Horen wij nog wat van Elize? Nee he, of u moet een ander Internet hebben (ja je hebt ook parallelle dimensies – jawel, vroeger, toen ik nog jong en mooi was had je de studentenvereniging en daar waren mensen die Natuurkunde studeerden en er zijn meerdere dimensies en universa, allemaal parallel. Aan ons). Dit terzijde. Dan zal het Product Elize inmiddels wel een winkeldochter zijn (en de mens Elise een winkelmeisje, en dan nog alleen als het meezit). In 2005 sprak zij voor het laatst openlijk over de balanspositie (in de Fancy) “ik ben nog niet rijk, al denken mensen van wel.” Wat we weten is dat de kaspositie sowieso niet is verbeterd, sinds deze situatie van onrijk. Alles dat wij weten en dat is nog best veel1 -voor een vrouw, ik bedoel wanneer spreek je ze en hoeveel wijzer wordt je dan- is dat zij op enig moment professioneel zangeres werd en dus is er een bedrijf. Kenmerkend aan een bedrijf is, dat het op zo'n levenscycluseindemoment -vele lezers en lezeressen knikken met en blik van herkenning, zo anno 2012- de baten op een hoop gaan en dan weg ermee. De hut liquideren, de assets vergaren en veilen. Achteraf weet je wat het allemaal waard was.
In gedachten, op de veiling
en nog niet eens met de hitsingle van Toontje Lager daarbij (maar als u dat echt wilt, soit) (op een vulkaan, met de Vaillantes, dat is toch alweer een maand geleden dat ik iets had met Elize er aan de haren bijgelapt)
Beginnen we met de grote stukken. Wie biedt er op een 2002 Koleos? (afijn, om dit verhaal niet al te zielig te maken, volstaan we ermee te murmelen dat naast de Woekeraar, LCC Zevenkloink te Ambachtsplain, zondag 10 juni een XJS met tie-geript en plakgebande stukken aluminium aan viel te treffen. Da's een Jaguar, heel goed ja. Leuk zo'n korting bij aankoop, jammer dat je er nooit meer vanafkomt). Bakfiets, leidend tot inspiratie op Amsterdamse gracht. Laat 21e eeuws, kinderhandgemaakt in .. Taiwan. Ach, alweer dat aanbod maar wat-was-de-vraag-ding. 75 paar schoenen want volgens de boekhouder kan een volwassen vrouw met 30 paar wel toe (volgens mij ook met 10 maar goed). Gebundeld, los, u zegt het maar; kom naar de kijkdagen, 't is net de DDD. Uh, met hakken, nogal hoog. Skeyndor, Biosilk en het cosmeticamerk dat wij hier niet noemen omdat zelfs de kans dat we reclame zouden maken onvergeeflijk ware, wegens in Polen of Elbonia beste beentje voorgezet en daarna naar Daphne -gratenkut- Deckers2 overstappen zoiets doe je niet. Gemakshalve hebben we alle weggevertjes bij elkaar gezet en komen dan op 1829 artikelen, op anderhalve pallet en zoveel bergruimte heeft men in huize van der Horst niet meer. . “Hmmmm, dat bod nemen we zeker in overweging. Gelet op uw kernactiviteit .. als we u nu eens verklappen welke lipgloss gedragen is op de Yes cover 23, 2009, ronden we dat dan naar hele tientallen af ..? Mensje, de kop is eraf, we kijken niet meer tegen de nul aan. Riemgesp in zirkonia, opschrift “Brard,” as worn by her Highness ten huize van Mike van Toorn. Te zien op pagina 5 CD-boekje More than meets the eye. Hebben wij hier een bieding van de Zuiderweg 79 Beemster? Han Meyer, don't you owe her something? Nee? Zelf aan de bedelstaf, wat een boel(del)tje, die artiesten. Patty zelf, was die deze week failliet of is dat alweer opgeheven?3 Wij waren getipt dat de diadeem, gedragen op de Ted-cover, uitermate goed te combineren met Schots rokje of raspberry baret JA! Dus dat klopt, gompie, tjeetje, coleta .. Doe ik ik het voor, als jij er jezelf gelukkig mee maakt. Leren topje in bloedrood, misschien iets voor de Beatfreaks, voor de geheime lade in de slaap1
2 3
Jazeker wel: alle info hier beschikbaar komt uit tijdschriften. Inderdaad, wat u zegt, dan is er in Fancy, Yes en Maxim nog best veel te lezen als je vergelijks met (ik doe een greep) NRC next, Volkskrant, AD. Op citaat, van Sylvia Witteman. Nee, Fancy, Yes en Maxim. Daphne: de rake typering (verbaal en performaal. Ja, dat verbaal en performaal gaat over IQ, hoezo?) Faillissementen.com retehandig.
kamer? (ja, weet ik veel wat Beatfreakz4 zijn, het klinkt heftig). Perspex lasso. Pluche konijn. Telefoon, covered in thick red pluche. Er ligt al een bod van Ray Charles (alleen is dat wel heel zuinig). Dat meent u niet, is Maxim zelf ooook? In de crisis, en tweeenhalf miljoen singles? Ja, we zijn hier in Nederland ja. Losers. Dit gaat lekker zo! Schriftelijke cursus Artiestenmanagement. Compleet. In originele verpakking. 8 K3 CD's (want dat zei ze alleen maar voor de kijkcijfers, dat ze dat leuk vond). Niemand? Levenslange seizoenskaart Jimmy Woo, nabij Leidseplein. Altijd Onwrikbaar door-de-doorbitch, zeg maar. Aaaaaii, jammer dat u erover begint. Nee, de drankjes mag u zelf betalen. Of bietsen. Niemand .. zat er dik in. Lopende civiele zaak, naar verluidt pleitbaar. Voor mensen wiens advocaat iets te doen moet hebben, en nog strippen op hun -kaart hebben. Janvis brochure, pagina 50. Voor de tekst “Nederlandstalig” (huh?) nimmer toestemming verleend. Daarnaast getuigt het niet van groots marketinginzicht de enige artiest die een heel lied lang zingt dat ze geen latino is, meteen voor Jody Bernal te zetten, die dat wel is. Strafrechtelijk wellicht pleitbaar (in het aldoor guurdere Justitiële respectievelijk man-vrouw klimaat), tekstfragment chick grievend onnodig kwetsend subsidiair stigmatiserend. Een en ander de context meewegend, in concreto Jelle Amersfoort (ernaast) : een aanwinst. (Context, dat zijn toch de omgevingsfactoren? Vind ik wel). Dito, firma ZF te Delft in casu mondelinge toezeggingen m.b.t. 666 aan te kopen CD's, dit in het kader van de promotie van de automatische versnellingsbak. In de categorie dwarszitten, Niet Echt Pleitbaar. I.h.k. van (zet de bril recht) Spon sor ship 2.0 van Plan Ne .. (dacht dat dat touringcars waren) een tweetal vliegtickets met nog geldige reisdatums naar .. uh .. Bantar Gebang, de Sanggar dat is met dubbel G. Ja, zo is het. Resa zal u ontvangen (met de omgangsvormen die we van haar gewend zijn). Hmmmm, ik snap dat de cash-flow van de hut in seizoen 2008 urgenter was dat dit (keelschraaap) snoepreisje. Voor de persoonlijk bieders, met emotionele waarde. Biedingen vanaf 3000 euro: Gouden plaat Bulgarije, ruwe materiaal FHM fotoshoot-behind the scenes, plastic doosje als gezien in clip met het mannetje. Featuring Annie MG schmidt. Dat was de duurste clip van Elize ooit, beseft u zich dat? Hmm, vraag, aanbod. Handtekening van de volléédige cast van de, uh, Black eyed pie, kan dat? Dvd la Meglio Gioventu zeer schaars naar verluidt. Uh nee, de Veronica Gids dat was gewoon Inna die zat ook bij AT. Wist u dat niet? Kom op zeg, tieten van de planeet tiet. U kan toch wel uw eigen vrouw herkennen aan .. laat maarWat doeooet u hier eigenlijk? Rode jurk sterk op Girls Aloud geïnspireerd, gedragen tijdens (veilingmeester zet de bril recht) ju bi lejum winkelcentrum In de Boogaard. Dat is .. uh . Rijswijk-oud. Lichte gebruikssporen. Wie biedt? Okselregio. De smurfblauwe erbij dan, van Holland Casino? Nou ik hoor het nog wel. Nagellak, zoals gebruikt in de clip met de pepers in de badkuip .. als combinatie misschien .. ... topje, halverwege de avond uit elkaar gevallen, figurerend in column, jaaaaaaaaaa hoor ik daar 500? 1000 1500 wat is hier aan de hand, ik vind het knal to quote een olijke tweeling op
enig moment. Wat gebeurt hier the crowd goes wild ho wat is dat? 4
Lees ook “Auto en pay off,” uit dezelfde serie (althans hetzelfde weekend, ja zo triviaal gaat dat).
.. want zij sprak “ik moest het maar niet meer doen”, dus in principe uniek want eenmalig.
Heeft u zin een beetje meeee te denken, vergelijk het beelmateriaal in “Op een vullkaan” linksonder, tweede pagina.