BIKSADY. 33. Aukció 20. századi modern művészet, fotó és design március 8. kedd 18 óra

1 2 13 1. GERD ARNTZ (REMSCHEID, HÁGA, 1989) BÖRTÖN, 1927 / PRISON, 1927 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed:...
Author:  Márk Faragó

160 downloads 279 Views 6MB Size