Kerkenveiling 2012
Zaterdag 21 april
De Rode Leeuw Aanvang 20.00 uur Informatie: H. Spil Henneland 8
072-5021961
VOORWOORD Alweer bijna vier decennia kennen we in Ursem de tweejaarlijkse Kerkenveiling waarvan de opbrengst bestemd is voor beide kerkgebouwen in ons dorp. Kerkgebouwen zijn een plaats van samenkomst voor een parochie of gemeente. Een plaats voor bezinning, om te trouwen en te rouwen. Een herkenbare, zichtbare kerkelijke ruimte is essentieel voor het leveren van een bijdrage aan de leefbaarheid in ons dorp. Een kerkgebouw heeft nog andere waarden, het is een baken in zijn omgeving, het heeft ook een cultuurhistorische waarde en bepaalt in grote mate het straatbeeld. In een tijd dat de kerkelijke betrokkenheid vermindert krijgen de overige waarden steeds meer betekenis.. Dit alles is van zo’n grote betekenis dat we ons uiterste best willen doen om onze gebouwen in stand te houden. Onderhoud is duur, bijna niet meer op te brengen. Uw bijdrage helpt ons om dit streven te realiseren. Voor de Bavo parochie wordt de opbrengst bestemd voor het vernieuwen van de verwarming. De bestaande 50 jaar oude verwarmingsinstallatie dient mede gezien de jaarlijks stijgende energiekosten in een nieuw jasje gestoken te worden met een sterk verbeterd rendement. De opbrengst voor de Hervormde kerk zal dit keer besteed worden aan zaken in het interieur zoals restauratie van stoelen, zitkussens enz..Ook zal schilderwerk aan de buitenzijde onze aandacht vragen. Uw aanwezigheid is noodzakelijk om de veiling tot een succes te maken.
Onze kerken zijn het waard Wij nodigen U daarom van harte uit voor deze veiling op:
zaterdag 21 april a.s café DE RODE LEEUW aanvang 20.00 uur Het comité heeft het nodige in het werk gesteld om er ook voor U een gezellige avond van te maken.
Hervormde Gemeente Wester-Koggenland Rooms Katholieke Parochie van de H.Bavo
A.van Doornum,kerkrentmeester L.Schoutsen, penningmeester
BESTE MENSEN VAN URSEM, RUSTENBURG EN OMSTREKEN. Het is ons een genoegen u hierbij een catalogus aan te bieden voor de 17e Kerkenveiling van de gezamenlijke Kerken in Ursem. Onder het motto “SAMEN WERKEN VOOR DE KERKEN“ zijn wij er als comité zeer trots op, dat u zo’n grote variatie aan koopjes beschikbaar heeft gesteld voor de veilingavond. Dat u allen zo spontaan uw medewerking heeft toegezegd, geeft ons het vertrouwen, dat wij weer een goede veiling tegemoet kunnen zien. De noodzaak van de Kerkenveiling is bij u uiteraard alom bekend. Wij als comité hopen, dat u tussen al deze koopjes, vele aanbiedingen ziet staan die u aanspreken en daar een bod op zult uitbrengen.
Op zaterdag 21 april willen wij u graag verwelkomen in: “ DE RODE LEEUW “ Aanvang : 20.00 uur Met zijn allen kunnen we er iets moois van maken. Wij vertrouwen op uw komst en hopen op een zeer geslaagde avond, zodat wij namens u de beide kerken weer een prachtig bedrag kunnen aanbieden.
Namens het veilingcomité Huub Spil, voorzitter
Huub Spil Cora Bakker-van Diepen Joop Schaap Tinda Kuijper-v.d. Roest Germa Hollenberg-Conijn Ans Versluis-Reedijk Arthur Broersen Frank Kenter
Henneland 8 Geesterland 12 Walingsdijk 75 Henneland 21 Rustenburgerdijk 2 Rustenburgerdijk 20 Patrijs 33 Henneland 11
Voorzitter Secretaris Penningmeester Lid Lid Lid Lid Lid
MEDEDELINGEN Ons streven is er op gericht om van de veilingavond een bijzonder gezellige en ook spannende avond te maken. Onder het motto “samen werken voor de kerken” kunnen wij, dankzij de medewerking van velen, u op de veilingavond een aantal bijzondere attracties aanbieden. Maar eerst nog even dit: De goederen, die u toezegde, worden in de periode van 17 t/m 20 april bij u thuis afgehaald. Vriendelijk verzoeken wij u deze klaar te zetten en te voorzien van het nummer vermeld in de catalogus. Er wordt geveild met nummers. Iedere bezoeker van de veiling krijgt bij de entree een koopnummer. Dit nummer wordt met uw naam en adres in de administratie opgenomen. Wilt u een bod doen op een koopje dan steekt u uw hand met het koopnummer omhoog. Van de hoogste bieder wordt het nummer genoteerd en in de administratie opgenomen. .
EN DAN DE ATTRACTIES ….. 1. Als de eerste 250 koopjes zijn verkocht, wordt er onder de kopers van deze serie het volgende verloot: Tuinbeeld, aangeboden door de gezamenlijke kerken 2. Aan het eind van de avond wordt er onder alle kopers verloot: Cadeaubon van € 100,00 bij aankoop van E-bike, aangeboden door WITTE WIELSPORT (Mensen, die vroeg op de veiling komen, hebben dus kans op het tuinbeeld en de cadeaubon). 3. In de catalogus zit een SLAGZIN verborgen, van toepassing op de Kerkenveiling. Zoek de slagzin op en win één van de fraaie prijzen. 4. Er worden gedurende de avond 6 AMARYLLIS BOLLEN in cadeauverpakking verkocht. Bij één van deze zit een bedrag van € 50,--. Als deze zes koopjes zijn verkocht, worden ze gelijktijdig aan de kopers overhandigd. Wie is de gelukkige?
5. U krijgt naast al dit fraais ook nog gratis lekkere hapjes aangeboden.
TENSLOTTE NOG DIT ….. Bij het bereiken van elke € 1000,-- wordt een premie in het vooruitzicht gesteld, in de vorm van een PREMIELOT. Aan het eind van de avond worden, uit deze premieloten, door de notaris 5 grandioze prijzen getrokken, te weten: 1e prijs
3 daags romantisch arrangement voor 2 personen in gastenverblijf. Aangeboden door AANNEMINGSBEDRIJF DE JONG URSEM BV
2e prijs
Smulpakket met kans op taartbon, aangeboden door KEES EN ANNIE KONING
3e prijs
Jodenkoek Aangeboden door de GEZAMENLIJKE KERKEN
4e prijs
Hangpot met zomerbloeiers Aangeboden door JAAP EN TINEKE VET
5e prijs
1 Keezenspel Aangeboden door KEEZEN.NL
Wij hebben het vele, dat wij t.b.v. de veiling van u hebben gekregen, zo geordend, dat wij ongeveer 550 koopjes zullen veilen. Wij hebben een geweldige veilingmeester in de persoon van de heer N. Otsen uit Zwaagdijk-Oost. Al met al kan het een prachtige veilingavond worden.
U komt toch ook? Alles onder het motto:
‘SAMEN WERKEN VOOR DE KERKEN’
Als u zelf bent verhinderd op 21 april, is er wel iemand die voor u kopen wil.
VEILINGVOORWAARDEN 1. De veiling geschiedt bij opbod en/of afslag. 2. De gekochte goederen worden zoveel mogelijk direct aan de koper afgegeven. Artikelen van grotere omvang worden voor de koper gereserveerd, doch dienen uiterlijk zondag 22 april vóór 12.00 uur te worden afgehaald. 3. Levering van aardappelen enz., alsmede aangeboden diensten en activiteiten dienen in overleg tussen koper en gever plaats te vinden. 4. De betaling van de koopprijs kan geschieden op de veilingavond zelf, doch moet geschieden, zonder korting vòòr 15 JUNI 2012 aan de Rabobank Midden Westfriesland rek.nr. 36.40.07.788 t.n.v. Comité Kerkenveiling. Er wordt u een nota toegezonden. 5. Het veilingcomité is niet verantwoordelijk voor zaken, waarop zij geen grip heeft en houdt zich het recht voor om het aangebodene (rommel) niet aan te bieden. 6. In onvoorziene gevallen, de veiling betreffende, wanneer direct ingrijpen noodzakelijk is, beslist de veilingmeester in samenspraak met de notaris.
AAN DE VEILINGAVOND ZULLEN DE VOLGENDE PERSONEN HUN MEDEWERKING VERLENEN: Veilingmeester:
de heer N. Otsen uit Zwaagdijk-Oost
Aanreiken en afgeven van de te verkopen goederen:
een team van medewerkenden o.l.v. Huub Spil
Administratie:
een team van medewerkenden o.l.v. Joop Schaap en Cora Bakker-van Diepen
Verzorging van de hapjes:
een team van medewerkenden o.l.v. Manja Kenter-Dignum
Het geheel geschiedt onder toezicht van
ACTUS Notarissen
Veel dank is het veilingcomité verschuldigd aan de volgende medewerkenden: Marian Bakker Ria de Block-Buysman Larissa de Boer Carola Pronk Bart van Diepen Afra Blank-Stam Truus Dol-Stroomer Ron Groot Bianca Kaandorp-Rood Vincent Koeckhoven Johan Kuilboer Erik v.d. Lee Marit Paauw Ada v.d. Roest-v.d. Broek Gerrit Schilder Truus Dol-Schouten Jos Stuyt Juliette Wever-Koeman Rianne Weijers-Spil Paul Weijers Greet Klaver-Kruiper Annemarie Broersen-Oud
Wouter Baltus Pleunie de Boer Angelique Broersen Marjo van Dam Piet van Diepen Hannie Dol-Neefjes Harry van Doornum Bianca Esselman Jan Koeckhoven René Koppes Jolanda v.d. Lee-Blank Alma Kenter Gerrit Seijts Rosan Engel Jos Schilder Jolanda Smit-Keuning Thea Ursem-Noordeloos Ineke Wijte Hans Ursem Jacques de Jong Frank Timmer Henk Versluis
‘SAMEN WERKEN VOOR DE KERKEN’
DE SLAGZIN Zoals u reeds op een eerdere pagina heeft kunnen lezen, zit in deze catalogus een slagzin verborgen. Zoek de letters VAN EEN ANDER TYPE, dan de gebruikelijke en plaats deze in dezelfde volgorde als de koopnummers.
WAT MOET U VERDER DOEN De oplossingen op de veilingavond deponeren in de daarvoor bestemde bus in de zaal van DE RODE LEEUW, echter tot uiterlijk 21.00 uur! Hopend, dat op uw goede oplossing een van de fraaie prijzen valt. De notaris zal in de pauze de trekking verrichten.
WAT KUNT U WINNEN? 1e prijs
Digitale fotolijst Aangeboden door ADAM KONIJN
2e prijs
Sierheester Aangeboden door GROENSERVICE SJOERD BAKKER
3e prijs
MELODY KUSSEN Aangeboden door NICO VAN DE NES
4e prijs
Paling Aangeboden door de GEZAMENLIJKE KERKEN
5e prijs
Slagroomtaart Aangeboden door de GEZAMENLIJKE KERKEN
WIJ WENSEN U ALLEMAAL VEEL SUCCES!
DE SLAGZIN LUIDT:
NAAM: ADRES: TELEFOONNUMMER:
GIFTEN ONTVANGEN VAN: Linda van Leijen Ria Koppes Fam. Martens Mevr. Immink Mevr. de Boer Mevr. Blank H. Stam Fam. Westmeyer J. Kager Fam. Röge A. de Vries A.van Langen M. Kneppers G. de Block J. Dommerholt J. Beerepoot J. Pronk J van der Scheer J. Vet Dhr. Rotheet J. Timmer N. Koppes Fam. Sheeman F. Mak R. Groot P. de Boer J. Stam M. Meunier R. Ursem W. Admiraal A. Rood Th.P. Dol J. Groot Mevr. De Boer Fam. Stam Mw.Hemminghaus Mevr. Bierman M. de Vries H. v.d. Berg Mevr. Berkhout L. v. Bronkhorst Mevr. Kerssens N. Timmer P. Dol Mevr.v.Kampen P. Mulder Fam.Vendel Mevr.Balk D.de Vries Mevr.Bibo A.Dommerholt Mevr. Paauw A. Jong
A.v.Diepen Mevr.Hille Mevr.Bijman K.Meester A.Konijn N. Vlaar D. Oudhuis T.Schuitemaker J. Stam Fam.Wever P.J.v.Diepen P.de Moel K. Vendel J. Stam S. Ruijter Timmer M. Groot J. Blank J. Kenter Fam. Hillebrands S. Kroon Fam. Paauw S. de Jongh G. de Jongh Fam. Hoetmer Fam. Bos J. Rijk Commandeur N. Bakker O. Offringa J. Borst H. Prins Mevr.Keuning Fam. Pancras Fam. Smal R. Balk Mevr. Klaver Mevr. Ettema J. Röge M. Cuperus M. van Zanten P. van Diepen Th. Groot H. Oudejans Dhr. Schaap P. Dekker J. Koppes F. Leek J. Koopman J. Bruin R. Oldenburg J. Veenstra H. Schipper
Mevr. Koppes D. Oud Mevr.T. Witte I Stipriaan J. Stam D. Pascha M. Olie D. de Block F. v.Nijnatten J. v. Diepen P. Braas J. Zuurbier J. Dommerholt J. Schipper J. Boots S. Boots P. Boots B. Spiering R. Oud J. Bakker M. Rood J. Groot P. Kleine M. Schippers N. Dol G. Schilder W. Bijvoet G. v. Diepen L. Vlaar J. Spil P Weijers Fam. Stam Fam. Vijfwinkel Jan Horio Witte Installatie H.Kruijer W.Dol J.Meester W.Blokdijk B.Oud Mevr. Laan J.Bel J.Heusinkveld Mevr.Witte L.Groot Fam. Conijn K.Schaap G.Bakker J.Tromp R.Vendel 75 x N.N.
NAAM 1 2
N.P. Komen A. Baltus Mw. Hottinga
3 4
Fam. Hooning J. Grooteman
ROLIN C. Vink
Fam. Herling Fam. Schram Fam. Timmer J.M. Koeman Fam. Jongkees
8 9
K. Sjerps K. Wiegert
10 11
E. v.d. Lee Stolppakket Groot-Schermer H. de Best M. de Boer
B. Konijn
14 15
M. Ursem G. Aaij C. Coppens L. Kneppers
17 18 19 20
F. Jansen-v.d.Ven N. Bakker J. de Jong R. Gruys Fam. Dol
21 22 23 24 25
J. Komen Fam. Timmers H. Luitjes A.van ‘t Hof Willeke Vendel
GIFT 1 taart Sapkoeler Kist sinaasappels 1 alarmwekker Staatslot met jackpot Gel vuurkorf Schuiftrompet Bos tulpen Waardebon honden trimmen (€ 15,--) Mand gevuld met: 2 flessen gluhwijn 1 fles wijn 3 flessen wijn 1 pot amarenen kersen Vacuumkledinghoes met hangers Houten puzzels 1 heester Voetveger Wandklok Schildersset 2 windlichten 3 heemschutboeken Krups nespressomachine Biobrander tafelhaard 1 kaas 1 fles jonge jenever Krat bier Bakje voorjaarsbloeiers 3 serveerschalen Opvouwbare hakselaar Stoelverhoger Buggy (nieuw) Wereldwinkelpakket Staatslot Elektrische barbecue Buiktrilapparaat Campingbed met matras Swiffer Middenwaardbon (€ 15,--) Mandje met lekkernijen Wokset voor 2 personen 5 kg tomaten klasse A Herbalife Kennismakingspakket
KOPER
BAKKERIJ KONING
Fam. Vis
Fam. Ijdel Mw. Commandeur P. Wever T. Kenter
29 30
K. Immink Mw. Van Berchum H. Poland A. Simoes 31 32
C. Ursem P. Boots
33 34 35 36 37
A. Klijn P. Niele MARK KONING A. Kenter J. Rus J. Stam
38 39
ROLIN JUWELIER LOOS CARLA V.D. HULST
K. KRUL
41 42
N.N. Mw. Ursem RADIO STIPHOUT
A. v.d. Lee P. v.d. Lee
Fam. Beuken
J. Stam
Mw. Witte
Rondleiding bakkerij met koffie + gebak, daarna gezellige afsluiting voor 2 personen op vrijdagavond 8 juni om 19.00 uur Bioscoopbezoek voor 2 pers. In Filmhuis Hoorn 40 DVD’s Dekbed (nieuw) Citruspers 1 doos perssinaasappels Kistje gevuld met: 2 flessen wijn 2 flessen wijn 1 fles champagne 1 fles wijn 1 kaas 2 seniorenstoelen (zgan) Waardebon Keizerskroon (€ 20,--) Wereldwinkelpakket Avond keezen voor 2 pers. Slagroomtaart 10 zandtedesiaknollen cake Ventilator Thee automaat Wasmand Bos tulpen Cadeaubon (€ 15,--) Opblaasstoel 2 kaarsjes 2 dagcreme Houten kruiwagentje Schaal met perkgoed Sonnema berenburg edammer Bureaulamp met vergrootglas Standaard met kopjes Schaal, servetten waxinelichthouder Open tuin met lunch ‘de tuin op tafel’ voor 2 personen op 3 juni Behangmachine Zilveren kandelaar Agave
L. Neefjes
L. Neefjes
ADAM KONIJN
50 51
C. Lakeman N.N. D. Bakker S. Karsten Fam. Bakker
52 53 54 55 56 57
58 59 60 61 62 63 64
A.van ‘t Hof Fam. Van Oostendorp Pastor Nico Knol
NN NICO V.D. NES ROLIN N. Bakker ROLIN A. van Dam Glenn Wever KEEZEN.NL J. Stroomer
N. Groot 65 66
Fam. Gatherer J. Sjerps
67 M. de Block W. Vlaar N. Aaij 68
N.N.
2 kandelaars 4 houten onderborden uit Indonesie Gebrandschilderd glas in lood van zeilschip 2 schellekoorden Headset voor mobiele telefoon Power protection Philips 3600 ampere Appelboom Fles jonge jenever edammer Taartbon (€ 25,--) Staatslot met jackpot Amaryllis 5 kg tomaten klasse A Akoestische gitaar (gestemd) Voor 2 personen verzorgde rondwandeling door Egmond Binnen met aansluitend een gezellige maaltijd verzorgd door Pastor Nico i.o. Glijbaan 2,5 m1 Melody kussen Bos tulpen Elektrische bladzuiger/blazer Bos tulpen Rollade 2x gras maaien Keezenspel voor 4 personen Campingkooktoestel + gasfles Campinglantaarn 20 kg frieslanders (vanaf aug) Mand wijn met nootjes Cursus ringsteken voor beginners in authentiek rijtuig met koffie en gebak voor 1 persoon Kistje gevuld met: 1 fles wijn 3 flessen wijn 2 flessen champagne 6 glazen Taartbon (€ 20,--)
71 72 73 74 75
76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86
87 88 89 90 91 92 93
J. Gootjes
Boeket bloemen (afhalen juli/augustus) Fam. Knijn Theeleutpakket N.N. 2 lantaarns Fietsmand, 2 puzzels A. de Block Dienblad, koffiebekers Voorraadblikken P. Dol 10 balen hooi H. Schuitemaker Krat Amstel N. Groen Frituur/gourmetpan Th. Bibo Kookschort, kookboekjes C. Mak Appeltaart (op afroep) CAFE DE RODE Gezellige avond voor 4 LEEUW personen op 8 september met Harry en Marita DE GOUDEN KARPER Cadeaubon (€15,--) H. Stam Westfrieslandspel J. Broertjes Engels theeservies Mw. Van Wonderen 2 dozen chocolade H. Versluis Vogelvoerpindakaaspaal Fam. Kramer Baardtrimmer, strijkkralen Pepermunt, champagne J. van Veenen Espressopakket J. Broertjes 4 mini kopjes en schotels T. Dudink Tunnelkas (2 x 2.25 mtr) P. Aaij 10 eieren K. Rus Kist aardappelen (juni/juli) K. Aaij 10 eieren P. Koppes Taart D. Meester Wodkafles gesigneerd door Tattoo Henk Schiffmacher M. Popeyus Tostiapparaat Koffertje, veiligheidsbril babyartikelen W. Schuylenburg Sierschaal C. Smit Fles port Boerenkaas K. Klaver Juttertje P. Dol Kilo Beemsterkaas MARJA’S Complete voetbehandeling VOETVERZORGING t.w.v. € 26,-Fam. Ten Harkel Kruidkoek P. Aaij 10 eieren C.Hartog Fles Berenburg P. Dol Kilo Beemsterkaas V. Willemse Verzorgde bioscoopmiddag voor 2 kinderen (6 tot 10 jr)
95 96
Fam. Weverink Fam. Kraeger Mw. Leenhouts S. v.d. Molen C. Poland CK BLOEMEN S. Kroon ROLIN
PAROCHIEBESTUUR
Willeke Vendel
99 100 101
NN Mw. v.d. Nes N. Broersen A. Broersen
GROENSERVICE SJOERD BAKKER F. Mesman D. Kenter
103 104 105 106 107
Fam. Mastenbroek J. van Baar Mw. Leenhouts A. Koning
S. Dol
109 110
A. Vlaar T. Dol
A. van Leijen C. Aaij B. van Diepen Mw. De Graaf F. Jansma Mw. Langereis R. Lengers Mw. Kluit J. de Boer
112 113 114 115 116
Kistje gevuld met: 2 flessen rode wijn 2 flessen wijn 1 fles rode wijn 1 fles rode wijn 1 pond koffie Cadeaubon (€ 35.00) 20 kilo aardappelen 10 kilo uien Bos tulpen Voor 2 personen spellenmiddag met barbecue Op 1 juli van 14.30 tot 19.30 Herbalife Leef,gezond en Winavond voor 2 personen op woensdag 23 mei Schilderij (Tulpen) Slagroomtaart rondleiding fort Spijkerboor, daarna lunch in fort Purmerend voor 2 personen op 14 juli Sierheester Plantenbak Barbecue voor hele gezin in de zomer op afroep Slijtersbon (€ 20,--) 1 fles jachtbitter edammer Barbecuegrill (tafelmodel) Serveerset Dag gebruik springkussen (4 x 5 mtr) Taart Bezichtiging toren Bavokerk Voor 1 persoon Plant 10 eieren Wereldwinkelpakket Chocoladefondueset 4 RVS bekers,ijsmachine Staatslot 13 spellendoos 2 badhanddoeken Houten bouwkasteel
G. Oudejans
118 119 120 121
P. Aaij Fam. Brouwer Fam. Brouwer Fam. Bakker Fam. Wever
K. Swager
R. Roskam
Comité Kerkenveiling 2012
Comité Kerkenveiling 2012
Mw. Munster
127 128
J. Koopman M. Paauw W. van Diepen
129 130 131
SPAR VEUL J. Kuijper Hans en Coby Smink
132 133
R. Koppes E. Baltus E. Spaansen
Mw. Van Dam
E. Spaansen A. Huisman
Elektrische eierwekker Dubbelwandige theepot 10 eieren Boeken/kalenderpakket AZ sjaal Hoge noren maat 43 Verzorgde middag varen/waterskien voor 2 personen Energetische behandeling (KS Hoe Kracht) Mand met zuivelproducten Een paar gezellige uurtjes met behendigheid, tactiek en strategie het Zweedse strijdspel ‘KUBB’ spelen incl lunch op 8 september voor 2 personen Een paar gezellige uurtjes met behendigheid, tactiek en strategie het Zweedse strijdspel ‘KUBB’ spelen incl lunch op 8 september voor 2 personen Vogelvoederhuis 16-delig pannenset Geheel verzorgde zomeravondwandeling met picknick en kampvuur voor 2 personen op 4 juni Boodschappenpakket Mandje met lekkers Workshop bewerken speksteen van 9.00 tot 17.00 uur incl koffie en lunch voor 1 persoon Bureaustoel computerscherm Drank/roulettespel Kaasplankje Weekendabonnement voor 3 maanden (Telegraaf of NHD) Elektrische fondue Wijnpakket
N.N.
137 138
ROLIN S. de Groot De Groene Vessies Rick’s Kitchen
De Groene Vessies Rick’s Kitchen
140 141
J. de Boer D. Roest Fam. Hegeman EETCAFE 70
142 143 144
Willeke Vendel
BAKKERIJ KONING
Mw. Tiebie Mw. Mak R. Deden
149 150 151 152
HERVORMDE GEMEENTE WESTERKOGGENLAND P. Tromp R. Weverink Fam. Kinsbergen L. Kroon A. Koning A. Koning
154 155 156
W. Schouten Mw. Baars F. Timmer P. Poland Cock Witte E. van Oort E. Van Driel ROLIN
Porseleinen partyset 6 ijscups, 2 ovenschalen Groentesnijder Bos tulpen Voorjaarsplantenbakje Een Stap binnen,schuif aan, sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen Een Stap binnen,schuif aan, sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen Set krasloten 40 videobanden 3-delig kaasmessenset Waardebon € 12,50 Amaryllis Herbalife Leef,gezond en Winavond voor 2 personen op woensdag 23 mei Rondleiding bakkerij met koffie + gebak, daarna gezellige afsluiting voor 2 personen op vrijdagavond 24 september Juttertje Kaas Bad/douche accessoires Krans Theeboeket Dinerbon Beemsterhofstee (€ 125,--) 1 kuub zand op aanhanger Wandklok 20 CD rekjes Appeltaart Taartplateau 3 Westfriese spreuktegels 6 porseleinen kop en schotels Mand gevuld met: 2 flessen rose 1 fles wijn 3 flessen rode wijn 1 pond koffie 2-daagse cursus rakustoken Voor 1 persoon Taart Spel voor playstation 2 Bos tulpen
157 158
M. van Diepen M. Hesp
B. Esselman R. Groot S. van Westen Mw. Zwart
161 162 163
166 167
K. KRUL J. Groot P. Schilder G. Seijts L. Hornkamp TWO BASIC C. Wever P. Dol KEEZEN.NL J. Sjerps
REVENTA MODE
REVENTA MODE
REVENTA MODE
REVENTA MODE
N. van Diepen
173 174 175
S. Vlaar J. Hottinga L. Lambers PAROCHIEBESTUUR
176 177
A.van ‘t Hof CAFE HALFWEG
CAFE HALFWEG
Willeke Vendel
164 165
Tennisracket met ballen Honden verwenpakket Luiertaart Pond leverworst Halve metworst Middag en avond kaarten/bridgen met borrel en hutspotmaaltijd voor 2 pers. 2 schalen met perkgoed Wereldwinkelpakket 6 flessen rode wijn Pot met nootjes/pinda’s Kappersbon wassen/knippen Fles Tequila Kilo Beemsterkaas Keezenspel voor 4 personen Cursus ringsteken voor beginners in authentiek rijtuig met koffie en gebak voor 1 persoon Cadeautasje met accessoires met kans op cadeaubon van € 25,-Cadeautasje met accessoires met kans op cadeaubon van € 25,-Cadeautasje met accessoires met kans op cadeaubon van € 25,-Cadeautasje met accessoires met kans op cadeaubon van € 25,-Geheel verzorgde klaverjasavond voor 1 pers. Fles champagne Kilo kaas Diverse kamerplanten Voor 2 personen spellenmiddag met barbecue Op 1 juli van 14.30 tot 19.30 5 kg tomaten klasse A Barbecue voor 2 personen incl drank i.o. Barbecue voor 2 personen incl drank i.o. Herbalife Kennismakingspakket
Mw. Van Veenen Fam. Karremans
J. de Witte
F. Bot
183 184 185
ROLIN H. Versluis S. van Diepen C.Beers J. Mbanda J. ten Have E. Groot J. Dol
187 188
SCHOONHEIDSSALON LIDA BAAS J. de Vos N. Broersen A. Broersen
M. Stam
G. Seijts S. Braas H. Timmer J. Hottinga N. Vendel
193 194 195 196 197 198
M. Schouten W. Bom Mw. V.d. Heijden J. Luitjes N.N. J. Koopman
199 200 201 202
Mw. Beentjes BAVOPAROCHIE H. Vroegop Mw. Spaansen J. Grooteman J. Rotteveel
Douchegordijn met rails Handdoek, washand Fles Sanex Ets van Bavokerk geschilderd door J. Hollenberg Tafellaken, badlaken Tassen Bos tulpen Vogelvoerpindakaaspaal Taartbon (€ 25,--) Kistje gevuld met: 1 fles wijn 2 flessen wijn 1 fles wijn 2 flessen wijn Cake gezichtsbehandeling
Staatslot met jackpot rondleiding fort Spijkerboor, daarna lunch in fort Purmerend voor 2 personen op 14 juli Middag meerijden met de trekker en keepwagen tijdens rode bietenoogst in oktober 4 bekers, olijvenschalenset 2 lichthouders, boek Fles whisky Kilo kaas Rondleiding in de molen voor 2 personen i.o. Ritualsprodukten Pond paling Levensmiddelenpakket Vaas met bloemen Staatslot Fles Sonnema berenburg Gevulde plantenbak Appeltaart Paaskaars 2010 Keezenspel voor 4 en 6 pers. 3 fietstassen Fles likeur Dienblad met theepakket en kaars
204 205 206
Mw. Kniest Mw. Stiphout P. Pater P. van Langen
P. van Langen
P. van Langen
P. van Langen
HIPP DAMESMODE ROLIN
211 212
213 214
PAROCHIEBESTUUR
C.Borst P.Oudejans C. Beek ROLIN De Groene Vessies Rick’s Kitchen
217 218
C. Lakeman Fam. Van Vuuren
W. Bakker 219 220 221 222 223 224 225
AUTOSERVICE URSEM R. Vrekken Fam. Boendermaker J. Kuilboer J. de Jong J. de Jong A.Spaansen J. Kroon J. Jong A. Geelhoed Fam. Verhagen M. van Hooft
Geheel verzorgde workshop kartonnage voor 1 persoon Zuivelmandje Etentje voor 1 persoon bij hem thuis Etentje voor 1 persoon bij hem thuis Etentje voor 1 persoon bij hem thuis Etentje voor 1 persoon bij hem thuis Cadeaubon € 10,-Bos tulpen Amaryllis Voor 2 personen spellenmiddag met barbecue Op 1 juli van 14.30 tot 19.30 7 fessen wijn Skeelers mt 29/32 Schaatsset muts/sjaal/handschoenen Bos tulpen Een Stap binnen,schuif aan, sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen Een Stap binnen,schuif aan, sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen Appelboom Kaars + onderzetter Smeedijzeren rek Vazen Kandelaar voor waxinelichtjes APK keuring Digitaal filmscanner op Windows XP Krat bier Poppenhuis met meubels Thermomassagekussen Picknickmand Kistje gevuld met: 1 fles wijn 2 flessen rode wijn 1 fles rode wijn 1 fles wijn 1 fles wijn 1 fles wijn
226 227
C. Vendel N.N.
J. Schaap Yvonne Schaap Fam. V.d. Bergh
229 230 231 232 233
P. Groenland E. Schaap J. Plasmeijer J. Hottinga N. Stam
K. Swager
H. Vendel J. Rotteveel F. Wassenaar Mw. Langereis N.N. J. de Boer
236 237 238
L. Hoffer
VERSMARKT ELLY EN GERRIT N. van Diepen
241 242 243 244 245
Fam. Knijn Mw. Kniest Mw. Stiphout N. Bakker Th. Dol
HOEK HOVENIERS
248 249 250
BRAAS ACCOUNTANSKANTOOR C. Lakeman A. Riphagen J. Hollenberg
251 252
R. Stuyt T. Stuyt
CAFE DE RODE LEEUW
Verrassingsmand Appeltaart met erin een geldbedrag Body shop pakket Picknickmand met 2 flessen wijn Plant Taart met marsepein (i.o.) Fles vieux Kilo kaas Waardebon Sam Rood (€ 10,--) in decoratiekooi Energetische behandeling (KS Hoe Kracht) Koffiepakket 2 spellen Langlaufset mt 47 Staatslot Blender Princess Mini fondueset/sauswarmer Karaf met 2 wijnglazen Pokerset Kaasplateau Kist sinaasappelen Geheel verzorgde klaverjasavond voor 1 pers Theeleutpakket Geheel verzorgde workshop kartonnage voor 1 persoon Staatslot Fles berenburg 5 paar gebreide babysokjes 2 entreekaarten Keukenhof Kilo runderrollade
Appelboom 6 zakdoeken met tekstspreuk Linoleumsnede markt Purmerend 3 kilo boerenkaas Kistje met fles wijn en kurkentrekker Gezellige avond voor 4 personen op 8 september met Harry en Marita
J. Vendel
Comité Kerkenveiling 2012
Comité Kerkenveiling 2012
ADAM KONIJN
J. Stuyt
261
N. Broersen A. Broersen
262
J. Sjerps
263 264 265 266
KEEZEN.NL J. Commandeur J. Mulder
267 268 269
N. Konijn S. van Diepen P.v.d. Heiden
270 271 272
N. Groot M. Simoes A. Maas Mw. Smit C.Ursem M. Vendel
Een Stap binnen,schuif aan, sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen Een Stap binnen,schuif aan, sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen 5 liter vat Dortmunder pils met ingebouwde tap Een paar gezellige uurtjes met behendigheid, tactiek en strategie het Zweedse strijdspel ‘KUBB’ spelen incl lunch op 8 september voor 2 personen Een paar gezellige uurtjes met behendigheid, tactiek en strategie het Zweedse strijdspel ‘KUBB’ spelen incl lunch op 8 september voor 2 personen Inventum regenmeter Philips living colors led lamp Set closs food container tempered glass Waardebon Jaap en Tineke Vet (€ 15,--) rondleiding fort Spijkerboor, daarna lunch in fort Purmerend voor 2 personen op 14 juli Cursus ringsteken voor beginners in authentiek rijtuig met koffie en gebak voor 1 persoon Keezenspel voor 4 personen Schoonmaakpakket Automattenset Koffiepakket 2 kunstbloemstukken Appeltaart i.o. Bloembollenpakket (vanaf 15 oktober) Kist frieslanders (augustus) Koffiepakket Jeneverpakket edammer Slaset 1 fles wijn Stuk kaas
273
L. Groeneveld
274 K. Hoebe R. de Vries R. Snoek R. v.d. Nagel W. Hendriks 275 276 277 278
N. Dol P. Oudhuis CK BLOEMEN J.de Waart PAROCHIEBESTUUR
Pastor Nico Knol
282 283 284
P. Leeuw R. van Berge C.Kenter R. Mulder K. Stam
285 286 287 288 289 290 291 292 293
B. Brouwer R. Stam Woongroep ‘Hoop doet leven’ Mw. Dijkman H. Kenter C. Aaij K. Rus K. KRUL P. Pater P. Mulder
Campingwasmachine Ijsklontjesvergruizer Rotanset compleet Ordners, opklapbed Steengrill Haardroogkap, 6 delig eetservies Mand gevuld met: 2 flessen wijn 1 fles rode wijn 2 flessen wijn 1 fles wijn Keukenmessenset 2 puzzels Fles wodka Oude kaas Cadeaubon (€ 35.00) 1 staatslot Voor 2 personen spellenmiddag met barbecue Op 1 juli van 14.30 tot 19.30 Voor 2 personen verzorgde rondwandeling door Egmond Binnen met aansluitend een gezellige maaltijd verzorgd door Pastor Nico i.o. Een Stap binnen,schuif aan, sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen Een Stap binnen,schuif aan, sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen Zuivelmandje Doucheset Rituals Gourmetstel/steengrill Fles Schotse whisky High tea voor 2 personen in Gouden Karper AZ sjaal 2 kussens Kalender en set kaarten van Thijme Termaat Bloemenbon (€ 15,--) Keukenstoommachine 10 eieren Kist aardappelen (juni/juli) Buxus Zuivelmandje 1 dag werken
294 295 296
297 298 299 300 301 302 303 304
307 308 309 310 311
313 314
316 317
SKEEF Heerhugowaard
2 uur waterskien voor 1 persoon ADAM KONIJN Philips elektrische tandenborstel C. De Boer 6 flessen rose Paar dameswandelschoenen mt 38 (nieuw) WITTE WIELSPORT Waardebon van € 200,-- bij aankoop van e-bike DE GOUDEN KARPER Waardebon € 15,-A. Immink Bloemstukje/plantenbakje P. Nell Weekend Landal Aelderholt Voor 8 personen nov/dec H. Versluis vogelvoerpindakaaspaal NICO V.D. NES Zit-slaapelement J. de Vos Staatslot met jackpot CAFE DE RODE Gezellige avond voor 4 LEEUW personen op 8 september met Harry en Marita De Groene Vessies Een Stap binnen,schuif aan, Rick’s Kitchen sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen De Groene Vessies Een Stap binnen,schuif aan, Rick’s Kitchen sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen A. Schaafsma Fitnessapparaat N.N. 2 kookboeken K. KRUL 2 schalen perkgoed Amaryllis G.Schalkwijk Receptenboek met cocktails Shaker voor mixdrank PAROCHIEBESTUUR Voor 2 personen spellenmiddag met barbecue Op 1 juli van 14.30 tot 19.30 G.J.van der Roest Groeps-fitnesstraining Sportcentrum West Friesland A.Schaafsma Badkamerpakket Willeke Vendel Herbalife Kennismakingspakket P.de Jong Barbecue Gereedschapskist Fam. Ten Have DVD W. Vader Landschappen/bouwboek M. Duijm 2 waterflessen Fam. Otten 2 kandelaars H. van Doornum Samsonite beautycase met bodyshop artikelen G. Groot Pakket wijn 6 borrelglaasjes
318 319
P. Luitjes P. de Boer C. Stoop
320 321
R. Rikken Mw. Deen J. Gootjes
Fam. Beuken
SCHOONHEIDSSALON LIDA BAAS
324 325
W. Bom K. Koning J. Kuijper L.Schoutsen N.N. J. Beentjes
326 327 328
329 330 331
332 333
334 335 336 337
2 buitenlantaarns Anti-monopoly bordspel Italiaans pakket Rieten picknickmand met inhoud Taartbon Delfts blauw bord 2 borden molen/paard Boeket bloemen (juli/augustus) Open tuin met lunch ‘de tuin op tafel’ voor 2 personen op 3 juni gezichtsbehandeling
Pond paling Fles whisky edammer Staatslot Messensetkoffer Fles Amelander + glas Kistje gevuld met: P.Komen 1 fles wijn R. Rijsdijk 4 flessen wijn J. Buysman 2 flessen wijn J. Groot Fles drank G. Koopman Mand met kaarsen WITTE WIELSPORT Gevulde fietsmand met fietsaccessoires F. Lemminga Partyset, hartmonitor, lamp Caloriemeter, hartslagmeter , keukengerei ROLIN Bos tulpen JAAP EN TINEKE VET Hangpot met zomerbloeiers B & L TULIPS Bezoek aan bloemenveiling voor 2 personen incl vervoer, brunch en rondleiding, vertrek 4.30 uur i.o. J. Luten Fles whisky A. Wever edammer T. Wever Schemerlamp J. Koppes Doos fruit KEEZEN.NL Keezenspel voor 4 personen Comité Kerkenveiling Een paar gezellige uurtjes 2012 met behendigheid, tactiek en strategie het Zweedse strijdspel ‘KUBB’ spelen incl lunch op 8 september voor 2 personen
J. Sjerps
Trees Beertema
340 341
K. van Diepen R. Kuyn H. Koppes T. Dol
342 343 344
R. Dol R. de Vlieg N. Broersen A. Broersen
345
Comité Kerkenveiling 2012
346 347
J.de Waart PAROCHIEBESTUUR
NN
Huub en Greet
352
AUTOSERVICE ZWANENBURG OBDAM N.N. Zorgboerderdij ‘Effe anders’
353 354
355 356
VAN DAM MECHANISATIE J. Koppes
Cursus ringsteken voor beginners in authentiek rijtuig met koffie en gebak voor 1 persoon Overnachting voor 2 personen in gasterij ‘de Eenhoorn’ incl luxe ontbijt i.o. vóór 31 maart 2013 Krat bier Siemens koffiezetapparaat Koffie/theepakket Bezichtiging toren Bavokerk Voor 1 persoon Tafelbarbecue Pokerkoffer rondleiding fort Spijkerboor, daarna lunch in fort Purmerend voor 2 personen op 14 juli Een paar gezellige uurtjes met behendigheid, tactiek en strategie het Zweedse strijdspel ‘KUBB’ spelen incl lunch op 8 september voor 2 personen 1 staatslot Voor 2 personen spellenmiddag met barbecue Op 1 juli van 14.30 tot 19.30 Originele Afrikaanse zaagstoel Kinderpartijtje 10 personen Bakkerijmuseum Medemblik Een Stap binnen,schuif aan, sj oelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen Een Stap binnen,schuifaan, sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen APK keuring voor personenauto Taartbon (€ 20,-) 3 gevulde plantenbakken
Mecano trekkerbouwpakket Doos fruit
J. Grooteman
358
D. Knijn K. Zegers
360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372
H. Mosch J. Schuitemaker S. Kroon Mw. Koeckhoven K. van Diepen Fam. Scheerman Fam. Vendel RUITER DAKKAPELLEN L. Schoutsen Fam. Opstal Fam. Van Oostendorp KEES EN ANNIE KONING Mw. Houniet N.N. J. Groot J. Rus A. Kenter R. Koppes G. Koppes P. v.d. Heiden
373 Fam. Butter Fam. Luitjes N.N.
374 375
Fam. Koeckhoven HOEK HOVENIERS
376
H. Dol ROLIN Fam. V.d. Bijl Fam. Rotteveel S. Kroon
377 378 379 380 381
J. Schilder Mw. Kniest Mw. Stiphout
Avond keezen voor 2 personen i.o. 1 fles jenever edammer Kistje gevuld met 6 flessen rode wijn 1 pak koffie 20 kilo aardappelen 10 kilo uien 1 fles berenburg edammer Paar stalen noren maat 45 schemerlamp Dakraam Staatslot Diner voor 2 personen aan Geesterland 52 Vaas met bloemenbon (€ 15,--)
Smulpakket met kans op taartbon Lap stof 4 koffiebekers Fles berenburg Kaasserveerset Zelfgebakken cake 10 zandtedesiaknollen Kinderfiets 20 inch Vleessnijmachine Bloembollenpakket (vanaf 15 oktober) Mand gevuld met: 3 flessen rode wijn 1 fles wijn 1 fles port, wijnglazen Gasaansteker, kaars + kandelaar Staatslot 2 entreekaarten Keukenhof Steengrill Bos tulpen Taart op afroep 4 kilo Goudse kaas 20 kilo aardappelen 10 kilo uien Koffiepakket Geheel verzorgde workshop kartonnage voor 1 persoon
N. van Diepen
383
J. Gootjes
384
F. Vonk BAKKERIJMUSEUM MEDEMBLIK
BAKKERIJMUSEUM MEDEMBLIK
BAKKERIJMUSEUM MEDEMBLIK
387 388
P. van Diepen Mw. Spil N. Jong
389 390
391 392
C. Vendel Fam. Klijn P. Aaij Fam. Koeckhoven J. Groot D. Ursem
R. van Diepen R. Tuyn D. Ursem S. v.d. Molen P. Aaij S. Kroon
SNACKBAR JEM P. v.d. Heiden
396 397 398 399 400 401 402 403
A.van ‘t Hof R.v/d Leij ACTUS NOTARISSEN
KAPSALON ED LAAN
P. Mulder H. Versluis M. Paauw W. van Diepen
VIDEOTHEEK DE GOORN
Geheel verzorgde klaverjasavond voor 1 pers Boeket bloemen (juli/augustus) Fles juttertje Workshop chocolade maken voor 2 personen op zaterdag 29 september vanaf 13.00uur Workshop chocolade maken voor 2 personen op zaterdag 29 september vanaf 13.00uur Workshop chocolade maken voor 2 personen op zaterdag 29 september vanaf 13.00uur Taart Doucheartikelen + kaarsjes zwemband Kinderzitje (achter) Glazen hanglamp spel Fles fruitdrank Fles juttertje Fles drank edammer Kistje gevuld met: 3 flessen wijn 1 fles wijn 1 fles wijn 1 fles wijn 10 eieren 20 kilo aardappelen 10 kilo uien Fles Chinese zoete witte wijn Bloembollenpakket (vanaf 15 oktober) 5 kg tomaten klasse A AZ badhanddoek 6 Flessen wijn Amaryllis ½ jaar knippen 1 dag werken Vogelvoerpindakaaspaal Geheel verzorgde zomeravondwandeling met picknick en kampvuur voor 2 personen op 4 juni Cadeaubon t.w. € 5,--
405 406 407 408
VIDEOTHEEK DE GOORN Fam. Koeckhoven DOLOMITTI C. Schipper
411 412 413
Fam. Oudhuis P. Middelie N. Broersen A. Broersen
414
417 418
Zorgboerderdij ‘Effe anders’ F. Vonk W. de Block KEES EN ANNIE KONING JUWELIER LOOS M. Bakker
N.N. K. Stam
420 421 422
KOGGEBAD HET VERSCHIL Fam. V.d. Lee
T. van Wijk N.N. R. de Block
424 425
Th. Potjes J. Schuitemaker C. Koeman
Fam. van Saaze
427
Fam. Van Saaze
415 416
N. Groot
Cadeaubon t.w. € 5,-Staatslot Dinerbon 1 pizza Fotoboek ‘brand bij Rustenburg 1968’ Een Stap binnen,schuif aan, sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen Een Stap binnen,schuif aan, sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen 2 planten Appeltaart rondleiding fort Spijkerboor, daarna lunch in fort Purmerend voor 2 personen op 14 juli 3 gevulde plantenbakken Fles juttertje edammer Smulpakket met kans op taartbon Cadeaubon (€ 15,--) RVS 5-ltr pan Closetrolhouder Snoerenhouder Plantenbewatering, wekker High tea voor 2 personen in Gouden Karper Waardebon 3x zwemmen Nootjes en lekkers Appeltaart met slagroom Kaarsenkroonluchter Boek Voetmasagebad en rollermassage Fles juttertje kaas Multitool Grote glazen schaal Fles advocaat 2 agaves verzorgingsbadpakket 1 agave verzorgingsbadpakket 20 kilo frieslanders (aug)
428
430
AUTOSERVICE ZWANENBURG OBDAM GROENSERVICE SJOERD BAKKER HOEK BOUMA
431
ADAM KONIJN
C. Schuitemaker K. Rus P. Bakker
429
433 434
Comité Kerkenveiling 2012
Comité Kerkenveiling 2012
T. Dol
437 438 439 440
S. Kok P. Ursem N.N. N. Groot L. Limburg
L. Limburg
L. Limburg
443 444 445
E. Wehe T.Dol K. Rus K. Swager
446 447
J. Koppes M. Stam
Fam. Bes ROLIN
APK keuring voor personenauto Sierheester Theoriecursus auto,motor of bromfiets Inventum zender gestuurde klok Doos met artikelen Kist aardappelen (juni/Juli) Vat 30 ltr, gebruik tap 2 statafels Een paar gezellige uurtjes met behendigheid, tactiek en strategie het Zweedse strijdspel ‘KUBB’ spelen incl lunch op 8 september voor 2 personen Een paar gezellige uurtjes met behendigheid, tactiek en strategie het Zweedse strijdspel ‘KUBB’ spelen incl lunch op 8 september voor 2 personen Bezichtiging toren Bavokerk Voor 1 persoon Rollade Tuinplant Kalender, fotobordspel 20 kilo frieslanders (aug) Geheel verzorgde jeu de boulemiddag voor 1 pers Geheel verzorgde jeu de boulemiddag voor 1 pers Geheel verzorgde jeu de boulemiddag voor 1 pers 2 zijdehoenders Luxe koffer met wijn Kist aardappelen (juni/juli) Energetische behandeling (KS Hoe Kracht) Doos fruit Middag meerijden met de trekker en keepwagen tijdens rode bietenoogst in oktober Badhanddoek, damestas Fles wijn Bos tulpen
449 450
SPORTCENTRUM WEST-FRIESLAND W. Ettema R. Bakker
Hans en Coby Smink
C. Kuijpens
453 454
H. Kuijper R.Dol JACOBS KAAS SPECIALITEITEN S. Kroon
456
Bavokoor
458 459
P.Groot Fam. V.d. Jagt Fam. Vermeulen N. Hes Fam. Asseper J. Kuijper Gezamenlijke kerken Fam. Stiphout J. Heusinkveld
C. Vreeswijk
C. Vreeswijk
CAFE DE RODE LEEUW
463 464
WITTE WIELSPORT N. V.D. NES J. Heusinkveld
465 466
CK BLOEMEN S. Paauw A. Huiberts JUWELIER LOOS MEILINK BILJARTS
467 468
1 maand fitness/aerobics incl sporttas met bidon 2 boeken Fietsreparatiebox Ringsleutelset handzaag Workshop bewerken speksteen van 9.00 tot 17.00 uur incl koffie en lunch voor 1 persoon Hotelwaardecheque voor 3 dagen Picknickpakket incl koeltas Fles whisky 1 kilo boerenkaas 20 kilo aardappelen 10 kilo uien Muzikale begeleiding van feestelijke viering in Ursem Mand gevuld met: fles wijn/fles champagne 1 fles wijn 1 fles wijn 1 fles champagne 1 fles wijn Edammer Pond paling 2 lampen Kruiwagen met bloemen Mandje met wasknijpers en appels. Asperge eten voor 2 personen i.o. Asperge eten voor 2 personen i.o. Gezellige avond voor 4 personen op 8 september met Harry en Marita Giant zit/ligfiets Tempur fietzadeldekje Kruiwagen met bloemen Mandje met wasknijpers en appels Cadeaubon (€ 35.00) Fles whisky 1 kaas Waardebon (€ 15,--) Spel
469 470 471
S. Kok N. Vendel SPAR VEUL PAROCHIEBESTUUR
G.J.van der Roest
473 474 475
A.van ‘t Hof R.v/d Leij Willeke Vendel
J. Gootjes
477 478
R. Schenk N.N. Fam. Barning
479
Fam. Beuken
480 481
J. Dol J. Dol J. Kuijper Fam. Steur A. Henneke
482 483
Mw. Koppes J. Conijn W. de Block Mw. Oudejans Fam. Seijts C. Aaij Mw. Kniest Mw. Stiphout H. Kuijper L. de Boer Fam. Barning VISHANDEL JONK
Fam. Visser
GROENSERVICE SJOERD BAKKER C. Renes
484 485 486
Metworst Fles wijn + franse kaas Boodschappenpakket Voor 2 personen spellenmiddag met barbecue Op 1 juli van 14.30 tot 19.30 Groeps-fitnesstraining Sportcentrum West Friesland 5 kg tomaten klasse A AZ t-shirt mt.140 Herbalife Leef,gezond en Winavond voor 2 personen op woensdag 23 mei Boeket bloemen (juli/augustus) 6 flessen wijn Taartbon (€ 20,-) Avond klaverjassen of bridge voor 2 personen Open tuin met lunch ‘de tuin op tafel’ voor 2 personen op 3 juni Taart Fles CB edammer 1 fles juttertje Kilo kaas Kistje gevuld met: 2 flessen port 1 fles wijn 1 fles wijn 1 fles wijn 2 flessen wijn 10 eieren Geheel verzorgde workshop kartonnage voor 1 persoon Pastapakket Douchepakket boekenplank 2 visschalen Cadeaubon € 15,-Inbouwoven (nieuw) 3 rieten kransen Sierheester 4 kleine canvasdoeken 1 schilderij
492 493 494 495 496 497
498 499
500 501
502
503
504 505 506
507
508
509 510
Mw. Oudejans
200 spellen doos Puzzel S. Steur 1 fles kruidenbitter D. Borst 6 flessen rose C. Aaij 10 eieren S. Kroon 20 kilo aardappelen 10 kilo uien WITTE WIELSPORT Waardebon € 100,-- bij aankoop van elektrische fiets SLAGERIJ SAM ROOD Waardebon € 7,50 ROLIN Bos tulpen SCHILDERSBEDRIJF Windlicht BOL Hans en Coby Smink Workshop bewerken speksteen van 9.00 tot 17.00 uur incl koffie en lunch voor 1 persoon DE LANGE MUUR Cadeaubon € 20,-HERVORMDE Dinerbon Beemsterhofstee GEMEENTE WESTER- (€ 125,--) KOGGENLAND BAVOPAROCHIE Paaskaars 2011 J. Gootjes Boeket bloemen (juli/augustus) G. v.d. Roest Fles Berenburg BAKKERIJMUSEUM Workshop chocolade maken MEDEMBLIK voor 2 personen op zaterdag 29 september vanaf 13.00uur BAKKERIJMUSEUM Workshop chocolade maken MEDEMBLIK voor 2 personen op zaterdag 29 september vanaf 13.00uur VERSMARKT Kist sinaasappelen ELLY EN GERRIT SLAGERIJ SAM ROOD Waardebon €7,50 ROLIN Bos tulpen N. Broersen rondleiding fort Spijkerboor, A. Broersen daarna lunch in fort Purmerend voor 2 personen op 14 juli De Groene Vessies Een Stap binnen,schuif aan, Rick’s Kitchen sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen De Groene Vessies Een Stap binnen,schuif aan, Rick’s Kitchen sjoelavond op vrijdagavond 19 oktober voor 2 personen E. Stokman WII toernooi voor 2 pers A. Broersen geheel verzorgd i.o. F. Stokman WII toernooi voor 2 pers A. Broersen geheel verzorgd i.o.
511 512 513
G. Stokman A. Broersen N. Groot ROLIN CAFE DE RODE LEEUW CAFE DE RODE LEEUW
515 516 517
J.de Waart PAROCHIEBESTUUR
Willeke Vendel
520 521 522
E.Bult P.Jongens Fam. Ten Have Fam. Van Wilpe Fam. Dol CK BLOEMEN GROENSERVICE SJOERD BAKKER Fam. Beuken
523 524
Fam. V.d. Lee Fam. Desaunois Mw. Kuijper
525 526
L. Schoutsen Zorgboerderdij ‘Effe anders’ S. Kroon
527 528 529
N.N. T. Smit NICO V.D. NES ROLIN
530 Fam. Kaandorp J. van Baarsen Fam. Vroegindeweij Fam. Ettema
WII toernooi voor 2 pers geheel verzorgd i.o. 20 kilo frieslanders (aug) Bos tulpen Gezellige avond voor 4 personen op 8 september met Harry en Marita Gezellige avond voor 4 personen op 8 september met Harry en Marita Amaryllis 1 staatslot Voor 2 personen spellenmiddag met barbecue Op 1 juli van 14.30 tot 19.30 Herbalife Leef,gezond en Winavond voor 2 personen op woensdag 23 mei Kistje gevuld met: 1 fles wijn 1 fles wijn 1 fles wijn 3 flessen wijn Cake Cadeaubon (€ 35.00) Sierheester Open tuin met lunch ‘de tuin op tafel’ voor 2 personen op 3 juni appeltaart Elektrische pizzapan Kruimelzuiger + staande schemerlamp Staatslot 3 gevulde plantenbakken 20 kilo aardappelen 10 kilo uien Philips wake up light 3 badlakens Tempur fietszadeldekje Bos tulpen Kistje gevuld met: Pakket wijn,chocolade douchefris en deodorant Olielamp + fles wijn 2 flesjes port 1 fles prosecco
531
CAFE DE RODE LEEUW
532
N. Groot
533
Fam. De Vries Hans en Coby Smink
534
BEEMSTER HOFSTEE
535
S. Kroon
536
J. Groot S. Kroon
537
P. Bakker
538
Zorgboerderdij ‘Effe anders’ BLOEMSIERKUNST KEIZERSKROON HIPP DAMESMODE
539 540 541
542 543 544 545
546 547 548 549 550 551
N.N. Fam. Vlaar Fam. Van Baar Mw. Van Gestel Mw. Jongman P. Aaij K.Rus ROLIN L. Schoutsen Zorgboerderdij ‘Effe anders’ S. Kroon ROLIN J. Groot Fam. Mulder CK BLOEMEN SPORTCENTRUM WEST-FRIESLAND EETCAFE 70 Fam. Bel ROLIN BAKKERIJ KONING
Gezellige avond voor 4 personen op 8 september met Harry en Marita 1 fles wijn Kaas 1 fles kruidenbitter Workshop bewerken speksteen van 9.00 tot 17.00 uur incl koffie en lunch voor 1 persoon Diner voor 2 personen geheel verzorgd 20 kilo aardappelen 10 kilo uien 1 fles drank 20 kilo aardappelen 10 kilo uien High tea voor 2 personen in de Gouden Karper 3 gevulde plantenbakken Waardebon Cadeaubon € 10,-Kistje gevuld met: 2 flessen wijn 1 fles port 1 fles port 1 fles wijn 2 flessen prosecco 10 eieren Kist aardappelen (juni/juli) Bos tulpen Staatslot 3 gevulde plantenbakken 20 kilo aardappelen 10 kilo uien Bos tulpen Fles drank Fles likeur Cadeaubon (€ 35.00) 1 maand fitness/aerobics incl sporttas met bidon Cadeaubon € 12,50 Fles cognac Bos tulpen Rondleiding bakkerij met koffie + gebak, daarna gezellige afsluiting voor 2 personen op vrijdagavond 24 september