ONGEKEND
E G A T I M R HE
G N I L I E V D N E K E G ON T H C A N M U MUSE MITAGE R E H • R E B M E V 2 NO
G IN IL E ELIJK V T 0 IF .3 R 3 H 2 C S 0 F .3 O N 22 E V HRIJ VANAF 19/.0M0 1INNSOCVEMBER 00.00 UUR. BIEDEN T www.ongekend.nu
KERS@ONG EKEND.NU
ONGEK
N IO T C U A @ S R E T S END YOUNG MA
UITNODIGING De HERMITAGE en ONGEKEND organiseren tijdens de museumnacht een kunstveiling. ONGEKEND is een initiatief dat een platform biedt aan hedendaagse kunst. ONGEKEND toont zowel het werk van jong, net afgestudeerd talent als van jonge, reeds bekende kunstenaars. Wat deze beide groepen gemeenschappelijk hebben: ze betreden ongebaande paden en scheppen iets nieuws! Annelien Kers is organisator van ONGEKEND Young Masters @ Auction en de eigenaar van KERSGALLERY, Amsterdam. Annelien Kers (1983) heeft de master-opleiding Kunstgeschiedenis (moderne kunst) aan de Vrije Universiteit te Amsterdam afgerond. Tevens heeft zij de bachelor-opleidingen Cultural Economics & Entrepreneurship aan de Erasmus Universiteit en Docent beeldende kunst & vormgeving aan de Willem de Kooning Academie behaald, beiden te Rotterdam. De werken zullen op 2 november 2013 vanaf 19.00 uur in de HERMITAGE te zien zijn. De veiling zal om 22.30 uur beginnen. Deze catalogus biedt een overzicht van alle te veilen werken. Mocht u niet in de gelegenheid zijn om op 2 november te komen bieden, dan bestaat de mogelijkheid om dit vooraf schriftelijk te doen: Stuur dan het bij deze catalogus gevoegde Biedformulier en een kopie identiteitsbewijs voor 1 november 2013, 00.00 uur op naar:
Informatie: ONGEKEND YOUNG MASTERS @ AUCTION www.ongekend.nu
[email protected] +31 (0)624635455
Spelregels - 2 november 2013, 22.30 tot 23.30 uur. - Registreren voor de veiling: vanaf 19.00 uur. - Vergeet uw legitimatie niet! - Bij voorkeur met pin betalen. - Kunstwerken dienen na betaling meteen mee te worden genomen, met uitzondering van lot nr 5. Adres: DE HERMITAGE Amstel 51, Amsterdam
WWW.ONGEKEND.NU
DEN IN L R E D N A V L E O R
DEN ROEL VAN DER LIN
*1 GRIJS 3 x: Olieverf op linnen, 30 x 24 cm.2012 Naam Roel van der Linden Richtprijs : 550 - 850 euro
* 1.2 ALASKA 3x : Olieverf op linnen, 30 x 24 cm.2012 Naam Roel van der Linden Richtprijs : 550 - 850 euro
* 1.3 GRAU 3 x:Olieverf op linnen, 40 x 40 cm. 2013 Naam Roel van der Linden Richtprijs :1000 - 1500 euro
R LIESBETH LABEU
PLLOASO MAKO CAKSO DODTOS A cupy uf cak vux noaw yerw phuno. Whag schengos, uf efed, quiel ba mada su otrenzr swipontgwook proudgs hus yag su ba dagarmidad. Plasa maku noga wipont trenzsa schengos ent kaap zux copy wipont trenz kipg naar phona.
LOREM IPSUM DOLOR
*2 ZONDER TITEL Inkt op papier, 16 x 26 cm. 2013 Liesbeth Labeur Richtprijs :200 - 300 euro
* 2.2 ZONDER TITEL Inkt op papier, 16 x 26 cm. 2013 Liesbeth Labeur Richtprijs :200 - 300 euro
* 2.3 ZONDER TITEL Inkt op papier, 16 x 26 cm. 2013 Liesbeth Labeur Richtprijs :200 - 300 euro
OEST MAARTEN VAN S
*3 ZONDER TITEL 2x: Acrylic on MDF 60 x 50cm. 2013 Maarten van Soest Richtprijs : 1100 - 1500 euro
* 3.2 ZONDER TITEL 2x: Acrylic and Glosspaint on MDF 60 x 50cm. 2013 Maarten van Soest Richtprijs : 1100 - 1500 euro
* 3.3 ZONDER TITEL Acrylicon MDF 60 x 50cm. 2013 Maarten van Soest Richtprijs :600- 900 euro
G IN N E W U O H N A V HENDRIEKJE
*4 BLOEMEN (SCULPTUUR) Papier, acryl, draad Hendriekje van Houweninge Richtprijs : 350 - 450 euro
* 4.2 VLINDERS Papier, acryl viltstift Hendriekje van Houweninge Richtprijs : 300 - 450 euro
E
EMAN D R E E P N E T R A A M
*5 ZONDER TITEL 350 cm x 500 cm x 500 cm hout, pur schuim, polystreen, epoxy, pigment, jute Maarten Peerdeman Richtprijs : 2500 - 3500 euro
* 5.2 VICTORIOUS, PINK Epoxy, vilt, tegellijm op doek, 70 x 60cm 2012 Maarten Peerdeman Richtprijs : 1000 - 1200 euro
* 5.3 SILENCE rubber, vilt op doek, 120 x 60 cm 2012 Maarten Peerdeman Richtprijs :1500 - 1800 euro
AQUIL COPIER
*6 ZONDER TITEL 2 x: Olieverf op linnen, 30 x 30 cm.2011 Naam Aquil Copier Richtprijs : 400 -800 euro
* 6.2 ZONDER TITEL Olieverf en spuitbus op doek, 150 x 180 cm.2013 Naam Aquil Copier Richtprijs :4900 - 5500 euro No Title (from serie: Social constructed reality). 150x180 cm. Oil and spraypaint on canvas. 2013 Verkoop waarde: 5 . 200,- Euro excl. BTW Geschatte start prijs: 4 .000,- Euro Minimum hamer prijs: 4 .850,- Euro (voor minder dan dit bedrag mag het werk niet verkocht worden!)
* 6.3 ZONDER TITEL 3 x: Olieverf op papier, 29 x 21 cm. 2013 Naam Aquil Copier Richtprijs :1000 - 1500 euro
TESSA CHAPLIN
*7 ZONDER TITEL olieverf op doek 90 x 90cm. 2013 Tessa Chaplin Richtprijs : 800 - 1200 euro
* 7.3 ZONDER TITEL olieverf op doek 140 x 90cm. 2013 Tessa Chaplin Richtprijs : 750 - 1300 euro
* 7.2 ZONDER TITEL olieverf op doek 120 x 90cm. 2013 Tessa Chaplin Richtprijs : 750 - 1200 euro
MARTHE ZINK
*8 DEFEND USING THE FIRE EXTINGUISHER Pencils, marker, oil pastel and acrylic paint on paper, 41 x 30cm, 2012 Marthe Zink Richtprijs : 700 - 900 euro
* 8.2 THE EVACUATION Pencils, coloured pencils, marker, charcoal and acrylic paint on paper, 29 x 29cm 2012 Marthe Zink Richtprijs : 550 -‐ 700 euro
* 8.3 A VIRAL ATTACK OF STRUCTURED SOCIETY Pencils, coloured pencils, marker, charcoal and acrylic paint on paper, 24 x 30,7 cm 2012 Marthe Zink Richtprijs : 550 -‐ 700 euro
SARA KONING
*9 What does it mean to be human blauwe zeefdruk op satijn 90 x 60 cm. 2013 1/10 Tessa Chaplin Richtprijs : 200 - 500 euro
* 9.3 DIANA olieverf op doek 180 x 115 cm. 2013 Sara Koning Richtprijs : 1200 - 1500 euro
* 9.2 Zonder titel blauwe zeefdruk op satijn 90 x 60 cm. 2013 1/10 Tessa Chaplin Richtprijs : 150 - 300 euro
ANOUK GRIFFIOEN
* 10 Zonder titel houtskool op doek, 90 x 120cm 2013 Anouk Griffioen Richtprijs : 1800 - 2500 euro
S FLORINE VAN REE
* 11 SLEEPING ON FEATHERS print in frame, 23 x 20cm. 2012 oplage 1 Florine van Rees Richtprijs : 125 -350 euro
* 11.3 LIBERATION print in frame 29 x 42 cm. 2013 oplage 1 Florine van Rees Richtprijs : 150 - 350 euro
* 11.2 DRIED EMMORY print in frame, 42 x 29cm. 2012 oplage 1 Florine van Rees Richtprijs : 150 -350 euro
MORAN FISHER
* 12 WILD FOWER mixed media on cotton, 30 x 30 cm. 2013 Moran Fisher Richtprijs : 300 - 500 euro
* 12.3 AFRIKA NEDERLAND mixed media on cotton 40 x 50cm. 2013 Moran Fisher Richtprijs : 350 - 500 euro
* 12.2 CROCODIL mixed media on cotton 30 x 30cm. 2013 Moran Fisher Richtprijs : 300 - 500 euro
EIZER W H C S A N N A H O J
* 13.2 BLAUWE VROUW katoen, metallic garen, verhard 50 x 45, 23cm. 2012 Johanna Schweizer Richtprijs : 2800 - 4000 euro
* 13 GROENE MAN katoen, metallicgaren, zaden 156 x 48 x 24 cm. 2010 Johanna Schweizer Richtprijs : 5000 - 7000 euro
BI RONGRONG
* 14 IDEAL & USELESS oil painr 30 x 40cm. 2013 Bi Rongrong Richtprijs : 250 - 600 euro
* 14.2 IDEAL & USELESS oil painr 30 x 40cm. 2013 Bi Rongrong Richtprijs : 250 - 600 euro
* 14.3 IDEAL & USELESS oil painr 30 x 40cm. 2013 Bi Rongrong Richtprijs : 250 - 600 euro
VERA VISSER
* 15 BEN ZO TERUG acryl on cotton & plastic balls, 40 x 40 cm. 2013 Vera Visser Richtprijs : 270 - 500 euro
* 15.2 ERGENS TUSSEN BLAUW EN ROZE acryl on cotton 30 x 30cm. 2013 Vera Visser Richtprijs : 200 - 400 euro
* 15.3 RODE PALMEN acryl on cotton 90 x 70cm. 2023 Vera Visser Richtprijs : 500 - 850 euro
MIEKE FOKKINGA
* 16 STUDS potlood op papier , 30 x 30 cm. 2013 Mieke Fokkinga Richtprijs : 300 - 500 euro
* 16.2 TUMTUM potlood op papier 35 x 30cm. 2013 Mieke Fokkinga Richtprijs : 280 - 500 euro
R E G IN Z O R G IP IL H ER & P H IC L H C S N A IA T S SEBA
* 17 JESUS BEJEGNET SEINER MUTTER Viltstift op papier, A3 2012 - 2013 Sebastiaan Schlicher & Philip Grozinger Richtprijs : 750 - 1200 euro
* 17 .3 JESUS NIMMT DAS KREUZ AUF SEINE SCHULTERN Viltstift op papier, A3 2012 - 2013 Sebastiaan Schlicher & Philip Grozinger Richtprijs : 750 - 1200 euro
* 17 .2 JESUS FALLT ZUM DRITTEN MAL UNTER DEM KREUZ Viltstift op papier, A3 2012 - 2013 Sebastiaan Schlicher & Philip Grozinger Richtprijs : 750 - 1200 euro
* 17.4 SIMON VON CYRENE HILFT JESUS DAS KREUZ TRAGEN Viltstift op papier, A3 2012 - 2013 Sebastiaan Schlicher & Philip Grozinger Richtprijs : 750 - 1200 euro
METTE STERRE
* 18 COTTON BALLS EMPIRE digitale print op dibond, 55 x 70 cm. 2013 oplage 3 +1 artist print Mette Sterre & Nikki Ootjers Richtprijs : 880 - 1200 euro
* 18.2 BLACK AND WHITE BIRTHDAY SUIT digitale print 55 x 70cm. 2013 oplage 3 + 1 artist print Mette Sterre Richtprijs : 750 - 1000 euro
* 18.3 HEADS UP AND IMAGINE digitale fotoprint 55 x 38 cm. 2013 oplage 3 + 1 artist print Mette Sterre Richtprijs : 700 - 900 euro
C.A. WERTHEIM
* 19 BORSTEL mixed media on paper, 31,5 x 44,7 cm. 2013 edition C.a. Wertheim Richtprijs : 500- 650 euro
* 19.2 BENEN mixed media on paper, A3 2013 edition C.a. Wertheim Richtprijs : 450- 600 euro
* 19.3 ZONDER TITEL mixed media on paper, A3 2013 edition C.a. Wertheim Richtprijs : 400- 550 euro
ER K A M N E O H C S E V&B K LEMIE L E & S B O C A J X E AL
* 20 DRIVEN BY THE GENIUS OF DESPAIR mixed media on cotton, 31,5 x 44,7cm V&B Richtprijs : 550- 1000 euro
* 20.2 GLOSSY END mixed media on cotton, 31,5 x 30cm V&B Richtprijs : 550- 1000 euro
* 20.3 CREATE YOUR OWN REALITY IN 6 STEPS mixed media on cotton, 30 x 40 cm 2013 V&B Richtprijs : 550- 1000 euro
BART KOK
* 21 MY DEAREST olieverf op doek 40,5 x 80 cm, 80 x 100 cm, 40 x 50 cm. 2013 Bart Kok Richtprijs : 800- 1250 euro
* 21.2 PIKEREN olieverf op doek 70 x 50 cm 2013 Bart Kok Richtprijs : 450- 850 euro
* 21.3 VERREKIJKERS olieverf op doek 40 x 60 cm 2013 Bart Kok Richtprijs : 350- 800 euro
LEO KOGAN
* 22 EVOLUTION olieverf op linnen 25 x 50 cm. 2013 Leo Kogan Richtprijs : 400- 750 euro
* 22.2 LANDSCAPE WITH F-16 (TWEELUIK) olieverf op doek 20 x 40 cm 2013 Leo Kogan Richtprijs : 200- 450 euro
* 22.3 AMSTERDAM olieverf op papier 30 x 40 cm 2013 Leo Kogan Richtprijs : 100- 150 euro
ONGEKEND YOUNG MASTERS AT AUCTION
AMSTERDAM 02 11 2013 29/09/2012
Initialen
Belangrijk Wilt u namens mij in de hierboven vermelde veiling bieden op de Belangrijk volgende tot vermelde het vermelde bedrag Wilt lotnummer(s), u namens mij in de hierboven veiling bieden op maximale de volgende lotnummer(s), tot of zoveel het vermelde maximale bedrag of zoveel lager als mogelijk is. De veilingmeester zal bij elk lot de lager als mogelijk is. De veilingmeester zal Voorts bij elk lot de biedingen biedingen openen door namens de inzender een bod uit te brengen. zal de veilingmeester namens de inzender biedingen als reactie op andere het bedragVoorts van de openen door namens deverrichten inzender een bodbiedingen uit te totdat brengen. zal de overeenkomsten bodemprijs bereikt is. Ik verklaar mij akkoord met de op de website afgedrukte Algemene Voorwaarden en overige opgegeven bedragen zijn exclusiefals opgeld. veilingmeester namens de mededelingen. inzender Debiedingen verrichten reactie op Uw biedopdracht dient voor 28 september 00.00 uur bij ons te zijn samen metvan kopie ID-bewijs. andere biedingen totdatingeleverd het bedrag de overeengekomen bodemprijs ONGEKEND accepteert alleen betalingen per PIN of contant geld. Overmaken is ook mogelijk bereiktopis. rek.nr. 151738815, Rabobank te Amsterdam. Afhalen van aangekochte kunstwerken kan tot 1 na de veiling. Daarna worden transport-/opslagkosten in rekening gebracht. Ik verklaarwerkdag mij akkoord met de op dezie website afgedrukte voorwaarden Voor de Algemene Voorwaarden www.ongekend.nu. en overige mededelingen. De opgegeven bedragen zijn exclusief opgeld. Lindengracht 148 KERSGALLERY KvK nr.: 54416124 te Amsterdam Uw biedopdracht zijn ingeleverd 1015 KK Amsterdam dient voor 1 november 00.00 bij ons BIC:te RABONL2U IBAN: NL91RABO0151738815 samenwww.kersgallery.com met kopie IDbewijs. ONGEKEND accepteert alleen betalingen Tel: +31 (0)624635455 BTW nr.: 179259209B02
[email protected] per PIN of contant geld, Overmaken is ook mogelijk op rek.nr. Important 151738815, Amsterdam. Afhalen van I hereby allowRabobank Ongekend to bid onte the following lot numbers to the maximum amount givenaangekochte on this form or as much lower as possible. I also declare that I accept the terms and conditions given on kunstwerken kan tot 1 herewerkdag depremium. veiling. the website. The amounts written are exclusive thena buyers’ This paperDaarna with a copy worden of your ID needs to be given to us before 00:00 on September 28. The auctioneer will bid in your transportkosten in rekening gebracht. Voor de Algemene Voorwaarden name as a reaction to other bidders until the amount indicated here is reached. In case the bidding stops earlier you receive the work for that lower price. zie www.ongekend.nu ONGEKEND accepts payments only via PIN, cash or bank transfer to the account number 151738815Young Rabobank,Masters Amsterdam. You pick up theKvKnr acquired artwork 1 day after the auction ONGEKEND @ can Auction 54416124
Bedrijfs naam
Telefoon nummer
Email
Handtekening
Datum
Mr. Name
Mrs.
Initials
Company name
Telephone number
Email
Signature
Date
otherwise transportation costs will be charged. For our Terms and Conditions please visit www.ongekend.nu.
Lot nummer
Description
Bid (excl. premium)
02/11/ 2013
BIEDFORMULIER BID FORM
Mevr.
Mr. Naam
Initialen
Bedrijfs naam
Telefoon nummer
Email
Handtekening
Datum
Mr. Name
Mrs.
Initials
Company name
Telephone number
Email
Signature
Date
Lot nummer
Description
Bid (excl. premium)
02/11/ 2013
BIEDFORMULIER BID FORM
Mevr.
Mr. Naam