Veilingcatalogus TB Europe BV
Kijkdag:
Vrijdag 22 januari 2016
van 9.00 tot 12.00 uur
Sluiting veiling:
Maandag 25 januari 2016
vanaf 19.00 uur.
Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden.
Afhaaldag:
Donderdag 28 januari 2016
van 10.00 tot 15.00 uur
Adres afhaal/ kijkdag : Spoorakkerweg 2-B Udenhout
Online veiling i.o.v. curator mr. R. Hermsen van de Voort advocaten te Tilburg Met o.a. • • • •
pc configuraties met dubbel scherm kantoorinventaris schilderijen koffiemachine etc.
Biedingen uitsluitend via onze website: www.hnvi.nl Voor vragen of informatie:
[email protected] of 0416 - 850622
Kavel Omschrijving
T001
T002 T003 T004 T005
T006
T007 T008
T009
T010
T011 T012 T013
PC opstelling bestaande uit HP ProDesk 400 G2 MT met 500 GB HHD, 4 GB DDR, Intel Core I5 en Windows 8.1 besturingssysteem compleet met 2 monitoren HP Elite Display E231, toetsenbord en muis. Schilderij 'Clowns' gesigneerd Y. Maas 2004. Afmeting 100 x 80 cm. Landkaartenwandkast met 6 rolkaarten w.o. Nederland, Duitsland, België, Frankrijk, Spanje en Engeland. Breedte 140 cm. Bloempot met kunstboom. Hoogte pot 110 cm. Hoogte totaal ca. 250 cm. Houten hoekbureau met stalen onderstel. In hoogte verstelbaar met verrijdbaar ladekastje met 3 laden. Afmeting 200 x 200 cm. Let op: Exclusief kavels op het bureau. Design directiebureau in hoekopstelling met vaste spreektafel met 2 buisstalen stoelen met lederen bekleding en verrijdbaar ladekastje met 2 laden. Sleutel aanwezig. Alles in goede staat. Afmeting 220 x 200 (310) cm. Werkhoogte 72 cm. Let op: kavel is onderdeel van combinatiekavel T010. Twee vierdeurs kasten met totaal afmeting 180 x 45 cm. Hoogte 199 cm. Sleutels aanwezig. Let op: kavel is onderdeel van combinatiekavel T010. Houten vergadertafel compleet met 6 buistalen stoelen met lederen bekleding. Afmeting tafel 210 x 105 cm. Hoogte 72 cm. Let op: kavel is onderdeel van combinatiekavel T010. Houten wandkast met 4 deuren en 2 schappen. Sleutels aanwezig. Afmeting 270 x 47 cm. Hoogte 84 cm. Let op: kavel is onderdeel van combinatiekavel T010. Combinatiekavel van de kavels T006, T007, T008 en T009. Combinatie van directiebureau, drie dito wandkasten en vergadertafel met in totaal 8 buisstalen stoelen met lederen bekleding. Flatscreen TV PRESTIGIO met afstandsbediening en beelddiameter 106 cm. Prent Salvador Dali in lijst genaamd The Hallucinogenic Toreador 1968. Afmeting 110 x 150 cm. PC opstelling bestaande uit HP Pro 3500 Series MT met 500 GB HHD, 4 GB DDR, Intel Core I5 en Windows 8.1 besturingssysteem downgraded to Windows 7 Pro en Office 2013 pakket compleet met 2 monitoren SAMSUNG Syncmaster 931BW, toetsenbord en muis.
Startbod excl. opgeld en BTW € 140,00
€ 40,00 € 50,00 € 50,00 € 50,00
€ 100,00
€ 50,00 € 100,00
€ 50,00
€ 300,00
€ 50,00 € 15,00 € 100,00
T014
PC opstelling bestaande uit HP Pro 3500 Series MT met 500 GB HHD, 4 GB DDR, Intel Core I5 en Windows 8.1 besturingssysteem downgraded to Windows 7 Pro en Office 2013 pakket compleet met 2 monitoren HP LA1905WG, toetsenbord en muis.
€ 100,00
T015
PC opstelling bestaande uit HP Pro 3400 Series MT met 1 TB HHD, 6 GB DDR, Intel Pentium en Windows 7 besturingssysteem en Office 2013 pakket compleet met 2 monitoren HP LA1905WG, toetsenbord en muis. PC opstelling bestaande uit HP Pro 3500 Series MT met 500 GB HHD, 4 GB DDR, Intel Core I5 en Windows 8.1 besturingssysteem downgraded to Windows 7 Pro en Office 2013 pakket compleet met 2 monitoren HP LA1905WG, toetsenbord en muis.
€ 100,00
T016
€ 100,00
T017
€ 100,00
T018
PC opstelling bestaande uit HP Compaq 8000 met 250 GB HHD, 4 GB DDR, Intel VPro en Windows 7 besturingssysteem compleet met 2 monitoren HP LA1905WG, toetsenbord en muis. Twee monitoren SAMSUNG Syncmaster 931 BW. Monitor DELL 19inch. Monitoren SAMSUNG Syncmaster 931 BW. Telefooncentrale PANASONIC KX-TDA100 compleet met 16 toestellen KX-T7633. Vier PC configuraties HP (2 GB DDR) met toetsenborden, muizen en kunststof bak met bekabeling. Printer RICOH AFICIO AP410N. 24 poorts switch CISCO SYSTEM Catalyst 2900 Series. 24 poorts switch CISCO SYSTEM Catalyst 2900 Series XL. 24 poorts switch 3COM baselin 20/24. 16 poorts DELL Power connect 2016 24 poorts Switch ZONET ZFS3124. Bureau met houten blad, stalen poten, vaste ladekast en kabelgat. Afmeting 222 x 100 cm. Hoogte 76 cm. Let op: exclusief kavels op het bureau. Bureau met houten blad, stalen poten, vaste ladekast en kabelgat. Blad beschadigd. Afmeting 222 x 120 cm. Hoogte 76 cm. Let op: exclusief kavels op het bureau. Bureau met houten blad, stalen poten, vaste ladekast en kabelgat. Afmeting 222 x 120 cm. Hoogte 76 cm. Let op: exclusief kavels op het bureau. Vier hoekbureaus met 3 verrijdbare ladekasten, houten bladen en stalen onderstel. In hoogte verstelbaar. Afmeting per bureau 225 x 225 cm. Let op: exclusief kavels op de bureaus. Werktafel met houten blad en metalen onderstel. Afmeting 201 x 75 cm. Hoogte 76 cm. Let op: exclusief kavels op het bureau. Twee kantinetafels compleet met 8 doorzichtige kuipstoelen. Afmeting 160 x 80 cm. Hoogte 76 cm. Archiefkast met 2 roldeuren met afmeting 120 x 46 cm. Hoogte 104 cm. Sleutel aanwezig. Archiefkast met 2 roldeuren met afmeting 120 x 46 cm. Hoogte 104 cm. Archiefkast met 2 roldeuren met afmeting 120 x 46 cm. Hoogte 104 cm. Sleutel aanwezig. Archiefkast INOFEC met 2 roldeuren met afmeting 120 x 43 cm. Hoogte 196 cm. Sleutel aanwezig. Twee archiefkasten met 2 roldeuren met afmeting 120 x 46 cm. Hoogte 72 cm. Sleutel aanwezig. Verrijdbare hangmappenwagen. Verrijdbare hangmappenwagen. Twee ladekasten w.v. enkele handvaten ontbreken. Afmeting 80 x 40 cm. Hoogte 76 cm. Verrijdbare hangmappenwagen.
€ 100,00
T019 T020 T021 T022 T023 T024 T025 T026 T027 T028 T029 T030 T031
T032 T033
T034 T035 T036 T037 T038 T039 T040 T041 T042 T043 T044
€ 20,00 € 5,00 € 10,00 € 60,00 € 50,00 € 20,00 € 10,00 € 10,00 € 10,00 € 10,00 € 10,00 € 10,00 € 10,00
€ 10,00 € 50,00
€ 5,00 € 30,00 € 15,00 € 15,00 € 15,00 € 25,00 € 20,00 € 5,00 € 5,00 € 5,00 € 5,00
T045 T046 T047 T048 T049 T050 T051 T052 T053 T054 T055 T056 T057 T058 T059 T060 T061 T062 T063 T064 T065 T066 T067 T068 T069 T070 T071 T072 T073 T074 T075 T076 T077 T078 T079 T080 T081 T082 T083 T084 T085
Twee verrijdbare ladekasten met 3 laden. Afmeting 44 x 76 cm. Hoogte 56 cm. Sleutel aanwezig. Twee verrijdbare ladekasten met 2 laden. Afmeting 43 x 57 cm. Hoogte 52 cm. Sleutel aanwezig. Vier verrijdbare bureaustoelen met zwarte stoffering met enkele beschadigingen. Verrijdbare bureaustoel PROFI met zwarte bekleding. Verrijdbare bureaustoel met zwarte bekleding. Verrijdbare bureaustoel PROFI met zwarte bekleding. Verrijdbare bureaustoel met zwarte bekleding. Drie stapelbare buisstalen stoelen met stoffen bekleding. Postcode landkaart Europa 'Eurotunnel'. Afmeting 96 x 128 cm. Twee pagers SCORPIO. Frequentie 172.4500 MHz. Diverse wegenkaarten w.o. Roemenie, Spanje, Benelux, etc. Combimagnetron AFK. Koel-/vriescombinatie PHILIPS. Handvat defect. Drie verrijdbare ladekasten in diverse uitvoeringen. Prent in lijst Salvador Dali. Afmeting 90 x 120 cm. Twee waxinelichthouders. Tien prullenbakken in diverse maten en uitvoeringen. Drie verrijdbare bureaustoelen met zwarte stoffering met enkele beschadigingen. Blikken koektrommel. PC speakerset KTEC. Diverse vrachtwagenmodellen w.o. 2 houten. Totaal 6 stuks. Twee voorraadpotjes. Diverse Roemeense souvenirs. Houten vaas. Hoogte 47 cm. Elf LED zaklampen met reclameopdruk en riemhoes. Vijf klokken in diverse uitvoeringen. Zes houten decoratie vazen, schalen en potten. Whiteboard met afmeting 120 x 180 cm. Twee planten in pot. Elf kunstplanten in pot. Whiteboard met afmeting 90 x 180 cm. Whiteboard met afmeting 120 x 180 cm. Whiteboard met afmeting 90 x 180 cm. Whiteboard met afmeting 90 x 120 cm. Koop kantoormaterialen w.o. brievenbakjes, stempels, perforatoren, enveloppen, papier, etc. Kliklijst met afmeting 88 x 124 cm. Houten staande kapstok met 12 haken en paraplufunctie. Whiteboard met afmeting 90 x 180 cm. Schilderij op doek 'wielrennerpeloton' gesigneerd E. Geelong. Afmeting 64 x 54 cm. Labelprinter DYMO Labelmanager 120P. Geldkistje met sleutel.
€ 10,00 € 10,00 € 20,00 € 15,00 € 10,00 € 15,00 € 10,00 € 5,00 € 5,00 € 10,00 € 5,00 € 5,00 € 10,00 € 10,00 € 15,00 € 2,00 € 10,00 € 15,00 € 5,00 € 5,00 € 15,00 € 2,00 € 5,00 € 5,00 € 10,00 € 5,00 € 10,00 € 5,00 € 5,00 € 10,00 € 5,00 € 5,00 € 5,00 € 5,00 € 15,00 € 10,00 € 5,00 € 5,00 € 50,00 € 10,00 € 5,00
T086
T087
T088 T089 T090 T091 T092 T093
Houten hoekbureau met stalen onderstel. In hoogte verstelbaar met verrijdbaar ladekastje met 3 laden. Afmeting 200 x 200 cm. Let op: Exclusief kavels op het bureau. Werktafel met houten blad en metalen onderstel met verrijdbaar ladekastje met 3 laden. Sleutel aanwezig. In hoogte verstelbaar. Afmeting 200 x 100 cm. Let op: exclusief kavels op het bureau. Archiefkast INOFEC met 2 roldeuren met afmeting 120 x 46 cm. Hoogte 104 cm. Sleutel aanwezig. Archiefkast INOFEC met 2 roldeuren met afmeting 120 x 46 cm. Hoogte 104 cm. Sleutel aanwezig. Archiefkast INOFEC met 2 roldeuren met afmeting 120 x 46 cm. Hoogte 104 cm. Sleutel aanwezig. Archiefkast INOFEC met 2 roldeuren met afmeting 120 x 46 cm. Hoogte 104 cm. Archiefkast met 2 roldeuren met afmeting 120 x 46 cm. Hoogte 194 cm. Sleutel aanwezig. PC opstelling bestaande uit HP Pro 3500 Series MT met 500 GB HHD, 4 GB DDR, Intel Core I5 en Windows 8.1 besturingssysteem downgraded to Windows 7 Pro compleet met 24 inch monitor HP COMPAQ LA2405wg, toetsenbord en muis.
€ 50,00
€ 15,00
€ 15,00 € 15,00 € 15,00 € 15,00 € 25,00 € 100,00
T094
PC opstelling bestaande uit HP Pro 3500 Series MT met 500 GB HHD, 4 GB DDR, Intel Core I5 en Windows 8.1 besturingssysteem downgraded to Windows 7 Pro en Office 2013 pakket compleet met 24 inch monitor HP COMPAQ LA2405wg, toetsenbord en muis.
€ 100,00
T095
Vervallen
T096
PC opstelling bestaande uit HP Pro 3500 Series MT met 500 GB HHD, 4 GB DDR, Intel Core I5 en Windows 8.1 besturingssysteem downgraded to Windows 7 Pro compleet met 24 inch monitor HP COMPAQ LA2405wg, toetsenbord en muis.
€ 100,00
T097 T098 T099 T100 T101 T102 T103 T104 T105 T106 T107 T108 T109 T110 T111 T112 T113
Papiervernietiger FELLOWES PS-63t. PC speakers HARMAN KARDON HK206. Portable radio PHILIPS. VOIP telefoon TIPTEL 217+ compleet met headset. Koop kantoormaterialen w.o. stiften, hoezen, schrijfblokken, tabbladen, etc. Drie prenten in houten lijst. Afmeting 48 x 48 cm. Drie planten in pot. Documentscanner DOCKETPORT 467. Documentscanner DOCKETPORT 467. Documentscanner DOCKETPORT 467. Twee ophangbeugels IKEA BJARNUM. Twee kleurige glazen design vazen. Hoogte ca. 46 cm. Verrijdbare hangmappenwagen. Voetensteun. Verrijdbare bureaustoel PROFI met zwarte bekleding. Verrijdbare bureaustoel PROFI met zwarte bekleding. Voetensteun.
€ 20,00 € 10,00 € 5,00 € 10,00 € 10,00 € 15,00 € 10,00 € 5,00 € 5,00 € 5,00 € 2,00 € 15,00 € 5,00 € 5,00 € 15,00 € 15,00 € 5,00
T114 T115 T116 T117
T118 T119 T120 T121 T122 T123 T124 T125 T126 T127 T128 T129 T130 T131 T132 T133 T134 T135 T136 T137 T138 T139 T140 T141 T142 T143 T144 T145 T146 T147 T148
T149 T150
Verrijdbare bureaustoel met zwarte bekleding. Schilderij op doek gesigneerd MiShu. Afmeting 100 x 100 cm. Prent op plaat UNTITLED met enkele beschadigingen KEITH HARING. Afmeting 78 x 78 cm. PC opstelling bestaande uit HP Pro 3500 Series MT met 500 GB HHD, 4 GB DDR, Intel Core I5 en Windows 8.1 besturingssysteem downgraded to Windows 7 Pro compleet met toetsenbord en muis, geen monitor. Digitale receiver KPN met antenne en afstandsbediening. TV wandbeugel. PC microfoon KONIG. Vier kunstplanten in pot. Flip-over op telescopisch statief. Twee kleurige glazen design vazen. Hoogte ca. 46 cm. Drie flessen sterke drank w.o. wodka. Glazen schaal met 4 glazen potjes LEONARDO. Digitale thermometer OPTRIS Minisite. Papiervernietiger SIGMA. Twee rieten bloempotten w.v. 1 met groene plant. Canvasdoek 'Tulpen'. Afmeting 140 x 56 cm. Dubbele werkplek met houten blad en in hoogte verstelbare poten. Afmeting totaal 240 x 240 cm. Bureau met houten blad en in hoogte verstelbare poten. Afmeting totaal 160 x 90 cm. Vergadertafel met houten blad en in hoogte verstelbare poten. Afmeting totaal 200 x 100 cm. Houten kasten w.v. 1 met 2 deuren en afmeting 80 x 40 cm. Hoogte 180 cm. Vakkenkast met afmeting 80 x 38 cm. Hoogte 140 cm. Vier retro stoelen met houten poten en bordeaux kleurige bekleding. Drie verrijdbare hangmappenwagens. Verrijdbare bureaustoel met zwarte bekleding. Kunstplant in pot. Hoogte ca. 180 cm. Schilderij op doek. Gesigneerd B. Williams. Afmeting 54 x 64 cm. Vier systeemplafond lampen. Whiteboard met afmeting 90 x 180 cm. Litho in passe-partout. Gesigneerd Michel F. Overbeeke 1985. Getiteld 'Met lege handen'. Nr. 9 van 40. Kerstboom en kerstballen in en op 2 dozen. Kunststof wasmand CURVER. Deksel defect. Vijftien TL lampen PHILIPS 36W/840 Master TL-D super 80. Stofzuiger MIELE S381. Tekst in houten lijst. Afmeting 43 x 53 cm. Warmedranken automaat BRAVILOR BONAMAT Bolero XL / Nescafe met de functies koffie, dubbele espresso, cafe au lait, choco, espreschoc, etc. Inhoud keukenblok w.o. kopjes, borden, glazen, tosti-ijzer, waterkoker, etc. Let op: exclusief koffieautomaat, vaatwasser, boiler en voorraad koffieproducten. Koffie en koffieproducten. Prullenbak. Hoogte 75 cm.
€ 15,00 € 20,00 € 10,00 € 80,00
€ 10,00 € 15,00 € 5,00 € 5,00 € 10,00 € 15,00 € 10,00 € 5,00 € 10,00 € 10,00 € 15,00 € 10,00 € 30,00 € 10,00 € 10,00 € 10,00 € 15,00 € 10,00 € 10,00 € 15,00 € 40,00 € 15,00 € 5,00 € 20,00 € 10,00 € 2,00 € 10,00 € 15,00 € 10,00 € 100,00 € 15,00
€ 10,00 € 5,00
T151 T152 T153 T154 T155 T156
T157 T158 T159
Prent op plaat HOND met enkele beschadigingen KEITH HARING. Afmeting 78 x 78 cm. PC speakerset DELL A525. Diverse mobiele telefoons en telefoonaccessoires w.o. BLACKBERRIES en NOKIA E5. Elf vitrinegordijnen met 6 houten roedes. Hoogte gordijnen 260 cm. Lengte roedes ca. 180 cm. Vier vitrinegordijnen met 2 roedes. Hoogte gordijnen 260 cm. Lengte roedes ca. 220 cm. Bedrijfswagen OPEL MERIVA S-D/ MONOCAB B met kenteken 40-XNS-4 en kilometerstand 108.261 km. Datum 1e toelating 30-6-2012. APK vervaldatum 28-10-2016. Wagen is met automaat, cruise control, trekhaak, elektrische ramen, airco, multifunctioneel stuur en half lederen interieur. Mobiele telefoon APPLE Iphone 5 met 32GB geheugen. Barst in frontscherm en voedingskabel ontbreekt. Mobiele telefoon APPLE Iphone 4 met 16GB geheugen. Voedingskabel ontbreekt. Mobiele telefoon APPLE Iphone 4. Voedingskabel ontbreekt.
€ 25,00 € 15,00 € 20,00 € 30,00 € 15,00 € 6.500,00
€ 80,00 € 30,00 € 30,00
Algemene voorwaarden Het Nederlands Veilinginstituut Algemene voorwaarden van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid HNVI BV, gevestigd en kantoorhoudende aan de Hoogt 49 te loon op Zand, ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel, hierna te noemen HNVI. • HNVI biedt de gebruiker van de website van HNVI de mogelijkheid via een internetveiling biedingen te doen op de kavels middels verkoop bij opbod. • Biedingen vinden plaats exclusief 16% opgeld en exclusief BTW ( in de meeste gevallen 21% ). • De veiling van een kavel wordt automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Let op: De kavelpagina's verversen elke 35 seconden en "mijn accountpagina" elke 20 seconden, overbiedingen komen hierdoor niet direct in beeld te staan maar pas na de refresh. • De organisatie, voorbereiding en uitvoering van de veiling berusten bij HNVI. • Een koper moet er rekening mee houden dat als hij eenmaal een bod heeft uitgebracht, dat bod door hem niet meer kan worden herroepen of ingetrokken. Een bod is dus onherroepelijk. • Het is mogelijk dat er een combinatiebod is uitgebracht bij HNVI op meerdere kavels tegelijkertijd. Indien dit bod de separate biedingen overtreft zal het combinatiebod worden aanvaard. • HNVI heeft de bevoegdheid voor of tijdens de veiling zonder opgave van redenen: een bod niet als zodanig te erkennen, een of meer gebruikers van de veiling uit te sluiten, zaken tot kavels samen te voegen, kavels te splitsen en kavels uit de veiling te nemen, vergissingen van HNVI bij biedingen en/of toewijzingen te herstellen, zonder dat een gebruiker van deze vergissingen gebruik kan maken en/of daaraan rechten kan ontlenen, andere, naar zijn oordeel, noodzakelijke maatregelen nemen. • Het oordeel van HNVI omtrent alles dat tijdens de veiling heeft plaatsgevonden, is bindend. • De gebruiker kan op de website van HNVI een bieding doen op één of meer kavels. Ieder bod is onvoorwaardelijk, onherroepelijk en zonder enig voorbehoud. HNVI is gerechtigd om zonder opgave van redenen biedingen niet te accepteren. HNVI is bevoegd om namens derden biedingen uit te brengen. • De koopovereenkomst komt tot stand door toewijzing. Toewijzing vindt doorgaans plaats aan de gebruiker die het hoogste bod heeft gedaan. Toegewezen kavels dienen verplicht op de afhaaldagen zoals vermeld per veiling op de website te worden afgehaald. Op andere dagen is dit niet toegestaan. Het versturen van kavels is niet mogelijk. • De koper krijgt na sluiting van de veiling per e-mail bevestigd dat de koopovereenkomst tot stand is gekomen. Indien de gebruiker geen e-mail krijgt, betekent dit dat zijn bod niet is toegewezen. HNVI heeft altijd het recht een kavel niet toe te wijzen of een bod niet te accepteren. • HNVI behoudt zich het recht voor een veiling te annuleren, eerder dan vooraf vermeld te beëindigen, of te verlengen. Ingeval van een technische storing op onze website of server, waardoor deze niet volledig en/of niet voor alle gebruikers toegankelijk is, heeft HNVI het recht een veiling te verlengen. • Soms kan het zich bij een executieverkoop voordoen dat een rechter-commissaris of curator eerst nog toestemming moet geven voor het tot stand komen van een koopovereenkomst. • Artikel 7:19 lid 1 Burgerlijk Wetboek is van toepassing op executieverkopen. • Het risico van de kavel(s) gaat over op de koper op het moment van toewijzing. • Pc's en servers worden verkocht exclusief licenties, software en besturingssysteem mits dit anders staat vermeld. • Gebruiker verklaart zich door zijn registratie bekend en akkoord te zijn met de bijzondere omstandigheden van een internetveiling en met de technische onvolkomenheden die zich daarbij kunnen voordoen. • De kavels worden voetstoots verkocht in de staat waarin ze op de datum van toewijzing verkeren met alle daaraan verbonden lusten en lasten. HNVI en/of opdrachtgever geven geen enkele vrijwaring voor zichtbare of verborgen gebreken of garantie in verband met compleetheid, aantallen, werking, bruikbaarheid, verkoopbaarheid, het al dan niet bestaan van rechten of aanspraken van derden en/of de mogelijkheid tot overdracht aan derden. Gebreken, van welke aard dan ook, teleurgestelde verwachtingen van koper geven geen enkel recht op (schade)vergoeding en/of verrekening. De koper wordt geacht het door hem gekochte kavel vooraf zorgvuldig te hebben onderzocht. Hiervoor wordt veelal de mogelijkheid geboden op een georganiseerde kijkdag. • De koper heeft de verplichting om te zorgen dat het door hem uitgebrachte bod nadat de koopovereenkomst tot stand gekomen is maar uiterlijk 24 uur (zaterdagen, zondagen en feestdagen niet meerekenend) voorafgaand aan het begin van de afhaaldag is betaald, door bijschrijving op de rekening van HNVI zoals vermeld op de ontvangen factuur. Bij elke veiling staat op de website aangegeven wanneer de goederen dienen te worden afgehaald. Die dag is de afhaaldag. Indien girale bedragen niet tijdig als bovenstaand beschreven zijn ontvangen dient de factuur op de afhaaldag contant of per pinbetaling voldaan te worden. Pinnen is op de afhaallocatie veelal mogelijk. Koper dient zich vooraf te vergewissen van de mogelijkheid tot pinnen op locatie. • Indien de koper zijn verplichtingen uit de koopovereenkomst niet of niet geheel nakomt waaronder het niet tijdig ophalen van de kavels of levering weigert en/of de voor levering benodigde informatie weigert te verstrekken is het HNVI vrij de betreffende zaken aan een ander te gunnen. Koper blijft verplicht tot betaling van de koopprijs voortvloeiend uit de koopovereenkomst. HNVI is niet meer verplicht tot levering van de onderhavige zaken in deze. Voor koper is er sprake van een boete ter hoogte van het bedrag van de koopovereenkomst op grond van niet nakoming van de verplichtingen van koper uit de koopovereenkomst. HNVI heeft geen aanvullende verplichting uit onderhavige koopovereenkomst. • HNVI kan besluiten om, uit hoofde van het voorgaande punt, rekening houdend met de gunning van zaken aan een ander dan koper, op grond van het niet nakomen door koper van zijn verplichtingen uit de koopovereenkomst, enkel het opgeld en eventuele bijkomende kosten door te belasten aan koper, dit te verhogen met € 20 administratiekosten en met omzetbelasting. • Koper dient op de daarvoor door HNVI vastgestelde uren en plaats de betreffende kavel(s) op vertoon van een deugdelijke legitimatie (doen) ophalen. De Koper is verplicht tot het ophalen uiterlijk op de datum en binnen de tijd als op de website vermeld. HNVI kan bepalen dat bepaalde kavels pas na aflevering van andere kavels kunnen worden opgehaald. • Indien ten aanzien van de kavels aanspraken van derden uit hoofde van eigendomsvoorbehouden, intellectuele eigendomsrechten en/of andere rechten van derden geldend worden gemaakt, is koper gehouden de betreffende kavel(s) voor die derden te houden, onder de verplichting deze op eerste verzoek aan die derden af te geven, dan wel anderszins passende regelingen met die derden te treffen. • Koper vrijwaart HNVI / opdrachtgever tegen iedere aanspraak van een derde in verband met de koopovereenkomst. • HNVI sluit hierbij iedere aansprakelijkheid uit voor welke schade dan ook direct en/of indirect, op enige wijze ontstaan waaronder maar niet beperkt tot schade voortvloeiende uit de gebruikersovereenkomst en het gebruik van de website tenzij sprake is van opzet of bewuste roekeloosheid van HNVI. Meer in het bijzonder aanvaardt HNVI in geen geval aansprakelijkheid voor welke schade dan ook, die op enige wijze ontstaat door en/of voortvloeit uit: handelingen door gebruiker verricht die zouden zijn ingegeven door op de website geplaatste informatie; de onmogelijkheid om de website (volledig) te gebruiken; het niet voldoen van de zaken aan de specificaties zoals vermeld op de website; het feit dat de informatie op de website onjuist, onvolledig of niet actueel is; fouten in de software van de website en/of het achterliggende systeem. • HNVI is niet aansprakelijk voor indirecte of gevolgschade. Voorts is iedere aansprakelijkheid van HNVI in verband met enig gebrek aan de kavel(s) of met betrekking tot (beweerdelijk) inbreuk op rechten van (intellectuele eigendom van) derden uitgesloten. De koper verklaart zich ermee bekend dat ter zake van de kavel(s) mogelijkerwijs rechten (van intellectuele eigendom) bij derden berusten. • Bij het inschakelen van derden zal HNVI steeds de nodige zorgvuldigheid in acht nemen. HNVI en opdrachtgever zijn voor tekortkomingen van deze derden niet aansprakelijk.
• • •
Een ieder die op kijkdagen of bij de afhaaldag gebouwen en terreinen betreedt, doet dit geheel voor eigen risico. Men is verplicht de instructies van HNVI personeel op te volgen. HNVI en opdrachtgever aanvaarden geen aansprakelijkheid voor schade die het betreden van bedoelde gebouwen en terreinen met zich mee brengt. Ophalen van goederen is volledig voor rekening en risico van koper. Koper dient zelf zorg te dragen voor de juiste gereedschappen en transportmiddelen voor demontage. Koper is eveneens aansprakelijk voor het aanbrengen van schade aan goederen van koper of goederen van derden ten tijde van de demontage en transport. Medewerkers van HNVI kunnen nooit aansprakelijk gesteld worden voor gebreken aan goederen die onder begeleiding van medewerkers van HNVI schade oplopen tijdens demontage.
Op deze Algemene voorwaarden en de rechtsbetrekkingen, die ter zake van de veiling ontstaan, is Nederlands recht van toepassing. De koopovereenkomst wordt beheerst door Nederlands recht. Alle geschillen welke mochten ontstaan in verband met de Koopovereenkomst en welke daaruit mochten voortvloeien zullen bij uitsluiting aanhangig worden gemaakt bij de bevoegde rechter te Tilburg. Van deze Algemene voorwaarden kan uitsluitend worden afgeweken voor zover dit schriftelijk door een bevoegde vertegenwoordiger van HNVI is vastgelegd. HNVI behoudt zich het recht voor deze Algemene voorwaarden te wijzigen. De in werking getreden voorwaarden vervangen alle voorgaande algemene voorwaarden, tenzij uitdrukkelijk anders wordt aangegeven door HNVI. De toepasselijkheid van andere Algemene voorwaarden dan deze en onze specifieke veilingcondities is uitgesloten.
Verklarende woordenlijst: • Website: de websites www.hnvi.nl, www.nederlandsveilinginstituut.nl, www.hetnederlandsveilinginstituut.nl, www.hnvi.eu, www.nederlandsveilinginstituut.com, www.hetnederlandsveilinginstituut.com. • Gebruiker: een meerderjarige handelingsbekwame en beschikkingsbevoegde natuurlijke- of rechtspersoon die zich op de website heeft geregistreerd. • Koopsom: het bedrag van het hoogste toegewezen bod verhoogd met 16% opgeld over het hoogste bod en de verschuldigde BTW. • Bod: elk door een gebruiker in een veiling voor een kavel geboden bedrag. • Kavel: een zaak die, of een aantal zaken dat tezamen (onder één nummer) wordt geveild. • Veiling: de door HNVI georganiseerde verkoop in het openbaar via internet van roerende zaken. • Koper: de gebruiker aan wie het kavel is toegewezen. • Koopovereenkomst: de koopovereenkomst tussen koper en verkoper. • Aflevering: de feitelijke levering van het kavel aan de koper of aan diens gemachtigde op de vooraf vastgestelde afhaallocatie. • Veilingvoorwaarden: deze Algemene Voorwaarden. • Veilingcondities: de naast, in aanvulling op of in afwijking van de Algemene voorwaarden geldende bepalingen, zoals vermeld op de website van HNVI. • Toewijzing: de verklaring van HNVI dat een kavel of een combinatie van kavels tegen betaling van de koopsom aan de hoogste bieder is toegewezen.
Veilingcondities Het Nederlands Veilinginstituut De vermelde goederen worden verkocht ,gezien of niet gezien, in de staat waarin zij zich bevinden, zonder enige actie of rafactie, aan de hoogst biedende op het sluitingstijdstip tenzij er speciale voorwaarden inzake de toewijzing zijn gesteld. Alle goederen worden verkocht zonder enige garantie ook indien en als de aard, hoeveelheid en/of benaming niet conform zijn met hetgeen op de kavellijst is vermeld De veiling geschiedt bij opbod volgens de volgorde op de kavellijsten vermeld. HNVI behoudt zich het recht voor kavels te splitsen en/of samen te voegen zonder dat hierop enig beroep kan worden gedaan. De toewijzing geschiedt binnen 2 dagen na het sluitingstijdstip van de veiling via internet, rekening houdend met eventueel vooraf gestelde bijzondere voorwaarden. Het opgeld bedraagt 16% (zegge: zestien procent) exclusief btw. Over het totaalbedrag zal nog verschuldigde BTW worden berekend De kopers mogen niet over de goederen beschikken alvorens zij geheel zijn betaald. Betalingen dienen te geschieden door overschrijving op rekeningnummer NL21 RABO 0127 5544 83 t.n.v. Stichting Beheer Derdengelden HNVI.nl, in contanten of per pinbetaling vóór de afhaling van de goederen. Vanaf de toewijzing liggen de goederen voor rekening en risico van de koper en dienen te worden afgehaald en verwijderd op: datum en locatie van de betreffende veiling zoals vermeld op de website, waarbij eventuele schade, door de koper veroorzaakt bij de verwijdering van de goederen, op hem kan worden verhaald. Gereedschappen voor eventuele demontage van goederen dienen door koper zelf te worden verzorgd. Goederenafgifte is op de daarvoor aangewezen locatie De koper wordt geacht voor zich zelf te hebben gekocht ook al beweert een derde de koper te zijn. De koper, bij toewijzing als hoogst biedende bepaald, blijft gebonden aan zijn aankoop en verplicht zich tevens de goederen binnen de daarvoor gestelde termijn op te halen en/of te verwijderen tenzij hieromtrent een op schrift gestelde afwijkende overeenkomst is gemaakt. Indien en als de koper zijn gekochte goederen niet tijdig heeft opgehaald behoudt HNVI zich het recht voor de goederen ten laste van de koper te verkopen en/of weg te laten halen waarbij de schade op hem zal worden verhaald zonder dat de koper enige aanspraak zal kunnen maken op een eventuele meeropbrengst. HNVI heeft het recht om het bod van een eventuele koper te weigeren zonder opgave van redenen. HNVI heeft het recht om vergissingen te herstellen of kavels te verwijderen zonder dat hierop enig beroep kan worden gedaan. Op de bezichtigings- en afhaaldagen zijn de bezoekers ter plaatse aanwezig voor eigen risico en verantwoording. Kopers zijn verplicht de BTW te betalen. De BTW, betaald door niet EU kopers, zal door HNVI worden terugbetaald indien de bewijsstukken van uitvoer van de op de veiling gekochte goederen binnen 10 dagen na afhaling van deze goederen worden voorgelegd. Op de veilingen gehouden door HNVI is uitsluitend het Nederlands recht van toepassing