Decemberveiling donderdag 29 december 2011, aanvang 19.00 uur Pelsterstraat 20, Groningen
kavel 198
Pelsterstraat 20 9711 kl Groningen tel. 050 851 83 31 e-mail:
Decemberveiling
Belangrijke informatie: Aankopen kunnen afgehaald worden na de veilingavond + vrijdag 30 december 2011. Of de week erna op 5, 6 en 7 januari van 11.00 tot 17.00 uur. Daarbuiten alleen op afspraak.
donderdag 29 december 2011, aanvang 19.00 uur Kijkdagen:
Foto’s van alle kavels vindt u op onze website: www.allbooksauctions.com
dinsdag 27 en woensdag 28 december 2011 11.00 - 17.00 uur
Veilingvoorwaarden
1. De veiling geschiedt tegen contante betaling (ook PIN) van de koopsom vermeerderd met een opgeld van 25 % (incl. alle belastingen). 2. De koper wordt geacht voor eigen rekening te kopen en kan zich dus niet op opdracht beroepen. 3. De hoogste bieder is de koper. Bij een meningsverschil tussen twee of meer bieders heeft de veilinghouder het absolute beslissingsrecht. De veilinghouder behoudt zich het recht voor kavels te splitsen of bijeen te voegen. Bij vergissingen heeft de veilinghouder het recht zich te herstellen. De veilinghouder heeft het recht zonder opgave van redenen een bod te weigeren. 4. De goederen worden geacht in goede staat te verkeren, tenzij anders vermeld in de catalogus. Bij ernstige gebreken die niet in de catalogus vermeld staan, kunnen de objecten worden geretourneerd (met uitzondering van de kavels uit de afdeling ‘pakketten’ en de kavels waarbij als aanmerking W.A.F. staat vermeld). Dit dient uiterlijk een week na ontvangst te geschieden. Met latere reclames kan geen rekening worden gehouden. Voor de afdelingen kunst en grafiek gelden bovendien nog de volgende voorwaarden: [*] Alle objecten in de veiling worden geacht naar eer en geweten te zijn omschreven. Omschrijvingen, evenals mondelinge mededelingen vóór of tijdens de veiling gedaan, geven echter niet meer dan een mening weer, en vormen op geen enkele wijze een garantie omtrent authenticiteit, datering, herkomst etc. [*] Behoudens opvallende uitzonderingen wordt de staat van de kavels niet vermeld in de catalogus. Vermelding van enig gebrek impliceert niet de afwezigheid van andere. Ieder object wordt verkocht in de toestand waarin het zich bevindt op het moment van veiling. Aspirant-kopers dienen zich zelf tijdens de kijkdagen van de staat te vergewissen. [*] Het risico van beschadiging van een gekochte kavel berust bij de koper vanaf het moment dat de veilingmeester tijdens de veiling het bod van de koper als hoogste bod aanvaardt. [*] Indien een koper binnen vier weken na de veiling ten genoegen van de veilinghouder kan aantonen dat een door hem aangekocht object een vervalsing is, wordt de koop ontbonden en de koopsom volledig gerestitueerd, mits de kavel wordt geretourneerd in de staat waarin deze werd verkocht. 5. De veilinghouder zal opdracht van hen, die de verkoop niet kunnen bijwonen, zonder kosten uitvoeren. Bij gelijke opdrachten gaat de eerste opdrachtgever voor. Opdrachten zonder limiet worden niet aanvaard. 6. De kavels worden ingezet op de richtprijs, aangegeven tussen haakjes na elk nummer in de catalogus. Biedingen onder dit bedrag worden niet aanvaard. 7. Opdrachtgevers en aanwezigen kunnen ervan uitgaan, dat de veilinghouder de inzet als volgt zal verhogen: tot € 100,- met € 5,-, van € 100,- tot € 200,- met € 10,-, van € 200,- tot € 500,- met € 20,-, van € 500,- tot € 1000,- met € 50,-, van € 1000,- tot € 2000,- met € 100,-, van € 2000,- tot € 5000,- met € 200,-, daarboven met € 500,-. 8. De betaling dient te geschieden à contant of via PIN na afloop van de veiling, tenzij anders met de veilinghouder is overeengekomen. De geveilde voorwerpen worden pas na volledige betaling eigendom van de koper. Bij gebreke van betaling is de veilinghouder gerechtigd tot één van de volgende mogelijkheden: 1. Zijn vordering ter incasso uit handen geven, de daarbij gemaakte kosten zullen voor rekening van de koper zijn; 2. Niet betaalde kavels zullen weer ter veiling komen, waarbij een lagere opbrengst voor rekening van de in gebreke gebleven koper is. 9. Eventuele verzending van aangekochte kavels is voor risico en rekening van de koper, en geschiedt na volledige betaling van de factuur. Let op: ingelijste werken en breekbare goederen worden niet verzonden. 10. M.b.t. de kavels zonder limiet worden kleine gebreken niet vermeld. 11. De koper dient op de hoogte te zijn van bovenstaande veilingvoorwaarden.
Veiling en kijkdagen worden gehouden in: Pelsterstraat 20 9711 kl Groningen tel. 050 851 83 31 e-mail:
[email protected] zie voor afbeeldingen van alle kavels: www.allbooksauctions.com
Inhoud Kunst, Antiek, Curiosa en boeken (kavels 1 - 231) 3 Kavels zonder limiet (kavels 300-518) 14 Affiches 21
Kunst, Antiek, Curiosa en boeken (kavels 1 - 231) 1 Klaas Dijkstra; Een geelkoperen rookstel. Luciferhouder + Tabakspot + Asbak + Onder- blad.- (Totaal 4). € 50 - € 120 2 Klaas Dijkstra. Sneek. Geelkoperen luciferhouder.- Gemerkt: Klaas Dijkstra. Sneek. € 40 - € 100 3 Een bergkristallen halsketting met een insluiting van zilver.-
€ 40 - € 100
4 Klaas Dijkstra. Sneek. Geelkoperen borstelhouder met borstels..- Gemerkt: Klaas Dijkstra. Sneek. € 50 - € 120 5 Klaas Dijkstra. Sneek. Geelkoperen tabaksdoos.- Gemerkt: Klaas Dijkstra. Sneek. € 40 - € 100 6 Klaas Dijkstra. Sneek. Geelkoperen pijpenhouder.- Gemerkt: Klaas Dijkstra. Sneek. € 50 - € 120 7 Klaas Dijkstra. Sneek. Geelkoperen theelicht met onderblad.- Gemerkt: Friesche Koperkunst. Schaars. € 100 - € 220 8 Marten Toonder; Ollie B. Bommel. Legpuzzel. Nr 2. Heer Bommel als ontdekkingsreizi- ger.- Uitg. de Muinck & Co, Amsterdam. Met orig. doosje. € 50 - € 120 9 Marten Toonder; Ollie B. Bommel. Legpuzzel. Nr 1. Het feestmaal.- Uitg. De Muinck, Amstedam. In orig. doosje. € 50 - € 120 10 Klederdrachten; Types Hollandais. - Leporello uitgave met 11 diverse klederdrachten van div. provincies. In prachtige kleurenlithografie. Orig.linn. Ca. 1890. € 40 - € 100 11 Zeeland; Cattenburgh, A.L. Van. Intogt der Hollanders binnen Zierikzee.- Onder Jonker Willem, Grave van Oostervant. Met een portret, 3 wapenkaarten (kleurenlitho’s). en een uitslaande kaart van Zeeland. Leiden, Jac. Hazenberg, 1865. Orig.linn. Met goudopdruk. € 40 - € 100 12 Rotterdam; Linnen foudraal met 11 fraaie topografische afbeeldingen van Rotterdam.- Uitg. De Erven de wed. J. van Nelle. Ter gelegenheid van haar honderdjarig bestaan. 1806/1807. € 40 - € 100 13 Erotica; Een Chinees porseleinen theepotje.- Hoogte 14cm.
€ 70 - € 150
14 Boekenweekgeschenken; Geschenk 1934. Boekenweek 28 April - 5 Mei. Inhoudende 12 portretten van Nederlandsche Auteurs.- In Orig. pap. omslag. Met Stempel: Algemeene Boekhandel H.I. Modderaar. Oude Ebbingestraat 59. Groningen. € 100 - € 220 15 Boeksimulant; Luthers werke. 2 banden. Vormen samen een fraaie boeksimulant. Ca. 1930.- € 30 - € 70 16 Plaatjesalbums; Baan’s Album nr. 1. Nederlandsche Insecten. Compleet met 180 inge- plakte (Litho) plaatjes. - Uitg. J.C. Baan & Co, Alkmaar, 1915. Orig.pap. Goed exemplaar. € 50 - € 120
17 Boeken met beweegbare platen; Boulanger, E.M. Handboek voor gehuwden.- Populaire verhandeling over De geslachtorganen van den Man en den Vrouw. Hun in- en uitwendige bouw en verrichtingen. Aanschouwelijk voorgesteld door beweegbare gekleurde platen(...). Amsterdam, Gebr. Graauw’s Uitgeverij, 1920. Orig.H.linn. € 30 - € 70 18 Toegepaste kunst; Chris Lebeau 1878-1945. (Mechteld de Bois).- Met vele afbeeldingen. Assen/Haarlem, Drents Museum/Frans Halsmuseum, 1987. Orig.pap. *Standaarwerk. € 40 - € 100 19 Duiven; C.A.M. Spruijt. Onze Duiven in woord en beeld.- Met volpagina platen in kleur. Den Haag, W.P. Van Stockum & Zoon, 1955. Orig.linn. Oblong uitgave. Een mooi exemplaar van dit standaardwerk. € 70 - € 150 20 Japan; Lakalbum voor foto’s. (Leeg).-
€ 20 - € 50
21 Een ivoren parfumbottel. Decoratie van een rozenknop met insect.- Hoogte 7cm. € 100 - € 220 22 Een Ivoren kurkentrekker/proeflepel in de vorm van een figuur. Karikatuur.- Lengte 17cm. € 120 - € 220 23 Een Ivoren kurkentrekker/proeflepel in de vorm van een figuur met doodskop.- Lengte: 18cm. € 100 - € 220 24 Een ivoren kurkentrekker in de vorm van een figuur. Karikatuur.- Lengte 22cm. € 120 - € 200 25 Boeksimulant; een leren boeksimulant. Oosthoek’s Geillustreerde Encyclopedie. Deel 1. Boekband blijkt documentendoos te zijn.- Met documenten. Ca. 1930. € 30 - € 50 26 Kunst; Delteil, Loys/Wright, Harold, J.L. Catalogue Raisonne of the etchings of Charles Meryon.- With the addition of many newly states. Met afbeeldingen. New York, Winfred Porter Truesdell,1924. + los bijgevoegde Addenda and errata. Orig.H.linn. + The Etchings of Frank Brangwyn, R.A. A Catalogue Raisonne By W. Graunt. Met 331 genumm. afbeeldingen. London, The Studio, 1926. (Totaal 2). € 50 - € 120 27 Kunst; Thomas Simpson. Modern Etchings and their collectors. With 25 reproductions in photogravure.- London, John Lane, The Bodley Head, 1919. Orig.linn. + Marc De Montifaud. Les romantiques. Dix portraits Graves De Eugene Delacroix - Victor Hugo - Alexandre Dumas etc. Paris, Libraire A Estampes, 1877. Orig.H.linn. (Totaal 2). € 40 - € 80 28 Kunst; De Etsen van Jozef Israel. Een catalogus. (H.J. Hubert).- Met beschrijvingen en volpagina afbeeldingen van zijn etsen. Amsterdam, Scheltema en Holkema, 1908. (Nieuw).linn. Gedrukt in een oplage van 275 exemplaren. Dit is nr. 268. € 30 - € 70 29 Indonesie; H. Rahardja. Landschap. Aquarel.- L.o. gesign. 29x40cm. Ingelijst. € 70 - € 150 30 Indonesie; H. Banodji. Ossen voor de ploeg. Aquarel.- 29x40cm. Ingelijst.
€ 70 - € 150
31 Indonesie; H. Banodji. Landschap met huisjes. Aquarel.- R.o. gesign. 32x42cm. Ingelijst. € 70 - € 150 32 Booksimulant met stereo-foto’s. van Jerusalem. 25 diverse foto’s.- Uitg. Underwood& Underwood. € 50 - € 120
33 Friesch Jaarboekje of Almanak voor het jaar 1882. + Utrechtse Almanak 1876.- (Totaal 2). € 20 - € 50 34 Groningana; Een 18e eeuws tinnen bord met wapen van Groningen en 2 gekruiste degens.- Diam: 22cm. € 40 - € 100 35 Strips; Di Sano. Rooie Oortjes. 19 diverse gebonden uitgaven. 16 in bijbehorende slipcase.- Uitg. Lekturama. (Totaal 19). € 40 - € 100 36 Bart Peizel. Veendam 1887 - Amsterdam 1974.- De Triumphwagen van de beschaving. Orig. Aquarel. 31x23cm. Ingelijst. € 150 - € 350 37 Indonesie; 20 diverse Djokja zilveren lepeltjes.- In geelkoperen tabaksdoos.
€ 30 - € 70
38 Hanglamp met melkglazen kap. -
€ 30 - € 70
39 Een Delftsblauwe vaas met decor van een molen. 1920,- Hoogte: 30cm.
€ 30 - € 70
40 Een Warmink tafelklokje .- Hoogte: 24cm.
€ 50 - € 120
41 Makkum; 3 diverse makkumer aardewerken sierschalen.- Diverse decors en formaten. (totaal 3). € 30 - € 70 42 Een pillendoosje ingelegd met natuursteen.- Zeer fraai.
€ 20 - € 50
43 Een zilveren handwerkschaartje. Met diverse zilvermerken.- Lengte: 15cm.
€ 20 - € 50
44 Indonesie; Een Djokja zilveren briefopener. - Lengte: 15cm.
€ 20 - € 30
45 Zilver; Een pincet en een zilveren vingerhoedje.- (totaal 2).
€ 20 - € 50
46 Een gouden medaillon gevat in een miniatuur lijstje.- Lijst gedec. met bloemmotief. Ca. 1900. 4x3cm. € 20 - € 50 47 Een 14-karaat gouden ketting met kruisje.- 7,10 gram.
€ 100 - € 150
48 Een miniatuur lakstempeltje. Zilver en natuursteen.- Lengte: 5cm.
€ 40 - € 100
49 Een armband bezet met granaat.-
€ 50 - € 100
50 Een fraaie design broche. Gedec. met naturaal motief. - Speld ontbreekt.
€ 30 - € 70
51 Muziekinstrumenten; Een viool. Met koffer.- Bouwer onbekend.
€ 300 - € 500
52 Een viool. In 1974 gerestaureerd door J. van de Beek.-
€ 300 - € 500
53 Een schetsboekje, vol met tekeningen en aquarellen. Kunstenaar onbekend.- 54 2 Imari siervazen met geschulpte rand.- Hoogte: 20cm.
€ 30 - € 70 € 40 - € 100
55 Een Gouds glansplatelen ballustervormige schaal met bloemdecor.- Gouda, Zuid-Holland. Ca. 1920. € 30 - € 70 56 5 Chinees porseleinen theekommetjes. 18e eeuw.-
€ 30 - € 70
57 Een dienblad met een porseleinen tegel en tinnen opstaande rand.- Met landschapsdecor. Ca. 1920. € 20 - € 50
58 Een nest van 6 aardewerken schalen. Societeit Ceramique. Decornaam Canton.- (Totaal 6). € 50 - € 120 59 Een bronskoperen handspiegel met een decor van Putti’s.- Met geslepen spiegel. Ca. 1880. € 20 - € 50 60 Een Zwiebelmuster bestek. - 12 grote messen - 9 botermesjes - 1 vleesvork. Heften van porselein. (totaal 22). € 40 - € 100 61 Een zwiebelmuster serviesfragment.- Theepot - melkkan - suikerpot - lepelvaasje - bonbonierre - 12 kop- en schotels. (Totaal 17). € 50 - € 120 62 Een tinnen kraantjeskan op geelkoperen basement. Met geelkoperen kraan. Ca. 1880.- € 70 - € 150 63 2 blauw gedecoreerde bloempotten. Ca.1900.-
€ 40 - € 100
64 Een grote Chinees porseleienen sierschotel met blauw decor.- 18e eeuw. Diam: 36cm. Rand besch. € 40 - € 100 65 Een majolica sierschotel. Polychroom gedecoreerd.- Diam: 36 cm. Aan achterzijde gemerkt. Gaaf. € 40 - € 100 66 Een halsketting met hoorn en parelmoer.-
€ 20 - € 40
67 Een design melkglazen siervaas. Binnenzijde wit, buitenzijde meerkleurig.- Hoogte 30 cm. € 20 - € 50 68 Een tinnen kraantjeskan beschilderd met een landschap met schapen.-
€ 50 - € 120
69 Een tinnen kraantjeskan. Gedec. en zwart gelakt.-
€ 50 - € 120
70 Een tinnen kraantjeskan.-
€ 40 - € 100
€ 30 - € 70
82 Een tinnen kraantjeskan.-
€ 30 - € 70
83 Een lot met 10 diverse Delftsblauwe voorwerpen.- Borden - Heineken bierkruik - Dekseldoos etc. (totaal 10). € 40 - € 100 84 2 kristal geslepen karaffen. Met stop.-
€ 30 - € 50
85 Een groot lot met kristal. Ruit en waaierslijpsel etc.- Borden - schalen - sierschalen etc. Ca. 1880. (totaal 14). € 70 - € 150 86 Een kristal geslepen waterkan met 13 kristal geslepen glazen.- Glazen in 2 formaten. (totaal 14). € 40 - € 100 87 Een groot lot kristallen glazen. Deels geslepen in diverse motieven.- Cognacglazen - wijnglazen - likeurglazen - borrelglazen etc. (totaal 65). € 70 - € 150 88 Een kristal geslepen vaas + 16 kristal geslepen glaasjes.- Div. formaten.
€ 30 - € 70
89 Munten; Een zilveren tientje - Een zilveren 50 gulden stuk. - 3 zilveren tientjes - - En: 2 andere. (totaal 7). € 50 - € 120 90 Zilver; een glazen vaasje met zilveren rand. Gevuld met zilveren sieraden en voorwerpen.- Zilveren lepel - theelepels - vingerhoed - etc. € 30 - € 70 91 Een bronzen sculptuur. Madonna met kind.- Hoogte: 30cm.
€ 30 - € 70
92 Wilesco stoommachine.-
€ 30 - € 70
93 Boekenweekgeschenkem; Het kleinste sprookjesboek. Luciferdoosje met boekje.- Zonder loepje. € 20 - € 50
71 Een tinnen kraantjeskan. Kindermodel.-
€ 30 - € 70
94 Jan Toorop. De Rogneerkamer in de Stearine Kaarsenfabriek, Gouda.- Orig.litho. Lankhout. Den Haag. L.o. gesign. op de plaat. Gedat: 1905. 49x59cm. € 150 - € 350
72 Een design melkglazen siervaas.- Hoogte: 30cm.
€ 20 - € 50
95 Naturalia. Lot diverse kopergravures.- O.a. Koeien, Schapen, etc.
73 Een gouds platelen sierschotel. Ca. 1920.- Diam: 30cm.
€ 20 - € 50
96 3 blikken vliegtuigmodellen.- Aal KLM. (totaal 3).
74 Een kristal geslepen drinkservies.- 6 cognacglazen - 6 likeurcoupes - 7 portglazen - 6 borrrelglazen - 1 andere. (totaal 26). € 40 - € 100 75 Een kristallen drinkservies. Met druppelslijpsel.- 6 coupes - 4 wijnglazen - 6 borrelglaasjes En 11 andere. (totaal 27). € 40 - € 100 76 Een polychroom beschilderde tegel. Landschap met molen.- Westraven. Oplage 1000. € 20 - € 50 77 Een polychroom beschilderde tegel. Landschap met molen.- Ingelijst. Oplage 1000 exemplaren. € 20 - € 50 78 Een polychroom beschilderde tegel. Landschap met molen.- Ingelijst. Oplage 1000 exemplaren. € 20 - € 50
81 Een groot lot met tinnen voorwerpen.-
€ 150 - € 350 € 30 - € 50
97 18 karaats gouden leesbril. In orig. hoesje.- Ca. 1900.
€ 50 - € 120
98 Een 18 karaats gouden leesbril.- Ca.1900.
€ 40 - € 100
99 Een 18 karaats gouden leesbril. In orig. leren koker.- Ca. 1900.
€ 50 - € 120
100 Een 18 karaats gouden leesbril. Met halvemaan glazen. In orig. brillenkoker.- Hareens, Rotterdam. € 50 - € 120 101 Een 18 karaats gouden lorgnet bril. (uitschuifbaar). In orig. zilveren brillendoosje.- Ca. 1900. € 50 - € 120 102 Een ivoren tand, vermaakt tot thermometer. - Hoogte: 27cm. 103 Een setje goudgewichten. In orig. houten kistje.- Ca. 1900.
79 Een groot lot met tinnen voorwerpen.-
€ 30 - € 70
104 Scheepvaart; Een antieke Sextant. In orig. houten kist.- Ca. 1880.
80 Een groot lot met tinnen voorwerpen.-
€ 30 - € 70
105 Scheepvaart; Een kompas. Gebr. P & H Caminada. - In houten kist.
€ 40 - € 100 € 30 - € 70 € 100 - € 220 € 40 - € 100 7
106 Scheepvaart; Een koperen Patentlog.-
€ 40 - € 100
107 Schrijfmethoden; Recuel D examples varies. D. Scriture Anglaise(...). Oblong uitgave. Pa- ris, 1850.- Deels bruinvlekkig. € 30 - € 70 108 Speelgoed; Neues Parquetspiel. Mozaiekspel in orig. houten schuifdoos. Ca. 1850. Enkele stukjes ontbreken.- En: 1 ander spelletje. (totaal 2). € 40 - € 100 109 2 diverse 18 karaat gouden sierspelden bezet met robijn en briljant.- (totaal 2). € 50 - € 120 110 4 diverse miniatuur dierfiguurtjes.- Een uil - Een vis - Een konijn - Een kikker. (totaal 4). € 40 - € 100 111 Een 24-delig zilveren visbestek. Met ivoren heften. - Diverse zilvermerken. In originele houten kist. € 70 - € 150 112 Naturalia; Lot met 8 diverse handgekleurde vogelprenten.- Alle ingelijst. (totaal 8) € 50 - € 120 113 Sikkens, Ch. Clochards. Olieverf op doek. R.o. gesign.- 120x90cm.
€ 200 - € 300
114 Speelgoed; Schuco Variano bus 3044 Ambulance Us Zone. Met opwindsleutel.- € 20 - € 50 115 Geheimzinnig houten kubuskistje. Ingelegd met decor van komono’s.- 116 6 Chinees porseleinen schotels. 18e eeuw. 6 karaktermerken.- (totaal 6).
€ 50 - € 120
117 India; Een fraai bewerkte houten dekseldoos. Ingelegd met parelmoer en ivoor. Ca. 1900.- Lengte 30cm. € 40 - € 100 118 India; Een koperen sierschotel met zilveren decoraties. Ca. 1900.- Diam: 15cm. € 40 - € 70 119 China; Blanc de Chine. Twee porseleinen tempelleeuwen.- Hoogte: 35cm.
€ 100 - € 220
120 Een bronzen Ganeshja.- Hoogte 9cm.
€ 30 - € 70
121 India; Een messing achtkantige sierpot. Fraai bewerkt.- Diam: 17cm.
€ 30 - € 70
122 China; Een koperen sierbord met gegraveerde decoratie.- Diam: 22cm.
€ 30 - € 70
123 Ruurd Elzer. Portret van Mevr. Reding Heeres.- L.B. gesign. en gedat: 1956. 49x39cm. Ingelijst. € 70 - € 150 124 Leerdam; Een glazen plaquette door Theo Jansen.- In orig. doos.
€ 30 - € 70
125 Een 6-pas tegeltableau. Plateelbakkerij Delft.-
€ 30 - € 70
126 Plaatjesalbums; Een reis naar Indie. Compleet met alle ingeplakte plaatjes.- Zaandam, Keg’s. Theehandel. + IDEM: Een vakantiereis langs de Rijn. (totaal 2). € 20 - € 40 127 Voetbal; 3 diverse enveloppen met elftalfoto’s.- Uitgave Esso. (totaal 3).
€ 20 - € 40
128 Annie M.G. Schmidt/Fiep westendorp. 15 diverse reclameboekjes.- (totaal 15). € 20 - € 50 129 Speelgoed; Bevrijdingsspel: Holland welcomes The Allies. Kartonnen bordspel met spel- plaat en kartonnen speelstukjes. In orig. doos.- Ca. 1950. € 20 - € 50 130 Johan Hemkes; Klooster ter Apel. Ets. - R.o. gesign. in potlood. 27x22cm. Ingelijst. € 40 - € 100 8
131 Een polychroom Carlton Ware kom. Met Aziatisch decor.- Diam: 21cm.
€ 30 - € 70
132 Speelgoed; Le Modelages pour Tous. Terre a modeler.- Grote originele speeldoos voor het vervaardigen van gipsen modellen. Dieren en planten. Doos bevat mallen om gipsen modellen te gieten, om daarna te schilderen. Een bijna complete doos. € 40 - € 100 133 Prentbriefkaarten; album met fantaqsiekaarten. + stapel los bijgevoegde kaarten.- € 20 - € 40 134 Een zakpistooltje. Type derringer. Enkelschots.- Ca. 1870. Lengte 12cm.
€ 100 - € 220
135 Stripcuriosa; Asterix en Obelix. 22 diverse stripfiguren uit de verhalen van Asterix en Obelix.- Les editions Albert rene. Goscinny/Uderzo. plastoy 2002. (totaal 22). € 50 - € 120 136 4 diverse lakstempel houder agaat.- (totaal 4).
€ 50 - € 120
137 Een groot formaat Khyber mes.- 19e eeuw. Lengte: 69cm.
€ 40 - € 100
138 Een gouden zegelring bezet met een lakstempel met een voorstelling van 2 naakte staande dames. 18 karaat.- € 80 - € 150 139 China; 2 Chinees porseleinen siervazen. Polychroom gedecoreerd met Oosters motief.- Hoogte: 40cm. (totaal 2). € 200 - € 500 140 2 Delftsblauwe porseleinen vormstukken. Rembrandt en Vermeer. 19e eeuw.- hoogte 30cm. € 150 - € 350 141 2 Delfts polychroom gedecoreerde Tulpenvazen. Pendant van een Luitspelende man naar een wulpse vrouw.- 18e eeuw. Hoogte 24cm. Merk: Lambertus Eenhoorn. € 500 - € 700 142 Een parelketting met zilveren sluiting.-
€ 30 - € 70
143 Een halsketting been/zilver.-
€ 20 - € 40
144 Groningana; 20 diverse boeken en publicaties m.b.t. Groningen.- O.a. H. Peters. Oud Groningen Stad en Lande. - 400 jaar Pekela - provinciale Almanak voor Groningen 1944. etc. (totaal 20). € 30 - € 70 145 Een eikenhouten boekenkastje met schuifdeuren.- Hoogte: 100cm - Diepte 30cm. Breedte 110 cm. € 50 - € 120 146 China; 4 porseleinen borden met floraal decor. 18e eeuw.- Diam: 23cm.
€ 40 - € 100
147 China; Een bronzen wierrookbrander. Gedec. met o.a. Salamanders. -
€ 70 - € 150
148 Speelgoed; The Joker. ( Jack Nicholson). Mechanical.- Walking with swinging arms. Blikken aktiefiguur. TM & Dc Comics Inc. 1989. In orig. doos. € 30 - € 70 149 Jan van der Zee. Portret van Schipper H.- Houtsnede. 24 x 18cm. Ingelijst.
€ 30 - € 70
150 Speelgoed; Een mechanisch gelith. blikken hobbelpaard. Gemerkt MOBO.- Mechanisme werkt. Ca. 1920. € 150 - € 350 151 Een 14 karaat gouden kruisje. Bezet met ziconia briket.-
€ 70 - € 150
152 Een 18 karaat gouden kruisje. Met zikonia.-
€ 50 - € 120
153 Een setje gouden trouwringen. Dames en Herenring.- 14 karaat. Gewicht 10 gram. Zonder inscriptie. (totaal 2). € 200 - € 300 154 Een witgouden 18 karaat damesring. Met topbriljant.-
€ 100 - € 220
155 Een 18 karaat witgouden damesring. Met topbriljant.-
€ 70 - € 150
156 Een gouden damesring 14 karaat. Bezet met 3 briljanten.-
€ 100 - € 220
157 Een witgouden 18 karaat damesring. Bezet met 2 topbriljanten.-
€ 120 - € 240
158 Een witgouden 18 karaat damesring. Bezet met 3 topbriljanten.-
€ 150 - € 300
159 Een witgouden 18 karaat damesring. Bezet met 4 topbriljanten.-
€ 200 - € 350
160 Een 14 karaat gouden herenring. Bezet met 7 briljanten.- 8 gram.
€ 200 - € 350
161 Een 18 karaat gouden speld. Bezet met 6 briljanten en 3 saffieren.-
€ 200 - € 300
162 Een 14 karaat gouden damesring. Bezet met 52 briljanten. Samen 2 karaat.- Gewicht: 11 gram. € 800 - € 1200 163 Een Herenpolshorloge. Baume & Mercier. - 164 Een Herenpolshorloge. Omega, seamaster, cosmic.-
€ 20 - € 50 € 80 - € 150
165 Een Omega Herenpolshorloge. Automatic Seamaster. Met slangenlederen band.- In originele doos. € 120 - € 220
180 Een bronzen sculptuur van een staande vrouw.- Hoogte: 80cm.
€ 30 - € 70 € 50 - € 120
181 Hendrik Nicolaas Werkman. Groninger Volksvertellingen. Eerste deel. Verzameld door E.J. Huizinga-Onnekes.- Het boek van Trijntje Soldaats. Met houtsneden direkt van het blok gedrukt door Johan Dijkstra. Groningen, P. Noordhof, 1927. Oplage 600 exemplaren. Orig. pap. € 70 - € 150 182 Hendrik Nicolaas Werkman. Groninger Volksvertellingen. Tweede deel. Het boek van Minne Koning.- Verzameld door E.J. Huizinga-Onnekes. Met originele houtsneden, direkt van het blok. Door Johan Dijkstra. Oplage 500 exemplaren. Orig. pap. € 70 - € 150 183 China; Blanc de chine. Porseleinen sculptuur van een Geisha.- Hoogte: 15.5cm. 184 Een aardewerken sculptuur van een badende vrouw.- Met sign. atelier Rodin.
€ 30 - € 50
185 Een houten doosje met 6 Hollands zilveren theelepeltjes.-
€ 30 - € 50
186 6 Hollands zilveren lepeltjes. Fraai bewerkt.- (totaal 6).
€ 20 - € 40
187 6 Hollands zilveren lepeltjes. Versiert met diermotieven. Zoals een hond, een haan etc.- (totaal 6). € 20 - € 40 188 6 Hollands zilveren lepeltjes. Met gestilleerde gedraaide stelen.- (totaal 6).
€ 20 - € 40
189 2 Hollands zilveren theelepels. Fraai gedec. - (totaal 2).
€ 10 - € 20 € 40 - € 100
166 Een lot met 5 diverse Herenpolshorloges.- Diverse merken. (totaal 5).
€ 70 - € 150
190 Een cassette met 12 Hollands zilveren theelepels.- Fraai bewerkt.
167 Drie diverse Herenpolshorloges. W.o. Tissot.- (totaal 3).
€ 50 - € 120
191 2 cassettes met 24 Hollands zilveren theelepels. Carel van Pampus.- (totaal 24).€ 100 - € 150
168 Een Skeletklok. Met BigBen slag.- Houten kast. Hoogte 40cm. Ca. 1900.
€ 200 - € 350
169 De Groninger Ploeg; H.N.Werkman. Kampkweel. Met illustraties en volpagina houtsne- den door Dirk Verel en Ate Zuithoff.- Gedrukt in een oplage van 250 exemplaren. Haren, Uitg. Climax, 1934. Orig.pap. € 50 - € 120 170 Een Dirigeerstok. Pallisanderhout met zilveren tussenstukken. Met inscriptie. Gedat: 1890.- Lengte: 28cm. € 70 - € 140 171 Een zilveren Mont Blanc pen. Meisterstuck.- In lederen foudraal.
€ 50 - € 120
172 Een toneelkijker. Ca. 1920.- Merk Busch Multinet.
€ 30 - € 70
173 Een lot met 5 diverse Dames- en Herenhorloges.- (totaal 5).
€ 30 - € 70
174 Een Pulsar Herenhorloge. Met Maanstand.- Met bruin lederen band.
€ 40 - € 70
175 Etnografica; een Afrikaans zilveren zwangerschapsketting. Met amulet van turquoise en Lapus Lazuli.- € 20 - € 50 176 Etnografica; een 19e eeuwse bronzen Pisangtang. -
€ 40 - € 100
177 Een Bakelieten fotocamera. Merk Philips.- in orig. leren fototas.
€ 40 - € 100
178 Fotografie; Een Bessa Boxcamera. In orig. lederen fototas.- Met gebruiksaanwijzing in het Duits en in het Nederlands. Met bijbehorend statief. (totaal 2). € 40 - € 100
179 2 diverse Boxcamera’s. - (totaal 2).
192 Een waterbuffel van groene jade.- Lengte: 8cm.
€ 40 - € 70
193 China; een Porseleinen parapluvaas. Gedecoreerd met Draak. - Hoogte: 60cm. € 120 - € 240 194 Een houten tafelklok. Gedec. met koperen versieringen.- hoogte: 35cm.
€ 50 - € 120
195 Afrika; Een ivoren penseelbeker. Gedecoreerd met figuren.- Hoogte: 30cm.
€ 40 - € 100
196 Plaatjesalbums; J.C. Lamster. Indie: Compleet met alle plaatjes.- Geevende eene beschrijving van de Inheemsche bevolking van Nederlandsch-Indie en van Hare beschaving. Uit. Droste cacao- en Chocoladefabrieken. Oblong. H.linn € 30 - € 50 197 Een Sheaffer vulpen met 14 karaat gouden kroon. En: Een 14 karaat gouden vulpotlood.- In Sheaffer doosje. € 100 - € 220 198 Hollandse school; M. Delmonte. Stadsgezicht . Olieverf op paneel.- L.o. gesign.€ 70 - € 150 199 Een 14 karaat gouden zakhorloge. Amerikaans fabrikaat. Merk Walthan, Mass. Met 14 ka- raat Zakketting.- € 250 - € 500 200 Boomstudien- A/ van der Koogh. 1e Bundel te Dordrecht. Ter Steendrukkery van Steuerwald & Co, 1826. Met 4 steendrukken van bomen, afm. 52 x 42 cm. € 20 - € 40
201 Perkamenten documenten- Groot lot documenten, alle Engels tussen ca. 1650 en 1850, omgeving Sussex, Kent etc. met betrekking tot hypotheken, nalatenschappen enzovoort. Met veelal gekaligrafeerde kapitels, zegels, waarvan enkele in 3 tot 6 perkamenten bladen. € 350 - € 700 202 Nicolas Perelle - Prentenboek [1750]- 149 prenten, verschillende formaten, opgeplakt op 96 bladen in groot album (uit de tijd), met pen en inkt omkaderd, (beschadigde) lederen band, folio. Meeste prenten door Nicolas Perelle, uitgegeven door Jean Le Blond en Pierre Mariette. Mooie collectie met o.a. de vier jaargetijden, reizigers, en landschappen. € 300 - € 600 203 Algemeen Huishoudelyk-, natuur-, zedekundig- en konstwoordenboek.- Vervattende veele middelen om zijn goed te vermeerderen en zijne gezondheid te behouden. Tweede druk, vermeerdert door J.A. de Chalmot. Joh. le Mair en H.A. de Chalmot, Leiden en Leeuwarden, 1778. 7 delen in halfleren banden. Met LXXX + 21 deels uitklapbare prenten. Leer bovenzijde licht verweerd, in enkele delen wat vochtvlekken, verder goede set. (totaal 7) € 250 - € 500 204 Philosophical Transactions.- Philosophical Transactions, Giving some Account of the Present Undertakings, Studies, and Labours of the Ingenious, in many Considerable Parts of the World. Londen, C. Davis. Vol. 44, Part I, Numb. 478, 1747 + Numb. 493, 1751. Gebonden in harde kaft. Resp. 749, [66] + 684 pp (p. 189-873). En resp. 26 + 21 (uitvouwbare) illustraties. In Vol. 44 zijn met vulpen aantek. gemaakt, enk. afbeeldingen zijn gescheurd of los in het boekblok. Ruggen zijn rafelig en bij numb. 493 is de rug bijna los van de band. Ook hierin enk. aantek. met vulpen.(totaal 2) € 70 - € 140 205 Le Spectacle de la Nature- Le Spectacle de la Nature, ou Entretiens sur les Particularités de l’Histoire Naturelle, Qui ont paru les plus propres à rendre les Jeunes-Gens curieux, & la leur former l’esprit. Deel 3, Boekdeel 4. Gebr. Estienne, Parijs, 1771. Hardcover, 599 p. Met illustraties van globes, de breking van het licht en het sterrenstelsel, etc. Enkele pagina’s zijn iets vlekkerig. Verder goed exemplaar. € 40 - € 70 206 Jacques Lenfant - Histoire du Concile de Constance - Tirée principalement d’Auteurs qui ont affifté au Concile. Pierre Humbert, Amsterdam, 1714. [48], 816 p. Twee delen, samen gebonden in harde leren band. Vol staalgravures. Goed exemplaar. € 50 - € 90 207 Stripaffiches- Piet Wijn, Douwe Dabbert + Hans G. Kresse, Eric de Noorman beide voor NZH, 1988. In lijst. + Elfen in het Woud, Piet Wijn 100 x 70 cm. (totaal 3) € 45 - € 90 208 Affiches - Automobilia- Molynk, Dietrich & cie. Imp. J.-E. Goossens, Brussel. ca. 1905. Lithografie. Procès-verbal en Poursuite. Voorstelling van een door het landschap razende auto, gevolgd door een rennende agent + Poursuite; dezelfde agent heeft een paard gegrepen, maar kan nog altijd niet de auto inhalen.. 43 x 90 cm. In lijst. (totaal 2) € 100 - € 220 209 [ Jac Jongert]- Van Nelle’s Planeet koffie + 8 andere, ca. 1930. In passe-partout. + Echte Baaitabak, 3 grote etiketten in passe-partout + Raedthuysbaai, 3 grote etiketten in passe-partout - en van Nelle’s Koffiebranderij/ Theehandel 2 nota’s - en 5 andere van Jongert (totaal 22) € 70 - € 140 210 Sluitzegels- Album met ca. 150 sluitzegels.
€ 25 - € 45
212 Display Berger-Grillon Autolak- Georges Favre, ca. 1920. Uireflet dit...les produits d’entretien. Kartonnen gelithografeerde display. 40 x 23 cm. € 40 - € 80 213 Jan Luiken. De Onwaardige Weereld, Vertoond in Vyftig zinnebeelden(...).- Met Godlyyke spreuken en stichtelyke verzen. Met 50 kopergravures in de tekst. Amsterdam, P. Arentz, 1710. Orig. leer. € 70 - € 150 214 Jan Luiken. Des Menschen begin, midden en einde(...).- Vertoonende het Kinderlyk bedryf en aanwas, in vyftig konstige figuuren. Met 50 kopergravures in de tekst. Amsterdam, Kornelis vander Sys, 1719. Orig.leer. € 70 - € 150 215 Groningana; verzameling van reglementen, instructien en dispositien(...).- Gestatueert door Zijne Doorlugtige Hoogheid, W.C.H. Friso. Groningen, Jacob Bolt, 1761. En: 1 andere. (totaal 2). € 30 - € 70 216 Een 14 karaat gouden zakhorloge. Met lange 14 karaat gouden ketting.- 217 Een antieke Skeletklok. Onder een bijbehorende stolp.- (stolp besch). 218 Een Omega Herenpolshorloge Type Deville.-
€ 400 - € 700 € 400 - € 1000 € 50 - € 120
219 Een parelsnoer van wildwater parels. Met een sluiting van witgoud bezet met 10 briljanten en een parel.- In originele doos. € 200 - € 350 220 Een kolompendule in Empirestijl Ca. 1880.- Hoogte: 70cm.
€ 80 - € 150
221 Japan; Een houten sculptuur voorstellende een Wijze.- Hoogte 100cm.
€ 70 - € 150
222 Japan; Een houten sculptuur voorstellende een Wijze.- Hoogte: 100cm.
€ 70 - € 150
223 Afrika; 2 fraai gesneden ivoren sculpturen van een Afrikaanse Koning met zijn vrouw.- Hoogte: 22cm. (totaal 2). € 200 - € 350 224 China; 4 diverse aardewerken grafgeschenken in de vorm van fruit.- 19e eeuw. (totaal 4). € 40 - € 100 225 Een bronzen sculptuur van een zittende Olifant.- Onduidelijk gesign.
€ 150 - € 350
226 De Kampioenen. Een bronzen sculptuur. Met monogram en gietmerk.- Hoogte: 26cm. € 500 - € 1200 227 Een Omega Superlighter in orig. doos.- De schaarse uitgave met een afbeelding van een 100 Dollar biljet. € 20 - € 50 228 3 aardewerken schalen. 18e eeuw.- Gerest. met metalen krammen. (totaal 3).
€ 30 - € 70
229 Een parfumflesje met zilveren dop. Fraai gestilleert. 19e eeuw.-
€ 100 - € 220
230 Een parfumflesje met 14 karaat gouden dop. Fraai gestilleert. 19e eeuw.-
€ 150 - € 220
231 Een ivoren sculptuur van een boer in Westerse kleding. 19e eeuw.- Hoogte: 17cm. € 70 - € 150
211 Wendingen- Bourdelle, M. de Klerk archtectuur ontwerpen, Woningbouwnummer -en 4 andere. (totaal 7) € 150 - € 300
Kavels zonder limiet (kavels 300-518) 300 Jan Mankes; Tentoonstellingsaffiche; Dordrecht 1990.- Tentoonstelling Jan Mankes 18891990. Ingelijst.
328 Een Chinees porseleinen dekselvaas met oosters decor.- 329 Een Cloisonne dekselvaas.-
301 Een tinnen design egel. 6-delig. - Samen bestaande uit 6 asbakjes. aan onderzijde gemerkt. Curieus.
330 Een 4-pas tegeltableau met een polychroom decor van vogels.- Gesign: Saylam Cini Kutahya.
302 Een fraai ingelegd houten doosje. Speeldoos/sigarettendoos.-
331 Een Makkumer aardewerken sierbord.-
303 Een antieke tegel. Blauw gedecoreerd.-
332 Een Delfts polychroom gedec. sierbord.-
304 Een polychroom gedecoreerd sierbord met een decor van herten.- Diam:24cm.
333 Een aardwerk kastkom Societe Ceramique.- Decornaam Awa.
305 3 biscuit porseleinen beeldengroepjes. - Man en vrouw met paard. Vioolspelende man. Harpspelende vrouw. (Totaal 3).
334 Een aardwerk kastkom Societe Ceramique.- Met een decor van Papegaayen.
306 Een groen persglazen siervaas met Putti’s- 307 Een Delftsblauw kruikje met afbeelding Martinitoren.- Academia groningana. 308 Een Porseleinen scheerkom met bokkenkoppen.- Ca. 1900. 309 Een polychroom gedec. Aardewerken kruik.- Met afbeelding fabriek. 310 Een aardewerken vaas met een decoratie van vogels en bloemen.- 311 Een Satsuma porseleinen siervaas met oren.- 312 Een polychroom geglazuurd aardewerken vaasje.- 313 Een behendigheidsspelletje met een gelith. afbeelding van een Zeppelin.- Op versozijde: West-Java Bioscope. Passar Senen Weltevreden. 314 Een antieke koffiemolen.- 315 Een antieke koffiemolen.- 316 Een tinnen design pindastelletje. 7-delig.- In de vorm van een bloemblad. 317 Een gipsen gaper. Ca. 1920.- 318 6 porseleinen onderzetters met bloemmotief. Met tinnen randen.- Ca. 1920. (totaal 6). 319 Een Chinees porseleinen siervaas met geschulpte rand.- 320 Een tinnen dekseldoos met florale motieven.- Ca, 1920. 321 Een Gero juslepel. In orig.doos.- 322 Een antieke fietspomp. Geelkoper met houten handvat.- 323 Een ronde halspiegel.- 324 Een platelen vaas. Gouda/Zuid-Holland.- 325 Een Chinees porseleinen sierbord. Met Oosters decor.- 326 Een Chinees porseleinen dekselvaas met oosters decor.-
327 Een Chinees porseleinen dekselvaas met oosters decor.-
335 Een Chinees porseleinen theepotje met blauw decor.- 336 2 div. sierborden met blauw landschapsdecor.- (totaal 2). 337 Een 7-delig porseleinen kinderserviesje.- 338 Een 7-delig Sake serviesje.- In orig. doos. 339 Etnografica; 4 diverse voorwerpen.- O.a. textielstempels. 340 Een miniatuur houten Bakkerskar + Een kruiwagen.- (totaal 2). 341 Een Delfts polychroom gedec. sierbord.- 342 2 diverse blauw gedec. sierborden. Maasstricht. Petrus Regout.- (totaal 2). 343 5 diverse porseleinen sierborden met een decor van vogels.- Uitg. Franklin mint. (totaal 5). 344 3 stuks divers Chinees porselein.- Een dekselpotje - Een bord en een kom. (totaal 3). 345 Een serviesfragment van bruin aardwerk.- 346 Aan tafel. Olieverf op paneel. R.o. onduidelijk gesign.- 347 Aldo R. De Luciano. In het veld. Olieverf op paneel.- Gesign. en gedat: 1947. 348 Een halspiegel. Met ornamenten.- 349 Een halspiegel. Met ornamenten.- 350 Vrouw in landschap. Olieverf op paneel. R.o. onduidelijk gesign.- Ingelijst. 351 4 erotische prenten in lijst.- 352 12 kristal geslepen onderzetters. In orig. doos.- 353 Etnografica; 2 hardhouten tempelwachters. Met parelmoer ogen.- (totaal 2). 354 Miniatuur bronzen uiltje staande op boek.- Hoohte: 5 cm. 355 Zwaar verzilverde beker met ornamenten en een harp.- Hoogt: 14cm. 356 Een doos met zwaar verzilverd bestek. Messen - vorken - lepels.- Alle zelfde design. 357 Dedie a Monieur Pappillon De La Ferte. Handgekleurde gravure.- 53x40cm. Ingelijst. 15
358 Wereldkaart; Nova Et Accuratissimo totius Terrarum Orbis Tabula. J. Blaeu.- 41x54cm. Ingelijst. Fraaie repr. 359 R. Wijngaard. Zonnebloemen in vaas. Olieverf op doek.- R.o. gesig. En gedat: 1943. 69x60cm. Ingelijst. 360 Picasso; Een witglazen sierschaaltje met een afbeelding van een duif.- Succession Picasso 1998 Basia Embiricos Paris. Diam: 16cm. 361 Een gelith. reclameblik. Met afbeelding van de wapens van Groningen/Friesland/Drente. Uit. Lieftinck.- 362 Aardewerken sierbord. Tegelatelier Arum. Friesland.- 363 Een Gero bestek. In orig.koffer.- 364 Een lot parelmoeren speelfisches.- Met gesneden Aziatisch decor. 365 Een Sterline verzilverde schrijfset. Italie.- Kladblokhouder + pennenhouder. (totaal 2). 366 Een koperen lectuurhanger. Met houten achterplaat.- 367 Reclame; Een lot Wijn- en drank etiketten. Litho’s.- 368 Zeilboten op zee. Olieverf op doek. R.o.onduidelijk gesign.- 19x29cm. Fraai gelijst.
386 Een verzilverd dienblad gedecoreerd met engelenkopjes.- Aan onderzijde gemerkt. 26x18cm. 387 China; 3 spekstenen sculpturen. Alle wijsgeren.- (totaal 3). 388 Een chromen automascotte.- 389 Een 3-delig kinderserviesje Petrus regout.- Theepotje - suikerpotje - melkkan. (totaal 3). 390 2 tanden in zilver gevat. Wild Zwijn.- (totaal 2). 391 Een halsketting, met een houten hanger in de vorm van een vis.- 392 Een halsketting met verzilverde hangers.- 393 Een halsketting. Koraal + Maansteen.- 394 Een halsketting met barnsteenbollen.- 395 Een halsketting met verzilverde bollen.- 396 Een halsketting met gitten.- 397 Een halsketting met barnsteen stukjes.-
369 Paard en wagen op de heide. Olieverf op paneel.- R.o. onduidelijk gesign. 17x26cm.
398 Chris Lanooy. Een aardewerken geglazuurde siervaas.- Chip en haarscheur. Aan onderzijde gesign. Hoogte: 17cm.
370 Jan van Rossum. Amsterdam 1820 - 1905.-
399 Dog and game. Kopergravure. 19e eeuw.- Achter glas.
372 Een ivoren vormstukje van een pinguin.-
400 Kuyperkaart. Provincie Friesland. Gemeente Tietjerkstradeel.- Litho. Ingelijst.
373 Waarborg van platina, gouden en zilveren werken. Gelith. plaat in lijst.-
401 Scheepvaart; Een lot met diverse boeken.- (totaal 9).
374 Porseleinen sierschotel. Noorderhaven - Groningen. - Uitg. proeven van kunst. Door Jan Erns Bouma. Diam:30cm.
402 Schoolplaten; Ned-Indie. Muskatnuss. (Myristica Moschata).- Gelith. plaat.
375 Een Engels visbestek. In orig. cassette.- 6-delig. 376 Etnografica; Afrika. Fles met leer en vlechtwerk. Ca. 1960.- Hierbij 2 bewerkte hoorns. (totaal 3). 377 Een antiek vogelkooitje. Ca. 1900.- 378 China; Grote houten voorraadcontainer. Geschilderd decor.- 379 Houten kapspiegel met laadje. Ca. 1930- 380 Een Engelse tinnen theepot. Met benen knopje op deksel. Ca. 1920.- Aan onderzijde gemerkt. 381 Een houten modelboot.- 382 Speelgoed; een blikken ruimteauto. Car Special.- 383 2 porseleinen kop- en schotels. 1 voor de Bruid en 1 voor de Bruidegom. 19e eeuw.(totaal 2). 384 3 stuks divers plateel.- Schotel - dekseldoos - vaasje. (totaal 3).
385 Speelgoed; Een kartonnen sprookjestheater.- Houten en kartonnen stukken in houten kist.
403 Schoolplaten; Ned-Indie. Bambusohr. ( Java).- Gelith. plaat. 404 Schoolplaten; M.A. Koekkoek. - In het gebied van de Bovennijl. Groningen, J.B. Wolters. 405 Schoolpaten; Isings. Leidens ontzet. 3 october 1574.- Groningen, J.B. Wolters. 406 Schoolplaten; Isings. Willibrord. Apostel der Friezen. - J.B. Wolters, Groningen. 407 Schoolplaten; Franse troepen trekken over de Lek. 15 Januari 1795.- J.B. Wolters, Groningen. 408 Schoolplaten; Isings. De Dam te Amsterdam.- J.B. Wolters, Groningen. 409 Schoolplaten; Isings. Te midden van sneeuw en IJs.- J.B. Wolters, Groningen. 410 Schoolplaten; Isings. In een Duits Bergwoud.- J.B. Wolters, Groningen. 411 Schoolplaten; Isings. Op Borneo.- J.B. Wolters, Groningen. 412 Schoolplaten; Isings. In het Duin.- 413 Schoolplaten; M.A.Koekkoek.- In de Noordzee. J.B. Wolters, Groningen. 414 Schoolplaten; M.A.Koekkoek.- De bewoners van de Karpaten. J.B. Wolters, Groningen.
415 Schoolplaten; M.A.Koekkoek.- In de Siberische vlakte. J.B. Wolters, Groningen. 416 Schoolplaten; M.A.Koekkoek.- In de Rimboe. J.B. Wolters, Groningen. 417 Schoolplaten; M.A.Koekkoek.- Uit de Australische dierenwereld. J.B. Wolters, Groningen. 418 Schoolplaten; M.A.Koekkoek.- Noord-Amerikaanse Woudbewoners. J.B.Wolters, Groningen.
439 Schoolplaten; H.J. Wolter. Het Merwedekanaal.- J.B. Wolters, Groningen. 440 Schoolplaten; H.J. Wolter. Weidelandschap bij Schiedam.- J.B. Wolters, Groningen. 441 Schoolplaten; Wm. J. Schutz. Aan de Westerschelde.- J.B. Wolters, Groningen.
419 Schoolplaten; Isings. De Noormannen voor de Dorestad.- J.B. Wolters, Groningen.
442 Schoolplaten; Joop Knopff. Het Olieveld van Schoonbeek.- J.B. Wolters, Groningen.
420 Schoolplaten; Isings. Frederik Hendrik voor. S’Hertogenbosch. 1629.- J.B. Wolters, Groningen.
443 Schoolplaten; Johan Dijkstra.- Een Laagveengebied in Friesland. J.B. Wolters, Groningen.
421 Schoolplaten; J. Hoynck van Papendrecht.- Hollandse Infanterie bij de bruggen over De Berezina. 1812. J.B. wolters, Groningen. 422 Schoolpaten. Isings. Aankomst van Wiilem I. te Scheveningen. 1813.- J.B. Wolters, Groningen.
444 Schoolplaten; Joop knopff. Het Maasdal bij de St-Pietersberg.- J.B. Wolters, Groningen. 445 Schoolplaten; Johan Dijkstra.- Een Zeehaven-Vlissingen. J.B. Wolters, Groningen. 446 Schoolplaten; B. Beunninck. Een Gezicht in Eext.- J.B. Wolters, Groningen. 447 Schoolplaten; Johan Dijkstra.- Een Industriestad. (Enschede). J.B. wolters, Groningen.
423 Schoolplaten. C. Jetses. Aan het Hof van Karel de Grote.- J.B. Wolters, Groningen.
448 Schoolplaten; B. Beunninck. Het Merwede-Kanaal.- J.B. Wolters, Groningen.
424 Schoolplaten; Isings, Een Hagepreek bij de Hoornbrug bij Rijswijk. Augustus 1566.- J.B. Wolters, 1566.
449 Schoolplaten; B. Beunninck. Heuvellandschap aan de Geul.- J.B. Wolters, Groningen.
425 Schoolplaten; Jh. Waller. Vrienden van het naaldhout.- 426 Schoolplaten; Jeruzalem gezien van den Olijfberg.- J.B. Wolters, Groningen. 427 Schoolplaten; Jh. Waller. Bonte Wereld.- 428 Schoolplaten; Isings. Willem van Oranje in de Raad van State. 31 dec. 1564.- J.B. Wolters, Groningen. 429 Schoolplaten; Isings. Brabants dorp in de Vijftiende Eeuw.- J.B. Wolters, Groningen. 430 Schoolplaten; Isings. Landing van Prins Willem III. bij Brixham. 1688.- J.B.Wolters, Groningen. 431 Schoolplaten; J. Hoynck van Papendrecht.- Aan de Hollandse waterlinie. J.B. Wolters, Groningen. 432 Schoolplaten; Isings. De prins trekt over de Maas. 1568.- J.B. Wolters, groningen. 433 Schoolplaten; Isings. Stadsleven tegen het midden der 19e eeuw.- J.B. Wolters, Groningen. 434 Schoolplaten; Isings. Ludger predikt in de groninger Gilden. 785.- J.B. Wolters, Groningen. 435 Schoolplaten; RdWP. Het Haagsche Voorhout in de Zeventiende eeuw.- J.B. Wolters, Groningen. 436 Schoolplaten; Bern. A. van de Beek.- Een Veenplas bij Loenen aan de Vecht. J.B. Wolters, Groningen. 437 Schoolplaten; Bern. A. van de Beek.- Aan den Haarlemmermeerpolder. J.B. Wolters, Groningen.
438 Schoolplaten; J. Hoynck van Papendrecht.- De Prins van Oranje aan het hoofd van de Nederlandse Militie bij Quatre-Bras. 1815. J.B. Wolters, Groningen.
450 Schoolplaten; B. Beunninck. Groenteteelt bij Loosduinen.- J.B. Wolters, Groningen. 451 Schoolplaten; Dijkbouw in het IJsselmeer.- J.B. Wolters, Groningen. 452 Schoolplaten; Gabrielse. De Wieringermeerpolder bij Medemblik.- J.B. Wolters, groningen. 453 Schoolplaten; Gabrielse. Kampen en de IJsseldelta.- J.B. Wolters, Groningen. 454 Schoolplaten; Johan Dijkstra.- Vissershaven ten IJmuiden. J.B. Wolters, Groningen. 455 Schoolplaten; Gabrielse. De Veenkolonie Oude Pekela.- J.B. Wolters, Groningen. 456 Schoolplaten; Dalenoort. Wachtkamer van een Postkantoor.- Uitgegeven door het Staatsbedrijf der PTT. J.B. Wolters, Groningen. 457 Schoolplaten; Rien Garis. In de rechtzaal.- Uitg. Rijkspostspaarbank. Steendrukkerij De Jong & Co. 458 Schoolplaten; Rien Garis. In de rechtzaal.- 459 Schoolpaten; Het Oude en het Nieuwe Land.- Uitg. Rijkspostspaarbank. J.B. Wolters, Groningen. 460 Schoolplaten; Gabrielse. De Haven Van Genua. Italie.- J.B. Wolters, Groningen. 461 Schoolplaten; Opiumschuivers. Orig.litho.- 462 Hermanides. Handingekleurd wapen. 24x23cm.- Ingelijst. 463 Molen in landschap. Potlood en Oost-Indische inkt.- R.o. onduidelijk gesign. 25x33cm. Ingelijst. 464 F.P. de Jong. Polder-landmeters. Gemengde techniek.- R.o. gesign. 37x25cm. Ingelijst.
465 2 gipsen tuinvazen. Gedec. met vrouwenkopjes.- Hoogte: 50cm. Besch. (totaal 2).
493 Een houten Olifantje. Met ivoren slagtanden.- Fraai houtsnijwerk.
466 Een groen/wit emaille vergiet.-
494 Joh. Polet. Naakte vrouw met Hert.- Houtsnede op Japans Papier. 24x22cm.
467 Een schaakspel. Houten stukken + bord.-
495 John Radecker. Mensen vrouwen en vogels.- Houtsnede op Japans papier. 18x25cm.
468 Muziekinstrumenten; Een Marrinuci Acordeon.-
496 A.H.van der Stok. Javaanse dans. - Orig. houtsnede op Japans papier.23x16cm.
469 Muziekinstrumenten; Een Vogtlander Accordeon. Houten Acordeon met fraai inlegwerk.-
497 Joan Collette. Madonna met kind.- Houtsnede op Japans papier.
470 Een ijsemmer in de vorm van een Romeinse helm. Blik.-
498 Een aardewerken schaal.- Diam: 30cm.
471 M. van de Wissel. Mannenportret.- Potloodtekening. R.o. gesign. en gedat: 1943. 31x23cm. Ingelijst.
499 Een porseleinen medaillon. Een vissersvrouw met mand.-
472 India; S. Kumar. Was werkzaam te Amsterdam. Suikerets.- R.o. gesign. Oplage 2/4. 55x38cm. Ingelijst. 473 Ruzicskay. Danse Macabre. Litho.- 44x30cm. Ingelijst. 474 Sobolen; Twilight. Silkscreen.- Gedat: 2000 Oplage 10/50. 37x28cm. Ingelijst. 475 Paard. Chromolitho. Ca. 1880.- 49x39cm. Ingelijst. 476 China; 2 polychroom gedecoreerde porseleinen sculptuurtjes.- Chinese kinderen. (totaal 2). 477 Een Gouds platelen vaasje. Regina.- Hoogte: 19cm. 478 Een polychroom gedec. aardewerken vaasje. Zenith/Gouda. - Decornaam Bloesem. Hoogte: 12cm. 479 2 aardewerken lampenvoeten. Blauw gedec. Zenith/Gouda.- (totaal 2). 480 Een Jugendstil foto-album. Fluweel met koperen beslag.- (zonder foto’s). 481 Een Chinees porseleinen siervaas. Vermaakt tot lampenvoet.- Blauw landschaps decor. Hoogte: 34cm. 482 Een miniatuur schildering in lijst.- Voorstellende een vrouw met hoed. 483 Een miniatuur schildering in lijst.- Voorstellende man in landschap. 484 Een miniatuur schildering in lijst.- Voorstellende een vrouw. 485 Een wandelstok met ivoren heft.- 486 Een wandelstok met zilveren versiersels.- 487 Een wandelstok met zilveren knop.- 488 Een wandelstok met ingebouwde paraplu.- 489 Een wandelstok met ingebouwde paraplu.- 490 Een aardewerken theepot. Miss Piggy.- 491 Een ivoren Damescollier.- 492 Een goud Murano glazen sculptuur van een kat.-
500 Een aardwerken vaasje met bloemdecor. KPZ Holland.- 501 Stripcuriosa; Marten Toonder. Een tinnen kinderbordje met enkele Toonder figuurtjes.- 502 Reclameaffiche; Cruwell Mekka Orient - Virginy - Feinschnitt.- Kleurenlitho. Nieuwstaat. 503 Hollandse school; hooischoven op het land. Olieverf op doek.- L.o. onduidelijk gesign. 40x80cm. Ingelijst. 504 Scheepvaart; Schepen bij de haven. Olieverf op doek.- R.o. onduidelijk gesign. 49x69cm. Ingelijst. 505 Een globe op houten voet.- Hoogte 30cm. 506 Speelgoed; Een houten winkeltje.- 507 China; Een Orientaalse vaas met 2 oren in de vorm van olifanten. Op houten console.- Hoogte: 32cm. 508 Een chromen automascotte.- 509 Een fotolijstje op zwart marmeren voet.- 510 Een achterglasschildering van Dortmund Hafen. Ingelijst.- 511 Scheepvaart; Een aardewerken sierbordje. Sluiting Lex Phoenix bij Ouwerkerk. 6 Novem- ber 1953.- Schoonhoven/Delft. 512 Een melkglazen plaffoniere met nikkelen sluiting.- 513 Bewerkt geelkoperen schaal met medaillon met religieuze voorstelling. - Op voet. 514 Etnografica; Afrika. Een houten sculptuur.- Hoogte: 60cm. 515 Een natuurstenen sculptuur van een vrouwelijk naakt.- Hoogte: 28cm. 516 Een originele Brabantia blikken schoenpoetsdoos. Oranje.- Met schoenpoetsmiddelen. 517 Een originele Brabantia blikken schoenpoetsdoos. Geel.- 518 Een originele Brabantia blikken schoenpoetsdoos. Wit.-
Affiches 701 Simone Frévalles dans...- Ontwerp; Marcel Vertès [1895-1961] 1923 L.Affiche d’Art Paris 1923 123 x 84 cm A- € 300 - € 600 21
..................................................................................................................................................................................................................................... .....................................................................................................................................................................................................................................
Allbooks & Auctions Pelsterstraat 20 9711 kl Groningen tel. 050 851 83 31 e-mail:
[email protected] www.allbooksauctions.com
..................................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................................................................................... .....................................................................................................................................................................................................................................
De gekochte artikelen: worden toegezonden worden afgehaald
aankruisen wat van toepassing is Eventuele verzending van aangekochte goederen is voor rekening en risico van de koper en geschiedt na volledige betaling van de factuur. Let op: breekbare goederen en ingelijste werken worden niet verzonden.
datum ................................................................................................ naam ................................................................................................ adres ................................................................................................ postcode ........................................................................................................ plaats ................................................................................................ land ................................................................................................ telefoon ................................................................................................ handtekening .......................................................................................................
Voor de veiling d.d. 29 december 2011, geef ik volgens de in de catalogus gedrukte voorwaarden de volgende opdrachten: nr. titel limiet zonder opgeld
..................................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................................................................................... ..................................................................................................................................................................................................................................... .....................................................................................................................................................................................................................................
nr. titel limiet zonder opgeld
We wensen u een spetterend, gezond en vooral succesvol
2012!
kavel 376