ÓRA- ÉS FOTÓAUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA, 2017. OKTÓBER 31. 0001 0002 0003 0004 0005 0006 0007 0008 0009 0010 0011 0012 0013 0014 0015 0016 0017 0018 0019 0020 0021 0022 0023 0024 0025 0026 0027 0028 0029 0030 0031 0032 0033 0034 0035 0036 0037 0038 0039 0040
Charriol Colombus unisex automata karóra {br.132,1g} Raymond Weil W1 férfi kvarc karóra {br.114,3g.} Edox férfi kvarc karóra {br.105,2g.} Michel Herbelin Sport GMT férfi kvarc karóra {br.131g.} Maurice Lacroix Pontos férfi automata karóra {br.105,2g.} Porsche Panamera kvarc karóra {br.80,1g} Davosa Gangreserve Classic férfi automata karóra {br.69,2g} Philip Watch Panama ffi acél karóra, automata szerk. {br.65g.} Sicura acél karóra, kézi felh. {br.67,4g} BWC acél stopperes karóra, kézi felh. {br.55,2g} Zenith Port Royal ffi acél karóra, automata {br.52 g} Girard Perregaux ezüst tokos férfi, kézi felhúzós karóra { br.31,7g.} Philip Stein ffi titánium karóra, kvarc szerk. {br.126,2g} Omega Dynamic ffi acél karóra, automata {br.55,8g.} TAG Heuer Professional ffi acél karóra, kvarc szerk.{br.62,4g.} Zeno férfi pilóta karóra, automata szerk. { br.103,7g.} IWC Schaffhausen 14K arany tokos karóra, kézi felh. {br. 35.4g} Rado 18Karany tokos ffi karóra ,automata{ br.43,4g.} IWC 18Karany tokos ffi karóra, hangvillás szerk.{br.58,8g.} Marvin automata, 18Karany tokos férfi karóra {br.41,6g } Omega 14K arany tokos női karóra, kézi felh. {br. 27.8g.} Omega 14K arany tokos karóra, automata {br. 35,1g.} Valory Real Madrid aranyozott karóra,kézi felh. {br.30,9g} Omega Seamaster férfi acél karóra, automata szerk. {br.35,4g} Hamilton Ventura XXL ffi acél-kaucsuk karóra, automata {br.97,2g.}+doboz, cert. Baume Mercier Riviera XL acél-kaucsuk automata férfi karóra {131,9g} Ventura V-tronic unisex kvarc karóra kaucsuk szíjon {br.79,3g.} Bulgari Ergon acél férfi automata karóra {br. 133,7g.} Hamilton Khaki X-Wind férfi automata karóra, kaucsuk szíjon {br.145,8g} Tissot Touch titánium tokos férfi kvarc karóra {br.87,4g.} Concord Saratoga acél-kaucsuk férfi kvarc karóra {br.155,8g.} I-Gucci digitális unisex karóra {br.101,6g.} Movado férfi acél karóra, kvarc szerk. {120,4g} Maurice Lacroix ffi acél karóra, kvarc. szerk. Ebel acél tokos férfi automata karóra {br.71,1g} Hermes acél tokosférfi kvarc karóra {br.34,6g} Rado acél-kerámia férfi kvarc karóra, 4 bril, össz.cca:0,02ct ATCrSi, {br.104,6g.} Eterna Galaxis acél férfi kvarc karóra {br.107,3g.} RadoTrue férfi kerámia kvarc karóra {br.33,7g.} Ebel Discoveryi acél férfi automata karóra {br. 205,1g.}
115000 80000 40000 80000 40000 60000 50000 60000 50000 95000 95000 90000 140000 170000 80000 230000 100000 200000 250000 180000 100000 100000 250000 100000 190000 300000 55000 200000 240000 100000 150000 100000 95000 150000 170000 120000 230000 95000 280000 470000
115000 0 40000 80000 120000 65000 95000 85000 50000 0 95000 90000 0 200000 85000 0 240000 220000 0 220000 110000 170000 250000 170000 0 340000 60000 0 240000 0 150000 130000 0 150000 0 120000 230000 0 280000 0
0041 0042 0043 0044 0045 0046 0047 0048 0049 0050 0051 0052 0053 0054 0055 0056 0057 0058 0059 0060 0061 0062 0063 0064 0065 0066 0067 0068 0069 0070 0071 0072 0073 0074 0075 0076 0077 0078 0079 0080 0081 0082 0083 0084 0085
Mido Commander acél férfi automata karóra {br.93,4g.} 130000 130000 Raymond Weil 18K aranytokos férfi automata karóra {br.70,8g.} 210000 220000 Longines Spirit acél automata férfi karóra {br.107,9g.} 95000 100000 Mido Bodyguard acél tokos férfi kvarc karóra {br.54,8g} 65000 0 Nomos Tetra2 Mispel férfi karóra , kézi felhúzású szerk. { br.37,8g.} 170000 0 Eterna Cambridge acél tokos férfi automata karóra {br.61,4 g.} 250000 250000 Longines Conquest férfi kvarc karóra {br.74,3g.} 50000 50000 Le Grande Classique de Longines férfi automata karóra {br.91,3 g.} 130000 140000 Longines Oposition acél férfi kvarc karóra {br.111,9g} 60000 90000 Longines Golden Wing acél férfi kvarc karóra {br.126,4g.} 160000 160000 Longines Dolce Vita férfi acél karóra, kvarc szerk.{br.122,2 g.} 180000 0 Longines Dolce Vita női acél karóra, kvarc szerk {br.91,7g.} 60000 60000 Longines Dolce Vita férfi karóra, kvarc szerk.{br.109,1g.} 120000 0 Longines Master Collection acél tokos férfi automata karóra {br.109,2g.} 450000 450000 Raymond Weil Parsifal acél férfi kvarc karóra {br.92,9g.} 70000 0 Baume & Mercier Catwalk női acél kvarc karóra {br. 96,7g.} 120000 120000 Longines Dolce Vita női acél kvarc karóra {br.60g.} 100000 140000 Jaeger Le Coultre DouPlan 18K arany női kézi felhúzású karóra {br.16,0g 18K} 290000 290000 Jaeger Le Coultre Reverso Classique acél női, kézi felhúzású karóra {br.41,5g.} 180000 400000 Longines Dolce Vita acél férfi kvarc karóra {br.31,7g} 95000 95000 Cartier Santos női arany-acél karóra, kvarc szerk.{br. 66,7 g.} 300000 0 Zenith Port Royal V acél női kvarc karóra {br.28,7g} 100000 100000 Cartier Santos Demoiselle acél női kvarc karóra {br.45,9g} 200000 280000 Locman Toscano férfi fém automata karóra,156 db. bril., össz.cca: 2,17ct (MCrTCrSi-P1) {br. 116,2 g.} 200000 0 Frederique Constant Art Deco acél női kvarc karóra, 102 db. bril., össz.cca:1,0ct (ACrSi) {br.32,2g} 180000 340000 Raymond Weil Parsifal női arany-acél kvarc karóra, 40 db bril.,össz.cca: 0,30ct (A-MCrSi) {br.67,6g} 160000 160000 Omega Constellation acél női kvarc karóra, 12db. bril, össz.cca 0,1 ct (AWVvs) ék. {br.55,3g} 170000 200000 Ebel női arany-acél kvarc karóra, 46db bril cca:0,80ct M Tcr Ws {br.97,5g} 250000 0 Hublot Big Bang női titánium tokos kvarc karóra, 126 db bril,össz. cca 0,87ct (MWVvs) {br.84,7g} 1500000 1500000 Patek Philippe Twenty-4 acél női kvarc karóra, 46db bril, össz. cca:0,8 ct, MAWVvs {br.82,9g} 1450000 0 Omega Constellation acél férfi kvarc karóra {br.85,3g} 200000 0 Omega Constellation arany-acél unisex kvarc karóra {br.94,5g} 200000 300000 Omega Constellation arany-acél férfi kvarc karóra {br.88,6g} 130000 150000 Omega Speedmaster acél férfi karóra, kézi felh.j {br.79,5g} 1600000 0 Omega Seamaster Co-Axial arany-acél férfi automata karóra {br. 34,8g} 800000 0 Omega Seamaster Professional acél férfi kvarc karóra {br.138,0g} 230000 300000 Omega Seamaster Professional férfi acél automata karóra {197,5g} 350000 400000 Omega Seamaster Professional acél férfi kvarc karóra {br. 147,9g.} 220000 300000 TAG Heuer acélférfi kvarc karóra {br.139,9g} 75000 75000 TAG Heuer acél férfi kvarc karóra {br.95,7g} 95000 120000 TAG Heuer Monaco Steve McQueen acél férfi automata karóra {br.107,7g} 400000 550000 TAG Heuer Professional acél férfi kvarc karóra {br.123,9g} 100000 0 TAG Heuer acél férfi kvarc karóra {br.129.2g} 65000 110000 TAG Heuer Formula1 acél férfi kvarc karóra {br.128,0g} 85000 140000 Tag Heuer Aquaracer acél férfi kvarc karóra {br. 170,4g} 200000 240000
0086 0087 0088 0089 0090 0091 0092 0093 0094 0095 0096 0097 0098 0100 0101 0102 0103 0104 0105 0106 0107 0108 0109 0110 0111 0112 0113 0114 0115 0116 0117 0118 0119 0120 0121 0122 0123 0124 0125 0126 0127 0128
Bulgari unisex acél automata karóra {br. 100,7g.} Damiani Ego Chrono acél férfi automata karóra {br.108,4g} Damiani Ego acél férfi automata karóra, {br.111,4g} Bulgari Diagona acél férfi automata karóra {br.164,9g} Paul Picot Firshire 2000 acél férfi automata karóra {br.51,2g} Ebel acél tokos férfi automata karóra {br. 85,9g} Paul Picot ffi acél karóra, automata {br.87,3g.} Ebel acél férfi karóra, automata {br.199,1g} Frederique Constant acél tokos férfi kvarc karóra {br.74,1g} Wempe Chronometerwerke acél férfi automata karóra {br.61,8g} Chronoswiss Lunar Chronograph acél férfi karóra, automata {136,8g} Glashütte Original Navigator acél automara férfi karóra {br.87,9g} Cuervo Y Sobrinos Esplendidos acél férfi automata karóra {br.96,1g} Breitling Cronomat arany-acél férfi automata karóra, 40db bril, össz.cca.:1,2 ct (MWVs) {br.169,6g} Breitling Superocean acél férfi automata karóra {br.181,0g} Breitling Windrider Lady arany-acél női kvarc karóra {br.51,1g} Breitling Chronomat Evolution arany-acél férfi automata karóra {br.217,0g} IWC Schaffhausen Da Vinci acél férfi automata karóra {br.115,2g} IWC Schaffhausen Big Pilot acél férfi karóra, automata {br.139,7g} IWC Portugieser acél férfi automata karóra {br.81,3g} Chopard 18K arany tokos női automata karóra {br.57,2g 18K} Chopard Happy Diamond 18K aranytokos női kvarc karóra, kvarc szerk.; bril össz. cca:0,8ct (MWVvs) {br.21,0g 18K} IWC Ingenieur 18K arany női automata karóra {br.94,9g 18K} Omega 18K arany női kvarcóra, 68 db. bril, össz.cca. 0,85 ct(MCrSi) {br.80,6g 18K} Parmigiani Fleurier Kalpa Grande 18K arany tokos férfi automata karóra {br.84,2g 18K} Daniel Roth 18K arany tokos férfi automata karóra {br.99.0g 18K} Versace 18K arany tokos férfi automata karóra {br.160,7g 18K} Audemars Piguet Quantieme Perpetuel 18K arany tokos férfi, kézi felhúzású karóra {br.62,2g 18K} Jaeger Le Coultre Master Compressor Extreme World Chronograph acél férfi automata karóra {br.129,6g} Corum Admirals Cup Tides titán-kaucsuk férfi automata karóra {br.130,6g} " Corum Admiral's Cup 18K arany tokos férfi automata karóra {br.78,8g 18K} Breguet Classique Extra-Flat 18K fehérarany tokos automata karóra {br.52,6g 18K} Rolex GMT-Master II arany -acél férfi automata karóra˙{br.161,6g.} Rolex Sea-Dweller Deepsea acél férfi automata karóra {br.207,8g} Rolex Day-Date 18K arany férfi automata karóra {br.119,4g 18K} Breitling for Bentley Flying B 18k arany tokos automata férfi karóra {br.164,4g 18K} Glashütte Original Senator Calendar Week 18K arany tokos férfi automata arany karóra, automata {br.140,4g 18K} Duplafedeles női 14K arany függőóra {br.23,7g 14K} Duplafedelű női 14K arany függőóra {br.23,9g 14K} Nyitott férfi 18K arany férfi zsebóra {br.45.7g 18K} Zenith aranyozott zsebóra, achát tok {br.68,8g} Duplafedeles 14K arany zsebóra {br.108,3g 14K}
110000 550000 400000 300000 170000 650000 350000 700000 95000 250000 600000 550000 220000
110000 0 0 300000 170000 0 380000 0 130000 250000 0 0 340000
650000 0 230000 320000 120000 300000 650000 800000 990000 990000 1900000 0 1100000 1300000 600000 750000 520000 1000000
520000 0
900000
0
1200000 1500000 1450000 0 1500000 0 1700000 1700000 1900000 900000 800000
0 900000 800000
2800000 0 2450000 0 2300000 2300000 2300000 0 2600000 2600000 2100000 65000 80000 140000 80000 590000
0 70000 80000 0 80000 590000
0129 0130 0131 0132 0133 0134 0135 0136 0137 0138 0139 0140 0141 0142 0143 0144 0145 0146 0148 0149 0150 0151 0152 0153 0154 0155 0156 0157 0158 0159 0160 0161 0162 0163 0164 0165 0166 0167 0168 0169 0170 0171 0172 0173 0174 0175 0176 0177 0178
IWC duplafedeles 14K arany férfi zsebóra {br.93,4g 14K} IWC nyitott 14K arany férfi zsebóra {br.82,3g 14K} Negyedütős 14K arany férfi zsebóra {br.128,0g 18K} Kétoldalas 18K arany zsebóra {br.97,6g 18K} A. Lange&Söhne Glashütte bei Dresden 18K arany zsebóra {br.105,2g 18K} Patek Philippe 18K arany frakkóra {br.56,3g 18K} Óriás, fém tokos zsebóra {br.367,0g} Negyedütős 18K arany zsebóra {br.113,8g 18K} Almásy, Nicky: A Shanghai Tower épülése Almásy, Nicky: A Vasalóház pocsolyában Almásy, Paul: Hindu istentisztelet Almásy,Paul: Korán iskola Nigériában (1958) Apáti-Tóth Sándor: Anyám almája (2011) Apáti-Tóth Sándor: A Kisasszony rózsája (2010) Apáti-Tóth Sándor: Halott madarak kitépett tollai Bácsi Róbert: Köd (Hegyi Karabakh, Shushi város, 2011) Bácsi Róbert: Levegőben (Dél-Franciaország, Seignosse, 2013) Balázs Attila: Eső (Nyíregyháza, 2014) Balogh Attila : Fájront (Shanghai, 2009/2016) Balogh Attila: Tavaszi szántás 1. (Dél-Kína, Yunnan tartomány, 2012/2016) Balogh Attila: Tavaszi szántás 2. (Dél-Kína, Yunnan tartomány, 2012/2016) Balogh Attila: Shanghai régi vágóhídja (2013/2016) Bánkuti András: Szerelmespár (Washington D.C., 1993/2017) Bánkuti András: Alkony (Moszkva, 1989/2017) Bánkuti András: Ladányi Andrea előadás előtt (1983/2017) Bánkuti András: Anna bál (Balatonfüred, 1986) Bege Nóra: Picasso-A világ teremtése (Baltazár Színház) Bege Nóra: A teremtés mosolya (Baltazár Színház) Benkő Imre: Roosevelt tér (Budapest, 2000) Benkő Imre: Gangesz (Váránaszi, India, 2010) Benkő Imre: Amsterdam (1982) Besnyő Éva: Pihenő trógerek (1934) Bojár Sándor: Díszszemle (1960/ 1994) Burger Barna: Odaát (2004/2017) Burger Barna: Reflexió (1993/2017) Burger Barna: Felfelé/Ascensional (1993/2017) Burger Barna: Füst a szemében (Bakonybél, 2006/2017) Chochol Károly: Óbuda (1960-as évek) Chochol Károly: Gazdátlanul (1989) Cseri László: Családi album 1. (2014/2017) Cseri László: Családi album 2. (2014/2017) Cseri László: Gyűrődések (1980/2017) Csipes Antal: Sálban Csontó Lajos: Emlékmű (1991) Csontó Lajos: Gresham (1991) Dobos Sándor: Matera. Illesztett panorama (Stitched Panorama) (2004) Dobos Sándor: Giovinazzo. Illesztett panorama (Stitched Panorama) (2004) Drégely Imre: Fény (1989) Drégely Imre: Monoszkopia (2006)
300000 220000 590000 590000 400000 900000 150000 990000 110000 140000 140000 130000 180000 160000 150000 150000 180000 120000 150000 140000 140000 180000 120000 240000 170000 100000 180000 180000 170000 100000 100000 170000 180000 150000 150000 150000 150000 180000 180000 140000 140000 180000 100000 100000 95000 135000 120000 100000 250000
300000 0 0 0 800000 900000 220000 0 110000 140000 0 130000 0 0 0 0 0 0 0 0 140000 180000 0 0 0 0 0 0 170000 0 100000 0 0 150000 150000 150000 180000 0 0 140000 0 0 0 0 0 0 0 0 300000
0179 0180 0181 0182 0183 0184 0185 0186 0187 0188 0189 0190 0191 0192 0193 0194 0195 0196 0197 0198 0199 0200 0201 0202 0203 0204 0205 0206 0207 0208 0209 0210 0211 0212 0213 0214 0215 0216 0217 0218 0219 0220 0221 0222 0223 0224 0225
Dvornik Gábor: Van ott valaki? (2014/ 2017) Dvornik Gábor: The Fallen (2013/ 2017) Eifert János: Tánc/Test/ Tanulmány (2010/2017) Eifert János: Test tanulmány (2013/2017) Eifert János: Zsófi vörös drapériával (2014/2016) Eifert János: A nő, Antoine de Saint-Exupéry költői szövegével (2008/2017) Eifert János: A fák állva halnak (Torontó, Ontario, W.park, 1985) Erdélyi Gábor: Skin (2013/2017) Erdélyi Gábor: New York (2017/2017) Erdélyi Gábor: Urban lines III. (2013/2017) Erdélyi Gábor: Vibrations VII. (2016/2017) Fazekas István: Kohézió (Krakkó, 2010/2017) Fazekas István: VI. (Budapest, Hess András tér, 2012/2017) Fazekas István: Vilmos és Jeromos (Csányi Vilmos etológus és kutyája) (Budapest, 2002/2017) Fazekas István: Zöld I. Palma de Mallorca (2011/2017) Fazekas István: Zöld II. (Budapest, 2014/2017) Fejér Ernő: Tér-kép, No.5. („Egyenes labirintus”) (1986) Fejér Ernő: Hamlet színpadkép. No. 9./a. (1986) Fejér Ernő: Hommage á „cselekvő kéz” . No. 7. (1986) Felvégi Andrea: Lakótelep (1980-as évek) Felvégi Andrea: A tenger hangja (Rio de Janeiro, 1982) Felvégi Andrea: Portré (1986) Féner Tamás: Őrzött pászka – smura-mácá készítése házi sütödében (1980/2017) Féner Tamás: Purim. Eszter tekercsének felolvasása (1980/2017) Féner Tamás: Leviticus – Mózes harmadik könyve (2017) Féner Tamás: Imasál (a talesz) (2017) Féner Tamás: Az ünnep visszatér, őrzött pászka Pészachra (2017) Féner Tamás: Halátló, ünnepre (2014/2017) Fényes Gábor: New York – Twin Towers (1999/2017) Fényes Gábor: Lakatlan sziget (1994/2017) Frankl Aliona: Tollszem I. (1995) Frankl Aliona: A szelíd szörny (1996) Frankl Aliona: Tupír (1994/2009) Fürjes Viktória: Hommage á Magritte 1/5 (2017/2017) Fürjes Viktória: Bali 1/5 (2017/2017) Gábor Enikő: Burleszk (2003) Gábor Enikő: Light Life 3 (2014) Gáldi-Vinkó Andrea: Firenze (2012) Gáldi-Vinkó Andrea: Wadi Rum (2011) Gáti György: Boríték/Envelope (2012/2017) Gáti György: Golden Slumbers – Windjammer Restaurant Window (2013/2017) Gáti György: Alkonyati pára a tengerparton/ Sunset Mist on the Beach (2008/2017) Gink Károly: Mikrokozmosz sorozatból (1973 körül) Gordon Eszter: A kardember (2016/2017) Gordon Eszter: Oresztész (2008/2017) Gordon Eszter: Egy esős vasárnap délután (2017/2017) Gordon Eszter: A rakpart alsó kövén ültem (2015/2017)
120000 100000 260000 320000 250000 220000 100000 200000 200000 240000 200000 195000 130000
0 0 0 0 250000 0 0 0 0 0 0 0 0
130000 120000 120000 350000 350000 350000 100000 100000 120000
140000 0 0 0 0 0 0 0 0
220000 220000 180000 180000 180000 180000 120000 130000 100000 100000 100000 140000 140000 500000 240000 360000 360000 400000 380000
0 0 0 0 0 0 120000 0 0 0 100000 0 0 0 0 0 0 0 0
550000 100000 180000 150000 260000 300000
0 0 0 0 0 340000
0226 0227 0228 0229 0230 0231 0232 0233 0234 0235 0236 0237 0238 0239 0240 0241 0242 0243 0244 0245 0246 0247 0248 0249 0250 0251 0252 0253 0254 0255 0256 0257 0258 0259 0260 0261 0262 0263 0264 0265 0266 0267 0268 0269 0270 0271
Haar, Francis: Náci katona őrségben (Berlin, 1938/1964) Haar Francis: Jean Gabin és Simone Signore (1940/ 1964) Haar, Francis: Kalapácsos munkás (1932/1964) Hajdú József: Teakép 92.35 (1992/ 1996) Hajdú József: Teakép 96.17 (1996/ 1996) Halas István: Segesvár’82/ Az egyetlen örökségem André Kertésztől (1982) Halas István: Streetview/Budapest Hervé, Lucien: Fernand Léger (1952) Hervé, Lucien: Breuer Marcell (1952) Horváth Dávid: Műteremben (1972) Horváth Dávid: Cigánymise (részlet a sorozatból) (1977/2017) Horváth M. Judit: Budapest (1990) Horváth M. Judit: Ibrány (1995) Hossala Tamás: Profil (részlet a Szupervízió sorozatból) Hupján Attila: Kódjátszma (2016/2017) Hupján Attila: Clark alagútja (2016/2017) Jankovszky György: Időfaktor (1979) Jokesz Antal: Déli pu. (1977) Jung Zseni: Szeptember (1985) Jung Zseni: A 3 körte (1998) Jung Zseni: Kígyólány (1992) Jung Zseni: A titok (1997) Kandó, Ata: Piaora indián (1962) Kandó, Ata: Yanomamo indián (1966) Kasza Gábor: Y (részlet az Y-sorozatból) (2009) Kasza Gábor: Concrete passages about closeness and coldness and a couple of songs (részlet a sorozatból) (2014) Kemenesi Zsuzsanna: Sakktábla (Salzburg, 2009) Kemenesi Zsuzsanna: Kacsintók (Versailles, 1999) Keresztes Lajos: Atlantis sorzatból (1980/2017) Keresztes Lajos: Az én ligetem (2008) Kertész, André: Kálvin tér (1971) Kertész, André: From my Window sorozathoz (1985/1994) Kertész, André: From my Window sorozathoz (1985) Kiss-Kuntler Árpád: Flea Market (Párizs, 1985) Kiss-Kuntler Árpád: Újpesti rakpart (Budapest, 1982) Kiss-Kuntler Árpád: Mariahilfer str. (Bécs, 1989) Kovács Melinda: Motetták I. (2008) Kovács Melinda: Igaz történetek (sorozatból) (2015) Kovács Sándor: Hegedűkészítő (1970/2011) Kovalovszky Dániel: Szél, Szigliget (részlet a Zöld Csend c. sorozatból) (2012/2013) Kovalovszky Dániel: Őszi nyíres, Csévharszt (részlet a Zöld Csend c. sorozatból)(2012/2013) Kovalovszky Dániel: Bíbor bozótok, Pákozd (részlet a Zöld Csend c. sorozatból) (2012/2013) Kraus, James B.: Egyedül, N'gorongoro (Tanzánia, 2002) Kraus, James B.: Shanghai két tornya (2015/2017) Mandur László: Magány (2004) Mandur László: Moló Punta Arenasban (2015)
260000 220000 260000 210000 210000 180000 180000 170000 140000 100000 120000 240000 240000 140000 100000 100000 130000 180000 180000 180000 240000 240000 300000 300000 300000
320000 220000 0 0 0 180000 0 200000 140000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 180000 0 0 0 300000 300000 0
380000 120000 120000 220000 220000 320000 240000 550000 100000 120000 100000 300000 285000 100000
0 0 0 0 0 340000 0 550000 0 0 0 0 0 0
270000
0
270000
0
270000 130000 110000 180000 120000
0 0 0 320000 0
0272 0273 0274 0275 0276 0277 0278 0279 0280 0281 0282 0283 0284 0285 0286 0287 0288 0289 0290 0291 0292 0293 0294 0295 0296 0297 0298 0299 0300 0301 0302 0303 0304 0305 0306 0307 0308 0309 0310 0311 0312 0313 0314 0315 0316 0317 0318 0319 0320
Mandur László: Folyam a Tűzföldön (2015) Markovics Ferenc: Ködös reggel (1966/2016) Módos Gábor: Orchidea (1980) Módos Gábor: Félhold (1968) Módos Gábor: Venus (2009) Módos Gábor: Szépségek (1985) Móricz Sabján Simon: Moszkva tér 1. (2004/2005) Móricz-Sabján Simon: Moszkva tér 2. (2004/2005) Mucsy Szilvia: Repülőtér (Athén, 2011) Mucsy Szilvia: Alimos (Athén, 2013) Papp Elek: Dante földjén (2016/2017) Papp Elek: Az út vége (2013/2017) Révész Tamás: Fuggy Hudson River (No. 7589) Révész Tamás: Empire State Building Révész Tamás: Chrysler Building Sárközi Péter: A háború színei 7. (2010/2017) Sárközi Péter: Art brut 1. (2005/2017) Sárvári Géza: Chinese Beuty (2015/2017) Sárvári Géza: Water Snake (2015/2017) Somorjai Balázs: Csillagos házak (2014/2017) Somorjai Balázs: Húsvéti locsolkodás (2015/2017) Somorjai Balázs: Vályogvető közmunkás férfi keze (2015/2017) Stalter György: Budapest (1987) Stalter György: Pécs 1. (1984) Stalter György: Pécs 2. (1984) Stalter György: Szendrőlád (1993) Stalter György: Berettyóújfalu (1980) Szász, Suzanne: Fehérruhás nő (New York, 1948) Szász, Suzanne: Játszótéren (New Jersey, 1962) Szabó Benke Róbert: Hajadonok sorozatból B. Csilla Cecilia (2004/2005) Szabó Benke Róbert: Cunyi Yashi (7-es pozíció) (2003) Szabó Benke Róbert: Cunyi Yashi (10-es pozíció) (2003) Szalontai Ábel: Trajanus Szalontai Ábel: Pinea, Villa Torlonia Szalontai Ábel: Torso, Villa Borghese Szél Ágnes: „…Tisza…” (2009/2012) Szél Ágnes: Narancs ék (2011/2016) Szilágyi Lenke: Hiúz (1997) Szilágyi Lenke: Biliárd (2013) Telek Balázs: Profil (Budapest, 2005) Telek Balázs: Tekintet (Budapest, 2005) Tímár Péter: Célfotó I. (1982) Tímár Péter: Bevásárlószatyor (Balmazújváros, 1979) Tóth György: Yoko Ono I-II. Tóth György: Érzelmi állapot I.-III. (1989) Tóth István: Nehéz út volt (1970 körül /2012) Török László: A család (1972) Török László: Idézet Kukorelly Endrétől (1984) Török László: Akt No.1. (1991)
120000 150000 180000 130000 150000 220000 150000 150000 120000 120000 165000 165000 200000 200000 200000 150000 100000 120000 120000 180000 120000 120000 240000 240000 240000 240000 240000 300000 300000 210000 300000 300000 300000 350000 300000 120000 120000 120000 120000 150000 180000 150000 120000 750000 550000 320000 320000 340000 340000
0 0 180000 140000 160000 220000 0 0 0 0 170000 0 0 0 0 0 0 0 0 180000 0 0 0 0 0 0 240000 300000 300000 0 0 0 0 0 0 0 0 120000 0 0 0 0 0 0 550000 320000 320000 0 0
0321 0322 0323 0324 0325 0326 0327 0328 0329 0330 0331 0332 0333 0334 0335 0336
Urbán Ádám: Szomorúpark (2013) Urbán Ádám: Botanikus kert (2014) Vámos László: Kodály Zoltán (1957) Vámos László: Kodály Zoltán és Stokovszky Vancsó Zoltán: Bled (Szlovénia, 2014) Vancsó Zoltán: Lisszabon (Portugália, 2012) Vécsy Attila: Thália I-III. (1980) Vedres Ági: Sietős kutya (2009) Vedres Ági: Hattyúk a tavon (2010) Vedres Ági: Tévénézők (2013) Vékás Magdolna: Vízcseppek (2002) Vékás Magdolna: New York Central Park (2011) Zaránd Gyula: A sziget királya (Párizs, 1973) Zaránd Gyula: Az ördög szárnyai (Párizs, 1978) Zsila Sándor: Fehérló fia (2002) Zsila Sándor: A kilencedik napon (2006)
100000 100000 120000 120000 100000 100000 720000 120000 120000 255000 220000 200000 100000 100000 150000 120000
0 0 120000 120000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100000 0 0