VEILINGZAAL “CNOCK” SALLE DE VENTE «CNOCK » OVERHEIDE 34 2800 MECHELEN - MALINES BELANGRIJKE OPENBARE VERKOOP IMPORTANTE VENTE PUBLIQUE ZONDAG/DIMANCHE 21/02 om 15u00, MAANDAG / LUNDI 22/02 EN/ET DINSDAG / MARDI 23/02 OM 19u00
EN / ET ZONDAG/DIMANCHE 28/02 OM 15u00 en MAANDAG/LUNDI 29/02 OM 19u00
467. René MAGRITTE
Voor vrijblijvende inlichtingen - pour tous renseignements: 0477/20.30.40. - 050/62.02.33.
[email protected] – www.cnock.be
VERKOOPSVOORWAARDEN De verkoping heeft plaats tegen contante betaling. De kosten voor de kopers boven de toewijzingsprijs bedragen 23% alles inbegrepen. Overeenkomstig de wetgeving inzake de BTW ,wordt eraan herinnerd dat de facturen door de kopers dienen gevraagd te worden ten laatste vijf dagen na de veiling. Alle schilderijen olieverf op doek en olieverf op paneel werden door de expert van de veilingzaal nagezien. De schilderijen in de catalogus vermeld met getekend (get.) zijn naar onze mening originele werken en worden dan ook verkocht met garantie (drie maanden geldig).De schilderijen vermeld in de catalogus als toeg. aan,naar of school van is echter informatief en ter goeder trouw. De garantie van de juwelen betreft echtheid en naam van de edelstenen met eventueel de grootte,indien vermeld en de echtheid van het goud gehalte. De inlichtingen op de kijkdagen verstrekt,werden ter goeder trouw meegedeeld en zijn slechts informatief. Zij kunnen in geen geval aanleiding geven tot enig verhaal tegen de eigenaars,verkoper,deskundige notaris of deurwaarder. Alle te verkopen voorwerpen werden tentoongesteld voor de verkoping en de kopers zijn ertoe gehouden zich te vergewissen van hun natuur en de staat waarin ze zich bevinden. Daardoor wordt geen enkele klacht aanvaard van welke aard ook,één maal de toewijzing is uitgesproken. Onmiddellijk na de toewijzing zijn de verkochte voorwerpen voor rekening en risico van de koper. De goederen kunnen slechts na de verkoping betaald en afgehaald worden. De verkopers houden zich het recht de kopen niet af te staan zonder betaling. Bij niet betaling wordt het toegewezen lot opnieuw verkocht; de nalatige koper blijft echter aansprakelijk voor de eventuele mindere opbrengst en voor de kosten,zonder echter het overschot te kunnen vorderen, indien er één is. De goederen dienen betaald ofwel na beëindiging van de veiling,ofwel ten laatste 1 dag na de laatste veilingdag. Bij niet betaling op de vervaldag wordt van rechtswege en zonder ingebrekestelling de hoofdsom verhoogd met een bijkomende schadevergoeding,conventioneel en onverminderbaar met 15% 's jaars. Bankcheques worden aanvaard. Betaling in speciën tot 3.000 euro per lot. Boven de 3.000 euro per lot alleen bankcheques (of via PC banking rek. nr.BE14 280-0581270-83). ln geen geval worden postassignaties of postoverschrijvingen aanvaard. De inrichters belasten zich kooporders op te nemen. In geval van betwisting zullen enkel de rechtbanken van Brugge bevoegd zijn. De inrichter kan voor transport of opzending van de door U aangekochte goederen zorgen;binnen een straal van 25 km. wordt een bedrag aangerekend van 75 euro. Het vervoer is op risico van de koper. DE INRICHTER: CNOCK NV CONDITIONS DE VENTE La vente a Iieu au comptant. Les frais pour les acheteurs s'ajoutent au prix d'adjudication et s'élèvent à 23% tout compris. Conformément à la loi concernant la TVA. ,il est rappelé que des factures doivent être demandées par les acheteurs au plus tard cinq jours après la vente aux enchères. Toutes les peintures huile sur toile et huile sur panneau ont été examinées par I' expert de la salle de vente. Les peintures mentionnées dans le catalogue avec signé sont d'après nous des oeuvres originales et sont par conséquent vendues avec garantie (valable pendant trois mois).Les mentions des peintures dans le catalogue comme "attr. à,”d’après” ou "école de" sont seulement informatives et de bonne foi. La garantie des bijoux concerne I' authenticité et le nom des pierres précieuses avec éventuellement la taille.si mentionnée et la garantie du contenu d’·or. Les renseignements fournis à I' exposition, ont été communiqués de bonne foi et ne sont qu’informatifs. Ils ne peuvent en aucun cas donner suite à un recours envers les propriétaires. le vendeur. l'expert. le notaire ou I’ huissier. Tous les objets à vendre ont été exposés avant la vente et les acheteurs sont tenus de vérifier la nature et I' état dans lequel ils se trouvent. Par conséquent. aucune plainte ne sera acceptée, de quelle nature que ce soit, une fois que I' adjudication aura été prononcée. lmmédiatement après I’ adjudication, les objets vendus sont pour compte et risque de I’ acheteur. Les biens ne peuvent être emporté et payé qu'après la vente. Les vendeurs se réservent le droit de ne pas accepter les achats sans paiement. En cas de non- paiement, le lot adjugé sera à nouveau vendu, l’acheteur en défaut reste cependant responsable de la diminution de rendement éventuelle et des frais. sans pour autant pouvoir réclamer le surplus s'il y a Iieu. Les biens doivent être payés soit après la fin de la vente. soit au plus tard 1 jour après la dernière journée de la vente. En cas de non-paiement à la date d'échéance. Le montant principal sera augmenté de droit et sans mise en demeure.de dommages-intérêts supplémentaires, conventionnels et fixes de 15% par an. Des chèques bancaires sont acceptés. Nous acceptons des espèces jusqu'à 3.000 euro par lot. En dessus 3.000 euro par lot nous acceptons que des chèques bancaires (ou par PC banking no de compte BE14280-0581270-83). En aucun cas.des assignations ou des virements postaux ne seront acceptés. Les organisateurs se chargent de noter des ordres d'achat. En cas de Litige seuls les tribunaux de Bruges sont compétents. L'organisateur peut se charger du transport ou de I' envoi des biens achetés par vous; dans un rayon de 25km. un montant de 75 euro sera réclamé. Le transport est aux risques de I’ acheteur. L’ORGANISATEUR: CNOCK S.A.
ZONDAG 21 februari om 15u00
VAN 1 tot 229 JUWELEN VAN : 230 TOT 260
C/K-NL
KRISTAL Fruitcoupe in rood/wit kristal Val-Saint-Lambert. Diam: 35 cm.
KRISTAL 6 Glazen en karaf in wit geslepen kristal.
Reeks van 4 likeurkaraffen in wit kristal. Herkomst Engeland.
Kleine likeur karaffe met 6 likeurglaasjes in wit kristal.
Wereldbol : merk "Jordglob Berlin" met kompas.
Mooie gesculpteerd schenkbord in notelaar. Herkomst Engeland.
Paar vasen in grijze kleur
Drie engelen in kunststof.
PORSELEIN Paar mooie "STAFFORDSHIRE" in porselein. Herkomst Engeland.
Relîef in verzilverd koper. "Het laatste avondmaal"
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Lahore 184 x 124 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Mir. 164 x 95 cm.
1/89
C/K-NL
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Mir. 161 x 94 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Kafkazi 180 x 132 cm.
Handgeknoopt Oosters tapijt - Mori 194 x 120 cm.
Handgeknoopt Oosters tapijt - Ghoum Iran zijde op zijde. 156 x 106 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Ghoum Iran. Zeer uitzonderlijk fijn zijden tapijt met een grote medaillon. 150 x 105 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Dessin Bidjar. 161 x 92 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Hamadan Iran. 194 x 128 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Agra -India 185 x 117 cm.
Jean-Michel FOLON - (1934-2005) Kleuren zeefdruk op doek, gesigneerd en genummerd 120/200. "I Am Writing From China" 60 x 70 cm.
Pierre ALECHINSKY - °1927 Ets en aquarelle op vélin d'Arches papier, van Pierre Alechinsky. "D'Apparat II - 2014" 33 x 25 cm.
Damien HIRST (UK , °1965) Zeefdruk en glazuur op papier , gesigneerd rechtsonder en genummerd 222/1700 linksonder . 325 x 240 mm "For the love of God - Believe"
Niki DE SAINT PHALLE - (1930 - 2002) Lithografie van Niki De Saint Phalle, getekend in potlood en genummerd 67/250. "Méchant-Méchant : La caissière - 1995" 2/89
C/K-NL
Pierre ALECHINSKY - °1927 Aquatint in kleur, getekend in potlood, gedateerd en genummer 13/70. "Réponse Muette - 1988" 180 x 90 cm.
Jan COBBAERT (1909-1995) Schilderij olie op masonite, getekend onderaan rechts in potlood. "Composition" 58 x 53 cm. Komende uit een Amerikaanse collectie.
Roger RAVEEL - (1921-2013) Lithografie van Roger Raveel, getekend in potlood en genummerd 39/80. “Compositie” 56 x 75 cm.
Herman Brood - (1946-2001) Origineel schilderij, acrylique op doek, getekend en gedateerd 1988. Wordt verkocht met het certificaat "Herman Brood Museum" "Fire and Forget" 120 x 150 cm.
Bram BOGART – (1921-2012) Aquagravure van Bram Bogart, getekend, gedateerd '99 en genummerd EA 21/10. "Compositie" 54 x 54 cm.
Pierre ALECHINSKY - °1927 Ets en aquatinte van Pierre Alechinsky, getekend in potlood, genummerd 7/75. "Compositie" 76 x 56,5 cm.
Tom WESSELMANN - (1931-2004) -Amerikaanse kunstenaar. Zeefdruk van Tom Wesselmann, getekend in potlood en genummerd 39/65. "Judy Trying on clothes - 1997" 104 x 134 cm.
Gaston BOGAERT - (1918-2008) Lithografie van Gaston Bogaert, getekend in potlood en genummerd 12/60. "Ciel retrouvable" 50 x 60 cm.
Pierre ALECHINSKY - °1927 Lithografie van Pierre Alechinsky, getekend en genummerd 75/120. "Untitled" 74 x 54 cm.
3/89
C/K-NL
Andy WARHOL - (1928-1987) Lithografie naar het origineel van Andy Warhol, werk uit 1986, getekend in de plaat en genummerd 1328/5000. "Dogs - 1986" 30 x 36 cm.
Karel APPEL - (1921-2006) Lithografie van Karel Appel, getekend in potlood en genummerd EA. Oplage 175 st. "Head like a animal" 56 x 75 cm.
Roy LICHTENSTEIN - (1923-1997) Zeefdruk naar een werk van Roy Lichtenstein, getekend in de plaat. "Compositie" 30 x 35 cm.
Salvador DALI - (1904-1989) Lithografie naar het origineel van Salvador Dali, genummerd 220/300 en getekend. "Les girafes en feu" 56 x 76 cm.
Alexander CALDER - (1898-1976) Zeefdruk naar het origineel, getekend in de plaat. "Compositie" 50 x 70 cm.
S. LEWITT - (1927-2007) Linogravure van getekend in potlood en genummerd 3/100. “Tondo Stars” 2002 68 x 68 cm.
MEUBEL Commode met 4 laden in wortelnotenhout - Biedermayer -19de eeuw.
Handgeknoopt Oosters tapijt - Tchubi. 368 x 269 cm.
MEUBEL "Dressing table" in mahony, Regentie ca. 1900.
Handgeknoopt Oosters tapijt - Herati 363 x 275 cm.
MEUBEL Cylinder bureau in magonie 19 de eeuw Herkomst Engeland.
4/89
C/K-NL
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Nain Iran - Wol en zijde, zeer fijn geknoopt en met een centraal medaillon. 338 x 255 cm.
MEUBEL Mooi wijntafeltje in mahonie - Herkomst Engeland.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Najafabad -Iran. 405 x 293 cm.
Handgeknoopt Oosters tapijt - GHOUM Iran - zijde op zijde - zeer fijn geknoopt. 304 x 204 cm.
MEUBEL Koffer in eikenhout 18de eeuw. Herkomst Wales.
Handgeknoopt Oosters tapijt - Mashad Iran. 402 x 300 cm.
MEUBEL Mooi bijzettafeltje in mahonie. L: 70 - B: 44 cm - H: 65 cm
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Kashmir -zijde. 545 x 364 cm.
MEUBEL Tafel in eik - Vlaamse stijl.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Kashan Iran. 385 x 267 cm.
MEUBEL KAARTTAFEL in mahonie op centrale voet – Victoriaanse stijl
5/89
C/K-NL
SAROUK - Iran Handgeknoopt Oosters tapijt 360 x 290 cm
BRONS Sculptuur in brons, getekend Moreau. Font postuum. "Visser met jongen"
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Kerman Royale Iran. 393 x 297 cm.
BRONS Elegante sculptuur in brons met een donkere patine, getekend August Moreau. Font Postuum. "Vrouw en kind met schaapje in zijn arm." H: 56 cm
Pierre ALECHINSKY - °1927 Ets van Pierre Alechinsky, getekend in potlood, gedateerd 1984 en genummerd I/X. "Brabanconne plus grandes marges" 135 x 95 cm.
André LANSKOY - (1902-1976) Lithografie van Lanskoy, getekend in potlood en genummerd 76/150. "Composition" ca 1970 75 x 56 cm.
Joan MIRO - (1893-1983) Lithografie Joan Miro, getekend in de plaat. Oplage 1500 - op Guarro papier - 1975 "Maravillas con variaciones acrosticas 15" 49.5 x 71 cm. (Afbeelding)
Raymond VAN DOREN - (1906-1991) Pastel getekend links onderaan. "Zittend naakt" 44 x 35 cm.
PANAMARENKO - ° 1940 Offset print van Panamarenko, getekend in potlood. "Kwikkebeen - 1998" 57.5 x 45.5 cm.
Henri MATISSE - (1869 - 1954) Zeefdruk naar het origineel werk van H. Matisse. "Compositie" 24 x 24 cm. 6/89
C/K-NL
Paul DELVAUX - (1897-1994) Pochoir naar Paul Delvaux. Mira Jocob blz 50 nr. 20 - werk uit 1968. "La visite" 13 x 15 cm.
Paul DELVAUX - (1897-1994) Pochoir naar Paul Delvaux. Mira Jocob blz 67 nr. 30 - werk uit 1969. "Prométhée" 13 x 15 cm.
Andrea TOSETTI - Pseudoniem TO7 Andrew. Italiaanse kunstenaar. Een gemengde collage mixed media (verschillende technieken door elkaar) en getekend op de rugzijde van het werk : met certificat. "Gift to Andy Warhol - TO7 Andrew - 2013. 60 x 80 cm.
René MAGRITTE – (1898-1967) Typografiek naar een werk van René Magritte . MESENS E.L.T. POEMES 1923-1958
Salvador DALI - (1904-1989) Lithografie naar het origineel van Salvador Dali. Genummerd 240/300 met droogstempel. "Compositie" 58 x 41 cm.
Edgar DEGAS - (1834-1917) Pochoir naar het origineel van Edgar Degas. " De ballerina" 26 x 39 cm.
Conrad MARCA-RELLI - (1913-2000) Ets van Marca Relli, genummerd 27/75 en getekend in potlood. "Compositie"
Andy WARHOL - (1928-1987) Offset prints naar het origineel werk van Andy Warhol. "Ingrid Bergman" 20 x 20 cm.
Andy WARHOL - (1928-1987) Offset prints naar het origineel werk van Andy Warhol. Getekend in de plaat. "Ingrid Bergman" 20 x 20 cm.
Roger RAVEEL - (1921-2013) Offset print naar een origineel werk van Roger Raveel, genummerd 225/600. "Naakt" 20,5 x 29,5 cm.
7/89
C/K-NL
Salvador DALI - (1904-1989) Lithografie naar het origineel van Salvador Dali. "Compositie"
Willi BAUMEISTER - (1889-1955) Zeefdruk naar het origineel van Willi Baumeister, getekend in de plaat. "Fries met Gelber Spirale - 1952."
Serge POLIART - °1953 Linogravure van Serge Poliart, getekend en genummerd 14/100 "Erotische"
MASSIEF ZILVER "Chocoladekan" in massief zilver, rustend op 3 voetjes met een gierlande versiering. MO : GAC George Albert Carlez, Lille 1792. Bruto gewicht : 1300 gr.
MASSIEF ZILVER Paar hoge kandelaars in massief zilver H: 33 cm.
KRISTAL Coupe in rood/wit kristal Val-Saint-Lambert. (Licht beschadigd) Dim: 30 cm.
BRONS - Rembrandt Bugatti (1884-1916) Sculptuur in brons naar Rembrandt Bugatti, staande op een dubbele marmeren sokkel, getekend en genummerd 6/24. Font posthuum. "De kleine bulldog"
ARMAN - (1928-2005) Gepatineerde brons en is vervaardigd uit de techniek van gieten met verloren was. Getekend Arman, genummerd 184/600 en voorzien van de stempel van de bronsgieterij. Met certificaat. "Vénus Séquentielle - 1994" 30 x 8 x 10 cm.
BRONS - CESAR - (1921-1998) Gedoreerde brons, getekend en genummerd onderaan 182/300. Uitgegeven door 'Réunion des Musées Nationaux'. H: 28 cm. Deze brons is geregistreed in de Archieven van Mevrouw Denyse Durand-Ruel onder het nr. 4708.
VAASJE van groen glas versierd met geometrische vakken. Getekend : Legras. H: 22 cm.
KRISTAL - Val Saint Lambert. Gekleurde groene vaas in kristal Val Saint Lambert. H: 28 cm. 8/89
C/K-NL
"Baken dish" in verzilverd metaal. Getekend Mark Waler & Hall. Herkomst Engeland.
Richard LINDNER - (1901-1978) Lithografie van Richard Lindner, genummerd 33/125 en getekend. "Face et Profil - 1975" 55 x 71 cm. In het jaar 1960, heeft Lindner zijn stijl gevonden, ontgrendelt en blinkt hij uit op grote formaten met heldere kleuren en in transparant. Hij heeft een bijzondere plaats ingenomen in de kunstwereld van New York, met zijn persoonlijke thema's en zijn unieke karakters. Sommigen beschouwen het als de voorloper van Pop art.
BRONS Mooie grote brons naar Ary BITTER. "Liggend naakt" L: 88 cm.
BRONS Sculptuur in brons getekend Jef Lambeau. Font posthuum. "Buste"
Reeks van 30 glazen in kristal de Paris.
Reeks van 24 glazen in cristal de Paris.
BRONS - Ernest RANCOULET - (1870-1915) Sculptuur in brons met een bruine patine getekend Rancoulet. Font Postuum. "De jager"
BRONS Sculptuur in brons, getekend Font postuum. "La belle epoque"
Reeks van 18 glazen in cristal de Paris.
Reeks van 12 glazen in cristal de Paris.
9/89
C/K-NL
Eugene MARIOTON - (1854-1925) Grote brons naar Eug. Marioton, Font Postuum.. “Le couvre-feu” H: 80 cm Deze brons is vervaardigd uit de techniek van gieten met verloren was.
BRONS - Auguste Moreau Sculptuur in brons met bruine patine, getekend Aug. Moreau. Font Postuum. "Oosterse dame"
MEUBEL Bijzettafeltjes in mahonie.
BRONS - Auguste Moreau Sculptuur in brons, getekend Aug. Moreau. Font postuum. "De muziekant"
BRONS naar Emile PINEDO (Français, 1840-1916) Mooie grote brons naar Pinédo, met een mooie donkere patine, gemonteerd op een zwarte marmeren sokkel. Fonte Postuum. "Napoléon" H: 68 cm.
PORSELEIN Paar "Stafordshire dogs" in porselein.
Een paar "Rammen" in aardewerk.
PORSELEIN LOT van drie beeldje in gekleurd porselein. "De Mandareinen" H: 33 cm.
BRONS Buste in bruin gepatineerde brons, staande op een zwarte marmeren sokkel. "Beethoven" H : 33 cm. 10/89
C/K-NL
BRONS Sculptuur in brons - buste staande op een marmeren sokkel. Font postuum.
MEUBEL Mooie dubbele "Open Bookcase" in polychroom, met verstelbare leggers.
MEUBEL 3 Deuren "vitrine" in mahonie. Circa 1900.
MEUBEL 18de Eeuwse twee deurenkast in eik.
MEUBEL Drie "Gigogne tafels" in mahonie.
MEUBEL Zeer mooie ronde tafel in mahonie op en centrale voet, met een grijs marmeren bovenblad. Dim : 100 cm.
MEUBEL Lage tafel in bambou.
MEUBEL Grote 2 deurenkast "Luikse" in eik, licht gesculpteerd. 18de eeuw. Circa 1780.
MEUBEL. Een paar nachttafels in walnotenhout met 3 schuiven. Louis Philippe.
SCHOMMELPAARD. Oud schommelpaard bekleed met jute. 19de eeuw. Herkomst Engeland.
MEUBEL Bijzonder mooi oud Italiaans "kapperstafeltje" met inlegwerk van notenhout. Eind 18de eeuw.
Grote "Spiegel" gedoreerde kader in Barok stijl.
11/89
C/K-NL
Grote "Spiegel" gedoreerde kader in stijl Louis XV.
MEUBEL Twee lange kloosterbanken in eik, vlaamse stijl - 19de eeuw. (2.60 lang)
Salvador DALI - (1904-1989) Chromografie op keramiek, naar het originele werk van S. Dali - genummerd 23/490. Met certificaat. Uit de reeks : Divine Comédie - Le Paradis. "Le langage de l'oiseau"
Zeer mooi en decoratieve "Ballustrade" in plaaster en gepolychromeerd met bijhorende bloembakken. Uit de periode 1930. Herkomst Engeland.
Charles de GROUX - (1825-1870) Schilderij olie op doek, getekend en gedateerd 1848. "De bedelaar en de Jonkvrouw" 70 x 80 cm.
Schilderij olie op doek - 19de eeuw. “Vergadering van de dieren” 60 x 80 cm.
Achiel VAN SASSENBROUCK - (1886-1979) Schilderij olie op doek en getekend. "Slachters" 108 x 103 cm.
Vladimir PETROV Schilderij olie op doek, getekend Petrov. "Genieten op het strand" 60 x 90 cm
Achiel VAN SASSENBROUCK - (1886-1979) Schilderij olie op paneel, getekend. "Boer met mand aardappelen" 57,5 x 34 cm.
COSTA - XX Schilderij olie op doek, gesigneerd. " Stadszicht in het grijs " 100 x 100 cm
12/89
C/K-NL
Emile LIBERT - Ecole Belge Schilderij olie op doek getekend "Landschap" 82 x 103 cm.
Hendrick. VADER Schilderij olie op doek getekend. "Kotters bij laag water" 50 x 60 cm.
Walter SITA - °1950 Schilderij olie op doek, getekend. "Kinderen aan het strand" 50 x 61 cm.
GRANGIL - °1968 Schilderij olie op doek, getekend. Met certificaat. "De lachtende clown" 60 x 50 cm.
Bram VAN VELDE - (1895-1981) Lithografie van Bram Van Velde, getekend en genummerd 13/100. "MP 202 - 1975" 97 x 64 cm.
Pierre ALECHINSKY - °1927 Lithografie van Pierre Alechinsky, op Vélin papier, getekend en genummerd 80/99. "Restaurant de l'Union - 1996" 66 x 51.5 cm (kader)
Andy WARHOL - (1928-1987) Kunstdruk naar het origineel van Andy Warhol. "Skull - 1976" 130 x 155 cm.
PANAMARENKO - °1940 Offset print van Panamarenko, getekend in potlood en genummerd AP "Hazerug" 45.5 x 57.5 cm.
Victor TURBAN (°1936) Schilderij olie op doek, getekend. "Meeuwen boven de golven" 100 x 100 cm.
Roger RAVEEL - (1921-2013) Originele houtgravure van Roger Raveel, getekend in potlood en genummerd 162/175. “Zelfportret en een abstractie - 1989” 43 x 55 cm.
13/89
C/K-NL
J. GAGE - °1946 te Boston. Schilderij olie op doek, getekend. Met certificaat. "Spider women" 100 x 100 cm.
Serge VANDERCAM - (1924-2005) Acryl op papier en doek, getekend en gedateerd 31.5.95. "Compositie" 74 x 56 cm.
Carl-Henning Pedersen (Deen, 1913 - 2007) Lithografie van Carl-Henning Pedersen, getekend rechtsonder in potlood, gedateerd en genummerd 122/250. 62 x 49 cm "Compositie" - 1985 Carl- Henning Pedersen (1913 -2007) , was een Deense schilder . Bekend als de " Deense Chagall " , hij was een belangrijk lid van de CoBrA-beweging .
Vladimir PETROV - °1945 Pastel getekend Petrov. "Jonge dame voor de spiegel" 50 x 40 cm.
IVOOR Gesculpteerd beeld in ivoor en gepolychromeerd. "Chinese God" H: 31 cm.
BRONS Uitzonderlijke mooie grote brons, gemonogrameerd HA. "De kleine neger" H: 155 cm. Kan ook als fontein worden ingesteld. Deze brons is vervaardigd uit de techniek van gieten met verloren was.
IVOOR Gesneden en gegraveerd ivoor, getekend. Japanse Kunst. "De muzikant en zijn aap" H : 21 cm.
IVOOR China Xxe eeuw. Een "Okimono" met een boeket lotusbloemen in de hand, gesculpteerd in ivoor. Getekend onderaan. H: 45.5 cm.
14/89
C/K-NL
Mooi beeldje in "Amber" - 226.30 gr.
Beeld in amber - 285 gr. "Staande man met kruik in de hand" H: 22 cm
IVOOR Sculptuur in ivoor staande op een sokkel van rozenhout, China XIXe-Xxe eeuw. "Wen Chang Ti Kium, beschermheer van literatuur" H: 26 cm.
IVOOR Mooi gesculpteerd beeldje in ivoor. "De lachende Bouda" H: 15 cm.
IVOOR Japan Sculptuur in ivoor "Okimono" Japan, getekend. Is zoals een netsukee maar groter. Lengte : 11.5 cm.
Prachtige creatie in gesteente. Herkomst China. “De God” H: 60 cm.
Prachtige creatie in gesteente. Herkomst China. “De God” H: 65 cm.
Zwarte marmeren sokkel - Napoleon III stijl.
SINTIN Sculptuur in kristal, getekend. "Moeder en kind"
SINTIN Sculptuur in kristal, getekend. "Naakt met Leeuw"
SINTIN Sculptuur in kristal, getekend. " De verliefden"
SINTIN Sculptuur in kristal, getekend. "Naakt" 15/89
C/K-NL
Albert SAVERYS - (1886-1964) Kunstdruk naar het originaal van Albert Saverys. Getekend in de plaat. "Winterlandschap langs de Leie"
Karel APPEL - (1921-2006) Lithografie van Karel Appel, getekend in potlood, gedateerd '75 en genummerd EA. "Twee personnages" 51 x 67 cm.
CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood, genummerd E/A en gedateerd 1979. "Le Tapis Noir" 50 x 65.5 cm.
Valerius DE SAEDELEER - (1867-1941) Ets naar het origineel werk van Valerius De Saedeleer getekend in de plaat. "Ciel Orange" 55 x 50 cm.
Joan MIRO - (1893-1983) Lithografie Joan Miro, getekend in de plaat. Oplage 1500 - op Guarro papier - 1975 "Maravillas con variaciones acrosticas 19" 49.5 x 71 cm.
ERRO - °1932 Lithografie van Erro, op Arches papier genummerd 39/199, gedateerd 2001 en getekend. "Swordslady - " 53 x 90.5 cm.
Henri de TOULOUSE-LAUTREC - (1864-1901) Lithografie naar het origineel werk van Toulouse Lautrec. Getekend in de plaat (met monogram) en genummerd. "Divan Japonais" 76 x 54 cm.
"Binocular" op voet. Herkomst Engeland.
Handgeknoopt Oosters tapijt - ingecaderd - Tabriz Iran. 145 x 99 cm.
Groot oud fototoestel in hout met bijhorende voet. Paris Ducretet.
16/89
C/K-NL
MEUBEL Mooie gebombeerde "Hollandse vitrinekast" in notelaar met onderaan 3 laden en klauwpoten.
MEUBEL TAFELTJE in mahonie met afneembaar dienblad. Periode ca. 1890.
MEUBEL Oude Franse kast met gesculpteerde deuren. Circa 1800.
Mooie hoge kandelaar op een sokkel in hout.
MEUBEL Mooie "Hollandse kussenkast" in eik. Met 2 blokdeuren en 2 laden onderaan, staande op bollepoten. H: 186 - L: 165 - B: 56 cm.
Bijzettafel in palisanderhout met inlegwerk.
MEUBEL Mooie oude VITRINE met twee deuren onderaan in polychroom.
SCHOMMELSTOEL Een mooie oude rode schommelstoel met 2 kinder plaatsen.
Handgeknoopt Oosters tapijt - Kazak 236 x 162 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Tekening Kafkazi. 184 x 123 cm.
Handgeknoopt Oosters tapijt - Kazak Russe. 223 x 142 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Lahore Met zijdeglans. 196 x 124 cm.
17/89
C/K-NL
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Hamadan Iran. 192 x 122 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Herati 161 x 94 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Dessin Bidjar met zijde. 155 x 105 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Dessin Bidjar. 145 x 73 cm.
Salvator DALI « Saint George » Uitzonderlijke mooie INGEKADERDE TAPISSERIE ZIJDE OP ZIJDE – Genummerd 16/250 EN GETEKEND – Met certificaat. Afmeting : 120 x 88 cm.
Salvador DALI - (1904-1989) Handgeweven tapisserie wol en zijde, naar een werk van Salvadot Dali, genummerd 14/250. Met certificaat. "Le Chevalier Chrétien" 120 x 88 cm.
Alex Katz, geboren 24 juli 1927 te New York. Lithografie in de tinten van wit zwart en grijs, getekend en genummerd 79/100. "Unfamiliar Image, 2002" 76.2 x 111.7 cm Alex Katz is een Amerikaanse figuratieve artiest die is gekoppeld aan de Pop art beweging. In het bijzonder, hij staat bekend om zijn schilderijen, sculpturen en wordt vertegenwoordigd door talrijke internationale galerijen.
Jean-Michel FOLON - (1934-2005) Zeefdruk in kleur, op doek, getekend en genummerd 65/100. "L'Oiseau" 98 x 137 cm.
Yves KLEIN Zeefdruk naar het origineel werk van Yves Klein. "Blauw relief"
Marco Del Re Lithografie van Fernand Leger, genummerd 12/50. "Sur" 18/89
C/K-NL
Pablo PICASSO - (1881-1973) Gravure naar P. Picasso.
Andy WARHOL - (1928-1987) Offset prints naar het origineel werk van Andy Warhol, iedere afbeelding getekend in de plaat. "Ingrid Bergman" 63 x 64 cm.
Helen FRANKENTHALER - (1928-2011) Zeefdruk van Helen Frankenthaler. "Solar - 2001" 114 x 76 cm.
Jalaly MISHA -°1979 - te Teheran - Iran. Schilderij olie op doek en getekend Misha. "Clown" 100 x 115 cm.
Lithografie getekend Erro, genummerd 101/199 en gedateerd 2001. "Gun Lady"
Emile DUPUIS Paar tekeningen in kleur "De jonge dames"
Cyanon Schilderij olie op doek, getekend. Compositie 60 x 50 cm.
Eetservies voor 12 personen "Minton" 20st eeuw.
Zeer mooie groter panter in de stijl van "Emaux De Longwy" L: 68 cm - B: 14 cm - H: 28 cm.
BRONS Decoratieve brons – Getekend – Fonte Postume. “Het kindje en zijn gebroken kruik”
19/89
C/K-NL
BRONS Mooie buste in brons "Beethoven" Fonte Postuum.
Paar vazen in wit kristal.
Reeks van 18 glazen in kristal.
MEUBEL Bijzettafel in mahonie. L: 84 cm - H: 76 cm
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Kafkazi -Pakistan. 151 x 92 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Kazak Turc. 158 x 108 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Herati 138 x 74 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Mir 140 x 72 cm.
Schilderij olie op doek getekend C. Cabenu. "De jachthonden"
Schilderij olie op doek naar Tamara de Lempicka.
Walter SITA - °1950 Schilderij olie op doek, getekend. "Genieten op het strand - La belle époque" 50 x 61 cm.
BURNETT Schilderij olie op doek, getekend. "Straatzicht te Parijs. 60 x 95 cm. 20/89
230. Ring wit goud 18kt. + 92 briljanten 1.40ct. kleur: J en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. + 92 brillants 1.40 carat couleur: J et pureté: VS 231. Ring wit goud 18kt. + 11 briljanten 1.20ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. + 11 brillants 1.20 carat couleur: G et pureté: VS 232. Ring wit goud 18kt. + 1 briljant van 1.20ct. kleur: I en zuiverheid: SI + 6 briljanten Bague or blanc 18ct. + 1 brillant de 1.20 carat couleur: I et pureté: SI + 6 brillants 233. Ring wit goud 18kt. + 9 briljanten 0.54ct. kleur: I en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. + 9 brillants 0.54 carat couleur: I et pureté: VS 234. Ring wit goud 18kt. + 1 citrine van 7.20ct. + 44 diamanten baguette geslepen + 10 diamanten prinses geslepen + 28 briljanten totaal: 1.50ct. Bague or blanc 18ct. + 1 citrine de 7.20 carats + 44 diamants taille baguette + 10 diamants taille princesse + 28 brillants totale: 1.50 carat 235. Oorhangers rosé goud 18kt. (gemerkt 750) + 16 citrinen 9.60ct. + 50 briljanten kleur: F en zuiverheid: VS Pendants d'oreille or rosé 18ct. (poinçon 750) + 16 citrines 9.60 carats + 50 brillants couleur: F et pureté: VS 236. Hanger-halsketting wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 robijn van 3.80ct. + 48 briljanten kleur: G en zuiverheid: VS Pendentif-collier or blanc 18ct. (poinçon 750) + 1 rubis de 3.80 carats + 48 brillants Couleur: G et pureté: VS 237. Ring geel goud 18kt. + 22 briljanten 0.44ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. + 22 brillants 0.44 carat couleur: G et pureté: VS 238. Solitair wit goud 18kt. + 1 briljant van 3.77ct. kleur: J en zuiverheid: SI 2 met certificaat van G.I.E. Solitaire or blanc 18ct. + 1 brillant de 3.77 carats couleur: J et pureté: SI 2 avec certificat de G.I.E. 239. Ring wit goud 18kt. met +- 360 briljanten +- 3.60ct. kleur: G-H en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. avec +- 360 brillants +- 3.60 carats couleur: G-H et pureté: VS 240. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + diamanten 1.00ct. (gemerkt) kleur: G en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. (poinçon 750) + diamants 1.00 carat (poinçonné) couleur: G et pureté: VS 241. Halsketting in witte parels van 10 mm. + sluiting wit goud 18kt. (gemerkt 750) Collier de perles blanches de 10 mm. + fermeture or blanc 18ct. (poinçon 750) 242. Oorbellen wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 2 witte parels van 10 mm. en 56 briljanten Boucles d’oreille or blanc 18ct. (poinçon 750) + 2 perles blanches de 10 mm. et 56 brillants 243. Ring wit goud 18kt. + 1 robijn Madagaskar van 9ct. Bague or blanc 18ct. + 1 rubis malgache de 9 carats 244. Halsketting in grijze Tahiti parels 9-12 mm. + sluiting wit goud 18kt. met 44 briljanten Collier de perles grises Tahiti de 9-12 mm. + fermeture or blanc 18ct. avec 44 brillants
245. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 briljant fancy color van 0.90ct. Bague or blanc 18ct. (poiçon 750) + 1 brillant fancy color de 0.90 carat 246. Halsketting in witte parels van 10 mm. + sluiting geel goud 18kt. (gemerkt 750) + gouden camee Collier de perles blanches de 10 mm. + fermeture or jaune 18ct. (poinçon 750) + camée en or 247. Ring rosé goud 18kt. + 1 rookkwarts cabochon geslepen van 6ct. Bague or rosé 18ct. + 1 quarts fumé taille cabochon de 6 carats 248. Halsketting met aquamarijnbollen van 10-12 mm. + grijze parels van 10 mm. + gouden sluiting 18kt.(gemerkt 750) + 3 ringen geel goud 18kt. Collier avec des boules aigue marine de 10-12 mm. + perles grises de 10 mm. + fermeture à l'or 18ct. (poinçon 750) + 3 anneaux or jaune 18ct. 249. Ring wit goud 18kt. + 32 briljanten 1.20ct. kleur: J en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. + 32 brillants 1.20 carat couleur: J et pureté: VS 250. Armband geel en wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 85 briljanten 1.60ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bracelet or jaune et or blanc 18ct. (poinçon 750) + 85 brillants 1.60 ct. couleur: G et pureté: VS 251. Armband in witte parels van 10 mm. + sluiting geel goud 18kt. (gemerkt 750) Bracelet de perles blanches de 10 mm. + fermeture or jaune 18ct. (poinçon 750) 252. Ring geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 briljant en 6 diamanten baguette geslepen 0.30ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. (poinçon 750) + 1 brillant et 6 diamants taille baguette 0.30 carat couleur: G et pureté: VS 253. Ring geel goud 18kt. + 1 Ceylon saffier van 0.90ct. + 12 briljanten 0.40ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. + 1 saphir ceylanais d e0.90 carat + 12 brillants 0.40 carat couleur: G et pureté: VS 254. 255. Oorbellen geel goud 18kt. + 26 briljanten 0.36ct. kleur: G en zuiverheid: VS Boucles d’oreille or jaune 18ct. + 26 brillants 0.36 carat couleur: G et pureté: VS 256. Ring geel en wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 24 briljanten 0.40ct. kleur: I en zuiverheid: VS Bague or jaune et or blanc 18ct. (poinçon 750) + 24 brillants 0.40 carat couleur: I et pureté: VS 257. Ring geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 saffier van 1.10ct. + 10 briljanten 0.60ct. kleur: I ,zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. (poinçon 750) + 1 saphir de 1.10 ct. + 10 brillants 0.60 ct. couleur: I et pureté: VS 258. Ring geel goud 18kt. + 1 granaat van 0.50ct. + 32 briljanten 0.56ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. + 1 grenat de 0.50 carat + 32 brillants 0.56 carat couleur: G et pureté: VS 259. Ring geel goud 18kt. + 3 saffieren 0.45ct. + 9 briljanten Bague or jaune 18ct. + 3 saphirs 0.45 carat + 9 brillants
260. Ring geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 smaragd van 0.24ct. + 2 briljanten Bague or jaune 18ct. (poinçon 750) + 1 émeraude de 0.24 carat + 2 brillants
MAANDAG 22 februari om 19u00
VAN 300 tot 510 JUWELEN VAN : 511 TOT 530
C/K-NL
COLLENS. Schilderij olie op doek, getekend. "Marine"
VAL SAINT LAMBERT Vase Art Deco kleur rood, getekend.
Likeurset in Bohème kristal, karaf en 5 glaasjes.
KRISTAL Fruitcoupe in blauw/wit kristal.
Belangrijke lampenvoet in glaspasta, stijl Art Nouveau. Getekend.
Karaf en zes likeur glaasjes groene kleur.
Reeks van een 50 tal verschillende glazen.
KRISTAL Gesculpteerde "IJsbeer op sokkel" in kristal. Getekend Sintin. H: 16 cm - L: 21 cm.
SINTIN Sculptuur in wit kristal, getekend Sintin. "Man en vrouw"
SINTIN Sculptuur in wit kristal, getekend Sintin. "Vrouw"
SINTIN Sculptuur in wit kristal, getekend Sintin. "Romantiek"
SINTIN Sculptuur in wit kristal, getekend Sintin. "Moeder en kind"
21/89
C/K-NL
SINTIN Sculptuur in wit kristal, getekend Sintin. "De filosoof"
Kruik in "Delft" porselein, met tinnen deksel.
313
A. CARRIER Sculptuur in brons, Oosterse danseres.
Henry Etienne DUMAIGE (1830-1888) Sculptuur in brons. Font postuum. "Jeanne d'Arc"
BRONS Mooie brons naar Bouret. "De clown en zijn mandoline"
Sculptuur in brons De jachthond.
BASSIN Groep in brons Art Deco, met een zwarte en gouden patine, op een marmeren sokkel. Getekend Bassin. Font postuum.
Thee Caddy in hout met nacre inlegwerk. Herkomst Engeland. Circa 1840.
Mooie staander in licht hout met 3 kristallen Whiskey karaffen en een box met gezelschapsspel. Herkomst Engeland. 38 x 30 35 cm
Oosters handgeknoopt tapijt - Sarough Iran. 217 x 140 cm.
Oosters handgeknoopt tapijt - Lahore Pakistan. 190 x 127 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Bouchara Pakistan. 176 x 123 cm.
22/89
C/K-NL
Oosters handgeknoopt tapijt - Kafkazi met zijdeglans. 158 x 94 cm.
Oosters handgeknoopt tapijt - Mir 140 x 70 cm.
Oosters handgeknoopt tapijt - Mir 163 x 87 cm.
326
Christian DOTREMONT - (1922-1979) "Ou vas-tu Lapon ? - je ne vais que parmi - d'où viens-tu Lapon ? - je ne suis pas venu" Gravure naar het originele logogram uit 1970. 50 exemplaren genummerd en gedrukt op Vélin papier. Op de keerzijde van her werk getekend door Guy Dotrement, broer van de kunstenaar en voorzien van de atelier stempel. 76 x 56 cm.
Jean-Michel FOLON - (1934-2005) Originele aquarel (waterverfschilderij) met oorspronkelijke potloodlijnen, gedateerd 2 december 1986 niet getekend. Afkomstig uit het nalatenschap van Odette en Lino Ventura. "Nos mains tenant une fleur au soleil couchant" 53 x 72 cm.
328
Bram BOGART – (1921-2012) Aquagravure van Bram Bogart getekend in potlood, gedateerd '99 en genummerd 21/28. "Sonnezimmer - 1999" 30 x 36 cm.
329
Karel APPEL - (1921-2006) Lithografie van Karel Appel, getekend in potlood en genummerd EA. "Compositie" 50 x 50 cm.
330
Bengt LINDSTROM - (1925-2008) Lithografie de Bengt Lindstrom, getekend en genummerd. "Personnage I - 1986" 56 x 76 cm (Afbeelding)
331
Herman Brood (Pays-bas, 1946 - 2001) Sérigraphie de Herman Brood, numérotée 105/175 et signée. "Nightride" 70 x 82 cm.
Hannes D'HAESE - °1965 Originele tekening met acrylstiften, getekend D'Haese. "Op stap" 56 x 75 cm.
23/89
C/K-NL
René MAGRITTE - (1898-1967) "Golconde" Lithografie naar het werk uit 1953. Getekend in facsimile en genummerd 285/300. Uitgegeven door Philippe Moreno met de toestemming van de "Succession Magritte" Stempel van de ADAGP. 58 x 78 cm.
Pierre ALECHINSKY - °1927 Lithografie van Pierre Alechinsky op vélin papier met dactylotekst van Claud Siman, getekend rechts onderaan en genummerd 253/500. Les langues pendantes de la série "Placards" 58 x 76 cm.
Karel APPEL - (1921-2006) Lithografie van Karel Appel, getekend in potlood en genummerd HC. "Cats" 54 x 75 cm.
336
Pol BURY - (1922-2005) Kleurenlithografie van Paul Bury, getekend en genummerd 62/75. "Mondrian 23 Ramolissements" 56 x 76 cm
Walasse TING - (1929-2010) Lithografie van Walasse Ting, getekend in potlood, genummerd 69/200 en gedateerd 1981. "Le cheval rose" 44.5 x 60.5 cm.
CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood, genummerd EA 19/20 en gedateerd '96. "Journée de mai" 60 x 50 cm.
Félix LABISSE - (1905-1982) Lithografie van Labisse, getekend en genummerd 87/175. "Perla" 74 x 55 cm (Papier) 55 x 44 cm. (Afbeelding)
Leon DE SMET - (1881-1966) Schilderij olie op doek en gemonogrammeerd LDS. "De Rode Beukendreef te St. Martens-Latem." 50 x 60 cm
341
CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood, genummerd E/A 21/30 et datée. "Composition" 76 x 56 cm.
24/89
C/K-NL
Valerio ADAMI - (Italië, °1935) Zeefdruk getekend in potlood en genummerd XIX/XX. "Dialogue dans le paysage III" - 1988" 94 x 72 cm.
343
CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood, genummerd EA en gedateerd 1987. "Femme rouge" 50.5 x 65.5 cm.
André LANSKOY - (1902-1976) Lithografie van André Lanskoy, getekend in potlood en genummerd 45/110. "Composition" 50 x 65 cm.
345
Henri de TOULOUSE-LAUTREC - (1864-1901) Lithografie naar het origineel werk van Toulouse Lautrec. Getekend in de plaat (met monogram) en genummerd. "La passagère du 54 I" 76 x 54 cm (papier) 60 x 44 cm (afbeelding)
MEUBEL Grote Hallkast in eik met 2 deuren - licht gesculpteerd. Stijl Louis XV -Eind 19de eeuw. L: 135 x B: 56 x H: 225 cm.
347
Koffer in eik. 19de eeuw.
Secretaire in eik, gepolychromeerd. Herkomst Engeland.
Engelse "Bookcase" in mahoni.
MEUBEL Mooie Franse gepolychromeerde dressoir in eik met 3 deuren – 19de eeuw – stijl Louis XV
MEUBEL Zeer mooie vitrine secretaire "Bookcase" in polychrome. Voorzien van 2 grote laden en 2 kleine. Herkomst Engeland. L: 92 - B: 50 - H: 205 cm.
352
MEUBEL Zeer mooie Hollandse vitrinekast gepolychromeerd. 25/89
C/K-NL
353
MEUBEL Rond bijzettafeltje in mahonie met een lade. Diam: 76 cm.
MEUBEL Vaiselier in eik - Herkomst Engeland. L: 178 - H: 210 cm
355
MEUBEL "Speeltafel" van gemarketeerd ebbenhout met citroenhout ingelegd, met een decor van bloemen, één lade openend op een bakspel, met gebogen poten en geelkoperen beslag. Louis XV stijl. L: 80 - B:58 - H: 80 cm.
356
Kapstok in de vorm van beren.
Paar prachtige creatie's in gesteente. Herkomst China. “De Olifanten” H: 55 cm.
358
Paar prachtige creatie's in gesteente. Herkomst China. “De Olifant” H: 55 cm.
Likeurkelder zonder karaffen en glazen in notenwortelhout.
Likeurkelder.
362
Likeurkelder
Cache-pot in keramiek, met bloemen decoratie.
Cache-pot in keramiek met vlinder dekoratie.
26/89
C/K-NL
365
Cache-pot in keramiek Royal Boch.
366
Zeer mooie "Tiffany " lamp.
367
Zeer mooie "Tiffany " lamp.
MURANO Een creatie van de Italiaanse kunstenaar Mario Bodioli, getekend. "Hoofd met hoed" H: 70 cm.
Oosters handgeknoopt tapijt - Esfahan - Iran. 173 x 113 cm.
BRONS - Isidore BONHEUR (1827-1901) Sculptuur in brons met een donkere patine, getekend Isidore Bonheur. Font Posthuum. "Ruiter te paard"
Oosters handgeknoopt tapijt - Hereke. 287 x 187 cm.
MURANO - Sergio CONSTANTINI - Venetië °1956. Zeer mooi sculptuur in multicolor kristal "Murano", gecreëerd door Sergio Constantini. "Hoofd" H: 43 cm.
Oosters handgeknoopt tapijt - Moud Iran. 345 x 249 cm.
375
376
Oosters handgeknoopt tapijt - Kashan Iran. 347 x 250 cm.
377
Bestekkoffer in zilver - 123 stuks, voorzien met stempel Delheid 835/1000e.
27/89
C/K-NL
378
Oosters handgeknoopt tapijt - Chine Zijde op zijde, dessin Ghoum 182 x 124 cm.
379
Eet en koffie servies voor 8 personen.
Oosters handgeknoopt tapijt - Dessin Tabriz 350 x 251 cm.
381
Thee en koffie servies in porselein.
Oosters handgeknoopt tapijt - Herati 235 x 170 cm.
383
Hoge vaas met een decoratie Tin Hutois.
Damenshandtas in leder "Pierre Cardin"
Elegante dameshandtas in bruin leder - Merk "Celine"
Handtas - Louis VUITTON. Model : Papillon 26.
388
Elegante dames handtas, getekend. "Gucci"
Elegante dames handtas in bruin leder. Getekend "Reveillon"
28/89
C/K-NL
MURANO "Handtasje" in gekleurd kristal Murano met een bonbon decoratie. H: 19 cm.
Grote rode "Pinguin" in kunststof, getekend "Pro Design"
David HOCKNEY - °1982 Lithografie van David Hockney, getekend in potlood, gedateerd en genummerd 882/1000. Gedrukt en uitgegeven door Thames & Hudson, London/Petersburg Studios, NY op gewoven Somerset papier. "China Diary - Red square and the forbidden City - 1982" 50 x 54,5 cm.
Karel APPEL - (1921-2006) Lithografie op velijn van Karel Appel, getekend in potlood en genummerd 106/120. "Meeting in the sun" 58.5 x 77 cm.
Takashi MURAKAMI - °1962 - Tokyo. Offset lithografie getekend in zilverinkt, genummerd 125/300. Uitgegeven door Kaikai Kiki C°, Ltd Tokyo. "Time Bokan - Missing in the eyes - Red - 2006" 50 x 50 cm.
Printografie naar een werk van Salvador Dali. Beperkte oplage – uitgegeven door Dasa 1996. “Main de Dali retirant la Toison d'or des yeux de Gala debout derrière le Soleil” 54 x 75 cm
Henri CASSIERS - (1858-1944) Chromolithografie naar een origineel werk van Henri Cassiers. "Hollands landschap" 42 x 48 cm.
Jan VOSS - ° 1936 In 1936 geboren in Hamburg. Hij woond en werkt in Parijs sinds 1960. Hij is Professer aan de École Nationale Supérieure des Beaux-arts in Parijs. In 1960 verhuisde Jan Voss naar Parijs na een studie aan de Schone Kunsten van München. Zijn eerste persoonlijke tentoonstelling vond plaats in 1963. Jan Voss werd ingehuldigd op 22 November 1997 in het nieuwe Maison des Arts de Malakoff met een set van twintig reliëfs, collages en sculpturen in hout en keramiek, van 1990 tot vandaag.
Linogravure van Jan Voss, op arches papier, genummerd 03/30 "Marcottage - 194" 60 x 79.5 cm.
408
Bram VAN VELDE - (1895-1981) Lithografie van Bram Van Velde, getekend en genummerd E/A 2/4. "MP 318 - 1978" 88 x 63 cm.
29/89
C/K-NL
Françoise HENNEBERT (België - °1974) Originele aquarel op papier, getekend. "Nudes" 51 x 72 cm.
Man RAY - (1890-1976) Amerikaanse kunstenaar. Lithografie van Man Ray, getekend door de kunstenaar. "Bon à Tirer" - "Compositie" 53 x 67 cm.
411
CHRISTO - (Vladimirov Javacheff) - (1935-2009) Fotoprint van Christo - Getekend in inkt. "Umbrellas" 60 x 100 cm
412
Amadeo MODIGLIANI - (1884-1920) Zeefdruk naar een origineel werk van Modigliani. "Testa di profilio", 1911. 71 x 102 cm.
413
Andy WARHOL - (1928-1987) Offset prints d'après l'original de Andy Warhol. "Ingrid Berman" 60.5 x 84 cm.
414
John KACERE - (1920-1999) - Amerikaanse School. Lithografie getekend en genummerd /250 in potlood door de kunstenaar. "Nageuse - 1992" 63 x 90 cm.
415
CHRISTO – (1935-2009) Grafisch werk - Getekend en genummerd 702/999 “ Wrapped Monument to Leonardo – Scala de Milan” 50 x 70 cm.
416
Karel APPEL - (1921-2006) Lithografie van Karel Appel, getekend in potlood en genummerd 135/160. "Compositie" 54 x 73 cm.
417
Sonia DELAUNAY - (1885-1979) Affiche naar Sonia Delaunay, 35 x 40 cm.
30/89
C/K-NL
Mel RAMOS - °1935 Lithografie van Mel Ramos,op geweven papier; getekend en gedateerd in potlood, 1970, genummerd 112/125. "Bruine beer" 53 x 73 cm. Is een Amerikaans kunstschilder, hij werd sinds de jaren 60 internationaal bekend met figuratieve schilderijen van vrouwen en consumptie artikelen. Zijn hyperrealistische werk wordt gerekend tot de Popart.
Mooie "Terrine" in faience, met een bootdecoratie.
Richard LINDNER - (1901-1978) Lithografie van Richard Lindner, genummerd 97/250 en getekend. "Profile - 1970" 55 x 71 cm. In het jaar 1960, heeft Lindner zijn stijl gevonden, ontgrendeld en blinkt hij uit in grote formaten met heldere transparante kleuren t. Hij heeft een bijzondere plaats ingenomen in de kunstwereld van New York, met zijn persoonlijke thema's en zijn unieke karakters. Sommigen beschouwen het als de voorloper van de Pop art.
Pierre ALECHINSKY - °1927 Ets en aquatinte van Pierre Alechinsky, getekend in potlood, genummerd 113/300. "Underground - 1969" 48 x 65 cm.
Claude GARACHE - ° 1929 te Parijs Originele lithografie op papier Velin d'Arches, genummerd 91/100 en getekend in potlood. "Zonder titel- Personnage" 30 x 35 cm.
425
Oosters handgeknoopt tapijt - Tabriz Iran - wol en zijde 202 x 130 cm.
Oosters handgeknoopt tapijt - De 4 jaargetijden 188 x 123 cm.
427
Handgeknoopt Oosters Tapijt. Vier jaargetijden. 185 x 124 cm.
428
Oosters handgeknoopt tapijt - Mir. 235 x 174 cm.
429
Oosters handgeknoopt tapijt - Hamadan Iran. 187 x 135 cm.
31/89
C/K-NL
430
MEUBEL Mooie hallkast met licht gescupteerde deuren in kerselaar. Stijl Louis XV. 19de eeuw.
431
Yves LOHE - ° 1947 - Franse Kunstenaar. Uitzonderlijke mooie sculpture in brons en glaspasta. Getekend. Met certificaat "Maxi Violon"
Paar grote vazen in "Delft" Blauw/wit Getekend Royal Goedewaagen
433
Gekleurde vass in kristal en getekend SINTIN
434
SINTIN Sculptuur in kristal, getekend. "Jong meisje"
Vaas in gekleurd kristal, met een vogeltje op de rand van de ton. Getekend SINTIN.
SINTIN Sculptuur in wit kristal, getekend Sintin. "Christus"
437
Paar groentenschotels in verzilverd metaal.
Paar groenteschotel in verzilverd metaal.
Bacon dish in verzilverd metaal. Xxe. Herkomst Engeland.
Paar kandelaars in verzilverd metaal.
KRISTAL Mooie kristallen fruitcoupe op een gedoreerde bronzen voet. Diam: 21 cm.
32/89
C/K-NL
KRISTAL Toilet garnituur in kristal "Val-Saint-Lambert"
Leon DEVOS (België, 1897 - 1947) Schilderij olie op doek - getekend Leon Devos. Stilleven “Bloemen en tin”. 70 x 80 cm
444
François BACKVIS - (1857-1926) Schilderij olie op doek getekend. "De bloemenmarkt" 70 x 100 cm.
445
Jozef CARON Schilderij olie op doek getekend. "Herfst in het woud" 45 x 60 cm
Hubert GLANSDORFF - (1877-1963) Schilderij olie op doek, getekend rechts onderaan. "Portret van een vrouw" 60 x 80 cm.
447
Georges Ph. JACQMOTTE - (1876-1949) Origineel schilderij olie op doek, getekend. "Zittend naakt" 66 x 90 cm.
G. ROBERTS Schilderij olie op doek, getekend.
Leon DEVOS - (1897-1974) Schilderij olie op doek en getekend. "Stilleven" 38 x 60 cm.
Ch. WATELET Schilderij olie op doek, getekend. "Dame met Deense hond"
Jean LAUDY – (1877–1956) Schilderij olie op paneel - gecertificeerd op de rugzijde van het werk door zijn zoon Jacques Laudy. Circa 1920 “Zittend naakt” 31 x 43 cm
33/89
C/K-NL
Henri de TOULOUSE-LAUTREC - (1864-1901) Lithografie naar het origineel werk van Toulouse Lautrec. Getekend in de plaat (met monogram) en genummerd. "Elles : "Femme au tub" 75 x 54 cm.
E. DE LANGHE Schilderij olie op doek, getekend.
CAPITTE Schilderij olie op doek - getekend. “De wissel van het spoor”. 70 x 90 cm
Schilderij olie op doek, naar Tamara de Lampicka, (getekend niet leesbaar). 90 x 60 cm.
456
Emile THYSEBAERT - (1873-1962) Belgische School. Origineel schilderij olie op doek, getekend links onderaan en gedateerd 1904. "De oude visser draagt een kind" 35 x 67 cm.
L. HERMANS Schilderij olie op doek, getekend. "De jachthonden."
A. VERSCHUEREN Schilderij olie op doek, getekend. "Winterlandschap" 70 x 100 cm.
René De Pauw (Pittem, 1887 - 1946) Schilderij olie op paneel, getekend. "Kanaal te Zeebrugge"
J. SOMERS. Schilderij olie op doek, getekend. "Bloemenstilleven" 95 x 63 cm.
A. HAZELDINE Schilderij olie op paneel en getekend. "Zicht op Londen" 46 x 58 cm 34/89
C/K-NL
J. HOOFT Schilderij olie op doek, getekend. "Paarden" 60 x 50 cm.
463
Rik SLABBINCK - (1914-1991) Schilderij olie op doek, getekend. "Landschap met zwarte aarde" 73 x 92 cm.
464
Gen PAUL - (Geboren en overleden te Parijs 1895-1975) Kleurenlithografie van Gen Paul, getekend en genummerd 31/99. "Jaqueline Damon" 27 x 35 cm
465
Pierre ALECHINSKY - °1927 Lithografie van Pierre Alechinsky op vélin papier, getekend in potlood en genummerd 125/300. (Enigszins vergeeld). "Compositie" 48 x 65 cm.
466
Herman Brood (Pays-bas, 1946 - 2001) Sérigraphie de Herman Brood, numérotée 104/175 et signée. "Nightride" 70 x 82 cm.
467
BRONS - René MAGRITTE - (1898-1967) "La Joconde" - 1967 Gepatineerde handgeschilderde brons . Sculptuur gerealiseerd naar het origineel schilderij van René Magritte uit 1960. Stempel van de handtekening, uit de Successie Magritte - bronsgieterij Paumelle - France. Genummerd : 101/250 exemplaren. Met certificaat van echtheid, getekend door Charly Herscovici, voorzitter van de Fondation Magritte.
468
René. MAGRITTE – (1898-1967) Typografiek naar een werk van René Magritte. Illustratie des Poêmes de ELT Mesens. "Rêves & Proses" 14 x 18 cm.
470
Keith HARING - (1958-1990) Zeefdruk naar het origineel. Getekend in de plaat. "Montreux 1983" 85 x 60 cm.
P. ROSENBERG Pendant olie op doek, getekend rechts onderaan. "Winterpret" 59 x 38 cm. 35/89
C/K-NL
473
Francis CRISTAUX - °1950 Schilderij olie op doek, getekend. "Kinderpret aan zee" 50 x 61 cm.
Henri (Henry) SCHOUTEN - (1857-1927) Schilderij olie op doek, getekend Henri Schouten. (Een herstelling op de rugzijde) "De drie Brabanders" 50.5 x 70.5 cm.
475
Pierre STEFANI - ° 1938 à Roubaix Schilderij olie op doek, getekend P. Stefani. "Parijs - Le grand boulevard." 19 x 27 cm.
Henri (Henry) SCHOUTEN - (1857-1927) Schilderij olie op doek, getekend rechts onderaan. Gerestaureerd. «Trois chèvres et un chevreau » 40 x 60 cm.
Bernard BUFFET - (1928-1999) Lithografie naar het origineel, uitgegeven voor de tentenstelling "Les Peintres témoins de leur temps" in het Galliera museum te Parijs. Uitgegeven door Mourlot 1968. 78 x 55.5 cm.
René MAGRITTE - (1898-1967) Lithografie op papier Rives, getekend in de plaat onderaan rechts, tegen getekend in potlood door Charly Herscovici. Droogstempel van de Succession Magritte en van de ADAGP. Uitgegeven door Philippe Moreno, te Parijs. Een uitgaven van 275 exemplaren genummerd (216/275). "La Trahison des Images" 45 x 60 cm.
479
Asger Jorn (Deen, 1914 - 1973) Lithografie rechtsonder in potlood getekend en gedateerd, linksonder opgedragen. Uit de serie " 9 Intimités Graphoglyptiques ", gepubliceerd door Atelier Clot , Parijs. Gedrukt door Clot , Bramsen en Georges , Parijs "Te laat" 76 x 55 cm. Asger Jorn (1914-1973) was een Deense schilder . Hij was een van de oprichters van de CoBrA- beweging en van de situationisten.
BLEK LE RAT - (pseudoniem van Xavier Prou) - °1951 Zwarte zeefdruk getekend en genummerd AP, in een oplage van 200 stuks. Voorzien van de droogstempel: The Black Rat Press. "Space Cowboy - 2008" 73.5 x 52.5 cm. Blek le Rat is het pseudoniem van de kunstenaar Xavier Prou, geboren in 1951 in Boulogne-Billancourt, een wijk in Parijs, Frankrijk.[1] Hij was een van de eerste graffiti-artiesten in Parijs en kreeg bekendheid als de 'Vader van de stencil-graffiti' 36/89
C/K-NL
Gaston BOGAERT (1918-2008) Gravure van Gaston Bogaert, genummerd EA 4/6 en getekend in potlood. "Optische telegraaf" 37 x 45 cm.
482
Bram VAN VELDE - (1895-1981) Lithografie van Bram Van Velde, getekend en genummerd 28/100. "MP 167 - 1975" 98 x 62 cm.
483
Pierre ALECHINSKY - °1927 Lithografie van Pierre Alechinsky, getekend in potlood, genummerd 255/300. "Compositie" 62 x 100 cm.
484
Jack GAGE - °1946 Schilderij olie op doek, getekend. "Splatch - Jonge vrouw" 90 x 120 cm.
Vladimir PETROV - °1945 Schilderij olie op doek, getekend. "Dame op kruk" 60 x 90 cm.
Pol BURY - (1922-2005) GRAVURE van Pol Bury genummerd 51/75. "Drie draaiende groepen"
Roger RAVEEL - (1921-2013) Originele lithografie van Roger Raveel, getekend in potlood en genummerd 42/100. “Ontmoeting tussen licht en schaduw - 1978” 40 x 50 cm.
Wilma LUCAS - °1936 Schilderij olie op doek, getekend. "Zicht op de Notre Dame te Parijs" 50 x 61 cm.
CARRA Schilderij olie op doek, getekend. "Op de fiets" 60 x 90 cm.
Jack GAGE - °1946 Schilderij olie op doek, getekend. "Naw York" 60 x 120 cm.
HARRIS Schilderij olie op doek, getekend. "De jachthonden' 37/89
C/K-NL
BRONS Sculptuur in brons met bruine patine. Getekend. Font postuum. "Diana"
MEUBEL “Een Deens Bar meubel » – Art Deco » Uit de jaren 1960. L: 100 - B: 47 - H: 113 cm.
BRONS - Ernest Rancoulet - (1870-1915) Sculptuur in brons, getekend Rancoulet. Font postuum. "De jager"
Sokkel in zwarte marmer. +/- 100 cm.
Francis CRISTAUX - °1950 Schilderij olie op doek, getekend. "La Belle époque aan het strand" 30 x 40 cm.
497
MEUBEL Paar mooie vierkante bijzet tafeltjes in mahonie met elegante klauwenpoten. Queen Ann stijl.
498
Sokkel in witte marmer. +/- 100 cm.
MEUBEL Grote salontafel in mahonie met lederen bovenblad. Circa 1930
BRONS - A. CONLI Sculptuur in brons, getekend. Font postuum. "Expectation"
501
Een reeks van drie bijzettafeltjes “GIGOGNE TAFELS” in polychroom. L: 50 x B: 35 x H: 60 cm.
502
Oosters handgeknoopt tapijt - Azari 187 x 128 cm.
503
Oosters handgeknoopt tapijt - Baloutch Iran. 187 x 118 cm.
38/89
511. Ring wit goud 18kt. + 1 briljant van 2.21ct. kleur: I en zuiverheid: SI + 10 briljanten Bague or blanc 18ct. + 1 brillant de 2.21 carats couleur: I et pureté: SI + 10 brillants 512. Armband wit en geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 60 brijanten 2.20ct. kleur: F en zuiverheid: VS Bracelet or blanc et or jaune 18ct. (poinçon 750) + 60 brillants 2.20 carats couleur: F et pureté: VS 513. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 saffier van 2ct. + briljanten en diamanten baguette geslepen Kleur: I en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. (poinçon 750) + 1 saphir de 2 carats + brillatns et diamants taille baguette Couleur: I et pureté: VS 514. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 robijn van 8ct. + 102 briljanten kleur: F en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. (poinçon 750) + 1 rubis de 8 carats + 102 brillants couleur: F et pureté: VS 515. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 citrine van 9ct. + 22 diamanten baguette geslepen 1.10ct. kleur: F en zuiverheid: VS-SI Bague or blanc 18ct. (poinçon 750) + 1 citrine de 9 carats + 22 diamants taille baguette 1.10ct. couleur: F et pureté: VS-SI 516. Halsketting geel goud 18kt. + citrinen gemerkt 18.26ct. + 3 briljanten Collier or jaune 18ct. + citrines poinçonné 18.26 carats + 3 brillants 517. Broche geel goud 18kt. + zwarte onyx + 5 witte parels en verso beschilderd medaillon 19de eeuw Broche or jaune 18ct. + onyx noir + 5 perles blanches et verso médaillon paint 19e siècle 518. Ring geel en wit goud 18kt. + 1 gele briljant van 0.25ct. + 2 witte briljanten 0.30ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or jaune et or blanc 18ct. + 1 brillant jaune de 0.25 carat + 2 brillant blanc 0.30 carat Couleur: G et pureté: VS 519. Solitair wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 briljant van 1.40ct. kleur: G en zuiverheid: P Solitaire or blanc 18ct. (poinçon 750) + 1 brillant de 1.40 carat couleur: G et pureté: P 520. Ring geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 22 saffieren 1.10ct. + 24 briljanten kleur: I en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. (poinçon 750) + 22 saphirs 1.10 carat + 24 brillants couleur: I et pureté: VS 521. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) Bigli + 17 briljanten 0.40ct. kleur: F en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. (poinçon 750) Bigli + 17 brillants 0.40 carat couleur: F et pureté: VS 522. Ring rosé goud 18kt. (gemerkt 750) zwart gerodeerd + 1 tanzaniet cabochon geslepen van 10.40ct. (gemerkt) + briljanten fancy yellow 1.60ct. Bague or rosé 18ct. (poinçon 750) rodé noir + 1 tansanite taille cabochon de 10.40 carats (poinçonné) + brillants fancy yellow 1.60 carat
523. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 2 saffieren 0.60ct. + 2 robijnen 0.60ct. + 40 briljanten kleur: I en zuiverheid: VS bague or blanc 18ct. (poinçon 750) + 2 saphirs 0.60 carat + 2 rubis 0.60 carat + 40 brillants couleur: I et pureté: VS
524. Armband-rivière wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 67 briljanten 1ct. kleur: I en zuiverheid: VS Bracelet-rivière or blanc 18ct. (poinçon 750) + 67 brillants 1 carat couleur: I et pureté: VS 525. Halsketting in witte drupparels 8-10 mm. + sluiting geel goud 18kt. (gemerkt 750) Collier de perles blanches gouttelette de 8-10 mm. + fermeture or jaune 18ct. (poinçon 750) 526. Ring geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 27 saffieren 1.40ct. + 34 briljanten 0.34ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. (poinçon 750) + 27 saphirs 1.40 ct. + 34 brillants 0.34 ct. couleur: G et pureté: VS 527. Ring geel goud 18kt. + 7 smaragden 0.42ct. + 2 briljanten 0.04ct. Bague or jaune 18ct. + 7 émeraudes 0.42 carat + 2 brillants 0.04 carat 528. Armband wit goud 18kt. + 36 briljanten 0.70ct. Bracelet or blanc 18ct. + 36 brillants 0.70 carat 529. Ring wit goud 18kt. + 1 jadesteen van 13 mm diameter + 22 briljanten 0.44ct. Bague or blanc 18ct. + 1 jade de 13 mm. diamètre + 22 brillants 0.44 carat 530. Ring geel en wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 5 briljanten 0.05ct. Bague or jaune et or blanc 18ct. (poinçon 750) + 5 brillants 0.05 carat 531. Ring geel goud 18kt. + 1 saffier van 1.10ct. + 12 briljanten Bague or jaune 18ct. + 1 saphir de 1.10 carat + 12 brillants 532. Ring geel en wit goud 18kt. + 21 briljanten 0.42ct. kleur: I en zuiverheid: VS Bague or jaune et or blanc 18ct. + 21 brillants 0.42 carat couleur: I et pureté: VS 533. Hanger geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 8 briljanten Pendentif or jaune 18ct. (poinçon 750) + 8 brillants 534. Ring geel goud 18kt. + 1 saffier van 0.30ct. + 30 briljanten Bague or jaune 18ct. + 1 spahir de 0.30 carat + 30 brillants 535. Ring geel goud 18kt. + 6 briljanten Bague or jaune 18ct. + 6 brillants
DINSDAG 23 februari om 19u00
VAN 600 tot 809 JUWELEN VAN : 810 TOT 835
C/K-NL
504
Oosters handgeknoopt tapijt - Agra India 183 x 120 cm.
505
Oosters handgeknoopt tapijt - Ghazni 183 x 106 cm.
Oosters handgeknoopt tapijt - Lahore. 196 x 121 cm.
507
Oosters handgeknoopt tapijt - Kafkazi met zijdeglans. 162 x 98 cm.
508
Handgeknoopt Oosters tapijt - Hamadan - Iran. 195 x 123 cm.
509
Oosters handgeknoopt tapijt - Herati. 165 x 93 cm.
510
Oosters handgeknoopt tapijt - Herati 139 x 72 cm.
KRISTAL Gekleurde karaf in handgeslepen kristal.
601
Oude rekenmachine getekend Walther Carl. Circa 1910.
602
Uurwerk in verzilverd metaal. Herkomst Engeland. Circa 1900.
603
Scheepsklok in brons - Smith London.
604
Fernant. TOUSSAINT - (1873-1956) Gravure van Fernant Toussaint. "Pianoles"
39/89
C/K-NL
605
Plakette in brons. "Plato"
606
Paar Engelse gravuren 19de eeuw. "Jachttaferelen"
607
Vaas in gekrakleerde keramiek van licht groene kleur staande op een sokkel.
608
Oude Engelse gravure. 19de eeuw. De jacht
609
Gesculpteerde triptiek in hout. "De goden" H: 17 cm.
610
Een reeks van 10 stuks gesculpteerde triptieken in hout. "De goden" H: 17 cm.
611
612
613
4 delig kofiie en thee servies in verzilverd metaal.
Reeks van 10 stuks : koffie en thee serviezen in verzilverd metaal.
615
Koffie en thee service in verzilverd metaal.
616
Reeks van 10 stuks - Koffie en thee service in verzilverd metaal.
40/89
C/K-NL
617
Handgeknoopt Oosters tapijt. - Sarough Iran. 150 x 110 cm.
618
Handgeknoopt Oosters tapijt - Mir. 140 x 75 cm.
619
Handgeknoopt Oosters tapijt - Mir. 138 x 73 cm.
620
Handgeknoopt Oosters tapijt - Kazak 158 x 97 cm.
621
Handgeknoopt Oosters tapijt - tekening Bidjar. 148 x 72 cm.
622
MEUBEL Hollandse "Kabinetkast" in mahoniehout. Circa 1800.
623
MEUBEL Franse "DRESSOIR" in eik met 2 laden en 2 deuren. Einde 19de eeuw. L: 132 cm - B: 50 cm - H: 112 cm.
624
MEUBEL Paar "Hanghoekkastjes" in mahonie. 19de eeuw.
625
MEUBEL Engelse "Ladenkast - Talboy" in mahonie. Circa 1850
626
MEUBEL Mooi grote poef in polychroom - Stijl Louis XV. L: 125 cm - B: 85 cm - H: 70 cm.
627
MEUBEL Engelse "Book case" en acajou.
628
Gigogne tafels in notenwortel hout.
41/89
C/K-NL
629
MEUBEL Klein damesbureeltje in notelaar met 1 lade en het schrijfblad in leder – licht bruine kleur L : 79 cm – B : 52 cm – H : 180 cm
Klok in gedoreerde brons - 19de eeuw. Louis XVI.
MEUBEL 19de eeuwse Langoorklaptafel in mahonie. Victoriaanse stijl.
MEUBEL SECRETAIRE in eik. Art Nouveau stijl circa 1910 - voorzien van 3 laden en 2 steunladen. 96 x 54 x 110 cm
633
MEUBEL Prachtig 18e eeuw gesculpteerde “Court Cupboard" in eik.
634
MEUBEL Uitzonderlijke mooie "Engelse Crédance" in notenwortelhout met ingelegde "Wedgwood" plaketten. - Circa 1850.
MEUBEL Gebombeerde commode in accajou fineerhout met marmeren blad van ca. 1920 in Regency Stijl met bronzen versierelementen.
Handgeknoopt Oosters tapijt - Nain Iran - Habibian Extra fijn, meer of 1.000.000 knopen per M2 -wol en zijde. 352 x 250 cm.
637
MEUBEL Victoriaanse "Dressing table" met 9 laden in mahonie. Herkomst Engeland.
638
Handgeknoopt Oosters tapijt - Mashad Iran. Getekend 404 x 309 cm.
639
MEUBEL Commode met drie laden stijl Louis XVI met inlegwerk. Begin 20ste eeuw. L: 115 cm - B: 47 cm - H: 85 cm.
640
Handgeknoopt Oosters tapijt - Dessin Bidjar. 347 x 249 cm.
42/89
C/K-NL
641
MEUBEL Ronde bijzettafel in mahonie. Dim: 75 cm H: 70 cm.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Bidjar - Indo. 254 x 175 cm.
643
MEUBEL “ MAASLANDSE “ Uitzonderlijke prachtige 18e eeuw licht eiken hallkast – gesculpteerd op een zeer fijne manier.
644
Handgeknoopt Oosters tapijt - Kashan Iran. 414 x 304 cm.
645
MEUBEL Deux Corps in eik licht gesculpteerd, afgewerkt met moluren. Bovenzijde twee deuren en onderaan drie laden. Louis XVI - 18de eeuw. Herkomst Frankrijk.
646
Handgeknoopt Oosters tapijt - Kashan Iran. 400 x 293 cm.
647
MEUBEL Dressoir in Art Deco stijl in Macassar hout en zwarte marmeren tabletten. Periode 1930.
649
MEUBEL Deens Neo-Rococo bureel in mahonie met secretaire en rolluik. 140 x 126 x 80 cm
Handgeknoopt Oosters tapijt - Mir 236 x 166 cm.
651
BRONS Uitzonderlijke mooie grote brons getekend Frederic Remington (1861-1909). Fonte Postuum. "De terugkeer"
652
3 Hout sculpturen met een donker bruine patine. Eind 19de eeuw. Herkomst Japan. 3 Goden : Oni & Tengu.
653
BRONS - Auguste Moreau (1834-1917) Sculptuur in brons met een donkere patine, staande op een marmeren sokkel, getekend. Font postuum. "Twee zusters" 43/89
C/K-NL
654
BRONS Sculptuur in brons met een donkere patine, staande op een marmeren sokkel, getekend Donatello. Font postuum. "Lachtend meisje"
Projector
656
BRONS Uitzonderlijke mooie oude brons met een donkere patine, getekend Maturin Moreau. "La Vendangeuse" H: 47 cm.
657
Prachtige creatie in gesteente. Herkomst China. “Het Paard” H: 50 cm.
658
Prachtige creatie in gesteente. Herkomst China. “De God” H: 70 cm.
659
Vier mooie hoge kerkkandelaars in gedoreerd koper. Circa 1880. H: 60 cm
Paar hoge vazen in chinees porselein met een bloemen en dieren decoratie.
Karel APPEL - (1921-2006) Origineel werk. Gemengde techniek op papier, gekleefd op canvas . Ondertekend Appel . " Compositie '68" 60 x 48 cm .
662
Koen VANMECHELEN - °1965 Lambda tirage, getekend en genummerd 93/100 op de rugzijde van het werk. "Mechelse fighter" 50 x 70 cm.
663
Georges BRAQUE - (1882-1963) Lithografie naar een origineel van Georges Braque, genummerd LXXXVIII en getekend. "Dessin pour Bijoux" 43 x 50 cm.
664
Paul DELVAUX - (1897-1994) Ets van Paul Delvaux, getekend in potlood, genummerd 8/40 en gedateerd 9-72. "Caillou et Stylet" uit de reeks "Construction d'un temple en ruine à la déesse Vanadé" " gepubliceerd door Le Bateau Lavoir , Parijs , gedrukt door Crommelynck , Parijs. 50 x 37 cm . 44/89
C/K-NL
René MAGRITTE - (1898-1967) "Le beau monde" Lithografie naar het werk uit 1962. Getekend in facsimile en genummerd 225/275. Uitgegeven door Philippe Moreno met de toestemming van de "Succession Magritte" Stempel van de ADAGP. 45 x 60 cm.
666
Oude telescoop op voet.
Salvador DALI – (1904-1984) Zeefdruk naar het origineel werk van Salvador Dali. "Portrait - Galatea aux Sphères" 45 x 55 cm.
668
Oude telescoop rustend op een houten staander. Herkomst Engeland.
CORNEILLE - (1922-2010) Originele gouache op papier mixed media. Getekend en gedateerd rechts onderaan. Herkomst : Prive collectie. "Accouplement - 1976" 20 x 28 cm.
Pierre ALECHINSKY - °1927 Originele ets van Pierre Alechinsky, getekend in potlood en genummerd 75/80. "Compositie" 44 x 51 cm.
672
Niki de Saint Phalle - (1930-2002) Zeefdruk in kleur, op couché papier, getekend in de plaat. "Cirkus Knie" 70 x 50 cm ( Afbeelding) (Rechter hoek lichtjes geplooid)
673
Luc PEIRE - (1916-1994) Ets van Luc Peire, op Arches papier. getekend door de kunstenaar in potlood, genummerd. "Iincendium - 1988" 30 x 39.5 cm.
674
Guillaune CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood, genummerd 34/200 en gedateerd '81. "Femme et l'oiseau" 65 x 50 cm.
45/89
C/K-NL
675
Robert COMBAS - ° 1957 Zeldzame aquagravure van Robert Combas, getekend en genummerd 21/50 "Tête de Poire et L'Artiste Givré III" 57 x 75 cm
676
Joan MIRO - (1893-1983) Kleuren lithografie van Joan Miro, Oplage 75 - op velijn papier met watermerk "L.B.", gesigneerd door de kunstenaar. "Les Perseides - 1970" 66 x 51 cm. Volledige pagina
677
Félix LABISSE - (1905-1982) Lithografie van Labisse, getekend. "Bain turquoise" 56 x 49 cm. (Image)
678
CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood, genummerd E/A 3/10. "La blonde" 65 x 80 cm.
679
René MAGRITTE - (1898-1967) "La Bataille de l'Argonne" Lithografie naar het werk uit 1964. Getekend in facsimile en genummerd 245/275. Uitgegeven door Philippe Moreno met de toestemming van de "Succession Magritte" Stempel van de ADAGP. 60 x 45 cm.
680
René MAGRITTE - (1898-1967) "L'Art de la conversation" Lithografie naar het werk uit 1961. Getekend in facsimile en genummerd 270/275. Uitgegeven door Philippe Moreno met de toestemming van de "Succession Magritte" Stempel van de ADAGP. 45 x 60 cm.
681
Paar grote dekselvazen in Chinees porselein met vlinder decor.
682
Paar 5 armige kandelaars in verzilverd metaal.
683
2 Paar 5 armige kandelaar in verzilverd metaal. (4 stuks)
684
Paar 5 armige kandelaars in verzilverd metaal. (2 stuks)
46/89
C/K-NL
685
686
Rechthoekig schenkbord in verzilverd metaal.
687
Zes opdienschotels in verzilverd metaal.
688
Luster in witte acryl tinten, een ontwerp van Poul Henningsen en gefabrikeerd door Louis Poulsen. Circa 1967. Diam: 60 cm.
689
Sokkel in roze marmer. +/- 100 cm.
690
MEUBEL Uitzonderlijke mooie moderne "Staanklok" Merk Kieninger - cijferplaat in wit met Romeinse cijfers. Herkomst Duitsland. H: 188 cm.
691
Schilderij olie op doek, getekend Mariolo. "Wandelaar in een Oostenrijks landschap" 42 x 68 cm.
692
Sonia DELAUNAY - (1885-1979) Lithografie naar het origineel van Sonia Delaunay genummerd 18/100. "Poupees Portugaises." 46 x 66 cm.
693
René. MAGRITTE – (1898-1967) Typografiek naar een werk van René Magritte . Uit de reeks “l'Aube et l'Antipode. "A la gloire d'Erik Satie" 14 x 18 cm
694
Andy WARHOL - (1928-1987) Lithografie van Andy Warhol, werk uit 1986, getekend door de kunstenaar en genummerd. Met certificaat. "Ice cream"
695
Niki de Saint Phalle - (1930-2002) Zeefdruk in kleur van Niki de Saint Phalle, getekend en genummerd. "Pills - 1970" 80 x 57 cm. (Afbeelding)
47/89
C/K-NL
696
Pierre ALECHINSKY - °1927 Lithografie van Pierre Alechinsky, op vélin papier, getekend en genummerd 90/500. "Compositie" 57 x 76 cm.
697
Roy LICHTENTEIN – (1923-1997) Lithografie naar het origineel van Roy Lichtenstein. «That's the way» 100 x 100 cm.
698
Bengt LINDSTROM - (1925-2008) Gekleurde ets van Bengt Lindstrom, getekend en genummerd EA in potlood. "Figurel" 90 x 69 cm (Afbeelding)
699
700
Medard VERBURGH - (1886-1957) Houtskooltekening en ingekleurd met pastel. "Staand naakt" 74 x 52 cm.
701
Adrie SCHERPENBERG - ° 1964 Schilderij olie op doek en getekend. "Looking Back" 90 x 140 cm.
703
Helene KEIL - °1948 Lithografie van Helene Keil, genummerd 19/30 en getekend. "Compositie"
704
705
VERMEIRE Schilderij olie op doek, getekend.
706
Pol BURY - (1922-2005) Lithografie van Pol Bury, genummerd 29/75. "Compositie"
707
Pol BURY - (1922-2005) Zeefdruk van Paul Bury, getekend in potlood en genummerd 54/70. "Statue de la Liberté" 56 x 76 cm.
48/89
C/K-NL
709
710
Jalaly MISHA - ( Iran ,°1979 )Internationale kunstenares. Schilderij olie op doek en getekend Misha. "Alleen in de bioscoop." 70 x 100 cm
711
MEUBEL Uitzonderlijk mooi gesculpteerd " Chinees Cabinet en ivoor" Herkomst China. H: 200 - L: 110 - B: 45 cm.
712
MEUBEL SECRETAIRE - Mooie secretaire met drie laden in laque de Chine met Chinees decor. Ca 1890. L: 76 cm - B: 42 cm - H: 102 cm.
713
MEUBEL "Sideboard" meubel, met 3 laden in mahonie. Stijl Edwardian. Circa 1910.
714
MEUBEL Mooi kleine commode met 2 laden in notenwortelhout. Queen Ann Stijl. 40 x 74 x 73 cm
715
MEUBEL Victoriaanse "Vitrine–Bookcase" in mahonie met astragal glazing. Herkomst Engeland. L: 123 cm - B: 47 cm - H: 250 cm.
716
MEUBEL Hoge "Zevenladenkast' in fineerhout. L: 80 cm - B: 40 cm - H:130 cm.
717
MEUBEL Mooie rechthoekige eettafel in eik - licht gesculpteerd - Vlaamse Renaissance - 19de eeuw.
718
MEUBEL Kleine "Kaptafel" in notelaar - stijl Louis XV. L: 182 - B: 50 cl - H: 75 cm.
719
MEUBEL "Pembroke tafel" in mahonie - herkomst Engeland. H: 70 cm - L: 91 cm - B: 18 cm (gesloten.)
720
MEUBEL Zeer mooie "Linen Press" in mahonie – 19e eeuw – Georgian stijl – Herkomst Engeland. L: 120 x B: 50 x H: 187 cm.
49/89
C/K-NL
721
PORSELEIN - SEVRES PAAR DEKSELVAZEN : Ovale medaillon met meerkleurig decor van een minnend paar in een park op koningsblauwe fond opgewerkt met goud, koperen montuur. Sèvres, Château de Tuileries (minieme schade)
722
KRISTAL Mooi kristallen "Bonbon"schaal op voet. Dim 18 cm - H: 14 cm.
Uitzonderlijke mooie muziekdoos, met inlegwerk in ivoor en nacre. Herkomst Japan - 19e eeuw.
724
MASSIEF ZILVER Rechthoekig dienblad in massief zilver met zwart lederen handvatten.
725
BRONS Sculptuur in brons, getekend Clodion. Font postuum. "De dansers"
726
MASSIEF ZILVER Mooi ovale bon bon schaal in massief zilver.
727
MASSIEF ZILVER Wijnkoeler in massief zilver voor 1 fles. Gestempeld 925.
728
729
MASSIEF ZILVER Uitzonderlijk BUREAUSTEL in massief zilver met stempels ‘Birmingham 1917’. 500 gr.
730
Lage kandelaar in massief zilver.
731
MASSIEF ZILVER Broodmandje of fruitschaal in massief zilver. 1100 gr (field)
732
Paar kandelaars in massief zilver.
50/89
C/K-NL
733
MASSIEF ZILVER Paar kandelaars in massief zilver.
735
MASSIEF ZILVER Paar éénarmige kandelaars in massief zilver, voorzien van de stempel. 925/1000. H: 16,5 cm
736
Rechthoekig schenkbord in massief zilver.
737
BRONS - François POMPON - (1855-1933) Sculptuur in brons, getekend en genummerd 4/18. Font posthuum. "Torro" H: 23 cm.
738
Reeks van 7 Paardjes in "glas Herbatte" niet gekleurd. XIXde/Xxste eeuw.
739
Amadeo MODIGLIANI - (1884-1920) Lithografie naar het origineel werk uit 1919 van Modigliani, genummerd 74/295 en getekend in de plaat met stempel. "Jeanne Hébuterne" 69.5 x 44.5 cm.
740
Henri MATISSE - (1869 - 1954) Zeefdruk naar het origineel werk van H. Matisse, uit de successie H. Matisse. "Vissage sur fond jaune - 1952" 50 x 50 cm.
741
BRONS - George MINNE (1866-1941) Sculptuur in brons, met bruine patine, getekend George MINNE "Heilig Hart van Jezus" - ca 1937 40,8 x15x 11 cm.
742
Salvador DALI - (1904-1989) Lithografie naar het origineel van Salvador Dali, uit de reeks "Les Chevaux Daliniens" getekend in de plaat. "Don Duichotte" 40 x 50 cm.
743
MEUBEL 2 Armstoelen en 4 stoelen in mahony Chippendale.
51/89
C/K-NL
744
Fernand LEGER - (1881-1955) Affiche van Fernand Léger, getekend in de plaat. "Les Peintres Témoins de leur Temps" 77 x 52 cm.
745
Rik SLABBINCK - (1914-1991) Lithografie van Rik Slabbinck, getekend in potlood en genummerd 67/115. "Stilleven - Verschillende vazen"
746
Pablo PICASSO - (1881-1973) Lithografie naar het origineel van Pablo Picasso genummerd en getekend in de plaat. "Carnet de Californie" 45 x 60 cm.
747
Zeer mooie "Tafelsecretaire" voor het opbergen van briefwisseling in mahonie. 19de eeuw en herkomst Engeland..
748
BRONS Sculptuur in brons, getekend A. Minasi. Font postuum. "Staand naakt"
749
Sokkel in rose marmer. +/- 100 cm
Schrijfbox - 19de eeuw.
MEUBEL Ronde eetkamertafel in mahonie - 19de eeuw. Diam: 120 cm.
Handgeknoopt Oosters tapijt - Ziegler. 198 x 121 cm.
MEUBEL Partners desk in de stijl Art Nouveau.
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Lahor Bloementapijt met een natuurzijde zijde. Beige kleur. 313 x 205 cm.
Handgeknoopt Oosters tapijt - Herati. 140 x 73 cm.
52/89
C/K-NL
757
MEUBEL Zeer mooie ronde tafel in mahonie met een grijs marmeren blad op een centrale voet met klauwpoten. Charles X Epoque.
Handgeknoopt Oosters tapijt - Dessin Bidjar. 128 x 87 cm.
759
MEUBEL Victoriaanse "Bookcase" in pine. Ca 1850. L: 123 cm - B: 52 cm - H: 225 cm.
760
Victor CARABAIN - (1863-1942) Originele schilderij olie op doek en getekend links onderaan. "Brugge kade van de rozenkrans" 80 x 101 cm.
Henri Schouten - (België, 1864-1927) Twee originele werken , olie op doek , gesigneerd links - en rechtsonder. " De geleerde apen " 25 x 30 cm . Kaders licht beschadigd
762
Schilderij olie op paneel, getekend Gérard. "Rivier tussen de bergen" 36 x 24 cm.
763
Gies COSYNS ( België 1920-1997) Origineel schilderij olie op doek - getekend. “Herfstlandschap” 50 x 60 cm.
764
Maurice Hagemans (België, 1852-1917) Schilderij olie op doek, getekend links onderaan. "Koeien drinkend aan een rivier" 45 x 90 cm.
765
Emiele VAN DAMME - (1853-1935) Schilderij olie op doek, getekend. "De Kathedraal van Antwerpen."
766
Schilderij olie op doek, getekend
767
Alfons VERMEIR - (1905-1994) Schilderij olie op paneel en getekend A. Vermeir. Titel op de rugzijde van het werk. "Boerenrust op 't veld" 39 x 47 cm.
53/89
C/K-NL
768
Hendrik VADER Schilderij olie op doek, getekend. "Kotters bij laag water" 50 x 61 cm.
769
Schilderij olie op paneel en getekend Baudier. "De jachthonden" 20 X 30 cm
770
CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood, genummerd E/A. "Plein été" 74.5 x 75 cm.
772
Salvador DALI - (1904-1989) Paar chromografiën op keramiek, naar de originele werken van S. Dali - genummerd XXXIV/XD. Met certificaat. Uit de reeks : »Les chevaux Daliniens ». "Clauilegno" et «Le cheval de la mort.»
774
Salvador DALI - (1904-1989) Paar chromografiën op keramiek, naar de originele werken van S. Dali - genummerd XXXIV/XD. Met certificaat. Uit de reeks : »Les chevaux Daliniens ». " Le cheval de Caligula " et «Le Centurion»
775
Salvador DALI - (1904-1989) Paar chromografiën op keramiek, naar de originele werken van S. Dali - genummerd XXXIV/XD. Met certificaat. Uit de reeks : »Les chevaux Daliniens ». "Le cheval de Troie " et «Le chevak de Printemps.»
776
Jean-Michel FOLON - (1934-2005) Zeefdruk van Jean-Michel Folon, genummerd 199/200 en getekend in potlood. "Je vous écris de Floride" 55 x 67 cm.
777
Serge POLIAKOFF - (1900-1969) Lithografie naar Sege Poliakoff, getekend in de plaat. Uitgegeven door Morlot. "Art Abstrait" 72 x 101 cm.
778
M. Poulet - Frankrijk 20ste eeuw Lithografie op papier, getekend rechts onderaan, en links genummerd 27/150. "Le manège et la fête foraine" 93 x 72 cm.
779
Mimmo ROTELLA - (1918-2006) Lithografie getekend en genummerd 89/250 in potlood door de kunstenaar. "Anneaux Olympique - 1992" 63 x 90 cm. 54/89
C/K-NL
780
Andy. WARHOL (1928-1987) Zeefdruk naar een origineel werk van Andy Warhol. Gepubliseerd By Sunday B Morning. “Marilyn Monroe” 90 x 90 cm.
781
783
784
MEUBEL 2 Deuren vitrine gepolychromeerd.
785
IVOOR Paar "Okimonos" gesculpteerd in ivoor en ingekleurd. Herkomst China. Getekend onderaan de beelden. "De God van de levensduur Shou Lao en de Godin Guanyin, de godin vn de barmachtigheid. H: 46 cm.
786
IVOOR Beeld in gesneden ivoor. Herkomst China 19de eeuw. "Oude wijze" H: 42 cm.
787
IVOOR. Sculptuur in ivoor staande op een sokkel van rozenhout, XIXe-Xxe eeuw. "Hoogwaardigheidsbekleder" H: 22 cm.
788
IVOOR China Sculptuur in ivoor van de XIXe-Xxe eeuw. Getekend met rode stempel en gemonteerd op een sokkel van rozenhout. "Onsterfelijk" H: 25 cm.
789
IVOOR Sculptuur in ivoor staande op een sokkel van rozenhout. "Geisha met Lotusbloem. H: 27 cm.
55/89
C/K-NL
790
IVOOR Sculptuur in ivoor van de XIXE -Xxe eeuw. "XI WangMu, koningin-moeder van het westen" Elegant gekleed en het dragen van een mand. Gemonteerd op een gesneden houten voet. H: 31 cm. XI WangMu is een taoïstische godheid. Ze woont in een paleis van jade gelegen op de hemelse Kunlun, magische plek waar een aansporing kruiden van onsterfelijkheid en de zonden van lange levensduur die om 3000 tot 9000 jaar vervallen. Hoofd van de onsterfelijke vrouwen.
791
IVOOR Sculptuur in ivoor XIXe -Xxe eeuw. Getekend met stempel in ode kleur en staande op een sokkel van rozenhout. "Onsterfelijk" H: 25 cm.
792
Brons Sculptuur in brons, getekend. "Jongetje met het vogeltje"
793
Scalmont (toegeschreven aan) Grote peervormige vaas Art Deco. Gegoten ingedrukt glas met een schubben patroon. H: 31 cm.
794
795
"Broodmandje" in verzilverd metaal.
796
Handgeknoopt Oosters tapijt - Herati. 158 x 93 cm.
797
Handgeknoopt Oosters tapijt - Herati 144 x 73 cm.
798
Handgeknoopt Oosters tapijt - Dessin Bidjar. 125 x 79 cm.
799
Handgeknoopt Oosters tapijt - Gabbeh. 133 x 80 cm.
56/89
C/K-NL
800
Tafelsecretaire in mahonie - Herkomst Engeland.
801
PORSELEIN Mooie kleine box naar een werk van Salvador Dali - Dream - 1944. "Le grand Eléphant" H: 39 cm.
802
803
Schaal met een decoratie naar Gustav Klimt. "De kus" 35 x 35 cm.
804
"Windlicht" met een decoratie naar een werk van Salvador Dali.
805
Sokkel in zwarte marmer.
806
Decoratief bord met een vlinderdecoratie naar Salvador Dali. Dim : 36.5 cm.
807
BRONS Sculptuur in brons staande op een sokkel. "Het kleine jongetje" H: cm.
808
SERVIES Fraureuth. Prachtig thee en koffieservies in porselein, bestaande uit 34 stuks. 19de eeuw.
809
Plakette in verzilverd metaal, voorstelllend een jong meisje in de stijl Art Deco. Italiaanse school - 20 ste eeuw. "De middag"
810
Sculptuur in Murano door de Italiaanse kunstenaar Badioli.
1000
KRISTAL Paar karaffen in wit geslepen kristal. H: 30 cm. 57/89
810. Ring wit goud 18kt. met 36 witte briljanten + 59 zwarte briljanten en 34 roze saffieren totaal: +- 2.50ct. Bague or blanc 18ct. avec 36 brillants blancs + 59 brillants noirs et 34 saphirs roses totale: +- 2.50 carats 811. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 Cabochon smaragd van 4.30ct. + 126 briljanten 1.60ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. (poinçon 750) + 1 émeraude taille cabochon de 4.30 carats + 126 brillants 1.60ct. couleur: G et pureté: VS 812. Ring wit goud 18kt. + 1 amethist van 18ct. (gemerkt) + 88 briljanten kleur: I en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. + 1 améthyste de 18 cts. (poinçonné) + 88 brillants couleur: I et pureté: VS 813. Ring (toi et moi) wit goud 18kt. + 1 briljant van 1.10ct. + 1 briljant van 1.20ct. kleur: J en zuiverheid: SI + 2 diamanten baguette geslepen Bague (toi et moi) or blanc 18ct. + 1 brillant de 1.10 carat + 1 brillant de 1.20 carat couleur: J et pureté: SI + 2 diamants taille baguette 814. 815. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 17 briljanten kleur: G en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. (poinçon 750) + 17 brillants couleur: G et pureté: VS 816. Halsketting wit goud 18kt. (gemerkt 750) met 1 grote koraalsteen en +- 74 robijnen 8ct. en +- 50 briljanten Collier or blanc 18ct. (poinçon 750) avec 1 grand corail et +- 74 rubis 8 carats et +- 50 brillants 817. Oorbellen wit goud 18kt. + 2 Tahiti parels van 8 mm. + 32 briljanten Collier or blanc 18ct. + 2 perles Tahiti de 8 mm. + 32 brillants 818. Ring wit goud 18kt. + diamanten baguette geslepen en briljanten 2.50ct. (gemerkt) kleur: G en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. + diamants taille baguette et brillants 2.50 carats (poinçonné) couleur: G et pureté: VS 819. Ring geel goud 18kt. + 26 briljanten 0.48ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. + 26 brillants 0.48 carat couleur: G et pureté: VS 820. Armband platinagoud met +- 600 diamanten +- 6ct. oude slijp Bracelet or platine avec +- 600 diamants +- 6 carats vieille taille 821. Armband geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 34 briljanten 5.50ct. fancy yellow Bracelet or jaune 18ct. (poinçon 750) + 34 brillants 5.50 carats fancy yellow 822. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 citrine van 10.50ct. + 40 briljanten kleur: F en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. (poincon 750) + 1 citrine de 10.50 carats + 40 brillants couleur: F et pureté: VS 823. Ring geel goud 18kt. + 35 briljanten 1.10ct. kleur: F en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. + 35 brillants 1.10 carat couleur: F et pureté: VS 824. Armband geel en wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 49 briljanten 1.10ct. Bracelet or jaune et or blanc 18ct. (poinçon 750) + 49 brillants 1.10 carat
825. Ring geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 citrine van 4ct. Bague or jaune 18ct. (poinçon 750) + 1 citrine de 4 carats 826. Ring geel goud 18kt. + 26 briljanten 0.50ct. kleur: I en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. + 26 brillants 0.50 carat couleur: I et pureté: VS 827. Dasspeld geel goud 18kt. + 1 granaat + 8 diamanten oude slijp Epingle de cravate or jaune 18ct. + 1 grenat + 8 diamants vieille taille 828. Ring geel goud 18kt. + 2 robijnen 0.50ct. + 15 briljanten kleur: G en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. + 2 rubis 0.50 carat + 15 brillants couleur: G et pureté: VS 829. Oorbellen geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 90 briljanten 1.10ct. Boucles d’oreille or jaune 18ct. (poinçon 750) + 90 brillants 1.10 carat 830. Halsketting-hanger geel goud 18kt. + 1 briljant van 0.30ct. kleur: J en zuiverheid: SI Collier-pendentif or jaune 18ct. + 1 brillant de 0.30 carat couleur: J et pureté: SI 831. Ring geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 saffier van 0.40ct. + 17 briljanten 0.30ct. Bague or jaune 18ct. (poinçon 750) + 1 spahir de 0.40 carat + 17 brillants 0.30 carat 832. Ring geel goud 18kt. + 1 saffier van 0.50ct. + 8 diamanten Bague or jaune 18ct. + 1 saphir de 0.50 carat + 8 diamants 833. Ring geel goud 18kt. + 11 briljanten 0.11ct. Bague or jaune 18ct. + 11 brillants 0.11 carat 834. Ring geel goud 14kt. (gemerkt) + 1 smaragd van 0.52ct. + 14 briljanten 0.42ct. Bague or jaune 14ct. (poinçonné) + 1 émeraude de 0.42 carat + 14 brillants 835. Ring geel goud 18kt. + 1 saffier van 0.50ct. + 2 briljanten Bague or jaune 18ct. + 1 saphir de 0.50 carat + 2 brillants
ZONDAG 28 februari om 15u00
VAN 1000 tot 1219 JUWELEN VAN : 1220 TOT 1250
C/K-NL
1001
1002
SINTIN Sculptuur in wit kristal, getekend Sintin. "Femme"
1003
Luster in lood en glaspasta. Stijl Tiffany.
1004
Barometer in mahony. Circa 1820.
1005
Zeven verschillende beeldjes in natuursteen : zoals : Sodalith - Serpentine - Quartz - Rose Quartz - Tourmaline (Agethe) - Jade in zeven verschillende kleuren en ieder 7 cm hoog.
1006
Zeven verschillende beeldjes in natuursteen : zoals : Sodalith - Serpentine - Quartz - Rose Quartz - Tourmaline (Agethe) in zeven verschillende kleuren en ieder 7 cm hoog.
1007
1008
BRONS Sculptuur in brons. "Het jonge rokertje"
1009
BRONS Sculptuur in brons staande op een sokkel. "Het kleine jongetje"
1010
Plakette in verzilverd metaal, voorstelllend een jong meisje in de stijl Art Deco. Italiaanse school - 20 ste eeuw. "De morgen"
1011
Plakette in verzilverd metaal, voorstelllend een jong meisje in de stijl Art Deco. Italiaanse school - 20 ste eeuw. "De namiddag"
1012
Sculpture in hars. "Vrouw zittend" H: 48 cm (zittend)
58/89
C/K-NL
Paar vazen in aardewerk. Circa 1930.
1014
Paar mooie hoge vazen in porselein met een boten decoratie. H: 50 cm
1015
Brons en cloisonnée Jongen op een buffel
1026
MEUBEL Vitrine in de stijl van Louis XV Circa 1900
1027
MEUBEL Bijzettafel in mahonie. L: 68 cm - H: 71 cm
1028
MEUBEL Vitrine in palissanderhout stijl Louis XV.
1029
MASSIEF ZILVER Zilveren koffieservies, bestaande uit koffiekan, suikerpotje en melkkannetje. Voorzien van de stempels en het schenkbord.
1030
BUREAU : Oud kinderbureautje met 2 lades en bijhorende kruk.
1031
Bijzetmeubel in mahonie - Engelse stijl.
1032
MEUBEL Paar mooie gepolychromeerde BERGERES afgewerkt met beige stoffering – Franse Lodewijk XV stijl.
1033
MEUBEL STOELEN / Reeks van 6 Engelse stoelen in mahoniehout . Chippendale model.
1034
MEUBEL Mooie "Etagière" in notenwortelhout. Herkomst Engeland. L: 64 x B: 37 H: 96 cm.
59/89
C/K-NL
1035
MEUBEL Deux corp - secretaire in notenwortelhout. Stijl Georgian Circa 1920.
1036
MEUBEL Kleine salon bestaande uit een 2 zit en een 1 zit.
1037
LUCEBERT - (1924-1994) Schilderij mixes media op papier en gemonteerd op toile, getekend Lucebert en gedateerd 73.XI.16. "Figuur compositie" 56 x 88 cm.
1038
Niki de SAINT PHALE - (1930-2002) Lithografie van Niki de Saint Phale, getekend en genummerd /250 in potlood, op Arche papier. "La fontaine Stravinski - 1995" 65 x 105 cm.
1039
Paul PERMEKE - (1918-1990) Schilderij olie op doek, getekend P. Permeke en gedateerd '88. "De schaatsers op de rivier" 80 x 100 cm.
1040
Pierre ALECHINSKY - °1927 Ets en aquarelle op vélin d'Arches papier, van Pierre Alechinsky. "Troll II - 2013 - 2014" 33 x 25,5 cm.
1041
GRANGIL - °1968 Schilderij olie op doek, getekend. "De clown" 116 x 89 cm.
1042
Pierre ALECHINSKY - °1927 Ets en aquatinte van Pierre Alechinsky, getekend in potlood, genummerd 78/90 en gedateerd 1993. "Eté Indien I" 95 x 88.5 cm.
1044
ZHANG XIAOGANG - °1958 - te Kunming China. Lithografie van Zhang Xiaogang, getekend in Chinees schrift en genummerd 115/199. Komt uit een prive collectie te New York. "Fantasy - 2002" 78.8 x 64.1 cm.
1045
Paul DELVAUX - (1897-1994) "Robe du dimanche" Kleurenlitho op Rives papier. Getekend in potlood rechtsonder, gewaarborgd HC linksonder. In de plaat gedateerd 6-6-67 64,5 x 47,5 cm ( afbeelding) ; 76 x 56 cm (blad ) Mira Jacob 18. 60/89
C/K-NL
1046
Céline LUST - °1978 Schilderij olie op doek, getekend. "New York" 116 x 89 cm.
1047
André LANSKOY - (1902-1976) Lithografie van André Lanskoy genummerd EA en getekend in potlood. "Journal d'un fou" - 1973 94 x 65 cm
1048
CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood, genummerd EA 9/25 en gedateerd '98. "Femme et l'oiseau" 75 x 100 cm.
1049
Félix DE BOECK - (1898-1995) Potloodtekening van Félix De Boeck, werk uit de persoonlijke collectie van Félix De Boeck Successie Marcelle De Boeck. Getekend Hermanneke + Félix. Met certificaat. "Hermanneke" 42 x 33 cm.
1050
Pierre ALECHINSKY - °1927 Ets van Pierre Alechinsky, getekend in potlood en genummerd C/Z. "Compositie" 56.7 x 91 cm.
1051
Céline LUST - °1978 Schilderij olie op doek, getekend. "Stromae" 90 x 90 cm.
1052
Victor VASARELY - (1906-1997) Zeefdruk van Victor Vasarely, getekend in potlood en genummerd EA. "Compositie " 95 x 65 cm (Afbeelding)
1055
Sam FRANCIS - (1923-1994) Affiche - Lithografie van Sam Francis. "Poème dans le Ciel - 1968" 56 x 76 cm.
1056
Marc CHAGALL – (1887-1985) Ets van Marc Chagal genummerd 209/355. "Compositie"
1057
Marc CHAGALL – (1887-1985) Ets van Marc Chagal genummerd 252/355. "Compositie"
61/89
C/K-NL
1058
Félicien ROPS - (1833-1898) Ets met de hand geaquarelliseerd, naar F. Rops. "Visection" 14.5 x 13 cm. (Afbeelding)
1059
Kees VAN DONGEN – (1877-1968) Ets naar Kees Van Dongen, getekend in de plaat. Met certificaat. "Place Vendôme - Parijs" 26 x 33 cm.
1061
Salvador DALI - (1904-1989) Lithografie naar het origineel van Salvador Dali, genummerd 165/300 en met droogstempel. "Compositie"
1062
Herman Brood - (1946-2001) Zeefdruk van Herman Brood, genummerd 175/250 en getekend. "Chess" 120 x 95 cm.
1063
Roger RAVEEL - (1921-2013) Kleurenhoutsnede – getekend in potlood en vermeld HC Editie. “Ludduvddu” 30 x 40 cm.
1064
Vic GENTILS - (1919 – 1997) Kleurenlithografie getekend door de kunstenaar en met de hand ingekleurd. “Vier figuren”
1065
Paul DELVAUX - (1897-1994) Pochoir naar Paul Delvaux. Mira Jocob blz 38 nr. 13 - werk uit 1967. "Les jeunes filles" 13 x 15 cm.
1066
Pablo PICASSO -(1881-1973) Affiche van Pablo Picasso, getekend in de plaat. "Toros"
1067
Adrie SCHERPENBERG - ° 1964 Schilderij olie op doek en getekend. "A little Bit Blue" 90 x 140 cm.
1068
CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood, genummerd EA 22/30 en gedateerd 1999. "De tulp" 76 x 56.5 cm.
1069
Berta SOLANA - Spaanse kunstenares. Schilderij olie op doek, getekend. "Springende jongens" 100 x 100 cm. 62/89
C/K-NL
Auguste HERBIN - (1882-1960) Zeefdruk naar Herbin. "Fa" - Kleurencompositie. 30 x 40 cm.
1072
Medard VERBURGH (Belgische School) Houtskooltekening met pastel op papier. “De naakte”. 35 x 26 cm
1074
Francis BACON - (1909-1992) Affiche - Lithografie naar Francis Bacon, voor zijn tentoonstelling in de Galerie Maeght. 42 x 62 cm.
1075
Gen PAUL - (1895-1975) Lithografie van Gen Paul, getekend en genummerd 24/99 in potlood. "Composition"
1076
1078
1081
Schrijfbox in zwart leder.
1082
Reis -Toiletbox voor heren. Victoriaanse periode. Herkomst Engeland.
1083
Juwelenbox met verzilverd bovendeksel.
1084
Kapperskit voor dames, bestaande uit een spiel en twee borstels, waarvan de handvatten in massief zilver zijn gestempeld. Victoriaanse periode. Herkomst Engeland.
1085
METAAL Oude metalen verdeler. Zeer zeldzaam.
1086
Oude weegschaal - Bxl : Becker.
63/89
C/K-NL
1087
1088
MUZIEKINSTRUMENT Een reeks van 4 oude accordéons : merk : "Starfista Italia" bruin - "Bellini" rood - "Italia" blauw en "Emesco" beige.
1089
Reeks van 7 verschillende karaffen in kristal.
1090
1091
PORSELEIN Vijf mooie "STAFFORDSHIRE" in porselein. Herkomst Engeland.
1092
Handgeknoopt Oosters tapijt - Kashan Iran 364 x 344 cm.
1093
MEUBEL Engelse vitrine in mahonie Georgian. Circa 1800.
1094
Handgeknoopt Oosters tapijt - Kashmir Zijde. 542 x 362 cm.
1095
MEUBEL Uitzonderlijke mooie "Hall Bank" in eik - 18de eeuw - Herkomst Engeland. L: 190 cm
1096
Handgeknoopt Oosters tapijt - Dessin Bidjar. 356 x 253 cm.
1097
MEUBEL Gesculpteerde secretaire in eik 19de eeuw - Engeland.
1098
Handgeknoopt Oosters Tapijt. Levensboom - bloementekening. Kleur beige. 178 x 123 cm
64/89
C/K-NL
1100
Handgeknoopt Oosters tapijt - NAIN Iran. Wol en zijde. 210 x 118 cm
1101
MEUBEL Paar kerkbanken in eik - 18de eeuw.
1102
Handgeknoopt Oosters tapijt - Herati. 345 x 252 cm.
1103
MEUBEL Gate leg tafel in mahonie. 19de eeuw. Herkomst Engeland.
1104
Oosters handgeknoopt tapijt - Dessin Mir India - rode kleur zonder medaillon. 238 x 167 cm.
1105
Mooie CANTERBURY – (Krantenhouder) in rode kleur. Circa 1900. Herkomst Engeland.
1106
Oosters handgeknoopt tapijt - Ziegler Afghan - briek kleur zonder centraal medaillon. Handgesponnen wol en natuurlijk gekleurd. 288 x 205 cm.
1107
Paar rieten zetels met voetsteunen.
1108
Handgeknoopt Oosters tapijt - Viss Iran. 366 x 238 cm.
1109
MEUBEL Grote Vlaamse boeretafel in eik. 19de eeuw. L: 280 cm.
1110
MEUBEL Oude hal console in mahonie met grote spiegel. Origine Engeland
1111
Piet VOLCKAERT - (1901-1973) - Belgische School. Schilderij olie op doek en getekend rechts onderaan. "Binnenschepen langs de kade" 70 x 80 cm.
65/89
C/K-NL
1112
Michiel Carree - (Nederlandse Kunstenaar 1657-1727.) Paar schilderijen olie op paneel, getekend onderaan links in de pilaster 'M. Carree' "De herder laat zijn dieren drinken." "De herder is aan het vissen" 19 x 31 cm. (ieder)
1113
Oostenrijkse School - begin 19e eeuw “Berglandschap met fontein en personages” Schilderij olie op paneel. 37 x 32 cm.
1114
Félix DE BOECK - (1898-1995) Potloodtekening van Félix De Boeck, werk uit de persoonlijke collectie van Félix De Boeck Successie Marcelle De Boeck. Getekend. Met certificaat. "Masker" 10.9 x 15.2 cm.
1115
Pierre ALECHINSKY - °1927 Lithografie van Pierre Alechinsky, getekend in potlood en genummerd. "Grain - 1981" 34.5 x 52 cm.
1116
Herman BROOD - (1946-2001) Originele, mixed media op paneel, ondertekend. Met certificaat van het Museum H. Brood . " Kouwe Drunke "
1117
Roy LICHTENSTEIN - (1923-1997) Triptiek in zeefdruk naar originele werken van Roy Lichtenstein. Uitgegeven door het Stedelijk Museum Amsterdam. "As I openend fire…" 64 x53 cm
1118
Guillaune CORNEILLE - (1922-2010) Ets van Corneille, getekend in potlood, genummerd E/A en gedateerd '88. "Compositie" 26.5 x 35.5 cm.
1119
Raoul DUFY - (1877-1953) Kleurenets naar Raoul Dufy, getekend in de plaat. "Kleine baadster tussen vlinders" 22 x 31 cm.
1120
Andy WARHOL - (1928-1987) Lithografie van Andy Warhol, werk uit 1986, getekend door de kunstenaar en genummerd 586/1000. "Cars - Mercedes"
1121
Nissan ENGEL - Geboren te Israël in 1931. Lithografie van Nissan Engel, getekend in potlood en genummerd 119/150. "Berlin" 26.5 x 35 cm
66/89
C/K-NL
1123
Shoichi HASEGAWA - Yaizu Japan 1921 Lithografie getekend Hasegawa en genummerd 63/200. "Compositie" 19 x 24 cm.
1125
Salvador DALI - (1904-1989) Chromografiën op keramiek, naar het origineel werk van S. Dali - genummerd XXXIV/XD. Met certificaat. Uit de reeks : »Les chevaux Daliniens ». "Bucéphale"
1126
Salvador DALI - (1904-1989) Chromografiën op keramiek, naar het origineel werk van S. Dali - genummerd XXXIV/XD. Met certificaat. Uit de reeks : »Les chevaux Daliniens». "Le chevalier Romain"
1129
Antonio PALMIERI - °1946 Schilderij olie op doek, getekend. "Straatzicht te New York" 50 x 61 cm.
1131
Joan MIRO - (1893-1983) Lithografie Joan Miro, getekend in de plaat. Oplage 1500 - op Guarro papier - 1974 "Miro sculpteur – Italie" 40 x 20 cm. (Afbeelding)
1132
Henri CASSIERS - (1858-1944) Aquarellen van Henri Cassiers "Aan de oevers van het meer" 33.5 x 43.5 cm.
1134
Schilderij olie op doek - 19de eeuw. "Koeien aan de rivier."
1135
Schilderij olie op doek en getekend. In de stijl van William-Adolphe Bouguereau "Moeder en kind"
1136
H. VAN LERBERGHE. Schilderij olie op doek en getekend. "Bomen in het landschap" 45 x 60 cm
Frans BACKVIS - Belgische school. (1857-1926) Schilderij olie op doek, getekend F. Backvis en gedateerd 1919. "De Verpozing" 65 x 60 cm. 67/89
C/K-NL
1138
Victor SIMONIN - (1877-1946) - Belgische School. Schilderij olie op doek en getekend. "Stilleven - Fruit en groenten" 50 x 60 cm.
1139
Luc TUYMANS - °1958 Reeks van 3 zeefdrukken in kleur op papier BFK Rives van 250 gr/m2 .Uitgegeven door Graphic Matter, Antwerpen. De laatste zeefdruk is getekend en genummerd in potlood. Oplage 80 exemplaren. "Surrender -2014" 21 x 53.5 cm.
1140
Koen VANMECHELEN - °1965 Lambda tirage, getekend en genummerd 94/100 op de rugzijde van het werk. "Mechelse Louisiana - 2004" 50 x 70 cm.
1141
Keith HARING (1958-1990) Lithografie naar het origineel uit 1990 van Keith Haring, getekend in de plaat. "Zonder titel 40 x 30 cm.
1142
Eduardo CHILLIDA - (1924-2002) Lithografie getekend in de plaat, genummerd 773/1000 in potlood en gedateerd 1999 op gecartonneerd papier. Uitgeven voor de Galeria D'Arte Contemporaneo. "Zonder titel" 32 x 45 cm.
1143
Walter SITA - XXe Schilderij olie op doek, getekend. "Geanimeerd straatzicht te Parijs " 50 x 61 cm.
1144
CARRA Schilderij olie op doek, getekend. "Spaanse danseres" 50 x 61 cm.
1145
1146
Salvador DALI - (1904-1989) Gravure en ets naar het originaal van Salvador Dali, getekend onderaan rechts en genummerd 134/144 ex. "Compositie"
68/89
C/K-NL
1147
Kurt PEISER - (1887-1962) Ets met de hand geaquarelliseerd, naar K. Peiser. "Ruelle au port d'Anvers" 43 x 29,5 cm. (Afbeelding)
1148
Max PAPART - (1911-1994) Aquagravure en originele collage van Max Papart, getekend en genummerd 20/90. "Compositie" 40 x 50 cm.
1149
James ENSOR - (1860-1949) Lithografie naar James Ensor, getekend in de plaat. "Scènes de la vie du Christ" - "L'Adoration des mages" (1913). Uitgegeven in 1921 door de Galerij Giroux te Brussel. 15 x 21 cm.
1150
Daniel AUTHOUART (France, °1943) Gemengde techniek, inkt en aqarelle op papier, getekend, gedateerd (19)84 en titek onderaan rechts. 16.5 x 23.5 cm. Studie van een decor voor het theater "La station service"
1151
1152
Pierre ALECHINSKY - °1927 Gravure 19 x 14 cm op een gedrukte restaurantnota van vrijdag 11 december en een rode ets, getekend, gedateerd 1984 en genummerd E.A. VII/XII. "Planche de la séri des Drei Arbeiten - 1983" 39 x 27 cm.
1153
James ENSOR - (1860-1949) Lithografie naar een origineel werk van James Ensor, op velin papier van Arches. Getekend in de plaat. Uit de reeks : "La Gamme d'Amour - 1929" - "Grognelet en "Brutonne" 21 x 29 cm.
1154
Achiel VAN SASSENBROUCK - (1886-1979) Schilderij olie op karton en getekend rechts onderaan Van Sassenbrouck. "In de Kempen" 34 x 44 cm.
1155
Isidore VAN MENS - (1890-1985) Aquarel op papier, getekend I. Van Mens « Anier à Tunis » 26 x 36 cm.
69/89
C/K-NL
1156
Man Ray - (1890-1976) Lithografie van Man Ray, getekend en genummerd EA. "Anselmino 57 et F" 50.5 x 35,8 cm.
1157
Floris JESPERS - (1889-1965) Schilderij olie op paneel, getekend onderaan links. "Zonder titel" (Afrikaanse seine) 69 x 59 cm. (met kader) 49 x 39 cm. (Afbeelding)
1158
Keith HARING - (1958-1990) Originele zeefdruk in kleur van Keith Haring, getekend door de kunstenaar. "Crack Down" 23 x 15 cm.
1159
Paul DELVAUX (1897-1994) Ets van Paul Delvaux, getekend in potlood en genummerd 2/150. Uit het boek : "7 dialogen met Paul Delvaux" 37.5 x 28 cm.
1160
Salvador DALI - (1904-1989) Chromografiën op keramiek, naar het origineel werk van S. Dali - genummerd 23/490. Met certificaat. Uit de reeks : Divine Comédie - Le Paradis. "Apparition du christ"
1161
Salvador DALI - (1904-1989) Chromografie op keramiek, naar de origineel werk van S. Dali - genummerd 23/490. Met certificaat. Uit de reeks : Divine Comédie - Le Paradis. "St. Jacques et l'espérance"
1162
Louis TOFFOLI - (1907-1999) Originele lithografie van Louis Toffoli, getekend en genummerd 67/125. "Douce Maternité" 40 x 58 cm.
Jack GAGE - °1946 Schilderij olie op doek, getekend. "Aangezicht" 90 x 120 cm.
1164
Marie HOWET (1897-1984) Waterverftekening (Aquarelle) van Howet getekend. "Landsschap" 23.5 x 33.5 cm.
1165
René. MAGRITTE – (1898-1967) “Les Bijoux Indiscrets - 1963" Kleurenlithografie getekend in de plaat Magritte. 26 x 33 cm. 70/89
C/K-NL
1166
MEUBEL Engelse linnenkast in eik met 4 kleine schuiven en 4 grote schuiven. 19de eeuw.
1168
MEUBEL Engelse bordenkast in eik. 19de eeuw.
1169
MEUBEL Reeks van zes gepolychromeerde stoelen met een bekleding in stof - kleur Taupe.
1170
MEUBEL Drie mooie bijzettafeltjes in mahonie "Gigogne tafels"
1171
MEUBEL Gepatineerde dresse in eik.
1172
MEUBEL Klein tafeltje in eik, stijl Louis XIII. L: 76 cm - B: 50 cm - H: 70 cm.
1173
MEUBEL "Hoektafeltje" in mahonie. H: 80 cm.
1174
MEUBEL Secretaire - bookcase in mahonie - William IV Circa 1840.
1175
MEUBEL Salontafel - stijl Lous XV, met bronsbeslag en 20 medaillons naar Jean-Honoré Fragonard. Diam: 100 cm - H: 47 cm
1176
1177
BRONS - Rembrandt Bugatti (1884-1916) Sculptuur in brons met een donkere bruine patine, getekend en genummerd 2/28, staande op een zwarte sokkel. Font postuum. "De kat" 33 x 17 x 23 cm.
1178
Laat Victoriaanse fruitschaal in massief zilver Sheffield, getekend Walker & Sons.
71/89
C/K-NL
1179
MASSIEF ZILVER OLIE & AZIJNSTEL van gedreven zilver met kristallen karaffen, peper en zoutvaatjes en mosterdpot, met klauwpootjes en de nodige stempels. Einde 19° eeuw. Herkomst Engeland 600 gr aan massief zilver
1180
1181
1182
BRONS - Clodion Sculptuur in brons met een donkere patine, getekend. Font postuum.
1183
BRONS Zeer fijne en decoratieve brons. "Paradijsvogels" Fonte Posthum.
1184
“De drinkende pater” in brons op een marmeren sokkel.
1185
BRONS Sculptuur in brons, getekend Minasi. Font postuum. "De jonge slavin"
1186
1188
Vaas in wit kristal met een tin decoratie Hutois.
1189
1190
Gekleurde bloemenvaas afgewerkt met tin Hutois. H: 30 cm.
1191
Mooie vaas in gekleurd kristal en afgewerkt met Tin Hutois. Kleur aubergine.
72/89
C/K-NL
1192
René MAGRITTE - (1898-1967) "Le grand style" Lithografie naar het werk uit 1951. Getekend in facsimile en genummerd 160/275. Uitgegeven door Philippe Moreno met de toestemming van de "Succession Magritte" Stempel van de ADAGP. 45 x 60 cm.
1193
René. MAGRITTE – (1898-1967) "Le fils de l'Homme" Lithografie naar het werk uit 1964. Getekend in de plaat met de stempel van de successie Magritte - ADAGP Paris en tegengetekend door Mourlot. Genummerd 305/750. 32.2 x 47.3 cm.
Jules DE BRUYCKER - (1870-1945) Ets van Jules De Bruycker, getekend. "De kerk"
Schilderij olie op doek, getekend.
1196
Niki de Saint Phalle - (1930-2002) Zeefdruk in kleur naar het origineel, getekend in de plaat. Gele variatie. "Nana Fontaine - 1989" 100 x 70 cm.
1197
Niki de Saint Phalle - (1930-2002) Zeefdruk in kleur van Niki de Saint Phalle; getekend en genummerd. "Daddy - 1973" 73 x 57 cm. (Afbeelding)
1198
Henri de TOULOUSE-LAUTREC - (1864-1901) Lithografie naar het origineel werk van Toulouse Lautrec. Getekend in de plaat (met monogram) en genummerd. "La Goulue"
1199
Günther FÖRG - °1952 - Duitse kunstschilder, beeldhouwer en fotograaf. Lithografie van Günther Förg, genummerd 19/30. "Bords - Werk uit 2009. 51 x 65.7 cm. Förg studeerde van 1973 tot 1979 bij Karl Fred Dahme aan de Akademie der Bildenden Künste München in München. Zijn eerste solo-expositie vond plaats in 1980 bij de Münchener galerie van Rüdiger Schöttle. Hij nam in 1984 deel aan de tentoonstelling von hier aus – Zwei Monate neue deutsche Kunst in Düsseldorf. In 1992 werd Förg uitgenodigd voor documenta IX in Kassel. Van 1992 tot 1999 doceerde hij aan de Staatliche Hochschule für Gestaltung Karlsruhe in Karlsruhe. In 1996 werd hem de Wolfgang-Hahn-Preis toegekend.
Georges BRAQUE - (1882-1963). Lithografie naar Georges Braque, getekend in de plaat. "La vénaissance en peinture" 36 x 46 cm
73/89
1220. Solitair wit goud 18kt. + 1 briljant van 3.66ct. kleur: I en zuiverheid: SI 2 Solitaire or blanc 18ct. + 1 brillant de 3.66 carats couleur: I et pureté: SI 2 1221. Oorbellen-solitair wit goud 18kt. + 2 briljanten 3.10ct. kleur: G-I en zuiverheid: P Boucles d'oreille-solitaire or blanc 18ct. + 2 brillants 3.10 carats couleur: G-I et pureté: P 1222. Ring rosé goud 18kt. + 9 blauwe topazen 9.90ct. (gemerkt) + 8 briljanten Bague or rosé 18ct. + 9 topazes bleues 9.90 carats (poinçonné) + 8 brillants 1223. Ring geel goud 18kt. + roze koraal + 9 briljanten 0.50ct. kleur: F en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. + corail rose + 9 brillants 0.50 carat couleur: F et pureté: VS 1224. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 16 diamanten prinses geslepen 0.58ct. kleur: J en zuiverheid: VS Bague or blanc 18ct. (poinçon 750) + 16 diamants taille princesse 0.58 carat couleur: J et pureté: VS 1225. Ring geel en wit goud 18kt. + 22 briljanten 0.48ct. kleur: J en zuiverheid: VS Bague or jaune et or blanc 18ct. + 22 brillants 0.48 carat couleur: J et pureté: VS 1226. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 diamant fancy color van 0.95ct. Bague or blanc 18ct. (poinçon 750) + 1 diamant fancy color de 0.95 carat 1227. Oorbellen wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 2 briljanten fancy color 1.80ct. Boucles d'oreille or blanc 18ct. (poinçon 750) + 2 brillants fancy color 1.80 carat 1228. Halsketting in witte parels 13-14 mm.+ sluiting wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 46 briljanten Collier de perles blanches 13-14 mm. + fermeture or blanc 18ct. (poinçon 750) + 46 brillants 1229. Ring geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 citrine van 4ct. Bague or jaune 18ct. (poinçon 750) + 1 citrine de 4 carats 1230. Halsketting geel goud 18kt. (gemerkt 750) + Zuidzee parels van 12-6 mm. + 158 briljanten +- 3ct. kleur: G en zuiverheid: SI Collier or jaune 18ct. (poinçon 750) + perles mer du sud de 12-6 mm + 158 brillants +- 3 carats couleur: G et pureté: SI 1231. Armband met 2 rijen witte parels + sluiting geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 5 briljanten Bracelet avec 2 rangées de perles blanches + fermeture or jaune 18ct. (poinçon 750) + 5 brillants
1232. Ring platinagoud + 1 diamant van +- 0.70ct. + 18 diamanten +- 1.20ct. top wesselton Bague or platine + 1 diamant de +- 0.70 carat + 18 diamants +- 1.20 carat top wesselton 1233. Hanger rosé goud 18kt. + 1 rookkwarts van 10.70ct. + 46 briljanten Pendentif or rosé 18ct. + 1 quarts fumé de 10.70 carats + 46 brillants 1234. Ring wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 diamant peer geslepen van 1.10ct. kleur: I en zuiverheid: SI 3 + 22 briljanten kleur: I en zuiverheid: SI Bague or blanc 18ct. (poinçon 750) + 1 diamant taille poire de 1.10 carat couleur: I et pureté: SI 3 + 22 brillants couleur: I et pureté: SI
1235. Damespolshorloge Orlain geel goud 18kt. (gemerkt 750) quarts met briljanten genummerd 9379 Montre-bracelet de dame Orlain or jaune 18ct. (poinçon 750) quarts avec brillants numérotée 9379 1236. Ring geel goud 18kt. + 6 briljanten 0.18ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. + 6 brillants 0.18 carat couleur: G et pureté: VS 1237. Ring geel goud 18kt. + 3 briljanten 0.06ct. Bague or jaune 18ct. + 3 brillants 0.06 carat 1238. Ring geel goud 18kt. (gemerkt) + 1 saffier van 0.35ct. + 10 briljanten 0.25ct. kleur: F en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. (poinçonné) + 1 saphir de 0.35 carat + 10 brillants 0.25 carat couleur: F et pureté: VS 1239. Ring wit goud 18kt. + 4 smaragden 0.80ct. + 6 briljanten 1240. Ring geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 saffier van 1.05ct. + 12 briljanten 0.15ct. 1241. Ring geel goud 18kt. + 1 saffier van 0.20ct. + 6 briljanten 0.12ct. Bague or jaune 18ct. + 1 saphir de 0.20 carat + 6 brillants 0.12 carat 1242. Ring wit goud 18kt. (toi et moi) + 1 briljant van 1.30ct. en 1 briljant van 1.20ct. kleur: J en zuiverheid: SI Bague or blanc 18ct. (toi et moi) + 1 brillant de 1.30 ct. + 1 brillant de 1.20 ct. couleur: J et pureté: SI 1243. Armband wit goud 18kt. + 30 briljanten 12.20ct. kleur: H-I en zuiverheid: VS-SI Bracelet or blanc 18ct. + 30 brillants 12.20 carats couleur: H-I et pureté: VS-SI
1244. Armband wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 220 diamanten baguette geslepen en briljanten totaal: +- 5ct. kleur: F en zuiverheid: SI Bracelet or blanc 18ct. (poinçon 750) + 220 diamants taille baguette et brillants totale: +- 5 carats couleur: F et pureté: SI 1245. Ring wit goud 18kt. + 21 diamanten baguette geslepen 0.40ct. Bague or blanc 18ct. + 21 diamants taille baguette 0.40 carat 1246. Ring geel goud 14kt. + 1 smaragd van 0.40ct. + 2 diamanten 0.04ct. Bague or jaune 14ct. + 1 émeraude de 0.40 carat + 2 diamants 0.04 carat 1247. Ring geel goud 18kt. + 6 saffieren 1.20ct. + 7 briljanten Bague or jaune 18ct. + 6 saphirs 1.20 carat + 7 brillants 1248. Ring geel en wit goud 14kt. + 1 witte parel en 6 diamanten 0.18ct. Bague or jaune et or blanc 14ct. + 1 perle blanche et 6 diamants 0.18 carat 1249. Oorbellen 14kt. + 10 diamanten 0.50ct. circa 1930 Boucles d’oreille 14ct. + 10 diamants 0.50 carat vers 1930 1250. Ring wit goud 18kt. + 1 saffier van 0.50ct. + 2 briljanten Bague or blanc 18ct. + 1 saphir de 0.50 carat + 2 brillants
MAANDAG 29 februari om 19u00
VAN 1300 tot 1509 JUWELEN VAN : 1510 TOT 1535
C/K-NL
1201
Salvador DALI - (1904-1989) Lithografie naar het origineel van Salvador Dali. Getekend in de plaat. "Venise"
1202
Bord in porselein met een decoratie naar een werk van Salvador Dali. Diam : 22 cm.
1205
Victor VASARELY - (1906-1997) Offset naar het origineel van Victor Vasarely. "Compotie"
1216
MEUBEL Armzetel in eik, bekleed met tapisserie. Louis XIV.
1217
SINTIN Sculptuur in kristal, getekend. "Mustang"
1218
MEUBEL Lage twee deuren kst in eik.
1219
1300
KRISTAL Paar karaffen in wit kristal mondgeblazen en hand getailleerd.
1301
1302
Bon Bon mandje in verzilverd metaal.
1305
BRONS Mooie brons naar Dubois met een donkere patine, staande op een bronzen sokkel. "De zanger met de mandoline"
1306
BRONZE - Rancoulet Bronzen sculptuur met een bruine patine, getekend. Font posthuum. "Boeremeisje"
74/89
C/K-NL
1307
BRONS Mooie grote brons naar Tourgueneff, getekend. "De boogschutter"
1308
Oude staanspiegel in massief zilver.
1309
MASSIEF ZILVER Dames spiegel waarvan de kader in Massief zilver is. Circa 1890. Herkomst Engeland.
1310
1311
Koffie of thee service in verzilverd metaal.
1312
Verzilverd koffie of thee servies.
1313
Reeks van 10 stuks koffie/thee servies in verzilverd metaal.
1314
MEUBEL Salon met Chinees decor en beige stoffering, bestaande uit 2 club's en 1 tweezit. Engelse herkomst ca. 1900.
1325
MEUBEL "Deux corps" in mahonie, met 4 kleine en 2 grote laden. Herkomst Engelend.
1326
MEUBEL 19de Eeuw - "VLAAMS KABINET" op stand met getorsadeerde poten 3 laden en ingelegd met een andere houtsoort. L: 90 - B: 45 - H: 135 cm.
1327
MEUBEL Bijzet tafeltje met twee laden in mahonie. Herkomst Engeland.
1329
MEUBEL Engelse "Secretaire" in licht gesculpteerde eik en gepolychromeerd,
75/89
C/K-NL
1330
Twee hoge bijzetzeteltjes "St. Germain" in fijn beige leder.
1331
Zeer mooi « Friese Arretikker » - 19de eeuw. Herkomst Friesland.
1332
Bijzettafel in mahonie.
1333
Bijzettafel in mahonie.
1334
MEUBEL "Dumb waiter" in mahony - Herkomst Engeland. H: 110 cm
1335
1336
Jean-Michel FOLON - (1934-2005) Zeefdruk van Jean-Michel Folon, genummerd 199/200 en getekend in potlood. "Je vous écris de Californie" 78 x 89 cm.
1337
Paul PERMEKE - (1918-1990) Schilderij olie op doek, getekend onderaan en op de rugzijde van het werk. "Zicht op Westkapelle - 1956" 50 x 66 cm.
1338
Jean-Michel FOLON - (1934-2005) Zeefdruk van Jean-Michel Folon, genummerd 199/200 en getekend in potlood. "Je vous écris de Coney Island" 55 x 67 cm.
1339
Luc TUYMANS - °1958 Zeefdruk van Luc Tuymans, getekend en genummerd 86/150, op Vélin papier BFK Rives. "Egypt - (2003)-2005" 44 x 31.2 cm.
1340
Andy WARHOL - (1928-1987) Zeefdruk naar Andy Warhol, getekend in de plaat. "Bunny Multiple" 63 x 53 cm. (Afbeelding)
76/89
C/K-NL
1341
Christian DOTREMONT - (1922-1979) Zeefdruk , genummerd 6/99 . 1978/1991 ( " Groteske tekst: extirpant un souffle de rire " 1978) op gestructureerd velijn papier . Ondertekend op de rug door Guy Dotremont. 76 x 56 cm.
1342
René. MAGRITTE – (1898-1967) “Le dernier cri" Lithografie naar het werk uit 1967. Getekend in facsimile en genummerd 247/300. Uitgegeven door Philippe Moreno met de toestemming van de “Succession Magritte”. Met stempel van ADAGP. 58 x 78 cm.
1343
Paul DELVAUX - (1897-1994) Kleurenlitho, op Rives papier, getekend in potlood rechtsonder en genummerd HC linksonder. Voorzien van de droogstempel "Sérigraphie l'atelier" "Salome - 1982" 76 x 56 cm (blad)
1344
Wang Guangyi - °1957 - Harbin Chine. Lithografie van Wang Guangyi, getekend in Chinees schrift en genummerd 115/199. Komt uit een prive collectie te New York. "Coca Cola (Green) - 2006" 89.9 x 77.1 cm.
1345
Pierre ALECHINSKY - °1927 Ets en lithografie van Pierre Alechinsky, getekend in potlood en genummerd EA 20/20. "Compositie" 51 x 68 cm.
1346
1347
Albert SAVERYS - (1886-1964) Schilderij olie op doek, getekend links onderaan. "Winterlandschap" 63 x 78 cm. Komende uit een Amerikaanse collectie.
1348
Christian DOTREMONT - (1922-1979) Logogram - Onzekere tekst. Originele tekening in Chinese inkt. Signatuurstempel. 57 x 73 cm.
1349
Pierre ALECHINSKY - °1927 Lithografie van Pierre Alechinsky, op vélin papier, getekend en genummerd 75/99. "Rousseaux Frères Bordeaux" 66.5 x 52 cm.
77/89
C/K-NL
1350
Handgeknoopt Oosters tapijt - Hereke Turkije - zijde op zijde. Ingekaderd.
1351
CORNEILLE - (1922-2010) Terragrafie op doek van Corneille, getekend, genummerd EA en edateerd '04. "Italian Suite A" 70 x 60 cm.
1352
Pierre ALECHINSKY - °1927 Ets en aquatint van Pierre Alechinsky, getekend in potlood, genummerd 73/99 en gedateerd 1991. Kader Pierre Cardin. "Compositie" 66.5 x 51 cm.
1353
Keith HARING (1958-1990) Zeefdruk van Keith Haring, uitgegeven voor het Jazz Festival te Montreux in 1983. Getekend in de plaat. 70 x 100 cm.
1354
1355
Roger RAVEEL - (1921-2013) Originele mixed media op papier (Gemengde techniek) van Roger Raveel, getekend in potlood en gedateerd 1983. «Een spanning door grijs en zwart» 40 x 32 cm.
1358
CORNEILLE - (1922-2010) Terragravure op doek, van Corneille, getekend en genummerd 24/26 . "Yellow Woman" 75 x 60 cm .
1359
Joan MIRO - (1893-1983) Lithografie Joan Miro, getekend in de plaat. Oplage 1500 - op Guarro papier - 1975 "Maravillas con variaciones acrosticas" 49.5 x 71 cm. (Afbeelding)
1360
Victor VASARELY - (1906-1997) Zeefdruk van Victor Vasarely, getekend in potlood en genummerd op 225 ex. "Blue Kepler" 54 x 96 cm.
78/89
C/K-NL
1361
James ENSOR - (1860-1949) Lithografie naar een origineel werk van James Ensor, op velin papier van Arches. Getekend in de plaat. Uit de reeks : "La Vie du Christ" Germina. 21 x 29 cm.
1362
James ENSOR - (1860-1949) Lithografie naar een origineel werk van James Ensor, op velin papier van Arches. Getekend in de plaat. Uit de reeks : "La Vie du Christ" - "Les Coquilles" 21 x 29 cm.
1363
René MAGRITTE - (1898-1967) "La follie de grandeurs" Lithografie naar het werk uit 1948/49. Getekend in facsimile en genummerd 210/300. Uitgegeven door Philippe Moreno met de toestemming van de "Succession Magritte" Stempel van de ADAGP. 78 x 58 cm.
1364
Asger Jorn (Deen, 1914-1973) Lithografie van Asger Jorn, getekend rechtsonder in potlood, gedateerd en genummerd 75/75 ex . Uit de serie " 9 Intimités Graphoglyptiques " " Liberté surveillée " 76 x 55 cm.
Asger Jorn (1914-1973) in Aarhus, was een Deense schilder. Hij was een van de oprichters van de CoBrAbeweging en de situationisten .
1365
Marcel DELMOTTE - (1901-1984) Belgische School. Schilderij olie op paneel, getekend onderaan links M. Delmotte et gedateerd 1962. "Arbre imaginaire en fleurs" 53.2 x 24.3 cm.
1367
Roger RAVEEL - (1921-2013) Originele zeefdruk van Roger Raveel, getekend in potlood en genummerd 589/1500. “Vader en zoon - 1990” 40 x 50 cm.
1368
Pierre Alechinsky (Belg, °1927) Lithografie van Pierre Alechinsky, getekend in potlood en genummerd 25/100. Met droogstempel van het Atelier Clot Imprimeur. "Compositie" 76 x 54,5 cm.
1369
LUCEBERT - (1924-1994) Lithografie van Lucebert getekend in potlood en genummerd 43/200. "Het offer" 40 x 60 cm.
79/89
C/K-NL
1371
Alexander CALDER - (1898-1976) Lithografie van Calder, genummerd HC en getekend (Uitgave op 75) "Patriote - circa 1970" 55.7 x 38.8 cm.
1372
Andy WARHOL - (1928-1987) Offset print naar het origineel van Andy Warhol, iedere afbeelding getekend in de plaat. "Ingrid Bergman" 60.5 x 84 cm.
1373
Andy WARHOL - (1928-1987) Vijf offset prints naar de originele werken van Andy Warhol. Elk getekend in de plaat. "Ingrid Bergman" 20 x 20 cm.
1374
CARRA - XX Schilderij olie op doek, getekend. "Een dansend koppel" 50 x 60 cm.
1375
Victor Vasarely - (1906-1997) Zeefdruk op Japans papier, getekend en genummerd EA "Compositie in rood en blauw. 1980." 44.5 x 50 cm.
1376
MASHAD - Iran Handgeknoopt Oosters tapijt 536 x 370 cm
1377
Oosters handgeknoopt tapijt - Dessin Kazak - Zeer fijn geknoopt. 137 x 101 cm.
1378
1379
CORNEILLE - (1922-2010) Handgeknoopt modern tapijt in wol, getekend Corneille. "Femme et l'oiseau" 180 x 180 cm.
1380
Handgeknoopt Oosters tapijt - Heriz Iran. 438 x 289 cm.
1381
Vladimir PETROV - °1945 Schilderij olie op doek, getekend. "Zittende dame" 50 x 61 cm. 80/89
C/K-NL
1382
Handgeknoopt Oosters tapijt - Kazak extra. 296 x 174 cm.
1383
Sculptuur in rons, getekend, gedateerd Londen 1842. "De rustende windhond"
1384
NAIN - Iran Handgeknoopt Oosters tapijt, wol en zijde 410 x 296 cm
1385
1386
Handgeknoopt Oosters tapijt - Dessin Bidjar. 328 x 241 cm.
1387
BROOKS Schilderij olie op doek, getekend. "Stilleven – Bloemenvaas" 60 x 90 cm.
1388
Handgeknoopt Oosters tapijt - Varamin Iran. 422 x 262 cm.
1389
BRONS - Jules MOIGNIEZ (1835-1894) Sculptuur in brons met bruine patine, getekend J. Moignier (1835-1894). Font postuum. "Het gezadeld paard" H: 30 cm.
1390
Handgeknoopt Oosters tapijt - Tabriz Iran. 400 x 305 cm.
1391
Chromolithografie op keramiek naar Salvador Dali, genummerd CXL/XD - uit de reeks Les Chevaux Dalinies" "Le cheval de Caligula"
1392
Oosters handgeknoopt tapijt - Dessin Herati - beige en rode kleur. Wol en zijde. 247 x 175 cm.
1393
BRONS Sculptuur in brons met een donkere patine geteken P.J. Mène, staande op een marmeren sokkel. Font postuum. "De merrie en haar veulen" 81/89
C/K-NL
1394
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Ziegler Afghanistan Wol. 300 x 208 cm.
1395
MEUBEL Grote Regency tafel (pembroke) in mahonie - herkomst Engeland.
1396
MEUBEL Secretaire in lichte eik.
1397
MEUBEL Uitzonderlijk mooi "Day Bed" in zwart leder.
1398
MEUBEL "Open bookcase" in polychrome, kleuren groen en blauw. Herkomst Engeland.
1399
PORSELEIN Reeks van 8 vazen in Chinees porselein.
1400
PORSELEIN Reeks van 10 vazen in Chinees porselein wit/blauw.
1401
PORSELEIN Reeks van 7 vazen in Chinees porselein.
1402
PORSELEIN Reeks van 6 vazen in Chinees porselein.
1403
Armand JAMAR - (1870-1946) - Belgische School. Schilderij olie op doek, getekend links onderaan en gedateerd 1930. "Geanimeerd straatzicht in de winter" 55 x 75.5 cm.
1404
Martin BOLLE - (1912-1968) Schilderij olie op paneel, getekend M. Bollé. "Stilleven - Bloemenvaas" 35 x 30 cm.
82/89
C/K-NL
1405
Roger RAVEEL - (1921-2013) Originele lithografie van Roger Raveel, getekend in potlood en genummerd 136/190. “Wat gebeurt er om het hoekje? - 1968” 40 x 50 cm.
1406
Edgar DEGAS - (1834-1917) Lithografie naar een werk van Edgar Degas, genummerd 245/300 "De Ballerina's" 50 x 70 cm.
1407
Yaacov AGAM - °1928 Zeefdruk in kleur, getekend en met droogstempel van Denise René. "Compositie" 65.5 x 66.9 cm. Agams oorspronkelijke naam was Jacob Gipstein, andere door hem gebruikte namen waren Ya’akov Agam en Yaacov Gipstein. Vanaf 1951 studeerde hij in Parijs aan het Atelier d'art abstrait en aan de Académie de la Grande Chaumière. Twee jaar later nam hij deel aan de eerste internationale expositie voor kinetische kunst Le Mouvement bij Galerie Denise René in Parijs (1955), met zulke pioniers als Jesús Rafael Soto, Carlos Cruz-Diez, Pol Bury, Alexander Calder en Jean Tinguely.
1408
Salvador DALI - (1904-1989) Chromographie op een keramische plaat, naar het origineel werk van S. Dali - genummerd CCLXVI/XD. Met certificaat . Uit de reeks: Les Chevaux Daliniens "Le cheval de labeur"
1409
Henri MATISSE - (1869 - 1954) Zeefdruk naar het origineel werk van H. Matisse. "Compositie" 40 x 80 cm.
1410
Adam Sandenholt (Nederland, °1979) Originele acryl op canvas, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2011. "Composition " 100 x 100 cm.
1417
Wilma LUCAS - °1936 Schilderij olie op doek, getekend. "Straatzicht te Parijs" 50 x 61 cm.
1418
Stefan TESSELY - °1933 - Deinze. Schilderij olie op paneel. Getekend Tessely. "De clown"
1419
BEEKHOUT Schilderij olie op doek, getekend. "Het straatje in ons dorp" 50 x 61 cm. 83/89
C/K-NL
1421
Félicien ROPS - (1833-1898) Ets met de hand geaquarelliseerd, naar F. Rops. "Manette Salomon" 66.5 x 42,5 cm. (Afbeelding)
1422
James ENSOR - (1860-1949) Lithografie naar een origineel werk van James Ensor, op velin papier van Arches. Getekend in de plaat. Uit de reeks : "La Gamme d'Amour - 1929" - "L'Ascension" 21 x 29 cm.
1423
James ENSOR - (1860-1949) Lithografie naar een origineel werk van James Ensor, op velin papier van Arches. Getekend in de plaat. Uit de reeks : "La Gamme d'Amour - 1929" - "L'Assomption" 21 x 29 cm.
1424
PANAMARENKO - ° 1940 Offset-Print van een werk van Panamarenko. "Studie 2de fase duikboot"
1425
PANAMARENKO - ° 1940 Offset-Print van een werk van Panamarenko. "Compositie"
1426
René MAGRITTE - (1898-1967) "Souvenir de voyage" Lithografie naar het werk uit 1958. Getekend in facsimile en genummerd 225/275. Uitgegeven door Philippe Moreno met de toestemming van de "Succession Magritte" Stempel van de ADAGP. 60 x 45 cm.
1427
René MAGRITTE - (1898-1967) "La Race Blanche" Lithografie naar het werk uit 1937. Getekend in facsimile en genummerd 143/300. Uitgegeven door Philippe Moreno met de toestemming van de "Succession Magritte" Stempel van de ADAGP. 78 x 58 cm.
1428
Salvador DALI - (1904-1989) Lithografie naar het origineel van Salvador Dali genummerd 33/125 en getekend in de plaat. "Compositie" 60 x 50 cm.
1432
Joan MIRO - (1893-1983) Lithografie Joan Miro, getekend in de plaat. Oplage 1500 - op Guarro papier - 1974 "Miro sculpteur – Japon" 40 x 20 cm. (Afbeelding)
84/89
C/K-NL
1434
Henri de TOULOUSE-LAUTREC - (1864-1901) Lithografie naar het origineel werk van Toulouse Lautrec. Getekend in de plaat (met monogram) en genummerd. "La charrette Anglaise"
1436
Paar urne vazen in marmer, de handvatten in brons, staande op een gesculpteerde sokkel.
1437
SINTIN Sculptuur in wit kristal, getekens Sintin.
1438
SINTIN Sculptuur in wit kristal, getekens Sintin. "Man en vrouw"
1439
SINTIN Vaas in gekleurd kristal, getekens Sintin.
1441
Lage vaas in marmer met brons beslag.
1442
Drie goden in cloisonné.
1443
Paar gesculpteerde spiegels
1444
MURANO - Luigi BENZONI - °1956 te Clusone Italië. Originele "Murano sculpture" van de Italiaanse kunstenaar Luigi Benzoni. Met certificaat. "Beatus vir" 27 x 19 x 4 cm.
1445
MURANO - Sergio CONSTANTINI - Geboren te Venetië in 1956. Uitzonderlijke mooie hoge vaas op een centrale voet in “Murano” kristal, gecreëerd door Sergio Constantini. “Picasso Argento” H: 78 cm.
1446
Reeks van 11 ijzersculpturen.
85/89
C/K-NL
1447
MEUBEL. Uitzonderlijk kamerscherm van Engelse afkomt. Zeer fijn bewerkt met taferelen op leder.
1448
1450
Grote "PARFUM BRANDER" in brons en cloisonné met een bloemendecor. Herkomst China 19de / 20ste eeuw. H: 32 cm.
1451
Mooi en decoratief beeldje. "Het meisje met een muziekinstrument"
1452
Bronzen figuurtje "Handenstand"
1453
BRONS Sculptuur in gepolychromeerde brons, getekend. "Meisje op stoel."
1454
KERAMIEK Grote schaal in keramiek, met vlinder decoratie. Diam: 44 cm.
1455
KERAMIEK Grote schaal in keramiek, met Idograme decoratie. Diam: 44 cm.
1456
PORSELEIN IMARI Een reeks van 11 Imari schotels in verschillende afmetingen.
1457
Série de 4 légumiers couvert en métal argenté.
1458
Reeks van 13 verzilverde schotels.
1459
Beeld in Murano glas. Van de kunstenaar Bodioli.
86/89
C/K-NL
1460
Karaf en zes glaasjes.
1461
Karaf en zes glaasjes
1462
Karaf en 12 glazen
1471
Reeks van 4 groeteschotels in verzilverd metaal
1472
Thee service in verzilverd metaal.
1473
Reeks van 8 verzilverde thee serviezen.
1474
Pierre Wemaëre (France, 1913 - 2010) Lithografie van Pierre Wemaëre, getekend en genummerd 61/100. "Compositie" 56 x 76 cm. Pierre Wemaëre is een Franse kunstschilder, geboren in Comines (Noord) op 1 oktober 1913 en stierf in Versailles op 8 januari 2010. Het is een van de belangrijkste vertegenwoordigers van de lyrische abstractie beweging die zal gepaard gaan met het niet-figuratieve schilderkunst van de nieuwe school van Parijs.
1475
CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood, genummerd E/A 2/25. "Compositie" 50 x 65.5 cm.
1476
Kees VAN DONGEN – (1877-1968) Affiche naar het origineel van Kees Van Dongen, getekend in de plaat. "Brigitte Bardot" 77 x 52 cm.
1479
CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood. "L'Oiseau bleu" 50 x 65.5 cm.
87/89
C/K-NL
1480
CORNEILLE - (1922-2010) Lithografie van Corneille, getekend in potlood, genummerd E/A en gedateerd 1987 "Femme rouge" 80 x 60 cm.
1481
1482
Herman BROOD - (1946-2001) Stift tekening van Herman Brood, getekend en met certificaat van het Museum "Herman Brood" te Amsterdam. "Spreken" 28 x 34 cm.
1483
Jack GAGE - °1946 Schilderij olie op doek, getekend. "Coca Cola" 100 x 100 cm.
1484
Walter SITA - °1950 Schilderij olie op doek, getekend. "Genieten aan het strand" 50 x 61 cm.
1485
Kees VAN DONGEN - (1877-1968) Quadrochromie naar een houtgravure van Kees Van Dongen. "Soirée chez Mme de Saint Euverte " 14 x 18 cm.
1486
Roger RAVEEL - (1921-2013) Offetprint naar het origineel van Roger Raveel. 20 x 30 cm.
1489
René MELS - (1909-1977) Grafisch werk naar René Mels. "Twee vrouwen"
1490
Handgeknoopt Oosters tapijt - Dessin Bidjar. 153 x 93 cm.
1492
Handgeknoopt Oosters tapijt - Dessin Jardin getekend zijde 146 x 97 cm.
1494
"Paard" met hoofd en poten in hout en afgewerkt met jute bekleding op houten ondergrond. Herkomst Engeland.
88/89
C/K-NL
1495
KIRMAN Handgeknoopt Oosters tapijt 147 X 90 cm
1498
Handgeknoopt Oosters tapijt - Bakhtiar Iran. 140 x 105 cm.
"Rocking chair" in chrome. Art Deco.
1501
Handgeknoopt Oosters tapijt - Chine. 155 x 107 cm.
1502
Handgeknoopt Oosters tapijt - Boucarra ancien - wol. 138 x 107 cm
1503
Handgeknoopt Oosters Tapijt - Lahor - wol en zijde - tekening Bouccara - rode kleur en de bordure in beige. 190 x 125 cm.
1504
Handgeknoopt Oosters tapijt - Chine zijde 154 x 92 cm.
1506
MEUBEL Grote tafel in lindehout.
1507
Sokkel in marmer
1508
Oscar Tusquets voor Officina Alessi Koffie en theeservies op een rechthoekig dienblad gemerkt Officina Alessi. "Tea & Coffee Piazza"
1509
89/89
1510. Ring geel goud 18kt. + 9 smaragden 1.70ct. + 130 briljanten kleur: F en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. + 9 émeraudes 1.70 carat + 130 brillants couleur: F et pureté: VS 1511. Broche (vlinder) wit goud 18kt. + 1 cabochon saffier + 3 cabochon smaragden + 4 robijnen en +- 80 briljanten Broche (papillon) or blanc 18ct. + 1 saphir taille cabochon + 3 émeraudes taille cabochon + 4 rubis et +- 80 brillants 1512. Ring geel goud 18kt. (gemerkt) + 1 cabochon smaragd van 1.50ct. + 12 briljanten en 14 smaragden Bague or jaune 18ct. (avec poinçon) + 1 émeraude taille cabochon de 1.50 carat + 12 brillants et 14 émeraudes 1513. Ring geel goud 14kt. + 1 diamant Cabochon geslepen van 1.20ct. + 18 briljanten 1.10ct. Bague or jaune 14ct. + 1 diamant taille cabochon de 1.20 carat + 18 brillants 1.10 carat 1514. Hanger-halsketting rosé goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 amethist van 7ct. en +- 70 briljanten kleur: F en zuiverheid: VS Pendentif-collier or rosé 18ct. (poinçon 750) + 1 améthyste de 7 carats et +- 70 brillants couleur: F et pureté: VS 1515. Halsketting in witte parels + sluiting wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 medaillon 19de eeuw Collier de perles blanches + fermeture or blanc 18ct. (poinçon 750) + 1 médaillon 19e siècle 1516. Ring geel goud 18kt. + 17 diamanten oude slijp + 6 robijnen baguette geslepen Bague or jaune 18ct. + 17 diamants vieille taille + 6 rubis taille baguette 1517. Ring rosé goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 roze kwarts van 4ct. Bague or rosé 18ct. (poinçon 750) + 1 quarts rose de 4 carats 1518. Ring wit goud 18kt. + 1 briljant van 0.40ct. + 8 briljanten 0.50ct. kleur: G en zuiverheid: VS + 8 saffieren 0.30ct. Bague or blanc 18ct. + 1 brillant de 0.40 carat + 8 brillants 0.50 carat couleur: G et pureté: VS + 8 saphirs 0.30 carat 1519. Ring geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 37 briljanten 1.10ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. (poinçon 750) + 37 brillants 1.10 carat couleur: G et pureté: VS 1520. Ring wit goud 18kt. + 1 robijn cabochon geslepen 1.20ct. + 14 diamanten oude slijp Bague or blanc 18ct. + 1 rubis taille cabochon 1.20 carat + 14 diamants vieille taille 1521. Ring geel goud 18kt. + 16 briljanten 0.32ct. kleur: G en zuiverheid: VS Bague or jaune 18ct. + 16 brillants 0.32 carat couleur: G et pureté: VS 1522. 1523. 1524. Hanger-halsketting geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 witte parel van 7 mm. + 29 briljanten 0.48ct. Pendentif – collier or jaune 18ct. (poinçon 750) + 1 perle blanche de 7 mm. + 29 brillants 0.48 carat
1525. Antieke ring 14kt. + 1 smaragd en 16 diamanten Ancienne bague 14ct. + 1 émeraude et 16 diamants 1526. Hanger wit goud 18kt. + 1 briljant van 0.25ct. kleur: I en zuiverheid: VS Pendentif or blanc 18ct. + 1 brillant de 0.25 carat couleur: I et pureté: VS 1527. Drie ringen geel goud 18kt. + 10 briljanten 0.30ct. Trois bagues or jaune 18ct. + 10 brillants 0.30 carat 1528. Oorbellen geel goud 18kt. + 48 briljanten 0.48ct. Boucles d’oreille or jaune 18ct. + 48 brillants 0.48 carat 1529. Hanger-halsketting geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 1 amethist en 3 briljanten Pendentif-collier or jaune 18ct. (poinçon 750) + 1 améthyste et 3 brillants 1530. Ring geel goud 18kt. + 1 saffier cabochon geslepen van 0.40ct. + 6 briljanten 0.06ct. Bague or jaune 18ct. + 1 saphir taille cabochon de 0.40 carat + 6 brillants 0.06 carat 1531. Halsketting geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 7 briljanten Collier or jaune 18ct. (poinçon 750) + 7 brillants 1532. Ring geel goud 18kt. (gemerkt 750) + 4 saffieren 0.40ct. + 4 briljanten 0.40ct. Bague or jaune 18ct. (poinçon 750) + 4 saphirs 0.40 carat + 4 brillants 0.40 carat 1533. Hanger geel goud 18kt. + 3 briljanten 0.15ct. Pendentif or jaune 18ct. + 3 brillants 0.15 carat 1534. Oorbellen wit goud 18kt. (gemerkt 750) + 2 briljanten Boucles d’oreille or blanc 18ct. (poinçon 750) + 2 brillants 1535. Ring geel goud 18kt. + 1 saffier van 0.25ct. + 1 robijn van 0.25ct. + 6 briljanten 0.10ct. Bague or jaune 18ct. + 1 saphir de 0.25 carat + 1 rubis de 0.25 carat + 6 brillants 0.10 carat