VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS | DO. 26 EN VR. 27 MAART 2015
20 gulden negotiepenning Willem III 1850.
½ Zilveren Rijder Utrecht 1792.
1 Gulden Muntbiljet Type 1949. Proefserie Verticaal Geperforeerd Nummer.
Zilveren Theebus Floraal Décor Engeland (Londen).
6 Rijig Bloedkoralen Colllier, Zuid-Beveland.
VEILING | AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Munten - Penningen - Bankbiljetten
VerzamelaarsVeiling is een onderdeel van De Ruiter Klaaswaal
Kwaliteit Grades - Qualität - Qualité Nederlands English Gepolijste stempels FDC UNC Prachtig Zeer fraai Fraai Zeer goed
Deutsch
proof polierte platte Mint state Stempelglanz uncirculated UNC Extremely fine Vorzüglich Very fine Sehr Schön Fine Schön Very good S.g.e.
Français flan Bruni Fleur de Coin BU Superbe Très beau Beau T.b.c.
De kwaliteitsaanduidingen, die overeenkomstig gebruikelijke maatstaven zijn aangebracht, gelden als persoonlijke beoordelingen.
Gegoten Cast Guss AU = goud gold Gold Ar = zilver silver Silber AE = koper, brons copper, brass, bronze Kupfer, Bronze Alu = aluminium aluminium Aluminium Fe = ijzer iron Eisen Ni = nikkel nickel Nickel Pb = lood lead Blei Pt = platina platinum Platin Tn = tin pewter Zinn Zn = zink zinc Zink
Coulé or argent cuivre, laiton aluminium fer nickel plomp platine étain zinc
XXXXXXX
Klaaswaal, voorjaar 2015 Geachte relatie, De tweede veiling van Verzamelaarsveiling staat alweer voor de deur! Daarom bieden wij u deze veilingcatalogus met gepaste trots aan waarin de te veilen objecten staan afgebeeld voorzien van relevante informatie zodat u volledig geïnformeerd bent. Bekijk op uw gemak de prachtige gouden sieraden, antieke zilveren voorwerpen, munten, bankbiljetten en nog veel meer. Niet alleen voor verzamelaars is het genieten tijdens deze veiling, maar ook voor liefhebbers van sieraden staan de deuren wijd open. Zoals u weet is Verzamelaarsveiling eigendom van familie de Ruiter. Voor de verzamelaars een bekende familie in de verzamelaarswereld en al sinds 1984 bezig om verzamelaars te voorzien van allerhande objecten, met name op het gebied van goud, zilver, postzegels, munten en bankbiljetten. In de loop der jaren is het bedrijf gegroeid en heeft het diverse concepten neergezet zoals Goudwisselkantoor, VerzamelaarsMarkt en Verzamelaarsveiling. Door de landelijke dekking van het Goudwisselkantoor kan men door het hele land objecten inbrengen ter veiling zodat er altijd een kantoor in de buurt is, wat u tijd en moeite bespaart. U bent natuurlijk benieuwd wat er geveild wordt. Hoewel u dat natuurlijk verderop in de veilinggids kunt bekijken, noemen we toch alvast een aantal objecten: Prachtige zilveren voorwerpen: - Zeer uitgebreid Amerikaans bestekset: ‘The Stieff Company’ van S. Kirk & Son in Sterling zilver. - Groot aanbod zilveren voorwerpen: o.a. strooibus, maliënkolder beurs, schalen, bonbonmandjes enz. Schitterende Sieraden: - Mooie bloedkoralen colliers, streeksieraden uit Zeeland o.a. 6 rijen bloedkoralen uit Zuid-Beveland; de diameter van de koralen zijn ca. 6,8 - 8,8 mm - Divers sieraden aanbod: o.a. een mooie witgouden slavenarmband bezet met briljanten. In totaal ca. 3,00 Ct. Interessante munten uit Nederland, zowel provinciale als Koninkrijksmunten: - Uitgebreid aanbod provinciale munten o.a. een aantal mooie 6 stuiverstukken uit Holland en Utrecht afgeslagen in goud. - 20 gulden negotiepenning Willem II 1848. FDC-. - 1 gulden Willem II 1842. FDC-. Interessante munten uit de Zuidelijke Nederlanden en Frankrijk: - Brabant: dubbele Albertijn van Albrecht en Isabella 1598 - 1621. Antwerpen 1601. - Vlaanderen: Karolus goudgulden Karel V. - Denier Karel de Grote van Karolingen, 768 - 814 Pavia. Papiergeld veiling met top collectie Nederlandse Antillen en Curaçao in de hoogste kwaliteit: - 250 gulden Nederlandse Antillen Type 1987. UNC - 5 gulden Curaçao Type 1939. nagenoeg UNC - Aantal zeldzame proefdrukken van Nederland; 1 gulden muntbiljet type 1949 proefserie. Vermeld in de catalogus van Patrick Plomp. U ziet, voor elk wat wils. Van harte welkom! Graag tot ziens op 26 en 27 maart 2015! Familie de Ruiter
VerzamelaarsVeiling
Veilinglocatie
Kijk- en ophaallocatie
Restaurant & Partijcentrum ‘t Stammineeke Brabersweg 10 3271 LD Mijnsheerenland Tel. 0186 - 613 061
Hoofdkantoor VerzamelaarsVeiling Industrieweg 13 3286 BW klaaswaal Tel. 0186 - 746 746
Aanvangstijden
Kijkdagen
Eerste zitting
zaterdag woensdag donderdag vrijdag
Donderdag 26 maart 2015, aanvang 13.00 uur. Zilver Goud, Juwelen en Horloges
kavel 1 - 381 kavel 382 - 778
Tweede zitting Vrijdag 27 maart 2015, aanvang 10.00 uur. Provinciale Munten Bataafse Republiek Lodewijk Napoleon Koninkrijksmunten en Overzee
kavel 779 - 927 Kavel 928 - 932 kavel 933 - 936 kavel 937 - 1503
Derde zitting Vrijdag 27 maart 2015, aanvang 15.00 uur. Penningen Munten buitenland Bankbiljetten
kavel 1504 - 1559 kavel 1560 - 1680 kavel 1681 - 1980
De verkoop op de veiling geschiedt in contanten, per pin of per bank. Daar komt 22,5% opgeld bij inclusief BTW. Gekochte kavels worden slechts na betaling afgegeven. Tijdens de veiling of na iedere zitting bestaat er gelegenheid om de gekochte kavels na betaling mee te nemen. In de veilingcatalogus genoemde bedragen bij de kavels zijn de inzetbedragen. Het bieden begint dus met het genoemde bedrag bij de kavels.
VerzamelaarsVeiling
21 maart 10.00 - 16.00 uur 25 maart 10.00 - 21.30 uur 26 maart 10.00 - 16.00 uur 27 maart 09.00 - 16.00 uur (tot 100 nummers voor afslag)
Uw schriftelijke biedingen dienen uiterlijk 24 uur voor aanvang van de veiling bij ons binnen te zijn. Tijdens de kijkdagen kunt u ook uw objecten of verzamelingen laten taxeren voor de veiling
Routebeschrijving Routebeschrijving veilinglocatie Vanaf Rotterdam - A29 na Heinenoordtunnel 1e afslag rechts (N217), richting Oud Beijerland - Bij stoplichten linksaf, richting Oud Beijerland - 1e rotonde rechtdoor - 2e rotonde derde afslag links, richting Klaaswaal - Bij de eerst volgende rotonde derde afslag links, richting Westmaas - 1e Weg links, Brabersweg 10 Vanaf Zierikzee - A29 Afrit 22 Numansdorp - Rotonde 1e afslag richting Numansdorp - Rotonde 3e afslag richting Klaaswaal - Klaaswaal doorrijden (flitsers!) - Weg volgen richting Oud Beijerland - Na ongeveer 3 km voorbij “Phoenix” 1e afslag rechts, Brabersweg 10 Routebeschrijving kijk- en ophaallocatie Vanaf Rotterdam - A29 na Heinenoordtunnel 1e afslag rechts (N217), richting Oud Beijerland - Bij stoplichten rechtsaf, richting ‘s Gravendeel - 1e stoplichten rechtdoor - 2e stoplichten rechtsaf, richting Klaaswaal (N489). U volgt de weg over de Reedijk, Maasweg en Smidsweg - Op de Smidsweg slaat u linksaf naar de Botweg - Sla rechtsaf naar de Kreupeleweg - Neem de 1e afslag links, 4e Moerweg - Sla rechtsaf naar de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde - Sla linksaf naar de Industrieweg
Vanaf Zierikzee - A 29 Afrit 22 Numansdorp - Rotonde 1e afslag richting Numansdorp - Rotonde 3e afslag richting Klaaswaal - Weg volgen over de Rijksstraatweg richting Klaaswaal - Vervolgens komt u Klaaswaal binnen - Sla rechtsaf naar de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde - Sla bij de 2e rechtsaf naar de Industrieweg Routebeschrijving van kijk- en ophaaldagen naar veilinglocatie (8 minuten) - Sla linksaf naar de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde - Sla rechtsaf om op de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde te blijven - Klaaswaal doorrijden (flitsers!) - Weg volgen richting Oud Beijerland - Over de Molendijk, Stougjesdijk, Brabersweg richting Oud Beijerland - Na ongeveer 3 km voorbij “Phoenix” 1e afslag rechts Brabersweg 10 - Na 500 m heeft u de locatie aan uw linkerhand Routebeschrijving openbaar vervoer vanaf Station Rotterdam Centraal - Lopen naar Metrostation Centraal Station, Rotterdam - Metro E (richting Rotterdam Slinge) - Uitstappen op Metrostation Zuidplein, Rotterdam - Lopen naar Bushalte Zuidplein, Rotterdam - Opstappen bus 174 (sneldienst) of 164 (richting Numansdorp/Zuid-Beijerland) - Uitstappen Bushalte Rijksstraatweg, Klaaswaal - Over de Rijksstraatweg richting Klaaswaal lopen - Vervolgens komt u Klaaswaal binnen - Ga rechtsaf naar de Oud- Cromstrijensedijk Oostzijde - Ga bij de 2e rechtsaf naar de Industrieweg
VerzamelaarsVeiling
Inhoudsopgave Zilver
Lodewijk Napoleon
Beelden 8 Bestek 8 Lepel- en Schepwerk 17 Gelegenheidslepels 23 Collectie ‘The Stieff Company’ 24 Manden en Schalen 28 Rookgerei 30 Strooibussen 30 Tafelzilver 31 Kandelaars 35 Thee- en koffieserviezen 36 Vazen 40 Diversen 41 Lots 42
10 stuiver 50 stuiver Zilveren dukaten
Goud, Sieraden en Horloges Klederdracht & Streeksieraden 45 Kettingen en Colliers 47 Armbanden 49 Ringen 50 Broches 65 Hangers 67 Oorbellen 68 Diamanten 70 Diversen 70 Lots 70 Polshorloges 71 Hanghorloges 73 Zakhorloges 73 kettingen / colliers 74 Armbanden 74 Ringen 77 Broches 81 Hangers 81 Oorbellen 82 Lots 82 Horloges 82 Antiek Buitenland 82 Provinciale munten Zuidelijke Nederlanden 86 Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden 87 Gelderland 87 Groningen 89 Holland 89 Amsterdam 92 Overijssel 92 De Driesteden 93 Deventer 93 Kampen 93 Zwolle 93 Utrecht 94 Utrecht stad 98 West-Friesland 98 Enkhuizen 101 Friesland 101 Zeeland 101 Bataafse Republiek West-Friesland 104 Utrecht 104 Zeeland 105
VerzamelaarsVeiling
105 105 105
Koninkrijksmunten ½ cent 106 1 cent 110 2½ cent 113 5 cent 114 10 cent 116 25 cent 121 ½ gulden 126 1 gulden 130 2½ gulden 139 Zilveren dukaten 148 3 gulden 148 5 gulden 150 10 gulden 151 20 gulden 152 Gouden dukaten 152 10 euro 153 Misslagen 157 muntsets 158 Utrecht (V.O.C.) 158 Ned. West Indië 158 Nederland 159 Lots 162 Buitenlandse penningen 164 Munten Buitenland Grieken 166 Parten 166 Romeinse Republiek 166 Romeins Keizerrijk 166 Byzantijnen 168 Europa 169 Wereld 175 Lots 177 Bankbiljetten Nederland. 181 Euro. 191 Noodgeld. 191 Noodgeld 1ste W.O. 191 Noodgeld 2de W.O. 192 Noodgeld bedrijven en instellingen. 195 Kampgeld. 196 Scheepsgeld. 197 Reclamegeld. 198 Testbiljetten. 200 Vals Geld. 200 Kantine geld. 200 Schoolgeld. 200 Spaarbonnen. 201 Waardebonnen. 201 Overzeese gebiedsdelen 202 Nederlands Indië. 209
Veilinginformatie Biedingen Bieden op kavels is nog nooit zo eenvoudig geweest. VerzamelaarsVeiling biedt u verschillende opties om een bod uit te brengen, zoals via internet, schriftelijk of direct in de zaal. Bij dezen willen wij u graag informeren over de vele mogelijkheden bij VerzamelaarsVeiling. Mocht u nog vragen hebben, bel ons dan gerust op 0186 746 746. Vóór de veiling Het is mogelijk reeds vóór de start van de veiling biedingen uit te brengen op uw favoriete kavels. Dit kan door middel van een schriftelijk bod of door te bieden via internet. Een schriftelijk bod uitbrengen doet u door middel van het bijgeleverde biedformulier. Dit biedformulier is uiteraard ook te downloaden via onze website. Vul dit formulier zo volledig mogelijk in en stuur dit naar ons toe via post of e-mail. Schriftelijke biedingen dienen uiterlijk op 9 oktober 2014 om 12:00 uur bij ons binnen te zijn. Ook kunt u, voordat de daadwerkelijke zaalveiling begint, een bod uitbrengen via internet. Dit kan op twee manieren: via een autobod of via een normaal bod. Met een autobod kunt u het maximumbedrag invoeren dat u wilt bieden. Dit bod wordt opgeslagen in het systeem en zorgt ervoor dat het systeem automatisch voor u biedt, totdat uw maximum is bereikt. Zo blijft u de hoogste bieder, zonder dat u de veiling op de voet hoeft te volgen. Wilt u liever eenmalig een bod uitbrengen op een kavel? Dat kan door middel van een normaal bod. U plaatst een bod en ontvangt een e-mail wanneer een ander u overboden heeft. Kavels waar u op geboden heeft, komen automatisch op uw lijst te staan, zodat u een handig overzicht heeft van al uw favoriete kavels. Ook kunt u zelf kavels toevoegen waarop u niet heeft geboden.
overboden worden, autobod) krijgt u een e-mail met daarin de details van uw bieding. Op deze manier blijft u constant op de hoogte en kunt u direct opnieuw bieden wanneer u overboden bent. Naast de desktopversie heeft VerzamelaarsVeiling ook een speciale mobiele versie om via uw smartphone of tablet op de hoogte te blijven. Als u telefonisch wilt bieden, reserveren wij een lijn voor u en bellen wij u zodra het desbetreffende kavel wordt geveild. Om u aan te melden voor het telefonisch bieden, vragen wij u bijgevoegd formulier in te vullen en op sturen naar het hoofdkantoor in Klaaswaal. U kunt dit formulier, dat tevens op onze website is te vinden, ook mailen. Na de veiling Heeft u een kavel gezien waarop niet is geboden, maar wat u graag wilt kopen? Dat kan alsnog. Tot twee weken na de zaalveiling kunnen de onverkochte kavels alsnog worden aangeschaft voor het inzetbedrag plus opgeld.
Noteer alvast: de volgende veiling zal plaatsvinden op 1 en 2 oktober 2015
Tijdens de veiling Voor wie wil bieden tijdens de veiling zijn drie opties beschikbaar. U kunt in de zaal fysiek meebieden, live via internet deelnemen of telefonisch Tijdens de veiling kunt u fysiek meebieden in de zaal. Hier heeft u een biednummer voor nodig. Deze ontvangt u bij de aanmelding in de zaal. Wanneer de veilingmeester uw biednummer vraagt, moet u uw biednummer omhoog houden, zodat de veilingmeester de kavel aan u kan toekennen. Wanneer u niet in de gelegenheid bent om fysiek in de zaal mee te bieden, kunt u de veiling live via internet volgen. U kunt op de website meeluisteren en meebieden met de zaal. Wanneer u vooraf een autobod hebt ingevoerd, wordt er automatisch voor u geboden. Vanaf uw pc kunt u ook live meebieden en meeluisteren. Van elke belangrijke stap in de veiling (bieden,
VerzamelaarsVeiling
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges
Beelden
Bestek
1. Zilveren Hond Bodem gedecoreerd met parelrand. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1858-1924, hoogte 4 cm. Zilverkeuren: VK. € 30,-
5. Zilveren Advocaatlepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), A. Pluut Jr., 1968 tweede gehalte zilver (835), lengte 9 cm. Zilverkeuren: jaarletter I, kantoorteken M, leeuw 2, € 40,WAP1.
9. Zilveren Advocaatlepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Frank Pluut, 1896-1915, lengte 10 cm. Zilverkeuren: FP1 en zwaard. € 20,-
2. Zilveren Beeldjes (5x) Cement gevuld. O.a. Chopin, Napoleon (2x), Apollo. Italiaans, Nederlands (Utrecht), 1972 / 1973, eerste gehalte zilver. Zilverkeuren: leeuw 1, kantoorteken B, jaarletter € 100,M/N. 943 gram.
6. Zilveren Advocaatlepeltjes (12x) Nederland, lengte 9 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar en € 35,zwaard.
10. Zilveren Advocaatlepeltjes (6x) Nederland (Amsterdam & Groningen / Zeist), H. Nieuwold, 1929-1985, lengte 8 cm. Zilverkeuren: HN* € 15,en zwaard.
3. Zilveren Olifant, beer en klein olifantje Hoogte 12 cm. Nederlands en Duits zilver, gehalte 835. 509 € 250,gram.
7. Zilveren Advocaatlepeltjes (6x) Nederland (Amsterdam), 1815, tweede gehalte zilver (835), lengte 10 cm. Zilverkeuren: jaarletter F, kantoorteken A, leeuw 2, zilversmid: € 25,onleesbaar.
11. Zilveren Advocaatlepeltjes (6x) Nederland (Woudsend / Sneek), Johannes Schijfsma, 1848-1902, lengte 9 cm. Zilverkeuren: JS189 € 15,en zwaard.
4. Zilveren Oosterse Beeldjes (2x) Cement gevuld. Nederland (Utrecht), 1972, eerste gehalte zilver. Hoogte 10 cm. Zilverkeuren: leeuw 1, kantoorteken B, jaarletter M. 273 € 40,gram.
8. Zilveren Advocaatlepeltjes (6x) Nederland (Haarlem / Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederij, lengte 9 cm. Zilverkeuren: ‘ZZ’ en € 20,zwaard.
12. Zilveren Apostellepeltjes (12x) In originele doos. Nederland (Schoonhoven / Nieuwpoort), P. Baardwijk, 1926-1942, lengte 11 cm. Zilverkeuren: PB6, zwaard. 164 gram. € 100,-
VerzamelaarsVeiling
17. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) In originele doos (P. Merkes). Nederland (Middelburg), Casper Aarnout Hackenberg, 1868-1899, lengte 12 cm. Zilverkeuren: CH2, zwaard. € 85,-
14. Zilveren Botermesjes (3x) Bewerkte steel. Lengte 12 cm. Zilverkeuren: onleesbaar. € 30,-
18. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1925-1961, lengte 10 cm. Zilverkeuren: V, € 75,zwaard.
22. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Bloemendécor. Gehalte 835. Lengte 12 cm. Zilverkeuren: 835. € 50,-
15. Zilveren Dessertvorkjes (6x) Steel is van zilver, Haags lofje. Nederland (Utrecht), Koninklijke Ned. Fabriek van Kempen en Begeer N.V., 1977, tweede gehalte zilver (835), lengte 15 cm. Zilverkeuren: VKB, leeuw 2, kantoorteken B (Utrecht), € 35,jaarletter R (1977).
19. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) Nederland (Schoonhoven), Gebr. T. & J. Huisman, 1934-1961, lengte 12 cm. Zilverkeuren: GH3, zwaard. € 65,-
23. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1925-1961, lengte 12 cm. Zilverkeuren: V, € 45,zwaard.
16. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) Nederland (Schoonhoven), C.F. & E. van der Ree (Fa. Gebr. Van der Ree), 19161932, lengte 12 cm. Zilverkeuren: GR, zwaard. 166 gram. € 100,-
20. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) Nederland (Schoonhoven), P. Van Oostrom, 1926, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: PO8, leeuw 2, kantoormerk M, € 60,jaarletter Q (1926).
24. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Getordeerde steel. Nederland. Lengte 12 cm. Zilverkeuren: onlees€ 40,baar. VerzamelaarsVeiling
13. Zilveren Botermesjes (2x) Getordeerde steel, parelrand. Nederland, lengte 12 cm. Zilver€ 15,keuren: zwaard.
21. Zilveren Gebaksvorkjes (12x) Nederland (Groningen), E.L. Molenberg (Fa. A. Molenberg & Zoon), 1928, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: AM&Z, leeuw 2, kantoormerk M, jaarletter € 55,S (1928).
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 10
25. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Haarlem), Th. & P. Moerkerk, 1928-1952, lengte 12 cm. Zilverkeuren: M14C, zwaard. € 40,-
29. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Utrecht), A. Jansen, 19462007. Lengte 11 cm. Zil€ 30,verkeuren: AJ2, zwaard.
33. Zilveren Kinderlepel Kabouter. Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1932, lengte 15 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, jaarletter X (1932). € 15,-
26. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1925-1961, lengte 11 cm. Zilverkeuren: V, € 40,zwaard.
30. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Schoonhoven), P. Van Oostrom, 1926-1941, lengte 11 cm. Zilverkeuren: PO8, zwaard. € 30,-
34. Zilveren Lepel Amsterdams Lof. Lengte 20 cm.
27. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Joure), wed. J.H. v/d Meulen, 1958-1984, tweede gehalte zilver (835), lengte 13 cm. Zilverkeuren: VDM, zwaard (835). € 40,-
31. Zilveren Grapefruitlepel Opengewerkt. Nederland (Amsterdam), Jan Hendrik Eversbag, 1854, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm. Zilverkeuren: IE, leeuw 2, kantoorteken A, jaarletter U (1854). € 15,-
35. Zilveren Lepel Amsterdams Lof. Nederland (Gorinchem), Jacobus Schrader Sr., 1780-1804, eerste gehalte zilver (934), lengte 20 cm. Zilverkeuren: IS, stadswapen, gehalteteken. € 45,-
28. Zilveren Gebaksvorkjes (6x) Nederland (Schoonhoven), A. Az Pluut (Zilverstad Fabriek N.V.), 1963, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: ZF*, leeuw II, kantoormerk M, jaarletter D (1963). € 30,-
32. Zilveren Ijslepeltjes (12x) Nederland (Groningen), Gerrit Venema, 1922-1955. Lengte 11 cm. € 70,Zilverkeuren: G.V.
36. Zilveren Lepel Amsterdams Lof. Nederland (Middelburg), Anthonie Janse, 1795, lengte 20 cm. Zilverkeuren: AI, € 40,stadswapen Middelburg.
VerzamelaarsVeiling
€ 60,-
41. Zilveren Lepel en Vork Amsterdams lofje. Nederland (Breda), Anthony Roeland Verlegh, 1816, tweede gehalte zilver (.833), lengte 21 cm. Zilverkeuren: leeuw 2 (.833), VL, jaarletter G, kantoorteken. € 60,-
45. Zilveren Lepels (6x) Dubbele filetrand. Engeland (Sheffield), Cooper Brothers & Sons, 1917, sterling zilver, lengte: 18 cm. Zilverkeuren: CB&S, kroon, leeuw, jaar€ 200,letter Z. 390 gram.
38. Zilveren Lepel Rijk gedecoreerd, opengewerkt. Lengte 16 cm. Amerika, Wallace Silversmiths Inc, gehalte 925 (sterling). Zilverkeuren: Wallace, Sterling, € 20,Pat.92220.
42. Zilveren Lepel en Vork Amsterdams lof. Nederland (‘s-Gravenhage), Hendrik Adriaan de Meijer, 1817/1818, tweede gehalte zilver, 20 cm. Zilverkeuren: M, leeuw 2, kantoorteken C, jaarletter H € 60,/ I.
46. Zilveren Lepels en Vorken (4x) Dubbele filetrand. Engeland (Sheffield), Cooper Brothers & Sons, 1917, sterling zilver, lengte: 20 cm. Zilverkeuren: CB&S, kroon, leeuw, jaar€ 180,letter Z. 341 gram.
39. Zilveren Lepel Getordeerde steel, bladdecor. Nederland, 1894, tweede gehalte zilver (835), lengte 15 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken, jaarletter K € 10,(1894).
43. Zilveren Lepel en Vork Nederland (Breda), Johannes Bernardus van der Hooft, 1850, tweede gehalte zilver (.833), lengte 22 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, VDH, kantoortek€ 55,en, jaarletter Q.
47. Zilveren Lepels en Vorken (6x) Amsterdams lofje. Nederland (Rotterdam), Jan Frijthoff, 1808, tweede gehalte zilver (.833), lengte 20 cm. Zilverkeuren: stadswapen Rotterdam, 10 (.833), I.F., jaarletter A. € 150,270 gram.
40. Zilveren Lepel (2x) Amsterdams lof. Nederland (‘s-Gravenhage), Johannes Hendrikus Bouscholten, 1820/1821, tweede gehalte zilver, 21 cm. Zilverkeuren: B38, leeuw 2, kantoorteken C, jaarletter L € 60,/ M.
44. Zilveren Lepels (2x) Dubbel Amsterdams Lof. Nederland (Amsterdam), Johan Diederik Sluyter, 1725, eerste gehalte zilver (934), lengte 20 cm. Zilverkeuren: IDS, stadswapen Amsterdam, jaarletter P. € 150,152 gram.
48. Zilveren Lepels en Vorken (8x) Amsterdams lofje. Nederland (Breda), Anthony Roeland Verlegh, 1837, tweede gehalte zilver (.833), lengte 21 cm. Zilverkeuren: leeuw 2 (.833), VL, jaarletter C, kantoorteken. € 180,350 gram. VerzamelaarsVeiling
37. Zilveren Lepel Amsterdams lof. Nederland (Groningen), wed. Hermanus Ridder, 1842, tweede gehalte zilver, 21 cm. Zilverkeuren: *4* WR, leeuw 2, kantoortek€ 30,en, jaarletter H.
49. Zilveren lepeltjes (lange steel) (6x) Getordeerde steel, bezet met edelstenen. Lengte: 20 cm. € 55,-
53. Zilveren Lepelvaasje Noorwegen, gehalte 830, hoogte 7 cm., doorsnede 6 cm. Zilverke€ 45,uren: 830S, P.H.
57. Zilveren Saladevork Nederland (Amsterdam), 1854, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter U (1854). € 5,-
50. Zilveren Lepelvaasje Rijk gedecoreerd. Hoogte 9 cm. Zilverkeuren: 800. 150 gram. € 90,-
54. Zilveren Lepelvaasje Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1954, tweede gehalte zilver (835), hoogte 7 cm., doorsnede 6 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter T € 25,(1954).
58. Zilveren Saladevork (2x) Nederland (Amsterdam), 1860, tweede gehalte zilver (835), 16 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, leeuw 2, kantoorteken A (Amster€ 20,dam), jaarletter A (1860).
51. Zilveren Lepelvaasje Nederland (Zeist), J.A.A. Gerritsen NV, 1921, tweede gehalte zilver (835), hoogte 8 cm., doorsnede 6 cm. Zilverkeuren: GZ, leeuw 2, kantoorteken B (Utrecht), jaarletter L € 50,(1921).
52. Zilveren Lepelvaasje Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1943, tweede gehalte zilver (835), hoogte 8 cm., doorsnede 7 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter I € 45,(1943). 12
VerzamelaarsVeiling
55. Zilveren Lepelvaasje incl. bijpassende lepeltjes (10x) Rusland, Lev Fridrikhovich Oleks, eind 19e eeuw, gehalte 875, hoogte 7 cm. doorsnede 6 cm. Zilverkeuren: 84 en overige russiche keurmerken. Lepeltjes: Nederland (Bergum), IJ. Steensma, 1916-1925, tweede ge€ 75,halte zilver (835).
56. Zilveren Oestervorkjes (10x) Rijk gedecoreerd. Nederland (Utrecht), Engelbertus Schlebusch, 1718-1728. Zilverkeuren: Stadswapen Utrecht, gekroonde B, 830, belast€ 180,ingmerk V. 301 gram.
59. Zilveren Theelepeltjes (12x) In originele doos van C.F. Eweg, Overtoom 267 in Amsterdam, inclusief grote gelegenheidslepel. Lengte 10 cm. Zilverkeuren: 3WB, zwaard. € 90,-
60. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Amsterdam & Zeist), Johannes Albertus Adolf Gerritsen, 19061908, lengte 11 cm. Zilver€ 80,keuren: G.Z., zwaard.
65. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), E. van der Ree, 1935-1950, lengte 11 cm. Zilverkeuren: GR3, zwaard. € 60,-
69. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), 1923, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: jaarletter N, kantoorteken M, leeuw 2, € 45,zilversmid: onleesbaar.
62. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), Pieter van Geelen Ez., 1885, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: PG21, jaarletter A, kan€ 70,toorteken M, leeuw 2.
66. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Amsterdam & Zeist), Johannes Albertus Adolf Gerritsen, 19061908, lengte 11 cm. Zilver€ 60,keuren: G.Z., zwaard.
70. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, 1870-1910, lengte 11 cm. Zilverke€ 45,uren: AJD, zwaard.
63. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Utrecht), A. Jansen, 19462007. Lengte 11 cm. Zil€ 65,verkeuren: AJ2, zwaard.
67. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Joure), K. van der Meulen (Fa. J.H. van der Meulen), 1926-1958, lengte 11 cm. Zilverke€ 55,uren: vdM, zwaard.
71. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 11 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 45,urmerken.
68. Zilveren Theelepeltjes (12x) In originele doos (beschadigd). Nederland (Schoonhoven), Fa. A. Pluut & Zoon, 1942-1956, lengte 11 cm. Zilverkeuren: AP, zwaard. € 55,-
72. Zilveren Theelepeltjes (12x) en melk- en suikerschepje Nederland (Schoonhoven), 1924, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, Leeuw 2, kantoorteken M, € 75,jaarletter O.
64. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven), Schoonhovensche Zilverfabriek H. Hooijkaas B.V., 1966, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: HH, leeuw 2, kantoorteken M, jaarlet€ 65,ter G.
VerzamelaarsVeiling
61. Zilveren Theelepeltjes (12x) Nederland (Schoonhoven / Utrecht), B.H. Driessen (Fa. A.J. Driessen), 1919-1923, lengte 11 cm. € 75,Zilverkeuren: AJD, zwaard.
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 14
73. Zilveren Theelepeltjes (12x) en suikerschepjes (2x) In originele doos van P. Merkes, Rotterdam. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1858-1924, lengte 12 cm. Zilverkeuren: VK, zwaard. 163 gram. € 100,-
77. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), J. Niekerk, 1951-1970, lengte 11 cm. Zilverkeuren: N10 (zilversmid), zwaard. € 40,-
81. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Amsterdam & Zeist), Johannes Albertus Adolf Gerritsen, 19061908, lengte 11 cm. Zilver€ 35,keuren: G.Z., zwaard.
74. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Cornelis Monteban, 1849, tweede gehalte zilver (835), lengte 13 cm. Zilverkeuren: CM78, leeuw 2, kantoormerk M, jaarletter P (1849). € 55,-
78. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1925-1961, lengte 11 cm. Zilverkeuren: V, € 40,zwaard.
82. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Haarlem / Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederij, lengte 11 cm. Zilverkeuren: ‘ZZ’ en € 35,zwaard.
75. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1858-1924, 11 cm. Zilverkeuren: VK, zwaard. € 45,-
79. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), J. Niekerk, 1970-1997, lengte 11 cm. Zilverkeuren: N10 (zilversmid), zwaard. € 40,-
83. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven / Utrecht), B.H. Driessen (Fa. A.J. Driessen), 1919-1923, lengte 11 cm. € 30,Zilverkeuren: AJD, zwaard.
76. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), C.F. Wever (Fa. Carl Wever & Zoon), 1968-1990, lengte 12 cm. Zilverke€ 40,uren: CWZ, zwaard.
80. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Amsterdam & Zeist), Johannes Albertus Adolf Gerritsen, 19061908, lengte 11 cm. Zilver€ 40,keuren: G.Z., zwaard.
84. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), A. Landmeter, 1925-1948, lengte 11 cm. Zilverkeuren: AL, zwaard. € 30,-
VerzamelaarsVeiling
89. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Bergum), IJ. Steensma, 1916, lengte 11 cm. Zilverkeuren: IJS3, kantoorteken G, leeuw 2, € 25,jaarletter G (1916).
93. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), P. van Heumen, 1908-1943, lengte 11 cm. Zilverkeuren: VH, zwaard. € 20,-
86. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland, 19e eeuws, lengte 12 cm. Zilverkeuren: DS, zwaard. € 25,-
90. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), 1917, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken M, jaarletter H, zilver€ 25,smid onleesbaar.
94. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, 1870-1910, lengte 11 cm. Zilverke€ 20,uren: AJD, zwaard.
87. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Jacob van der Ree, 1858, lengte 13 cm. Zilverkeuren: JR125, leeuw 2, jaarletter Y, kantoorteken M. € 25,-
91. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, 1870-1910, lengte 11 cm. Zilverke€ 25,uren: AJD, zwaard.
95. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Jacob Az. Kooiman, 1881-1893, 11 cm. Zilverkeuren: VK, zwaard. € 20,-
88. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Leendert Schenkel, 1882-1904, lengte 11 cm. Zilverkeuren: ‘LS’ en zwaard. € 25,-
92. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), P. Van Heumen, 1930, tweede gehalte zilver (835), lengte 10 cm. Zilverkeuren: VH, leeuw 2, kantoorteken M, jaarlet€ 25,ter V (1930).
96. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Evert van Geelen, 1916, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: EvG, leeuw 2, kantoorteken M, € 20,jaarletter G. VerzamelaarsVeiling
85. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Joure), wed. J.H. van der Meulen, J & S van der Meulen, 1966, tweede gehalte zilver (835), lengte 9 cm. Zilverkeuren: vdM, leeuw 2, jaarletter G, kantoorteken. € 25,-
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 16
97. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Cuijk), J.J.G. Haasen, 18891931, lengte 10 cm. Zilverkeuren: JH1 (zilversmid), zwaard. € 20,-
101. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Joure), Christiaan Jacobs Bruinings, 1849-1902, lengte 11 cm. Zilverkeuren: B77, zwaard. € 15,-
105. Zilveren Vork Dubbel Amsterdams Lof. Lengte 19 cm. Nederland (Amsterdam), Barent Sluyter, 1677, eerste gehalte zilver (934), Zilverkeuren: Jaarletter P, Keurteken 934, stadswapen, zilversmid € 75,(sleutels).
98. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven / Utrecht), B.H. Driesen (Fa. A.J. Driesen), 19101919, lengte 11 cm. Zil€ 20,verkeuren: AJD, zwaard.
102. Zilveren Theelepeltjes (6x) en melk- en suikerschepje Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1867, lengte 13 cm. Zilverkeuren: VK, leeuw 2, kantoorteken C, jaarletter H. € 75,-
106. Zilveren Vork (2x) Nederland (Rotterdam), Jan George Grebe Jr., 1834/1835, tweede gehalte zilver, 21 cm. Keurmerken; JGG, leeuw 2, kantoorteken D, jaarlet€ 60,ter X / A.
99. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland, 19e en 20e eeuw, lengte 11 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverkeurmerken onleesbaar. € 15,-
103. Zilveren Theelepeltjes (6x) en suikerschepje Nederland, 1888, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, Leeuw 2, kantoorteken onleesbaar, € 50,jaarletter D.
107. Zilveren Vork (2x) Nederland (Schoonhoven), Adrianus Kuijlenburg Pz., 1871, tweede gehalte zilver (835), 16 cm. Zilverkeuren: AK 47, leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M (1871). € 25,-
100. Zilveren Theelepeltjes (6x) Nederland (Schoonhoven), Lz. Gerrit van den Berg, 1876-1921, lengte 11 cm. Zilverkeuren: GB21, € 15,zwaard.
104. Zilveren Viscouvert (5x) Gegraveerd. Gehalte 830, lengte 18 cm. Zilverkeuren: R, 2, 830, belastingteken V. 526 gram. € 200,-
108. Zilveren Vorkjes (6x) Getordeerde steel, parel€ 20,rand. Lengte 12 cm.
VerzamelaarsVeiling
113. Zilveren Botermesje Rijk gedecoreerd. Nederland (‘s-Hertogenbosch), Antonius Hendrikus der Kinderen, 1865, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm. Zilverkeuren: DK44 (zilversmid), leeuw 2 (835), kantoorteken, jaarletter F € 25,(1865).
117. Zilveren Broodvork Getordeerde steel, blad gegraveerd. Nederland (Schoonhoven), Adrianus Kuijlenburg Pz., 1871, tweede gehalte zilver (835), 17 cm. Zilverkeuren: AK 47, leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M (1871). € 20,-
110. Zilveren Zuurvorkjes (6x) Nederland (Amsterdam / Zeist), Gerritsen N.V., 1908-1924, lengte 11 cm. Zilverkeuren: GZ, zwaard. € 45,-
114. Zilveren Botermesjes (2x) Mesjes rijk gedecoreerd, en steel is van ivoor. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1858-1924, lengte 20 cm. Zilverke€ 40,uren: VK, zwaard.
118. Zilveren Cakeprikker Opengewerkt. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1930, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm. en breedte 3,5 cm. (vork). Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amster€ 45,dam), jaarletter V (1930).
111. Zilveren Zuurvorkjes (6x) Nederland, lengte 11 cm. € 25,Zilverkeuren: onleesbaar.
115. Zilveren Broodvork Floraal décor, opengewerkt, prachtige afbeeldingen op de vork. Nederland (Haarlem), G. La Court & D. Offenberg, 1947, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm. en breedte 5,5 cm. (vork). Zilverkeuren: CO7, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M (1947). € 60,-
119. Zilveren Cakeprikker Floraal décor, bloem. Nederland (Zandvoort), Wed. W. Visser (Chr. Verhage), Zandvoortse Edelmetaal Gieterij, 1954, tweede gehalte zilver (835), lengte 19 cm. en breedte 2,5 cm. (vork). Zilverkeuren: 2WV, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter € 35,T (1954).
116. Zilveren Broodvork Floraal décor, opengewerkt, prachtige afbeeldingen op de vork. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1930, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. en breedte 5 cm. (vork). Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter V (1930). € 55,-
120. Zilveren Cakeprikker Opengewerkt. Nederland (Schoonhoven), Alb. Meijer, 1928, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. en breedte 3 cm. (vork). Zilverkeuren: AM*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter € 35,S (1928).
109. Zilveren Zuurvorkjes (2x) In originele cassette, getorste steel. Nederland (Schoonhoven), wed. Adrianus Kuijlenburg Pz., 1888, tweede gehalte zilver (835), 13 cm. Zilverkeuren: AK 47, leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter D € 15,(1888).
Lepel- en Schepwerk
112. Zilveren Aspergeschep Opengewerkt, bladdécor. Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1938, tweede gehalte zilver (835), lengte 24 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, kantoorteken C (Den Haag), jaarletter D (1938). € 50,-
VerzamelaarsVeiling
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 18
121. Zilveren Cakeprikker Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), W. & G. Hooijkaas, 1945/1946, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. en breedte 4 cm. (vork). Zilverkeuren: *HH*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), Jaarletter K (kroon) 1945/1946. € 35,-
125. Zilveren Cakeprikker Floraal décor, bloem. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1943, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm. en breedte 2 cm. (vork). Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amster€ 20,dam), jaarletter I (1943).
129. Zilveren Groentelepel Nederland (Amsterdam & Zeist / Zeist), J.A.A. Gerritsen N.V., 1910, tweede gehalte zilver (835), lengte 27 cm., breedte 5.5 cm. (lepel). Zilverkeuren: GZ., leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter A € 40,(1910).
122. Zilveren Cakeprikker Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), Alex Meijer, 1930, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. en breedte 3 cm. (vork). Zilverkeuren: A*M, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter € 35,V (1930).
126. Zilveren Cakeprikker Floraal décor, bloem. Nederland (Schoonhoven), Fa. A. Pluut & Zoon, 1945-1946, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm. en breedte 3,5 cm. (vork). Zilverkeuren: AP, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter K gekroond. € 20,-
130. Zilveren Juslepel Voluutvormig gegraveerd. Nederland (Amsterdam), Jacob Everdse, 1845, lengte 17 cm. Zilverkeuren: JE (anker), leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter L (1845). € 55,-
123. Zilveren Cakeprikker Rijk gedecoreerd. Nederland (Amsterdam), 1949, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. en breedte 2,5 cm. (vork). Zilverkeuren: 4H3, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), Jaarletter O (1949). € 30,-
127. Zilveren Gembercouvert Nederland (Schoonhoven), Pieter van Geelen Ez., 1876, tweede gehalte zilver (835), lengte 18 cm. Zilverkeuren: PG21, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter R (1876). € 55,-
131. Zilveren Juslepel Dubbele filetrand. Engeland (Sheffield), Cooper Brothers & Sons, 1917, sterling zilver, lengte: 19 cm. Zilverkeuren: CB&S, kroon, leeuw, jaar€ 45,letter Z.
124. Zilveren Cakeprikker Getordeerde parelrand, afgewerkt met kroon. Nederland (Schoonhoven), 1944, tweede gehalte zilver (835), lengte 18 cm. en breedte 3 cm. (vork). Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter € 20,J (1944).
128. Zilveren Groentelepel Getordeerde steel, met parelrand. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1902, tweede gehalte zilver (835), lengte 25 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C (Den Haag), jaarletter S (1902). € 40,-
132. Zilveren Juslepel Ronde filetrand. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1911, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm., breedte 5,5 cm. (lepel). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C (Den Haag), € 40,jaarletter B (1911).
VerzamelaarsVeiling
141. Zilveren Klontjestang Duitsland, Wilhelm Binder, gehalte 800, lengte 8 cm. Zilverkeuren: € 10,halve maan, 800.
134. Zilveren Klontjestang Parelrand.Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1885, lengte 13 cm. Zilverkeuren: VK, leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter A (1885). € 40,-
138. Zilveren Klontjestang Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), J. Niekerk, 1971, tweede gehalte zilver (835), lengte 10 cm. Zilverkeuren: N10 (zilversmid), leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter L (1971). € 20,-
142. Zilveren Natfruitlepel Opengewerkt, bladdécor. Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1939, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, kantoorteken C (Den Haag), jaarletter E (1939). € 45,-
135. Zilveren Klontjestang Getordeerde steel. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1858-1924, lengte 14 cm. € 30,Zilverkeuren: VK, zwaard.
139. Zilveren Klontjestang Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), H. Hooijkaas Schoonhovensche zilverfabriek BV, 1931, tweede gehalte zilver (835), lengte 10 cm. Zilverkeuren: *HH* (zilversmid), leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter W (1931). € 20,-
143. Zilveren Natfruitlepel Opengewerkt. Nederland (Schoonhoven / Utrecht), Fa. A.J. Driesen, 1925, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm., breedte 8 cm. (lepel). Zilverkeuren: AJ*D*, leeuw 2 (835), kantoorteken, jaarletter P € 35,(1925).
140. Zilveren Klontjestang Nederland (Schoonhoven), 1965, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter F (1965). € 20,-
144. Zilveren Natfruitlepeltje Floraal décor, opengewerkt. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1938, tweede gehalte zilver (835), lengte 15 cm. en breedte 9 cm. (lepel). Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter D (1938). € 40,-
136. Zilveren Klontjestang Rijk gedecoreerd. Engeland (Sheffield), Henry Williamson Ltd., 1905, sterling zilver, lengte 12 cm. Zilverkeuren: H.W.Ld, leeuw, kroon, € 25,jaarletter N (1905).
VerzamelaarsVeiling
133. Zilveren Juslepel Haags lofje. Nederland (Zeist), J.A.A. Gerritsen NV, 1915, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm. Zilverkeuren: GZ, leeuw 2, kantoorteken B (Utrecht), jaarletter F (1915). € 30,-
137. Zilveren Klontjestang Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), H. Hooijkaas Schoonhovensche zilverfabriek BV, 1968, tweede gehalte zilver (835), lengte 10 cm. Zilverkeuren: *HH* (zilversmid), leeuw 2, kantoorteken M (Schoon€ 25,hoven), jaarletter I (1968).
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 20
145. Zilveren Natfruitlepeltje Floraal décor, opengewerkt. Lengte 16 cm., breedte 6 cm. (lepel). € 30,-
149. Zilveren Olijflepel Opengewerkt, ajourgezaagde bak. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1858-1924, lengte 14 cm., breedte 3,5 cm. (lepel). Zilverkeuren: VK, zwaardje. € 25,-
153. Zilveren Pasteischep Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1858-1924, lengte 19 cm. breedte 6,5 cm. (schep). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoormerk C (Den Haag), jaarletter: € 30,onleesbaar.
146. Zilveren Natfruitlepeltje Floraal décor, opengewerkt. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1896, tweede gehalte zilver (835), lengte 16 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C (Den Haag), jaarletter M (1896). € 25,-
150. Zilveren Pasteischep Getordeerde steel. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1900, lengte 20 cm. breedte 6 cm. (schep). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoormerk C (Den € 45,Haag), jaarletter Q (1900).
154. Zilveren Petit Four tang Rijk gedecoreerd, floraal decor. Duitsland, Christoph Widmann, gehalte 835, lengte 16 cm. Zilver€ 50,keuren: 835CW.
147. Zilveren Natfruitlepeltje Opengewerkt. Nederland (Haarlem), Fa. Moerkerk & Co., 1928-1952, lengte 12 cm., breedte 4,5 cm. (lepel). Zilverkeuren: M14C, zwaard. € 15,-
151. Zilveren Pasteischep Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1906, lengte 22 cm. breedte 7,5 cm. (schep). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoormerk C (Den Haag), jaarletter: W € 40,(1906).
155. Zilveren Petit Four tang Rijk gedecoreerd, parelrand. Duitsland, gehalte 800, lengte 17 cm. Zilverkeuren: 800, halve maan, € 50,kroon.
148. Zilveren Natfruitschep Opengewerkt, parelrand. Nederland (Schoonhoven), Gerrit Greup, 1910, tweede gehalte zilver (835), lengte 26 cm. Zilverkeuren: GG, leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter A (1910). € 30,-
152. Zilveren Pasteischep Rijk gedecoreerd met op steel een afbeelding. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1937, tweede gehalte zilver (835), lengte 22 cm. en breedte 7 cm. (lepel). Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), € 35,jaarletter C (1937).
156. Zilveren Sauslepel Lengte 17 cm. breedte 3,5 cm (lepel). Zilverkeuren: onleesbaar. € 25,-
VerzamelaarsVeiling
165. Zilveren Slavork Getordeerde steel, parelrand. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1902, tweede gehalte zilver (835), lengte 25 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C (Den Haag), jaarletter S (1902). € 45,-
158. Zilveren Sauslepel Nederland, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. breedte 4 cm. Zilverkeuren: onleesbaar. € 20,-
162. Zilveren Schep Opengewerkt. Nederland (Schoonhoven), 1889, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 11 cm. (schep), lengte 32 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter E (1889). € 60,-
166. Zilveren Soeplepel Rijk bewerkt, filetrand, uitlopend op schelpvormende kop. Nederland (Rotterdam), Jan George Grebe Jr., 1840, tweede gehalte zilver (835), lengte 30 cm. breedte 11 cm. (lepel). Zilverkeuren: JGG, leeuw 2, jaarletter T (1853), kantoorteken D (Rotter€ 90,dam). 195 gram.
159. Zilveren Sauslepel Nederland (Groningen), tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. breedte 4,5 cm (lepel). Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken E (Gronin€ 15,gen).
163. Zilveren Schep Amerika, Gorham Corporation, sterling zilver (925), lengte 23 cm., breedte 8 cm. Zilverkeuren: anker, € 45,leeuw, jaarletter, sterling.
167. Zilveren specerijenschepje Getordeerde steel, opengewerkt. Nederland, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm., breedte 2,5 cm. (schep). Zilverkeuren: onleesbaar, € 15,zwaard ‘835’.
160. Zilveren Sauslepel Nederland (Kollum), Fokke Hofman, 1869, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. breedte 5 cm. Zilverkeuren: FH217, leeuw 2 (835), kantoorteken, jaarletter K € 15,(1869).
164. Zilveren Slacouvert Nederland (Amsterdam), Johannes Jacobus Torlau, 1863, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm. Zilverkeuren: JJT, leeuw 2, kantoorteken, € 45,jaarletter D (1863).
168. Zilveren Taartschep Dubbele filetrand. Engeland (Sheffield), Cooper Brothers & Sons, 1917, sterling zilver, lengte: 30 cm. Zilverkeuren: CB&S, kroon, leeuw, jaar€ 90,letter Z. 215 gram. VerzamelaarsVeiling
161. Zilveren Sauslepeltje Bewerkt, lepel afgemaakt met parelrand, vogel en dorpsgezicht. Nederland (Leeuwarden), W.J. Dumerniet, 19281937, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverke€ 25,uren: WDI, leeuw 2.
157. Zilveren Sauslepel Nederland (Schoonhoven), 1939, tweede gehalte zilver (835), lengte 13 cm. breedte 4,5 cm (lepel). Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter € 20,E (1939).
169. Zilveren Taartschep Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer), Koninklijk Van Kempen en Begeer, 1964, lengte 16 cm., breedte 5 cm. Zilverkeuren: VKB, leeuw 2 (835), kantoorteken B (Utrecht), € 60,jaarletter E (1964).
170. Zilveren Taartschep Handvat opengewerkt, voluutvormig. Nederland, 1948, lengte 16 cm., breedte 7 cm. Zilverkeuren: weg€ 45,gesleten.
173. Zilveren Taartschep Handvat opengewerkt, rijk gedecoreerd. Duitsland, gehalte 800, lengte 20 cm., breedte 5 cm. Zilverkeuren: halve maan, kroon, 800. € 35,-
177. Zilveren Tafelblik Rijk gedecoreerd, blad gegraveerd. Nederland, 1852, tweede gehalte ziver (835), lengte 17 cm., breedte 19 cm. Zilverkeuren: YMS, leeuw € 60,2, jaarletter S (1852),
174. Zilveren Taartschep Rijk gedecoreerd. Nederland (Amsterdam), 1947, lengte 14 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M (1947). € 35,-
178. Zilveren Visschep Opengewerkt, floraal decor. Nederland (Amsterdam), Jacob Daniel Arnoldi, 1871, eerste gehalte zilver (925), doorsnede 7 cm. (schep), lengte 32 cm. Zilverkeuren: 3IDA (zilversmid), leeuw 1, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M (1871). 162 gram. € 75,-
171. Zilveren Taartschep Getordeerde steel, blad gegraveerd. Nederland (Utrecht), 1909, lengte 21 cm., Zilverkeuren: B**, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter Z € 45,(1909).
175. Zilveren Taartschep Handvat opengewerkt, rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), 1927, lengte 22 cm., breedte 6 cm. Zilverkeuren: HH, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter € 35,R (1927).
172. Zilveren Taartschep Getordeerde steel, blad gegraveerd. Nederland (Utrecht), 1912, lengte 21 cm., Zilverkeuren: B**, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter C € 40,(1912).
176. Zilveren Taartschep Schep gegraveerd en rijk gedecoreerd. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1858-1924, lengte 30 cm. Zilverkeuren: VK, € 25,zwaard.
VerzamelaarsVeiling
179. Zilveren Visschep Opengewerkt, Haags lofje. Nederland (Schoonhoven), H. Hooijkaas Schoonhovensche zilverfabriek BV, 1956, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 8 cm. (schep), lengte 28 cm. Zilverkeuren: *HH* (zilversmid), leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter W (1956). € 55,-
180. Zilveren Visschep Amsterdams lof, opengewerkt. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1885-1909, lengte 27 cm. Zilverkeuren: VK, leeuw 2, kantoorteken C, (Den Haag), jaarletter € 55,onleesbaar.
185. Zilveren Gelegenheidslepel Fraai gedecoreerd met molen en De Nachtwacht (Rembrandt). Nederland (Amsterdam), 1947, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amster€ 35,dam), jaarletter M (1947).
189. Zilveren lepeltjes - Koninklijk huis (6x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 45,urmerken.
182. Zilveren Vlalepel Nederland (Schoonhoven), 1859, tweede gehalte zilver (835), lengte 22 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, leeuw 2, kantoorteken, € 50,jaarletter Z (1859).
186. Zilveren Gelegenheidslepel Fraai gedecoreerd met molen en fraaie afbeelding op lepel. Nederland (Groningen), 1912, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken E (Groningen), € 35,jaarletter C (1912).
190. Zilveren lepeltjes - Koninklijk huis (9x) Nederland, Van Kempen, 20e eeuw, lengte 11 cm. Zilverke€ 65,uren: zwaard, VK.
183. Zilveren Vorken (10x) Zweden (Lidköping), 1976, gehalte 830, lengte 18 cm. Zilverkeuren: MGAB, L, 830, B10. 450 gram. € 200,-
187. Zilveren lepeltjes - Buitenlandse plaatsen (12x) Buitenland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zilverkeurmerken. € 75,-
191. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 90,urmerken. 155 gram.
188. Zilveren lepeltjes - Diverse motieven (6x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 60,urmerken.
192. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 90,urmerken.
181. Zilveren Visschep Opengewerkt, floraal decor. Nederland (‘s-Hertogenbosch), Antonius Hendrikus der Kinderen, 1863, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 7 cm. (schep), lengte 18 cm. Zilverkeuren: DK44 (zilversmid), leeuw 2 (835), kantoorteken, jaarletter D (1863). € 30,-
Gelegenheidslepels
184. Zilveren Gelegenheidslepel Fraai gedecoreerd met molen en landelijk landschap. Nederland (Den Haag), 1905, tweede gehalte zilver (835), lengte 24 cm., breedte 5 cm. (lepel). Zilverkeuren: DJ, leeuw 2 (835), kantoorteken C (Den Haag), € 45,jaarletter V (1905).
VerzamelaarsVeiling
193. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 90,urmerken.
197. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 85,urmerken.
201. Zilver Lepel- en Schepwerk (19-delig) Repousse, diverse lepel- en schepwerk, verschillende couverts. Amerika, S. Kirk & Son / Stieff, sterling € 550,zilver. 2210 gram.
194. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 90,urmerken.
198. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (6x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 50,urmerken.
202. Zilver Lepel- en Schepwerk (23-delig) Repousse, diverse lepel- en schepwerk, verschillende couverts. Amerika, S. Kirk & Son / Stieff, sterling € 350,zilver. 834 gram.
195. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 90,urmerken.
199. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (6x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 45,urmerken.
203. Zilveren Aardappellepel Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 21 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 45,Son, sterling.
Collectie ‘The Stieff Company’
196. Zilveren lepeltjes - Nederlandse plaatsen (12x) Nederland, diverse zilversmederijen, 19e en 20e eeuw, lengte 12 cm. Zilverkeuren: zwaard, zilverke€ 90,urmerken. 152 gram. 24
VerzamelaarsVeiling
200. Zilver Lepel- en Schepwerk (15-delig) Repousse, diverse lepel- en schepwerk, verschillende couverts. Amerika, S. Kirk & Son / Stieff, sterling € 200,zilver. 447 gram.
204. Zilveren Aspergeschep Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver en stainless, € 35,lengte 23 cm.
209. Zilveren Botermessen (8x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver en stainless, lengte 16 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 80,Son, Stainless. 320 gram.
213. Zilveren Compotelepel Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver, lengte 22 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & Son Inc. Sterling € 30,-
206. Zilveren Botermesje Repousse. Amerika, Stieff Silver, sterling zilver, lengte 18 cm. Zilver€ 20,keuren: Sterling - Stieff.
210. Zilveren Bouillonlepels (6x) Repousse. Amerika, Stieff Silver, sterling zilver, lengte 16 cm. Zilverkeuren: Sterling - Stieff. 295 gram. € 130,-
214. Zilveren Dessertmessen (2x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver en stainless, lengte 23 cm. Zilverkeuren: Kirk, sterling handle, stainless blade. 160 gram. € 40,-
207. Zilveren Botermesje Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver, lengte 18 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & Son Inc. Sterling € 20,-
211. Zilveren Bouillonlepels (7x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 16 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 110,Son, sterling. 247 gram.
215. Zilveren Dessertmessen (2x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver en stainless, lengte 23 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 30,Son, Stainless.
212. Zilveren Compotelepel Repousse. Amerika, Stieff Silver, sterling zilver, lengte 22 cm. Zilver€ 40,keuren: Sterling - Stieff.
216. Zilveren Dessertmessen (4x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver en stainless, lengte 23 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & Son, Sterling handle Stainless Steel . € 65,263 gram.
208. Zilveren Botermessen (6x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte14 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 75,Son, sterling. 166 gram.
VerzamelaarsVeiling
205. Zilveren Bonbonlepels (3x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 13 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 40,Son, sterling.
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 26
217. Zilveren Dessertmessen (7x) Repousse. Amerika, The Stieff & Co., sterling zilver en stainless steel, lengte 23 cm. Zilverkeuren: The Stieff & Co Stainless Steel Sterling € 125,handle. 501 gram.
221. Zilveren Dinermessen (2x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver en stainless, lengte 25 cm. Zilverkeuren: Kirk, sterling handle, stainless blade. 185 gram. € 45,-
225. Zilveren Grapefruitlepels (4x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 15 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 60,Son, sterling.
218. Zilveren Dessertvorken (7x) Repousse. Amerika, Stieff Silver, jaren ‘20, sterling zilver, lengte 18 cm. Zilverkeuren: Sterling - Stieff € 160,Reg. 393 gram.
222. Zilveren Dinermessen (6x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver en stainless, lengte 25 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 110,Son, Stainless. 426 gram.
226. Zilveren Ijslepel Repousse. Amerika, Stieff Silver, jaren ‘20, sterling zilver, lengte 16 cm. Zilverkeuren: Sterling - Stieff € 15,- Reg.
219. Zilveren Dessertvorken (7x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 18 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 145,Son, sterling. 366 gram.
223. Zilveren Dinervorken (8x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 20 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 220,Son, sterling. 556 gram.
227. Zilveren Juslepel Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver, lengte 16 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & Son Inc. Sterling € 20,-
220. Zilveren Dinerlepels (2x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 21 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 60,Son, sterling.
224. Zilveren Gebaksvorkjes (8x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 16 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 130,Son, sterling. 285 gram.
228. Zilveren Koffielepels (12x) Repousse. Amerika, Stieff Silver, sterling zilver, lengte 14 cm. Zilverkeuren: Sterling - Stieff. 262 gram. € 110,-
VerzamelaarsVeiling
233. Zilveren Spekvork Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver, lengte 19 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & Son Inc. Sterling € 20,-
237. Zilveren Visvorkjes (8x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 13 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 80,Son, sterling. 174 gram.
230. Zilveren Olijflepel Repousse. Amerika, Stieff Silver, sterling zilver, lengte 15 cm. Zilver€ 10,keuren: Sterling - Stieff.
234. Zilveren Theelepels (10x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver, lengte 11 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & Son Co, € 60,925/1000 132.
238. Zilveren Vleesvork (koud vlees) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 20 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 40,Son, sterling.
231. Zilveren Onderzetters (4x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, sterling zilver, doorsnede 8 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & Son Inc, € 70,925/1000 17F. 158 gram.
235. Zilveren Theelepels (12x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 13 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 160,Son, sterling. 352 gram.
239. Zilveren Vleesvork (koud vlees) Repousse. Amerika, Stieff Silver, sterling zilver, lengte 20 cm. Zilver€ 40,keuren: Sterling - Stieff.
232. Zilveren Pasteischep Repousse. Amerika, The Stieff Co., sterling zilver, lengte 26 cm. Zilverkeuren: The Stieff Co., Stainless € 20,steel, sterling handle.
236. Zilveren Theelepels (6x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 13 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 85,Son, sterling, H. 187 gram.
240. Zilveren Vleesvork (koud vlees) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 19 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 25,Son, sterling. VerzamelaarsVeiling
229. Zilveren Mosterd- en Zoutlepeltjes (3x) Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 7 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 5,Son, sterling.
241. Zilveren Vruchtenlepel Repousse. Amerika, S. Kirk & Son, 1932-1979, sterling zilver, lengte 23 cm. Zilverkeuren: S. Kirk & € 55,Son, sterling.
245. Zilveren Bonbon Mandje Met parelrand. Nederland (Schoonhoven), Alb. Meijer, 1918, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 15 cm. en hoogte 6 cm. Zilverkeuren: AM*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter I (1918). € 50,-
249. Zilveren Bonbon Mandje Met parelrand. Nederland (Schoonhoven), H. Hooijkaas Schoonhovensche zilverfabriek BV, 1925, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 18 cm., lengte 10 cm. Zilverkeuren: HH (zilversmid), leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter € 35,P (1925).
246. Zilveren Bonbon Mandje Op 4 pootjes. Nederland (Schoonhoven), G. Wijland, 1979, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 19 cm., hoogte 9 cm. Zilverkeuren: GW, jaarletter U, leeuw 2, kantoortek€ 50,en M.
250. Zilveren Bonbon Mandje (2x) Engeland (Chester), George Nathan & Ridley Hayes, 1896, sterling zilver, doorsnede 12 cm. Zilverkeuren: G.N R.H, leeuw, teken Chester, € 30,jaarletter N.
247. Zilveren Bonbon Mandje Op 4 pootjes. Nederland (Hoorn), J. Mes, 1916, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 14 cm., hoogte 6 cm. Zilverkeuren: JM, jaarletter G, € 40,leeuw 2.
251. Zilveren Broodmand Floraal décor, opengewerkt. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1968, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 35 cm. en hoogte 14 cm. Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter I (1968). 738 gram. € 300,-
248. Zilveren Bonbon Mandje Met parelrand. Nederland (Haarlem), A. Presburg, 1940, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 16 cm. en hoogte 6 cm. Zilverkeuren: AP3, leeuw II, stadsmerk A, jaarletter F. € 35,-
252. Zilveren Broodmand Opengewerkt, vijlschade aan de onderkant. Nederland (Amsterdam), 1937, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 33 cm, hoogte 7 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken A, € 260,jaarletter C. 577 gram.
Manden en Schalen
242. Zilveren Amuseschaaltjes (4x) Nederland (Den Haag / Zaandam), Siebel BV, 1997, eerste gehalte zilver (925), doorsnede 6,5 cm. Zilverkeuren: S*, leeuw 1, kantoorteken € 40,R, jaarletter N.
243. Zilveren Bonbon Mandje Met parelrand. Nederland (Schoonhoven), H. Hooijkaas Schoonhovensche zilverfabriek BV, 1955, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 13 cm., hoogte 5 cm. Zilverkeuren: *H.H* (zilversmid), leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter € 55,U (1955).
244. Zilveren Bonbon Mandje Met parelrand. Nederland (Schoonhoven), J. Krins, 1961, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 12 cm., lengte 5 cm. Zilverkeuren: JK (zilversmid), leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter B (1961). € 50,28
VerzamelaarsVeiling
257. Zilveren Muntschaaltje Gehalte 800, doorsnede € 15,7 cm.
261. Zilveren Schaaltje Op voet. Amerika, sterling zilver, doorsnede 14 cm., hoogte 8 cm. Zilverkeuren: Sterling weighted. € 50,-
254. Zilveren Mandje Op 4 pootjes. Engeland (Chester), 1913, sterling zilver, doorsnede 8 cm., hoogte 3,5 cm. Zilverkeuren: leeuw, teken Chester, jaarletter N, € 40,zilversmid onleesbaar.
258. Zilveren Potje en Schaaltje China (Tianjin), Shang (YC Co.), 18901940. Hoogte 4 cm. € 30,-
262. Zilveren Schaaltje Met handvat. Sterling zilver, doorsnede 15 cm., hoogte 11 cm. Zilverkeuren: D.H. Sterling, A66H. € 45,-
255. Zilveren Mandje Opengewerkt. Duitsland, gehalte 800, doorsnede 8 cm. Zilverkeuren: 800, halve maan, kroon. € 25,-
259. Zilveren Schaaltje Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1928, doorsnede 18 cm., hoogte 5 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, jaarletter S € 105,(1928). 230 gram.
263. Zilveren Schaaltje Met ingelegd glasschaaltje. Afbeelding van Noordkaap: ‘Norge Nordkap’ Noorwegen (Bergen), Kristian M. Hestenes, gehalte 925, doorsnede 8 cm. Zilverkeuren: 925 en zilversmid € 25,keurmerk.
256. Zilveren Muntschaaltje Met munt Zwitserse kanton Tigurinae. Gehamerd schaaltje. Zwitserland (Zürich), Schelhaas, begin 20e eeuw, gehalte 800, doorsnede 11 cm. Zilverkeuren: Schelhaas 800. € 40,-
260. Zilveren Schaaltje Rijk gedecoreerd. Eind 19e eeuw, gehalte 835, doorsnede 13 cm., hoogte 7 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, € 55,jaarletter, leeuw, C, ster.
264. Zilveren Schaaltje (2x) Op pootjes. Tiffany & Co., € 45,doorsnede 4,5 cm. VerzamelaarsVeiling
253. Zilveren Broodmand Opengewerkt, 2 hengsels vastgehouden door leeuwenkoppen. Nederland (Haarlem), A. Presbrug & A.A. Hoogteiling, 1919-1924, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 27 cm, hoogte 10 cm. Zilverkeuren: P+H, leeuw € 200,2. 436 gram.
Rookgerei
265. Zilveren Schaaltje (2x) Opengewerkt, inscriptie: 23-8-’52. Doorsnede 11 cm. Zilver€ 30,keuren: SO
269. Zilveren Asbak Nederlands landschap. Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1910, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 15 cm. Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter A € 50,(1910).
273. Zilveren Strooibus Op voet. Amerika (Meriden), Ellmore Silver Co. Inc., sterling zilver (925), hoogte 13 cm. Zilverke€ 60,uren: E leeuw, Sterling.
266. Zilveren Schaaltje (3x) Opengewerkt. Amerika (Rhode Islands), sterling zilver, doorsnede 8 cm. Zilverkeuren: ‘Gorham’, € 55,‘Sterling’, 20804.
270. Zilveren Asbak Afgebeeld De Nachtwacht. Inscriptie: Ter nagedachtenis aan A. Goldbohm. Nederland (Den Haag), tweede gehalte zilver (835), doorsnede 12 cm. Zilverkeuren: JF+, leeuw 2, kantoorteken B (Den Haag), jaarletter € 40,onleesbaar.
274. Zilveren Strooibus Balustervorming. Engeland (Londen), John George Smith, 1900, sterling zilver, hoogte 13 cm. Zilverkeuren: J.S, leeuw, jaarletter E (1900), teken € 50,Londen.
267. Zilveren Schaaltjes (5x) Floraal décor, gematteerd. Moh Silver, doorsnede 9 cm. 159 € 75,gram.
271. Zilveren Asbak Nederland (Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederijen NV/BV, 1917, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 16 cm. Zilverkeuren: ZZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), € 35,jaarletter H (1917).
275. Zilveren Strooibus Balustervormig. Hoogte 11 cm.
€ 40,-
Strooibussen
268. Zilveren Soezenmand Op 4 pootjes. Nederland (Schoonhoven), G. Wijland, 1979, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 22 cm., hoogte 11 cm. Zilverkeuren: GW, jaarletter U, leeuw 2, kan€ 100,toorteken M. 216 gram. 30
VerzamelaarsVeiling
272. Zilveren Strooibus Op voet. Amerika, sterling zilver (925), hoogte 12 cm. Zilverke€ 80,uren: Sterling, F, 67.
276. Zilveren Strooibusjes (2x) Hoogte 5 cm. Duitsland, gehalte 800. Zilverkeuren: halve maan, € 50,kroon, 800.
277. Zilveren Strooibussen (2x) Engeland (Birmingham), Charles S. Green & Co., 1937, sterling zilver, hoogte 9 cm. Zilverkeuren: CSG&Co., € 50,leeuw, teken Birmingham, jaarletter N (1937).
281. Zilveren Cabaret Randen rijk bewerkt. Engeland (Birmingham), 1968, sterling zilver (925), doorsnede 22 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, anker, leeuw, jaarletter T (1968). 359 € 160,gram.
279. Zilveren Suikerbus Getorste banden, op voet. Amerika, sterling zilver, hoogte: 18 cm. Zilverkeuren: Sterling 1106. 159 gram. € 100,Tafelzilver
280. Zilveren Cabaret Engeland (Sheffield), 1919, sterling zilver (925), doorsnede 30 cm. Zilverkeuren: BRS, kroon, leeuw, jaarletter B € 350,(1919). 842 gram.
278. Zilveren Suikerbus Balustervormig. Engeland (Londen), Boodle & Dunthorne, 1965, sterling zilver, hoogte 16 cm. Zilverkeuren: B&D, leeuw, teken Londen, jaarletter K (1965). 241 gram. € 150,-
282. Zilveren Dienblaadje Prachtig design. Vijlschade aan de rand. Engeland (Londen, Haymarket), R. & S. Garrrard & Co., 1900, sterling zilver, doorsnede 24 cm. Zilverkeuren: Kantoorteken Londen, leeuw, jaarletter E, R&S Garrard & Co. 749 gram. € 750,VerzamelaarsVeiling
283. Zilveren Dienblad Floraal décor, leunend op 4 gedecoreerde pootjes. Bovenzijde gegraveerd met familiewapen met ondertekst: ‘Ut Tibi Sic Alteri’ (Kijk naar de ander zoals naar jezelf). Engeland (Londen), Jonathan Hayne, 1830, sterling zilver (925), doorsnede € 3000,58 cm. en hoogte 6 cm. Zilverkeuren: JH, keurmerk Londen, leeuw (925), jaarletter P (1830). 4575 gram.
284. Zilveren Dienblad Floraal décor, leunend op 4 gedecoreerde pootjes. Bovenzijde gegraveerd. Portugal (Porto), 1886-1938, gehalte .833, doorsnede 48 cm. en hoogte 6 cm. Zilverkeuren: zwijn II, leeuw. 1710 gram. 32
VerzamelaarsVeiling
€ 700,-
292. Zilveren Sauspannetje Houten steel. Amerika (North Attleboro) Frank M. Whiting, sterling zilver, lengte 21 cm. Zilverkeuren: Sterling, Frank M. Whiting. 175 gram. € 100,-
293. Zilveren Sauspannetje (3x) Amerika (Brooklyn / New York), Reverse Silver Co., begin 20e eeuw, sterling zilver, lengte 20 cm. Zilverkeuren: paard, sterling 542. 229 gram. € 120,-
286. Zilveren Glashouder Opengewerkt. Rusland, gehalte 875, midden 20e eeuw. Zilver€ 40,keuren: 875, NXK.
287. Zilveren Koektrommel Parelrand. Gehalte 835, midden 20e eeuw. Zilverkeuren: DA+, € 250,835, ZII. 410 gram.
290. Zilveren Olie- en Azijnstel Rijk gedecoreerd en gegraveerd. Engeland (Sheffield), Hawksworth Eyre & Co., 1860, sterling zilver, hoogte 27 cm., breedte 20 cm. Zilverkeuren: HE&Co, kroon, S, leeuw, jaarletter. € 400,554 gram.
294. Zilveren Suikerpot Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1941, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 10 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, kantoorteken C (Den Haag), jaarletter G (1941). € 160,317 gram.
288. Zilveren Komfoor Nederland (Amsterdam), Daniel Jan de Haas, 1876, eerste gehalte zilver (925), hoogte 9 cm. doorsnede 11 cm. Zilverkeuren: jaarletter R, DH, kantoorteken A, leeuw 1. 238 gram. € 240,-
291. Zilveren Pepermolen Rijk gedecoreerde molen van Peugeot Lion. Nederland (Schoonhoven), W. & G. Hooijkaas, 1925, tweede gehalte zilver (835), hoogte 7 cm. Zilverkeuren: *HH*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), Jaarletter € 60,P 1925.
295. Zilveren Suikerpot Bloemendécor, binnenzijde goudkleurig. Gehalte 900. Doorsnede 9,5 cm. Zilverkeuren: 900 AG 1. 194 € 100,gram. VerzamelaarsVeiling
285. Zilveren Drinkhoorn Rijk gedecoreerd. Rusland, Kubachi, 1965, lengte 22 cm. Zil€ 90,verkeuren: KXK5
289. Zilveren Lekbakje Engeland (Birmingham), Henry Hobson & Sons, 1903, sterling zilver, doorsnede 6 cm. Zilverkeuren: HH&S, leeuw, teken Birmingham, jaarletter D € 50,(1903).
299. Zilveren Theezeefje Hollands landschap afgebeeld. Nederland (Amsterdam), 1906, tweede gehalte zilver (835), lengte 14 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, jaarletter € 40,W, kantoorteken A.
303. Zilveren Theezeefje Hollands landschap afgebeeld. Nederland, 1925, tweede gehalte zilver (835), lengte 13 cm. Zilverke€ 30,uren: leeuw 2, jaarletter P.
300. Zilveren Theezeefje Hollands landschap afgebeeld. Nederland (Zaandijk / Amsterdam / Haarlem), Gerardus Schoorl, 1908, tweede gehalte zilver (835), lengte 14 cm. Zilverkeuren: G7S, leeuw 2, jaar€ 40,letter Y, kantoorteken A.
304. Zilveren Theezeefje Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), W. & G. Hooijkaas, 1963, tweede gehalte zilver (835), lengte 14 cm. Zilverkeuren: *HH*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoon€ 30,hoven), Jaarletter D.
297. Zilveren Theebus Floraal décor. Engeland (Londen), Samuel Boyce Landeck, 1895, sterling zilver, hoogte 15 cm., breedte 9 cm. Zilverkeuren: SBL, leeuw, U, F, stadsmerk Londen. 368 gram. € 300,-
301. Zilveren Theezeefje Opengewerkte rand en floraal gedecoreerd. Nederland (Amsterdam), tweede gehalte zilver (835), lengte 14 cm. Zilverkeuren: kantoorteken € 35,A, leeuw 2 (835).
305. Zilveren Theezeefje Nederland (Amsterdam), 1947, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: jaarletter M, € 25,leeuw 2, kantoorteken A.
298. Zilveren Theebus Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten N.V., 1925-1961, doorsnede 17 cm., hoogte 11 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2, € 250,kantoorteken C. 596 gram.
302. Zilveren Theezeefje Italië (Florence), Coppini Panci, egin 20e eeuw, gehalte 800, lengte 12 cm. Zilverkeuren: Coppini 800 € 30,Panci.
306. Zilveren Theezeefje Nederland (Schoonhoven), Schoonhovensche Zilverfabriek H. Hooijkaas B.V., 1917, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: HH, leeuw 2, jaarletter H. € 20,-
296. Zilveren Suikerpot Op pootjes. Vermoedelijk Arabië, gehalte 925. zilverkeuren: arabische tekens, 925. 168 gram. € 85,-
VerzamelaarsVeiling
307. Zilveren Theezeefje Nederland (Schoonhoven), Gebr. T. & J. Huisman, 1945-1946, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: GH3, jaarletter K, € 15,leeuw 2, kantoorteken M.
310. Zilveren Kandelaar Op voet, 4 armen, vierkant model met decor van guirlandes, strikken en floraal decor. Stam op vierkante geprofileerde voet. Voor kaarsen tot 23 mm. Nederland (Zeist-Voorschoten), Koninklijke van Kempen & Begeer, tweede gehalte (835), hoogte 45 cm. en breedte 29 cm. Zilverkeuren: ‘VKB’, ‘835’, € 700,‘ZII’. 1770 gram.
314. Zilveren Kandelaar Modern design. Met 3 armen voor kaarsen tot 23 mm. Duitsland, Lutz & Weiss, gehalte 925, doorsnede 20 cm. Zilverkeuren: LW, halve maan, € 130,kroon, 925. 250 gram.
311. Zilveren Kandelaar Rijk gedecoreerd. Vermoedelijk Portugees, gehalte 800, hoogte 37 cm., breedte 32 cm. Zilverkeuren: **33, 800, R. 800 gram. € 300,-
315. Zilveren Kandelaar Voor kaarsen tot 13 mm. Met kaarsendover, rijk bewerkt. Cement € 35,gevuld, hoogte 8 cm.
312. Zilveren Kandelaar Modern design. Met 3 armen voor kaarsen tot 23 mm. Nederland, 1956, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 17 cm. Zilverkeuren: zilversmid onleesbaar, leeuw 2, kantoorteken onleesbaar, jaarletter W (1956). 400 € 250,gram.
316. Zilveren Kandelaar Op voet, voor kaarsen tot 23 mm. Amerika, sterling zilver, midden 20e eeuw, hoogte 8 cm. en doorsnede 9 cm. (voet). Zilverkeuren: Sterling, weighted, -W-. 274 gram. € 35,-
308. Zilveren Theezeefje Nederland (Schoonhoven), 1857, tweede gehalte zilver (835), lengte 14 cm. Zilverkeuren: jaarletter X, leeuw 2, kantoorteken M. € 15,Kandelaars
309. Zilveren Kaarsenhouder Voor kaarsen t/m 45 mm. Engeland (Birmingham), 1980, sterling zilver, breedte 18 cm. 692 gram. € 350,-
VerzamelaarsVeiling
313. Zilveren kandelaar Op voet. Sterling zilver, hoogte 17 cm., doorsnede 10 cm. Datum gegraveerd: 3-9-1968. Zilverkeuren: € 140,925 sterling. 274 gram.
Thee- en koffieserviezen
317. Zilveren Kandelaar Op voet, voor kaarsen tot 23 mm. Amerika (Rhode Islands), Gorham zilver, midden 20e eeuw, hoogte 9 cm. en doorsnede 8 cm. (voet). Zilverkeuren: ‘Gorham Sterling’, ‘leeuw, anker, B’ en ‘948’ en ‘weighted reinforced with other € 25,metal’.
318. Zilveren Kandelaars (2x) Cement gevuld. Rijk gedecoreerd. Nederland (Utrecht), 1972 / 1973, eerste gehalte zilver. Hoogte 17 cm. Zilverkeuren: leeuw 1, kantoorteken B, jaarletter M/N. 1453 gram. € 260,-
319. Zilveren Kandelaars (2x) Engeland (Londen), Walter, John, Michael, Stanley Barnard & Robert Dubock, 1908, sterling zilver (925), doorsnede 11 cm. (poot). Zilverkeuren: B WMJS RD, jaarletter N. € 60,-
320. Zilveren reis-kandelaartje Replica van het origineel uit de 19e eeuw, incl. echtheidscertificaat etc. Nederland (Zoetermeer), Koninklijk Begeer, 1993, eerste gehalte zilver (925). Zilverkeuren: gekroonde B, leeuw 1, jaarletter J (1993), kantoorteken R, NGZK. € 40,36
321. Zilveren Koffie- en theeservies (3-delig) Djokja zilver, floraal décor. Gehalte 800, hoogte 20 cm., doorsnede Zilverkeuren: R 800, DELUX. 1939 € 800,gram.
VerzamelaarsVeiling
322. Zilveren Koffie- en theeservies (4-delig) Koffiekan, theepot, suikerpot en melkkan op voet. Rijk gedecoreerd, veelkantig, gegraveerd. Engeland (Londen), John & George Angel, 1845, hoogte 30 cm. Zilverkeuren: ‘JA&GA’, stadsmerk (Londen), belastingmerk, jaarletter € 1250,(1845). 2232 gram.
325. Zilveren Koffieservies (3-delig) Hoogte 56 cm. Zilverkeuren: EL, M, Gekroonde W, N, S7. 1038 gram.
€ 450,-
324. Zilveren koffie- en theeservies (4-delig) Koffiekan, theepot, suikerpot en melkkan op voet. Rijk gedecoreerd, bloemmotief. Nederland (Den Bosch, Utrecht, Voorschoten), Koninklijke Nederlandse Edelmetaalbedrijven Kempen Begeer & Vos, 1921, tweede gehalte zilver (835), hoogte 20 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, KBV, jaarletter L € 700,(1921). 1510 gram.
326. Zilveren Koffieservies (3-delig) Op voet. Amerika, sterling zilver (925), hoogte 25 cm. Zilverkeuren: Sterling, R B. 824 gram.
€ 420,-
VerzamelaarsVeiling
323. Zilveren Koffie- en theeservies (4-delig) Koffiekan, theepot, suikerpot en melkkan op voet. Rijk gedecoreerd. Djokja zilver, Moeljodihardjo (Mulyo Pratono), na 1936, hoogte 16 cm. Zilverkeuren: ‘800MD’. 2160 € 750,gram. 2160 gram.
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 38
327. Zilveren Melk- en Suikerset (2-delig) Parelrand. Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer), Koninklijk Van Kempen en Begeer, 1961-heden, hoogte 12 cm. Zilverkeuren: VKB, ZII, 835. 402 gram. € 200,-
331. Zilveren Melk- en Suikerset (3-delig) Strak, modern design. Duitsland (Bremen-Hemelingen), M.H. Wilkens & Söhne, gehalte 830, breedte 28 cm., hoogte 5 cm. Zilverkeuren: zilversmid, halve maan, kroon, € 185,830. 374 gram.
328. Zilveren Melk- en Suikerset (2-delig) Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer), Koninklijk Van Kempen en Begeer, 1961-heden, hoogte € 150,12 cm. Zilverkeuren: VKB, ZII, 835. 309 gram.
332. Zilveren Melkan Op voet, gewerkte rand, kannetje gedeukt. Nederland (Amsterdam), Elise Henri de Haas, 1838, eerste gehalte zilver (925), 10 cm. hoog en 15 cm. breed (inclusief handgreep). Zilverkeuren: EH, J.Verschuur, leeuw 1, jaarletter € 130,D (1838). 259 gram.
329. Zilveren Melk- en Suikerset (2-delig) Strak, modern design. Duitsland (Bremen-Hemelingen), M.H. Wilkens & Söhne, gehalte 830. Zilverkeuren: € 125,zilversmid, halve maan, kroon, 830. 248 gram.
333. Zilveren Melkkan Nederland (Amsterdam), Johan Georg Meijer Sr., 1843, eerste gehalte zilver (925), hoogte 10 cm., doorsnede 12 cm. Zilverkeuren: JGM, leeuw 1, kantoorteken, SI. 216 € 110,gram.
330. Zilveren Melk- en Suikerset (3-delig) Mist knopje. Pootjes gedecoreerd met parelrand. Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer), Koninklijk Van Kempen en Begeer, 1969, eerste gehalte zilver (925), doorsnede 23 cm. Zilverkeuren: VKB, leeuw 1, kantoorteken C (Den Haag), jaarletter J (1969). 475 gram. € 200,-
334. Zilveren Theepot Rijk gedecoreerd, floraal décor. Engeland (Londen), George Burrows II, 1822, sterling zilver, hoogte 13 cm. en breedte 27 cm. (inclusief handgreep). Zilverkeuren: GB, leeuw, stadsmerk Londen, belastingteken, jaarletter G (1822). 716 € 360,gram. 716 gram.
VerzamelaarsVeiling
336. Zilveren Theepot Rijk gedecoreerd, floraal décor. Engeland (Londen), William Hunter II, 1827, sterling zilver, hoogte 13 cm. en breedte 24 cm. (inclusief handgreep). Zilverkeuren: WH, leeuw, stadsmerk Londen, belastingteken, jaarletter M € 300,(1827). 610 gram. 610 gram.
339. Zilveren Theeservies (3-delig) Theepot, suikerpot en melkkan op voet, balustervormig. rijk gedecoreerd met floraal decor. Engeland (Birmingham), George Nathan & Ridley Hayes, 1913, hoogte 24 cm. Zilverkeuren: ‘GNRH’, koffiepot: Chester, theepot: Chester, melkkan: Chester (1914), suikerpot: Chester, jaarletter € 550,(1913). 1105 gram.
337. Zilveren Theepot Met parelrand. Gehalte 835, hoogte 16 cm. en breedte 26 cm. Zilverkeuren: 835. 509 gram. 509 gram. € 250,-
338. Zilveren Theepot Strak, modern design. Duitsland (Bremen-Hemelingen), M.H. Wilkens & Söhne, gehalte 830, breedte 20 cm., hoogte 14 cm. Zilverkeuren: zilversmid, halve maan, kroon, € 200,830. 464 gram.
340. Zilveren Theeservies (3-delig) Gehalte 835, midden 20e eeuw. Zilverkeuren: DA+, 835, ZII. 950 gram.
335. Zilveren Theepot Rijk gedecoreerd, floraal décor. Engeland (Londen), Edward Barton, 1834, sterling zilver, hoogte 17 cm. en breedte 28 cm. (inclusief handgreep). Zilverkeuren: EB, leeuw, stadsmerk Londen, belastingteken, jaarletter T (1834). 701 € 350,gram. 701 gram.
€ 400,-
VerzamelaarsVeiling
341. Zilveren Theeservies (3-delig) Theepot, suikerpotje en lepelvaasje met parelrand. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, 1912, tweede gehalte zilver (835). Zilverkeuren: VK, leeuw 2 € 240,(835), jaarletter C (1912). 572 gram.
Vazen
342. Zilveren Theeservies (5-delig) Theepot, komfoor, lepelvaasje, melkkan en dienblad. Nederland (Zeist), Gerritsen & Van Kempen NV, 1931, tweede gehalte zilver (835), breedte 45 cm. Zilverkeuren: GVK, leeuw 2, kantoorteken, jaarletter W. 1965 gram. € 800,40
343. Zilveren Theeservies (6-delig) Handgemaakt, rijk gedecoreerd, bloemdecor. Vermoedelijk Duitsland, gehalte 835, hoogte 24 cm. Zilverke€ 800,uren: 835, driehoek. 1887 gram.
VerzamelaarsVeiling
344. Zilveren Vaas op voet Rijk gedecoreerd, rand. Engeland (Sheffield), James Deakin & Sons (John & William Deakin), 1912, gehalte 925, doorsnede voet 10,5 cm. en hoogte 28 cm.. Zilverkeuren: JDWD’, kroon (Sheffield), leeuw (925), jaarletter K (1902). 463 € 280,gram.
Diversen
349. Zilveren Borstel Rijk gedecoreerd, met prachtige afbeelding. Doorsnede 12 cm. Zilverkeuren: LUV… (niet goed € 50,leesbaar). 233 gram.
346. Zilveren Vaasje Onderzijde gescheurd. Nederland (Den Bosch, Utrecht, Voorschoten), Koninklijke Nederlandse Edelmetaalbedrijven Kempen Begeer & Vos, 1922, tweede gehalte zilver (835), hoogte 20 cm. Zilverkeuren: leeuw 2, KBV, € 50,jaarletter M (1922).
350. Zilveren Borstels, kam en spiegel Rijk gedecoreerd, mensen omringd met floraal décor. Amerika (Wallingford, Connecticut), R. Wallace & Sons, sterling zilver, pattern 1903. Zilverkeuren: RW&S, Sterling, Pat. 1903, 3000). € 150,655 gram.
353. Zilveren Schaar met gordel- of rokhaak Floraal décor, rijk gedecoreerd, aan jasseronketting. Nederland (Schoonhoven), Adrianus Koppenol, 1783-1811, lengte 15 cm. (schaar). Zilverkeuren: stadswapen Schoonhoven, AK, € 175,belastingteken O.
347. Zilveren Vaasje Op voet. Gehalte 800, hoogte 7 cm. Zilverkeuren: 800 € 20,-
348. Zilveren Vaasjes (3x) Peru, gehalte 925, hoogte 7 cm. Zilverkeuren: 925, sterling, EPU, € 75,A MANO, Peru.
352. Zilveren Make-up doosje Gegraveerd, inhoud verwijderd. Mexico, Plat-Mex-S.A., sterling zilver, doorsnede 7,5 cm. Zilverkeuren: Sterling 925, Platmex-s.a., 20. € 40,-
351. Zilveren Eeuwigdurende kalender Ca. 1700. Calendarium Perpetuum. Gegraveerd met bloemdécor, openingen onthullen de sterrenbeelden, maanden, zonsopgang, lengte van dag en nacht. De keerzijde toont de dagen van de week. Gegraveerd met een € 500,gekroon monogram.
345. Zilveren Vaasje Parelrand. Nederland, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 3 cm., hoogte 20 cm. Zilverkeuren: € 85,zwaard.
354. Zilveren Spiegel Afgewerkt met Parelrand. Duitsland, gehalte 835, lengte 16 cm. Zilverkeuren: halve maan, kroon, 835, K. € 30,VerzamelaarsVeiling
355. Zilveren Doosje Vietnam, Bink Minh, gehalte 900, hoogte 8 cm. Zilverkeuren: Vietnam, H-T-X Bink Minh, 0900. € 50,-
358. Odeurflesje Hoogte 9 cm., zilveren dopje.
€ 35,-
362. Lot: Zilveren Fotolijsten (4x) Bewerkte randen, ook Djokja. 4 objecten. 312 gram. € 140,-
Lots
356. Zilveren Bierfles Afkomstig uit het huwelijksgeschenk voor Prins Bernhard van Van Vollenhovens Bierbrouwerij uit Amsterdam, 1937, lengte 24 cm. 264 gram. € 170,-
357. Zilveren Pennen (2x) Gegraveerd décor, inscriptie: naam. Gehalte 925, lengte 14 cm. € 50,Zilverkeuren: Argent 925 42
VerzamelaarsVeiling
359. Lot: Zilveren Asbakken (7x) Rijk gedecoreerd, ook Djokja. 7 objecten. 510 gram. € 230,-
363. Lot: Zilveren Miniaturen (3x) Diverse miniaturen. 3 ob€ 100,jecten. 160 gram.
360. Lot: Zilveren Asbakken (7x) Rijk gedecoreerd, ook Djokja. 7 objecten. 516 gram. € 230,-
364. Lot: Zilveren Miniaturen (3x) Tafel, stoel en bank. Nederlands. 3 objecten. Zilverkeuren: € 40,zwaard, XXX
361. Lot: Zilveren Bonbon Mandje, Lekbakje, Asbak en Pillendoosje Opengewerkt bonbonmandje Lekbakje Pillendoosje vierkant geontourneerd met verhoogd deksel. Bewerkt met filigrainwerk. Nederland (Haarlem / Amsterdam), Zaanlandse Zilversmederij, tweede gehalte zilver (835), 6 cm. breed. Zilverkeuren: ‘ZZ’ € 150,en zwaard.
365. Lot: Zilveren Miniaturen (4x) Diverse miniaturen, Nederlands. 4 objecten. 173 gram. € 100,-
€ 230,-
€ 100,-
371. Lot: Zilveren Rookgerei (4x) Diversen rookgerei, 4 objecten. 344 gram.
€ 150,-
368. Lot: Zilveren Miniaturen (8x) Diverse miniaturen. 8 objecten. 246 gram.
€ 250,-
372. Lot: Zilveren Servethouders (3x) Verschillende motieven, Nederlands en Djokja. 3 objecten. 329 gram.
€ 150,-
369. Lot: Zilveren Miniaturen (9x) Diverse miniaturen, Nederlands. 9 objecten.
€ 100,-
373. Lot: Zilveren Servetringen (10x) Zilverkeuren: MUTU 925. 10 objecten.
367. Lot: Zilveren Miniaturen (5x) Diverse miniaturen, Nederlands. 5 objecten.
€ 90,-
370. Lot: Zilveren Poederdoosjes (5x) Verschillende motieven, diverse gehaltes. 5 objecten. 514 gram.
366. Lot: Zilveren Miniaturen (4x) China, gehalte 925. 4 objecten.
€ 55,-
VerzamelaarsVeiling
374. Lot: Zilveren Servetringen (6x) 3 soorten motieven. 6 objecten. 243 gram.
375. Lot: Zilveren Servetringen (6x) Verschillende motieven, waaronder opengewerkte muntringen, 6 objecten. 227 gram.
376. Lot: Zilveren Servetringen (6x) 2 soorten motieven. 6 objecten. 217 gram.
377. Lot: Zilveren Servetringen (6x) 2 soorten motieven. 6 objecten. 44
VerzamelaarsVeiling
€ 110,-
378. Lot: Zilveren Servetringen (8x) Verschillende motieven. 6 objecten. 221 gram.
€ 100,-
€ 100,-
379. Lot: Zilveren Sigarettendoosjes (5x) Verschillende motieven, diverse gehaltes. 5 objecten. 711 gram.
€ 320,-
€ 100,-
380. Lot: Zilveren Sigarettendoosjes (5x) Verschillende motieven, diverse gehaltes. 5 objecten. 588 gram.
€ 260,-
381. Lot: Zilveren Tasbeugels (7x) Verschillende motieven en decors. 7 objecten. 706 gram.
€ 320,-
€ 55,-
382. 6 rijig bloedkoralen colllier, 14 karaat Met 14 karaat gouden haakslot, Zuid-Beveland. Diameter koralen ca. 6,8 - 8,8 mm. Tot. gewicht ca. € 2500,236 gram.
385. 4 rijig bloedkoralen colllier, 14 karaat Met 14 karaat vierkante gouden sluiting. Gedragen als streekdracht in Zeeland in de 19e eeuw. Diameter koralen ca. 4 - 5 mm. Totaal gewicht ca. 47 € 250,gram.
388. 3 rijig bloedkoralen colllier, 14 karaat Met 14 karaat sluiting opengewerkt met cabochon bloedkoraal. Diameter koralen ca. 4 - 5 mm. Totaal ge€ 500,wicht ca. 65,89 gram.
383. 5 rijig bloedkoralen colllier, 18 karaat Met 18 karaat gouden haakslot, Zuid-Beveland. Diameter koralen ca. 5 mm. Totaal gewicht ca. € 1000,100 gram.
386. 3 rijig geknoopt bloedkoralen collier, 14 karaat (doorsnede kralen ca. 5.5 mm.) met een groot geelgouden slot met zijstukken bezet met diverse cabochon geslepen bloedkoralen, doorsnede middenstuk 24 mm., breedte inclusief zijstukken 40 mm., lengte 41 cm. 49,4 € 400,gram.
389. 2 rijig bloedkoralen colllier, 14 karaat Met 14 karaat gouden haakslot, Diameter koralen ca. 7-8 mm. Totaal gewicht ca. 68 gram. € 400,-
384. 5 rijig bloedkoralen colllier, 14 karaat Met 14 karaat gouden haakslot, Zuid-Beveland. Diameter koralen ca. 5 mm. Totaal gewicht ca. € 1000,100 gram.
387. 3 rijig bloedkoralen colllier, 18 karaat Met 18 karaat gouden haakslot, Zuid-Beveland. Diameter koralen ca. 5 mm. Totaal gewicht ca. 58 € 400,gram.
390. 2 rijig bloedkoralen colllier, 14 karaat Met 14 karaat sluiting opengewerkt met cabochon bloedkoraal. Diameter koralen ca. 4 - 5 mm. Totaal ge€ 350,wicht ca. 46 gram. VerzamelaarsVeiling
Klederdracht & Streeksieraden
391. 2 rijig bloedkoralen collier, geelgouden slot, 14 karaat Lengte ca. 40 cm., 14 € 450,karaat. 77,4 gram.
394. 1 rijig bloedkoralen collier, 14 karaat Na 1953. Met 14 karaat gouden pijpslot, doorsnede bloedkoralen ca. 4 mm., lengte collier ca. 100 cm. (dubbel gedragen), 14 karaat, 46,6 € 260,gram.
397. 5 rijig granaten halsketting, geelgouden slot, 14 karaat Lengte ca. 40 cm., 14 karaat gouden haakslot, 235 gram. € 200,-
392. 2 rijig bloedkoralen collier, 14 karaat Na 1953. Met 14 karaat gouden slot, doorsnede bloedkoralen ca. 4 mm., lengte collier ca. 42 cm., € 300,14 karaat, 40 gram.
395. 1 rijig bloedkoralen armband, 14 karaat Met 14 karaat sluiting en tussenstukken. Diameter koralen ca. 4 - 5 mm., lengte armband ca. 19 cm. 7,16 € 125,gram.
398. 4 rijig glasgranaat armband, geelgouden slot,14 karaat 19e eeuws, lengte ca. 18 € 100,cm., 14 karaat, 23,6 gram.
396. 5 rijig parel colllier, 14 karaat Met 14 karaat gouden haakslot, Diameter Parels ca. 8-10 mm. Totaal gewicht ca. 200 gram. € 750,-
399. 3 rijig rouwkralen colllier, tweede gehalte zilver 19e eeuws. Frans gittencollier. Met zilveren haakslot bezet met gesneden natuurlijke git (5 stuks ontbreken). Diameter kralen ca. 9 mm. Meesterteken onduidelijk. Totaal gewicht € 50,ca. 161 gram.
393. 1 rijig bloedkoralen colllier, 14 karaat Met 14 karaat sluiting. Diameter van 51 koralen ca. 8 mm. Totaal € 340,gewicht ca. 52 gram. 46
VerzamelaarsVeiling
400. 3 rijig granaten halsketting, geelgouden slot, 14 karaat Lengte ca. 45 cm., 14 karaat gouden slot, 187 gram. € 150,-
403. Geelgouden choker bezet met briljanten en smaragden, 14 karaat Met floraal tussenstuk waarin 14 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,70 Ct.), indicatie: kleur G-H, zuiverheid SI, en 15 ronde facet geslepen smaragden. Lengte collier 44 cm. 41,5 € 1200,gram.
406. Geelgouden omega schakelcollier, 18 karaat Lengte 50 cm., gewicht 9,9 gram, met een 14 karaat geelgouden hanger/vierkant staafje (lengte 32 mm., gewicht 3,3 gram) bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,03 ct.) € 350,-
401. 3 rijig glasgranaat armband, geelgouden slot,14 karaat Lengte ca. 19 cm., 14 € 100,karaat, 14,64 gram.
404. Witgouden choker bezet met blauwe saffieren en diamanten, 18 karaat Platte gourmetschakel (5 mm. breed) met een beweegbaar tussenstuk bezet met 6 facet geslepen blauwe saffieren (ca. 5 x 4 mm.) en 12 facet geslepen diamanten, lengte 54 cm. € 650,26,18 gram.
407. Geelgouden gourmetschakel collier bezet met diamanten, 20 karaat het middenstuk bezet met 24 8-kant geslepen diamanten (totaal ca. 0,48 Ct., één ontbreekt), zuiverheid is piqué, lengte collier 46 cm. 9,4 € 300,gram.
405. Geelgouden choker bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,07 Ct. (1x ca. 0,07 Ct.), lengte 43 € 350,cm., 14 karaat, 15 gram.
408. Witgouden ketting bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 1,25 Ct. (1x ca. 0,70 Ct., 1x ca. 0,30 Ct. (oud slijpsel) en 1x ca. 0,25 Ct.) piqué, lengte 42 cm., 14 karaat, € 300,5,22 gram.
402. 1 rijig granaten halsketting, geelgouden antieken slot, 14 karaat Lengte ca. 40 cm., 14 karaat gouden haakslot, 54,3 gram. € 50,-
VerzamelaarsVeiling
Kettingen en Colliers
409. Geelgouden choker bezet met briljanten, 14 karaat Middenstuk bezet met 5 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,15 Ct.), indicatie kleur G-H, zuiverheid vs-si, lengte collier 42 cm. 11,4 gram. € 280,-
410. Witgouden ketting Bvlgari bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,04 Ct. (8x ca. 0,005 Ct.), lengte 44 cm., 18 karaat, 6,36 gram. € 175,-
411. Geelgouden choker bezet met diamanten, 14 karaat Bezet met 3 kleine 8-kant geslepen diamanten, lengte: 43 cm. € 110,5,25 gram. 48
VerzamelaarsVeiling
412. Geelgouden Lapponia ketting, 18 karaat Zweedse merk: Lapponia, limited edition, Bjorn Weckstrom. Lengte 72 cm., 18 karaat, 22 gram. € 650,-
415. 1 rijig cultivé zoetwaterparel collier, 18 karaat Met 18 karaat witgouden slot, slot bezet met blauwe saffier (7x ca. 2 mm.), diameter parels ca. 6 mm., lengte collier 50 cm. Totaal gewicht ca. € 200,30 gram.
413. Geelgouden collier bezet met cultivéparels, 18 karaat Bezet met 16 parels ca. 5 mm. doorsnede, lengte collier 21 cm., 18 karaat, 22,37 gram. € 600,-
416. 1 rijig cultivé zoetwaterparel collier, 14 karaat Met 14 karaat witgouden slot, slot bezet met saffier (1x ca. 2 mm.), diameter parels variërend van ca. 4 - 9 mm., lengte collier 48 cm. Totaal brutogewicht ca. 21,3 gram. € 150,-
414. Geelgouden halsketting ‘Le Cachet’, 14 karaat Lengte 46 cm., 14 karaat, € 500,21,2 gram.
417. Geelgouden ketting met ivoren hanger bezet met siersteentjes, 14 karaat Bezet met siersteentjes waarschijnlijk saffier, smaragd en robijn, Lengte 56 cm., 14 karaat, 9,77 gram. € 100,-
418. Witgouden slavenarmband bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 3,00 Ct. (206x 0,007 Ct. en 154x 0,01 Ct.), kleur: wesselton (H), kwaliteit: VS (volgens bijgeleverd certificaat), lengte 17 cm., 18 karaat, 29,4 gram € 2500,-
421. Geelgouden armband bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,15 Ct. (1x ca. 0,07 Ct. en 2x ca. 0,04), lengte 17 cm., 14 karaat, 18,3 € 375,gram.
424. 14krt. Geel- met witgouden schakelarmband bezet met briljanten, 14 karaat Witgouden schakels zijn elk bezet met 5 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,35 Ct.), lengte 19 cm. € 180,7,1 gram.
419. Geelgouden armband (SYLVIA) bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,54 (54x ca. 0,01 Ct.), lengte 18 cm., 18 karaat, 22,49 gram. € 550,-
422. Geelgouden armband bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,47 Ct. (47x ca. 0,01 Ct.) piqué, lengte 19 cm., 14 karaat, 12 gram. € 360,-
425. Geelgouden armband bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bestaand uit vier rijen gourmetschakels met veiligheidsketting, geheel met een oud geelgouden slot bezet met drie cabochon geslepen bloedkoralen (hoogte 17 mm. x breedte 24 mm.). Lengte armband 18 cm. 10,2 gram. € 200,-
420. Geelgouden armband bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,67 Ct. (45x ca. 0,015 Ct.), lengte 18 cm., 14 karaat, 9,5 gram. € 450,-
423. Geelgouden slavenarmband bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,10 Ct. (5x ca. 0,02 Ct.), lengte 16 cm., 14 karaat, 10,9 gram. € 220,-
426. Geelgouden Lapponia armband ‘Mystique’, 18 karaat Zweedse merk: Lapponia, limited edition, jaren ‘70 - ‘80. Lengte 18 cm., 18 karaat, 69 gram. € 2000,VerzamelaarsVeiling
Armbanden
430. Geelgouden entouragering bezet met saffier en diamanten, 14 karaat Bezet met een ovalen facet geslepen blauwe saffier (8 x 6 mm.) en 14 8-kant geslepen diamanten (totaal circa 0,07 Ct.), ringmaat 16,5. 2,65 € 100,gram.
433. Geelgouden ring bezet met briljanten en blauwe topaas, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,48 Ct. (16x ca. 0,03 Ct.) indicatie kwaliteit: VVS/VS, doorsnede blauwe topaas ca. 17 mm. (smaragdslijpsel), ringmaat 22, omtrek 69 mm., 18 karaat, € 400,19,28 gram.
428. Geelgouden bandring bezet met saffieren en briljanten, 14 karaat Bezet met 3 markies geslepen blauwe saffieren (4x2.5 mm.) en 2 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,05 Ct.), ringmaat 18. 3,3 € 100,gram.
431. Geelgouden rijring bezet met briljanten en blauwe saffier, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,08 Ct. (4x ca. 0,02 Ct.), doorsnede 3x blauwe saffier ca. 2 mm., ringmaat 18, omtrek 57 mm., 18 karaat, 2,9 € 100,gram.
434. Geelgouden ring bezet met briljanten en carré geslepen peridoot, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,015 Ct. (3x ca. 0,005 Ct.), ringmaat 18,5, omtrek 58 mm., 14 karaat, € 60,1,71 gram.
429. Geelgouden bandring bezet met smaragd, 14 karaat Handvervaardigd. middenstuk bewerkt met steekwerk en bezet met een ronde facet geslepen smaragd (doorsnede ca. 3 mm.) in potzetting, ring€ 100,maat 15,5. 2,55 gram.
432. Geelgouden ring bezet met briljanten en blauwe saffier, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,05 Ct. (3x ca. 0,01 Ct. en 4x ca. 0,005 Ct.), doorsnede 15x blauwe saffier ca. 2 mm., ringmaat 18,5, omtrek 58 mm., 14 karaat, 4,74 gram. € 200,-
435. Geelgouden ring bezet met briljanten en cultivé parels, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,02 Ct. (2x ca. 0,01 Ct.), doorsnede parels ca. 7 mm., 14 karaat, 3,76 € 100,gram.
427. Geelgouden armband bezet met jade, 21,6 karaat Bezet met jade ca. 25 mm. per steen, lengte armband 19 cm., € 1200,21,6 karaat, 67,72 gram.
Ringen
VerzamelaarsVeiling
439. Geelgouden ring bezet met diamanten en blauwe saffier, 14 karaat Bezet met 8-kant geslepen diamanten totaal ca. 0,02 Ct. (2x ca. 0,01 Ct.), doorsnede saffier 6 x 4 mm.), 14 karaat, 1,99 gram. € 50,-
442. Witgouden entouragering bezet met diamant en blauwe saffier, 14 karaat Bezet met een facet geslepen blauwe saffier (4 x 6 mm.) en 10x 8-kant geslepen diamanten (totaal ca. 0,05 ct.), ringmaat 18. 3,7 € 125,gram.
437. Geelgouden ring bezet met briljanten en siersteen, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,20 Ct. (4x ca. 0,05 Ct.), doorsnede blauwe saffier 6 x 4 mm., ringmaat 17,25, omtrek 54 mm., 14 karaat, € 125,2,37 gram.
440. Geelgouden ring bezet met onyx en briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,15 Ct. (1x ca. 0,15 Ct.) indicatie kleur: H-J, kwaliteit: VSI-SI, ringmaat 23,5, omtrek 74 mm., 14 karaat, 8,01 € 180,gram.
443. Witgouden ring bezet met briljanten en robijnen, 14 karaat In een railzetting. Bezet met briljanten totaal ca. 0,22 Ct. (2x ca. 0,04 Ct. en 2x ca. 0,07 Ct.), ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 5,6 € 250,gram.
441. Geelgouden ring bezet saffier en briljant, 14 karaat Bezet met een markies geslepen blauwe saffier (5x2.5 mm.) en een briljant geslepen diamant (ca. 0,02 Ct.) ringmaat 17,25. 2,6 gram. € 80,-
444. Witgouden ring bezet met briljanten en smaragd/peridoot, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,02 Ct. (42x ca. 0,005 Ct.), doorsnede smaragd/peridootstenen ca. 1 mm., ringmaat 20, omtrek 63 mm., 18 karaat, 10,5 gram. € 280,-
438. Geelgouden ring bezet met briljanten, smaragd en saffier, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,07 Ct. (14x ca. 0,005 Ct.), doorsnede ronde smaragd en saffier ca. 2,5 mm. en 2x carré geslepen, ringmaat 18, omtrek 56 mm., 14 karaat, 3,9 gram. € 180,-
VerzamelaarsVeiling
436. Geelgouden ring bezet met briljanten en robijn, saffier en smaragd, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,02 Ct. (2x ca. 0,01 Ct.) 2 robijn-, 2 saffieren 2 smaragd- stenen doorsnede 2 x 2 mm., 14 karaat, 2,36 € 80,gram.
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 52
445. Witgouden ring bezet met toermalijn / amethyst en briljanten, 14 karaat Bezet met een carré geslepen rose/ paarse siersteen (toermalijn/amethyst) en 6 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,09 Ct.) inclusief certificaat. Ringmaat 16,5. 4,4 gram. € 125,-
448. Geel- met witgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,04 Ct.), ringmaat € 60,15,25. 1,93 gram.
451. Geelgouden bandring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,10 Ct.) indicatie: kleur G-H, zuiverheid VS-SI, ringmaat € 160,17,25. 4,1 gram.
446. Witgouden slagring bezet met briljanten en parel, 18 karaat Bezet met een cultivé parel (doorsnee ca. 7.5 mm.) en 2 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,14 Ct.), ringmaat 16. 5,14 gram. € 200,-
449. Geel- met witgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,03 Ct.), ringmaat € 80,20. 3,4 gram.
452. Geelgouden bandring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 3 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,06 Ct.), ring€ 60,maat 15,75. 1,9 gram.
447. Geel- met witgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,03 ct.), ringmaat € 50,17. 2,09 gram.
450. Geel met witgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,34 Ct. (34x ca. 0,01 Ct.), ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 6,38 € 160,gram.
453. Geelgouden damesring bezet met briljant, 18 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,07 Ct. (1x ca. 0,07 Ct.), ringmaat 18, omtrek 56 mm., 18 karaat, 11,40 € 300,gram.
VerzamelaarsVeiling
457. Geelgouden herenring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,18 Ct. (9x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 20, omtrek 63 mm., 14 karaat, 6,48 € 140,gram.
460. Geelgouden rijring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 4 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,12 ct.), ring€ 150,maat 19,75. 3,66 gram.
455. Geelgouden Engelse solitairring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,15 Ct. (1x ca. 0,15 Ct.) indicatie kleur: I-J, kwaliteit: SI-Piqué, ringmaat 20, omtrek 63 mm., 14 karaat, 5,9 gram. € 180,-
458. Geelgouden herenring bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,80 Ct. (4x ca. 0,20 Ct.), VVS/VS, blauwwit (volgens bijgeleverd certificaat), ringmaat 18, omtrek 57 mm., € 600,18 karaat, 10,64 gram.
461. Geelgouden rijring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 7 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,14 Ct.), ring€ 80,maat 17,5. 1,6 gram.
456. Geelgouden herenring bezet met briljant, 18 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,07 Ct. (1x ca. 0,07 Ct.), ringmaat 22, omtrek 68 mm., 18 karaat, 16,11 € 400,gram.
459. Geelgouden Lapponia ring bezet met briljanten, 18 karaat Zweedse merk: Lapponia, limited edition. Bezet met briljanten totaal ca. 0,03 Ct. (1x ca 0,01 Ct. en 1x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 18, omtrek 56 € 300,mm., 18 karaat, 6,9 gram.
462. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,08 Ct. (1x ca. 0,08 Ct.), ringmaat 18,25, omtrek 57 mm., 14 karaat, 2,17 € 80,gram. VerzamelaarsVeiling
454. Geelgouden designring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,18 Ct. (3x ca. 0,06 Ct.), ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 5,1 € 175,gram.
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 54
463. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,08 Ct. (1x ca. 0,08 Ct.), ringmaat 18, omtrek 56 mm., 14 karaat, 3,96 € 100,gram.
466. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,02 Ct. (1x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 18,5, omtrek 58 mm., 14 karaat, 1,03 € 40,gram.
469. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,05 Ct.) in een ellipsvormig witgouden tussenstuk, € 100,ringmaat 17,25. 3,2 gram.
464. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met pique totaal ca. 0,10 Ct. (1x ca. 0,10 Ct.), ringmaat 19, omtrek 59 mm., 14 karaat, 4,52 € 110,gram.
467. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,02 Ct.), ringmaat € 50,17,5. 2,1 gram.
470. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,01 Ct.) gezet in een witgouden strip, ringmaat 18,5. 2,9 € 60,gram.
465. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,05 Ct. (1x ca. 0,05 Ct.), ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 1,5 gram. € 80,-
468. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Met tekst “love”, in de letter “O” is een briljant geslepen diamant gezet (ca. 0,02 Ct.), ringmaat 20,5. € 60,2,1 gram.
471. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,02 Ct.) in een potzetting, ringmaat 18. 2,3 gram. € 50,-
VerzamelaarsVeiling
475. Geelgouden ring bezet met briljant, 18 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,03 Ct.), ringmaat € 65,16,25. 1,9 gram.
473. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal 0,50 Ct. (1x 0,50 Ct.) gecertificeerd door HRD Antwerp: kleur: STW (J) - TW+(K), zuiverheid: SI, ringmaat 19, omtrek 59 mm., 14 karaat, 6,13 gram. € 600,-
476. Geelgouden ring bezet met briljant, 18 karaat In witgouden zetting. Bezet met briljant totaal ca. 1,25 Ct. (1x ca. 1,25 Ct.) indicatie kleur: J/K, kwaliteit: VSI-SI, ringmaat 21, omtrek 66 mm., € 3500,18 karaat, 13,2 gram.
479. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,06 Ct. (3x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 17,5, omtrek 55 mm., 14 karaat, 1,28 € 40,gram.
474. Geelgouden ring bezet met briljant, 18 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,07 Ct. (1x ca. 0,07 Ct.), ringmaat 16, omtrek 50 mm., 18 karaat, 4,75 € 125,gram.
477. Geelgouden ring bezet met briljant, 18 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,15 Ct. (1x ca. 0,15 Ct.) indicatie kleur: H-J, kwaliteit: piqué, ringmaat 17,5, omtrek 55 mm., 14 karaat, 4,94 € 140,gram.
480. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,15 Ct. (5x ca. 0,02 Ct. en 1x ca. 0,05 Ct.), ringmaat 16, omtrek 50 mm., 14 karaat, 2,22 gram. € 80,VerzamelaarsVeiling
472. Geelgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,04 Ct.), ringmaat € 60,15,25. 2,21 gram.
478. Geelgouden ring bezet met briljanten en princess slijpsel, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,15 Ct. (1x ca. 0,15 Ct. en 4x 2 mm. princess slijpsel) indicatie kleur: G-H, kwaliteit: VS, ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 2,49 gram. € 200,-
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 56
481. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,10 Ct. (5x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 17,25, omtrek 54 mm., 14 karaat, € 70,2,24 gram.
484. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,09 Ct. (9x ca. 0,01 Ct.), ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 1,68 € 80,gram.
487. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 7 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,17 Ct.), ring€ 100,maat 18. 3,21 gram.
482. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,05 Ct. (5x ca. 0,01 Ct.) Kleur: TW/W, Insluitsels: P1 (volgens bijgeleverd certificaat), ringmaat 16,5, omtrek 52 mm., 14 karaat, 1,56 gram. € 60,-
485. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 7 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,07 ct.), ring€ 120,maat 17,5. 4,93 gram.
488. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met vier briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,04 Ct.), ringmaat 16,5. 2,4 gram. € 60,-
483. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,12 Ct. (12x ca. 0,01 Ct.), ringmaat 16,5, omtrek 52 mm., 14 karaat, € 80,1,75 gram.
486. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 5 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,075 Ct.), ring€ 70,maat 17.5. 2,33 gram.
489. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 7 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,10 Ct.), ring€ 130,maat 19,25. 5,3 gram.
VerzamelaarsVeiling
493. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,25 Ct. (5x ca. 0,05 Ct.) inidcatie kleur: G-H, kwaliteit: Piqué, ringmaat 16, omtrek 50 mm., 14 karaat, 3,7 gram. € 275,-
496. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,45 Ct. (3x ca. 0,15 Ct.) indicatie kleur: H/J, kwaliteit: VSI, ringmaat 18, omtrek 56 mm., 14 karaat, 2,2 gram. € 260,-
491. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 5 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,10 Ct.), ring€ 120,maat 18,5. 4,9 gram.
494. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,21 Ct. (3x ca. 0,07 Ct.), ringmaat 18,5, omtrek 58 mm., 14 karaat, 3,5 € 250,gram.
497. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,40 Ct. (10x ca. 0,04 Ct.), ringmaat 19, omtrek 59 mm., 14 karaat, 8,7 € 300,gram.
495. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,22 Ct. (11x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 16,5, omtrek 52 mm., 14 karaat, € 160,2,66 gram.
498. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat In witgouden zetting. Bezet met briljanten totaal ca. 0,22 Ct. (1x ca. 0,10 Ct. en 6x 0,02 Ct.) indicatie kleur: H-J, kwaliteit: piqué, ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 2,35 € 130,gram.
492. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 20 briljant geslepen diamanten (totaal 0,10 Ct.), € 100,ringmaat 18,25. 4 gram.
VerzamelaarsVeiling
490. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 5 briljant geslepen briljanten (totaal 0,05 Ct.) in witgoud gezet, ringmaat 16. 2,4 gram. € 60,-
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 58
499. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat In witgouden zetting. Bezet met briljanten totaal ca. 0,76 Ct. (4x ca. 0,18 Ct.) indicatie H-J, kwaliteit: VS-SI, ringmaat 18, omtrek 56 mm., 14 € 400,karaat, 6,07 gram.
502. Geelgouden ring bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met 9 briljant geslepen diamanten (totaal 0,09 ct.), ringmaat € 130,17,5. 4,3 gram.
505. Geelgouden ring bezet met diamanten, 14 karaat Bezet met 8 kant geslepen diamanten totaal ca. 0,03 Ct. (3x ca. 0,01 Ct.), ringmaat 16, omtrek 50 mm., 14 karaat, 1,49 gram. € 40,-
500. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,36 Ct. (9x ca. 0,04 Ct.) piqué, ringmaat 16, omtrek 50 mm., 14 karaat, € 140,1,7 gram.
503. Geelgouden ring bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,35 Ct. (1x ca. 0,05 Ct. en 30x ca. 0,01 Ct.) indicatie kleur: G-H kwaliteit: SI-Piqué, ringmaat 18, omtrek 56 mm., 18 karaat, 2,98 gram. € 280,-
506. Geelgouden ring bezet met diamanten, 14 karaat Bezet met 8 kant geslepen diamant totaal ca. 0,05 Ct. (5x ca. 0,01 Ct.), ringmaat 17, omtrek 53 mm., € 45,14 karaat, 1,30 gram.
501. Geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,84 Ct. (1x ca. 0,45 Ct., 10x ca. 0,03 Ct., 12x ca. 0,01 Ct. en 18x 8-kant geslepen ca. 0,005 Ct.) indicatie kleur: J-K en kwaliteit: VSI-SI, ringmaat 16, omtrek 50 mm., 14 karaat, 7,4 gram. € 500,-
504. Geelgouden ring bezet met diamanten, 14 karaat Bezet met 8 kant geslepen diamanten totaal ca. 0,18 Ct. (23x ca. 0,008 Ct.), ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 2,26 gram. € 80,-
507. Geelgouden ring bezet met diamanten, 14 karaat Bezet met 8-kant geslepen diamanten totaal ca. 0,19 Ct. (19x ca. 0,01 Ct.), in een witgouden zetting, ringmaat 16,75, omtrek 53 mm., 14 karaat, € 90,2,64 gram.
VerzamelaarsVeiling
511. Geelgouden ring merk: Diamonde, bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,03 Ct. (1x ca. 0,03 Ct.), ringmaat 18, omtrek 56 mm., 14 karaat, 2,10 € 60,gram.
514. Geelgouden rozetring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,02 Ct. (1x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 18, omtrek 56 mm., 14 karaat, 1,5 gram. € 40,-
509. Geelgouden ring bezet met diamanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,20 Ct. (1x ca. 0,20 Ct.) indicatie kleur: H-I, kwaliteit: VSI-SI, en 6 diamanten (carré geslepen), ringmaat 16, omtrek 50 mm., 18 karaat, 5,6 gram. € 280,-
512. Geelgouden ring, bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,34 Ct. (2x ca. 0,07 Ct., 20x ca. 0,01 Ct.), ringmaat 19, omtrek 59 mm., € 150,14 karaat, 8,7 gram.
515. Geelgouden rozetring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 13 briljant geslepen diamanten (1x ca. 0,18 Ct. en 12x ca. 0,05 Ct.) indicatie: kleur H-I, zuiverheid si-pique, ringmaat 17. 4 gram. € 390,-
510. Geelgouden ring in witgouden chaton, bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,04 Ct. (1x ca. 0,04 Ct.), merk: Diamonde, ringmaat 17,5, omtrek 55 mm., 14 karaat, 1,85 gram. € 80,-
513. Geelgouden rolexring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,02 Ct. (1x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 20, omtrek 63 mm., 14 karaat, 13,22 € 275,gram.
516. Geelgouden rozetring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 19 briljant geslepen diamanten in een witgouden zetting (totaal circa 0,70 Ct.), indicatie: kleur H-I, zuiverheid SI, gemerkt “le Chic”, € 450,ringmaat 17,5. 3,7 gram. VerzamelaarsVeiling
508. Geelgouden ring bezet met diamanten, 14 karaat Bezet met 3 8-kant geslepen diamanten in een witgouden zetting (totaal ca. 0,06 Ct.), ringmaat 17,75. 3,8 € 90,gram.
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 60
517. Geelgouden rozetring bezet met briljanten, 14 karaat. Bezet met 45 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 1.10 Ct.) in een witgouden zetting, indicatie: kleur getint, zuiverheid piqué, ringmaat € 260,19,75. 3,8 gram.
520. Geelgouden solitairring bezet met (groei)briljant, 18 karaat Bezet met groeibriljant totaal ca. 0,10 Ct. (1x ca. 0,10 Ct.), zuiverheid SI, kleur River (volgens bijgeleverd certificaat), ringmaat 18, omtrek 56 mm., 18 karaat, 2,66 gram. € 150,-
523. Geelgouden solitairring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,05 Ct.) in een witgouden spiegelchaton, ringmaat 17. 1,65 € 45,gram.
518. Geelgouden rozetring ‘Diamonde’ bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,31 Ct. (1x ca. 0,07 Ct. en 8x ca. 0,03 Ct.) indicatie kleur: G-H kwaliteit: SI, ringmaat 17,5, omtrek 55 mm., 14 € 300,karaat, 2,2 gram.
521. Geelgouden solitairring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,03 ct.) in een witgouden spiegelchaton, ringmaat 16,5. 1,7 € 50,gram.
524. Geelgouden solitairring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,08 Ct.) in een witgouden vierpotige chaton, ringmaat 17. € 75,2,2 gram.
519. Geelgouden solitairring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,05 Ct. (1x ca. 0,05 Ct.), ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 1,3 gram. € 40,-
522. Geelgouden solitairring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,04 Ct.) in een witgouden spiegelchaton, ringmaat 15,25. € 40,1,38 gram.
525. Geelgouden solitairring bezet met briljant, 18 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,03 ct.) in een potzetting, ringmaat 17,5. 2,2 gram. € 70,-
VerzamelaarsVeiling
529. Wit- met roségouden rijring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,80 Ct. (4x ca. 0,20 Ct.) indicatie kleur: G-H en zuiverheid: VSI, ringmaat 16, omtrek 50 mm., 14 karaat, 5,85 € 540,gram.
532. Witgouden rijring bezet met diamanten, 14 karaat Bezet met 5 8-kant geslepen diamanten (totaal ca. 0,15 Ct.), ring€ 70,maat 19,25. 2,3 gram.
527. Platina met geelgouden ring bezet met briljant, 18 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,04 Ct. (1x ca. 0,04 Ct.), ringmaat 15,5, omtrek 49 mm., 18 karaat, PT 950, € 70,2,50 gram.
530. Wit-, geel- met roségouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,48 Ct. (24x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 18,5, omtrek 58 mm., 14 karaat, € 350,4,9 gram.
533. Witgouden ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,10 ct.), indicatie: kleur I-K, zuiverheid VS, ringmaat 16,25. € 160,5,7 gram.
528. Wit- met geelgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 7 briljant geslepen diamanten (1x ca. 0,10ct en 6x ca. 0,015 Ct.) indicatie: kleur G-H, zuiverheid vs-si, ringmaat 17, ring is gemerkt: € 125,Desiree. 3,3 gram.
531. Witgouden design ring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,10 Ct. (1x ca. 0,10 Ct.) indicatie kleur: G-H, kwaliteit: Piqué, ringmaat 18, omtrek 58 mm., 14 karaat, 5,2 gram. € 130,-
534. Witgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 10 briljant geslepen diamant (totaal ca. 0,05 Ct.), ring€ 100,maat 17,5. 3,8 gram. VerzamelaarsVeiling
526. Geelgouden solitairring bezet met briljanten, 14 karaat Vervaardigd door O. Goldstoff (Amsterdam), 1953-1981. Bezet met briljant totaal ca. 0,15 Ct. (1x ca. 0,15 Ct.) indicatie kleur: H-J, kwaliteit: SI, ringmaat 17,5, omtrek 55 mm., 14 € 140,karaat, 3,5 gram.
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 62
535. Witgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 10 briljant geslepen diamanten van een goede kwaliteit (totaal ca. 0,20 Ct.), ringmaat 18,25. € 120,2 gram.
538. Witgouden ring bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met briljanten (2x ca. 0,15 Ct., 8x ca. 0,03 Ct. en 4x 0,02 Ct. 8-kant geslepen) indicatie kleur: G-H, kwaliteit: SI, ringmaat 18,25, omtrek 57 mm., 14 karaat, 4,9 gram. € 400,-
541. Witgouden ring pavé bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met 43 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,32 Ct.), € 140,ringmaat 16,75. 3,7 gram.
536. Witgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal 0,90 Ct. gecertificeerd door HRD Antwerp: kleur: RW+(F) - RW(G), zuiverheid: SI, ringmaat 19, omtrek 59 mm., € 400,14 karaat, 4,02 gram.
539. Witgouden ring bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 1,00 Ct. (50x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 18, omtrek 56 mm., 18 karaat, 8 € 450,gram.
542. Witgouden rozetring bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met 7 briljant geslepen diamanten (1x ca. 0,10ct en 6x ca. 0,04 Ct.), indicatie: kleur getint, zuiverheid piqué, ringmaat 17,5. 4,9 gram. € 160,-
537. Witgouden ring bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,44 Ct. (2x ca. 0,10 Ct. en 12x ca. 0,02 Ct.) indicatie kleur: G-H, kwaliteit: VS/SI, ringmaat 17,25, omtrek 54 mm., 14 karaat, 2,15 gram. € 240,-
540. Witgouden ring bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 1,45 Ct. (1x ca. 0,20 Ct., 16x ca 0,05 - 0,08 Ct.), indicatie kleur: H-J, kwaliteit: VS/ SI ringmaat 17,5, omtrek 55 mm., 14 karaat, 6,11 gram. € 400,-
543. Witgouden rozetring bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,75 Ct. (1x ca. 0,15 Ct., 6x ca. 0,06 Ct. en 12x 0,02 Ct.) indicatie kleur: H-J, kwaliteit: SI-Piqué, ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 2,9 gram. € 400,-
VerzamelaarsVeiling
547. Witgouden solitairring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,05 Ct.) in een spiegelchatonzetting, ringmaat 16,25. 1,5 € 60,gram.
550. Geelgouden met zilveren ring bezet met diamanten, 14 karaat Vroeg 20e eeuws. Bezet met een roosgeslepen diamant (doorsnede ca. 3,5 mm.) en een entourage van 5 roosgeslepen diamanten (één ontbreekt), ringmaat 16,5. 2,64 gram. € 75,-
545. Witgouden slagring bezet met diamanten, 18 karaat Bezet met 2 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,40 Ct.) en 21 stuks 8-kant geslepen diamanten in de entourage (totaal ca. 0,42 Ct.) indicatie: kleur getint, zuiverheid piqué, € 250,ringmaat 18,25. 4 gram.
548. Witgouden solitairring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 1.00 Ct.), indicatie: kleur J-K, zuiverheid piqué, ringmaat € 600,16,75. 3,34 gram.
551. Geelgouden designring bezet met granaten, 14 karaat Bezet met granaten van ca. 1 mm. doorsnede (mist 1 granaat), ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 € 250,karaat, 11,8 gram.
546. Witgouden solitairring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met een briljant geslepen diamant (ca. 0,20 Ct.), indicatie: kleur I-K, zuiverheid piqué. Gezet in een zespotige chaton, ringmaat 17,5. 1,7 € 125,gram.
549. Witgouden solitairring bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,18 Ct. (1x ca. 0,18 Ct.), zuiverheid: H, VS (volgens bijgeleverd certificaat), ringmaat 16,25, omtrek 51 mm., 14 karaat, € 200,2,6 gram.
552. Geelgouden ring (chinees) bezet met siersteen, 21,6 karaat Doorsnede siersteen (hartvorm) ca. 15 mm., ringmaat 18, omtrek 57 mm., 21,6 karaat, 5,42 gram. € 125,VerzamelaarsVeiling
544. Witgouden rozetring bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,31 Ct. (1x ca. 0,15 Ct. en 8x ca. 0,02 Ct.), ringmaat 16,25, omtrek 51 mm., 18 karaat, 2,46 gram. € 200,-
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 64
553. Geelgouden ring bezet met amethysten, 18 karaat Floraal uitgewerkt en bezet met 4 facet geslepen amethysten (6x4 mm.), ringmaat 16,5. 5,8 gram. € 180,-
556. Geelgouden ring bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bezet met bloedkoraal (13 x 11 mm.), ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 5,85 gram. € 90,-
559. Geelgouden ring bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bezet met bloedkoraal (8 x 6 mm.), ringmaat 13: kinderring, € 25,14 karaat, 1,08 gram.
554. Geelgouden entouragering bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bezet met cabochon geslepen bloedkoralen, doorsnede bovenzijde 16 mm., ringmaat 17,75. 3,6 gram € 100,-
557. Geelgouden ring bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bezet met bloedkoraal (16 x 8 mm.), ringmaat 17,5, omtrek 55 mm., 14 karaat, 3,38 gram. € 80,-
560. Geelgouden ring bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bezet met een cabochon geslepen bloedkoraal (doorsnede 7 mm.), ringmaat 18,25. 2,6 gram. € 60,-
555. Geelgouden ring bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bezet met bloedkoraal (20 x 8 mm.), ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 3,83 gram. € 60,-
558. Geelgouden ring bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bezet met bloedkoraal (doorsnede 0,5 cm.), ringmaat 18,5, omtrek 58 mm., 14 karaat, 2,65 gram. € 60,-
561. Geelgouden ring bezet met robijnen, 14 karaat Bezet met robijnen (9x ca. 1,5 mm.), ringmaat 17, omtrek 53 mm., 14 karaat, 1,16 gram. € 40,-
VerzamelaarsVeiling
562. Witgouden broche bezet met briljanten en cultivé parels, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,13 Ct. (1x ca. 0,07 Ct. en 2x ca. 0,03 Ct.), doorsnede parels ca. 5 mm., lengte broche 6 cm., 14 karaat, € 130,4,4 gram.
565. Geel met witgouden broche bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,04 Ct. (2x ca. 0,02 Ct.), doorsnede 4,5 cm., 14 karaat, 5,2 gram. € 120,-
568. Zilveren broche op gouden sluiting, 14 karaat 19e eeuws. Bezet met diamanten (roos geslepen), doorsnede broche 4 cm., 14 karaat, 7,75 gram. € 100,-
563. Geelgouden broche bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant (oud slijpsel) totaal ca. 0,50 Ct. (1x ca. 0,50 Ct.) indicatie kleur: H-J, kwaliteit: SI, lengte broche 4,5 cm., 14 karaat, 1,65 € 150,gram.
566. Zilveren broche op gouden sluiting, 14 karaat 19e eeuws. Bezet met diamanten (roos geslepen), doorsnede broche 4,5 cm., 14 karaat, 9 gram. € 100,-
569. Geelgouden broche bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bezet met 3 bloedkoralen, breedte broche ca. 4,5 cm., 14 karaat, € 125,4,9 gram.
564. Witgouden broche bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,03 Ct. (1x ca. 0,03 Ct.), doorsnede 3,5 cm., 14 karaat, 5,37 gram. € 125,-
567. Zilveren broche op gouden sluiting, 14 karaat Bezet met diamanten (roos geslepen), doorsnede broche 4,5 cm., € 100,14 karaat, 7,75 gram.
570. Geelgouden broche (filigrainwerk) bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bezet met 1 bloedkoraal doorsnede 5 mm., lengte broche: 2 cm., € 45,14 karaat, 1,7 gram. VerzamelaarsVeiling
Broches
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 66
571. Geelgouden broche, 14 karaat 19e eeuws. Bezet met granaat, doorsnede broche 3 cm., filigrainwerk, 14 karaat. 7,39 gram. € 150,-
574. Geelgouden broche (filigrainwerk) bezet met granaat, 14 karaat Bezet met 12 granaten doorsnede 3 mm., lengte broche: 4,5 € 100,cm., 14 karaat, 3,6 gram.
577. Geelgouden broche, 14 karaat Handvervaardigd. Met gouden veiligheidskettinkje (30x24 mm.), meesterteken: J.P.A. Leenders, ‘s Hertogenbosch (1893-1921). 3,15 gram. € 100,-
572. Geelgouden broche bezet met cultivé parel, 14 karaat Bezet met parel van ca. 5 mm., doorsnede broche ca. 3,5 € 130,cm., 14 karaat, 6,5 gram.
575. Geelgouden broche bezet met granaat, 14 karaat Doorsnede granaat ca. 5 mm., doorsnede broche: 3 cm., € 100,14 karaat, 5,18 gram.
578. Geelgouden broche bezet met parels, 14 karaat Bezet met parels, breedte broche ca. 3,5 cm., 14 karaat, 3,3 € 80,gram.
573. Geelgouden broche bezet met cultivé parel, 14 karaat Bezet met parel (doorsnede 5 mm.), breedte broche ca. 3 cm., € 120,14 karaat, 5,2 gram.
576. Geelgouden broche met parel, 14 karaat Bezet met parel van ca. 5 mm., breedte broche ca. 4 cm., 14 € 100,karaat, 2,5 gram.
579. Geelgouden broche (filigrainwerk), 14 karaat ca. 1900, lengte broche: 3,5 cm., 14 karaat, 3,6 gram. € 70,-
VerzamelaarsVeiling
583. Geelgouden entouragehanger bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met 9 briljant geslepen diamanten (oud slijpsel, 1x ca. 0,25ct en 8x ca. 0,03 Ct.), indicatie: kleur getint, zuiverheid piqué, doorsnede 10 € 200,mm. 1,4 gram.
586. Roségouden hanger bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,06 Ct. (3x ca. 0,02 Ct.), doorsnede 1 cm., 14 karaat, 1,29 gram. € 50,-
581. Geelgouden hanger (maan), bezet met briljanten, robijnen en saffieren, 18 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,06 Ct. (2x ca. 0,01 en 2x ca. 0,02 Ct.), 4 robijnen en 5 saffieren, 18 karaat, met clipsluiting, 7,98 gram. € 225,-
584. Geelgouden hanger bezet met diamanten, 10 karaat Bezet met 8-kant geslepen diamanten totaal ca. 0,50 Ct. (ca. 50x 0,01 Ct.) en ca. 15 baquette geslepen diamanten, doorsnede hanger ca. 2,5 € 100,cm., 10 karaat, 3,5 gram.
587. Geelgouden hanger bezet met diamant, 14 karaat Bezet met diamant (roos slijpsel) doorsnede 5 mm. lengte 3 € 45,cm., 14 karaat, 1,16 gram.
582. Geelgouden hanger (druiventros) bezet met briljanten en robijnen, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,19 Ct. (6x ca. 0,02 Ct., 1x ca. 0,03 Ct, 1x ca. 0,04 Ct.), 7 robijnen, doorsnede 3 cm., 14 karaat, 5,27 gram. € 160,-
585. Geel met witgouden hanger bezet met briljant, 9 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,03 Ct. (1x ca. 0,03 Ct.) doorsnede 30 € 50,mm., 9 karaat, 2,45 gram.
588. Geelgouden hanger (moeder en kind) bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,02 Ct. (1x ca. 0,02 Ct.), doorsnede 1,5 cm., 14 karaat, 1,07 gram. € 40,-
580. Geelgouden broche bezet met pareltjes, 14 karaat Bezet met kleine pareltjes, breedte 4 cm., omstreeks 1900. 2,3 € 60,gram.
VerzamelaarsVeiling
Hangers
589. Geelgouden hanger bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bezet met een druppelvormige cabochon geslepen bloedkoraal (lengte bloedkoraal 20 mm.). 3,1 € 60,gram.
592. Geelgouden hanger bezet met granaat, 14 karaat Doorsnede granaat ca. 10 mm., doorsnede broche: 3 cm., € 110,14 karaat, 6,62 gram.
595. Geelgouden hanger bezet met tijgeroog, 14 karaat Lengte 2 cm., 14 karaat, € 40,1,31 gram.
Oorbellen
590. Geelgouden hanger bezet met bloedkoraal, 14 karaat Bezet met een cabochon geslepen bloedkoraal (lengte bloed€ 45,koraal 22 mm.). 3,4 gram.
591. Geelgouden hanger bezet met granaat, 14 karaat Bezet met 1 grote granaat (15 x 12 mm.) en 12 kleine granaten (2 mm.), 14 karaat, 8,31 gram. € 140,68
VerzamelaarsVeiling
593. Geelgouden hanger bezet met rose siersteen, 14 karaat Bezet met rose siersteen (2 cm. peervormig), lengte 4,5 € 80,cm., 14 karaat, 5,94 gram.
596. Geelgouden oorbellen bezet met diamanten en granaat, 14 karaat Bezet met facet geslepen diamanten, doorsnede granaat 3 mm., € 90,14 karaat, 3,72 gram.
594. Geelgouden hanger (visje), 14 karaat Lengte 4,5 cm., 14 karaat, € 75,3,7 gram.
597. Witgouden oorbellen bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten (piqué) totaal ca. 0,80 Ct. (80x ca. 0,01 Ct.), doorsnede 4,5 cm., 14 karaat, 12,6 € 380,gram.
601. Witgouden oorstekers bezet met briljanten, 18 karaat Bezet met 2x 6 briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0,30 Ct.), indicatie: kleur H-I, zuiverheid SI, doorsnede 12 mm. 3,6 gram. € 140,-
604. Geel- met witgouden oorbellen Bvlgari, 14 karaat € 200,14 karaat, 6,57 gram.
599. Geelgouden oorbellen bezet met briljanten, 18 karaat In pavé zetting. Bezet met briljanten totaal ca. 0,78 Ct. (26x ca. 0,03 Ct.), 18 karaat, 6,9 gram. € 250,-
602. Geelgouden oorbellen bezet met diamanten, 14 karaat Bezet met 8-kant geslepen diamanten totaal ca. 0,04 Ct. (8x ca. 0,005 Ct.), 14 karaat, 2,3 gram. € 50,-
605. Geelgouden Lapponia oorbellen, 18 karaat Zweedse merk: Lapponia, limited edition. 18 karaat, 3,1 gram. € 200,-
600. Witgouden oorbellen bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,12 Ct. (6x ca. 0,02 Ct.), doorsnede 1,5 cm., 14 karaat, 3,6 gram. € 150,-
603. Geelgouden oorbellen bezet met druppelvormige jade steen, 14 karaat Bezet met jade (doorsnede steen: 15 mm.), lengte 5 cm., 14 € 250,karaat, 6,29 gram.
606. Geelgouden oorhangers, 14 karaat Gemerkt: Vakopleiding voor Goud- en Zilversmeden, Schoonhoven. Meesterstuk is gemaakt door ‘afstudeer’ leerling. Lengte 9 cm. 14 € 180,karaat, 14,3 gram. VerzamelaarsVeiling
598. Geel- met witgouden oorbellen bezet met briljanten, 14 karaat Bezet met briljanten totaal ca. 0,23 Ct. (2x ca. 0,10 Ct. en 6x ca. 0,005 Ct.) indicatie kleur: GH, kwaliteit: SI-Piqué, 14 karaat, 6,5 gram. € 260,-
607. Geelgouden oorbellen bezet met sierparels, 14 karaat Bezet met sierparels lengte ca. 3 cm., 14 karaat, 2,3 gram. € 60,-
610. Briljant geslepen diamant, 0.20 Ct., gecertificeerd Kleur: TW + (K) ecg, kwaliteit: SI2. 3.51 - 3.58 mm. x 2.41 mm. HRD Antwerp certified. € 70,-
Diamanten
608. Briljant geslepen diamant, 0.54 Ct., gecertificeerd Kleur: RW+(F), kwaliteit: SI1. 5.21 5.48 mm. x 3.08 mm. HRD € 1200,Antwerp certified.
Lots
611. Briljant geslepen diamant, 0.17 Ct., gecertificeerd Kleur: EW(E), kwaliteit: SI2. 3.78 - 3.88 mm. x 1.98 mm. HRD € 85,Antwerp certified.
614. Lot: Streeksieraden: Geelgouden slot, oorbellen en 2 mutsenbellen (filigrainwerk), 14 karaat Slot bestemd voor 5 rijig halssnoer, 2 oorbellen (doorsnede 2 cm.), 2 mutsenbellen (doorsnede 5,5 cm.), 14 karaat, 25,26 gram. Imperfect. € 500,-
Diversen
609. Briljant geslepen diamant, 0.23 Ct., gecertificeerd Kleur: STW+(l)ecg, kwaliteit: SI1. 4.00 - 4.12 mm. x 2.39 mm. € 135,HRD Antwerp certified. 70
613. Geelgouden speld bezet met briljant, 14 karaat Bezet met briljant totaal ca. 0,02 Ct. (1x ca. 0,02 Ct.), lengte 5 cm., € 40,14 karaat, 1,65 gram.
VerzamelaarsVeiling
612. Geelgouden naaischaartje, 14 karaat Met ijzeren snijdelen, in bijbehorende gouden schede. Lengte 9,5 € 130,cm. 11,1 gram.
615. Lot: Hanger, ring en oorstekers, 14 karaat Allen pavé gezet met briljant geslepen diamanten van een goede kwaliteit, gemerkt: Caren Pfleger (Duitse ontwerpster/fashionmodel), € 525,ringmaat 17. 20,2 gram.
616. Lot: Geelgouden ring en collier bezet met granaat, 14 karaat Bezet met granaten van ca. 15 mm. doorsnede, ringmaat 19, omtrek 59 mm., lengte collier 42 cm., € 260,14 karaat, 20,2 gram.
619. Lot: Bloedkoraaltakjes Collier van bloedkoraaltakjes. Onedel slot. Lengte 50 cm., 39,9 € 25,gram.
622. Lot: zoetwaterparels Doorsnede parels ca. 8 mm., 40 gram.
€ 10,-
617. Lot: Bloedkoraal collier 14 karaat kapittelslot. Doorsnede bloedkoraal ca. 2-3 mm., 11 € 65,gram.
618. Lot: Bloedkoralen los 10 gram. € 50,-
620. Lot: Bloedkoraaltakjes Collier van bloedkoraaltakjes. Onedel slot. Lengte 50 cm., 39,9 € 25,gram.
623. Geelgouden Baume & Mercier dameshorloge, 18 karaat Swiss made. Doorsnede uurwerk: 15 mm. Quartz uurwerk. Lengte: 17-18 cm. 42,53 gram. € 1000,-
621. Lot: Bloedkoraaltakjes Collier van bloedkoraaltakjes. Onedel slot. Lengte 44 cm., 29 € 20,gram.
624. Geelgouden Baume & Mercier dameshorloge, 18 karaat Swiss made. Doorsnede uurwerk: 30 mm. Quartz uurwerk. Lengte: 15-19 cm. 25,79 gram. € 300,VerzamelaarsVeiling
Polshorloges
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 72
625. Geelgouden vintage Prisma herenhorloge, 14 karaat Swiss made. Datum weergave. Doorsnede uurwerk: 30 mm. Lengte 1718 cm. 53,8 gram. € 800,-
628. Geelgouden Omega dameshorloge, 14 karaat Swiss made. Doorsnede uurwerk: 20 mm. Lengte 17-18 cm. € 600,30,6 gram.
631. Geelgouden Precimax dameshorloge bezet met briljanten, 14 karaat Incabloc. Bezet met briljanten totaal ca. 0.26 Ct. (26x ca. 0.01 Ct.). Doorsnede uurwerk: 15 mm. Lengte € 400,17-18 cm. 21,4 gram.
626. Geelgouden vintage Omega dameshorloge, 18 karaat Jaren ‘60. Swiss made. Doorsnede uurwerk: 15 mm. Lengte € 650,17-18 cm. 32,4 gram.
629. Geelgouden vintage Omega dameshorloge, 14 karaat Swiss made. Doorsnede uurwerk: 20 mm. Band vervaardigd door Fa. Kinsbergen (1938 - 1986), lengte: € 600,16-17 cm. 42,53 gram.
632. Geelgouden Tissot herenhorloge, 14 karaat Swiss made. Datum weergave. Doorsnede uurwerk: 35 mm. Lengte 1621 cm. 31,7 gram. € 200,-
627. Geelgouden Omega dameshorloge, 14 karaat Swiss made. Doorsnede uurwerk: 20 mm. Lengte 18-19 cm. € 600,33,9 gram.
630. Geelgouden Omega dameshorloge, 14 karaat Deville, Swiss made. Doorsnede uurwerk: 20 mm. Lengte 16-17 € 550,cm. 28,9 gram.
633. Geelgouden vintage Tissot dameshorloge, 14 karaat Swiss made. Doorsnede uurwerk: 15 mm. Band vervaardigd door Fa. Kinsbergen (1938 - 1986), lengte: € 350,17-18 cm. 21,3 gram.
VerzamelaarsVeiling
634. Witgouden dameshorloge bezet met briljanten, 14 karaat Delray, Incabloc 17 Rubis. Bezet met briljanten totaal ca. 0,12 Ct. (2x ca. 0.03 Ct., 2x ca. 0.02 Ct. en 2x ca. 0.01 Ct.). Doorsnede uurwerk: 15 mm. Lengte 17-18 cm. 18,1 € 350,gram.
637. Geelgouden Kaiserstunde hanghorloge, 14 karaat Zelfopwindend. Doorsnede uurwerk: 25 mm. 15,6 gram. € 150,-
640. Geelgouden Waltham zakhorloge, 18 karaat 17 Jewels, Am. Watch Co. Waltham Mass. Royal. Doorsnede uurwerk: 45 mm. 67,4 gram € 400,-
635. Geelgouden dames hanghorloge / polshorloge, 14 karaat Zelfopwindend. Cilindergang. Doorsnede uurwerk: 25 mm. 20 gram. € 150,-
638. Geelgouden Alpina zakhorloge, 14 karaat Met 14 karaats ketting van 30 cm. Arabische cijferaanduiding. Doorsnede uurwerk: 45 mm. 108,7 € 850,gram.
641. Geelgouden Longines zakhorloge, 14 karaat Arabische cijferaanduiding. Doorsnede uurwerk: 45 mm. 72,3 € 350,gram.
639. Geelgouden Alpina zakhorloge, 14 karaat Originele gravure, Arabische cijferaanduiding. Doorsnede uurw€ 350,erk: 45 mm. 67,6 gram.
642. Geelgouden Chronometre zakhorloge, 14 karaat Arabische cijferaanduiding. Doorsnede uurwerk: 45 mm. 58,1 € 250,gram.
Hanghorloges
636. Geelgouden Nadine hanghorloge gezet in broche, 18 karaat Swiss made. Doorsnede uurwerk: 15 mm. 10,51 gram. € 200,-
VerzamelaarsVeiling
Zakhorloges
649. Zilveren Open Bewerkt Collier Gehalte: 925/1000, Gewicht: 24,44 gram, Lengte 20 cm. € 25,643. Geelgouden Eterna Chronometre zakhorloge, 14 karaat Arabische cijferaanduiding. Doorsnede uurwerk: 45 mm. 57,3 € 300,gram.
646. 2 Zilveren zakhorloges Begin 20e eeuw, Galonne, doorsnede 1e kast: 3 cm., 2e kast: 4,5 cm. Rijk gedecoreerd. Totaal 117 € 30,gram.
Armbanden
kettingen / colliers
650. Vintage Armband Met Zilveren Sluiting Gehalte: 835/1000, Gewicht: 8,63 gram, Doorsnede: Verstel€ 20,baar,
644. Geelgouden zakhorloge, 14 karaat Op achterzijde gegraveerde tekening met vogel en vogelhuisje. Doorsnede uurwerk: 45 mm. 62,9 € 350,gram.
651. Zilveren Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 23,97 gram, Doorsnede +/€ 25,50mm.
645. Geelgouden zakhorloge, 14 karaat In wijzerplaat een afbeelding gegraveerd. Romeinse cijferaanduiding. Doorsnede uurwerk: 40 € 300,mm. 62,8 gram 74
647. Zilver Design Collier Gehalte: 925/1000, Gewicht: 54,71 gram, Lengte +/- 40 cm. € 50,-
VerzamelaarsVeiling
648. Zilveren Collier Esprit Gehalte: 925/1000, Gewicht: 30,95 gram, Lengte: 20 cm. € 35,-
652. Zilveren Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 17,33 gram, Doorsnede: 65 mm. € 20,-
661. Zilveren Armband Met Turquoise en Markasiet Gehalte: 835/1000, Gewicht: 29,66 gram, Doorsnede: 50 mm. € 30,-
654. Zilveren Armband Binder Gehalte: 925/1000, Gewicht: 18,20 gram, Doorsnede: 50 mm. € 25,-
658. Zilveren Armband Met Diverse Patronen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 14,96 gram, Doorsnede: 65 mm. € 20,-
662. Zilveren Armband Met Turquoise-kleurige Stenen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 29,29 gram, Doorsnede: 40 mm. € 30,Let op mist 1 steentje
655. Zilveren Armband India Gehalte: 925/1000, Gewicht: 60,14 gram, Doorsnede: 65 mm. € 60,-
659. Zilveren Armband Met Lieveheersbeestjes Gehalte: 925/1000, Gewicht: 3,97 gram, Doorsnede: 35-40 € 10,mm.
663. Zilveren Armband Met Willhelmina Dubbeltjes Gehalte: 640/1000, Gewicht: 45,5 gram, Doorsnede: 55 mm. € 50,-
656. Zilveren Armband Josh Gehalte: 925/1000, Gewicht: 72,89 gram, Doorsnede: 55 mm. € 75,-
660. Zilveren Armband Met Sierlijke Bewerking Gehalte: 925/1000, Gewicht: 13,81 gram, Doorsnede: 65 mm. € 30,-
664. Zilveren Bewerkte Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 93,08 gram, Doorsnede: 60 mm. € 100,-
VerzamelaarsVeiling
653. Zilveren Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 14,40 gram, Doorsnede: 60 mm. € 25,-
657. Zilveren Armband Met Bloedkoraal Gehalte: 835/1000, Gewicht: 14,45 gram, Doorsnede: Verstel€ 30,baar,
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 76
665. Zilveren Buddha to Buddha Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 156,88 gram, Doorsnede: +/- 35 € 250,mm.
669. Zilveren Handgemaakte Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 36,78 gram, Doorsnede: 48 mm. € 35,Hoogte: 35 mm.
673. Zilveren Schakel Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 45,35 gram, Doorsnede: 55-60 € 50,mm.
666. Zilveren Buddha to Buddha Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 88,04 gram, Doorsnede: +/- 60 € 150,mm.
670. Zilveren Handgemaakte Armband Gehalte: 835/1000, Gewicht: 18,19 gram, Doorsnede: 65 mm. € 25,-
674. Zilveren Slavenarmband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 26,96 gram, Doorsnede: 65 mm. € 40,-
667. Zilveren Deense Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 30,83 gram, Doorsnede: 55 mm. € 100,, Ontwerper: Erik Dennung
671. Zilveren Mexicaanse Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 49,7 gram, Doorsnede: 58,5 € 75,mm. Hoogte: 60 mm.
675. Zilveren Surinaamse Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 41,20 gram, Doorsnede: 47 mm. € 40,Hoogte: 45 mm.
668. Zilveren Draken/Slangen Armband Met 2 Zirkonen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 18,15 gram, Doorsnede: Flexibel, € 25,-
672. Zilveren Mexicaanse Armband Met Natuursteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 34,7 gram, Doorsnede: 62,50 € 50,mm. Hoogte: 44,50 mm.
676. Zilveren Vintage Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 18,65 gram, Doorsnede: 65 mm. € 25,-
VerzamelaarsVeiling
681. Zilveren Kinder Ring Met Lieveheersbeestje Gehalte: 835/1000, Gewicht: 1,13 gram, Ringmaat: 15,5 - 16 € 10,mm.
685. Zilveren Ring Met Amethist Kleurige Harvormige Geslepen Steen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 3,5 gram, Ringmaat: 16,5 mm. € 10,-
678. Zilveren Zweedse Vintage Armband Met Witte Siersteen designer Karl-Erik Palmberg voor Alton Zweden. Gehalte: 925/1000, Gewicht: 20 gram, Doorsnede: 61 € 50,mm. Hoogte: 51,8 mm.
682. Zilveren Ring Met 3 Lagen Briljant Geslepen Zirkonia’s Gehalte: 925/1000, Gewicht: 8,68 gram, Ringmaat: 17,5 mm. € 10,-
686. Zilveren Ring Met Aqamarijn Gehalte: 925/1000, Gewicht: 4,4 gram, Ringmaat: 19 mm. , Insciptie Ontwerp : A + F, Plekje op de ring is € 10,weerkaatsing van de foto.
679. Zilveren Entourage Ring Met Smaragd Kleurige Siersteen en Briljant Geslepen Zirkonia’s Gehalte: 925/1000, Gewicht: 4 gram, Ringmaat: 18,5 mm. € 20,-
683. Zilveren Ring Met 9 Briljant Geslepen Zirkonia’s Gehalte: 925/1000, Gewicht: 2,5 gram, Ringmaat: 18 mm. € 10,-
687. Zilveren Ring Met Briljant Geslepen Siersteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 7 gram, Ringmaat: 19,5 mm. , € 15,Insciptie Ontwerp : A + F
680. Zilveren Ring Met Sierlijk Design Met Blauw/ Zwarte Siersteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 5 gram, Ringmaat: 18,5 mm. € 10,-
684. Zilveren Ring Met Amber Gehalte: 925/1000, Gewicht: 7,84 gram, Ringmaat: 16,5 - 17 € 20,mm.
688. Zilveren Ring Solitaire Melano Met Briljant Geslepen Kristal Gehalte: 925/1000, Gewicht: 14 gram, Ringmaat: 15 mm. € 15,-
Ringen
VerzamelaarsVeiling
677. Zilveren Vintage Armband Met Granaat Gehalte: 925/1000, Gewicht: 15,96 gram, Doorsnede: 55 mm. € 25,-
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 78
689. Zilveren Ring Vol Met Sierstenen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 5,5 gram, Ringmaat: 18 mm. € 10,-
693. Zilveren Ring Buddha To Buddha Gehalte: 925/1000, Gewicht: 22,23 gram, Ringmaat: 18 mm. € 25,-
697. Zilveren Ring Ingelegd Met 3 Rijen Vierkant Geslepen Zirkonia’s Gehalte: 925/1000, Gewicht: 8,8 gram, Ringmaat: 16,5 mm. € 10,-
690. Zilveren Ring Art Deco Met Ingelegd Onyx en Parelmoer Gehalte: 925/1000, Gewicht: 9,6 gram, Ringmaat: 17,5 mm. € 10,-
694. Zilveren Ring BVLGARI Vol Ingelegd Met Briljant Geslepen Zirkonia’s Gehalte: 925/1000, Gewicht: 4,2 gram, Ringmaat: 18,5 mm. € 15,-
698. Zilveren Ring Met 3 Flexibele Ringen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 11,6 gram, Ringmaat: 18,5 mm. € 15,-
691. Zilveren Ring Art Deco Met Ingelegd Turkooijs en Parelmoer Gehalte: 925/1000, Gewicht: 10,7 gram, Ringmaat: 17 mm. € 10,-
695. Zilveren Ring Elegant & Solitare Met Blauw Briljant Geslepen Siersteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 4,7 gram, Ringmaat: 17,5 mm. € 15,-
699. Zilveren Ring Met 32 Briljant Geslepen Zirkonia’s Gehalte: 835/1000, Gewicht: 6,8 gram, Ringmaat: 18,5 mm. € 10,-
692. Zilveren Ring Buddha to Buddha Gehalte: 925/1000, Gewicht: 27,57 gram, Ringmaat: 20 -21 € 25,mm.
696. Zilveren Ring Esprit Gehalte: 925/1000, Gewicht: 12,29 gram, Ringmaat: 17 mm. € 15,-
700. Zilveren Ring Met Agaat Gehalte: 925/1000, Gewicht: 12,14 gram, Ringmaat: Flexibel, € 25,-
VerzamelaarsVeiling
709. Zilveren Ring Met Buddha to Buddha Design Gehalte: 925/1000, Gewicht: 87 gram, Ringmaat: 19 mm. , Vermoedelijk niet orgineel maar wel met BB € 15,en 925 Stempel.
702. Zilveren Ring Met Amber Gehalte: 925/1000, Gewicht: 8,94 gram, Ringmaat: 18,5 mm. € 25,-
706. Zilveren Ring Met Briljant Geslepen Zirkonia Gehalte: 925/1000, Gewicht: 6,9 gram, Ringmaat: 18,5 mm. € 10,-
710. Zilveren Ring Met Citrien Kleurig Zirkonia’s Gehalte: 925/1000, Gewicht: 5,76 gram, Ringmaat: 15,5 mm. € 20,-
703. Zilveren Ring Met Amber Gehalte: 925/1000, Gewicht: 12,85 gram, Ringmaat: 19 mm. € 25,-
707. Zilveren Ring Met Briljant Geslepen Zirkonia’s Gehalte: 925/1000, Gewicht: 12,6 gram, Ringmaat: 17,5 mm. € 15,-
711. Zilveren Ring Met Kabelrand Gehalte: 925/1000, Gewicht: 11,45 gram, Ringmaat: 20-21 € 10,mm.
704. Zilveren Ring Met Blauwe Siersteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 14,7 gram, Ringmaat: 19 mm. € 10,-
708. Zilveren Ring Met Briljant Geslepen Zirkonia’s Gehalte: 925/1000, Gewicht: 6,3 gram, Ringmaat: 20 mm. € 10,-
712. Zilveren Ring Met Larimar Gehalte: 925/1000, Gewicht: 7,36 gram, Ringmaat: 17 mm. € 10,-
VerzamelaarsVeiling
701. Zilveren Ring Met Amber Gehalte: 925/1000, Gewicht: 9,96 gram, Ringmaat: 16,5 mm. € 25,-
705. Zilveren Ring Met Briljant Geslepen Citriene Kleurige Zirkonia’s Gehalte: 925/1000, Gewicht: 7,3 gram, Ringmaat: 19,5 mm. € 10,-
Zilver - Goud, Sieraden en Horloges 80
713. Zilveren Ring Met Modern Ontwerp Gehalte: 925/1000, Gewicht: 8,75 gram, Ringmaat: 17 mm. € 15,-
717. Zilveren Ring TiSento Met Prachtig Design Gehalte: 925/1000, Gewicht: 9,1 gram, Ringmaat: 17,5 mm. € 15,-
721. Zilveren Vintage Ring Met Turkooijs Kleurige Steen Gehalte: 835/1000, Gewicht: 6,7 gram, Ringmaat: 17,5 mm. € 10,-
714. Zilveren Ring Met Roze Ovaal Geslepen Siersteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 11,6 gram, Ringmaat: 18,5 mm. € 15,-
718. Zilveren Ring TiSento Met Schubben Design Gehalte: 925/1000, Gewicht: 8,7 gram, Ringmaat: 17,5 mm. € 15,-
722. Zilveren Vintage Ring Met Carneool Gehalte: 835/1000, Gewicht: 5,96 gram, Ringmaat: 19,5 mm. € 15,-
715. Zilveren Ring Met Zeeuwse Knoop Gehalte: 835/1000, Gewicht: 6,8 gram, Ringmaat: 16 mm. € 25,-
719. Zilveren Ring Zinzi Jewels Gehalte: 925/1000, Gewicht: 9,2 gram, Ringmaat: 18,5 mm. € 15,-
723. Zilveren Vintage Ring Met Rode Siersteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 6,3 gram, Ringmaat: 18,5 mm. € 10,-
716. Zilveren Ring Solitare Met Briljant Geslepen Zirkonia’s Gehalte: 925/1000, Gewicht: 5,5 gram, Ringmaat: 18 mm. € 10,-
720. Zilveren Vintage Ring Gehalte: 925/1000, Gewicht: 3,24 gram, Ringmaat: 17,5 mm. € 10,-
724. Zilveren Vintage Ring Met Zeeuwse Knoop Gehalte: 925/1000, Gewicht: 6,9 gram, Ringmaat: 16,5 mm. € 25,-
VerzamelaarsVeiling
726. Zilveren Zegelring Met Vierkante BlingBling Steen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 9,7 gram, Ringmaat: 18,5 mm. € 10,-
729. Zilveren Muntbroche Gehalte: 640-720/1000, Gewicht: 9,86 gram, Diameter : 55 mm. € 25,-
733. Zilveren Hanger Met Natuursteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 7,89 gram, Doorsnede: 20 mm. € 20,Hoogte 40 mm.
730. Zilveren Vintage Broche Gehalte: 935/1000, Gewicht: 8,55 gram, Doorsnede: 45 mm. € 15,-
734. Zilveren Hanger Met Natuursteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 14,49 gram, Doorsnede 23 mm. € 15,Hoogte: 33 mm.
731. Zilveren Vintage Broche Met Filigrain Bewerkte Zonnebloem Gehalte: 925/1000, Gewicht: 10,68 gram, Doorsnede 50 mm. € 25,Hoogte: 70 mm.
735. Zilveren Hanger Met Natuursteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 6,99 gram, Doorsnede 10 mm. € 15,Hoogte: 38 mm.
Broches
727. Zilveren Broche Filigrain Bewerkt Gehalte: 835/1000, Gewicht: 3,71 gram, Doorsnede: 50 mm. € 20,-
725. Zilveren Zeeuwse Knopen Sieraad Gehalte: 835/1000, Gewicht: 26,88 gram, Doorsnede: 78 mm. € 40,Hoogte: 47 mm.
Hangers
728. Zilveren Broche Met 3 Zeeuwse Knopen Gehalte: 835/1000, Gewicht: 5,5 gram, Doorsnede: 22 mm. € 20,-
732. Zilveren Hanger Koningin Wilhelmina Gehalte: 720/1000, Gewicht: 17,66 gram, Doorsnede: 20,8 € 15,mm
736. Zilveren Hanger Met Natuursteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 8,31 gram, Doorsnede 16 mm. € 20,Hoogte: 25 mm. VerzamelaarsVeiling
Lots
737. Zilveren Hanger Met Natuurstenen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 9,48 gram, Hoogte: 55 mm. € 10,-
738. Zilveren Hanger Met Zirkonia en Siersteen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 7,61 gram, Doorsnede 15 mm. € 15,Hoogte: 45 mm.
Horloges
741. Lot: Zilveren Broches (4x) Diverse modellen. 4 ob€ 90,jecten
745. Zilveren Stowa dameshorloge, gehalte 835 Parelrand rondom uurwerk.17 Rubis, Incabloc. Doorsnede uurwerk: 20 mm. Lengte: 18 cm. 30,8 gram € 25,-
742. Lot: Zilveren Broches (3x) Diverse modellen. 3 ob€ 80,jecten
746. Zilveren Avalon dameshorloge, gehalte 835 Quartz uurwerk. Doorsnede uurwerk: 15 mm. Lengte 18 cm. 19,5 € 20,gram
743. Zilveren Collier + Armband Collier Gehalte: 925/1000, Gewicht: 75,89 gram, Lengte +/- 40 cm. Armband Gehalte: 925/1000, Gewicht: 35,92 gram, Lengte +/- 20 € 150,cm.
747. Zilveren Lasita dameshorloge, gehalte 835 17 Jewels, shockproof. Doorsnede uurwerk: 15 mm. Lengte 17 € 15,cm. 25 gram.
Oorbellen
739. Zilveren Oorbellen Met Parels en Sierstenen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 6 gram, Doorsnede 8 mm. Hoogte: € 10,30 mm.
Antiek Buitenland
740. Zilveren Oorbellen Met Sierstenen Gehalte: 925/1000, Gewicht: 5 gram, Lengte : 20 mm. € 15,82
VerzamelaarsVeiling
744. Zilveren Esprit Armband + Collier Armband: Gehalte: 925/1000, Gewicht: 18,7 gram, Lengte 170 mm. +/- 30 mm Verstelbaar, , Collier: Gehalte: 925/1000, Gewicht: 45,5 gram, Lengte: 400 mm , +/- 30 mm Verstelbaar, € 75,-
748. Zilveren amulethouder Rijk gedecoreerde amulethouder aan koord, met gouden versierselen. Breedte 8 cm., 115 gram. € 30,-
752. Zilveren amulethouder Rijk gedecoreerde amulethouder. Breedte 10 cm. 74 gram. € 20,-
755. Zilveren vruchtbaarheidshanger Doorsnede 3,5 cm., 35 € 15,gram.
750. Zilveren gebedsdoos, Ghau hanger Vermoedelijk afkomstig uit Tibet, in hanger bevindt zich een Boeddha beeld. Doorsnede hanger 5,5 cm., € 30,88 gram.
753. Zilveren amulethouder Rijk gedecoreerde amulethouder. Breedte 7,5 cm. 48,9 € 20,gram.
756. Zilveren Armband Breedte 9 cm. Afgewerkt met parelranden. Omtrek 21 cm. € 10,-
751. Zilveren vruchtbaarheidsketting Doorsnede 6 cm., lengte € 30,90 cm., 105 gram.
754. Zilveren gebedsdoos, Ghau hanger Vermoedelijk afkomstig uit Tibet, in hanger bevindt zich een Boeddha beeld. Doorsnede hanger 7 cm., € 20,85 gram.
757. Zilveren Armband Breedte 9 cm. Afgewerkt met parelranden. Omtrek 21 cm. € 10,VerzamelaarsVeiling
749. Zilveren amulethouder Rijk gedecoreerde amulethouder aan koord. Breedte 7,5 cm., 91 € 30,gram.
758. Zilveren Armband Breedte 10 cm. Omtrek 22 cm.
759. Zilveren Armband Breedte 6 cm. Omtrek 20 cm.
760. Zilveren Armband Breedte 5,5 cm. Omtrek 19 cm. 84
VerzamelaarsVeiling
€ 10,-
761. Zilveren Armband Breedte 6 cm. Gevlochten. Rand is gebroken. Omtrek 20 cm. € 10,-
764. Zilveren Armband Breedte 2,5 cm. Bezet met 3 roodkleurige sierstenen. € 10,Omtrek 20 cm.
€ 10,-
762. Zilveren Armband Breedte 5 cm. Afgewerkt met parelranden, rijk gedecoreerd. € 10,Omtrek 20 cm.
765. Zilveren Armband Breedte 2,5 cm. Rijk gedetailleerd. Omtrek 28 cm.
€ 10,-
€ 10,-
763. Zilveren Armband Breedte 2,5 cm. Bezet met 3 roodkleurige sierstenen. € 10,Omtrek 20 cm.
766. Zilveren Armband Breedte 2 cm. Rijk gedetailleerd. Omtrek 19 cm.
€ 10,-
775. Zilveren ring, bezet met rode Agaat Vermoedelijk afkomstig uit Nepal / Tibet, ringmaat 21, omtrek € 10,66 mm. 40,5 gram.
768. Zilveren Armband Breedte 5,5 cm. Binnenin Arabische tekens. Omtrek 17 cm. € 10,-
772. Zilveren ring, bezet met Jadeiet Vermoedelijk afkomstig uit Nepal / Tibet, ringmaat 21, omtrek € 10,66 mm. 42 gram.
776. Zilveren ring, bezet met rode Agaat Vermoedelijk afkomstig uit Nepal / Tibet, ringmaat 20, omtrek € 10,63 mm., 39,79 gram.
769. Zilveren Armband Breedte 3 cm. Omtrek 17,5 cm.
773. Zilveren ring, bezet met Lazuursteen Vermoedelijk afkomstig uit Nepal / Tibet, ringmaat 21, omtrek € 10,66 mm., 16,37 gram.
777. Zilveren ring, bezet met Turkoois Vermoedelijk afkomstig uit Nepal / Tibet, ringmaat 20, omtrek € 10,63 mm., 44,4 gram.
774. Zilveren ring, bezet met Onyxsteen Vermoedelijk afkomstig uit Nepal / Tibet, ringmaat 20, omtrek € 10,63 mm., 21,53 gram.
778. Zilveren ring, bezet met Turkoois Vermoedelijk afkomstig uit Nepal / Tibet, ringmaat 21,5, omtrek € 10,67 mm., 30,19 gram.
767. Zilveren Armband Breedte 2,5 cm. Rijk gedetailleerd. Omtrek 26 cm.
€ 10,-
770. Zilveren ring, bezet met groene Agaat Vermoedelijk afkomstig uit Nepal / Tibet, ringmaat 20, omtrek € 10,63 mm., 30 gram.
VerzamelaarsVeiling
€ 10,-
771. Zilveren ring, bezet met Jadeiet Vermoedelijk afkomstig uit Nepal / Tibet, ringmaat 20, omtrek € 10,63 mm., 65,9 gram.
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten
Zuidelijke Nederlanden
779. Philips de Stoute , 1384-1404. Dubbele groot, Jangelaar. 3,77 gram. Adelaar boven twee wapenschilden. Kz. Lang € 70,gevoet kruis. Zeer Fraai -.
783. Muntgewichtje. Maker J. Geens, Antwerpen. Angelot. € 30,4,90 gram. Zeer Fraai.
780. Philips de Stoute, 1384 -1404. Dubbele groot of Botdrager. 4,07 gram. Zittende leeuw naar links. Kz. Groot kruis gep€ 60,laatst op wapenschild. Zeer Fraai.
784. Vlaanderen. Karel V. 2,87 gram. Karolus goudgulden. Keizer met zwaarden globe. Kz. Dubbelkoppige adelaar met wapenschild op de borst. Delm. 517. Zeer Fraai € 400,+.
781. Brabant. Albrecht en Isabella. 1598-1621. Dubbele Albertijn. Antwerpen 1601. 5,10 gram. Gekroond stokkenkruis. Kz. Wapenschild omgeven door de orde van het gouden Vlies. Delm. 145. Zeer Fraai € 400,+.
785. Vlaanderen. Lodewijk van Male, 1346-1384. Leeuwengroot. Fraai. € 50,-
782. Brabant, Philips IIII. Halve Patagon 1649, Antwerpen. € 50,Vrijwel Zeer Fraai. Miniem krasje.
786. Vlaanderen, 1/5 Philipsdaalder 1567. Fraai. € 25,-
VerzamelaarsVeiling
788. Lot Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden (6 stuks) Zeer Fraai en beter. o.a. Holland dubbele wapenstuiver 1765, Utrecht € 20,duit 1768, Luik, gigot 1750, Blyenstein, duit, etc.
792. Nederlandse rijksdaalder Gelderland 1620. Zeer Fraai. € 125,CNM 2.17.121. Delm. 938. HPM 73.
Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
Gelderland
789. Philipsdaalder Gelderland 1557. Zeer Fraai-. CNM 2.17.8. Delm. 29. € 150,-
793. Zilveren dukaat Gelderland 1660. Fraai / Zeer Fraai. € 125,CNM 2.17.124. Delm. 962. HPM 80.
790. Gouden dukaat Gelderland 1748 (jaartal staat niet in CNM catalogus). Fraai / Zeer Fraai. € 500,CNM 2.17.81. Delm. 650. HPM 48.
794. Zilveren dukaat Gelderland 1764. Zeer Fraai. CNM 2.17.127. Delm. 963. HPM 82. € 125,-
VerzamelaarsVeiling
€ 40,-
791. Leeuwendaalder Gelderland 1639. Zeer Fraai / Prachtig. € 110,CNM 2.17.107. Delm. 825. HPM 56.
787. Karel II. Patagon 1670 Brussel. Fraai.
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 88
795. Zilveren rijder Gelderland 1662. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.17.130. Delm. 1009. HPM 75. € 160,-
799. Lot: 1 gulden Gelderland. Varieert tussen Fraai- en Zeer Fraai-. 1712 en 1713. CNM 2.17.152. Delm. 1178. HPM € 50,88.
796. Zilveren rijder Gelderland 1774. Zeer Fraai / Prachtig. € 250,CNM 2.17.132. Delm. 1010. HPM 77.
800. 1 gulden Gelderland 1762. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.17.155. Delm. 1178. HPM 88. € 60,-
797. ½ gouden rijder Gelderland 1762. Prachtig. CNM 2.17.70 Delm. 654. € 600,-
801. 1 gulden Gelderland 1762. Zeer Fraai met montage. CNM 2.17.155. Delm. 1178. HPM 88. € 25,-
798. 3 gulden Gelderland 1764. Zeer Fraai+. CNM 2.17.147. Delm. 1145. HPM 86.
802. 1 gulden Gelderland 1786. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.17.155. Delm. 1178. HPM 88. € 50,-
VerzamelaarsVeiling
€ 125,-
€ 700,-
807. Gouden dukaat Holland 1760. Zeer Fraai +. CNM 2.28.54. Delm. 775. HPM 15. € 240,-
804. Duit afslag in zilver Groningen 1771. Prachtig / FDC. € 200,CNM 2.20.26. HPM 16.2.
808. Gouden dukaat Holland 1772. Zeer Fraai. CNM 2.28.54. Delm. 775. HPM 15. € 200,-
803. ½ gouden rijder Groningen 1761. FDC. CNM 2.20.7. Delm. 1162. HPM 2.
Holland
805. Gouden rijder Holland 1760. Prachtig -. CNM 2.28.47. Delm. 782. HPM 19.
806. Gouden rijder Holland 1763. Prachtig. CNM 2.28.47. Delm. 782. HPM 19.
€ 680,-
809. Gouden dukaat Holland 1780. Zeer Fraai+. CNM 2.28.54. Delm. 775. HPM 15. € 195,-
€ 400,-
810. Gouden dukaat Holland 1781. Zeer Fraai / Prachtig. € 200,CNM 2.28.54. Delm. 775. HPM 15. VerzamelaarsVeiling
Groningen
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 90
811. Leeuwendaalder Holland 1589. Zeer Fraai / Prachtig. € 140,CNM 2.28.66. Delm. 831. HPM .
815. 1 gulden Holland 17(13). Gladde rand. Fraai. CNM 2.28.104. Delm. 1179. HPM 64. € 17,5,-
812. Leeuwendaalder Holland 1623. Fraai+. CNM 2.28.68. Delm. 832. HPM 24.
816. 1 gulden Holland 1762. Zeer Fraai. CNM 2.28.104. Delm. 1179. HPM 64.
€ 50,-
813. ½ Nederlandse rijksdaalder Holland 1620. Fraai+. CNM 2.28.78. Delm. 995. HPM 41. € 280,-
817. 1 gulden Holland 1792. Zeer Fraai. CNM 2.28.104. Delm. 1179. HPM 64.
€ 25,-
814. Zilveren rijder Holland 1760. Zeer Fraai+. CNM 2.28.84. Delm. 1014. HPM 45. € 150,-
818. Lot: 1 gulden Holland. Zeer Fraai. 1793 en 1794. CNM 2.28.104. Delm. 1179. HPM 64.
€ 60,-
VerzamelaarsVeiling
€ 50,-
€ 120,-
823. 6 stuiver scheepjesschelling Holland 1722. Zeer Fraai. € 50,CNM 2.28.116. HPM 74.
820. 10 stuiver Holland 1751. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.28.107. Delm. 1198. HPM 66. € 50,-
824. 6 stuiver scheepjesschelling Holland 1761. Zeer Fraai. € 50,CNM 2.28.116. HPM 74.
821. Muntmeesterspenning Holland 1759. FDC. CNM 2.28.108. HPM 67. € 75,-
825. 6 stuiver scheepjesschelling afslag in goud Holland 1765. Prachtig / FDC. € 2400,CNM 2.28.116. Delm. 816. HPM 74.2.
822. Muntmeesterspenning Holland 1759. Zeer Fraai. CNM 2.28.108. HPM 67. € 30,-
826. 6 stuiver scheepjesschelling afslag in goud Holland 1769. Zeer Fraai / Prachtig. € 1350,CNM 2.28.116. Delm. 816. HPM 74.2. VerzamelaarsVeiling
819. 10 stuiver Holland 1749. Prachtig. CNM 2.28.107. Delm. 1198. HPM 66.
Overijssel
827. Dubbele stuiver Holland 1615. Fraai. CNM 2.28.117.
€ 20,-
828. Duit (afslag in zilver) Holland 1702. Zeer Fraai / Prachtig. € 40,CNM 2.28.126. HPM 84.3.
832. Zilveren rijder Overijssel 1733. Fraai-. CNM 2.38.79. Delm. 1036. HPM 49.
829. Duit (afslag in zilver) Holland 1754. Zeer Fraai / Prachtig. € 65,CNM 2.28.126. HPM 84.3.
833. Zilveren rijder Overijssel 1734. Prachtig / FDC. CNM 2.38.79. Delm. 1036. HPM 49. € 350,-
€ 60,-
Amsterdam
830. Zilveren rijder Amsterdam 1673. Zeer Fraai+. CNM 2.02.56. Delm. 1018. HPM 11. € 320,92
831. Leeuwendaalder Overijssel 1616. Zeer Fraai. CNM 2.38.63. Delm. 856. HPM 37. € 50,-
VerzamelaarsVeiling
834. 1 gulden Overijssel 1722. Fraai. CNM 2.38.91. Delm. 1184. HPM 55.
€ 15,-
835. 1 gulden Overijssel 1737. Zeer Fraai+. CNM 2.38.92. Delm. 1184. HPM 55.
€ 45,-
839. Dubbele gosseler (Deventer, Kampen, Zwolle) de Driesteden 1534. Zeer Fraai. € 200,Deventer
836. 1 gulden Overijssel 1764 mmt drie bollen. Prachtig / FDC. € 90,CNM 2.38.93. Delm. 1184. HPM 55.
840. Florijn van 28 stuiver Deventer 1618. Fraai / Zeer Fraai. € 110,CNM 2.12.37. Delm. 1107. HPM 30. Kampen
837. Lot: 1 gulden Overijssel. Varieert tussen Fraai en Fraai+. 1701, 1702 en 1706. CNM 2.38.90. Delm. 1184. € 65,HPM 55.
841. Leeuwendaalder Kampen 1644. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.30.37. Delm. 862. HPM 29. € 100,Zwolle
838. Lot: 1 gulden Overijssel. Varieert tussen Fraai en Fraai+. 1723, 1724 en 1735. CNM 2.38.91/92. Delm. € 50,1184. HPM 55.
De Driesteden
842. 30 stuiver Zwolle 1692. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.52.81. Delm. 1096. HPM 48. € 110,-
VerzamelaarsVeiling
€ 50,-
847. Gouden dukaat Utrecht 1788. Zeer Fraai +. CNM 2.43.46. Delm. 965. HPM 27. € 250,-
844. Gouden rijder Utrecht 1763. Prachtig +. CNM 2.43.37. Delm. 970. HPM 31.
€ 620,-
848. Leeuwendaalder Utrecht 1617. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.43.62. Delm. 843. HPM 36. € 65,-
845. ½ gouden rijder Utrecht 1760. Prachtig. CNM 2.43.38. Delm. 971. HPM 32.
€ 450,-
849. Leeuwendaalder Utrecht 1650. Zeer Fraai. CNM 2.43.65. Delm. 845. HPM 37. € 75,-
843. Stuiver Zwolle z.j. Fraai +. CNM 2.52.112. Verk. 178.1. Utrecht
846. Dubbele gouden dukaat Utrecht 1786. Prachtig. CNM 2.43.41. Delm. 962. HPM 26. € 1200,94
VerzamelaarsVeiling
850. Nederlandse rijksdaalder Utrecht 1629. Zeer Fraai+. € 150,CNM 2.43.78. Delm. 942. HPM 52.
855. Zilveren rijder Utrecht 1784. Prachtig. CNM 2.43.101. Delm. 1031. HPM 59.
852. Zilveren rijder Utrecht 1661. Fraai. CNM 2.43.96. Delm. 1029. HPM 55.
856. Zilveren rijder Utrecht 1784. Zeer Fraai+. CNM 2.43.101. Delm. 1031. HPM 59. € 125,-
€ 140,-
€ 175,-
853. Zilveren rijder Utrecht 1711. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.43.99. Delm.1031 . HPM 59. € 110,-
857. Zilveren rijder Utrecht 1791. Prachtig+. CNM 2.43.101. Delm. 1031. HPM 59.
854. Zilveren rijder Utrecht 1769. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.43.101. Delm. 1031. HPM 59. € 175,-
858. Zilveren rijder Utrecht 1791. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.43.101. Delm. 1031. HPM 59. € 125,-
€ 160,-
VerzamelaarsVeiling
851. Zilveren dukaat Utrecht 1784. Zeer Fraai / Prachtig. € 160,CNM 2.43.92. Delm. 982. HPM 65.
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 96
859. Zilveren rijder Utrecht 1793. Zeer Fraai. CNM 2.43.101. Delm. 1031. HPM 59.
€ 80,-
863. 3 gulden Utrecht 1786. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.43.117. Delm. 1150. HPM 71. € 90,-
860. ½ zilveren rijder Utrecht 1764. Zeer Fraai+. CNM 2.43.106. Delm. 1055. HPM 60. € 110,-
864. 3 gulden Utrecht 1793. Prachtig / FDC. CNM 2.43.117. Delm. 1150. HPM 71.
861. ½ zilveren rijder Utrecht 1792. Prachtig+. CNM 2.43.106. Delm. 1055. HPM 60. € 280,-
865. 3 gulden Utrecht 1794. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.43.117. Delm. 1150. HPM 71. € 100,-
862. 3 gulden Utrecht 1764. Zeer Fraai. CNM 2.43.117. Delm. 1150. HPM 71.
866. 3 gulden Utrecht 1795. Zeer Fraai+. CNM 2.43.117. Delm. 1150. HPM 95.
VerzamelaarsVeiling
€ 100,-
€ 200,-
€ 110,-
871. Lot: 1 gulden Utrecht. Fraai / Zeer Fraai. 173(3) en 1764. CNM 2.43.120/121. Delm. 1182. HPM 72/73.
868. 1 gulden 1716. Utrecht. Zeer Fraai. CNM 2.43.119. Delm. 1182. HPM 72.
872. 10 stuiver Utrecht 1760. FDC. CNM 2.43.125. Delm. 1203. HPM 75.
869. 1 gulden Utrecht 1794. FDC-. CNM 2.43.121. Delm. 1182. HPM 73.
€ 30,-
€ 110,-
870. 1 gulden Utrecht 1794. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.43.121. Delm. 1182. HPM 73. € 40,-
€ 50,-
€ 100,-
873. 10 stuiver Utrecht 1792. Prachtig. CNM 2.43.125. Delm. 1203. HPM 75.
€ 80,-
867. 1 gulden 171(5). Utrecht. Vrijwel Zeer Fraai. CNM 2.43.119. Delm. 1182. HPM 72. € 25,-
874. Lot: Muntmeesterspenning Utrecht. Zeer Fraai. 1758 en 1759. CNM 2.43.126. HPM 76. € 60,-
VerzamelaarsVeiling
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 98
875. 6 stuiver scheepjesschelling (afslag in goud) Utrecht 1764. Prachtig. € 1750,CNM 2.43.137. Delm. 987. HPM 84.1.
879. Duit (afslag in zilver) Utrecht STAD 1743. FDC. CNM 2.44.21. Delm. HPM 20.3. € 120,-
876. 6 stuiver scheepjesschelling Utrecht 1764. Zeer Fraai / Prachtig. € 60,CNM 2.43.137. HPM 84.
880. Duit (afslag in zilver) Utrecht STAD 1743. Fraai+. CNM 2.44.21. HPM 20.3. € 40,-
Utrecht stad
West-Friesland
877. Duit (afslag in zilver) Utrecht STAD 1739. Zeer Fraai / Prachtig. € 60,CNM 2.44.21. HPM 20.3.
881. Gouden rijder West-Friesland 1750. Zeer Fraai / Prachtig. € 700,CNM 2.46.3. Delm. 843. HPM 9.
878. Duit (afslag in zilver) Utrecht STAD 1739. Zeer Fraai. € 35,CNM 2.44.21. HPM 20.3.
882. Gouden rijder West-Friesland 1763. Prachtig +. CNM 2.46.3. Delm. 843. HPM 09. € 620,-
VerzamelaarsVeiling
887. Zilveren rijder West-Friesland 1765. Fraai / Zeer Fraai. € 90,CNM 2.46.41. Delm. 1022. HPM 32.
884. Leeuwendaalder West-Friesland 1638. Zeer Fraai+. CNM 2.46.24. Delm. 836. HPM 17. € 60,-
888. Zilveren rijder West-Friesland 1774. Zeer Fraai+. CNM 2.46.41. Delm. 1022. HPM 32. € 120,-
885. Nederlandse rijksdaalder West-Friesland 1622. Fraai. € 50,CNM 2.46.31. Delm. 940. HPM 26.
889. Zilveren rijder West-Friesland 1791. Prachtig / FDC. € 250,CNM 2.46.41. Delm. 1022. HPM 32.
886. Zilveren dukaat West-Friesland 1694. Fraai-. CNM 2.46.34. Delm. 971. HPM 37. € 40,-
890. ½ zilveren rijder West-Friesland 1771. Zeer Fraai. CNM 2.46.45. Delm. 1050. HPM 33. € 120,-
VerzamelaarsVeiling
883. Leeuwendaalder West-Friesland 1604. Fraai / Zeer Fraai. € 60,CNM 2.46.22. Delm. 835. HPM 14.
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 100
891. 3 gulden West-Friesland 1764. Prachtig. CNM 2.46.55. Delm. 1147. HPM 46.
€ 220,-
895. 3 gulden West-Friesland 1795. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.46.55. Delm. 1147. HPM 74. € 65,-
892. 3 gulden West-Friesland 1793. Zeer Fraai / Prachtig. € 110,CNM 2.46.55. Delm. 1147. HPM 46.
896. 1 gulden West-Friesland 1763. Zeer Fraai. CNM 2.46.57. Delm. 1180. HPM 48. € 40,-
893. 3 gulden West-Friesland 1794. Zeer Fraai / Prachtig. € 90,CNM 2.46.55. Delm. 1147. HPM 46.
897. 1 gulden West-Friesland 1791. Zeer Fraai / Prachtig. € 50,CNM 2.46.57. Delm. 1180. HPM 48.
894. 3 gulden West-Friesland 1795. Zeer Fraai. CNM 2.46.55. Delm. 1147. HPM 74. € 75,-
898. 1 gulden West-Friesland 1793. Prachtig+. CNM 2.46.57. Delm. 1180. HPM 48. € 55,-
VerzamelaarsVeiling
899. 1 gulden West-Friesland 1793. Zeer Fraai+. CNM 2.46.57. Delm. 1180. HPM 48. € 35,-
903. 2 gulden Friesland 1596. Prachtig. CNM 2.16.97. Delm. 1157. HPM 48.
900. Lot: 6 stuiver scheepjesschelling West-Friesland. Fraai / Zeer Fraai. € 80,1754 en 1757. CNM 2.46.70. HPM 56.
904. ½ 3 gulden Friesland 1696. Zeer Fraai+. CNM 2.16.98. Delm. 1060. HPM . € 160,-
Enkhuizen
€ 800,-
Zeeland
901. 6 stuiver scheepjesschelling Enkhuizen 1678. Prachtig / FDC. € 200,CNM 2.15.8. HPM 81.
905. Zilveren dukaat 1698. Zeeland. Vrijwel Zeer Fraai. CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 50. € 90,-
902. Dubbele stuiver Enkhuizen 1676. Zeer Fraai+. CNM 2.15.13. HPM 88. € 60,-
906. Zilveren dukaat 1701 .Zeeland. Zeer Fraai. CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 50. € 75,-
VerzamelaarsVeiling
Friesland
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 102
907. Zilveren dukaat 1705. Zeeland. Fraai- . CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 50.
€ 65,-
911. Zilveren dukaat 1775. Zeeland. Zeer Fraai. CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 50. € 75,-
908. Zilveren dukaat 1735. Zeeland. Groene patina, gladde rand. Zeer Fraai. € 75,CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 50.
912. Zilveren dukaat 1781. Zeeland. Fraai. CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 50.
909. Zilveren dukaat 1761. Zeeland. Zeer Fraai. CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 50. € 75,-
913. Zilveren dukaat 1785. Zeeland. Zeer Fraai. CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 50. € 75,-
910. Zilveren dukaat 1772. Zeeland. Vrijwel Zeer Fraai. CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 50. € 65,-
914. Zilveren dukaat 1792. Zeeland. Vrijwel Zeer Fraai. CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 50. € 65,-
VerzamelaarsVeiling
€ 37,5,-
919. 1/8 dukaat Zeeland 1791. Zeer Fraai -. CNM 2.49.55. HPM 54.
916. ½ zilveren rijder Zeeland 1792. Zeer Fraai / Prachtig. € 150,CNM 2.49.53. Delm. 1052. HPM 47.
920. Zilveren rijder Zeeland 1792. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.49.58. Delm. 1028. HPM 46. € 70,-
917. ¼ dukaat Zeeland 1786. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.49.54. Delm. 1008 a. HPM 53. € 65,-
921. Daalder van 30 stuiver Zeeland 1680. Zeer Fraai. CNM 2.49.65. Delm. 1082. HPM 61. € 110,-
918. 1/8 dukaat Zeeland 1764. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.49.55. HPM 54. € 75,-
922. Dubbele daalder van 10 schelling Zeeland 1687. Fraai+ € 120,CNM 2.49.67. Delm. 1074. HPM 59.
€ 35,-
VerzamelaarsVeiling
915. ½ Zilveren dukaat Zeeland 1762. Zeer Fraai. CNM 2.49.53. Delm. 1003. HPM 52. € 110,-
Provinciale Munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 104
923. 6 stuiver scheepjesschelling Zeeland 1753 piedford. Zeer Fraai+. € 150,CNM 2.49.89. HPM 75.2.
927. Lot: 6 stuiver scheepjesschelling Zeeland. Zeer Fraai. € 100,1780, 1790 en 1791. CNM 2.49.92. HPM 75. West-Friesland
924. 6 stuiver scheepjesschelling Zeeland 1765. Zeer Fraai / Prachtig. € 40,CNM 2.49.91. HPM 75.
928. ½ gulden West-Friesland 1796. Zeer Fraai. HPM 76. € 320,Utrecht
925. Lot: 6 stuiver scheepjesschelling Zeeland. Varieert tussen Fraai / Zeer Fraai en Zeer Fraai. € 80,1765, 1766 en 1767. CNM 2.49.91. HPM 75.
929. Zilveren dukaat Utrecht 1803. Zeer Fraai / Prachtig. € 120,CNM 2.43.92. Delm. 982. HPM 94.
926. Lot: 6 stuiver scheepjesschelling Zeeland. Zeer Fraai. € 80,1771, 1772 en 1774. CNM 2.49.92. HPM 75.
930. Zilveren dukaat Utrecht 1805. Zeer Fraai / Prachtig. € 100,CNM 2.43.92. Delm. 982. HPM 94.
VerzamelaarsVeiling
931. Zilveren dukaat Zeeland 1795. Zeer Fraai+. CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 96. € 100,-
932. Zilveren dukaat Zeeland 1796. Zeer Fraai. CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM 96. € 250,10 stuiver
933. 10 stuiver Lodewijk Napoleon 1809. Prachtig-. € 1600,-
50 stuiver
934. 50 stuiver Lodewijk Napoleon 1808. FDC. € 600,-
935. 50 stuiver Lodewijk Napoleon 1808. Zeer Fraai / Prachtig. € 220,Zilveren dukaten
Provinciale Munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten
Zeeland
936. Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon 1808. Prachtig+. € 480,Sch. 149. VerzamelaarsVeiling
½ cent
937. ½ cent Willem I 1821 U. Zeer Fraai. € 60,-
941. ½ cent Willem I 1823 B. FDC-. € 140,-
945. ½ cent Willem I 1827 U. Fraai / Zeer Fraai. € 15,-
938. ½ cent Willem I 1821 U. Fraai / Zeer Fraai. € 30,-
942. ½ cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai+. € 40,-
946. ½ cent Willem I 1828 U. Fraai+. € 60,-
939. ½ cent Willem I 1822 U. Prachtig / FDC. € 110,-
943. ½ cent Willem I 1823 U. Fraai / Zeer Fraai. € 20,-
947. ½ cent Willem I 1829 U. Zeer Fraai+. € 70,-
940. ½ cent Willem I 1822 U. Zeer Fraai. € 30,-
944. ½ cent Willem I 1827 U. Zeer Fraai / Prachtig. € 60,-
948. ½ cent Willem I 1831. Zeer Fraai-. € 35,-
VerzamelaarsVeiling
€ 80,-
950. ½ cent Willem I 1832. Zeer Fraai. € 20,-
951. ½ cent Willem I 1837. Prachtig-.
€ 65,-
952. ½ cent Willem II 1841. FDC. € 200,-
953. ½ cent Willem II 1841. Zeer Fraai-. € 35,-
957. ½ cent Willem II 1846. Zeer Fraai-. € 25,-
954. ½ cent Willem II 1843. FDC. € 160,-
958. ½ cent Willem II 1847. Prachtig. € 80,-
955. ½ cent Willem II 1843. Zeer Fraai-. € 30,-
959. ½ cent Willem III 1850. FDC. € 90,-
956. ½ cent Willem II 1846. FDC. € 130,-
960. ½ cent Willem III 1854. FDC. € 85,-
VerzamelaarsVeiling
949. ½ cent Willem I 1832. Prachtig+.
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 108
961. ½ cent Willem III 1854. Prachtig. € 30,-
965. ½ cent Willem III 1859. Zeer Fraai / Prachtig. € 25,-
969. ½ cent Willem III 1872. Prachtig / FDC. € 60,-
962. ½ cent Willem III 1855. Fraai+. € 80,-
966. ½ cent Willem III 1861. FDC. € 90,-
970. ½ cent Willem III 1876. FDC. € 50,-
963. ½ cent Willem III 1857. FDC-. € 55,-
967. ½ cent Willem III 1865. Prachtig / FDC. € 55,-
971. ½ cent Willem III 1878. FDC. € 20,-
964. ½ cent Willem III 1857. Zeer Fraai / Prachtig. € 15,-
968. ½ cent Willem III 1869. FDC. € 70,-
972. ½ cent Willem III 1883. Zeer Fraai / Prachtig. € 40,-
VerzamelaarsVeiling
977. ½ cent Wilhelmina 1894. FDC. € 30,-
981. ½ cent Wilhelmina 1903. FDC. € 10,-
974. ½ cent Willem III 1885. FDC. € 15,-
978. ½ cent Wilhelmina 1898. Zeer Fraai / Prachtig. € 25,-
982. ½ cent Wilhelmina 1912. FDC. € 10,-
975. ½ cent Willem III 1886. Prachtig-. € 30,-
979. ½ cent Wilhelmina 1900. Prachtig+. € 30,-
983. ½ cent Wilhelmina 1917. FDC. € 10,-
976. ½ cent Wilhelmina 1891. FDC. € 30,-
980. ½ cent Wilhelmina 1901. FDC. € 25,-
984. ½ cent Wilhelmina 1922. FDC. € 20,-
VerzamelaarsVeiling
973. ½ cent Willem III 1884. FDC. € 10,-
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 110
985. ½ cent Wilhelmina 1922/21. Zeer Fraai. € 220,-
989. 1 cent Willem I 1823 U. Zeer Fraai / Prachtig. € 35,-
993. 1 cent Willem I 1827 U. FDC. € 140,-
986. Lot: ½ cent Willem I - Willem II. Ca. Fraai. 1823B, 1827, 1831, 1832, € 65,1841 en 1843
990. 1 cent Willem I 1826 U. FDC. € 170,-
994. 1 cent Willem I 1827 U. Prachtig+. € 50,-
987. 1 cent Willem I 1821 B. Fraai. € 200,-
991. 1 cent Willem I 1826 U. Zeer Fraai+. € 25,-
995. 1 cent Willem I 1828 U. Zeer Fraai+. € 70,-
988. 1 cent Willem I 1822 U. Zeer Fraai / Prachtig. € 40,-
992. 1 cent Willem I 1826 U. Zeer Fraai. € 20,-
996. 1 cent Willem I 1837. FDC. € 80,-
1 cent
VerzamelaarsVeiling
1001. 1 cent Wilhelmina 1892. FDC. € 65,-
1005. 1 cent Wilhelmina 1898. Prachtig / FDC. € 30,-
998. 1 cent Willem III 1876. FDC. € 25,-
1002. 1 cent Wilhelmina 1892. Prachtig. € 20,-
1006. 1 cent Wilhelmina 1899. Prachtig. € 15,-
999. 1 cent Willem III 1877. FDC. € 15,-
1003. 1 cent Wilhelmina 1896. Zeer Fraai. € 25,-
1007. 1 cent Wilhelmina 1901 K. Prachtig+. € 10,-
1000. 1 cent Willem III 1881. FDC. € 30,-
1004. 1 cent Wilhelmina 1897. FDC. € 125,-
1008. 1 cent Wilhelmina 1902. FDC. € 30,-
VerzamelaarsVeiling
997. 1 cent Willem III 1863. FDC. € 20,-
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 112
1009. 1 cent Wilhelmina 1904. Prachtig / FDC. € 10,-
1013. 1 cent Wilhelmina 1913. FDC. € 40,-
1017. 1 cent Wilhelmina 1920. FDC. € 15,-
1010. 1 cent Wilhelmina 1905. FDC. € 25,-
1014. 1 cent Wilhelmina 1917. FDC. € 20,-
1018. 1 cent Wilhelmina 1921. FDC. € 15,-
1011. 1 cent Wilhelmina 1906. FDC. € 25,-
1015. 1 cent Wilhelmina 1918. FDC. € 20,-
1019. 1 cent Wilhelmina 1922. FDC. € 20,-
1012. 1 cent Wilhelmina 1907. Prachtig / FDC. € 35,-
1016. 1 cent Wilhelmina 1919. FDC. € 20,-
1020. 1 cent Wilhelmina 1924. Prachtig. € 40,-
VerzamelaarsVeiling
1025. 1 cent Wilhelmina 1930. FDC. € 10,-
2½ cent
1022. 1 cent Wilhelmina 1926. FDC. € 15,-
1026. 1 cent Wilhelmina 1931. FDC. € 30,-
1030. 2½ cent Willem III 1877. Prachtig / FDC. € 15,-
1023. 1 cent Wilhelmina 1927. FDC. € 15,-
1027. Lot: 1 cent Willem I. Varieert tussen Fraai - en Fraai / Zeer Fraai. 1821U, 1822B, 1822U, € 45,1823B, 1823U
1031. 2½ cent Willem III 1886. Prachtig+. € 30,-
1024. 1 cent Wilhelmina 1928. FDC. € 15,-
1028. Lot: 1 cent Willem III. Varieert tussen Fraai / Zeer Fraai en Prachtig. 1861, 1862, 1863, 1864, 1870, 1873, 1875, 1876 en 1877. € 50,-
1032. 2½ cent Willem III 1890. FDC. € 55,-
VerzamelaarsVeiling
1021. 1 cent Wilhelmina 1924. Zeer Fraai / Prachtig. € 20,-
1029. Lot: 1 cent Willem III - Wilhelmina. Varieert tussen Fraai en Prachtig. 1877, 1878, 1880, 1881, 1882, 1883, 1884, 1892, 1896, 1897, 1898, 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919, 1920, 1921 en 1922. € 45,-
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 114
1033. 2½ cent Wilhelmina 1894. Prachtig+. € 70,-
1034. 2½ cent Wilhelmina 1898. Prachtig / FDC € 65,-
1037. 2½ cent Wilhelmina 1906. FDC. € 25,-
1041. 2½ cent Wilhelmina 1919. FDC. € 25,-
1038. 2½ cent Wilhelmina 1914. FDC. € 80,-
1042. Lot: 2½ cent Wilhelmina 1877 - 1906. Varieert tussen Fraai en Zeer Fraai / Prachtig. 1877, 1880, 1881, 1883, 1884, 1886, 1890, 1894, 1898, 1903, € 70,1904, 1905 en 1906 5 cent
1035. 2½ cent Wilhelmina 1903. Prachtig / FDC € 20,-
1039. 2½ cent Wilhelmina 1916. FDC. € 15,-
1043. 5 cent Willem I 1822 U. FDC-. € 1000,-
1036. 2½ cent Wilhelmina 1905. FDC. € 30,-
1040. 2½ cent Wilhelmina 1918. FDC. € 20,-
1044. 5 cent Willem I 1825 B. Zeer Fraai. € 35,-
VerzamelaarsVeiling
1049. 5 cent Willem III 1853. Fraai / Zeer Fraai. € 150,-
1053. 5 cent Willem III 1879. FDC. € 20,-
1046. 5 cent Willem I 1827 B. Zeer Fraai. € 90,-
1050. 5 cent Willem III 1853. Fraai-. € 100,-
1054. 5 cent Wilhelmina 1907. FDC. € 20,-
1047. 5 cent Willem I 1827 U. FDC. € 145,-
1051. 5 cent Willem III 1862. FDC. € 25,-
1055. 5 cent Wilhelmina 1908. FDC. € 20,-
1048. 5 cent Willem III 1850. FDC € 15,-
1052. 5 cent Willem III 1876. FDC. € 20,-
1056. 5 cent Wilhelmina 1909. FDC. € 65,-
VerzamelaarsVeiling
1045. 5 cent Willem I 1826 B. Zeer Fraai+. € 50,-
1057. 5 cent Wilhelmina 1932. FDC. € 35,-
1061. 10 cent Willem I 1825 U. FDC. € 125,-
1065. 10 cent Willem I 1827 U. FDC. € 80,-
1058. Lot: 5 cent Wilhelmina 1907 1943. Varieert tussen Zeer Fraai en FDC. 1907, 1908, 1909, 1913, 1914, 1923, 1929, 1932, 1933, 1934, 1936, 1938, 1939, 1940 en 1943 € 125,-
1062. 10 cent Willem I 1825 U. Zeer Fraai-. € 30,-
1066. 10 cent Willem I 1828 B. Fraai / Zeer Fraai. € 30,-
1059. Lot: diversen zink Wilhelmina. Varieert tussen Zeer Fraai en Prachtig. € 30,1941, 1942, 1943 en 1944
1063. 10 cent Willem I 1826 U. FDC. € 110,-
1067. 10 cent Willem I 1828 U. Fraai. € 10,-
1064. 10 cent Willem I 1827 B. Zeer Fraai. € 30,-
1068. 10 cent Willem II 1849. Prachtig. € 40,-
10 cent
1060. 10 cent Willem I 1819 U. Fraai / Zeer Fraai. € 500,116
VerzamelaarsVeiling
1073. 10 cent Willem III 1880. Zeer Fraai / Prachtig. € 30,-
1077. 10 cent Willem III 1884. Prachtig-. € 45,-
1070. 10 cent Willem III 1859. Zeer Fraai-. € 30,-
1074. 10 cent Willem III 1881. FDC. € 60,-
1078. 10 cent Willem III 1885. Zeer Fraai / Prachtig. € 25,-
1071. 10 cent Willem III 1862. FDC. € 250,-
1075. 10 cent Willem III 1881. Zeer Fraai / Prachtig. € 25,-
1079. 10 cent Willem III 1887. FDC. € 80,-
1072. 10 cent Willem III 1869. Prachtig. € 60,-
1076. 10 cent Willem III 1882. FDC. € 60,-
1080. 10 cent Willem III 1889. FDC. € 60,-
VerzamelaarsVeiling
1069. 10 cent Willem III 1856. Zeer Fraai / Prachtig. € 60,-
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 118
1081. 10 cent Willem III 1889. Prachtig. € 20,-
1085. 10 cent Wilhelmina 1893. FDC. € 90,-
1089. 10 cent Wilhelmina 1896. Prachtig. € 50,-
1082. 10 cent Willem III 1890. FDC. € 70,-
1086. 10 cent Wilhelmina 1893. Zeer Fraai / Prachtig. € 35,-
1090. 10 cent Wilhelmina 1897. Prachtig+. € 30,-
1083. 10 cent Willem III 1890. Zeer Fraai / Prachtig. € 20,-
1087. 10 cent Wilhelmina 1894. FDC. € 135,-
1091. 10 cent Wilhelmina 1898. Prachtig / FDC. € 90,-
1084. 10 cent Wilhelmina 1892. Prachtig / FDC. € 50,-
1088. 10 cent Wilhelmina 1895. Zeer Fraai / Prachtig. € 70,-
1092. 10 cent Wilhelmina 1898. Zeer Fraai / Prachtig. € 60,-
VerzamelaarsVeiling
1097. 10 cent Wilhelmina 1904. FDC. € 65,-
1101. 10 cent Wilhelmina 1906. FDC. € 55,-
1094. 10 cent Wilhelmina 1901. Zeer Fraai / Prachtig. € 60,-
1098. 10 cent Wilhelmina 1904. Prachtig. € 35,-
1102. 10 cent Wilhelmina 1906. Prachtig. € 30,-
1095. 10 cent Wilhelmina 1903. FDC. € 45,-
1099. 10 cent Wilhelmina 1905. FDC. € 125,-
1103. 10 cent Wilhelmina 1910. FDC. € 100,-
1096. 10 cent Wilhelmina 1903. Prachtig-. € 20,-
1100. 10 cent Wilhelmina 1905. Zeer Fraai / Prachtig. € 40,-
1104. 10 cent Wilhelmina 1911. FDC. € 50,-
VerzamelaarsVeiling
1093. 10 cent Wilhelmina 1901. FDC. € 150,-
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 120
1105. 10 cent Wilhelmina 1911. Prachtig. € 30,-
1109. 10 cent Wilhelmina 1913. Zeer Fraai+ € 15,-
1113. 10 cent Wilhelmina 1917. FDC. € 20,-
1106. 10 cent Wilhelmina 1912. FDC. € 50,-
1110. 10 cent Wilhelmina 1914. FDC. € 25,-
1114. 10 cent Wilhelmina 1918. FDC. € 15,-
1107. 10 cent Wilhelmina 1912. Zeer Fraai / Prachtig. € 20,-
1111. 10 cent Wilhelmina 1915. Prachtig+. € 35,-
1115. 10 cent Wilhelmina 1919. FDC. € 20,-
1108. 10 cent Wilhelmina 1913. FDC. € 50,-
1112. 10 cent Wilhelmina 1916. FDC. € 60,-
1116. 10 cent Wilhelmina 1921. FDC. € 35,-
VerzamelaarsVeiling
1118. 10 cent Wilhelmina 1928. FDC. € 25,-
1121. 10 cent Wilhelmina 1941 Palmboom - Philadelphia. FDC. € 20,-
1122. 10 cent Wilhelmina 1943 Eikel - Philadelphia. FDC. € 20,-
1126. Lot: 10 cent Wilhelmina. Varieert tussen Fraai / Zeer Fraai en Zeer Fraai. 1892, 1893, 1894, 1896, € 60,1897, 1903, 1904, 1906 25 cent
1119. 10 cent Wilhelmina 1934. FDC. € 60,-
1123. 10 cent Wilhelmina 1943 Palmboom - Philadelphia. FDC. € 15,-
1127. 25 cent Willem I 1822 U. Prachtig / FDC. € 2000,-
1120. 10 cent Wilhelmima 1935. FDC. € 15,-
1124. 10 cent Wilhelmina 1944 Eikel - San Francisco. FDC. € 20,-
1128. 25 cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai. € 60,-
VerzamelaarsVeiling
1117. 10 cent Wilhelmina 1925. FDC. € 35,-
1125. Lot: 10 cent Wilhelmina. Varieert tussen Fraai / Zeer Fraai en Prachtig. 1911, 1912, 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919 en 1921 € 40,-
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 122
1129. 25 cent Willem I 1824 B. Zeer Fraai. € 25,-
1133. 25 cent Willem I 1828 B. Zeer Fraai. € 210,-
1137. 25 cent Willem II 1849. Prachtig / FDC. € 50,-
1130. 25 cent Willem I 1825 U. Zeer Fraai / Prachtig. € 30,-
1134. 25 cent Willem I 1830 U. Zeer Fraai+. € 100,-
1138. 25 cent Willem II 1849. Zeer Fraai +. € 20,-
1131. 25 cent Willem I 1826 B. Prachtig. € 60,-
1135. 25 cent Willem II 1848. FDC. € 100,-
1139. 25 cent Willem III 1850. Fraai+. € 120,-
1132. 25 cent Willem I 1826 B. Zeer Fraai. € 30,-
1136. 25 cent Willem II 1848. Fraai / Zeer Fraai. € 10,-
1140. 25 cent Willem III 1887. Fraai. € 30,-
VerzamelaarsVeiling
1145. 25 cent Wilhelmina 1892. Zeer Fraai+ € 55,-
1149. 25 cent Wilhelmina 1895 schuin muntmeesterteken. Zeer Fraai / Prachtig. € 300,-
1142. 25 cent Willem III 1890 zonder punt. Fraai+. € 70,-
1146. 25 cent Wilhelmina 1893. Prachtig-. € 90,-
1150. 25 cent Wilhelmina 1895. Prachtig€ 90,-
1143. 25 cent Willem III 1890. Prachtig. € 220,-
1147. 25 cent Wilhelmina 1893. Zeer Fraai+. € 65,-
1151. 25 cent Wilhelmina 1896. Zeer Fraai / Prachtig. € 170,-
1144. 25 cent Wilhelmina 1892. FDC. € 250,-
1148. 25 cent Wilhelmina 1894. FDC. € 220,-
1152. 25 cent Wilhelmina 1897. FDC. € 100,-
VerzamelaarsVeiling
1141. 25 cent Willem III 1889. Zeer Fraai / Prachtig. € 190,-
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 124
1153. 25 cent Wilhelmina 1897. Zeer Fraai / Prachtig. € 30,-
1157. 25 cent Wilhelmina 1901 brede hals. Zeer Fraai / Prachtig. € 230,-
1161. 25 cent Wilhelmina 1902. Zeer Fraai. € 25,-
1154. 25 cent Wilhelmina 1898. FDC. € 560,-
1158. 25 cent Wilhelmina 1901. FDC. € 110,-
1162. 25 cent Wilhelmina 1903. FDC. € 100,-
1155. 25 cent Wilhelmina 1898. Zeer Fraai-. € 160,-
1159. 25 cent Wilhelmina 1901. Zeer Fraai / Prachtig. € 35,-
1163. 25 cent Wilhelmina 1903. Zeer Fraai / Prachtig. € 35,-
1156. 25 cent Wilhelmina 1901 brede hals. FDC. € 560,-
1160. 25 cent Wilhelmina 1902. FDC. € 125,-
1164. 25 cent Wilhelmina 1904. FDC. € 90,-
VerzamelaarsVeiling
1169. 25 cent Wilhelmina 1911. Prachtig. € 60,-
1173. 25 cent Wilhelmina 1914. FDC. € 60,-
1166. 25 cent Wilhelmina 1906. FDC. € 100,-
1170. 25 cent Wilhelmina 1912. Prachtig / FDC. € 70,-
1174. 25 cent Wilhelmina 1914. Prachtig. € 30,-
1167. 25 cent Wilhelmina 1906. Zeer Fraai / Prachtig. € 35,-
1171. 25 cent Wilhelmina 1913. FDC. € 145,-
1175. 25 cent Wilhelmina 1915. Zeer Fraai / Prachtig. € 35,-
1168. 25 cent Wilhelmina 1910. Zeer Fraai-. € 50,-
1172. 25 cent Wilhelmina 1913. Prachtig-. € 70,-
1176. 25 cent Wilhelmina 1916. Prachtig. € 55,-
VerzamelaarsVeiling
1165. 25 cent Wilhelmina 1905. Prachtig+. € 70,-
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 126
1177. 25 cent Wilhelmina 1917. FDC. € 45,-
1178. 25 cent Wilhelmina 1918. FDC. € 30,-
1181. 25 cent Wilhelmina 1926. Prachtig+. € 60,-
1185. Lot: 25 cent Willem II - Wilhelmina. Varieert tussen Fraai en Zeer Fraai. 1848, 1849, 1897, 1901, 1902, 1903, 1904, 1905 en 1906. € 80,-
1182. 25 cent Wilhelmina 1928. FDC. € 20,-
1186. Lot: 25 cent Wilhelmina. Varieert tussen Fraai en FDC. 1917, 1918, 1919, 1925, 2x 1926, 1928, 1939, 1940, 1941 eikel, 1941 palmboom, 1943 eikel, € 45,1943 palmboom en 1944. ½ gulden
1179. 25 cent Wilhelmina 1919. FDC. € 45,-
1183. 25 cent Wilhelmina 1945 Eikel - Philadelphia. FDC. € 250,-
1187. ½ gulden Willem I 1818 U. Zeer Fraai+. € 320,-
1180. 25 cent Wilhelmina 1925. FDC. € 80,-
1184. 25 cent Wilhelmina 1945 Eikel - Philadelphia. Prachtig. € 200,-
1188. ½ gulden Willem I 1819 U. Zeer Fraai. € 260,-
VerzamelaarsVeiling
1193. ½ gulden Willem I 1830 B. Zeer Fraai-. € 260,-
1197. ½ gulden Willem III 1858. Prachtig. € 30,-
1190. ½ gulden Willem I 1822 U. Zeer Fraai / Prachtig. € 340,-
1194. ½ gulden Willem II 1847. Zeer Fraai+. € 70,-
1198. ½ gulden Willem III 1860. Prachtig. € 45,-
1191. ½ gulden Willem I 1829 B. Prachtig / FDC. € 480,-
1195. ½ gulden Willem II 1848. FDC. € 150,-
1199. ½ gulden Willem III 1861. Zeer Fraai / Prachtig. € 30,-
1192. ½ gulden Willem I 1829 B. Zeer Fraai+. € 260,-
1196. ½ gulden Willem II 1848. Prachtig-. € 45,-
1200. ½ gulden Willem III 1862. Zeer Fraai +. € 20,-
VerzamelaarsVeiling
1189. ½ gulden Willem I 1822 U zonder Michaut. Zeer Fraai / Prachtig. € 360,-
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 128
1201. ½ gulden Willem III 1863. Prachtig+. € 65,-
1205. ½ gulden Wilhelmina 1904. Zeer Fraai. € 70,-
1209. ½ gulden Wilhelmina 1907. FDC. € 80,-
1202. ½ gulden Wilhelmina 1898. FDC. € 135,-
1206. ½ gulden Wilhelmina 1905. FDC-. € 55,-
1210. ½ gulden Wilhelmina 1907. Zeer Fraai / Prachtig. € 25,-
1203. ½ gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai. € 45,-
1207. ½ gulden Wilhelmina 1905. Prachtig / FDC. € 40,-
1211. ½ gulden Wilhelmina 1908. FDC-. € 55,-
1204. ½ gulden Wilhelmina 1904. Prachtig-. € 100,-
1208. ½ gulden Wilhelmina 1906. FDC. € 240,-
1212. ½ gulden Wilhelmina 1908. Zeer Fraai / Prachtig. € 25,-
VerzamelaarsVeiling
1217. ½ gulden Wilhelmina 1912. FDC. € 90,-
1221. ½ gulden Wilhelmina 1919. FDC. € 65,-
1214. ½ gulden Wilhelmina 1909. Zeer Fraai / Prachtig. € 25,-
1218. ½ gulden Wilhelmina 1912. Prachtig. € 40,-
1222. ½ gulden Wilhelmina 1919. Prachtig+. € 25,-
1215. ½ gulden Wilhelmina 1910. FDC. € 90,-
1219. ½ gulden Wilhelmina 1913. FDC. € 65,-
1223. ½ gulden Wilhelmina 1921. FDC. € 25,-
1216. ½ gulden Wilhelmina 1910. Zeer Fraai / Prachtig. € 25,-
1220. ½ gulden Wilhelmina 1913. Prachtig-. € 20,-
1224. ½ gulden Wilhelmina 1922. FDC. € 20,-
VerzamelaarsVeiling
1213. ½ gulden Wilhelmina 1909. Prachtig / FDC. € 50,-
1225. ½ gulden Wilhelmina 1928. FDC.
1229. 1 gulden Willem I 1820 U. Zeer Fraai+. € 25,-
1226. Lot: ½ gulden Willem II - Wilhelmina. Varieert tussen Fraai en Prachtig. € 120,1848, 1863, 1898, 1908, 1910 en 1928
1230. 1 gulden Willem I 1823 U. Prachtig / FDC. € 820,-
1227. Lot: ½ gulden Wilhelmina. Varieert tussen Zeer Fraai en Prachtig / FDC. 1910, 1912, 1913, 1919, 1921, 1922, 1928, € 70,1929 en 1930
1231. 1 gulden Willem I 1824 U. Prachtig / FDC. € 300,-
1 gulden
1228. 1 gulden Willem I 1819 U. Zeer Fraai / Prachtig. € 500,130
€ 240,-
VerzamelaarsVeiling
1232. 1 gulden Willem I 1828 U. Zeer Fraai / Prachtig. € 660,-
€ 100,-
1233. 1 gulden Willem I 1829 B. Zeer Fraai / Prachtig. € 500,-
1238. 1 gulden Willem II 1842. FDC-.
1234. 1 gulden Willem I 1832. Zeer Fraai.
€ 1000,-
€ 200,-
1239. 1 gulden Willem II 1843. Zeer Fraai / Prachtig. € 100,-
1235. 1 gulden Willem I 1837. Zeer Fraai.
€ 220,-
1240. 1 gulden Willem II 1844. Zeer Fraai-.
1236. 1 gulden Willem I 1840. Zeer Fraai / Prachtig. € 150,-
€ 65,-
1237. 1 gulden Willem I 1840. Zeer Fraai.
1241. 1 gulden Willem II 1845 streepje. Fraai / Zeer Fraai. € 50,-
VerzamelaarsVeiling
1242. 1 gulden Willem II 1845. FDC.
€ 200,-
1243. 1 gulden Willem II 1845. Prachtig / FDC. € 130,-
1248. 1 gulden Willem II 1847. FDC.
1244. 1 gulden Willem II 1845. Zeer Fraai / Prachtig. € 50,-
1249. 1 gulden Willem II 1847. Prachtig.
1245. 1 gulden Willem II 1846 lelie. Zeer Fraai+. € 50,-
1246. 1 gulden Willem II 1846 zwaard. Prachtig / FDC. € 120,-
1247. 1 gulden Willem II 1846 zwaard. Zeer Fraai+. € 50,-
VerzamelaarsVeiling
€ 65,-
€ 60,-
1250. 1 gulden Willem II 1848. Prachtig / FDC. € 70,-
1251. 1 gulden Willem II 1848. Prachtig.
€ 50,-
€ 75,-
1257. 1 gulden Willem III 1857. FDC-.
€ 120,-
1253. 1 gulden Willem III 1853. Zeer Fraai / Prachtig. € 320,-
1258. 1 gulden Willem III 1858. FDC.
1254. 1 gulden Willem III 1854. Prachtig / FDC. € 80,-
1259. 1 gulden Willem III 1858. Prachtig+.
1255. 1 gulden Willem III 1855. Prachtig / FDC. € 75,-
1260. 1 gulden Willem III 1859. FDC.
1256. 1 gulden Willem III 1856. Prachtig+.
1261. 1 gulden Willem III 1861. FDC.
€ 70,-
€ 110,-
€ 50,-
€ 150,-
1252. 1 gulden Willem II 1849. Zeer Fraai-.
€ 110,-
VerzamelaarsVeiling
1262. 1 gulden Willem III 1863. Prachtig +.
1263. 1 gulden Willem III 1863. Prachtig-.
1264. 1 gulden Willem III 1864. FDC.
1265. 1 gulden Willem III 1864. Prachtig-.
1266. 1 gulden Willem III 1865. FDC-.
VerzamelaarsVeiling
€ 50,-
€ 40,-
€ 120,-
€ 55,-
€ 80,-
1267. 1 gulden Willem III 1866. Fraai+.
1268. 1 gulden Wilhelmina 1892. FDC.
1269. 1 gulden Wilhelmina 1892. Prachtig-.
1270. 1 gulden Wilhelmina 1892. Zeer Fraai.
€ 25,-
€ 140,-
€ 40,-
€ 20,-
1271. 1 gulden Wilhelmina 1896. Zeer Fraai / Prachtig. € 560,-
€ 20,-
1273. 1 gulden Wilhelmina 1898. Prachtig.
1274. 1 gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai.
€ 90,-
€ 65,-
1277. 1 gulden Wilhelmina 1904. Prachtig / FDC. € 100,-
1278. 1 gulden Wilhelmina 1904. Zeer Fraai.
1279. 1 gulden Wilhelmina 1904. Zeer Fraai.
€ 30,-
€ 30,-
1275. 1 gulden Wilhelmina 1901. Prachtig / FDC. € 160,-
1280. 1 gulden Wilhelmina 1905. Prachtig.
1276. 1 gulden Wilhelmina 1901. Zeer Fraai.
1281. 1 gulden Wilhelmina 1905. Zeer Fraai / Prachtig. € 80,-
€ 55,-
€ 110,-
VerzamelaarsVeiling
1272. 1 gulden Wilhelmina 1897. Zeer Fraai+.
1282. 1 gulden Wilhelmina 1906. Zeer Fraai.
1283. 1 gulden Wilhelmina 1907. Prachtig+.
1287. 1 gulden Wilhelmina 1910. Zeer Fraai / Prachtig. € 200,-
€ 45,-
1288. 1 gulden Wilhelmina 1910. Fraai / Zeer Fraai. € 70,-
1284. 1 gulden Wilhelmina 1907. Zeer Fraai / Prachtig. € 20,-
1289. 1 gulden Wilhelmina 1911. FDC.
1285. 1 gulden Wilhelmina 1909. Prachtig.
1290. 1 gulden Wilhelmina 1911. Zeer Fraai.
1286. 1 gulden Wilhelmina 1909. Zeer Fraai.
€ 240,-
VerzamelaarsVeiling
€ 90,-
€ 50,-
€ 250,-
€ 80,-
1291. 1 gulden Wilhelmina 1912. Zeer Fraai / Prachtig. € 40,-
1297. 1 gulden Wilhelmina 1914. Zeer Fraai / Prachtig. € 20,-
1293. 1 gulden Wilhelmina 1913. Prachtig+.
€ 50,-
1298. 1 gulden Wilhelmina 1914. Zeer Fraai / Prachtig. € 20,-
€ 35,-
1299. 1 gulden Wilhelmina 1914. Zeer Fraai / Prachtig. € 20,-
1294. 1 gulden Wilhelmina 1913. Prachtig.
1295. 1 gulden Wilhelmina 1913. Zeer Fraai / Prachtig. € 20,-
1300. 1 gulden Wilhelmina 1915. FDC.
1296. 1 gulden Wilhelmina 1914. Prachtig+.
1301. 1 gulden Wilhelmina 1915. Prachtig.
€ 40,-
€ 80,-
1292. 1 gulden Wilhelmina 1912. Zeer Fraai / Prachtig. € 40,-
€ 30,-
VerzamelaarsVeiling
1302. 1 gulden Wilhelmina 1915. Prachtig.
€ 30,-
1307. 1 gulden Wilhelmina 1917. Prachtig-.
1303. 1 gulden Wilhelmina 1915. Zeer Fraai / Prachtig. € 20,-
1308. 1 gulden Wilhelmina 1917. Zeer Fraai.
1304. 1 gulden Wilhelmina 1916. FDC.
1309. 1 gulden Wilhelmina 1923. FDC.
€ 110,-
1305. 1 gulden Wilhelmina 1916. Zeer Fraai / Prachtig. € 50,-
1310. 1 gulden Wilhelmina 1924. FDC.
1306. 1 gulden Wilhelmina 1916. Fraai / Zeer Fraai. € 25,-
1311. 1 gulden Wilhelmina 1928. FDC.
VerzamelaarsVeiling
€ 55,-
€ 50,-
€ 35,-
€ 35,-
€ 40,-
€ 30,1317. Lot: 1 gulden Wilhelmina. Varieert tussen Zeer Fraai / Prachtig en FDC -. € 200,1912, 1913, 1914 en 1915
1313. 1 gulden Wilhelmina 1944 Philadelphia. Prachtig. € 30,-
1318. Lot: 1 gulden Wilhelmina. Varieert tussen Zeer Fraai en FDC. 1922, 1923, 1924, 1928, 1929, 1930, 1931, € 100,1938, 1939, 1940, 1943 en 1944
1314. 1 gulden Wilhelmina 1944 doorloper. FDC. € 360,-
1315. Lot: 1 gulden Willem II. Varieert tussen Fraai en Zeer Fraai. 1845, 1845 met streep, 1846 met zwaard, 1846 € 130,met lelie, 1847 en 1848
1316. Lot: 1 gulden Wilhelmina. Varieert tussen Fraai + en Zeer Fraai. € 80,1892, 1897 en 1898
1319. Lot: 1 gulden Wilhelmina. Varieert tussen Zeer Fraai en FDC. € 8,1924, 1938, 1940 en 1943. 2½ gulden
1312. 1 gulden Wilhelmina 1930. FDC.
1320. 2½ gulden Willem I 1840. Zeer Fraai / Prachtig. € 160,-
VerzamelaarsVeiling
1321. 2½ gulden Willem I 1840. Zeer Fraai.
1322. 2½ gulden Willem I 1840. Zeer Fraai.
1323. 2½ gulden Willem II 1841. Prachtig.
€ 150,-
1326. 2½ gulden Willem II 1842. Zeer Fraai -.
VerzamelaarsVeiling
€ 65,-
€ 150,-
1327. 2½ gulden Willem II 1842. Zeer Fraai-. € 65,-
€ 1500,-
1324. 2½ gulden Willem II 1841. Fraai / Zeer Fraai. € 280,140
1325. 2½ gulden Willem II 1842. Zeer Fraai / Prachtig. € 110,-
1328. 2½ gulden Willem II 1843. Zeer Fraai-. € 70,-
€ 50,-
1333. 2½ gulden Willem II 1846 lelie. Zeer Fraai+. € 50,-
1330. 2½ gulden Willem II 1845 parel op de band. Zeer Fraai+. € 100,-
1334. 2½ gulden Willem II 1846 zwaard. Zeer Fraai. € 50,-
1331. 2½ gulden Willem II 1845 streepje. Zeer Fraai-. € 50,-
1335. 2½ gulden Willem II 1847. Prachtig-.
1332. 2½ gulden Willem II 1846 lelie. Prachtig / FDC. € 250,-
1336. 2½ gulden Willem II 1848. Prachtig / FDC. € 130,-
€ 60,-
VerzamelaarsVeiling
1329. 2½ gulden Willem II 1843. Fraai-.
1337. 2½ gulden Willem II 1848. Zeer Fraai / Prachtig. € 30,-
1341. 2½ gulden Willem III 1849. Fraai / Zeer Fraai. € 30,-
1338. 2½ gulden Willem II 1849. Zeer Fraai / Prachtig. € 85,-
1342. 2½ gulden Willem III 1850. Zeer Fraai+.
1339. 2½ gulden Willem II 1849. Zeer Fraai+.
1343. 2½ gulden Willem III 1851. Prachtig+. € 50,-
1340. 2½ gulden Willem III 1849. Prachtig.
€ 30,-
VerzamelaarsVeiling
€ 80,-
1344. 2½ gulden Willem III 1851. Zeer Fraai+ € 220,-
€ 30,-
1349. 2½ gulden Willem III 1855. Fraai / Zeer Fraai. € 20,-
1346. 2½ gulden Willem III 1853. Fraai / Zeer Fraai. € 140,-
1350. 2½ gulden Willem III 1856. Prachtig-.
1347. 2½ gulden Willem III 1854. Prachtig-.
1351. 2½ gulden Willem III 1856. Zeer Fraai. € 60,-
1348. 2½ gulden Willem III 1855. Zeer Fraai+. € 35,-
€ 160,-
€ 50,-
1345. 2½ gulden Willem III 1853/52. Fraai / Zeer Fraai. € 170,-
1352. 2½ gulden Willem III 1857. Zeer Fraai / Prachtig. € 40,-
VerzamelaarsVeiling
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 144
1353. 2½ gulden Willem III 1858. FDC.
1357. 2½ gulden Willem III 1861. Zeer Fraai. € 45,-
€ 135,-
1354. 2½ gulden Willem III 1859. Zeer Fraai+.
1358. 2½ gulden Willem III 1862. Prachtig-. € 25,-
€ 50,-
1355. 2½ gulden Willem III 1860. Zeer Fraai / Prachtig. € 120,-
1359. 2½ gulden Willem III 1862. Zeer Fraai.
1356. 2½ gulden Willem III 1861. Zeer Fraai / Prachtig. € 70,-
1360. 2½ gulden Willem III 1863. Zeer Fraai-.
VerzamelaarsVeiling
€ 20,-
€ 520,-
1365. 2½ gulden Willem III 1870. FDC.
1362. 2½ gulden Willem III 1865. Prachtig-.
1366. 2½ gulden Willem III 1871. Prachtig.
€ 45,-
€ 80,-
€ 25,-
1363. 2½ gulden Willem III 1866. Zeer Fraai / Prachtig. € 45,-
1367. 2½ gulden Willem III 1872. Prachtig / FDC. € 70,-
1364. 2½ gulden Willem III 1869. FDC.
1368. 2½ gulden Willem III 1874 klaver. Prachtig+. € 40,-
€ 90,-
VerzamelaarsVeiling
1361. 2½ gulden Willem III 1864. Zeer Fraai / Prachtig. € 50,-
1369. 2½ gulden Willem III 1874 zwaard. Prachtig+. € 35,-
1373. 2½ gulden Wilhelmina 1931. FDC.
1370. 2½ gulden Wilhelmina 1898. Prachtig / FDC. € 500,-
1374. 2½ gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Zeer Fraai / Prachtig. € 90,-
1371. 2½ gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai / Prachtig. € 160,-
1375. 2½ gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Zeer Fraai. € 75,-
1372. 2½ gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai.
1376. 2½ gulden Wilhelmina 1932. FDC.
€ 140,146
VerzamelaarsVeiling
€ 20,-
€ 20,-
€ 15,-
1378. 2½ gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Prachtig / FDC. € 120,-
1379. 2½ gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Zeer Fraai. € 80,-
1380. 2½ gulden Wilhelmina 1938. FDC.
€ 25,-
1381. 2½ gulden Wilhelmina 1939. FDC.
1382. 2½ gulden Wilhelmina 1940. FDC.
€ 15,-
€ 50,-
1383. 2½ gulden Wilhelmina 1943 Denver. FDC € 25,-
1377. 2½ gulden Wilhelmina 1937. FDC.
1384. Lot: 2½ gulden Willem II. Varieert tussen Fraai + en Zeer Fraai +. € 100,1845, 1845 met streep en 2x 1846 VerzamelaarsVeiling
Zilveren dukaten
1385. Lot: 2½ gulden Willem II. Varieert tussen Zeer Fraai en Zeer Fraai / Prachtig. € 80,1847, 1848 en 1849
1389. Zilveren dukaat Willem I 1816. Zeer Fraai+. Sch.235. € 600,3 gulden
1386. Lot: 2½ gulden Willem III. Zeer Fraai +. 1849, 1850 en 1851 € 120,-
1390. 3 gulden Willem I 1818 U. Zeer Fraai +. € 600,-
1387. Lot: 2½ gulden Wilhelmina. FDC. 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964 en 1966
€ 55,-
1388. Lot: 2½ gulden Wilhelmina. Varieert tussen Prachtig en FDC. € 100,1933, 1937, 1938, 1939, 1940 en 1943 148
VerzamelaarsVeiling
1391. 3 gulden Willem I 1819 U. Zeer Fraai -. € 600,-
1395. 3 gulden Willem I 1824 U streepje. Prachtig -. € 720,-
1393. 3 gulden Willem I 1820 U. Zeer Fraai / Prachtig. € 600,-
1396. 3 gulden Willem I 1830 / 20. Zeer Fraai / Prachtig. € 750,-
1394. 3 gulden Willem I 1821 U. Zeer Fraai / Prachtig. € 580,-
1397. 3 gulden Willem I 1832 / 21. FDC -.
€ 600,-
1392. 3 gulden Willem I 1820 U. Prachtig -.
€ 1000,-
VerzamelaarsVeiling
5 gulden
1398. 5 gulden Willem I 1826 B. Prachtig+. € 320,-
1402. 5 gulden Willem I 1827 B. Prachtig. € 340,-
1406. 5 gulden negotiepenning Willem III 1851. Prachtig-. € 1500,-
1399. 5 gulden Willem I 1826 B. Prachtig-. € 270,-
1403. 5 gulden Willem I 1827 B. Zeer Fraai / Prachtig. € 300,-
1407. 5 gulden Wilhelmina 1912. FDC. € 85,-
1400. 5 gulden Willem I 1826 B. Zeer Fraai / Prachtig. € 260,-
1404. 5 gulden Willem I 1827 U. Prachtig. € 480,-
1408. 5 gulden Wilhelmina 1912. FDC. € 85,-
1401. 5 gulden Willem I 1827 B. FDC. € 520,-
1405. 5 gulden Willem II 1843. Zeer Fraai+. € 1500,-
1409. 5 gulden Wilhelmina 1912. FDC. € 85,-
VerzamelaarsVeiling
1414. 10 gulden Willem I 1825 B. Prachtig. € 400,-
1418. 10 gulden negotiepenning Willem III 1851. FDC-. € 3000,-
1411. 10 gulden Willem I 1824 B. FDC. € 540,-
1415. 10 gulden Willem I 1832. Prachtig / FDC. € 440,-
1419. 10 gulden Willem III 1888. Prachtig / FDC. € 200,-
1412. 10 gulden Willem I 1824 B. Zeer Fraai / Prachtig. € 400,-
1416. 10 gulden Willem I 1832/24. FDC. € 2000,-
1420. 10 gulden Willem III 1888. Tik in de rand. Prachtig+. € 170,-
1413. 10 gulden Willem I 1825 B. FDC. € 450,-
1417. 10 gulden Willem I 1840. Prachtig. € 400,-
1421. 10 gulden Wilhelmina 1898. FDC. € 260,-
10 gulden
VerzamelaarsVeiling
1410. 5 gulden Wilhelmina 1912. FDC. € 85,-
1422. 10 gulden Wilhelmina 1898. FDC. € 260,-
1430. Gouden dukaat Willem I 1830 U. Zeer Fraai. € 150,-
20 gulden
1423. 10 gulden Wilhelmina 1898. FDC. € 260,-
1427. 20 gulden negotiepenning Willem II 1848. FDC-. € 16000,-
1431. Gouden dukaat Willem II 1841 fakkel. Prachtig / FDC. € 300,-
1424. 10 gulden Wilhelmina 1898. FDC. € 260,-
1428. 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. FDC. € 9500,-
1432. Gouden dukaat Willem III 1849. Zeer Fraai / Prachtig. € 200,-
Gouden dukaten
1425. 10 gulden Wilhelmina 1898. Prachtig. € 240,152
1426. 10 gulden Wilhelmina 1898. Prachtig. € 240,-
VerzamelaarsVeiling
1429. Gouden dukaat Willem I 1828 U. Zeer Fraai. € 140,-
1433. Gouden dukaat Wilhelmina 1917. FDC. € 90,-
1438. Gouden dukaat Wilhelmina 1925. Prachtig. € 90,-
1442. Gouden dukaat Juliana 1960. FDC. € 180,-
1435. Gouden dukaat Wilhelmina 1922. Prachtig+. € 600,-
1439. Gouden dukaat Wilhelmina 1926. Zeer Fraai / Prachtig. € 120,-
1443. Gouden dukaat Juliana 1974 medaille slag. FDC. € 250,-
1436. Gouden dukaat Wilhelmina 1923. Prachtig+. € 220,-
1440. Gouden dukaat Wilhelmina 1927. FDC. € 90,-
1444. Gouden dukaat Juliana 1974 medaille slag. FDC. € 250,10 euro
1437. Gouden dukaat Wilhelmina 1924. Zeer Fraai / Prachtig. € 140,-
1441. Gouden dukaat Wilhelmina 1928. FDC. € 90,-
1434. Gouden dukaat Wilhelmina 1921. FDC. € 90,-
1445. 10 euro 2002 ‘Huwelijksmunt’. Prooflike. € 175,In cassette met certificaat. VerzamelaarsVeiling
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 154
1446. 10 euro 2003 ‘Van Gogh’. Prooflike. € 175,In cassette met certificaat.
1450. 10 euro 2004 ‘Europamunt’. Proof. € 245,In cassette met certificaat.
1454. 10 euro 2005 ‘Vrede en Vrijheid’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1447. 10 euro 2003 ‘Van Gogh’. Prooflike. € 175,In cassette met certificaat.
1451. 10 euro 2004 ‘Koninkrijksstatuut’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1455. 10 euro 2005 ‘Vrede en Vrijheid’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1448. 10 euro 2004 ‘Europamunt’. Proof. € 245,In cassette met certificaat.
1452. 10 euro 2004 ‘Koninkrijksstatuut’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1456. 10 euro 2005 ‘Vrede en Vrijheid’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1449. 10 euro 2004 ‘Europamunt’. Proof. € 245,In cassette met certificaat.
1453. 10 euro 2004 ‘Koninkrijksstatuut’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1457. 10 euro 2006 ‘Australië’. Proof. € 245,In cassette met certificaat.
VerzamelaarsVeiling
1462. 10 euro 2006 ‘Belastingdienst’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1466. 10 euro 2008 ‘Architectuur’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1459. 10 euro 2006 ‘Australië’. Proof. € 245,In cassette met certificaat.
1463. 10 euro 2006 ‘Rembrandt’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1467. 10 euro 2008 ‘Architectuur’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1460. 10 euro 2006 ‘Belastingdienst’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1464. 10 euro 2006 ‘Rembrandt’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1468. 10 euro 2009 ‘Nederland Japan’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1461. 10 euro 2006 ‘Belastingdienst’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1465. 10 euro 2006 ‘Rembrandt’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1469. 10 euro 2009 ‘Nederland Japan’. Proof. € 175,In cassette met certificaat. VerzamelaarsVeiling
1458. 10 euro 2006 ‘Australië’. Proof. € 245,In cassette met certificaat.
Provinciale munten - Bataafse Republiek - Lodewijk Napoleon - Koninkrijksmunten 156
1470. 10 euro 2010 ‘Max Havelaar’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1474. 10 euro 2010 ‘Waterland’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1478. 10 euro 2011 ‘Muntgebouw’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1471. 10 euro 2010 ‘Max Havelaar’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1475. 10 euro 2010 ‘Waterland’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1479. 10 euro 2011 ‘Schilderkunst’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1472. 10 euro 2010 ‘Max Havelaar’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1476. 10 euro 2011 ‘Muntgebouw’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1480. 10 euro 2011 ‘Schilderkunst’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1473. 10 euro 2010 ‘Waterland’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1477. 10 euro 2011 ‘Muntgebouw’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
1481. 10 euro 2011 ‘Schilderkunst’. Proof. € 175,In cassette met certificaat.
VerzamelaarsVeiling
1482. 10 euro 2011 ‘WNF’. Proof. In cassette met certificaat. € 175,-
1486. 10 euro 2012 ‘Nederland Turkije’. Proof. € 240,In cassette met certificaat.
1490. 1 cent Juliana 1965. Excentrisch geslagen. € 60,-
1483. 10 euro 2011 ‘WNF’. Proof. In cassette met certificaat. € 175,-
1487. 10 euro 2012 ‘Nederland Turkije’. Proof. € 240,In cassette met certificaat.
1491. 1 cent Juliana 1979. Licht gedraaid. € 15,-
1484. 10 euro 2011 ‘WNF’. Proof. In cassette met certificaat. € 240,-
1488. 10 euro 2012 ‘Nederland Turkije’. Proof. € 240,In cassette met certificaat.
1492. 5 cent Juliana 1964. Excentrisch geslagen. € 75,-
1485. 10 euro 2012 ‘Grachtengordel’. Proof. € 240,In cassette met certificaat.
1489. 10 euro 2013 ‘Rietveld’. Proof. € 240,In cassette met certificaat.
1493. 5 cent Juliana 1980. Excentrisch geslagen. € 35,-
VerzamelaarsVeiling
Misslagen
1494. 5 cent muntplaatje.
€ 25,-
1499. 1 gulden Juliana 1978. Excentrisch geslagen. € 70,muntsets
1495. 10 cent Juliana zonder jaar. Misslag.
€ 90,-
1500. Lot: Serie mini-muntsets. 1998, 1999, 2000, 2001 en 2002
€ 45,-
Utrecht (V.O.C.)
1496. 25 cent Juliana 1980. Excentrisch geslagen. € 100,-
1501. 1 gulden V.O.C. (Utrecht) 1786. Prachtig. Delm. 1189. € 140,Ned. West Indië
1497. 25 cent Juliana 1980. Excentrisch geslagen. € 70,-
1502. ¼ gulden Nederlands West Indië 1794. FDC. Sch.1355. € 240,-
1498. 25 cent Beatrix 2000. Excentrisch gelagen. € 200,-
1503. ¼ gulden Nederlands West-Indië 1794. Prachtig +. € 200,Sch.1355.
VerzamelaarsVeiling
1504. 1535. Stad Munster veroverd. Borstbeeld Jan van Leyden naar rechts. Kz. 11-regelige tekst. Verzilverd 47,9 mm. Fraai / Zeer Fraai. later werk € 100,.
1508. 1815, herdenking slag bij Waterloo. Prins Willem te paard rijdend naar links. Kz. 2-regelige tekst binnen lauwer- en palmtak. AE verzilverd mm. € 20,Kabelrand. Pr.
1505. 1672. Beleg van Groningen. Gezicht op belegerde stad. Kz. 10-regelige tekst. 57,3 mm. AR Prachtig. Licht opgewreven.
1509. 1881. Rotterdam, Vereeniging tot bevordering van Fabriek en Handwerk- Nijverheid. Prijspenning uitgereikt in 1886. Vrouw zittend tussen nijverheidssymbolen. Kz. 6 - regelige tekst binnen lauwerkrans. Door A. Fisch. AR 54,3 mm. In origineel doosje. € 60,-
€ 300,-
1506. 1672. Groningen onzet, erepenningen aan de studenten. Wapen van Groningen versierd met tropheen. Kz. 9 - regelige tekst. AR 47,5 mm. ZFR + van Loon III, 102. € 300,-
1510. 1872. Hoogezand. Prijspenning tentoonstelling van nijverheid en landbouw. Twee allegorische figuren. Kz. Inscriptieveld binnen bloemenkrans. Door M. C. de Vries. AR. 38,5 mm. Prachtig. € 25,-
1507. 1745. 25 jarig huwelijk André Amsincq en Anna Martha van der Hulst. Door M. Holtzhey (Bemolt997, DPR III 874, KPK2687). Beider wapens op rijkelijk versierd cartouche onder kroon, vaandel eronder. Kz. Door hemellicht beschenen zittende echtelieden geven elkaar de hand boven brandend altaar, rechts hoorn des overvloeds. Zilver 49 mm. PR fris en scherp € 250,exemplaar.
1511. 1898. Inhuldigingspenning koningin Wilhelmina. Hoofd naar links. Kz. 5 - regelige tekst met links een tak met vruchten. Geslagen bij ‘s Rijks Munt. AR mm. € 25,Vrijwel FDC VerzamelaarsVeiling
Penningen - Buitenlandse munten - Bankbiljetten
Nederland
Penningen - Buitenlandse munten - Bankbiljetten 160
1512. 1907. Gouden prijspenning, Nationale en Internationale Landbouwtentoonstelling. Uitgereikt aan de Cooperatieve Stoomzuivelfabriek te Marssum. AU. 39,03 mm. 30,22 g. 18 karaat. Prachtig € 1200,-.
1516. 1909. Rotterdam, Mr. J. van Heukelom, van de Rotterdamse balie. Hoofd naar links. Kz. Gehelmd familiewapen. Door P. Pander ( 1910 ). AE 75,5 mm. ZFR. Licht deukje en vlekje. € 30,-
1513. 1913. Lens, vier miljoen ton steenkolen gedolven. € 75,-
1517. 1945. Voorschoten, erepenning Kinderkeuken. Borstbeeld meisje met bloemenboeket. Kz. 4-regelige tekst binnen sierrand. Door Telcs. Verbronsd oorlog€ 25,smetaal. 60,3 mm. Prachtig -.
1514. 1919. Nederlandsche Overzeetrustmaatschappij N.O.T. Door J.C. Wienecke (Begeer20). Schip op zee beschermd door forten met kanonnen en vliegtuigen. Kz. Jaartallen 1914-1919 boven door Mercuriushoed gedekt Nederlands wapen, erachter div. kranen. - Zilver 65 mm. ZF-, krasjes en € 65,butsen.
1518. 1923. Burgemeester Zimmerman. Borstbeeld naar links. Kz. Staande man in romeinse kledij offerend bij altaar. Door Telcs. AE. 59,9 mm. Zeer € 25,Fraai +.
1515. 1910. Nederlandsche Heerrijdersclub. Erepenning. Hoofd van paard naar links. Kz. 3-regelige tekst € 50,binnen omschrift. AR verguld. 60 mm. Prachtig -.
1519. 1932. Prijsschildje voor hondenwedstrijd. Onder kroon en binnen sierrand gravering op € 25,schildje met vastgezette hondenkop. PR.
VerzamelaarsVeiling
1524. 2006. Nederlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Logo van de maatschappij. Kz. 3-regelige tekst met omschrift. AR 45,3 mm. Gedeeltelijk geëmailleerd. PR. € 30,-
1521. 1936. Schaken, prijspenning. Schakende duo. Kz. Inscriptieveld boven gekroond wapenschild. AR. 30,4 mm.
€ 15,-
1525. Amsterdam, Kon. Ned. Jachtvereeniging Nimrod. Prijpenningen ( 2 ). Gekroond stadswapen omgeven door diverse hondekoppen. Kz. Twee gehelmde wapenschilden gehouden door een haas en een jachthond. AR 50,1 en 40,8 mm. Zeer Fraai € 50,+.
€ 15,-
1526. Z.j. Leiden Vroedschapspenning. Staande leeuw een schild en zwaard houdend. Kz. 7-regelige tekst. AR. 30,2 mm. Zeer Fraai.
€ 40,-
€ 50,-
1527. Appingedam, erepenning. Gekroond stadwapen. Kz. 9-regelige tekst. AR. 40,3 mm. Prachtig +.
€ 30,-
1522. 1934. Nederlandsche Dahlia Vereniging De Bloemen Kz. Gekroond inscriptieveld met: 1e prijs 1934. Verguld zilver 40 mm. ZF.
1523. 2002. Opening Zilverstad. Frontaanzicht gebouw. Kz. Firmalogo met daaronder 3-regelige tekst. AR. 59,9 mm. FDC.
VerzamelaarsVeiling
1520. 1950. Algemeene Nederlandsche Zuivelbond. Erepenning. Twee kazen en een kaasboor. Kz. Gekroond wapenschild onder 6-regelige tekst. AR. 35,4 mm. Prachtig -. € 20,-
1528. Z.j. Nansen penning. Vrouw zittend bij liggend ziek kind. Kz. Ineengeslagen handen. AE. 41,3 mm. Door van der Hoef en L. Zijl. € 30,Prachtig -.
1532. Nederland. Eremedaille Orde van Oranje Nassau. Met zwaarden (MMW12, Evers125, Bax9), minia€ 15,tuur in verguld zilver. PR.
Lots
1529. Z.j. Onderscheiding voor Trouwen Dienst. Gekroonde letter W. Kz. Gekroond wapenschild omgeven door diverse vaandels en wapentuig. AR. 37,6 mm. € 25,Krasje op voorzijde. Prachtig -.
1533. Onderscheidingen. Willem III, Voor IJver en Trouw. in goud zilver en brons. Met originele linten. Vz. Hoofd Willem III naar rechts. Kz. 4-regelige tekst binnen eikenkrans. Prachtig, Keuren in de rand. € 700,-
1530. Z.j. Stichting Nederlandsche Radio Unie, erepenning voor 25 jaar trouwe dienst. Wereldbol met daarboven een stralende vrou€ 25,wenfiguur. AR. 40,2 mm. Prachtig -.
1534. Diverse Nederlandse zilveren penningen. Circa 960 gram bruto. € 500,-
1531. Z.J. Deventer Gasmunt. Een kubieke meter gas. Messing 23,54 mm. Zeer Fraai. € 20,-
1535. Diverse Nederlandse zilveren penningen. Circa 680 gram bruto. € 400,-
VerzamelaarsVeiling
1540. Album met Nederlandse stedenpenningen. Vnl. Onedel. € 50,O.a. Westervoort Heerde etc. FDC.
1537. Z.J. Nederlandse onderscheidingen (7 stuks). O.a. Orde van Orange Nassau. Lid. AR 27,2 mm., € 60,met miniatuur.
1541. Duitse porseleinen noodmunten en hedenkingspenningen. € 50,38 stuks. Gemiddeld prachtig.
1538. Album tokens, gaspenningen etc. Zeer gevarieerd. 209 stuks.
1542. Poolse herdekingspenningen (5 stuks). Groot formaat . Circa 70 mm. Verzilverd.
€ 150,-
1539. Album met Nederlandse stedenpenningen. Vnl. Onedel. O.a. Grave waarbij een piedfort. Groenlo, Noor€ 50,doostpolder etc. FDC.
1543. Diverse buitenlandse penningen. Waaronder zilveren exemplaren (Ca. 500 gram), totaal ca. 35 exemplaren.
€ 75,-
1536. Diverse Nederlandse bronzen penningen. Circa 50 stuks. € 150,-
€ 325,-
VerzamelaarsVeiling
Buitenlandse penningen
1544. 1743. Praag , strooipenning inhudiging Maria Theresia. Gekroonde staande leeuw met wapenschild. Kz. Kroon boven 8-regelige tekst. AR. 21,4 mm. Zeer Fraai. € 30,-
1548. 19e eeuw. Franse huwelijkspenning. Huwelijksscene. Kz. Inscriptieveld binnen bloemenkrans. AR. 41,7 mm.
1545. 1814. Weens congres. Victoria staande op een wereldbol binnen een cirkel van hoofden. Kz. Triomfboo binnen 6-regelige omschrift. € 50,WM. 76,9 mm. Zeer Fraai.
1549. 1920. Die Wacht Am Rhein. Hoofd gehelmde soldaat. Kz. Vrouw gebonden aan gehelmde fallus. Door. K. Goetz. AE. 23,3 mm. Zeer Fraai € 80,+.
1546. 1881. Vaticaanstad. Oprichting nieuwe scholen. Door F. Bianchi (Wurz.4991, Mont.30). Borstbeeld paus Leo XIII n.l. Kz. De kerk houdt handen zegenend € 40,boven kinderen. Zilver 44 mm. ZF
1550. 1921. Stad Lobau, Duitsland. Stadswapen. Kz. 4-regelige tekst binnen vierkant. Wit porselein 38,6 mm. Prachtig.
1547. 1895. Delagoa Baai, opening van de spoorweg. Borstbeeld P. Kruger naar links. Kz. Gevleugeld wiel op een spoorstaaf geplaatst. AE. 44,05 mm. Door J.P.M. € 100,Menger. Prachtig.
1551. 1923. Rothenburg ob der Tauber. Origineel kartonnen doosje met drie porseleinen penningen. Doosje Zeer Fraai. Penningen Prachtig. € 50,-
VerzamelaarsVeiling
€ 30,-
€ 15,-
1552. 1959. Opening van de Saint Lawrence Seaway. Motorschip prinses Irene. Kz. Plattegrond Cana€ 30,da. AE. 66,6 mm. Prachtig.
1556. Z.j. Leuven, CERA bank. Stadsgezicht. Kz. Frontaanzicht gebouw. FDC in originele cassette.
1553. 1976. USA kalenderpenning. Kalender omgeven door historische voorstellingen. Kz. Idem. AR. 76,2 mm. FDC.
€ 150,-
1557. Z.J. Silhouette International, brillenfabrikant. Aanziende borstbeelden Arnold en Anneliese Schmied. Kz. Firmalogo met eronder een bril. AR 65 mm. FDC. € 80,-
1554. 20e eeuw. Frankrijk. Sociéte Horticole Viticole et Botanique. Door Rivet. Man plant boom, gieter en vrouw op achtergrond. Kz. Opschrift op naam van Mr. Paran. Zilver 50 € 25,mm. ZF.
1558. Z.J. Zweden, onderscheiding Rode Kruis. Man die zich ontfermt over een gewonde man. Kz. Drie kronen boven een kruis. AR. ovaal 34,7 mm. Prachtig. € 50,-
1555. Z.J. Herdenking stichting Kaapstad door Jan van Riebeeck. Aanziend echtpaar. Kz. Gezicht op Kaapstad va€ 100,nuit de zee. Door M.P. Fleur. AR 59,9 mm. FDC-.
1559. Z.J. Zweden. Oderscheiding voor trouw en vlijt. Hoofd Gustav V naar links. Kz. 3-regelige tekst € 60,binnen lauwerkrans. AR. 41,6 mm. Prachtig. VerzamelaarsVeiling
€ 30,-
Grieken
1560. Attica, Athene. Tetradrachme. 17,11 gram. Ca. 450 voor Christus. Testspoor aan de rand. Hoofd Ahena naar rechts. Kz. Uiltje naar rechts. € 450,Olijftak links boven. Zeer Fraai +.
1565. Antonius Pius, 138-161. Denarius. Kz. Bliksemschicht op een troon geplaatst. € 30,RIC 137. Vrijwel Zeer Fraai.
1561. Lucania, Metapontum. Diobool 1,54 gram. Gehelmde krijger naar rechts. Kz. Korenaar. Zeer € 100,Fraai.
1566. Elagabalus. 218-222. Denarius. Kz. Pax gaande naar links. € 30,Zeer Fraai.
Parten
1562. Parten. Mitridathes II, 123-88 v. Christus. Drachme. Vz. Borstbeeld naar links. Kz. Zittende boog schutter. € 100,Zeer Fraai.
1567. Elagabalus.218-222. Denarius. Kz. Staande Felicitas. € 70,Vrijwel Prachtig.
Romeinse Republiek
1563. Romeinse Republiek. Aemilia, L. Aemilius Lepidus Paulus. Denarius. 3,93 gram. € 80,Met testklop. Zeer Fraai.
1564. Romeinse Republiek. Gens Postumia. Denarius. 3,78 gram. Hoofd naar rechts. Kz. Quadriga naar rechts. L. € 40,POSTA ROMA. Zeer Fraai -. 166
Romeins Keizerrijk
VerzamelaarsVeiling
1568. Gordianus III, 238-244. Sestertius. Kz. Keizer, met speer en globe, staande naar rechts. € 40,Vrijwel Zeer Fraai.
1569. Vabalathus En Aurelianus. 271-272. Antoninianus. Zeer Fraai. € 50,-
1571. Maximanus, 286-305. Follis. Kz. Staande Genius naar links. € 50,Ruim Zeer Fraai.
1572. Maximianus, 286-305. AE Antoninianus. Kz. Staande keizer ontvangt van Jupiter een Victoria. Zeer Fraai. € 25,-
1573. Constantius I, 293-305. AE Nummus. Kz. Staande Genius naar links. € 25,Zeer Fraai.
1574. Constantius I, 293-305. Follis. Kz. Staande Moneta. € 25,S. 3575. Zeer Fraai.
1575. Constantius I, 298-299. AE Nummus, Cartago. Kz. Carthago staande naar links. € 25,Zeer Fraai.
1576. Maxentius, 306-312. Follis. Rome. Kz. Roma zittend in een tempel. € 35,Ruim Zeer Fraai.
1577. Maximinus II, 305-309. Follis. Kyzicos. Kz. Staande Genius naar links. € 50,Prachtig.
1578. Maximinus II, 309-313. Follis. Alexandria. Kz. Staande Genius. GENIO IMP-ERATORIS. Afsnede ALE. Prachtig. € 75,-
1570. Diocletianus, 284-305. Follis. Kz. Staande Moneta met hoorn van overvloed en weegschaaltje. Aquileia. Fraai. € 20,-
1579. Licinius I, 308-324. Follis. Kz. IOVI CONSEVATORI. € 20,Zeer Fraai. VerzamelaarsVeiling
1580. Licinius I, 308-324. Follis. Londen. Kz. Staande Genius. € 20,Zeer Fraai.
1581. Crispus, 316-326. AE Follis. 19,7 mm. Alexandria. Kz. Poortgebouw. € 40,Ruim Zeer Fraai.
1585. Julius II, 360-363. AE 3. S. 3974 Prachtig.
€ 40,-
1586. Valentinianus I, 364-375. Solidus. Antiochie. 4,43 gram. Borstbeeld met diadeem naar rechts. Kz. Staande keizer met beeld Victoria in de hand. Zeer Fraai +. € 400,-
1582. Licinius II, 317-324. AE 3. Kz. Staande Jupiter. Fraai / Zeer Fraai. € 15,-
1587. Honorius, 393-423. AE 2. Kz. Keizer staande met Labarum en globe. € 20,Vrijwel Zeer Fraai.
1583. Helena, moeder van Constantijn de Grote. Circa 328. AE 3. Heraclea. Kz. Staande Securitas. € 50,Zeer Fraai.
1588. Valentinianus II. AE 2. Antiochie. Kz. Staande keizer. € 25,Zeer Fraai. Byzantijnen
1584. Magnentius, 350-353. AE Centenionalis. Twee Victorias houden een schild hoogram. € 50,Zeer Fraai. Ruw muntplaatje. 168
VerzamelaarsVeiling
1589. Justinianus I, 527-565. Solidus. 4,45 gram. Aanziende buste van de keizer. Kz. Staande vic€ 225,toria. Met staf en globe. Prachtig -.
1590. Phocas, 602-610. Solidus. 4,46 gram. Aanziende buste van de keizer. Kz. Staande victoria. S.620. Prachtig -.
€ 200,-
1594. Duitsland. Hamburg. 5 Mark 1903 J. KM. 610. Zeer Fraai +.
€ 30,-
1591. België. Leopold I, 1831-1865. 5 Francs 1848. KM. 3.1. Zeer Fraai. € 50,-
1595. Duitsland . Baden. Friedrich, 1856-1907. 5 Mark 1875 G € 70,KM. 263.1 Zeer Fraai -.
1592. België. Leopold I, 1831-1865. 5 Francs 1850. KM.17 Zeer Fraai -. € 25,-
1596. Duitsland . Beieren. Maximilian II, 1848-1864. Twee Gulden 1855. € 90,KM. 848 Prachtig -.
1593. België. Leopold I. 1831-1865. 10 Centimes 1832. KM.2.1. Zeer Fraai. € 25,-
1597. Duitsland . Pruisen. 5 Mark 1907 A. KM. 523. Pachtig.
Europa
€ 15,-
VerzamelaarsVeiling
1598. Duitsland . Saksen. Friedrich August III. 19041918. 2 Mark. € 40,KM. 1263. Zeer Fraai.
1602. Engeland. Edward I. 1272-1307. Penny. Canterbury. (2 stuks). € 80,Zeer Fraai en Zeer Fraai -.
1599. Duitsland . Stad Bremen. Vereinsthaler 1863. KM. 246. Zeer Fraai. € 40,-
1603. Engeland. Trade Dollar 1901 B. ( Bombay). KM. T. 5. Zeer Fraai -. € 50,-
1600. Duitsland . Weimar. 2 Mark 1933 E. Hoofd Martin Luther naar links. Kz. Adelaar met gespreide vleugels. Prachtig.
1604. Engeland. Victoria, 1837-1901. I 1/2 penny 1843. KM. 728. Zeer Fraai. € 20,-
€ 25,-
1601. Engeland. Charles II, 1660-1685. 2 Pennies 1668 Prachtig. € 75,170
VerzamelaarsVeiling
1605. Engeland . George III. 1760-1820. Sixpence 1817. € 25,KM. 665. Zeer Fraai +.
1610. Frankrijk . Lodewijk XIV, 1643-1715. Halve Ecu 1709 A, Parijs. € 300,KM. 382.1. Zeer Fraai +.
1607. Frankrijk . Karel de Kale , 840-875. Denier, Soissons.1,46 gram. Monogram binnen een parelcirkel. + GRATIA DI REX. Kz. Kort kruis. + SVESSIO CIVITAS. Vgl. Prou 278. Zeer € 150,Fraai +.
1611. Frankrijk . Lodewijk XVI, 1774-1793. Halve Ecu 1791 A, Parijs. € 200,KM. 562.1. Zeer Fraai.
1608. Frankrijk . Karolingen. Karel de Grote, 768-814. Denier, Pavia. Vz. Kort kruis. + KARLVS REX FR. Kz. Monogram, omschrift; + P.AVIA. € 1000,M&G 206. Zeer Fraai.
1612. Frankrijk . Napoleon I. 1804-1814. Halve Frank 1806 A. € 40,KM. 671.1. Zeer Fraai.
1609. Frankrijk . Lodewijk de Vrome. Denier, type Christiana Religio. Vz. Kort kruis binnen parelcirkel. Kz. Gestyleerde tempel. € 100,FR. Vondstexemplaar.
1613. Frankrijk . Napoleon I. 1804-1814. Kwart Frank. Jaar XII A. € 30,KM. 653.1. Zeer Fraai. VerzamelaarsVeiling
1606. Frankrijk . Eerste Republiek. 1791-1794. 2 Sols 1792 W. € 20,KM. 603.16. Zeer Fraai. -
Penningen - Buitenlandse munten - Bankbiljetten 172
1614. Frankrijk . Tweede Republiek. 1849-1851. 5 Francs 1851 A. € 25,KM. 761.1. Zeer Fraai.
1618. IJsland. 5 Kronur 1930. 1000 jaar parlement. Bruce 2. Prachtig. € 65,-
1615. Groot Brittannië. Victoria. 1837 - 1901. Florin 1849 w.w. Kartelrand. € 30,KM.. 745. Zeer Fraai.
1619. Italie. Carlo Felice, 1821-1831. 5 Lire 1830. Hoofd naar rechts. Gekroond wapenschild. Zeer € 200,Fraai.
1616. IJsland. 10 Kronur 1930. 1000 jaar parlement. Bruce 3. Prachtig. € 120,-
1620. Italie. Oostenrijks bewind. Lombardijen-Venetie. Kwart Lira 1823. € 100,KM. C. 4.3. Zeer Fraai. Zeldzaam.
1617. IJsland. 2 Kronur 1930. 1000 jaar parlement. Bruce 1. Prachtig. € 40,-
1621. Italië. Napels en Sicilië. Ferdinand II, 1830-1859. 120 Grana 1856. € 30,KM. C. 153 c. Zeer Fraai.
VerzamelaarsVeiling
1626. Portugal. Carlos I, 1889-1908. 200 Reis 1898 KM. 537. Prachtig. € 10,-
1623. Noorwegen. Oscar II. 1872-1907. 50 Ore 1877. KM. 356. Fraai. € 20,-
1627. Portugal. Carlos I, 1889-1908. 500 Reis 1898 KM. 538. vrijwel FDC. € 20,-
1624. Oostenrijk. Franz I. 1792-1835. Taler 1832. Zeer Fraai en Zeer Fraai -. € 90,-
1628. Portugal. Republiek. Escudo 1916. KM. 564. Zeer Fraai.
1625. Oostenrijk . Proofsets 1970 en 1971. FDC.
1629. Rusland. Alexander I, 1801-1825. Roebel 1817. Sint Petersburg. € 40,Dav. 281. Zeer Fraai -.
€ 20,-
€ 40,-
VerzamelaarsVeiling
1622. Macedonie. Alexander III, Tetradrachme. Temnos. Gehelmd hoofd naar rechts. Kz. Zeus zittend. Zeer Fraai. € 250,-
Penningen - Buitenlandse munten - Bankbiljetten 174
1630. Spanje. Alfonso XII. 1874-1885. 5 Pesetas 1875. KM. 671. Zeer Fraai. € 20,-
1634. Zweden . Gustav III, 1771-1792. 2/3 Riksdaler 1777 O.L. € 60,KM. 517. Licht opgewreven. Zeer Fraai.
1631. Spanje. Alfonso XIII, 1886-1931. 5 Pesetas 1888, M.P.M. € 30,KM. 689. Zeer Fraai.
1635. Zwitserland. 5 Rappen 1872 B. KM. 5. Zeer Fraai.
1632. Spanje. Spaanse mat, 4 Realen. Jaartal niet leesbaar. € 50,-
1636. Zwitserland. Confederatie. 5 Franken 1895. KM. 34 Zeer Fraai. € 200,-
1633. Vatikaan. Pius VII. 1814-1828. Doppia. 5,46 gram. Tiara boven pauselijk wapen. Kz. Sint Petrus € 400,zittend op wolk. Zeer Fraai.
1637. Zwitserland. Confederatie. 5 Franken 1908. KM. 34 Licht opgewreven. Zeer Fraai. € 60,-
VerzamelaarsVeiling
€ 10,-
1638. China. Dollar, jaar 23 (1934). Sun Yat Sen. Zeer Fraai +. € 80,-
1642. Mexico. 8 Reales, 1757 Mexico stad. KM. 104.2. Enkele krasjes Vz. Zeer Fraai.
€ 50,-
1639. China. Dollar, jaar 23 (1934). Sun Yat Sen. Prachtig. € 125,-
1643. Mexico. 8 Reales, 1771 Mexico stad. KM. 105. Kz.enkele gietgalletjes. Zeer Fraai.
€ 70,-
1640. China . Republiek, 10 Cash circa 1912. Zeer Fraai +.
€ 20,-
1644. Mexico. Ferdinand VI, 1746-1759. Acht Realen 1755, Mexico stad. € 150,KM. 104. 2. Zeer Fraai +.
€ 25,-
1645. Mexico. Ferdinand VI, 1746-1759. Acht Realen 1759, Mexico stad. € 130,KM. 104.2 Zeer Fraai +.
1641. Hong Kong. Edward VII. Cent 1904. KM. met enige originele kleur. Prachtig.
VerzamelaarsVeiling
Wereld
Penningen - Buitenlandse munten - Bankbiljetten 176
1646. Mexico. Ferdinand VII, 1808-1821. Acht Realen 1817. Mexico stad. € 40,KM. 111. Zeer Fraai -.
1650. Strait Settlements. Edward VII. Dollar 1907 H. KM. 33. Zeer Fraai -. € 70,-
1647. Peru. Ferdinand VII. 1808-1821. Acht Realen 1818. Lima. € 40,KM. 117.1. Zeer Fraai -.
1651. Syrie. Philippus II, Tetradrachme, Antiochie. Ruim Zeer Fraai. € 300,-
1648. Sarawak. One Cent 1890 H. KM. 6. Zeer Fraai.
€ 10,-
1652. Syrie. Philips I, Tetradrachme. Philadelphos. , circa 80 voor Christus € 250,Zeer Fraai.
1649. Strait Settlements. Edward VII. Dollar 1903. KM. 25 Zeer Fraai. € 90,-
1653. U.S.A. . Token Nova Constellatio. Geslagen in Engeland voor Amerika. € 125,Ruim Zeer Fraai.
VerzamelaarsVeiling
1654. Lot: 3 Albums o.a. Belgie, Frankrijk, Denemarken. € 75,-
1658. Lot: Rusland 1 Kopek 1912, 2 Kopeken 1812 KM en 5 Kopeken 1875. (3 stuks). € 20,Gemiddeld Zeer Fraai.
1655. Lot: 3 Albums van Algerije tot Verenigde Staten. € 75,-
1659. Lot: Frankrijk 5 Francs 1867-1876. (11 stuks). KM. 24. Gemiddeld Zeer Fraai. € 125,-
1656. Lot: 5 Albums voornamelijk Europa. Zeer Fraai en beter.
1660. Lot: Frankrijk 5 Francs 1867-1876. (13 stuks). KM. 24. Gemiddeld Zeer Fraai. € 150,-
€ 125,-
1657. Lot: Collectie Rusland 1 en 3 Roebel 1982 tot en met 1988. ( 24 stuks). € 75,Proof, FDC.
Lots
1661. Lot: Mexico 8 Reales 1792 en 1796 Mexico stad. (2 stuks). € 125,KM. 109. Zeer Fraai. VerzamelaarsVeiling
1662. Lot: Mexico 8 Reales, 1751, 1754, 1811 en 1820. (4 stuks). € 80,Gemiddeld Fraai.
1666. Lot: o.a. Zwitserland 2 Francs 1910. (10 stuks). Fraai tot Prachtig. € 35,-
1663. Lot: koperen munten, o.a. Zweden, 1 Skilling 1816. (6 stuks). € 35,Gemiddeld Zeer Fraai.
1667. Lot: o.a. Engeland Penny 1854, Zwitserland kanton Aargau, 5 Rappen 1829. (9 stuks). € 30,Zeer Fraai. en beter.
1664. Lot: USA Morgan dollars 1880- 1921 (9 stuks). Fraai tot Prachtig. € 120,-
1665. Lot: USA Morgan dollars 1880-1921 en een halve dollar 1943. (10 stuks). € 125,Fraai tot Prachtig. 178
VerzamelaarsVeiling
1668. Lot: o.a. Frankfurt Vereinsthaler x 1860, Hamburg, 3 Mark 1912 J. (4 stuks). € 75,Gemiddeld Zeer Fraai.
1672. Lot: India Rupee 1840, 1880, 1905 en 1916. (4 stuks). € 60,Fraai tot Zeer Fraai.
1670. Lot: Oostenrijk o.a. Thalers 1780, Gulden 1878, 1879 en 1887. etc. (10 stuks). € 100,Gemiddeld Zeer Fraai.
1673. Lot: India Rupee 1903 en 1918 (2 stuks). KM. 508, 524. gemiddeld Zeer Fraai. € 30,-
1671. Lot: o.a. Turkije, 20 Kurush 1255-7, Egypte, 10 Qirsh 1293-10. (5 stuks). € 50,KM. 675, KM. 295. Gemiddeld Zeer Fraai.
1674. Lot: Vnl. Stad Munster II Pfennig o.a. 1748, 1759,1760, etc. (10 stuks). € 30,Fraai tot Zeer Fraai. VerzamelaarsVeiling
1669. Lot: Engeland o.a. Shilling 1745 Lima, 1916. (5 stuks). € 45,Fraai tot Zeer Fraai.
Penningen - Buitenlandse munten - Bankbiljetten 180
1675. Lot: voornamelijk zilveren munten, o.a. Lubeck Schilling 1728. KM. 141; Pruisen 5 Mark 1876 B. (37 stuks). € 150,Fraai tot Zeer Fraai.
1678. Lot: zilveren munten. O.a. Brazilie, 2000 Reis 1888. KM. 485 (10 stuks) € 60,Fraai tot Zeer Fraai.
1676. Lot: zilveren munten o.a. Belgie 5 Francs Leopold II, Frankrijk 5 Francs Charles X, etc. (30 stuks). Fraai tot Zeer Fraai. € 325,-
1679. Lot: Frankrijk noodgeld Dunkerque 25, 10 en 5 Centimes 1920. € 25,Eenzijdig, verzinkt ijzer.
1677. Lot: zilveren munten o.a. Belgie 5 Francs Leopold II, Italie 5 Lire, etc. (31 stuks). € 400,Fraai tot Zeer Fraai.
1680. Lot: o.a. USA dollar 1896.
VerzamelaarsVeiling
€ 50,-
Nederland.
1682. Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1914. - Zeer Fraai +. (Alm. 01-1c. AV 01-1c.). Serienummer 833. € 175,cat. PL1.w1 watermerk KPN - Zeer Fraai +.
1686. Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1916. Prachtig +. (Alm. 02-2b. AV 2.1b). Serienummer HA00000 € 40,plakkertje op achterzijde - Prachtig +.
1687. Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1920. - Zeer Fraai. (Alm. 03-1a. AV 3.1a). Serienummer G436508 - klein nummer op de achterzijde 0575 zeldzaam - Zeer Fraai. € 40,-
1683. Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1914. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 01-1c. AV 1.1c). Serienummer 428. - set € 150,van 3 drukgangen - Zeer Fraai/Prachtig.
1688. Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1938. - UNC. (Alm. 04-1b. AV 4.1b). Serienummer JA601884. € 10,UNC.
1684. Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1916. Prachtig +. (Alm. 02-1b. AV 2.1b). Serienummer JC00000 € 60,Geperforeerd - Prachtig +.
1689. Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1945. Prachtig +. (Alm. 06-1b. AV 6.1b). Serienummer AX626853. € 50,Prachtig +.
1685. Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1916. - Zeer Fraai. (Alm. 02-1b. AV 2.1c). Serienummer MH00010. € 60,Zeer Fraai.
1690. Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1945. Prachtig +. (Alm. 06-1b. AV 6.1b). Serienummer € 50,3AD137360. Prachtig +. VerzamelaarsVeiling
1681. Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1914. Prachtig +. (Alm. 01-1c. AV 1.1c). Serienummer 196. - Zeer € 325,mooie kleur ! - Prachtig +.
1691. Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1945. Fraai +. (Alm. 06-1c. AV 6.1c.1). Serienummer 5AE068496 - Misdruk serie nummer scheef. - Fraai +. € 125,-
1692. Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1945. UNC. (Alm. 06-1c. AV 6.1c.1). Serienummer € 50,2AZ930002. UNC.
1693. Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1949. Nagenoeg UNC. (Alm. 07-1a. AV 7.1a). Serienummer 5XX020001 - 5 - 5 biljetten opvolgende nummers. - Nagenoeg UNC. € 140,-
1696. Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1949. UNC. (Alm. 07-1a. AV 7.1a). Serienummer 5XA006854 € 450,- PL7.s2 Zeer Zeldzaam. - UNC.
1697. Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1949. (Alm. 07-1a. AV 7.1a). Serienummer 5XA006855 - PL7.s2 Het serienummer is vanaf de achterkant verticaal door het biljet geperforeerd met cijfers van ongeveer 1 cm. € 450,hoog. Zeer Zeldzaam. - UNC.
1698. Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1914. Prachtig +. (Alm. 10-1b. AV 8.1b). Serienummer 21. - Zeer € 900,mooie kleur ! - Prachtig +.
1694. Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1949. Prachtig +. (Alm. 07-1a. AV 7.1a). Serienummer 7YY042914 - PL7.p1 Proefserie. Aanleiding nog onbekend. Series 7 en 8YY vallen buiten de reguliere seriereeksen van 1 t/m 6. Enige nummers bekend: 7YY042914 en 8YY009811. Zeer € 1250,Zeldzaam. - Prachtig +.
1699. Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1914. Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 10-1c. AV 8.1c). Serienummer 370. - set € 150,van 3 drukgangen. - Zeer Fraai/Prachtig.
1695. Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1949. UNC. (Alm. 07-1a. AV 7.1a). Serienummer 5XA006853 € 450,- PL7.s2 Zeer Zeldzaam. - UNC.
1700. Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1918. Prachtig +. (Alm. 12-1a. AV 10.1a). Serienummer X011311 € 350,Zeldzaam in deze kwaliteit. - Prachtig +.
VerzamelaarsVeiling
1706. Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana. - Fraai +. (Alm. 16-1b. AV 14.1). Serienummer AAG € 50,048232. Fraai +.
1702. Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina. - Prachtig +. (Alm. 14-1. AV 12.1). Serienummer EC341965. € 40,Prachtig +.
1707. Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana. - Prachtig +. (Alm. 16-1a. AV 14.1). Serienummer € 50,6EA035837-40. Prachtig +.
1703. Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1945. Wilhelmina. - Prachtig. (Alm. 15-1b. AV 13.1b.2). Serienummer € 40,AD268107. Prachtig.
1708. Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1914. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 21-1a. AV 10.1a). Serienummer 73. - set € 225,van 3 drukgangen. - Zeer Fraai/Prachtig.
1704. Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1945. Wilhelmina. - Zeer Fraai +. (Alm. 15-1a. AV 13.1a.1). Serienummer € 40,N388553. Zeer Fraai +.
1709. Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1944. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 22-1c. AV 17.1b.2). Serienummer € 80,BJ011111. Zeer Fraai/Prachtig.
1705. Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1945. Wilhelmina. - Zeer Fraai. (Alm. 15-1f. AV 13.1c.1). Serienummer € 30,1AJ714358. Zeer Fraai.
1710. Nederland. 5 gulden. Muntbiljet. Type 1949. Zeer Fraai. (Alm. 21-1a. AV 10.1a). Serienummer 4. Zeer € 250,Fraai. VerzamelaarsVeiling
1701. Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1918. Zeer Fraai +. (Alm. 12-6. AV 10.6). Serienummer IL061412. € 125,Zeer Fraai +.
1711. Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1966. UNC. (Alm. 23-1a. AV 18.2a). Serienummer € 40,5ZW085549 - PL22.d1 - UNC.
1716. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Arbeid en Welvaart. - Zeer Fraai. (Alm. 38-1b. AV 27.1b.2). Serienummer € 175,BG17913. Zeer Fraai.
1712. Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1966. Nagenoeg UNC. (Alm. 23-1b. AV 18.1d.2). Serienummer 1 XM € 50,008260. Nagenoeg UNC.
1717. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Arbeid en Welvaart. - Zeer Fraai. (Alm. 38-1b. AV 27.1b.2). Serienummer € 175,CK42884. Zeer Fraai.
1713. Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1973. Nagenoeg UNC. (Alm. 24-1. AV 19.1b.3.2). Serienummer € 30,2829505158. Nagenoeg UNC.
1718. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Arbeid en Welvaart. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 38-1b. AV 27.1b.2). Serienummer € 375,CD61300. Zeer Fraai/Prachtig.
1714. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1894. Nagenoeg UNC. (Alm. 34. AV 24.). Serienummer - PL30.p2 Proef€ 1200,druk Zeldzaam - Nagenoeg UNC.
1715. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1898. Fraai +. (Alm. 35-2. AV 12.1). Serienummer PK 06203. € 1600,Fraai +. 184
VerzamelaarsVeiling
1719. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws Meisje. - Zeer Fraai +. (Alm. 39-2b. AV 28.1c.). Serienummer QS103250 - PL35.a3.R replacement. - Zeer Fraai +. € 150,-
1720. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws Meisje. - Zeer Fraai +. (Alm. 39-2b. AV 28.1c.). Serienummer € 80,VM078106. Zeer Fraai +.
1722. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1933. Grijsaard. - Zeer fraai. (Alm. 40-1b. AV 29.1b.1). Serienummer 8RG032873 - Stempel Buiten omloop. - Zeer fraai. € 60,-
1726. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Lieftincktientje. - Fraai +. (Alm. 45-1b. AV 34.1b). Serienummer € 125,6BF050276. Fraai +.
1727. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1949. Willem I Molen. - Prachtig. (Alm. 47-1. AV 35A.1). Serienummer 4AT113231. € 150,Prachtig.
1723. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940I. Emma. - Zeer Fraai. (Alm. 41-1. AV 30.1). Serienummer 3AC015862. € 40,Zeer Fraai.
1728. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1949. Willem I Molen. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 47-1. AV 35A.1). Serienummer € 80,4AW926941. Zeer Fraai/Prachtig.
1724. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940II. Meisje met druiven. - UNC. (Alm. 42-2. AV 13.1c.2). Serienummer € 20,4BT004466 - Mooie kleur. - UNC.
1729. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Hugo de Groot. - UNC. (Alm. 48-1b. AV 36.1b). Serienummer € 35,DTE085263. UNC.
1725. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Lieftincktientje. - Zeer Fraai +. (Alm. 45-1a. AV 34.1a). Serienummer € 65,4BB023221. Zeer Fraai +.
1730. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Hugo de Groot. - UNC. (Alm. 48-1b. AV 36.1b). Serienummer € 35,CQF070161. UNC. VerzamelaarsVeiling
1721. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws Meisje. - Zeer Fraai. (Alm. 39-4. AV 28.2b). Serienummer CCQ096420 € 120,- Zeldzaam. - Zeer Fraai.
1731. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Hugo de Groot. - Fraai/Zeer Fraai. (Alm. 48-1b. AV 36.2b). Serienummer € 80,ZZV094210 - PL45.d2 - Fraai/Zeer Fraai.
1732. Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1997. IJsvogel. - UNC. (Alm. 50-1. AV 38.1a). Serienummer 1087427603-05 - 3 opeenvolgende nummers. - UNC. € 25,-
1733. Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1939. Emma. - Zeer Fraai +. (Alm. 58-2. AV 41.1b.2). Serienummer € 100,CV085243 - Overdrukte datum. - Zeer Fraai +.
1736. Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Boerhaave. - Zeer Fraai. (Alm. 60-1. AV 43.1). Serienummer 3AK105567 € 125,PL53.R Replacement. - Zeer Fraai.
1737. Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Boerhaave. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 60-1. AV 43.1). Serienummer 6AE087765. € 85,Zeer Fraai/Prachtig.
1738. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1860. Geeltje. - Fraai/Zeer Fraai. (Alm. 71-10 AV 45.10b). Serienummer AV 077386 - Stempel en gedicht op de achterzijde. - Fraai/Zeer Fraai. € 900,-
1734. Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Stadhouder Willem III. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 59-1. AV 42.1). Serienummer IAY346237. € 150,Zeer Fraai/Prachtig.
1739. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Willem van Oranje. - Zeer Fraai. (Alm. 73-1c AV 47.1c.4). Serienummer DP12766. € 225,Zeer Fraai.
1735. Nederland. 20 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Boerhaave. - nagenoeg UNC. (Alm. 60-1. AV 43.1). Serienummer 1AE056588 € 225,Mist hoekje. - nagenoeg UNC.
1740. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1927. Willem van Oranje. - Zeer Fraai+. (Alm. 74-1. AV 47A.1). Serienummer GM013028 € 125,- Frisse achterzijde. - Zeer Fraai+.
VerzamelaarsVeiling
1746. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Meisje in blauw. - Zeer Fraai+. (Alm. 80-1a. AV 52-1a). Serienummer € 125,1AX001694. Zeer Fraai+.
1742. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1929. Willem van Oranje. - Zeer Fraai. (Alm. 75-1. AV 47B.1). Serienummer KO092194. € 80,Zeer Fraai.
1747. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Flora. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 81-1. AV 53.s). Serienummer Specimen € 900,Zeldzaam. - Zeer Fraai/Prachtig.
1743. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1931. Mees. - Zeer Fraai +. (Alm. 76-2. AV 50.1b). Serienummer NY020159. € 50,Zeer Fraai +.
1748. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1949. Salamo. - Nagenoeg UNC. (Alm. 82-1. AV 54-s). Serienummer Specimen € 350,Perforatiegaatje Zeldzaam - Nagenoeg UNC.
1744. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1940. Prinsesje. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 77-1. AV 49.1). Serienummer AV101115 € 125,PL62.R Replacement. - Zeer Fraai/Prachtig.
1745. Nederland. 25 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 79-1. AV 51.1). Serienummer CA250449. € 175,Zeer Fraai/Prachtig.
1749. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Huygens. - Prachtig +. (Alm. 83-1b. AV 55.2b). Serienummer BQH 037944 - 2 opeenvolgende nummers. - Prachtig +. € 80,-
1741. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1929. Willem van Oranje. - Zeer Fraai. (Alm. 75-1. AV 47B.1). Serienummer JA041883. € 80,Zeer Fraai.
1750. Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1971. Sweelicnk. - nagenoeg UNC. (Alm. 84-1. AV 56.1c.5). Serienummer 6852530538. - PL70. e4. Proefserie. - nagenoeg UNC. € 100,-
VerzamelaarsVeiling
1751. Nederland. 40 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Maurits. - Zeer Fraai. (Alm. 93-2. AV 61.1c). Serienummer AV009030. € 900,Zeer Fraai.
1752. Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1929. Minerva. - Zeer Fraai +. (Alm. 96-1a. AV 64.1a). Serienummer AU077853 € 150,- Bruine Handt. - Zeer Fraai +.
1757. Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1982. Zonnebloem. - UNC. (Alm. 100-1. AV 54.1). Serienummer 3247375275. - ICG Grading: 66 Choice UNC - UNC. € 110,-
1753. Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1943. Wilhelmina. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 98-1 AV 66S.2). Serienummer Specimen. € 1100,Zeer Fraai/Prachtig.
1758. Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1982. Zonnebloem. - UNC. (Alm. 100-1. AV 55.1a.1). Serienummer € 150,1687403583. - ICG Grading: 68 GEM UNC - UNC.
1754. Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Stadhouder Willem III. - Zeer Fraai. (Alm. 99-1. AV 67.1). Serienummer CE019651. € 85,Zeer Fraai.
1759. Nederland. 60 gulden. Bankbiljet. Type 1860. Fraai. (Alm. 106-10. AV 56.1b). Serienummer € 1250,AR036997 - Zeldzaam. - Fraai.
1755. Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Stadhouder Willem III. - Zeer Fraai/Prachtig. (Alm. 99-1. AV 67.1). Serienummer CW079330. € 150,Zeer Fraai/Prachtig. 188
1756. Nederland. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1982. Zonnebloem. - Prachtig. (Alm. 100-1. AV 54.1). Serienummer Specimen. € 800,Prachtig.
VerzamelaarsVeiling
1760. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel. - Zeer Fraai+. (Alm. 116-2. AV 80.1b.5.1). Serienummer BS104197 - PL96. b5.a.r Zeldzame replacement. - Zeer Fraai+. € 350,-
1762. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Geldzuivering. - Zeer Fraai +. (Alm. 119-1b. AV 83.1a). Serienummer AJ053938 - Handtekening boven Trip. - Zeer Fraai +. € 450,-
1766. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Erasmus. - Zeer Fraai. (Alm. 121-1. AV 85.1b). Serienummer 4RR100914 - PL102.b.R Replacement. - Zeer Fraai. € 120,-
1767. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1970. Michiel De Ruyter. - UNC. (Alm. 122-1. AV 86.1a). Serienummer € 225,1631217375. UNC.
1763. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Geldzuivering. - Zeer Fraai. (Alm. 119-1b. AV 83.1a). Serienummer AP007049 - Handtekening boven Trip. 2 speldegaatjes. - Zeer Fraai. € 350,-
1768. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1977. Snip. - nagenoeg UNC. (Alm. 123-1. AV 67.1). Serienummer 9601480908. - ICG Grading: 60 AU/UNC. - nagenoeg UNC. € 90,-
1764. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Erasmus. - Zeer Fraai. (Alm. 121-1. AV 85.1a). Serienummer 2AD100080 - PL102.a.R smal serie nummer Replacement. - Zeer Fraai. € 150,-
1769. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1977. Snip. - UNC. (Alm. 123-1. AV 67.1). Serienummer 9629408808. - ICG Grading: 63 UNCIRCULATED. - UNC. € 100,-
1765. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Erasmus. - Zeer Fraai +. (Alm. 121-1. AV 85.1b). Serienummer 1UK085924 - Misdruk velrand zichtbaar. - Zeer Fraai +. € 200,-
1770. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Steenuil. - nagenoeg UNC. (Alm. 124-1a. AV 88.1a). Serienummer 1000173518. Zeldzaam in deze kwaliteit. - nagenoeg UNC. € 100,-
VerzamelaarsVeiling
1761. Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Geldzuivering. - Zeer Fraai -. (Alm. 119-1a. AV 83.1b). Serienummer BQ019862 - Handtekening door Trip. - Zeer Fraai -. € 200,-
Penningen - Buitenlandse munten - Bankbiljetten 190
1771. Nederland. 200 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel. - Fraai. (Alm. 133-3a AV 92.1b.3). Serienummer € 550,AD089575 - Gerepareerd. - Fraai.
1776. Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1926. Grietje Seel. - Prachtig+. (Alm. 152-3. AV 106A.3). Serienummer AT101544 - PL124.c.R Replacement Zeldzaam mooie kwaliteit. € 550,Prachtig+.
1772. Nederland. 250 gulden. Bankbiljet. Type 1985. Vuurtoren. - nagenoeg UNC. (Alm. 134-1. AV 93.1). Serienummer € 160,4160846007. nagenoeg UNC.
1777. Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Willem de Zwijger. - Zeer Fraai +. (Alm. 153-1. AV 107.1). Serienummer 1AL15668. € 1100,Zeer Fraai +.
1773. Nederland. 250 gulden. Bankbiljet. Type 1985. Vuurtoren. - nagenoeg UNC. (Alm. 134-1. AV 93.1). Serienummer € 160,4159247175. nagenoeg UNC.
1778. Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1956. Rembrandt. - Zeer Fraai +. (Alm. 154-1. AV 78.10b). Serienummer € 600,BX011679. Zeer Fraai +.
1774. Nederland. 300 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel. - Fraai/Zeer Faai. (Alm. 138-3b. AV 97.1b.4). Serienummer € 1000,AD026736. Fraai/Zeer Faai.
1779. Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1956. Rembrandt. - Zeer Fraai. (Alm. 154-1. AV 78.10b). Serienummer € 400,BU082152. Zeer Fraai.
1775. Nederland. 500 gulden. Bankbiljet. Type 1930. Stadhouder Willem III. - Fraai/Zeer Fraai. (Alm. 143-1. AV 101.1). Serienummer AA000514 € 425,- scheurtje in bovenkant. - Fraai/Zeer Fraai.
1780. Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1972. Spinoza. - UNC. (Alm. 155-1. AV 109.1b). Serienummer € 500,0223520346. - PL 128.a.3. - UNC.
VerzamelaarsVeiling
1781. Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1972. Spinoza. - UNC. (Alm. 155-1. AV 109.1b). Serienummer 0223520328. - ICG Grading: 66 Choice UNC - UNC. € 575,-
1786. Vel eurobiljetten. 10 euro. Origineel vel met 54 x 10 eurobiljet. - UNC. € 900,Serienummer diversen. UNC.
1782. Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1972. Spinoza. - UNC. (Alm. 155-1. AV 109.1b). Serienummer € 550,0099262647. - PL 128.a.2. - UNC.
1787. Noodgeld. 1- 100 kronen Theresienstadt Serie van 6 waarden. - nagenoeg UNC. € 80,Diverse serienummers. nagenoeg UNC.
1783. Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Kievit. - nagenoeg UNC. (Alm. 156-1. AV 110.1). Serienummer € 550,1023546589. nagenoeg UNC.
1788. Noodgeld. Reichsmark. Serie van 5 waarden. UNC. € 55,(Plomp PL1300). Diverse serienummers. UNC. Noodgeld 1ste W.O.
1784. Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Kievit. - UNC. (Alm. 156-1. AV 110.1). Serienummer € 650,1023546595. UNC.
1789. Noodgeld 1ste W.O. 50 Cent. Krimpen a/d Lek Zeer Fraai/Prachtig. € 95,(V 20.01 Plomp PL635.1). Zeer Fraai/Prachtig.
Noodgeld.
Euro.
1785. Nederland. 5 euro. Bankbiljet. Type 2002. - UNC. Serienummer X06599042282 - Uit vel verkeerd € 35,gesneden 5 euro biljet. - UNC.
1790. Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Amsterdam - Zeer Fraai+. (V 01.01 Plomp PL170.1). Serienummer F06829. € 60,Zeer Fraai+. VerzamelaarsVeiling
1791. Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Bergen op Zoom Prachtig. (V 4.01 Plomp PL200.1). Serienummer 1047. € 125,Prachtig.
1796. Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Rotterdam - Zeer Fraai. (V 27.1.10 Plomp PL831.1k). Serienummer € 60,057805. Zeer Fraai.
1792. Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Enschede - UNC. (V 12.02 Plomp PL395.2). Serienummer 1165. € 90,UNC.
1797. Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Veendam Prachtig. (V 33.04 Plomp Pl955.4). Serienummer 4805. € 275,Prachtig.
1793. Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Horst - UNC. (V 17.01 Plomp PL595.1). Serienummer 132. € 95,UNC.
1798. Noodgeld 1ste W.O. 2½ gulden. Amsterdam Zeer Fraai+. (V 01.02 Plomp PL170.2). Serienummer J2009. € 80,Zeer Fraai+.
1794. Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Lekkerkerk - UNC. (V 21.01 Plomp PL665.1). Serienummer 0562. € 90,UNC.
1799. Noodgeld 1ste W.O. 2½ gulden. Horst - UNC. (V 17.02 Plomp PL595.2). Serienummer 730. € 95,UNC. Noodgeld 2de W.O.
1795. Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Rhenen - Prachtig (V 25.04 Plomp PL800.4). Prachtig € 90,-
VerzamelaarsVeiling
1800. Noodgeld 2de W.O. 10 cent. Hattem - Zeer Fraai. (V 52.03 Plomp PL506.2). Zeer Fraai. € 95,-
1802. Noodgeld 2de W.O. 25 cent. Peize - Zeer Fraai. (V 101.01 Plomp PL765.1). Serienummer 0018. € 275,Zeer Fraai.
1803. Noodgeld 2de W.O. 50 cent. Ubach over Worms Zeer Fraai. (V 128.02 Plomp PL920.2). Serienummer 0509. € 150,Zeer Fraai.
1807. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Haarlemmermeer UNC. (V 50.02 Plomp PL485.1). Serienummer 07342. € 275,UNC.
1808. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Kampen - UNC. (V 76.01 Plomp PL620.1). UNC. € 225,-
1804. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Bankbiljet. Ministerie van Oorlog. - Fraai. € 60,Serienummer B128944. Fraai.
1809. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Peize - Zeer Fraai. (V 101.02 Plomp PL765.2). Serienummer 0476. € 225,Zeer Fraai.
1805. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Coevorden - UNC. (V 22.02 Plomp PL267.2.a). Serienummer 1202. € 275,UNC.
1810. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Poortugaal. Prachtig. (V 103.02 Plomp PL775.2). Serienummer 0809. € 275,Prachtig. VerzamelaarsVeiling
1801. Noodgeld 2de W.O. 25 cent. Hattem - UNC. (V 52.04 Plomp PL506.3). UNC. € 95,-
1806. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Friesland - Zeer Fraai. (V 42.01 Plomp PL410.1). Serienummer € 90,A587331. Zeer Fraai.
Penningen - Buitenlandse munten - Bankbiljetten 194
1811. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Rotterdam - UNC. (V 113.01 Plomp PL842.1.a). Serienummer € 80,B52372. UNC.
1816. Noodgeld 2de W.O. 2½ gulden. & 10 gulden. Rotterdam - UNC. (V 110.13/14 Plomp PL839.1). Serienummer € 225,000062. UNC.
1812. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Simpelveld. - Zeer Fraai. (V 120.02 Plomp PL870.2). Serienummer 1991. € 225,Zeer Fraai.
1817. Noodgeld 2de W.O. 2½ gulden. Bergen op Zoom UNC. (V 10.02 Plomp PL205.2). Serienummer 30105. € 125,UNC.
1813. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Sliedrecht - UNC. (V 122.01 Plomp PL875.1.a). UNC. € 95,-
1818. Noodgeld 2de W.O. 2½ gulden. Groningen - Zeer Fraai. (V 48.02 Plomp PL475.2.b). Serienummer € 90,A156543. Zeer Fraai.
1814. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. Venray - Zeer Fraai. (V 137.02 Plomp PL970.2). Serienummer € 150,000061. Zeer Fraai.
1819. Noodgeld 2de W.O. 2½ gulden. Peize - Zeer Fraai. (V 101.03 Plomp PL765.3). Serienummer 0467. € 225,Zeer Fraai.
1815. Noodgeld 2de W.O. 1 gulden. westzaan - Zeer Fraai. (V 147.01 Plomp PL1030.4). Serienummer A863. € 95,Zeer Fraai.
1820. Noodgeld 2de W.O. 2½ gulden. Poederoijen - Zeer Fraai. € 275,(V 102.03 Plomp PL770.3). Zeer Fraai.
VerzamelaarsVeiling
1821. Noodgeld 2de W.O. 2½ gulden. Rotterdam - UNC. (V 113.02 Plomp PL842.2.a). Serienummer € 80,E99310. UNC.
1826. Noodgeld 2de W.O. 25 gulden. Rotterdam - UNC. (V 113.06a Plomp PL842.6). Serienummer € 125,A49031. UNC.
1822. Noodgeld 2de W.O. 3 gulden. Vlagtwedde - Zeer Fraai-. (V 139.02 Plomp PL980.2). Serienummer 78. € 160,Zeer Fraai-.
1827. Noodgeld bedrijven en instellingen. 1 - 25 cent. S’gravenhage N.V. Kon.Fabrieken v/h Paul C.Kaiser Zeer Fraai. € 75,(V 49.11 Plomp PL457). Zeer Fraai.
1823. Noodgeld 2de W.O. 5 gulden. Rotterdam - UNC. (V 113.03 Plomp PL842.3.a). Serienummer € 85,B00518. UNC.
1828. Noodgeld bedrijven en instellingen. 10 cent. Amsterdam Algemene Arbeiders- Cooperatie ‘De Dageraad’. - UNC. € 225,(V 40.1 Plomp pl172.1). UNC.
1824. Noodgeld 2de W.O. 10 gulden. Rotterdam - UNC. (V 113.05 Plomp PL842.5). Serienummer € 125,A99198. UNC.
1829. Noodgeld bedrijven en instellingen. 50 Cent. Rotterdam Nederlandsch-Amerikaansche Stoomvaart-maatschappij - Fraai+. (V 64.1.2.4. Plomp PL835.1.1). Serienummer € 75,5163. Fraai+.
1825. Noodgeld 2de W.O. 10 gulden. Sliedrecht - UNC. (V 122.03 Plomp PL875.3.a). Serienummer 1707. € 125,UNC.
1830. Noodgeld bedrijven en instellingen. 1 gulden. Rotterdam Kamer van Koophandel. - UNC. € 65,(V 114.01 Plomp PL843.1). UNC. VerzamelaarsVeiling
Noodgeld bedrijven en instellingen.
1831. Noodgeld bedrijven en instellingen. 1 gulden. Rotterdam Kon. Maatschappij De Schelde - Prachtig. (V 69.01 Plomp PL995.1). Serienummer 03841. € 125,Prachtig.
1836. Noodgeld bedrijven en instellingen. 10 gulden. Rotterdam Kamer van Koophandel. - UNC. € 65,(V 114.03 Plomp PL843.3). UNC.
Kampgeld.
1832. Noodgeld bedrijven en instellingen. 1 gulden. Rotterdam Nederlandsch-Amerikaansche Stoomvaart-maatschappij - Zeer Fraai. (V 64.02 Plomp PL835.2.1). Serienummer 5728. € 125,Zeer Fraai.
1837. Kampgeld. 10 cent. Amersfoort. met ster. - UNC. (Plomp PL1200.1.1). Serienummer 033200. UNC. € 125,-
1833. Noodgeld bedrijven en instellingen. 1 gulden. Rotterdam Steenkolen-Handelsvereniging. - Prachtig. (V 65.01 Plomp PL836.1). Serienummer 437. € 175,Prachtig.
1838. Kampgeld. 25 cent. Amersfoort. met ster. - UNC. (Plomp PL1200.2.a1). Serienummer 031265. € 150,UNC.
1834. Noodgeld bedrijven en instellingen. 2½ gulden. Rotterdam Kamer van Koophandel. - UNC. € 65,(V 114.02 Plomp PL843.2). UNC.
1839. Kampgeld. 1 gulden. Amersfoort. met ster. - UNC. (Plomp PL1200.3.a2). Serienummer 009605. € 175,UNC.
1835. Noodgeld bedrijven en instellingen. 2½ gulden. Rotterdam Nederlandsch-Amerikaansche Stoomvaart-maatschappij - Zeer Fraai. (V 64.03 Plomp PL835.3.1). Serienummer 3337. € 175,Zeer Fraai.
1840. Kampgeld. 1 - 100 cent. Westerbork. Serie van 4 waarden. - Fraai/Zeer Fraai. (Plomp PL1230). Diverse serienummers. Fraai/ € 75,Zeer Fraai.
VerzamelaarsVeiling
1846. Kampgeld. 1 punt. Vluchtoord Uden. - Prachtig. (V 31.04 Plomp PL1220.4). Prachtig. € 125,-
1842. Kampgeld. 25 cent. Westerbork. zonder watermerk - UNC. (Plomp PL1230.4.a1). Serienummer BB0047. € 30,UNC.
1847. Kampgeld. 10 Heller. Grödig. Lagergeld Kriegsgefangenen. - nagenoeg UNC € 85,Serienummer 085628. nagenoeg UNC
1843. Kampgeld. 100 cent. Westerbork. Misdruk met watermerk - Prachtig. (Plomp PL1230.4.a2). Serienummer AA2545. € 80,Prachtig.
1848. Kampgeld. 1 - 50 Pfennig. Golzern. Serie van 5 waarden. - nagenoeg UNC. € 40,Diverse serienummers. nagenoeg UNC.
1844. Kampgeld. 100 cent. Westerbork. zonder watermerk - Fraai/Zeer Fraai. (Plomp PL1230.4.a1). Serienummer AA3815. € 10,Fraai/Zeer Fraai.
1849. Kampgeld. 1 - 10 mark. Golzern. Serie van 4 waarden. - nagenoeg UNC. € 40,Diverse serienummers. nagenoeg UNC.
1841. Kampgeld. 25 cent. Westerbork. met watermerk - UNC. (Plomp PL1230.2.a2). Serienummer BB1759. € 30,UNC.
Scheepsgeld.
1845. Kampgeld. 1 gulden. ‘s-Hertogenbosch. Perforatiegaatjes. - Fraai/Zeer Fraai. (Plomp PL1210.4). Serienummer 1629. Fraai/ € 1100,Zeer Fraai.
1850. Scheepsgeld. 5 cent - 10 gulden. set van 6 biljetten M.S. Willem Ruys 27-12-1957. - UNC. € 15,UNC. VerzamelaarsVeiling
1851. Scheepsgeld. 1 gulden. S.S. Volendam 2-12-1949 - UNC. € 15,UNC.
1856. Reclamegeld. 25 kussen. Kleur: Rood. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
Reclamegeld.
1852. Reclamegeld. 20 gulden. Soort reclamegeld 20 gulden stadhouder willem III - Fraai. € 50,Fraai.
1857. Reclamegeld. 40 kussen. Kleur: blauw. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1853. Reclamegeld. 100 gulden. Estudios libres de comercio Barcelona - Prachitg € 10,Serienummer CK84752. Prachtig
1858. Reclamegeld. 40 kussen. Kleur: Geel. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1854. Reclamegeld. 25 kussen. Kleur: blauw. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1859. Reclamegeld. 40 kussen. Kleur: Grijs. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1855. Reclamegeld. 25 kussen. Kleur: Grijs. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1860. Reclamegeld. 40 kussen. Kleur: Rood. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
VerzamelaarsVeiling
1866. Reclamegeld. 100 kussen. Kleur: Grijs. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1862. Reclamegeld. 60 kussen. Kleur: Geel. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1867. Reclamegeld. 100 kussen. Kleur: Rood. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1863. Reclamegeld. 60 kussen. Kleur: Grijs. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1868. Reclamegeld. 1000 kussen. Kleur: blauw. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1864. Reclamegeld. 60 kussen. Kleur: Rood. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1869. Reclamegeld. 1000 kussen. Kleur: Grijs. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1865. Reclamegeld. 100 kussen. Kleur: blauw. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
1870. Reclamegeld. 1000 kussen. Kleur: Rood. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig. VerzamelaarsVeiling
1861. Reclamegeld. 60 kussen. Kleur: blauw. Uitgeverij Fortuna & Mercurius Amsterdam. - Prachtig. (Op de achterzijde van het biljet het geldlied). € 25,Serienummer 11. Prachtig.
Testbiljetten.
1871. Testbiljetten. 5 florijn testnote. Joh. Enschedé van origineel veiligheidspapier met groen hologram. - UNC. Serienummer P99322354819. UNC. € 110,-
1872. Testbiljetten. 5 florijn testnote. Joh. Enschedé van origineel veiligheidspapier met zilver hologram. - UNC. Serienummer P99303128146 . UNC. € 110,-
1873. Testbiljetten. 10 ECU Banque d’U.D.E. - UNC. Serienummer 118180311. UNC. € 55,-
Vals Geld.
1876. Vals Geld. 100 gulden. De Ruyter. Vervalsing met stempel vals. - Fraai€ 25,Serienummer 895499613. Fraai-
1877. Vals Geld. 100 gulden. Snip. Vervalsing met opgedrukt watermerk. - UNC. € 10,Serienummer 6423719814. UNC.
1878. Vals Geld. 100 gulden. Snip. Vervalsing met opgedrukt watermerk. - UNC. € 10,Serienummer 6423719814. UNC. Kantine geld.
1874. Testbiljetten. 200 units 5-5-1995. Joh.Enschedé van security printing. - UNC. € 15,UNC.
1879. Kantine geld. 5 - 25 cent. set van 3 bonnen Cavalerie-Mess Prins Willem III Kazerne Amersfoort nagenoeg UNC € 15,nagenoeg UNC Schoolgeld.
1875. Testbiljetten. Set van 4 biljetten. No Value. Banque de France - UNC. € 8,UNC. 200
VerzamelaarsVeiling
1880. Schoolgeld. 5 - 1000 gulden. Lot 14 stuks diverse waarden en uitgevers. - Zeer Fraai/Prachitg € 25,Zeer Fraai/Prachitg
1881. Spaarbonnen. set van 3 waarden Joh. A. Willighagen. - UNC. € 10,Serienummer 742. UNC.
1886. Waardebonnen. 3 cent. Bakkerij H.Smeets-Niederer - zeer fraai. € 110,-
1882. Spaarbonnen. set van 3 waarden Joh. A. Willighagen. - UNC. € 10,Serienummer 618. UNC.
1887. Waardebonnen. 30ste afgifte. Roomschcatholyke oude armenkantoor - Zeer Fraai. € 125,(Plomp PL1135.30). Zeer Fraai.
Waardebonnen.
1883. Waardebonnen. 1 - 100 kilo staal. 6 waarden Rijksbureau voor IJzer en Staal. - Prachtig. € 60,Diverse serienummers. Prachtig.
1888. Waardebonnen. 49ste afgifte. Roomschcatholyke oude armenkantoor - Prachitg € 80,Prachitg
1884. Waardebonnen. 1, 10 en 50 kilo staal. 3 waarden Rijksbureau voor metalen België. - Prachtig. € 10,Prachtig.
1889. Waardebonnen. 5 cent - 40 veertig cent. set van 5 bonnen Nieuwjaars-uitdeeling Rijnsaterwoude Prachtig. € 75,Prachtig.
1885. Waardebonnen. 2 liter Petrolium. 2 bonnen rijksbureau voor aardappelproducten. - Prachtig. € 10,Prachtig.
1890. Waardebonnen. 5 gulden. Eykmanfonds-Kerk en Wereld. - UNC. € 8,UNC. VerzamelaarsVeiling
Spaarbonnen.
1891. Waardebonnen. 50 cent. werf-actie VPRO 1953/1954 - UNC. € 20,Serienummer 047004. UNC.
1896. Curaçao. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1939. Fraai+. € 60,(Pick 23.). Serienummer 172970. Fraai+.
1892. Waardebonnen. Kwart Coaks. januari 1861 Buitengewone Bedeeling van het Burgerlijk Armbestuur - Zeer Fraai+. € 80,Zeer Fraai+.
1897. Curaçao. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1942. Prachtig. € 60,(Pick 35a). Serienummer 876982. Prachtig.
Overzeese gebiedsdelen
1893. Curaçao. 2,5 gulden. Bankbiljet. Type 1920. Prachtig. € 160,(Pick 7CR). Serienummer 150503. Prachtig.
1898. Curaçao. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1942. Prachtig+. € 60,(Pick 35a). Serienummer A206482. Prachtig+.
1894. Curaçao. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1930. Fraai-. € 140,(Pick 16.). Serienummer 471755. Fraai-.
1899. Curaçao. 2,5 gulden. Muntbiljet. Type 1942. - AU. (Pick 36.). Serienummer 701728. AU. € 225,-
1895. Curaçao. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1939. - Nagenoeg UNC. (Pick 22.). Serienummer 484640. Nagenoeg € 140,UNC. 202
VerzamelaarsVeiling
1900. Curaçao. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1942. Prachtig-. € 125,(Pick 25.). Serienummer 027770. Prachtig-.
1906. Curaçao. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1960. Fraai+. € 30,(Pick 52.). Serienummer 078194. Fraai+.
1902. Curaçao. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1947. Prachtig+. € 130,(Pick 35b). Serienummer B801282. Prachtig+.
1907. Nederlandse Antillen. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1962. - UNC. € 60,(Pick 1a). Serienummer 427178. UNC.
1903. Curaçao. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1954. Prachtig+. € 130,(Pick 38.). Serienummer 491981. Prachtig+.
1908. Nederlandse Antillen. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1962. - AU. € 80,(Pick 2a). Serienummer 661739. AU.
1904. Curaçao. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1954. - Zeer Fraai. € 70,(Pick 39.). Serienummer 365534. Zeer Fraai.
1909. Nederlandse Antillen. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1962. - UNC. € 120,(Pick 3a). Serienummer A266863. UNC.
1905. Nederlandse Antillen. 2,5 gulden. Bankbiljet. Type 1955. - UNC. € 275,(Pick A1a). Serienummer A428747. UNC.
1910. Nederlandse Antillen. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1962. - UNC. € 90,(Pick 4s). Serienummer Specimen. UNC. VerzamelaarsVeiling
1901. Curaçao. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943. Fraai. € 80,(Pick 26.). Serienummer 004865. Fraai.
Penningen - Buitenlandse munten - Bankbiljetten 204
1911. Nederlandse Antillen. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1962. - UNC. € 120,(Pick 5s). Serienummer Specimen. UNC.
1916. Nederlandse Antillen. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1967. - UNC. € 80,(Pick 8a). Serienummer A0459016. UNC.
1912. Nederlandse Antillen. 250 gulden. Bankbiljet. Type 1962. - UNC. € 225,(Pick 6s). Serienummer Specimen. UNC.
1917. Nederlandse Antillen. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1967. - Prachtig+. € 70,(Pick 9a). Serienummer B3740402. Prachtig+.
1913. Nederlandse Antillen. 500 gulden. Bankbiljet. Type 1962. - UNC. € 650,(Pick 7.). Serienummer 003457. UNC.
1918. Nederlandse Antillen. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1967. - UNC. € 125,(Pick 10s). Serienummer Specimen. UNC.
1914. Nederlandse Antillen. 500 gulden. Bankbiljet. Type 1962. - UNC. € 450,(Pick 7s). Serienummer Specimen. UNC.
1919. Nederlandse Antillen. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1967. - UNC. € 125,(Pick 11s). Serienummer Specimen. UNC.
1915. Nederlandse Antillen. 2,5 gulden. Muntbiljet. Type 1964. - UNC. € 175,(Pick A1b). Serienummer B101566. UNC.
1920. Nederlandse Antillen. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1967. - UNC. € 150,(Pick 12s). Serienummer Specimen. UNC.
VerzamelaarsVeiling
1926. Nederlandse Antillen. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1972. - UNC. € 125,(Pick 10b). Serienummer LB005922. UNC.
1922. Nederlandse Antillen. 1 gulden. Bankbiljet. Type 1970. - UNC. € 5,(Pick 1a). Serienummer D0394780. UNC.
1927. Nederlandse Antillen. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1972. - UNC. € 175,(Pick 11b). Serienummer NG868805. UNC.
1923. Nederlandse Antillen. 2,5 gulden. Bankbiljet. Type 1970. - UNC. € 5,(Pick 2a). Serienummer D0518458. UNC.
1928. Nederlandse Antillen. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1972. - UNC. € 325,(Pick 12b). Serienummer MA970500. UNC.
1924. Nederlandse Antillen. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1972. - Prachtig+. € 75,(Pick 8b). Serienummer PC140501. Prachtig+.
1929. Nederlandse Antillen. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1979. - UNC. € 60,(Pick 16b). Serienummer 0027118494. UNC.
1925. Nederlandse Antillen. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1972. - Nagenoeg UNC. (Pick 16a). Serienummer OF629001. Nagenoeg € 25,UNC.
1930. Nederlandse Antillen. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1979. - UNC. € 275,(Pick 17.). Serienummer 0009803610. UNC. VerzamelaarsVeiling
1921. Nederlandse Antillen. 250 gulden. Bankbiljet. Type 1967. - UNC. € 450,(Pick 13.). Serienummer K8208675. UNC.
1931. Nederlandse Antillen. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1979. - UNC. € 275,(Pick 19a). Serienummer 0007910055. UNC.
1932. Nederlandse Antillen. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1980. - UNC. € 25,(Pick 15a). Serienummer 2385396. UNC.
1933. Nederlandse Antillen. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1981. - Nagenoeg UNC. (Pick 19b). Serienummer 0030168711. Nagenoeg € 175,UNC.
1934. Nederlandse Antillen. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1984. - UNC. € 25,(Pick 15b). Serienummer 0035888940. UNC.
1935. Nederlandse Antillen. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1986. - UNC. € 35,(Pick 22a). Serienummer 0032377050. UNC. 206
VerzamelaarsVeiling
1936. Aruba. 5 florin. Bankbiljet. Type 1986. - UNC. (Pick 1.). Serienummer 0005158665. UNC. € 20,-
1937. Nederlandse Antillen. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1986. - Prachtig+. (Pick 23a). Serienummer 2018422548. € 15,Prachtig+.
1938. Aruba. 10 florin. Bankbiljet. Type 1986. - UNC. (Pick 2.). Serienummer 0206522343. UNC. € 40,-
1939. Nederlandse Antillen. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1986. - Prachtig+. (Pick 24a). Serienummer 4009710816. € 25,Prachtig+.
1940. Aruba. 25 florin. Bankbiljet. Type 1986. - UNC. (Pick 3.). Serienummer 0404632170. UNC. € 60,-
1946. Aruba. 25 florin. Bankbiljet. Type 1990. - UNC. (Pick 8.). Serienummer 0407197557. UNC. € 15,-
1942. Nederlandse Antillen. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1986. - Zeer Fraai +. (Pick 26a). Serienummer 8001510768. Zeer Fraai € 70,+.
1947. Nederlandse Antillen. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1990. - Prachtig+. (Pick 25b). Serienummer 6013071711. € 45,Prachtig+.
1943. Nederlandse Antillen. 250 gulden. Bankbiljet. Type 1987. - UNC. € 350,(Pick 27a). Serienummer 9006852807. UNC.
1948. Aruba. 50 florin. Bankbiljet. Type 1990. - UNC. (Pick 9.). Serienummer 0609325425. UNC. € 25,-
1944. Aruba. 5 florin. Bankbiljet. Type 1990. - UNC. (Pick 6.). Serienummer 0017242587. UNC. € 15,-
1949. Aruba. 100 florin. Bankbiljet. Type 1990. - UNC. (Pick 10.). Serienummer 0817533864. UNC. € 150,-
1945. Aruba. 10 florin. Bankbiljet. Type 1990. - UNC. (Pick 7.). Serienummer 0217709064. UNC. € 15,-
1950. Aruba. 10 florin. Bankbiljet. Type 1993. - UNC. (Pick 11.). Serienummer 0233817165. UNC. € 10,-
VerzamelaarsVeiling
1941. Aruba. 50 florin. Bankbiljet. Type 1986. - UNC. (Pick 4.). Serienummer 0604410813. UNC. € 80,-
Penningen - Buitenlandse munten - Bankbiljetten 208
1951. Aruba. 25 florin. Bankbiljet. Type 1993. - UNC. (Pick 12.). Serienummer 0418367970. UNC. € 15,-
1956. Nederlandse Antillen. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1994. - UNC. € 15,(Pick 23c). Serienummer 2049983172. UNC.
1952. Aruba. 50 florin. Bankbiljet. Type 1993. - UNC. (Pick 13.). Serienummer 0614381355. UNC. € 25,-
1957. Nederlandse Antillen. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1998. - UNC. € 10,(Pick 28a). Serienummer 2083732524. UNC.
1953. Aruba. 100 florin. Bankbiljet. Type 1993. - UNC. (Pick 14.). Serienummer 0830074680. UNC. € 60,-
1958. Nederlandse Antillen. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1998. - UNC. € 15,(Pick 29a). Serienummer 4053020274. UNC.
1954. Aruba. 500 florin. Bankbiljet. Type 1993. - UNC. (Pick 15.). Serienummer 0901572003. UNC. € 350,-
1959. Nederlandse Antillen. 25 gulden. Bankbiljet. Type 2001. - UNC. € 15,(Pick 29b). Serienummer 4074773103. UNC.
1955. Nederlandse Antillen. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1994. - UNC. € 15,(Pick 22b). Serienummer 50106870. UNC.
1960. Nederlandse Antillen. 10 gulden. Bankbiljet. Type 2003. - UNC. € 10,(Pick 28c). Serienummer 2093400927. UNC.
VerzamelaarsVeiling
1966. Nederlandse Antillen. 100 gulden. Bankbiljet. Type 2003. - UNC. € 125,(Pick 31c). Serienummer 8075627928. UNC.
1962. Nederlandse Antillen. 25 gulden. Bankbiljet. Type 2003. - UNC. € 15,(Pick 29c). Serienummer 4077189270. UNC.
1967. Aruba. 100 florin. Bankbiljet. Type 2003. - UNC. (Pick 19.). Serienummer 0857796678. UNC. € 60,Nederlands Indië.
1963. Aruba. 25 florin. Bankbiljet. Type 2003. - UNC. (Pick 17.). Serienummer 0435866598. UNC. € 15,-
1964. Nederlandse Antillen. 50 gulden. Bankbiljet. Type 2003. - UNC. € 50,(Pick 30c). Serienummer 6063720822. UNC.
1965. Aruba. 50 florin. Bankbiljet. Type 2003. - UNC. (Pick 18.). Serienummer 0629973450. UNC. € 30,-
1968. Nederlands Indië. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1920. - UNC. (Mev. 163b Pick 103.). Serienummer AE133682. € 350,- Zeldzaam in deze kwaliteit. - UNC.
1969. Nederlands Indië. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1919. - Zeer Fraai/Prachtig. (Mev. 161. Pick 101.). Serienummer CP011306 € 900,Zeldzaam in deze kwaliteit. - Zeer Fraai/Prachtig.
1961. Aruba. 10 florin. Bankbiljet. Type 2003. - UNC. (Pick 16.). Serienummer 0247450338. UNC. € 10,-
1970. Nederlands Indië. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1901. - Fraai. (Mev. 128e Pick 61b). Serienummer RN06699. € 650,Fraai. VerzamelaarsVeiling
Penningen - Buitenlandse munten - Bankbiljetten 210
1971. Nederlands Indië. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai. (Mev. 140a. Pick 78a). Serienummer JD07128. € 20,Zeer Fraai.
1976. Nederlands Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Fraai/Zeer Fraai. (Mev. 152. Pick 92.). Serienummer LA047713. € 125,Fraai/Zeer Fraai.
1972. Nederlands Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1896. - Zeer Fraai. (Mev. 120e. Pick 53b.). Serienummer KY002548 € 650,- beschreven met pen. - Zeer Fraai.
1977. Nederlands Indië. 50 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai+. (Mev. 135d Pick 72c). Serienummer JH05771. € 70,Zeer Fraai+.
1973. Nederlands Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Fraai/Zeer Fraai. (Mev. 133c. Pick 70c.). Serienummer VW06670. € 25,Fraai/Zeer Fraai.
1978. Nederlands Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1897. - Zeer Fraai-. (Mev. 123. Pick 56.). Serienummer AO8567 € 2200,Zeer zeldzaam. Iets Beschadigd. - Zeer Fraai-.
1974. Nederlands Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai/Prachtig. (Mev. 141a. Pick 79a). Serienummer ZK05104. € 30,Zeer Fraai/Prachtig.
1979. Nederlands Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Prachtig-. (Mev. 136a. Pick 73a). Serienummer CS09553 € 250,Zeldzame handtekening. - Prachtig-.
1975. Nederlands Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai/Prachtig. (Mev. 134c. Pick 71c). Serienummer ZM04029. € 60,Zeer Fraai/Prachtig.
1980. Nederlands Indië. 500 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai. (Mev. 155. Pick 95). Serienummer UB036922. € 90,Zeer Fraai.
VerzamelaarsVeiling
VerzamelaarsVeiling
Categorie_bold Categorie_bold_tint Aantekeningen
VerzamelaarsVeiling
VerzamelaarsVeiling
Categorie_bold Aantekeningen Categorie_bold_tint
Veilingvoorwaarden De verkoop geschiedt in contanten, per pin of per bank. Daar komt 22,5% opgeld bij inclusief BTW. Gekochte kavels worden slechts na betaling afgegeven of verzonden. Tijdens de veiling of na iedere zitting bestaat er gelegenheid om de gekochte kavels na betaling mee te nemen, indien er sprake is van fysieke veiling. Als een kavel tijdens of na de veiling niet wordt afgehaald, wordt de factuur naar de koper verzonden. Als een klant binnen 7 dagen betaalt, kan het goed verzonden of afgehaald worden. Verzendkosten en transportverzekering worden in rekening gebracht. Het versturen van gekochte kavels per (aangetekende) post is voor risico van de koper. Als uiterste ophaaltermijn geldt een termijn van 10 dagen na de laatste veilingdag. Ophaaldagen zijn van maandag t/m vrijdag van 10.00 – 16.00 uur. Artikel 1 Toepasbaarheid 1.1 Deze algemene veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle veilingen georganiseerd door VerzamelaarsVeiling, tenzij uitdrukkelijk anders in een catalogus vermeld of bij de aanvang van en tijdens een veiling medegedeeld. 1.2 Het afwijken van deze algemene veilingvoorwaarden is slechts rechtsgeldig indien deze schriftelijk tussen Verzamelaarsveiling en koper is overeengekomen. 1.3 De toepasbaarheid van de veilingvoorwaarden wordt aan de veilingbezoekers kenbaar gemaakt door publicatie via internet, bij registratie van de veilingdeelnemer en op de website van Verzamelaarsveiling. Tevens liggen de veilingvoorwaarden ter inzage in het veilinghuis. Een ieder die aan een veiling deelneemt geeft daardoor te kennen de toepasbaarheid van deze voorwaarden volledig te aanvaarden. Artikel 2 Informatie- en onderzoek plicht 2.1 Omschrijvingen in de catalogus en alle schriftelijke of mondelinge inlichtingen worden door Verzamelaarsveiling en zijn personeel naar beste weten verstrekt. 2.2 De koper dient vóór de koop de staat en de beschrijving van een voorwerp in de catalogus of via internet nauwkeurig en deskundig te (laten) inspecteren en dient zich een eigen oordeel te vormen over de mate waarin het voorwerp overeenkomt met de beschrijving ervan. Indien in de catalogus of op internet bepaalde gebreken of onvolkomenheden zijn vermeld, beoogt dat een indicatie te zijn die niet uitputtend is en waaraan de koper geen rechten kan ontlenen. 2.3 Verzamelaarsveiling aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de juistheid van de beschrijving in de catalogus of onjuiste (mondelinge) inlichtingen, behalve voor zover voorzien in artikel 6 van deze voorwaarden. 2.4 De door Verzamelaarsveiling aangegeven oplagecijfers en verdere bijzonderheden zijn verkregen uit internationaal bekende catalogi, vakliteratuur, etc. Wij beschouwen deze gegevens als
VerzamelaarsVeiling
betrouwbaar, doch wij zijn ten aanzien daarvan van aansprakelijkheid uitgesloten mocht het tegendeel het geval zijn. Artikel 3 Bieden 3.1 Het bieden geschiedt alleen in euro’s. 3.2 De koper kan in persoon bieden. Tevens wordt de koper de mogelijkheid gegeven te bieden door achterlating van een schriftelijke biedopdracht (kooporder) Deze schriftelijke biedingen worden ingevoerd op www.verzamelaarsveiling.nl. Andere biedmethoden, bijvoorbeeld door middel van het internet of mondelinge biedopdrachten, staan alleen ter beschikking indien deze uitdrukkelijk door Verzamelaarsveiling worden aangeboden. 3.3 Schriftelijke biedopdrachten (kooporders) dienen 1 werkdag voor de veilingdatum bij Verzamelaarsveiling te worden geplaatst. Zij dienen ondubbelzinnig en duidelijk te zijn, dit naar het oordeel van Verzamelaarsveiling. Verzamelaarsveiling kan schriftelijke biedopdrachten zonder opgave van redenen weigeren. 3.4 Verzamelaarsveiling kan van degene die een schriftelijke biedopdracht plaatst een waarborgsom van maximaal 30% van de schriftelijke biedopdracht vorderen. De waarborgsom wordt geretourneerd aan de bieder als hij niet de koper is. De waarborgsom wordt verrekend met de te betalen koopsom als hij de koper is. 3.5 Indien er meerdere schriftelijke of online biedopdrachten zijn die door VerzamelaarsVeiling worden ontvangen waarbij de te bieden bedragen gelijk zijn en deze biedingen ter veiling de hoogste biedingen op het voorwerp zijn, dan wordt het voorwerp verkocht aan de persoon wiens bieding door Verzamelaarsveiling het eerst is ontvangen. 3.6 Indien er meerdere biedopdrachten, hetzij schriftelijk of via internet, door Verzamelaarsveiling worden ontvangen waarbij de bedragen verschillend zijn, dan wordt de bieding geopend met het bedrag van de hoogste bieding, hetzij schriftelijk of via internet. 3.7 De indiener van een schriftelijke biedopdracht dient zelf bij Verzamelaarsveiling na te vragen of zijn bieding definitief is toegewezen. 3.8 De voorwerpen worden geveild bij opbod tenzij uitdrukkelijk voor de aanvang van de veiling anders wordt medegedeeld. 3.9 Verzamelaarsveiling sluit iedere aansprakelijkheid uit ter zake van het om welke redenen dan ook niet slagen van een schriftelijke bieding of bieding door middel van het internet. 3.10 De veiling vindt plaats per opbod: verhoging tot 40 euro met 2 of 3 euro, van 40 tot 100 euro met 5 euro, van 100 tot 300 euro met 10 euro, van 300 tot 500 euro met 20 euro, van 500 tot 1000 euro met 50 euro, van 1000 tot 3000 euro met 100 euro, van 3000 tot 5000 euro met 250 euro, van 5.000 tot 10.000 euro met 500 euro en meer dan 10.000 euro met 1000 euro. De veilingmeester is gerechtigd van deze bedragen af te wijken. Verzamelaarsveiling is gerechtigd om bedragen
die bij schriftelijke biedingen worden opgegeven en die niet binnen deze staffel vallen, naar boven af te ronden. Voor inzetprijzen die worden omschreven als ‘bod’ geldt een minimumprijs van 5 euro. Artikel 4 Totstandkoming van de koopovereenkomst 4.1 De koop komt tot stand bij definitieve toewijzing aan de hoogste bieder (koper). Van definitieve toewijzing is sprake wanneer Verzamelaarsveiling het bod van de koper heeft geaccepteerd dan wel het voorwerp aan de koper heeft toegewezen. 4.2 Indien meerdere personen menen de koper te zijn, beslist Verzamelaarsveiling over de toewijzing of wordt de bieding heropend. 4.3 Alle objecten worden verkocht in de toestand waarin zij zich op het ogenblik van toewijzing bevinden. Artikel 5 Verplichtingen koper 5.1 De koper wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht en is aansprakelijk voor betaling zonder zich op een opdrachtgever (lastgever) te kunnen beroepen. 5.2 De rechten en plichten uit hoofde van de koopovereenkomst en deze algemene veilingvoorwaarden komen uitsluitend toe aan de koper en kunnen door deze niet aan derden worden overgedragen. Artikel 6 Terugname verplichting VerzamelaarsVeiling 6.1 Tenzij uitdrukkelijk voor bepaalde objecten in de catalogus of kavellijst uitgesloten, is – onverminderd de artikelen 2 en 4 - Verzamelaarsveiling bereid een geveild object tegen gelijktijdige restitutie van de in rekening gebrachte koopprijs terug te nemen, indien de koper binnen een periode van 14 dagen na de verkoop ten genoegen van Verzamelaarsveiling bewijst door een algemeen erkend expert dat het geveilde object zulke ernstige verborgen gebreken vertoont, de verstrekte omschrijving zo onjuist is of de echtheid niet echt bevonden wordt dat indien deze gebreken of de juiste omschrijving aan de koper op het ogenblik van toewijzing bekend waren geweest, hij van de koop zou hebben afgezien of slechts tegen een aanmerkelijk lagere prijs gekocht zou hebben. Dit geldt niet indien de gebreken alleen de conditie van het voorwerp betreffen (zoals bijvoorbeeld slijtage en restauratie). 6.2 De terugname-verplichting kan worden verlengd voor de objecten die men wil laten keuren. In dat geval moet VerzamelaarsVeiling hiervan binnen 14 dagen na afloop van de veiling kennis worden gegeven, onder opgave van de te keuren objecten. 6.3 Verzamelaarsveiling is niet bereid tot terugname indien de omschrijving in de catalogus voorafgaande aan of tijdens de veiling werd herroepen
en de juiste omschrijving mondeling of schriftelijk of per e-mail aan het publiek werd medegedeeld. 6.4 De bereidheid tot terugname vervalt ook als de koper het geveilde object niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich bij toewijzing bevond, zulks ter beoordeling van Verzamelaarsveiling. Artikel 7 Rechten VerzamelaarsVeiling 7.1 Verzamelaarsveiling behoudt zich de volgende rechten voor: a. zonder opgaaf van redenen personen als bieder, bezoeker of koper te weigeren; b. te allen tijde wijzigingen aan te brengen in de orde van verkoop; c. voorwerpen te doen uitvallen of toe te voegen; d. kavels te combineren of splitsen; e. kavels niet te gunnen of op te houden; f. vergissingen bij biedingen en toewijzing te herstellen of een koop ongedaan te maken zonder dat een bieder van vergissingen gebruik mag maken en zich in dat geval op een tot stand gekomen koopovereenkomst mag beroepen; g. na toewijzing onmiddellijk gehele betaling te vorderen, terwijl bij weigering of onmacht van betaling Verzamelaarsveiling het recht heeft de koopovereenkomst ongedaan te maken en daarna het betreffende voorwerp opnieuw te veilen en het bod van de nalatige bieder niet weer aan te nemen; h. gedurende de veiling geen voorwerpen af te geven; i. voorwerpen waarover tijdens of kort na de veiling een geschil gerezen is, opnieuw in veiling te brengen, en een eventuele koopovereenkomst te ontbinden. j. Verzamelaarsveiling is gerechtigd van de volgorde der kavelnummers af te wijken Artikel 8 Betaling/eigendomsoverdracht 8.1 De verkoop geschiedt in contanten, per pin of per bank. Daar komt 22,5% opgeld bij inclusief BTW. Gekochte kavels worden slechts na betaling afgegeven. 8.2 De betaling door de koper van de koopsom, moet vóór de aflevering van de gekochte voorwerpen plaatsvinden en binnen een de door de Verzamelaarsveiling te stellen termijn, zonder dat korting of verrekening is toegestaan, tenzij anders is overeengekomen. 8.3 Voorwerpen die zijn gekocht via een schriftelijke of online biedopdracht (kooporder) dienen binnen 7 dagen, gerekend na factuurdatum, te worden betaald. 8.4 Het eigendomsrecht van de voorwerpen wisselt na volledige betaling van de koopsom. 8.5 Verzamelaarsveiling heeft het recht om, indien de koper de betalingstermijn overschrijdt en daardoor van rechtswege in verzuim is, de koopovereenkomst schriftelijk te ontbinden. Verzamelaarsveiling heeft tevens het recht de vol-
VerzamelaarsVeiling
ledige schade, zoals een mindere opbrengst, en kosten op de koper te verhalen en het geveilde onmiddellijk of later te veilen of uit de hand te verkopen. De nalatige koper kan geen aanspraak maken op een eventueel hogere opbrengst. 8.6 Bij toezending per post worden er verzendkosten en transportkosten in rekening gebracht. 8.7 Bij het versturen van gekochte kavels per verzekerde zending is de zending door ons verzekerd tot maximaal het factuurbedrag van de gekochte kavels. Verzamelaarsveiling behoudt zich het recht voor de kavels niet te willen versturen en alleen te laten afhalen op kantoor te Klaaswaal. 8.8 Verzamelaarsveiling is gerechtigd van contante betaling af te zien en gekochte goederen te leveren op factuur. Artikel 9 Ophaaltermijn 9.1 De koper is verplicht de gekochte voorwerpen tot zich te nemen en af te (laten) halen binnen een door Verzamelaarsveiling aan te geven termijn. Behoudens het recht van Verzamelaarsveiling een kortere of langere termijn aan te geven, geldt als uiterste ophaaltermijn een termijn van 10 dagen na de laatste veilingdag. Ophaaldagen zijn van maandag tot en met vrijdag van 10.00 – 16.00 uur. 9.2 Indien de gekochte voorwerpen niet tijdig worden opgehaald, brengt Verzamelaarsveiling opslagkosten in rekening ter hoogte van 1% per week met een minimum van vijf euro per voorwerp per dag gerekend vanaf de datum na het verstrijken van de gestelde termijn. Artikel 10 Aansprakelijkheid 10.1 Verzamelaarsveiling is niet aansprakelijk voor bedrijfs-, gevolg-, vermogens- en/of indirecte schade. 10.2 Verzamelaarsveiling is niet aansprakelijk voor enig ongeval of enige vorm van schade iemand overkomen in of nabij de gebouwen of terreinen waar gelegenheid is tot opslag of bezichtiging waar de veiling plaats heeft of waar de verkochte goederen worden afgehaald, behoudens het geval dat de schade is veroorzaakt door opzet of bewuste roekeloosheid van Verzamelaarsveiling en/of door hem ingeschakelde hulppersonen of personeelsleden en/of behoudens voor zover door een verzekering van Verzamelaarsveiling gedekt. 10.3 Het betreden van de gebouwen of terreinen geschiedt op eigen risico. Artikel 11 Slotbepaling 11.1 Indien een bepaling van deze algemene verkoopvoorwaarden nietig is, vernietigd wordt of ontbindend wordt verklaard, zullen de overige bepalingen van kracht blijven en treden VerzamelaarsVeiling en koper in overleg teneinde een nieuwe bepaling (of bepalingen) ter vervanging van de nietige, vernietigde of ontbindende verklaarde bepaling(en) overeen te komen waarbij zoveel mogelijk het doel en de strekking van de
VerzamelaarsVeiling
nietige, vernietigde of ontbindend verklaarde bepaling(en) in acht worden genomen. 11.2 Op deze algemene veilingvoorwaarden is uitsluitend Nederlands recht van toepassing. 11.3 Alle geschillen te zake van, voortvloeiende uit of verband houdende met een tussen Verzamelaarsveiling en de koper gesloten koopovereenkomst, de totstandkoming van een koopovereenkomst of deze algemene veilingvoorwaarden worden uitsluitend ter beslechting voorgelegd aan de bevoegde rechter te Dordrecht, behoudens het recht van Verzamelaarsveiling om het geschil aanhangig te maken bij de bevoegde rechter in het arrondissement van de koper.
VerzamelaarsVeiling
Categorie_bold
Categorie_bold_tint
Industrieweg 13 3286 BW klaaswaal Tel. 0186 - 746 746 www.verzamelaarsveiling.nl