BIKSADY. 26. Árverés 20. századi modern művészet, design március 18. szerda 18 óra

1 2 13 1. Gerd Arntz ( ) Laktanya, 1927 / Barrack, 1927 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz; V 43*32,5 cm Ft Gerd Arntz ( )...
Author:  Erik Németh

86 downloads 137 Views 8MB Size