Vrijdag 21 september
Start om 20.00 uur
Goederen en dienstenveiling
Aan alle belangstellende voor de goederen- en dienstenveiling! Voor u ligt het veilingboekje dat gemaakt is voor de goederen- en dienstenveiling die gehouden wordt ter gelegenheid van het 75 jarig jubileum van rksv Volkel. In dit veilingboekje vindt u een overzicht van alle kavels die op deze avond geveild gaan worden. De veiling vindt plaats op vrijdag 21 september in de kantine van de voetbalclub aan de Eeuwsels en start om 20.00 uur. We veilen in twee blokken en u kunt per blok zien in welke volgorde de goederen en diensten aangeboden worden. Vanaf 20.00 tot 21.00 uur is er happy hour, waarbij het motto geldt “2 consumpties halen, 1 betalen”. Tussen de twee veilingblokken zal er nog een optreden plaats vinden. Alle goederen en diensten zijn in eerste instantie belangeloos aangeleverd door de leden en (senioren) elftallen van rksv Volkel. Veel ondernemers binnen en buiten Volkel zijn al sponsor van de voetbalclub en als commissie hebben we geprobeerd de sponsoren te ’ontzien’. Toch zijn er ondernemers die buiten de sponsoring ook nog goederen- en diensten hebben aangeboden. Ook zijn er ondernemers en bedrijven die geen directe relatie met de voetbalclub hebben maar toch iets aangeboden hebben voor de veiling. Dank hiervoor! In het veilingboekje is het veilingreglement opgenomen dat voor deze avond zal gelden. Hoewel we natuurlijk hopen op een leuke opbrengst vinden we het ook belangrijk dat het een leuke en gezellige avond gaat worden voor leden maar ook zeker niet-leden. Iedereen is welkom om te komen kijken en te komen bieden. De opbrengst van de veiling wordt volledig besteed aan alle activiteiten in het kader van het jubileumjaar. Mede dankzij de opbrengst van de veiling is het mogelijk om het gedurende het jubileumjaar allerlei extra activiteiten te organiseren. Het succes van de veiling wordt niet alleen bepaald door het aanbod van goederen en diensten maar ook door de aanwezigheid van vele mensen die komen kijken en willen bieden. We zijn ervan overtuigd dat er voor iedereen wel wat leuks bij zit en we hopen van harte dat u op vrijdag 21 september aanwezig zult zijn tijdens de veiling.
U komt toch ook!! De veilingcommissie
VEILINGREGLEMENT 1. De veiling zal plaatsvinden op vrijdag 21 september bij de kantine van rksv Volkel. 2. De veiling zal worden verdeeld in 2 blokken, te weten: Blok 1 : 21.00 – 22.00 uur Blok 2 : 22.45 – 24.00 uur 3. De aangeboden goederen en diensten zijn opgenomen in het veilingboekje en de kavellijst is tevens terug te vinden op www.rksv-volkel.nl / jubileum. 4. Alle goederen en diensten zijn gratis aangeboden en de opbrengst van de veiling komt geheel ten goede aan het activiteitenprogramma van RKSV Volkel. 5. De organisatie heeft de omschrijvingen in de kavellijst naar beste weten verwerkt. De organisatie kan echter geen aansprakelijkheid aanvaarden bij onjuistheden. 6. Bij het uitbrengen van een bod geeft de veilingbezoeker aan dat hij kennis heeft genomen van de veilingvoorwaarden. 7. Onze veilingmeesters Willem Vloet en Johnny Verstegen noemen per kavel het nummer en de omschrijving met daarbij eventueel een toelichting en eventueel een startbod. Tevens noemt de veilingmeester het bedrag waarmee wordt opgeboden. 8. Het opbieden gebeurt in stappen volgens onderstaand schema: a. Tussen de 0 en 100 euro : 5 euro b. Tussen de 100 en 200 euro : 10 euro c. Tussen de 200 en 500 euro : 25 euro Tevens kan een ieder een vrij bedrag bieden 9. De koop komt tot stand als de veilingmeester de betreffende bieder aanwijst en ‘verkocht’ roept. 10. Iedere koper ontvangt een bewijs van aankoop, waarin is opgenomen het kavelnummer, de naam van de koper en de overeengekomen prijs. 11. De gekochte goederen en diensten dienen ter plekke te worden afgerekend. Dit is mogelijk via: a. Contant b. Pin 12. De uitvoering / levering van een dienst of goederen zal plaatsvinden op initiatief van de koper. Bij een aantal kavels is aangeven op welke datum dit plaats gaat vinden. Alle overige diensten worden in overleg tussen aanbieder en koper in principe voor het einde van het seizoen 2012 – 2013 (juni 2013) verricht. Bij het niet afnemen van de dienst voor juni 2013 vervalt het feitelijke recht nakoming te vorderen, tenzij kopers en aanbieder anders overeenkomen. 13. Mochten er situaties ontstaan waarin dit reglement niet voorziet dan wordt er beslist door de veilingmeesters of veilingcommissie.
BLOK 1 Kavel
Omschrijving
Aangeboden door:
Contactpersoon
Bijzonderheden
Mascotte van de Week bij een thuiswedstrijd van Volkel 1
Volkel 1
Jan Jilesen
Datum in overleg
Trendy sportshirt maat M en 3 kinderpolo's
Arts Sportiek
6 entreekaarten voor de Beekse Bergen
Bavaria
Rob van Beem
BBQ pakket voor 4 personen op het hemelrijk
Volkel 2
Paul Derks
Rug, nek en schoudermassage van een half uur
Volkel 2
Berry v Nieuwenhuijsen
Heerlijke taart
Joop van de Rijt
Waardebon van 40 euro bij Hello Lunchroom
Hello Lunchspecialiteiten
Proefles skiën of snowboarden
Indoorski Uden
1 wedstrijdbal
Arts Sportiek
Pedicure behandeling
Ursula Krol
1 uur kick boks les door Joost van Poorten / Willy Smits
Yoshida Uden
Heerlijke taart
Joop van de Rijt
Rondleiding op de vliegbasis voor 5 personen
Volkel 5
Niels van Bergen
BBQ voor 8 personen incl. een grote krat bier op het hemelrijk
Volkel 8
Maarten Derks
Trendy sportschoen maat 45
Arts Sportiek
Kamelenrijles onder leiding van een ervaren kamelendrijver (5 personen allemaal 20 minuten)
Volkel 6
Mohamed Alsheik Idris
10 stuks gemarineerde kippen (Filet en poten)
Volkel 4
Johan van Oort
Houten 7-ver bankje
Volkel 7
Mark van Dijck
Heerlijke taart
Joop van de Rijt
Rondrit van 1/2 uur in een Ferrari (meerijden)
Volkel 3
Biertoer-rondleiding bij de Bavaria fabriek in Lieshout
Bavaria
Bij Energiek in Veghel
Opnemen voor 31 oktober 2012
Elftallen, bedrijven, vriendengroep (1520pers)
Bas van de Rijt
Rijles is op 29 september op het hemelrijk (namiddag)
BLOK 2 Kavel
Omschrijving
Aangeboden door:
Contactpersoon
Een antieke rksv Volkel voetbaltas
Dames
Cecile Vloet
60 - 70m2 bestraten (excl. materialen en bestrating)
Jeugdcommissie
Harrie Verwegen
Officieel Manchester United shirt
Intersport
Heerlijke taart
Joop van de Rijt
Volkel 2
Nieuwe kruiwagen vol met bier
R. van Goor / Kantinepersoneel
Tapasdiner voor 4 personen
Dames
Cecile Vloet
Duikles voor 2 personen op het hemelrijk met duikinstructeur
Volkel 6
Bas Baaten
40 zakken strooizout
Witmix
Retourrit naar Italië met een ervaren chauffeur
Volkel 6
Niek van Sleeuwen
Diner bon bij restaurant Port Provence Boekel twv 100 euro
Bavaria
Rob van Beem
Beregeningspomp spuiten
Raaijmakers en Zn
Volkel 2
1 wedstrijdbal
Arts Sportiek
1 uur gebruik van een kraan of laadschop
Chris Wouters
Heerlijke taart
Joop van de Rijt
Bavaria
Rob van Beem
Rondleiding voor 8 personen op de Mars in Veghel
Veteranen
Johnny Verstegen
BZB pakket
BZB
Volkel 3
Trendy sportshirt maat S
Arts Sportiek
Huiskameroptreden van de Freshmakers
Volkel 3
Gebruik van een hot tube in je tuin
Spar Odiliapeel
Complete Chinese rijsttafel voor 4 personen incl. drank
Volkel 6
Manuel Silverenberg
5 uur tuinieren op een zaterdag
Volkel 2
Peter vd Zanden
Yoshida Uden
2 uur onbeperkt friet, frikadellen, kroketten eten
Smulhuukske
Erik Robben
Voor 50 personen
10 minuten meespelen in een officiële wedstrijd van Volkel 1
Volkel 1
Jan Jilesen
Datum in overleg
Berry v Nieuwenhuijsen
Bijzonderheden
Bij Energiek in Veghel
Duikles is op 29 september minimale waarde 100 euro Datum in overleg
Paul Derks
Bas van de Rijt Martijn van Grinsven
Datum in overleg
Elftallen, bedrijven, vriendengroep (15-20pers)