Cat al ogus
Onl i neVei l i ngOkt ober2015
Ki j kdagen
Zat er dag12december ,10. 00-17. 00 Zondag13december ,10. 00-17. 00
Onl i nevei l i ng
Maandag14december Di nsdag15december
Volgorde van verkoop oktober veiling 2015 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing.
Cat. nr. 0001 - 0145 0146 - 0289 0290 - 0433 0434 - 0578 0579 - 0722 0723 - 0866 0867 - 1010 1011 - 1155 1156 - 1299 1300 - 1443 1444 - 1587
Cat. nr. 1588 - 1732 1733 - 1876 1877 - 2020 2021 - 2165 2166 - 2309 2310 - 2453 2454 - 2597 2598 - 2742 2743 - 2886 2887 - 3030 3031 - 3174
26 oktober 2015 Sluit om 19:00 uur 19:15 uur 19:30 uur 19:45 uur 20:00 uur 20:15 uur 20:30 uur 20:45 uur 21:00 uur 21:15 uur 21:30 uur 27 oktober 2015 Sluit om 19:00 uur 19:15 uur 19:30 uur 19:45 uur 20:00 uur 20:15 uur 20:30 uur 20:45 uur 21:00 uur 21:15 uur 21:30 uur
Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 12 en zondag 13 december 2015 Einde inbreng: 28 november 2015 Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 28 oktober 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur donderdag 29 oktober 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur vrijdag 30 oktober 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur zaterdag 31 oktober 2015 10.00-12.00 en van 13.00 17.00 uur
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
Grote Imari Chinees porseleinen trekpot (met niet bijpassende deksel), h.18 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
6 Antieke met bloemen gedecoreerde porseleinen 18e eeuwse schotels en 6 kommen
Loc.9
€ 100 - € 140
14 Kt. gouden armband met diverse munten, totaalgew. 90,8 gr.
6-k
€ 1.800 - € 2.600
Antieke koperen klok met bovenop het uurwerk een jockey te paard, h.62 x b.45 x d.16 cm.
Loc.9
€ 500 - € 700
18 Kt. geelgouden schakelarmband, 55 gr.
6-k
€ 800 - € 1.200
Dirk Smorenberg, Alkmaar 1883-1960 Oud Loosdrecht, Loosdrechts plassengezicht waterlelies, olieverf op doek, 60 x 44 cm.
Loc.1
€ 1.800 - € 2.600
Dirk Smorenberg, Alkmaar 1883-1960 Oud Loosdrecht, Winter plassengezicht met aangemeerde roeiboten, olieverf op doek, 60 x 45 cm. (in originele lijst)
Loc.1
€ 1.800 - € 2.600
Antieke mahoniehouten Biedermeier bonheur met kuifvitrine-opstand, h.220 x b.125 x d.55 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
Barok parelcollier met gouden slot, L.86 cm.
6-k
€ 500 - € 700
Antiek mangaankleurig tegeltableau van zittende man, gedateerd 1773, 38 x 27 cm.
Loc.10
€ 500 - € 700
Zeer fraaie met briljanten in diverse vormen geslepen ( w.o. baquettes en druppels), bezette witgouden takbroche met schroefsluiting, 6,5 ct.
6-k
€ 2.600 - € 3.600
18 Kt. gouden damesring bezet met saffiertjes
6-k
€ 200 - € 280
Uitgebreid 2e gehalte zilveren bestek bestaande soepopdienlepel, 4 opdienlepels, 2 juslepels, taartschep, sauslepel, 10 grote messen, 11 kleine messen, 11 grote vorken en 12 kleine vorken, 12 grote lepels, 12 viscouverts, 12 kleine lepels, 2 opdienvorken, juslepel en diverse kleine lepeltjes en vorkjes, ca.6.791 gr.
Loc.6
€ 1.200 - € 1.700
Antieke Franse vuur vergulde bronzen Directoire zegewagen pendule, h.60 x b.52 x d.16 cm.
Loc.10
€ 7.500 - € 11.000
Antieke goudkleurige houten Franse wandklok, gesigneerd Baudin A Paris, h.100 x b.42 cm.
Loc.8
€ 800 - € 1.200
14 Kt. gouden armband bezet met amethist en zirkonia, 63,2 gr.
6-k
€ 1.500 - € 2.200
Met been belijmde spiegellijst met spiegel, 50 x 42 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Ernst Czernotzki, Oostenrijk 1869-1939, Stilleven met Chinese voorwerpen, olieverf op paneel, 27 x 22 cm.
Loc.1
€ 400 - € 600
Oude kaart van Gooyland, handingekleurd, 23 x 21 cm.
Loc.1
€ 80 - € 120
Jozef Israels, Speelmakkers, 1886, handgesigneerde ets, 17 x 12 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Antieke Engelse prent van personen in koets, 12 x 18 cm.
Loc.1
€ 20 - € 30
Ond. monogram, Zeegezicht, gewassen tekening, 19 x 10 cm.
Loc.1
€ 60 - € 80
Met been belijmde spiegellijst met spiegel, 102 x 90 cm.
Loc.1
€ 360 - € 500
Met been ingelegde 4-laden commode, h.85 x b.108 x d.47 cm.
Loc.1
€ 1.000 - € 1.400
Japanse lakwerk stapeldoos en een dekseldoos
Loc.1
€ 60 - € 90
Colombo, bronzen sculptuur van een straatmuzikant met luit, h.56 cm.
Loc.1
€ 1.000 - € 1.400
Bronzen Art Deco tafellamp met gele kap
Loc.1
€ 130 - € 190
Antieke gepolychromeerde Chinees porseleinen gemberpot met deksel, h.30 cm.
Loc.1
€ 50 - € 70
Panoramagravure van Utrecht, handgekleurd, 72 x 32 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Antieke mahoniehouten Empire secretaire à abattant geflankeerd door twee ronde zuilen met rijkbewerkte koperen capitelen, h.150 x b.100 x d.50 cm.
Loc.1
€ 320 - € 450
2 Gepolychromeerde houten papegaaien op metalen standaard, h.39 cm.
Loc.1
€ 60 - € 90
2 Amandelgeslepen kristallen dekselcoupes, h.35 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Bronskleurige sculptuur van een jongetje op rots, h.50 cm.
Loc.1
€ 300 - € 425
W.Gause, antieke litho, romantisch tafereel, 69 x 48 cm.
Loc.1
€ 80 - € 120
Henk Helmantel, Giclee, Stilleven met certificaat, 32 x 25 cm.
Loc.1
€ 150 - € 220
Antieke famille noir cachepot met decor van bloemen, staande op rozenhouten voet, China, 27 x 21 cm.
Loc.1
€ 45 - € 65
Met been en koper ingelegde teakhouten ladenkast met 8 laden, h.85 x b.90 x d.40 cm.
Loc.1
€ 800 - € 1.200
2 Art Nouveau tafellampjes met satiné kapjes
Loc.1
€ 200 - € 280
Kaartspel kostuum Franse adel, spel door GIBERT, Parijs 1850, in goudkleurige lijst (incl. certificaat)
Loc.1
€ 800 - € 1.200
Kaartspel kostuum Engelse adel, spel door GIBERT, Parijs 1850, in goudkleurige lijst (incl. certificaat)
Loc.1
€ 800 - € 1.200
Glazen snuifflesje met groen overlay en carneool stop en porseleinen flesje met stop met karakter merk, China
Loc.1
€ 70 - € 100
Arita vaas met decor van lezende vrouw, Japan, h.22 cm.
Loc.1
€ 25 - € 35
Chinees porseleinen imari gemberpotje met deksel
Loc.1
€ 25 - € 35
Gecraquelleerde porseleinen famille rose steelvaas met decor van pioenrozen, China, h.24,5 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Laque Bourgote snuifflesje met stop en melkglazen flesje met agaten stop, China
Loc.1
€ 70 - € 100
Antiek porseleinen flesje met floraal decor, China, 13 cm.
Loc.1
€ 45 - € 65
Antiek turkooisblauw snuifflesje met hoog releëf en dop, China, 8 cm.
Loc.1
€ 45 - € 65
Antiek Nephrite snuifflesje met voorstelling van staande draak met stop, China, 8 cm.
Loc.1
€ 50 - € 70
Handgeschilderd miniatuur in lijstje
Loc.1
€ 20 - € 30
Blauw met wit glazen rozensteker, h.13 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Brons Art Deco vrouwenhoofdje op sokkel
Loc.1
€ 50 - € 70
Antiek porseleinen snuifflesje met fraaie schildering van Chinese man met leeuw en stop, China, 10 cm.
Loc.1
€ 90 - € 120
Antiek porseleinen plat snuifflesje met stop met winterlandschap en karakters, China, 8 cm.
Loc.1
€ 45 - € 65
Satsuma porseleinen vaasje met decor van tempel in landschap, Meiji, Japan, h.13 cm.
Loc.1
€ 25 - € 35
Cloisonné Syrisch theestel op dienblaadje
Loc.1
€ 50 - € 70
Oude op houten geschilderde ikoon, Moeder Gods met Jezus, 25 x 18 cm.
Loc.1
€ 50 - € 70
Stel floraal beschilderde plateel bloempotjes, Gouda
Loc.1
€ 20 - € 30
Gesatineerd glazen Art Deco vaasje in floraal decor - Joma Fabrication Française
Loc.1
€ 25 - € 35
Koopje van 3 miniatuur tekkels w.o. brons
Loc.1
€ 60 - € 90
Bronzen Art Deco vrouwenhoofd op marmeren basement
Loc.1
€ 90 - € 130
Oude mahoniehouten fichesdoos met binnendoos gevuld met ivoren fiches
Loc.1
€ 50 - € 70
Mammoet ivoren dobbelsteenset, h.11 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Stel fraai gestoken ivoren siervaasjes met reliëf van Chinese draak, China, 19e eeuw, h.7,5 cm.
Loc.1
€ 75 - € 110
Antieke Japanse rijk bewerkte messchede met mes, (herstellingen)
Loc.1
€ 130 - € 190
2 Ivoren olifantjes en ivoren sculptuur van Boeddha zittend op Naga troon, China, 19e eeuw
Loc.1
€ 45 - € 65
4 Antieke beeldjes w.o. ivoor
Loc.1
€ 100 - € 140
Groen glazen vaasje, Val St.Lambert
Loc.1
€ 30 - € 45
10 Miniatuur cloissoné vazen met sokkel
Loc.1
€ 40 - € 60
Septaria eivormige geode met aragoniet, Madagascar, 50 miljoen jaar oude versteende zeeklei, 18 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Porseleinen Imari kom met decor van landschap en 6 Japanse taferelen, Japan, diam.24 cm.
Loc.1
€ 90 - € 120
Koopje diverse kaptafelbenodigdheden in doosje
Loc.1
€ 10 - € 14
Kersenhouten bijzettafel, h.47 x b.65 x d.65 cm.
Loc.1
€ 75 - € 110
Met bloemen en vogels gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, ca. h.46 cm.
Loc.1
€ 60 - € 90
Hangende/staande metalen waxinelichthouder geschikt voor 15 waxinelichtjes, h.86 x b.65 x d.20 cm.
Loc.1
€ 120 - € 170
Grote Berkel weegschaal, h.120 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Loc.1
€ 75 - € 110
Zeer grote met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen kom, h.27 x diam.50 cm. (restauraties)
Loc.1
€ 100 - € 140
Kersenhouten bureau met 4 laden en afgedekt door een zwart leder blad, h.78 x b.170 x d.85 cm.
Loc.1
€ 260 - € 360
Oud deel van een gewei
Loc.1
€ 20 - € 30
Bronzen Art Deco tafellamp met witte bol
Loc.1
€ 170 - € 240
Loc.1
€ 170 - € 240
Stel kristallen 1-lichts kandelaars op vierkante voet, h.25 cm.
Loc.1
€ 30 - € 45
Stel Art Deco boekensteunen met voorstelling van vogels
Loc.1
€ 120 - € 170
Met zwart en beige kelim beklede armfauteuil
Loc.1
€ 500 - € 700
Loc.1
€ 500 - € 700
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 347 x 257 cm. (winkelwaarde € 6.420)
Loc.1
€ 900 - € 1.300
Roodkleurige glazen vaas met poezengezicht, h.32 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Set van 6 gekleurde Boheemse glazen, h.23 cm.
Loc.1
€ 40 - € 60
Donkere kunst vormgeblazen kristallen fles, h.28 cm.
Loc.1
€ 35 - € 50
Dirk Johannes van Haaren, Amsterdam 1878-1953 Amsterdam, Stadsgezicht Amsterdam, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Loc.1
€ 650 - € 950
Daniel Mühlhaus (Daan Muehlhaus), Dordrecht 1907-1981 Dordrecht, , Havengezicht, olieverf op doek, 100 x 60 cm.
Loc.1
€ 900 - € 1.300
Chris Soer, Den Haag 1882-1961 Den Haag, Stadsgezicht met bruggetje, olieverf op doek, 30 x 38 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Naar Leickert, Winters ijstafereel met schaatsende personen, olieverf op doek, 45 x 30 cm.
Loc.1
€ 900 - € 1.300
Onb.meester, Allegorische voorstelling, olieverf op paneel, 26 x 18 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Onb.meester, Schepen voor de kust, olieverf op paneel, 19e eeuw, 25 x 31,5 cm.
Loc.1
€ 260 - € 360
David Schulman, Hilversum 1881-1966, Loosdrechts plassengezicht bij Ottenhome, olieverf op doek, 30 x 45 cm.
Loc.1
€ 2.000 - € 2.800
Lizy Ansingh, Utrecht 1875-1959 Amsterdam, Zelfportret, olieverf op paneel, 28 x 28 cm.
Loc.1
€ 1.100 - € 1.600
Ond.gesign., 2 Heidelandschapjes, pendant, olieverf op paneel, 30 x 15 cm.
Loc.1
€ 360 - € 500
Art Deco tafellampje met twee papegaaien en een klokje
Loc.1
€ 150 - € 220
Verzilverde Art Deco schaal
Loc.1
€ 130 - € 190
Oude notenhouten Vertico met rijk gestoken deurpanelen, Duitsland ca. 1890 , gestempeld atelier Carl Stappenbeck, h.135 x b.95 x d.47 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Kersenhouten sidetable met twee laden rustend op wielen, h.80 x b.154 x d.47 cm.
Loc.1
€ 75 - € 110
Met been belijmd dekselkistje, h.16 x L.30 x b.23 cm.
Loc.1
€ 100 - € 140
Kristallen 7-delige champagneset bestaande uit champagnekoeler en 6 glazen met graanmotief
Loc.1
€ 25 - € 35
Twee met zwart en wit been belijmde schemerlampen met antraciet kappen, h.45
Loc.1
€ 200 - € 280
Gepolychromeerde kokoshouten pot, h.52 x diam.73 cm. afgedekt met een glasplaat
Loc.1
€ 260 - € 360
Cremekleurige 3-zitsbank met gecapitonneerde zijkanten, h.72 x L.230 x d.94 cm. (winkelwaarde € 1.560)
Loc.1
€ 170 - € 240
Met mahoniehouten gedecoreerde Art Deco-stijl wandtafel, h.90 x b.110 x d.40 cm.
Loc.1
€ 200 - € 280
Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemen en Franse lelie, h.51,5 x b.88 cm
Loc.1
€ 50 - € 70
Beschilderde grijs met beige kist met guirlandes bloemenmanddecoraties
Loc.2
€ 150 - € 220
Zeer grote metalen bronskleurige 8-arms wandkandelaar, h.128 x b.95 cm.
Loc.2
€ 200 - € 280
Loc.2
€ 200 - € 280
Oude kristallen 9-delige bowlset
Loc.2
€ 20 - € 30
Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een vogel op sokkel, h.75 cm.
Loc.2
€ 380 - € 550
Houten deels beschilderde wandtafel rustend op ronde poten, h.80 x b.60 x L.174 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
Oud grenenhouten klaptrapje
Loc.2
€ 20 - € 30
Oude notenhouten parketterie uitklaptafel op gecanneleerde pootjes, h.75 x b.70 x d.55 of 125 cm.
Loc.2
€ 120 - € 170
Kapitale hand geslepen kristallen vaas, h.45 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
Nieuwe met ruitstof beklede 3-zitsbank, h.72 x b.227 x d.93 cm. met 2 kussens (winkelwaarde € 1.419,00)
Loc.2
€ 400 - € 600
Met diverse houtsoorten gedecoreerde Art Deco-stijl wandtafel met 2 laden, h.80 x b.120 x d.40 cm.
Loc.2
€ 160 - € 240
2 Verzilverde Art Deco tafellampen met gemarmerd opaalglazen kappen
Loc.2
€ 260 - € 360
Art Deco sculptuur met voorstelling van een vrouwfiguur met twee honden op marmeren basement, h.27 x b.52 x d.11 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Blank eikenhouten replica Steltmanstoel, ontwerp Gerrit Rietveld, h.73 cm.
Loc.2
€ 150 - € 220
Handgeknoopt Perzisch kleed, 300 x 220 cm.
Loc.2
€ 80 - € 120
Dik glazen salontafel op natuurstenen onderstel
Loc.2
€ 60 - € 90
Art Deco-stijl sculptuur van een uil met kuikens, h.50 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
Grote koop Engels Masons serviesgoed
Loc.2
€ 80 - € 120
Grijs/zwart gestoffeerde design fauteuil in metalen frame
Loc.2
€ 260 - € 360
Antieke crème gelakte eetkamertafel met twee stoelen
Loc.2
€ 40 - € 60
2 Gepolychromeerde metalen papegaaien op standaard, h.42 cm.
Loc.2
€ 60 - € 90
Bronzen sculptuur van een dansend meisje rustend op zwart marmeren voetstuk, h.51 cm.
Loc.2
€ 55 - € 75
Kristallen verdeelschaal, diam.39 cm.
Loc.2
€ 40 - € 60
Kersenhouten eetkamertafel, h.78 x L.180 x d.90 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
6 Blauw gestoffeerde kuipstoeltjes met beukenhouten pootjes
Loc.2
€ 600 - € 850
Oud notenhouten stoeltje
Loc.2
€ 50 - € 70
Houten wandbord met afbeelding van Chinese keizerin, h. 90 x b. 60 cm
Loc.2
€ 55 - € 80
Loc.2
€ 40 - € 55
Spiegel in goud-zilveren lijst
Loc.2
€ 20 - € 30
Marmeren Art Deco pendule stel met voorstelling van een hond, h.22,5 x 29,5 cm.
Loc.2
€ 70 - € 100
Gallé stijl glaspasta lamp, met afbeeldingen van vissen, h. 40, zonder snoer
Loc.2
€ 130 - € 180
Antieke mahoniehouten Engelse hangoortafel met lade, h.75 x b.95 x d.50 cm. (te verlengen met 2 x 25 cm.)
Loc.2
€ 100 - € 140
Notenhouten armfauteuil met biezen zitting en gecannelleerde pootjes
Loc.2
€ 40 - € 60
Naar, vd Bilt, Boerderij, pastel op papier, 38 x 48 cm.
Loc.2
€ 40 - € 60
Engelse School, Jagers in landschap, 18e eeuw, aquarel, 34 x 45 cm.
Loc.2
€ 360 - € 500
Antieke handgekleurde staalgravure van het Stadshuis van Voorn, 42 x 30 cm.
Loc.2
€ 40 - € 60
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
Onb.meester, Compositie met wol, 49 x 36 cm.
Loc.2
€ 20 - € 30
Famille Verte porseleinen vaas met decor van pioenrozen en pauwen, China, 56 cm.
Loc.2
€ 35 - € 50
Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een naakt
Loc.2
€ 60 - € 90
Met bloemen gedecoreerde in hoog glans afgelakte groenkleurige Chinese 2deurs kast met lade, h.164 x b.72 x d.40 cm.
Loc.2
€ 600 - € 850
Salvador Dali, Banlieue de la ville Paranoïaque, gravure, gesigneerd, 76,5 x 55,8 cm.
Loc.2
€ 180 - € 260
Pablo Picasso, Flying Dove with Rainbow, lithographie, 1952, ref : catalogue Raisonné Bloch no.712, edition of 200, 28 x 38 cm.
Loc.2
€ 70 - € 100
Antieke staalgravure, Stadsgezicht 's Lands geschut-huis, 35 x 28 cm.
Loc.2
€ 30 - € 45
14 Kt. gouden brede armband bezet met roosdiamanten, 46,9 gr.
6-k
€ 1.800 - € 2.600
14 Kt. gouden collier met muscetonsluiting, 31,5 gr.
6-k
€ 950 - € 1.300
14 Kt. gouden collier met muscetonsluiting, 30,5 gr.
6-k
€ 900 - € 1.300
14 Kt. gouden ketting met koningsschakel, 21,4 gr., 50 cm.
6-k
€ 650 - € 900
14 Kt. gouden Omega De Ville horloge, 94,8 gr.
6-k
€ 3.400 - € 4.750
Cartier, twee 18 kt. gouden clip/steek oorbellen, beide met 6 briljanten bezet, 15,1 gram, met certificaat
6-k
€ 800 - € 1.200
14 Kt. gouden filigrain Zeeuwse oorbellen bezet met bloedkoraaltjes en kwastjes
6-k
€ 200 - € 280
Piaget, 18 kt. gouden quartz herenpolshorloge (nieuwprijs ca. 19.000), 89,8 gr.
6-k
€ 4.250 - € 6.000
14 Kt. gouden herenpolshorloge aan 14 kt. gouden band, Roamer
6-k
€ 600 - € 850
Bloedkoralen collier met gouden slot, 25 gr.
6-k
€ 320 - € 450
Met bloemen gegraveerd medaillon aan 14 kt. gouden ketting
6-k
€ 100 - € 150
Twee 18 Kt. gouden oorstekers bezet met natuurlijke parels
6-k
€ 200 - € 280
14 Kt. geelgouden hanger bezet met briljant 0.10ct
6-k
€ 300 - € 425
Antiek 19,2 Kt. gouden kruis bezet met smaragd/diamant/email 15,5 gr. L:7 cm.
6-k
€ 1.100 - € 1.600
Herenvestzakhorloge in een vergulde kast
6-k
€ 100 - € 140
Zoetwaterparelcollier bezet met gouden slot, L.51 cm.
6-k
€ 80 - € 120
Spediacci, Mediterraans kustgezicht, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.2
€ 50 - € 70
Aardewerken Art Deco vormstuk met voorstelling van vissen
Loc.2
€ 50 - € 70
Loc.2
€ 300 - € 425
Art Deco pendulestel in verschillende soorten marmer
Loc.2
€ 60 - € 90
Art Deco tafellamp met beige gemarmerde glazen kap
Loc.2
€ 130 - € 180
Eikenhouten 5-ladenkastje met porseleinen handknopjes, h.85 x b.40 x d.35 cm.
Loc.2
€ 20 - € 30
Bronzen sculptuur van een Indiase god, h.100 cm.
Loc.2
€ 400 - € 550
Willem de Zwart, Den Haag 1862-1931 Den Haag, Paard en wagen in landschap, geaquarelleerde tekening, 29 x 12 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
Ond.gesign., Stierenvechtarena met stier, olieverf op doek, 54 x 44 cm.
Loc.2
€ 50 - € 70
Onb. Meester, Stilleven met Orchideeën in kader met Chinese tekens, olieverf op board, 60 x 80 cm.
Loc.2
€ 20 - € 30
J. Rijn, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 80 x 40 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
Kees van Dongen, Venise, pochoir-litho op Japans imperial papier, 1925, 25 expl., 29 x 28,5 cm.
Loc.2
€ 450 - € 650
Antieke eikenhouten 2-deurs vitrinekast met geprofileerde kap, Holland ca. 1790, h.170 x b.130 x d.40 cm.
Loc.2
€ 300 - € 425
Antiek gepolychromeerd Biedermeier porseleinen koffieserviesje
Loc.2
€ 40 - € 60
Koopje van 28 antieke blauw gedecoreerde tegeltjes
Loc.2
€ 40 - € 60
Eikenhouten halfmaantafeltje met gedraaide pootjes, h.74 x b.67 x d.30 cm.
Loc.2
€ 30 - € 45
Oude teakhouten whitewash verkoopbalie / kookeiland met 8 deuren afgedekt met dik marmeren blad, h.100 x L.186 x d.79 cm
Loc.2
€ 900 - € 1.300
Stel bronzen tafellampen met zwartkleurige pilaarvormige poot afgezet met chroom met tweedstof kappen, h.89 cm.
Loc.2
€ 55 - € 75
Marmeren Art Deco groep met twee bronskleurige herten, h.42 x l.58 cm.
Loc.2
€ 100 - € 140
Koopje divers kristal, etc., w.o. karaffen
Loc.2
€ 20 - € 30
Mahoniehouten dressboy, h.123 x b.53 x d.40 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Koopje van 2 met landschap beschilderde Empire vaasjes, h.16 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Kristallen kaasstolp
Loc.3
€ 50 - € 70
Art Deco beeldje van een zittende dame, h.23 cm.
Loc.3
€ 75 - € 110
Koopje van 8 porseleinen Goebel monnikjes
Loc.3
€ 100 - € 140
Koopje van 5 antieke porseleinen biscuit beeldjes van danseressen
Loc.3
€ 60 - € 90
Kristallen zuurstel
Loc.3
€ 50 - € 70
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen niervormig doosjes met messing montuur
Loc.3
€ 100 - € 140
Antiek met landschap en personen beschilderde porseleinen Empire vaasje, h.20 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Koop van 3 oude porseleinen popjes, h.20 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Koopje diverse Chinees porseleinen kommen en schoteltjes (deels defect)
Loc.3
€ 30 - € 45
Schoonhoven, 2 plateel vaasjes, h.13 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Antiek schildpaddoosje met miniatuur portret
Loc.3
€ 150 - € 220
Ond.monogram, Gezicht op een tuin, olieverf op doek, 18 x 24 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Antiek 18e eeuw Duits Schwarzwalder klokje met porseleinen wijzerplaat, 22 x 17 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Set van 5 gepolychromeerde Delftse bordjes, 18e eeuw
Loc.3
€ 160 - € 240
Koopje diverse Dinosaurustanden, ca. 70 miljoen jaar oud, 150 gr.
Loc.3
€ 20 - € 30
Wit metalen rijkbewerkte Joodse kandelaar
Loc.3
€ 240 - € 340
Bronzen kunstobject van dansend paar op marmeren voet, h.27 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Bengt Lindström, Visage, olieverf op doek, 1963, 24 x 19 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Meerkleurig glazen staande figuur, h.34 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
Antieke gepolychromeerde theeflacon met op de dop beschilderde dame in landschap
Loc.3
€ 60 - € 90
Naar Rembrandt, Delftse ingelijste plaquette, 22 x 16 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
Stel koperen Lodewijk de XIV-stijl 1-lichts kandelaars rustend op klauwpootjes, h.15 cm.
Loc.3
€ 25 - € 35
Gepolijst stuk carneool, 13,2 cm., 1,21 kg
Loc.3
€ 18 - € 25
Met goud opgelegde presenteerblaadje met 4 fichedoosjes met ivoren fiches
Loc.3
€ 50 - € 70
2 Bronzen sluitgewichten
Loc.3
€ 20 - € 30
3 Bronzen penningen (Laeta Theo Zundert, Vincent Paus en Johannes de 23ste)
Loc.3
€ 30 - € 45
Metalen sculptuur van twee hondjes rustend op voetstuk, L.36 x h.18 cm.
Loc.3
€ 16 - € 25
Antieke bronzen olielamp
Loc.3
€ 150 - € 220
Gepolijst stuk labradoriet, 12,3 cm.
Loc.3
€ 10 - € 14
Bronzen sculptuur van een wassende dame, h.24 cm.
Loc.3
€ 110 - € 150
Handgestoken Nepalees houten vat met deksel, h.39 x diam.31 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Antieke grote koperen melkbus
Loc.3
€ 30 - € 45
Antiek notenhouten pianobankje
Loc.3
€ 40 - € 60
Antieke mahoniehouten latjes theestoof met koperen ketel
Loc.3
€ 40 - € 60
Rood koperen blokkenbak rustend op klauwpoten, h.41
Loc.3
€ 6 - € 10
Antieke houten ton met metalen verdeling
Loc.3
€ 20 - € 30
Met dieren en personen gedecoreerde koperen ketel met 2 door leeuwen vastgehouden ringen rustend op klauwpootjes, h.43 x diam.47 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Antieke Japanse goud imari kom met landschap decoraties, h.12 cm., diam.22 cm
Loc.3
€ 100 - € 140
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot, h.22 cm.
Loc.3
€ 35 - € 45
Art Deco vaasje in schildpadglas, h.19 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Melk en bloed roomschaaltje met Chinese monnik, 19e eeuw
Loc.3
€ 50 - € 70
Chinese bronzen Kwan Yin met op het voorhoofd een rode steen, h.25 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
233
3 Goud glazen snuifflesjes met binnenin een beschildering
Loc.3
€ 40 - € 60
Koopje divers antiek kleingoed w.o. een flacon, 2 kop en schotels, defecte noot, etc.
Loc.3
€ 40 - € 60
Antieke ivoren brievenopener en een sigarenknipper met hertshoorn
Loc.3
€ 30 - € 45
Imari porseleinen schotel met bloemen en dierdecoraties met randbeschadigingen, diam.22,5 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
237
14 Kt. roodgouden collier met hanger bezet met granaat
6-k
€ 190 - € 280
Oud gekleurd 20 kt. gouden armband, 28 gr.
6-k
€ 1.000 - € 1.400
14 Kt. gouden armband bezet met granaten, 28,9 gr.
6-k
€ 800 - € 1.200
14 Kt. geelgouden rozet ring met briljant geslepen saffier en diamant 0,32 ct. rm: 17 (54)
6-k
€ 220 - € 320
14 Kt. bicolor ring met briljant geslepen diamanten 0,30 ct. rm: 17,5 (55)
6-k
€ 280 - € 400
14 Kt. geelgouden ring met een flexibele slang aan de bovenzijde bezet met briljant geslepen diamanten 0,02 ct. rm: 15 (47)
6-k
€ 100 - € 140
14 Kt. gouden damesring bezet met granaat
6-k
€ 60 - € 90
14 Kt. gouden rozetring bezet met granaat, 7,8 gr.
6-k
€ 220 - € 320
18 Kt. geelgouden ring bezet met diamant en saffier
6-k
€ 150 - € 220
14 Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamant 0,03 ct. rm: 17 (53)
6-k
€ 90 - € 130
14 Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamanten 0,05 ct. rm: 19 (59)
6-k
€ 70 - € 100
14 Kt. bicolor solitair ring met briljant geslepen diamant 0,10 ct. rm: 17 (53)
6-k
€ 110 - € 160
14 Kt. geelgouden ring met robijn en briljant geslepen diamanten 0,04 ct. rm: 17,5 (55)
6-k
€ 50 - € 70
14 Kt. geelgouden rijring met saffier en 8 kant geslepen diamant 0,04 ct. rm: 16,25 (52)
6-k
€ 75 - € 110
BWG rood gouden ring met cabuchon geslepen opaal en briljant geslepen diamanten 0,78 ct. rm: 16,25 (51)
6-k
€ 500 - € 700
18 Kt. bicolor ring met ovaal facet geslepen smaragd en briljant geslepen diamanten 0,14 ct. rm: 17 (53)
6-k
€ 240 - € 340
3 Antieke Imari schotels met 2 kommen
Loc.3
€ 60 - € 90
3 Bronzen penningen (van Albert Schweitzer, La Fontaine en Picasso)
Loc.3
€ 60 - € 90
3 Antieke tinnen lepels met keurd, 17e/18e eeuw, bodemvondst Utrecht
Loc.3
€ 65 - € 100
Blauw gedecoreerde Chinese kom en 3 blauw gedecoreerde vaasjes en dekselpotje
Loc.3
€ 30 - € 45
Oud porseleinen wierookbrander onder deksel (deksel defect), China, 12 cm.
Loc.3
€ 10 - € 14
Bronskleurig beeldje van een zittend jongetje met hengel
Loc.3
€ 10 - € 14
J. Joire, Bronzen beeldengroep van twee honden, h.30 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
Stuk gepolijste grijze jaspis, 17 cm.
Loc.3
€ 18 - € 25
261
Koopje van tien versteende zee-egels
Loc.3
€ 35 - € 50
262
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Kip, aquarel, 41 x 32 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
263
Meerkleurig glazen sculptuur van een hert, h.40 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Meerkleurig glazen sculptuur van een eend, h.10 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Bronzen sculptuur van meisje naar Botero rustend op marmeren voetstuk, h.35 cm.
Loc.3
€ 55 - € 75
266
5 Antieke Chinees porseleinen Imari kommen en Imari schotels
Loc.3
€ 100 - € 140
267
3 Jade snijstukken
Loc.3
€ 90 - € 130
268
Vuurvergulde bronzen Empire pendule bekroond met twee engelen met harp, Frankrijk ca.1810, h.43 cm.
Loc.3
€ 1.200 - € 1.600
269
Stel bronzen cassolettes op rood marmeren onderstel, h.32 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
270
Château La Fiefs de Lagrange, 2e wijn, St. Julien, in org. kist 2007, 6x
Loc.3
€ 110 - € 160
Château Maucaillou Cru Bourgeois Moulis-Médoc in kist 2007, 6x
Loc.3
€ 120 - € 170
272
Château de Camensac Grand Cru Haut-Médoc 2004, in org. kist, 6x
Loc.3
€ 150 - € 220
273
Château De Fieuzal Grand Cru Léognan-Graves 1999 in org. Kist, 6x
Loc.3
€ 180 - € 260
274
Château La Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2012,in originele kistjes, 2x
Loc.3
€ 20 - € 30
275
Kistje met Château Les Tres Quots Médoc Cru Bourgeois 2011, 6x
Loc.3
€ 40 - € 60
Château Larose Trintaudon Cru Grand Médoc 2006, in org. kist, 6x
Loc.3
€ 90 - € 130
277
Kist met Château Poujeaux, Cru Exeptionnel Moulis-Médoc 2007, 6x
Loc.3
€ 120 - € 170
278
Loc.3
€ 20 - € 30
Château Tauzinat L' Hermitage, Grand Cru St. Emilion "03, in org. kist, 6x
Loc.3
€ 100 - € 140
Kistje met 3x Château Cissac Cru Exceptionnel Haut Médoc 2004
Loc.3
€ 50 - € 70
Warre Vintage Port Quinta Da Cavadinha 1996 in org. kist, 2x
Loc.3
€ 50 - € 70
282
Off-white gelakt puntkastje met vijf laden, h.65 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Met personen beschilderde houten Indiase kist, h.40 x b.69 x d.35 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas, h.60 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
285
Rood/wit/blauw beschilderde metalen kist, h.32 x b.59 x d.38 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
286
Rood/wit/blauw beschilderde metalen kist, h.31 x b.70 x d.41 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
287
Handgeknoopt wollen Ziegler kleed, 155 x 206 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
288
Set van 4 gepolychromeerde met streepstof beklede eetkamerstoelen op cabriole poten
Loc.3
€ 100 - € 140
289
Ingelegde kersenhouten ronde tafel, h.76 x diam.107 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een arend op rots rustend op marmeren voetstuk, h.58 cm.
Loc.3
€ 380 - € 550
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas bekroond door een Foohond, h.60 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
292
Stel bronzen tafellampen met bruin en chroom afgezet met beige kapjes, h.88 cm.
Loc.3
€ 55 - € 75
293
Stel handbeschilderde plateel Juliana- en Emmaborden, Schoonhoven, d.32 cm. (onderrand Julianabord defect)
Loc.3
€ 80 - € 120
294
Stel kristallen 1-lichts kandelaars, h.30 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
Antieke kristallen kaasstolp op onderschotel
Loc.3
€ 30 - € 45
Koopje divers Herend porselein en kandelaar
Loc.3
€ 100 - € 140
297
Koopje divers Chinees porselein
Loc.3
€ 50 - € 70
298
Trilobiet, 26,5 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
299
Stam versteend hout, Madagascar, 250 miljoen jaar oud, 21,5 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Woestijnroos, 18 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
2 Zeldzame Chinese Boeddha figuren uit versteend hoorn
Loc.3
€ 700 - € 1.000
Afrikaans houten masker, L.60 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Beschilderde massief teakhouten dikke spiegellijst met spiegel, h.11 x L.103 x b.67 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
W.L. Weijmans, Boerderij in de winter, gedateerd 1965, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Antieke Chinese geborduurde lap, 68 x 37 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Antieke Perzische gouache/gem. techniek op met goud opgehoogd rijstpapier met voorstelling van een vrouw en bedelaar, in een met certosina-techniek ingelegde lijst, Isfahan, Antieke Perzische gouache/gem. techniek met voorstelling van een vrouw en bedelaar, in een met certosina-techniek ingelegde lijst, Isfahan, 66 x 41 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Leo Stracke, Dorpsgezichtje met molen en boot, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Beukenhouten stoel bekleed met bont
Loc.3
€ 200 - € 280
Loc.3
€ 200 - € 280
Verzilverde Art Deco tafellamp met satiné bol
Loc.3
€ 130 - € 190
Gepolychromeerd Chinees aardewerken Tang-stijl paard, h.52 cm.
Loc.3
€ 70 - € 100
Stel met koper afgezette marmeren vierlicht kandelaars, h 36 cm
Loc.3
€ 360 - € 550
313
Bronzen Ganesha, h.32 x b.46 cm.
Loc.3
€ 90 - € 120
Schelpen/stenen collier rustend op metalen standaard, h.50 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Halssieraad vervaardigd van tanden met bloedkoralen schelpen rustend in metalen standaard, h.64 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Halssieraad vervaardigd uit rode/zwarte kralen, diverse schelpen, etc. rustend in metalen standaard, h.58 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
Uit schelpen vervaardigd hals-sieraad rustend op metalen standaard, h.55 x b.34 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Goud gelakt metalen design dressoir met lederen wijnhouders geschikt voor 50 flessen en afgedekt door een glasplaat, h.86 x b.155 x d.46 cm.
Loc.3
€ 800 - € 1.200
Balinees schilderij van Dansende figuren, tempera op doek, 45 x 35 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
A.J. Besters, 1747-1849, Landschap met vee, olieverf op paneel, 29 x 36 cm., r.o.ges.
Loc.3
€ 1.500 - € 2.200
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen saffier en diamant 0,22 ct. rm: 17,5 (54)
6-k
€ 200 - € 280
14 Kt. geelgouden solitair ring bezet met briljant
6-k
€ 300 - € 500
14 Kt. gouden damesring bezet met gele steen
6-k
€ 30 - € 45
14 Kt. solitair ring met briljant geslepen diamant 0,20 ct. rm: 19 (60)
6-k
€ 360 - € 500
14 Kt. bicolor ring met princes geslepen citrien en briljant geslepen diamanten 0,04 ct. rm: 17 (53)
6-k
€ 100 - € 140
326
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten 0,02 ct. rm: 17,5 (55)
6-k
€ 40 - € 60
Geelgouden ring bezet met een briljantje (band is uit model)
6-k
€ 150 - € 220
328
14 Kt. bicolor oorhangers met briljant geslepen diamanten 0,28 ct.
6-k
€ 300 - € 425
329
14 Kt. bicolor oorhangers met briljant geslepen diamanten 0,38 ct.
6-k
€ 340 - € 500
330
14 Kt. geelgouden oorhangers met cultivé parels
6-k
€ 25 - € 35
331
6-k
€ 45 - € 65
14 Kt. geelgouden oorknoppen met blauwe topaas
6-k
€ 30 - € 45
Paar gouden oorstekers met granaat
6-k
€ 80 - € 120
14 Kt. geelgouden oorringen met parels
6-k
€ 70 - € 100
6-k
€ 20 - € 30
336
14 Kt. 3 kleuren oorknoppen bezet met cultivé parels
6-k
€ 25 - € 35
B.Rosiak, kathedraal, schip 12 x 8 cm
Loc.3
€ 40 - € 60
G.C.A.Last, Oude litho van een reisgezelschap, 27 x 20 cm.
Loc.3
€ 30 - € 40
Société Céramique, Maestricht , aardewerken herinneringsschotel, diam. 37 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Samuel Hendrik Mendes da Costa, Amsterdam 1845-1923 Amsterdam, Landschap met een vrouw en houthakkende personen, olieverf op doek, 60 x 45 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
341
Joseph Israels, Groningen 1824-1911 Den Haag, Groningse boerin in landschap en een Groningse boerin in interieur, olieverf op board, 26 x 15 cm.pendant
Loc.3
€ 2.000 - € 2.800
Han van Meegeren, Deventer 1889-1947 Amsterdam, Portret van een staande naakte dame in interieur, olieverf op board, 26 x 21 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
343
Marie-Marc Antoine Bilcocq, Paris 1755-1838, pendant van twee kinderen in interieur, olieverf op paneel, 19 x 16 cm.
Loc.3
€ 1.200 - € 1.700
J.Rengers, Schelpenvisser, olieverf op doek, 18 x 24 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
345
Toegeschreven aan H.Hulk, Strandgezicht met bomschuiten, olieverf op paneel, 16 x 22 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Deels blauw beschilderde Chinese 2-deurs kast met houten schuifsluiting, h.86 x b.105 x d.45 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
347
Art Deco sculptuur van twee gestileerde honden op marmeren basement
Loc.3
€ 130 - € 190
Verzilverd bronzen Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap h.43 cm.
Loc.3
€ 180 - € 260
Eikenhouten richel met twee mannenkopjes
Loc.3
€ 6 - € 10
Antieke wortelnotenhouten Chippendale 2-deurs vitrinekast rustend op klauwpoten, h.220 x b.140 x d.50 cm. (3 ruitjes defect)
Loc.3
€ 500 - € 700
Koopje divers Delfts blauw aardewerk
Loc.3
€ 20 - € 30
352
Set van 6 gekleurde Boheems kristallen glazen, h.22 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
353
Koop divers porseleinen beeldjes, etc.
Loc.3
€ 30 - € 45
Gepolychromeerd 19-delige kerststal
Loc.3
€ 60 - € 90
355
4-Delig koperen inktstel bestaande uit een inktpotje, een pennenbakje en 2 gecanneleerde 1-lichts kandelaartjes
Loc.3
€ 30 - € 45
356
Koopje Chinees porseleinen kommen met deksels (defecten)
Loc.3
€ 80 - € 120
Deels zwart en grijs gelakte eetkamertafel vervaardigd van een antieke poortdeur rustend op metalen onderstel, h.80 x b.103 x L.268 cm.
Loc.3
€ 1.400 - € 2.000
358
Set van 6 zwart gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel
Loc.3
€ 500 - € 700
Handgeknoopt Isfahan kleed, 370 x 255 cm.
Loc.3
€ 300 - € 425
Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een paard met ruiter, h.60 cm.
Loc.3
€ 360 - € 550
Gijsbertus Craeyvanger, Utrecht 1810-1895, Landschap met personen bij ondergaande zon en een Landschap met personen, gedateerd 1839 en 1851, pendant, olieverf op paneel (2x), 49 x 38 cm.
Loc.3
€ 3.000 - € 4.250
362
Rein Miedema, Harlingen 1835-1912 Rotterdam, Maanlandschap met molen, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
Martin (Martijn) Monnickendam, Amsterdam 1874–1943 Amsterdam, Stilleven met zittende Boeddha, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
Bronzen Art Deco tafellamp met gesatineerde glazen kap
Loc.3
€ 130 - € 190
365
Antieke mahoniehouten 2-deurs penantkast, Holland ca.1840, h.93 x b.105 x d.47 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
366
Legering pendule op koperen pootjes en met koperen ornamenten, h.62 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
367
Art Deco tafellampje op smeedijzeren voetje met gesatineerd glazen kapje
Loc.3
€ 110 - € 160
368
F. Wolkers, Zeegezicht met maan, olieverf op doek, 76 x 50 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Antieke mahoniehouten Engelse kaptafel, ca. 1890, met 3-luik spiegelopstand, h.178 x b.110 x d.50 cm.
Loc.3
€ 200 - € 280
Art Deco tafellamp met drie witte bollen
Loc.3
€ 150 - € 220
Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen kaasstolp op onderschotel
Loc.3
€ 40 - € 60
2 Kristallen schaaltjes
Loc.3
€ 50 - € 70
Stel geslepen kristallen dekselbokalen, h.32 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Kristallen tafelstel met peper- zout- en olie en azijnvaatjes
Loc.3
€ 20 - € 30
375
Lion Schulman, Hilversum 1851-1943 Kamp in Duitsland, Winter en zomerlandschap, olieverf op paneel, 33 x 25 cm.pedant
Loc.3
€ 600 - € 850
376
P.D. van der Burg, Havengezicht met bedrijvigheid en schepen met op de achtergrond een kerk, 57 x 44 cm.
Loc.3
€ 3.200 - € 4.500
377
A.P. Luyt, Vee in landschap, gedateerd 1867, olieverf op paneel, 25 x 36 cm.
Loc.3
€ 360 - € 500
378
Toegeschreven aan G.F. Teyssen, Hutje in bosrijke omgeving met personen, olieverf op paneel, 18 x 15 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
379
Sjamaar Pieter Gerardus, Den Haag 1819-1876 Den Haag, Dinerend gezelschap bij kaarslicht, olieverf op paneel, 27 x 22 cm.
Loc.3
€ 650 - € 950
Onb.meester, Personen in interieur, olieverf op paneel, 39 x 29 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
381
Kerekeks, Tram in straat, opgehoogde plaat in lijst, 50 x 39 cm.
Loc.3
€ 6 - € 10
Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast, h.95 x b.115 x d.55 cm.
Loc.3
€ 280 - € 400
383
Zwartgelakte schoorsteenpendule geflankeerd door 2 goudkleurige ionische zuilen, h.30 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
384
Aardewerken Art Deco vaas, h.28 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Verchroomde Art Deco tafellamp met voorstelling van vis vangende ijsvogel met gesatineerd glazen kapje gedragen door een rietsigaar
Loc.3
€ 150 - € 220
Betonnen borstbeeld van een Romein op sokkel, h.55 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Beglaasde crèmekleurige 2-deurs kast met bajonetsluiting, h.230 x b.120 x d.44 cm.
Loc.3
€ 600 - € 850
388
Set van 3 gemerkte 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met florale decoraties, diam. 33 cm.
Loc.3
€ 240 - € 340
Chinees porseleinen 5-delig kaststel
Loc.3
€ 60 - € 90
Stel blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvazen, h.34 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Met Hollandse taferelen gedecoreerde aardewerken 5-delig kaststel (deels gerestaureerd)
Loc.3
€ 50 - € 70
Koop divers aardewerk, porselein, etc.
Loc.3
€ 30 - € 45
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.3
€ 30 - € 40
Antieke eikenhouten staartklok met handbeschilderde wijzerplaat (verkeerde slinger op de foto, slinger zit in behuizing)
Loc.3
€ 150 - € 220
Mahoniehouten nachtkastje met een deurtje, lade, en een rood marmeren blad, h.75 x b.38 x d.32 cm.
Loc.3
€ 20 - € 30
396
Oude Gepolychromeerde geglazuurde aardewerken Chinese Fu hond op sokkel, h.110 cm.
Loc.3
€ 280 - € 380
Deels wit gelakte iepenhouten zuil, h.132 x b.70 x d.70 cm.
Loc.3
€ 220 - € 300
Donker gebeitste grenenhouten tafel, h.74 x L.126 x b.70 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Stel bronzen tafellampen met bruin en zilver afgezette voet met tweedstof kappen, h.66 cm.
Loc.3
€ 55 - € 75
Bronzen beeldengroep van twee herten, h.76 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
J.Haufsmann, tekening van kamelen, 21 x 19 cm.
Loc.3
€ 35 - € 50
Adriaan Timmers, Rotterdam 1886-1952 Wormerveer, Stilleven met boeken, blakers, landkaarten, etc., olieverf op doek, x 45 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
Onb.meester, Boerenjongen met vuur, olieverf op paneel, 54 x 60 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Beigekleurige 2-delige kast met boven beglaasde deuren en in de onderkast 2 deuren, h.240 x b.105 x d.40 cm.
Loc.3
€ 475 - € 650
14 Kt. geelgouden hanger met koraal
6-k
€ 50 - € 70
14 Kt. geelgouden collier bezet met parels
6-k
€ 150 - € 220
14 Kt. gouden camee broche, 9,5 gr.
6-k
€ 220 - € 320
408
14 Kt. geelgouden collier met hanger met briljant geslepen diamanten 0,05 ct.
6-k
€ 130 - € 190
Twee 14 kt. gouden manchetknopen, 8,6 gr.
6-k
€ 120 - € 170
Gouden medaillon bezet met briljant
6-k
€ 100 - € 140
411
Gouden munt aan hanger, Laurens, Rotterdam 1940-1959 en een vergulde cent als hanger
6-k
€ 70 - € 100
412
14 Kt. gouden collier met hanghorloge met gouden kast
6-k
€ 80 - € 120
413
Amerikaans laag gehalte gouden ketting en 14 kt. gouden ketting
6-k
€ 50 - € 70
414
Omega dameshorloge met band (in originele staat en goed werkend)
6-k
€ 50 - € 70
415
Set gouden oorstekers met parel en elk 3 diamanten. Design Buchwald
6-k
€ 130 - € 190
416
Twee 18 kt. gouden oorclips met bollen, 10,4 gr.
6-k
€ 150 - € 220
417
14 Kt. bicolor oorknoppen met 8 kant geslepen diamanten 0,16 ct.
6-k
€ 140 - € 200
418
14 Kt. bicolor oorknoppen met 8 kant geslepen diamant 0,01 ct.
6-k
€ 20 - € 30
14 Kt. geelgouden oorknoppen
6-k
€ 25 - € 35
14 Kt. geelgouden creolen
6-k
€ 20 - € 30
Koop diverse aardewerken en porseleinen borden
Loc.3
€ 20 - € 30
Koopje divers porselein w.o. Herend
Loc.3
€ 40 - € 60
Koopje diverse Japanse souvenirs
Loc.3
€ 20 - € 30
Antieke blauw/wit porseleinen dekselpot met 4 oortjes en Kylin op deksel en grote gemberpot met decor van draak en pauw, China, 22 cm.
Loc.3
€ 90 - € 130
425
Antieke eikenhouten staartklok met handbeschilderde wijzerplaat, h.79 cm.
Loc.3
€ 600 - € 800
Stel bronzen kandelaars gedragen door jongetjes, h.42 cm.
Loc.3
€ 140 - € 200
427
2 Iepenhouten Chinese 2-deurs nachtkastjes, h.70 x b.45 x d.35 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
428
W.L. Weijmans, Boer in sloot bij boerderij, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
429
Peter van den Braken (Eindhoven, 1896 - aldaar, 1979), Impressionistische voorstelling met boomgaard, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 800 - € 1.200
430
W.L. Weijmans, Raven in besneeuwd landschap, handgesigneerde litho, 45 x 36 cm.
Loc.3
€ 10 - € 14
431
R. Scholten, Vissen, pasteltekening, 53 x 70 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
R. Scholten, Vissen, pasteltekening, 50 x 34 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
433
Antieke Japanse bronzen vaas met decor van vissen, h.46 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
434
Zeer grote wit met groen gelakte deels beglaasde 2-deurs kast, h.250 x b.126 x d.45 cm.
Loc.10
€ 1.200 - € 1.700
Koopje divers kleingoed w.o. aardewerk, porselein, etc.
Loc.3
€ 20 - € 30
Koopje divers w.o. koperwerk, Limoge porselein etc.
Loc.3
€ 20 - € 30
437
Zwaar handgesmeed wijnrek voor 50 flessen
Loc.3
€ 130 - € 180
Loc.3
€ 130 - € 180
Goud vergulde bronzen 3-lichts wandkandelaar, h.82 cm.
Loc.3
€ 380 - € 550
Grote geslepen spiegel in goud met zwarte lijst, 120 x 89 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Metalen goud- met wit gelakte wandlamp in de vorm van bloemen, 120 x 73 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
Onb.meester, Schaapjes met schaapherder op de heide, olieverfje op paneel, 17 x 12 cm.
Loc.3
€ 16 - € 25
Gepolychromeerde sculptuur van een dikke dame naar Niki de Saint Phalle rustend op zwart marmeren voetstuk, h.80 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
444
Verzilverde bronzen Art Deco tafellamp met groen gesatineerd glazen kap, h.45 cm.
Loc.3
€ 180 - € 260
445
Rood glazen vaas
Loc.3
€ 30 - € 45
Oranje met rood marmeren Art-Nouveau pendule met koperen ornamenten, h.35 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
447
Art Deco tafellamp op marmeren voet met witte bolletjes
Loc.3
€ 130 - € 190
Latour, Kindjes en boerenwagen op landweg, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Oude landkaart, Hollandia, 44 x 34 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Oude landkaart, Noordzee, 60 x 50 cm.
Loc.3
€ 40 - € 60
Gepolychromeerde gelakte metalen wijntafel, h.68 x diam.60 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
Loc.3
€ 120 - € 170
2 Lampvoeten vervaardigd uit een nikkelen ketting met grijze kap, h.62 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld, h.70 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
Metalen staande schemerlampvoet met antraciet kap, h.180 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
456
Deels verzilverd met zwart gepolitoerde houten Art Deco hanglamp met gesatineerd glazen schaalkappen, Ezan
Loc.3
€ 280 - € 400
Antieke kastanjehouten eetkamertafel, h.70 x L.200 x b.100 cm.
Loc.3
€ 400 - € 600
Set van 6 eikenhouten Lodewijk XIII-stijl stoelen bekleed met gobelin stof
Loc.3
€ 120 - € 170
Plazuid servies, N.V. Koninklijke plateel bakkerij, Zuid Holland, Gouda
Loc.3
€ 300 - € 425
2 Porseleinen dekselpotten (waarvan een met deksel) met decor van vrouw met sotjes, China
Loc.3
€ 18 - € 25
3 Porseleinen kastkommen met decoraties van hanen
Loc.3
€ 50 - € 70
2 Gepolychromeerde met personen gedecoreerde Chinees porseleinen schotels (deels defect), diam.22 cm.
Loc.3
€ 50 - € 70
463
Koopje van 4 antieke sculpturen van speksteen
Loc.3
€ 60 - € 90
464
Antiek bronzen tempelbel met Kylin of tempelleeuw, vermoedelijk 15/16e eeuw, Java
Loc.3
€ 45 - € 60
465
Netsuké van ratjes, gesign.
Loc.3
€ 50 - € 70
466
Antiek porseleinen snuifflesje met erotisch decor en met karaktermerk en goud/ gele stopper, China
Loc.3
€ 50 - € 70
467
Antiek porseleinen snuifflesje met erotisch decor en karaktermerk met stopper, China
Loc.3
€ 50 - € 70
468
Mammoet ivoren netsuke van een kip met kuiken, gesigneerd
Loc.3
€ 45 - € 65
Porseleinen (erotisch) snuifflesje met karaktermerk op onderzijde met goudkleurige stopper, vermoedelijk laat 19e eeuw, China
Loc.3
€ 50 - € 70
470
2 Antieke spekstenen tempelleeuwtjes, h.11 cm.
Loc.3
€ 80 - € 120
Antiek porseleinen schenkkannetje met deksel met fraai decor van vrouwen in landschap met tempel, Satsuma, Meiji, Japan
Loc.3
€ 35 - € 45
Koopje divers kleingoed w.o. porselein, lakwerk, houtsnijwerk
Loc.3
€ 30 - € 45
473
Blauw aardewerken Art Deco vaas, h.37 cm.
Loc.3
€ 120 - € 170
Gesigneerd bronzen voetje van de jonge Boeddha, vermoedelijk laat 19e eeuw, China
Loc.3
€ 55 - € 75
475
Etnografica, Antiek houten opiumcontainer met aap op deksel en rondom ingelegd met fabeldieren, Karo-Batak, Sumatra
Loc.3
€ 35 - € 50
2 Chinees blauwe beeldjes (stempel onderkant), ca. h.30 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Koperen Jugendstil fotolijst, 31 x 23 cm.
Loc.3
€ 30 - € 45
Koopje divers kleingoed w.o. Indonesisch boekje op bamboe, diverse antieke prikkers en 2 binocles (1 defect)
Loc.3
€ 50 - € 70
479
Antiek metalen snuifflesje met (2x) hoog reliëf van leeuw en aan beide zijden een grote rode steen en rode stopper, China
Loc.3
€ 50 - € 65
3 Gestoken dubbelzijdige Chinese draken amuletten
Loc.3
€ 50 - € 70
Antiek blauw/wit porseleinen rolwagen met karaktermerk en blauw/wit porseleinen olieflesje met karaktermerk, China
Loc.3
€ 50 - € 65
482
Antiek blauw gedecoreerd Chinees trekpotje
Loc.3
€ 300 - € 425
483
Antiek gepolychromeerd luster glazuur aardewerken kinder theeserviesje
Loc.3
€ 30 - € 45
484
Bronzen sculptuur van een meisje op stoel, h.15 cm.
Loc.3
€ 35 - € 45
4 Oude gepolychromeerde porseleinen pijpen
Loc.3
€ 30 - € 45
2 Boekensteunen met pauwen
Loc.3
€ 130 - € 190
Drie 19e eeuwse blauwe 4 pastster tegels
Loc.3
€ 60 - € 90
Antiek Chinees bronzen wierookpotje met houten deksel en drakendecoraties, h.16 cm.
Loc.3
€ 60 - € 90
18 Kt. gouden ring met roos geslepen diamanten 0,15 ct. rm: 17 (53)
6-k
€ 150 - € 220
18 Kt. bicolor rijring met briljant geslepen diamanten 0,45 ct. rm: 18 (56)
6-k
€ 500 - € 700
14 Kt. geelgouden ring met smaragd en briljant geslepen diamanten 0,05 ct. rm: 16,5 (52)
6-k
€ 50 - € 70
14 Kt. bicolor ring met saffier en briljant geslepen diamanten 0,01 ct. rm: 17 (53)
6-k
€ 40 - € 60
14 Kt. geelgouden molen met draaiende wieken als hanger
6-k
€ 90 - € 130
14 Kt. geelgouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamanten 0,30 ct.
6-k
€ 220 - € 320
14 Kt. bicolor oorhangers met 8 kant geslepen diamanten 0,01 ct.
6-k
€ 60 - € 90
14 Kt. geelgouden ring met cabuchon geslepen koraal rm: 17 (53)
6-k
€ 150 - € 220
497
18 Kt. gouden ring bezet met 0.50 ct. roosdiamant, 8,1 gr.
6-k
€ 550 - € 800
498
14 Kt. bicolor ring met briljant gesleepn diamanten 0,04 ct. rm: 17,5 (55)
6-k
€ 150 - € 220
14 Kt. geelgouden ring met 8 kant geslepen diamanten 0,08 ct. rm: 18,5 (58)
6-k
€ 110 - € 160
14 Kt. gouden brede ring bezet met 3.36 ct. briljant, 13,7 gr.
6-k
€ 1.900 - € 2.800
501
14 Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamant 0,06 ct. rm: 17,25 (54)
6-k
€ 100 - € 140
502
14 Kt. gouden ring bezet met mosagaat
6-k
€ 100 - € 140
503
14 Kt. geelgouden ring met saffier en briljant geslepen diamanten 0,05 ct. rm: 19 (59)
6-k
€ 50 - € 70
504
18 Kt, bicolor ring met briljant geslepen diamanten 0,04 ct. rm: 17 (53)
6-k
€ 180 - € 260
505
Antieke gepolychromeerde Delftse aardewerken schotel, 18e eeuws, diam. 35 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
Antieke gepolychromeerde Delfts aardewerken schotel, 18e eeuws, diam. 35 cm.
Loc.3
€ 150 - € 220
507
In hoogglans beschilderd 3-deurs dressoir met afbeeldingen van bloemen en Chinees huis, h.90 x b.200 x d.41 cm.
Loc.3
€ 1.200 - € 1.700
508
Antiek iepenhouten staartschippertje met fraai beschilderde wijzerplaat, h.67 cm.
Loc.3
€ 3.400 - € 4.750
509
Cornelis Johannes (Kees) Maks, Amsterdam 1876-1967 Amsterdam, Halfnaakte vrouw in landschap, olieverf op doek, 50 x 63 cm.
Loc.3
€ 3.200 - € 4.500
510
Monogram, Hollandse School, Rivierlandschap met molen, olieverf op doek, 19e eeuw (monogram r.o. ged.1851), 33 x 41 cm.
Loc.3
€ 360 - € 550
511
Monogram W.G. tekening, tafereel, 20 x 15 cm.
Loc.3
€ 60 - € 80
Oude wortelnotenhouten Art Deco wandkast met 2 beglaasde deuren en een secretaire-gedeelte met daarin archief vakken en een lederen blad, h.130 x b.120 x d.35 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
Art Deco tafellamp met gestilleerde dame en kapje in bloemdecor
Loc.3
€ 160 - € 240
Koop divers glaswerk
Loc.3
€ 20 - € 30
Toegeschreven aan Hendrik Petrus Berlage (1856 –1934), robuuste eikenhouten bijzettafel, h.45 x b.65 x d.35 cm.
Loc.3
€ 100 - € 140
516
Stel Empire-stijl 2-lichts kandelaars op marmeren voetstuk, h.53 cm.
Loc.3
€ 600 - € 850
517
Antieke mahoniehouten ingelegde likeurkelder met inhoud van 6 karaffen en 2 glaasjes (deels defect), Holland ca. 1790
Loc.3
€ 150 - € 220
Oud Chinees lakwerk luik met diverse teksten, h.74 x b.217 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
Antieke mahoniehouten Louis Philip linnenkast met geprofileerde kap, h.230 x b.170 x d.60 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
520
Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een springende kikker rustend op marmeren voetstuk, h.50 x b.115 cm.
Loc.11
€ 450 - € 650
Eikenhouten portemanteau met spiegel, Holland ca. 1905, h.210 x b.85 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
522
Grote metalen gegalvaniseerde engel, h.76 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
523
Verzilverd dienblad met spiegel, 60 x 35 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
524
Antiek zwart geëbonniseerd houten bidstoeltje met getorste spijlen en floraal gedecoreerde geborduurde stoffering, h.90 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
525
Spiegel of psyche in goudkleurige ornamenten lijst, h.175 x b.40 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
526
2 Hoge hoeden, Burton en Roos, Amsterdam
Loc.11
€ 40 - € 60
527
Smeedijzeren staande kapstok, h.200 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
528
Keith Haring, Lucky Strike, serigraphie 1987, Albin Uldry, Bern Swiss, 100 x 70 cm. (barstje in het glas)
Loc.11
€ 90 - € 130
529
Onb.meester, De Drie Gratiën met op de achtergrond een tuin, 60 x 50 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
530
Karel Appel, Gezichten, handgesigneerde zeefdruk, 78 x 57 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
531
Andy Warhol, Broadway Cat, print signée, 60 x 44,5 cm.
Loc.11
€ 220 - € 300
532
Monogram, Russische School, drie heiligen, oliverf op papier, 33x29 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
533
Susan Richter, Compositie 1, gem.techiek, gedateerd 1990, 24 x 24 cm.
Loc.11
€ 35 - € 50
534
Naar Corneille, Abstract, inkt op papier, 45 x 30 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
535
Smeedijzeren wijnrek/tafeltje voor 16 flessen
Loc.11
€ 35 - € 50
536
Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, 4x
Loc.11
€ 50 - € 70
537
Bruingelakt keukenkastje met diverse afbeeldingen van koffie, h. 70 x b. 55 x d 30 cm
Loc.11
€ 40 - € 55
538
Smeedijzeren Art Deco bureaulampje met gesatineerd glazen kapje
Loc.11
€ 90 - € 130
539
Antieke notenhouten Art Nouveau buffetkast met snijwerk van bloemen, druiven, etc., h.230 x b.200 x d.45 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
540
Rood met zwart marmeren Art Deco pendule (glas ontbreekt)
Loc.11
€ 20 - € 30
541
Monogram Jan H., Stilleven, gouache, gedateerd 1947, 90 x 70 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
542
J. Dequot, Hermes, lithografie, nr. 141/150, 40 x 55 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
543
Andy Warhol, Flowers, lithoprint, 91 x 91 cm.
Loc.11
€ 65 - € 90
544
A.J. van Eijbergen, Interieur met breiende vrouw, olieverf op doek, 65 x 50 cm.
Loc.11
€ 280 - € 400
545
Salvador Dali, Le spectre du sex-appeal, lithographie naar origineel van 1934 met beperkte oplage, nr.53/300, gesigneerd, 71 x 49 cm. image
Loc.11
€ 180 - € 260
546
Twee Japanse prenten, 61 x 41 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
547
Onb.meester, Abstract met vogels, ingelijste textiel, 40 x 30 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
548
Groen marmeren Empire pendule met bovenop het uurwerk een bronzen sculptuur van een rechter leunend op wetboek, Frankrijk ca.1810, h.53 x b.37 cm.
Loc.11
€ 800 - € 1.200
549
Jugendstil courantenhouder op eikenhouten plank
Loc.11
€ 16 - € 25
550
Johanna Bastiana Sijthoff van Rijswijk, Den Haag 1873-1956 Laren, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
551
K.H. Juptmann, Berglandschap met in de sneeuw liggende huizen op de voorgrond, olieverf op doek, 90 x 70 cm. (gaatjes in doek)
Loc.11
€ 100 - € 140
552
Onb.meester, Vrouw met bijbel, olieverf op doek, 62 x 51 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
553
John de Mulder, Belgische School, Zeegezicht, olieverf op doek, 50x100 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
554
Antieke Brabantse eikenhouten 2-deurs kast met geprofileerde kap, Holland ca. 1800, h.160 x b.140 x d.50 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
555
Bernard Buffet, New York, lithographie, Mourlot Paris, 35 x 28 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
556
Onb.meester, Madonna, olieverf op koper, 24 x 18 cm. (lijst defecten)
Loc.11
€ 150 - € 220
557
Art Deco tafellamp op deels houten voet met wit opaalglazen kap - Mazda France
Loc.11
€ 180 - € 260
558
Met wortelnotenhouten gedecoreerde Art Deco-stijl 3-laden kastje, h.60 x b.50 x d.40 cm.
Loc.11
€ 90 - € 130
559
Antieke rijk bewerkte donker gepolitoerde houten etagère hokker met meanderversieringen, h.80 x b.40 x d.40 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
560
Grote metalen gegalvaniseerde engel, h.120 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
561
Henri Matisse, le Pont Saint Michel Paris, ets, 20 x 15 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
562
Pablo Picasso, Los Goros, linogravure, 1962, 31 x 37,5 cm. (image)
Loc.11
€ 90 - € 120
563
Dick Benedictus Mirande, Poes en muis, olieverf op doek, gedateerd 1982, 55 x 16 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
564
Ond.gesign., Religieuze voorstelling, handgesigneerde houtsnede, gedateerd 1942, 62 x 44 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
565
Endlich (pseudoniem van Jan Simon Knikker jr.), Leiden 1911-1990 Den Haag, Stilleven met koperen pot met geraniums, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
566
Fernand Léger, Femmes fauteuil, Lithografie, 1953, epreuve d'artiste, 66,5 x 49 cm.
Loc.11
€ 220 - € 300
567
J.Spier-omgeving van- tempera, Montelbaan toren, afkomstig uit hotel Pool Amsterdam, 116 x 101 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
568
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 45 x 65 cm.
Loc.11
€ 20 - € 30
569
Cornelis Westerbeek, 1944-1903, Eenden tussen het riet, olieverf op paneel, 28x49 cm.
Loc.11
€ 1.000 - € 1.400
570
P. Bobsam, Bloemstilleven, olieverf op board, 60 x 40 cm.
Loc.11
€ 16 - € 25
571
Oude spiegel in lichtgrijs gelakte lijst ca. 1930
Loc.11
€ 40 - € 60
572
Oude dubbelgebogen wortelnotenhouten 1-deurs vitrinekast met gecontouneerde kap, rustend op klauwpoten, Holland ca.1900, h.210 x b.130 x. d.45 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
573
14 Kt. bicolor solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant 0,03 ct. rm: 17 (53)
6-k
€ 70 - € 100
574
14 Kt. geelgouden ring met robijn en 8 kant geslepen diamanten 0,01 ct. rm: 16,5 (52)
6-k
€ 75 - € 110
575
14 Kt. geelgouden rijring met smaragd en 8 kant geslepen diamant 0,01 ct. rm: 17
6-k
€ 45 - € 65
576
Bicolor ring met briljant geslepen diamant 0,12 ct. rm: 17,25 (54)
6-k
€ 160 - € 240
577
14 Kt. geelgouden rijring met briljant geslepen robijn en diamant 0,12 ct. rm: 17,5 (55)
6-k
€ 90 - € 130
578
Gouden Piaget Citea herenhorloge in box met certificaat
6-k
€ 1.000 - € 1.400
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
579
14 Kt. gouden potloodje
6-k
€ 90 - € 130
580
14 Kt. gouden broche bezet met ca. 0.70 ct. bolsjewiek diamant i.v.v. een golfclub, 4,3 gr.
6-k
€ 450 - € 650
581
Wit met geelgouden speld bezet met zirkonia, 8,2 gr.
6-k
€ 100 - € 140
582
18 Kt. bicolor armband met briljant geslepen diamanten 1,26 ct.
6-k
€ 1.100 - € 1.600
583
14 Kt. bicolor oorhangers met saffier en 8 kant geslepen diamanten 0,02 ct.
6-k
€ 45 - € 65
584
6-k
€ 50 - € 70
585
Geelgouden oorringen met briljant geslepen diamant 0,05 ct.
6-k
€ 150 - € 220
586
Gouden munt, geboorte Willem Alexander, 6 gr.
6-k
€ 100 - € 140
587
14 Kt. bicolor ring met briljant geslepen diamanten 0,09 ct. rm: 16,25 (51)
6-k
€ 130 - € 190
588
14 Kt. gouden ring bezet met 4 briljantjes
6-k
€ 120 - € 170
589
Delfts blauw gedecoreerd 3-delig kaststel
Loc.11
€ 30 - € 45
590
Koopje divers kristal w.o. een olie- en azijnstel, onderschoteltjes etc.
Loc.11
€ 20 - € 30
591
Kristallen hengselmand, h.25 cm.
Loc.11
€ 14 - € 20
592
Mahoniehouten Empire passpiegel/psyche met bronzen monturen op wieltjes, ca. 1800, h.203 x b.97 cm.
Loc.11
€ 1.500 - € 2.200
593
2 Oude houten zuilen rustend op kruispoot, h.200 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
594
Antieke getorste notenhouten tabouret met rode bekleding, h.53 x b.46 x d.50 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
595
Deels zwart gelakte kloostertafel, h.80 x L.260 x b.98 cm.
Loc.11
€ 750 - € 1.100
596
Met wild gedecoreerd aardewerken servies
Loc.11
€ 50 - € 70
597
Zeer grote chroomkleurige wijnkoeler voor 11 flessen, h.40 x diam.55 cm.
Loc.11
€ 120 - € 160
598
6 Met zandkleurige stof beklede eetkamerstoelen
Loc.11
€ 550 - € 750
599
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 349 x 225 cm. (winkelwaarde € 6.410)
Loc.11
€ 900 - € 1.300
Oude robuuste eikenhouten salontafel met 2 laden, h.50 x l.160 x d.75 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
601
Antieke metalen koe-bel op standaard
Loc.11
€ 30 - € 45
602
Geklonken smeedijzeren vuurschaal rustend op onderstel, h.29 x diam.53 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
603
Betonnen tuinbeeld van een Boeddha in dhyana mudra houding, h.50 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
604
Lampvoet i.v.v. grillige steen op ijzeren voet met hemelsblauwe kap
Loc.11
€ 240 - € 340
605
Antiek grenenhouten Jugendstil klapbankje, h.110 x b.92 x d.36 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
606
Max Stokvis, Rode gordijn, olieverf op board, 84 x 122 cm.
Loc.11
€ 800 - € 1.200
607
Piet Wiegman, Heemstede 1930-2008, Abstracte compositie, Olieverf op doek, 40x50 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
608
A.B. Ahad, Collage, nr.4/100, 47 x 41 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
609
Joan Miro, La Lune, lithographie, 1970, Mourlot Edition Ac.Mazo Paris, ref.: bp;i,r IV, cat. Raisonne
Loc.11
€ 100 - € 140
610
Henk Poeder, Drie musjes op prikkeldraad, olieverf op board, 24 x 30 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
611
Joan Miro, Composition, lithographie originale 1970, Mourlot Edition MazoParis, ref: cramer no.160, 36,5 x 28,5 cm.
Loc.11
€ 90 - € 120
612
Set van 4 groen gekleurde in hoogglans uitgevoerde konijnen rustend op marmeren basement, h.46 x L.55 x b.18 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
613
Set van 4 divers gekleurde in hoogglans uitgevoerde konijnen rustend op marmeren basement, h.46 x L.55 x b.18 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
Noten- met palissanderhouten Art-Deco buffet met marmeren blad en opstand met 2 deurtjes en geslepen ruitjes, h.145 x b.180 x d.50 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
615
Grote koop pleet en verzilverd serviesgoed
Loc.11
€ 40 - € 60
616
Verchroomde tafellamp met wit opaalglazen bol
Loc.11
€ 80 - € 120
617
Picasso, Vogel, druk, geprint door Mourlout, 68 x 54 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
618
Rijkgestoken eikenhouten Antwerpse kapstok, 110 x 60 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
619
A. van Bergen, Polderlandschap met waterrad, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
620
Jos Verhoord, Ophaalbrug in landschap, olieverf op doek, 49 x 69 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
621
M. Gidding, Molens in landschap, olieverf op doek, 50 x 37 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
622
2 Zwart met bronzen tafellampen met grijze tweed kappen, h.80 cm.
Loc.11
€ 90 - € 130
623
Antieke blauw met Lange Lijs figuren gedecoreerde Chinese trekpot, h.13 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
624
Blauw met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen diep bord, diam.23 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
625
Blanc de Chine kwan yin, gesign. h.36 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
626
2 Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kommen, h.7 x diam.18 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
627
Blauw/grijs porseleinen trekpotje met groene en witte overlay, China
Loc.11
€ 16 - € 25
628
5 Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schotels met decoratie van bloemen, diam.23 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
629
3 Antieke Chinese capucijnerkommen met 3 schotels met landschapsdecoraties
Loc.11
€ 50 - € 70
4 Antieke houten krisgrepen, Java, Indonesië, herkomst kuisverzamelaar John E.Oexman
Loc.11
€ 45 - € 60
6 Chinese kommen en lepels, Batavia, 18e eeuw
Loc.11
€ 50 - € 70
2 Oude gepolychromeerde met bloemen en landschap beschilderde Chinees porseleinen schotels, diam.30 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
633
Twee blauw-wit gedecoreerde porseleinen kommen, China, 19e eeuw, chipjes, haarscheur, diam. 11 cm.
Loc.11
€ 30 - € 40
634
2 Bronzen Boeddha beeldjes
Loc.11
€ 35 - € 50
Etnografica, antiek bronzen wijnlepel, vermoedelijk Kenyah Dayak cultuur, Borneo
Loc.11
€ 35 - € 45
Loc.11
€ 60 - € 90
637
Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpot met Foo hond, h.24 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
638
Koopje divers aardewerk en een Maria in lijstje
Loc.11
€ 20 - € 30
639
2 Gepolychromeerde Cantonese dekseldoosjes
Loc.11
€ 60 - € 90
640
Bronzen beeld van een Boeddha op lotus bloem voor aureool, h.26 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
641
Met vogels gedecoreerde Chinees porseleinen dekseldoosje
Loc.11
€ 35 - € 45
Set van 3 famille rose borden met decor van schilder met z'n leerlingen, 18e/19e eeuw, China, diam. 26 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
643
Stel Chinees porseleinen famille verte-stijl halsvazen, h.58 cm.
Loc.11
€ 110 - € 150
644
Blanc de Chine sculptuur van twee onsterfelijken op golf (kleine beschadiging), h.22 cm.
Loc.11
€ 110 - € 150
645
30-er Jaren sculptuur van een krokodil vervaardigd uit een ivoren tand, D.R. Congo, 65 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
646
2 Polychroom porseleinen gemberpotten met deksel, China
Loc.11
€ 25 - € 30
647
Art Deco vaas met bruin decor op wit gewolkte ondergrond, h.24 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
648
4 Antieke Chinees porseleinen famille rose schotels met voorstelling van bloemen, diam.22 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
649
Loc.11
€ 60 - € 90
Antieke blauw met Chinese decoraties gedecoreerde aardewerken lekschaal met schotel
Loc.11
€ 100 - € 140
651
2 Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kandelaars,h.26 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
652
Koopje van 4 gepolychromeerde porseleinen gelobde schotels, diam.22 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
653
Stel blauw gedecoreerde porseleinen vazen met reliëf van klimmende kindjes, h.40 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
654
Gepolychromeerd houten Boeddha hoofd, h.23 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
Smeedijzeren schoenenschraper i.v.v. een tekkel
Loc.11
€ 20 - € 30
656
Bruin glazen Art Deco vaas, h.21 cm.
Loc.11
€ 90 - € 130
657
18 Kt. gouden broche bezet met 32 briljanten, 0.50 ct.
6-k
€ 550 - € 800
658
14 Kt. witgouden armband met opaal en briljant geslepen diamanten 0,18 ct.
6-k
€ 260 - € 380
659
18 Kt. witgouden lijnarmband met briljant geslepen diamanten 1,70 ct.
6-k
€ 1.100 - € 1.600
18 Kt. witgouden kruis bezet met 6 princesgeslepen diamanten, waaromheen 2.10ct briljant als entourage met witgouden collier
6-k
€ 2.600 - € 3.600
18 Kt. witgouden parure van ring en hanger met koordcollier ieder 2 cognac briljanten 0.90ct totaal met 4 witte briljanten 0.42ct totaal
6-k
€ 2.400 - € 3.200
662
14 Kt. gouden handgemaakte strikoorbelllen W.G. 2 x 0.10ct blauwdiamant en 0.96ct F/G VVS, 6,1 gr.
6-k
€ 1.500 - € 2.200
663
BWG 12 Kt. gouden handgemaakte hanger 0.25ct blauw bewerkt nat. orange/ pink/wit 1.19ct F/G VVS 3,7 gr.
6-k
€ 2.200 - € 3.200
664
14 Kt. witgouden hanger met 0.30ct briljant in witgouden kastzetting
6-k
€ 700 - € 1.000
Parel collier met natuurlijke grijze parels, gesloten door een 1e gehalte zilveren slot, l.47 cm.
6-k
€ 200 - € 280
666
14 Kt. witgouden rozetring bezet met briljant
6-k
€ 300 - € 425
14 Kt. witgouden 3 steens ring met briljant geslepen diamanten 0,45 ct. rm: 17 (53)
6-k
€ 300 - € 425
668
18 Kt. witgouden ring met briljant en 8 kant geslepen diamanten 0,14 ct. rm: 18 (56)
6-k
€ 260 - € 360
14 Kt. rozet ring met ovaal facet geslepen blauwe topaas en aan entourage briljant geslepen diamanten 0,23 ct. rm: 17,5 (55)
6-k
€ 300 - € 425
14 Kt. solitair ring met centraal een zwarte briljant geslepen diamant (circa 0,70 ct.) en zij stenen bezet met witte briljant geslepen diamanten totaal 1,00 ct. rm: 18 (56)
6-k
€ 500 - € 700
18 Kt. naturel lila ceylon saffier met nat. insluit. 1.76 ct en 0.50ct F/G/VVS, rm: 17,5
6-k
€ 900 - € 1.300
672
14 Kt. witgouden ring met binnen een solitair ring met briljant geslepen diamanten 0,22 ct. rm: 17 (53)
6-k
€ 260 - € 380
673
Met karpers gedecoreerde Chinees porseleinen gekartelde schotel, diam.31 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
674
Blauw floraal gedecoreerde Chinees porseleinen schotel, diam.34,5 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
675
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schotel (met haarscheur), diam.35 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
676
Koop defect antiek Chinees porselein
Loc.11
€ 40 - € 60
677
2 Zilverkleurige clubfauteuiltjes met gecapitonneerde bruin leatherlook stoffen bekleding
Loc.11
€ 240 - € 320
678
Zeer grote tuinschulptuur van een staande Boeddha met waxinelichthouder, h.190 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
679
Arie Knikker, Persoon in stadspoort, olieverf op doek, 35 x 49 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
680
Ond. gesign, Poldergezicht met koeien, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
681
2 Art deco modetekeningen in lijst, 30 x 16 cm.
Loc.11
€ 45 - € 60
682
Ond. gesign. Zicht op grote kerk in Veere, olieverf op doek, 95 x 75 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
683
Klaas Zwaan, Spakenburg 1922, De poort bij Amersfoort in de winter, olieverf op doek, 60 x 45 cm.
Loc.11
€ 450 - € 650
684
Notenhouten 3-deurs kast met spiegel-opstand, een rood marmeren blad en koperen beslag, Holland ca.1910, h.155 x b.160 x d.50 cm.
Loc.11
€ 160 - € 240
685
Gemarmerd opaline vaas, Scailmont
Loc.11
€ 90 - € 130
686
2 Chrome tafellampen met beige kappen, h.82 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
687
Marmeren Art Deco pendule met verzilverd bronzen monturen en voorstelling van een vrouw
Loc.11
€ 280 - € 400
688
Serax vaas, collectie Moniek van den Berghe
Loc.11
€ 100 - € 140
689
Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een danseres rustend op marmeren sokkel, h.40 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
690
Antiek mahoniehouten Engels staand horloge met handbeschilderde wijzerplaat met jachttaferelen en een pagode kap, h.235 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
691
Gerti Bierenbroodspot, Amsterdam 1940, Egypte, gem.techniek op board, 106 x 77 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
692
Andy Warhol, Flowers, lithoprint, 91 x 91 cm. (klein barstje in het glas), 91 x 91 cm.
Loc.11
€ 65 - € 90
693
Onb.meester, Gezicht op de Jungfrau, gouache, 93 x 62 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
694
John, Amatta till doun, airbrush, gemengde techniek op doek, gedateerd '96, 100 x 80 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
695
Anton Smeerdijk, 's Graveland 1885-1965 Roermond, Riviergezicht bij Rhenen, olieverf op doek, 100 x 75 cm.
Loc.11
€ 600 - € 850
696
Naar Visser, Steenhopen, aquarel op papier, 31 x 48 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
697
Berend Jan Barend Brouwer, Diepenveen 1872-1936 Voorburg, Poldergezicht met berken, olieverf op doek, gedateerd 1897, 40 x 70 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
698
Corneille, La Grenade, litho, 1963, 60 x 44 cm. image
Loc.11
€ 75 - € 110
699
J.H. Smits, Amsterdams stadsgezicht, olieverf op doek, 84 x 54 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
700
Pablo Picasso, Colombe Volant (flying dove), lithographie, 1952, ref., Bloch 712, droogstempel, Editions Combat pour la Paix, nr. 99/200, 39 x 48,5 cm.
Loc.11
€ 70 - € 100
701
Jan Kwinkelenberg, 1832-1908, Schepen op zee, aquarel, 9x 14 cm.
Loc.11
€ 45 - € 65
702
Conrandijn Cumaens, Boslandschap, sepia, gedateerd 1844, 12 x 15 cm.
Loc.11
€ 45 - € 60
703
Art Deco tafellamp met gekleurde glasplaatjes, gesigneerd in het smeedijzer F.Carion
Loc.11
€ 180 - € 260
704
Millefiori meerkleurig glazen vaas, h.40 cm.
Loc.11
€ 45 - € 65
705
Gallé stijl glaspasta lamp met afbeeldingen van vlinders, h.35 cm.
Loc.11
€ 65 - € 90
706
Antieke mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met versieringen van tandlijsten en koperen rozetten rustend op gecanneleerde taps toelopende pootjes, h.100 of 140 x b.95 x d.50 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
707
Willem Roelofs, 1874-1940, Narcissen en tulpen in vaas, Pastel, 49x31 cm.
Loc.11
€ 700 - € 1.000
708
Antieke Willem II spiegel in mahonie met zwart houten lijst, h.60 x b.55 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
709
Antieke wortelnotenhouten deels geëboniseerde Willem III speeltafel, h.78 x b.95 x d.50 cm. (uitgeklapt 100 cm.)
Loc.11
€ 260 - € 360
710
Deels koperen rood marmeren schoorsteenpendule, h.34 x b.36 cm
Loc.11
€ 260 - € 360
711
Smeedijzeren Art Deco tafellamp met pate de verre Muller kap h.45cm.
Loc.11
€ 220 - € 320
712
Monogram H.C.A. van K., Tjalk voor een stad, gedateerd 1912, aquarel, 23 x 18 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
713
Antieke koperen rozet, diam.36 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
714
Antiek beschilderd Frans grenenhouten 2-deurs hoekkastje, h.185 x b.50 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
715
Handbeschilderde 2-deurs kast met decor van een Italiaans landschap, h.185 x b.115 x d.50 cm.
Loc.11
€ 300 - € 425
716
Handbeschilderde koperen kolenemmer
Loc.11
€ 10 - € 14
717
Omgeving van J.Spier tempera poppenkast op de dam, afkomstig uit hotel Pool, Amsterdam 153 x 122 cm
Loc.11
€ 260 - € 360
718
Naar Gestel, Damesportret, tekening op papier, 59 x 47 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
719
Lothon Fues, Landschap, olieverf op doek, 60 x 73 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
720
Naar Wortel, De schoolfoto no.1, gem.techniek op papier, 25 x 19 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
721
Set van 6 iepenhouten Korenaar stoeltjes met biezen zitting
Loc.11
€ 200 - € 280
722
Stel deels gesatineerde geslepen kristallen dekselbokalen, h.55 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
Teakhouten langwerpige eetkamertafel met twee laden, h.78 x L.220 x b.100 cm.
Loc.11
€ 130 - € 170
724
Lavender Rose gedecoreerd Royal Albert serviesdeel, "Bone China England"
Loc.11
€ 100 - € 140
725
Verchroomde hanglamp met wit opaalglazen bollen met zilverbies
Loc.11
€ 80 - € 120
726
Antieke Murano 6-arms hangkaarsenkroon (kleine defecten), h.78 x diam.75 cm.
Loc.11
€ 120 - € 170
727
Kristallen kroonluchter, h.90 x diam.80 cm.
Loc.11
€ 400 - € 600
728
Art deco goudkleurige hanglamp met geslepen glasplaatjes, coupe en kapjes
Loc.11
€ 150 - € 220
729
Arthur Bernard, Mechelen (België) 1939, Portret van een vrouw, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Loc.11
€ 600 - € 850
730
Bronzen sculptuur van een Art Deco-stijl dame rustend op marmeren sokkel, h.50 cm.
Loc.11
€ 90 - € 130
731
19e eeuwse notenhouten plantenetagère/tafel, h.80 x d.38 cm.
Loc.11
€ 75 - € 110
732
Antieke wortelnoten met notenhouten 1-deurs meidenkast of vertico met lade, de opstand versierd met een vierpas, Duitsland ca.1890, h.145 x b.90 x d.42 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
733
Serge Poliakoff, Compositie, lithographie, Sorlier Paris, 89 x 66 cm.
Loc.11
€ 260 - € 360
Ond. gesign., Portret van een lezend meisje, olieverf op doek, 90x70 cm, ex.coll.Metten Koornstra
Loc.11
€ 100 - € 140
735
Andy Warhol, Marilyn, silkscreen op karton (oranje/blauw/geel), stempel op achterkant van Editeur (fill in your own signature), ref:Feldman 1970, Appendix 11-22-31, 91 x 91 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
736
Andy Warhol, Marilyn, silkscreen op karton (pink), stempel op achterkant van Editeur (fill in your own signature), ref.: Feldman 1970 Appendix 11-22-31, 91 x 91 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
737
Sam Middleton 1927-2015, handgesigneerde litho, nr. 22/100, gedateerd '75, 64 x 50 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
738
Cornelius Hommes, Zicht op de Maarssenveense plassen met opvliegende eenden, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
739
Groen beschilderde Franse staande klok, gedateerd 1873, h.215 x b.42 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
740
Tilly Moes, Dusseldorf 1899-1979 Arnhem, Bloemstilleven, olieverf op doek, 20 x 16 cm.
Loc.11
€ 60 - € 90
741
Deel van een grijs marmeren zuil afgezet met koper (kleine defecten), h.86 cm.
Loc.11
€ 10 - € 14
742
Antieke mahoniehouten gebogen hoekkast bekroond door een gesneden rocaille ornament, met 3 gecontouneerde planken in de binnenzijde, Holland ca. 1740, h.250 x b.120 cm.
Loc.11
€ 1.000 - € 1.400
743
Jolanta Izabelle Pawlak, Kale man, fotoprint op doek, 131 x 120 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
744
Geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst, 120 x 80 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
745
Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap geflankeerd door twee fazanten op marmeren basement
Loc.11
€ 220 - € 320
746
Gepolychromeerd orgelgebogen Italiaans 3-laden kastje, h.78 x b.78 x d.33 cm.
Loc.11
€ 40 - € 60
747
Henri Josef Pauwels, 1903-1983, Zicht op de Antwerpse haven, olieverf op doek, 60 x 100 cm.
Loc.11
€ 360 - € 500
748
Antieke handgekleurde landkaart Zelandiae Cisscaldinae, 56 x 43 cm.
Loc.11
€ 1.000 - € 1.400
749
Reliëf plaquette, voorstelling van dame met kruik, 50 x 40 cm
Loc.11
€ 65 - € 90
Antieke Engelse mahoniehouten 4-laden commode met 2-deurs vitrine-opstand en in de bovenste 2 laden zit een uitklapbaar secretaire-gedeelte, Engeland ca.1860, h.250 x b.118 x d.63 cm.
Loc.8
€ 900 - € 1.300
Koop kleingoed w.o. benen dominoset en divers pleet, aardewerk, etc.
Loc.11
€ 30 - € 45
2 Met Chinese tekens gedecoreerde aardewerken dekselpotten, h.22 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
Koop van een glazen bowlpot met o.a. bloemdecor, geslepen kristallen beschuitpot, kristallen bloemenvaas met geëtste Ferrari paard,
Loc.11
€ 60 - € 90
Marc Chagall, Couleur Amour, photolithographie, 85 x 70 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
755
Antieke goud/zilverkleurige kuifspiegellijst met spiegel (defecten), h.180 x b.100 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
Art Deco beeldje van een jongen met vishengel op marmeren voet
Loc.11
€ 140 - € 200
757
Antiek mahoniehouten Louis Seize tinbuffet met opklapbaar blad en 3 laden en 2 deuren, Holland ca.1790, h.93 of 144 x b.106 x d.54 cm.
Loc.11
€ 500 - € 700
2 Zwart met bronskleurige tafellampen met beige kappen, h.73 cm.
Loc.11
€ 80 - € 120
759
Antieke koloniale notariskist met diverse uitklapmogelijkheden, h.35 x b.65 x d.40 cm.
Loc.11
€ 200 - € 280
760
Eikenhouten opbergkistje met koperen beslag, h.11 x b.30 x d.22 cm.
Loc.11
€ 30 - € 45
Versteende boomstronk, h.45 x b.33 x d.24 cm.(57 kg.)
Loc.8
€ 260 - € 360
762
Zwart met goudkleurige tafellamp met crèmekleurige kap, h.83 cm.
Loc.11
€ 50 - € 70
763
Stel hand beschilderde Chinese aardewerken tuinzetels met Wucaidecoraties, h.50 x b.25 x d.30 cm.
Loc.11
€ 100 - € 140
764
Diverse aardewerken serviesdelen w.o. Société Céramique, vork, lepel, poedersuikerstrooier en mosterdlepeltjes
Loc.11
€ 60 - € 90
765
12 Diverse modellen vruchtboomhouten Windsorstoeltjes
Loc.11
€ 400 - € 600
766
Deels blauw gelakte eetkamertafel, h.78 x L.320 x b.100 cm.
Loc.11
€ 1.100 - € 1.600
767
Onb.meester, Zeeslag, olieverf op paneel, 90 x 60 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
768
T.J. Muller, Zeegezicht met walvisvaarders, olieverf op doek, 120 x 80 cm.
Loc.10
€ 650 - € 950
769
Elisa (Lies) Kuijper-Sluijters, Amsterdam 1924–2010 Amsterdam, Bloemstilleven, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
770
Onb.meester, Zeeslag, olieverf op paneel, 60 x 50 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
771
Hendrik Pieter Koekkoek, 1843-1890, Winterboslandschap met herten, olieverf op doek, 105 x 83 cm.
Loc.10
€ 2.000 - € 2.800
772
Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een paard met ruiter
Loc.10
€ 240 - € 340
773
2 Koperen 5-lichts kandelaars met leeuwenkoppen rustend op klauwpoten, h.58 cm.
Loc.10
€ 260 - € 360
774
Antieke mahoniehouten Biedermeier 2-deurs kuifkast met lade, Holland ca.1840, h.225 x b.125 x d.45 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
775
Antieke mahoniehouten Schotse 4-laden commode geflankeerd door getorste halfzuilen, h.125 x b.112 x d.50 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
776
Antieke mahoniehouten Biedermeier kast met vitrine-opstand, Holland ca.1840, h.230 x b.124 x d.60 cm.
Loc.10
€ 650 - € 900
777
Koperen bureaulamp
Loc.10
€ 50 - € 70
778
Hans Paus, Concres cence nr.3, nr.2/95, handgesigneerde zeefdruk
Loc.10
€ 80 - € 120
779
Robbie Cornelissen , Abstract,nr.7/50, handgesigneerde lihto, 82 x 60 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
780
Naar Ostade, Interieur, olieverf op paneel, 50 x 40 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
781
Eling, Bloemstilleven, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
782
Guillaume Le Roy, Abstracte voorstelling, nr.13/200, handgesigneerde liltho, gedateerd 1972, 60 x 80 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
783
Ond. gesign., Argentijnse school, Kinderen voor huis, Tigre, Buenos Aires 1928, olieverf op doek, 50x65 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
784
2 Met bloemen gedecoreerde Delftse aardewerken schotels, diam.31 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
785
Antieke brozen Empire vuurvergulde Lectura pendule, h.45 cm.
Loc.10
€ 2.400 - € 3.200
786
Omgeving Henryk Hektor Siemiradzki, Naakte dame met vlinder, olieverf op schilderspalet, gesigneerd en gedateerd 1895, 40 x 27,5 cm.
Loc.10
€ 1.200 - € 1.700
787
Grote Satsuma sierschaal met decor van vrouwen in landschap met karaktermerk, Meiji, Japan, 32 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
788
Aardewerken sculptuur van een dame met hondje, h.23 x b.38 x d.19 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
789
Gepolychromeerd aardewerken 3-delig kaststel
Loc.10
€ 10 - € 14
790
Gepolychromeerde aardewerken schaal, h.14 x diam.28 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
791
Koopje van 4 diverse schilderijtjes
Loc.10
€ 30 - € 45
792
Toegeschreven aan Andrea del Verrocchio, antieke bronzen sculptuur van Venetiaanse aanvoerder te paard rustend op marmeren voetstuk, h.37 x L.37 x b.13 cm.
Loc.10
€ 1.200 - € 1.700
793
Bronzen Art Nouveau-stijl sculptuur van een dame in jurk rustend op zwart marmeren voetstuk, h.37 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
794
2 Zilverkleurige Jugendstil-stijl 1-lichts kandelaars, h.36 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
795
Bronzen Art Nouveau-stijl sculptuur van een bloemenmeisje rustend op zwart marmeren voetstuk, h.35 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
796
Gelobd porseleinen Imari sierschaaltje en bord, Japan
Loc.10
€ 20 - € 30
797
Antiek spekstenen sculptuur van Chinese wijsgeer, Lao-Tse, China, 24 cm.
Loc.10
€ 65 - € 100
798
Gestoken houten sculptuur van Barong en 3 tempeldansers, Bali, ca. 1930, h.30 cm.
Loc.10
€ 55 - € 80
799
Stel gepolychromeerde blauw geglazuurde Art Nouveau siervazen met vrouwengezicht, h.33 cm. (chipje)
Loc.10
€ 160 - € 240
800
Koopje van 14 antieke famille rose schotels en 7 kommen ( deels defect)
Loc.10
€ 60 - € 90
801
Koop van 4 bronzen beeldjes van musicerende figuren, h.27 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
802
Koop van 8 antieke tinnen pinten (aflopend in maat)
Loc.10
€ 100 - € 140
803
Twee stel blauw/wit porseleinen kop en schotels en 2 blauw/wit porseleinen cups, China
Loc.10
€ 30 - € 45
804
Officiers-Cavaleriesabel in metalen schede, kling geëtst, 19e eeuw, L.112 cm.
Loc.10
€ 80 - € 110
805
2 Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpotten, h.25 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
806
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen zittende en staande man (2x), h.46 en h.33 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
807
Met personen in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met niet bijpassende deksel, h.31 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
808
Hoornen sculptuur van een vis met glazen oogjes, h.26 x L.48 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
809
Bronzen sculptuur van een uil rustend op zwart marmeren voetstuk, h.25 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
810
Loc.10
€ 30 - € 45
811
Koopje met Botanic Garden serviesgoed
Loc.10
€ 20 - € 30
812
Stel metalen getorste 1-lichts kandelaars met kaarsvetvanger, h.60 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
813
Nieuwe moderne blank eikenhouten tafel met chroom onderstel, diam. 120 met 4 bijpassende eetkamerstoelen (winkelwaarde € 2.800)
Loc.10
€ 260 - € 360
814
Antiek mahoniehouten pottenkastje met jaloeziedeur, h.76 x b.44 x d.32 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
815
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 240 x 197 cm. (winkelwaarde € 2.940)
Loc.10
€ 425 - € 600
816
Smeedijzeren Art Deco hanglamp met deels gesatineerd glazen kappen
Loc.10
€ 380 - € 550
817
Verchroomde sixties hanglamp met oranje accenten
Loc.10
€ 100 - € 140
818
Loc.10
€ 400 - € 600
819
Art deco hanglamp met wit glazen kapjes afgezet met zilverbiezen
Loc.10
€ 180 - € 260
820
Verchroomde hanglamp met opaalglazen bolletjes
Loc.10
€ 160 - € 240
821
Verzilverde Art Deco hanglamp met vogels en roze gesatineerde glascoupe en kapjes
Loc.10
€ 280 - € 400
822
Design chroom industriële hanglamp, 41 x 52 cm.
Loc.10
€ 100 - € 130
823
Gepolychromeerde met winterlandschap gedecoreerde wasketel, h.43 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
824
Loc.10
€ 40 - € 60
825
18 Kt. W.G. blauw bewerkte diamant 0.53ct en 0.16ct G/VVS, rm: 17 3, 5 gr.
6-k
€ 1.200 - € 1.700
826
18 Kt. W.G. marquise ring met een blauw bewerkte diamant 0,51ct en 0.16ct G/ VS, rm: 17,75. 3 gr.
6-k
€ 1.200 - € 1.700
827
18 Kt. licht blauw bewerkte diamant 0.46 ct. en 0.16ct G/VVS. rm: 17, 4,2 gr.
6-k
€ 1.200 - € 1.700
828
14 Kt. gouden 2x bew. groene diamant 0.26 ct en 0.67ct G/VVS. Rm: 17,75, 4,9 gram
6-k
€ 1.100 - € 1.600
829
18 Kt. witgouden rijring met briljant geslepen diamanten 0,55 ct. rm: 15,5 (49)
6-k
€ 360 - € 500
830
14 Kt. bicolor ring met briljant geslepen diamant 0,03 ct. rm: 16,5 (52)
6-k
€ 75 - € 110
831
14 Kt. witgouden ring met ovaal facet geslepen smaragden en 8 kant geslepen diamanten 0,21 ct. rm: 17,25 (54)
6-k
€ 340 - € 475
832
14 Kt. witgouden hele alliance met briljanten 1,46 ct. rm: 18,5 (56)
6-k
€ 900 - € 1.300
833
Witgouden marquise ring met briljant geslepen diamanten 0,45 ct. rm: 17,25 (54)
6-k
€ 380 - € 550
14 Kt. witgouden ring met naturel champagne diamant 0.40 ct en 0.18ct 2 x 0.25 ct H/VVS en 0.54ct G/VVS. Ringmaat: 18. 5,9 gram
6-k
€ 1.800 - € 2.600
835
14 Kt. witgouden rijring met briljant geslepen diamanten 0,34 ct. rm: 17,25 (54)
6-k
€ 300 - € 425
836
18 Kt. gouden ring bezet met ca. 1.50 ct. zwarte briljant, 18,2 gr.
6-k
€ 1.500 - € 2.200
837
18 Kt. witgouden ring bezet met 1.25 ct. briljant, 5,8 gr.
6-k
€ 850 - € 1.200
838
14 Kt. witgouden ring met briljant geslepen diamanten 0,61 ct. rm: 16,5 (51)
6-k
€ 340 - € 475
839
BWG 12 Kt. handgemaakte slagring met 0.14ct naturel roze/geel diamant 0.17ct en 0.38ct G/VVS, rm: 18. 5 gr.
6-k
€ 1.300 - € 1.800
840
BWG gouden ring bezet met smaragd 0,88 ct. en diamant 0,80 ct.
6-k
€ 1.500 - € 2.200
841
Joan Miro, Parler Seul, lithographie, signatuur in de plaat, image 60 x 45 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
842
A. Wensley, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 80 cm. (gaatje in doek)
Loc.10
€ 30 - € 45
843
J.C.J. de Vos, Bloemstilleven, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
844
Death, 4 panelen met gesjabloneerde voorstelling Louis Vuitton, 60 x 44 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
845
Karel Appel, Dancing man, lithographie papier Arches, 1970, nr,49/125, 80 x 55 cm.
Loc.10
€ 360 - € 500
846
A.J. van Eijbergen, Vrouw in interieur, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Loc.10
€ 280 - € 400
847
Litho-affiche van Michael Heizer, 118 x 118 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
Verzilverde Art Deco tafellamp met vijf wit opaalglazen bolletjes
Loc.10
€ 200 - € 280
Polychroom porseleinen vaas met floraal decor alsmede Chinese muziekschool voor meisjes met Chinese karakters, h.45 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
850
Wortelnotenhouten Victoriaanse 2-deurs vitrinekast, h.122 x b.117 x d.32 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
851
Eikenhouten 19e eeuwse 4-deurs hoekkast met lade, h.200 x b.90 x d.30 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
852
Koop met diverse mangaankleurige tegeltjes
Loc.10
€ 30 - € 45
853
Ond.gesign., Adam in het hof van Eden, handgesigneerde litho, 80 x 66 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
854
Dooper, Gezichten, 1994, handgesigneerde en genummerde zeefdruk, 60 x 46 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
855
Litho, Stadsapotheek, 1844, 18 x 25 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
856
Onb.meester, Koeien bij sloot, aquarel, 14x11 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
857
Henk Poeder, Stilleven met besjes, olieverf op board, 16 x 16 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
858
Henk Gorter, 1908-1974, Abstracte voorstelling, olieverf op doek, 80x60 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
859
Jan Wingen, Keulen 1874-1956 Den Haag, Impressionistisch waterlandschap, Olieverf op paneel, 70x50 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
860
Onb.meester, De Drie Gratiën met op de achtergrond een tuin, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
861
A.Heijboer, Haantje, gouache, 27 x 21 cm.
Loc.10
€ 70 - € 100
862
2 Zwart met goudkleurige tafellampen met crèmekleurige kappen, h.83 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
863
2 Iepenhouten Chinese 2-deurs nachtkastjes met twee laden, h.70 x b.45 x d.35 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
864
Noten- met mahoniehouten Biedermeier vitrinekastje, h.185 x b.100 x d.40 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
865
Glazen Murano sculptuur van een vogel
Loc.10
€ 40 - € 60
866
Ond.gesign., The home of the Robin en On the moors, olieverfjes op papier, 55 x 20 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
867
Albert Marquet, Vue du Pyla (Arachon), lithographie signée, 76 x 62 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
868
Onb.meester, Paarden richting strand, olieverf op paneel, 90 x 60 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
869
Kuniyoshi, Japanse houtdruk met personen, 36 x 24 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
870
M. Liebermann, Bosgezicht, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
871
Ond. gesign., Portret, pasteltekening, ged. '96 32 x 42 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
872
2 Reliëf plaquettes met kindjes op goud gelakte ornamentenlijst, 50 x 30 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
873
Engelse prent van ruiters tijdens de jacht in wortelnotenhouten lijst, 54 x 42 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
874
Willem Carel Nakken, 1835-1926, Ezeltje in landschap, olieverf op paneel, 30 x 24 cm.
Loc.10
€ 800 - € 1.200
875
Rob Bolland (Bolland & Bolland), 17 april 1955, Amadeus, gem.techniek op doek, gedateerd 2003, 120 x 151 cm.
Loc.10
€ 600 - € 850
876
Ciano Siewert, Gezicht op een dorp, gedateerd 1980, aquarel, 66 x 45 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
877
Antieke Japanse prent van diverse personen in interieur, 25 x 35 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
878
Loc.10
€ 80 - € 120
879
Ond.gesign., Schapen in bosrijke omgeving, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
880
Monogram M.P., Vissers voor een huisje, aquarel, 31 x 24 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
881
Onb.meester, Spelende kittens, olieverf op paneel, 24 x 20 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
882
Cornelis Springer, 1817-1891, Stadsgezicht te Hamelen, litho, 27 x 32 cm.
Loc.10
€ 45 - € 65
883
Groen marmeren getorste zuil afgezet met koper beslag, h.120 x b.30 x d.30 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
884
Loc.10
€ 70 - € 100
885
Art Deco tafellampje met roze opaline kapje op deels marmeren voetje, h.35 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
886
Koop divers kleingoed w.o. 4 gipsen wandsculpturen van mascarons
Loc.10
€ 30 - € 45
887
Koopje divers ruitwaaiergeslepen kristal
Loc.10
€ 30 - € 45
888
Grote koop divers glas en kristal, Delfts blauwe tegeltjes, etc.
Loc.10
€ 30 - € 45
889
Koop van 5 diverse houten onderzetters/standaards
Loc.10
€ 20 - € 30
890
Mahoniehouten Globe Wernicke stijl boekenkast, h.240 x b.80 x d.36 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
891
Onb.meester, Bosgezicht (fragment uit een schilderij), 30 x 46 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
892
Ond.monogram, gem.techniek op doek, 70 x 60 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
893
M. (Marinus) de Jongere, pseudoniem van Marinus Johannes Drulman, Amsterdam 1912, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 100 x 60 cm.
Loc.10
€ 900 - € 1.300
894
2 Gepolychromeerde porseleinen vazen naar een VOC-model, h.38 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
895
Antieke mahoniehouten Engelse secretaire met in de onderkast 4 laden h.115 x b.105 x d.55 cm.
Loc.10
€ 400 - € 600
896
Massieve iepenhouten eetkamertafel, h.80 x b.90 x L.220 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
897
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 245 x 197 cm. (winkelwaarde € 3.480)
Loc.10
€ 475 - € 700
898
2 Nieuwe met zwarte stof gestoffeerde armfauteuils met gecapitonneerde rugleuning
Loc.12
€ 200 - € 280
899
2 Nieuwe met grijze stof gestoffeerde armfauteuils met gecapitonneerde rugleuning
Loc.12
€ 200 - € 280
Antiek mahoniehouten bijzettafeltje, Holland ca.1840, h.76 x b.40 x d.60 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
901
Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een danseres rustend op marmeren voetstuk, h.55 cm.
Loc.10
€ 60 - € 80
902
Smeedijzeren Art Deco tafellamp met gemarmerd opaalglazen kap h.60cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
903
Goud gelakte opengewerkte piëdestal afgedekt door een marmeren blad, h.110 x d.47 cm.
Loc.10
€ 120 - € 170
904
2 Houten verchroomde met glazen windlichten, h.40 x b.20 x d.20 cm.
Loc.10
€ 90 - € 120
905
Gesatineerd glazen Art Deco vaas in reliefdecor
Loc.10
€ 70 - € 100
906
Rieten 5-delige salonset bestaande uit een 2-zitsbankje, 2 armfauteuils en 2 salontafels met bijpassende kussens
Loc.10
€ 120 - € 170
907
Rijk bewerkte houten guéridon met marmeren blad, h.90 x b.30 x d.30 cm.
Loc.10
€ 260 - € 360
908
Loc.10
€ 260 - € 360
909
Bronzen sculptuur van een vrouw met vleugels rustend op marmeren voetstuk, h.60 cm.
Loc.10
€ 220 - € 300
910
Loc.10
€ 60 - € 80
911
V. Demanet, bronzen beeld van een boer, h.68 cm.
Loc.10
€ 1.500 - € 2.200
912
Eikenhouten ridderfauteuil met geborduurde stoffering
Loc.10
€ 80 - € 120
913
Naar Wolhof, Dorpsgezicht met Romeinse brug, olieverf op doek, 60 x 37 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
914
Ond. gesign., Riviergezicht met schepen, Olieverf op doek, 50x70 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
915
Onb.meester, Zeeslag met zeilschepen, olieverf op paneel, 60 x 90 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
916
Joan Miro, Variations dans le jardin de Miro, lithographie, 1975, ref. Miro Lithographie V, page 162, signée dans la planche
Loc.10
€ 300 - € 425
917
Mark Polée, Dordrecht 1927, Vissers aan de haven 1955, Olieverf op paneel,60x80 cm, achterzijde abstracte voorstelling.
Loc.10
€ 300 - € 425
918
Antieke 17e eeuwse rijk bewerkte Noord-Nederlanse 5-deurs beeldenkast met floraal gestoken Fries en corniswerk met daarin saterkoppen, h.175 x b.165 x d.65 cm.
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
919
Antiek eikenhouten buffet met corniswerk in de deurpanelen geflankeerd door gestoken atlantes, h.100 x b.120 x d.47 cm.
Loc.10
€ 150 - € 220
920
Ond.gesign., Steenfabriek mogelijk Duitse School, olieverf op doek,50x70 cm
Loc.10
€ 80 - € 120
921
Oude landkaart, Amsterdam, 46 x 40 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
922
Kees van Dongen, Femme allongée, gravure, 39 x 29 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
923
Leonard Pieter Versteeg, Waalwijk 1901-1993 Hilversum, Gezicht op de Ceintuurbaan in Bussum, gedateerd 1928, olieverf op doek, 31 x 22 cm.
Loc.10
€ 20 - € 30
924
Onb.meester, Stadsgezicht met huisjes, olieverf op paneel, 60 x 50 cm.
Loc.10
€ 30 - € 45
925
Oude kaart van Friesland, handgekleurd, 51 x 40 cm.
Loc.10
€ 90 - € 120
926
A. Hos, Amsterdams stadsgezicht met op de voorgrond schepen, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
927
Oude botanische gravure,handingekleurd, 50 x 42 cm.
Loc.10
€ 35 - € 50
928
R.Camillo, Man met waterkruik, olieverf op doek, 80 x 50 cm.
Loc.10
€ 500 - € 700
929
Naar Vertin, Winterstadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 27 x 21 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
930
B.H. Slotman, Paard en wagen in besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 25 x 20 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
931
Art Deco lamp met geel gemarmerde glazen kap, h.47 cm.
Loc.10
€ 160 - € 240
932
Tiffany-stijl glas-in-lood schemerlampje, h.57 cm.
Loc.10
€ 55 - € 75
933
Uit diverse marmer soorten vervaardigde Art Deco schoorsteenpendule bekroond door een leeuw op voetstuk en twee bijpassende coupes, h.40 cm.
Loc.10
€ 280 - € 400
934
Stel schemerlampen op marmeren voet, h.50 cm.
Loc.10
€ 30 - € 40
935
Marmeren Art Deco pendulestel met verzilverde voorstelling van een vrouwfiguur met ree
Loc.10
€ 280 - € 400
936
Metalen wandtafel met teakhouten blad, h.77 x b.147 x d.45 cm.
Loc.10
€ 260 - € 360
937
Betonnen tuinbeeld van een Happy Boeddha, h.40 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
938
Rood aardewerken wanddecoratie met afbeelding van een engel, 45 x 40 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
939
Handgeknoopt patchwork kleed, 250 x 350 cm.
Loc.10
€ 1.100 - € 1.600
940
Eikenhouten hangoortafel met getorste pootjes, h.73 x b.73 x d.37 of 109 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
941
Antieke mahoniehouten Biedermeier bonheur met kuif, Holland ca.1840, h.204 x b.104 x d.48 cm.
Loc.10
€ 500 - € 700
942
T. Wolter, Boerenlandschap met hooischelven, maroefle , 35 x 45 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
943
Jan vd Linde, 1864-1945, Havengezicht, olieverf op doek, 48 x 70 cm.
Loc.10
€ 220 - € 300
944
Antieke gravure, Willem van Oranje, 72 x 55 cm.
Loc.10
€ 75 - € 110
945
Beyrout, Krantlezende figuren in de stad, collage/gem.techniek, gedateerd 1969, 125 x 80 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
946
Antieke Franse rood marmeren pendule met bovenop het uurwerk beeld van vrouw met fluitspelend kind, gesign. Dumaice, h.60 cm. met twee bijpassende 5-lichts kandelaars, h.70 cm.
Loc.10
€ 1.500 - € 2.200
947
Antieke wortelnotenhouten 8-laden commode (verstopte lade in de onderplint) ingelegd met parelmoer sleutelgaten, Holland ca.1840, h.100 x b.113 x d.50 cm.
Loc.10
€ 200 - € 280
948
Elio Martinelli Luce, cobra-lamp, 1968
Loc.10
€ 800 - € 1.200
949
Twee antieke goud imari schotels, diameter 21 cm.
Loc.10
€ 100 - € 140
950
Koopje divers kleingoed w.o. 3 keramiek Chinese mannetjes, Indiaas bewerkt marmeren dekseldoosjes, 2 glazen sculpturen van paarden en een houtwerkje in vitrinekastje
Loc.10
€ 50 - € 70
951
Rijk bewerkte koperen sierkruikje i.v.v. een fabeldier, h.11 cm.
Loc.10
€ 35 - € 45
952
Koopje van 4 antieke krisgrepen, Java, herkomst kuisverzamelaar John E. Oexman
Loc.10
€ 45 - € 60
953
Bronzen sculptuur van een Boeddha, h.26 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
954
Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schotel met landschapsdecoratie (haarscheuren), diam.32 cm.
Loc.10
€ 50 - € 70
955
Koopje van een bronzen Boeddha, zittend in Abhay-Mudra, Tibet, terracotta kopje, Madjapahit-stijl en geglazuurd terracotta figuur van man met waterkruik
Loc.10
€ 40 - € 55
956
Antieke ivoren Boeddha
Loc.10
€ 80 - € 120
957
Kristallen 5-delig tafelstel (peper, zout, olie en mosterdstel)
Loc.10
€ 40 - € 60
958
Monnik met staf en vrucht
Loc.10
€ 100 - € 140
959
Bronzen beeld van Lü Dongbin (een van de acht onsterfelijken), h.25 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
960
Bronzen beeld van een Chinese onsterfelijkheid, h.25 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
961
Koopje divers Chinees porselein, etc.
Loc.10
€ 20 - € 30
962
Blauw met wit gedecoreerde schalen
Loc.10
€ 50 - € 70
963
Bronzen sculptuur van een Chinese wijsgeer h.24 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
964
Bronzen sculptuur van een Chinese soldaat, h.26 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
965
Paarse glazen schaal in chroom montuur
Loc.10
€ 50 - € 70
966
Bronzen sculptuur van drie kindjes rustend op zwart marmeren voetstuk, h.31 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
967
Aardewerken Art Deco vaas, h.21 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
968
Antieke fichesdoos met beschildering met ivoren fiches
Loc.10
€ 100 - € 140
969
Koopje divers Murano glas
Loc.10
€ 30 - € 45
970
Gepolychromeerd bronzen beeldje van een zittende vrouw met vogel rustend op marmeren voetstukje, h.22 cm.
Loc.10
€ 45 - € 60
971
Koopje van 4 met personen gedecoreerde eierschaal porseleinen kop en schotels
Loc.10
€ 60 - € 90
972
Murano meerkleurig glazen object van een fichekoffer met fiches (bestaat uit meerdere delen), h.26 x b.41 x d.30 cm.
Loc.10
€ 300 - € 425
973
Bronzen sculptuur van Johannes met aureool, h.34 cm.
Loc.10
€ 70 - € 100
974
Japanse presse papier van een pagode op voetstukje, h.21,5 cm.
Loc.10
€ 60 - € 90
975
Glossik, glazen object van een gezicht, h.24 cm.
Loc.10
€ 80 - € 120
976
Antieke albasten zuil afgezet met vergulde bronzen elementen w.o. een papegaai, h.97 x b.34 x d.34 cm.
Loc.10
€ 1.000 - € 1.400
977
Oude zandstenen sculptuur van een dame, h.83 cm.
Loc.10
€ 280 - € 380
978
Rood gelakte houten 18e eeuwse consoleklok met koperen ornamenten en geëmailleerde wijzerplaat, h.115 cm.
Loc.10
€ 1.200 - € 1.600
979
Massief marmeren handgekapte en met gezichten gedecoreerde tuinzetel, h.50 x b.35 x d.35 cm.
Loc.10
€ 170 - € 240
980
2 Antieke handgekleurde gravures, 32 x 43 cm.
Loc.10
€ 40 - € 60
981
Teakhouten hangend vogelhuisje, h.19 x b.20 x d.20 cm.
Loc.9
€ 18 - € 30
982
Betonnen tuinbeeld van een zittende hond, h.120 cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
983
Aardewerken bruinkleurige wandplaquette met voorstelling van engelen bij Venus, bekroond door een vaas 72 x 36 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
984
Metalen 5-arms hanglamp met glazen pegels, h.55 x diam.50cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
985
Chrome Art Deco hanglamp met wit opaline kapjes
Loc.9
€ 380 - € 550
986
Metalen 8-arms hanglamp met glazen pegels, h.130 x diam.77 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
987
Verchroomde industriële lamp, 41 x 53 cm.
Loc.9
€ 70 - € 100
988
Verchroomd bronzen Art Deco hanglamp met wit opaalglazen kappen, opnieuw elektrisch ingericht
Loc.9
€ 380 - € 550
989
Corneille ( Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) 1922- 2010 Parijs, Circus, handsigneerde zeefdruk, nr.197/200, gedateerd 1993, 123 x 94 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
990
Theo Mackaay, Utrecht 1950, Amazone, olieverf op board, 50 x 70 cm.
Loc.9
€ 1.400 - € 2.000
991
Henri Matisse, Jazz, lithographie, herdruk 200x voor portefolio Jazz (25 st. zonder midden vouw), 2011
Loc.9
€ 150 - € 220
992
Dooper, Familie, gem.techniek op board, gedateerd 1998, 120 x 136 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
993
Ronald Doonack, Zon in landschap, acryl op doek, 30 x 23 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
994
Kees van Dongen, Café, gravure, ca.1946, image 23 x 18 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
995
Kees van Dongen, La barque d'or, bois couleurs 1955, 19 x 15 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
996
Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen schaal op voetstuk, h.18 x diam.23 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
997
Amandelgeslepen kristallen schaal op voet, ca. h.17 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
998
Antieke rijk bewerkte koperen pendule, uurwerk gesigneerd B. Tax, Amsterdam, h.58 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
999
Koperen bureaulamp met melkglazen kap
Loc.9
€ 10 - € 14
1000
Zeer grote deels gepolychromeerde levensgrote sculptuur van een dromedaris, h.225 x l.290 x d.65 cm.
Loc.9
€ 5.000 - € 7.000
1001
Antieke rijk bewerkte Franse eikenhouten 2-deurs boekenkast met medaillon in de kuif en diagonaal snijwerk in de zijkanten, h.270 x b.130 x d.45 cm.
Loc.9
€ 600 - € 850
1002
Koop divers kristal
Loc.9
€ 30 - € 45
1003
Koopje van 2 Chinees porseleinen vazen en 2 aardewerken vazen
Loc.9
€ 20 - € 30
1004
Antiek rijk bewerkt eikenhouten buffet versierd met saterkoppen en honden, met marmeren plaat en opstand, h.170 x b.100 x d.45 cm.
Loc.9
€ 260 - € 360
1005
Groot gepolychromeerd gipsen beeld van Jezus, h.125 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1006
Geslepen spiegel in rijk bewerkte lijst, 225 x 120 cm.
Loc.9
€ 120 - € 160
1007
Antieke teakhouten rijk bewerkte bijzet tafel rustend op klauwpoten, h.37 x b.63 x d.63 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1008
Handgeknoopt Baluchi kussen, 78 x 88 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
1009
Moderne eetkamertafel met geslepen glasplaat rustend op 2 bronzen bokkenkoppen, h.78 x l.200 x d.100 cm.
Loc.9
€ 1.400 - € 2.000
1010
Loc.9
€ 30 - € 45
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1011
Set van 4 antieke geelkoperen kerkkandelaars met acanthusbladen en klauwpoten, h.110 cm.
Loc.9
€ 650 - € 900
1012
Zwart gepolitoerde houten zuil, h.115 x b.60 x d.40 cm.
Loc.9
€ 200 - € 280
Theo Mackaay, Utrecht 1950, Bronzen sculptuur rustend op marmeren sokkel Amazone, h.100 x b.100 x d.40 cm., gesigneerd en gedateerd 1991
Loc.9
€ 5.000 - € 7.000
1014
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 249 x 165 cm. (winkelwaarde € 2.959)
Loc.9
€ 380 - € 550
1015
2 Groen geglazuurde tuinvazen, h.54 cm.
Loc.9
€ 40 - € 60
1016
Beglaasde grijskleurig metalen windlicht, h.70 x diam.37 cm.
Loc.9
€ 40 - € 55
1017
Loc.9
€ 40 - € 55
1018
Wit marmeren vrouwenlichaam rustend op 3-delige sokkel, totaal 130 cm. (sokkel 70 cm.)
Loc.9
€ 400 - € 600
1019
Zeer grote geel/blauw/zwart gekleurde sculptuur van een hond, h.152 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1020
Hand-gekapte hardstenen tuinsculptuur van een tangpaard, h.158 x l.196 x d.50 cm.(ca.700 kg)
Loc.9
€ 2.600 - € 3.600
1021
Smeedijzeren schoenenschraper
Loc.9
€ 20 - € 30
1022
Betonnen beeld van een tekkel
Loc.9
€ 20 - € 30
1023
Antieke arreslee met ramskop
Loc.9
€ 100 - € 140
1024
Jolande Bolink geb. 1947 te Enschede, Gepolychromeerde papier-maché sculptuur van een engel, bestemd voor toneel doeleinden, h.160 cm.
Loc.9
€ 75 - € 110
1025
Zeer grote bronzen sculptuur van Hermes, h.195 cm.
Loc.9
€ 1.800 - € 2.600
1026
Set van 6 bruine gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel
Loc.9
€ 600 - € 850
1027
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 183 x 273 cm. (winkelwaarde € 3.260)
Loc.9
€ 425 - € 600
1028
Stel rijk bewerkte bronzen 5-lichts kandelaars met vaasvormige steel rustend op klauwpoten, h.69 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1029
Nieuwe donker gebeitste massief eikenhouten eetkamertafel met metaal beslag, h.78 x L.220 x d.100 cm.
Loc.3
€ 1.000 - € 1.400
1030
Met vissen gedecoreerd deel van een Bavaria servies
Loc.9
€ 300 - € 425
1031
Notenhouten bijzettafeltje met marmeren blad, Frankrijk ca.1900, h.70 x b.40 x d.40 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1032
Stel houten crèmekleurig met turkoois gelakte lampvoeten met turkooizen kappen, h.68 cm.
Loc.9
€ 130 - € 190
1033
Wit gelakt houten beeld van "verstrengeling", h.90 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1034
Antieke Chinese 5-laden commode afgezet met brons beslag, h.70 x b.105 x d.60 cm.
Loc.9
€ 120 - € 170
1035
Handgeknoopt floraal gedecoreerd wandtapijt, 170 x 125 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1036
Bart van der Leck, Melkmeisje met koe, linoleum, 51 x 38 cm.
Loc.9
€ 600 - € 800
1037
Andy Warhol, Marilyn, pink silkscreen by fill in your own, ref:Feldman prints, signature, 91 x 91 cm. op Museum appendix II.22-31,
Loc.9
€ 400 - € 600
1038
Ond. gesigneerd, gemengde techniek, tafereel 35 x 24 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1039
Salvador Dali, Composition à la Colonne, lithographie, 59 x 38 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1040
Jan Makkes, Amsterdam 1935-1999, Portret van een Russische man met baard, pasteltekening, 65 x 50 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1041
Corneille, Liggend naakt Ilva, handgesigneerde lithografie op geschept papier, nr.5/20, 40 x 33 cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
1042
Plaat in lijst van Corneille, 40 x 32 cm.
Loc.9
€ 6 - € 10
1043
Corneille, Liggend naakt Agathe, handgesigneerde lithografie op geschept papier, nr.17/20, 40 x 33 cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
1044
Carl-Henning Pedersen, Kopenhagen 1913-2007 Frederiksberg, Compositie met figuren, gem.techniek op papier, 28 x 45 cm.
Loc.9
€ 1.500 - € 2.200
1045
Italiaanse School, Abstracte voorstelling, olieverf op doek, 36x45 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1046
Ad van Hassel, Roosendaal 1953, Head, compositie met divers perspex, nr.12/100, techniek mix, 40 x 40 cm.
Loc.9
€ 150 - € 220
1047
Antiek eiken met ebbenhouten Neo-Renaissance tafelkabinetje, h.168 x b.100 x d.40 cm.
Loc.9
€ 260 - € 360
1048
Ruw nikkelen zuil met glazen windlicht, h.105 x diam.25 cm.
Loc.9
€ 170 - € 240
1049
Ruw nikkelen zuil met glazen windlicht, h.85 x diam.20 cm.
Loc.9
€ 120 - € 160
1050
Ruw nikkelen zuil met glazen windlicht, h.68 x diam.25 cm
Loc.9
€ 100 - € 140
1051
Loc.9
€ 100 - € 140
1052
Pablo Picasso, Femmes de monde entier, lithographie, nr.91/200, 1950, edition pour la faix, 48,7 x 37,5 cm. (image)
Loc.9
€ 90 - € 120
1053
Joan Miro, Fiac 1985, lithographie op geschept papier d'Arches, 1985, 200 expl. gesigneerd in de plaat
Loc.9
€ 200 - € 280
1054
Corneille ( Cornelis) van Beverloo, Liège ( Luik) 1922- 2010 Parijs, Twee liggende gezichten met vogels, nr.6/25, handgesigneerde en genummerde zeefdruk, gedateerd 1981, 70 x 54 cm.
Loc.9
€ 300 - € 425
1055
2 Rood/blauw/witte Chinese vazen, h.65 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1056
Set van 4 blauw gedecoreerde Delfts aardewerken bordjes, 18e eeuw
Loc.9
€ 130 - € 180
1057
2 Blauw glazen Art Deco vazen, h.26 cm.
Loc.9
€ 60 - € 90
1058
Antieke kristallen gembercoupehouder met twee gemberpotjes
Loc.9
€ 40 - € 60
1059
Diverse antieke famille rose Chinees porseleinen kommetjes en 2 schoteltjes met decoratie van bloemetjes (defecten)
Loc.9
€ 50 - € 70
1060
Grote blauw gedecoreerde Chinees porseleinen trekpot met landschapdecor (met niet bijpassende deksel), h.17 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1061
Grote Imari Chinees porseleinen kom (haarscheur), h.10 x diam.23 cm.
Loc.9
€ 50 - € 70
1062
5 Antieke gepolychromeerde kommen met 5 schotels (kleine defecten)
Loc.9
€ 50 - € 70
1063
Miniatuur notenhouten stoel met geborduurde bekleding
Loc.9
€ 20 - € 30
1064
Koopje diverse antiek blauw gedecoreerde Chinese kommen en schoteltjes
Loc.9
€ 100 - € 140
1065
Loc.9
€ 100 - € 140
1066
Gepolychromeerd bronzen beeld van een jongen, rustend op marmeren voetstuk, h.21 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1067
Koopje divers Chinees porselein (6x)
Loc.9
€ 40 - € 60
1068
Twee aardewerken tegels met voorstellingen, 31 x 31 cm.
Loc.9
€ 35 - € 45
1069
Onb.meester, Huisje in landschap, olieverf op paneel, 14 x 9 cm.
Loc.9
€ 20 - € 30
Antieke Chinees porseleinen Imari trekpotje (deels defect), h.10 cm.
Loc.9
€ 30 - € 45
1071
2 Antieke Gepolychromeerde Chinees porseleinen kommen (1 defect)
Loc.9
€ 30 - € 45
1072
Gepolychromeerde met bloemen en personen gedecoreerde Chinees porseleinen trekpot, h.13 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1073
Antiek Chinees porseleinen trekpotje met goud en rood gedecoreerde bloemen, h.12 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1074
Antieke Chinees porseleinen famille rose trekpotje (afwijkend dekseltje en klein defect), h.12 cm.
Loc.9
€ 100 - € 140
1075
Vondelingen kaart, "Door armoe en swakte kan ik myn lot niet dragen", Gijs B., 1 juni 1801
Loc.9
€ 200 - € 280
1076
Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot, h.25 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1077
BWG 12 kt. gouden alliance bezet met een bewerkte paarse diamant 0.72ct en G/VVS 0.54 ct, ringmaat: 18
6-k
€ 1.300 - € 1.800
1078
18 Kt. witgouden damesring met maansteen en 1,1 ct. diamant, gewicht 6,0, rm: 17,5
6-k
€ 320 - € 450
1079
18 Kt. witgouden Chopard Genève dames polshorloge bezet met briljantjes in etui, 45 gr.
6-k
€ 1.200 - € 1.700
1080
BWG 12 kt. 0.80 ct nat. pinkishbrown 0.30 groen 0.30 geel kl.bewerkt en 0.68ct G/VVS. Rm: 18/6. 9 gram
6-k
€ 3.600 - € 5.500
1081
18 Kt. witgouden rose boutonparel met een entourage van 0.49ct briljant
6-k
€ 1.000 - € 1.400
1082
18 Kt. gouden 1,39ct peer G/VS, IGL0.60ct nat. pink saffier, IGL cert. Ringmaat:18
6-k
€ 7.000 - € 10.000
1083
18 Kt. witgouden ajourgezaagde openring met ovalen 0.50ct briljant
6-k
€ 1.300 - € 1.800
1084
14 Kt. handgemaakt gouden ring met 0.50ct blauw bewerkte diamant en 2 x 0.30 ct. + 0.34ct G/VVS. Ringmaat: 17,25. 4,7 gram
6-k
€ 2.000 - € 2.800
1085
18 Kt. gouden ring met een naturel gele diamant 0.76 ct + 1.34ct F/G VVS. Ringmaat: 18, 7 gram
6-k
€ 4.250 - € 6.000
1086
18 Kt. witgouden ring volgezet met 2.72ct briljant
6-k
€ 3.000 - € 4.250
1087
18 Kt. witgouden gespleten bandring volgezet met 0.60ct briljant in railzetting met een ovale smaragd
6-k
€ 800 - € 1.200
1088
18 Kt. gouden ring W.G. met een naturel diamant 0.86ct + 0.40ct F/G VVS. Ringmaat: 18, 4,2 gram
6-k
€ 2.600 - € 3.600
1089
14 Kt. Colom. smaragd 1,29 ct VVS. en 1 ct diamant F/G VVS. Rm: 18/7. 7 gram
6-k
€ 3.600 - € 5.500
1090
18 Kt. witgouden choker bezet met briljanten en een smaragd
6-k
€ 500 - € 800
1091
14 Kt. witgouden ketting met in bladvorm gezette saffiertjes en briljantjes
6-k
€ 800 - € 1.200
1092
14 Kt. witgouden choker bezet met briljanten en een rozet hanger, ook bezet met briljanten
6-k
€ 1.000 - € 1.400
1093
Gepolychromeerd bronzen beeld van een danseres, rustend op marmeren voetstuk, h.30 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1094
Antieke blauw gedecoreerde Chinese gemberpot zonder deksel
Loc.9
€ 40 - € 60
1095
Edouard Drouot, (1859-1945), bronzen sculptuur van een Romeinse soldaat, Patrie Horsconcours, h.68 cm.
Loc.9
€ 750 - € 1.100
1096
Monique Schloss, Murano glazen object van een auto met benen, h.10 x L.27 x b.13 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1097
Monique Schloss, Murano meerkleurig glazen object van een auto, h.12 x L.23 x b.12 cm.
Loc.9
€ 80 - € 120
1098
Jan Cremer, Tulipe du nord, gedateerd 1995, handgesigneerde zeefdruk, 95 x 115 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1099
Ond.gesign. monogram, Aquarel, in zwarte ornament lijst, 5 x 17 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1100
A. Timmerman, Boerderijgezicht, olieverf op doek, 39 x 30 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1101
Onb.meester, Bloemenmeisje in 18e eeuwse klederdracht, olieverf op board, 20 x 25 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1102
Oude eikenhouten kussen /rankenkast met 2 laden, rustend op bolpoten, h.180 x b.160 x d.65 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1103
Oud notenhouten dressoir met 3 deuren en 3 laden en afgedekt door een bruin marmeren blad en versierd met koperen ornamenten en corniswerk, h.100 x b.150 x d.60 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1104
Jolanta Izabelle Pawlak, Indiase man in spiegelbeeld, fotoprint op doek, 210 x 80 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1105
Oude hand gekleurde gravure van 't dorp Overschie, 18e eeuw, 18 x 24 cm.
Loc.12
€ 25 - € 35
1106
Henk Poeder, Bomschuit bij het strand, olieverf op paneel, 26 x 20 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1107
Keith Haring, Lucky Strike, 1987, ingelijste sérigraphie Orignales Affiches, ref. Littman, pages 78 door Albin Uldry Bern Swiss door Keith Haring, (barstje in glas), 100 x 70 cm.
Loc.12
€ 90 - € 130
1108
2 Zwart met bronzen tafellampen met crèmekleurige kappen, h.88 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1109
Andy Warhol, Marilyn, silkscreen op karton (blauw/roze), stempel op achterkant van Editeur (fill in your own signature), ref.: Feldman 1970 Appendix 11-22-31, 91 x 91 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1110
Oude kaart van America, handgekleurd, 50 x 38 cm.
Loc.12
€ 90 - € 120
1111
J. Simonsz, Portret van een heer in 17e eeuwse klederdracht, olieverf op doek, 59 x 49 cm.
Loc.12
€ 90 - € 120
1112
Marc Chagall, La baie des anges, print, 81 x 59,5 cm. (image)
Loc.12
€ 90 - € 120
1113
Onb.meester, De Drie Gratiën met op de achtergrond een tuin, olieverf op paneel, 60 x 50 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1114
Antieke mahoniehouten staande secretaire, h.148 x b. 92 x d.44 cm.
Loc.12
€ 400 - € 600
1115
Rubens Gerchman ( Rio de Janeiro 1942 - São Paulo 2008), Voorstelling met kussende personen, handgesigneerde litho, ged.'90, 60 x 60 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1116
Brouwer, Stadsgezicht, olieverf op paneel, 50 x 60 cm.
Loc.12
€ 300 - € 500
1117
A.Schmidt, Personen, sepiatekening, 17 x 13 cm.
Loc.12
€ 45 - € 60
1118
Naar F. Schirren, Moeder en kind, pastel, 28 x 22 cm.
Loc.12
€ 45 - € 60
1119
F. Saunier, Contemplado, kleurenets, nr.158/190, gedateerd 1970, 44 x 43 cm.
Loc.12
€ 35 - € 50
1120
Jolanta Izabelle Pawlak, Naakte man in spiegelbeeld, fotoprint op doek, 210 x 80 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1121
Ond.gesign., Landschapje met boer, olieverf op paneel, 22 x 16 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1122
Art Deco sculptuur met voorstelling van een hond op marmeren basement, L.43 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1123
Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten 3-laden commode, Holland ca.1800, h.74 x b.98 x d.56 cm.
Loc.12
€ 500 - € 700
1124
3-Delig legering klokken stel bestaande uit een pendule bekroond door 2 edelmannen en 2 bijpassende 5-lichts kandelaars, h.60 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1125
Antieke mahoniehouten voltaire bekleed met groen velours
Loc.12
€ 80 - € 120
1126
Onb.meester, Duinlandschap met personen, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1127
Prent van diverse militairen te paard, 38 x 27 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1128
Nel Boudewijn, 1908-1943, Nieuwbouw stationsplein Haarlem, gedateerd 1974, 72 x 53 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1129
Eikenhouten Art-Deco staand horloge "Grandfather Clock", Duitsland ca. 1915, h.200 x b.48 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1130
6 Oude modeprenten, 25 x 15 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1131
Oude goudkleurige spiegellijst met geslepen spiegel, 150 x 80 cm
Loc.12
€ 550 - € 800
1132
Goudkleurige spiegellijst met geslepen spiegel en een witte plaquette met dame, h.140 x b.55 cm.
Loc.12
€ 55 - € 80
1133
Antieke mahoniehouten Biedermeier penantkast h.100 b.110 d. 55cm.
Loc.12
€ 260 - € 380
1134
Smeedijzeren kapstok met parapluhouder, h.200 cm.
Loc.12
€ 120 - € 170
1135
Onb. meester, Jongen op stoel, Marouflé, 50 x 45 cm
Loc.12
€ 45 - € 65
1136
Garnier, wandsculptuur van bloemen met verlichting, 86 x 55 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
Met diverse houtsoorten gedecoreerde Art Deco-stijl wandtafel, h.82 x b.120 x d.42 cm.
Loc.12
€ 140 - € 200
1138
Rijk bewerkte djattihouten naaitafeltje, h.64 x b.50 x d.40 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1139
Deels turkoois/blauw gelakte klooster eetkamertafel met metalen kruisframe, h.97 x L.280 x b.100 cm.
Loc.12
€ 750 - € 1.100
1140
2 Zwart met chroom tafellampen met beige kappen, h.70 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1141
Geelkleurig in hoogglans afgelakte opengewerkte hoge Chinese plantentafel, h.112 x d.60 cm.
Loc.12
€ 220 - € 300
1142
Loc.12
€ 220 - € 300
1143
Stel bronzen tafellampen met zwart/zilverkleurige pilaarvormige voet met bruine tweedstof kapjes, h.88 cm.
Loc.12
€ 55 - € 75
1144
Map diverse kunstwerken
Loc.12
€ 10 - € 14
1145
Oud handgeknoopt kleed
Loc.12
€ 60 - € 90
1146
6 Antracietkleurig gestoffeerde armfauteuils
Loc.12
€ 800 - € 1.200
1147
Antieke eikenhouten bijzettafel met lade, h.66 x b.96 x d.51 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1148
Vruchtboomhouten bijzettafel met lade, h.65 x b.86 x d.55 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1149
Offwhite gelakt keukeneiland met diverse laden, deuren en vakverdelingen, h.90 x b.122 x d.75 cm.
Loc.12
€ 700 - € 1.000
1150
Stel bronzen tafellampen met bruin/zwartkleurige voet met zwart/bruin tweedstof kappen, h.90 cm.
Loc.12
€ 55 - € 75
1151
Bronzen sculptuur van een meisje als lampvoet met glazen kap, h.150 cm.
Loc.12
€ 700 - € 1.000
1152
Met diverse houtsoorten gedecoreerde Art Deco-stijl bijzettafel, h.60 x b.55 x d.55 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1153
Loc.12
€ 60 - € 90
1154
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 238 x 193 cm. (winkelwaarde € 3.390)
Loc.12
€ 475 - € 700
1155
Ond.gesign., Fake woman, Airbrush
Loc.12
€ 60 - € 90
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1156
Koop van 6 diverse moderne ingelijste kunstwerken, diverse afmetingen
Loc.12
€ 20 - € 30
1157
Marc Chagall, Grand Palais Notre Dame tour Eiffel, affiche lithographique, Sorlier Paris, 64,8 x 41 cm. (image)
Loc.12
€ 220 - € 300
1158
Pablo Picasso, Malaga 1881-1973, Eros III, Ets uit sept. 1968 (2e staat), 15 x 20 cm. stempelsignatuur rechtsonder, linksonder genummerd 10/50, linksboven gedateerd in etsplaat
Loc.12
€ 180 - € 260
1159
Van Dulmen Krumpelman, Bosgezichten, twee aquarellen
Loc.12
€ 240 - € 320
1160
Piet Klaasse (1918-2001), Drafbaan Hilversum, potloodtekening, 25 x 31 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1161
14 Kt. witgouden collier bezet met saffier en briljant, 1 ct.
6-k
€ 650 - € 950
1162
14 Kt. Art Deco collier met pendent bezet met een rozekwarts steen en 0,02ct diamant, L.46 cm, gewicht 2,8 gram
6-k
€ 120 - € 160
14 Kt. gouden Art-Nouveau collier met maria medaillon en diamanten
6-k
€ 700 - € 950
1164
14 Kt. witgouden ketting bezet met 6 briljantjes
6-k
€ 300 - € 500
1165
14 Kt. witgouden Art Deco collier met een pendant bezet met diamant 0,15ct, gewicht 5,8 gram
6-k
€ 240 - € 320
1166
18 Kt. gouden W.G. hanger gegrav.TW 0.90ct, 4 cm., 10.6 gr.
6-k
€ 1.300 - € 1.800
1167
18 Kt. witgouden ring met 1.77 ct Grijs/Bruin diamant ex. Cert. IGI + 1,5ct D/E FL/VVS. Ringmaat: 58, 7,7 gr.
6-k
€ 7.000 - € 10.000
1168
Aquanautic King Cuda stalen herenpolshorloge met staal met rubberen band, rand vol bezet met briljant
6-k
€ 2.200 - € 3.200
1169
14 Kt. witgouden dames polshorloge, rondom het uurwerkje bezet met briljant, 25,5 gr.
6-k
€ 600 - € 800
1170
18 Kt. witgouden oorhangers met robijn en tape en briljant geslepen diamanten 0,30 ct.
6-k
€ 240 - € 340
1171
14 Kt. witgouden oorhangers met synthetische turquoise en 8 kant geslepen diamanten 0,04 ct.
6-k
€ 190 - € 280
1172
14 Kt. witgouden solitair oorhangers met briljant geslepen diamant 0,16 ct.
6-k
€ 200 - € 280
1173
14 Kt. witgouden oorknoppen met briljant geslepen diamanten 0,06 ct.
6-k
€ 60 - € 90
1174
14 Kt. witgouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamanten 0,15 ct.
6-k
€ 160 - € 240
1175
14 Kt. witgouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamanten 0,20 ct.
6-k
€ 150 - € 220
1176
14 Kt. bicolor oorringen met briljant geslepen diamanten 0,05 ct.
6-k
€ 110 - € 160
1177
3 Olieverfschilderijtjes, L.P. Versteeg
Loc.12
€ 20 - € 30
1178
Antieke bloemmahoniehouten 2-deurs linnenkast, Holland ca.1830, h.180 x b.120 x d.40 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1179
Antieke mahoniehouten chiffonnière met in de onderkast 2 deuren en afgedekt door een defect zwart marmeren blad, h.150 x b.100 x d.50 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1180
Onb.meester, Stadsgezicht met personen, olieverf op board, 57 x 37 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1181
Loc.12
€ 40 - € 60
1182
Oud handingekleurd landkaartje, Utrecht, 33 x 23 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1183
Harry van der Wee, Verlangen I en Verlangen II, acryl op paneel, 50 x 50 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1184
Biscuit Corpus Christi in goud gelakte hangvitrine met gebogen glas en opwindmechaniek (voor muziek)
Loc.12
€ 20 - € 30
1185
Antiek rijkbewerkte houten schemerlampvoet met kap
Loc.12
€ 100 - € 140
1186
Onb.meester, Koeien bij knotwilgen, olieverf op doek, 70 x 49 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1187
Willem, Bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 80 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1188
Geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst met vakverdeling, 125 x b.80 cm.
Loc.12
€ 170 - € 240
1189
Antieke grenenhouten commode met losse spiegel
Loc.12
€ 40 - € 60
1190
Onb.meester, Rokende jongeman, olieverf op board, 12 x 17 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1191
Marc Chagall, Tour Eifel composition, 1965, lithografie, gesign. in de plaat (Charles Sorlier graveur), Editeur Mourlot, 24 x 21,5 cm.
Loc.12
€ 130 - € 180
1192
B.Bos, Twee tekeningen van schepen op zee, 38 x 23,5 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1193
Ond. handgesigneerde lithografie, Abstract, nr. 92/125, 65 x 65 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
Antieke eikenhouten Engelse 2-deurs kast met in de onderkast een lade, h.214 x b.125 x d.45 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
Antieke mahoniehouten Biedermeier eethoek bestaande uit een een tafel en 5 stoelen
Loc.12
€ 60 - € 90
1196
Oude wortelnotenhouten gefineerde wangen/eetkamertafel, h.75 x L.90 of 140 x d.70 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1197
Oud handgeknoopt kleed, 310 x 218 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1198
Notenhouten bureautafel met lade en bijpassende stoel
Loc.12
€ 60 - € 90
1199
Moderne metalen tafelschemerlamp, h.52 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
Oude handgekleurde landkaart, Nederland, 75 x 56 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1201
Antieke staalgravure, Scheepsramp, 31 x 20 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1202
Antieke handgekleurde landkaart, Brabansche roeden van 20 voeten scala van 2 Brabansche mijlen, Antwerpen bij Peter Verbise op de Lombaerde vest in de Nieu Werrelt, 53 x 40 cm.
Loc.12
€ 500 - € 700
1203
Hetty Heijehs, Havengezicht, aquarel, gedateerd 1950, 72 x 53 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1204
A. Rowidjaja, Indonesisch landschap met visser, aquarel, 32 x 25 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1205
Ernest Sigismund Witkamp, Amsterdam 1854-1897 Amsterdam, Lezend jongetje, gedateerd '83, tekening, 21 x 13 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1206
M.H.Mackenzie, Kolkje Amsterdam, O.I.inkttekening, 24 x 18 cm
Loc.12
€ 45 - € 60
1207
Onb.meester, Rustend gezelschap in bergachtige omgeving, olieverf op paneel, 34 x 25 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1208
Houten Chinese altaarkast met snijwerk van bloemen, etc., h.52 x b.54 x d.34 cm.
Loc.12
€ 80 - € 120
1209
Oud notenhouten Lodewijk de XV-stijl 3-laden commode met brons beslag afgedekt door een marmeren blad, h.95 x b.110 x d.55 cm.
Loc.12
€ 160 - € 240
1210
Kees van Dongen, Le temps perdu, neogravure Desfosses Paris 1946, 22 x 16 cm. image
Loc.12
€ 80 - € 120
1211
Peter Ruting, Potloden, Giclee, 50 x 39 cm.
Loc.12
€ 70 - € 100
1212
Oude kaart, Holsatiae, handgekleurd, 55 x 45 cm.
Loc.12
€ 110 - € 150
1213
Van den Leeuwen, De limiet van het Alchemisme, kleurenets, gedateerd 1966, 48 x 41 cm.
Loc.12
€ 45 - € 60
1214
Ond.monogram, Stadsgezicht met personen, gem.techniek op papier, 36 x 29 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1215
Gepolychromeerde Chinees porseleinen plaquette met erotische voorstelling, 42 x 32 cm.
Loc.12
€ 70 - € 100
1216
Loc.12
€ 70 - € 100
1217
Onb.meester, Twee zwanen aan de waterkant, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1218
Onb.meester, Boerinnen bij bruggetje, olieverf op board, 24 x 20 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1219
Roy Lichtenstein, M-Maybe, silkscreen naar original, 91 x 91 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1220
3 Antieke Engelse paardenprenten in lijst
Loc.12
€ 200 - € 280
1221
Andy Warhol, Portret van Mao, (barst in het glas) litho, 91 x 91 cm.
Loc.12
€ 65 - € 90
1222
Antiek Engels eikenhouten 2-deurs kabinet, h.00 x b.144 x d.55 cm.
Loc.12
€ 400 - € 600
1223
Naar van Dongen, Circuspaard, olieverf op board, 25 x 24 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1224
Corneille, Abstract, handgesigneerde druk, gedateerd 1951, 24 x 19 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1225
Ond.gesign., Havengezicht, 19e eeuwse sepia, 23 x 7 cm.
Loc.12
€ 90 - € 130
1226
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 78 x 58 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
Antieke eikenhouten gebogen secretaire met 4 laden, Holland ca.1800, h.110 x b.120 x d.50 cm.
Loc.12
€ 400 - € 600
1228
2 Gehamerde chroom met bronzen schemerlampen met tweed kappen, h.90 cm.
Loc.12
€ 90 - € 130
1229
Koopje van 5 diverse schilderijen
Loc.12
€ 10 - € 14
1230
Keith Haring, Montreux Jazz Festival 1983, séripraphie, 99,5 x 69 cm., Albin Uldry Berne Swiss
Loc.12
€ 90 - € 130
1231
Salvador Dali, The stag reflected in the water, dry point etchings with stencil, ref. : cat. Raisonné, no.660. persel, 63 x 44 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1232
E. Cremer, Formule auto, nr. 120/200, handgesigneerde litho, 46 x 31 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1233
Mahoniehouten Engels kastje met 2 deuren en 3 laden, h.154 x b.81 x d.42 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1234
Dirk Huizer, Constructie, handgesigneerde zeefdruk, nr. 9/20, gedateerd 1980, 62 x 49 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1235
Hans Hartong, Farandole, lithographie, 1971, papier Guarro Editeur poligrafie Barcelone, 51 x 44 cm.
Loc.12
€ 150 - € 220
1236
Antieke dubbelgebogen eikenhouten secretaire, Holland ca.1800, h.103 x b.120 x d.57 cm.
Loc.12
€ 500 - € 700
1237
2 Taupekleurige uitgestoken schemerlampvoeten met ecru kappen, h.53 cm.
Loc.12
€ 110 - € 160
1238
Victor Vasarely, Gordium, serigraphie, 28,5 x 35,5 cm.
Loc.12
€ 45 - € 60
1239
Koopje van 3 ingelijste kunstwerken w.o. een handgesingeerde litho van Willy Belifante met bijpassend boek
Loc.12
€ 50 - € 70
1240
Lion Waning, Twee foxterriërs, lithografie, nr.326/500, 40 x 60 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1241
Ellie Kuipers (1938), Zicht op kasteel Wijchen, gem. techniek op papier, 60 x 45 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1242
Antieke kapitale lijst, ca. 41 x 57 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1243
Ond.gesign., Dorpsgezicht met koe en boerin, aquarel, gedateerd 1889, 35 x 24 cm.
Loc.12
€ 60 - € 80
1244
Antieke lijst, ca. 36 x 44 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1245
14 Kt. brede witgouden scharnier oorringen met 0.08ct briljant
6-k
€ 260 - € 360
1246
BWG 12 kt. gouden ring met 0.35ct. diamant en 2 x 0.10ct in blauw. Rm: 18, 8,2 gr.
6-k
€ 800 - € 1.200
1247
18 Kt. witgouden slagring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, rm:17.5
6-k
€ 600 - € 850
1248
18 Kt. witgouden ring met gedraaide rozet bezet met briljanten
6-k
€ 600 - € 800
1249
14 Kt. witgouden rozetring bezet met ca.33 briljanten
6-k
€ 800 - € 1.200
1250
14 Kt. witgouden solitair ring bezet met een briljant
6-k
€ 300 - € 500
1251
Witgouden ring met twee binnen ringen bezet met briljant geslepen diamanten 0,20 ct. rm: 16 (50)
6-k
€ 400 - € 600
1252
Twee 14 kt. witgouden ringen. Ring 1 = 8x 0,01 ct diamant, gewicht 1,75 gram, rm:19. Ring 2 = 3x 0,03 ct. diamant, gewicht 1,9 gram, rm:17,5
6-k
€ 130 - € 180
1253
18 Kt. witgouden slagring bezet met parel en een rozet van smaragd en briljant
6-k
€ 200 - € 280
1254
14 Kt. gouden fantasiering bezet met 3 briljanten, maat 15
6-k
€ 90 - € 120
1255
18 kt. bicolor alliance 1,77ct Mt18 F/G kl FL/VVS. Ringmaat:18, 7,3 gr.
6-k
€ 1.700 - € 2.400
1256
18 Kt. witgouden marquise ring 1,6 ct. f/g kleur rm:17,25, gewicht: 2,1 gram
6-k
€ 1.600 - € 2.400
1257
14 Kt. witgouden rozet ring bezet met een saffier en 10 briljantjes
6-k
€ 300 - € 500
1258
14 Kt. witgouden alliance ring vol bezet met briljant, rm: 19,5
6-k
€ 500 - € 700
1259
14 Kt. witgouden ring met saffieren, parels en briljant geslepen diamanten 0,10 ct. rm: 17,25 (54)
6-k
€ 260 - € 380
1260
18 Kt. witgouden ring bezet met een Zuidzeeparel diam: 6 mm. en 0.14 ct F/ VVS. Rm: 17,25. 3,5 gram
6-k
€ 450 - € 650
1261
Wally Elenbaas, 1912-2008 Rotterdam, Straat met fabriek en door het raampje, aquarel, 1942 en 1943, 25 x 34 en 38 x 43 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1262
Naar Sieger, Abstract, gem.techniek, 45 x 60 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1263
Ond.gesign., Abstract, gem.techniek op papier, 60 x 85 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1264
Antiek eikenhouten rijk bewerkt bordenrek, b.100 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1265
Karel Appel/Pierre Alechinsky, Saiteá deux V, nr.30/75, handgesigneerde tweekleurenets, 18 x 11 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1266
Aad de Haas, 4 Diverse tekeningen in 2 lijsten ingelijst
Loc.12
€ 80 - € 120
1267
Koopje grafiek (7 stuks)
Loc.12
€ 30 - € 45
1268
J. van Diemen, Springruiter, zeefdruk, nr.44/290, gedateerd '82, 50 x 65 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1269
Onb.meester, Stilleven met fruit, olieverf op board, 17 x 12 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1270
Onb.meester, Stilleven met hoorn des overvloeds, fruit, etc., olieverf op board, 17 x 12 cm.
Loc.12
€ 30 - € 45
1271
Koop van 4 divers grafiek
Loc.12
€ 40 - € 60
1272
Set van 4 diverse metalen stoeltjes met rieten bekleding
Loc.12
€ 60 - € 90
1273
Oude kaart, Frisia, handgekleurd, 57 x 44 cm.
Loc.12
€ 140 - € 200
1274
Houten vogelhuisje, h.145 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1275
Moderne kersenhouten eetkamertafel, h.74 x b.180 x d.85 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1276
2 Chroom met zwartkleurige tafellampen met tweed kappen, h.80 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1277
Betonnen tuinbeeld van een golfspeler, h.100 cm.
Loc.12
€ 60 - € 90
1278
Beeldje van Dopey op sokkel, h.80 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1279
Betonnen tuinbeeld van een naakte dame op sokkel, h.65 cm.
Loc.12
€ 260 - € 360
1280
Betonnen tuinbeeld van Adam, h.75
Loc.12
€ 500 - € 700
1281
Rond smeedijzeren wijnrek, h.95 x d.65 cm.
Loc.12
€ 100 - € 140
1282
Stel betonnen roodkleurige cupido's op onderstel, h.80 en h.120 x b.80 x d.40 cm.
Loc.12
€ 240 - € 340
1283
Oud houten 2-zits tuinbank (b.184 cm.) met tafeltje
Loc.12
€ 40 - € 60
1284
Rotan tafeltje met stoel
Loc.12
€ 20 - € 30
1285
Wit metalen etagère, h.108 x b.71 x d.30 cm.
Loc.12
€ 45 - € 60
1286
Zilverkleurige Vintage-look fiets
Loc.12
€ 50 - € 70
1287
Van Raam elektrische fiets (zonder lader en sleutel)
Loc.12
€ 40 - € 60
1288
Loc.12
€ 40 - € 60
1289
Oud stenen tuinornament met een zonnewijzer, h.200 cm.
Loc.12
€ 200 - € 280
1290
2 Wit gelakte kuiflijsten met portretten van dames, h.58 x b.44 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1291
Deels groen gepatineerde bronzen beeld van twee reuzepapegaaien op tak, h.200 cm.
Loc.12
€ 1.900 - € 2.600
1292
Notenhouten bureautafel met lade, h.75 x b.90 x d.62
Loc.12
€ 60 - € 90
1293
Antieke Engelse notenhouten armfauteuil met geborduurde stof
Loc.12
€ 80 - € 120
1294
2 Verchroomde lampvoeten met vlinders gedecoreerde kappen, h.65 cm.
Loc.12
€ 70 - € 100
1295
Crème met goud gelakte tuinzuil met afbeeldingen van Medusa, h.130 x b.60 x d.60 cm.
Loc.12
€ 400 - € 600
1296
Loc.12
€ 400 - € 600
1297
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 189 x 153 cm. (winkelwaarde € 2.080)
Loc.12
€ 320 - € 450
1298
Bronzen beeld van een staande vrouw rustend op marmeren voetstuk met glazen kelk als lamp
Loc.12
€ 450 - € 650
1299
Loc.12
€ 450 - € 650
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1300
Teakhouten bijzettafel op metalen poot, h.75 x b.80 x d.80 cm.
Loc.12
€ 160 - € 240
1301
Zilverkleurige sculptuur van een Boeddha in Dhyana Mudra houding, h.120 cm.
Loc.12
€ 140 - € 200
1302
Oude wit gelakte gateleg tafel, h.78 x b.100 (of 170) x d.115 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1303
Opengewerkte zwarte gietijzeren bijzettafel, h.70 x diam.36 cm.
Loc.12
€ 45 - € 60
1304
Loc.12
€ 45 - € 60
1305
Betonnen tuinbeeldje met spuiter, h.70 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1306
70-Erjaren bureaulamp met witte plexiglazen kap, h.70 cm.
Loc.12
€ 50 - € 70
1307
Barnhouten salontafel/zuil, h.40 x L.110 x b.59 cm.
Loc.12
€ 190 - € 280
1308
Bronzen sculptuur van een liggende slapende dame, L.140 cm.
Loc.12
€ 1.200 - € 1.700
1309
Wit beklede 2-zitsbank en 3-zitsbank met chrome poten, h.70 x L.163 en L.182 x d.94 cm. (winkelwaarden € 1.795)
Loc.12
€ 170 - € 240
1310
Witte moderne salontafel met 2 bijzettafels
Loc.12
€ 50 - € 70
1311
Glossik, wit/zwart glazen object van een gezicht, h.42 cm.
Loc.12
€ 300 - € 425
1312
Loc.12
€ 60 - € 90
1313
Grote kristallen kroonluchter met koperen versieringen van druifranken, h.160 cm. (elektra ontbreekt)
Loc.12
€ 500 - € 700
1314
Grote kristallen kroonluchter met koperen versieringen van druifranken, h.160 cm.(elektra ontbreekt)
Loc.12
€ 500 - € 700
1315
Chrome met koperen 8-arms kroonluchter
Loc.12
€ 40 - € 60
1316
Koopje diverse schilderijtjes en een spiegeltje
Loc.12
€ 6 - € 10
1317
Peter Ginkenaar, Moderne compositie, kleurenets, nr. 27/75, gedateerd 1975, 66 x 50 cm.
Loc.12
€ 40 - € 60
1318
Van een antieke Indiase poort vervaardigde 2-deurs kast met plankenindeling, h.233 x b.161 x d.65 cm.
Loc.12
€ 900 - € 1.300
1319
Kees Houtman, Diverse personen aan het strand, aquarel op papier, gedateerd '79, 18 x 12 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1320
Koopje van 5 diverse kunstwerken w.o. litho's, gravures, etc.
Loc.12
€ 25 - € 35
1321
Zwart houten met touw afgezet glazen windlicht, h.64 cm.
Loc.8
€ 25 - € 35
1322
Loc.8
€ 25 - € 35
1323
Koop van een grote deksel doos en drie beelden van Indiase muzikanten.
Loc.8
€ 140 - € 200
1324
Andy Warhol, Marilyn, silkscreen op karton, edition gestempeld op de achterkant, fill in your signature, 91 x 91 cm., catalogue Raisonne Feldmann
Loc.8
€ 110 - € 160
1325
Antieke rijk bewerkte elmhouten Chinese 2-deurs kast met porseleinen deurknopjes, h.180 x b.160 x d.90 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1326
Oude eikenhouten bestek/juwelenvitrine met beglaasde bovenkant, Holland ca.1900, h.75 x b.65 x d.40 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1327
Levensgrote bronzen sculptuur van een zittende dame, h.160 cm.
Loc.8
€ 1.400 - € 2.000
1328
Stel rijk bewerkte goud/crèmekleurige sokkels versierd met acanthusbladeren en rozetten, h.80 x diam.50 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1329
BWG 12 kt. handgemaakte hartvormige ring met bewerkte diamant 0.82ct en 0.62ct F/G/VVS. Rm: 18, 4,7 gram
6-k
€ 2.400 - € 3.200
1330
14 Kt. witgouden handgemaakte ring met een paars bewerkte diamant 0.45ct en 0.76ct F/G/VVS. Ringmaat: 18, 9 mm breed
6-k
€ 1.600 - € 2.200
1331
18 Kt. witgouden ring met peridot 3,00 ct, gewicht 4,6 gram, rm:17,5
6-k
€ 240 - € 320
1332
14 Kt. witgouden kruisje als hanger
6-k
€ 40 - € 60
1333
14 Kt. gouden dasspeld bezet met briljantje
6-k
€ 40 - € 60
1334
14 Kt. witgouden entourage ring met 0.35ct briljant
6-k
€ 450 - € 650
1335
18 Kt. gouden ring bezet met saffier en 12 briljanten
6-k
€ 800 - € 1.200
1336
18 Kt. witgouden ring met 14 x 0,03ct + 21 x 0,05ct diamant. Totaal diamant gewicht 1,47ct, gewicht 17,5 gram, rm:17,5
6-k
€ 600 - € 850
1337
18 Kt. witgouden ring met pave diamant gezet 0,95 ct., gewicht 5,6 gram, rm:17,5
6-k
€ 400 - € 550
1338
Witgouden rozetring bezet met 0.79 ct. briljant, 2,3 gr.
6-k
€ 450 - € 650
1339
14 Kt. gouden ring bezet met een blauw bewerkte diam 0.50ct en geel/wit G/ VVS 0.78ct. Ringmaat: 18/6. 2 gram
6-k
€ 1.200 - € 1.700
1340
14 Kt. W.G. witgouden ring in de vorm van een hart bezet met 0.59ct diamant G/VS. Ringmaat; 17, 8,9 gram
6-k
€ 900 - € 1.200
1341
18 Kt. witgouden rozet ring met ovaal facet geslepen smaragd en aan entourage briljant geslepen diamanten 0,24 ct. rm: 18,5 (58)
6-k
€ 240 - € 340
1342
14 Kt witgouden ring met naturel gele diamant 0.50 ct en ijsblauw 0.18 ct + G/ VVS 0.32ct. Ringmaat: 17
6-k
€ 1.500 - € 2.200
1343
18 Kt. gouden oorbellen 1,7 ct D/E VVS, 7,8 gram
6-k
€ 1.500 - € 2.200
1344
Antieke wortelnotenhouten deels zwart geëboniseerde Willem III damessecretaire met opstand, h.110 x b.80 x d.50 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1345
Gepolychromeerd houten paard, h.60 x L.60 x d.17 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1346
Kunststof beeld van een tekkel
Loc.8
€ 10 - € 14
1347
Een met antiquiteiten beschilderde Chinees porseleinen trompetvaas, h.88 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1348
Antieke wortelnotenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontouneerd blad, h.70 x b.90 x d.70 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1349
Porseleinen oranjekleurige vaas als lampvoet met koningsblauwe kap, h.71,5 cm.
Loc.8
€ 110 - € 150
1350
Twee gepolychromeerde beelden naar Romeins model, rustend op sokkel Gesigneerd Orejudo. h.190cm.
Loc.8
€ 300 - € 500
1351
Gekleurd glazen Art Deco vaas, Scailmont
Loc.8
€ 80 - € 120
1352
Bronzen sculptuur van een wild zwijn rustend op zwart marmeren voetstuk, h.20 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1353
Gemarmerd opaline Art Deco vaas, h.19 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1354
Monique Schloss, Murano glazen object "achter de tafel", h.17 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1355
Murano glazen object van een keukenrolhouder met LED-verlichting
Loc.8
€ 60 - € 90
1356
Met notenhout gedecoreerde, acht-vakken kast, h. 180 x b. 90 x d. 30 cm
Loc.8
€ 240 - € 340
1357
Monique Schloss, Murano glazen object van een boek, 34 x 25 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1358
Andy Warhol, Campbells Cheddar Cheese soup, screenprint, ca. 1980, edition : fill in your own signature in zwart, gestempeld op de achterkant, S.B.M. Art Club Cheddar Cheese, 88 x 58 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1359
Andy Warhol, Cambell's soup, Old Fashioned vegetable, screenprint, ca. 1980, edition : fill in your own signature in zwart, gestempeld op de achterkant, 88 x 58 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1360
Antieke smeedijzeren Neo-gotische etagère kaarsenstandaard, h.190 x d.75 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
1361
Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een springende jaguar rustend op marmeren voetstuk, h.30 x b.55 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1362
Oude teakhouten whitewash bank/tafel, h.45 x b.182 x d.34 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1363
Verzilverde Art Deco tafellamp met wit opaline kap
Loc.8
€ 150 - € 220
1364
Koperen 6-arms pennenkaarsenkroon
Loc.8
€ 30 - € 45
1365
Oude glazen Murano lamp met clown (kap is los), h.65 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1366
Goud gelakte metalen ovale etagèretafel, h.91 x b.76 x d.51 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1367
Porseleinen Chine de Commande cachepot met onderschaal met karakterstempel Qianlong, China, herkomst uit de collectie van een lid van de familie van Beuningen
Loc.8
€ 90 - € 120
1368
Steenrood gestoffeerde 2-zitsbank, h.90 x b.190 x d.95 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1369
Antiek koperen met houten bijzettafeltje, h.58 x diam.35 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1370
Oude koperen rooktafel rustend op houten onderstel, h.60 x diam.60 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1371
Loc.8
€ 100 - € 140
1372
Met Kelim stof bekleed armfauteuiltje
Loc.8
€ 360 - € 500
1373
2 Opdienschalen met landschapsdecoraties en personen, eind 19e eeuw
Loc.8
€ 30 - € 45
1374
Verchroomde waxine-licht houder, L.100 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1375
Kersenhouten salontafel met lade, h.48 x L.130 x d.80 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1376
Met bladeren gedecoreerd roestkleurige 6-lichts hanglamp met kristallen pegels, h.140 x diam.70 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
1377
Met zwart leder beklede chroom Barcelona-stijl stoel, h.80 x b.80 x d.80 cm.
Loc.8
€ 220 - € 300
1378
Antieke goud gelakte tabouret met steenrood stof
Loc.8
€ 150 - € 220
1379
Patchwork kleed met grijs en turkoois, 303 x 403 cm.
Loc.8
€ 1.300 - € 1.900
1380
Handbeschilderd Delfts tegeltableau met afbeelding van arbeiders langs de IJssel, naar een voorstelling van Ten Kate, 80 x 110 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1381
Antieke mahoniehouten ingelegde tafelklok geflankeerd door twee gecanneleerde zuiltjes, h.46 cm.
Loc.8
€ 160 - € 240
1382
Antieke eikenhouten met ebbenhouten Renaissance kast rustend op bolpoten, h.160 x b.146 x d.65 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1383
Verzilverde Art Deco bureaulamp
Loc.8
€ 120 - € 170
1384
Grote geelkleurige aardewerken ionische zuil met voluutvormig kapiteel en acanthusblad versieringen op de voet, h.135 x b.36 x d.36 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1385
Grote gele met bloemen gedecoreerde porseleinen cachepot, h.34 x diam.38 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1386
Antieke eikenhouten Louis Seize 3-laden commode, Holland ca.1800, h.88 x b.102 x d.54 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1387
Antieke ingelegde Franse zuilenpendule, h.41 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1388
Witte houten tafellamp met een witte kap, h.85 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1389
Julio Romera, Buenos Aires (Argentinië) 1927, Hommage Camilo Sanfuego, olieverf op board, gedateerd 1962, 75 x 55 cm.
Loc.8
€ 700 - € 1.000
1390
Blauw gedecoreerde muurwatervat met bakje
Loc.8
€ 40 - € 60
1391
Antieke eikenhouten gebogen 3-laden commode, Holland ca.1820, h.80 x b.87 x d.50 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1392
Chroom Art Deco tafellamp met vogel en roze opaline kap met zilver bies
Loc.8
€ 170 - € 240
1393
Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen kaasstolp on onderschotel
Loc.8
€ 30 - € 45
1394
Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen dekselpot op onderschotel, h.24 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1395
Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen dekselpot op onderschotel, h.23 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1396
Carel Willink (1900-1983), Naakten, 2 zeefdrukken waarvan 1 handgesigneerd, oplage 28/270, 65 x 49 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1397
Herbelot, Gezicht op Parijs, aquarel, 30 x 25 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1398
Antiek albasten klokkenstel bestaande uit een pendule en twee vazen met reliëf van bloemen
Loc.8
€ 280 - € 400
1399
Stel gepolychromeerde bronzen Art Nouveau casolettes op wit marmeren voetstuk, h.43 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
1400
Oude koperen lantaarnklok
Loc.8
€ 40 - € 60
1401
Floraal gedecoreerd handbeschilderd Regina plateel rookstel
Loc.8
€ 30 - € 45
1402
Oude poederdoos met gravering van bloemen op deksel, Stratton England
6-k
€ 20 - € 30
1403
Antieke kristallen met koper afgezet theekistje
Loc.8
€ 40 - € 60
1404
Met zilver opgehoogd gesigneerd kristallen vaasje, Kosta Boda, G. Wartt, h.21 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1405
Stel kristallen 3-lichts kandelaars op voet, h.20 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1406
Oud gepolychromeerd metalen klokkenmannetje, h.43 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1407
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen doosjes met messing sluiting
Loc.8
€ 50 - € 70
1408
Twee 19e eeuwse 4 passter tegels op plank
Loc.8
€ 40 - € 60
1409
Koopje van 10 antieke tegeltjes in lijst (deels defect)
Loc.8
€ 30 - € 45
1410
Antieke Franse doos met messing sluit montuur, eind 18/begin 19e eeuw, Sevres
Loc.8
€ 400 - € 600
1411
7-Delige likeurset bestaande uit een karafje met stolp en 6 bijpassende glaasjes
Loc.8
€ 25 - € 35
1412
Gepolychromeerd porseleinen beeld van drie bloemenmeisjes bij koe, h.30 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1413
Willem Hamel, Oude Zijds Achterburgwal Amsterdam 1940, maroefle, 22 x 17 cm.
Loc.8
€ 90 - € 130
1414
Set Engelse kandelaars 19e eeuw, h.27 cm.
Loc.8
€ 35 - € 45
1415
Gepolychromeerd porseleinen beeld van een moeder met engel, h.50 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1416
2 Grote gepolychromeerde aardewerken schotels met diverse personen, diam. 47 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1417
Percussie geweer met laadstok
Loc.8
€ 25 - € 35
1418
Antieke wandelstokken waarvan 1 met houtsnijwerk
Loc.8
€ 30 - € 45
1419
Lefaucheux penvuur revolver, Belgische (Luik), 19e eeuw, L.25cm.
Loc.8
€ 140 - € 190
1420
Eikenhouten 2-zitsbankje met pauwen patroon in de fluwelen bekleding, b.120 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1421
Grote antieke tinnen fruitschaal, diam.54 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1422
Antieke Engelse mahoniehouten ronde bijzettafel, h.50 x diam.76 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1423
Andy Warhol, Flowers, silkscreen 1970, edition (fill in your own signature), gestempeld op de achterkant, ref : catalogue Raisonne Feldmann Appendix II, gewoven paper, 350 gr., 91 x 91 cm.
Loc.8
€ 70 - € 100
1424
2 Met vlinders gedecoreerde lampvoeten met turkoois-kleurige kappen, h.68 cm.
Loc.8
€ 100 - € 130
1425
Multicolor glazen fruitschaal met gelobde rand, h.20 x diam.43 cm.
Loc.8
€ 45 - € 65
1426
Bronzen sculptuur van Billy the goat naar Picasso, h.40 x b.35 cm.
Loc.8
€ 120 - € 160
1427
Dikwandige gekleurde glazen vaas, h.84 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1428
Antieke Empire vuurvergulde bronzen pendule met een zittende musicerende engel, h.55 cm
Loc.8
€ 2.400 - € 3.200
1429
P. Gasque, bronzen buste van Diana rustend op groen marmeren sokkel, Prix de Rome, nr. 377, h.60 cm.
Loc.8
€ 1.200 - € 1.700
1430
Met bloemen gedecoreerd in hoog glans afgewerkt gepolychromeerd Chinees 4-deurs dressoir met 4 laden, h.88 x b.192 x d.45 cm.
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
1431
2 Gele Chinese met vlinders beschilderde 2-deurs nachtkastjes met lade, h.60 x b.40 x d.32 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1432
Onb.meester, Heilige koeien, acrylverf op doek, 224 x 160 cm.
Loc.8
€ 800 - € 1.200
1433
Naar Charles-Joseph Natoire, Landschap met werkende personen, geaquarelleerde tekening, 42 x 30 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1434
Antieke mahoniehouten Engelse Victoriaanse schildersezel, h.186 x b.80 x d.80 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1435
Oude mahoniehouten Louis Seize-stijl bakbarometer
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
1436
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 263 x 200 cm. (winkelwaarde € 3.940)
Loc.8
€ 550 - € 750
1437
Antieke mahoniehouten Engelse stokbarometer
Loc.8
€ 300 - € 425
1438
Opengewerkt wit gelakte houten kuifspiegellijst met spiegel, h.155 x b.98 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1439
Loc.8
€ 300 - € 425
1440
Tafellampje op koperen voetje met geel-rood glaskapje
Loc.8
€ 100 - € 140
1441
Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van naakte vrouw met twee honden rustend op marmeren voetstuk, h.35 x b.42 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1442
Dikwandig rood glazen vaas met ingesloten luchtbellen
Loc.8
€ 40 - € 60
1443
Antiek met bloemen gedecoreerd schrijfbureautje, h.107 x b.64 x d.40 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1444
Spiegel in metalen industriële lijst, 85 x 42 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1445
Robert Indiana, Wollen LOVE carpet, nr.56/100, 40 x 40 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1446
Cloisonné vaas, h.24 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1447
Cloisonné vaas, h.32 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1448
Oude Russische ikoon, Moeder Gods met Jezus, 34 x 27 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1449
Stel blauw gedecoreerde porseleinen dekselpotten bekroond door kindjes, h.37 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1450
Antieke vuur vergulde pendule met bovenop het uurwerk een man met een boek, h.34 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1451
Oude eikenhouten staartklok met handbeschilderde wijzerplaat, datumaanduiding en scheepjesmechaniek en de bovenkast geflankeerd door 2 zwart geëboniseerde half zuilen met koperen kapitelen, h.140 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1452
Stel Art Deco boekensteunen van pierrots met parfumbrander in de vorm van een bellenblaas
Loc.8
€ 180 - € 260
1453
Deels goudkleurige bronzen sculptuur van een vrouw, h.36 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1454
Koopje divers kristal, Delfts blauw schotel met beugel en een houtsnijwerk
Loc.8
€ 30 - € 45
1455
Gepolychromeerd papier maché beeldje van vrouw met badpak, h.33 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1456
Naar Alexandre Calder, Petit mobil, metalen sculptuur
Loc.8
€ 80 - € 120
1457
Koperen skeletklok onder glazen stolp, h.30 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1458
Plateel bloempot, h. 19 cm, diam.21 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1459
Nieuw-Guinea Papoea, authentieke hamer en een hoofdtooi
Loc.8
€ 50 - € 70
1460
19e Eeuwse zwaard/sabel, L.98 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1461
Anne Dijkstra en haar docent Luigi Amati ": " Teder - een zwangere jonge vrouw- ", h.31 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
1462
Koop divers Indonesisch houtsnijwerk en Wajang poppen
Loc.8
€ 10 - € 14
1463
Meerkleurig glazen vaas, h.44 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1464
Groen gepatineerde sculptuur van een naakte man rustend op zwart marmeren voetstuk, h.40 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1465
Ond.gesign., handbeschilderd Frans dienblad, 40 x 58 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1466
Zeer grote deels gepolychromeerde bronzen beeld van 7 papegaaien op tak, h.210 cm.
Loc.8
€ 2.800 - € 4.000
1467
Notenhouten bijzettafel met 3 laden en gecontourneerd blad, h.72 x b.40 x d.25 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1468
Gallé-stijl glaspasta lamp, met afbeeldingen van vissen, h. 35
Loc.8
€ 65 - € 90
1469
F. Castelli, eikenhouten bakbarometer met tinnen plaat, Amsterdam 1726, h.110 cm.
Loc.8
€ 500 - € 700
1470
Antieke Venetiaanse spiegel (deels defect), 66 x 46 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1471
Naar Degas, gepolychromeerd bronzen beeld van een danseres, rustend op marmeren voetstuk, h.38 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1472
Met marqueterie ingelegd noten- met wortelnotenhouten Lodewijk XVI-stijl ladenkastje afgezet met goudkleurig beslag en afgedekt door een marmeren blad, h.125 x b.55 x d.35 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1473
Naar Boekstal, Zicht op boer met vee voor stal, olieverf op paneel, 46 x 30 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1474
Oude smeedijzeren hengselbak
Loc.8
€ 20 - € 30
1475
Antiek mahoniehouten hekjeskabinet bekroond door een openstaande galerijrand, de deuren opgehoogd met ovaalvormige panelen met parelrand, rustend op klauwpoten, Holland ca.1800, h.225 x b.150 x d.55 cm.
Loc.8
€ 1.200 - € 1.700
1476
Satsuma lampvoet, h.26 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1477
Stel mahoniehouten Biedermeier trumeaus met lade afgedekt door een grijs marmeren blad, Holland ca.1830, h.90 x b.80 x d.40 cm.
Loc.8
€ 800 - € 1.200
1478
Multicolor glazen fruitschaal met gelobte rand, h.24 x L.55 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1479
Monique Schloss, Formia Murano glazen object van een bruid en bruidegom, h.30 x b.28 x d.17 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1480
Murano glazen object van wc-rolhouders
Loc.8
€ 80 - € 120
1481
Teakhouten 2-deurs kast, deels beschilderd, h.156 x b.93 x d.42 cm.
Loc.8
€ 400 - € 600
1482
Victor Vasarely, Vega-Zett-2, Heliogravure, ca.1974, edition du griffon, Neuchâtel/Suisse, 50 x 50 cm.
Loc.8
€ 110 - € 150
1483
Opengewerkte wit gelakte gietijzeren bijzettafel, h.70 x diam.36 cm.
Loc.8
€ 45 - € 60
1484
Loc.8
€ 45 - € 60
1485
Geelkoperen met glazen etagère theetafel, h.70 x b.65 x d.50 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1486
Rijk geslepen gelood kristallen 7-delige wijnset
Loc.8
€ 30 - € 40
1487
Friese handbeschilderde stoelklok
Loc.8
€ 360 - € 550
1488
Bronzen sculptuur van cupido rustend op zwart marmeren sokkel, h.54 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1489
Oude ingelegde Louis Seize-stijl barometer
Loc.8
€ 1.000 - € 1.400
1490
Antiek eikenhouten staartschippertje met fraai beschilderde wijzerplaat, h.68 cm.
Loc.8
€ 2.400 - € 3.200
1491
Engelse notenhouten George III stijl "stick" staafbarometer, h.95 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1492
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gemarmerd opaline kap, h.40 cm.
Loc.8
€ 140 - € 200
1493
Antieke eikenhouten secretaire, Holland ca.1820, h.105 x b.100 x d.55 cm.
Loc.8
€ 450 - € 650
1494
Betonnen borstebeeld van Apollo, h.70 cm.
Loc.8
€ 60 - € 80
1495
2 Gepolychromeerde bijzettafels met pilaren, h.87 x b.33 x d.33 cm.
Loc.8
€ 260 - € 360
1496
Onb. meester, stadswapen s-Gravenhage , olieverf op board, herkomst: bouwplaats vooroorlogse gemeentenhuis, 80 x 90 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1497
Met groen velours beklede notenhouten armfauteuil
Loc.8
€ 100 - € 140
1498
4 Gepolychromeerde met krijgers in landschap gedecoreerde aardewerken kastkommen, d.20 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1499
Antieke palissanderhouten 2-deurs kast rustend op bolpoten, h.199 x b.170 x d.73 cm.
Loc.8
€ 750 - € 1.100
Antieke ingelegde mahoniehouten trumeau met lade, Holland ca.1830, h.77 x b.108 x d.48 cm.
Loc.8
€ 300 - € 425
1501
2 Metalen lampvoeten met rode kappen, h.60 cm.
Loc.8
€ 110 - € 160
1502
Paul Colin, Le tumulte noir, lithographie, 1927 (Art Deco), ref.: Paul Colin affichiste,p.44, 48 x 32 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1503
Zwarte industriële spiegel met vakverdeling, 90 x 110 cm.
Loc.8
€ 130 - € 190
1504
Bronzen sculptuur van een vrouw met twee honden rustend op rood marmeren voetstuk, h.42 x b.41 cm.
Loc.8
€ 110 - € 150
1505
Set van gelood kristallen vazen op voet, h.32 cm.
Loc.8
€ 30 - € 40
1506
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 209 x 145 cm. (winkelwaarde € 2.180)
Loc.8
€ 320 - € 450
1507
Antieke mahoniehouten Empire ronde eetkamertafel, Holland ca.1810, h.75 x diam.96 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1508
In Venetiaanse-stijl uitgevoerde glazen 4-arms kandelaar, h.48 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1509
2 Messing schemerlampen
Loc.8
€ 10 - € 14
1510
Oude wortelnotenhouten 8-kantige salontafel met lade, h.50 x b.110 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1511
Met bruin leder beklede 2-zitsbank met twee bijpassende stoelen
Loc.8
€ 100 - € 140
1512
Antieke glas-in-lood lamp
Loc.8
€ 60 - € 90
1513
Blauw glazen waterstel met Sterling zilver opgelegd, op verzilverd dienblad gemerkt Alessi
Loc.8
€ 60 - € 90
1514
Set van 2 staande gepolychromeerde zuilen als lamp met olijf-kleurige lampenkappen, h.175 cm.
Loc.8
€ 360 - € 550
1515
Antieke eikenhouten orgelgebogen 4-laden commode, Holland ca.1800, h.79 x b.87 x d.52 cm.
Loc.8
€ 600 - € 850
1516
Handbeschilderde gecraquelleerde aardewerken Italiaanse vogelkooi, h.70 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1517
4 Serax Champagne flutes, Maison d'être
Loc.8
€ 40 - € 60
1518
Metalen bijzettafeltje met tegeltjes ingelegd, h.73 x diam.40 cm.
Loc.8
€ 25 - € 30
1519
Zwart met bronzen tafellamp met beige kap, h.71 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1520
Je Domasien, Mars, gedateerd 2001, gemengde techniek op papier, 150 x 100 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1521
Art Deco tafellamp op smeedijzeren voetje met gesatineerd glazen kap
Loc.8
€ 110 - € 160
1522
2 Grenenhouten nachtkastjes
Loc.8
€ 30 - € 45
1523
Oud rijkbewerkt Chinees bronzen vat met oren, h.28 x b.38 cm.
Loc.8
€ 200 - € 280
1524
Antieke handbeschilderde Friese staartklok met voorstelling van een driemaster op zee, Holland ca.1780, h.130 cm.
Loc.8
€ 800 - € 1.200
1525
Zwart/wit gelakte 2-deurs kast met beglaasde schuifdeuren, h.215 x b.223 x d.54 cm.
Loc.8
€ 1.200 - € 1.700
1526
Polychroom met rustende personen gedecoreerde Chinees porseleinen schotel, diam.37 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1527
Koop divers aardewerk w.o. 2 Satsuma vazen
Loc.8
€ 20 - € 30
1528
Blank kristallen vaas, Val St. Lambert, h.15 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1529
Antieke rood gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot (deksel defect), h.26 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1530
Paars glazen Art Deco vaas, Maastricht, h.26 cm.
Loc.8
€ 70 - € 100
1531
Met bloesemtakken gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot, h.30 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1532
Eikenhouten naaikistje
Loc.8
€ 20 - € 30
1533
2 Koperen kraagkandelaars, h.21 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1534
2 Opengewerkte smeedijzeren konijnen als windlicht
Loc.8
€ 30 - € 45
1535
Bronzen met draak gedecoreerde wierookhouder, h.23 cm.
Loc.8
€ 80 - € 120
1536
Koop divers plateel, etc.
Loc.8
€ 30 - € 45
1537
Glasobject, Leerdam Kea V 1979, h.20 x diam.24 cm., 4820 gr.
Loc.8
€ 80 - € 120
1538
3 Diverse antieke tinnen schotels met gravering, diam.22 cm.
Loc.8
€ 60 - € 90
1539
Oude bronzen vijzel met stamper
Loc.8
€ 100 - € 140
1540
Koopje divers w.o. kristal, etc.
Loc.8
€ 20 - € 30
1541
Koopje divers glaswerk w.o. Floris Meijdam, etc.
Loc.8
€ 40 - € 60
1542
Groot verzilverd dienblad met oren, 60 x 36 cm.
Loc.8
€ 40 - € 60
1543
Antieke mahoniehouten eetkamertafel met gecontourneerd blad, h.65 x b.120 x d.100 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1544
Schemerlamp met korintische zuil als voet, h.90 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1545
Deels groen gepatineerde bronzen sculptuur van Vrouwe Justitia, h.40 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1546
Zilverkleurige kuifspiegellijst met geslepen spiegel, 170 x 50 cm
Loc.8
€ 75 - € 110
1547
Rood- met goudkleurige spiegellijst met spiegel, 107 x 75 cm.
Loc.8
€ 30 - € 45
1548
Antieke opiumpijp met mythische drakenkop en gravures van Boeddhistische figuren (op standaard), China, 72 cm., zeer bijzonder
Loc.8
€ 260 - € 360
1549
Antiek ruitwaaier geslepen kristallen dekselcoupe
Loc.8
€ 40 - € 60
1550
Stel 5-lichts kandelaars, h.30 cm.
Loc.8
€ 45 - € 65
1551
Oude stadsplattegrond van Sneek, handgekleurd, 59 x 45 cm.
Loc.8
€ 75 - € 110
1552
Loc.8
€ 160 - € 240
1553
4 Aardewerken trekpotjes (bamboe-stijl)
Loc.8
€ 20 - € 30
1554
Fles i.v.v. een kattenkop met mooie irisatie, 17e eeuw, VOC periode
Loc.8
€ 150 - € 220
1555
Emaille veelkleurige biscuit pul met 2 oortjes, China
Loc.8
€ 14 - € 18
1556
Glazen snuifflesje met rood/bruine lak met stopper en porseleinen flesje met decor van konijntje en agaten stopper, China
Loc.8
€ 35 - € 50
1557
Koopje van 2 Delftse bordjes, porseleinen theeflacon en mini bierpulletje met beschildering
Loc.8
€ 30 - € 45
1558
Koopje van 6 antieke Boeddha beeldjes
Loc.8
€ 50 - € 70
1559
Koopje van een jade glazen en een rijk bewerkte benen snuffbottle
Loc.8
€ 60 - € 90
1560
Antieke opengewerkte spekstenen groep, h.22 x b.21 cm.
Loc.8
€ 50 - € 70
1561
Polychroom porseleinen trekpotje met floraal decor, 19e eeuw, China
Loc.8
€ 10 - € 12
1562
Antiek kristallen tafelstelletje
Loc.8
€ 20 - € 30
1563
Koopje van een Blanc de Chine beeldje (gelijmd), opengewerkt lampvoetje, gepolychromeerd Chinees vaasje en diverse schoteltjes
Loc.8
€ 30 - € 45
1564
Bruin gepatineerde vrouwenbuste rustend op rood marmeren sokkel, h.34 cm.
Loc.8
€ 100 - € 140
1565
Opengewerkte aardewerken notenschaal
Loc.8
€ 20 - € 30
1566
Flame sculptuur van blauwe calciet, 20,5 cm.
Loc.8
€ 35 - € 50
1567
Bronzen reiswekkertje
Loc.8
€ 70 - € 100
1568
Koopje van 2 floraal gedecoreerde Delfts blauwe bordjes, 18e eeuw, diam.23 cm.
Loc.8
€ 65 - € 90
1569
Stel gepolychromeerde aardewerken uiltjes met verlichting
Loc.8
€ 30 - € 45
1570
Kristallen dekselpot
Loc.8
€ 20 - € 30
1571
Russische handbeschilderde specerijendoos met afbeelding van Trojka
Loc.8
€ 20 - € 30
1572
Benen kompas in doos
Loc.8
€ 90 - € 130
1573
Koopje van 3 schilderijen (beschadigingen)
Loc.8
€ 20 - € 30
1574
3 Oude herinneringsschotels
Loc.8
€ 30 - € 45
1575
Koopje oude binocles, brillen etc.
Loc.8
€ 10 - € 14
1576
Japans lakwerk sigarenkistje
Loc.8
€ 80 - € 120
1577
Isografie van Jan Toorop, 61 x 17 cm.
Loc.8
€ 20 - € 30
1578
Koopje diverse Japanse lakwerk voorwerpen w.o. reiskommetje, 2 dekseldozen, etc.
Loc.8
€ 60 - € 90
1579
Koopje van een schildpad- met hoornen toiletset en een hoornen Duitse pijp met handbeschilderde tabakscompartiment
Loc.8
€ 20 - € 30
1580
Château Peyrot Loupiac, dessertwijn, Grand Vin Bordeaux 2012, 12x
Loc.3
€ 60 - € 90
1581
Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x
Loc.3
€ 80 - € 120
1582
Loc.3
€ 80 - € 120
1583
Picaflores Reserva Cabernet Sauvignon/Merlot, Chili 2008, 6x
Loc.3
€ 50 - € 70
1584
Compendium met schaak- en dominospel tevens schaakbord, Oostenrijk ca.1950 met benen schaakstukken en dominostenen bekleed met benen plaatje, koning h.3,4 (zonder pen) en pion 1,6 cm. (compleet)
Loc.10
€ 16 - € 25
1585
Monogram E.P. naaktstudie, potlood, 31 x 21 cm.
Loc.12
€ 35 - € 50
1586
Koopje van een blauw gedecoreerde Chinees porseleinen Wang Li-stijl kom en een famille rose-stijl kommetje
Loc.11
€ 35 - € 50
1587
Setje van 2 schaakspellen zwart- en jade glazen stukken
Loc.4
€ 300 - € 425
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1588
Handgeknoopt Pakistaans kleed, 130 x 85 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
1589
Stel 2e gehalte 19e eeuwse geboortelepels bekroond door een medaillon met portret in striklijst, en Hollandse leeuw in de lepel, l.21 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
1590
Oude gekleurde kralenbeugel met rijkbewerkte 2e gehalte zilveren sluiting
Loc.6
€ 200 - € 280
1591
Oude gegraveerde 2e gehalte zilveren sigarendoos
Loc.6
€ 150 - € 220
1592
Vondelingen kaart, "Ik neem Got als getuyge voor wat is gedaan", Hendrik de Boom, geboren den 19 juli 1779 (zeldzaam, incl.certificaat)
Loc.9
€ 300 - € 425
1593
Stel facetgeslepen kristallen beschuitschalen, h.37 cm.
Loc.6
€ 45 - € 65
1594
Massief kristallen staande Quartz horloge, h.25 cm.
?
€ 20 - € 30
1595
Schaakspel met hoornen figuren en deels met benen finials, met gouden bloemmotieven versierde velden en bijbehorend zwart gelakt schaakbord (38 x 19 x 5,5 cm.), Vietnam, koning h.7,2 en pion h.3,0 cm. (compleet)
Loc.8
€ 120 - € 170
1596
Toulouse Lautrec, Aristide Bruant dans son cabaret, lithographie, herdruk ca.1960, 75 x 54 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
1597
Gepolychromeerde staande hond met vestzakhorloge als klok, h.150 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
1598
Blank eikenhouten 5-laden kastje, h.85 x b.85 x d.40 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1599
Koopje divers w.o. gipsen Art Deco Jezusbeeld, Staffordshire hondjes, Blanc de Chine Kwan Yin, etc.
Loc.8
€ 30 - € 45
1600
Dikke glazen salontafel, h.40 x b.140 x d.82 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1601
Henri Matisse (Le Cateau-Cambrésis 1869 - Nice 1954), Figure VII, Zeefdruk naar houtskooltekening (mei 1952), 27,5 x 37,5 cm. Herkomst: Galerie Maeght, Parijs
Loc.6
€ 40 - € 55
1602
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 197 x 195 cm. (winkelwaarde € 2.760)
Loc.3
€ 425 - € 600
1603
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 232 x 197 cm. (winkelwaarde € 3.295)
Loc.8
€ 425 - € 600
1604
Onb.meester, Denkende engel geïnspireerd door Rafael, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
1605
Antiek mahoniehouten 2-deurs hoekkastje met lade, Holland ca. 1820, h.92 x b.67 x d.39 cm.
Loc.10
€ 400 - € 600
1606
Rode keramiek plantenpot met plant
Loc.1
€ 50 - € 70
1607
Corina, Bloemstilleven, lithografie, nr. 27/200, 60 x 40 cm.
Loc.12
€ 20 - € 30
1608
2e Gehalte zilveren rijkbewerkt snuifdoosje, Christiaan Jacobs Bruinings Joure, 1849/1902
Loc.6
€ 60 - € 90
1609
Koopje van diverse horloges, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1610
Rijkbewerkte notenhouten regulateurklok
Loc.4
€ 30 - € 45
1611
Antieke wortelnotenhouten theetafel rustend op klauwpoten, h.76 x b.77 x d.50 cm.
Loc.8
€ 150 - € 220
1612
Set van 6 grijs gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel
Loc.4
€ 500 - € 700
1613
Eikenhouten salontafel met 2 laden, h.50 x b.78 x L.150 cm.
Loc.11
€ 150 - € 220
1614
Smeedijzeren wildkroon
Loc.8
€ 40 - € 60
1615
Koopje van 15 diverse kleine fotolijstjes w.o. zilver (grotendeels)
Loc.6
€ 60 - € 90
1616
Porseleinen serviesdeel
Loc.10
€ 40 - € 60
1617
Zestrengs zoetwaterparelcollier met goudkleurig slot, L.70 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1618
Grieks metalen schaakspel met mythologische-stijl figuren, koning h.5,1 en pion h.2,4 cm. (compleet)
Loc.6
€ 70 - € 100
1619
12 Kleine zilveren likeurlepeljtes met parelrand
Loc.6
€ 60 - € 90
1620
Naar Modligani, bronzen plaquette met gezicht, 25 x 14 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1621
Kristallen kaasstolp met zilveren knop
Loc.6
€ 50 - € 70
1622
Zwart, Nautische voorstelling met woeste golven en een tweemaster, olieverf op doek, 60 x 100 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1623
Zwarte zandloper in bijpassende opbergdoos, Cambridge h. 60 cm
Loc.6
€ 65 - € 90
1624
Koop divers kristal, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1625
Antiek rood met geelkoperen doofpot
Loc.6
€ 40 - € 60
1626
Hete kooltjes rijtuigstoof met hartjes in het deksel, 19e eeuw
Loc.6
€ 20 - € 30
1627
Grote koop divers koper, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1628
Grote koop metaal w.o. oude ornamentiek, een haardplaat etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
1629
Doos divers
Loc.6
€ 6 - € 10
1630
Koop divers kerst/pasen
Loc.6
€ 10 - € 14
1631
Villeroy & Boch serviesdeel, Botanica
Loc.6
€ 60 - € 90
1632
3 Oude hoge hoeden in originele verpakking en 4 losse hoeden
Loc.6
€ 20 - € 30
1633
Driedelig pendulestel, ca. 1900
Loc.6
€ 50 - € 70
1634
Koop van een lampetstel en een hybridset in glas
Loc.6
€ 20 - € 30
1635
Antiek miniatuur koloniaal kistje met geheime bergruimte, h.22 x b.42 x d.22 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1636
Koop vuurvergulde Louis-Seize gordijnringen, en een hanglamp
Loc.6
€ 20 - € 30
1637
19e eeuwse pijp, L. 100 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1638
N. Gabo, bruin metalen sculptuur van een hond, h.35 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
1639
Koop divers kleingoed w.o. gepolychromeerde houten Wajangpoppen, lakwerk etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
1640
Antieke notenhouten Willem III theestoof met koperen omranding en binnenbak
Loc.6
€ 40 - € 60
1641
N. Gabo, bruin metalen industriële sculptuur van een rennede hazewindhond, h.35 cm.
Loc.6
€ 70 - € 100
1642
Koopje divers kleingoed w.o. een verzameling vogeleieren, muziekinstrument, schoorsteenpendule, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1643
Ammoniet kamerunoceras inaequicostatum, Atlasgeberge 90 miljoen jaar oud, 30,5 cm.
Loc.6
€ 75 - € 110
1644
Oude blauw gedecoreerde aardewerken vaas, h.34 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1645
Koop divers koper beslag
Loc.6
€ 10 - € 14
1646
Grote geode van bergkristal, 28 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1647
Koop divers kleingoed w.o. een geslepen kristallen vaas, marmeren inktstel en een Engels serviesje
Loc.6
€ 30 - € 45
1648
Koop divers tin
Loc.6
€ 60 - € 90
1649
Koopje divers blauw gedecoreerd aardewerk w.o. een kaststel
Loc.6
€ 20 - € 30
1650
Antieke rood met geelkoperen doofpot en een koperen blokkenbak
Loc.6
€ 10 - € 14
1651
Koopje divers w.o. gipsen Madonna beeld, aardewerk, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1652
Koopje divers aardewerk w.o. Delfts blauw
Loc.6
€ 20 - € 30
1653
Koop divers Chinees en Japans aardewerk
Loc.6
€ 20 - € 30
1654
Koop kleingoed w.o. plateel, Aziatica, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1655
Mangaankleurig tegeltableau, 37 x 37 cm. (defecten)
Loc.6
€ 60 - € 90
1656
Bronzen sculptuur van een lezend meisje op strandstoel, h.25 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
1657
Oude eikenhouten Junghans tafelklok met geslepen ruitje, h.40 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1658
Antiek miniatuur theestoofje met opengewerkt koperen plaatje, h.10 x b.17 x d.12 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1659
Koop divers kristal w.o. Boheems (1 defect)
Loc.6
€ 20 - € 30
1660
Koop van een blauw/wit aardewerken vaaspendule in koperen montuur en 2 blauw gedecoreerde Delftse siervazen
Loc.6
€ 30 - € 45
1661
Makkumer schaal met zilveren hengsel
Loc.6
€ 200 - € 280
1662
Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, koper, tin, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1663
Mahoniehouten platentafel met gecontourneerd blad, h.80 x b.80 x d.50 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1664
Wit gelakte rijkbewerkte spiegellijst met spiegel, h.196 x b.80 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
1665
Roy Lichtenstein, Woman in the bath, screenprint, 91 x 91 cm.
Loc.6
€ 130 - € 180
1666
Geslepen spiegel in rijkbewerkte lijst, 225 x 120 cm.
Loc.6
€ 120 - € 160
1667
Loc.6
€ 120 - € 160
1668
Grote antieke koperen met kristallen zakkroon, h.130 x diam.65 cm.
Loc.6
€ 500 - € 700
1669
Chrome Art Deco hanglamp met gesatineerde glazen kapjes
Loc.6
€ 300 - € 425
1670
Wit gelakte spiegellijst met spiegel, h.115 x b.65 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1671
Zwarte verstelbare etalagepop, h.180 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1672
Andy Warhol, Flowers, litho, 91 x 91 cm.
Loc.6
€ 65 - € 90
1673
Bruin metalen sculptuur van een olifant met klaporen, h.100 cm.
Loc.6
€ 65 - € 90
1674
Roy Lichtenstein, Hopeless, silkscreen (the last print from Lichtenstein) niet gesign. i.v.m. overlijden, ca.90 x 90 cm.
Loc.6
€ 130 - € 180
1675
August Rodin, plaat in lijst, 120 x 90 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1676
Loc.6
€ 60 - € 90
1677
Château Chevalier de Bergerac 2008, gouden medaille Bordeaux, 6x
Loc.6
€ 40 - € 60
1678
3x Château Chevalier de Bergerac 2008 en 3x Château Tourteran Cru Bourgeois Haut Médoc 2004,
Loc.6
€ 50 - € 70
1679
Loc.6
€ 80 - € 120
1680
3x Château Moulin Rompu Médoc 2013 en 3x Gigondats Cuvée Prestige, Cru du Rhone 2011
Loc.6
€ 50 - € 70
1681
14 Kt. gouden choker, 21 gr.
6-k
€ 300 - € 425
1682
Gouden vijf gulden munt in hanger aan collier, 11 gr.
6-k
€ 150 - € 220
1683
Gouden tien gulden munt in gouden omranding
6-k
€ 140 - € 200
1684
14 Kt. gouden veerbroche, 2,9 gr.
6-k
€ 50 - € 70
1685
18 Kt. gouden broche met emaille portret, 9 gr.
6-k
€ 170 - € 240
1686
14 Kt. gouden Art Nouveau broche, gewicht 18,5 gram, met totaal 4 ct. roosdiamant
6-k
€ 1.000 - € 1.400
1687
Gouden munt in 14 kt. gouden hanger, totaalgew.7 gr.
6-k
€ 120 - € 170
1688
14 Kt. gouden broche bezet met diamant, vroeg 19e eeuw
6-k
€ 240 - € 340
1689
14 Kt. wit- met geelgouden fantasiebroche bezet met 2 briljantjes en een parel, 4,8 gr.
6-k
€ 120 - € 170
1690
14 Kt. geelgouden medaillon met een handgemaakte ajourrand
6-k
€ 260 - € 360
1691
Vestzakhorloge in gouden kast
6-k
€ 120 - € 170
1692
M.B. design, 14 kt. geelgouden damespolshorloge met gouden band en rand bezet met briljant, totaalgewicht 26 gr.
6-k
€ 1.000 - € 1.400
1693
Philip Gerardot, 14 kt. gouden dameshorloge met gouden band, totaalgewicht 29,6 gr.
6-k
€ 500 - € 700
1694
Kleine gouden schakelketting met diverse kleurstenen, L.incl slotje 14 cm.
6-k
€ 120 - € 170
1695
Helft van een parel collier met slotje bezet met amethist en briljant
6-k
€ 100 - € 140
1696
Smeedijzeren wijnrek (afsluitbaar), geschikt voor 42 flessen, h.173 x b.45 x d.50 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
1697
Zilveren 6-delig servies (incl.ketel) op ivoren pootjes, c. klinkosh, Wenen 1872-1922, 5.520 gr.
Loc.6
€ 8.500 - € 12.000
1698
Koopje divers pleet, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1699
2 Houten met metalen 1-lichts kandelaars i.v.v. engel, h.28 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1700
Koopje oude fotolijstjes en divers glaswerk
Loc.6
€ 20 - € 30
1701
Lange zoetwaterparel ketting
Loc.6
€ 120 - € 170
1702
Lange zoetwaterparel ketting
Loc.6
€ 120 - € 170
1703
Koopje divers kleingoed w.o. kristal, schilderijlijstjes etc. w.o. met zilveren voetjes, 2 ringetjes en een broche
Loc.6
€ 40 - € 60
1704
Antiek kristallen tafelstel
Loc.6
€ 30 - € 45
1705
Geslepen kristallen beschuitbus op kristallen onderschotel
Loc.6
€ 50 - € 70
1706
Oude notenhouten winkelvitrine met 2 verstelbare glasplaten, h.200 x b.70 x d.70 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
1707
Bronzen sculptuur van een Tibetaanse monnik, h.130 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
1708
Met diverse houtsoorten gedecoreerde Art Deco-stijl wandkast, h.83 x b.125 x d.42 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
1709
Oud met kraanvogels beschilderd 5-slags kamerscherm, h.160 x b.200 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
1710
2 Zwart met goudkleurige tafellampen met beige kap, h.194 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1711
Oude wereld globe
Loc.6
€ 20 - € 30
1712
Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1713
Dick Rink, Bloemstilleven, gedateerd 1983, gem.techniek op doek, 100 x 80 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1714
Aris Knikker, Haarlem 1887-1962 Den Haag, Molen in landschap, olieverf op doek, 44 x 31 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
1715
Wim Beeke, Oud Rotterdam, Hofplein panorama, ets, 28 x 83 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
1716
Oud groen ijzeren afsluitbaar wijnrek, geschikt voor 300 flessen, h.164 x b.104 x d.57 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
1717
Antieke eikenhouten 1-deurs vitrinekast geflankeerd door vrouwfiguren, Duitsland 1890, h.190 x b.130 x d.52 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
1718
Loc.6
€ 40 - € 60
1719
Loc.6
€ 50 - € 70
1720
Koopje goede rode wijnen op dronk, diverse jaren, 6x
Loc.6
€ 50 - € 70
1721
Antiek smeedijzeren wijnrek, 200 flessen, met afsluitbare hekken
Loc.6
€ 150 - € 220
1722
Andy Warhol, Marilyn, silkscreen op karton, edtie Full in your signature, gestempeld op de achterkant, 91 x 91 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
1723
A.Timmermans, Landschap met koeien, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.6
€ 75 - € 110
1724
Ond.gesign., Abstract met goud, olieverf op papier, 67 x 53 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1725
Razzia, La Coupole, 1983, affiche (icon), ca.84 x 62 cm.
Loc.6
€ 45 - € 60
1726
Ond.gesign., Boerderij aan het water, olieverf op doek, 30 x 25 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1727
Levensgrote bronzen sculptuur van een vrouw op golf, h.188 cm.
Loc.6
€ 1.600 - € 2.400
1728
Antieke Zwitserse beschilderde 1-deurs boerenbruidskast, gedateerd 1808, h.181 x b.147 x d.48 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
1729
Onb.meester, Stilleven met fruit en kreeft, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1730
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 27 x 36 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1731
Dubbele oude modeprent, 36 (2x 18)cm. x 26 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1732
Onb.meester, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 33 x 26 cm.
Loc.6
€ 600 - € 850
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1733
J. Mars, Amsterdams grachtengezicht, olieverf op paneel, 28 x 40 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
1734
Jan Makkes, Amsterdam 1935-1999, Havengezicht, aquarel op papier, gedateerd 1971, 97 x 66 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1735
Silvio Bondino, Alpenlandschap met landverbouwers, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
1736
Ond. gesign., Geisha, gouache op zijde, 40 x 29 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1737
L.W. van Soest, 1867-1948, Winterlandschap met molen, gem.techniek, 20 x 28 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1738
Victor Vasarely, Naissances-II, sérigraphie, ca. 1951, 49 x 39 cm.
Loc.6
€ 45 - € 60
1739
Onb.meester, Dame op stoel, oliografie, 25 x 20 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1740
C.C.A. Last, Schepen voor de kust, litho, 19e eeuw, 17 x 23 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1741
Henri Matisse, Papiers Collees, lithographie Mourlot Paris 1984 voor Seibre Department Stores in Japan naar original van 1952, 59,5 x 54,5 cm.
Loc.6
€ 55 - € 75
1742
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 40 x 58 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1743
Corneille, Femme et chien, serigraphie, nr.75/100, 1973, 59 x 46 cm. image, in lijst van 74 x 60 cm.
Loc.6
€ 75 - € 110
1744
Irma Reimert, 1957, Wanhoop, aquarel, 70 x 50 cm.
Loc.6
€ 45 - € 60
1745
Grote opengewerkte 2e gehalte zilveren fotolijst, 25 x 19 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1746
Koopje van 6 verzilverde limonade lepels met paardendecoratie en 12 vorken
Loc.6
€ 20 - € 30
1747
Antieke goud Imari schotel met 2e gehalte zilveren omranding, diam.28 cm.
Loc.6
€ 140 - € 200
1748
Opengewerkte 2e gehalte zilveren ijsset bestaande uit een opdienschuif, snijmes en 11 lepels, 463 gr.
Loc.6
€ 200 - € 280
1749
Zilveren koningsketting, 384 gr.
Loc.6
€ 500 - € 700
1750
Koopje w.o. zilver bestaande uit kaarsenaansteker, reukflacon, lakstempel en een pijpenvroeter
Loc.6
€ 80 - € 120
1751
Gehamerde zilveren schaal, 352 gr.
Loc.6
€ 380 - € 550
1752
Goudkleurig Gucci damespolshorloge in etui, incl. echtheidscetrficaat
Loc.6
€ 200 - € 280
1753
Plated pièce de milieu (schaal ontbreekt)
Loc.6
€ 30 - € 45
1754
2e Gehalte zilveren anjervaasje
Loc.6
€ 30 - € 45
1755
Rijkbewerkte zilveren strooier, Voorschoten 1947
Loc.6
€ 160 - € 220
1756
Lang collier met grote rode agaten
Loc.6
€ 25 - € 35
1757
Bronzen surrealistische sculptuur rustend op zwart marmeren voetstuk, h.37 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
1758
2 Blikken met voorstelling van vogeltjes
Loc.6
€ 75 - € 110
1759
Ronde 1e gehalte zilveren koektrommel, v Kempen & Begeer 1967
Loc.6
€ 360 - € 500
1760
Koop van 6 diverse 2e gehalte zilveren prikkers
Loc.6
€ 40 - € 60
1761
Sterling zilveren sigarendoos, gedateerd 1964
Loc.6
€ 60 - € 90
1762
Zilveren Must de Cartier ijscoupes, met 18 Kt. gouden rand 6x Zilveren ijscoupes met Gouden rand, 3x Zilveren Water Glazen met Gouden rand, 6x Zilveren Borrel Glazen met Gouden rand.
Loc.6
€ 1.800 - € 2.600
1763
Gedraaid bruinkleurig zoetwaterparel collier
Loc.6
€ 20 - € 30
1764
18 Kt. geelgouden designring met geelsaffier in breedte peridot trappenslijpsel
6-k
€ 1.500 - € 2.200
1765
18 Kt. Geel/witgouden ring volgezet in de band met 2.00ct briljant en in het midden en emeraude geslepen smaragd 2.70ct. Colombia
6-k
€ 3.000 - € 4.250
1766
18 Kt. geelgouden exclusieve solitairring, zwart gerhodineerd in de band en chatonpoten 1.40ct briljant met een grote citrine als centrum
6-k
€ 2.800 - € 3.800
1767
18 Kt. witgouden bolring volgezet met 1.56ct briljant
6-k
€ 2.000 - € 2.800
1768
18 Kt. wit/rose gouden ring met 0.60ct briljant
6-k
€ 700 - € 1.000
1769
14 Kt. geelgouden designring met 0.15ct briljant
6-k
€ 400 - € 550
1770
18 Kt. gouden fantasie ring bezet met briljant, 6,7 gr.
6-k
€ 360 - € 550
1771
14 Kt. gouden herenring bezet met 16 briljanten, 14,6 gr.
6-k
€ 900 - € 1.300
1772
Gouden ring met munt, Robert en John F. Kennedy, 6,5 gr.
6-k
€ 120 - € 170
1773
Antieke 14 kt. gouden Victoriaanse damesring bezet met amethist
6-k
€ 300 - € 425
1774
18 Kt. witgouden bandring met 0.52ct. briljant en saffier
6-k
€ 1.300 - € 1.800
1775
5-Rijige bloedkoralen armband, l:21 cm., gewicht: 35,6 gram. en diam: 4,6 mm.
6-k
€ 400 - € 550
1776
Bloedkoralen armband met gouden slot, lengte 21 cm, gewicht 35,3 gram
6-k
€ 400 - € 550
1777
Bloedkoraal collier met gouden slot, 24,2 gram, lengte 40cm, diameter 6mm/2,6mm
6-k
€ 140 - € 190
1778
3-Rijig bloedkoralen collier, lengte: 36 cm., gewicht: 33,2 gr. Diameter: 4,8 mm
6-k
€ 140 - € 190
1779
Bloedkoraal collier met gouden slot, 39,1 gram, L.42 cm., diam. 4 mm.
6-k
€ 260 - € 360
1780
Kristallen inktpot met 2e gehalte zilveren dop, van Kempen
Loc.6
€ 60 - € 90
1781
Kristallen schaaltje met zilveren hengsel, diam.18,5 cm. (chip)
Loc.6
€ 50 - € 70
1782
3-Strengs collier met gefacetteerde robijntjes en een zilveren slot
Loc.6
€ 40 - € 55
1783
2e Gehalte zilveren fotolijstje, 20 x 14 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1784
Zilveren sieradendoos
Loc.6
€ 380 - € 550
1785
Goud op snee bijbel uit 1851 met gouden slot
Loc.6
€ 110 - € 160
1786
Twee bijbeltjes met zilveren sloten
Loc.6
€ 60 - € 90
1787
2e Gehalte zilveren koffiepot, van Kempen & Zonen, Voorschoten 1858/1624, jaarl.1900 op 2e gehalte zilveren komfoortje, A.J. & L.H. Rutgers,'s Gravenhage, jaarl.1928
Loc.6
€ 500 - € 700
1788
Koopje van een draadglazen roomkannetje, suikerpotje en dekselpotje met 2e gehalte zilveren montuur
Loc.6
€ 60 - € 90
1789
2e Gehalte Zilveren 4-delig Art deco koffie en theeservies bestaande uit een koffiepot, theepot met suikerpotje en een roomkannetje met notenhouten heften, 1840 gr.
Loc.6
€ 800 - € 1.200
1790
Geslepen kristallen Biedermeier schaal met zilveren hengsel, ca. 1880
Loc.6
€ 45 - € 65
1791
Meerkleurig glazen sculptuur van een hond, h.22 cm.
Loc.6
€ 25 - € 35
1792
Lang groenkleurig cultive parelcollier
Loc.6
€ 10 - € 14
1793
Bakelieten dienblad met zilveren handgrepen
Loc.6
€ 20 - € 30
1794
Koopje van 4 diverse fotolijsten w.o. zilver
Loc.6
€ 40 - € 60
1795
Kristallen tafelstel gevat in een 2e gehalte zilveren standaard
Loc.6
€ 100 - € 140
1796
Verzilverde suikerpot met 5 lepeltjes
Loc.6
€ 6 - € 10
1797
Kristallen strooier met zilveren monturen en dop, Empire, J. van Wijk 1823
Loc.6
€ 120 - € 160
1798
Geëtste kristallen boterbolletjespotje met zilveren knop
Loc.6
€ 40 - € 60
1799
Bewerkt zilveren 4-delig servies, 1.131 gr.
Loc.6
€ 1.400 - € 2.000
1800
Gedraaid gekleurd zoetwaterparel collier
Loc.6
€ 20 - € 30
1801
Rijkbewerkte 2e gehalte zilveren brandewijnkom
Loc.6
€ 220 - € 320
1802
Sterling zilveren 3-lichts kandelaar, h.17 x b.26 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
1803
Collier van gefacetteerde saffier en smaragd, zilveren kraaltjes en zilveren slot
Loc.6
€ 70 - € 100
1804
Antieke geëtst kristallen schaaltje rustend op zilveren voetje
Loc.6
€ 30 - € 45
1805
Collier van kleine en ovale lapis lazuli kralen aan zilver met zilveren slot
Loc.6
€ 50 - € 70
1806
Collier van carré geslepen Lapis Lazuli met zilveren kralen met zilveren slot
Loc.6
€ 60 - € 90
1807
2e Gehalte zilveren opengewerkt knottenmandje, van Kempen
Loc.6
€ 50 - € 70
1808
Engels zilveren 3-delig servies bestaande uit een theepot, melkkan en suikerpotje, ca. 1920
Loc.6
€ 300 - € 425
1809
4 Zilveren servetringen
Loc.6
€ 50 - € 70
1810
2 Zilveren bewerkte servetringen
Loc.6
€ 60 - € 90
1811
Koopje van een 2e gehalte zilveren miniatuur landbouwer met paard en 2 dekseldoosjes
Loc.6
€ 40 - € 60
1812
Miniatuur zilveren draaiorgel
Loc.6
€ 60 - € 90
1813
Miniatuur zilveren gekroonde koets, groot gedetailleerd
Loc.6
€ 450 - € 650
1814
Koopje diverse polshorloge, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
1815
3 Edelstenen collier met goud vergulde magneet sloten
Loc.6
€ 30 - € 45
1816
Engels zilveren vork met parelmoer heft
Loc.6
€ 50 - € 70
1817
5 Zilveren servetringen, ca. 1920
Loc.6
€ 40 - € 60
1818
2e Gehalte zilveren mosterdpotje, peperstrooier, 2 zoutvaatjes met blauw kristallen binnenbakjes
Loc.6
€ 150 - € 220
1819
Ond.gesign., Monnik met meisje, 18e eeuw, aquarel, 8 x 12 cm.
Loc.6
€ 45 - € 65
1820
Collier van gefacetteerde groene saffier aan zilveren slotje
Loc.6
€ 35 - € 50
1821
Dubbelstrengs cultivé parelcollier met 1e gehalte zilveren slot (diverse steentjes ontbreken)
Loc.6
€ 30 - € 45
1822
Victoriaans collier met gefacetteerde blauwe saffier aan zilveren facetten
Loc.6
€ 40 - € 55
1823
Blauwe saffier collier met zilveren kraaltjes en slot
Loc.6
€ 50 - € 70
1824
Twaalf 2e gehalte zilveren gebaksvorkjes in etui
Loc.6
€ 40 - € 60
1825
Twee 2e gehalte zilveren opdienscheppen
Loc.6
€ 50 - € 70
1826
Glazen roodkleurige karaf met bijbehorende likeurglaasjes
Loc.6
€ 20 - € 30
1827
Turkooizen collier aan zilveren sluiting
Loc.6
€ 35 - € 50
1828
Robijn-Zoiet (moedersteen van robijn) collier met zilveren slot
Loc.6
€ 35 - € 50
1829
Koopje divers pleet en zilver
Loc.6
€ 16 - € 25
1830
Verguld 1e gehalte zilveren drie-strengs goudkleurig cultivé parelcollier
Loc.6
€ 80 - € 120
1831
Kristallen schaaltje met zilveren voetje
Loc.6
€ 20 - € 30
1832
Koopje divers kleingoed w.o. kruik, beeldje, divers pleet, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
1833
12 Opengewerkte 2e gehalte zilveren koffielepels in etui
Loc.6
€ 50 - € 70
1834
2e Gehalte zilveren ragoutschaal met ebbenhouten steel, ca.546 gr.
Loc.6
€ 130 - € 190
1835
2e Gehalte gegraveerde kapset bestaande uit een handspiegel, 2 borstels en een kam en een opengewerkt verzilverd bonbonschaaltje
Loc.6
€ 60 - € 90
1836
Koopje divers kleingoed w.o. verzilverde chocoladeketel, diverse tegeltjes, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
1837
Goudkleurig Seiko damespolshorloge in bijpassend etui
Loc.6
€ 50 - € 70
1838
Koopje 24 kt.vergulde minihangers (18 st.) o.a. agaat, kwarts, tijgeroog, etc.
Loc.6
€ 60 - € 90
1839
3e Gehalte zilveren 179-delig bestek, totaalgewicht ca.9 kg.
Loc.6
€ 2.000 - € 2.800
1840
Koopje van 10 bronzen Romeinse munten, 1e/4e eeuw na Chr.
Loc.6
€ 25 - € 35
1841
12 Zilveren munten, Wilhelmina, halve guldens, kwartjes en dubbeltjes, jaren'30
Loc.6
€ 20 - € 30
1842
Koopje van 5 bronzen Romeinse munten, 2e/3e eeuw na Christus
Loc.6
€ 25 - € 35
1843
Zilveren Griekse munt, ca. 400 voor Chr.
Loc.6
€ 100 - € 140
1844
Zilveren dollar met afbeelding van adelaar U.S.A., 1884
Loc.6
€ 25 - € 35
1845
Zilveren bloemenschaartje
Loc.6
€ 40 - € 60
1846
20 Zilveren guldens, Koningin Juliana, diverse jaren
Loc.6
€ 30 - € 45
1847
19e Eeuwse kralentas met zilveren beugel
Loc.6
€ 50 - € 70
1848
Bloedkoralen collier met gouden slot. Gewicht: 19,2 gram, lengte: 46 cm., diameter: 5,6 mm.
6-k
€ 130 - € 180
1849
Bloedkoralen collier met gouden slot. Gewicht: 22,5 gram, lengte: 80 cm., diameter: 2 mm.
6-k
€ 110 - € 150
1850
Bloedkoralen collier met gouden slot, gewicht: 11.6 gram, lengte: 50 cm., diameter: 3,7 mm.
6-k
€ 55 - € 80
1851
Vintage Ancre herenpolshorloge met 14 kt. gouden band, totaalgew.55 gr.
6-k
€ 400 - € 600
1852
Superbe damespolshorloge in gouden kast met stalen band
6-k
€ 40 - € 60
1853
Enicar damespolshorloge met 14 kt. gouden band
6-k
€ 100 - € 140
1854
14 Kt. gouden schakelarmband, 17,6 gr.
6-k
€ 200 - € 280
1855
Antieke 375/1000 armband bezet met briljant en robijn
6-k
€ 80 - € 120
1856
Antieke camee in rijkbewerkte goudkleurige omranding
6-k
€ 140 - € 200
1857
Antieke camee in 18 kt. geelgouden omranding
6-k
€ 140 - € 200
1858
Antieke camee in laag gehalte gouden omranding
6-k
€ 140 - € 200
1859
Paar 14 kt. geelgouden oorhangers beiden bezet met 8 briljanten
6-k
€ 900 - € 1.300
1860
18 Kt. geelgouden oorbellen met blauw saffier en 0,78ct diamant, gewicht: 5,6 gram
6-k
€ 280 - € 380
1861
14 Kt. geelgouden koraalring angelskin met dubbele ajourrand
6-k
€ 190 - € 280
1862
14 Kt. entouragering met bloedkoraal
6-k
€ 190 - € 280
1863
Gouden damesring bezet met ovale bloedkoraal, 3,8 gr.
6-k
€ 60 - € 90
1864
5 Zilveren guldens Koningin Wilhelmina, 1923,-24-29,-31 en -40
Loc.6
€ 25 - € 35
1865
Loc.6
€ 100 - € 140
1866
2 Zilveren maliënkolder beursjes
Loc.6
€ 50 - € 70
1867
Antieke zilveren brandewijnlepel met kegelaar op top van de steel
Loc.6
€ 180 - € 260
1868
Koop divers pleet en zilver, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
1869
Gedraaid collier met zoetwaterparels
Loc.6
€ 30 - € 45
1870
Zilveren gebakschep, van Kempen en Begeer, 1902 in originele doos
Loc.6
€ 50 - € 70
1871
Antieke ruitgeslepen kristallen flacon met zilveren montuur en dop, Fa. van Kempen, ca. 1900
Loc.6
€ 65 - € 100
1872
Antiek steengoed mosterdpotje met 2e gehalte zilveren deksel, Hendrikus Adrianus van der Putt, Alkmaar, Zaandijk, Zaandam, 1832-1862
Loc.6
€ 100 - € 140
1873
BWG zilveren Art Nouveau dekselpot in de vorm van een appel en met fraaie graveringen
Loc.6
€ 45 - € 65
1874
Engelse zilveren opdienlepel
Loc.6
€ 60 - € 90
1875
Swatch herenpolshorloge
Loc.6
€ 80 - € 120
1876
Twee-strengs lapis lazuli collier
Loc.6
€ 16 - € 25
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
1877
Oude Chinees zilveren dekseldoos
Loc.6
€ 45 - € 65
1878
Slabestek (2-delig) met zilveren handgrepen, Holland
Loc.6
€ 20 - € 30
1879
Imitatie Breitling herenpolshorloge
Loc.6
€ 75 - € 110
1880
Rijkbewerkte 2e Gehalte zilveren mosterdpotje, zoutvaatje en een peperstrooier met blauw glazen binnenbakjes
Loc.6
€ 150 - € 220
1881
Antiek 2e gehalte zilveren poedersuikerstrooier (restauraties)
Loc.6
€ 30 - € 45
1882
Djokja standaard met 12 Wajang prikkers
Loc.6
€ 18 - € 30
1883
Gecanneleerde 2e gehalte zilveren suikerbak met ivoren handvatten en knop, van Kempen en zn., Voorschoten 1858-1924, 338 gr.
Loc.6
€ 150 - € 220
1884
Stel schuitvormige zilveren zoutvaatjes met blauwe binnenbakjes, Zuidelijke Nederlanden ca. 1795
Loc.6
€ 360 - € 500
1885
Koop diverse goudkleurige en gouden sieraden
Loc.6
€ 100 - € 140
1886
Antieke zilveren naaldenkoker, 15,9 gr.
Loc.6
€ 75 - € 110
1887
Kristallen peper en zoutstel met zilveren montuur
Loc.6
€ 300 - € 425
1888
Collier met tijgerogen
Loc.6
€ 25 - € 35
1889
Lang collier met grote zilveren kralen
Loc.6
€ 16 - € 25
1890
Edelstenen collier met zilveren sloten
Loc.6
€ 50 - € 70
1891
Oplopend cornalijnen collier met gouden bolslot
Loc.6
€ 130 - € 180
1892
Vestzakhorloge in gouden kast aan een antieke gouden horlogeketting
Loc.6
€ 200 - € 280
1893
Cornalijn collier met 14 kt. geribbeld slot, hanger en (18) 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 220 - € 320
1894
Bloedkoralen 4-rijige armband met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 240 - € 340
1895
Lapis lazuli collier met 14 kt. gouden slot en (32x) 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 220 - € 320
1896
2 Gouden tien gulden munten
Loc.6
€ 200 - € 280
1897
Apeniet collier bezet met robijntjes en 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 150 - € 220
1898
Parel met onyx 3-rijig collier en amband met bezette sloten
Loc.6
€ 50 - € 70
1899
Parelcollier met zilveren slot, L.76 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1900
Twee damespolshorloges en een ring w.o. goud
Loc.6
€ 60 - € 90
1901
14 Kt. gouden hanger bezet met turkoois en parels
Loc.6
€ 220 - € 320
1902
Turkooizen collier met 14 kt. geribbeld slot en vijftien 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 140 - € 200
1903
Amethist 3-rijig collier en armband met 1e gehalte zilveren slot
Loc.6
€ 50 - € 70
1904
Parelcollier met zilveren slot, 112 cm
Loc.6
€ 25 - € 35
1905
Koopje van een 14 kt. gouden armbandje en een gouden trouwring, 9,4 gram.
Loc.6
€ 100 - € 140
1906
14 Kt. gouden stijve armband bezet met parels en groene edelsteen
Loc.6
€ 550 - € 800
1907
Geëmailleerd vestzakhorloge in gegraveerde 14 kt. gouden kast
Loc.6
€ 100 - € 140
1908
Lapis Lazuli 3-rijige armband met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 150 - € 220
1909
14 Kt. gouden armband bezet met cornalijn, 23 gr.
Loc.6
€ 425 - € 600
1910
Parel met bloedkoralen 3-rijige armband met 14 kt. gouden slot
Loc.6
€ 140 - € 200
1911
14 Kt. gouden collier met 14 kt. gouden slot bezet met parel en 24 briljanten, 2 ct.
Loc.6
€ 1.300 - € 1.800
1912
Parelmoer met goudsteen collier met 14 kt. gouden slot, hanger en twaalf 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 190 - € 280
1913
Koopje diverse sieraden w.o. goud
Loc.6
€ 60 - € 90
1914
Citrien kwarts 5-rijige armband met 14 kt. gouden (Gelderland) streekslot
Loc.6
€ 320 - € 450
1915
Groene citrien kwarts collier met 14 kt. gouden slot en 11 14 kt. gouden bolletjes
Loc.6
€ 100 - € 140
1916
2 Zilveren manchetknopen, naaldenkoker, collier, hoedenspeld, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
1917
Zilveren broche, hanger en armband bezet met groene steentjes
Loc.6
€ 30 - € 45
1918
4 Diverse miniatuur zilveren stoelen
Loc.6
€ 80 - € 120
1919
Drie-strengs geknoopt parel collier met rose, creme en grijzekleurige parels en met parelmoer bloem slot
Loc.6
€ 300 - € 425
1920
Vintage verguld 1e gehalte zilveren Cartier polshorloge met lederen band
Loc.6
€ 100 - € 140
1921
Zilveren muntarmband en diverse oude munten
Loc.6
€ 40 - € 60
1922
Robijn collier met zilveren kraaltjes en slot
Loc.6
€ 50 - € 70
1923
Koopje zilveren miniaturen van wastobbe, kassa, stoomwals en ijskar
Loc.6
€ 70 - € 100
1924
3 Kleine parelcolliers
Loc.6
€ 40 - € 60
1925
Chinees zilveren 2-delige gesp met karaktertekens
Loc.6
€ 40 - € 55
1926
3 Paar zilveren oorhangers bezet met kleurstenen
Loc.6
€ 30 - € 45
1927
Zilveren armband bezet met kleurstenen
Loc.6
€ 70 - € 100
1928
Loc.6
€ 40 - € 60
1929
Robijn collier met gefacetteerde aquamarijn aan zilveren slot
Loc.6
€ 50 - € 70
1930
Koopje van 3 polshorloges w.o. een automaat
Loc.6
€ 10 - € 14
1931
Antieke 19e eeuwse Luikse zwartkruit zakrevolver met ivoren handvat en gegraveerd vernikkeld frame met initialen, .320, l.14 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
1932
14 Kt. gouden hanger bezet met 9 bloedkoralen, 3 gr.
6-k
€ 60 - € 90
1933
Gouden ring met grote rozet bezet met granaatjes, rm 15.
6-k
€ 80 - € 120
1934
14 Kt. gouden ring bezet met cornalijn
6-k
€ 120 - € 170
1935
Goud met zilveren hanger bezet met grote ovaal/ronde carneool, 7,3 gr.
6-k
€ 50 - € 70
1936
14 Kt. geelgouden ring gezet met ovale hematiet
6-k
€ 180 - € 260
1937
14 Kt. gouden ring bezet met 10 witte briljanten en 1 grote gele briljant
6-k
€ 550 - € 800
1938
14 Kt. geelgouden ovale topaasring met gegraveerde ajourrand
6-k
€ 190 - € 280
1939
14 Kt. gouden fantasiehanger bezet met granaat, 4,5 gr.
6-k
€ 70 - € 100
1940
18 Kt. gouden hanger bezet met steentjes, 3,5 gr.
6-k
€ 120 - € 170
1941
14 Kt. geel gouden bandring met briljant geslepen diamant 0,04 ct. rm: 16,5 (52)
6-k
€ 200 - € 280
1942
Natuurlijk parelcollier met 14 kt. gouden sluiting, l.43 cm.
6-k
€ 500 - € 700
1943
Parelcollier met 14 kt. gouden tondelslot
6-k
€ 60 - € 90
1944
14 Kt. geelgouden massieve staafjes armband
6-k
€ 100 - € 140
1945
14 Kt. geelgouden koningsschakel armband
6-k
€ 260 - € 360
1946
14 Kt. geelgouden koningsketting met 14 kt. gouden hanger bezet met briljant i.v.v. letter G., totaalgewicht 99 gr.
6-k
€ 2.200 - € 3.200
1947
Antieke gouden korte horlogeketting met medaillon, 7,4 gr. (totaalgewicht)
6-k
€ 150 - € 220
1948
5 Zilveren tien gulden munten
Loc.6
€ 50 - € 70
1949
Gefacetteerd robijn collier met zilveren slotje
Loc.6
€ 35 - € 50
1950
Koord ketting met jade
Loc.6
€ 20 - € 30
1951
Koopje van diverse muntarmbanden en munten
Loc.6
€ 20 - € 30
1952
Rolex Oyster staal herenpolshorloge met een zwarte wijzerplaat (automaat)
6-k
€ 1.800 - € 2.600
1953
2 Miniatuur zilveren slagers en een kok
Loc.6
€ 60 - € 90
1954
Koopje zilveren miniaturen van kandelaar, hond en steltloper
Loc.6
€ 40 - € 60
1955
Miniatuur zilveren bank en tafel
Loc.6
€ 50 - € 70
1956
Twee 1e gehalte zilveren identieke stijve armbanden met dierenkoppen
Loc.6
€ 45 - € 65
1957
1e gehalte zilveren schakelarmband
Loc.6
€ 40 - € 55
1958
Gedraaid collier met bergkristal
Loc.6
€ 20 - € 30
1959
Stel zilveren design oorclips
Loc.6
€ 18 - € 30
1960
Sterling zilveren halssieraad
Loc.6
€ 40 - € 60
1961
Zilveren armband met grote Zeeuwse knop, diam.2,5 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
1962
Koopje van diverse gekleurde zaadparelcolliers en een damespolshorloge
Loc.6
€ 30 - € 45
1963
Zilveren kruis volgezet met gefacetteerde granaat
Loc.6
€ 60 - € 90
1964
Koopje vintage horloges w.o. goud en een medaillon aan ketting
Loc.6
€ 50 - € 70
1965
2 Zilveren stijve armbanden
Loc.6
€ 30 - € 45
1966
Antiek 2e gehalte zilveren pillendoosje, Gerrit Frederik van Geelen, Schoonhoven 1853-1858
Loc.6
€ 100 - € 140
1967
3 Zilveren Zeeuwse broches
Loc.6
€ 45 - € 65
1968
Zilveren broche, ontwerp Jeroen Krabbe
Loc.6
€ 20 - € 30
1969
1e Gehalte zilveren plaat armband
Loc.6
€ 30 - € 45
1970
3 Zilveren armbanden
Loc.6
€ 40 - € 60
1971
Stel massief zilveren halssnoeren
Loc.6
€ 50 - € 70
1972
Sterling zilveren opengewerkt amandelschaaltje
Loc.6
€ 40 - € 60
1973
3 Paar zilveren oorknoppen
Loc.6
€ 25 - € 35
1974
Zilveren kruis bezet met edelstenen
Loc.6
€ 60 - € 90
1975
1e gehalte zilveren design armband, gemerkt Undaerre, lengte 17 cm
Loc.6
€ 35 - € 50
1976
Antiek 2e gehalte zilveren lodereindoosje, jaarletter 1844 (meesterteken onleesbaar)
Loc.6
€ 100 - € 140
1977
Goud op zilveren collier met horloge en een munthanger aan ketting
Loc.6
€ 50 - € 70
1978
Zilveren balboekje met potlood
Loc.6
€ 40 - € 60
1979
Zilveren collier (van bijbelslot)
Loc.6
€ 30 - € 45
1980
Twee 1e gehalte zilveren fotolijstjes, 6 x 4 en 6 x 5 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
1981
Verzilverde Dupont aansteker en een vulpen
Loc.6
€ 10 - € 14
1982
Lang collier bezet met diverse edelstenen
Loc.6
€ 40 - € 60
1983
Fons Reggers, Zilveren Art Deco broche met turkoois aan ketting en een Art Deco broche
Loc.6
€ 200 - € 280
1984
1e gehalte zilveren tashaak met lange ketting, Frankrijk ca. 1840
Loc.6
€ 90 - € 120
1985
Zilveren chatelaine
Loc.6
€ 35 - € 50
1986
Zwaar zilveren collier met balletjes, L.100 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
1987
Lang 2e gehalte zilveren collier met bolletjes, 156 cm
Loc.6
€ 30 - € 45
1988
Vermoedelijk 2e gehalte zilveren collier met jade hanger
Loc.6
€ 40 - € 60
1989
2 Zilveren naamplaat armbanden
Loc.6
€ 20 - € 30
1990
Zilveren armband, lengte 21 cm., gewicht 14 gram
Loc.6
€ 14 - € 20
1991
Zilveren damespolshorloge met zilveren band en bezet met granaatstenen, Kaiserstunde
Loc.6
€ 35 - € 50
1992
2 Zilveren closed forever armbanden
Loc.6
€ 20 - € 30
1993
Defect vestzakhorloge en divers bijoux
Loc.6
€ 10 - € 14
1994
3 Zilveren zegelringen
Loc.6
€ 60 - € 90
1995
3 Zilveren damesringen
Loc.6
€ 50 - € 70
1996
Ketting met jade hanger
Loc.6
€ 20 - € 30
1997
Koopje diverse broches en speldjes w.o. bezet met briljant en parel
Loc.6
€ 40 - € 60
1998
Ketting met een paarse steen
Loc.6
€ 10 - € 14
1999
Zilveren armband met gravé afbeelding van vogel met bloemen
Loc.6
€ 35 - € 50
2000
Zilveren 3 broches w.o. 1 malachiet, 1 goudoplage
Loc.6
€ 60 - € 90
2001
Antieke zilveren broche met zeeuwse knopen, 31,5 gr.
Loc.6
€ 150 - € 220
2002
Etuitje met twaalf 2e gehalte zilveren kopjesnummers
Loc.6
€ 20 - € 30
2003
Stervormige zilveren hanger met rood en groen emaille en markesieten
Loc.6
€ 45 - € 65
2004
Oude 2e gehalte zilveren streekbroche
Loc.6
€ 75 - € 110
2005
1e gehalte zilveren jasseron collier
Loc.6
€ 90 - € 120
2006
Koopje diverse zilveren sieraden, flacon en naaldenkoker
Loc.6
€ 30 - € 45
2007
Twee 2e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars
Loc.6
€ 60 - € 90
2008
Antiek theelichtje met porseleinen transparant
Loc.6
€ 20 - € 30
2009
2 Gepolychromeerde metalen geelborstjes op standaard, h.30 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2010
Rijkbewerkte zilveren lepeldoos rustend op klauwpootjes, jaarl.1879
Loc.6
€ 100 - € 140
2011
2e Gehalte zilveren theepotje, van Kempen Begeer & Vos, jaarl. M=1922 op komfoor met parelrand
Loc.6
€ 400 - € 600
2012
2e Gehalte zilveren kaartenstandaard, Holland
Loc.6
€ 30 - € 45
2013
2e Gehalte zilveren poedersuikerstrooier, 192 gr.
Loc.6
€ 150 - € 220
2014
Goud op snee bijbeltje met 14 kt. gouden slot, anno 1881
Loc.6
€ 60 - € 90
2015
Stel 1e gehalte zilveren kandelaars, van Kempen en Begeer, 113 gr.
Loc.6
€ 130 - € 180
2016
14 Kt. gouden schakelarmband met diverse bedels en munten, totaalgew.49 gr.
6-k
€ 800 - € 1.200
2017
Granaten armband met gouden sluiting, L.21 cm, gewicht 19 gram
6-k
€ 70 - € 100
2018
18 Kt. gouden collier met 18 kt.gouden hanger i.v.v. druiventros bezet met 8 briljanten
6-k
€ 400 - € 600
2019
Tahiti parelcollier bezet met briljant
6-k
€ 2.200 - € 3.200
2020
Geëmailleerd 18 kt. geelgouden ringetje i.v.v. een slang, 2,4 gr.
6-k
€ 100 - € 140
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2021
14 Kt. geel/witgouden gestileerde slagring met blauwsaffier en smaragd 0.10ct briljant
6-k
€ 400 - € 550
2022
14 Kt. geelgouden hanger met jade en briljant geslepen diamant 0,18 ct.
6-k
€ 360 - € 500
2023
18 Kt. gouden ring bezet met turkoois, 8 gr.
6-k
€ 190 - € 280
2024
14 Kt. gouden ring bezet met malachiet en een 14 kt. gouden ring bezet met drie cornalijntjes
6-k
€ 100 - € 140
2025
9 Kt. gouden ring met blauwe steen en 6 briljantjes
6-k
€ 150 - € 220
2026
14 Kt. gouden ring bezet met twee briljanten
6-k
€ 80 - € 120
2027
18 Kt. gouden ring met olifant, 9,7 gr.
6-k
€ 150 - € 220
2028
18 Kt geelgouden ring met peer vorm geslepen robijn en briljant geslepen diamanten 0,12 ct. rm: 16,5 (51)
6-k
€ 140 - € 200
2029
14 Kt. geelgouden rijring met briljant geslepen diamanten 0,28 ct. rm: 17 (53)
6-k
€ 180 - € 260
2030
14 Kt. geelgouden solitairring bezet met briljant geslepen diamanten 0,18 ct. rm: 15,5 (49)
6-k
€ 130 - € 190
2031
14 Kt. geelgouden ring met cultivé parel en bolsjewiek geslepen diamanten 0,20 ct. rm: 16,5 (52)
6-k
€ 240 - € 320
2032
Stel verzilverde 1-lichts kandelaars met parelrand, h.21 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2033
Gegraveerde kristallen beker op 2e gehalte zilveren voet, h.17,5 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2034
Collier van druppelvormige Burma jade en aquamarijn met zilveren slot
Loc.6
€ 60 - € 90
2035
Collier van smaragden pampels met zilveren kralen met zilveren slot
Loc.6
€ 80 - € 120
2036
Loc.6
€ 30 - € 45
2037
Zilveren Joods/Russische Kedus beker met afbeelding van wapens, 19e eeuw, 8,5 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2038
Stel verzilverde Louis Seize-stijl 1-lichts kandelaars, h.26 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2039
Antiek kristallen schaaltje rustend op zilveren voetje
Loc.6
€ 30 - € 45
2040
1e Gehalte zilveren 3-delig mokkaserviesje, A.D.Verschuur
Loc.6
€ 500 - € 700
2041
19e Eeuw, mogelijk Andries Schelfhout, Paadje in de bergen, olieverf op paneel, 11,5 x 14 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2042
Kristallen schaaltje met zilveren hengsel, diam.21 cm. (chipjes)
Loc.6
€ 50 - € 70
2043
Georg Jensen, Sterling zilveren kinderbestekje bestaande uit een couvert en een kleine lepel
Loc.6
€ 50 - € 70
2044
2e Gehalte zilveren plaquette, Koninklijke Cacaofabriek van Houten en Zoon, april 1828-1928, totaalgewicht 62 gr.
Loc.3
€ 30 - € 45
2045
Twee 2e gehalte zilveren vorken en een opdienschep
Loc.6
€ 40 - € 60
2046
Vierdelig roomstel met zilveren montuur
Loc.6
€ 260 - € 360
2047
Stel 1e gehalte zilveren kandelaars, van Kampen en Begeer, 59 gr.
Loc.6
€ 80 - € 120
2048
Kristallen schaaltje met zilveren hengsel, diam.17 cm. (chipjes)
Loc.6
€ 50 - € 70
2049
1e Gehalte zilveren rammelaar met belletjes en fluitje
Loc.6
€ 140 - € 200
2050
2e Gehalte zilveren stijve collier met bijpassende armband, 70 gr.
Loc.6
€ 80 - € 120
2051
Bronzen (erotische) dame op krukje, h.19 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2052
Angelskin bloedkoraal collier aan zilveren slot
Loc.6
€ 30 - € 45
2053
Antieke gegraveerde knijpflacon met 2e gehalte zilveren rand en naambordje
Loc.3
€ 50 - € 70
2054
Verzilverde pièce de milieu met 4 glazen vaasjes, h.34 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2055
Fluoriet collier met zilveren slot en kraaltjes
Loc.6
€ 45 - € 60
2056
Gedraaid collier met zoetwaterparels en amethist
Loc.6
€ 25 - € 35
2057
Zilveren strooier, 273 gr.
Loc.6
€ 360 - € 500
2058
Antieke verzilverde taartopdienset in etui met benen handvatten
Loc.6
€ 60 - € 90
2059
Collier van Lapis Lazuli aan zilveren facetten en zilveren slot
Loc.6
€ 70 - € 100
2060
Djokja zilveren doos op pootjes, h.4,5 x b.16 x d.9 cm.
Loc.6
€ 190 - € 280
2061
Koopje divers pleet, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
2062
12 Zilveren Biedermeier-stijl gebaksvorkjes, J. Niekerk, Schoonhoven, 1951/1970, 155 gr.
Loc.6
€ 90 - € 130
2063
Antiek opengewerkte zilveren schaal, 151 gr.
Loc.6
€ 260 - € 360
2064
Wit metalen Thora pointer bezet met edelsteen
Loc.6
€ 220 - € 320
2065
Twee 19e eeuwse lederen beursjes met 14 kt. gouden sluiting (1 slotje los)
Loc.6
€ 70 - € 100
2066
Etui met 11 zilveren mokka lepeltjes met bokkenpoot en 7 zilveren vorkjes met bokkenpoot
Loc.6
€ 70 - € 100
2067
Antieke kristallen Biedermeier schaaltje met opengewerkte 2e gehalte zilveren beugel
Loc.6
€ 40 - € 60
2068
2e Gehalte zilveren opengezaagd bonbonmandje afgezet met parelrand en strikjes op klauwpootjes, jaarl.1909, h.6,5 x L.15 x b.9 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2069
Stel 1e gehalte zilveren kandelaars, van Kempen en Begeer, 167 gr.
Loc.6
€ 180 - € 260
2070
Miniatuur zilveren driemaster, 150 gr.
Loc.6
€ 260 - € 360
2071
Grijs- met bruin zoetwaterparel collier
Loc.6
€ 20 - € 30
2072
Gefacetteerde citrien collier met zilveren kraaltjes aan zilveren sluiting
Loc.6
€ 45 - € 60
2073
Koopje divers Christofle bestek
Loc.6
€ 20 - € 30
2074
Bijouxdoos met divers bijoux
Loc.6
€ 20 - € 30
2075
10 Zilveren sieraden in cassette
Loc.6
€ 90 - € 130
2076
Koop divers pleet, oud muntgeld etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
2077
2e Gehalte zilveren 6-delig couvert met juslepel, 2 opdienlepels en een vleesvork, totaalgewicht 1260 gr.
Loc.6
€ 300 - € 425
2078
2 Delfts blauwe steelvaasjes met afbeeldingen van landschappen en molens, h.21 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2079
Handbeschilderd porseleinen zwavelstokpotje met zilveren monturen en deksel
Loc.6
€ 90 - € 120
2080
Zilveren hengselbakje en bewerkt bakje op klauwpootjes
Loc.6
€ 70 - € 100
2081
2 Zilveren 1-licht kandelaars
Loc.6
€ 80 - € 120
2082
2e Gehalte zilveren brandewijnkommetje
Loc.6
€ 110 - € 160
2083
800/1000 Gehalte zilveren brandewijnkom, h.11 x b.23 x d.13 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2084
2 Sterling zilveren 3-arms kandelaars, h.24 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2085
Koopje van 2 kristallen peper- en zoutvaatjes met zilveren omranding, en een dito odeurflacon met zilveren voet en deksel (gedeukt)
Loc.6
€ 30 - € 45
2086
Kristallen theebus met 2e gehalte zilveren deksel
Loc.6
€ 80 - € 120
2087
Kristallen dekselpot, h.30 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2088
Zilveren ketel met walrus-ivoor, Wenen, ca.1925, 2.142 gr.
Loc.6
€ 3.600 - € 5.000
2089
2 Kristallen karafjes
Loc.6
€ 40 - € 60
2090
1e Gehalte zilveren trommel, Hendrik Willem van Riel, jaarl. Y=1858, h.7,5 x b.14,5 x d.10 cm.
Loc.6
€ 900 - € 1.300
2091
Turquoise en saffier collier met zilveren kraaltjes en zilveren slot
Loc.6
€ 60 - € 90
2092
Bronzen sculptuur van een eekhoorn
Loc.6
€ 30 - € 45
2093
6 Zilveren koffielepels, ca. 1900
Loc.6
€ 25 - € 35
2094
Driestrengs ketting met kurk kralen
Loc.6
€ 20 - € 30
2095
Koopje van een ingelegd doosje en een met parelmoer ingelegd lakwerk doosje
Loc.6
€ 60 - € 90
2096
2e Gehalte zilveren koffieservies met geribbelde deksel en onderkant op voet met houten handvatten
Loc.6
€ 1.500 - € 2.200
2097
Kristallen boterstolp met zilveren knop
Loc.6
€ 50 - € 70
2098
Twee 19e eeuwse lederen kokers met 14 kt. gouden beslag
Loc.6
€ 120 - € 170
2099
lederen brillenkoker in zilveren montuur en aan zilveren haak, Birmingham 1902
Loc.6
€ 50 - € 70
2100
14 Kt. geelgouden entourage set. Ring = bezet met 19x0,02ct diamant, 2,3 gram, rm:16. Oorbellen = 2,5 gram , twee maal 9x 0,01 ct diamant. Hanger = 19x 0,02ct diamant, 1,14 gram
6-k
€ 450 - € 600
2101
18 Kt. gouden dasspeld bezet met vierkante robijn, 3,8 gr.
6-k
€ 120 - € 170
2102
14 Kt. gouden oorringen opgelegd met bloempjes bezet met amethist
6-k
€ 80 - € 120
2103
14 Kt. geelgouden rozetring met smaragd en briljant
6-k
€ 190 - € 280
2104
14 Kt. geel/witgouden oorringen met scharnier mechaniek
6-k
€ 130 - € 190
2105
Paar 14 kt. gouden oorknoppen bezet met diamant
6-k
€ 90 - € 130
2106
Piaget, 18 kt. gouden ring met een draaibare midden ring vol bezet met briljant, gedateerd 1990, rm.16 (met certificaat)
6-k
€ 1.000 - € 1.400
2107
Vintage 18 kt. geelgouden Baume & Mercier damespolshorloge met een gouden band, totaalgewicht 51 gram, met originele doos
6-k
€ 1.400 - € 2.000
2108
14 Kt. gouden jaren 50 potlood, gewicht 11,14 gram
6-k
€ 240 - € 320
2109
14 Kt. wit/geelgouden broche gezet met briljant en saffier
6-k
€ 220 - € 320
2110
14 Kt. geelgouden hartje 0.03ct briljant gezet aan geelgouden collier
6-k
€ 120 - € 170
2111
9 Kt. geelgouden sigaretten houder, gewicht 9,6 gram
6-k
€ 90 - € 130
2112
14 Kt. geelgouden ophangbroche i.v.v. een bril
6-k
€ 60 - € 90
2113
6-k
€ 60 - € 90
2114
14 Kt. gouden oorhangers
6-k
€ 260 - € 360
2115
14 Kt. gouden ring met paars emaille bezet met amethist en briljant, 1 ct.
6-k
€ 1.100 - € 1.600
2116
Zilveren knottenkistje, 154 gr.
Loc.6
€ 300 - € 425
2117
Koopje van een verzilverd Deens Dorgento vaasje, verzilverd bonbonschaaltje en een theezeefje
Loc.6
€ 16 - € 25
2118
Zilveren Biedermeier tafelbel, 1875
Loc.6
€ 75 - € 110
2119
Koopje diverse zilveren lepeltjes en schepjes (7x)
Loc.6
€ 100 - € 140
2120
Ond.gesign., gepolychromeerde abstract houten sculptuur, gedateerd '26, h.25 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2121
Gefacetteerd smaragden collier aan zilveren facetten en zilveren slot
Loc.6
€ 70 - € 100
2122
Koopje diverse sieraden, etc. w.o. zilver
Loc.6
€ 20 - € 30
2123
Twee 2e gehalte zilveren schaaltje, diam.11,5 cm., 97 gr.
Loc.6
€ 40 - € 60
2124
Bronzen sculptuur van een abstract gezicht naar Picasso, h.34 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2125
Gedraaid zoetwaterparel collier bezet met edelsteen
Loc.6
€ 20 - € 30
2126
Murano glazen object van twee horloges in doos, h.17 x b.19 x d.15 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2127
Gegraveerde 2e gehalte zilveren juslepel
Loc.6
€ 30 - € 45
2128
Grijs- met wit zoetwaterparel collier
Loc.6
€ 25 - € 35
2129
Grote 2e gehalte zilveren sigarettendoos, 648 gr.
Loc.6
€ 80 - € 120
2130
Collier van ovale smaragden en zilveren kraaltjes en zilveren slot
Loc.6
€ 70 - € 100
2131
Robijn collier met zilveren kraaltjes en zilveren slot
Loc.6
€ 70 - € 100
2132
Robijn collier en aquamarijn tussenkraaltjes met zilver en zilveren slot
Loc.6
€ 70 - € 100
2133
Smaragden collier met zilveren kraaltjes en zilveren slot
Loc.6
€ 60 - € 90
2134
Antieke kristallen Biedermeier schaal met 2e gehalte zilveren handvat
Loc.6
€ 180 - € 260
2135
Zilveren broodmand, 29 cm., met open gezaagde motieven en afgezet met parelrand, Gerritsen & v Kempen 1924
Loc.6
€ 240 - € 340
2136
Floraal gedecoreerde verzilverde Engelse koffiekan
Loc.6
€ 20 - € 30
2137
19e eeuwse lederen beursjes met zilveren beugel en lederen 19e eeuwse beurs met 14 kt. gouden sluiting
Loc.6
€ 100 - € 140
2138
Koopje divers pleet en zilver
Loc.6
€ 60 - € 90
2139
Koopje sieraden/bijoux
Loc.6
€ 16 - € 25
2140
6-Delig 2e gehalte zilveren viscouvert, 683 gram
Loc.6
€ 300 - € 500
2141
Borstel afgezet met rijkbewerkt 2e gehalte zilveren voorstelling van personen in interieur
Loc.6
€ 30 - € 45
2142
Koopje divers pleet en zilver
Loc.6
€ 30 - € 45
2143
Doos divers bijoux
Loc.6
€ 10 - € 14
2144
4 Oude vintage herenpolshorloges
Loc.6
€ 30 - € 45
2145
Koopje divers bijoux
Loc.6
€ 10 - € 14
2146
Koopje divers 2e gehalte zilveren bestek, 788 gr.
Loc.6
€ 100 - € 140
2147
Grote koop divers bijoux
Loc.6
€ 20 - € 30
2148
Koop met diverse broches, etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
2149
Koopje divers pleet en zilver
Loc.6
€ 20 - € 30
2150
Koop diverse bijoux, losse kralen, etc.
Loc.6
€ 10 - € 14
2151
Koop diverse polshorloges, etc. w.o. vintage
Loc.6
€ 30 - € 45
2152
Koop divers pleet etc.
Loc.6
€ 30 - € 45
2153
1 gehalte zilveren Balinese schaal met gedreven afbeeldingen en prachtige gravering van kala op onderzijde
Loc.6
€ 475 - € 700
2154
Koopje divers bijoux, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2155
Opengewerkte 2e gehalte zilveren taartschep, 132 gr.
Loc.6
€ 100 - € 140
2156
Twaalf 830/1000 zilveren schepjes, 170 gr.
Loc.6
€ 100 - € 140
2157
Stel verzilverde met zwartkleurige kandelaars op klauwpootjes, h.20 cm.
Loc.6
€ 18 - € 25
2158
833/1000 zilveren ovale koektrommel met parelrand
Loc.6
€ 500 - € 700
2159
Koop diverse vingerhoedjes en servetbanden w.o. zilver
Loc.6
€ 40 - € 60
2160
Set van 2 geëtste glazen koektrommels op onderblad en met zilveren knop. Nederland ca 1880 (1 gerestaureerd)
Loc.6
€ 60 - € 90
2161
Lapis Lazuli collier aan zilveren slot
Loc.6
€ 50 - € 70
2162
Collier van saffieren pampels en aquamarijn tussenkraaltjes van zilver en zilveren slot
Loc.6
€ 70 - € 100
2163
Koopje divers bijoux w.o. een Lapis Lazuli armband, 2 damespolshorloges, een goudkleurige armband met rozenkwarts etc.
Loc.6
€ 60 - € 90
2164
Twee 1e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars, h.25 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2165
Mahoniehouten dienblad, afgezet met zilveren galerijrand en met opengewerkte grepen, Kalberg, Den Bosch 1962
Loc.6
€ 130 - € 180
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2166
Kristallen 2-delig tafelsetje
Loc.6
€ 40 - € 60
2167
1e Gehalte zilveren Peruaans religieuze schaal met voorstelling van heilige, kruisje, belletje en hartje
Loc.6
€ 600 - € 850
2168
Hollandse School, Rivierlandschap met molen, 19e eeuw, olieverf op board, 8,5 x 14,5 cm.
Loc.6
€ 45 - € 65
2169
Twee 2e gehalte zilveren opdienlepels
Loc.6
€ 30 - € 45
2170
2e Gehalte zilveren goudenkoets
Loc.6
€ 60 - € 90
2171
2e Gehalte zilveren miniatuur paard
Loc.6
€ 75 - € 110
2172
3e Gehalte zilveren Frans tondeldoosje i.v.v. een kabinet met versieringen van guirlande
Loc.6
€ 100 - € 140
2173
Zilveren snuifdoos, Wed. J.H. vd Meulen, Joure, 1958/1984, jaarl. 1972
Loc.6
€ 60 - € 90
2174
Miniatuur zilveren hobbelpaard en een miniatuur zilveren jubileum met kroon, 1948/1980
Loc.6
€ 40 - € 60
2175
Antiek 2e Gehalte zilveren lodereindoosje
Loc.6
€ 100 - € 140
2176
Zilveren reukei, eind 19e eeuw
Loc.6
€ 80 - € 120
2177
2e Gehalte zilveren pijpenwroeter met op de top een mannetje met ladder
Loc.6
€ 40 - € 60
2178
Georg Jensen, 2e gehalte zilveren lepel
Loc.6
€ 40 - € 60
2179
Zilveren miniatuur van fotograaf
Loc.6
€ 50 - € 70
2180
Fernandez Arman, Paint tube broche, signé date 1996
Loc.6
€ 35 - € 50
2181
Russisch zeldzaam bronzen 3-luik reis-ikoon, 18e eeuw, 10,5 x 7,5 cm.
Loc.6
€ 90 - € 120
2182
Parfumflacon met zilveren apllicatie met afbeelding van vogel met zilveren dop en voetje, ca. 1910
Loc.6
€ 50 - € 70
2183
Antieke kristallen parfumflacon met 2e gehalte zilveren dop en omranding
Loc.6
€ 50 - € 70
2184
Koopje diverse ringen w.o. goud
6-k
€ 100 - € 140
2185
14 Kt. geelgouden hanger i.v.v. Bambi
6-k
€ 50 - € 70
2186
14 Kt. geelgouden hanger i.v.v. een basketbal
6-k
€ 50 - € 70
2187
14 Kt. geelgouden hanger van een waterman bezet met 7 briljantjes
6-k
€ 100 - € 140
2188
18 Kt. geelgouden bandring met een blauwsaffier en 0.15ct briljant
6-k
€ 500 - € 700
2189
18 Kt. gouden ring bezet met saffier en 10 briljanten, 0.50 ct.
6-k
€ 320 - € 450
2190
14 Kt. gouden ring bezet met diverse stenen
6-k
€ 100 - € 140
2191
Koopje diverse sieraden w.o. zilver en doublé
6-k
€ 30 - € 45
2192
14 Kt. gouden ring bezet met turkoois
6-k
€ 80 - € 120
2193
18 Kt. geelgouden bandring met rookkwarts
6-k
€ 500 - € 700
2194
14 Kt. geelgouden rijring met smaragd en briljant
6-k
€ 90 - € 130
2195
18 Kt. geelgouden bandring met princesgeslepen amethist
6-k
€ 600 - € 850
2196
Oud roodgouden plaat ringetje rondom bezet met granaatjes, rm 18
6-k
€ 50 - € 70
2197
14 Kt. gouden ring bezet met 5 briljanten
6-k
€ 200 - € 280
2198
Gouden munt in b.w.g. omranding, totaalgew.8 gr.
6-k
€ 100 - € 140
2199
18 Kt. gouden brede armband, 44 gr.
6-k
€ 600 - € 850
2200
Kristallen druppelvormige parfumflacon met gouden dop
Loc.6
€ 180 - € 260
2201
Antiek 2e gehalte zilveren pillendoosje
Loc.6
€ 100 - € 140
2202
Zilveren pillendoosje, Jacob Kooiman, Schoonhoven 1853
Loc.6
€ 80 - € 120
2203
Zilveren pillendoos, jaarl.1831
Loc.6
€ 60 - € 90
2204
Antieke gedreven zilveren tumbler (vuistbeker), Duitsland, 2e helft 17e eeuw
Loc.6
€ 150 - € 220
2205
Lange zoetwaterparel ketting
Loc.6
€ 120 - € 170
2206
6 Zilveren lepeltjes met parelrand, Reeser, 's Gravenhage, 1862/1885
Loc.6
€ 60 - € 90
2207
2 Verzilverde 1-lichts kandelaars met ramskoppen, h.33 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2208
1e Gehalte zilveren kinderbeker, van Kempen en Begeer, 115 gr.
Loc.6
€ 140 - € 200
2209
Collier van blauw saffier en gefacetteerde aquamarijn met zilver en zilveren slot
Loc.6
€ 60 - € 90
2210
Koopje van een 2e gehalte zilveren klontjestang en een kinderschuifje
Loc.6
€ 30 - € 45
2211
2e Gehalte zilveren mandje met parelrand, diam.13 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
2212
1e Gehalte zilveren schaaltje, h.3,5 x diam.8 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2213
Kristallen schaaltje met zilveren hengsel, diam.15 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2214
Kristallen schaaltje op zilveren voet, h.12,5 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2215
2e Gehalte zilveren mandje met hengsel en met parelrand, diam.11 cm.
Loc.6
€ 120 - € 170
2216
Nederlands zilveren 3-delig servies, afgezet met Godrons
Loc.6
€ 320 - € 450
2217
Twee 2e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars, h.18 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2218
Henk Poeder, Roodborstje op tak, olieverf op board, 16 x 13 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2219
Kristallen dekselpot, h.29 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2220
Kristallen schaaltje met zilveren hengsel, diam.19 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2221
2 Mahoniehouten kistjes
Loc.6
€ 100 - € 140
2222
Opengewerkte 2e gehalte zilveren fotolijst, 27 x 20 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2223
Noten met eikenhouten Jugendstil medicijnenkastje met koperen applique, h.53 x b.32 x d.20 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2224
Eikenhouten bestekcasette met 3-laden en inhoud van verzilverd Gero bestek
Loc.6
€ 80 - € 120
2225
Groot ingelegd dienblad met zilveren grepen, Hollands 1869, 65 x 48 cm
Loc.6
€ 280 - € 400
2226
Nieuw beige lederen fauteuil, merk Montis (winkelwaarde € 1.360)
Loc.6
€ 110 - € 150
2227
Loc.6
€ 110 - € 150
2228
Art Deco pendule met verzilverde bronzen vrouwfiguurtjes, h.27 x b.34 x d.10 cm.
Loc.6
€ 500 - € 700
2229
Wortelnotenhouten blad met zilveren handgrepen
Loc.6
€ 500 - € 700
2230
Fraai gegraveerd verzilverd dienblad
Loc.6
€ 35 - € 50
2231
Mandje met diverse shawls w.o. Cartier
Loc.6
€ 40 - € 60
2232
Met diverse houtsoorten gedecoreerde tafelvitrine met gecapitonneerde binnenzijde afgezet met divers koperwerk, h.82 x b.60 x d.60 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2233
Vier nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde eetkamerstoelen
Loc.6
€ 425 - € 600
2234
Bloemvormige kersenhouten tafel op metalen onderstel, h.80 x d.190 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2235
Ovaalvormige, zilverkleurige spiegellijst met kuif, met parelrand en geslepen spiegel, 80 x 115 cm
Loc.6
€ 90 - € 130
2236
Contz, Stilleven met vruchten en kan, olieverf op doek, 30 x 24 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2237
Handgekleurde spotprent, Evening consolation, 33 x 24 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2238
Engelien Kooij, Zittend naakt, nr. 91/125, handgesigneerde litho, 21 x 22 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2239
E. Weerts, Berglandschap met doorkijkje op meer, olieverf op paneel, gedateerd 1845, 30 x 24 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2240
Monogram A. vd B., Portret van een meisje, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2241
E. Wouterse van Dorsburgh, Interieur met kittens, olieverf op paneel, 29 x 21 cm.
Loc.6
€ 400 - € 600
2242
Henri Matisse, Jazz, lithographie, op papier d'Arches, 200 expl. en 20 expl. (zonder midden vouw), 45 x b.69 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2243
Notenhouten gedecoreerde Lodewijk XIV-stijl 1-deurs vitrinekast met koperen monturen en corniswerk, h.173 x b.110 x d.45 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2244
Onb.meester, Stilleven met fruit, olieverf op board, 25 x 22 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2245
Onb.meester, 18e Eeuws stadsgezicht met personen, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2246
Onb.meester, Paarden bij het strand, olieverf op paneel, 60 x 50 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2247
Onb.meester, Winterlandschap met schaatsers, olieverf op paneel, 60 x 50 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2248
Roy Lichtenstein, As I opened fire, 3 triptych, 1964, offset litho, 58 x 48 cm., ref: Corlett app.5 beeldrecht Amsterdam
Loc.6
€ 450 - € 650
2249
Naar Dijkstra, Boer met paard en wagen in landschap, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2250
G.F. Teyssen, Winterlandschap met huisjes, olieverfje op doek, 31 x 24 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2251
Johan Christoph Windhorst, Schiedam 1884-1970 Rheden, Personen op binnenplaats, olieverf op doek, 30 x 23 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2252
Onb.meester, Bootjes langs de waterkant, olieverf op board, 17 x 12 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2253
Naar Steinen, Scheepjes op zee, olieverf op paneel, 23 x 17 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2254
Antieke eikenhouten 4-deurs hoekkast, h.223 x b.106 x d.60 cm.
Loc.6
€ 300 - € 425
2255
Onb.meester, Portret van een vrouw, olieverf op doek, 55 x 46 cm.
Loc.6
€ 800 - € 1.200
2256
Stel bronzen bruin/zwartkleurige tafellampen met bruine kapjes met zwart glans decoratie, h.65 cm.
Loc.6
€ 45 - € 65
2257
Eikenhouten met palissanderhouten Art Deco schoorsteenpendule, h.23 x L.34 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2258
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 3-laden commode met koperen handgrepen en afgedekt door een defect beigekleurige marmeren blad, h.80 x b.80 x d.40 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2259
Ond.gesign., Landschap, maroefle, 33 x 21 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2260
Onb.meester, Molen met koeien in landschap, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2261
Naar Koekkoek, Nautische voorstelling met tjalken, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2262
Onb.meester, Zeegezicht met tweemaster, olieverf op board, 24 x 20 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2263
Onb.meester, Stilleven met fruit, olieverf op board, 20 x 25 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2264
Ond.gesign., Bloemstilleven, maroefle, 49 x 39 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2265
Leonard Pieter Versteeg, Waalwijk 1901-1993 Hilversum, Stilleven met pot en Oost Indische kers, olieverf op doek, 60 x 45 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2266
5 Antieke blauw met dieren gedecoreerde Chinees porseleinen schotels, diam.23 cm.
Loc.6
€ 200 - € 280
2267
Koopje divers antiek Frans en Engels porselein
Loc.6
€ 50 - € 70
2268
14 Kt. gouden armband vervaardigd uit diverse gouden munten, totaalgew. 60 gr.
6-k
€ 800 - € 1.200
2269
Twee gedraaide 14 kt. gouden oorbellen bezet met saffier, 3,9 gr.
6-k
€ 80 - € 120
2270
18 Kt. gouden ring bezet met briljant en een b.w.g. 5-delige ring bezet met rode steentjes
6-k
€ 60 - € 90
2271
Gedraaide slangketting collier, U.S.A. 1940-1950, het slot is B.W,G., inclusief tax.rapport Fabery de Jonge (1999)
6-k
€ 800 - € 1.200
2272
2 Kristallen schalen (chipjes)
Loc.6
€ 50 - € 70
2273
Oud Delfts aardewerken theeserviesje
Loc.6
€ 30 - € 45
2274
Met wortelnotenhout gefineerde 1-deurs porseleinkast met gecontouneerde kap, 3 laden in de onderkast en klauwpoten, h.210 x b.130 x d.50 cm.
Loc.6
€ 260 - € 380
2275
Eva Braun, Polospelers, lithoprint, 55 x 45 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2276
Elisabeth Veltman, Stilleven van mand met fruit, aquarel, 45 x 65 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2277
Onb.meester, Winterlandschap met schaatsende personen, olieverf op paneel, 60 x 90 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2278
Antieke wit gelakte bijzettafel, h.75 x b.110 x d.47 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2279
Bronzen sculptuur van een paard in galop, h.25 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2280
Stel bronzen zwart/zilverkleurige tafellampen met geplooide zwarte kapjes, h.77 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2281
Bronzen Art Deco-stijl beeld van een danseres rustend op rood marmeren voetstuk, h.50 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2282
Oude notenhouten kaptafel met spiegel, h.75 x b.60 x d.24 cm.
Loc.6
€ 40 - € 60
2283
Johan Christoph Windhorst, Schiedam 1884-1970 Rheden, Paddestoelen, olieverf op board, 23 x 20 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2284
Johan Christoph Windhorst, Schiedam 1884-1970 Rheden, Landschap, olieverf op doek, 30 x 23 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2285
Naar Israels, Café-interieur met personen, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2286
Ond.gesign., Poldergezicht met molen, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2287
Naar Koster, Gezicht op veld, olieverf op doek, 35 x 24 cm.
Loc.6
€ 80 - € 120
2288
Ond.gesign., Viooltjes in vaas, olieverf op doek, 25 x 36 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2289
Joris Johannes Christiaan (Chris) Lebeau, Amsterdam 1878-1945 concentratiekamp Dachau, Duinlandsschap, pentekening, gedateerd 1916, 60 x 90 cm.
Loc.6
€ 360 - € 550
2290
Jongerius, Boerderij langs een vaart, olieverf op doek, 39 x 79 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2291
Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op board, 12 x 18 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2292
Jan van Amstel, Bollenvelden, olieverf op board, 55 x 33 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2293
Germ de Jong, Bloemstilleven, olieverf op board, 1947, 88,5 x 73 cm. in lijst
Loc.6
€ 300 - € 425
2294
Modern Boeddha hoofd, h.39 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2295
Loc.6
€ 30 - € 45
2296
Oude geklonken ijzeren ronde emmer met hengsel, h.36 x diam.25 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2297
Groen gekleurde legering Art Deco groep van drie eenden rustend op marmeren voetstuk, h.20 x L.52 x d.15 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2298
Oude deels groen gestoffeerde Belge Crefeld accordeon met parelmoer toetsen, vruchtenhouten blad en koperen ornamenten
Loc.6
€ 100 - € 140
2299
Koopje divers w.o. Afrikaans masker, messenleggers, etc.
Loc.6
€ 20 - € 30
2300
Wit kunststof beeld van een hondje, h.35 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2301
Eikenhouten Art-Deco schoorsteenpendule, h.24 x b.50 cm.
Loc.6
€ 20 - € 30
2302
Wit kunststof beeld van een hondje, h.30 cm.
Loc.6
€ 50 - € 70
2303
Lila kristallen sierschaal, Val St. Lambert
Loc.6
€ 50 - € 70
2304
Oud scheepskompas in geelkoperen kast
Loc.6
€ 100 - € 140
2305
Oude zwarte regenlaarsjes maat 26 in de orginele doos - Hevea rubberfabriek Heveadorp Holland
Loc.6
€ 25 - € 35
2306
Oude duivenklok
Loc.6
€ 10 - € 14
2307
Bronzen sculptuur van de Denker naar Rodin rustend op zwart marmeren voetstuk, h.31 cm.
Loc.6
€ 90 - € 120
2308
Oude metalen stijgbeugel als waxinehouder
Loc.6
€ 16 - € 25
2309
Gestoken Hollandse stoof, vroeg 19e eeuw
Loc.6
€ 40 - € 60
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2310
Gepolychromeerde papegaai met paraplu, h.28 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2311
2 Gepolychromeerde metalen roodborstjes op standaard, h.30 cm.
Loc.6
€ 30 - € 45
2312
Zeer grote groen gelakte 10-vakken kast afgezet door kolommen, h.213 x b.190 x d.50 cm.
Loc.6
€ 1.400 - € 2.000
2313
Antiek crèmekleurig gelakt damesbureau met twee laden, h.100 x b.86 x d.25 cm.
Loc.6
€ 60 - € 90
2314
Blauw gedecoreerde Chinese vaas, 19e eeuw, h.42 cm.
Loc.6
€ 90 - € 130
2315
Gallé stijl glaspasta lamp, met afbeeldingen van vissen, h. 40
Loc.6
€ 130 - € 180
2316
Jan Carbaat, Koog aan de Zaan 1866-1925 Rhenen, Stilleven met potten, maroefle, gedateerd 1912, 32 x 25 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2317
Loc.6
€ 150 - € 220
2318
J. Herder, Schaapjes en vrouw in heidelandschap, olieverf op doek, 55 x 35 cm.
Loc.6
€ 150 - € 220
2319
Kruseman-van Elten, Winterlandschap, olieverf op paneel, 27 x 45 cm.
Loc.6
€ 220 - € 300
2320
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Vrouwelijk naakt, pasteltekening, 54 x 40 cm.
Loc.6
€ 100 - € 140
2321
Salvador Dali, Paysage Surréaliste aux cheval, gravure eau-forte coleurs en pointe séche, 54 x 70 cm. image
Loc.6
€ 220 - € 300
2322
3 Antieke opengewerkte bijzettafeltjes in aflopende vorm, h.80 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2323
Robert Indiana, Love, tapisserie 2005 (icon of pop art), hand curved wool, nr.481/999, 61 x 61 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2324
Henri Matisse, Nu bleu aux pommes, lithographie, ca.1950, 38,5 x 49 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
2325
Aimée Crince le Roy, Droom van een orgeldraaier, olieverf op doek, gedateerd 1959, 80 x 60 cm.
Loc.5
€ 600 - € 850
2326
Moderne zonneklok, diam. 56 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2327
Henk Poeder, Stilleven met emaille en een muisje, olieverf op board, 40 x 40 cm.
Loc.5
€ 75 - € 110
2328
Edmond de Meulenaere, Brussel 1884-1964 Ukkel, Zeilschepen op zee, olieverf op doek, 38x46 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2329
Toegeschreven aan Anton Dirckx, Havengezicht, olieverf op doek, 30 x 20 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2330
Loc.5
€ 30 - € 45
2331
Koopje van 5 diverse kunstwerken w.o. tekening en litho's
Loc.5
€ 25 - € 35
2332
Els Dekker, Muzikanten, aquarel, gedateerd 2012, 25 x 17 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2333
Douwe Komter, (monogram ), Eemdijk, olieverf op doek, 45 x 32 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2334
J. Visser, Huisjes aan het water, olieverf op doek, 55 x 37 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2335
Onb.meester, Personen aan de waterkant, olieverf op board, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2336
J.Moosses, Koemelken, antieke litho, 54 x 38 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2337
M. Ottee (pseudoniem Arnout van Gilst), 1898, Rivierlandschap, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Loc.5
€ 55 - € 75
2338
Maurice Langaskens, Man met werkpaard in besneeuwd landschap, handgesign. litho, 46 x 36 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2339
Henri Plaat, Landschap, gedateerd 1973, handgesigneerde lithografie, 20 x 12 cm.
Loc.5
€ 10 - € 14
2340
Loc.5
€ 30 - € 45
2341
Naar Permeke, Personen in interieur, pastel op papier, 50 x 69 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2342
Maucireel, Zicht op een brug, pastel, 48 x 34 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2343
Koosje Wagenaar, "Avondwandeling", zeefdruk, gedateerd 1973, nr.34/70, 25 x 35 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2344
Marc Chagall, Message Biblique, lithographie Mourlot Paris, 78 x 54 cm., ref., Sorlier les affiches de Marc Chagall page 142-143
Loc.5
€ 55 - € 75
2345
Koop divers pleet w.o. stel 4-arms kandelaars, peper en zoutstel, botervlootjes, etc.
Loc.5
€ 30 - € 45
2346
Warre Port Optima 50 cl. 20 years Old Tawny, 2x
Loc.5
€ 35 - € 50
2347
Kunststenen schaakspel met in middeleeuwse dracht figuren, koning h.14,7 en pion h.11,2 cm. (compleet)
Loc.5
€ 100 - € 140
2348
Magnum Château Haut Lalande De Blaye Grand Vin Bordeaux 2012, 1x
Loc.5
€ 20 - € 30
2349
Koop divers kristal, etc.
Loc.5
€ 20 - € 30
2350
Chroom wand-stelling met drie glazen legplanken
Loc.5
€ 100 - € 140
2351
Smeedijzeren vuurkorf
Loc.5
€ 6 - € 10
2352
Oude eikenhouten portemanteau, h.230 x b.70 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2353
Stel bronzen tafellampen met zwarte bollen en goudkleurige accenten afgezet en met tweedstof kappen, h.86 cm.
Loc.5
€ 55 - € 75
2354
In hoog glans afgelakt gepolychromeerd Chinees dressoir met 2 deuren en 4 laden gedecoreerd met Chinese gebouwen, bloemen en vruchten, h.90 x b.141 x d.41 cm.
Loc.5
€ 600 - € 850
2355
Koopje van 2 schemerlampen, Amsterdamse School en Art Deco
Loc.5
€ 20 - € 30
2356
Antieke notenhouten ingelegd rond bijzettafeltje rustend op 3-spanpooot, Duitsland ca.1850, h.76 x d.70 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2357
Eikenhouten 2-deurs kast met geprofileerde kap en slofpoten, h.180 x b.48 x d.30 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2358
Handgeknoopt Luristan kleed, 260 x 170 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2359
M.P. Reus, Zittende vrouw, tekening, 26 x 18 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2360
Antoon winkel, Rotterdam 1923-1989 Dordrecht, Viskraam, gouache, 15 x 14 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2361
A. Zanini, Gezicht op Venetië, maroefle, 50 x 35 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2362
Oude kaart van Africa, handingekleurd, 45 x 33 cm.
Loc.5
€ 90 - € 120
2363
Jos Bulens, Markt en kerkgezicht, kleurenlitho, 37 x 25 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2364
D. Roggeveen, Stilleven met aardbeien, olieverf op board, 48 x 38 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2365
W.L. Weijmans, Plassengezicht, gedateerd 1948, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2366
Naar Verschuur, Boerenlandschap met hooischelven, olieverf op doek, 45 x 25 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2367
Ond.gesign., Gezicht op het kolkje Amsterdam, kleurenets, 36 x 26 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2368
Henk Koops, Bloemen en vlinders, gem.techniek, 34 x 23 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2369
Glazen wijnkoeler met verchroomde verdeelrand voor 4 flessen, h.32 x diam.31 cm.
Loc.5
€ 35 - € 50
2370
Bronskleurige tafellamp met tweed kap, h.70 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2371
Stel met iepenhouten gedecoreerde Art Deco-stijl kastjes, h.73 x b.56 x d.38 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2372
Venetiaanse spiegel in koperen omranding met vakverdeling, h.80 x b.55 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2373
Hilon, Landschap in mist, ets, 40 x 50 cm.
Loc.5
€ 25 - € 35
2374
Henk Poeder, Rokend gezelschap in het café, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2375
Naar Soonius, Landschapje met meisje, maroefle, 20 x 12 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2376
Serge Stone, Vliegtuigen,lithoprint, 48 x 36 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2377
Serge Stone, Vliegtuigen, lithoprint, 48 x 36 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2378
Ond.gesign., Gezicht op toren van Rhenen, handgesigneerde naar een ets, 58 x 42 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2379
Wil Bruin, Moderne compositie, '69, gem.techniek, 50 x 70 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2380
Onb.meester, Abstract, olieverf op doek, 99 x 99 cm.
Loc.5
€ 30 - € 40
2381
Ond.gesign., Geiten met man in landschap, olieverf op doek, 49 x 38 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2382
Dick Benedictus Mirande, Ginga, gedateerd 1982, olieverf op doek, 55 x 55 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2383
Joan Miro, Dormir sous la lune, litho, 1969, signé dans la planhe, 53 x 73 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2384
J.Spier- omgeving van - tempera afkomstig uit Hotel Pool Amsterdam 118 x 75 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2385
Koopje diverse modelauto's
Loc.5
€ 10 - € 14
2386
Nieuwe teakhouten beglaasde moderne kast, h.200 x b.75 x d.40 cm. (winkelwaarde € 1.789)
Loc.5
€ 170 - € 240
2387
4 Opstapelbare wijnrekjes
Loc.5
€ 20 - € 30
2388
Rieten etagèremand, h.102 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2389
Onb.meester, Bloemen, lithografie, 30 x 85 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2390
Onb.meester, Stadsgezicht met groenteboer, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2391
A. Olivier, Abstract, acryl op doek, 100 x 80 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2392
Ond.gesign., Hutjes met personen, aquarel, gedateerd 1994, 70 x 57 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2393
George Christiaan Frederik (Geo) Kauderer, 1902-1966, Bloemstilleven, olieverf op doek, 70 x 80 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2394
Vete, Gezichten en Vissen, handgesigneerde zeefdruk, 155/175, 73 x 22 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2395
Beaxtrix L., Rode bloem op zwart, 100 x 100 cm. (zonder lijst)
Loc.5
€ 30 - € 40
2396
Aimee Crince Le Roy, Liefdespaar, houtsnede, nr.1/15, gedateerd 1965, 57 x 45 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2397
Monogram J.R., Zeegezicht, olieverf op doek, 100 x 65 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2398
Onb.meester, Afbeelding van twee gezichten van sculpturen, 120 x 120,5 cm. (zonder lijst)
Loc.5
€ 45 - € 60
2399
Onb.meester, Boeddha, 120 x 120,5 cm. (zonder lijst)
Loc.5
€ 45 - € 60
2400
Harry van de Wee, Abstract, acryl met zand (2x), 60 x 60 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2401
Diverse jassen w.o. een bontjas
Loc.5
€ 50 - € 70
2402
Smeedijzeren rond kledingrek, h.200 x diam.80 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2403
Metalen vonkenvanger, h.73 x b.72 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2404
Met Chinese Lange Lijs figuren gedecoreerd porselein serviesdeel
Loc.5
€ 50 - € 70
2405
Koopje divers kleingoed w.o. kristal, decoratiematerialen, notenhouten klokje, etc.
Loc.5
€ 20 - € 30
2406
Twee schemerlamp-voeten in de vorm van een hertengewei
Loc.5
€ 55 - € 80
2407
Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen porseleinkast rustend op klauwpoten, Holland ca. 1890, h.213 x b.150 x d.44 cm.
Loc.3
€ 650 - € 900
2408
Deels gecloissoneerde wit marmeren kogelpendule met koperen ornamenten rusten op klauwpoten, met twee zijstukken, h. 62 x b. 36 cm
Loc.5
€ 450 - € 650
2409
Oude kersenhouten kast met twee deuren, twee laden en jaloeziedeur, h.93 x b.130 x d.48 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2410
Gerard Linssen Venlo, een wit gipsen Christus beeld, "Salvalor Mundi", 85 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2411
Antieke eikenhouten klepsecretaire, Holland ca.1820, h.151 x b.95 x d.49 cm. (restauraties)
Loc.5
€ 100 - € 140
2412
Met de hand beschilderd 6-slags kamerscherm met voorstelling van bloemen, h.140 x b.240 cm.
Loc.5
€ 150 - € 200
2413
Loc.5
€ 100 - € 140
2414
Art Deco-stijl 3-laden kastje, h.80 x b.120 x d.35 cm.
Loc.5
€ 180 - € 260
2415
Antiek notenhouten stoeltje met webbing bekleed en rood gestoffeerde kussen als zitting
Loc.5
€ 150 - € 220
2416
Chinoiserie salontafel met voorstelling van figuren bij pagode rustend op inklapbaar metalen onderstel, h.50 x b.85 x d.55 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2417
Oud leder paardentuig, hoofdstel met oogkleppen, zonder bit
Loc.5
€ 20 - € 30
2418
Stel Chinese nanmuhouten zetels, regio Zheijang
Loc.5
€ 120 - € 170
2419
Oude mahoniehouten tafel met gekartelde rand, h.70 x d.80 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2420
Zeer grote chroomkleurige wijnkoeler met druivenranken, h.40 x diam.55 cm.
Loc.5
€ 120 - € 160
2421
Geprepareerde kangoeroe huid, 205 x 110 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2422
Geloogde runder huid, 215 x 210 cm.
Loc.5
€ 140 - € 190
2423
Met bruin leder beklede seniorenfauteuil met chrome onderstel
Loc.5
€ 100 - € 140
2424
Verchroomde wijnkoeler voor 12 flessen
Loc.5
€ 120 - € 170
2425
Vetro Artistico, Murano glazen object van een drumtrommel met drie stokken, diam.37 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2426
Geelkoperen staande 4-arms kandelaar, h.45 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2427
Robuuste teakhouten salontafel met 2 laden, h.55 x b.140 x d.70 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2428
Nieuwe zandkleurig modo lederen 3-zitsbank, h.82 x b.227 x d.96 cm. (winkelwaarde € 2.980)
Loc.5
€ 300 - € 425
2429
Notenhouten 3-delige mimiset
Loc.5
€ 10 - € 14
2430
Bronzen sculptuur Mozart rustend op zwart marmeren voetstuk, h.67 cm.
Loc.5
€ 360 - € 550
2431
Grote koop diverse platen vnl. klassiek Bach, Beethoven, etc.
Loc.5
€ 50 - € 70
2432
Wit metalen vogelvoederhanghuisje
Loc.5
€ 12 - € 16
2433
wit metalen vogelvoederhanghuisje
Loc.5
€ 12 - € 16
2434
Koop diverse boeken, etc.
Loc.5
€ 40 - € 60
2435
Koop diverse DVD's
Loc.5
€ 20 - € 30
2436
8 Oude spuitflessen
Loc.5
€ 40 - € 60
2437
A. Soleman, Indonesische School, Man met sigaret, tekening, 66 x 49 cm.
Loc.5
€ 45 - € 65
2438
Kees van dongen, Brigitte Bardot, lithographie affiche door lithograaf Mourlot Paris, 1964 voor Musée Galliera Ville de Paris, 77 x 53 cm. (image)
Loc.5
€ 140 - € 200
2439
Andy Warhol, Campbell's (old fashioned vegetable) soups, silkscreen met stempel op de achterkant van de Editeur, fill in your own signature, 88 x 58 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2440
2 Houten verchroomde met glazen windlichten, h.30 x b.20 x d.20 cm.
Loc.5
€ 65 - € 100
2441
Teo Sanz, Abstract, olieverf op doek, 92 x 72 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2442
Salvador Dali, Femme au tiroir, lithographie IV/XX gravure, droge naald, 59 x 38 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2443
Onb.meester, IJsgezicht met koek en zopie, olieverf op board, 17 x 12 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2444
Henk Poeder, Stilleven met emaille, olieverf op board, 25 x 30 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2445
W.L. Weijmans, Koe in landschap, olieverf op doek, 24 x 18 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2446
Victor Vasarely, Ilile-11, serigraphie 1962, 49 x 39 cm.
Loc.5
€ 45 - € 60
2447
Franse School, Schepen voor de kust, gesign. r.o., gedateerd 1885, olieverf op doek, 37 x 60 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2448
Carl Hendrik Meiners, 1819-1894, Personen op landweg bij boerderij, aquarel, 32 x 42 cm.
Loc.5
€ 360 - € 500
2449
Messing Jugendstil klok met geslepen ruitjes en 2 bijpassende siervazen , Holland ca.1900,
Loc.5
€ 50 - € 70
2450
Bronzen sculptuur van een vogel op tak rustend op marmeren voetstuk, h.33 cm.
Loc.5
€ 45 - € 60
2451
Bronzen sculptuur van Hermes rustend op metalen voetstuk, h.42 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2452
Koop diverse aardewerken dekselbakjes, etc.
Loc.5
€ 20 - € 30
2453
Koopje divers kleingoed w.o. aardewerk, pleet, brievenweger, etc.
Loc.5
€ 20 - € 30
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2454
Houten koffiehuis schaakspel, Oostenrijk ca.1920, koning h.6,8 en pion h.3,8 cm. (compleet)
Loc.5
€ 75 - € 110
2455
Koopje divers kristal, koper, porselein, etc.
Loc.5
€ 20 - € 30
2456
Engelse benen Barleycorn type schaakspel, ca.1880, koning h.7,8 en pion h.2,8 cm. in originele doos (compleet)
Loc.5
€ 150 - € 200
2457
5 Diverse ballen
Loc.5
€ 90 - € 130
2458
Handgemaakte schaal van aragoniet, 26 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2459
Metalen schaakspel met figuren in Middeleeuwse-stijl met originele opbergkist, koning h.10,6 cm. en pion h.7 cm., Spanje, compleet
Loc.5
€ 30 - € 40
2460
Doos diverse stropdassen
Loc.5
€ 20 - € 30
2461
Zeer grote rood gelakte metalen bureaulamp, h.100 of 180 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2462
Koopje diverse oude fototoestellen en toebehoren
Loc.5
€ 20 - € 30
2463
Grote glazen siervaas, h.66 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2464
Album met gravures van dorpen en steden, litho's, etc.
Loc.5
€ 130 - € 190
2465
Nederland uit 56-76 ongebruikt. Cat.w. € 234.
Loc.5
€ 40 - € 60
2466
Nederland uit 13 t/m 18 postfris
Loc.5
€ 160 - € 240
2467
Ned. Indië nr. 1
Loc.5
€ 20 - € 30
2468
Ned. Indië nr. 2
Loc.5
€ 50 - € 70
2469
Nederland nr. 163 en 164, postfris
Loc.5
€ 50 - € 70
2470
Nederland nr. 1 t/m 3. Cat.w. € 250
Loc.5
€ 40 - € 60
2471
Nederland 31 t/m 33, ongebruikt
Loc.5
€ 30 - € 45
2472
Luxemburg, 240 t/m 244, gebruikt. Cat.w. € 160
Loc.5
€ 30 - € 45
2473
Luxemburg, 245 t/m 249, gebruikt. Cat.w. € 160
Loc.5
€ 30 - € 45
2474
Luxemburg 252 t/m 256, gebruikt. Cat.w. € 200
Loc.5
€ 35 - € 50
2475
Luxemburg 259 t/m 264, gebruikt. Cat.w. € 220
Loc.5
€ 45 - € 65
2476
Luxemburg 284 t/m 289, gebruikt, cat.w. € 160
Loc.5
€ 30 - € 45
2477
Luxemburg 333 t/m 338, gebruikt. Cat.w. € 200
Loc.5
€ 40 - € 60
2478
Ned. Indië nr. 1, postfris. Zeer schaars. Cat.w. € 1500
Loc.5
€ 340 - € 500
2479
Nederland nr. 592 t/m 595 op Eerstedagbrief
Loc.5
€ 25 - € 35
2480
Postzegels, Suriname, Anthony Nesty, twee 1e dag van uitgifte (op enveloppe en gedetailleerd boekje over deze Surinaamse Olympische winnaar van de 100 m. vlinderslag in 1988)
Loc.5
€ 18 - € 25
2481
Postzegels, Duitse Rijk 1914/1918, zeldzame serie Notausgabe Dorpat postfris, achterzijde stempel van de Berlijnse handelaar Georg Richter (actief 1943-1949)
Loc.5
€ 35 - € 45
2482
Nederlandse klassieke zegels, gestempeld, NVPH (cat.waarde (2014) € 130,5)
Loc.5
€ 25 - € 35
2483
Nederland FDC nr. 16, 21 en 22. Cat.w. €240
Loc.5
€ 25 - € 35
2484
Suriname, gestempelde verzameling op stockkaarten
Loc.5
€ 30 - € 45
2485
Diverse complete series kinderzegels, Nederland, postfris en ongebruikt
Loc.5
€ 12 - € 16
2486
Verzameling klassieke kinderzegels, Nederland, gestempeld
Loc.5
€ 12 - € 16
2487
Klassieke zegels gestempeld, Nederland
Loc.5
€ 12 - € 16
2488
Curacao zonder gom
Loc.5
€ 30 - € 45
2489
Postzegels, Nederland, Tweede Emissie 4-6 met gebreken, cat.waarde NVPH € 250
Loc.5
€ 16 - € 25
2490
Postzegels, Nederland, Eerste Emissie 1-3 met gebreken, cat.waarde NVPH € 400
Loc.5
€ 16 - € 25
2491
Postzegels, Nederlands Nieuw Guinea, complete series op stockkaart
Loc.5
€ 14 - € 18
2492
Koop divers postzegelalbums, postzegels, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
2493
Doos diverse postzegelalbums, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
2494
Doos diverse postzegels, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
2495
Doos met 10 albums en insteekboek diversen
Loc.5
€ 75 - € 110
2496
De gehele wereld in stockboeken in grote doos
Loc.5
€ 80 - € 120
2497
Europese landen in stockboeken in grote doos
Loc.5
€ 80 - € 120
2498
Onb.meester, Bronzen sculptuur van een tijger op marmeren basement, L.51 x H.26 cm.
Loc.5
€ 45 - € 60
2499
Gedenkboek : Eeuwfeest Rotterdam met diverse plaatjes
Loc.5
€ 20 - € 30
2500
Onb.meester, Bospaadje met personen, olieverf op paneel, 50 x 41 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2501
Oud Jugendstil fotoalbum
Loc.5
€ 20 - € 30
2502
Deels gepolychromeerde bronzen sculptuur van een dame in strandkleding rustend op marmeren sokkel, h.50 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2503
Oud boek m.b.t. paarden
Loc.5
€ 20 - € 30
2504
Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een Pierrot, h.61 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2505
Antiek 19e eeuws album, Herbarium (verzameling gedroogde planten)
Loc.5
€ 30 - € 45
2506
J.H. Kaemmerer, Den Haag 1894 - 1970 Tegelen, Boereninterieur met vrouw en kindje, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Loc.5
€ 360 - € 500
2507
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 34 x 45 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2508
Suriname Republiek, postfrisse verzameling in Lindner-album. Cat.w. € 809
Loc.5
€ 65 - € 100
2509
Isle of Man, postfrisse collectie in Lindner-album
Loc.5
€ 55 - € 80
2510
Nederland: postfrisse verzameling in luxe KA-BE-album
Loc.5
€ 40 - € 60
2511
Suriname Republiek. Postfrisse collectie in Schaubek-album
Loc.5
€ 50 - € 70
2512
Frankrijk in album en op stockkaarten
Loc.5
€ 50 - € 70
2513
Nederland FDC's tssen 346-408. Cat.w. € 311.
Loc.5
€ 25 - € 35
2514
Nederland FDC's tussen 42 en 234. 198 ex.
Loc.5
€ 30 - € 45
2515
Nederland FDC's 407-504. Cat.w. € 650.
Loc.5
€ 65 - € 100
2516
Nederland: FDC's 235-407. 207 ex. cat.w. € 680.
Loc.5
€ 45 - € 65
2517
Postzegels, Nederland in rood Importa album (betere eerste dag uitgaven en postgeschiedenis)
Loc.5
€ 14 - € 18
2518
Nederland postfrisse verzameling in Holland-album
Loc.5
€ 50 - € 70
2519
Nederland, maximum-kaarten/ postfrisse series, in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
2520
Nederland gestempelde verzameling in stockboek
Loc.5
€ 75 - € 110
2521
Suriname republiek postfris in stockboek
Loc.5
€ 40 - € 60
2522
Nederland gestempelde verzameling op stockbladen
Loc.5
€ 30 - € 45
2523
Loc.5
€ 50 - € 70
2524
Duitsland in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
2525
Loc.5
€ 60 - € 90
2526
Berlijn in stockboek
Loc.5
€ 20 - € 30
2527
België, verzameling in Victoria-album
Loc.5
€ 50 - € 70
2528
ALbum oude ansichtkaarten
Loc.5
€ 6 - € 10
2529
Album oude ansichtkaarten, Amsterdam tot 1928
Loc.5
€ 6 - € 10
2530
Nederland: collectie postzegelboekjes in album
Loc.5
€ 40 - € 60
2531
Israël in stockboek
Loc.5
€ 25 - € 35
2532
Album postzegels, Oost-Europa, Noord en Zuid Amerika
Loc.5
€ 10 - € 14
2533
Album postzegels, Indonesië
Loc.5
€ 10 - € 14
2534
Album postzegels, West Europa
Loc.5
€ 10 - € 14
2535
Album postzegels, West Europa
Loc.5
€ 10 - € 14
2536
Album postzegels, Nederland en Overzeese rijksdelen
Loc.5
€ 10 - € 14
2537
Album postzegels, Groot Brittanië en koloniën
Loc.5
€ 10 - € 14
2538
Album postzegels, Frankrijk, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
2539
Album postzegels, West Europa
Loc.5
€ 10 - € 14
2540
Album postzegels, Europa en Zwitserland
Loc.5
€ 10 - € 14
2541
Album postzegels, Italië
Loc.5
€ 10 - € 14
2542
Loc.5
€ 10 - € 14
2543
Nederland en Overzeese Gebieden in 3 stockboeken en album
Loc.5
€ 65 - € 100
2544
Arabische staten in dik stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
2545
Rusland in dik stockboek
Loc.5
€ 50 - € 70
2546
De gehele wereld in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
2547
Indonesia, postfrisse blocks en boekjes, in stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
2548
Indonesia, postfrisse verzameling in stockboek
Loc.5
€ 40 - € 60
2549
Album postzegels, Nederland
Loc.5
€ 20 - € 30
2550
Koop diverse postkaarten in album
Loc.5
€ 10 - € 14
2551
Koop van 10 plaatjesalbum, Jac. Thijsse
Loc.5
€ 30 - € 45
2552
Doos diverse postzegelvelletjes
Loc.5
€ 10 - € 14
2553
Bund en Reich in dik stockboek
Loc.5
€ 40 - € 60
2554
Nederland postfrisse collectie combinaties in KA-BE-album
Loc.5
€ 40 - € 60
2555
Engelse koloniën in stockboek
Loc.5
€ 25 - € 35
2556
DDR in dik stockboek
Loc.5
€ 40 - € 60
2557
Australië in dik stockboek
Loc.5
€ 45 - € 65
2558
Frankrijk in dik stokboek
Loc.5
€ 40 - € 60
2559
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2560
Spanje in dik stockboek
Loc.5
€ 40 - € 60
2561
Zwitserland in dik stockboek
Loc.5
€ 50 - € 70
2562
Indonesië in dik stockboek
Loc.5
€ 40 - € 60
2563
Ned. Indië/ Nieuw-Guinea in Davo-de-luxe-album
Loc.5
€ 35 - € 50
2564
Rusland in dik stockboek
Loc.5
€ 30 - € 45
2565
Nederland gestempelde verzameling in Davo-album
Loc.5
€ 25 - € 35
2566
Oostenrijk in dik stockboek
Loc.5
€ 25 - € 35
2567
Suriname in Davo-album
Loc.5
€ 30 - € 45
2568
Nederland postfrisse collectie in Davo-album
Loc.5
€ 45 - € 65
2569
Curacao/ Ned. Antillen in Davo-album
Loc.5
€ 40 - € 60
2570
Album postzegels, Nederland
Loc.5
€ 10 - € 14
2571
Album postzegels, Oost Europa, Noord en Zuid Amerika
Loc.5
€ 10 - € 14
2572
Koop van 3 diverse albums postzegels w.o. Israel
Loc.5
€ 10 - € 14
2573
Davos album, diverse postzegels Nederland
Loc.5
€ 10 - € 14
2574
Loc.5
€ 10 - € 14
2575
Nederland, gestempelde verzameling in Davo-album
Loc.5
€ 25 - € 35
2576
Nederland betere FDC's in stockboek. Cat.w. € 444,-.
Loc.5
€ 45 - € 65
2577
Nederland postfrisse verzameling in Leuchtturm-album
Loc.5
€ 50 - € 70
2578
Overzeese Gebieden in Holland-album
Loc.5
€ 25 - € 35
2579
Suriname collectie in KA-BE-album
Loc.5
€ 50 - € 70
2580
Nederland : postfrisse verzameling in KA-BE-album
Loc.5
€ 45 - € 65
2581
Album postzegels, Azië, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
2582
Album postzegels, Nederland, Ned.Indië, Nieuw Guinea, Curaçao, Ned.Antillen en Suriname
Loc.5
€ 360 - € 500
2583
Album postzegels, Nederland
Loc.5
€ 10 - € 14
2584
Album postzegels, Jersey met divers
Loc.5
€ 10 - € 14
2585
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2586
Album diverse postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2587
Koopje met Bruintje Beer boeken
Loc.5
€ 40 - € 60
2588
Koopje van 7 diverse postzegelalbums, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
2589
Koopje van 28 oude boekjes met Jugendstil kaft
Loc.5
€ 30 - € 45
2590
Koopje treinliteratuur, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2591
Ringband Max.kaarten Nederland en diverse landen, album F.D.C. Nederland/ Indonesië, ringband Max.kaarten Oostenrijk en Verenigde Naties, ordner Max.kaarten Portugal en eilanden, Joegoslavië en 2 pakjes met o.a. 9 stockkaarten, Portugal en F.D.C.'s en Max.kaarten (totaal Cat.waarde 1.450)
Loc.5
€ 35 - € 45
2592
Zeer grote koop National Geographic tijdschriften
Loc.5
€ 20 - € 30
2593
Groen metalen schaallampvoet met gesatineerde kap, h.190 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2594
Antieke Burke & James camera in koperen met notenhouten kast met orginele opbergdoos en bijpassende Bausch en lomb lens
Loc.5
€ 100 - € 140
2595
7 Metalen boxen met divers grafiek
Loc.5
€ 100 - € 140
2596
Philips Stereo-installatie
Loc.5
€ 30 - € 45
2597
Asus laptop
Loc.5
€ 50 - € 70
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2598
Doos diverse kunstwerken ( 8 st.)
Loc.5
€ 50 - € 70
2599
Koop divers w.o. foto-apparatuur
Loc.5
€ 6 - € 10
2600
Grote koop diverse F.D.C.'s
Loc.5
€ 10 - € 14
2601
Oude Praktica kleindbeeldcamera met diverse toebehoren in aluminium koffer
Loc.5
€ 20 - € 30
2602
Koop diverse postzegels, etc.
Loc.5
€ 10 - € 14
2603
Triplex 5-laagse draaibare cillindervormige archief- opbergkast, h.205 x d.80 cm.
Loc.5
€ 6 - € 10
2604
Salvador Dali, Les premiers jours du printemps, litho naar ogineel van 1929 op geschept papier d'Arches, ca.1970, signeé, nr.24/300, 52 x 62 cm.
Loc.5
€ 260 - € 360
2605
Pak met 13 stockkaarten, Hongarije, Wohlfahrt (hoge cat.waarde) en een pak met 14 kaarten Tsjecho-Slowakije (totaal cat.waarde ca. 1.153)
Loc.5
€ 40 - € 60
2606
Postzegel, Nederland op kaartje, gebruikt (cat.w. 275)
Loc.5
€ 60 - € 90
2607
Postzegel, Nederland op kaartje, gebruikt (cat.w. 100)
Loc.5
€ 15 - € 25
2608
3 Mapjes met 11 stockkaarten (totaal), Denemarken, Finland en Deutsches Reich (cat.w. 727)
Loc.5
€ 25 - € 35
2609
3 Stockkaarten, D.D.R. en Duitse Staten en 4 stockkaarten Deutsches Reich (cat.waarde ca. 820)
Loc.5
€ 30 - € 45
2610
2 Albums, F.D.C. Verenigd Europa (totaal cat.w.ca. 652)
Loc.5
€ 25 - € 35
2611
Zakje met 13 stockkaarten zegels, Zwitserland (cat.w.ca.473) en een zakje met 14 stockkaarten zegels, Zwitserland (cat.w.ca.248)
Loc.5
€ 25 - € 30
2612
Album met zegels, postfris Nederland, W. Duitsland, Berlijn en F.D.C.'s Ver.Europa (ca. cat.w. 368)
Loc.5
€ 20 - € 30
2613
Koopje postzegels, Europa o.a. 15 stockkaarten Joegoslavië (cat.w.ca.312), 15 stockkaarten Scandinavische landen (cat.w.ca.259), 12 stockkaarten West Duitsland (cat.w.ca.214) en 13 stroomkaarten Nederland en divers (cat.w.ca.208)
Loc.5
€ 35 - € 45
2614
Koop van pak met 13 stockkaarten met zegels zegels Zwitserland en een pak met 20 stockkaarten West-Duitsland, Berlijn en diverse landen (cat.waarde ca. 765)
Loc.5
€ 18 - € 25
2615
Koop diverse buitenlandse munt en papiergeld
Loc.5
€ 10 - € 14
2616
5 Antieke boekjes, De mensch
Loc.5
€ 30 - € 45
2617
Cassette met 24 munten
Loc.5
€ 40 - € 60
2618
Koopje diverse onderscheidingen, etc.
Loc.5
€ 50 - € 70
2619
Koop divers munt en papiergeld
Loc.5
€ 20 - € 30
2620
Koopje van een tien gulden bankbiljet en 4 mini muntsetjes, Nederland
Loc.5
€ 10 - € 14
2621
Koopje van 3 bronzen penningen en 3 lakzegels
Loc.5
€ 30 - € 45
2622
Geslepen kristallen puntvormige flacon met verzilverde dop
Loc.5
€ 20 - € 30
2623
Etui met divers Nederlands muntgeld, postzegels, etc.
Loc.5
€ 30 - € 45
2624
7 Diverse aanstekers, Ronson (verzamelitem)
Loc.5
€ 35 - € 50
2625
Isaak Tirion, een antiek boekje "vrymoedige aanmerkingen over de zedige beproeving" ged.1757
Loc.5
€ 70 - € 100
2626
Petrus Conradi, een antiek boekje: "Levensbeschryving van eenige voornaame Nederlandsche mannen en vrouwen", 1774,
Loc.5
€ 150 - € 220
2627
Reinier Boitet, een antiek boekje, "Echt verhaal der Reistogt rondom den aardkloot", Tweede druk "vermeerdert en verbetert" met steendrukken
Loc.5
€ 100 - € 140
2628
Grote verzameling handgeschreven correspondentie tussen het koningshuis en de hofleverancier voor vis, verschillende afmetingen w.o. 21 x 27 en 14 x 17 cm. Meer dan 100 stuks, waarvan sommige met koninklijke lakzegel
Loc.5
€ 400 - € 600
2629
Koopje diverse tafelnummertjes, muntjes en lepeltjes
Loc.5
€ 20 - € 30
2630
Koop diverse munten en postzegels
Loc.5
€ 10 - € 14
2631
Mouron Cassandre, LMS/Best Way, affiche-lithographie, 105 x 127 cm.
Loc.5
€ 75 - € 110
2632
Houtgestoken kapitale lijst, 23 x 14,5 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2633
J.W. Reiter, Vrouw met mandoline, aquarel, gedateerd 1890, 45 x 55 cm.
Loc.5
€ 75 - € 110
2634
Salvador Dali, Famille de Centaures Marsupiaux, lithographie, nr.26/300, 74,5 x 55 cm.
Loc.5
€ 90 - € 130
2635
Nieuw Cognac lederen herenfauteuil (winkelwaarde € 3.749)
Loc.5
€ 260 - € 360
2636
Sony flatscreen klerentelevisie op meubel
Loc.5
€ 100 - € 140
2637
Koopje van 4 sierkussentjes met afbeeldingen
Loc.5
€ 10 - € 14
2638
Loc.5
€ 260 - € 360
2639
Antieke smeedijzeren portemanteau met spiegeltje, h.190 x d.63 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2640
Set van 4 blauwe en 2 roze gecapitonneerde eetkamerstoelen met witte poten, h.105 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2641
Uitgebreid Wedgwood serviesdeel
Loc.5
€ 100 - € 140
2642
Massief houten grijskleurige eetkamertafel, h.78 x L.220 x b.100 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2643
Nieuw gekleurd handgeknoopt wollen Nepalees kleed, 227 x 248 cm. (winkelwaarde € 3.995)
Loc.5
€ 260 - € 360
2644
Koop divers w.o. 2 schemerlampjes, wijnkoeler, etc.
Loc.5
€ 30 - € 45
2645
Indiase met ijzeren beslagen dekselkist, h.88 x b.128 x d.51 cm.
Loc.5
€ 400 - € 600
2646
Geslepen spiegel in goudkleurige ornamentenlijst met daarin twee reliëf plaquettes met afbeeldingen van vrouwen met kindjes, 145 x 80 cm.
Loc.5
€ 130 - € 180
2647
Reliëf plaquette van een allegorie van de jacht in rijkbewerkte goudkleurige lijst, 60 x 25 cm
Loc.5
€ 65 - € 90
2648
Salvador Dali, Tristan Fou, lithographie ook als decor gelijknamig ballet, 74,5 x 55 cm.
Loc.5
€ 90 - € 130
2649
Toegeschreven aan Ludwig Willem Reymert Wenckebach, Man in bos, potloodtekenig, 24 x 15 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2650
Charles Rochussen, 1814-1894, Bomschuit op het strand, originele litho, 18 x 22 cm.
Loc.5
€ 20 - € 30
2651
Louis Apol, 1850-1936, Besneeuwd bospad, Aquarel, 26x16 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2652
H.E. Schmidt, Booreiland, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2653
Pablo Picasso, La ronde de Jeunesse, lithographie op geschept Arches papier, 1961, 1 editie, ref : cat. Raisonné Bloch 1904, gesign. in de plaat, 67 x 48 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2654
A. van Bloem, Parkgezicht, olieverf op paneel, 50 x 32 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2655
Art Deco pendule in verschillende soorten marmer met voorstelling van vrouw met boog en honden, h.25 x b.48 x d.23 cm.
Loc.5
€ 280 - € 400
2656
Art deco-stijl drankenkast met 2 deuren en een klap deur met spiegel interieur, h.131 x b.76 x d.46 cm.
Loc.5
€ 280 - € 400
2657
Witte gecapitonneerde moderne hanglamp
Loc.5
€ 35 - € 45
2658
Louis-Seize stijl hangkroon met versieringen van bloemfestoenen en guirlandes
Loc.5
€ 35 - € 45
2659
Oud koperen met kristallen zakkroontje, h.76 cm.
Loc.5
€ 200 - € 280
2660
Albasten hanglamp, diam.35 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2661
Gesatineerd glazen Art Deco schaallamp, année 1930
Loc.5
€ 40 - € 55
2662
Groen glazen 70-erjaren hanglamp
Loc.5
€ 20 - € 30
2663
Gispen hanglamp met melkglazen kap, h.100 cm.
Loc.5
€ 60 - € 90
2664
Grote hangende crèmekleurige opengewerkte Orientaalse hanglantaarnlamp, h.104 x b.36 cm.
Loc.5
€ 65 - € 90
2665
Gepolychromeerde metalen Fokker B.II, L.92 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2666
Antieke koperen 3-arms hanglamp met kelken, ca.h.70 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2667
2 Grijs metalen beglaasde windlichten, ca. h.68 cm.
Loc.5
€ 45 - € 60
2668
Bronzen hanglamp met gesatineerde glazen kap, h.45 cm.
Loc.5
€ 70 - € 100
2669
Grote koop met oude en antieke poppen
Loc.5
€ 60 - € 90
2670
Antieke spanendoos met beschildering
Loc.5
€ 80 - € 120
2671
Industriële metalen design vitrinekast met glasplaten, h.230 x b.60 x d.40 cm.
Loc.5
€ 360 - € 550
2672
2 Brons met zwartkleurige tafellampen met bruine tweed kappen, h.68 cm.
Loc.5
€ 80 - € 120
2673
Offwhite gelakt 5-laden keukenblok afgedekt door een metalen blad, h.107 x b.67 x d.50 cm.
Loc.5
€ 220 - € 300
2674
Harry van der Wee, Zonder titel, olieverf met acryl en zand, gedateerd 1999, 100 x 60 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2675
Pablo Picasso, Le colombe blue, lithographie op geschept Arches papier, 1961, 49 x 64 cm. (in lijst)
Loc.5
€ 120 - € 170
2676
Toegeschreven aan J. Akkeringa, Strandgezicht met personen en boten, olieverf op paneel, 26 x 33 cm.
Loc.5
€ 260 - € 360
2677
Paulus Potter, Koeien in landschap, prent, 27 x 19 cm.
Loc.5
€ 6 - € 10
2678
Hollandse School, De alchemist met blaasbalg, olieverf op doek, 29 x 35 cm.
Loc.5
€ 160 - € 240
2679
Bernard Buffet, Bouquet, techniek mix, 27 x 21 cm., image
Loc.5
€ 150 - € 220
2680
Henk Poeder, Stel koolmezen op tak, olieverf op board, 20 x 25 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2681
Henk Poeder, Stel zwarte mezen op tak, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.5
€ 40 - € 60
2682
Map divers grafiek
Loc.5
€ 30 - € 45
2683
Set van 6 met groen velours beklede notenhouten eetkamerstoelen met schelpmotieven en omgedraaide flesvormige spijltjes in de rugleuning
Loc.5
€ 50 - € 70
2684
Koopje van een opengewerkte koperen schotel met een kan (deels verzilverd)
Loc.5
€ 30 - € 45
2685
Parketterie eikenhouten eetkamertafel, h.79 x L.220 x b.100 cm.
Loc.5
€ 130 - € 170
2686
Bang & Olufsen kleurentelevisie
Loc.5
€ 20 - € 30
2687
Nieuwe Basalt televisiemeubel (winkelwaarde € 1.195), 34 x 166 x 57 cm.
Loc.5
€ 90 - € 120
2688
Rijkbewerkte goudgelakte spiegellijst met geslepen spiegel, h.240 x b.120 cm.
Loc.5
€ 300 - € 425
2689
Metalen 5-lichts kandelaar, h.134 cm.
Loc.5
€ 30 - € 45
2690
Roelof Hofman, Zittend naakt, gedateerd 1999 , handgesigneerde zeefdruk, 30 x 35 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2691
Loc.5
€ 50 - € 70
2692
Bram van Velde, Le qui reste, lithographie 5 couleurs Epreuve D'Artiste 1980, monogrammé, catalogue Raisonné lithographies IV no.358, 66 x 52 cm.
Loc.5
€ 110 - € 150
2693
Elektrische heggenschaar, bladblazer en een kantenknipper
Loc.5
€ 20 - € 30
2694
Verouderde computer met toebehoren
Loc.5
€ 40 - € 60
2695
Doos divers Engels serviesgoed
Loc.5
€ 20 - € 30
2696
Doos diverse kunstwerken
Loc.5
€ 50 - € 70
2697
Koop van 10 moderne ingelijste kunstwerken
Loc.5
€ 20 - € 30
2698
Doos met 4 Beloudj kleedjes, en een Afghaans kleed
Loc.5
€ 6 - € 10
2699
Doos divers koperwerk, etc. w.o. een oude kogelhuls
Loc.5
€ 10 - € 14
2700
Doos divers koperwerk, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2701
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
2702
Doos divers tin, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2703
Doos divers serviesgoed
Loc.5
€ 6 - € 10
2704
Doos divers aardewerk, keukenvormen, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2705
Koopje oude glas-in-lood ruitjes
Loc.5
€ 20 - € 30
2706
Doos divers emaille, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2707
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
2708
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
2709
Doos divers w.o. weegschalen, ijzeren vaas, etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2710
Doos divers w.o. koperwerk, theestoof, een oude blaasbalg etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2711
Doos diverse kunstwerkjes van Margje Toonder, ca.27 st.
Loc.5
€ 6 - € 10
2712
Doos divers w.o. gaskomfoor en diverse klokken
Loc.5
€ 6 - € 10
2713
Doos divers koperwerk
Loc.5
€ 6 - € 10
2714
Doos diverse glazen
Loc.5
€ 6 - € 10
2715
Doos divers blauw gedecoreerd aardewerk
Loc.5
€ 10 - € 14
2716
Doos divers kleingoed etc.
Loc.5
€ 6 - € 10
2717
Doos divers 50/60-erjaren hanglamp
Loc.5
€ 6 - € 10
2718
Doos divers w.o. Keuls steengoed
Loc.5
€ 6 - € 10
2719
Loc.5
€ 20 - € 30
2720
Doos met 11 diverse gravures, etc.
Loc.5
€ 20 - € 30
2721
Doos diverse kunstwerken
Loc.5
€ 50 - € 70
2722
Koop van 9 moderne ingelijste kunstwerken
Loc.5
€ 20 - € 30
2723
Koop moderne ingelijste kunstwerken
Loc.5
€ 20 - € 30
2724
Loc.5
€ 20 - € 30
2725
Doos diverse glazen
Loc.5
€ 6 - € 10
2726
Doos diverse glazen
Loc.5
€ 6 - € 10
2727
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
2728
Doos divers
Loc.5
€ 6 - € 10
2729
Koop van 7 moderne ingelijste kunstwerken
Loc.5
€ 20 - € 30
2730
Koop van 7 oude gravures
Loc.5
€ 20 - € 30
2731
Handgeknoopt Perzisch tapijt, 180 x 135 cm.
Loc.5
€ 50 - € 70
2732
Koop diverse oude boeken
Loc.5
€ 10 - € 14
2733
Nieuwe rustiek eiken grijs gebeitste moderne 1-deurs boekenkast met deur (winkelwaarde € 1.399), h.220 x b.71 x d.43 cm.
Loc.5
€ 130 - € 180
2734
Professionele metaaldetector (elektronica in hoofdtelefoon, incl.batterijen en gebruiksaanwijzing)
Loc.5
€ 50 - € 70
2735
Klaas Gubbels, Tafel, handgesigneerde zeefdruk, 1978, 50,5 x 66,5 cm.
Loc.5
€ 100 - € 140
2736
Cassé, 3 Verdiepte zeefdrukken uit 1967 en 1966 (niet ingelijst)
Loc.5
€ 100 - € 140
2737
Lucebert, Figuren, nr.93/190, handgesigneerde ets, 1967, 49,5 x 34,5 cm. (niet ingelijst)
Loc.5
€ 100 - € 140
2738
Lucebert, Diverse personen, nr.125/190, handgesigneerde ets, 1967, 49,5 x 39,5 cm. (niet ingelijst)
Loc.5
€ 100 - € 140
2739
Lucebert, Man met drankvat in hand, nr.93/190, handgesigneerde ets, 1967, 49,5 x 39,5 cm. (niet ingelijst)
Loc.5
€ 100 - € 140
2740
Corneille, L'amour rouge, nr. 93/190, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1967, 77 x 57 cm. (niet ingelijst)
Loc.5
€ 200 - € 280
2741
Bram van der Velde, Abstract, nr. 125/190, handgesigneerde zeefdruk, 77 x 57 cm. (niet ingelijst)
Loc.5
€ 50 - € 70
2742
Sam Francis, Poèmes dans le ciel, 1986, lithographie, rel.Lembark, 271, 75 x 54 cm.
Loc.5
€ 120 - € 170
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2743
Marc Chagall, Revolution, lithographie, Mourlot Paris 1963, voor Musée Gallora Paris, 75,5 x 51,5 cm.
Loc.5
€ 150 - € 220
2744
Andy Warhol, 10 Statues of Liberty, print 1986, affiche galerie Lavignes-Bastille (c) Andy Warhol-All Right reserved ca.200 expl. 100 x 68 cm.
Loc.5
€ 110 - € 150
2745
Onb.meester, Clown, oude affiche
Loc.5
€ 40 - € 55
2746
Map met diverse litho's, gravures en tekeningen, etc.
Loc.5
€ 25 - € 35
2747
Rieten opbergmand, h.50 x b.90 x d.50 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2748
Vroeg 20e eeuwse hutkoffer, h.40 x b.90 x d.55 cm.
Loc.4
€ 6 - € 10
2749
Bestron Stofzuiger
Loc.4
€ 40 - € 60
2750
Miele stofzuiger
Loc.4
€ 20 - € 30
2751
Miele stofzuiger
Loc.4
€ 20 - € 30
2752
Nieuwe pannenset in koffer
Loc.4
€ 150 - € 220
2753
Nieuwe pannenset in koffer
Loc.4
€ 150 - € 220
2754
Nieuwe pannenset in koffer
Loc.4
€ 150 - € 220
2755
Doos divers glas en kristal
Loc.4
€ 6 - € 10
2756
Doos diverse hanglampen
Loc.4
€ 6 - € 10
2757
Doos divers aardewerk, porselein, etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
2758
Doos divers glaswerk
Loc.4
€ 6 - € 10
2759
Doos divers w.o. Kerstdecoraties, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
2760
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
2761
Doos diverse kunstwerken
Loc.4
€ 50 - € 70
2762
Doos divers aardewerk etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
2763
Doos divers kristal w.o. karaffen en een bowlstel
Loc.4
€ 30 - € 45
2764
Doos divers w.o. porselein, etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
2765
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
2766
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
2767
Doos divers koperwerk
Loc.4
€ 6 - € 10
2768
Doos divers gepolychromeerde schenkkannen
Loc.4
€ 40 - € 55
2769
Doos divers aardewerk etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
2770
Doos divers kinderspeelgoed, etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
2771
Doos divers porselein, aardewerk, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
2772
Koop divers w.o. koperwerk, barometer etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
2773
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
2774
Doos divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
2775
Doos met 2 handgeknoopte kleden w.o. Bachtiar
Loc.4
€ 40 - € 60
2776
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
2777
Doos divers houtsnijwerk, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
2778
Doos divers Arabia aardewerk, Finland
Loc.4
€ 10 - € 14
2779
Loc.4
€ 10 - € 14
2780
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
2781
Doos divers aardewerk, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
2782
Loc.4
€ 10 - € 14
2783
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
2784
Loc.4
€ 20 - € 30
2785
Doos divers w.o. aardewerk, lepelrekje, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
2786
Doos divers koperwerk
Loc.4
€ 6 - € 10
2787
Antieke koperen comtoiseklok bekroond door een classicistisch ornament geflankeerd door 2 mythologische dieren, met geëmailleerde wijzerplaat en Romeinse cijfers, ca.1850
Loc.4
€ 100 - € 140
2788
Antieke koperen comtoiseklok met een landbouw scene bovenop het uurwerk, adres Jean Kingzler, ca.1850
Loc.4
€ 100 - € 140
2789
Antieke vuurvergulde "zonnetje" comtoiseklok met geëmaileerde wijzerplaat en Romeinse cijfers, ca.1850,adres Poncine
Loc.4
€ 150 - € 220
2790
Design schemerlamp
Loc.4
€ 60 - € 90
2791
Koop antieke blauw gedecoreerde tegeltjes
Loc.4
€ 40 - € 60
2792
Antiek grenenhouten buffet met opstand, h.197 x b.162 x d.64 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2793
Notenhouten regulateurklok
Loc.4
€ 40 - € 60
2794
Antieke koperen comtoise klok met emaille wijzerplaat
Loc.4
€ 100 - € 140
2795
Antieke latoen koperen comtoiseklok met beschilderde slinger
Loc.4
€ 100 - € 140
2796
Antieke Friese stoelklok met handbeschilderde zeemeerminnen, een kerkelijke voorstelling bovenin het loodwerk en papegaaien op het uurwerk, Holland ca.1780
Loc.4
€ 300 - € 425
2797
Ond.gesign., Kindjes aan het strand, olieverf op board, 25 x 21 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2798
Notenhouten paardjes regulateur
Loc.4
€ 50 - € 70
2799
Oude notenhouten regulateurklok
Loc.4
€ 60 - € 90
2800
Ond.gesign., Bedelaars, gedateerd 1922, aquarel, 34 x 25 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2801
Ond.gesign., Dorp met kerk bij sloot, sepia, 19e eeuw, 22 x 32 cm.
Loc.4
€ 18 - € 25
2802
Antieke koperen comtoiseklok met albasten wijzerplaat en geëmailleerde Romeinse cijfers, adres A Fauge
Loc.4
€ 100 - € 140
2803
Antieke vuurvergulde comtoiseklok met geëmaileerde wijzerplaat en Romeinse cijfers
Loc.4
€ 150 - € 220
2804
Antieke vuurvergulde comtoiseklok met afbeelding van een romantiscch stel op schommel, geëmaileerde wijzerplaat en Romeinse cijfers, ca.1850,adres á Castres
Loc.4
€ 150 - € 220
2805
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 3-laden commode afgezet met koper, h.90 x b.112 x d.55 cm.
Loc.4
€ 360 - € 500
2806
Oud eikenhouten staand horloge, h.187 x b.39 x d.26 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2807
Koperen comtoise klok met geëmailleerde wijzerplaat
Loc.4
€ 40 - € 60
2808
Messing met koperen lantaarnklok, naar een antiek voorbeeld van Thomas Moore of Ipswich, ca.1950
Loc.4
€ 80 - € 120
2809
H.J. Willersing, Bloemstilleven, olieverf op doek, 55 x 48 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2810
Louis Seize-stijl hangkroon, L.80 cm.
Loc.4
€ 130 - € 180
2811
Chrome hanglamp
Loc.4
€ 120 - € 170
2812
6 Nieuwe in diverse kleuren leer uitgevoerde design stoeltjes met chrome poten
Loc.4
€ 900 - € 1.300
2813
Map met origineel werk op papier van diverse kunstenaars.
Loc.4
€ 10 - € 14
2814
Moderne halogeen hanglamp met vijf glazen kelkjes
Loc.4
€ 50 - € 70
2815
Koloniale notenhouten uitschuifbare eetkamertafel, h.75 x b.155 x d.100 cm. (Te verlengen met 2x 35 cm.)
Loc.4
€ 150 - € 220
2816
Bronzen sculptuur van staande Tibetaanse god staande lotusbloem, h.105 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2817
Rood gestoffeerde armfauteuil met gecapitonneerde rugleuning
Loc.4
€ 100 - € 140
2818
Onb.meester, Achter plexiglas geschilderde telefooncentrale, 126 x 100 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2819
2 Oude Lodewijk XV stijl terrecotta hangconsoles met vrouwenhoofden, h.50 x b.37 x d.34 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2820
Teakhouten salontafel met leisteen inleg, h.46 x b.100 x d.100 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2821
Renz Jansen, blauw gestoffeerde armfauteuil op houten onderstel
Loc.4
€ 80 - € 120
2822
Renz Jansen, blauw gestoffeerd bankstel met kussens op palissanderhouten onderstel
Loc.4
€ 400 - € 600
2823
Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 230 x 166 cm. (winkelwaarde € 2.750)
Loc.4
€ 380 - € 550
2824
2 Blauw gelakte teakhouten plantentafels, h.114 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2825
Groot bronzen beeld van een staande Kwan Yin op lotusbloem, h.180 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
2826
Moderne sculptuur van vijf opgestapelde appels rustend op marmeren voetstuk, h.180x b.50 x d.50 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
2827
Lloyd loom, salonsetje bestaande uit 2 stoeltjes en een bankje
Loc.4
€ 150 - € 220
2828
Donker gebeitste eikenhouten salontafel, h.47 x b.80 x d.80 cm.
Loc.4
€ 40 - € 55
2829
Koop diverse schemerlampen w.o. met bronzen voeten
Loc.4
€ 40 - € 60
2830
Loc.4
€ 140 - € 200
2831
Oude mahoniehouten butlertray met bureau-opstand, h.100 x b.75 x d.55 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2832
Schaakspel met aardewerken mythologische figuren en aardewerken bord (44 x 44 cm.), de namen zijn op de voet geschreven, koning h.11,2 en pion h.7,2 cm. (compleet)
Loc.4
€ 130 - € 180
2833
Gepolychromeerde porseleinen opengewerkte schaal gedragen door cherubijntje, h.60 x diam.28 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2834
Map divers grafiek
Loc.4
€ 60 - € 90
2835
Grote moderne glazen hanglamp
Loc.4
€ 25 - € 30
2836
2 Antieke crèmekleurige gelakte armfauteuils
Loc.4
€ 60 - € 90
2837
Oude deels grijs/wit gelakte klooster eetkamertafel, h.80 x L.260 x b.100 cm.
Loc.4
€ 750 - € 1.100
2838
Eikenhouten Louis Seize-stijl Demilune wandkastje met jaloeziedeurtjes, h.80 x b.70 x d.34 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2839
Niet gemerkt Weens porseleinen dekselcoupe met decoraties van personen in landschap en interieur, h.56 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2840
Oude kaart van Friesland, handgekleurd, 41 x 31 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2841
Oude gravure, dierenriem, handgekleurd, 51 x 43 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2842
Oude kaart van Overijssel, handgekleurd, 52 x 41 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
2843
Wit kunststof verrijdbaar architectenkastje, h.81 x b.31 x d.31cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2844
Oude kaart, Gooyland, handgekleurd, 34 x 30 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2845
Anieke landkaart Barbados, door Herman Moll 1716 (zeldzaam en vanuit westelijke (west boven) oogpunt weergegeven)
Loc.4
€ 260 - € 360
2846
Antieke handgekleurde kaart, Zeeland, 40 x 32 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2847
Oude kaart van Utrecht, handgekleurd, 26 x 20 cm.
Loc.4
€ 60 - € 80
2848
Loc.4
€ 300 - € 425
2849
Koopje divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
2850
Eikenhouten 2-deurs vitrinekast met 3 laden in de onderkast rustend op klauwpoten, h.180 x b.90 x d.45 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2851
Oude kaart van Groningen, handgekleurd, 41 x 31 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2852
Antiek handgekleurd landkaartje, 30 x 17 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2853
Oude kaart, Emden/Oldenborch, handgekleurd, 43 x 33 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
2854
Zeldzame miniatuur hoornpathefoon met vijf bijbehorende platen
Loc.4
€ 240 - € 340
2855
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 3-laden commode met koperen handgrepen en afgedekt door een beigekleurig marmeren blad, h.80 x b.80 x d.40 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2856
Oude kaart van Noord-Holland,handgekleurd, 32 x 29 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
2857
Oude kaart van Turkije, handgekleurd, 35 x 30 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2858
Antieke landkaart St. Barts, Saint Barthelemy door Fahlberg 1801 (zeldzaam, slechts 3 kaarten bekend, geliefd bij internationale jetset), 50 x 71 cm.
Loc.4
€ 1.500 - € 2.200
2859
Oude stadsplattegrond van Vlissingen, handgekleurd, 50 x 36 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
2860
Koopje van 15 wortels van versteend hout, Madagascar, 250 miljoen jaar oud
Loc.4
€ 45 - € 65
2861
Koopje divers kleingoed w.o. porselein, maskers, theelichtje, etc.
Loc.4
€ 50 - € 70
2862
Koopje divers kleingoed w.o. 4 gepolychromeerde porseleinen beeldjes, 2 glazen vaasjes en een Oosters dekseldoosje
Loc.4
€ 50 - € 70
2863
Koopje divers kristal, porselein, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
2864
Eikenhouten 1-deurs vitrinekast met geslepen ruiten en een geprofileerde kap, h.200 x b.80 x d.30
Loc.4
€ 40 - € 60
2865
Oude kaart, Zeelandia, handgekleurd, 50 x 38 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
2866
Met diverse houtsoorten gedecoreerde niervormig Lodewijk XVI-stijl bijzettafel met lade, h.72 x b.57 x d.33 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2867
Design bureau lamp, gemerkt Fagerhults Sweden- A&E Design
Loc.4
€ 70 - € 100
2868
Oude Wereldkaart, handgekleurd, John Haig, 52 x 28 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
2869
Oude stadsplattegrond van Amersfoort, handgekleurd, 46 x 37 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
2870
Oude kaart, Virginia/Florida, handgekleurd, 51 x 38 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
2871
Koop van 6 oude koffieketels
Loc.4
€ 20 - € 30
2872
Koop divers tin
Loc.4
€ 40 - € 60
2873
Koop divers kristal w.o. 4 karaffen, bowlkaraf en een puntkaraf
Loc.4
€ 30 - € 45
2874
Koop antieke spelletjes in opbergdoos w.o. ivoren fiches, ivoren schaakspel, drie-op-een-rij, domino's, etc.
Loc.4
€ 80 - € 120
2875
Koopje divers kleingoed w.o. Goebel beeldjes en porseleinen popjes, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
2876
Koopje divers kleingoed w.o. plateel, kristal, tin, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
2877
2 Bajonetten waarvan 1 met tekst : artilleria 1898, L.38 en L.27 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2878
Kris in houten schede, Indonesië
Loc.4
€ 20 - € 30
2879
Replica cavalerie zwaard in lederen schede, 75 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2880
Japanse sabel (genummerd en tekst)
Loc.4
€ 150 - € 220
2881
Koop divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
2882
Beschilderde gipsen voet, h.20 x b.30 cm.
Loc.4
€ 25 - € 35
2883
Grote koop van 33 oude metalen Koptische kruizen
Loc.4
€ 150 - € 220
2884
Koopje divers blauw gekleurd glas
Loc.4
€ 10 - € 14
2885
Koopje divers kleingoed w.o. een Bavaria inktstel, olielampje, parfumfles etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
2886
Koop divers kristal en Frans lusterglazuur aardewerk
Loc.4
€ 20 - € 30
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
2887
Koopje divers kleingoed w.o. kristal, brons, aardewerk, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
2888
Koopje van bergkristal geode 16,5 cm., staande orthoceras sculptuur 30,5 cm., stuk seleniet 5,9 cm., stuk azuriet 10,5 cm., ammoniet 13,4 cm. en een orthoceras plaatje 29 cm. (Orthoceras zijn versteende resten van pijlstaartinktvissen die 210 miljoen geleden zijn uitgestorven)
Loc.4
€ 50 - € 70
2889
Koop divers koper en tin
Loc.4
€ 20 - € 30
2890
3 Chinees porseleinen famille rose borden, China, 26 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2891
Koop van 5 gepolychromeerde Chinees porseleinen borden en 2 vazen (1 gelijmd)
Loc.4
€ 50 - € 70
2892
Andy Warhol, Marilyn Monroe, Edition Fill in your own signatures S.B.M. Art Club, de complete portfolio (10x) silkscreen on museum board (karton) in zwart, gestempeld op de achterzijde. Ref : catalogus Feldmann App.11, 91 x 91 cm.
Loc.4
€ 900 - € 1.300
2893
Onb.meester, Moderne wandsculptuur, h.195 x b.75 x d.8 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2894
Antiek gepolychromeerd wagenschot met assen, gedateerd 1777, h.58 x b.180 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2895
Metalen tuintafeltje met twee stoeltjes
Loc.4
€ 30 - € 45
2896
Met zwart leder beklede verstelbare bureau fauteuil
Loc.4
€ 50 - € 70
2897
Loc.4
€ 50 - € 70
2898
Met zwart leder beklede verstelbare bureaustoel
Loc.4
€ 50 - € 70
2899
Met zwart leder beklede chrome kappersstoel (in hoogte verstelbaar)
Loc.4
€ 40 - € 60
2900
Binnen rollator
Loc.4
€ 10 - € 14
2901
Rollator
Loc.4
€ 6 - € 10
2902
Teakhouten Raffles stoel met biezen zitting
Loc.4
€ 80 - € 120
2903
Antieke mahoniehouten Raffles stoel met biezen zitting
Loc.4
€ 80 - € 120
2904
Antiek handgeknoopt Bochara kleedje, 160 x 95 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2905
Antiek handbeschilderde Friese stoelklok met maanstand
Loc.4
€ 150 - € 220
2906
Chinese houten emmer met dennenappels
Loc.4
€ 30 - € 45
2907
2 Chinees porseleinen vazen als lampvoet met blauwe kappen, h.78 cm., rustend op houten sokkel
Loc.4
€ 100 - € 140
2908
Sculptuur met een romantische voorstelling van een verliefd paar, h.53 cm.
Loc.4
€ 120 - € 170
2909
Mahoniehouten Biedermeier sideboard, h.100 x b.180 x d.58
Loc.4
€ 200 - € 280
2910
Loc.4
€ 80 - € 120
2911
Arthur Bernard, Mechelen (België) 1939, portret van een vrouw, nr.44/100, handgesigneerde zeefdruk, 11 x 15 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2912
Hans Paus, Concres cence nr.4, nr.2/95, handgesigneerde zeefdruk, (glas ontbreekt), 54 x b.54 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2913
Ond.gesign., C'esturai, nr.41/160, handgesigneerde litho, 67 x 54 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2914
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, Oui ou non, nr. 4/99, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2915
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, Colourful woman, nr. 24/99, gedateerd 2002, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2916
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, Fly round, nr. 8/99, gedateerd 2002, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2917
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, My little chickadee, nr. 4/99, gedateerd 2003, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2918
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, Le cirque, nr. 16/99, gedateerd 2001, handgesigneerde zeefdruk, 58 x 40 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2919
Janstra, Abstract, gouache op papier, 56 x 41 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2920
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, Don't touch my bird, nr. 22/99, gedateerd 2002, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2921
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, Follow me, nr. 8/99, gedateerd 2002, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2922
Loc.4
€ 100 - € 140
2923
Herman Krikhaar, Almelo 1930–2010 Draguignan, L'atelier, nr. 4/99, gedateerd 2003, handgesigneerde zeefdruk, 47 x 36 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2924
Loc.4
€ 80 - € 120
2925
Antieke met roze velours beklede mahoniehouten breistoel
Loc.4
€ 100 - € 140
2926
Koopje van een handgeknoopt Pakistaans Kazak kleed en een Bidjar
Loc.4
€ 40 - € 60
2927
Rieten mand met diverse kaarsen, etc.
Loc.4
€ 10 - € 14
2928
Notenhouten tafelvitrine in Louis Quinze stijl met satijnenhout gedecoreerd en met gecapitonneerde bekleding, h.90 x b.82 x d.42 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
2929
Hangende bronzen sculptuur van een olifantenkop, h.60 x b.90 x d.80 cm.
Loc.4
€ 800 - € 1.200
2930
Oude gepolychromeerde teakhouten beglaasd 2-deurs kastje met lade, h.171 x b.56 x d.34 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
2931
Oude Blaupunkt radio in notenhouten kast, h.35 x b.53 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2932
Antiek handgesmeed wijnrek Stock & Co. (voor 50 fl.) met afsluitbare hek
Loc.4
€ 100 - € 140
2933
2 Gepolychromeerde houten eenden
Loc.4
€ 50 - € 70
2934
Victor Vasarely, Aguia-II, serigraphie, nr. III/X, ca.1957,36 x 28,5 cm.
Loc.4
€ 40 - € 55
2935
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 50 x 70 cm. (uit de coll. Bommel van Dam)
Loc.4
€ 20 - € 30
2936
Met diverse houtsoorten gedecoreerde Lodewijk XIII-stijl bureautje met opstand met lade en galerij-rand, h.110 x b.75 x d.40 cm.
Loc.4
€ 380 - € 550
2937
Onb.meester, Man, vrouw en hond in interieur, tekening, 16 x 20 cm.
Loc.4
€ 110 - € 150
2938
Marc Chagall, Tribu de Reuben, lithographie Mourlot, 1962, 32,5 x 57 cm.
Loc.4
€ 30 - € 40
2939
W.Steyn, Bomen, ets, 32 x 25 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2940
van Dongen, Prière, pochoirprent 1925, 200 expl., 26,5 x 20,5 cm. image
Loc.4
€ 220 - € 300
2941
G.A.Brender à Brandis, Voorjaarsboeketten, olieverf op doek, 91 x 65 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2942
Koop van 7 handbeschilderde Delftse aardewerken borden, diam.24 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
2943
Koop groen met witte biscuit wandplaquettes
Loc.4
€ 260 - € 360
2944
Zwart gelakte 1-deurs vitrinekast, h.180 x b.50 x d.40 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2945
Met wit leder beklede design armfauteuil met bijpassende ottoman
Loc.4
€ 160 - € 240
2946
Loc.4
€ 25 - € 30
2947
Stel koperen Louis Seize-stijl wanddecoraties met kristallen pegels en strik
Loc.4
€ 70 - € 100
2948
Houten stokpaardje, h.85 cm.
Loc.4
€ 6 - € 10
2949
Oude met leder beklede oorfauteuil
Loc.4
€ 150 - € 220
2950
Houten lampvoet i.v.v. beeld met beige kap, h.70 cm.
Loc.4
€ 130 - € 190
2951
Antieke eikenhouten bijzettafel afgedekt door rood marmeren blad, h.50 x b.50 x d.35 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2952
Onb.meester, De Drie Gratiën met op de achtergrond een tuin, olieverf op paneel, 90 x 60 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2953
B.Rosiak, Schip, ets, 12 x 9 cm
Loc.4
€ 40 - € 60
2954
Gerda van Leeuwen, Surrealistische voorstelling, ingekleurde ets, 17 x 17 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2955
A.V. van Rijn, Portret van een dame, potloodtekening, 20 X 15 CM.
Loc.4
€ 30 - € 45
2956
Antieke eikenhouten dekenkist met halfronde deksel, h.62 x b.117 x d.64 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
2957
Koopje van 2 porseleinen popjes , The Classique Collection, en een antieke pop met gipsen hoofd
Loc.4
€ 60 - € 90
2958
Jelle Troelstra, Leeuwarden 1891-1979 Amersfoort, Bruggetje, tekening, 100 x 84 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2959
Jan Hoogsteyns, Stilleven met sinasappels, olieverf op paneel, 49 x 60 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2960
Antiek landkaartje, Mauretania et Numidia, 31 x 21 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2961
Onb.meester, Portret van een Koning Willem III, olieverf op paneel, 90 x 60 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2962
Geo Vindevogel, bronzen mannenbuste, gedateerd 1948, h.63 x b.55 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
2963
Sculptuur van een hert rustend op houten sokkel, h.83 x L.ca.53 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
2964
Antiek rijkgestoken eikenhouten cillinderbureau met bloemfetsoenen in de deurtjes, holland ca.1890 130 x b.150 x d. 50 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2965
Kees van Dongen, Zelfportret, lithographie (Pochoir drukken) 1925, Henri Floury Editeur Paris, 200 exemplaren, 25 x 19 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
2966
Henri Pieck, Straatje te Egypte (Caïro), olieverf op board, 22 x 32 cm.
Loc.4
€ 240 - € 340
2967
Karel Appel, Personnage, epreuve artiste, nr.12/15, 69,5 x 54 cm.
Loc.4
€ 360 - € 500
2968
Antieke gehouten metalen wastafel (opklapbaar), h.95 x b.45 x d.55 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2969
Pablo Picasso, Toros Y Toreros, affiche litho op dik geschept papier D'Arches, 68,5 x 48 cm. (in lijst)
Loc.4
€ 100 - € 140
2970
Joan Miro, FOTOSCOP, lithographie 1974, ref ; catalogue Raisonné cramer no.210, 20 x 40 cm. image Edition La Poligrafie Barcelona
Loc.4
€ 110 - € 150
2971
Onb.meester, Vissen in zee, gem.techniek, 18 x 26 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
2972
Toon van den Muysenberg, 1901-1967, Stilleven, gesign. en gedateerd '39, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
2973
Handgeknoopt Perzisch kleed, 190 x 120 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
2974
2 Oude snoeppotten
Loc.4
€ 20 - € 30
2975
2 Antieke koperen ketels
Loc.4
€ 20 - € 30
2976
Loc.4
€ 20 - € 30
2977
Koop diverse oude calvados flessen
Loc.4
€ 30 - € 45
2978
Iepenwortelhouten gedecoreerde Art Deco-stijl open vakken kast met 12 vakken, h.173 x b.221 x d.29 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
2979
Oude eikenhouten 3-laden commode rustend op klauwpoten, h.70 x b.90 x d.46 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2980
Groen gepatineerde bronzen sculptuur van moeder en dochter met luit rustend op zwart marmeren voetstuk, h.46 cm.
Loc.4
€ 140 - € 200
2981
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, h.136 x b.101 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
2982
Antieke Engelse prent van man te paard in mahoniehouten lijst, 75 x 56 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2983
Pablo Picasso, Le bouquet, lithographie,1958. op geschept papier d'Arches, 67 x 48,2 cm. image
Loc.4
€ 150 - € 220
2984
Naar Rottmann, Interieurgezicht met personen, olieverf op doek, 46 x 56 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
2985
Grote koop van 5 gekleurde 60-erjaren hanglampen
Loc.4
€ 50 - € 70
2986
Grote koop van 4 gekleurde 60-erjaren hanglampen
Loc.4
€ 50 - € 70
2987
Handgeknoopt wollen kleed, 200 x 105 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2988
Stel kristallen fruitschalen op voet, h.30 x diam.30 cm.
Loc.4
€ 45 - € 65
2989
Grote koop serviesgoed w.o. Royal Albert
Loc.4
€ 40 - € 60
2990
Notenhouten eetkamertafel met marketterie, h.80 x b.160 x d.115 cm. met 6 bijpassende stoeltjes met roze velours bekleed
Loc.4
€ 120 - € 170
2991
Verzilverd ajour gesneden Art Deco gehamerd dienblad, 38 x 28 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2992
Grote glazen fruitschaal op voet, h.46 x diam.35 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
2993
Boulle-stijl plat bureau met lederen blad en laden, Lodewijk XIV-stijl, h.80 x b.105 x d.60 cm.
Loc.4
€ 320 - € 450
2994
Handgeknoopt Mir kleed, 237 x 170 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
2995
Met bloemen gedecoreerde 1-deurs wandkast afgedekt door een marmeren blad en met koperen beslag, h.105 x b.114 x d.46 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
2996
Cloisonné lampvoet, h.45 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
2997
Oude wereldbollenkaart, handgekleurd, 83 x 54 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
2998
Ond.gesign., Stoffenverkoper, 19e eeuw, sepia, 15 x 11 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
2999
Onb.meester, IJsgezicht met personen, olieverfje op paneel, 22 x 18 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3000
Stefanie Kip, Vrouw met bloemen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3001
Naar Appel, Kind met dier, gem.techniek, 24 x 32 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
3002
Onduidelijk gesigneerd r.o., Abstract, ets, 17 x 13 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3003
Koopje van 3 kopergravures w.o. Korenbans te Amsterdam, Nieuwe schouwburg en Raampoort
Loc.4
€ 60 - € 90
3004
Donker gebeitst grenenhouten kabinet met 3-laden, brons beslag en een gecontouneerde kap, h.220 x b.137 x d.50 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3005
Oude kaart, Ultrajectum, handgekleurd, 31 x 24 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3006
Onb.meester, Christus, gem.techniek, 14 x 19 cm.
Loc.4
€ 65 - € 100
3007
Jan Hingman, 1864-1954, Vrouw voor spiegel, pasteltekening, 22 x 35 cm., ges.l.o.
Loc.4
€ 90 - € 120
3008
Ond. gesign., Plassengezicht, olieverf op doek, 27 x 41 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3009
Jeanne Oosting, De wildernis, handgesigneerde druk, 52 x 45 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3010
C. Wolter, Havengezicht, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3011
L.G. Melis, Kan met bloemen, pastel, 42 x 50 cm.
Loc.4
€ 75 - € 110
3012
Antieke ovale goudkleurige kuifspiegellijst met spiegel, 69 x 50 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3013
Stel bronzen tafellampen met zwart en chroom afgezet met antraciet tweedstof kappen, h.90 cm.
Loc.4
€ 60 - € 80
3014
Koop van een antieke kraankan en een koperen ketel
Loc.4
€ 30 - € 45
3015
In Lodewijk XV-stijl uitgevoerde geboldeerde 2-laden commode afgedekt door een zwart marmeren blad (4 cm. dik) rustend op klauwpoten, h.90 x b.135 x d.55 cm.
Loc.4
€ 700 - € 1.000
3016
Hugo Poldeman, Nieuwland (Zederik) 1886-1977 Apeldoorn, Deurtje in de kerk van Thorn Limburg, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3017
Litho, Honkbalspelers, 44 x 60 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3018
Handgekleurde oude plattegrond van Parijs, 62 x 40 cm.
Loc.4
€ 90 - € 120
3019
H.N.Werkman, Diverse personen, lithoprint, 1967, 46 x 28 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3020
Eikenhouten met bloemen beschilderd Art Deco kamerscherm, h.168 x b.180 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3021
Samsung wasmachine, h.84 x b.60 x d.60 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3022
Zanussi vrieskastje, h.84 x b.55 x d.60 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3023
Edy koel/vriescombinatie, h.140 x b.53 x d.60 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3024
Siemens wasmachine, h.85 x b.60 x b.60 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3025
AEG wasmachine, h.85 x b.60 x d.55 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3026
B.A. van Beek, 1875-1941, Gezicht op Kortenhoef, olieverf op paneel, 31 x 46 cm.
Loc.4
€ 450 - € 650
3027
H.J. Wesseling, 1881-1950, Koeien in landschap, olieverf op doek, 45 x 59 cm.
Loc.4
€ 450 - € 650
3028
Ellen Davidzon, Strandgezicht, giclee op doek, 100 x 40 cm.
Loc.4
€ 130 - € 180
3029
Werkman, Diverse personen, lithoprint uit 1967, oplage 500 st., 46 x 30 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
3030
Werkman, Diverse personen, lithoprint uit 1967, 46 x 31 cm.
Loc.4
€ 70 - € 100
Cat. nr.
Omschrijving
Locatie
Richtprijs
3031
Met rood leder beklede notenhouten bureaustoel met koperen wieltjes
Loc.4
€ 100 - € 140
3032
Stel bronzen tafellampen met zwart/zilverkleurige voet met zwart geplooide kapjes, h.78 cm.
Loc.4
€ 55 - € 75
3033
Compaq computer met toebehoren
Loc.4
€ 6 - € 10
3034
Art Deco-stijl plat bureau met 4 laden, h.80 x b.160 x d.70 cm.
Loc.4
€ 280 - € 400
3035
Kledingrek vol met vintage dameskleding
Loc.4
€ 100 - € 140
3036
Grote koop met kerstspullen
Loc.4
€ 50 - € 70
3037
Doos divers restauratiemateriaal: Veerbanden, toognagels, oude spijkers etc.
Loc.4
€ 8 - € 12
3038
Doos divers restauratiemateriaal: Koperen zuil kapiteeltjes, slotversieringen, handgrepen etc. (o.a. Louis-Seize en Empire)
Loc.4
€ 8 - € 12
3039
Doos divers kleingoed
Loc.4
€ 6 - € 10
3040
Doos divers restauratiemateriaal: Antieke scharnieren, handgrepen etc,
Loc.4
€ 10 - € 14
3041
Doos divers restauratiemateriaal: Antieke slotjes
Loc.4
€ 10 - € 14
3042
Doos divers restauratiemateriaal: Koperen beslag, antieke handgrepen etc. (o.a. Jugendstill en Louis-Seize)
Loc.4
€ 10 - € 14
3043
Doos divers restauratiemateriaal: antieke stoel- en/of kastpootjes
Loc.4
€ 10 - € 14
3044
Loc.4
€ 10 - € 14
3045
Loc.4
€ 10 - € 14
3046
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3047
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3048
Doos divers w.o. Engels serviesgoed etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3049
Doos divers w.o. schemerlamp, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
3050
Doos divers w.o. aardewerk, etc.
Loc.4
€ 6 - € 10
3051
Doos divers serviesgoed
Loc.4
€ 6 - € 10
3052
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3053
Doos divers
Loc.4
€ 6 - € 10
3054
Koopje diverse kunstwerken bestaande uit : Romke Faber Landschap, olieverf op doek, boek Homer die Odyssee, geïllustreerd door Marc Chagall met een litho (rest ontbreekt), en een wanddecoratie met 4 biscuit plaquettes
Loc.4
€ 30 - € 45
3055
Chrome verstelbare dressboy, h.145 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3056
2 Zwart met bronskleurige tafellampen met beige kappen, h.72 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3057
Stel Art Deco-stijl nachtkastjes, h.75 cm.
Loc.4
€ 160 - € 240
3058
Grote kristallen taartplateau met stolp, h.45 x diam.30 cm.
Loc.4
€ 45 - € 65
3059
Koop diverse porseleinen borden met voorstellingen van militairen
Loc.4
€ 30 - € 45
3060
Lloyd Loom, 4 rieten stoeltjes
Loc.4
€ 40 - € 60
3061
Zwart gelakte eetkamertafel op blank eikenhouten onderstel, h.78 x b.155 x d.135 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
3062
2 Bronskleurige 1-lichts kandelaars, h.72 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3063
Berkel weegschaal, h.55 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3064
Koloniale teakhouten salontafel, h.45 x b.115 x d.72 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3065
Moderne tafellamp met witte kap en chromen voet, h.60 cm.(80 cm. verstelbaar)
Loc.4
€ 20 - € 30
3066
Bronzen sculptuur van een alligator, h.70 x b.100 cm.
Loc.4
€ 700 - € 950
3067
Kersenhouten salontafel met lade, h.45 x b.115 x d.78 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3068
Boheems glazen schaakspel met Opake en blauwe figuren met glazen schaakbord (41,5 x 41,5 cm.) en opbergdoos, koning h.8,3 cm. en pion h.6,5 cm., Moser fabriek, compleet
Loc.4
€ 200 - € 280
3069
Groen gepatineerde geel koperen sculptuur van een olifant rustend op eigen slurf, h.147 x b.90 x d.70 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
3070
Oud modelschip, Tweemaster The Harvey, h.104 x L.130 x b.21 cm.
Loc.4
€ 240 - € 320
3071
Aardewerken ram, h.30 x b.11 x L.27 cm.
Loc.4
€ 40 - € 55
3072
Multicolor glazen vaas, h.25 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
3073
Koop van 21 Verkade albums
Loc.4
€ 40 - € 60
3074
Satsuma vaas, h.33 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3075
Oude porseleinen gemberpot onder deksel met decor van polychroom geschilderde Chinese personen, China, h.23 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3076
Iepenwortelhouten gedecoreerde Art Deco-stijl open vakkenkast met 8 vakken, h.173 x b.86 x d.29 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
3077
Koperen brasero met diverse ballen/eieren
Loc.4
€ 50 - € 70
3078
Oude Berkel weegschaal, h.60 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3079
Wit gelakte houten kaarsenstandaard, h.83 cm.
Loc.4
€ 10 - € 14
3080
Antieke kastanjehouten salontafel met lade, h.45 x b.130 x d.58 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3081
Koop van 2 Japanse lakschalen, en een floraal gedecoreerd blad met gecontouneerde rand
Loc.4
€ 20 - € 30
3082
Eikenhouten 3-laden commode rustend op klauwpoten, h.65 x b.75 x d.40 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3083
Toegeschreven aan J.C. Spohler, Winterlandschap met molen en schaatsers, olieverf op doek, 42 x 52 cm.
Loc.4
€ 160 - € 220
3084
Jurriën Marinus, Beek 1879-1965, Vrouw in het bos, olieverf op paneel, 19 x 24 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
3085
Onb.meester, Kippetjes en konijnen, olieverf op paneel, 17 x 12 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3086
Mathijs Maris, Gezicht op Lausanne, ets, 19 x 14 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3087
Kristallen pièce de milieu, h.50 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3088
Marmeren Art Deco pendule met koper afgezet, h.36 x b.33 x d.10 cm.
Loc.4
€ 35 - € 50
3089
Antieke met bloemmahoniehouten belijmde chiffonnière met zwart marmeren blad ca.1820, h.140 x b.96 x d.47 cm.
Loc.4
€ 360 - € 550
3090
Monogram H.V., Personen in landschap, 2 sepiatekeningen, ca. 18 x 13 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3091
A.F. Dona, 1802-1877, Landschap met koeien, aquarel op papier, 9 x 15 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3092
Witkleurige spiegellijst met geslepen spiegel, h.117 x b.63 cm.
Loc.4
€ 240 - € 320
3093
Grenenhouten wandkastje met 9 laden, h.67 x b.86 x d.35 cm.
Loc.4
€ 50 - € 70
3094
Grote koop glas en kristal w.o. karaffen, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3095
Met band intarsia ingelegde notenhouten hoekkast met in de bovenkast 2 beglaasde deuren, h.220 x b.100 cm.
Loc.4
€ 700 - € 1.000
3096
C. Steendijk, Exterieur met boerin, kindje en divers vee, aquarel, 40 x 33
Loc.4
€ 150 - € 220
3097
R. Koning, "Composition No.119", acryl en gem. techmniek op papier, 46 x 63 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3098
Pablo Picasso, Victor Hugo, lithographie, 1951, 31 x 42 cm., image
Loc.4
€ 55 - € 75
3099
Antieke mahoniehouten 7-laden chiffonnière, Holland ca.1860, h.160 x b.117 x d.56 cm. (restauraties)
Loc.4
€ 150 - € 220
3100
Andy Warhol, Panda drummer, serigraphie Estampe-Multiple, nr.1614/5000, 48 x 38 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3101
Ond.gesign., Schaapsherder in landschap, olieverf op paneel, 58 x 39 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3102
Porseleinen siervaas met blauw en goudkleurige decor, h.60 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3103
Antiek mahoniehouten Zeeuws wandkastje met jaloeziedeur en taps toelopende pootjes, Holland ca.1790, h.80 x b.70 x d.40 cm.
Loc.4
€ 360 - € 550
3104
Ond.gesign., Zittend naakt in stoel, lithografie, gedateerd 1973, 70 x 50 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3105
Toegeschreven aan Czeslaw Mystkowski, 1898-1938, Stier, aquarel, 46 x 35 cm., vermoedelijk gemaakt tussen 1925 en 1929, niet gesigneerd
Loc.4
€ 50 - € 70
3106
Ond. gesigneerd, Larens interieur, olieverf op paneel, 53 x 43 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3107
Balinees schilderij van man en vrouw in het bos, tempera op doek, 51 x 36 cm.
Loc.4
€ 65 - € 90
3108
Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 24 x 34 cm. (coll.v.Bommel v.Dam)
Loc.4
€ 20 - € 30
3109
Ond.gesign., Wandelaarster in landschap, olieverf op doek, 63 x 46 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3110
Pablo Picasso, Le roi de carnaval, lithographie op geschept papier, gesigneerd in de plaat, 1951, 49 x 39 cm. (in lijst)
Loc.4
€ 100 - € 140
3111
Henri Matisse, Modèle femme, druk, ca. 1949, image 37 x 27 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3112
Ond. gesign., Football spelers, pastel op papier, ged.97, 40 x 50 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3113
Wim Straatman, abstract, marouflé, 25 x 16 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3114
Onb.meester, Stilleven met appels, olieverf op board, 17 x 13 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3115
Zeer grote ruitgeslepen bokaal, h.103 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3116
Moderne kunststof bureaulamp, Fager Hults Zweden
Loc.4
€ 60 - € 90
3117
Met diverse houtsoorten gedecoreerde 3-laden commode afgedekt door een groen marmeren blad, h.90 x b.112 x d.55 cm.
Loc.4
€ 360 - € 500
3118
Naar Braun, Winters landschap met personen, olieverf op doek,100 x 70 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3119
Onb.meester, 18e Eeuwse voorstelling van romantisch paar in tuin, olieverf op board, 20 x 25 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3120
A. Hess, Zeegezicht met bootjes, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3121
Pieter de Regt, 1877-1960, Huizen aan de vaart, olieverf op doek, 34 x 48 cm.
Loc.4
€ 180 - € 260
3122
Onb.meester, Jonge vrouw voor spiegel, gem.techniek, 40 x 50 cm.
Loc.4
€ 16 - € 25
3123
Naar Appel, Abstract, gouache, 47 x 59 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
3124
Benjamin Liepman Prins, 1860-1934, Dame in de keuken, gesigneerd en gedateerd 1895, Gemengde techniek en aquarel, 33x25 cm.
Loc.4
€ 260 - € 360
3125
Onb.meester, Schepen voor de kust, antieke staalgravure, 70 x 51 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3126
Houten beschilderde wanddecoratie met een strijdwagen, h.40 x b.120 x d.10 cm.
Loc.4
€ 60 - € 90
3127
François J.D.Boers, 1914-1987, Paarden, olieverf op doek, 40x60 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
3128
Met bloemen gedecoreerd aardewerken Wedgwood serviesdeel
Loc.4
€ 50 - € 70
3129
Antieke Oost Europese rijk bewerkte buffetkast met waldglazen deurtjes, h.200 x b.195 x d.78 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3130
2 Notenhouten Louis Seize stoelen met groene streep bekleding
Loc.4
€ 40 - € 60
3131
Gepolychromeerde houten schaalmodel tjalk, h.150 x L.130 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3132
Blauw gewassen houten Indiase 2-laden sidetable, h.80 x b.135 x d.55 cm.
Loc.4
€ 260 - € 380
3133
Mathias Ruiz, Stilleven met fruit, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Loc.4
€ 300 - € 425
3134
Koop diverse rariteiten, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
3135
Koopje van diverse koffieketels en een schenkkaraf
Loc.4
€ 20 - € 30
3136
Koop divers kleingoed w.o. popjes met porseleinen hoofdjes, kistje, toiletset, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
3137
Koop divers bestek, beeldjes, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3138
Doosje diverse merk asbakken
Loc.4
€ 45 - € 65
3139
Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, porselein, kristal, etc.
Loc.4
€ 30 - € 45
3140
Koop divers kleingoed, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3141
Koopje van 3 gekleurde 60-erjaren bureaulampjes
Loc.4
€ 20 - € 30
3142
Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, houtsnijwerk, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3143
Koop van 11 smeedijzeren gordijnhangers
Loc.4
€ 30 - € 45
3144
Defect schildpad lepeldoosje en divers pleet en w.o. zilver
Loc.4
€ 20 - € 30
3145
Koop divers aardewerk, glas, koper, etc.
Loc.4
€ 20 - € 30
3146
Koopje divers van een ingelegd sigarettendoosje, karaf, tros stenen druiven, gepolychromeerd kommetje, hoornen barset, klein doosje, sigarenknipper, opener en een 1e gehalte zilveren gedeukt bekertje
Loc.4
€ 50 - € 70
3147
Frans fondue-servies
Loc.4
€ 20 - € 30
3148
Antieke eikenhouten gepakketeerde 3-deurs linnenkast waarvan de middelste deur met spiegel, de twee buitendeuren met geslepen glazen ruitjes en in de onderkast twee laden, h.214 x b.170 x d.62 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3149
J. Visser, Heidelandschap met bosven, aquarel, 55 x 37 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3150
Onb.meester, Molen in landschap, olieverf op doek, 57 x 47 cm. (gat in doek)
Loc.4
€ 10 - € 14
3151
Naar Dali, La confrontation des machos, gouache op papier, 30 x 40 cm.
Loc.4
€ 90 - € 130
3152
Salvador Dali, Les dames de la Renaissance, droge naald, hand ingekleurde gravure op papier, BFK-Rives, ref. : Löpsinger 482-1970, 47,5 x 68 cm. (image)
Loc.4
€ 220 - € 300
3153
Ond.gesign., Pasar, olieverf op doek, 50 x 38 cm.
Loc.4
€ 45 - € 60
3154
Oude stadsplattegrond van Zaltbommel, handgekleurd, 55 x 44 cm
Loc.4
€ 90 - € 120
3155
Pieter Johannes Alexander Wagemans , Den Haag 1879-1955 Den Haag, Herfstlandschap met boeren, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3156
J.Emington, Engelse School, Gezicht op Loch Lomont vanuit Luss, olieverf op doek, 61 x 92 cm.
Loc.4
€ 190 - € 280
3157
C. Croese, Heidelandschap, pasteltekening, 60 x 40 cm.
Loc.4
€ 40 - € 60
3158
Johan Hendrik Louis Meijer, Amsterdam 1809-1866 Utrecht, Tjalken op open water, olieverf op paneel, 42 x 27 cm.
Loc.4
€ 150 - € 220
3159
Pablo Picasso, Bouqet, lithographie op geschept papier D'Arches, 39 x 44 cm.
Loc.4
€ 100 - € 140
3160
2 Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen lampvoeten met witte kappen, h.66 cm.
Loc.4
€ 200 - € 280
3161
Oude Lautstarke radio in houten kast, h.36 x b.55 cm.
Loc.4
€ 30 - € 45
3162
Loc.4
€ 160 - € 240
3163
Twee zwart lederen armfauteuils met een chrome onderstel
Loc.4
€ 100 - € 140
3164
Gepolychromeerd porseleinen Masons kerstservies
Loc.4
€ 60 - € 90
3165
4 Armfauteuils met witte rok
Loc.4
€ 40 - € 60
3166
Jan Zondag, Annen 1891-1982 Sint Jans Klooster, Boom, houtskooltekening, 63 x 48 cm.
Loc.4
€ 80 - € 120
3167
Géza Metykó, 1924, Strand bij boulevard, aquarel, gedateerd 1958, 33 x 46 cm.
Loc.4
€ 60 - € 80
3168
Oude stadsplattegrond van Amsterdam, handgekleurd, 58 x 44 cm.
Loc.4
€ 75 - € 110
3169
Onb.meester, Bosgezicht, olieverf op paneel, 60 x 40 cm.
Loc.4
€ 20 - € 30
3170
Antiek noten met band intarsia ingelegde Engelse 4-deurs kast met 5-laden, twee deuren voorzien van spiegels en een pagode kap, h.230 x b.200 x d.70 cm.
Loc.4
€ 400 - € 600
3171
Koop van 8 divers grafiek
Loc.4
€ 40 - € 60
3172
Coromandelhouten sculptuur van twee kraanvogels, ca. 1920-1920, Bali, 40 cm.
Loc.10
€ 25 - € 35
3173
2 Edelstenen wikkelcolliers
Loc.6
€ 30 - € 45
3174
Bronzen object i.v.v. een zittende poes, h.19 cm.
Loc.6
€ 35 - € 50
VanZadel hof fVei l i ngen&Taxat i es Ni euweHavenweg53A-1216BLHi l ver sum Tel .035-6247170-Fax.035-6231623 Emai l :i nf o@vanz adel hof f . nl ABNAMRO 44. 99. 12. 108-I NG 53741 15 Swi f tcodeABNANL2A-I BANNL68ABNA0449912108 BTW nr .NL80. 89. 53. 746. B01-KvKnr .32077566
Naam:V E ILIN G Wacht woor d:vei l i ng!