Veiling Naar de Top voor KiKa 2015 Item (naam & nummer): Aangeboden door: Iteminformatie:
Sieradenset Judith Wachters Met kristal en goud/op/zilver metalen delen
Item (naam & nummer): Aangeboden door: Iteminformatie:
KOGA racefiets 2015-002 Peijnenburg - Snelle Jelle Peijnenburg biedt Naar de Top voor KiKa een Snelle Jelle Koga racefiets aan. Specificaties: fiets: framemaat 54, schakelgroep Shimano 105 triple, aluminium frame. Inclusief starterspakket (helm, schoenen, kleding). Reguliere prijs fiets: €1.465,00.
Gesigneerd T-shirt Inge de Bruijn 2015-003 Voormalig topzwemster Inge de Bruijn Inge de Bruijn is voormalig Nederlands topzwemster en ambassadeur van stichting KiKa. Op de Olympische Spelen van Sydney in 2000 won zij drie gouden medailles op individuele nummers. Een topatlete met een groot hart.
Item (naam & nummer):
Overnachting in Deluxe Suite bij 2015-004 Parkplaza Eindhoven Park Plaza Eindhoven Eén overnachting in de Deluxe Suite. De kamer heeft ook een tweepersoons jacuzzi met TV op de badkamer. De overnachting bieden we aan inclusief uitgebreid ontbijtbuffet. Reguliere prijs: €240,00.
Aangeboden door: Iteminformatie:
2015-001
Authentieke houten pickel 2015-005 Ambassadeur Edmond Öfner Edmond Öfner is vanaf het eerste jaar ambassadeur van stichting Naar de Top voor KiKa. Deze avonturier en BN’er ging deze zomer mee met de Juniorentocht en vond in de Zwitserse bergen op de gletsjer een authentieke houten pickel. Uniek item!
All-in Tourski weekend 2015-006 Actieve reisorganisatie Hike & Bike Deelname aan deze reis voor 2 personen. De reis omvat 2 of 3 overnachting o.b.v. HP in Thuus, 1 overnachting in een SAChutte (HP), gids en clinic (lawine, toerski of sneeuwschoen). De reis is rond Pasen. De reis is samen met deelnemers van NdTvK... Kan op toerski's, snowboard of sneeuwschoenen... (huur materialen is niet inbegrepen). Onder begeleiding van Eric van Bree, die nauw betrokken is bij al onze klimexpedities.
Gesigneerd T-shirt Helmond Sport 2015-007 BVO Helmond Sport De stad Helmond is al jaren betrokken bij Naar de Top voor KiKa. Voetbalclub Helmond Sport is al jaren een interessante subtopper in de Nederlandse Jupiler League. De selectie 20152016 signeerde speciaal voor ons een wedstrijdshirt.
VIP-arrangement 08-11 PSV-Utrecht 2015-008 Claranet Claranet biedt speciaal voor de ‘Naar de Top voor KiKa’veiling een 2-persoonsarrangement voor de thuiswedstrijd van landskampioen PSV tegen FC Utrecht op 8 november. In de skybox van Claranet met Rene van de Kerhof ben je te gast inclusief diner en drank.
Gesigneerd T-shirt NEC 2015-009 BVO NEC Nijmegen Voetbalclub NEC Nijmegen is dit jaar één van de kersverse promovendi in de Nederlandse eredivisie. Terug op het hoogste niveau strijden zij dit jaar voor handhaving. De voltallige selectie signeerde voor ons een wedstrijdshirt.
VIP-gast eredivisiematch 2015-010 KNVB-, UEFA- en FIFA-arbiter Pol van Boekel Eén van de beste scheidsrechters van Nederland is Pol van Boekel. Hij biedt één persoon een uniek kijkje in de keuken. Als gast van Pol krijg je een rondleiding in de bestuurskamer en kijk je de wedstrijd inclusief hapjes en drankjes.
Schaatspak Marije Joling 2015-011 Schaatsploeg Corendon Marije Joling is een Nederlands langebaanschaatster die gespecialiseerd is in het allrounden. Ze traint vanaf seizoen 2011 bij team Corendon. Speciaal voor de veiling van Naar de Top voor KiKa biedt zij een gesigneerd schaatspak aan.
Schilderij ‘De Aoraki’ 2015-012 Kunstenaar John Souhoka John Souhoka is een ervaren kunstenaar en biedt een schilderij aan genaamd ‘De Aoraki’. Dit schilderij, 100x70cm en acrylverf op doek, toont Mount Cook in Nieuw Zeeland, waarmee de bergen typerend zijn voor onze expedities.
Schilderij ‘Vrouw van Mars’ 2015-013 Kunstenares Maja Voerman Maja Voerman is een bevlogen kunstenares die onder andere schildert, dicht en beeldhouwt. Vrouw van Mars heeft ze in 2015 gemaakt. Afmetingen zijn 60 x 80 cm, acrylverf op doek.
Gesigneerd boek Willy van der Kuijlen 2015-014 Mister PSV Willy van der Kuijlen Willy van der Kuijlen speelde tussen 1964 en 1981 liefst 844 officiële wedstrijden voor PSV en scoorde daarin 685 keer. Als mister PSV overhandigt hij aan alle nieuwe spelers hun eerste officiële PSV-shirt. Hij biedt zijn gesigneerd boek aan!
Gesigneerde polo Marhinde Verkerk 2015-015 Judoka Marhinde Verkerk Judoka Marhinde Verkerk uit Rotterdam is een Nederlandse judoka die uitkomt in de gewichtsklasse tot 78 kilogram. Hierin werd ze op 29 augustus 2009 wereldkampioene, nadat ze in 2007 en 2008 al Nederlands kampioene werd en in 2006 Europees kampioene onder 23 jaar. Ze wordt getraind door Chris de Korte. Een echte topper die voor ons een gesigneerde polo beschikbaar heeft gesteld.
Luxe carwash (3x) 2015-016 Carwellness Venray Drie keer een VIP-behandeling bij Carwellness Venray. Geniet tijdens het wachten van een kop koffie en gratis wifi.
Cut & Color Avanti Kappers
2015-017
Dinershow + overnachting Hotel Asteria Venray
2015-018
Op zaterdagavond beleeft u een informele avond waarbij een gevarieerde show wordt afgewisseld met een viergangen diner uit de Limburgse keuken. De artiesten van Theater op Bezoek bezorgen u een geweldige avond vol zang en dans terwijl de gastheren en gastvrouwen van Hotel Asteria u een heerlijk diner serveren
K2-kinder fietshelm Ambassadeur Edmond Öfner
2015-019
Authentieke Chinese vaas
2015-020
Gedicht met illustratie 2015-021 Merel Morre en Doortje Hopstaken Speciaal voor Naar de Top voor KiKa hebben Merel Morre en Doortje Hopstaken de handen ineen geslagen. Het resultaat is een prachtig kunstwerk met een pakkend gedicht! Gedicht: Merel Morre Kunstwerk: Doortje Hopstaken
Item (naam & nummer):
Mountainbike Clinic van Europees Kampioen Jeroen van Eck Jeroen van Eck
Een prachtige Chinese vaas met tekens uit de Qin Dynastie. Het opschrift biedt vrij vertaald geluk, geld, blijheid.
2015-022
Mountainbike clinic met Nederlands en Europees kampioen Jeroen van Eck. Altijd al eens de ins en outs van het mountainbiken willen leren? Samen met je vrienden, collega’s of klanten een leuke middag op de fiets willen beleven? Dat kan onder begeleiding van een van Nederlands grootste mountainbike talenten Jeroen van Eck!
Huiskamerconcert Stef Classens 2015-023 Winnaar ‘De Beste Singer Songwriter van NL’ Stef Classens Win een huiksmaerconcert van De Beste Sing and Songwriter van seizoen 3!
Gesigneerd wedstrijdshirt PSV 2015-024 BVO PSV Eindhoven De huidige kampioen van het Nederlandse voetbal stelt al jaren voor ons een gesigneerd shirt aan. Ook dit jaar weer van de partij, met alle handtekeningen van de huidige selectie.
Rugzak Haglofs 1 Haglofs Meer informatie komt later beschikbaar
2015-025
Rugzak Haglofs 2 Haglofs Meer informatie komt later beschikbaar
2015-026
Weekend zeeland 2015-027 Ellen Sakko U biedt op een lang weekend in deze vrijstaande villa Het Zandkasteel voor maximaal 8 personen. De villa ligt in park De Banjaard in Kamperland te Zeeland pal aan het strand. De schoonmaak wordt geregeld dus het is een weekend lang genieten van sauna en strand. Het huis heeft een gezellige Rivièra Maison inrichting en is van alle gemakken voorzien. Weekend in overleg met eigenaar en te besteden tot 1 mei 2015.
Olympisch hockey item Hockeyer Floris Evers
2015-028
Item (naam & nummer):
Golden Giftcard van The EventsBakery (10x)
2015-029
The EventsBakery Met deze golden giftcard kun je kiezen uit: Toegang tot klimpark Zips & Ropes, Airsoft in regio Antwerpen, Boogschieten op locatie naar keuze, Paintballen op locatie naar keuze, Slipcursus, Off-road & Quad rijden
Jochem Myjer fanpakket 2015-030 Jochem Myjer Pakketje met spullen van Jochem Myjer (een dvd, kindershirt, boxer en stickers)