Kavellijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn nr 1 2 3 4 5 6
Sponsor Autobedrijf Klevelaan, John van der Plas en Kebol Corrie Kuijt, Verkade Beddenspecialist Noordwijk, GBI van Dijk Auto Truck Service Katwijk, Poelier Sterk, Banketbakker Krijn Verdoes Louis v.d. Velde (kaas e.d.) BB Dienstverlening
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
CL van Paridon Grondwerken Geerlings Ventilatieservice H. Oostingh Create bij Mos Jan-Willem Korpelshoek Auto Truck Service Katwijk Bakkerij Haasnoot Geerlings Ventilatieservice Corrie Kuijt Van Duyn Van der Geer Accountants OV katwijk aan de Rijn Bicking Wijnen John van der Plas Centerboor café boeien Ineke Zuyderduyn – Holos massagetherapie Kapsalon de Knipperij EVAL Notariskantoor Verhees en van der Plas De Uiver BB Dienstverlening
28 29 30 31
Gijs de Vreugd Schoenmode GBI van Dijk Piet van den Oever Van Duyn Van der Geer Accountants
Kavel APK Kia of ander merk, bierpakket en een Amaryllis in leuke pot 2 kleine schilderijen bloementafereel, cadeaubon Verkade en Friendly Fashion waardebon Oplaadbare LED-zaklamp Wintercheck ATSK, waardebon voor een hele kip en een waardebon van Banketbakker Krijn Verdoes Kaasplankje met een heerlijke fles port Baal WC papier met 40 rollen van 400 vel, 2 laags (3 x zoveel als in de supermarkt) + Glasbewassing particulieren woning voor 1 jaar (1 x per kwartaal) Verse boeren zuivelpakket 2 flessen wijn 2 toegangskaarten KPN NK afstanden in Thialf Heereveen haar-cadeaupakket t.w.v. € 50,Golfles van Jan-Willem Korpelshoek Wintercheck ATSK, pedicurebon Annet van der Jagt kadobon en gratis workshop van creasjop Hoornesplein Licor 43 met glazen high Tea 9 verschillende (speciale) bieren in een mooi opgemaakt mandje Vip arrangement voor 2 personen Najaarsfeest 2015 Katwijk aan de Rijn Wijnpakket t.w.v. € 30 2 kaarten wedstrijd Nederlands Elftal (niet op zondag) Een wijnpakket t.w.v. € 20 Diner op woensdagavond Massagebehandeling van 60 minuten incl. voor- en nagesprek. wasmassage met styling Princes koffiezetapparaat Belluno (t.w.v. € 54,99) 6 mooi flessen wijn Mooie plantenbak Baal WC papier met 40 rollen van 400 vel, 2 laags (3 x zoveel als in de supermarkt) + Glasbewassing particulieren woning voor 1 jaar (1 x per kwartaal) Stadstas Hitachi professionele accuboormachine 14,4 Volt met 2 accu's, oplader, kofferbitset en lamp een ochtend meelopen met de koster 9 verschillende (speciale) bieren in een mooi opgemaakt mandje Pagina 1 van 7
Kavellijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn nr 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Sponsor Arjan Wolfswinkel Eeterij Neefies El Thoro Events Nel en Martha Kuijt Louis v.d. Velde (kaas e.d.) Friendly Fashion Hoornesplein Henk van Leeuwen JVRM bv Bogro grip op installatie BB Dienstverlening Saton Gerard Wolthaus Nel Kraaijenoord
45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
William Fraanje en de Porseleinkast Arie de Lange Boekhandel van den Berg GBI van Dijk College, Studio Ronkers, snackbar de Vuurbaak College, Banketbakker Krijn Verdoes Livera/Lindessa Sense Beautystudio College, Kebol, Studio Ronkers Minnee Hairstyling Haasnoot Vis Petra van Rijn EVAL Katwijks museum College, Banketbakker Krijn Verdoes, Shell de Jong Livera/Lindessa Moos Studios EVAL Katwijks museum Ronald Eekhof
Kavel Een orgel les (2x een half uur) in de Dorpskerk voor beginners Diner voor 2 personen, excl. drankjes 1 persoon waterskien/wakeboarden t.w.v. 40 euro. Ochtend schoonmaken door Nel en Martha Kuijt Kaasplankje met een heerlijke fles port shawl en ketting 2 kaartjes ajax Heereveen op zaterdagavond in nov 2 kaarten Business Quick Boys voor wedstrijd Waardebon voor een onderhoudsbeurt in 2014/2015 Stofzuiger Waardebon en bidon en een verrassing Middag sloep varen met kapitein voor 4 personen Ambachtelijke erwtensoep eten met familie of bekenden voor ongeveer 6 personen in huize Kraaijenoord Hogeweg 9 te Katwijk CD Joke buis en waardebon en 10 rittenkaart stoelmassage in de Porseleinkast t.w.v. € 30 1 bos rozen per 2 weken voor een half jaar Originele kopergravure van Katwijk op Rijn 2 kaartjes voor Ajax-Fc Dordrecht op zaterdag 1 november om 18:30 uur Bridgewater geur pakket, pasfoto studio Ronkers en snackbon Bridgewater geur pakket, waardebon van Krijn Verdoes Huispak Schoonheid behandeling/pakket t.w.v. € 100 Bridgewater geur pakket, Amaryllis in leuke pot en pasfoto studio Ronkers Haarverzorgingspakket met waardebon van 25 euro Emmertje haring Pot Katwijkse knip Beuer Infraroodlamp 150W (t.w.v. € 43,99) 3 Katwijkse boeken Bridgewater geur pakket, Shell de Jong, waardebon van Banketbakker Krijn Verdoes Huispak Meet & greets met de enige echte Kikker van Max Velthuijs (van Zeppelin) Braun staafmixer M0735 (t.w.v. € 99,95) 3 Katwijkse boeken mooie grote phalanopsis in grote pot Pagina 2 van 7
Kavellijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn nr 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82
Sponsor Ouwehand Visverwerking/P&P College, Verkade Beddenspecialist Noordwijk, Kebol Kapsalon de Knipperij Studio Knipperie Cleijnduin Christelijke boekhandel Het Baken Jack van Duijn GBI van Dijk Dicky Houwaard Arjan Luyten Schuitemaker vis Johan Haasnoot William Fraanje Hugo Ouwehand Mevrouw Van der Horst Corrie Kuijt Sjaak van Duijn Tandartspraktijk de Triangel William Fraanje, De Porseleinkast
Kavel Gemarineerde haringproducten Bridgewater geur pakket, Verkade bedden cadeaubon en Amaryllis in leuke pot wasmassage met styling haar-cadeaupakket t.w.v. € 50,Atlas De Wit - Stedenatlas van de Lage Landen Prestigo Multipad 7.0 Ultra+ Tablet 2 kaartjes voor Ajax-Fc Dordrecht op zaterdag 1 november om 18:30 uur Vervoer Katwijk-Schiphol € 50,00 en NA D.V. 1 FEBRUARI 2015 Een dames of een herenfiets bon voor een visschotel cd vol op het orgel met nummers die de hoogste bieder mag bepalen Door Dirk Kuyt gesigneerd Liverpool shirt in lijst Atlas: De wereld van boven Schilderij Olifant Schilderij bloementafereel 1 uur privé orgel les van Sjaak van Duijn op het orgel van de Dorpskerk Bijzondere elektrische tandenborstel met toebehoren Gesigneerd Joke Buys cd en een waardebon en 10 rittenkaart stoelmassage in de Porseleinkast t.w.v. € 30
83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97
Dirk van Beelen Insterieurverzorging Hema Henk Oostingh Wim Kuyt John van der Plas, Poelier Sterk painball centre Rijnsburg Peter Perton First Man Pedicure Annet van der Jagt ISCreatinos GBI van Dijk College, Autobedrijf Klevelaan Centerboor Fietshandel van Gaalen John van der Plas
2 x 1-persoons dekbedovertrek unikleur oudroze en gemeleerd 3-d Taart 5 liter snert van snert specialist Henk Oostingh oud-Hollands schilderij van 100 jaar oud Bierpakket en een waardebon voor een gegrilde kip Pain ball groep arrangement Diner avond met Oudhollandse boerenkool voor 8 tot 12 personen bij u thuis Pullover Bluefields (L) Pedicurebehandeling Reclamepakket Roll Banner Gereedschapskoffer Bridgewater geur pakket, APK Kia of ander merk Een wijnpakket t.w.v. € 20 dubbelzijdige fietstas Kibbeling voor een feestje of opening Pagina 3 van 7
Kavellijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn nr 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118
Sponsor Autobedrijf Klevelaan, De Porseleinkast Slager Vooijs Van Duyn Van der Geer Accountants Leanne van Rijn Van Peursum College, Autobedrijf Klevelaan Marco Vlieland Piet Beekhuis Dirk de Jong Ada Kloos Leo Valk Hema Gijs de Vreugd Schoenmode Leanne & Suzanne van Rijn, Williene ten Hove College, de Porseleinkast Henk Oostingh JVRM bv Amerik Hoek Jan van Beelen OV katwijk aan de Rijn Autobedrijf Klevelaan, Kebol, De Porseleinkast
119 120 121 122 123
Ouwehand Visverwerking/P&P Bakkerij Haasnoot EVAL van de Burg & Beelen Corrie Kuijt, Poelier Sterk, Autobedrijf Klevelaan, Kebol
124 125 126 127 128 129
First Man Durieux schilders Alex Mens verrassingskavel Jaap van Rijn Haasnoot Vis
Kavel APK Kia of ander merk, waardebon en 10 rittenkaart stoelmassage in de Porseleinkast t.w.v. € 30 Waardebon voor een vleesschotel Stoneleigh uit Nieuw-Zeeland (rode en witte wijn) Gedecoreerde marsepeintaart, thema en datum in overleg. Strijkijzer Bridgewater geur pakket, APK Kia of ander merk 1 uur tennisles voor maximaal 4 personen, incl. baan huur en rackets. 1 dag timmerwerk Knopenbord Canomatic camera met toebehoren in een koffer Hovenier voor een dag voor tuinwerk naar keuze 3-d Taart Stadstas en een cadeaubon van Snackbar de Vuurbaak Ambachtelijke high tea Bridgewater geur pakket, waardebon en 10 rittenkaart stoelmassage in de Porseleinkast t.w.v. € 30 5 liter snert van snert specialist Henk Oostingh In de lente midweek strandhuisje Katwijk aan zee Verfpakket Vaartocht naar keuze in stalen sloep voor 4 tot 6 personen, incl. hapje en drankje Vip arrangement voor 2 personen Najaarsfeest 2015 Katwijk aan de Rijn APK Kia of ander merk, Amaryllis in leuke pot, waardebon en 10 rittenkaart stoelmassage in de Porseleinkast t.w.v. € 30 Gemarineerde haringproducten kadobon en gratis workshop van creasjop Hoornesplein Alecto weerstation WS-3500 (t.w.v. € 101,63) Particuliere aangifte 2014 Schilderij van een haan en een kip, waardenbon voor een hele kip, APK Kia of ander merk en een Amaryllis in leuke pot overhemd Giordano (XL) 1 dag schilderen ter waarde van € 400 incl. € 100 aan materialen babypakket 2 schilderijen: rode bloemen tafereel Visbakken voor 4 personen Emmertje haring Pagina 4 van 7
Kavellijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn nr 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141
Sponsor Willem van Rijn Ronald Eekhof Livera/Lindessa Haasnoot Schoenen Bicking Wijnen Willem van Rossum Surfschool Katwijk Minnee Hairstyling Willem van Rijn, Bicking Wijnen Arie Hoek Hans Schwaneberg Gerard van Rijn
142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162
Hans Schwaneberg Silk & Design PDS Training Services BV Saton Autobedrijf van der Gugten verrassingskavel ITControl Michael John de Moor verrassingskavel Meesterbakker van Maanen Arjan Luyten Marian Krijgsman Beach Boetiek Auto Truck Service Katwijk Gerrit Peet First Man Nico’s Fietsplus verrassingskavel Meesterbakker van Maanen verrassingskavel Restaurant Spijs en Wijn te Rijnsburg
Kavel 2 Palmbomen mooie grote phalanopsis in grote pot Ochtendjas Cadeaubon van € 50 1x sekt wijnpakket ter waarde €. 45 Golfclinic van 1,5 uur bij Tespelduinen Surfles voor 8 personen Haarverzorgingspakket met waardebon van 25 euro 2 Palmbomen en een een wijncheque ter waarde van €. 10 Middag of morgen mee zeilen met een catamaran narcra 500 als fokmaatje Galande halve liter zelfgemaakte advocaat : super van smaak en een echte Katwijkse lekkernij en halve liter zelfgemaakte Katwijkse bramenlikeur! grote krans Kistje met leuke woonaccessoires Training op het circuit voor een groepje van een man of zes Waardebon en bidon en een verrassing APK + autoradio met cd speler Dymo label printer Kavel golfles van 1 uur voor 2 personen bij GCN Lunchbon voor 2 personen Kinderfiets Koffie na de kerk voor 10 personen Damestas APK keuring van personenauto benzine/diesel Bordjes met bijbelteksten overhemd Giordano (XL) waardebon van € 50,00 en 1 fietsmand voor op de voorkant € 30,00 Lunchbon voor 2 personen Geheel verzorgd diner voor 2 met alles erop en eraan Pagina 5 van 7
Kavellijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn nr 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173
Sponsor Gerrit Peet Adviesburo QENP verrassingskavel Kapsalon de Knipperij verrassingskavel CL van Paridon Grondwerken Nancy van der Kwaak fotografie H. Oostingh Gerrit Peet Etos Den Hollander Gerard van Rijn
174 175 176 177
Dirks Vishandel John van der Plas verrassingskavel BB Dienstverlening
178 verrassingskavel 179 Verdoes groothandel 180 BB Dienstverlening 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193
Van Duyn Van der Geer Accountants Hema Hoevens Makelaardij Ds. Smit C Hoogerdijk William Fraanje Boekhandel van den Berg verrassingskavel Beach Boetiek verrassingskavel verrassingskavel Ria van der Gugten verrassingskavel
Kavel Bordjes met bijbelteksten Persoonlijk fiscaaladvies knipbon Verse boeren zuivelpakket Foto shoot van een half uur + foto van 20x30 cm en 13x18 cm 2 toegangskaarten KPN NK afstanden in Thialf Heereveen Bordjes met bijbelteksten Damesgeur van Bulgari halve liter zelfgemaakte advocaat : super van smaak en een echte Katwijkse lekkernij en halve liter zelfgemaakte Katwijkse bramenlikeur! visschotel voor 8-10 personen Mandje met verschillende soorten bier Baal WC papier met 40 rollen van 400 vel, 2 laags (3 x zoveel als in de supermarkt) + Glasbewassing particulieren woning voor 1 jaar (1 x per kwartaal) Kerstpakket Baal WC papier met 40 rollen van 400 vel, 2 laags (3 x zoveel als in de supermarkt) + Glasbewassing particulieren woning voor 1 jaar (1 x per kwartaal) Stoneleigh uit Nieuw-Zeeland (rode en witte wijn) 3-d Taart Taxatie van een particuliere woning! In de duin- en Bollenstreek twv € 300 Antieke tafel een toerrit op een motorfiets, geheel verzorgt met onderweg een lunch. Door Joke Buis gesigneerde CD 'Johannes de Heer door Joke Buis en Band' Ets van Maarten Langbroek - bomschuit Damestas
wedstrijdroeien in sloep 10-12 personen
Pagina 6 van 7
Kavellijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn nr 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205
Sponsor Jannet Kuiper Wassenaar Alex Mens verrassingskavel Gerrit Peet verrassingskavel de Schenker & de Bakker' (Johan van Maanen en Ben van Duijvenbode) BMW Poelgeest Nico’s Fietsplus Cees Krijgsman Sandbeach Inst. Bedr. Kuijt BB Dienstverlening
206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220
Friendly Fashion Tripodia Boekhandel van den Berg Jan-Willem Korpelshoek Ronald Eekhof verrassingskavel Livera/Lindessa Chin Rest. Peking El Thoro Events William Fraanje Hema Etos Den Hollander GBI van Dijk Livera/Lindessa verrassingskavel
Kavel Een VIP behandeling bij kapsalon HaarZaak in de Rijnstraat cv-onderhoud Bordjes met bijbelteksten leerzame & gezellige wijnproeverij kavel Een weekeind een gratis BMW Cabrio aangeboden, weekeinde te bepalen in overleg waardebon van € 50,00 en een houten krat voor voorop de fiets € 25,00. Tochtje met de sloep, incl. drankjes en hapjes Dames boddywarmer dinerbon restaurant Spijs en Wijn Rijnsburg Baal WC papier met 40 rollen van 400 vel, 2 laags (3 x zoveel als in de supermarkt) + Glasbewassing particulieren woning voor 1 jaar (1 x per kwartaal) mooie shawl 2 kaarten voor een optreden van de Dijk in tripodia op 10 december Originele kopergravure ( 1698) J van Solingen Dorpskerk Katwijk aan den Rijn Schilderij van de Dorpskerk mooie grote phalanopsis in grote pot Huispak dinerbon 1 persoon waterskien/wakeboarden t.w.v. 40 euro. Door Joke Buis gesigneerde CD 'Sing over me' 3-d Taart Herengeur van Bulgari Mini-Barbecue Ochtendjas
Pagina 7 van 7