Kerkeveiling Karmelparochie 2008
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25.
Artikel: Taart Ordner + Plant Speculaaspakket Messenblok Koptelefoon + 1 doos CD-R 3 Bloempotten + 1 doos planten Fotolijst Kerstman + Kunstkerstboom Plant + zilverkleurige Plantenbak Hangmat + Speculaastaartje + 1 Plant Elektrisch Sudokuspel + 3 knuffels + 1 Boeket Schilderij Winnie de Poe + Bloemenbon Rieten Picknickmand + Speculaastaartje + 2 stoeltjes Kaartschudmachine + Pokerkoffer + Digipod Boor/Bitset Pond Paling + Fles Jenever 6 Lipton Ice glazen + Lipton Ice + Koeltas Keramiek Schaal + Bol Sierkussen + Fleece Sjaal + Portemonnee 1 bos grote gemengde Rozen 1 doos CD-R + 1 doos Saint Paulia's 1 kist appels Halve meter Kerstbrood Tas met boodschappen Knuffel voor de hond
Datum veiling: 15 november 2008
Aangeboden door: Veilingcomité N.N. + Louis Bakker Ambachtsbakker van Leeuwen Carla de Klerk Zandvliet Audio-Video Dillewijn + J.Bakker Espago Cadeau N.N. + N.N. Paul Spring in't Veld + N.N. N.N.+ Bakkerij Vooges + Ruhé Zandvliet Audio-Video + N.N. + Melle Jongkind N.N. + Bloemenboetiek Angelique N.N. + Bakkerij Vooges + N.N. N.N. Wilzo Makelaardij van der Laarse Bottelier Kommer Baarsen + N.N. Lies de Bok N.N. Kwekerij Leo Ammerlaan Zandvliet Audio-Video + H.Appelboom B.V. Groente en Fruit H.C. Kreike L.Pieterse C-1000-Koster N.N. Pagina 1 van 10
26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. 40. 41. 42. 43. 44. 45. 46. 47. 48. 49. 50.
Artikel: Broodbakmachine Kadobon + Woonaccecoires Olieverfschilderij "Molen" Bon voor 10 Oliebollen en 10 Appelbeignets Edammerkaas Mini Photoframe + 1 doos Saint Paulia's Bloemenbon + Speculaastaartje Swatch Horloge (dames) + Damesriem Groot blik Fruit + 1 Plant Dinerbon + 1 Plant 6 Grand Marnier glazen + 1 fles Grand Marnier Kruimeldief (Black & Decker) Gezinsdagkaart + Boeket Black & Decker Laserwaterpas, automatisch nivellerend Schilderij "Anne Geddes" + Bloemenbon Kist gemengd fruit 1 doos wijn "De Serre" Leren riem zwart 80 cm + 1 Plant Plant + Carpoint Servettenhouder + Speculaastaartje Sinterklaasverassingspakket Tefal digitale weegschaal 1 bos grote gemengde Rozen 1 kist sinaasappels Stofzuiger
Aangeboden door: N.N. Bloemsierkunst Peter en Marian Stokman + Veilingcomité Lies de Bok Dick Jansen Brood en Banket Groothandel Kaas en Eieren Jan Homan Combifoto de Boer + H.Appelboom B.V. Bloemenboetiek Angelique + Bakkerij Vooges Sparnaaij Juweliers + N.N. N.N. + Ruhé Chin. Ind. Restaurant Bamboehof + Louis Bakker Bottelier Kommer Baarsen Hartelust Zwembad de Waterlelie + Melle Jongkind Wilzo N.N. + Bloemenboetiek Angelique Levarht Groothandel Groente en Fruit Aad en Wil Bakker Small Talk + Ruhé Louis Bakker + Gebr. Eveleens N.N. + Bakkerij Vooges Bertram & Brood Meiland Elektrotechniek Kwekerij Leo Ammerlaan Groente en Fruit H.C. Kreike N.N.
Pagina 2 van 10
51. 52. 53. 54. 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75.
Artikel: 1 doos Bessiere Merlot Keramiek Schaal + Bol + 1 Plant Handdoek/Theedoek/Washand (konijn) + Tandenborstel Bureauset Pond Paling + Fles Jenever Kadobon + Woonaccecoires Disney Princess Pop Tefal Multicooker 1 kist appels 1 bos grote gemengde Rozen Plantenbak (berk) + Saint Paulia's Kist gemengd fruit Livehammer + Sleepkabel Geschenkpakket + Glazen vogeltje 2 Gastendoekjes geborduurd door Jo Kok 1 Exotische plant Lauerkrans Kadobon + Boeket Baro/Hygro/Thermometer Taart voor 10 pers. (Vooges) 3 Boeken "Koken met plezier" Philips Koffiezetapparaat Halve meter Kerstbrood Dames Zonnebril Tas met boodschappen
Aangeboden door: Wittebol Wijn Lies de Bok + Louis Bakker N.N. Kantoorvakhandel Blauwhoff Makelaardij van der Laarse Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman + Veilingcomité N.N. Hans Stokkel Installatietechniek Dhr. de Jong Kwekerij Leo Ammerlaan Dillewijn + H.Appelboom B.V. Levarht Groothandel Groente en Fruit Gebr. Eveleens Etos + Espago Cadeau Jo Kok Rovawee B.V. Markman Cultures Link Fashion + Melle Jongkind Mr. Opticien Dames N.N. Plantage Boekhandel Hartelust L.Pieterse Ed Kriek Optiek C-1000-Koster
Pagina 3 van 10
76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. 94. 95. 96. 97. 98. 99. 100.
Artikel: 2 Gastendoekjes geborduurd door Jo Kok 1 bos grote gemengde Rozen Grundig MP-3 speler Aquarel abstrakt Kadobon + Woonaccecoires 3 Bloempotten + 1 doos planten 1 doos Bonbons Woonkadobon + Bloemenkrans Bon voor 10 Oliebollen en 10 Appelbeignets Echte Meccano doos Beer op voet Knuffel met bon voor bedrukken van een T-shirt Kappersbon + 1 doos Saint Paulia's Leren riem bruin 75 cm Bloemstuk 2 Dagkaarten-geheel verzorgd + Boeket 1 Exotische plant + Plantenbijzettafeltje Dekbedhoes Edammerkaas 2 Planten Beveiligde Stekkerdoos voor computers Doucheset + Kneipp Ontspanningsset 3 kaartjes "Glow in the dark" Midgetgolf Wijnton Mobiele Prepaid telefoon
Aangeboden door: Jo Kok Kwekerij Leo Ammerlaan Hartelust Lies de Bok Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman + Veilingcomité Dillewijn + J.Bakker Chocolaterie Stam Decorette Piet + Espago Cadeau Dick Jansen Brood en Banket N.N. Markman Cultures Total Copy Service De Barbier + H.Appelboom B.V. Small Talk Kwekerij Gebr. Berk Health City + Melle Jongkind Rovawee B.V. + N.N. Reeker Wonen Groothandel Kaas en Eieren Jan Homan Paul Spring in't Veld Expert Koudijs Technisch Bureau Wahlen-Jongkind B.V. + N.N. Glow Golf Markman Cultures Multi Supplies Pagina 4 van 10
101. 102. 103. 104. 105. 106. 107. 108. 109. 110. 111. 112. 113. 114. 115. 116. 117. 118. 119. 120. 121. 122. 123. 124. 125.
Artikel: 4 kaartjes Speeljungle voor kind Boeket gemengde Rozen 2 potten verf naar keuze Plantenbak 2 grote kaarsen 1 doos Planten + 3 Bloempotten Philips Backuplight 1 meter Kerstbrood Grote Atlas van de Wereldgeschiedenis 2 Gastendoekjes geborduurd door Jo Kok Heren Zonnebril Onkruidsteker + Plant Boeket Bloemen Kist gemengd fruit Kerstboom Wielrenshirt Maat 3 blauw/wit "Fast Rider" dubbele Fietstas 1 doos Bessiere Chardonnay + 2 wijnglazen Gezinsdagkaart + Boeket Tas met boodschappen Hoofdgerecht voor 2 personen Vleesetende plantjes + Speculaastaartje Ferm 18V Swine Drill Elektrische Poffertjespan Ovenschotel + Snijplank + Kookaccesoires
Aangeboden door: Chimpie Champ Rosa Plaza Wim Ammerlaan AQroses Epifanes Kwekerij J. ‘t Hoen Dillewijn J.Bakker + N.N. Hans Stokkel Installatietechniek L. Pieterse The Read Shop Jo Kok Ed Kriek Optiek Gebr. Eveleens + Louis Bakker Bloemenhuis Raymond Levarht Groothandel Groente en Fruit Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman Rijwielhandel Romkema Wielerhuis Sprey Wittebol Wijn + N.N. Zwembad de Waterlelie + Melle Jongkind C-1000-Koster Indian Restaurant Himalaya Huis Stricker + Bakkerij Vooges Gamma N.N. N.N. Pagina 5 van 10
126. 127. 128. 129. 130. 131. 132. 133. 134. 135. 136. 137. 138. 139. 140. 141. 142. 143. 144. 145. 146. 147. 148. 149. 150.
Artikel: Woonkadobon + Woonaccesoires 2 luik schilderij "Bloem" 1 doos Bonbons + Bonbonsschaal Boeket gemengde Rozen Pond Paling + Fles Jenever Kerstboom puntglas Zuivelmand Kappersbon + Boeket 20 Oliebollen + 10 Appelflappen Bon voor huur Volleybalveld + Volleybal 2 Dagkaarten-geheel verzorgd + Boeket Bon voor Wassen-Knippen-Föhnen Knuffelpaard op wielen 4,5 kg. Kaas Openhaardset Kist gemengd fruit 1 Plant + Onkruidsteker Levensmiddelenpakket + Boodschappentas Bezoek Sint en Piet 4 kaartjes Speeljungle voor kind Set Bodylotion + Eau de Toilette Diner voor 2 personen 1 doos Planten Kerstboom Surprise Doos voor een gezellige winteravond
Aangeboden door: Decorette Piet + Veilingcomité Lies de Bok Chocolaterie Stam + N.N. Rosa Plaza Wim Ammerlaan AQroses Makelaardij van der Laarse Markman Cultures Zuivelspeciaalzaak Rob en Ria Langelaan De Barbier + Melle Jongkind Bakker Gerard The Beach Health City + Melle Jongkind HiZi Hair Teddy's De Osdorper Imabo Bouwmaterialen Levarht Groothandel Groente en Fruit Louis Bakker + Gebr. Eveleens Supermarkt Markt Bos + N.N. Scouting Tiflo Chimpie Champ Drogisterij Parfumerie v.d. Zwaard Groot Café In de Zotte Wilg J.Bakker Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman Wim Blom Pagina 6 van 10
151. 152. 153. 154. 155. 156. 157. 158. 159. 160. 161. 162. 163. 164. 165. 166. 167. 168. 169. 170. 171. 172. 173. 174. 175.
Artikel: Boeket gemengde Rozen Woonkadobon + Woonaccesoires Ajax Koolmonoxide Alarm 3 kaartjes "Glow in the dark" Midgetgolf Bon voor 20 Oliebollen en 20 Appelbeignets Kapperskortingsbon + Plant Vijgenboom Diner voor 2 personen Wielrenshirt Maat 5 Kerstukje maken Handdoekenpakket Accuboor met extra accu Diner voor 2 pers. + bijwonen optreden CCC inc. Nokia Blue Tooth Handsfreeset 2 houten Lantaarns Halve meter Kerstbrood Speculaastaartje + 1 Plant Elektrische Schaafmachine Plantenbak + Plantentafeltje Voetmassage Kist gemengd fruit Boerenkaas 4 kg. Rondvaart voor 4 personen Wijnkrat + 1 fles wijn Deur beschilderd door Coq Scheltens
Aangeboden door: Rosa Plaza Wim Ammerlaan AQroses Decorette Piet + Veilingcomité Huiskens Installatietechniek Glow Golf Dick Jansen Brood en Banket Kapsalon Meyer + Louis Bakker Historische Tuin Restaurant de Halve Maen Rijwielhandel Romkema Nicky Markslag Goemans Tapijt Wilzo Brasserie De Oude Veiling N.N. N.N. L.Pieterse Bakkerij Vooges + Ruhé Peter Stokkel Kwekerij J. ‘t Hoen + N.N. Annemarie Erkelens (Pedicure) Levarht Groothandel Groente en Fruit Flynth Adviseurs en Accountants Westeinder Rondvaart Markman Cultures + Het Wapen van Aalsmeer N.N. Pagina 7 van 10
176. 177. 178. 179. 180. 181. 182. 183. 184. 185. 186. 187. 188. 189. 190. 191. 192. 193. 194. 195. 196. 197. 198. 199. 200.
Artikel: Bloemstuk 1 pond Paling Kerstboom Vaas 1 meter Krentenbrood Chippolatataart 2 Dagkaarten-geheel verzorgd + Boeket Stropdas Gezinsdagkaart + Boeket Zuivelmand Vleesetende plantjes Speculaastaartje + Plant Taartschep (verzilverd) Cadeaubon Wasstraat + Plant Set Bodylotion + Eau de Toilette 6 Chimay glazen + Champagne Worstpakket Bezoek Sint en Piet Boerenkaas 4 kg. Middag varen met 4 pers. + 1 houten Modelzeilboot Gourmetbon voor 4 pers. + Vleesetende plantjes 2 houten Lantaarns Een Manicure Behandeling Verzilverde Kandelaars en kaarsen Diner voor 2 pers. bereid door Henny Post
Aangeboden door: Kwekerij Gebr. Berk Visserijbedrijf Rekelhof Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman Dillewijn Bakker Gerard Banketbakkerij Ab Müller Health City + Melle Jongkind Broeckmans Zwembad de Waterlelie + Melle Jongkind LTO Noord Glaskracht Stricker Bakkerij Vooges + Ruhé Juwelier P. Kunst Loogman Witte Pompen + Ruhé Drogisterij Parfumerie v.d. Zwaard Mitra Keurslager Ron Steen Scouting Tiflo Flynth Adviseurs en Accountants Jos Hooyman + N.N. Keurslager Kruyswijk + Stricker N.N. Slenderyou Beautyworld Taxi Met & Co Bewoners Klooster Pagina 8 van 10
201. 202. 203. 204. 205. 206. 207. 208. 209. 210. 211. 212. 213. 214. 215. 216. 217. 218. 219. 220. 221. 222. 223. 224. 225.
Artikel: Halve dag werken in de tuin Kerststuk maken 1 Plant + Kapperskortingsbon 4,5 kg. Kaas Kist gemengd fruit 2 metalen Lantaarns Speculaastaartje + Plant Opmaakpop Snelkookpan Avondje Muziek Babyboek Houten Modelzeilboot + Hangmat Bidstoeltje Een Totaal Behandeling Waterkoker + 4 glazen Theekopjes,schotels en lepeltjes Fotoalbum + Insteekalbum +Wegwerpcamera Gourmetschotel 6 pers. + Digitale vleesthermometer Cadeaubon Wasstraat + Plant Fotoalbum Voetmassage Chippolatataart Originele Paaskaars Bon voor 20 Oliebollen en 20 Appelbeignets Menu "De Chef" voor 2 pers. 2 Orginele Kerklampen
Aangeboden door: Jos Hooyman + Piet Stokman Nicky Markslag Louis Bakker + Kapsalon Meyer De Osdorper Levarht Groothandel Groente en Fruit N.N. Bakkerij Vooges + Ruhé N.N. N.N. Kees Markman N.N. N.N. Karmelparochie Kerkbestuur Slenderyou Beautyworld N.N. N.N. W. Eling + N.N. Loogman Witte Pompen + Ruhé N.N. Annemarie Erkelens (Pedicure) Banketbakkerij Ab Müller Karmelparochie Kerkbestuur Dick Jansen Brood en Banket Hotel Restaurant ’t Schouwse Hof Karmelparochie Kerkbestuur
Pagina 9 van 10
226. 227. 228. 229. 230. 231. 232. 233. 234. 235. 236. 237. 238. 239. 240. 241. 242. 243. 244. 245. 246. 247. 248. 249. 250.
Artikel: Kerstboom Cadeaubonnen Zuivelmand Gourmetbon voor 4 pers. + Vleesetende plantjes Taxatie Woonhuis Cadeaubon Wasstraat + Plant Diner voor 2 bij de Halve Maen ING radiografisch Bestuurbare Raceauto Grote Pluche Beer Boerenkaas 4 kg. Elektrische Grillplaat Bidstoeltje Diner voor 2 pers. bereid door Henny Post Worstpakket Dag of halve dag Huishoudelijk werk Pannenset Rondvaart voor 4 personen Visschotel voor 4 personen Tefal digitale weegschaal Midweek of weekend recreatiebungalow Anti Age Lifting Gezichtsbehandeling Bidstoeltje Gourmetschotel 6 pers. Kist gemengd fruit Surprise Doos
Aangeboden door: Bloemsierkunst Peter & Marian Stokman Waning Tweewielers LTO-Noord-Glaskracht Keurslager Kruyswijk + Stricker Makelaardij van der Laarse Loogman Witte Pompen + Ruhé Joh. Van Dijk B.V. ING Bank Aalsmeer N.N. Flynth Adviseurs en Accountants N.N. Karmelparochie Kerkbestuur Bewoners Klooster Keurslager Ron Steen Hanny Tates N.N. Westeinder Rondvaart Vishandel Veerman Meiland Elektrotechniek N.N. Patricia Huidverbetering Karmelparochie Kerkbestuur W.Eling Levarht Groothandel Groente en Fruit Bowin Elektromotoren Pagina 10 van 10