POSTZEGELVEILING
RIJNMOND
Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam Postbus 2859, 3000 CW Rotterdam Tel.: 010-2130986, Fax: 010-2131730, Email:
DE 68ste VEILING VINDT PLAATS OP VRIJDAG 14 DECEMBER EN ZATERDAG 15 DECEMBER 2012 IN BRASSERIE WOUDESTEIN OP HET TERREIN VAN EXCELSIOR De veiling vindt plaats ten overstaan van deurwaarderskantoor R. Vismans te Rotterdam. Fotokopieën worden u op aanvraag toegestuurd tegen een vergoeding van € 0,50 per kopie met een minimum van € 1,-. Dit kunt u voldoen door bij uw aanvraag gangbare postzegels en/of bankbiljetten in te sluiten. Photocopies will be sent on request. Please include with your request € 0,50 per photocopy with a minimum of € 1,- in current stamps or small bills of your country. Terms of Sale (condensed) 1. Amounts quoted under “taxatie” are estimates. Starting prices are 80 percent of these estimates. Bids below 80 percent are not accepted 2. Lots are sold as correctly described and genuine,unless indicated to the contrary. 3. There is a 21 percent premium on all lots and besides EU 2.38 expenses per lot. 4. All estimates are in Euros 5. Bidding stages:
€ 5 - € 50 € 2 € 50 - € 100 € 5 € 100 - € 500 € 10 € 500 - € 1000 € 20 € 1000 - € 2000 € 50 € 2000 + € 100 If you would like to make use of the services of an auction agent, we recommend mr. R. Bouscher: Tel. 020 – 67 95 952, fax. 020 – 67 94 780 or by e-mail:
[email protected] - 1 -
EERSTE ZITTING 68ste VEILING VRIJDAG 14 DECEMBER 2012 - 19.00 UUR
Kavel 1 - 745 -
744 Nederland en gebieden 825 Azië
TWEEDE ZITTING 68ste VEILING ZATERDAG 15 DECEMBER 2012 - 12:00 UUR 826 - 955 Munten en bankbiljetten 956 - 1187 Engeland en gebieden, Midden Oosten, Noord- en Zuid-Amerika 1188 - 1522 Europa 1523 - 1828 Diversen Op ons kantoor kunnen de kavels bezichtigd worden op de volgende dagen:
dinsdag 4 woensdag 5 donderdag 6 vrijdag 7 zaterdag 8 maandag 10 dinsdag 11 woensdag 12
december december december december december december december december
(10:00 (10:00 (10:00 (10:00 (12:00 (10:00 (10:00 (10:00
– – – – – – – –
18:00) 18:00) 18:00) 18:00) 16:00) 18:00) 18:00) 21:00)
In de zaal zijn alle kavels te bezichtigen op: vrijdag 14 december (10:00-17:00) zaterdag 15 december (08:30-11:00)
Al onze taxaties zijn in Euro’s. Prices in our catalogue are estimates in Euros. Starting prices are at 80% of our estimates.
WOORDENLIJST/VOCABULAIRE ** postfris * ongebruikt met plakker (*) ongebruikt zonder gom pr.ex. pracht exemplaar vr.pr.ex. vrijwel pracht exemplaar fraai ex. brief tax taxatie
- 2 -
unmounted mint mint hinged unused without gum very fine (VF) fine, almost VF (F-VF) average/good (faults) cover/entire estimate
De veiling vindt plaats in Brasserie Woudestein, Honingerdijk 110 te Rotterdam. Er is goede en gratis parkeergelegenheid aanwezig voor ongeveer 150 auto’s. In de brasserie is gelegenheid tot het nuttigen van diverse kleine gerechten tegen aantrekkelijke prijzen. Brasserie Woudestein is goed bereikbaar vanaf Rotterdam C.S. met tramlijn 21 richting de Esch. (uitstappen voor het Excelsior Stadion.) en richting Burg Oudlaan (uitstappen eindpunt) Met de auto vanuit de richtingen Amsterdam en Utrecht volgt u de ring richting Dordrecht. Op de A16 aangekomen neemt u voor de Van Brienenoordbrug afslag 25 (richting Centrum). Volg de borden Excelsior P1+2. Ter hoogte van de Honingerdijk ziet u aan uw rechterhand het stadion “Excelsior”. Met auto vanuit het zuiden volgt u de borden Capelle/Rotterdam Centrum. Na de Van Brienenoordbrug neemt u de eerste afslag (afslag 25) Rotterdam Centrum. Volg de borden Excelsior P1+2.
- 3 -
- 4 -
EERSTE ZITTING NEDERLAND & GEBIEDEN EN AZIË VRIJDAG 14 DECEMBER 2012 IN BRASSERIE WOUDESTEIN OP HET TERREIN VAN EXCELSIOR AANVANG 19.00 UUR PRECIES
kavelnr omschrijving
taxatie
Nummer 1 geplaat F 1 nr.1 blauw pl.I-9 cat.55 breedrandig pr.ex. F 2 nr.1 staalblauw pl.I-43 cat.130 pr.ex. (Zeist-B) F 3 nr.1 blauw pl.1-83 * cat.550 pr.ex. KF 4 nr.1 diep donkerblauw pl.I-93 cat.200 breedrandig luxe ex. F 5 nr.1 blauw pl.I-96 cat.55 pr.ex. F 6 nr.1 licht staalblauw pl.I cat.130 breedrandig pr.ex. F 7 nr.1 donker staalblauw pl.I-89 cat.130 pr.ex. F 8 nr.1 donkerblauw pl.II-21 cat.130 pr.ex. met penvernietiging F 9 nr.1 grijsblauw pl.II-64 cat.100 pr.ex. F 10 nr.1 grijsblauw pl.II-65 cat.100 pr.ex. KF 11 nr.1 donkerblauw pl.II-68 cat.130 breedrandig luxe ex. (tevens buurzegel pl.II-69 fraai ex.) F 12 nr.1 grijsblauw pl.II-88 cat.100 pr.ex. F 13 nr.1 flets staalblauw pl.II-90 cat.100 breedrandig pr.ex. F 14 nr.1 donkerblauw pl.III-1 cat.45 breedrandig pr.ex. F 15 nr.1 donkerblauw pl.III-9 cat.45 pr.ex. F 16 nr.1 donkerblauw pl.III-18 cat.45 pr.ex. F 17 nr.1 blauw pl.III-24 cat.50 pracht randstuk F 18 nr.1 donkerblauw pl.III-31 cat.45 breedrandig pr.ex. F 19 nr.1 blauw pl.III-39 cat.50 pr.ex. KF 20 nr.1 donkerblauw pl.III-45 breedrandig pracht randstuk F 21 nr.1 donkerblauw pl.III-53 cat.45 breedrandig pr.ex. F 22 nr.1 blauw pl.III-63 cat.50 pr.ex. F 23 nr.1 blauw pl.III-64 cat.50 pr.ex. F 24 nr.1 blauw pl.III-73 cat.50 pr.ex. (Purmerend-C) F 25 nr.1 blauw pl.III-81 cat.50 pr.ex. F 26 nr.1 blauw pl.III-81 cat.50 breedrandig pracht randstuk KF 27 nr.1 lichtblauw pl.III-83 cat.60 breedrandig luxe ex. F 28 nr.1 donkerblauw pl.III-86 cat.45 breedrandig pracht randstuk F 29 nr.1 lichtblauw pl.IV-51 cat.60 breedrandig pr.ex. (Apeldoorn-C) F 30 nr.1 blauw pl.IV-58 cat.45 breedrandig pr.ex. F 31 nr.1 in paar lichtblauw pl.IV-61-62 cat.180 pr.ex. F 32 nr.1 lichtblauw pl.IV-83 cat.50 breedrandig pr.ex. F 33 nr.1 blauw pl.V-27 cat.45 pr.ex. F 34 nr.1 blauw pl.V-50 cat.45 pr.ex. KF 35 nr.1 blauw pl.V-64 cat.45 overrandig pr.ex. F 36 nr.1 blauw pl.V-86 cat.45 breedrandig pr.ex. F 37 nr.1 blauw op dun papier pl.VI-13 cat.45 breedrandig pr.ex. F 38 nr.1 blauw op dun papier pl.VI-24 cat.45 pr.ex. F 39 nr.1 blauw op dun papier pl.VI-25 cat.45 breedrandig pr.ex. KF 40 nr.1 helderblauw op dik papier pl.VI-81 cat.80 breedrandig pr.ex. - 5 -
20 25 100 60 20 20 15 20 20 20 70 15 25 20 15 15 25 25 15 40 25 20 15 15 15 40 30 30 35 20 40 20 15 15 40 20 20 15 25 35
- 6 -
Nummer 2 geplaat F 41 nr.2 diepdonkerkarmijn pl.I-8 cat.200 pr.ex. (Bolsward-B) F 42 nr.2 karmijn pl.I-10 cat.50 breedrandig pr.ex. F 43 nr.2 karmijn pl.I-18 cat.50 pr.ex. F 44 nr.2 karmijn pl.I-19 cat.50 breedrandig pr.ex. F 45 nr.2 karmijn pl.I-24 cat.50 pr.ex. F 46 nr.2 karmijn pl.I-29 cat.50 pr.ex. F 47 nr.2 karmijn pl.I-31 cat.50 breedrandig pr.ex. F 48 nr.2 karmijn pl.I-32 cat.50 pr.ex. KF 49 nr.2 donkerrood pl.V-34 cat.60 overrandig pr.ex. (eerste druk) F 50 nr.2 karmijn pl.I-34 cat.50 pr.ex. (Arnhem-A) F 51 nr.2 donkerkarmijn pl.I-39 cat.50 pr.ex. F 52 nr.2 karmijn pl.I-41 cat.50 pr.ex. F 53 nr.2 donkerkarmijn pl.I-42 cat.50 pr.ex. F 54 nr.2 karmijn pl.I-43 cat.50 breedrandig pr.ex. F 55 nr.2 diep donkerkarmijn op dun papier pl.I-47 cat.200 pr.ex. F 56 nr.2 karmijn pl.I-49 cat.50 breedrandig pr.ex. F 57 nr.2 donkerkarmijn pl.I-51 cat.50 luxe ex. KF 58 nr.2 donkerkarmijn pl.I-54 cat.50 pracht randstuk F 59 nr.2 donkerkarmijn pl.I-57 cat.50 pr.ex. (Maastricht-B) F 60 nr.2 karmijn pl.I-61 cat.50 breedrandig pr.ex. F 61 nr.2 donkerkarmijn pl.I-63 cat.50 breedrandig pr.ex. F 62 nr.2 karmijn pl.I-64 cat.50 pr.ex. F 63 nr.2 karmijn pl.I-73 cat.50 pr.ex. (Maastricht-B) F 64 nr.2 karmijn pl.I-74 cat.50 pr.ex. (Kampen-A) F 65 nr.2 donkerkarmijn pl.I-74 cat.50 pr.ex. F 66 nr.2 karmijn pl.I-78 cat.50 breedrandig pr.ex. F 67 nr.2 karmijn pl.I-81 cat.50 pr.ex. F 68 nr.2 donkerkarmijn pl.I-82 cat.50 pr.ex. F 69 nr.2 donkerkarmijn pl.I-85 cat.50 breedrandig pr.ex. F 70 nr.2 karmijn pl.I-86 cat.50 breedrandig pr.ex. F 71 nr.2 karmijn pl.I-88 cat.50 pr.ex. (Tiel-A) F 72 nr.2 diep donkerkarmijn pl.I-98 cat.200 pr.ex. (Roermond-B) F 73 nr.2 diep donkerkarmijn pl.I-99 cat.200 pr.ex. (Middelburg-A) F 74 nr.2 karmijn pl.II-2 cat.50 pr.ex. (Heerenveen-A) KF 75 nr.2 karmijn pl.II-44 cat.50 pracht randstuk (Amsterdam-B) F 76 nr.2 karmijn pl.II-48 cat.50 breedrandig pr.ex. F 77 nr.2 donkerrood pl.III-4 cat.40 breedrandig pr.ex. F 78 nr.2 rood pl.IV-8 cat.35 breedrandig pr.ex. F 79 nr.2 donkerrood pl.IV-13 cat.35 breedrandig pr.ex. (luxe kleur) F 80 nr.2 rood pl.IV-23 cat.30 pr.ex. F 81 nr.2 rood pl.V-1 cat.35 pr.ex. F 82 nr.2 rood pl.V-10 cat.35 breedrandig pr.ex. F 83 nr.2 donkerrood pl.V-17 cat.60 breedrandig pr.ex. (eerste druk) F 84 nr.2 dofrood pl.V-19 cat.35 pr.ex. F 85 nr.2 rood pl.V-22 cat.35 pr.ex. KF 86 nr.2 rood pl.V-26 cat.35 overrandig pr.ex. F 87 nr.2 rood pl.V-30 cat.35 pracht hoekstuk F 88 nr.2 rood pl.V-33 cat.35 pr.ex. F 89 nr.2 dofrood pl.V-37 cat.35 pr.ex. F 90 nr.2 dofrood pl.V-48 cat.35 pracht randstuk F 91 nr.2 dofrood pl.V-75 cat.35 pr.ex. (met schaars franco kastje) KF 92 nr.2 rood pl.V-78 cat.35 overrandig pr.ex. F 93 nr.2 dofrood pl.V-81 cat.35 overrandig pracht randstuk F 94 nr.2 dofrood pl.V-95 cat.35 pr.ex. - 7 -
40 25 20 30 20 20 25 20 35 20 20 20 25 25 40 25 25 45 20 25 30 20 25 20 20 25 20 20 30 25 15 45 45 20 25 20 20 20 25 15 15 20 25 15 15 35 35 15 15 20 20 35 35 15
143 - 8 -
F 95 nr.2 bruinrood pl.VI-46 cat.100 pracht randstuk F 96 nr.2 karmijnrood pl.VI-47 cat.100 breedrandig pr.ex. F 97 nr.2 rood pl.VI-79 cat.100 pr.ex. F 98 nr.2 karmijnroze pl.VII-7 cat.35 breedrandig pr.ex. met deel van buurzegel F 99 nr.2 karmijnrood pl.VII-13 cat.35 pr.ex. F 100 nr.2 karmijn pl.VII-50 cat.35 pr.ex. F 101 nr.2 karmijnrood pl.VII-97 cat.35 breedrandig pr.ex. F 102 nr.2 karmijnrood pl.VIII-31 cat.60 pr.ex. KF 103 nr.2 karmijn pl.VIII-40 cat.60 breedrandig pracht randstuk F 104 nr.2 karmijnroze pl.VIII-61 cat.60 breedrandig pr.ex. F 105 nr.2 karmijnrood pl.IX-5 cat.70 breedrandig pr.ex. F 106 nr.2 karmijnrood pl.IX -19 cat.70 breedrandig pr.ex. KF 107 nr.2 karmijnroze pl.IX-55 cat.70 overrandig pr.ex. F 108 nr.2 rood op dik papier pl.X-18 cat.35 pr.ex. met streepje op wang (uiterst schaars op plaat X) F 109 nr.2 rood op dik papier pl.X-26 cat.35 pr.ex. F 110 nr.2 rood op dik papier pl.X-50 cat.35 pracht hoekstuk F 111 nr.2 rood op dik papier pl.X-73 cat.35 pracht randstuk Nummer 3 geplaat F 112 nr.3C * cat.1000 pr.ex. (iets ingedroogde gom) cert. Vleeming F 113 nr.3 oranje pos.9 cat.200 pr.ex. F 114 nr.3 oranje pos.10 cat.200 pracht randstuk F 115 nr.3 donkeroranje pos.25 cat.225 breedrandig pr.ex. F 116 nr.3 donkeroranje pos.35 cat.225 luxe ex. F 117 nr.3 oranje pos.45 cat.200 breedrandig pr.ex. F 118 nr.3 oranje pos. 64 cat.200 breedrandig pr.ex. F 119 nr.3 donkeroranje pos. 71 cat.225 pr.ex. (Roermond-B) F 120 nr.3 oranje pos.78 cat.200 pr.ex. F 121 nr.3 oranje pos.81 cat.200 breedrandig pr.ex. (Utrecht-B) F 122 nr.3 oranje pos.84 cat.200 pr.ex. (Roermond-B) F 123 nr.3 donkergeel-oranje pos.86 cat.375 pr.ex. (luxe kleur) F 124 nr.3 donkergeeloranje op dun papier pos.89 cat.350 breedrandig pr.ex. F 125 nr.3 oranje pos.94 cat.200 breedrandig pr.ex. Eerste emissie brieven F * 126 nr.1 pl.II met Haarlem-C en gebroken circelstempel “Leiden” ernaast op complete omslag van Lisse per trein naar Langedijk cat.270 interessant pracht stuk F * 127 nr.1 donkerblauw pl.III-73 met Zwolle-B op complete brief van “Staphorst” naar Zwolle cat.180 pracht brief met interessante inhoud F * 128 nr.1 helderblauw pl.IV-80 pracht randstuk op complete omslag van Amsterdam naar Krommenie cat.115 pracht geheel F * 129 nr.1 blauw pl.V-16 op complete brief van Oudewater 18-6-1861 naar Culemborg F * 130 nr.1 blauw pl.V-26 op complete omslag lokaal verstuurd in Amsterdam cat.80 pracht geheel F * 131 nr.2 karmijn pl.I-18 op complete brief van Leiden naar ‘s-Hertogenbosch cat.160 pracht brief met interessante inhoud F * 132 nr.2 karmijnrood pl.II-12 op complete brief van Amsterdam (7-3-1854) naar Utrecht cat.115 pracht geheel F * 133 nr.2 donkerrood pl.III-96 pracht randstuk op complete omslag van Rotterdam naar Amsterdam cat.80 mooi aspect F * 134 nr.2 rood pl.V-26 met stempel “franco” in kastje op complete dichtgeplakte omslag van “Alphen” naar Zaltbommel cat.90+ pracht stuk met zeer vroeg gebruikt franco in kastje stempel - 9 -
25 30 25 30 20 15 20 20 30 20 25 30 35 50 10 30 20
180 40 45 50 50 40 40 40 40 50 40 80 80 50
50 45 40 40 40 45 45 35 40
- 10 - 180
ex. 152
ex. 181
200 201
ex. 182
ex. 206
ex. 183
ex. 203
211 - 11 -
208a
ex. 209
F * 135 nr.2 dofrood pl.V-72 met stempel “franco” in kastje en halve circelstempel “Dirksland (10-11-1860) “ op complete brief van “Stellendam” via de sluis van Dirksland naar Dordrecht, schaars pracht stuk (zeer vroeg gebruikt franco kastje stempel) 75 Eerste emissie met franco halfrond F 136 Amsterdam-C zonder jaartal (EY.100) op 5 ct lichtblauw pl.IV-49-50 cat.100 luxe en zeer fraai ex. met compleet stempel op fragment 50 F 137 Arnhem-C groot (EY.350) op 15 cent oranje pos.48 cat.200 pr.ex. met volledig stempel 80 F 138 Boxmeer-B (EY.175) op 10 cent (2x) karmijn pl.II 39-40 cat.100 pr.ex. op fragment met volledige stempels 70 F 139 Dokkum-A (Ey.300) op 5 ct. donkerblauw pl.I-10 cat.55 pr.ex. met groot deel van schaars stempel 35 F 140 Goes-B (EY.500) op 15 cent donkeroranje cat.225 breedrandig pr.ex. 90
F * 141 F 142 F 143 F 144 F 145 F * 146 KF 147
Goor-B (EY.175) op 15 cent donkeroranje pr.ex. op complete omslag met luxe stempel pracht geheel Medemblik-A (EY.125) op 10 cent pl.I cat.50 ondanks schaafplekje voorzijde mooi stuk op fragment met compleet stempel Roermond-B (EY.50) op 2 ex. karmijn pl.I 19 en 21 cat.100 fraai resp. pr.ex. Vlissingen-B (EY.150) op 15 oranje cat.200 vrijwel pracht randstuk met volledig stempel Wormerveer-B (EY.200) op 5, 10 en 15 cent cat.250, 3 goed gerande ex. met vrijwel complete stempels Wyk bij Duurstede (EY.250) op 5 cent donkerblauw pl.III-96 pr.ex. op complete omslag naar Utrecht Halve cirkelstempel ‘Winterswijk’ in blauw K.66 op 10ct. pl.X zeer fraai ex. (iets dun) met mooist bekende afdruk van dit uiterst schaarse stempel (ex. collectie Dreikurs) - 12 -
350 30 30 50 50 90 90
128 129
131 132
- 13 -
148 Langstempel Borne (EY.R) op nr.1 cat.45 fraai ex. (dun plekje) F 149 Langstempel “Lunteren” (EY.250) op 10 cent pl.VII cat.35 pr.ex. met duidelijke stempel F 150 nr.1 en nr.2 (2x) met franco in rood, ‘Harlingen-C’ en ‘Tiel-A’ alle vr.pr.ex. met mooie stempels F 151 nr.1 (8x) en nr.2 (8x) w.o. 3 paren merendeels met halfrondstempels w.o. volledige afdrukken cat.ca.1100 in gemengde kwaliteit w.o. pr.ex. F 152 nr.1 (4 ex.) en nr.2 (2 ex.) w.o. geplaat cat.250 gemengde kwaliteit w.o. pr.ex. F 153 nr.1(1x) en nr.2 (16x) vnl. met halfrondstempels cat.600 in gemengde kwaliteit w.o. pr.ex. Diverse stempels, w.o. punt- en kleinrondstempels F 154 33 = Eindhoven op nr.27 cat.40 pr.ex. F 155 48 = Harderwijk op nr.27 cat.40 pr.ex. F 156 64 = Kampen op nr.36 cat.125 pr.ex. F 157 66 = Leerdam op nr.28 cat.45+50 pr.ex. F 158 72 = Maassluis op nr.27 cat.85 pr.ex. F 159 77 = Monnikendam op nr.27 cat.65 pr.ex. F 160 80 = Noordwijk op nr.27 cat.40 pr.ex. F 161 101 = Steenwijk op nr.27 cat.65 pr.ex. F 162 114 = Vianen op nr.27 cat.65 pr.ex. F 163 123 = Winterswijk op nr.27 cat.65 pr.ex. F 164 139 = Asten op nr.35 cat.125 pr.ex. F 165 156 = Zwijndrecht op nr.27 cat.60 pr.ex. F 166 154 = Makkum op nr.27 cat.90 pr.ex. F 167 158 = de Rijp op nr.27 cat.85 pr.ex. (bot tandje) F 168 166 = Ginneken op nr.27 cat.65 pr.ex. F 169 168 = Rhenen op nr.27 cat.65 pr.ex. F 170 170 = Kaatsheuvel op nr.27 cat.90 pr.ex. F 171 173 = Gorredijk op nr.27 cat.50 pr.ex. F 172 185 = Balk op nr.27 cat.60 pr.ex. F 173 191= Scheemda op nr.42 cat.300 pr.ex. (achterzijde minimaal bruin vlekje) F 174 200 = Katwijk aan Zee op nr.27 cat.90 pr.ex. F 175 203 = Epe op nr.34 cat.175 pr.ex. F 176 220 = Groenlo op nr.27 cat.55 pr.ex. F 177 222 = Terschelling op nr.27 cat.445 pr.ex. F 178 223 = Koog Zaandijk op nr.27 cat.90 pr.ex. F 179 225 = Aalten op nr.27 cat.90 pr.ex. F 180 252 = Kollum op nr.35 cat.100 pr.ex. F 181 nr.97, 177, 210, 217 en 249 op nr.34, Port 1, 36, 35 en 37 in paar cat.255 pr.ex. en vr.pr.ex. F 182 nr.136, 218 en 227 op nr.22, 31 en 35 cat.70 pr.ex. F 183 nr.145 op nr.35, 158 op nr.20 (cert.) en 198 op 20H cat.325 pr.ex. F 184 Amsterdam-7 op nr.71 cat.30 pr.ex. F 185 Arnhem-1 op nr.43 cat.22 pr.ex. F 186 Arnhem-2 op nr.43 cat.5 luxe ex. F 187 Beek en Donk op nr.35 cat.12 pr.ex. F 188 Bergum op Port nr.10 cat.35 pr.ex. F 189 Deurne op nr.34 cat.10 luxe ex. * 190 Egmond a/d Hoef cat.22 op een met 5 ct. port belaste dienstbrief F 191 Geldermalsen op nr.89 cat.5+ pr.ex. F 192 Giessen-Nieuwekerk op nr.68 cat.60 pr.ex. F 193 Krabbendijke op nr.35 cat.12 pr.ex. F 194 Laren (N:H:) op nr.89 cat.7 pr.ex. (schaars op deze waarde) Alle losse nummers zijn ook te bezichtigen op internet: www.rynmond.com - 14 -
10 40 30 130 25 90
20 20 50 30 40 30 20 30 30 30 30 30 40 20 30 30 40 20 30 50 40 60 20 40 40 40 40 40 20 45 10 15 10 10 10 15 30 10 20 10 15
218 217
ex. 222
ex. 231 228
ex. 232
ex. 233
ex. 240
ex. 230
ex. 234
- 15 -
ex. 237
ex. 245
ex. 241 ex. 244
ex. 246
ex. 242
ex. 248
ex. 253 ex. 249
ex. 256
ex. 252
ex. 260
- 16 -
ex. 261
ex. 257
F 195 Leeuwarden-Statn op Port nr.6 cat.27 pr.ex. F 196 Muiden op Port nr.1 cat.7 pr.ex. met luxe stempel F 197 Nieuw-Buinen op nr.43 cat.35 pr.ex. F 198 Nunen-Station op nr.24 cat.35 pr.ex. F 199 Ommelanderwijk op nr.56 cat.35 pr.ex. (schaars op deze waarde) F 200 Overtoom op nr.30 cat.185 vr.pr.ex. F 201 Rotterdam-Maassluis op nr.33 cat.70 pr.ex. op fragment F 202 Ter-Apel HK op nr.28 cat.50+ pr.ex. F 203 Hulpkantoren (7x) en treinstempel ‘Utrecht-Bokstel’ cat.200 pr.ex. w.o. volledige afdrukken F 204 nr.49 met grootrond Koog-Zaandijk op briefstukje cat.150++ pr.ex. F 205 Port nr.1 met langstempel Hedel pr.ex. F 206 Langstempels (5x) w.o. Amsterdam Amstelstraat op Telegram nr.6 207 Proef 1864 PC nr.22c pr.ex. Nederland losse nummers F 208 nr.7 IID * in strip van 3 cat.450+ pr.ex. (bruine gom) F 208a nr.14A * cat.275 pr.ex. F 209 nr.14 en 14 PI cat.410 pr.ex. F 210 nr.19a (kleine gaten) cat.800 luxe ex. met cert. NVPH F 211 nr.33 Fx * (papier vergé) cat.250++ pr.ex. (postfris met licht albumzwart) zeldzaam stuk KF 212 nr.47A in blok van 4 cat.1000 pr.ex. F 213 nr.47 cat.175 pr.ex. F 214 nr.47A cat.175 pr.ex. F 215 nr.47C cat.175 pr.ex. KF 216 nr.47C met Frans ‘paquebot’ stempel cat.175+ pr.ex. F 217 nr.48C * cat.950 pr.ex. (gom minimaal getint) F 218 Kroningsgulden nr.49 in strip van 3 cat.450+ pr.ex. F 219 nr.49 * cat.250 pr.ex. F 220 nr.78 ** cat.375 pr.ex. (cert.Muis) F 221 nr.79 ** cat.925 pr.ex. (cert. Muis) F 222 nr.79 * en nr.80 * cat.1220 pr.ex. F 223 nr.80 * cat.950 pr.ex. F 224 nr.80 cat.750 pr.ex. F 225 nr.80 cat.750 pr.ex. F 226 nr.80 cat.750 pr.ex. F 227 nr.80 cat.750 pr.ex. F 228 nr.101 cat.900 pr.ex. F 229 nr.101 cat.900 pr.ex. F 230 nrs 104-105 cat.225 pr.ex. F 231 nrs.114-120 ** in paren cat.170+ pr.ex. F 232 nrs.121-131 * cat.555 pr.ex. F 233 nrs.121-131 ** cat.1280 pr.ex. F 234 nrs 121-131 cat.520 pr.ex. F 235 vervallen F 236 nr.130 cat.275 pr.ex. F 237 nrs.130-131 cat.500 pr.ex. 238 nrs.134-135 ** (3 series) cat.300 pr.ex. F * 239 nrs.136-138 (2x) op twee R-brieven met metaal en resp. rubber stempel cat.340 pr.ex. F 240 nrs.136-138 ** cat.225 pr.ex. F 241 nrs.136-138 ** cat.225 pr.ex. F 242 nrs.141-143 ** in blokken van 4 cat.140+ pr.ex. 243 nrs.144-148 ** cat.110 pr.ex. - 17 -
15 15 10 10 20 30 20 30 50 30 10 40 40
25 80 50 200 50 250 40 30 30 60 150 100 60 100 200 250 200 200 200 200 200 200 200 50 40 140 300 100 50 50 100 80 60 50 50 40 20
ex. 254
ex. 267
ex. 262
ex. 258
ex. 268
ex. 266
ex. 265 ex. 263
ex. 264
ex. 255 - 18 -
ex. 269
F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F
244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274
F 275 F 276 F 277 F 278 F 279 F 280 F 281
nrs.163-165 ** cat.650 pr.ex. nrs.163-165 ** met plaatnrs. cat.650+ pr.ex. nrs.166-168 ** in blokken van 4 cat.100+ pr.ex. nr.171Af ** cat.275+ pr.ex. nrs.199-202 ** in blokken van 4 cat.180+ pr.ex. nrs.203-209 ** in hoekblokken van 4 cat.340+ pr.ex. nrs.212-219 ** incl. plaatfout op nr.215 cat.340 pr.ex. nrs.212-219 ** in paren cat.400+ pr.ex. nrs.220-223 ** in blokken van 4 cat.220+ pr.ex. nr.224 ** in blok van 4 cat.240+ pr.ex. nrs.225-228 ** in blokken van 4 cat.360+ pr.ex. nrs.238-239 in blok van 15 cat.700+ pr.ex. nrs.244-247 ** (2 series) cat.540 pr.ex. nrs.248-251 ** in blokken van 4 cat.560+ pr.ex. nrs.252-255 ** in blokken van 4 cat.280+ pr.ex. nr.256 ** in blok van 4 cat.140+ pr.ex. nrs.257-260 ** in paren cat.340+ pr.ex. nrs.257-260 ** cat.170 pr.ex. nrs.261-264 ** in blokken van 4 cat.480+ pr.ex. nrs.267-268 ** in blokken van 6 cat.540+ pr.ex. nr.269 ** in blok van 4 cat.140+ pr.ex. nrs.270-273 ** in paren cat.240+ pr.ex. nrs.274-277 ** in blokken van 4 cat.520+ pr.ex. nrs.279-282 ** in blokken van 4 cat.600+ pr.ex. nrs.283-286 ** in blokken van 4 cat.360+ pr.ex. nrs.318-322 ** in blokken van 4 cat.180+ nrs.325-326 in blokken van 6 ** cat.150+ pr.ex. (nr.326 met randnr.) nrs.346-349 ** cat.604 pr.ex. nrs.346-349 ** cat.604 pr.ex. nrs.346-349 ** cat.604 pr.ex. nrs.346-349 ** cat.604 pr.ex.
150 180 20 50 40 80 80 100 50 60 80 100 120 130 70 30 80 40 120 130 30 60 120 150 80 40 40 100 100 100 100
nrs.356-373 ** in hoekblokken van 20 stuks (ex.356) cat. 4240+ pr.ex. nrs.550-555 ** in complete vellen van 100 stuks. Enkele vellen iets los op vouw in midden cat.6000+ pr.ex. nrs.592-595 ** in complete vellen van 25 cat.2750 pr.ex. nrs.592-595 ** in complete vellen van 25 cat.2750 pr.ex. nrs.688-692 ** in complete vellen. Enkele vellen iets los op vouw in midden cat.1650+ pr.ex. Roltanding nrs.19-31 * cat.185 pr.ex. Roltanding nrs.33-56 * in blokken van 4 cat.1160+ pr.ex.
- 19 -
700 300 300 200 40 250
ex. 283
ex. 270
ex. 281 ex. 282
ex. 286
ex. 271
ex. 280
ex. 287
ex. 291
ex. 277
ex. 279
- 20 -
ex. 278
ex. 285
ex. 284
ex. 288
ex. 293
ex. 289
ex. 294
ex. 290
-ex. 21 298 -
ex. 292
ex. 308
ex. 301
F 282 Roltanding nrs.33-56 * cat.290 pr.ex. F 283 Roltanding nrs.36-56 * in blokken van 4 met lichte plakker cat.1160+ pr.ex. (enkele blokken postfris) F 284 Roltanding nrs.90-93 in blokken van 4 cat.600+ pr.ex. F 285 Roltanding nrs.98-101** in blokken van 4 cat.480 pr.ex. F 286 Port nrs.44-60 ** cat.555 pr.ex. F 287 Brandkast nrs.1-7 * cat.850 pr.ex. F 288 Brandkast nrs.1-7 * cat.850 pr.ex. F 289 Telegram nrs.1-4, 6, 8-11 cat.405 pr.ex. F 290 Telegram nr.5 met vierkant gat cat.40 schaars pr.ex. F 291 Cour de Justice nrs.20-24 ** cat.1200 pr.ex. (nr.22 *) F 292 Cour de Justice nr.30 ** cat.125 pr.ex. F 293 Dienst nrs.1-8 w.o. nr.7 * cat.232 pr.ex. F 294 Internering nrs. 1 en 2 ** cat.650 pr.ex. F 295 Postzegelboekje nr.39 ** cat.750 zeer fraai ex. (met penstreep) F 296 Postzegelboekje nr.51 ** cat.100 pr.ex. 297 Postzegelautomaat boekje 43b ** met versnijding pr.ex. F 298 Luchtpost nrs.12-13 ** cat.700 pr.ex. 299 Luchtpost nrs.12-13 ** cat.700 pr.ex. 300 Luchtpost nrs.12-13 ** cat.700 pr.ex. 301 Luchtpost nrs.12-13 cat.300 pr.ex. 302 Luchtpost nrs.12-13 cat.300 pr.ex. Nederlands Indië en Nieuw Guinea losse nummers F 303 nr.1 cat.125 pr.ex. met halfrondstempel Cheribon (SVL.15) F 304 nr.2 * cat.1500 pr.ex. met deel gebruikelijke bruine gom F 305 nr.5G * cat.325 pr.ex. F 306 nr.6Fb * cat.150 pr.ex. (met certificaat) F 307 nr.7G * cat.175 pr.ex. F 308 nr. 16 en 24 cat.72 luxe ex. F 309 nr.60 in blok van 4 */** cat.300+ pr.ex. (1 zegel met klein puntje) F 310 nr.80 en 93 cat.154 pr.ex. F 311 nr.85F ** cat.100 pr.ex. F 312 nr.97 * cat.75 pr.ex. 313 nr.140 ** in blok van 12 cat.96+ pr.ex. F 314 nr.160-166 ** cat.500 pr.ex. F 315 nr.176-179 ** in blokken van 12 cat.360+ pr.ex. 316 nr.176-179 ** in blokken van 4 cat.120 pr.ex. F 317 nr.304-308 ** met specimen overdruk pr.ex. F 318 nr.304-316 ** met specimen overdruk pr.ex. F 319 Port nr.1 (2x) tot en met nr.4 met opdruk ‘specimen’ cat.455 pr.ex. F 320 Port nrs.1A, 2A, 3C, 4C en 4D cat.615 pr.ex. F 321 Dienst nr.27 ** cat.235 pr.ex. 322 Luchtpost nr.13 in blok van 4 ** cat.200+ pr.ex. 323 Luchtpost nrs.1-5 in blokken van 4 cat.80+ pr.ex. (op briefstukjes) F 324 Indonesië Riau Zo.1-22 * cat.800 pr.ex. F 325 Nieuw Guinea kleine overdruk UNTEA nr.39-46 ** cat.370 pr.ex. Curaçao en Suriname losse nummers F 326 Curaçao nrs.141-152 ** cat.200 pr.ex. F 327 Curaçao Port nr.7 (*) cat.250 pr.ex. F 328 Curaçao Port nr.7 (*) cat.250 pr.ex. F 329 Curaçao Port nrs.34-43 ** cat.350 pr.ex. F 330 Curaçao luchtpost nr.1-3 ** cat.250 pr.ex. - 22 -
60 300 200 100 180 200 200 80 10 250 40 50 150 200 30 20 130 130 130 50 50
40 200 60 20 30 20 70 50 30 10 10 130 60 20 50 80 50 60 50 40 10 100 60
40 50 50 90 60
ex. 314
ex. 317
ex. 318
ex. 320
ex. 325
ex. 326
ex. 319
ex. 315
328
ex. 324 ex. 333
ex. 334
ex. 335
338 - 23 -
ex. 330
ex. 329
* 331 Curaçao luchtpost nrs.18-25 op brief cat.280+ pr.ex. 50 * 332 Curaçao luchtpost nrs.18-25 op brief cat.280+ pr.ex. 50 F 333 Curaçao luchtpost nr.26-40 ** cat.200 pr.ex. 40 F 334 Curaçao luchtpost nrs.45-52 ** in blokken van 4 met specimen overdruk pr.ex. (oplage 200 ex.) 150 F 335 Curaçao luchtpost nrs.45-52 ** met specimen overdruk pr.ex. 50 336 Suriname nr.5A (*) in blok van 4 cat.100+ pr.ex. 10 F 337 Suriname nrs.14, 15 en 35 cat.200 pr.ex. 40 F 338 Suriname nr.20 ** in blok van 4 cat.160 pr.ex. 40 339 Suriname nr.22 en 22a in strip van 4 (*) cat.40+ pr.ex. 10 340 Suriname nrs.23-28 (*) cat.140 pr.ex. 30 F 341 Suriname nrs.37-40 (*) cat.220 40 F 342 Suriname nr.39 (*) in blok van 4 cat.160+ pr.ex. 30 F 343 Suriname nrs.39-40 (*) cat.210 pr.ex. 40 344 Suriname nrs.41-47 cat.60 pr.ex. 10 345 Suriname nr.47(*) in blok van 4 cat.80+ pr.ex. 10 F 346 Suriname nrs.48-57 (*) cat.350 pr.ex. 60 347 Suriname nrs.56-57 (*) cat.130 pr.ex. 30 F 348 Suriname nr.59a cat.150 ** pr.ex. 40 F 349 Suriname nrs.60-64 (*) cat.266 pr.ex. 50 F 350 Suriname nrs.60-64 in blokken van 4 cat.920+ pr.ex. 180 F 351 Suriname nr.64 (*) met randstuk cat.180+ pr.ex. 50 352 Suriname nrs.176-178 ** met velrand en knipteken cat.170 pr.ex. 30 353 Suriname nrs.183-186 ** in blokken van 4 cat.72 pr.ex. 10 F 354 Suriname nrs.214-219 ** met specimen overdruk pr.ex. 50 KF 355 Suriname nrs.229-243 met specimen overdruk in hoekblokken van 6 ** cat.22.500+ pr.ex. (schaars als hoekblokken) 2000 356 Suriname Port nrs.17-32 ** cat.60 pr.ex. 10 KF 357 Suriname Port nrs.33-35 ** met specimen overdruk cat.750 pr.ex. 70 KF 358 Suriname luchtpost nrs.8F-14F (zonder punt) ** cat.ca.3000 pr.ex. (cert. Vleeming luxe ex. voor de volledigheid 20 cent zeer miniem bruin tandje) 400 F 359 Suriname Luchtpost nr.15-19 ** cat.510 pr.ex. 100 Nederland postgeschiedenis F * 360 Complete brief van Koningsbergen (1787) in Oost-Pruisen naar Amsterdam, schaars 40 * 361 Complete brief van Alkmaar (1839) naar (burgemeester van) Noordscharwoude met div. stempels o.a. naposttijd pr.ex. 10 * 362 Complete brief uit ‘s-Gravenhage (K.27) naar Luik (interessante tekst in Frans) 20 F * 363 Omslag met langstempel Vreelant (K.61) en rondstempel N.R. Spoorweg (K.45) naar Hannover (1868) 30 F * 364 Puntstempel 215 (= Waspik) als aankomststempel (zeldzaam) op circulaire uit Amsterdam 50 * 365 Kwitantie met nr.21 en puntstempel 100 10 F * 366 nr.14 op lokaal rouwcouvert met franco takjestempel Wageningen 70 * 367 Krantenbandje met nr.15 mooi stukje 10 * 368 R-brief met nr.7 (2x) op omslag 1871 van Dinteloord naar Breda 20 F * 369 R-brief 1898 met nr.39 (2x) van Roterdam 2e gewicht naar België 50 * 370 Complete pakketkaart met nr.75 (3x) naar Zwitserland (1916) stuk heeft verticale vouw 30 Op maandag en dinsdag na de veiling kan geen telefonische informatie worden verstrekt over schriftelijke biedingen. Succesvolle bieders krijgen een week na de veiling bericht over de aankoop. Wanneer geen kavels konden worden aangekocht verwijzen wij naar de opbrengstlijst op onze website www.rynmond.com - 24 -
366
239 374
- 25 -
F * 371 F * 372 F * 373 F * 374 F * 375 * 376 * 377 * 378 F * 379
Formulier ter berekening van vooruit te betalen port met mengfrankering nr.77, 79 en 164 schaars prachtstuk nr. 136-138 met speciaal stempel op toegangsbiljet cat.160+ schaars pr.ex. R-waardebrief met o.a. nr.237 schaars prachtstuk Grootrond “Legerplaats bij Harscamp” leuke prentbriefkaart van legerplaats Eerste dag brief met nr.267-268 (2x) cat.225 pr.ex. nr.405-421 op maximumkaarten met eerstedagstempel pr.ex. Brief met nrs.334 en 411 (nov.’45) van Rotterdam naar Tsjechoslowakije met strook “retour afzender” Brief (1942) met nr.383 van Groningen naar USA met strook onbestelbaar en handgeschreven ‘rebut’ Brief van Amerikaans leger (1944) met nr.406 (blok van 6) en Amerikaans zegel (Sc.C25) van Limburg naar USA met Amerikaanse stempels o.a. censuur
80 40 50 20 70 50 30 30 30
391 F * 380 Particulier bedrukt postwaardestuk met bijfrankering prachtig geillustreerd schaars stuk * 381 Brief met nr.2216 (verschoven zonder waarde) schaars (en nog 4 zegels) F * 382 nrs.573-577 op maximumkaarten pr.ex. * 383 nrs.423-427 op maximumkaarten pr.ex. * 384 nrs.671-675 op maximumkaarten pr.ex. * 385 Crisis-briefkaart Geuz.234 met bijfrankering nrs.151, 253 en 244 per luchtpost naar Ned. Indië * 386 Eerste dag brief met nrs.199-202 cat.150 pr.ex. F * 387 Eerste dag brief met nrs.244-247 cat.320 pr.ex. * 388 Eerste dag brief met nrs.270-273 cat.135 pr.ex. * 389 Eerste dag brief met nrs.203-207 cat.70 pr.ex. * 390 Zeppelinvlucht Boesman nr.127 cat.50 pr.ex. F * 391 Gecensureerde luchtpostbrief (1940) per Italiaanse luchtpost (LATI) naar Buenos Aires met o.a. nr.164 uiterst schaarse brief * 392 Luchtpostbrief met nr.102-103 naar Ned. Indië F * 393 R-brief per expres en aangegeven waarde met nr.633 en 634 van Naaldwijk naar Den Haag (1965) pr.ex. Nederlands Indië en Nieuw Guinea postgeschiedenis * 394 Ned. Indië p.w.s. Geuz.nr.8 met bijfrankering en vierkantstempels ‘Tebingtingi Deli’ en ‘N.I. Penang’ F 395 Ned. Indië postwaardestuk Geuz.14 met haltestempel ‘Djenar’ (SvL.150) in blauw naar Weltevreden F * 396 Ned. Indië R-p.w.s. Geuz..nr.8 met bijfrankering en vierkantstempels ‘Sendarang Agoeng’ schaars - 26 -
100 50 40 20 20 30 50 100 40 30 10 100 70 10
10 20 50
375
379
396 397
- 27 -
F * 397 Ned. Indië brief naar Nederland beport met Port nr.22 en nr.25 (2 ex.) schaars F * 398 Ned. Indië lokaal onvoldoende gefrankeerd drukwerk met noodportstempel ‘Batavia’ cat.200 pr.ex. schaars F * 399 Ned. Indië drukwerkbrief met nr.189 van Kraksaan (1940) naar China met transmission stempel Singapore F * 400 Ned. Indië Lp-brief per clipper (1940) met nr.209 enkelfrankering (geen notering in cat.) van Batavia naar USA via Manila zeldzaam F * 401 Luchtpostbrief (1948) van USA naar Sumatra met sticker ‘no postal communication. Return to sender’ F * 402 Nieuw Guinea p.w.s. Geuz.nr.51 met stempel langebalk Digoel , brief met aantekening Boven-Digoel (SvL.425 punten) F * 403 Nieuw Guinea brief van ‘commanding officer’ UNTEA via “Base P.O. Montreal” 1963 naar Frankrijk schaars Nederland en gebieden in enveloppen F 404 Betere zegels overwegend in pracht kwaliteit w.o. nr.104-105 en De Ruyter portserie ** (hoogste waarde iets albumzwart) 405 Nederland stockkaartje met betere zegels w.o. Port 406 Nederland betere zegels w.o. nr.101 gebruikt in wisselende kwaliteit 407 Nederland eerste emissie nr.1 (21 ex.) nr.2 (11 ex.) en nr.3 (4 ex.) op 2 insteekkaarten 408 nr.101 gebruikt met vals stempel en verkleurd fraai.ex. F 409 Nederland eerste en tweede emissie op stockkaart 410 Nederland en overzee klassiek w.o. stempels en kantbemerkingen F 411 Emissie 1864 Berger-Levrault drukken (6x) F 412 Nederland klassiek vnl. stempels oudere emissies op 9 kaartjes w.o. nr.3 (met klein vouwtje) 413 Diverse stempels (44 stuks) na te zien 414 Nederland vnl. puntstempels div. emissies op 7 kaartjes F 415 Nederland 13 zegels met punt- en kleinrondstempels F 416 Nederland puntstempels in 2 geheel gevulde rondzendboekjes met puntstempels tussen nr.1-247 ca.720 stuks op leuke waarden merendeels pr.ex. 417 Nederland kleinrondstempels div. emissies op 9 kaartjes F 418 Groot rondstempels op nr.39 (18 ex.) cat.125 pr.ex. op fragment 419 Nederland reclame zegels 1913 en 4 velletjes internering (vals) 420 Keerdrukken nr.61c * cat.425 fraai ex. met iets roest 421 Nederland 50-er jaren postfris w.o. Hartz serie (5x) en lage waarden ‘En Face’ 422 Juliana En Face 2 series compleet overwegend postfris (enkele waarden ongebruikt) 423 nrs.518-521, 521-533 ** in blokken van 4 cat.1400+ vrijwel pr.ex. (enkele lage waarden roestpuntjes) 424 Nederland postfrisse series tussen nrs.102 en 355 op 9 insteekkaartjes cat.1365 pr.ex. 425 nr.2550/59 ** in hangvelletje met verschoven perforaties F 426 Portzegels div. met plaatfouten tevens nr.20 en 22 ** leuke koop 427 Portpakket verrekenzegel nr.2 ongebruikte vervalsing pracht referentiestuk 428 Nederland roltanding tussen R57 en R101 postfris op 5 insteekkaartjes cat.930 pr.ex. 429 Nederland interneringszegels (vals) op 3 insteekkaarten 430 Internering nr.1 en 2 vals goed voor referentie 431 Hangboekjes (3 ex.) nrs.1927-1929 (dertig v/h kind) cat.225 pr.ex. F 432 Plaatfouten w.o. nr.31 P3 in blok en nr.171Af leuke koop 433 Firmaperforaties op 12 insteekkaarten (ca. 200 stuks) 434 Pakketzegels cat.NVPH ca. €600 * 435 Brieven o.a. uit 1795 w.o. Schoonhoven HP, grensstempel Hannover over Lingen en brandstempel * 436 Nederland 36 poststukken tussen 1857 en 1946 tevens 2 postwaarden Ned. Indië * 437 Diverse poststukken w.o. enkelfrankeringen en destinatie Shanghai aardig - 28 -
50 50 30 70 30 200 40
300 200 200 50 50 100 50 10 50 30 30 30 200 30 30 50 50 100 280 100 300 100 50 10 200 50 10 20 60 40 30 60 30 100
ex.337
ex. 349
ex. 346
ex. 343
ex. 359
ex. 356
ex. 357
ex. 354
ex. 412
ex. 409
ex. 350
ex. 415 - 29 -
ex. 341
ex. 404
ex. 411
ex. 416
402 401
ex.438 441
ex.468
ex.458
ex.458
ex.469
- 30 -
F * 438 Nederland 8 gebruikte postwaardestukken (met beschrijving) w.o. interessante bestemmingen * 439 Emissie 1867 3 poststukken in diverse kwaliteit F * 440 Nederlandse gebieden 8 poststukken tussen 1934 en 1945 alsmede een tin can mail uit Tonga interessant F * 441 Nederland brief met nr.332 met overdruk “Houd Goeden Moed” verzetszegel, tevens enkele firmaperforaties etc. * 442 Drie gebruikte postwissels vanaf 1907 * 443 Nederland blanco FDC E1 pracht ex. zonder zegels * 444 Tien ongebruikte p.w.s. Geuz.62 met antwoord * 445 Bussum prentbriefkaarten (88x) w.o. Jan Tabak * 446 Nederland 23 prentbriefkaarten met klein- en grootrondstempel Zeeuwse plaatsen, interessant * 447 Ned. Indië div. poststukken v.a. vóórfilatelie w.o. zeebrief Riauw 448 Ned. Indië klassiek w.o. nr.1 tevens kaartje perfins cat.900 pr.ex. F 449 Ned. Indië tandingen emissies 1870 en 1883 cat.475 pr.ex. F 450 Ned. Indië nr.23-30 (3 series) cat.330 pr.ex. F 451 Ned. Indië Bandoeng 1922 nrs.149, 151-153 en nrs.155-159 */** cat.530+ vrijwel pr.ex. (enkel puntje) * 452 Ned. Indië 14 poststukken w.o. Timor F 453 Ned. Indië Brandkast nrs.1-7 (4 series) * cat.1200 pr.ex. * 454 Diversen w.o. Ned. Indië Internering en Konijnenburg (ca. 45 ex.) 455 Ned. Indië ongebruikte deel Stockholm serie (21 zegels) 456 Ned. Indië Buiten Bezit 81-93 */** cat.ca.100 w.o. pr.ex. 457 UNTEA diverse ** series w.o. drukverschillen F * 458 Repoeblik Indonesia 17 poststukken w.o. 10 postpakketkaarten F 459 Curaçao nrs.178-181 (3 series) ** cat.1245 overwegend pr.ex. 460 Suriname Jubileum 1927 nrs.110-126 (4 series) ** cat.800 vrijwel pr.ex. (enkele waarden bruin) 461 Suriname Rode Kruis 1942 diverse ** w.o. nr.203 (6 ex.) cat.440+ vnl. pr.ex. Nederland en gebieden in mappen F * 462 Nederland ca. 30 brieven w.o. vóórfilatelie, 1e en 2 emissie interessant F 463 Nederland klassiek 2 bladen met div. stempels w.o. schaarse ex. (grootrond Geesteren) * 464 Nederland Emissie 1864 op brieven (11 stuks) mooi opgezet op blanco bladen * 465 Nederland vnl. Emissie 1867 op 7 brieven w.o. 25 cent enkelfrankering opgezet op blanco bladen * 466 Nederland 24 poststukken vnl. Emissie 1872 mooi opgezet op blanco bladen * 467 Nederland 14 poststukken rond 1895 beschreven op blanco bladen F * 468 Tuberculose-zegels 1906 op 2 brieven opgezet en beschreven op blanco bladen F * 469 Nederland De Ruyterzegels emissie 1907 op drie poststukken in prachtkwaliteit op albumbladen * 470 Nederland 1852-1910 op stockbladen w.o. diverse stempels alsmede briefkaart Suriname uit 1893 F 471 Nederland puntstempels op 50 ct. Emissie 1872 (109 ex.) cat. stempels en zegels ca.4000 vrijwel alle pr.ex. met merendeels mooie stempels F 472 Puntstempels op nr.24 (98 ex.) zegels plus stempels cat.ca.1300 merendeels pracht kwaliteit F 473 Puntstempels op nr.22 (86 ex.) zegels plus stempels cat.ca.900 merendeels pracht kwaliteit F 474 Nederland kleinrondstempels van post-, hulp- en bijkantoren en treinstempels (162 ex.) op div. emissies w.o. volledige afdrukken op leuke waarden 475 Nederland kleinrond Hulpkantoren Zuid-Holland (41 st.) almede stockkaartje met stempels en fiscaalzegels - 31 -
40 30 60 50 30 10 50 30 40 40 150 50 50 60 50 250 30 40 10 30 200 250 50 70
130 50 150 100 60 50 100 60 80 300 170 150 200 20
F 476 Nederland punt- en kleinrondstempels cat.720 in mooie kwaliteit 477 Nederland 1864-1875 gebruikte collectie op albumbladen cat.ca.2400 478 Bontkraag collectie op albumbladen waarbij poststukken 479 Bontkraag ongebruikt/postfris w.o. nr.49 en 72 ** cat.550 480 Bontkraag (ca.2000+ zegels) w.o. 17½ ct. (cat.€16) ca.400 ex. interessante koop w.o. grootrond- en radarstempels F 481 Nederland betere series op 7 insteekkaarten w.o. postfris met hoge cat. 482 Nederland 1920-1930 blokken van 4 en strippen w.o. ongebruikt en postfris 483 Nederland 1921-1940 ongebruikte resp. postfrisse collectie op albumbladen met zeer hoge cat. (enkele betere series voorzien van nieuwe gom, na te zien) 484 Emissie 1923 colectie op albumbladen w.o. poststukken met mengfrankering 485 nr.78 in compleet vel van 50 stuks (incl.plaatfout) schaars F 486 nrs.90-101 */** cat.ca.2000/2500 overwegend pr.ex. w.o. lage waarden postfris F 487 nr.98 (6 ex.) en nr.100 (14 ex.) merendeels met complete lange balkstempels cat.780 pr.ex. * 488 Nederland 4 mededelingen van adreswijziging opgezet op blanco bladen * 489 Nederland briefkaarten van arbeidslijsten (25 stuks) mooi opgezet op blanco bladen 490 Plaatfouten op 16 insteekbladen met hoge cat. 491 Plaatfouten en variëteiten op nr.289-292 (63 ex.) interessant 492 Nederland plaat- en drukfouten vnl. Emissie 1872 cat.445 pr.ex. 493 Legioenblokken nr.402B-403B */** (4x) cat.1160 in div. kwaliteit * 494 Kinderbedankkaarten (11x) 1950-1962 collectie op albumbladen 495 Roltandig gebruikt vrijwel compleet in mooie kwaliteit 496 Roltanding nr.1-101 compleet m.u.v 21, 28, 31 en 32 gebruikt en ongebruikt cat.1300 497 Nederland div. waarden */** w.o. Port nr.27 in blok van 4 cat.380 pr.ex. 498 Nederland Telegram nr.3 (5x), 5, 8 (2x), 9 (5x), 10 (5x) en 11 (2x) cat.ca.400 pr.ex. op briefstukjes 499 Nederland Port collectie vanaf nr.1 op albumbladen 500 Nederland Portzegels complete vellen of veldelen tussen nr.44 en 101 cat.1377+ pr.ex. F * 501 Nederland Luchtpost emissie 1921 op 5 brieven opgezet en beschreven op blanco bladen w.o. zeldzame stukken 502 Nederland Luchtpost complete vellen of veldelen van nr.4, 5. 10 en 15 ** alsmede Dienst nr.20-24 cat.2590+ pr.ex. * 503 Nederland eerste dag brieven uit de periode 1946-’49 (11 stuks) opgezet op blanco bladen 504 Nederland 6 maal jaarsets 1976 F 505 Ned. Indië tussen nr.4 en nr.246 ** cat.700 pr.ex. 506 Ned. Indië Emissie 1870 gespecialiseerd op tandingen cat.955 in mooie kwaliteit F 507 Ned. Indië Emissie 1870 * (6 ex.) tevens nr.1 * en nr.21c cat.ca.2100 F 508 Ned. Indië puntstempels (92 stuks) 90 verschillende nrs. w.o. betere, merendeels pr.ex. F 509 Ned. Indië div. langstempels w.o. schaarse ex. (ca. 70x) 510 Ned. Indië nr.123 postfris veldeel van 50 stuks cat.750+ pr.ex. 511 Ned. Indië (ca.1100 zegels) eerste emissies in aantallen met hoge cat. en betere stempels F 512 Ned. Indië korte balkstempels (15x) en treinstempels (12x) opgezet op kaartjes pr.ex. (schaars) F 513 Ned. Indië puntstempels tussen nr.1 en nr.57 (100 ex.) op vnl. Emissie 1870 cat.850 pr.ex. F 514 Ned. Indië opdrukken Japanse bezetting (27 ex.) pr.ex. F 515 Ned. Indië Dienst nr.8-27 */** tevens 19a cat.170+ pr.ex. 516 Ned. Indië vnl. Port aardige collectie op blanco bladen F 517 Ned. Indië 36 zegels met drukkersteken 518 Curaçao klassiek in aantallen w.o. Hangend Haar 30 ct. ongebruikt 519 Ned. Antillen luchtpostzegels met stempels Aruba etc. en hoge cat. En Face * 520 Nederlandse Antillen en Suriname complete vellen of veldelen modern cat.1000+ pr.ex. 521 Suriname kleine collectie vanaf 1912 mooi opgezet op blanco bladen - 32 -
80 100 30 60 300 700 100 500 80 50 350 80 20 40 30 100 40 80 50 200 250 50 70 100 70 180 180 70 10 100 100 200 70 200 80 100 40 50 30 30 80 70 30 50 40 75
ex. 449
ex. 450
ex. 463
ex. 418
ex. 453
ex. 471
ex. 459
ex. 474
ex. 451
ex. 472
ex. 473
ex. 505 - 33 -
ex. 432
ex. 476
ex. 507
ex. 508
ex. 487
ex. 481
ex. 509
ex. 517
ex. 512
ex. 513
ex. 538 - 34 -
ex. 514
522 Nederland complete vellen of veldelen tussen nrs.84 en 331 cat.5120+ pr.ex. 250 523 Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.350 en 503 gebruikt cat.ca.820+ pr.ex. 50 524 Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.318 en 448 ** cat.3870 pr.ex. 400 525 Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.855 en 876 ** cat.1048+ pr.ex. 120 526 Nederland veldelen gebruikt tussen nrs.513-548 cat.890+ pr.ex. 40 527 Nederland veldelen tussen nrs.513 en 595 ** cat.6600+ pr.ex. 650 528 Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.620 en 665 ** cat.4345+ pr.ex. 500 529 Nederland complete vellen of veldelen tussen nrs.676 en 714 ** cat.3090 pr.ex. 350 530 Nederland complete vellen of veldelen tussen nrs.752-810 ** cat.3980+ pr.ex. 450 531 Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.811 en 838 ** cat.2370+ pr.ex. 280 532 Nederland complete vellen op veldelen tussen nrs.839-853 ** cat.2920+ 350 533 Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.889 en 1088 ** cat.2770 pr.ex. 300 534 Nederland complete vellen of veldelen tussen nr.1089 en 1106 ** cat.2940+ pr.ex. 350 Nederland en gebieden in albums en insteekboeken F 535 Nederland 1852-1975 ongebruikte resp. postfrisse collectie in 2 Davo albums met cassette vroege periode ongebruikt met plakker in wisselende kwaliteit, gaandeweg steeds beter en ** mooie koop 2800 F 536 Nederland 1852-1945 ongebruikte resp. postfrisse collectie oudere uitgaven in iets gemengde kwaliteit, Roltanding vrijwel compleet, postpakketzegel met certificaat, Armenwet postfris met certificaat, brandkast-serie gestempeld (zonder garantie) etc. interessante koop 2800 F 537 Nederland 1899-1953 grotendeels postfrisse collectie en gros in dik insteekboek cat.ca.23.800 interessant 2000 F 538 Nederland stockboek met meer dan 12.000 zegels cat.ca.56.000 prachtkoop in overwegend goede kwaliteit w.o. stempels 1800 F 539 Nederland 1852-1960 gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie w.o. betere zegels Gemengde kwaliteit, maar hoge cat. 1500 F 540 Nederland 1852-1951 gebruikte vrijwel complete collectie met nr.80 en 101 opgezet op blanco bladen in ringband in pracht kwaliteit 1200 F 541 Nederland 1852-1952 (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in insteekboek, hoge cat. 1500 F 542 Nederland 1852-1960 gebruikte resp. ongebruikte collectie in Davo album met hoge cat. 900 543 Nederland complete vellen 80-er jaren in ringband met hoge plakwaarde 700 544 Nederland dikke map met complete vellen of veldelen tussen nr.449 en 503 ** cat. 9328 prachtkoop 700 F * 545 Nederland collectie FDC’s w.o. E1 en E2 in goede kwaliteit 500 * 546 Nederland FDC’s complete collectie E1 (dagtekenstempel) t/m E150 met hoge cat. 500 547 Nederland 70-er en 80-er jaren complete vellen in Kobra album met hoge plakwaarde 500 548 Nederland 80-er jaren complete vellen in Lindner album met hoge plakwaarde 500 549 Nederland 1852-1958 goedgevulde (on)gebruikte collectie waarin veel beter genoteerd materiaal o.a. 48, 104,105, 136-138, 346-349 *, Internering 1-2, Postbewijs 1-7, Port etc. 500 550 Nederland complete velen 70-er en 80-er jaren in Kobra album met hoge plakwaarde 500 F 551 Nederland 1864-1994 grotendeels gebruikte voorraad met betere zegels 500 552 Nederland 1876-1976 ongebruikte resp. postfrisse collectie w.o. En Face (zonder 2½ gld.) 400 553 Nederland 70-er jaren complete vellen in Kobra album met hoge plakwaarde 400 F 554 Nederland Port, Armenwet, Cour de Justice, Telegram, Postbewijs en Luchtpost op blanco bladen in ringband 400 555 Nederland 70-er en 80-er jaren complete vellen in ringband met hoge plakwaarde 400 F 556 Nederland 1954-1975 postfrisse collectie engros in insteekboek cat.ca.4600 350 * 557 FDC’s E1 t/m E101 w.o. onbeschreven betere ex. maar ook duidelijke vervalsingen zeer interessante koop 300 - 35 -
ex.462
ex.501
ex.545
ex.620
ex.627
ex.625
ex.628
- 36 -
ex.629
F 558 Nederland 1927-1939 grotendeels postfrisse collectie (gom soms iets getint) w.o. roltanding en blokken van 4, hoge cat. F 559 Port in grote aantallen w.o. blokken, paren en typen (ca. 7000 st.) zeer interessante koop 560 Nederland insteekboek jaren ‘50 in blokken van 4 postfris en div. cat. volgens inzender € 3000 tot € 3500 561 Nederland 1864-2008 ongebruikte, gebruikte resp. postfrisse collectie in 3 Davo albums w.o. hoog nominaal 562 Nederland 1864-1984 gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie in 2 Davo albums alsmede Indonesië in Davo album F 563 Nederland 1852-2007 (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in album w.o.betere zegels en series 564 Roltanding postfris en ongebruikt met hoge cat. 565 Twee boeken met postfris w.o. blokken van 4 met randverschijnselen en €-zegels 566 Nederland insteekboek met 562 ex. nrs.469-473 ** cat.1686 567 Nederland postzegelboekjes vanaf nr.1 in Safe album * 568 Nederland FDC’s v.a. E5 in Importa album met hoge cat. 569 Loketstroken collectie in 2 stockboeken 570 Nederland 1945-1967 postfrisse collectie w.o. En Face (met plakker) en Amphilex 571 Nederland 1852-1970 (on)gebruikte collectie in Kabe album w.o. nrs. 136-138 op brief met eerstedagstempels 572 Postzegelboekjes1964-1992 (op 2 na) complete collectie in Davo album 573 Nederland automaatboekjes 1964-1993 postfrisse collectie in Davo album 574 Nederland in 5 stockboeken w.o. modern ** 575 Ned. Antillen, Suriname en Nederland vnl. ongebruikt in 2 albums * 576 FDC’s 2002-2012 vrijwel compleet met hoge winkelwaarde 577 Stockboek met ongebruikt en postfris w.o. postzegelboekje nr.50 (cat.100) 578 Nederland FDC’s w.o. E6, E8 beschreven en E41 blanco 579 Nederland diversen in insteekboek w.o. Amphilex velletjes 1967 580 Nederland 1960-1975 vnl. postfris w.o. doubletten tevens Euro-zegels 581 Nederland in 2 stockboekjes w.o. nr.10 gebruikt (15x) 582 Nederland 100 jaar vorstinnen in 2 Davo albums 583 Nederland insteekboek met 266 ex. nrs.842-846 ** cat.611 584 Nederland 1977-1982 postfrisse collectie in Kabe album w.o. blokken van 4 585 Kinderblokken 1966, 32 stuks ** cat.880 vrijwel pr.ex. 586 Eurozegels gebruikt (ca. 3000 st.) in dik stockboek prachtkoop 587 Nederland album bloemenpracht, nominaal € 105 588 Twee stockboeken met nog aardige postzegelboekjes 589 Nederland gebruikte stock vanaf 1994 in 2 stockboeken 590 Nederland gebruikte stock nrs.1201-1434, hoge cat. 591 Nederland 1920-1940 gebruikte collectie 592 Nederland Schaubek album “De Nederlandse Dynastie” verfraaid met postzegels 593 Nederland 1869-1970 (on)gebruikte collectie in Holland album 594 Eurozegels gebruikt zogeheten persoonlijke zegels (ca. 550 st.) 595 Nederland vignetten Cinderella en fiscaalzegels in stockboek, tevens iets buitenland 596 Ned. Indië collectie */** in stockboek cat.ca.1100 in mooie kwaliteit 597 Ned. Indië 1864-1948 (on)gebruikte collectie in Davo album met o.a. Bandoeng serie en 25 gulden (1941) F 598 Ned. Indië collectie in stockboek met nr. 1 en 2 en Emissie 1870 (op tanding) Dienst, Port etc. cat.2200 in mooie kwaliteit F 599 Ned. Indië v.a. nr.1 gespecialiseerd verzameld tevens Nieuw Guinea compleet met UNTEA in stockboek 600 Indonesië diversen in stockboek 601 Curaçao en Antillen 1873-1990 (Aruba tot 1993) ongebruikte en postfrisse collectie in Davo album met betere series - 37 -
300 200 280 280 250 200 200 200 150 130 130 130 100 100 100 100 90 80 80 80 60 60 50 60 60 60 60 60 50 50 50 40 30 30 20 20 10 10 90 300 130 300 30 200
F 602 Curaçao en Ned. Antillen 1873-1988 gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie in Davo album F 603 Curacao, Ned. Antillen en Suriname in insteekboek, betere series cat.ca.4000 604 Suriname Republiek div. gutterpairs ** cat.1360 605 Suriname 1873-1961 (on)gebruikte collectie w.o. betere ex. F 606 Suriname 1873-1982 gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie in 2 Davo albums w.o. Do.X 607 Ned. Antillen 1948-1989 vrijwel complete gebruikte collectie in Davo album 608 Ned. Antillen en Suriname 1970-1994 postfrisse collectie in 2 albums F 609 Ned. gebieden betere series en zegels in stockboek w.o. veel postfris prachtkoop met hoge cat. 610 Nederland en gebieden in 3 insteekboeken w.o. postfris, roltanding stempels en blokken van 4 Nederland en gebieden postgeschiedenis en stempels in albums en stockboeken * 611 Nederland en koloniën 2 boekjes met poststukken w.o. leuke ex. F 612 Nederland kleinrond post-, hulp- en bijkantoren, treinstempels (ca. 600 stuks) w.o. betere in merendeels goede kwaliteit 613 Diverse langstempels (50 st.) w.o. op enveloppen en betere ex. 614 Kleinrond in stockboek F 615 Kleinrond vnl. postkantoren 155 stuks w.o. doubletten in stockboek pracht kwaliteit met merendeels volledige stempels * 616 Nederland diverse brieven, eerste vluchten etc. * 617 Postwaardestukken in 3 albums vnl. oud * 618 Diverse poststukken w.o. complete series op brief, nr.4 en nr.6 en treinstempels in 2 albums F 619 Nederland puntstempels tussen 1 en 247 op div. emissies in stockboek in gemengde kwaliteit w.o. veel pr.ex. F * 620 Nederland 54 vnl. betere poststukken 621 Twee stockboeken met Eerste Emissie. tandingen, stempels etc. leuke koop * 622 ITEP speciale collectie w.o. betere serie (9 x) op stuk/FDC * 623 Nederland poststukken tussen 1920 en 1951 (23 stuks) mooi opgezet op blanco bladen in ringband F * 624 Nederland vnl. Emissie Bontkraag op poststukken (31 stuks) mooi opgezet en beschreven op blanco bladen in ringband F * 625 Nederland complete series op brief (19 stuks) tussen 1926 en 1947 mooi opgezet op blanco bladen in ringband F 626 nr.1 (47x) w.o. 3 paren, nr.2 (95x) w.o. paar en nr.3 (21x) w.o. paar en 3 poststukken cat.ca.10.000 in gemengde kwaliteit w.o. pr.ex. en complete stempels in stockboek prachtkoop F * 627 Scheepspost diverse oude kaarten, vignetten, brieven w.o. HAL Rotterdamse Lloyd, scheepsramp Berlijn etc. (ca. 110 items) F * 628 Nederland Port zegels op 49 brieven pracht collectie vanaf 1870 op blanco bladen in ringband F * 629 Nederland 1907-1952 Eerstedag enveloppen (42 stuks) in ringband met hoge cat. interessant 630 Ned. Indië div. stempels w.o. lange balk, administratieve en KPM (200+ ex.) interessant F * 631 Ned. Indië ca. 350 poststukken w.o. met betere stempels en Lp-brieven leuke koop * 632 Ned. Indië ca. 160 poststukken in 2 albums w.o. interessante vervalsing VOC * 633 Ned. Indië postwaardestukken (46 ex.) vnl. ongebruikt 634 Ned. Indië vierkantstempels ca.500 ex. F 635 Ned. Indië vierkantstempels (354 ex.) in stockboek veel pr.ex. met volledige afstempelingen w.o. schaarse 636 Ned. Indië stempelcollectie in in insteekboek interessant - 38 -
250 300 200 100 250 40 30 600 80
30 300 50 30 100 35 40 70 130 80 100 100 60 150 200 800 100 500 400 100 400 100 60 30 160 10
ex. 535
ex. 536
ex. 515
ex. 537
- 39 -
ex. 539
ex. 540
ex. 541
ex. 542
ex. 551- 40
* F F *
637 638 639 640 641
Ned. Indië ca. 45 poststukken w.o. naar President ‘Hindenburg’ 30 Ned. Indië collectie van div. soorten stempels in stockboek (veel variatie) 75 Japanse bezetting van Ned. Indië w.o. twee antwoordcoupons 100 Literatuur Dai Nippon handboek van Majoor Vrijdag in twee klembanden 10 Curaçao, Ned. Antillen en Suriname brieven w.o. oudere en FDC’s in 2 Importa albums 20
Nederland en gebieden in dozen 642 Plaatfouten, variëteiten op bladen, kaartjes w.o. klassiek 643 Vellen en veldelen met hoge cat. * 644 Nederland FDC’s in 2 kratten ca.3000 stuks 645 Ned. Indië gigantisch aantal zegels afgeweekt in doos. Leuk 646 Nederland doos met 4 albums, 7 stockboeken, 4 stockboekjes en map w.o. complete vellen 647 Verhuisdoos met stockboeken, plaatjesalbums, catalogi, etc. 648 Nederland en koloniën, 14 albums en stockboeken, hoge cat. 649 Doos en 3 insteekboekjes met oudere emissies waarin leuk stempelmateriaal 650 vervallen 651 Nederland doos met 4 luxe doosjes postfris en gros cat.ca. €7000 (vlg. lijst inzender) 652 Nederland doos met 2 insteekboekjes, jaarsets, postzegelmapjes en boekjes met veel plakwaarde 652a Verhuisdoos met jaarsets, hoge plakwaarde 653 Verhuisdoos met 10 albums en schoenendoos, hoge cat. 654 Verhuisdoos Nederland en koloniën met 19 albums/stockboeken w.o. betere zegels 655 Doos met jaargangen en mapjes 656 Diversen w.o. plakwaarde (ca.150 gulden) 657 Nederland en koloniën 7 albums en stockboeken w.o. beter Ned. Indië * 658 Nederland en gebieden doos met kistje, schoenendoos en map w.o. oudere poststukken 659 Doos met gebruikte stock tussen nr.1 en nr.1700 in 7 stockboeken, zeer hoge cat. 660 Doos met modern postfris (ca. 2450 gulden) in 7 stockboeken en iets los 661 Nederland nominaal in 2 stockboeken, 2 mappen, 2 insteekboekjes en 32 jaarsets 662 Doos met moderne eurozegels postfris plakwaarde ca.1360 663 Doos met 4 dozen w.o. moderne FDC’s 664 Plastic krat met 9 albums/insteekboeken w.o. betere zegels * 665 Indonesia FDC’s met hoge cat. 666 Diversen in 6 albums w.o. klassiek 667 Nederland doos met 6 albums, 4 stockboeken en 2 kistjes grotendeels met plakwaarde 668 Doos met 10 albums/insteekboeken w.o. 1 leeg, postfris Nederland en Antillen 669 Nederlandse gebieden doos met 8 Davo albums grotendeels met postfris materiaal F 670 Nederland 1852-2000 (on)gebruikte collectie met betere zegels in gemengde kwaliteit w.o. nr.80 (nagegomd) en nr.101 in 8 albums * 671 Doos met ca.1000 poststukken vnl.FDC’s 672 Nederland en gebieden krat met 3 albums, 2 stockboeken en 2 rondzendboekjes w.o. een hoeveelheid plakwaarde en gros 673 Wilhelmina Veth pentekening van de 10 cent emissie 1924 (30x37 cm), aardig F 674 Nederland 1852-2005 (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in 5 Davo albums, tevens iets literatuur 675 Nederland doos met honderden postfrisse vellen en veldelen w.o. Konijnenburg vnl. periode 1940-1960 oude winkelvoorraad w.o. zeker plaatfouten 676 Postzegelboekjes in doosje nominaal ca. ƒ710 w.o. hangboekjes 677 Postzegelboekjes in sigarenkist nominaal ƒ810 678 Postzegelboekjes ca.240 stuks w.o. veel gebruikt, hoge cat. 679 Postzegelboekjes in sigarendoos nominaal ca. ƒ470 680 Nederland diversen op kaartjes w.o. fiskaal, klassiek, FDC’s 681 Postzegelboekjes nominaal ca. ƒ500 (boekjes vrijwel allemaal met telblok) - 41 -
200 180 50 100 80 50 200 60 650 130 100 200 150 150 30 100 80 80 500 400 600 20 150 70 60 500 100 100 800 20 150 70 450 350 160 180 80 100 40 100
ex. 554
ex. 556
ex. 559
ex. 558
ex. 598 ex. 563
ex. 602
- 42 -
ex. 599
ex. 603 ex. 606
ex. 612
ex. 615
ex. 609
ex. 626 ex. 619
ex. 639
- 43 -
ex. 635
ex. 638
ex. 670
ex. 674
ex.728 ex. 691 ex.699
- 44 -
682 Postzegelboekjes nominaal ƒ1050 220 683 Postzegelboekjes in doos nominaal ca. ƒ800 160 684 Nederland doos met 7 insteekboeken w.o. iets plakwaarde 60 685 Schoenendoos met mapjes 20 686 Schoenendoos met ** mapjes 60 * 687 Indonesië 1955 ca. 80 luchtpostbrieven met roodfrankering 10 688 Nederland en gebieden doos met 31 rondzendboekjes w.o. puntstempels en plakwaarde, restwaarde ca.3600 250 689 Nederland kistjes met 555 ex. 876 ** en 1143 ex. nr.1064A ** cat.1844 90 690 Blanco zegels met 2 complete rollen rugnummer en 2 complete rollen Andreaskruis in kobalblauw alle ** cat.14400+ (volgens speciale catalogus) zeer conservatieve taxatie 200 F 691 Nederland 1852-1966 mooie gebruikte collectie in cassette met betere zegels w.o. Legioenblokken met Eerste dag stempel 700 692 Prestige boekjes w.o. Rembrandt (37 stuks) 80 693 Doosje met 27 boekjes w.o. Europa 70 694 Nederland doosje met gebruikt en gros cat.ca. €2450 (vlg. lijst inzender) 100 695 Nederland Portzegels engros in blik waarin 3 doosjes interessant 60 696 Ned. Indië klassiek w.o. veel hogere waarden in doos 60 * 697 Postwaardestukken Nederland en gebieden vnl. ongebruikt 70 698 Nederland schoenendoos met postzegelboekjes en gros cat.ca. €5400 (vlg. lijst inzender) 400 F 699 Nederland postfris in aantallen op kaartjes tussen nrs.81 en 372, enkele series “behandeld en/of nagegomd” desondanks pracht koop met zeer hoge cat. 1200 * 700 FDC’s vanaf E39 tot E79 in aantallen onbeschreven cat.ca.5000 250 701 Nederland en gebieden zakjes kleinrond, postfris De Ruyter Port, Curaçao engros etc. interessante koop 60 702 Nederland en Ned. gebrieden in rondzendboekes (restwaarde €1960) 50 703 Prestige boekjes (35 ex.), hangboekjes etc. postprijs ca. €1230 600 F 704 Postzegelboekjes nr.9 (19 stuks.) w.o. betere ex. cat.ca.800 pracht ex. 150 F 705 Doos met rondzendboekjes met betere zegels w.o. Roltanding 300 706 Ned. koloniën gelopen rondzendboekjes w.o. met betere zegels 200 707 Diverse velletjes en hangboekjes e.d. plakwaarde ca. ƒ1450 300 708 Diverse postfris w.o. hangboekjes 50 709 Postzegelboekjes vanaf nr.1 (geen nrs.9) w.o. betere ex. veelal met variëteiten cat. ca.1700++ in koffer, mooie koop 170 710 Nederland FDC’s doos met 3 albums vanaf E2, alsmede 2 doosjes en losse FDC’s, hoge cat. 200 711 Nederland doos met aantekenstrookjes in 4 insteekboeken alsmede 2 insteekboeken Duitsland 50 712 Nederland 1852-2000 gebruikte collectie in 5 Davo luxe albums 180 713 Nederland en gebieden doos met 5 stockboeken, 8 insteekboekjes, enkele mappen en een doos 60 714 Nederland doos met klassiek en gros in 3 stockboeken w.o. kleinrond en puntstempels alsmede 2 dozen 60 715 Nederland en gebieden doos met 2 albums, één insteekboek, mappen en 6 insteekboekjes w.o. puntstempels 70 716 Nederland en gebieden doos met 4 albums, 2 stockboeken en 2 dozen, tevens iets buitenland 60 717 Nederland doos met 2 albums, één ringband, 2 stockboeken en een stockboekje w.o. plakwaarde 180 718 vervallen 719 Nederland en gebieden in 2 kratten met 27 insteekboeken, 1 insteekboekje , 1 album en 1 doos w.o. plakwaarde 180 720 Nederland blik met postzegelboekjes en enkele blokken (plakwaarde) 50 721 Nederland FDC’s doos met 5 albums en ringband w.o. E2 en E3 200 722 Nederland en gebieden met 6 albums en 4 stockboeken w.o. postfris 150 - 45 -
723 Nederland en gebieden doos met 2 stockboeken w.o. betere zegels en series w.o. roltanding cat.ca.6500 (vlg. inzender) 724 Nederland 50 jaarsets 1977-1981 in kartonnen archiefdoos * 724a Nederland FDC’s in stalen archiefbox cat.ca.2700 w.o. betere o.a. Itep * 725 Zes verhuisdozen met FDC’s (ca. 17000 stuks) 726 Nederland doos met Davo albums en 2 enveloppen w.o. Amphilex, blokken en modern postfris (plakwaarde) * 727 Nederland oude postwaardestukken ca.500 stuks in 4 albums w.o. klein- en grootrondstempels F 728 Nederland doos met stockboek, stockboekje, poststukken en mapjes w.o. plakwaarde * 729 Verhuisdoos met FDC’s, iets postfris in 7 albums/stockboeken, doosje en 6 lege stockboeken 729a Nederland en gebieden doos met 3 albums, 8 stockboeken, 11 stockboekjes en ringbandje 730 Indonesië in 11 albums en stockboeken hoge cat. (ca.10.000) 731 Diversen in 11 albums en stockboeken, fluorlamp, etc. 732 Nederland en gebieden albums, stockboeken, rondzendboekjes, etc. 733 Opslagdoos met doosjes, albums 50-er jaren postfris, plakwaarde etc. 734 vervallen 735 Diversen in 8 albums w.o. FDC’s blok van 4 736 Nederland doos met ordners, mappen en kistjes w.o. collectie vlagstempels 737 Twee verhuisdozen met complete nalatenschap in 27 albums/stockboeken en enkele kleine doosjes etc. w.o. plakwaarde, enkele onbeschreven FDC’s eind jaren ‘50 etc. * 738 Nederland doos met 10 FDC albums w.o. FDC’s tot 2007 739 Verhuisdoos met 2 dozen en 3 FDC albums Suriname alsmede FDC album en 2 insteekboeken met Nederland en Indonesië en gros 740 Nederland doos met 8 albums en 4 stockboeken 741 Verhuisdoos Nederland 1940-2007 postfrisse collectie in 6 Davo albums grotendeels plakwaarde 742 Verhuisdoos Nederland met 6 albums FDC’s, alsmede 3 albums FDC’s overzeese gebieden en Vaticaan 743 Doos met 8 albums/insteekboeken en één map waarin postfrisse jaargangen en iets diversen 744 Nederland gebruikt, postfris, FDC’s in 7 albums in grote verhuisdoos Asia single lots F 745 China Large Dragon (1878) Mi.1 and 2 cat.750 F-VF (small faults but also with possible rare printing error) F 746 China Large Dragon Mi.2 cat.350 F-VF (some short perfs.) F 747 China Large Dragon Mi.2 (II) cat.350 VF used
F 748 China Large Dragons Mi.1I (3x), Mi.2I (2x), M3I (2x), Mi.1II (1x), Mi.2II (1x) and Mi.3III (2x) in total 11 stamps VF lot - 46 -
300 180 50 200 100 40 150 50 50 200 100 130 350 50 50 350 50 60 150 250 60 200 130
200 80 100
767
ex.760
ex.631
ex.629 ex.631
ex.782
ex.784
ex.782
ex.784 - 47 -
ex. 705
ex. 746
749
ex. 745
747
754 - 48 -
755
963
964 1028
980
980
982
ex.1010 - 49 -
F 749 China 1894 Mi.13 and 14 * cat.590 VF mint F 750 China Small Dragons Mi.4 * (2x and 1x used) and Mi.5 used (6x) cat.650+ F-VF lot F * 751 Cover from Chinese labour corps in France franked at Hainan 1918 to Tientsin rare F 752 China Red Revenue Mi.30 cat.500 VF used (out of center) KF 753 China Mi.33 II (*) cat.5000 VF no gum (beautiful stamp) F 754 PRC Yang T28 MS (Mi.block 12) ** NH cat.$240 (Mi.cat.900) VF F 755 PRC Yang T46 (Mi.1594) ** (NH) cat. $200 (Mi.cat.1600) VF KF 756 PRC Yang T46 NH in block of 4 (Mi.1594) cat. $800+ (Mi.cat.6400) VF NH mint KF 757 PRC Yang W1 (mint), W2 (mint), W2 (used c.t.o.), W3 (mint), W4 (mint), W5 (mint), W6 (mint), W6 (used c.t.o.), W7 (4-14 mint), W10 (mint) all stamps are lightly hinged, strips are once folded VF lot F 758 PRC Yang booklet nr.1 (Mi.SB nr.1) cat. $600 (Mi.cat.1400) VF NH mint F 759 Hong Kong S.G.171-172 * cat. £328 very fine mint F * 760 Hong Kong incoming postal stationary with reply card (not used) from Muntok (N.E.I.) via Singapore (1901) rare KF X 761 Hong Kong postal stationary with China overprint (size H2) franked with George V block of 4 of the 10 cents, cancelled Liu.Kung.Tau c.d.s. (rare) F 762 Japan Sa.4 plate II pos.21 laid paper (*) cat.120.000 Yen VF unused F 763 Japan Sa.51 with c.d.s. “Nagasaki 17 Nov.” cat.20.000+ Yen VF used * 764 Macao First Flight Macao-USA (1937) with complete airmail set F 765 Siam Siriwong nr.50 with Kedah cancel.and missing red colour (probably not orig.) interesting stamp (?) F 766 Thailand Mi.271-273 (271 and 272 without gum) * cat. (1000) F-VF F * 767 Thailand p.o.w. card from camp nr.4 to Batavia sent on to Semarang F 768 Taiwan Mi. block nr.1 (*) as issued cat.650 F-VF (some black album smudges on back) F 769 South Korea Mi.95-138 ** cat.1300 VF Asia in small lots and folders 770 China ca.300 stamps in small stockbook incl. Japanese P.O., Liberated areas etc. 771 China Treaty ports incl. Shanghai, Chefoo and Foochow (ca. 170 stamps) * 772 China letter (1933) with Mi.260 from Tsinan to Washington ex. collection president Roosevelt 773 PRC booklets nr.1-17 (49x) incl. nr.1, nr.2, nr.6 en nr.9 F-VF F 774 PRC better N-, J- and T-sets NH incl. N12-14 Mi.cat.1700 VF lot 775 PRC China and the Netherlands joint issue 2005 NH sheetlets (20 ex.) 776 PRC 7 J- and T-sets NH. VF lot F 777 Japan ca. 150 classic stamps with interesting cancellations F 778 Japan Earthquake 1923 ca.115 stamps incl. strip of 3 of the 4 Yen, cancels etc. VF lot * 779 Japan (31 items) and China (2 items) incl. “...Maru...” cancel F 780 Mongolia NH first issues cat.ca. 550 VF
100 100 50 80 1200 200 750 3200 6000 300 100 40 300 150 40 20 20 100 100 150 150
10 200 10 500 300 20 50 200 100 10 60
All single lots can be viewed on line: www.rynmond.com Op maandag en dinsdag na de veiling kan geen telefonische informatie worden verstrekt over schriftelijke biedingen. Succesvolle bieders krijgen een week na de veiling bericht over de aankoop. Wanneer geen kavels konden worden aangekocht verwijzen wij naar de opbrengstlijst op onze website www.rynmond.com Alle losse nummers zijn ook te bezichtigen op internet: www.rynmond.com De volgende veiling is eind mei, begin juni. Inleveringen zijn welkom tot midden april. - 50 -
781 F * 782 783 F * 784 785 786 F 787 788 F 789 790
Tibet 1912-1920 30 stamps incl. very probably 7 originals interesting lot China and Japan 28 items incl. 2 interesting covers from Tsingtau (I.J.P.O) and some miscellaneous China miscellaneous incl. 45 Coiling Dragons and 6 FDC’s with coins Shanghai 27 used and unused postal stationary incl. 2 rare items China 3 souvenir folders with reprints in goldshade of better PRC sets PRC on leaves incl. Yang S56 (used c.t.o.), Fishes (used c.t.o.) and N14 (NH) PRC booklets Yang nr.3-4 complete NH cat.(acc.to Mi.) ca.1950 VF lot PRC J- and T-sets VF NH lot Hong Kong selection of mostly Victoria stamps with treaty port cancels incl. some better ones (100 ex.) Japan on stockcards incl. classic material and some cancellation interest, also some forgeries
70 100 50 400 10 100 200 200 350 40
Asia in albums and stockbooks 791 Bhutan, Vietnam etc. in 2 stockbooks 40 F 792 China collection in stockbook incl. large (2x) and small (2x) Dragons, also PRC incl. Yang J122 (Mi.Bl16) fine used (ca. 800 ex.) 500 793 China in stockbook 10 F 794 PRC 1950-1980 stockbook with better W and N sets also T54MS and T56 with margin, beginning of collection used, later fine NH 1500 795 PRC used selection incl. Fishes and Flowers 150 796 China in 3 stockbooks with some PRC and stockbook Japan with cancellation interest 60 797 China some NH PRC and used coiling Dragons in 2 stockbooks 50 798 China and PRC mostly J-sets and 2007/2008 in 2 albums with approx. 250 stamps and miniature sheets 150 799 China stockbook with used stamps incl. some better Cultural Revolution 50 800 PRC 1985-1995 big stockbook incl. booklets, some sets, booklets up to 6x etc. 300 801 Hong Kong “back to China july 1.1997” special issues incl. Gambia, Norfolk and PRC in german language 10 802 Japan Literature “Earthquake Emergency stamps” Tokyo 1982 rare and classic work 100 803 Japan Literature “The postage stamps of Japan and dependencies” by A.M. Tracey Woodward the classic work (Quarterman 1976) 50 804 Japan Literature “1 sen blue” (1968) two beautiful classic books 80 805 Japanese occ. of Burma interesting stock of Farmer stamps incl. many varieties, Shan State issues also old catalogue by G.L. Roberts and some Malaya occupation interesting lot 250 806 Japan used in stockbook 20 807 Literature of Tibet philately incl. Haverbeck, Waterfall (both in English) and Dahnke in German (3 items) 50 808 Asia album with China, Hong Kong, Japan, Palestina, Thailand. Interesting 300 809 China PRC Ryukyu’s Japan in little stockbook with approx. 300 stamps 70 Asia in boxes 810 Box with 7 stockbooks, some folders incl. PRC, Borneo, Japan, Thailand etc. 130 811 Japan and Korea box with used accumulation (1000’nds of stamps) 60 812 China box with approx. 3000 stamps incl. some coiling Dragons, Taiwan, PRC etc. 100 813 Japan approx. 5900 used stamps in box most 1960-ties incl high values (100 Yen etc.) interesting for cancellations 60 * 814 PRC in box full with stationary, covers, special folders etc. incl. better ones 300 815 PRC 1996-2011 in 3 albums NH complete and used 2002-2011 complete in album plus folder (used and c.t.o.) 300 816 Box with 7 stockbooks incl. Taiwan, Thailand etc. 50 - 51 -
ex.762
ex.763
ex.759
ex.765
ex.766
ex.768
ex.769
ex.777
ex.778
ex.774 - 52 -
ex.780
787
ex.789
ex.794
ex.792
ex.817
- 53 -
F 817 China (un)used collection in 5 stockbooks main value in PRC incl. Yang C106 NH but with small tear, C86 average used (not cto) and W1, W2, W3 and W5 VF cto used and fresh 1500 818 PRC box with approx. 1100 modern stationary and picture postcards 100 819 China and Japan in box with stockbook, small stockbook and on stockcards approx. 500 stamps 50 820 China and Japan box with 2 stockbooks, 2 small stockbooks and some stockcards remainder collections used 80 821 PRC 1996-2011 NH in 4 stockbooks looks complete 150 822 Asia in envelopes incl. Thailand, Vietnam, Birma and Philippines mainly 1960 70-ties + some older (approx. 3000 stamps) 70 823 China and Japan in box als some UN, Faröer and FDC’s France (finds possible) 100 824 Ryu Kyu box with bags NH stamps 10 825 Asia accumulation of stamps incl. Macao, Thailand, Philippines, Hong Kong, Indonesia. Many stamps but unorganised 100 TWEEDE ZITTING MUNTEN, ENGELAND & GEBIEDEN, EUROPA, DIVERSEN EN DOZEN ZATERDAG 15 DECEMBER 2012 IN BRASSERIE WOUDESTEIN OP HET TERREIN VAN EXCELSIOR AANVANG 12:00 UUR PRECIES Munten en bankbiljetten F 826 Leeuwendaalder op Stedelijke Muntvoet Deventer 1662 (Delm.858). Zeer fraai - F 827 Leeuwendaalder op Generaliteitmuntvoet 1649 (Delm.862). Zeer fraai + 828 Dubbele Stuiver Deventer 1707 met zittend hondje links, oplage 23.000 stuks. Zeer fraai - F 829 Dubbele Stuiver 1676 met B-P (Bank Payement). Geoctrooieerde munt van Enkhuizen, atelier Dirk Bosch (Verk.74.5). Fraai/zeer fraai 830 Arendschelling van 6 Stuivers Friesland zonder jaar (1615-1621) (Verk.128.5). Fraai F 831 Florijn met klapmuts van 28 Stuiver Friesland 1665 met KLOP HOL (Delm.1100). Zeer fraai - F 832 Halve florijn van 14 Stuiver Friesland 1684 (Delm.1101). Zeer fraai - F 833 Kwart Florijn van 7 Stuiver Friesland 1601 (Delm.1103). Zeer fraai F 834 Halve Generaliteits Driegulden Friesland 1696 (Delm.1160). Zeer fraai + F 835 Halve Generaliteitsgulden Friesland 1696 (Delm.1205). Zeer fraai met gebruikelijke zwakke middenslag. Zeldzaam 836 1/5 Philipsdaalder Gelderland 1567 (vGH212-6d). Zeer fraai, stempelbreuk F 837 Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet Gelderland 1651 (Delm.825) Type 1 F 838 Zilveren Dukaat Gelderland 1659 (Delm.962). Fraai/zeer fraai F 839 Bezemstuiver Gelderland 1760 (Verk.17.4). Pracht - F 840 1 Gulden Generaliteits Gelderland 1763 (Delm.1178). Pracht vrijwel “uncirculated”. Mooie kleur - 54 -
100 50 10 40 20 60 50 50 80 100 30 50 50 20 70
829 826
835
827 833
831
832
839
837
854
838
866 - 55 -
841 Wapenstuiver Gelderland 1785 (Verk.17.7). Pracht F 842 Florijn van 28 Stuiver Groningen en Ommelanden 1674 (Delm.1116) Afwijkend opschrift Gron en Omlan. Pracht F 843 Florijn van 28 Stuiver Stad Groningen 1962=1692* met KLOP West Friesland (Delm.1121) (*fout door stempelsnijder hersteld) 844 Bezemstuiver Groningen en Ommelanden 1738 (Verk.183.1). Fraai/zeer fraai 845 Duit Holland zonder jaar (1593-1598) (Verk.57.3). Zeer fraai - F 846 Leeuwendaalder Utrecht 1597 (Delm.831). Zeer fraai - F 847 Zilveren Dukaton/Zilveren Rijder Holland 1760 (Delm.1014-1014A). Zeer fraai F 848 Provinciale Tweegulden Holland 1687 (Delm.1142). Fraai + F 849 “Afslag in goud” Wapenstuiver Holland 1731 (Delm.819/R1), zeldzaam. Pracht/FDC 850 Wapenstuiver Holland 1733 (Verk.56.5). Zeer fraai 851 Bezemstuiver Holland 1764 (Verk.56.6). Fraai/zeer fraai 852 Generaliteitsgulden Holland 1794 (Delm.1179). Fraai + F 853 Gouden Dukaat Holland 1783 (Delm.775/R-R1). Pracht F 854 Halve Generaliteitsgulden van X Stuiver Holland 1748 (Delm.1198). Pracht - F 855 Arendrijksdaalder Kampen zonder jaar ca.1595 (Delm.700). Zeer fraai/pracht. Mooi in deze kwaliteit F 856 Gouden Dukaat Kampen 1649 (Delm.1117). Zeer fraai + 857 Pijl- of Bezemstuiver Overijssel 1619 (Verk.143.4). Zeer goed/fraai 858 Gulden Generaliteits Overijssel 1735 (Delm.1184). Zeer fraai F 859 Gouden Dukaat Utrecht 1595/93 (Delm.963/R1-2). Pracht - F 860 Daalder van 30 Stuivers Utrecht 1689 (Verk.109.4). Fraai 861 Gouden Dukaat Utrecht 1724 (Delm.965). Zeer fraai 862 Kwart Gulden/Muntmeesterpenning Utrecht 1759. Pracht F 863 Zilveren Dukaat provincie Utrecht 1767 (Delm.982). Zeer fraai - F 864 Halve zilveren Dukaat met bloemrand provincie Utrecht 1762 (Delm.1006). Pracht (met mooie kleur) F 865 “Afslag in zilver” Duit stad Utrecht 1782 zeldzaam (PW5114.3/R). Zeer fraai + F 866 Halve Generaliteitsgulden van X Stuiver provincie Utrecht 1785 (Delm.1203). Pracht/”uncirculated” 867 Dukaton/Zilveren Rijder provincie Utrecht 1742 (Delm.1031). Zeer goed F 868 Dukaton/Zilveren Rijder provincie Utrecht 1790 (Delm.1031). Zeer fraai F 869 Halve Dukaton/Zilveren Rijder provincie Utrecht 1789 (Delm.1055). Pracht/ ”uncirculated”. Schaars in deze kwaliteit F 870 Generaliteits Driegulden provincie Utrecht 1786 (Delm.1150). Fraai/zeer fraai F 871 Nederlandse Rijksdaalder West Friesland 1621 (Delm.940). Zeer fraai F 872 Gouden Dukaat West Friesland 1642 (Delm.836-837). Pracht F 873 Dukaton/Zilveren Rijder West Friesland 1659 (Delm.1019). Zeer fraai -- F 874 Daalder van 30 Stuivers van West Friesland 1684 (Verk.67.2). Zeer goed/fraai F 875 Scheepjesschelling van 6 Stuiver West Friesland 1730 (Verk.72-5). Zeer fraai + F 876 Bezemstuiver West Friesland 1739 (verk.75.3). Zeer fraai F 877 Bezemstuiver West Friesland 1766 (Verk.75.3). Zeer fraai/pracht F 878 Driegulden Generaliteits West Friesland 1781 (Delm.1147-?). Overslag 1781/1761. Volgens ons nog niet eerder op Nederlandse veilingen onder de hamer geweest, zeer zeldzaam. Zeer fraai/pracht F 879 Zilveren Dukaat West Friesland 1791 (Delm.971), Zeer fraai + F 880 Arenddaalder van 60 groot Zeeland 1602 (Delm.1071). Zeer fraai - 881 Daalder van 30 Stuiver Zeeland 1683 (Delm.1083). Fraai + F 882 Zilveren Dukaat Zeeland 1761 (Delm.976). Pracht - 883 Kwart zilveren Dukaat Zeeland 1762 (Delm.1008a). Fraai + F 884 Dukaton/Zilveren Rijder Zeeland 1785 (Delm.1028). Zeer fraai + F 885 Halve zilveren Dukaat Zeeland 1788 (Delm.1003). Zeer fraai + 886 Bezemstuiver Zeeland 1791 (Verk.94.8). Zeer fraai - 887 Hoedjesschelling van 6 Stuiver Zeeland (vdW/K type IX). Fraai - - 56 -
30 150 60 10 10 60 70 100 400 10 10 10 180 50 250 180 10 20 200 60 180 20 40 100 50 70 20 40 200 40 80 180 50 60 20 10 20 150 40 50 30 40 20 40 70 10 10
840
842 853
856
843
859
846
861
847
872 - 57 -
865 855
875
876
863
877
864
885
860 - 58 -
895
868
888 869
898
871 900
899 870
896 874 - 59 -
F 888 Gulden Stedelijke Zutphen 1687 (Delm.1169). Zeer fraai - (klein vlekje boven hoofd maagd) F 889 Zilveren Dukaat Zwolle 1660 (Delm.995). Zeer fraai 890 “Afslag in zilver” ½ Duit VOC Gelderland 1757 (Scholten). Pracht - 891 Scheepjesschelling van 6 Stuiver 1785 (Verk.113.4). Pracht + 892 Bataafse Rep. 1/8e Scheepjesgulden 1802 (Scho.496) ZF+ Duit 1808 PR (Scho. 557) en Halve Duit 1808 ZF+ (Scho.562) F 893 Patagon Carolus II Brabant/Antwerpen 1672. Fraai/zeer fraai 894 Dukaton Zuidelijke Nederlanden Carolus II Brabant/Antwerpen 1668. Zeer fraai - F 895 Goudgulden zonder jaar Zuidelijke Nederlanden. Zeer fraai - F 896 1 Gulden Willem I 1828 U (Sch.265), zeldzaam. Zeer fraai F 897 1 Gulden Willem I 1832 B (Sch.267). Pracht F 898 ½ Gulden Willem I 1818 U (Sch.279) Zeer fraai - F 899 ½ Gulden Willem I 1819 U (Sch.280). Zeer fraai + F 900 ½ Gulden Willem I 1819 u testslag in brons met kantschrift (Sch.280 A/RRR), uiterst zeldzaam. Zeer fraai -- F 901 ½ Gulden Willem I 1829 B (Sch.282), 1829/1823 B overslag. Zeer fraai F 902 ½ Gulden Willem I 1829 B (Sch.282). Pracht + F 903 ½ Gulden Willem I 1829 B (Sch.282) overslag 1829/23 B. Pracht + F 904 1 Gulden Willem II 1847 (Sch.525). Pracht - F 905 ½ Gulden Willem III 1853 * (Sch.623 *), jaartalwijziging uit 184_ slechts 1711 stuks geslagen. Zeer goed/fraai 906 ½ Gulden Willem III 1862 (Sch.629). Pracht - 907 ½ Gulden Wilhelmina 1898 (Sch.830). Zeer fraai/fraai 908 ½ Gulden Wilhelmina 1898 (Sch.830). Zeer fraai + F 909 25 cent 1945P (Sch.1058) zeer fraai + F 910 20 gulden biljet 1926 Mev.57-1b ZF cat.€170 911 20 gulden biljet 1939 1x Mev.58-1 ZF cat.€35 912 ‘s-Hertogenbosch 750 jaar Zilveren gedenkmunt 1185-1935. Voorzijde Hertog Hendrik, achterzijde wapen van Den Bosch (Kreuk/Mev.oo1). Pracht F 913 10 Gulden Ned. Antillen 2001 Proef Philip de Goede 31,1 gr .925 incl. gouden inlay (0,62 gr) slecht 250 ex.!! 914 10 Gulden Ned. Antillen 2001 Proef Jan II de Goede 31,1 gr .925 incl. gouden inlay (0,62 gr) slechts 464 ex. 915 10 Gulden Ned. Antillen 2001 Proef Philips Vi 31,1 gr .925 incl. gouden inlay (0,62 gr) slechts 460 ex. 916 5 Mark Otto von Bayern 1908. Pracht - F 917 Rep. of China, Dollar (Yuan) Yuan Shihkai ZF (Y.329) en Engelse trade Dollar 1897 (KM.T5) 918 3½ Gulden/2 Thaler Freie Stadt Frankfurt 1846. Fraai + 919 Pruisen 5 Mark 1876 en 5 Mark 1913 (m.pl.) Zeer goed +/Zeer fraai - 920 Pruisen 5 Mark 1904, 3 Mark 1909 en 2 Mark 1907. Zeer fraai - tot pracht - 921 8 Reaalstuk 1806 Mexico. Fraai/zeer fraai 922 8 Reaalstuk 1808 Mexico. Fraai/zeer fraai 923 VOC hele en halve Duiten (9 stuks). Fraai/pracht 924 VOC hele en halve Duiten (8 stuks). Fraai/zeer fraai 925 Dubbele Wapenstuivers (7 stuks), diverse provincies. Fraai/pracht - 926 Provinciale Duiten (8 stuks) 1626/1788 o.a. Groningen en Ommelanden. Fraai /pracht + 927 Spanje 5 Peseta stukken 1871-1899 (6 stuks) en twee moderne stukken w.o. 2000 pts (1995) 928 Frankrijk 1855 2 Centimes (2 ex.) pracht tot vrijwel UNC 929 Engeland Shillingen (4x) resp. 1787, 1870 en 1887 (2x) pracht tot bijna UNC 930 Nederland 1ct. 7 stuks w.o. 1863, 1870 en 1902 pracht tot vrijwel UNC 931 Nederland 2½ ct. (9x) waarbij goede jaren pracht tot vrijwel UNC - 60 -
50 100 30 20 10 60 60 130 400 350 200 450 600 200 400 600 40 300 30 20 30 80 30 10 10 30 20 20 20 50 20 20 20 20 10 10 10 10 10 50 20 100 30 40
897 873
901
878
902
903 879
904
882
905
909
889 - 61 -
880
913
884
917
893 917
910
- 62 -
932 Dubbeltjes (8 stuks) w.o. 1849, 1881, 1882 en 1885 pracht tot bijna UNC 933 Wilhelmina albums deel I en II ½ ct. t/m zilveren rijksdaalder 1890-1948 ruime sortering zilveren munten (zilverprijs ca.€280) 934 Bankbiljetten 10 gld. (4x): Mev.44-1ZF, Mev.45-1, Mev.46-2ZF en Mev.47-1ZF cat.€365 935 Bankbiljetten 25 gld. (3x): Mev.81-1 Fr, Mev.82-1 Pr en Mev.83-1A ZF cat.€440 936 Bankbiljetten 10 gld. (3x): Mev.48-1AA Pr, Mev.48 1AA ZF en Mev.48-1b ZF cat.€115 937 Bankbiljetten 10 en 25 gld. (3x): Mev.42-2 ZF, Mev.43-1 Fr en Mev.78-1A ZF cat.€60 938 Bankbiljetten 25 gld. (4x): Mev.13-1b ZF, Mev.16-1b ZF, Mev.15 1A ZF en Mev.15-1b ZF cat.€114 939 Bankbiljetten 25 gld. (4x): Mev.15-1C ZF, Mev.15-1D ZF, Mev.15-1E ZF en Mev.15-1F ZF cat.€200 940 Bankbiljetten 10 gld. (4x): Mev.39-3A Fr, Mev.40-1A ZF, Mev.40-1B ZF en Mev.42-1 ZF cat.€137,50 941 Bankbiljetten 25 gld. (3x): Mev.74-1 ZF, Mev.76-2 ZF en Mev.78-1B ZF cat.€210 942 Bankbiljetten 100 gld. (3x): Mev.117-3 ZF, Mev.117-4 ZF en Mev.117-5 ZF cat.€88 943 Theresienstadt bankbiljetten 1, 2, 5, 10, 20, 50 en 100 Kronen 944 Ship’s money 1957 (6x) Kon. Rotterdamsche Lloyd NV 5, 10, 25ct. Fl.1,-, 2,50 en 10,- FDC 945 FDC Rijksmuntsets Nederland 1987 t/m 1998 (12 stuks) in mooi album NVMH cat.€187 946 Twee boekjes met Ned. munten oude verkoopprijs ca. 2000 gld. 947 Bankbiljetten 1 gld. (4x): Mev.04-1bZF, Mev.05 ZF, Mev.06-1cFZ en Mev.07-1bFr totale cat. €60 948 Bankbiljetten in Goud sinds de jaren 1950 21 zwaar vergulde bankbiljetten Uitgifteprijs €525,- (?) 949 Ned. Rijksmuntset FDC 1987 t/m 2002 (16 st.) NVMH cat.264,50 950 Doos met aandelen Ned. Indische Spoorweg Maatschappij waarvan veel met verklaring Rechtsherstel 1946 951 Doos met ca. 3½ kg munten vnl. centen 952 Doos met ca.3000 centen 953 Doos met ca. 2½ kg munten 954 Proofsets Nederland 1982-1995 (14 stuks) NVMH cat.waarde €315 955 Proofsets Nederland 1996-2001 (6 stuks) NVMH cat.waarde €255 Engeland en gebieden, Midden Oosten, Noord- en Zuid Amerika losse nummers F 956 Engeland S.G.2 cat. £300 pr.ex. F 957 Engeland S.G.159 met stempel ‘Potton’ cat. £140 pr.ex. F 958 Engeland S.G.180 cat. £200 pr.ex. (VF used) F 959 Engeland S.G.181 met stempel ‘Leadenhall’ cat £200 pr.ex. 960 Engeland S.G.193 cat. £185 pr.ex. (VF used) F 961 Engeland S.G.211 met rondstempel cat. £60 pr.ex. 962 Engeland booklets S.G.FD 3A en 4A ** cat. £500 pr.ex. (VF mint) F * 963 Engeland entire from French royalist in Blankenbourg Belgium (1798) with ‘unpaid penny post’ interesting F * 964 Engeland 1857 complete brief met S.G.72 (2x) cat. £600++ naar Peru (unusual destination) iets roest * 965 Engeland 1862 briefomslag met S.G.80 naar België cat. £225 pr.ex. F 966 British Central Africa S.G.27 met stempel ‘Port Herald’ cat. £50 pr.ex. F 967 Cameroon S.G.B10-B13 * cat. £800 F-VF (some small brown spots on gum) F 968 Ceylon S.G.366-367 * cat. £225 pr.ex. (very fine mint) F 969 Hong kong S.G.51 * cat. £475 pr.ex. (very fine mint) F 970 Ierland S.G.101 * cat. £300+ pr.ex. (very fine mint with var. in overprint) F 971 India S.G.85 in paar met “Railway...”stempel pr.ex. F 972 India S.G.85a “double impression”* cat. £1200 vr.pr.ex. (average brown discoulored part. gum and small thin) - 63 -
80 200 60 70 10 10 30 40 40 40 20 30 30 20 200 10 20 40 30 10 10 10 70 40
90 30 40 60 40 10 130 30 50 30 20 150 60 100 80 10 80
956
957
969
958
959
970
966
975
976
ex.968 972
973
971 974 967
ex.979
978 - 64 -
981
977
F 973 India SG.92a “double impression” * cat. £2500 vr.pr.ex. (average brown gum and creased) 150 F 974 India SG.192b * cat. £100 pr.ex. (fine slight brownish gum) 20 F 975 India SG.192C (*) cat. £250 pr.ex. (very fine no gum) 50 F 976 India SG.195 with part “1” missing cat. £2+ pr.ex. (very fine used) 10 F 977 India SG.197 in block of 4 with misperforation * fine mint with brown dried up gum 20 F 978 India Gandhi presentation booklet with SG.305-308 * (hinged) F-VF (folder with crease/stamps with paper adherence) 150 F 979 India SG.305-306 en 308 * cat. £250 pr.ex. (VF mint) 100 F * 980 India 1879 mixed franking Jammu en Kashmir on half Anna postal stationary (Holcombe cert. photocopy on request) 100 F 981 Rhodesië S.G.160a * cat. £275 pr.ex. (very fine mint) 60 F * 982 Singapore cover from Batavia (no cancel) via or to Singapore (early date 19 sep 1945) interesting item 30 KF * 983 Straits Settlements postal stationary 3 cents used in Sarawak Kuching 1890, some small faults but very attractive and rare item 1000 F 984 Zuid-Afrikaanse Republiek “Zegelregt” 5/- t/m £10 ** in paren pr.ex. 30 F 985 Zuid-Afrika SG.39 in paar cat. £300+ pr.ex. (VF used) 70 F 986 Libië Mi.1-13 * (cat.300 voor **) pr.ex. (very fine mint) 30 F 987 Libië Mi.14-23 ** cat.450 pr.ex. (very fine unm. mint) 100 F 988 Libië Mi.14-23 * (cat.450 voor **) pr.ex. (very fine mint) 50 F 989 Libië Mi.24-33 * (cat.130 voor **) pr.ex. (very fine mint) 10 * 990 USA brief met Scott nr.378 van Veracruz (Mexico) naar Nederland (1914) 30 Engeland en gebieden, Midden Oosten, Noord- en Zuid Amerika in enveloppen
F 991 Engeland klassiek 6 zegels met hoge cat. interessante koop * 992 Engeland 5 klassieke brieven met o.a. S.G.76 in paar cat.ca. £1700 overwegend pr.ex. 993 Engeland postfris op 18 kaartjes 994 Engeland 8 moderne postzegelboekjes F 995 Engelse koloniën betere zegels overwegend pr.ex. * 996 Engeland en gebieden div. poststukken w.o. Nieuw Zeeland 997 Engeland klassiek w.o. aardige zegels o.a. “Seahorse” met firma perforaties F 998 Engeland en koloniën betere waarden en series op 4 kaartjes * 999 Engeland Commonwealth div. brieven w.o. Hong Kong gebruikt in Canton (24x) F 1000 Bahrein 4 betere zegels ongebruikt cat.ca. £500 pr.ex. (VF lot) * 1001 Canada oudere poststukken ca.30 stuks w.o. betere 1002 Cyprus SG.173-202 cat. £165 pr.ex. 1003 Falkland klassiek op stockkaart w.o. watermerk variëteiten cat.ca. £600 (vlg. inzender) 1004 Jammu and Kashmir ca. 60 stamps and block of 4 (sold as is) 1005 Kenya, Uganda, Tanganyika Eliz.II eerste serie gebruikt en gros cat.ca. £360 1006 Engelse gebieden klassiek op stockcard alsmede enkele postwaardestukken, hoge cat. gemengde kwaliteit 1007 Hong Kong postzegelboekjes en velletjes Mi.cat.ca.275 1008 Transvaal collectie herdrukken in speciaal boekje F 1009 Egypte oud rondzendboekje met veel betere zegels F * 1010 Jordanie 1948-1950 2 brieven van de bezetting Jenin met port belast 1011 Palestina 25 zegels met overdrukken interessant 1012 Turkije betere blokken ** cat.410 pr.ex. Tijdens de veilingdagen kan electronisch betaald worden. Biedingen lager dan 80% van de taxatie worden niet geaccepteerd. - 65 -
100 150 10 30 100 50 20 150 90 100 50 30 100 10 20 20 30 20 150 30 20 40
ex.991
ex.1024
ex.1009
985
ex.995
ex.1031
ex.1025
ex.1046
ex.1038
ex.1053
ex.986
ex.1000
ex.984
ex.987
ex.988
- 66 -
ex.998
ex.989
* 1013 * 1014 1015 1016 1017 * 1018
USA oudere poststukken ca.40 stuks w.o. betere USA diverse brieven w.o. paquebot vanaf Smyrna (13x) Costa Rica klassiek op 4 kaarten Cuba Yv.127 op briefstukje met daarbij nog 2 zegels en brief uit 1927 Peru klassiek en gros op 13 insteekkaarten Zuid-Amerika diverse brieven w.o. R-Uruguay (33x)
F * 1019 Zuid-Amerika ca. 60 poststukken w.o. betere Engeland en gebieden, Midden Oosten, Noord- en Zuid Amerika in mappen 1020 Engeland klassiek in aantallen met zeer hoge cat. * 1021 Engeland penny red brieven (4x) naar Nederland 1850-1853 met betere grensstempels en tarieven 1022 Island of Man postfris op albumbladen 1023 Australië moderne lokaalpost jaren ‘70 F 1024 Barbados klassiek op stockbladen w.o. stempels F 1025 Bechuanaland div. op insteekkaarten w.o. specimen 1026 Basutoland div. op insteekkaarten w.o. betere series ** 1027 Borneo en Sarawak div. op insteekkaarten aardig F * 1028 British South Africa company complete fiscal item with a.o. £5 blue attractive litem * 1029 Britse Post in Tangier (ca.26 stuks) leuke koop 1030 Cook Islands postfris w.o. certificaat ‘Royal Phil. Society’ (2 ex.) F 1031 Indian States collection on album leaves (scans on request) 1032 Levant op albumblad en stockkaart India met beter materiaal 1033 Malaya vnl. ** met betere series Penang en Perak * 1034 Natal, Transvaal en Oranjerivier op stockblad met stempels en 2 brieven 1035 Oranje Vrijstaat en Transvaal (on)gebruikte collectie cat.ca. £2200 (£5 stamp not counted) 1036 Rhodesia div. **/gebruikt w.o. betere nrs. 1037 Straits Settlement en Malaya States op 2 stockbladen w.o. betere F 1038 Tristan da Cunha 1937-1984 mooie opgezette tentoonstellingscollectie met o.a. enkele poststukken 1039 Zimbabwe collectie ** op insteekbladen w.o. Motieven 1040 Jubilee 1935 almost complete hinged set cat.ca. £1000+ VF lot (230 stamps) 1041 Engeland en gebieden op 14 kaarten w.o. stempels 1042 Verzameling op albumbladen w.o. aardig Commonwealth, Nieuw Zeeland, Azië en Noord- en Zuid-Amerika Biedingen onder € 10 worden niet uitgevoerd. - 67 -
50 60 10 30 20 80
200 70 10 10 100 100 50 150 50 50 10 50 40 80 10 200 80 40 200 30 200 20 100
ex.1056
ex.1057
ex.1062
ex.1102
ex.1081
ex.1093
ex.1094
ex.1100 - 68 -
ex.1104
ex.1105
ex.1107
ex.1109
ex.1114 ex.1115
ex.1111
- 69 -
ex.1117
ex.1118
ex.1121
ex.1123
ex.1127
ex.1142
ex.1146
- 70 -
ex.1170
1043 1044 1045 F 1046 * 1047 1048 1049 * 1050
Engelse gebieden op 3 stockkaarten, rondzendboekjes en albumbladen w.o. Queensland en Sierra Leone Libanon 1930-1969 (on)gebruikte collectie op albumbladen Verenigde Arabische Emiraten Mi.161 ** in compleet vel van 50 cat.1250+ pr.ex. Brazilië klassiek op stockbladen w.o. stempels tevens 2 brieven met hoge cat. Mexico klassiek 3 vouwbrieven en 2 briefstukjes USA 1860-1900 gebruikte collectie Midden- en Zuid-Amerika w.o. Costa Rica, Nicaragua dienst, Chili, Peru en Venezuela aardige koop Zuid-Amerika div. brieven w.o. Chili, Brazilië, Venezuela nr.1, Uruguay klassiek en daarbij 2 zegels Condor Syndikaat
130 30 30 180 40 50 80 80
Engeland en gebieden, Midden Oosten, Noord- en Zuid Amerika in albums en stockboeken
1051 Engeland in album en op bladen waaronder klassiek met hoge cat. 1052 Engeland 1840-1998 gebruikte later postfrisse collectie in 2 Davo albums F 1053 Engeland klassiek in stockboek gespecialiseerd op stempel w.o. poststukken 1054 Engeland 1998-2007 vnl. postfrisse collectie in Davo album met cassette 1055 Engeland collectie “R” stempels en klassiek ongebruikt w.o. ** zeer hoge cat. (ca. £4000) F 1056 England SG.103 and 143 in numbers (ca.200 ex.) cat. £15.000+ not counting better plates F 1057 Engeland Red Pennies, 2d blue in aantallen en SG.94 (ca.230 x) cat. £ 20.000+prachtkoop 1058 Engeland 1840-1989 (on)gebruikte collectie in 2 Stanley Gibbons albums 1059 Engeland stempels in dik stockboek en album poststukken 1060 Engeland collectie in stockboek w.o. nominaal 1061 Engeland diversen v.a. klassiek met beter genoteerd materiaal en stempels in stockboek F 1062 Engeland Gibraltar Malta en Cyprus hoofdzakelijk postfris in insteekboek w.o. betere waarden 1063 Engeland vnl. gebruikt in 3 stockboeken 1064 Engeland klassiek geplaat materiaal in dik insteekboek 1065 Engeland 1841-1985 gebruikte collectie in album 1066 Engeland 1840-1985 gebruikte collectie in Davo album met zeer hoge cat. 1067 Engeland ‘Royal Mail’ speciale luxe jaargangen 1984 (nr.1) t/m 1990 (7x) 1068 Engeland in 2 stockboeken w.o. klassiek en postfris * 1069 Engeland ca. 85 poststukken in ordner F 1070 Engeland 1840-1986 vnl. gebruikte collectie in Victoria album w.o. 1d. black in mooie kwaliteit * 1071 Engeland diverse poststukken w.o. vóórfilatelie Ierland 1072 Engeland 1965-1993 grotendeels postfrisse collectie in Davo album w.o. nominaal 1073 Engeland 1840-1970 gebruikte resp. postfrisse collectie in Davo album * 1074 Engeland Pennypost div. poststukken 1812-1870 w.o. Wales, Schotland en Provincial post 1075 Engeland voorraad 1d 1858 gesorteerd op plaatnr. in 2 stockboeken 1076 Engeland Elizabeth in klein stockboekje, plus catalogus 1077 Engeland klassiek in stockboekje 1078 Engeland klassiek vnl. nummerstempels in stockboekje interessante koop * 1079 Engeland ca.80 moderne p.w.s. en iets divers 1080 Engeland ongebruikt resp. postfris in insteekboekje, tevens iets Gibraltar en Isle of Man F 1081 Engeland klassiek met hoge cat. (ca. £12.500) 1082 Kanaaleilanden, Man en Alderney in 4 Stanley Gibbons albums 1083 Guernsey postfris in album met hoge postprijs 1084 Kanaaleilanden postfrisse collectie in 2 Schaubek albums 1085 Australië 1913-2003 gebruikte collectie in Davo album 1086 Australië 1913-2006 vnl. gebruikte collectie in Davo album 1087 Indiase staten in stockboek w.o. beter klassiek (scans on request) 1088 Australië en gebieden, Nieuw Zeeland in blanco album met aardig materiaal - 71 -
50 80 280 50 150 300 450 300 90 130 100 60 30 150 20 350 40 80 80 200 30 80 70 60 130 25 30 100 20 15 400 100 40 50 50 50 250 100
1188
1204
1203 1202
ex.1190
ex.1191
ex.1192
1199
1205 ex.1193
1196 ex.1211
- 72 -
ex.1224
1216
ex.1197
1218
1220 1225
1221
1212
1222
ex.1214
1213
- 73 -
ex.1217
1219
ex.1226
1089 Australië 1913-1984 (on)gebruikte collectie in Leuchtturm album met o.a. Sydney-bridge 250 1090 Brits Honduras collectie in stockboek 150 1091 Brunei collectie in stockboek w.o. Blokken 50 1092 Canada in Davo album en stockboek w.o. betere zegels, tevens iets Newfoundland 100 F 1093 Falklands 1891-1998 (on)gebruikte resp. postfrisse collectie met betere zegels 500 F 1094 Falklands en gebieden 1860-1945 collectie in stockboek w.o. betere zegels 700 1095 Hongkong en Singapore in 2 albums en jaarset (1993) 40 1096 Ierland modern postfris in 2 stockboeken nominaal ca. € 700 100 1097 Ierland 1920-1976 (on)gebruikte collectie in Victoria album w.o. SG.17-23 150 1098 India roofstaten diverse nadrukken (400+) 20 1099 Australië modern postfris in dik insteekboek nominaal € 670 130 F 1100 India 1854-1976 vnl. gebruikte collectie in Victoria album met betere zegels 500 1101 India diversen in stockboek waarbij iets Pakistan 70 F 1102 Jamaïca 1860-1976 (on)gebruikte collectie in Victoria album w.o. stempels en kleuren interessante koop 250 1103 Malta modern postfris in dik insteekboek nominaal ca. € 420 60 F 1104 Mauritius, Sudan, Somaliland, Gambia, Sierra Leone etc. (on)gebruikte collectie in album met betere zegels) VF lot 800 F 1105 Nieuw Zeeland 1860-1990 gebruikte resp. postfrisse collectie in stockboek 100 1106 Nieuw Zeeland postfris in stockboek 40 F 1107 Nieuw Zeeland collectie/voorraad in stockboeken met hoge cat. 300 1108 New Guinea, Fiji, Australië and States (on)gebruikte collectie in album 200 F 1109 Palestina, Irak, Bahrein, , Bushire, Qatar etc. (on)gebruikte collectie in album 600 1110 Palestina (on)gebruikte voorraad met hoge cat. interessant 100 F 1111 Seychellen 1890-1961 vnl. ongebruikte collectie in Victoria album met hoge cat. 200 1112 Sierra Leone 1860-1990 (on)gebruikte resp. postfrisse collectie waarin zeer aardig Motief 150 1112a Singapore diversen in stockboek v.a. 1949 w.o. series 50 1113 Singapore, Bangkok, Strait Setllements en Ceylon (on)gebruikte collectie in album 150 F 1114 Trinidad, Brits Guyana, St.Helena, Ascension en Falkland Islands (on)gebruikte collectie in album w.o. betere series postfris (some better sets are NH) VF and desirable lot 1000 F 1115 Zanzibar, Levant, Marokko, Aden en Pakistan (on)gebruikte collectie in album (some better sets are NH) VF and desirable lot 600 1116 Zuid-Rhodesië, Zuid-Afrika, Basutoland, Brits Bechuanaland, Kaap, Swaziland etc. (on)gebruikte collectie waarin betere zegels 400 F 1117 Zuid West Afrika 1914-1984 (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in album w.o. betere series 250 F 1118 Engelse gebieden in dik insteekboek w.o. betere zegels 300 1119 Engeland en gebieden in stockboek w.o. Indiase staten 100 1120 Engeland en gebieden in stockboek w.o. betere zegels en specimen 100 F 1121 Engelse gebieden in stockboek w.o. betere series postfris 100 1122 Engeland en Australië in 4 stockboeken w.o. ‘’Redpennies” 30 F 1123 Engelse gebieden in 2 stockboekjes gespecialiseerd op stempels w.o. zuidelijk Afrika (ruim 500 stuks) interessant 130 1124 Engelse gebieden in insteekboekje w.o. betere zegels 50 1125 Engeland en gebieden in 4 stockboeken w.o. India en stempels met hoge cat. 100 1126 Engelse gebieden in dik stockboek gespecialiseerd op stempels leuke koop 60 F 1127 Engelse koloniën in 4 stockboeken w.o. aardig Australië 350 1128 Engelse koloniën op zwarte kaartjes 100 F 1129 Engelse koloniën diversen w.o. betere waarden in stockboek 280 * 1130 Engelse koloniën 32 poststukken 30 1131 Engeland en koloniën in 3 stockboeken w.o. betere ex. 100 1132 Engelse koloniën in 2 insteekboeken 30 1133 Victory 1945-1946 George VI in speciaal album vrijwel compleet zowel gebruikt als ongebruikt 60 - 74 -
ex.1229
ex.1232
ex.1245
ex.1241
1238
1230
1231
ex.1237 1235
1234
ex.1236
ex.1248
ex.1268
ex.1243
- 75 -
ex.1276
ex.1239
ex.1350
ex.1282
ex.1290
ex.1283
ex.1319
ex.1320
ex.1324
ex.1323 ex.1321
ex.1325 - 76 -
1134 Egypte 1866-1975 (on)gebruikte collectie in Victoria album w.o. stempels, betere zegels en plaatfouten 1135 Israël 1948-1990 ongebruikte resp. postfrisse collectie (zonder tab) in Schaubek album cat.ca.1100 1136 Israël en Zuid-Amerika literatuur 5 boekwerkjes w.o. Taxipost van Danescu 1137 Israël 1948-2008 grotendeels postfrisse collectie met full-tab in 3 Schaubek albums w.o. 980 ongebruikt, cat.ca.8800 * 1138 Israel FDC’s 1948-1986 in 3 Davo albums 1139 Midden-Oosten diversen ** in blokken van 4 in 2 insteekboeken 1140 Turkije, Egypte, etc. in 3 stockboeken vnl. ** 1141 Saudi-Arabië gebruikte collectie in Lindner album F 1142 Turkije 1863-1980 gebruikte collectie in 4 albums met betere zegels 1143 Turkije 1939-1950 postfrisse collectie w.o. Rode Halve Maan 1143a Yemen ** in 2 stockboeken w.o. blokken, ongetand. Interessant 1144 Cuba in stockboek vnl. ** w.o. kerstvelletjes 1145 Midden- en Zuid Amerika w.o. aardig klassiek in dik stockboek F 1146 Midden- en Zuid-Amerika in stockboek w.o. betere zegels en stempels 1147 Peru (on)gebruikte voorraad klassiek 1148 USA 1850-1948 vnl. gebruikte collectie in Schaubek album met aardig ‘back of the book’ * 1149 USA album met ca. 225 prentbriefkaarten en brieven w.o. betere interessant 1150 USA postfris in insteekboek 1151 USA in 2 insteekboeken w.o. postfris en iets klassiek 1152 USA klassiek in stockboek w.o. betere zegels, tevens enkele poststukken en Canada 1153 USA klassiek in insteekboekje w.o. betere zegels 1154 USA in Davo album en stockboek w.o. betere zegels 1155 USA ordner en stockboek waarbij aardig klassiek, brieven 1157 Zuid-Amerika diversen in stockboek en ordner w.o. aardig Peru en Uruguay Engeland en gebieden, Midden-Oosten, Noord- en Zuid Amerika in dozen 1158 Engeland 1856-1998 gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie in 3 Davo albums en een insteekboek 1159 Engeland Machin postfrisse collectie alsmede enkele poststukken in doos met 4 albums, 4 stockboeken en 4 doosjes cat.ca. £8000 (vlgs. inzender) hoog nominaal 1160 Engeland krat met 2 stockboeken, schoenendoos met poststukken w.o. vóórfilatelie, censuur, “fieldpost” en perfins, tevens 2 enveloppen interessant 1161 Engelse koloniën 7 albums/stockboeken 1162 Engelse gebieden doos met 5 dikke stockboeken w.o. betere zegels 1163 Engelse koloniën 9 albums/stockboeken w.o. Hong Kong 1164 Afrika collectie in 4 insteekboeken 1165 Zuid-Amerika in 8 stockboeken w.o. postfris met beter motief * 1166 Engeland doos met poststukken en maximumkaarten, tevens enkele poststukken Myanmar 1167 Nieuw Zeeland 1873-1992 grotendeels gebruikte collectie in 3 luxe Davo albums en 1 stockboek 1168 Engeland en Ierland gebruikte collectie in 3 Davo albums (cat. vlgs. inzender 8100) 1169 Australië doos met ca. 180 presentatieboekjes postfris leuke koop F 1170 Israël 1948-2008 ongebruikte resp. postfrisse collectie in 7 Davo albums 1171 Zuid-Afrika in 3 stockboeken met hoge cat. plus iets China 1172 Engeland modern en gros doos met 3 dikke stockboeken na 1971 ca. £1450 nominaal 1173 Engelse koloniën in 7 albums/stockboeken hoge cat. w.o. betere zegels 1174 Engeland en gebieden in 9 albums en insteekboeken w.o. klassiek engros 1175 Israël 1948-2010 grotendeels postfrisse collectie in 3 luxe Leuchtturm albums 1176 Engeland twee dozen in één met ca. 10.000 klein-formaat zegels (vnl. Machin) en 5000 groot-formaat zegels 1177 Engeland diverse stempels in zakjes, tevens enkele poststukken en literatuur 1178 Engelse koloniën los, stempels, albumbladen, postfris, van alles, leuke koop - 77 -
200 50 10 350 50 50 100 80 300 150 85 50 150 60 100 150 80 40 130 180 50 60 60 40
200 400 200 50 150 150 50 100 50 100 150 150 250 100 800 200 150 180 50 60 50
1179 USA doos met insteekboek, mappen en schoenendoos w.o. precancels en postfris 50 1180 Australië 1913-1993 grotendeels gebruikte collectie in 2 luxe Davo albums en stockboek tevens 2 jaarsets 180 1181 Zuid-Amerika diversen op kaartjes en brieven en in rondzendboekjes w.o. aardig Cuba 40 1182 Rondzendboekjes 46 stuks w.o. USA, Zuid-Amerika, Ryu Kyu, etc. restwaarde ca. €4000 (catalogus ca. €7500) 350 * 1183 Egypte diverse prentbriefkaarten (ruim 100 ex.) 30 * 1184 Zuid- en Noord Amerika ca.210 prentbriefkaarten 150 1185 Engeland 1d red, doosje met ca.1500 stuks 70 * 1186 Australië schoenendoos met ca. 180 poststuken w.o. betere 100 1187 Argentinië blok Mi.16 ** (1400 ex.) cat. €2240 40 Europa losse nummers F 1188 België OCB nr.50 in blok van 6 ** cat.250+ luxe ex. 40 * 1189 Ruanda-Urundi brief met OCB.92 van Mission Gatti (1939) naar Sacramento pr.ex. 10 F 1190 Faröer Mi.2-6 ** cat.800 pr.ex. (cert. Kaiser) 180 F 1191 Faröer Mi.2-6 cat.350 pr.ex. 50 F 1192 Groenland ** Mi.17-25 cat 900, Mi.20 en 21 met gomverkleuring, overigens pr.ex. 130 F 1193 Groenland Mi.17-25 ** cat.900 pr.ex. 180 F 1194 Bayern Mi.2 in paar cat.500 pr.ex. 40 F 1195 Duitsland Mi.block nr.2 ** cat.7000 vrijwel pr.ex. (“kleine Beanständigungen im Blockrand, Marken postfrisch”) 700 F 1196 Duitsland Frans Legioen Mi.block 1 ** cat.700 vrijwel pr.ex. (“kleine Fehler”) 50 F 1197 Bund Mi.123-138 */** cat.(2200) pr.ex. (w.o. postfris) 250 KF 1198 Duitsland Postzegelboekje Mi.8B ** cat.13500 pr.ex. (certificaat Tworek 2012) 2500 F 1199 Finland Mi.161 ** cat.180 pr.ex. 30 F 1200 Frankrijk Yv.3 * cat.500 pr.ex. (links kort) 10 KF 1201 Frankrijk Yv.48 in strip van vijf * cat.3000+ pr.ex. (gesigneerd Calves) 500 F 1202 Frankrijk Yv.130 in paar */** waarvan 1 ex. ongetand cat.200+ pr.ex. 30 F 1203 Frankrijk Yv.216 in blok van 4 ** cat.1100+ pr.ex. 150 F 1204 Frankrijk Yv.242A ** cat.1200 pr.ex. 200 F 1205 Frankrijk Yv.bloc nr.2 ** cat.3000 vrijwel pr.ex. (enkele vouwtjes) 250 1206 Frankrijk Yv.bloc nr.3 * cat.450 pr.ex. 50 1207 Frankrijk luchtpost Yv.29 ** cat.180 pr.ex. 10 F * 1208 Italië zakenbrief 6 feb 1582 Pistoia naar London mooi stuk uit het Corsini archief 40 F * 1209 Italië complete brief 1862 van Rome per Franse paquebot naar Arnhem beteffende zout en tabak 40 F * 1210 Italië R-brief met Sass.289-290, A21-24 “filatelistisch gebruikt 23-1-1940” 50 F 1211 Letland Mi.203 A en B ** cat.130 pr.ex. 20 F 1212 Liechtenstein Mi.51A cat.2200 pr.ex. (cert. Marxer stempel “Balzer a 2.11.25 “ echt) 300 F 1213 Liechtenstein Mi.99C (11½:10½) cat.2500 pr.ex. 250 F 1214 Liechtenstein Dienst Mi.1-8A, B en C (zonder 5B) cat.ca.3600 pr.ex. (nr.2C cat.2000 cert. Rupp) 300 * 1215 Liechtenstein brief met Oostenrijk Mi.141 gebruikt Vaduz 30 F 1216 Monaco Europa Mi.782-783 ** in bijzonder vel cat.1200 pr.ex. (cert. Diena) 130 F 1217 Noorwegen Yv. met stempel Noord Kaap cat.130 pr.ex. 20 F 1218 Oostenrijk Yv.430 ** cat.350 pr.ex. 80 F 1219 Oostenrijk Yv.430 cat.325 pr.ex. 70 F 1220 Oostenrijk Yv.430 ** cat.350 pr.ex. 80 F 1221 Oostenrijk Yv.1184 ** cat.1500 pr.ex. (“signiert”) 250 F 1222 Oostenrijk Yv.1184 cat.1350 pr.ex. 250 KF 1223 Oostenrijk WIPA blok in originele verpakking Yv.1 */** cat.3500 pr.ex. (sehr leichtes Falzspur am Rand, Briefmarken postfrisch) 500 F 1224 Oostenrijk Rennerblokken Yv.2-5 ** cat.2800 pr.ex. 600 F 1225 Oostenrijkse Levant Mi.61 cat.450+ pr.ex. met stempel Goreau 80 - 78 -
1208
1210
1228
1233
1242
1254
1250
1262 ex.1280 - 79 -
F 1226 Portugees Angola Mi.329-362 ** cat.600 pr.ex. F * 1227 Portugees San Tomé brief (1928) met Mi.118 (2 ex.), 244, 268 (2 ex.), 269 en toeslag Pompal Mi.3 van San Tomé naar Engeland, interessante meerkleuren frankering F * 1228 Portugese Timor cover from Dilly (1933) to Makasser F 1229 Rusland Mi.81 (links ongetand) * cat.250 pr.ex. F 1230 Rusland Mi.212A-214A * cat.210 pr.ex. F 1231 Rusland Mi.212A-214A cat.480 pr.ex. (op briefstukje) F 1232 Rusland Mi.5694-5697 in complete vellletjes van 8 ** cat.650 pr.ex. F * 1233 Rusland bezetting Vilnius 1941 R-brief naar Zwitserland schaars F 1234 Spanje Ed.90 cat.490 pr.ex. (very fine used) F 1235 Spanje Ed.271 * misperforatie pr.ex. F 1236 Spanje Ed.455-468 in blokken van 4 cat.620+ pr.ex. (very fine used) F 1237 Spanje Ed.836-837 ** cat.154 pr.ex. (very fine unm. mint) F 1238 Zwitserland Zu.166 (dubbeldruk Z1-09) ** cat.1150 SF pr.ex. F 1239 Zwitserland Zu.77A-79A ** cat.300 SF pr.ex. 1240 Zwitserland Mi.234 (2 in paar) cat. €180 pr.ex. F 1241 Zwitserland Dienst Zu.9-15 * cat.150 SF pr.ex. F * 1242 Zwitserland R-brief met NABA-blok pr.ex. Europa in enveloppen F 1243 België klassiek */** in mooie kwaliteit cat.ca.1950 prachtkoop 1244 België OCB nr.Tx1 halvering op briefstukjes 15 keer op stockkaart F 1245 België Feldpost op 15 stockkaarten tussen OCB E22 en E43 w.o. dubbele perforaties, interessant * 1246 België 1905 prentbriefkaarten met provinciale wapens * 1247 België en Duitsland div. poststukken w.o. klassiek F 1248 Bayern Dienst 44-61 gebruikt cat.850 met keur Infla 1249 Duitsland “C.G.H.S.” overdrukken op 4 kaarten F * 1250 Duitsland 3 betere brieven w.o. luchtpost 1922 * 1251 Duitsland diversen vnl. Feldpost 1e WO * 1252 Duitsland diverse brieven w.o. p.w.s. 1890 naar Japan (21x) 1253 Duitsland Franse vrijwilligers Oostfront ** cat.140 pr.ex. F * 1254 Duitse staten ca.20 poststukken w.o. betere o.a. van Württemberg naar Penang (1895) * 1255 Frankrijk bestellerstempels Napoleon Republiek 25C op brief etc. 1256 Franse koloniën diversen op insteekkaart hoog genoteerd materiaal w.o. vals 1257 Republique de Congo Yv. Lp.11 ** cat.680 pr.ex. 1258 Vietnam postzegelboekje (bl.6-10) ** cat.200 pr.ex. 1259 Hongarije Eerste Emissie tweede druk (23x) 1260 Groenland Paketmarken 6 stuks op insteekkaart 1261 Hongarije Mi.5, 6 en 17 ** cat.550 pr.ex. F * 1262 Italië div. brieven w.o. stempels (38x) 1263 Italië complete sheets of “Campione” issue (7 pieces) with high cat. * 1264 Italiaanse gebieden diverse poststukken w.o. Rodi, Karki en Egeo 1265 Lombardije en Venetië oudere emissies w.o. strippen van 3 1266 Napels zegels en brieven * 1267 Sardinië 10 poststukken en betere zegels interessant F 1268 Levant op 8 stockkaartjes met betere zegels w.o. Oostenrijks Kreta Mi.3B ** in blok van 4, tevens 2 poststukken hoge cat. * 1269 Liechtenstein 4 Zwitserse poststukken gebruikt jaren ‘30 * 1270 Litouwen diverse brieven en p.w.s. w.o. R-brieven (47x) 1271 Monaco Europa speciale velletjes ** cat.volgs.Mi.830 pr.ex. 1272 Oostenrijk klassiek op insteekkaart met aardige stempels en enkele briefkaarten w.o. geïllustreerd 1273 Oostenrijk 1850-1930 klein stockboekje met ongebruikt klassiek zeer hoge cat. * 1274 Portugal 7 complete letters from Liverpoool with “160” and “210” (1 ex.) - 80 -
100 100 50 50 40 80 100 40 60 20 80 30 100 40 30 20 150
200 10 80 10 40 150 10 30 40 60 10 60 30 40 30 40 40 50 30 30 50 50 40 40 40 100 40 100 60 30 150 70
ex.1285
ex.1285
ex.1288
ex.1293
ex.1465 ex.1538
ex.1528 - 81 -
1275 F 1276 * 1277 * 1278 * 1279 F * 1280 1281 F 1282 F 1283 * 1284 F * 1285 * 1286 * 1287 F * 1288 1289 F 1290 * 1291 * 1292 F * 1293
Portugal en koloniën diversen w.o. varieteiten Rusland diverse betere ongetande zegels met hoge cat. Rusland Zeppelinkaart Sieger nr.80 Fb cat.(12.500) pracht vervalsing Rusland diverse brieven en p.w.s. (91x) Spanje 12 poststukken w.o. Burgeroorlog Tsjechoslowakije 9 R-brieven Perlak lokaalpost 1919 schaars IJsland Mi.nrs.142-146 *, 147-149 * en 277 * op insteekkaartjes cat.830 Zwitserland betere zegels o.a. blokken van 4 cat.ca.2600 (vlg.Zumstein) Zwitserland klassieke hotelzegels vnl. ongebruikt (44 ex.) Zwitserland ca.30 met Port belaste stukken Zwitserland ca.30 poststukken w.o. betere Zwitserland 1927-1936 Pro Juventute op brief cat. Zumstein ca.1450 SF Zwitserland Zu.381-384 op R-brief met eerstedagstempel cat.250 SF pr.ex. Zwitserland zegels op labels schaars en leuk (ca.32 ex.) Zwitserland diversen in klein stockboekje w.o. klassiek Europese landen op 14 insteekkaarten met betere zegels en series w.o. Nederland cat.ca.7500 (vlg. inzender) Europa FDC’s w.o. Luxemburg 1956 en Andorra 1972 (3x) Poststukken Europse landen ca.35 w.o. betere Scandinavië ca.45 poststukken w.o. aardig Finland
Europa in mappen 1294 Albanië interessante samenstelling op insteekkaart, daarbij Rusland Spartakiade * 1295 België gedenkbladen w.o. Koekelberg 1938 ca. 17 stuks leuke koop 1296 België collectie puntstempels op oude emissies 1297 België 10 Orval blokken postfris OCB cat.ca.250 pr.ex. 1298 België luxe velletjes OCB nrs. LX27, 67 en 69 ** cat.257 pr.ex. 1299 België map met complete vellen en veldelen postfris met hoge cat. 1300 Denemarken diversen op albumbladen w.o. aardig Dienst 1301 Duitsland en gebieden op albumbladen 1302 Duitsland Reich postfrisse blokken cat.ca.870 overwegend pr.ex. 1303 Duitse koloniën (on)gebruikte collectie op Beherens bladen 1304 Saargebied (on)gebruikte collectie w.o. vervalsingen interessant 1305 Generaal Gouvernement en Böhmen 1939-1944 gebruikte collectie 1306 Duitsland geallieerde bezetting w.o. betere blokken Franse zone 1307 Duitse koloniën div. op insteekkaarten w.o. China en stempels daarbij perfins van div. landen
F * 1308 1309 1310 1311 1312 * 1313 * 1314
Finland 2 brieven uit de Zweedse periode 1769-1791 w.o. met veer voor expresse interessant Frans en Spaans Andorra postfris op insteekkaart cat.ca.900 Frankrijk Luchtpost Yv.29-47 ** cat.690 pr.ex. Frankrijk kleine collectie “Millésines” w.o. aardige ex. Frankrijk diverse zegels met reclame-aanhangsel, stempels en enkele brieven Frankrijk vanaf vóórfilatelie div. brieven 1779-1900 w.o. stempels en R-brief 1857 naar Engeland Frankrijk ca. 60 poststukken vnl. 50-er jaren - 82 -
40 100 10 20 20 100 100 150 50 30 60 100 10 40 30 250 50 50 50
50 30 50 20 30 80 60 30 80 200 100 50 50 40
60 80 80 20 30 70 30
ex.1564
ex.1540
ex.1571
ex.1571 ex.1571
ex.1577
ex.1588
ex.1773
ex.1588
ex.1685
- 83 -
1315 Franse gebieden w.o. Levant, bezetting Hongarije en Andorra 1316 Fiume collectie op albumbladen w.o. veldelen en poststukken, leuke koop * 1317 Hongarije kleine collectie w.o. aardige stukken 1318 Italië op 2 stockbladen w.o. betere nrs. cat. vlgs.inzender ca.1800 tevens Monaco Yv.6, 7 en 8 ongebruikt F 1319 Italië en Lombardije-Venetië op stockbladen w.o. betere stempels F 1320 Italiaanse koloniën div. op albumbladen w.o. Rodi Yv.23A -23K * mooie koop F 1321 Luxemburg klassiek gespecialiseerd op stempels alsmede brief uit 1810 interessant 1322 Monaco postfrisse vellen cat.ca.500 pr.ex. F 1323 Monaco betere zegels en blokken w.o. speciaal blok nr.6 (cat.1850) mooie koop F 1324 Oostenrijkse gebieden op albumbladen w.o. Feldpost, Bosnië en Levant aardige koop F 1325 Oostenrijk 1920-1940 (on)gebruikte collectie op albumbladen vnl. betere series cat.Yv.ca.2200+ 1326 Portugal klassiek w.o. stempels alsmede iets Angola en Azoren 1327 Portugal, Nederland etc. klassiek op albumbladen * 1328 Rusland Touva 4 grootformaat brieven jaren ‘30 goed Motief schaars 1329 Rusland 1920-1940 gebruikte collectie w.o. betere ex. F 1330 Spanje Burgeroorlog 45 blokken op albumbladen en stockblad w.o. betere 1331 Spaanse koloniën op insteekkaarten vnl. Fernando Poo en Puerto Rico gebruikt * 1332 Oostenrijk 54 prentbriefkaarten ca.1910 alles met hotelstempel 1333 Tsjechoslowakije 1918-1920 postfrisse veldelen 1334 Vaticaan 1929-1960 vnl. postfrisse verzameling op albumbladen 1335 Europa op albumbladen w.o. aardig Oostenrijk, België, Rusland en Levant 1336 Zwitserland 1913-1972 Pro Juventute gebruikt vrijwel compleet cat. vlgs. Zumstein ca.1700 SF 1337 Zwitserland klassiek op stockbladen gespecialiseerd op stempels w.o. poststukken alsmede 2 vóórfil. brieven interessant
60 20 20 60 30 120 300 10 180 200 200 50 40 30 50 50 40 50 10 40 150 100 130
Europa in albums en insteekboeken 1338 Aland 1984-2003 postfris in insteekboek tevens postfris IJsland, Zweden en Malta 80 1339 Albanië 1953-1973 gebruikte collectie in klemband 150 F 1339a Albanië 1913-1960 waarin goede eerste emissies o.a. Mi.1, A6, 15 en 16 veel met betrouwbare keur (o.a. dr. Rommerskirchen) 800 1340 Andorra postfrisse collectie in insteekboek 15 1341 Baltische Staten 1981-1941 vnl. postfrisse collectie in Leuchtturm album 100 1342 België 1952-2000 grotendeels postfrisse collectie in 2 Davo albums w.o. plakwaarde, betere zegels en blokken 300 1343 België 1980-2010 postfrisse collectie in 2 Davo’s hoog nominaal 200 1344 België klassiek met stempels, poststukken etc 100 1345 België 4 stockboeken met vervalsingen (ca.1800 ex.) w.o. enkele fotokopieën, maar ook veel Orval-series interessant 150 1346 België in album en stockboek w.o. klassiek in aantallen 50 1347 België en Luxemburg in insteekboek grotendeels postfris cat.ca.1600 (volgens inzender) 50 F 1348 België 1849-1949 (on)gebruikte collectie in Leuchtturm album w.o. betere series 250 1349 België 1865-1979 ongebruikte, gebruikte resp. postfrisse collectie in Davo album w.o. Spoorwegen 80 F 1349a Belgisch Congo en Ruanda 1886-1960 ongebruikte, gebruikte resp. postfrisse collectie in luxe Davo album w.o. OCB nrs. CP1 (met cert.), 11 (met cert.), Blok 3-10 (cat. € 800), Blok 3A-10A (cat. € 1700) en Ruanda Blok 1A-4A (cat.. € 675) prachtkoop 1200 F 1350 Bosnië 1879-1918 collectie in album en insteekboek w.o. tandinvariëteiten en fiscaal 50 F 1351 Bulgarije 1879-1987 (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in 3 albums en ringband 200 Tijdens de veilingdagen kan electronisch betaald worden. - 84 -
ex.1368
ex.1351 ex.1349a ex.1363
ex.1348
ex.1330
ex.1389
- 85 -
ex.1364
1352 Denemarken stempelcollectie w.o. ca.400 sterstempels en enkele brieven 1353 Denemarken postzegelboekjes postfrisse collectie in ringband ca.120 stuks 1354 Duitsland in 2 insteekboeken w.o. postfris in blokken van 4 en stempelcollectie 1355 Duitse Rijk 3 stockboeken met ca. 9000 zegels w.o. ca. 2000 Germania interessant 1356 Duitsland stockboek met Adelaars (ca.1000 stuks) interessant 1357 Bund collectie in Leuchtturm 1949-1979 met beter materiaal uit beginperiode en later ** 1358 Bund complete vellen ** w.o. plaatfouten (oude postprijs ca. 1500 DM) 1359 Duitsland en Zwitserland in 4 stockboeken 1360 Duitse Rijk 1872-1945 (on)gebruikte collectie in stockboek met hoge cat. 1361 Reich 1872-1923 gebruikte collectie in Davo-album cat.ca. €7100 (volgens inzender) veel zegels met keur 1361a Bund 1949-1971 grotendeels postfrisse en gebruikte collectie in Lindner album nagenoeg compleet daarbij stockboekje modern 1362 Noordduits Postbezirk stockboek met stempelcollectie ca. 600 ex. interessant F 1363 Duitsland stmepels w.o. Duitse Staten ca. 550 stuks interessant F 1364 Duitsland oude staten en Reich in dik stockboek gespecialiseerd op stempels w.o. poststukken interessant 1365 Duitsland insteekboeken w.o. oude staten 1366 DDR postfris en gebruikt in 2 albums (zeer hoge cat.) 1367 Duitsland Reich 1920-1945 postfris in stockboek, hoge cat. F 1368 Duitsland 1870-1930 gebruikt in Polen/Silezië bijzondere koop 1369 Duitse Staten, koloniën en gebieden vnl. gebruikte collectie in stockboek met zeer hoge cat. 1370 Duitsland 2000-2010 postfrisse collectie in Davo hoog nominaal 1371 Duitsland 1872-1999 ongebruikte, gebruikte resp. postfrisse collectie in 2 Davo albums 1372 Duitsland Reich stockboek met combinaties uit boekjes (ca.200) 1373 DDR in stockboek w.o. blokken 1374 Duitsland plaatfouten in 2 insteekboeken 1375 Duitsland Reich insteekboekje met Bahnhof stempels (ca. 400) 1376 vervallen 1376a Denemarken perfins in stockboek (ca. 700 stuks) tevens iets Nederland en Engeland 1377 Denemarken klassiek w.o. ringnummer stempels alsmede iets IJsland in insteekboekje 1378 Denemarken 1994-2008 postfrisse collectie in luxe Davo album F 1379 Estland, Letland en Lithouwen collectie in insteekboek hoge cat. 1380 Faröer 1975-2002 postfrisse collectie in Davo album 1381 Finland modern postfris in 2 insteekboeken nominaal ca. €820 1382 Finland 1870-1996 (on)gebruikte collectie in 2 Leuchtturm albums 1383 Fiume ongebruikt in stockboek w.o. eerste uitgaven 1384 Frankrijk collectie 1975-2000 vnl. gebruikt in 3 Safe dual albums 1385 Frankrijk en gebieden stockboek w.o. klassiek met puntstempels 1386 Frankrijk collectie in Victoria album 1853-1980 w.o. dubbel 1387 Frankrijk 1849-1974 (on)gebruikte collectie in Noltsch album mooie kwaliteit vaak dubbel verzameld 1388 Franse koloniën postfris w.o. Motief F 1389 Frankrijk ‘Empire’ Napoleon in aantallen (ca. 100x) met stempels en hoge cat. 1390 Frankrijk collectie 1960-1982 ** in stockboek 1391 Frankrijk collectie 1850-1945 in Davo album met beter materiaal 1392 Franse koloniën in 4 goedgevulde stockboeken F 1393 Frankrijk in dik insteekboek w.o. betere zegels en series cat ca. € 22.000 (vlg. inzender), gemengde kwaliteit * 1394 Franse koloniën ca. 80 poststukken Tijdens de veilingdagen kan eenvoudig en gratis worden geparkeerd voor brasserie Woudestein. - 86 -
40 100 50 50 100 60 30 10 200 300 400 80 130 100 30 50 150 50 300 130 100 100 40 60 20 30 60 80 300 80 120 100 40 100 100 70 90 30 100 80 150 20 500 40
ex.1339a
ex.1393
ex.1403
ex.1379
ex.1413
- 87 -
ex.1422
ex.1453
ex.1446
ex.1452
ex.1430
ex.1420
ex.1440 - 88 -
1395 Frankrijk klassiek gespecialiseerd op stempels w.o. poststukken alsmede iets Monaco, interessant * 1396 Frankrijk 1871-1876 ordner met 71 brieven emissie Ceres “dentelee” leuke koop 1397 Frankrijk en gebieden in winkelvoorraadboek 1398 Frankrijk 1958-1998 postfrisse collectie (vaak dubbel verzameld) in 3 Davo albums nominaal ca. 8000 FF 1399 Frankrijk postfrisse collectie 2000-2006 album nominaal incl FF ca. € 550 1400 Frankrijk 1849-1960 (on)gebruikte collectie in Davo met veel betere zegels 1401 Faröer 1875-2003 postfris in insteekboek 1402 Frankrijk 1964-1992 postfrisse voorraad cat.ca.2000 in 3 stockboeken 1402a Frankrijk in 3 albums/insteekboeken F 1403 Franse koloniën in China vnl. ongebruikte collectie in stockboek cat.ca.7000 1404 Frankrijk en Engeland postfris in insteekboek w.o. Rode Kruis boekjes cat.ca.1100 1405 Griekenland diversen in 2 stockboeken w.o. Hermes koppen in aantallen 1406 Groenland 1938-2002 in dik insteekboek, tevens serie Thule 1407 Hongarije 1945-1965 (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in 2 albums waarin betere blokken en series 1408 Hongarije 1968-2008 grotendeels postfrisse collectie in 2 Davo albums 1409 Italië diversen in stockboek w.o. aardig materiaal en poststukken 1410 Joegoslavië in insteekboek cat ca. € 870 (vlg. inzender) 1411 Joegoslavië postfris in 2 stockboeken 1412 Joegoslavië 1918-1986 gebruikte collectie in 2 albums F 1413 Kerkestaat 1852-1870 prachtig opgezet en beschreven op blanco bladen in klemband 1414 Letland collectie 1918-1940 gebruikt /* w.o. beter nrs. 1415 Liechtenstein postfrisse velletjes en jaargangen Mi.cat.ca.1750 in 2 mapjes pr.ex. 1416 Liechtenstein ongebruikt resp. postfris in stockboek cat ca. € 6900 (vlg. inzender) 1417 Luxemburg en Zweden vnl. klassiek in 2 stockboekjes 1418 Luxemburg 3 albums met postfris en gebruikt 1419 Memel en Klaipeda (on)gebruikte collectie in stockboek F 1420 Montenegro, Servië en Kroatië collectie in 3 albums en stockboek met variëteiten, interessant 1421 Noorwegen 1988-1994 gebruikte collectie in Davo album F 1422 Oostenrijk klassiek in stockboek gespecialiseerd op stempel w.o. poststukken, tevens Hongarije, Griekenland, Roemenië en iets Turkije 1423 Oostenrijk 1948-1970 ongebruikte, gebruikte resp. postfrisse collectie w.o. plaatfouten 1424 Oostenrijk 1850-1920 (on)gebruikte gespecialiseerde collectie met stempels, plaatfouten etc. Leuke koop 1425 Oostenrijk 1850-1935 ongebruikte, gebruikte resp. postfrisse collectie in Davo album w.o. betere zegels en series 1426 Polen 1960-1979 gebruikte collectie in 2 Davo albums * 1427 Polen 29 vnl. vóórfilatelistische brieven 1428 Polen 1960-1987 gebruikte collectie in Davo album 1429 Polen Port 1918-1920 collectie w.o. 4 poststukken interessant F 1430 Polen 1918-1960 gebruikte colelctie met betere zegels (o.a. overdrukken), blokken, gebieden en bijzondere veldpost in 2 albums prachtkoop 1431 Polen postfrisse collectie met betere blokken 1432 Portugal diversen in stockboek met beter klassiek 1433 Portugal 1856-1972 ongebruikte/gebruikte collectie in album en stockboek w.o. beter Provisorio 1893 1434 Portugese koloniën diversen in Excelsior album en stockboek w.o. Port.India en de Azoren 1435 Roemenië, Hongarije, Italië in 3 stockboeken w.o. klassiek Fiume 1436 Roemenië 1906-1950 postfrisse collectie in Davo album w.o.”Kleinbogen” 1437 Rusland klassiek in stockboekje 1438 Russische gebieden vnl. postfrisse collectie met o.a. Wenden, 5 poststukken en Levant zeer interessante koop - 89 -
100 100 90 400 200 400 80 100 100 500 40 100 200 200 80 100 40 50 200 200 100 40 180 30 50 100 130 10 80 100 250 150 60 50 20 80 600 50 100 150 150 100 200 50 500
ex.1521
ex.1464
ex.1468
ex.1495
ex.1523
ex.1527
ex.1459 - 90 -
1439 F 1440 1441 1442 1443 * 1444 1445 F 1446 1447 1448 1449 1450 1451 F 1452 F 1453 * 1454 1455 1456 1457 1458 F 1459 1460 1461 1462 1463 F 1464 F * 1465 1466 1467 F 1468 1469
Rusland 2004-2008 postfrisse collectie in luxe Davo Rusland 1857-1959 mooie gebruikte collectie in Kabe album met betere zegels o.a. nr.1 (2x) Rusland 1864-1975 grotendeels gebruikte collectie in 2 Kabe’s met hoge cat. Scandinavië, Estland, Rusland, Polen en Tsjechoslowakije in dik stockboek gespecialiseerd op stempels w.o. poststukken Leuk Scandinavië, Zwitserland in 3 stockboeken met aardig Denemarken, Noorwegen en daarbij album Nieuw Zeeland vanaf klassiek Servië 37 p.w.s. w.o. dubbele kaarten Slowakije (Slovensko) 1939-1944 gebruikte en postfrisse collectie in Leuchtturm album Spanje 1850-1940 w.o. betere zegels en bijzondere stempels, interessant Spanje en Portugal in 4 stockboeken Tsjechoslowakije in oud Schaubek album, aardige uitzoekpartij Tsjechoslowakije 1919-1938 mooi opgezette collectie w.o. betere overdrukken (zonder garantie) Tsjechoslowakije 1918-1950 postfrisse collectie in Kabe-album Tsjechoslowakije 5 insteekboeken, catalogus en een brief Engeland Ukraine en West-Ukraine collectie overdrukken interessante koop Vaticaan 1852-2008 gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie in 2 Schaubek albums cat.ca.6800 (vlgs. inzender) w.o. 2800 met plakker Vaticaan FDC’s ca. 150 verschillende ex. IJsland modern postfris in 2 insteekboeken nominaal ca. € 900 Zweden stockboek met vnl. gebruikt cat.ca.3000 Zweden 1911-1980 hoofdzakelijk postfrisse collectie in Davo album Zwitserland twee luxe Leuchtturm albums met resp. modern ** en gebruikte collectie Zwitserland 1850-2003 ongebruikte, gebruikte resp. postfrisse collectie in 2 Kabe albums w.o. betere zegels en poststukken met hoge cat. Zwitserland gebruikte stock in 2 insteekboeken Zwitserland in 2 insteekboeken w.o. klassiek en postfris Zwitserland 1854-1996 hoofdzakelijk gebruikte collectie in Davo album Zwitserland 2 stockboeken met gebruikte voorraad hoge cat. Zwitserland 1938-1990 gebruikte, ongebruikte resp. postfrisse collectie in 3 albums w.o. betere zegels en series cat.ca. 5600 (volgens inzender) Zwitserland soldatenzegels op stuk (ca.59 stuks) Zwitserland postfris in insteekboek cat.ca.800 Zwitserland klassiek gebruikt in stockboekje Zwitserland stempels op vnl. Staande Helvetia en Cijfer (ca.1000 stuks) prachtkoop Europa in 3 Schaubek albums
Europa in dozen 1470 Rusland collectie in 7 vnl. dikke insteeklboeken met hoge cat. (ca.€ 5000) 1471 Duitsland bezettingsgebieden doos met 9 insteekboeken incl. Saar en Danzig 1472 Polen collectie in 4 dikke stockboeken 1473 Hongarije collectie in 4 insteekboeken 1474 Duitsland engros verhuisdoos met 11 dikke stockboeken 1475 Duitsland in 3 grote winkelboeken plus insteekboek diversen 1476 Bulgarije collectie in 3 stockboeken 1477 Franse koloniën in 4 stockboeken 1478 Albanië grote map met veldelen van Mi.191, 193-195 en 197-198, hoge cat. interessant 1479 Roemenië collectie in 5 stockboeken * 1480 Frankrijk maximumkaarten 60 en 70-er jaren ca.160 stuks, interessant 1481 Reich doos met 10 stockboeken 1482 Bulgarije 3 stockboeken met voorraad w.o. klassiek met hoge cat. * 1483 Frankrijk documenten van het “Musée de la poste” ca. 400 stuks leuk - 91 -
60 800 200 100 40 40 50 400 20 30 100 150 30 100 300 10 130 70 80 100 350 30 100 60 30 350 40 40 50 150 40
200 60 50 50 80 50 50 50 150 50 20 60 300 30
1484 Franse koloniën in 3 stockboeken en iets China 1485 Bananendoos met album, 3 insteekboeken, 2 insteekboekjes, 2 schoenendozen en een kistje Europese landen, alsmede stockboek USA 1486 Duitsland vnl. Reich in 12 stockboeken, albums en vellenmap 1487 Duitsland krat met album en 7 dikke insteekboeken w.o. postfris * 1488 Zwitserland doos met ca. 500 poststukken w.o. R-brieven, waardestukken en Luchtpost 1489 Verenigd Europa vnl. postfrisse collectie in 14 albums/stockboekjes met zeer hoge cat., tevens FDC’s in 2 albums w.o. Luxemburg 1956 (2 ex.), leuke koop 1490 Zwitserland postfris en gebruikt in 6 albums w.o. modern 1491 Oostenrijk stempelvoorraad in 2 dikke en 4 kleine stockboeken, aardige koop 1492 Zwitserland doos met postfris modern veel in blokken van 4 i, albums, zakjes etc. 1493 Hongarije diverse collecties op albumbladen en in 3 stockboeken, hoge cat. 1494 Doos met 12 mappen Europese landen met poststukken en briefstukjes, interessant F 1495 Doos met 29 oude rondzendboekjes en 3 kleine stockboekjes met prachtig klassiek w.o. 3 ex. kroningsgulden * 1496 Poststukken w.o. klassiek Oostenrijk, Portugal, p.w.s., Luxemburg * 1497 Frankrijk poststukken vanaf jaren ‘60 met reclame 1498 Klein doosje met klassiek w.o. stempels Spanje 1499 Zwitserland doos met jaargangen (waarin blokken van 4) 1500 Portugal doos met postfris materiaal op insteekkaartjes en zakjes alsmede 9 jaarsets * 1501 Verenigd Europa FDC’s w.o. velletjes 1502 Zwitserland 14 jaargangen tussen 1986-1992 (enkele ex. dubbel) * 1503 Baltische staten diverse brieven en kaarten w.o. gefrankeerde kaarten 1504 Spanje postfrisse voorraad 80-er jaren (estimation basse valeur postale pts 150/ 160.000) * 1505 Duitsland diverse brieven in doosje w.o. België (200 stuks) 1506 België Orval-reeksen Tweede Wereldoorlog in oorspronkelijke verpakking, postfris etc. 1507 Verenigd Europa mooi opgezette collectie op albumbladen zeer hoge cat. * 1508 Tsjechoslowakije mooie gespecialiseerde collectie in 5 albums tevens wat literatuur * 1509 Duitsland ca.200 poststukken in 5 albums * 1510 Duitse Rijk en iets divers ca.250 poststukken w.o. veldpost * 1511 Letland diverse poststukken w.o. treinstempels (ca.120 ex.) leuke koop * 1512 Duitsland infla brieven in doosje (100+) 1513 Oost Europa diversen in 7 rondzendboekjes w.o. Rusland, Baltic en Bulgarije * 1514 Letland diverse poststukken van oud tot modern * 1515 Zwitserland doosje brieven w.o. aardige frankeringen 1516 Bund en Berlin ca.120 postfrisse vellen, hoge cat. 1517 België doos met 2 stockboeken, 2 stockboekjes en kistje w.o. betere zegels en plakwaarde leuke koop 1518 Letland collectie vanaf 1919 in 8 stockboeken en albums, deels gespecialiseerd. Aardige koop * 1519 Oost-Europa diverse poststukken w.o. oud (ca.265 ex.) 1520 Italië voorraad gebruikt en postfris in 17 insteekboeken en map F 1521 Tsjechoslowakije (on)gebruikte collectie in 5 insteekboeken w.o. betere overdrukken (zonder garantie) 1522 Rusland doos met 3 mappen, 2 stockboeken, 1 insteekboekje en rondzendboekjes Diversen in enveloppen F 1523 Diversen w.o. interessante vervalsing Toscane * 1524 Censuur brieven w.o. ‘returned to sender’ (13x) * 1525 Veldpost 45 moderne stukken 1526 Diversen op kaartjes F 1527 Diverse klassiek met hoge cat. in verschillende kwaliteit F * 1528 Diverse vnl. betere luchtpoststukken (19 stuks) - 92 -
50 180 70 80 150 400 400 200 500 200 60 500 60 40 20 650 60 40 150 50 200 75 30 50 80 50 50 100 70 50 40 80 50 130 200 75 100 100 50
70 50 10 10 200 80
F * 1529 Diverse poststukken w.o. betere ex. (70 stuks) 60 * 1530 Luchtpost ca. 70 stuks w.o. betere ex. 40 1531 Perfins op insteekkaarten 6 poststukken en 1 Infla brief 20 1532 Cinderella Franse anti-tuberculose zegels w.o. schaarse boekjes 40 * 1533 Diverse censuur w.o. Palestina 50 1534 Olympische spelen 4 vignetten Stockholm 1912 (3x) en Lake Placid (1x) 20 * 1535 Diverse poststukken (17x) w.o. betere ex. 50 * 1536 Diverse poststukken (20 stuks) w.o. KLM IJsland 1947 (?), destinatie Chili 1894 etc. 30 F 1537 Betere luchtpost zegels Andorra, Spanje en Hongarije 100 F * 1538 Betere poststukken (10x) w.o. Italiaanse hotelbrieven, beter Zwitserland en Duitsland mooie koop 100 1539 Diverse betere zegels w.o. goed DDR hoge cat. 100 Diversen in albums en stockboeken F * 1540 Diverse brieven w.o. Engeland, “bisects” Zuid-Amerika en port Ned. Indië 100 1541 Maldiven collectie in stockboek vnl. ** met aardig Motief 70 1542 Somalië diversen in 2 stockboeken w.o. leuk motief 60 1543 Olympische Spelen modern in één album en 2 ringbanden 40 1544 Senegal en Niger in stockboek vnl. ** 50 1545 Wereldcollectie in Schaubek album 80 * 1546 Diverse poststukken 1940-1945 (ca. 48 stuks) w.o. betere ex. 60 1547 Diversen in 4 albums w.o. FDC’s, klassiek Zuid-Amerika en Portugal 50 1548 Diversen in 2 stockboeken waarbij veel Noord- en Zuid-Amerika, blokken 50 * 1549 Jaar van het Kind 1979 ruim 275 FDC’s in 3 albums 70 1550 Wereldcollectie (buiten Europa) 1850-1934 in oud Kabe album 200 1551 Afrika diversen in album w.o. Belgisch Congo, Mauritius etc. 50 1552 Verenigde Naties ** w.o. blok 1 in aantallen 50 1553 Fiscaal in 2 stockboeken 30 1554 Schepen motief in 2 dikke stockboeken grotendeels postfris 40 1555 Europa collectie in album en klemband w.o. oud 70 1556 Twee insteekboeken en FDC album met divers materiaal w.o. Zuid- en Noord-amerika 10 * 1557 Turkije diverse pakketkaarten/pakketdelen met interessante stempels (80 stuks) 100 1558 Motief in 2 albums vnl. postfris 40 1559 Literatuur: Airmail handboeken/catalogi (3 stuks) w.o. ‘Davies’ 10 1560 Perfins Wereld en ‘Cour de Justice’ in 2 stockboeken 10 - 93 -
ex.1586
ex.1537
ex.1594
ex.1587
ex.1788
ex.1801
ex.1817 - 94 -
1561 USA gebruikt en op bladen en Ver. Europa in 2 stockboeken 1562 Japan ca.500 telefoonkaarten in 2 albums w.o. motief 1563 Thema Vogels in stockboek F * 1564 Diverse vnl. Lp-brieven Frankrijk 1940-1945 w.o. bijzondere verbindingen en routes (ca. 90 stuks) prachtkoop 1565 Wereldalbum vol met zegels ca. 10.000 stuks 1566 Indonesië ongebruikt, Nederland FDC’s en VN ** in 3 albums 1567 Marc Chagall ca. 60 blokken/series in stockboek (verzendprijs 1994 DM 495) 1568 Vignetten vnl. Landschap (ca. 260 stuks) 1569 Wereldcollectie in oud Schaubek album * 1570 Div. brieven w.o. ‘gezuiverd’ 1832, klassiek Engeland en schaarse brief met transit “Barriere par Weissenbourg” F * 1571 Album met betere poststukken (34 stuks) interessante koop 1572 Verenigd Europa gebruikte stock met zeer hoge cat. 1573 Thailand en Ethiopië in 2 stockboeken F 1574 Big stockboek packed with hundreds of better stamps low estimate 1575 Wereldcollectie in 3 ordners 1576 Motief Schelpen collectie postfris in stockboek F * 1577 Censuur ca. 43 poststukken w.o. beter en interessant materiaal 1578 Moens album uit 1878 met restantzegels Wereld 1579 Zeppelin motiefcollectie in 2 albums w.o. brieven, velletjes * 1580 Div. brieven w.o. Rode Kruis, verbroken verbindingen en post naar Ned. Indië 1581 Verenigd Europa voorraad in 3 stockboeken * 1582 Twee albums met FDC’s w.o. met telefoonkaarten 1583 Antartica en Noordpool prachtige vnl. postfrisse collectie in dik stockboek 1584 Diverse landen in 4 insteekboeken w.o. Turkije en postfris België 1585 Motief schepen in 2 insteekboeken F 1586 Falsificaties in stockboek met ca. 320 ex. w.o zeldzame brieven, prachtig gerepareerde echte zegels etc, interessante koop F 1587 Klassiek stockboek met vele betere regels w.o. vals, nadrukken etc desondanks zeer interessante koop F * 1588 Album met ca. 160 poststukken met veel betere stukken 1589 Oud Schaubek album w.o. Nederland 1590 Hongarije voorraad v.a. klassiek in stockboek 1591 Hongarije in 2 stockboeken w.o. veel series en blokken ** 1592 Stockboek met ca.900 firmaperforaties vnl. Duitsland en Frankrijk 1593 Wereldcollectie in oud Schaubek album (1925) aardig gevuld. Bekijken! Diversen in dozen 1594 Nalatenschap in 2 verhuisdozen met 22 albums en stockboeken w.o. Nederland 1852-2004, Engelse koloniën en Duitsland en gebieden 1595 Verhuisdoos met 11 dikke stockboeken Europese landen 1596 Verhuisdoos met stockboeken w.o. 2 met eenvoudig China 1597 Verhuisdoos met stockboeken en bladen 1598 Verhuisdoos met stockboeken/albums na te zien 1599 Doos met album, 11 stockboeken, 4 insteekboekjes en jaarset Duitsland 1600 Doos met 17 albums/stockboeken w.o. postfris 1601 Verhuisdoos met 12 albums/stockboeken w.o. betere ex. leuke koop 1602 Doos met 13 albums/stockboeken w.o. Suriname, modern Nederland **, Motief etc. 1603 Verhuisdoos met Engeland en Nederland in 16 albums en stockboeken, hoge cat. 1604 Verhuisdoos met o.a. Engeland FDC’s hoge waarde, iets postfris Indonesië 1605 Doos met 25 vnl. kleinere stockboeken en 1 cassette w.o. beter postfris Israël, USA en Zwitserland en Aruba. 1606 Diversen w.o. rondzendboekjes, speciale catalogus NVPH in nieuwstaat etc. 1607 Verhuisdoos met 10 albums en 1 stockboek w.o. munten en Suriname - 95 -
10 10 10 150 50 50 30 40 40 130 100 50 60 700 100 50 50 100 30 100 75 10 300 40 80 500 200 300 50 50 70 40 300
1000 60 50 40 50 50 150 50 100 100 50 150 50 50
1608 Doos met afgeweekt gootformaat Finland en 4 stockboeken * 1609 Doos met 1000-den prentbriefkaarten modern 1610 Diversen in 10 albums en stockboeken w.o. Zwitserland 1611 Polen collectie in 3 dikke stockboeken 1612 Twee verhuisdozen met telefoonkaarten en flippo’s 1613 Doos met 13 stockboeken w.o. Falkland postfris, Nederland modern ** etc. leuke koop * 1614 Doos met 5 albums en bladen vnl. FDC’s w.o. betere ex. en iets postfris Kanaaleilanden 1615 Sigarenkist Hajenius met van alles vnl. Engelse koloniën 1616 Doos met bladen en 6 stockboeken w.o. veel postfris motief, Nederland etc. leuke koop 1617 Verhuisdoos met 18 albums en insteekboeken w.o. maximum kaarten 1618 Insteekboeken en albums (30 ex.) in 2 bananendozen * 1619 Doos met ca.1300 stuks kantoorpost, FDC’s etc. * 1619a Grote doos met duizenden prentbriefkaarten en poststukken 1620 Verenigd Europa en Verenigde Naties gebruikt en postfris in 12 stockboeken met zeer hoge cat. 1621 Verhuisdoos met 11 stockboeken, mappen en enveloppen 1622 Doos met 11 stockboeken w.o. beter België 1623 Verhuisdoos met 19 stockboeken en albums 1624 Verhuisdoos met vnl. Davo albums w.o. Nederland en Engeland 1625 Verhuisdoos met 17 albums en stockboeken 1626 WWF 4 albums in doos 1627 R-strookjes (1000-den) en stockboek Danzig 1628 Doos met 10 stockboeken, mapjes etc. w.o. Nederland FDC’s 50-er jaren, postfris 80-er jaren, België etc. 1629 Doos met 16 stockboeken w.o. Nederland 1630 Ghana en Malta ** in 5 dikke stockboeken, blokken van 4 en velletjes 1631 Doos met 14 albums/stockboeken, doosjes, bladen etc. 1632 Zwitserland, Liechtenstein postfris, Verenigd Europa postfris in 2 albums, tevens album met ca.400 poststukken DDR 1633 Libië diversen in zakjes w.o. Kadaffi postfris * 1634 Doos maximumkaarten, FDC’s, etc. 1635 Verhuisdoos met twee bakken met kaartjes en 2 stockboeken w.o. beter België * 1636 FDC’s Verenigd Europa en Verenigde Naties * 1637 Doos met 6 albums FDC’s 1638 USA gebruikte voorraad in 6 stockboeken 1639 Verhuisdoos met 27 kleine en grote stockboeken 1640 Doos met 21 stockboeken, albums, etc. 1641 Verenigde Naties postfris in 5 albums en FDC’s Verenigd Europa in 5 albums 1642 Doos met 7 stockboeken 1643 Twee albums Motief vnl. blokken w.o. beter WWF 1644 Verhuisdoos met 19 stockboeken 1645 Duitsland in 10 stockboeken/albums * 1646 Twee grote albums postfris (ca.250 pws) en 5 interessante stukken revolutie 1848/49 1647 Zuid-Amerika collectie in 7 banden, mooie koop 1648 Bananendoos met 3 albums en 16 insteekboeken w.o. postfris 1649 Japan 4 vrijwel nieuwe Leuchtturm albums (1945-2003) winkelwaarde ca. €900 met her en der nog wat postfris * 1650 Canada pws w.o. motief 1651 Doos met 21 stockboeken en stockbladen w.o. Oostenrijk en klassiek Turkije 1652 Verhuisdoos met zakjes, klassiek Engelse koloniën etc. 1653 Doos met doosjes en albums na te zien 1654 Verhuisdoos met 4 albums en 11 stockboeken w.o. postfris, leuke koop 1655 Tsjechoslowakije collectie in 4 albums en ringband alsmede collectie Slovenië in Lindner album 1656 Polen collectie in 2 Lindner albums en 2 ringbanden 1657 Drie dozen met vogels motief in 20 Davo luxe albums grotendeels postfris - 96 -
50 10 50 50 10 150 100 10 150 50 60 10 20 100 50 80 50 130 50 40 10 100 50 100 50 150 40 10 80 40 20 40 50 65 60 50 50 50 50 40 200 180 20 20 60 50 50 200 200 150 500
1658 1659 * 1660 1661 1662 1663 1664 1665 1666 1667 * 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 1675 1676 1677 1678 1679 1680 1681 1682 1683 1684 1684a F * 1685 1686 1687 1688 1689 1690 1691 1692 1693 1694 1695 1696 1697 1698 1699 1700 1701 1702 1703 1704
Diversen w.o. medailles Motief in 7 insteekboeken Canada doos met ca.500 FDC’s Diversen in stockboeken, kaartjes en zakjes interessant Doos met motief w.o. aardig Zweden en leuke “namaak” Japan Doos met 8 stockboek(en)jes vnl. Europa w.o. klassiek Diversen postfris in zakjes en op albumbladen w.o. proefdrukken Doos diversen w.o. klassiek, poststukken. Aardige koop Frankrijk speciale vellen postfris, Oostenrijk speciale blokken postfris etc. Diversen klassiek op albumbladen, insteekkaarten, 5 stockboekjes w.o. beter Ned. Indië Doos met FDC’s Motief (ca.800 ex.) leuke koop Wereld gesorteerd in zakjes w.o. Frankrijk Doos met 3 stockboeken, Davo Nederland en doosje wereld w.o. India Motief postfris in 3 stockboeken, leuke koop Zuidelijk Afrika en India in 6 albums/stockboeken Franse koloniën in 3 albums/insteekboeken Hongarije 1946-1995 collectie in 3 lindner albums en een ringband Dozen met zakjes kantoorpost in 4 dozen en 2 kratten Cinderella diverse vignetten, hotellabels en Ned. Indië in cassette Duitsland Reich en gebieden doos met 2 albums, 3 stockboeken en 1 map Literatuur over hoofdzakelijk Europese landen Duitsland doos met map, stockboekje w.o. stempels klassiek en showcase met stockkaarten w.o. betere zegels Verhuisdozen (8 stuks) met ca. 150 stockboeken van div. landen Rusland voorraad in 7 stockboeken w.o. klassiek Doos met kantoorpost div. landen w.o. prentbriefkaarten Duitsland vóór 1946 doosje met 20 rondzendboekjes Doos met 2 albums, 13 insteekboeken, mappen en doos w.o. Nederland Verhuisdoos met 18 stockboeken, 2 stockboekjes, stockbladen en envelop w.o. Nederland en gebieden WO-I doos met archiefdoos, FDC album, 1 stockboekje en 6 bulletins van ‘The illustrated war news’ interessant ca.180 foto- en prentbriefkaarten, interessant Roemenië 1858-1979 grotendeels gebruikte collectie in 5 Schaubek albums en een Davo album, leuke koop Duitsland Reich doos met 3 dikke stockboeken en 6 doosjes Verhuisdoos met 14 stockboeken Europese landen w.o. postfris en betere zegels Doos met 11 stockboeken, 5 stockboekjes en 2 mapen w.o. Australies Antartica Kratten (2 stuks) met 28 insteekboeken div. landen Rusland doos met stockboeken, 3 insteekboekjes, ringband, rondzendboekjes en mapjes w.o. klassiek Duitsland Reich doos met 5 stockboeken, albumbladen en kistje Verhuisdoos met 9 Davo albums Europese landen, hoofdzakelijk postfris w.o. Zwitserland Verhuisdoos met 9 Davo albums Europese landen en UN, hoofdzakelijk postfris w.o. Zwitserland en Monaco Verhuisdozen (6 stuks) met ca. 115 stockboeken van div. landen Kratten (9 stuks) met ca. 90 insteekboeken van div. landen Dozen (3 stuks) met 22 dikke stockboeken en 2 mappen met landen van A t/m Z België doos met daarin 9 archiefdozen ca. 7000 gebruikte zegels en gros België doos en gros in stockboek, kistjes en mapjes ca. 16.000 zegels Twee verhuisdozen met 45 insteekboeken (soms weinig gevuld) w.o. Nederland modern €- en guldenzegels (ca.€ 350) Duitsland diversen o.a. in 4 stockboekjes Tsjechoslowakije 1945-1986 gebruikte collectie in 5 Leuchtturm albums Honderd insteekboeken met gevarieerde inhoud hoofdzakelijk motief in 7 verhuisdozen Wereld in 25 stockboeken, albums, doosje w.o. collectie Duitsland, klassiek USA. Avontuurlijke koop in 2 verhuisdozen - 97 -
10 50 50 30 50 50 50 40 50 80 50 60 100 50 60 50 150 130 75 80 50 80 500 100 50 70 130 60 180 400 60 150 80 130 60 100 200 200 500 400 120 50 60 200 50 150 500 75
1705 Verhuisdoos met 22 stockboeken met landenverzamelingen 70 1706 Rusland gebruikt modern in 5 albums 100 1707 Doosje met ca.100 postzegelboekjes 50 * 1708 Doos met prentbriefkaarten ca.1000 stuks w.o. Rotterdam en koninklijk huis (ca.500 stuks) 50 1709 Wereldcollectie A-Z in 4 verhuisdozen met aardig klassiek Scandinavië, 2 boeken China, Midden- en Zuid-Amerika. Aardige koop 300 1710 Motief Disney in 6 dikke stockboeken postfrisse collectie met ca. 800 verschillende blokken/series prachtkoop 1000 1711 Verenigd Europa 1949-1989 vrijwel complete postfrisse collectie w.o. “voorlopers” cat.ca.6200, mooie koop 450 1712 Bananendoos met 15 insteekboeken, grotendeels Europese landen 50 * 1713 Falklands en Antarctica ca.40 poststukken 40 1714 Bananendoos met 14 insteekboeken, grotendeels Europese landen 50 1715 Bananendoos met zakjes, mappen, doosjes diverse landen 50 Onderstaande dozen zijn op de kijkdagen inclusief op de kijkavond te bezichtigen vanaf 13:00 uur. * 1716 Verhuisdoos met vnl. FDC’s Zwitserland (ca.800 ex.) 50 * 1717 Grote doos met duizenden poststukken/FDC’s en zegels in zakjes ‘Fund Grube’ 40 1718 Diversen in verhuisdoos met 12 stockboeken en doos w.o. Baltische Staten, Ver. Europa en Vietnam leuke koop 150 1719 Diversen in 26 insteekboeken 60 1720 Verhuisdozen (12 stuks) met ca. 230 insteekboeken div. landen 700 1721 Cinderella diversen in 10 stockboeken, interessant 150 1722 Doos met zogeheten “Fundgrube” met o.a. 9 stockboeken en 5 kleinstockboekjes, verder zakjes, mapjes etc. 150 1723 Verhuisdoos met 18 vnl. stockboeken 50 1724 Doos met 11 stockboeken en albums 50 1725 Twee verhuisdozen met 28 albums en stockboeken 50 1726 Verhuisdoos met diversen 50 * 1727 Achttien verhuisdozen met ca.40/50000 FDC’s en poststukken van van veel verschillende landen uitstekend geschikt voor beursverkoop (ca. 15/20000 Euro ), vriiwel geen duplicatie, prachtkoop 1200 1728 Twee verhuisdozen met 14 albums w.o. Nederland en Indonesië, 5 stockboeken, 8 stockboekjes, kistjes en zakjes w.o. plakwaarde Nederland 130 1729 Verhuisdozen (9 stuks) met doosjes FDC’s, kaartjes en zegels van div. landen 150 * 1730 Verhuisdoos met poststukken, FDC’s en zegels 50 1731 Doos met 8 stockboeken 20 1732 Verhuisdoos met 15 albums/stockboeken 50 * 1733 Politie motiefcollectie, mooi opgezet voor tentonstelling in 3 ordners en 3 albums w.o. enkele oudere zeldzame stukken 130 1734 Verhuisdoos wereld met 5 stockboeken, 7 stockboekjes, doosjes en zakjs met zegels 50 1735 Drie dozen met 27 albums met Europese landen 120 1736 Krat met 4 nieuwe Leuchtturm albums en nieuwe blanco bladen 50 1737 Krat met ca. 1500 stockkaartjes met Motief w.o. betere zegels 130 1738 Doos met ca. 360 stuks rondzendboekjes van div. landen 50 1739 Doos met 18 stockboeken w.o. Zwitserland en Frankrijk 80
Alle dozen in de diverse categoriën met een taxatie van € 50 of minder hebben een inzet van € 10. - 98 -
1740 Doos met 2 insteekboeken en 8 insteekboekjes alsmede div. doosjes 1741 Verhuisdoos met 19 stockboeken 1742 Verhuisdoos met 6 albums en 4 stockboeken met Europese landen w.o. België en Frankrijk 1743 Wereld 18 albums en stockboeken w.o. België en Engelse gebieden 1744 Diversen w.o. Nederland en Rusland * 1745 Diverse FDC’s w.o. Zwitserland, Dag v/d Postzegel 1937-175, thema muziek etc. leuke koop * 1746 Doos met 4 FDC albums met poststukken ca.200 stuks w.o. Zwitserland en Duistland 1747 Doos met 9 albums en insteekboeken 1748 Diversen op insteekkaarten 1749 Doos met enveloppen en mappen w.o. veel Motief * 1750 Doos met poststukken w.o. aardig klassiek * 1751 Doos met ca.350 poststukken, rondzendboekjes, etc. 1752 Schoenendoos met 4 kistjes w.o. betere zegels en stempels, leuke koop * 1753 Doos met poststukken w.o. aardige ex. (ca.250 ex.) 1754 Diversen in 9 albums en stockboeken w.o. Bund, Japan, etc. 1755 Doosje met 43 oude rondzendboekjes 1756 USA ongebruikt in doosje 1757 Doos met 2 stockboeken en 22 insteekboekjes * 1758 Doos met postwaardestukken w.o. Ned. Indië * 1759 Doos met honderden poststukken wereld 1760 Zwitserland in 8 stockboeken 1761 Doos met 50 rondzendboekjes geschatte uitgeprijsde waarde ca. 3000 1762 Doos met mapjes en stockkaartje w.o. motief 1763 Doos met zakjes en kantoorpost 1764 Doos met zegels, FDC’s, kantoorpost en mapjes w.o. Nederland 1765 Doos met 9 stockboeken, zakjes en doosjes w.o. Zwitserland, Reich en Falkland 1766 Doos met jaargangen postfris Man, Faroër en Groenland etc. leuke koop met zeer hoge aanschafwaarde 1767 Stalen kist met 26 rondzendboekjes met USA en Duitsland w.o. betere zegels restwaarde ca.4800 1768 Doos met ca.75 gelopen rondzendboekjes 1769 Doos met zakjes w.o. Engelse gebieden 1770 Doos met ca.800 kaartjes motiefseries w.o. maximum kaarten 1771 Doos met 67 rondzendboekjes w.o. Motief Schepen 1772 Doos met 6 insteekboekjes, mapjes en zakjes met div. materiaal w.o. klassiek F * 1773 Blik met ca. 200 oude poststukken w.o. vóórfilatelie, Nederland en Campbell brief interessante koop 1774 Doos met mapjes, doosjes en zakjes w.o. postfris 1775 Doos met mapjes, stockkaarten, stockboekjes en doos w.o. leuk België o.a. Blok OCB.Bl2 * 1776 Doos met moderne poststukken Wereld w.o. Engelse gebieden en USA 1777 Doos met postfris in zakjes w.o. Frans Andorra, een en ander met hoge cat. 1778 Doos met 15 stockboekjes w.o vignetten en belastingzegels 1779 Doos met albumbladen klassiek Wereld 1780 Krat met 12 stockboeken, 1 stockboekje en 2 doosjes hoofdzakelijk Europese landen w.o. postfris 1781 Doos met 8 stockboeken w.o. China 1782 Doos met doosjes, FDC’s en poststukken 1783 Deel Wereldverzameling in 8 stockboeken en album Nederland w.o. Legioenblokken 1784 Deel Wereldverzameling in 10 stockboeken 1785 Ruimtevaart en Vliegtuigen doos met 2 insteekboeken, een album, albumbladen en stockkaarten met postfris materiaal Hoge aanschafwaarde * 1786 Diverse FDC’s vnl. Hong Kong, PRC, Lietuva and 5 forgeries Taiwan 1787 Doos met 2 insteekboeken, mappen, insteekkaartjes en zakjes w.o. postfris en klassiek - 99 -
50 50 80 130 50 60 130 40 20 50 50 40 50 50 80 60 10 50 50 60 60 60 50 50 50 60 130 250 60 50 40 20 80 200 50 80 50 100 80 80 60 50 50 60 50 50 50 60
F 1788 Doos met insteekkaarten, mapjes en insteekboekjes w.o. vals Frankrijk 1789 Doos met 11 stockboeken 1790 Doos met Bund (betere series), Nederland vanaf 1852 en nominaal Engeland in 3 albums 1791 België en Frankrijk 4 Davo albums met gebruikte collecties 1792 Wereld gesorteerd in plastic mappen 1793 Michel catalogi Europa 2011 (8 delen) in schoenendoos incl. Duitsland, winkelwaarde ca. € 420 1794 Doos met diverse doosjes w.o. postfris Zwitserland 1795 Doos met 8 stockboeken w.o. postfris België 1796 Perfins doos met 4 insteekboeken, 2 insteekboekjes, stockkaarten en zakjes met veel zegels * 1797 Doos met rondzendboekjes 1798 Doos met 4 stockboeken en insteekboekje Europese landen postfris 1799 Doos met ca. 2500 Motief blokken o.a. Dino’s 1800 Indonesië (iets Japanse bezetting) en Duitsland in 8 albums/stockboeken F 1801 Spoorwegen thema doosje met zegels en poststukken * 1802 Poststukken en FDC’s in doos met 3 albums, ringband en showfolders w.o. Nederland en Engelse gebieden 1803 Doos met 3 FDC albums en 5 insteekboeken w.o. Zwitserland en Nederlandse Antillen 1804 Doos met 7 stockboeken , 2 FDC albums, doosjes en zakjes 1805 Doos met rondzendboekjes en stockboek met veel Motief 1806 Doos met 8 albums w.o. FDC’s en oude kavels Duitsland 1807 Doos met 10 stockboeken en schoenendoos vol zegels 1808 Blikken trommel met zegels Wereld ca. 20.000 stuks 1809 Doos met 10 stockboeken met veel Azië 1810 Doos met 3 mappen en 2 stockboeken met Portugal en gebieden, Egypte en Oostenrijk 1811 Doos met doos poststukken en FDC’s alsmede 4 stockboeken en 3 stockboekjes 1812 Kratten (6 stuks) met 6 albums, 44 insteekboeken, 15 insteekboekjes en 4 mappen 1813 Doos met 16 stockboeken w.o. Nederland 1814 Diversen w.o. leeg album, vellen Duitsland, postfris Vaticaan etc. 1815 Wereld zeer groot aantal zegels papiervrij * 1816 Diverse poststukken en andere varia F 1817 Hongarije 1867-1983 (on)gebruikte resp. postfrisse collectie in 5 albums incl. voorlopers en bezette gebieden, hoge cat. 1818 Doos met 8 stockboeken w.o. Ned. Indië 1819 Rusland doos met 9 insteekboeken, tevens iets Oost-Europa 1820 Diversen in 4 stockboeken w.o. postfris motief en stock Zwitserland 1821 Doos met sigarenkistjes en zakjes postzegelboekjes postfris w.o. Engeland en Japan 1822 Doos met 4 blikken insteekkaartjes w.o. nieuwe zonder zegels * 1823 Verhuisdoos met 7 albums/insteekboeken en ca.1000 poststukken 1824 Verhuisdoos met 18 stockboeken, mappen, albums etc. * 1825 Koffer ca.2000 FDC’s en poststukken * 1826 Koffer met ca.1800 FDC’s en poststukken 1827 Verhuisdozen (6 stuks) met kleine ordners waarin blokken van div. landen modern 1828 Kratten (4 stuks) met 26 ordners waarin complete vellen en veldelen van div. landen modern
De volgende veiling is eind mei, begin juni 2013. Inleveringen zijn welkom tot midden april 2013. - 100 -
80 50 100 80 75 50 100 60 60 50 60 20 50 50 50 60 50 80 50 50 50 60 100 50 200 50 60 60 30 700 50 100 50 50 40 40 50 10 10 200 150
INZENDVOORWAARDEN 1. Ingezonden kunnen worden: postzegels (ongeacht soort, aantal of samenstelling), eerstedag enveloppen, poststukken, philatelistische literatuur, lege albums, e.d. 2. Postzegels dienen echt te zijn. De veilinghouder heeft het recht bij twijfel, of indien hierdoor een betere opbrengst verwacht mag worden, zegels te laten keuren door een erkend keurmeester. Kosten hiervan worden de inzender in rekening gebracht. 3. De veilinghouder heeft het recht kavels van dezelfde inzender samen te voegen of te splitsen, indien hierdoor een betere opbrengst verwacht mag worden. 4.
Over het opbrengstbedrag wordt 19% provisie in rekening gebracht (incl. b.t.w.) en €3,57 kavelgeld per ingeleverd kavel. Er zijn geen andere kosten. Een inzending moet minimaal een verkoopwaarde van €250 vertegenwoordigen. Bij belangrijke inzendingen wordt al naar gelang een speciale provisie overeengekomen. Voor zwaardere inzendingen met een relatief grote omvang en lage opbrengst wordt 25% provisie en € 6 per kavel in rekening gebracht.
5. Limiteren is mogelijk mits redelijk en steeds in overeenstemming met de veilinghouder. Hogere limieten dan door de veilinghouder voorgesteld zijn mogelijk. Indien een aldus gelimiteerd kavel niet wordt verkocht, wordt 10% van de limiet in rekening gebracht. Een en ander met een minimum van €25 per kavel. 6. Een eenmaal verstrekte opdracht tot veilen is voor een periode van vier maanden onherroepelijk. 7. Afrekening geschiedt binnen zes weken na de veiling. 8. Inzending van materiaal kan geschieden ten kantore tijdens de openingsuren of volgens afspraak. lnzendingen kunnen ook per aangetekende post aan ons worden opgestuurd. Zulke inzendingen zijn mede door ons verzekerd, mits wij vooraf van een en ander in kennis worden gesteld. 9. Inzendingen zijn zolang die zich in onze handen bevinden volledig verzekerd tegen brand en inbraak. 10. Door inzending van materiaal geeft men te kennen met de voorwaarden bekend te zijn en in zijn geheel te aanvaarden. Gebruikte catalogi, afkortingen en vocabulaire Voor Nederland en O.G.: speciale catalogus N.V.P.H. Yv. Fa. Mi. S.G. Zu. Sc. Sa. H&G Sass.
= = = = = = = = =
Yvert et Tellier (fr) Facit (Kr.) Michel (DM) Stanley Gibbons (£) Zumstein (SF.) Scott ($) Sakura (Y) Higgins and Gage ($) Sassone
SvL H. OCB A/O Zo. Geuz. B/M Af. Ed.
= = = = = = = = =
Verdere speciale catalogi worden als zodanig genoemd in de omschrijving.
- 101 -
Storm van Leeuwen Hoogendijk Off. Belgische catalogus Avezaat en Okker Zonnebloem Geuzendam Buitenkamp en Muller Afinsa Edifil
VERKOOPVOORWAARDEN 1. De verkoop geschiedt à contant met 21% opgeld (incl. b.t.w.) en € 2,38 kavelgeld voor iedere koop. Gekochte kavels worden niet afgegeven dan tegen betaling. Tijdens en na de veiling bestaat de gelegenheid de gekochte kavels tegen contante betaling mee te nemen. Gekochte kavels kunnen ook op de tweede werkdag na de veiling in ontvangst worden genomen. Wanneer dit niet heeft plaatsgevonden wordt de koper de rekening toegestuurd. Deze dient binnnen tien dagen na afloop van de veiling te zijn betaald, waarna toezending onmiddellijk zal plaatsvinden. Wanneer de veilingnota vier weken na de veilingdag nog niet is voldaan wordt een rente berekend van 1 1/2% per maand vanaf betreffende veiling en andere ontstane kosten een en ander met een minimum van € 15. 2. Het bieden geschiedt: tot 50 euro met 2 euro, van 50 tot 100 euro met 5 euro, van 100 tot 500 euro met 10 euro, van 500 tot 1000 met 20 euro en boven de 1000 euro met 50 euro of naar discretie van de veilinghouder. 3. Elk kavel wordt de hoogstbiedende toegewezen; bestaat er twijfel tussen twee of meer bieders dan brengt de veilinghouder het kavel opnieuw in veiling. 4. De veilinghouder behoudt zich het recht voor de toewijzing van kavels aan hem ongunstig bekend staande personen te onthouden of hen de toegang tot de veilingzaal c.q. kantoor- en kijkruimte te ontzeggen. 5. Het eigendomsrecht van gekochte kavels gaat over door betaling, het risico bij toeslag. 6. Alle kavels worden verkocht zoals zij in de veiling ter tafel zijn gebracht. De echtheid der zegels en de kwaliteit is naar beste weten omschreven. De veilinghouder kan eventuele reklames onderzoeken, indien het desbetreffende kavel binnen twee weken na de veiling wordt teruggegeven. Alleen in behandeling worden genomen die kavels welke omschreven zijn als superbe of pracht exemplaar en welke ten hoogste vijf zegels dan wel een complete serie bevatten, dus geen samenstellingen collecties, restanten e.d. Ook is geen reklame mogelijk op de randen, afstempeling, tanding e.d. van afgebeelde zegels. De eerste emissie van Nederland wordt naar beste weten en kunnen geplaat doch reklames hierop zijn uitgesloten. De reklametermijn kan tot dertig dagen worden verlengd als koper gekochte zegel(s) wil laten keuren. In dat geval dient de koper dit binnen drie werkdagen na afloop van de veiling aan de veilinghouder te laten weten. Indien onverhoopt een zegel waarvan de echtheid door de veilinghouder gegarandeerd was, door een erkend expert niet echt wordt bevonden, dan wordt het hele kavel tot uiterlijk 30 dagen na afloop van de veiling tegen overlegging van het expertiserapport voor de volledige verkoopprijs en kosten (max. € 25) van de expertise teruggenomen. 7. Op zegels met recent certificaat (niet ouder dan 5 jaar) van een internationaal erkende keurmeester zijn geen reclames mogelijk. 8. Indien de koper in gebreke blijft de koopprijs met de kosten op tijd en wijze als hierboven bepaald te voldoen, zal de veilinghouder het recht hebben, de gekochte kavels op kosten en voor rekening van de koper te doen herveilen. De door zodanige herveiling ontstane kosten schaden en renten moeten door de in gebreke gebleven koper aan de veilinghouder worden vergoed. Een eventuele meeropbrengst na aftrek van alle kosten geniet de veilinghouder. 9. leder wordt geacht voor zichzelf te kopen en kan zich nimmer op een opdrachtgever beroepen. 10. Alle postzegels e.d. die de veilinghouder ter veiling ontvangt, strekken tot onderpand voor hetgeen de veilinghouder van de inzender te vorderen heeft of moet krijgen wegens commissie, gemaakte onkosten, openstaande rekeningen e.d. 11. De veilinghouder heeft het recht kavels bijeen te voegen, te splitsen, van de volgorde der nummers af te wijken en kavels waarvan de verkoop geannonceerd is, niet in veiling te brengen.
- 102 -
ORDERLIJST VOOR POSTZEGELVEILING RIJNMOND POSTBUS 2859, 3000 CW ROTTERDAM
Opdracht: Ondergetekende geeft Postzegelveiling Rijnmond, opdracht voor hem of haar te trachten zo voordelig mogelijk, doch ten hoogste tegen de aangegeven limietprijzen, de hieronder genoemde kavels te kopen. Ingevolge de verkoopvoorwaarden wordt de toeslagprijs verhoogd met 21% (incl. B.T.W.) en € 2,38 (incl. B.T.W.) tafelgeld voor elke koop.
VEILING NR.
Please bid for me on the following lots, up to the limits stated, in accordance with your conditions of sale. Naam : ............................................................................................................................................................................................................................................................................................. Straat : ............................................................................................................................................................................................................................................................................................. Postcode : ................................................. Plaats : .............................................................................................................................................................................................. Handtekening/Signature : ............................................................................................................................................................................................................................ O opsturen O afhalen Rotterdam Special mailing instructions should be noted here
Nummer BOD Opbrengst Nummer van de van de catalogus BID Result catalogus
Biedingen lager dan 80% van de taxatie worden niet in behandeling genomen - 103 -
BOD Opbrengst BID
Result
Biedingen lager dan 80% van de taxatie worden niet in behandeling genomen - 104 -
BOD Opbrengst BID
Result