Volgorde van verkoop december veiling 2014 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing.
Cat. nr. 0001 - 0167 0168 - 0334 0335 - 0501 0502 - 0667 0668 - 0834 0835 - 1001 1002 - 1167 1168 - 1334 1335 - 1501 1502 - 1667 1668 - 1834 1835 - 2001 2002 - 2167
Cat. nr. 2168 - 2334 2335 - 2501 2502 - 2668 2669 - 2834 2835 - 3001 3002 - 3168 3169 - 3334 3335 - 3501 3502 - 3668 3669 - 3834 3835 - 4001 4002 - 4168 4169 - 4334
15 december 2014 Sluit om 19:00 uur 19:15 uur 19:30 uur 19:45 uur 20:00 uur 20:15 uur 20:30 uur 20:45 uur 21:00 uur 21:15 uur 21:30 uur 21:45 uur 22:00 uur 16 december 2014 Sluit om 19:00 uur 19:15 uur 19:30 uur 19:45 uur 20:00 uur 20:15 uur 20:30 uur 20:45 uur 21:00 uur 21:15 uur 21:30 uur 21:45 uur 22:00 uur
Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 7 en zondag 8 februari 2014. Einde inbreng: 24 januari 2015. Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 17 december 2014 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur donderdag 18 december 2014 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur vrijdag 19 december 2014 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur
Zaterdag 20 december 2014 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
Antieke goed lopende Franse tafelklok Gesigneerd Balthazard a Paris, met geel koperen met schildpad ingelegde kast, h.92 cm.
Loc.1
€ 3.000 - € 4.250
Marinus Heijnes, Amsterdam, 8 maart 1888 - Kaag, 12 februari 1963, Boerderij aan de Kaag, olieverf op doek, 69 x 56 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
Naar Pieters, Strand van Scheveningen, aquarel, 53 x 32 cm.
Loc.1
€ 260 - € 360
Romke Faber, Landschap met boerderij en bomen, olieverf op board, gedateerd 1936, 100 x 70 cm.
Loc.1
€ 500 - € 700
Antiek goud gelakt Louis Seize bankgarnituur bestaande uit een 3-zitsbank en 4 bijpassende fauteuils
Loc.1
€ 1.000 - € 1.400
Antieke Engelse mahoniehouten secretaire, h.111 x b.98 x d.54 cm.
Loc.1
€ 425 - € 600
Bronzen borstbeeld van Ludwig von Beethoven, h.30 cm.
Loc.1
€ 70 - € 100
Bronzen sculptuur van een Japanse krijger met geweer, h.40 cm.
Loc.1
€ 80 - € 120
Romke Faber, Bosgezicht, olieverf op paneel, 28 x 18 cm.
Loc.1
€ 150 - € 220
Antieke Franse gerestaureerde en goedlopende cartelklok, h.56 cm.
Loc.1
€ 1.000 - € 1.400
Monogram R.F. (Romke Faber),Landschap met bomen, olieverf op doek, beschadigingen in doek, 60 x 40 cm.
Loc.1
€ 150 - € 220
Gustavo Simoni, Rome 1846-1926, Romantische scène, olieverf op paneel, gedateerd 1873, 30 x 24 cm.
Loc.1
€ 1.000 - € 1.400
Romke Faber, Gezicht op Arnhem, olieverf op board, 31 x 19 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Han van Meegeren, Golgotha, olieverf op doek, 58 x 64 cm.
Loc.1
€ 1.000 - € 1.400
Magnum Chât. Haut Lalande De Blaye Grand Vin Bordeaux 2012, 2x
Loc.1
€ 40 - € 60
Picaflores Reserva Cabernet-Sauvignon Merlot Chili 2008, 12x
Loc.1
€ 120 - € 170
Warre's Kings Tawny Port 4x
Loc.1
€ 25 - € 35
Warre's Kings Tawny Port 4x
Loc.1
€ 25 - € 35
Penfolds Rawsons Retreat Merlot 2008, 5x
Loc.1
€ 40 - € 60
Château L’ Argenteyre Cru Bourgeois Médoc 2006, 5x
Loc.1
€ 70 - € 100
Koop van 23 geel met roodkoperen miniatuur doofpotjes en twee dekseltjes
Loc.1
€ 80 - € 120
Koopje van 6 goud/groen gedecoreerde porseleinen Art Deco kop en schotels
Loc.1
€ 20 - € 30
Vuurvergulde miniatuur pendule laatste kwart 18e eeuw
Loc.1
€ 380 - € 550
Theo Fabergé, Devil's egg van groen kristal opgelegd met 23 kt. gouden slang en bekroond met vergulde kroon, h.12,7 cm. compleet met zilveren bakje, vergulde applique en cassette, nr.424, gesign. en gedateerd 1986 in etui
Loc.1
€ 1.200 - € 1.700
Set van 4 handbeschilderde snuifflesjes in opbergdoos
Loc.1
€ 20 - € 30
Divers aardewerk en porselein w.o. Lladro beeld en defect Satsuma
Loc.1
€ 20 - € 30
Orthoceras schaal uit fossiel marmer, h.6 x b.30 x d.23 cm.
Loc.1
€ 40 - € 55
Prehistorisch kaakfragment van een mosasaurus, 17 x 12 cm.
Loc.1
€ 18 - € 25
Trilobiet fossiel
Loc.1
€ 14 - € 20
Koopje van 3 trilobiet fossieltjes
Loc.1
€ 30 - € 40
Koopje diverse haaien en mosasaurus tanden
Loc.1
€ 35 - € 45
Koop divers glas en kristal
Loc.1
€ 20 - € 30
Diverse wijnen, 6x
Loc.1
€ 25 - € 35
Diverse wijnen, 6x
Loc.1
€ 30 - € 45
Chat. La Baume, Syrah 2006, 6x
Loc.1
€ 25 - € 35
Jacobs Creek Coonawarra Cabernet Sauvignon Reserve 2009, 6x
Loc.1
€ 45 - € 65
Château Tourteran Cru Bourgeois Haut Médoc 2004, 6x
Loc.1
€ 75 - € 110
Château Latapie Grand Vin de Bordeaux 2005, 6x
Loc.1
€ 75 - € 110
Antiek Engels staand horloge, h.210 x b.45 x d.25 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
Antieke haard-voorzet met borduurwerk, h.87 x b.60 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Rijkbewerkt met Hollandse leeuw gedecoreerde zilverkleurige etagèretafel, h.80 x b.36 x d.36 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Stel blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselterrines, h.23 x b.35 x d.25 cm.
Loc.1
€ 180 - € 260
Nieuwe donker gebeitste massief eikenhouten eetkamertafel met metaal beslag, h.78 x L.220 x d.100 cm.
Loc.1
€ 1.000 - € 1.400
6 Nieuwe in diverse kleuren leer uitgevoerde design stoeltjes met chrome poten
Loc.1
€ 1.400 - € 2.000
Oude Gepolychromeerde geglazuurde aardewerken Chinese Fu hond op sokkel, h.110 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
Groot handgeknoopt kleed met een in bloemenvormige gedecoreerd fond, 393 x 297 cm.(deels slijtage)
Loc.1
€ 100 - € 140
Mahoniehouten Empire ronde bijzettafel afgezet met vuurverguld brons beslag en afgedekt door een marmeren blad, h.84 x diam.43 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Heiltje Vollmuller, keramiek sculptuur van een stier met man, h.53 cm.
Loc.1
€ 60 - € 90
Antieke mahoniehouten salon/wangentafel, h.60 x b.51 of 111 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Antieke mahoniehouten zuilenpendule, h.52 x b.26 x d.15 cm.
Loc.1
€ 150 - € 220
Twee vuurvergulde bronzen Empire-stijl kandelaars, h.44 cm.
Loc.1
€ 320 - € 450
Kristallen sculptuur van een gekleurde vis, h.36 cm.
Loc.1
€ 14 - € 20
Geelkleurige opengewerkte siervaas, h.30 cm.
Loc.1
€ 10 - € 14
Gekleurde glazen sculptuur van een man en vrouw, h.31 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Onb. meester, Gezicht op boerderij, olieverf op doek, 40 x 26 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
L. den Esmaeker, Landschap met kerktoren, olieverf op board, 34 x 30
Loc.1
€ 40 - € 60
Ond.gesign., Plassengezicht, olieverf op paneel, 20 x 15 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Onb.meester, Gezicht op hooiberg, olieverf op board, 33 x 25 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Ond.gesign., Portret van een Indiaan, olieverf op board, 38,5 x 29 cm.
Loc.1
€ 140 - € 190
Jean Devaux, Duinlandschap, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Naar Koster, Bloemenbollenvelden met personen, olieverf op paneel, 17 x 16 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Bram Thielen, Koe op schilderspalet, gem.techniek, gedateerd 1993, 40 x 50 cm.
Loc.1
€ 400 - € 600
Ond.gesign., Bosgezicht met personen, olieverf op paneel, 34 x 27 cm.
Loc.1
€ 700 - € 1.000
Toegeschreven aan Albert B.J. Mulder, 30-Erjaren familie in zandverstuiving, maroefle, 30 x 20 cm.
Loc.1
€ 60 - € 90
Onb.meester, Vee in landschap, olieverf op paneel, 37 x 27 cm.
Loc.1
€ 80 - € 120
Paul Arntzenius, Den Haag 1883-1965 Den Haag, Rivierlandschap, maroefle, 36 x 30 cm.
Loc.1
€ 425 - € 600
Wagenaar, Schepen op zee, olieverf op paneel, 16 x 11 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Onb.meester, Man met krant, olieverf op paneel, 17 x 13 cm.
Loc.1
€ 150 - € 220
Zilveren broche ontwerp Jeroen Krabbé
6-k
€ 25 - € 30
14 Kt. geelgouden brochette golfer in wit en geelgoud gezet met diamant
6-k
€ 300 - € 425
14 Kt. geel/wit/rose hanger aan gouden collier
6-k
€ 150 - € 220
14 Kt. gouden bedel luchtballon
6-k
€ 25 - € 35
14 Kt. geelgouden set van rozetoorstekers en hanger gezet met briljant en smaragd aan geelgouden colier
6-k
€ 500 - € 700
14 Kt. gouden bedel bal
6-k
€ 80 - € 120
14 Kt. gouden bedel draakje
6-k
€ 25 - € 35
14 Kt. geelgouden bedel ijspop
6-k
€ 30 - € 45
14 Kt. geelgouden harthanger aan geelgouden collier
6-k
€ 150 - € 220
14 Kt. geelgouden bedel revolver
6-k
€ 55 - € 80
14 Kt. geelgoden kruisje met corpus
6-k
€ 20 - € 30
14 Kt. geelgouden letterbroche
6-k
€ 40 - € 60
14 Kt. geelgouden bedel bokshandschoen
6-k
€ 25 - € 30
14 Kt. geelgouden bedel molen met draaiende wieken
6-k
€ 90 - € 130
14 Kt. geelgouden bedel bowling kegels
6-k
€ 30 - € 45
14 Kt. geelgouden hanger met briljant aan geelgouden collier
6-k
€ 150 - € 220
Naar de Regt, Huisjes met wandelaar, olieverf op doek, 47 x 33 cm. (scheur in doek)
Loc.1
€ 50 - € 70
Marmeren Art Deco pendulestel met voorstelling van een man en vrouwfiguur, met parelmoer wijzerplaat
Loc.1
€ 380 - € 550
Antieke mahoniehouten koloniale kist met koperen beslag, h.78 x b.133 x d.54 cm.
Loc.1
€ 260 - € 360
Antieke mahoniehouten secretaire à abattant rustend op klauwpoten, h.165 x b.97 x d.50 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
Smeedijzeren paraplustandaard, h.54 cm.
Loc.1
€ 55 - € 80
Art Deco tafellampje met voorstelling van twee olifantjes en opaal glazen bolletje op marmeren basement
Loc.1
€ 120 - € 170
Palmblad beeld met houtsnijwerk hoofd en worteltakharen hoogte 200 cm
Loc.1
€ 240 - € 340
2 Oude koperen Louis Quinze-stijl 2-lichts wandkandelaars
Loc.1
€ 60 - € 90
Antieke grijs/groen gelakte grenenhouten Louis Seize tafel, h.75 x b.123 x d.69 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemen en Franse lelie, h.51,5 x b.88 cm
Loc.1
€ 120 - € 170
Loc.1
€ 120 - € 170
Glas-in-lood raam met voorstelling van een vlinder, h.63 x b.59 cm.
Loc.1
€ 80 - € 120
Grote bronskleurige legering Art Deco sculptuur van een man met rotsblok rustend op marmeren voetstuk, h.37 x b.74 x d.19 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
Stel Empire-stijl 2-lichts kandelaars op marmeren voetstuk, h.53 cm.
Loc.2
€ 600 - € 850
Afrikaanse hoorn, h.90 cm.
Loc.2
€ 35 - € 45
Metalen wandtafel met teakhouten blad, h.77 x b.147 x d.45 cm.
Loc.2
€ 360 - € 500
2 Chinese lakwerk panelen, h.64 x b.41 cm.
Loc.2
€ 40 - € 60
Antiek rijkbewerkte djati houten kamferkist, h.56 x b.104 x d. 51 cm.
Loc.2
€ 35 - € 50
Teakhouten bijzettafel op metalen poot, h.75 x b.80 x d.80 cm.
Loc.2
€ 220 - € 320
Loc.2
€ 220 - € 320
Klassieke bruin met zwart lederen 3-zitsbank, h.90 x b.180 x d.83 cm.
Loc.2
€ 1.200 - € 1.700
Koperen skeletklok onder stolp, h.44 cm.
Loc.2
€ 450 - € 650
Groen gelake houten tabouretbankje met gekleurd touwen zitting, h.43 x b.93 x d.48 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
Loc.2
€ 80 - € 120
Groen gelake houten tabouretbankje met gekleurd touwen zitting, h.43 x b.51 x d.51 cm.
Loc.2
€ 50 - € 70
Loc.2
€ 50 - € 70
Teakhouten eetkamertafel, h.77 x L.280 x b.100 cm.
Loc.2
€ 500 - € 700
8 Originele Loom stoelen
Loc.2
€ 425 - € 600
Geëtste kristallen piece de milieu op legering voet, h.54 cm.
Loc.2
€ 110 - € 150
Stel massief kristallen geslepen 1-lichts kandelaars, h.32 cm.
Loc.2
€ 20 - € 30
Kristallen 7-delige wijnset bestaande uit een karaf en 6 bijpassende glazen
Loc.2
€ 45 - € 65
Met rozen gedecoreerd porseleinen serviesdeel
Loc.2
€ 50 - € 70
Oostenrijks houten beeld St. Fabian met sokkeltje, h.54 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
Zwart gelakte kandelaar, h.115 cm.
Loc.2
€ 55 - € 75
Chinees vloerkleed met florale patronen en crème font(vlekken en verkleuring), 213 x 305 cm.
Loc.2
€ 40 - € 60
Bronzen sculptuur van een meisje met bloemrank, h.37 cm.
Loc.2
€ 70 - € 100
Wit/bordeauxrood en goud gedecoreerd porseleinen serviesdeel
Loc.2
€ 40 - € 60
Rood gelakte messing etagèrekast met glasplaten, h.140 x b.76 x d.37 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
Arita bord van Zodiac, Hond, nr.186 (1982) in origineel kistje
Loc.2
€ 65 - € 100
Arita bord van Zodiac, Paard, nr. 868 (1978), beperkte oplage 1000 st. in origineel kistje
Loc.2
€ 65 - € 100
Oud 8-kantig bijzettafeltje ingelegd met parketterie, h.78x b.48 x d.48 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
Koopje van 2 antieke Indiase miniaturen gouache op papier
Loc.2
€ 100 - € 140
Koopje van 4 antieke Indiase miniaturen, gouache op papier
Loc.2
€ 100 - € 140
Handbeschilderde Indiase miniatuur gouache, 25 x 33 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
3 Diverse Indiase miniaturen gouache op papier
Loc.2
€ 80 - € 120
Koopje van 6 antieke Indiase miniaturen
Loc.2
€ 80 - € 120
Antiek Engels staand horloge, adres Sam Pearce, Holinton, h. 200 cm
Loc.2
€ 800 - € 1.200
Eikenhouten panelenkastje, h.110 x b.70 x d.42 cm.
Loc.2
€ 90 - € 120
Biscuit beeld van een Chinese visser, h.20 x b.37 x d.14 cm. met certificaat en verpakking
Loc.2
€ 50 - € 70
Antiek eikenhouten staand horloge met fraai beschilderde wijzerplaat, h.217 x b.48 x d.24 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
Gekleurde glazen schemerlamp op bronzen voet, h.55 cm.
Loc.2
€ 55 - € 80
Koopje van 3 antieke Indiase miniaturen, 25 x 16 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
6 Indiase miniaturen met erotische voorstelling, 20 x 12 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Koopje van 3 antieke Indiase miniaturen
Loc.2
€ 60 - € 90
Bronzen sculptuur van een arend rustend op marmeren voetstuk, h.51 cm.
Loc.2
€ 600 - € 850
Stel in Boulle techniek uitgevoerde 6-laden kastjes, h.110 x b.47 x d.37 cm.
Loc.2
€ 500 - € 700
Bronzen Boeddha hoofd, vermoedelijk Ceylon, ca. 1910-1920, 32 cm.
Loc.2
€ 45 - € 60
Handbeschilderde Indiase miniatuur gouache, 41 x 27 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Koopje van 3 diverse Indiase miniaturen met teksten
Loc.2
€ 80 - € 120
Onb.meester, Diverse personen en Boeddha's, gouache, 30 x 35 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Handgesigneerd op zijde geschilderde Chinese voorstelling van een landschap, 28 x 23 cm.
Loc.2
€ 20 - € 30
Onb.meester, Poldergezicht, olieverf op doek, 40 x 31 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
Johannes Eerdmans, Stilleven met kersen, olieverf op paneel, 17 x 12 cm.
Loc.2
€ 40 - € 60
Oud smeedijzeren wijnrek, 150 flessen, met afsluitbare hekken
Loc.2
€ 150 - € 220
Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x
Loc.2
€ 80 - € 120
Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, 4x
Loc.2
€ 50 - € 70
Loc.2
€ 50 - € 70
Loc.2
€ 25 - € 35
14 Kt. geelgouden bedel microfoon
6-k
€ 45 - € 60
14 Kt. geelgouden bedel halter
6-k
€ 25 - € 35
14 Kt. geelgouden graveerplaatje
6-k
€ 30 - € 45
14 Kt. geelgouden hanger aan gelgouden collier
6-k
€ 150 - € 220
14 Kt. geel/witgouden strakke klapoorbellen eengeheel met het oor
6-k
€ 130 - € 190
14 Kt. geelgouden hanger aan geelgouden collier
6-k
€ 380 - € 550
14 Kt. geelgouden hanger slakkenhuis gezet met briljant aan geelgouden collier
6-k
€ 300 - € 425
14 Kt. geelgouden bedel vis
6-k
€ 25 - € 35
14 Kt. geelgouden oorstekers
6-k
€ 90 - € 120
14 Kt. gouden broche bezet met parel
6-k
€ 90 - € 130
14 Kt. geelgouden ring bezet met steen
6-k
€ 80 - € 120
14 Kt. gouden ring vol bezet met briljant (de scheen is uit vorm)
6-k
€ 500 - € 700
2 Gouden herenzegelringen
6-k
€ 80 - € 120
Koopje sloopgoud, etc.
6-k
€ 100 - € 140
Koopje diverse sieraden w.o. goud
6-k
€ 100 - € 140
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
14 Kt. witgouden ring met saffier en oud slijpsel diamant 0.25ct, rm: 17.25
6-k
€ 300 - € 425
Basterd Cabernet Sauvignon 2012, 6x
Loc.2
€ 30 - € 45
Chops and Burgers Bordeaux Merlot-Cabernet Sauvignon 2012, 6x
Loc.2
€ 25 - € 35
Pinot Blanc Prestige Cave Beblenheim Alsace 2012, 6x
Loc.2
€ 30 - € 45
Les Dauphins Réserve Côtes du Rhône Blanc 2013, 6x
Loc.2
€ 25 - € 35
Loc.2
€ 30 - € 45
Loc.2
€ 25 - € 35
Loc.2
€ 25 - € 35
Indomita Galope Maipo Valley Chile 2008, 6x
Loc.2
€ 50 - € 70
2 Blauw gelakte teakhouten plantentafels, h.114 cm.
Loc.2
€ 200 - € 280
Bronzen sculptuur van een surrealistisch persoon op marmeren voetstuk, h.43 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
Naar Hordijk, Zittend naakt, sepiatekening, 50 x 32 cm.
Loc.2
€ 170 - € 240
Naar Weissenbruch, Zeilboten met ruiter te paard, aquarel, 48 x 30 cm.
Loc.2
€ 260 - € 360
Ingelegde notenhouten bijzettafeltje, h.62 x b.53 x d.56 cm. (restauraties)
Loc.2
€ 30 - € 45
Zandstenen sculptuur van een zittende Guanyin op een lotusbloem, h.70 cm.
Loc.2
€ 260 - € 360
Moderne bronzen sculptuur van een Amazone, h.110 x b.140 cm.
Loc.2
€ 600 - € 850
6 Diverse Indiase miniaturen, gouache op papier
Loc.2
€ 150 - € 220
S. Dali, Mort par Violence, no 83/350, houtgravure, 62 x 54 cm.
Loc.2
€ 110 - € 160
Eikenhouten schoorsteenpendule
Loc.2
€ 16 - € 25
Wit gelakte etagère-tafel met 3 afneembare bladen, h.90 x b.100 x d.50 cm.
Loc.2
€ 55 - € 80
Gepolychromeerd teakhouten blok op wielen, h.46 x diam.60 cm.
Loc.2
€ 150 - € 220
Loc.2
€ 150 - € 220
Bronzen sculptuur van een naakte dame op marmeren sokkel, h.75 cm.
Loc.2
€ 150 - € 220
Bronzen Chinese vaas met vogels, draken, takken en handvatten i.v.v. olifantenkop, 19e eeuw
Loc.2
€ 220 - € 320
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van lotusbloem, h.51,5 x b.87 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
Loc.3
€ 120 - € 170
Oud beschilderd bedbankje, h.45 x b.92 x d.30 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Eikenhouten zuiltje, h.52 x b.28 x d.28 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Oude rijk bewerkte kist, h.38 x b.72 x d.35 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Smeedijzeren kolenbak
Loc.3
€ 20 - € 30
Koopje van 5 antieke porseleinen biscuit beeldjes van danseressen
Loc.3
€ 90 - € 120
Koop van 2 gegraveerde dekselvazen en dikwandige schenkkan met tin oxidatie
Loc.3
€ 50 - € 70
Koopje van diverse Swarovski beeldjes
Loc.3
€ 10 - € 14
Gepolychromeerde bronzen sculptuur van twee zwanen rustend op marmeren voetstuk, h.13 x b.19 x d.10 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Antiek porseleinen dekselvaas, Canton, China, 19e eeuw
Loc.3
€ 80 - € 120
Bamboe medicijncontainer, Karo-Batak, Sumatra
Loc.3
€ 35 - € 50
Gelobd porseleinen kommetje, China, 19e eeuw en blauw/wit porseleinen flesje en dop
Loc.3
€ 35 - € 50
Geglazuurd porseleinen beeld van oude man met ton en polychroom porseleinen beeld van man, China, 19e eeuw
Loc.3
€ 65 - € 100
Benen Okimono, gesign., 19e eeuw
Loc.3
€ 45 - € 65
Ivoren netsuké van oude man met paardje, Japan
Loc.3
€ 45 - € 65
Ivoren beeldje van visser met jongen op sokkel, China, 19e eeuw, 10 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Koop Aziatica: penselenbakje, China, blauw/wit porseleinen flesje met dop, bronzen beeldje van Hindu god en Sawankhalok pul met oortjes (4x)
Loc.3
€ 75 - € 110
Chinese sculptuur van jongen met draak
Loc.3
€ 35 - € 50
Chinees Yixing trekpotje met salamander op boom
Loc.3
€ 40 - € 60
Koopje divers cloisonné, etc.
Loc.3
€ 40 - € 60
Imari porseleinen vaas
Loc.3
€ 60 - € 90
Chinees Yixing trekpotje (zonder oor)
Loc.3
€ 30 - € 45
2 Antieke aardewerken flesjes i.v.v. twee apen
Loc.3
€ 100 - € 140
Koopje van 2 spekstenen en een ivoren sculptuur van een staande mannen
Loc.3
€ 45 - € 65
Scheef Chinees Yixing trekpotje
Loc.3
€ 40 - € 60
Notenhouten tafelklok
Loc.3
€ 40 - € 60
Wit plateel beeldje van een olifant, Hille Zaandam, h.11 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Koopje van een koperen inktstel en diverse tegeltjes
Loc.3
€ 20 - € 30
Surrealistische bronzen sculptuur van een staande vrouw rustend op marmeren voetstuk, h.50 cm.
Loc.3
€ 65 - € 100
Antiek rijkbewerkt rond dekseldoosje met afbeelding van vrouwenhoofd, h.5 x diam.9 cm.
Loc.3
€ 65 - € 100
Lladro porseleinen beeld van een zittend meisje met vogels, h.35 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Bronzen sculptuur van gestileerde dame rustend op marmeren voetstuk, h.25 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Bronzen beeld van een vrouw met kind, h.29 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Bronzen sculptuur van een zittende dame rustend op marmeren voetstuk, h.20 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
Bronzen beeld van grootmoeder, moeder en kind, vroeg 20e eeuw, h.33 cm.
Loc.3
€ 600 - € 850
Aan de onderkant gesigneerde Chinese koperen pot met drakendecoraties, h.15 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Unieke porseleinen schaal, roodbruin fond met blauw en een blauw medaillon met karper, 19e eeuw, Japan diam. 27cm.
Loc.3
€ 40 - € 55
Benen beker met decoratie van vrouwen, h.10,5 cm.
Loc.3
€ 75 - € 100
Benen theepotje
Loc.3
€ 16 - € 25
Legering sculptuur van een leeuw rustend op marmeren voetstukje, h.18 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
233
Antiek Japans ivoren beeldje van een man met waaier, h.15 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
Antiek ivoren beeldje van een man met mand, h.17 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
Antieke fraai gesneden benen lepel, Afrika
Loc.3
€ 50 - € 70
Koopje van 2 beursbeugeltjes, voorsnijset, schaaltje met munt, reisikoon, opener, parfumflacon met zilveren dop, porseleinen beeldje en 2 portretminiatuurtjes
Loc.3
€ 30 - € 45
237
14 Kt. bicolor ring met briljant 0.15ct rm:17
6-k
€ 300 - € 425
14 Kt. geelgouden rijring met briljanten 0.28ct rm:17.5
6-k
€ 160 - € 240
18 Kt. geelgouden ring met saffier en oud slijpsel diamanten 0.43ct rm:17
6-k
€ 360 - € 500
14 Kt. witgouden rijring met blauwe topazen en 8 kant geslepen diamanten 0.16ct rm:17.25
6-k
€ 180 - € 260
14 Kt. witgouden hele alliance met briljanten 1.26ct rm:15.5
6-k
€ 600 - € 850
14 Kt. witgouden ring met robijn en briljanten 0.27ct rm:17.25
6-k
€ 300 - € 425
14 Kt. bicolor ring met briljanten 0.04ct rm:18
6-k
€ 70 - € 100
14 Kt. witgouden ring met blauwe topaas en briljant 0.18ct rm:17.5
6-k
€ 500 - € 700
18 Kt. witgouden hele alliance met briljanten 1.60ct rm:16
6-k
€ 950 - € 1.400
14 Kt. geelgouden zegelring met familie wapen rm:16
6-k
€ 110 - € 160
18 Kt. witgouden ring met briljanten 0.68ct rm:17
6-k
€ 400 - € 600
14 Kt witgouden ring met briljanten 0.81ct. rm: 17.25
6-k
€ 950 - € 1.300
14 Kt. witgouden rozetring met saffier en briljanten 0.45ct rm:16.5
6-k
€ 550 - € 800
14 Kt. geelgouden ring met briljanten 0.03ct rm:18
6-k
€ 40 - € 60
14 Kt. witgouden ring met saffier en briljanten 0.06ct rm:17.25
6-k
€ 140 - € 190
18 Kt. geelgouden ring met baquette geslepen en briljant geslepen diamant 1.20ct rm:17.5
6-k
€ 700 - € 950
2 Kleine glas-in-lood raampjes, 28 x 21 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
Klein Chinees bijzettafeltje, h.42 cm.
Loc.3
€ 10 - € 14
Koperen blokkenbak
Loc.3
€ 20 - € 30
Notenhouten bijzettafeltje met lade, h.66 x b.55 x d.33 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Antieke latjestheestoof met koperen ketel
Loc.3
€ 50 - € 70
Koopje van twee Murano kristallen vazen met diverse kleine dierfiguren
Loc.3
€ 35 - € 50
Acht met bloemen handbeschilderde glazen, h.21,5 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
Antoine Bofill (1895 - 1921), La comparaison, bronzen met goud patiem sculptuur rustend op albasten voetstukje, ca. 1920, h.23 cm. (inclusief sokkel)
Loc.3
€ 500 - € 700
261
Stel kristallen geelkleurige parfumflacons, h.12 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
262
Helène, Holland gouda bloempot
Loc.3
€ 100 - € 140
263
Maurits Cornelis Escher (1898-1972), gelithografeerd 20-kantig blikken trommeltje zgn. icosaëder, met veelkleurige afbeelding van schelpen en zeesterren. Gemaakt ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van N.V. De Vereenigde Blikfabrieken.
Loc.3
€ 300 - € 425
Gepolychromeerd porseleinen beeld van een ruiter van de Spaanse Rijschool te Wenen (Spanische Hofreitschule, Wien). De fabrikant is Augarten Wien, h.23 cm.
Loc.3
€ 45 - € 60
Gepolychromeerd porseleinen beeld van een ruiter van de Spaanse Rijschool te Wenen (Spanische Hofreitschule, Wien). De fabrikant is Augarten Wien, h.30 cm.
Loc.3
€ 45 - € 60
266
Wit porseleinen botervloot op schotel
Loc.3
€ 40 - € 60
267
Ovaal miniatuurtje ingelegd met parelmoer
Loc.3
€ 50 - € 70
268
Loc.3
€ 50 - € 70
269
Gepolychromeerde met gouden accenten Empire koffiepot en met landschap decoraties
Loc.3
€ 100 - € 140
270
Antiek Russisch geslepen kristallen theebusje met afsluitbare koperen monturen
Loc.3
€ 90 - € 120
Met parelmoer opgelegde lipstickhouder, parfumflacon en poederdoos met spiegel
Loc.3
€ 20 - € 30
272
Hoornen vis op mica basement
Loc.3
€ 40 - € 60
273
Koopje van 3 Delftse tegels (1 defect)
Loc.3
€ 20 - € 30
274
Antiek ivoren inktstel rustend op marmeren blaadje met twee kristallen inktpotjes met zilveren deksel (deksel ontbreekt)
Loc.3
€ 300 - € 425
275
Bronzen Art Deco sculptuur van een gestileerde hond op marmeren basement, h.12 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Wit marmeren Empire zuilenpendule met vuurvergulde wijzerplaat, h.40 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
277
G. Oppel, gepolychromeerde aardewerken jaren '20 sculptuur van een vrouw met kat, h.28 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
278
Meerkleurig kristallen sculptuur van een stier, h.16 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
Gepolychromeerd porseleinen beeldje van een vrouw met bloemenranken, h.27 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
D. Charol, Rosenthal Art Deco sculptuur van een staande vrouw, h.35
Loc.3
€ 200 - € 280
Koopje van 11 diverse antieke Roemer glazen
Loc.3
€ 50 - € 70
282
Cloisonné 3-delig stelletje
Loc.3
€ 200 - € 280
Celadon dekselpotje i.v.v. Foo hond, h.11 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Oud koperen zittend Boeddha beeldje, h.11 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
285
Drie mammoet ivoren netsukés
Loc.3
€ 100 - € 140
286
Aardewerken wandplaquette van vogel in kooi, Tiggelaar
Loc.3
€ 200 - € 280
287
6 Diverse miniatuur cloisonné vazen
Loc.3
€ 35 - € 45
288
Bronzen beeld van een vrouw, h.27 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
289
Koopje divers blauw gedecoreerd Chinees porselein
Loc.3
€ 20 - € 30
Onb.meester, Bronzen hoofd rustend op marmeren voetstuk, h.50 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
Tiffany-stijl glas-in-lood schemerlampje met Engelse stekker en fitting, h.57 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
292
Groot gepolychromeerd bord met reliëf, 55 x 50 cm.
Loc.3
€ 40 - € 50
293
Naar vd Bilt, Dame in interieur, aquarel op papier, 44 x 23 cm.
Loc.3
€ 140 - € 200
294
3 Bronzen Romeinse gereedschappen, 3e/4e eeuw, L.19 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Rood lak sculptuurtje van Hotei en sculptuurtje van monnik, Japan en wit jade sculptuurtje van Guanyin, China
Loc.3
€ 75 - € 110
Geel Peking glasvaasje met decor van draken, Imari wand sierschotel, SawanKhalok pul en een terracotta kopje
Loc.3
€ 90 - € 120
297
Romeins helder glazen flesje, 2e/3e eeuw, vondst Jordanië, h.5 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
298
19e Eeuwse glazen fles met bandwerk en irrisatie, bodemvondst, h.13,5 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
299
Romeins glazen ungunetarius, 2e/3e eeuw, vondst Jordanië, h.9,5 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Romeins glazen flesje met verticale glasribben, 2e/3e eeuw na Chr., h.7 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Lichtrood gevlamd glazen snuffbottle met carneool stopper, blauw wit porseleinen olieflesje en porseleinen vogel (fluitje), China, 19e eeuw
Loc.3
€ 80 - € 120
IJzerhouten netsuké's van aap met jong en aap met octupus, ivoren olifantje en 2 diverse ivoren miniatuurtjes
Loc.3
€ 70 - € 100
Ivoren beeldje van hoogwaardigheidsbekleder met boek en staf, China, 19e eeuw
Loc.3
€ 45 - € 65
Ivoren beeldje van man met scepter, China, 19e eeuw, 10 cm.
Loc.3
€ 45 - € 65
Oude bronzen olielamp, bronzen betelnoot container, Zuid India, 19e eeuw
Loc.3
€ 30 - € 45
Indonesisch fraai gestoken Garuda beeld, h.22 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Bronzen staande Guanyin, h.34 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Antiek bronzen Chinees wierookpotje, h.15 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Porseleinen wijnkan met platte deksel met decor van bloemen en karakters, China, 19e eeuw, 13 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
7 Rode lak kommetjes met handbeschildering op goud fond, Japan
Loc.3
€ 30 - € 45
Bronzen Art Deco beeldje van een danseres rustend op marmeren voetstukje, h.15 cm.
Loc.3
€ 130 - € 180
Zwart glazen snuffbottle met wit overlay en carneool stopper en licht rode snuffbottle met carneool stop, China, 19e eeuw
Loc.3
€ 110 - € 160
313
Koopje van porseleinen kommetjes z.g.n. Pimpelkens, China, 17e eeuw, (zeevondst, 5 grote en 3 kleine)
Loc.3
€ 35 - € 50
Chinees porseleinen dekselbakje met landschapdecoraties
Loc.3
€ 14 - € 18
Koop van 12 geel met roodkoperen miniatuur doofpotjes
Loc.3
€ 60 - € 90
Koopje prehistorische haaien- en mosasaurustanden
Loc.3
€ 40 - € 60
2 Antieke koud geschilderde Weens bronzen beeldjes van salamanders
Loc.3
€ 650 - € 950
Koopje divers kleingoed
Loc.3
€ 30 - € 45
Koop divers kleingoed, etc.
Loc.3
€ 20 - € 30
Beschilderde tinnen kraankan met melkkan en suikerpot op dienblad
Loc.3
€ 20 - € 30
Zwart 4-strengs armband met 14 kt. slot
6-k
€ 260 - € 380
Collier bezet met gestoken bloem van granaat en jade en parels
6-k
€ 120 - € 170
Bloedkoralen 3-strengs armband met 14 kt. gouden steekslot
6-k
€ 220 - € 320
Malachiet met parel collier en armband met goud op 1e gehalte zilveren sloten
6-k
€ 30 - € 45
Granaten met parel collier en armband met goud op 1e gehalte zilveren sloten en 2 oorclips
6-k
€ 30 - € 45
326
Parel met amethist collier met 14 kt. gouden hanger, 14 kt. slot en veertien 14 kt. gouden bolletjes
6-k
€ 150 - € 220
Hematiet collier met 14 kt. gouden slot en vijfentwintig 14 kt. gouden bolletjes
6-k
€ 220 - € 320
328
Gouden broche bezet met bloedkoraal, 19e eeuw
6-k
€ 300 - € 425
329
Camee broche/hanger in 18 kt. gouden montuur
6-k
€ 600 - € 850
330
14 Kt. gouden broche met 3 bloedkoralen
6-k
€ 110 - € 160
331
Limoge portretminiatuur in 18 kt. gouden montuur
6-k
€ 200 - € 280
18 Kt. gouden hanger bezet met turkoois
6-k
€ 360 - € 550
14 Kt. witgouden ring bezet met saffier en 6 briljanten
6-k
€ 140 - € 200
14 Kt. gouden oorknoppen bezet met parel
6-k
€ 50 - € 70
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
6-k
€ 50 - € 70
336
14 Kt. gouden hanger bezet met granaat
6-k
€ 110 - € 160
Oud bronzen Art Nouveau bureaulampje met groen glazen kapje
Loc.3
€ 60 - € 90
Ond. Gesign., Duingezicht, olieverf op doek, 38 x 28 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
H. van Leeuwen, Geitje in de tuin, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Onb.meester, Rustende man aan de rivier, olieverf op paneel, 25 x 19 cm.
Loc.3
€ 700 - € 1.000
341
J. Polderman, Landschap met personen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Ond.gesign., Oorlogschepen op zee, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
343
Onb.meester, Rivier met bruggetje, olieverf op doek, 26 x 20 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Chinese kist/kast met open onderstel, h.82 x b.76 x d.48 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
345
J.G. Vogel, 1828-1915, Man lopend op bospad, olieverf op doek, 36 x 48 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
K. Riské, Landschap met man, olieverf op paneel, 32 x 26 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
347
Jean Berger, Berglandschap met wandelaar en kasteel, olieverf op doek,
Loc.3
€ 2.000 - € 2.800
Ond.gesign., Bomen aan het water, olieverf op board, 23 x 30 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Ond.gesign., Gezicht op molen van Harlingen, aquarel, gedateerd mei 1942, 34 x 22 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Jan Bonneke, Bosgezicht, olieverf op paneel, 28 x 20 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Goudgelakt geboldeerde 2-laden commode, h.83 x b.120 x d.55 cm.
Loc.3
€ 180 - € 260
352
Stel kristallen dekselbokalen op voet, h.50 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
353
Polychroom metalen pompoenvormige schemerlampvoet met gele kap, h.65 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
Louis Vlier, Portret van een heer, olieverf op board, gedateerd 1878, 20 x 27 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
355
Nagy Ernö, Hongarije 1898-1977 Hongarije, Ganzen en kippen verkoopsters, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Loc.3
€ 500 - € 700
356
Ond.gesign., Vrouw op wintersbospad, olieverf op doek, 36 x 32 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
Gaston Wallaert, Landschap, olieverf op board, 33 x 25 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
358
Hollandse School, Familie in schuur, maroefle, 19e eeuw, 42 x 53 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
Smeedijzeren Art Deco tafellampje met twee fotolijstjes en matglazen groen gemarmerde bol
Loc.3
€ 130 - € 180
Antieke notenhouten Vertico met lade, h.135 x b.95 x d.45 cm.
Loc.3
€ 130 - € 180
Grote koop aardewerken en porseleinen schotels
Loc.3
€ 40 - € 60
362
Handgeknoopt kleed, 200 x 300 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Bronzen groep van een haan met kippen, h.h.26 x b.36 x d.22 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Groen marmeren coupe afgezet met koperen monturen en sfinxen, h.54 cm.
Loc.3
€ 750 - € 1.100
365
Marmeren lelievormige schaal, h.6 x diam.40 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
366
In Pietra Dura techniek uitgevoerde marmeren tafel rustend op metalen onderstel, h.85 x b.200 x d.100 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
367
Onb.meester, Winterbosgezicht, olieverf op paneel, 30 x 23 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
368
Spetter, Landschap, olieverf op paneel, 48 x 34 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Onb.meester, Dorpsgezicht met kerk, Olieverf op paneel, 34 x 24 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Michau, Portret van een jongen, maroefle, gedateerd 1944, 33 x 41 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Onb.meester, Stilleven met flessen, olieverf op board, 30 x 30 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Naar Tromp, Sleetje rijden, maroefle, 28 x 20 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Simon van den Berg , Overschie 1812-1891 Arnhem, Geitje, olieverf op paneel, 19 x 15 cm.
Loc.3
€ 600 - € 850
Fancine, Strandgezicht, olieverf op doek, 21 x 31 cm.
Loc.3
€ 55 - € 75
375
Antiek Engels notenhouten 1-deurs vitrinekastje, h.126 x b.58 x d.31 cm.
Loc.3
€ 90 - € 120
376
Koopje divers kleingoed w.o. likeurstel, spiegeltje, Chinees beeld, etc.
Loc.3
€ 20 - € 30
377
Koopje van 8 diverse gemberpotten, twee zonder deksel
Loc.3
€ 20 - € 30
378
Koopje divers kleingoed, hoorn des overvloeds, 2 karaffen, divers bijoux, etc.
Loc.3
€ 20 - € 30
379
Ond. Gesign., Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Andries Verleur, Ophaalbrug, maroefle, 46 x 26 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
381
A. van Leeuwen, Stadsgezicht met afgemeerde tjalk, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Onb.meester, Boom in landschap, maroefle, 21 x 18 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
383
Blauw/wit gedecoreerde dekselvaas, vroeg 19e eeuw, ca.h.46 cm. (restauraties en chip)
Loc.3
€ 180 - € 260
384
Antieke mahoniehouten 4-deurs kast, waarvan 2 deuren beglaasd, Holland circa 1840, h.150 x b. 100 d. 47 cm.
Loc.3
€ 220 - € 320
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met een vrouw met spinnewiel, Frankrijk ca. 1840, H. 38 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Handgeknoopt Tabriz kleed, 300 x 400 cm.
Loc.3
€ 500 - € 700
Loc.3
€ 500 - € 700
388
Crèmekleurig serviesdeel afgezet met rozen en een zwarte rand
Loc.3
€ 80 - € 120
Kristallen 18-delig drinkservies
Loc.3
€ 75 - € 110
6 Patchwork eetkamerstoelen
Loc.3
€ 600 - € 850
Koopje divers kleingoed w.o. Koperen Jugendstil fruitschaal met kristallen binnenbak, 2 kristallen vazen en een aardewerken onderzetter
Loc.3
€ 20 - € 30
Beschilderd metalen haard voorzet, h.88 x b.69 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Rijkbewerkt houten krukje
Loc.3
€ 18 - € 25
Loc.3
€ 50 - € 70
Notenhouten 3-laden kastje, h.60 x b.51 x d.32 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
396
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen tuinzetel, h.46 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Notenhouten salontafel met 2 laden en afgedekt door een lederen blad, h.54 x b.97 x d.50 cm.
Loc.3
€ 6 - € 10
Antieke rood met geel koperen doofpot
Loc.3
€ 18 - € 25
Rood met geel koperen doofpot
Loc.3
€ 20 - € 30
Loc.3
€ 50 - € 70
Notenhouten 3-laden kastje, h.72 x b.40 x d.28 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Château Les Granges de Rothschild, in originele kist 2008, 6x
Loc.3
€ 100 - € 140
Kist met 6x Château Grands Chénes Cru Bourgeois Médoc 2009
Loc.3
€ 100 - € 140
Château La Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2003 in originele kist, 12x
Loc.3
€ 180 - € 260
14 Kt. gouden ring bezet met streep agaat
6-k
€ 130 - € 190
14 Kt. gouden ring bezet met 30 briljanten
6-k
€ 240 - € 340
14 Kt. gouden ring bezet met briljant
6-k
€ 150 - € 220
408
14 Kt. gouden horlogeketting, 19e eeuw
6-k
€ 340 - € 500
14 Kt. gouden broche met camee
6-k
€ 140 - € 200
6-k
€ 50 - € 70
411
18 Kt. gouden broche bezet met turkoois, 16 gr.
6-k
€ 425 - € 600
412
18 Kt. geel gouden rijring 0.18ct rm:16
6-k
€ 150 - € 220
413
14 Kt. bicolor rozetring met briljanten 0.40ct rm:17
6-k
€ 150 - € 220
414
18 Kt. witgouden solitair ring met briljant 0.07ct rm:17
6-k
€ 110 - € 160
415
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0.10ct rm:17
6-k
€ 90 - € 120
416
18 kt. geelgouden solitair ring met briljant 0.30ct rm:17
6-k
€ 320 - € 450
417
14 Kt. witgouden dubbel solitair ring met briljanten 0.22ct rm:17
6-k
€ 180 - € 260
418
18 Kt. witgouden ring met 8 kant geslepen diamanten 0.15ct rm:17.5
6-k
€ 140 - € 190
18 Kt. witgouden ring met robijntjes en briljanten 0.25ct rm:18
6-k
€ 280 - € 400
14 Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamant 0.01ct rm:17.25
6-k
€ 35 - € 50
Kist met Château Bourna Lescours St. Emilion Grand Cru 2006, 6x
Loc.3
€ 100 - € 140
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een lotusbloem, h.54,5 x b.88,5 cm
Loc.3
€ 120 - € 170
Loc.3
€ 120 - € 170
Houten wanddecoratie i.v.v. een hoofd, 42 x 26 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
425
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een bloemenvaas, h.55 x b.88,5 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
Loc.3
€ 120 - € 170
427
Antiek glas-in-lood raampje, h.40 x b.83 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
428
Château Vieux Lartique, Grand Cru St. Emilion 2006 in org. kist
Loc.3
€ 100 - € 140
429
Chât. Fonréaud, Cru Bourgeois Medoc, in org. kist, '05 3x en '06 3x
Loc.3
€ 90 - € 130
430
Château Larose Trintaudon Cru Grand Médoc 2006, in org. kist, 6x
Loc.3
€ 90 - € 130
431
Miolo Tarsila Gamay Brasil in kist 2014, 6x
Loc.3
€ 25 - € 35
Gerke, Stadsgezicht met gracht, olieverf op doek, 39 x 29 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
433
C. de Wout, Besneeuwd landschap, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
434
Bol, Landschapje met boom, olieverf op paneel, 20 x 13 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Ond.gesign., Heidegezicht met bomen, olieverf op doek, 40 x 28 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Louis Vraneken, Afgemeerde schepen bij nacht, olieverf op doek, 74 x 50 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
437
Stel kristallen schemerlampen met witte kap, h.60 cm.
Loc.3
€ 75 - € 110
Boheems kristallen fruitschaal
Loc.3
€ 25 - € 35
Antieke eikenhouten tantalus met drie kristallen karaffen en pleet monturen
Loc.3
€ 300 - € 425
Met bloemen gedecoreerd in hoog glans afgewerkt gepolychromeerd Chinees 4-deurs dressoir met 4 laden, h.88 x b.192 x d.45 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
Ond.gesign., Kindjes in de schuur met konijn, olieverf op paneel, 25 x 20 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Onb.meester, Geiten in de schuur, olieverf op paneel, 24 x 19 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Onb. Meester, Kustgezicht, maroefle, 27 x 17 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
444
Ond. Gesign, Landschap, olieverf op paneel, 25 x 35 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
445
Naar Maris, Koeien in landschap, olieverf op doek, 48 x 40 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Klaver, Boerderijgezicht, olieverf op board, 38 x 27 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
447
E. Schoonvoore, Dame met hondje, olieverf op paneel, 38 x 20 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Antieke deels wortelnoten met mahoniehouten vitrinekast met parelgrijze bekleding, h.ca.227 x b.110 x d.50 cm.
Loc.3
€ 380 - € 550
Chinees opengewerkt houten lijst, 25 x 19 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Bronzen Art Nouveau-stijl sculptuur van een vrouw als 1-lichts kandelaar, h.35 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Grote Gouda Holland, steelvaas, h.35 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
2 Plateel oorvazen, Regina Gouda Holland, h.23 cm.
Loc.3
€ 90 - € 120
Antieke eikenhouten rijk bewerkte tafelklok, h.50 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Houten sculptuur van naakte zittende vrouw
Loc.3
€ 25 - € 35
Koopje divers kleingoed
Loc.3
€ 20 - € 30
456
Oude koperen brandweerspuit, Engeland, mei 1973
Loc.3
€ 30 - € 45
Koopje divers Makkum aardewerk (6x)
Loc.3
€ 60 - € 90
Onb.meester, Kerkje in landschap, olieverf op paneel, 24 x 18 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Van Byk, Portret van een visser, olieverf op doek, 38 x 28 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Onb.meester, Landschapje, maroefle, 23 x 14 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Onb.meester, Indiase schone, gouache op papier, 15 x 10 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Fedor van Kregten, Koeien in landschap, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
463
A.B. Lulofs, Landschap, olieverf op board, 33 x 17 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
464
Een stenen gebeeldhouwde groep giraffen bij bomen h.80 cm, klein defect
Loc.3
€ 80 - € 120
465
Monogram B., Koe in landschap, olieverf op doek, 43 x 30 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
466
Naar Maris, Koeien in landschap, olieverf op paneel, 21 x 8,5 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
467
Antieke met bloemmahoniehouten belijmde commode met een defect marmeren blad, h.110 x b.125 x d.60 cm.
Loc.3
€ 380 - € 550
468
Tafellampje op glazen voet met wit gematteerde glazen kap, h.40 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
Stel kristallen dekselbokalen, h.50 cm.
Loc.3
€ 45 - € 65
470
Ond.monogram, IJsgezichtje, olieverf op paneel, 22 x 17 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Ligthart (pseudoniem van Jan Simon Knikker, 1889-1957) Montelbaanstoren te Amsterdam, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Loc.3
€ 450 - € 650
Naar Bouter, Koeien aan de slootkant, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
473
Ond.gesign., Koeien in het water, olieverf op doek, 46 x 61 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Onb.meester, Vennetje in het bos, olieverf op paneel, 29 x 14 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
475
Antieke mahoniehouten Empire fauteuil met groene stof bekleed
Loc.3
€ 100 - € 140
G. Wijngaarden, Stilleven met platenhoes, portret van Annie Lennox en een foto, gedateerd 1990, olieverf op board,
Loc.3
€ 800 - € 1.200
Antiek hand beschilderde Indiase miniatuur gouache, 23 x 14 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Oude opengewerkte koperen kandelaar met kaars, h.56 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
479
Met Kelim stof bekleed armfauteuiltje
Loc.3
€ 400 - € 600
Loc.3
€ 400 - € 600
Met Kelim stof beklede tabouret rustend op wielen, h.35 x b.71 x d.55 cm.
Loc.3
€ 220 - € 320
482
2 Oude notenhouten ronde zuilen, h.225 x b.40 x d.40 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
483
Stel grote 6-lichts kandelaars gedragen door vrouwen rustend op marmeren voetstuk, h.102 cm.
Loc.3
€ 750 - € 1.100
484
Ingelegde niervormige etagèretafel met laden, h.80, b.80 x d.45 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Religieuze achterglas schildering, 32 x 28 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Polychroom houten mytisch beeld, Bali, 19e eeuw, 32 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Grijs gecraquelleerde en bruin geglazuurde Ming pullen, 16e/17e eeuw
Loc.3
€ 40 - € 60
2 Blauw/wit porseleinen flesjes, China, 19e eeuw
Loc.3
€ 60 - € 90
18 Kt. witgouden ring met briljanten 0.18ct rm:18
6-k
€ 170 - € 240
18 Kt. bicolor ring met saffier en 8 kant diamanten 0.01ct rm:16.5
6-k
€ 100 - € 140
18 Kt. witgouden solitair ring met briljant 0.10ct rm:17
6-k
€ 140 - € 200
14 Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamant 0.02ct rm:17
6-k
€ 50 - € 70
14 Kt. bicolor ring met saffier en 8 kant geslepen diamant 0.01ct rm:17.5
6-k
€ 45 - € 65
14 Kt. geelgouden ring met granaat rm:17.5
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. witgouden ring met robijntjes en briljanten 0.39ct rm:17.25
6-k
€ 500 - € 700
18 Kt. geel gouden ring met briljanten 0.30ct rm:16
6-k
€ 360 - € 500
497
14 Kt. geelgouden ring met saffier en briljant 0.44ct rm:17.5
6-k
€ 360 - € 500
498
14 Kt. witgouden hele alliance met briljanten 0.79ct rm:17.25
6-k
€ 500 - € 700
14 Kt. witgouden ring met amethist en 8 kant geslepen diamant 0.28ct rm:17.25
6-k
€ 340 - € 475
14 Kt. witgouden ring met smaragd en briljant 0.10ct rm:17.25
6-k
€ 300 - € 425
501
14 Kt. geelgouden ring met onyx/blauwe topaas/ citrien en 8 kant geslepen diamant 0.28ct rm:17.25
6-k
€ 500 - € 700
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
502
14 Kt. witgouden hele alliance met briljanten 0.64ct rm:17.5
6-k
€ 360 - € 500
503
18 Kt. witgouden solitiar ring 0.10ct rm:17.5
6-k
€ 110 - € 150
504
14 Kt. bicolor rozetring met briljanten 0.50ct rm:17
6-k
€ 280 - € 400
505
Antiek houten sculptuur van Boeddha zittend met rechter hand in Abhayamudra met resten van verguldsel, Cambodja, 19e eeuw
Loc.3
€ 130 - € 190
Gekleurde glazen sculptuur van een zwaan, h.26 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
507
Bamboe medicijncontainer Karo-Batak, N. Sumatra, blauw/wit porseleinen schaaltje op standaard en Chinese kom (reparaties), 19e eeuw
Loc.3
€ 55 - € 80
508
Blauw/wit porseleinen Arita kraagvaas, Japan, 31 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
509
Blauw/wit porseleinen kom, met decor van 3 wijsgeren bij boom, K'ang-Xi, China
Loc.3
€ 60 - € 90
510
Polychroom houten mytisch beeld, Bali, 19e eeuw, 40 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
511
Antieke grijze Celadon vaas op houten sokkel, h.25 cm. (incl.sokkel)
Loc.3
€ 70 - € 100
Stel poeder blauw porseleinen dekselvaasjes, Satsuma vaasje en gelobd Imari kom, Meiji
Loc.3
€ 50 - € 70
Fossiel met orthoceras en goniatiet, h.35 cm.
Loc.3
€ 35 - € 45
Kristallen meerkleurige sculptuur van een papegaai op tak, h.32 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Gelobde Imari en Imari gold borden (2x)
Loc.3
€ 25 - € 35
516
Bronzen sculptuur van Avelo-Kiteshvara, Parvati, staande in tribangka, Nepal, 42 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
517
Imari porseleinen vierkante schotel
Loc.3
€ 200 - € 280
Bronzen siervaasje, Meiji, Japan
Loc.3
€ 35 - € 50
Zwart gepatineerde bronzen Boeddha zittend in Dyana-mudra, Chieng-Saeinstijl, 28 cm.
Loc.3
€ 65 - € 100
520
2 Spekstenen Foo honden, h.13 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Oud Imari schenkkannetje op opengewerkte sokkel, Japan
Loc.3
€ 40 - € 60
522
6 Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kommen (deels defect)
Loc.3
€ 20 - € 30
523
Imari porseleinen bordje
Loc.3
€ 100 - € 140
524
Chinese Blanc de Chine Guanyin, h.26 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
525
5 Blauw porseleinen kommen en 7 schotels
Loc.3
€ 100 - € 140
526
Blauw/wit porseleinen kop en schotels, China (chipje)
Loc.3
€ 20 - € 30
527
Koop diverse beelden w.o. soapstone en brons
Loc.3
€ 20 - € 30
528
Oude gietijzeren sculptuur van een hond, h.26 x b.23 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
529
Koopje divers aardewerk, porselein en kristal
Loc.3
€ 20 - € 30
530
Marmeren Art Deco meisjesborstbeeld op sokkel, h.20 cm.
Loc.3
€ 90 - € 120
531
Stel gesneden houten hoofdjes van man en vrouw, Afrika
Loc.3
€ 10 - € 14
532
Koopje divers kleingoed wo. een Art Deco tafelstuk van een pauw op marmeren voetstuk,
Loc.3
€ 40 - € 60
533
Divers tinnen schaakstukken in kistje
Loc.3
€ 30 - € 45
534
Oude klarinet (restauraties)
Loc.3
€ 20 - € 30
535
Bruin gepatineerd brons beeldje van een man met hond, h.13 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
536
3 Chinese kommen, 18e eeuw, V.O.C. de Batavia
Loc.3
€ 70 - € 100
537
Koopje van een antiek ivoren schaakspel, lakwerk doos met fiches, blokken bouwdoos, etc.
Loc.3
€ 50 - € 70
538
Offwhite gelakt grenenhouten nachtkastje, h.90 x b.40 x d.32 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
539
Gekleurd glazen Art Deco lampje
Loc.3
€ 160 - € 240
540
Antiek notenhouten grammofoonkastje, h.98 x b.51 x d.34 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
541
Bronzen sculptuur van een danseres op rood marmeren voetstuk, h.60 cm.
Loc.3
€ 90 - € 130
542
Oude met intarsia ingelegde schemerlamp
Loc.3
€ 80 - € 120
543
Jan Ligtfoot, 1805, Berglandschap met brug over rivier, aquarel, 26 x 40 cm.
Loc.3
€ 75 - € 110
544
G. Braque, Stilleven met duif, litho Henri Deschamps, 39 x 48,5 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
545
J.N. van Dokkum, Meisje in de kerk, lithografie, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
546
Zwart glazen Art Deco vaas ingelegd met metalen vogels
Loc.3
€ 160 - € 240
547
Antiek eikenhouten beeld van Maria met kind op bijpassende sokkel, h.61 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
548
Grenenhouten 1-deurs kastje h.140 x b.60 x d.40
Loc.3
€ 50 - € 70
549
Oud mahoniehouten harptafeltje met 2 laden, h.82 x b.45 x d.35 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
550
Set van 4 kristallen wijnkaraffen in bijpassende houten kist
Loc.3
€ 50 - € 70
551
Chrome verstelbare bijzettafel met glasplaat naar Eileen Gray, h.67 x b.50 x d.50 cm.
Loc.3
€ 110 - € 150
552
Antieke mahoniehouten vierkante coulisse eetkamertafel (zonder tussenbladen), h.75 x L.120 x b.110 cm.
Loc.3
€ 130 - € 180
553
2 Antieke blauw gedecoreerde Japanse plooischotels met kartelrand, diam. 41 cm.
Loc.3
€ 220 - € 300
554
Goudkleurige meerarms kandelaar rustend op marmeren voetstuk, h.105
Loc.3
€ 50 - € 70
555
Elsina Gruhn-Daalman, Brunssum 1935, Landschap, maroefle, 30 x 24 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
556
Ricazi, Besneeuwde daken, maroefle, 35 x 27 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
557
Ferdinand Ernst Lintz, Den Haag 1833-1909 Den Haag, Bosgezicht met paarden en een "Malle Jan", aquarel, 52 x 37 cm.
Loc.3
€ 750 - € 1.100
558
Onb.meester, Stadspark met personen, olieverf op paneel, 24 x 20 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
559
Ond.gesign., Schapen en kippen in landschap, olieverf op paneel, 23 x 18 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
560
A.Seegeis, IJsgezichtje, olieverf op paneel, 17 x 15 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
561
M. Galmaan, Koeien in landschap, olieverf op doek, gedateerd 2004, 30 x 30 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
562
2 Gepolychromeerde metalen sculpturen van mannen met torso als kandelaars, h.41 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
563
Met bloemen gedecoreerde in hoog glans afgelakte groenkleurige Chinese 2deurs kast met lade, h.164 x b.72 x d.40 cm.
Loc.3
€ 600 - € 850
564
Loc.3
€ 600 - € 850
565
Polychroom gedecoreerde porseleinen drakenvaas, 19e eeuw, h.47 cm.
Loc.3
€ 110 - € 160
566
Ond.gesign., Winterlandschap met schaapsherder en kerktoren, olieverf op paneel, 40 x 49 cm.
Loc.3
€ 130 - € 180
567
Ond.gesign., Gezicht op sluis, olieverf op paneel, 39 x 33 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
568
C. Smit, Dames op het land, olieverf op paneel, 18 x 10 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
569
Ond.gesign., Wasvrouw in tuin, olieverf op paneel, 18 x 13
Loc.3
€ 40 - € 60
570
Daniel Pierrot Schaearbeek, 1896-1981, Herfstlandschap, olieverf op board, 41 x 32 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
571
Ond.monogram, Rustende koe, olieverf op paneel, 28 x 18 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
572
A. Moltens, Bootje voor een boerderij, olieverf op doek, 22 x 18
Loc.3
€ 20 - € 30
573
18 Kt. geelgouden broche met saffier en briljanten 0,20ct
6-k
€ 280 - € 380
574
14 Kt. witgouden oorhangers met blauwe topaas en briljanten 0,17ct
6-k
€ 240 - € 340
575
14 Kt. witgouden rozet oorknoppen met saffier en briljanten 0,48ct
6-k
€ 280 - € 380
576
14 Kt. geelgouden oorknoppen met 8 kant geslepen diamant 0,01ct
6-k
€ 30 - € 40
577
14 Kt. witgouden oorhangers met robijntjes en briljanten 0,99ct
6-k
€ 800 - € 1.100
578
14 Kt. witgouden rozet oorknoppen met blauwe topaas en briljanten 0,52ct
6-k
€ 360 - € 500
579
18 Kt. bicolor oorclips met briljanten 0,26ct
6-k
€ 425 - € 600
580
14 Kt. en 2e gehalte zilveren broche met zwarte emmaille en roosgeslepen diamanten 0,80ct
6-k
€ 400 - € 550
581
14 Kt. geelgouden rijring met briljanten 0.10ct rm:16
6-k
€ 75 - € 110
582
14 Kt. witgouden ring met robijnen en 8 kant geslepen diamanten 0.16ct rm:17.25
6-k
€ 380 - € 550
583
14 Kt. geelgouden hele alliance met briljanten 1.01ct rm:17
6-k
€ 600 - € 850
584
14 Kt. geelgouden ring met koraal rm:19
6-k
€ 100 - € 140
585
18 Kt. witgouden ring met tape geslepen diamant en briljant 0.40ct rm:17
6-k
€ 300 - € 425
586
18 Kt. geelgouden ring hele alliance met briljanten 0.80ct rm:18
6-k
€ 450 - € 650
587
18 Kt. geel gouden ring met briljant 0.14ct rm:18
6-k
€ 300 - € 425
588
14 Kt. geelgouden ring met granaat rm:19
6-k
€ 100 - € 140
589
Naar Ensor, Doodshoofd, gemengde techniek op papier, 17 x 11 cm.
Loc.3
€ 140 - € 200
590
Ond.gesign., Boederijen in winterlandschap, olieverf op paneel, 44 x 18 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
591
Onb.meester, Paard, sepia op papier, 23 x 17 cm.
Loc.3
€ 140 - € 200
592
Monogram J.v.G., Carnaval Amsterdam, gem.techniek op papier, 23 x 17 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
593
Onb.meester, Abstract, gem.techniek op papier, 17 x 12 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
594
Onb.meester, Straatje met huisjes, olieverf op doek, 39 x 29 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
595
A. van Heiden, Havengezicht, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
596
Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek
Loc.3
€ 50 - € 70
597
Antieke mahoniehouten trumeau afgedekt door een marmeren blad met pilaren van sfinxen, Holland ca. 1820, h.81 x b.84 x d.36 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
598
Stel goud vergulde bronzen Empire-stijl 6-lichts kandelaars gedragen door engelen, h.70 cm.
Loc.3
€ 700 - € 1.000
599
Bronzen sculptuur van een liggende man rustend op marmeren voetstuk, h.33 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Stel Chinees porseleinen vazen met famille verte decoraties, h.40 cm.
Loc.3
€ 80 - € 110
601
P. van Oostveen, Park met afgemeerd bootje, olieverf op doek, 60 x 45 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
602
Koperen schoorsteenklok
Loc.3
€ 10 - € 14
603
Deels groen gepatineerde bronzen sculptuur van een Chinees , h.36 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
604
H.Helmantel, Giclee, met gesigneerd certificaat Stilleven 32 x 24 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
605
Ton Braakert, Stadsgezicht met St. Nicolaas kerk, olieverf op doek, 39 x 49 cm.
Loc.3
€ 140 - € 200
606
A. van der Burg, Boerderij met personen, olieverf op board, 48 x 40 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
607
Carel Hubertus ter Reehorst, Watergraafsmeer 1901-1985 Delden, Landschap met bomen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
608
Gekleurde kristallen fruitschaal, h.21 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
609
Antiek Engels mahoniehouten 1-deurs hoekkastje, h.120 x b.80 x d.48 cm.
Loc.3
€ 130 - € 180
610
Gombar, Stilleven met flessen en appels, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
611
Vernikkelde Art Deco hanglamp met gesatineerd glazen schaalkappen ca. 1930 opnieuw elektrisch ingericht
Loc.3
€ 180 - € 260
612
4 Antieke mahoniehouten Biedermeier stoelen met rode stof bekleed
Loc.3
€ 150 - € 220
613
Houten beschilderde ikoon, h.60 x b.120 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs boekenkast, h.207 x b.182 x d.36 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
615
Onb.meester, Personen op paard, gouache, 20 x 12 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
616
Notenhouten schoorsteen pendule, 20 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
617
Koopje divers aardewerk bestaande uit een kastkom en 2 gepolychromeerde aardewerken bordjes
Loc.3
€ 35 - € 50
618
Satsuma theeserviesje
Loc.3
€ 20 - € 30
619
Rijk bewerkte miniatuur kamferkist, h.15 x b.30 x d.18 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
620
Naar Poggenbeek, Koeien in landschap, aquarel op papier, 19 x 24 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
621
Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas, h.27 cm.
Loc.3
€ 45 - € 60
622
Koop divers kleingoed w.o. knijpflacon
Loc.3
€ 10 - € 14
623
5-Delige fotolijst, h.34 x b.32 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
624
Blauw gedecoreerde aardewerken kaststel en 2 porseleinen schotels
Loc.3
€ 20 - € 30
625
Koopje divers kleingoed w.o. koper, etc.
Loc.3
€ 30 - € 45
626
Grote imari dekselvaas met vergulde Kylin op deksel, ca.1920-1930, Japan
Loc.3
€ 70 - € 100
627
Mahjong spel in koffer
Loc.3
€ 60 - € 90
628
Notenhouten schoorsteenpendule
Loc.3
€ 16 - € 25
629
Antieke palissanderhouten ingelegde kist
Loc.3
€ 30 - € 45
Stel marmeren tuinvazen, h.75 cm.
Loc.3
€ 360 - € 500
Stel cilindrische beigekleurige gecanneleerde zuilen op voetstuk, h.102 cm.
Loc.3
€ 140 - € 200
Antieke mahoniehouten harpnaaitafel, Holland ca. 1820, h.74 x b.49 x d.33 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
633
Bronzen beeld van twee fazanten rustend op marmeren voetstuk, h.35 cm.
Loc.3
€ 220 - € 300
634
Antiek verzilverd reliëf ikoon in goudkleurige omlijsting, 68 x 45 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
Naar le Clercq, Schaapskooi te Hooge Veluwe, tekening op papier, 40 x 55 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
S.L. Hoest, Frans landschap, olieverf op doek, 46 x 33 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
637
L. Verburgh, Eieren op schaal bij ketel, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
638
2 Groen gepatineerde smeedijzeren wandlampen torso, gedragen door arm met groene bijpassende kappen, h.60 x d.50 cm.
Loc.3
€ 500 - € 700
639
Goudkleurige kuiflijst met geslepen spiegel, h.110 x b.80 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
640
Loc.11
€ 100 - € 140
641
Geslepen spiegel in bewerkt bronskleurige lijst, h.122 x b.90 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
Goud gelakte kuifspiegellijst met vakverdeling en geslepen spiegeltjes, h.130 x b.90 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
643
Spiegel in goudkleurige lijst, 102 x 73 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
644
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 60 x 90 cm.
Loc.11
€ 55 - € 80
645
Antieke geslepen spiegel met een lithografie met een romantische voorstelling in goudkleurige lijst, h.138 x b.78 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
646
Rood koperen Corpus Christi aan houten kruis, h.70 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
647
Eikenhouten secretaire, h.104 x b.90 x d.52 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
648
Koop van 6 flessen port, vintage 2000 Ramos Pinto
Loc.11
€ 60 - € 90
649
Mahoniehouten tafeltje met lade, h.70 x b.55 x d.44 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
Antieke notenhouten stoel met groen leder bekleed
Loc.11
€ 60 - € 90
651
Goud gelakt Louis Seize stoeltje
Loc.11
€ 40 - € 60
652
Oude houten kaptafel, h.100 x b.110 x d.50 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
653
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen lampvoet met goudkleurige kap
Loc.11
€ 30 - € 45
654
Antieke ingelegde palissanderhouten klok
Loc.11
€ 100 - € 140
Bronskleurige gipsen Jugendstil vrouwenbuste, h.62 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
656
Verguld houten Kartel klok, Zweden (beschadigingen)
Loc.11
€ 280 - € 400
657
Gevlochten 18 kt. wit met geelgouden armband, L.20 cm., 85 gr.
6-k
€ 1.700 - € 2.400
658
14 Kt. witgouden armband bezet met 17 briljanten, 17,5 gr.
6-k
€ 400 - € 600
659
Koopje van drie paar diverse zilveren oorbellen
6-k
€ 8 - € 10
14 Kt. geelgouden collier met een hanger van oud slijpsel diamant 1,39ct
6-k
€ 500 - € 700
14 Kt. geelgouden lijnarmband met briljanten 1,43ct
6-k
€ 650 - € 900
662
18 Kt. witgouden lijnarmband met briljanten 1,10ct
6-k
€ 800 - € 1.100
663
14 Kt. en 1e gehalte zilveren broche met amethist, parels en roosgeslepen diamanten 1,00ct
6-k
€ 700 - € 950
664
14 Kt. en 2e gehalte zilveren broche met granaat en roos geslepen diamanten 4,00ct
6-k
€ 1.100 - € 1.500
14 Kt. geelgouden broche
6-k
€ 320 - € 450
666
14 Kt. geelgouden broche met jade
6-k
€ 90 - € 120
18 Kt. geelgouden rijring bezet met 5 briljanten en 4 saffieren
6-k
€ 600 - € 850
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
668
18 Kt. witgouden bandring gezet met 0.60ct briljant en ovale smaragd
6-k
€ 950 - € 1.400
14 Kt. geelgouden ring gezet met grote ovale hematiet
6-k
€ 180 - € 260
14 Kt. witgouden rozetring gezet met 0.35ct briljant
6-k
€ 750 - € 1.100
14 Kt. witgouden rozetring bezet met 5 briljanten, maat 15
6-k
€ 140 - € 200
672
14 Kt. witgouden hoog opgewerkte ring in de banen gezet met 0.20ct briljant
6-k
€ 380 - € 550
673
Oude eikenhouten regulateurklok
Loc.11
€ 40 - € 60
674
Antieke mahoniehouten met wortelnotenhouten Engelse school/regulateurklok
Loc.11
€ 150 - € 220
675
Antiek Engels 1-deurs hang/hoekkastje met inleg, h.110 x b.80 x d.41 cm.( glas defect)
Loc.11
€ 90 - € 120
676
Tiffany-stijl schemerlamp gedragen door een naakte dame, h.47 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
677
Legering sculptuur van een arbeider op houten onderstel, h.52 cm.
Loc.11
€ 90 - € 130
678
H. Snoeck, Polderlandschap met knotwilgen, olieverf op board, 105 x 70 cm., gedateerd 1953
Loc.11
€ 60 - € 90
679
Deense School, Sol Daggrey, Monogram MB, olieverf op paneel, 80x100 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
680
M.J. Sane, Landschap met boten, olieverf op doek, 90 x 60 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
681
Ond.gesign., Abstract met gezichten, gouache, 67 x 47 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
682
H. Verheijen, Stilleven met deur en flessen, olieverf op doek, gedateerd 2000, 50 x 40 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
683
G. Drost, Knotwilgen langs de sloot, olieverf op doek, 41 x 36 cm.
Loc.11
€ 35 - € 50
684
C. van Dam, Eendjes aan de slootkant, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
685
Oude landkaart nieuwe kaart Kwartieren van Eemland , 39 x 35 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
686
Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
687
Boekomslag, gemaakt naar een ontwerp van Matisse, lithografie, Parijs 1946, 35 x 26 cm.
Loc.11
€ 10 - € 14
688
Christine Jennewein, Wenen 1947, Driedimensionaal kunstwerk, 55 x 45 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
689
Oude ingelijste landkaart Amstelland, 40 x 34 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
690
Oud Chinees bijzettafeltje, h.75 x b.33 x d.39 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
691
Loc.11
€ 80 - € 120
692
Antieke Chinese 2-deurs kast met 3 laden en 2 uitklapbare deuren, h.93 x b.134 x d.58 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
693
Stel massief glazen 1-lichts kandelaars, h.25 cm.
Loc.11
€ 35 - € 45
694
Bronskleurige gipsen Jugendstil vrouwenbuste, h.53 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
695
Frans zwart met goud gedecoreerd porseleinen 3-delig kaststel
Loc.11
€ 30 - € 45
696
Goud gelakte kuifspiegellijst met vakverdeling en geslepen spiegeltjes met bloemendecoratie, h.160 x b.90 cm.
Loc.11
€ 170 - € 240
697
Marmeren bureaubak met een bronzen sculptuur van Napoleon te paard, h.18 x d.20 cm.
Loc.11
€ 55 - € 80
698
Rijkbewerkte verzilverde wijnkoeler, h.26 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
699
Naar Toorop, Dame, inkt op papier, 13 x 11 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
700
L. de Borman, Etalage met spullen Abraham Jacobi Amsterdam, olieverf op doek, 78 x 55 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
701
Antieke ovale goudkleurige kuifspiegellijst met spiegel, h.107 x b.72 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
702
J. Kelderman, Stadsgezicht met personen, olieverf op doek, 60 x 46 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
703
Ond.gesign., Portret van een vrouw, olieverf op doek, 70 x 60 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
704
Doeser, Bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 90 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
705
Eikenhouten 4-deurs panelenkast, h.173 x b.128 x d.54 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
706
Marmeren Art Deco pendule met verzilverd bronzen monturen
Loc.11
€ 75 - € 110
707
Willem Dooijewaard, Boeleleng Bali, litho van een ets, 51 x 41 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
708
Ond.gesign., Boerderij in landschap, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
709
G. Bauke, Gezicht op molen, olieverf op board,
Loc.11
€ 30 - € 45
710
G. de Angelis, Personen, hand gesigneerde litho, 1998, 72 x 54 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
711
Antieke plaat in gouden lijst met voorstelling van koeien bij beek, 94 x 74 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
712
H.H. Overduin, Winterlandschap met boerderijen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
713
Th. Koch, Riviergezicht met schepen, gouache, 42 x 27 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
714
R.Chicotot, Ec.Fr., Bloemstilleven, olieverf op doek, 75x60 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
715
Bronzen beeld van een beer op marmeren voetstuk, h.25 x b.33 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
716
Eikenhouten dekenkist rustend op slofpoten, h.53 x b.60 x d.102 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
717
Notenhouten hang/vakkenkast, h.95 x b.80 x d.14 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
718
Muller gesigneerde Art Deco tafellamp op gesatineerd glazen bolvoet in reliëfdecor van gestileerde vogels met zwart stoffen kap
Loc.11
€ 550 - € 800
719
Onb.meester, Kerkinterieur met personen, aquarel, 25 x 20 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
720
Naar Noltee, Landschap met personen, tekening, 40 x 15 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
721
Naar vd Bilt, Dame in interieur, aquarel op papier, 45 x 34 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
722
Naar Rooskens, Abstract, gemengde techniek op papier, 30 x 24 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
Leo Winter, Mediterraans gezicht van huizen aan meer, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
724
Ad van der Kop, Landschap, olieverf op doek, 74 x 80 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
725
Angelique, Vrouw, '91, moderne compositie, aquarel, 25 x 33 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
726
Koet, Dorpsstraatje, olieverf op doek, 50 x 30 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
727
Ond.gesign., Stadsgezicht, aquarel, 31 x 14 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
728
Kleurgravure van twee kindjes met bloemen, 19 x 13 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
729
Ond.gesign., Stadsgezicht met brug, olieverf op doek, 90 x 60 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
730
Ton Kraanen, Portret van een herdershond, potloodtekening, ged.76, 57 x 41 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
731
Menno Bauer, Haarlem 1949-?, Tot schrik van het verdriet, Litho, 60x80 cm, gesigneerd en genummerd.
Loc.11
€ 30 - € 45
732
Miro, Derrière le miroir, boekkaft, kleurenltiho, 1970, 38 x 56 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
733
Bobby Dunlop, (ec.Canada), Waterfall, olieverf op doek, 50x60cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
Cor van Eik, Stadsgezicht met personen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
735
Pablo Picasso, 2 Femmes à la colombe, lithographie, 1956, 48,5 x 38,5 cm., image
Loc.11
€ 110 - € 150
736
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 46 x 60 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
737
Zilver gelakte canapé met zwart gecapitonneerde stoffering, h.180 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
738
Mahoniehouten bijzettafel met lade, h.77 x b.61 x d.38 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
739
Ond.gesign., Afgemeerde roeiboot, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
740
Naar Artsenius, Damesportret, aquarel op papier, 33 x 24 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
741
14 Kt. geelgouden Biedermeier broche
6-k
€ 100 - € 140
742
14 Kt. geelgouden broche met onyx en roos geslepen diamant 0,28ct
6-k
€ 180 - € 260
743
14 Kt. geelgouden ketting met geslepen onyxhanger in gouden monturen
6-k
€ 180 - € 260
744
Formoza damespolshorloge met gouden kast
6-k
€ 55 - € 80
745
14 Kt. geelgouden collier bezet met 0.15 ct. briljant
6-k
€ 240 - € 340
746
18 Kt. bicolor manchetknopen van het merk Chopard
6-k
€ 475 - € 650
747
18 Kt. geelgouden oorclips met parels, saffiertjes, robijntjes, smaragden en briljanten 0,20ct
6-k
€ 360 - € 500
748
18 Kt. geelgouden oorknoppen met briljanten 1.20ct
6-k
€ 500 - € 700
749
18 Kt. geelgouden ring gezet met 0.07ct briljant
6-k
€ 300 - € 425
14 Kt. geelgouden bolle appliquering
6-k
€ 150 - € 220
14 Kt. geel/witgouden bandring gezet met total 0.60ct briljant
6-k
€ 800 - € 1.200
14 Kt. geelgouden golfring gezet met 0.10ct briljant
6-k
€ 190 - € 280
14 Kt. geelgouden zegelring
6-k
€ 80 - € 120
18 Kt. witgouden briljant 0.49ct entourage parelring
6-k
€ 1.000 - € 1.400
755
Bicolor gouden ring (3,8 gr.) bezet met barnsteen, maat 16
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. witgouden ring gezet met tahitiparel in de bandgezet met 0.40ct briljant
6-k
€ 475 - € 700
757
J. Want, Koeien in landschap, olieverf op board, 45 x 35 cm.
Loc.11
€ 10 - € 14
Ond.gesign., Bloemstilleven van anemonen, olieverf op doek, 50 x 39 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
759
le Coultre, Rivier met man in boot en diverse huisjes, kleurgravure, 62 x 52 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
760
Naar Laurencin, Portret van een vrouw, nr. 6/10, ets, 17 x 12 cm.
Loc.11
€ 130 - € 180
3x koopje Divers werk op papier
Loc.11
€ 40 - € 60
762
Trudy, Droste cacao compositie, tekening/aquarel, 38 x 58 cm., gedateerd 1994
Loc.11
€ 65 - € 90
763
Onb.meester, Molen aan de rivier, maroefle, 26 x 18 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
764
Naar Cassa, Abstract, gemengde techniek op papier, 18 x 16 cm.
Loc.11
€ 260 - € 380
765
Eikenhouten boeren 4-deurs panelenkast, Holland ca. 1830, h.167 x b.128 x d.61 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
766
2 Blauw gedecoreerde aardewerken schotels, diam. 39 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
767
Blauw gedecoreerd aardewerken 3-delig kaststel
Loc.11
€ 30 - € 45
768
Naar Roermeester, Landweg, tekening op papier, 59 x 49 cm.
Loc.11
€ 190 - € 280
769
B.R. Geargr, Portret van een man, olieverf op paneel, gedateerd 1892, 48 x 28 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
770
Lucien Banbout, Man en vrouw in storm, aquarel, 24 x 34 cm.
Loc.11
€ 25 - € 35
771
Naar Appel, Kind met dier, gem.techniek, 24 x 32 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
772
Gesign. handgeknoopt zijden Hereke kleedje, 80 x 50 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
773
Schemerlamp met beige kap
Loc.11
€ 40 - € 60
774
Antieke Engelse mahoniehouten "klap aan de wand" tafel, h.70 x diam.75 cm.
Loc.11
€ 130 - € 180
775
Antieke mahoniehouten haard afdekscherm, h.107 x b.76 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
776
J. Eisenloeffel (1876-1975), Kristallen drinkservies bestaande uit 8 waterglazen, 5 coupes, 5 champagne flutes, 8 kleine wijnglazen, 4 portglazen, 1 middelgroot wijnglas, 5 liquerglazen (van verschillende grote) en 2 rodewijngalzen
Loc.11
€ 100 - € 140
777
8 Antieke iepenhouten korenaarstoeltjes met groen velours bekleed
Loc.11
€ 600 - € 850
778
Frans groen aardewerken 70-erjaren serviesdeel
Loc.11
€ 100 - € 140
779
Antieke kersenhouten uitschuifbare eetkamertafel met tussenbladen rustend op koperen wieltjes, h.77 x L.250 x b.114 cm.
Loc.11
€ 500 - € 700
780
Antiek handgeknoopt tapijt met rood/blauw font en diverse dierfiguren, 417 x 300 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
781
Gepolychromeerde houten olifant als bijzettafel/plantenstandaard, h.64 x L.94 x b.33 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
782
Antieke mahoniehouten armfauteuil met streepstof bekleed
Loc.11
€ 50 - € 70
783
Glazen design bijzettafel op glas met chrome poot, h.72 x diam.70 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
784
Beschilderde massief teakhouten kano-kast, h.212 x b.66 x d.54 cm.
Loc.11
€ 360 - € 500
785
Bronzen sculptuur van een oude vrouw in laken gewikkeld, h.30 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
786
3-Delig pleet drinkservies
Loc.11
€ 20 - € 30
787
Goudkleurig serviesdeel
Loc.11
€ 10 - € 14
788
Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, deels defect, h.34 cm.
Loc.11
€ 90 - € 120
789
Kristallen 7-delige whiskeyset bestaande uit een karaf en 6 bijpassende glazen
Loc.11
€ 45 - € 65
790
Ajour gezaagd verzilverde karaffen houder met 3 bijpassende kristallen karaffen, h.38 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
791
Bronzen faun en geit als boekensteunen, h.23 cm.
Loc.11
€ 260 - € 360
792
Stel met vogels gedecoreerde Japanse vazen, h.29 cm.
Loc.11
€ 45 - € 60
793
Stel kristallen schaaltjes op voet, h.27 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
794
Koopje divers, etc.
Loc.11
€ 20 - € 30
795
Bronzen sculptuur van een Art Nouveau-stijl dame als 1-lichts kandelaar op marmeren sokkel, h.36 cm.
Loc.11
€ 90 - € 130
796
Stel groen gepatineerde bronzen olifanten als boekensteunen, h.23 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
797
Onb.meester, Chinese School, Waaiervoorstellingen van bloemen en vlinder, gouache op papier, 84 x 29 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
798
A. vd Born, Marathonlopers, handgesigneerde zeefdruk, nr.138/250, 60 x 42 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
799
Twee foto's van oude marineschepen, de HMS Monrach (Oostenrijk 1895) en de HMS Saida (Oostenrijk 1912), de laatste speelde een belangrijke rol in de zeeslag van de Otranto Straits op 15-5-1917, 23 x 17 cm. (afm.foto)
Loc.11
€ 20 - € 30
800
Gesigneerd Etaleune Paris France gesatineerd glazen Art Deo vaas in reliëfdecor
Loc.11
€ 150 - € 220
801
Ongepatineerde bronzen sculptuur van een stier rustend op marmeren voetstuk, h.26x b.37 x d.15 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
802
Art Nouveau pendule in verschillende soorten marmer met verzilverd bronzen druivenranken, h.35 cm.
Loc.11
€ 130 - € 180
803
2 Oude opengewerkte Blanc de Chine porseleinen lampvoeten, h.28 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
804
Art Nouveau pendule met twee gestileerde vogels op marmeren basement
Loc.11
€ 180 - € 260
805
Art Deco pendule in opengewerkt smeedijzeren op marmeren basement met wit emaille wijzerplaat, h.34 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
806
Koopje diverse aardewerken beeldjes, borden, etc.
Loc.11
€ 20 - € 30
807
Loc.11
€ 10 - € 14
808
Grote notenhouten boekenkast met in de onderkast 2 deuren en 4 laden en de bovenkast afgezet door zuilen, h.254 x b.230 x d.56 cm.
Loc.11
€ 500 - € 700
809
Koopje divers plateel (chipje)
Loc.11
€ 20 - € 30
810
J. Kroeth, Huisje met bruggetje, olieverf op board, 40 x 29 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
811
Jugendstil originele bureaulamp
Loc.11
€ 30 - € 45
812
Groot verzilverd dienblad met oren, 60 x 36 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
813
Antieke mahoniehouten armfauteuil met groene stof bekleed
Loc.11
€ 60 - € 90
814
Chromen motorkap ornament in de vorm van een vliegtuig. Chevrolet jaren 50
Loc.11
€ 45 - € 60
815
Chromen motorkap ornament in de vorm van een vliegtuig. Chevrolet Jaren 50
Loc.11
€ 65 - € 90
816
Antieke eikenhouten eetkamertafel, h.78 x b.150 x d.95 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
817
Notenhouten verstelbare en draaibare Engelse bureaustoel met bruin leder bekleed en gecapitonneerde rugleuning
Loc.11
€ 140 - € 200
818
Antiek handgeknoopt kleed, 340 x 245 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
819
Grote geslepen goud met zwarte spiegellijst met spiegel, 90 x 150 cm.
Loc.11
€ 110 - € 160
820
19e Eeuwse bronzen sculptuur van naakte man met steen, h.50 x b.47 x d.15 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
821
2 Flessen port, vintage 2000 Ramos Pinto, 1997 en 1983
Loc.11
€ 20 - € 30
822
Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een paard rustend op marmeren voetstuk, h.20 cm.
Loc.11
€ 45 - € 65
823
Houten flessenbak met verzilverde ajour gezaagde omranding
Loc.11
€ 16 - € 25
824
Donkerrood aardewerken Art Deco vaas, h.28 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
825
Gouden broche bezet met diamanten (oplopend in grootte), 0.65/0.50/0.40/0.30 ct.
6-k
€ 2.400 - € 3.200
826
Gouden hanger bezet met diamant en bloedkoraal
6-k
€ 650 - € 950
827
Twee 1e gehalte zilveren design broches, waarvan één in de vorm van strik
6-k
€ 40 - € 55
828
14 Kt. geelgouden broche bezet met roosgeslepen diamant
6-k
€ 300 - € 425
829
14 Kt. gouden damespolshorloge, 21 gr. (totaalgewicht)
6-k
€ 150 - € 220
830
14 Kt. gouden manchetknopen, 24,8 gr.
6-k
€ 450 - € 650
831
14 Kt. geelgouden schakelarmband
6-k
€ 150 - € 220
832
Parelarmband met 18 kt. witgouden sluiting bezet met diamant
6-k
€ 300 - € 425
833
14 Kt. gouden armband, 35,4 gr.
6-k
€ 600 - € 850
14 Kt. witgouden ring bezet met 8 briljanten en 2 parels
6-k
€ 400 - € 600
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
835
14 Kt. gouden ring bezet met grote granaat
6-k
€ 120 - € 160
836
Gouden ring (6,6 gr.) bezet met hematiet, maat 14
6-k
€ 100 - € 140
837
18 Kt. gouden slagring bezet met 0.60 ct. briljant
6-k
€ 220 - € 320
838
14 Kt. geelgouden slangring gezet met briljant in de oogjes
6-k
€ 60 - € 90
839
14 Kt. gouden ring bezet met granaat
6-k
€ 40 - € 60
840
Gouden ring bezet met 15 diamanten
6-k
€ 400 - € 600
841
2 Koperen met melkglazen wandlampjes, h.7 x L.35 x b.13 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
842
Nieuwe bruin houten toonbank/vitrine met beglaasde voor/zijkant, 3 uitschuifbare laden en 3 beglaasde deuren, h.98 x b.166 x d.48 cm.
Loc.11
€ 800 - € 1.200
843
Rijkbewerkte verzilverde wijnkoeler met handgrepen, h.31 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
844
Afrikaans houten masker op standaard, h.69 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
845
Oud koffertje met diverse verzilverd bestek
Loc.11
€ 20 - € 30
846
Salvador Dali, Metamorphose vegetal, lithographie (unicorn), 45 x 30 cm.
Loc.11
€ 180 - € 260
847
Engelse school, Rivierlandschap, olieverf op doek, 36 x 26 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
B.J.Bermans., Koe, olieverf op doek, 30 x 24 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
Naar Ehrenberger, Prinzessin, aquarel op papier, 31 x 23 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
850
Bronzen sculptuur van een jockey met paard, h.30 cm.
Loc.11
€ 180 - € 260
851
Art Deco originele schemerlamp
Loc.11
€ 30 - € 45
852
Antieke palissanderhouten gefineerde gebogen secretaire, h.98 x b.96 x d.60 cm.(restauraties)
Loc.11
€ 150 - € 220
853
Els Schouten, Stilleven met uien, olieverf op paneel, 39 x 29 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
854
Christine Jennewein, Wenen 1947, Driedimensionaal kunstwerk achter glas, gedateerd 1988, 65 x 55 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
855
Naar vd Leck, Ruiter, gouache, 19 x 24 cm.
Loc.11
€ 240 - € 340
856
Naar Tholen, Personen in dorpstraat, pastel op papier, 28 x 39 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
857
Monogram F.M., Man, houtsnede op papier, 13 x 9 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
858
Naar Edward Hopper, Huizen aan de kust, aquarel op papier, 33 x 48 cm.
Loc.11
€ 260 - € 380
859
L. Jonkers, Stilleven met stoel, olieverf op doek, gedateerd 1985, 75 x 40 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
860
J. Boures, Portret van Rembrandt, olieverf op doek, 90 x 60 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
861
Salvador Dali, Juana de Arco, EA III / XXC, lithografie, ca. 20 x 30 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
862
Deels houten Art Deco hanglamp met groen glazen coupe en kappen, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.11
€ 180 - € 260
863
Edvard Visser, Persoon, olieverf op papier, gedateerd 1999, 65 x 47 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
864
Antieke mahoniehouten kast, h.220 x b.150 x d.60 cm.
Loc.11
€ 260 - € 360
865
Ond.gesign., Koeien in landschap, olieverf op doek, 120 x 80 cm. (lijst beschadigd)
Loc.11
€ 100 - € 140
866
Naar Petrea, Dame met bezem, olieverf op doek, 81 x 64 cm.
Loc.11
€ 190 - € 280
867
Naar Van Capelle, Abstract, olieverf op doek, 69 x 54 cm.
Loc.11
€ 16 - € 20
868
J. Bos, IJsgezicht met personen, olieverf op doek, 47 x 33 cm.
Loc.11
€ 10 - € 14
869
Onb.meester, Hollandse School, Vrouw bij deuropening bij boerderij, 19e eeuw, sepia
Loc.11
€ 30 - € 45
870
Monogram F.R., Studietekening op papier van personen in interieur, 25 x 33 cm.
Loc.11
€ 130 - € 190
871
Monogram M.B., Historische voorstelling, tekening op papier, 20 x 31 cm.
Loc.11
€ 130 - € 190
872
Naar Israels, Vrouw in tuin, olieverf op board, 30 x 36 cm.
Loc.11
€ 360 - € 550
873
Onb. Meester, Badende nymphen bij meer, olieverf op doek, 46 x 64 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
874
Ond.gesign., Uitzwaaiende vissersvrouwen met schepen op de achtergrond, olieverf op doek, 77 x 57 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
875
Naar Constant, Abstract, inkt op papier, 38 x 28 cm.
Loc.11
€ 190 - € 280
876
Naar Toorop, Ridder te paard, inkt op papier, 15 x 19 cm.
Loc.11
€ 190 - € 280
877
Juan A. Tenorio, New York, olieverf op doek, 55 x 33 cm.
Loc.11
€ 220 - € 320
878
Antieke mahoniehouten armfauteuil met groenkleurige stof bekleed
Loc.11
€ 50 - € 70
879
Antieke mahoniehouten Louis Seize hoekkast met twee deuren, h.100 x b.98 x d.69 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
880
Roze glazen olielampvoet met kap (elektrisch gemaakt), h.90 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
881
Ond.gesign., Oude stad, aquarel, 12 x 30 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
882
Onb.meester, Aangemeerde bootjes op rivier, olieverf op paneel, 18 x 25 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
883
Bronzen sculptuur van een jachthond rustend op marmeren voetstuk, h.21 cm.
Loc.11
€ 160 - € 220
884
Onb.meester, Tjalk op open water, olieverf op paneel, 25 x 20 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
885
A. vd Hoof, Spelende kinderen voor huis, anno 1863, tekening, 22 x 29 cm.
Loc.11
€ 65 - € 100
886
Naar Mesdag, Schepen op zee, aquarel, 30 x 39 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
887
Monogram A.G., Drie naakte dames, tekening op papier, 26 x 28 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
888
W. van Os, Grazende koeien in landschap, olieverf op paneel, 25 x 20 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
889
Gravure plattegrond o.a. Vollenhoven, anno 1679, 19 x 30 cm.
Loc.11
€ 25 - € 35
890
Kees van Dongen, Liggend en staand naakt, steendruk, 23 x 21 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
891
Naar Laurencin, Damesportret, aquarel op papier, 24 x 18 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
892
Hofman, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 24 x 19 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
893
Naar vd Leck, Diverse personen, tekening op papier, 20 x 24 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
894
Naar Ensor, Personen, gem.techniek op papier, '90, 20 x 29 cm.
Loc.11
€ 260 - € 380
895
Theo Dubois, Straatje met personen, olieverf op doek, 30 x 24 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
896
Ond.gesign., Stilleven, olieverf op paneel, 15 x 9 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
897
Naar Arntzenius, Havengezicht, olieverf op papier, 10 x 17 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
898
Lada, Kastelen in landschap, olieverf op paneel, pendant, 9 x 7 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
899
Art Deco beeld van een vrouw met twee honden op marmeren basement
Loc.11
€ 150 - € 220
Antieke wortelnotenhouten gebogen deels ingelegde Hollandse secretaire afgezet door koperen beslag, Holland ca. 1800, h.108 x b.110 x d.56 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
901
Koopje van diverse kristallen coupes op onderschotel en witte wijnglazen
Loc.11
€ 20 - € 30
902
Société Céramique Maestricht, zwart gedecoreerd serviesdeel, Landschap
Loc.11
€ 80 - € 120
903
Grote teakhouten eetkamertafel met metalen onderstel, h.76 x L.220 x b.100 cm.
Loc.11
€ 800 - € 1.200
904
6 Chrome eetkamerstoelen bekleed met bruin leder
Loc.11
€ 600 - € 850
905
Gekleurd glazen schaal, diam.40 cm.
Loc.11
€ 35 - € 50
906
Twee aardewerken met koperen Jugendstil-stijl kandelaars met voorstelling van twee musicerende kikkers, h.27 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
907
Gepolychromeerd houten paard, h.46 x L.40 x b.12 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
908
Blauw gekleurde schedel, "for the love of god" naar Damien Hirst, h.16 cm.
Loc.11
€ 25 - € 35
909
14 Kt. drie kleuren gouden slagring
6-k
€ 70 - € 100
910
Witgouden ring bezet met smaragd en diamant, 1.00 ct.
6-k
€ 1.500 - € 2.200
911
14 Kt. geelgouden strikring bezet met saffier en diamant
6-k
€ 650 - € 950
912
Antieke gouden ring bezet met 2 grote roos geslepen diamanten, ca. 0.80 ct.
6-k
€ 850 - € 1.200
913
14 Kt. geelgouden met zilveren ring bezet met oud slijpsel diamant
6-k
€ 360 - € 500
914
Gouden PT ring met old cut en 2 baquettes
6-k
€ 2.600 - € 3.600
915
14 Kt. geelgouden ring bezet met witte saffier
6-k
€ 35 - € 50
916
14 Kt. gouden rozetring bezet met 0.17 ct. briljant
6-k
€ 120 - € 160
917
14 Kt. geelgouden slagring bezet met 3 briljantjes, maat 14
6-k
€ 70 - € 100
918
18 Kt. witgouden entourage ring met parel en briljanten 0,31ct rm:20
6-k
€ 160 - € 240
919
18 Kt. witgouden ring met saffier en briljanten 0,29ct rm:19,5
6-k
€ 190 - € 260
920
14 Kt. geelgouden ring bezet met briljant en blauwsaffier
6-k
€ 45 - € 65
921
14 Kt. geelgouden ring bezet met smaragd, saffier, robijn en briljant
6-k
€ 110 - € 160
922
14 Kt. witgouden 3 steens ring met briljanten 0,62ct rm:17,5
6-k
€ 340 - € 475
923
14 Kt. witgouden ring bezet met peer geslepen diamant
6-k
€ 475 - € 700
924
18 Kt. bicolor ring met roos geslepen diamanten 0.12ct. rm:18
6-k
€ 110 - € 150
925
Koop divers blauw gedecoreerd aardewerk
Loc.11
€ 16 - € 25
926
Twee met bloemen gedecoreerde porseleinen dekselvazen, h.25 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
927
Groen gepatineerd bronzen sculptuur van een vrouw rustend op marmeren voetstuk, h.45 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
928
Toegeschreven aan C.H. ter Reehorst, Stadsgezicht met brug, olieverf op paneel, 45 x 40 cm
Loc.11
€ 200 - € 280
929
Gepolijste buffelhoorn
Loc.11
€ 50 - € 70
930
Gepolijste buffelhoorn
Loc.11
€ 50 - € 70
931
Antieke metalen koe-bel op standaard
Loc.11
€ 40 - € 60
932
Bronzen sculptuur van een Art Deco-stijl dame rustend op marmeren sokkel, h.50 cm.
Loc.11
€ 90 - € 130
933
Kristallen dikwandige schaal en vaasje
Loc.11
€ 20 - € 30
934
Gepolychromeerde metalen papegaai op standaard, h.42 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
935
Loc.11
€ 30 - € 45
936
Terracottoa sculptuur van naakte vrouw op rots, jaren'30, h.40 cm.
Loc.11
€ 10 - € 14
937
Mandje gevuld met kristallen schaaltjes
Loc.11
€ 75 - € 110
938
Antieke wit porseleinen schoorsteenpendule met geëmailleerde wijzerplaat, h.36 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
939
Kistje met 2x Cru Bourgeois: Chat. Monteils 2001 en Bernadotte 2006
Loc.11
€ 30 - € 45
940
Bronzen sculptuur van een neushoorn rustend op marmeren voetstuk, h.20 cm.
Loc.11
€ 55 - € 75
941
Koop divers porselein, etc.
Loc.11
€ 30 - € 45
942
Koperen ketel
Loc.11
€ 10 - € 14
943
Grote gepolychromeerde porseleinen Art Deco-stijl vaas, h.44 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
944
Met personen gedecoreerde satsuma porseleinen lampvoet met geel koper, h.43 cm.
Loc.11
€ 65 - € 90
945
Bronzen sculptuur van een gestileerde eend
Loc.11
€ 70 - € 100
946
Imari porseleinen balustervormige vaas met floraal decor en Geisha's, Meiji, Japan, 35 cm.
Loc.11
€ 60 - € 80
947
Bronzen sculptuur van lezend meisje zittend in strandstoel, h.24 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
948
Drie oude grote winkel koekblikken
Loc.11
€ 10 - € 14
949
Groene hoog glans afgelakte Chinese vakkenkast met crèmekleurige binnenkant, h.250 x b.160 x d.50 cm.
Loc.11
€ 1.000 - € 1.400
950
Sculptuur van een steigerend paard, h.48 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
951
Judith ten Bosch, Dordrecht 1957, kleurenlitho, 64,8 x 49,9 cm.
Loc.11
€ 90 - € 120
952
Antieke Japanse prent van een zittende vrouw, 31 x 21 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
953
Naar Phocas, Abstract, pastel op papier, 38 x 47 cm.
Loc.11
€ 35 - € 50
954
Naar Elze, Stilleven, gem.techniek op papier, 49 x 35 cm.
Loc.11
€ 190 - € 280
955
Naar Indo, De vuurvogel, olieverf op paneel, 79 x 60 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
956
Naar Magritte, Abstact, gemengde techniek op papier, 25 x 19 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
957
A. Widjaja, Landschap te Indonesië, gouache, 36 x 29 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
958
Ond.gesign., Boerenerf, olieverf op paneel, 22 x 31 cm.
Loc.11
€ 130 - € 190
959
J. Visser, Boerderij in landschap, olieverf op board, 60 x 40
Loc.11
€ 30 - € 45
960
Naar Liberman, Op het strand, gem. techniek, 36 x 26 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
961
Antiek spiegeltje in Louis Seize striklijstje, h.95 x b.43 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
962
Antiek eikenhouten staand horloge met beschilderde wijzerplaat, h.72 x b.45 x d.23
Loc.11
€ 300 - € 425
963
2 Goudkleurige houten wandkandelaars met strik, h.78 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
964
Antieke legering pendule met op het uurwerk een voorstelling van jager met paarden
Loc.11
€ 100 - € 140
965
Antieke mahoniehouten penantkast, h.95 x b.102 x d.47 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
966
Oud schoolklokje
Loc.11
€ 10 - € 14
967
Antiek ingelegd mahoniehouten 1-deurs hoeketagèrekastje, h.186 x b.50 x d.36 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
968
Antiek mahoniehouten Louis Seize 2-deurs kabinet, Holland ca.1820, h.240 x b.180 x d.65 cm.
Loc.11
€ 1.200 - € 1.700
969
Salvador Dali, La Main de Dali se Tendant Vers L'avenir, litho, nr.181/300, 39 x 58 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
970
W. Bruin, Spinnenweb, gem.techniek, 50 x 70 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
971
Toegeschreven aan Joseph Bruyn, Surrealistische voorstelling, airbrush op paneel, 60 x 62 cm.
Loc.11
€ 220 - € 320
972
Naar Brianchor, Dame met spiegel, gouache, 64 x 55 cm.
Loc.11
€ 170 - € 240
973
Henk Gorter, Sneek 1908-1974 Sneek, Uitzicht vanaf de Prinsengracht, olieverf op doek, 80 x 56 cm.
Loc.11
€ 425 - € 600
974
6-Arms kroonluchter met houten pegels
Loc.11
€ 180 - € 260
975
Tiffany-stijl hanglamp
Loc.11
€ 20 - € 30
976
3-Arms kroonluchter met kristallen pegels
Loc.11
€ 110 - € 150
977
Antieke notenhouten Franse bijzettafel, h.74 x b.80 x d.57 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
978
Fenix Art Deco serviesje op dienblaadje, ca.1920
Loc.10
€ 50 - € 70
979
Bronzen sculptuur van diverse samengestrengelde personen rustend op marmeren voetstuk, h.62 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
980
Goud gelakte 3-lichts wandkandelaar met engeltje, h.80 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
981
Onb.meester, Wintergezicht met schaatsers en molen, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
982
Ond.gesign., Plassengezicht met kerk en molens, gem.techniek, 90 x 40 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
983
Eikenhouten kapstok
Loc.10
€ 20 - € 30
984
Groen gepatineerde sculptuur van een naakte man rustend op zwart marmeren voetstuk, h.40 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
985
Loc.10
€ 80 - € 120
986
Stel goud Imari borden met rode rand en floraal decor, Japan
Loc.10
€ 25 - € 30
987
6 Blauwe met florale decoraties Chinees porseleinen diepe borden
Loc.10
€ 400 - € 600
988
Gepatineerd bronzen beeldje van een mokkende jongen rustend op rond voetje, h.13.5 cm. , gesign. L.Kley, ca. 1930
Loc.10
€ 100 - € 140
989
2 Geglazuurde porseleinen beeldjes, ca. 1920/1930
Loc.10
€ 25 - € 35
990
Gepolychromeerd metalen kanarie op standaard, h.26 cm.
Loc.10
€ 14 - € 20
991
Twee blauw-wit gedecoreerde porseleinen kommen, China, 19e eeuw, chipjes
Loc.10
€ 240 - € 320
992
Houten Art Deco tekkel, gesign. C. Brunotte, en 2 beeldjes van lezende kinderen en pelikaan (3x)
Loc.10
€ 55 - € 75
993
14 Kt. gouden schakel armband, l.20 cm.12,7 gram.
6-k
€ 300 - € 425
994
14 Kt. Gouden armband, l.19 cm., 9.8 gram
6-k
€ 200 - € 280
995
Ebel horloge
6-k
€ 300 - € 425
996
Geelgouden hanger bezet met witte cornalijn
6-k
€ 260 - € 360
997
2e Gehalte zilveren met 14 kt. gouden oorbellen bezet met diamant en robijn, ca. 10.00 ct.totaal
6-k
€ 750 - € 1.100
998
14 Kt. geelgouden ring met briljanten 0,36ct rm:17
6-k
€ 160 - € 220
999
14 Kt. bicolor rijring met briljanten 0,65ct rm:17
6-k
€ 320 - € 450
1000
18 Kt. witgouden ring met smaragd en oud slijpsel diamant 1,53ct rm :17,25
6-k
€ 950 - € 1.400
1001
14 Kt. witgouden ring met robijn, parels en briljanten 0,05ct rm:17,25
6-k
€ 130 - € 180
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1002
14 Kt. geelgouden ring bezet met parels en edelsteen in het midden
6-k
€ 130 - € 180
1003
18 Kt. witgouden ring met synthetische robijn en briljanten 1,35ct rm:17
6-k
€ 600 - € 800
1004
14 Kt. wit/geelgouden ronde broche bezet met 0.26 ct briljant
6-k
€ 240 - € 320
1005
Zwart geëmailleerde Radio herenpolshorloge met in de wijzerplaat 4 briljantjes
6-k
€ 650 - € 950
1006
Vintage Heur Camaro stalen polshorloge
6-k
€ 450 - € 650
1007
International Watch & Co, Schaffhausen stalen herenpolshorloge, automaat
6-k
€ 1.100 - € 1.600
1008
Idar Oberstein herenpolshorloge met een defecte achterplaat en lederen band
6-k
€ 50 - € 70
1009
3 Oude Steiff beestjes
Loc.10
€ 20 - € 30
1010
3 Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schotels, diam.32 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
1011
Set van 5 blauw-wit gedecoreerde porseleinen sierschaaltjes, gelobd, met decor van een man met parasol en twee vrouwen bij de rivier, China
Loc.10
€ 14 - € 18
1012
Loc.10
€ 14 - € 20
Stel zwart marmeren Art Deco boekensteunen met voorstelling van bronzen pauwen
Loc.10
€ 80 - € 120
1014
Porseleinen Imari dekselpot, Japan, 33 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
1015
Stel blauw/wit porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw
Loc.10
€ 14 - € 18
1016
Twee gelobde porseleinen schaaltjes met een decor van vogels en rozen, Japan
Loc.10
€ 10 - € 14
1017
Ruitwaaiergeslepen kristallen schaal op voet, h.15 x diam.22 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
1018
Loc.10
€ 45 - € 60
1019
Blauw/wit porseleinen Ming bord en 2 bruine Ming pulletjes, China
Loc.10
€ 45 - € 60
1020
2 Blauw/wit geglazuurde Ming kommen, China
Loc.10
€ 35 - € 50
1021
Boheems kristallen likeursetje op dienblaadje, ca. 1930
Loc.10
€ 40 - € 60
1022
James Alexander Stevenson (1881-1937), Sculptuur van een faun, Lood, vermoedelijk waterspuwer, gesign. Myrander (pseudoniem) en gedateerd 1929, 18 x 16 cm., 2,7 kg.
Loc.10
€ 110 - € 150
1023
Koop Aziatica w.o. porselein
Loc.10
€ 50 - € 65
1024
Verzilverd reisklokje
Loc.10
€ 150 - € 220
1025
Legering Art Deco beeldje van een danseresje rustend op marmeren voetstuk, h.34 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1026
Wit Biscuit beeld van Beethoven, h.40 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1027
Kuipblad met divers kleingoed
Loc.10
€ 30 - € 45
1028
Stel Imari borden met decor van rozen, Japan, diam.18 cm.
Loc.10
€ 10 - € 14
1029
Koopje divers w.o. aardewerken pot i.v.v. man met hoge hoed, open gewerkt notenmandje en een Kantonese kom
Loc.10
€ 50 - € 70
1030
Bronzen sculptuur van een struisvogel op marmeren voetstukje, h.18 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1031
Ivoren wit/rood gekleurde schaakstenen
Loc.10
€ 50 - € 70
1032
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot met defecte deksel, h.23 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
1033
Benen briefopener in de vorm van een man
Loc.10
€ 35 - € 45
1034
Mahoniehouten ingelegde theekist met deels kristallen inhoud
Loc.10
€ 30 - € 45
1035
Bronzen Beethoven hoofd, 11 x 11 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
1036
Stel zwart blikken deksel dozen met decoratie van vogels en goud accenten op schotels
Loc.10
€ 200 - € 280
1037
Ruitgeslepen kristallen schaal
Loc.10
€ 100 - € 140
1038
6 Gelobde Imari schotels, diam.22 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1039
Kleine ingelegde schoorsteenpendule
Loc.10
€ 20 - € 30
1040
Porseleinen Art Deco aapje als lampje
Loc.10
€ 50 - € 70
1041
Palissanderhouten Indonesisch beeld van twee figuren, h.50 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1042
Jugendstil-stijl lakdoos, 20 x 8 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
1043
Bronzen sculptuur van een liggend naakt, h.14 x b.26 x 12 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1044
Oude kobalt blauwe met goud beschilderde porseleinen vaas met ramskoppen, h.21 cm.
Loc.10
€ 65 - € 100
1045
Klein koperen lampje met naast het lampje een proostende man, h.29 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1046
2 Gepolychromeerde aardewerken wandschotels, diam.26 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1047
Porseleinen famille rose bord met floraal decor, China, 18e eeuw
Loc.10
€ 50 - € 70
1048
Antiek tinnen inktstel met zandstrooier op onderblaadje, 18e eeuw
Loc.10
€ 45 - € 60
1049
Oude zwart kleurige Engelse tafelklok, h.30 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1050
Joan Miro, figuratief surrealistische voorstelling met vogels, litho, 60 x 75 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
1051
Hollandse School, Stadsgezicht in de winter, olieverf op doek, 19e eeuw, 40 x 50 cm.
Loc.10
€ 360 - € 500
1052
Ond.gesign., Stadsgezicht, olieverf op doek,29 x 60 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
1053
George Braque, Vogels, litho, 92 x 64 cm.
Loc.10
€ 140 - € 200
1054
Marinus Gidding, 1863-1925, Koeien in polderlandschap, olieverf op doek, 35 x 50 cm.
Loc.10
€ 450 - € 650
1055
Monogram J.S., Straatje met kerk, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1056
Monogram U.H.R., Surrealistisch landschap, olieverf op doek, gedateerd 2000, 53 x 39 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
1057
Pubklok met snek uurwerk in eikenhouten kast, diam.40 cm.
Loc.10
€ 150 - € 200
1058
Naar Wouters, Lezende dame, aquarel op papier, 16 x 26 cm.
Loc.10
€ 190 - € 280
1059
Loc.10
€ 80 - € 120
1060
Rood gelakt Chinees open klapbaar kastje, h.64 x b.53 x d.53 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1061
Antiek eikenhouten kabinet met bewerkte toog geflankeerd door zuilen, ca. 1820, h.260 x b.180 x d.53 cm.
Loc.10
€ 700 - € 1.000
1062
Salvador Dali, Surrealistische voorstelling van Joris met de draak, kleurengravure,70 x 45 cm.
Loc.10
€ 220 - € 320
1063
Onb.meester, Portret van een man met snor, olieverf op doek, 46 x 37 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1064
Jan Brugge, Huisje in landschap, pasteltekening, 43 x 32 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1065
Salvador Dali, Ontdekking van Amerika, door Christoph Columbus, litho, nr. EA XI/XX, 56 x 76 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
1066
Koperen met Delfts blauw aardewerken verstelbare 3-arms hanglamp, h.110 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1067
Kristallen hanglamp
Loc.10
€ 16 - € 25
1068
A. Hof, Twee tjalken op open water, olieverf op doek, 100 x 76 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1069
Nico Bastert, Parkgezicht, olieverf op doek, 57 x 35 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
Kees van Dongen, Croquis 1925, Jeune Femme se mirant dans la glace, lithopochoir, 26 x 20 cm.
Loc.10
€ 220 - € 300
1071
H. Brolsma, Personen bij de waterkant, olieverf op doek, 22,5 x 15 cm.
Loc.10
€ 140 - € 200
1072
Antieke mahoniehouten kolompendule met wit emaille wijzerplaat, h.50 cm.
Loc.10
€ 900 - € 1.300
1073
Stel gepolychromeerde Japanse kraagvazen met lakwerk, h.46 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1074
Eikenhouten orgelgebogen 2-deurs penantkast met lade, h.84 x b.87 x d.33 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
1075
Antieke notenhouten 4-deurs hoekkast waarvan de 2 bovenste deuren beglaasd, h.230 x b.117 x d.67 cm.
Loc.10
€ 500 - € 700
1076
Koopje kleingoed w.o. Johnny Walker beeldjes
Loc.10
€ 80 - € 120
1077
14 Kt. geelgouden parelarmband
6-k
€ 30 - € 45
1078
14 Kt. gouden tricolor oorknoppen bezet met parels
6-k
€ 20 - € 30
1079
14 Kt. geelgouden oorhangers bezet met roosgeslepen diamant, 0.35 ct.
6-k
€ 200 - € 280
1080
14 Kt. geelgouden oorknoppen bezet met briljant, 0.52 ct.
6-k
€ 450 - € 650
1081
14 Kt. geelgouden oorknoppen bezet robijn en 8-kantig geslepen diamant, 0.02 ct.
6-k
€ 35 - € 50
1082
14 Kt. geelgouden broche met paarden
6-k
€ 550 - € 800
1083
14 Kt. geelgouden lijnarmband bezet met briljant, 1.95 ct.
6-k
€ 1.600 - € 2.400
1084
14 Kt. witgouden armband bezet met tapé geslepen diamant, 1.70 ct
6-k
€ 400 - € 600
1085
14 Kt. geelgouden broche bezet met roosgeslepen diamant, 0.30 ct.
6-k
€ 150 - € 220
1086
18 Kt. geelgouden cameebroche
6-k
€ 500 - € 700
1087
18 Kt. witgouden lijnarmband bezet met briljant, 1.45 ct
6-k
€ 1.100 - € 1.600
1088
18 Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant, 0.26 ct.
6-k
€ 170 - € 240
1089
14 Kt. gouden collier met gouden tientje in 14 kt. gouden muntrand, 24,8 gr. (totaal gewicht)
6-k
€ 550 - € 800
1090
14 Kt. gouden hanger bezet met paarse steen, 6,6 gr. (totaal gewicht)
6-k
€ 180 - € 260
1091
14 Kt. witgouden sterbroche bezet met 48 briljantjes, 19,2 gr. (totaal gewicht)
6-k
€ 600 - € 850
1092
18 Kt. gouden collier met 14 kt. gouden hanger bezet met roze gekleurde steen, 13,6 gr. (totaal gewicht)
6-k
€ 240 - € 340
1093
Koopje gelithografeerd blikken speelgoed, Tucher & Walther (5x)
Loc.10
€ 40 - € 60
1094
Koopje van een bronzen en twee gepolychromeerde gipsen hanen
Loc.10
€ 40 - € 60
1095
2 Spaarpotten : Flipje Tiel en paddestoel (2x)
Loc.10
€ 20 - € 30
1096
Oude Kaart, Ultrajectum, handgekleurd 50 x 38 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1097
Onb.meester, Meisje in tuin, olieverf op doek, 50 x 59 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1098
Ond.gesign., Landschap met boerderij, olieverf op doek, 67 x 45 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1099
Koopje van 8 diverse Indiase miniaturen gouaches, 22 x 17 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
1100
Deels uit bodemvondsten samengestelde gerestaureerde helm uit het rijk Urartu (zie beschrijving)
Loc.10
€ 50 - € 70
1101
11 Antieke Indiase hand beschilderde gouaches met een origineel boekje
Loc.10
€ 300 - € 425
1102
Koopje van 4 diverse Indiase miniaturen
Loc.10
€ 60 - € 90
1103
Spiegel in goudkleurige lijst, h.144 x b.39 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1104
Serie van 4 Chinese met strijdtaferelen gedecoreerde opengewerkte lakpanelen met bladgoud, 4 x 35 x 18 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
1105
Antieke eikenhouten dekenkist, h.70 x b.150 x d.60
Loc.10
€ 150 - € 200
1106
Tinnen schelpvormige drinkbak met een vis als fontein
Loc.10
€ 100 - € 140
1107
Zwart gelakte eetkamertafel met drie laden, h.77 x L.210 x b.90 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
1108
6 Met zandkleurige stof beklede eetkamerstoelen
Loc.10
€ 700 - € 1.000
1109
Zes diverse oude aardewerken gepolychromeerde schalen
Loc.10
€ 150 - € 220
1110
Klein handgeknoopt kleedje, 88 x 58 cm.
Loc.10
€ 10 - € 14
1111
Antieke mahoniehouten hangoortafel, h.74 x b.107 x d.37 of 137 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
1112
Bronzen sculptuur van een paard rustend op marmeren voetstuk, h.46 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
1113
Verchroomde Art Deco hanglamp met blank glazen ribbelkappen, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.10
€ 260 - € 360
1114
5-Arms kroonluchter met glazen pegels
Loc.10
€ 30 - € 45
1115
Verzilverde Art Deco hanglamp met gesatineerd glazen tussenlichten en kapjes, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.10
€ 260 - € 360
1116
Bronzen hanglamp met glazen kap
Loc.10
€ 750 - € 1.100
1117
Vernikkeld bronzen Art Deco hanglamp met musicerende Faunen en wit opalen glasbollen, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.10
€ 600 - € 850
1118
Ond.gesign., Interieur met musicerende personen, olieverf op doek, 80 x 54 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1119
Rob Bolland, Maestro, acryl op doek, gedateerd 1994, 70 x 50 cm.
Loc.10
€ 70 - € 100
1120
Monogram C.R., Fruitstilleven, aquarel, 68 x 54 cm.
Loc.10
€ 260 - € 360
1121
Oude Kaart in Leeuwgestalte, handgekleurd, 57 x 47 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
1122
Naar Mendlik, Zeegezichten, tekening op papier, 23 x 58 cm.
Loc.10
€ 140 - € 200
1123
Naar Noltee, Landschap met personen, tekening, 47 x 16 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
1124
Eikenhouten 2-deurs kabinet, h.195 x b.146 x d.50 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
1125
Wilm van der Maas, Punting in Oxford, olieverf op board, gedateerd 1986, 60 x 50 cm.
Loc.10
€ 45 - € 60
1126
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, airbrush op paneel, gedateerd 1988, 61 x 70 cm.
Loc.10
€ 220 - € 320
1127
Van der Weer, Schelpenvisser met paard en wagen, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1128
Klaas Pijlman, Amsterdam 1917, Preek in de kerk, aquarel, 35 x 25 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
1129
Folkert de Graaf, Minerva academie, De ossenmarkt te Groningen, acryl op board, gedateerd 2002, 61 x 52 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
1130
Ond.gesign., Plassengezicht met kerk, olieverf op doek, 57 x 50 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1131
Karin Dijkstra, Dansende bomen, gouache,, 50 x 70 cm.
Loc.10
€ 45 - € 65
1132
J. Thie, "Zijn dromen bedrog", olieverf op board, 50 x 50 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1133
Stel ingelegde etagèrebijzettafeltjes met lade, h.75 x b.55 x d.40 cm.
Loc.10
€ 280 - € 400
1134
Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op doek, 55 x 64 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1135
Onb.meester, Westminster, aquarel, 37 x 47 cm.
Loc.10
€ 45 - € 60
1136
Bernard Buffet, Le clown au fond rouge, kleurenlitho, 1968, 31 x 24 cm.
Loc.10
€ 140 - € 200
Theo Hoytema, 1863-1917, 4 litho's o.a. zwaan en eend
Loc.10
€ 75 - € 110
1138
Thomas Golding, Venezuela 1910, Landschap, olieverf op board, gedateerd 1936, 40 x 25 cm
Loc.10
€ 260 - € 360
1139
Onb.meester, Personen in interieur, aquarel op papier, 35 x 26 cm.
Loc.10
€ 130 - € 190
1140
Naar Miro, Abstract, gem.techniek op papier, 39 x 29 cm.
Loc.10
€ 70 - € 100
1141
Naar Citroen, Abstract, gem.techniek op papier, 28 x 38 cm.
Loc.10
€ 130 - € 190
1142
Kees van Dongen, Trois nus féminins Allongés 1925, Eua-Forte, 58 x 79 cm.
Loc.10
€ 180 - € 260
1143
Bronzen lampvoet met glas-in-lood kap, h.56 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
1144
Antieke notenhouten tafelklok met kwikslinger
Loc.10
€ 50 - € 70
1145
Antiek met marquetterie ingelegde naaitafel op cabriole pootjes, h.95 x b.75 x d.45 cm.
Loc.10
€ 380 - € 550
1146
Houten staand ladenkastje i.v.v. een gestapelde kist met twee laadjes en een wijnhouder, h.76 x b.40 x d.30 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
1147
Antieke rood koperen stuurboord lamp
Loc.10
€ 110 - € 150
1148
Naar Ehrenber, Dame met kind, aquarel op papier, 33 x 24 cm.
Loc.10
€ 140 - € 200
1149
Ond.gesign, Abstract, zeefdruk, nr.8/35, gedateerd 1986, 69 x 99 cm.(glas defect)
Loc.10
€ 60 - € 90
1150
Wim Soetering, Knotwilgen aan het water, aquarel, gedateerd 1990, 70 x 50 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
1151
Stel gepolychromeerde Chinees porseleinen bloempotten, h.18 x b.23 x d.23 cm.
Loc.10
€ 110 - € 150
1152
Antiek Fries eikenhouten boogkabinet met op de deurstijlen gezwart houten kolommen, en 3 gebogen laden in de onderkast, ca.180 h.245 x b.165 x d.55 cm.
Loc.10
€ 600 - € 900
1153
Olaf Baltus, Portret, kleurenlitho, nr. 19/75, 76 x 57 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
1154
Jack Stoute, Vrouw in moestuin, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1155
Ernst Vijlbrief, Utrecht 1934 - Amsterdam 2010, Gezichten, gouache, gedateerd 1953, 60 x 48 cm.
Loc.10
€ 280 - € 400
1156
Onb. meester, Kerkje aan de haven met personen op kade, olieverf op paneel, 39 x 30 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1157
A.Guiten, Man met sigaret in interieur bij oven, olieverf op board, 58 x 48 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1158
Oscar Zadkine, Poêtes de L'Apocalypse, 1964, litho naar orginal, 23 x 18 cm.
Loc.10
€ 70 - € 100
1159
H.Helmantel, Giclee, met gesigneerd certificaat, notarisappel, 15 x 12 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
1160
Met bladeren en citroenen gedecoreerde metalen wandlampjes, zonder snoer
Loc.10
€ 20 - € 30
1161
14 Kt. gouden collier met kruishangertje, 3,8 gr.
6-k
€ 100 - € 140
1162
Twee 14 kt. gouden oorbellen bezet met bloedkoraal, 4,5 gr. (totaal)
6-k
€ 120 - € 170
2 Witgouden oorhangers bezet met briljant en een grote parel
6-k
€ 800 - € 1.200
1164
18 Kt. gouden Jaeger-LeCoultre damespolshorloge bezet met 4 briljanten, 31 gr.
6-k
€ 700 - € 1.000
1165
14 Kt. witgouden Art Deco damespolshorloge bezet met briljantjes
6-k
€ 200 - € 280
1166
14 Kt. gouden damesring bezet met steen
6-k
€ 60 - € 90
1167
Pontiac damespolshorloge met 14 kt. gouden kast
6-k
€ 80 - € 120
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1168
14 Kt. gouden damespolshorloge met doublé band
6-k
€ 40 - € 60
1169
14 Kt. gouden damesring bezet met geëmailleerd portretje van een dame
6-k
€ 100 - € 140
1170
14 Kt. gouden damesring bezet met bloedkoraal
6-k
€ 80 - € 120
1171
14 Kt. gouden damesring bezet met camee
6-k
€ 60 - € 90
1172
2e Gehalte zilveren ring bezet met markesiet en blauwe steen
6-k
€ 40 - € 60
1173
14 Kt. gouden damesring bezet met groene kleursteen
6-k
€ 60 - € 90
1174
Gouden slagring bezet met 3 briljantjes
6-k
€ 120 - € 170
1175
14 Kt. gouden trouwring, 2,3 gr.
6-k
€ 40 - € 60
1176
14 Kt. witgouden oorhangers bezet met briljant, 0.26 ct.
6-k
€ 200 - € 280
1177
Bronzen sculptuur van cupido met fluit rustend op marmeren voetstuk, h.32 cm.
Loc.10
€ 45 - € 60
1178
Bronzen sculptuur van cupido met banjo rustend op marmeren voetstuk, h.32 cm.
Loc.10
€ 45 - € 60
1179
Koop divers w.o. glas en aardewerk
Loc.10
€ 20 - € 30
1180
Twee Art Deco tafellampen op verzilverde voet met gematteerd wit glazen kappen, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.10
€ 300 - € 425
1181
E.W. Ward, Lachend meisje, olieverf op doek, 40 x 48 cm., gedateerd 1926
Loc.10
€ 30 - € 45
1182
Onb.meester, Plassen gezicht met zeilboot en kerk, olieverf op doek, 59 x 38 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1183
Wiegant, Abstract, zeefdruk, nr.3/5, gedateerd 1980, 45 x 61 cm.(glas defect)
Loc.10
€ 40 - € 60
1184
J. Berkhout, 1880, Man achter de ploeg, tekening, 37 x 48 cm.
Loc.10
€ 65 - € 100
1185
Onb.meester, Personen met koeien bij het water, ets, 48 x 40 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1186
H.C. van Koetsveld, Vrouw plukt eend, gedateerd 8 maar 1845, sepia, 22 x 29 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
1187
In Boulle-stijl uitgevoerde Franse 8-laden commode, h.90 x b.110 x d.50 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
1188
Naar Brender, Dansende meisjes, olieverf op board, 17 x 24 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1189
Antieke gepolychromeerde metalen 1-lichts kandelaar, h.36 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1190
Antieke kristallen karaf met plaatje
Loc.10
€ 20 - € 30
1191
Set van 2 zwart kleurige met bronzen sculpturen van liggende leeuwen op voetstuk, h.25 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1192
2 Gepolychromeerde metalen 2-lichts kandelaars gedragen door mannen, h.20 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1193
Oude legering sculptuur van dame bij hek, h.27 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
Bronzen sculptuur van een Jugendstil-stijl vrouw, h.32 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
19e Eeuwse bronzen sculptuur van een jongen rustend op marmeren voetstukje, h.20 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1196
Koopje van 4 portret miniaturen w.o. in ivoren lijst
Loc.10
€ 150 - € 220
1197
Wit marmeren Louis Seize pendule met verguld bronzen monturen en wit emaille wijzerplaat
Loc.10
€ 400 - € 600
1198
Antieke groen gepatineerde bronzen ossenwagen
Loc.10
€ 30 - € 45
1199
Kristallen kaasstolp op schotel
Loc.10
€ 50 - € 70
Livio Seguso, Murano glazen kom, h.8 x diam.15 cm.
Loc.10
€ 45 - € 60
1201
Antieke kristallen dekselcoupe, h.42 cm.
Loc.10
€ 70 - € 100
1202
Oude bronzen sculptuur van een staand naakt, h.41 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1203
Porseleinen waxinelichthouder
Loc.10
€ 30 - € 45
1204
Lodewijk (Louis) Soonius, Den Haag 1883-1956 Den Haag, Binnenplaats van een boerderij met kippetjes, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.10
€ 425 - € 600
1205
Ruitwaaiergeslepen kristallen kaasstolp
Loc.10
€ 100 - € 140
1206
3 Zeskantige tegels, L.29 x b.13 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1207
Rood lakwerk Chinees vaasje, h.16 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1208
4-Delig tegeltableau van zeewezens, 17e/18e eeuw
Loc.10
€ 80 - € 120
1209
2 Antieke porseleinen Empire coupes, h.21 cm. (1 defect)
Loc.10
€ 30 - € 45
1210
Antieke bewerkte ivoren slagtand
Loc.10
€ 130 - € 180
1211
Benen sier kapmes, 19e eeuw
Loc.10
€ 80 - € 120
1212
Vuurvergulde bronzen zegewagen pendule, h.50 x b.47 x d.16 cm.
Loc.10
€ 4.750 - € 7.000
1213
Aardewerken Delftse Jugendstil schaal, h.8 x diam.23 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1214
Infanterie-officierssabel in ijzeren schede, 19e eeuw, L.100 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
1215
Septaria bal met adachoniet
Loc.10
€ 45 - € 65
1216
Monogram F., Personen voor de kerk, olieverfje op paneel, 10 x 8,5 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1217
2 Legering beelden van smeden rustend op marmeren voestuk, h.43 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1218
Gefacetteerde kristallen karaf
Loc.10
€ 20 - € 30
1219
2 Bronzen Empire-stijl kandelaars i.v.v. sfinxen, h.22 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1220
Opaline met vogels beschilderde likeurstandaard
Loc.10
€ 30 - € 45
1221
Stuk prehistorische turritella, h.17 cm.
Loc.10
€ 18 - € 25
1222
Scailmont, rookglazen Art Deco vaas in reliëfdecor
Loc.10
€ 60 - € 90
1223
Bronzen buste van een Romein rustend op houten voetstukje, h.23 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1224
Houten beeldje van een Chinese strijder, h.23 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1225
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met bovenop het uurwerk een rustende edelman, h.37 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
1226
Klein speeldoosje in notenhouten kastje
Loc.10
€ 30 - € 45
Trilobiet fossiel met deksel, 23 x 17 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
1228
Antiek gepolychromeerd gipsen wandbeeld van een man met schild, h.30 x b.24 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1229
Biscuit beeldje van Napoleon op houten sokkel afgezet met koperen beslag, h.27 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1230
Antiek metalen blikje met beschildering van een boerderij in landschap, h.3 x b.15 x d.10 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1231
Bronzen Louis Seize armatuur met kristallen binnenbak, h.18 x diam.16 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1232
Oude bronzen sculptuur van een Chinese man met waaier, h.27 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1233
2 Antieke voorzitterhamers met zilver beslag
Loc.10
€ 60 - € 90
1234
19e Eeuwse bronzen sculptuur van een man met wandelstok, h.23 cm. en een bronzen sculptuur van een kip
Loc.10
€ 40 - € 60
1235
Geëtst 19e eeuw slingerglas met inscriptie Maria, h.30 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
1236
2 Boekensteunen i.v.v. olifanten
Loc.10
€ 30 - € 45
1237
Bronzen goudkleurige Empire-stijl beeld rustend op marmeren voetstuk, h.44 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1238
Blauw gedecoeerde 18e eeuw Chinees porseleinen schotel, Qianlong , h.8 x b.40 x d.31 cm.
Loc.10
€ 170 - € 240
1239
Bronzen Boeddha beeld met biddende personen, h.31 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1240
Septaria hartvormige bal met adachoniet
Loc.10
€ 25 - € 35
1241
Twee zwart met gouden landschappen gedecoreerde Chinees porselein kraagvazen, h.29 cm. rustend op houten sokkels, Mirror Black, Qian Long (1 vaas defect)
Loc.10
€ 260 - € 360
1242
Koopje van een wit en oranje bol seleniet
Loc.10
€ 25 - € 35
1243
Bronzen sculptuur van een panter, h.27 x b.47 x d.9 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
1244
Blauw gedecoreerde 18e eeuw Chinees porseleinen schotel, Qianlong , h.8 x b.40 x d.31 cm.
Loc.10
€ 170 - € 240
1245
14 Kt. gouden bicolor oorhangers bezet met 8-kantig geslepen diamant, 0.04 ct.
6-k
€ 50 - € 70
1246
14 Kt. geelgouden collier met cameehanger
6-k
€ 140 - € 200
1247
14 Kt. witgouden collier met rozethanger bezet met bruinkleurige briljant, 0.26 ct.
6-k
€ 300 - € 425
1248
14 Kt. geelgouden collier met hanger bezet met briljant, 1.15 ct.
6-k
€ 700 - € 1.000
1249
18 Kt. witgouden collier met hanger bezet met briljant, 0.30 ct.
6-k
€ 260 - € 360
1250
14 Kt. witgouden collier met solitair hanger bezet met briljant, 0.13 ct.
6-k
€ 150 - € 220
1251
14 Kt. geelgouden collier met rozet bezet met parel en briljant, 0.25 ct.
6-k
€ 200 - € 280
1252
14 Kt. geelgouden oorhangers bezet met parels
6-k
€ 25 - € 35
1253
18 Kt. wit met geelgouden takbroche bezet met briljant, 16,1 gr.
6-k
€ 400 - € 600
1254
18 Kt. geelgouden broche i.v.v. een blad bezet met parel met een paar bijpassende oorbellen, 21,9 gr.
6-k
€ 300 - € 425
1255
14 Kt. witgouden rozetring bezet met 1 grote en 12 kleine briljantjes
6-k
€ 800 - € 1.200
1256
18 Kt. geelgouden oorstekers bezet met briljant 1.00ct
6-k
€ 1.300 - € 1.700
1257
14 Kt. wit/geelgouden oorstekers bezet met briljant
6-k
€ 75 - € 110
1258
14 Kt. witgouden ronde opengewerkte broche met 0.25 ct. briljant
6-k
€ 170 - € 240
1259
14 Kt. geelgouden handgemaakte manchetknopen
6-k
€ 180 - € 260
1260
14 Kt. geelgouden oorringen (clips)
6-k
€ 100 - € 140
1261
J. Renders, Houten Art Deco sculptuur van een naakte dame rustend op marmeren sokkel, h.53 cm.
Loc.10
€ 380 - € 550
1262
Scailmont, gemarmerd opalineglazen Art Deco vaas
Loc.10
€ 50 - € 70
1263
Antiek Chinees rijk bewerkt bronzen schaaltje, h.7,5 x b.24,5 x d.18 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1264
Koopje van 3 ronde bollen versteend hout
Loc.10
€ 45 - € 65
1265
Stel kristallen pièce de milieu, h.30 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
1266
Een groot deel van een porseleinen servies met Corneille decoraties
Loc.10
€ 60 - € 90
1267
Notenhouten robuuste eetkamertafel, h.77 x b.220 x d.101 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
1268
6 Patchwork eetkamerstoelen
Loc.10
€ 600 - € 850
1269
Boeket kunstbloemen in Keulse pot
Loc.10
€ 40 - € 60
1270
Stel zwart kristallen 1-lichts kandelaars, h.27 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1271
Met fruit gedecoreerde Chinees porseleinen bolvaas, h.55 cm.
Loc.10
€ 220 - € 300
1272
Antieke geel koperen kijker op voet, gesigneerd Dolland London
Loc.10
€ 360 - € 500
1273
Notenhouten pottenkastje met lade (jaloeziedeurtje onbreekt), h.70 x b.52 x d.32 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1274
Eikenhouten buffet met vitrine-opstand, h.249 x b.134 x d.56 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
1275
Koopje divers kleingoed w.o. glas, tin, pleet, etc.
Loc.10
€ 30 - € 45
1276
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.10
€ 20 - € 30
1277
Gipsen borstbeeld van de zonnekoning, h.75 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1278
Houten zuil, h.90 x b.31 x d.31 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1279
Zeer grote massief houten met de hand uitgestoken spiegellijst met spiegel, h.190 x b.144 cm.
Loc.10
€ 380 - € 550
1280
Gepolychromeerde gipsen kerststal plaquette, 35 x 32 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1281
Oud teakhouten 2-deurs kastje, h.108 x b.74 x d.34 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1282
Oud gepolychromeerd houten Maria beeld, h.95 cm.
Loc.10
€ 400 - € 600
1283
Staande Jugendstil-stijl schemerlamp met twee glas-in-lood kelken, h.57 cm., met Engelse stekker en fitting
Loc.10
€ 30 - € 45
1284
Bronzen sculptuur van een bulldog
Loc.10
€ 500 - € 700
1285
Etha Lempke, wit plateel beeldje van een vrouw met rok, Plateel bakkerij Zuid Holland, Gouda, h. 19 cm.
Loc.10
€ 260 - € 360
1286
Glazen sculptuur van een hond met haas, h.10 x b.25 x d.6 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1287
Houten Art Deco sculptuur van een hurkende man, h.14 cm.
Loc.10
€ 65 - € 90
1288
Kralik vaas met flambe decor op creme fond
Loc.10
€ 80 - € 120
1289
Bruin met groene blaadjes geglazuurde aardewerken schaal
Loc.10
€ 20 - € 30
1290
Etha Lempke, wit plateel beeldje van een vrouw met rok, Plateel bakkerij Zuid Holland, Gouda, h. 22 cm.
Loc.10
€ 260 - € 360
1291
Oude met de hand beschilderde waaier
Loc.10
€ 25 - € 35
1292
Zeldzaam aan onder en bovenzijde geglazuurde aardewerken sierschotel, onderzijde met decor van 3 Boeddha's en vele monniken, China, 19e eeuw
Loc.10
€ 120 - € 170
1293
Twee deels oranje dikwandige siervaasjes
Loc.10
€ 30 - € 45
1294
Koopje van twee antieke ivoren olifantjes, 4 en 5 cm., China
Loc.10
€ 35 - € 45
1295
Kees van Dongen, Peace, houtgravure, 21 x 15 cm.
Loc.10
€ 70 - € 100
1296
Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen schaal, diam. 32 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
1297
Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen diepe schaal, h.10 x diam.23 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1298
Twee gesatineerd paars glazen Art Deco vaasjes in reliëfdecor
Loc.10
€ 50 - € 70
1299
Paars opaal glazen Art Deco vaas
Loc.10
€ 35 - € 50
1300
Paars glazen Murano vaas in de vorm van een vis op blank glazen voet
Loc.10
€ 35 - € 50
1301
Gelobde Imari schaal, Meiji, Japan, 31 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
1302
Blauw met bruin glazen siervaasje
Loc.10
€ 20 - € 30
1303
Glazen parfumflesje met stolp, h.8 cm.
Loc.10
€ 45 - € 60
1304
Melkglazen snuifflesje met overlay en carneool stop, China, 19e eeuw
Loc.10
€ 55 - € 75
1305
Geel snuifflesje met hoog reliëf van vogels en jade stop, China, 19e eeuw
Loc.10
€ 55 - € 75
1306
Glazen parfumflesje met afbeelding van een draak
Loc.10
€ 70 - € 100
1307
2 Porseleinen snuifflesjes met agaten dop
Loc.10
€ 40 - € 55
1308
Bronzen beeld van een acrobaat met poedel, h.36 cm.
Loc.10
€ 110 - € 150
1309
Benen dekseldoosje met een gegraveerde deksel
Loc.10
€ 30 - € 45
1310
Houten Balinese Art Deco sculptuur van zittende man, h.24 cm.
Loc.10
€ 190 - € 260
1311
2 Zwart marmeren boekensteunen met bronzen decoratie van vogels, h.12 x b.14 x d.8 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1312
Deels geel opaal glazen vaasje
Loc.10
€ 20 - € 30
1313
Creme aardewerken Art Deco vormstuk van een gier, gesigneerd Baguoart
Loc.10
€ 70 - € 100
1314
Koperen Art Deco vogeltakje rustend op marmeren voetstukje, h.19 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1315
Polychroom aardewerken schotel, Slachtverbod 1918
Loc.10
€ 100 - € 140
1316
Houtsnijwerk met diverse figuren, Zuid India, 19e eeuw, 20 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
1317
Stel imari porseleinen schotels
Loc.10
€ 10 - € 14
1318
Plateel Zuid Holland jardinière, h.9 x L.31 cm.
Loc.10
€ 65 - € 100
1319
De Duif, Den Dolder, plateel bakje, h.9 x diam.18 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
1320
Bronzen sculptuur van een varken rustend op marmeren voetstukje, h.16 x b.30 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1321
Gepolychromeerde plateel op crème fond lampvoet, h.35 cm.
Loc.10
€ 90 - € 120
1322
Blauw glazen Art Deco rozensteker
Loc.10
€ 35 - € 50
1323
Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld met fallus, hoogte 30 cm
Loc.10
€ 60 - € 90
1324
Zwart glazen Art Deco vaas met decor van zwanen op een goudkleurige achtergrond gesigneerd P H - Paul Heller Artver, h.23 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
1326
Antieke Vernis Martin consoleklok op console met vuurverguld brons beslag afgezet, h.120 cm.
Loc.10
€ 4.500 - € 6.500
1327
Oud met slangen gedecoreerd gepolychromeerd Indiaas fragment, h.70 x b.39 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1328
Buffel hoorn
Loc.10
€ 20 - € 30
1329
14 Kt. geelgouden halve oorringen met 0.30ct briljant
6-k
€ 200 - € 280
1330
18 Kt. witgouden hartvormige oorstekers bezet met saffier en briljant
6-k
€ 260 - € 340
1331
18 Kt. goud/platina moderne hanger bezet met briljant
6-k
€ 120 - € 170
1332
Broche van tourmalijn gevat door een 14 kt. gouden montuur
6-k
€ 200 - € 280
1333
14 Kt. geelgouden brochette bezet met roosdiamant
6-k
€ 60 - € 90
1334
14 Kt. geelgouden bandring bezet met saffier, robijn en smaragd
6-k
€ 190 - € 260
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1335
14 Kt. geelgouden rijring met 0.20 ct briljant in witgoud
6-k
€ 110 - € 160
1336
14 Kt. gouden stapelbare ringen bezet met smaragd, saffier en allen met briljant
6-k
€ 200 - € 280
1337
18 Kt. geelgouden ring met saffier en princess geslepen diamant en briljanten 1,80ct rm:17,5
6-k
€ 700 - € 1.000
1338
14 Kt. witgouden rijring met blauwe topaas en briljanten 0,04ct rm:17.25
6-k
€ 180 - € 260
1339
14 Kt. witgouden ring met saffier, parels en briljanten 0,04ct rm 17.25
6-k
€ 110 - € 150
1340
14 Kt. geelgouden kruisje met onyx ingelegd
6-k
€ 45 - € 65
1341
14 Kt. witgouden rijring met briljanten 0,13ct rm:17
6-k
€ 80 - € 110
1342
18 Kt. bicolor ring met briljanten 0,70ct rm:18,5
6-k
€ 340 - € 475
1343
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0,58ct rm:17,25
6-k
€ 240 - € 340
1344
18 Kt. witgouden rozetring met briljanten 0,70ct rm:16,5
6-k
€ 280 - € 400
1345
Walnotenhouten design kruk, h.40 cm.
Loc.10
€ 130 - € 180
1346
Zeer grote bronzen groep van pinguins, h.120 x b.200 x d.80 cm.
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
1347
Huistelefoon i.v.v. Micky Mouse
Loc.10
€ 6 - € 10
1348
Antieke 18e eeuwse metalen geldkist met sleutel, h.50 x b.87 x d.49 cm.
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
1349
Stel rijkbewerkte stenen eikels op sokkel, h.90 cm.
Loc.10
€ 280 - € 400
1350
9 Diverse blauw gedecoreerde Delftse kerstborden, diam.25 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1351
Kristallen 3-delige piece de milieu, h.55 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
1352
Stel kristallen kandelaars, h.30 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
1353
Stel kristallen waterkannen, h.27 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1354
Klein opengewerkte houten wandkastje met lade, h.48 x b.27 x d.16 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1355
Oude metalen stijgbeugel als kaarsenhouder
Loc.10
€ 20 - € 30
1356
Loc.10
€ 20 - € 30
1357
14 Glazen Roemers
Loc.10
€ 20 - € 30
1358
Kristallen 7-delige champagneset bestaande uit koeler en 6 geëtste glazen
Loc.10
€ 25 - € 35
1359
2 Grijs metalen beglaasde windlichten, h.48 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1360
6 Blauw gestoffeerde kuipstoeltjes met beukenhouten pootjes
Loc.10
€ 600 - € 850
1361
Massief houten grijskleurige eetkamertafel, h.78 x L.220 x b.100 cm.
Loc.10
€ 400 - € 600
1362
Handgeknoopt Kerman kleed 350 x 240 cm
Loc.10
€ 140 - € 200
1363
18e eeuwse koperen beddepan met metalen steel, 120 cm.
Loc.10
€ 16 - € 25
1364
Rijkbewerkte koperen barometer
Loc.10
€ 10 - € 14
1365
Evert Jan Ligtelijn, Amsterdam 1893-1969 Laren, Gezicht op de Vecht bij Loenen, olieverf op doek, 80 x 40 cm.
Loc.5
€ 1.300 - € 1.800
1366
Opengewerkte 2-deurs wandkastje, h.104 x b.80 x d.18 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1367
Ond. gesign., Winterlandschap, olieverf op board, 53 x 72 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1368
Coby, Lucht, aquarel, 55 x 41 cm.
Loc.10
€ 10 - € 14
1369
Joan Miro, Parler Seul, Litho, 1947, 49,5 x 38,5 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
1370
Marjolein Bastin, set van 4 handgesigneerde litho's met afbeeldingen van vogels, 48 x 35 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1371
H. Helmantel, Giclee, met gesigneerd certificaat, 20 x 28 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
1372
Antieke Engelse mahoniehouten 3-deurs boekenkast, ca. 1880, h.205 x b.154 x d.31 cm.
Loc.10
€ 170 - € 240
1373
Koop divers kristal, etc.
Loc.10
€ 20 - € 30
1374
Koopje van 3 diverse klokken
Loc.10
€ 20 - € 30
1375
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.10
€ 30 - € 45
1376
Set van 3 goudimari borden, Japan
Loc.10
€ 10 - € 14
1377
Koopje divers kleingoed
Loc.10
€ 20 - € 30
1378
Koopje divers kleingoed w.o. 2 schilderijtjes, aardewerk, koper, etc.
Loc.10
€ 20 - € 30
1379
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, airbrush op paneel, gedateerd 1985, 60 x 62 cm.
Loc.10
€ 220 - € 320
1380
W. Bruin, Oude leraar, '62, tekening, 46 x 60 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1381
Toegeschreven aan Joseph Bruyn, Surrealistische voorstelling, acryl op doek, 85 x 70 cm.
Loc.10
€ 110 - € 160
1382
Bernard Buffet, La Route, Lithographie, 1962, 50 x 40 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
1383
Ond.gesign., Stadsgezicht, olieverf op doek, 64 x 54 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1384
M.A. Holsbach, Berglandschap met man op paard, aquarel, 29 x 40 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
1385
Naar Heijboer, Naakt, gem.techniek op papier, 31 x 40 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
1386
Ond. gesign., Huisjes, gemengde techniek
Loc.10
€ 25 - € 35
1387
In diverse kleuren beschilderd hardhouten 1-deurs hang/staandkastje, h.74 x b.41,5 x d.15 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
1388
Naar vd Leck, vogeltje, gouache, 9 x 9 cm.
Loc.10
€ 190 - € 280
1389
Naar vd Leck, Vis, gouache, 9 x 9 cm.
Loc.10
€ 140 - € 200
1390
Oud Chinees kastje met 2 deuren en 2 laden, h.90 x b.65 x d.48 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1391
Bronzen sculptuur naar de denker van Rodin, h.45 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
1392
Ond.gesign., Landschap met ondergaande zon, aquarel, 36 x 25 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1393
Art Deco tafellamp op chroom met marmer voetje en vier wit opaalglazen kapjes, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.10
€ 160 - € 240
1394
Sjoerd Bakker, Paal aan zee, kleurenets, nr.18/45, gedateerd 1985, 67 x 28 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1395
Johnny Schuddeboom, 1908-1994, Sluisje te Amersfoort, handdruk 30 x 41 cm. (kleine beschadiging)
Loc.12
€ 65 - € 90
1396
3 Antieke handgekleurde vogelprenten, 41 x 30 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1397
Gijs Keizer, Abstract, nr.5/10, gedateerd 1983, 45 x 43 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1398
Ond.gesign., Mediterraan straatje, olieverf op doek, 26 x 34 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1399
Naar Alfons Walde, Einsames Haus, olieverf op paneel, 30x37 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1400
Koopje diverse gravuren en etsen w.o. Naarden (5x)
Loc.12
€ 30 - € 45
1401
Grote antieke gesmeden vuurschaal, h.25 x diam.113 cm.
Loc.12
€ 400 - € 600
1402
Grote antieke gesmeden vuurschaal, h.30 x diam.114 cm.
Loc.12
€ 500 - € 700
1403
Moderne metalen met aluminium wandsculptuur, h.128 x b.100 cm.
Loc.12
€ 75 - € 110
1404
Wit metalen ronde bomenbank, diam. 146 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1405
Onb.meester, Paard en wagen in wintersdorpsgezicht, olieverf op doek 52 x 44 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1406
Jan Kelderman (1850-1950) Personen in kerkinterieur, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1407
Monogram L.G., Dame met paard, gem.techniek op papier, 28 x 26 cm.
Loc.12
€ 190 - € 280
1408
Notenhouten hangoortafel, h.74 x b.80 x d.43 of 123 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1409
Hans Vredegoor, CXXXV123, kleurenets, nr.6/35, gedateerd 1986, 43 x 53 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1410
Marianne Ahlmann, Zonder titel, zeefdruk, nr.121/190, gedateerd 2001, 42,5 x 38 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1411
Antieke merklap, 37 x 50 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1412
Naar de la Frasnaye, Naakte personen, gem.techniek op papier, 26 x 36 cm.
Loc.12
€ 190 - € 280
1413
Camee gevat in 18 kt. gouden omranding t.g.a. broche/hanger
6-k
€ 150 - € 220
1414
1e Gehalte zilveren ketting met opengewerkte jade hanger
6-k
€ 40 - € 60
1415
Kralen 4-strengs collier met slot
6-k
€ 40 - € 60
1416
14 Kt. witgouden speld bezet met 5 briljanten en 4 parels
6-k
€ 80 - € 120
1417
Ovale 18 kt. gouden ring bezet met amethist (ring is opengeknipt)
6-k
€ 200 - € 280
1418
18 Kt. geel gouden oorringen met briljanten 0.10ct
6-k
€ 300 - € 425
1419
14 Kt. wit gouden rozet oorknoppen met robijn en briljanten 0.53ct
6-k
€ 380 - € 550
1420
18 Kt. wit gouden rozet oorknoppen met robijntjes en briljanten 0.46ct
6-k
€ 360 - € 500
1421
18 Kt. wit gouden oorknoppen met briljanten 0.15ct
6-k
€ 150 - € 220
1422
14 Kt. wit gouden oorknoppen met briljanten 0.45ct
6-k
€ 300 - € 425
1423
14 Kt. wit gouden oorringen met briljanten 0.60ct
6-k
€ 425 - € 600
1424
14 Kt. wit gouden oorhangers met blauwe topaas en briljanten 0.10ct
6-k
€ 500 - € 700
1425
14 Kt. bicolor oorknoppen met robijn en 8 kant geslepen diamant 0.03ct
6-k
€ 90 - € 130
1426
14 Kt. wit gouden oorhangers met turquoise en briljanten 0.14ct
6-k
€ 340 - € 500
1427
14 Kt. witgouden oorhangers met 8 kant geslepen diamant 0.26ct
6-k
€ 340 - € 475
1428
14 Kt. wit gouden oorhangers met parel en onyx en briljanten 0.18ct
6-k
€ 360 - € 500
1429
Georges Braque, Vogels, Litographie, 51 x 70 cm.
Loc.12
€ 75 - € 110
1430
Hoogstra, To signal with a small mirror, handgesigneerde litho, nr.90/100, 61 x 46 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1431
Grote houten offwhite opengewerkte spiegellijst met spiegel, 120 x 148 cm.
Loc.12
€ 260 - € 360
1432
Spiegel in goud gelakte sriklijst, h.78 x b.58 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1433
Monogram A.L., Huisje op palen in Indonesisch landschap, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1434
P.J. Gutter, Stilleven, olieverf op paneel, 28 x 28 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1435
2 Handgekapte massief hardstenen Chinese tuinbeelden van een meisje en een jongetje, h.125 cm.
Loc.12
€ 1.000 - € 1.400
1436
Ond. gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek, 120 x 40 cm.
Loc.12
€ 25 - € 35
1437
D. Verkt, Bloemstilleven, olieverf op doek, 42 x 50 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1438
G. Buys, Landschap met boerderij, tekening, 1845, 25 x 34 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1439
Zwarte industriële spiegel met vakverdeling, 90 x 110 cm.
Loc.12
€ 180 - € 260
1440
Loc.12
€ 180 - € 260
1441
Fernand Leger, La parade, lithografie, 30 x 40 cm.
Loc.12
€ 110 - € 150
1442
Stel antieke gravures, Amsterdam 34 x 26 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1443
Jean Rigaux, Abstract, olieverf op paneel, 60 x 50 cm.
Loc.12
€ 45 - € 65
1444
Ond.gesign., Zeilschepen bij de kust, olieverf op doek, 90 x 70 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1445
H. van Leeuwen, Boerderijgezicht, maroefle, 34 x 27 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1446
H. Priem, Portret van een koe, pasteltekening, 87 x 35 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1447
Oude stadsplattegrond van Amsterdam, handgekleurd, 36 x 28 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1448
Handgeknoopt Bachtiar kleed, 210 x 320 cm.
Loc.12
€ 140 - € 200
1449
Nieuwe rundlederen Art Deco-stijl armfauteuil
Loc.12
€ 700 - € 1.000
1450
Loc.12
€ 700 - € 1.000
1451
Grote kristallen kroonluchter met koperen versieringen van druifranken, h.160 cm. (elektra ontbreekt)
Loc.12
€ 500 - € 700
1452
Grote kristallen kroonluchter met koperen versieringen van druifranken, h.160 cm.(elektra ontbreekt)
Loc.12
€ 500 - € 700
1453
Zwart/wit gelakte 2-deurs kast met beglaasde schuifdeuren, h.215 x b.223 x d.54 cm.
Loc.12
€ 1.100 - € 1.500
1454
H. Poeder, Strandgezicht met afgemeerde bomschuiten, olieverf op paneel, 25 x 33 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1455
Verzilverd bronzen Art Deco hanglamp met voorstelling van pauwen en gesatineerd glazen kapjes in reliëfdecor en gesatineerde glasbol in het midden,ca. 1930 en opnieuw elektrisch ingericht, (1 arm los)
Loc.12
€ 800 - € 1.200
1456
Massieve iepenhouten eetkamertafel, h.80 x b.90 x L.220 cm.
Loc.12
€ 260 - € 360
1457
Handgeknoopt Heriz kleed, 370 x 240 cm.
Loc.12
€ 320 - € 450
1458
Jongert, Portret van een meisje met strikje, olieverf op doek, 76 x 59 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1459
Ond.gesign., Winterlandschap met huizen, olieverf op doek, 90 x 60 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1460
Onb.meester, Boom bij dijk in polder, zwarte krijttekening, 25 x 36 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1461
Picasso, Vrouw op paard met hond, litho, 26 x 37 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1462
Monogram W.H., Abstract, gem.techniek op papier, 39 x 49 cm.
Loc.12
€ 70 - € 100
1463
Onb.meester, Portret van een meisje, olieverf op doek, 58 x 68 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1464
Naar Permeke, Huis in landschap, gem. techniek op papier, 39 x 49 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1465
J. Wouters, Koeien in landschap, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1466
Ond.monogram, Voorstelling van een 19e eeuwse veiling, olieverf op doek, 180 x 120 cm.
Loc.12
€ 1.000 - € 1.400
1467
Wil Wiegant, Abstract, 2 ingelijste zeefdrukken, 56 x 18 cm. (glas ontbreekt)
Loc.12
€ 80 - € 120
1468
Koopje van een oude gravure en een ets
Loc.12
€ 20 - € 30
1469
Vogel, Landschap met rustende eendjes aan de waterkant, olieverf op paneel, 23 x 32 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1470
C. van Rekken, Maanlandschap, olieverf op doek, 30 x 38 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1471
Naar Verweij, Bloemstilleven, aquarel op papier, 38 x 48 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1472
Naar Hultman, Personen op het strand, olieverf op paneel, 45 x 35 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1473
Ond.gesign., Straatje te Amsterdam, aquarel, 35 x 27 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1474
Naar Isaac Israels, Personen, aquarel op papier, 37 x 35 cm.
Loc.12
€ 260 - € 380
1475
Kees van Dongen, Mille et une Nuit, gravure, surbois 1955 Paris, atelier Coulouma, 14 x 18 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1476
Onb.meester, Personen in interieur, aquarel op papier, 38 x 28 cm.
Loc.12
€ 130 - € 190
1477
Koopje van 3 Indiase miniaturen geschilderd op doek, ca.23 x 28 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1478
Koopje van 4 diverse schilderijtjes
Loc.12
€ 20 - € 30
1479
Naar Sluyters, Personen en auto's op de boulevard, olieverf op board, 57 x 30 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1480
H. Poeder, Drie musjes op tak, olieverf op doek, 25 x 30 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1481
Ond.gesign., Bruggetje in landschap, olieverf op board, 17 x 24 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1482
Naar Stark, Rustende personen bij ruïne, tekening op papier, 24 x 33 cm.
Loc.12
€ 130 - € 190
1483
Naar Edward Hopper, Huizen op rotsen, aquarel op papier, 34 x 46 cm., glas defect
Loc.12
€ 190 - € 280
1484
Oude Kaart, Gooyland, handgekleurd, 33 x 30 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1485
Oude Kaart, Midden Nederland, handgekleurd, 28 x 22 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1486
Naar Constant, Schepen aan de kust, ets op papier, 7 x 11 cm.
Loc.12
€ 130 - € 190
1487
Kees van Dongen, Paris-Place Vendôme, Eau-Forte, ets, signatuur in de plaat, 43 x 34,5 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1488
Ond.gesign., Eendjes aan de waterkant, olieverf op doek, 24 x 19 cm.
Loc.12
€ 10 - € 14
1489
Jan Bakker, Stilleven met pot en fruit, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1490
Erhens, koeien in landschap, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1491
Houten wandapplique, h.78 x b.80 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1492
Antieke geweven doek met blauw en groen en goud, 190 x 120 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1493
Kees van Dongen, Trois nu Fémininis Allongés, 1925, Eau-Forte op orange Japan papier, 20 x 29 cm.
Loc.12
€ 700 - € 1.000
1494
W. van Schoonhoven van Beveren, Gezicht op een molen, olieverf op doek, gedateerd 1934, 50 x 35 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1495
Monogram T.A.V., Dominee, inkttekening op papier, 38 x 28 cm.
Loc.12
€ 130 - € 190
1496
P. Picasso, Bacchanaal met geit en uil, linoleumsnede (1959), 30 x 40 cm.
Loc.12
€ 110 - € 160
1497
14 Kt. wit gouden oorhangers met blauwe topaas en briljanten 0.13ct
6-k
€ 300 - € 425
1498
14 Kt. bicolor ring met briljanten 0,03ct rm:18
6-k
€ 70 - € 100
1499
14 Kt. geelgouden rijring met oudslijpsel diamanten 1,21ct rm:17.25
6-k
€ 650 - € 900
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0,70ct rm:18
6-k
€ 280 - € 400
1501
14 Kt. bicolor rozetring met briljanten 0,27ct rm:18,5
6-k
€ 100 - € 130
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1502
14 Kt. witgouden solitair ring met briljanten 0,07ct rm:18
6-k
€ 50 - € 70
1503
18 Kt. geelgouden ring met koraal en onyx, rm:17
6-k
€ 360 - € 500
1504
14 Kt. witgouden solitair ring met briljanten 0,46ct rm:17,5
6-k
€ 340 - € 475
1505
18 Kt. gouden Afrikaanse armband met stammen
6-k
€ 1.000 - € 1.400
1506
Cloissonné collier met een doublé slot, L.50 cm.
6-k
€ 14 - € 18
1507
14 Kt. gouden rijring met briljanten 0,50ct rm:18,5
6-k
€ 220 - € 300
1508
14 Kt. witgouden bandring met verschillende kleuren briljanten 0,50ct rm:17
6-k
€ 320 - € 450
1509
14 Kt. bicolor ring met parel en briljanten 0,02ct rm:18
6-k
€ 45 - € 60
1510
18 Kt. witgouden solitair ring met princes geslepen diamant 0,17ct rm:16
6-k
€ 140 - € 200
1511
14 Kt. gouden bicolor ring met briljanten 0,25ct rm:16
6-k
€ 120 - € 160
1512
14 Kt. geel gouden hele alliance bezet met briljanten 0,80 ct., rm:17,5
6-k
€ 425 - € 600
1513
Naar Staller, Dame met hoed, tekening, 28 x 24 cm.
Loc.12
€ 18 - € 25
1514
R. Monti, Italiaanse kust, olieverf op paneel, 50 x 60 cm.
Loc.12
€ 70 - € 100
1515
F.Funke, Spaarne, Haarlem, Aquarel 37 x 27 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1516
Ond.monogram, Landschap met roeiboot, wandelaar en molen, olieverf op paneel, 36 x 26 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1517
Ond.gesign., Straatje met huizen en personen, olieverf op board, 35 x 37 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1518
A. Pay, Landschap te Indonesië, gouache, 36 x 25 cm.
Loc.12
€ 35 - € 50
1519
Naar Noltee, Parkgezicht, tekening, 22 x 10 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1520
2 Spiegels in eikenhouten lijst
Loc.12
€ 30 - € 40
1521
Lennie van der Veen, Figuurstudies, Oost Indische inkttekeningen, gedateerd 1987, 31 x 12 cm.
Loc.12
€ 10 - € 14
1522
Lithografische druk van een kaart van overstromingsgebied ca. 1930, 55 x 46 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1523
Ond.gesign., Straatje met kerk, aquarel, 33 x 24 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1524
Naar Zille, Damesportret, tekening op papier, 29 x 20 cm.
Loc.12
€ 130 - € 190
1525
Naar vd Bilt, Molen in landschap, pastel op papier, 30 x 34 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1526
Naar Verwey, Bloemstilleven, aquarel op papier, 47 x 66 cm.
Loc.12
€ 240 - € 340
1527
Jan Toorop, Madonna met kindje, litho, 21 x 26 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1528
J. Gaugain, Personen in landschap, steendruk, 40 x 50 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1529
Wim Abeleveen, Hintham in de sneeuw, lithografie, 1929, 39 x 41 cm.
Loc.12
€ 35 - € 50
1530
Helg, 2 Berglandschappen met meer en een met trein, olieverfjes op doek, 50 x 25 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1531
A. Schlaich, Landschapje, olieverf op doek, gedateerd 1891, 36 x 24 cm.
Loc.12
€ 35 - € 50
1532
Naar Hilverdink, Rivierlandschap met personen, olieverf op paneel, 36 x 26 cm.
Loc.12
€ 650 - € 950
1533
Naar Arntzenius, Straatje met tram, aquarel, 36 x 26 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1534
Handgeknoopt groenkleurig patchwork kleed, 345 x 255 cm.
Loc.12
€ 1.000 - € 1.400
1535
Design, groenkleurig bijzettafeltje, h.41 x diameter 31 cm.
Loc.12
€ 45 - € 60
1536
Loc.12
€ 25 - € 35
1537
Uit driekleurig ribfluweel bestaand kussen, 30 x 60 cm.
Loc.12
€ 18 - € 25
1538
Design, paarskleurig bijzettafeltje, h.41 x diameter 31 cm.
Loc.12
€ 45 - € 60
1539
Loc.12
€ 25 - € 35
1540
Kapitale lijst, 45 x 35 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1541
Atelierlijst, 80 x 50 cm.goudkleurig
Loc.12
€ 30 - € 45
1542
Gepolychromeerd houten gelakt dressoirkastje met 2 deuren en 5 laadjes, h.80 x b.145 x d.40 cm.
Loc.12
€ 650 - € 950
1543
Naar Steenwijk, Moeder en kind aan de waterkant, olieverf op doek, 29 x 28 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1544
Ond.gesign., Straatje met markt, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1545
Onb.meester, Frans stadsgezicht aan de kust, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1546
H. van Leeuwen, Zicht op kerkplein, olieverf op paneel, 50 x 53 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1547
Maria, Stilleven met eieren, olieverf op doek, gedateerd 1995, 60 x 50 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1548
Naar Makking, Man met baard, gem. techniek, 33 x 50 cm.
Loc.12
€ 35 - € 50
1549
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, airbrush op paneel, gedateerd 1985, 50 x 34 cm.
Loc.12
€ 110 - € 160
1550
Naar Dali, La confrontation des machos, gouache op papier, 30 x 40 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1551
Gijs Keizer, Abstract, gedateerd 1983, 45 x 43 cm. (2x)
Loc.12
€ 100 - € 140
1552
Gijs Keizer, Abstract, nr.7/10, gedateerd 1983, 45 x 43 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1553
Hollandse School, gesigneerd Staller, Boot, Israels, koopje van 3 schilderijtjes
Loc.12
€ 30 - € 45
1554
Gepolychromeerde kapstok i.v.v. hond in uniform, h.46 x b.15 x d.8 cm.
Loc.12
€ 25 - € 35
1555
Loc.12
€ 25 - € 35
1556
Loc.12
€ 25 - € 35
1557
Marian de Glopper, Lindegracht te Amsterdam en Schaatsende personen, olieverfjes op doek o.a. gedateerd 1964, 35 x 27 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1558
Aardewerken Indiaas tablet in lijst, 25 x 29 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1559
Rijkbewerkte notenhouten kapstok
Loc.12
€ 40 - € 60
1560
Johannes Stephane, Schip, acryl op doek, 150 x 50 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1561
2 Handgekapte massief hardstenen Chinese tuinbeelden van een meisje en een jongetje, h.94 cm.
Loc.12
€ 600 - € 850
1562
Handgeknoopt Heriz kleed, 340 x 240 cm.
Loc.12
€ 220 - € 300
1563
Oude mahoniehouten spiegellijst met spiegel met druivendecoratie, 85 x 57 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1564
Laké met goudkleurige kuifspiegellijst met geslepen spiegel, 67 x 40 cm.
Loc.12
€ 15 - € 25
1565
Hollandse School, gesigneerd J.van Dijk en Rien, koopje van 2 schilderijtjes
Loc.12
€ 30 - € 45
1566
Oude Kaart, Holland/Belgie, handgekleurd, 41 x 35 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1567
Cora Mulder, Danseres, acryl met bladgoud op doek, 120 x 100 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1568
Jean Charles Donnadieu, Collage, gem.techniek, gedateerd 1997, 76 x 50 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1569
Mintgroen aardewerken Art Deco vormstuk van paarden met zilverglazuur, gesigneerd Ody
Loc.9
€ 120 - € 170
1570
Verchroomde Art Deco hanglamp met wit gewolkt tussenglas en kappen ca. 1930 opnieuw elektrisch ingericht
Loc.9
€ 180 - € 260
1571
Verzilverde Art Deco hanglamp met matglazen bollen, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.9
€ 300 - € 425
1572
Vernikkeld bronzen Art Deco hanglamp met cremekleurig opaal glasplaten en kapjes ca. 1930 opnieuw elektrisch ingericht
Loc.9
€ 300 - € 425
1573
Verzilverde Art Deco hanglamp met wit opaalglazen kapjes en glasbol, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.9
€ 300 - € 425
1574
Verzilverde Art Deco hanglamp met gesatineerde glasplaten en kapjes ca. 1930 opnieuw elektrisch ingericht
Loc.9
€ 200 - € 280
1575
Imari porseleinen drakenvaas, h.47 cm.
Loc.9
€ 280 - € 400
1576
Gepolychromeerde porseleinen sculptuur van Napoleon te paard rustend op houten sokkel, ca. 1987, h.41 cm.
Loc.9
€ 75 - € 100
1577
Multicolor glazen vaas, h.29 cm.
Loc.9
€ 35 - € 50
1578
Multicolor dikwandige glazen vaas, h.27 cm.
Loc.9
€ 35 - € 50
1579
Bronzen sculptuur van een aapje met jongen rustend op marmeren voetstuk
Loc.9
€ 70 - € 100
1580
Glazen schaal en een glazen object
Loc.9
€ 30 - € 45
1581
18 Kt. bicolor ring met briljanten 0,12ct rm:17,75
6-k
€ 130 - € 180
1582
14 Kt. witgouden rozetring met blauwe topaas en briljanten 0.27ct rm:17
6-k
€ 260 - € 360
1583
Platina ring met robijntjes en en briljanten 0,48ct rm:17,25
6-k
€ 600 - € 850
1584
14 Kt. witgouden ring met blauwe topaas en briljanten 0.63ct rm:17,25
6-k
€ 400 - € 550
1585
18 Kt. witgouden rozetring bezet met briljant en in het midden een zwarte parel
6-k
€ 190 - € 260
1586
14 Kt. witgouden rijring met robijntjes en briljanten 0,08ct rm:18
6-k
€ 130 - € 180
1587
14 Kt. witgouden ring met aquamarijn 3.70ct en briljanten 1.64ct rm:17,25
6-k
€ 1.200 - € 1.700
1588
14 Kt. witgouden ring met blauwe topaas en briljanten 0.18ct rm:17,25
6-k
€ 240 - € 320
1589
18 Kt. witgouden Art Deco dameshorloge met 18 diamantjes
6-k
€ 150 - € 220
1590
14 Kt. wit/geelgouden baretspeld bezet met topaas
6-k
€ 90 - € 130
1591
14 Kt. geelgouden sterrenbeeld hanger van een boogschutter
6-k
€ 45 - € 65
1592
14 Kt. geelgouden sterrenbeeld hanger van een leeuw
6-k
€ 45 - € 65
1593
14 Kt. geelgouden parelhanger
6-k
€ 25 - € 35
1594
14 Kt. geelgouden hanger bezet met diamant
6-k
€ 30 - € 45
1595
14 Kt. geelgouden bedel van een bunny
6-k
€ 35 - € 50
1596
14 Kt. geelgouden sterrenbeeld hanger van een ram
6-k
€ 55 - € 80
1597
Grote kristallen dikwandige schaal
Loc.9
€ 30 - € 45
1598
Religieus gepolychromeerd gipsen beeld onder sokkel, h.53 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1599
Dikwandig rood glazen vaas met ingesloten luchtbellen
Loc.9
€ 60 - € 90
1600
Handbeschilderde Chinees porseleinen vaas, h.45 cm
Loc.9
€ 35 - € 50
1601
Zwart glazen Art Deco vaas, Doyen
Loc.9
€ 20 - € 30
1602
Koopje divers kristal, etc.
Loc.9
€ 20 - € 30
1603
Bronzen sculptuur van een turnster rustend op zwart marmeren voetstuk, h.20 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1604
Twee aardewerken vazen met floraal reliëfdecor op geel fond, gesigneerd Boch - Chevalier, h.24 cm.
Loc.9
€ 90 - € 130
1605
Bronzen sculptuur van een panter rustend op marmeren voetstuk, h.17 x L.34 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1606
Kistje met 3x Château Cissac Cru Exceptionnel Haut Médoc 2004
Loc.9
€ 50 - € 70
1607
Groen gepatineerd bronzen suclptuur van een engel rustend op marmeren voetstuk, h.60 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1608
Stel aardewerken Art Deco vazen met zilverglazuur decor
Loc.9
€ 60 - € 90
1609
Paars glazen Art Deco vaas, Doyen, h.22 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1610
Geelkleurige glazen bol op voet, h.33 cm.
Loc.9
€ 35 - € 50
1611
Sculptuur van een kubistische olifant, h.19 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1612
Paars glazen vaas, h.25 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1613
Multicolor glazen vaas, h.40 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1614
Andries Dirk Copier, grauw grijze glazen bolvormige vaas, h.30 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1615
Gesatineerd glazen Art Deco vaas in floraal reliëfdecor, gesigneerd op de zijkant
Loc.9
€ 90 - € 130
1616
Fraai beschilderde melkbus, h.60 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1617
Bronzen sculptuur van een reiger op tak, h.51 cm.
Loc.9
€ 45 - € 65
1618
Twee zwart glazen Art Deco bolvaasjes, Doyen
Loc.9
€ 35 - € 50
1619
Gesigneerde mondgeblazen groen/paarskleurig glasobject, h.36 cm.
Loc.9
€ 130 - € 180
1620
Tiffany-stijl schemerlampje i.v.v. vlinder
Loc.9
€ 20 - € 30
1621
Ond.monogram, grote metalen met winterlandschap beschilderde ronde schotel, diam. 97 cm., gedateerd 1892
Loc.9
€ 300 - € 425
1622
Gepolychromeerd houten masker, h.50 x b.42 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1623
Blauw/wit met Chinese strijders in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h.50 cm.
Loc.9
€ 180 - € 260
1624
Antieke Delftse mangaankleurige plaquette met voorstelling van de vlucht naar Egypte, 2e helft 18e eeuw, 28 x 28 cm. (restauratie)
Loc.9
€ 800 - € 1.200
1625
19e Eeuwse bronzen sculptuur van een man op sokkel rustend op marmeren voetstukje, h.22 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1626
Salvador Dali, Bronzen sculptuur Nu montant L'Escalier, 1973, editeur Obra Contemporanea, 263/350 met certificaat d'Autthenticite en boek
Loc.9
€ 650 - € 900
1627
Lichtversterkende kijker met opzet railbevestiging
Loc.9
€ 6 - € 10
1628
Koopje diverse tinnen beeldjes, etc.
Loc.9
€ 40 - € 60
1629
Stewart Mark Feldman, Bronzen sculptuur van Atlas met glazen bol, h.32 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1630
Plak versteend hout, 23 x 20 cm.
Loc.9
€ 25 - € 35
1631
Naar Wolter, Stoomboot, olieverf op board, 16 x 17 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1632
2 Oude koperen draken, h.15 x L.24 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1633
2 Antieke geel koperen kraagkandelaars
Loc.9
€ 700 - € 950
1634
Benen beeld van man met olifantje
Loc.9
€ 60 - € 90
1635
Antieke gepolychromeerde aardewerken vaas met bloemdecoraties
Loc.9
€ 60 - € 90
1636
Antiek ivoren beeldje van Chinese man met bijl, h.9,5 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1637
Beschilderde glazen schaal met afbeeldingen van personen, diam. 29 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1638
Groene aardewerken gemberpot met deksel, China
Loc.9
€ 30 - € 45
1639
Onb.meester, Zeegezichtje met personen, olieverf op board, 11 x 8 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1640
Houtsnijwerk als wandversiering met floraal motief, Bali, ca. 1940
Loc.9
€ 14 - € 20
1641
Bal versteend hout, diam.16 cm.
Loc.9
€ 60 - € 80
1642
Koud geschilderd Weens bronzen beeld van een ransuil rustend op natuurstenen voet, h.35 cm.
Loc.9
€ 1.000 - € 1.400
1643
I. Nyoman Cokot (Tjokot), 1886-1971, houten sculptuur van demonen, Bali, h.68 cm.
Loc.9
€ 700 - € 1.000
1644
Antieke aardewerken vorm
Loc.9
€ 30 - € 45
1645
Toegeschreven aan P. van den Berg, Bruggetje, olieverf op paneel, 11 x 12 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1646
Polychroom houten sculptuur van een Hindu-god, Indonesië, 19e eeuw, 61 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1647
Grote Gouda plateel schotel met bloemdecoraties, diam.41 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1648
2 Antieke koperen kraagkandelaars, h.33 cm.
Loc.9
€ 35 - € 50
1649
Orthoceras, versteende schelp van een pijlstaart inktvis. ca. 450.000.000 jaar oud (Afkomstig uit het Atlasgebergte)
Loc.9
€ 60 - € 90
1650
Jugendstil-stijl dame als lampvoet met twee Tiffany stijl kelken, h.32 cm., met Engelse stekker en fitting
Loc.9
€ 30 - € 45
1651
Bronzen beeldje van een mediterende man met slang, h.20 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1652
Bronzen sculptuur van een Eskimo zittend op ijsschots, h.11 x L.15 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1653
Gepolychromeerd houten beeld van een Chinees in stoel, h.43 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1654
Oud goud gelakt Chinees houten Boeddha-beeldje, h.29 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1655
Antiek strikspiegeltje in lijst, 34 x 22 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1656
19e Eeuwse bronzen Art Deco sculptuur van een meisje met schotels rustend op marmeren voetstukje, h.27 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1657
Klaas Gubbels, Rotterdam 1934, De Morandi schaal, gedateerd 2002, olieverf op doek, 30 x 35 cm.
Loc.9
€ 1.800 - € 2.600
1658
Naar Calder, Mobil, metal, 21 x 24 x 22,5 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1659
Koopje van 3 pyriet fossielen
Loc.9
€ 25 - € 35
1660
Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een lezende vrouw op sokkel rustend op marmeren voetstuk, h.20 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1661
2 Bronzen beelden van zwemmers, h.32 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1662
Oude blikken speelgoed auto
Loc.9
€ 10 - € 14
1663
Hindeloopen beschilderd dienblaadje, gesign. J.F. (Jopie Feenstra), 31 x 27 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1664
Koopje van 3 gepolijste rozekwarts
Loc.9
€ 30 - € 40
1665
14 Kt. witgouden hanger bezet met diamant
6-k
€ 30 - € 45
1666
14 Kt. geelgouden bedel van een windsurfer
6-k
€ 45 - € 65
1667
14 Kt. geelgouden bedel in de vorm van een haarfohn
6-k
€ 40 - € 60
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1668
14 Kt. geelgouden sterrenbeeld hanger in de vorm van een schorpioen
6-k
€ 45 - € 65
1669
14 Kt. geelgouden sterrenbeeld hanger in de vorm van een kreeft
6-k
€ 55 - € 80
1670
14 Kt. geelgouden sterrenbeeld hanger van een maagd
6-k
€ 45 - € 65
1671
14 Kt. geelgouden sterrenbeeld hanger van een waterman
6-k
€ 55 - € 80
1672
14 Kt. witgouden kruisje mat/poli
6-k
€ 40 - € 60
1673
14 Kt. witgouden oorstekers gezet met briljant
6-k
€ 70 - € 100
1674
Zilveren kruisje bezet met granaatjes
6-k
€ 60 - € 90
1675
18 Kt. geelgouden bandring gezet met blauwsaffier en 0.15ct briljant
6-k
€ 700 - € 950
1676
18 Kt. geel/witgouden crossover ring in het 18 Kt. witgoud strakgezet met 0.87ct briljant
6-k
€ 1.700 - € 2.400
1677
18 Kt. geelgouden Oosters getinte ring ingelegd met parelmoer bezet met carre smaragd en een blauwsaffier met in de band 0.60ct briljant in totaal
6-k
€ 2.000 - € 2.800
1678
14 Kt. geelgouden rozetoorstekers gezet met 0.60ct briljant om ovale robijn
6-k
€ 950 - € 1.400
1679
Gouden oorhangers bezet met bloedkoraal en kwastjes, 19e eeuw, L.6,5 cm.
6-k
€ 450 - € 650
1680
14 Kt. gouden drommedaris hanger
6-k
€ 25 - € 35
1681
Polychroom jaspis mineraal
Loc.9
€ 25 - € 35
1682
Bronzen sculptuur van een stier, h.22 x L.36 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1683
Hindeloopen beschilderde ronde schaal, toegeschreven Jopie Feenstra, h.8 x diam.32 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1684
Uit diverse marmer soorten gebouwde oude waterpomp, h.27 x b.32 x d.22 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1685
Groene opaal, h.19 cm.
Loc.9
€ 35 - € 50
1686
Versteend koraal, h.7 x b.20 x d.15 cm.
Loc.9
€ 25 - € 35
1687
Ronde bal vervaardigd uit jaspis Kambaba
Loc.9
€ 45 - € 65
1688
Koopje diverse fossielen en mineralen w.o. orthoceras, seleniet en chalcedoon
Loc.9
€ 35 - € 45
1689
Antiek gehouten metalen geldkist (sleutel ontbreekt)
Loc.9
€ 150 - € 220
1690
Elektrische 60-erjaren hohner orgeltje in bijpassende doos
Loc.9
€ 30 - € 45
1691
Ammoniet schelp van een inktvis. ca.300.000.000 jaar oud, Marokko, d.33 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1692
Metalen opengewerkte waxinehouder met decoratie personen, olifanten en bellen (recht opzetbaar en hangbaar), h.84 x b.68 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1693
Verzilverd bronzen Art Nouveau tafellamp met gesatineerd glazen kap in floraal reliëfdecor opnieuw elektrisch ingericht
Loc.9
€ 380 - € 550
1694
Ebbenhouten rijkgestoken Makonde Ujamaa beeld. Tanzania ca. 1975
Loc.9
€ 70 - € 100
1695
Gelimiteerde print van een originele foto, "Beatles on stage ", 1963, nr.113/275, 56 x 43 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1696
Gelimiteerde print van een originele foto, Sir Georges Martin and the Beatles, 1963, nr.91/275, 56 x 43 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1697
Gelimiteerde print van een originele foto, "Never without you", van George Harrison en Ringo Starr, 1964, nr.112/275, 56 x 43 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1698
Gelimiteerde print van een originele foto, "Mr. Ringo Starr ", 1964, nr.54/275, 56 x 43 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1699
Gelimiteerde print van een originele foto, "Get off their cloud", 1967, nr.103/275, 56 x 43 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1700
Gelimiteerde print van een originele foto, Swingers, 1961, nr.272/275, 56 x 43 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1701
John Lennon en Yoko Ono: Give peace a chance, Amsterdam 1969, (bed in for peac Hilton Amsterdam room 902), Nico Koser fotograag, gesigneerd voorzien van blind stempel, 37 x 56 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1702
Gelimiteerde print van een originele foto, Sir Georges Harrison, 1963, nr.56/275, 56 x 43 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1703
Gelimiteerde print van een originele foto, "Remembering John and George", 1967, nr.273/275, 56 x 43 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1704
Gelimiteerde print van een originele foto, "Lennon and McCartney ", 1964, nr.183/275, 56 x 43 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1705
Gelimiteerde print van een originele foto, "For grandes to go ", 1963, nr.96/275, 56 x 43 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1706
Gelimiteerde print van een originele foto, "Flaming star", van Elvis Presley, 1956, nr.41/275, 80 x 56 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1707
Naar Vlaminck, Huizen in landschap, aquarel op papier, 29 x 43 cm.
Loc.9
€ 70 - € 100
1708
Cornelis Brandenburg, Kerk te Amsterdam, hand gesigneerde litho, 40 x 26 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1709
J. Thie, Zonder titel, gem. techniek, 48 x 48 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1710
Zana Bruijn, Portret van een boxer, aquarel, 48 x 35 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1711
Antiek notenhouten damessecretaire met rolluik, h.97 x b.74 x d.50 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1712
Oude trompet
Loc.9
€ 50 - € 70
1713
Antieke notenhouten armfauteuil met roze stof bekleed
Loc.9
€ 40 - € 60
1714
Accordeon in koffer
Loc.9
€ 40 - € 60
1715
Willem Johannes Weissenbruch, Den Haag 1864-1941 Bloemendaal, Zeegezicht met zeilboot, olieverf op doek, 40 x 27 cm.
Loc.9
€ 260 - € 360
1716
Zeer grote wit met groen gelakte deels beglaasde 2-deurs kast, h.250 x b.126 x d.45 cm.
Loc.9
€ 1.200 - € 1.700
1717
Koopje gelithografeerd mechanisch speelgoed, Tucher & Walther (7x)
Loc.9
€ 80 - € 120
1718
Koopje divers kleingoed w.o. miniaturen, houtsnijwerk, etc.
Loc.9
€ 40 - € 60
1719
Handgeknoopt kleed met rood/blauw en groene decoraties, 290 x 197 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1720
6 Antieke mahoniehouten stoeltjes met streepstof bekleed en rugleuning met zwanen, Holland ca. 1820
Loc.9
€ 300 - € 425
1721
Oude eikenhouten Henri Deux trektafel op koperen wieltjes, h.75 x b.110 x d.105 cm. (exl. 2x tussenblad 50 x 105 cm.)
Loc.9
€ 100 - € 150
1722
Metalen kaarsendienblad met kartelrand, h.2 x L.47 x b.30 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1723
Metalen waxinehouder
Loc.9
€ 16 - € 25
1724
Metalen waxinehouder
Loc.9
€ 16 - € 25
1725
Oude zinken industriële ronde schaal, h.10 x diam.79 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1726
Set van 4 massief kristallen 1-lichts kandelaars, h.25 cm.
Loc.9
€ 35 - € 50
1727
2 Beglaasde metalen windlichten, h.38 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1728
Stel goudkleurige glazen geribbelde waxinelichthouders
Loc.9
€ 10 - € 12
1729
Stel roodkleurige glazen geribbelde waxinelichthouders
Loc.9
€ 10 - € 12
1730
Stel blauwkleurige glazen geribbelde waxinelichthouders
Loc.9
€ 10 - € 12
1731
Metalen ufovormige waxinehouder (voor 7 waxinelichtjes)
Loc.9
€ 30 - € 45
1732
Gepolychromeerde deels rood gelakte teakhouten kaarsenstandaard, h.61 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1733
Groen gelakte opengewerkte bijzettafel met 2 opengewerkte smeedijzeren stoeltjes
Loc.9
€ 360 - € 500
1734
Sculptuur van een versteend stuk hout rustend op metalen voetstuk, h.40 x b.50 x d.35 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1735
2 Grote wit marmeren beelden van vrouwen met kruik, h.115 cm.
Loc.9
€ 2.200 - € 3.000
1736
Grote glazen schaal met decor van bamboe, h.10 x diam.49 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1737
Loc.9
€ 30 - € 45
1738
Van antiek hout vervaardigd beglaasd vitrineblok met deur, h.93 x b.83 x d.84 cm.
Loc.9
€ 400 - € 600
1739
Kistje met 2x Cerulli Spinozzi 2007 en 1x Emilia Riserva 2010
Loc.9
€ 25 - € 35
1740
Oude teakhouten whitewash verkoopbalie / kookeiland met 8 deuren afgedekt met dik marmeren blad, h.100 x L.186 x d.79 cm
Loc.9
€ 1.200 - € 1.700
1741
Groen gepatineerde geel koperen sculptuur van een olifant rustend op eigen slurf, h.147 x b.90 x d.70 cm.
Loc.9
€ 400 - € 600
1742
In hoogglans blauw gekleurd houten kuipdienblad, h.7 x L.70 x b.40 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1743
In hoogglans grijs gekleurd houten kuipdienblad, h.7 x L.70 x b.40 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1744
In hoogglans groen gekleurd houten kuipdienblad, h.7 x L.70 x b.40 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1745
Antiek blauw gedecoreerde porseleinen plaquette met voorstelling van schaatsers in Hollands landschap, h.40 x b.32 cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
1746
Loc.9
€ 100 - € 140
1747
Bruin met wit marmeren buste van een Romein, h.65 cm.
Loc.9
€ 500 - € 700
1748
Grote verzilverde wijnkoeler met koehoorn handvatten
Loc.9
€ 80 - € 120
1749
18 Kt. gouden kruis met corpus, L.4 cm.
6-k
€ 60 - € 90
1750
Gouden 5 gulden munthanger/broche in bewerkte gouden rand, Koningin Wilhelmina, 5,8 gr.
6-k
€ 90 - € 130
1751
14 Kt. gouden kruis, h.3 cm.
6-k
€ 30 - € 45
1752
Gouden fantasie oorhangers, L.4 cm.
6-k
€ 30 - € 45
1753
14 Kt. gouden hanger, L.2,5 cm.
6-k
€ 35 - € 50
1754
Hanger (letter K) bezet met briljant
6-k
€ 40 - € 60
1755
Gouden fantasie ring bezet met heldere stenen, 5,2 gr., diam.19 mm.
6-k
€ 120 - € 170
1756
14 Kt. gouden damesring bezet met 3 groene stenen, diam. 19 mm.
6-k
€ 80 - € 120
1757
Gouden 5 gulden Koningin Wilhelmina, 1912
6-k
€ 80 - € 120
1758
18 Kt. gouden damesring bzet met briljant, robijn, smaragd en saffier, diam.17 cm.
6-k
€ 90 - € 130
1759
14 Kt. witgouden armband bezet met briljant
6-k
€ 750 - € 1.100
1760
14 Kt. gouden fantasiering bezet met 3 briljanten, maat 15
6-k
€ 90 - € 130
1761
14 Kt. witgouden ring met amethist en briljanten 0,71ct rm:17.25
6-k
€ 320 - € 450
1762
14 Kt. geelgouden hele alliance met briljanten 1,67ct rm:17.25
6-k
€ 750 - € 1.100
1763
Gouden hanger bezet met grote amethist, L.3 cm.
6-k
€ 40 - € 60
1764
14 Kt. witgouden rozetring met saffier en briljanten 0,18ct rm:17,25
6-k
€ 260 - € 360
1765
Gepolychromeerd houten theerekje (voor 6 glazen)
Loc.9
€ 60 - € 90
1766
Metalen staande kaarsenstandaard
Loc.9
€ 30 - € 45
1767
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam, h.92 x b.58 cm.
Loc.9
€ 120 - € 170
1768
Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemendecoratie, h.92 x b.52 cm.
Loc.9
€ 120 - € 170
1769
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een boom, h.91 x b.53
Loc.9
€ 120 - € 170
1770
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een boom, h.91 x b.53 cm.
Loc.9
€ 120 - € 170
1771
Glas-in-lood raam met voorstellingvan een vlinder, h.63 x b.59 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1772
Loc.9
€ 80 - € 120
1773
Loc.9
€ 80 - € 120
1774
Loc.9
€ 80 - € 120
1775
Met krantenstof bekleed 2-zits bankje, h.70 x b.100 x d.50 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1776
Loc.9
€ 120 - € 170
1777
Loc.9
€ 120 - € 170
1778
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een bloemenvaas, h.90 x b.52,5 cm.
Loc.9
€ 120 - € 170
1779
Loc.9
€ 120 - € 170
1780
Jan Gosseling, Polderlandschap, aquarel, 50 x 35 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1781
Ko(Co) Rentmeester, Amsterdam 1936, Arreslee, Hand gesigneerde fotoprint, gedateerd 2006, 88 x 54 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1782
G. van Velzen, Winterijsgezicht met kasteel en personen, olieverf op paneel, 60 x 50 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1783
Roy Lichtenstein, The kiss, screenprint op canvas, naar original, 110 x 110 cm
Loc.9
€ 110 - € 150
1784
Menno Baeu, Golfer, zeefdruk, nr.36/149, 55 x 44 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1785
Onb.meester, Plassengezicht met zeilboten, oleiverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1786
Cora Carper, Bloemstilleven, olieverf op doek
Loc.9
€ 40 - € 60
1787
Stolp, Straatje met kerk, olieverf op board, 60 x 50 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1788
Jan Wiegers, Kommerzijl 1893-1959 Amsterdam, Stadsgezicht, zeefdruk, 50 x 41 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1789
Naar Reintjes, Personen in atelier, tekening op papier, 18 x 22 cm.
Loc.9
€ 130 - € 190
1790
Naar Koster, Bollenveld, aquarel op papier, 24 x 39 cm.
Loc.9
€ 190 - € 280
1791
Ond.gesign., Koetjes in landschap, olieverf op paneel, 17 x 12 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1792
Oude Kaart, Westergo (Fr) handgekleurd, 34 x 28 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1793
Ond.gesign., Indonesische School, Hanengezicht, aquarel, 33 x 24 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1794
J. de Hassert, Portret van een meisje, olieverf op doek, 43 x 33 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1795
Naar Jungmann, Historische voorstelling, tekening op papier, 12 x 20 cm.
Loc.9
€ 130 - € 190
1796
Monogram F.M., Personen in een straat, houtsnede op papier, 12 x 8 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1797
Onb.meester, Rustende personen, tekening op papier, 23 x 17 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1798
Hasan, Huisjes te Indonesië, gouache, 23 x 24 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1799
Monogram, Neeltje Tuyp, Volendam, pastel op papier, 1890, 22 x 13 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1800
Onb. meester, winter- en zomerlandschap met personen, olieverf op paneel, 21.5 x 16.5 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1801
Chinese schemerlampvoet met kap, h.80 cm.
Loc.9
€ 25 - € 35
1802
Gepolychromeerd metalen roodborstje op standaard, h.30 cm.
Loc.9
€ 16 - € 25
1803
Loc.9
€ 16 - € 25
1804
Gepolychromeerde houten olifant met plateau, h.32 x L.45 x d.18 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1805
Beschilderde massief teakhouten dikke spiegellijst met spiegel, h.11 x L.103 x b.67 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1806
Gepolychromeerde houten kandelaar rustend op metalen voetstuk, h.37 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1807
Loc.9
€ 30 - € 45
1808
Loc.9
€ 400 - € 600
1809
Koopje diverse kerstspulletjes w.o. kerststal
Loc.9
€ 6 - € 10
1810
Hermanus Berserik, portret van een meisje, kleurenlitho, ged. 1976, genummerd 22/50, eigen druk, 46 x 36 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1811
S.A. Kraus, Personen in een bosrijke omgeving met koeien, gedateerd 1822, sepiatekening, 49 x 38 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1812
Ond.gesign., Schrijvend kindje in de klas, olieverf op doek, 60 x 44 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1813
J. Steinmetz, Stilleven, olieverf op paneel, 48 x 38 cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
1814
Klaas Gubbels, Rotterdam 1934, Table, olieverf op Burlap, gedateerd 1970, 130 x 100 cm.(meegedaan aan de tentoonstelling Gemeentemuseum Arnhem 1971)
Loc.8
€ 3.000 - € 5.000
1815
Notenhouten ladencommode
Loc.8
€ 60 - € 90
1816
Loc.8
€ 180 - € 260
1817
Antiek blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schotel met afbeelding van bloementuin, diam.39 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1818
Stel kristallen bolvazen, h.33 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
1819
Susse Frères Editoral Paris, porseleinen borstbeeld van een dame, h.54 cm.
Loc.8
€ 360 - € 500
1820
Grote gipsen deels goud gedecoreerde zuil, h.108 x diam.31 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1821
2 Grijs metalen beglaasde windlichten, h.75 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1822
2 Blauw glazen Art Deco vazen, h.33 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1823
Goudkleurige bronzen sculptuur van een panter, h.23 x b.47 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1824
Een teakhouten uit een stuk gebeeldhouwde buste; Stamhoofd met hoofdtooi met veer, oorbellen en halsketting – hoogte: 76 cm
Loc.8
€ 1.600 - € 2.400
1825
Mende hermafrodiet stolpmasker, Sierra Leone,
Loc.8
€ 80 - € 120
1826
Antieke Chinese met lakwerk en koper gedecoreerde gong in houder, h.80 x b.73 x d 30 cm.
Loc.8
€ 130 - € 180
1827
Nieuwe moderne bordeaux rode stof beklede 3-zitsbank met verstelbare hoofdsteunen, h.95 x b.236 x d.93 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
1828
Afrikaanse houten schaal, h.15 x b.42 x d.42 cm.
Loc.8
€ 25 - € 35
1829
Kerfsnede houten bak met koperen binnenbak
Loc.8
€ 40 - € 60
1830
Gepolychromeerde papier-maché buste van Indiase man met snor, h.80 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1831
Gepolychromeerde papier-maché buste van Indiase vrouw, h.70 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1832
Bronzen Ganesha, h.32 x b.46 cm.
Loc.8
€ 90 - € 120
1833
14 Kt. witgouden ring met saffier en briljanten 0,12ct rm:17,25
6-k
€ 200 - € 280
1834
18 Kt. geelgouden ring met robijn, citrien en briljant 0.04ct rm:17
6-k
€ 180 - € 260
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1835
14 Kt. witgouden rijring met briljanten 0.34ct rm:17
6-k
€ 220 - € 300
1836
14 Kt. geelgouden ring met roos geslepen diamantjes 0,10ct rm:18
6-k
€ 60 - € 90
1837
Vijf gulden munt (naslag) en een gouden tien gulden munt 1925
6-k
€ 150 - € 220
1838
Gouden tien gulden munt, Willem III, 1875
6-k
€ 150 - € 220
1839
Gouden tien gulden munt, Willem III, 1879
6-k
€ 150 - € 220
1840
18 Kt. geel/witgouden collier met een door briljanten bezette bal
6-k
€ 150 - € 200
1841
Gouden 10 gulden munt, Wilhelmina, 1925
6-k
€ 150 - € 220
1842
Witgouden ring bezet met opaal
6-k
€ 80 - € 120
1843
14 Kt. witgouden oorhangers met blauwe topaas en briljanten 0,33ct
6-k
€ 260 - € 360
1844
14 Kt. gouden armband, 13,1 gr.
6-k
€ 220 - € 320
1845
14 Kt. gouden damespolshorloge
6-k
€ 120 - € 170
1846
Koopje van 3 oude herenpolshorloge
6-k
€ 100 - € 140
1847
Koopje divers bloedkoraal en sieraden w.o. goud
6-k
€ 30 - € 45
1848
2 Vergulde colliers en een hanger bezet met groene steen
6-k
€ 20 - € 30
1849
Twee gemarmerd opaalglazen Art Deco vazen, Scailmont, h.29 cm.
Loc.8
€ 120 - € 170
1850
Grote met personen in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas met dieren als handvatten, h.83 cm.
Loc.8
€ 130 - € 180
1851
Off-white gelakte grenenhouten wandtafel, h.81 x b.240 x d.45 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
1852
Nest van 3 handgevlochten rieten manden met labelhouder
Loc.8
€ 30 - € 40
1853
Gepolychromeerde porseleinen Marokkaanse dekselbokaal, h.60 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1854
Antiek mahoniehouten naaitafeltje met wangen, Holland ca.1840, h.70 x b.36 of 76 x d.52 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1855
19e Eeuwse bronzen sculptuur van een hurkende naakte dame, h.36 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
1856
Oude teakhouten whitewash bank/salontafel, h.45 x b.182 x d.34 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1857
Bronzen sculptuur van twee samengesmolten musicerende personen, h.50 cm.
Loc.8
€ 90 - € 130
1858
Stel verzilverde staande rijk bewerkte kandelaars rustend op 3-spanpoot, h.39 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1859
Stenen ronde schijf in zwarte houder, h.38 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1860
Houten beeld van een olifant, h.51 cm.
Loc.8
€ 16 - € 25
1861
Antiek handgeknoopt Oezbekistaans kleed, 300 x 200 cm. en een Ikat doek
Loc.8
€ 50 - € 70
1862
Gekleurde glazen vaas, h.45 cm.
Loc.8
€ 45 - € 60
1863
Grote terracotta buste van een man met baard, h.87 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
1864
Deels wit gelakte iepenhouten zuil, h.132 x b.70 x d.70 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1865
H. Giza Nieuwenhuis, Greenpeace first in danger, zeefdruk, nr. 21/250, 89 x 68 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1866
Pablo Picasso, La grande maternite, litho, 1963, 61,5 x 87 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
1867
Houten televisiedressoir met twee vakken en 6 laden, h.69 x b.139 x d.45 cm.
Loc.8
€ 190 - € 260
1868
Gepolychromeerd houten 3-delig klokkenkstel
Loc.8
€ 35 - € 50
1869
Bang & Olufsen BeoVision 76 cm. kleurentelevisie met rood gestoffeerde rand
Loc.8
€ 100 - € 140
1870
3-Lichts hanglamp met touw
Loc.8
€ 130 - € 180
1871
Bronzen Art Deco sculptuur van vissen op marmeren basement met glazen luchtbellen gesigneerd Guislain, h.30 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1872
Messing bureaulamp met groen glazen kap
Loc.8
€ 80 - € 120
1873
Twee Art Deco tafellampjes op koperen voetje met geel opaalglazen schaalkappen opnieuw elektrisch ingericht, h.30 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1874
Edgar Degas, "Cheval" op marmeren voet, sculpture bronze posthume gegoten patine marron-cachet, 31,5 x 38 cm., stempel op ondergrond
Loc.8
€ 400 - € 550
1875
Lucebert, pseudoniem van Lubertus Jacobus Swaanswijk, Amsterdam 1924-1994 Alkmaar, Numero 4, handgesigneerde lithografie, nr.6/40, gedateerd 1982, (glas ontbreekt)
Loc.8
€ 400 - € 600
1876
Teac radio/cd-speler naar een oud 60-erjaren model
Loc.8
€ 40 - € 60
1877
Groen goud gelakte houten 6-arms kroonluchter, h.100 x diam.66 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1878
Oude ingelegde Engelse notenhouten lectuurbak op wieltjes, h.53 x b.57 x d.35 cm.
Loc.8
€ 70 - € 100
1879
Gepolijste versteende houten boomschijf rustend op metalen onderstel als bijzettafel, h.47 x b.68 x d.51 cm., ca.28 kg.
Loc.8
€ 300 - € 425
1880
Glas-in-lood schemerlapje i.v.v. een vlinder rustend op bronzen voetstukje, h.28 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1881
Klein mahoniehouten zuilenkastje met 9 laden, h.42 x b.42 x d.22 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1882
J.A. Bueck, Zeegezicht met diverse schepen, olieverf op doek, 120 x 90 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
1883
Antieke Engelse mahoniehouten kast met 2-deurs vitrine-opstand en secretaire-gedeelte uittrekbaar in de la, h.248 x b.120 x d.57 of 103 cm.(glas defect)
Loc.8
€ 600 - € 850
1884
Mapje met diverse aquarellen, tekeningen, etc.
Loc.8
€ 140 - € 200
1885
Handgeknoopt Tabriz kleedje met zijde, 110 x 55 cm.
Loc.8
€ 140 - € 200
1886
Antiek mahoniehouten staand horloge met bronzen wijzerplaat, adres John Raikin Glasgow, h. 234, b. 49, d. 23 cm
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
1887
Rijk bewerkte koperen Chinese vaas, h.41 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1888
Uit bamboe vervaardigd 20-erjaren etagèretafeltje met 3 gepolychromeerde porseleinen plaquettes met Japanse voorstellingen, h.84 x b.38 x d.38 cm.
Loc.8
€ 120 - € 160
1889
Staande Art Nouveau lamp op zwart met rood houten poot in floraal uitgesneden decor met schaalkap in geel koper
Loc.8
€ 400 - € 600
1890
Met bruin leder beklede chrome industrial-look armfauteuil, h.70 x b.80 x d.85 cm.
Loc.8
€ 475 - € 700
1891
Gepolijste versteende boomstam, h.55 x diam.37 cm. , ca. 109 kg.
Loc.8
€ 400 - € 600
1892
Afrikaans houten beeld op sokkel, h.74 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1893
Met bruin leder beklede chrome vintage armfauteuil, h.70 x b.80 x d.85 cm.
Loc.8
€ 475 - € 700
1894
Antieke messing kijker op houten statief
Loc.8
€ 1.300 - € 1.800
1895
Bronzen sculptuur van Vishnu, h.95 cm.
Loc.8
€ 400 - € 550
1896
Stel wit marmeren 8-kantige zuilen, h.105 x b.45 x b.45 cm.
Loc.8
€ 1.300 - € 1.800
1897
Oscar Braun, De kledenverkoper, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Loc.8
€ 700 - € 1.000
1898
Nieuwe moderne chaise longue met grijze stof bekleed en twee bijpassende kussens, h.94 x b.125 x L.177 cm.
Loc.8
€ 900 - € 1.300
1899
Bronzen sculptuur van een Indiase god, h.100 cm.
Loc.8
€ 400 - € 550
1900
Oud wit gelakte gateleg tafel, h.78 x b.100 (of 170) x d.115 cm.
Loc.8
€ 425 - € 600
1901
Gepolychromeerd ijzeren hert, h.50 x L.35 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1902
Versteende houten ronde schijf met gat rustend in een metalen standaard, h.56 x b.50 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1903
Antieke met schildpad belijmde vuurvergulde bronzen consoleklok, gesign. Thuret à Paris, ca. 1740, h.110 cm.
Loc.8
€ 6.000 - € 8.500
1904
Art Deco tafellampje op smeedijzeren voet met geel gemarmerd glazen kap, h.44 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1905
Handgeknoopt Pakistaans Ziegler kleed, 190 x 150 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1906
Zeegroen aardewerken Art Deco vaas met donker druipglazuur
Loc.8
€ 80 - € 120
1907
2 Imari porseleinen bordjes
Loc.8
€ 240 - € 340
1908
Terracotta buste van een meisje, gesigneerd
Loc.8
€ 50 - € 70
1909
Paars glazen Art Deco vaas
Loc.8
€ 80 - € 120
1910
Antiek ivoren krokodil met vis
Loc.8
€ 40 - € 60
1911
Balinese Art Deco sculptuur van moeder met kind, h.51 cm.
Loc.8
€ 140 - € 190
1912
Bronzen beeldje van leeuw rustend op marmeren voetstuk,
Loc.8
€ 20 - € 30
1913
Grote koop prijzenbekers
Loc.8
€ 150 - € 220
1914
20-Erjaren golf oefenset
Loc.8
€ 20 - € 30
1915
Met stekelvarken stekels en ivoor ingelegd rond doosje
Loc.8
€ 20 - € 30
1916
Amber glazen Art Deco vaas
Loc.8
€ 30 - € 45
1917
18 Kt. witgouden broche bezet met parel en briljant, 0.85 ct.
6-k
€ 700 - € 1.000
1918
18 Kt. geelgouden oorknoppen met briljanten 0,54ct
6-k
€ 260 - € 360
1919
14 Kt. witgouden oorknoppen met briljanten 0,18ct
6-k
€ 120 - € 160
1920
14 Kt. geelgouden cameehanger
6-k
€ 75 - € 110
1921
14 Kt. geelgouden oorknoppen bezet saffier en 8-kantig geslepen diamant, 0.01 ct.
6-k
€ 30 - € 45
1922
14 Kt. witgouden oorknoppen met robijnen en briljanten 0,06ct
6-k
€ 360 - € 500
1923
14 Kt. geelgouden oorknoppen met saffiertjes en briljanten 0,36ct
6-k
€ 160 - € 240
1924
14 Kt. geelgouden rozetoorknoppen bezet parel en zirkonia
6-k
€ 25 - € 35
1925
14 Kt. witgouden oorknoppen bezet met 8-kantig geslepen diamant, 0.23 ct.
6-k
€ 180 - € 260
1926
14 Kt. gouden oorstekers in de vorm van bloemetjes bezet met parel
6-k
€ 35 - € 50
1927
18 Kt. geelgouden oorbellen bezet met briljant, 0.30 ct.
6-k
€ 340 - € 475
1928
14 Kt. witgouden oorhangers met saffier en briljanten 0,55ct
6-k
€ 550 - € 750
1929
14 Kt. geelgouden oorstekers met 0.20 ct briljant
6-k
€ 110 - € 160
1930
14 Kt. witgouden oorknoppen met briljanten 0,64ct
6-k
€ 280 - € 400
1931
14 Kt. witgouden oorknoppen met briljanten 0,46ct
6-k
€ 260 - € 360
1932
18 Kt. geelgouden oorknoppen bezet met briljant, 0.15 ct.
6-k
€ 170 - € 240
1933
Antieke bronzen halve boekensteun van een golfer met bloemen gedecoreerde sokkel, h.22 cm.
Loc.8
€ 140 - € 200
1934
Antieke rubberen golfbal in houten kistje, ca. 1900
Loc.8
€ 60 - € 90
1935
2 Antieke blauw gedecoreerde tegels met afbeeldingen van golfers in houten lijstje
Loc.8
€ 60 - € 90
1936
Ruitgeslepen kristallen dekselcoupe op voet, h.20 cm.
Loc.8
€ 25 - € 35
1937
Golf Championship trophy van Tjandi sports club, diverse gegraveerde 1e gehalte zilveren emblemen
Loc.8
€ 150 - € 220
1938
Lederen golfbal in houten tabaksdoos, ca. 1920
Loc.8
€ 60 - € 90
1939
Antieke houten golfstick met koperen onderkant, ca. 1700
Loc.8
€ 400 - € 600
1940
Loc.8
€ 400 - € 600
1941
Antieke tennisracket en een houten poot, rond ca. 1900
Loc.8
€ 100 - € 140
1942
Antieke houten golfstick met loden onderkant, ca. 1600
Loc.8
€ 400 - € 600
1943
Loc.8
€ 400 - € 600
1944
Tom Seegers, houten Art Deco sculptuur van een man, gedateerd 1934, h.51 cm.
Loc.8
€ 220 - € 320
1945
Art Deco tafellampje op smeedijzeren voetje met geel opaalglazen kapje ca.1930 opnieuw elektrisch ingericht, h.36 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1946
A.J.Zwart, Rijswijk 1903-1981 Laren, Kinderen op Ibiza, olieverf op doek, 51x61 cm.
Loc.8
€ 1.300 - € 1.800
1947
A.J. van Eybergen pseudoniem van Cor Bouter, Schoenmaker aan het werk, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1948
Huisje in winterlandschap, olieverf op board, 30 x 60 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1949
Tiffany-stijl glas-in-lood lamp met koperen monturen, h.55 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1950
Oude notenhouten ingelegde boekenmolen, h.79 x b.48 x d.48 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1951
Art Deco tafellampje met vernikkeld vrouwfiguurtje en pate de verre glasbolletje, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.8
€ 180 - € 260
1952
Klaas Gubbels, Rotterdam 1934, Theepot zwart-goud, Hand gesigneerde zeefdruk, gedateerd 1979, 57 x 40 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
1953
Klaas Gubbels, Rotterdam 1934, Theepot rood-zwart, Hand gesigneerde zeefdruk, gedateerd 1992,genummerd 38-50, 57 x 40 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1954
Eikenhouten pendule
Loc.8
€ 130 - € 180
1955
Fraai gesneden coromandelhouten sculptuur van Legon danseres, ca. 1920, gesign. EC.Rayata, Bali, 34 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1956
Art Deco sculptuur met voorstelling van een steenbok op marmer basement
Loc.8
€ 70 - € 100
1957
Blauw gesatineerd glazen Art Deco vaasje met reliëfdecor van druivenranken, gesigneerd
Loc.8
€ 30 - € 45
1958
Antieke 8-kantige Imari porseleinen schotel, d.30 cm. en 2 Famille Rose schaaltjes, d.13 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1959
Stel blauw/wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen peervormige dekselvazen, h.33 cm.
Loc.8
€ 60 - € 80
1960
2 Miniatuur doofpotten en een emmer
Loc.8
€ 35 - € 50
1961
Bronzen sculptuur van een Art Deco-stijl dame, h.44 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1962
Gepolychromeerde Aziatische vaas met decoratie van pronkfazanten, 19e eeuw, h.45,5 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1963
Biljart ballen in originele doos
Loc.8
€ 25 - € 35
1964
19e Eeuwse Imari kom met decor van Geisha's en landschap, Meiji, Japan
Loc.8
€ 120 - € 170
1965
Antiek Imari trekpotje
Loc.8
€ 130 - € 180
1966
Antiek Imari porseleinen bordje
Loc.8
€ 120 - € 170
1967
Geglazuurde sculptuur van Chinese man met twee manden, China, vroeg 20e eeuw
Loc.8
€ 30 - € 40
1968
Gedeeltelijk opengewerkte bamboe penselenhouder, China, 19e eeuw
Loc.8
€ 65 - € 90
1969
Weens bronzen salongarnituur, koets en een vleugel bezet met emaille plaquettes met romantische voorstellingen
Loc.8
€ 300 - € 425
1970
Porseleinen 4-delige container, China, 19e eeuw (chip)
Loc.8
€ 25 - € 35
1971
Antieke wit marmeren zuilenpendule
Loc.8
€ 300 - € 425
1972
Twee aardewerken siervazen met een zilverkleurige decoratie van druivenranken, h.19 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1973
3 Chinese massage stenen aan koord
Loc.8
€ 8 - € 12
1974
Antiek mahoniehouten lepeldoosje
Loc.8
€ 35 - € 50
1975
Bronzen sculptuur van een jongen met zwaard rustend op marmeren voetstuk, h.33 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1976
Blanc de Chine sculptuur van een zittende Guanyin, h.43 cm.
Loc.8
€ 140 - € 200
1977
Opalineglazen Art Deco vaas, Scailmont
Loc.8
€ 45 - € 65
1978
Antieke Chinese cloisonné wierookhouder met bovenop de deksel een fabeldier, h.23 x diam.18 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1979
Bronzen theekopje met reliëf van bloemen en takken, h.6 cm.
Loc.8
€ 16 - € 20
1980
Loc.8
€ 25 - € 35
1981
Boek Dick Bruna, The Smell of Success
Loc.8
€ 100 - € 140
1982
Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen 8-kantige schotel, 28 x 28 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1983
Cloisonne schotel met decoratie van draak en bloemen
Loc.8
€ 160 - € 240
1984
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schotel, diam.30 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1985
Stuk celestien geode, b.16 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1986
Antieke cloisonné vaas met drakenhandvatten, h.36 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1987
Gemarmerd opaalglazen Art Deco vaas, h.20 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
1988
Francois Pompon, Ours Blanc, bronzen patine argent, zilver, cire perdue signature sur la patte, epreuve post mortem, ref. Chevillot-Colas Pingrot 122d
Loc.9
€ 1.800 - € 2.600
1989
Pleet dienblaadje met divers kleingoed
Loc.8
€ 20 - € 30
1990
Handgeknoopt Ghoum kleed, 140 x 210 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
1991
Zeer grote donker gebeitste 2-deurs beglaasde kast met lade afsluitbaar met metalen bajonetsluiting, h.246 x b.210 x d.47 cm.
Loc.8
€ 1.300 - € 1.800
1992
Lindeman's Shiraz - Cabernet Sauvignon 2013,9x
Loc.8
€ 50 - € 70
1993
Château de Camensac Grand Cru Medoc Haut-Médoc 2006, 3x
Loc.8
€ 80 - € 120
1994
Stel gedraaide beigekleurige marmeren zuilen, h.102 x b.30 x d.30 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
1995
Hollandse Louis Seize contra bakbarometer Gebr. Butti Amsterdam afgeleverd 29 oktober 1818. Deze contrabakbarometer is mahonie gefineerd met mooi intarsia. Tinnen schaalplaten
Loc.8
€ 600 - € 850
1996
Dick Bruna, Nijntje in gele tent, hand gesigneerde zeefdruk, 345/400, 50 x 50 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1997
Dick Bruna, Nijntje op stoel, hand gesigneerde zeefdruk, 345/400, 50 x 50 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1998
Multicolor glazen fruitschaal, h.33 cm.
Loc.8
€ 75 - € 110
1999
Antieke mahoniehouten met band intarsia ingelegde louis Seize 3-laden commode, h.83 x b.83 x d.45 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
2000
Handgeknoopt Pakistaans Ziegler kleed, 230 x 170
Loc.8
€ 300 - € 425
2001
18 Kt. geelgouden hierogliefen hanger
6-k
€ 60 - € 90
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2002
14 Kt. geelgouden bloembroche bezet met lapis lazuli en parel
6-k
€ 170 - € 240
2003
14 Kt. geelgouden broche bezet met briljant
6-k
€ 150 - € 200
2004
14 Kt. geelgouden broche bezet met malachiet
6-k
€ 100 - € 140
2005
Verguld zilveren broche met zirkonia
6-k
€ 16 - € 25
2006
14 Kt. geelgouden hanger met een geboomschorste spiraal
6-k
€ 45 - € 65
2007
14 Kt. geelgouden embleem i.v.v. een jaguar
6-k
€ 50 - € 70
2008
14 Kt. geelgouden oorknoppen bezet smaragd en 8-kantig geslepen briljant, 0.02 ct.
6-k
€ 40 - € 60
2009
14 Kt. geelgouden oorknoppen bezet met briljant, 0.22 ct.
6-k
€ 150 - € 220
2010
6-k
€ 25 - € 35
2011
14 Kt. geelgouden oorknoppen bezet met parels
6-k
€ 16 - € 25
2012
6-k
€ 40 - € 60
2013
14 Kt. witgouden oorhangers met briljanten 0,12ct
6-k
€ 110 - € 150
2014
14 Kt. witgouden oorhangers met smaragd, onyx en briljanten 0,51ct
6-k
€ 360 - € 500
2015
14 Kt. gouden oorbellen bezet met briljant
6-k
€ 100 - € 140
2016
14 Kt. gouden fantasie oorknoppen
6-k
€ 20 - € 30
2017
Stoffen met leder afgezette butterfly stoel met metalen onderstel, h.100 x b.75 x d.80 cm.
Loc.8
€ 170 - € 240
2018
Loc.8
€ 170 - € 240
2019
Antieke gecloisonneerde pot met bloemendecoratie, h.20 x diam.28 cm.
Loc.8
€ 110 - € 150
2020
Geëmailleerd Arabisch theeserviesje op blaadje
Loc.8
€ 20 - € 30
2021
Koopje van een kristallen oranjekleurige fruitschaal en een bijpassende vaas
Loc.8
€ 40 - € 60
2022
Grijs/zwart gestoffeerde design fauteuil in metalen frame
Loc.8
€ 260 - € 360
2023
Loc.8
€ 260 - € 360
2024
Onb. Meester, Panter in een regenwoud, olieverf op doek, 140 x 200 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
2025
Twee Art Deco zamac tafellampen op marmeren voet met wit opaal glasbolletje, h.42 cm.
Loc.8
€ 280 - € 400
2026
7 Gepolychromeerde Kantonese borden, diam.26 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
2027
Kosta Boda, Meerkleurige glazen fruitschaal, h.22 x diam.35 cm.
Loc.8
€ 180 - € 260
2028
Set van 8 Boheemse glazen, h.20 cm.
Loc.8
€ 75 - € 110
2029
Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een springende panter rustend op massief marmeren voetstuk, h.50 x l.100 x b.20 cm.
Loc.8
€ 550 - € 800
2030
Beschilderd houten bedbankje, h.44 x b.86 x d.35 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
2031
6 Nieuwe in blauw leer uitgevoerde design stoeltjes met chrome poten
Loc.8
€ 1.400 - € 2.000
2032
Antieke 18e Eeuwse met ivoor ingelegde hardhouten documentenkist, h.34 x b.67 x d.35 cm.
Loc.8
€ 130 - € 180
2033
Handgeknoopt Arad kleed, 340 x 220 cm.
Loc.8
€ 110 - € 150
2034
Met zwart leder beklede buisframe armfauteuil met bijpassende poef
Loc.8
€ 200 - € 280
2035
Salvador Dali, Cheval, litho, nr.26/300, 49 x 57 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
2036
Kasimir Malevich, Woman in field, litho Mourlot Paris naar origineel, blindstempel editeur, 49 x 60 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
2037
Gepolychromeerde aardewerken cobra, h.47 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
2038
Oude industriële groen gelakte bank/salontafel met metalen onderstel, h.47 x b.52 x d.32 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
2039
Loc.8
€ 60 - € 90
2040
Antieke iepenhouten staartklokje, h.114 x b.27 x d.18 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
2041
3-Laden commode afgezet met koperen beslag, h.73 x b.50 x d.34 cm.
Loc.8
€ 55 - € 75
2042
Art Deco tafellamp op marmeren voet en gesatineerde glasbol in reliëfdecor met verzilverd bronzen beeldje van een danseres
Loc.8
€ 360 - € 500
2043
Blauw gedecoreerde Chinees aardewerken dekselvaas beschilderd met antiquiteiten h.115 cm.
Loc.8
€ 180 - € 260
2044
Patchwork armfauteuil met half ronde rugleuning, h.104 x b.108 x d.79 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
2045
Loc.8
€ 400 - € 600
2046
Barnhouten salontafel/zuil, h.40 x L.110 x b.59 cm.
Loc.8
€ 260 - € 380
2047
Metalen industrieel fabrieksvenster als spiegel, h.210 x b.244 cm.
Loc.8
€ 1.800 - € 2.600
2048
Fernand Leger, Le cirque, litho, 43,5 x 57,5 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
2049
A. Maas, Knotwilgen in landschap, olieverf op doek, 50 x 50 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
2050
Metalen industriële design lamp op ijzeren voetstukje, h.120 x d.70 x b.27 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
2051
Verzilverd bronzen Art Deco hanglamp met gesatineerd glazen kapjes in geometrisch decor, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.8
€ 380 - € 550
2052
Met zwart leder beklede 2-zits bank met chrome armleuningen
Loc.8
€ 300 - € 425
2053
Metalen staande schemerlampvoet met antraciet kap, h.180 cm.
Loc.8
€ 170 - € 240
2054
Antieke koperen zuilenpendule met bovenop het uurwerk een zegewagen, h.50 cm. en 2 bijpassende kandelaars, h.60 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
2055
Gerald Zjind, Op moedersschoot, olieverf op linnen, 110 x 91 cm.
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
2056
Antieke Franse kersenhouten 2-deurs linnenkast met geprofileerde kap, h.235 x b.165 x d.65 cm.
Loc.8
€ 600 - € 900
2057
Loc.8
€ 80 - € 120
2058
Groen marmeren zuil, h.78 x b.24 x d.24 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
2059
Verzilverd brons Art Deco tafellampje met gesatineerde glasplaten, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.8
€ 150 - € 220
2060
Met koper bewerkte rooktafeltje
Loc.8
€ 30 - € 45
2061
Wit gelakte houten opengewerkte spiegellijst met spiegel, 45 x 61 cm.
Loc.8
€ 40 - € 55
2062
Naar Oepts, Dorpsgezicht, aquarel op papier, '73, 36 x 57 cm.
Loc.8
€ 260 - € 380
2063
Willem van den Berg, Den Haag, 1886 – Amsterdam, De ploeger, potloodtekening, 14 x 11 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
2064
Koopje antiek ivoor en hertshoorn (6 st.)
Loc.8
€ 80 - € 120
2065
Antieke blauw met bamboe en bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen schotel, diam.27,5 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
2066
Frans Zenith reiswekkertje in foudraal
Loc.8
€ 80 - € 120
2067
2 Antieke gepolychromeerde porseleinen bloemstekers, h.15 cm.
Loc.8
€ 45 - € 60
2068
Benen Thora pointer
Loc.8
€ 35 - € 45
2069
Amandelgeslepen kristallen karaf
Loc.8
€ 30 - € 45
2070
Antieke mahoniehouten penantkast met marmeren blad, h.95 xb.155 x d.55 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
2071
Jean Mich, 1871-1919, aardewerken buste van een Chinese man, Susse Frères Editors Paris, h.24 cm.
Loc.8
€ 160 - € 240
2072
Stel jade glazen kommen
Loc.8
€ 40 - € 55
2073
Koopje van een blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schotel en 2 gecraqueleerde groen geglazuurde trompetvaasjes
Loc.8
€ 30 - € 45
2074
Art Deco sculptuur van brons vrouwfiguurtje op marmeren voetje ca. 1930, h.30 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
2075
18e Eeuwse aardewerken ronde deksel met afbeelding van Strasbourg, diam. 12 cm.
Loc.8
€ 90 - € 120
2076
Antieke bronzen beeld van een leeuw rustend op marmeren voetstukje, h.7 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
2077
Stel goud beschilderde siervaasjes, h.15 cm.
Loc.8
€ 30 - € 40
2078
Opalineglazen Art Deco bolvaasje, h.19 cm.
Loc.8
€ 45 - € 65
2079
Aardewerken buste van Gandhi
Loc.8
€ 35 - € 50
2080
Rijkbewerkte mammoetivoren kurkentrekker met druivenranken decoraties
Loc.8
€ 30 - € 45
2081
2 Ivoren Art Deco kandelaars (beschadigingen)
Loc.8
€ 40 - € 60
2082
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen miniatuur fles met stop
Loc.8
€ 40 - € 60
2083
Gepolychromeerd bronzen beeldje van een vrouw met vogel op zuil rustend op marmeren voetstukje, h.20 cm.
Loc.8
€ 90 - € 120
2084
Koop van 4 Chinese bronzen sotjes
Loc.8
€ 40 - € 55
2085
18 Kt. witgouden oorringen bezet met 0.62ct briljant
6-k
€ 700 - € 1.000
2086
14 Kt. witgouden klapoorringen bezet met 0.08ct briljant
6-k
€ 300 - € 425
2087
14 Kt. geelgouden bandring bezet met 0.08ct briljant
6-k
€ 200 - € 280
2088
18 Kt. geelgouden oorringen in laponia stijl
6-k
€ 300 - € 425
2089
14 Kt. geelgouden rozetring bezet met bloedkoraal
6-k
€ 190 - € 280
2090
14 Kt. geelgouden solitair parelring, parel 9mm
6-k
€ 300 - € 425
2091
14 Kt. geelgouden bandring bezet met topaas in witgouden zetting
6-k
€ 300 - € 400
2092
14 Kt. wit/geelgouden opengewerkte ring bezet met 0.10ct briljant
6-k
€ 220 - € 320
2093
18 Kt. witgouden hoge appique ring bezet met 2.80ct (totaal) briljant
6-k
€ 3.600 - € 5.000
2094
18 Kt. geelgouden unieke zetting met blauw topaas gemonteerd op 18 Kt. solide witgouden band
6-k
€ 700 - € 1.000
2095
14 Kt. geelgouden met koraal (peau d'ange) ring met goud gevlochte rand rond kaszetting
6-k
€ 200 - € 280
2096
14 Kt. geelgouden ring bezet met topaas gazette en een rond de kastzetting gegraveerde rand
6-k
€ 220 - € 320
2097
18 Kt. geelgouden vloeiend bol applique ring volgezet met 1.20ct briljant en in het midden een strook van carre geslepen blauwsaffier in railzetting
6-k
€ 1.900 - € 2.600
2098
14 Kt. geelgouden ring bezet met diamant
6-k
€ 90 - € 130
2099
14 Kt. geelgouden solitairring bezet met 0.65ct hooggeslepen briljant in witgouden kastzetting
6-k
€ 2.000 - € 2.800
2100
18 Kt. witgouden ring met saffier en briljanten 0.36ct rm:17
6-k
€ 260 - € 360
2101
14 Kt. witgouden hele alliance ring met briljanten 3.07ct rm:18
6-k
€ 2.200 - € 3.200
2102
14 Kt. bicolor ring met briljanten 0.50ct rm:16
6-k
€ 300 - € 425
2103
18 Kt. witgouden ring met briljant 0.20ct rm:15.5
6-k
€ 300 - € 425
2104
14 Kt. witgouden ring met onyx en briljanten 0.45ct rm:17.25
6-k
€ 400 - € 550
2105
14 Kt. witgouden ring met robijntjes en briljanten 1.05ct rm:17,25
6-k
€ 1.900 - € 2.600
2106
14 Kt. bicolor ring met briljanten 0.26ct rm:17
6-k
€ 360 - € 500
2107
14 Kt. gouden ketting, ca.5,5 gram
6-k
€ 80 - € 120
2108
Gouden fantasie oorhangers bezet met briljant, L.4 cm.
6-k
€ 50 - € 70
2109
14 Kt. witgouden collier met rozet hanger met saffier en briljantjes 0,30ct
6-k
€ 220 - € 300
2110
B.W.G. hartjeshanger bezet met briljant aan 1e Gehalte zilveren collier
6-k
€ 80 - € 120
2111
Gouden hanger met grote ovale bloedkoraal
6-k
€ 50 - € 70
2112
Cartier aansteker
6-k
€ 500 - € 700
2113
Koopje van een gouden trouwring, een oude zegelring, goudkleurige ketting en hanger
6-k
€ 60 - € 90
2114
Koopje van 5 broches en een onedele ring bezet met zirkonia en parels
6-k
€ 40 - € 60
2115
14 Kt. gouden damesring bezet met diamant
6-k
€ 200 - € 280
2116
Koper bronzen opengewerkte wierrookbrander en een boternootbakje, China
Loc.8
€ 14 - € 18
2117
Gepolychromeerde aardewerken schotel, Kolennood 1917-1918
Loc.8
€ 100 - € 140
2118
Koopje divers porselein, etc.
Loc.8
€ 20 - € 30
2119
2 Antieke gepolychromeerde porseleinen bloemstekers, h.12 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
2120
Chinees Yixing trekpotje i.v.v. boomstam
Loc.8
€ 70 - € 100
2121
Ivoren borstbeeld, vroeg 20e eeuw, h.15 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
2122
Benen briefopener met decoratie van een vis
Loc.8
€ 25 - € 35
2123
2 Polychroom Chinees porseleinen kommen met medaillon in ijzerrode decoratie, 18e eeuw, 21 cm. (1 gerestaureerd)
Loc.8
€ 100 - € 140
2124
Wit porseleinen groep van een man en een vrouw, Duitsland ca. 1830, h.20 cm.
Loc.8
€ 40 - € 50
2125
Koopje van 5 blauw/wit met antiquiteiten gedecoreerde porseleinen bordjes
Loc.8
€ 55 - € 75
2126
Koopje van 2 Indiase bronsjes w.o. een Ganesha
Loc.8
€ 40 - € 60
2127
Koopje divers aardewerk, porselein, etc.
Loc.8
€ 50 - € 70
2128
Oosterse geelkoperen veldfles met 2 schenkkannetjes
Loc.8
€ 10 - € 14
2129
Teakhouten Art Deco schaal met gedecoreerde handgrepen, Willem Rädecker, ca. 1920, h.4 x b.14,7 x L.29,5 cm.
Loc.8
€ 130 - € 180
2130
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.8
€ 25 - € 35
2131
Biscuit beeldengroep van twee kindjes, h.23 cm.
Loc.8
€ 10 - € 14
2132
2 Grote met bloemen gedecoreerde crémekleurige kandelaars, h.58 cm.
Loc.8
€ 25 - € 35
2133
Bronzen sculptuur van een danseres rustend op marmeren voetstuk, h.44 cm.
Loc.8
€ 70 - € 100
2134
Dienblad met 4 karaffen
Loc.8
€ 50 - € 70
2135
Hindeloopen beschilderd 1-deurs hoekkastje met religieuze beschildering, toegeschreven aan Jopie Feenstra, h.53 x b.43 x d.30 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
2136
Rieten 2-delige picknickmand met inhoud en koelgedeelte, 35 x 26 x 31 cm.
Loc.8
€ 75 - € 110
2137
Monogram B.M., Portret, pastel, 24 x 20 cm.
?
€6-€8
2138
Met bloemen gedecoreerd Kelim kleed, 201 x 343 cm.
?
€ 450 - € 650
2139
?
€ 200 - € 280
2140
Wit metalen 3-zits tuinbank
?
€ 100 - € 140
2141
Bronzen Ganesha, h.21 cm.
?
€ 50 - € 70
2142
Oude rijk bewerkte 3e gehalte zilveren handschoenenkist met een inscriptie (Een herinnering aan het 25-jarig dienst jubileum Etat-Major Hs.Zuiderkruis, Colombo 29-9-1943
Loc.6
€ 400 - € 600
2143
Orientaals handgemaakte multicolor elektrische tafellantaarn, 40 x 43 cm.
?
€ 25 - € 35
2144
Off white beschilderde glazen 2-deurs kast, h.230 x b.115 x d.45 cm.
?
€ 650 - € 950
2145
Bronzen Art Deco sculptuur van mannen hoofd op marmeren basement, h.27 cm.
?
€ 50 - € 70
2146
Polen op stockkaarten
Loc.5
€ 6 - € 10
2147
?
€ 18 - € 25
2148
Palissanderhouten schrijfcassette
?
€ 30 - € 45
2149
Smeedijzeren wijnrek 100 flessen
?
€ 30 - € 45
2150
8 Gepolychromeerde metalen beeldjes van kuikens, ca. 14 cm.
?
€ 35 - € 50
2151
?
€ 180 - € 260
2152
Goud metalen sculptuur van acrobaat in ring, rustend op marmeren voetstuk, h.42 cm.
?
€ 110 - € 160
2153
Stel zeer grote hardstenen tuin obelisken, h.220 x b.60 x d.60 cm.
?
€ 1.300 - € 1.800
2154
?
€ 1.300 - € 1.800
2155
Bronzen sculptuur van een zittende Guan Yin, h.40 cm.
?
€ 200 - € 280
2156
Teakhouten tafel met metalen onderstel, h.75 x b.120 x d.80 cm.
?
€ 300 - € 425
2157
Oude Philips radio in houten kast
?
€ 80 - € 120
2158
Antieke wit marmeren zuilenpendule met vuurverguld brons beslag, h.46 x b.32 cm.
?
€ 1.100 - € 1.600
2159
Pierre Adémée Plasait, 1910-?, Gesign. Plasait (Parijs), eikenhouten sculptuur van naakte vrouw, h.32 cm.
?
€ 90 - € 130
2160
Oude Kaart, Holland/Belgie, handgekleurd, 44 x 35 cm.
?
€ 120 - € 170
2161
Zilveren theepot
?
€ 240 - € 320
2162
Chinese geel met roze vruchten gedecoreerde snuffbottle met oorspronkelijk lepeltje, vroeg 19e eeuw
?
€ 200 - € 280
2163
2 Zilveren gespen, bodemvondst
Loc.6
€ 35 - € 50
2164
Romeins glazen kinderring, 2e/3e eeuw
?
€ 16 - € 25
2165
2 Tegeltjes van fruitmanden, 17e eeuw
?
€ 90 - € 130
2166
Koopje van 6 dobbelstenen w.o. 18e/19e eeuw
?
€ 16 - € 25
2167
Antiek zilveren bewaardoosje ingelegd met granaat stenen, L.6 x h.2,5 cm.
Loc.6
€ 45 - € 65
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2168
Antieke zilveren open vingerhoed met afbeelding van haasjes en hondjes, 18e eeuw
?
€ 60 - € 90
2169
Zilveren armband bezet met geslepen blauwe edelstenen, Chrysocolla
6-k
€ 30 - € 45
2170
Zilveren pijpenwroeter met gedraaide steel en afbeelding van hondje, L.7 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2171
2 Odeurflacons met zilveren dop
?
€ 40 - € 60
2172
Stel aardewerken siervazen op sokkel met beschilderingen en bronzen ornamenten, h.130 cm.
?
€ 800 - € 1.100
2173
Gepolychromeerde sculptuur van een dikke dame naar Niky de Saint Phalle, h.58 cm.
?
€ 80 - € 120
2174
?
€ 16 - € 25
2175
Albasten asbak met bronzen olifant
?
€ 65 - € 100
2176
Albasten asbak met twee gepolychromeerde bronzen honden
?
€ 65 - € 100
2177
Nest van 3 handgevlochten rieten manden met stof
?
€ 30 - € 40
2178
Nest van 3 handgevlochten rieten manden met grijze stof
?
€ 40 - € 55
2179
Rieten picknickmand met inhoud, 30 x 25 x 30 cm.
?
€ 40 - € 55
2180
?
€ 40 - € 55
2181
Rieten picknickmand toebehoren en koelgedeelte, 55 x 38 x 22 cm.
?
€ 65 - € 90
2182
Rieten 2-delige picknick mand met inhoud en koelgedeelte, 35 x 26 x 31 cm.
?
€ 75 - € 110
2183
Doos divers met fruitschaal en fruitset, etc.
Loc.6
€ 6 - € 10
2184
14 Kt. geelgouden ring met smaragd en briljanten 0.01ct rm:17
6-k
€ 35 - € 50
2185
18 Kt. witgouden ring met briljanten 0.78ct rm:18
6-k
€ 600 - € 850
2186
18 Kt. witgouden ring met briljanten 0.80ct rm:18
6-k
€ 550 - € 800
2187
14 Kt. geelgouden rijring met briljanten 0.14ct rm:16
6-k
€ 100 - € 140
2188
14 Kt./2e gehalte zilveren ring met oud slijpsel diamant 0.40ct rm:16.5
6-k
€ 200 - € 280
2189
14 Kt. witgouden hele alliance met briljanten 1.71ct rm:18
6-k
€ 1.000 - € 1.400
2190
14 Kt. geelgouden rijring met robijn en briljant 0.39ct rm:17
6-k
€ 300 - € 425
2191
14 Kt. witgouden hele alliance ring met briljanten 1.42ct rm:17
6-k
€ 800 - € 1.200
2192
18 Kt. witgouden solitair oorstekers bezet met 0.20ct briljant
6-k
€ 300 - € 425
2193
14 Kt. geelgouden dasschuif gezet met 0.03ct briljant
6-k
€ 120 - € 170
2194
14 Kt. geelgouden dasschuif
6-k
€ 120 - € 170
2195
14 Kt. geelgouden opengewerkte driehoek broche bezet met 0.07ct briljant
6-k
€ 300 - € 425
2196
14 Kt. geelgouden broche van een leesbril
6-k
€ 60 - € 90
2197
6-k
€ 60 - € 90
2198
14 Kt. geelgouden bedel van een mannetje
6-k
€ 35 - € 50
2199
14 Kt. geelgouden hanger gezet met robijntje
6-k
€ 30 - € 45
2200
Leo Spindelaar, Abstract, acryl op doek, 190 x 100 cm.
Loc.6
€ 600 - € 850
2201
Roy Lichtenstein, Woman in bath, 1963, silkscreen naar original op karton, 91 x 91 cm.
Loc.6
€ 110 - € 150
2202
Beschilderd houten paneel, 90 x 70 cm.
Loc.6
€ 10 - € 14
2203
Off white elektrische hanglantaarn, Mumbai, h.60 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2204
Ond.gesign., Vechtende hanen, olieverf op doek, gedateerd 1979, 100 x 80 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2205
J. van Gouwbergen, Landschap met boerderijen, olieverf op board, 118 x 99 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2206
Goudkleurige kuifspiegellijst met geslepen spiegel, h.160 x b.40 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2207
Wit gelakte kuifspiegellijst met geslepen spiegel, h.180 x b.42 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2208
Goud gelakte kuifspiegellijst met geslepen spiegel, h.165 x b.40 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2209
Wit gelakte kuifspiegellijst met geslepen spiegel, h.160 x b.42 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2210
Zilverkleurige spiegellijst met geslepen spiegel, h.160 x b.40 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2211
Zilver gelakte kuifspiegellijst met geslepen spiegel, h.172 x b.50 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2212
Zilver gelakte kuifspiegellijst met geslepen spiegel, h.165 x b.40 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2213
Koopje divers van diverse koperen kandelaars, verzilverd hostikistje, porseleinen dienblad met onderzetters, twee tinnen kandelaars, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
2214
Koopje divers antiek kristal w.o. karaffen, roomstel, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
2215
Emaille van Nelle reclamebord, 47 x 34 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2216
Bronzen masker rustend op marmeren voetstuk, h.33 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2217
Dubbele fotolijst, 33 x 28 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2218
Loc.6
€ 15 - € 25
2219
Houten Art Deco pendule
Loc.6
€ 60 - € 90
2220
Antiek zilveren crucifix, ca. h.45 cm., gemerkt Parijs 1819-1860
Loc.6
€ 65 - € 90
2221
Gestoken notenhouten inktstel met decoratie van een kalkoen
Loc.6
€ 45 - € 65
2222
Koopje divers Celadon, etc.
Loc.6
€ 35 - € 50
2223
Hartvormige 6-delige fotolijst, 31 x 30 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2224
Stel Art Deco tafellampen op marmeren voet met wit opaal glazen bol andere bol ontbreekt
Loc.6
€ 280 - € 400
2225
Antiek mahoniehouten uitklapbaar bedtafeltje
Loc.6
€ 20 - € 30
2226
Koopje 60-erjaren plastic dierfiguren en 2 Marilyn Monroe's
Loc.6
€ 50 - € 70
2227
Koop divers kleingoed, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2228
Koop divers kleingoed, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2229
Koop met o.a. diverse glazen knikkers etc.
Loc.6
€ 8 - € 12
2230
Wit marmeren vrouwenhoofd h.30 cm.
Loc.6
€ 45 - € 60
2231
Naar Fresnaye, Abstract, gem.techniek op papier, 26 x 34 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
2232
Met diverse houtsoorten ingelegde antieke Franse zuilenpendulde h.46 cm
Loc.6
€ 140 - € 200
2233
Koop divers kleingoed
Loc.6
€ 30 - € 45
2234
Imari porseleinen schotel, diam.30 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2235
Bronzen sculptuur van liggende liggende lezende dame, b.90 cm.
Loc.6
€ 400 - € 550
2236
Koop divers kleingoed w.o. houtsnijwerk, aardewerk, kristal, etc.
Loc.6
€ 25 - € 35
2237
Pleet dienblad met een olielamp en een aardewerken taart plateau
Loc.6
€ 20 - € 30
2238
Koopje divers kleingoed w.o. pleet, tin, etc. en een Delfts koetje
Loc.6
€ 30 - € 45
2239
Koopje van een grote aardewerken poes, houten dienblad en divers koper
Loc.6
€ 10 - € 14
2240
Koopje divers van 2 koperen steelpannetjes, verzilverde citroenknijper, marmeren beeldje van een neushoorn en bronzen beeldje van zwijntje
Loc.6
€ 30 - € 45
2241
Oud prentenboek en twee koperen kandelaars met kristallen pegels
Loc.6
€ 20 - € 30
2242
Groen gelakte houten speelkar
Loc.6
€ 40 - € 50
2243
Koopje van 3 Balinese gestoken beeldjes
Loc.6
€ 20 - € 30
2244
Koopje divers kleingoed, w.o. een kinderserviesje, Delfts blauw etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2245
Koopje divers van een gepolychromeerde porseleinen vaas, 3 diverse poppen, biscuit beeld en een biscuit buste
Loc.6
€ 30 - € 45
2246
Koop divers kleingoed w.o. houtsnijwerk, oude tegeltjes, kristallen dekseldoos, koperen schotel en een isografie van Jan Toorop
Loc.6
€ 20 - € 30
2247
Fraai gesneden houten dienblad met kistje, Indonesië, ca. 1920
Loc.6
€ 25 - € 35
2248
Koop divers pleet, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2249
Koop divers w.o. lakdoos, 2 koperen kandelaars, Wedgwood en een gevlochten rieten mand
Loc.6
€ 30 - € 45
2250
Koopje van 4 diverse tinnen voorwerpen
Loc.6
€ 20 - € 30
2251
Antiek mahoniehouten kuipblaadje
Loc.6
€ 18 - € 25
2252
Doos divers
Loc.6
€ 20 - € 30
2253
Koop divers pleet en zilver
Loc.6
€ 20 - € 30
2254
Een teakhouten reliëf; Dieren – 45 x 60 cm
Loc.6
€ 80 - € 120
2255
Bronzen Indianen torso rustend op marmeren voetstuk, h.86 cm.
Loc.6
€ 260 - € 360
2256
Karel Appel, Collection d'Art Amsterdam, 1977, Lithographie door Arte Paris, gesigneerd, 84 x 51 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2257
Onb.meester, Dorpsgezicht met vrouw, maroefle, 60 x 50 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2258
Monogram R., Schip in storm, olieverf op paneel, gedateerd 1861, 44 x 38 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2259
Wit marmeren borstbeeld van de jonge Ludwig von Beethoven, h.30 cm.
Loc.6
€ 110 - € 150
2260
Onyx 3-delig klokkenstel bestaande uit een pendule en twee 2-lichts kandelaars
Loc.6
€ 180 - € 260
2261
6 Kristallen schaaltjes (beschadigingen)
Loc.6
€ 30 - € 45
2262
Koopje divers Herend porselein
Loc.6
€ 60 - € 90
2263
Groen gepatineerd glaspasta lampenkapje
Loc.6
€ 35 - € 50
2264
Kristallen beschuitbus
Loc.6
€ 60 - € 90
2265
Twee gepolychromeerde metalen boekensteuntjes met paarden, h.16 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2266
Grote aardewerken wildterrine, h.30 cm.
Loc.6
€ 65 - € 100
2267
Koop van 10 porseleinen musicerende kindjes, h.10 cm.
Loc.6
€ 55 - € 80
2268
14 Kt. geelgouden hanger bezet met briljant
6-k
€ 40 - € 60
2269
14 Kt. gouden bedel van een draakje
6-k
€ 25 - € 35
2270
14 Kt. geelgouden bedel van een kappers-set
6-k
€ 25 - € 35
2271
14 Kt. geelgouden bedel van een hert
6-k
€ 80 - € 120
2272
14 Kt. witgouden hanger gezet met diamant
6-k
€ 30 - € 45
2273
14 Kt. geelgouden bedel van een klok
6-k
€ 45 - € 65
2274
14 Kt. geel/witgouden kruisje met corpus
6-k
€ 60 - € 90
2275
14 Kt. geelgouden gestilleerde broche gezet met parel
6-k
€ 150 - € 220
2276
14 Kt. witgouden rijring met briljanten 0.40ct rm:17
6-k
€ 400 - € 600
2277
14 Kt. witgouden ring met blauwe topaas en briljanten 0.38ct rm:17.25
6-k
€ 360 - € 550
2278
14 Kt. witgouden ring met saffiertjes en briljanten 1.33ct rm:17,25
6-k
€ 2.000 - € 2.800
2279
14 Kt. witgouden rijring met opaal en 8 kant geslepen diamanten 0.21ct rm:17.25
6-k
€ 280 - € 400
2280
14 Kt. witgouden rozetring met saffier en briljanten 0.20ct rm:17.25
6-k
€ 400 - € 600
2281
18 Kt. bicolor ring met briljanten 0.04ct rm:17.5
6-k
€ 90 - € 130
2282
14 Kt. geelgouden ring met briljanten 0.25ct rm:18.5
6-k
€ 170 - € 240
2283
14 Kt. witgouden solitair ring met briljant 0.35ct rm:18
6-k
€ 240 - € 340
2284
Art Deco-stijl vitrinekast met 2 laden, h.180 x b.80 x d.40 cm.
Loc.6
€ 400 - € 600
2285
Spiegel in notenhouten lijst, 121 x 40 cm. (spiegel defect)
Loc.6
€ 30 - € 45
2286
Grote koop dives kleingoed, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
2287
Rijkbewerkte Indonesische djati houten kist
Loc.6
€ 35 - € 50
2288
Koop divers porselein, glas, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
2289
Grote koop met divers Chinees porselein, etc.
Loc.6
€ 50 - € 70
2290
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
2291
2 Houten kistjes met divers bijoux, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
2292
Antiek geborduurd voetenbankje
Loc.6
€ 18 - € 25
2293
Diverse koperen ornamenten, schemerlampje, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2294
Grote koop divers aardewerk, porselein, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
2295
Koopje divers antiek tin w.o. kandelaars, boterpotjes, kraagkan, etc.
Loc.6
€ 80 - € 120
2296
Grote koop oud koper
Loc.6
€ 30 - € 45
2297
Grote koop divers koperwerk
Loc.6
€ 30 - € 50
2298
Koop van een plateel schotel en een aardewerken kaststelletje
Loc.6
€ 8 - € 12
2299
Bronzen sculptuur van een gestileerde eend, h.14 x b.30 cm.
Loc.6
€ 65 - € 100
2300
Grote koop divers kristal
Loc.6
€ 30 - € 45
2301
Oude Engelse cake-stand
Loc.6
€ 18 - € 25
2302
Van Vulpen, Landschap, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.6
€ 90 - € 120
2303
Herman Schröder, 1962, boslandschap, olieverf op board, 58 x 72 cm.
Loc.6
€ 400 - € 600
2304
Deels lederen met vogel en bloemenstof beklede hokker, h.45 x b.83 x 86 cm. rustend op houten poten met koperen doppen
Loc.6
€ 100 - € 140
2305
Oud houten Dayak schild met bijpassende speer
Loc.6
€ 260 - € 360
2306
2 Moderne staande halogeenlampen
Loc.6
€ 20 - € 30
2307
Glazen koffietafel met chrome voet, h.40 x d.80 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2308
Chrome kledingrek met kledinghaken, h.170 x b.55 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2309
Chrome staande kapstok, h.165
Loc.6
€ 80 - € 120
2310
Aardewerken Jugendstil lampetstel, gemerkt Villeroy en Boch
Loc.6
€ 45 - € 65
2311
Jugendstil-stijl dame als lampvoet met glas-in-lood kelk, h.55 cm., met Engelse stekker en fitting
Loc.6
€ 30 - € 45
2312
Uit een kei gekapte wasbak met bijpassende afvoer, h.17 x b.47 x d.37 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2313
Zilver/goudkleurig 2-zits kinderbankje met rode stof bekleed, h.82 x b.93 x d.50 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2314
Antieke staartklok met mechaniek en hand beschilderde wijzerplaat
Loc.6
€ 400 - € 600
2315
Naar Eames, met zwart leder beklede gecapitonneerde armfauteuil
Loc.6
€ 280 - € 400
2316
Anton Heyboer, (1924 - 2005), Abstract, gouache op papier, 65 x 75 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2317
Leermakers, Winterlandschap met bomen en boerderij, olieverf op board, 80 x 60 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2318
Offwhite gelakt keukeneiland met diverse laden, deuren en vakverdelingen, h.90 x b.122 x d.75 cm.
Loc.6
€ 700 - € 1.000
2319
Offwhite gelakt 5-laden keukenblok afgedekt door een metalen blad, h.107 x b.67 x d.50 cm.
Loc.6
€ 360 - € 500
2320
Bruinkleurige armfauteuil op wieltjes
Loc.7
€ 10 - € 14
2321
Metalen inklapbaar tuinbankje
Loc.7
€ 140 - € 190
2322
Art Deco-stijl 3-laden kastje, h.77 x b.62 x d.48 cm.
Loc.7
€ 200 - € 280
2323
Smeedijzeren tuinbankje met hondenkoppen en houten rugleuning en zitting, h.77 x b.116 x d.63 cm.
Loc.7
€ 380 - € 550
2324
Loc.7
€ 200 - € 280
2325
Groen gecapitonneerde lederen draaifauteuil op chrome poot
Loc.7
€ 400 - € 600
2326
Art Deco-stijl wandkast met vakverdeling en 4 laden, h.100 x b.106 x d.35 cm.
Loc.7
€ 300 - € 425
2327
Metalen tuintafel met 4 bijpassende inklapbare metalen stoelen
Loc.7
€ 380 - € 550
2328
Met Engelse vlaggenprint beklede armfauteuil
Loc.7
€ 70 - € 100
2329
Loc.7
€ 400 - € 600
2330
Met roze stof beklede zilver gelakte armfauteuil met gecapitonneerde rugleuning
Loc.7
€ 70 - € 100
2331
Metalen eetkamertafel met teakhouten blad, h.75 x b.80 x L.120 cm.
Loc.7
€ 280 - € 380
2332
Met bewerkt leder beklede salontafel, h.40 x diameter 110 cm.
Loc.7
€ 100 - € 140
2333
3-Delig Barokstijl zithoek bestaande uit een 3-zits bank en twee armfauteuils
Loc.7
€ 900 - € 1.300
2334
Met ster ingelegde ronde bijzettafel met etagèregedeelte
Loc.7
€ 180 - € 260
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2335
Nieuwe groen gestoffeerde 2-zits bank met houten pootjes, h.75 x b.140 x d.75 cm.
Loc.7
€ 130 - € 180
2336
Art Deco-stijl bijzettafel op ronde voet, h.80 x d.55 cm.
Loc.7
€ 80 - € 120
2337
Nieuwe met linnen gestoffeerde 2-zitsbank met kussens, h.70 x b.185 x d.70 cm.
Loc.7
€ 180 - € 260
2338
Loc.7
€ 80 - € 120
2339
Art Deco-stijl etagèretafel, h.70 x b.70 x d.70 cm.
Loc.7
€ 150 - € 220
2340
Nieuwe grijs gestoffeerde 2-zits bank met houten pootjes, h.75 x b.140 x d.75 cm.
Loc.7
€ 130 - € 180
2341
Chroom met groene stof gestoffeerde design schommelstoel
Loc.7
€ 150 - € 220
2342
Loc.7
€ 150 - € 220
2343
Loc.7
€ 18 - € 25
2344
Loc.7
€ 18 - € 25
2345
Loc.7
€ 18 - € 25
2346
Loc.7
€ 18 - € 25
2347
Zeer grote poly-stone tuinbank geflankeerd door leeuwen, h.120 x b.200 x d.76 cm.
Loc.7
€ 1.700 - € 2.400
2348
Oude met leder beklede schommelstoel
Loc.7
€ 25 - € 35
2349
Koop van 3 schilderijen
Loc.7
€ 10 - € 14
2350
Loc.7
€ 170 - € 240
2351
Whitewash teakhouten salontafel, h.46 x b.100 x d.100 cm.
Loc.7
€ 140 - € 200
2352
18 Kt. witgouden rijring met briljanten 0.30ct rm:19
6-k
€ 280 - € 400
2353
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0.05ct rm:18
6-k
€ 70 - € 100
2354
14 Kt. witgouden rozetring met robijntjes en briljanten 0.30ct rm:17.5
6-k
€ 180 - € 260
2355
14 Kt. witgouden ring met blauwe topaas en briljanten 0.06ct rm:17.25
6-k
€ 220 - € 320
2356
14 Kt. geelgouden bedel van een geluksvuistje
6-k
€ 40 - € 55
2357
14 Kt. geelgouden kruisje
6-k
€ 25 - € 35
2358
14 Kt. gouden bedel van een poedel
6-k
€ 20 - € 30
2359
14 Kt. geelgouden kruisje met corpus
6-k
€ 25 - € 35
2360
18 Kt. geelgouden oorhangers van scharnierende plaatjes bezet met 0.06ct briljant
6-k
€ 360 - € 550
2361
18 Kt. geelgouden sterrenbeeld hanger van een stier
6-k
€ 45 - € 65
2362
6-k
€ 40 - € 60
2363
14 Kt. geelgouden bedel met diamantje van een fantome
6-k
€ 30 - € 45
2364
14 Kt. gouden bedel van een bodybuilder
6-k
€ 110 - € 160
2365
14 Kt. geelgouden kruisje
6-k
€ 20 - € 30
2366
14 Kt. geelgouden bedel van Jan Klaassen
6-k
€ 55 - € 80
2367
14 Kt. geelgouden plaatje met beschermengel
6-k
€ 40 - € 60
2368
Loc.7
€ 80 - € 120
2369
Bruine armfauteuil
Loc.7
€ 10 - € 14
2370
Chroom met gele stof gestoffeerde design schommelstoel
Loc.7
€ 150 - € 220
2371
Loc.7
€ 150 - € 220
2372
Nieuwe oranje gestoffeerde 2-zits bank met houten pootjes, h.75 x b.140 x d.75 cm.
Loc.7
€ 130 - € 180
2373
Handgekapte hardstenen wandfontein met leeuwenkop als spuiter, h.150 x b.75 x d.55 cm.
Loc.7
€ 550 - € 800
2374
Drie Kelim kussens, 47 x 47 cm.
Loc.7
€ 30 - € 45
2375
Ingelegde 7-ladenkastje op cabriolenpoten, h.120 x b.47 x d.35 cm.
Loc.7
€ 200 - € 280
2376
Toegeschreven aan ter Reehorst, Abstract, acryl op papier, 60 x 47 cm.
Loc.7
€ 30 - € 45
2377
Naar Constant, Damesportret, aquarel op papier, 56 x 38 cm.
Loc.7
€ 260 - € 380
2378
R. Prins, oude schoolplaat in lijst van vliegveld Schiphol, 87 x 67 cm.
Loc.7
€ 20 - € 30
2379
Geslepen spiegeltje in lijst, 58 x 48 cm.
Loc.7
€ 10 - € 14
2380
Karin Dijkstra, Moskou, gouache, 50 x 70 cm.
Loc.7
€ 45 - € 65
2381
Monogram, Persoon in landschap, aquarel op papier, 36 x 49 cm.
Loc.7
€ 100 - € 140
2382
K. Lucas, Romantisch landschap met moeder en kind, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.7
€ 30 - € 45
2383
Art Deco-stijl drie-laden wandkast, h.90 x b.140 x d.45 cm.
Loc.7
€ 360 - € 500
2384
Set van 4 wit gelakte tuinstoelen met rode kussens
Loc.7
€ 40 - € 60
2385
Loc.7
€ 200 - € 280
2386
Zilverkleurige wandconsole met spiegelopstand, afgedekt door een zwart marmeren blad, h. x b.130 x d.45 cm.
Loc.7
€ 280 - € 400
2387
Loc.7
€ 80 - € 120
2388
Art Deco-stijl bijzettafel met laden, h.73 x b.80 x d.36 cm.
Loc.7
€ 150 - € 220
2389
Loc.7
€ 150 - € 220
2390
Koopje diverse schilderijen
Loc.7
€ 20 - € 30
2391
Koop diverse schilderijtjes
Loc.7
€ 30 - € 45
2392
Verzilverde wijnkoeler met druivenranken, h.35 cm.
Loc.6
€ 75 - € 110
2393
Jugendstil-stijl tafellampje, h.44 cm., met Engelse stekker en fitting
Loc.6
€ 30 - € 45
2394
Loc.6
€ 30 - € 45
2395
Antieke mahoniehouten hangoortafel, h.75 x b.120 x d.54 cm.
Loc.6
€ 110 - € 160
2396
Oudblauw gelakte ronde eetkamertafel, h.76 x d.110 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2397
Corneille ( Cornelis) van Beverloo, Liège ( Luik) 1922- 2010 Parijs, Liggend naakt, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1973, 42 x 31 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2398
Verstelbare bureaustoel
Loc.6
€ 20 - € 30
2399
Rijk bewerkt koperen 3-delig klokkenstel, h.60 cm.
Loc.6
€ 170 - € 240
2400
Art Deco-stijl 3-laden kastje, h.80 x b.120 x d.35 cm.
Loc.6
€ 180 - € 260
2401
J. Holmer, Koeien in landschap, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2402
C. Lion, Berglandschap met vrouw, olieverf op doek, 44 x 38 cm.
Loc.6
€ 45 - € 65
2403
Karl Mayr, Geboortehuis van Beethoven, olieverf op board, gedateerd 1906, 47 x 35 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2404
Jan Rinke, Schildwolde 1863-1922 Den Haag, Meisje in Bloementuin te Schoorl, 34 x 26 cm. Achterop gedateerd 1907
Loc.6
€ 900 - € 1.300
2405
J. van Bol Thijssen, Eendjes aan de waterkant, olieverfje op paneel, 24 x 18 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2406
Onb.meester, Bedelaar in landschap, olieverf op paneel, 63 x 46 cm.
Loc.6
€ 1.800 - € 2.600
2407
W. Horselenberg, Plassengezicht met boerderij, olieverf op doek, 80 x 40 cm.
Loc.6
€ 130 - € 180
2408
Medea Japharitze, Surrealistische voorstelling, aquarel, 23 x 17 cm.
Loc.6
€ 110 - € 150
2409
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, 2 ingelijste tekeningen, 26 x 40 cm.
Loc.6
€ 14 - € 20
2410
Onb.meester, Twee puppies bij drinkbak, olieverf op paneel, 26 x 20 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2411
Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 24 x 19 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2412
Onb.meester, Eendjes aan de slootkant, maroefle, 30 x 23 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2413
Jean Rigaux, Gezicht op Hoeilaart, handgesigneerde kleurengravure, 50 x 41 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
2414
Onb.meester, Personen bij kerk, maroefle, 43 x 34 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2415
Oude Sport-litho, balspel, 47 x 34 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2416
Naar Hopper, Huis in landschap, aquarel op papier, 31 x 47 cm.
Loc.6
€ 190 - € 280
2417
Bronzen sculptuur van Hermes, h.55 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2418
Zwart marmeren pendule als lampvoet met gestoffeerde kap, h.60 cm.
Loc.6
€ 55 - € 75
2419
Bronzen sculptuur van de denker naar Rodin rustend op marmeren voetstuk, h.32 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2420
Art Deco-stijl 4-laden wandkast met chorme knopjes, h.100 x b.78 x d.45 cm.
Loc.6
€ 360 - € 500
2421
Naar Mueller, Personen in de tuin, gem.techniek op papier, 51 x 46 cm.
Loc.6
€ 280 - € 400
2422
S. Dali, La Prodigalité, houtgravure, 40 x 50 cm.
Loc.6
€ 75 - € 110
2423
Charlotte Portharst, Boerderij langs de weg, olieverf op doek, 60 x 48 cm.
Loc.6
€ 55 - € 75
2424
Ond.gesign., Oud Frans straattafereel met koets en bloemenverkoopster, olieverf op doek, 46 x 61 cm.
Loc.6
€ 100 - € 150
2425
Geslepen spiegel in goudkleurige ornamentenlijst, 50 x 85cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
2426
Naar Han, Abstract, '50, gem.techniek op papier, 20 x 34 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2427
Naar Verschuur, Schaapsherder met schapen, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2428
Willem van Schoonhoven van Beurden, (1883-1963), Knotwilgen in landschap, pastel op papier, 70 x 40 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2429
Blauw/wit gedecoreerde Bavaria oorvaas, h.41 cm.
Loc.6
€ 140 - € 190
2430
Bronzen sculptuur van Amor zittend op een boek rustend op marmeren voetstuk, h.28 x L.28 x b.19 cm.
Loc.6
€ 240 - € 320
2431
Stel geelkoperen Satsuma olielampjes, h.40 cm.
Loc.6
€ 65 - € 90
2432
Art Deco-stijl wandtafel, h.90 x b.110 x d.40 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2433
Oude koperen kolenkit
Loc.6
€ 10 - € 14
2434
Stel gepolychromeerde met geisha's gedecoreerde Chinees porseleinen bloempotten, h.32 x diam.38 cm.
Loc.6
€ 160 - € 220
2435
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met lade, h.75 x b.96 of 154 x d.80 cm.
Loc.6
€ 130 - € 180
2436
14 Kt. rechthoekig plaatje met beschermengel
6-k
€ 40 - € 60
2437
18 Kt. gouden gevlochten armband bezet met 3 briljanten en 2 smaragden, 67,9 gr.
6-k
€ 1.400 - € 2.000
2438
Collier bezet met lapis lazuli en cultivépareltjes met een 14 kt. witgouden slot
6-k
€ 100 - € 140
2439
18 Kt. witgouden armband met parels en briljanten 0,64ct
6-k
€ 700 - € 950
2440
14 Kt. witgouden kruisje bezet met 0.05 ct briljant
6-k
€ 45 - € 65
2441
14 Kt. witgouden oorhangers met onyx en 8 kant geslepen diamanten 0,25ct
6-k
€ 200 - € 280
2442
14 Kt. geelgouden dubbele ring bezet met briljant en marquise saffier
6-k
€ 100 - € 140
2443
Verguld zilveren broche bezet met zirkonia
6-k
€ 14 - € 18
2444
14 Kt. witgouden Pontiac damespolshorloge bezet met 20 briljantjes, 32,2 gr. (totaalgewicht)
6-k
€ 800 - € 1.200
2445
14 Kt. geelgouden ring
6-k
€ 100 - € 140
2446
14 Kt. geelgouden ring bezet met hematiet in een kastzetting
6-k
€ 90 - € 120
2447
7 Gouden 50 gulden munten Nederlandse Antillen in etui
6-k
€ 400 - € 600
2448
6-k
€ 400 - € 600
2449
2 Antieke 18 kt. witgouden oorhangers bezet met cultivé parels
6-k
€ 60 - € 90
2450
Witgouden damesring bezet met cultivé parel en twee kleine briljantjes
6-k
€ 100 - € 140
2451
18 Kt. gouden ring bezet met 6 briljanten (1 briljant beschadigd)
6-k
€ 500 - € 700
2452
Zilveren 8-lichts kandelaar
Loc.6
€ 2.200 - € 3.200
2453
2e Gehalte zilveren servies, van Kempen, ca.2400 gr.
Loc.6
€ 800 - € 1.200
2454
Wandelstok met verzilverde handgreep
Loc.6
€ 20 - € 30
2455
Oude Indiase zijden doek met goud draad, L.120 x b.40 cm.
Loc.6
€ 90 - € 120
2456
2 Antieke mahoniehouten stoeltjes met harpjes
Loc.6
€ 40 - € 60
2457
Japanse lakwerk dienblad met twee vermoedelijk zilveren plaatjes, gedateerd 1894
Loc.6
€ 30 - € 45
2458
Twee oude massief teakhouten gepolychromeerde pilaren rustend op handgekapte zandstenen sokkels, h.285 cm.
Loc.6
€ 1.200 - € 1.700
2459
Ond.gesign., Boerderij met erf en kippen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2460
Ranko, Kindje met konijn, olieverf op doek, 39 x 49 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2461
Pablo Picasso, Arena, litho naar origineel, droogstempel editions combat pour La Paix, 62 x 34,5 cm.
Loc.6
€ 30 - € 40
2462
Groot metalen industrieel fabrieksvenster als spiegel, h.345 x b.109 cm.
Loc.6
€ 1.500 - € 2.200
2463
Loc.6
€ 1.500 - € 2.200
2464
Zeer grote metalen bronskleurige 8-arms wandkandelaar, h.128 x b.95 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2465
Loc.6
€ 200 - € 280
2466
Polychroom gedecoreerde aardewerken Satsuma vaas, 19e eeuw, h.77 cm.
Loc.6
€ 180 - € 260
2467
Kussentje met divers bijoux
Loc.6
€ 6 - € 10
2468
In Pietra-Dura techniek uitgevoerde marmeren tafelblad rustend op wit marmeren onderstel
Loc.6
€ 400 - € 600
2469
Grote hangende crèmekleurige opengewerkte Orientaalse hanglantaarn, h.104 x b.36 cm.
Loc.6
€ 130 - € 190
2470
Naar Bomberg, Berglandschap, olieverf op doek, 48 x 67 cm.
Loc.6
€ 130 - € 180
2471
Met parelmoer ingelegde spiegellijst met spiegel, 120 x 80 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
2472
3-Delige vitrinekast, ca. 50-jaren
Loc.6
€ 50 - € 70
2473
Koopje divers pleet en kristal
Loc.6
€ 16 - € 25
2474
Antieke kralenbeurs met zilveren beugel
Loc.6
€ 200 - € 280
2475
Loc.6
€ 40 - € 60
2476
Antiek opengewerkte zilveren tasbeugel met haak met zwart fluwelen tas
Loc.6
€ 200 - € 280
2477
2e Gehalte zilveren opengewerkte tasbeugel
Loc.6
€ 40 - € 60
2478
Loc.6
€ 40 - € 60
2479
Maliënkolder tasje met rijkbewerkte zilveren beugel
Loc.6
€ 45 - € 65
2480
Koop divers bijoux, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
2481
2 Diverse kralen tasjes met beugels en 2 losse kralen beursjes
Loc.6
€ 50 - € 70
2482
Zwart fluwelen met borduurwerk tasje bezet met zilveren beugel
Loc.6
€ 90 - € 130
2483
Koopje diverse fotolijstjes w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
2484
Verzilverde flessenbak met ajour gezaagde omranding
Loc.6
€ 16 - € 25
2485
Loc.6
€ 16 - € 25
2486
Prehistorische vuistbijl en bodemvondsten, vindplaats Drente
Loc.6
€ 45 - € 65
2487
Koopje divers bijoux
Loc.6
€ 6 - € 10
2488
Ingelegd kistje met divers bijoux en een binocle
Loc.6
€ 30 - € 45
2489
Koopje divers kleingoed w.o. pleet, porselein, bloedkoraal, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2490
Koopje laag gehalte zilveren Indonesische prikkers
Loc.6
€ 20 - € 30
2491
6 Verzilverde viscouverts met benen heften in houten kist
Loc.6
€ 40 - € 60
2492
6 Grote en 6 kleine zilveren messen
Loc.6
€ 600 - € 850
2493
Koopje van diverse pleet vorkjes, zilveren suikerschepje en 2 gembervorkjes
Loc.6
€ 30 - € 45
2494
2 Etuis met diverse lepeltjes w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
2495
Antiek fotoalbum met parelmoer ingelegde kaft, 15 x 13 x 6 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2496
Loc.6
€ 16 - € 25
2497
Kristallen dekselcoupe op voet, h.29 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2498
2 Zilveren roomlepels en zilveren suikerschep
Loc.6
€ 40 - € 60
2499
3e Gehalte zilveren gedreven Indonesisch dekseldoosje
Loc.6
€ 30 - € 45
2500
Zilveren kolibri
Loc.6
€ 130 - € 190
2501
2e Gehalte zilveren poedersuikerstrooier
Loc.6
€ 60 - € 90
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2502
Ajour gezaagde zilveren hengselmand op pootjes
Loc.6
€ 220 - € 320
2503
Bronzen beeld van twee kindjes rustend op houten sokkel, h.28 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
2504
Tinnen beeldje van jager met aangelijnde jachthond; gesigneerd Michel laude
Loc.6
€ 18 - € 25
2505
Rammelaar met zilveren pop
Loc.6
€ 25 - € 35
2506
Zilveren miniatuur olifant
Loc.6
€ 40 - € 55
2507
Zilveren zittend haasje
Loc.6
€ 45 - € 65
2508
Rammelaar met zilveren olifant
Loc.6
€ 25 - € 35
2509
Zilveren kuiken
Loc.6
€ 45 - € 65
2510
Zilveren rond doosje gegraveerd met afbeelding van bruidspaar
Loc.6
€ 50 - € 70
2511
Zilveren rammelaar/bijtring klok uitsparingen om te graveren
Loc.6
€ 70 - € 100
2512
Zilveren bijtring/rammelaar met grote poes
Loc.6
€ 70 - € 100
2513
Zilveren servetringen zware uitvoering
Loc.6
€ 90 - € 130
2514
Zilveren zware servetringen versiering voor gravure
Loc.6
€ 90 - € 130
2515
2e Gehalte zilveren bewerkte roomlepel
Loc.6
€ 40 - € 60
2516
2 Rijkbewerkte mammoetivoren snuifflesjes
Loc.6
€ 30 - € 45
2517
Twee 2e gehalte zilveren vleesdienvorkjes met bloembekroning J. & J.G. Niekerk (Fa. J.P. Niekerk), Schoonhoven 1944-1951
Loc.6
€ 30 - € 45
2518
Loc.6
€ 80 - € 120
2519
Zoetwaterparel collier met kleursteen en strass
Loc.6
€ 12 - € 18
2520
Witgouden fantasiering bezet met briljant
6-k
€ 300 - € 425
2521
18 Kt. gouden damesring bezet met parel
6-k
€ 100 - € 140
2522
14 Kt. gouden hanger, 11 gr.
6-k
€ 150 - € 220
2523
Zilveren hanger bezet met markesiet en jade
6-k
€ 100 - € 140
2524
14 Kt. geelgouden schakelketting, 32 gr.
6-k
€ 400 - € 600
2525
Antiek 14 kt. geel met witgouden ring bezet met diamant
6-k
€ 600 - € 850
2526
9 Kt. gouden hanger met groene en rode steen
6-k
€ 100 - € 140
2527
14 Kt. witgouden solitairring bezet met briljant
6-k
€ 500 - € 700
2528
Gouden tien gulden munt in gouden hanger, 12 gr.
6-k
€ 240 - € 340
2529
18 Kt. witgouden ring met briljanten 0.14ct rm:18
6-k
€ 260 - € 360
2530
Platina hele alliance met 8 kant geslepen diamant 0.43ct rm:17
6-k
€ 400 - € 600
2531
14 Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamanten 0.12ct rm:17
6-k
€ 80 - € 120
2532
6-k
€ 75 - € 110
2533
14 Kt. bicolor ring met briljanten 0.02ct rm:18.5
6-k
€ 65 - € 100
2534
14 Kt. witgouden ring met roos geslepen diamanten en een briljant 0.30ct rm:17.5
6-k
€ 240 - € 320
2535
14 Kt. bicolor ring met briljanten 0.25ct rm:18
6-k
€ 240 - € 320
2536
Loc.6
€ 16 - € 25
2537
Opengewerkte 2e gehalte zilveren hengselmandje
Loc.6
€ 60 - € 90
2538
Zilveren staand Damhertje
Loc.6
€ 100 - € 140
2539
Antiek 2e gehalte zilveren schaartje met schede
Loc.6
€ 30 - € 45
2540
2 Bronzen beeldjes van kindjes op stoel, h.28 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
2541
Naar Jorn, Figuur, mix media, olieverf, 8 x 10 cm.
Loc.6
€ 110 - € 160
2542
Multicolor glazen vaas, h.25 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
2543
Zilveren tafelbel met man met guirlande
Loc.6
€ 60 - € 80
2544
Zes 2e gehalte zilveren ballepels, Birmingham, jaarletter IJ-1923
Loc.6
€ 30 - € 45
2545
Bronzen sculptuur van dame met hoge hoed rustend op marmeren voetstukje, h.24 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2546
Stel kleine kirstallen coupes op voetje
Loc.6
€ 100 - € 140
2547
Rijkbewerkte zilveren schaar
Loc.6
€ 70 - € 100
2548
2e Gehalte zilveren suikerschepje
Loc.6
€ 40 - € 60
2549
2e Gehalte zilveren schaartje met houder
Loc.6
€ 60 - € 90
2550
Antieke van de binnenkant beschilderde glazen snuiffles
Loc.6
€ 90 - € 120
2551
Schoonhoven, 2 plateel vaasjes, h.13 cm.
Loc.6
€ 90 - € 120
2552
Opengewerkte 2e gehalte zilveren jampothouder
Loc.6
€ 40 - € 60
2553
Zilveren koolmeesje
Loc.6
€ 55 - € 80
2554
Kapitaal 1e gehalte zilveren bewerkt inktstel
Loc.6
€ 3.000 - € 4.250
2555
Zilveren melkkan in de vorm van een koe
Loc.6
€ 130 - € 170
2556
6 Diverse lepeltjes w.o. zilveren
Loc.6
€ 30 - € 45
2557
2 Zilveren borstels met voorstelling van Jan Steen
Loc.6
€ 100 - € 140
2558
Onb. meester, Bosgezicht met personen, olieverf op paneel, 24 x 17 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2559
Zilveren koffiekan op hoge klauwvoetjes, h.27 cm.
Loc.6
€ 400 - € 600
2560
Antieke kristallen boterballetjespotje met zilveren dop
Loc.6
€ 40 - € 60
2561
Ketting met grote jade kralen
Loc.6
€ 25 - € 35
2562
Onb.meester, Dame in interieur, tekening op papier, 17 x 12 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2563
Bronzen Art Deco vrouw op zwart geaderd marmeren voet, h.30 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2564
Kristallen zuurstel
Loc.6
€ 50 - € 70
2565
Kristallen karaf met een zilveren plaquette grappa
Loc.6
€ 35 - € 45
2566
Stel zilveren kandelaars op ronde voet afgezet met florale decoraties, h.18 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2567
Verzilverde eierhouder met lepeltje, Sterling zilveren theelepel, divers pleet, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
2568
Zilveren koffiepot, melkkan en suikerbak
Loc.6
€ 900 - € 1.300
2569
Verzilverde ajour gezaagde broodmand, h.11 x b.20 x d.15 cm.
Loc.6
€ 10 - € 14
2570
Antiek zilveren brandewijnkom
Loc.6
€ 340 - € 500
2571
Opengewerkte 2e gehalte zilveren schuitvormig bonbonschaaltje
Loc.6
€ 80 - € 120
2572
19e Eeuwse bronzen sculptuur van een staande Romein, h.14 cm.
Loc.6
€ 90 - € 120
2573
Gedraaid zoetwaterparel collier met edelstenen
Loc.6
€ 25 - € 35
2574
Grote zilveren reiger, h.29 cm.
Loc.6
€ 500 - € 700
2575
Antieke ivoren beeldje van een Chinees op troon, h.16 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2576
3e Gehalte zilveren schaaltje op poot, h.7 x diam.14 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2577
Bronzen sculptuur van een man op slee achter paard
Loc.6
€ 100 - € 140
2578
Zilveren roomstel op zilveren blad, roomkan en suikerpot.
Loc.6
€ 280 - € 400
2579
Art Deco beeldje van een glazen vogel rustend op marmeren voetstukje, h.10 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2580
Zilveren Art Deco schaaltje op voet, Zilverfabriek Voorschoten 1929
Loc.6
€ 50 - € 70
2581
2e Gehalte zilveren 1-lichts kandelaar, jaarletter M=1947
Loc.6
€ 120 - € 170
2582
H. Poeder, Drie muisjes, olieverf op paneel, 9 x 13 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2583
Speeldoosje in de vorm van een caroussel met zilveren montuur
Loc.6
€ 30 - € 45
2584
1e Gehalte zilveren Peruaanse vaas, h.20 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2585
Hessoniet (bruine granaat) collier aan zilveren sluiting
Loc.6
€ 40 - € 60
2586
Antieke kristallen stolp op onderschotel en kristallen stolp met zilveren dop
Loc.6
€ 60 - € 90
2587
Oude zilveren coupe met gefacetteerde banen en een meanderende rand, h.13 x diam.14 cm.
Loc.6
€ 140 - € 190
2588
Zilveren ajour gezaagde schuitvormige toost/broodmand afgezet met parelrand
Loc.6
€ 360 - € 500
2589
Zoetwaterparelset bestaande uit ketting en armband
Loc.6
€ 35 - € 50
2590
Diverse zilveren miniaturen en kleingoed, etc.
Loc.6
€ 50 - € 70
2591
Loc.6
€ 20 - € 30
2592
Geknoopt jade collier met strikvormig middenornament
Loc.6
€ 25 - € 35
2593
Zware zilveren Empire tabaksdoos, geribt model, Nederland anno 1829
Loc.6
€ 150 - € 220
2594
Antieke kristallen dekseldoos op een onderschotel met een 2e gehalte zilveren knop
Loc.6
€ 60 - € 90
2595
Antieke sigarenkoker met zilveren appliques en afbeelding van man te paard
Loc.6
€ 45 - € 60
2596
Inktpot met zilveren deksel op zilveren schaal, Holland 1871, Licht beschadigd
Loc.6
€ 190 - € 260
2597
Antieke sigarenkoker met zilveren appliques. Willem de Pleijt, Schoonhoven 1851-1878
Loc.6
€ 45 - € 60
2598
2e Gehalte zilveren natfruitschep
Loc.6
€ 50 - € 70
2599
Malachiet collier met goudkleurige bolletjes
Loc.6
€ 50 - € 70
2600
Meerkleurig marmeren sculptuur van een Romein, h.33 cm.
Loc.6
€ 90 - € 120
2601
1-lichts zilveren kandelaar met parelrand, h. 9 cm.
Loc.6
€ 35 - € 45
2602
1e Gehalte zilveren Engelse strooibus. Hoogte 16,7 cm
Loc.6
€ 120 - € 160
2603
Zilveren drankflacon
Loc.6
€ 120 - € 160
2604
Koopje met diverse juweeltjes, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
2605
Antieke klederdrachtsteun met twee gouden boeken
Loc.6
€ 150 - € 220
2606
14 Kt. gouden ring bezet met granaatjes
6-k
€ 80 - € 120
2607
18 Kt. witgouden entourage appliquering bezet met briljant 1.48ct en in het centrum een pricesgeslepen diamant 0.50ct in witgouden kastzetting
6-k
€ 3.600 - € 5.000
2608
18 Kt. geelgouden strakke designring bezet met peridot en gele saffier
6-k
€ 1.700 - € 2.400
2609
14 Kt. wit/geelgouden slagring bezet met 0.10ct briljant, blauwsaffier en smaragd
6-k
€ 400 - € 600
2610
18 Kt. witgouden applique ring bezet met briljant gemonteerd op geelgouden solide band, totaal 1.56ct
6-k
€ 3.000 - € 4.250
2611
18 Kt. geelgouden bandring waartussen een ring met carre robijn bezet, wisselbaar 0.22ct briljant 0.52ct carre robijn
6-k
€ 600 - € 850
2612
14 Kt. witgouden bandring bezet met princesgeslepen topaas in geelgouden kastzetting
6-k
€ 400 - € 600
2613
18 Kt. witgouden ajourgezaagde applique ring gezet met 0.70ct briljant
6-k
€ 1.500 - € 2.200
2614
18 Kt. geelgouden strakke bandring bezet met princess geslepen amethist
6-k
€ 600 - € 850
2615
14 Kt. geel/witgouden opengewerkte ring bezet met 0.10ct briljant
6-k
€ 240 - € 340
2616
14 Kt. bicolor rijring met robijn en 8 kant geslepen diamant 0.01ct rm:19
6-k
€ 40 - € 60
2617
14 Kt. bicolor rijring met smaragd en 8 kant geslepen diamant 0.01ct rm:16
6-k
€ 40 - € 60
2618
14 Kt. bicolor rijring met saffier en 8 kant geslepen diamant 0.01ct rm:17.5
6-k
€ 40 - € 60
2619
14 Kt. bicolor rijring met briljanten 0.50ct rm:16
6-k
€ 280 - € 400
2620
18 Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant 0.15ct rm:17.5
6-k
€ 170 - € 240
2621
Loc.6
€ 16 - € 25
2622
Antieke grote en zware zilveren melkkan.13 cm hoog; 234 gram OostenrijkHongarije ca. 1870 gekeurd 13 = 812/1000
Loc.6
€ 120 - € 160
2623
Koopje van 8 porseleinen Goebel monnikjes
Loc.6
€ 90 - € 120
2624
Zilveren miniatuur van een smid met een paard
Loc.6
€ 35 - € 45
2625
Miniatuur zilveren hond en kat
Loc.6
€ 25 - € 35
2626
Miniatuur zilveren kinderwagen met kind
Loc.6
€ 30 - € 40
2627
Miniatuur van man met handkar
Loc.6
€ 20 - € 30
2628
Miniatuur zilveren straatorgel
Loc.6
€ 20 - € 30
2629
Miniatuur zilveren veulen
Loc.6
€ 16 - € 25
2630
Miniatuur zilveren kruier met cementzak op kar
Loc.6
€ 30 - € 45
2631
Miniatuur zilveren tonnenkruier
Loc.6
€ 20 - € 30
2632
Koopje van Edon polshorloge, verzilverde soepopscheplepel en 2 kandelaars
Loc.6
€ 10 - € 14
2633
Blauw glazen ovale theebushouder met zilveren monturen en ajour classicistische figuren, Duits gekeurd, 3e gehalte zilver
Loc.6
€ 400 - € 600
2634
Zilveren ikoon, 8 x 9 cm.
Loc.6
€ 18 - € 25
2635
Fotolijst met zilveren omranding, 4 x 6 cm.
Loc.6
€ 10 - € 14
2636
Koopje van een vestzakhorloge aan ketting, zoutvaatje, druppelvanger etc. w.o. zilver
Loc.6
€ 40 - € 60
2637
Naar Lowry, '64, Vogel op tak, olieverf op , 9,5 x 1,5 cm.
Loc.6
€ 190 - € 280
2638
Hartvormig stuk versteend hout met bijbehorend sari zakje
Loc.6
€ 18 - € 25
2639
Loc.6
€ 16 - € 25
2640
Rammelaar met zilveren beer
Loc.6
€ 35 - € 45
2641
Verzilverde kofferlabel met inscriptie Rolls Royce
Loc.6
€ 20 - € 30
2642
Twee massief 1e gehalte zilveren Chinese betaalklompjes, 74 gr.
Loc.6
€ 70 - € 100
2643
Miniatuur zilveren Gouden koets met zes paarden
Loc.6
€ 75 - € 100
2644
Zilveren messenlegger
Loc.6
€ 45 - € 60
2645
Miniatuur zilveren draaiorgel
Loc.6
€ 110 - € 160
2646
Zilveren dekseldoosje met bolletjes en verguld interieur
Loc.6
€ 65 - € 90
2647
Zilveren met emaille doosje i.v.v. een boek
Loc.6
€ 200 - € 280
2648
Zilveren kuiken
Loc.6
€ 65 - € 90
2649
Fraaie zilveren roomlepel, 18e eeuw. Meester HF
Loc.6
€ 140 - € 190
2650
Twee zilveren naaldenkokers
Loc.6
€ 45 - € 60
2651
Zilveren bladwijzer met decoratie van een uil
Loc.6
€ 18 - € 25
2652
Zilveren boekenlegger/bladwijzer
Loc.6
€ 18 - € 25
2653
Miniatuur zilveren velocipede
Loc.6
€ 40 - € 55
2654
Zilveren tafelbel i.v.v. een vrouw met hoepelrok
Loc.6
€ 70 - € 100
2655
2e Gehalte zilveren opdiencouvert
Loc.6
€ 40 - € 60
2656
7 Zilveren lepeltjes in glas
Loc.6
€ 50 - € 70
2657
2e Gehalte zilveren Engelse 1-lichts kandelaar
Loc.6
€ 40 - € 60
2658
Antieke lederen beurs met zilveren beugel,sluiting en binnenbeugel. Nederland 1869
Loc.6
€ 50 - € 70
2659
Kristallen karafje met stop en zilveren montuur, 19e eeuw
Loc.6
€ 60 - € 90
2660
Cultivé parelcollier met 2e gehalte zilveren slot
Loc.6
€ 30 - € 45
2661
833/1000 Zilveren sauskom op schotel, nr.SB4546dix, gewicht 580 gr.
Loc.6
€ 300 - € 425
2662
Zilveren flessenbak met houten bodem
Loc.6
€ 100 - € 140
2663
Oud bijbeltje met gouden slot (kaft defect)
Loc.6
€ 40 - € 60
2664
Collier van smaragd en blauwe saffier aan traditioneel zijde koord
Loc.6
€ 120 - € 160
2665
Kristallen onderzetters en zoutbakjes in etui
Loc.6
€ 25 - € 35
2666
Grote koop bijoux
Loc.6
€ 10 - € 14
2667
Grote koop bijoux
Loc.6
€ 10 - € 14
2668
Koopje diverse doublé en onedele sieraden
Loc.6
€ 14 - € 18
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2669
Koopje divers bijoux
Loc.6
€ 6 - € 10
2670
Grote koop diverse kettingen, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2671
Grote koop bijoux
Loc.6
€ 10 - € 14
2672
Koopje diverse sieraden
Loc.6
€ 50 - € 70
2673
Loc.6
€ 10 - € 14
2674
Koop divers bijoux w.o. zilver
Loc.6
€ 20 - € 30
2675
Grote koop met diverse parellook colliers
Loc.6
€ 10 - € 14
2676
Zakje met 4 kralencolliers met armband
Loc.6
€ 8 - € 12
2677
Zes 2e gehalte zilveren koffielepels en 2 suikerlepeltjes in bijpassende etui
Loc.6
€ 25 - € 30
2678
Koopje messen met benen handvatten, messenleggers en kaasprikkers
Loc.6
€ 10 - € 14
2679
Koop divers van 2 vestzakhorloges waarvan 1 met ketting, flacon, dekseldoosje, 2 oude brilletjes en een goudkleurig theeset
Loc.6
€ 30 - € 45
2680
Koopje divers zilveren bestek, Hollandse keuren
Loc.6
€ 260 - € 360
2681
Koop divers bijoux
Loc.6
€ 10 - € 14
2682
Koop van 24 krt. vergulde hangers (42x)
Loc.6
€ 100 - € 140
2683
Koopje divers klein zilverwerk
Loc.6
€ 80 - € 120
2684
10 Zilveren antieke theelepels en suikerlepel, gegraveerd Biedermeier in luxe doos
Loc.6
€ 90 - € 120
2685
Koop van 2 antieke mondharmonica's in originele doosjes
Loc.6
€ 30 - € 45
2686
Koopje divers laag gehalte gedreven en rijkbewerkt Indonesisch zilver, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
2687
Koopje divers bijoux, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
2688
Stel koektrommels op blad afgezet met parelrand
Loc.6
€ 1.500 - € 2.200
2689
Zes 3e gehalte zilveren gedreven en opengewerkte Indonesische vingerkommen
Loc.6
€ 60 - € 90
2690
6 Fruitmesjes met 3e gehalte zilveren handvatten
Loc.6
€ 30 - € 45
2691
5 Diverse lepels w.o. zilver
Loc.6
€ 60 - € 90
2692
Zes zilveren koffielepels in luxe doos
Loc.6
€ 60 - € 90
2693
Koop diverse edelstenen en halfedelsten
Loc.6
€ 20 - € 30
2694
Koopje sieraden
Loc.6
€ 8 - € 12
2695
Koopje van diverse horloges en wekkertjes
Loc.6
€ 20 - € 30
2696
Stalen Pequigent herenpolshorloge met datum, stopwatch, etc. automaat met rubberen met stalen band met originele doos
Loc.6
€ 1.000 - € 1.400
2697
6 Fruitmessen met zilveren heften in etui
Loc.6
€ 50 - € 70
2698
6 Zilveren lepels met ooievaar
Loc.6
€ 65 - € 90
2699
Antiek zilveren bruidsmes
Loc.6
€ 80 - € 120
2700
Zilveren broche, ontwerp Jeroen Krabbé
Loc.6
€ 16 - € 25
2701
Miniatuur zilveren kip en haan
Loc.6
€ 75 - € 100
2702
Koopje van een 2e gehalte zilveren schaaltje, broche bezet met zirkonia en een camee in omranding
Loc.6
€ 30 - € 45
2703
2 Zilveren mussen
Loc.6
€ 170 - € 240
2704
Miniatuur ossenwagen
Loc.6
€ 55 - € 80
2705
Miniatuur boerenwagen met paard
Loc.6
€ 65 - € 90
2706
2e Gehalte zilveren miniatuur paard
Loc.6
€ 80 - € 120
2707
Miniatuur zilveren bokwagen
Loc.6
€ 55 - € 80
2708
Zilveren nijlpaardje
Loc.6
€ 100 - € 140
2709
Koopje diverse colliers met diverse hangers, w.o. grote zoetwaterparel
Loc.6
€ 14 - € 20
2710
Gepolijste buffelhoorn
Loc.6
€ 50 - € 70
2711
Kaasjes geslepen jade kralen collier
Loc.6
€ 50 - € 70
2712
Geknoopt collier van gesneden saffier kralen
Loc.6
€ 35 - € 50
2713
Gefacetteerd en aflopend jade collier
Loc.6
€ 50 - € 70
2714
Zwart Akoya cultivéparelcollier met 6 natuurlijke robijnen
Loc.6
€ 30 - € 40
2715
Drie gekleurde armbandjes
Loc.6
€ 20 - € 30
2716
1e Gehalte zilveren dientang met opengewerkte grepen 19e eeuw Duitsland met Deutsche Reichs Gebrauchsmuster Patente, 33,6 gr.
Loc.6
€ 30 - € 45
2717
Koopje divers pleet bestek en zoutvaatje op standaard
Loc.6
€ 45 - € 60
2718
Stel zilveren gegraveerde gembervorkjes
Loc.6
€ 45 - € 60
2719
4 Ronde fotolijstjes met zilveren montuur, diam. 6 cm.
Loc.6
€ 40 - € 55
2720
Koopje divers pleet etc.
Loc.6
€ 50 - € 70
2721
Dendriet kralencollier met zilveren slot, L.60 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2722
Gouden dukaat 2002 UNC met gepolijste stempel
Loc.6
€ 140 - € 200
2723
Brede gevlochten zilveren dames gesp armband, L.22 cm., 74 gr.
Loc.6
€ 60 - € 90
2724
Koopje van tien 1e gehalte zilveren oorclips
Loc.6
€ 20 - € 30
2725
Armbandje met hartjeshanger
Loc.6
€ 10 - € 14
2726
Loc.6
€ 20 - € 30
2727
Zilveren stijve armband, b.1,2 x L.19 cm., 26 gr.
Loc.6
€ 40 - € 60
2728
Zilveren hanger met agaat
Loc.6
€ 10 - € 14
2729
Brede opengewerkte zilveren damesarmband, L.19 x b.2,5 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2730
Zilveren dames spang halscollier, diam.11x diam.35 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
2731
Zilveren damesarmband met 7 grote zilveren bedels
Loc.6
€ 35 - € 50
2732
Zilveren muntarmband
Loc.6
€ 35 - € 50
2733
2 Zilveren bedelarmbanden met 12 zilveren bedels
Loc.6
€ 60 - € 90
2734
Zilveren Nederlandse muntenarmband
Loc.6
€ 20 - € 30
2735
2e Gehalte zilveren beursbeugel een bewerkt pillendoosje en een sigarenknipper
Loc.6
€ 50 - € 70
2736
Zilveren jasseron collier met Zeeuwse zilveren hanger, L.60 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
2737
Zilveren horlogeketting met zilveren penning, 1837
Loc.6
€ 40 - € 60
2738
Antieke, verguld zilveren medaillonhanger aan idem jasseron collier
Loc.6
€ 40 - € 55
2739
Antieke verguld zilveren hanger met peervormig geslepen granaat aan verguld zilveren jasseron collier
Loc.6
€ 45 - € 60
2740
Zilveren jasseron schuifcollier met zilveren breipenhouders, L.72 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
2741
Zilveren horlogeketting met medaillon
Loc.6
€ 75 - € 100
2742
Zilveren jasseron collier met zilver gegraveerd fluitje als hanger
Loc.6
€ 30 - € 40
2743
Zilveren dukaat 1989, naar 1816 in proof kwaliteit met gepolijst stempels
Loc.6
€ 35 - € 50
2744
Zilveren manchetknopen
Loc.6
€ 16 - € 25
2745
Tweestrengs cultivé parelcollier met onedel slot
Loc.6
€ 20 - € 30
2746
Zilveren armband bezet met turkooisachtige stenen, L.19 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2747
Zilveren damesarmband ingelegd met maansteen en amethist, L.21 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2748
Zilveren damesarmband bezet met 20 granaat stenen, L.21 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2749
Antieke 2e gehalte zilveren chatelaine
Loc.6
€ 80 - € 120
2750
4 Zilveren miniatuur honden
Loc.6
€ 65 - € 90
2751
Miniatuur zilveren poezen op trap
Loc.6
€ 45 - € 60
2752
2e Gehalte zilveren miniatuur gouden koets met paarden
Loc.6
€ 80 - € 120
2753
2e Gehalte zilveren hondenkar
Loc.6
€ 30 - € 45
2754
Zilveren miniatuur smid en paard
Loc.6
€ 100 - € 140
2755
2e Gehalte zilveren miniatuur huifkar met paarden
Loc.6
€ 80 - € 120
2756
Omega damespolshorloge, model Deville
Loc.6
€ 200 - € 280
2757
Herenpolshorloge met stalen band
Loc.6
€ 60 - € 90
2758
Heiniken herenpolshorloge
Loc.6
€ 20 - € 30
2759
Koopje met diverse filigrain juwelen en een pijpje
Loc.6
€ 30 - € 45
2760
Zilveren ovale broche met ruwe structuur inleg
Loc.6
€ 14 - € 20
2761
Miniatuur zilveren schip
Loc.6
€ 110 - € 150
2762
Zilveren ring met afbeelding van zonnebloem en een ring met afbeelding van beer, giraffe en olifant
Loc.6
€ 16 - € 25
2763
Zilveren broche met strass
Loc.6
€ 12 - € 16
2764
Zilveren filigrain broche bezet met rozekwarts
Loc.6
€ 20 - € 30
2765
Zilveren broche met een takje in een kader
Loc.6
€ 16 - € 25
2766
Zilveren broche met gouden versiering
Loc.6
€ 20 - € 30
2767
Zilveren armbandje bezet met zoetwaterpareltjes
Loc.6
€ 10 - € 14
2768
6 Zilveren miniatuur paarden
Loc.6
€ 75 - € 100
2769
Geknoopt Lapis lazulli collier
Loc.6
€ 35 - € 50
2770
Zilveren sleutelhanger met letter P, hamer en troffel
Loc.6
€ 20 - € 30
2771
Zilveren sleutelhanger met beer
Loc.6
€ 25 - € 35
2772
Zilveren sleutelhanger met groot en klein kaasmes
Loc.6
€ 20 - € 30
2773
Zilveren sleutelhanger met ijsschep en opener
Loc.6
€ 20 - € 30
2774
Zilveren sleutelhanger i.v.v. bokshandschoen en stropdas
Loc.6
€ 20 - € 30
2775
Zilveren sleutelhanger met zaag, schroevendraaier en steeksleutel
Loc.6
€ 20 - € 30
2776
Zilveren sleutelhanger met antieke auto
Loc.6
€ 20 - € 30
2777
Koopje van divers bloedkoraal (niet geregen)
Loc.6
€ 20 - € 30
2778
Antieke zaadparelcollier (defect)
Loc.6
€ 20 - € 30
2779
Pulsar herenpolshorloge
Loc.6
€ 80 - € 120
2780
Koopje oude voorwerpen w.o. zilver (15x)
Loc.6
€ 20 - € 30
2781
Miniatuur zilveren orgel en een zilveren hobbelpaard
Loc.6
€ 50 - € 70
2782
Miniatuur zilveren wasvrouw en een zilveren Abraham
Loc.6
€ 50 - € 70
2783
2 Horloges (nieuw in doos) en stalen herenpolshorloge
Loc.6
€ 30 - € 45
2784
Koopje van 6 knopen, bodemvondst
Loc.6
€ 16 - € 25
2785
2 Zilveren Zeeuwse ringen en een grote zilveren Zeeuwse broche
Loc.6
€ 40 - € 60
2786
Zilveren oorhangers bezet met zwarte git en kwastjes, 19e eeuw, L.6 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
2787
Cultivé parelcollier met 14 kt. geel met witgouden slot
Loc.6
€ 130 - € 180
2788
Koopje diverse klederdrachtattributen w.o. goud
Loc.6
€ 100 - € 140
2789
Granaten 3-strengs armband met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 220 - € 320
2790
14 Kt. gouden collier bezet met granaat
Loc.6
€ 850 - € 1.200
2791
Bloedkoralen 4-strengs collier, L.32 cm. in etui (1 streng ontbreekt)
Loc.6
€ 200 - € 280
2792
Parel collier met 14 kt. gouden slot en 34 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 220 - € 320
2793
Been/calsiet/maansteen collier met 14 kt. gouden slot, 20 14 kt. gouden bolletjes en 14 kt. gouden hanger
Loc.6
€ 200 - € 280
2794
Amethist collier met goud op 1e gehalte zilveren slot
Loc.6
€ 30 - € 45
2795
Granaten 2-strengs armband met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 140 - € 200
2796
Malachiet collier met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 150 - € 220
2797
Granaten 2-strengs collier bezet met parel en met goud op 1e gehalte zilveren sloten
Loc.6
€ 30 - € 45
2798
4-Strengs parelcollier met 14 kt. gouden streek slot
Loc.6
€ 400 - € 600
2799
Agaten collier met 14 kt. gouden slot en zeven 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 120 - € 170
2800
Zwarte parel collier met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 140 - € 200
2801
Rose kwarts 3-strengs collier met 53 14 kt. gouden bolletjes en 14 kt. centraal slot
Loc.6
€ 200 - € 280
2802
Loc.6
€ 160 - € 240
2803
Bloedkoralen collier met 14 kt. gouden slot en 18 kt. hanger bezet met bloedkoraal
Loc.6
€ 900 - € 1.300
2804
3 Rijig granatencollier met antiek 14 kt. gouden slot met emaille
Loc.6
€ 70 - € 100
2805
Turkooizen 4-strengs collier met 14 kt. gouden 19e eeuws streek slot
Loc.6
€ 400 - € 600
2806
Turkooizen 3-strengs armband met 19e eeuws slot
Loc.6
€ 170 - € 240
2807
Jade collier met 14 kt. gouden slot en 15 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 180 - € 260
2808
Parel met tijgeroog collier met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 70 - € 100
2809
Groen parel met wit collier met 14 kt. gouden slot en 16 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 160 - € 240
2810
Zwarte parel collier met 14 kt. gouden briljant slot en 12 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 200 - € 280
2811
Parel collier met 14 kt. gouden slot en 14 kt. centraal stuk
Loc.6
€ 200 - € 280
2812
Tijgeroog en citrien collier met 14 kt. gouden slot en 40 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 160 - € 240
2813
Cultivé parelsnoer met 18 kt.witgouden slot bezet met parels, saffier en een briljant, L.1.06 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2814
Hoog zilveren geribbeld dekseldoosje
Loc.6
€ 50 - € 70
2815
Zilveren doosje gegraveerd met bloem
Loc.6
€ 50 - € 70
2816
Koopje diverse sieraden w.o. zilver
Loc.6
€ 20 - € 30
2817
Mammoet ivoren netsuké van oude man met waaier
Loc.6
€ 75 - € 100
2818
Mammoet ivoren netsuké van man met kind
Loc.6
€ 75 - € 100
2819
Chinees imari porseleinen parfumflesje 18e eeuw met Nederlands gouden monturen en dop 19e eeuw, voorzien van gouden stopj, Hoogte: 9 cm
Loc.6
€ 360 - € 500
2820
Chinees porseleinen parfumflesje 18e eeuw met gouden monturen en dop, Nederlands 19e eeuw, voorzien van gouden stopje, Hoogte 9,1 cm.
Loc.6
€ 360 - € 500
2821
Antiek parfumflesje met gouden dop met stopje, 19e eeuw
Loc.6
€ 90 - € 120
2822
Benen doosje met erotische voorstelling
Loc.6
€ 20 - € 30
2823
Benen dekseldoosje met decoratie van schildpadden
Loc.6
€ 25 - € 35
2824
Damesvestzakhorloge in gouden kast
Loc.6
€ 40 - € 60
2825
Antieke kristallen parfumflacon met gedeukte gouden dop in bijpassend foudraal
Loc.6
€ 50 - € 70
2826
2e Gehalte zilveren schenklepel (handvat beschadigd)
Loc.6
€ 30 - € 45
2827
Koopje divers w.o. 2 ivoren en koper fotolijstje, dekseldoosje met parelmoer, opengewerkte ivoren waaier en een lakzegelstempel met parelmoer handgreep
Loc.6
€ 30 - € 45
2828
Rood koralen collier
Loc.6
€ 40 - € 60
2829
Koopje van 3 uitgesneden houten aapjes, porseleinen dekseldoosje met aapjes en een bronzen beeldje van een stier
Loc.6
€ 60 - € 90
2830
Zilveren geboortelepel
Loc.6
€ 40 - € 60
2831
Set van 3 kristallen parfumflesjes met zilveren montuur en dop, Nederland 19e eeuw
Loc.6
€ 80 - € 120
2832
Vijf zilveren fotolijsten, diam.4 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
2833
Loc.6
€ 12 - € 18
2834
Benen Joodse tol
Loc.6
€ 35 - € 45
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2835
Koopje divers zilver en pleet
Loc.6
€ 30 - € 45
2836
Koopje van 4 benen netsuké's
Loc.6
€ 30 - € 45
2837
Engels zilveren 3-delig tafelstelletje (zoutvaatje, peperstrooier en mosterpotje) in etui
Loc.6
€ 100 - € 140
2838
Nefriet collier met ivoren hanger
Loc.6
€ 40 - € 60
2839
Koopje divers bijoux
Loc.6
€ 10 - € 14
2840
Koopje divers bijoux w.o. goud
Loc.6
€ 20 - € 30
2841
Koopje diverse sieraden, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
2842
Stalen horloge (automaat)
Loc.6
€ 100 - € 140
2843
Zilveren armband bezet met aventurijn
Loc.6
€ 25 - € 35
2844
Zilveren broche met malachiet
Loc.6
€ 20 - € 30
2845
Miniatuur zilveren surfer
Loc.6
€ 20 - € 30
2846
Zilveren jasseron collier met harthangertje, L.40 cm.
Loc.6
€ 16 - € 25
2847
Zilveren jasseron collier met granaat hanger
Loc.6
€ 25 - € 35
2848
Zilveren jasseron collier met medaillon hanger met afbeeldingen van ruiters te paard
Loc.6
€ 25 - € 35
2849
Koopje van 4 herenpolshorloges
Loc.6
€ 6 - € 10
2850
Fernandez Arman, Broche sculpture-volume technique mixte sculpture 1996, 6,4 cm. (3 tubes de peinture)
Loc.6
€ 70 - € 100
2851
Koopje van 2 horloges
Loc.6
€ 40 - € 60
2852
Opengewerkt zilveren damespolshorloge
Loc.6
€ 40 - € 60
2853
Koopje divers bijoux/sieraden w.o. zilver
Loc.6
€ 20 - € 30
2854
Zoetwaterparelset met edelstenen bestaande uit ketting en armband
Loc.6
€ 30 - € 45
2855
Zilveren peper- en zoutstel in vorm van een haan
Loc.6
€ 180 - € 260
2856
2e Gehalte zilveren poedersuiker strooilepel
Loc.6
€ 60 - € 90
2857
Ond.gesign., Landschapje met molens, olieverf op paneel, 9 x 3,5 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2858
Koopje van een gouden damespolshorloge en diverse speldjes
Loc.6
€ 40 - € 60
2859
Zilveren juslepel en roomlepel, Haags Lofje
Loc.6
€ 30 - € 45
2860
Loc.6
€ 12 - € 18
2861
Koopje diverse polshorloges en militaire armstukken
Loc.6
€ 30 - € 45
2862
2e Gehalte zilveren roomlepel, model Empire, Jl. 1953, G.A. van Engelen Schoonhoven 1926-1957, 16,7 gr.
Loc.6
€ 30 - € 45
2863
Loc.6
€ 12 - € 18
2864
Koopje divers kleingoed w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
2865
Koopje van 2 zilveren roomlepels en een zilveren theeschep
Loc.6
€ 35 - € 50
2866
Koopje van 3 diverse mineralen
Loc.6
€ 30 - € 40
2867
Twee 3e gehalte zilveren compote schalen waarvan 1 met kristallen inzet, ca.400 gr.
Loc.6
€ 300 - € 425
2868
2e Gehalte zilveren ragoutschaal met ebbenhouten steel, ca.830 gr.
Loc.6
€ 500 - € 700
2869
2e Gehalte zilveren houder met vuurvaste schaal en ebbenhouten steel, ca.580 gr.
Loc.6
€ 400 - € 600
2870
Zilveren houder voor een vuurvaste schaal met ebbenhouten steel, ca.450 gr. (zilver gewicht)
Loc.6
€ 300 - € 425
2871
Twee zilveren dekschalen, 833/1000, ca.900 gr.
Loc.6
€ 1.000 - € 1.400
2872
Koopje van 20 losse gepolijste mineralen met bijbehorende sari zakjes
Loc.6
€ 35 - € 45
2873
Ond.gesign., Man met koeien in landschap, 18e eeuw, aquarel, 9 x 14 cm.
Loc.6
€ 45 - € 65
2874
Gedraaid zoetwaterparel collier met gekleurde parels
Loc.6
€ 25 - € 35
2875
Marmeren vrouwenbuste, h.30 cm.
Loc.6
€ 90 - € 120
2876
Koopje van een cloisonné vaasje, 2 porseleinen vaasjes, zandstenen vrouwenhoofdje en een bronzen miniatuur buste van een vrouw
Loc.6
€ 65 - € 100
2877
Antieke met bamboe en bloemen gedecoreerde Chinese Imari schotel, diam.23 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2878
Zilveren handspiegel met floraal decor
Loc.6
€ 50 - € 70
2879
Gepolychromeerde Makkumer schotel met zilveren hengsel
Loc.6
€ 40 - € 60
2880
Zeer grote opegewerkte laag gehalte zilveren gedreven Indonesische schaal, L.37 x b.27 x h.8 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2881
Opengewerkte en gedreven laag gehalte zilveren Indonesische schaal met decoratie van zwanen, diam.24 x h.6 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2882
Loc.6
€ 20 - € 30
2883
Opengewerkte 2e gehalte zilveren visopdienschep met benen heft
Loc.6
€ 180 - € 260
2884
Modern 1e gehalte zilveren collier met hanger bezet met diverse edelstenen
Loc.6
€ 100 - € 140
2885
Gedraaid zoetwaterparelset bestaande uit ketting en armband
Loc.6
€ 35 - € 50
2886
Aardewerken bak i.v.v. een schelp met twee kindjes, h.20 x b.30 x d.20 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2887
H. Poeder, IJsvogel, olieverf op paneel, 16,5 x 16,5 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
2888
Zilveren naaiset in etui
Loc.6
€ 40 - € 55
2889
Antiek lapis lazuli sculptuur van vrouw met waaier, China (restauraties)
Loc.6
€ 35 - € 50
2890
1e Gehalte zilveren snoeptrommeltje met filetrand
Loc.6
€ 220 - € 320
2891
Koopje van 4 oude lakstempels
Loc.6
€ 20 - € 30
2892
Zilveren sluipend vosje
Loc.6
€ 75 - € 100
2893
Miniatuur fallus
Loc.6
€ 16 - € 25
2894
1e Gehalte zilveren koordcollier
Loc.6
€ 25 - € 30
2895
19e Eeuwse glazen kerriekleurig snuffbottle, snowflake, met wit en groene overlay en carneool stopper, China en Ming olieflesje, China
Loc.10
€ 65 - € 90
2896
Brons beeldje van mythisch dier, Modjapahit, Java, 16e eeuw
Loc.6
€ 25 - € 30
2897
Benen hond met meetlint
Loc.6
€ 25 - € 35
2898
Benen netsuké van twee olifanten
Loc.6
€ 110 - € 150
2899
Zakmesje, Haniel en UEG Dusseldorf, ca. 1950
Loc.6
€ 16 - € 25
2900
Onedel miniatuur kanon
Loc.6
€ 12 - € 16
2901
Twee turkoois hangers
Loc.6
€ 16 - € 25
2902
Zilveren thee-ei
Loc.6
€ 30 - € 45
2903
Grote zilveren vos
Loc.6
€ 400 - € 550
2904
1e Gehalte zilveren kelk met filigrain en turkooizen steentjes
Loc.6
€ 65 - € 100
2905
Miniatuur zilveren eend
Loc.6
€ 65 - € 90
2906
Zilveren watersnip
Loc.6
€ 110 - € 150
2907
Art Deco bureau-kalender op onyx voetje
Loc.6
€ 50 - € 70
2908
Loc.6
€ 12 - € 18
2909
Ruitgeslepen kristallen schaal op voet
Loc.6
€ 100 - € 140
2910
Verzilverde zuilenvoet met geslepen kristallen schaal, h.24 x b.26 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2911
Mozaïeik glazen amulet hanger met afbeelding van heilige, Jordanië
Loc.6
€ 75 - € 110
2912
Bronzen fibula, 3e/4e eeuw, L.4 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2913
Fibula vogel, 2e/3e na Chr., L.4 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2914
Carneool schildpad en een carneool met afbeelding, 3e/4e eeus
Loc.6
€ 70 - € 100
2915
2 Byzantijnse kruisjes, 5e/3e eeuw na Chr., bodemvondst
Loc.6
€ 50 - € 70
2916
Zilveren fles lekring
Loc.6
€ 18 - € 25
2917
2e Gehalte zilveren set bestaande uit een servet- en vingerdoekring, Fa. J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, 1858-1924, 41,2 gr.
Loc.6
€ 30 - € 45
2918
Amber steen glazen kralen ketting
Loc.6
€ 45 - € 60
2919
Earth-mind blauwe saffier en smaragden collier aan zilveren sluiting
Loc.6
€ 150 - € 220
2920
Blauwe 5-strengs saffier collier aan zilveren sluiting
Loc.6
€ 120 - € 170
2921
Earth-mined robijn 5-strengs collier met zilveren sluiting
Loc.6
€ 140 - € 200
2922
Gepolijste buffelhoorn
Loc.6
€ 50 - € 70
2923
Armand Marseille babypopje, gemerkt in de nek AM, Duitsland ca.1925
Loc.6
€ 150 - € 220
2924
Loc.6
€ 12 - € 18
2925
Gesatineerd glazen Art Deco vaasje met floraal reliëfdecor, h.27 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2926
Stel verzilverde 1-lichts kandelaars, h.21 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
2927
3e Gehalte zilveren Djokja opengewerkte schaal, h.7 x b.21 x d.19 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2928
Ajour gezaagd zilveren mandje met parelrand, 1925
Loc.6
€ 200 - € 280
2929
2e Gehalte zilveren gelobte vierkante fruitschaal met vier bolpootjes, Duitsland, ca. 950 gr.
Loc.6
€ 600 - € 850
2930
Stel grote zilveren fazanten met scharniervleugels
Loc.6
€ 1.200 - € 1.600
2931
Fotolijst voor drie foto's met zilveren montuur
Loc.6
€ 60 - € 80
2932
Gesatineerd glazen Art Deco vaas in reliëfdecor, h.25 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2933
3-Rijig collier van aquamarijn en citrien met op lengte verstelbaar koord
Loc.6
€ 35 - € 45
2934
Zilveren drie-delig kinderbestekje in etui
Loc.6
€ 40 - € 55
2935
Kristallen karaf met zilver
Loc.6
€ 150 - € 220
2936
Lang geknoopt robijn en jade collier
Loc.6
€ 30 - € 40
2937
Antiek houten ceremoniële dolk, Tibet
Loc.6
€ 14 - € 18
2938
Engels zilveren strooier (deukje)
Loc.6
€ 150 - € 220
2939
Rijkbewerkte 2e gehalte zilveren beker met vergulde binnenkant
Loc.6
€ 130 - € 170
2940
Stel 1-lichts zilveren zuilkandelaars, h.21 cm.
Loc.6
€ 180 - € 260
2941
Kristallen poederdoos met zilveren montuur
Loc.6
€ 50 - € 70
2942
Zilveren kan, van kampen 1889 (handvat zit los)
Loc.6
€ 400 - € 600
2943
Zilveren tabaksdoos op pootjes met gravering in deksel, 1943
Loc.6
€ 200 - € 280
2944
Zilveren druivenschaar
Loc.6
€ 100 - € 140
2945
Antiek Chinees porseleinen krekelbakje
Loc.6
€ 40 - € 55
2946
Zilveren strooiertje, Schoonhoven
Loc.6
€ 300 - € 425
2947
Zilveren theepot met bloemetje op deksel met gegraveerde onderkant, van Kempen
Loc.6
€ 260 - € 360
2948
Zilveren trommel, Amsterdam Lodewijk Grassch
Loc.6
€ 1.000 - € 1.400
2949
H. Poeder, Putter, olieverf op paneel, 15,5 x 10,5 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2950
Gedraaid zoetwaterparelcoller met grijze parels
Loc.6
€ 25 - € 35
2951
Meerkleurig marmeren sculptuur van Minerva, h.33 cm.
Loc.6
€ 90 - € 120
2952
Kristallen strooier met zilveren dop
Loc.6
€ 60 - € 90
2953
1e Gehalte 1-lichts kandelaar
Loc.6
€ 70 - € 100
2954
Kristallen theedoos met zilveren deksel
Loc.6
€ 200 - € 280
2955
Paar cloissonné eieren op houten klos
Loc.6
€ 25 - € 35
2956
Kristallen bonbonschaaltje met zilveren hengsel
Loc.6
€ 50 - € 70
2957
1e Gehalte zilveren jat
Loc.6
€ 130 - € 180
2958
Zilveren mandje, van Kempen, jaarletter 1926
Loc.6
€ 120 - € 170
2959
Zilveren gegraveerde rammelaar
Loc.6
€ 90 - € 130
2960
Zilveren hartrammelaar
Loc.6
€ 25 - € 35
2961
Zilveren bel als muziekdoosje m.b.t. geboorte van een meisje
Loc.6
€ 35 - € 45
2962
4 Djokja zilveren filigrain huisjes
Loc.6
€ 60 - € 90
2963
Schoenlepel met zilveren heft
Loc.6
€ 25 - € 35
2964
Zilveren sierkurk met filetrand en zilveren sierkurk met parelrand
Loc.6
€ 50 - € 70
2965
Benen krokodil, vroeg 20e eeuw
Loc.6
€ 40 - € 60
2966
Blauw schuitvormig schaaltje in zilveren montuur met guirlandes
Loc.6
€ 200 - € 280
2967
2e Gehalte zilveren sigarendoos
Loc.6
€ 120 - € 170
2968
3e Gehalte zilveren set bestaande uit een servet- en vingerdoekring met Belastingstempel voor vreemde werken, ingevoerd bij K.B. van 16 sept 1905, 17,7 gr.
Loc.6
€ 30 - € 45
2969
Loc.6
€ 80 - € 120
2970
Gepolychromeerd Chinees porseleinen inktbakje
Loc.6
€ 8 - € 12
2971
Loc.6
€ 50 - € 70
2972
Antiek ivoren beeldje van een vrouw met kraanvogels rustend op houten voetstuk, h.19 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2973
Koopje van 2 Harley Davidson emblemen
Loc.6
€ 40 - € 60
2974
2e Gehalte zilveren set bestaande uit een servet- en een vingerdoekring, C.F. Wewer Schoonhoven 1915-1932, 22,7 gr.
Loc.6
€ 30 - € 45
2975
Zilveren olifant
Loc.6
€ 150 - € 220
2976
Kristallen schaal op zilveren voetje
Loc.6
€ 150 - € 220
2977
Lange ketting met grote natuurstenen kralen en zoetwaterparels
Loc.6
€ 18 - € 25
2978
Naar Dijkstra, Zee- en duingezicht, olieverf op paneel, 29 x 19 cm.
Loc.6
€ 130 - € 180
2979
Zilveren crucifix 19e eeuw
Loc.6
€ 35 - € 50
2980
Stel schaaltjes met zilveren voet
Loc.6
€ 150 - € 220
2981
Zilveren flessenbak
Loc.6
€ 100 - € 140
2982
Antieke 2e gehalte zilveren naaldenkoker en een Friese schaar met zilveren grepen, mogelijk Harmen Flierl Dokkum, 1786-1826
Loc.6
€ 200 - € 280
2983
Zilveren korhoen
Loc.6
€ 380 - € 550
2984
Aquamarijn 5-strengs collier aan zilveren sluiting
Loc.6
€ 110 - € 160
2985
Kristallen schaal met zilveren voetje
Loc.6
€ 60 - € 90
2986
Trilobiet fossiel, 16 x 9 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
2987
1e Gehalte zilveren 3- delig mokka servies op dienblad, Bonnebakker en zoon, ca.1920, 1548 gram.
Loc.6
€ 800 - € 1.200
2988
Rijkbewerte zilveren flessenbak
Loc.6
€ 100 - € 140
2989
Zilveren ajour gezaagde mand afgezet met parelrand
Loc.6
€ 200 - € 280
2990
Geel glazen Art Deco toiletstel met geëtste stop
Loc.6
€ 20 - € 30
2991
Loc.6
€ 20 - € 30
2992
Koop divers bijoux
Loc.6
€ 6 - € 10
2993
Doosje met 3 kleine en 4 grote 24 kt. vergulde hangers w.o. agaat
Loc.6
€ 25 - € 35
2994
Grote koop divers bijoux
Loc.6
€ 20 - € 30
2995
Koopje divers verzilverd bestek met benen handvatten en 2 zilveren kaasduimpjes
Loc.6
€ 40 - € 60
2996
Koopje bijoux
Loc.6
€ 12 - € 18
2997
Koopje divers bijoux, etc.
Loc.6
€ 6 - € 10
2998
Doos divers bijoux
Loc.6
€ 6 - € 10
2999
6 Tafelmessen, messenfabriek Stroma Hilversum
Loc.6
€ 30 - € 45
3000
Doosje divers kleingoed w.o. pleet, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
3001
Koopje bestek, Haags Lofje (24x)
Loc.6
€ 400 - € 600
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
3002
Grote koop divers bijoux
Loc.6
€ 20 - € 30
3003
Verzilverd toiletstel, 2 koperen en pleet tabaksdoosje
Loc.6
€ 10 - € 14
3004
Set van 12 dessertmessen met zilveren manchet en benen heft in etui, gemerkt met Legrand a Paris Rue des Panoramas Gie Montmartre 9A 15, L.20 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
3005
Houten speelgoed paardje met divers pleet, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
3006
Koop divers kleingoed w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
3007
6 Laag gehalte zilveren gedreven Indonesische vingerkommen
Loc.6
€ 50 - € 70
3008
2 Geslepen kristallen karaffen met zilveren hals
Loc.6
€ 200 - € 280
3009
Ketting met zoetwaterparels, gefacetteerde maanstenen, onyx, bergkristal e.a.
Loc.6
€ 18 - € 25
3010
Twee verzilverde kandelaars, h.7,5 en 8,2 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
3011
Fotolijst met zilveren omranding, 10 x 15 cm.
Loc.6
€ 35 - € 45
3012
2e Gehalte zilveren handspiegel met Louis Seize strik, jaarletter 1978, Zaanlandse Zilver Smederij, Amsterdam
Loc.6
€ 60 - € 90
3013
Antiek gegraveerd zilveren mokkakan met ebbenhouten handgreep
Loc.6
€ 300 - € 425
3014
1e Gehalte zilveren theelicht rustend op ivoren voetje, 340 gr.
Loc.6
€ 250 - € 380
3015
Gefacetteerde jade collier aan zilveren sluiting
Loc.6
€ 60 - € 90
3016
Naar vd Leck, Geitje, gouache, 9 x 9 cm.
Loc.6
€ 190 - € 280
3017
Onb. meester, bronzen sculptuur van een vrouw, h.21 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
3018
2e Gehalte zilveren hartvormig plaatje met zwaardjes (1 defect)
Loc.6
€ 20 - € 30
3019
Fotolijstje met zilveren omranding, 9 x 13 cm.
Loc.6
€ 18 - € 25
3020
Loc.6
€ 16 - € 25
3021
Kleine zilveren tekkel
Loc.6
€ 140 - € 200
3022
Ruitwaaiergeslepen kristallen schaal met 2e gehalte zilveren beugel, diam.27 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
3023
2e Gehalte zilveren 4-delig serviesje
Loc.6
€ 400 - € 600
3024
Zilveren briefopener met pistoolheft
Loc.6
€ 45 - € 60
3025
Gedraaid collier met bergkristallen kralen
Loc.6
€ 14 - € 20
3026
Bronzen sculptuur van een meisje met hoepel, h.27 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
3027
Loc.6
€ 16 - € 25
3028
Stel blauw geglazuurde craquelé dekselpotjes, h.10 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
3029
Zilveren kinderbestek in etui
Loc.6
€ 40 - € 55
3030
Miniatuur zilveren kameel
Loc.6
€ 100 - € 140
3031
Blank glazen lotion strooier
Loc.6
€ 20 - € 30
3032
Antieke radgeslepen kristallen cocktailshaker met 1e gehalte zilveren montuur, Duits gekeurd
Loc.6
€ 100 - € 140
3033
2e Gehalte zilveren vaas, jaarletter M=1947, h.17 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
3034
Collier van 6-strengs gefacetteerde smaragd en robijn aan traditioneel zijden koord
Loc.6
€ 90 - € 120
3035
Ruitwaaiergeslepen kristallen beschuitbus met zilveren knop (deukje)
Loc.6
€ 100 - € 140
3036
Keltum verzilverd 5-delig koffieserviesje (1 houten knopje ontbreekt)
Loc.6
€ 50 - € 70
3037
Drie zilveren 1-lichts kandelaars
Loc.6
€ 50 - € 70
3038
Groot en klein kristallen schaaltje met zilveren voetje
Loc.6
€ 100 - € 140
3039
5 Diverse fotolijstjes met zilveren omranding, 1 x (6 x 9 cm.) 1 x (10 x 15 cm.) 3 x (13 x 18 cm.)
Loc.6
€ 100 - € 140
3040
Palissanderhouten wandelstok met vuist
Loc.6
€ 25 - € 35
3041
Drie-luik ikoon met zilver
Loc.6
€ 100 - € 140
3042
Ajour gezaagd zilveren bonbon mandje met klauwpootjes en parelrand
Loc.6
€ 90 - € 130
3043
Ikoon met zilveren montuur, 16 x 18 cm.
Loc.6
€ 40 - € 55
3044
Ajour gezaagd zilveren bonbonmandje
Loc.6
€ 90 - € 120
3045
Stel Chinees porseleinen dekselbakjes i.v.v. vlinders
Loc.6
€ 30 - € 45
3046
Koopje divers kleingoed w.o. antiek ivoor
Loc.6
€ 50 - € 70
3047
Victoriaans labradoriet 4-strengs collier aan zilveren sluiting
Loc.6
€ 70 - € 100
3048
Benen pijp met afbeelding van man
Loc.6
€ 50 - € 65
3049
Benen sierkurk met afbeelding van hond
Loc.6
€ 45 - € 60
3050
Fotolijstje met zilveren omranding met strik, 9,5 x 7 cm.
Loc.6
€ 35 - € 45
3051
Fotolijst met zilveren omranding, 9 x 10,5 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
3052
Loc.6
€ 40 - € 60
3053
Koop Aziatica (6x) w.o. bronzen trekpotje en betelnootcontainer
Loc.6
€ 25 - € 30
3054
2 Crèmekleurige ovale fotolijstjes , 22 x 17 en 20 x 15 cm.
Loc.6
€ 16 - € 25
3055
Koopje divers kleingoed w.o. speksteen, etc.
Loc.6
€ 40 - € 60
3056
In Franse-stijl uitgevoerde 1-deurs vitrinekast met koperen beslag, h.170 x b.50 x d.30 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
3057
Bronzen Art Nouveau sculptuur van dame als 1-lichts kandelaar, h.35 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
3058
Thomas Golding, Venezuela 1910, Landschap, olieverf op board, gedateerd 1935, 40 x 25 cm.
Loc.6
€ 260 - € 360
3059
Henri de Toulouse Lautrec, Elsa la viennoise, 1948, lithographie, Dreux Barry et Desjobert, 33 x 27 cm.
Loc.6
€ 110 - € 150
3060
Naar Emil Nolde, Portret, houtsnede op papier, 59 x 41 cm.
Loc.6
€ 190 - € 280
3061
Wit/zwart geaderd marmeren zuil (kleine defecten), h.117 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
3062
Gerrie J. Wachtmeester, Het wachthuisje, olieverf op paneel, gedateerd 1980, 56 x 70 cm.
Loc.6
€ 500 - € 700
3063
Eikenhouten Jugendstil etagèretafel, h.94 x b.64 x d.36 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
3064
Teddy beer met laarzen en jas
Loc.6
€ 6 - € 10
3065
Blauw met pauwen gedecoreerde aardewerken jardinière, Luneville Frankrijk, h.17 x b.42 x d.22 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
3066
Bronzen sculptuur van Wolfgang Amadeus Mozart, h.75 cm.
Loc.6
€ 450 - € 650
3067
Ond. gesign. liggend naakt, krijttekening, 40 x 60 cm.
Loc.6
€ 110 - € 160
3068
Geslepen spiegel in goud vergulde kuiflijst, h.185 x b.95 cm.
Loc.6
€ 180 - € 260
3069
J. Thie, Dorpje in Zuid - Europa, olieverf op board, 48 x 48 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
3070
Andy Warhol, Marylin, screenprint, editie : Fill in your own signatuur, bestempeld op de achterkant, 91 x 91 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
3071
Naar Bayens, Strandhuisjes, olieverf op board, 36 x 24 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
3072
Monogram W.H., Abstract, gem.techniek op papier, 21 x 29 cm.
Loc.6
€ 130 - € 190
3073
Roy Lichtenstein, Hopeless, screenprint, 1964, 91 x 91 cm.
Loc.6
€ 260 - € 360
3074
Donker gebeitste antieke grenenhouten 2-deurs hoekkast, h.120 x b.102 x d.64 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
3075
Koperen skeletklok onder stolp, h.54 cm.
Loc.6
€ 450 - € 650
3076
Stel goud gelakte houten 1-lichts kandelaars, h.53 cm.
Loc.6
€ 10 - € 14
3077
Marc Chagall, Christ, litho, 37,5 x 53 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
3078
Oude Stadsplattegrond Franeker, handgekleurd, 55 x 45 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
3079
Salvador Dali, Le bouquet, lithographie, 1958, 58 x 47,5 cm., image
Loc.6
€ 110 - € 150
3080
Toegeschreven aan Joseph Bruyn, Surrealistische voorstelling, airbrush op papier, 63 x 50 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
3081
Ond.monogram, Landschap met zonnestralen, gouache, 36 x 27 cm.
Loc.6
€ 170 - € 240
3082
H.C. Hokken, Eendjes langs de waterkant, olieverf op paneel, 38 x 29 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
3083
P. Fringer, Modern, olieverf op paneel, 36 x 30 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
3084
Onb.meester, Portret van een vrouw, olieverf op papier in striklijst, h.56 x b.38 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
3085
Tafellamp op groen met zwart onyx voet en zwart stoffen kap, h.72 cm.
Loc.6
€ 180 - € 260
3086
Met bloemen gedecoreerde oud Chinees hoogglans 2-deurs dressoir, h.79 x b.141 x d.40 cm.
Loc.6
€ 400 - € 600
3087
H.J. van Galen, Knotwilgen bij Loosdrecht, olieverf op doek, 120 x 64 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
3088
Koop van een porseleinen schotel en een glazen vaas
Loc.6
€ 20 - € 30
3089
Fernand Leger, Le cirque Jaune, lithographie, 1953, 55 x 49 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
3090
Jean Cocteau, L'Europe notre patrie, triptyque 1961 (3x)
Loc.6
€ 75 - € 110
3091
Naar Chagall, Zonder titel, aquarel, 29 x 29 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
3092
Corneille, La fardée, eigen druk, gedateerd 1978, 76 x 56 cm.(glas defect)
Loc.6
€ 400 - € 600
3093
Joan Miró, litho naar een fresco, 27 x 86 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
3094
Salvador Dali, Cheval, ingekleurde gravure, 52 x 70 cm., image
Loc.6
€ 140 - € 200
3095
Antiek eikenhouten Drents toogkabinet met initialen B.B., Holland ca. 1830, h.243 x b.160 x d.50 cm.
Loc.6
€ 500 - € 700
3096
Naar Lubbers, Gezicht op New York, gouache, 70 x 48 cm.
Loc.6
€ 340 - € 475
3097
Jean Cocteau, Les Mariés de la tour Eiffel compositie, lithographie, Mourlot Paris, 34 x 78 cm.
Loc.6
€ 110 - € 150
3098
Kees van Dongen (1877-1968), Le reviel d'Aboul-Hassan, houtgravure uit 1955, litteratuur: JC Mardus, Table des illustrations du tome premier nr. 21, 14 x 17 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
3099
Siep van den Berg (1913-1998), Composition Busem II, tekening uit 1957, herkomst: nalatenschap Siep van den Berg, 13 x 22 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
3100
Opengewerkte goudkleurige uitgestoken houten Chinese voorstelling, h.54 x b.20 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
3101
Onb.meester, Stilleven met flesje, maroefle, 23 x 29 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
3102
Monogram F.H.R., Persoon in het park, inkttekening op papier, 22 x 17 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
3103
G. Zamanovskaja, Abstract, aquarel/gemengde techniek, 31 x 25, gedateerd '96
Loc.6
€ 150 - € 200
3104
Victor Vasarely, Sri-Kock, sérigraphie F.V.= Fondation Vasarely, editeur 34/60, 57 x 57 cm., signée image
Loc.6
€ 180 - € 260
3105
Marc Chagall, David en Absalon, lithografie 1956, Mourlot 133, 35 x 26 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
3106
H. van Straaten, Boereninterieur met een familie, olieverf op doek, 70 x 100 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
3107
Gemarmerd opaalglazen Art Deco vaas - Scailmont, h.35 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
3108
Oude Hohner accordeon
Loc.6
€ 30 - € 45
3109
Bronzen sculptuur van een danseres op marmeren voetstuk, h.64 cm.
Loc.6
€ 90 - € 130
3110
Albasten bakje met een bronzen sculptuur van een olifant met man op de rug, h.25 x d.21 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
3111
Modern notenhouten parketterie dressoir, h.87 x b.180 x d.47 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
3112
Albasten olielamp met koperen ornamenten en olijfgeselpen glazen kap, h.78 cm.
Loc.6
€ 65 - € 90
3113
Loc.6
€ 80 - € 120
3114
Albert Ferdinand Duprat, Venetië 1882- 1974 Venetië, Landschap met rivier, olieverf op doek, gedateerd 1903, 50 x 40 cm.
Loc.6
€ 360 - € 550
3115
Marc Chagall, Les Vitraux de Jérusalem, lithographie, ch.sorlier, ref:Gramer 57, 24 x 17 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
3116
Polychroom geschilderd Indiaas miniatuur, Bundi, School of art, ca. 1870, 15 x 9,5 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
3117
Le Mair, De fotograaf naar Burton Morris, acryl op doek, 100 x 80 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
3118
Naar Citroen, Personen op olifant, collage op papier, 18 x 25 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
3119
Pablo Picasso, Carnaval 1958, litho, 49 x 40 cm., image
Loc.6
€ 110 - € 150
3120
Kleurgravure van een man met honden en vogel, 19 x 16 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
3121
Antiek eikenhouten Engels staand horloge met fraai beschilderde wijzerplaat, h.226 x b.54 x d.24 cm.
Loc.6
€ 800 - € 1.200
3122
Engelse eikenhouten cakestand, h.80 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
3123
Naar Israels, Dame aan de bar, tekening op papier, 29 x 20 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
3124
Rijk bewerkte Hollandse notenhouten barometer
Loc.6
€ 60 - € 90
3125
Naar Klement, Bloemen in vaas, gouache, 13,5 x 15 cm.
Loc.6
€ 65 - € 100
3126
Paris, Damesportret, tekening op papier, 17 x 12 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
3127
Ond.gesign., Scheepjes op zee, pasteltekening, 20 x 14 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
3128
Ond.gesign., Meisje te Anticoli (Italië), 1922, tekening, 55 x 42 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3129
Ingelijste Indiase voorstelling, 45 x 47 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3130
Naar Israels, Portret van een man, tekening op papier, 39 x 29 cm.
Loc.5
€ 130 - € 190
3131
Ond.gesign., Ploegende boer in landschap, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3132
Solbrie, Herderin met schapen in landschap, maroefle, 72 x 45 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3133
Matthieu Wiegman, Diverse zeilboten voor de kust, sepiatekening, 62 x 47 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
3134
Naar Maks, Kat, olieverf op board, 22 x 17 cm.
Loc.5
€ 190 - € 280
3135
Jacob Taanman, Zaandam 1836-1923 Amsterdam, Interieur met roddelende dames, aquarel, 42 x 31 cm.
Loc.5
€ 500 - € 700
3136
Onb.meester, Abstract, olieverf op paneel, 95 x 63 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3137
Ond.gesign., Abstract, olieverf op doek, 39 x 29 cm.
Loc.5
€ 140 - € 200
3138
Naar Maks, Spaanse danseres, '61, olieverf op paneel, 39 x 29 cm.
Loc.5
€ 190 - € 280
3139
Elektrische broekenpers
Loc.5
€ 6 - € 10
3140
Loc.5
€ 80 - € 120
3141
Domaine de la Jasse, Téte de Cuvée, Veilles Vignes 2001, 12x
Loc.5
€ 120 - € 170
3142
Château Chevalier de Bergerac 2008, gouden medaille Bordeaux, 6x
Loc.5
€ 40 - € 60
3143
la Belle Angèle Syrah 2013 6x
Loc.5
€ 25 - € 35
3144
Gigondats Cuvée Prestige, Cru du Rhone 2011, 6x
Loc.5
€ 60 - € 90
3145
Lindeman's Cawarra Shiraz - Cabernet Sauvignon 2013, 6x
Loc.5
€ 25 - € 35
3146
Chemin des Papes Réserve Rhone Villages 2005, 5x
Loc.5
€ 30 - € 45
3147
Lindeman's Cabernet Sauvignon - Merlot 2013, 12x
Loc.5
€ 50 - € 70
3148
Loc.5
€ 40 - € 60
3149
Beschilderde keramiek zuil, h.45 x b.37 x d.38 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3150
Oude koekoeksklok
Loc.5
€ 60 - € 90
3151
Marmeren zuiltje, h.62 x b.23 x d.23 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3152
Massief eikenhouten zuil, h.137 x b.20 x d.20 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3153
Antieke notenhouten regulateurklok
Loc.5
€ 100 - € 140
3154
Naar Oepts, Dorpsgezicht, aquarel op papier, '69, 49 x 39 cm.
Loc.5
€ 260 - € 380
3155
Plaat in lijst van Gorter
Loc.5
€ 6 - € 10
3156
Doornik, Afgemeerde tjalk met op de achtergrond een stad, olieverf op doek, 57 x 46 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
3157
Roel Wildeboer, Meppel 1903-1989 Hilversum, Visser onder knotwilg, olieverf op doek, 48 x 58 cm.
Loc.5
€ 300 - € 500
3158
Hans Vredegoor, abstract, handgesigneerde litho, 117/200,gemaakt ca.1989, 40 x 50 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3159
Koopje divers kleingoed w.o. houten leeuwenkop, koperen fotolijstje, divers glas, porselein, etc.
Loc.5
€ 30 - € 45
3160
Donker gebeitste grenenhouten 3-laden secretaire met vitrine opstand, h.200 x b.100 x d.55 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
3161
Antiek eikenhouten bordenrek, h.40 x b.112 x d.14 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3162
Schemerlamp met voorstelling liggend naakt, h.52 x b.86 x d.40 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3163
L.P. Versteeg, Zicht op een huis, olieverf op paneel, 30 x 24 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3164
Crèmekleurige butlerspiegel, diam.44 cm.
Loc.5
€ 14 - € 18
3165
Oude bakelieten luidspreker
Loc.5
€ 60 - € 90
3166
Eikenhouten 2-deurskast met 2 laden, h.93 x b.110 x d.49 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3167
J. Thie, naar Toorop, Abstract, olieverf op board, 40 x 60 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3168
Onb.meester, Duif achter douchegordijn, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
3169
Naar Giesen, Abstract, gem.techniek, 30 x 40 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
3170
Naar Herbin, Huizen aan de rivier, aquarel op papier, 32 x 32 cm.
Loc.5
€ 260 - € 380
3171
Lica Lisson, Bloemetjes met uitzicht door raam, olieverf op doek, 64 x 52 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3172
Walasse Ting, Model, lithographie, 61 x 49,5 cm., image
Loc.5
€ 90 - € 120
3173
Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op doek, 59 x 49 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3174
H. Poeder, Stilleven met kruiken en bloemen, olieverf op paneel, 50 x 70 cm.
Loc.5
€ 120 - € 170
3175
Naar Kolwitchz, Aap, houtsnede op papier, 29 x 13 cm.
Loc.5
€ 260 - € 380
3176
Koop van 24 diverse gepolychromeerde porseleinen dekseldoosjes
Loc.5
€ 40 - € 55
3177
Elektrische naaimachine
Loc.5
€ 20 - € 30
3178
Antieke Jugendstil grenenhouten 2-deurs hoekkast met beglaasde deuren, h.178 x b.105 x d.40 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
3179
Wit metalen etagère-rek, h.108 x b.153 x d.30 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3180
Spiegel in houten goudkleurige lijst, 74 x 56 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3181
Ond.gesign., Gezicht op een boerderij in landschap, olieverf op doek, 50 x 38 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3182
Haerer, Schaapsherder met schapen, olieverf op paneel, 21 x 14 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3183
Ond.gesign., Meisje aan het lezen, tekening, 20 x 28 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3184
H. Poeder, Pimpelmeesjes, olieverf op paneel, 16,5 x 16,5 cm.
Loc.5
€ 35 - € 50
3185
A. Brage, Boerderij in landschap, maroefle, gedateerd 1915, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3186
J. van Nieuwenhuis, Familie in de tuin, aquarel, 60 x 46 cm.
Loc.5
€ 14 - € 20
3187
Kleurgravure van The Amazon, diam.21 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3188
Ond.gesign., Bosgezicht, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3189
Peter H. Propstra, Drie mannen, potloodtekening, 39 x 31 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3190
Onb.meester, De Schreeuw, houtsnede op papier, 33 x 24 cm.
Loc.5
€ 130 - € 190
3191
Xavier Zorri (XX), Abstracte compositie met figuren, olieverf op doek, 60 x 40 cm., gedateerd '73
Loc.5
€ 90 - € 120
3192
Bernard Buffet, La route, lithographie, 1961, 39 x 31 cm.
Loc.5
€ 110 - € 150
3193
W. van der Ven, Plassengezicht, olieverf op doek, 60 x 39 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3194
Ru van Rossem, Souvenir de Verona, zeefdruk, nr. 14/35, hand gesigneerd gedateerd 1970, 71 x 51 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3195
Roy Lichtenstein, Merton of the movies, 1968, screenprint, signeé 21/450, 75,5 x 50,5 cm.
Loc.5
€ 600 - € 850
3196
Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3197
de Clerck, Gezicht op een kerk, maroefle, 66 x 53 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3198
Johan Verbel, Mensen op de trap, handgesigneerde zeefdruk, nr.23/190, 1981, 69 x 48 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3199
G. Bleys, Bloemstilleven, pasteltekening, 57 x 36 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3200
Naar Brood, Het bokbier is er weer, 55 x 38 cm.
Loc.5
€ 130 - € 190
3201
Ond.gesign., Zicht op de poort van Avignon, pasteltekening, 60 x 52 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
3202
Naar Vijlbrief, Abstract, gem.techniek op papier, 49 x 69 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3203
Goudgelakte kuifspiegel lijst met geslepen spiegel, h.115 x 75 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3204
Polychroom Chinees porseleinen pelgrimvaas, ca. 1940-1950, 51 cm.
Loc.5
€ 40 - € 55
3205
Geel koperen pendule met spiegels, h.37 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
3206
Bronzen sculptuur van een meisje met koperkleurige jurk rustend op marmeren sokkel, h.52 cm.
Loc.5
€ 90 - € 130
3207
Blauw gelakte 2-deurs kastje, h.94 x b.92 x d.36 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3208
Koopje diverse beeldjes, mineralen, etc.
Loc.5
€ 20 - € 30
3209
Koopje divers kleingoed
Loc.5
€ 20 - € 30
3210
Boek met verzamelde werken van Jacob Cats
Loc.5
€ 30 - € 45
3211
C. vd Haveren, Marskramen in gesprek voor huizen, 1878, tekening, 26 x 31 cm.
Loc.5
€ 75 - € 110
3212
H.W. Veenendaal, Doorkijkje met boerderij, olieverf op doek, 44 x 64 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
3213
Koop diverse litho's en platen (glas defect)
Loc.5
€ 60 - € 90
3214
Anja van den Berk, Drie dubbele ingelijste lithografieë, handgesigneerd en gedateerd 1983, 70 x 50 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3215
J. Ramel, Monaco 13 mai 1956, Grand prix, litho affiche, 88 x 58 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
3216
Toegeschreven aan Pawel Cernecki, Naakte dame in interieur, olieverf op doek, 100 x 120 cm. (zeer kleine verf beschadiging), Herkomst: Galerie Lilian Luiten, Ootmarsum dd 17-9-2008
Loc.5
€ 280 - € 400
3217
Willy van Driel, Zonder titel, ets, 1988, 52 x 72 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3218
C. van Dijl, Abstract, 2 ingelijste gouaches op papier, 71 x 51 cm. (glas defect)
Loc.5
€ 20 - € 30
3219
Kasimir Malevich, Suprematism, litho mourlot en blindstempel Russian State Museum, 91,5 x 77 cm.
Loc.5
€ 260 - € 360
3220
Pachet, Paarden met bomenwagen in het bos, olieverf op doek, 118 x 78 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
3221
Bellmer, Surrealistische voorstelling, lithographie, 41/100, 52 x 65 cm.
Loc.5
€ 110 - € 150
3222
Cees van Dijl, Landschappelijk verbeelding nr.1, gouache, gedateerd 1986, 95 x 95 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3223
Van Rossum, Bloemenmarkt, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3224
Onb.meester, Berglandschap, olieverf op board, 48,5 x 63,5 cm.
Loc.4
€6-€8
3225
Ond.monogram, Koeien in landschap, olieverf op doek, 90 x 130 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3226
Hemerink, Bosgezicht, olieverf op doek, 64 x 50 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3227
Celine Lust, Zeilschepen, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3228
Georges Roualt, Christ, litho Mourlot, 75 x 54 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3229
Ond.gesign., Liggend naakt, maroefle, 71 x 42 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3230
Lakwerk paneel met inleg, 102 x 76 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3231
Harris, Engelse jager te paard met honden, olieverf op doek, 100 x 72 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3232
Antieke op rijstpapier geschilderde voorstelling van diverse personen met vogels, 113 x 84 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3233
H. Faber, Afgemeerde schepen, olieverf op doek, 73 x 50 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3234
Ond.gesign., Bosven met zwemmende eenden, olieverf op doek, 90 x 60 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3235
R. Borrou, Afgemeerde schepen, olieverf op doek, 88 x 59 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3236
Loc.4
€ 100 - € 140
3237
Ond.gesign., Bosgezicht, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3238
Oude Kaart, Zuid-America, handgekleurd, 31 x 26 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3239
Oude Kaart, Bergen op Zoom e.o., Handgekleurd, 38 x 34 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3240
Oude Kaart van Wereldbol, handgekleurd, 40 x 33 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3241
Poster affiche van het Stedelijk Museum, 94 x 62 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3242
Van Hooft, Stadsgezicht met personen, olieverf op doek, 100 x 72 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3243
Onb. meester, Stilleven met zonnebloemen, olieverf op board, 73 x 60 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3244
Naar Cornelis de Bruin, Afgemeerde schepen voor boerderij, olieverf op doek, 93 x 60 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
3245
Hollandse School, naar Terlouw en Lissone, Koopje van 2 schilderijtjes
Loc.5
€ 30 - € 45
3246
J. Roelofs, Boerderij in landschap, olieverf op doek, 49 x 39 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3247
6 Chrome buisframe eetkamerstoelen met houten rugleuning en bekleding van zwart leder
Loc.5
€ 600 - € 850
3248
Eikenhouten eetkamertafel op chrome onderstel met tussenblad, h.80 x b.220 x d.90 cm. (tussenblad b.60 cm.)
Loc.5
€ 450 - € 650
3249
Nepalees vloerkleed, 240 x 170 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3250
Met bloemen gedecoreerd porseleinen serviesdeel
Loc.5
€ 30 - € 45
3251
Notenhouten ronde eetkamertafel met tussenblad, h.75 x diam.1.20 of 1.50 cm. met 4 bijpassende stoelen
Loc.5
€ 80 - € 120
3252
Handgeknoopt kleedje, 180 x 112 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3253
Oude mahoniehouten spinnekoptafel, h.75 x b.140 x d.105 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
3254
2 Roze marmeren liggende tempelleeuwen, h.45 cm.
Loc.5
€ 1.000 - € 1.400
3255
Klein notenhouten tafeltje rustend op 3-spanpoot, h.66 x b.63 x d.46 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3256
Bronzen sculptuur van een paard op marmeren sokkel, h.35 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
3257
Notenhouten lambrisering, h.86 x b.172 x d.32 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3258
Bernardus Antonie ( Bernhard) van Beek, Amsterdam 1875-1941 Kortenhoef, Landschap met boerderijen en personen, olieverf op doek, 96 x 70 cm.
Loc.5
€ 450 - € 650
3259
W.E. Wachtmeester, Defenceless, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
3260
H. Snoeck, Molen in ijslandschap naar Louis Apol, olieverf op board, 105 x 70 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3261
Ond.gesign., Interieur van een boerderij, olieverf op doek, 100 x 60 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3262
Coraline, Bloemstilleven, aquarel, gedateerd 1986, 87 x 64 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3263
Oude landkaart Amsterdam, 110 x 110 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3264
Oud teakhouten kamerverdeelscherm met spijlen, h.217 x b.128,5 cm.
Loc.5
€ 360 - € 500
3265
Oud teakhouten kamerverdeelscherm met spijlen, h.217 x b.136,5 cm.
Loc.5
€ 360 - € 500
3266
Grote porseleinen met koperen lampvoet, h.90 cm.
Loc.5
€ 650 - € 900
3267
Koperen met marmeren schemerlampvoet met kap
Loc.5
€ 40 - € 60
3268
Mahoniehouten klap/schrijfbureau met groen vilten blad, h.85 x b.110 x d.50 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
3269
Stel kalkstenen tuinbeelden met afbeelding van kindjes op acanthusblad, h.115 cm.
Loc.5
€ 360 - € 500
3270
Oude eikenhouten portemanteau met tegeltjes ingelegd, h.202 x b.72 x d.22 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
3271
Moderne staande schemerlamp met chrome voet, h.61 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3272
Antieke mahoniehouten Louis Seize 6-laden commode, h.78 x b.55 x d.34 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
3273
Nanda, Indonesisch landschap, maroefle, 167 x 78 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
3274
Ond.gesign, Marcabru, ikonische voorstellingen, 3 zeefdrukken, nr.2/45, gedateerd 1984 en nr.8/65 en nr.20/60, gedateerd 1985 (2x), 92 x 64 cm. (glas defect)
Loc.5
€ 200 - € 280
3275
Opengewerkt offwhite gelakt 4-slags kamerscherm, h.183 x 200 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
3276
Bruin gestoffeerde armfauteuil met chrome armleuningen
Loc.5
€ 100 - € 140
3277
Retro bontmantel met capuchon en stoffen mouwen
Loc.5
€ 40 - € 60
3278
Frank Govers, retro glitter damesgewaad
Loc.5
€ 40 - € 60
3279
Koopje diverse vintage jassen en een bont stola
Loc.5
€ 10 - € 14
3280
Handgeknoopt Marokkaans kleed, 320 x 215 cm.
Loc.5
€ 110 - € 150
3281
Ronde in Pietra Dura techniek uitgevoerde marmeren tafel op metalen onderstel, h.75 x d.130
Loc.5
€ 750 - € 1.100
3282
Beschilderd 4-slags kamerscherm, h.180 x b.160 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
3283
Oude radio
Loc.5
€ 30 - € 45
3284
Antieke mahoniehouten spinnekoptafel, h.75 x b.120 x d.85 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
3285
Wit met paars en goud gedecoreerd serviesdeel
Loc.5
€ 30 - € 45
3286
Eikenhouten eetkamertafel (dubbel gerookt, wit geolied, h.78 x L.200 x b.100 cm.
Loc.5
€ 600 - € 850
3287
Oude radio
Loc.5
€ 30 - € 45
3288
Oude teakhouten koloniale kist
Loc.5
€ 40 - € 60
3289
Handgeknoopt kleed, Koerdistan, 310 x 200 cm.
Loc.5
€ 140 - € 200
3290
Studieviool in koffer
Loc.5
€ 40 - € 60
3291
Antieke mahoniehouten ronde eetkamertafel, h.75 x diam.103 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3292
Grote koop met boeken, etc.
Loc.5
€ 40 - € 60
3293
Loc.5
€ 35 - € 50
3294
Willem Stroeye, Twee ingelijste tekeningen
Loc.5
€ 20 - € 30
3295
Koop van 14 plaatjesalbums van Thijsse
Loc.5
€ 20 - € 30
3296
Naar Hultman, Personen op het strand, olieverf op paneel, 30 x 23 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
3297
Grote koop met boeken
Loc.5
€ 30 - € 45
3298
Antieke in leder gebonden bijbel
Loc.5
€ 35 - € 50
3299
Koopje oude boeken
Loc.5
€ 10 - € 14
3300
Koop diverse boeken en kunstboeken ( 4 planken vol)
Loc.5
€ 35 - € 50
3301
Oude notenhouten wastafel met emaille binnenbak, h.134 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3302
H. Balsing, Plassengezicht met knotwilgen, personen en een boot, aquarel, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 65 - € 90
3303
Ond.gesign., Bosgezicht, aquarel, 44 x 30 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3304
Naar de Fresner, Personen in de tuin, gem.techniek op papier, 27 x 38 cm.
Loc.5
€ 260 - € 380
3305
Oude gravure van Ballonvaart, gekleurd op de plaat, 29 x 24 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
3306
Onb.meester, Landschap met hooiende boer en boerin, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3307
Ond. gesign., Bosgezicht met houtsprokkelaar bij ven, olieverf op board, 70 x 50 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3308
Naar Appel, Abstract, gouache, 47 x 59 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3309
Onb. meester, Personen in interieur, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3310
Oude Gravure van Luchtballon, gekleurd in de plaat, 28 x 24 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
3311
Bati, Personen op het plein, gem. techniek, 29 x 21 cm.
Loc.5
€ 14 - € 20
3312
Monogram F.L., Abstract, gem.techniek op papier, 23 x 29 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
3313
M. Rijnd, Man met schuiftrompet, gemengde techniek, 40 x 29 cm.
Loc.5
€ 14 - € 20
3314
Salvador Dali, The road, litho, 51 x 62,5 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
3315
Naar Wijsmuller, Studietekening met kerk, tekening, 46 x 33 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3316
Onb.meester, Winterlandschap met personen, olieverf op doek, 48 x 38 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
3317
Ond.gesign., Grand Fort Philippe, 1960, olieverf op doek, 50 x 50 cm.
Loc.5
€ 110 - € 160
3318
Groen gepattineerd bronzen sculptuur van een zittende olifant op marmeren sokkel, h.45 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
3319
Martinus Jacobus Nefkens, Polderlandschap, gemengde techniek, 23 x 14 cm
Loc.5
€ 140 - € 200
3320
J. Klaassen, Amsterdams stadsgezicht met uitzicht op de Montelbaanstoren, olieverf op paneel, 45 x 33 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3321
Andy Warhol, Campbells, screenprint editie, fill in your own signature, TomatoBeef noodle soup, ca.1980, 58 x 88 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
3322
Andy Warhol, Campbells, screenprint editie, fill in your own signature, The alphabet soup, ca.1980, 58 x 88 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
3323
Andy warhol, Campbell's soup II, screenprint editie, gestempeld, fill in your own signatuur op de achterkant, portfolio van 10 zeefdrukken/top kwaliteit, 350 grams special papier, 58 x 88 cm., compleet
Loc.5
€ 800 - € 1.200
3324
Georges Braque (1882-1963), Astre et Oiseau II, kleurenlitho uit 1963, herkomst: Andre Sauret, Monte Carlo, 12 x 17 cm.
Loc.5
€ 35 - € 50
3325
Naar Zieleren, Molen in landschap, olieverf op doek, 32 x 25 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
3326
Handgesigneerde houtgravure naar een ets van Rembrandt, 18 x 13 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3327
H. Schaap, Straatje, olieverf op board, 27 x 21 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
3328
P. Scholz, Landschap met gebouwen, olieverf op board, 23 x 13 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3329
Roel Wildeboer, Bloemstilleven, olieverf op board, 29 x 21 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3330
Bucholz, Winterlandschapje, olieverf op paneel, 25 x 18 cm.
Loc.5
€ 360 - € 500
3331
H. Poeder, Sigarettenpeuken, olieverf op paneel, 13 x 18 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3332
Martin van Waning, Exterieur van een kathedraal met personen, handgesigneerde ets, 20 x 15 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3333
Omgeving Breitner, Amsterdams stadsgezicht, pasteltekening, 26 x 18 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3334
Dirk van Gelder, In memoriam Jan Joost ter Pelkwijk, 1914-1942, handgesigneerde litho, 32 x 23 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
3335
Monogram J.J., Personen in interieur, tekening op papier, 28 x 32 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
3336
Monogram F.A., Damesportret, tekening op papier, 39 x 29 cm.
Loc.5
€ 140 - € 200
3337
Naar Crosz, Personen in een café, gemengde techniek op papier, 31 x 24 cm.
Loc.5
€ 260 - € 380
3338
Naar Konijneburg, Persoon op een paard, tekening op papier, 17 x 14 cm.
Loc.5
€ 140 - € 200
3339
Naar vd Bilt, Breiend meisje, aquarel op papier, 35 x 18 cm.
Loc.5
€ 140 - € 200
3340
Josephine Noullet, Croquis Divers, lithografie, linksonder typografisch gesigneerd, 31 x 24 cm.
Loc.5
€ 6 - € 10
3341
Zeer grote pop met jurk
Loc.5
€ 6 - € 10
3342
Handgeknoopt Aubusson wandkleed, 145 x 140 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3343
Beglaasde kersenhouten vitrinemeubel, h.90 x b.90 x d.50 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3344
Koopje diverse Dinky Toys en een Steiff beertje
Loc.5
€ 10 - € 14
3345
Koop van een bijouxkist en divers pleet w.o. zilver
Loc.5
€ 20 - € 30
3346
Defecte antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schotel, diam.39 cm.
Loc.5
€ 18 - € 25
3347
Koopje divers kleingoed w.o. tegeltableau, kristallen flacon, glazen vaasjes, ellemaat, prent van Gabriel en een koperen standaard
Loc.5
€ 30 - € 45
3348
Bronzen sculptuur van een kindje rustend op marmeren voetstuk, h.31 cm.
Loc.5
€ 45 - € 65
3349
Koopje kleingoed w.o. verzilverd serviesje, Mariabeeldje, divers aardewerk, glas, etc.
Loc.5
€ 20 - € 30
3350
Koopje met oude fototoestellen
Loc.5
€ 6 - € 10
3351
2e Gehalte zilveren roomkannetje, divers kristal, pleet, bijoux, etc.
Loc.5
€ 30 - € 45
3352
Houten Art Deco bulldog, h.13,5 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3353
4 Oude miniatuurtjes in lijst
Loc.5
€ 60 - € 90
3354
Marc Chagall, Gezicht, lithografie, Mourlot 120, 35 x 27 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
3355
Oude geldkist (zonder sleutel)
Loc.5
€ 10 - € 14
3356
Koop van drie grote Wajangpoppen
Loc.5
€ 60 - € 90
3357
Bronzen Art deco-stijl sculptuur van danseres naar Chiparus, h.70 cm.
Loc.5
€ 240 - € 320
3358
Oude ukulele
Loc.5
€ 20 - € 30
3359
Bronzen sculptuur van een zwaan rustend op marmeren voetstuk, h.30 cm.
Loc.5
€ 130 - € 180
3360
Handgeknoopt Beloudj kleed, 138 x 86 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3361
Handgeknoopt kleedje, 126 x 78 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3362
Handgeknoopt Beloudj kleedje, 180 x 115 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3363
Handgeknoopte Bochara loper 240 x 80 cm.
Loc.5
€ 35 - € 50
3364
Handgeknoopt Bochara kleed, 100 x 94 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3365
Handgeknoopt bidkleedje, 140 x 80 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3366
Oud handgeknoopt bidkleedje, 120 x 60 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3367
Handgeknoopt Bochara kleed, 130 x 80 cm.
Loc.5
€ 16 - € 25
3368
Koop van 3 handgeknoopte kleden
Loc.5
€ 60 - € 80
3369
Antiek handgeknoopt kleedje, L.155 x b.108 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3370
Koop van 5 handgeknoopte kleden, w.o. zijde
Loc.5
€ 60 - € 80
3371
Koopje van 3 handgeknoopte kleedjes
Loc.5
€ 20 - € 30
3372
Nederland 487 t/m 489 postfris
Loc.5
€ 16 - € 25
3373
Nederland Kerken en ITEP-serie postfris
Loc.5
€ 30 - € 45
3374
Nederland nr. 1 t/m 6 pr.ex. Cat.w, € 400
Loc.5
€ 60 - € 90
3375
Nederland Tralie-serie + stroken
Loc.5
€ 50 - € 70
3376
Nederland gestempelde Kerken en ITEP-serie
Loc.5
€ 30 - € 45
3377
Nederland klassieke zegels op stockkaart
Loc.5
€ 60 - € 90
3378
Nederland 13 t/m 18
Loc.5
€ 40 - € 60
3379
Curacao 126 t/m 134 + 182 t/m 184 postfris
Loc.5
€ 20 - € 30
3380
Nederland 31 t/m 33, ongebruikt
Loc.5
€ 30 - € 45
3381
Nederland nr. 1 t/m 3. Cat.w. € 250
Loc.5
€ 40 - € 60
3382
Nederland nr. 4 t/m 6, cat.w. € 150
Loc.5
€ 30 - € 45
3383
Suriname ongebruikt/postfris op stockkaarten
Loc.5
€ 40 - € 60
3384
Suriname op stockkaarten
Loc.5
€ 6 - € 10
3385
Nederland ongebruikt op stockkaart
Loc.5
€ 16 - € 25
3386
Ned. Antillen op stockkaarten
Loc.5
€ 8 - € 10
3387
Suriname, op stockkaarten
Loc.5
€6-€8
3388
België nr. 325 postfris + Blok 3 aangesneden
Loc.5
€ 25 - € 30
3389
België 1929 nr. 258A t/m 266A. Orval. Cat.w. € 275
Loc.5
€ 25 - € 30
3390
Nederland ongebruikte series op stockkaarten
Loc.5
€ 35 - € 50
3391
Nederland postfrisse series op stockkaart, cat.w. € 287
Loc.5
€ 35 - € 45
3392
Nederland gestempelde verzameling op stockkaarten
Loc.5
€ 25 - € 35
3393
Nederland postfrisse vooroorlogse series op stockaart. Cat.w. € 319
Loc.5
€ 35 - € 50
3394
Nederland postfris op stockkaart
Loc.5
€ 14 - € 20
3395
Loc.5
€ 35 - € 50
3396
Zwitserland Pro Juventute series op stockkaart. Cat.w. € 351
Loc.5
€ 18 - € 25
3397
Zwitserland, Pro Juventute 1915 t/m 1918. Cat.w. € 415
Loc.5
€ 25 - € 30
3398
Curacao luchtpost nr. 26 t/m 40
Loc.5
€ 12 - € 16
3399
Curacao nr. 141 t/m 153, ongebruikt
Loc.5
€ 18 - € 25
3400
Nederland, postfrisse series op stockkaart
Loc.5
€ 45 - € 60
3401
Bundespost betere zegels op stockkaart
Loc.5
€ 18 - € 25
3402
Nederland gestempelde series op stockkaart
Loc.5
€ 14 - € 20
3403
Nederland, klassieke zegels op stockkaart
Loc.5
€ 35 - € 50
3404
Nederland ongestempelde series op stockkaarten
Loc.5
€ 30 - € 45
3405
Suriname republiek, moderne series, postfris
Loc.5
€ 25 - € 35
3406
Nederland ongestempelde zegels op stockkaarten
Loc.5
€ 50 - € 70
3407
Nederland gestempelde legioenblokken
Loc.5
€ 50 - € 70
3408
Loc.5
€ 60 - € 90
3409
Nederland postfrisse legioenblokken nr. 402B + 403B
Loc.5
€ 90 - € 130
3410
Loc.5
€ 50 - € 70
3411
Curacao, ongestempelde/ postfrisse series op stockkaart. Cat.w. € 543
Loc.5
€ 60 - € 90
3412
Suriname, ongebruikte series op stockkaart. Cat.w. € 376
Loc.5
€ 40 - € 60
3413
Suriname, postfrisse series op stockkaart
Loc.5
€ 30 - € 45
3414
Nederland complete set kinderblokken 1965 t/m 2000, postfris
Loc.5
€ 30 - € 45
3415
Nederland gestempelde zegels op stockkaarten
Loc.5
€ 30 - € 45
3416
Ned.Antillen 1982 t/m 1995, postfris, cat.w. € 570
Loc.5
€ 60 - € 90
3417
Ned.Antillen 1995-2001 postfris. Cat.w. € 568
Loc.5
€ 60 - € 90
3418
Aruba postfris 1986-2003. Cat.w. € 489
Loc.5
€ 60 - € 90
3419
Frankrijk op stockkaarten
Loc.5
€ 30 - € 45
3420
Nederland postfrisse roltanding uit R1 t/m R18. Cat.w. € 1040
Loc.5
€ 240 - € 340
3421
Nederland postfrisse roltanding R19 t/m R31. Cat.w. € 440
Loc.5
€ 140 - € 200
3422
Nederland postfrisse roltanding R33 t/m R56. Cat.w. € 525
Loc.5
€ 120 - € 170
3423
Nederland roltanding, postfris, R57 t/m R70, excl. R67. Cat.w. € 232
Loc.5
€ 60 - € 90
3424
Nederland, postfrisse roltanding, op stockkaart. Cat.w. € 205
Loc.5
€ 30 - € 45
3425
Ned.Indië, waarbij zonder gom, op stockkaarten
Loc.5
€ 40 - € 60
3426
België, postfrisse bloks op stockkaarten
Loc.5
€ 30 - € 45
3427
Nederland uit 177 -198
Loc.5
€ 20 - € 30
3428
Nederland postfrisse series op stockkaart
Loc.5
€ 30 - € 45
3429
Nederland uit 149-162
Loc.5
€ 30 - € 45
3430
Nederland Postbewijs PB 1 t/m 7, cat.w. € 455
Loc.5
€ 80 - € 120
3431
Nederland nr. 105 gestempeld, cat.w. € 125
Loc.5
€ 20 - € 30
3432
Nederland 274 t/m 277
Loc.5
€ 30 - € 45
3433
Nederland 220 t/m 223 postfris
Loc.5
€ 16 - € 25
3434
Nederland 229 t/m 231 postfris
Loc.5
€ 20 - € 30
3435
Nederland 232 t/m 235 postfris
Loc.5
€ 20 - € 30
3436
Nederland 296 t/m 299 postfris
Loc.5
€ 16 - € 25
3437
Nederland 240 t/m 243 postfris. Cat.w. € 150
Loc.5
€ 40 - € 60
3438
Nederland nr. 265 + 266 postfris
Loc.5
€ 20 - € 30
3439
Nederland jaren '50, postfris. Cat.w. € 200
Loc.5
€ 30 - € 45
3440
Suriname nr. 308 postfris. Cat.w. € 80
Loc.5
€ 20 - € 30
3441
Ned.Antillen 234 t/m 243 postfris.
Loc.5
€ 20 - € 30
3442
Suriname nr 115 postfris
Loc.5
€ 16 - € 25
3443
Suriname nr. 202 t/m 205 postfris
Loc.5
€ 20 - € 30
3444
Suriname nr. 280 t/m 283 postfris
Loc.5
€ 20 - € 30
3445
Suriname luchtpost 1 t/m 7 postfris
Loc.5
€ 10 - € 14
3446
Suriname 197 t/m 199 postfris
Loc.5
€ 10 - € 14
3447
Zomerzegels '50 en '51 en kerken, postfris op kaartje
Loc.5
€ 25 - € 30
3448
Nederland 1950-1960, postfris compleet
Loc.5
€ 110 - € 150
3449
55 Postfris velletjes, kind, kerst, zomer etc.
Loc.5
€ 14 - € 18
3450
35 FDC's met betere frankering
Loc.5
€ 10 - € 12
3451
Nederland betere FDC's in envelop, cat.w. € 283
Loc.5
€ 16 - € 25
3452
Nederland betere FDC's in enveloppe, onbeschreven
Loc.5
€ 14 - € 18
3453
Nederland nr. 12, 50 cent, goudkleur
Loc.5
€ 16 - € 25
3454
Nederland 139 t/m 143 postfris
Loc.5
€ 10 - € 12
3455
Nederland luchtpost nr. 9 postfris
Loc.5
€ 12 - € 16
3456
Nederland 267 + 268 postfris
Loc.5
€ 14 - € 18
3457
Ned. Indië 344 t/m 346 gestempeld
Loc.5
€ 12 - € 16
3458
Curacao luchtpost nr. 18 t/m 25, gebruikt
Loc.5
€ 45 - € 60
3459
Nederland 114 t/m 120 postfris
Loc.5
€ 14 - € 20
3460
Nederland nr. 134 + 135, postfris
Loc.5
€ 14 - € 20
3461
Nederland nr. 203 t/m 207 postfris
Loc.5
€ 14 - € 18
3462
Nederland nr. 240 t/m 243, postfris
Loc.5
€ 25 - € 30
3463
Nederland nr. 232 t/m 235 postfris
Loc.5
€ 12 - € 16
3464
Nederland nr. 474 t/m 489 postfris
Loc.5
€ 25 - € 30
3465
Nederland roltanding R 71 t/m 73
Loc.5
€ 18 - € 25
3466
Ned. Antillen, nr. 230 t/m 233, gebruikt
Loc.5
€ 14 - € 18
3467
Nederland 347 t/m 349 ongebruikt. Cat.w. € 600
Loc.5
€ 50 - € 70
3468
Nederland luchtpost nr. 13
Loc.5
€ 14 - € 20
3469
Nederland kinderzegels 1931, postfris. Cat.w. € 150
Loc.5
€ 25 - € 30
3470
Map met diverse gravures, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
3471
Professionele metaaldetector (elektronica in hoofdtelefoon, professional incl.batterijen en gebruiksaanwijzing)
Loc.5
€ 50 - € 70
3472
Loc.5
€ 50 - € 70
3473
Koop divers pleet, etc. in houden kist
Loc.5
€ 20 - € 30
3474
Grote koop met losse postzegels
Loc.5
€ 6 - € 10
3475
Koop van een oud fotoalbum, oud nonnen popje met 2 foto's en een collectie met ansichtkaarten Koninklijk Huis vanaf Emma in blik
Loc.5
€ 30 - € 45
3476
Koop oude boekjes
Loc.5
€ 6 - € 10
3477
Nederland postfrisse verzameling in stockboek
Loc.5
€ 18 - € 25
3478
Loc.5
€ 30 - € 40
3479
Nederland postfrisse verzamling in luxe Safe-album
Loc.5
€ 25 - € 30
3480
Zwitserland Eerstedag-enveloppen in carnet
Loc.5
€ 8 - € 10
3481
Nederland 160 FDC's + brieven
Loc.5
€ 30 - € 45
3482
Album blokken en diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
3483
Doosje diverse mapjes, postzegels, 1e dag enveloppen, etc.
Loc.5
€ 30 - € 45
3484
Nederland en Overz. Gebiedsdelen in stockboek
Loc.5
€ 10 - € 14
3485
Curacao en Antillen collectie in Davos-album
Loc.5
€ 25 - € 35
3486
Suriname, partij series in stockboek
Loc.5
€ 10 - € 14
3487
Motief Sport, in dik stockboek
Loc.5
€ 10 - € 14
3488
Motief sport, in dik stockboek
Loc.5
€ 10 - € 14
3489
Motief, in dik stockboek
Loc.5
€ 10 - € 14
3490
Nederland, gestempelde verzameling in Davos-album
Loc.5
€ 8 - € 12
3491
Nederland gestempelde verzameling in Lindner-album + box
Loc.5
€ 14 - € 20
3492
Motief Sport in dik stockboek
Loc.5
€ 10 - € 14
3493
2 rood/bruine safe albums postzegels, West Duitsland '49-'79
Loc.5
€ 75 - € 110
3494
2 Oude voetbalplaatjesboeken, complete wedstryden 1932-1933 en miss Blanche luxe album 1931-1932, 4e serie, niet geheel compleet
Loc.5
€ 100 - € 140
3495
Album postzegels, Nederland
Loc.5
€ 10 - € 14
3496
Album postzegels, Nederland
Loc.5
€ 10 - € 14
3497
Album postzegels, Overzeese gebieden
Loc.5
€ 10 - € 14
3498
Loc.5
€ 10 - € 14
3499
Album postzegels, België
Loc.5
€ 6 - € 10
3500
Album postzegels, Nederland
Loc.5
€ 15 - € 25
3501
Nederland gestempelde verzameling in Importa-album
Loc.5
€ 14 - € 18
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
3502
Nederland, postfrisse verzameling in Davos-album
Loc.5
€ 14 - € 18
3503
Nederland postfrisse collectie in Davos-album
Loc.5
€ 25 - € 35
3504
Loc.5
€ 16 - € 25
3505
Overzeese Rijksdelen in Davos-album
Loc.5
€ 8 - € 12
3506
Nederland FDC's in Importa-album 1961 - 1983 (176 x)
Loc.5
€ 10 - € 14
3507
Fotoalbum met diverse plaatjes, gravures, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
3508
5 Insteekboek postzegels, divers
Loc.5
€ 18 - € 25
3509
FDC Album (163 st.)
Loc.5
€ 14 - € 18
3510
FDC album (162 st.)
Loc.5
€ 18 - € 25
3511
Album met Nederlands muntgeld
Loc.5
€ 80 - € 120
3512
Album Nederland 1940-1985, ongebruikt
Loc.5
€ 25 - € 35
3513
Map vol diverse Indiase schilderingen op rijstpapier, etc.
Loc.5
€ 150 - € 220
3514
Koop diverse spellen w.o. Monopoly
Loc.5
€ 10 - € 14
3515
Muntalbum met Nederlands muntgeld
Loc.5
€ 20 - € 30
3516
3 Antieke boeken, Amsterdam in Zyne opkomst, aanwas, geschiedenissen, voorregten, koophandel, gebouwen, kerkenstaat, schoolen, schutterye, gilden en regeeringe beschreven Jan wagenaar, gedateerd 1760
Loc.5
€ 100 - € 140
3517
Oud Jugendstil fotoalbum
Loc.5
€ 10 - € 14
3518
Album ansichtkaarten
Loc.5
€ 16 - € 25
3519
Album ansichtkaarten
Loc.5
€ 16 - € 25
3520
Album ansichtkaarten
Loc.5
€ 16 - € 25
3521
Ned. en Overzeese Rijksdelen in blauw stockboek
Loc.5
€ 6 - € 10
3522
Postzegelalbum met diverse postzegels
Loc.5
€ 6 - € 10
3523
Loc.5
€ 6 - € 10
3524
Ned. gestempelde verzameling in stockboek
Loc.5
€ 18 - € 25
3525
Suriname ongebruikt/ postfris in stockboek
Loc.5
€ 35 - € 50
3526
Oranje stockboek postzegels, divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3527
Scandinavië in stockboek
Loc.5
€ 8 - € 12
3528
Nederland postfrisse collectie 1963 t/m 1976, in blokken van 4
Loc.5
€ 20 - € 30
3529
Motief Sport in dik stockboek
Loc.5
€ 10 - € 14
3530
Ned. en Overz. Gebiedsdelen in stockboek
Loc.5
€ 10 - € 14
3531
Israël, postfris, in stockboek (hoge cat.w.)
Loc.5
€ 20 - € 30
3532
Ned. Indië en Indonesia in stockboek
Loc.5
€ 10 - € 14
3533
Ned. Antillen gestempelde series in stockboek
Loc.5
€ 14 - € 20
3534
Nederland PTT-mapjes 220 st.
Loc.5
€ 60 - € 90
3535
Nederland combinaties in stockboek
Loc.5
€ 14 - € 18
3536
Nederland postfrisse verzameling in Importa-album
Loc.5
€ 16 - € 25
3537
Gehele wereld in stockboek
Loc.5
€ 6 - € 10
3538
Ned. Antillen 1955-1986 in Lindner-album
Loc.5
€ 16 - € 25
3539
Curaçao / Ned. Antillen, collectie in Holland album
Loc.5
€ 8 - € 12
3540
Engeland en gebieden, in bruin stockboek
Loc.5
€ 6 - € 10
3541
Zwitserland, gestempelde zegels in stockboekje
Loc.5
€ 6 - € 10
3542
Koopje 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
3543
Ned. en Overzee, FDC's en boekjes, in doos
Loc.5
€ 8 - € 12
3544
5 Diverse F.D.C. boekjes
Loc.5
€ 10 - € 14
3545
Doos met grote koop postzegels vnl. postfris (15 stockkaarten) Europa, 20 FDC's Ver.Europa, album max.kaarten Nederland en diverse postzegelboekjes, etc. (cat.waarde ca. € 1.000)
Loc.5
€ 35 - € 50
3546
Nederland postfrisse verzameling op albumbladen
Loc.5
€ 14 - € 20
3547
België gestempeld, in stockboek
Loc.5
€ 14 - € 20
3548
Nederland postfrisse collectie in Leuchtturm-album
Loc.5
€ 18 - € 25
3549
Guernsey/Jersey in Lindner-album
Loc.5
€ 14 - € 20
3550
Suriname in luxe Davos-album met hoes
Loc.5
€ 35 - € 50
3551
Nederland gestempelde verzameling in Lindner-album met hoes
Loc.5
€ 35 - € 50
3552
Bundespost in ringband
Loc.5
€ 12 - € 16
3553
Island of Man gestempelde verzameling in Leuchtturm-album
Loc.5
€ 14 - € 20
3554
Duitsland grote gestempelde voorraad in stockboek
Loc.5
€ 18 - € 25
3555
Zwitserland in 2 stockboeken
Loc.5
€ 6 - € 10
3556
Antiek Jugendstil fotoalbum
Loc.5
€ 10 - € 14
3557
Koop van 9 losse postzegelalbums
Loc.5
€ 6 - € 10
3558
Duitsland in dik Davos-album
Loc.5
€ 18 - € 25
3559
Album met ca. 140 ansichtkaarten m.b.t. vliegtuigen
Loc.5
€ 30 - € 45
3560
Album met ca. 225 ansichtkaarten m.b.t. vliegtuigen
Loc.5
€ 30 - € 45
3561
Album met diverse ansichtkaarten w.o. Hilversum
Loc.5
€ 20 - € 30
3562
Liechtenstein, postfrisse verzameling in stockboek
Loc.5
€ 60 - € 90
3563
Suriname republiek postfris in stockboek
Loc.5
€ 40 - € 60
3564
Nederland gestempelde verzameling in stockboek
Loc.5
€ 50 - € 70
3565
Nederland gestempelde verzameling op stockbladen
Loc.5
€ 30 - € 45
3566
Loc.5
€ 60 - € 90
3567
Collectie Ned. Antillen en Suriname in Holland album
Loc.5
€ 40 - € 60
3568
Luxemburg, postfris, in stockboekje
Loc.5
€ 20 - € 30
3569
Duitsland in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
3570
Duitsland gestempeld in stockboek
Loc.5
€ 20 - € 30
3571
Loc.5
€ 30 - € 45
3572
Oostenrijk postfris in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
3573
Oostenrijk, postfrisse series in stockboek
Loc.5
€ 20 - € 30
3574
Duitsland postfris in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
3575
Loc.5
€ 30 - € 45
3576
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
3577
Album met postzegels, Nederlandse Antillen
Loc.5
€ 10 - € 14
3578
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
3579
Album met postzegels, divers
Loc.5
€ 10 - € 14
3580
Ond.gesign., Map met 40 afbeeldingen, aquarellen en pastels van clowns
Loc.5
€ 240 - € 340
3581
Postzegelalbum, diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
3582
Postzegelalbum, Frankrijk
Loc.5
€ 10 - € 14
3583
Suriname ongebruikte verzameling, waarbij postfris
Loc.5
€ 30 - € 40
3584
Loc.5
€ 35 - € 50
3585
Loc.5
€ 30 - € 40
3586
Curacao/ Ned. Antillen, ongebruikte/postfrisse verzameling in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 40
3587
Israël collectie in rood stockboek
Loc.5
€ 14 - € 20
3588
Israël in zwart stockboek
Loc.5
€ 10 - € 12
3589
Nederland, postfrisse verzameling in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 40
3590
Loc.5
€ 25 - € 35
3591
België 3000 gestempelde eurozegels
Loc.5
€ 12 - € 16
3592
Suriname gestempelde verzameling in stockboek
Loc.5
€ 35 - € 50
3593
Hong Kong in klein stockboekje
Loc.5
€ 12 - € 16
3594
Album diverse ansichtkaarten
Loc.5
€ 20 - € 30
3595
Compleet muntenalbum, 1980
Loc.5
€ 40 - € 80
3596
Compleet muntenalbum, 1948-1980
Loc.5
€ 40 - € 80
3597
Insteekboek postzegels, België
Loc.5
€ 14 - € 18
3598
WNF album
Loc.5
€ 10 - € 14
3599
Muntalbum divers Nederlands muntgeld
Loc.5
€ 10 - € 14
3600
Album diverse postzegels, Scandinavië
Loc.5
€ 6 - € 10
3601
Album diverse postzegels, Duitsland
Loc.5
€ 10 - € 14
3602
Album diverse postzegels, Wereld
Loc.5
€ 10 - € 14
3603
2 Veldflessen vervaardigd van buffelpoten
Loc.5
€ 30 - € 45
3604
3 Davos albums postzegels, Oostenrijk 1,2 en 3
Loc.5
€ 50 - € 70
3605
3 Delen Katholieke Illustrierte met veel houtgravuren, anno 1879
Loc.5
€ 20 - € 30
3606
Bronzen sculptuur van een liggende dame op rots, h.22 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
3607
Vel postzegels en diverse 1e dag enveloppen, Suriname
Loc.5
€ 10 - € 14
3608
Album postzegels, Hongarije en Roemenië
Loc.5
€ 6 - € 10
3609
Albums postzegel, Zwitserland
Loc.5
€ 10 - € 14
3610
Albums postzegel, Frankrijk
Loc.5
€ 6 - € 10
3611
Album met postzegels, Zwitserland
Loc.5
€ 20 - € 30
3612
Victoria album met postzegels, Nederland
Loc.5
€ 10 - € 14
3613
Album met flippo's
Loc.5
€ 6 - € 10
3614
Album postzegels, Israel
Loc.5
€ 10 - € 14
3615
Album met postzegels, Engeland
Loc.5
€ 10 - € 14
3616
Album met postzegels, België
Loc.5
€ 10 - € 14
3617
Album 1e dag enveloppen, Nederlands Antillen
Loc.5
€ 20 - € 30
3618
Loc.5
€ 10 - € 14
3619
Album oude ansichtkaarten
Loc.5
€ 20 - € 30
3620
België 1966 t/m 1982 in Davos-album
Loc.5
€ 50 - € 70
3621
België 1851-1963 in Davos-album
Loc.5
€ 60 - € 90
3622
Overzeese Rijksdelen in Importa-album
Loc.5
€ 50 - € 70
3623
Loc.5
€ 30 - € 45
3624
Nederland postfrisse verzameling in Holland-album
Loc.5
€ 50 - € 70
3625
Album postzegels, Zwitserland
Loc.5
€ 10 - € 14
3626
Album postzegels, divers
Loc.5
€ 10 - € 14
3627
Album postzegels, Nederland
Loc.5
€ 10 - € 14
3628
Album 1e dag enveloppen en een pot met centen
Loc.5
€ 16 - € 25
3629
Album postzegels, Nederland automatenboekjes
Loc.5
€ 20 - € 30
3630
4 Albums postzegels w.o. Israel, Nederland, Suriname, Nederlandse Antillen
Loc.5
€ 10 - € 14
3631
Nieuwe atlas, provincie Friesland 1 op 25.000 (nieuwprijs € 325)
Loc.5
€ 150 - € 220
3632
Nederland op stockkaarten in grote doos
Loc.5
€ 60 - € 90
3633
Overzeese Gebiedsdelen op stockkaarten in grote doos
Loc.5
€ 60 - € 90
3634
Ned. FDC's en boekjes, in doos
Loc.5
€ 10 - € 14
3635
Serie Dickens boeken
Loc.5
€ 20 - € 30
3636
Mapje 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 6 - € 10
3637
Mapje met 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
3638
Koop boeken
Loc.5
€ 20 - € 30
3639
Antiek typemachientje
Loc.5
€ 30 - € 45
3640
Bronzen sculptuur van een verliefd stel op rots rustend op zwart marmeren voetstuk, h.30 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
3641
Koopje van 5 antieke boekjes
Loc.5
€ 100 - € 140
3642
Oude windbuks
Loc.5
€ 10 - € 14
3643
Koopje diverse sieraden w.o. parelmoer, zilver, muntjes, etc.
Loc.5
€ 16 - € 25
3644
Nachtkijker in etui
Loc.5
€ 80 - € 120
3645
Grote koop diverse munten w.o. Nederland
Loc.5
€ 20 - € 30
3646
Koopje van een schildpad fotolijstje, twee portretminiatuurtjes in koper met houten omlijsting en 4 poederdozen
Loc.5
€ 50 - € 70
3647
Twaalf 24 kt. gouden diermumten, uitgifte nr.1269 met eigendoms certificaat, 1,3 gr. p/stuk, slechts 2500 collecties in de wereld
Loc.5
€ 450 - € 650
3648
Koopje met diverse ansichtkaarten, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
3649
Reclame-uiting met horen, zien en zwijgen, 36 x 26 cm.
Loc.5
€ 10 - € 14
3650
Diverse Nederlandse munten, etc.
Loc.5
€ 40 - € 60
3651
3 Koopjes met ansichtkaarten w.o. kerken en schepen
Loc.5
€ 6 - € 10
3652
Koopje divers oud papiergeld
Loc.5
€ 6 - € 10
3653
Vel Nederlands Zilveren 2,5 gulden stukken
Loc.5
€ 30 - € 45
3654
Vel met zilveren guldens (30x)
Loc.5
€ 30 - € 45
3655
Vel Nederlands muntgeld
Loc.5
€ 10 - € 14
3656
Vel divers Nederlands muntgeld w.o. zilver
Loc.5
€ 30 - € 45
3657
Koop van 12 diverse postzegelvellen met wereldpostzegels
Loc.5
€ 20 - € 30
3658
Koopje van een oud boekje door donker Borneo en een koopje ansichtkaarten van de Nederlandse kolonieën
Loc.5
€ 10 - € 14
3659
30 Zilveren guldens Koningin Juliana, vanaf jaren'50
Loc.5
€ 40 - € 60
3660
4 Zilveren 2 stuiverstukken, Holland, 1725-1728-1788-1792
Loc.5
€ 20 - € 30
3661
Grote koop met jaarcollectie postzegels
Loc.5
€ 20 - € 30
3662
5 Verzilverde penningen, Israel
Loc.5
€ 50 - € 70
3663
Koopje diverse zilveren munten, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
3664
Koopje van 4 Romeinse munten, Romeinse AS Augustus-ClaudiusGermanicus-Adrianus
Loc.5
€ 80 - € 120
3665
Koop divers koper muntgeld
Loc.5
€ 6 - € 10
3666
Koop divers koper muntgeld
Loc.5
€ 6 - € 10
3667
Bronzen penning in etui
Loc.5
€ 10 - € 14
3668
Koopje divers Nederlands muntgeld, Frans bankbiljet, zilveren tien gulden stuk, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
3669
Koop 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
3670
Pak met 13 stockkaarten W. Duitsland, Berlijn en Wohlfahrt en pak met 21 F.D.C. Ver.Europa (cat.waarde ca.584)
Loc.5
€ 18 - € 25
3671
21 Stockkaarten Zwitserland (cat.waarde ca.853)
Loc.5
€ 25 - € 30
3672
Pak met 13 stockkaarten Hongarije en Wohlfahrt en pak met 14 stockkaarten Tsjecho-Slowakije (cat.waarde ca.847 en 306)
Loc.5
€ 25 - € 30
3673
Pak met 21 stockkaarten postfriszegels W.Duitsland, Portugal en divers en pak met 16 stockkaarten Joegoslavië (cat.waarde 600)
Loc.5
€ 18 - € 25
3674
Pak met F.D.C Ver.Europa o.a. Andorra en max.kaarten Portugal (cat.waarde 297)
Loc.5
€ 25 - € 30
3675
Albasten bakje met 2 gepolychromeerde bronzen bulldogs, h.11 x d. 22 cm.
Loc.5
€ 140 - € 190
3676
Antiek vuursteen pistool (deels defect)
Loc.5
€ 50 - € 70
3677
Antieke Indonesische kleine kris
Loc.5
€ 30 - € 45
3678
Collectie postzegels met betrekking op Utrecht in lijst
Loc.5
€ 6 - € 10
3679
2 Oude bronzen penningen
Loc.5
€ 25 - € 35
3680
Mahoniehouten theekistje met diverse medailles
Loc.5
€ 40 - € 60
3681
Koopje divers papiergeld en postzegels
Loc.5
€ 20 - € 30
3682
Naar Chagall, Pierrot, aquarel, 28 x 35 cm.
Loc.5
€ 12 - € 18
3683
Naar Koster, Bollenveld met op de achtergrond een boerderij en kerk, gouache, 36 x 25 cm.
Loc.5
€ 260 - € 360
3684
Monogram A.M., Boerin in interieur, tekening op papier, 25 x 17 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3685
Naar Ouborg, Abstract, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3686
J. van Hinpsen, Boerderijen in landschap, aquarel, 1830, 19 x 29 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3687
Willemijn Moen, Bloemen in vaas, aquarel, 23 x 29 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3688
Gravure van plattegrond o.a. van Woerden, Oudewater, Leerdam, anno 1679, 18 x 30 cm.
Loc.5
€ 25 - € 35
3689
Naar Liberman, Personen in park, pastel op papier, 31 x 44 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3690
Dinten, Eendjes aan de waterkant, olieverf op doek, 39 x 29 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3691
Oude kleurgravure in lijst, 23 x 17 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3692
Onb.meester, Melkmeisje in landschap, 18e eeuw, sepia, 17 x 22 cm.
Loc.5
€ 25 - € 35
3693
Ron Anderson, Huisje in de sneeuw, gouache, 23 x 16 cm.
Loc.5
€ 14 - € 20
3694
Gravure van berg Etna in Sicilië, anno 1679, 18 x 30 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3695
E. van de Ven, Bloemstilleven, olieverf op doek, 23 x 17 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3696
Lion Schulman, 2 Bloemstillevens, olieverf op doek (2x), 40 x 50 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3697
Naar Zon, Landschap, pastel op papier, 49 x 34 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3698
Theo Hoytema, 1863-1917, 4 litho's in lijst o.a. papegaai en eend
Loc.5
€ 75 - € 110
3699
Ch. Rochussen, Bomschuit op het strand, litho, 18 x 21 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3700
Toulouse Lautrec, Au Cirque, 1948, litho, Dreux-Barry, Desjobert Paris,23,5 x 29,5 cm.
Loc.5
€ 75 - € 110
3701
A. Broekman, Afgemeerde botters, olieverf op doek, 29 x 38 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3702
Naar Van Dongen, Dubbelportret, pastel op papier, 28 x 37 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
3703
Onb.meester, Portret van een vrouw, olieverf op paneel, 35 x 26 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3704
naar Steinlen, Slapende personen in trein, ets, 34 x 27 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
3705
Naar Gestel, Drie boeren, aquarel op papier, 28 x 22 cm.
Loc.5
€ 190 - € 280
3706
Ond.gesign., Stilleven met koperen kan, olieverf op paneel, 40 x 32 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3707
Ond.gesign., Zeilende tjalk, olieverf op paneel, 29 x 39 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3708
Ond.gesign., Stadsgezicht met schepen, gouache, 39 x 29 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3709
Wil Bruin, Moderne compositie, maroefle, 26 x 54 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3710
Naar atelier Anton Rooskens, Abstract, inkt op papier, 32 x 12 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3711
Henri Bource, Oude dame in de duinen, gemengde techniek, 20 x 14 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3712
Onb.meester, Afgemeerde tjalk, olieverf op paneel, 25 x 19 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3713
Onb.meester, Personen in interieur, tekening op papier, 9 x 7 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
3714
Eikenhouten miniatuur staand horloge, h.130 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
3715
Modica Zuid Holland, met rozen gedecoreerd plateel 3-delig kaststel
Loc.5
€ 75 - € 100
3716
Antieke mahoniehouten Biedermeier secretaire á abbatant, h.160 x b. 110 x d.48 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
3717
Symphonion platenspeeldoos in een houten kast met diverse platen, h.24 x b.36 x d.28 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
3718
Van natuurstenen vervaardigd bonsaiboompje, h.43 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
3719
Loc.5
€ 30 - € 45
3720
Deel van een antieke mahoniehouten Schotse 5-laden commode, h.108 x b.120 x d.57 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
3721
Tiffany-stijl hanglamp, h.22 x diam.46 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
3722
2 Zilverkleurige metalen beglaasde windlichten, h.60 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3723
Met bloemen gedecoreerd aardewerken serviesdeel met grote schenkkan
Loc.5
€ 100 - € 140
3724
Roodkleurige design eetkamertafel met zwarte poten, h.76 x L.230 x b.90 cm.
Loc.5
€ 220 - € 300
3725
4 Zwart gelakte eetkamerstoelen met spijlenrug
Loc.5
€ 300 - € 425
3726
Loc.5
€ 300 - € 425
3727
Modern schaakspel in de vorm van dierenfiguren op een glazen bord in een mahoniehouten kist
Loc.5
€ 100 - € 140
3728
Zwart gelakte salontafel met etagère-gedeelte, h.47 x b.120 x d.70 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
3729
Stel grote terracotta tuinvazen met sater koppen gedecoreerd , h.85 cm.
Loc.5
€ 340 - € 475
3730
Handgeknoopt Chinees kleed (vervuild), 350 x 240
Loc.5
€ 35 - € 50
3731
2 Grijs metalen beglaasde windlichten
Loc.5
€ 100 - € 140
3732
Oude koperen ganglamp met geslepen raampjes, h.70 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3733
Stel hanglampen met kristallen pegels
Loc.5
€ 180 - € 260
3734
Loc.5
€ 30 - € 40
3735
Art Deco pendule met groen gepatineerde voorstelling van een man bij een rotsblok van iriserend glas waarin verlichting en uurwerk, op marmer basement, h.42 cm.
Loc.5
€ 360 - € 500
3736
Wit gelakte sidetable met drie laden, h.80 x b.190 x d.40 cm.
Loc.5
€ 140 - € 200
3737
Met eikels gedecoreerd serviesdeel
Loc.5
€ 40 - € 60
3738
Grijskleurige design eetkamertafel met witte poten, h.76 x L.230 x b.90 cm.
Loc.5
€ 300 - € 400
3739
Set van 6 gestoffeerde eetkamerstoelen
Loc.5
€ 900 - € 1.300
3740
Een leadwooden lopende neushoorn (rhino), h.85 x L.185 cm , gesigneerd Costas Zikhali, ca.180 kg.
Loc.5
€ 1.600 - € 2.400
3741
Handgeknoopt Kerman kleed, 250 x 370
Loc.5
€ 110 - € 150
3742
Gepolychromeerd en op wit houten 2-deurs kast, h.90 x b.125 x d.60 cm.
Loc.5
€ 110 - € 160
3743
Bronzen sculptuur van een paard rustend op marmeren voetstuk, h.31 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3744
Uit een kei gekapte wasbak met bijpassende afvoer, h.20 x b.40 x d.46 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3745
Albert Herkelman (pseudoniem van L.A.J. Scholte, Schiedam 1945, IJsgezicht met diverse personen, molens en schepen, olieverf op paneel, 40 x 29 cm.
Loc.5
€ 400 - € 600
3746
Uit een kei gekapte wasbak met bijpassende afvoer, h.20 x b.47 x d.44 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
3747
Panoramakaart Amsterdam, handgekleurd, 60 x 21 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3748
J.J. Hovenaar, Spelende kittens in interieur, olieverf op paneel, 45 x 39 cm.
Loc.5
€ 900 - € 1.300
3749
Ond. gesign., Gezicht op een tuin, olieverf op paneel, 36 x 46 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3750
Herman Schröder, 1961, Heidelandschap, pentekening op papier, 52 x 38 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3751
W. Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 50 x 65 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3752
Notenhouten wandkast met vier deuren, h.214 x b.134 x d.44 cm. (deels beschadigd)
Loc.5
€ 65 - € 100
3753
Twee coromandelhouten bustes van man en vrouw, h.60 en h.65 cm
Loc.5
€ 130 - € 190
3754
Naar Archipenko, Abstract, gem.techniek op papier, 1960, 48 x 33 cm.
Loc.5
€ 260 - € 380
3755
J.du Rene, Ec.Fr, Bloemenmeisje in Parijs, olieverf op doek, 60x40 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
3756
Onb.meester, Dame in klederdracht, olieverf op doek (gaatje in doek), 44 x 48 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3757
Martijn Soontiens, opengewerkt bronzen sculptuur van een omgedraaid hoofd rustend op marmeren voetstuk, h.50 cm.
Loc.5
€ 280 - € 400
3758
Zwart gelakte Chinese kast met 2 deurtjes en 13 laden, h.150 x b.100 x d.37 cm.
Loc.5
€ 400 - € 550
3759
Marcel van Rooijen, Golden Retriever, tekening, gedateerd 1998, 50 x 37 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3760
Oude Lintgravure Amsterdam, handgekleurd, 65 x 23 cm.
Loc.5
€ 120 - € 170
3761
Ond.gesign., Gezicht op Indonesië, gouache, 36 x 27 cm.
Loc.5
€ 90 - € 130
3762
Oud koekoeksklokje
Loc.5
€ 10 - € 14
3763
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3764
Doos divers w.o. radio/cd-speler
Loc.4
€ 6 - € 10
3765
2 Draadloze huistelefoons en dia-apparatuur
Loc.4
€ 6 - € 10
3766
Grote koop handgereedschap (kist niet inbegrepen)
Loc.4
€ 30 - € 45
3767
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3768
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3769
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3770
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3771
Zeer grote koop antieke doeken, kimono's, etc.
Loc.4
€ 90 - € 120
3772
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3773
Grote koop met treinrails
Loc.4
€ 6 - € 10
3774
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3775
Doos met 58 culturele reis- en kunstbladen, Azië
Loc.4
€6-€8
3776
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3777
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3778
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3779
Doos divers met 2 bordenrekjes met diverse schoteltjes en kommetjes
Loc.4
€ 6 - € 10
3780
Doos divers w.o. Tiffany-stijl lampje en divers koperwerk, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
3781
Doos divers met een geweven kleed, 2 kussens en een wandvitrinekastje
Loc.4
€ 6 - € 10
3782
Doos divers aardewerk, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
3783
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3784
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3785
Robert Indiana, Love, 1964, handgeknoopt kleed, nr.521/999, 61 x 61 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3786
Studieviool in koffer
Loc.4
€ 40 - € 60
3787
Een coromandelhouten beeld van een visserman met vissen en visnet op rug, h.130 cm., Malawi
Loc.4
€ 600 - € 800
3788
Wit gelakte houten spiegellijst met kuif en spiegel, 65 x 53 cm.
Loc.4
€ 45 - € 60
3789
Met bloemen beschilderde goudkleurige metalen pendule met koper beslag, h.38 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3790
Oude radio
Loc.4
€ 6 - € 10
3791
Twee met druivenranken gedecoreerde geglazuurde aardewerken tuinpotten, h.36 x diam.50 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3792
Koop van 2 Iraanse kussens, 75 x 85 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
3793
Doos divers w.o. een moderne lectuurbak, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
3794
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3795
Doos divers serviesgoed en een koperen doofpot
Loc.4
€ 6 - € 10
3796
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3797
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3798
Doos divers w.o. 2 oude blikken
Loc.4
€ 6 - € 10
3799
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3800
doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3801
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3802
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3803
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3804
Doos divers met keukenmachines
Loc.4
€ 6 - € 10
3805
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3806
Doos met 5 handgeknoopte kleden en een kussen
Loc.4
€ 110 - € 150
3807
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3808
Doos divers poppen
Loc.4
€ 6 - € 10
3809
Doos diverse lampen, lampvoeten en plafonnières
Loc.4
€ 6 - € 10
3810
Doos met 3 handgeknoopte kleden
Loc.4
€ 55 - € 75
3811
Zeer grote koop met oud gereedschap
Loc.4
€ 100 - € 140
3812
Antieke koperen comtoiseklok met vouwslinger
Loc.4
€ 80 - € 120
3813
Grote koop divers koperwerk, etc.
Loc.4
€ 25 - € 35
3814
Dikwandige kristallen waxinebrander in bijpassende opbergdoos (defect)
Loc.4
€ 30 - € 40
3815
Bronzen sculptuur van drie lopende mannen naar Giacometti, h.43 cm.
Loc.4
€ 75 - € 110
3816
Twee metalen haardbokken met Egyptische hoofden
Loc.4
€ 20 - € 30
3817
Golftas met toebehoren
Loc.4
€ 50 - € 70
3818
Grote koop met elektrisch gereedschap (kist niet inbegrepen)
Loc.4
€ 30 - € 45
3819
Jan Lamberts, Wintergezicht met boerderij, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3820
Indiase met ijzeren beslagen dekselkist, h.88 x b.128 x d.51 cm.
Loc.4
€ 425 - € 600
3821
Orthoceras sculptuur van een pijlstaart inktvis. ca. 460.000.000 jaar oud, h.50 x b.60 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3822
12 Aardewerken bierpullen
Loc.4
€ 20 - € 30
3823
Porseleinen met Hollandse landschappen gedecoreerd ontbijtservies
Loc.4
€ 40 - € 60
3824
Beigekleurige 2-delige kast met boven beglaasde deuren en in de onderkast 2 deuren, h.240 x b.105 x d.40 cm.
Loc.4
€ 650 - € 900
3825
Impecs elektrische gitaar met bijpassende versterker
Loc.4
€ 220 - € 300
3826
Goud gelakt wandtafeltje, h.80 x b.37 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3827
Grote groene metalen vogelkooi, h.110 cm.
Loc.4
€ 75 - € 110
3828
Gepolychromeerde houten wandapplique met religieuze voorstelling, 66 x 47 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3829
Onb.meester, Twee ingelijste spotprenten, aquarellen, 16 x 10,5 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3830
Flordes, Bloemenmarkt met personen, olieverf op paneel, 30 x 20 cm.
Loc.4
€ 700 - € 1.000
3831
Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 30 x 25 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3832
Onb.meester, Stilleven met fruit, olieverf op paneel, 29 x 23 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3833
Onb.meester, Haan met kuikens, olieverf op board, 20 x 25 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3834
J.W. Roskan, Boeren die kaatsbal spelen bij boerderijen, sepia, 1830, 19 x 25 cm.
Loc.4
€ 45 - € 65
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
3835
Ond.gesign., Koeien bij huisje, olieverf op doek, 25x35 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
3836
Chr. Rochussen, Ruiters in duinpan, litho, 18 x 24 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
3837
Monogram A.C.L., Burcht aan het water, 1870, sepia, 18 x 24 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
3838
Onb.meester, Abstract, gemengde techniek op papier, 18 x 12 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
3839
Monogram C.R., Koets met koerier, inkttekening op papier, 19 x 23 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
3840
Antieke comtoise klok met gewichten en slinger
Loc.4
€ 100 - € 140
3841
Loc.4
€ 100 - € 140
3842
Loc.4
€ 100 - € 140
3843
Oude handgekleurde kaart, Holland, 42 x 30 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3844
Naar Citroen, Abstract, collage op papier, 27 x 19 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
3845
B. Bos, Twee tekeningen van schepen op zee, 38 x 23,5 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3846
Naar Israels, Dame, tekening op papier, 39 x 29 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
3847
Naar Lapique, Abstract, inkt op papier, 24 x 17 cm.
Loc.4
€ 18 - € 25
3848
Naar Jorn, Abstract, gem.techniek op papier, '60, 27 x 19 cm.
Loc.4
€ 260 - € 380
3849
Loc.4
€ 100 - € 140
3850
Loc.4
€ 100 - € 140
3851
Koopje van 3 etsjes van Ballonvaart
Loc.4
€ 30 - € 45
3852
Naar Maris, Dame in interieur, aquarel op papier, 32 x 21 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3853
Naar vd Bilt, Boerderij, aquarel op papier, 18 x 27 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3854
Antieke loden tuinschaal
Loc.4
€ 10 - € 14
3855
Naar Appel, Meisje, olieverf op board, 30 x 17,5 cm.
Loc.4
€ 190 - € 280
3856
Naar Israels, Dansende personen, tekening op papier, 23 x 19 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
3857
Monogram C.H.P., Abstract, gem.techniek op papier, 21 x 25 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3858
Stel geel marmeren sculpturen van Egyptenaren (defecten), h.180 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
3859
Houten sculptuur van een giraffe, h.113 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3860
Map met diverse litho's, tekeningen, etc.
Loc.4
€ 35 - € 50
3861
Handgeknoopte kamelenzak, 115 x 50cm.
Loc.4
€ 16 - € 25
3862
6 bruin leder gestoffeerde eetkamer stoelen
Loc.4
€ 300 - € 425
3863
Notenhouten paketterie eetkamertafel, h.83 x b.222 x d.100 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
3864
Oude opengewerkte metalen katholieke wierookbrander
Loc.4
€ 100 - € 140
3865
Teakhouten drinkende giraffe met ingebrand huidpatroon, h.150 cm
Loc.4
€ 200 - € 280
3866
Teakhouten staande giraffe, h.255 cm
Loc.4
€ 200 - € 280
3867
Handgeknoopt Chinees kleed, 365 x 280 cm.
Loc.4
€ 130 - € 180
3868
Oude met parelmoer ingelegde Japanse laktafel met 4 bijpassende stoelen, h.180 x d.135 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
3869
Stel in Franse-stijl uitgevoerde 1-lade bijzettafeltjes, h.75 x b.35 x d.35 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
3870
Teakhouten salontafel met leisteen inleg, h.46 x b.100 x d.100 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3871
Oude vintage radio
Loc.4
€ 30 - € 45
3872
Mahoniehouten lessenaar, h.34 x b.94 x d.50 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3873
Oud kasteelbankje met bloemenstof bekleed, h.73 x b.171 x d.85 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3874
Empire hanglamp (restauraties)
Loc.4
€ 100 - € 140
3875
Antieke eierschaal lamp
Loc.4
€ 30 - € 45
3876
Glas-in-lood hanglampje
Loc.4
€ 10 - € 14
3877
Blauw gedecoreerd porseleinen serviesdeel
Loc.4
€ 30 - € 45
3878
10 Diverse blauw gedecoreerde aardewerken borden
Loc.4
€ 40 - € 60
3879
6 Eetkamer stoelen bekleed met patchwork en rustend op vier beukenhouten poten
Loc.4
€ 500 - € 700
3880
Teakhouten langwerpige eetkamertafel met twee laden, h.78 x L.220 x b.100 cm.
Loc.4
€ 500 - € 700
3881
Nieuwe antraciet velours beklede 3-zitsbank met zes bijpassende kussens, h.96 x b.244 x d.90 cm.
Loc.4
€ 1.000 - € 1.400
3882
Stel gepolychromeerde porseleinen siervazen op sokkel, h.55 cm.
Loc.4
€ 55 - € 75
3883
Wit gelakte salontafel met twee laden, h.42 x L.125 x d.75 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3884
Oud Chinees kist/kastje, h.42 x b.69 x d.39 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3885
Bronzen sculptuur van een geraamte met speer en schild als boekensteun rustend op marmeren sokkel, h.33 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3886
Meijer, Winterlandschap, olieverf op doek, 90 x 60 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3887
Onb.meester, Heer in landschap, olieverf op doek, 68 x 79 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3888
Bronzen sculptuur van een jachtluipaard rustend op zwart marmeren voetstuk, h.18 cm.
Loc.4
€ 130 - € 180
3889
Geelkoperen gong met hamer, h.85 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3890
Bronzen arendkop rustend op zwart marmeren voetstuk, h.32 cm.
Loc.4
€ 130 - € 180
3891
Art Deco-stijl wandtafel met laden, h.90 x b.110 x d.40 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3892
Naar Hodler, Damesportret, gem.techniek op papier, 24 x 17 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
3893
Soewardja, Indonesisch riviergezicht, aquarel, 24 x 27 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3894
Naar Schellink, Haan, aquarel op papier, 39 x 29 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
3895
Set van 6 rieten manden
Loc.4
€ 55 - € 80
3896
Rood koperen vonkenvanger (inklapbaar)
Loc.4
€ 20 - € 30
3897
Ingelegd mahoniehouten damesbureau met opstand, h.105 x b.90 x d.48 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3898
Bronzen sculptuur van een paard, h.30 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3899
Onb.meester, Persoon, rood krijttekening, 29 x 20 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3900
Hollandse School, Ond.gesign., Man bij paard in stal, 19e eeuw, aquarel, 13 x 17,5 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
3901
Wit gelakt schippersklokje
Loc.4
€ 20 - € 30
3902
Loc.4
€ 60 - € 90
3903
Naar Zon, Bosgezicht, tekening op papier, 64 x 45 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3904
Eikenhouten Jugendstil 2-deurs linnenkast met lade, h.190 x b.98 x d.40 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3905
J. Suhl, Bloemstilleven, olieverf op doek, 55 x 45 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
3906
Johan Hermsen, Stilleven, olieverf op paneel, 60 x 44 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3907
Naar Heijboer, Danseressen, gem.techniek op papier, 35 x 36 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3908
Naar Joh.E., Personen op het strand, aquarel, 24 x 32 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3909
Koperen comtoise klok met emaille wijzerplaat
Loc.4
€ 80 - € 120
3910
Notenhouten 1-deurs hangkastje met spiegeldeur, h.72 x d.26 x b.60 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3911
Loc.4
€ 16 - € 25
3912
Antieke mahoniehouten commode met houten knoppen, h.85 x b.115 x d.50 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3913
Gepolychromeerd aardewerken 2-delig lampetstel
Loc.4
€ 16 - € 25
3914
Antieke koperen comtoise klok met slinger en repeteerslag
Loc.4
€ 100 - € 140
3915
Gravure van plattegrond o.a. Gordijk, anno 1679, 19 x 30 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
3916
Naar Verwey, Bloemstilleven, aquarel, '77, aquarel op papier, 42 x 58 cm.
Loc.4
€ 260 - € 380
3917
Naar Constant, Schepen op rivier, ets op papier, 12 x 12 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3918
Ond.gesign, Abstract, '64, pastel op papier, 39 x 49 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3919
Eikenhouten staartklok met maanstand
Loc.4
€ 50 - € 70
3920
Kleine teakhouten giraffe, h.114 cm.
Loc.4
€ 30 - € 40
3921
Loc.4
€ 80 - € 120
3922
Bronzen sculptuur van een eendenfamilie bij tak rustend op marmeren voetstuk, h.30 cm.
Loc.4
€ 220 - € 300
3923
Koop divers verzilverd bestek, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3924
Koopje divers kleingoed, etc. w.o. een opgezet vosje
Loc.4
€ 30 - € 45
3925
Koop divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3926
Koopje antiek tin
Loc.4
€ 30 - € 45
3927
2 Celadon poppen en een boekje
Loc.4
€ 10 - € 14
3928
Goblin, electrisch theeapparaat met timer
Loc.4
€ 30 - € 45
3929
Grote koop divers Indonesisch koper, etc.
Loc.4
€ 60 - € 90
3930
Plateel karaf, Weduwe van Rossem Utrecht, koperen brander, lantaarn en gong in houder
Loc.4
€ 20 - € 30
3931
Set van 24 gepolychromeerde porseleinen dekseldoosjes
Loc.4
€ 30 - € 45
3932
Koopje speelgoed w.o. 2 oude Hindeloopen beschilderde kinderstoeltjes met popjes, poppenlijf en een miniatuur koffiemolen
Loc.4
€ 60 - € 90
3933
Houten miniatuur tafelklokje, h.20 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3934
Kubistische bronzen buste, h.35 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3935
Kristallen 3-delige stapeldoos met verschillende compartimenten, h.20 cm.
Loc.4
€ 45 - € 60
3936
Blank glazen ribben vaas, h.25 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3937
Antieke met bloemen en manden gedecoreerde opaline lampenkap, h.23 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3938
Koperen met metalen paard en wagen met wijnvat
Loc.4
€ 8 - € 10
3939
Jambiya dolk met schede met bandvormige decoraties, Jemen, 19e eeuw, L.40 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3940
Koopje divers aardewerk w.o. beeldjes van honden
Loc.4
€ 30 - € 45
3941
Afrikaans Kuba vogelmasker
Loc.4
€ 30 - € 45
3942
W. Kuyt, Gezicht op bomen, gouache, 19 x 16 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3943
Koop van 5 biscuit porseleinen beelden waarvan met kleine defecten
Loc.4
€ 16 - € 25
3944
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
3945
Koopje divers kleingoed w.o. koffiemolen, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3946
Koopje van een Chinees serviesje, diverse lampenkappen, barometer, betelnootkraker, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3947
Klaas op 't Land, houten beeld van moeder met kind, h.63 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3948
Harco Loor, design plexiglazen schemerlamp, h.51 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3949
Philips flatscreen kleurentelevisie
Loc.4
€ 50 - € 70
3950
Art Deco-stijl wandtafel, h.80 x b.120 x d.40 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3951
Met bloemen gedecoreerd rijk bewerkt scherm, h.90 x b.50 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3952
Twee zandstenen tuinbeelden van kindjes, h.44 x b.64 x d.40 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3953
Twee grote rieten manden
Loc.4
€ 16 - € 25
3954
Oude koperen hanglamp, h.120 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3955
Klein kristallen met koperen zakkroontje
Loc.4
€ 30 - € 45
3956
Wit metalen vogeldrinkbakje met twee etages, h.60 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3957
Handgeknoopt Moud kleed, 231 x 164 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3958
Brownfield & Sons Pottery, uitgebreid met bloemen gedecoreerd Staffordshire serviesdeel
Loc.4
€ 90 - € 120
3959
Oude eikenhouten Art Deco trektafel, h.86 x b.93 x L.130 of 240 cm. met een set van 6 eikenhouten stoelen met bruin leder bekleed
Loc.4
€ 80 - € 120
3960
Antieke haardplaat met geel koperen haardstel en diverse haardbenodigdheden
Loc.4
€ 50 - € 70
3961
Zilver gelakte kaptafel met geslepen spiegel en lade, h.140 x b.80 x d.45 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3962
Koop van 3 handgeknoopte kleedjes
Loc.4
€ 70 - € 100
3963
Naar Staller, Personen in een straat, inkttekening op papier, 27 x 18 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3964
Georges Roualt, Christ en Croix, aquatint gravure, 38 x 28,5 cm., image
Loc.4
€ 200 - € 280
3965
Naar Oudet, Dorpsgezicht, aquarel op papier, 37 x 56 cm.
Loc.4
€ 190 - € 280
3966
Bram van Velde, Composition, litho, 64,5 x 81 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3967
Naar Verwey, Bloemstilleven, aquarel op papier, 38 x 57 cm.
Loc.4
€ 260 - € 380
3968
Monogram G.H.B., Huzaar te paard, aquarel op papier, 44 x 30 cm.
Loc.4
€ 260 - € 380
3969
Onb.meester, Personen in interieur, aquarel op papier, 32 x 25 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3970
Oude piano metronoom
Loc.4
€ 20 - € 30
3971
Marmeren Art Deco pendulestel met voorstelling van een vrouwfiguur met hond en verlichting in de zijstukken
Loc.4
€ 150 - € 220
3972
Oude zwart gelakte Ritter piano, h.127 x b.140 x d.67 cm. met bijpassende kruk
Loc.4
€ 100 - € 140
3973
Wit geschilderd 1-deurs nachtkastje afgedekt door een marmeren blad, h.83 x b.45 x d.66 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3974
Dr. Pepper reclame display, 50 x 36 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3975
Ond.gesign., Vissers op de kade, olieverf op board, 39 x 30 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3976
Toegeschreven aan Johanna Bunnik, Boomgaard, maroefle, 41 x 28 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3977
Karel Appel, Enfant et Chien, litho, 1970, 58 x 72 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
3978
Robert van Cleef, Parijs 1914-?, Elegante dame in blauwe jurk, olieverf op doek in fraaie lijst, 65x55 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
3979
Onb.meester, Stadsgezicht met personen, litho, 37 x 55 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3980
J. Kuri, Volksopstand, 19e eeuw, aquarel, 26 x 47 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3981
Victor Vasarely, 2 Bellatrix en Amadyr, serigraphie, 28 x 35 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
3982
W. Bruin, Mannenkop, '67, tekening, 46 x 60 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3983
Salvador Dali, Venise (La basilique et le Campanille), 1978, editor Lavigne Bellini/Mourlot, lithografie, 69 x 97 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
3984
Henri Matisse, Cirque Jass, lithografie, 55 x 76 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3985
Koopje van 11 verkeersborden
Loc.4
€ 20 - € 30
3986
Inklapbare rolstoel
Loc.4
€ 6 - € 10
3987
Rollator
Loc.4
€ 20 - € 30
3988
Rollator
Loc.4
€ 20 - € 30
3989
2 Goud gelakte striklijsten, 66 x 47 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3990
Crèmekleurige butlerspiegel, diam.44 cm
Loc.4
€ 14 - € 18
3991
Met Amerikaanse vlaggenprint beklede armfauteuil
Loc.4
€ 150 - € 220
3992
Oude eikenhouten stoel met matting zitting
Loc.4
€ 20 - € 30
3993
Met Nieuw Zeelandse vlaggenprint beklede armfauteuil
Loc.4
€ 100 - € 140
3994
Met Olympische spelen vlaggenprint (Londen 2012) beklede armfauteuil
Loc.4
€ 100 - € 140
3995
Loc.4
€ 200 - € 280
3996
Loc.4
€ 100 - € 140
3997
Loc.4
€ 150 - € 220
3998
Eikenhouten Art Deco 2-zitsbankje met velours bekleed met 2 bijpassende fauteuils
Loc.4
€ 80 - € 120
3999
Oud groen gelakt tuinbankje
Loc.4
€ 40 - € 60
4000
Valeur Hermau, Serie sterrenbeelden (12x), 30 x 30 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
4001
Set van 4 grijskleurige design stoelen met zwarte poten
Loc.4
€ 220 - € 300
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
4002
Ronde uitschuifbare laké ronde eetkamertafel, h.70 x d.120 cm. (kan verlengd worden met 40 cm.)
Loc.4
€ 130 - € 180
4003
Grote groen metalen vogelkooi, h.140 cm.
Loc.4
€ 140 - € 190
4004
2 Glazen verdeelschalen
Loc.4
€ 14 - € 20
4005
Handgeknoopt Bidjar kleed, 200 x 300 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4006
Klein notenhouten theewagentje op koperen wieltjes, h.44 x b.67 x d.49 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4007
Indiase rijk bewerkt 2-deurs kastje, h.68 x b.53 x d.29 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
4008
Grote koop met diverse glassculpturen, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
4009
Antiek Hollands knopstoeltje met biezen zitting
Loc.4
€ 35 - € 50
4010
Handgeknoopt Hereke kleedje met zijde, 82 x 50 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
4011
Antieke Franse eikenhouten klokkenkast met comtoiseklok
Loc.4
€ 100 - € 140
4012
1-Deurs vitrinekastje met gecapitonneerde stoffering op de achterkant, h.140 x b.65 x d.35 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
4013
Met vrouwen gedecoreerde legering pendule met onyx, h.50 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
4014
Hollandse School, Meisje, 19e eeuw, tekening, 16 x 20 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4015
Onb. meester, Poldergezichtje met huisjes, olieverf op doek, 38 x 30 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
4016
Geslepen spiegel in goud gelakte lijst, 50 x 75 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4017
Hollandse School, Man zittend op ton, tekening, 19e eeuw, 16 x 24 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4018
Henri Matisse (1869-1954), Femme, zeefdruk uit 1949 naar houtskooltekening, rechtsonder typografische signatuur, provenance: Galerie Maeght, Paris, 36 x 27 cm.
Loc.4
€ 30 - € 40
4019
Ond.gesign., Vissers op de kade, olieverf op board, 34 x 24 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4020
Naar vd Pol, Personen op een plein, aquarel op papier, 29 x 39 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
4021
Ond.gesign., Indonesisch School, Gezicht op een steiger met visser, olieverf op doek, 45 x 35 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4022
Handgeknoopt Herati kleed, 172 x 242 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
4023
Wit metalen etagère dubbele fruitmand, h.87 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
4024
4 Eikenhouten stoeltjes met bewerkt leder bekleed
Loc.4
€ 40 - € 60
4025
Grote geel gelakte ronde tafel, h.80 x d.130 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
4026
Grote koop divers kristal
Loc.4
€ 50 - € 70
4027
Oude notenhouten barometer, 105 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
4028
Oude eikenhouten 5-zits theaterbank, h.95 x b.255 x d.30 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4029
Chinese kast met diverse opengewerkte deurtjes, laadjes, etc., h.185 x b.110 x d.52 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4030
Mahoniehouten bijzettafeltje, h.55 x b.67 x d.42 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4031
A. Potgieter, Landschap met kerktoren, olieverf op doek, 66 x 46 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
4032
Rob de Haan, Landschap, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4033
H. Verdijk, Huisjes in landschap, olieverf op board, 30 x 24 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4034
W. Maas, Stadsgezicht, olieverf op paneel, 30 x 24 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4035
F. Holleman, Portret van een meisje met strikje in het haar, olieverf op doek, 40 x 34 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
4036
Maurice Utrillo, Rue a Montmartre, litho, 16,5 x 22,5 cm., gesign. in plaat
Loc.4
€ 40 - € 55
4037
Monogram H.R., Vogel op tak, olieverf op paneel, 36 x 30 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4038
Salvador Dali, Reve d'u jour, litho, 55 x 75 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
4039
Pablo Picasso, La colombe de L'Avenir, lithographie, 1962, voor Congrès mondial pour le désarmement générel et la Paix, Moscou, juillet 1962, zeldzame 1 editie 1962, 28 x 37 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
4040
Oude Kaart van Dierenriem, handgekleurd, 31 x 34 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
4041
Grenenhouten kastje met 7 laden rustend op wielen, h.94 x b.86 x d.40 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4042
Rijk bewerkte koperen pendule
Loc.4
€ 60 - € 90
4043
2 Met personen in landschap beschilderde porseleinen lampvoeten met koper beslag
Loc.4
€ 150 - € 220
4044
Geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.160 x b.90 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
4045
Ond.monogram, Vrouw in bloementuin, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4046
Naar Alothe, Damesportret, aquarel op papier, 53 x 33 cm.
Loc.4
€ 260 - € 380
4047
Tom Franswa, Leda en de zwaan, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd en gedateerd '91, h.80 x b.60 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4048
Oude Engelse mahoniehouten 3-deurs linnenkast, h.202 x b.140 x d.47 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
4049
Handgeknoopt Perzisch Guchan kleed, 200 x 123 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
4050
Set van 3 geëtste kristallen karaffen in houder met druifranken,
Loc.4
€ 90 - € 130
4051
Notenhouten Art Deco salontafel, h.56 x b.110 x d.53 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4052
2 Zilverkleurige clubfauteuiltje met gecapitonneerde bruin stoffen bekleding
Loc.4
€ 360 - € 500
4053
Chrome schemerlamp met wit glazen bol, h.150 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4054
Handgeknoopt kleed, 310 x 186 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4055
Notenhouten boerenstoeltje met biezenzitting en kussen
Loc.4
€ 6 - € 10
4056
Met hanen gedecoreerd 60-erjaren theeservies
Loc.4
€ 40 - € 60
4057
Metalen deels groen gelakte zonnewijzer, h.110 cm.
Loc.4
€ 75 - € 110
4058
Antieke rijk bewerkte teakhouten stoel
Loc.4
€ 100 - € 140
4059
Oude eikenhouten eetkamertafel met 2 laden, h.76 x b.148 x d.78 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
4060
Ida Bagus Anom (1898-1972), Bali tekening "Gabor" danseres, 41 x 29 cm.
Loc.4
€ 160 - € 220
4061
Naar Breitner, Gezicht op huizen, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
4062
Grote oude teakhouten dekenkist, h.48 x b.104 x d.52 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4063
Antieke groen gelakte klokkenkast met klok, h.66 x b.60 x d.16 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4064
Eikenhouten kapstok
Loc.4
€ 6 - € 10
4065
André Derain, Big Ben, 1906, lithographie Fernand Mouriot 1972 sur Arches d'après l'original, 44 x 53 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
4066
Han van Rongen, Stilleven, olieverf op doek, 39 x 50 cm., gedateerd 1985
Loc.4
€ 40 - € 60
4067
Ine Veen, Elfjes, gemengde techniek (2x), 60 x 40 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4068
Art Deco-stijl wandkast met lade, h.85 x b.120 x d.40 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
4069
Grote zwart glazen Art Deco vaas - De Rupel Boom, h.35 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
4070
Chrome Art Deco parapluhouder
Loc.4
€ 40 - € 60
4071
Stel kristallen 2-delige windlichten, h.30 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4072
Krom gebogen houten design bank rustend op metalen poten
Loc.4
€ 100 - € 140
4073
Antiek handgeknoopt kleed (met klein defect), 260 x 160 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
4074
Kristallen wijnkan met 6 geëtste bijpassende glazen
Loc.4
€ 30 - € 45
4075
Rijk bewerkt Chinees schaakbord met fraai uitgesneden houten schaakstukken
Loc.4
€ 50 - € 70
4076
Oude wortelnotenhouten ovale salontafel, h.54 x b.147 x d.90 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4077
Zwart gelakt 2-zits kinderbankje met bloemendecoraties
Loc.4
€ 300 - € 425
4078
Spiegel in goud gelakte rijk bewerkte lijst, 116 x 103 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4079
Antiek mahoniehouten naaitafeltje, h.75 x b.50 x d.37 cm.(restauraties)
Loc.4
€ 25 - € 35
4080
Mahoniehouten kapspiegeltje, h.64 x b.54 x d.25 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4081
Koop diverse postzegelgidsen
Loc.4
€ 10 - € 14
4082
3 Handbeschilderde aardewerken schotels met afbeeldingen van paarden, diam.20 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
4083
Antiek notenhouten boekenkastje met inscriptie "Stadium arlem general" h.135 x b.90 x d.35 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
4084
Monogram J.H.K., Dame, tekening op papier, 24 x 17 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
4085
Naar van Vliet, Moskee, tekening op papier, 28 x 19 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
4086
Naar Israels, Vrouwen bij spiegel, gem.techniek, 15 x 10 cm.
Loc.4
€ 190 - € 280
4087
Pablo Picasso, litho, L' Atelier de la Californie a Cannes, 32 x 46 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
4088
Els Schouten, Stilleven met koperen kan en kersen, olieverf op board, 29 x 24 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4089
Onb.meester, Gezicht op een burcht, aquarel, 38 x 27 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
4090
Ond.gesign., Zeilschepen op open water, maroefle, 60 x 40 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
4091
Ton Aud, Landschap met bootjes, olieverf op board, 40 x 30 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
4092
Carl Heinz Tillmanns, Indonesische dame, '93, olieverf op doek, 50x40 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4093
Jan Beneke pseudoniem van I.E.S. Jacobs , Stadsgezicht met personen, aquarel, 31 x 23 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4094
H.C. Maclan, Landschapje, olieverf op paneel, 24 x 18 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4095
Naar Israels, Dame in restaurant, tekening op papier, 39 x 29 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
4096
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, airbrush op paneel, gedateerd 1983, 40 x 44 cm.
Loc.4
€ 110 - € 160
4097
Monogram M., Abstract, gem.techniek op papier, 35 x 49 cm.
Loc.4
€ 190 - € 280
4098
Naar Buffet, Vogel op tak, olieverf op doek, 45 x 33 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
4099
Onb.meester, Winters-ijstafereel, olieverf op doek, 45 x 34 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
4100
Naar Laurencin, Damesportret, 1932, gem.techniek op papier, 33 x 24 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4101
Pablo Picasso, L'Atelier te Cannes, litho signée, 34 x 45 cm., image 3-11-1955
Loc.4
€ 200 - € 280
4102
Monogram L.G., Landschap, aquarel op papier, 19 x 28 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
4103
Marinus Gidding, Rotterdam 1863-1925 Den Haag, Moeder en dochter op stap, olieverf op doek, 58x43 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
4104
Monogram O.K., Liggend naakt, '17, aquarel op papier, 19 x 28 cm.
Loc.4
€ 260 - € 380
4105
A.J. Goosen, Koeien in landschap, olieverf op doek, 90 x 63 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
4106
Koopje van 3 schilderijtjes (werk op papier)
Loc.4
€ 40 - € 60
4107
A. Dobbendijk, Slapend aapje, handgesigneerde litho, 30 x 25 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4108
Onb.meester, Abstract, olieverf op paneel, 42 x 44 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
4109
A.B. Frost, Koop van twee lithoprints, 54 x 44 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4110
R.H.Schlegel Markttafereel, Ets, 33 x 24 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4111
Oude Stadsplattegrond Amsterdam, handgekleurd, 34 x 26 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
4112
Bosch afwasmachine
Loc.4
€ 20 - € 30
4113
Diverse stereo-apparatuur
Loc.4
€ 20 - € 30
4114
Sharp magnetron
Loc.4
€ 10 - € 14
4115
Frigide koel/vriescombinatie
Loc.4
€ 30 - € 45
4116
Zanussi wasmachine
Loc.4
€ 30 - € 45
4117
Bosch tafelmodel koelkast
Loc.4
€ 50 - € 70
4118
Bosch droogmachine
Loc.4
€ 40 - € 60
4119
Miele tafelmodel vrieskast
Loc.4
€ 30 - € 45
4120
Bosch wasmachine
Loc.4
€ 40 - € 60
4121
Bosch tafelmodel vrieskast
Loc.4
€ 30 - € 45
4122
Glas-in-lood hanglamp
Loc.4
€ 40 - € 60
4123
Bosch exclusiv koel/vriescombinatie
Loc.4
€ 80 - € 120
4124
Bosch koel/vriescombinatie
Loc.4
€ 40 - € 60
4125
Een teakhouten ceremoniële zetel met gladde ronde zitting met gebeeldhouwde hoge rug, h.115 cm
Loc.4
€ 120 - € 170
4126
Wit metalen decoratie van een klok, diam.120 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
4127
Samsung magnetron
Loc.4
€ 10 - € 14
4128
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
4129
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
4130
Grote koop met handgeknoopte kleedjes
Loc.4
€ 30 - € 45
4131
Koopje van 5 diverse schilderijen
Loc.4
€ 20 - € 30
4132
Koop van 9 schilderijtjes
Loc.4
€ 20 - € 30
4133
Koop van 6 ingelijste Afrikaanse maskers, 30 x 30 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
4134
Koop van 8 diverse schilderijen
Loc.4
€ 40 - € 60
4135
Koopje diverse schilderijtjes
Loc.4
€ 60 - € 90
4136
Rih herensportfiets met versnelling
Loc.4
€ 60 - € 90
4137
Doos divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
4138
Doos divers kleingoed w.o. koper, beeldjes van mannen, etc.
Loc.4
€ 40 - € 60
4139
Koopje van 10 diverse stillevens
Loc.4
€ 100 - € 140
4140
Doos met 7 diverse schilderijtjes
Loc.4
€ 20 - € 30
4141
Koopje van 16 diverse schilderijtjes
Loc.4
€ 60 - € 90
4142
Koop van 14 diverse schilderijtjes
Loc.4
€ 20 - € 30
4143
Koopje diverse Indiase miniaturen, etc.
Loc.4
€ 50 - € 70
4144
Koop diverse kleine schilderijtjes
Loc.4
€ 40 - € 60
4145
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
4146
Philips kleurentelevisie met ingebouwde videorecorder
Loc.4
€ 20 - € 30
4147
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
4148
Doos diverse 70-erjaren aardewerk, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
4149
White-line magnetron
Loc.4
€ 10 - € 14
4150
Loc.4
€6-€8
4151
Doos divers w.o. lampen, koper, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
4152
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
4153
Koop diverse houten kistjes en schrijfcassette
Loc.4
€ 20 - € 30
4154
Doos divers serviesgoed, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
4155
Doos divers serviesgoed w.o. divers Wedgwood
Loc.4
€ 6 - € 10
4156
Doos diverse kerstartikelen
Loc.4
€ 6 - € 10
4157
Doos divers met alcohol en toebehoren
Loc.4
€ 6 - € 10
4158
Doos divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
4159
Doos met Donald Ducks
Loc.4
€ 10 - € 14
4160
Doos met Donald Ducks
Loc.4
€ 10 - € 14
4161
Orga privat schrijfmachine
Loc.4
€ 6 - € 10
4162
Koop oude boeken en strips
Loc.4
€ 6 - € 10
4163
Doos divers 70-erjaren aardewerk, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
4164
Karaoke installatie
Loc.4
€ 30 - € 45
4165
Doos divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
4166
Koop van 8 diverse stillevens
Loc.4
€ 60 - € 90
4167
Verouderde computer met toebehoren
Loc.4
€ 20 - € 30
4168
Doos diverse autootjes en een autoboek
Loc.4
€ 10 - € 14
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
4169
Miniatuur winkeltje en een autobaan
Loc.4
€ 6 - € 10
4170
Doos diverse pannen, etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
4171
Koopje van 10 verkeersborden
Loc.4
€ 20 - € 30
4172
Koopje van 10 verkeersborden
Loc.4
€ 20 - € 30
4173
Antieke notenhouten voltaire met streepstof bekleed
Loc.4
€ 100 - € 140
4174
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met Wang Li decoraties, h.45 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
4175
Donker gebeitste vurenhouten dubbele dekenkist als salontafel, h.50 x b.105 x d.90 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
4176
70-Erjaren wandkleed, gemaakt door Eva Pitrikova, Tjechoslowakije 1976, 200 x 280 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4177
Bronzen sculptuur van een naakte dame op schelp, h.126 cm.
Loc.4
€ 900 - € 1.300
4178
Notenhouten salontafel, h.45 x b.140 x d.140 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4179
Met de hand beschilderd 6-slags kamerscherm met voorstelling van bloemen, h.140 x b.240 cm.
Loc.4
€ 380 - € 550
4180
Marqueterie 3-laden commode afgezet met koper beslag, h.73 x b.50 x d.34 cm.
Loc.4
€ 55 - € 75
4181
Antieke notenhouten bank met streepstof bekleed
Loc.4
€ 200 - € 280
4182
Karel Appel, affiche 2x, lithografiek Galerie Ariel Paris 1977 en 1969 (zeldzaam), één signée (inclusief plastiek map)
Loc.4
€ 100 - € 140
4183
Ingelegd naaitafeltje (zonder poten)
Loc.4
€ 20 - € 30
4184
Handgeknoopt Kelim kleed, 280 x 220 cm.
Loc.12
€ 110 - € 150
4185
Massieve grenenhouten eetkamertafel, h.76 x L.172 x b.79 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4186
Wortelnotenhouten 1-deurs wandvitrinekastje, h.64 x b.60 x d.16 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
4187
Handgeknoopt Perzisch Herati kleed, 385 x 280 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
4188
Parketterie eikenhouten eetkamertafel, h.79 x L.220 x b.100 cm.
Loc.4
€ 500 - € 700
4189
Vier nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde eetkamerstoelen
Loc.4
€ 600 - € 850
4190
Koopje divers koperwerk, etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
4191
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
4192
Koopje divers kleingoed
Loc.4
€ 10 - € 14
4193
Klein koopje divers w.o. koper, houtsnijwerk, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
4194
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
4195
Koop divers kristal en 2 tegeltjes in lijst, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
4196
Koopje met diverse tegeltjes
Loc.4
€ 30 - € 45
4197
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
4198
Koopje divers kleingoed w.o. houtsnijwerk, porselein, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
4199
Nieuwe messenset in etui
Loc.4
€ 10 - € 14
4200
Grote koop diverse klokken, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
4201
J.A. de Lith, Bloemstilleven, gouache, 46 x 30 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4202
Koopje oud gelithografeerd speelgoed en een Mocabo doos
Loc.4
€ 80 - € 120
4203
Koopje van 2 stoven en 2 fichesdozen
Loc.4
€ 20 - € 30
4204
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
4205
Koop divers kleingoed van een houten beeld, kirstallen vaas en een aardewerken vaasje met jongen
Loc.4
€ 14 - € 20
4206
Koop divers oud speelgoed w.o. mechanisch
Loc.4
€ 220 - € 300
4207
Hollandse School, Boslandschap met boerderij, sepia, 19e eeuw, 39 x 49 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
4208
Naar Verwey, Bloemstilleven, aquarel op papier, 49 x 39 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
4209
Oude ingelijste landkaart Paribas, 57 x 47 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4210
Met bruin leder beklede armfauteuil
Loc.4
€ 40 - € 60
4211
Ond.gesign., Stadsgezicht met engelen, ets, 34 x 26 cm.
Loc.4
€ 6 - € 10
4212
Ond.gesign., Overview, handgesigneerde zeefdruk, nr.84/300, 38 x 28 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4213
Naar Gestel, Boerin uit Huizen, pastel op papier, 44 x 33 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4214
Naar Bycom, Clown, gem.techniek, 39 x 30 cm.
Loc.4
€ 16 - € 20
4215
Antieke handgekleurde staalgravure, De poort van Weesp, 36 x 27 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4216
Maar Magnier, Wandelaar in landschap, olieverf op paneel, 25 x 18 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4217
Oud staart/schippersklokje
Loc.4
€ 20 - € 30
4218
Grote grijs gelakte 3-deurs spiegel/linnenkast met strikken, h.222 x b.150 x d.57 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
4219
Wit gelakte ladenkast i.v.v. cello, h.150 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
4220
Donker gebeitste eikenhouten salontafel, h.47 x b.80 x d.80 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
4221
Met parelmoer en been opgelegd 2-slags kamerscherm, h.90 x b.80 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
4222
Eikenhouten dekenkist op slofpoten, circa 1840, h.50 x b.90 x d.50 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
4223
Metalen borstbeeld van een paardenhoofd, h.63 cm.
Loc.4
€ 110 - € 160
4224
Antieke vruchtboomhouten kloosterstoel met klep
Loc.4
€ 60 - € 90
4225
Gepolychromeerd houten sculptuur van een hobbelpaard op statief, h.150 x b.120 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
4226
Rieten picknickmand met inhoud
Loc.4
€ 55 - € 80
4227
4 Eikenhouten knopstoeltjes
Loc.4
€ 40 - € 60
4228
Antiek handgeknoopt kleed met diervoorstelling, 210 x 140 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
4229
Met bloemen gedecoreerd porseleinen serviesdeel, Krautheim
Loc.4
€ 50 - € 70
4230
Oude mahoniehouten eetkamertafel, h.69 x b.145 x d.87 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4231
Antiek taupekleurig Frans bed met quirlandes en strik, h.133 x b.155 x L.190 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4232
Houten gangbankje met klep, h.100 x b.107 x d.41 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4233
Stel Art Deco-stijl 3-laden kastjes, h.86 x b.38 x d.50 cm.
Loc.4
€ 320 - € 450
4234
Loc.4
€ 80 - € 120
4235
Klein bijzettafeltje, h.70 x b.50 x d.35 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
4236
Gepolychromeerde 11-delige kerststal
Loc.4
€ 10 - € 14
4237
Zilver gelakte wandtafel met marmeren blad met spiegelopstand, h.192 x b.110 x d.35 cm.
Loc.4
€ 240 - € 340
4238
Koop van 3 diverse schilderijtjes (werk op papier)
Loc.4
€ 40 - € 60
4239
Herman Bosboom, 1920-1993, Valencia Island Co Kerry, aquarel, gedateerd 1981, 45 x 30 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
4240
Monogram G.H.B., Personen in een straat, aquarel op papier, 28 x 38 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
4241
Koopje van 4 diverse schilderijtjes (werken op papier)
Loc.4
€ 50 - € 70
4242
Naar Appel, Abstract, aquarel op papier, 29 x 39 cm.
Loc.4
€ 110 - € 160
4243
Naar Heckel, Landschap, inkt op papier, 30 x 45 cm.
Loc.4
€ 260 - € 380
4244
Naar Corot, Landschap, tekening op papier, 9 x 14 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4245
Naar van Dongen, Liggend naakt, gouache, 23 x 17 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
4246
Gravure van plattegrond o.a. Rees, Emmerik, etc., anno 1679, 19 x 30 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
4247
12 Gepolychromeerde porseleinen dekseldoosjes
Loc.4
€ 20 - € 30
4248
Donker houten beglaasde hoekkast, h.198 x b.90 x d.60 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4249
Koop gewatteerde Chinese showdoosjes
Loc.4
€ 10 - € 14
4250
H. Schippers, Gezicht op kerk, olieverf op board, 58 x 40 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4251
Ond.gesign., Rustende honden, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4252
Loc.4
€ 180 - € 260
4253
Bronzen sculptuur van twee dansende figuren, h.47 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
4254
J. Thie, Wasplek, olieverf op board, 57 x 38 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4255
Naar Soonius, Molen met hooiberg, Den Haag, tekening op papier, 31 x 24 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
4256
Monogram L.V., Dames in de tuin, aquarel op papier, 29 x 29 cm.
Loc.4
€ 18 - € 25
4257
Francis Goya, 2 Handgesign. lithografieën naar etsen
Loc.4
€ 100 - € 140
4258
Rob Houdijk, Samen lezen, hand gesigneerde/genummerde litho, 45 x 44 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4259
Naar Ensor, Portret, aquarel op papier, 27 x 20 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
4260
Naar Vibosso, Abstract, olieverf op doek, 38 x 49 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
4261
Borduurwerk van een vlinder, 56 x 56 cm.
Loc.4
€ 8 - € 12
4262
Naar Meunier, Landschap, aquarel op papier, 47 x 63 cm. (glas defect)
Loc.4
€ 35 - € 50
4263
Ond.gesign., Huis aan het water, tekening op papier, 15 x 21 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
4264
Rob Houdijk, Uitvoering, hand gesigneerde, genummerde litho, gedateerd 2002, 45 x 44 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4265
Henri Matisse, Jazz, Icare, lithographie, 2006, herdruk 200 exl. (zonder vrouw 10 exl.), zeldzaam, 74,5 x 57 cm., image
Loc.4
€ 140 - € 200
4266
Vogelkooi met verlichting
Loc.4
€ 16 - € 25
4267
Monogram H.M.P., Zeilschepen op rivier, 1914, inkttekening, 19 x 27 cm. (glas defect)
Loc.4
€ 130 - € 190
4268
Naar Israels, Ezeltje rijden, tekening op papier, 19 x 27 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4269
P. in 't Hout, Stadsgezicht Amsterdam, olieverf op doek, 51 x 35 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
4270
Ond.gesign., Interieur, kleurgravure, 57 x 48 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
4271
Antieke eikenhouten secretaire à abattant, h.149 x b.100 x d.53 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
4272
Grote geslepen spiegel in zilverkleurige lijst, 90 x 180 cm.
Loc.4
€ 170 - € 240
4273
Bronzen Art Deco stijl lamp, vrouw met bol, h.80 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
4274
Twee Art Deco tafellampjes op verzilverd brons met marmeren voetje en rose opaalglazen kapjes met verzilverd bronzen monturen, h.37 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
4275
Met diverse houtsoorten ingelegde Franse-stijl 3-laden commode op taps toelopende poten, h.90 x b.116 x d.45 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
4276
Oude notenhouten toogkast met drie laden in de onderkast, h.180 x b.117 x d.50 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
4277
M.J. Nefkens, Schaapsherder met schapen in landschap, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.4
€ 650 - € 950
4278
Charles J.Kemper, Heemstede 1913-Rotterdam, Strandgezicht Hoek van Holland en Overschie, ondergelopen land 1945, pen en inkt tekening
Loc.4
€ 120 - € 170
4279
Haverkamp, Stoppende dames in interieur, olieverf op doek, 79 x 50 cm. (deels beschadigd)
Loc.4
€ 40 - € 60
4280
2 Grote met vogels gedecoreerde aardewerken kraagvazen, h.46 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4281
Eikenhouten 3-laden commode, h.64 x b.77 x d.44 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4282
Rob Houdijk, Kippenhok, hand gesigneerde, genummerde litho, gedateerd 2002, 45 x 44 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4283
Rob Houdijk, Dame op de sofa, hand gesigneerde,genummerde litho, gedateerd 2002, 45 x 44 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4284
Jacq. André, Les Gorges d.Apremont, potlood tekening, Kunsthandel Monet, 68 x 52 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
4285
Lon Caermans, Bloemstilleven, olieverf op papier, 95 x 70 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
4286
R. van der Zryssen, Man met kind, wit krijttekening, 23 x 29 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
4287
Onb.meester, Erotische voorstelling, gouache op rijstpapier, 30 x 21 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4288
Toon Verplak, 1902-1966, Winterlandschap met boerderij, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Loc.4
€ 360 - € 550
4289
Koopje divers porselein, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
4290
Koopje divers sier glaswerk, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
4291
Oude eikenhouten boekenkast met beglaasde deuren en geprofileerde kap, h.200 x b.225 x d.60 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
4292
3 Erotische Indiase fragmenten in lijst
Loc.4
€ 60 - € 90
4293
Joop Rozendaal (Noordwijk), Tulpen, zeefdruk, 71 x 53 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4294
Mahoniehouten 1-peroons ledikant, h.106 x b.103 x ca. L.190 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4295
Geslepen spiegel in zwart/gouden lijst, h.108 x b.76 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
4296
Oude orgelgebogen notenhouten damessecretaire, h.102 x b.80 x d.45 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
4297
N.J. Roggeveen, Gezicht op de Seine, sepiatekening, 24 x 30 cm. (glas defect)
Loc.4
€ 35 - € 50
4298
Gesigneerd Sluijters Junior, Stadsgezicht Amsterdam, olieverf op doek, 50x60 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
4299
Jordaans, Molen in landschap, olieverf op doek, 60 x 55 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
4300
I. Naarden, Zittende vrouw, olieverf op paneel, 69 x 31 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
4301
Met krantenstof beklede stoel
Loc.9
€ 150 - € 220
4302
Joan Collette, Nijmegen1889-1958 Delft, Vlucht uit Egypte van de heilige familie, olieverf op board, 90 x 77 cm.
?
€ 240 - € 340
4303
4 Antieke porseleinen beeldjes
?
€ 25 - € 35
4304
Imitatie Breitling herenpolshorloge
?
€ 80 - € 120
4305
Grote gematteerd glazen eetkamertafel op aluminium onderstel, h.71 x b.240 x d.100 cm. (glasdikte 1,6 cm.)
?
€ 800 - € 1.200
4306
Handgeknoopt Tabriz kleed, 445 x 300 cm.
?
€ 500 - € 700
4307
Koopje diverse schilderijen, etc.
?
€ 35 - € 50
4308
Sony flatscreen kleurentelevisie met afstandsbediening
?
€ 150 - € 220
4309
Zwarte armfauteuil met krokodillenprint
Loc.7
€ 10 - € 14
4310
Grote koop met diverse gesorteerde losse postzegels in blikjes
Loc.5
€ 10 - € 14
4311
Koop diverse lithografieën, etc.
?
€ 10 - € 14
4312
Tuintafel met 3 opklapbare tuinstoelen
Loc.12
€ 40 - € 60
4313
Houten opklapbare theetafel
Loc.12
€ 20 - € 30
4314
Antieke opgehoogde cloisonné vaas rustend op houten sokkel, h.31 cm.
?
€ 80 - € 120
4315
Trombone in kist, mondstuk ontbreekt
Loc.9
€ 100 - € 140
4316
Metalen tafelkandelaar, h.60 cm.
?
€ 10 - € 14
4317
Gepolychromeerde rijk bewerkte massief teakhouten wandtafel/schouw, h.92 x b.122 x d.36 cm.
?
€ 300 - € 425
4318
Groenkleurig celadon beeld van een ram, h.20 x L.30 cm.
?
€ 30 - € 45
4319
Gepolychromeerde deels goren gelakte teakhouten kaarsenstandaard, h.64 cm.
?
€ 60 - € 90
4320
?
€ 20 - € 30
4321
Vergulde zilveren sigarettendoos
Loc.6
€ 80 - € 120
4322
Koopje van een vergulde pen, Dupont aansteker en 2 manchetknopen
Loc.6
€ 60 - € 90
4323
Witgouden Jugendstil hanger bezet met 6 diamantjes en 1 parel
6-k
€ 150 - € 220
4324
Gouden broche i.v.v. insect bezet met jade, 4,3 gr.
6-k
€ 180 - € 260
4325
Gouden broche i.v.v. blad, 6,1 gr.
6-k
€ 120 - € 170
4326
Gouden opengewerkte relikwie-houder als armband
Loc.6
€ 200 - € 280
4327
Onb.meester, Portret van een dame, pasteltekening in ovale lijst, 64 x 50 cm.
?
€ 30 - € 45
4328
Onb.meester, wit beeld van een paard met man, h.63 cm.
?
€ 40 - € 60
4329
Rijk bewerkte Chinese bijzettafel, h.76 x b.60 x d.60 cm.
?
€ 150 - € 220
4330
Oude teakhouten koloniale stoel met biezenzitting
?
€ 30 - € 45
4331
Gebloemd Chinees kleed met zwart font, 310 x 200 cm.
?
€ 150 - € 220
4332
Koop van avontuur. Uniek in de decemberveiling! Een verassingscadeau
Loc.9
€ 6 - € 10
4333
Loc.6
€ 6 - € 10
4334
Loc.9
€ 6 - € 10