BIKSADY. 21. Árverés 20. századi modern művészet, design szeptember 30. kedd 18 óra

1 2 13 1. Kassák Lajos ( ) Képarchitektúra / Image architecture jelzett / signed: Kassák 22,5*18 cm 2. Kassák Lajos ( ) Kompozíció, 1922 / Composition...

151 downloads 123 Views 7MB Size