ART NEWS VEILING - VENTE PUBLIQUE
163 - OUDE MEESTERS, MODERNE EN HEDENDAAGSE KUNST - Zaterdag 05/03/2016 - 14u & 20u
VEILING 163 Zaterdag 5 maart 2016 om 14u (lot 1-391) en 20u (lot 392-613)
Kijkdagen Exposition Van woensdag 24 februari tot en met woensdag 2 maart 2016 10u - 12u en 14u - 20u
www.de-vuyst.com online catalogus, biedingen, vragen en aanbod in de galerij. catalogue en ligne, enchères, demandes et œuvres en galerie.
80 EMILE CLAUS [1849 - 1924] Het neerhof - La basse-cour (1893) Doek - Sig. “Em. Claus” en verso “Julij/1893/E.C.” - 42,5 x 59,5 cm € 380.000 - 440.000
261 GUSTAVE VAN DE WOESTYNE [1881 - 1947] Stilleven met fruitschaal Nature morte à la coupe de fruits (ca. 1937) Doek - Sig. - 62 x 46 cm € 44.000 - 55.000
270 JEAN BRUSSELMANS [1884 - 1953] Tuin onder de sneeuw, Dilbeek Jardin sous la neige, Dilbeek (1942) Doek - Sig. 1942 - 70,5 x 80,5 cm € 50.000 - 65.000
162 LÉON SPILLIAERT [1881 - 1946] Vissersvrouw met zwarte sjaal in de sneeuw Femme de pêcheur au châle noir dans la neige (1913) O.I. inkt, kleurkrijt, kleurpotlood en pastel op papier Sig. - 89,5 x 70,5 cm € 80.000 - 120.000
444 TOM WESSELMANN [1931 - 2004] Study for sneakers and yellow bra (1981) Cut-out. Liquitex. Acryl op potlood op karton - 19 x 31,5 cm € 30.000 - 40.000
291 ROGER RAVEEL [1921 - 2013] Metselaar - Maçon (1953) Olieverf op hardboard - Verso sig. 1953 - 44,5 x 60 cm € 30.000 - 36.000
537 JESUS RAFAEL SOTO [1923 - 2005] Blanc à gauche (1994) Sculptuur - Volume - Hout en metaal - Beschilderd - Verso sig. 1994 met titel - 62 x 62 x 7,5 cm - Enig exemplaar € 65.000 - 80.000
584 JIM DINE [°1935] A sea of blood (2008) Acryl op doek - Verso sig. 2008 met titel - 200 x 150 cm € 160.000 - 200.000
574 PABLO ATCHUGARRY [°1954] Form (2003) Sculptuur - Carrara marmer - Op granieten sokkel Sig. - 163,7 x 61,5 x 40 cm 60.000 - 80.000
Sinds de tweede helft van de jaren ‘80 daagt Wim Delvoye de kunstwereld uit met zijn paradoxale objecten. Het zijn hybride beelden die elementen samenbrengen uit werelden die totaal los van mekaar staan. Tot verrassing van de toeschouwer die even z’n oriëntatie kwijt is.
569 WIM DELVOYE [°1965] Paul (2002) Mixed media (tattooed pig skin) - Verso sig. met titel 2002 118 x 79 cm € 65.000 - 80.000
478 KEITH HARING [1958 - 1990] Untitled (1989) Sculptuur - Ink on terracotta vessel - Sig. ‘89 - 29,5 x 28 cm Enig exemplaar € 70.000 - 90.000
468 SOL LEWITT [1928 - 2007] Pyramid (1986) Gouache - Sig. ‘86 - 51 x 51 cm € 30.000 - 40.000
De “Cement truck” is een indrukwekkend voorbeeld van Delvoye’s “Gothic Works”. Hij vertrekt in dit werk van een hedendaags industrieel icoon/werktuig maar geeft het de esthetiek van een Gotische kathedraal. Het gebruikte Cortenstaal met zijn typisch roestige oppervlak wordt gesneden, gelast en geplooid tot een fijnzinnig maaswerk. Het resultaat is een uitgesproken versiering. Ornament is het handelsmerk van Wim Delvoye. De historische stijl wordt echter niet zomaar geaccapareerd want het beeld is paradoxaal. De hedendaagse industriële technologie staat in gespannen relatie tot het middeleeuws ambacht, het seculiere tegen het goddelijke. Ook in de getatoeëerde varkenshuiden is het verrassingselement sterk aanwezig. In de combinatie dier-tattoo verliezen de elementen hun vertrouwd karakter. De mix van tattoos bestaat uit symbolen uit de bikers-cultuur, Disney-prinsessen, mode-logo’s, religieuze zowel als pornografische beelden. Op de varkenshuid worden ze niet meer dan louter ornament. Maar ze verschaffen het dier (geassocieerd met onrein, lui maar ook met spaarzaamheid) wel een zeker edel aura. Het wordt verheven tot kunstwerk. “By using objects I monumentalize objects: a concrete mixer which becomes a monument, a glorified object. The choice of this concrete mixer is not arbitrary. It is an allegory for the mixture of cultures which is part of everyday life.” Wim Delvoye, 1996
582 WIM DELVOYE [°1965] Cement Truck (2008) Sculptuur - Cortenstaal - 104 x 258 x 75 cm - Enig exemplaar € 280.000 - 360.000
538 HIROSHI SUGIMOTO [°1948] South Bay Drive-in, South Bay (1993) Gelatin silver print - “South Bay Drive - in South Bay 1993 10/25 728” in de marge - Ex. nr. 10/25 - 42,2 x 54,3cm(image) € 17.000 - 20.000
415 EUGÈNE DODEIGNE [°1923] Méditation Sculptuur - Pierre de Soignies - Monogram 110 x 112 x 48 cm € 24.000 - 33.000
WERKEN VAN - ŒUVRES DE: V. Adami, E. Albert, J. Albert, P. Alechinsky, Anto-Carte, K. Appel, Arman (Armand Fernandez), Art & Language, P. Atchugarry, F. Bacon, A. Baertsoen, M. Berrocal, G. Bertrand, F. Bervoets & F. Van Roosmaelen, M. Biberstein, G. Bijl, J. Bilquin, J. Bishop, R. Bissière, J.-E. Blanche, Bodo (Camille-Pierre Pambu), G. Bogaert, B. Bogart, E. Boisseau, J. Bosboom, F. Bossuet, F. Botero, M. Bouraine, V. Brauner, J. Brusselmans, C. Bugatti, L. Buisseret, J. Burssens, M. Buylen, L. Caballero, P. Caille, J. Cantré, J. Carabain, E. Carlier, M. Carlier, M. Carlier, J.-B. Carpeaux, E. Carpentier, A. Cavaliere, César (César Baldaccini), M. Chagall, S. Chia, C. Clarysse, E. Claus, H. Claus, P. Clays, J. Cobbaert, G. Coignet (toe te schrijven), G. Collard, R. Coninckx (Rem), J. Coosemans, Corneille, A. Corpora, S. Dali, F. De Boeck, J. De Bruycker, B. De Bruyckere, C. De Bruyne, G. De Bruyne, C. De Cock, X. De Cock, J. De Decker, J. Degottex, C. De Groux, H. De Groux, C. Dehoy, R. De Keyser, J. Delahaut, T. de Lempicka, J. De Loose, L. Del Pezzo, P. Delvaux, W. Delvoye, J. De Maesschalck, G. Den Duyts, M. Denis, Denmark, P. De Noter, D. de Regoyos, G. De Smet, L. De Smet, J. De Sutter, P. De Troyer, P. de Vaucleroy, L. Devos, J. Dine, E. Dodeigne, C. Dommelshuizen, M. Donas, P. Dorazio, C. Dotremont, J. Doucet, C. Dreibholtz, P. Du Bois, J. Dubuffet, H. Duchateau, J. Dyckmans, A. Eijberg, E. Elias, J. Ensor, M. Ernst, H. Evenepoel, J. Fabre, F. Fagerlin, G. Filiberti, L. Fini, L. Frédéric, H. Gang (Ho-Kan), G. Gardet, J. Génisson, M. Germana, A. Ghenie, B. Ghobert, V. Gilbert, H. Glansdorff, F. Goldscheider, J. Gouweloos, G. Grard, R. Guiette, O. Guillonnet, M. Hagemans, Z. Haiying, K. Haring, T. Haywen, A. Heath, L. Herbo, C. Hermans, A. Heymans, D. Hockney, H. Houben, F. Huber, J. Hughes, F.-J. Huygens, L. Icart, D. Ingels, E. Isgrò, F. Jespers, O. Jespers, A. Jones, P. Joostens, W. Kentridge, F. Khnopff, M. Kibwanga, T.-Y. Kim, M. Kjaergaard, P. Klasen, Y. Klein, P. Kluyver, J. Koelman, O. Kolehmainen, T. Kudo, F. Labisse, J. Lambeaux, O. Landuyt, M. Langaskens, A. Lanskoy, C. Lapicque, B. Lardera, M. Laurencin, J. Lebenstein, W. Leblanc, P. Leduc, G. Lemmen, J. Le Parc, H. Levasseur, S. LeWitt, R. Lichtenstein, B. Lindström, P. Livemont, P. Ljuba, R. Longo, Lucebert, J. Lurçat, J. Lutes, P. Maas, A. Maes, M. Maet, M. Maeyer, H. Malfait, P. Malphettes, R. Mangold, P. Mara, V. Marais-Milton, M. Mariën, F. Masereel, A. Masoin, A. Mauve, J. Mees, X. Mellery, P.-J. Mêne, A. Mercié, C. Meunier, G. Minne, H. Minnebo, J. Miotte, J. Moeschal, A. Moreau, M. Moreau, M. Moreau, G. Morren, A. Mortier, A. Musin, P. Nagel, R. Nannini, D. Nash, L. Navez, B. Neyt, G. Neyts, M. Nivouliès de Pierrefort, F. Nys, C. Oldenburg, S. Onishi, H. Op de Beeck, W. Paerels, N. Paik, Panamarenko, G. Pardi, Pavlos (Dionyssopoulos), C. Pedersen, L. Peire, Perejaume, E. Perino & Vele, C. Permeke, E. Petitjean, C. Peyre, P. Picasso, H. Picou, F. Pire, L. Piron, M. Pistoletto, A. Poirier, J.-L. Poivret, A. Pomodoro, R. Poot, E. Portielje, G. Portielje, S. Qi, Quik (Lin Felton), A. Quinze, A. Rassenfosse, R. Raveel, Reinhoud (D’Haese), B. Rheims, E. Richter, G. Rickey, N. Roosenboom, G. Rosati, G. Rousse, C. Rudd, É.-J. Ruhlmann, L. Samain, L. Sarteel, W. Sauer, A. Saverys, E. Scanavino, K. Scherpereel, J. Schippers, F. Schirren, W. Schlobach, J. Schmalzigaug, N. Schöffer, A. Schreyer, A. Servaes, M. Seuphor, R. Slabbinck, J. Sluijters, F. Smeers, J. Smits, F. Snyders (omgeving), R. Somville, J. Soto, F. Souza, L. Spilliaert, D. Spoerri, J. Starck, K. Staudt, A. Stevens, J. Stobbaerts, I. Stocquart, R. Strebelle, A. Styka, H. Sugimoto, W. Swennen, G. Swimberghe, A. Tavernier, I. Tcholaria, J. Ten Kate, P. Teraa, J. Tetar van Elven, L. Thévenet, G. Thiry, W. Ting, L. Tuymans, E. Tytgat, W. Vaes, S. Valadon, H. Van Assche, A. Van Beurden, F. Van den Berghe, G. Vanden Borre, G. Vandenbranden, E. Van Den Driessche, G. Van den Meersche, R. Vandereycken, G. Van de Woestyne, M. Van Doorslaer, A. Van Dyck, R. Van Gindertael, P. Van Hoeydonck, H. Van Hove, J. Van Imschoot, A.-M. Van Kerckhoven, J. Van Leemputten, E. Van Mieghem, T. Van Rijswijck, T. Van Rysselberghe, M. Van Saene, F. Van Severdonck, D. Van Severen, G. Van Strydonck, G. van Tilborgh, G. van Tilborgh (omgeving), J. Van Tuerenhout, J. Van Yperen (toe te schrijven), G. Van Zevenberghen, E. Verboeckhoven, L. Verboeckhoven, E. Verboeckhoven (toegeschreven), E. Verboeckhoven & A.J. Daiwaille, M. Verburgh, W. Vercammen, J. Verduyn, P. Verhaert, I. Verheyden, J. Verheyen, J. Vermeersch, M. Verstockt, F. Vinck, J. Vinck, H. Visch, G. Vogels, J. Vollevens, A. Warhol, T. Wesselmann, F. Willems, N. Witzgall, H.-V. Wolvens, R. Wouters, M. Wyckaert, R. Wytsman, O. Zadkine, R. Zaugg
George Rickey is de zoon van een ingenieur en kleinzoon van een uurwerkmaker. Hij noemt zijn werken machines, maar hij verkiest de oneindige variatie en toevalseffecten van de beweging die door de wind aangedreven wordt. Hij berekent het perfecte punt van balans – dat de minste weerstand geeft op het pivoteerpunt – om zijn vormen het grootste potentieel aan beweging te geven. Zijn werken vergen precieze constructietechniek maar ze zijn geen ode aan het nut van wetenschappelijk genie. Rickey wil de natuur zelf, haar systeem, meenemen in zijn kunst. Niet als model of inspiratie, maar als component van het kunstwerk. Zijn sculpturen staan op het snijpunt van de verbeelding en de kennis van de mens met de werking van de natuur. Vanaf 1949 wijdt George Rickey zich aan de kinetische sculptuur (voordien heeft hij 20 jaar geschilderd). Eerst met half-figuratieve draadmobielen die de principes van Calders “chained motion” volgen: beweging die als een cascade volgt uit gelinkte hangende vormen tot de hele sculptuur beweegt. Al snel ontdekt hij echter zijn voorkeur voor abstracte vormen en de vrijheid van vormen balancerend op scharnierpunten en volgt hij zijn inclinatie naar eenvoud van vorm en structuur. Zijn repertorium bestaat uit lijnen, vierkanten, rechthoeken, trapezoïdes. Voor George Rickey zijn beweging, snelheid en duurtijd de werkelijke materialen waaruit zijn werk bestaat. Niet de vormen zijn van belang, wel de trajecten die ze afleggen. Die zijn complex, toevallig en intrigerend. Zijn voorkeur gaat uit naar bewegingen die traag, vloeiend en stil zijn. Een sculptuur van George Rickey ziet men niet in één oogopslag, men blijft kijken. Ook kleur heeft geen belang, zijn sculpturen zijn metaalgrijs. Het oppervlak is roestvrij staal, maar geenszins saai. Rickey schuurt het oppervlak op tot minuscule ribbels die het licht reflecteren maar niet de omgeving. “I committed myself to a completely new technology, a new esthetic, new criteria, a new kind of response from others and a new antiphony between myself and the new object I held in my hand. I had to wonder whether Calder had said it all; when I found he had not, I had to choose among the many doors I then found open.” George Rickey, 1980
203 LÉON SPILLIAERT [1881 - 1946] Huis in de schemering - Maison au crépuscule (1921) Gouache op papier op karton - Sig. ‘21 - 75 x 50 cm € 30.000 - 40.000
232 ANTO-CARTE [1886 - 1954] De haven van Veere - Le port de Veere (1928) Doek - Sig. 1928 en verso sig. 1928 - 140 x 150 cm € 70.000 - 90.000
251 JEAN BRUSSELMANS [1884 - 1953] De duinen - Les dunes (1938) Doek - Sig. 1938 - 57,5 x 76,5 cm € 24.000 - 33.000
163 LÉON SPILLIAERT [1881 - 1946] De Domino - Le Domino (1912) Gouache, kleurkrijt, pastel en O.I. inkt op karton - Sig. 1912 - 90,4 x 69,5 cm € 70.000 - 100.000
218 FRANS MASEREEL [1889 - 1972] Fille au pied d’un arbre (1925) Aquarel en O.I. inkt - Monogram ‘25 met opdracht “Pour ma Laure” - 47 x 34,8 cm € 14.000 - 18.000
240 VICTOR BRAUNER [1903 - 1966] Zonder titel - Sans titre (1934) Aquarel, O.I. inkt en decalcomanie op papier - Sig. dec. 1934 - 49,7 x 33 cm € 40.000 - 50.000
220 Anto-Carte [1886 - 1954] Sneeuw - Neige (ca. 1925) Doek - Sig. - 80,5 x 101 cm € 60.000 - 80.000
227 Léon Spilliaert [1881 - 1946] De drenkeling - Le naufragé (1926) Gouache op papier - Sig. 1926 - 54,5 x 75 cm € 30.000 - 40.000
535 GEORGE WARREN RICKEY [1907 - 2002] Column of Three Squares Excentric Gyratory III (1995) Sculptuur - Stainless steel - Op metalen sokkel - Sig. 1995 - Ex. nr. 2/3 - 156 x 84 cm (zonder sokkel) € 100.000 - 120.000
409 VALERIO ADAMI [°1935] Pour les lecteurs de Ciné Miroir (1971-1972) Acryl op doek - Titel en verso sig. 13.12.71/9.1.72 “Diario Coloniale” 180 x 244 cm € 40.000 - 50.000
392 RAOUL DE KEYSER [1930 - 2012] Het niets aangenaam gevuld met weinig (1971) Acryl op doek - Sig. (1971) en verso sig. 1971 - 190 x 190 cm - N.I. € 40.000 - 60.000
545 EMILIANO PERINO & LUCA VELE [°1973 °1975] Attenzione Pericolo di contaminazione (1998) Sculptuur - Papier-maché en ijzer 213 x 85 x 88 cm € 10.000 - 12.000
463 KAREL APPEL [1921 - 2006] Magical figure (NY #367) (1986) Olieverf op doek - Sig. - 244,5 x 192 cm - N.I. € 70.000 - 90.000
592 ADRIAN GHENIE [°1977] Untitled (Wvz Nr. ag 07/01) (2007) Olieverf op doek - Verso sig. 2007 - 70 x 102 cm - N.I. € 44.000 - 55.000
394 ANDY WARHOL [1930 - 1987] Mao (1972) Screenprint in colors - Verso signed in ballpointpen and numbered with a rubber stamp - Ex. nr. 190/250 - 91,4 x 91,4 cm € 24.000 - 30.000
137 GEORGE MINNE [1866 - 1941] De metser - Le maçon (1897) Sculptuur - Hout - Sig. “GMINNE” 77 x 61 x 20,5 cm € 20.000 - 30.000
171 JOS ALBERT [1886 - 1981] Vrouw voor een spiegel Femme devant un miroir (1917) Paneel - Sig. Avril 1917 - 70 x 50 cm € 22.000 - 28.000
586 FERNANDO BOTERO [°1932] Stilleven met theepot en citroenen - Nature morte à la théière et aux citrons (2005) Houtskool en lavis O.I. inkt - Sig. ‘05 - 29,5 x 36,3 cm € 28.000 - 36.000
164 RIK WOUTERS [1882 - 1916] De naaister - La couturière (ca. 1912) Kleurpotlood, pastel & houtskool Sig. Mad. Rik Wouters - 27,5 x 35 cm € 20.000 - 30.000 90 JACQUES-ÉMILE BLANCHE [1861 - 1942] Portret van een zittende barones in Louis XVI klederdracht Portrait d’une baronne assise en costume Louis XVI (1893) Doek - Sig. ‘93 - 146,1 x 95,9 cm € 110.000 - 140.000
159 JAN SLUIJTERS [1881 - 1957] Lente te Heeze - Printemps à Heeze (ca. 1908-1909) Doek - Sig. - 41,5 x 33,5 cm € 70.000 - 90.000 112 GIULIO ROSATI [1857 - 1917] Afdingen in de souk Marchandage au souk Aquarel en potlood op papier - Sig. 60 x 42,5 cm € 33.000 - 40.000
296 OSSIP ZADKINE [1890 - 1967] Ariane (1954) Sculptuur - Brons - Groenbruine patina - Monogram Met stempel “Susse Fond. Paris” - Ex. nr. 6/10 - 12 x 31 x 15 cm € 15.000 - 20.000
180 SUZANNE VALADON [1867 - 1938] Stilleven met fruitmand - Nature morte au panier fruits (1917) Olieverf op karton op paneel - Sig. 1917 - 26 x 38 cm € 28.000 - 36.000
173 EMILE CLAUS [1849 - 1924] Lichtweerkaatsing op de Theems - Reflets sur la Tamise (1916) Doek - Sig. Londen ‘16 - 81,5 x 81 cm € 55.000 - 70.000
91 VICTOR GABRIEL GILBERT [1847 - 1935] De zuivelverkoopster - La crémière (1894) Paneel - Sig. 1894 - 46 x 37,5 cm € 15.000 - 20.000
85 EVARISTE CARPENTIER [1845 - 1922] Meisje met gieter - Fille à l’arrosoir Doek - Sig. - 74 x 55 cm € 40.000 - 50.000
175 EMILE CLAUS [1849 - 1924] Leiebocht in de zon - Tournant de la Lys sous le soleil Doek - Sig. “Emile Claus” - 60,5 x 73,5 cm € 60.000 - 70.000
195 GEORGE MORREN [1868 - 1941] Daphnis en Chloë - Daphnis et Chloé (ca. 1918) Doek - Verso sig. - 90 x 90 cm € 15.000 - 20.000
239 OSCAR JESPERS [1887 - 1970] Staand naakt - Nu debout (1931) Sculptuur - Hout uit Congo Sig. “O. Jespers” - 70,8 x 36,5 x 14,5 cm € 10.000 - 14.000
156 MAURICE DENIS [1870 - 1943] Het bad van Madeleine Le bain de Madeleine (1906) Doek - Monogram - 49,8 x 61 cm € 36.000 - 44.000
6 GILLIS NEYTS [1615/23-1687] Groot kustlandschap - Grand paysage côtier (1665) Doek - Sig. “g. nijts/1665” - 120 x 168 cm € 25.000 - 35.000
8 GILLIS VAN TILBORGH [1625 - 1678] Het familiefeest voor de herberg - La fête de famille devant l’auberge (1657) Doek - Gemonogrammeerd “TB. f./1657” - 77,5 x 108 cm € 55.000 - 70.000
VEILINGRESULTATEN RÉSULTATS DE VENTE 24/10/2015
Ossip Zadkine
Tentoonstelling BASILE DE LOOSE
De Vuyst GALERIJ
Werken uit de Rademakers Collectie
Tentoonstelling
VAN 24 FEBRUARI TOT 2 APRIL 2016 Vernissage op zondag 28 februari 2016 om 11u Kersktraat 54 - 9160 Lokeren
24 FEBRUARI - 23 APRIL 2016 dagelijks van 10u - 12u en 14u - 18u Kersktraat 50 - 9160 Lokeren
LÉON SPILLIAERT - Zelfportret, 3 november Aquarel, kleurkrijt, O.I. inkt, lavis - Sig. 08 - 49,7 x 65 cm Resultaat (Premium): € 741.000
ALEXANDER CALDER - Jolly nice Gouache - Sig. ‘70 - 75 x 110 cm Resultaat (Premium): € 146.400
De Vuyst ICONS Designshop “Let’s make something very beautiful.” Gio Ponti
www.de-vuyst.com Bekijk de regelmatige updates van onze website.
Een selectie van creaties bepaald door de artistieke kwaliteit van topontwerpers, iconen uit de designwereld, maar ook nieuw talent
Veilingen: alle informatie over de huidige en volgende veilingen. Catalogus, bieden, previews, resultaten & schattingen Galerij: het aanbod in onze galerijen en informatie over lopende en komende tentoonstellingen
dagelijks van 10u - 12u en 14u - 18u Kerkstraat 52 - 9160 Lokeren
Icons: een overzicht van onze collectie designartikelen
VEILING IN VOORBEREIDING VENTE EN PRÉPARATION
FERNANDO BOTERO - Woman with umbrella Sculptuur - Brons - Donkerbruine patina - Sig. Ex. nr. 1/6 - 62 x 28,5 x 25 cm Resultaat (Premium): € 262.800
OUDE MEESTERS, MODERNE EN HEDENDAAGSE KUNST ART ANCIEN, MODERNE ET CONTEMPORAIN
Zaterdag 21 mei 2016 Voor belangrijke werken kunnen onze experts ter plaatse komen. U kan voor een schatting op afspraak contact nemen met Pour l’estimation à domicile d’oeuvres importantes, veuillez fixer rendez-vous avec Hervé Lescornez - 09 348 54 40
Uiterste datum voor inbreng: 31 maart 2016 Date limite de dépôt: 31 mars 2016
Victor Vasarely
Abonnement catalogus Één catalogus: (incl. port) België: 28 Euro – Europe: 35 Euro – Overseas: 42 Euro
VEILING
VEILING 5 MAART 2016
OUDE MEESTERS, MODERNE EN HEDENDAAGSE KUNST
OUDE MEESTERS MODERNE EN HEDENDAAGSE KUNST Zaterdag 5 maart 2016 om 14u00 en 20u00
TOM WESSELMANN - Study for Monica in the bedroom (Blonde) D8659 Liquitex on Bristol board - Sig. in pencil ‘86 29,8 x 38,6 cm (dag) - 24,5 x 32 cm (image) Resultaat (Premium): € 54.900
DE VUYST
Jaarabonnement: 3 catalogi (incl. port) België: 75 Euro – Europe: 90 Euro – Overseas: 110 Euro
U kan myDeVuyst gebruiken om werken te selecteren waarover u meer
BNP Parisbas Fortis IBAN BE44 2930 1073 6945 / SWIFT BIC GEBABEBB
U kan via myDeVuyst ook schriftelijke biedingen doorsturen en/of een
KBC IBAN BE32 4433 6902 6102 / SWIFT BIC KREDBEBB
inlichtingen wenst of een conditierapport wil aanvragen. aanvraag indienen tot telefonisch bieden.
www.de-vuyst.com
Veilinghuis - Kunstgalerij DE VUYST – Kerkstraat 46 - 9160 Lokeren, België – tel. +32.9.348.54.40 – fax +32.9.348.92.18
[email protected] – www.de-vuyst.com – De galerij is dagelijks geopend: 10u - 12u en 14u - 18u Gesloten op zondag en maandag