba Visser oud 11 jaar, 29x29
100-200
534 Antieke merklap gedateerd 1888, Geesteren, 26x29
50-100
535 Zeer fraaie antiek merklap, gedateerd 1863,Fait par Marie Charlotte Bertou, Le 25 Juin 1863, 49x47
900-1100
536 Antieke merklap, gedateerd 1876, Monogram H M, oud 14 jaar, 50x50 in een fraaie mahonie lijst
200-400
537 Antieke merklap gedateerd 1904, Meisje te paard, 46x55
75-125
538 Antieke merklap gedateerd 1876, fraai gedecoreerd met vogel en hond, 64x54
200-300
Stadsgezicht
Decoratieve functie In de ontwikkeling van stijlen in schilderijen, kwam het schilderen van stadsgezichten zoals het werkelijke daaglijks leven is, in het midden van de 19e eeuw tot volle bloei. De reden van het ontstaan van deze stadsgezichten ligt ook in het feit dat schilders er op uit trokken om in de open lucht te schilderen. Met het uitvinden van nieuwe materialen en verven, kon er makkelijker in de buitenlucht worden geschilderd. Het vertrouwde atelier werd regelmatig verlaten om in de natuur plaats te nemen met schildersezel, doek en palet.
Een van Nederlands grootste stedenschilders was wel Charles Henri Joseph Leickert (1816-1907). Zijn kracht lag o.a. in het minutieus schilderen van de panden waarbij de bakstenen en de dakpannen bijna te tellen zijn. Prachtige straattafereeltjes met figuren die hun dagelijkse bezigheden uitvoeren in soms fraai zonovergoten straten met lange schaduwen veroorzaakt door de typische laagstaande Hollandse zon. Het schilderen van stadsgezichten heeft in de loop der jaren niet alleen een decoratieve functie gehad maar ook een topografische.
Op schilderijen is vaak te zien hoe dorpen en steden er in het verleden hebben uitgezien. Uiteraard heeft hier de vrije hand van de schilder ook part gespeeld en zijn niet alle straatjes en pleinen precies geschilderd zoals het er in die tijd werkelijk uitzag. In deze veiling treft u ook diverse stadsgezichten aan: Deventer, Elburg en Utrecht door Jan van Vuuren, Parijs door Jan Rijlaarsdam, Daan Muhlhaus, Zarou en Prinsen, Amsterdam door Jan Kelderman, Rotterdam door John Bevort, Delft door Arie Wassenburg, Nijmegen door Hendrik de Laat, Volendam door Jan Douwes, Overschie door Jan Vrolijk en Peniche in Portugal door Erasmus van Dulmen Krumpelman en Tanger door een onbekende kunstenaar. Naast de kunstzinnige en financiele waarde hebben al deze werken ook een grote historische waarde.In onze septemberveiling treft u een pracht werk van Jan van Vuuren aan, gezicht op Deventer.
Plantage Books & More Plantage Books & More is ontwikkeld met als basis gedachte om de assortimentsboekhandel toegankelijker te maken. Er is veel kennis in het boekenvak. Plantage Books & More wil de elitaire lading daar van afhalen door de klant veel actiever te informeren en te betrekken bij die kennis.
Utrechtseweg 208 6862 AX Oosterbeek T 026-3341047 | F 026-3390639
539 Anoniem stoplap / merklap gedateerd 1804, Anna Wiekema out 15 jaar, 46x38
100-200
540 19e eeuws borduurwerk monogram GMD, Voorstellende Naomi, Boas en Ruth, gedateerd 1892, 57x52
50-100
541 Antieke merklap, niet gedateerd, 18e eeuws, door Remke Derks, 21x22,5
100-200
542 Knipselkunst van een doorsnee van een grachtenpand, 41x21
30-60
543 Antieke merklap gedateerd 1899 door Klaske Douma, Menaldum 14 juli 1899, 53x46
100-200
544 Antieke stoplap / merklap, gedateerd 1781 door Anna Maria Helrink, 48x48
200-300
545 Antieke merklap gedateerd 1891, door Johanna Lipman, 34x39
100-200
546 Antieke stoplap / merklap gedateerd 1890, monogram A M, 37x36
75-125
547 Anno 1797 45x50 rijk gedecoreerde merklap
200-400
548 Antieke merklap gedateerd 1858, fraai gedecoreerd met vogels 32x33
100-200
549 Antieke merklap gedateerd 1890, door M H Crop, 33x33
100-200
550 Boorduurwerk, Hoorn 1357 - 1957, 65x40
25-50
551 Antieke merklap gedateerd 1880, monogram G D, 26x26
75-125
552 Antieke merklap gedateerd 1844, monogram BvL, 28x26
75-125
553 Antieke merklap gedateerd 1822, monogram T E, 34x47
100-200
554 Antieke merklap gedateerd 1853 door Maria Lalau, oud 11 jaar, 46x46
200-300
555 Antieke merklap gedateerd 1905, fraai gedecoreerd met vogels, 33x34
100-200
556 Diverse gravures w.o. werk van Kobell
75-100
557 Noten damesfauteuiltje met geborduurde stoffering
40-60
558 Facetgeslepen spiegel in een ovale lijst, 84x64
25-50
559 Wortelnoten tweedelige wandkast dichte onderkast met vitrineopstand 240 breed en 233 hoog.
200-400
560 Uitgebreid servies, Wedgwood decor Conway
200-300
561 Notenkleur armstoeltje met geborduurde stoffering
20-40
562 Russische ikoon, Madonna met Kind, begin 20e eeuw, 31x24
25-75
563 2 iconen met beschildering van ruiters te paard in gevecht met draak en vijand 27x22 cm.
40-80
564 Handgeknoopt Oosters kleed 260x167
75-125
565 Noten met wortelnoten tafel op kolompoot 120 diameter met tussenblad en 4 stoelen met gestoffeerde rug en zitting
100-150
566 Belouch kleed 140x84
30-60
567 Oosterse porseleinen vissenkom, 31 hoog
25-50
568 Tinnen klepkan en een tinnen kraankan
569 Art Deco Venetiaanse hanglamp met 10 armen, huidige hoogte 80 cm, 160 diameter. Herkomst Jonkheer van den Brandeler
uit Velp. Extra toebehoren om de lamp lager te laten hangen
750-1000
570 Shahsevan handgeknoopt kleed 140x100
20-40
571 Mahonie speeltafel met groen leder blad 83 hoog en 89 breed, blad uitgeklapt 89x87 cm.
120-160
572 Belouch kleed 170x90
25-50
573 Mahoniefineer ronde tafel met onderblad 77 hoog en 109 cm diam.
120-150
574 3-laads kastje met gestoken frontjes, stijlen en pootjes 83 hoog en 45 breed
50-80
575 Monogram Theo van der Horst 1921-2003, Vlasakker 1979, doek 100x110
200-400
576 Ges. Victor Zarou geb. 1930, verso Galerie Ror Volmar Paris 1961, doek 92x73
100-150
577 Hollandse eiken kast met volle zuilen en spiegel in de deur, 233 hoog 125 breed
200-400
578 Mahoniekleur houten staande wandrek met plateautjes 133 hoog en 75 cm breed.
80-100
579 19e eeuws mahonie pottenkastje met lade en jaloeziedeurtje
40-80
580 Ges. Joop Kropff 1892-1979, Vrouwen op binnenplaats, vermoedelijk Den Haag, aquarel 1940, 39x57
100-150
581 Ges. Jaap Visser, 20e eeuw, Zandweg langs boerderij, doek 60x80
50-100
582 Ges. A Peters 19e eeuw, Berglandschap met huis aan meer, doek 1878, 47x65
75-125
583 Ges. A Peters 19e eeuw, Berglandschap met boot op meer, doek 1878, 47x65
75-125
584 Ges. G Hage 20e eeuw, Kraai op tafel bij Camembert op rieten matje, doek 1959, 100x73
50-100
585 Glazen kralenhanglamp 1-lichts 90 cm hoog.
175-200
586 Glazen pegellamp 12- lichts 54 cm hoog en 80 cm diam.
200-250
587 Hollandse hangolielamp met glazen kap
25-75
588 Eiken 2-deurs kast met veel snijwerk en maskers 194x155
200-400
589 19e eeuwse ovale tafel op bewerkte kolompoot, 140x98
100-150
590 4 Antieke Biedermeier stoelen
100-150
591 5-delig aardewerken kaststel naar de Porceleyne Clauw Delft
50-100
592 Glazen bokaal in bronzen houder en gedragen door vrouwfiguur 55,5 cm hoog
50-70
593 Eiken hoekconsole met gestoken decor, 62 hoog
20-40
594 Steck babyvleugel in een noten kast, 140 cm, met kruk
750-1250
595 Repro Friese stoelklok 64 cm hoog.
150-200
596 Ges. Joh. Scherft 1891-1969, Interieur kerk aan de Elandstraat, ets gedateerd 25 maart 1946, 54,5x38 cm.
80-120
597 Chippendalestijl 3-zits bank met gestoffeerde zitting, 150 breed
100-150
598 Hoofdtooi van een kameel
599 Kelim kleedje 96x50 cm.
30-60
600 Eiken kapstok met gestoken decor met leeuwmaskers, 111 breed en voorzien van een kleed
30-60
601 Hollandse eiken kapstok met gestoken decor, leeuwkoppen en 5 haken, 117 breed
30-60
602 Monogram Frans Masereel 1889-1972, De redenaar, houtsnede 16,5x12,5
30-60
603 Frans Masereel 1889-1972, De donkere kant van de grote stad, houtsnede 18x12,5
30-60
604 Monogram Frans Masereel 1889-1972, Schiettent, houtsnede 14,5x12,5
30-60
605 Monogram Frans Masereel 1889-1972, Wellust, houtsnede 10,5x12,5
30-60
606 Ges. Frans Masereel 1889-1972, Vissersboot met meeuwen, houtsnede 13x10,5
30-60
607 Monogram Frans Masereel 1889-1972, Regen in de stad, houtsnede 13x10,5
30-60
608 Monogram Frans Masereel 1889-1972, Gracht met kerk, houtsnede 13x10,5
30-60
609 Monogram Frans Masereel 1889-1972, Feest op straat, houtsnede 13x10,5
30-60
610 Monogram Frans Masereel 1889-1972, Haven, houtsnede 13x10,5
30-60
611 Ond. gesigneerd, Waalbrug te Nijmegen, ets 30x20
25-50
612 Ges WG Hofker (1902-1981), Werkpaarden, ets 15x43,5 cm.
50-100
613 Ges. A G Hulshoff-Pol 1883-1957, Boslandschap, paneel 35x22
50-100
614 Ges. J. Vanneur, Huizen in landschap, doek 60x30 cm.
615 Spiegel in antieke beschilderde lijst met timpaan 140hoog
80-120
616 Ges. Henk Poeder geb.1964, Twee ijsvogels, paneel 26.5x27
65-100
617 Ges. Henk Poeder geb.1964, Stilleven met schildersatributen, paneel 25x30
85-125
618 Houten tuinzuil met gestoken decor en los deksel, 44 hoog
619 5-laads mahoniefineer kastje in Louis Seizestijl 78 hoog en 62,5 cm breed.
60-80
620 Schatz Germany lantaren klokje op console.
30-50
621 Tiffanystijl schemerlampje, Vlinder
622 Eiken wandvitrinekastje 50 hoog
25-50
623 Ges. Henk Poeder geb.1964, Huismusje, paneel 18x13
50-80
624 Ges. Henk Poeder geb.1964, Torenvalk, paneel 25x20
70-100
625 Ges. Henk Poeder geb.1964, Drie staartmeesjes, paneel 25x20
60-100
626 Ges. Chris Lebeau 1878-1945, Duinlandschap 1924, litho 60x80
80-100
627 Messing turfkist met decor 50 hoog 60 breed
20-40
628 Rozenhouten hokker met marmer ingelegd, 34 hoog
25-75
629 Willem III speeltafel met groen vilten blad
150-200
630 Limoges porseleinen schaal met fraai montuur, 44 breed
631 632 Ges. J Kelderman 1914-1990, Stadsgezicht met gracht, doek 40x50
100-150
633 Ges. Kokie Molsbergen, Kerktoren van Elst, litho 22x12
20-40
634 Ges. A J Groenewegen 1874-1963, Stilleven, tekening 47x62
75-125
635 palissander Art Deco dressoir, 90 hoog ,157 breed
75-125
636 Marmeren pendule met zijstukken.
40-80
637 2 opaline tafelschemerlampen met afbeelding van Napoleon en Josephine.
50-70
Compositie
Sigmund Freud als inspiratie Zoekend naar titels van schilderijen, kom je vaak het woord “Compositie” tegen. Eeuwenlang hebben schilders voorstellingen weten vast te leggen waarbij voorwerpen en gedachten gecombineerd werden tot een compositie. Het rangschikken van diverse voorwerpen als een omgevallen kan, een snaarinstrument of een boek, geven meer betekenis aan een schilderij dan zomaar het schilderen van stoffelijke voorwerpen.
Wist u dat een hond duidt op huwelijkse trouw, een papagaai staat voor wellust en een spiegel staat voor innerlijke kennis, schoonheid of ijdelheid? De kreeft en de krab worden traditioneel in verband gebracht met de onstandvastigheid omdat zij schijnbaar doelloos vooruit en achteruit kunnen lopen. Begin 20e eeuw zie je een ontwikkeling van gedachtencomposities die we in de kunststroming de naam surrealistisch meegaven. Deze stijl is niet geheel nieuw. In de 15e eeuw schilderde Jheronimus Bosch hele bijzondere surrealistische werken met de meest rare figuren.
Vanaf ca 1924 komt deze stijl tot grote bloei. Teleurgesteld in het rationalisme, dat door de gruwelen van de Eerste Wereldoorlog te optimistisch was gebleken en geînspireerd door de ideeÎn van Sigmund Freud, stellen surrealisten de door vrije associaties gekenmerkte bewustzijnstoestand van de droom centraal. Uitgevoerd in een hyperrealistische stijl stellen de surrealisten vaak beelden samen in absoluut onverwachte, verrassende, zo niet schokkende combinaties. Surrealisten proberen hun fantasie zoveel mogelijk de vrije loop te laten. Ze schilderen bijvoorbeeld droombeelden. Enkele surrealistische kunstenaars zijn: Jean Arp, Salvador Dali, Leonor Fini, Joan Miro en de in 2002 overleden Victor Linford. Van deze laatste kunstenaar hebben we een pracht werk in de veiling, olieverf op paneel 60x50 cm en gemaakt in 1972. In 2007 is de Nijmeegse kunstenaar Benno Helders overleden. Rechtstreeks uit zijn atelier zullen wij de komende veiling diverse realistische werken en composities met figuren gaan veilen.
2203
Imari
638 Ges. W Post 20e eeuw, Stilleven met begonia, doek 60x50
25-75
639 19e eeuwse Russische ikoon, Engel op vliegend paard, 44x38
200-300
640 Ges. M Riedrich geb. 1931, Boerderij in duinlandschap aan zee, doek 70x60
75-125
641 Ges. W van Heusden 1869-1982, Vergezicht vanuit het bos, doek 50x70
100-200
642 Ges. J Vrolijk geb.1919, Landschap Overschie, paneel 24x33.5
250-300
643 Ges. Terbraak Hollandsche school 20e eeuw, Achtertuin met bloeiende boom, doek 50x40
50-100
644 Engels noten topbureau, klepbureau met opstand, 195 hoog, 75 breed
100-150
645 2 Japanse bordjes, Chinese kom en 2 meditatieballen in doosje.
30-50
646 Bavaria porseleinen goudkleurig mokkaserviesje 6-persoons.
20-40
647 Anoniem, Larens Interieur met moeder en kind, doek 50x65
125-175
648 Eiken 18e eeuwse secretaire, 103 x92 cm
200-400
649 2 Oosterse porseleinen siercoupes 29 hoog
25-50
650 Bronzen zittende vrouw 26,5 cm hoog.
50-70
651 Onduidelijk gesigneerd, Boerderij met hooimijt in landschap, doek 50x70
75-125
652 Mahonie pianokruk
653 Engels buffet, 112 hoog, 188 breed
100-125
654 Schoorsteenpendule in noten kast.
30-50
655 Metalen fruitschaal met paarsglazen binnenbakje.
15-20
656 Metalen fruitschaal met geslepen glazen binnenbakje.
15-20
657 Perzisch kleedje 38x32
658 Oosters kleedje 35x30
659 2 keramiek vergulde klassieke vazen 30 cm hoog.
660 Ges. W A Knip 1883-1967, Kinderen, studietekening 50x50
150-200
661 Ges. A J Groenewegen 1874-1963, Stilleven, tekening 47x62
75-125
662 Ges. Petrus van Gils 1879-1953, Gezicht op kerkdorp in lente, doek 51x64
100-150
663 Ges. van Geffen 20e eeuw, Vrouw met kippen op erf bij boerderij, doek 50x70
50-100
664 2 Japanse aquarellen op textiel a 28x36
75-125
665 Houten paard, 78 hoog
50-100
666 Ond. gesigneerd, Weg door bos met berken, doek 45x58
25-50
667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689
100-150 25-50 25-75 25-75 30-50 20-30 30-60 40-80 75-125 200-300 30-60 75-125 20-40 30-60 50-100 20-40 25-50 30-60 25-50 200-250 25-75
Ges. J Verbrugge 20e eeuw, Spelende hondjes, doek 45x65 Koloniaal kastje met 2 deuren en een lade 62 hoog 50 breed Glazen sierschaal met punten, model Murano 66 breed Ikoon (prent) in metalen houder, 34x26 J Kimmenade 20e eeuw, Stilleven met rozen, doek 60x50 Mechels eiken nachtkastje met wit marmer blaadje. Blank glazen mand met blauw randje 26 cm hoog. Tafelklokje in messing kast, Ges. L Haver 1906-1969, Vliegende eenden over water, doek 50x40 Ges. R Arts 20e eeuw, Stevenskerk te Nijmegen, doek 60x40 Met signature V Bauffe, Visser in bootje in polderlandschap, marouflé 35x50 Achterzijde Lindy de Jong geb.1959, Polderlandschap bij Nijmegen, paneel 32x44 Ond. gesigneerd, Schepen in de haven met ondergaande zon, doek 32x47 Klassiek ijzeren bankje met rode zitting en koperen knopjes. Gestoken eiken bordenrek, 104 breed Notenkleur schrijftafel met groen leder ingelegd blad, 75 hoog, 116 breed Marmeren 5-delige bureauset. 2 Oosterse porseleinen dekselpotten 20 hoog Ges. Peter Cox 1912-1985, Ven van de Peel, ets 22x33 Anoniem, Poserende vrouw, doek 56x47 Ges A van Neste 1874-1969, Brugge, kleurets 12/100 17.5x18 Ges. P de Leth 20e eeuw, Figuren in straatbeeld, Bloemstraat Amsterdam, doek 50x40 Ges. J B Claase 20e eeuw, Stilleven met flessen, lantaarn en pompoen, doek 70x50
690 691 692 693 694 695
Handgeknoopte loper Meshgin 295x75 6 Oosterse wanddecoraties Ges L vd Have 2 houtskooltekeningen van een zilverreiger en witte pauw. Ges. Herman Drost 20e eeuw, Aapje, litho Monogram Pieter Paul Koster 1893-1987, 2 portretten van Meester Vermeulen Beek, 1971, 35x28 18e eeuwse gravure van een scheepswerf 28x 35 cm.
40-80 40-80 50-75 30-50
696 Ges. Mien Proos 20e eeuw, Landschap met koren en bomen, doek 39x59,5
160-200
697 Plafondlamp geslepen glazen kap in metalen montuur.
35-50
698 Notenkleur sidetable met 3 rieten manden, 87 hoog 148 breed
50-100
699 Notenkleur bijzettafeltje met rieten mand, 42 hoog, 50x50
Woensdag 7 september aanvang 19.00 uur
1e verdieping
700 2 kristallen siervazen 25 cm hoog.
30-50
701 Biscuitporseleinen sculptuur van 2 jachthonden, vermoedelijk Royal Dux (niet gemerkt) 23 hoog
75-125
702 Heriz handgeknoopt kleed 200x150
30-60
703 Eethoek met 4 stoelen
50-100
704 Belouch 120x80
705 Porseleinen sierschotel met polychroom decor figuren in tuin, 20 eeuw, 31 diameter
706 Porseleinen schotel met fraai decor figuren in tuin, 20e eeuw, 31 diameter
707 6 koperen kandelaren.
30-50
708 Klassieke hanglamp met vele pegels ballon model 64 cm
60-80
709 Noten 2-deurs kastje op pootjes
710 2 Oosterse bloempotten op onderschotels
25-50
711 Belouch pillow 78x47 cm.
30-50
712 Ges. Droser, Poesjes, doek 1916, 18x14
713 Ges. W van Hiet, Stilleven met viooltjes, paneel 24x21,5
50-75
714 Oude schakelklok in eiken kast
50-75
715 Ges. Toon Verplak 1901-1966, Riviergezicht met brug, doek 30x40
100-150
716 Ond. Gesign. Hollandse school 20e eeuw, Kippen voor de boerderij, doek 340x45
40-80
717 Noten hoekkastje met klep
718 Bochara handgeknoopt kleedje 60x48
719 Buste van Napoleon 49 cm hoog.
75-100
720 Engelse vitrinekast met 6 laden en 2 deuren, 190 hoog, 120 breed
200-400
721 4 Oosterse porseleinen sierschotels 22 diameter
20-40
722 Porseleinen Italiaans mokkaserviesje 10-persoons.
20-30
723 6 Engelse aardewerken bordjes met Old Willow decor, 17,5 cm diam.
30-50
724 2 aluminium zittende honden in brons patine kleur 75 cm hoog.
90-120
725 Handgeknoopt kleed 215x110
20-40
726 Bruin lederen 2-zits bank, 150 breed
100-200
727 Eiken ovale salontafel 110 x 150
50-100
728 Belouch kussen 120x70
20-40
729 Mitterteich Bavaria porseleinen koffieservies en bordjes, 6-persoons.
30-50
730 Ananasmodel lantaarn 46 cm
50-100
731 Mahonie salontafel op kruispoot met klauwpootjes, blad 92 cm diam.
30-50
732 Grammofoon in eiken kast.
100-120
733 Etagebijzettafeltje met marmer ingelegd, 76 hoog
50-100
734 Notenkleur Engelse schommelstoel met gestoffeerde rug en zitting
50-100
735 Handgeknoopt vloerkleed Mihr 310x208 cm.
150-200
736 Noten met wortelnoten commode, 76 hoog 100 breed (lakschade)
75-150
737 Biedermeier Mahonie tafelspiegel, kantelbaar
125-175
1242
Dressoir
2019
Kosta Boda
2234 2086
Herend
1281
4 Gravures 2229
Afrika masker
Afrika beeld
2084
Sitzendorf
738 Ges. A Cassagnez , landschap met beekje, aquarel 36x47
50-100
739 Paardjes regulateur in Willem lll stijl kast 87 lang
50-100
740 Naar W Roelofs 20e eeuw, Molens in landschap, paneel 24x30
50-80
741 Ronde taxus uitschuiftafel met tussenblad 51 cm, 110 diameter ingeschoven
100-200
742 5 mahonie Empire stoelen met gestreepte stof en 1 armstoel
300-500
743 Handgeknoopt kleedje 115x85
744 Franse consoleklok in zwart geschilderde houten kast met console, omstreeks 1900.
100-200
745 Noten wijntafeltje op bewerkt kolompootje met klauwpoten
20-40
746 Art Deco koperen 5-lichts hanglamp met glazen kapjes.
30-50
747 Eiken Engels buffet met open spiegelgedeelte 206 hoog 162 breed
200-300
748 Tas en twee kleedjes
749 Marmeren pendule met 2 zijstukken.
30-60
750 2 geslepen kristallen biscuitdekselpotten 18 cm hoog.
30-50
751 Bronzen sculptuur van twee paarden 28 cm lang.
30-50
752 Ges. Tijmen Moll 1890-1975, Stilleven met viooltjes, doek 40x30
100-150
753 Affiche Carnaval Ostende 1931 ontwerp James Ensor, litho 42x31
75-125
754 Ges. Nic Schofer 20e eeuw, Bloemstilleven, paneel 52x42
50-100
755 Ges. Gerrit Neven geb.1939, Strandgezicht 1989, aquarel 48x54
50-100
756 Ges. Gerrit Neven geb.1939, Duingezicht 1989, aquarel 47x53
50-100
757 Ges. Henk Poeder geb. 1964, Stilleven met fles, pan en popje, paneel 49x50
75-125
758 Jan van der Zee 1898-1988, De boom die was gaan zitten, gouache 31x51
50-100
759 Ges. L Chineli, Anturium, board 61x50,5
25-75
760 3-laads kastje met gestoken frontjes, stijlen en pootjes 84 hoog en 45 breed
50-80
761 Bronzen sculptuur van een naakte gebogen vrouw op zwart marmer sokkeltje 22 cm hoog.
30-50
762 Ges. O de Coninck 1894-1974, Haven Rotterdam, houtgravure
60-100
763 A Huijgen 20e eeuw, Arbeiders op de kade, doek 47x50
40-80
764 Notenkleur wijntafeltje met ingelegd decor
765 Indische boot gemaakt van hoorn.
30-50
766 Ges. Droser, Landschap met reetjes, board 1904, 2 maal a 25x15
25-50
767 Noten 19e eeuwse naai tafel 76 hoog 65 breed
40-60
768 Messing kwispedoor 74 hoog
769 Smeedijzeren kandelaar, 120 hoog
50-75
770 Ond. gesigneerd, Man met poppenkast en kijkende kinderen in winters stadsgezicht, paneel 60x50
50-100
771 Ges. W. van Oort, 20e eeuw, Heidelandschap, doek 50x70
50-100
772 Ond. ges. Schaapskooi op heide, doek 40x60 cm.
50-80
773 2-deurs eiken kussen kast 170 x 155
100-200
774 3-delig kaststel met polychroom decor, Italië
775 Eiken nachtkastje met wit marmer blaadje.
20-30
776 Rood geschilderde rijk gedecoreerde kraantjes kan 45 hoog
20-40
777 Machinaal kleed 292x200
25-75
778 Mahonie salontafel 108 cm diam.
40-80
779 3 iepenhouten Windsor armstoelen.
150-200
780 Bochara handgeknoopt kleedje 102x63
781 Antieke kuif vermoedelijk van een spiegel, vroeg 19e eeuw
30-60
782 Hutschenreuther Selb Bavaria porseleinen sierschaal met bloemendecor en een koperen wandlampje met glazen kapje.
20-40
783 Mahonie salontafel met geschulpte rand op kolompoot, 71 diameter
30-60
784 Oosterse porseleinen dekselpot, 20 hoog
785 Koperen vloerlamp op onyx voetje met papieren geplooide kap.
30-50
786 Hanglamp geslepen glazen kap in koper montuur.
25-50
787 2 glazen 1-lichts hanglampjes.
20-40
788 Koperen hallamp met kralen.
50-70
789 Eiken theekastje met lade.
30-60
790 Champagnekleurige glazen bowlkom met deksel, lepel en 10 glazen.
30-50
791 Spiegeltje in notenkleur lijst, 45x28
792 Anoniem, Molen in landschap, paneel 12,5x17,5
20-40
793 Naar C Artz 20e eeuw, Vrouw op bosweg, paneel 19x27
50-80
794 Ges. Koch 20e eeuw, Pot met Rododendron, board 50x40
25-50
795 Anoniem in de stijl van Edzard Koning, Vrouw bij waterput, doek 38x54
150-200
796 Ges. Droser, Herten in winters landschap bij avond, doek 35x45
25-50
797 Regulateur met facetgeslepen ruitjes
30-60
798 Crucifix op eiken kruis, 50 hoog
799 Taxus kleur Secretaire 95 hoog 75 breed
60-80
800 Stolpklok met beschilderde wijzerplaat en voet en glazen stolp 30 cm hoog.
30-50
801 Anoniem, bronzen sculptuur van een man met fluit, 46 cm hoog.
40-60
802 Noten wijntafeltje met inlegwerk, 54 diameter
20-40
803 Plate schaal met vakken en dekseldoos.
804 Wortelnoten met mahoniefineer ladekastje met koper beslag en 3 laadjes 69 hoog en 40 cm breed.
30-60
805 Bronzen sculptuur van golfende man op zwart marmer sokkeltje 34 cm hoog.
50-80
806 Mahoniefineer Biedermeierstijl secretaire, 140 hoog 76 breed
75-125
807 Drie Japanse Osaka porseleinen kastkommen met draakdecor 20 cm diam.
50-100
808 Wortelnoten met mahoniefineer halvemaankastje met koper beslag en 3 laadjes 69,5 hoog en 46 cm breed.
30-60
809 Bronzen sculptuur van een wolfshond op zwart marmer sokkeltje 19 cm hoog.
30-50
810 Ges. Henk Poeder geb.1964, Strandje, paneel 13x18
50-80
811 Ges. L.F. Rott, Beethoven, paneel 21x15,5 cm.
50-100
812 Ond. gesigneerd, Boten in Mediterraanse haven, doek 36x50
40-80
813 Regulateur in eiken kast
25-50
814 Ges. Jan van Beers 20e eeuw, Boerderij aan water, paneel 25x30
50-80
815 NIEUW Keshan handgeknoopt kleed 234x171
450-550
816 Palissanderfineer tafeltje op vierkante zuil 75,5 hoog, blad 59,5x59,5 cm.
60-100
817 Art Deco persglazen vaas met bloemen en vlinders reliëf 30 cm hoog (haarlijn).
30-50
818 Marmeren pendule met zijstukken.
30-50
819 Koperen Vlaamse kroonlamp 8-lichts.
20-40
820 Mahoniefineer 19e eeuwse tafel op dubbele kruispoot 120x 78 cm.
40-60
821 4 Mahonie stoelen met bewerkte rugleuning, 19e eeuw
75-125
822 Bochara, 122x74
823 Russel Tiglia Tegelen, aardewerken kruisbeeld 75x52 cm.
100-120
824 Tinnen4-delig ZTI koffiestel op ronde aardewerken tegel in tinnen montuur.
20-40
825 Ronde mahonie salontafel op kolompoot 100 diameter
60-80
826 Bochara, 76x70
827 Kristallen 7 delige wijnset bestaande uit geslepen karaf met stop en 6 glazen.
40-60
828 Noten verstelbare fauteuil met steun voor de benen
50-100
829 Antiek Engels droogrekje.
35-50
830 NIEUW Mood Blue Atir handgeknoopt kleed 286x196
550-650
831 Art Deco eetkamertafel met tussenblad 161x90
25-75
832 6 Notenkleur stoelen naar antiek model met diverse stoffering
100-200
833 Belouch handgeknoopt kleed 155x96
20-40
834 Oosterse porseleinen gemberpot met polychroom decor met figuren, 21 hoog
835 Oosterse vissenkom, 26 hoog
836 4 houten Oosterse lakwerk dekseldozen en schaaltje, ingelegd en beschilderd.
60-80
837 Hanglamp met opaline kap 97 cm hoog.
1498
Bob met Zundapp
2158
18e eeuwse plooischotel
2183
2238
18e eeuws hoekkastje
Leon de Smet
Heinrich Zille
18e eeuwse spiegels
569 113
Ivoren Geisha
E van Bommel
Venetiaans
838 Koperen 5-lichts kaarsenkroontje.
20-40
839 19e eeuwse hangolielamp met gedecoreerde aardewerken pot
25-75
840 Noten wijntafeltje 52 diameter
20-40
841 Tiffanystijl schemerlampje
842 Nieuw Ardekan handgeknoopt kleed 306x203
700-800
843 Shiraz 151x116
20-40
844 Engels serviesgoed Allertons Paviloion, 12 diepe, 12 platte en 12 ontbijtborden, soepterrine op onderschotel, 2 dekselschalen,
sauskom, saladeschaal en 4 diverse ovale schalen
100-200
845 NIEUW Bidjar handgeknoopt kleed 242x172
1000-1200
846 Ronde teakhouten tafel op kolompoot, 122 diameter
50-100
847 4 Eetkamerstoelen met beige stoffering op de zitting
50-100
848 Belouch kleed 155x94
849 Ronde eiken tafel op kolompoot, 120 diameter met 4 stoelen en 2 armstoelen met bruin leder bekleed
150-250
850 Antieke messing balans en een tinnen dekselpot met oren.
40-60
851 Oud handdoekrekje
852 Art-Deco 6-armige chromen hanglamp met glazen kapjes.
100-125
853 Eiken sidetable in de vorm van een balustrade, 76 hoog, 110 breed
30-60
854 2 porseleinen kastvazen met familiewapen
50-100
855 Iepen armstoel met gestoffeerde zitting
856 Grote facetgeslepen spiegel in vergulde lijst 146 cm hoog en 88,5 cm breed.
80-120
857 Ges. E Sietsma 20e eeuw, Boeren hoeve, tekening 1962, 40x56
858 Verso G F van Schagen 1880-1968, Huizen aan water, crayon 32x48
100-150
859 Ges. G J Ernens geb.1934, Doorkijk in de duinen op zee, doek 80x60
100-150
860
861 Heriz 210x101
30-60
862 Engelse schommelstoel
40-80
863 Engelse schommelstoel
50-100
864 Mahonie rond tafeltje op kolompoot, blad 61 cm diam.
20-40
865 Houten dekselpot met gestoken decor, 49 hoog
20-40
866 Kristallen vaas op vierkante voet, 33 hoog
867 Litho naar een 17e eeuwse gravure, Gezicht op Amsterdam, 33x181
50-100
868 Eiken handwerkmeubeltje.
30-50
869 Gegoten metalen sculptuur van een paard, 30 hoog
870 Anoniem, Kippen aan de waterkant, tekening 16x25,5
871 Ges. W Veerman 20e eeuw, Koeien in de wei, paneel 18x30
200-400
872 Duitse 19e eeuwse regulateur.
100-150
873 Anoniem, Landschap, sepia / tekening 19e eeuw, 23x31
100-150
874 Ges. H G Wolbers 1856-1926, Melktijd, aquarel 33x51
150-200
875 Rozenhouten hokker met ingelegd parelmoer decor, 43 hoog
25-75
876 Rozenhouten bijzettafeltje met gestoken decor en marmer ingelegd blaadje, 46 hoog
25-75
877 Houten kikker 21 cm.
20-30
878 Wortelnotenfineer tafel op kolompoot 89 hoog en 108,5 cm breed.
80-120
879 2 vierkante glazen tafelschemerlampen met zwarte kap 57,5 cm hoog.
70-90
880 Gipsen buste van een dame, 56 hoog
150-200
881 Hollandse noten porseleinkast met gestoken kuif en gebogen onderkast, 225 hoog 150 breed
150-250
882 4 Oosterse porseleinen schotels 25 diameter
20-40
883 4 Oosterse porseleinen schotels
20-40
884 4 Oosterse porseleinen schotels 22 diameter
230-40
885 Noten fauteuiltje met rode stoffering
30-60
886 Barometer in eiken kast 56 hoog
887 Onges. Berggezicht, 22x16 cm.
20-40
888 Ges. H J Bellaard 1896-1975, Zonovergoten boerderij, doek 30x40
40-80
889 Regulateur in eiken kast.
30-60
890 Ges. Berghuys, Vrouw bij boerderij, paneel 32x57
30-60
891 Mon. A v J ( naar Alexy von Jawlensky), Abstract, olie op papier 46x39
200-400
892 Monogram Pieter Paul Koster 1893-1987, Liggend naakt, crayon 37x61
30-60
893 Ond. gesigneerd, Zeegezicht, paneel 12x17,5
20-40
894 Ispahan kleed, halfzijden, 183x123
50-100
895 Koloniale 4-persoons eethoek tafelmaat 150x90
100-200
896 Bidjar handgeknoopt kleed 173x88
20-40
897 Zeer uitgebreid serviesgoed met decor vogels en bloemen, jaren 30 ca. 70 delen
50-100
898 Glazen bollamp ca. 28 diameter
899 Notenkleur halkastje met 4 laden, 75 hoog
20-40
900 Bronzen sculptuur van een naakte man op marmer sokkeltje 32 cm hoog.
30-50
901 Ges.Quak, Stilleven met bloemen, 1973 54x36.5 Leerling van Hendrik Valk en Dick Ket
80-120
902 Ges. Anneke Hohmann geb. 1937, Bloemstilleven 1959, doek 50x60
100-150
903 Ges. Leonor Fini 1908-1996, Studie van diverse katten, litho 126/275, 47x64
75-125
904 Anoniem, Spelende kinderen op het strand, doek 60x90
100-150
905 Ond. gesigneerd, 20e eeuw, Figuren op het strand, doek 60x90 in goudkleurige lijst
150-200
906 Mahonie 19e eeuwse waskast met wit marmer blad, 83 hoog en 105 breed.
80-100
907 Societe 2-delig lampetstel decor s Gravenhage
20-40
908 2 Oosterse bronzen lampvoeten (bronzen vaas 34 hoog)
50-100
909 Zilverkleurig halkastje met 2 laden
25-50
910 2 fauteuils met zilverkleurig frame
75-125
911 Antiek zwartgelakte metalen kraantjeskan met beschildering 39 cm hoog.
100-120
912 Eiken nachtkastje met marmeren blaadje.
20-30
913
914 Metalen goudkleurige wandkandelaar
25-75
915 Ond. Gesign. 20e eeuw, Jongeman met gitaar, doek 80x90
50-100
916 Ges. Range 20e eeuw, Vliegende ganzen boven meer, doek 60x80
100-150
917 Noten etagère 100 cm hoog.
20-40
918 5-delige eikelkanset
919 Antieke paardehaam met schellenkoord
50-100
920 Noten 19e eeuwse commode 75 hoog 87 breed met toepasselijke spiegel 114 hoog 87 breed
100-150
921 3-delig aardewerken kaststel met bloemdecor, 24 hoog
922 Ges. Joop Ligtenstein 20e eeuw, Achter de boerderij, doek 61x50
100-200
923 Ond. Gesign. Hollandsche school 20e eeuw, Boer bij boerderij met sloot, doek 50x60
50-100
924 Mahonie Biedermeier 2-deurs linnenkast, 190 hoog 130 breed
100-200
925 Twee opaline beschilderde kastvazen 27 cm hoog (gaaf).
20-40
926 Ond.gesign.,Stadsgezicht, aquarel 47x69
100-150
927 Ges. Hans Barends (achterzijde) geb.1944, Abstract, doek 77x104
100-200
928 Noten kleur 2-delig buffet met verlichting
929 Westraven polychroom ronde tegeltjes 7x ( diverse randchipjes) en een Mobach siervaas 13,5 cm hoog (gaaf)
20-40
930 2-persoons tinnen theestel
931 Seltmann Weiden Bavaria porseleinen mokkaserviesje decor Bella Cosima.
20-30
932 Biedermeier 2-deurs kast met geschulpte panelen 170 hoog 113 breed
50-100
933 3-delig aardewerken kaststel met Oosters decor
20-40
934 Ges. A Wassenburg 1896-1970, Bruggetje te Delft, doek 50x70
100-200
935 Ges. R W ( Richard Wijsmuller), Man in klederdracht, paneel 65x52
125-150
936 handgeknoopt oosters kleed decor Mihr 309x256
200-300
Anoniem
Pentjerelik
Brons
Jean Nelissen
Heriz
2178
562
Ikoon
Vaas China
Brons
Brons
937 6 mahonie Engelse stoelen met messing ingelegd waarvan 2 armstoelen en 4 eetkamerstoelen
150-300
938 Bochara 150x95
939 2-delige mahonie Engelse tafel 170x91
100-200
940 Antiek gebloemd dienblad 64 cm
40-60
941 Koopje divers w.o. vaas, bordje, vingerdoekring etc.
942 Koperen 6-lichts kroonlamp en een koperen 5-lichts kroonlampje.
20-40
943 Ges. Henk Poeder geb.1964, Roodborstje, paneel 13x18
50-80
944 Ges. Mariet Bunt, stilleven, paneel 20x25
25-50
945 Ges. Henk Poeder geb.1964, Stilleven met o.a. bloemen en kan, paneel 30x30
100-150
946 Ges. Henk Poeder geb.1964, Stilleven met pompoen en vaas, paneel 30x40
100-150
947 Ges. Jan van der Zee 1898-1988, Balinese voorstelling 28x37
30-60
948 Ges. Henk Poeder geb.1964, Stilleven met kan, doek 30x40
130-160
949 Handgeknoopt tapijt Heriz 240x170
30-60
950 Moderne 2,5 zits en 2 zits bankstel 208 cm, 155 cm breed en 89 cm diep.
150-250
951 Klassieke salontafel met ovaal glazen blad en bronskleurig frame 133x85
40-80
952 Belouch kussen 42x40
953 Karaf met stop met 6 glazen met bloemdecor
20-40
954 Belouch kussen 35x30
955 Oosters kussen 43x43
956 Belouch kussen 48x44
957 Heriz 205x175
50-100
958 Jugendstil 1-deurs grenen spiegelkast 206 hoog 109 breed
100-150
959 Klassiek hanglampje
960 Noten kleur eethoek met 4 stoelen
961 Bochara 142x99
962 Ovaal eiken dienblad
963 Modelbouw driemaster, 88 hoog
50-100
964 Ovaal dienblad met messing banden
20-40
965 2 grote en 2 kleinere hanglantaarns
25-50
966 Kamerscherm met bruine stof
967 Ges. W O J Nieuwenkamp 1874-1950, Prinsengracht te Amsterdam, ets 25x31
40-80
968 Ges. H Berserik 1921-2002, Man met hoed en hand, litho 1970, 7/25, 50x37
25-50
969 Ges. D J R Jordens 1855-1939, De visser, kleurets 28x40
50-100
970 Naar J Nanninga, Bloemstilleven, doek 31x40
100-200
971 Handgeknoopt kleed 202x137
40-80
972 Bankstel, noten gestoken frame met bruin leder, 3-1-1-zits
100-200
973 Belouch kussen 43x40
974 Belouch kussen 40x38
975 Belouch kussen 40x33
976 Noten met wortelnoten ronde salontafel op kolompoot, 124 diameter
25-50
977 Belouch 120x80
978 Plate theestel- koffiestel op dienblad.
979 2 kristallen serveerschalen in bladvorm.
20-30
980 Kristallen whiskykaraf met 6 glazen
40-60
981 Belouch pillow 38x34 cm en tas 43x37 cm.
982 Ges. J Kramer 20e eeuw, Landschap met duinen, doek 40x60
100-150
983 Ges. A Bosman, Schelpenvisser, doek 40x60 cm.
100-150
984 Ges. Andre de Kruijff 1896-1953, Stilleven met klompen en koperen bak, doek 1943, 60x80
150-250
985 Antieke vurenhouten Hollandse vitrinekast met gestoken kuif, 220 hoog 164 breed
150-250
986 3 oosterse beschilderingen op linnen achter glas.
30-40
987 9 winglazen met geëtste randjes.
okt-20
988 Doosje met zilveren en verzilverde lepeltjes in doosjes.
30-50
989 Cassette met messenleggers en zoutvaatjes (incompleet)
20-40
990 Jan van der Zee 1898-1988, Het geheim van Eemadaele, gouache 33x53
50-100
991 Eiken kastje op pootjes met 2 deuren en 2 laden
20-40
992 Schoorsteenpendule in noten kast.
20-40
993 Ges. G J Ernens 20e eeuw, Bloemstilleven, doek 50x70
80-120
994 Litho naar Joan Miro, 53x36
40-80
995 Prent naar C L van Tricht, Laren Noord Holland, prent 35x45
996 Onbekend , Vrouwen aan het strand, paneel 30x40
50-100
997 Salontafel met zwart marmer blad 64 x 104
75-100
998 9 Beeldjes van olifanten, The Hird
999 Naar oud model zadeldrager
25-75
1000 Ges. Ben Weber 1912-?, Religieuze voorstelling, houtsnede 8/15, 23x17
1001 Ges. H A Doedijns geb. 1942, Tiel, ets 21/200, 17x23,5
1002 Litho naar Degas, Vrouwen, 270/305, postume druk 16x11,5
25-75
1003 Litho van James Ensor, Militairen, 13x17
50-100
1004 Ges. Johan Vlaanderen 1867-1936, Landschap met boerderij, pastel 40x85
75-125
1005 Ges. Schneidus, Boom in winter, pastel 24x16
1006 Toegeschreven Otto Eerelman 1839-1926, paard, ets 30x35
40-80
1007 Ges. A J Groenewegen 1874-1963, Stilleven, tekening 47x62
75-125
1008 Kleurgravure, De voorstelling, Kinderen voor een poppenkast, 17x23
1009 Ges. Marius Janssen, Westerkerk te Amsterdam, ets 1930, 34x24
25-75
1010 Ges. Hendrik de Laat 1900-1980, straatje met figuren, kleurets 27x33
80-120
1011 Ges. Joh. Scherft 1891-1969, Smidswater te Den Haag, ets 27x38
25-50
1012 Ges. C L Dake 1857-1918, De Scheveningen 128 voor de kust, ets naar H W Mesdag, 53x43
25-75
1014 Ges. Marius Janssen 20e eeuw, Hofplein te Rotterdam, kleurets 26x41
40-80
1015 Ges. Herman Coster 1846-1920, kerkje in Vlaanderen, ets 50x45
50-100
1016 Ges. Ch Matheron, Indische landschappen, 2 etsen a 20,5x40
40-80
1017 Ges. Albert Hemelman 1883-1951, St. Nicolaaskerk te Amsterdam, ets 30x30
30-50
1018 Anoniem, Amsterdam met gracht, vermoedelijk door Cornelis Brandenburg, ets 40x70
25-75
1019 Anoniem, Bomen in landschap, tekening 7x15,5
1020 Ges. J Sirks ets 9/15 boerderij met rieten dak 8x11
20-40
1021 Miniatuur litho van een musicerend gezelschap, ovaal 5x4 cm in goudkleurig lijstje
1022 Monogram AM, Antoon Markus 1870-1955, Landschap aan rivier, tekening 1945, 22x37
40-80
1023 Koloniale kist met 2 klapbladen, te gebruiken als salontafel, 47 hoog, 106x63
50-100
1024 Antiek gebloemd dienblad 65 cm
40-60
1025 Koloniale eetkamertafel 153x76
50-100
1026 2 kleedjes 72x51 cm en 77x43 cm.
1027 Naar oud model brandweerhelm
50-75
1028 Miniatuur zeilboot 71 cm lang.
30-50
1029 Schaalmodel houten boot, Veere 54 hoog
25-50
1030 Beeldje van een Koalabeer met waxinelichthouder
20-40
1031 Antieke koperen beddenpan met porseleinen knop.
30-40
1032 Antiek eiken klepbureau 106 hoog, 94 breed
100-150
1033 2 fraaie Cloisonne dekselpotten 18 hoog op sokkel
40-80
1034 Klassiek beeld van een vrouw met hond, 36 hoog
20-40
1035 4-delig haardstel
1036 Houten lessenaar, 120 hoog
25-50
2209
598
919
2 Puntvaasjes
Hoofdtooi kameel
Paardehaam
1278
Reclameblik
Biedermeier
Allen Ruppersberg
5001
Statenbijbel
Dressoir
Miniatuur
1037 Wandklok in notenkleur kast 58 cm hoog.
30-40
1038 2 Noten met wortelnoten bijzettafeltjes
20-40
1039 2 Kunststof sculpturen met paarden
1040 Skeletklok naar antiek model
1041 Ges. Hein Smit 1902-1976, Vrouw op landweg, doek 50x70
50-100
1042 kleurenlitho Jack Snipe, 28x38
20-40
1043 Anoniem, Indonesisch landschap met akkers, doek 51x66
50-100
1044 Ges. Leen Molendijk (1904-02-07 / 1978-09-25) 1967 Doesburgs landschap 50x70
200-400
1045 Affiche landbouwer door Willy Sluiter
30-50
1046 Olive Snell, reproductie Beatrix
30-40
1047 Ges. Quak, Verwoeste Walburg kerk te Arnhem, 1948, 60x80 Leerling van Hendrik Valk en Dick Ket
100-200
1048 Affiche Hollandsche sociëteit van levensverzekeringen, door H Cassiers
30-50
1049 Oude geborduurde voorstelling op een litho, ovaal 25x19
30-60
Donderdag 8 september aanvang 14.00 uur
1e verdieping
1050 Oosters tafeltje op kolompoot
1051 2-delige grenen buffetkast 229 hoog 155 breed
200-300
1052 Villeroy en Boch ontbijtservies decor Wild Rose
50-100
1053 2 Gekleurde glazen bloemkelken voor waxinelichtjes, 40 en 36 hoog
20-40
1054 Eiken hangkastje met facetgeslepen ruitjes.
40-60
1055 Plafondlamp met kralen en pegels 51 cm diam.
30-50
1056 Klassieke plafondlamp met geslepen pegels
1057 Bordenrek met gestoken decor, 120 breed
60-80
1058 Eiken bordenrek met gestoken decor, 120 breed
90-110
1059 NIEUW Bidjar handgeknoopt kleed 297x150
550-650
1060 Eiken halfronde bureaustoel
20-40
1061 Staande lamp met lectuurstandaard jaren 50.
30-60
1062 Teakhouten bijzetstoel met webbing
1063 Grenen 3-laads kast 84 cm hoog en 76 cm breed.
30-60
1064 Kruidenrek met aardewerken bakjes en eierenkastje.
30-50
1065 Grenen spekkast met vitrinegedeelte en gesloten onderkant, 156 hoog 83 breed
75-125
1066 3-delig aardewerken pendulestel
1067 3 Biscuitporseleinen beeldjes w.o. jardinière
1068 Ond. monogram, Oosterse pop, doek 40x50
20-40
1069 Antieke kleurgravure Tocht naer Nova Zemla in den jaere MDXCVI, Jan Luyken invenit et fecit, 29,5x 36 cm, in mahonie lijst.
40-80
1070 Antieke regulateur met guirlandes, zuilen en facetgeslepen ruitjes.
30-60
1071 2 Franse gravures, L Heureux Moment en Dediee a Milady Comtesse de Douglace, a 32x22
25-75
1072 Grenen halbank met klep 132 hoog 130 breed
100-200
1073 Grenen salontafel met onderschap en 2 laden, 115x113
50-100
1074 Oud persje 80x65
1075 Grammofoon in zwarte koffer.
50-70
1076 Philips oude bakelieten radio
20-40
1077 Massief eiken tafel op dubbele kolompoot 220x93 met 6 stoelen met gobelin stoffering
100-200
1078 Bochara 188x130
1079 Handgeknoopt wollen kleed 240x145
50-100
1080 Grenen 2-deurs 195 hoog 150 breed
40-60
1081 Grenen 2-deurs kast met gestoken decor, 206 hoog 155 breed
100-200
1082 Grenen sidetable 78 hoog, 150x44
25-75
1083 3 blikken dekselvoorraadbussen.
30-50
1084 Trompet
1085 Bidjar handgeknoopt kleed 310x265
100-150
1086 Grenen kastje met schap, 66 hoog 100 breed
1087 2 Spaanse stoeltjes met gestoken decor, zithoogte 27 cm
1088 Regulateur, merk Concordia.
30-50
1089 Drie Engelse jachtprenten, fullcry
30-50
1090 2 antieke gravures van kasteel Rozendaal.
40-60
1091 Grenen 2-deurs kast 212 hoog 145 breed
100-200
1092 Teakhouten dressoir 60 hoog 149 breed
75-125
1093 Koperen koetslamp.
20-40
1094 Aardewerken sculptuur van een paard, naar antiek voorbeeld, 31 hoog
1095 Aardewerken Belgische lampetkan en bak.
15-20
1096 Prent in klassieke lijst, Staalmeesters naar Rembrandt 1661, 60x90
25-75
1097 Rond eiken eethoek met 4 stoelen met biezen zitting
60-80
1098 Bidjar handgeknoopt kleed, 110 diameter
1099 Bavaria porseleinen ontbijtservies
1100 Eiken Hollandse armstoel met biezen zitting.
20-30
1101 Grenen hoekkast 198 hoog
75-125
1102 Ges. Tol 72, Modern abstract, olieverf 69x85 cm.
30-60
1103 notenkleur lampentafeltje
1104 2 Wanddecoraties naar Rembrandt
1105 Antieke Hollandse eiken dekenkist, 64 hoog 125 breed
75-125
1106 Kerfsnee dienblad 52x33
1107 Tinnen schotel met geplooide rand, 35 diameter
1108 Engelse prent in noten lijst naar een schilderij van J Ward, 46x60
40-80
1109 Spaanse eiken dekenkist 65 hoog 150 breed
50-100
1110 Koperen pendule met 2 vazen.
25-40
1111 Noten met satijnhout ingelegd ovaal dienblad 55 cm.
30-50
1112 Ond. Gesign. Mythologica, ets 50x55
20-40
1113 Anoniem, religieuze voorstelling, paneel 65x45
25-75
1114 4 Diverse aquarellen van Emmy Smit Reus
1115 Facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst 140x75
50-100
1116 2 Engelse fauteuils met idem rond tafeltje
50-100
1117 Kristallen bowlkom met 6 glazen
40-60
1118 Ges. Monique Cordier geb. 1946, Kateidoscope, ets 15/100. 26 diameter
1119 Ges. Marie Paule Sadzot geb. 1946, Cerdes d eau, ets 1987, 15/100, 20x20
1120 Ges. Roger van Impe geb. 1940, Compositie, ets 1987, 15/100. 14x19
1121 Eiken met mahonie salonmeubeltje met deurtje, vier schuifdeurtjes en vitrinegedeelte.
40-80
1122 Facetgeslepen spiegel in een bewerkte goudkleurige lijst 140x78
50-100
1123 Bidjar handgeknoopte loper 406x85
50-100
1124 Hokkertje met zwart-witte bekleding en zwart frame 40x40 cm.
20-40
1125 Noten bijzetkastje met 2 laden, 85 cm hoog
1126 4 aquarellen van Emmy Smit Reus
1127 Eiken 4-laads dossierkast met kaartenbakje, 150 hoog, 40 breed
75-125
1128 Ges. Emmy Smit Reus, Mand met bloemen, aquarel 46x62
25-50
1129 Ges. Joh. ter Heege 1889-1985, Portret, doek 40x30
1130 Brandkast Centry Valueguard 1380, 55 hoog. Cijfercombinatie aanwezig op kantoor
50-100
1131 19e eeuwse waskast met houten bovenblad, 91 hoog 105 breed
25-75
1132 J Tillemans 1930, Koperen wandbord, diameter 61.5
50-100
1133 Weegschaal met koperen schalen en gewichten.
30-50
536
Oorfauteuil
Klepbureau
Goebel
Gokmachine
9305
Oude pop
501
Opaline
Merklap
Th van Oorschot
Co Breman
Rechtstreeks van de bron!
Adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Fax: E-mail:
Amsterdamseweg 126 6814 GJ Arnhem 026-4455220 026-4455085
Jan van Norden Lijstengroothandel
Van Rosenthalweg 25-A 6862 ZR Oosterbeek
[email protected] www.janvannorden.nl
1134 Aardewerken klok in koperen montuur.
20-30
1135 Ges. A Woldringh 1926-2006, Bloemen, paneel 60x50 cm.
20-40
1136 Dekenkist met panelen op de klep
1137 Dublin gokautomaat 87 hoog (werkend en sleutel op kantoor)
75-125
1138 Ges. C Reekers 20e eeuw, Stilleven met potje en uien, doek 30x40
20-40
1139 Ges. Will Leewens 1923-1986, Sportgebeuren 1981, doek 60x80
400-600
1140 Mihr handgeknoopt kleed 360x247
200-400
1141 Eiken bankstel met lederen kuipkussens, 3-2-zits
100-150
1142 Handgeknoopte pillow 65x65
1143
1144 2 Handgeknoopte pillows 63x63
30-60
1145 Eiken tafel met 4 stoelen
1146 Belouch handgeknoopt tapijt 154x102
1147 Engels serviesgoed, jaren 30 theeservies met enkele dekselschalen, Camebridge Ivory
30-60
1148 Eiken dekenkist, 97 cm breed
1149 Koperen scheepslamp Heklicht.
20-40
1150 Zwaar verzilverde ovale dienschaal afkomstig uit hotel De bonte os, 51x33
20-40
1151 Naar antiek model Hollandse eiken kussenkast, 184 hoog 171 breed
75-125
1152 3-delig kaststel met blauw decor
1153 Ond. ges. Stadsgezicht, paneel 20x25
20-40
1154 2 Franse modelithos, Petit Courrier de dames
30-60
1155 Ges. C J Lintner van Ruppen 20e eeuw, Bloemstilleven, board, 30x24
25-75
1156 2 Klassieke ingeschilderde prenten op eiken paneel a 19,5x25 in klassieke goudkleurige lijst
25-75
1157 Schippertje in eiken kast
25-50
1158 Ges. Bush Hardy, Schip voor havenhoofd, paneel 13x18
20-40
1159 Ges. J Douwes, Volendammers in de haven, doek 30x40
75-100
1160 Engels bijzettafeltje met klapbladen,64 diameter
25-50
1161 Zwart zijden hoed in doos.
35-45
1162 Noten Henri II buffetkast met rijkgestoken decor, 263 hoog 141 breed
200-400
1163 Wijnset bestaande uit geslepen karaf met stop en 6 glazen.
40-60
1164 Marmeren pendule met 2 zijstukken.
25-50
1165 Wedgwood waterkan
1166 19e eeuws mahoniefineer kastje met deur en marmer blaadje.
1167 Anoniem 20e eeuw, Stilleven, paneel 40x30
40-80
1168 Driemaal Chinese boekillustraties
100-120
1169 Miyagawa Shuntei, aktief tussen 1887 en 1907, Kalenderprent, Shinto schijn in rivier in de herfst, Chirimen-e, 17x27
30-60
1170 3 Japanse aquarellen op textiel, a 30x42
75-125
1171 Zaanse klok in noten kast
20-40
1172 Eiken archiefkastje met rolluik, 120 hoog
50-100
1173 Bronzen sculptuur van 2 naakte vrouwen op zwart marmer sokkeltje 27 cm hoog.
40-60
1174 Roodkoperen rijtuigstoof met eiken afdekkap.
1175 Eiken bureau met groen blad 140x80
60-80
1176 Koperen wandplaquette van volleybalster 53x28
1177 3-delig aardewerken klokkenstel 21 hoog
1178 Teakhout kistje met ijzer beslag, 30 hoog, 60x30
1179 Eiken postbak met leeuwkopjes aan de zijkant, 23 hoog 28 breed
30-60
1180 Shiraz kleed 325x250
75-125
1181 Antiek houten dekenkist met zadeldak.
40-80
1182 Eiken uitschuiftafel 120x89 cm met 2 tussenbladen van 47 cm met 4 stoelen en 2 armstoelen met biezen mat
50-100
1183 Bochara 130x80
1184 Bavaria Marienburg 9-persoons porseleinen eetservies
30-60
1185 2 gebogen fauteuiltjes met webbing in de rug
25-75
1186 NIEUW Heriz handgeknoopt kleed 300x200
450-550
1187 Koloniale teakhouten tafel 180x90
75-125
1188 4 Eetkamerstoelen met riet
30-60
1189 Bochara 148x95
1190 Villeroy en Boch serviesgoed decor Botanica
200-300
1191 Koloniale salontafel 60 x 110
40-60
1192 Oosters kleedje 97x83 cm en kleedje 71x 50 cm.
30-50
1193 Ovale spiegel in vergulde houten lijst en strik, 44 cm.
20-40
1194 Koperen staande kraanvogels 46 en 52 cm hoog.
30-50
1195 Koloniale teakhouten salontafel met lade, 170x74
75-125
1196 Grote blank glazen schotel met bronzen embleem van twee figuren in het midden van Corry Ammerlaan 43,5 cm (gaaf).
20-40
1197 Ontwerp Corry Ammerlaan glazen schotel 42,5 cm diam. en schotel 25,5 cm diam.
30-60
1198 Whiskyset bestaande uit geslepen karaf met stop en 6 glazen.
40-60
1199 Electrisch verstelbare lederen sta-op-stoel
100-200
1200 Belouch handgeknoopt kleed 205x110
25-50
1201 Koloniale teakhouten tafel 150x76
75-125
1202 4 Oude Windsor stoelen
40-80
1203 Mahonie schrijfkist 52 cm breed.
40-60
1204 Oosterse porseleinen vissenkom, 24 hoog
1205 Sierschild met decor 56x44 cm.
30-50
1206 Rond noten tafeltje met gestoken decor, 95 diameter
20-40
1207 Belouch kussen 65x65
1208 Serie grachtpanden
1209 Kunststof pendule met Napoleon op top.
1210 Eiken kist met bolle deksel 19e eeuws 80 x 115
50-100
1211 Ges. P Wouters geb.1933, Koeien in de wei te Oisterwijk 1963, aquarel 38x48.5
40-60
1212 Oude foto in ovale lijst 59x49 cm.
20-40
1213 Junghans Synchron electrische schoolklok 34,5 cm diam.
30-50
1214 Ronde Warmink wandklok
1215 Ges. W van Loon 20e eeuw, Bloemstilleven, gem.techn.40x28
40-60
1216 Hoekstoeltje met biezen mat
1217 Oude litho van 2 Mariniers die elkaar begroeten, 28x20
1218 Palissanderfineer wandtafel met 2 laadjes en deurtje 82,5 hoog en 120 breed.
100-150
1219 Bronzen sculptuur van naakte zittende vrouw op marmer sokkeltje 17,5 cm hoog.
30-60
1220 2 geslepen kristallen dekselcoups 29 cm hoog.
40-60
1221 Ges. H Zeegers geb. 1948, Bloemstilleven met tulpen, doek 80x60
40-80
1222 Smeedijzeren kandelaar 127 hoog
1223 Antieke gravure van Gelderland, 13,5x18,5
50-100
1224 2 Kleurenlithos, Bos Bubalus Linn en Camelus Glama Linn, a 24x18
25-50
1225 Zaanse klok in noten kast
1226 Ronde klok 39 cm diameter
40-80
1227 2 wanddecoraties, Ouderliefde, Rein als de schoonste edelsteen, Moederliefde slechts alleen en Een vader zorgt met veel
gezwoeg voor zijne kindren, laat en vroeg
25-75
1228 Ges. P Geerlings 20e eeuw, Was aan de lijn 1944, doek 30.5x20.5
40-60
1229 Ovale noten met wortelnoten salontafel met 2 laden, 145x85
75-125
1230 Belouch kussen 75x75
1231 Oude duivenklok.
20-30
1232 Antieke klok in eiken kast
80-120
2147
Rozenburg
Prijsvraag
Het vraagstuk! Raad het object! In deze rubriek willen wij u weer een voorwerp laten zien waarover wij uw mening willen vragen. In de vorige catalogus hebben wij u een paar houten knotsen laten zien. De exacte beschrijving is tot op heden nog niet bij ons binnen gekomen. Dit is de reden dat we de prijs niet hebben uitgegeven. Soms blijven vraagstukken onopgelost. Deze keer hebben we een zilver miniatuur. Wij zijn benieuwd of u ons kunt vertellen wat het object is. Het is een onderstel met daarop een schuifbare bak. Het object is 3 cm hoog en 4,5x2,5 cm. Hoe groot het origineel is, weten wij ook niet. Met dit object willen wij u vragen om ons antwoorde te geven op de volgende vragen: • Wat is het • Wat is de functie • Wat is de herkomst • In welke periode werd het oorspronkelijk gebruikt Dit object kunt u bekijken tijdens de kijkdagen in de zilvervitrine
Uw antwoord kunt u voor maandag 5 september 17.00 uur mailen naar:
[email protected] Onder de goede inzenders verloten wij het boek: Kunst- en Antiekveiling 2010. Een pracht naslagwerk van veilingopbrengsten in het afgelopen jaar uitgegeven door Scriptum Art Schiedam.
De prijs
Het vraagstuk
1233 Odhner oude rekenmachine.
30-50
1234 Ond. Gesign. Hollandsche school 20e eeuw, Zeilboten op het water, doek 50x70
50-100
1235 Handgeknoopte pillow 50x110
1236 Machinaal vloerkleed 294x200
1237 Noten met wortelnoten klepbureau, 104 hoog, 95 breed
100-150
1238 Bronzen sculptuur van een naakte liggende vrouw op marmer sokkeltje 29,5 cm lang.
30-60
1239 2 Bronzen tafelkandelaren 26 hoog
20-40
1240 Anoniem, Boerderij, doek 41x56 in de stijl van Permeke
50-100
1241 Anoniem, Amaryllis en sering in Keulse kan, doek 75x60, geheel in Jugendstil lijst (doek klein scheurtje)
50-100
1242 Eiken dressoir met gestoken panelen, beelden , klauwpoten en opstandje 227 breed en 123 cm hoog.
100-150
1243 Westminsterpendule 70 cm breed.
50-70
1244 Religieus beeld onder glazen stolp 50 cm hoog.
50-70
1245 Gipsen beeld van de Heilige familie onder een kunststof stolp, 39 hoog
1246 Maria onder glazen stolp 27 cm hoog.
20-40
1247 Kruis onder glazen stolp 45 cm hoog.
40-60
1248 8-delige tinnen maatset
1249 Jaap van Kregten 1878-1967, Dorpsgezicht met kerktoren te Losser, doek 60x45,5 cm.
40-80
1250 Jaap van Kregten 1878-1967, Watermolen te Haaksbergen, doek 50x70 cm.
40-80
1251 Toegeschreven aan Post Greve geb. 1913, Stilleven met schedel, doek 67x53
75-125
1252 Ges. Wim Helder 1892-1966, Duinbeekje te Zeeland, doek 49x64
30-60
1253 Ges. H Verhaaf 20e eeuw, Herder met kudde schapen, doek 50x70
25-75
1254 Ond. ges. Boerderij, doek
75-125
1255 Ges. M Panbakker 20e eeuw, De tandarts, doek 1973, 50x70
25-75
1256 Klassieke wandtafel rijkgestoken en verguld met spiegel en marmer blad totale hoogte 219 cm en 128 cm breed.
100-200
1257 Koper beeld van een vrouw met lang haar
20-40
1258 Ges. Gerard Koekkoek 1871-1956, Verso: Aan het venster, doek 50x60
100-200
1259 Bruine lederen Chesterfield bank, 215 breed (kussens wat schade)
150-250
1260 2 Belouch tassen.
1261 Groot machinaal vloerkleed x 250 cm.
50-100
1262 Engels mahonie kabinet 221 hoog 126 breed
100-200
1263 Antieke gravure Moskou 38x52
100-150
1264 Gravure in lijst Kindergeluk is Moedervreugde.
1265 2 houten sculpturen, poes, 75 hoog en eend, 60 hoog
20-40
1266 Ges. Wil Kalshoven 1907/1966, Dame met hoed, krijttekening 55.5x38.5
40-60
1267 2 Franse gravures naar oude meester, Le Mouton a Favori en Le Bouquez bien recu, a 44x36 in gestoken eiken lijsten
75-125
1268 Mahonie op eiken Biedermeier secretaire, 149 hoog 105 breed
150-250
1269 3-delig porseleinen kaststel met blauw decor naar Oosters voorbeeld
1270 Metalen lektuurstandaard
1271 2-zits bankje met gebogen armleggers, 128 breed
25-75
1272 Worteldoek 166x160 cm.
1273 Ronde noten tafel op kolompoot, 110 diameter met 4 gestoffeerde stoelen
50-100
1274 Heriz vloerpersje 129x78 cm.
30-50
1275 Limoges porseleinen eetservies
50-100
1276 Noten salontafel met leder ingelegd en klapblaadjes 102 x 61 cm en met blaadjes 145 x 61 cm.
40-60
1277 Gestoken Hollandse eiken stoof
1278 Voorraadblik Ark s Beschuit
1279 Ges. Wim J Helder 1892-1966, Zandkuil te Kootwijk, tekening 1950, 34x47
40-60
1280 Titelblad, Jacob Cats, Galathea of herders minneklacht, gravure 33x22
25-75
1281 Vier gravures van Nijmegen, Ubbergen en Berg en Dal.
1282 Groen geschilderde wandklok
1283 Ets naar Rembrandt 21x28
1284 Eiken dekenkistje met gestoken decor, 101 breed
1285 Noten ovale salontafel 126x78 cm.
1286 Kleedje 110x65
1287 Ges. Wil Kalshoven 1907-1966, Staand naakt, tekening 62x33
40-80
1288 Wortelnotenfineer 2-deurs kast 67 hoog 110 breed
50-100
1289 Westminster pendule 88 cm breed.
20-30
1290 Ges. Paul van Eeden 1907-1996, Haven, aquarel 30x46.5
50-75
1291 Ges. van der Pole, The human nature, ets 16/100, 98x70
75-125
1292 Mahonie Empirestijl secretaire, 158 cm hoog, 122 cm breed en 50 cm diep.
150-250
1293 3-delig kaststel met blauw decor
1294 Franse litho in klassieke lijst, Romantisch tafereel met figuren aan tafel in salon, 60x85
75-125
1295 Rond eiken salontafeltje met tussenkruis en gestoken rand, 78 diameter
30-60
1296 Noten wijntafeltje op kolompoot
1297 Noten wijntafeltje op kolompoot
1298 Notenkleur 3-delige mimiset
1299 Eiken tafeltje met lade en bolpoten 55x55 cm.
20-40
1300 Handbeschilderd dienblad 65x42
1301 Kolyai handgeknoopt kleed 160x105
20-40
1302 Lilian handgeknoopt kleed 165x108
20-40
1303 Noten dressoir met 4 deuren en 4 laden, 79 hoog 158 breed
50-100
1304 Belouch 2 kleedjes 87x43 cm en 47x39 cm.
1305 Tinnen kruik en een ondersteek
20-40
1306 Koperen pendule met twee vazen.
30-50
1307 Ges. Emondt 20e eeuw, Clown, paneel 59x39
50-80
1308 Drie Franse modeprenten.
1309 2 Ovale borduurwerken, man en vrouw, 28x22
30-60
1310 Vrijeslingerregulateur
25-50
1311 Eiken bidstoel met webbing zitting
1312 Eiken bidstoel met rode stof
1313 Machinaal vloerkleed 298x252
1314 Ges. Aly Schutte olie op doek lente bloesem 50 x 60
80-150
1315 Oosterse rijkgestoken kamferkist, 58 hoog 102 breed
75-125
1316 Rijkgestoken Oosterse kamferkist, 39 hoog 80 breed
30-60
1317 Spaans salonstel bestaande uit een salontafel 102x59 met 2 heren en 2 damesfauteuils met leder bekleed
150-250
1318 Spanendoos naar antiek model
25-50
1319 Plate koffieservies op rond plateau.
20-40
1320 1 groot dun geweven kleed224x116 cm en dun geweven loper 159x43 cm.
30-60
1321 Worteldoek 133x122 cm.
1322 Passpiegel in een notenkleur frame, 153 hoog 63 breed
25-50
1323 Bidstoel groene stof
1324 Ges. Leo Jansen, Twee naaktstudies, kunstfoto’s
20-40
1325 Wanddecoratie
20-40
1326 Engelse eiken linnen kast met 2 deuren
50-75
1327 Ges. Emmy Smit Reus, Gieter in hal, aquarel 44x30
25-50
1328 Eiken hoekstoeltje met biezen mat.
0-0
1329
Dinsdag 6 september aanvang 14.00 uur 1330 Facetgeslepen ovale spiegel in goudkleurige lijst met strik 68x50
2e verdieping 20-40
2131
Frits Maris 555
Merklap
594
2148
Purmerend
460 Th van der Horst
Keulse kan
Droste
2195
Dekseldoos
Steck vleugel
Charles Dix
deskundig en ervaren
Notariskantoor De Kroon Hoofdstraat 190 Velp (Gelderland) Postbus 256, 6880 AG Velp Telefoon: (026) 361 72 21 Fax: (026) 361 20 42 E-mail:
printing & design
Vind je het interessant om een keer vrijblijvend te komen kletsen over een nieuwe of een vernieuwde website, een mooie huisstijl, een brochure of poster, dan hebben wij de koffie klaar staan (thee is zo gezet)! www.ro-wi.nl
[email protected] (0481) 74 60 10
1331 Spiegel in vergulde lijst 69 cm hoog, 43 cm breed en bijbehorende console.
20-40
1332 Spiegel in noten lijst 68 cm hoog en 2 bijbehorende wandlampjes.
20-40
1333 Ovale spiegel in vergulde lijst 61 cm hoog en 50 cm breed.
20-40
1334 Ovale facetgeslepen spiegel in vergulde lijst 58x48 cm.
30-40
1335 Moderne facetgeslepen spiegel in vergulde lijst 88x68 cm.
30-50
1336 Beschilderde melkbus van Novac 1967.
20-40
1337 Sierconsole met rond glasplaatje.
30-50
1338 Eiken wascommode met wit marmeren blad.
50-100
1339 2 Aardewerken lampvoeten, totaal 100 hoog
25-75
1340 Spiegel in eiken lijst 124x 74 cm.
25-50
1341 Noten kleur buffetkast 2-delig met open etagère gedeelte en paneel decor op deuren 200 hoog 145 breed
80-120
1342 Beschilderde 2-deurs kast 174x104
1343 Oude piano in palissander kast 135 breed
50-100
1344 Spiegel in een teakhouten lijst 110x80
1345 Hoogglans dressoirtje met 2 deuren en een open vak, 79 hoog, 119 breed
25-75
1346 Hoogglans vitrinekast met glazen schappen, spiegelachterwand en halogeen verlichting, 204 hoog, 116 breed
100-200
1347 Ovale hoogglans salontafel op kolompoot 127x77
25-75
1348 Spiegel in een notenkleur lijst 100x75
25-50
1349 Goudkleurige wandtafel 84 hoog, 100 breed
70-100
1350 Facetgeslepen spiegel in vergulde lijst 85x55 cm.
20-30
1351 Facetgeslepen spiegel in een eiken lijst 75x52
1352 Facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst 146x85
50-100
1353 Knight piano in een eiken kast
0-0
1354 4 grote kunstplanten en 2 kleine.
80-120
1355 19e eeuws eiken zwart gelakte 1-deurs kastje, achterzijde gemerkt Gebr. Horrix s Gravenhage 108,5 cm hoog en 53 cm breed.
40-80
1356 ijzer wijnrek 148 hoog 50 breed
1357 IJzeren 2-delige toegangshek 302 cm breed en 225 cm hoog.
700-900
1358 Oud kastje met 1 deur
1359 Geprepareerde ijsbeer (uit elkaar aan het vallen)
50-100
1360 2 moderne salontafels met marmer look en glasplaat
25-50
1361 Moderne zwarte draairelaxfauteuil op metalen voet.
100-200
1362 Lichtbruin moderne lederen relaxfauteuil.
40-80
1363 Rode twee en een half zits bank met chromen pootjes 180 cm breed.
40-80
1364 Moderne bank
75-125
1365 Wit lederen bank met goudkleurige accenten 195 breed
100-200
1366 Gestoffeerd bankstel b.u. 2-zits, 2 fauteuils en een idem hokker
50-100
1367 Moderne salontafel met glazen blad 80x80
40-60
1368 Machinaal wollen vloerkleed, 240x172
1369 Moderne messingkleur vloerlamp.
20-40
1370 Voorzethaard 85 hoog 117 breed
40-80
1371 Gietijzeren drielaags etagère 68 cm hoog.
30-50
1372 Moderne 6-persoons eethoek blauw gemarmerd hoogglans met goud kleurige bies en geslepen dikke glasplaat 220x110
100-200
1373 2 bruine lederen fauteuils
100-150
1374 2 antieke hoekkastjes W.O 18e eeuws
60-80
1375 Antieke iepenhouten klapstoel met webbing in de rug en zitting.
30-50
1376 Klassieke wandlamp met geslepen glas
40-60
1377 Indisch houten wit geschilderd 4-slags kamerscherm 4x 51 cm.
60-100
1378 Lakwerk bijzettafeltje, 38,5 hoog
1379 Jaren 50 bureautje met Cirkel armstoel
1380 Metalen bureaulamp merk Fase Spain 40 cm hoog.
50-100
1381 Bureaulamp metaal met hout 44 cm hoog.
40-80
1382 Tafelschemerlamp, glas met metaal 54,5 cm hoog.
30-60
1383 Ontwerp Cees Braakman, wit draadstaal krukje.
50-100
1384 2 Jaren 60 poefjes w.o. met zwart koeienhuid gestoffeerd
25-50
1385 Charles Eames, twee wit kunststof kuipstoelen met grijze stoffering en chromen onderstel.
200-400
1386 2 Artifort fauteuiltjes
100-150
1387 Plexiglas 3-delige mimiset
1388 2 Draaibare Artifort stoelen
75-125
1389 Deens kastje met 3 laden, 75 breed
25-50
1390 Kunststof trolley ontwerp Jo Colombo
30-60
1391 Jaren 60 telefooncel, ca. 210 hoog
50-100
1392 Wit gelakt houten theewagen met glasplaat, jaren 60.
30-60
1393 2 tafeltjes waarvan 1 met draadstaal
1394 3 design meubeltjes , poef , armstoel en lectuurbak
1395 Modern wandrek
1396 String boekenrekje, schapjes 58 breed
1397 2 Gispen stoelen nr. 413-R ontworpen door W H Gispen voor 1937
250-500
1398 Gispen jaren 60 armstoel.
40-80
1399 Staande schemerlamp, Gispen
25-75
1400 Groen bijzettafeltje
1401 Pastoe tafeltje met kantelbaar blad 75x75
25-50
1402 2 buisframe stoelen
1403 2 Tomado wandrekjes
1404 Zwarte poef met opbergruimte.
1405 2 design stoelen
1406 Armstoel bruin
1407 Rode kunststof stoel met zwart metalen frame.
40-80
1408 Design stoel
1409 5 design bureaustoelen
1410 Glostrup Danmark ronde eetkamertafel op kolompoot, 120 diameter met 2 losse tussenbladen van 50 cm per stuk
75-125
1411 Philips metalen tafelschemerlamp 51cm hoog.
30-50
1412 3 diverse stoeltjes
1413 Jaren 60 teakhouten wandkast ongeveer 380 cm breed.
100-150
1414 2 klassieke wandlampen met glazen kralen 71 cm hoog.
100-150
1415 Moderne hanglamp, glas met messing.
20-40
1416 Facetgeslepen spiegel in goudkleurige lijst 77x57 cm.
1417 Zeven diverse wanddecoraties.
1418 Ges. Reinder van der Woude geb. 1950, Zonder titel, doek 1981, 90x100
40-80
1419 2 Halfronde smeedijzeren sierhekjes ca. 72x143 per stuk
100-125
1420 IJzeren poppenwieg
1421 Oude trapauto
1422 Eiken Art Deco ledikant 190 lang 180 breed
50-100
1423 Notenfineer linnenkast 190 x 145 cm.
20-40
1424 Koop van 11 diverse wanddecoraties w.o. Balinees landschap
1425 Facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst 77x57
1426 Facetgeslepen spiegel met schilderij 150 cm hoog en 50 cm breed.
30-50
1427 Moderne driehoektafel 160x120 cm, 2 stoelen met zwart leer en buisframe en 2 stoelen met geel leer met buisframe.
100-200
1428 2 Stoelen, noten zuiltje, eiken theetafel en een ovale spiegel
1429 Houten Afrikaans cd rek, 67 cm hoog.
1430 Bascule met gewichten.
25-50
1431 Metalen kist met inhoud (verrassing).
1432 Groene hutkoffer
1433 Regulateur in vurenhouten kast.
20-40
1434 Eiken dekenkistje met gestoken klep, 95 breed
1435 Eiken dekenkist met gestoken klep, 105 breed
25-50
1436 Blauw geschilderde kinderstoel.
1437 2 klassieke wandlampen met glazen kralen 53 cm.
75-100
1438 Mahonie Biedermeier fauteuil, 19e eeuw
80-120
1439 Notenkleur staande kapstok
1440 Messing open stelling met glazen schappen 177 cm hoog en 76 cm breed.
30-60
1441 Grenen salontafel 140x108
50-100
1442 Koloniale salontafel 90x90 cm. met lade.
30-60
1443 Beschilderde kinderpostoel
1444 Geschilderd 19e eeuws dienstbodekastje
50-100
1445 Eiken tafeltje met getorst onderstel.
20-30
1446 Tafeltje op wieltjes, halkastje, spiegel en kapstok
1447 Eiken naaibox, tafeltje, hokker, dienblad en een stoofje
1448 Zwart gelakte pianokruk.
1449 Ovale spiegel in noten lijst en ingelegd biesje.
1450 Geslepen spiegel in mahonie lijst
1451 Kapstok met vele haken, gemaakt op een mahonie Biedermeier deur met binnendeurtje, 193 hoog 93 breed
50-100
1452 Fauteuil met hokker
80-120
1453 4 eiken knopstoelen
1454 Zwarte vloerlamp met leeslampje.
20-40
1455 Moderne eethoek bestaande uit zes armstoelen, crèmekleurig gelakt met achtkantige tafel , glasplaat op kunststof zuil 124 cm.
60-100
1456 Poppengoed strijkplankje, wandelwagentje en stoeltje
1457 2 handgeknoopte kleden
1458 Vloerkleed 154x96 cm en machinaal kleed 168x117 cm.
1459 Engelse fauteuil met gedecoreerde stof
25-75
1460 Jaren 60 poppenwagen kap 86 cm hoog en een houten hobbelpaard.
30-60
1461 Oud houten hobbelpaard omstreeks 1930.
40-80
1462 Twee iepenhouten armstoelen met biezen zitting en iepenhouten stoel met groene zitting.
1463 2 Notenkleur fauteuils, bamboestijl met webbing
50-100
1464 Notenkleur schommelstoel met gestoken decor
25-50
1465 4 Eiken stoelen met biezen mat
25-50
1466 Massief eiken eetkamertafel op een kolompoot, 120 diameter
25-75
1467 Stapel kussens en drie voetenbankjes met moderne stoffering.
1468 Eiken theewagen met tegels en een eiken 3-delige mimiset
1469 4 antieke stoelen
1470 Hollandse eiken armstoeltje met gedraaide stijlen en biezen zitting.
20-40
1471 Antieke dekenkist 53 cm hoog en 86 cm breed.
1472 Teakhouten salontafel met onderschap, 130x70
1473 3 Diverse wanddecoraties w.o. met fraaie lijst
1474 Machinaal kleed 200x140
1475 Verzamelaar kastje, 80 hoog
25-50
1476 Metalen 2-laads dossierkast 75,5 cm hoog en 47,5 cm breed.
30-50
1477 2 gietijzeren tulpvazen groen gelakt 41 cm hoog.
40-80
1478 Gietijzeren tuinstel bestaande uit tafel met glasplaat 130 cm en 4 armstoelen met skai zitting.
300-500
1479 Gietijzeren tuinschaal met fraaie oren 48 cm hoog.
100-120
1480 Oude tuinbank 150 breed
1481 Tuinzuil met coupe 110 hoog
1482 2 klassieke gipsen zuiltjes 58 cm hoog.
1483
1484 2 gietijzeren tuinvazen 62 cm hoog.
125-150
1485 Smeedijzer tuinbankje met kussen, 105 breed
80-120
1486 Gietijzeren tuin jardinière 57 cm.
50-80
1487 Bontmantel met leder afgezet
25-75
1488 Lange bontjas
50-100
1489 Wollen mantel met bontkraag
25-75
1490 Bontjas, kort model
25-75
1491 Astrakan korte bontjas, zonder mouwen
25-75
1492 Sven Sport hometrainer
1493 Blauwe rollator merk Thuasne.
1494 Grijze rollator, merk Premis.
1495 Batavus Torino herenfiets met extra band
50-100
1496 Grijze Gazelle damesfiets
1497 Koga Myata herenfiets
1498 Zundapp bromfiets Combinette 1957 227289 type 42-3
400-600
1499 Gietijzeren bistrotafeltje met marmer blad 60 cm diam.
30-50
Donderdag 8 september aanvang 19.00 uur
Vitrinegoederen
2000 Paars glazen siervaas met blankglazen slinger 45 cm hoog (gaaf).
30-50
2001 Gekleurde glaspasta siervaas 29 cm hoog (gaaf)
20-40
2002 Bruinglazen vaasje met belletjes 14 cm hoog (gaaf).
40-60
2003 Kristallen parfumfles 17,5 cm hoog.
25-50
2004 Groen met wit glazen siervaas 40 cm hoog (gaaf)
20-40
2005 Ges. Olaf Stevens 155-700 Strombergshyttan, blauwglazen siervaas met gele cirkels 20 cm hoog (gaaf).
50-100
2006 2 opaline kastvazen met bloemdecor 23 hoog (1met rand beschadigingen)
20-40
2007 19e eeuws gegraveerd glas Salus Rotterodami 19 hoog
50-100
2008 2 blauw glazen siervaasjes met reliefdecor 27,5 cm.
20-30
2009 Hoge sierglazen siervaas geel met bruin 33 cm hoog (gaaf)
40-60
2010 Bruin met wit glazen vaasje met belletjes 13 cm hoog (gaaf).
20-30
2011 Groene glazen siervaas 20 cm hoog (gaaf).
30-60
2012 Murano roze siervaas 30 cm hoog (gaaf).
50-80
2013 Murano lampvoet 41 hoog
2014 Swarovski 2 muizen, 3 kleine kuikentjes, kip en een vogeltje ( 2 x incompleet)
20-40
2015 Swarovski pinguïn, drinkbakje met vogeltjes en een vaasje met bloempjes (3x gaaf)
30-50
2016 Swarovski zwaan, uil, vogeltje en 2 eenden (5x gaaf)
30-50
2017 Kristallen 19e eeuwse ruitgeslepen dekselcoupe 25 cm hoog (kleine chipjes).
100-150
2018 Persglazen vaasje met gotisch decor
20-40
2019 Kosta Boda blauw glazen bakje 6 cm hoog (gaaf).
20-30
2020 Gemerkt A D Copier, dekselbakje Arganuul, 12 hoog, puntgaaf
75-125
2021 Mdina Glass, blauw met meerkleurig sierglazen vaasje 11 cm hoog (gaaf).
30-50
2022 Ges. Max Verboeket, siervaasje 22 hoog
2023 Gesigneerde design bruinglazen siervaas met draadglas aan zijkant 16 cm hoog (gaaf).
50-100
2024 Bruinglazen siervaas met belletjesdecoratie 16,5 cm hoog (gaaf)
30-50
2025 Groen met bruinglazen design siervaas 27 cm hoog (gaaf).
30-60
2026 2 Kristallen liggende parfumflesjes 31 en 21 cm.
30-50
7080
7114
7133
7148
7158
7124
4011
7077
7076
7073
7060
7058
7305
7332
7284
7253
7247
7316
7372
7391
7386
7264
2015
Swarovski
2084
Sitzendorf
2027 Geslepen glazen druiventros 22 cm.
20-30
2028 Ges. F. Meydam Leerdam Unica FM 87043 groen met blauw glazen sierschaal 19 cm hoog (haarlijn in voet)
50-100
2029 2 Kristallen parfumflesjes 14,5 en 11,5 cm hoog.
30-60
2030 Fraaie blauw glazen driehoeks vaasje met ruwe zijkanten 8,5 cm hoog (gaaf)
20-30
2031 Glazen schaaltje Orrefors Graal 3460-1981 Erva Engeland 12 diameter
80-120
2032 Geslepen kristallen dekselpotje op onderschotel, 17 hoog
20-40
2033 Meerkleurige siervaas met in zijkant gegraveerd Daum Nancy 12,5 cm hoog (gaaf).
40-80
2034 Ges. Holmegaard blankglazen ovale vaas 12,5 hoog en 18 cm breed.
40-60
2035 Ges. Dusterham, vermoedelijk Loetz, Iriserende glazen samen smelting van twee flessen 33 hoog
150-250
2036 Zweeds blauwglazen glas 17 cm hoog (gaaf).
20-40
2037 4 design gekleurd glazen vazen en schaaltje, waaronder 2x genummerd- gemerkt (4x gaaf).
50-80
2038 3 geïriseerde glazen vaasjes 9, 15 en 17 cm hoog (2x gaaf en 1x chipje)
30-40
2039 3 antieke glazen, 2 slingerglazen met rode slinger en een klein borrelglaasje
150-300
2040 4 design glazen vaasjes (2x gaaf en 2 lichte schade).
40-60
2041 Design 4 gekleurde glazen vaasjes waaronder Maastricht (3x gaaf).
40-80
2042 Riihimaki Suomi Finland blank glazen vaasje met belletjes 16 cm hoog (klein chipje ) en rookglazen vaasje 13 cm hoog (chipje)
en een grijs glazen vaasje 19 cm hoog (gaaf).
20-40
2043 3 design glazen vaasjes waaronder 1 gemerkt ( 2x gaaf, 1 lichte schade).
30-50
2044 Meerkleurige glazen schenkkan 21 cm hoog (gaaf).
30-50
2045 4 design gekleurde glazen vaasjes, waaronder WMF (4x gaaf).
40-60
2046 2 Kristallen schotels, 20,5 diameter en diverse kleine schoteltjes
2047 2 vazen Saint Louis France rood en groen 17 hoog
2048 Glazen liggende giraffe 31 cm laag (chipjes).
35-50
2049 2 design glazen schaaltjes 14,5 en 15 cm diam (2x gaaf).
20-40
2050 Amber kleurige glazen sier vaas 25 hoog
20-40
2051 4 gekleurd glazen vaasjes, gemiddeld 16 cm hoog (4x gaaf).
30-50
2052 6 glazen voorwerpen (6x gaaf).
40-60
2053 3 design glazen vaasjes 15,5 18,5 en 20 cm hoog (3x gaaf).
30-60
2054 9 diverse glazen sierobjecten w.o. Wedgwood en Murano
20-40
2055 7 gekleurde voorwerpen kannen, vazen en glazen waaronder Royal Leerdam (gaaf)
50-80
2056 Glazen schaakspel
2057 2 Leerdam persglazen schalen, 50-jarig bestaan Algemene Bedrijfsgroepen Centrale 1957, 28 cm diam (1x gaaf en 1x minieme schade).
50-100
2058 Westraven Utrecht schotel 25 cm diam en ond. ges. hoge vaas (2x gaaf).
30-50
2059 Zaalberg aardewerken groen geglazuurde schotel 25,5 cm diam en 2 vaasjes (3x gaaf).
20-40
2060 Pieter Groeneveldt 3 aardewerken vazen, 2 asbakjes en schaaltje (1x chipje).
50-80
2061 6 aardewerken vaasjes gemerkt (6x gaaf).
50-80
2062 Lanooy schaal, WC Brouwer kannetje, JF Slot kannetje en Warner vaasje (3x schade).
2063 Hannie Mein boterdekselbakje, Adco kannetje en theepot (3x gaaf).
30-50
2064 Groen aardewerken Hollandse ribbelvaas 24,5 cm hoog (gaaf).
35-45
2065 4-persoons porseleinen kinderserviesje
2066 Royal Copenhagen porseleinen bordje (gaaf), Japans puntvaasje (gaaf) en een siervaasje (gaaf).
2067 Ravelli 5 aardewerken voorwerpen met oranje glazuur (5x gaaf).
40-60
2068 Schelp, 29 breed
2069 cassette met 12 messenleggers
2070 Cassette met 12 glazen messenleggers
2071 12 glazen messenleggers in cassette (gaaf).
2072 Aardewerken ronde schaal Buxo
2073 Brok sodaliet, afmetingen 32x17x21 cm
50-100
2074 Fris Edam serviesgoed decor Cleopatra 1961, ontwerp W.H. de Vries.
50-100
2075 Royal Doulton gemerkt 4 porseleinen beeldjes van kinderen en vrouw 4x gaaf)
50-70
2076 LLadro porseleinen beeldje van 2 wassende kinderen in wastobbe nr. 6411, 13 cm hoog (gaaf)
50-80
2077 LLadro porseleinen beeld van putti nr. 6311 20 cm hoog (gaaf)
60-100
2078 LLadro porseleinen beeldje van liggend kindje 10 cm (gaaf)
30-50
2079 Royal dalton England gemerkt 3 porseleinen beeldjes van meisjes 14,5 en 13 cm hoog (3x gaaf)
30-50
2080 Meissen dekselbakje met rood decor 3 hoog 8 breed
40-60
2081 3 Italiaanse porseleinen beeldjes van kinderen met dieren (3x gaaf)
30-50
2082 2 porseleinen beeldjes van kleine kinderen en 1 porseleinen beeldje van spelend poesje gemerkt Royal Copenhagen (3x gaaf)
40-60
2083 4 porseleinen beeldjes van kinderen gemerkt Rudolstadt Volkstedt 9 cm hoog (2x gaaf 2 met schade)
2084 2 porseleinen beeldjes van meisjes met bloemen gemerkt Sitzendorf (lichte schade)
2085 2 Sevres porseleinen theebusjes met stop en gebloemd decor, 17 hoog
100-200
2086 Herend rijk gedecoreerd met vlinders en vogels bordje , lampvoet (gelijmd)en een potje
20-40
2087 3 Vroeg 19e eeuwse porseleinen kopjes met fraai decor
50-75
2088 Royal Copenhagen 2 design vierkante schaaltjes met vogeldecor, grote schaaltje gemerkt met Inge Lise Koefoed, 11 cm
en 17 cm(2x gaaf).
60-80
2089 Royal Copenhagen porseleinen vaas met decor Rundskuedag 1941, 18 cm hoog (gaaf).
40-60
2090 Open gewerkt gedecoreerd bloemen mandje met vergulde rand Furstenberg 24 diameter
20-40
2091 6 Porseleinen kop en schotels waarvan 3 met oor, Oosters decor, kopjes 6,5 diameter
20-40
2092 7 Biscuit paarden Zillermahler, ca. 12 hoog
20-40
2093 4 vroeg 19e eeuwse porseleinen kop en schotels met roze decor
25-50
2094 Carrousel met speeldoos, draaimolen, 16 hoog
25-50
2095 Kapspiegel en borstel van hoorn gemaakt, Made in England Bristle.
2096 3 bronzen beeldjes, reproducties van ; Nimf met schorpioen 9,5 cm hoog, De Denker van Rodin 12 cm hoog en Minnend paartje
11 cm hoog
60-100
2097 6 diverse kleine objecten in vorm van vogels en een vis vervaardigd van steen en edelmetaal
2098 Bronzen sculptuur van twee haasjes die het hazenpad kiezen op marmer sokkeltje 11,5 cm hoog.
30-50
2099 5 miniatuur beeldjes w.o. 835 en op zwart marmer sokkel
2100 Antiek fotolijstje met strikje en facetgeslepen glasplaatje.
50-75
2101 Antiek fotolijstje met strik en facetgeslepen glasplaatje.
50-75
2102 2 beelden op marmer sokkel van Chinese figuren 21 hoog
200-300
2103 Antiek dameshorloge, Zwitserland, in bewerkte zilveren kast 800/1000 met ivoren houder, 90 hoog
150-200
2104 Franse reisklok, 14,5 hoog
125-175
2105 Engelse reiswekker met halfuur uurslag, 16 hoog
450-550
2106 Ivoren lijstje met beschilderde portretje van een vrouw, met signature.
60-80
2107 2 miniatuur portretten van vrouwen 10x8 incluis lijst
2108 miniatuur portretten man en vrouw 12x10.5 incluis lijst
2109 2 ingeschilderde ovale portretjes in benen en ivoren lijstje.
40-80
2110 Ovaal ingeschilderd portretje van een vrouw in lijstje.
60-80
2111 Bronzen buste.
50-60
2112 Pax Labor Brons beeld van een landarbeider 19e eeuws 22 hoog
200-400
2113 Zeer fraai schildpad theekistje met 2 binnen deksels, 9 hoog, 12,5x8,5 cm
100-150
2114 Zeer fraai schildpad lepeldoosje op ivoren pootjes, 4 hoog, 15x7,5
80-120
2115 Antiek etui met parelmoer,10x7 cm
125-175
2116 Glazen fles met fraai koperen oosters montuur.
30-50
2117 Bronzen sculptuur van een fluitende jongen op zwart marmer sokkeltje 21 cm hoog.
30-50
2118 Lorgnet in hoornen montuur
20-40
2119 Antieke zilverkleurige lorgnet 11 lang
20-40
2120 Pijp etui van bamboe en messing, 21 cm
2121 Bronzen buste .
50-60
2122 Bronzen buste.
50-60
2123 Oude waaier in cassette
150-200
2124 Oude beschilderde waaier in cassette
150-200
2125 Gemerkt Georg Nilsson tinnen Art Deco Gero vierdelig theestel.
40-60
2126 Koperen Art Deco kast van klok Winkelman.
100-150
2127 Tinnen Indisch gestileerde dekselpot 12,5 cm hoog.
20-40
2128 Gestileerd tinnen theebusje 13 hoog
2129 Popje in een eivormige doos
2130 Verkade Zaandam blikje met hond decoratie 13 cm.
20-30
2131 2 Droste blikjes
2132 Jaren 60 reiswekker in kunststof foedraal
2133 Goudbalansje in cassette
2134 Cassette met Mis en Vesperboek en etui met rozenkrans
2135 2 oude olielampjes
2136 kistje met gewichten en pincet
20-40
2137 Dolk in schede met gedecoreerd decor, 56 cm
90-110
2138 Oude bajonet in schede
20-40
2139 Remington dolk in schede 1913 58 cm lang
100-150
2140 Antiek bajonet 52 cm
150-200
2141 Amerikaanse dolk in schede U.S M3 32 cm lang
50-100
2142 Zwarte dolk in schede 31 cm lang
80-120
2143 Zuid Holland schenkkannetje model 1016, 16,5 hoog
20-40
2144 Zuid Holland 2 plateel potjes met oren, model 203 decor Corona, 6 hoog (1 met chipje)
2145 Plateel vaasje model 604, decor viool, 8 hoog
2146 Gouda Zuid-Holland plateel rozenbol 8 cm hoog (randschade).
20-30
2147 Rozenburg vaas met floraal decor, modelnummer 324, 29 hoog (2 chips aan voet)
200-400
2148 Fayence de Purmerend vaas, model 1055, decor B, 39,5 hoog (hals gelijmd)
150-250
2149 Zuid Holland plateel oorvaas model 228 decor Flambe, 39,5 hoog (gelijmd)
2150 Plazuid Gouda plateel karafje met stopje, jaar 1929, schilder D van der Bree, 19,5 cm hoog (gaaf) en een Zuid Holland Gouda
asbakje jaar 1920, schilder JCP Belt
30-40
2151 Zuid Holland plateel potje met oren, model 256/7, 5,5 hoog
2152 Zuid Holland plateel oorvaas model 922, decor N. Damascus, 21 hoog
50-100
2153 Plateel oorvaas, Arnhem, model 92, decor Isolde, 27 hoog (2e keus)
2154 Vier Paddenstoelen aardewerken bolvaas 14 hoog
25-50
2155 Ges. Velsen KTP Holland model 23, schilder JGP Belt, aardewerken bolvaas met lijntjesdecor 12,5 cm hoog (randchipje).
100-150
2156 Porceleyne Fles, Berbas aardewerk, ontwerper A le Comte vaas 21 cm hoog (gaaf)
80-120
2157 Porceleyne Fles schotel 23,5 cm diam met blauw-zwart decor (gaaf).
40-80
2158 18 e eeuwse Delftse plooischotel met blauw decor 22 diameter
100-200
2159 Tichelaar Makkum 19e eeuws schoentje (restauratie), 10,5 cm
2160 Tichelaar Makkum plooischotel met polychroom decor, model 1010, 20 cm
2161 Makkum polychroom gedecoreerd wandbord 23.5 diameter
30-50
2162 Ges. J F Slot aardewerken vaas met groen glazuur 15 cm hoog (gaaf).
30-50
2163 Aardewerken sculptuur van zittend naakte vrouw (diverse chipjes).
100-120
2164 Aardewerken sculptuur van een dame, 22 hoog
2165 Vier Paddenstoelen, aardewerken groen met bruin geglazuurde schotel 21 cm (gaaf).
20-40
2166 Zuid Holland vaas model 3253 decor Virla, 26 hoog
20-40
2167 Koppel rijk gedecoreerde vazen Zuid Holland Gouda MV 36 hoog (zwaar beschadigd)
80-120
2168 Anoniem, Doorn, keramiek reliëf oorlog 1973, op houten planken bevestigd om op te hangen.
30-50
2169 Porceleyne Fles tegel 20,8x10,5 cm (gaaf) en een tegel 12,3x12,3 cm (gaaf)
30-60
2170 Zuid Holland plateel 2-delig rookstel op rond dienblad
2171 Grote Imari schotel 47 diameter 19e eeuws
50-100
2172 19e eeuwse Imari schotel 41 diameter
100-150
2173 2 Oosterse porseleinen 6-kantige vazen met rijk decor, 59 hoog
100-150
2174 2 Oosterse porseleinen siervazen, 43 hoog
40-60
2175 Imari vaas 45 cm hoog, (restauratie).
200-300
2176 Tafelschemerlamp op Satsumastijl voet, totaal 68 hoog
30-60
2177 Oosterse porseleinen paraplubak met polychroom decor van figuren, 47 hoog
25-50
2178 Kapitale porseleinen vaas met rijk polychroom decor van figuren en dieren in tuin, 108 hoog op een rozenhouten sokkel
150-250
2179 Zeer fraaie Oosterse porseleinen vaas met polychroom decor van figuren in landschap, 92 hoog op een rozenhouten sokkel
150-250
2180 2 Cloisonne oorvaasjes ca. 1900, 15 hoog
30-60
2181 Chinese stemcup met rode glazuur, met merk Kang Hsi 7,3 cm hoog (gaaf)
50-100
2182 Jade gesneden gesp en een tablet
20-40
2183 Antiek ivoren beeldje van een dansende Geisha 15 hoog aan onderzijde gesigneerd
500-700
2184 2 Antieke porseleinen schotels met blauw decor, 18 diameter
2185 2 Oosterse porseleinen potten 22 cm hoog, 1 met haarlijn.
2186 19e eeuwse Chinese schotel met blauw decor 35 diameter
50-100
2187 3 Antieke Chinese schotels 23.5 diameter
100-200
2188 3 Chinees porseleinen gelobde schotels met blauw decor 19e eeuws (1 met haarlijn andere met gebruikers sporen)
200-400
2189 Chinees antiek bronzen schotel fraai bewerkt met draak, vissen, schorpioenen, salamander slang en randversiering, 25 cm.
100-200
2190 Oosters porseleinen schenkkannetje met deksel 15 hoog (chipjes)
2191 3 oosterse puntvaasjes 14.5 hoog
20-40
2192 19e eeuws chinees porselein 3 schotels en 5 kopjes (div beschadigingen) met blauw/wit decor
20-40
2193 3 Porseleinen 8-kantige kopjes op schotels, 19e eeuw
25-50
2194 2 cloisonne dekselbakjes 9,5 diameter
2195 19e eeuwse Oosterse porseleinen dekseldoos, 13,5 hoog
75-125
2196 Oosters porseleinen scardbox, dekselpotje en schaaltje (2x gaaf en 1x lichte schade).
30-50
2197 Oosterse porseleinen schotel met blauw decor, 22 diameter
20-40
2198 Imari schotel 16 diameter (gelijmd)
20-40
2199 19e eeuwse Oosterse porseleinen pattipan 27x26 cm (gaaf).
40-80
2200 4 Antieke porseleinen schotels met blauw decor 23,5 mm (chips)
25-50
2201 Porseleinen Oosters warmwaterbord (randschade)
2202 Imari schaal met 2 oren, staand op voet, 34 breed (haarlijn)
100-150
2203 Imari dekselbakje, 11,5 hoog
25-50
2204 4 Imari schotels met decor van figuren, 24 diameter
200-400
2205 6 Chinese Lowestoft schotels met rozen decor 23 diameter
100-200
2206 Drie antieke Oosterse gemberpotten.
25-50
2207 6 Satsuma kop en schotels
20-40
2208 19e eeuws rijk gedecoreerd Japans servies
50-100
2209 2 Imaristijl puntvazen, 20e eeuw, 23 hoog
20-40
2210 2 Imari kraagvaasjes, 24 hoog
2211 2 Oosterse porseleinen vazen met decor van vele figuren in tuin, 57 hoog (1 met chip)
100-150
2212 2 Biscuit beeldjes, man en vrouw met ganzen, 30 hoog
20-40
2213 Porseleinen klassieke tafelschemerlamp, gemerkt Unterweissbach 39,5 cm hoog incl. kap (gaaf)
40-80
2214 5 porseleinen beeldjes van vrouwen Sandizell Duitsland.
2215 4 porseleinen beeldjes uit Dresden en Volkstedt Rudolstadt.
2216 5 porseleinen beeldjes van figuren met muziekinstrumenten.
2217 3 porseleinen beeldjes van ballerina\’s, 1x gemerkt Wallendorf (3x gaaf)
30-60
2218 Houten beeld van man op standaard 41 cm hoog.
40-80
2219 Houten beeld van vrouw 46 cm hoog.
40-80
2220 Houten beeld van zittende aap met banaan 36 cm hoog.
20-40
2221 Afrikaans vruchtbaarheidsbeeldje, 27 hoog
25-50
2222 Houten beeldje van figuur op sokkeltje 32 cm hoog.
okt-20
2223 Houten dubbele masker op standaard 39 cm hoog.
40-80
2224 Houten beeld van vrouw op standaard 43 cm hoog.
40-80
2225 Houten beeld van gehurkt figuur 35 cm hoog.
30-60
2226 Houten beeld van vrouw 44 cm hoog.
40-80
2227 Antieke Oosterse keramieken potjes en kannetje.
30-60
2228 Houten masker 22 cm.
20-30
2229 Houten masker 30 cm.
40-80
2230 Houten beeldje van vrouw 15 cm.
2231 Bronzen beeldje van figuur met kind voor aan de buik en kind op de rug 13,5 cm.
20-30
2232 Houten Afrikaans beeldje 20 cm en houten potje met kurkfiguur 24 cm.
20-30
2233 Houten beeldje van figuur 25 cm hoog.
30-50
2234 Houten beeldje van vrouw 26 cm hoog.
30-50
2235 Houten vruchtbaarheidsbeeldje 24 cm.
30-40
2236 Houten beeldje van man met kralenketting 27 cm hoog.
30-50
2237
2238
2239
Dinsdag 6 september aanvang 14.00 uur
Witgoed
3000 Miele koel- vriescombinatie 196 cm hoog.
60-100
3001 Bosch Wasmachine type Maxx 4 WFC 2060
40-80
3002 Edy W800 wasmachine
3003 LG magnetron / combioven
3004 Daewoo magnetron
3005 Philips lcd televisie 70x54 cm ( scherm 57,5x 32,5 cm.).
3006 Philips kleuren TV, met AB
100-150
3007 Phillips Sunmobile 824
40-60
3008 Holland Electro Sweefty 1300 watt stofzuiger.
20-40
3009 Keyboard, Diamond LH-737
50-75
3010
Postzegels en munten
4000 Stockboek Europa
4001 Stockboek Nederland en divers Wereld
4002 Album met ca. 250 bankbiljetten, gehele wereld
30-50
4003 Stockboek Nederland, gestempeld en postfris w.o. vellen en automaatboekjes. Tevens divers Wereld
25-50
4004 2 kleine albums Nederland FDC met adres
4005 Stockboekje Nederland
4006 Davo album Nederland en Overzeese gebiedsdelen, weinig inhoud!
4007 Album Nederland en Overzeese gebiedsdelen
20-40
4008 Diverse munten in album waaronder Nederlandse en diverse postzegels in album en losse.
4009 8 gekleurde topografische kaarten a 9,5x15
200-300
4010 2 albums met ca. 550 ansichtkaarten Arnhem
100-200
4011 6 cassettes met vele munten en penningen
100-150
4012 Muntset Nederland 1994
25-40
4013 3 Nederlandse muntsets w.o. zilveren guldens, rijksdaalders en 10 Gulden munten
25-50
4014 8 NASLAG Rijksdaalders, 1843, 1846, 1852/1853, 1852/1854, 1858, 1863, 1867 en 1874.
30-60
4015 8 NASLAG munten, Dukaat Zeeland 1769, Rijder Zeeland 1760, Rijder Gelderland 1761, 28 Stuiver Campen, 1/2 rijder
West Friesland 1775, Rijder Zeeland VOC 1740, Rijder Holland 1760, Gulden West Friesland 1763
60-100
4016 Diverse munten w.o. zilver
4017 2 Muntsets Utrecht 1979 en 1980
4018 Bronzen penning, Zeehelden
20-40
4019 4 Zilveren guldens, 1897, 1913, 1922 en 1930
60-80
4020 VOC Munt 1790
20-30
4021 Zilveren munt, 100 Ptas Spanje 1966
30-50
4022 Zilveren Rijksdaalder 1845
350-400
4023 5 Cent munt 1936
20-30
4024 Gouden 10 Gulden munt 1911
75-90
4025 Zilveren 5 Cent munt, herdenkingsmunt 1945/1975
4026 Gouden dukaat 1928
90-110
4027 2 Zilveren 10 Gulden munten 1870
25-40
4028 Zilveren Halve Gulden 1898
160-180
4029 Gouden 5 Gulden munt 1912
70-90
4030 Zilveren Gulden 1848
80-100
4031 Zilveren munt, 25 Cent 1897
35-50
4032 Zilveren Rijksdaalder 1861
260-300
4033 Zilveren Gulden 1861
130-150
4034 Zilveren munt, 5 Franc 1873, vermaakt tot broche
25-40
4035 Zilveren Rijksdaalder 1898
160-180
4036 Cent 1896
60-80
4037
4038
4039
4040
Boeken
5000 The Book of Kells, Fine Art Facsimile Publishers of Switzerland, Gelimiteerde uitgave, nr. 1090/1480, uitgegeven in 1990,
compleet met cassette, videoband en toebehoren en in zeer goede conditie. Dit boek is het werk van Engelen, niet van
mensen, schreef de 13de eeuwse historicus Giraldus Cambrensis !
4000-6000
5001 2-delige Statenbijbel Jacob en Pieter Keur Rotterdam 1714 met vele gravures w.o. Wereldkaart, Middelandse zee etc. Top conditie
1500-2500
5002 Het Nieuwe Testament by Jan van Kerrberghen 1601
200-400
5003 Den Bibel Inhoudende het oude ende nieuwe Testament Hans de Laet 1556
500-700
5004 2-delige Bijbel, Pieter Mortier Amsterdam 1700 met veel gravures
1250-1750
5005 Decoratief Antieke Bijbel
40-60
5006 Antieke statenbijbel By de Weduw ende Erffgenamen van Johan Elzevier, 1663
500-750
5007 Chronyk van Vrankryk door de heer de Mezeray by Timotheus ten Hoorn 1685
100-200
5008 2-delen met al de dichtwerken van Joost van Vondel, Dr. J van Vloten Schiedam, 1854
25-75
5009 Flavii Joseph I, Des wijdt-vermaerden Joodschen Historieschrijvers Boeken te weten twintig van de oude geschiedenissen
der Joden / en een van ..... Weduwe van Jan Jacobsz Schipper 1682
100-150
5010 Historie der Martelaren voor Jacoubs Savry, woonende in t kasteel van Gendt, 1659
100-150
5011 The select works of John Bunyan door William Collis Sons and Company, Glasgow, Edinburgh en London 1869
40-80
5012 Antieke Statenbijbel Joh. Enschede en Zoonen Haarlem 1782
200-400
5013 2 delen C F Gellerts Fabelen en Vertelsels in nederduitsche vaerzen gevolgd, Pieter Meijer op de Dam, 1781 en 1782
100-200
5014 The new and complete life of our blessed Lord and Saviour Jesus Christ, Alex Hogg London 1782
50-100
5015 22 delen De Bijbel door beknopte Uitbreidingen en ophelderende aanmerkingen verklaerd door J van Nuys Klinkenberg en
Ger. Joh. Nahuys te Amsterdam 1780 (enkele delen missend)
5016 6-delige serie Ons voorgeslacht door W J Hofdijk, van Trap Leiden 1874
200-400 40-80
5000
Book of Kells
Book of Kells “Dit boek is het werk van engelen, niet van mensen,” schreef de 13de eeuwse historicus Giraldus Cambrensis. Het boek van Kells is een manuscript waarin het Nieuwe Testament in het Latijn is gekopieerd. Het boek bevat de vier evangeliën van het nieuwe testament, gebaseerd op de Vulgaat van Hiëronymus, een fragment met Hebreeuwse namen uit de evangeliën en de canon van Eusebius. Het eerste evangelie is dat van Mattheüs, beginnend op folio 29. Het is het meest gedecoreerde gedeelte van het boek en werd tussen de zevende en negende eeuw na Chr. gemaakt. Rond deze tijd beleefde Ierland zijn gouden eeuw, niet alleen thuis maar ook in de religieuze centra aan de andere kant van de Ierse Zee, waar het Ierse koninkrijk van Dál Riata was gesticht. Het boek is in de insulaire stijl gemaakt, de stijl die toen gewoon was in de Britse eilanden en Ierland. De Iers-Keltische versieringen decoreren de tekst in een manier die veel kan vertellen over de vroegmiddeleeuwse cultuur rond de Ierse zee. Het boek is geschreven in vette letters, insulair majuscule genoemd.
De geschiedenis van het boek
De datum en de plaats waar het boek van Kells is gemaakt is lang bediscussieerd. Aannemelijk is dat het boek op het eiland Iona, voor de kust van Mull, is gemaakt. De christelijke gemeenschap van Iona is door sint Columba of Colum Cille in 563 gesticht en waarschijnlijk is het boek van Kells net na deze tijd gemaakt als attribuut om op het altaar te dienen en om de grootsheid van God aan te duiden. Iona lag centraal in de Ierse zee en monniken van Iona stichtte in andere gebieden van Groot-Brittannië nieuwe kloosters zoals in Lindisfarne. In 807 werd de gemeenschap op Iona aangevallen door de Vikingen die vanuit Scandinavië de Ierse Zee en de rest van Europa plunderden. Er volgden een aantal plunderingen op Iona en veel leden van de gemeenschap zochten toevlucht in Kells. Zij namen het boek mee en voor vele jaren werkten de twee gemeenschappen van Kells en Iona nauw samen. Tijdens de middeleeuwen werd het boek in Kells gehouden als het boek van sint Columba. Deze naam werd ook gebruikt in de annalen van Ulster, die in 1007 melding maken van de diefstal van het boek. Na twee maanden en twintig uur werd het boek teruggevonden. De dieven waren slechts geïnteresseerd in de versierde schrijn waar het boek in bewaard werd. Waarschijnlijk is dit meer gebaseerd op middeleeuwse romantiek dan op de waarheid. Het boek werd het meest waardevolle object in de westerse wereld genoemd en was in de late elfde eeuw in ieder geval in Kells. In de Annalen van Tigernach staat dat in 1090 relikwieën, waaronder het boek, terug werden gebracht naar Kells. Mogelijk was het tussen 1007 en 1090 in het bezit van een van de vele Ierse koningen. In 1655 wordt er melding gemaakt door Samuel O’Neill dat de mensen van Kells dachten dat het boek door sint Columba zelf was geschreven. In de 17de eeuw werd de reformatie in Ierland geïntroduceerd en kreeg de kerk waar het boek werd gehouden een andere bestemming – het werd een paardenstal. De stad Kells nam het boek over. De gouverneur van Kells, Charles Lambert, earl van Cavan, stuurde het boek voor veiligheidsredenen naar Dublin. Een paar jaar later werd het één van de meest waardevolle objecten van Trinity College. Hier ligt het boek nog steeds in volle glorie. Tegenwoordig staat het boek symbool voor de Keltische cultuur met haar ongeëvenaarde kunstzinnige creativiteit.
De kunststijl van Oud-Ierland
Er kunnen verschillende parallellen worden gezien tussen een museumstuk dat tegenwoordig in Musée des Antiquités Nationales in St Germain en Laye in Frankrijk ligt, zoals twee slangmotieven. Een menselijk hoofd op folio 114 tijdens Christus’ arrestatie, is van staal teruggevonden. Mogelijk was het een onderdeel van een sieraad. Sieraden als de Hunterston broche en de Londesborough broche uit dezelfde periode hebben ook duidelijk gelijkenissen. Het boek heeft op sommige plaatsen motieven die soms wel dertig keer identiek worden herhaald. Het plan was waarschijnlijk dat iedere evangelie werd ingeleid met een gedecoreerd folio, dit voorkwam hinderlijke decoratie in de teksten en bood de mogelijkheid op bepaalde delen van het verhaal de nadruk te leggen. Het decoreren van een folio duurde langer dan het schrijven en later bij het inbinden werden de folio’s samengevoegd. Hier ging het soms mis en dat is de reden waarom de evangeliën van Markus en Lukas niet worden ingeleid met een gedecoreerd folio.
5017 2-delen Panorama van Neerlands Verleden door P J Andriessen en W J Hofdijk, Deventer A J van den Sigtenhorst 1880
5018 7 delen met supplement Nouveau Larousse Illustre
200-400
5019 Katholieke Encyclopedie Uitgeverij Joost van den Vondel Amsterdam 1952
5020 17-delen Brockhaus Konversations Lexikon Neue Revidierte Jubilaums ausgabe Leipzig 1908
5021 Koop diverse oude boeken
5022 The National Comprehensive Family Bible, Rev. John Eadle London
200-300
5023 The Illustrated National Family Bible Scott en Henry, Rev. John Eadle London
200-300
5024 Foxes Book of Martyrs, Dr. A Calrcke M.A. London
5025 Beveriarium Romanum1962
5026 The Life of Our Lord and Saviour Jesus Christ, William Mackenzie Glasgow, Edinburgh en London
25-75
5027 2-delige The Illustrated Family Bible John Kitto
40-80
5028 The Holy Bible R Bryant Oxford ca. 1900
75-125
5029 3-delige serie The Holy Bible by the Rev. Donald Macleod DD
50-100
5030 The Holy Bible, William Collins Sons en Co Glasgow, London en Edenburgh
25-75
5031 28 delen Scripturae Sacre 1864
300-500
5032 2-delige serie The Holy Bible James S Virtus Londen en New York
100-150
5033 Stielers Hand-atlas met 100 kaarten en 162 nevenkaarten, Gotha Justus Pertthes 1911
150-250
5034 Handboek voor smeden door R van de Wal en R A Capel uitgeverij Kluwer Deventer 1922
20-40
5035 Map met diverse bladen Olympia Zeitung 1936 met verslag van de Olympische spelen in 1936
5036 Cassette met Fleurs du Zaire, Pehel Editions Bruxelles
100-200
5037 3-delige bijbelserie, Andre Vlaanderen, uitgegeven door van Holkema en Warendorf te Amsterdam 1900
100-150
5038 Toonneel der Steden van de Vereenighde Nederlanden bij Joan Blaueu, herdruk
150-200
5039 Algemene historie der Joodsche natie beschreven door den Heere Jacob Basnage, Amsterdam den 25 dec 1726
100-200
5040 Engelse 19e-eeuwse bijbel The Holy bible containing the old and new testaments, with notes and practical observations,
by the rev. John Brown, late minister of the gospel at Haddington, met gravures.
5041 Map met tekeningen , aquarellen,zeefdrukken etc.
50-100 30-50
5042 Map met diverse tekeningen, aquarellen, zeefdrukken etc.
40-60
5043 Schap diverse oude boeken w.o. Kunst
5044 Schap diverse oude boeken w.o. plaatjesalbums Benito, A M de Jong, van Leent etc.
5045 5 Plaatjesalbums Onze Groote Rivieren, Naar de tropen, Naar de West, Kleurenvlucht en Bali in kleuren
5046 Schap diverse oude boeken w.o. Louis Paul Roon, S Vestdijk etc.
5047 Koop diverse jeugdboeken
5048 2-delige Pieter Scheen
100-200
5049 3-delige van Dale woordenboek
40-80
5050 Koopje boeken over kunst
5051 Schap diverse oude boeken w.o. Kunst
5052 Schap diverse oude boeken
5053 Schap diverse oude boeken w.o. Byvanck, Jonathan Swift, Louwerse, etc.
5054 Schap diverse oude boeken w.o. Multatuli, J Geel, Roland Holst, etc.
5055 Schap diverse oude boeken w.o. R Kipling, Max Rooses, Clifford, Tralbaut, etc.
5056 Schap diverse oude boeken w.o. over Indonesië, China etc.
5057 Schap diverse boeken w.o. Kunst
5058 Schap oude boeken w.o. van Lennep, Keller, Cremer, Sue etc.
5059 Schap diverse boeken w.o. Justus van Maurik, Louwerse, van Lummel, Andriessen, N Beets etc.
5060 Schap diverse boeken w.o. Jan de Hartog, te Lintum, De Prins, De Spiegel en wat oude kranten van de Arnhemsche Courant
5061 5 dozen boeken over diverse onderwerpen
5062
5063
5064
Woensdag 7 september aanvang 14.00 uur
Goud en zilver
7000 6-delig Engels verzilverd servies Reed & Barton, met gedreven decor, rijkelijk versierd met flora, bestaande uit koffiepot,
2 theepotten, suikerpot, melkkannetje en nog een pot
200-300
7001 12-persoons Sola verzilverd bestek met opdienbestek en kaasschaaf (kleine mesjes 6 stuks)
75-100
7002 Gero verzilverd 6-persoons bestek met opscheplepels en vele extra’s
50-100
7003 Zwaar verzilverde couvert met opdienbestek in cassette, Christofle, spadel met hartenfilet, bestaande uit 12 grote en
7 kleine vorken, 12 grote en 21 kleine lepels, 12 taartvorkjes, 8 koffielepels en 3 opdienlepels
75-125
7004 8 diverse verzilverde fotolijstjes, verschillende randen en afmetingen
7005 Gero roomstel
7006 1 Flessenbak met verzilverd, gezaagd montuur en een flessenbak met verzilverd floraal montuur
20-40
7007 2 x 2-delig verzilverd kapstel met floraal decor, Gero
7008 Engels kapstel met gedreven decor, 3-delig
60-80
7009 Cultive parelcollier , 120 cm lang
20-40
7010 Bijoudoos met 8 dames polshorloges
25-50
7011 Verzilverd maliënkolder avondtasje en een maliënkolder beursje en een glazen parfumflesje met verzilverd montuur
7012 Vergulde aansteker van Cartier Paris
150-200
7013 Cloisonne collier met groene bollen aan verguld slotje, 70 cm
40-60
7014 Onedel Russisch vestzakhorloge aan chatelaine, deksel versierd met gehamerd wapendecor
7015 2 Colliers van edelstenen wo turkoois aan onedel slot
7016 Koopje bijou wo colliers en horloges
7017 Koopje bijou wo horloges, oorbellen, armbanden
7018 Koopje bijou wo armbanden en colliers
7019 Koopje sieraden wo zilver
7020 Koopje bijou wo horloge en ringen
7021 Koopje bijou wo horloges, armband
7022 Koopje bijou wo colliers, armbanden, broches
7023 Koopje bijou wo colliers en oorclips
7024 Koopje bijou wo collier, amethisthanger, 2 horloges, malienkolderbeursje
7025 Koopje sieraden wo zilver en 2 zilveren lepeltjes
7026 Koopje divers w.o. horloges en zilveren tasbeugel
7027 Koopje bijou wo collier, armbanden, broches
7028 Geslepen kristallen mosterdpotje in verzilverde houder met parelrand, deksel en staand op 4 pootjes, 14 cm hoog
7029 Verzilverde taartschep met ajour bewerkt heft in cassette, Gero
7030 9 Verzilverde oestervorkjes, Alpaca, Hollands glad
7031 12-persoons verzilverd fruitbestek, EPNS, in originele cassette
40-60
7032 12 Verzilverde tafelnummers in origineel doosje
7033 Verzilverd visbestek met kunststof heft, bestaande uit 6 vorken en 5 messen
7034 6-persoons viscouvert met Hartenfilet, onedel, in cassette
20-40
7035 12 Verzilverde lepeltjes met getorste steel en floraal decor aan top, in cassette
40-60
7036 Verzilverde ronde schaal met geschulpte rand en parelfilet, met hengsel, diameter 20 cm
7037 11 Verzilverde lepeltjes, Gero 90, Haags lofje
7038 Koopje divers zilver bestek, wo lepeltjes, vleesvork, messen, cakeprikker
30-60
7039 Koopje diverse zilveren voorwerpen wo. servetbanden, hengsel, miniatuur bezem, collier, balpen, houder met blauwglazen bak enz. 30-60 7040 Koopje divers verzilverd bestek en verzilverde tafelnummers
20-40
7041 Koopje divers verzilverd wo schaaltje, lepels, odeurflacons ed.
7042 Koopje miniaturen wo zilver
7043 9-persoons zwaar verzilverde cassette Gero 100,met parelrand, bestaande uit 9-persoons groot en klein bestek, 2 sauslepels,
aardappellepel, messenslijper, groot mes, soepdienlepel, vlalepel, 2 groentelepels, 12 gebaksvorkjes met taartschep, 11 theelepeltjes
75-100
7044 Verzilverd bestek, Gero 100 met hartenfilet, bestaande uit 3 kleine en 8grote vorken, 5 kleine en 11 grote lepels, 7 fruitmesjes,
8 kleine en 9 grote messen, 2 vorkjes,1 taartschep en een visvoer
75-125
7045
7046
7047
7048
7049
7050 Zilveren presenteerschaal met hengsel, gedreven decor en versierd met parelrand, Oostenrijk/Hongarije 1884, 18 cm, 574 gram
200-300
7051 Geslepen kristallen schaal met zilver hengsel, jaarletter 1846, diameter 18
60-80
7052 4-delig zilveren theestel, 2e gehalte, bestaande uit theepot op komfoor, melkkannetje en suikerpot, gedecoreerd met een
dubbele parelrand, 1175 gram
400-600
7053 Amandelgeslepen glazen coupe op zilveren voet, 835/1000, 10 cm hoog
40-60
7054 6 Zilveren Biedermeier koffielepels met gegraveerde steel, Hendrik van der Ree Schoonhoven, jaarletter 1866, 13 cm
40-60
7055 Zilveren vork, jaarletter 1855 en een zilveren botermesje, A. Kuijlenburg Schoonhoven. jaarletter 1889
40-60
7056 2 Zilveren theezeefjes, 2e gehalte, een met floraal decor, jaarletter 1937 en een met Hollands decor, Alb. Meijer Schoonhoven, jaarletter 1939
20-40
7057 6 Zilveren lepeltjes, met getorste steel en bladmotief op top, van Kempen & Zonen Voorschoten
20-40
7058 9 Zilveren lepeltjes met getorste en gegraveerde steel, Frank Pluut Schoonhoven 1896-1915, 9 cm lang
20-40
7059 Zilveren cakeprikker en een zilver kaasmesje, met gehamerd zilveren steel, van Kempen, jaarletter 1910
40-60
7060 2 Zilveren vorkjes met floraal gegraveerde steel, Jacob van der Ree Schoonhoven, jaarletter 1857, 13 cm
40-60
7061 6 Vergulde zilveren lepeltjes met kleurrijke handvatten
20-40
7062 6 Zilveren theelepeltjes, een suikerschep en een theeschep, met getorste steel en floraal gegraveerd decor, P. van Heumen
Schoonhoven, jaarletter 1917
75-125
7063 2 Zilveren zuurvorkjes met gegraveerd heft, Jacob Hendrik Schouten Amsterdam, jaarletter 1857, 13 cm
40-60
7064 Zilveren theeschep met gegraveerde steel, P Siepma Bergum 1877-1914, 10 cm
25-50
7065 2-delig Zilver kindercouvert, dubbelfilet, Aubert Den Haag, jaarletter 2006, 15 cm lang
40-60
7066 Zilveren fruitschepje, Sterling, met fruit gedecoreerde schep en floraal gedecoreerde steel, 13 cm
20-40
7067 Zilveren pasteischep met gegraveerde steel, van Kempen en Zoon Voorschoten, jaarletter 1882
40-60
7068 Zilveren druivenschaar
20-40
7069 6 Vorkjes met zilveren heft met floraal decor, 800/1000, 17 cm
20-40
7070 2 Zilveren miniatuur kaasmesjes, 800/1000 met floraal decor, 8 cm
7071 Zilveren natfruitschep, Louisseizestijl, jaarletter 1925, 40 gram
50-70
7072 Zilveren theeduim met gegraveerde steel en bak, wed. Hendrik van der Ree Schoonhoven, jaarletter 1877, 8 cm
20-40
7073 Zilveren suikerschep met gegraveerde schep (gerepareerd) en carneool heft, 13 cm
7074 10 Zilveren lepeltjes een zilveren taartschep met floraal ajour bewerkte steel, Gebr. Huisman Schoonhoven, jaarletter 1943
40-60
7075 Slacouvert met zilver heft, Haags lofje, van Kempen, jaarletter 1942
20-40
7076 Ovale ruitjeskristal geslepen schaal met zilveren hengsel versierd met parelrand, jaarletter 1920, 21 cm lang
75-125
7077 Zilveren 3-lichts kandelaar met gedreven decor, 19 cm hoog
200-300
7078 Geslepen kristallen presenteerschaal 27 diameter met zilveren beugel met parelrand Amsterdam 1846
75-125
7079 Duits zilveren suikerpot en melkkannetje, met gedreven decor, staand op 4 bolpootjes, 835/1000, 136 gram
40-60
7080 Zilveren slatang met gegraveerd heft, Johannes Hendrikus Tarner Amsterdam, jaarletter 1851, 28 cm,124 gram
75-125
7081 Zeer fraaie zilveren visschep met ivoren greep. T Uriot Amsterdam, jaarletter 1894
300-350
7082 Zilveren eierlepel, Haags lofje, Van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1913, 22 cm
75-125
7083 Zilveren aspergeschep, van Kempen, jaarletter 1923, 116 gram
30-50
7084 Schoenlepel met zilveren gegraveerd heft, Sterling
7085 2 Zilveren vleesvorken, zilveren aardappellepel en een zilveren sauslepel, allen puntfilet, wo van Kempen, Begeer, jaarletters
1910, 1924, 1932, 274 gram
75-125
7086 Zilveren gelegenheidslepel met apostel op top en voorzien van valse keuren, 18,5 cm, 44 gram
50-75
7087 Zilveren gelegenheidslepel met apostel op top en voorzien van valse keuren, 18,5 cm, 44 gram
50-75
7088 2-delig Visdiencouvert met zilveren heft, 800/1000, Duitsland
50-100
7089 Zilveren opdienlepel, een broodmes met zilveren heft en een zilver botermesje, Haags lofje, van Kempen & Zonen Voorschoten,
jaarletter 1915 en Hooijkaas Schoonhoven, jaarletter 1930 en jaarletter 1933
75-125
7090 Duits zilveren soepdienlepel, 800/1000, met monogram, 258 gram
60-80
7091 Zilveren soepdienlepel, 900/1000, 244 gram
75-125
7092 6 Messen met gehamerd zilver heft
40-60
7093 Zilver couvert met opdienbestek, puntfilet, 5 kleine en 6 grote vorken, 8 kleine en 5 grote lepels en 16-delig opdienbestek,
jaarletters 1927,1939.1940, 2310 gram bruto
750-1250
7094 2 Zilveren fotolijstjes, Sterling 925/1000 met afgeronde hoeken, 8x6
50-75
7095 Zilveren fotolijst met brede zilveren rand aan de onderkant, 11,5x10
40-60
7096 Zilveren fotolijst 13x19, lijst gedecoreerd met ooievaar en baby
75-100
7097 Zilveren fotolijst met brede strakke rand, 17x12,5
55-75
7098 Ronde zilveren fotolijst, strak model, 12 rond
50-100
7099 Zilveren fotolijst met profielrand 22,5x16,5
50-75
7100 Zilveren fotolijst met brede rand en afgeronde hoeken, 15x10
60-80
7101 Zilveren fotolijst, 14,5x9,5, gedecoreerd met beer en een zilveren speenspeld in de vorm van een beer
60-80
7102 Zilveren fotolijst met parelrand, rechthoekig 17,5x12
70-100
7103 Zilveren fotolijst met parelrand, rechthoek 17,5x12
70-100
7104 Sterling zilveren fotolijst met strakke rand, 20x15
35-45
7105 2 Zilveren 12-kantige bloemenvaasjes op voet, Koninklijke Begeer Voorschoten, jaarletter 1925, 12 hoog, 370 gram
75-125
7106 Zilver theezeefje, Djokja met floraal decor en pauwen op top, 16 cm
40-80
7107 3-delige Zilveren theeservies, 800/1000 met gedreven decor, 1015 gram, hoogte theepot 20 cm
800-1000
7108 2 Geslepen kristallen zoutvaatjes op zilveren voet, versierd met parelrand, 6 cm hoog
40-60
7109 2 Zilveren vaasjes met parelrand, 11 en 13 cm hoog
20-40
7110 Aardewerken lekbakje met blauw decor en een zilver theezeefje, M Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter 1942
20-40
7111 Rond zilver schaaltje op voetje met geschulpte rand, Birmingham, jaarletter 1913, diameter 11 cm, 56 gram
40-60
7112 2 Zilveren tafelstrooier met cannelures en parelrand, 800/1000, 8 cm hoog
20-40
7113 Blauwglazen bakje met zilveren houder, staand op 4 klauwpootjes, 4,5 cm hoog, 7,5 cm diameter
7114 Zoutstrooier met zilveren montuur met parelrand, staand op bolpootjes en blauwglazen binnenbak, 8 hoog
20-40
7115 Mosterdpotje met zilveren montuur, 2e gehalte, versierd met guirlandes en ajour met deksel en oor en blauwglazen
binnenbak(kapot), 10 hoog
100-150
7116 Zilver bonbonschaaltje met hengsel en ajour gezaagd decor, Duitsland, 13x10 cm, 76,7 gram
40-80
7117 Aardewerker lekbakje met blauw decor en een zilver theezeefje, met zeilboot op top, jaarletter 1923
20-40
7118 Duits zilver vaasje op vierkante voet, 19 cm hoog
40-60
7119 Zilveren fotolijst met brede strakke rand, 18x13
90-110
7120 Zilveren fotolijst met mooie strakke rand, 23,x17,5
90-110
7121 2 Ovale zilveren fotolijstjes, 925/1000, 8x6 cm
25-50
7122 Vraagstuk, zilver miniatuur, 3 hoog, 4,5x2,5 cm. Zie catalogus veiling september 2011
7123 Zilveren hengsel, rijk gegraveerd, Jacob van Wijk jr. Amsterdam, jaarletter 1873, diameter 28 cm
40-80
7124 Amandelgeslepen kristallen schaal met zilver gegraveerd hengsel, van Kempen & Zonen Voorschoten 1858-1924, diameter 18 cm
60-80
7125 Geslepen kristallen schaal met zilveren beugel met parelrand, W, Burger Haarlem 1921-1925, diameter 16 cm
60-80
7126 Porseleinen schaaltje met decor van portretten, 11 diameter met zilver voetje en montuur, midden 19e eeuw, August Heinrich
Ankum Zaandam
30-60
7127 Porseleinen zwavelstokpotje met fraai decor met portretten, zilveren hengsel en deksel, midden 19e eeuw, 11,5 hoog,
August Heinrich Ankum Zaandam
150-200
7128 Geslepen kristallen odeurflacon met zilver montuur en dopje (zonder stop), 11 hoog
25-50
7129 Geslepen glazen odeurflacon met zilveren montuur en dop, 9 cm hoog
20-40
7130 Glazen odeurflacon met zilveren dop en montuur, met stopje, 12 hoog
20-40
7131 Zilveren snuifdoos, tasbeugel en een odeurflacon
7132 Zilveren initialenstempel AV, 6,5 cm hoog en een zilver pillendoosje met floraal decor, 4 cm
40-60
7133 Zilver pillendoosje Gerben Wouda Drachten jaarletter 1867
30-60
7134 Zilveren sigarettendoos met gegraveerde deksel versierd met 2 figuren in zeilboot, Hendrik Capoen Schoonhoven 1874-1899, 13x9 cm
75-125
7135 Zilveren bril etui met blauw velours binnenkant, 11x5 cm
50-100
7136 Zilver melkkannetje, 2e gehalte, Kempen Begeer en Vos Voorschoten, jaarletter 1923, versierd met parelrand, 8,5 cm hoog, 114 gram 30-60 7137 Zilveren naaldenkoker met gegraveerd decor, zilverteken 1906-1953, 10,5 cm lang
20-40
7138 Oud potlood in zilveren houder
7139 Zilver pillendoosje, 800/1000, deksel versierd met 2 pauwen, 3x4 cm
7140
7141 Ovaal zilveren pillendoosje met gedreven decor, 835/1000 Italië
20-40
7142 Zilver pillendoosje, rechthoekig model
45-70
7143 Etui van schildpad, afgezet met bewerkt zilver, ond. meesterteken, (sluiting ontbreekt), 14x8 cm
40-80
7144 3-luik Zilveren fotolijstje 800/1000, 10x4 cm en een miniatuur spiegel met zilveren lijst met floraal decor, Hooijkaas Schoonhoven
jaarletter 1964, 6x4 cm
20-40
7145 Zilveren melkkan met parelrand, 1e gehalte, van Kempen en Zoon Voorschoten, jaarletter 1874, 7 cm hoog, 174 gram
75-125
7146 Houten doosje met zilveren montuur en deksel met wafeldecor, Aubert Den Haag, 9,5x6,5 cm
100-150
7147 Kralenbeursje met zilveren beugel, jaarletter 1900 en een malienkolderbeursje met zilver beugeltje
20-40
7148 Tafelschuier met zilver decor met gedreven Hollands decor
30-60
7149 Zilveren tasbeugel met Hollands decor, 2e gehalte, jaarletter 1917, 16 cm breed
50-100
7150 Zilveren tasbeugel met musicerende figuren en floraal decor, 2e gehalte, jaarletter 1979, 18 cm
40-60
7151 Zilveren suikerpot en melkkannetje, afgezet met dubbele parelrand, staand op ovaal zilver dienblaadje, Sterling 925/1000,
dienblad 18x12,5 cm, totaal 247 gram
75-125
7152 3 Zilveren tafelkandelaartjes Fa. Spriner en Wessel Amsterdam jaarletter 1940
50-70
7153 Lederen map, hoeken afgezet met Engels zilver, Londen, jaarletter 1913, 27x13 cm
7154 12 Zilveren vleeswarenvorkjes met getorste steel, afgezet met parelrand, 19e eeuws, 12 cm
75-125
7155 3 Zilveren kaarsenstandaard, waarvan 2 met floraal decor, 800/1000 en 835/1000, 5 en 7 cm hoog
20-40
7156 3 zilveren servetbanden en 2 zilveren vingerdoekringen
7157 2 Zilveren vierkante asbakjes 6,5 cm en een zilver eierdopje , alles 835/1000
7158 Antieke rammelaar met zilver fluitje
25-50
7159 Zilveren rammelaar Olifant aan kunststof bijtring
40-60
7160 Kunststof bijtring met zilveren hart rammelaar, G. den Oudsten Schoonhoven, 1958-heden
40-60
7161 3 Zilveren miniaturen, wo man bij wachtershuisje, Mexicaan en een man met hoepel
50-75
7162 2 Diverse zilveren miniaturen, lantaarnopsteker en een crucifix
20-40
7163 Zilveren miniatuur Scooter
40-60
7164 Zilveren miniatuur van een koets met paard, 7x5 cm
50-100
7165 Zilveren miniatuur linnenkast met kuif en staand op 4 bolpootjes, afgewerkt met filigrain , 9 cm hoog
40-60
7166 Djokja zilveren riksja, 19x10 cm, 164 gram
75-125
7167 4+6 zilveren lepeltjes met gedecoreerde steel, 4x jaarletter 1839, 6x Schijfsma & Zoon Sneek 1847-1853
20-40
7168 2-delige trancheerset met zilveren heft, floraal gedecoreerd heft in cassette
50-100
7169 12 Buitenlands zilveren likeurlepeltjes in cassette, Prata de Lei, 833/1000, met figuren, dieren en bloemen op top
40-60
7170 12 Zilveren lepeltjes, een zilveren suikerschep en een zilveren theeschep met getorste en gegraveerde steel, in cassette,
wed. A. Pluut Schoonhoven 1896-1926
75-125
7171 6-persoons zilveren couvert, Hollands glad (1 lepel Haags lofje)J H Tarner Amsterdam 1840-1879 en W F Schuss Amsterdam
1867-1883, in cassette, 704 gram
50-100
7172 12 Zilveren likeurlepeltjes, steel bewerkt met floraal decor
40-60
7173 6 Zilveren lepeltjes met roos op top in cassette, 800/1000
20-40
7174
7175 Azijnkarafje met zilveren dop, 15 hoog
20-40
7176
7177
7178
7179
7180
7181
7182
7183
7184
7185
7186
7187
7188
7189
7190
7191
7192
7193
7194
7195
7196
7197
7198
7199
7200 Gouden fantasiering 14-krt, bezet met 1 grote en vele kleine briljantjes ca. 1,00 ct., 19 mm
450-550
7201 Gouden fantasiering 18-krt, bezet met vele briljantjes ca. 0,08 ct., 17 mm
200-250
7202 Gouden ring 14-krt, bezet met 19 briljantjes ca. 0,60 ct., 16,5 mm
550-650
7203 Gouden cross-over ring 14-krt, bezet met vele briljantjes ca. 0,35 ct., 17 mm
250-350
7204 Bicolor gouden rozetring 14-krt, bezet met briljantjes ca. 0,25 ct., 17,75 mm
100-150
7205 Bicolor gouden halve alliancering, 18-krt, bezet met 8 briljantjes ca. 0,24 ct., 16,75 mm
175-225
7206 Gouden rijring 14-krt, bezet met 4x saffier en 3 briljantjes ca. 0,08 ct., 18 mm
75-125
7207 Bicolor gouden fantasiering 18-krt, bezet met saffier en 8 briljantjes ca. 0,10 ct., 17,5 mm
325-375
7208 Gouden rozetring 18-krt, bezet met smaragd en 8 briljantjes ca. 0,14 ct., 17,25 mm
150-200
7209 Gouden ring 14-krt, bezet met paarse steen en briljantjes ca. 0,01 ct., 17,5 mm
40-60
7210 Bicolor gouden fantasiering 18-krt, bezet met 8 briljantjes ca. 0,24 ct., 17 mm
175-225
7211 Gouden ring 14-krt, bezet met 1 briljant ca. 0,05 ct., 16,5 mm
40-60
7212 Bicolor gouden fantasiering 14-krt, bezet met 5 briljantjes ca. 0,10 ct., 17,75 mm
100-150
7213 Witgouden rozetring 14-krt, bezet met 19 briljantjes ca. 0,75 ct., 18 mm
400-600
7214 Witgouden fantasiering 18-krt, bezet met 5 grote en 6 kleine briljantjes ca. 0,85 ct., 16,5 mm
350-400
7215 Zilveren manchetknopen in cassette met afbeelding van Wilhelmina, 835/1000
40-60
7216 Rose gouden manchetknopen 9-krt
75-125
7217 Zilveren manchetknopen, middenstuk verguld zilver
20-40
7218 Manchetknopen, goud met zilver, 20,3 gram
25-50
7219 2 Gouden medaillonhangers, waarvan een versierd met emaille en bezet met zaadparel
7220 Broche c.q. hanger van gesneden camee in een zilveren montuur met filigrain, 5 cm
20-40
7221 14-krt gouden broche bezet met zirkonia
75-125
7222 Gouden speld 14-krt, met ovale gesneden roze camee
50-100
7223 Gouden speld 14-krt, bezet met roosdiamant
50-100
7224 Witgouden oorknopjes, 18-krt, bezet met briljant ca. 0,36 ct.
275-325
7225 Witgouden oorknoppen 18-krt, bezet met briljant ca. 0,14 ct.
150-200
7226 Gouden oosterse oorknopjes 14-krt, bezet met opaal
40-60
7227 Gouden oorknopjes 14-krt, bezet met ronde opaal
7228 Witgouden oorknoppen 14-krt, bezet met parel en briljant ca. 0,64 ct.
700-900
7229 Witgouden oorknoppen 18-krt, bezet met briljant ca. 0,24 ct.
175-225
7230 Witgouden solitairring 18-krt en bezet met 1 briljant ca. 0,40 ct., 18,75 mm
275-325
7231 Witgouden moderne ring 18-krt, met 2 gematteerde vlakken en bezet met 1 grote en vele kleine briljantjes ca. 0,40 ct., 18,5 mm
400-600
7232 Witgouden moderne vierkante ring 18-krt, bezet met 1 grote en 32 kleine briljantjes ca. 1,50 ct., 17 mm
450-550
7233 Witgouden rozetring 14-krt,bezet met 12 briljantjes ca. 0,20 ct., 16,75 mm
125-175
7234 Witgouden ring 14-krt, bezet met smaragd en 2 briljantjes ca. 0,03 ct., 17,5 mm
100-150
7235 Witgouden rozetring 14-krt, bezet met 9x smaragd en 8x briljant ca. 0,04 ct., 18 mm
125-175
7236 Witgouden rozetring 14-krt, bezet met 7 briljantjes ca. 0,10 ct., 16,5 mm
100-150
7237 Gouden rijring 14-krt, bezet met briljantjes en baquette geslepen briljantjes ca. 0,80 ct., 17,75 mm
300-400
7238 Gouden fantasiering 18-krt., bezet met saffier en briljantjes ca. 0,20 ct., 17,75 mm
250-350
7239 Gouden ring 14-krt, bezet met ovale citrien en 2 briljantjes ca. 0,10 ct., 18 mm
125-175
7240 Witgouden ring 18-krt, bezet met lichte blauwe topaas en briljantjes ca. 0,10 ct., 17,75 mm
500-750
7241 Gouden dubbele rijring 14-krt, bezet met 18 briljantjes ca. 0,16 ct., 16,5 mm
100-150
7242 Witgouden ring 14-krt, bezet met 3x robijn en briljantjes ca. 0,26 ct., 17 mm
200-300
7243 Witgouden fantasiering 14-krt, bezet met blauwe topaas en briljantjes ca. 0,08 ct., 22 mm
225-275
7244 BWG rozetring, bezet met 6x robijn en 1 briljant ca. 0,01 ct., 15,75 mm
50-100
7245 Goud met zilver antieke takbroche, bezet met 1 grote en vele kleinere roosdiamanten
500-700
7246 Rose gouden antieke broche, bezet met 11 zaadparels
80-120
7247 Gouden broche 18-krt, bezet met ovaal gesneden camee
200-300
7248 Gouden ovale hanger 14-krt, bezet met amethist
75-125
7249 Ovale bloedkoraal in 14-krt gouden montuur
25-50
7250 Ronde gouden broche 14-krt, bezet met 1 roosdiamant
100-150
7251 Bicolor gouden Biedermeier rouwbroche 14-krt, bezet met onyx en roosdiamanten ca. 0,20 ct.
300-400
7252 Gouden broche 14-krt, bezet met granaat
100-150
7253 Gouden fantasiebroche 14-krt, bezet met cultive parel
100-150
7254 Gouden tientje 1917 in 14-krt gouden brochemontuur
150-200
7255 Rose gouden antieke broche, bezet met zaadparels
125-175
7256
7257 Gouden ovale medaillonhanger c.q. broche 14-krt met floraal decor, 10,7 gram
200-300
7258 Antiek gouden broche, versierd met filigrain, streeksieraad
100-150
7259 Antieke goud met zilveren broche, bezet met 2 parels en roosdiamanten
125-175
7260 Gouden staafbroche 14-krt, bezet met cultive parel en 4 briljantjes
150-200
7261 Quartz horloge aan lederen band, Oriënt Japan
7262 Gouden mechanisch polshorloge aan rood/bruine lederen band, Girard Perregaux
200-300
7263 Witgouden dames polshorloge 14-krt, merk Kasper, mechanisch
500-700
7264 2 19e eeuwse vestzakhorloges
30-60
7265 19e eeuws heren vestzakhorloge in zilveren kast 800/1000
30-60
7266 Heren vestzakhorloge in 14-krt gouden kast, ca. 1930
100-200
7267 Koopje zilveren sieraden met Zeeuws knoopje, bestaande uit 2 ringen, paar oorknopjes, 2 broches
7268 Gouden ring 14-krt bezet met ovale bloedkoraal, 15,25 cm en 2 collierslotjes bezet met goud en bloedkoraal
7269 Zilveren breidoppen aan zilver collier, 66 cm lang
7270 Antieke chatelaine met roze goud en haarwerk, 27 cm
75-125
7271 Zilveren chatelaine met daaraan 3 zilveren stempels, fraai versierd, 2e gehalte, jaarletter 1819
100-200
7272 Zilver collier met 2 zilveren stempels, Niekerk Schoonhoven 1970-heden
7273 Zilveren koordcollier met 2 kwastjes, 72 cm
50-75
7274 Koopje zilveren sieraden van horloge, fantasiehanger en 4 ringen
7275 Koopje gouden sieraden wo 14-krt en 9-krt, totaalgewicht bruto 26,5 gram
100-200
7276 Zilveren 10 gulden munt 1973 Juliana, 25 gram en een zilveren slavenarmband 925/1000, 19,8 gram
7277 Koopje sieraden wo zilveren ringen en horloge en een goud armbandje BWG 333/1000
7278 Koopje 14-krt gouden sieraden van colliers, armbanden, hanger, 49,1 gram
600-800
7279 Koopje diverse zilveren sieraden wo colliers, broche
7280 Gouden oorknopjes 14-krt, bezet met nefriet
30-60
7281 Gouden oorknoppen 14-krt, bezet met blister parels
175-225
7282 Gouden oorhangers 14-krt, bezet met 2 x ca. 0,08 ct. briljantjes
200-250
7283 Witgouden oorhangers 14-krt, bezet met grijze parel en briljantjes
350-450
7284 Bicolor gouden oorknoppen 18-krt, bezet met saffier en baquettes, bruto 17,3 gram
600-800
7285 Witgouden oorknoppen 14-krt, bezet met blauwe topaas en briljantjes ca. 0,08 ct.
100-200
7286 Zilveren oorhangers met witte steen
30-60
7287 Bicolor gouden oorknoppen 18-krt, bezet met briljantjes ca. 0,01 ct.
75-125
7288 Zilveren fantasia oorhangers, bezet met cultive parel
7289 Witgouden ring 18-krt, bezet met saffier en briljantjes ca. 0,12 ct., 17,25 mm
300-400
7290 Gouden strikring 14-krt en bezet met 26 briljantjes ca. 0,40 ct., 17,5 mm
300-400
7291 Gouden rozetring 14-krt, bezet met 1 grote en 8 kleine briljantjes ca. 0,30 ct., 17,25 mm
150-200
7292 Gouden ring 14-krt en bezet met 3x saffier en 2 briljantjes ca. 0,02 ct., 17 mm
75-125
7293 Witgouden ring 14-krt met 3x saffier en briljantjes ca. 0,18 ct., 17,25 mm
250-300
7294 Witgouden ring BWG bezet met robijn en diamantjes, 18 mm
100-150
7295 Gouden golvende rijring 18-krt met 11 markiesgeslepen diamantjes, 18 mm
200-300
7296 Witgouden fantasiering 18-krt bezet met 1 grote diamant ca. 0,17 ct. en 20 kleine diamantjes, 17,5 mm
100-200
7297 14-krt gouden fantasiering met smaragd en briljant ca. 0.32 ct., 18,25 mm
300-350
7298 Witgouden fantasiering 14-krt, bezet met 3 robijntjes, 17 mm
60-100
7299
7300 Witgouden ring 14-krt, bezet met 3 briljanten ca. 0,45 ct., 17 mm
500-750
7301 Gouden fantasiering 14-krt, bezet met 1 briljantje, 16,5 mm
50-75
7302 Gouden fantasiering, 14-krt, bloemmotief bezet met roze goud en 1 granaat, 17,5 mm
180-250
7303 Gouden rozetring 14-krt, bezet met 1 grote en 12 kleine roosdiamanten, 16,75 mm
200-400
7304 Gouden zegelring 14-krt, 17 mm, 8,7 gram
200-250
7305 Gouden ring 14-krt, bezet met ovale bloedkoraal, 17,75 mm
100-150
7306 Gouden schakelarmband 14-krt, 12,9 gram
275-325
7307 Gouden slavenarmband 14-krt, versierd met floraal gegraveerd decor en gematteerde stukken, 30,7 gram
600-800
7308 Gouden figaro schakelarmbandje 14-krt, 3,7 gram
150-200
7309 Gouden closed for ever schakelarmband 14-krt, 10,2 gram
200-300
7310 Gouden schakelarmband met 6 tricolor gouden bedels, 9,7 gram
200-300
7311 Bicolor gouden fantasie schakelarmband 14-krt, 9,2 gram
200-300
7312 Zilveren slavenarmband
7313 Gouden armband 18-krt, versierd met bloem van 14x zirkonia
350-450
7314 3-rijig bloedkoralen armband met gouden sluiting
50-100
7315 8-rijige Biwa parelarmband aan verguld zilver slotje
7316 4-rijige armband van bloedkoraal aan 14-krt gouden slotje, bezet met bloedkoraal
150-200
7317 15 diverse briljantgeslepen diamanten, 2 maal ca. 0.09 ct., 11 maal ca. 0.05 ct. en 2 maal ca. 0.035 ct.
350-450
7318 Witgouden creolen 18-krt
250-300
7319 Witgouden rozetoorclips 14-krt, bezet met robijn en briljant ca. 0,50 ct.
400-600
7320 Bicolor gouden creolen 14-krt, bezet met briljant ca. 0,10 ct.
150-200
7321 set 14-krt gouden oorhangers bezet met parel en briljantgeslepen diamantje
75-100
7322 Gouden oorclips 18-krt, bezet met kleine briljantjes ca. 0,24 ct.
300-400
7323 Gouden oorhangers 18-krt, bezet met briljantjes ca. 0,01 ct.
60-100
7324 Gouden oorclips 18-krt, bezet met robijn en briljantjes ca. 0,10 ct.
200-300
7325 set 14-krt gouden oorstekers bezet met 6 briljantgeslepen diamantjes, bruto 3,8 gram
75-100
7326 Bicolor gouden oorknoppen 18-krt, bezet met briljantjes ca. 0,06 ct.
200-300
7327 Gouden zegelring, 9-krt, 18 mm, 4,33 gram
75-125
7328 Bicolor gouden rozetring, bezet met 1 roosdiamant, 16 mm
125-175
7329 Gouden ring 14-krt, bezet met 10 briljantjes ca. 0,12 ct., 16 mm
125-175
7330 Gouden zegelring 14-krt, bezet met sardonix, 19,5 mm, bruto 5,8 gram
100-150
7331 Gouden ring 14-krt, bezet met ovale granaat, 17,75 mm
60-80
7332 Gouden ring 14-krt, bloemmodel, 17,5 mm, 5,1 gram (onderkant is open)
125-175
7333 Gouden vierkante fantasiering 14-krt, bezet met almandine en omringd met vele briljantjes ca. 0,20 ct., 18 mm
450-550
7334 Gouden ring 8-krt, bezet met ovale rooktopaas, 17,75 mm
20-40
7335 Gouden zegelring 14-krt, 20 mm, 10,8 gram
225-275
7336 Gouden ring 14-krt, bezet met 1 zirkonia, 19,8 mm, bruto 5,3 gram
100-200
7337 Gouden ring 14-krt, bezet met zirkonia, 17,75 mm
50-100
7338 Gouden ring 14-krt, bezet met 3 rijen zirkonia, 17,75 mm
75-125
7339 Witgouden rozetring 14-krt, bezet met 1 briljantje
60-80
7340 Rosegouden ring 14-krt, bezet met 3 opaaltjes, 17,5 mm
75-125
7341 Gouden ring 14-krt, bezet met ovale citrien, 20 mm
75-125
7342 Gouden ring 14-krt, bezet met 1 briljantje ca. 0,15 ct., 19 mm
300-400
7343 Gouden collier 14-krt met ronde hanger van gesneden camee in 14-krt gouden montuur, 48 cm, bruto 7,4 gram
175-225
7344 Gouden collier 14-krt, met 14-krt gouden kruishanger, 50 cm, 4,9 gram
100-150
7345 Gouden collier 14-krt, met 14-krt Hugenoten kruishanger, 44 cm, 4,5 gram
50-75
7346 Gouden collier 14-krt, met 14-krt gouden kruishanger, 48 cm, 5,7 gram
100-200
7347 Gouden collier 14-krt met 14-krt gouden medaillonhanger, 48 cm, 11,7 gram
225-275
7348 Gouden collier 14-krt met 14-krt gouden hanger bezet met koraal, 42 cm
100-200
7349 Gouden collier 14-krt met gouden rozethanger bezet met briljantjes ca. 0,20 ct., 40 cm lang
150-200
7350 Bicolor gouden 2-rijig collier 14-krt met 14-krt witgouden harthanger bezet met briljantjes ca. 0,20 ct., 44 cm
350-450
7351 Gouden collier 18-krt met 14-krt gouden hanger, letter K, bezet met briljantjes, 34 mm
150-200
7352 Gouden collier 14-krt, met zwarte cloisonne bolhanger, bezet met 18-krt goud, 36 cm
60-80
7353 Gouden choker 14-krt, bezet met briljant ca. 0,02 ct., 42 cm lang
150-200
7354 Gouden collier 14-krt met 18-krt gouden olifant hanger bezet met briljantjes ca. 0,05 ct., 54 cm lang
250-300
7355 Gouden collier 14-krt met hanger van schildpad, 42 cm
60-80
7356 Gouden venetiaans collier 14-krt, 48 cm
225-275
7357 Gouden rond venetiaans collier 14-krt, 53 cm, 6,2 gram
125-175
7358 Gouden fantasiecollier 14-krt, 40 cm
80-120
7359 Gouden collier 14-krt met 14-krt hanger met paardenhoofd in hoefijzer, 44 cm
150-200
7360 Gouden collier 14-krt, met 14-krt gouden hanger bezet met granaat, 40 cm
150-200
7361 Gouden fantasieschakel collier 14-krt, 56 cm, 9,8 gram
200-400
7362 Gouden collier 14-krt met 14-krt gouden hanger bezet met amethist en briljant ca. 0,04 ct., 40 cm lang
300-400
7363 Gouden collier 14-krt met 14-krt gouden hanger bezet met parel, 50 cm
60-80
7364 Witgouden ring 18-krt, bezet met 4x prinsesslijpsel ca. 0,35 ct., 15 mm
400-600
7365 Rosegouden fantasiering 14-krt met 3 steentjes, 17 mm
75-125
7366 Gouden ring 14-krt, bezet met granaat, 17 mm
25-50
7367 Gouden ring 14-krt, bezet met onyx en 1 briljant ca. 0,10 ct., 19 mm
350-450
7368 14-krt gouden ring met granaat, 15,5 mm
40-60
7369 Tricolor gouden ring 18-krt met hartmotief en bezet met briljantjes ca. 0,06 ct., 16,5 mm
300-350
7370 Zeer fijn zilver gourmetcollier met zilveren hanger, bezet met ovale opaal, 925/1000, 44 cm
40-60
7371 Hematietcollier met zilveren hanger met 2 paardrijlaarzen en 2 zilveren slotjes
20-40
7372 Zilveren collier met zilveren onyxhanger bezet met roosdiamantjes, 40 cm
20-40
7373 Zilver collier met cameehanger
20-30
7374 Zilver collier met kruishanger
20-30
7375 Witgouden collier 18-krt met 18-krt bicolor gouden hanger bezet met roosdiamant ca. 0,60 ct., 48 cm lang
400-600
7376 Witgouden collier 14-krt met 14-krt bicolor rozethanger bezet met 19 diamantjes, 38 cm lang
100-200
7377 Witgouden collier 14-krt met 14-krt witgouden hanger bezet met roze toermalijn, 42 cm
350-450
7378 Witgouden collier 14-krt met 14-krt witgouden fantasiehanger bezet met briljant ca. 0,06 ct., 42 cm lang
125-175
7379 Witgouden collier 14-krt met solitairhanger gezet met roosdiamant, 40 cm
100-150
7380 Cultive parelcollier met 14-krt gouden bolslotje, 48 cm
125-175
7381 Parelcollier met 14 krt goud, 42 cm lang
100-200
7382 Gouden gourmetcollier 14-krt, met 14-krt bicolor gouden fantasiehanger, 60 cm, 11,3 gram
225-275
7383 Gouden collier 14-krt, met 14-krt gouden hanger bezet met ovale gesneden camee, 50 cm, bruto 7,2 gram
200-300
7384 Gouden gourmetcollier 14-krt, met 14-krt gouden antieke hanger, bezet met filigrain en granaat, 44 cm
125-175
7385 Bicolor gouden rozetring 18-krt, bezet met briljantjes ca. 0,25 ct., 17,25 mm
150-200
7386 Bicolor gouden halve alliancering 18-krt, bezet met 5 briljanten ca. 0,25 ct., 17,75 mm
150-200
7387 Gouden fantasiering 18-krt, bezet met 5x saffier en 8x briljantjes ca. 0,10 ct., 18 mm
200-300
7388 Gouden fantasiering 18-krt, bezet met saffier, robijn, saffier en briljantjes ca. 0,04 ct., 16,75 mm
250-350
7389 Gouden halve alliancering 14-krt, bezet met 3x saffier en 2 briljantjes ca. 0,02 ct., 18 mm
50-100
7390 Prachtige gouden rozetring 18-krt, bezet met grote ovale blauwe topaas, omringd door 18 briljantjes en kleine briljantjes aan
de zijkant, totaal ca. 2,10 ct., 16 mm
1350-1750
7391 Bicolor gouden rozetring 14-krt, bezet met saffier en briljantjes ca. 0,04 ct., 16,75 mm
75-125
7392 Witgouden rozetring 18-krt, bezet met 10x saffier en 8 briljantjes ca. 0,40 ct., 15 mm
300-350
7393 Witgouden rozetring 18-krt, bezet met parel en 10 briljantjes ca. 0,80 ct., 18 mm
600-800
7394 Witgouden fantasiering 14-krt, bezet met robijn en briljantjes ca. 0,33 ct., 17,5 mm
300-500
7395 Gouden rozetring 14-krt, bezet met blauw/groene steen en 14 briljantjes ca. 0,42 ct., 18 mm
200-250
7396 Gouden fantasiering 14-krt, bezet met kleine briljantjes ca. 0,02 ct., 17,75 mm
100-150
7397 Gouden halve alliancering 14-krt, bezet met10x robijn en 3 briljantjes ca. 0,05 ct., 18,75 mm
50-100
7398 Gouden solitairring 14-krt en bezet met 1 briljant ca. 0,06 ct., 18 mm
75-125
7399 Gouden fantasiering 18-krt, bezet met robijn, smaragd en 3 briljantjes, 17,75 mm
75-125
7400 Gouden fantasiering 18-krt, bezet met 7 briljantjes, 18 mm
75-125
7401 Gouden ring 14-krt, bezet met 8xrobijn en 10x briljant, gezet in hartvorm, 20 mm
50-100
7402 Gouden fantasiering 14-krt, bezet met onyx en 7 diamanten, 17,75 mm
225-275
7403 Witgouden ring 14-krt, bezet met 1 briljant en 14 diamanten, 16,75 mm
100-150
7404 3-rijig gekleurd cultive parelcollier, 96 cm
40-60
7405 5-rijig Biwa parelcollier met 14-krt gouden slotje bezet met cultive parel, 40 cm
150-200
7406 Collier van gekleurd agaatbollen aan zilver slotjes, 40 cm
40-60
7407 Collier met bergkristal en onyx aan antiek zilveren slot, 46 cm
50-100
7408 Collier van turkoois aan zilveren slot, 42 cm
60-80
7409 Cultive parelcollier, 200 cm
40-60
7410 2-rangs Collier met zoutwater parels en granaat, aan zilver slotjes, 40 cm
20-40
7411 Granaatcollier aan 14-krt gouden slotje, 42 cm
75-125
7412 Collier van antieke granaten aan 14-krt gouden bolslot, 48 cm
125-175
7413 Barok zoetwatercollier aan 14-krt gouden slotje, strikmodel, 46 cm
40-60
7414 Collier van spinel aan 14-krt gouden slot, 40 cm
150-200
7415 Bloedkoraalcollier kapittelstokjes aan antiek goud slotje 14-krt, 52 cm
60-80
7416 3-rijig bloedkoralen collier met gouden sluiting
100-150
7417 Jade collier aan zilver slotje, 46 cm
30-50
7418 Collier van diverse natuursteen wo jade, lapis lazulli, amethist, 96 cm
30-50
7419 Gekleurd cultive parelcollier, 192 cm lang
40-60
7420 2-rijig grijs cultive parelcollier met verzilverd slotje, 48 cm
40-60
7421
7422
7423
7424
7425
Woensdag 7 september aanvang 9.30 uur 9000 Oude blinde schoolkaart van Nederland en een dorsvlegel
Kleingoed -
9001 3 plafondlampen en een klassiek wandlampje met pegels.
9002 Metalen sculptuur van een vis en een Oosterse vaas, 33 hoog
9003 Schoorsteenpendule en een processielamp
9004 Gegoten plaquette van een lachende zon, 47 diameter
9005 3-delig kaststel met Oosters decor
9006 Doos divers tin w.o. ketel, borden en kannen
9007 Doos divers koperwerk wo theestellen
9008 Doos divers verzilverd w.o. menagestellen en cassette met bestek
9009 Doos met veel divers bestek
9010 Doos divers verzilverd wo bestek, vaasjes, onderzetters enz.
20-40
9011 Doos divers bestek en RVS
9012 Doos divers w.o. verzilverd
9013 Doos divers w.o. rieten mandje, maatbekers etc.
9014 Doos met wandversieringen en eenden.
9015 Doos divers koperwerk en tin
9016 Doos divers wo klokjes, mixer, schuifmaat, spelen enz.
9017 Globe en wanddecoratie Gustaf Klimt.
9018 8-persoons Sola 90 verzilverde cassette met opdienbestek, puntfilet
25-75
9019 3-delig kaststel, aardewerken schotel en een bloempot
9020 Staande asbak, houten gestoken decoratie, koperen konkel en 3 Keulse potten
9021 Groen glazen sierfles 60 cm en een blank glazen sierschaaltje 33 cm hoog.
9022 Koperen tafelolielamp en een oud fototoestel Gevabox
9023 2 Keulse potten, 2 vazen en een koperen ketel
9024 2 tafelschemerlampjes en 2 houten antieke stoofjes.
9025 Roodkoperen kraantjeskan en een rood met geelkoperen doofpot.
9026 Divers koperwerk en tin
9027 Oude kaaskuip, stoofje en een schootkoffiemolen
9028 Schap divers koperwerk
9029 Koop divers w.o. kruik, lamp, barometer etc.
9030 Doos met geelkoperen wandkandelaren, snotneus, wierookbakje etc.
9031 Doos met divers antiek tin.
9032 Doos met Regout lampetkan decor Plata, porseleinen beeld etc.
9033 Doos met Arabia Finland porselein en aardewerk.
9034 Doos divers wo vazen, schenkkaraf enz.
9035 Doos divers w.o. grachthuisjes en schalen
9036 Doos met blank en gekleurd glazen karaf, vaasjes, dekselbakje en siervoorwerpen.
9037 Doos met geelkoperen ketels, wijwaterbakje, snotneus, schootkoffiemolen etc.
9038 Doos divers bestek w.o. puntfilet en lepeltjes
9039 Doos met jaren 60 aardewerk, Societe Ceramique twee aardewerken sierborden en Mobach.
9040 Doos met plate schalen etc.
9041 Doos met divers sierglas, aardewerk etc.
9042 Doos met divers aardewerk en porselein.
9043 Doos met divers porselein en aardewerk.
9044 Doos divers met brillen, stampers en lenzen
9045 Doos met Engels aardewerken serviesgoed van o.a. Grindley, puddingvorm, glazen karaf met drie glazen etc.
9046 Doos met Engelse epns theepot, 83 AO boekjes 1954, collecters item ANWB, M&M basketballer, diverse blikken doosjes en plate.
9047 Doos divers w.o. Oosterse vaas, Chinees blik, koperwerk en blok gewichten
9048 Doos divers tin en verzilverd
9049 Zeven kristallen en glazen geslepen karaffen met stop.
9050 Doos met divers porselein en aardewerk.
9051 Doos met mineralen, stenen, onyx etc.
9052 Doos divers w.o. design vaas, theepot en glazen schaal
9053 Doos divers aardewerk en porselein.
9054 Doos divers tin
9055 Doos met gekleurd sierglazen schalen, rozenbol en peper, zout en azijnstel op ovaal schaaltje.
9056 Doos met koper, tin, plate, keramiek etc.
9057 Doos divers porselein W.O. Japans
9058 Doos met Art Deco Engels aardewerken jardinières, diverse vazen en dekselpot.
9059 Ges. A Karssen geb.1945, Schelpenvisser Katwijk, doek 30x40
600-700
9060 Doos divers wo kaarsenstandaard, sauskom, messen, tinnen kannetje
9061 Twee dozen met 18 apothekerspotten.
70-90
9062 Doos met Mobach keramiek, Westraven etc.
9063 Doos met DOK keramiek en divers Hollands keramiek.
9064 Doos met divers bestek, hoorn, kleedje, boek etc.
9065 Doos divers RVS
9066 Doos met plate voorwerpen en divers bestek.
9067 2 dozen Engels aardewerken servies met blauw bloemetjesdecor, Denmark Furnivals Limited Trademark England.
40-80
9068 Doos divers glaswerk w.o. geperst, rood en groen
9069 Doos divers Boerenbont
9070 Doos divers curiosa
9071 Doos met Villeroy en Boch serviesgoed en Chinees serviesgoed.
9072 Doos divers met glaswerk, courantenhanger, wanddecoraties etc.
9073 Doos divers porselein w.o. theepot op comfoor en 2 snijplankjes
9074 Doos met koperen voorwerpen.
9075 Doos met antieke toneelkijkers, lepelrekje, klokje, wanddecoraties, weefmachientje, damstenen etc.
9076 Doos met porseleinen beeldjes waaronder Italiaans.
9077 Doos met beeldjes waaronder religieus en een oosters doosje.
9078 Twee doosjes met Hallampje, wandkandelaren, voetenbankje etc.
9079 Doos met Fischer techniek constructie speelgoed, beeld etc.
9080 Doos met diverse tafelschemerlampjes en wandlampjes.
9081 2 dozen met schilderijlijstjes, boekensteuntjes, strijkbouten etc.
9082 Doos met divers porselein en tin.
9083 Doos divers met theeservies, gebakstel etc.
9084 Doos met koperen ketel, strijkbout, spoel, Indisch lampje, kaarsendover en een prent in lijst.
9085 Doos met koperen doofpot, ketel en wandversiering.
9086 Doos diverse kop en schotels w.o. Royal Albert
9087 Doos met Engels aardewerken lampetbak met drie schenkkannen en Tsjechisch porselein.
9088 Doos porseleinen serviesgoed Tsjechië
9089 Doos met diverse poppen.
9090 Doos serviesgoed Arzberg, wit met zilverkleurige rand
9091 Doos divers houtsnijwerk
9092 5 Diverse olieverfschilderijen
9093 Oude pianokruk en een tafeltje
9094 Luchtverfrisser, mini-stofzuiger en papierversnipperaar
9095 Een reiskoffer en een boodschappenwagentje
9096 Koop divers w.o. wijntafeltje, krukje, lampen etc.
9097 3 diverse wanddecoraties, kerkje met verlichting, een jaren 60 kacheltje en een groot gekleurd glas.
9098 5 diverse litho’s van vogels
20-40
9099 3 wanddecoraties.
9100 Doos divers wanddecoraties W.O. steendrukken van P.Byvoet
9101 Rembrandtets, tableau Garenspinnen en een moderne ets
9102 Doos met diverse wanddecoraties.
9103 3 olieverfschilderijen Bloemstilleven, Zeegezicht en Schapen.
9104 Ges. E Sinoo 1924, Stilleven, doek, en krijttekening ges. M vd Wilt, stilleven.
9105 17 Diverse wanddecoraties
9106 4 prenten van Mucha met de seizoenen
9107 3 Wanddecoraties w.o. ets Maassluis en een olieverfschilderij van A B Nekeman
9108 Koffer voor een vakantie met volop zomer
9109
9110 Kantklossen met toebehoren.
9111 Spiegel in een goudkleurige lijst en een borduurwerk in lijst
9112 8 Diverse wanddecoraties
9113 Diverse wanddecoraties
30-60
9114 Koop diverse wanddecoraties w.o. paarden
9115 5 diverse wanddecoraties w.o. 4 modern en 1 schilderij met huis
50-100
9116 2 religieuze prenten in lijst.
20-30
9117 4 Diverse wanddecoraties w.o. gravure Gibraltar
9118 6 Diverse wanddecoraties
9119 8 Diverse wanddecoraties
9120 Doos met diverse wanddecoraties.
9121 Diverse wanddecoraties
9122 2 religieuze borduurwerken, 2 geborduurde Hollandse werken en een gobelin
9123 12 Diverse wanddecoraties
9124 Sport trainer 318 schietapparaat
9125 3 tafelschemerlampjes op koperen bewerkte voetjes.
20-40
9126 Wandkoffiemolen, 4 schootkoffiemolens, spiegel met borstels en een wandplaquette
9127 Schap divers w.o. diverse opaline vazen, wasbord, koetslampen etc.
9128 Kerststal met figuren
9129 Koop divers koperwerk w.o. bel, weegschaal en klokjes
9130 4 Schemerlampjes en een reservevoetje
9131 2 Biedermeier spiegels en 2 schapjes met lade
9132 4 reproducties in lijst en een aquarel ges. P Panhuizen.
9133 Doos met 6 karaffen met stop.
9134 Doos met tinnen voorwerpen.
9135 Doos met koperen doofpot, ketel, kraantjeskan, dienblad etc.
9136 Doos divers glaswerk
9137 Doos divers glaswerk en kristal
9138 Doos met gekleurd glazen hyacint vaasjes etc.
9139 Doos divers glaswerk en kristal w.o. karaffen en beeldjes
9140 Doos met divers glazen voorwerpen, waaronder noppenglas, knijpfles etc.
9141 Doos met mokkaserviesje 6-persoons, sierglazen karaf, glazen en vaasje.
9142 Doos met Fins blank reliefglazen, pul, kandelaars en schaaltjes.
9143 12 oude bruine, groene en blank glazen flessen.
9144 Sterilisatiekastje en sterilisatiepan medisch.
9145 3 dozen medisch
9146 Doos met divers medisch.
9147 Blikken verbandtrommel met medische instrumenten.
9148 Doos met divers medisch.
9149 Doos met divers medisch.
9150 Doos met diverse schaalmodel autootjes.
Van de Pavert Beveiliging is al 10 jaar gespecialiseerd in het adviseren, leveren, implementeren en onderhouden van elektronische beveiligingssystemen.
026 - 32 10 510
Bent u op zoek naar beveiliging voor uw woning of bedrijf? Dan bent u bij Van de Pavert Beveiliging aan het juiste adres. De installateur met 5 jaar garantie op alarmsystemen.
Pavert Beveiliging Nieuwgraaf 13, Duiven Postbus 11 6920 AA Duiven
Telefoon: 026 32 10 510 Telefax: 026 32 10 710 Mail:
Klokken
Veiling oktober 2011
9151 Doos met diverse autootjes voor de verzamelaar.
9152 Doos met Fins reliefglazen vazen, plateau en schalen.
9153 Doos met 6 stuks glazen voorwerpen.
9154 Doos met antieke kerfsnee stoof, console etc.
9155 Doos met koperen ketel, glazen karaffen, dekselbakjes etc.
9156 Doos met tinnen voorwerpen.
9157 Doos divers w.o. kop en schotels en vaasjes Plateelbakkerij Delft uit Hilversum
9158 Doos met Oosterse koperen gestileerde schotel, oude brilletjes, dekseldoosjes etc.
9159 Doos met porselein en aardewerk.
9160 Doos divers w.o. theestel, dekselvaas, borden etc.
9161 Doos met sierglas fruit en groente.
9162 2 dozen Rosenthal studio-line Germany porseleinen servies met blauw bloemendecor.
9163 Doos met Mitterteich porseleinen serviesgoed.
9164 Doos met divers wit porselein.
9165 Kristallen glasservies 44 stuks.
25-50
9166 Doos divers glaswerk w.o. ijscoupes
9167 Doos diverse kop en schotels
9168 Doos divers w.o. Oosterse vaasjes, bloeddrukmeter, pendule etc.
9169 Wedgwood Edme kop en schotels
9170 Doos koper en tin
9171 Doos met ongeveer 40 oude glazen flesjes.
9172 Doos divers porselein w.o. fruitstel
9173 Lavazza Amodo Mio koffieapparaat NIEUW
9174 Berkel weegschaal uit 1966 en een antieke Alexandra weegschaal.
9175 JVC DVD speler en een Lenco Surround system
9176 Draagbare radio, Xiron
9177 Ovale schaal, dienblaadje, doos divers etc.
9178 Tafelklokje in messing kast
9179 2 Dozen porselein serviesgoed met blauw randje
9180 Doos divers w.o. tostiapparaat en Senseoapparaat
9181 Doos divers wo tin, apparaten etc.
9182 Computer zonder scherm, Lexmark printer en een Toshiba mobiele telefoon nieuw .
9183 Agfa Synchro box en een Agfa fotobox, beiden in lederen etui
9184 Klassieke schilderijlijst, binnenmaat 51x41
9185 Koffer met vele nieuwe messen
9186 Cassette met 12 Oosterse theeglazen op schotel
9187 Koffer met nieuw bestek, Solingen
30-60
9188 2 oude lithostenen van Ritmeesters sigarenbandjes en Duyvis Mayonaise
9189 Tas divers Pentax en Canon fotoapparatuur
9190 4 dozen met Duits wit porseleinen serviesgoed met gouden randjes.
9191 Doos met militaria, fototoestellen en wekkertjes.
9192 Doos divers w.o. oude telefoon, tin etc.
9193 Doos divers w.o. messenset, emaille, verrekijker etc.
9194 Doos met divers tin, aardewerk, plate etc.
9195 Doos diverse fototoestellen
9196 Decoratief koffertje
9197 Egmond gitaar.
20-40
9198 Doos met 4 stuks Porceleyne Fles, Westraven en ander Hollands Keramiek.
9199 Doos diverse Oosterse kop en schotels
9200 Doos met plateel, Ravelli, Plazuid Gouda en Schoonhoven voorwerpen.
9201 Doos met fraai geglazuurde keramieken vaasjes.
9202 Doos divers kristal w.o. glazen en onderzetters
9203 Doos Zuid-Europees en Oosters keramiek.
9204 Doos divers groen glaswerk
9205 Doos met keramieken vaasjes, potjes en schaaltjes.
9206 Doos divers aardewerk w.o. borden
9207 Doos divers glaswerk
9208 Doos divers glaswerk w.o. kristallen glazen en kandelaar
9209 Doos divers tin en brons
9210 Doos met Oosters theeservies, grachtenpanden, spaarpot en puddingvorm
9211 Doos diverse borden, schotels en schoteltjes
9212 Doos divers w.o. wanddecoraties, kop en schotels etc.
9213 Doos diverse schelpen, koraal etc.
9214 Doos porseleinen serviesgoed en kop en schotels
9215 Doos diverse poppen
9216 2 kastvazen en 2 potten
9217 Doos diverse beeldjes
9218 Doos met kristallen geslepen karafjes, kannen, dekselbakjes etc.
9219 Doos divers w.o. karaffen, koekschaal etc.
9220 Doos divers tin
9221 Doos divers w.o. blikken en oude reclamedoosjes
9222 Doos divers w.o. karaf, fruitschaal, geprepareerde uil, borden etc.
9223 Doos divers Oosters porselein
9224 Doos met gekleurd glazen vazen en vaasjes.
9225 Doos divers w.o. inktstel, spiegeltje, theestel etc.
9226 Doos divers w.o. 2 Oosterse vazen
9227 Doos divers aardewerk met blauw decor w.o. tabakspot
9228 Doos met gekleurd glazen vazen, kannen, schalen etc.
9229 Doos divers kristallen glazen en dekselcoupe
9230 Doos met divers porselein, aardewerk, kristal, parfumflesjes etc.
9231 Doos divers aardewerk w.o. Porceleyne Fles, Imari en oude bloempot
9232 Doos met gekleurd glazen voorwerpen.
9233 Doos divers kristal w.o. ruitjesgeslepen
9234 Doos divers porselein, glas etc. waaronder Wedgwood, Limoges, Goebel etc.
9235 Doos met gekleurd glaswerk waaronder Hollands.
9236 Doos divers w.o. aardewerk, schaal op voet etc.
9237 Doos divers wo vijzels met stamper, patebak, beeldjes en tasje
9238 Doos met gekleurd glazen voorwerpen en blank glazen voorwerpen.
9239 Doos met gekleurd glazen kan, vaasjes, bekers en fles, waaronder Royal Leerdam Kristalunie.
9240 Doos divers w.o. koper, tin, plate en 2 knobbelvazen
9241 Doos met houtsnede, serviesgoed en dominostenen
9242 Doos divers glaswerk en kristal w.o. onderzetters
9243 Doos divers w.o. miniatuur schip, tabakspot en kruik
9244 Doos divers oud textiel w.o. lint en kant
9245 3 Diverse kleedjes
9246 Koop divers gereedschap
9247 Hoekconsooltje en een voetenbankje
9248 Doos diverse toiletartikelen en schoonmaakmiddelen
9249 3 dozen kerstdecoratie
9250 IJzeren compositiemotor, antieke wildkroon en 2 wandhouders.
9251 Doos diverse kleedjes w.o. worteldoek 9252 Doos divers w.o. hallampje, camera, incomplete saxofoon, plateel vaas, etc. 9253 3 lijsten 30x40 9254 Doos divers w.o. 2 kistjes, schaven, parasolletje, bord en Afrikaans onderstel van een tafeltje 9255 Doos oranje aardewerken serviesgoed 9256 Doos divers oud gereedschap 9257 Doos divers w.o. strijkijzer, klok etc. 9258 Oude gietijzeren pomp 9259 Doos divers oud textiel w.o. Damast, kant etc. 9260 Antieke gietijzeren waterpomp. 9261 2 stoomreinigers. 9262 4 Diverse tafelschemerlampen met messingkleur voet 9263 Doos diverse platen W.O Jazz 9264 Doos diverse platen jazz en blues 9265 Lenco DVD speler met diverse Dvd’s 9266 2 dozen met gevarieerd muziek cd s. 9267 Doos diverse Cd’s 9268 48 diverse glazen. 9269 Doos diverse kleedjes 9270 Doos kristallen glazen 9271 Doos diverse kleedjes en 2 hoeden 9272 Grote koop divers hotelzilveren schalen en schotels. 9273 Uitgebreid kristallen 6-persoons drinkservies 9274 Oleografie en 2 hout ingelegde wanddecoraties. 9275 7 metalen soldaatjes. 9276 Corgi The Aviation Archive schaalmodel vliegtuig, 2x CDC collection Armour schaalmodel vliegtuigen en een Road Legends schaalmodel vliegtuig. 9277 19 schaalmodel vliegtuigjes waaronder Corgi en Dinky Toys. 9278 6 Matchbox autootjes. 9279 10 Liliput HO modeltreinwagons, 82700, 28661, 28903, 83303, 838, 21511 9280 6 Roco HO modeltreinwagons en locomotieven, 04119A, 04115A, 4250, 4353B,04148A. 9281 Liliput 2x 9282 Fleischmann HO locomotief 4103 in doos. 9283 Trix HO 2470 2 modeltreinwagons in doos en Alco FA2 diesel 823 2x locomotief. 9284 Diverse modeltreinen en locomotieven HO, waaronder Rivarossi, Jouef, Lima etc. 9285 Diverse modeltreinlocomotieven HO van Rokal 01017, B1021, en Kleinbahn 156, 331,370, 3x ? 9286 Oude pop 9287 Oude beer 9288 Pop met porseleinen hoofd, 51 cm 9289 Pop met porseleinen hoofd, 52 cm 9290 Porseleinen popje met vlechten, 27 cm 9291 Oude pop Tortulon met gesloten mond, 47 cm 9292 Oude celluloid pop, 50er jaren, 36 cm 9293 Porseleinen pop Brianna door Joke Grabben Den Haag, 47 cm 9294 Armand Marseille oude pop, 1935, malnummer 996, 35 cm 9295 Schildpad pop jaren 50, 30 cm 9296 Porseleinen pop Victoria Ashlea Goebel United States, 50 cm 9297 Porseleinen pop, Victoria Ashlea, Goebel United States, 50 cm 9298 Ongemerkt, Armand Marseille, pop, 38 cm 9299 Joke Grabben Den Haag porseleinen pop, 47 cm 9300 Porseleinen pop, Goebel United States, 56 cm 9301 Celluloid popje, 31 cm 9302 Kammer en Reinhard celluloid pop, model 728, 38 cm 9303 Oude pop papier marche, malnummer 2542 Porseleinfabriek Waltershausen, 63 cm 9304 Oude pop SB, 64 cm 9305 Oude pop malnummer 1245, 65 cm 9306 Armand Marseille pop, porselein, malnummer 1330, ca. 60 cm 9307 Oude pop, celluloid met flirtogen, plastic lijfje, 48 cm 9308 Oude Engelse pop met flirtogen, 60 cm 9309
20-40 30-60 20-40 40-80 50-100 40-80 50-100 30-50 60-100 60-100 60-100 40-80 40-80 50-80 40-80 40-60 40-60 40-60 75-125 40-60 40-60 50-100 40-60 100-150 100-150 75-100 50-100 50-100 40-60 50-100 125-175 100-150 100-200 125-175 50-100 100-200 -
Aantekeningen
DERKSEN veilingbe d r i j f
Aantekeningen
DERKSEN veilingbe d r i j f
Artikel 1 toepasselijkheid 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen van de relatie tussen de veilinghouder en de koper waaronder die betreffende koop, verkoop, bemiddeling, waardering, beoordeling, taxaties, catalogisering, bewaring. Onder koper wordt mede de aspirant koper verstaan die deelneemt aan veilingbed r i j f de veiling.
DERKSEN
Artikel 7 rechten veilinghouder en veilingmeester 7.1 De veilinghouder en de veilingmeester behouden zich de volgende rechten voor: a. zonder opgave van redenen personen als bieder of koper te weigeren; b. te allen tijde wijziging te brengen in de orde van verkoop; c. voorwerpen te doen uitvallen of toe te voegen; d. kopen te combineren of te splitsen; e. kopen niet te gunnen of op te houden; f. vergissingen bij biedingen en toewijzing te herstellen, of een koop ongedaan te maken zonder dat een bieder van vergissingen gebruik mag maken en zich in dat geval op een tot stand gekomen koopovereenkomst mag beroepen; g. na toewijzing onmiddellijk gehele of gedeeltelijke betaling te vorderen, terwijl bij weigering of onmacht van betaling de veilinghouder en de veilingmeester het recht hebben de koopovereenkomst ongedaan te maken en daarna het betreffende voorwerp te herveilen en het bod van de nalatige bieder niet weer veilingbed r i j f aan te nemen; h. indien de koper weigert op eerste verzoek volledige naam en adres aan de veilinghouder bekend te maken en daarop betrekking hebbende legitimatie te tonen, de koopovereenkomst te ontbinden en te herveilen; i. voorwerpen niet over te schrijven van de rekening van de oorspronkelijke koper op die van een ander; j. gedurende de veiling geen voorwerpen af te geven; k. namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen; l. voorwerpen waarover tijdens of kort na de veiling een geschil gerezen is, opnieuw in veiling te brengen, en een eventuele koopovereenkomst te ontbinden.
DERKSEN
Artikel 14 diversen 14.1 Nietigheid, vernietiging of onverbindendheid van één der bepalingen van deze algemene voorwaarden laat de geldigheid van de overige bepalingen onverlet. In het geval één of meer bepalingen nietig, vernietigd of onverbindend zijn, worden tussen koper en veilinghouder vervangende bepalingen overeengekomen die wel geldig zijn en die het meest de inhoud en strekking van de nietige, vernietigde of onverbindend gebleken bepaling (en) benaderen. 14.2 Op deze algemene voorwaarden is uitsluitend Nederlands recht van toepassing. 14.3 Alle geschillen terzake van, voortvloeiende uit of verbandhoudende met een tussen de veilinghouder en de koper gesloten koopovereenkomst, de veilingbed r i j f totstandkoming van een koopovereenkomst of deze algemene voorwaarden worden uitsluitend ter beslechting voorgelegd aan de bevoegde rechter te Amsterdam, behoudens het recht van de veilinghouder om het geschil aanhangig te maken bij de bevoegde rechter in het arrondissement van de koper.
DERKSEN
AANVULLENDE VEILINGVOORWAARDEN De veiling wordt gehouden volgends de in de catalogus vermelde “Veilinginformatie”. Het veilinghuis behoudt zich echter het recht voor, de volgorde te wijzigen. De verkoop geschiedt om contant geld met een in de veilinginformatie aangegeven veilingkosten. De koper is verplicht deze koopprijs in gangbaar Nederland geld of via de pin voor de aflevering te voldoen. Indien bij een toewijzing van de koop twee of meer personen tegelijk aan het bod zijn of moeilijkheden rijzen over de toewijzing of anderszins, als bijvoorbeeld over de uitleg van plaatselijke gebruiken of biedingen, of vergissingen van de afslager, beslist hierover de deurwaarder en hij heeft het recht de koop terstond opnieuw te doen herveilen met dezelfde rechten. In afwijking van art. 7 van de Algemene voorwaarden, met betrekking tot terugname en gelijktijdige teruggave van koopprijs en opgeld bedraagt de periode waarbinnen de koper terugname van het geveilde kan vragen niet 3 weken maar 10 dagen. De bereidheid tot terugname vervalt eveneens, als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich ten tijde van de toewijzing bevond. Er is geen teruggave mogelijk bij technische apparaten. Voor de schilderijen gelden de volgende omschrijvingen: - Een werk gecatalogiseerd met “Ges.” en voorzien is van de periode dat de kunstenaar geleefd heeft of geboren is, is naar onze mening een werk van de genoemde kunstenaar. - Een werk gecatalogiseerd met “Toegeschreven aan” is naar onze mening waarschijnlijk een werk van de genoemde kunstenaar. - Een werk gecatalogiseerd met “Met signature” is naar onze mening niet van de hand van de genoemde kunstenaar.
Derksen veilingbedrijf Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem Telefoon
026 - 4421498
Telefax
026 - 4455186
E-mail
Internet
www.derksen-veilingbedrijf.nl
Derksen veilingbedrijf Adres Postcode Telefoon
Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem 026 - 442 14 98
Fax Internet Email
026 - 445 51 86 www.derksen-veilingbedrijf.nl