Goederen en dienstenveiling Opendag Business Centrum Leudal 30 augustus 2015
Business Centrum Leudal, Markt 6, 6088 BP Leudal
Aan alle belangstellende voor de goederen- en dienstenveiling! Voor u ligt het veilingboekje dat gemaakt is voor de goederen- en dienstenveiling ter gelegenheid van de opendag van het Business Centrum Leudal. De bewoners van het business centrum hebben belangeloos goederen en/of diensten ter beschikking gesteld. Er zijn ook ondernemers buiten het businesscentrum die iets aangeboden hebben voor de veiling. De opbrengst van de veiling komt ten goede van het goede doel “’t Aetpuntj Roggel”. Hoewel we natuurlijk hopen op een leuke opbrengst vinden we het ook belangrijk dat het een leuke en gezellige middag gaat worden voor inwoners van Roggel en omgeving en andere belangstellenden. Iedereen is welkom om te komen kijken en te komen bieden. In dit veilingboekje vindt u een overzicht van alle items die op deze middag geveild gaan worden. De veiling vindt plaats op zondag 30 augustus in de boven zaal van het Business Centrum en start om 16.00 uur. Op bijgevoegde kavellijst kunt u zien in welke volgorde de goederen en diensten aangeboden worden. In het veilingboekje is het veilingreglement opgenomen dat voor deze middag zal gelden. Het succes van de veiling wordt niet alleen bepaald door het aanbod van goederen en diensten maar ook door de aanwezigheid van vele mensen die komen kijken en willen bieden. We zijn ervan overtuigd dat er voor iedereen wel wat leuks bij zit en we hopen van harte dat u op zondag 30 augustus aanwezig zult zijn tijdens de veiling.
U komt toch ook!!
De veilingcommissie
VEILINGREGLEMENT 1. De veiling zal plaatsvinden op zondag 30 augustus in het Business Centrum Leudal. 2. De veiling vindt plaats van 16.00-17.00 uur 3. De aangeboden goederen en diensten zijn opgenomen in het veilingboekje en de kavellijst is tevens terug te vinden op www.businesscentrumleudal.nl 4. Alle goederen en diensten zijn gratis aangeboden en de opbrengst van de veiling komt ten goede aan ‘t Aetpuntj Roggel. 5. De organisatie heeft de omschrijvingen in de kavellijst naar beste weten verwerkt. De organisatie kan echter geen aansprakelijkheid aanvaarden bij onjuistheden. 6. Bij het uitbrengen van een bod geeft de veilingbezoeker aan dat hij kennis heeft genomen van de veilingvoorwaarden. 7. Onze veilingmeester Pastoor Schwillens noemt per kavel het nummer en de omschrijving met daarbij eventueel een toelichting en eventueel een startbod. Tevens noemt de veilingmeester het bedrag waarmee wordt opgeboden. 8. Het opbieden gebeurt in stappen volgens onderstaand schema: a. Tussen de 0 en 100 euro : 5 euro b. Tussen de 100 en 200 euro : 10 euro c. Tussen de 200 en 500 euro : 25 euro Tevens kan een ieder een vrij bedrag bieden 9. De koop komt tot stand als de veilingmeester de betreffende bieder aanwijst en ‘verkocht’ roept. 10. Iedere koper ontvangt een bewijs van aankoop, waarin is opgenomen het kavelnummer, de naam van de koper en de overeengekomen prijs. 11. De gekochte goederen en diensten dienen ter plekke contant te worden afgerekend. 12. Diensten en goederen zijn niet inwisselbaar tegen geld. 13. De uitvoering / levering van een dienst of goederen zal plaatsvinden op initiatief van de koper. Alle diensten worden in overleg tussen aanbieder en koper in principe voor het einde van het jaar 31 december 2015 verricht. Bij het niet afnemen van de dienst voor 31 december 2015 vervalt het feitelijke recht nakoming te vorderen, tenzij koper en aanbieder anders overeenkomen. 14. Mochten er situaties ontstaan waarin dit reglement niet voorziet dan wordt er beslist door de veilingmeester of veilingcommissie.
Veilingstukken Kavel 1
Omschrijving Een maaltijdschotel + drankje voor 4 personen
Aangeboden door Cafetaria Oude Post
Contactpersoon Cafetaria Oude Post
Bijzonderheden Bieden vanaf € 20,-
Portretschets door Helene Henckens, 5e jaars Kunstacademie Maasmechelen
Buro Henck Acquisitie
Helene Henckens
Cad/cam software pakket t.w.v. € 100,-
Quendy
Alex Schmidt
Het betreft een potloodschets, formaat A4. Portret wordt gemaakt naar aanleiding van een aangeleverde foto. De foto moet van goede kwaliteit zijn, het gezicht moet er in het geheel op staan, zonder vertekenende schaduwen rondom het gezicht. Portret is niet ingelijst. Datum in overleg. Bieden vanaf € 30,Bieden vanaf € 50,-
Antieke toogkast + spiegel
InnerManagement Counseling en Coaching
Inge Mevissen
Bieden vanaf € 50,-
Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaars Mien Hendriks
Agridirect
Thieu Hendriks
Bieden vanaf € 30,-
Afbeelding
Italiaans wijnpakket met 6 wijnglazen
Tonvannebekker & Gemma
Tonvannebekker & Gemma
Bieden vanaf € 30,-
Voor 4 personen onbeperkt wokken Gratis Energiescan voor een woning ( met rapport voor te nemen maatregelen) plus pakket LED-lampen
Chinees Restaurant "Hong Hong" Leudal Energie
Chinees Restaurant "Hong Hong" Har Geenen
Bieden vanaf € 30,-
Philips barbecue
Leudal Makelaardij
Jac Hendriks
Bieden vanaf € 20,-
tegoedbon voor 4 personen: “frites-2 snacks-1 drankje plus ijsje na”
Friture Manders
Lamp: Artemide Tolomeo t.w.v. € 200,-
Heer&meester
Martin Koldenhof
Bieden vanaf€ 50,-
Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaar Lizette Theelen
Agridirect
Thieu Hendriks
Bieden vanaf € 30,-
Bieden vanaf € 50,-
Bieden vanaf € 20,-
Bureau-tafel zonder ladenblok (2e hands). Merk Adler
BusinessCentrum Leudal Els van Wylick
Afmetingen: 2,10 m x 0,80 m Bieden vanaf € 10,-
Leudal Energie
Har Geenen
Bieden vanaf € 50,-
Gratis Energiescan voor een woning (met rapport voor te nemen maatregelen) plus pakket LED-lampen Wijnpakket
Café Sjrake
Café Sjrake
Bieden vanaf € 30,-
RING Deurbel t.w.v. 229,-
B-Assured
Bas Aarsen
De Ring deurbel wordt aangesloten op uw persoonlijke Wi-Fi-netwerk. Zodra het apparaat is aangesloten en gekoppeld aan je account, zult u in staat zijn om te zien en te spreken met bezoekers die aanbellen of triggeren de ingebouwde bewegingssensoren. Bieden vanaf € 75,-
Sprankle AQAMORE L’eautomaat 4*PG2AT15 gekoeld en bruisend water
Sprankle
Wim Geelen
Bieden vanaf € 300,-
Vrouwe Justitia met een waardebon voor een eenmalige korting van € 250,- op het uurtarief (inclusief kantoorkosten en btw) dan wel de eigen bijdrage bij het aanbrengen van een nieuwe zaak. 3-gangen menu voor 2 personen
Peeters Advocatuur
Manon Peeters
Datum in overleg. Waardebon is geldig tot 1 september 2016 en en vervalt bij niet aanbrengen nieuwe zaak voor deze datum. Bieden vanaf € 30,-
Cafe Dennenoord
Cafe Dennenoord
Bieden vanaf € 30,-
Intake met 50% korting op starterspakket Power Slim t.w.v. € 159,-
Voedingscoach Maaike
Maaike Bonten
Het startertspakket heeft een breed scala aan PowerSlim voedingsproducten zodat u als klant van alles kunt proberen. Er zit een assortiment repen, snacks, ontbijt, maaltijden, desserts en dranken in. Ook zit er een kookboek, shaker en de supplementen vitaminen/mineralen in die bij de start van PowerSlim nodig zijn. Het pakket heeft voedingsproducten voor 7 tot 10 dagen afhankelijk van het gewicht en de lengte van u als klant. Datum in overleg. Bieden vanaf € 15,-
van Croy - De Leistert
van Croy - De Leistert
Bieden vanaf € 20,-
Het starterspakket is alleen te koop in combinatie met de begeleiding die ermee samenhangt. De begeleiding kost geen extra geld maar zorgt wel voor de stok achter de deur om het afvallen een werkelijk succes te laten zijn. Ook hoort bij de begeleiding een jaar lang begeleiding na het behalen van het streefgewicht.
Bierpakket in geschenkverpakking
Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaar Sabine van den Brand
Agridirect
Thieu Hendriks
Bieden vanaf € 30,-
3 gangen-menu voor 2 personen
De Beukelaar
De Beukelaar
Bieden vanaf € 30,-
Ontwerp basic website t.w.v. € 500,-
Van Rijt Automatisering
Kevin van Rijt
Datum in overleg Bieden vanaf € 100,-
4 pizza’s naar keuze
Pizzeria Mido
Pizzeria Mido
Bieden vanaf € 15,-
KennismakingsInnerManagement gesprek + 2 uur counseling of Counseling en Coaching coaching t.w.v. 130,-
Inge Mevissen
Datum in overleg. Bieden vanaf € 30,-
Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaar Almie Willems
Thieu Hendriks
Bieden vanaf € 30,-
Agridirect
RING Deurbel t.w.v. 229,-
B-Assured
Bas Aarsen
Abonnement op Klankwijzer De normale prijs is € 34,98.
KNMO
Petra van der Aart
3-gangen menu voor 2 personen
Preuverie Bekkers Marie Preuverie Bekkers Marie
Bieden vanaf €30,-
Massief handgedraaide lampvoet
Heer&meester
Bieden vanaf € 15,-
Martin Koldenhof
De Ring deurbel wordt aangesloten op uw persoonlijke Wi-Fi-netwerk. Zodra het apparaat is aangesloten en gekoppeld aan je account, zult u in staat zijn om te zien en te spreken met bezoekers die aanbellen of triggeren de ingebouwde bewegingssensoren. Bieden vanaf € 75,Bieden vanaf € 5,-