Cat al ogus
Onl i neVei l i ngDecember2015
Ki j kdagen
Zat er dag30j anuar i ,10. 00-17. 00 Zondag31j anuar i ,10. 00-17. 00
Onl i nevei l i ng
Maandag1f ebr uar i Di nsdag2f ebr uar i
Volgorde van verkoop december veiling 2015 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing.
Cat. nr. 0001 - 0145 0146 - 0290 0291 - 0435 0436 - 0580 0581 - 0725 0726 - 0870 0871 - 1015 1016 - 1160 1161 - 1305 1306 - 1450 1451 - 1595
Cat. nr. 1596 - 1740 1741 - 1885 1886 - 2030 2031 - 2175 2176 - 2320 2321 - 2465 2466 - 2610 2611 - 2755 2756 - 2900 2901 - 3045 3046 - 3189
14 december 2015 Sluit om 19:00 uur 19:15 uur 19:30 uur 19:45 uur 20:00 uur 20:15 uur 20:30 uur 20:45 uur 21:00 uur 21:15 uur 21:30 uur 15 december 2015 Sluit om 19:00 uur 19:15 uur 19:30 uur 19:45 uur 20:00 uur 20:15 uur 20:30 uur 20:45 uur 21:00 uur 21:15 uur 21:30 uur
Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 30 en zondag 31 januari 2016. Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 16 december 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur donderdag 17 december 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur vrijdag 18 december 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur Zaterdag 19 december 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
Antiek Frans wit marmeren 3-delig klokkenstel met vuurvergulde bronzen ornamenten en beeldenpartij van vrouw met engel met twee bijpassende kandelaars, gesign. Bureaud, h.33 cm.
Loc.10
€ 600 - € 850
Breitling Avenger Seawolf chrono, 11-8-2011, met orignele papieren en verpakking
6-k
€ 3.000 - € 4.250
Goudkleurige Rolex Yacht-Master met Mother of Pearl wijzerplaat met stalen Oyster Band in originele doos met papieren
6-k
€ 8.000 - € 12.000
Jan Simon Knikker Jr., Leiden 1911-1990 Den Haag, Zomerse kade met op de achtergrond een stad, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Loc.1
€ 600 - € 850
Judith Wiersema, Utrecht 1968, Zilver gepatineerde bronzen sculptuur van een vrouwentorso op zandstenen sokkel, nr.4/6, gedateerd 2004, h.100 x b.46 x d.24 cm.
Loc.8
€ 3.000 - € 4.250
Antiek wortelnotenhouten met bloemen intarsia ingelegd Willem III naaitafeltje, Holland circa 1820, h.72 x b.56 x d.47 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
14 Kt. gouden medaillon/hanger met een handbeschilderde medaillon van een vrouw met diamantjes (in haar hoofd)
6-k
€ 300 - € 425
Fabulous Karl Griesbaum, opengewerkt bronzen vogelspeeldoosje met filigrain decoratie, ca.1940, h.4 x b.10,5 x d.7 cm.
6-k
€ 1.300 - € 1.800
Indsturiële bruin met goud gelakte oude zoeklamp op verrijdbaar statief vermaakt tot een bar met flessenhouder, glazenhouder en beglaasde openslaande deuren, h.180 x b.116 x d.50 cm.
Loc.12
€ 1.200 - € 1.700
Antiek rijk bewerkt staand horloge, uurwerk gesigneerd Monkhouse Carlisle met gravering in de kap Hora pars vitae, h.226 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
Antiek 2e gehalte zilveren 4-delig koffieservies
Loc.6
€ 500 - € 700
Robbe & Berking, 68 delig 6 persoons Engelse 1e gehalte zilveren bestekcassette met bijpassende mahoniehouten kist, totaalgewicht bestek 3957 gram.
Loc.6
€ 3.000 - € 4.250
Hermanus Koekkoek Jr., Amsterdam 1836-1909 Londen, Roeiboot en zeilboot op open water met op de achtergrond een stad met molens, gedateerd 1864, olieverf op doek, 64 x 37 cm.
Loc.1
€ 5.000 - € 7.000
Petrus Wolfs, Eijsden 1902-1982 Eijsden, Carnaval vierende personen op straat, olieverf op doek, 64 x 55 cm.
Loc.1
€ 1.800 - € 2.600
Frances, Stilleven met eieren in tinnen schaal, olieverf op doek, gedateerd 1984, 25 x 30 cm.
Loc.1
€ 60 - € 90
Norden, Stilleven met ketel, olieverf op board, 35 x 25 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Notenhouten Engels topbureau met vitrine-opstand rustend op klauwpoten, h.194 x b.36 x d.47 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Koopje divers kleingoed w.o. porselein, kristal, etc.
Loc.1
€ 20 - € 30
Oude terracotta siervaas met hoog reliëf van draken, Japan, 37 cm.
Loc.1
€ 75 - € 110
Art Deco tafellampje met twee papegaaien en een klokje
Loc.1
€ 150 - € 220
Antiek rood gelakt houten sculptuur van Quan Yin met resten van verguldsel, vermoedelijk eind 19e eeuw, China, 55 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
Bronzen cloisonné siervaas met floraal decor, Japan, 30 cm.
Loc.1
€ 45 - € 65
Oude met bloemen en teksten gedecoreerde deels lila in hoogglans uitgevoerde 2-deurs dressoir, h.85 x b.89 x d.44 cm.
Loc.1
€ 500 - € 700
Henk Welther (pseudoniem van Jan Knikker Jr. Leiden 1911- Den Haag 1990), Stadsplein met kerktoren, olieverf op doek, 46 x 35 cm.
Loc.1
€ 400 - € 600
Ond.gesign., Atelier Benneke, Gezicht op Tienhoven, olieverfje op paneel, 18 x 12 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Naar Walt, Onder water, aquarel, 17 x 23 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Peter van den Braken (Eindhoven, 1896 - aldaar, 1979), Impressionistische voorstelling met boomgaard, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.1
€ 800 - € 1.200
Monogram W.G. tekening, tafereel, 20 x 15 cm.
Loc.1
€ 40 - € 55
Van Vlaardingen, Bloemstilleven, olieverf op board, 24 x 17 cm.
Loc.1
€ 10 - € 14
Gelood kristallen 7-delige wijnset
Loc.1
€ 25 - € 35
2 Art Nouveau tafellampjes met satiné kapjes
Loc.1
€ 200 - € 280
Mahoniehouten Jugendstil kastje met geslepen raampjes en opstand, h.176 x b.100 x d.35 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
Koopje blauw gedecoreerd porselein met Zwiebelmuster decor
Loc.1
€ 30 - € 45
Groen met blank glazen object van dansende personen, h.30 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Stel oranje vaasjes met blauwe randjes en voeten
Loc.1
€ 80 - € 120
Bruin gepatineerde vrouwenbuste rustend op rood marmeren sokkel, h.34 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Goudkleurige rijkbewerkte tuimelspiegel in houder met 2 laadjes, h.167 x 73 x 30 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
Oude kersenhouten sidetable met twee laden, h.76 x b.130 x d.40 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Theo Mackaay, Utrecht 1950, Bronzen sculptuur rustend op marmeren sokkel Amazone, h.100 x b.100 x d.40 cm., gesigneerd en gedateerd 1991
Loc.1
€ 4.000 - € 6.000
Gallé stijl glaspasta lamp met afbeeldingen van vissen, h. 40, zonder snoer
Loc.1
€ 130 - € 180
Glazen Murano sculptuur van een vogel
Loc.1
€ 40 - € 60
Geel blank glazen object, h.40 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Gekleurde kristallen eenhoorn, h.75 cm.
Loc.1
€ 75 - € 110
Met been en koper ingelegde teakhouten ladenkast met 8 laden, h.85 x b.90 x d.40 cm.
Loc.1
€ 800 - € 1.200
Gekleurd glazen schildpad (staartje ontbreekt), h.12 x L.27 cm.
Loc.1
€ 25 - € 35
2 Oude Imari steelvaasjes, h.17 cm.
Loc.1
€ 60 - € 90
Antiek polychroom houten sculptuur van een krijger te paard, 19e eeuw, China, h.22,5 cm.
Loc.1
€ 45 - € 65
Uitgebreide gepolychromeerde gipsen kerststal
Loc.1
€ 20 - € 30
Goudkleurig aardewerken setje van 4 kommen en een ketel
Loc.1
€ 40 - € 60
Koopje van een reisikoon en 2 koperen kandelaars
Loc.1
€ 20 - € 30
Gallé-stijl vaas, h.24 x diam.63 cm.
Loc.1
€ 50 - € 70
Koopje diverse Japanse lakwerk voorwerpen w.o. een reiskommetje, 2 dekseldozen, etc.
Loc.1
€ 60 - € 90
Rood gestoffeerde goud gelakt Louis XV-stijl 3-zits sofa met florale stoffering
Loc.1
€ 75 - € 110
Theo Mackaay, Utrecht 1950, Amazone, olieverf op board, 50 x 70 cm.
Loc.1
€ 1.200 - € 1.600
R. Hadi, Op weg naar de tempel, olieverf op doek, gedateerd 1953 op het spira, 50 x 40 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
L.Stutterheim, Boerderij aan het water, olieverf op board, 36 x 26 cm.
Loc.1
€ 360 - € 500
G. Kolschimsieler, Oostenrijkse man met baard en pijp, olieverf op doek, 22 x 28 cm.
Loc.1
€ 150 - € 220
Gerard van Hout, Bloemstilleven, aquarel, 40 x 27 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Lucien Frits Ohl, Palembang 1904-1976 Den Haag, Landarbeiders in landschap, olieverf op board, 68 x 49 cm.
Loc.1
€ 1.000 - € 1.400
Rudolph Wenghart, 1887-1965, Portret van een Aziatische dame, olieverf op board, 28 x 25 cm., herkomst Sotheby's, 5 november 1996
Loc.1
€ 300 - € 425
Van Gils, Dame in besneeuwd landschap met op de achtergrond huisjes, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.1
€ 400 - € 600
Carl-Henning Pedersen, Kopenhagen 1913-2007 Frederiksberg, Compositie met figuren, gem.techniek op papier, 28 x 45 cm.
Loc.1
€ 1.100 - € 1.500
Naar Adolfs, Indonesisch straattafereel, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Loc.1
€ 300 - € 500
M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam, ingekleurde litho, 64 x 22 cm.
Loc.1
€ 70 - € 100
2 Antieke rijkbewerkte notenhouten armfauteuiltjes met velours bekleed
Loc.1
€ 400 - € 600
In hoogglans beschilderd 3-deurs dressoir met afbeeldingen van bloemen en Chinees huis, h.90 x b.200 x d.41 cm.
Loc.1
€ 1.200 - € 1.700
Smeedijzeren Amsterdamse school tafellampje met groen pâte de verre kapje
Loc.1
€ 120 - € 170
Gekleurd glazen stier, h.27 x L.50 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
14 Kt. witgouden ring met saffier en 8 kant en in oud-Europese slijpvorm geslepen diamanten 1,33ct. Ringmaat: 17,25 (54)
6-k
€ 2.000 - € 2.800
14 Kt. witgouden ring met een ovale facet geslepen saffier en 8 kant geslepen diamanten 0,27ct. Ringmaat: 17,25 (54)
6-k
€ 425 - € 600
14 Kt. witgouden ring met saffier en 8 kant geslepen diamanten 0,22ct. Ringmaat: 17,25 (54)
6-k
€ 300 - € 425
14 Kt. witgouden rijring met briljant geslepen diamanten 0,35ct. Ringmaat: 16 (50)
6-k
€ 260 - € 360
18 Kt. witgouden ring bezet met briljant
6-k
€ 90 - € 130
14 Kt. witgouden ring met briljant geslepen diamanten 0,60ct. Ringmaat: 15 (47)
6-k
€ 400 - € 600
18 Kt. witgouden ring i.v.v. een V met briljant geslepen diamanten totaal 0,42ct. Ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 400 - € 600
18 Kt. witgouden entourage ring met cabuchon geslepen melk opaal en briljant geslepen diamanten 0,70ct. Ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 600 - € 850
18 Kt. witgouden ring bezet met een grote diamant 0.54ct en twee kleine diamanten van 0.06ct. Totaal = 0.60 ct. Ringmaat: 17,5 (55). Gewicht: 4,4gr.
6-k
€ 1.100 - € 1.600
14 Kt. witgouden rijring met briljant geslepen diamanten 0,50ct. Ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 360 - € 500
14 Kt. witgouden ring met briljant geslepen diamanten 1,70ct. Ringmaat: 18,75 (59)
6-k
€ 1.300 - € 1.800
14 Kt. witgouden ring van het merk BLUSH bezet met briljant geslepen diamanten 0,74ct. Ringmaat: 17,75 (55)
6-k
€ 500 - € 700
18 Kt. witgouden solitairring bezet met een diamant 0.47 ct. in het midden en kleine diamanten in de band 0.16 ct. Totaal = 0.63 ct. Ringmaat: 17,5 (55) Gewicht: 2,69 gr.
6-k
€ 850 - € 1.200
18 Kt. witgouden solitair ring bezet met diamant 1.17ct in het midden en 34 x kleine diamanten 0.64ct. Ringmaat: 16,75 (53) Gewicht: 6,8 gr.
6-k
€ 2.000 - € 2.800
18 Kt. witgouden flexibele alliance ring bezet met diamant 1.17ct (totaal). Ringmaat: 18,5 (58). Gewicht: 11,7 gr.
6-k
€ 1.600 - € 2.400
18 Kt. witgouden ring bezet met saffier 0.60ct en diamant 0.12ct. Ringmaat: 16,5 (52) Gewicht: 1,9 gr.
6-k
€ 260 - € 360
Gekleurd gelood kristallen vaas, h.31 cm.
Loc.1
€ 45 - € 65
Kristallen coupe met deksel
Loc.1
€ 16 - € 25
Gemarmerd opaline vaas, Scailmont
Loc.1
€ 90 - € 130
Bronzen tafellamp met iriserende glazen kap, ca. h.53 cm.
Loc.1
€ 380 - € 550
Moderne eetkamertafel met geslepen glasplaat rustend op 2 bronzen bokkenkoppen, h.78 x l.200 x d.100 cm.
Loc.1
€ 1.000 - € 1.400
Geel glazen Art Deco bloemenvaas (kleine beschadigingen), h.25 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Grote met paddestoelen gedecoreerde keramieken vaas, h.27 x diam.30 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Gemarmerde houten Art Deco zuil, h.100 x b.36 x d.36 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Rode keramieken plantenpot met plant
Loc.1
€ 50 - € 70
Handgeknoopt Ziegler kleed, 255 x 350 cm.
Loc.1
€ 1.400 - € 1.900
Met rood/geel gestoffeerde 2-zitsbank en bijpassende loverseat
Loc.1
€ 200 - € 280
Moderne goudkleurige salontafel met dik glazen blad, h.42 x L.135 x b.76 cm.
Loc.1
€ 80 - € 120
Gestileerde moderne bruin gepatineerde bronzen sculptuur van een panter, h.27 x L.110 cm
Loc.1
€ 360 - € 550
Andries Dirk Copier, grote glazen schaal met tincraquelé, niet gesign., diam.38 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Mahoniehouten scheepsbureautje
Loc.2
€ 40 - € 60
Twee ingelegde houten nachtkastjes met 3 laden, h.68 x b.60 x d.39 cm.
Loc.2
€ 200 - € 280
Met mahoniehout gedecoreerd Art Deco-stijl semainier, h.152 x b.40 x d.50 cm.
Loc.2
€ 360 - € 550
Stel zilverkleurige schemerlampvoeten met crèmekleurige kap, h.80 cm.
Loc.2
€ 70 - € 100
Bronzen sculptuur van een eekhoorn, h.40 cm.
Loc.2
€ 200 - € 280
Grijs/zwart gestoffeerde design fauteuil in metalen frame
Loc.2
€ 260 - € 360
Deels zwart en grijs gelakte eetkamertafel vervaardigd van een antieke poortdeur rustend op metalen onderstel, h.80 x b.103 x L.268 cm.
Loc.2
€ 1.400 - € 2.000
6 Industriële antracietgrijs metalen buisframe stoelen met taupe lederen bekleding
Loc.2
€ 1.000 - € 1.400
Metalen goudkleurige design 5-arms kaarsenkandelaar, h.36 x b.24 cm.
Loc.2
€ 50 - € 70
Oud houten decoratief wiel op metalen standaard, h.83 x diam.60 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Blauw met wit aardewerken serviesdeel met landschapsvoorstellingen, English Gardens, JohnsonBros England
Loc.2
€ 300 - € 425
Handgeknoopt Bidjar kleed, 341 x 241 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
Mahoniehouten rond nachtkastje afgedekt door een zwart marmeren blad, h.76 x diam.45 cm.
Loc.2
€ 150 - € 220
Kristallen parfumset in bijpassende koffer
Loc.2
€ 60 - € 90
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1983, Surrealistisch portret, airbrush op board, 50 x 50 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
Antieke mahoniehouten Engelse hangoortafel met lade, h.75 x b.95 x d.50 cm. (te verlengen met 2 x 25 cm.)
Loc.2
€ 80 - € 120
Bronskleurige schemerlampvoet met kap, h.61 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
Geslepen spiegel in rijkbewerkte offwhite gelakte kuiflijst, h.180 x b.55 cm.
Loc.2
€ 55 - € 80
Onb. meester, Sprookje voor volwassenen, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
Met been belijmde spiegellijst met spiegel, 102 x 90 cm.
Loc.2
€ 360 - € 500
Eikenhouten regulateur klok, Holland circa 1930
Loc.2
€ 40 - € 60
Oude kaart van Zuid-Holland, handingekleurd, 43 x 32 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Massief teakhouten 2-deurs kastje, h.107 x b.89 x d.38 cm.
Loc.2
€ 200 - € 280
Art Deco pendulestel in verschillende soorten marmer
Loc.2
€ 60 - € 90
2 Verzilverde Art Deco tafellampen met gemarmerd opaalglazen kappen
Loc.2
€ 260 - € 360
Antieke geborduurde merklap, ged.1872, 60 x 55 cm.
Loc.2
€ 30 - € 45
Stel Art Deco boekensteunen met voorstelling van vogels
Loc.2
€ 120 - € 170
Teakhouten 2-deurs kast met tralies in de deurtjes, h.147 x 95 x 41 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
Groen geschilderd vogelkooitje
Loc.2
€ 16 - € 25
Wim Mast de Gooijer, Roofvogel en auto in landschap, handgesigneerde litho, '98, 51 x 36 cm.
Loc.2
€ 20 - € 30
Wim Mast de Gooijer, Uil op tak, handgesigneerde litho, 51 x 36 cm.
Loc.2
€ 20 - € 30
Carl Hendrik Meiners, 1819-1894, Personen op landweg bij boerderij, aquarel, 32 x 42 cm.
Loc.2
€ 260 - € 360
Oude kaart, handingekleurd, America, 46 x 39 cm.
Loc.2
€ 140 - € 200
Verzilverde bronzen Art Deco tafellamp met groen gesatineerd glazen kap, h.45 cm.
Loc.2
€ 180 - € 260
Gipsen in terra met goud beschilderd borstbeeld van Jezus
Loc.2
€ 80 - € 120
Met been ingelegde 4-laden commode, h.85 x b.108 x d.47 cm.
Loc.2
€ 1.000 - € 1.400
Bronzen Art Deco tafellamp met gele kap
Loc.2
€ 130 - € 190
Notenhouten Engelse ronde bijzettafeltje, h.65 x diam.77 cm.
Loc.2
€ 140 - € 200
Beschilderde grijs met beige kist met guirlandes bloemenmanddecoraties
Loc.2
€ 150 - € 220
Deels blauw beschilderde Chinese 2-deurs kast met houten schuifsluiting, h.86 x b.105 x d.45 cm.
Loc.2
€ 400 - € 600
Moderne gestoffeerde 2,5-zitsbank
Loc.2
€ 100 - € 140
Zwart gelakt 18e eeuw grenenhouten hekjeskabinet op open onderstel, h.190 x b.100 x d.50 cm.
Loc.2
€ 200 - € 280
J. Steenken, 1901-1967, Haven van Hoorn, aquarel, 27 x 39 cm.
Loc.2
€ 90 - € 130
Jacques Eriks, Boerin op wasstoep met op de voorgrond een bootje nabij Giethoorn, olieverf op doek, 55 x 36 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Antiek opengewerkte bronzen olielampvoet met kap, h.67 cm.
Loc.2
€ 40 - € 60
Kersenhouten salontafel met lade, h.45 x b.115 x d.78 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
Stel mahoniehouten banken met losse kussens bekleed met wijnrood en gestreepte velours kussens
Loc.2
€ 300 - € 500
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2 Zwart met bronskleurige tafellampen met beige kappen, h.72 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Nieuw met vogels geborduurd kussen, 65 x 50 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
Loc.2
€ 60 - € 90
Loc.2
€ 60 - € 90
Loc.2
€ 60 - € 90
Loc.4
€ 60 - € 90
Nieuwe met vogels geborduurd kussen, 65 x 50 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
Koop met diverse oude flesjes
Loc.2
€ 10 - € 14
Antieke teakhouten betaaltafel verlaagd als salontafel, h.56 x b.100 x d.100 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
Gepolychromeerd houten schaalmodel driemaster, "Endeavour", h.60 x l.72 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Aardewerken Art Deco vormstuk met voorstelling van vissen
Loc.1
€ 50 - € 70
Gelood kristallen 2-delig windlicht
Loc.1
€ 40 - € 60
Gelood kristallen fruitschaal, h.31 x diam.31 cm.
Loc.1
€ 25 - € 35
14 Kt. witgouden ring met synthetische robijn en briljant geslepen diamanten 0,30ct. Ringmaat: 19 (60)
6-k
€ 360 - € 500
14 Kt. witgouden solitair ring met briljant geslepen diamanten 0,45ct. Ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 500 - € 700
18 Kt. witgouden broche bezet met 1.50ct briljant
6-k
€ 1.800 - € 2.600
18 Kt. witgouden collier met hanger bezet met briljant geslepen diamanten 0,30ct
6-k
€ 260 - € 360
14 Kt. witgouden collier met witgouden hanger bezet met 11 briljanten
6-k
€ 160 - € 240
Zilveren hanger bezet met diamant, 18e eeuws
6-k
€ 60 - € 90
14 Kt. witgouden slangen collier met ster hanger bezet met saffier en briljant geslepen diamant 0,05ct
6-k
€ 220 - € 320
925 zilveren staaf broche bezet met roos geslepen diamanten 1,00ct
6-k
€ 400 - € 600
14 Kt. witgouden ring met briljant geslepen diamanten 0,87ct. Ringmaat: 17,5 (55)
6-k
€ 950 - € 1.400
14 Kt. witgouden riviera ring met briljant geslepen diamanten 0,50ct. Ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 300 - € 425
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas bekroond door een Foohond, h.60 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
Metalen staande schemerlampvoet met antraciet kap, h.180 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
Koopje van een Yixing trekpotje, gelobd Imari sierschaal, gelobd sierschaal met rose pioenrozen op groen fond en een Imari porseleinen bord
Loc.3
€ 45 - € 65
Koopje divers Chinees porselein, etc.
Loc.3
€ 40 - € 60
Koopje van een kristallen verdeelschaal, roomstel en een tafelstel
Loc.3
€ 50 - € 70
Met Zwiebelmuster motieven gedecoreerde porseleinen theepot met koperen handgreep
Loc.3
€ 30 - € 45
Twee antieke goud imari schotels, diameter 21 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Stel Art Deco boekensteunen van pierrots met parfumbrander in de vorm van een bellenblaas
Loc.3
€ 180 - € 260
Monogram J.H., Landschap met molen en een praam, gouache, 38 x 28 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Naar Liebermann, Moeders met kinderen op het strand, olieverf op doek, 106 x 81 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
Vladimir Brito, het Oud Soezdal, olieverf op board, 80 x 65 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
A. Graux, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 62 x 50 cm.
Loc.3
€ 600 - € 850
Ond.gesign., Portret van een man, pasteltekening, 39 x 28 cm.
Loc.3
€ 6 - € 10
Wil Kalshoven, Zeegezicht "Het is heilig", gedateerd op de achter 1952, olieverf op doek, 45 x 26 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Onb.meester, IJsgezicht met personen, olieverfje op paneel, 22 x 18 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Onb.meester, Portret van Catherina Margeretha van Snaren, 1770-1839, gouache, 38 x 30 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
Hein, Strassburg, tekening, 24 x 18 cm.
Loc.3
€ 10 - € 14
Koperen pendule met naast het uurwerk een vrouw
Loc.3
€ 50 - € 70
Antieke notenhouten vitrinekastje met koperen galerijtje en een rondgeslepen glazen deur (1 zijruitje defect), Frankrijk ca.1860, h.140 x b.66 x d.34 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Koopje antieke tinnen kannen (11 st.)
Loc.3
€ 50 - € 70
Koopje van een kristallen 4-delig roomstel en een nest van 3 kristallen schaaltjes
Loc.3
€ 40 - € 60
Kistje met een set gelood kristallen kandelaars
Loc.3
€ 30 - € 45
Mahoniehouten kaptafel met spiegelopstand en laden, Engeland ca.1840, h.164 x b.106 x d.55 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Gesatineerd glazen Art Deco tafellampje
Loc.3
€ 100 - € 140
Naar Degas, gepolychromeerd bronzen beeld van een danseres, rustend op marmeren voetstuk, h.38 cm.
Loc.3
€ 160 - € 240
Deels groen kristallen vaas - Scailmont
Loc.3
€ 70 - € 100
Art Deco sculptuur met voorstelling van een hond op marmeren basement, L.43 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Antiek Biedermeier mahoniehouten 2-deurs linnenkastje, Holland circa 1840, h.153 x b.104 x d.38 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Koopje divers kristal w.o. karaf, rozensteker, lekschaaltje, strooiers, etc.
Loc.3
€ 30 - € 45
Koopje diverse porseleinen beeldjes, etc.
Loc.3
€ 20 - € 30
Handgeknoopt Ziegler kleed, 338 x 243 cm.
Loc.3
€ 1.300 - € 1.800
Gekleurde met streep kelimstof beklede armfauteuil
Loc.3
€ 400 - € 600
Loc.3
€ 400 - € 600
Massief teakhouten 2-vaks salontafel op wielen, h.47 x b.140 x d.80 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Paarse glazen schaal in chroom montuur
Loc.3
€ 50 - € 70
Stel kristallen kandelaars met zwarte accenten, h.25 cm.
Loc.3
€ 45 - € 65
Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen kaasstolp op onderschotel
Loc.3
€ 40 - € 60
Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een krijger, h.60 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Met zwart en beige kelim beklede armfauteuil
Loc.3
€ 500 - € 700
Loc.3
€ 500 - € 700
2 Cloisonné eieren op houten sokkel
Loc.3
€ 40 - € 60
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot, h.25 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Antieke fichesdoos met beschildering met ivoren fiches
Loc.3
€ 100 - € 140
Notenhouten tafelklokje
Loc.3
€ 50 - € 70
Koopje van 4 met personen gedecoreerde eierschaal porseleinen kop en schotels
Loc.3
€ 60 - € 90
Aardewerken Art Deco vaas, h.21 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Koopje van 8 diverse porseleinen beeldjes
Loc.3
€ 40 - € 60
2 Antieke gepolychromeerde porseleinen beeldjes als bloemenstekers, h.24 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Japans lakwerk sigarenkistje
Loc.3
€ 80 - € 120
Woestijnroos, 18 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
Compendium met schaak- en dominospel tevens schaakbord, Oostenrijk ca.1950 met benen schaakstukken en dominostenen bekleed met benen plaatje, koning h.3,4 (zonder pen) en pion 1,6 cm. (compleet)
Loc.3
€ 12 - € 16
Stam versteend hout, Madagascar, 250 miljoen jaar oud, 21,5 cm.
Loc.3
€ 30 - € 40
Floraal gedecoreerd handbeschilderd Regina plateel rookstel
Loc.3
€ 30 - € 45
Koopje van 4 Russische lakdoosjes
Loc.3
€ 20 - € 30
Bronzen sculptuur van een leeuwin, h.11 cm.
Loc.3
€ 45 - € 65
Anne Dijkstra en haar docent Luigi Amati ": " Teder - een zwangere jonge vrouw- ", h.31 cm.
Loc.3
€ 600 - € 850
Apostelkan versierd met acht apostelen, Charles Meigh & Son, ca.1842ca.1849
Loc.3
€ 260 - € 360
2 Aardewerken Wedgwood trekpotjes
Loc.3
€ 30 - € 45
Romeins glazen flesje, Ungunetarium, 2e/3e eeuw na Chr., h.6 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Antiek terracotta olielampje met hoofd van een Romeinse keizer
Loc.3
€ 40 - € 60
Stel gelood kristallen gemberpotten, h.32 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Duitse glazen roemer met opschrift, h.16 cm.
Loc.3
€ 16 - € 25
2 Geelkoperen 1-lichts kandelaars met paardendecoratie (1 defect)
Loc.3
€ 20 - € 30
Koopje van 2 antieke gepolychromeerde porseleinen beeldengroepjes van verliefde stelletjes, h.14 x b.16 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
233
19e Eeuwse bronzen lakstempel met jager met geweer en pijp, Frankrijk
Loc.3
€ 100 - € 140
10 Diverse gekleurde glaasjes
Loc.3
€ 100 - € 140
Wit glazen sculptuur van een duif
Loc.3
€ 40 - € 60
Constant Artz, Eendjes aan de waterkant, olieverf op paneel, 18 x 13 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
237
Witgouden oorhangers met groene amethist en briljant geslepen diamanten 0,34ct
6-k
€ 500 - € 700
14 Kt. witgouden oorclips met briljant geslepen diamanten 0,30ct
6-k
€ 500 - € 700
14 Kt. witgouden oorhangers met koraal en 8 kant geslepen diamant 0,14ct
6-k
€ 300 - € 425
14 Kt. witgouden solitair oorhangers met briljant geslepen diamanten 0,04ct
6-k
€ 120 - € 170
14 Kt. witgouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant 0,04ct
6-k
€ 40 - € 60
14 Kt. witgouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamanten 0,05ct
6-k
€ 40 - € 60
18 Kt. witgouden collier met hanger bezet met briljant geslepen diamanten 0,60ct
6-k
€ 500 - € 700
14 Kt. witgouden ring met briljant geslepen diamanten 0,37ct. Ringmaat: 18,5 (58)
6-k
€ 300 - € 425
18 Kt. witgouden ring met briljant geslepen diamanten 0,38ct. Ringmaat: 16,5 (52)
6-k
€ 360 - € 500
14 Kt. witgouden bandring met 8 kant geslepen diamanten totaal 0,53ct. Ringmaat: 17,25 (54)
6-k
€ 400 - € 600
14 Kt. gouden rijring met briljant geslepen diamanten 1,25ct. Ringmaat: 19,5 (61)
6-k
€ 1.100 - € 1.600
14 Kt. witgouden rijring met briljant geslepen diamanten 0,71ct. Ringmaat: 17,5 (55)
6-k
€ 500 - € 700
BWG 12 kt. handgemaakte hartvormige ring met bewerkte diamant 0.82ct en 0.62ct F/G/VVS. Ringmaat: 18,25 (57). Gewicht: 4,7 gram
6-k
€ 1.600 - € 2.400
Witgouden rozetring bezet met briljant 0.79 ct, ringmaat:18,5 (58), 2,3 gr.
6-k
€ 425 - € 600
18 Kt. witgouden ring bezet met een Zuidzeeparel diam: 6 mm. en 0.14 ct F/ VVS. Rm: 17,25 (55). Gewicht: 3,5 gr.
6-k
€ 320 - € 450
14 Kt. gouden ring bezet met een blauw bewerkte diamant 0.50ct en geel/wit G/ VVS 0.78ct. Ringmaat: 18,25. Gewicht: 2 gr.
6-k
€ 850 - € 1.200
Koopje divers porselein w.o. Herend
Loc.3
€ 50 - € 70
17e Eeuwse kattekop fles, VOC-periode, intakt
Loc.3
€ 150 - € 220
Oude poederdoos met gravering van bloemen op deksel, Stratton England
6-k
€ 20 - € 30
Model schip driemaster in fles rustend op staander
Loc.3
€ 20 - € 30
Koperen tafelkompas, Made West London
Loc.3
€ 30 - € 45
Koperen scheeps sextant, Stanley London
Loc.3
€ 40 - € 60
Antieke 19e eeuwse Russische ikoon, Beschermengel in gezelschap van vier gekozen heiligen met totale beschrijving, 31 x 26,5 cm.
Loc.3
€ 500 - € 700
Gepolychromeerd porseleinen beeld van drie bloemenmeisjes bij koe, h.30 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
261
Loc.3
€ 40 - € 60
262
Antiek porseleinen wandklokje
Loc.3
€ 20 - € 30
263
Gepolychromeerd porseleinen beeld van een vrouw met engel, h.50 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Gesigneerde groenglazen schaal, Henry Dean, diam.42 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Opengewerkte aardewerken notenschaal
Loc.3
€ 20 - € 30
266
Koopje divers kleingoed w.o. Aziatisch
Loc.3
€ 20 - € 30
267
Met personen beschilderde Jugendstil opaline 3-delig kaststel, h.50 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
268
Château Grand Puy Ducasse, Grand Cru Classé Pauillac 2004, 6x in originele kist.
Loc.3
€ 190 - € 280
269
Château Maucaillou Cru Bourgeois Moulis-Médoc in kist 2007, 6x
Loc.3
€ 120 - € 170
270
Château La Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2012 in originele kistjes 2x
Loc.3
€ 20 - € 30
Château De Fieuzal Grand Cru Léognan-Graves 1999 in org. Kist, 6x
Loc.3
€ 180 - € 260
272
Château Camensac Grand Cru Haut-Médoc 2004 in originele kist, 6x
Loc.3
€ 160 - € 240
273
Kist met Château Poujeaux, Cru Exeptionnel Moulis-Médoc 2007, 6x
Loc.3
€ 120 - € 170
274
Château Grand Corbin, Grand Cru Classé St. Emilion, in org. kist 2007. 6x
Loc.3
€ 180 - € 260
275
Château Les Fiefs de Lagrange, 2e wijn, St. Julien, in kist 2007, 6x
Loc.3
€ 130 - € 180
Château Fonreaud Cru Bourgeois Médoc, in kist 2006, 6x
Loc.3
€ 80 - € 120
277
een kist met 12x Cru Bourgeois Bordeaux van goede Jaren: Château Connétable de Talbot St. Julien 2007, 3x Château Sérilhan St Estephe 2008, 3x Château L’Argenteyre Listrac-Medoc 2009, 3x Château La Fiefs de Lagrange, 2e wijn, St. Julien 2007, 3x
Loc.3
€ 200 - € 280
278
Loc.3
€ 20 - € 30
Off-white gelakt puntkastje met vijf laden, h.65 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Met personen beschilderde houten Indiase kist, h.40 x b.69 x d.35 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas, h.60 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
282
Rood/wit/blauw beschilderde metalen kist, h.32 x b.59 x d.38 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Rood/wit/blauw beschilderde metalen kist, h.31 x b.70 x d.41 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Gepolychromeerd aardewerken tuinbeeld van een olifant als plantenstandaard, h.58 cm.
Loc.3
€ 6 - € 10
285
Indonesische kamferkist met voorstellingen in reliëf, h.42 x b.90 x d.46 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
286
Gepolychromeerde met winterlandschap gedecoreerde wasketel, h.43 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
287
Oude teakhouten koloniale kist afgezet met koper, h.40 x L.87 x d.43 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
288
Grote geelkoperen geklonken hengselbak
Loc.3
€ 40 - € 60
289
Afrikaans houten masker, L.60 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Antieke rijkbewerkte notenhouten tafel met gepakketteerd bovenblad, h.83 x L.133 x d.73 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
Stel gelood kristallen dekselbokalen, h.38 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
292
Stel kristallen lampvoeten met zwarte accenten en zwarte kappen, h.60 cm.
Loc.3
€ 65 - € 100
293
Antieke Empire vuurvergulde bronzen pendule met een zittende musicerende engel, h.55 cm
Loc.3
€ 2.400 - € 3.200
294
Kristallen pièce de milieu, h.50 cm.
Loc.3
€ 14 - € 20
Panoramagravure van Leeuwarden, handgekleurd, 50 x 22cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Toegeschreven aan Jacob Duck, Interieur met personen, olieverf op doek, 26 x 30 cm.
Loc.3
€ 650 - € 950
297
Otto Boudewijn de Kat, Dordrecht 1907-1995 Laren (Noord-Holland), Landschap de Kleine Vliet bij Medemblik, aquarel, gedateerd 1982, 45 x 33 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
298
Deels zwart geëboniseerde noten met wortelnotenhouten Willem III bonheur en ovaalvormige spiegel in de deur, h.220 x b.110 x d.50 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
299
Antiek mahoniehouten nachtkastje met porseleinen knopjes en afgedekt door een marmeren blad, h.80 x b.40 x d.38 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Zwart bronzen lampvoet rustend op klauwpootjes met gestoffeerde kap, h.65 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Bernard Buffet, Bouquet, lithografie, 27 x 21 cm.
Loc.3
€ 110 - € 150
Sara van Heukelom, Amersfoort 1885 - 1963, drie aquarellen van dorpsgezichten, Selva
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
Sal Meijer, Amsterdam 1878-1965 Blaricum, Brouwersgracht, handgesigneerde litho, 41 x 33 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
F. Dubois, Stadsgezicht Parijs, olieverf op doek, 74 x 50 cm.
Loc.3
€ 90 - € 130
Meeuwis van Buuren, Garnalenvisser bij strand, olieverf op doek, 60 x 40 cm. (lijst beschadigd)
Loc.3
€ 300 - € 425
Henk Poeder, IJsvogel op tak, olieverf op, 17 x 12 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Antieke mahoniehouten Willem III 1-deurs vitrinekast met kuif, h.194 x b.92 x d.44 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
3 Oude porseleinen beeldjes
Loc.3
€ 20 - € 30
Koopje divers mechanisch speelgoed en 2 kindernaaimachientjes, etc.
Loc.3
€ 40 - € 60
Koopje divers kleingoed w.o. porselein, pleet en een ammoniet
Loc.3
€ 20 - € 30
3 Oude herinneringsschotels
Loc.3
€ 30 - € 45
Koopje van een Blanc de Chine beeldje (gelijmd), opengewerkt lampvoetje, gepolychromeerd Chinees vaasje en diverse schoteltjes
Loc.3
€ 30 - € 45
313
Toegeschreven Godfried Schalcken, Interieur met biddende monnik bij olielamp, olieverf op paneel, 33 x 25 cm.
Loc.3
€ 700 - € 1.000
Onb.meester, Portret van een monnik, olieverf op paneel, 36 x 30 cm.
Loc.3
€ 10 - € 14
Naar Endlich, Dorpsgezicht met personen, olieverf op doek, 72 x 52 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Aris Knikker, Haarlem 1887-1962 Den Haag, Landschap met boerin, olieverf op doek, 43 x 30 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
A.P. Luyt, Vee in landschap, gedateerd 1867, olieverf op paneel, 25 x 36 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
Stel bronzen schemerlampvoeten met bruin gestoffeerde kap, h.75 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Bewerkte geel koperen met pauwen gedecoreerde bokaal, h.34 x diam.23 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Antieke mahoniehouten speeltafel afgedekt met groen vilten blad, Holland ca.1820, h.72 x b.91 x d.46 cm. (of 92 cm.)
Loc.3
€ 400 - € 600
Rolex Submariner Date Sultan met staal goudkleurige band in originele doos met papieren (aangeschaft op 28-1-2006) en wijzerplaat ingezet met briljantjes
6-k
€ 7.500 - € 11.000
Originele Cartier damespolshorloge met een staal/goudkleurige band
6-k
€ 1.000 - € 1.400
Vintage Rolex Oyster Perpetual Datejust met stalen met goudkleurige band in originele doos
6-k
€ 1.800 - € 2.600
Breitling Chronograph automatic herenpolshorloge met stalen band met originele doos
6-k
€ 1.900 - € 2.800
Tudor Price Daytona in origineel stalen Rolex uitgevoerde kast
6-k
€ 2.000 - € 2.800
326
Originele Cartier Roadster automatic herenpolshorloge met stalen band
6-k
€ 2.000 - € 2.800
Raymond Weil damespolshorloge, model Othello, wijzerplaat bezet met briljant en staal met goudkleurige band
6-k
€ 360 - € 500
328
Origineel vintage Cartier Santos de cartier damespolshorloge met stalen met goudkleurige band
6-k
€ 360 - € 500
329
Vintage Raymond Weil damespolshorloge, model Tango in stalen kast
6-k
€ 150 - € 220
330
Vintage Rolex Oysterdate Precision met metalen band en goudkleurige wijzerplaat in originele doos
6-k
€ 1.500 - € 2.200
331
Vintage Rolex Oysterdate Precision, model 6694, met metalen band in originele doos (met papieren)
6-k
€ 1.500 - € 2.200
Vintage Pontiac herenpolshorloge met lederen band
6-k
€ 60 - € 90
Vintage Helvetia heren polshorloge met zwart lederen band en een 14 kt. gouden kast
6-k
€ 200 - € 280
Jaquet Droz, automatisch herenpolshorloge met Zwitserse ankergang en een bruin lederen band, gevat in een 14 kt. gouden kast, 1950
Loc.6
€ 800 - € 1.200
Fijn gouden munt met voorstelling van een adelaar en een antilope met bijbehorende staal met 14 kt. gouden geldclip, gewicht munt 33,6 gr.
Loc.6
€ 600 - € 850
336
Koopje van 3 gouden tientjes
Loc.6
€ 400 - € 600
Antieke notenhouten met zwart geëboniseerde Willem III 1-deurs vitrinekast, Holland circa 1860, h.205 x 120 x 48 cm.
Loc.3
€ 800 - € 1.200
Koopje divers aardewerk, w.o. gelegenheidsbordjes en een vintage slangenlederen tas
Loc.3
€ 20 - € 30
Herend porseleinen 6-persoons theeserviesje gedecoreerd met vlinders
Loc.3
€ 100 - € 140
Koopje divers kleingoed w.o. mangaankleurig 3-delig tegeltableau
Loc.3
€ 30 - € 45
341
Gipsen kerststalletje
Loc.3
€ 10 - € 14
Monogram VDH, Arabische ruiters in woestijn, olieverf op board,
Loc.3
€ 475 - € 650
343
Oude groen gelakte teakhouten salontafel met kistruimte,h.38 x b. 136 x d.33 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Barnhouten groenkleurige eetkamertafel afgewerkt met epoxy en metalen onderstel, h.66 x L.240 x b.100 cm.
Loc.3
€ 1.800 - € 2.600
345
Set van 6 zwart gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel
Loc.3
€ 450 - € 650
Antiek glas-in-lood raam met bloemenmand (deels defect), 123 x 47 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
347
Antiek glas-in-lood raam met religieuze voorstelling (klein defect), 82 x 102 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Antieke mahoniehouten wandtafel met lade afgedekt door een marmeren blad (zonder opstand), h.80 x b.98 x d.51 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Antieke opengewerkte Franse notenhouten met de hand gestoken spiegellijst met geslepen spiegel, h.142 x b.104 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
2 Oude handbeschilderde porseleinen dekselcoupes gevat in koperen monturen, h.55 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Marmeren Art Deco groep met twee bronskleurige herten, h.42 x l.58 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
352
10 Ingelijste gepolychromeerde tegels, 69 x 29 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
353
H.A. Dievenbach, Stilleven met bloemen, olieverf op doek, 30 x 24 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
Antieke rijk bewerkte mahoniehouten spiegel bonheur met vitrine-opstand en een fraai gestoken kuif, Holland ca.1830, h.206 x b.130 x d.56 cm.
Loc.3
€ 800 - € 1.200
355
Koopje divers kleingoed w.o. beeldjes
Loc.3
€ 20 - € 30
356
Koopje diverse kruisbeelden en religieuze voorwerpen
Loc.3
€ 20 - € 30
Carl August Streefkerk, Amsterdam 1884-1968 Bussum, Afgemeerde driemaster aan kade, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.3
€ 750 - € 1.100
358
Willem Jilts Pol, Leek 1905-1988 Ramatuelle (Zuid-Frankrijk), Spaanse dame, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Han Bolte, Amsterdam 1906-1989 Frankrijk, Het bruidspaar, olieverf op doek, 47 x 38 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Melcher Tilmes, Twee stadsgezichtjes Amsterdam, olieverf op paneel, 18 x 13 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Spiegel in antieke mahoniehouten Empire lijst, h.107 x b.58 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
362
Zwart met zilverkleurige peervormige lampvoet met witte kap, h.77 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
2 Iepenhouten Chinese 2-deurs nachtkastjes, h.70 x b.45 x d.35 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Zeer grote groen gelakte 10-vakken kast afgezet door kolommen, h.213 x b.190 x d.50 cm.
Loc.3
€ 1.400 - € 2.000
365
M. Ottee (pseudoniem van Aernout van Gilst), 1898-1982, Paarden met eg, olieverf op doek, 60 x 100 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
366
3 Spanendozen
Loc.3
€ 40 - € 60
367
Marmeren Art Deco pendule met verzilverd bronzen monturen en voorstelling van een vrouw
Loc.3
€ 280 - € 400
368
Zalmkleurig glazen Art Deco vaas
Loc.3
€ 80 - € 120
Rookglazen Art Deco vaas, Scailmont
Loc.3
€ 70 - € 100
Gemarmerd opaline glazen Art Deco vaas
Loc.3
€ 30 - € 45
Gemarmerd opaline glazen Art Deco vaas, Scailmont
Loc.3
€ 50 - € 70
Koopje gepolychromeerde aardewerken borden
Loc.3
€ 20 - € 30
Antieke Amphora kruik in ijzeren standaard, h.73 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
O.Topel, Duitse School, Stadsgezicht, olieverf op doek, 75 x ? cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
375
Art Deco beeldje van een jongen met vishengel op marmeren voet
Loc.3
€ 140 - € 200
376
Opaalglazen Art Deco vaas in floraal reliëfdecor
Loc.3
€ 70 - € 100
377
Koopje divers, w.o. kristal
Loc.3
€ 20 - € 30
378
Eikenhouten opbergkistje met koperen beslag, h.11 x b.30 x d.22 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
379
Koopje van een glazen schuitvormige schaal, divers tin en een dienblaadje
Loc.3
€ 10 - € 14
Koopje divers kleingoed w.o. een popje, een lamp, kristal, porselein, etc.
Loc.3
€ 20 - € 30
381
Château Larose Trintaudon Cru Bourgeois Haut Médoc 2006 in org. kist, 6x
Loc.3
€ 90 - € 130
Toon Verplak, 1902-1966, Winterlandschap met boerderij, olieverf op doek, 60 x 90 cm.(zonder lijst, beschadigingen)
Loc.3
€ 100 - € 140
383
Oude kaart, Frisia, handgekleurd, 57 x 44 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
384
Onb.meester, Portret van een vrouw, olieverf op doek, 55 x 46 cm.
Loc.3
€ 500 - € 700
Blauw gedecoreerde Engels aardewerken lampvoet met brons beslag, h.44 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Zeer grote tuinsculptuur van een staande Boeddha met waxinelichthouder, h.190 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
Mahoniehouten bijzettafel met lade, h.55 x b.42 x d.32 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
388
Art Deco tafellampje met 2 bulldogs
Loc.3
€ 140 - € 200
Koop groen met witte biscuit wandplaquettes
Loc.3
€ 200 - € 280
Ond.gesign., Abstract werk, olieverf achterglas, 37 x 30 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Engelse School, Jagers in landschap, 18e eeuw, aquarel, 34 x 45 cm.
Loc.3
€ 260 - € 360
Oud notenhouten staand horloge, J.M. Verbrugge Amsterdam, h.194 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Houten hand gestoken opengewerkte spiegellijst met spiegel, h.132 x b.83 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
S. William, 3 x schilderijen van paardenraces, olieverf op doek, (1 doekje heeft een kleine beschadiging)
Loc.3
€ 260 - € 380
Antieke mahoniehouten vlinderbank met gebloemde stof bekleed, h.120 x b.190 x d.90 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
396
Bronzen beeldengroep van twee herten, h.76 cm.
Loc.3
€ 320 - € 450
Barnhouten salontafel/zuil, h.40 x L.110 x b.59 cm.
Loc.3
€ 190 - € 280
Industriële metalen design vitrinekast met glasplaten, h.230 x b.60 x d.40 cm.
Loc.3
€ 360 - € 550
Gekleurd glazen hart, h.23 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
Zwart gelood kristallen object, h.25 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Blauw met blank glazen object, h.28 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Oude stoommachine met 2 extra machines en aandrijfriem, Wilesco
Loc.3
€ 75 - € 110
Grote metalen brandweerauto met slagen en haspels, 20e eeuw, 42 cm.
Loc.3
€ 45 - € 65
Oude landkaart, Hollandia, 44 x 34 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Zeer fraaie met briljanten in diverse vormen geslepen ( w.o. baquettes en druppels), bezette witgouden takbroche met schroefsluiting, 6,5 ct.
6-k
€ 2.000 - € 2.800
14 Kt. gouden handgemaakte strikoorbelllen W.G. 2 x 0.10ct blauwdiamant en 0.96ct F/G VVS, 6,1 gr.
6-k
€ 1.100 - € 1.500
BWG 12 Kt. gouden handgemaakte hanger 0.25ct blauw bewerkt nat. orange/ pink/wit 1.19ct F/G VVS 3,7 gr.
6-k
€ 1.600 - € 2.200
408
18 Kt. W.G. marquise ring met een blauw bewerkte diamant 0,51ct en 0.16ct G/ VS, rm: 17,75. 3 gr.
6-k
€ 850 - € 1.200
BWG gouden ring bezet met smaragd 0,88 ct. en diamant 0,80 ct.
6-k
€ 1.100 - € 1.500
BWG 12 kt. gouden alliance bezet met een bewerkte paarse diamant 0.72ct en G/VVS 0.54 ct, ringmaat: 18
6-k
€ 900 - € 1.300
411
14 Kt. gouden 2x bew. groene diamant 0.26 ct en 0.67ct G/VVS. Rm: 17,75, 4,9 gram
6-k
€ 800 - € 1.100
412
18 Kt. witgouden ring bezet met 1.25 ct. briljant, 5,8 gr.
6-k
€ 800 - € 1.100
413
18 Kt. witgouden damesring met maansteen en 1,1 ct. diamant, gewicht 6,0, rm: 17,5
6-k
€ 300 - € 400
414
BWG 12 Kt. handgemaakte slagring met 0.14ct naturel roze/geel diamant 0.17ct en 0.38ct G/VVS, ringmaat:18, gewicht: 5 gr.
6-k
€ 900 - € 1.300
415
18 Kt. gouden ring bezet met ca. 1.50 ct. zwarte briljant, 18,2 gr.
6-k
€ 1.400 - € 1.900
416
14 Kt. witgouden ring met naturel champagne diamant 0.40 ct en 0.18ct 2 x 0.25 ct H/VVS en 0.54ct G/VVS. Ringmaat: 18. Gewicht: 5,9 gr.
6-k
€ 1.300 - € 1.800
417
18 Kt. W.G. blauw bewerkte diamant 0.53ct en 0.16ct G/VVS, ringmaat: 17, gewicht: 3,5 gr.
6-k
€ 850 - € 1.200
418
18 Kt. naturel lila ceylon saffier met nat. insluit. 1.76 ct en 0.50ct F/G/VVS, ringmaat: 17,5
6-k
€ 650 - € 900
18 Kt. licht blauw bewerkte diamant 0.46 ct. en 0.16ct G/VVS. ringmaat: 17, gewicht: 4,2 gr.
6-k
€ 850 - € 1.200
18 Kt. witgouden ajourgezaagde open ring met ovalen 0.50ct briljant
6-k
€ 900 - € 1.300
Deels verzilverd met zwart gepolitoerde houten Art Deco hanglamp met gesatineerd glazen schaalkappen, Ezan
Loc.3
€ 280 - € 400
Barnhouten oranjekleurige eetkamertafel afgewerkt met epoxy en metalen onderstel, h.66 x L.240 x b.100 cm.
Loc.3
€ 1.800 - € 2.600
Set van 6 bruine gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel
Loc.3
€ 550 - € 800
Patchwork kleed met grijs en turkoois, 303 x 403 cm.
Loc.3
€ 1.300 - € 1.900
425
Koopje van een wit plateel beeldje van een danseres (Edna Lempke) en een aardewerken schaaltje
Loc.3
€ 20 - € 30
2 Oude bronzen beeldjes, Burma en Laos
Loc.3
€ 35 - € 50
427
Koopje van een Boeddhistisch bronsje, vermoedelijk Laos, 13 cm. en een bronzen koro met zittende Boeddha op deksel en drakenkop als tuit op 3 pootjes
Loc.3
€ 65 - € 100
428
Blanc de Chine sculptuur van een wijsgeer op ezel, h.30 x L.25 cm.
Loc.3
€ 45 - € 65
429
Grote blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpot met decoratie van vissen, h.23 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
430
2 Oude blauw gedecoreerde Chinees porseleinen vazen met op de deksel honden, h.30 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
431
Stel bronzen siervaasjes met hoog reliëf van bloemen en vogels, Japan, 18 cm.
Loc.3
€ 55 - € 80
Koopje antiek aardewerk w.o. bodemvondsten, Romeins olielampje, etc. (deels defect)
Loc.3
€ 30 - € 45
433
Koopje van 4 antieke krisgrepen, Java, herkomst kuisverzamelaar John E. Oexman
Loc.3
€ 30 - € 45
434
2 Blauw glazen Art Deco vazen, h.26 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Gepolychromeerd bronzen beeld van een danseres, rustend op marmeren voetstuk, h.30 cm.
Loc.3
€ 65 - € 90
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
Koopje van een bronzen siervaasje met hoog reliëf en gekrulde pootjes, Meiji, Japan, Satsuma vaasje en een Chinees porseleinen gemberpotje
Loc.3
€ 60 - € 90
437
Gepolychromeerd bronzen beeld van een jongen, rustend op marmeren voetstuk, h.21 cm.
Loc.3
€ 65 - € 90
Geglazuurd aardewerken sierschaal met bijzondere beschildering (onder/ bovenkant), vermoedelijk 19e eeuw, China, 7 x 26 cm.
Loc.3
€ 110 - € 160
Metalen/blikken opwindbare robot met opwindsleutel in doos, Television Robot
Loc.3
€ 30 - € 45
Doos divers kleingoed en rariteiten
Loc.3
€ 30 - € 45
Murano meerkleurig glazen object van een fichekoffer met fiches (bestaat uit meerdere delen), h.26 x b.41 x d.30 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Bronzen sculptuur van een olifant rustend op marmeren voetstuk, h.23 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Goud vergulde bronzen 3-lichts wandkandelaar, h.82 cm.
Loc.3
€ 380 - € 550
444
3 Antieke opengewerkte bijzettafeltjes in aflopende vorm, h.80 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
445
Wortelnotenhouten Victoriaanse 2-deurs vitrinekast, h.122 x b.117 x d.32 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Koopje diverse kristallen schaaltjes, etc.
Loc.3
€ 20 - € 30
447
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.3
€ 20 - € 30
Koopje divers aardewerk, etc.
Loc.3
€ 20 - € 30
Koopje divers antiek Frans en Engels porselein
Loc.3
€ 50 - € 70
Onb.meester, Personen in interieur, olieverf op paneel, 39 x 29 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
A.J. Besters, 1747-1849, Landschap met vee, olieverf op paneel, 29 x 36 cm., r.o.ges.
Loc.3
€ 1.100 - € 1.500
Toegeschreven aan J.J. Schenkel, Kerkinterieur, olieverf op paneel, 17 x 20 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
P.J.A. Wagemans, Stadsgezicht met sluis, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
J. Meijer, Amsterdams stadsgezicht, olieverf op paneel, 20 x 15 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Oude wortelnotenhouten tafelklokje
Loc.3
€ 80 - € 120
456
Art Deco tafellampje op marmeren voetje
Loc.3
€ 60 - € 90
Art Deco tafellampje op smeedijzeren pootje met geel opaalglazen kapje
Loc.3
€ 100 - € 140
Industriële teakhouten hokker op metalen onderstel, h.50 x b.28 x d.28 cm.
Loc.3
€ 45 - € 65
Loc.3
€ 45 - € 65
Oud Chinees lakwerk luik met diverse teksten, h.74 x b.217 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
M. Wouters, Amsterdams stadsgezicht, olieverf op doek, gedateerd 1999, 134 x 190 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
Stel groen marmeren rechthoekige zuilen, h.25 cm.
Loc.11
€ 360 - € 500
463
2 Koperen 5-lichts kandelaars met leeuwenkoppen rustend op klauwpoten, h.58 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
464
4 Gepolychromeerde met krijgers in landschap gedecoreerde aardewerken kastkommen, d.20 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
465
Antiek notenhouten 2-deurs vitrinekastje, Engeland ca.1870, h.157 x b.90 x d.34 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
466
Vroeg 19e eeuws handbeschilderd Mettlach porseleinen dienblaadje met diverse porseleinen beeldjes van vogels
Loc.11
€ 50 - € 70
467
3 Glazen coupes
Loc.11
€ 10 - € 14
468
Koopje diverse kwispedoors, porselein, etc.
Loc.11
€ 20 - € 30
Koopje diverse koperen gewichten
Loc.11
€ 20 - € 30
470
Château Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2005 in orig. kist, 12x
Loc.11
€ 180 - € 260
Kist met 12 Château Chasse-Spleen Moulis Cru Exceptionnel, 1997, in originele kist
Loc.11
€ 100 - € 140
Loc.11
€ 100 - € 140
473
Antieke gepolychromeerde blikken wand/plafonddecoratie in houten omlijsting, h.128 x b.128 cm.
Loc.11
€ 500 - € 700
Engels mahoniehouten met band intarsia ingelegde portemanteau afgedekt met marmeren plaquettes en een bronzen vuurvergulde strik, h.205 x b.163 x d.20 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
475
Stel bronzen bruin/zwartkleurige tafellampen met bruine kapjes met zwart glans decoratie, h.65 cm.
Loc.11
€ 45 - € 65
Notenhouten Jugendstil spiegel met kapstokhaken, h.68 x b.87 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
Groen beschilderde Franse staande klok, gedateerd 1873, h.215 x b.42 cm.
Loc.11
€ 160 - € 240
Gepolychromeerde Chinees porseleinen plaquette met erotische voorstelling, 42 x 32 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
479
Salvador Dali, Femme au tiroir, lithographie IV/XX gravure, droge naald, 59 x 38 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
Trees, Vrouw op bank, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Persoon in landschap, acrylverf op doek, 115 x 100 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
482
Andy Warhol, Flowers, screenprint op karton, op de achterkant gestempeld (in zwart): fill in your signature door uitgever zoals vermeld in cataloque Raisonné Feldman, 11-22 page 213, 91 x 91 cm.
Loc.11
€ 220 - € 320
483
Onb.meester, Stilleven met hoorn des overvloeds, fruit, etc., olieverf op board, 17 x 12 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
484
Geslepen spiegel in goud gekleurde lijst, h.88 x b.76 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
Grijs marmeren Art Deco 3-delig klokkenstel met koper afgezet
Loc.11
€ 200 - € 280
Stel bruin met zilverkleurige schemerlampvoeten met grijs gestoffeerde kap, h.80 cm.
Loc.11
€ 65 - € 100
Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast, h.95 x b.115 x d.55 cm.
Loc.11
€ 280 - € 400
Kees van Dongen, Zelfportret, lithographie (Pochoir drukken) 1925, Henri Floury Editeur Paris, 200 exemplaren, 25 x 19 cm.
Loc.11
€ 65 - € 90
Onb.meester, Stilleven met fruit, olieverf op board, 17 x 12 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
Antieke mahoniehouten bonheur met kuif, Holland circa 1840, h.220 x 113 x 50 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
Monogram Jan H., Stilleven, gouache, gedateerd 1947, 90 x 70 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
Salvador Dali, Le spectre du sex-appeal, lithographie naar origineel van 1934 met beperkte oplage, nr.53/300, gesigneerd, 71 x 49 cm. image
Loc.11
€ 130 - € 180
Serge Poliakoff, Compositie, lithographie, Sorlier Paris, 89 x 66 cm.
Loc.11
€ 180 - € 260
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia, Surrealistische voorstelling, airbrush op doek, 80 x 100 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
Pablo Picasso, Los Goros, linogravure, 1962, 31 x 37,5 cm. (image)
Loc.11
€ 60 - € 90
Ond.gesign., Stoffenverkoper, 19e eeuw, sepia, 15 x 11 cm.
Loc.11
€ 35 - € 50
497
Antiek landkaartje, Mauretania et Numidia, 31 x 21 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
498
Antiek noten met wortelnotenhouten Duits naaitafeltje met fraai interieur, Duitsland ca.1890, h.78 x b.49 x d.41 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
Verchroomde tafellamp met wit opaalglazen bol
Loc.11
€ 80 - € 120
Eva Braun, Polospelers, lithoprint, 55 x 45 cm.
Loc.11
€ 45 - € 60
501
Smeedijzeren Art Deco bureaulampje met gesatineerd glazen kapje
Loc.11
€ 90 - € 130
502
Dikwandig rood glazen vaas met ingesloten luchtbellen
Loc.11
€ 40 - € 60
503
Koopje van 3 kristallen dekselpotjes en een schaaltje op onderschotel
Loc.11
€ 50 - € 70
504
Antieke notenhouten Vertico met opstand, Duitsland ca.1890, h.174 x b.104 x d.43 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
505
Bronzen sculptuur van Ceres rustend op groen marmeren voetstuk, h.42 cm.
Loc.11
€ 45 - € 65
Onb.meester, Bootjes langs de waterkant, olieverf op board, 17 x 12 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
507
Multicolor glazen vaas met Millefiori techniek, h.26 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
508
Johan Christoph Windhorst, Schiedam 1884-1970 Rheden, Personen op binnenplaats, olieverf op doek, 30 x 23 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
509
Buratti, Converserende personen onder paraplu, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
510
Joan Miro, Variations dans le jardin de Miro, lithographie, 1975, ref. Miro Lithographie V, page 162, signée dans la planche, 89 x 69 cm.
Loc.11
€ 220 - € 300
511
Astrid Engels, Coevorden 1942, Twee kussende personen, hand gesigneerde litho, 65 x 53 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
Herman Brood, 1946-2001, Koninginnenhoofd, Acryl op doek, 94x64 cm. Ex.inv.café Schaambergen,Haarlem
Loc.11
€ 700 - € 1.000
E. Wouterse van Dorsburgh, Interieur met kittens, olieverf op paneel, 29 x 21 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
Spiegeltje in koperen Art Deco lijstje, 34 x 26 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap geflankeerd door twee fazanten op marmeren basement
Loc.11
€ 220 - € 320
516
Antieke gehouten metalen kluis met sleutel, h.95 x b.63 x d.49 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
517
2 Antieke Japanse erotische houtsnedes, 32 x 24 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
Antieke mahoniehouten Willem III buffetkastje met divers houtsnijwerk van leeuwen en herten, h.188 x b.84 x d.49 cm.
Loc.11
€ 500 - € 700
Gelood kristallen 5-delig cognacset
Loc.11
€ 45 - € 65
520
Kristallen kaasstolp op onderschotel, h.17 x diam.20 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
Kristallen koektrommel op onderschotel, h.24 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
522
Meerkleurig glazen sculptuur van een antilope, h.40 cm.
Loc.11
€ 30 - € 40
523
Jean Cocteau, Théatre de Jean Cocteau, Roméo et Juliette, lithographie, Morlout Paris, 1957, 23 x 15 cm., image
Loc.11
€ 80 - € 120
524
Ond.monogram, Stadsgezicht met personen, gem.techniek op papier, 36 x 29 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
525
H. Fredrick, Roeiboot bij ophaalburg, aquarel, 53 x 36 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
526
Sam Middleton 1927-2015, handgesigneerde litho, nr. 22/100, gedateerd '75, 64 x 50 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
527
Oude landkaart, Noordzee, 60 x 50 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
528
Koop van 5 diverse schilderijen
Loc.11
€ 6 - € 10
529
Grote mahoniehouten eetkamertafel met 6 laden en taps toelopende poten, h.80 x l.250 x d.110 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
530
Handgeknoopt Ziegler kleed, 285 x 240 cm.
Loc.11
€ 1.000 - € 1.400
531
Verzilverd dienblad met spiegel, 60 x 35 cm.
Loc.11
€ 25 - € 30
532
Set van 6 gekleurde Boheems kristallen glazen, h.23 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
533
Grote koop Wedgewood servies, 37 stuks edme en 37 stuks briar rose
Loc.11
€ 130 - € 190
534
4 Houten taupekleurige stoelen met gecapitonneerde rugleuning
Loc.11
€ 400 - € 600
535
Opengewerkt goudkleurig bijzettafeltje met zwart gekleurd blad, h.78 x diam.46 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
536
Notenhouten tafeltje met 2 notenhouten armfauteuils met verschillende stof bekleed en een afwijkende notenhouten armfauteuil
Loc.11
€ 150 - € 220
537
Goud gelakte opengewerkte piëdestal afgedekt door een marmeren blad, h.110 x d.47 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
538
Gepolychromeerde sculptuur van een mollige dame naar Niki de Saint Phalle rustend op zwart marmeren voetstuk, h.80 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
539
Handgeknoopt Ziegler kleed, 216 x 205 cm.
Loc.11
€ 700 - € 1.000
540
Mahoniehouten dressboy, h.123 x b.53 x d.40 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
541
Bronzen sculptuur van de drie gratieën rustend op marmeren voetstuk, h.75 cm.
Loc.11
€ 700 - € 1.000
542
Antieke bloemmahoniehouten 2-deurs linnenkast, Holland ca.1830, h.180 x b.120 x d.40 cm.
Loc.11
€ 160 - € 240
543
Wortelnotenhouten bijzettafel, h.62 x diam. 66 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
544
Moderne zonneklok, diam. 56 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
545
Metalen hert met gewei als waxinelichthouder, h.52 cm.
Loc.11
€ 16 - € 25
546
Loc.11
€ 16 - € 25
547
Oude eikenhouten schoorsteenpendule
Loc.11
€ 20 - € 30
548
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 50 x 70 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
549
Onb. meester, gepakketteerd eikenhouten deurpaneel met handbeschilderde afbeelding van konijntjes, 98 x 73 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
550
Antiek eikenhouten rijk bewerkt bordenrek, b.100 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
551
Albert Marquet, Vue du Pyla (Arachon), lithographie signée, 76 x 62 cm.
Loc.11
€ 220 - € 300
552
Ond. gesign., Straattafereel, gemengde techniek, 35 x 24 cm.
Loc.11
€ 35 - € 50
553
Monogram E.M, Portret, gouache, 40 x 20 cm
Loc.11
€ 100 - € 140
554
Piet Klaasse, Paarden in landschap, handgesigneerde litho, 60 x 45 cm.
Loc.11
€ 10 - € 14
555
Lippincot, Abstract, gouache, 45 x 35 cm
Loc.11
€ 140 - € 200
556
Met been belijmde spiegellijst met spiegel, 50 x 42 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
557
Mahoniehouten kapspiegel met lade, h.77 x b.59 x d.20 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
558
Antieke mahoniehouten Empire trumeau afgedekt met grijs marmeren blad, h.86 x b.114 x d.49 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
559
2 Zwart met bronzen tafellampen met grijze tweed kappen, h.80 cm.
Loc.11
€ 90 - € 130
560
Art Deco tafellamp met gestilleerde dame en kapje in bloemdecor
Loc.11
€ 160 - € 240
561
Met band intarsia ingelegde notenhouten hoekkast met in de bovenkast 2 beglaasde deuren, h.220 x b.100 cm.
Loc.11
€ 700 - € 1.000
562
6 Ruitwaaiergeslepen kristallen champagne-coupes
Loc.11
€ 20 - € 30
563
Leerdam glazen zwaan, vervaardigd door J. Eder, 2005
Loc.11
€ 10 - € 14
564
Koopje diverse kristallen schaaltjes en messenleggers
Loc.11
€ 20 - € 30
565
Oude mahoniehouten wandklok met een kijk op Edinburgh
Loc.11
€ 40 - € 60
566
Oude wit marmeren zuil, h.101 cm.
Loc.11
€ 160 - € 240
567
Art Deco tafellampje op smeedijzeren voetje met gesatineerd glazen kapje
Loc.11
€ 120 - € 170
568
Ingelegde kersenhouten ronde tafel, h.76 x diam.107 cm.
Loc.11
€ 280 - € 400
569
Mahoniehouten Louis Seize-stijl rond bijzettafeltje, h.63,5 en diam.56 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
570
Mahoniehouten Engels 3-delig etagèretafeltje rustend op messing wielen, h.85 x b.67 x d.45 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
571
Legering pendule op koperen pootjes en met koperen ornamenten, h.62 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
572
Gepolychromeerde aardewerken schaal, h.14 x diam.28 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
573
18 Kt. witgouden parure van ring en hanger met koordcollier ieder 2 cognac briljanten 0.90ct totaal met 4 witte briljanten 0.42ct totaal
6-k
€ 1.600 - € 2.400
574
14 Kt. witgouden hanger met 0.30ct briljant in witgouden kastzetting
6-k
€ 500 - € 700
575
18 Kt. gouden W.G. hanger gegrav.TW 0.90ct, 4 cm., 10.6 gr.
6-k
€ 900 - € 1.300
576
18 Kt. witgouden kruis bezet met 6 princesgeslepen diamanten, waaromheen 2.10ct briljant als entourage met witgouden collier
6-k
€ 1.800 - € 2.600
577
14 Kt. gouden Art-Nouveau collier met maria medaillon en diamanten
6-k
€ 650 - € 900
578
14 Kt. witgouden Art Deco collier met een pendant bezet met diamant 0,15ct, gewicht 5,8 gram
6-k
€ 220 - € 300
579
14 Kt. witgouden rozetring bezet met ca.33 briljanten, ringmaat: 17,25 (54)
6-k
€ 750 - € 1.100
580
14 Kt. witgouden entourage ring met 0.35ct briljant, ringmaat: 17,25 (54)
6-k
€ 320 - € 450
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
581
18 Kt. witgouden marquise ring met diamant 1,6 ct. f/g kleur rm:17,25, gewicht: 2,1 gram
6-k
€ 1.200 - € 1.600
582
18 Kt. witgouden ring met 14 x 0,03ct + 21 x 0,05ct diamant. Totaal diamant gewicht 1,47ct, gewicht 17,5 gr. Ringmaat:17,5
6-k
€ 550 - € 750
583
BWG 12 kt. gouden ring met 0.35ct. diamant en 2 x 0.10ct in blauw. Ringmaat: 18, gewicht: 8,2 gr.
6-k
€ 600 - € 800
584
14 Kt. W.G. witgouden ring in de vorm van een hart bezet met 0.59ct diamant G/VS. Ringmaat: 17, gewicht: 8,9 gr.
6-k
€ 600 - € 850
585
14 Kt. witgouden rozet ring bezet met een saffier en 10 briljantjes
6-k
€ 300 - € 500
586
14 Kt. witgouden handgemaakte ring met een paars bewerkte diamant 0.45ct en 0.76ct F/G/VVS. Ringmaat: 18, 9 mm breed
6-k
€ 1.100 - € 1.500
587
14 Kt. witgouden ring met naturel gele diamant 0.50 ct en ijsblauw 0.18 ct + G/ VVS 0.32ct. Ringmaat: 17
6-k
€ 1.100 - € 1.500
588
18 Kt. witgouden ring met gedraaide rozet bezet met briljanten, ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 600 - € 800
589
Met gekleurde stof beklede tabouret op notenhouten poten, h.38 x b.80 x L.146 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
590
Antiek rijk bewerkt notenhouten topbureau met vitrineopstand, Engeland ca.1860, h.210 x b.92 x d.56 cm.
Loc.11
€ 1.200 - € 1.700
591
Koopje divers kleingoed w.o. divers houtsnijwerk, klokje, antiek boekje, diverse borden, etc.
Loc.11
€ 30 - € 45
592
Diverse porseleinen mokkaserviesgoed
Loc.11
€ 20 - € 30
593
2 Gepolychromeerde porseleinen vazen naar een VOC-model, h.38 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
594
W. Borkent, Stilleven met fruit en kan, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
595
Reliëf plaquette, voorstelling van dame met kruik, 50 x 40 cm
Loc.11
€ 65 - € 90
596
Onb.meester, Plassengezicht met waterlelies, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
597
Stel zwartkleurige bronzen schemerlampvoeten met zwart gestoffeerde kap, h.61 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
598
Antieke kapitale lijst, ca. 41 x 57 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
599
Garnier, wandsculptuur van bloemen met verlichting, 86 x 55 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
Koopje van 4 benen snuifflesjes met erotische voorstelling
Loc.11
€ 80 - € 120
601
Cloisonné dekselpotje, h.20 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
602
Chinees porseleinen famille Noir rolvaas zgn. drukkermodel, h.30 x diam.12 cm.
Loc.11
€ 35 - € 50
603
6 Antieke blauw/rood gedecoreerde achtkantige Chinese porseleinen borden met voorstelling van huisjes in landschap met vissende personen, diameter 24 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
604
2 Gepolychromeerde Cantonese dekseldoosjes
Loc.11
€ 60 - € 90
605
Antieke spekstenen groep van een boom met dieren, h.32 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
606
Bewerkt doosje met 2 tijgertanden
Loc.11
€ 60 - € 90
607
Antieke Chinese celadon vaas rustend op houten voetstukje met houten randje, h.25 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
608
Houten beeldje van een Chinese man op troon, h.23 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
609
Antieke bronzen cloisonné vaas, h.30 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
610
Koopje van 3 halfedelstenen Boeddha beeldjes
Loc.11
€ 100 - € 140
611
Antieke gemberpot (zonder deksel)
Loc.11
€ 20 - € 30
612
Antiek spekstenen sculptuur van Chinese wijsgeer, Lao-Tse, China, 24 cm.
Loc.11
€ 50 - € 65
613
Cloisonné puntvaas, h.25 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
Met draken en vleermuizen gedecoreerd Chinees porseleinen schaaltje, diam.14 cm.
Loc.11
€ 55 - € 80
615
Met Perzik gedecoreerd Chinees porseleinen snuifflesje, h.8 cm.
Loc.11
€ 25 - € 35
616
Gepolychromeerd Chinees porseleinen snuifflesje, h.8 cm.
Loc.11
€ 25 - € 35
617
Gepolychromeerde Chinees porseleinen trekpot met mandarijnendecor, h.14 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
618
Gepolychromeerd Chinees porseleinen vaasje met drakendecoratie, h.25 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
619
Met kraanvogels gedecoreerde lakdoos, diam.10 cm.
Loc.11
€ 16 - € 25
620
Gepolychromeerde Chinees porseleinen vaas met afbeelding van personen in landschap, h.30 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
621
Antieke blauw/wit porseleinen dekselpot met 4 oortjes en Kylin op deksel en grote gemberpot met decor van draak en pauw, China, 22 cm.
Loc.11
€ 65 - € 90
622
Koopje diverse antieke Chinese porseleinen kommetjes met schotels met 3 ivoren briefopeners
Loc.11
€ 20 - € 30
623
Antieke fraai bewerkte stoof met koperen handvat
Loc.11
€ 30 - € 45
624
Twee blauw/wit porseleinen kop en schotels en 2 blauw/wit porseleinen cups, China
Loc.11
€ 25 - € 30
625
Grote Satsuma sierschaal met decor van vrouwen in landschap met karaktermerk, Meiji, Japan, 32 cm.
Loc.11
€ 18 - € 25
626
Chinees porseleinen theeketel met twee kommen in rieten mandje
Loc.11
€ 30 - € 45
627
Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schotel met decoratie van bloemen, diam.28 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
628
Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kom
Loc.11
€ 30 - € 45
629
Oude donker gekleurde aardewerken vaas met verzilverde ornamenten, h.30 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
Koopje diverse Chinese voorwerpen w.o. spekstenen lakstempel en 2 armbanden
Loc.11
€ 50 - € 70
Gestoken houten sculptuur van Barong en 3 tempeldansers, Bali, ca. 1930, h.30 cm.
Loc.11
€ 40 - € 55
Cloisonné vaas, h.32 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
633
Chinees porseleinen gelobte Imari schotel, diam.28 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
634
Chinees Imari bord met afbeelding van personen in tuin, diam.21 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
Koop divers Chinees porselein, etc.
Loc.11
€ 40 - € 60
Koopje divers Chinees porselein
Loc.11
€ 50 - € 70
637
Bronzen sculptuur van een snoekbaars, L.45 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
638
Blanc de Chine sculptuur van Quan Yin met kind, China, h.45 cm.
Loc.11
€ 190 - € 280
639
Koopje gepolychromeerde porseleinen schotels w.o. Imari
Loc.11
€ 50 - € 70
640
Vuurvergulde bronzen sculptuur van Boeddha staande voor vlammend aureool met demonen op hoge lotustroon, 19e eeuw, Tibet, 45 cm.
Loc.11
€ 340 - € 500
641
Oud ceremonieel zwaard in schede met tanden zgn. Parang of Mandau, Kenyah-Bayaks, Borneo
Loc.11
€ 60 - € 90
Onb.meester, Madonna, olieverf op koper, 24 x 18 cm. (lijst defecten)
Loc.11
€ 150 - € 220
643
Art Deco tafellamp met gekleurde glasplaatjes, gesigneerd in het smeedijzer F.Carion
Loc.11
€ 180 - € 260
644
Met wortelnotenhouten gedecoreerde Art Deco-stijl 3-laden kastje, h.60 x b.50 x d.40 cm.
Loc.11
€ 90 - € 130
645
Cornelis Jan (Bob) ten Hoope (Bussum, 1920 - aldaar, 2014), Zittende musicerende dame, gem. techniek, 39 x 58 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
646
2 Art deco modetekeningen in lijst, 30 x 16 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
647
Andy Warhol, Marilyn, screenprint, 91 x 91 cm., Edition : fill in your own signature gestempeld in zwart op de achterkant, kleur : bordeaux
Loc.11
€ 200 - € 280
648
John, Amatta till dawn, airbrush, gemengde techniek op doek, gedateerd 1996, 100 x 80 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
649
Ond. gesign. Stadsgezicht Amsterdam, hand gesigneerde litho, 37 x 16 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
Henk Poeder, Stilleven met besjes, olieverf op board, 16 x 16 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
651
Andy Warhol, Marilyn, screenprint, 91 x 91 cm., edition : fill in your own signature, in zwart gestempeld op de achterkant, kleur : zwart/zilver
Loc.11
€ 200 - € 280
652
Petra Schut, Impressionistisch interieurgezicht met dansende personen, olieverf op doek, 75 x 75 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
653
Gerti Bierenbroodspot, Amsterdam 1940, Egypte, gem.techniek op board, 106 x 77 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
654
Conrandijn Cumaens, Boslandschap, sepia, gedateerd 1844, 12 x 15 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
Jolanta Izabelle Pawlak, Kale man, fotoprint op doek, 131 x 120 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
656
P. Bobsam, Bloemstilleven, olieverf op board, 60 x 40 cm.
Loc.11
€ 16 - € 25
657
18 Kt. witgouden ring met peridot 3,00 ct, gewicht 4,6 gram, rm:17,5
6-k
€ 220 - € 300
658
18 Kt. witgouden ring met pave diamant gezet 0,95ct, gewicht: 5,6 gr. Ringmaat:17,5
6-k
€ 360 - € 500
659
14 Kt. witgouden alliance ring vol bezet met briljant, ringmaat: 19,5
6-k
€ 450 - € 650
14 Kt. witgouden collier met 18 kt. witgouden hart vol bezet met briljant
6-k
€ 1.200 - € 1.700
14 Kt. witgouden kruisje als hanger
6-k
€ 30 - € 40
662
18 Kt. witgouden gespleten bandring volgezet met 0.60ct briljant in railzetting met een ovale smaragd
6-k
€ 600 - € 800
663
18 Kt. witgouden rose boutonparel met een entourage van 0.49ct briljant
6-k
€ 700 - € 1.000
664
18 Kt. witgouden ring volgezet met 2.72ct briljant
6-k
€ 2.200 - € 3.000
14 Kt. Colom. smaragd 1,29ct VVS. en 1ct diamant F/G VVS. Ringmaat: 18/7. Gewicht: 7 gr.
6-k
€ 2.600 - € 3.600
666
18 Kt. gouden 1,39ct peer G/VS, IGL0.60ct nat. pink saffier, IGL cert. Ringmaat:18
6-k
€ 5.000 - € 7.000
14 Kt. brede witgouden scharnier oorringen met 0.08ct briljant
6-k
€ 180 - € 260
668
18 Kt. witgouden ring met 1.77 ct Grijs/Bruin diamant ex. Cert. IGI + 1,5ct D/E FL/VVS. Ringmaat: 58, gewicht: 7,7 gr.
6-k
€ 5.000 - € 7.000
18 Kt. gouden ring W.G. met een naturel diamant 0.86ct + 0.40ct F/G VVS. Ringmaat: 18, gewicht: 4,2 gr.
6-k
€ 1.800 - € 2.600
14 Kt. handgemaakt gouden ring met 0.50ct blauw bewerkte diamant en 2 x 0.30 ct. + 0.34ct G/VVS. Ringmaat: 17,25. Gewicht: 4,7 gr.
6-k
€ 1.400 - € 2.000
14 Kt. Art Deco collier met pendent bezet met een rozekwarts steen en 0,02ct diamant, L.46 cm., gewicht 2,8 gr.
6-k
€ 110 - € 150
672
BWG 12 kt. 0.80 ct nat. pinkishbrown 0.30 groen 0.30 geel kl.bewerkt en 0.68ct G/VVS. Ringmaat: 18/6. Gewicht: 9 gr.
6-k
€ 2.600 - € 3.600
673
Ond.gesign., Stilleven met schilderspalet, pastel, 55 x 44 cm.
Loc.11
€ 130 - € 180
674
Meerluiks spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.118 x b.86 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
675
Andy Warhol, Marilyn, screenprint op karton, op de achterkant gestempeld (in zilver): fill in your signature door uitgever zoals vermeld in cataloque Raisonné Feldman, 11-22 page 213, 91 x 91 cm.
Loc.11
€ 220 - € 320
676
Antieke handgekleurde landkaart, Brabansche roeden van 20 voeten scala van 2 Brabansche mijlen, Antwerpen bij Peter Verbise op de Lombaerde vest in de Nieu Werrelt, 53 x 40 cm.
Loc.11
€ 500 - € 700
677
E.G. Dakkelman, Bloemstilleven, olieverf op doek, 80 x 70 cm.
Loc.11
€ 10 - € 14
678
Hens van der Spoel, Stilleven, gouache/eiwitverf op papier, 100 x 74 cm.
Loc.11
€ 800 - € 1.200
679
Oude spiegel in lichtgrijs gelakte lijst ca. 1930
Loc.11
€ 40 - € 60
680
Met bloemen geslepen en geëtste spiegel in goudkleurige lijst, 107 x 76 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
681
Oude dubbelgebogen wortelnotenhouten 1-deurs vitrinekast met gecontouneerde kap, rustend op klauwpoten, Holland ca.1900, h.210 x b.130 x. d.45 cm.
Loc.11
€ 240 - € 340
682
Antieke gepolychromeerde Delftse aardewerken schotel, 18e eeuw, diam. 35 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
683
Antieke gepolychromeerde Delfts aardewerken schotel, 18e eeuw, diam. 35 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
684
Koop diverse beeldjes
Loc.11
€ 40 - € 60
685
3 Gepolychromeerde Chinees porseleinen borden met afbeelding van bloemen en bomen, diam.23 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
686
3 Vroeg 20e eeuw Chinese gemberpotten
Loc.11
€ 60 - € 90
687
Antiek goud met wit gelakte trumeau met defect marmeren blad, h.87 x b.98 x d.36 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
688
Koopje van een beeldengroep als schemerlamp en 3 beeldjes
Loc.11
€ 20 - € 30
689
Eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade, 19e eeuw, h.200 x b.90 x d.30 cm.
Loc.11
€ 160 - € 240
690
In goudkleur beschilderd borstbeeld van vrouw, h.34 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
691
Gemarmerde houten zuil, h.118 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
692
Art Nouveau tafellampje met gekleurd glazen kapje
Loc.11
€ 140 - € 200
693
Bronzen sculptuur van Psyche rustend op zwart marmeren voetstuk, h.65 cm.
Loc.11
€ 380 - € 550
694
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 2-laden commode afgedekt door een groen marmeren blad, h.85 x b.82 x d.50 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
695
Art Deco tafellampje met roze opaline kapje op deels marmeren voetje, h.35 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
696
Massief teakhouten eetkamertafel, h.80 x b.200 x d.90 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
697
Set van 4 Italiaanse auberginekleurig gestoffeerde design armfauteuils (winkelwaarde € 398 p/st.)
Loc.11
€ 200 - € 280
698
Groot Art Deco porseleinen serviesdeel gedecoreerd met oranje/grijze bloemen afgezet met zilveren rand
Loc.11
€ 150 - € 220
699
Onb.meester, Bronzen vrouwfiguur rustend op stenen sokkel, h.149 cm (incl.sokkel)
Loc.11
€ 400 - € 600
700
Koopje van 6 handgesigneerde lithografieën van Hooykaas, 38 x 28 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
701
Handgeknoopt Ziegler kleed, 265 x 215 cm.
Loc.11
€ 900 - € 1.300
702
Chrome met koperen 8-arms kroonluchter
Loc.11
€ 40 - € 60
703
Kristallen kroonluchter, h.90 x diam.80 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
704
Art deco goudkleurige hanglamp met geslepen glasplaatjes, coupe en kapjes
Loc.11
€ 150 - € 220
705
Mahoniehouten Engels kastje met 2 deuren en 3 laden, h.154 x b.81 x d.42 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
706
Zwart met zilverkleurige schemerlampvoet en stoffen kap, h.72 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
707
Onb.meester, Diverse personen, aquarel, 37 x 28 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
708
Cornelius Hommes, Zicht op de Maarssenveense plassen met opvliegende eenden, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
709
Andy Warhol, Marilyn, silkscreen op karton (oranje/blauw/geel), stempel op achterkant van Editeur (fill in your own signature), ref:Feldman 1970, Appendix 11-22-31, 91 x 91 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
710
Andy Warhol, Marilyn, silkscreen op karton (pink), stempel op achterkant van Editeur (fill in your own signature), ref.: Feldman 1970 Appendix 11-22-31, 91 x 91 cm.
Loc.11
€ 140 - € 200
711
Joan Miro, Composition, lithografie 1972, ref : Cramer, nr.163, Arte-Paris, lithograaf, 31,8 x 45,6 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
712
Salvador Dali, L'elephant spatial et girafe en feu, lithographie, 76,5 x 55,5 cm., image
Loc.11
€ 200 - € 280
713
Piet Wiegman, Heemstede 1930-2008, Figuren, olieverf op paneel, 61x73 cm. Herkomst: rechtstreeks van de kunstenaar.
Loc.11
€ 150 - € 220
714
Antieke Satsuma lampvoet, h.47 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
715
Deels koperen rood marmeren schoorsteenpendule, h.34 x b.36 cm
Loc.11
€ 260 - € 360
716
Antiek mahoniehouten 2-deurs hoekkastje met lade, Holland ca. 1820, h.92 x b.67 x d.39 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
717
2 Notenhouten zuilen met wit marmer en afgezet met koper, h.102 x b.31 x d.31 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
718
Bronzen sculptuur van meisje met de naald naar Degas, h.68 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
719
Melcher Tilmes, Stadsgezicht Amsterdam, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
720
Chinees teakhouten 12-laden kastje, h.134 x b.48 x d.35 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
721
Loc.11
€ 150 - € 220
722
Zilverkleurige sculptuur van 2 papegaaien op tak, h.65 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
Zilverkleurige sculptuur van 2 vogels op tak, h.62 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
724
Toon Wildeboer, Visser in roeiboot, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
725
Oude handgekleurde landkaart, Nederland, 75 x 56 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
726
P. de Regt, Landschap, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.11
€ 90 - € 120
727
Onb.meester, Winterlandschap met schaatsende personen, olieverf op paneel, 60 x 90 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
728
Antieke handgekleurde landkaart Zelandiae Cisscaldinae, 56 x 43 cm.
Loc.11
€ 1.000 - € 1.400
729
Johan van Wissen, Bomschuiten op het strand, olieverf op doek, 100 x 50 cm.
Loc.11
€ 65 - € 90
730
Joris Johannes Christiaan (Chris) Lebeau, Amsterdam 1878-1945 concentratiekamp Dachau, Duinlandsschap, pentekening, gedateerd 1916, 60 x 90 cm.
Loc.11
€ 360 - € 550
731
D. Kroon, Plassengezicht met kerktorens en boten, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
732
Oude opengewerkte Indiase massief teakhouten goud gelakte 2-deurs kast, 214 x 110 x 50 cm.
Loc.11
€ 600 - € 850
733
Thomas Johannes Cornelis Marinus Carel (Ton) Meijer, Leiden 1892-1984 Driebergen-Rijsenburg, Afgemeerde tjalken met op de achtergrond een stad, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Loc.11
€ 500 - € 700
Oude wijnschenker
Loc.11
€ 20 - € 30
735
Onb.meester, Rabijn bij kaarslicht, olieverf op paneel, 30 x 24 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
736
Ond.gesign., Vrouw op boerenerf, aquarel, 48 x 37 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
737
C. Steendijk, Exterieur met boerin, kindje en divers vee, aquarel, 40 x 33
Loc.11
€ 150 - € 220
738
Oranje met rood marmeren Art-Nouveau pendule met koperen ornamenten, h.35 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
739
Eikenhouten Art Deco wandkast met twee deuren en een lade afgezet met marmeren blad, h.100 x b.125 x d.49 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
740
Zwart met zilveren lampvoet met gestoffeerde kap, h.82 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
741
18 Kt. gouden ring met een naturel gele diamant 0.76 ct + 1.34ct F/G VVS. Ringmaat: 18, gewicht: 7 gr.
6-k
€ 3.000 - € 4.250
742
14 Kt. witgouden ketting met in bladvorm gezette saffiertjes en briljantjes
6-k
€ 800 - € 1.200
743
Parel collier met natuurlijke grijze parels, gesloten door een 1e gehalte zilveren slot, l.47 cm.
6-k
€ 200 - € 280
744
18 Kt. witgouden Chopard Genève dames polshorloge bezet met briljantjes in etui, 45 gr.
6-k
€ 1.100 - € 1.600
745
14 Kt. geelgouden broche met parels en synthetische smaragd
6-k
€ 200 - € 280
746
14 Kt. geelgouden broche met robijn
6-k
€ 90 - € 130
747
18 Kt. gouden hanger met Frans emaille portret en bezet met parels, 12 gr.
6-k
€ 180 - € 260
748
18 Kt. gouden hanger met Frans emaille portret, 8 gr.
6-k
€ 150 - € 220
749
14 Kt. gouden broche met haarstukje, 19e eeuws
6-k
€ 150 - € 220
14 Kt. gouden camee broche, 6 gr.
6-k
€ 70 - € 100
18 Kt. gouden camee broche, 15 gr.
6-k
€ 280 - € 400
Gouden 10 gulden munt als hanger, Wilhelmina met 18 kt. gouden omranding, 12 gr.
6-k
€ 140 - € 200
Gouden herdenkings munt als hanger 30 april 1979, Juliana 1909-1979, 8,7 gr.
6-k
€ 120 - € 170
Twee 14 kt. gouden kapstukken, 19e eeuws
6-k
€ 300 - € 425
755
18 Kt. geelgouden ring bezet met 0.94 ct. diamant. Ringmaat: 17,75 (56), gewicht: 5,7 gr.
6-k
€ 1.400 - € 2.000
18 Kt. geelgouden ring bezet met diamant 0.94ct. Ringmaat: 17,5 (55), gewicht: 4 gr.
6-k
€ 1.100 - € 1.600
757
Uitgebreid serviesdeel gedecoreerd met paarskleurige bloemen, Haviland Limoge Frankrijk
Loc.11
€ 150 - € 220
Met bostaferelen gegraveerde bowlset
Loc.11
€ 40 - € 60
759
Loc.11
€ 16 - € 25
760
Loc.11
€ 16 - € 25
Kristallen verdeelschaal met 5 bakjes, 35 x 30 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
762
Deels turkoois/blauw gelakte klooster eetkamertafel met metalen kruisframe, h.97 x L.280 x b.100 cm.
Loc.11
€ 750 - € 1.100
763
6 Antracietkleurig gestoffeerde armfauteuils
Loc.11
€ 800 - € 1.200
764
Handgeknoopt patchwork kleed, 250 x 350 cm.
Loc.11
€ 1.100 - € 1.600
765
Antieke metalen koe-bel op standaard
Loc.11
€ 30 - € 45
766
Beschilderd stenen beeld van een dik schaap
Loc.11
€ 40 - € 60
767
Metalen wandtafel met teakhouten blad, h.77 x b.147 x d.45 cm.
Loc.11
€ 260 - € 360
768
Grote geglazuurde aardewerken schaal, h.17 x diam.46 cm.(defect)
Loc.11
€ 30 - € 45
769
Pleet dienblad en geklopte Art Deco dekschaal op onderschotel
Loc.11
€ 30 - € 45
770
Met marketterie ingelegde mahoniehouten klapbureau met vitrine-opstand, Engeland ca.1880, h.226 x b.97 x d.50 cm.
Loc.11
€ 800 - € 1.200
771
Koopje divers kleingoed w.o. porselein, lakwerk, houtsnijwerk
Loc.11
€ 30 - € 45
772
Frans Jaspers, Schaapjes op de heide, olieverf op doek, 62 x 50 cm. ( beschadigingen)
Loc.11
€ 40 - € 60
773
Joan Miro, Parler Seul, lithographie, signatuur in de plaat, image 60 x 45 cm.
Loc.11
€ 60 - € 80
774
Grote koop divers Boerenbont servies, verschillende merken
Loc.10
€ 50 - € 70
775
Antiek eikenhouten buffet met corniswerk in de deurpanelen geflankeerd door gestoken atlantes, h.100 x b.120 x d.47 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
776
Antieke eikenhouten hang/vitrinekast, Holland circa 1800, h.117 x b.138 x d.23 cm.
Loc.10
€ 400 - € 600
777
Koop van 6 diverse aquarellen
Loc.10
€ 20 - € 30
778
A. van Bergen, Polderlandschap met waterrad, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
779
Antieke eikenhouten Vlaamse hoekklok, h.270 cm.
Loc.10
€ 600 - € 850
780
Astrid Engels, Coevorden 1942, Abstract landschap, acrylverf op doek, 110 x 110 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
781
Monogram H.V., Personen in landschap, 2 sepiatekeningen, ca. 18 x 13 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
782
Jan Korthals, (Amsterdam 1916-1972 aldaar), Zicht op de Brug der Zuchten te Venetië, Litho, 21 x 30 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
783
A. Wensley, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 80 cm. (gaatje in doek)
Loc.10
€ 30 - € 45
784
Bernard Buffet, New York, lithographie, 34 x 22 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
785
Loc.10
€ 70 - € 100
786
Rob Bolland (Bolland & Bolland), 17 april 1955, Amadeus, gem.techniek op doek, gedateerd 2003, 120 x 151 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
787
Jan vd Linde, 1864-1945, Havengezicht, olieverf op doek, 48 x 70 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
788
Onb.meester, Stadsgezicht met personen, olieverf op board, 57 x 37 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
789
Loc.10
€ 40 - € 60
790
Toegeschreven aan J. Akkeringa, Strandgezicht met personen en boten, olieverf op paneel, 26 x 33 cm.
Loc.10
€ 180 - € 260
791
Toegeschreven aan J.C. Spohler, Winterlandschap met molen en schaatsers, olieverf op doek, 42 x 52 cm.
Loc.10
€ 110 - € 160
792
Art Deco sculptuur van vogel op marmeren basement
Loc.10
€ 140 - € 200
793
Art Deco sculptuur met voorstelling van een vrouwfiguur met twee honden op marmeren basement, h.27 x b.52 x d.11 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
794
Oude Engelse eikenhouten cupboard, h.165 x b. 137 x d.51 cm.
Loc.10
€ 500 - € 700
795
Antieke spiegel in wortelnotenhouten lijst, h.91 x b.80 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
796
Grote kristallen schemerlampvoet met rode kap, h.80 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
797
Neo-Renaissance credenza met versieringen van gecanneleerde Ionische zuiltjes en snijwerk in de deurtjes, h.100 x b.95 z d.45 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
798
Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een paard met ruiter
Loc.10
€ 240 - € 340
799
Antiek eikenhouten miniatuur staand horloge, h.127 x b.123 x d.16 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
800
Spiegel in goudkleurige lijst, 120 x 66 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
801
Naar Steinen, Scheepjes op zee, olieverf op paneel, 23 x 17 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
802
Pablo Picasso, Le bouquet, lithographie,1958. op geschept papier d'Arches, 67 x 48,2 cm. image
Loc.10
€ 110 - € 150
803
Kapitale antieke schilderijlijst, h.100 x b.120 cm. (schilderij maat 62 x 84 cm.)
Loc.10
€ 100 - € 140
804
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 50 x 60 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
805
Ad van Hassel, Roosendaal 1953, Head, compositie met divers perspex, nr.12/100, techniek mix, 40 x 40 cm.
Loc.10
€ 110 - € 150
806
Ond.gesign., Dorp met kerk bij sloot, sepia, 19e eeuw, 22 x 32 cm.
Loc.10
€ 14 - € 18
807
Naar Schwitters, Abstract, collage op papier, 24 x 18 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
808
Smeedijzeren Art Deco tafellamp met gemarmerd opaalglazen kap h.60cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
809
Eikenhouten rijk bewerkt buffetkastje, h.60 x b.97 x d.40 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
810
Kees van Dongen, Venise, pochoir-litho op Japans imperial papier, 1925, 25 expl., 29 x 28,5 cm.
Loc.10
€ 320 - € 450
811
Joan Miro, Composition, lithographie originale 1970, Mourlot Edition MazoParis, ref: cramer no.160, 36,5 x 28,5 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
812
Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) 1922- 2010 Parijs, Twee gezichten in landschap, handgesigneerde litho, gen. 8/300, ged.2001 40 x 50 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
813
Marc Chagall, Tour Eifel composition, 1965, lithografie, gesign. in de plaat (Charles Sorlier graveur), Editeur Mourlot, 24 x 21,5 cm.
Loc.10
€ 90 - € 130
814
A.Schmidt, Personen, sepiatekening, 17 x 13 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
815
Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel met getorste zuil als schemerlamp, h.176 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
816
Bob ten Hoope, Staand naakt, gedateerd 1961, gouache, 57 x 35 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
817
Met bloemen en vogels gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, ca. h.46 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
818
Antiek eikenhouten Louis Seize 3-laden commode, h.67 x b.64 x d.40 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
819
Engelien Kooij, Zittende vrouw, nr. 91/125, handgesigneerde litho, 21 x 22 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
820
Monogram J.K., Abstract 1966, aquarel 20 x 17 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
821
Pablo Picasso, Femmes de Monde Entier, lithographie, 1950, Edicion, sour la paix, sig.in de plaat
Loc.10
€ 150 - € 220
822
Antieke eikenhouten gebogen secretaire met 4 laden, Holland ca.1800, h.110 x b.120 x d.50 cm.
Loc.10
€ 320 - € 450
823
Henk Poeder, Twee vogels op tak, pendant, 17 x 17 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
824
Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) 1922- 2010 Parijs, Serie van 4 handgesigneerde zeefdrukken, 37 x 30 cm.
Loc.10
€ 800 - € 1.200
825
18 Kt. geelgouden ring bezet met diamant 2.84ct, ringmaat: 17,25 (54), gewicht: 89 gr.
6-k
€ 3.800 - € 5.500
826
18 Kt. geelgouden solitair ring bezet met diamant 0.52ct in het midden en 0.25ct aan kleine diamantjes. Totaal = 0.77 ct. Ringmaat: 17,25 (55) gewicht: 4,5 gr.
6-k
€ 900 - € 1.300
827
18 Kt. geelgouden ring bezet met diamant 1.32ct. Ringmaat: 16,25 (50,5) Gewicht: 3,9 gram
6-k
€ 1.600 - € 2.400
828
18 Kt. geelgouden ring bezet met robijn 0.53ct en diamant 0.30ct. Ringmaat: 17 (54). Gewicht: 5,1 gr.
6-k
€ 800 - € 1.200
829
14 Kt. bicolor gouden rijring met briljant geslepen diamanten 0,20ct. Ringmaat: 16 (50)
6-k
€ 180 - € 260
830
14 Kt. geelgouden ring met saffier en diamant 0,01ct, ringmaat: 17,75 (55)
6-k
€ 50 - € 70
831
14 Kt. bicolor ring met diamant 0,02ct, ringmaat: 16 (50)
6-k
€ 100 - € 140
832
14 Kt. bicolor ring met briljant geslepen diamant 0,05ct, ringmaat: 16,5 (52)
6-k
€ 55 - € 80
833
14 Kt. bicolor gouden rijring met smaragd en 8 kant geslepen diamant 0,01ct, ringmaat: 18 (57)
6-k
€ 45 - € 65
18 Kt. geelgouden solitair ring met briljant geslepen diamant 0,05ct, ringmaat: 16,5 (52)
6-k
€ 75 - € 110
835
14 Kt. bicolor solitair ring met briljant geslepen diamant 0,18ct, ringmaat: 17,5 (55)
6-k
€ 160 - € 240
836
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten 0,20ct, ringmaat: 18 (57)
6-k
€ 200 - € 280
837
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten 0,10ct, ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 100 - € 140
838
18 Kt. geelgouden ring met princes en briljant geslepen diamanten 1,50ct, ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 1.000 - € 1.400
839
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamant 0,01ct, ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 50 - € 70
840
BWG gouden ring met robijn en briljant geslepen diamanten 0,12ct, ringmaat: 17,5 (55)
6-k
€ 150 - € 220
841
Henk Poeder, Twee vogels in landschap, pendant, 17 x 16 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
842
Antieke notenhouten gedraaide zuil, h.104 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
843
Chinees porseleinen vaas met decoraties van planten, h.47 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
844
Oude gepolychromeerde Chinese houten bank, h.51 x L.188 x d.30 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
845
Oude teakhouten whitewash bank/tafel, h.45 x b.182 x d.34 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
846
Deels zwart gelakte kloostertafel, h.80 x L.260 x b.98 cm.
Loc.10
€ 750 - € 1.100
847
Design chroom industriële hanglamp, 41 x 52 cm.
Loc.10
€ 90 - € 120
Verzilverde Art Deco hanglamp met vogels en roze gesatineerde glascoupe en kapjes
Loc.10
€ 280 - € 400
Verchroomd bronzen Art Deco hanglamp met wit opaalglazen kappen, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.10
€ 380 - € 550
850
Art deco hanglamp met wit glazen kapjes afgezet met zilverbiezen
Loc.10
€ 180 - € 260
851
Loc.10
€ 400 - € 600
852
Chrome Art Deco hanglamp met wit opaline kapjes
Loc.10
€ 380 - € 550
853
Smeedijzeren Art Deco hanglamp met deels gesatineerd glazen kappen
Loc.10
€ 380 - € 550
854
Art Deco-stijl sculptuur van een uil met kuikens, h.50 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
855
Oude mahoniehouten hangoortafel met 4 laden, h.76 x b.81 of 249 x d.75 cm.
Loc.10
€ 400 - € 600
856
Antieke beschilderde Staphorster 4-deurs spindekast, h.224 x b.154 x d.63 cm.
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
857
Rijk bewerkt Frans buffet bestaande uit 2 deuren met 2 laden met bovenop een antiek model schip, The Princepality, h.172 x b.128 x d.48 cm.
Loc.10
€ 500 - € 700
858
H. van Tankeren, Haan met kippen in stal, olieverf op paneel, 23 x 18 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
859
Cor Visser, 1903-1982, Stadsgezicht met groentestalletje, Middelburg?, Olieverf op paneel, 49x39 cm,
Loc.10
€ 180 - € 260
860
Ond.gesign., Dorpsgezicht met koe en boerin, aquarel, gedateerd 1889, 35 x 24 cm.
Loc.10
€ 40 - € 55
861
Jan Bleys (Johannes Coenraad Bleijs), Hoorn 1868-1952 Amsterdam, Bloemstilleven, pasteltekening, 60 x 32 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
862
Richard Wagner aan de piano in interieur, litho, 44 x 61 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
863
Ond.gesign., Gezicht op toren van Rhenen, handgesigneerde naar een ets, 58 x 42 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
864
Litho, Stadsapotheek, 1844, 18 x 25 cm.
Loc.10
€ 14 - € 20
865
Oude botanische gravure, hand ingekleurd, 50 x 42 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
866
Noten- met mahoniehouten Biedermeier vitrinekast, h.185 x b.100 x d.40 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
867
Hollandse School, De alchemist met blaasbalg, olieverf op doek, 29 x 35 cm.
Loc.10
€ 120 - € 160
868
Onb.meester, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 33 x 26 cm.
Loc.10
€ 600 - € 850
869
Adolphe Wansart, 1873-1954, Waadplaats, olieverf op board, 90 x 60 cm.
Loc.10
€ 400 - € 600
870
Hollandse School, Personen in stal, 19 e eeuw, maroefle, 44 x 55 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
871
Anton Smeerdijk, 's Graveland 1885-1965 Roermond, Riviergezicht bij Rhenen, olieverf op doek, 100 x 75 cm.
Loc.10
€ 600 - € 850
872
Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecoraties, h.46 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
873
2 Iepenhouten Chinese 2-deurs nachtkastjes met twee laden, h.70 x b.45 x d.35 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
874
Chinees dressoir met 5 laden en 2 deuren afgezet met massief koperen beslag, h.92 x b. 141 x d.53 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
875
Tiffany-stijl schemerlamp gedecoreerd met libellen, h.68 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
876
Verzilverde Art Deco tafellamp met vijf wit opaalglazen bolletjes
Loc.10
€ 200 - € 280
877
Geslepen spiegel in zilverkleurige Jugendstil-stijl lijst, h.148 x b.116 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
878
C. de Wit, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
879
Naar Braun, Winters landschap met personen, olieverf op doek,100 x 70 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
880
J.W. Reiter, Vrouw met mandoline, aquarel, gedateerd 1890, 45 x 55 cm.
Loc.10
€ 55 - € 75
881
Naar F. Schirren, Personen, aquarel, 54 x 40 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
882
K. Waerden, Wasstoep bij boerderij, olieverf op doek, 72 x 51 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
883
Onb.meester, Winterlandschap met schaatsers, olieverf op paneel, 60 x 50 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
884
Steenkleurig Boeddhahoofd
Loc.10
€ 6 - € 10
885
Satsuma schotel, 19e eeuw, diam.37,5 cm.
Loc.10
€ 260 - € 360
886
Kunisada, Schoonheid stemt Diwa, Japanse prent
Loc.10
€ 110 - € 150
887
Bairei, Kaketoe op rekje
Loc.10
€ 70 - € 100
888
Utamaro, Sashima bereiden, 23 x 38 cm.
Loc.10
€ 90 - € 120
889
3 Millefleurs flacons
Loc.10
€ 60 - € 90
890
Benen netsuké hanger aan gordel
Loc.10
€ 50 - € 70
891
Rijk gebeeldhouwd benen zwaard rustend op standaard
Loc.10
€ 170 - € 240
892
Loc.10
€ 50 - € 70
893
Benen Thora pointer
Loc.10
€ 80 - € 120
894
Ivoren netsuké, gesign., 19e eeuw
Loc.10
€ 120 - € 170
895
3 Millefleurs flacons
Loc.10
€ 60 - € 90
896
Loc.10
€ 50 - € 70
897
Satsuma vaas met diverse voorstellingen, 19e eeuw, h.33 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
898
Vierkante Satsuma vaas met diverse voorstellingen, h.30 cm., 19e eeuw
Loc.10
€ 80 - € 120
899
2 Chinese cloisonné vazen met kraanvogels en florale motieven, h.26 cm.
Loc.10
€ 140 - € 200
2 Gepolychromeerde borden met florale decoraties, eind 19e eeuw
Loc.10
€ 40 - € 60
901
Rozenburg Den Haag, met bloemen en vogel gedecoreerde aardewerken vaas, h.27 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
902
Gepolychromeerde Chinees porseleinen schotel met landschapdecoratie met personen, diam.45 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
903
Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met Arabisch decor, Ming Dynastie, (1368-1644), d.38 cm.
Loc.10
€ 400 - € 600
904
Polychroom gedecoreerde Chinese vaas, h.52 cm.
Loc.10
€ 130 - € 190
905
Antiek ivoren kruisbeeld (uit St. Anna), h.34 cm. (het kruis)
Loc.10
€ 80 - € 120
906
Antieke geel koperen Jugendstil tafelklok, h.35 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
907
Bronzen Chinese 3-delige pot met krekels, vroeg 19e eeuw
Loc.10
€ 70 - € 100
908
Aardewerken Art Deco vaas, h.28 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
909
14 Kt. gouden ring bezet met cornalijn
6-k
€ 50 - € 70
910
14 kt. gouden ring met opengewerkte rand en blauwe steen met afbeelding van vrouw
6-k
€ 100 - € 140
911
Sieraden set bestaande uit gouden ring bezet met granaat en gouden hanger bezet met granaat
6-k
€ 100 - € 140
912
14 Kt. gouden armband bezet met granaat, totaalgewicht 33 gr.
6-k
€ 400 - € 600
913
Gouden Willem III munthanger, 1877 aan 14 kt. gouden ketting, 12 gr.
6-k
€ 140 - € 200
914
Drie 14 kt. gouden broches bezet met zaadpareltjes, 19e eeuw
6-k
€ 150 - € 220
915
Koopje van 3 ringen en een broche w.o. goud
6-k
€ 100 - € 140
916
14 Kt. oorstekers met baquette geslepen topaas en centraal diamantje
6-k
€ 150 - € 220
917
14 Kt. gouden oorstekers met amethist en briljant
6-k
€ 80 - € 120
918
Drie 14 kt. gouden broches bezet met edelstenen, 12 gr.
6-k
€ 150 - € 220
919
14 Kt. geelgouden mutsspeld met Zeeuwse knop
6-k
€ 45 - € 65
920
Druppelvormige 14 kt. gouden oorstekers met briljantjes
6-k
€ 45 - € 65
921
14 kt. Gouden oorstekers
6-k
€ 120 - € 170
922
14 kt. Geelgouden oorstekers met elk 3 briljantjes, samen 0,11ct
6-k
€ 130 - € 180
923
14 Kt. geelgouden oorbellen met cultivé parel
6-k
€ 75 - € 110
924
14 Kt. geelgouden oorstekers met diamant
6-k
€ 80 - € 120
925
Bronzen sculptuur van een Art Deco-stijl dame, h.44 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
926
Bronzen beeldje van een saxofoonspeler, h.20 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
927
Art Deco beeldje van een zittende dame, h.23 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
928
Koopje van 8 porseleinen Goebel monnikjes
Loc.10
€ 90 - € 130
929
Blauw glazen Art Deco vaasje
Loc.10
€ 60 - € 90
930
2 Maraboes met glazen ogen als boekensteunen, H. Moreau
Loc.10
€ 220 - € 320
931
Met vogels en bloemen gedecoreerd Japans houten kistje
Loc.10
€ 30 - € 45
932
Koopje van 6 met de handbeschilderde Russische lakdoosjes
Loc.10
€ 80 - € 120
933
Antieke schildpad
Loc.10
€ 150 - € 220
934
Oude Delftse plaquette, 29 x 20,5 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
935
Antieke ivoren brievenopener en een sigarenknipper met hertshoorn
Loc.10
€ 30 - € 45
936
Trilobiet, 26,5 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
937
Antiek schildpad theekistje rustend op ivoren pootjes
Loc.10
€ 150 - € 220
938
Antiek schildpad lepeldoosje (1 pootje ontbreekt)
Loc.10
€ 50 - € 70
939
3 B.W.G. Zilveren Chinese beeldjes, 19e eeuw
Loc.10
€ 20 - € 30
940
Vintage varaan lederen tasje
Loc.10
€ 20 - € 30
941
Koopje met diverse oude speerpunten, etc.
Loc.10
€ 20 - € 30
942
Oude mandoline met schildpad en parelmoer ingelegd
Loc.10
€ 30 - € 45
943
Loc.10
€ 50 - € 70
944
Antieke steengoed baardmankruik, h.46 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
945
Antieke steengoed baardmankruik, h.37 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
946
Afrikaanse houten sculptuur, h. 60 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
947
4 Rijk bewerkte notenhouten stoelen met zwart en goudkleurige stof bekleed
Loc.10
€ 400 - € 600
948
3 Porseleinen Seletti schalen gedragen door dinosaurussen ( diverse maten)
Loc.10
€ 30 - € 45
949
2 Pleet 3-lichts kandelaars, h.53 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
950
Koop Boheems kristal, etc.
Loc.10
€ 20 - € 30
951
Notenhouten hangoortafel, h.75 x b.145 x d.60 (te verlengen met 2 x 40 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
952
Handgeknoopt Ziegler kleed, 228 x 198 cm.
Loc.10
€ 700 - € 1.000
953
Marmeren Art Deco pendulestel met verzilverde voorstelling van een vrouwfiguur met ree
Loc.10
€ 280 - € 400
954
Uitgeholde kei als waxinelichthouder
Loc.10
€ 16 - € 25
955
Loc.10
€ 16 - € 25
956
Loc.10
€ 16 - € 25
957
Loc.10
€ 16 - € 25
958
Oude wortelnotenhouten gefineerde wangen/eetkamertafel, h.75 x L.90 of 140 x d.70 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
959
5 Oude aardewerken kastkommen (2 defect)
Loc.10
€ 40 - € 60
960
Antiek mahoniehouten Biedermeier kabinet, Holland ca.1840, h.230 x b.147 x d.51 cm.
Loc.10
€ 800 - € 1.200
961
Antiek eiken met ebbenhouten Neo-Renaissance tafelkabinetje, h.168 x b.100 x d.40 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
962
Antieke gravure, Willem van Oranje, 72 x 55 cm.
Loc.10
€ 55 - € 75
963
Elio Martinelli Luce, cobra-lamp, 1968
Loc.10
€ 800 - € 1.200
964
Imari sierschaal met floraal decor met vakverdeling, Meiji, Japan, 31 cm.
Loc.10
€ 16 - € 25
965
Eizan, Intiem samenzijn, shunga, 17 x 24 cm.
Loc.10
€ 65 - € 90
966
Uitgesneden jade bol met losse binnenbollen rustend op rozenhouten standaard, China
Loc.10
€ 65 - € 100
967
Polychroom houten sculptuur van Chinese hoogwaardigheidsbekleder, 19e eeuw, China
Loc.10
€ 30 - € 45
968
Blauw/grijs geribbeld Yixing trekpotje met karakterstempel, China
Loc.10
€ 30 - € 45
969
2 Chinese snuifflesjes met kraanvogel en goud fazant
Loc.10
€ 60 - € 90
970
Bronzen Tang-stijl sculptuur van een paard, China, 24 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
971
Polychroom houten sculptuur van Quan-Yin met kind, 19e eeuw, China, 27 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
972
Art Deco boekensteunen met voorstelling van steenbokken
Loc.10
€ 130 - € 190
973
Oud gelakt en verguld houten paneeltje met decor van personen bij tempel, China, 45 x 19 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
974
Porseleinen famille rose siervaas met decor van diverse personen aan keizerlijk hof met karakter stempel, Daoguang, 19e eeuw China, 33 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
975
2 Yinxing trekpotjes, China
Loc.10
€ 30 - € 45
976
2 Snuifflesjes met afbeelding van haan en van bij
Loc.10
€ 40 - € 60
977
Jade groep van twee galopperende paarden rustend op houten voet, China, 26 cm.
Loc.10
€ 45 - € 65
978
Utamaro, Intiem moment, shunga, 17 x 24 cm.
Loc.10
€ 65 - € 90
979
Koopje divers aardewerk w.o. een Wan-Li bordje, een Imari dekselvaasje etc.
Loc.10
€ 30 - € 45
980
Porseleinen (erotisch) snuifflesje met karaktermerk op onderzijde met goudkleurige stopper, vermoedelijk laat 19e eeuw, China
Loc.10
€ 35 - € 50
981
4 Aziatische beeldjes (geen ivoor)
Loc.10
€ 100 - € 140
982
Antiek porseleinen snuifflesje met erotisch decor en met karaktermerk en goud/ gele stopper, China
Loc.10
€ 35 - € 50
983
Antiek porseleinen snuifflesje met erotisch decor en karaktermerk met stopper, China
Loc.10
€ 35 - € 50
984
Laque Bourgote snuifflesje met stop en melkglazen flesje met agaten stop, China
Loc.10
€ 50 - € 70
985
Antiek metalen snuifflesje met hoog reliëf van leeuw en aan beide zijden een grote rode steen en rode stopper, China
Loc.10
€ 35 - € 45
986
Antiek Nephrite snuifflesje met voorstelling van staande draak met stop, China, 8 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
987
2 Ivoren olifantjes en ivoren sculptuur van Boeddha zittend op Naga troon, China, 19e eeuw
Loc.10
€ 35 - € 45
988
Glazen snuifflesje met rood/bruine lak met stopper en porseleinen flesje met decor van konijntje en agaten stopper, China
Loc.10
€ 25 - € 35
989
Shunsho, Japanse erotische afbeeldingen (3x)
Loc.10
€ 90 - € 120
990
Eizan, Hofdame betrapt, Shunga, 17 x 24 cm.
Loc.10
€ 65 - € 90
991
Ingelijste hondenprent, diverse porseleinen schoteltjes en een met Chinese decoraties bewerkte schelp
Loc.10
€ 40 - € 60
992
Antiek Japans bronzen wierookpotje met houten deksel en drakendecoraties, h.16 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
993
14 Kt. geelgouden oorhangers met cultivé parels
6-k
€ 25 - € 35
994
18 Kt. geelgouden rozet oorknoppen met briljant geslepen diamanten 0,70ct
6-k
€ 500 - € 700
995
14 Kt. geelgouden oorknoppen met diamant 0,03ct
6-k
€ 75 - € 110
996
14 Kt. bicolor oorknoppen met briljant geslepen diamanten 0,10ct
6-k
€ 100 - € 140
997
Gouden tricolor oorknoppen met parel
6-k
€ 25 - € 35
998
6-k
€ 45 - € 65
999
14 Kt. geelgouden solitair oorhangers mer briljant geslepen diamanten 0,22ct
6-k
€ 220 - € 320
1000
14 Kt. geelgouden oorknoppen met blauwe topaas
6-k
€ 20 - € 30
1001
14 Kt. geelgouden oorhangers met blauwe topaas
6-k
€ 30 - € 45
1002
14 Kt. geelgouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant 0,12ct
6-k
€ 100 - € 140
1003
Stel gematteerde geelgouden oorstekers
6-k
€ 50 - € 70
1004
14 Kt. geelgouden collier met bicolor gouden hanger met briljant geslepen diamant 0,05ct
6-k
€ 200 - € 280
1005
14 Kt. geelgouden armband met zwarte emaille en briljant geslepen diamanten 0,10ct
6-k
€ 260 - € 360
1006
14 Kt. gouden collier met hanger bezet met camee
6-k
€ 120 - € 170
1007
Bewerkte 14 kt. hanger met een camee
6-k
€ 75 - € 110
1008
14 Kt. geelgouden collier met hanger bezet met saffier en diamant 0,01ct
6-k
€ 100 - € 140
1009
Antiek blauw gedecoreerd Chinees trekpotje
Loc.10
€ 300 - € 425
1010
Glazen snuifflesje met groen overlay en carneool stop en porseleinen flesje met stop met karakter merk, China
Loc.10
€ 50 - € 70
1011
Antiek porseleinen snuifflesje met fraaie schildering van Chinese man met leeuw en stop, China, 10 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1012
Antiek porseleinen plat snuifflesje met stop met winterlandschap en karakters, China, 8 cm.
Loc.10
€ 35 - € 45
Antiek porseleinen flesje met floraal decor, China, 13 cm.
Loc.10
€ 35 - € 45
1014
Blauw gedecoreerd Chinees porseleinen deksel doosje, h.7 x L.15 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
1015
2 Porseleinen dekselpotten (waarvan een met deksel) met decor van vrouw met sotjes, China
Loc.10
€ 14 - € 18
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1016
Koopje van 4 blauw met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen borden, diam.24 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1017
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schotel, diam.27 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
1018
2 Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kandelaars,h.26 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
1019
Met personen in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen penselenbak, h.16 x L.17 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1020
Antieke geëtste ovale Art Deco spiegel met foto-uitsparing aan kwastkoord, b.66 x h.42 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
1021
Massief marmeren handgekapte en met gezichten gedecoreerde tuinzetel, h.50 x b.35 x d.35 cm.
Loc.10
€ 170 - € 240
1022
Antieke koperen rozet, diam.36 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1023
Geelkleurig in hoogglans afgelakte opengewerkte hoge Chinese plantentafel, h.112 x d.60 cm.
Loc.10
€ 220 - € 300
1024
Loc.10
€ 220 - € 300
1025
Stel Kapitale met personen in landschap gedecoreerde hand beschilderde Chinees porseleinen kraagvazen, h.123 cm.
Loc.10
€ 800 - € 1.200
1026
Antiek massief houten rek met 4 etages, h.177 x b.120 x d.63 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
1027
Gepolychromeerde 60-erjaren gipsen vrouwenbuste, h.66 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1028
Koop van 2 gepolychromeerde 60-erjaren gipsen vrouwenbustes, h.45 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1029
Gepolychomeerde 60-erjaren gipsen reclame beeld van Curt Royal, h.73 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
1030
Nieuwe grandfoulard, 145 x 180 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1031
Loc.10
€ 100 - € 140
1032
Loc.10
€ 100 - € 140
1033
Bronzen sculptuur van een liggend hertje, h.18 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
1034
Bronzen sculptuur van een liggend hertje, h.30 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
1035
Naar Munthe, Tjalk op open water, olieverf op board, 65 x 57 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1036
Onb.meester, De Drie Gratiën met op de achtergrond een tuin, olieverf op paneel, 60 x 50 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
1037
Th. Stoffer, Vissende man langs kanaal, olieverf op doek, 62 x 46 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
1038
M. Gidding, Molens in landschap, olieverf op doek, 50 x 37 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
1039
Hollandse School (omgeving A.W. Mesdag), Schepen op zee, 19e eeuw, olieverf op doek, 38 x 50 cm.
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
1040
B.A. van Beek, 1875-1941, Gezicht op Kortenhoef, olieverf op paneel, 31 x 46 cm.
Loc.10
€ 320 - € 450
1041
Omgeving Joseph Israels, boerin in landschap en een Groningse boerin in interieur, olieverf op board, 26 x 15 cm.pendant
Loc.10
€ 1.400 - € 2.000
1042
Monogram, Hollandse School, Rivierlandschap met molen, olieverf op doek, 19e eeuw (monogram r.o. ged.1851), 33 x 41 cm.
Loc.10
€ 260 - € 360
1043
Martin (Martijn) Monnickendam, Amsterdam 1874–1943 Amsterdam, Stilleven met zittende Boeddha, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
1044
Antiek wortelnotenhouten dubbelgebogen bureau rustend op klauwpoten, Holland ca. 1820, h.111 x b.116 x d.56 cm.
Loc.10
€ 700 - € 1.000
1045
Bronzen sculptuur van een Cleopatra, h.20 x L.22 cm.
Loc.10
€ 140 - € 200
1046
A.H. Bakhuijsen jr., Romantisch stel bij fuik in een plassengezicht, gedateerd 1895, olieverf op doek, 60 x 110 cm. (lijst defect)
Loc.10
€ 800 - € 1.200
1047
Oude wortelnoten- met mahoniehouten Franse 2-laden commode afgedekt met een marmeren blad en geflankeerd met vuurverguld bronzen beslag
Loc.10
€ 800 - € 1.200
1048
2 Zwart met goudkleurige tafellampen met beige kap, h.194 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
1049
2 Oude gestoken teakhouten Jugendstil-stijl plantentafels, h.113 x b.30 x d.30 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
1050
Kees Okx, Triptiek, Astrale deel III, 1965, gouache/gem.techniek, 58 x 219 cm., herkomst Christie's, 1997, 2797 lot.nr.551
Loc.10
€ 40 - € 60
1051
H.H. Ros, Gezicht op boerderij met op de achtergrond een kerktoren, olieverf op doek, 85 x 54 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
1052
H. van Gerensteijn, Boot met persoon in Giethoorn, olieverf op doek, 100 x 60 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1053
Notenhouten Zaanse stoelklok
Loc.10
€ 40 - € 60
1054
Stel schemerlampen op marmeren voet, h.50 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
1055
Massief houten hotelboy, h.146 cm.
Loc.10
€ 260 - € 360
1056
Antieke Franse notenhouten Jugendstil bank met rode bekleding, h.107 x b.160 x d.62 cm.l
Loc.10
€ 300 - € 425
1057
Fraai gesneden notenhouten bijzettafel met drakenpoten, h.71 x b.57 x d.55 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
1058
Art Deco tafellamp met beige gemarmerde glazen kap
Loc.10
€ 130 - € 180
1059
Antieke mahoniehouten deels zwart gepolitoerde Willem III salontafel, h.52 x b.130 x d.97 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1060
2 Droogbloemen boeketten van rozen in vaas
Loc.10
€ 10 - € 14
1061
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 245 x 197 cm. (winkelwaarde € 3.480)
Loc.10
€ 475 - € 700
1062
Grote bronzen vrouwenbuste, h. 80 cm.
Loc.10
€ 800 - € 1.200
1063
Met koper beklede Jugendstil plantenzuil met florale decoraties, h.126 x b.37 x d.37 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
1064
Antiek mahoniehouten breitafeltje, Holland ca.1830, h.70 x diam.34 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1065
Levensgrote bronzen sculptuur van een tekkel, h.48 x L.115 cm.
Loc.9
€ 750 - € 1.100
1066
Aardewerken bruinkleurige wandplaquette met voorstelling van engelen bij Venus, bekroond door een vaas 72 x 36 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1067
Met 22 kt. goud vergulde zakkroon met kristallen pegels, Basker Bombay, h.86 x diam.50 cm.
Loc.9
€ 500 - € 700
1068
Met 22 kt. vergulde plafonnière met kristallen pegels, Basker Bombay, h.38 x diam.40 cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
1069
Loc.9
€ 150 - € 220
Loc.9
€ 500 - € 700
1071
Bronzen sculptuur van cupido rustend op zwart marmeren sokkel, h.54 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1072
Buratti, Wandelende personen, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1073
A.J. Heijmans, Winterlandschap, olieverf op doek, 36 x 31 cm.
Loc.9
€ 170 - € 240
1074
Carel Willink, Surrealistisch landschap, lithografie, 89 x 66 cm.
Loc.9
€ 450 - € 650
1075
Onb.meester, Rustende visser, gouache op papier, 42 x 27 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1076
Antieke geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.156 x b.90 cm.
Loc.9
€ 400 - € 600
1077
14 Kt. gouden Close Forever armband met 14 kt. gouden hangertje, 11,4 gr.
6-k
€ 140 - € 200
1078
14 Kt. gouden broche met fluitspeler en vogel
6-k
€ 120 - € 170
1079
14 Kt. gouden broche bezet met zaadpareltjes
6-k
€ 40 - € 60
1080
Twee 14 kt. gouden broches bezet met kornalijn, 14 gr.
6-k
€ 120 - € 170
1081
18 Kt. rose gouden ring met briljant geslepen diamanten 0,42ct, ringmaat: 20 (62)
6-k
€ 400 - € 600
1082
18 Kt. geelgouden infinity ring met 0.087ct diamant, ringmaat: 17 (54), gewicht: 1,95 gr.
6-k
€ 220 - € 320
1083
18 Kt. geelgouden ring in de vorm van een appel bezet met een diamantje 0.0165ct, ringmaat: 16,50 (52)
6-k
€ 120 - € 170
1084
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten 1,41ct, ringmaat: 21 (65)
6-k
€ 1.000 - € 1.400
1085
14 Kt. gouden ring bezet met briljant, robijn en saffier
6-k
€ 60 - € 90
1086
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamant 0,01ct, ringmaat: 18
6-k
€ 50 - € 70
1087
14 Kt. geelgouden ring met saffier en briljant geslepen diamanten 0,20ct, ringmaat: 16,75 (52)
6-k
€ 170 - € 240
1088
14 Kt. gouden ring bezet met gefacetteerde amethist
6-k
€ 100 - € 140
1089
14 Kt. gouden ring bezet met saffier en briljant
6-k
€ 100 - € 150
1090
14 Kt. gouden ring bezet met blauwe stenen en zirkonia
6-k
€ 300 - € 500
1091
14 Kt. gouden oorknoppen bezet met parel
6-k
€ 50 - € 70
1092
6-k
€ 50 - € 70
1093
Antieke mahoniehouten Biedermeier penantkast h.100 b.110 d. 55cm.
Loc.9
€ 260 - € 380
1094
Crèmekleurig beschilderd aardewerken beeld van een zingend engeltje als kandelaar/waxinehouder, h.38 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1095
Stel bronzen schemerlampvoeten met crèmekleurige kapjes, h.80 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1096
Porseleinen Chine de Commande cachepot met onderschaal met karakterstempel Qianlong, China, herkomst uit de collectie van een lid van de familie van Beuningen
Loc.9
€ 60 - € 90
1097
Antieke albasten zuil afgezet met vergulde bronzen elementen w.o. een papegaai, h.97 x b.34 x d.34 cm.
Loc.9
€ 600 - € 850
1098
Kees van Dongen, Femme allongée, gravure, 39 x 29 cm.
Loc.9
€ 45 - € 60
1099
Julio Romera, Buenos Aires (Argentinië) 1927, Hommage Camilo Sanfuego, olieverf op board, gedateerd 1962, 75 x 55 cm.
Loc.9
€ 700 - € 1.000
1100
Hetty Broedelet, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 100 x 74 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1101
Antieke mahoniehouten Biedermeier kast met vitrine-opstand, Holland ca.1840, h.230 x b.124 x d.60 cm.
Loc.9
€ 550 - € 750
1102
Onb.meester, Bomschuiten met personen op het strand, 113 x 80 cm.
Loc.9
€ 500 - € 700
1103
Zeer grote deels gepolychromeerde bronzen beeld van 7 papegaaien op tak, h.210 cm.
Loc.9
€ 2.800 - € 4.000
1104
Zeer grote geslepen spiegel in zwart met zilverkleurige lijst, h.230 x b.130 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1105
Bronzen kubistische-stijl panter, h.52 x L.96 x b.24 cm.
Loc.9
€ 600 - € 850
1106
Notenhouten kuipdienblad met gecontourneerde rand en koperen handgrepen, 55 x 70 cm.
Loc.9
€ 40 - € 55
1107
Massief blank eikenhouten plat bureau, h.78 x b.214 x d.98 cm.
Loc.9
€ 400 - € 600
1108
Lampvoet i.v.v. grillige steen op ijzeren voet met hemelsblauwe kap
Loc.9
€ 240 - € 340
1109
Massief blank eikenhouten eetkamertafel, h.78 x L.220 x b.100 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1110
Handgeknoopt Ziegler kleed, 265 x 200 cm.
Loc.9
€ 800 - € 1.200
1111
Vier nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde eetkamerstoelen
Loc.9
€ 400 - € 600
1112
2 Ronde houten schalen, h.25 x diam.73 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1113
2 Antieke ijzeren 1-pens kandelaars, h.70 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1114
Grote geelkoperen penkandelaar, h.61 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1115
Grote geelkoperen penkandelaar, h.60 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1116
Grote geelkoperen penkandelaar, h.67 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1117
Grote geelkoperen penkandelaar, h.40 cm.
Loc.9
€ 10 - € 14
1118
Wit gelakte metalen vogel drinkbak/bloembak/vuurkorf, h.80 x diam.70 cm.
buiten
€ 200 - € 280
1119
Zeer grote geel/blauw/zwart gekleurde sculptuur van een hond, h.152 cm.
buiten
€ 280 - € 380
1120
Zeer grote bronzen sculptuur van Hermes, h.195 cm.
Loc.9
€ 1.800 - € 2.600
1121
Levensgrote bronzen sculptuur van een zittende dame, h.160 cm.
Loc.9
€ 1.400 - € 2.000
1122
Bronzen sculptuur van een liggende slapende dame, L.140 cm.
Loc.9
€ 1.200 - € 1.700
1123
Stel rijk bewerkte goud/crèmekleurige sokkels versierd met acanthusbladeren en rozetten, h.80 x diam.50 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1124
Barok zilverkleurig met zwart gecapitonneerde stof beklede hotelseat, h.120 x b.220 x d.160 cm.
Loc.9
€ 500 - € 700
1125
Notenhouten bijzettafeltje met marmeren blad, Frankrijk ca.1900, h.70 x b.40 x d.40 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1126
Robert Indiana, LOVE, curved Wool, nr.407/999, exclusive edition for Galerie, F 2005
Loc.9
€ 200 - € 280
1127
Andy Warhol, Marilyn, pink silkscreen by fill in your own, ref:Feldman prints, signature, 91 x 91 cm. op Museum appendix II.22-31,
Loc.9
€ 280 - € 400
1128
Glenn Berry, Personen aan tafel, Crayon, 61 x 48 cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
1129
A. Prins, Havengezicht met afgemeerde vissersboten, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1130
Kees Verwey, Amsterdam 1900-1998 Haarlem, Straatje met peroon,krijttekening,gesigneerd en '71, 56x42 cm.
Loc.9
€ 500 - € 700
1131
Monogram PW, Personen in de zee bij Camperduin, Olie op paneel, 34x21 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1132
Jan Rijlaarsdam, 1911-2007, De ballonnenverkoper, gemengde techniek geaquarelleerde litho
Loc.9
€ 360 - € 500
1133
Monogram A.J.L., naar Schelfhout, IJsvermaak, olieverfje op paneel, 26,5 x 18 cm.
Loc.9
€ 400 - € 600
1134
Monogram J.K., Portret van een vrouw, olieverf op paneel, 21 x 16 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1135
J. Weiss, Zicht op personen bij carrousel, olieverf op paneel, 28 x 20 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1136
Dulman, Meisje op stoel, aquarel, 34 x 24 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
Toegeschreven aan Simon Maris, 1873-1935, Moeder en kind, Olieverf op paneel, 26x20 cm.
Loc.9
€ 450 - € 650
1138
Jan Planting, Man met paard en wagen op bospad, aquarel, 26 x 20 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1139
Antieke mahoniehouten voltaire met groen velours bekleed
Loc.9
€ 160 - € 240
1140
Gepolychromeerde Chinees 2-deurs kast met 2 laden met afbeeldingen van sotjes in Chinese landschappen, h.175 x b.80 x d.40 cm.
Loc.9
€ 180 - € 260
1141
Antieke mahoniehouten geschulpte bijzettafel, Holland ca. 1840, h.66 x b.89 x d.69 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
1142
Koop van een grote deksel doos en drie beelden van Indiase muzikanten.
Loc.9
€ 50 - € 70
1143
Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een springende kikker rustend op marmeren voetstuk, h.50 x b.115 cm.
Loc.9
€ 450 - € 650
1144
Koopje van 2 albasten beeldjes (1 defect)
Loc.9
€ 50 - € 70
1145
Taito, Apenbrug in maanlicht, Japanse prent, 16 x 23 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1146
Aardewerken 3-delig kaststel met beschildering van een romantische paar in landschap en bloemen, 37 x 30 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1147
Koopje van 10 antieke en oude porseleinen beeldjes
Loc.9
€ 50 - € 70
1148
Hiroshige, 3 Diverse landschappen (Hara, Fuji Sawa en paardenmarkt), Japanse prenten
Loc.9
€ 110 - € 150
1149
Utamaro, Erotische voorstelling, 17 x 26 cm.
Loc.9
€ 65 - € 90
1150
Isografie van Toorop, 23 x 20 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1151
Koopje van antiek waaiergeslepen kristallen schuitje met 5-delig tafelstel en boterbolletjespotje met defecte deksel
Loc.9
€ 30 - € 45
1152
Koop van 5 antieke gepolychromeerde porseleinen beeldjes
Loc.9
€ 60 - € 90
1153
Koopje van 6 antieke gepolychromeerde porseleinen beeldjes van kindjes, h.15 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1154
3 Imari vaasjes, 19e eeuw
Loc.9
€ 70 - € 100
1155
Koopje van 9 kutanie vaasjes, eind 19e eeuw
Loc.9
€ 80 - € 120
1156
Imari porseleinen vaas, 19e eeuw, h.24,5 cm.
Loc.9
€ 90 - € 130
1157
5 Imari porseleinen room bordjes, 19e eeuw
Loc.9
€ 90 - € 130
1158
3 Diverse Imari porseleinen vaasjes, 19e eeuw
Loc.9
€ 70 - € 100
1159
Imari porseleinen vaas, 19e eeuw, h.19 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1160
Koopje van 4 oranje en 3 blauwe Chinese porseleinen kopjes, vroeg 19e eeuw
Loc.9
€ 50 - € 70
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1161
14 Kt. gouden collier met muscetonsluiting, 30,5 gr.
6-k
€ 850 - € 1.200
1162
14 Kt. gouden collier met muscetonsluiting, 31,5 gr.
6-k
€ 850 - € 1.200
14 Kt. gouden ketting met koningsschakel, 21,4 gr., 50 cm.
6-k
€ 600 - € 850
1164
4 Diverse ringen w.o. goud
6-k
€ 100 - € 140
1165
Antieke 14 kt. gouden speld met pareltje en 2 briljantjes
6-k
€ 50 - € 70
1166
14 Kt. gouden armband bezet met granaten, 28,9 gr.
6-k
€ 750 - € 1.100
1167
14 Kt. gouden rozetring bezet met granaat, 7,8 gr.
6-k
€ 200 - € 280
1168
18 Kt. gouden ring bezet met zirkonia
6-k
€ 60 - € 90
1169
14 Kt. gouden ring bezet met streepagaat, 6 gr.
6-k
€ 100 - € 140
1170
14 Kt. tricolor gouden zegelring, 6 gr.
6-k
€ 100 - € 140
1171
14 Kt. gouden brede ring bezet met 3.36ct briljant, 13,7 gr.
6-k
€ 1.800 - € 2.400
1172
14 Kt. geelgouden alliance met briljant geslepen diamanten 1,57ct, ringmaat: 17
6-k
€ 900 - € 1.300
1173
18 Kt. gouden ring bezet met 0.50ct roosdiamant, 8,1 gr.
6-k
€ 500 - € 700
1174
14 Kt. geelgouden ring met diamant 0,01ct, ringmaat: 18 (57)
6-k
€ 70 - € 100
1175
Antieke goudkleurige broche bezet met diamant
6-k
€ 50 - € 70
1176
14 Kt. bicolor ring met briljant geslepen diamanten 0,33ct, ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 400 - € 600
1177
Antieke opiumpijp met mythische drakenkop en gravures van Boeddhistische figuren (op standaard), China, 72 cm., zeer bijzonder
Loc.9
€ 180 - € 260
1178
Koopje divers Chinees porselein en houten sokkeltjes
Loc.9
€ 60 - € 90
1179
Stel antieke floraal gedecoreerde Haags porseleinen kop-en-schotels, 18e eeuw
Loc.9
€ 100 - € 140
1180
Antieke floraal gedecoreerde Meissen porseleinen dekselbak, h.8 x d.10 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1181
Klokje in houten standaard, h.23 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1182
Koperen lierpendule rustend op marmeren voetstukje, h.22 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1183
2 Gepolychromeerde gipsen engeltjes rustend onder antieke stolpen
Loc.9
€ 150 - € 220
1184
Antiek met ivoor belijmd theekistje met medaillon
Loc.9
€ 80 - € 120
1185
Roze marmeren inktstel met koperen ridder en potjes
Loc.9
€ 100 - € 140
1186
Omgeving Henryk Hektor Siemiradzki, Naakte dame met vlinder, olieverf op schilderspalet, gesigneerd en gedateerd 1895, 40 x 27,5 cm.
Loc.9
€ 1.200 - € 1.700
1187
Koopje van 4 aardewerken Yixing trekpotjes
Loc.9
€ 40 - € 60
1188
Houten tafelklokje, h.20 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1189
Geslepen loodkristallen fruitschaal, h.20 x d.27 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1190
Corneille, Ete Baroque, beschilderd houten beeld, multiple, nr.5/100, gesign. en gedateerd, 35 x 48 x 6 cm.
Loc.9
€ 1.000 - € 1.400
1191
Stel deels vuurvergulde bronzen Empire-stijl 5-lichts kandelaars, h.70 cm.
Loc.9
€ 700 - € 1.000
1192
Antieke brozen Empire vuurvergulde Lectura pendule, h.45 cm.
Loc.9
€ 2.400 - € 3.200
1193
Ond. gesign. drie figuratieve voorstellingen, gem. techniek op papier, 43 x 58 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
Peter Ruting, Potloden, Giclee, 50 x 39 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
Oude kaart van America, handingekleurd, 50 x 38 cm.
Loc.12
€ 120 - € 170
1196
Antieke rijk bewerkte elmhouten Chinese 2-deurs kast met porseleinen deurknopjes, h.180 x b.160 x d.90 cm.
Loc.12
€ 160 - € 240
1197
Cornelis Springer, 1817-1891, Stadsgezicht te Hamelen, litho, 27 x 32 cm.
Loc.12
€ 35 - € 45
1198
Onb.meester, Stilleven met fruit, olieverf op board, 25 x 22 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1199
Oude kaart, handmatig gekleurd, Holland, 42 x 29 cm.
Loc.12
€ 120 - € 170
E. Weerts, Berglandschap met doorkijkje op meer, olieverf op paneel, gedateerd 1845, 30 x 24 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1201
Geel metalen industriële lamp op verstelbare metalen onderkant
Loc.12
€ 150 - € 220
1202
Groen metalen wijnrek gedecoreerd met druivenranken met plaats voor 47 flessen, h.135 x b.77 x d.39 cm.
Loc.12
€ 130 - € 180
1203
Set van 6 gekleurde Boheems kristallen Champagne glazen, h.23 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1204
Château Peyrot Loupiac, dessertwijn, Grand Vin Bordeaux 2012, 12x
Loc.12
€ 60 - € 90
1205
Cuvée Jubilée Ginestet, Haut-Médoc, Elevé en Fûts de Chêne, 2003, 12x
Loc.12
€ 120 - € 170
1206
Jan Meyer, 1927-1995, Le vol des oiseaux, olieverf op paneel, 27x46 cm.
Loc.12
€ 450 - € 650
1207
Onb.meester, Stilleven met kan en vaas, olieverf op board achter glas, 60 x 50 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1208
Hettie Giezen-Nieuwenhuys, Sonate aan Queekhoven, gouache, gedateerd oktober 1983, 68 x 48 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1209
Andy Warhol, Campbells Cheddar Cheese soup, screenprint, ca. 1980, edition : fill in your own signature in zwart, gestempeld op de achterkant, S.B.M. Art Club Cheddar Cheese, 88 x 58 cm.
Loc.12
€ 110 - € 150
1210
Andy Warhol, Cambell's soup, Old Fashioned vegetable, screenprint, ca. 1980, edition : fill in your own signature in zwart, gestempeld op de achterkant, 88 x 58 cm.
Loc.12
€ 110 - € 150
1211
Ond.gesign., Duitse School?, Stilleven met pompoenen, 1928, olieverf op doek, 59x60 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1212
Grote zandstenen tuinvaas op voetstuk
Loc.12
€ 600 - € 850
1213
Handbeschilderde 2-deurs kast met decor van een Italiaans landschap, h.185 x b.115 x d.50 cm.
Loc.12
€ 240 - € 340
1214
Haverkamp, Afgemeerde tjalken met vissersmannen en vrouwen, olieverf op doek, 85 x 54 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1215
Ond.gesign, Jachtstilleven met fazant, eend en haas, olieverf op doek, 85 x 76 cm.
Loc.12
€ 600 - € 850
1216
Ankau, Abstract, Aquarel, 60 x 50 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1217
J.C. de Zeeuw, Rivier met boerderijen, aquarel, 35 x 24 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1218
Onb.meester, Stilleven met fruit, olieverf op board, 20 x 25 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1219
Egon Schiele, Nu au miroir/a nude model before a mirror dessin, 1910, uitgave als lithographie door France Art Diffusion op de presse lithographique Marinoni Voirin de 1910 met een oplage van 150 exempl. op papier Rives Artist 300 gr.
Loc.12
€ 120 - € 170
1220
C.H. Breetveld, Bloemstilleven, olieverf op doek, 63 x 73 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1221
Russische School, Zelfportret van schilder met hoed,30-er jaren, olieverf op doek, 52x40 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1222
Henk Helmantel, Stilleven in rode kast, giclée, 314/320, 53 x 71 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1223
Fernand Léger, Le port, lithographie, gemonogrammeerd, 77 x 44 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1224
Blauw metalen industriële lamp op verstelbare metalen onderkant
Loc.12
€ 150 - € 220
1225
Gepolychromeerde metalen vis, h.27 x L.60 x d.10 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1226
Gepolychromeerde metalen vis met kaarsenhouder (achter openslaand deurtje), h.84 x L.106 x d.15 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
Gepolychromeerde metalen vis met kaarsenhouder (achter openslaand deurtje), h.50 x L.60 x d.12 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1228
Gepolychromeerde metalen vis met kaarsenhouder (achter openslaand deurtje), h.63 x L.76 x d.15 cm.
Loc.12
€ 160 - € 240
1229
Loc.12
€ 80 - € 120
1230
4 Metalen barkrukken met een taupekleurige teakhouten zitting
Loc.12
€ 200 - € 280
1231
Zeer grote zilverkleurige wijnkoeler versierd met druivenranken, h.30 x diam.52 cm.
Loc.12
€ 140 - € 200
1232
Stel metalen zilverkleurige schemerlampvoeten met bruine kapjes, h.82 cm.
Loc.12
€ 70 - € 100
1233
Groen bronzen wandkandelaar
Loc.12
€ 60 - € 90
1234
Blikken hangend vliegtuig vervaardigd uit recycling materialen, 45 x 48 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1235
Loc.12
€ 30 - € 45
1236
Handgeknoopt Ziegler kleed, 192 x 152 cm.
Loc.12
€ 500 - € 700
1237
Warre Vintage Port Quinta Da Cavadinha 1996 in org. kist, 2x
Loc.12
€ 50 - € 70
1238
Château. Lynch-Moussas en Château. Croizet Bages 2007 Pauillac, 2x
Loc.12
€ 60 - € 90
1239
Warre Colheita Port 2000, 2x
Loc.12
€ 40 - € 60
1240
Warre Port Optima 50 cl. 20 years Old Tawny, 2x
Loc.12
€ 35 - € 50
1241
Loc.12
€ 60 - € 90
1242
Château Juguet Saint Emilion Grand Cru 2007, 2x
Loc.12
€ 30 - € 45
1243
Château L’ Argenteyre Cru Bourgeois Medoc 2006 zilveren medaille 4x
Loc.12
€ 55 - € 80
1244
Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, 4x
Loc.12
€ 50 - € 70
1245
18 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen smaragd en diamant 0,42ct, ringmaat: 15 (47)
6-k
€ 300 - € 425
1246
14 Kt. bicolor gouden ring met dubbel rij aan briljant geslepen diamanten 0,18ct, ringmaat: 17,5 (55)
6-k
€ 110 - € 160
1247
14 Kt. geelgouden design rijring met briljant geslepen diamanten 0,40ct, ringmaat: 17,5 (55)
6-k
€ 280 - € 400
1248
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten 0,35ct, ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 300 - € 425
1249
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamant 0,07ct, ringmaat: 16,5 (52)
6-k
€ 130 - € 190
1250
14 Kt. geelgouden ring met smaragd en briljant geslepen diamanten 0,05ct, ringmaat: 17,5 (55)
6-k
€ 50 - € 70
1251
14 Kt. bicolor ring met briljant geslepen diamant 0,02ct, ringmaat: 17,75 (55)
6-k
€ 110 - € 160
1252
18 Kt. gouden ring bezet met 29 baquet geslepen briljanten
6-k
€ 475 - € 650
1253
14 Kt. geelgouden bandring met princes geslepen diamanten 0,10ct, ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 100 - € 140
1254
18 Kt. bicolor ring met saffier en 8 kant geslepen diamant 0,10ct, ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 220 - € 320
1255
14 Kt. geelgouden rijring met briljant geslepen diamanten 0,10ct, ringmaat: 18,5 (58)
6-k
€ 100 - € 140
1256
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,10ct, ringmaat: 18,5 (55)
6-k
€ 140 - € 200
1257
18 Kt. bicolor alliance 1,77ct F/G kl FL/VVS. Ringmaat:18, 7,3 gr.
6-k
€ 1.200 - € 1.700
1258
Opengewerkte 14 kt. gouden ring
6-k
€ 30 - € 45
1259
Geelgouden ring bezet met een briljantje (band is uit model)
6-k
€ 150 - € 220
1260
Antieke 14 kt. gouden Victoriaanse damesring bezet met amethist
6-k
€ 300 - € 425
1261
Zeer grote staande waxinelichthouder met decoraties van pauwen, olifanten en personen geschikt voor 43 waxinelichtjes, h.192 x b.120 cm.
Loc.12
€ 450 - € 650
1262
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 183 x 273 cm. (winkelwaarde € 3.260)
Loc.12
€ 425 - € 600
1263
Metalen in hoogte verstelbare bartafel afgedekt met een taupekleurig teakhouten rond blad, h.186 of 150 x diam.76 cm. met 4 bijpassende barkrukken
Loc.12
€ 360 - € 500
1264
Zeer grote ijzeren vuurschaal, h.40 x diam.107 cm.
Loc.12
€ 400 - € 600
1265
Toegeschreven aan Hendrik Petrus Berlage (1856 –1934), robuuste eikenhouten bijzettafel, h.45 x b.65 x d.35 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1266
Crème met goud gelakte tuinzuil met afbeeldingen van Medusa, h.130 x b.60 x d.60 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1267
Loc.12
€ 200 - € 280
1268
Zwarte hoogglans piano, merk Yamaha met een bijpassende kruk, h.130 x b.151 x d.65 cm.
Loc.12
€ 500 - € 700
1269
Oude deels groen gestoffeerde Belge Crefeld accordeon met parelmoer toetsen, vruchtenhouten blad en koperen ornamenten
Loc.12
€ 100 - € 140
1270
Met satijnhout gedecoreerde Spaanse Gomez gitaar
Loc.12
€ 30 - € 45
1271
Handgemaakte Western gitaar, merk Stagg
Loc.12
€ 40 - € 60
1272
Pearl Traveller Kit drumstel met extra geluidsdempers
Loc.12
€ 150 - € 220
1273
2 Gehamerde chroom met bronzen schemerlampen met tweed kappen, h.90 cm.
Loc.12
€ 90 - € 130
1274
2 Zwart met bronzen tafellampen met crèmekleurige kappen, h.88 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1275
Zeer grote gepolychromeerde trekpop, h.230 x b.150 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1276
Goud gelakt metalen design dressoir met lederen wijnhouders geschikt voor 50 flessen en afgedekt door een glasplaat, h.86 x b.155 x d.46 cm.
Loc.12
€ 800 - € 1.200
1277
Picaflores Reserva Cabernet Sauvignon/Merlot, Chili 2008, 6x
Loc.12
€ 50 - € 70
1278
Château Chevalier de Bergerac 2008, gouden medaille Bordeaux, 6x
Loc.12
€ 40 - € 60
1279
Frizzante Peach lichte apperatief/dessert wijn 5.9% alc. 6x
Loc.12
€ 20 - € 30
1280
3x Château Chevalier de Bergerac 2008 en 3x Château Tourteran Cru Bourgeois Haut Médoc 2004,
Loc.12
€ 50 - € 70
1281
3x Château Moulin Rompu Médoc 2013 en 3x Gigondats Cuvée Prestige, Cru du Rhone 2011
Loc.12
€ 50 - € 70
1282
Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x
Loc.12
€ 80 - € 120
1283
Oud snaarinstrument
Loc.12
€ 20 - € 30
1284
Gepolychromeerde kokoshouten pot, h.52 x diam.73 cm. afgedekt met een glasplaat
Loc.12
€ 260 - € 360
1285
Set van 2 staande gepolychromeerde zuilen als lamp met olijf-kleurige lampenkappen, h.175 cm.
Loc.12
€ 360 - € 550
1286
Zeer grote wit met groen gelakte deels beglaasde 2-deurs kast, h.250 x b.126 x d.45 cm.
Loc.12
€ 1.200 - € 1.700
1287
Andy Warhol, Broadway Cat, print signée, 60 x 44,5 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1288
Salvador Dali, Paysage Surréaliste aux cheval, gravure eau-forte couleurs en pointe séche, 54 x 70 cm. image
Loc.12
€ 150 - € 220
1289
Jean Charles Donnadieu, Personen met op de achtergrond een stad, gem.techniek op papier, 128 x 235 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1290
Van een antieke Indiase poort vervaardigde 2-deurs kast met plankenindeling, h.233 x b.161 x d.65 cm.
Loc.12
€ 900 - € 1.300
1291
Anneke, Abstract, acrylverf op doek, 100 x 150 cm., gedateerd 2005
Loc.12
€ 80 - € 120
1292
Ond.monogram, Stilleven, aquarel, 67 x 38 cm.
Loc.12
€ 90 - € 120
1293
A.Heijboer, Haantje, aquarel, 29 x 21 cm.
Loc.12
€ 120 - € 170
1294
Pablo Picasso, Bouquet, lithographie op geschept papier D'Arches, 39 x 44 cm.
Loc.12
€ 70 - € 100
1295
Gepolychromeerde terracotta sculptuur van een jongen met druiven, h.67 cm.
Loc.12
€ 45 - € 65
1296
Gepolychromeerde houten haan
Loc.12
€ 40 - € 60
1297
Geslepen spiegel in zwart met goudkleurige lijst, 150 x 88 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1298
Met bloemen gedecoreerd in hoog glans afgewerkt gepolychromeerd Chinees 4-deurs dressoir met 4 laden, h.88 x b.192 x d.45 cm.
Loc.12
€ 1.000 - € 1.400
1299
Gesatineerd glazen Art Deco vaas in reliefdecor
Loc.12
€ 70 - € 100
1300
Stel houten crèmekleurig met turkoois gelakte lampvoeten met turkooizen kappen, h.68 cm.
Loc.12
€ 130 - € 190
1301
Met blauw gelakt crèmekleurig Franse 2-deurs kast met gebogen kap en gesatineerde glazen in de deuren omringd door bloemvormig snijwerk, h.210 x b.135 x d.50 cm.
Loc.12
€ 600 - € 850
1302
Onb.meester, Abstract, olieverf op doek, 99 x 99 cm.
Loc.12
€ 10 - € 14
1303
Dick Breddels, Leiden 1918-1990, Abstract, gem.techniek op paneel, 100 x 80 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1304
Van Dongen, Mont Martre 1900, lithografie, 1962, 40 x 30 cm. image
Loc.12
€ 900 - € 1.300
1305
Monogram M.P., Vissers voor een huisje, aquarel, 31 x 24 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1306
Ond.gesign, Landschap met korenschoven, olieverf op doek, 87 x 72 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1307
Onb.meester, Stilleven met fruit en kreeft, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1308
In hoog glans afgelakt gepolychromeerd Chinees dressoir met 2 deuren en 4 laden gedecoreerd met Chinese gebouwen, bloemen en vruchten, h.90 x b.141 x d.41 cm.
Loc.12
€ 600 - € 850
1309
2 Metalen lampvoeten met rode kappen, h.60 cm.
Loc.12
€ 110 - € 160
1310
Geslepen spiegel in goudkleurige ornamentenlijst met daarin twee reliëf plaquettes met afbeeldingen van vrouwen met kindjes, 145 x 80 cm.
Loc.12
€ 130 - € 180
1311
2 Roze aardewerken potten
Loc.12
€ 40 - € 60
1312
Loc.12
€ 30 - € 45
1313
Mahoniehouten Empire passpiegel/psyche met bronzen monturen op wieltjes, ca. 1800, h.203 x b.97 cm.
Loc.12
€ 1.500 - € 2.200
1314
Chinese in hoogglans gelakte houten crèmekleurige barkruk, h.102 x b.45 x d.43 cm.
Loc.12
€ 140 - € 200
1315
Loc.12
€ 140 - € 200
1316
Chinese in hoogglans gelakte houten zwartkleurige barkruk, h.102 x b.45 x d.43 cm.
Loc.12
€ 140 - € 200
1317
Germ de Jong, Bloemstilleven, olieverf op board, 1947, 88,5 x 73 cm. in lijst
Loc.12
€ 220 - € 300
1318
Wit porseleinen reliëf plaquette met afbeelding van Venus, 50 x 40 cm.
Loc.12
€ 70 - € 100
1319
Peter Ginkenaar, Moderne compositie, kleurenets, nr. 27/75, gedateerd 1975, 66 x 50 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1320
Wit porseleinen reliëf van "De vier deugden", 50 x 40 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1321
Naar Jean Veber, Bij de kapper, olieverf op doek, 41 x 28 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1322
F. Saunier, Contemplado, kleurenets, nr.158/190, gedateerd 1970, 44 x 43 cm.
Loc.12
€ 25 - € 35
1323
Roger Forissier, 1924-2003, Ardeche, zeefdruk, nr.21/30, 54 x 38 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1324
Aardewerken zuil met massief metalen beeldje van een kindje met fakkel, h.140 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1325
Naar Gestel, Landarbeiders, gouache, 47 x 33 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1326
Onb.meester, Boerinnen bij bruggetje, olieverf op board, 24 x 20 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1327
Madelene, Collage van gespannen draad, 50 x 37 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1328
Ond.gesign., Landschap, maroefle, 33 x 21 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1329
Diverse (laag gehalte) 8 kt. gouden sieraden bezet met granaat (2 ringen, armband en ketting)
6-k
€ 80 - € 120
1330
Antieke 14 kt. gouden met 1e gehalte zilveren Biedermeier broche bezet met roosdiamant
6-k
€ 400 - € 600
1331
14 Kt. geelgouden ring bezet met een gefacetteerde ovale amethist
6-k
€ 360 - € 550
1332
14 Kt. geelgouden hanger bezet met briljant 0.10ct
6-k
€ 220 - € 300
1333
Antiek 19,2 Kt. gouden kruis bezet met smaragd/diamant/email 15,5 gr. L:7 cm.
6-k
€ 800 - € 1.100
1334
14 Kt. gouden brede armband bezet met roosdiamanten, 46,9 gr.
6-k
€ 1.600 - € 2.400
1335
14 Kt. gouden armband bezet met amethist en zirkonia, 63,2 gr.
6-k
€ 1.400 - € 1.900
1336
Antiek 14 kt. gouden broche bezet met roosdiamant
6-k
€ 200 - € 280
1337
Vergulde 2e gehalte zilveren art deco brochette met aquamarijn
6-k
€ 25 - € 35
1338
Antieke gouden korte horlogeketting met medaillon, 7,4 gr. (totaalgewicht)
6-k
€ 140 - € 190
1339
Gouden medaillon bezet met briljant
6-k
€ 100 - € 140
1340
14 Kt. geelgouden medaillon met een handgemaakte ajourrand
6-k
€ 180 - € 260
1341
18 Kt. gouden hanger bezet met steentjes, 3,5 gr.
6-k
€ 110 - € 160
1342
14 Kt. gouden jaren 50 potlood, gewicht 11,14 gram
6-k
€ 220 - € 300
1343
9 Kt. geelgouden sigaretten houder, gewicht 9,6 gram
6-k
€ 90 - € 120
1344
Oud gekleurd 20 kt. gouden armband, 28 gr.
6-k
€ 900 - € 1.300
1345
Andy Warhol, Marilyn, silkscreen op karton (blauw/roze), stempel op achterkant van Editeur (fill in your own signature), ref.: Feldman 1970 Appendix 11-22-31, 91 x 91 cm.
Loc.12
€ 140 - € 200
1346
Moderne sculptuur van vijf opgestapelde appels rustend op marmeren voetstuk, h.180x b.50 x d.50 cm.
Loc.12
€ 360 - € 550
1347
Grote metalen gegalvaniseerde engel, h.76 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1348
Ruw nikkelen zuil met glazen windlicht, h.68 x diam.25 cm
Loc.12
€ 90 - € 130
1349
Loc.12
€ 90 - € 130
1350
Ruw nikkelen zuil met glazen windlicht, h.85 x diam.20 cm.
Loc.12
€ 110 - € 150
1351
Ruw nikkelen zuil met glazen windlicht, h.105 x diam.25 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1352
Grote kristallen kroonluchter met koperen versieringen van druifranken, h.160 cm. (elektra ontbreekt)
Loc.12
€ 500 - € 700
1353
Grote kristallen kroonluchter met koperen versieringen van druifranken, h.160 cm.(elektra ontbreekt)
Loc.12
€ 500 - € 700
1354
Zeer grote metalen bronskleurige 8-arms wandkandelaar, h.128 x b.95 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1355
Loc.12
€ 200 - € 280
1356
Uitgebreid aardewerken Wedgwood serviesdeel met goud/oranje decoraties
Loc.12
€ 200 - € 280
1357
Snaarinstrument in koffer
Loc.12
€ 30 - € 45
1358
Goud gelakte metalen 12-arms kaarsenkroon, h.105 x diam.86 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1359
Ond.gesign., Amsterdams stadsgezicht met de Montelbaanstoren, olieverf op doek, 100 x 60 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1360
Bronzen hoofd van Vincent van Gogh, h.40 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1361
2 Chroom met zwartkleurige tafellampen met tweed kappen, h.80 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1362
Rood gelakte Chinese wandtafel, h.104 x b.150 x d.51 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1363
Gepolychromeerde gelakte metalen tafel, h.68 x diam.60 cm.
Loc.8
€ 120 - € 170
1364
Loc.8
€ 120 - € 170
1365
Oude mahoniehouten theetafel rustend op cabriole poten en een beschilderd blad, h.70 x b.77 x d.50 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1366
Gelood kristallen fruitschaal, diam.33 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1367
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met decoraties van personen in tuin, h.47 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1368
Hangende bronzen Boeddhistische wierookschaal
Loc.8
€ 60 - € 90
1369
Stel rijk bewerkte bronzen 5-lichts kandelaars met vaasvormige steel rustend op klauwpoten, h.69 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1370
Zeer uitgebreid blauw gedecoreerd aardewerken Petrus Regout servies, model Castillo en Royal Swings Old England
Loc.8
€ 300 - € 425
1371
Deels blauw gelakte eetkamertafel, h.78 x L.320 x b.100 cm.
Loc.8
€ 1.100 - € 1.600
1372
Oude koperen biljartlamp met glazen kappen
Loc.8
€ 60 - € 90
1373
Antieke notenhouten staande jardinière, Holland circa 1880, h.90 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1374
Engelse mahoniehouten 4-delige bijzettafelset, h.71 x b.35 x d.27 cm. (= grootste tafeltje)
Loc.8
€ 120 - € 170
1375
Antieke goud gelakte schildersezel met kuif, h.200 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1376
Lychee houten boomstronk als bijzettafel, h.80 x b.120 x d.70 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
1377
Armfauteuil met meerkleurige stoffering
Loc.8
€ 60 - € 90
1378
Rotan armfauteuil met webbing rugleuning
Loc.8
€ 30 - € 45
1379
Deels groen gepatineerde bronzen beeld van twee reuzepapegaaien op tak, h.200 cm.
Loc.8
€ 1.900 - € 2.600
1380
Antieke eikenhouten dekenkist met halfronde deksel, h.62 x b.117 x d.64 cm.
Loc.8
€ 140 - € 190
1381
Teakhouten salontafel met lade, h.50 x b.120 x d.80 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1382
Zeer grote blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas bekroond door een Kylin, h.110 cm.
Loc.8
€ 180 - € 260
1383
Zeer grote blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas bekroond door een Kylin, h.112 cm.
Loc.8
€ 180 - € 260
1384
Handgeknoopt Ziegler kleed, 473 x 360 cm.
Loc.8
€ 3.000 - € 4.250
1385
Met notenhout gedecoreerde, acht-vakken kast, h. 180 x b. 90 x d. 30 cm
Loc.8
€ 240 - € 340
1386
Gekleurd glazen Art Deco vaas, Scailmont, ca. 25 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1387
Karaf met 6 wijnglazen in koffer
Loc.8
€ 20 - € 30
1388
10 Thonet stijl stoelen met gematte zitting,n (deels zittingen versleten)
Loc.8
€ 300 - € 425
1389
Bronzen sculptuur van een wild zwijn rustend op zwart marmeren voetstuk, h.20 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1390
Antiek wortelnotenhouten werktafeltje met 2 uitklapbare blaadjes, h.73 x b.33 x d.54 cm., uitgeklapt 74 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1391
Antiek mahoniehouten tafeltje met wangenblaadjes op wielen,h. 71 x b.39 (ingeklapt) en 74,5 cm.uitgeklapt
Loc.8
€ 200 - € 280
1392
Stel zwart met zilverkleurige schemerlampvoeten met crèmekleurige kapjes, h.82 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1393
Andy Warhol, Campbell's (old fashioned vegetable) soups, silkscreen met stempel op de achterkant van de Editeur, fill in your own signature, 88 x 58 cm.
Loc.8
€ 110 - € 150
1394
Rijk bewerkte houten guéridon met marmeren blad, h.90 x b.30 x d.30 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
1395
Verzilverde Art Deco tafellamp met wit opaline kap
Loc.8
€ 150 - € 220
1396
Crème houten tafellamp met een crème kap, h.85 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1397
Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van naakte vrouw met twee honden rustend op marmeren voetstuk, h.35 x b.42 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1398
Antiek koloniaal teakhouten miniatuur dekenkistje, h.36 x b.58 x d.30 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1399
Cornelis Christiaan Zwaan, Amsterdam 1882-1964 Detroit Michigan, Larens interieur met de eerste naailes, olieverf op doek, 94 x 66 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
1400
Bruin marmeren zuil afgezet met koperen beslag, h.90 x b.29 x d.29 cm.
Loc.8
€ 160 - € 240
1401
Porseleinen oranjekleurige vaas als lampvoet met koningsblauwe kap, h.71,5 cm.
Loc.8
€ 110 - € 150
1402
Bronzen sculptuur van een neushoorn rustend op marmeren voetstuk, h.22 cm.
Loc.8
€ 120 - € 170
1403
Antieke mahoniehouten Empire commode met 3 laden, marmeren blaadje en spiegelopstand, geflankeerd door 2 kandelaars, Holland ca. 1820, h.192 x b.104 x d.56 cm.
Loc.8
€ 800 - € 1.200
1404
Handgeknoopt Ziegler kleed, 240 x 190 cm.
Loc.8
€ 650 - € 950
1405
Handgeknoopt Ziegler kleed, 242 x 167 cm.
Loc.8
€ 650 - € 950
1406
Handgeknoopt Ziegler kleed, 227 x 164 cm.
Loc.8
€ 650 - € 950
1407
Handgeknoopt Ziegler kleed, 172 x 237 cm.
Loc.8
€ 650 - € 950
1408
Opengewerkt wit gelakte houten kuifspiegellijst met spiegel, h.155 x b.98 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1409
Loc.8
€ 300 - € 425
1410
2 Divers gepolychromeerde Chinees porseleinen bloempotten
Loc.8
€ 40 - € 60
1411
Groen gekleurde legering Art Deco groep van drie eenden rustend op marmeren voetstuk, h.20 x L.52 x d.15 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1412
2 Zwart met bronskleurige tafellampen met beige kappen, h.73 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1413
14 Kt. gouden Omega De Ville horloge, 94,8 gr.
6-k
€ 3.000 - € 4.250
1414
18 Kt. gouden oorbellen 1,7 ct D/E VVS, 7,8 gram
6-k
€ 1.100 - € 1.500
1415
Piaget, 18 kt. gouden quartz herenpolshorloge (nieuwprijs ca. 19.000), 89,8 gr.
6-k
€ 4.000 - € 5.500
1416
14 Kt. gouden potloodje
6-k
€ 90 - € 120
1417
14 Kt. gouden broche bezet met ca. 0.70 ct. bolsjewiek diamant i.v.v. een golfclub, 4,3 gr.
6-k
€ 425 - € 600
1418
Gouden oorstekers met parel en elk 3 diamanten. Design Buchwald
6-k
€ 120 - € 170
1419
14 Kt. gouden Art Nouveau broche, gewicht 18,5 gram, met totaal 4ct roosdiamant
6-k
€ 900 - € 1.300
1420
14 Kt. gouden camee broche, 9,5 gr.
6-k
€ 200 - € 280
1421
14 Kt. gouden veerbroche, 2,9 gr.
6-k
€ 45 - € 65
1422
14 Kt. wit- met geelgouden fantasiebroche bezet met 2 briljantjes en een parel, 4,8 gr.
6-k
€ 110 - € 160
1423
18 Kt. gouden ring bezet met 3 briljantjes
6-k
€ 100 - € 140
1424
18 Kt. geelgouden ring met cabuchon toermalijn en briljant geslepen diamanten 0,20ct, ringmaat: 18,5 (58)
6-k
€ 260 - € 360
1425
14 Kt. geelgouden ring met diamant 0,01ct, ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 30 - € 45
1426
14 Kt. gouden ring bezet met 7 briljanten
6-k
€ 120 - € 170
1427
14 Kt. gouden ring bezet met briljant, 5 gr.
6-k
€ 110 - € 160
1428
14 Kt. bicolor ring met briljant geslepen diamant 0,01ct, ringmaat: 18 (57)
6-k
€ 40 - € 60
1429
Antiek groen/roze beschilderde penantkast, Duitsland ca.1890, h.102 x b.115 x d.52 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1430
Blauw beschilderde 2-deurs penantkast met 2 laden, h.102 x b.114 x d.46 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1431
Engelse gedraaide 3-delige cakestand (knopje ontbreekt), h.80 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1432
2 Grote gepolychromeerde aardewerken schotels met diverse personen, diam. 47 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1433
Set van gelood kristallen vazen op voet, h.32 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1434
Eikenhouten Neo-Renaissance bolpoottafel, h.70 x b.70 x d.50 cm.
Loc.8
€ 160 - € 240
1435
Spiegel in metalen industriële lijst, 85 x 42 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1436
Bronzen sculptuur van een pierrot rustend op marmeren sokkel, h.55 cm.
Loc.8
€ 45 - € 65
1437
Oude handgestoken Indonesische sculptuur van Gurada, h.32 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1438
Bronzen sculptuur van kraanvogel staande op schildpad (2-delig), Meiji-periode, Japan, h.23 cm.
Loc.8
€ 110 - € 160
1439
Koopje van een bronzen Boeddha zitten in Abhaya-Mudra vermoedelijk Cambodja en een bronzen beeld van Bodhisattva zittend voor aureool, Burma
Loc.8
€ 40 - € 60
1440
Vuurvergulde bronzen veel armig en 11-hoofdig sculptuur van BodhisattvaAvalokitesvara, Bon religie, Tibet, 37 cm.
Loc.8
€ 400 - € 550
1441
Koopje van 4 gepolychromeerde porseleinen gelobde schotels, diam.22 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1442
Houten sculptuur van een Balinese dame, gesign. Tantra, Bali, h.49 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1443
Koopje van 15 houten netsuké's
Loc.8
€ 20 - € 30
1444
Vuur vergulde bronzen sculptuur van Bodhisattva-Vajrapani, 18e/19e eeuw, Tibet, 19 cm.
Loc.8
€ 180 - € 260
1445
Antiek bronzen Khmer-stijl sculptuurtje van 16-armige Samantha-Mukha, Cambodja, 13e eeuw
Loc.8
€ 120 - € 170
1446
Antiek polychroom houten sculptuur van Chinese keizer zittend op troon, China, 26 cm.
Loc.8
€ 45 - € 65
1447
Djatihouten sculptuur van een visser, China, 36 cm.
Loc.8
€ 30 - € 40
1448
Koop divers aardewerk w.o. 6 antieke Delfts blauwe tegeltjes
Loc.8
€ 20 - € 30
1449
Terracotta vaas met hoog reliëf en vergulde handvatten, China, h.25 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
1450
Groen met wit marmeren borstbeeld van Mozart, h.31 cm.
Loc.8
€ 75 - € 110
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1451
Glazen bolvormig Omega bureauklokje, h.10 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1452
Antiek halssieraad bestaande uit 3 grote en 5 kleine ringen op standaard, China
Loc.8
€ 150 - € 220
1453
Antiek handbeschilderd Russisch icoon met afbeelding van Christus aan het kruis, omringd door o.a heilige apostel Paulus, moeder Maria, en Joris met de draak, 39 x 49 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
1454
Bronzen sculptuur van jongetje met enveloppe, h.25 cm.
Loc.8
€ 45 - € 65
1455
Karel W. Wach, Portret, olieverfje op koper, diam.9 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1456
Koopje van 3 diverse vergrootglazen
Loc.8
€ 40 - € 60
1457
Met karpers gedecoreerde Chinees porseleinen gekartelde schotel, diam.31 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1458
2 Oude gepolychromeerde met bloemen en landschap beschilderde Chinees porseleinen schotels, diam.30 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1459
Kunichika, Vrouw met pijp en vrouw met waaier, 25 x 35 cm.
Loc.8
€ 70 - € 100
1460
Yoskitsuya, Man op Hanabi festival
Loc.8
€ 75 - € 110
1461
Chinees porseleinen papbordje, h.4 x diam.16,5 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1462
2 Diverse gepolychtomeerde porseleinen gemberpotten met deksel, China
Loc.8
€ 16 - € 25
1463
Koopje van een Chinees porseleinen Imari kom, porseleinen gemberpot met deksel, 2 gelobde Imari schotels en een poederblauw dekselpotje
Loc.8
€ 40 - € 60
1464
Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpot met Foo hond, h.24 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1465
Stel blauw gedecoreerde porseleinen vazen met reliëf van klimmende kindjes, h.40 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1466
Koopje van een jade groep van 2 galopperende paarden (1 been defect) en een porseleinen gemberpot met floraal decor met pauw, China
Loc.8
€ 20 - € 30
1467
Tafelschemerlamp vervaardigd van een boom met beigekleurige kap, h.67 x b.55 x d.23 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1468
Multicolor glazen fruitschaal met gelobde rand, h.20 x diam.43 cm.
Loc.8
€ 35 - € 45
1469
Oude eikenhouten staartklok met handbeschilderde wijzerplaat, datumaanduiding en scheepjesmechaniek en de bovenkast geflankeerd door 2 zwart geëboniseerde half zuilen met koperen kapitelen, h.140 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1470
Koop divers glas en kristal, etc.
Loc.8
€ 20 - € 30
1471
Uitgeholde ronde steen als 7-lichts waxinelichthouder
Loc.8
€ 20 - € 30
1472
Antieke 17e eeuwse eikenhouten tafel op open grenenhouten onderstel, h.80 x b.110 x d.95 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1473
Smeedijzeren staande kapstok, h.200 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1474
Antieke rijk bewerkte Franse eikenhouten 2-deurs boekenkast met medaillon in de kuif en diagonaal snijwerk in de zijkanten, h.270 x b.130 x d.45 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1475
Grote koop divers kleingoed, etc.
Loc.8
€ 30 - € 45
1476
Koopje divers aardewerken gemberpotjes, theeservies, etc.
Loc.8
€ 20 - € 30
1477
Koop divers kleingoed w.o. tafelklokje, model auto's, speeldoosjes, etc.
Loc.8
€ 20 - € 30
1478
J. van Trirum, Kittens in interieur, olieverf op doek, 90 x 60 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1479
Oude metalen stijgbeugel als waxinehouder
Loc.8
€ 16 - € 25
1480
Grote koop kleingoed w.o. dekseldoos, paard, diverse glazen en kristallen karaffen
Loc.8
€ 20 - € 30
1481
Verzilverde Art Deco tafellamp met geel opaline kap, H.59 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
1482
Antieke eikenhouten rijk bewerkte etagère kast met flessenzuilen, h.127 x b.118 x d.45 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1483
Hardstenen Boeddhahoofd, h.40 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1484
Art Deco tafellamp met drie witte bollen
Loc.8
€ 150 - € 220
1485
Groot verzilverd dienblad met oren, 60 x 36 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1486
Handgeknoopt Ziegler kleed, 195 x 130 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1487
Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten 3-laden commode, Holland ca.1800, h.74 x b.98 x d.56 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1488
Carel Willink (1900-1983), Naakten, 2 zeefdrukken waarvan 1 handgesigneerd, oplage 28/270, 65 x 49 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
1489
Vernikkeld brons Art Deco tafellampje met gesatineerde glasstaafjes
Loc.8
€ 200 - € 280
1490
Loc.8
€ 20 - € 30
1491
4-Delige tegeltableau met bloemenvazen, 17e Eeuw
Loc.8
€ 60 - € 90
1492
Antieke Chinees porseleinen schaal met decoraties van draken, h.5 x diam.25 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1493
Antiek met landschap en personen beschilderde porseleinen Empire vaasje, h.20 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1494
Stel fraai gestoken ivoren siervaasjes met reliëf van Chinese draak, China, 19e eeuw, h.7,5 cm.
Loc.8
€ 55 - € 75
1495
Pre Colombiaans terracotta beeld van een kameel, h.14 x L.26 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1496
Bronzen Art Deco vrouwenhoofd op marmeren basement
Loc.8
€ 90 - € 130
1497
18 Kt. bicolor rij ring met briljant geslepen diamanten 0,18ct, ringmaat: 18 (57)
6-k
€ 260 - € 360
1498
18 Kt. geelgouden ring met baquet en briljant geslepen diamanten 0,20ct, ringmaat: 16 (50)
6-k
€ 180 - € 260
1499
18 Kt. bicolor gouden ring met saffier en briljant geslepen diamanten 0,06 caraat ringmaat 17 (53)
6-k
€ 120 - € 170
14 Kt. geelgouden ring met saffier en briljant geslepen diamant 0,05ct, ringmaat: 17
6-k
€ 50 - € 70
1501
14 Kt. geelgouden ring met robijn en briljant geslepen diamanten 0,04ct, ringmaat: 18,5
6-k
€ 50 - € 70
1502
14 Kt. bicolor entourage ring met briljant geslepen diamanten 0,25ct,ringmaat: 19 (59)
6-k
€ 190 - € 280
1503
14 Kt. geelgouden rijring met briljant geslepen diamanten 0,35ct, ringmaat: 19 (60)
6-k
€ 240 - € 340
1504
14 Kt. geelgouden ring met een camee ringmaat: 16,5 (52)
6-k
€ 45 - € 65
1505
14 Kt. geelgouden ring met diamant 0,01ct, ringmaat: 17 (54)
6-k
€ 25 - € 35
1506
Bicolor rijring met briljant geslepen diamanten 0,10ct, ringmaat: 18,5 (58)
6-k
€ 100 - € 140
1507
14 Kt. geelgouden alliance met briljant geslepen diamanten totaal circa 1,17ct, ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 650 - € 950
1508
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten 1,71ct, ringmaat: 16,5 (52)
6-k
€ 4.500 - € 6.500
1509
18 Kt. geelgouden ring met princes gesleepen saffier, smaragd en robijn en briljant geslepen diamanten 0,40ct, ringmaat: 18 (57)
6-k
€ 425 - € 600
1510
14 Kt. bicolor gouden solitair ring met briljant geslepen diamanten 0,19ct, ringmaat: 18 (56)
6-k
€ 150 - € 220
1511
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten totaal 0,45ct, ringmaat: 19 (59)
6-k
€ 260 - € 360
1512
14 Kt. geelgouden ring met diamant 0,01ct, ringmaat: 17,75 (57)
6-k
€ 55 - € 80
1513
Schoonhoven, 2 plateel vaasjes, h.13 cm.
Loc.8
€ 55 - € 80
1514
Oude Engelse bijbel met koperen sloten
Loc.8
€ 20 - € 30
1515
Andries Dirk Copier, rood glazen siervaas, h.35 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1516
Massief Grieks bronzen beeldje van naakte man, h.11,5 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1517
Bronzen sculptuur van een naakte man rustend op marmeren voetstuk, h.16 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1518
Bronzen beeldje van Romeinse vrouw, h.15 cm.
Loc.8
€ 16 - € 25
1519
Messing scheepssextant
Loc.8
€ 20 - € 30
1520
Oude aardglobe op houten 3-spanpoot
Loc.8
€ 80 - € 120
1521
Antieke gepolychromeerde theeflacon met op de dop beschilderde dame in landschap
Loc.8
€ 60 - € 90
1522
Aardewerken bord met afbeelding van familie wapens en VOC-teken onderzijde
Loc.8
€ 20 - € 30
1523
Antieke Chinese celadon kom op houten voetstuk, h.20 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1524
Antiek 18e eeuw Duits Schwarzwalder klokje met porseleinen wijzerplaat, 22 x 17 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1525
2 Antieke Imari steelvaasjes, h.25 cm. (1x klein defect aan hals)
Loc.8
€ 140 - € 200
1526
Vier tegels met fruitmanden, 17e eeuw
Loc.8
€ 120 - € 170
1527
Vermoedelijk Russisch bronzen sculptuur van een arbeider, rustend op een niet bijpassend notenhouten onderstel, h.39 cm. (ex. basement), 19e eeuw
Loc.8
€ 750 - € 1.100
1528
Gesatineerd glazen Art Deco vaasje in floraal decor - Joma Fabrication Française
Loc.8
€ 25 - € 35
1529
Bronzen beeldje van de denker naar Rodin rustend op marmeren basement
Loc.8
€ 70 - € 100
1530
Antiek Chinees rood porseleinen celadon bakje met houten deksel en voetstuk, h.14 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1531
Koop van 3 oude porseleinen popjes, h.20 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1532
Antieke ingelegde kolompendule
Loc.8
€ 100 - € 140
1533
Brons Art Deco vrouwenhoofdje op sokkel
Loc.8
€ 50 - € 70
1534
Toho, 2 ingelijst schilderingen met voorstelling van jongen op karbouw en een landschap, hanshita-e (handgeschilderd)
Loc.8
€ 45 - € 60
1535
Toho, Reizigers in landschap, hanshita-e (handgeschilderd) 15 x 36 cm.
Loc.8
€ 45 - € 60
1536
Toho, Spelende honden, penseeltekening, 13,5 x 36 cm.
Loc.8
€ 45 - € 60
1537
Tinnen dekselpot met bijpassende lepel, h.35 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1538
Grote antieke cloisonné schaal, h.10 x diam.30 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1539
Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen Swatow schotel, late MingDynastie d.28 cm. (haarlijn)
Loc.8
€ 300 - € 425
1540
Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen Swatow schotel, MingDynastie, d.35 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
1541
Antieke incomplete schaakstukken
Loc.8
€ 40 - € 60
1542
Art Deco vaas met bruin decor op wit gewolkte ondergrond, h.24 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1543
Antieke lakwerk fichedoos met ivoren fiches
Loc.8
€ 20 - € 30
1544
Naar Alexandre Calder, Petit mobil, metalen sculptuur
Loc.8
€ 60 - € 80
1545
Bronzen sculptuur van een naakte dame op zwart marmeren voetstuk, h.47 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1546
Bronzen Art Deco tafellamp met witte bol
Loc.8
€ 170 - € 240
1547
Loc.8
€ 170 - € 240
1548
Stel kristallen 3-lichts kandelaars op voet, h.20 cm.
Loc.8
€ 14 - € 20
1549
Antieke Engelse eikenhouten uitklapbaar bureau/lektuurkistje, h.20 x b.30 x d.17 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1550
Oude wortelnotenhouten theetafel rustend op klauwpoten, h.74 x b.82 x d.51 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1551
2 Gele Chinese met vlinders beschilderde 2-deurs nachtkastjes met lade, h.60 x b.40 x d.32 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1552
Twee met zwart en wit been belijmde schemerlampen met antraciet kappen, h.45
Loc.8
€ 200 - € 280
1553
Teakhouten 2-deurs kast, deels beschilderd, h.156 x b.93 x d.42 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
1554
Gepolychromeerde sculptuur van een Afrikaanse gezin, h.58 cm.
Loc.8
€ 6 - € 10
1555
Loc.8
€ 70 - € 100
1556
Stel hoge kristallen waxinelichthouders, h.30 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1557
Met parelmoer ingelegd Chinees lakwerk spijlenstoeltje, bekleding beschadigd
Loc.8
€ 50 - € 70
1558
Koopje goede rode wijnen op dronk, diverse jaren, 6x
Loc.8
€ 50 - € 70
1559
Loc.8
€ 60 - € 90
1560
Loc.8
€ 50 - € 70
1561
Loc.8
€ 40 - € 60
1562
Oud bruin metalen wijnrek met plaats voor 150 flessen, h.166 x b.100 x d.40 cm.
Loc.8
€ 180 - € 260
1563
Loc.8
€ 450 - € 650
1564
Antiek rijkbewerkte houten schemerlampvoet met kap, h.180 cm. (inclusief kap)
Loc.8
€ 100 - € 140
1565
Naar Sluiters, Personen op het strand, olieverf op doek, 51 x 45 cm.
Loc.8
€ 340 - € 475
1566
Stel gelood kristallen kandelaars, h.30 cm.
Loc.8
€ 55 - € 80
1567
Gelood kristallen whiskey-set
Loc.8
€ 45 - € 65
1568
Stel kristallen dekselpotten, h.25 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
1569
Rosenthal Blei kristallen vaas, h.25 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1570
Gelood kristallen taartschaal, h.20 x diam.30 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1571
Kristallen flacon met dop, h.30 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1572
Gelood kristallen vaas, h.35 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1573
Stel gelood kristallen windlichten, h.28 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1574
Oude rijkbewerkte eikenhouten buffetkast met etagére opstand versierd met flesvormige galerijrand, h.h.215 x b.145 x d.60 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1575
Nijland, Havengezicht, olieverf op board, 80 x 60 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1576
Albert Stephanus Zwartjes, Utrecht 1902-1976 Utrecht, Stadsgezicht Parijs, olieverf op doek, 70 x 60 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
1577
Stel Empire-stijl 2-lichts kandelaars op marmeren voetstuk, h.53 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
1578
Oude eikenhouten tafelklok met geëtste raam, h.51 x b.37 x d.13 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1579
Antieke dubbelgebogen eikenhouten secretaire, Holland ca.1800, h.103 x b.120 x d.57 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1580
Koopje diverse kristallen vazen, etc.
Loc.8
€ 20 - € 30
1581
Smeedijzeren Art Deco tafellamp met pate de verre Muller kap h.45cm.
Loc.8
€ 220 - € 320
1582
Goud gelakte metalen ovale etagèretafel, h.91 x b.76 x d.51 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1583
Zwarte industriële spiegel met vakverdeling, 90 x 110 cm.
Loc.8
€ 130 - € 190
1584
Antieke mahoniehouten tafel met lade en spiegelopstand, h.68 x b.57 x d.32 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1585
Antieke mahoniehouten Biedermeier speeltafel, h.76 x b.85 x d.42 cm. (restauraties)
Loc.8
€ 80 - € 120
1586
2 Opbergdozen in boekvorm met driemaster schip en meisje met poes, kunstleder
Loc.8
€ 45 - € 65
1587
Collecte busje c.a. 1900, h. 10cm x b. 8cm
Loc.8
€ 6 - € 10
1588
Kristallen tafelstel in houder
Loc.8
€ 30 - € 45
1589
Antiek gepolychromeerd luster glazuur aardewerken kinder theeserviesje
Loc.8
€ 30 - € 45
1590
2 Rijkbewerkte koperen kandelaars
Loc.8
€ 40 - € 60
1591
3 Spaanse kammen, 25 x 18 en 13 x 10 cm. (2x)
Loc.8
€ 20 - € 30
1592
Ond.gesign., Monnik met meisje, 18e eeuw, aquarel, 8 x 12 cm.
Loc.8
€ 35 - € 45
1593
Toegeschreven aan B.C. Koekkoek, Rivierlandschap met brug en huis, sepia, 8 x 15 cm.
Loc.8
€ 90 - € 120
1594
Massief ei met ingeblazen sculptuur, h.22 cm.
Loc.8
€ 25 - € 35
1595
Hollandse School, Man en vrouw bij boom, aquarel, 6 x 8 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1596
Reinier Vinkeles, 1741-1816, Boek illustratie van stadsgezicht bij onweer, sepia, 8 x 13 cm.
Loc.8
€ 75 - € 110
1597
Hollandse School, Winterlandschap met molen, tekening, 10 x 12 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1598
Antiek miniatuur theestoofje met opengewerkt koperen plaatje, h.10 x b.17 x d.12 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1599
Antieke messing reiswekker
Loc.8
€ 80 - € 120
1600
2 Boekensteunen met pauwen
Loc.8
€ 130 - € 190
1601
Koopje antieke tegels in lijst (10 st.)
Loc.8
€ 35 - € 50
1602
3 Antieke tinnen lepels met keur, 17e/18e eeuw, bodemvondst Utrecht
Loc.8
€ 65 - € 100
1603
Barei, "Lekkere hapjes", (4x, ingelijst)
Loc.8
€ 65 - € 90
1604
Koopje Chinees porseleinen kommen met deksels (defecten)
Loc.8
€ 80 - € 120
1605
Dwarsfluit in originele kist, Prelude made in USA fore Hakkert
Loc.8
€ 75 - € 110
1606
2 Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kommen, h.7 x diam.18 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1607
Blauw/grijs porseleinen trekpotje met groene en witte overlay, China
Loc.8
€ 12 - € 16
1608
3 Blauw met planten gedecoreerde Chinees porseleinen borden, diam.23,5 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1609
Grote geode van bergkristal, 28 cm.
Loc.8
€ 60 - € 80
1610
Metalen goudkleurig muurlamp, h.35 x b.62 x d.12 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1611
1e Gehalte zilveren ikoon, 16 x 13 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1612
1e Gehalte zilveren ikoon, 11 x 9 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1613
Notenhouten bijzettafeltje met koperen blad, h.66 x diam.33 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1614
Grote koop divers koper, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1615
Koop van een lampetstel en een hybridset in glas
Loc.6
€ 20 - € 30
1616
Grote koop divers tin, etc.
Loc.6
€ 80 - € 120
1617
Grote koop divers koper, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1618
Doos divers w.o. wandklok, koperen kannen en divers hotelzilver
Loc.6
€ 6 - € 10
1619
Grote koop divers bruin aardewerken serviesdelen
Loc.6
€ 20 - € 30
1620
Divers kleingoed, aardewerken vaas, opmaakspiegel, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
1621
Zwaard in lederen schede, 19e eeuw
Loc.6
€ 40 - € 60
1622
19e Eeuwse zwaard, bodemvondst Amsterdam
Loc.6
€ 40 - € 60
1623
Oude windbuks (in prima staat)
Loc.6
€ 30 - € 45
1624
2 Antieke wandelstokken waarvan een met hamer en een met knop met hoorn
Loc.6
€ 40 - € 60
1625
2 Chinese scrols met porseleinen knoppen
Loc.6
€ 40 - € 60
1626
Houten opbergkist (voor een bestekcassette)
Loc.6
€ 6 - € 10
1627
Grote ronde aardewerken onderzetter met koperen omranding en met decoraties van bloemen en bijen
Loc.6
€ 40 - € 60
1628
Mahoniehouten theekistje met roze porseleinen potjes
Loc.6
€ 90 - € 130
1629
Rood glazen parfumflacon in bijpassende opbergdoos
Loc.6
€ 10 - € 14
1630
Art Deco pendule met verzilverde bronzen vrouwfiguurtjes, h.27 x b.34 x d.10 cm.
Loc.6
€ 500 - € 700
1631
Lila kristallen sierschaal, Val St. Lambert
Loc.6
€ 50 - € 70
1632
Oude gepolychromeerde houten sokkel
Loc.6
€ 60 - € 90
1633
Fraai gegraveerd verzilverd dienblad
Loc.6
€ 35 - € 45
1634
Oud houten kistje met rijk uitgestoken deksel
Loc.6
€ 40 - € 60
1635
Zilver gelakte Art Nouveau-stijl spiegellijst met spiegeltje, h.50 x b.30 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
1636
Bronzen sculptuur van een staande beer, h.36 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1637
Aardewerken ram, h.30 x b.11 x L.27 cm.
Loc.6
€ 40 - € 55
1638
Bronzen sculptuur van twee hondjes, h.20 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1639
Koop divers kleingoed w.o. oude pijpjes, barometer, spekstenen beeldje, etc.
Loc.6
€ 40 - € 60
1640
Oude porseleinen gemberpot onder deksel met decor van polychroom geschilderde Chinese personen, China, h.23 cm.
Loc.6
€ 45 - € 60
1641
Schaakspel met hoornen figuren en deels met benen finials, met gouden bloemmotieven versierde velden en bijbehorend zwart gelakt schaakbord (38 x 19 x 5,5 cm.), Vietnam, koning h.7,2 en pion h.3,0 cm. (compleet)
Loc.6
€ 90 - € 120
1642
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
1643
Antieke mahoniehouten theestoof met rood koperen ketel (klein defect)
Loc.6
€ 50 - € 70
1644
Oud blik met diverse blikken
Loc.6
€ 10 - € 14
1645
Rijk bewerkt koperen borstelstel
Loc.6
€ 16 - € 25
1646
Oude geklonken ijzeren ronde emmer met hengsel, h.36 x diam.25 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
1647
Art Nouveau dienblad met aardewerken blad gedecoreerd met hert in landschap, L.55 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
1648
Koopje van 2 geglazuurde Chinees porseleinen cachepotten
Loc.6
€ 60 - € 90
1649
Antieke geelkoperen beddepan
Loc.6
€ 30 - € 45
1650
Oude hoge hoed in doos
Loc.6
€ 10 - € 14
1651
IJzeren wanddecoratie met afbeelding van Jezus Christus, h.41 x b.35 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
1652
Koopje divers tin (21 st.)
Loc.6
€ 25 - € 35
1653
Toegeschreven aan Dick Ket, Kerkinterieur te hoorn, Oost Indische inkttekening met houtskool, ca.1926, 28 x 23 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1654
Koopje van 5 aardewerken Société Céramique bordjes met oosterse landschapdecoratie en een antiek met personen gedecoreerde opaline vaas
Loc.6
€ 20 - € 30
1655
Nostalgische radio, gelimiteerde uitgave, Collector-item
Loc.6
€ 25 - € 35
1656
Marmeren Art Deco-stijl boekensteunen met paardenhoofden, h.23,5 x b.14 x d.19 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
1657
Loc.6
€ 50 - € 70
1658
Koopje divers aardewerk w.o. Makkum, Delfts blauw
Loc.6
€ 30 - € 45
1659
Blauw aardewerken Art Deco vaas, h.37 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
1660
Blauw glazen puntschaal, h.37 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1661
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1662
Loc.6
€ 20 - € 30
1663
Koop divers oud koper, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
1664
Grote koop pleet, etc.
Loc.6
€ 50 - € 70
1665
Koop divers blauw gedecoreerd steengoed w.o. Mechels
Loc.6
€ 20 - € 30
1666
Koopje diverse koperen producten en een beschilderde kraankan
Loc.6
€ 20 - € 30
1667
Grote koop divers aardewerk w.o. Delft
Loc.6
€ 40 - € 60
1668
Koop van een gepolychromeerd 3-delig kaststel, aardewerken schenkkan en een Jugendstil biscuitpot
Loc.6
€ 30 - € 45
1669
5 Ringendozen
Loc.6
€ 50 - € 70
1670
Met bloemen gedecoreerde in hoog glans afgelakte groenkleurige Chinese 2deurs kast met lade, h.164 x b.72 x d.40 cm.
Loc.6
€ 600 - € 850
1671
Klein notenhouten Jugendstil wandkastje, h.38 x b.40 x d.20 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1672
Hindeloopen beschilderde schommelwieg met in de zijpanelen 3 namen van nieuwgeborenen tussen medaillons met handbeschilderde voorstelling van een molen en een nautische afbeelding, h.120 x 110 x d.60 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1673
Plattegrond op linnen, Londen, 160 x 90 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1674
Plattegrond op linnen, Parijs, 160 x 90 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1675
Zilverkleurige sculptuur van een Boeddha in Dhyana Mudra houding, h.120 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
1676
Grote antieke koperen met kristallen zakkroon, h.130 x diam.65 cm.
Loc.6
€ 500 - € 700
1677
Andy Warhol, Flowers, litho, 91 x 91 cm.
Loc.6
€ 45 - € 65
1678
Roy Lichtenstein, Hopeless, silkscreen (the last print from Lichtenstein) niet gesign. i.v.m. overlijden, ca.90 x 90 cm.
Loc.6
€ 90 - € 130
1679
August Rodin, Personen, plaat in lijst, 120 x 90 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1680
Deels wit gelakte iepenhouten zuil, h.132 x b.70 x d.70 cm.
Loc.6
€ 220 - € 300
1681
Zeer grote blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas bekroond door een Kylin, h.95 cm.
Loc.6
€ 180 - € 260
1682
Zilveren 6-delig servies (incl.ketel) op ivoren pootjes, C. Klinkosh, Wenen 1872-1922, 5.520 gr.
Loc.6
€ 8.000 - € 11.000
1683
Koopje divers kleingoed w.o. koper, tin, kristal en een Perzisch kleedje
Loc.6
€ 10 - € 14
1684
Lange zoetwaterparel ketting
Loc.6
€ 120 - € 170
1685
Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen dekselpot rustend op onderschotel
Loc.6
€ 20 - € 30
1686
Lange zoetwaterparel ketting
Loc.6
€ 120 - € 170
1687
Blank glazen Art Deco vaas, Val St. Lambert
Loc.6
€ 70 - € 100
1688
Loc.6
€ 10 - € 14
1689
Koopje divers glas en lood kristal
Loc.6
€ 20 - € 30
1690
Oude notenhouten winkelvitrine met 2 verstelbare glasplaten, h.200 x b.70 x d.70 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
1691
70-Erjaren bureaulamp met witte plexiglazen kap, h.70 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1692
Met bladeren gedecoreerd roestkleurige 6-lichts hanglamp met kristallen pegels, h.140 x diam.70 cm.
Loc.6
€ 220 - € 320
1693
Dick Rink, Bloemstilleven, gedateerd 1983, gem.techniek op doek, 100 x 80 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1694
Met spiegeltjes ingelegde zwartkleurige sculptuur van een bison, h.36 cm.
Loc.6
€ 6 - € 10
1695
Met python leder beklede opbergdoos (handvat defect)
Loc.6
€ 20 - € 30
1696
Wit kunststof beeld van een hondje, h.30 cm.
Loc.6
€ 45 - € 65
1697
Aardewerken vormstuk van een ijsbeer, h.22 x b.42 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1698
Groen glazen Jugendstil-stijl kronkelschaal met irisatie, h.18 x. b.42 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1699
Wit kunststof beeld van een hondje, h.35 cm.
Loc.6
€ 45 - € 65
1700
2 Draaibare vitrine-blokken rustend op onderstel, ca. h.224 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
1701
Notenhouten lampvoet rustend op 3-spanpoot, h.180 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1702
Antieke koloniale notariskist met diverse uitklapmogelijkheden, h.35 x b.65 x d.40 cm.
Loc.6
€ 160 - € 240
1703
Mahoniehouten eetkamertafel met gecontourneerd met 4 bijpassende krakelingstoelen
Loc.6
€ 100 - € 140
1704
Joan Miro, Fiac 1985, lithographie op geschept papier d'Arches, 1985, 200 expl. gesigneerd in de plaat, 48 x 71 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
1705
Koop divers kristal, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1706
Grenenhouten 3-delige boekenkast met beglaasde deuren, h.219 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
1707
Metalen vonkenvanger, h.73 x b.72 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1708
2 Taupekleurige uitgestoken schemerlampvoeten met ecru kappen, h.53 cm.
Loc.6
€ 110 - € 160
1709
Art Deco sculptuur van twee gestileerde honden op marmeren basement
Loc.6
€ 130 - € 190
1710
Rijkbewerkte wit marmeren schouwombouw, h.114 x b.160 x d.40 cm.
Loc.6
€ 800 - € 1.200
1711
Geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst met vakverdeling, 125 x b.80 cm.
Loc.6
€ 170 - € 240
1712
W. Steyn, Bomen, ets, 32 x 25 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
1713
Eugene Ceseti, Naakten, handgesigneerde litho, gen.74/200, 23 x 17 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1714
Naar Corneille, Abstract, inkt op papier, 45 x 30 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1715
Kees van Dongen, Reception Chez mine de villepures, nesfosses, neo gravure, Paris 1947,
Loc.6
€ 80 - € 120
1716
Weinik, Portret, aquarel, 33 x 20 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1717
Stevens, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
1718
Oude hand gekleurde gravure van 't dorp Overschie, 18e eeuw, 18 x 24 cm.
Loc.6
€ 18 - € 25
1719
L.W. van Soest, 1867-1948, Winterlandschap met molen, gem.techniek, 20 x 28 cm.
Loc.6
€ 60 - € 80
1720
Ond. gesign., Geisha, gouache op zijde, 40 x 29 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1721
Ond.gesign., Abstract, reliëf druk, gedateerd 1972, 65 x 45 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1722
Dick Benedictus Mirande, Poes en muis, olieverf op doek, gedateerd 1982, 55 x 16 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1723
Karel Appel, Gezichten, handgesigneerde zeefdruk, nr.18/125, gedateerd 1971, 73 x 55 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
1724
C.C.A. Last, Schepen voor de kust, litho, 19e eeuw, 17 x 23 cm.
Loc.6
€ 14 - € 20
1725
Antieke mahoniehouten Schotse 4-laden commode geflankeerd door getorste halfzuilen, h.125 x b.112 x d.50 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
1726
Antiek zwart geëbonniseerd houten bidstoeltje met getorste spijlen en floraal gedecoreerde geborduurde stoffering, h.90 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1727
Toulouse Lautrec, Reine de Joie, lithographie, 28 x 19 cm., image
Loc.6
€ 80 - € 120
1728
Louis Icart, 1888-1950, Nachtelijk avontuurtje, Originele Litho 1917, Gesigneerd in de plaat.
Loc.6
€ 50 - € 70
1729
Naar, vd Bilt, Boerderij, pastel op papier, 38 x 48 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1730
Salvador Dali, Femme dans un paysage, lithographie surréaliste, nr.116/300, 76 x 55,5 cm. image
Loc.6
€ 200 - € 280
1731
Henri Matisse, Papiers Collees, lithographie Mourlot Paris 1984 voor Seibre Department Stores in Japan naar original van 1952, 59,5 x 54,5 cm.
Loc.6
€ 40 - € 55
1732
F. Bricard, Krantlezend jongetje, olieverf op doek, 67 x 54 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
1733
Divers Christofle bestek
Loc.6
€ 50 - € 70
1734
Grijs gelakte metalen design hanglamp, ca.h.100 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
1735
Loc.6
€ 150 - € 220
1736
Koop antiek verzilverd bestek, etc.
Loc.6
€ 40 - € 60
1737
Sam Francis, Poèmes dans le ciel, 1986, lithographie, rel.Lembark, 271, 75 x 54 cm.
Loc.6
€ 90 - € 120
1738
Koopje divers bijoux w.o. vingerhorloge, halssnoeren, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1739
12 Zilveren kleine couverts, 1077 gr.
Loc.6
€ 500 - € 700
1740
Twaalf 2e gehalte zilveren grote lepels, 720 gr.
Loc.6
€ 200 - € 280
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1741
Koopje divers pleet, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1742
Gefacetteerde citrien collier met zilveren kraaltjes aan zilveren sluiting
Loc.6
€ 30 - € 45
1743
Koopje diverse zilveren lepeltjes en schepjes (7x)
Loc.6
€ 100 - € 140
1744
Antieke kristallen Biedermeier schaal met 2e gehalte zilveren handvat
Loc.6
€ 180 - € 260
1745
Nederlands zilveren 3-delig servies, afgezet met Godrons
Loc.6
€ 300 - € 400
1746
Set van 2 geëtste glazen koektrommels op onderblad en met zilveren knop. Nederland ca 1880 (1 gerestaureerd)
Loc.6
€ 55 - € 80
1747
Koopje van 2 diverse zuurvorken
Loc.6
€ 30 - € 45
1748
2 Verzilverde 1-lichts kandelaars met ramskoppen, h.33 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1749
Borduurwerkje van vogel op bloemstruikje, ca.1850, ges.A. Teddens, 10 x 15 cm.
Loc.6
€ 10 - € 14
1750
3-Strengs collier met gefacetteerde robijntjes en een zilveren slot
Loc.6
€ 30 - € 40
1751
Zilveren ronde doos met minstreel spelend op de bank met reliëf
Loc.6
€ 300 - € 425
1752
2e Gehalte zilveren Art Deco trekpotje
Loc.6
€ 120 - € 170
1753
Oude gegraveerde 2e gehalte zilveren sigarendoos
Loc.6
€ 150 - € 220
1754
Zilveren paté-schep
Loc.6
€ 25 - € 35
1755
Gelood kristallen lotus, diam.35 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1756
Collier van smaragden pampels met zilveren kralen met zilveren slot
Loc.6
€ 60 - € 80
1757
Collier van druppelvormige Burma jade en aquamarijn met zilveren slot
Loc.6
€ 45 - € 60
1758
Koord ketting met jade
Loc.6
€ 14 - € 20
1759
Drie 2e gehalte zilveren schepjes en een schuifje
Loc.6
€ 50 - € 70
1760
2 Antieke 2e gehalte zilveren zoutvaatjes
Loc.6
€ 120 - € 170
1761
2 Gepolychromeerde metalen roodborstjes op standaard, h.30 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1762
Koopje divers zilver w.o. strooier en een roomlepel (6 st.)
Loc.6
€ 30 - € 45
1763
Kristallen 5-delig tafelstel in 2e gehalte zilveren montuur
Loc.6
€ 300 - € 425
1764
Zilveren ketel met walrus-ivoor, Wenen, ca.1925, 2.142 gr.
Loc.6
€ 3.200 - € 4.500
1765
Antiek 2e gehalte zilveren 3-delig mokkaserviesje
Loc.6
€ 500 - € 700
1766
Gepolychromeerde papegaai met paraplu, h.28 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1767
Antiek kristallen bolsflesje met florale diamantgravure en een zilveren stolp, h.16 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1768
Antieke gegraveerde knijpflacon met 2e gehalte zilveren rand en naambordje
Loc.6
€ 50 - € 70
1769
Twee natuurlijke parel colliers waarvan één bezet met een 14 kt. witgouden slotje
Loc.6
€ 100 - € 140
1770
Zilveren sculptuur van een golfspeler op marmeren sokkel, h.27 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1771
Koopje divers kleingoed w.o. verzilverde chocoladeketel, diverse tegeltjes, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
1772
Grieks metalen schaakspel met mythologische-stijl figuren, koning h.5,1 en pion h.2,4 cm. (compleet)
Loc.6
€ 50 - € 70
1773
Marokkaanse schotel met diverse kleine edelsteentjes
Loc.6
€ 10 - € 14
1774
Koopje diverse lepels w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
1775
Mahoniehouten kistje met parfumflacon en divers bijoux
Loc.6
€ 20 - € 30
1776
Handbeschilderd porseleinen zwavelstokpotje met zilveren monturen en deksel
Loc.6
€ 75 - € 110
1777
Koopje diverse sieraden w.o. goud
Loc.6
€ 50 - € 70
1778
Antiek 2e gehalte zilveren pillendoosje
Loc.6
€ 100 - € 140
1779
Koopje divers kleingoed, parelkettingen, medailles, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1780
2e Gehalte zilveren miniatuur paard
Loc.6
€ 65 - € 100
1781
Zilveren miniatuur van fotograaf
Loc.6
€ 45 - € 65
1782
lederen brillenkoker in zilveren montuur en aan zilveren haak, Birmingham 1902
Loc.6
€ 45 - € 65
1783
Gelobde 3e gehalte zilveren schaal op pootjes, diam.28 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1784
Gelobde 830/1000 zilveren schaal, diam.19 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1785
Lange zoetwaterparel ketting
Loc.6
€ 120 - € 170
1786
Antiek kristallen schaaltje rustend op zilveren voetje
Loc.6
€ 30 - € 45
1787
Drie-strengs geknoopt parel collier met rose, creme en grijzekleurige parels en met parelmoer bloem slot
Loc.6
€ 300 - € 425
1788
Grote 2e gehalte zilveren sigarenkist
Loc.6
€ 100 - € 140
1789
Collier van Lapis Lazuli aan zilveren facetten en zilveren slot
Loc.6
€ 50 - € 70
1790
Sterling zilveren rammelaar met eend en diverse verzilverde voorwerpen, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1791
Koop van een 830/1000 gehalte zilveren aardappelopdienlepel, 800/1000 zilveren juslepel, verzilverde taartschep en een verzilverde sigarettendoos
Loc.6
€ 50 - € 70
1792
Robijn collier met gefacetteerde aquamarijn aan zilveren slot
Loc.6
€ 35 - € 50
1793
Robijn-Zoiet (moedersteen van robijn) collier met zilveren slot
Loc.6
€ 25 - € 35
1794
Zilveren strooier, 273 gr.
Loc.6
€ 320 - € 450
1795
833/1000 zilveren ovale koektrommel met parelrand
Loc.6
€ 500 - € 700
1796
Gedraaid bruinkleurig zoetwaterparel collier
Loc.6
€ 14 - € 20
1797
2 Houten met metalen 1-lichts kandelaars i.v.v. engel, h.28 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1798
Kristallen flacon met zilveren rand en dop (dop defect)
Loc.6
€ 50 - € 70
1799
Bewerkt zilveren 4-delig servies, 1.131 gr.
Loc.6
€ 1.300 - € 1.800
1800
Stel blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvazen, h.34 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
1801
Lapis Lazuli collier aan zilveren slot
Loc.6
€ 35 - € 50
1802
Fraai groot schuitvormig 2e gehalte zilveren dienblad, de rand is ajour gezaagd en voorzien van een parelrand, l.66 x b.38 x h. 5 cm., 2336 gram
Loc.6
€ 1.500 - € 2.200
1803
Ela Denemark, zes vergulde en geëmailleerde 1e gehalte zilveren koffielepels in etui
Loc.6
€ 80 - € 120
1804
Imitatie Paul Picot herenpolshorloge
Loc.6
€ 60 - € 90
1805
Imitatie Patek Philippe herenpolshorloge
Loc.6
€ 60 - € 90
1806
Imitatie Heuer herenpolshorloge
Loc.6
€ 60 - € 90
1807
Doosje diverse sieraden w.o. 38 ringen
Loc.6
€ 16 - € 25
1808
Doos diverse horloges (22 st.)
Loc.6
€ 16 - € 25
1809
Antieke verzilverde taartopdienset in etui met benen handvatten
Loc.6
€ 60 - € 90
1810
Zes 2e gehalte zilveren bewerkte koffielepels
Loc.6
€ 60 - € 90
1811
Antieke zilveren brandewijnlepel met kegelaar op top van de steel
Loc.6
€ 160 - € 240
1812
Djokja zilveren doos op pootjes, h.4,5 x b.16 x d.9 cm.
Loc.6
€ 180 - € 240
1813
Vier diverse zilveren couverts, w.o. 1e en 2e gehalte
Loc.6
€ 50 - € 70
1814
Verguld 1e gehalte zilveren drie-strengs goudkleurig cultivé parelcollier
Loc.6
€ 80 - € 120
1815
Vier 2e gehalte zilveren opdienlepels, 2 vleesvorken, eierlepel afgewerkt met parelrand, totaalgewicht 646 gr.
Loc.6
€ 300 - € 425
1816
Engels zilveren vork met parelmoer heft
Loc.6
€ 50 - € 70
1817
Zes 830/1000 gehalte zilveren dessertlepels
Loc.6
€ 80 - € 120
1818
Twee 2e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars
Loc.6
€ 60 - € 90
1819
Collier van blauw saffier en gefacetteerde aquamarijn met zilver en zilveren slot
Loc.6
€ 45 - € 60
1820
Zilveren Biedermeier tafelbel, 1875, h. 15 cm, diam kelk 9 cm., gewicht 47 gr.
Loc.6
€ 70 - € 100
1821
Antieke olijfgeslepen kristallen karafje met zilveren rand en stopbevestiging, h.14 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1822
Kristallen theebus met 2e gehalte zilveren deksel
Loc.6
€ 80 - € 120
1823
Lang collier met grote zilveren kralen
Loc.6
€ 12 - € 16
1824
Zilveren 2-lichts kandelaar, h.11 x b.21,5 cm., 336 gr.
Loc.6
€ 90 - € 130
1825
Parelcollier met zilveren slot, L.76 cm.
Loc.6
€ 18 - € 30
1826
Stel 1e gehalte zilveren kandelaars, van Kempen en Begeer, 167 gr.
Loc.6
€ 160 - € 240
1827
Collier van saffieren pampels en aquamarijn tussenkraaltjes van zilver en zilveren slot
Loc.6
€ 50 - € 70
1828
Miniatuur zilveren driemaster, 150 gr.
Loc.6
€ 240 - € 320
1829
Bloedkoralen collier met een 14 kt. gouden slotje
Loc.6
€ 80 - € 120
1830
Koopje van 3 ringen w.o. goud
Loc.6
€ 60 - € 90
1831
Antiek opengewerkte zilveren schaal, 151 gr.
Loc.6
€ 240 - € 320
1832
Aflopend bloedkoralen (kaasjes) collier, 60 cm., 32,5 gr.
Loc.6
€ 150 - € 220
1833
Gouden 19e eeuwse hanger bezet met grote druppelvormige bloedkoraal, h.3,5 cm.
Loc.6
€ 180 - € 260
1834
14 Kt. gouden ring en een paar oorbellen
Loc.6
€ 60 - € 90
1835
7 Bronzen Franse penningen in kistje
Loc.6
€ 10 - € 14
1836
Collier van grote maansteenkralen en bezet met 14 kt.gouden slot
Loc.6
€ 300 - € 425
1837
Stel 1e gehalte zilveren kandelaars, van Kempen en Begeer, 113 gr.
Loc.6
€ 120 - € 160
1838
Imitatie Breitling herenpolshorloge
Loc.6
€ 65 - € 100
1839
Swatch herenpolshorloge
Loc.6
€ 80 - € 120
1840
Koopje van diverse gekleurde zaadparelcolliers en een damespolshorloge
Loc.6
€ 30 - € 45
1841
2e Gehalte zilveren klokje hangend aan collier
Loc.6
€ 40 - € 60
1842
1e Gehalte zilveren design oorclips
Loc.6
€ 20 - € 30
1843
Sterling zilveren oorclips met onyx, gesigneerd, doorsnede 2,1 cm
Loc.6
€ 20 - € 30
1844
1e Gehalte zilveren design oorclips met cabuchon granaat, gesigneerd WG
Loc.6
€ 20 - € 30
1845
1e Gehalte Nederlands zilveren design oorclips
Loc.6
€ 20 - € 30
1846
Sterling zilveren oorclips met oranje steen, gesigneerd., doorsnede 2,1 cm
Loc.6
€ 20 - € 30
1847
1e gehalte zilveren oorclips met kabelrand motief
Loc.6
€ 16 - € 25
1848
14 Kt. bicolor ring met briljant geslepen diamanten totaal 0,02 caraat ringmaat 18(56)
6-k
€ 65 - € 100
1849
14 Kt. bicolor ring met saffier en diamant 0,01ct, ringmaat: 18,5 (58)
6-k
€ 45 - € 65
1850
14 Kt. geelgouden designring met 0.15ct briljant
6-k
€ 280 - € 400
1851
18 Kt. wit/rose gouden ring met 0.60ct briljant
6-k
€ 500 - € 700
1852
14 Kt. geelgouden molen met draaiende wieken als hanger
6-k
€ 65 - € 90
1853
14 Kt. geelgouden hanger van een waterman bezet met 7 briljantjes
6-k
€ 70 - € 100
1854
14 Kt. geelgouden hanger i.v.v. een basketbal
6-k
€ 35 - € 50
1855
14 Kt. geelgouden hartje 0.03ct briljant gezet aan geelgouden collier
6-k
€ 90 - € 120
1856
14 Kt. geelgouden hanger i.v.v. Bambi
6-k
€ 35 - € 50
1857
18 Kt. geelgouden exclusieve solitairring, zwart gerhodineerd in de band en chatonpoten 1.40ct briljant met een grote citrine als centrum
6-k
€ 1.900 - € 2.800
1858
18 Kt. witgouden bolring volgezet met 1.56ct briljant
6-k
€ 1.400 - € 2.000
1859
18 Kt. Geel/witgouden ring volgezet in de band met 2.00ct briljant en in het midden en emeraude geslepen smaragd 2.70ct. Colombia
6-k
€ 2.200 - € 3.000
1860
18 Kt. geelgouden designring met geelsaffier in breedte peridot trappenslijpsel
6-k
€ 1.100 - € 1.500
1861
14 Kt. geelgouden ophangbroche i.v.v. een bril
6-k
€ 45 - € 60
1862
6-k
€ 45 - € 60
1863
14 Kt. geelgouden solitair ring met briljant geslepen diamant 0,15ct, ringmaat: 17 (53)
6-k
€ 140 - € 200
1864
2e Gehalte zilveren stijve collier met bijpassende armband, 70 gr.
Loc.6
€ 75 - € 110
1865
Parel collier met een 14 kt. witgouden slot bezet met robijn
Loc.6
€ 200 - € 280
1866
Antieke zilveren broche met zeeuwse knopen, 31,5 gr.
Loc.6
€ 140 - € 190
1867
Zilveren 3 broches w.o. 1 malachiet, 1 goudoplage
Loc.6
€ 45 - € 60
1868
Koopje van een 2e gehalte zilveren opengewerkte armband en een broche
Loc.6
€ 20 - € 30
1869
3 Kleine parelcolliers
Loc.6
€ 40 - € 60
1870
Parel collier met 18 Kt. geelgouden slot
Loc.6
€ 200 - € 280
1871
Oude 2e gehalte zilveren streekbroche
Loc.6
€ 70 - € 100
1872
Zilveren bedelarmband met 11 bedels w.o. voetbal, eikel en schoen
Loc.6
€ 40 - € 60
1873
Zilveren bedelarmband met 6 bedels w.o. pinguin
Loc.6
€ 30 - € 45
1874
Antieke 19e eeuwse horlogeketting met kantelstempel met o.a. tijgeroog, 30 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1875
1e gehalte zilveren tashaak met lange ketting, Frankrijk ca. 1840
Loc.6
€ 75 - € 110
1876
Antieke kristallen parfumflacon met gouden dop
Loc.6
€ 120 - € 170
1877
Antieke kristallen parfumflacon met zilveren dop (defect aan voetje)
Loc.6
€ 40 - € 60
1878
19e Eeuwse zilveren rammelaar met belletjes, fluitje en bijtring
Loc.6
€ 180 - € 260
1879
Lang 2e gehalte zilveren collier met bolletjes, 156 cm
Loc.6
€ 30 - € 40
1880
Lang collier met grote rode agaten
Loc.6
€ 18 - € 25
1881
2 Zilveren broches
Loc.6
€ 30 - € 45
1882
2e Gehalte zilveren schakelarmband, 42 gr.
Loc.6
€ 20 - € 30
1883
Drie vintage horloges en struisvogel lederen beursje
Loc.6
€ 20 - € 30
1884
2 Zilveren geldclips
Loc.6
€ 30 - € 45
1885
Damespolshorloge met stalen band, Cartier
Loc.6
€ 50 - € 70
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1886
Zilveren koningsketting, 384 gr.
Loc.6
€ 450 - € 650
1887
Koopje diverse sieraden w.o. zilveren Zeeuwse knopen
Loc.6
€ 40 - € 60
1888
Koopje van 5 (nieuwe) horloges en een (nieuwe) Junghans herenhorloge met lederen band
Loc.6
€ 20 - € 30
1889
Koop diverse sieraden etc. w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 50
1890
6 Paar zilveren oorknoppen (op standaards)
Loc.6
€ 60 - € 90
1891
4 Paar zilveren oorknoppen bezet met kleurstenen
Loc.6
€ 40 - € 60
1892
Lang collier bezet met diverse edelstenen
Loc.6
€ 30 - € 40
1893
1e Gehalte zilveren Art Deco broche met onyx en simili
Loc.6
€ 30 - € 45
1894
1e Gehalte zilveren Art Nouveau broche met pampel bezet met parel
Loc.6
€ 20 - € 30
1895
Zilveren opwindhorloge, ca. 1910, werkend
Loc.6
€ 40 - € 60
1896
Gouden 19e eeuwse zakhorloge met sleutelopwinding en sleutel, werkend
Loc.6
€ 200 - € 280
1897
Zilveren Vrijmetselaar ring en een zilveren Maharadja ring
Loc.6
€ 70 - € 100
1898
Afghaanse armband zet met turkoois en koraal
Loc.6
€ 40 - € 60
1899
Zilveren stervormige hanger met rood en groen emaille en markesieten
Loc.6
€ 45 - € 60
1900
2 Paar oorhangers bezet met kleurstenen
Loc.6
€ 50 - € 70
1901
Zilveren broche bezet met rode kleurstenen
Loc.6
€ 40 - € 60
1902
4 Yixing kopjes met zilveren montuur
Loc.6
€ 30 - € 45
1903
1e Gehalte zilveren damespolshorloge
Loc.6
€ 20 - € 30
1904
Robijn collier en aquamarijn tussenkraaltjes met zilver en zilveren slot
Loc.6
€ 50 - € 70
1905
Zilveren stijve armband bezet met kleurstenen
Loc.6
€ 60 - € 90
1906
Zilveren armband bezet met rode kleurstenen
Loc.6
€ 80 - € 120
1907
1e gehalte zilveren design broche met geëmailleerde pauw
Loc.6
€ 65 - € 100
1908
Stijve benen armband met latoen zilver
Loc.6
€ 60 - € 90
1909
Koopje van een sieradensetje (ketting en oorclips) en setje oorclips (defecten)
Loc.6
€ 40 - € 60
1910
Standaard met Afghaanse ringen bezet met gegraveerde stenen
Loc.6
€ 60 - € 90
1911
Grote koop divers bestek vnl. zilver, diverse modellen en jaarletters, ca.2760 gr.
Loc.6
€ 500 - € 700
1912
Grote koop divers pleet, etc. w.o. bestek, koffieketel, sigarenkoker, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
1913
Groen gepatineerde sculptuur van een naakte man rustend op zwart marmeren voetstuk, h.40 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1914
Zilveren Vrijmetselaar troffel met zeer fijne gravering in handvat, 19e eeuw
Loc.6
€ 500 - € 700
1915
Zes 3e gehalte zilveren koffielepels met dierfiguren in etui
Loc.6
€ 40 - € 60
1916
Twaalf 2e gehalte zilveren Biedermeier mokkalepels
Loc.6
€ 40 - € 60
1917
Hand geslepen kristallen schaal met zilveren beugel, 19e eeuw
Loc.6
€ 120 - € 170
1918
Driestrengs ketting met kurk kralen
Loc.6
€ 20 - € 30
1919
Twaalf rijkbewerkte 2e gehalte zilveren vismessen met parelrand, 583 gr.
Loc.6
€ 200 - € 280
1920
Rijkbewerkte 2e gehalte zilveren lepeldoos
Loc.6
€ 100 - € 140
1921
Koopje divers pleet en zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
1922
Schaal met zilveren beugel met handbeschilderde stilleven, 19e eeuw
Loc.6
€ 50 - € 70
1923
Loc.6
€ 10 - € 14
1924
2e Gehalte zilveren fotolijst, 20,5 x 15,5 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1925
2e Gehalte zilveren brandenwijnkom
Loc.6
€ 180 - € 260
1926
Engels kristallen 4-delig toiletsetje met rijkbewerkte 2e gehalte zilveren dop
Loc.6
€ 50 - € 70
1927
Acht 2e gehalte zilveren bokkepootlepeltjes
Loc.6
€ 40 - € 60
1928
Oude 2e gehalte zilveren koektrommel op onderschotel
Loc.6
€ 400 - € 600
1929
5-Delig verzilverd serviesje
Loc.6
€ 10 - € 14
1930
2 Zilveren borstels met voorstelling in reliëf
Loc.6
€ 80 - € 120
1931
Antiek vrouwendolkje met parelmoer handvat met versieringen van een zilveren schelmotief en dito wapenschild, l.30 cm. (zonder schede)
Loc.6
€ 80 - € 120
1932
14 Kt. geel/witgouden oorringen met scharnier mechaniek
6-k
€ 100 - € 130
1933
18 Kt. geelgouden ring briljant geslepen saffier en diamant totaal gewicht diamant 0,10ct, ringmaat: 16,5 (51)
6-k
€ 110 - € 160
1934
14 Kt. bicolor gouden ring met briljant geslepen diamanten 0,20ct, ringmaat 16,5 (52)
6-k
€ 150 - € 220
1935
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten 0,40ct, ringmaat: 18 (56)
6-k
€ 300 - € 425
1936
14 Kt. geelgouden ring met diamant 0,01ct, ringmaat: 17,25 (54)
6-k
€ 50 - € 70
1937
18 Kt. geelgouden bandring met princesgeslepen amethist
6-k
€ 425 - € 600
1938
18 Kt. geelgouden bandring met rookkwarts
6-k
€ 360 - € 500
1939
18 Kt. witgouden bandring met 0.52ct briljant en saffier
6-k
€ 900 - € 1.300
1940
14 Kt. entourage ring met bloedkoraal
6-k
€ 140 - € 190
1941
14 Kt. geelgouden ring gezet met ovale hematiet
6-k
€ 130 - € 180
1942
14 Kt. geelgouden ovale topaas ring met gegraveerde ajourrand
6-k
€ 140 - € 190
1943
14 Kt. geel/witgouden gestileerde slagring met blauwsaffier en smaragd 0.10ct briljant
6-k
€ 280 - € 400
1944
18 Kt. geelgouden bandring met een blauwsaffier en 0.15ct briljant
6-k
€ 360 - € 500
1945
14 Kt. wit/geelgouden broche gezet met briljant en saffier
6-k
€ 160 - € 220
1946
14 Kt. gouden oorhangers
6-k
€ 180 - € 260
1947
Houten deels beschilderde wandtafel rustend op ronde poten, h.80 x b.60 x L.174 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
1948
Twee 2e gehalte zilveren juslepels
Loc.6
€ 20 - € 30
1949
Gedraaid collier met bergkristal
Loc.6
€ 14 - € 20
1950
Koopje kristallen vaasjes met verzilverde omranding, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
1951
Zes 2e gehalte zilveren koffielepels met parelrand
Loc.6
€ 50 - € 70
1952
Stel rijkbewerkte pleet kandelaars, h.25 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1953
Gelood kristallen beer, h.19 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
1954
Collier van gefacetteerde groene saffier aan zilveren slotje
Loc.6
€ 25 - € 35
1955
Gefacetteerd robijn collier met zilveren slotje
Loc.6
€ 25 - € 35
1956
Robijn collier met zilveren kraaltjes en zilveren slot
Loc.6
€ 50 - € 70
1957
Antieke kristallen geribbelde bokaal op zilveren voetstukje, h.19 cm.(deksel ontbreekt)
Loc.6
€ 60 - € 90
1958
Hand geslepen kristallen Biedermeier schaaltje met zilveren voet en beugel, 19e eeuw
Loc.6
€ 120 - € 170
1959
Verzilverd 4-delig koffieservies
Loc.6
€ 100 - € 140
1960
Geëtst glas op zilveren voet, 's Hertogenbosch, 19e eeuw
Loc.6
€ 60 - € 90
1961
Kristallen flacon met zilveren dop
Loc.6
€ 50 - € 70
1962
Vintage krokodillenleren damestas
Loc.6
€ 50 - € 70
1963
Zwaar verzilverd bestek met parelrand
Loc.6
€ 200 - € 280
1964
Kristallen parfumflacon met zilveren dop (defect), armbandje gemaakt van medaillon en een bronzen dubbelzijdig hoofdje in een kistje
Loc.6
€ 20 - € 30
1965
Koopje divers kleingoed w.o. aanstekers, biconcles, horloges, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1966
Pleet schaaltje met divers pleet en glazen eieren
Loc.6
€ 20 - € 30
1967
In gedraaide vormen geslepen kristallen schaaltje met zilveren hengsel met parelrand, anno 1916
Loc.6
€ 45 - € 65
1968
1e Gehalte zilveren ronde doos, 320 gr.
Loc.6
€ 160 - € 240
1969
4 Zilveren suikerklontjestangen, 140 gr.
Loc.6
€ 70 - € 100
1970
2 Grote verzilverde tafelfazanten, h.28 x L.50 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
1971
Koopje diverse servetringen en vingerdoekringen w.o. zilver
Loc.6
€ 16 - € 25
1972
Geslepen kristallen schaaltje op standring en met opengewerkte zilveren hengsel
Loc.6
€ 45 - € 65
1973
2e Gehalte zilveren opengewerkt bonbonschaaltje
Loc.6
€ 100 - € 140
1974
Antieke ruitgeslepen kristallen flacon met zilveren montuur en dop, Fa. van Kempen, ca. 1900
Loc.6
€ 60 - € 90
1975
Kristallen strooier met zilveren monturen en dop, Empire, J. van Wijk 1823
Loc.6
€ 110 - € 150
1976
Rijkbewerkte zilveren strooier, Voorschoten 1947
Loc.6
€ 140 - € 200
1977
Antieke geëtst kristallen schaaltje rustend op zilveren voetje
Loc.6
€ 30 - € 45
1978
3e Gehalte zilveren schaaltje, diam.17 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1979
Turquoise en saffier collier met zilveren kraaltjes en zilveren slot
Loc.6
€ 45 - € 60
1980
2 Zilveren bewerkte servetringen
Loc.6
€ 45 - € 60
1981
Collier van ovale smaragden en zilveren kraaltjes en zilveren slot
Loc.6
€ 50 - € 70
1982
Miniatuur zilveren gekroonde koets, groot gedetailleerd
Loc.6
€ 320 - € 450
1983
Zilveren strooilpepel met afbeelding van schip, 1842
Loc.6
€ 75 - € 110
1984
2e Gehalte zilveren roomlepeltje
Loc.6
€ 30 - € 45
1985
Zilveren vogel
Loc.6
€ 35 - € 50
1986
Antiek 2e gehalte zilveren sponzendoosje, C.H. Cammans, Leeuwarden/ Groningen 1860-1878, jaarl. 1869
Loc.6
€ 100 - € 140
1987
Engelse 1e gehalte zilveren miniatuur haas, 128 gr.
Loc.6
€ 80 - € 120
1988
Miniatuur zilveren draaiorgel
Loc.6
€ 45 - € 60
1989
Engels zilveren niervormig doosje rustend op pootjes, h.2,5 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
1990
Ketting met jade hanger
Loc.6
€ 14 - € 20
1991
Antieke zilveren naaldenkoker, 15,9 gr.
Loc.6
€ 70 - € 100
1992
Lederen beursje met 14 kt. gouden slotje
Loc.6
€ 50 - € 70
1993
2 Zilveren zoutvaatjes met zilveren lepeltjes, 19e eeuw
Loc.6
€ 40 - € 60
1994
Koopje diverse sieraden w.o. zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
1995
Verzilverde Thorapointer versierd met edelstenen, L.25 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1996
19e Eeuwse zilveren vleesspies met ring, L.23 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1997
Zes 2e gehalte zilveren bloemlepeltjes
Loc.6
€ 40 - € 60
1998
Zilveren sierlepel met in de bak voorstelling van strijdwagen met 3 paarden
Loc.6
€ 50 - € 70
1999
Massief Engelse 1e gehalte zilveren engelenwagen, 401 gr.
Loc.6
€ 200 - € 280
2000
4 Zilveren servetringen
Loc.6
€ 35 - € 50
2001
Gefacetteerd smaragden collier aan zilveren facetten en zilveren slot
Loc.6
€ 50 - € 70
2002
Portretminiatuur in ivoren met parelmoer lijstje
Loc.6
€ 40 - € 60
2003
Koopje divers pleet en zilver
Loc.6
€ 50 - € 70
2004
Smaragden collier met zilveren kraaltjes en zilveren slot
Loc.6
€ 45 - € 60
2005
2 Gepolychromeerde metalen geelborstjes op standaard, h.30 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2006
2 Verzilverde koffieketels
Loc.6
€ 50 - € 70
2007
3e Gehalte zilveren Jugendstil schaal, h.6 x b.34 x d.25 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2008
Antiek 3e gehalte zilveren schaal met oren, h.22 x b.48 x d.21 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2009
1e gehalte zilveren koffiepot, Birmingham 1912, h.23,5 cm
Loc.6
€ 320 - € 450
2010
Bijbeltje met 14 kt. gouden slot, anno 1884
Loc.6
€ 90 - € 130
2011
Goud op snee bijbel uit 1851 met gouden slot
Loc.6
€ 100 - € 140
2012
Bijbeltje met groot 14 kt. gouden slot, anno 1854
Loc.6
€ 200 - € 280
2013
Ruitwaaiergeslepen kristallen theebusje met 2e gehalte zilveren deksel afgezet met een bloem
Loc.6
€ 100 - € 140
2014
Set van 5 Swatch verzamel polshorloges
Loc.6
€ 50 - € 70
2015
Loc.6
€ 50 - € 70
2016
Loc.5
€ 300 - € 425
2017
Loc.9
€ 80 - € 120
2018
Loc.9
€ 80 - € 120
2019
Prunier’s Fine Cognac Sélection de la Famille, V.S.O.P. 1x
Loc.12
€ 30 - € 45
2020
Zilveren design armband met barokke schakels.
Loc.6
€ 20 - € 30
2021
2 staande design lampen leds C4 Spain, rood/wit glas waarin druppels, golf model fusion, afmetingen 26 x 25
Loc.4
€ 30 - € 45
2022
2 design hanglampen, Leds C4 Spain met zwart/wit glas waarin druppels, golf model Fusion, afmetingen lamp 26 x 25 cm, plafondplaat ca 150 cm
Loc.4
€ 30 - € 45
2023
Chrome Art Deco hanglamp met gesatineerde glazen kapjes
Loc.6
€ 300 - € 425
2024
Onb.meester, Moderne wandsculptuur, h.195 x b.75 x d.8 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2025
Handgeknoopt Afghaans kleed, 210 x 125 cm.
Loc.13
€ 40 - € 60
2026
Handgeknoopt Ziegler kleed, 254 x 171 cm.
Loc.10
€ 700 - € 1.000
2027
Met personen gedecoreerde Japanse bronzen tsuba, diam.7 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
2028
Stel gesatineerd glazen Goebel beeldjes van twee kinderen, h.11 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
2029
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 197 x 195 cm. (winkelwaarde € 2.760)
Loc.4
€ 425 - € 600
2030
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 189 x 153 cm. (winkelwaarde € 2.080)
Loc.11
€ 320 - € 450
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2031
Gekleurd handgeknoopt wollen Nepalees kleed, 227 x 248 cm.
Loc.13
€ 100 - € 140
2032
Koop divers pleet bestek
Loc.6
€ 30 - € 45
2033
2e Gehalte gegraveerde kapset bestaande uit een handspiegel, 2 borstels en een kam en een opengewerkt verzilverd bonbonschaaltje
Loc.6
€ 60 - € 90
2034
Koopje divers w.o. zilver
Loc.6
€ 100 - € 140
2035
Loc.6
€ 10 - € 14
2036
Koopje divers bijoux w.o. een Lapis Lazuli armband, 2 damespolshorloges, een goudkleurige armband met rozenkwarts etc.
Loc.6
€ 60 - € 90
2037
1e Gehalte zilveren vleugel, h.4,5 x b.7,5 x L.11 cm., 230 gr.
Loc.6
€ 200 - € 280
2038
12 zilveren Jugendstil lepeltjes, Gerritsen Zeist, 1906-1908
Loc.6
€ 60 - € 90
2039
Zilveren gehamerde Art Deco taartschep, Hooykaas model 3824 ontwerp H. Ellens, jaarl. 1934
Loc.6
€ 100 - € 140
2040
2e Gehalte zilveren soepopdienlepel
Loc.6
€ 60 - € 90
2041
Twee 2e gehalte zilveren tafelzwaantjes met kristallen bakjes
Loc.6
€ 80 - € 120
2042
Gehamerde zilveren schaal, 352 gr.
Loc.6
€ 340 - € 475
2043
Twee pleet vorken en een opdienschep
Loc.6
€ 40 - € 60
2044
28 Zilveren Biedermeier lepeltjes, 157 gr.
Loc.6
€ 70 - € 100
2045
Ronde 1e gehalte zilveren koektrommel, v Kempen & Begeer, 1967
Loc.6
€ 320 - € 450
2046
18 kt. gouden Baume & Mercier, vintage herenpolshorloge
Loc.6
€ 150 - € 220
2047
Engels verzilverd 6-delig visbestek met benen heften in etui
Loc.6
€ 30 - € 45
2048
Omega, vintage herenpolshorloge met gouden band in een Jaques Richal doosje
Loc.6
€ 80 - € 120
2049
Delfts blauwe theebus met een rijkbewerkte 2e gehalte zilveren deksel, h.12 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2050
Makkumer bonbonschaaltje met zilveren beugel, diam.15 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2051
Collier van gefacetteerde saffier en smaragd, zilveren kraaltjes en zilveren slot
Loc.6
€ 50 - € 70
2052
Collier van kleine en ovale lapis lazuli kralen aan zilver met zilveren slot
Loc.6
€ 35 - € 50
2053
Collier van carré geslepen Lapis Lazuli met zilveren kralen met zilveren slot
Loc.6
€ 45 - € 60
2054
Rijkbewerkt 2e gehalte zilveren mosterdpotje, zoutvaatje en een peperstrooier met blauw glazen binnenbakjes
Loc.6
€ 150 - € 220
2055
Zes 2e gehalte zilveren mokkalepels
Loc.6
€ 30 - € 45
2056
Zilveren wolmandje 1831, Arnoldus van groeneveld Utrecht
Loc.6
€ 260 - € 360
2057
Makkumer schaal met zilveren hengsel
Loc.6
€ 180 - € 260
2058
Opengewerkte 2e gehalte zilveren ijsset bestaande uit een opdienschuif, snijmes en 11 lepels, 463 gr.
Loc.6
€ 200 - € 280
2059
2e Gehalte zilveren mosterdpotje, peperstrooier, 2 zoutvaatjes met blauw kristallen binnenbakjes
Loc.6
€ 150 - € 220
2060
Opengewerkt 1e gehalte zilveren bonbonmandje met parelrand 12,5 x 8 x 4,5 cm
Loc.6
€ 60 - € 90
2061
Koopje van drie 2e gehalte zilveren sauslepels
Loc.6
€ 40 - € 60
2062
TAG Heuer, herenpolshorloge met stalen band en stopwatch
Loc.6
€ 100 - € 140
2063
Jaeger-LeCoultre, vintage herenpolshorloge met stalen band
Loc.6
€ 100 - € 140
2064
Constantin Durmont, herenpolshorloge in originele doos (met papieren)
Loc.6
€ 300 - € 425
2065
Antieke zilveren besamim, h.17 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2066
Opengewerkt Engels zilveren vaasje zonder kristallen binnenvaasje, h.17 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2067
Rijkbewerkt 3e gehalte zilveren rozenvaasje, ca.1900, h.14 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2068
Antieke bijbel met zilveren slot
Loc.6
€ 60 - € 90
2069
Driedelig aardewerken klokkenstelletje gedecoreerd met roofvogels
Loc.6
€ 60 - € 90
2070
Gedraaid collier met zoetwaterparels
Loc.6
€ 25 - € 30
2071
Gedraaid collier met zoetwaterparels en amethist
Loc.6
€ 18 - € 25
2072
Fluoriet collier met zilveren slot en kraaltjes
Loc.6
€ 30 - € 45
2073
Arman Fernandez, Pinceaux 1996, Arman en Flammarion, object op zijde, 152,5 x 36,5 cm., 100 % zijde, made in France, getekend Arman
Loc.6
€ 100 - € 140
2074
Pleet bestekdeel in cassette
Loc.6
€ 60 - € 90
2075
Loc.6
€ 500 - € 700
2076
Grote zilverkleurige met zwart gecapitonneerde stof beklede stoel met overkapping, h.200 x b.80 x d.60 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2077
Loc.6
€ 150 - € 220
2078
Antieke smeedijzeren Neo-gotische etagère kaarsenstandaard, h.190 x d.75 cm.
Loc.6
€ 320 - € 450
2079
Stel zwartkleurige schemerlampvoeten met gecanneleerde stam en crèmekleurige kapjes, h.80 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2080
2 Oude groen marmeren zuilen, h.91 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2081
Silvio Bondino, Alpenlandschap met landverbouwers, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2082
Salvador Dali, Leda Atomica, lithographie, nr.LXXXXI/CXC, 76 x 55 cm., image
Loc.6
€ 200 - € 280
2083
Karel Appel, Circus, handgesigneerde zeefdruk nr.83/130 , 80 x 60 cm.
Loc.6
€ 400 - € 600
2084
M. Seegers, Bosgezicht, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2085
Paul Colin, Le tumulte noir, lithographie, 1927 (Art Deco), ref.: Paul Colin affichiste,p.44, 48 x 32 cm.
Loc.6
€ 110 - € 150
2086
Jan van Amstel, Bollenvelden, olieverf op board, 55 x 33 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2087
Toon de Jong, Wintergezicht op het Zevenend te Laren, handgesigneerde litho, 46 x 24 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2088
Henri Matisse, Jazz, lithographie, op papier d'Arches, 200 expl. en 20 expl. (zonder midden vouw), 45 x b.69 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
2089
Ond.gesign. monogram, Abstract, aquarel, in zwarte ornament lijst, 5 x 17 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
2090
Ovaalvormige, zilverkleurige spiegellijst met kuif, met parelrand en geslepen spiegel, 80 x 115 cm
Loc.6
€ 90 - € 130
2091
Stel met koper afgezette marmeren vierlicht kandelaars, h 36 cm
Loc.6
€ 360 - € 550
2092
Marmerkleurige sculptuur van de drie gratiën, h.58 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2093
Deels goud gelakte Lodewijk XVI-stijl consoletafel met marmeren blad en spiegelopstand versierd met cherubijntjes, h.230 x b.120 x d.55 cm.
Loc.6
€ 600 - € 850
2094
Buratti, Twee personen met kruiwagen in winterlandschap, olieverf op doek, 18 x 24 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2095
Ellie Kuipers (1938), Zicht op kasteel Wijchen, gem. techniek op papier, 60 x 45 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2096
Marc Chagall, Couleur amour, estampe multple op papier d'arches, signée dans la planche, 59,5 x 45,5 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2097
L.G. Melis, Kan met bloemen, pastel, 42 x 50 cm.
Loc.6
€ 55 - € 75
2098
Roy Lichtenstein, As I opened fire, 3 triptych, 1964, offset litho, 58 x 48 cm., ref: Corlett app.5 beeldrecht Amsterdam
Loc.6
€ 320 - € 450
2099
Kees van Dongen, Brigitte Bardot, lithographie affiche original, ville de Paris, Musée Galliera 1964, 77 x 52 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2100
Koraal met parelcollier met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 90 - € 130
2101
Turkoois met parelcollier met 14 kt. gouden slot bezet met diamant
Loc.6
€ 50 - € 70
2102
Bloedkoraal collier met gouden slot, 39,1 gram, L.42 cm., diam. 4 mm.
6-k
€ 220 - € 320
2103
Hematiet collier met 14 kt. gouden slot en (25) 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 140 - € 200
2104
Granaten 3-rijige armband met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 120 - € 170
2105
Turkooizen 3-rijig armband met 14 kt. witgouden slot
Loc.6
€ 180 - € 260
2106
3-Rijig parel armband met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 140 - € 200
2107
Granaten 4-rijige armband met 14 kt.gouden 19e eeuws slot
Loc.6
€ 140 - € 200
2108
Parel met bloemagaatcollier met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 80 - € 120
2109
Tahiti parelcollier bezet met briljant
6-k
€ 2.000 - € 2.800
2110
Granaten collier met 14 kt.gouden slot, 14 kt. gouden hanger en (64) 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 200 - € 280
2111
Bloedkoralen collier met zilveren slot
Loc.6
€ 60 - € 90
2112
5-Rijig parelcollier met 14 kt. gouden 19e eeuws streekslot
Loc.6
€ 500 - € 700
2113
5-Rijige bloedkoralen armband, l:21 cm., gewicht: 35,6 gram. en diam: 4,6 mm.
6-k
€ 360 - € 500
2114
Bloedkoralen armband met gouden slot, lengte 21 cm, gewicht 35,3 gram
6-k
€ 360 - € 500
2115
3 Edelstenen (agaat, turkoois,jade, etc.) colliers met goud op zilveren sloten
Loc.6
€ 50 - € 70
2116
Oude eikenhouten regulateurklok
Loc.6
€ 60 - € 90
2117
B.Rosiak, Kathedraal, tekening, 12 x 8 cm
Loc.6
€ 30 - € 40
2118
Harry van der Wee, Verlangen I en Verlangen II, acryl op paneel, 50 x 50 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2119
Charles Burki, Zigeunerbruiloft, gedateerd 1967, aquarel, 28 x 36 cm.
Loc.6
€ 45 - € 65
2120
J.G.Olson, Combustible envelope cartridgs percussion, aquarel, 15 x 17 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2121
Onb.meester, Zeegezicht met tweemaster, olieverf op board, 24 x 20 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2122
Oude kaart, Holsatiae, handgekleurd, 55 x 45 cm.
Loc.6
€ 75 - € 110
2123
Art Deco tafellampje op verzilverd brons voetje met gesatineerd glazen kapje
Loc.6
€ 130 - € 190
2124
Oude tropisch houten koloniale commode met 7 laden, h.130 x b.110 x d.60 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2125
Schelpen/stenen collier rustend op metalen standaard, h.50 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2126
Uit schelpen vervaardigd hals-sieraad rustend op metalen standaard, h.55 x b.34 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2127
Naar Dijkstra, Boer met paard en wagen in landschap, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2128
Loc.6
€ 20 - € 30
2129
Loc.6
€ 20 - € 30
2130
Koopje divers kleingoed w.o. divers aardewerk, hertshoornen snijstukje, diverse beeldjes en een theekistje
Loc.6
€ 40 - € 60
2131
Koop diverse antieke kristallen glazen
Loc.6
€ 20 - € 30
2132
Donker gebeitste grenenhouten broodkast kast met secretaire gedeelte, h.200 x b.106 x d.58 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2133
Elisabeth Veltman, Stilleven van mand met fruit, aquarel, 45 x 65 cm.
Loc.6
€ 14 - € 20
2134
H.J. Wijngaard, Bosgezicht, olieverf op doek, 121 x 61 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2135
Stel zwart met zilverkleurige lampvoeten met cilindrische stam en gestoffeerde kap, h.72 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2136
Halssieraad vervaardigd van tanden met bloedkoralen schelpen rustend in metalen standaard, h.64 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2137
Halssieraad vervaardigd uit rode/zwarte kralen, diverse schelpen, etc. rustend in metalen standaard, h.58 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
2138
Antieke bronzen sculptuur van een Boeddha in dhyana-mudra houding, h.50 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2139
Antieke met zilverdraad ingelegde rijkbewerkte Indiase kist, h.81 x b.123 x d.47 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2140
Antieke goud/zilverkleurige kuifspiegellijst met spiegel (defecten), h.180 x b.100 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2141
Bart van der Leck, Melkmeisje met koe, linoleum, 51 x 38 cm.
Loc.6
€ 400 - € 550
2142
Ond.gesign., Interieur, gouache, 66 x 48 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2143
Marc Chagall, Couleur Amour, photolithographie, 85 x 70 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
2144
Blauw met goud gedecoreerde Chinese 4-deurs kast, h.203 x b.110 x d.45 cm.
Loc.6
€ 800 - € 1.200
2145
Naar J.J.Schoonhoven, tekening, vierkanten, 44 x 33 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2146
Onb.meester, Waaiers, zeefdruk, nr.134/150, 84 x 84 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2147
Henk Gorter, 1908-1974, Abstracte voorstelling, Olie op paneel, 50x60 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2148
Jeroen Krabbé, Abstract, handgesigneerde zeefdruk, nr.29/75, gedateerd 1991, 70 x 50 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2149
Antieke mahoniehouten Engelse stokbarometer, L.95,5 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2150
Metalen grijs gelakte vonkenhaardscherm, h.64 x b.76 x d.24 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2151
2 Gepolychromeerde metalen papegaaien op standaard, h.42 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2152
Groen aardewerken goud gedecoreerd Jugendstil 3-delig klokkenstel, h.55 en 70 cm.
Loc.6
€ 360 - € 550
2153
Antiek wit marmeren schouwombouw, h.104 x b.125 x d.35 cm.
Loc.6
€ 500 - € 700
2154
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 157 x 95 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2155
Ond.gesign., Viooltjes in vaas, olieverf op doek, 25 x 36 cm.
Loc.6
€ 14 - € 20
2156
Ludo, Abstract met gezichten, gem.techniek op board, 77,5 x 97,5 cm.
Loc.6
€ 360 - € 500
2157
Noten met wortelnotenhouten Art Deco 2-deurs dressoir met uitklapbaar drankcompartiment en 2 laden, h.92 x b.175 x d.55 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2158
Naar Th. de Bock, Duinlandschap met bomen, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2159
Jos Bulens, Markt en kerkgezicht, kleurenlitho, 37 x 25 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2160
Set van 4 stapelbare opbergdozen
Loc.5
€ 20 - € 30
2161
Houtgestoken kapitale lijst, 23 x 14,5 cm.
Loc.5
€ 140 - € 200
2162
Smeedijzeren Art Deco tafellampje met gesatineerd kapje
Loc.5
€ 130 - € 190
2163
Mahoniehouten Empire-stijl bestekcassette, h.34 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2164
Metalen toilettafel met offwhite gelakt houten blad en 3-luik spiegelopstand, h.150 x b.70 x d.47 cm. en bijpassend stoeltje, ca.1900
Loc.5
€ 150 - € 220
2165
Van Dongen, Autre aspect du diner avec la duchesse de guermantes, néogravure, desfossés Paris, 1947, 22 x 17,5 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2166
Onb.meester, Vissen in zee, gem.techniek, 18 x 26 cm.
Loc.5
€ 14 - € 20
2167
Henri Matisse, Nu bleu aux pommes, lithographie, ca.1950, 38,5 x 49 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2168
Toegeschreven aan F.M. Kruseman 1816-1882, Zomerslandschap, olieverf op doek, 40 x 34 cm.,
Loc.5
€ 600 - € 850
2169
Aimée Crince le Roy, Droom van een orgeldraaier, olieverf op doek, gedateerd 1959, 80 x 60 cm.
Loc.5
€ 600 - € 850
2170
Bernard Buffet, The road, lithographie, sorlier Paris, 1961, 49 x 40 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2171
Goottam, Monaco, affiche litho, 93 x 60 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2172
Robbie Cornelissen , Abstract,nr.7/50, handgesigneerde lihto, 82 x 60 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2173
Bob ten Hoope, Bussum 1920-2014 Blaricum, Portret van een man, tekening, 21 x 15 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2174
Oude kaart van Ghana, handingekleurd, 26 x 19 cm
Loc.5
€ 80 - € 120
2175
Vam, Interieur met open haard, pasteltekening, 30 x 24 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2176
Charles Rochussen, 1814-1894, Bomschuit op het strand, originele litho, 18 x 22 cm.
Loc.5
€ 14 - € 20
2177
Toegeschreven aan Nicolaes Berchem, 1620-1683, Landschap met vee, olieverf op doek, 34 x 42 cm.
Loc.5
€ 800 - € 1.200
2178
Bob Fernhout, 1910-1987, Het balletmeisje, Olie op doek, 70x60 cm,
Loc.5
€ 180 - € 260
2179
B.Bos, Twee tekeningen van schepen op zee, 38 x 23,5 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2180
Salvador Dali, Banlieue de la ville paranoïaque, gravure in kleur, 56 x 76,5 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2181
Henk Poeder, Landschap, olieverf op board, 60 x 30 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2182
Temming, Naakt op kruk, olieverf op board, 38 x 24 cm.
Loc.5
€ 10 - € 14
2183
Karel Appel, Seeing eyes, lithographie, 1975, op geschept papier D'arches, 69 x 51,5 cm., image
Loc.5
€ 300 - € 425
2184
Kersenhouten 3-deurs dressoir met 5 laden, h.115 x b.210 x d.50 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2185
Koop van 3 make-up spiegels met lampenrand, h.83 x b.68 x d.14 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2186
Onb.meester, Koud beschilderde voorstelling van kindjes in interieur, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2187
Antieke gobelin vervaardigd door Anna Cornelia Vonck, 1836, met voorstelling van boot met personen, 40 x 50 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2188
Onb.meester, Personen aan de waterkant, olieverf op board, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2189
Stevens, Poldergezicht met hoog gras, olieverf op doek, 80 x 40 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2190
Bernard Buffet, Microscope, ltihographie, 1969, 66,5 x 52,5 cm., image
Loc.5
€ 200 - € 280
2191
Zeer grote deels gepolychromeerde levensgrote sculptuur van een dromedaris, h.225 x l.290 x d.65 cm.
Loc.5
€ 5.000 - € 7.000
2192
Antiek mahoniehouten Jugendstil pronkmeubel met opstand, h.220 x b.152 x d.55cm.
Loc.5
€ 400 - € 600
2193
A.C.van Noort, 1914-2004, Sneeuwlandschap bij Bennebroek, olieverf op doek, 40x60 cm.
Loc.5
€ 260 - € 360
2194
Wilhelmine Carbin-Gips, Vrijeban 1897-1975 Oosterbeek, Agaven in een park, pentekening, 39x56 cm. Herkomst familie van de schilder.
Loc.5
€ 50 - € 70
2195
Goudkleurig bijzettafeltje met zwart gekleurd blad, h.71 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2196
Geaderd rood/wit marmeren schouwombouw, h.97 x b.141 x d.27 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2197
Notenhouten 1-deurs hangvitrinekastje, h.72 x b.62 x d.16 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2198
Toon Wildeboer, Zicht op een woonschip, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2199
G.Hering, Visserman, olieverf op doek, 61 x 50 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2200
Onb.meester, Duinlandschap met personen, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2201
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 147 x 87 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2202
Houten wandbord met afbeelding van Chinese keizerin, h. 90 x b. 60 cm
Loc.5
€ 40 - € 55
2203
Gouache op linnen, Indonesische voorstelling, 60 x 40 cm
Loc.5
€ 50 - € 70
2204
Egon Schiele, Reclining nude with raised torso, lithographie papier artist 300 gr. naar originele tekening van 1918 door Anthese portfolio á 200 expl. met 10 expl. Hors Commerce zonder vouwlijn (dit is dus een van de 10 zonder vouwlijn), zeldzaam, 50 x 64 cm. image
Loc.5
€ 200 - € 280
2205
Beschilderde massief teakhouten dikke spiegellijst met spiegel, h.11 x L.103 x b.67 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2206
Stel met iepenhouten gedecoreerde Art Deco-stijl kastjes, h.73 x b.56 x d.38 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2207
Onb.meester, Bospaadje met personen, olieverf op paneel, 50 x 41 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2208
Pablo Picasso, Femmes du monde entier, lithographie signée dans la planche, 1950, 48 x 38
Loc.5
€ 120 - € 170
2209
Stel Art Deco-stijl nachtkastjes, h.75 cm.
Loc.5
€ 160 - € 240
2210
Opgezette hertenkop, h.125 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2211
Dick Benedictus Mirande, Ginga, gedateerd 1982, olieverf op doek, 55 x 55 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2212
Joan Miro, Dormir sous la lune, litho, 1969, signé dans la planche, 53 x 73 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
2213
Herman Brood, Guitar man, gem.techniek op papier, 80 x 60 cm.
Loc.5
€ 400 - € 600
2214
Antiek Chinees bronzen fragment van wijsgeer Lohan in de heilige bergen, Ming-Dynastie, h.54 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2215
Stel antieke houten Boeddha beelden in dhyana-mudra houding met resten van polychrome, Thailand en Birma, h.33 en 53 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2216
Rijkbewerkt massief teakhouten 1-deurs kast met open bovenkant en een deur met klapluik in de onderkast, h.168 x b.94 x d.43 cm.
Loc.5
€ 160 - € 240
2217
Koopje van 3 zeer fraaie handgeknoopte Suznai kleedjes
Loc.5
€ 100 - € 140
2218
Loc.5
€ 100 - € 140
2219
Koopje van 4 oude handgeknoopte Suznai kleedjes
Loc.5
€ 100 - € 140
2220
Doos divers textielwerk w.o. kamelenzak, Kelim, etc.
Loc.5
€ 50 - € 70
2221
Antiek mahoniehouten pottenkastje met gecontouneerde rand op cabriolepootjes, h.70 x b.55 x d.30 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2222
Gallé stijl glaspasta lamp, met afbeeldingen van vissen, h. 40
Loc.5
€ 130 - € 180
2223
Mahoniehouten pottenkastje met pot en houten deksel, h.48 x b.45 x d.45 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2224
Koopje van 15 wortels van versteend hout, Madagascar, 250 miljoen jaar oud
Loc.5
€ 35 - € 45
2225
Oud kuipdienblad met diverse beeldjes van hondjes
Loc.5
€ 20 - € 30
2226
Antieke mahoniehouten Directoire vitrinekast met koperen galerijrand en dito bieswerk, h.155 x b.105 x d.45 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2227
Toon de Jong, Winterlandschap bij Barendrecht, handgesigneerde litho, 39 x 33 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2228
Onb.meester, Bloemen, lithografie, 30 x 85 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2229
Oude stadsplattegrond van Amsterdam, handingekleurd, 49 x 35 cm.
Loc.5
€ 120 - € 170
2230
Jean Charles Donnadieu, Romeinse voorstelling, gem.techniek opgehoogd met goud op papier, 150 x 115 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2231
Oude kaart, handmatig gekleurd, Barbados 52 x 38 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2232
Jaap Weijand, Vanitas, olieverf op doek, gesign. op de achterkant, 75 x 100 cm.
Loc.5
€ 750 - € 1.100
2233
Jean Charles Donnadieu, Romeinse theater met personen bij het water, gouache opgehoogd met goud op papier, 147 x 100 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2234
Weinik, Abstract werk, gouache, 34 x 28 cm.
Loc.5
€ 120 - € 170
2235
Antiek mahoniehouten pottenkastje, h.47 x b.50 x d.45 cm.
Loc.5
€ 10 - € 14
2236
Antiek mahoniehouten Willem III bureau met opstand, h.137 x b.94 x d.58 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2237
Met bruin leder beklede seniorenfauteuil met chrome onderstel
Loc.5
€ 100 - € 140
2238
Oude ingelijste prent van Amsterdam, 180 x 34 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2239
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1983, Surrealistisch portret, airbrush op board, 90 x 82 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2240
Ond.gesign., Personen op het strand, aquarel op papier, 29 x 42 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2241
Naar Jansen, Kippetjes op het erf, olieverf op paneel, 35 x 25 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2242
Jean Charles Donnadieu, Mythologische voorstelling, gedateerd 1995, gem.techniek op papier, 158 x 119 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2243
Antieke mahoniehouten chiffonnière met in de onderkast 2 deuren en afgedekt door een defect zwart marmeren blad, h.150 x b.100 x d.50 cm.
Loc.5
€ 160 - € 240
2244
Verzilverde lampvoet met kap, h.60,5 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2245
Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld, h.70 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2246
J. Bakker, Scheepjes voor de kust, olieverf op paneel, 30 x 23 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2247
Georges Rouault, Bouquet, lithographie couleurs avec rachaux d'or 1938, mourlot, signeé dans la planche, ref : Sauret page 284, 39,5 x 29 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2248
K. Schwaitz, Gezicht op een markt, olieverf op doek, 68 x 55 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2249
Onb.meester, Stilleven met zonnebloemen, olieverf op doek, 94 x 80 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2250
Oude steendruk van een kamerconcert van Mozart, 90 x 63 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2251
Doos divers servies
Loc.13
€ 6 - € 10
2252
Handgeknoopt Perzisch tafelkleed, 180 x 140 cm.
Loc.13
€ 40 - € 60
2253
Handgeknoopt Bidjar kleed, 200 x 145 cm.
Loc.13
€ 20 - € 30
2254
Handgeknoopt Nepalees kleed, 140 x 70 cm.
Loc.13
€ 20 - € 30
2255
Handgeknoopt Afghaans kleed, 290 x 130 cm.
Loc.13
€ 80 - € 120
2256
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 230 x 110 cm.
Loc.13
€ 80 - € 120
2257
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 200 x 100 cm.
Loc.13
€ 80 - € 120
2258
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 170 x 95 cm.
Loc.13
€ 40 - € 60
2259
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 210 x 105 cm.
Loc.13
€ 50 - € 70
2260
Antiek natuurlijk gekleurd wollen Koliyai kleed, 230 x 130 cm.
Loc.13
€ 150 - € 220
2261
Oud handgeknoopt katoenen kleedje, 150 x 85 cm.
Loc.13
€ 30 - € 45
2262
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 210 x 100 cm.
Loc.13
€ 80 - € 120
2263
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 210 x 92 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2264
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 195 x 105 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2265
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 210 x 110 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2266
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 220 x 110 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2267
Loc.13
€ 60 - € 90
2268
Oud handgeknoopt Kelim kleed, 155 x 150 cm.
Loc.13
€ 50 - € 70
2269
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 190 x 105 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2270
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 225 x 105 cm.
Loc.13
€ 80 - € 120
2271
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 160 x 100 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2272
Handgeknoopt Kazak kleed, 160 x 120 cm.
Loc.13
€ 40 - € 60
2273
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 185 x 100 cm.
Loc.13
€ 50 - € 70
2274
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 210 x 85 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2275
Handgeknoopt Zumak kleedje, 200 x 65 cm.
Loc.13
€ 30 - € 45
2276
Handgeknoopt Peruaans kleed met lange franjes, 230 x 160 cm.
Loc.13
€ 40 - € 60
2277
Loc.13
€ 80 - € 120
2278
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 250 x 87 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2279
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 235 x 105 cm.
Loc.13
€ 80 - € 120
2280
Handgeknoopt Kelim kleed, 200 x 120 cm.
Loc.13
€ 50 - € 70
2281
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 210 x 90 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2282
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 240 x 92 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2283
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 195 x 90 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2284
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 195 x 85 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2285
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 110 x 110 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2286
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 175 x 97 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2287
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 195 x 100 cm.
Loc.13
€ 80 - € 120
2288
Loc.13
€ 80 - € 120
2289
Handgeknoopt Kelim kleed, 210 x 82 cm.
Loc.13
€ 40 - € 60
2290
Uit diverse oude Perzische tapijten samengesteld patchwork kleed, 220 x 88 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2291
Handgeknoopt Kelim kleed, 220 x 70 cm.
Loc.13
€ 30 - € 45
2292
Handgeknoopt Bochara kleedje, 130 x 75 cm.
Loc.13
€ 30 - € 45
2293
Oude handgeweven oranjekleurig batik doek, 260 x 160 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2294
Oude koeienhuid
Loc.13
€ 20 - € 30
2295
Handgeknoopt wol met zijde kleedje, 126 x 78 cm.
Loc.13
€ 100 - € 140
2296
Handgeknoopte loper, 515 x 80 cm.
Loc.13
€ 100 - € 140
2297
Handgeknoopt Perzisch kleedje, 180 x 75 cm.
Loc.13
€ 20 - € 30
2298
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 3-laden commode met koperen handgrepen en afgedekt door een defect beigekleurige marmeren blad, h.80 x b.80 x d.40 cm.
Loc.13
€ 150 - € 220
2299
Goud gelakte Barok-stijl armfauteuil
Loc.13
€ 300 - € 425
2300
Loc.13
€ 300 - € 425
2301
Loc.13
€ 300 - € 425
2302
Met wit leder beklede design armfauteuil met bijpassende ottoman
Loc.13
€ 160 - € 240
2303
Nieuwe rustiek eiken grijs gebeitste moderne 1-deurs boekenkast met deur (winkelwaarde € 1.399), h.220 x b.71 x d.43 cm.
Loc.13
€ 90 - € 130
2304
Beaxtrix L., Rode bloem op zwart, 100 x 100 cm. (zonder lijst)
Loc.13
€ 18 - € 25
2305
A. Olivier, Abstract, acryl op doek, 100 x 80 cm.
Loc.13
€ 50 - € 70
2306
Onb.meester, Afbeelding van twee gezichten van sculpturen, 120 x 120,5 cm. (zonder lijst)
Loc.13
€ 30 - € 45
2307
Onb.meester, Boeddha, 120 x 120,5 cm. (zonder lijst)
Loc.13
€ 30 - € 45
2308
Nieuwe rood gestoffeerde armfauteuil (winkelwaarde € 800)
Loc.13
€ 100 - € 140
2309
Nieuwe paars gestoffeerde armfauteuil (winkelwaarde € 698)
Loc.13
€ 100 - € 140
2310
Nieuwe met bruin leder beklede draai-armfauteuil (winkelwaarde € 1.595)
Loc.13
€ 200 - € 280
2311
2 Nieuwe met grijze stof gestoffeerde armfauteuils met gecapitonneerde rugleuning
Loc.13
€ 180 - € 260
2312
2 Nieuwe met rood skai leder beklede banken,(winkelwaarde € 4.795)
Loc.13
€ 750 - € 1.100
2313
2 Nieuwe met zwarte stof gestoffeerde armfauteuils met gecapitonneerde rugleuning
Loc.13
€ 180 - € 260
2314
Nieuwe met bruin skai leder beklede armfauteuil (winkelwaarde € 909)
Loc.13
€ 150 - € 220
2315
Nieuwe grijs gestoffeerde armfauteuil (winkelwaarde € 850)
Loc.13
€ 100 - € 140
2316
Nieuwe douche cabine met toebehoren (nieuwwaarde 1500 euro), h.205 x b.92 x d.79 cm.
Loc.13
€ 400 - € 600
2317
Kleine drankkoelkastje, h.82 x b.44 x d.48 cm.
Loc.13
€ 50 - € 70
2318
Whirlpool wasmachine
Loc.13
€ 60 - € 90
2319
Electrolux koelkast
Loc.13
€ 40 - € 60
2320
Zanussi koelkast
Loc.13
€ 50 - € 70
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2321
Koop van een 4-pits gasfornuis en een alles kook pan
Loc.13
€ 10 - € 14
2322
Nieuwe inductie kookplaat in doos
Loc.13
€ 10 - € 14
2323
Etna magnetron
Loc.13
€ 20 - € 30
2324
Edy koel/vriescombinatie, h.140 x b.53 x d.60 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2325
Metz flatscreen kleurentelevisie met afstandsbediening
Loc.13
€ 80 - € 120
2326
Nieuwe pannenset in koffer
Loc.13
€ 110 - € 150
2327
Nieuwe pannenset in koffer
Loc.13
€ 110 - € 150
2328
Nieuwe pannenset in koffer
Loc.13
€ 110 - € 150
2329
Doos divers
Loc.13
€ 6 - € 10
2330
Doos diverse lederen reistassen, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2331
Doos divers gepolychromeerde schenkkannen
Loc.13
€ 6 - € 10
2332
Doos divers hotelzilver
Loc.13
€ 10 - € 14
2333
Doos divers
Loc.13
€ 6 - € 10
2334
Doos divers glaswerk, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2335
Koopje diverse zijden sjaaltjes, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2336
Koopje diverse porseleinen borden, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2337
Marge Toonder, 8 diverse olieverfschilderijtjes
Loc.13
€ 10 - € 14
2338
Bestron Stofzuiger
Loc.13
€ 40 - € 60
2339
15 Postfrisse jaarcollecties U.S.A. (frankeergeldig)
Loc.13
€ 90 - € 130
2340
Grote koop met kerstspullen
Loc.13
€ 50 - € 70
2341
Hoedendoos met 3 bontmutsjes
Loc.13
€ 10 - € 14
2342
Moderne chrome 4-arms kapstok, h.175 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2343
Koop van 3 damesbontjassen
Loc.13
€ 40 - € 60
2344
Nieuwe met zwart skai leder beklede 2-zitsbank,(winkelwaarde €1.795), b.175 x d.95 cm.
Loc.13
€ 300 - € 425
2345
Wit gelakte rijkbewerkte schildersezel, h.170 x b.60 cm.
Loc.13
€ 70 - € 100
2346
Antiek houten wandrek met kuif, h.73 x b.73 x d.32 cm.
Loc.13
€ 40 - € 60
2347
Verouderde computer met toebehoren
Loc.13
€ 40 - € 60
2348
Doos divers
Loc.13
€ 6 - € 10
2349
Koop divers porselein, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2350
Doos divers
Loc.13
€ 6 - € 10
2351
Doos divers van een lectuurhouder en divers glaswerk, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2352
Doos divers
Loc.13
€ 6 - € 10
2353
Doos divers aardewerk, steengoed, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2354
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.13
€ 10 - € 14
2355
Doos divers
Loc.13
€ 6 - € 10
2356
Doos divers w.o. diverse aardewerken beeldjes
Loc.13
€ 6 - € 10
2357
Doos divers
Loc.13
€ 6 - € 10
2358
Doos divers w.o. koperwerk
Loc.13
€ 6 - € 10
2359
Doos divers w.o. koper, tin, kristal, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2360
Doos divers w.o. koperen vijzels, kraankannen, stikkebakjes, brievenweger
Loc.13
€ 6 - € 10
2361
Doos divers Hindeloopen beschilderd artikelen
Loc.13
€ 6 - € 10
2362
Loc.13
€ 6 - € 10
2363
Doos divers koper, tin, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2364
Doos diverse kunstwerken
Loc.13
€ 35 - € 50
2365
Doos divers w.o. defecte Chinees porseleinen vaas, Delfts blauwe schotel en een tulbandvorm
Loc.13
€ 6 - € 10
2366
Doos divers koperwerk, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2367
Doos divers serviesgoed en kruidenflesjes
Loc.13
€ 6 - € 10
2368
Doos divers koper, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2369
Doos diverse schilderijtjes
Loc.13
€ 6 - € 10
2370
3 Houtsnedes van Barei, Ganzen en kraanvogels (3x)
Loc.13
€ 50 - € 70
2371
Doosje divers hotelzilver, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2372
Doos divers serviesgoed, etc.
Loc.13
€ 6 - € 10
2373
Doos divers
Loc.13
€ 6 - € 10
2374
Ned. en Overzee. Groot kavel in stockboeken in doos
Loc.13
€ 100 - € 140
2375
Gehele wereld, groot kavel in stockboeken
Loc.13
€ 100 - € 140
2376
Doos met 7 albums en insteekboeken, divers
Loc.13
€ 70 - € 100
2377
Zilverkleurige poef met zwarte stof bekleed, h.46 x diam.60 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2378
Wit kunststof verrijdbaar architectenkastje, h.81 x b.31 x d.31cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2379
Set van 4 divers gekleurde in hoogglans uitgevoerde konijnen rustend op marmeren basement, h.46 x L.55 x b.18 cm.
Loc.13
€ 140 - € 190
2380
Zeer grote koop van circa 70 oude gelithografeerde blikken
Loc.13
€ 100 - € 140
2381
3 Oranje beklede armfauteuils met houten poten
Loc.13
€ 60 - € 90
2382
Nieuwe Basalt televisiemeubel (winkelwaarde € 1.195), 34 x 166 x 57 cm.
Loc.13
€ 60 - € 90
2383
Design schemerlamp
Loc.13
€ 60 - € 90
2384
Betonnen tuinbeeld van Adam, h.75
Loc.13
€ 400 - € 600
2385
5 Diverse ballen
Loc.13
€ 65 - € 90
2386
Grote koop divers muntgeld
Loc.13
€ 10 - € 14
2387
Dupont aansteker en drie munten w.o. zilver
Loc.13
€ 20 - € 30
2388
Mapje divers muntgeld
Loc.13
€ 60 - € 90
2389
30 Postfrisse verschillende postzegelboekjes, Nederland
Loc.13
€ 25 - € 35
2390
Herdenkingspenning Santa Fe, 1908
Loc.13
€ 35 - € 50
2391
Koop van 3 bronzen penningen
Loc.13
€ 50 - € 70
2392
Set van 6 Nederlandse muntjes in etui
Loc.13
€ 6 - € 10
2393
Toneelkijker en een oude fotocamera
Loc.13
€ 6 - € 10
2394
24 Zilveren munten (dubbeltjes en kwartjes)
Loc.13
€ 30 - € 45
2395
28 Halve centen
Loc.13
€ 20 - € 30
2396
2 Zilveren 10 gulden stukken, Wilhelmina en Juliana en Beatrix
Loc.13
€ 25 - € 35
2397
4 Zilveren munten, Hollandia, 18e eeuw
Loc.13
€ 30 - € 45
2398
3 Zilveren 50 gulden munten
Loc.13
€ 60 - € 90
2399
10 Bronzen Romeinse munten, 2e/4e eeuw na Chr.
Loc.13
€ 25 - € 35
2400
70 Originele gasmunten (2,5 cent), Gasfabriek Harlingen en originele rol met 50 munten (0.10 cent)
Loc.13
€ 20 - € 30
2401
2 Zilveren Romeinse munten, Philippus en Gordianus, 2e/3e eeuw na Chr.
Loc.13
€ 35 - € 50
2402
5 Zilveren guldens, Koningin Wilhelmina, 1922,1924,1928,1929 en 1930
Loc.13
€ 25 - € 35
2403
5 Zilveren guldens, Koningin Wilhelmina, 1924,1928,1930,1931 en 1939
Loc.13
€ 25 - € 35
2404
5 Zilveren tien gulden munten
Loc.13
€ 50 - € 70
2405
10 Romeinse munten
Loc.13
€ 50 - € 70
2406
8 Romeinse munten
Loc.13
€ 40 - € 60
2407
3 Zilveren penningen
Loc.13
€ 16 - € 25
2408
Loc.13
€ 30 - € 45
2409
4 Zilveren Belgische 100 franc munten
Loc.13
€ 40 - € 60
2410
5 Diverse zilveren munten
Loc.13
€ 20 - € 30
2411
4 Zilveren munten, Spanje
Loc.13
€ 30 - € 45
2412
Drie 18e eeuwse bronzen Nederlandse munten, West Frisia 1716, Gelria 1756, Utrecht 1786
Loc.13
€ 20 - € 30
2413
5 Zilveren 25 cent munten, Wilhelmina en Willem II, 1914,1918,1928,1941 en 1849
Loc.13
€ 25 - € 35
2414
4 Vierkante herdenkingsstuivers, Koningshuis en 2 vierkante stuivers, Nederlandse Antillen
Loc.13
€ 20 - € 30
2415
Koopje divers Nederlands muntgeld
Loc.13
€ 10 - € 14
2416
Koopje divers kleingoed en rariteiten
Loc.13
€ 10 - € 14
2417
Engelse benen Barleycorn type schaakspel, ca.1880, koning h.7,8 en pion h.2,8 cm. in originele doos (compleet)
Loc.13
€ 100 - € 140
2418
Houten koffiehuis schaakspel, Oostenrijk ca.1920, koning h.6,8 en pion h.3,8 cm. (compleet)
Loc.13
€ 55 - € 75
2419
Koopje Nederlands muntgeld
Loc.13
€ 6 - € 10
2420
Koopje Nederlands muntgeld
Loc.13
€ 6 - € 10
2421
Koopje Nederlands muntgeld
Loc.13
€ 6 - € 10
2422
Betonnen tuinbeeld van een naakte dame op sokkel, h.65 cm.
Loc.13
€ 200 - € 280
2423
Handgemaakte schaal van aragoniet, 26 cm.
Loc.13
€ 30 - € 40
2424
Koop diverse oude calvados flessen (zonder inhoud)
Loc.13
€ 30 - € 45
2425
Celestron, Sterrenkijker
Loc.13
€ 150 - € 220
2426
Technics stereo-torentje
Loc.13
€ 30 - € 45
2427
3 Rotan armfauteuils met roodkleurige kussentjes
Loc.13
€ 60 - € 90
2428
Boheems glazen schaakspel met Opake en blauwe figuren met glazen schaakbord (41,5 x 41,5 cm.) en opbergdoos, koning h.8,3 cm. en pion h.6,5 cm., Moser fabriek, compleet
Loc.13
€ 140 - € 190
2429
3 Albums FDC's, Nederland (359 st.)
Loc.13
€ 60 - € 90
2430
Koop van 3 chroom kledingrekken
Loc.13
€ 30 - € 45
2431
Doos diverse stropdassen
Loc.13
€ 20 - € 30
2432
Europese landen in stockboeken in grote doos
Loc.13
€ 80 - € 120
2433
Koop van 4 albums diverse ansichtkaarten
Loc.13
€ 30 - € 45
2434
Nederland Maximum-kaarten, boekjes, FDC's in doos
Loc.13
€ 30 - € 45
2435
Oude Philips radio in notenhouten kast
Loc.13
€ 20 - € 30
2436
Koop diverse cd's, etc.
Loc.13
€ 10 - € 14
2437
Koopje van 5 schilderijen
Loc.13
€ 10 - € 14
2438
Koopje diverse Chinese postzegels, etc.
Loc.13
€ 10 - € 14
2439
Koop divers papiergeld
Loc.13
€ 10 - € 14
2440
Grote verzameling handgeschreven correspondentie tussen het koningshuis en de hofleverancier voor vis, verschillende afmetingen w.o. 21 x 27 en 14 x 17 cm. Meer dan 100 stuks, waarvan sommige met koninklijke lakzegel
Loc.13
€ 400 - € 600
2441
Koopje van 4 antieke boekjes
Loc.13
€ 80 - € 120
2442
Oude filmprojector
Loc.13
€ 10 - € 14
2443
Koop van drie 4-delig inbouwspots
Loc.13
€ 20 - € 30
2444
Oude Blaupunkt radio in notenhouten kast, h.35 x b.53 cm.
Loc.13
€ 30 - € 45
2445
Postzegelalbum, Nederland, 1990 t/m 2004
Loc.13
€ 90 - € 130
2446
Postzegelalbum, Nederland, 1970 t/m 1989
Loc.13
€ 90 - € 130
2447
Postzegelalbum, Nederland, 2005 t/m 2010
Loc.13
€ 80 - € 120
2448
Ned. Antillen FDC's nr. 153 t/m 258. In Importa-album. Cat.w. € 715
Loc.13
€ 30 - € 45
2449
Nederland, postfrisse verzameling in Lindner-album
Loc.13
€ 30 - € 45
2450
Postzegelalbum, Nederland, 1980 t/m 1996
Loc.13
€ 25 - € 35
2451
Album postzegels, Nederlandse Antillen
Loc.13
€ 20 - € 30
2452
Nederland collectie 1960 t/m 2000 in 2 Importa-albums
Loc.13
€ 65 - € 100
2453
Nederland postfrisse verzameling in 2 luxe SAFE-albums
Loc.13
€ 80 - € 120
2454
Nederland 1960-2000 Kinderzegels en Kindervelletjes, compleet, in stockboek
Loc.13
€ 50 - € 70
2455
Overzeese Rijksdelen in stockboek
Loc.13
€ 20 - € 30
2456
Nederland gestempelde verzameling in stockboek
Loc.13
€ 25 - € 35
2457
Nederland complete set Kinderseries 1924 t/m 2000
Loc.13
€ 65 - € 100
2458
Nederland gestempelde series in stockboek
Loc.13
€ 25 - € 35
2459
Curacao ongestempeld in stockboek
Loc.13
€ 35 - € 50
2460
Frankrijk, partij doubletten in stockboek
Loc.13
€ 12 - € 18
2461
Nederland, postfrisse blokken van 4, in stockboek
Loc.13
€ 30 - € 45
2462
Bundespost in dik stockboek
Loc.13
€ 25 - € 35
2463
Suriname Republiek, postfris, in stockboek
Loc.13
€ 25 - € 35
2464
Nederland ongestempelde zegels/ series in stockboek. Hoge cat.waarde
Loc.13
€ 80 - € 120
2465
Frankrijk in stockboek. Hoge cat.waarde
Loc.13
€ 65 - € 100
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2466
Verenigd Europa, collectie in album
Loc.13
€ 50 - € 70
2467
Suriname in stockboek
Loc.13
€ 40 - € 60
2468
Ned. Indië, verzameling in stockboek
Loc.13
€ 65 - € 100
2469
Suriname verzameling in stockboek
Loc.13
€ 65 - € 100
2470
Koopje van 15 Verkade albums w.o. 10 compleet en 650 losse plaatjes
Loc.13
€ 30 - € 45
2471
Nederland FDC's 2001 t/m 2009 nr. 437 t/m 599, cat.w. € 1081, in Davo-album
Loc.13
€ 130 - € 190
2472
Zakje FDC's Ver.Europa (29st.), 26 envelopjes met zegels/bloks Portugal, Nederland en Ver.Europa
Loc.13
€ 40 - € 60
2473
3 Stockkaarten, D.D.R. en Duitse Staten en 4 stockkaarten Deutsches Reich (cat.waarde ca. 820)
Loc.13
€ 25 - € 30
2474
Nederland FDC's 1990-2001 (tussen 270 en 435A), Cat.w. € 805 in Davoalbum
Loc.13
€ 65 - € 100
2475
Nederland collectie postzegelboekjes in 2 Davo-albums
Loc.13
€ 50 - € 70
2476
Nederland, postfrisse collectie in luxe Importa-album
Loc.13
€ 50 - € 70
2477
Nederland FDC's tussen nr. 57 en 200 in Davo-album
Loc.13
€ 30 - € 45
2478
Nederland verzameling in Davo-album
Loc.13
€ 25 - € 35
2479
Nederland gestempelde verzameling in Lindner-album
Loc.13
€ 30 - € 45
2480
Insteekboek postzegels, Nederlandse Antillen
Loc.13
€ 35 - € 50
2481
Insteekboek postzegels, Ned.Indië, Nw. Guinea en Nederland
Loc.13
€ 25 - € 35
2482
Insteekboek postzegels w.o. Ned.Indë, Nw.Guinea, Curaçao, Suriname en Duitsland
Loc.13
€ 45 - € 65
2483
Nederland postfrisse verzameling in Davo-album
Loc.13
€ 45 - € 65
2484
Ned. Antillen in luxe Lindner-album
Loc.13
€ 20 - € 30
2485
Ned. Antillen/ Aruba. Postfrisse collectie in Davo-album
Loc.13
€ 60 - € 90
2486
Nederland, postfrisse collectie in Lindner-album
Loc.13
€ 40 - € 60
2487
Suriname postfrisse collectie in stockboek
Loc.13
€ 30 - € 45
2488
Suriname, ongebruikt/ postfris in stockboek
Loc.13
€ 40 - € 60
2489
Republiek Indonesia, collectie in Erka-album
Loc.13
€ 25 - € 35
2490
Ned. Indië, gestempelde verzameling in stockboek
Loc.13
€ 40 - € 60
2491
Bundesrepubliek, gestempeld in stockboek
Loc.13
€ 12 - € 18
2492
Overzeese Gebiedsdelen in stockboek
Loc.13
€ 40 - € 60
2493
Insteekboek postzegels, Suriname
Loc.13
€ 25 - € 35
2494
Insteekboek postzegels, Nederland
Loc.13
€ 20 - € 30
2495
Loc.13
€ 25 - € 35
2496
Insteekboek postzegels o.a. Curaçao, Ned.Indië en Nederland
Loc.13
€ 45 - € 65
2497
Loc.13
€ 20 - € 30
2498
FDC album, Nederland, E37-E188, getypt adres
Loc.13
€ 16 - € 25
2499
Stockboek, Nederland gestempeld en leeg album
Loc.13
€ 6 - € 10
2500
België, verzameling in Victoria-album
Loc.13
€ 50 - € 70
2501
Israël in stockboek
Loc.13
€ 25 - € 35
2502
Faröer, postfris in stockboekje
Loc.13
€ 25 - € 35
2503
Aland, postfris, in stockboekje
Loc.13
€ 25 - € 35
2504
Groenland, postfris, in stockboekje
Loc.13
€ 25 - € 35
2505
IJsland in stockboekje
Loc.13
€ 40 - € 60
2506
Koopje met Bruintje Beer boeken
Loc.13
€ 40 - € 60
2507
Album met zegels, postfris Nederland, W. Duitsland, Berlijn en F.D.C.'s Ver.Europa (ca. cat.w. 368)
Loc.13
€ 14 - € 20
2508
Doos diverse kunstwerken ( 8 st.)
Loc.13
€ 35 - € 50
2509
Nederland postfrisse verzameling in Leuchtturm-album
Loc.13
€ 50 - € 70
2510
Indonesia, postfrisse verzameling in stockboek
Loc.13
€ 40 - € 60
2511
Nederland, gestempelde verzameling in Davo-album
Loc.13
€ 25 - € 35
2512
Indonesia, postfrisse blocks en boekjes, in stockboek
Loc.13
€ 30 - € 45
2513
Australië in dik stockboek
Loc.13
€ 45 - € 65
2514
Nederland : postfrisse verzameling in KA-BE-album
Loc.13
€ 45 - € 65
2515
Overzeese Gebieden in Holland-album
Loc.13
€ 25 - € 35
2516
Indonesië in dik stockboek
Loc.13
€ 40 - € 60
2517
Zwitserland in dik stockboek
Loc.13
€ 50 - € 70
2518
Spanje in dik stockboek
Loc.13
€ 40 - € 60
2519
Nederland FDC's tussen 42 en 234. 198 ex.
Loc.13
€ 30 - € 45
2520
Arabische staten in dik stockboek
Loc.13
€ 30 - € 45
2521
Oostenrijk in dik stockboek
Loc.13
€ 25 - € 35
2522
Rusland in dik stockboek
Loc.13
€ 30 - € 45
2523
De gehele wereld in stockboek
Loc.13
€ 30 - € 45
2524
Rusland in dik stockboek
Loc.13
€ 50 - € 70
2525
Engelse koloniën in stockboek
Loc.13
€ 25 - € 35
2526
Stockboek, Nederland vol zegels, post, postzegelboekjes
Loc.13
€ 16 - € 25
2527
Nederland, 1981-1992, post, blocs
Loc.13
€ 100 - € 140
2528
Album, Nederland met veel postfris
Loc.13
€ 260 - € 380
2529
FDC album, Nederland, E189-E288, getypt adres
Loc.13
€ 6 - € 10
2530
Nederland: FDC's 235-407. 207 ex. cat.w. € 680.
Loc.13
€ 45 - € 65
2531
Postzegels, Nederland in rood Importa album (betere eerste dag uitgaven en postgeschiedenis)
Loc.13
€ 10 - € 12
2532
5 Rondzendboekjes met zegels, Berlijn, W.Duitsland en Ver.Europa (verkoopwaarde ca.€ 410)
Loc.13
€ 40 - € 60
2533
3 Rondzendboekjes met zegels, Japan, Nederland en O.Z., W.Duitsland en Berlijn (nog resterende verk.waarde € 470)
Loc.13
€ 45 - € 65
2534
3 Rondzendboekjes (zo goed als vol), Nederland, W.Duitsland en Berlijn (resterende verkoopwaarde ca.€ 340)
Loc.13
€ 35 - € 50
2535
Pak met 13 stockkaarten, Hongarije, Wohlfahrt (hoge cat.waarde) en een pak met 14 kaarten Tsjecho-Slowakije (totaal cat.waarde ca. 1.153)
Loc.13
€ 30 - € 40
2536
Album met gravures van dorpen en steden, litho's, etc.
Loc.13
€ 100 - € 130
2537
Petrus Conradi, een antiek boekje: "Levensbeschryving van eenige voornaame Nederlandsche mannen en vrouwen", 1774,
Loc.13
€ 150 - € 220
2538
Isaak Tirion, een antiek boekje "vrymoedige aanmerkingen over de zedige beproeving" ged.1757
Loc.13
€ 70 - € 100
2539
Nederland gestempelde rolzegels met etsing-nummers op stockkaarten
Loc.13
€ 12 - € 18
2540
Nederland postfrisse rolzegels met etsingnummers op stockkaarten
Loc.13
€ 20 - € 30
2541
Nederland Telegram nr.TG6, opdruk Specimen
Loc.13
€ 40 - € 60
2542
Nederland luchtpost 6 t/m 8 postfris
Loc.13
€ 20 - € 30
2543
Nederland nr. 48
Loc.13
€ 80 - € 120
2544
Nederland FDC's onbeschreven met open klep, tussen nr. 37 en 59. Cat.w. € 633
Loc.13
€ 90 - € 130
2545
Nederland nr. 96 + 97, postfris
Loc.13
€ 40 - € 60
2546
Nederland nr. 29
Loc.13
€ 25 - € 35
2547
Nederland nr. 30 t/m 33 postfris, zeer schaars. Cat.w.€ 1500
Loc.13
€ 260 - € 380
2548
Briefkaart/wissel, Japanse bezetting, Ned.Indië
Loc.13
€ 40 - € 60
2549
Nederland FDC's tussen nr. 14 en 51, cat.w. € 1123
Loc.13
€ 65 - € 100
2550
Nederland FDC nr. 16, 21 en 22. Cat.w. €240
Loc.13
€ 25 - € 35
2551
Nederlandse klassieke zegels, gestempeld, NVPH (cat.waarde (2014) € 130,5)
Loc.13
€ 16 - € 25
2552
Ned. Indië nr. 1
Loc.13
€ 20 - € 30
2553
Nederland 402B + 403B postfris
Loc.13
€ 65 - € 100
2554
Frankrijk, klassieke zegels op stockkaarten
Loc.13
€ 65 - € 100
2555
China en Taiwan op stockkaarten
Loc.13
€ 25 - € 35
2556
Nederland Portzegels op stockkaart
Loc.13
€ 25 - € 35
2557
Ned. Indië, klassieke zegels op stockkaart
Loc.13
€ 30 - € 45
2558
Ned. Indië Portzegels 1882/1888. Op type en tanding
Loc.13
€ 65 - € 100
2559
Indonesia nr. 383 t/m 388. Cat.w. € 310
Loc.13
€ 45 - € 65
2560
Ned. Indië Jaarbeurs Bandoeng, ongebruikt. Cat.w. € 275
Loc.13
€ 60 - € 90
2561
Suriname Port op type en tandingen
Loc.13
€ 65 - € 100
2562
Curacao nr. 69 postfris
Loc.13
€ 25 - € 35
2563
Curacao nr. 35 t/m 41, ongebruikt
Loc.13
€ 40 - € 60
2564
Curacao ongebruikte klassieke zegels op stockkaart
Loc.13
€ 25 - € 35
2565
Curacao Port 34 t/m 44 , schaars. Cat.w. € 350
Loc.13
€ 80 - € 120
2566
Curacao luchtpost. Cat.w. € 371
Loc.13
€ 45 - € 65
2567
Curacao 82 t/m 88 postfris
Loc.13
€ 40 - € 60
2568
Ned. Indië nr. 2. Cat.w. € 225
Loc.13
€ 50 - € 70
2569
Ned. Indië nr. 1 op briefstukje
Loc.13
€ 25 - € 35
2570
Nederland 402B + 403 B gestempeld
Loc.13
€ 30 - € 45
2571
Frankrijk nr. 252. Cat.w. € 180
Loc.13
€ 20 - € 30
2572
Frankrijk nr. 229 t/m 232. Cat.w. € 210
Loc.13
€ 20 - € 30
2573
Frankrijk nr. 576 t/m 580. Postfrisse strook
Loc.13
€ 20 - € 30
2574
Frankrijk nr. 390. Cat.w. € 110
Loc.13
€ 12 - € 18
2575
Frankrijk nr. 388 t/m 394, waarbij postfris
Loc.13
€ 20 - € 30
2576
Frankrijk nr. 156, cat.w. € 140
Loc.13
€ 12 - € 18
2577
Frankrijk nr. 152 + 153. Cat.w. € 490
Loc.13
€ 50 - € 70
2578
Frankrijk nr. 162 t/m 169. Cat.w. € 255
Loc.13
€ 25 - € 35
2579
Frankrijk nr. 275 t/m 277. Cat.w. € 325
Loc.13
€ 30 - € 45
2580
Frankrijk nr. 216. Cat.w. € 160
Loc.13
€ 20 - € 30
2581
Frankrijk nr. 258 t/m 260. Cat.w. € 142
Loc.13
€ 12 - € 18
2582
Frankrijk nr. 33. Schaars zegel. Cat.w. € 1100
Loc.13
€ 100 - € 140
2583
Frankrijk nr. 208. Cat.w. € 230
Loc.13
€ 20 - € 30
2584
Curacao uit eerste emissie. Cat.w.€ 427
Loc.13
€ 80 - € 120
2585
Curacao nr. 28 postfris
Loc.13
€ 25 - € 35
2586
Curacao nr. 137 postfris
Loc.13
€ 25 - € 35
2587
Curacao 150 t/m 152 postfris
Loc.13
€ 25 - € 35
2588
Curacao 185 t/m 195 postfris
Loc.13
€ 30 - € 45
2589
Curacao Port 21 t/m 30 postfris
Loc.13
€ 25 - € 35
2590
Curacao 57 t/m 70
Loc.13
€ 30 - € 45
2591
Suriname Port P 15 + P 16
Loc.13
€ 65 - € 100
2592
Suriname klassieke zegels op stockkaart
Loc.13
€ 50 - € 70
2593
Nederland Cour du Justice D16 t/m D19 ongebruikt
Loc.13
€ 30 - € 45
2594
Russisch lakwerk paneel met certificaat, 1981, 34 x 16 cm.
Loc.13
€ 40 - € 60
2595
Sony filmcamera met toebehoren
Loc.13
€ 20 - € 30
2596
4 Lege postzegelalbums
Loc.13
€ 10 - € 14
2597
Curacao/ Ned. Antillen in Leuchturm-album
Loc.13
€ 40 - € 60
2598
Nederland postzegelboekjes in 2 albums
Loc.13
€ 25 - € 35
2599
Koopje lege insteekboeken
Loc.13
€ 10 - € 14
2600
Nederland en Overzeese Rijksdelen in stockboek
Loc.13
€ 25 - € 35
2601
Nederland Maximum-kaarten in album(105 ex.)
Loc.13
€ 25 - € 35
2602
Zeldzame miniatuur hoornpathefoon met vijf bijbehorende platen
Loc.13
€ 240 - € 340
2603
Design bureau lamp, gemerkt Fagerhults Sweden- A&E Design
Loc.13
€ 70 - € 100
2604
Beeld van Stan Laurel & Oliver Hardy op bankje
Loc.13
€ 100 - € 140
2605
Koop van 4 diverse lampvoeten w.o. opaline
Loc.13
€ 20 - € 30
2606
Mechanische kerstman met lantaarn
Loc.13
€ 150 - € 220
2607
Stel aardewerken zuilen waarvan één gedecoreerd met bloemen en een bijpassende plantenbak
Loc.13
€ 10 - € 14
2608
2 Metalen staande industriële lampen, h.176 cm.
Loc.13
€ 40 - € 60
2609
Mouron Cassandre, LMS/Best Way, affiche-lithographie, 105 x 127 cm.
Loc.13
€ 55 - € 75
2610
Crèmekleurig gelakt metalen 3-slags kamerscherm, h.186 x b.150 cm.
Loc.13
€ 100 - € 140
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2611
Goedwerkende professionele Life fitness T70 loopband
Loc.13
€ 300 - € 425
2612
Met walnoothout gedecoreerde zwart leder beklede gecapitonneerde design armfauteuil naar Ray & Charles Eames
Loc.13
€ 360 - € 500
2613
Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op board, 12 x 18 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2614
Onb.meester, De Drie Gratiën met op de achtergrond een tuin, olieverf op paneel, 90 x 60 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2615
Monogram E.P., Naaktstudie, potlood, 31 x 21 cm.
Loc.5
€ 25 - € 35
2616
Vete, Gezichten en Vissen, handgesigneerde zeefdruk, 155/175, 73 x 22 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2617
Onb.meester, Twee zwanen aan de waterkant, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2618
Koop van 37 glazen
Loc.5
€ 16 - € 25
2619
6 Porseleinen gepolychromeerde met decoratie van diverse bloemen en met gouden biezen omrand
Loc.5
€ 100 - € 140
2620
Koopje divers mokkaserviesgoed
Loc.5
€ 10 - € 14
2621
Koop van 8 diverse ikonen en achterglasschilderingen
Loc.5
€ 100 - € 140
2622
Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen porseleinkast rustend op klauwpoten, Holland ca. 1890, h.213 x b.150 x d.44 cm.
Loc.5
€ 550 - € 750
2623
Andy Warhol, 10 Statues of Liberty, print 1986, affiche galerie Lavignes-Bastille (c) Andy Warhol-All Right reserved ca.200 expl. 100 x 68 cm.
Loc.5
€ 75 - € 110
2624
Onb.meester, Clown, oude affiche, 40 x 60 cm.
Loc.5
€ 30 - € 40
2625
Toulouse Lautrec, Aristide Bruant dans son cabaret, lithographie, herdruk ca.1960, 75 x 54 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
2626
Toulouse Lautrec, Zonder titel, lithographie affiche op geschept papier D'Arches, gesign. in de plaat met potlood, nr.150/250, 76 x 54,3 cm. (2x)
Loc.5
€ 150 - € 220
2627
Andy Warhol, Marilyn Monroe, Edition Fill in your own signatures S.B.M. Art Club, de complete portfolio (10x) silkscreen on museum board (karton) in zwart, gestempeld op de achterzijde. Ref : catalogus Feldmann App.11, 91 x 91 cm.
Loc.5
€ 650 - € 900
2628
Marc Chagall, Revolution, lithographie, Mourlot Paris 1963, voor Musée Gallora Paris, 75,5 x 51,5 cm.
Loc.5
€ 110 - € 150
2629
Koopje divers porselein, w.o. Royal Albert
Loc.5
€ 20 - € 30
2630
Koop divers pleet, etc.
Loc.5
€ 20 - € 30
2631
Kristallen glasservies bestaande uit champagne-, wijn-, sherry-, borrel- en likeurglazen
Loc.5
€ 30 - € 45
2632
Antieke mahoniehouten 1-deurs vitrinekast met lade, Duitsland ca. 1860, h.203 x b.108 x d.52 cm.
Loc.5
€ 400 - € 600
2633
2 Antieke zandstenen consoles, h.40 x b.31 x d.17 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2634
Met viooltjes gedecoreerd porseleinen serviesdeel
Loc.5
€ 20 - € 30
2635
Nieuwe donker gebeitste massief eikenhouten eetkamertafel met metaal beslag, h.78 x L.220 x d.100 cm.
Loc.5
€ 800 - € 1.200
2636
Koperen verrekijker op houten onderstel, h.100 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2637
Houten schommelzwaantje
Loc.5
€ 50 - € 70
2638
Smeedijzeren rond kledingrek, h.200 x diam.80 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2639
Met de hand beschilderd 6-slags kamerscherm met voorstelling van bloemen, h.140 x b.240 cm.
Loc.5
€ 120 - € 160
2640
Wit gelakte bijzet/klaptafeltje op 3-spanpoot, h.70 x diam.55 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2641
Bronzen sculptuur van een everzwijn, h.20 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2642
Zwart met goudkleurige schemerlampvoet met getorste stam en Korintisch kapiteel met bruin gestoffeerde kap, h.80 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2643
Antiek mahoniehouten uitklapbare kaptafel met marmeren interieur, Engeland ca.1820, h.104/142 x b.85 x d.43 cm.
Loc.5
€ 400 - € 600
2644
Antieke eikenhouten Art Deco zuil, h.109 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2645
Marmerkleurige sculptuur van jongetje rustend op voluutvormige sokkel, h.65 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2646
2 Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen lampvoeten met witte kappen, h.66 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2647
Beschilderde 3-laden commode, h.77 x b.90 x d.44 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2648
Grijs metalen Jugendstil-stijl spiegellijst met spiegel, h.116 x b.83 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2649
Onb.meester, Lezende vrouw, oleografie, 60 x 50 cm.
Loc.5
€ 10 - € 14
2650
Eling, Bloemstilleven, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2651
Oude kaart van Peru, handingekleurd, 49 x 37 cm.
Loc.5
€ 140 - € 200
2652
Jan Planting, Gezicht op boerderij, aquarel, 40 x 28 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2653
G.J. de Boer, Idyllisch landschap met badende dames, olieverf op doek, 50 x 33 cm.
Loc.5
€ 260 - € 360
2654
Antieke mahoniehouten Empire spiegellijst met spiegel, Holland ca.1820, h.153 x b.72 x d.9 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2655
Oud stoelklokje
Loc.5
€ 40 - € 60
2656
Oud stoelklokje met een beschildering van een Hollands landschap
Loc.5
€ 40 - € 60
2657
Koopje van 2 aardewerken Jugendstil vazen en een vormstuk van een vogel
Loc.5
€ 20 - € 30
2658
Antieke mahoniehouten Biedermeier trumeau afgedekt door een marmeren blad, Holland circa 1840, h.69 x b.92 x d.46 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2659
Moderne chrome kapstok, h.162 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2660
Bronzen sculptuur van een buldog, h.64 x b.60 cm.
Loc.5
€ 450 - € 650
2661
Stenen Ganesha, h.40 x b.24 x d.22 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2662
Antiek eikenhouten archiefkastje met jaloeziedeur en een massief bronzen handgreep, h.80 x b.51 x d.41 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2663
Oude Rotan dekselkist, h.70 x b.75 x d.52 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2664
Deels groen gepatineerde bronzen sculptuur van vrouwe Justitia, h.120 cm.
Loc.5
€ 700 - € 1.000
2665
Antieke eikenhouten boekenmolen, h.130 x b.50 x d.50 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2666
Eikenhouten lessenaar, h.21 x b.53 x d.52 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2667
Antiek notenhouten rijk bewerkte armfauteuil met biezenzitting
Loc.5
€ 100 - € 140
2668
Goudkleurige bureaulamp, h.50 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2669
Antieke noten- met pallisanderhouten koloniale tafel op getorst open onderstel, h.75 x b.140 x d.75 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2670
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 232 x 197 cm. (winkelwaarde € 3.295)
Loc.5
€ 425 - € 600
2671
Stel oude eikenhouten Sgabello stoelen met snijwerk in de leuning van o.a. edelmannen, leeuwen etc. Naar een 17e eeuws Noord-Italiaans voorbeeld
Loc.5
€ 100 - € 150
2672
Groen gepatineerde bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een olifant, h.65 cm.
Loc.5
€ 400 - € 600
2673
Suarhouten bijzettafel op takvormige poten, h.38 x b.50 x d.40 cm.
Loc.5
€ 10 - € 14
2674
Oude deels groen met goud gelakte bijzettafel met lade, h.77 x b.112 x d.54 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2675
Bruin metalen schemerlampvoet met beigekleurige kap, h.70 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2676
Gesatineerd glazen Art Deco schaallamp, année 1930
Loc.4
€ 30 - € 40
2677
Koperen kroontje met kristallen pegels
Loc.4
€ 20 - € 30
2678
Moderne kersenhouten eetkamertafel, h.74 x b.180 x d.85 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2679
3-Lichts hanglamp met touw
Loc.4
€ 25 - € 35
2680
Vetro Artistico, Murano glazen object van een drumtrommel met drie stokken, diam.37 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2681
2 Gepolychromeerde houten eenden
Loc.4
€ 50 - € 70
2682
Koopje divers kristal, etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
2683
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 240 x 197 cm. (winkelwaarde € 2.940)
Loc.4
€ 425 - € 600
2684
Antiek rijkbewerkt eikenhouten theekastje, h.70 x b.66 x d.51 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2685
Antiek mahoniehouten muziekkastje met 2 laden, Holland ca.1840, h.116 x b.55 x d.44 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2686
Koopje van een koperen bijzettafeltje en een kandelaar
Loc.4
€ 20 - € 30
2687
Geslepen spiegel in goudkleurige Jugendstil-stijl lijst, 80 x 70 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2688
Wilhelmine Carbin-Gips, Vrijeban 1897-1975 Oosterbeek, Bloemstilleven, Aquarel, 50x35 cm. Herkomst familie van de schilder.
Loc.4
€ 75 - € 110
2689
Waaiergeslepen kristallen gebakstel
Loc.4
€ 30 - € 45
2690
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 25 - € 35
2691
Antieke wortelnotenhouten Chippendale 2-deurs vitrinekast rustend op klauwpoten, h.220 x b.140 x d.50 cm. (3 ruitjes defect)
Loc.4
€ 500 - € 700
2692
Lois Kapr, Stadsgezicht Amsterdam met tram, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.4
€ 600 - € 850
2693
Ond. gesigneerd, Larens interieur, olieverf op board, 53 x 43 cm.
Loc.4
€ 110 - € 150
2694
Antiek mahoniehouten Engels staand horloge met handbeschilderde wijzerplaat met jachttaferelen en een pagode kap, h.235 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2695
2 Grijs metalen beglaasde windlichten, ca. h.68 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
2696
Antiek groen/wit met vogels en bloemen beschilderde 1-deurs hoekkast, h.102 x b.107 x d.54 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2697
G.C.A.Last, Oude litho van een reisgezelschap, 27 x 20 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2698
Rein Tonnis de Jonge, 1931-1993, Boekillustratie de Francaise, aquarel, 25 x 27,5 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2699
Marie Laurencin, Jeune Fille, techniek mix, gesign. en droogstempel, 34 x 25,5 cm. image
Loc.4
€ 150 - € 220
2700
Onb.meester, Koud beschilderde voorstelling van een dame in interieur, 24 x 20 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2701
J. Rijn, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 80 x 40 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2702
Wil Bruin, Boom in landschap, gem.techniek, 29 x 36 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2703
Seeger Buntman, Paard en wagen op bospad, olieverf op doek, 74 x 60 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2704
Salvador Dali, Banlieue de la ville Paranoïaque, gravure, gesigneerd, 76,5 x 55,8 cm.
Loc.4
€ 130 - € 180
2705
Laké 3-vaks hoeketetagèretafeltje met lade, h.96 x b.60 x d.40 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2706
Antieke koperen comtoise klok met emaille wijzerplaat
Loc.4
€ 100 - € 140
2707
Salvador Dali, The stag reflected in the water, dry point etchings with stencil, ref. : cat. Raisonné, no.660. persel, 63 x 44 cm.
Loc.4
€ 220 - € 300
2708
Ond.gesign., Egyptische voorstelling, handgesigneerde houtsnede, gedateerd 1942, 62 x 44 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2709
Oude lederen reiskoffer, h.18 x b.54 x d.34 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
2710
Antiek Engelse eikenhouten 2-deurs kabinet, h.200 x b.144 x d.55 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2711
Massief mahoniehouten bijzettafeltje met lade met gekruiste pootjes, h.70 x b.49 x d.36 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2712
Oude prikklok, h.115 x b.40 x d.30 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2713
Stillman, Persoon, crayon, 48 x 38 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2714
Loc.4
€ 20 - € 30
2715
Loc.4
€ 20 - € 30
2716
J.M.H. ten Kate, Kinderen met kippen bij huisje, ca.1850, hand ingekleurde litho, 20 x 26 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2717
Oude stadsplattegrond van Amsterdam, handingekleurd, 33 x 27 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2718
Marmerkleurige sculptuur van twee paarden in landschap, h.50 x L.70 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2719
Antieke mahoniehouten 7-laden chiffonnière, Holland ca.1860, h.160 x b.117 x d.56 cm. (restauraties)
Loc.4
€ 150 - € 220
2720
Gispen hanglamp met melkglazen kap, h.100 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2721
2 Chroom buiten/wandlampen
Loc.4
€ 200 - € 280
2722
Handgeknoopt Ziegler kleed, 195 x 150 cm.
Loc.4
€ 500 - € 700
2723
2 Design wandlampen, Leds C4 Spain, met rood/wit glas waarin druppels. Golf model Fusion, Afmetingen 26 x 25 cm
Loc.4
€ 30 - € 45
2724
2 Design hanglampen, Leds C4 Spain met zwart/wit glas waarin druppels, golf model Fusion, lamp 26 x 25 cm Plafondplaat ca 150 cm
Loc.4
€ 30 - € 45
2725
Metalen wildkroon, h.34 x b.80 x d.45 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2726
Koop van vier 60-erjaren schaalplafondlampen w.o. 1 met sprookjes
Loc.4
€ 30 - € 45
2727
Antieke teakhouten Raffles stoeltje met biezenzitting
Loc.4
€ 60 - € 90
2728
Mahoniehouten plat bureau met groen lederen blad, h.80 x b.185 x d.100 cm.
Loc.4
€ 600 - € 850
2729
Antieke mahoniehouten Raffles stoeltje met biezenzitting
Loc.4
€ 60 - € 90
2730
Met noten en wortelnotenhouten gedecoreerde canapé-tafel, h.70 x b.75 x L.50 of L.100 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
2731
Goud gelakt harpstoeltje
Loc.4
€ 80 - € 120
2732
2 Zilverkleurige clubfauteuiltjes met gecapitonneerde bruin leatherlook stoffen bekleding
Loc.4
€ 220 - € 300
2733
Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een stier, h.37 x L.70 cm.
Loc.4
€ 360 - € 550
2734
Stel bronzen tafellampen met bruin en zilver afgezette voet met tweedstof kappen, h.66 cm.
Loc.4
€ 55 - € 75
2735
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 230 x 166 cm. (winkelwaarde € 2.750)
Loc.4
€ 380 - € 550
2736
Art Deco-stijl plat bureau met 2 schuifvlakken en 6 laden, h.80 x b.120 x d.60 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
2737
Met diverse houtsoorten gedecoreerde niervormig Lodewijk XVI-stijl bijzettafel met lade, h.72 x b.57 x d.33 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2738
Sixties hanglamp
Loc.4
€ 40 - € 60
2739
Bronzen sculptuur van Napoleon te paard rustend op marmeren voetstuk, h.48 x b.42 cm.
Loc.4
€ 450 - € 650
2740
Murano-stijl 6-lichts hanglamp
Loc.4
€ 16 - € 25
2741
Metalen hanglamp met glazen pegels
Loc.4
€ 45 - € 65
2742
Grote moderne glazen hanglamp
Loc.4
€ 16 - € 25
2743
Moderne hanglamp, ontworpen door Ton Jan Ketelaar voor Planet Design, h.36 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2744
2 Chrome buitenlampen
Loc.4
€ 160 - € 240
2745
Rijkbewerkt zilverkleurige bureautafel afgedekt met een glasplaat, h.85 x b.200 x d.90 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
2746
Wit metalen vogelvoederhanghuisje
Loc.4
€ 10 - € 12
2747
Loc.4
€ 10 - € 12
2748
Louis Seize-stijl hangkroon, L.80 cm.
Loc.4
€ 130 - € 180
2749
Nieuwe Italiaans met grijs skai leder beklede 3-zitsbank
Loc.4
€ 300 - € 425
2750
Oud koperen met kristallen zakkroontje, h.76 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2751
Grote hangende crèmekleurige opengewerkte Orientaalse hanglantaarnlamp, h.104 x b.36 cm.
Loc.4
€ 60 - € 80
2752
Houten lampvoet i.v.v. beeld met beige kap, h.70 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
2753
Witte gecapitonneerde moderne hanglamp
Loc.4
€ 25 - € 35
2754
Geelkoperen brasero, diam.45 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2755
Antieke eikenhouten salontafel met lade, h.53 x b.180 x d.64 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2756
Antiek mahoniehouten ovale klap/bijzettafel, Engeland circa 1820, h.70 x b.100 x d.70 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2757
Crèmekleurige Lodewijk de XVII-stijl 2-zitsbankje met zwarte stoffering, h.90 x b.125 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2758
Antieke crème gelakte eetkamertafel, h.70 x b.120 x d.95 cm. met twee stoelen
Loc.4
€ 40 - € 60
2759
Groen gepatineerde bronzen sculptuur van Vishnu in mannelijke gedaante, h.95 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
2760
Metalen 5-lichts kandelaar, h.134 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2761
Zilverkleurige ronde bijzettafel met marmeren blaadje, h.60 x diam.62 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2762
Notenhouten tabouret met bloemen beklede stof, h.66,5 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2763
Stel bronzen kandelaars gedragen door jongetjes, h.42 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
2764
Offwhite gelakte Louis Seize-stijl bijzettafel afgedekt door een marmeren blad, h.70 x b.45 x d.45 cm.
Loc.4
€ 55 - € 80
2765
Loc.4
€ 55 - € 80
2766
Nieuwe met ruitstof beklede 3-zitsbank, h.72 x b.227 x d.93 cm. met 2 kussens (winkelwaarde € 1.419,00)
Loc.4
€ 200 - € 280
2767
Van hertengeweien vervaardigde kaarsenkroonluchter, h.100 x diam.100 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2768
Koperen hang/etagère
Loc.4
€ 50 - € 70
2769
Koopje diverse kunstwerken
Loc.4
€ 10 - € 14
2770
Set van 6 grijs gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel
Loc.4
€ 450 - € 650
2771
Met streepstof beklede zwart gelakte kinderarmfauteuil
Loc.4
€ 30 - € 45
2772
Aardewerken beeld van een tekenfilm figuur, Eeyore en Roo uit Winnie-thePooh, h.37 x b.40 x d.30 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2773
Rond bijzettafeltje met witte onderkant en met laadje, h.52 diam. 48cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2774
Parketterie eikenhouten eetkamertafel, h.79 x L.220 x b.100 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
2775
Antieke vuurvergulde comtoiseklok met afbeelding van een romantiscch stel op schommel, geëmailleerde wijzerplaat en Romeinse cijfers, ca.1850,adres á Castres
Loc.4
€ 150 - € 220
2776
Antieke vuurvergulde comtoiseklok met geëmailleerde wijzerplaat en Romeinse cijfers
Loc.4
€ 150 - € 220
2777
Antieke koperen comtoiseklok met een landbouw scene bovenop het uurwerk, adres Jean Kingzler, ca.1850
Loc.4
€ 100 - € 140
2778
Gepolychromeerde porseleinen opengewerkte schaal gedragen door cherubijntje, h.60 x diam.28 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2779
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 3-laden commode afgezet met koper, h.90 x b.112 x d.55 cm.
Loc.4
€ 360 - € 500
2780
Marc Chagall, Message Biblique, lithographie Mourlot Paris, 78 x 54 cm., ref., Sorlier les affiches de Marc Chagall page 142-143
Loc.4
€ 40 - € 55
2781
Hilon, Landschap in mist, ets, 40 x 50 cm.
Loc.4
€ 18 - € 25
2782
Naar Visser, Steenhopen, aquarel op papier, 31 x 48 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2783
Alexander Calder, Composition with spiral, estampe-multiple, 49 x 69 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
2784
Ond.gesign., Bomen aan waterrand, Aquarel, 1965, 36x53 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2785
Ond. gesign., Botter in de vaart, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2786
Ond.gesign., Landschap met roeiboten, olieverf op doek, 80 x 40 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2787
Geslepen ronde spiegel in créme met zilverkleurig met bloemen bewerkte metalen lijst, h.8 x diam.93 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
2788
2 Chrome tafellampen met beige kappen, h.82 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
2789
Art Deco pendule in verschillende soorten marmer met voorstelling van vrouw met boog en honden, h.25 x b.48 x d.23 cm.
Loc.4
€ 280 - € 400
2790
Oude rijk bewerkte eikenhouten 2-laden kastje met secretaire-gedeelte, h.102 x b.99 x d.37 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2791
Andy Warhol, Marilyn, screenprint op karton, 91 x 91 cm. edition, fill in your own signature ( in zwart gestempeld op de achterkant), kleur groen/paars/geel
Loc.4
€ 200 - € 280
2792
Plexiglazen bijzettafel, h.45 x b.60 x d.40 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2793
Zilver gelakte bureau met spiegelopstand, h.160 x b.90 x d.50 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2794
Verzilverde Art Deco tafellamp met satiné bol, h.47 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
2795
Bronzen sculptuur Mozart rustend op zwart marmeren voetstuk, h.67 cm.
Loc.4
€ 360 - € 550
2796
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 3-laden commode met koperen handgrepen en afgedekt door een beigekleurig marmeren blad, h.80 x b.80 x d.40 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2797
Mahoniehouten spiegel met goud gelakte harp, h.158 x b.67 x d.7 cm.
Loc.4
€ 160 - € 240
2798
Henk Poeder, Bomschuiten op het strand, olieverf op board, 30 x 21 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2799
Johannes Marinus Spier, Den Haag 1902-1971 Burnaby Canada, Zeegezicht met schepen, olieverf op paneel, 24 x 32 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2800
Pablo Picasso, Danse aux fliete, lithografie, 1959, 59,5 x 43,5 cm., image
Loc.4
€ 120 - € 170
2801
Antiek Engels mahoniehouten 2-deurs kabinet met in de onderkast 4 laden, Engeland ca.1830, h.209 x b.125 x d.54 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2802
Salvador Dali, Les premiers jours du printemps, litho naar origineel van 1929 op geschept papier d'Arches, ca.1970, signeé, nr.24/300, 52 x 62 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
2803
Zeer grote antieke bronzen lampvoet gedragen door drie olifanten, h.80 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2804
Bronzen sculptuur van een hond, h.35 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
2805
Oud Hollands eikenhouten theekastje met geslepen raampjes en een afneembaar dienblad, h.78 x b.68 x d.42 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2806
Oude kaart, Die Neuen Inseln,handingekleurd, 35 x 26 cm
Loc.4
€ 100 - € 140
2807
Oud kaartje, America Borealis, handingekleurd, 35 x 23 cm
Loc.4
€ 80 - € 120
2808
Annetje Vroom-Nieuwenhuys, Naturalistisch abstract met vrouw, gem. techniek, 117 x 84 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2809
Schemerlamp-voet in de vorm van een hertengewei
Loc.4
€ 55 - € 80
2810
Darman, Landschap, aquarel, 38 x 26 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2811
A. van Bloem, Parkgezicht, olieverf op paneel, 50 x 32 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2812
Onb.meester, Christus, gem.techniek, 14 x 19 cm.
Loc.4
€ 50 - € 65
2813
P. Koelewijn, Vogeltje in boomtak, aquarel, 23 x 23 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
2814
Victor Vasarely, Compositie, I/X, serigraphé, ca.1970
Loc.4
€ 100 - € 140
2815
Koopje divers kleingoed bestaande uit een verzilverde kandelaar, porseleinen vaasje, een bronzen fragment van een hand etc.
Loc.4
€ 80 - € 120
2816
Eikenhouten 3-laden commode rustend op klauwpoten, h.65 x b.75 x d.40 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2817
Koop divers w.o. steengoed kruik, divers aardewerk, opgezet wezeltje, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
2818
Koopje diverse aardewerken schalen, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
2819
Koop divers koperwerk
Loc.4
€ 20 - € 30
2820
Grote koop diverse aardewerken vazen en kannen
Loc.4
€ 30 - € 45
2821
Kunststenen schaakspel met in middeleeuwse dracht figuren, koning h.14,7 en pion h.11,2 cm. (compleet)
Loc.4
€ 70 - € 100
2822
Koopje divers kleingoed, glazen wandelstok en een ellemaat
Loc.4
€ 20 - € 30
2823
2 Houten verchroomde met glazen windlichten, h.30 x b.20 x d.20 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2824
Doosje diverse merk asbakken
Loc.4
€ 35 - € 45
2825
Satsuma vaas, h.33 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2826
Koopje divers van een ingelegd sigarettendoosje, karaf, tros stenen druiven, gepolychromeerd kommetje, hoornen barset, klein doosje, sigarenknipper, opener en een 1e gehalte zilveren gedeukt bekertje
Loc.4
€ 50 - € 70
2827
Koopje divers w.o. kristal, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
2828
Setje van 2 schaakspellen zwart- en jade glazen stukken
Loc.4
€ 50 - € 70
2829
Koop van 2 Japanse lakschalen, en een floraal gedecoreerd blad met gecontouneerde rand
Loc.4
€ 20 - € 30
2830
Koopje divers glaswerk, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
2831
Moderne tafellamp met witte kap en chrome voet, h.60 cm.(80 cm. verstelbaar)
Loc.4
€ 20 - € 30
2832
Moderne halogeen hanglamp met vijf glazen kelkjes
Loc.4
€ 50 - € 70
2833
Roze glazen Art Deco hanglamp
Loc.4
€ 50 - € 70
2834
Oude Berkel weegschaal, h.60 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2835
Glazen- met plexiglazen etagère tv tafel, Raventos design, h.40 x b.120 x b.32 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2836
2 Blauw gelakte teakhouten plantentafels, h.114 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2837
Deels gepolychromeerde bronzen sculptuur van een dame in strandkleding rustend op marmeren sokkel, h.50 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2838
Rijkbewerkte teakhouten Chinees juwelenkistje met spiegel, h.21 x of h.38 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
2839
Koopje divers Satsuma serviesgoed
Loc.4
€ 20 - € 30
2840
Antieke mahoniehouten klaptafel met 4 bijpassende stoeltjes bekleed met bordeaux rode velours, h.75 x b.90 x d.90 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2841
Grote glazen siervaas, h.66 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2842
Deels zilverkleurige bronzen sculptuur van een adelaar op tak, h.60 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2843
Oude notenhouten parketterie uitklaptafel op gecanneleerde pootjes, h.75 x b.70 x d.55 of 125 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
2844
Oude gepolychromeerde teakhouten beglaasd 2-deurs kastje met lade, h.171 x b.56 x d.34 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
2845
Famille Verte porseleinen vaas met decor van pioenrozen en pauwen, China, 56 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
2846
Foto album met bordeaux kaft
Loc.4
€ 80 - € 120
2847
Aardewerk Art Deco pendule met voorstelling van twee bokken in zilverglazuurm, h.18 x b.35 cm
Loc.4
€ 100 - € 140
2848
3 Chinees porseleinen famille rose borden, China, 26 cm.
Loc.4
€ 25 - € 30
2849
2 Glazen karaffen, h.33 cm
Loc.4
€ 10 - € 14
2850
Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een Tang paard, h.27 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2851
Koopje van een verzilverd serviesje en diverse porseleinen beeldjes
Loc.4
€ 30 - € 45
2852
Met muizen gedecoreerde Chinees bronzen wierookpotje, h.16 cm.
Loc.4
€ 75 - € 110
2853
Set van 4 multicolor glazen bolvormige presse-papier
Loc.4
€ 10 - € 14
2854
Art Nouveau-stijl 2-lichts kandelaar gedragen door vrouw rustend op zwart marmeren voetstuk, h.34 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
2855
Bronzen sculptuur van een geit, h.10 cm.
Loc.4
€ 45 - € 65
2856
Aardewerken Art Deco beeld van een hond h.18 x b.36
Loc.4
€ 50 - € 70
2857
Blank kristallen vaas, Val St. Lambert, h.15 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2858
Koperen skeletklok onder glazen stolp, h.30 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2859
Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een beertje, h.10 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2860
Met zwart leder beklede verstelbare bureaustoel
Loc.4
€ 50 - € 70
2861
Met zwart leder beklede verstelbare bureau fauteuil
Loc.4
€ 50 - € 70
2862
Nieuw beige lederen fauteuil, merk Montis (winkelwaarde € 1.360)
Loc.4
€ 40 - € 60
2863
Loc.4
€ 40 - € 60
2864
Antiek gepolychromeerd wagenschot met assen, gedateerd 1977, h.58 x b.180 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2865
Nieuw Cognac lederen herenfauteuil (winkelwaarde € 3.749)
Loc.4
€ 180 - € 260
2866
Loc.4
€ 60 - € 90
2867
Loc.4
€ 60 - € 90
2868
Loc.4
€ 60 - € 90
2869
Barok zilverkleurig met zwart gecapitonneerde stof beklede armfauteuil
Loc.4
€ 80 - € 120
2870
Loc.4
€ 180 - € 260
2871
Loc.4
€ 80 - € 120
2872
Loc.4
€ 40 - € 60
2873
Zilverkleurige ronde bijzettafel met marmeren blad, h.60 x diam.62 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2874
Loc.4
€ 80 - € 120
2875
Loc.4
€ 40 - € 60
2876
Loc.4
€ 40 - € 60
2877
Loc.4
€ 80 - € 120
2878
Antieke met roze velours beklede mahoniehouten breistoel
Loc.4
€ 100 - € 140
2879
Antieke grenenhouten donker gebeitste 3-laden commode met een secretaireopstand, Duitsland ca.1880, h.194 x b.114 x d.60 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2880
Bronzen sculptuur van een dansend paard rustend op zwart marmeren voetstuk, h.40 x diam.30 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2881
2 Oude Satsuma schemerlampvoeten met rode kappen, h.60 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
2882
Antieke met parelmoer ingelegde koloniale teakhouten opbergkist, h.80 x b.110 x d.45 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2883
Roy Lichtenstein, Woman in the bath, screenprint, 91 x 91 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
2884
W.v.d.Berg, litho, vissermensen, 18 x 18 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2885
Femina, Vogels, pasteltekening, 35 x 28 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2886
Ond.gesign., Grachtengezicht met personen, olieverf op board, 70 x 50 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2887
Henri Matisse, Jazz, lithographie, herdruk 200x voor portefolio Jazz (25 st. zonder midden vouw), 2011
Loc.4
€ 110 - € 150
2888
Max Stokvis, Rode gordijn, olieverf op board, 84 x 122 cm.
Loc.4
€ 800 - € 1.200
2889
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, Fly round, nr. 8/99, gedateerd 2002, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2890
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, Colourful woman, nr. 24/99, gedateerd 2002, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2891
Naar Wheeler, Koud beschilderde voorstelling van een man op paard, 25 x 20 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2892
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, Oui ou non, nr. 4/99, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2893
Marc Chagall, Tribu de Reuben, lithographie Mourlot, 1962, 32,5 x 57 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2894
Victor Vasarely, Aguia-II, serigraphie, nr. III/X, ca.1957,36 x 28,5 cm.
Loc.4
€ 30 - € 40
2895
T. Wolter, Boerenlandschap met hooischelven, maroefle , 35 x 45 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2896
Naar Korthals, Stadsgezicht, gem.techniek, 45 x 30 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2897
Litho affiche, Richard Walker, 100 x 70 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2898
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, l'Atelier, nr. 4/99, gedateerd 2003, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2899
Loc.4
€ 80 - € 120
2900
Antieke eikenhouten ronde klaptafel op 3-spanpoot, h.70 x diam.98 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2901
Hangende bronzen sculptuur van een olifantenkop, h.60 x b.90 x d.80 cm.
Loc.4
€ 600 - € 800
2902
Donker gekleurd stenen Boeddhahoofd, h.47 x b.31 x d.22 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2903
Massief teakhouten 3-laden Demi-Lune, h.70 x b.81 x d.41 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2904
Goud gelakte chaise longue met goudkleurige stoffering, h.75 x b.110 x d.50 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2905
Mahoniehouten gedecoreerde Art Deco-stijl bijzettafel, h.60 diam.55 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2906
Bronzen Art Deco tafellamp met gesatineerde glazen kap
Loc.4
€ 130 - € 190
2907
Oud handgeknoopt Nain kleed met zijde, 125 x 180 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2908
Wortelnotenhouten Zaanse stoelklok
Loc.4
€ 10 - € 14
2909
Gepolychromeerde aardewerken zuil, h.76 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2910
Zilver gelakte Louis Seize-stijl consoletafeltje afgedekt door een wit marmeren blad, h.82 x b.60 x d.30 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2911
Eikenhouten Jugendstil hangvitrinekastje i.v.v. miniatuur kast met 2 beglaasde deurtjes en 2 laden, h.77 x b.61 x d.34 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2912
Met diverse houtsoorten gedecoreerd schaaktafeltje op 3-spanpoot, h.70 x b.50 x d.50 cm.
Loc.4
€ 55 - € 80
2913
Notenhouten 1-deurs vitrinekastje met tandlijst, h.1470 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2914
Koopje van 5 diverse kunstwerken w.o. tekening en litho's
Loc.4
€ 18 - € 25
2915
Stel koperen Louis Seize-stijl wanddecoraties met kristallen pegels en strik
Loc.4
€ 70 - € 100
2916
Eikenhouten Zaanse stoelklok bekroond door een koperen theologische symbolisatie van "geloof, hoop & liefde", het uurwerk geflankeerd door twee halfronde getorste zuiltjes met corintische kapitelen, naar een antiek voorbeeld
Loc.4
€ 20 - € 30
2917
Antiek handgesmeed ijzeren wijnrek uit Frankrijk , 100 flessen, met afsluitbare hekken.
Loc.4
€ 150 - € 220
2918
Oud notenhouten stoeltje
Loc.4
€ 50 - € 70
2919
Deels groen gepatineerde bronzen sculptuur van zittende ballerina, h.65 cm.
Loc.4
€ 550 - € 800
2920
Antieke palissanderhouten schrijfcassette, h.20 x b.50 x d.26 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2921
Oude gepolychromeerde geglazuurde aardewerken Chinese Fu hond
Loc.4
€ 260 - € 360
2922
Zeer grote ruitgeslepen kristallen bokaal, h.103 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2923
Zeer grote massief teakhouten salontafel met twee laden, h.48 x b.100 x d.100 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2924
Oude kaart, handgekleurd, Virginia, 51 x 39 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
2925
Oude kaart, handingekleurd, Holland, 48 x 40 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
2926
Hugo Poldeman, Nieuwland (Zederik) 1886-1977 Apeldoorn, Deurtje in de kerk van Thorn Limburg, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2927
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 48 x 48 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2928
Chris Wormell, Neushoorn, handgesigneerde gravure, nr.5/15, gedateerd 1994, 24 x 15 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2929
Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een hazewindhond, h.76 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
2930
Geslepen spiegel in rijkbewerkte zilverkleurige lijst, h.90 x 55 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2931
Roelof Hofman, Zittend naakt, gedateerd 1999 , handgesigneerde zeefdruk, 30 x 35 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2932
Loc.4
€ 50 - € 70
2933
Charles Burki, Zigeunerviolist, 1967, aquarel, 25 x 38 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
2934
Joan Miro, Composition avec personnages, droge naald, pochoir, Essai d'atelier getekend, 26 x 35
Loc.4
€ 100 - € 140
2935
Onb.meester, Stadsgezicht met huisjes, olieverf op paneel, 60 x 50 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2936
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1987, Surrealistische voorstelling, airbrush op board, 90 x 110 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2937
Stel bronzen tafellampen met zwart/zilverkleurige voet met zwart geplooide kapjes, h.78 cm.
Loc.4
€ 55 - € 75
2938
Bronzen sculptuur van een paard rustend op marmeren voetstuk, h.25 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
2939
Eikenhouten Art Deco dressoir met 2 deurtjes, 2 laden en schuifglas, h.96 x b.130 x d.40 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2940
Robert Indiana, Love, tapisserie 2005 (icon of pop art), hand curved wool, nr.481/999, 61 x 61 cm.
Loc.4
€ 110 - € 150
2941
Antiek mahoniehouten Willem III bijzettafel, Holland ca.1820, h.75 x b.90 x d.70 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2942
Sculptuur met een romantische voorstelling van een verliefd paar, h.53 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
2943
Bronzen sculptuur van Goliath rustend op marmeren voetstuk, h.47 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
2944
Gebloemd aardewerken Wedgwood serviesdeel
Loc.4
€ 100 - € 140
2945
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 238 x 193 cm. (winkelwaarde € 3.390)
Loc.4
€ 475 - € 700
2946
Oude draaibare eikenhouten armfauteuil met groen lederen bekleding
Loc.4
€ 100 - € 140
2947
Massief teakhouten tafel met 2 laden, h.78 x b.183 x d.70 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
2948
Koop divers Art Deco glaswerk
Loc.4
€ 30 - € 45
2949
Koop van 12 schenkkannen
Loc.4
€ 30 - € 45
2950
Oude grenenhouten broodkast met secretaire-gedeelte, h.202 x b.122 x d.50 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2951
Ond.gesign., Gedaante, gemengde techniek, 60 x 45 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2952
Astrid Engels, Coevorden 1942, Persoon op paard, handgesigneerde zeefdruk, 59 x 49 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2953
Anton Pieck, Stadsgezicht met kerktorens en molen, pasteltekening, 48 x 26 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2954
Ond.gesign., Kindjes aan het strand, olieverf op board, 25 x 21 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2955
Loc.4
€ 80 - € 120
2956
Jan Hoogsteyns, Stilleven met sinasappels, olieverf op paneel, 49 x 60 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2957
Antiek notenhouten bureau met rood vilten blad, 19e eeuw h.110 x b.130 x d.85 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2958
Koopje divers met rozen gedecoreerd porseleinen serviesgoed
Loc.4
€ 20 - € 30
2959
Andy Warhol, Flowers, lithoprint, 91 x 91 cm. (klein barstje in het glas), 91 x 91 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2960
Onb.meester, De Drie Gratiën met op de achtergrond een tuin, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2961
Oude kaart, handingekleurd, Zuid America, 56 x 39 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2962
Andy Warhol, Portret van Mao, litho, 91 x 91 cm.
Loc.4
€ 45 - € 65
2963
2 Brons met zwartkleurige tafellampen met bruine tweed kappen, h.68 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2964
Eikenhouten Neo-Renaissance credenkast op een getorst open onderstel, de flanken versierd met ebbenhouten gespen en acanthusbladbladeren, h.120 x b.75 x d.50 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2965
Fernand Leger, Portrait à la fleur, lithographie signée, 1950, 50 x 57
Loc.4
€ 200 - € 280
2966
B.Rosiak, Schip, ets, 12 x 9 cm
Loc.4
€ 30 - € 40
2967
Pablo Picasso, Toros Y Toreros, affiche litho op dik geschept papier D'Arches, 68,5 x 48 cm. (in lijst)
Loc.4
€ 70 - € 100
2968
Engels kersen- met mahoniehouten 2-deurs kabinetje, 207 x 111 x 51 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2969
Suriosubroto Abdullah, Semarang 1878-1941 Yogyakarta, Indonesisch landschap, aquarel, 62 x 50 cm., herkomst Christie's
Loc.4
€ 300 - € 425
2970
Ond.gesign., Zeegezicht, gouache, 60 x 80 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2971
Dora Holzhandler, Personen in landschap, gem.techniek, gedateerd 1985, 56 x 23 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2972
Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1983, Surrealistische voorstelling, airbrush op doek, 80 x 100 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2973
Bernard Buffet, Saint Germain des Prés, lithographie, 32 x 37 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2974
Gerda van Leeuwen, Surrealistische voorstelling, ingekleurde ets, 17 x 17 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2975
Marc Chagall, After winter, lithographie, 1972, ref : Cramer 91, 38,5 x 55,5 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2976
Stel bronzen tafellampen met zwarte bollen en goudkleurige accenten afgezet en met tweedstof kappen, h.86 cm.
Loc.4
€ 55 - € 75
2977
Marmeren Art Deco pendule met koper afgezet, h.36 x b.33 x d.10 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
2978
In Lodewijk XV-stijl uitgevoerde geboldeerde 2-laden commode afgedekt door een zwart marmeren blad (4 cm. dik) rustend op klauwpoten, h.90 x b.135 x d.55 cm.
Loc.4
€ 700 - € 1.000
2979
Donker gebeitst grenenhouten kabinet met 3-laden, brons beslag en een gecontouneerde kap, h.220 x b.137 x d.50 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2980
Antieke handgekleurde kaart, Zeeland, 40 x 32 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2981
Antiek handgekleurd landkaartje, 30 x 17 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2982
Ond. gesign. Landschap, abstract, aquarel op papier, 57 x 44 cm.
Loc.4
€ 100 - € 150
2983
Gerard Willem Pieter (Gerrit) van Dokkum, Utrecht 1870-1931 Utrecht, Landschap, pasteltekening, 44 x 21 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2984
H.J. Wesseling, 1881-1950, Koeien in landschap, olieverf op doek, 45 x 59 cm.
Loc.4
€ 320 - € 450
2985
Salvador Dali, Tristan Fou, lithographie ook als decor gelijknamig ballet, 74,5 x 55 cm.
Loc.4
€ 65 - € 90
2986
Lloyd Loom, 4 rieten stoeltjes
Loc.4
€ 40 - € 60
2987
Met diverse houtsoorten gedecoreerde Lodewijk XIII-stijl bureautje met opstand met lade en galerij-rand, h.110 x b.75 x d.40 cm.
Loc.4
€ 380 - € 550
2988
Stel blauw gedecoreerde Chinees porseleinen Hu vazen met afbeelding van Lange Lijzen in landschap, h.36 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2989
Zilver gelakt wandkastje met lade, h.73 x b.50 x d.35 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2990
Loc.4
€ 20 - € 30
2991
Grote kristallen met pleet afgezette ijswaterkan, h.26 cm
Loc.4
€ 30 - € 45
2992
Met Chinese Lange Lijs figuren gedecoreerd porselein serviesdeel
Loc.4
€ 50 - € 70
2993
Glazen wijnkoeler met verchroomde verdeelrand voor 4 flessen, h.32 x diam.31 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2994
Koop divers koper en tin, etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
2995
Massief houten grijskleurige eetkamertafel, h.78 x L.220 x b.100 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2996
Antieke notenhouten ingelegd rond bijzettafeltje rustend op 3-spanpoot, Duitsland ca.1850, h.76 x d.70 cm.
Loc.4
€ 160 - € 240
2997
Antieke met bruin leder beklede notenhouten Thonet armfautuil met in de rugleuning een Art-Nauveau afbeelding
Loc.4
€ 100 - € 140
2998
Witkleurige spiegellijst met geslepen spiegel, h.117 x b.63 cm.
Loc.4
€ 240 - € 320
2999
Oude Lautstarke radio in houten kast, h.36 x b.55 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3000
Notenhouten bureautafel met lade, h.75 x b.90 x d.62
Loc.4
€ 60 - € 90
3001
Notenhouten met marketterie ingelegd 8-kantig bijzettafeltje, h.76 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3002
Zwart metalen wijnrek afgedekt door een glasplaatje met plaats voor 12 flessen, h.73 x b.40 x d.30 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
3003
2 Lampvoeten vervaardigd uit een nikkelen ketting met grijze kap, h.62 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3004
Houten beschilderde wanddecoratie met een strijdwagen, h.40 x b.120 x d.10 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3005
Antieke eikenhouten Duitse 2-deurs kast met laden, 19e eeuw, h.185 x b.105 x d.50 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3006
Lloyd Loom nachtkastje, 69,5 x b.38 x d.31 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3007
Grote eetkamertafel vervaardigd van een antieke fabrieksdeur op metalen onderstel, h.77 x l.260 x d.106 cm.
Loc.4
€ 800 - € 1.200
3008
6 Grijs gecapitonneerde stoffen eetkamerstoelen met armleuningen
Loc.4
€ 1.400 - € 2.000
3009
Stel bruin met zilverkleurige schemerlampvoeten met bruin gestoffeerde kap, h.88 cm
Loc.4
€ 50 - € 70
3010
Zeer grote zilverkleurige wijnkoeler versierd met druivenranken, h.40 x diam.55 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3011
Koop divers serviesgoed en een lampetkan
Loc.4
€ 20 - € 30
3012
Gepolychromeerde houten schaalmodel tjalk, h.150 x L.130 cm.
Loc.4
€ 450 - € 650
3013
Eikenhouten salontafel met 2 laden, h.50 x b.78 x L.150 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3014
Koop van 3 diverse kunstwerken en een spiegel in goudkleurige ornamenten lijst
Loc.4
€ 20 - € 30
3015
Eiken- met palissanderhouten Art Deco wandmeubel met theegedeelte, h.90 x b.93 x d.40 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3016
Art Deco tafellampje op smeedijzeren voetje met gesatineerd glazen kapje, h.35 cm
Loc.4
€ 110 - € 160
3017
Bronzen sculptuur van een Samurai rustend op marmeren voetstuk, h.50 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3018
Stel roodkleurige schemerlampvoeten met bruin gestoffeerde kap, h.78 cm.
Loc.4
€ 65 - € 100
3019
2 Mahoniehouten 2-laden nachtkastjes, h.74 x b.47 x d.37 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3020
Gipsen plaquette met engelen gedecoreerd, h.51 x b. 115 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3021
Verzilverd bronzen Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap h.43 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
3022
Groen gelakte eikenhouten Art Deco buffetkast met in de bovenkast 3 deurtjes daaronder 2 deuren en in de onderkast 4 laden en 4 deurtjes, h.180 x b.180 x d.50 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3023
Koop van 6 diverse schilderijen
Loc.4
€ 20 - € 30
3024
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 40 x 58 cm.
Loc.4
€ 14 - € 20
3025
Laké met goud gelakte tuimelspiegel, h.163 x b.73 x d.60 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
3026
Andy Warhol, Flowers, lithoprint, 91 x 91 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3027
Janstra, Abstract, gouache op papier, 56 x 41 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3028
Onb.meester, Jonge vrouw voor spiegel, gem.techniek, 40 x 50 cm.
Loc.4
€ 12 - € 16
3029
Loc.4
€ 100 - € 140
3030
Pablo Picasso, Colombe Bleue, lithographie, 1961, 49 x 66,5 cm. image
Loc.4
€ 150 - € 220
3031
Géza Metykó, 1924, Strand bij boulevard, aquarel, gedateerd 1958, 33 x 46 cm.
Loc.4
€ 40 - € 55
3032
Gepolychromeerde porseleinen tafelspiegel met floraal gedecoreerde lijst geflankeerd door twee 1-lichts kandelaars, h.70 x b.47 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3033
Antieke met bloemmahoniehouten belijmde chiffonnière met zwart marmeren blad ca.1820, h.140 x b.96 x d.47 cm.
Loc.4
€ 360 - € 550
3034
Onb.meester, 18e Eeuwse voorstelling van romantisch paar in tuin, olieverf op board, 20 x 25 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3035
Balinees schilderij van man en vrouw in het bos, tempera op doek, 51 x 36 cm.
Loc.4
€ 45 - € 60
3036
Pieter de Regt, 1877-1960, Huizen aan de vaart, olieverf op doek, 34 x 48 cm.
Loc.4
€ 130 - € 180
3037
Naar Dali, La confrontation des machos, gouache op papier, 30 x 40 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
3038
Pablo Picasso, Le roi de carnaval, lithographie op geschept papier, gesigneerd in de plaat, 1951, 49 x 39 cm. (in lijst)
Loc.4
€ 70 - € 100
3039
Oude kaart van Overijssel, handgekleurd, 52 x 41 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
3040
Onduidelijk gesigneerd r.o., Abstract, ets, 17 x 13 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
3041
Deels gecloissoneerde wit marmeren kogelpendule met koperen ornamenten rusten op klauwpoten, met twee zijstukken, h. 62 x b. 36 cm
Loc.4
€ 450 - € 650
3042
Oude kersenhouten kast met twee deuren, twee laden en jaloeziedeur, h.93 x b.130 x d.48 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3043
Charles Burki, zwart/wit tekening voor boek illustratie, gedateerd 1972, 27 x 34 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3044
Naar Appel, Abstract, gouache, 47 x 59 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
3045
Koperen brasero met diverse ballen/eieren
Loc.4
€ 50 - € 70
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
3046
Antieke mahoniehouten staande secretaire, h.148 x b. 92 x d.44 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
3047
Toegeschreven aan Czeslaw Mystkowski, 1898-1938, Stier, aquarel, 46 x 35 cm., vermoedelijk gemaakt tussen 1925 en 1929, niet gesigneerd
Loc.4
€ 35 - € 50
3048
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, Follow me, nr. 8/99, gedateerd 2002, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3049
Oude kaart, Emden/Oldenborch, handgekleurd, 43 x 33 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
3050
Oude Wereldkaart, handgekleurd, John Haig, 52 x 28 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
3051
Jan Staplust, Polderlandschap, pasteltekening, 43 x 31 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3052
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, Don't touch my bird, nr. 22/99, gedateerd 2002, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3053
Oude kaart van Zeelandia, handingekleurd, 44 x 37 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
3054
Oude kaart van Chili, handingekleurd, 48 x 35 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
3055
Oude Panoramagravure van New York, handingekleurd, 38 x 19 cm
Loc.4
€ 60 - € 90
3056
Notenhouten 1-deurs wandvitrinekastje, h.72 x b.68 x d.18 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3057
Antieke eikenhouten 4-laden commode, h.90 x b.92 x d.53 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
3058
Mathias Ruiz, Stilleven met fruit, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
3059
Marmeren Art Deco pendule stel met voorstelling van een hond, h.22,5 x 29,5 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
3060
Art Deco tafellamp op marmeren voet met witte bolletjes
Loc.4
€ 130 - € 190
3061
Eikenhouten roltopbureau, Holland circa 1910, h.108 x b.120 x d.71
Loc.4
€ 100 - € 140
3062
Koopje diverse vazen, etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
3063
Koopje divers antiek koperwerk
Loc.4
€ 20 - € 30
3064
Koop van 5 gepolychromeerde Chinees porseleinen borden en 2 vazen (1 gelijmd)
Loc.4
€ 50 - € 70
3065
Schaakspel met aardewerken mythologische figuren en aardewerken bord (44 x 44 cm.), de namen zijn op de voet geschreven, koning h.11,2 en pion h.7,2 cm. (compleet)
Loc.4
€ 90 - € 130
3066
Koop divers kleingoed w.o. koper, kristal, pleet, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
3067
Koopje divers kleingoed, aardewerk, porselein, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3068
Koopje van 2 porseleinen popjes , The Classique Collection, en een antieke pop met gipsen hoofd
Loc.4
€ 60 - € 90
3069
Antieke noorse spanendoos met beschildering, h.16 x b.38 x d.24 cm
Loc.4
€ 80 - € 120
3070
Koop antieke spelletjes in opbergdoos w.o. ivoren fiches, ivoren schaakspel, drie-op-een-rij, domino's, etc.
Loc.4
€ 80 - € 120
3071
Koop van 7 handbeschilderde Delfts aardewerken borden, d.30 en 40 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3072
Koop diverse aardewerken en porseleinen beelden
Loc.4
€ 30 - € 45
3073
2 Antieke koperen ketels
Loc.4
€ 20 - € 30
3074
Koopje divers kleingoed w.o. 4 gepolychromeerde porseleinen beeldjes, 2 glazen vaasjes en een Oosters dekseldoosje
Loc.4
€ 50 - € 70
3075
Zeer uitgebreid met bloemen gedecoreerd Sarreguemines Strasbourg (France) serviesdeel
Loc.4
€ 500 - € 700
3076
Grote zwarte etagèrschaal met chroomkleurig blad, h.62 x diam.59 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3077
6 Blauw gestoffeerde kuipstoeltjes met beukenhouten pootjes
Loc.4
€ 600 - € 850
3078
Oude deels grijs/wit gelakte klooster eetkamertafel, h.80 x L.260 x b.100 cm.
Loc.4
€ 750 - € 1.100
3079
Oude noten- met eikenhouten kussen /rankenkast met 2 laden, rustend op bolpoten, h.180 x b.160 x d.65 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3080
Corneille, La Grenade, litho, 1963, 60 x 44 cm. image
Loc.4
€ 55 - € 75
3081
Oude kaart, Virginia/Florida, handgekleurd, 51 x 38 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3082
R. Koning, "Composition No.119", acryl en gem. techmniek op papier, 46 x 63 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3083
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, le Cirque, nr. 16/99, gedateerd 2001, handgesigneerde zeefdruk, 58 x 40 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3084
Gepolychromeerde porseleinen tafelspiegel met floraal gedecoreerde lijst, h.67 x b.40 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3085
Vasarely, Planetary Folklore, serigraphie, 1969, 60 x 60 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
3086
Henk Poeder, Vogeltjes en muis, olieverf op board, 29 x 20 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3087
C. Cunaeus, 1828-1895, Storm in landschap, sepia, 12,5 x 15,5 cm.
Loc.4
€ 75 - € 110
3088
Ond.gesign., Pasar, olieverf op doek, 50 x 38 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3089
Salvador Dali, Swans reflecting Elephants, métamorphose de Narcisse, lithographie op Japans papier, signée, 37 x 57
Loc.4
€ 200 - € 280
3090
Oude stadsplattegrond van Vlissingen, handgekleurd, 50 x 36 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
3091
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, My little chickadee, nr. 4/99, gedateerd 2003, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3092
Oude stadsplattegrond van Zaltbommel, handgekleurd, 55 x 44 cm
Loc.4
€ 60 - € 90
3093
Brolsma, Landschap, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3094
Ond.gesign., C'esturai, nr.41/160, handgesigneerde litho, 67 x 54 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3095
A. Soleman, Indonesische School, Man met sigaret, tekening, 66 x 49 cm.
Loc.4
€ 35 - € 45
3096
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 3-laden commode afgedekt door een groen marmeren blad, h.90 x b.112 x d.55 cm.
Loc.4
€ 360 - € 500
3097
2 Houten verchroomde met glazen windlichten, h.40 x b.20 x d.20 cm.
Loc.4
€ 75 - € 110
3098
Antieke Brabantse eikenhouten 2-deurs kast met geprofileerde kap, Holland ca.1800, h.160 x b.140 x d.50 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3099
laké bruin gelakte 1-deurs wandvitrinekastje, h.61 x b.67 x d.17 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3100
Oud eikenhouten 2-deurs penantkastje, h.80 x b.90 x d.50 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3101
Antieke noten met wortelnotenhouten Duitse 2-deurs kast met geprofileerde kap en laden, 19e eeuw, h.185 x b.105 x d.50 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3102
Oude notenhouten Art Nouveau-stijl 3-laden commode, h.75 x b.110 x d.50 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3103
2 Verzilverde vazen met bloemendecoraties, h.50 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3104
Teakhouten 2-deurs kast met geprofileerde kap, h.175 x b.95 x d.45 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3105
Twee uit marmer samengestelde schemerlampvoeten met kappen
Loc.4
€ 80 - € 120
3106
Rijkbewerkte eikenhouten Art Deco boekenmolen, circa 1920, h.105 x b.57 x d.60 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
3107
Zwaar handgesmeed wijnrek voor 50 flessen
Loc.4
€ 130 - € 180
3108
Onb.meester, Indiase voorstelling met danseres en koeien in landschap, gouache op doek, 170 x 230 cm.
Loc.8
€ 700 - € 1.000
3109
Kleine staande waxinelichthouder met decoraties van pauwen, olifanten en personen geschikt voor 15 waxinelichtjes, h.80 x b.67 cm.
Loc.8
€ 140 - € 200
3110
Loc.8
€ 16 - € 25
3111
Loc.8
€ 16 - € 25
3112
Loc.8
€ 20 - € 30
3113
Stel bruinkleurige schemerlampvoeten met bruine kap met zwart reliëf van bloemen, h.67 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
3114
Stel rood gelakte houten sculpturen van zittende monniken met resten van verguldsel, vermoedelijk eind 19e eeuw, Burma, 34 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
3115
Antieke roze/grijs gemarmerde schouwombouw met koperen luchtgaten, h.112 x b.142 x d.39 cm.
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
3116
Antiek Engels notenhouten haardvoorzet met gobelin stof bekleed, te veranderen in speeltafeltje met lade, Davraro patent, h.67 x b.59 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
3117
Noten met eikenhouten Jugendstil medicijnenkastje met koperen applique, h.53 x b.32 x d.20 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
3118
Rijk bewerkte houten hokker met rond marmeren blaadje, h.60 x diam.54 cm.
Loc.8
€ 120 - € 170
3119
Art Deco tafellamp op smeedijzeren voetje met gesatineerd glazen kap
Loc.8
€ 110 - € 160
3120
Friese hand beschilderde stoelklok
Loc.8
€ 360 - € 550
3121
Art Deco lamp met geel gemarmerde glazen kap, h.47 cm.
Loc.8
€ 160 - € 240
3122
Antieke rijk bewerkte ijzerhouten 8-kantige hokker met marmeren blaadje, h.85 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
3123
Grote geel kleurige aardewerken ionische zuil met voluutvormig kapiteel en acanthusblad versieringen op de voet, h.135 x b.36 x d.36 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
3124
Grote metalen gegalvaniseerde engel, h.120 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
3125
Eikenhouten 2-zitsbankje met pauwen patroon in de fluwelen bekleding, b.120 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
3126
Versteende boomstronk, h.45 x b.33 x d.24 cm.(57 kg.)
Loc.8
€ 260 - € 360
3127
2 Gepolychromeerde bijzettafels met pilaren, h.87 x b.33 x d.33 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
3128
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gemarmerd opaline kap, h.40 cm.
Loc.8
€ 140 - € 200
3129
Professor Johannes Hendricus Jurres, Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam, Landschap met mannen met paarden, olieverf op doek, 105 x 58 cm. (defecten aan lijst)
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
3130
Bronzen sculptuur van een meisje met ezel rustend op marmeren voetstuk, h.35 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
3131
2 Zwart met chroom tafellampen met beige kappen, h.70 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
3132
Antieke eikenhouten Utrechtse poortkast met lade en een rijk gestoken fries, 17e eeuw h.166 x b.116 x d.54 cm.
Loc.8
€ 800 - € 1.200
3133
Oude eikenhouten 4-deurs hoekkast, h.193 x b.90 x d.55 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
3134
Antieke wortelnotenhouten Victoriaanse kaptafel met vitrine en 3-luiks spiegelopstand, Engeland ca.1890, h.180 x b.107/160 x46 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
3135
Satsuma lampvoet, h.26 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
3136
Loc.8
€ 30 - € 45
3137
Paars glazen Art Deco vaas, Maastricht, h.26 cm.
Loc.8
€ 70 - € 100
3138
Rook glazen Art Deco vaas, h.21 cm.
Loc.8
€ 90 - € 130
3139
Antieke mahoniehouten eetkamertafel met gecontourneerd blad, h.65 x b.120 x d.100 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
3140
In Venetiaanse-stijl uitgevoerde glazen 4-arms kandelaar, h.48 cm.
Loc.8
€ 30 - € 40
3141
Groot metalen dienblad met beschildering van bloemen, 70 x 55 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
3142
Gelood kristallen fruitschaal op voet, h.20 x diam.30 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
3143
Antieke mahoniehouten opengewerkte vlinderbank met roze bekleding, h.105 x b.160 x d.80 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
3144
Handgeknoopt Ziegler kleed, 187 x 150 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
3145
Opengewerkte wit gelakte gietijzeren bijzettafel, h.70 x diam.36 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
3146
Loc.8
€ 35 - € 50
3147
Verchroomde industriële lamp, 41 x 53 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
3148
Kiel, crèmekleurig Art Deco serviesdeel
Loc.8
€ 40 - € 60
3149
Stel 5-lichts koperen kandelaars
Loc.8
€ 60 - € 90
3150
Bloemvormige kersenhouten tafel op metalen onderstel, h.80 x d.190 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
3151
6 Nieuwe in diverse kleuren leer uitgevoerde design stoeltjes met chrome poten
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
3152
Gekleurd glazen fruitschaal, h.7 x diam.43 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
3153
Set van 6 gekleurde Boheems kristallen champagne glazen, h.23 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
3154
Handgeknoopt Ziegler kleed, 255 x 200 cm.
Loc.8
€ 750 - € 1.100
3155
3 Edelstenen (jade, parel, agaat, etc.) colliers met zilveren sloten
Loc.6
€ 50 - € 70
3156
Calcedon 3-rijige armband 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 150 - € 220
3157
Parel met malachietcollier met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 70 - € 100
3158
3 Edelstenen (koraal, parel, kristal, kwarts, etc.) colliers met zilveren sloten
Loc.6
€ 60 - € 90
3159
Parelcollier met 14 kt. gouden slot met tijgerend en met (22) 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 100 - € 140
3160
Maansteen met amethist collier met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 50 - € 70
3161
Zwarte parelcollier met 14 kt.gouden slot bezet met briljant en (12) 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 180 - € 260
3162
Apeniet met parelcollier met 14 kt. gouden slot en (12) 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 90 - € 130
3163
Bloedkoralen collier met gouden slot. Gewicht: 22,5 gram, lengte: 80 cm., diameter: 2 mm.
6-k
€ 100 - € 140
3164
Bloedkoralen collier met parel en (30) 14 kt. gouden bolletjes en 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 200 - € 280
3165
Roze koralen 3-rijig collier met 14 kt. gouden 19e eeuws slot
Loc.6
€ 160 - € 240
3166
Antieke eikenhouten gepakketeerde 3-deurs linnenkast waarvan de middelste deur met spiegel, de twee buitendeuren met geslepen glazen ruitjes en in de onderkast twee laden, h.214 x b.170 x d.62 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3167
Antieke eikenhouten Engelse 2-deurs kast met in de onderkast een lade, h.214 x b.125 x d.45 cm.
Loc.5
€ 180 - € 260
3168
Loc.6
€ 30 - € 45
3169
Antieke goudkleurige houten Franse wandklok, gesigneerd Baudin A Paris, h.100 x b.42 cm.
?
€ 800 - € 1.200
3170
Grote antieke tinnen fruitschaal, diam.54 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
3171
Zesstrengs zoetwaterparelcollier met goudkleurig slot, L.70 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
3172
Antieke comtoise klok met vouwslinger
Loc.4
€ 150 - € 220
3173
2 Met leder beklede Diann reiskoffers
Loc.11
€ 80 - € 120
3174
4 Antieke houten krisgrepen, Java, Indonesië, herkomst kuisverzamelaar John E.Oexman
Loc.8
€ 30 - € 45
3175
Porseleinen Imari balustervaas met floraal decor, Japan, 24 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
3176
Cloisonné siervaas met floraal decor, China, 26 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
3177
Bronzen beeld van Sphinx, h.35 x L.60 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3178
Zilveren vork en lepel gedecoreerd met personen, Nederland, anno 1872
Loc.6
€ 200 - € 280
3179
Masareel, Diverse houtsnedes (5x)
Loc.9
€ 25 - € 30
3180
830/1000 gehalte zilveren Jugendstil taartopdienschep
Loc.6
€ 80 - € 120
3181
Grote koop kerstartikelen
Loc.13
€ 20 - € 30
3182
Antiek houten Boeddha beeldje, h.19 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
3183
Oosters tafeltje met roodkoperen brasero, h.16 x diam.83 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
3184
Rikkers, Heidegezicht, olieverf op doek, gedateerd 1915, 70 x 46 cm.
?
€ 50 - € 70
3185
Ivoren mariabeeldje, h.13 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
3186
Chinees porseleinen capucijnerkom met deksel, h.12 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
3187
Gepolychromeerde 60-erjaren gipsen reclame-lamp met vrouw in jarretels, h.61 x b.30 x d.19 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
3188
Grote bronzen Chinese penning en diverse munten
Loc.13
€ 20 - € 30
VanZadel hof fVei l i ngen&Taxat i es Ni euweHavenweg53A-1216BLHi l ver sum Tel .035-6247170-Fax.035-6231623 Emai l :i nf o@vanz adel hof f . nl ABNAMRO 44. 99. 12. 108-I NG 53741 15 Swi f tcodeABNANL2A-I BANNL68ABNA0449912108 BTW nr .NL80. 89. 53. 746. B01-KvKnr .32077566
Naam:V E ILIN G Wacht woor d:vei l i ng!