Volgorde van verkoop maart veiling 2015 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing.
Cat. nr. 0001 - 0134 0135 - 0268 0269 - 0402 0403 - 0535 0536 - 0669 0670 - 0803 0804 - 0937 0938 - 1070 1071 - 1204 1205 - 1338 1339 - 1472 1473 - 1605 1606 - 1739
Cat. nr. 1740 - 1873 1874 - 2006 2007 - 2140 2141 - 2274 2275 - 2408 2409 - 2541 2542 - 2675 2676 - 2809 2810 - 2943 2944 - 3076 3077 - 3210 3211 - 3344 3345 - 3477
30 maart 2015 Sluit om 19:00 uur 19:15 uur 19:30 uur 19:45 uur 20:00 uur 20:15 uur 20:30 uur 20:45 uur 21:00 uur 21:15 uur 21:30 uur 21:45 uur 22:00 uur 31 maart 2015 Sluit om 19:00 uur 19:15 uur 19:30 uur 19:45 uur 20:00 uur 20:15 uur 20:30 uur 20:45 uur 21:00 uur 21:15 uur 21:30 uur 21:45 uur 22:00 uur
Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 16 en zondag 17 mei 2015 Einde inbreng:2 mei 2015 Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 1 april 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur donderdag 2 april 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur vrijdag 3 april 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur
Zaterdag 4 april 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
Gouden broche/hanger bezet met amethist
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. Geel met roodgouden schakelarmband,l.20 cm. 35,3 gr.
6-k
€ 400 - € 600
14 Kt. bewerkt gouden collier, 10 gr.
6-k
€ 140 - € 200
14 Kt. gouden slagring bezet met 2 briljanten, ca.1,5 crt.
6-k
€ 600 - € 850
Tissot, 14 kt. gouden damespolshorloge, totaal gewicht 33 gr.
6-k
€ 300 - € 425
2 Iepenhouten stoelen met groene streepstof bekleed
6-k
€ 40 - € 60
Mahoniehouten directoir plat bureau met groen lederen blad, h.75 x b.175 x d.105 cm.
Loc.1
€ 600 - € 850
Verstelbare geelkoperen bureaulamp met groene kap, h.35 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Stel deels zwartkleurige kristallen 1-lichts kandelaars, h.25 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Antieke zwart gepolitoerde orgelgebogen likeurkelder met boulle inlegwerk
Loc.1
€ 700 - € 1.000
Sir Lawrence Alma Tadema (1836-1912), Romantische voorstelling van een man en vrouw, steendruk uit 1905, 22 x 37 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Sir Lawrence Alma Tadema (1836-1912), Rustende Romeinse schoonheden in marmeren binnenplaats, steendruk uit 1906, 69 x 54 cm.
Loc.1
€ 400 - € 600
Sir Lawrence Alma Tadema (1836-1912), Romantische voorstelling van een man en vrouw onder bloesem, steendruk uit 1906, 22 x 37 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Willem Jacobus Alberts, Amsterdam 1912-Oldebroek 1990, Landschap met schaapsherder, olieverf op doek, 30 x 23 cm.
Loc.1
€ 150 - € 220
A. Dubsky, Huisje in landschap, olieverf op board, 39 x 29 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Handgeknoopt Ziegler kleed, 440 x 310 cm.
Loc.1
€ 800 - € 1.200
Oude eikenhouten gestoken beeldenkast met geprofileerde kap, h.160 x b.160 x d.60 cm.
Loc.1
€ 400 - € 600
Koop divers kristal etc, w.o. 5 karaffen en 2 schenkkannen
Loc.1
€ 100 - € 140
Twee 18e eeuwse Lodewijk XVI gepolychromeerde consolle tafels, gedecoreerd met gebeeldhouwde gezichten en acanthusbladeren, h.130 x b.82 x d.57 cm.
Loc.1
€ 6.000 - € 8.500
Grote orthoceras sculptuur, versteende resten van orthoceras (pijlstaartinktvissen) die 210 miljoen jaar geleden zijn uitgestorven, deze fossielen worden op 460 miljoen jaar oud gedateerd, 81 cm.
Loc.1
€ 240 - € 340
Orthoceras sculptuur, versteende resten van orthoceras (pijlstaartinktvissen) die 210 miljoen jaar geleden zijn uitgestorven, deze fossielen worden op 460 miljoen jaar oud gedateerd, 53 cm.
Loc.1
€ 45 - € 65
Gepolijst polychroom stuk jaspis, Madagascar
Loc.1
€ 35 - € 50
Dubbel kaakfragment Mosasaurus, Fosfaatmijnen Khouribga, Marokko, 80 miljoen jaar oud, 18 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Grote chalcedoongeode, Atlasgebergte Marokko
Loc.1
€ 20 - € 30
Plak versteend hout
Loc.1
€ 30 - € 45
Kwartscluster, 12 x 9 cm.
Loc.1
€ 12 - € 18
Chalcedoon geode, Noord Afrika, 14 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Stuk celestien (engelensteen), Madagascar, 12,6 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Plak versteend hout
Loc.1
€ 20 - € 30
Bal van Jaspis polychroom, Madagascar, 9,5 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Beschilderde massief teakhouten dikke spiegellijst met spiegel, h.11 x L.103 x b.67 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
2 Olieverf schilderijtjes van poes en tijger, 36 x 31 en 31 x 26 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Onb.meester, Stilleven met viooltje, olieverf op doek, 29 x 23 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Set van 3 glazen presse-papiers op bijpassend schaaltje, h.11 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Multicolor siervaas
Loc.1
€ 25 - € 35
Meerkleurig glazen sculptuur van een stier, h.17 cm.
Loc.1
€ 25 - € 35
Schedel van rozenkwarts, 8,4 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Gepolijst stuk carneool, Madagascar, 8,5 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Bronskleurig Boeddhabeeld, h.21 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Celadon kom, China, 18e eeuw
Loc.1
€ 35 - € 45
Staand bronzen paardje, L.23 x h.19 cm.
Loc.1
€ 35 - € 50
Blanc de Chine sculptuur van twee musicerende personen, h.18 cm.
Loc.1
€ 60 - € 90
Stel bronzen beeldjes van dames in badpak
Loc.1
€ 60 - € 90
Koopje van 3 beeldjes, (1 defect)
Loc.1
€ 10 - € 14
2 Chinese Yixing trekpotjes met bodem en dekselmerk
Loc.1
€ 100 - € 140
Gepolychromeerde benen sculptuur van een Chinese man met buidel, h.22 cm.
Loc.1
€ 60 - € 90
Ei van rode jaspis,6,1 cm.
Loc.1
€ 10 - € 14
Aardewerken bleu fayence kandelaar, bodemvondst, 16e eeuw, h.11 cm.
Loc.1
€ 50 - € 70
Met bloemen gedecoreerd Imari steelvaasje, h.18 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Gepolijst stuk tijgerijzer, Zuid Afrika, 7 cm.
Loc.1
€ 16 - € 25
Boheems iriserend glazen rozensteker
Loc.1
€ 65 - € 100
Gepolijst stuk seleniet, Noord Afrika, 8,7 cm.
Loc.1
€ 16 - € 25
4 Chinees gesneden jade amuletten/plaquetten
Loc.1
€ 50 - € 70
Gepolijst stuk labradoriet, Madagascar, 12,5 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Met bloemen gedecoreerd Art deco theeservies
Loc.1
€ 30 - € 45
Koopje Leerdam glaswerk en diverse kristallen glaasjes
Loc.1
€ 40 - € 60
Groen met wit marmeren borstbeeld van Mozart, h.32 cm.
Loc.1
€ 60 - € 90
Antieke Franse ingelegde notenhouten 1-deurs vitrinekast, h.150 x b.60 x d.32 cm.
Loc.1
€ 700 - € 950
Koopje diverse porseleinen met biscuit beeldjes
Loc.1
€ 40 - € 60
Koopje divers pleet, etc.
Loc.1
€ 30 - € 45
Met rood leder beklede chrome design 3-zits bank, h.80 x b.180 x d.70 cm.
Loc.1
€ 380 - € 550
Wit metalen schemerlampvoet met gebloemde kap
Loc.1
€ 20 - € 30
Stenen Boeddhahoofd, h.30 cm.
Loc.1
€ 10 - € 14
Bronzen Boeddhabuste, h.35 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Modern glazen tweekleurig glasobject, h.34 x b.23 cm.
Loc.1
€ 25 - € 35
Stel geëtste kristallen vazen op vierkante voet, h.32 cm.
Loc.1
€ 35 - € 50
Antieke mahoniehouten 2-zits vlinderbank met groen velours bekleed, ca.1860-1880, h.102 x b.152 x d.67 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Antieke mahoniehouten opengewerkte armfauteuil met groen velours bekleed, ca.1860-1880,
Loc.1
€ 80 - € 120
14 Kt. geelgouden ring bezet met robijn en blauw versierde emaille
6-k
€ 220 - € 320
14 Kt. gouden ring met emaille bezet met topaas en 60 briljanten, verm. Rusland
6-k
€ 1.200 - € 1.700
18 Kt. gouden ring bezet met saffier en 28 briljanten
6-k
€ 340 - € 500
14 Kt. gouden ring met camee
6-k
€ 140 - € 200
14 Kt. geelgouden krulring in kastzetting met 0.24ct briljant
6-k
€ 400 - € 550
14 Kt. geelgouden met witgouden ring bezet met 0.03ct briljant
6-k
€ 160 - € 240
14 Kt. geelgouden opengezaagde ring bezet met 0.02ct briljant
6-k
€ 130 - € 190
18 Kt. bicolor ring met 2e gehalte zilver bezet met saffieren en een roos geslepen diamant 0.10ct, rm:18
6-k
€ 180 - € 260
14 Kt. geel gouden ring met granaat rm:20
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. rood gouden ring met roos geslepen diamanten 0.13ct rm:17
6-k
€ 90 - € 120
14 Kt. geelgouden ring met koraal rm:16.5
6-k
€ 35 - € 50
14 Kt. geelgouden ring met tape geslepen diamanten 0.40ct rm:17
6-k
€ 190 - € 260
14 Kt. geelgouden ring met saffieren en briljanten 0.09ct rm:18
6-k
€ 130 - € 180
14 Kt. bicolor rozet ring met saffier en briljanten 0.19ct rm:17.5
6-k
€ 140 - € 200
14 Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamanten 0.16ct rm:17.5
6-k
€ 130 - € 180
14 Kt. bicolor ring met diamanten 0.01ct rm:18
6-k
€ 35 - € 50
Antieke mahoniehouten geschulpte salontafel, ca.1860-1880, h.60 x b.106 x d.86 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Amber glazen Art Deco vaas - Doyen
Loc.1
€ 50 - € 70
Antieke mahoniehouten penantkast, h.95 x b.102 x d.47 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
Marmeren Art Deco klok met bovenop het uurwerk een meisje met antilope bok, ca. h.44 x b.48 cm.
Loc.1
€ 180 - € 260
Twee Art Deco tafellampen op marmeren voet met wit opaalglazen bol 1920-1930, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.1
€ 280 - € 400
Wagemans, Gezicht op toren, olieverf op doek, 30 x 24 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Henk Helmantel, giclée, stilleven in rode kast 314/320, 53 x 71 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
J. Linge, Vrouw met zwarte kat, maroefle, 27 x 22 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Onb.meester, Dame met harp in interieur, olieverf op paneel, 22 x 23 cm.
Loc.1
€ 60 - € 90
Indonesisch stadsgezicht met personen, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.1
€ 180 - € 260
Stel afbeeldingen van gipsen medaillons in lijst
Loc.1
€ 45 - € 60
M. Kuiper, Zeilschepen, olieverf op paneel, 20 x 20 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Toegeschreven aan Willem Paerels, Havengezicht, maroefle, 28 x 24 cm.
Loc.1
€ 50 - € 70
Aris Knikker, De molen van Gabriël, olieverf op doek, 25 x 19 cm.
Loc.1
€ 400 - € 600
Onb.meester, Serenade bij een balkon, olieverf op papier (maroefle), 32 x 22 cm.
Loc.1
€ 150 - € 220
D. Maassen, Boerderij langs landweg, olieverf op paneel, 32 x 23 cm.
Loc.1
€ 80 - € 120
Met bloemen gedecoreerde porseleinen lampvoet met kap
Loc.1
€ 40 - € 60
Stel kristallen dekselcoupes, h.32 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Antieke mahoniehouten bonheur du jour, Holland ca.1840, h.204 x b.123 x d.52 cm.
Loc.1
€ 150 - € 220
2 Handgekapte massief hardstenen Chinese tuinbeelden van een meisje en een jongetje, h.94 cm.
Loc.1
€ 600 - € 850
Gepolychromeerd teakhouten blok op wielen, h.46 x diam.60 cm.
Loc.1
€ 150 - € 220
Loc.1
€ 150 - € 220
Oude glazen beschilderde fles met rode kap, h.77 cm.
Loc.1
€ 140 - € 200
Van een oude boomstronk vervaardigde staande schemerlamp met beigekleurige kap, h.174 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
2 Antieke goudkleurige Barok fauteuils bekleed met hoog glans witte skai, h.110 x b.80 x d.73 cm.
Loc.1
€ 400 - € 600
Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemen en Franse lelie, h.51,5 x b.88 cm
Loc.1
€ 120 - € 170
Loc.1
€ 120 - € 170
Groot gemengd boeket zijden bloemen
Loc.1
€ 20 - € 30
2 Antieke blauw gedecoreerde Japanse plooischotels met kartelrand, diam. 41 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Antieke met fijnhoutsoorten belijmde schrijftafel met groen vilt bekleed blad
Loc.2
€ 380 - € 550
Antieke mahoniehouten speeltafel, Holland ca.1860, h.87 x b.80 x d.40 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
Art Deco tafellamp op deels houten voet met crème opaalglazen kap ca.1920-1930, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.2
€ 160 - € 240
Design tafel autolamp (oranje), h.30 x diam.15 cm.
Loc.2
€ 50 - € 70
Kristallen 7-delige wijnset bestaande uit een karaf en 6 bijpassende glazen
Loc.2
€ 25 - € 35
Grote houten wereldbol als barmeubel, h.100 x diam.70 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
Groot deel van een blauw/wit gedecoreerd serviesdeel, Ocera Maleisië
Loc.2
€ 80 - € 120
Moderne design eikenhouten met chrome en deels witgelakte uitschuiftafel, h.78 x b.95 x l.160 of 220 cm.
Loc.2
€ 600 - € 850
6 Nieuwe zwart lederen eetkamerstoelen met houten rugleuning en chroom onderstel
Loc.2
€ 600 - € 850
Handgeknoopt kleed, 320 x 213 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
Gepolychromeerde polyester sculptuur van een dikke dame naar Niki de Saint Phalle rustend op marmeren voetstuk, h.56 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
Glazen fruitschaal gedragen door 7 glasdraden h.40 x d.30 cm.
Loc.2
€ 20 - € 30
Antiek notenhouten klapbuffet op bolpoten, h.87 of 140 (uitgeklapt) x b.120 x d.60 cm.
Loc.2
€ 150 - € 220
Polychroom metalen pompoenvormige schemerlampvoet met gele kap, h.65 cm.
Loc.2
€ 120 - € 170
Getorste notenhouten staande schemerlampvoet
Loc.2
€ 20 - € 30
Antieke mahoniehouten Biedermeier trumeau met wit marmeren blad, h.78 x b.115 x d.43 cm.
Loc.2
€ 200 - € 280
Art Deco pendule in verschillende soorten marmer ca.1920-1930
Loc.2
€ 220 - € 320
2 Metalen lampvoeten met rode kappen, h.60 cm.
Loc.2
€ 150 - € 220
Groen gelakte met bloemen gedecoreerde armfauteuil met grijze stof bekleed
Loc.2
€ 100 - € 140
Tilly Wils, Bloemstilleven, gouaches op papier (3x), 22 x 20 cm.
Loc.2
€ 30 - € 45
2 Antieke handgekleurde staalgravures van plafondschilderingen, 31 x 20 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
Gustavo Simoni, Rome 1846-1926, Romantische scène, olieverf op paneel, gedateerd 1873, 30 x 24 cm.
Loc.2
€ 600 - € 850
Koop divers w.o. pleet, aardewerk en porselein
Loc.2
€ 20 - € 30
Koop divers kristal, etc.
Loc.2
€ 30 - € 45
Beigekleurige 2-delige kast met boven beglaasde deuren en in de onderkast 2 deuren, h.240 x b.105 x d.40 cm.
Loc.2
€ 650 - € 900
Moderne staande halogeenlamp
Loc.2
€ 100 - € 140
A. Dubsky, Dorpsplein met kerkje en personen, olieverf op board, 39 x 29 cm.
Loc.2
€ 30 - € 45
Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op paneel, 31 x 25 cm.
Loc.2
€ 30 - € 45
Oude gravure van Ballonvaart, gekleurd op de plaat, 29 x 24 cm.
Loc.2
€ 40 - € 55
Hollandse School, Vrouw met korenschoof, tekening, 16 x 20 cm.
Loc.2
€ 20 - € 30
4 Antieke kopergravures van ornamenten in 2 lijsten, 41 x 44 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
2 Antieke kopergravures van Pierre Gravée Antique
Loc.2
€ 80 - € 120
Engelse school, Rivierlandschap, olieverf op doek, 36 x 26 cm.
Loc.2
€ 50 - € 70
Oude plaat in lijst, 73 x 63 cm.
Loc.2
€ 6 - € 10
3 Antieke kopergravures van vissen, 22 x 8 cm.
Loc.2
€ 50 - € 70
Romke Faber, Bosgezicht, olieverf op paneel, 28 x 18 cm.
Loc.2
€ 75 - € 110
Lampvoet vervaardigd van een oude munitiekist met gele kap, h.43 x b.35 x d.18 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
2 Nachtkastjes met lade, h.68 x b.66 x d.45 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Eikenhouten 2-deurs kabinet met drie laden, h.195 x b.146 x d.50 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
14 Kt. gouden broche, 8 gr.
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. geelgouden armband bezet met briljant 0.55ct
6-k
€ 1.500 - € 2.200
14 Kt. geelgouden oorclips bezet met smaragd
6-k
€ 450 - € 650
14 Kt. geelgouden broche bezet met 0.15ct briljant en smaragd
6-k
€ 800 - € 1.200
14 Kt. geelgouden bloembroche van geslepen carneool met parel
6-k
€ 400 - € 550
Vestzakhorloge in gouden kast
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. gouden broche bezet met parels
6-k
€ 220 - € 320
14 Kt. gouden collier met 24 kt. gouden hanger bezet met amethist
6-k
€ 190 - € 280
14 Kt. gouden stervormige broche bezet met amethist
6-k
€ 100 - € 140
Camee hanger/broche met 14 kt. gouden montuur
6-k
€ 100 - € 140
18 Kt. gouden platte armband, 38,2 gr.
6-k
€ 600 - € 850
14 Kt. gouden armband bezet met cornalijn
6-k
€ 500 - € 700
14 Kt. gouden broche bezet met cornalijn
6-k
€ 90 - € 130
Rood kralen dubbelstrengs collier met gouden slotje, L.76 cm.
6-k
€ 40 - € 60
Bloedkoralen staafjes collier, L.90 cm.
6-k
€ 60 - € 90
Bloedkoralen dubbelstrengs collier met gouden sluiting en sluitstuk, L.50 cm.
6-k
€ 80 - € 120
Notenhouten eetkamertafel met lade, h.80 x b.230 x d.85 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
4 Zwart gelakte eetkamerstoelen met spijlenrug
Loc.2
€ 200 - € 280
Loc.2
€ 200 - € 280
Kristallen 2-delig windlicht, h.50 cm.
Loc.2
€ 30 - € 40
Magnum Chât. Haut Lalande De Blaye Grand Vin Bordeaux 2012, 2x
Loc.2
€ 40 - € 60
Kistje met 2x Cru Bourgeois: Chat. Monteils 2001 en Bernadotte 2006
Loc.2
€ 30 - € 45
Antieke mahoniehouten Biedermeier 2-zits bank, h.95 x b.200 x d.60 cm.
Loc.2
€ 300 - € 600
Oude mahoniehouten bibliotheektrap, h.125 x b.50 x d.65 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
Amsterdamse School, Art Deco 3-hoekig bijzettafeltje met openklapbaar blad, h.58 x b.61 x d.70 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Iléne Themen, interieurgezicht met vrouw bij Joodse kandelaar, gem. techniek op papier, 30 x 42 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
Marie, la Sèrènice, zeefdruk, zeefdruk, nr.26/75, 50 x 65 cm., gedateerd 2003
Loc.2
€ 60 - € 90
Naar Hoopen, Manhattan, gouache, 36 x 28 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Donkerkleurige stenen Ganesha, h.38 cm.
Loc.2
€ 50 - € 70
Philips radio in bakelieten kist
Loc.2
€ 60 - € 90
Oude Philips bakelieten luidspreker
Loc.2
€ 50 - € 70
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van lotusbloem, h.51,5 x b.87 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
Rood met groene glazen dikwandige vaas, h.29 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Kristallen sculptuur van een trofee, h.33 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Meerkleurig glazen sculptuur van een ei, h.34 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
Uit mammoet ivoor gebeeldhouwde mammoetjes, h.4 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Gebeeldhouwde hertshoornen eenhoorn, h.10 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
5 Rood met wit gedecoreerde Chinese kop en schotels, eind 19e eeuw
Loc.3
€ 50 - € 70
Antieke Ivoren slagtand i.v.v. olifantjes
Loc.3
€ 50 - € 70
Pre Colombiaans terracotta 3-poot vaasje met afbeelding van een helige, vondst, h.11 cm.
Loc.3
€ 45 - € 65
Handgestoken houten masker van Garuda, h.25 x b.21 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Gepolychromeerd benen sculptuur van een reiziger met buidel, h.20 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Totempalen en beker met decoratie van vis en vogel
Loc.3
€ 30 - € 45
2 Antieke Ivoren krokodillen
Loc.3
€ 80 - € 120
Hart van rozenkwarts, 7,7 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Bal van zonnesteen, Madagascar, 6,3 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Modern zwart stenen object met afbeelding van gezicht op basement, h.20 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
Septaria hart, Madagascar, 50 miljoen jaar oude versteende zeeklei met aragoniet, 12 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Zilverkleurige bureauklok, ca.h.16 x b.16,5 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
Stuk gepolijst schelpenjaspis, 8,3 cm.
Loc.3
€ 16 - € 25
Bronzen faun en geit als boekensteunen, h.23 cm.
Loc.3
€ 160 - € 240
Koopje divers aardewerk, etc. w.o. Goebel
Loc.3
€ 30 - € 45
Geslepen peervormige steen
Loc.3
€ 30 - € 45
2 Koperen 3-lichts kandelaars met kristallen pegels (1 pegel ontbreekt), h.41 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Reliëf decoraties van engeltjes in goudkleurige lijst,31 x 25 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Bronzen sculptuur van een lezend jongetje rustend op marmeren sokkel, h.34 cm.
Loc.3
€ 40 - € 55
Marmeren hoofd met afbeelding van heilige, bodemvondst Jordanië, h.7,5 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
Massief bronzen beeldje van een heilige priester met kruis, h.8 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
2 Glazen meerkleurige flacons met originele stopjes, h.21 x 24 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
Bruin aardewerken steengoed kruikje, bodemvondst Utrecht, 17e/18e eeuw, h.19 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Aardewerken baardmankruik met Hollandse drinkende leeuw, h.25 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
Antieke bronzen vijzel met stamper
Loc.3
€ 25 - € 35
Vroeg 19e eeuws beschilderd doosje met de afbeelding van man met baard en tulband, 8 x 5,5 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Wapenschild met afbeelding van een gehelmde strijder met zwaard en lans, h.13 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Vroeg 19e eeuws rond doosje met de hand beschilderd portret, diam.11,5 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
3 Bronzen Romeinse munten, sestertius, 1e/3e eeuw na Chr.
Loc.3
€ 35 - € 50
Glazen meerkleurige vis, vondst Jordanië, L.9 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
Antieke stempel met familie-wapen en afbeelding van Egyptische god
Loc.3
€ 60 - € 90
Groen glazen zwemvogel, bodemvondst Jordanië
Loc.3
€ 40 - € 60
Romeins glazen flesje met irisatie, 2e/3e eeuw na Chr., Jordanië, h.6,5 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Romeins helder glazen flesje, 2e/3e eeuw na Chr., h.5,5 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
4 Bronzen medicinale gebruiksvoorwerpen, bodemvondst Jordanië
Loc.3
€ 35 - € 50
Vroeg 19e eeuws geribbeld doosje met landschap beschildering, 4 x 6 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Gestoken houten altaarstuk, 16/17e eeuws van een heilige kind, h.15 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Antieke ikoon St.Demetrios, 27 x 17 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
6 Serax Champagne flutes, Maison d'être
Loc.3
€ 40 - € 60
Bruin glazen Art Deco vaas, Doyen
Loc.3
€ 40 - € 60
Jean Dedier Début, 19e eeuwse bronzen sculptuur van een waterdragende Tunesiër, vervaardigd ca. 1880, h.64 cm.
Loc.3
€ 500 - € 700
Jean Dedier Début, 19e eeuwse bronzen sculptuur van een waterdragende Tunesiër, vervaardigd ca. 1880 met een plaatje Prix de Rome, h.64 cm.
Loc.3
€ 500 - € 700
Antieke Ivoren sculptuur van dame met kruik, h.23 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
233
Antiek ivoren borstbeeld van dame, h.23 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Antiek ivoren beeld, h.22 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
18/19e Eeuws porseleinen kommetje met decor van 4 diverse figuren, China
Loc.3
€ 20 - € 30
Koopje divers Aziatica
Loc.3
€ 20 - € 30
237
Bloedkoralen collier met zilveren slotje, L.40 cm.
6-k
€ 20 - € 30
14 kt. lang soutoir collier met witgouden bollen
6-k
€ 400 - € 550
14 Kt. gouden dubbel collier met bolletjes, ca. L.75 cm., 25,2 gr.
6-k
€ 360 - € 550
14 Kt. gouden ketting met hanger
6-k
€ 360 - € 500
Paar geelgouden oorbellen bezet met bloedkoraal
6-k
€ 220 - € 300
Twee 14 kt. gouden oorbellen bezet met bloedkoraal, 4,5 gr. (totaal)
6-k
€ 120 - € 170
14 Kt. gouden collier met gouden tientje
6-k
€ 260 - € 380
3-Strengs granaten armband met 13 kt. gouden slot
6-k
€ 80 - € 120
Paar 14 kt. gouden oorknoppen bezet met hematiet
6-k
€ 100 - € 140
Paar geelgouden oorbellen bezet met granaat
6-k
€ 220 - € 300
Antieke 14 kt. gouden oorbellen bezet met 4 granaten
6-k
€ 150 - € 220
Granaten 4-strengs armband met gouden slot
6-k
€ 100 - € 140
Gouden broche bezet met granaat
6-k
€ 60 - € 90
14 Kt. gouden ring bezet met onyx
6-k
€ 70 - € 100
14 Kt. gouden ring bezet met granaat
6-k
€ 110 - € 160
14 Kt. gouden Zeeuwse broche, 7,3 gr.
6-k
€ 100 - € 140
Opaline glazen Art Deco bolvaasje
Loc.3
€ 40 - € 60
Polychroom aardewerken schotel, Slachtverbod 1918
Loc.3
€ 100 - € 140
Aardewerken buste van Gandhi
Loc.3
€ 35 - € 50
Koopje divers w.o. verzilverde ketels, aardewerk,etc.
Loc.3
€ 20 - € 30
Gepolychromeerde aardewerken schotel, Kolennood 1917-1918
Loc.3
€ 100 - € 140
Grote blauw/wit porseleinen gelobde sierschaal met decor van bloemen, Arita, Japan, 19e eeuw
Loc.3
€ 45 - € 60
Koud geschilderd Weens bronzen beeld van een ransuil rustend op natuurstenen voet, h.35 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
Meerkleurig glazen sculptuur van een watervogel, h.40 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
261
Limoges ei met verguld montuur, gesign., 19e eeuw
Loc.3
€ 60 - € 90
262
2 Grote groen glazen dekselcoupes met geëtste rand, h.47 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
263
Kleurrijke sculptuur van een bokkenrijder
Loc.3
€ 140 - € 200
Biedermeier 4-delig serviesje
Loc.3
€ 40 - € 60
Grote metalen houtblokkenkorf, h.55 x diam.50 cm.
Loc.3
€ 140 - € 200
266
Met personen en landschap beschilderde houten Indiase kist, h.38 x b.73 x d.36 cm.
Loc.3
€ 220 - € 320
267
Met zwart leder beklede chrome design 2-zits bank, h.80 x b.120 x d.70 cm.
Loc.3
€ 280 - € 400
268
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een lotusbloem, h.54,5 x b.88,5 cm
Loc.3
€ 120 - € 170
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
269
Oud metalen vliegtuig (hangend), h.11 x L.43 x b.48 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
270
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een bloemenvaas, h.55 x b.88,5 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
Loc.3
€ 120 - € 170
272
Antieke Chinese scroll met 9 hand geschilderde strijders, h.160 x b.72 cm. met originele kist
Loc.3
€ 150 - € 220
273
Antieke wortelnotenhouten Engelse theestoof op klauwpootjes met koperen binnenbak, h.43 x b.25 x d.25 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
274
Roze marmeren liggende tempelleeuw, h.45 cm.
Loc.3
€ 280 - € 400
275
Met rood leder beklede chrome design 2-zits bank, h.80 x b.120 x d.70 cm.
Loc.3
€ 280 - € 400
Beschilderd metalen haard voorzet, h.88 x b.69 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
277
Patchwork kleed met grijs en turkoois, 303 x 403 cm.
Loc.3
€ 1.800 - € 2.600
278
Deels turkoois/blauw gelakte klooster eetkamertafel met metalen kruisframe, h.97 x L.280 x b.100 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
Deels blauw gelakte houten bank, h.101 x b.183 x d.50 cm.
Loc.2
€ 360 - € 500
6 Nieuwe blauw gestoffeerde kuipfauteuils rustend op beukenhouten onderstel
Loc.3
€ 600 - € 850
Porseleinen crèmekleurig servies met blauwe bies en gouden accenten
Loc.3
€ 80 - € 120
282
Stel 1-lichts kandelaars rustend op zwarte voet met bronzen ornamenten, h.57 cm.
Loc.3
€ 90 - € 120
Jan Kelderman, Boerderij bij Garderen, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Victor Vasarely, Ymphy, serigraphie, 1957, 36 x 29 cm. image
Loc.3
€ 100 - € 140
285
Met roosjes gedecoreerd tête-à-tête stelletje op blad met zilveren deksel
Loc.3
€ 90 - € 130
286
Moderne chrome 70-erjaren salontafel met tegels, h.50 x L.103 x b.63 cm.
Loc.2
€ 50 - € 70
287
Kristallen karaf
Loc.3
€ 40 - € 60
288
Kristallen siervaas
Loc.3
€ 20 - € 30
289
Klein marmeren klokje met vuurverguld brons beslag met boven op een Cupido, h.20 cm.
Loc.3
€ 475 - € 700
Zalmkleurig gesatineerd glazen Art Deco rozensteker in reliëfdecor gesigneerd Scailmont HH - Henri Heemskerk
Loc.3
€ 80 - € 120
Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een balletdanseres rustend op marmeren voetstuk, h.30 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
292
2-Delig kristallen zuurstel op schotel
Loc.3
€ 80 - € 120
293
Groen glazen Art Deco vaas
Loc.3
€ 60 - € 90
294
Groen glazen Art Deco vaas in reliëfdecor gesigneerd op de zijkant Ch. Catteau, h.23cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Art Deco vaas met groen-goud decor
Loc.3
€ 20 - € 30
Kristallen dekselcoupe, h.30 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
297
Koopje divers kleingoed, etc. w.o. koper, kristal, flacons in lederen foudraal, etc.
Loc.3
€ 30 - € 45
298
Henk Poeder, Stilleven, olieverf op board, 40 x 35 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
299
D.Frankfort, Taverne aant Italiaans water, olieverf op schilderspaneel, 20 x 30 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Frans van Meerbroek, Gezicht op molen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Bernardus Antonie (Bernhard) van Beek, Amsterdam 1875-1941 Kortenhoef, Plassengezicht met zeilboot, olieverf op doek, 53 x 40 cm.
Loc.3
€ 300 - € 500
Naar Hultman, Personen op het strand, olieverf op paneel, 45 x 35 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Rijkbewerkt blauw gewassen raampaneel, India, h.110 x b.70 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Blauw gewassen metalen rijstvat. h.90 x d.43 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
2 Met vlinders gedecoreerde lampvoeten met turkoois-kleurige kappen, h.68 cm.
Loc.3
€ 140 - € 200
In hoog glans uitgevoerd Chinees dressoir met 4 deuren en 4 laden gedecoreerd met planten en vogels, h.90 x b.190 x d.42 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
Vergulde houten sculptuur van een Boeddha, h.52 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Marmeren Art Deco klok, h.25 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Met kleine spiegeltjes ingelegde grote ovale spiegel, 145 x 115 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Gesatineerd glazen Art deco vaas in floraal reliëfdecor
Loc.3
€ 60 - € 90
Stel zwart marmeren gecannuleerde zuilen, h.95 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
Victor André Advier, Ec.Francais, Ballerina, olieverf op doek, 27 x 41 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
313
Guusje Sundermeijer, Schots landschap, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Handgekleurde gravure, 20 x 16 cm.
Loc.3
€ 25 - € 30
Bernard Buffet, New York, lithographie, 31,2 x 24 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
J.Sluyters Jr. naaktstudie (monogram) 45 x32 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
Karel van Seben, Den Haag 1893-1988 Hilversum, Riviergezicht met afgemeerde tjalk bij Durgerdam, pasteltekening, 30 x 37 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
J.Sluyters Jr. naaktstudie 33 x 23 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
J.Sluyters Jr. Naaktstudie (monogram) 45 x 32cm
Loc.3
€ 70 - € 100
Italiaanse Kleurgravure, La donna dalla latte 33 x 27cm.
Loc.3
€ 30 - € 40
14 Kt. geelgouden oorknoppen met briljant 0.13ct
6-k
€ 120 - € 170
14 Kt. geelgouden oorknoppen met briljant 0.03ct
6-k
€ 35 - € 50
14 Kt. bicolor oorknoppen met diamant 0.01ct
6-k
€ 25 - € 35
14 Kt. bicolor oorknoppen met parel en diamanten 0.02ct
6-k
€ 40 - € 60
18 Kt. bicolor oorknoppen met briljanten 0.24ct
6-k
€ 140 - € 200
326
14 Kt. geelgouden oorknoppen met zirkonia
6-k
€ 40 - € 60
14 Kt. geelgouden oorknoppen met diamant 0.02ct
6-k
€ 35 - € 50
328
14 Kt. roodgouden rozetoorknoppen met parel en briljanten 0.36ct
6-k
€ 240 - € 340
329
14 Kt. bicolor oorknoppen met briljanten 0.02ct
6-k
€ 50 - € 70
330
14 Kt. geelgouden oorknoppen met briljant 0.05ct
6-k
€ 70 - € 100
331
14 Kt. drie kleuren gouden oorknoppen met parel
6-k
€ 20 - € 30
Geel gouden hanger van een handje met drie kettinkjes als hanger waarvan 1 bezet met peervormig diamantje
6-k
€ 200 - € 280
Geelgouden ring bezet met bloedkoraal
6-k
€ 130 - € 180
Dos Boca noot vermaakt tot Geluks hanger
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. gouden broche bezet met 7 granaten en 4 opalen
6-k
€ 100 - € 140
336
18 Kt. gouden speldbroche bezet met parels
6-k
€ 80 - € 120
S. Kramer, Winterlandschap, olieverf op doek, 45 x 33 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Kersenhouten Jugendstil-stijl etagère-tafel, h.95 x b.30 x d.30 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Antieke Engelse mahoniehouten Victoriaans kabinet met in de onderkast 5 laden en in de bovenkast 2 deuren, h.270 x b.124 x d.53 cm.
Loc.3
€ 500 - € 700
Kleurgravure van twee kindjes met bloemen, 19 x 13 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
341
Naar Smorenberg, Landschap, pastel op papier, 40 x 33cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
Naar Ohl, Gezicht op een zeilboot, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
343
Balinees schilderij met traditionele voorstelling, 84 x 88 cm.
Loc.3
€ 140 - € 190
Blauw gewassen houten Indiase 2-laden sidetable, h.80 x b.135 x d.55 cm.
Loc.3
€ 260 - € 380
345
Oud metalen vliegtuig op standaard, h.26 x b.52 x L.40 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
2 Beschilderde houten lampvoeten met turquoise kappen, h.69 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
347
Mahoniehouten met satijnhouten ingelegde opklapbare Louis Seize-stijl buffetkast, h.100 of 150 x b.110 x d.65 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
Buste van meisje met vlecht gesigneerd R. Scali
Loc.3
€ 60 - € 90
Aardewerken schemerlampvoet met kap, h.70 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Toon van den Muysenberg, 1901-1967, Stilleven, gesign. en gedateerd '39, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Loc.3
€ 360 - € 500
4 Gravures van oude ambachten, 12 x 17 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
352
Naar Dijkstra, Zee- en duingezicht, olieverf op paneel, 29 x 19 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
353
Onb.meester, Rustende man aan de rivier, olieverf op paneel, 25 x 19 cm.
Loc.3
€ 360 - € 500
Onb.meester, Dorpsgezicht met kerk, Olieverf op paneel, 34 x 24 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
355
Oude ingekleurde gravure 24 x 16 cm.
Loc.3
€ 30 - € 40
356
Roel Wildeboer, Meppel 1903-1989 Hilversum, plassengezichtje, olieverf op board, 24 x 30 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Willem Hamel, Oude Zijds Achterburgwal Amsterdam 1940, olieverf op doek op paneel, 22 x 17 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
358
Georges Braque (1882-1963), L' Oiseau d' octobre, kleurenlitho uit 1963, herkomst: Andre Sauret, Monte Carlo
Loc.3
€ 50 - € 70
A.H. Hofland, Heidegezicht en Gezicht op een molen, 2 olieverfjes op board, 20 x 14 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, deels defect, h.34 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
Antieke mahoniehouten Biedermeier secretaire à abattant, h.160 x b.100 x d.44 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
362
Notenhouten parketterie eetkamertafel, h.83 x b.222 x d.100 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
6 Chrome eetkamerstoelen bekleed met bruin leder
Loc.11
€ 600 - € 850
Porseleinen turkooiskleurig serviesdeel, Cosy & Trendy
Loc.3
€ 100 - € 140
365
Stel geslepen kristallen schalen op voet, h.25 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
366
Van antieke kleden vervaardigd patchwork kleed, 305 x 251 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
367
Stel famille verte gedecoreerde Chinees porseleleinen dekselvazen, h.63 cm.
Loc.3
€ 425 - € 600
368
In Regency-stijl uitgevoerde geboldeerde 2-laden commode afgedekt door een zwart marmeren blad (4 cm. dik) rustend op klauwpoten, h.90 x b.135 x d.55 cm.
Loc.3
€ 700 - € 1.000
Houten beeldje van een Chinees kindje met mand, h.45 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.145 x b.90 cm.
Loc.3
€ 130 - € 180
J. van Vreuninger, Landschap met huisje, olieverfje op doek, 30 x 25 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Willem Hamel, Slootje langs bosrand te Blaricum, Olie op doek, 40x30 cm.
Loc.3
€ 180 - € 260
Clemence Lambert, The Kings Highway, aquarel, 53 x 35 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
P.Joosse, Dorpsgezicht Ridderkerk 1933, olieverf op doek op paneel, 29 x 23 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
375
H. Rad, Molen in landschap, olieverf op paneel, 26 x 20 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
376
Panoramagravure van Nijmegen, handgekleurd, 49 x 19 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
377
Met bloemen beschilderde blauwe 4-deurs kast met 4 laden, h.175 x b.75 x d.40 cm.
Loc.3
€ 800 - € 1.200
378
Antieke rood koperen ketel en een kruik (deukjes)
Loc.3
€ 30 - € 45
379
Nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde industriële-look armfauteuil
Loc.3
€ 400 - € 550
Loc.3
€ 400 - € 550
381
Grillige houten salontafel afgedekt met een glasplaat, h.56 x b.70 x d.70 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Art Deco sculptuur van een kangeroe
Loc.3
€ 70 - € 100
383
Moderne spiraallamp, h.23 cm.
Loc.3
€ 6 - € 10
384
Stel Imari porseleinen bordjes met decor van wit fond met bloemen en blauwe rand, Japan
Loc.3
€ 14 - € 20
Stel groen marmeren Empire-stijl coupes met koperen monturen, h.33 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Stel blauw met florale motieven gedecoreerde vazen
Loc.3
€ 20 - € 30
Stel geëtste kristallen koekschaaltjes op voetjes, h.23 x diam.15 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
388
Marmeren zuilen pendule met vuurvergulde ornamenten
Loc.3
€ 380 - € 550
2 Massief kristallen 1-lichts kandelaars, h.30 en h.25 cm.
Loc.3
€ 14 - € 20
Gepolychromeerde rijk bewerkte benen sculptuur van een Chinese visser, h.24 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Koopje van 2 antieke blauwe met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen schotels, diam.23 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
6 Blauw met wit gedecoreerde Chinese kommetjes met schoteltjes
Loc.3
€ 120 - € 170
2 Gestoken benen sculpturen van Hindu godinnen, Bali, ca. 1930-1940
Loc.3
€ 25 - € 35
Koopje divers w.o. een hertshoornen beeldje met afbeelding van een op Garuda gezeten Shiva, en een ivoren opengewerkte boulle de canton
Loc.3
€ 100 - € 140
Porseleinen snuifflesje met porseleinen stopper met decor van bloemen op geel fond, China, 19e eeuw
Loc.3
€ 50 - € 70
396
Interieur beschilderd snuifflesje met decor van lezende Chinezen o.a. op buffel met aubergine overlay en agaat stopper, China, 19e eeuw
Loc.3
€ 90 - € 120
Oude walrustand, ca.1918,
Loc.3
€ 50 - € 70
Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen 8-kantige schotel, 28 x 28 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
Antieke kleine bronzen Boeddha, rechter hand in Abhaya-mudra en linker hand in Dhyana-Mudra, Tibet, 19e eeuw, 7 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
Gesigneerd snuifflesje met zilverkleurige interieur beschilderde voorstelling van Chinezen met kraanvogels en carneool stopje, China, 19e eeuw
Loc.3
€ 100 - € 130
Tomaatrode porseleinen met decor van bloembakken en carneool stopper snuifflesje, China, 19e eeuw, 10 cm.
Loc.3
€ 80 - € 110
Benen sculptuur van een Chinese visser, h.22 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
Blauwe met bloemen gedecoreerd Chinees porseleinen schotel, diam.27 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
3 Diverse antiek Chinees Imari kopjes en schoteltjes
Loc.3
€ 60 - € 90
14 Kt. gouden ring bezet met amethist
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. gouden ring bezet met cornalijn
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. bicolor ring met granaat en diamant 0.02ct rm:17
6-k
€ 50 - € 70
408
18 Kt. gouden ring bezet met parels en saffieren
6-k
€ 300 - € 500
14 Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamanten 0.01ct rm:17.5
6-k
€ 45 - € 65
14 Kt. rood gouden ring met blauwe topaas, citrien, onyx en 8 kant geslepen diamanten 0.28ct rm:17.25
6-k
€ 600 - € 850
411
14 Kt. / 2e gehalte zilveren rijring met roosgeslepen diamanten 0.20ct rm:18.5
6-k
€ 100 - € 140
412
14 Kt. gouden ring bezet met blauwe steen en 24 briljanten
6-k
€ 200 - € 280
413
14 Kt. geelgouden ring bezet met Cashimere kleur saffier met diamant
6-k
€ 700 - € 1.000
414
14 Kt. geelgouden 3-steens ring bezet met diamant, ca. 0.50 ct.
6-k
€ 260 - € 360
415
14 Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamanten 0.20ct rm:19
6-k
€ 150 - € 220
416
14 Kt. bicolor ring met briljanten 0.10ct rm:19.5
6-k
€ 200 - € 280
417
14 Kt. gouden ring bezet met 9 briljanten
6-k
€ 80 - € 120
418
Geelgouden ring bezet met roosdiamant, ca. 0.30 ct.
6-k
€ 280 - € 380
14 Kt. geelgouden ring met een platte van onder gefacetteerde tourmalijn
6-k
€ 500 - € 700
14 Kt. gouden ring bezet met rode steentjes en parel
6-k
€ 80 - € 120
Met bloemen gedecoreerd Makkumer wandbord, diam.28 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
2 Goebel beeldjes van kabouters, ca.h.20 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Laat 18e eeuws doosje met beschildering met bronzen montuur, Delft, 7 x 4,3 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Plateel kruik, Wilhelmina 1898-1948, h.18 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
425
Plateel kruikje, h.22 cm.
Loc.3
€ 16 - € 25
2 Tegeltjes van fruitmanden, 17e eeuw
Loc.3
€ 90 - € 130
427
Chinese Celadon snuifflesje met stopper met reliëf van bloemranken, China, 19e eeuw
Loc.3
€ 60 - € 90
428
5 Gedecoreerde Chinese snuifflesjes
Loc.3
€ 50 - € 70
429
Beeld van een oude vrouw, Frankrijk, 19e eeuw, h.39 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
430
2 Goebel beeldjes van kabouters, ca. h.20 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
431
Arita bord van Zodiac, Paard, nr. 868 (1978), beperkte oplage 1000 st. in origineel kistje
Loc.3
€ 35 - € 45
Arita bord van Zodiac, Hond, nr.186 (1982) in origineel kistje
Loc.3
€ 35 - € 45
433
3 Chinese massage stenen aan koord
Loc.3
€ 8 - € 12
434
In Dhyana Mudra houding gezeten Boeddha op lotusbloem, h.25 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Tekening van Javaanse danseres, Indonesië, 94 x 46 cm.
Loc.3
€ 140 - € 200
Stel groenkleurige marmeren gecanuleerde zuilen, h.102 x b.25 x d.25 cm.
Loc.3
€ 240 - € 340
437
Stel Empire-stijl 2-lichts kandelaars op marmeren voetstuk, h.53 cm.
Loc.3
€ 600 - € 850
Industriële metalen design vitrinekast met glasplaten, h.230 x b.60 x d.40 cm.
Loc.3
€ 500 - € 700
Loc.3
€ 500 - € 700
Oude Stadsplattegrond van Amsterdam handgekleurd, 32 x 24 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek
Loc.3
€ 25 - € 35
Stel gedecoreerde Chinees porseleinen famille rose kraagvaasjes, h.23 cm.
Loc.3
€ 180 - € 260
Met draken gedecoreerd Chinees porseleinen potje, h.13 cm.
Loc.3
€ 160 - € 220
444
Stel antieke porseleinen kandelaars, Kanton, China, 19e eeuw (beschadigd)
Loc.3
€ 14 - € 20
445
Grote famille rose porseleinen gemberpot met deksel en decor van veel figuren, 19e eeuw, China
Loc.3
€ 75 - € 110
Porseleinen famille verte deskelpot met decor van figuren in landschap, China, 19e eeuw
Loc.3
€ 40 - € 55
447
Koop divers Aziatisch aardewerk w.o. Celadon vaasje en een Yixing theepotje
Loc.3
€ 30 - € 45
Uit diverse marmer soorten gebouwde oude waterpomp, h.27 x b.32 x d.22 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Koop van 3 aardewerken dekselterrines
Loc.3
€ 20 - € 30
In hoog glans gelakte steenroodkleurige 3-laden commode, h.100 x b.110 x d.50 cm.
Loc.3
€ 500 - € 700
Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een primitieve krijger met speer en schild, h.60 cm.
Loc.3
€ 180 - € 260
2 Antieke koetslampen
Loc.3
€ 40 - € 60
Zwarte industriële spiegel met vakverdeling, 90 x 110 cm.
Loc.12
€ 180 - € 260
Art Deco chromen schemerlamp met gele glazen kap
Loc.3
€ 400 - € 600
Balinese Art Deco sculptuur van moeder met kind, h.51 cm.
Loc.3
€ 65 - € 90
456
Koopje van een aardewerken pendule, 2 opaline vaasjes en een sculptuur van een olifant
Loc.3
€ 20 - € 30
Gepolychromeerde steengoed snebkan, h.35 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Oude steengoed baardmankruik, h.37 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
2 Olijfgeslepen kristallen dekselcoupes (chipjes)
Loc.3
€ 450 - € 650
Klaas Gubbels, Rotterdam 1934, De Morandi schaal, gedateerd 2002, olieverf op doek, 30 x 35 cm.
Loc.3
€ 1.300 - € 1.800
Iriserend glazen Art Deco vaas met zwart banddecor
Loc.3
€ 35 - € 50
Bruin glazen Art Deco vaas Val St. Lambert
Loc.3
€ 30 - € 45
463
B. Fokker, Heidelandschap met schaapjes en huizen, 70 x 100 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
464
Jan Kelderman, Havengezicht, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
465
A. Dubsky, Haventje, olieverf op paneel, 39 x 29 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
466
Kilo kleine geslepen steentjes (ca.1000) met 15 zakjes uit Sari stof met Marokkaanse schaal
Loc.3
€ 35 - € 45
467
Ond. monogram,Antieke tekening Zwitserland 30 x 20 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
468
Jan Jacob Albers, geb.Naarden 1915, Op stap met pony, olieverf op doek, 30x40 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Antieke mahoniehouten Louis Seize hoekkast met twee deuren, h.100 x b.98 x d.69 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
470
Verzilverd bronzen Art Deco tafellamp met wit opaalglazen kap ca.1930, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.3
€ 220 - € 320
P. van Avont, Engelen, gravure, ca. 1630
Loc.3
€ 50 - € 70
A. Dubsky, Dorpsplein met personen, olieverf op board, 39 x 29 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
473
Walter Neuhof, 1904-1982, Steegje in Maastricht, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Onb. meester, Gezicht op boerderij, olieverf op doek, 40 x 26 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
475
Naar Breitner, Stadsgezicht met personen en paarden, olieverf op board, 44 x 13 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Indonesie, Vrouw aan water met bloemen, achterzijde Foukang Kembreng, Boetangnang, Paneel, 40x20 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Ond.gesign., Portret van een Indiaan, olieverf op board, 38,5 x 29 cm.
Loc.3
€ 65 - € 90
Van Schendel, antieke tekening van personen, 25 x 21 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
479
Oude gravure, Bedelaartje handgekleurd 22x16cm.
Loc.3
€ 25 - € 30
A.B. Lulofs, Landschap, olieverf op board, 33 x 17 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Twee oude massief teakhouten gepolychromeerde pilaren rustend op handgekapte zandstenen sokkels, h.285 cm.
Loc.3
€ 1.200 - € 1.700
482
Oude teakhouten whitewash bank/salontafel, h.45 x b.182 x d.34 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
483
2 Antieke bronzen haardbokken, Frankrijk ca.1800, h.53 x b.40 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
484
Groen gepatineerde geel koperen sculptuur van een olifant rustend op eigen slurf, h.147 x b.90 x d.70 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
Serax vaas, collectie Moniek van den Berghe
Loc.3
€ 100 - € 140
Oude metalen industriële handlamp, h.90 x diam.56 cm.
Loc.3
€ 220 - € 320
Grote teakhouten eetkamertafel met metalen onderstel, h.76 x L.220 x b.100 cm.
Loc.3
€ 800 - € 1.200
Oude industriële groen gelakte bank/salontafel met metalen onderstel, h.47 x b.52 x d.32 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
14 Kt. geelgouden hanger bezet met smaragd aan collier
6-k
€ 800 - € 1.200
18 Kt. geel/witgouden choker, solide gesmeed, bezet met 0.10ct briljant
6-k
€ 1.300 - € 1.800
18 Kt. geelgouden hanger volgezet met pave briljant ca 0.55ct en parels aan getorst collier
6-k
€ 950 - € 1.400
14 Kt. geel/witgouden choker bezet met 0.09ct briljant
6-k
€ 400 - € 550
14 Kt. geelgouden hanger bezet met gefacetteerd geslepen granaat
6-k
€ 500 - € 700
18 Kt. geelgouden solide ring strakgezet met princes geslepen topaas in witgood
6-k
€ 800 - € 1.200
14 Kt. geelgouden ring bezet met smaragd
6-k
€ 360 - € 500
14 Kt. gouden armband bezet met jade en parels
6-k
€ 800 - € 1.200
497
14 Kt. gouden armband, 15 gr.
6-k
€ 200 - € 280
498
Certina, damespolshorloge met 14 kt. gouden kast
6-k
€ 80 - € 120
Parelcollier met geelgouden sluiting
6-k
€ 260 - € 360
14 Kt. gouden lang soutoir afgewisseld met fantasie schakels
6-k
€ 500 - € 700
501
14 Kt. geelgouden gestileerde hanger bezet met diamant aan collier
6-k
€ 400 - € 550
502
14 Kt. geelgouden choker met 0.05ct briljant
6-k
€ 400 - € 550
503
14 Kt. geelgouden choker met 0.10ct briljant in kastzetting
6-k
€ 400 - € 550
504
14 Kt. geelgouden slagarmband bezet met 2 briljanten 0.10ct
6-k
€ 400 - € 550
505
Metalen industriële design lamp op ijzeren voetstukje, h.120 x d.70 x b.27 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Patchwork tapijt, multicolor, 403 x 304 cm.
Loc.3
€ 1.800 - € 2.600
507
Stel rijk bewerkte bronzen haardstukken met cupido's, h.42 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
508
Spiegel in gepolychromeerde houten lijst, 123 x 92 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
509
Bronzen sculptuur van een zittende beer met jong rustend op marmeren voetstuk, h.32 cm.
Loc.3
€ 140 - € 190
510
Gepolychromeerde rijk bewerkte massief teakhouten wandtafel/schouw, h.92 x b.122 x d.36 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
511
Gepolychromeerde teakhouten kast met ingebouwd wijnrek i.v.v. een kano, h.201 x b.47 x d.47 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
Bronzen sculptuur van kameel, h.34 cm.
Loc.3
€ 90 - € 130
Willem Klijn, 1892-1961, Tuinderswoningen aan de Jan van Galenstraat te Amsterdam 1937, Olie op doek, 40x60 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
Metalen industrieel fabrieksvenster als spiegel, h.210 x b.244 cm.
Loc.3
€ 1.800 - € 2.600
H. Rad, Afgemeerd schip, olieverf op paneel, 26 x 20 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
516
2 Olieverf schilderijtjes van paard en tijger, 36 x 31 en 31 x 26 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
517
H.Romburg, stel aquarellen van berglandschappen, 39 x 30 cm.
Loc.3
€ 140 - € 200
Notenhouten bijzettafel met gecontourneerd blad, h.70 x b.70 x d.45 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
In Franse-stijl uitgevoerde met diverse houtsoorten gedecoreerde 1-deurs vitrinekast met 2 laden, h.200 x b.92 x d.55 cm.
Loc.11
€ 450 - € 650
520
Koopje van 3 diverse mineralen
Loc.11
€ 14 - € 18
Koopje van 20 losse gepolijste mineralen met bijbehorende sari zakjes
Loc.11
€ 16 - € 25
522
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 60 x 90 cm.
Loc.11
€ 55 - € 75
523
Geelkleurig in hoogglans afgelakte opengewerkte hoge Chinese plantentafel, h.112 x d.60 cm.
Loc.11
€ 280 - € 400
524
Loc.11
€ 280 - € 400
525
Houten (boeken)kast vervaardigd van een antieke poort, h.215 x b.152 x d.49 cm.
Loc.11
€ 1.000 - € 1.400
526
Aardewerken ram
Loc.11
€ 50 - € 70
527
Aardewerken ram
Loc.11
€ 50 - € 70
528
2 Gepolychromeerde gipsen Heilige beelden, h.32 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
529
Bronzen sculptuur van vechtende baviaan en panter,h.26 x 45 cm
Loc.11
€ 65 - € 100
530
Multicolor glazen vaas, h.25 cm.
Loc.11
€ 18 - € 25
531
Toegeschreven aan Freule van Beijma, Plassengezicht met kerkje te Kortenhoef en waterlelies, olieverfje op doek, 27 x 21 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
532
Koop diverse spekstenen en aardewerken dierfiguren en vaasjes
Loc.11
€ 40 - € 60
533
Design tafel autolamp (rood), h.30 x diam.15 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
534
Gepolychromeerde glazen sculptuur van een dikke dame naar Niki de Saint Phalle rustend op marmeren voetstuk, h.40 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
535
Loc.11
€ 100 - € 140
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
536
Zwart glazen Art Deco vaas met zilver-rood decor, de Rupel - Boom, h.18 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
537
Bruin glazen Art Deco lobvaas Doyen, h.25 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
538
Gekleurd glazen steelvaas, h.39 cm.
Loc.11
€ 25 - € 35
539
In hoog glans gelakt Chinees dressoir met 4 deuren en 6 laden gedecoreerd met planten, bamboe en Chinese landschappen, h.87 x b.281 x d.49 cm.
Loc.11
€ 1.500 - € 2.200
540
Gelimiteerde print van een originele foto, "Flaming star", van Elvis Presley, 1956, nr.41/275, 80 x 56 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
541
Gelimiteerde print van een originele foto, "Remembering John and George", 1967, nr.273/275, 56 x 43 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
542
Géza Metykó, 1924, Strand bij boulevard, aquarel, gedateerd 1958, 33 x 46 cm.
Loc.11
€ 240 - € 340
543
Lucebert, pseudoniem van Lubertus Jacobus Swaanswijk, Amsterdam 1924-1994 Alkmaar, Numero 4, handgesigneerde lithografie, nr.6/40, gedateerd 1982, (glas ontbreekt)
Loc.11
€ 400 - € 600
544
Jan Tebben, Musicerende clowns, olieverf op paneel, 46 x 32,5 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
545
L. Bosboom, Laantje met op de achtergrond een kerk, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
546
Marc Chagall, Le Baie des Anges, affiche 80 x 60 cm., image EstampseMultiple
Loc.11
€ 220 - € 300
547
Gelimiteerde print van een originele foto, "Lennon and McCartney ", 1964, nr.183/275, 56 x 43 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
548
Gelimiteerde print van een originele foto, "Mr. Ringo Starr ", 1964, nr.54/275, 56 x 43 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
549
Corneille, Femme nue, lithographie, nr.245/250, 49 x 64 cm. (met droogstempel Atelier Dumas, New York)
Loc.11
€ 180 - € 260
550
Herman Brood, Gezicht, zeefdruk, nr.27/150, 67 x 50 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
551
Kasimir Malevich, Woman in field, litho Mourlot Paris naar origineel, blindstempel editeur, 49 x 60 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
552
Gerdi Bouws, Abstract, genummerde zeefdruk, gedateerd 1985, 60 x 46 cm. (glas defect)
Loc.11
€ 40 - € 60
553
Monogram L.L., Abstract, gem.techniek op papier, 44 x 35 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
554
Egon Schiele, Female nude, 2007 naar original 1910, lithographie op papier, Rives Artist, 350 gr., Edition Anthése-Paris, 47,7 x 38 cm., 200 ex.
Loc.11
€ 150 - € 220
555
Antieke kleurgravure met een ridder, 16 x 20 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
556
Ruit-Spiegel met Mondriaan dessin
Loc.11
€ 45 - € 60
557
H. Helmantel, Giclee, met gesigneerd certificaat, 20 x 28 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
558
Gelimiteerde print van een originele foto, Sir George Harrison, 1963, nr.56/275, 56 x 43 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
559
Gelimiteerde print van een originele foto, "Four grandes to go ", 1963, nr.96/275, 56 x 43 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
560
Raoul Dufy, Le Violin, lithographie, 1987, Mourlot Paris door Torben Groendhal Editeur, Copenhagen, 38 x 49 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
561
Henri Matisse, "Nu Bleu", lithographie papiers découpés geschept papier arch
Loc.11
€ 110 - € 150
562
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, olieverf op board, gedateerd 1985, 45 x 45 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
563
Lindstrom, Deux personnages abstraits, lithographie, 2/99, 36 x 55 cm.
Loc.11
€ 180 - € 260
564
Egon Schiele, The red horst, 2007 naar original 1911, lithografie op papier, Rives Artist, 350 gr. Edition Anthése Paris, 48,5 x 38,5 cm. image, 200 ex.
Loc.11
€ 150 - € 220
565
Herbin, Compositie, litho in de plaat gesigneerd, 40 x 50 cm. image
Loc.11
€ 80 - € 120
566
Van Dongen, Venise Seuil des Eaux, pochoir litho op Japans imperial papier (25x)
Loc.11
€ 400 - € 550
567
Kees van Dongen, Mille et une nuit, gravure sur bois en couleurs 1955, par G. Angiolini et R.Boyer, Ateliers Coulouma S.A. Paris, 18,5 x 14 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
568
Naar Manebuz, Abstract, gem.techniek op papier, 50 x 37 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
569
Kees van Dongen, Espagnole, pochoir litho 1925, 25,5 x 19 cm., image
Loc.11
€ 450 - € 650
570
Loc.11
€ 100 - € 140
571
Marc Chagall, Les Vitraux de Jérusalem, lithographie, ch.sorlier, ref:Gramer 57, 24 x 17 cm.
Loc.11
€ 35 - € 50
572
Egon Schiele, The girl in the blue dress, lithographie naar de originele tekening van 1911 door engraver Mario Ferreri op lithographie press Marinoni Yoirin uit 1910, 48,7 x 30,8 cm., image, zeldzame kleine oplage
Loc.11
€ 150 - € 220
573
Antiek 18e eeuws zilveren kruis broche bezet met hooggeslepen hollandse roosdiamant 0.80ct
6-k
€ 1.900 - € 2.800
574
18 Kt. witgouden gestileerde bladbroche bezet met blauwtopaas en briljant
6-k
€ 1.000 - € 1.400
575
14 Kt. witgouden brochette bezet met 5 briljanten 1.25ct in kastzetting
6-k
€ 3.400 - € 4.750
576
18 Kt. witgouden brede oorringen bezet met 0.14ct diamant
6-k
€ 700 - € 1.000
577
18 Kt. witgouden oorhangers bezet met 0.10ct briljant
6-k
€ 360 - € 500
578
14 Kt. witgouden oorstekers bezet met briljant
6-k
€ 400 - € 550
579
14 Kt. witgouden oorknoppen met saffier en diamant 0.12ct
6-k
€ 200 - € 280
580
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0.46ct rm:17.5
6-k
€ 475 - € 700
581
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0.20ct rm:19
6-k
€ 170 - € 240
582
14 Kt. witgouden rozet ring met saffier en briljanten 0.30ct rm:17
6-k
€ 220 - € 320
583
14 Kt. witgouden hele alliance met briljanten 1.14 ct, rm:18
6-k
€ 650 - € 950
584
18 Kt. witgouden ring bezet met 2 parels en 2 briljantjes
6-k
€ 200 - € 280
585
14 Kt. witgouden ring bezet met parel en 6 briljanten
6-k
€ 260 - € 380
586
14 Kt. witgouden ring met robijn en briljanten 0.04ct rm:17.25
6-k
€ 280 - € 400
587
14 Kt. witgouden ring met briljanten, middensteen K VS1 1,20ct, totaal 1.35ct, rm:18
6-k
€ 3.600 - € 5.000
588
18 Kt. witgouden solitair ring met briljant 0.05ct rm:17
6-k
€ 100 - € 140
589
Marc Chagall, Le magicien de Paris, lithografie Mourlot Paris, affiche 65 x 40,05 cm., ingelijst
Loc.11
€ 280 - € 400
590
Bram van Velde, Eerste Wereldoorlog, kleurenlitho, 30 x 27 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
591
Onb.meester, Twee naakten, lithografie, 39 x 26 cm.
Loc.11
€ 10 - € 14
592
Gelimiteerde print van een originele foto, "Beatles on stage ", 1963, nr.113/275, 56 x 43 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
593
Miro, Derrière le miroir, boekkaft, kleurenltiho, 1970, 38 x 56 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
594
Roy Lichtenstein, Hopeless, screenprint, 1964, 91 x 91 cm.
Loc.11
€ 130 - € 180
595
Egon Schiele, Reckmele an femelle nude, lithographie sur Rives Artist-Ivoire clair naar original 1913, 200 ex., 39 x 55 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
596
Joan Miro, Fotoscop 1974, lithographie, Catalogue Raisonné Cramer no.209, 20 x 39,5 cm. image
Loc.11
€ 200 - € 280
597
Norman Perryman, Orkest, ged.'79, olieverf op doek, 115 x 90 cm.
Loc.11
€ 100 - € 150
598
Andy Warhol, Campbell's Cheddar Cheese Soup, silkscreen op de achterkant stempel ; fill in your own signature, 89 x 58 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
599
Salvador Dali, Le bouquet, lithographie, 1958, 58 x 47,5 cm., image
Loc.11
€ 55 - € 75
Jan den Hengst, 1904-1983, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 25 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
601
Antieke eiken met palissanderhouten Utrechtse 2-deurs poortkast met lade, Holland ca.1800 , h.192 x b.130 x d.61 cm.
Loc.11
€ 260 - € 360
602
Salvador Dali, Venise (La basilique et le Campanille), 1978, editor Lavigne Bellini/Mourlot, lithografie, 69 x 97 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
603
John Lennon en Yoko Ono: Give peace a chance, Amsterdam 1969, (bed in for peace Hilton Amsterdam room 902), Nico Koser fotograag, gesigneerd voorzien van blind stempel, 37 x 56 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
604
Bernard Buffet, Le clown au fond rouge, kleurenlitho, 1968, 31 x 24 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
605
Bernard Payet, Landschap, olieverf op doek, 35 x 27 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
606
Oude Lintgravure van Amsterdam, handgekleurd 65 x 40 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
607
Pablo Picasso, Carnaval 1951 Le Roi, lithographie op geschept papier, image 48 x 38 cm.
Loc.11
€ 90 - € 120
608
Egon Schiele, Femme Allangée, lithographie Exceptionnelle Mario Ferreri naar het origineel de 1910, 48,3 x 32 cm.
Loc.11
€ 90 - € 120
609
Pablo Picasso, Femme du Monde Entier, lithographie, 1950, image 48 x 38 cm.
Loc.11
€ 90 - € 120
610
Gravure met afbeelding van lakzegel, 18e eeuw
Loc.11
€ 18 - € 25
611
Toegeschreven aan Freule van Beijma, Landschap met op de achtergrond het kerkje van Kortenhoef, olieverf op doek, 52 x 40 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
612
Gravure van een bok (hemellichaam)
Loc.11
€ 14 - € 20
613
Groen gepatineerde bronzen staande Jugendstil-stijl lamp met melkglazen kap, h.110 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
Gepolychromeerde houten bijzettafel, h.45 x b.51 x d.50 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
615
Iepenhouten langwerpige eetkamertafel, h.78 x L.300 x b.100 cm.
Loc.11
€ 900 - € 1.300
616
Antiek handgeknoopt tapijt met rood/blauw font en diverse dierfiguren, 417 x 300 cm.
Loc.11
€ 450 - € 650
617
6 Nieuwe met wit leder beklede eetkamerarmfauteuils op wieltjes, h.97 x b.61 x d.59 cm. (armleuning h.67 cm.)
Loc.11
€ 600 - € 850
618
Groen gepatineerde bronzen beeld van de kus naar Rodin rustend op zwart marmeren voetstuk, h.80 cm.
Loc.11
€ 450 - € 650
619
Teakhouten 4-persoons tuinbank, h.89 x b.190 x d.50 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
620
Gepolychromeerde aardglobe als drankkelder, h.95 cm.
Loc.11
€ 140 - € 190
621
Gepolychromeerde teakhouten 1-deurs kast i.v.v. een kano, h.210 x b.46 x d.52 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
622
Gepolychromeerde Chinees porseleinen cachepot, h.32 x diam.40 cm.
Loc.11
€ 110 - € 150
623
Loc.11
€ 110 - € 150
624
Gepolychromeerde Chinees porseleinen kartelschotel met decoratie van vissen, diam.46 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
625
Gepolychromeerde Chinees porseleinen schotel met decoratie met herten, diam.46 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
626
Gepolychromeerde Chinees porseleinen schotel met bloemen en vogels met gekartelde rand, diam.46 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
627
Gepolychromeerde Chinees porseleinen schotel met landschapdecoratie met personen, diam.45 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
628
Loc.11
€ 80 - € 120
629
Gepolychromeerde Chinees porseleinen schotel met herten en gekartelde rand, diam.45 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
Loc.11
€ 80 - € 120
Loc.11
€ 80 - € 120
Groene hoog glans afgelakte Chinese vakkenkast met crèmekleurige binnenkant, h.250 x b.160 x d.50 cm.
Loc.11
€ 1.000 - € 1.400
633
Zes diverse oude aardewerken gepolychromeerde schalen
Loc.11
€ 150 - € 220
634
Antieke eikenhouten 2-deurs vitrinekast op getorst open onderstel, h.135 x b.110 x d.45 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
Drie delig Art deco marmeren klokkenstel
Loc.11
€ 20 - € 30
Koopje divers kleingoed w.o. porselein, kristal, etc.
Loc.11
€ 20 - € 30
637
Koopje divers kleingoed w.o. pleet, porselein, houtsnijwerk, etc.
Loc.11
€ 16 - € 25
638
Sculptuur van een versteend stuk hout rustend op metalen voetstuk, h.40 x b.50 x d.35 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
639
Barnhouten salontafel/zuil, h.40 x L.110 x b.59 cm.
Loc.11
€ 260 - € 380
640
Antieke mahoniehouten Empire secretaire à abattant afgedekt door een marmeren blad, Holland ca.1820, h.144 x b.105 x d.49 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
641
Bronzen sculptuur van een Arabische ruiter rustend op zwart marmeren voetstuk, h.70 cm.
Loc.11
€ 450 - € 650
Oude Kaart van Gooilandt, handmatig gekleurd, 60 x 38 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
643
Naar Michael Parkes, Surrealistische voorstelling, olieverf op doek, 115 x 85 cm.
Loc.11
€ 1.000 - € 1.400
644
Antiek mahoniehouten cilinderbureau, Holland ca. 1830, h.113 x b.127 x d.59 cm. (restauraties)
Loc.11
€ 300 - € 425
645
Monogram R., Boerderijen in landschap, aquarel, 63 x 41 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
646
Carsius, Landschap met boerin, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
647
Ond.gesign., Gezicht op een binnenplaats, kleurenets, 42 x 32 cm.
Loc.11
€ 10 - € 14
648
Ch. Rochussen, Bomschuit op het strand, litho, 18 x 21 cm.
Loc.11
€ 25 - € 35
649
Herbelot, De Seine met op de achtergrond de Notre Dame, aquarel, 25 x 35 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
Stel gravures van consoles, ca. 1790
Loc.11
€ 70 - € 100
651
17e Eeuwse gravure van diverse plattegronden van steden in Nederland, 1679, 19 x 30 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
652
Monogram R., Liggend naakt (Brigitte), gem.techniek, 47 x 43 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
653
Geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.165 x 85 cm.
Loc.11
€ 130 - € 180
654
Antiek gebogen wortelnotenhouten damessecretaire rustend op klauwpoten, h.105 x b.90 x d.49 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek, 44 x 34 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
656
W.C.Schrober 3 Antieke tekeningen in lijst, ieder ca. 24 x 18 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
657
Witgouden ring bezet met 16 briljantjes en 7 taupes
6-k
€ 600 - € 850
658
1e Gehalte zilveren ring bezet met aquamarijn
6-k
€ 30 - € 45
659
14 Kt. witgouden ring bezet met 2 briljanten
6-k
€ 600 - € 850
14 Kt. witgouden ring met oudgeslepen diamanten 0.30ct rm:17.5
6-k
€ 240 - € 320
14 Kt. witgouden ring bezet met 26 bolsjewiek geslepen diamanten
6-k
€ 600 - € 850
662
Witgouden slagring bezet met old cut diamant, ca. 0.50 ct.
6-k
€ 320 - € 450
663
14 Kt. witgouden rozet ring met saffier en briljanten 0.30ct rm:19.5
6-k
€ 240 - € 320
664
14 Kt. witgouden ring met opaal en briljanten 0.27ct rm:17.25
6-k
€ 425 - € 600
14 Kt. witgouden ring bezet met saffier en tape geslepen diamanten 0.50ct rm:17.5
6-k
€ 360 - € 500
666
14 Kt. witgouden armband bezet met robijn en diamant, totaal 5.00 ct.
6-k
€ 1.300 - € 1.800
Grote donkere kleursteen in 18 Kt.gouden met 1e Gehalte zilveren omranding bezet met roosdiamanten als broche
6-k
€ 300 - € 425
668
18 Kt. witgouden armband bezet met 38 briljanten 3.80ct aaneengeschakeld in solide kastzettingen met 2 veiligheidssluitingen
6-k
€ 3.600 - € 5.000
18 Kt. witgouden armband bezet met 44 briljanten in cassette, 1.50 ct.
6-k
€ 1.800 - € 2.600
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
18 Kt. witgouden oorhangers bezet met briljant en topaas
6-k
€ 300 - € 425
18 Kt. witgouden ring bezet met 3 briljanten en 2 baquette geslepen saffieren, ringmaat 18
6-k
€ 300 - € 425
672
14 Kt. witgouden collier bezet met saffier en 25 briljanten, 1 ct.
6-k
€ 700 - € 1.000
673
Antieke mahoniehouten Biedermeier linnenkast met lade, Holland ca. 1840, h.167 x b.118 x d.46 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
674
Salvador Dali, La Main de Dali se Tendant Vers L'avenir, litho, nr.181/300, 39 x 58 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
675
Ond. gesign., Poldergezicht met opvliegende eenden, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
676
Oude Kaart, Nieuw Amsterdam, handgekleurd, 46 x 40 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
677
Doeser, Bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 90 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
678
Onb.meester, Chinese School, Waaiervoorstellingen van bloemen en vlinder, gouache op papier, 84 x 29 cm.
Loc.11
€ 45 - € 65
679
Koopje van 3 schilderijtjes (werk op papier)
Loc.11
€ 20 - € 30
680
Naar Alkema, Abstract, aquarel op papier, 51 x 35 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
681
Antieke mahoniehouten chiffonnière, h.150 x b.98 x d.45 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
682
E. Kopec, "Eerste blik", olieverf op doek, gedateerd 2003, 24 x 24 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
683
Handgesigneerde houtgravure naar een ets van Rembrandt, 18 x 13 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
684
6 Diverse Indiase miniaturen, gouache op papier
Loc.11
€ 150 - € 220
685
Oude Kaart van America, handgekleurd, 51 x 37 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
686
Stanislow Lewkowia, Ching Ching, handgesigneerde litho, nr. 5/9, gedateerd 1985, 56 x 42 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
687
Jo Schrijnder, Opvliegende eenden, gouache, 47 x 35 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
688
Ernens, Herfstlandschap met bospaadje, olieverf op doek, 80 x 100 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
689
Falcucci, Monaco 1931, Grand prix automobile, affiche lithographie, 94 x 59 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
690
Geslepen spiegel in goud gelakte kuifspiegellijst, h.153 x b.85 cm.
Loc.11
€ 130 - € 180
691
Bronzen sculptuur van engel op marmeren voet h.70cm
Loc.11
€ 200 - € 300
692
Antieke wortelnotenhouten 3-laden commode rustend op klauwpoten, h.77 x b.105 x d.48 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
693
Tafellamp met tevens verlichting in de amber glazen voet in reliëfdecor van zwanen met zwart stoffen kap
Loc.11
€ 160 - € 240
694
Met band intarsia ingelegde notenhouten hoekkast met in de bovenkast 2 beglaasde deuren, h.220 x b.100 cm.
Loc.11
€ 700 - € 1.000
695
Jan Kelderman, 3 Diverse olieverf schilderijtjes, 40 x 30 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
696
Jan Kelderman, Haven met afgemeerde schepen, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
697
Jan Kelderman, Zeilschepen bij het strand, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
698
Met kleine spiegeltjes ingelegde grote ovale spiegel, 102 x 84 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
699
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 3-laden commode afgezet met koper, h.90 x b.112 x d.55 cm.
Loc.11
€ 360 - € 500
700
Deel van een aardewerken Villeroy & Boch servies, model Fasan
Loc.11
€ 100 - € 140
701
Oude deels zwart gelakte kloostertafel, h.80 x L.260 x b.98 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
702
Zes antieke notenhouten William en Mary dinerstoelen waarvan 2 met armleuningen, 19e eeuw
Loc.11
€ 900 - € 1.300
703
Antieke Murano 6-arms hangkaarsenkroon (klein defect), h.78 x diam.75 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
704
Verzilverde Art Deco hanglamp met geel gemarmerd glazen kappen ca.1930, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.11
€ 260 - € 380
705
Verchroomde Art Deco hanglamp met wit opaline glasplaten en kapjes 1920-1930, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.11
€ 400 - € 600
706
6-Arms kroonluchter met houten pegels
Loc.11
€ 90 - € 130
707
Salvador Dali, Le spectre du sex-appeal, lithographie naar origineel schilderij van 1932, nr. 114/300, 49 x 73 cm.
Loc.11
€ 130 - € 180
708
Naar Mesdag, Schepen op zee, aquarel, 30 x 39 cm.
Loc.11
€ 140 - € 190
709
Onb.meester, Spelende kinderen bij huis, tekening, gedateerd 1863, 22 x 29 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
710
Hand gesigneerde kleurenlitho van grachtenpandjes, 57 x 46 cm.
Loc.11
€ 10 - € 14
711
Naar Nico Bastert, Landschap met sloot, maroefle, 48 x 28 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
712
Metalen staande schemerlampvoet met antraciet kap, h.180 cm.
Loc.11
€ 170 - € 240
713
Antieke eikenhouten Empire 2-deurs kabinet, Holland ca.1820, h.232 x b.158 x d.55 cm.
Loc.11
€ 500 - € 700
714
Salvador Dali, Ontdekking van Amerika, door Christoffel Columbus, litho, nr. EA XI/XX, 56 x 76 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
715
Oude Kaart, Holland, handgekleurd, 45 x 34 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
716
Ond. monogram, Gouache stilleven 74x27cm.
Loc.11
€ 45 - € 60
717
Delpeck, Les peintres, litho, 1824
Loc.11
€ 50 - € 70
718
Oude Kaart van Amsteldam, handgekleurd, 33 x 28 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
719
Stel beigekleurige marmeren gecanuleerde zuilen, h.102 x b.25 x d.25 cm.
Loc.11
€ 180 - € 260
720
Jack Harden, 1935-2002, Abstract, gedateerd 1964, olieverf op board, 80 x 60 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
721
A. Vlaming, Hooihuisjes in landschap, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
722
Oude Stadsplattegrond van Zurich, handgekleurd, 57 x 44 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
A.Heijboer, Aquarel Kip, 33 x 24 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
724
J.Sluyters Jr. Naaktstudie, tekening, 41x29cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
725
Marc Chagall (1887-1985), Angel, Paris, zeefdruk uit 1965, 28 x 20 cm.
Loc.11
€ 65 - € 100
726
Antieke wortelnoten vitrinekast met lade en olijfgroene bekleding, h. 240 x b. 95 x d. 40 cm.
Loc.11
€ 380 - € 550
727
Koopje divers plateel, aardewerk, etc.
Loc.11
€ 20 - € 30
728
Koopje divers kleingoed w.o. aardewerk, koper, tin, etc.
Loc.11
€ 20 - € 30
729
Koopje van een dikwandige asbak, gravure van Tiel en handgeknoopt kleedje
Loc.11
€ 6 - € 10
730
Rozenhouten gedecoreerd 1-deurs theekastje afgezet met koperen beslag en afgedekt met marmeren blad, h.85 x b.66 x d. 44 cm.
Loc.11
€ 260 - € 360
731
19e Eeuwse bronzen beeldengroep van een jachtpartij met dame op paard, h.37 x b.42 cm.
Loc.11
€ 1.500 - € 2.200
732
Max Renneman, 1923-1978, Figuur, gem.techniek, 31 x 23 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
733
Plaat in lijst van Gorter, 40 x 60 cm.
Loc.10
€ 6 - € 10
Benen briefopener in de vorm van een man
Loc.10
€ 25 - € 35
735
Ivoren olifant op ovale voet en stenen figuur van Chinese wijsgeer, China
Loc.10
€ 30 - € 45
736
2 Geglazuurde porseleinen beeldjes, ca. 1920/1930
Loc.10
€ 14 - € 18
737
6 Eierporseleinen polychroom schotels, China
Loc.10
€ 30 - € 45
738
2 Stenen lakstempels waarvan een met Kylins en een met decor van een Chinese man, China, 19e eeuw
Loc.10
€ 35 - € 50
739
Geglazuurde sculptuur van Chinese man met twee manden, China, vroeg 20e eeuw
Loc.10
€ 14 - € 20
740
Encre de Boeuf porseleinen kom, capucijner schotel en 5 Chinese schoteltjes w.o. 19e eeuw
Loc.10
€ 25 - € 35
741
B.W.G. hartjeshanger bezet met briljant aan 1e gehalte zilveren collier
6-k
€ 80 - € 120
742
14 Kt. witgouden collier met een rozet hanger van saffier en briljanten 0.30ct
6-k
€ 300 - € 425
743
18 Kt. witgouden hanger bezet met 0.70ct briljant en peervormig geslepen amethist aan collier
6-k
€ 1.000 - € 1.400
744
Parelarmband met 17 cultive parels 14 kt. witgouden bolsluiting
6-k
€ 190 - € 280
745
14 Kt. witgouden rozet oorknoppen met briljanten 0.75ct
6-k
€ 400 - € 600
746
18 Kt. witgouden oorringen met klapmechaniek
6-k
€ 140 - € 200
747
Cartier aansteker
6-k
€ 260 - € 360
748
14 Kt. witgouden speldbroche bezet met parels
6-k
€ 60 - € 90
749
14 Kt. gouden eivormige hanger met emaille bezet met zirkonia's
6-k
€ 120 - € 170
18 Kt. witgouden forse ring bezet met prinsesgeslepen blauwtopaas
6-k
€ 1.500 - € 2.200
18 Kt. witgouden Art Seco ring bezet met 0.35ct briljant en smaragd in railzetting
6-k
€ 1.000 - € 1.400
18 Kt. witgouden solitair ring met briljant 0.09ct rm:16
6-k
€ 110 - € 160
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0.10ct, rm:18
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0.05ct, rm:18
6-k
€ 70 - € 100
755
14 Kt. witgouden rijring met saffier en briljanten 0.03ct rm:17.5
6-k
€ 45 - € 65
18 Kt. witgouden ring bezet met witte en zwarte parel en 4 briljanten
6-k
€ 300 - € 425
757
Glazen parfumflesje met stolp, h.8 cm.
Loc.10
€ 25 - € 30
Porseleinen gemberpot met deksel met decor van bloemen, vlinders en druiven of zwart fond, 19e eeuw, China, 22 cm.
Loc.10
€ 45 - € 65
759
Set van 3 famille rose borden met decor van schilder met z'n leerlingen, 18e/19e eeuw, China, diam. 26 cm.
Loc.10
€ 110 - € 160
760
Glazen parfumflesje met afbeelding van een draak
Loc.10
€ 35 - € 50
4 Diverse kop en schotels w.o. 19e eeuw, China
Loc.10
€ 30 - € 45
762
Fraai gesneden antiek houten paneeltje met 4 diverse figuren, 18e eeuw, China, 12 x 28 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
763
Gestoken houten paneeltje met 3 Chinese figuren, China, 27 x 15 cm.
Loc.10
€ 18 - € 30
764
6 Antieke blauw met bloemen in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen schotels, diam.28 cm.
Loc.10
€ 600 - € 850
765
Porseleinen dekselvaas met floraal decor (schilver)h.22 cm. en kakiemon sierschaaltje, diam. 15 cm., Japan
Loc.10
€ 20 - € 30
766
2 Porseleinen snuifflesjes met agaten dop
Loc.10
€ 30 - € 40
767
Bronzen Ganesha, h.21 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
768
3 Polychroom porseleinen kommen met decor van Chinese karakters en bloemen, China (chipje), diam. 11 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
769
Twee blauw-wit gedecoreerde porseleinen kommen, China, 19e eeuw, chipjes, diam. 11 cm.
Loc.10
€ 110 - € 160
770
Drie porseleinen militaire figuren in 19e eeuwse uniformen, h.20 tot 36 vm.
Loc.10
€ 14 - € 20
771
2 Porseleinen vazen, 2 bordjes en een vaasje
Loc.10
€ 30 - € 45
772
Wit marmeren borstbeeld van de jonge Ludwig von Beethoven, h.30 cm.
Loc.10
€ 55 - € 75
773
Stel goud gelakte Empire-stijl oorvaasjes, h.34 cm.
Loc.10
€ 180 - € 260
774
4-Delig tegeltableau, 19e eeuw
Loc.10
€ 40 - € 60
775
Benen beker met decoratie van vrouwen, h.10,5 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
776
Porseleinen wandsierbordje en 2 schaaltjes, Makkum
Loc.10
€ 16 - € 25
777
Porseleinen 3-hoekig inktpotje met romantische decoratie
Loc.10
€ 20 - € 30
778
Antieke vuur vergulde pendule met bovenop het uurwerk man met een boek, h.34 cm.
Loc.10
€ 800 - € 1.200
779
Houten dienblad 19e eeuw met een blauw/witte tegel, L.36 x 23 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
780
Legering pendule met naast het uurwerk een man met schep, h. 38 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
781
Twee grote aardewerken schotels, Petrus Regout, model Persian, diameter 39 cm
Loc.10
€ 40 - € 60
782
Groen gepatineerde sculptuur van een naakte man rustend op zwart marmeren voetstuk, h.40 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
783
Koopje versteende zee-egels, 5,7-9,5 cm. (7x)
Loc.10
€ 25 - € 35
784
Miniatuur benen dekseldoos met een gegraveerde deksel
Loc.10
€ 25 - € 30
785
Amber glazen Art Deco vaas met amberglazen rozensteker ca.1930
Loc.10
€ 60 - € 90
786
Porseleinen boterstolp
Loc.10
€ 20 - € 30
787
Groene buste van Venus, h.40 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
788
Golfstick, ca. 1910
Loc.10
€ 40 - € 60
789
Geel-groen glazen bolvaasje, h.16 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
790
2 Antieke geel koperen kraagkandelaars, h.31 cm.
Loc.10
€ 340 - € 475
791
Gelobd Imari bord, diam. 21 cm. en Imari gold bord, diam. 24 cm.
Loc.10
€ 14 - € 18
792
Bamboe medicijncontainer, Karo-Batak, Sumatra, h.20 cm.
Loc.10
€ 18 - € 25
793
Theo Fabergé, Devil's egg van groen kristal opgelegd met 23 kt. gouden slang en bekroond met vergulde kroon, h.12,7 cm. compleet met zilveren bakje, vergulde applique en cassette, nr.424, gesign. en gedateerd 1986 in etui
Loc.10
€ 1.200 - € 1.700
794
Imari porseleinen schotel, diam.30 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
795
Stel kristallen geelkleurige parfumflacons, h.12 cm.
Loc.10
€ 16 - € 25
796
Complete benen Egpytische schaakkist met bordindeling ingelegd met been en parelmoer, ca.1950, h.7,4/4,5 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
797
Bruin met groene blaadjes geglazuurde aardewerken schaal, diam. 29 cm.
Loc.10
€ 10 - € 14
798
Bronzen sculptuur van een danseres rustend op marmeren voetstuk, h.44 cm.
Loc.10
€ 70 - € 100
799
Gepolijste buffelhoorn
Loc.10
€ 50 - € 70
800
Gepolijste buffelhoorn
Loc.10
€ 50 - € 70
801
Stel groen gepatineerde bronzen olifanten als boekensteunen, h.23 cm.
Loc.10
€ 190 - € 280
802
Koop diverse prehistorische haaientanden
Loc.10
€ 100 - € 140
803
Stadsplattegrond met Panorama van Zaltbommel. handgekleurd, 50 x 40 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
804
Toegeschreven aan Joseph Bruyn, Surrealistische voorstelling, airbrush op paneel, 60 x 62 cm.
Loc.10
€ 220 - € 320
805
Willy van Driel, Zonder titel, ets, 1988, 52 x 72 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
806
Salvador Dali, Metamorphose vegetal, lithographie (unicorn), 45 x 30 cm.
Loc.10
€ 90 - € 130
807
Toegeschreven aan Joseph Bruyn, Surrealistische voorstelling, acryl op doek, 85 x 70 cm.
Loc.10
€ 110 - € 160
808
Naar Hopper, Chop Suey, gouache, 53 x 37 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
809
Richard Bisschop, 1849-1926, Lezend meisje aan tafel, tekening, 20 x 28 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
810
Onb.meester, Hooihuisjes in landschap, maroefle,
Loc.10
€ 50 - € 70
811
Francis Saint Marc, Franse School, Zittend meisje in de tuin, Olieverf op paneel, 29x39 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
812
Bronzen beeld van een beer op marmeren voetstuk, h.25 x b.33 cm.
Loc.10
€ 190 - € 280
813
Art Deco tafellamp op hout met metalen voet en gesatineerd glazen kap ca. 1930
Loc.10
€ 90 - € 130
814
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 2-laden commode afgedekt door een groen marmeren blad, h.85 x b.82 x d.50 cm.
Loc.10
€ 240 - € 340
815
Antieke dubbelgebogen eikenhouten kabinet met gecontourneerde kap, Holland ca.1840, h.234 x b.190 x d.64 cm.
Loc.10
€ 500 - € 700
816
Kees van Dongen, Brigitte Bardot, lithographie ref. Juffermans P.174, Museé Galliera, les peintres Temoins de leur Temps, 1964
Loc.10
€ 140 - € 200
817
Corneille, La fardée, eigen druk, gedateerd 1978, 76 x 56 cm.(glas defect)
Loc.10
€ 400 - € 600
818
L. Morauche, Landschap met bloemen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
819
Oude Stadsplattegrond Amsterdam, handgekleurd, 57 x 45 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
820
Oude litho's menselijk lichaam uitklapprenten voor medici 42x42cm. Hij en Zij
Loc.10
€ 110 - € 150
821
Gebrandschilderde Art Deco hanglamp aan ketting, h.110 x diam.65 cm. (1 ruitje is vervangen)
Loc.10
€ 80 - € 120
822
Oude Art Deco hanglamp met kelken (1 kelk defect), h.73 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
823
Oud geelkoperen 6-arms bolhangkroontje
Loc.10
€ 20 - € 30
824
5-Arms kroonluchter met glazen pegels
Loc.10
€ 30 - € 45
825
18 Kt. witgouden ring met briljanten 0.64ct, rm: 17.25
6-k
€ 400 - € 600
826
18 Kt. witgouden solitair ring met briljant 0.15ct, rm:17
6-k
€ 140 - € 200
827
14 Kt. witgouden ring met briljant 0.01ct rm:17
6-k
€ 35 - € 50
828
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0.10ct, rm:17.25
6-k
€ 110 - € 160
829
14 Kt. witgouden ring met smaragden en briljanten 0.26ct rm:17
6-k
€ 260 - € 360
830
14 Kt. witgouden solitairring bezet met 0.08ct briljant chatonzetting
6-k
€ 190 - € 280
831
18 Kt. witgouden ring met amethist en briljanten 0.30ct rm:17
6-k
€ 240 - € 320
832
14 Kt. witgouden ring bezet met parel en roosdiamanten
6-k
€ 80 - € 120
833
14 Kt. gouden fantasiering bezet met 3 briljanten, maat 15
6-k
€ 90 - € 120
18 Kt. witgouden ring met briljanten 0.60ct rm:17.75
6-k
€ 1.000 - € 1.400
835
2e Gehalte zilveren ring bezet met markesiet en blauwe steen
6-k
€ 40 - € 60
836
14 Kt. witgouden rijring met opaal en 8 kant geslepen diamanten 0.21ct, rm 17.25
6-k
€ 280 - € 400
837
14 Kt. witgouden ring bezet met parel
6-k
€ 140 - € 200
838
14 Kt. witgouden ring met briljant 0.10ct
6-k
€ 220 - € 320
839
Drie-strengs geknoopt parel collier met rose, creme en grijzekleurige parels en met parelmoer bloem slot
6-k
€ 300 - € 425
840
14 Kt. witgouden ring bezet met een briljant geslepen diamant
6-k
€ 60 - € 90
841
Oude Kaart Overijssel, handmatig gekleurd, 62 x 47 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
842
Onb.meester, Bruggetje in landschap, olieverf op doek, 59 x 40 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
843
Ond.gesign., Personen op terras, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
844
Kees van Dongen, La Révolte des Anges, lithographie papier Vèlin LANA 15 expl. ref. Juffermans JB16.1951, 29 x 23 cm.
Loc.10
€ 260 - € 360
845
J. Kroon, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1936, 40 x 50 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
846
Gerdi Bouws, Abstract, zeefdruk, nr. 3/20, gedateerd 1986, 51 x 42 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
847
Henri Matisse, Modèle femme, lithographie, ca. 1949, image 37 x 27 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
Kaart Holland copie uit 1952 56 x 41 cm.
Loc.10
€ 30 - € 40
Monogram K., Abstract, aquarel op papier, 38 x 51 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
850
Van Dongen, ingelijste prent, 40 x 34 cm. (glas ontbreekt)
Loc.10
€ 30 - € 45
851
Van Geasun, Man bij paard in stal, aquarel, 13 x 17,5 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
852
Met parelmoer ingelegde notenhouten Oeil-de-boeuf klok
Loc.10
€ 150 - € 200
853
Glas-in-lood wandlampje met naakte vlinderdame, h.40 x b.50 cm.
Loc.10
€ 140 - € 200
854
Antieke eikenhouten rijk bewerkte Vlaamse -deurs hoekkast, waarvan de bovenste deur beglaasd, h.230 x b.98 x d.56 cm.
Loc.10
€ 700 - € 1.000
855
Koopje divers pleet, aardewerk, tin, etc.
Loc.10
€ 20 - € 30
856
Antieke met de hand ingekleurde gravure, 33 x 26 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
857
J.W. Boskam, 1830, Balspel bij boerderij, sepia, 19 x 25 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
858
Antieke Vlaamse notenhouten staande klok met tinnen wijzerplaat, gesign. J.Boulanger, h.230 x b.60 x d.31 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
859
Jan Kelderman, 2 Diverse olieverf schilderijtjes op doek, 50 x 40 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
860
Naar Schwitters, Abstract, collage op papier, 24 x 18 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
861
Antieke eikenhouten 2-deurs vitrinekast met 2 laden, Duitsland ca.1890, h.220 x b.136 x d.48 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
862
Aardewerken Wedgwood kerstservies
Loc.10
€ 60 - € 90
863
Oude mahoniehouten spinnekoptafel, h.75 x b.140 x d.105 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
864
Antieke eikenhouten bureaufauteuil met leeuwenkoppen en roze velours bekleding
Loc.10
€ 60 - € 90
865
Met noten en satijnhouten gedecoreerde schaaktafel op 3-spanpoot, h.72 x b.50 x d.50
Loc.10
€ 110 - € 150
866
Schemerlamp met beige kap
Loc.10
€ 40 - € 60
867
Goud gelakte chaise longue met goudkleurige stoffering, h.75 x b.110 x d.50 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
868
Grote bronzen groep van jager met honden die vos vangt, h.49 en L.56 cm
Loc.10
€ 360 - € 500
869
2 Gepolychromeerde Chinees porseleinen tuinzetels, h.50 cm.
Loc.10
€ 240 - € 340
870
Théophile Steinler, 1859-1923, Personen op bank, lithografie, nr.10/100, 38 x 33 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
871
Bram van Velde, Composition noir et gris, lithographie, 40/70, 47 x 61 cm.
Loc.10
€ 260 - € 360
872
Wanddecoratie met afbeelding van Boeddha, 82 x 82 cm.
Loc.10
€ 16 - € 25
873
Heijkoop, Paar, handgesigneerde litho, nr.688/800, 35 x 35 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
874
2 Taupekleurige uitgestoken schemerlampvoeten met ecru kappen, h.53 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
875
Zirks, Haven van Dordrecht, hand gesigneerde litho naar een ets, 38 x 29 cm.
Loc.10
€ 10 - € 14
876
Antieke mahoniehouten poortkast met lade, Holland ca. 1830, h.166 x b.110 x d.48 cm.
Loc.10
€ 140 - € 200
877
Antieke barometer in notenhouten kast, h.90 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
878
Bronzen beeld van een staande vrouw rustend op marmeren voetstuk met glazen kelk als lampvoet
Loc.10
€ 450 - € 650
879
Loc.10
€ 450 - € 650
880
Iepenhouten gedecoreerde art deco-stijl open vakkenkast met 8 vakken, h.173 x b.86 x d.29 cm.
Loc.10
€ 240 - € 320
881
Oude Stadsplattegrond van Utrecht, handmatig gekleurd, 38 x 30 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
882
Niki de Saint-Phalle, Les baigneuses, sérigraphie, 40 x 55 cm., signé datum copyright 2x duo
Loc.10
€ 180 - € 260
883
Ond.gesign, Abstract, zeefdruk, nr.8/35, gedateerd 1986, 69 x 99 cm.(glas defect)
Loc.10
€ 60 - € 90
884
Salvador Dali, A la recherche du temps, lithographie, 54 x 67 cm., reliëf en droogstempel
Loc.10
€ 200 - € 280
885
Henri Matisse, Modèle de dos, lithographie datée signeé 1949 dans la flanche, 37 x 27 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
886
A. Quack, Lezende dame, aquarel, 63 x 49 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
887
Onb.meester, Larens interieur met breiende vrouw, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
888
Willinga Moen, Stilleven van twee potten met bloemen, aquarel, 23 x 29 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
889
Oude eikenhouten ridderfauteuil bekleed met geborduurde stoffering
Loc.10
€ 50 - € 80
890
Gestoken notenhouten turfbak op koperen wieltjes, h.70 x b.40 x d.35 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
891
Bronzen sculptuur van twee samengesmolten musicerende personen, h.50 cm.
Loc.10
€ 90 - € 130
892
Oud notenhouten 4-laden kastje, h.120 x b.115 x d.55 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
893
Houten lampvoet i.v.v. een beeld met oranje kap, h.68 cm.
Loc.10
€ 180 - € 260
894
Ond.monogram, Voorstelling van een 19e eeuwse veiling, olieverf op doek, 180 x 120 cm.
Loc.10
€ 500 - € 700
895
Andy Warhol, Marylin, screenprint, editie : Fill in your own signatuur, bestempeld op de achterkant, 91 x 91 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
896
Henri Matisse, Le Cirque, Sórie jazz, papier door Anthese Paris, lithografie, 55 x 76 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
897
Andy Warhol, Marilyn, screen print, op de achterkant (in zwarte inkt) gestempeld, fill in your own signature, ref.cat. Raisonné Feldman prints Appendix II 22-31, 91 x 91 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
898
Verzilverde Art deco hanglamp met vogels en wit opaal glasbollen, opnieuw elektrisch ingericht 1920-1930
Loc.10
€ 300 - € 425
899
Bronzen hanglamp met glazen kap
Loc.10
€ 475 - € 700
Rijk bewerkte art deco bronzen hanglamp met vijf matglazen kapjes
Loc.10
€ 475 - € 700
901
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, olieverf op board, gedateerd 1985, 60 x 46 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
902
Landkaartje, Zuid Nederland, 21 x 16 cm.
Loc.10
€ 30 - € 40
903
Joan Miro, Maravillas (variations in Miro's garden), lithographie 1975 Edition Poligrafa Barcelona Ref. Cramer 211, 71 x 50 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
904
Rieuwems, Winters dorpsgezicht Laren/Blaricum, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
905
Ond.gesign. Landweggetje, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
906
H.J. van Galen, Knotwilgen bij Loosdrecht, olieverf op doek, 120 x 64 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
907
Antieke mahoniehouten Empire chiffonnière geflankeerd door zuilen met sfinxen, Frankrijk ca. 1820, h.150 x b.90 x d.48 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
908
Oude notenhouten damessecrètaire met 3 laden, h.99cm x b.73.5cm x d.39cm
Loc.10
€ 50 - € 70
909
Bloedkoralen collier en 2 oorbellen bezet met parels
6-k
€ 30 - € 45
910
14 Kt witgouden oorknoppen met briljanten 0.55ct
6-k
€ 380 - € 550
911
14 Kt. witgouden oorknoppen met groene amethist en briljant 0.22ct
6-k
€ 280 - € 400
912
14 Kt. witgouden oorknoppen met saffier en briljanten 0.40ct
6-k
€ 600 - € 850
913
14 Kt. witgouden oorknoppen met briljant 0.12ct
6-k
€ 120 - € 170
914
14 Kt. witgouden oorhangers met blauwe topazen en briljanten 0.46ct
6-k
€ 500 - € 700
915
14 Kt. witgouden oorhangers met briljanten 1.36ct
6-k
€ 850 - € 1.200
916
14 Kt. witgouden oorhangers met koraal en briljanten 0.14ct
6-k
€ 300 - € 425
917
14 Kt. witgouden oorringen met briljanten 0.75ct
6-k
€ 500 - € 700
918
14 Kt. witgouden oorhangers met amethist en briljanten 1.02ct
6-k
€ 800 - € 1.200
919
14 Kt. witgouden oorhangers met blauwe topazen en briljanten 0.59ct
6-k
€ 550 - € 750
920
18 Kt. witgouden collier met hanger van robijntjes en briljanten 0.75ct
6-k
€ 400 - € 600
921
14 Kt. witgouden armband met saffier en briljanten 0.41ct
6-k
€ 400 - € 600
922
14 Kt. gouden ring bezet met 30 briljanten en 21 taupes
6-k
€ 1.000 - € 1.400
923
14 Kt. witgouden oorknoppen met briljanten 0.64ct
6-k
€ 400 - € 550
924
14 Kt. witgouden ring bezet met 6 briljantjes
6-k
€ 100 - € 140
925
Antieke kastanjehouten bijzettafel met lade, h.45 x b.55 x d.40 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
926
Kapitale groen marmeren met brons afgezette kolompendule, h.59 x b.38 x d.22 cm.
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
927
Koopje gepolychromeerd aardewerk serviesgoed
Loc.10
€ 20 - € 30
928
Antieke mahoniehouten Biedermeier eetkamertafel met ovaal geschulpt blad, Holland ca. 1830, h.75 x L.132 x d.96 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
929
4 Antieke mahoniehouten stoeltjes met bruine streepstof bekleed, ca.1860-1880,
Loc.10
€ 80 - € 120
930
Gebloemd Chinees kleed met zwart font, 310 x 200 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
931
2 Bronskleurige Jugendstil dekselvazen rustend op marmeren onderstel, h.42 x b.38 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
932
Bronzen sculptuur van een kraanvogel met vis rustend op marmeren voetstuk, h. 20 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
933
Bronzen zittende Boeddha, h.22 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
934
Bronzen zittende krijger, h.22 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
935
Antieke vuurvergulde Empire pendule slinger ontbreekt, h.27 cm.
Loc.10
€ 900 - € 1.300
936
Bronzen wijsgeer, h.26 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
937
Bronzen zittende Boeddha, h.21 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
938
Bronzen zittende Boeddha, h.25 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
939
Bronzen wijsgeer, h.26 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
940
Oud verguld houten ornament met gestoken afbeelding van Foo-honden in landschap, h.50 x b.52 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
941
Bronzen zittende Chinese krijger, h.20 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
942
Bronzen zittende Chinese wijsgeer, h.24 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
943
Bronzen zittende Boeddha, h.26 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
944
Bronzen Chinese wijsgeer, h.25 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
945
Oud Turks zwaard, L.53 cm.
Loc.10
€ 10 - € 14
946
Onb.meester, Bronzen hoofd rustend op marmeren voetstuk, h.50 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
947
2 Vergulde bronzen haardsierstukken met sfinxen, h.54 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
948
Bronzen sculptuur van een Art Deco-stijl dame rustend op marmeren sokkel, h.50 cm.
Loc.10
€ 90 - € 130
949
Albertus Verhoesen, Utrecht 1806-1881 Utrecht, Landschap met divers pluimvee, olieverf op paneel, pendant, 18 x 14 cm.
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
950
Antiek vuurvergulde bronzen pendule met bovenop het uurwerk een jongen met paard, h.38 x b.44 x d.18 cm.
Loc.10
€ 550 - € 800
951
2 Blauw gedecoreerde dekselschalen
Loc.10
€ 200 - € 280
952
Grote vuurvergulde bronzen rijk bewerkt schaal gedragen door kindjes, h.43 x b.54 x d.34 cm.
Loc.10
€ 750 - € 1.100
953
Kristallen schaal op voet, h.15 en diam. 23 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
954
Kristallen boerenjongenspot op onderschotel
Loc.10
€ 50 - € 70
955
Oud schaakspel met ivoren stukken op bijbehorend schaakbord
Loc.10
€ 40 - € 60
956
Antieke bronzen vuurvergulde kolompendule, gesign. Leroy Paris, h.54 x b.28 x d.14 cm.
Loc.10
€ 1.800 - € 2.600
957
Bronzen sculptuur van een paard rustend op marmeren voetstuk, h.31 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
958
F. Barbedienne, P.Dubois, 19e eeuwse bronzen sculptuur van luitspelende man, h.62 cm.
Loc.10
€ 1.500 - € 2.200
959
Antiek Samurai zwaard met originele beschermhoes
Loc.10
€ 200 - € 280
960
Loc.10
€ 200 - € 280
961
A. vd Born, Marathonlopers, handgesigneerde zeefdruk, nr.138/250, 60 x 42 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
962
Antieke kleurgravure van interieur met dames met juwelen, 45 x 35 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
963
Ond.gesign., Winterlandschap met personen en molen, gouache, 50 x 43 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
964
Coby, Lucht, aquarel, 55 x 41 cm.
Loc.10
€ 10 - € 14
965
Ch. Rochussen, Ruiters in duinpan, litho, 18 x 24 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
966
James Ensor, Familie, ets, 23 x 19 cm. (glas defect)
Loc.10
€ 200 - € 280
967
Zeer grote goudkleurige kuifspiegellijst met spiegel, h.225 x b.115 cm.
Loc.10
€ 240 - € 320
968
Gestoken eikenhouten 1-deurs kastje met spiegelopstand, h.103 x b.40 x d.35 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
969
H.Helmantel, Stilleven, Giclee met certificaat 75x50cm.
Loc.10
€ 220 - € 300
970
17e Eeuwse gravure van plattegrond van Schans en 't dorp Goordyck, anno 1679, 19 x 30 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
971
Hendricus Anthonius Dievenbach, Haarlem 1872-1946 Laren, Schuurinterieur met vee en kippen, gem.techniek, 40 x 30 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
972
Antieke kleurgravure van een herberginterieur met personen, 49 x 34 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
973
Onb.meester, Giraffen en huizen, gouache, 31 x 23 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
974
Monogram R., Liggend naakt, gouache, 60 x 44 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
975
Jeunesse, Hondjes, Kleurets, 37 x 21 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
976
Julius Seyler, Paard en wagen op het strand met personen, olieverf op board, 100 x 70 cm.
Loc.10
€ 400 - € 600
977
Pablo Picasso, Carnaval 1958, litho, 49 x 40 cm., image
Loc.10
€ 55 - € 75
978
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, airbrush op paneel, gedateerd 1985, 50 x 34 cm.
Loc.10
€ 110 - € 160
979
Ond.gesign., Stadsgezicht met engelen, ets, 34 x 26 cm.
Loc.10
€ 6 - € 10
980
Deels wit gelakt houten keukenblok/wandtafel met marmeren bladen en 4 laden, h.87 x b.209 x d.64 cm.
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
981
Grote polychroom porseleinen vaas met decor van vrouwelijke figuren, Kang-Xi gemerkt, China, 45 cm.
Loc.10
€ 110 - € 160
982
Stel houten crèmekleurig met turkoois gelakte lampvoeten met turkooizen kappen, h.68 cm.
Loc.10
€ 180 - € 260
983
Oude metalen stijgbeugel als waxinehouder
Loc.10
€ 20 - € 30
984
Loc.10
€ 20 - € 30
985
Antieke metalen koe-bel op standaard
Loc.10
€ 40 - € 60
986
Grote metalen waxinelichthouder (hangend en staand te gebruiken), h.88 x b.70 x d.5 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
987
Antieke mahoniehouten fauteuil met bloemstof bekleed
Loc.10
€ 60 - € 90
988
Naar Auguste Moreau, bronzen borstbeeld van een Arabier rustend op zwart marmeren sokkel, h.115 cm.
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
989
Deels wit gelakte iepenhouten zuil, h.132 x b.70 x d.70 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
990
Beglaasde crèmekleurige 2-deurs kast met bajonetsluiting, h.230 x b.120 x d.44 cm.
Loc.10
€ 800 - € 1.200
991
Met been belijmd houten kistje, h.16 x b.31 x d.24 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
992
Koopje divers kleingoed, etc. w.o. een trommel, staf en diverse religieuze voorwerpen
Loc.10
€ 10 - € 14
993
18 Kt. witgouden ring bezet met briljant, 5,8 gr.
6-k
€ 140 - € 200
994
14 Kt. witgouden ring met parel en briljanten 0.18ct rm:18
6-k
€ 240 - € 340
995
BWG platina gehalte met saffier en baquetjes 0.43ct rm:16.5
6-k
€ 300 - € 425
996
18 Kt. witgouden ring met briljant 0.14ct rm:18.5
6-k
€ 130 - € 180
997
14 Kt. witgouden rozetring met blauwe topaas en briljanten 0.27ct rm:17.5
6-k
€ 280 - € 380
998
14 Kt. witgouden rijring met briljanten 0.39ct rm:18.25
6-k
€ 340 - € 475
999
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0.10ct rm:16.5
6-k
€ 80 - € 120
1000
14 Kt. witgouden rijring met saffier en briljanten 0.24ct rm:18
6-k
€ 240 - € 320
1001
14 Kt. witgouden ring met robijntjes en briljanten 0.10ct rm:17.25
6-k
€ 340 - € 475
1002
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0.30ct rm:17.5
6-k
€ 200 - € 280
1003
14 Kt. witgouden ring met briljanten 1.05ct rm:20
6-k
€ 750 - € 1.100
1004
14 Kt. witgouden ring bezet met rode emaille en briljanten 0.21ct rm:17.25
6-k
€ 260 - € 360
1005
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0.15ct rm:17
6-k
€ 150 - € 220
1006
18 Kt. witgouden rozetring met briljanten 0.10ct rm:18
6-k
€ 100 - € 140
1007
14 Kt. witgouden ring met briljant 0.01ct rm:16.75
6-k
€ 35 - € 50
1008
1e Gehalte zilveren ring met briljanten 0.70ct rm:19
6-k
€ 300 - € 425
1009
Antieke fruitschaal, gemerkt Meissen (beschadigd)
Loc.10
€ 75 - € 110
1010
Bronzen sculptuur van Amor zittend op een boek rustend op marmeren voetstuk, h.28 x L.28 x b.19 cm.
Loc.10
€ 220 - € 320
1011
Koop van 24 diverse gepolychromeerde porseleinen dekseldoosjes
Loc.10
€ 35 - € 50
1012
2 Bronskleurige schemerlampvoetjes met beige kapjes, h.53 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
Antiek goud met wit gelakte trumeau met defect marmeren blad, h.87 x b.98 x d.36 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
1014
Koperen verstelbare bureaulamp
Loc.10
€ 20 - € 30
1015
Oud teakhouten damesbureau met leder blaadje afgedekt, h.97 x b.107 x d.54 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
1016
19e Eeuwse bronzen sculptuur van naakte man met steen, h.50 x b.47 x d.15 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
1017
Roze gestoffeerde kasteelbank met losse kussens, h.85 x b.210 x d.90 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
1018
Glazen Art Deco schaal
Loc.10
€ 20 - € 30
1019
Meerkleurig kristallen vaas met craquelé-decor, h.45 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
1020
Boeket zijden bloemen
Loc.10
€ 20 - € 30
1021
Ronde design salontafel met kersenhouten rand, h.40 x d.100 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
1022
Koopje divers kristal, etc.
Loc.10
€ 20 - € 30
1023
Handgeknoopt kleed, 200 x 300 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1024
Zeer grote groen gelakte 10-vaks kast afgezet door kolommen, h.213 x b.190 x d.50 cm.
Loc.10
€ 1.200 - € 1.700
1025
Pierre Alechinsky, Paroles Pientes, Eau-Forte aquatinte, H.C. (Hors Comme), 26 x 20,5 cm.
Loc.10
€ 140 - € 200
1026
Naar Dali, La confrontation des machos, gouache op papier, 30 x 40 cm.
Loc.10
€ 90 - € 130
1027
R. van der Zryssen, Man met kind, wit krijttekening, 23 x 29 cm.
Loc.10
€ 16 - € 25
1028
Ond. gesign., Interieur, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1029
Antieke geslepen spiegel in halve lijst, h.48 x h.67 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1030
Gepolychromeerde Belgische plateel cachepot onder console, h.124 x diam.40 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
1031
Stel Weens porseleinen vazen met oren gedecoreerd met decoratie van vrouwen met bloemen, h.39 cm.
Loc.10
€ 160 - € 240
1032
Schaakbord i.v.v. twee boeken History of Canada, ca. 1880 met backgammon binnenin
Loc.10
€ 70 - € 100
1033
Meerkleurig marmeren sculptuur van Minerva, h.33 cm.
Loc.10
€ 45 - € 60
1034
Koop divers aardewerk w.o. Soho Pottery en Mosa Maastricht
Loc.10
€ 20 - € 30
1035
Zeer grote Engelse aardewerken vleesschaal en divers gepolychromeerd serviesgoed
Loc.10
€ 60 - € 90
1036
Marmeren vrouwenbuste, h.30 cm.
Loc.10
€ 45 - € 60
1037
Oude hoge hoed in doos
Loc.10
€ 10 - € 14
1038
Massief gietijzeren schoenenschraper i.v.v. tekkel, h.20 x L.55 x d.16 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
1039
Smeedijzeren tuinbankje met hondenkoppen en houten rugleuning en zitting, h.77 x b.116 x d.63 cm.
Loc.10
€ 360 - € 500
1040
Gepolychromeerd gipsen religieus beeld, h.61 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1041
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met wit opaalglazen bol ca.1930, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.10
€ 150 - € 220
1042
Twee roodkleurige houten wandfakkels met metaal afgezet, ca. h.165 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
1043
Gepolychromeerd aardewerken beeld van man op paard, h.24 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1044
Geelkleurige glazen ei op voet, h.33 cm.
Loc.10
€ 18 - € 25
1045
Kristallen bakje, L.21 en h.8 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
1046
Antiek ivoren beeldje van een Chinese man, h.19 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
1047
Bruin glazen Art Deco vaas, h.19 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1048
Stel met vogels en bloesemtak gedecoreerde Chinees porseleinen vaasjes, h.30 cm.
Loc.10
€ 180 - € 260
1049
Blauw/paarse parelmoerkleurige Mobach vaas, h.13 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1050
Multicolor glazen vaas, h. 22 cm.
Loc.10
€ 16 - € 25
1051
Stel gekleurde glazen presse-papiers
Loc.10
€ 16 - € 25
1052
Engel van rozenkwarts, 9,7 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1053
Koopje wit/oranje calcietclusters, Atlasgebergte Marokko, 8,9, 7,9 en 10 cm. (3x)
Loc.10
€ 20 - € 30
1054
Loc.10
€ 16 - € 25
1055
Loc.10
€ 16 - € 25
1056
Koopje divers w.o. bewerkt houten doosje, Loetz vaasje en parelmoer opengewerkt doosje
Loc.10
€ 40 - € 60
1057
Koopje Dinosaurustanden, Noord Afrika (13x)
Loc.10
€ 50 - € 70
1058
Stuk gepolijst lapis lazuli, Afghanistan, 9,5 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1059
Bal van septaria, versteende zeeklei met gele calciet, Madagascar, 7,4 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1060
Gepolijst stuk sepotaria, 50 miljoen naar oude versteende zeeklei met gele calciet, 13 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
1061
Schildpad uit rozenkwarts, 14 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1062
Koopje divers w.o. been en een jade corro
Loc.10
€ 30 - € 45
1063
Antiek inktstel met lakstempel met agaten handvat
Loc.10
€ 60 - € 90
1064
Stel gepolychromeerde Chinees porseleinen vaasjes, h.35 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
1065
Koopje haaientanden, Fosfaatmijnen Khouribga, Marokko, 80 miljoen jaar oud (10x)
Loc.10
€ 25 - € 35
1066
Antiek vintage tasje vervaardigd van een varaan (klein defect)
Loc.10
€ 20 - € 30
1067
2 Vintage lederen beursjes
Loc.10
€ 30 - € 45
1068
Zeer grote antieke ivoren briefopener
Loc.10
€ 30 - € 45
1069
Antieke Afrikaanse jachthoorn
Loc.10
€ 20 - € 30
Koopje van 2 kruikjes, vuistvijl en een Afrikaans houten beeldje
Loc.10
€ 10 - € 14
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1071
Blauwe calciet bal, 8,5 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1072
Oranje seleniet bal, Marokko, 9,5 cm.
Loc.10
€ 18 - € 30
1073
Koperen kompas in bijpassend houten kistje
Loc.10
€ 20 - € 30
1074
2 Groen gepatineerde smeedijzeren wandlampen torso, gedragen door arm met groene bijpassende kappen, h.60 x d.50 cm.
Loc.10
€ 500 - € 700
1075
Antieke bronzen vuurvergulde cartelklok, gesign. Louis Mufson à Paris, h.60 x b.29 cm.
Loc.10
€ 3.000 - € 4.250
1076
Vroeg 19e eeuws kruisbeeld, h.42 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1077
14 Kt. witgouden hele alliance met briljanten 0.70ct rm:18
6-k
€ 450 - € 650
1078
14 Kt. witgouden ring met briljanten middensteen 1.05ct totaal 1.30ct rm:17
6-k
€ 3.000 - € 4.250
1079
18 Kt. witgouden ring met briljanten 0.40ct rm:17
6-k
€ 340 - € 500
1080
14 Kt. witgouden ring met briljant 0.02ct rm:17.5
6-k
€ 40 - € 60
1081
14 Kt. witgouden ring met briljanten 0.02ct rm:17
6-k
€ 90 - € 120
1082
18 Kt. geelgouden oorringen met briljanten 0.10ct
6-k
€ 300 - € 425
1083
14 Kt. geelgouden oorhangers met parels
6-k
€ 45 - € 65
1084
14 Kt. bicolor oorknoppen met saffier en diamant 0.01ct
6-k
€ 55 - € 80
1085
14 Kt. geelgouden oorringen met briljanten 0.12ct
6-k
€ 90 - € 130
1086
14 Kt. bicolor oorknoppen met diamant
6-k
€ 30 - € 45
1087
6-k
€ 25 - € 35
1088
14 Kt. bicolor oorknoppen met smaragden en diamanten 0.02ct
6-k
€ 45 - € 65
1089
14 Kt. bicolor oorringen met diamanten 0.14ct
6-k
€ 120 - € 170
1090
14 Kt. bicolor oorknoppen met robijn en diamanten 0.02ct
6-k
€ 45 - € 65
1091
6-k
€ 25 - € 35
1092
14 Kt. geelgouden oorringen met briljanten 0.84ct
6-k
€ 650 - € 950
1093
Handgemaakt Thais wandkleed, 150 x 80 cm.
Loc.9
€ 35 - € 50
1094
Metalen wandtafel afgedekt met geslepen glasplaat, h.88 x b.101 x d.44 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1095
Teakhouten hangend vogelhuisje, h.24 x b.24 x d.23 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1096
Teakhouten hangend vogelhuisje, h.19 x b.20 x d.20 cm.
Loc.9
€ 25 - € 35
1097
Twee oude massief teakhouten gepolychromeerde pilaren rustend op handgekapte zandstenen sokkels, h.268 cm.
Loc.9
€ 1.200 - € 1.700
1098
Levensgrote gepolychromeerde sculptuur van een zebra, h.140 x b.150 x d.50 cm.
Loc.9
€ 800 - € 1.200
1099
Wit metalen ronde bomenbank, diam. 146 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1100
Levensgrote gepolychromeerde sculptuur van een stier, h.110 x b.155 x d.60 cm.
Loc.9
€ 800 - € 1.200
1101
Houten wanddecoratie i.v.v. een hoofd, 42 x 26 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1102
Metalen 5-arms hanglamp met glazen pegels, h.55 x diam.50cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1103
Metalen kroon met gekleurde kristallen pegels
Loc.9
€ 80 - € 120
1104
Metalen 8-arms hanglamp met glazen pegels, h.130 x diam.77 cm.
Loc.9
€ 400 - € 600
1105
Verchroomde design hang lamp met wit opaalglazen bollen met zilverbies
Loc.9
€ 300 - € 425
1106
Bronzen Art Deco hanglamp met verlichting in de armen en in de gesatineerd glazen kapjes 1920-1930, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.9
€ 475 - € 700
1107
Bronzen sculptuur van Hermes, h.55 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1108
Opengewerkt offwhite gelakt 4-slags kamerscherm, h.183 x 200 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1109
Gekleurde kristallen schaal op voet, h.35 cm.
Loc.9
€ 75 - € 110
1110
Bronzen sculptuur van een vrouw met jarretels, h.63 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1111
Multicolor glazen vaas, h.40 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1112
Bronzen sculptuur van zittend monnikje, h.28 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1113
Gepolychromeerde met kalkoenen gedecoreerde Chinees porseleinen cachepot, h.27 x diam.30 cm.
Loc.9
€ 110 - € 150
1114
Loc.9
€ 110 - € 150
1115
Bronzen sculptuur van een paardenhoofd rustend op marmeren voetstuk, h.32 cm.
Loc.9
€ 110 - € 150
1116
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot met defecte deksel, h.23 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1117
Rieten picknickmand met inhoud, 30 x 25 x 30 cm.
Loc.9
€ 35 - € 50
1118
Loc.9
€ 35 - € 50
1119
Gepolychromeerd houten rekje (voor 6 glazen)
Loc.9
€ 60 - € 90
1120
Loc.9
€ 60 - € 90
1121
Modern rood glazen object, h.20 x diam.26 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1122
Bronzen sculptuur van een zittende kat rustend op marmeren voetstuk, h.30 cm.
Loc.9
€ 110 - € 150
1123
Bronzen sculptuur van een gestileerde eend
Loc.9
€ 70 - € 100
1124
Kistje met 3x Château Cissac Cru Exceptionnel Haut Médoc 2004
Loc.9
€ 50 - € 70
1125
Bronzen sculptuur van een hond, h.27 x b.30 cm.
Loc.9
€ 130 - € 180
1126
Gepolychromeerde houten olifant met plateau, h.32 x L.45 x d.18 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1127
Loc.9
€ 80 - € 120
1128
Paars glazen Art Deco vaas Doyen, h.33 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1129
Industrieel roze metalen klapkinderstoel, h.47 x b.30 x d.43 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1130
Industrieel groen metalen klapkinderstoel, h.47 x b.30 x d.43 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1131
J.G. Hans, Bergandschapje met beek, olieverf op paneel, 17 x 13 cm.
Loc.9
€ 360 - € 500
1132
Onb.meester, Romantisch landschap met jagers, olieverf op paneel, 24 x 21 cm.
Loc.9
€ 260 - € 360
1133
Antieke aardglobe op een eikenhouten standaard, bewerkt door W.J. Geerling, h.40 cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
1134
Gouda plateel vaas, h.22 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1135
Arnhem plateel 4-delig rookstel
Loc.9
€ 50 - € 70
1136
Antieke in leder gebonden geïllustreerde Holy Bible
Loc.9
€ 30 - € 45
Versteend en gepolijst koraal
Loc.9
€ 14 - € 20
1138
Hertengewei, ca.70 cm.
Loc.9
€ 25 - € 35
1139
Koopje diverse ammonieten, Afrika, 10,6, 8,6 en 9,2 cm. (3x)
Loc.9
€ 30 - € 45
1140
Antieke met schildpad ingelegde pendule, h.51 cm.
Loc.9
€ 800 - € 1.200
1141
Plak versteend hout, Madagascar, 1,25 kg.
Loc.9
€ 30 - € 45
1142
Kersenhouten sculptuur van Dewi-Sri, Bali, ca. 1920, h.60 cm.
Loc.9
€ 75 - € 110
1143
Coromandelhouten sculptuur van Sri-Lamak, Bali, ca. 1920, h.60 cm.
Loc.9
€ 65 - € 100
1144
Stel Bouché tafellampen
Loc.9
€ 150 - € 220
1145
Toegeschreven aan Freule van Beijma, Koopje van 4 diverse schilderijtes (zonder spieraam)
Loc.9
€ 40 - € 60
1146
Emaille sur biscuit bakje en emaille pul met oortjes, China
Loc.9
€ 35 - € 45
1147
Bronzen sculptuur van een knielende vrouw rustend op marmeren voetstuk, h.24 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1148
Goudkleurig klokje met twee kindjes naast het uurwerk
Loc.9
€ 20 - € 30
1149
G. Kiss, Portret van een heer, olieverf op paneel, 17 x 13 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1150
Jan Simon Knikker Jr., Leiden 1911-1990 Den Haag, Personen op landweg met op de achtergrond het kerkje van Kortenhoef, olieverf op paneel, 24,5 x 18,5 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1151
Albert Jackson, 2 Landschappen met vee, olieverfjes op board
Loc.9
€ 240 - € 340
1152
Carl Edouard Ahrendts, 1822-1898, Winterlandschap met personen, olieverf op paneel
Loc.1
€ 550 - € 800
1153
Goudkleurige barometer met vogel, h.43 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1154
Ten Brake, Bloemstilleven, maroefle, 39 x 34 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1155
Uitneembaar boekwerk met 8 oude Japanse erotische afbeeldingen, (elk) 17 x 22 cm.
Loc.9
€ 170 - € 240
1156
Ond.gesign., Hooihuisjes in landschap, olieverf op paneel, 17 x 12 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1157
Antieke zwart gepolitoerde met parelmoer, rozenhout en messing ingelegde likeurkelder met een inhoud van 12 glaasjes en 4 karaffen
Loc.9
€ 425 - € 600
1158
Koopje chalcedoon, het Atlasgebergte in Marokko (5x)
Loc.9
€ 18 - € 30
1159
Grote trilobiet in nodule met deksel, 22 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1160
Koopje gepolijste kwarts (Fond de mer), 7,4-9 cm. (3x)
Loc.9
€ 30 - € 45
1161
14 Kt. geelgouden ringen (3x) met briljanten 0.15ct rm:16.5
6-k
€ 240 - € 320
1162
14 Kt. geelgouden rijring met smaragden en briljanten 0.10ct rm:19
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. geelgouden ring met robijn en briljanten 0.01ct rm:16.5
6-k
€ 45 - € 65
1164
14 Kt. geelgouden rijring met saffieren en briljanten 0.09ct rm:18
6-k
€ 90 - € 130
1165
14 Kt. geelgouden ring met diamant 0.01ct rm:17.75
6-k
€ 55 - € 80
1166
14 Kt. bicolor ring met briljant 0.03ct rm:15.5
6-k
€ 50 - € 70
1167
14 Kt. geelgouden rijring met robijntjes en briljanten 0.14ct rm:17.5
6-k
€ 120 - € 170
1168
14 Kt. roodgouden ring met briljant 0.05ct rm:16
6-k
€ 80 - € 120
1169
14 Kt. gouden ring bezet met lapis lazuli, 4,5 gr.
6-k
€ 80 - € 120
1170
14 Kt. geelgouden rozet ring met peridot en briljanten 0.08ct rm:17
6-k
€ 65 - € 100
1171
14 Kt. geelgouden zegelring
6-k
€ 300 - € 425
1172
18 Kt. gouden ring bezet met saffier en 65 briljanten
6-k
€ 450 - € 650
1173
14 Kt. geelgouden ring bezet met amethist
6-k
€ 220 - € 320
1174
14 Kt. gouden met 2e gehalte zilveren ring bezet met roos geslepen diamanten 0.50ct rm:18
6-k
€ 200 - € 280
1175
14 Kt. geelgouden solitair ring met briljant 0.05ct rm:18
6-k
€ 50 - € 70
1176
14 Kt. geelgouden solitair ring met briljant 0.01ct rm:17.5
6-k
€ 30 - € 45
1177
Fossiele schedel van krokodil, Fosfaatmijn Khouribga, Marokko, ca. 80 miljoen jaar oud
Loc.9
€ 150 - € 220
1178
Koopje van 3 trilobieten
Loc.9
€ 25 - € 35
1179
Gepolijste rozenkwarts, Flame, 11,5 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1180
Koopje versteend hout, 200-250 miljoen jaar oud en versteende wortels (de rode kleur), 10x, 3,5-8 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1181
Wil Bruins, Moderne compositie, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Loc.9
€ 25 - € 35
1182
Salvador Dali, Le Jugement de Pàris, gravure, ca. 1950, 47 x 63 cm.
Loc.9
€ 180 - € 260
1183
Robert Indiana, LOVE, tapis, nr.637/999, hand geknoopt kleed, 61 x 61 cm., Exclusive Edition galerie-f 2005
Loc.9
€ 150 - € 220
1184
Robert Indiana, LOVE, rug tapisserie exclusive edition galerie-F 2005, nr.481/999, hand curved wool, 60,96 x 60,96 cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
1185
Robert Indiana, LOVE, tapis, nr. 805, hand geknoopt wol kleed, 80 x 80 cm.
Loc.9
€ 260 - € 360
1186
Gehamerde geelkoperen kolenkit met getorst handvat, h.42 x b.33 x d.50 cm.
Loc.9
€ 15 - € 25
1187
Antieke notenhouten paardjesregulateurklok
Loc.9
€ 80 - € 120
1188
Ond. Gesign., Man en vrouw in interieur, gouache, 40 x 33 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1189
Willem van Nieuwenhoven, Rotterdam 1879-1973 Laren, Sigaret rokende vrouw, tekening, 27 x 24 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1190
Ond.gesign., Straatje met kerk, aquarel, 33 x 24 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1191
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, airbrush op board, 130 x 110 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1192
Bronzen Art Nouveau-stijl lampvoet met afbeelding van een vrouw rustend op zwart marmeren voetstuk, h.190 cm.
Loc.9
€ 700 - € 950
1193
Bronzen Art Nouveau-stijl lampvoet met afbeelding van een man rustend op zwart marmeren voetstuk, h.190 cm.
Loc.9
€ 700 - € 950
Marc Chagall, Christ, litho, 37,5 x 53 cm.
Loc.9
€ 75 - € 110
Antieke mahoniehouten Biedermeier ronde tafel, h.73 x diameter 106 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1196
Zwarte houten tafellamp met een witte kap, h.85 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1197
Ond.gesign., Zeilschepen bij de kust, olieverf op doek, 90 x 70 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1198
Ond.gesign.,Molen in landschap, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1199
Handgeknoopt Kelim kleed, 210 x 100 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
Nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde 2-zits bank
Loc.9
€ 800 - € 1.100
1201
Nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde 4-zits bank
Loc.9
€ 1.300 - € 1.800
1202
Nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde clubfauteuil
Loc.9
€ 500 - € 700
1203
2 Chroom lampvoeten met vlinders gedecoreerde kappen, h.65 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1204
Houten modelschip van de Groene Draak, h.72 x L.78 x b.22 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1205
Grote deels olijfgeslepen kristallen vaas, h.50 cm.
Loc.9
€ 55 - € 75
1206
Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemendecoratie, h.92 x b.52 cm.
Loc.9
€ 120 - € 170
1207
Loc.9
€ 120 - € 170
1208
Metalen wandtafel met teakhouten blad, h.77 x b.147 x d.45 cm.
Loc.9
€ 360 - € 500
1209
Nieuw met vogels en bloemen geborduurd kussen, 65 x 50 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1210
Loc.9
€ 60 - € 90
1211
Geslepen glazen salontafel rustend op groene houten rijk bewerkte poten, h.45 x b.90 x d.110 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1212
In hoogglans blauw gekleurd houten kuipdienblad, h.7 x L.70 x b.40 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1213
Metalen waxinehouder
Loc.9
€ 16 - € 25
1214
Stel goudkleurige glazen geribbelde waxinelichthouders
Loc.9
€ 6 - € 10
1215
Stel roodkleurige glazen geribbelde waxinelichthouders
Loc.9
€ 6 - € 10
1216
Stel blauwkleurige glazen geribbelde waxinelichthouders
Loc.9
€ 6 - € 10
1217
4 Gekleurde glazen kandelaars
Loc.9
€ 25 - € 35
1218
Opengewerkt groen smeedijzeren Jugendsti-stijl etagèretafel, h.77 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1219
Figuraal handgeknoopt Tabriz kleed, 285 x 237 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1220
Zeer grote hand gekapte lavastenen Boeddhahoofd, h.83 x b.54 x d.42 cm., ca.150 kg., rustend op houten sokkel, h.110 x b.50 x b.50 cm.
Loc.9
€ 800 - € 1.200
1221
Hand gekapte lavastenen Boeddha, eventueel te gebruiken als schenker, h.205 cm.
Loc.9
€ 1.000 - € 1.400
1222
Zeer grote bronzen groep van pinguins, h.120 x b.200 x d.80 cm.
Loc.12
€ 1.800 - € 2.600
1223
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een plant, h.91 x b.53 cm.
Loc.9
€ 120 - € 170
1224
Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een plant, h.91 x b.53
Loc.9
€ 120 - € 170
1225
Oude gepolychromeerde teakhouten zuil, h.100 x b.30 x d.30 cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
1226
Loc.9
€ 150 - € 220
2 Lampvoeten vervaardigd uit een nikkelen ketting met grijze kap, h.62 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1228
Kees van Dongen, Trois nus Féminins allongés, 1925, Eau-Forte op orange Japan papier, 20 x 29 cm.
Loc.9
€ 360 - € 500
1229
Gazé, Abstract, lithografie, 31 x 31 cm.
Loc.9
€ 10 - € 14
1230
Toegeschreven Bosboom, Havengezicht, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1231
Joan Miro, Parler Seul, Litho, 1947, 49,5 x 38,5 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1232
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, airbrush op board, 97 x 132 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1233
2 Antieke kopergravures van Strandwyk en Otterspoors, ca. 1728, 20 x 17 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1234
Jan de Boer, Den Helder 1902-1989 Zaandam, Berglandschap, Pastel , 23x29 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1235
Bruzac, Haventje van Antibes, olieverf op board, 40 x 26 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1236
Onb. meester, Abstract, olieverf op doek, 55 x 40 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1237
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, airbrush op paneel, gedateerd 1985, 60 x 62 cm.
Loc.9
€ 220 - € 320
1238
Bronzen sculptuur van een Indiase god, h.100 cm.
Loc.9
€ 400 - € 550
1239
Bronzen sculptuur van Vishnu, h.95 cm.
Loc.9
€ 400 - € 550
1240
2 Mahoniehouten Empire-stijl zuilen afgezet met brons beslag en afgedekt met groen marmeren blad, h.143 x diam.45 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1241
Antiek mahoniehouten Louis Seize kabinet met tipaankap, Holland ca.1790, h.260 x b.185 x d.62 cm.
Loc.9
€ 4.000 - € 6.000
1242
A. Hof, Twee tjalken op open water, olieverf op doek, 100 x 76 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1243
Loc.9
€ 300 - € 425
1244
Ond.gesign., Dorpsgezicht met koe en boerin,aquarel, gedateerd 1889, 35 x 24 cm.
Loc.9
€ 240 - € 340
1245
14 Kt. gouden schakelarmband met diverse bedels w.o. goud, totaalgewicht 32,3 gr.
6-k
€ 400 - € 600
1246
14 Kt. gouden collier bezet met parels, L.86 cm., 12,5 gr. (totaal gewicht)
6-k
€ 200 - € 280
1247
14 Kt. gouden collier met hanger bezet met parel, totaalgewicht 7 gr.
6-k
€ 120 - € 170
1248
14 Kt. gouden collier met camee-hanger in omranding, totaalgewicht 15 gr.
6-k
€ 100 - € 140
1249
14 Kt. gouden collier met gouden munt bezet met briljant, saffier en robijn, totaalgewicht 13,5 gr.
6-k
€ 200 - € 280
1250
Gouden vijf gulden munt met 14 kt. gouden ketting in omranding, totaalgewicht 9,7 gr.
6-k
€ 200 - € 280
1251
14 Kt. gouden collier met hanger bezet met briljant en parel, totaalgewicht 7,5 gr.
6-k
€ 140 - € 200
1252
18 Kt. geel/witgouden ring volgezet met 48 briljanten 0.96ct
6-k
€ 1.500 - € 2.200
1253
18 Kt. geelgouden ring met baguette geslepen diamant, briljant 0.78ct en een robijn
6-k
€ 1.300 - € 1.800
1254
18 Kt. geelgouden ring volgezet met saffieren en 0.25ct briljant
6-k
€ 1.300 - € 1.800
1255
18 Kt. geel/witgouden ring met een tourmalijn en 0.64ct briljant
6-k
€ 1.100 - € 1.600
1256
18 Kt. geelgouden manchetknopen met topsmaragd in kastzetting
6-k
€ 750 - € 1.100
1257
14 Kt. geelgouden ring bezet met briljant 0.30ct
6-k
€ 450 - € 650
1258
14 Kt. geelgouden ring in het rood geemailleerd bezet met 3 briljanten
6-k
€ 300 - € 425
1259
18 Kt. witgouden ring volgezet met top briljant 1 grote in het midden 0.80ct, ster 12 0.55ct
6-k
€ 3.400 - € 4.750
1260
14 Kt. geelgouden ring bezet met een gefacetteerde ovale amethist
6-k
€ 500 - € 700
1261
Beglaasde grijskleurige metalen windlicht, h.70 x diam.37 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1262
Loc.9
€ 50 - € 70
1263
In hoogglans grijs gekleurd houten kuipdienblad, h.7 x L.70 x b.40 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1264
Metalen kaarsendienblad met kartelrand, h.2 x L.47 x b.30 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1265
Stenen tuinbeeld van een koe begroeid met mosjes
Loc.9
€ 360 - € 550
1266
Off-white gelakte grenenhouten wandtafel met lade, h.81 x b.240 x d.45 cm.
Loc.9
€ 260 - € 360
1267
Design, paarskleurig bijzettafeltje, h.41 x diameter 31 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1268
Loc.9
€ 18 - € 25
1269
Design, groenkleurig bijzettafeltje, h.41 x diameter 31 cm.
Loc.9
€ 18 - € 25
1270
Loc.9
€ 30 - € 45
1271
Roze marmeren eetkamertafel, h.80 x b.200 x d.100 cm. met 6 gepolychromeerde Louis Seize-stijl stoelen waarvan 2 armfauteuils
Loc.9
€ 1.000 - € 1.400
1272
Handgeknoopt Chinees kleed met florale decoraties, 240 x 300 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1273
W. Bruin, Moderne compositie, 1969, gem.techniek, 50 x 70 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1274
Eiken- met notenhouten jugendstil kaptafel met geslepen spiegels, h.190 x b.140 x d.40 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1275
F.Masereel, houtgravure monogram L.O. 10/30 19x13cm.
Loc.12
€ 60 - € 80
1276
H. de Vries, Strandgezicht, aquarel, gedateerd 1967, 46 x 31 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1277
H. Giza Nieuwenhuis, Greenpeace first in danger, zeefdruk, nr. 21/250, 89 x 68 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1278
Herbelot, Gezicht op Parijs, aquarel, 30 x 25 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1279
Tilly Munninghoff - van Vliet, Amsterdam 1879-1960 Oosterbeek, Gloxinias, olieverf op board, 16 x 20 cm.
Loc.12
€ 120 - € 170
1280
Irma Reimert, 1957, Wanhoop, aquarel, 70 x 50 cm.
Loc.12
€ 180 - € 260
1281
Antieke grenenhouten Jugendstil buffetkast met opstand, h.220 x b.129 x d.55 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1282
Naar Arntzenius, Straatje met tram, aquarel, 36 x 26 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1283
Georges Braque, Oiseau, litho, 54 x 70,5 cm.
Loc.12
€ 220 - € 300
1284
Zeer grote hand uitgestoken spiegellijst met jacobsschelp met spiegel, h.150 x b.117 cm.
Loc.12
€ 360 - € 500
1285
Beige gelakte trumeau, h.100 x b.101 x d.50 cm.
Loc.12
€ 180 - € 260
1286
Nel Boudewijn, 1908-1943, Nieuwbouw stationsplein Haarlem, gedateerd 1974, 72 x 53 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1287
B.Bos, Twee tekeningen van schepen op zee, 38 x 23,5 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1288
Ond.monogram, Huis in winterlandschap, Olieverf op paneel, 80x60cm.
Loc.12
€ 110 - € 150
1289
Van den Leeuwen, De limiet van het Alchemisme, kleurenets, gedateerd 1966, 48 x 41 cm.
Loc.12
€ 180 - € 260
1290
Kees van Dongen, Les mouettes, ca. 1930, eau-forte (hete naald), ref; Juggermans E8, 38 x 42 cm.
Loc.12
€ 475 - € 650
1291
W. Bruin, Moderne compositie, ' 70, inkttekening, 40 x 50 cm.
Loc.12
€ 16 - € 25
1292
Visjacht, Engelse handgekleurde gravure, 57 x 29cm.
Loc.12
€ 45 - € 60
1293
N.A. Theunis, Bloemstilleven, olieverf op doek, 44 x 35 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1294
Onb. meester, Poldergezicht, olieverf op paneel, 30 x 23 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1295
Opengewerkte wortelnotenhout gedecoreerde art deco-stijl open vakkenkast, h.85 x b. 95 x d. 29 cm.
Loc.12
€ 240 - € 320
1296
Met bloemen gedecoreerde 1-deurs kast afgedekt door een marmeren blad en met koperen beslag
Loc.12
€ 260 - € 360
1297
Antieke grenenhouten 1-deurs vitrinekast, h.180 x b.100 x d.54 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1298
Wit polyester sculptuur van een abstract vrouwfiguur rustend op zwart marmeren voetstuk, h.98 cm.
Loc.12
€ 180 - € 260
1299
Wit polyester sculptuur van een abstract vrouwfiguur rustend op zwart marmeren voetstuk, h.94 cm.
Loc.12
€ 180 - € 260
1300
Oude Gravure van Luchtballon, gekleurd in de plaat, 28 x 24 cm.
Loc.12
€ 40 - € 55
1301
Ond.gesign., Vrouw bij waterput, olieverf op board, 40 x 31 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1302
Susan Richter, Compositie 1, gem.techiek, gedateerd 1990, 24 x 24 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1303
Ond.gesign., Stadsgezicht Parijs, aquarel, 32 x 40 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1304
Naar Balle, Abstract, gem.techniek, 33 x 26 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1305
Houten Afrikaans masker, L.59 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1306
Naar van Dongen, Slootje met boten, kleurpotloodtekening, 21 x 15 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1307
M.Laurencin, Personen in boot, gem. techniek, 34x24cm.
Loc.12
€ 70 - € 100
1308
Eikenhouten met palissanderhouten Art Deco spiegellijst met spiegel, h.87 x b.92 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1309
Eikenhouten met palissanderhouten afgezet Art Deco dressoir met opstand, h.120 x b.180 x d.50 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1310
Stel oranjekleurige lampvoeten met honingkleurige kappen
Loc.12
€ 150 - € 220
1311
Guillaume Lo-a-njoe, Abstract, gem.techniek, 110 x 100 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1312
Onb.meester, Wanddecoratie, h.60 x b.54 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1313
Beigekleurige design eetkamertafel met witte poten, h.76 x L.230 x b.90 cm.
Loc.12
€ 220 - € 300
1314
Porseleinen serviesdeel
Loc.12
€ 50 - € 70
1315
Set van 6 gestoffeerde eetkamerstoelen
Loc.12
€ 900 - € 1.300
1316
Chroom met gele stof gestoffeerde design schommelstoel
Loc.12
€ 150 - € 220
1317
Antieke grenenhouten plat bureau met 4 laden, h.76 x b.150 x d.83 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1318
Houten lampvoet i.v.v. beeld met beige kap, h.70 cm.
Loc.12
€ 180 - € 260
1319
Rieten picknickmand toebehoren en koelgedeelte, 55 x 38 x 22 cm.
Loc.7
€ 65 - € 90
1320
Metalen borstbeeld van een paardenhoofd, h.63 cm.
Loc.12
€ 110 - € 150
1321
Teakhouten vogelhuis, h.97 cm.
Loc.12
€ 180 - € 260
1322
Smeedijzeren wandtafel afgedekt door een geslepen wit marmeren, h. 97 x b.130 x d.53 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1323
Stenen zittende Boeddha, h.61 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1324
Hildo Krop, 1884-1970, 2 Zandstenen Art Deco hoekgevelstenen met roofvogels, eind jaren'20 (vermoedelijk afkomstig van een gesloopt pand : hoek van de Vijzelstraat/Prinsengracht te Amsterdam)
Loc.12
€ 320 - € 450
1325
Gerbrand Volger, Café Wildschut, houtskool/pastel, 160 x 110 cm., gedateerd 2004
Loc.12
€ 300 - € 425
1326
John Grit, Plassengezicht, olieverf op doek, 100 x 66 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1327
F. Saunier, Contemplado, kleurenets, nr.158/190, gedateerd 1970, 44 x 43 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1328
J. Karsemeijer, Stilleven met bloemen, aquarel, 43 x 30 cm.
Loc.12
€ 10 - € 14
1329
14 Kt. geel met witgouden ring bezet met 9 briljanten, 0.64 ct.
6-k
€ 1.800 - € 2.600
1330
14 Kt. geelgouden oorknoppen met saffier en diamant 0.02ct
6-k
€ 30 - € 45
1331
14 Kt. geelgouden oorknoppen met parels
6-k
€ 25 - € 35
1332
14 Kt. bicolor rozet oorknoppen met briljanten 0.40ct
6-k
€ 260 - € 360
1333
14 Kt. bicolor oorknoppen met parel en diamant 0.01ct
6-k
€ 25 - € 35
1334
14 Kt. geelgouden oorknoppen met blauwe topaas
6-k
€ 10 - € 14
1335
6-k
€ 25 - € 35
1336
14 Kt. geelgouden oorknoppen met briljant 0.04ct
6-k
€ 50 - € 70
1337
14 Kt. geelgouden oorknoppen met saffier en diamant 0.01ct
6-k
€ 40 - € 60
1338
6-k
€ 20 - € 30
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1339
14 Kt. gouden oorknoppen bezet met parel
6-k
€ 50 - € 70
1340
6-k
€ 8 - € 12
1341
14 Kt. gevlochten gouden broche, 4,6 gr.
6-k
€ 60 - € 90
1342
18 Kt. geelgouden takbroche met robijntjes
6-k
€ 340 - € 475
1343
14 Kt. gouden schakelarmbandje, 13 gr.
6-k
€ 180 - € 260
1344
14 Kt. geelgouden armband met diamanten 0.63ct
6-k
€ 500 - € 700
1345
Onb.Meester, Katjes in interieur, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1346
Hugo Berten, 1894-1959, Voorjaarsbloemen, 60x50 cm, in heijdenrijk lijst.
Loc.12
€ 400 - € 600
1347
Ond.gesign., Landschap met personen, gem.techniek, 40 x 33 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1348
Antieke eikenhouten 2-deurs linnenkast met 2 laden, Duitsland ca.1880, h.208 x b.154 x d.58 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1349
Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1350
Piet Akkerman, Bloemstilleven, olieverf op doek, 32 x 38 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1351
G. van Schaik, Bosweg, olieverf op doek, gedateerd 1942, 80 x 60 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1352
Onb.meester, Fruitboom in landschap, olieverf op doek, 40 x 29 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1353
Monogram H.B., Vrouw in landschap, aquarel. 41 x 25 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1354
Eikenhouten Art Deco wascommode met marmeren opstand en bijpassende spiegel, h.183 x b.110 x d.57 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1355
Grote gepolychromeerde metalen hangende vislantaarn, h.60 x b.110 x d.17 cm.
Loc.12
€ 140 - € 200
1356
Zwart houten met touw afgezette windlicht, h.64 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
1357
Loc.4
€ 50 - € 70
1358
Massief houten grijskleurige eetkamertafel, h.78 x L.220 x b.100 cm.
Loc.10
€ 400 - € 600
1359
Oude polychroom beschilderde theetafel, h.21 x b.69 x d.69 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1360
8 Originele Loom stoelen
Loc.12
€ 400 - € 600
1361
Loc.12
€ 300 - € 425
1362
4 Patchwork matraskussens, 45 x 45 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1363
Oud handgeknoopt Chinees kleed, 93 x 270 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1364
Massieve iepenhouten eetkamertafel, h.80 x b.90 x L.220 cm.
Loc.12
€ 400 - € 600
1365
Paars gedecoreerd porseleinen serviesdeel
Loc.12
€ 60 - € 90
1366
6 Patchwork eetkamerstoelen
Loc.10
€ 600 - € 850
1367
Antieke eikenhouten 2-deurs notariskast, h.240 x b.202 x d.62 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1368
Ingelijst voetbalshirt met handtekening van Schaars, 104 x 93 cm. (zonder glas)
Loc.12
€ 260 - € 380
1369
Ingelijst voetbalshirt, Van der Vaart, met handtekeningen van het Oranje elftal, 107 x 96 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1370
Ingelijst voetbalshirt, Reuser, met handtekening, 104 x 91 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1371
Ingelijst voetbalshirt, Van Basten, met handtekeningen van het Oranje elftal, 87 x 101 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1372
Ingelijst voetbalshirt, Cocu, met handtekeningen van het PSV elftal, 102 x 87 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1373
Ingelijst voetbalshirt met initialen van Louis van Gaal, 105 x 91 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1374
Grote kristallen kroonluchter met koperen versieringen van druifranken, h.160 cm. (elektra ontbreekt)
Loc.12
€ 500 - € 700
1375
Grote kristallen kroonluchter met koperen versieringen van druifranken, h.160 cm.(elektra ontbreekt)
Loc.12
€ 500 - € 700
1376
Karel Willink, Surrealistisch landschap, lithografie, 88 x 66 cm.
Loc.12
€ 400 - € 600
1377
Koopje van 3 diverse schilderijtjes
Loc.12
€ 60 - € 90
1378
Loc.12
€ 30 - € 45
1379
Antieke eikenhouten Hollandse orgelgebogen secretaire rustend op klauwpoten, Holland ca.1800, h.110 x b.140 x d.64 cm.
Loc.12
€ 500 - € 700
1380
Hardhouten tuinbankje, h.93 x b.125 x d.53 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1381
Teakhouten 8-kantige tuintafel met 4 bijpassende stoelen
Loc.12
€ 60 - € 90
1382
J.P.C. van Os, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1383
A. Dubsky, Bosgezicht, olieverf op board, 39 x 29 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1384
B. de Kreek, Kaketoe op tak, aquarel op papier, 23 x 30 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1385
Tilly Wils, Door de bomen het bos en Tulipo,gouaches (2x), 17 x 12 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1386
Loc.12
€ 180 - € 260
1387
A. vd Heide, Spelende kittens, olieverf op doek, 38 x 29 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1388
3 Antieke handgekleurde vogelprenten, 41 x 30 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1389
Han Molenaar, Bloemstilleven, olieverf op board, 60 x 80 cm.
Loc.12
€ 260 - € 360
1390
Onb.meester, Landschap met bomen, olieverf op doek, 97 x 80 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1391
Helg, 2 Berglandschappen met meer en een met trein, olieverf op doek, 50 x 25 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1392
Erwin Hollstein, Duitse school 1930, Magnolia, Olieverf op paneel, 120x51 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1393
Met de hand beschilderd 6-slags kamerscherm met voorstelling van bloemen, h.140 x b.240 cm.
Loc.12
€ 360 - € 500
1394
Groen gelakte metalen wandfontein met geelkoperen kraan, h.85 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1395
Naar Verweij, Bloemstilleven, aquarel op papier, 38 x 48 cm.
Loc.12
€ 90 - € 130
1396
Levensgrote bronzen sculptuur van een stier, h.120 x b.170 x d.45 cm.
Loc.12
€ 2.000 - € 2.800
1397
Groen gelakte opengewerkte bijzettafel met 2 opengewerkte smeedijzeren stoeltjes
Loc.12
€ 360 - € 500
1398
Bronzen sculptuur van een naakte dame op schelp, h.126 cm.
Loc.12
€ 900 - € 1.300
1399
Zeer grote bronzen sculptuur van een meisje op tak, h.135 cm.
Loc.12
€ 800 - € 1.100
1400
Bronzen sculptuur van een alligator, h.70 x b.100 cm.
Loc.12
€ 700 - € 950
1401
Houten deels beschilderde wandtafel rustend op ronde poten, h.80 x b.60 x L.174 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1402
Zeer grote poly-stone tuinbank geflankeerd door leeuwen, h.120 x b.200 x d.76 cm.
Loc.12
€ 1.400 - € 2.000
1403
Bronzen sculptuur van een staand meisje bij waterkant met kikker als fontein, h.100 cm.
Loc.12
€ 550 - € 800
1404
Sculptuur van een pony, h.125 x b.115 x d.35 cm.
Loc.12
€ 800 - € 1.100
1405
Oude Hindi verkoopwagen met ijscompartiment op luchtwielen, h.120 x L.152 x d.90 cm.
Loc.12
€ 600 - € 850
1406
Groen metalen wandsculptuur van een ploegende boer, b.170 x h.55 cm.
Loc.12
€ 45 - € 60
1407
Laké met goudkleurige kuifspiegellijst met geslepen spiegel, 67 x 40 cm.
Loc.12
€ 15 - € 25
1408
Groen houten bankje met gekleurde draden zitting, h.44 x b.90 x d.45 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1409
Groen houten bankje met gekleurde draden zitting, h.38 x b.50 x d.50 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1410
Grote vierkante poly-stone tuinvaas met ornamenten, h.54 x b.60 x d.60 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1411
Loc.12
€ 300 - € 425
1412
2 Tuinbeelden van sfinxen, h.90 x l.110 x b.47 cm.
Loc.12
€ 1.000 - € 1.400
1413
14 Kt. gouden broche bezet met 3 Barokke parels en briljant
6-k
€ 150 - € 220
1414
14 Kt. gouden broche bezet met parel, 4,6 gr.
6-k
€ 50 - € 70
1415
Gouden herenzegelring
6-k
€ 40 - € 60
1416
14 Kt. geelgouden ring bezet met aquamarijn
6-k
€ 300 - € 425
1417
14 Kt. wit met geelgouden fantasiering, 11,1 gr.
6-k
€ 200 - € 280
1418
14 Kt. gouden ring bezet met bloedkoraal
6-k
€ 80 - € 120
1419
14 Kt. gouden ring bezet met 4 briljantjes, 5 gr.
6-k
€ 100 - € 140
1420
Gouden ring gemaakt van 2 trouwringen bezet met briljant, 7,4 gr.
6-k
€ 140 - € 200
1421
18 Kt. bicolor ring met briljanten 0.42ct rm:17.5
6-k
€ 475 - € 700
1422
14 Kt. gouden brede ring bezet met 3 briljantjes, 8,5 gr.
6-k
€ 150 - € 220
1423
18 Kt. bicolor ring met oud slijpsel diamanten 0.30ct rm:18.5
6-k
€ 200 - € 280
1424
14 Kt. bicolor rijring met briljanten 0.20ct rm:17.75
6-k
€ 150 - € 220
1425
14 Kt. geel gouden ring met saffier en 8 kant diamanten 0.02ct rm:17
6-k
€ 50 - € 70
1426
B.W.G. opengewerkte ring bezet met 3 stenen
6-k
€ 60 - € 90
1427
14 Kt. geelgouden ring met saffiertjes en briljanten 0.40ct rm:17
6-k
€ 280 - € 400
1428
14 Kt. geelgouden rijring met briljanten 0.28ct rm:17.5
6-k
€ 160 - € 240
1429
Loc.12
€ 60 - € 90
1430
Loc.12
€ 80 - € 120
1431
Loc.12
€ 60 - € 90
1432
Rozenhouten parketterie half ronde commode met zwart/wit gedaderd marmeren blad, h.95 x b.100 x d.42 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1433
Antiek eiken met palissanderhouten 2-deurs kussenkast, h.188 x b.163 x d.55 cm.
Loc.12
€ 260 - € 360
1434
Oude originele metalen handventilator, h.177 x b.118 x d.63 cm.
Loc.12
€ 360 - € 500
1435
Bronzen sculptuur van een vos, h.50 x b.95 cm.
Loc.12
€ 340 - € 475
1436
Bronzen sculptuur van een zittend vosje, h.55 cm.
Loc.12
€ 360 - € 500
1437
Handgeknoopt Franse wandgobelin, 130 x 185 cm.
Loc.12
€ 110 - € 150
1438
Stenen sculptuur van een staande Boeddha, h.145 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1439
Loc.12
€ 200 - € 280
1440
Loc.12
€ 200 - € 280
1441
Loc.12
€ 200 - € 280
1442
Oud teakhouten kamerverdeelscherm met spijlen, h.217 x b.128,5 cm.
Loc.12
€ 360 - € 500
1443
Oud teakhouten kamerverdeelscherm met spijlen, h.217 x b.136,5 cm.
Loc.12
€ 360 - € 500
1444
Massief marmeren handgekapte en met gezichten gedecoreerde tuinzetel, h.50 x b.35 x d.35 cm.
Loc.12
€ 240 - € 320
1445
Loc.12
€ 240 - € 320
1446
Antiek grenenhouten bijzettafeltje met lade, h.73 x b.65 x d.47 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1447
Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een musicerende aap, h.90 cm.
Loc.12
€ 500 - € 700
1448
Teakhouten tafel met metalen onderstel, h.75 x b.120 x d.80 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1449
Gesmeden ijzeren vuurschaal, h.26 x diam.83 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1450
3-Lichts hanglamp met touw
Loc.12
€ 65 - € 90
1451
Zeer grote groen gepatineerde bronzen Jugendstil-stijl tuinvaas gedragen door twee naakte vrouwen, h.175 x b.130 x d.70 cm.
Loc.12
€ 2.600 - € 3.600
1452
Wit metalen 6-kantige bomenbank, diam. 170 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1453
Donker beige geschilderde metalen tuinbank, h.102 x b.200 x d.45 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1454
Cora Mulder, Danseres, acryl met bladgoud op doek, 120 x 100 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1455
Tom Franswa, Schilder psychiater Zandvoort, overl .2014, Helena en Beauty, 2x Olieverf op paneel, 60x80 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1456
Van een antieke Indiase poort vervaardigde 2-deurs kast met plankenindeling, h.233 x b.161 x d.65 cm.
Loc.12
€ 1.200 - € 1.700
1457
Twee aan elkaar vastgemaakte Iraanse kussens, 75 x 85 cm.
Loc.12
€ 45 - € 65
1458
Antieke mahoniehouten ovale bijzettafel, h.68 x b.80 x d.61 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1459
Gepolychromeerde aardewerken cobra, h.47 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1460
Opaliserende glazen flesvaas, h.77 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1461
Gepolychromeerde in hoog glans gelakte Chinese 2-deurs kast met decoratie van bloemen en vogels, h.87 x b.97 x d.40 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
1462
Gerard Altmann, Stalinterieur met waterpomp en vrouw, olieverf op doek, 102 x 76 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1463
2 Grote wit marmeren beelden van vrouwen met kruik, h.115 cm.
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
1464
2 Blauwkleurige aardewerken schemerlampvoetjes met witte kappen, h.55 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1465
2 Grijs metalen beglaasde windlichten, h.75 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1466
Stel met perzikbloemen gedecoreerde Chinees porseleinen bolvaasjes, h.36 cm.
Loc.8
€ 110 - € 150
1467
Oud wit gelakte gateleg tafel, h.78 x b.100 (of 170) x d.115 cm.
Loc.8
€ 425 - € 600
1468
Oude porseleinen met chrome Heineken bierpomp
Loc.8
€ 150 - € 220
1469
Gepolychromeerde porseleinen cachepot met koperen monturen, h.28 x diam.25 cm.
Loc.8
€ 120 - € 170
1470
Loc.8
€ 120 - € 170
1471
Oude teakhouten whitewash verkoopbalie / kookeiland met 8 deuren afgedekt met dik marmeren blad, h.100 x L.186 x d.79 cm
Loc.8
€ 1.200 - € 1.700
1472
Ronde in Pietra Dura techniek uitgevoerde marmeren tafel op metalen onderstel, h.75 x d.130
Loc.8
€ 380 - € 550
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1473
Zeer grote bronzen sculptuur van een beeldengroep van een adelaar op rots, h.200 x b.140 cm.
Loc.8
€ 2.000 - € 2.800
1474
Gerald Zjind, Op moedersschoot, olieverf op linnen, 110 x 91 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1475
Teakhouten bijzettafel op metalen poot, h.75 x b.80 x d.80 cm.
Loc.8
€ 220 - € 320
1476
Antieke palissanderhouten likeurkelder met vier kristallen karaffen
Loc.8
€ 400 - € 600
1477
Loc.8
€ 220 - € 320
1478
2 Groen dikwandige glazen lampvoeten met rode kappen, h.62 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1479
Glaspasta wandlamp, h.25 x b.40 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1480
Loc.8
€ 30 - € 45
1481
Originele met vintage groen leder beklede Chesterfield bank, ontworpen door Timothy Oulton, naar het authentieke model van de banken van the University of Oxford
Loc.8
€ 2.000 - € 2.800
1482
2 Met bloemen gedecoreerde sierkussens, 44 x 44 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1483
Off white elektrische hanglantaarnlamp, Mumbai, h.60 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
1484
Antieke Javaanse teakhouten weeftafel, h.46 x b.134 x L.200 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1485
Antieke beschilderde spanen doos, h.22 x diameter 40 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1486
Ammoniet Kamerunoceusis, L.53 cm.
Loc.8
€ 120 - € 160
1487
Handgeknoopt wollen Ziegler kleed, 350 x 263 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1488
2 Zilverkleurige clubfauteuiltje met gecapitonneerde bruin leatherlook stoffen bekleding
Loc.8
€ 360 - € 500
1489
Toegeschreven aan Johann Georg Schwartze, Amsterdam 1814-1874 Amsterdam, Portret van Freule Sara Maria van de Poll geb.Amsterdam 29 januari 1795, overleden te LOOSDRECHT op 6 mei 1866, (nazaat van Michiel Adriaansz. de Ruijter), olieverf op doek, 123 x 98 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
1490
Art Nouveau-stijl 2-lichts kandelaar gedragen door een vrouw, h.68 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1491
Loc.8
€ 200 - € 280
1492
Stel houten wandornamenten met gestoken acunthusbladeren, h.97 x b.17 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1493
Stel zwart marmeren cilindervormige 3-delige zuilen, h.95 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1494
Antieke haard-voorzet met borduurwerk, h.87 x b.60 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1495
Verzilverde Art Deco hanglamp met wit opaalglazen kapjes 1920-1930, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.8
€ 280 - € 400
1496
Antieke eiken met palissanderhouten Utrechtse poortkast rustend op bolpoten, Holland ca. 1800, h.214 x b.167 x d.66 cm.
Loc.8
€ 1.300 - € 1.800
1497
14 Kt. geel gouden rozet ring met coraal en briljanten 0.08ct rm:17
6-k
€ 65 - € 100
1498
14 Kt. bicolor rozetring met briljanten 0.40ct rm:17.5
6-k
€ 150 - € 220
1499
14 Kt. bicolor ring met saffier en diamanten 0.02ct rm:16.5
6-k
€ 50 - € 70
14 Kt. geelgouden ring met saffier en briljanten 0.05ct rm:17.5
6-k
€ 50 - € 70
1501
14 Kt. bicolor ring met briljanten 0.12ct rm:17.5
6-k
€ 80 - € 120
1502
14 Kt. bicolor solitair ring met briljant 0.10ct rm:18
6-k
€ 90 - € 120
1503
14 Kt. bicolor ring met briljant 0.01ct rm:17.5
6-k
€ 35 - € 50
1504
14 Kt. geelgouden ring met briljanten 0.04ct rm:18
6-k
€ 60 - € 90
1505
14 Kt. geelgouden ring met briljant 0.01ct rm:19
6-k
€ 25 - € 35
1506
14 Kt. geelgouden ring met smaragd en briljanten 0.05ct rm:16.5
6-k
€ 45 - € 65
1507
14 Kt. bicolor rijring met robijn en 8 kant geslepen diamanten 0.04ct rm:19
6-k
€ 45 - € 65
1508
14 Kt. gouden ovale ring bezet met briljant en robijn
6-k
€ 140 - € 200
1509
14 Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamant 0.01ct rm:15.5
6-k
€ 45 - € 65
1510
18 Kt. geelgouden ring met saffier, smaragd, robijn en briljanten 0.64ct rm:16.5
6-k
€ 400 - € 550
1511
14 Kt. geelgouden ring met koraal rm:18
6-k
€ 150 - € 220
1512
14 Kt. gouden speld bezet met bloedkoraal, totaalgewicht 6,1 gr.
6-k
€ 80 - € 120
1513
Zilverkleurige bronzen sculptuur van een stier, h.40 x b.55 cm.
Loc.8
€ 240 - € 320
1514
Oude teakhouten salontafel, h.40 x b.60 x d.60 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1515
Houten paardenhoofd op metalen standaard, h.116 x b.47 x d.34 cm.
Loc.8
€ 220 - € 320
1516
Teakhouten 3-persoons tuinbank, h.90 x b.130 x d.45cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1517
Loc.8
€ 200 - € 280
1518
2 Met bloemen gedecoreerde sierkussens, 60 x 40 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1519
Geloogde runder huid, 215 x 210 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1520
Gepolychromeerde houten olifant als bijzettafel/plantenstandaard, h.64 x L.94 x b.33 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
1521
Gestoken houten gueridon met inlegwerk
Loc.8
€ 30 - € 45
1522
Koopje divers Chinees en Japans porselein
Loc.8
€ 80 - € 120
1523
Nyoman Cokot (Tjokot), 1886-1971, Houten sculptuur van twee demonen, 46 cm.
Loc.8
€ 700 - € 1.000
1524
Rijkbewerkt benen dekseldoos met Hebreeuwse tekst op klauwpootje, h.17 x b.17 x d.14 cm.
Loc.8
€ 160 - € 220
1525
Chinees porseleinen lampvoetje met decor van vogels, afgezet met koperen monturen, h.36 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1526
Koperen gedreven rook/theeset op blad
Loc.8
€ 20 - € 30
1527
Groen gepatineerde abstracte bronzen sculptuur rustend op marmeren voetstuk, h.15 cm.
Loc.8
€ 110 - € 160
1528
2 Lakdozen met decoratie van vogels
Loc.8
€ 120 - € 170
1529
2 Oude pistolen, w.o. Brander and Potts.
Loc.8
€ 400 - € 600
1530
Gouda plateel vaas (oor defect en chipje aan de voet), h.30 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1531
Gouda plateel schotel, diam. 31,5 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1532
Gouda plateel vaas (randschilvers voet), h.29 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1533
Surrealistische bronzen sculptuur van een vrouw met vleugels rustend op marmeren voetstuk, h.38 cm.
Loc.8
€ 35 - € 45
1534
Diana Kortbeek, bronzen sculptuur van vrouw, h.16 cm. (Tros Actua in bedrijf 1991-1995)
Loc.8
€ 65 - € 90
1535
6 Cloisonné vaasjes, h.8 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
1536
Koopje divers kleingoed, 2 Art Deco boekensteunen, tin craquelé schaal A.D. Copier, rozenvaasje A.D. Copier, gele Boeddha en een handgeknoopt kleedje
Loc.8
€ 60 - € 90
1537
Schaal uit fossielmarmer met versteende resten van orthoceras (pijlstaartinktvissen) die 210 miljoen geleden zijn uitgestorven, deze worden op 460 miljoen jaar oud gedateerd, 26 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1538
Koopje van 12 kristallen messenleggers in etui, een spekstenen sculptuur van een Guan Yin, en een Afrikaans houten beelje,
Loc.8
€ 30 - € 45
1539
Oude Hohner accordeon met boekje
Loc.8
€ 30 - € 45
1540
Antieke mahoniehouten speeltafel met vuurverguld brons beslag, h.77 x b.80 x d.40 of 80 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1541
Spiegeltje in goudkleurig lijstje, 77 x 40 cm.
Loc.8
€ 6 - € 10
1542
2 Goudkleurige opengewerkte wandkandelaars, h.92 x b.52 x d.24 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1543
Nieuwe met geschaafd bruin leder beklede 2-zits bank op wieltjes
Loc.8
€ 750 - € 1.100
1544
Set van 2 staande gepolychromeerde zuilen met 2 army-kleurige lampenkappen
Loc.8
€ 500 - € 700
1545
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, 2 ingelijste tekeningen, 26 x 40 cm.
Loc.9
€ 14 - € 20
1546
Hemanus Charles Ch.Bogman, 1861-1921, Koeien in landschap, olieverf op doek, 40x60cm, in 19e eeuwse lijst.
Loc.8
€ 300 - € 425
1547
Antieke orgelgebogen wortelnotenhouten linnenpers, Holland ca.1800, h.210 x b.101 x d.62 cm.
Loc.8
€ 1.500 - € 2.200
1548
Goud vergulde rijk bewerkte spiegellijst met spiegel met bekroonde medaillon, h.190 x b.95 cm.
Loc.8
€ 700 - € 1.000
1549
Hermanus Willem Koekkoek, Amsterdam 1867-1929 Amsterdam, plassengezicht met diverse bootjes, olieverf op paneel, 32 x 26 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1550
Onb.meester, Portret van een man, olieverf op doek, 18e eeuw, 28 x 22 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1551
Grote verzilverde wijnkoeler met koehoorn handvatten
Loc.8
€ 80 - € 120
1552
Bronzen buste rustend op marmeren sokkel, h.47 cm.
Loc.8
€ 140 - € 190
1553
Groen met bruine schemerlampvoet met groene kap, h.66 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1554
Hendrik Barend Koekkoek, Amsterdam 1849-1909 London, Molens nabij Kinderdijk, olieverf op doek, 70 x 40 cm.
Loc.8
€ 1.400 - € 2.000
1555
Antieke Hollandse eikenhouten linnenpers, h.190 x b.85 x d.54 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1556
In hoog glans afgelakt gepolychromeerd Chinees dressoir met 2 deuren en 4 laden gedecoreerd met Chinese gebouwen, bloemen en vruchten, h.90 x b.141 x d.41 cm.
Loc.8
€ 800 - € 1.200
1557
Bronzen sculptuur van een mammoet, h.40 x b.70 cm.
Loc.8
€ 360 - € 500
1558
Chinees opengewerkt stenen schaakspel met schaakbord, ca.1950, h.9,8/5,6 cm.
Loc.8
€ 25 - € 35
1559
Antiek gepolychromeerd beeld van een kindje met bal, h.56 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1560
Groen geglazuurd aardewerken schildpad, ca.1920, China, L.20 cm.
Loc.8
€ 35 - € 45
1561
Antiek mahoniehouten theekistje
Loc.8
€ 100 - € 140
1562
Antieke bronzen deels vuurvergulde pendule met bovenop het uurwerk een vrouw met kat, h.43 x b.28 x d.13 cm., 43 cm.
Loc.8
€ 550 - € 800
1563
Schijf labradoriet, Madagascar, 20 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1564
Kristallen schaal op voet, h.13 cm., diam. 23 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1565
Jeannette Slager, 's-Hertogenbosch 1881 - 1945 's-Hertogenbosch, Bloemstilleven, olieverf op doek, 48 x 40 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
1566
Georges Braque (1882-1963), L'Oiseau, kleurenlitho uit 1963, herkomst Andre Sauret, Monte Carlo
Loc.8
€ 50 - € 70
1567
Koopje Orthoceras, versteende resten van pijlstaartinktvissen die 210 miljoen geleden zijn uitgestorven, deze worden op 460 miljoen jaar oud gedateerd (5x)
Loc.8
€ 30 - € 45
1568
Bronzen sculptuur van een vogel rustend op zwart marmeren voetstuk, h.27 cm.
Loc.8
€ 65 - € 100
1569
9-Delig tegeltableau van granaatappels, 17 eeuw
Loc.8
€ 60 - € 90
1570
Stenen Duitse kruik met oor, 18e eeuw, bodemvondst, h.33 cm.
Loc.8
€ 70 - € 100
1571
2 Antieke porseleinen famille rose schotels met bloemdecoraties, diam.23 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1572
Polychroom gedecoreerde Portugese majolica schotel, d.43 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1573
3 Gravures van ornamenten, ca. 1640
Loc.8
€ 70 - € 100
1574
Handgekapte hardstenen wandfontein met leeuwenkop als spuiter, h.150 x b.75 x d.55 cm.
Loc.8
€ 550 - € 750
1575
Uit bamboe vervaardigd 20-erjaren etagèretafeltje met 3 gepolychromeerde porseleinen plaquettes met Japanse voorstellingen, h.84 x b.38 x d.38 cm.
Loc.8
€ 100 - € 130
1576
Antieke eikenhouten staartklok met een koperen wijzerplaat
Loc.8
€ 150 - € 220
1577
Schemerlampje met glazen plooikap, h.40 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1578
Wit marmeren borstbeeld van een vrouw, h.65 cm.
Loc.8
€ 360 - € 500
1579
Wit marmeren borstbeeld van een man, h.65 cm.
Loc.8
€ 360 - € 500
1580
Stel wit marmeren 8-kantige zuilen, h.105 x b.45 x b.45 cm.
Loc.8
€ 650 - € 900
1581
Tussal, 14 kt. damespolshorloge met gouden band, totaal gewicht, 16 gr.
6-k
€ 150 - € 220
1582
Gouden Juliana munt, Bolwerk der vrijheid, 1959, 7,6 gr.
6-k
€ 140 - € 200
1583
4 Gouden tien gulden munten, Wilhelmina, 1912 (3x) en 1925 (1x)
6-k
€ 600 - € 850
1584
Gouden tien gulden munt, Wilhelmina hangend haar, 1897
6-k
€ 180 - € 260
1585
2 Gouden vijf gulden munten, Wilhelmina, 1912
6-k
€ 160 - € 240
1586
Koopje van diverse sieraden w.o. goud
6-k
€ 100 - € 140
1587
Koopje diverse sieraden w.o. goud
6-k
€ 100 - € 140
1588
Koopje diverse sieraden, etc. w.o. goud
6-k
€ 100 - € 140
1589
Antieke 14 kt. gouden horlogeketting, 21 gr.
6-k
€ 250 - € 380
1590
6-k
€ 25 - € 35
1591
14 Kt. geelgouden oorknoppen met diamanten 0.02ct
6-k
€ 90 - € 130
1592
Paar gouden fantasie oorhangers bezet met onix balletje
6-k
€ 25 - € 35
1593
18 Kt. bicolor oorhangers met saffier en briljanten 0.17ct
6-k
€ 260 - € 360
1594
18 Kt. gouden oorhangers bezet met zwart onix steentje
6-k
€ 30 - € 45
1595
Geelgouden met zilveren broche i.v.v. een kever bezet met diamant
6-k
€ 340 - € 475
1596
14 Kt. gouden broche bezet met hematiet
6-k
€ 100 - € 140
1597
Oude goud vergulde rijk bewerkte spiegellijst met geslepen spiegel, h.175 x b.110 cm.
Loc.8
€ 700 - € 1.000
1598
Geboldeerde met fijne houtsoorten belijmde commode met bronzen monturen en marmeren topblad, h.90 x b.130 x d.51 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1599
Toegeschreven aan Andries Vermeulen, Nederland 1763-1814, Landschap met reizende personen met ezels, olieverf op doek, 60 x 78 cm.
Loc.8
€ 800 - € 1.200
1600
Antieke met fijne houtsoorten belijmde boekenkast, h.185 x b.120 x d.47 cm.
Loc.8
€ 700 - € 1.000
1601
Koopje divers porselein w.o. Limoge
Loc.8
€ 20 - € 30
1602
Houten scherm, decoratie en twee houten Wajangpoppen
Loc.8
€ 10 - € 14
1603
Toegeschreven aan Andries Vermeulen, Nederland 1763-1814, Landschap met boer met koeien, olieverf op doek, 60 x 78 cm.
Loc.8
€ 800 - € 1.200
1604
Vernikkelde Art Deco tafellamp met glazen kap, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.8
€ 140 - € 200
1605
Antiek mahoniehouten bijzettafeltje met lade, h.74 x b.62 x d.36 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1606
Zittende koperen Boeddha als schemerlampje, h.48 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1607
Met mannen te paard beschilderde staartklok met mechaniek, de wijzerplaat gesign. A. Guise te Hoorn, h.127 x b. 35 d.23 cm.
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
1608
Oude gepolychromeerde teakhouten beglaasd 2-deurs kastje met lade, h.171 x b.56 x d.34 cm.
Loc.8
€ 180 - € 260
1609
Opengewerkt groen smeedijzeren Jugendstil-stijl etagèretafel, h.77 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1610
Chroom staande verstelbare lamp met contragewicht, h. ca.200 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1611
Modern blauw gestoffeerde oorfauteuil
Loc.8
€ 360 - € 550
1612
Moderne blauw gestoffeerde oorfauteuil
Loc.8
€ 360 - € 550
1613
Oscar Braun, De kledenverkoper, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1614
Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Rivierlandschap met schapen, Olieverf op doek, 66x80 cm, in kapitale 19e eeuwse lijst
Loc.8
€ 400 - € 600
1615
Antieke intarsia ingelegde boekenkast, h.170 x b.142 x d.39 cm.
Loc.8
€ 280 - € 400
1616
Koopje divers w.o. een kristallen drinkserviesje en Bavaria aardewerken theeservies
Loc.8
€ 30 - € 45
1617
Constant David Artz, Parijs 1870-1951 Soest, Eenden aan de slootkant, olieverf op paneel, 52 x 36 cm.
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
1618
Giselle Kuster, Venlo 1911-1971 Maastricht, Portret van Beatrijs van Noort, olieverf op board, 94 x 75 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1619
Oude oranje/blauw gelakte teakhouten 2-deurs kast met 2 laden, h.143 x b.98 x d.45 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1620
Satsuma theeserviesje
Loc.8
€ 20 - € 30
1621
Smeedijzeren Art Deco tafellamp met rode pâtes de verre glasbol ca.1930, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.8
€ 110 - € 160
1622
Deel van een crèmekleurig Wedgwood serviesdeel
Loc.8
€ 50 - € 70
1623
6 Met zandkleurige stof beklede eetkamerstoelen
Loc.8
€ 700 - € 1.000
1624
Oude deels grijs/wit gelakte klooster eetkamertafel, h.80 x L.260 x b.100 cm.
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
1625
Mahoniehouten bijzettafel met gecanneleerde pootjes met 2 laden, h.70 x b.40 of 80 (uitgeklapt) x d.52 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1626
Gepolychromeerde houten bootbank met klepdeksels, h.100 x b.170 x d.80 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1627
Handgeknoopt Kandinsky kleed, 200 x 250 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1628
Antieke mahoniehouten Jugendstil buffetkast met opstand, de bovenste met geslepen glazen ruitjes, h.220 x b.136 x d.56 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
1629
Antiek kuipdienblad, L.56 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1630
Set van 6 kristallen wijnglazen, h.25 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1631
Marinus Gidding, 1863-1925, Koeien en molen in polderlandschap, olieverf op doek, 35 x 50 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1632
Onb.meester, Inhuldiging, olieverf op doek, 128 x 60 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
1633
Antieke mahoniehouten Louis Seize tinbuffet met inklapbaar opstand, h.100 of 150 x b.115 x d.60 cm. met tinnen waterkan en spoelbak, Holland ca.1790
Loc.8
€ 800 - € 1.200
1634
Gepolychromeerde teakhouten zuil als schemerlamp met rode kap, h.180 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
1635
Hangoor tafel met 1 lade, h.70 x b.75 x d.42 cm./ of 2x 25 cm. erbij
Loc.8
€ 140 - € 200
1636
Spiegel met been ingelegde lijst, 90 x 102 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1637
Antieke mahoniehouten kaptafel met bronzen monturen, h.145 x b.68 x d.45 cm.
Loc.8
€ 280 - € 400
1638
Art Deco tafellampje op smeedijzeren voetje met gemarmerd opaalglazen bol in geometrische vorm, opnieuw elektrisch ingericht ca. 1930, h.46 cm.
Loc.8
€ 120 - € 170
1639
Wit gelakte houten opengewerkte spiegellijst met spiegel, 45 x 61 cm.
Loc.8
€ 40 - € 55
1640
Groot model agaat snuifflesje met agaat stop, 10 cm., 19e eeuw, China
Loc.8
€ 90 - € 120
1641
Spekstenen lakzegelstempel met sculptuur van Lao-tse met kind, 19e eeuw, China
Loc.8
€ 35 - € 50
1642
Polychroom met bloemen geschilderde dopfles (493 Makkum), h.13 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1643
Groene bolvormige gemberpot, gecraquelleerd, 19e eeuw, China, h.12 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1644
Porseleinen famille rose trekpotje met decor van diverse figuren, Tao-Kuangperiode, China, h.14 cm.
Loc.8
€ 110 - € 160
1645
Bronzen sculptuur van Chinese wijsgeer Lao-Tse met in z'n rechterhand een staf met drakenkop, 19e eeuw, China, h.19 cm.
Loc.8
€ 120 - € 170
1646
Zeer fijn porseleinen gelobde kop en schotel met decor van bloemen, vermoedelijk 18e eeuw, China
Loc.8
€ 30 - € 45
1647
2 Mini vaajses met gravures en hoof reliëf van draken, gesign., vermoedelijk van robbentand, 19e eeuw, China
Loc.8
€ 45 - € 65
1648
Set van 3 terracotta Tang-stijl vrouwelijke muzikanten, China, 18 en 19 cm.
Loc.8
€ 65 - € 100
1649
Polychroom porseleinen trekpotje met floraal decor, 19e eeuw, China
Loc.8
€ 35 - € 50
1650
19e Eeuwse grijs gevlamd agaten snuifflesje met groene stopper, China
Loc.8
€ 70 - € 100
1651
Cloisonné snuifflesje met jade stop en floraal decor en eenden, 19e eeuw, China
Loc.8
€ 80 - € 120
1652
Groen porseleinen peervormig snuifflesje met porseleinen stop, 19e eeuw, China
Loc.8
€ 75 - € 110
1653
Zeldzaam terracotta snuifflesje met floraal en landschap decor met tijgeroog stop, 19e eeuw, China
Loc.8
€ 120 - € 170
1654
Vroeg 19e eeuwse Tibetaanse geldbuidel met koraal en authentiek koperen beslag
Loc.8
€ 140 - € 190
1655
Twee 19e eeuwse Imari kommen (1 defect), diam.11 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1656
Oud dienblaadje met onder glas geschilderde aquarel van watergezicht met boten
Loc.8
€ 16 - € 25
1657
Antiek ivoren beeldje van een dame, h.14 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1658
Indonesische miniatuur kruidnagelboot in doorzichtige plexiglas opbergdoos, h.13 x b.30 x d.15 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1659
Koopje van 6 gepolychromeerde benen beeldjes van Chinese wijsgeren
Loc.8
€ 40 - € 60
1660
Oude crucifix op ingelegd houten kruisje met ivoren knopjes, 18 x 10 cm.
Loc.8
€ 10 - € 14
1661
4 Blauw/wit capucijner porseleinen kommen en 2 Encre de boeuf eierporseleinen kop en schotels met deksels, China (defecten)
Loc.8
€ 35 - € 50
1662
Kristallen kaasstolp op onderschotel (chipje)
Loc.8
€ 40 - € 60
1663
Koopje versteend hout, stammetjes en rode jaspiskleurige wortels uit Madagascar, 200-250 miljoen jaar oud, 4,3-10,9 cm. (7x)
Loc.8
€ 25 - € 35
1664
Groene geglazuurde gemberpot met hoof reliëf van bloemtakken, China, 19e eeuw, h. 17 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
1665
18 Kt. geelgouden, riviere ring met 4 briljanten 0.20ct en een gefacetteerde saffier
6-k
€ 450 - € 650
1666
14 Kt. gouden ring bezet met briljant
6-k
€ 80 - € 120
1667
Ajour gezaagde gouden ring bezet met 5 briljantjes
6-k
€ 80 - € 120
1668
14 Kt. gouden ring bezet met jade en topaas
6-k
€ 110 - € 160
1669
14 Kt. gouden ring met turkoois
6-k
€ 140 - € 200
1670
14 Kt. bicolor rijring met 8 kant geslepen diamanten 0.02ct rm:16.5
6-k
€ 45 - € 65
1671
14 Kt. bicolor ring met saffier rm:17.5
6-k
€ 40 - € 60
1672
14 Kt. bicolor ring met briljanten 0.02ct rm:18
6-k
€ 60 - € 90
1673
14 Kt. bicolor ring met briljanten 0.27ct rm:17.5
6-k
€ 300 - € 425
1674
14 Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamanten 0.01ct rm:18
6-k
€ 35 - € 50
1675
14 Kt. geelgouden rijring met saffiertjes en briljanten 0.21ct rm:17
6-k
€ 140 - € 200
1676
14 Kt. bicolor rijring met smaragden en briljanten 0.01ct rm:16
6-k
€ 40 - € 60
1677
18 Kt. geelgouden ring met robijn, saffier, smaragd en briljanten 0.40ct rm:18
6-k
€ 425 - € 600
1678
14 Kt. geel goudenring met saffier, smaragd, robijn en briljanten 0.02ct rm:17.5
6-k
€ 75 - € 110
1679
14 Kt. geelgouden ring met briljant 0.05ct rm:17
6-k
€ 55 - € 80
1680
14 Kt. geelgouden ring met briljant 0.03ct rm:18.25
6-k
€ 75 - € 110
1681
Antieke blauw/wit porseleinen kom met op de bodem een signatuur, vroeg 19e eeuw, China, diam. 16 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1682
Blauw/wit met florale motieven gedecoreerde porseleinen dekselpot, 19e eeuw, China, h.16 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1683
Antieke polychroom geschilderde porseleinen kom met decor van Chinese figuren, 18/19e eeuw, China, diam.14 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1684
Complete set schaakstukken, rood en wit been, Duitsland ca. 1890, h.8,3/3,3 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1685
Ond. gesign. brons, Abstract h.19 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1686
Houten masker van Chinese hoogwaardigheids bekleder, 19e eeuw, China, 14 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1687
Polychroom porseleinen rond dekselbakje, 19e eeuw, China
Loc.8
€ 45 - € 65
1688
3 Roodlak siervoorwerpen : vaasje, mandje en sierstuk, China
Loc.8
€ 25 - € 35
1689
Oud koperen lantaarnklokje
Loc.8
€ 50 - € 70
1690
Naar Kuijter, Strandgezicht met personen, maroefle, 21 x 12 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1691
Armand Marseille babypopje, gemerkt in de nek AM, Duitsland ca.1925
Loc.8
€ 150 - € 220
1692
Koopje divers w.o. kristal en porselein
Loc.8
€ 50 - € 70
1693
Koopje van een Hummel beeldje en 2 eendjes als zout en peperstrooier
Loc.8
€ 20 - € 30
1694
Groot handgesneden artistiek schaakspel met paarden en opbergkist, TsjechoSlowakije, ca.1970, koning h.14,4 en pion 8,4 cm.
Loc.8
€ 90 - € 120
1695
Engels benen schaakspel met originele opbergdoos, ca. 1850, h.koning 3,8 en pion 2,2 cm. (compleet)
Loc.8
€ 50 - € 70
1696
Engels Barleycorn-type schaakspel met benen figuren en originele opbergdoos ca. 1880, koning h.7,8 en pion 2,8 cm.(compleet)
Loc.8
€ 120 - € 170
1697
Diverse houten schaakstukken in doosje, ca.1950, h.7,4/3,9 cm.
Loc.8
€ 18 - € 25
1698
Regence-stijl schaakspel met zwart hoornen stukken met houten opbergkistje, Vietnam, een partij met witte kappen, koning h.7,2 cm. en pion 3 cm. (compleet)
Loc.8
€ 40 - € 55
1699
Compendium met schaak- en dominospel tevens schaakbord, Oostenrijk ca.1950 met benen schaakstukken en dominostenen bekleed met benen plaatje, koning h.3,4 (zonder pen) en pion 1,6 cm. (compleet)
Loc.8
€ 70 - € 100
1700
3 Houten Indonesische sculpturen
Loc.8
€ 90 - € 120
1701
Modern zwart glazen vitrinekast met verlichting, h.172 x b.50 x d.46 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1702
Koopje divers w.o. 2 Celadon Chinese beeldjes en divers blauw gedecoreerd Chinees porselein
Loc.8
€ 60 - € 90
1703
Koopje van 2 theelichtjes en divers kleingoed
Loc.8
€ 15 - € 25
1704
Oude kris
Loc.8
€ 20 - € 30
1705
Twee dolken
Loc.8
€ 50 - € 70
1706
Koopje van 8 portretminiaturen met afbeeldingen van Engelse edelmannen
Loc.8
€ 60 - € 90
1707
Koopje met divers tin, koper en emaille
Loc.8
€ 20 - € 30
1708
Antieke zwart gepolitoerde kolompendule met bronzen monturen
Loc.8
€ 280 - € 400
1709
Koop divers koperwerk w.o. blokkenbak
Loc.6
€ 10 - € 14
1710
3 Antieke imari scheerbekkens (beschadigd)
Loc.6
€ 100 - € 140
1711
Koopje divers aardewerk etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1712
Koop divers aardewerk
Loc.6
€ 30 - € 45
1713
Koopje divers aardewerk.
Loc.6
€ 20 - € 30
1714
Eikenhouten miniatuur apothekerskastje, h.31 x b.35 x d.18 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1715
2 Kunstlederen ringendozen met glasplaat(voor ca. 180 ringen)
Loc.6
€ 35 - € 50
1716
Houten oude schrijfkist met toebehoren
Loc.6
€ 25 - € 35
1717
Wit met blauw beschilderd houten kuipblad
Loc.6
€ 6 - € 10
1718
Antieke mahoniehouten schrijfcasette, holland ca.1820
Loc.6
€ 40 - € 60
1719
Marmeren sokkel, h.8 x b.21 x d.26 cm.
Loc.6
€ 10 - € 14
1720
Oude grammofoon met diverse platen
Loc.6
€ 150 - € 220
1721
Koopje divers aardewerk en porselein
Loc.6
€ 20 - € 30
1722
Pablo Picasso, La grande maternite, litho, 1963, 61,5 x 87 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
1723
Houten staand ladenkastje i.v.v. een gestapelde kist met twee laadjes en een wijnhouder, h.76 x b.40 x d.30 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
1724
Zilver porseleinen 4-delig koffiestel op verzilverd dienblad
Loc.6
€ 60 - € 90
1725
Koopje divers kleingoed w.o. doofpotje, divers pleet en een antieke stoof
Loc.6
€ 10 - € 14
1726
Blauw gedecoreerde porseleinen serviesdeel
Loc.6
€ 50 - € 70
1727
Geslepen ovaal kapspiegeltje in goudkleurige lijst met engeltjes, h.55 x b.32 x d.20 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1728
Koopje van diverse karaffen en porseleinen keukenpotten
Loc.6
€ 20 - € 30
1729
Koop diverse gepolychromeerde beelden, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
1730
Koop divers kleingoed, etc. w.o. 2 spiegeltjes, lampen, wandplaquettee
Loc.6
€ 20 - € 30
1731
Koop koper en tin
Loc.6
€ 20 - € 30
1732
Kuipblad met divers tin etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1733
Antieke pop met celluloid hoofd
Loc.6
€ 40 - € 60
1734
Koopje divers Imari aardewerk w.o. 2 oude steelvaasjes
Loc.6
€ 40 - € 60
1735
Koop divers kristal, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1736
Oude stadsplattegrond, Amsterdam
Loc.6
€ 10 - € 14
1737
Andy Warhol, 10 Statues of Liberty, 1986, affiche original Galerie LavignesBastille (c) Andy Warhol : all right reserved
Loc.6
€ 150 - € 220
1738
Zwarte verstelbare etalagepop, (Juria) h.180 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
1739
Zwarte verstelbare etalagepop, (Christine) h.180 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1740
Gepolychromeerde sculptuur van een panda, h.70 cm.
Loc.6
€ 16 - € 25
1741
Gepolychromeerde sculptuur van een ezel als bloemenbak, h.85 x b.80 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1742
Geelkleurige sculptuur van een zittende konijn, h.90 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1743
Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x
Loc.6
€ 80 - € 120
1744
Les Dauphins Réserve Côtes du Rhône Blanc 2013, 6x
Loc.6
€ 25 - € 35
1745
Lindeman's Western Cape Rose South Africa 2014, 12x
Loc.6
€ 40 - € 60
1746
Jacobs Creek Coonawarra Cabernet Sauvignon Reserve 2009, 6x
Loc.6
€ 45 - € 65
1747
Lindeman's Shiraz - Cabernet Sauvignon 2013,9x
Loc.6
€ 50 - € 70
1748
Smeedijzeren wijnrek (afsluitbaar), geschikt voor 42 flessen, h.173 x b.45 x d.50 cm.
Loc.6
€ 400 - € 600
1749
Met bloemen gedecoreerd porseleinen serviesdeel
Loc.6
€ 30 - € 45
1750
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1751
Koopje van een lantaarnklokje, popje met porseleinen hoofd en een tinnen schotel
Loc.6
€ 10 - € 14
1752
Verchroomde industriële lamp, 41 x 53 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1753
Chrome Art Deco hanglamp met gesatineerde glazen kapjes
Loc.6
€ 300 - € 425
1754
Design chroom industriële hanglamp, 41 x 52 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
1755
Van antiek hout vervaardigd beglaasd vitrineblok met deur, h.93 x b.83 x d.84 cm.
Loc.6
€ 400 - € 600
1756
Loc.6
€ 400 - € 600
1757
Herman Schröder, 1962, boslandschap, olieverf op board, 58 x 72 cm.
Loc.7
€ 400 - € 600
1758
Vier met bloemen gedecoreerde bijzettafels. h.60 x b.59 x d. 43.cm in bijbehorende bijzetstandaard
Loc.7
€ 170 - € 240
1759
Notenhout gedecoreerd art deco-stijl salontafel, h.69, diam. 80 cm.
Loc.7
€ 140 - € 200
1760
Ingelegde 7-ladenkastje op cabriolenpoten, h.120 x b.47 x d.35 cm.
Loc.7
€ 130 - € 180
1761
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 3-laden commode afgedekt door een groen marmeren blad, h.90 x b.112 x d.55 cm.
Loc.7
€ 360 - € 500
1762
Eikenhouten kaptafel met spiegelopstand, h.176 x b.140 x d.37 cm. met bijpassende stoel
Loc.7
€ 40 - € 60
1763
Zilverkleurige kaptafeltje met geslepen spiegel en 2 laden, h.140 x b.80 x d.35 cm.
Loc.7
€ 50 - € 70
1764
Rood gestoffeerde opklapbare Fiberglass design stoel, h.100 (of 50) x b.78 x d.85 cm.
Loc.7
€ 130 - € 180
1765
14 Kt. gouden ring bezet met 5 briljanten, 0.20 ct.
6-k
€ 220 - € 320
1766
14 Kt. geelgouden ring met smaragden en briljanten 0.05ct rm:16.5
6-k
€ 50 - € 70
1767
14 Kt. bicolor ring met parel en briljanten 0.01ct rm:17.75
6-k
€ 45 - € 65
1768
Antieke 14 kt. gouden broche met mozaïek (barst)
6-k
€ 150 - € 220
1769
14 Kt. gouden hanger met limoges portret
6-k
€ 160 - € 240
1770
14 Kt. geelgouden in parelmoer uitgewerkte ram in gouden vatting
6-k
€ 280 - € 380
1771
Gouden 10 gulden munt in omranding aan 14 kt. gouden ketting, totaal gewicht 11,1 gr.
6-k
€ 200 - € 280
1772
14 Kt. geelgouden collier open ronde schakel
6-k
€ 220 - € 320
1773
18 Kt. geelgouden, lang stijlvol collier gezet met 16 briljanten en amethist met onder een brioletgeslepen peer van amethist
6-k
€ 1.000 - € 1.400
1774
18 Kt. gouden collier met gouden medaillonhanger bezet met 2 briljantjes
6-k
€ 100 - € 140
1775
14 Kt. geelgouden plaat bezet met diamant
6-k
€ 140 - € 200
1776
14 Kt. geel/witgouden plaathanger strakgezet met briljant
6-k
€ 400 - € 550
1777
14 Kt. geelgouden broche met 3 parels
6-k
€ 300 - € 425
1778
14 Kt. gouden speld bezet met briljant
6-k
€ 80 - € 120
1779
Zoetwaterparel armband met 14 kt. gouden slot
6-k
€ 60 - € 90
1780
14 Kt. geelgouden broche i.v.v. een leesbril
6-k
€ 90 - € 130
1781
Gouden slagring bezet met 3 briljantjes
6-k
€ 120 - € 170
1782
14 Kt. geelgouden ring met saffier en 8 kant geslepen diamant 0.01ct rm:15,5
6-k
€ 40 - € 60
1783
14 Kt. bicolor ring met briljant 0.03ct rm:17.5
6-k
€ 50 - € 70
1784
14 Kt. bicolor ring met saffier en briljanten 0.01ct rm:17.25
6-k
€ 40 - € 60
1785
14 Kt. geelgouden ring met briljant 0.01ct rm:18
6-k
€ 35 - € 50
1786
18 Kt. geelgouden rijring met briljanten 0.09ct rm:17.5
6-k
€ 100 - € 140
1787
18 Kt. geelgouden JCK herenpolshorloge met 18 kt. gouden band, 75,5 gr. (totaal gewicht)
6-k
€ 800 - € 1.200
1788
Loc.7
€ 150 - € 220
1789
Chroom met groene stof gestoffeerde design schommelstoel
Loc.7
€ 150 - € 220
1790
Met krantenstof bekleed 2-zits bankje, h.70 x b.100 x d.50 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1791
Art Deco-stijl vitrinekast met 2 laden, h.180 x b.80 x d.40 cm.
Loc.7
€ 400 - € 600
1792
Glazen design bijzettafel op glas met chrome poot, h.72 x diam.70 cm.
Loc.7
€ 100 - € 140
1793
Met krantenstof beklede stoel
Loc.7
€ 150 - € 220
1794
2 Notenhouten nachtkastjes
Loc.7
€ 30 - € 45
1795
Plexiglazen tafel met 6 opklapbare Bistro stoeltjes, h.74 x b.85 x l.125 cm.
Loc.7
€ 100 - € 140
1796
Antiek hobbelpaard met lederen zadel op houten grenenhouten onderstel, h.125 x b.190 x d.50 cm.
Loc.7
€ 200 - € 280
1797
Oude Gispen bureaufauteuil
Loc.7
€ 60 - € 90
1798
Art Deco-stijl etagèretafel, h.70 x b.70 x d.70 cm.
Loc.7
€ 100 - € 140
1799
Loc.7
€ 140 - € 200
1800
Art Deco-stijl wandkast met lade, h.85 x b.120 x d.40 cm.
Loc.7
€ 200 - € 280
1801
Met ster ingelegde ronde bijzettafel met etagèregedeelte
Loc.7
€ 120 - € 160
1802
Met Burberry stof bekleed wit gelakte tabouret, h.73 x b.93 x d.45 cm.
Loc.7
€ 90 - € 120
1803
Wortelnotenhout gedecoreerd half rond toiletkastje met opklapbare spiegel met opstand, lade en een deur, h.91 of 126 x b.78 x d.40 cm.
Loc.7
€ 200 - € 280
1804
Handgeknoopt Hereke kleedje met zijde, 82 x 50 cm.
Loc.7
€ 50 - € 70
1805
Mauzan, Distil, affiche litho, 108 x 74,4 cm.
Loc.7
€ 140 - € 200
1806
Loc.7
€ 140 - € 200
1807
Vier met wortelnoten gedecoreerde bijzettafels. h.60 x b.59 x d. 43.cm in bijbehorende bijzetstandaard
Loc.7
€ 170 - € 240
1808
In Franse-stijl uitgevoerde 1-deurs vitrinekast met koperen beslag, h.170 x b.50 x d.30 cm.
Loc.7
€ 300 - € 425
1809
Nieuwe antraciet velours beklede 3-zitsbank met zes bijpassende kussens, h.96 x b.244 x d.90 cm.
Loc.7
€ 1.000 - € 1.400
1810
Noten met wortelnoten houten gedecoreerde art deco-stijl ronde bijzettafel, h.60, diam 60 cm.
Loc.7
€ 90 - € 120
1811
Zilverkleurige armfauteul met zwarte stoffering
Loc.7
€ 75 - € 110
1812
Loc.7
€ 75 - € 110
1813
Panasonic plasma televisie
Loc.7
€ 150 - € 220
1814
Gekruist metalen salontafel met houten blad, h.40 x b.100 x d.100 cm.
Loc.7
€ 300 - € 425
1815
Metalen boekenkast, h.180 x b.190 x d.37,5 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
1816
Art Deco-stijl 3-laden kastje, h.77 x b.62 x d.48 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1817
Teakhouten vogelhuis, h.65 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1818
Art Deco-stijl wandkast met vakverdeling en 4 laden, h.100 x b.106 x d.35 cm.
Loc.6
€ 190 - € 280
1819
Loc.7
€ 150 - € 220
1820
Metalen eetkamertafel met teakhouten blad, h.75 x b.80 x L.120 cm.
Loc.6
€ 280 - € 380
1821
Art Deco-stijl drie-laden wandkast, h.90 x b.140 x d.45 cm.
Loc.7
€ 240 - € 320
1822
Met parketterie gedecoreerd dames bureau met 5 laden afgezet met koperen beslag, h.82 x b.99 x d.54 cm.
Loc.7
€ 280 - € 400
1823
Stel ingelegde etagèrebijzettafeltjes met lade, h.75 x b.55 x d.40 cm.
Loc.7
€ 140 - € 200
1824
Design houten deels grijs gelakte armfauteuil. h.70 x b.60 x d.60 cm.
Loc.7
€ 30 - € 45
1825
Oudblauw gelakte ronde eetkamertafel, h.76 x d.110 cm.
Loc.7
€ 200 - € 280
1826
Koopje van 3 handgeknoopt kussentjes w.o. Kelim
Loc.7
€ 30 - € 45
1827
Antieke eikenhouten staartklok met dubbele kap en bijbels mechaniek, Holland ca.1790, L.163 x b.36 x d.22 cm.
Loc.6
€ 1.200 - € 1.700
1828
Oude opwind grammofoon in eikenhouten kast
Loc.6
€ 80 - € 120
1829
Gepolychromeerd gipsen beeld van Maria met Jezus, h.56 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1830
Antieke mahoniehouten hangoortafel, h.75 x b.120 x d.54 cm.
Loc.6
€ 110 - € 160
1831
Berken met ivoor ingelegde kist, 37 x 24 x 11 cm. (defecten)
Loc.6
€ 40 - € 60
1832
Grote plateel schenkkan, Iris, ca.1920, h.26 cm.
Loc.6
€ 10 - € 14
1833
Iepenwortelhout gedecoreerde art deco-stijl open vakken kast met 12 vakken, h.173 x b.221 x. d.29 cm.
Loc.6
€ 340 - € 475
1834
Grote houten offwhite opengewerkte spiegellijst met spiegel, 120 x 148 cm.
Loc.6
€ 260 - € 360
1835
Antieke grenenhouten 2-deurs kast, h.190 x b.124 x d.63 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1836
Kelderrestant oude wijnen
Loc.6
€ 40 - € 60
1837
Kelderrestant oude wijnen
Loc.6
€ 40 - € 60
1838
Antiek smeedijzeren wijnrek voor 100 flessen, afsluitbaar met hekken.
Loc.6
€ 150 - € 220
1839
Willy Fleur, 1888-1967, Bloemstilleven met Japanse kom, 1925, olieverf op doek, 80x60 cm, in 19e eeuwse lijst.
Loc.6
€ 400 - € 600
1840
Oud stoelklokje
Loc.6
€ 40 - € 60
1841
2 Oude prenten met engelen
Loc.6
€ 35 - € 50
1842
Opaline lampvoet met bloemen gedecoreerd met een kap, h.73 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1843
Art Deco-stijl 4-laden wandkast met chorme knopjes, h.100 x b.78 x d.45 cm.
Loc.6
€ 180 - € 260
1844
Bronzen sculptuur van de denker naar Rodin rustend op marmeren voetstuk, h.32 cm.
Loc.6
€ 130 - € 180
1845
Monogram KvR, Dorpsgezicht, gouache, 48 x 37 cm.
Loc.6
€ 60 - € 80
1846
Stel oude botanische gravures, handgekleurd, 50 x 41 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1847
Marijke van Velzen (Unamore), Bussum 1942, Cobra vrouw,1983, gem.techniek op papier, 47x70 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1848
Antieke palissanderhouten gefineerde gebogen secretaire, h.98 x b.96 x d.60 cm.(restauraties)
Loc.6
€ 100 - € 140
1849
Onb.meester, Hondje, olieverf op doek,
Loc.6
€ 45 - € 65
1850
F. Yann, Boissons d'eau douce, lithographie, Tampon sec Aloys Litho A.L., Paris, 50 x 69 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1851
Oude Kaart van Wereldbol, handgekleurd, 51 x 36 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
1852
Oude Kaart, Utrecht, hand gekleurd, 52 x 39 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
1853
Oude Kaart, Zeelandia, handgekleurd, 49 x 37 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
1854
Stel afbeeldingen van munten, 18e eeuw
Loc.6
€ 60 - € 80
1855
Sujatno Koempoel (Ngawi, Java 1912-1987)., Indonesische School, Landschap met buffel, wagen met personen, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1856
S. Dali, La Prodigalité, houtgravure, 40 x 50 cm.
Loc.6
€ 40 - € 55
1857
Hatatée, Bospad, olieverf op board, gedateerd 1929, 34 x 24 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1858
Toegeschreven aan Freule van Beijma, Plassengezicht met waterlelies, olieverfje op doek, 48 x 30 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1859
Jonkheer L. van Beijma, Stilleven met waterlelies, olieverf op doek, 43 x 33 cm. (restauraties)
Loc.6
€ 80 - € 120
1860
Soewardja, Straatbeeld te Indonesië, aquarel, 27 x 24 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1861
Aardewerken Jugendstil 3-delig kaststel
Loc.6
€ 20 - € 30
1862
Art Deco tafellampje op smeedijzer voetje met paté verres kapje, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.6
€ 120 - € 170
1863
Art Deco-stijl 3-laden kastje, h.80 x b.120 x d.35 cm.
Loc.6
€ 180 - € 260
1864
Groen gestoffeerde design oorarmfauteuil, h.100 x b.100 x d.70 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
1865
Loc.6
€ 200 - € 280
1866
Indonesische ingelijste Batik doek met afbeelding van twee godheden op zegewagen, 50 x 45 cm,
Loc.6
€ 20 - € 30
1867
A.Heijboer, Abstract, gouache/aquarel, 33 x 24 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1868
Grote hangende crèmekleurige opengewerkte Orientaalse hanglantaarn, h.104 x b.36 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1869
Onb. meerster, Indische achterglasschildering met afbeelding van een mythologisch dier met Hindi tekens, 61 x 47 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1870
Salvador Dali, Premier jours de printstemps, lithografie, 50 x 63 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
1871
Glazen reclameplaquette van RVS, 44 x 22 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1872
Groot metalen industrieel fabrieksvenster als spiegel, h.345 x b.109 cm.
Loc.6
€ 1.500 - € 2.200
1873
Loc.6
€ 1.500 - € 2.200
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1874
Verzilverd bronzen fruitschaal, h.15 x 21 x 44 cm.
Loc.6
€ 6 - € 10
1875
Zilveren 8-lichts kandelaar
Loc.6
€ 1.600 - € 2.200
1876
Koopje van 2 spuitflessen
Loc.6
€ 20 - € 30
1877
Groot verzilverd dienblad met oren, 60 x 36 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1878
Koopje van 2 spuitflessen
Loc.6
€ 20 - € 30
1879
Gepolychromeerde sloophouten met metalen bar/balie i.v.v. autobus met werkende lampen, h.112 x b.267 x d.57 cm.
Loc.6
€ 1.200 - € 1.700
1880
Chinees met vlinder beschilderd lakwerk kastje met twee deurtjes en een lade, h.85 x b.57 x d.37 cm.
Loc.6
€ 260 - € 360
1881
Bronzen scultpuur van een slapende uil rustend op zwart marmeren voetstuk, h.53 cm.
Loc.6
€ 240 - € 320
1882
Art Deco tafellampje met een glasbolletje gedragen door een vrouwfiguur op marmer voetje
Loc.6
€ 220 - € 320
1883
Antieke 2e gehalte zilveren 2-arms wandkandelaar op ebbenhouten muurplankje
Loc.6
€ 260 - € 360
1884
Smaragdcollier aan zilver
Loc.6
€ 80 - € 120
1885
2 Kristallen zoutvaatjes met zilveren montuur op zilveren blad met parelrand, 2de gehalte zilver
Loc.6
€ 100 - € 140
1886
Ajour gezaagd 2e gehalte zilveren bonbonmandje
Loc.6
€ 220 - € 300
1887
2e Gehalte zilveren mandje geflankeerd door leeuwenkoppen
Loc.6
€ 220 - € 300
1888
2e Gehalte zilveren miniatuur kalkoen als flacon
Loc.6
€ 400 - € 550
1889
2e Gehalte zilveren vogel
Loc.6
€ 220 - € 300
1890
Antiek zilveren comfoor, Amsterdam 1779 Martinus Logerath
Loc.6
€ 600 - € 850
1891
2e Gehalte zilveren miniatuur zwaluw
Loc.6
€ 220 - € 300
1892
Kristallen inktpot met bewerkte 3e gehalte zilveren deksel, h.10 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1893
Gefacetteerd Tanzaniet collier met zilveren kralen
Loc.6
€ 70 - € 100
1894
2 Verzilverde 1-lichts kandelaars, h.38 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1895
Stel kristallen schaaltjes op voet, h.27 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
1896
2 Kristallen schaaltjes met zilveren voetjes
Loc.6
€ 20 - € 30
1897
Verzilverd bronzen Art Deco beeldje van een harlekijn op groen marmer voetje
Loc.6
€ 260 - € 380
1898
Geslepen kristallen odeur flacon met 1e gehalte zilveren dop met voluten bloemen decor met hartvormig stopje, Ø 11,5 x h.14 cm., Birmingham, Jl. 1900
Loc.6
€ 15 - € 25
1899
2e Gehalte zilveren miniatuur boerenwagen met man en koe
Loc.6
€ 100 - € 140
1900
2e Gehalte zilveren miniatuur vos
Loc.6
€ 90 - € 120
1901
Miniatuur zilveren velocipede
Loc.6
€ 30 - € 40
1902
Miniatuur zilveren draaiorgel
Loc.6
€ 80 - € 110
1903
Miniatuur ossenwagen
Loc.6
€ 40 - € 55
1904
Twee 2e Gehalte zilveren suikerschepjes
Loc.6
€ 65 - € 90
1905
2e Gehalte zilveren schaar
Loc.6
€ 40 - € 60
1906
2e Gehalte zilveren geboortelepel met boerin
Loc.6
€ 45 - € 65
1907
2e Gehalte zilveren miniatuur echtpaar op bank
Loc.6
€ 75 - € 110
1908
2e Gehalte zilveren miniatuur houtbewerker
Loc.6
€ 55 - € 75
1909
2e Gehalte zilveren miniatuur ijswagen met man
Loc.6
€ 60 - € 80
1910
2e Gehalte zilveren miniatuur wasvrouw
Loc.6
€ 35 - € 50
1911
Miniatuur zilveren boerenwagen met paard
Loc.6
€ 45 - € 65
1912
2e Gehalte zilveren miniatuur paard
Loc.6
€ 75 - € 110
1913
Miniatuur zilveren wasvrouw en een zilveren Abraham
Loc.6
€ 35 - € 50
1914
Zilveren miniatuur smid
Loc.6
€ 45 - € 65
1915
2e Gehalte zilveren miniatuur kaasdragers
Loc.6
€ 70 - € 100
1916
2e Gehalte zilveren miniatuur touwspringend jongetje
Loc.6
€ 25 - € 35
1917
Kristallen kaasstolp met geëtste jugendstil motieven en zilveren knop en op bijpassende onderschotel, gemerkt van Kempen 19de eeuw
Loc.6
€ 70 - € 100
1918
2e Gehalte zilveren bonbonmandje met hengsel
Loc.6
€ 190 - € 260
1919
2e Gehalte zilveren rijkbewerkt knottenkistje
Loc.6
€ 280 - € 380
1920
Verzilverd brons Art Deco vrouwenhoofd op marmer voetje
Loc.6
€ 60 - € 90
1921
2e Gehalte zilveren miniatuur olifant, h.7 cm.
Loc.6
€ 260 - € 360
1922
Zilveren olifant
Loc.6
€ 110 - € 150
1923
2e Gehalte zilveren pillendoosje met viervaks verdeling
Loc.6
€ 110 - € 160
1924
2e Gehalte zilveren handspiegeltje met florale decoraties
Loc.6
€ 120 - € 170
1925
Porseleinen blaker met zilver
Loc.6
€ 50 - € 70
1926
2e Gehalte zilveren 1-lichts kandelaar, jaarletter M=1947
Loc.6
€ 120 - € 170
1927
Massief kristallen pendule, h.24 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1928
Smeedijzer Art Deco fotolijstje
Loc.6
€ 25 - € 35
1929
Geslepen agaat (deels ruw)
Loc.6
€ 18 - € 25
1930
Grote en zware Djokja zilveren rozenbol
Loc.6
€ 90 - € 130
1931
Koop divers pleet, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1932
Houten inktstel met 2e gehalte zilveren pen
Loc.6
€ 110 - € 150
1933
Grote zilveren vos
Loc.6
€ 280 - € 380
1934
Victor Vasarely, glazen press-papier zèbres (zebra)
Loc.6
€ 60 - € 90
1935
Lange ketting met petrol en zwartkleurige kralen en met een blauwe glazen hanger met gouden glitters
Loc.6
€ 20 - € 30
1936
Mesje met zilveren gevest, Italiaans, ca. 1850, L.21 cm.
Loc.6
€ 30 - € 40
1937
Replica van een Duitse Wehrmacht offciersdolk in metalen schede, model periode 2e wereldoorlog, L.39 cm.
Loc.6
€ 65 - € 90
1938
Lange ketting met rode en zwartkleurige kralen en met een rode glazen hanger met gouden glitters
Loc.6
€ 20 - € 30
1939
2 Kristallen parfumflacons in bijpassend houten opbergkist
Loc.6
€ 25 - € 35
1940
Zilveren drie-delig kinderbestekje in etui
Loc.6
€ 30 - € 40
1941
Koop divers bijoux
Loc.6
€ 20 - € 30
1942
Koopje met divers zilver en pleet
Loc.6
€ 16 - € 25
1943
Koopje divers pleet en zilver
Loc.6
€ 16 - € 25
1944
Zilveren kinderbestek in etui
Loc.6
€ 30 - € 40
1945
Koopje diverse verzilverde voorwerpen
Loc.6
€ 20 - € 30
1946
Antieke kristallen schaaltje met 2e gehalte zilveren hengsel
Loc.6
€ 80 - € 120
1947
Koop van zes 2e gehalte zilveren lepels en 6 messen met 2e gehalte zilveren heften
Loc.6
€ 100 - € 140
1948
Kristallen schaal met zilveren voet
Loc.6
€ 100 - € 140
1949
Koopje diverse lepeltjes w.o. zilver
Loc.6
€ 10 - € 14
1950
2e Gehalte zilveren cakeprikker, model Prinses enkelzijdig, L.20,5 cm., Jl. 1942, Gerritsen & van Kempen NV, Zeist 1926-1961, 33,8 gr.
Loc.6
€ 10 - € 14
1951
Drie antieke parfumflesjes met zilveren dop
Loc.6
€ 100 - € 140
1952
Zilveren nootmuskaatrasp, Nederland ca 1840
Loc.6
€ 360 - € 500
1953
Eerste gehalte zilveren doos met niëllo en afbeelding van danseres
Loc.6
€ 110 - € 160
1954
Delfts blauw met bloemen gedecoreerd porseleinen 6-hoekig peper- en zoutstrooier met 2e gehalte zilveren montuur en dop, Plateel bakkerij Schoonhoven 1920, Ø 4,5x h.6 cm., J. & J.G. Niekerk (Fa. J.P. Niekerk) Schoonhoven 1944-1951
Loc.6
€ 10 - € 14
1955
2e Gehalte zilveren Taste du Vin met een Spaanse Franco 100 Ptas munt in de bodem, de handgreep met gedateerde duimrust (30-12-67) is versierd met een zwijnskop, Bak Ø 6,7 x h.3,5 cm., lengte inclusief handgreep 9,3 cm., 51,8 gr.
Loc.6
€ 16 - € 25
1956
Delfts blauw met bloemen gedecoreerd porseleinen 6-hoekige mosterdpot met 2e gehalte zilveren dop, Plateel bakkerij Schoonhoven 1920-h., Ø 5,5 x h.6,2 cm., J. & J.G. Niekerk (Fa. J.P. Niekerk) Schoonhoven 1944-1951
Loc.6
€ 10 - € 14
1957
1e Gehalte zilveren zoutstrooier met filetrand, Ø 3,7 x h. 8,6 cm., Chester, Jl. 1908, 46,2gram
Loc.6
€ 16 - € 25
1958
2e Gehalte zilveren roomlepel, model 400, L.12 cm., Gerritsen & van Kempen n.v. Zeist, 1926-1961, 33,1 gr.
Loc.6
€ 10 - € 14
1959
Deurflacon met 14 kt. gouden dop
Loc.6
€ 100 - € 140
1960
Loc.6
€ 100 - € 140
1961
Deurflacon met 14 kt. gouden dop en voetje
Loc.6
€ 100 - € 140
1962
2e Gehalte zilveren ovaal gelobd presenteer schaaltje, rand floraal gedecoreerd, 12x8,5x2cm, keurtekens: Het Duitse keurmerk Keizerskroon en halve maan, BRUCKMANN & SÖHNE - Heilbronn ± 1910, 26,5 gr.
Loc.6
€ 16 - € 25
1963
3e Gehalte zilveren petit-four schep met blad motief met floraal gedecoreerde steel, L.17,5 cm., onderzijde blad gegraveerd met tekst Zur Hochzeit v. Oma Nagel 1951, Christoph Widmann - Pforzheim, 36 gr.
Loc.6
€ 10 - € 14
1964
2e Gehalte zilveren floraal gedecoreerd natfruitschep, L. 17 cm., Th. & P. Moerkerk Haarlem 1928-1952, 35,3 gr.
Loc.6
€ 10 - € 14
1965
2e Gehalte zilveren theezeefje met ivoren greep, L.21 cm. en bak Ø 6,2 cm., Oostenrijk Hongarije, Empire 1840-1850
Loc.6
€ 40 - € 60
1966
Antieke gegraveerd 3e gehalte zilveren afsluitbaar theebusje rustend op pootjes, h.12 x b.12 x d.11 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
1967
Stel grote zilveren fazanten met scharniervleugels
Loc.6
€ 800 - € 1.200
1968
Bijouterieëndoos met divers bijoux, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1969
Originele glazen Ray-ban opzetzonnebril
Loc.6
€ 40 - € 60
1970
Antiek blauw gedecoreerd Chinees trekpotje
Loc.6
€ 100 - € 140
1971
Imari porseleinen trekpotje
Loc.6
€ 100 - € 140
1972
2 Antieke zilveren lepels
Loc.6
€ 80 - € 120
1973
Loc.6
€ 40 - € 60
1974
Koopje pyriet (gekkengoud), (5x)
Loc.6
€ 18 - € 25
1975
Zilveren kluwenmandje, Cornelis Snel, Nieuwpoort ca. 1815
Loc.6
€ 150 - € 220
1976
Zilveren pepermuntdoosje met biedermeier graveringen anno 1861
Loc.6
€ 90 - € 120
1977
2e Gehalte zilveren rammelaar met hart
Loc.6
€ 55 - € 75
1978
Klein schaaltje met een trilobiet
Loc.6
€ 14 - € 20
1979
Sculptuur met Goniatiet en Orthoceras, 400 miljoen jaar oud
Loc.6
€ 25 - € 35
1980
Koopje divers verzilverd kleingoed w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
1981
Koopje van een Imari vaasje, porseleinen famille rose kommetje, 2 haarschuiven en 2 opengewerkte houten haarversieringen
Loc.6
€ 20 - € 30
1982
Oranje calciet cluster, Noord Afrika
Loc.6
€ 14 - € 20
1983
Tanzaniet collier aan zilver
Loc.6
€ 70 - € 100
1984
Rood/blauw/wit gedecoreerde Imari vaas, h.24,5 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1985
2e Gehalte zilveren beursbeugel vermaakt tot fotolijstje
Loc.6
€ 20 - € 30
1986
Geëtst vaasje met decoratie van hert
Loc.6
€ 200 - € 280
1987
Koopje divers pleet etc.
Loc.6
€ 50 - € 70
1988
Antiek bijbeltje met zilveren sloten, jaarletter 1817
Loc.6
€ 50 - € 70
1989
Zilveren 3-delig serviesje, van Kempen en Begeer, Voorschoten, 1920
Loc.6
€ 500 - € 700
1990
1e Gehalte zilveren rechthoekig fotolijstje, 12 x 9 cm. met Italiaanse afbeelding Gioielleria Marchi Ponte Vecchio Firenze, 8,5 x 5,5 cm.
Loc.6
€ 10 - € 14
1991
1e Gehalte Sterling zilveren flessenbak met kristallen ster bodem, Ø 14 x h.1,5 cm.
Loc.6
€ 10 - € 14
1992
2e Gehalte zilveren poedersuikerstrooier
Loc.6
€ 60 - € 90
1993
Loc.6
€ 80 - € 120
1994
Ajour gezaagd zilveren bonbonmandje
Loc.6
€ 60 - € 80
1995
2e Gehalte zilveren roomstel, rijk bewerkt met oud Hollandse voorstellingen en putti
Loc.6
€ 90 - € 120
1996
Antiek zilveren trekpotje
Loc.6
€ 360 - € 550
1997
1e Gehalte zilveren manicure set, Birmingham 1933
Loc.6
€ 70 - € 100
1998
Ajour gezaagde zilveren hengselmand op pootjes
Loc.6
€ 160 - € 220
1999
Rijkbewerkte 2e gehalte zilveren beker met vergulde binnenkant
Loc.6
€ 90 - € 120
2000
Kristallen boterstolp
Loc.6
€ 50 - € 70
2001
Geslepen spiegeltje in gehamerde 2e gehalte zilveren montuur, 18 x 22 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
2002
Kristallen beschuitpot op onderschotel
Loc.6
€ 30 - € 45
2003
Blanc de Chine sculptuur van een Kwan Yin gezeten op Foo hond, h.30 cm.
Loc.6
€ 180 - € 260
2004
Koop divers bijoux
Loc.6
€ 10 - € 14
2005
Klein koopje pleet, etc.
Loc.6
€ 6 - € 10
2006
Koopje divers pleet etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2007
Koop divers pleet, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2008
1e Gehalte zilveren Art Deco manicureset met schildpad, Birmingham 1926
Loc.6
€ 100 - € 140
2009
Koopjes diverse flessenkurken, onderzetters, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2010
Vier diverse 2e gehalte zilveren miniatuurtjes
Loc.6
€ 150 - € 220
2011
Zoetwater parel collier met lila kleursteen en strass
Loc.6
€ 12 - € 18
2012
Lapis lazuli collier aan zilver
Loc.6
€ 60 - € 90
2013
Victoriaans collier van twee rijen amethist aan zilver
Loc.6
€ 50 - € 70
2014
robijn collier met zilveren kraaltjes en slot
Loc.6
€ 70 - € 100
2015
Zoetwater parel collier met paarse kleursteen en strass
Loc.6
€ 12 - € 18
2016
Zoetwater parel collier met 3 kleurstenen en strass
Loc.6
€ 12 - € 18
2017
Geknoopt parelcollier met zilveren slot
Loc.6
€ 55 - € 75
2018
Zoetwater parel collier
Loc.6
€ 16 - € 25
2019
Gepolijste buffelhoorn
Loc.6
€ 50 - € 70
2020
Stel 2e gehalte zilveren geboortelepels met afbeeldingen van waterdragers
Loc.6
€ 160 - € 220
2021
Collier met gefacetteerde smaragd, robijn en saffier met zilveren kralen en slot
Loc.6
€ 80 - € 120
2022
Zilveren met niëllo doosje i.v.v. een boek
Loc.6
€ 140 - € 190
2023
2e Gehalte zilveren rammelaar i.v.v. een kindje
Loc.6
€ 45 - € 60
2024
Zilveren messenlegger i.v.m miniatuur vaasje
Loc.6
€ 30 - € 45
2025
2e Gehalte zilveren miniatuur huifkar met paarden
Loc.6
€ 80 - € 120
2026
2e Gehalte zilveren miniatuur driemaster
Loc.6
€ 260 - € 360
2027
2e Gehalte zilveren miniatuur ophaalbrug
Loc.6
€ 130 - € 180
2028
Zilveren dekseldoosje met bolletjes en verguld interieur
Loc.6
€ 45 - € 65
2029
2e Gehalte zilveren pillendoosje
Loc.6
€ 90 - € 120
2030
Zilveren pepermuntdoosje, Cornelis Rietveld, 1871
Loc.6
€ 90 - € 120
2031
Set van 4 sterling zilveren klein model flessenbakken met houten bodem
Loc.6
€ 90 - € 120
2032
Koopje divers kleingoed w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
2033
2e Gehalte zilveren ovaal fotolijstje, 11 x 8 cm.
Loc.6
€ 55 - € 75
2034
Vijf zilveren fotolijsten, diam.4 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2035
Koopje diverse servetbanden, etc. w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
2036
Koopje van 6 miniaturen w.o. zilver
Loc.6
€ 100 - € 140
2037
Stel zilveren oorstekers met barnsteen en een zilveren armband met hematiet
Loc.6
€ 35 - € 50
2038
Zilveren Art Deco broche met hanger met parelmoer en granaatjes
Loc.6
€ 60 - € 90
2039
Twee 1e gehalte zilveren broches met markesiet in de vorm van vogel en schorpioen
Loc.6
€ 35 - € 50
2040
Grote 14 kt. gouden hanger
Loc.6
€ 130 - € 180
2041
Koopje diverse zilveren sieraden en naalden kokers
Loc.6
€ 100 - € 140
2042
Twee 2e gehalte zilveren ovale pastillebakjes , 8,1 x 6 en 4 x 2 cm., Zilverfabriek Voorschoten NV, Voorschoten 1925-1961, 40 gr.
Loc.6
€ 10 - € 14
2043
2e Gehalte zilveren miniatuur vogelkooitje op standaard
Loc.6
€ 60 - € 90
2044
1e Gehalte zilveren muntendoosje met oude munt als deksel
Loc.6
€ 45 - € 65
2045
1e Gehalte zilveren muntendoosje met herdenkingspenning Elvis Presley
Loc.6
€ 35 - € 50
2046
Koop divers zilver en pleet
Loc.6
€ 60 - € 90
2047
Stel 2e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars, voet Ø 5,2 cm., kaars 2,2 cm., Wilhelm Binder, Schwäbisch Gmünd, founded in 1869
Loc.6
€ 10 - € 14
2048
Loc.6
€ 80 - € 120
2049
3e Gehalte zilveren pastillebakje met spijlen, Ø 6,1 x h. 2,6 cm., keurtekens: Het Duitse keurmerk Keizerskroon en halve maan, 800 en Mt. Lutz & Weiss Pforzheim ± 1900, 16,5 gr.
Loc.6
€ 10 - € 14
2050
2e Gehalte zilveren wol mandje met spijlen, Ø 7,8 x h.3 cm, jaarletter 1924, Alb. Meijer Schoonhoven 1914-1927, 23,6 gr.
Loc.6
€ 10 - € 14
2051
Koopje van 20 hangertjes met gepolijste mineraaltjes, 2-3 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
2052
Vijf 2e gehalte zilveren miniaturen
Loc.6
€ 100 - € 140
2053
Zilveren potloodje met niëllo versiering
Loc.6
€ 20 - € 30
2054
1e Gehalte zilveren amuselepel, 8,5x3,2 cm., Birmingham - Jl. 1921, E.J. Houlston, Caroline Street, Birmingham 1905-1945, 15,5 gr.
Loc.6
€ 10 - € 14
2055
Antiek 2e gehalte zilveren lodereindoosje
Loc.6
€ 100 - € 140
2056
Loc.6
€ 80 - € 120
2057
Lange zoetwater parel ketting
Loc.6
€ 120 - € 170
2058
Lange zoetwater parel ketting
Loc.6
€ 120 - € 170
2059
Lange zoetwater parel ketting
Loc.6
€ 120 - € 170
2060
Koopje met een zilveren muntarmband, diverse juwelen en een olifantje
Loc.6
€ 15 - € 25
2061
Koopje van 5 oude vulpennen o.a. met gouden schrijfpen
Loc.6
€ 50 - € 70
2062
Koopje diverse sieraden w.o. zilver en goud
Loc.6
€ 80 - € 120
2063
Koop divers bijoux
Loc.6
€ 10 - € 14
2064
Koopje diverse juwelen w.o. goud
Loc.6
€ 40 - € 60
2065
Koopje diverse sieraden w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
2066
Koopje diverse miniaturen w.o. zilver
Loc.6
€ 50 - € 70
2067
3 Antieke brilletjes waarvan 2 in originele metalen doosje
Loc.6
€ 20 - € 30
2068
Antieke onklaar gemaakte enkelloops revolver met houten handvat, 17 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2069
Granaten 4-strengs collier met gouden slot
Loc.6
€ 200 - € 280
2070
Koopje van een antiek Afrikaans ivoren maskertje en een kettinkje
Loc.6
€ 20 - € 30
2071
Koop van een horloge en een zilveren collier
Loc.6
€ 100 - € 140
2072
Zilveren provinciale gulden, 1762, Gelderland
Loc.6
€ 60 - € 90
2073
4 Zilveren halve guldens, Koningin Wilhelmina, diverse jaren vanaf 1921
Loc.6
€ 20 - € 30
2074
Koopje van 6 armbanden w.o. zilver
Loc.6
€ 40 - € 60
2075
Ketting met doorgezaagde en gepolijste ammoniet in verzilverde zetting
Loc.6
€ 10 - € 14
2076
Imitatie Breitling herenpolshorloge
Loc.6
€ 75 - € 110
2077
Grote bronzen Byzantijnse munt, 5e/6e eeuw na Chr.
Loc.6
€ 25 - € 35
2078
Bronzen fibula i.v.v. een paard ingelegd met glaspasta, bodemvondst, 3e eeuw
Loc.6
€ 40 - € 60
2079
Glazen Romeinse kinderring, ca.2e/3e eeuw na chr.
Loc.6
€ 20 - € 30
2080
Vestzakhorloge in zilveren kast en een zilveren potloodje
Loc.6
€ 60 - € 90
2081
Stations conducteursklokje, diam. 5 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2082
Stalen Fossil herenpolshorloge met stalen band (werkend)
Loc.6
€ 25 - € 35
2083
Zakje met 6 paar zilveren vintage oorbellen, 20e eeuw
Loc.6
€ 20 - € 30
2084
Koopje van een schakelarmband in doosje en een Silvana polshorloge in gouden kast
Loc.6
€ 40 - € 60
2085
Nieuw polshorloge met leren band, Olympus
Loc.6
€ 10 - € 14
2086
5 Bronzen Romeinse munten, 2e/3e eeuw na Chr.
Loc.6
€ 25 - € 35
2087
Loc.6
€ 25 - € 35
2088
2 Zilveren Romeinse munten, 2e/3e eeuw na Chr.
Loc.6
€ 40 - € 60
2089
4 Zilveren provinciale 2 stuiverstukken, 18e eeuw, vanaf 1727
Loc.6
€ 25 - € 35
2090
Granaten ketting met antiek gouden slot, lengte ca. 68 cm
Loc.6
€ 90 - € 120
2091
5-Strengs cornalijnen collier met 19e eeuws 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 400 - € 600
2092
Camee met bloedkoraal in zilveren montuur, vroeg 19e eeuw
Loc.6
€ 400 - € 600
2093
Barok parelcollier met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 160 - € 240
2094
Cultivé parelcollier met 1e gehalte zilveren slot bezet met briljant, L.70 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2095
14 Kt. gouden armband bezet met parels
6-k
€ 700 - € 1.000
2096
Bloedkoralen 3-strengs armband met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 220 - € 320
2097
Gevlochten bloedkoralen met parel collier
Loc.6
€ 360 - € 550
2098
Hematiet collier met 25 14 kt. gouden bolletjes en 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 240 - € 340
2099
Cultivé parelcollier, l.76 cm.
Loc.6
€ 90 - € 130
2100
3-Strengs granaten armband met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 150 - € 220
2101
Goudsteen met parelmoer collier met 14 kt. gouden slot en diamanthanger
Loc.6
€ 200 - € 280
2102
Verguld stalen automaat horloge met 2 wijzerplaten
Loc.6
€ 220 - € 320
2103
18 krt. vergulde oorknoppen bezet met granaat
Loc.6
€ 35 - € 45
2104
4-Strengs parelcollier met 14 kt. gouden slot met emaille limoges portret
Loc.6
€ 280 - € 400
2105
4-Strengs parelcollier met 14 kt. gouden camee slot
Loc.6
€ 400 - € 600
2106
Granaten 2-rijig collier met gouden slot en ovaal geslepen granaat, L.58 cm.
Loc.6
€ 130 - € 180
2107
Grote broche bezet met camee met afbeelding van buste van een dame
Loc.6
€ 16 - € 25
2108
Bloedkoralen collier afgewisseld met zwarte kraaltjes
Loc.6
€ 75 - € 110
2109
Bloedkoralen collier met gouden tonslot, L.40 cm.
Loc.6
€ 65 - € 100
2110
Malachiet collier met goudkleurige bolletjes
Loc.6
€ 50 - € 70
2111
Zoetwater parel collier
Loc.6
€ 16 - € 25
2112
Dubbelstrengs jade collier met goudkleurig slot
Loc.6
€ 80 - € 120
2113
Parel met jadeniet armband en collier met zilveren sloten
Loc.6
€ 30 - € 45
2114
Granaten met parel setje van een armband en collier met goud op zilveren sloten
Loc.6
€ 30 - € 45
2115
4-Strengs parel met nefriet collier met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 400 - € 600
2116
Turkooiskleurig met parel setje van een armband, collier en paar oorknoppen met goud op zilveren sloten
Loc.6
€ 30 - € 45
2117
3-Strengs lapis lazuli collier met 14 kt. gouden slot bezet met 12 briljanten
Loc.6
€ 425 - € 600
2118
Collier met jade en been met 26 14 kt. gouden bolletjes en 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 130 - € 190
2119
Amethist en nefriet collier met kristal met goud op zilveren sloten
Loc.6
€ 40 - € 60
2120
Parelcollier met amethist met 14 kt. gouden hanger bezet met amethist
Loc.6
€ 140 - € 200
2121
2 Multicolor edelstenen colliers met goud op zilveren sloten
Loc.6
€ 40 - € 60
2122
14 Kt. gouden 5 gulden muntstuk, Wilhelmina 1912
Loc.6
€ 75 - € 110
2123
Gouden munt/penning, koningin Wilhelmina met opgestoken haar, 4,2 gr.
Loc.6
€ 100 - € 140
2124
Koopje diverse sieraden, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
2125
Loc.6
€ 40 - € 60
2126
Earth-mind blauwe saffier en smaragden collier aan zilveren sluiting
Loc.6
€ 75 - € 110
2127
Aquamarijn 5-strengs collier aan zilveren sluiting
Loc.6
€ 55 - € 80
2128
Gegraveerde 2e gehalte zilveren rammelaar
Loc.6
€ 160 - € 220
2129
Drie 2e gehalte zilveren miniatuur herten
Loc.6
€ 550 - € 750
2130
2e Gehalte zilveren pillendoosje met gegraveerd paard
Loc.6
€ 90 - € 120
2131
2e Gehalte zilveren miniatuur bruidsbeker, h.6 cm.
Loc.6
€ 45 - € 60
2132
Gegraveerd 2e gehalte zilveren pillendoosje
Loc.6
€ 75 - € 110
2133
Rijkgegraveerd 2e gehalte zilveren miniatuur draagkoets
Loc.6
€ 100 - € 140
2134
Stel 2e gehalte zilveren miniatuurtjes van haan en een kip
Loc.6
€ 130 - € 180
2135
2e Gehalte zilveren miniatuur dame met waaier in canapé
Loc.6
€ 35 - € 45
2136
Munt, geboorte van prinses Ariane, met certificaat in etui
Loc.5
€ 16 - € 25
2137
2e Gehalte zilveren miniatuur orgelkar
Loc.6
€ 220 - € 300
2138
2e Gehalte zilveren jat aan ketting
Loc.6
€ 160 - € 220
2139
2e Gehalte zilveren miniatuur van paard en wagen
Loc.6
€ 120 - € 160
2140
Loc.6
€ 70 - € 100
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2141
Loc.6
€ 12 - € 18
2142
Turquoise-kleurig kralen collier
Loc.6
€ 16 - € 25
2143
Collier van turkooizen aan zilver
Loc.6
€ 45 - € 60
2144
Twee turkoois hangers
Loc.6
€ 12 - € 16
2145
Loc.6
€ 16 - € 25
2146
Zoetwater parel collier met licht blauwe kleursteen en strass
Loc.6
€ 12 - € 18
2147
Collier van kaasjes geslepen jade kralen
Loc.6
€ 35 - € 50
2148
Zoetwater parel collier met donker groene kleursteen en strass
Loc.6
€ 12 - € 18
2149
Zoetwater parel collier met licht groene kleursteen en strass
Loc.6
€ 12 - € 18
2150
Zilveren herenschakelarmband, L.21 cm. x b.8 mm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2151
Zilveren broche, ontwerp Jeroen Krabbe
Loc.6
€ 20 - € 30
2152
Dameshorlogeketting met 3e gehalte zilveren kast
Loc.6
€ 30 - € 45
2153
Massief zilveren armband met gravure van vis in het water, diam. 6 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
2154
Antieke zilveren chatelaine met antieke bedels
Loc.6
€ 150 - € 220
2155
Zilveren broche met porseleinen plaquette met afbeelding van een vrouw
Loc.6
€ 40 - € 60
2156
Zilveren horloge ketting en een zilveren lang collier
Loc.6
€ 30 - € 45
2157
Zilveren horlogeketting met medaillon
Loc.6
€ 50 - € 70
2158
Zilveren sleutelhanger teddybeer
Loc.6
€ 60 - € 90
2159
2e Gehalte zilveren collier met hartvormige granaten hanger
Loc.6
€ 100 - € 140
2160
Antieke zilveren armband, 43,2 gr.
Loc.6
€ 60 - € 90
2161
1e Gehalte zilveren schakelcollier met dikke schakels, L.50 cm. met bijpassende armband, L.10 cm., 104 gr.
Loc.6
€ 40 - € 60
2162
1e Gehalte zilveren schakelcollier, L.80 cm., 33,8 gr.
Loc.6
€ 30 - € 45
2163
2e Gehalte zilveren schakelcollier, L.48 cm. met bijpassende armband, L.19 cm., 28,9 gr.
Loc.6
€ 30 - € 45
2164
Paar goud op zilveren oorhangers bezet met ca. 60 diamanten
6-k
€ 200 - € 280
2165
Lange ketting met groene stenen
Loc.6
€ 18 - € 25
2166
Koopje diverse Zeeuwse broches, etc. w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
2167
Defect 2-strengs cultivé parelcollier met 14 kt. witgouden slot bezet met briljant en smaragd
6-k
€ 200 - € 280
2168
18 Kt. witgouden Art Deco broche bezet met briljant en parels, L.7 cm.
Loc.6
€ 500 - € 700
2169
Paar goud op zilveren oorhangers bezet met ca. 120 diamanten
6-k
€ 240 - € 340
2170
Ketting met zilveren chatelaines, etc.
Loc.6
€ 50 - € 70
2171
Zilveren broche en hanger bezet met groene/blauwe/zwarte steen
Loc.6
€ 20 - € 30
2172
Massief zilveren ring i.v.v. ronde schijfjes, rm 18
Loc.6
€ 16 - € 25
2173
Paar zilveren oorbellen bezet met aquamarijn en zirkonia's
Loc.6
€ 16 - € 25
2174
Gedraaide zilveren damesarmband, L.19 cm.
Loc.6
€ 10 - € 14
2175
Massief zilveren damesschakelarmband met afbeelding van bloem en veiligheidssluiting
Loc.6
€ 35 - € 50
2176
Zilveren damesarmband, 17,5 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2177
Zwaar zilveren horlogeketting
Loc.6
€ 40 - € 60
2178
Koopje Zeeuws zilver van een armband, 2 ringen en een broche
Loc.6
€ 30 - € 45
2179
Koopje van 20 zilveren bedelhangers
Loc.6
€ 20 - € 30
2180
Koopje van 10 grote zilveren hangers/bedelhangers w.o. religieus
Loc.6
€ 20 - € 30
2181
Massief zilveren schakelcollier, L.45 cm. x b.4 mm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2182
Smaragden collier van ovale kralen aan zilver
Loc.6
€ 50 - € 70
2183
Collier van pompoen geslepen jade kralen aan zilver
Loc.6
€ 50 - € 70
2184
Collier van smaragd en blauwe saffier aan traditioneel zijde koord
Loc.6
€ 55 - € 80
2185
Koop van ca. 25 hoedenspelden
Loc.6
€ 60 - € 90
2186
Houten schoenlepel met 2e gehalte zilveren heft, L.60 cm.
Loc.6
€ 55 - € 75
2187
Kristallen schaaltje met zilveren beugel, diam.15 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2188
Zoetwater parel collier met okergele kleursteen en strass
Loc.6
€ 12 - € 18
2189
Koopje divers w.o. 2 diverse Swatch horloges
Loc.6
€ 20 - € 30
2190
Koopje vintage damestasjes
Loc.6
€ 20 - € 30
2191
Koopje van een Guess horloge, glazen flessenstop en een collier met diverse halfedelsteen hangers
Loc.6
€ 20 - € 30
2192
Zes grote en zes kleine 2e gehalte zilveren messen
Loc.6
€ 1.100 - € 1.600
2193
Koopje van 3 Swatch horloges
Loc.6
€ 30 - € 45
2194
Bell en Ross, stalen herenpolshorloge, automaat
Loc.6
€ 1.800 - € 2.600
2195
Stel 2e gehalte zilveren servetbanden, Gerritsen & van Kempen n.v., Zeist 1926-1961, 47,9 gr.
Loc.6
€ 6 - € 10
2196
3 Kantonese porseleinen dekselvaasjes (chipjes)
Loc.6
€ 75 - € 110
2197
Zes 2e gehalte zilveren messen met parelrand en 6 vorken
Loc.6
€ 150 - € 220
2198
Twee zware zilveren vorken met ridders op top van de steel, Cornelis Rietveld, Schoonhoven 1886
Loc.6
€ 70 - € 100
2199
Rijk bewerkt zilveren inktstel met kristallen inktpotten en kandelaartje met graveringen en op rijk bewerkte pootjes
Loc.6
€ 400 - € 600
2200
Zilveren thee-ei
Loc.6
€ 25 - € 30
2201
Opengezaagd beugeltje met bloemenmand motief, Amsterdam 1792
Loc.6
€ 100 - € 140
2202
Koopje van een lepelrekje met Djokja zilveren lepeltjes, setje Djokja zilveren vorkjes, kristallen zoutvaatje met pleet montuur en glazen kommetje op voetstuk en Zuid Holland plateel sculptuur van een duifje
Loc.6
€ 40 - € 60
2203
Juwelenkistjes met diverse broches, polshorloges, colliers, etc. w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
2204
Koperen carriageklokje Engels rond model, goedlopend met bijbehorende sleutel, h.10 x Ø 5,5 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2205
Rijk bewerkte ronde zilveren doos met parelrand
Loc.6
€ 150 - € 220
2206
Antiek Engels vestzakhorloge in dubbele kast, J. Lhamp, London (restauraties)
Loc.6
€ 80 - € 120
2207
Zoetwaterparelset met edelstenen bestaande uit ketting en armband
Loc.6
€ 16 - € 25
2208
2e Gehalte zilveren keteltje met parelrand, 1922
Loc.6
€ 240 - € 340
2209
August Rodin, kopie sculptuur van een kussend stel op rots , Edition Museums Galerie , nr. 386/499, h.26 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2210
2e Gehalte zilveren sigarettendoos met gravering van wapen
Loc.6
€ 80 - € 120
2211
Zilveren asbakje en 4 Djokja zilveren lepeltjes
Loc.6
€ 10 - € 14
2212
Kristallen schaaltje met zilveren beugel, diam.19 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2213
Drie-luik ikoon met zilver
Loc.6
€ 70 - € 100
2214
Zilveren lepeldoos op pootjes met op deksel oud Hollandse afbeelding van sluiten van vredesverdrag en rondom met romantische afbeeldingen, Nederland 1909
Loc.6
€ 150 - € 220
2215
Matglazen kan met zilveren montuur
Loc.6
€ 200 - € 280
2216
Twee zalmkleurig glazen Art Deco vazen Val St. Lambert, h.20 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2217
Kristallen schaaltje met zilveren beugel, diam.16,5 cm. (chipjes)
Loc.6
€ 60 - € 90
2218
2e Gehalte zilveren 5-delig thee/koffieserviesje bestaande uit een koffieketel, theeketel, melkkan, suikerpot en een theelicht afgezet met parelrand
Loc.6
€ 1.200 - € 1.700
2219
Antieke kristallen Biedermeier schaal met verzilverde beugel(kleine defecten)
Loc.6
€ 16 - € 25
2220
Kristallen kan met zilveren voetje
Loc.6
€ 200 - € 280
2221
Kristallen schaaltje met zilveren beugel
Loc.6
€ 100 - € 140
2222
Kristallen ovale schaal
Loc.6
€ 140 - € 200
2223
Ikoon met zilveren montuur, 16 x 18 cm.
Loc.6
€ 30 - € 40
2224
Karaf met zilveren stop
Loc.6
€ 50 - € 70
2225
Gedraaid collier met diverse edelstenen en zoetwaterparel
Loc.6
€ 18 - € 25
2226
2e Gehalte zilveren ajour gezaagd bonbonmandje afgezet met parelrand
Loc.6
€ 120 - € 170
2227
Kristallen whiskeykaraf met 2e gehalte zilveren plaatje, h.22 cm.
Loc.6
€ 60 - € 80
2228
Zilveren tafelstel, Nederland 19de eeuw, bestaande uit mosterdpot en strooier, op houten onderstel met ivoren pootjes
Loc.6
€ 90 - € 120
2229
Speelwerk met wiegenlied met 2e gehalte zilveren rijkbewerkte kast
Loc.6
€ 425 - € 600
2230
Kristallen karaf met zilveren montuur
Loc.6
€ 80 - € 120
2231
Kristallen theebus met zilveren montuur
Loc.6
€ 220 - € 320
2232
Stel verzilverde gecanneleerde 1-lichts kandelaars op voet, h.27 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2233
Stel rijk bewerkte verzilverde 2-lichts tafelkandelaars op klauwpootjes, h.25 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
2234
Zilveren cabaretje op 4 pootjes en met 2 grepen, Nederland 1921
Loc.6
€ 100 - € 140
2235
Opengewerkt zilveren schaaltje met afbeeldingen van bloemen waaronder rozetten
Loc.6
€ 60 - € 90
2236
Antiek bijbeltje met zilveren slot
Loc.6
€ 30 - € 45
2237
Set van 2 identieke theebusjes, rijk bewerkt met romantische voorstellingen, Duitsland 19e eeuw
Loc.6
€ 360 - € 500
2238
Zilveren Art Deco natfruitschep met fraaie motieven. Pleijt & de Wilde, 1917
Loc.6
€ 130 - € 180
2239
Zes 2e gehalte zilveren lepeltjes en lepel
Loc.6
€ 40 - € 60
2240
Loc.6
€ 60 - € 90
2241
Zilveren papagaaientasbeugel, Utrecht 1777
Loc.6
€ 340 - € 475
2242
Antieke zilveren slatang, rondfilet, Nederland 1865
Loc.6
€ 190 - € 280
2243
2e Gehalte zilveren brandenwijnkom
Loc.6
€ 100 - € 140
2244
Zilveren Louis Seize 3-delig tafelset met blauw glas en versierd met guirlandes en medaillons
Loc.6
€ 180 - € 260
2245
Meerkleurig marmeren sculptuur van een Romein, h.33 cm.
Loc.6
€ 45 - € 60
2246
Geslepen polychroom Jaspis, h.14 cm.
Loc.6
€ 18 - € 25
2247
1e Gehalte zilveren 5-delig koffie/theeserviesje, 2,7 kg.
Loc.6
€ 1.300 - € 1.900
2248
2 Geslepen kristallen karaffen met zilveren hals
Loc.6
€ 200 - € 280
2249
Koopje divers zilver, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2250
Aardewerk Art Deco boekensteunen in de vorm van eekhoorns, Fontinelle
Loc.6
€ 70 - € 100
2251
6 Diverse ringen w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
2252
1e gehalte zilveren armband met hartvormige tussenstukjes met simili
Loc.6
€ 18 - € 25
2253
1e Gehalte zilveren armband met centrale simili, Nederlands ontwerp
Loc.6
€ 18 - € 30
2254
Zilveren schakelarmband met leeg naamplaatje
Loc.6
€ 18 - € 30
2255
1e Gehalte zilveren design choker
Loc.6
€ 30 - € 40
2256
2e Gehalte zilveren collier met medaillon
Loc.6
€ 75 - € 110
2257
Opengewerkte zilveren armband met o.a. vormen van voluten
Loc.6
€ 35 - € 45
2258
Opengewerkte zilveren armband
Loc.6
€ 30 - € 40
2259
Zilveren choker uitmondend in een applique in de vorm van een hart
Loc.6
€ 65 - € 90
2260
Zilveren collier met zilveren hanger bezet met jade-achtige steen
Loc.6
€ 25 - € 35
2261
Zilveren damesarmband met een grote cornalijn en markesietjes, L.18 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
2262
Twee 2e gehalte zilveren Art Deco sauslepels met o.a. gehamerd en schelpmotieven
Loc.6
€ 75 - € 110
2263
Zilveren Art Deco (bedienden) bel, Begeer 1916-1921
Loc.6
€ 40 - € 55
2264
Zilveren bedelarmband met 10 bedels, waaronder egel
Loc.6
€ 45 - € 65
2265
Antieke 2e gehalte zilveren naaldenkoker en een Friese schaar met zilveren grepen, mogelijk Harmen Flierl Dokkum, 1786-1826
Loc.6
€ 200 - € 280
2266
Rammelaar met zilveren beer
Loc.6
€ 25 - € 35
2267
Parelmoer lepeldoosje
Loc.6
€ 100 - € 140
2268
Koopje Jaspis polychroom, Madagascar (3x)
Loc.6
€ 18 - € 25
2269
Koopje van 25 geslepen steentjes met 25 zakjes uit Sari stof
Loc.6
€ 25 - € 30
2270
2e Gehalte zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrand, h.25 x b.30 x d.18 cm.
Loc.6
€ 900 - € 1.300
2271
Elf 1e Gehalte zilveren fruitmesjes
Loc.6
€ 150 - € 220
2272
Mahoniehouten lepeldoosje met twaalf 2e gehalte zilveren Empire koffielepels
Loc.6
€ 80 - € 120
2273
Antieke lederen portemonnee met zilveren sluiting en binnenbeugel, Nederland 1889
Loc.6
€ 50 - € 70
2274
Antieke lederen beurs met zilveren sluiting en idem binnen beugel, Nederland 19de eeuw
Loc.6
€ 45 - € 60
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2275
Antieke sigarenkoker met zilveren sluiting en zilveren applique van paard
Loc.6
€ 45 - € 60
2276
Drie 2e gehalte zilveren opdien/scheplepel en een juslepel
Loc.6
€ 80 - € 120
2277
3-Rijig collier van robijn en blauwe saffier aan zilver
Loc.6
€ 65 - € 90
2278
Gedraaid collier met zoetwaterparels
Loc.6
€ 12 - € 16
2279
Zoetwaterparel collier met rode kleursteen en strass
Loc.6
€ 12 - € 18
2280
Loc.6
€ 12 - € 18
2281
Earth-mined robijn 5-strengs collier met zilveren sluiting
Loc.6
€ 70 - € 100
2282
Loc.6
€ 14 - € 20
2283
Gepolijste buffelhoorn
Loc.6
€ 50 - € 70
2284
Sieraden set bestaande uit een drie-strengs parel collier met turkoois en doublé slot en kralen en met een bijpassende armband
Loc.6
€ 80 - € 120
2285
Zwart fluwelen met borduurwerk tasje bezet met zilveren beugel
Loc.6
€ 65 - € 90
2286
Zilveren sluipend vosje
Loc.6
€ 50 - € 70
2287
Zilveren nijlpaardje
Loc.6
€ 70 - € 100
2288
Koop divers zilver, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
2289
Koop divers pleet w.o. bouilloire, 2 kandelaars en een kapset
Loc.6
€ 40 - € 60
2290
Koopje van een antieke lepel en een zilveren dekseldoosje
Loc.6
€ 60 - € 90
2291
Tien 2e gehalte zilveren lepeltjes met blad
Loc.6
€ 60 - € 90
2292
2e Gehalte zilveren soepdienlepel met parelrand
Loc.6
€ 100 - € 140
2293
2e Gehalte zilveren ragoutschaal met ebbenhouten steel, ca.830 gr.
Loc.6
€ 500 - € 700
2294
2e Gehalte zilveren houder met vuurvaste schaal en ebbenhouten steel, ca.580 gr.
Loc.6
€ 400 - € 600
2295
Koop van 19 paar oorclips w.o. zilver met kistje
Loc.6
€ 20 - € 30
2296
Opengewerkt zilveren damespolshorloge met bijpassende etui
Loc.6
€ 40 - € 60
2297
Zilveren laat empire tabaksdoos met gouden monogram applique, Nederland 1829
Loc.6
€ 180 - € 260
2298
Zes 2e gehalte zilveren servetringen
Loc.6
€ 120 - € 160
2299
Metalen Ottomaans doosje bezet met edelstenen en zilverdraad
Loc.6
€ 70 - € 100
2300
Gedraaid collier met zoewaterparels
Loc.6
€ 14 - € 20
2301
Opaline theedoosje met verguld zilveren montuur en sleutel
Loc.6
€ 100 - € 140
2302
Benen Joodse tol
Loc.6
€ 25 - € 35
2303
2 Parelmoer doosjes
Loc.6
€ 150 - € 220
2304
3 Antieke zilveren gespen
Loc.6
€ 40 - € 60
2305
3 zilveren geldklemmen
Loc.6
€ 40 - € 60
2306
Koopje van 7 zakhorloges (in doosjes)
Loc.6
€ 80 - € 120
2307
3 Hartvormige schaaltjes uit fossielenmarmer met Orthoceras en Goniatieten zichtbaar
Loc.6
€ 18 - € 25
2308
4 Zilveren broches
Loc.6
€ 40 - € 60
2309
Zilveren rammelaar met konijn
Loc.6
€ 30 - € 45
2310
Zilveren lipstick-houder
Loc.6
€ 40 - € 60
2311
12 Zilveren lepeltjes
Loc.6
€ 90 - € 130
2312
Koop divers bijoux, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
2313
Fluwelen tas met zilveren beugel en haak
Loc.6
€ 40 - € 60
2314
Zilveren mergboor, 19e eeuw
Loc.6
€ 100 - € 140
2315
Koopje diverse zilveren broches, etc.
Loc.6
€ 40 - € 60
2316
3 Ammoniet, Cleoniceras, 100 miljoen jaar oud
Loc.6
€ 14 - € 20
2317
Zilveren wolmandje, Jan de Ruijter, Weesp / Amsterdam, ca. 1815
Loc.6
€ 300 - € 425
2318
Zilveren koektrommel met voorstelling, 12,5 x 18 x 16 cm.
Loc.6
€ 600 - € 850
2319
1e Gehalte zilveren rechthoekige trommel
Loc.6
€ 120 - € 160
2320
Antieke rijk bewerkte 2e gehalte zilveren ketel met bijpassende melkkan
Loc.6
€ 600 - € 850
2321
Loc.6
€ 20 - € 30
2322
Twee verzilverde kandelaars, h.7,5 en 8,2 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
2323
Zilveren miniatuur broodmand
Loc.6
€ 30 - € 45
2324
Zilveren doosje met monogram en kristallen binnenkant, diam. 5,5 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2325
Miniatuur zilveren Joodse kandelaar, chanoeka, 19e eeuw, J.F. Gielissen, 1822-1837, h.9 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
2326
8 Zilveren hangers
Loc.6
€ 50 - € 70
2327
19e Eeuwse wit jade snuifflesje met groene stop, China
Loc.6
€ 70 - € 100
2328
Zilveren tafel rozenvaasje, Hollands gekeurd, L.10 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2329
Geribbelde zilveren sigarendoos
Loc.6
€ 150 - € 220
2330
Sterling zilveren sigarettendoos met afbeelding van een Garuda in niëllo kader
Loc.6
€ 30 - € 45
2331
Lakwerk bijouterie kastje met 3 laadjes en afsluitdeurtje ingelegd met parelmoer, h.21 x b.16 x d.15 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2332
Biedermeier glas met zilveren voetje, h.14,5 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
2333
Kristallen zoutvat op zilveren voetje, 19e eeuw
Loc.6
€ 60 - € 90
2334
Zeer fraai gesneden antiek ivoren sculptuurtje van Krishna, spelende op een fluit, 19e eeuw, Zuid India
Loc.6
€ 65 - € 100
2335
Kristallen theebus met zilveren dop, 19e eeuw, h.16 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
2336
Loc.6
€ 18 - € 25
2337
Stel gestileerde verzilverde 1-lichts kandelaars met parelrand, h.31 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
2338
Porseleinen dragée bakje met deksel op 3 hoge pootjes
Loc.6
€ 25 - € 35
2339
Ond.gesign., dikwandige glazen vaas met iriserend decor, h.16 cm.
Loc.6
€ 50 - € 65
2340
Zilveren miniatuur hondenkar
Loc.6
€ 60 - € 90
2341
Zilveren miniatuur melkventer met kar
Loc.6
€ 70 - € 100
2342
Zilveren strooier i.v.v. boerin in klederdracht
Loc.6
€ 120 - € 170
2343
Stel zilveren zoutvaatjes met lepeltjes
Loc.6
€ 60 - € 90
2344
Miniatuur zilveren poezen op trap
Loc.6
€ 30 - € 45
2345
Miniatuur zilveren kip en haan
Loc.6
€ 50 - € 70
2346
Zilveren Biedermeier inktstel
Loc.6
€ 260 - € 380
2347
Zilveren miniatuur brandewijnkom, 15 x 17 x 4 cm.
Loc.6
€ 170 - € 240
2348
Ond.gesign., Afscheid op de kade, olieverf op doek, 23 x 17 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2349
Opaalglazen Art Deco vaas in floraal reliëfdecor, h.24 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2350
Loc.6
€ 260 - € 360
2351
Art Deco tafellamp met verzilverd bronzen panter op marmer voet 1920-1930, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.6
€ 260 - € 380
2352
Barbera Voute, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1951, 60 x 50 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2353
Willem Hendrik van der Nat (1865-1929, Wassende vrouw bij rivier, aquarel, 45 x 30 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2354
Stel afbeeldingen van bloemen, 19e eeuw, 30 x 35 cm.
Loc.6
€ 60 - € 80
2355
Grote geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 180 x 90 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2356
Christophe van der Windt , Brussel 1877-1952 Leiden, Boer met kippen bij hooiberg, aquarel, 53 x 38 cm.
Loc.6
€ 500 - € 700
2357
Toegeschreven aan Joseph Bruyn, Surrealistische voorstelling, airbrush op papier, 63 x 50 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
2358
Jean-Pierre Cassigneul, One day in august, lithographie, nr.14/200, 73 x 51 cm. image
Loc.6
€ 400 - € 600
2359
Oude Kaart Oostelijke Provincieën (1930,) 41x34cm.
Loc.6
€ 30 - € 40
2360
Roel Wildeboer, Meppel 1903-1989 Hilversum, Plassengezichtje, olieverf op board, 40 x 30 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2361
Zwart gelakte Chinese kast met 2 deurtjes en 13 laden, h.150 x b.100 x d.37 cm.
Loc.6
€ 190 - € 280
2362
Gipsen borstbeeld van Jezus Christus, h.40 x b.48 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2363
J. Till, vissersmeisje op de kade, olieverf op paneel, 30 x 16 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
2364
Geslepen spiegel in lijst, 92 x 43 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2365
Keramieken beeld van een Satsuma krijger met los hoofd, h.168 cm. (defecten)
Loc.6
€ 100 - € 140
2366
Antieke geslepen spiegel in notenhouten lijst, h.112 x b.63 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2367
Antieke geslepen spiegel in goud met bruine bewerkte lijst, 70 x 60 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2368
Geslepen spiegel in goudkleurige omlijsting, 108 x 62 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2369
Met parelmoer ingelegde spiegellijst met spiegel, 120 x 80 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
2370
Gepolychromeerd houten gelakt dressoirkastje met 2 deuren en 5 laadjes, h.80 x b.145 x d.40 cm.
Loc.6
€ 650 - € 950
2371
Grote koop divers pleet, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2372
Geslepen spiegel in zilverkleurige lijst met Jugenstil-stijl plaquette met afbeelding van een vrouw, 136 x 50 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2373
Koopje diverse verzilverde voorwerpen w.o. een 3-delig serviesje
Loc.6
€ 40 - € 60
2374
Geslepen spiegel in zilverkleurige kuiflijst, h.160 x b.85 cm.
Loc.6
€ 130 - € 180
2375
Stel kristallen bokalen met oren, h.30 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2376
Antieke Franse met rozenhout belijmde vitrinekast met marmer blad, h.161 x b.98 x d.38 cm.
Loc.6
€ 380 - € 550
2377
Goudkleurige spiegel met vakverdeling in kuiflijst, 130 x 90 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
2378
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 137 x 76 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2379
Tiffany-stijl glas-in-lood schemerlampje, h.57 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2380
Antieke Geslepen spiegel in eikenhouten lijst met parqueterie ingelegd, h.170 x b.90 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2381
Antieke Engelse pallisanderhouten 2-deurs penantkast, h.90 x b.105 x d.40 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2382
Met bloemen geslepen en geëtste spiegel in goudkleurige lijst, 107 x 76 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2383
Art Deco tafellampje op smeedijzer pootje met amber glaskapje, opnieuw elektrisch ingericht, h.39 cm.
Loc.6
€ 90 - € 130
2384
Art Deco tafellampje op smeedijzer voetje met amberkleurig glaskapje, opnieuw elektrisch ingericht ca. 1930, h.28 cm.
Loc.6
€ 90 - € 130
2385
Koopje divers porselein, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2386
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 142 x 81 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2387
Antiek bewerkt noten met wortelnotenhouten Engelse 3-deurs boekenkastje met koperen galerij-randje, Engeland ca.1890, h.220 x b.124 x d.36 cm.
Loc.6
€ 360 - € 500
2388
Zilverkleurige spiegellijst met geslepen ovale spiegel, 115 x 80 cm.
Loc.6
€ 130 - € 180
2389
Wit gelakte spiegel op standaard, h.146 x b.36 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2390
Oude floraal gedecoreerde Satsuma aardewerken siervaas met oren, h.96 cm.
Loc.6
€ 800 - € 1.200
2391
Gipsen Art Deco buste van Guido Gezelle, 1830-1899, h.35 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2392
Antieke mahoniehouten commode met groen marmeren blad, h.83 x b.111 x d.48 cm.
Loc.6
€ 360 - € 550
2393
Art Deco-stijl bijzettafel op ronde voet, h.80 x d.55 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2394
Geslepen spiegel in goud met groen gelakt en bewerkte lijst, h.192 x b.107 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2395
Geslepen spiegel in zilverkleurige kuiflijst, 115 x 80 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2396
Loc.6
€ 280 - € 400
2397
Staande spiegelzuil, h.143 x b.70 x d.41 cm. (defecten)
Loc.6
€ 50 - € 70
2398
Abstract aardewerken tuinbeeld met twee gezichten, h.105 cm.
Loc.6
€ 90 - € 120
2399
Oude grenenhouten bijzettafel, h.72 x diam.70 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2400
Antieke Comtoise klok
Loc.5
€ 100 - € 140
2401
Willy Rieser, Kardinaal van Spanje, inkttekening, 30 x 25 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2402
3 Originele handgekleurde lithografieen van Anton Weijs, Amsterdam ca.1825, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2403
Grote koop rouwglazen glazen
Loc.5
€ 40 - € 60
2404
Grote koop diverse modelvliegtuigjes met toebehoren
Loc.5
€ 40 - € 60
2405
Antieke grenenhouten buffetkast met 4 deuren waarvan 2 beglaasd en 2 laden, h.200 x b.114 x d.52 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2406
Litho van honkbalspelers, 44 x 60 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2407
Louis de Poittevin, Spelende kinderen op het strand, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2408
Hollandse School, Stadsgezicht in de winter, olieverf op doek, 19e eeuw, 40 x 50 cm.
Loc.5
€ 260 - € 360
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2409
Monogram AB, Abstract, gem.techniek op papier, 33 x 26 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2410
Ond.gesign., Abstract, gem.techniek op papier, 33 x 26 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2411
A.R. Wolf, Mensch en Kosmos, inkttekening, gedateerd 1936, 52 x 47 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2412
W. Willemsen, Dame bij haardvuur, olieverf op board, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2413
Piet Wiegman, Heemstede 1930-2008, Fruitstilleven, Olieverf op paneel, 60x50 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2414
Legering pendule met bovenop het uurwerk een kindje
Loc.5
€ 150 - € 220
2415
Richard Keller Stuttgart, mat zwarte piano met koperen kandelaar, h.142 x b.158 x d.70 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2416
Oude Stadsplattegrond van Parijs, handgekleurd, 62 x 40 cm.
Loc.5
€ 120 - € 170
2417
Chops and Burgers Bordeaux Merlot-Cabernet Sauvignon 2012, 6x
Loc.5
€ 25 - € 35
2418
Pinot Blanc Prestige Cave Beblenheim Alsace 2012, 6x
Loc.5
€ 30 - € 45
2419
Loc.5
€ 25 - € 35
2420
Indomita Galope Maipo Valley Chile 2008, 6x
Loc.5
€ 50 - € 70
2421
Loc.5
€ 80 - € 120
2422
Picaflores Reserva Cabernet-Sauvignon Merlot Chili 2008, 12x
Loc.5
€ 120 - € 170
2423
Basterd Cabernet Sauvignon 2012, 6x
Loc.5
€ 30 - € 45
2424
Domaine de la Jasse, Téte de Cuvée, Veilles Vignes 2001, 12x
Loc.5
€ 120 - € 170
2425
la Belle Angèle Syrah 2013 6x
Loc.5
€ 25 - € 35
2426
Chemin des Papes Réserve Rhone Villages 2005, 5x
Loc.5
€ 30 - € 45
2427
Château Chevalier de Bergerac 2008, gouden medaille Bordeaux, 6x
Loc.5
€ 40 - € 60
2428
Gigondats Cuvée Prestige, Cru du Rhone 2011, 6x
Loc.5
€ 60 - € 90
2429
Loc.5
€ 40 - € 60
2430
Matthieu Wiegman, Diverse zeilboten voor de kust, sepiatekening, 62 x 47 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2431
Ellen van Toor, De deur naar binnen, ets/collage, 33 x 33 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2432
Ko Oosterkerk, Drie vogels, eigen druk, zeefdruk, nr.2/7, gedateerd 1983, 50 x 30 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2433
Onb.meester, Abstract, gem.techniek op papier, 33 x 26 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2434
Briels, Goddes of communication, zeefdruk, nr.150/190, gedateerd 2002, 46 x 52 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2435
Antieke ingelijste staalgravure van jager met hert, 18 x 27 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2436
Antieke ingelijste staalgravure van vrouw met zwaan, 22 x 18 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2437
Antiek Handgesmeed wijnrek, Stock & Co., h.115 x b.60 x d.37 cm.
Loc.5
€ 120 - € 170
2438
Hand beschilderde pream tara, 110 x 73 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2439
Zuid-Afrikaanse School, onduidelijk gesigneerd, Philantropy of the skin, Olie op doek, 80x40 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2440
Onb.meester, Personen bij kerk, maroefle, 43 x 34 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2441
M.A. Holsbach, Berglandschap met ruiter en personen, aquarel, 29 x 40 cm. (glas defect)
Loc.5
€ 45 - € 65
2442
Naar Liberman, Op het strand, gem. techniek, 36 x 26 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2443
Angen Spring, Concertzaal met pianist, krijttekening, 34 x 28 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2444
Ond.gesign., Schapen in een bos, aquarel, 35 x 26 cm.
Loc.5
€ 10 - € 14
2445
Flordes, Bloemenmarkt met personen, olieverf op paneel, 30 x 20 cm.
Loc.5
€ 360 - € 500
2446
H. Wijngaard, Opvliegende eenden, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2447
Gerardus Albertus Drost, Amsterdam 1895, Gezicht op een boerderij, olieverf op paneel, 50 x 33 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2448
Château L’ Argenteyre Cru Bourgeois Médoc 2006, 5x
Loc.5
€ 70 - € 100
2449
Château Moulin Rompu Médoc Grand Vin de Bordeaux 2013, 6x
Loc.5
€ 35 - € 50
2450
Lindeman's Bin 50 Shiraz Australia 2013, 6x
Loc.5
€ 25 - € 35
2451
Château Tourteran Cru Bourgeois Haut Médoc 2004, 6x
Loc.5
€ 75 - € 110
2452
Chat. La Baume, Syrah 2006, 6x
Loc.5
€ 25 - € 35
2453
Penfolds Rawsons Retreat Merlot 2008, 5x
Loc.5
€ 40 - € 60
2454
Chât. Peyrot Loupiac, dessertwijn Grand Vin de Bordeaux 2012, 6x
Loc.5
€ 30 - € 45
2455
Loc.5
€ 80 - € 120
2456
Loc.5
€ 25 - € 35
2457
Zwart gebeitst eikenhouten wandkastje, h.74 x b.98 x d.31 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2458
Antieke notenhouten regulateurklokje
Loc.5
€ 60 - € 90
2459
Wortelnotenhouten staartklokje
Loc.5
€ 40 - € 60
2460
Staart/schippersklokje met toebehoren
Loc.5
€ 40 - € 60
2461
Rosina Wachtmeister, Gezicht op een kasteel, gem.techniek, 76 x 61 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2462
J.A. van Haalen, Paard en wagen voor de stal, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2463
Atelier Willem Oppenoorth, Landschap met molen en boerderij, olieverf op paneel, 58 x 38 cm.
Loc.5
€ 340 - € 475
2464
J.A. van Haalen, Paarden voor de stal, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2465
Oude Stadsplattegrond van Amsterdam, hand gekleurd,36 x 28 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2466
Monogram A.H.(A.Hugenholz?), Boerenmeisje, tekening, 47 x 27 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2467
Bart van Oijen, Abstract, gem.techniek, gedateerd 1986, 39 x 30 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2468
Antieke kleurgravure van moeder met kinderen, 15 x 18 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
2469
Lithografie, Gemeente Hilversum, 74 x 47 cm.
Loc.5
€ 6 - € 10
2470
Ond.gesign., Hooiende boer bij paard en wagen, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.5
€ 400 - € 600
2471
Peter H. Propstra, Drie mannen, potloodtekening, 39 x 31 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2472
Roy Lichtenstein, Merton of the movies, 1968, screenprint, signeé 21/450, 75,5 x 50,5 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2473
Litho met voorstelling van een karavaan kamelen, 53 x 68 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2474
Litho van vrouw voor de spiegel, 40 x 52 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2475
Ond.gesign., Zicht op de poort van Avignon, pasteltekening, 60 x 52 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2476
Divers kleingoed, etc.
Loc.5
€ 30 - € 45
2477
Chinese lakwerk vitrinekast met in de onderkast 2 gesloten deuren met halfedelstenen figuren opgelegd, h.179 x b.82 x d.41 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2478
Grenenhouten ronde wijntafel, h.70 x diam.54 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2479
Nieuwe met koeienhuid beklede bruin lederen armfauteuil
Loc.5
€ 400 - € 600
2480
Handgeknoopt Chinees kleed met florale decoraties, 215 x 310 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2481
Goud gelakt harpstoeltje met gecanneleerde pootjes en bordeaux-rode stoffering, h.90 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2482
Goud gelakt fauteuiltje met cabriole pootjes en bordeaux-rode stoffering, h.90 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2483
Loc.5
€ 30 - € 45
2484
Oude teakhouten tafel met lade (blad beschadigd), h.77 x L.151 x b.90 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2485
Floraal gedecoreerd Engels aardewerken serviesdeel, Keeling & Co.
Loc.5
€ 150 - € 220
2486
Loc.5
€ 30 - € 45
2487
Goud gelakte chaise longue met zwartkleurige stoffering, h.75 x b.110 x d.50 cm.
Loc.5
€ 75 - € 110
2488
Andy Warhol, Campbell's Soup II, suite 10 silkscreens limited series, zwart gestempeld op de achterkant (fill in your own signature) editie Sunday B.Morning, catalogue Raisonne Feldman, Appendix II, 1970, 58 x 88,7 cm.
Loc.5
€ 900 - € 1.300
2489
Zwart gelakte salontafel met etagère-gedeelte, h.47 x b.120 x d.70 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2490
Licht groen glazen lampvoet met gepolychromeerde kap met olifanten decoraties, h.78 cm.
Loc.5
€ 140 - € 200
2491
Koop van 8 diverse religieuze beelden
Loc.5
€ 30 - € 45
2492
Klein Chinees damesbureau met 9 laden, h.81 x b.92 x d.48 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2493
Oud teakhouten damesbureautje met getorste poten, h.102 x b.68 x d.48 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2494
Erik Pool, Amsterdam 1937-2012, Mondriaanse abstractie, 2008, Olieverf op doek, 100x100 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2495
Antieke mahoniehouten kapspiegel, h.74 x b.55 x d.23 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2496
Mahoniehouten Engels kabinet,
Loc.5
€ 100 - € 140
2497
Jan Budding, Amsterdam 1922-1988 Alkmaar, Ontbijttafel, olieverf op paneel, 67 x 61 cm.
Loc.5
€ 75 - € 110
2498
Litho-affiche van Walasse Ting, 79 x 60 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2499
Stadsplattegrond Amsterdam, Litho uit 1992, nr.397/750, 81x69cm
Loc.5
€ 100 - € 130
2500
E. Green, Dame met fluit tussen de vogels, acrylverf op doek, 90 x 60 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2501
C. Storhaz, Poldergezichtje met boerderij en ophaalbrug, olieverf op doek, 80 x 40 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2502
Gesigneerd Jas, pseudoniem voor Johannes Adrianus Smit, Tulpen, Olieverf op doek, 70x70 cm.
Loc.5
€ 400 - € 600
2503
de Vries, Bloemenmarkt Amsterdam, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2504
2 Antieke platen in lijst, 84 x 100 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2505
Geslepen spiegel in lijst, h.120 x b.79 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2506
Onb.meester, Schepen op zee, olieverf op doek, (restauraties), 90 x 60 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2507
Borduurwerk met voorstelling van een herderin met schapen, h.130 x b.99 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2508
Pachet, Paarden met bomenwagen in het bos, olieverf op doek, 118 x 78 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2509
Onb.meester, Interieurgezicht met diverse personen, olieverf op doek (restauraties), 62 x 73 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2510
Onb.meester, Exterieur met moeder en kind, olieverf op doek, (restauraties), 73 x 60 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2511
Moderne 2-zitsbank met streepstof bekleed
Loc.5
€ 100 - € 140
2512
JVC flatscreen kleurentelevisie op zuil
Loc.5
€ 80 - € 120
2513
Moderne gashaard
Loc.5
€ 100 - € 140
2514
Eikenhouten Art Deco paraplubak
Loc.5
€ 20 - € 30
2515
Met bruin leder beklede armfauteuil
Loc.5
€ 30 - € 45
2516
Staande schemerlampvoet met gekleurde kap, h.156 cm.
Loc.5
€ 10 - € 14
2517
Handgeknoopt Afghaans kleed, 260 x 180 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2518
Eetkamertafel op voluut vormig onderstel met 6 bijpassende Louis-Seize stijl eetkamerstoelen
Loc.5
€ 200 - € 280
2519
Bordeaux met creme kleurig servies deel afgezet met goudkleurige omranding en 3 bordeaux glazen waxine lichtjes
Loc.5
€ 40 - € 60
2520
Groen gepattineerd bronzen sculptuur van een zittende olifant op marmeren sokkel, h.45 cm.
Loc.5
€ 190 - € 280
2521
G. Bauke, Gezicht op molen, olieverf op board,
Loc.5
€ 16 - € 25
2522
Ond.gesign., Hutjes met personen, aquarel, gedateerd 1994, 70 x 57 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2523
Romke Faber, Landschap met boerderij en bomen, olieverf op board, gedateerd 1936, 100 x 70 cm.
Loc.5
€ 260 - € 360
2524
Onb.meester, Dame in klederdracht, olieverf op doek (gaatje in doek), 44 x 48 cm.
Loc.5
€ 40 - € 55
2525
Jacob Simon Hendrik Kever, Amsterdam 1854-1922 Laren, Larens interieur met moeder en kinderen, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.5
€ 500 - € 700
2526
Oude Kaart van Wereldbollen, handgekleurd, 57 x 48 cm.
Loc.5
€ 120 - € 170
2527
Onb.meester, Winterlandschap met personen, olieverf op doek, 48 x 38 cm.
Loc.5
€ 75 - € 110
2528
Aad Hofman, Giclee van schuurdeur met certificaat, 45 x 40 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2529
Onb.meester, Larens interieur met een echtpaar met kind, olieverf op doek, 55 x 35 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2530
Oude Kaart van Africa, handmatig gekleurd, 36 x 27 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2531
Oude kaart van Schieland, handgekleurd, 41 x 32 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2532
Grote koop met Franstalige boeken
Loc.5
€ 100 - € 140
2533
Koop diverse cd's en dvd's
Loc.5
€ 20 - € 30
2534
Grote koop met boeken
Loc.5
€ 50 - € 70
2535
Koop van 5 antieke gravures (lijsten deels beschadigd en glas deels defect)
Loc.5
€ 100 - € 140
2536
Koopje divers w.o. tête-à-tête drinkserviesje
Loc.5
€ 20 - € 30
2537
Albasten bakje met 2 gepolychromeerde bronzen bulldogs, h.11 x d. 22 cm.
Loc.5
€ 130 - € 180
2538
Château de Camensac Grand Cru Medoc Haut-Médoc 2006, 3x
Loc.5
€ 80 - € 120
2539
Koopje divers van een opengewerkt koperen inktstel, postzegeldoosje, eierwarmer en een tinnen bord
Loc.5
€ 30 - € 45
2540
Koopje divers kleingoed w.o. een telefoon, 2 maskers, koper en aardewerken vaas
Loc.5
€ 20 - € 30
2541
Koopje van een religieuze beker, kruisbeeld en een gipsen Jezusfiguur
Loc.5
€ 20 - € 30
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2542
Koopje oude Barbie's
Loc.5
€ 10 - € 14
2543
Schaakspel met mythologische figuren, Griekenland, koning h.7,7 en pion 5,8 cm. (compleet)
Loc.5
€ 50 - € 70
2544
Bronzen Art deco-stijl sculptuur van danseres naar Chiparus, h.70 cm.
Loc.5
€ 220 - € 320
2545
Vintage Polaroid camera met toebehoren
Loc.5
€ 6 - € 10
2546
Sculptuur van een steigerend paard, h.48 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2547
Handgeknoopt kleedje, 90 x 70 cm.
Loc.5
€ 6 - € 10
2548
Handgekoopt Beloudj kleed, 120 x 75 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2549
Handgeknoopt Beloudj kleed, 140 x 110 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2550
Handgeknoopt Beloudj kleed, 160 x 90 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2551
Handgeknoopt Beloudj kleed, 95 x 150 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2552
Handgeknoopt Kars kleedje, 145 x 90 cm.
Loc.5
€ 35 - € 50
2553
Handgeknoopt Bochara loper, 60 x 250 cm.
Loc.5
€ 35 - € 50
2554
Handgeknoopt Garaja loper, 170 x 55 cm.
Loc.5
€ 35 - € 50
2555
Handgeknoopt Yamoud kleed, 150 x 100 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2556
Handgeknoopt Bokazies kleed, 210 x 110 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2557
Handgeknoopt Bochara kleed, 90 x 160 cm.
Loc.5
€ 35 - € 50
2558
Koop van 3 handgeknoopte kleden
Loc.5
€ 30 - € 40
2559
Handgeknoopt Hamadan loper, 287 x 80 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2560
Antieke handgeknoopt Bochara kleedje, 160 x 95 cm.
Loc.5
€ 130 - € 180
2561
Handgeknoopt Bochara kleedje, 140 x 80 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2562
Handgeknoopt Hamadan kleed, 200 x 120 cm.
Loc.5
€ 55 - € 75
2563
Handgeknoopt bidkleedje, 140 x 80 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2564
Handgeknoopt Kurdistan kleed, 225 x 130 cm.
Loc.5
€ 110 - € 150
2565
Handgeknoopt Baluchi kleed, 250 x 110 cm.
Loc.5
€ 55 - € 75
2566
Handgeknoopt Hamadan kleed, 170 x 137 cm.
Loc.5
€ 55 - € 75
2567
Handgeknoopt Hamadan kleed, 220 x 130 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
2568
Handgeknoopt Hamadan kleed, 215 x 120 cm.
Loc.5
€ 60 - € 80
2569
Handgeknoopt Mir kleed, 200 x 120 cm.
Loc.5
€ 55 - € 75
2570
Handgeknoopt Hamadan kleed, 190 x 140 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
2571
Handgeknoopte Mahal loper, 450 x 115 cm.
Loc.5
€ 130 - € 180
2572
Handgeknoopt Afghaans kleed, 140 x 160 cm.
Loc.5
€ 30 - € 40
2573
Handgeknoopt Hamadan kleed, 230 x 135 cm.(slijtage)
Loc.5
€ 45 - € 60
2574
Handgeknoopt Bochara kleed, 150 x 105 cm.
Loc.5
€ 55 - € 75
2575
Handgeknoopt Hamadan kleed, 195 x 140 cm.
Loc.5
€ 55 - € 75
2576
Modern handgeknoopt Gabbeh kleed, 200 x 140 cm.
Loc.5
€ 35 - € 50
2577
Handgeknoopte loper, 294 x 83 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2578
Handgeknoopt Malajer loper, 105 x 360 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2579
Handgeknoopt Kaskai kleed, 145 x 110 cm.
Loc.5
€ 110 - € 150
2580
Handgeknoopt Hamadan kleed, 125 x 220 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
2581
Handgeknoopt Kurdistan kleed, 280 x 140 cm.
Loc.5
€ 35 - € 50
2582
Handgeknoopt Marokkaans kleed
Loc.5
€ 55 - € 75
2583
Handgeknoopt Hamadan kleed, 200 x 160 cm.
Loc.5
€ 45 - € 60
2584
Postzegels, Nederland 252 t/m 255, 265, 266, 269 en 323/324, ongebruikt
Loc.5
€ 14 - € 18
2585
Postzegels, Nederland 45,46 en 47 gestempeld
Loc.5
€ 35 - € 50
2586
Postzegel, Ned. Guilloche serie, postfris
Loc.5
€ 35 - € 45
2587
Postzegels, Tuberculose, 1906, ongebruikt
Loc.5
€ 20 - € 30
2588
Postzegels, Kind 1931 en Rembrandt 1930, ongebruikt
Loc.5
€ 14 - € 18
2589
Postzegels, Nederland Wilhelmina, 332 t/m 345, postfris
Loc.5
€6-€8
2590
Postzegels, Nederland 237, 256, 278 en 325/326, ongebruikt
Loc.5
€ 35 - € 50
2591
Nederland nr. 7 t/m 12
Loc.5
€ 40 - € 60
2592
Nederland nr. 47 luxe ex. Cat.w. € 175
Loc.5
€ 40 - € 60
2593
Nederland nr. 48 gebruikt. Cat.w. € 575
Loc.5
€ 100 - € 140
2594
Nederland nr. 95 t/m 100. Cat.w. € 190
Loc.5
€ 40 - € 60
2595
Nederland luchtpost nr. 12 + 13, ongebruikt. Luxe ex. Cat.w. € 700
Loc.5
€ 140 - € 200
2596
Nederland nr. 347 t/m 349, gebruikt/. Cat.w. € 110
Loc.5
€ 20 - € 30
2597
Nederland nr. 4 t/m 6
Loc.5
€ 25 - € 35
2598
Nederland gestempelde series op stockkaart. Cat.w. € 300
Loc.5
€ 40 - € 60
2599
Ned. Antillen nr. 230, 232 en 233, postfris. Cat.w. € 375
Loc.5
€ 70 - € 100
2600
Ned. Indië, nr. 345 + 346. Cat.w. € 93
Loc.5
€ 20 - € 30
2601
Ned. Indië 360 + 361. Cat.w. € 109
Loc.5
€ 20 - € 30
2602
Suriname nr. 14 + 15. Cat.w. € 150
Loc.5
€ 30 - € 45
2603
Suriname port nr. 15 + 16 (schaars). Cat.w. € 270
Loc.5
€ 50 - € 70
2604
Ned. nr. 61B. Cat.w. € 100
Loc.5
€ 25 - € 35
2605
Nederland nr. 84 t/m 86, ongebruikt. Cat.w. € 135
Loc.5
€ 25 - € 35
2606
Nederland nr. 49, Kroningsgulden
Loc.5
€ 25 - € 35
2607
Suriname nr. 376 + 377, specimen
Loc.5
€ 30 - € 45
2608
Suriname luchtpost 33 + 34, ongetand.
Loc.5
€ 30 - € 45
2609
Nederland betere FDC's in envelop
Loc.5
€ 18 - € 25
2610
Luxemburg: Europa-zegels 1957 ongebruikt
Loc.5
€ 14 - € 20
2611
Luxemburg Europa-zegels 1957 ongebruikt
Loc.5
€ 18 - € 25
2612
Nederland nr. 300 t/m 304 en 327 t/m 331 postfris. Cat.w. € 95
Loc.5
€ 12 - € 16
2613
Nederland nr. 1 t/m 3. Cat.w. €250
Loc.5
€ 25 - € 30
2614
Nederland nr. 45 t/m 47. Cat.w. € 225
Loc.5
€ 14 - € 20
2615
Curacao nr. 35 t/m 41, gestempeld. Cat.w. € 80
Loc.5
€ 12 - € 16
2616
Nederland nr. 12, pracht ex. Cat.w. € 200
Loc.5
€ 25 - € 30
2617
Nederland 31 t/m 33, ongebruikt
Loc.5
€ 30 - € 45
2618
Nederland Dienstzegels D7 + D8, Armenwet. Cat.w. € 200
Loc.5
€ 30 - € 45
2619
Postzegels, Nederland kinderzegels, 1924, 1925, 1927, 1929, 1930, 1934, 1935, 1939
Loc.5
€ 18 - € 25
2620
Nederland Postpakket-verrekenzegels PV 1 + 2
Loc.5
€ 16 - € 25
2621
Nederland Port 27 + 28. Cat.w. € 195
Loc.5
€ 40 - € 60
2622
Nederland 13 t/m 18. Cat.w. € 300
Loc.5
€ 45 - € 65
2623
Nederland 4 t/m 7
Loc.5
€ 25 - € 35
2624
Nederland nr. 29 gebruikt. Cat.w. € 150
Loc.5
€ 25 - € 35
2625
Nederland Luchtpost 12 + 13. Cat.w. € 300. Pracht ex.
Loc.5
€ 65 - € 100
2626
Nederland Interneringszegel IN 2. Cat.w. € 125
Loc.5
€ 30 - € 45
2627
Nederland nr. 104 + 105, gebruikt. Pracht ex. Cat.w. € 225
Loc.5
€ 50 - € 70
2628
Nederland nr. 130 + 131, gebruikt. Cat.w. € 500
Loc.5
€ 110 - € 160
2629
Nederland nr. 136 t/m 138, cat.w. € 160
Loc.5
€ 30 - € 45
2630
Nederland nr. 1 t/m 3. Cat.w. € 250
Loc.5
€ 40 - € 60
2631
Nederland 240 t/m 243 postfris. Cat.w. € 150
Loc.5
€ 40 - € 60
2632
Suriname nr. 280 t/m 283 postfris
Loc.5
€ 20 - € 30
2633
Ned. Antillen, nr. 230 t/m 233, gebruikt
Loc.5
€ 8 - € 10
2634
Curacao 1941/1942 proeven
Loc.5
€ 30 - € 45
2635
Curacao 13 t/m 17 + ongetande proeven
Loc.5
€ 30 - € 45
2636
Nederland roltanding, gestempelde kinderseries. Cat.w. € 280
Loc.5
€ 60 - € 90
2637
Nederland roltanding ongebruikte series op stockkaart. Cat.w. € 338
Loc.5
€ 60 - € 90
2638
Nederlands Indië gestempeld op stockkaart
Loc.5
€ 30 - € 45
2639
Ned. Indië ongestempeld op stockkaart
Loc.5
€ 30 - € 45
2640
Ned. Nw. Guinea UNTEA-serie postfris
Loc.5
€ 16 - € 25
2641
Nederland gestempeld op stockkaarten
Loc.5
€ 20 - € 30
2642
Nederland Kinderseries 1924 t/m 1940, compleet.
Loc.5
€ 45 - € 65
2643
Nederland ongebruikte series op stockkaart
Loc.5
€ 90 - € 130
2644
Verenigde Naties, postfris, op stockkaart
Loc.5
€ 16 - € 25
2645
België, postfris, op stockkaarten
Loc.5
€ 25 - € 35
2646
Stockkaart, Nederland met diverse plaatfouten op klassieke zegels, hoge waarde NVPH
Loc.5
€ 35 - € 50
2647
Nederland gestempelde series op stockkaart. Cat.w. € 343
Loc.5
€ 50 - € 70
2648
Nederland nr. 90 t/m 100, gestempeld. Cat.w. € 200
Loc.5
€ 40 - € 60
2649
Nederland nr. 34 t/m 46. Cat.w. € 225
Loc.5
€ 40 - € 60
2650
Nederland gestempelde verzameling op stockkaarten
Loc.5
€ 14 - € 18
2651
Nederland gestempelde series op stockkaart
Loc.5
€ 8 - € 10
2652
Suriname, postfrisse series op stockkaart
Loc.5
€ 30 - € 45
2653
Nederland complete set kinderblokken 1965 t/m 2000, postfris
Loc.5
€ 30 - € 45
2654
Nederland gestempelde zegels op stockkaarten
Loc.5
€ 30 - € 45
2655
Suriname zonder gom op stockkaarten
Loc.5
€ 40 - € 60
2656
Nederland stroken met Etsingnummers
Loc.5
€ 20 - € 30
2657
België postfris op stockkaarten
Loc.5
€ 40 - € 60
2658
Nederland uit 177 -198
Loc.5
€ 20 - € 30
2659
Nederland roltanding R 57 t/m R 70, cat.w. € 80
Loc.5
€ 16 - € 25
2660
Nederland nr. 169 t/m 198 excl. 195. Cat.w. € 243
Loc.5
€ 40 - € 60
2661
Suriname ongebruikt op stockkaarten
Loc.5
€ 40 - € 60
2662
Nederland postfrisse series op stockkaart
Loc.5
€ 30 - € 45
2663
Nederland uit 149-162
Loc.5
€ 30 - € 45
2664
Nederland Portzegels P 31 t/m P 43. Cat.w. € 160
Loc.5
€ 18 - € 25
2665
Curacao nr. 141 t/m 152 postfris. Cat.w. € 200
Loc.5
€ 30 - € 40
2666
Nederland gestempelde series op stockkaart. Cat.w. € 377
Loc.5
€ 35 - € 45
2667
Nederland Legioenblokken nr. 402 B + 403 B, gestempeld. Cat.w. € 240
Loc.5
€ 30 - € 40
2668
Nederland Legioenblokken nr. 402 B + 403 B postfris. Cat.w. € 290
Loc.5
€ 50 - € 70
2669
Nederland postfrisse combinaties op stockkaarten
Loc.5
€ 20 - € 30
2670
Nederland ongebruikte series op stockkaart. Cat.w. € 300
Loc.5
€ 30 - € 40
2671
Suriname ongebruikte series op stockkaart. Cat.w. € 214
Loc.5
€ 14 - € 20
2672
Curacao ongebruikt op stockkaarten
Loc.5
€ 40 - € 60
2673
Nederland postfrisse series op stockkaarten
Loc.5
€ 40 - € 60
2674
Koop van 12 diverse postzegelvellen met wereldpostzegels
Loc.5
€ 20 - € 30
2675
Curacao gestempeld op stockkaarten
Loc.5
€ 40 - € 60
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2676
Suriname gestempelde series op stockkaarten
Loc.5
€ 40 - € 60
2677
Nederland gestempelde series op stockkaarten. Cat.w. € 456
Loc.5
€ 60 - € 90
2678
Curacao zonder gom
Loc.5
€ 30 - € 45
2679
M.H.Mackenzie, Stadsgezicht, O.I.inkttekening, 25 x 20 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2680
H.N.Werkman, Figuur, lithoprint, 11 x 17 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2681
F.H.Weissenbruch, Jonge moeder met kinderen, oude steendruk naar een werk van Mathijs Maris, 12x20 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2682
Onb. meester, Bloemen in gemberpotje, olieverf op board, 29 x 24 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2683
W.de Zwart, Personen bij koets, studietekening, 11 x 7 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2684
Ond. monogram, Zeeslag, sepiatekening, 27 x 13 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2685
A.Heijboer, Vrouw, aquarel/gouache 25 x 17 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2686
3 Crayontekeningen van Volendammer vissers
Loc.5
€ 100 - € 140
2687
H.Kruyder, Landschap, tekening, 14 x 10 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2688
S.Nikritin,(signatie op achterzijde), Abstract, gouache, 24 x 14 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2689
Arend Hijner, Arnhem 1866-1916 Den Haag, Boerin voor boerderij, olie op doek, 28x42 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2690
Monogram W.S. (Willy Sluiter?), Vier mannen met spuitflessen, O.I.inkttekening 24 x 16 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2691
Gravure van Nieuwpoort, handgekleurd, 30 x 23 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2692
Bert Peijzet, Poortje, tekening, 19 x 23 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2693
A.J.van 't Hof, De cactus en de kever, aquarel, 23 x 20 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2694
Henk Poeder, Stilleven met koffiemolen, olieverf op board, 25 x 35 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2695
Monogram. I.E., Strandgezicht, crayon, 19 x 12 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2696
A.Heijboer, personen,gouache, 26 x 21 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2697
J.Westerwoud, Boerderij met personen, antieke tekening, 24 x 17 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2698
Stel foto's uit 1935 van de Oude renbaan Hilversum
Loc.5
€ 40 - € 60
2699
P. van Loon, Dorpsgezicht, krijttekening, 60 x 58 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2700
Doos met ca. 400 ETB'S, Dld.
Loc.5
€ 14 - € 18
2701
Doos met grote hoeveelheid zegels postfris en gestempeld op stockkaarten en o.a. jaarboekjes Zwitserland en max.kaarten en divers
Loc.5
€ 40 - € 60
2702
Koopje ansichtkaarten
Loc.5
€ 10 - € 14
2703
Grote koop met postzegelvellen, diverse jaren PTT
Loc.5
€ 10 - € 14
2704
40 Gelopen rondzendboekjes, Nederland
Loc.5
€ 25 - € 35
2705
Gehele wereld in stockboeken
Loc.5
€ 60 - € 80
2706
Nederland PTT-mapjes 220 st.
Loc.5
€ 60 - € 90
2707
Album ansichtkaarten
Loc.5
€ 20 - € 30
2708
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2709
Album postzegels, Suriname, 1961=-1974
Loc.5
€ 20 - € 30
2710
Elektrische klok in ROXY reclame-display
Loc.5
€ 20 - € 30
2711
Kleine verzameling militaria w.o. 2 baretten, Duitse helm model'40 en een drinkfles aan koppelriem
Loc.5
€ 30 - € 40
2712
Nederland postfris in Davos-album
Loc.5
€ 25 - € 35
2713
Nederland postfrisse verzamling in luxe Safe-album
Loc.5
€ 12 - € 16
2714
Curacao/ Ned. Antillen in Davos-album
Loc.5
€ 30 - € 45
2715
Motief Sport, in dik stockboek
Loc.5
€6-€8
2716
Motief sport, in dik stockboek
Loc.5
€6-€8
2717
Jersey en Guernsey in 2 luxe Davos-albums
Loc.5
€ 25 - € 35
2718
Nederland gestempelde verzameling in KA-BE-album
Loc.5
€ 35 - € 50
2719
Nederland 1961 t/m 1984 in luxe Davos-album
Loc.5
€ 50 - € 70
2720
Suriname Republiek, postfrisse verzameling in Lindner-album. Cat.w. € 809
Loc.5
€ 65 - € 100
2721
Nederland collectie in Lindner-album
Loc.5
€ 30 - € 40
2722
Suriname 1943-1976, complete postfrisse verzameling
Loc.5
€ 45 - € 60
2723
Nederland gestempelde verzameling in Lindner-album + box
Loc.5
€ 8 - € 10
2724
Nederland postfrisse verzameling in Davos de luxe album
Loc.5
€ 45 - € 65
2725
Nederland gestempelde verzameling in Schaubek-album
Loc.5
€ 25 - € 35
2726
Bundespost in ringband
Loc.5
€6-€8
2727
Nederland postfrisse verzameling in stockboek
Loc.5
€ 10 - € 14
2728
Isle of Man, postfrisse collectie in Lindner-album
Loc.5
€ 55 - € 80
2729
Jersey overwegend postfrisse collectie in Lindner-album
Loc.5
€ 65 - € 100
2730
Guernsey postfrisse collectie in Lindner-album. Cat.w. € 720
Loc.5
€ 70 - € 100
2731
Engeland gestempelde partij in dik stockboek
Loc.5
€ 25 - € 35
2732
Liechtenstein, postfrisse verzameling in stockboek
Loc.5
€ 60 - € 90
2733
Curacao in stockboek
Loc.5
€ 25 - € 35
2734
Nederland in stockboek
Loc.5
€ 20 - € 30
2735
Nederland gestempelde verzameling in stockboek
Loc.5
€ 75 - € 110
2736
Suriname republiek postfris in stockboek
Loc.5
€ 40 - € 60
2737
Loc.5
€ 30 - € 45
2738
Collectie Ned. Antillen en Suriname in Holland album
Loc.5
€ 40 - € 60
2739
Nederland gestempelde verzameling op stockbladen
Loc.5
€ 30 - € 45
2740
Loc.5
€ 40 - € 60
2741
België ongestempeld in stockboek
Loc.5
€ 50 - € 70
2742
Duitsland in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
2743
Duitsland gestempeld in stockboek
Loc.5
€ 20 - € 30
2744
Guernsey overwegend postfrisse collectie in Lindner-album
Loc.5
€ 65 - € 100
2745
Album postzegels, België
Loc.5
€ 6 - € 10
2746
Nederland gestempelde verzameling in Importa-album
Loc.5
€ 8 - € 10
2747
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2748
Loc.5
€ 50 - € 70
2749
Bundespost, gestempelde series in stockboek
Loc.5
€ 16 - € 25
2750
Bundespost, postfrisse partij in stockboek
Loc.5
€ 25 - € 30
2751
Loc.5
€ 60 - € 90
2752
Duitsland postfris in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
2753
Israël in stockboek
Loc.5
€ 25 - € 35
2754
Nederland en Overzee in stockboek
Loc.5
€ 20 - € 30
2755
Oostenrijk, postfrisse series in stockboek
Loc.5
€ 20 - € 30
2756
Oostenrijk postfris in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
2757
Verenigd Europa in stockboek
Loc.5
€ 18 - € 25
2758
Europese landen in stockboek
Loc.5
€ 20 - € 30
2759
Frankrijk gestempeld in stockboek
Loc.5
€ 20 - € 30
2760
Motief Sport in dik stockboek
Loc.5
€6-€8
2761
Suriname ongebruikte verzameling, waarbij postfris
Loc.5
€ 14 - € 20
2762
Loc.5
€ 18 - € 25
2763
Loc.5
€ 20 - € 30
2764
Gehele wereld (blocks)
Loc.5
€ 20 - € 30
2765
Nederland in stockboek
Loc.5
€ 25 - € 35
2766
Ned. en Overz. Gebiedsdelen in stockboek
Loc.5
€6-€8
2767
Ned. Antillen gestempelde series in stockboek
Loc.5
€ 8 - € 10
2768
Overzeese Rijksdelen in stockboek
Loc.5
€ 25 - € 35
2769
Postzegelalbum met diverse postzegels
Loc.5
€ 6 - € 10
2770
België, gestempelde partij in stockboek. Veel materiaal
Loc.5
€ 20 - € 30
2771
Suriname in stockboek
Loc.5
€ 20 - € 30
2772
Loc.5
€ 6 - € 10
2773
Ned. en Overzeese Rijksdelen in blauw stockboek
Loc.5
€ 6 - € 10
2774
Loc.5
€ 16 - € 25
2775
Engeland en gebieden, in bruin stockboek
Loc.5
€ 6 - € 10
2776
Isle of Man postfrisse collectie in Davos-album. Cat.w. € 890
Loc.5
€ 90 - € 130
2777
Alderney, postfrisse verzameling in Davos-album
Loc.5
€ 25 - € 35
2778
Nederland gestempelde verzameling in Davos-album
Loc.5
€ 20 - € 30
2779
Nederland ongestempelde verzameling in Davos-album
Loc.5
€ 20 - € 30
2780
Ned. Indië/ Nw. Guinea in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
2781
Loc.5
€ 18 - € 25
2782
België, gestempelde verzameling in Davos-album met box
Loc.5
€ 30 - € 40
2783
Loc.5
€ 14 - € 20
2784
3 Albums diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2785
Nederland postfrisse verzameling in Importa-album
Loc.5
€ 25 - € 35
2786
Nederland in luxe Davos-album + box
Loc.5
€ 18 - € 25
2787
Canada gestempelde partij in 3 stockboeken
Loc.5
€ 40 - € 60
2788
DDR gestempeld in stockboekje
Loc.5
€ 20 - € 30
2789
Nederland, ongebruikt, in stockboekje
Loc.5
€ 40 - € 60
2790
Nederland port en roltanding in stockboekje
Loc.5
€ 20 - € 30
2791
Nederland ongebruikte series in stockboekje
Loc.5
€ 50 - € 70
2792
Albasten bakje met een bronzen sculptuur van een olifant met man op de rug, h.25 x d.21 cm.
Loc.5
€ 120 - € 160
2793
Koop van 2 Ajax boeken
Loc.5
€ 6 - € 10
2794
Album diverse ansichtkaarten
Loc.5
€ 10 - € 14
2795
Ned. FDC's nr. 191 t/m 339 in Importa-album (180 ex.)
Loc.5
€ 30 - € 45
2796
Ned. FDC's nr. 340 t/m 468 (162 ex.) in Davo-album
Loc.5
€ 40 - € 60
2797
Ned. FDC's in album
Loc.5
€ 20 - € 30
2798
Ned. FDC's nr. 108 t/m 190 (90 ex.) in Importa-album
Loc.5
€ 20 - € 30
2799
Ned. FDC's nr. 469 t/m 541 (2002 - 2006, 104 ex.) in Importa-album
Loc.5
€ 40 - € 60
2800
Album met oude ansichtkaarten
Loc.5
€ 16 - € 25
2801
Album max. kaarten, Oostenrijk en Ver.-Naties (kat.waarde ca. 348)
Loc.5
€ 20 - € 30
2802
Koop van 5 albums, diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2803
Album postzegels, Nederland
Loc.5
€ 15 - € 25
2804
Albums met ansichtkaarten m.b.t. vliegtuigen
Loc.5
€ 30 - € 45
2805
Album 1e dag enveloppen, Suriname
Loc.5
€ 16 - € 25
2806
Album postzegels, 100 jaar vorstinnen
Loc.5
€ 16 - € 25
2807
Album postzegels, Bondsrepubliek Duitsland
Loc.5
€ 16 - € 25
2808
Album postzegels, Nederland
Loc.5
€ 15 - € 25
2809
Curacao in stockboek
Loc.5
€ 18 - € 25
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2810
Nederland, modern postfris in stockboek
Loc.5
€ 25 - € 30
2811
Nederland in stockboek, vnl. postfris
Loc.5
€ 30 - € 40
2812
Nederland postfrisse verzameling in Holland-album
Loc.5
€ 50 - € 70
2813
Loc.5
€ 30 - € 45
2814
Overzeese Rijksdelen in Importa-album
Loc.5
€ 50 - € 70
2815
Victoria album met postzegels, Nederland
Loc.5
€ 10 - € 14
2816
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 6 - € 10
2817
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 6 - € 10
2818
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2819
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2820
Album postzegels, Nederland
Loc.5
€ 10 - € 14
2821
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2822
Nederland in stockboekje
Loc.5
€ 20 - € 30
2823
Luxemburg in stockboekje
Loc.5
€ 40 - € 60
2824
Koopje van 2 zilveren postzegels in mapje
Loc.5
€ 10 - € 14
2825
Luxemburg, postfris, in stockboekje
Loc.5
€ 20 - € 30
2826
Zwitserland, gestempelde zegels in stockboekje
Loc.5
€ 6 - € 10
2827
Album F.D.C., Nederland en Indonesië en album maximum kaarten, Nederland (tot.kat.w. 355)
Loc.5
€ 18 - € 25
2828
Fotoalbum met diverse plaatjes, gravures, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2829
Bundespost, gestempelde partij in stockboek. Cat.w. ca. € 728
Loc.5
€ 14 - € 20
2830
Bundespost, gestempelde partij in stockboek
Loc.5
€ 12 - € 16
2831
Curacao op stockkaarten
Loc.5
€ 14 - € 20
2832
Loc.5
€ 20 - € 30
2833
Frankrijk, verzameling op albumbladen
Loc.5
€ 18 - € 25
2834
Nederland, serie diverse blokken van vier op insteekkaarten en groen stockalbum met veel klassieke zegels gestempeld
Loc.5
€ 20 - € 30
2835
Album postzegels, Hongarije en Roemenië
Loc.5
€ 6 - € 10
2836
Motief Sport in dik stockboek
Loc.5
€6-€8
2837
Scandinavië in stockboek
Loc.5
€ 6 - € 10
2838
Oranje stockboek postzegels, divers
Loc.5
€ 6 - € 10
2839
Koop van 5 diverse albums, postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2840
Loc.5
€ 10 - € 14
2841
Loc.5
€ 10 - € 14
2842
Albums oude ansichtkaarten w.o. (hoofdzakelijk) Hilversum
Loc.5
€ 10 - € 14
2843
Stockboek met zegels, postfris W.Duitsland en Berlijn en gestempelde zegels, Wohlfahrt (kat.waarde ca.836)
Loc.5
€ 45 - € 65
2844
Album postzegels, divers Nederland en Indonesië (cat.waarde ca.496)
Loc.5
€ 30 - € 45
2845
Album postzegels, Nederland, '64 t/m '80, postfris incl. alle kinderzegel velletjes
Loc.5
€ 25 - € 35
2846
Oostenrijk, collectie in Davos-album
Loc.5
€ 50 - € 70
2847
Loc.5
€ 40 - € 60
2848
België, verzameling in Victoria-album
Loc.5
€ 50 - € 70
2849
Nederland postfris in stockboek
Loc.5
€ 40 - € 60
2850
Importa album postzegels, Nederland, 1960-1993 en divers klassiek port
Loc.5
€ 25 - € 35
2851
Album met diverse postzegels, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
2852
Album met diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2853
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 20 - € 30
2854
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 20 - € 30
2855
3 Insteekboeken, divers
Loc.5
€ 12 - € 16
2856
3 Albums diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2857
Koop diverse boeken w.o. Pieter Scheen
Loc.5
€ 20 - € 30
2858
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2859
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 16 - € 25
2860
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 15 - € 25
2861
Album 1e dag eveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2862
2 Albums 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 6 - € 10
2863
Album met postkaarten, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2864
Album 1e dag eveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2865
Album 1e dag eveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2866
Album 1e dag eveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2867
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2868
Album 1e dag eveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2869
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 15 - € 25
2870
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2871
Album met postkaarten, postzegels, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2872
Album 1e dag eveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2873
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2874
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2875
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2876
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 10 - € 14
2877
Album 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 15 - € 25
2878
Grote koop met toverlantaarn negatieven hoofdzakelijk Bijbelse voorstelling
Loc.5
€ 100 - € 140
2879
Bang & Olufsen stereo-set met 2 boxen
Loc.5
€ 80 - € 120
2880
Overzeese Gebiedsdelen op stockkaarten in grote doos
Loc.5
€ 60 - € 90
2881
Nederland 166 FDC's, waarbij betere, in doos
Loc.5
€ 14 - € 20
2882
Koop van diverse postzegel naslag boeken, postzegels en 1e dag enveloppen
Loc.5
€ 20 - € 30
2883
Map diverse aquarellen en een olieverf van H. Bosboom
Loc.5
€ 200 - € 280
2884
Map met gravures, litho's, etc.
Loc.5
€ 35 - € 50
2885
Map diverse aquarellen, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
2886
Map diverse aquarellen van H. Bosboom
Loc.5
€ 100 - € 140
2887
Ond.gesign., Map met 40 afbeeldingen, aquarellen en pastels van clowns
Loc.5
€ 120 - € 170
2888
Koopje diverse medailles, insignes, etc.
Loc.5
€ 20 - € 30
2889
Gehele wereld in stockboeken in grote doos
Loc.5
€ 60 - € 80
2890
Grote koop glas negatieven, etc. met een viewer
Loc.5
€ 30 - € 45
2891
Stel afbeeldingen van ruiters te paard
Loc.5
€ 45 - € 60
2892
Oude Kaart, Hollandia, handmatig gekleurd, 49 x 38 cm.
Loc.5
€ 120 - € 170
2893
Koop boeken m.b.t. fotografie
Loc.5
€ 30 - € 45
2894
Ron Anderson, Huisje in de sneeuw, gouache, 23 x 16 cm.
Loc.5
€ 14 - € 20
2895
Naar Toon Koster, Molen bij avond, olieverf op board, 15 x 30 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2896
Mouron Cassandre, LMS/Best Way, affiche-lithographie, 105 x 127 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2897
Professionele metaaldetector (elektronica in hoofdtelefoon, professional incl.batterijen en gebruiksaanwijzing)
Loc.5
€ 50 - € 70
2898
Grote koop met diverse parellook colliers
Loc.5
€ 10 - € 14
2899
Grote koop diverse kettingen, etc.
Loc.5
€ 18 - € 30
2900
Vrijwel ongebruikte klarinet in bijpassende koffer
Loc.5
€ 100 - € 140
2901
Koopje divers Nederlands muntgeld
Loc.5
€ 10 - € 14
2902
Koopje divers muntgeld, etc.
Loc.5
€ 16 - € 25
2903
Loc.5
€ 10 - € 14
2904
Grote koop divers muntgeld
Loc.5
€ 10 - € 14
2905
Koopje diverse bankbiljetten w.o. 3x 1000 mark, etc.
Loc.5
€ 25 - € 35
2906
Koop van 22 zilveren rijksdaalders en 45 guldens
Loc.5
€ 100 - € 140
2907
Koopje van 2 oude houten klokjes
Loc.5
€ 10 - € 14
2908
Pak met 13 stockkaarten Hongarije en Wohlfahrt en pak met 14 stockkaarten Tsjecho-Slowakije (cat.waarde ca.847 en 306)
Loc.5
€ 12 - € 16
2909
Pak met F.D.C Ver.Europa o.a. Andorra en max.kaarten Portugal (cat.waarde 297)
Loc.5
€ 12 - € 16
2910
Mapje divers papiergeld
Loc.5
€ 20 - € 30
2911
Koop met diverse oude Parker pennen, etc.
Loc.5
€ 20 - € 30
2912
Koopje diverse medailles, etc.
Loc.5
€ 30 - € 45
2913
6 Bronzen penningen
Loc.5
€ 60 - € 90
2914
Koopje divers muntgeld
Loc.5
€ 6 - € 10
2915
Koopje divers muntgeld w.o. zilver
Loc.5
€ 20 - € 30
2916
Koopje divers oud papiergeld
Loc.5
€ 6 - € 10
2917
Koopje met diverse bronzen penningen, rariteiten, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
2918
2 Nieuwe Euro-muntsetjes en divers muntgeld, Nederland en buitenland
Loc.5
€ 10 - € 14
2919
Koop divers papiergeld
Loc.5
€ 10 - € 14
2920
Diamanttester
Loc.5
€ 30 - € 45
2921
Schaakspel met origineel opbergkistje en opklapbaar schaakbord, Grödnertal Oostenrijk met figuren van been rood en naturel, ca.1850, koning h.6,4 en pion 2,1 cm. (compleet)
Loc.5
€ 150 - € 220
2922
30 FDC's Nederland met betere zegels
Loc.5
€ 10 - € 12
2923
Reclame-uiting met horen, zien en zwijgen, 36 x 26 cm.
Loc.5
€ 10 - € 14
2924
Antieke bronzen 6-arms hanglamp met kristallen kelken (1 kelk ontbreekt), h.87 x dia.70 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2925
Albert Muis, Bosrand Zuid Frankrijk met wilde orchideeën, olieverf op doek, 46 x 54 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2926
Naar Pignon, Liggend naakt, aquarel op papier, 26 x 38 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2927
Johannes Warnardus Bilders, Utrecht 1811-1890 Oosterbeek, Personen bij kampvuur, olieverf op paneel, gedateerd 1880, 32 x 22 cm.
Loc.5
€ 600 - € 850
2928
Antieke merklap, dateeerd 1898
Loc.5
€ 60 - € 90
2929
Onb.meester, Gezicht op boerderij, aquarel, 25 x 34 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2930
Stanislow Lewkowia, Canossa, litho, gedateerd 1985, 57 x 43 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2931
Achatit Germany, gepolychromeerde sculptuur van een clown, h.44 cm.
Loc.5
€ 15 - € 25
2932
Ond.gesign., Abstract, gem.techniek op papier, 49 x 39 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2933
Ond.gesign., Dorp aan de rivier, aquarel op papier, 27 x 34 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2934
Stel Antieke gravures Amsterdam, 29x19cm.
Loc.5
€ 35 - € 50
2935
Met rood glazen gedecoreerde hanglamp, h.66 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2936
Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een springende panter rustend op massief marmeren voetstuk, h.50 x L.100 x b.20 cm.
Loc.8
€ 550 - € 800
2937
Walnotenhouten met koeienstof gestoffeerde design kruk, h.72 cm.
Loc.5
€ 140 - € 190
2938
Indonesisch houten wandtafel met getorste poten, h.75 x b.150 x d.50 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
2939
2 Grijs metalen beglaasde windlichten, ca. h.68 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2940
Gepolychromeerd Wedgwood serviesdeel
Loc.5
€ 30 - € 45
2941
Gepolychromeerde sculptuur van een jongen met bloemenmand, h.115 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2942
Nest van 3 handgevlochten rieten manden met stof
Loc.5
€ 30 - € 40
2943
Nieuwe houten salontafel, h.40 x b.140 x d.70 cm. cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2944
2 Gepolychromeerde Chinees porseleinen kraagvaasje, h.49 cm.
Loc.5
€ 240 - € 340
2945
Houten eetkamertafel met 4 bijpassende stoelen, h.80 x b.150 x d.90 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2946
Handgeknoopt Chinees Abuson kleed, 200 x 300 cm.
Loc.5
€ 90 - € 120
2947
Indonesische batik doek in lijst, 41 x 45 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2948
H. Badadje, Indonesisch landschap van boer met karbouwen, aquarel, 53 x 63 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2949
H. Badadje, Indonesisch landschap, aquarel, 53 x 63 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2950
2 Art Deco modetekeningen in lijst, 30 x 16 cm.
Loc.5
€ 180 - € 260
2951
Dorien Uittenbogaard, Stilleven van Chinees porselein, gouache, 47 x 32 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2952
Dorien Uittenbogaard, Stilleven van jas en hoed, gouache, 44 x 32 cm. (glas defect)
Loc.5
€ 80 - € 120
2953
August Rodin, kopie sculptuur van de denker rustend op marmeren voetstuk, Edition Museums Galerie , nr. 387/499, h.40 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2954
Kist met 6x Château Grands Chénes Cru Bourgeois Médoc 2009
Loc.5
€ 100 - € 140
2955
Bronzen sculptuur van een paard rustend op marmeren sokkel, h.35 cm.
Loc.5
€ 190 - € 280
2956
Chât. Fonréaud, Cru Bourgeois Medoc, in org. kist, '05 3x en '06 3x
Loc.5
€ 90 - € 130
2957
Koopje van een industrial-look schemerlampje en een 70-er jaren ventilator
Loc.5
€ 20 - € 30
2958
4-Deurs dressoir met verlichting in de binnenzijde, h.90 x b.200 x d.47 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2959
2 Bewerkte teakhouten nachtkastjes, h.65 x b.40 x d.30 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2960
Koper met groen gekleurde klassieke schemerlampvoet, h. 60 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2961
C. Wolters, Straatje met personen, olieverf op doek, 48 x 39 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2962
Nieuwe 4-deurs wandkast met verlichting in de binnenkant
Loc.5
€ 80 - € 120
2963
Naar de Bock, Bosgezicht, tekening op papier, 45 x 63 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2964
Henk Poeder, Konijntje met muis, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2965
Henk Poeder, Boerenzwaluw op prikkeldraad, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2966
Naar Gestel, Damesportret, tekening op papier, 49 x 36 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2967
Naar Miro, Abstract, gem.techniek op papier, 18 x 24 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2968
Koop van schilderijen 7 schilderijen
Loc.12
€ 20 - € 30
2969
Met groen glazen gedecoreerde hanglamp, h.66 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2970
Koperen hangkroontje met kristallen pegels
Loc.5
€ 50 - € 70
2971
Stel hanglampen met kristallen pegels
Loc.5
€ 90 - € 130
2972
Grote met draken gedecoreerde Chinees porseleinen cachepot, h.54 x diam.57 cm.
Loc.5
€ 240 - € 340
2973
Loc.5
€ 30 - € 45
2974
Teakhouten salontafel met leisteen inleg, h.46 x b.100 x d.100 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2975
Klassieke bruin met zwart lederen 3-zitsbank, h.90 x b.180 x d.83 cm.
Loc.5
€ 1.000 - € 1.400
2976
Aardewerken crèmekleurig serviesdeel, Recamier
Loc.5
€ 50 - € 70
2977
6 Eetkamer stoelen bekleed met patchwork en rustend op vier beukenhouten poten
Loc.5
€ 500 - € 700
2978
Teakhouten eetkamertafel met 2 dubbele laden, h.80 x b.180 x d.90 cm.
Loc.5
€ 400 - € 600
2979
Handgeknoopt Mahal kleed, 365 x 270 cm.
Loc.5
€ 280 - € 400
2980
Koop van 2 gekleurde wereldkaarten, 62 x 52 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2981
Francis Goya, 2 Handgesign. lithografieën naar etsen
Loc.5
€ 50 - € 70
2982
Ond.gesigneerd, Man bij boom, antieke tekening, 17 x 20 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2983
Henk Poeder, Bonte specht op tak, olieverf op board, 18 x 13 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2984
Henk Poeder, Muisje, olieverf op board, 12 x 17 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2985
Henk Poeder, Eendjes, olieverf op board, 12 x 16 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2986
Naar Frese, Portret, gem.techniek op papier, 39 x 26 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2987
Henk Gorter, Franeker, Abstract, olieverf op board, 61 x 71 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2988
Martinus Jacobus Nefkens, Polderlandschap, gemengde techniek, 23 x 14 cm
Loc.5
€ 140 - € 200
2989
Art Deco tafellamp met opaalglazen witte kap, opnieuw elektrisch ingericht ca.1930, h.49 cm.
Loc.5
€ 140 - € 200
2990
Antieke legering pendule met bovenop het uurwerk een jongen met boek, h.50 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2991
Teakhouten wandtafel met 2 laden (blad beschadigd), h.74 x b.107 x d.48 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2992
Beglaasde wit geschilderde 1-deurs vitrinekastje, h.186 x b.80 x d.40 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2993
Dali, Carla Atomica, lithographie, nr.94/300, 49 x 68 cm.
Loc.5
€ 180 - € 260
2994
Doos divers w.o. olielamp, schemerlamp, houten wanddecoratie, diverse koperen kandelaars, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2995
Doos divers met een koperen borstelkastje, lampvoet, 2 kistjes, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2996
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
2997
Doos met 16 diverse handgeknoopte kleedjes
Loc.5
€ 110 - € 150
2998
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
2999
Doos divers rood koper, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
3000
Doos divers koper en tin
Loc.5
€ 6 - € 10
3001
Doos diverse handgeknoopt kleedjes
Loc.5
€ 6 - € 10
3002
Tunturi roeitrainer, model R605
Loc.5
€ 40 - € 60
3003
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3004
Impecs elektrische gitaar met bijpassende versterker
Loc.5
€ 110 - € 150
3005
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3006
Doos divers serviesgoed
Loc.5
€ 6 - € 10
3007
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3008
Doos met 15 diverse handgeknoopte kleedjes
Loc.5
€ 110 - € 150
3009
Doos met 2 handgeknoopte kleedjes
Loc.5
€ 50 - € 70
3010
Doosje diverse boeken en cd's
Loc.5
€ 10 - € 14
3011
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3012
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3013
Doos divers w.o. aardewerk, wafeltangen, schelpen, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
3014
Doos divers Société Céramique aardewerken serviesgoed
Loc.5
€ 10 - € 14
3015
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3016
Doos diverse polshorloges
Loc.5
€ 6 - € 10
3017
Rieten picknickmand met inhoud
Loc.5
€ 55 - € 75
3018
Koop van 2 dartborden in houten kast
Loc.5
€ 20 - € 30
3019
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3020
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3021
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3022
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3023
Miele stofzuiger
Loc.5
€ 20 - € 30
3024
Doos met oude blikken
Loc.5
€ 6 - € 10
3025
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3026
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
3027
Oude gereedschapskist met gereedschap
Loc.5
€ 10 - € 14
3028
Wit gelakte houten spiegellijst met kuif en spiegel, 65 x 53 cm.
Loc.5
€ 45 - € 60
3029
Gerdi Bouws, Abstract, zeefdruk, nr. 6/20, gedateerd 1986, 51 x 41 cm. (glas defect)
Loc.5
€ 30 - € 45
3030
Met Engelse vlaggenprint beklede zwart gelakte tabouret, h.72 x b.95 x d.50 cm.
Loc.5
€ 75 - € 110
3031
2 Gepolychromeerde Chinees porseleinen dekselvazen, h.54 cm.
Loc.5
€ 240 - € 340
3032
Grenenhouten sidetable met 2 laden, h.78 x b.134 x d.40 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3033
Met Amerikaanse print goud gelakte hokker, h.55 x 55 x 45 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
3034
Met zwart leder beklede chrome design 2-zits stationsbank, h.80 x b.120 x d.70 cm.
Loc.5
€ 280 - € 400
3035
Wandfonteintje met toebehoren, L.69 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
3036
Sola bestekcassette
Loc.5
€ 30 - € 45
3037
Wit gelakte salontafel met twee laden, h.42 x L.125 x d.75 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
3038
Handgeknoopt Kazak kleed, 200 x 155 cm.
Loc.5
€ 160 - € 240
3039
Zwart met goudkleurige metalen bijzettafel met glasplaat, h.60 x b.51 x d.51 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3040
Met Engelse vlaggenprint beklede armfauteuil
Loc.4
€ 100 - € 140
3041
Met Engelse print goud gelakte hokker, h.55 x 55 x 45 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3042
Blauw gelakte bijzettafeltje, h.59 x x b.70 x d.63 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3043
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas met afbeelding van vissen bekroond met Foo hond, h.115 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
3044
Nest van 3 handgevlochten rieten manden met grijze stof
Loc.4
€ 35 - € 50
3045
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3046
Doos diverse handgeknooptje kleedjes
Loc.4
€ 20 - € 30
3047
Doos met 15 diverse handgeknoopt kleedjes
Loc.4
€ 70 - € 100
3048
Koop van 5 handgeknoopte kleden, w.o. zijde
Loc.4
€ 30 - € 40
3049
Doos met 6 diverse handgeknoopte Perzische kleden
Loc.4
€ 70 - € 100
3050
Koopje Koninklijk huis, boeken en ansichtkaarten, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
3051
HP printer, all in one
Loc.4
€ 20 - € 30
3052
Grote koop divers bestek, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3053
JVC dvd-speler met surround sound
Loc.4
€ 50 - € 70
3054
Doos divers w.o. glas-in-lood, dekselschaal etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
3055
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3056
Aardewerken 2-delig lampetstel
Loc.4
€ 20 - € 30
3057
Doos divers w.o. schoorsteenklok, divers porselein, schilderijtjes, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
3058
Doosje divers tin
Loc.4
€ 10 - € 14
3059
Nieuwe freesmachine met toebehoren in kist
Loc.4
€ 40 - € 60
3060
Doos divers Indonesisch textiel
Loc.4
€ 20 - € 30
3061
Grote koop fotografie-apparatuur
Loc.4
€ 6 - € 10
3062
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3063
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3064
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3065
Doos diverse stripalbums
Loc.4
€ 10 - € 14
3066
Doos divers w.o. diverse schilderijen, glazen schaal en sterren-schema
Loc.4
€ 6 - € 10
3067
Diverse golfsets met toebehoren en karretjes
Loc.4
€ 80 - € 120
3068
Set van 4 blauwe en 2 roze gecapitonneerde eetkamerstoelen met witte poten, h.105 cm.
Loc.1
€ 1.200 - € 1.700
3069
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kalebasvaas, h.66 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3070
Loc.4
€ 80 - € 120
3071
Koop aardewerken serviesgoed
Loc.4
€ 30 - € 45
3072
Teakhouten eetkamertafel, h.77 x L.280 x b.100 cm.
Loc.4
€ 500 - € 700
3073
Handgeknoopt Tabriz kleed, 380 x 260 cm.
Loc.4
€ 320 - € 450
3074
Modern notenhouten parketterie dressoir, h.87 x b.180 x d.47 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
3075
Stel blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvazen, h.42 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3076
Ond.gesign., Personen op het strand, aquarel op papier, 29 x 42 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
3077
3 Ingelijste kleurgravures van klederdrachten, 20 x 16 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3078
Edvard Visser, Persoon, olieverf op papier, gedateerd 1999, 65 x 47 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3079
Naar vd Pol, Kermis, aquarel op papier, 28 x 38 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3080
Naar Gestel, Koeien in de wei, pastel op papier, 24 x 40 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3081
2 Antieke kleurgravures, Gezicht op de Leidse Poort te Leiden en het Oost Indisch huis te Amsterdam, 30 x 38 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3082
Onb.meester, Portret van een vrouw, olieverf op doek, 63 x 50 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3083
Koop van 4 antieke kleurgravures m.b.t. Middelburg en Vlissingen, 18 x 13 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3084
H. Hoefman, Duingezicht, aquarel, 99 x 43 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3085
Naar Brolsma, Botters voor de kust, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3086
Marmeren Art Deco 3-delig klokkenstel, ca.h.28 x b.29 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
3087
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gesatineerd glazen kapje, opnieuw elektrisch ingericht ca. 1920-1930
Loc.4
€ 130 - € 190
3088
Modern eikenhouten dressoir met 3 laden en 3 deuren (waarvan 1 beglaasd) h.125 x b.160 x d.43 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3089
Antieke mahoniehouten nachtkastje met marmeren blad, h.78 x b.40 x d.34 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3090
Gepolychromeerde porseleinen Marokkaanse dekselbokaal, h.60 cm.
Loc.4
€ 190 - € 280
3091
Jan Lamberts, Wintergezicht met boerderij, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3092
Monogram MK, Personen in landschap, aquarel, 26 x 33 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3093
Naar Hopper, Huizen aan de weg, aquarel op papier, 39 x 49 xm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3094
Jan Rodrigo, Utrecht, Antibes 1963, aquarel, 24 x 16 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3095
S.Schroder, Naaktstudie, potloodtekening, 55x35cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
3096
Ond.gesign., Vissers op de kade, olieverf op board, 34 x 24 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3097
Handgeknoopt kleedje, 160 x 93 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3098
Handgeknoopt kleed, 140 x 204 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3099
Doos met 27 diverse ingelijste kunstwerken
Loc.4
€ 30 - € 45
3100
Samsung flatscreen kleurentelevisie met afstandsbediening
Loc.4
€ 60 - € 90
3101
Met Donald Duck print beklede crèmekleurige armfauteuil, h.94 cm.
Loc.4
€ 75 - € 110
3102
Eikenhouten ronde tafel, h.76 x diam.103 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3103
Groen beschilderd Boeddhabeeld, h.75 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3104
2 Groene aardewerken lampvoeten met strikken en beige kappen, h.62 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3105
2 Kubusvormige winkeldisplays met laden, etc., h.118 x b.118 x d.59 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3106
Gepolychromeerd eikenhouten vlashekel, h.57 x b.100 x d.15 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3107
Kopie kruisboog, 14e eeuw
Loc.4
€ 16 - € 25
3108
Eikenhouten rijkbewerkte eetkamertafel, h.70 x b.130 x b.95 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3109
Set van 6 eikenhouten stoelen met streep velours bekleed waarvan 2 met armleuning
Loc.4
€ 80 - € 120
3110
Houten sculptuur van een Afrikaanse man met stok, h.100 cm. .
Loc.4
€ 30 - € 45
3111
Eikenhouten ovale Jugendstil tafel, h.76 x b.100 x d.64 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3112
Handgeknoopt Ghanzi kleed, 212 x 300 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
3113
Naar Rietveld, Kratmeubel, gem.techniek op papier, 49 x 59 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
3114
Gepolychromeerde kapstok i.v.v. hond in uniform, h.46 x b.15 x d.8 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
3115
Cees Landsaat, Vrije slag te Giethoorn, kleurenets, nr. 6/45, gedateerd 1980, 32 x 32 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3116
Ond.gesign., Kippen in de schuur, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3117
Chroom Art Deco bureaulamp, h.38 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3118
Eikenhouten hangoortafel met getorste poot, h.74 x b.93 x L.34 of 140 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3119
Antieke mahoniehouten nachtkastje met marmeren blad, h.77 x b.38 x d.40 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3120
Loc.4
€ 190 - € 280
3121
Kaart (1920) Amerika, 41x35cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
3122
Antieke merklap, 32 x 31 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3123
Panorama gravure Rotterdam, handgekleurd, 98x34cm.
Loc.4
€ 110 - € 150
3124
Naar van Dongen, Liggend naakt, gouache, 23 x 17 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3125
Dubbele fotolijst, 33 x 28 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3126
Kristallen saxofoon in zwarte opbergdoos, h.40 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
3127
Doos met 18 diverse ingelijste kunstwerken
Loc.4
€ 30 - € 45
3128
Wit polyester abstract kunstwerk rustend op zwart marmeren voetstuk, h.96 cm.
Loc.4
€ 220 - € 320
3129
Oude grenenhouten hangoortafel met lade, h.76 x b.125 x d.74 of 170 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3130
Stel industriële koperen spinnelampen
Loc.4
€ 30 - € 45
3131
Uitgebreid aardewerken crèmekleurig servies met gouden bies, deels gemerkt Petrus Regout
Loc.4
€ 150 - € 220
3132
Teakhouten langwerpige eetkamertafel met twee laden, h.78 x L.220 x b.100 cm.
Loc.4
€ 500 - € 700
3133
6 Patchwork eetkamerstoelen
Loc.4
€ 600 - € 850
3134
Grenenhouten 3-deurs kledingkast, h.195 x b.180 x d.55 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3135
Marc Chagall, Gezicht, lithografie, Mourlot 120, 35 x 27 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
3136
Hendrik Cornelis Kranenburg, Amsterdam 1917-1997 Bergen op Zoom, Gezicht op een boerderij, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3137
Naar Ensor, Diverse personen, gem.techniek op papier, 25 x 14 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3138
Naar Robertson, Portret, tekening op papier, 32 x 26 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3139
Henk Poeder, Konijntjes, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3140
Naar Ernst, Abstract, gem.techniek op papier, 38 x 28 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3141
Modern staand schemerlampje met gele kap, h.49 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3142
Koop divers oud speelgoed w.o. mechanisch
Loc.4
€ 110 - € 150
3143
Oud Hollands eikenhouten theekastje, h.75 x b.86 x d.36 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3144
Eikenhouten schoorsteenpendule, h.23 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3145
Naar Gauguin, Damesportret, gem.techniek op papier, 34 x 34 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3146
P. Akkerman, Boerderij aan het water, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3147
Herman Schröder, 1961, Heidelandschap, pentekening op papier, 52 x 38 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3148
Wim Surme, Wildgroei I, handgesigneerde en genummerde kleurenets, nr.4/10, 36 x 35 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
3149
Ond.gesign., Abstract, gem.techniek, 38 x 48 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3150
Zwart gelakte kandelaar, h.115 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
3151
Koopje divers aardewerk w.o. 2 theebussen
Loc.4
€ 20 - € 30
3152
Stenen Boeddhahoofd, h.30 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3153
Koopje van een notenhouten kuipdienblad en divers glas- en kristalwerk
Loc.4
€ 20 - € 30
3154
Ingelegde rozenhouten kist, 15 x 15 x 30,5 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3155
Koopje divers porselein en aardewerk
Loc.4
€ 20 - € 30
3156
Grote koperen bel, h.19 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3157
Koop divers koper, aardewerk, pleet en een tabakspot, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3158
Dikwandige kristallen dekselbokaal op voet, h.35 cm. en dikwandige kristallen fruitschaal, h.15 x diam.34 cm.
Loc.4
€ 40 - € 55
3159
Koop van 6 gepolychromeerde porseleinen beelden
Loc.4
€ 20 - € 30
3160
Koop divers kleingoed
Loc.4
€ 20 - € 30
3161
Koop divers Engels aardewerk w.o. schenkkannen en po's
Loc.4
€ 30 - € 45
3162
Koopje divers verzilverd bestek
Loc.4
€ 10 - € 14
3163
Koop divers van een oude metalen bak, 2 kandelaars, 2 spuitflessen en een verzilverd roomstel
Loc.4
€ 20 - € 30
3164
Met parelmoer ingelegde schrijfkist, 19e eeuw, 17 x 28 x 12 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3165
Oude wortelnotenhouten tafelklok, h.25 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3166
Koopje divers w.o. een coromandelhouten sculptuur van een Balinese man
Loc.4
€ 30 - € 45
3167
Koop divers aardewerk, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
3168
Antieke "Wildebras"popje met wollen pakje
Loc.4
€ 16 - € 25
3169
Oude koperen scheeps sextant
Loc.4
€ 40 - € 60
3170
Koopje divers kleingoed w.o. aardewerk, kristal, verrekijker, etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
3171
Koop diverse beeldjes van olifanten
Loc.4
€ 10 - € 14
3172
Oude bronzen met kristallen hanglamp (kelken ontbreken), h.70 x diam.60 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3173
Handgeknoopt kussendekje, 60 x 57 cm
Loc.4
€ 20 - € 30
3174
Art Deco-stijl wandtafel, h.90 x b.110 x d.40 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3175
Ond. Gesign., Veulen, pastel, 46 x 34 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3176
Oude gravures van Hollandse kastelen, handgekleurd, 50 x 40 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
3177
L. Morauche, Mediterraan landschap met gebouwen, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3178
Rembrandt van Rijn (1606-1669), Portret van Lieve Willemsz van Coppenol, gravure uit 1885 van Willian Unger naar een ets van Rembrandt, 25 x 18 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
3179
Oud grenenhouten keukenrekje met 3 aardewerken bakjes, h.40 x b.36 x d.15 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3180
Moderne staande schemerlamp met chrome voet, h.61 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3181
Antieke grenenhouten toiletcommode met spiegelopstand, h.163 x b.126 x d.33 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3182
August Rodin, kopie sculptuur van een naakt rustend op marmeren voetstuk, Edition Museums Galerie , nr. 353/499, h.48 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3183
Hartvormige 6-delige fotolijst, 31 x 30 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3184
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 30 - € 40
3185
Koop divers aardewerk, etc. w.o. Wedgwood
Loc.4
€ 30 - € 45
3186
Koopje wit met roze bloemen gedecoreerd serviesgoed, Czecho Slovakia
Loc.4
€ 20 - € 30
3187
Grote koop met divers Chinees porselein, etc.
Loc.4
€ 50 - € 70
3188
Koop Aziatica w.o. porselein
Loc.4
€ 25 - € 35
3189
Oud teakhouten 2-deurs beglaasde kast, h.176 x b.113 x d.38 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3190
Lois van der Pol, Hilversum 1912-1988 Hilversum, Terrasgezicht met diverse personen, olieverf op paneel, 25 x 20 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3191
Koopje van 2 antieke Indiase miniaturen, gouache op papier
Loc.4
€ 100 - € 140
3192
Janssen, Havengezicht met diverse schepen, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3193
Alexander Gerardus Dieperinck, Amsterdam 1900, Stilleven met beeld, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3194
Carnaja, Portret van een Indonesische man, aquarel, 31 x 24 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3195
Ingelijste verkoopaffiche, anno 1741, 47 x 58 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3196
Monogram R., Boerderij aan het water, aquarel, 55 x 45 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3197
Naar Appel, Abstract, gouache, 47 x 59 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
3198
Jaltink , Landhuis, O.I. inkttekening, 46x27cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
3199
Naar Constant, Personen, gem.techniek op papier, 45 x 59 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3200
W. Gerth, Utrecht 1932, Homage à Odion Redon, van tentoonstelling Northampton en Finedon, 52 x 62 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
3201
Oude Kaart van Groningen, Handgekleurd, 41 x 32 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3202
Naar Appel, Kind met dier, gem.techniek, 24 x 32 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
3203
Stel afbeeldingen van insecten ca. 1800, 26 x 20 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3204
W. Gerth, Utrecht 1932, Homage à Brands, van tentoonstelling Northampton en Finedon, 52 x 62 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
3205
2 Ingelijste behangontwerpen, 33 x 25 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3206
Loc.4
€ 40 - € 60
3207
Onb.meester, Berglandschap, olieverf op board, 48,5 x 63,5 cm.
Loc.4
€6-€8
3208
Chroom Gispen lampvoet met glas-in-lood kap (klein defect in kap), h.57 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3209
Onb.meester, Mythologische voorstelling, tekening, 18e eeuw, 26 x 34 cm.
Loc.4
€ 170 - € 240
3210
Margot Knipscheer, Portret van een dame, tekening, gedateerd 1936, 44 x 29 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
3211
Blauw gelakt badkamermeubel met 2 deurtjes en laden met aardewerken knopjes, h.150 x b.110 x d.55 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3212
Plexiglazen bijzettafel, h.100 x b.30 x d.30 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3213
Monogram B.C., Abstract van ski-schans, gem.techniek op papier, 33 x 26 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3214
C. van Haveren, Stadsgezicht met personen, tekening, gedateerd 1872, 39 x 49 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
3215
Théophile Steinlen, 1859-1923, Diverse personen op plein, litho, nr.75/100, 35 x 27 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3216
Ond.gesign., koop van 3 olieverf schilderijtjes
Loc.4
€ 60 - € 90
3217
Willem Alexander Knip, Amsterdam 1883-1967 Blaricum, Zicht op het Begijnenhof, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Loc.4
€ 500 - € 700
3218
Loc.4
€ 20 - € 30
3219
Oud Hollandse kruidenkastje met glazen bakjes, h.41 x b.53 x d.17 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3220
Blauw gelakt 3-laden kastje met aardewerken handgrepen, rustend op bolpootjes, h.65 x b.90 x d.38 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3221
Blauw gestoffeerde deels wit gelakte armfauteuil, h.102 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3222
Oude notenhouten barometer, 105 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3223
Antiek mahoniehouten Biedermeier bijzettafeltje, h.69 x b.44 x d.26 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3224
Oude eikenhouten portemanteau met tegeltjes ingelegd, h.202 x b.72 x d.22 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3225
F. Thain, Cakteën, houtsnede, nr.9/50, 31 x 22 cm. en divers porselein serviesgoed
Loc.4
€ 10 - € 14
3226
W. Bruin, Moderne compositie (coll. Bommel van Dam), gem.techniek, 1970 x 70 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3227
Monogram C.W., Twee kaketoes op tak, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3228
Kaart, herdruk (1952) Holland, 56x41cm.
Loc.4
€ 30 - € 40
3229
Oude Stadsplattegrond Amsterdam, handgekleurd, 34 x 27 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3230
J. Kuri, Volksopstand, aquarel, 19e eeuw, 26 x 47 cm.
Loc.4
€ 45 - € 65
3231
Tancred, antieke toverlantaarn
Loc.4
€ 60 - € 90
3232
Loc.4
€ 80 - € 120
3233
Antieke Schotse mahoniehouten 6-laden commode, h.120 x b.120 x d.50 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3234
Hendrik ten Cate, Bosgezicht, gouache, 27 x 20 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3235
Handgeknoopt Perzisch kleed, 175 x 135 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3236
2 Nieuwe grijs leder beklede armfauteuils rustend op wielen, h.98 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3237
Ronde uitschuifbare laké ronde eetkamertafel, h.70 x d.120 cm. (kan verlengd worden met 40 cm.)
Loc.4
€ 50 - € 70
3238
Notenhouten Art Deco wijnrek, ca.h.44 x b.50 x d.30 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3239
Oude toverlantaarn in kist
Loc.4
€ 60 - € 90
3240
Eikenhouten Jugendstil buffetkast met opstand, h.210 x b.116 x d.52 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3241
Picasso, Twee mannen, lithografie, 22 x 19 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3242
H. Bosboom, Gezicht op kasteel, aquarel, 48 x 34 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3243
W. van Oordt, Kerkinterieur, gouache, 31 x 23 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3244
H.C.Kranenburg Jr., 1917-1987, Boerenerf met koeien en kippen, Olieverf op doek, 40x50 cm.
Loc.4
€ 170 - € 240
3245
R. Monti, Italiaanse kust, olieverf op paneel, 50 x 60 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
3246
Monogram R.F. (Romke Faber),Landschap met bomen, olieverf op doek, beschadigingen in doek, 60 x 40 cm.
Loc.4
€ 75 - € 110
3247
Naar Artz, Eenden in het water en aan de slootkant, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3248
Houten ornament met een grote vrijgeblazen glazen vaas, h.124 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3249
Eikenhouten Jugendstil grammofoonkastje, h.114 x b.63 x d.37 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3250
Bronzen sculptuur van twee dansende figuren, h.47 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3251
Koop van schilderijen 6 schilderijen
Loc.4
€ 20 - € 30
3252
Onb.meester, Twee landschapjes met personen en dieren, aquarellen, 12 x 17 en 19 x 13 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3253
Josephine Noullet, Croquis Divers, lithografie, linksonder typografisch gesigneerd, 31 x 24 cm.
Loc.4
€ 6 - € 10
3254
Wit metalen etagère dubbele fruitmand, h.87 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3255
Mahoniehouten Jugendstil buffetkastje met opstand, h. 190 x b. 110 x d. 46 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3256
2 Houten schemerlampvoetjes met geruite kapjes, h.61 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3257
Licht blauw gestoffeerde 2-zits bank, h.75 x b.172 x d.83 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3258
Grote aardewerken kruik, h.92 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3259
Donker gebeitste grenenhouten sidetable met 2 laden, h.72 x b.150 x d.35 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3260
Gecapitonneerde beige gestoffeerde bank, h.83 x b.200 x d.88 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3261
Koop van 5 diverse Perzische kussentjes
Loc.4
€ 35 - € 50
3262
Donker gebeitste eikenhouten salontafel, h.47 x b.80 x d.80 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3263
Handgeknoopt Garaja kleed, 190 x 150 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
3264
3 Antieke staalgravures van beelden in lijst, 30 x 14 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3265
Bernard Payet, Zes diverse schilderijtjes, gouaches, 22 x 16 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3266
3 Marine afbeeldingen, 19e eeuw, 14 x 22 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3267
Walt Disney, Micky Mouse, litho, 60 x 40 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3268
Romke Faber, Gezicht op Arnhem, olieverf op board, 31 x 19 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3269
Naar Toorop, Personen, inkt op papier, 20 x 15 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3270
Porseleinen oranjekleurige vaas als lampvoet met koningsblauwe kap, h.71,5 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3271
Donker gebeitste grenenhouten Biedermeier penantkast, h.100 x b.100 x d.50
Loc.4
€ 60 - € 90
3272
Koop divers koper, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3273
Blauw geschilderde 2-deurs vitrinekast, h.193 x b.114 x d.42 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3274
Oude Stadsplattegrond Amsterdam, handgekleurd 35 x 28 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3275
Kees van Dongen, Landarbeiders, kleurenlitho, Norway 1901, 27 x 21 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3276
P. Rink, Portret van drie kindjes, gouache, gedateerd 1947, 45 x 37 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3277
Nest van 3 handgevlochten rieten manden met labelhouder
Loc.4
€ 30 - € 40
3278
2 Staafventilatoren, h.78 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3279
Oud onderstel van een trapmachine met marmeren blad als tuinbijzettafel
Loc.4
€ 20 - € 30
3280
Grijs gestoffeerde oorfauteuil,h.98 x b.73 x d.80 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3281
Grijs gestoffeerde oorfauteuil, h.98 x b.73 x d.80 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3282
Zes driekleurig ribfluwelen kussens, 30 x 60 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3283
Nieuwe grijze stoffen 3-zitsbank met losse kussens, h.98 x b.201 x d.100 cm.
Loc.4
€ 500 - € 700
3284
Eikenhouten salontafel met decoratie van leeuwenkoppen, h.50 x b.120 x d.90 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3285
Antieke koperen beddepan, L.110 x b.33 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3286
Handgeknoopt gesigneerd Tabriz kleed, 170 x 230 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3287
Ond.gesign., Bosgezicht, aquarel, 38 x 25 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3288
Cornelis Springer, Stadsgezicht te Aamelen Duitsland, litho, 28 x 33 cm.
Loc.4
€ 45 - € 65
3289
Hollandse School, Familie in schuur, maroefle, 19e eeuw, 42 x 53 cm.
Loc.4
€ 170 - € 240
3290
Loc.4
€ 30 - € 40
3291
AEG koel/vriescombinatie, h.141 x b.55 x d.55 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3292
Bosch exclusiv koel/vriescombinatie, h.157 x b.55 x d.60 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3293
Susan Richter, Compositie II, gem.techniek, gedateerd 2003, 40 x 40 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
3294
Fred Smoolenaers, Stilleven met fruit, olieverf op paneel, 40 x 37 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
3295
Onb.meester, Portret van een meisje bij stoel, olieverf op doek, 58 x 44 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3296
Claudio Lourraine, Kasteel in landschap, ets, ca. 1800, 30 x 24 cm.
Loc.4
€ 60 - € 80
3297
Set van 6 rieten manden
Loc.4
€ 55 - € 75
3298
Bosch afwasmachine, h.84 x b.60 x d.60 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3299
Naar Lucebert, Naakte dame, aquarel op papier, 29 x 29 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3300
Onb.meester, Gezicht op een kerk, olieverf op paneel, 30 x 41 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3301
Jan Kelderman, Mediterraan landschap, olieverf op doek, 40 x 29 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3302
Bernard Payet, Cipressen in landschap, gouache, 35 x 28 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3303
Zanussi wasmachine, h.84 x b.60 x d.60 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3304
Bosch droogmachine, h.84 x b.60 x d.60 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3305
Zanussi wasmachine, h.86 x b.60 x d.60 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3306
Bosch tafelmodel koelkast,h. 84 x b.60 x d.60 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3307
Loc.4
€ 60 - € 90
3308
Siemens vrieskastje, h.83 x b.60 x d.60 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3309
Rollator
Loc.4
€ 20 - € 30
3310
Andre Derain, 1880-1954, Nude, kleurenlitho, feb.1957, provenance : Galerie Maeght, Paris, 38 x 27 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
3311
Bernard Payet, Cipressen in landschap, olieverf op doek, 55 x 46 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3312
W. Ginning sr., Rustende zigeuners in landschap, ets, 30 x 25 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3313
V. Maanen, Plassengezicht met bootje, olieverf op board, 53 x 45 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3314
Met bloemen gedecoreerd aardewerken serviesdeel met grote schenkkan
Loc.4
€ 100 - € 140
3315
Parketterie eikenhouten eetkamertafel, h.79 x L.220 x b.100 cm.
Loc.4
€ 500 - € 700
3316
Auberginekleurige gecapitonneerde 3-zitsbank, h.100 x b.176 x d.55 cm. met twee bijpassende stoelen
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
3317
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen halsvaas met afbeelding van draken, h.90 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3318
Loc.4
€ 140 - € 200
3319
Handgeknoopt Abate kleed, 205 x 210 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
3320
Handgeknoopt Indonesich Wiss kleed, 265 x 340 cm.
Loc.4
€ 160 - € 240
3321
Notenhouten rond wijntafeltje met koperen pootjes, h.50 x diam.42 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3322
Antieke grenenhouten wandtafel met lade, h.82 x b.101 x d.70 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3323
Antieke grenenhouten Windsor fauteuil
Loc.4
€ 40 - € 60
3324
Metalen schaakspel van Romeinen v.s. Batavieren, ca. 1950 met bijbehorend houten schaakbord (45 x 45 cm.), koning h.9,5 en pion 6,1 cm. (compleet)
Loc.4
€ 65 - € 90
3325
Mahoniehouten kuipdienblad met koperen montuur, 60 x 38 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3326
Bang & Olufsen kleurentelevisie met afstandsbediening
Loc.4
€ 50 - € 70
3327
2 Blauw gelakte teakhouten plantentafels, h.114 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3328
Met Burberry stof bekleed zwart gelakte tabouret, h.73 x b. 93 x d.45 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
3329
Antieke Engelse banjo barometer, L.104 x b.31 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3330
Ad van Hassel, Twee bloemstillevens, lithografieën, 22 x 22 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3331
2 Antieke ingelijste kopergravures van munten, ca. 1735, 18 x 16 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3332
2 Zilverkleurige metalen beglaasde windlichten, h.60 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3333
Oude notenhouten 4-laden commode met spiegelopstand, h.155 x b.165 x d.45 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3334
Ond.gesign., Mediterraan haventje, olieverf op doek, 19 x 19 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3335
F.J.D. Boers, Ezeltje, olieverf op board, 40 x 30 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
3336
Donker gebeitste eikenhouten hoekkast, h.220 x b.120 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3337
A. Felderhoff, Don Quichot, gouache, 57 x 40 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3338
H. Knauf, Afgemeerde zeilschepen, olieverf op doek, 70 x 60 cm.
Loc.4
€ 425 - € 600
3339
G.Pletser Rotterdam 1871-1942 Rotterdam, Bloemstilleven, aquarel,
Loc.4
€ 260 - € 360
3340
Henk IJkelenstam, Utrecht 1897-1993 Amsterdam, Bloemstilleven, gouache op doek, 52 x 66 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
3341
Joseph Wagner, Besneeuwd landschap met diverse personen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3342
Siep van den Berg (1913-1998), Bussem II, originele tekening uit 1957, herkomst : nalatenschap Siep van den Berg, literatuur : Siep van den Berg, Bussum II tekeningen nr.72, 22 x 14 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
3343
F. Buzthens, Toeareg in oorlogskostuum, sepiatekening, gedateerd 1900, 22 x 16 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3344
Hollandse School, Boerin bij ingang huis, sepia, 19e eeuw, 21 x 21 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
3345
Loc.4
€ 240 - € 340
3346
Mahoniehouten 2-deurs wandkast met 2 laden op open onderstel, h.168 x b.130 x d.38 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3347
Boch België, aardewerken 3-delig kaststel
Loc.4
€ 10 - € 14
3348
Oude Kaart, Generale Ptholemei, handingekleurd, 61 x 46 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
3349
Sam Middleton, An heroe maestoso tempo ginsto, zeefdruk, nr. 48/75, gedateerd 1972, 64 x 46 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3350
Omgeving Breitner, Amsterdams stadsgezicht, pasteltekening, 26 x 18 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3351
Willie van Haard, Haarlem 1929-2013, Goudvink, Aquarel, 23x17 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3352
Keith Haring, Figuren, lithografie, 47 x 70 cn.
Loc.4
€ 40 - € 60
3353
Playboy's Haring, litho, 60 x 44 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3354
Ond.gesign., Abstract, zeefdruk, nr.14/30, gedateerd 1983, 67 x 52 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3355
Limonade flesjes in krat (flesjes puntgaaf, 20x)
Loc.4
€ 25 - € 35
3356
Mahoniehouten scheepsbureautje met groen lederen blad, h.88 x b.50 x d.40 of 60 cm.
Loc.4
€ 130 - € 180
3357
Antieke grenenhouten 2-deurs linnenkast, h.176 x b.147 x d. 48 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3358
Panoramagravure van Groningen, handingekleurd, 73 x 25 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
3359
Stadspanorama Amsterdam, handgekleurd, 37 x 28 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3360
Oude Stadsplattegrond Amsterdam, manueel vervaardigd, 37 x 27 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3361
Oude Kaart van Friesland, handingekleurd, 32 x 24 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3362
Oude Kaart, Midden-Nederland, met de hand gekleurd, 32 x 29 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3363
H.N.Werkman, Huisje in abstract landschap, lithoprint ,12 x 16 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3364
2 Antieke landkaarten, Isaak Tirion, ca. 1752, Gooyland en Verenigde Nederlanden, 39 x 35 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3365
Koopje divers kristal, aardewerk, Jan Jans en kinderen beeldjes, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3366
Koopje divers kristal en porselein
Loc.4
€ 16 - € 25
3367
Koop van oude schaakstukken en oude damschijven
Loc.4
€ 16 - € 25
3368
Grenenhouten 2-deurs beglaasde vitrinekast met 2 laden, h.193 x b.92 x d.37 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3369
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 30 x 48 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3370
W. Bruins, Moderne compositie, 1970, Gem.techniek, 50 x 60 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3371
Meijer, Winterlandschap, olieverf op doek, 90 x 60 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3372
Hangoor tafel met 1 lade, h.70 x b.75 x d.42 of 92 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3373
Antiek incompleet breitafeltje, h.68 x 39 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3374
Koopje diverse kleingoed, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
3375
Koop met oude blikken
Loc.4
€ 30 - € 45
3376
Koopje divers porselein, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3377
Koopje diverse blikken
Loc.4
€ 20 - € 30
3378
Enkelloops Russisch jachtgeweer, L.130 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3379
Loc.4
€ 80 - € 120
3380
Enkelloops jachtgeweer van vuursteenslot naar percussie getransformeerd, op de loop gesign. a Tulle en gedateerd 1809, L.125 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
3381
Dubbelloops jachtgeweer type hammerless, onklaar gemaakt, L.112 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
3382
Officierssabel met geëtste kling in metalen schede, L.104 cm.
Loc.4
€ 80 - € 110
3383
Replica van een 17e eeuws lontslotmusket naar Nederlands voorbeeld, L.147 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
3384
Zeer grote koop treinen en toebehoren, o.a. 7 locomotieven, grote hoeveelheid treinstellen, miniatuur gebouwen etc.
Loc.4
€ 80 - € 120
3385
Koopje diverse beeldjes van olifanten, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3386
Antieke goudkleurige lijst, 45 x 35 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3387
Koopje antieke tegels, Hulshof (15x)
Loc.4
€ 30 - € 45
3388
Gepolychromeerd kuipdienblad met 2 schenkkannen
Loc.4
€ 30 - € 45
3389
Koopje van 13 stuks gepolychromeerde Mexicaans aardewerken figuurtjes
Loc.4
€ 60 - € 90
3390
Hollandse School, 18/19e eeuw, 4 tekeningen met voorstellingen van o.a. man op ton, meisje met jurk en boerderij
Loc.4
€ 25 - € 35
3391
Loc.4
€ 80 - € 120
3392
Set van 6 eikenhouten Korenaar stoeltjes met rieten zitting
Loc.4
€ 100 - € 140
3393
Loc.4
€ 180 - € 260
3394
Nieuwe hard-drive Ranger crossfiets met versnelling
Loc.4
€ 150 - € 220
3395
Antieke mahoniehouten ronde eetkamertafel, h.78 x diam.120 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3396
Oude handgeknoopt Kelim loper, 300 x 110 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
3397
Handgeknoopt Suzani kleed, 150 x 90 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
3398
Oud eiken- met pallisanderhouten roltop bureau, holland ca. 1930, h.110 x b.120 x d.75 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
3399
2 Gepolychromeerde Chinees porseleinen vazen, h.46 cm.
Loc.4
€ 240 - € 340
3400
Wit gelakte schouw-ombouw, h.111 x b.135 x d.24 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3401
Koop van 4 van Nelle koffie en theeblikken, h.37 x b.41 x d.29 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3402
Groen gelakte hutkoffer, h.37 x b.100 x d.49 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3403
Oude goudkleurige schilderijlijst, 125 x 97 cm.(buitenmaat) en 100 x 73 cm. (binnenmaat)
Loc.4
€ 10 - € 14
3404
Divers elektrische gereedschap
Loc.4
€ 10 - € 14
3405
Grote koop divers koper en tin, w.o. een Franse snebkan en een koperen doofpot
Loc.4
€ 40 - € 60
3406
Oud Hollandse damesfiets met mandje
Loc.4
€ 60 - € 90
3407
Grote doos diverse koffers en tassen
Loc.4
€ 6 - € 10
3408
Loc.4
€ 6 - € 10
3409
Doos diverse schilderijen, etc.
Loc.4
€ 35 - € 50
3410
Oud eikenhouten grammofoonkastje, h.95 x b.53 x d.52 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3411
H. Schippers, Gezicht op kerk, olieverf op board, 58 x 40 cm.
Loc.4
€ 16 - € 25
3412
Lon Caermans, Bloemstilleven, olieverf op papier, 95 x 70 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3413
Monogram M.P., Stilleven met snaarinstrument en kruik, gedateerd 1897, olieverf op doek, 77 x 62 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3414
Brolsma, Stadsgezicht met spelende kinderen, olieverf op doek, 70 x 60 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3415
Grote grijs gelakte 3-deurs spiegel/linnenkast met strikken, h.222 x b.150 x d.57 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3416
A. Heijboer, Abstract, kleurets, 22 x 18 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3417
Ond.gesign., Draaimolen, olieverf op doek, gedateerd 2004, 100 x 100 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3418
Monogram O.R., Personen voor boog, olieverf op doek, gedateerd 1990, 60 x 50 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3419
Loc.4
€ 80 - € 120
3420
Teakhouten televisiekast/dressoir met 2 deuren en 11 laden, h.120 x b.161 x d.63 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3421
Onb. meester, Stadspanorama, olieverf op doek, 100 x 50 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3422
C. Verschuur pseudoniem van Cor Bouter, 1888-1966, Paarden in het bos, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Loc.4
€ 500 - € 700
3423
Oude Rijnkaart, handgekleurd in wortelnoten, 96x41cm.
Loc.4
€ 110 - € 150
3424
Antiek eikenhouten staand horloge met fraai beschilderde wijzerplaat, h.217 x b.48 x d.24 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
3425
Zeer grote massief houten met de hand uitgestoken spiegellijst met spiegel, h.190 x b.144 cm.
Loc.12
€ 400 - € 600
3426
Paar verzilverde met ivoren oorbellen
Loc.6
€ 30 - € 40
3427
2e Gehalte zilveren vos
Loc.6
€ 750 - € 1.100
3428
Château Latapie Grand Vin de Bordeaux 2005, 6x
?
€ 75 - € 110
3429
Naar Matisse, Stilleven, tekening op papier, 39 x 29 cm.
?
€ 200 - € 280
3430
Naar Rodin, Abstract, gem.techniek op papier, 16 x 23 cm.
?
€ 200 - € 280
3431
Nederland gestempelde Kerken en ITEP-serie
Loc.5
€ 30 - € 45
3432
Onb.meester, Kerkinterieur met personen, aquarel, 25 x 20 cm.
?
€ 60 - € 90
3433
Onb.meester, bronzen sculptuur van een clown, h.46 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
3434
Koopje divers koper en tin
Loc.6
€ 20 - € 30
3435
Bruin lederen dokterskoffer
Loc.6
€ 6 - € 10
3436
Bruin lederen dokterskoffer
Loc.6
€ 10 - € 14
3437
Koopje van een grote aardewerken vaas en een keramiek kussen van Ineke Crans, Wapenveld 1995
Loc.6
€ 10 - € 14
3438
Koopje divers porselein, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
3439
Koperen uitklapbaar vonkenvanger
Loc.6
€ 50 - € 70
3440
Koop divers koperwerk
Loc.6
€ 30 - € 45
3441
Koop divers koperwerk
Loc.6
€ 20 - € 30
3442
Messing lantaarn met geëtst glas-in-lood, h.45 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
3443
Rijk bewerkte geelkoperen beddepan met notenhouten steel, L.95 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
3444
Koperen koetslamp
Loc.6
€ 16 - € 25
3445
Oud wijnrekje
?
€ 20 - € 30
3446
Moderne verstelbare bureaustoel
?
€ 80 - € 120
3447
Met groene bloemen gedecoreerd porseleinen serviesdeel
?
€ 100 - € 140
3448
Spiegel zonder lijst, 158 x 164 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
3449
Grote chroom design hanglamp met kristallen pegels, etc., ca. h.90 x b.130 x d.75 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
3450
1000 Roebel aandeel met certificaat
Loc.5
€ 10 - € 14
3451
Georges Roualt, Christ, litho Mourlot, 75 x 54 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3452
Verzilverde wijnkoeler met druivenranken, h.35 cm.
?
€ 75 - € 110
3453
Collier van geaffecteerde amethist aan zilver
Loc.6
€ 60 - € 80
3454
Grote gelobde Imari sierschaal, Meiji, Japan, diam.30 cm.
?
€ 75 - € 110
3455
Reukflacon met gouden dop, h.8 cm. (gouden dop 3,5 gr.)
Loc.6
€ 65 - € 100
3456
Massief 1e gehalte zilveren Chinese armband, diam.6,5 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
3457
Kristallen schaaltje met zilveren beugel, diam.18,5 cm. (chipjes)
Loc.6
€ 75 - € 110
3458
G.J. Sijthof, 1867-1949, Vrouw in Larens interieur, olieverf op doek, 36 x 48 cm.
?
€ 280 - € 400
3459
Rieten 2-delige picknickmand met inhoud en koelgedeelte, 35 x 26 x 31 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
3460
Whitewash teakhouten salontafel, h.46 x b.100 x d.100 cm.
Loc.5
€ 140 - € 200
3461
Zwart glazen Art Deco vaas
?
€ 30 - € 45
3462
Handgeknoopt Aubusson wandkleed, 145 x 140 cm.
?
€ 25 - € 35
3463
Handgeknoopt Tabriz kleed, 445 x 300 cm.
?
€ 450 - € 650
3464
Geslepen spiegel in bewerkt bronskleurige lijst, h.122 x b.90 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
3465
Antieke op rijstpapier geschilderde voorstelling van diverse personen met vogels, 113 x 84 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3466
Notenhouten hangoortafel rustend op koperen wielen, h.77 x b.60 of b.138 (en nog te verlengen met 2 tussenbladen van elk 30 cm.) x d.105 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3467
6 Blauw gestoffeerde kuipstoeltjes met beukenhouten pootjes
Loc.3
€ 600 - € 850
3468
Handgeknoopt Perzisch Sumak kleed, 206 x 340 cm.
?
€ 300 - € 425
3469
Met perziken en kersenbloesemtakken gedecoreerde Chinees porseleinen bolvaas, h.56 cm.
?
€ 260 - € 360
3470
Joan Miro, Miro sculptures, lithographie op papier, geschept Arches 1985
Loc.5
€ 200 - € 280
3471
Koopje van 9 gestoken netsuké's i.v.v. dieren
?
€ 60 - € 90
3472
Gepolijst labradoriet met ruwe achterzijde, Madagascar, 15,5 cm.
?
€ 25 - € 35
3473
Doos divers kleingoed
Loc.6
€ 6 - € 10
3474
Album postzegels, Republiek Zwitserland Helvetië, 1862-2004
Loc.4
€ 16 - € 25
3475
Loc.6
€ 30 - € 45
3476
Jaap Weijland, Stilleven met fanitas, korenbloemen en gebruikt handschoenen (sterfelijkheid), olieverf op doek, 100 x 76 cm.
Loc.12
€ 600 - € 850
3477
Geslepen spiegel in groen met goud bewerkte lijst, h.162 x b.108 cm.
Loc.6
€ 130 - € 180