Kerkenveiling 2014
Zaterdag 12 april
De Rode Leeuw Aanvang 20.00 uur Informatie: H.Spil
Henneland 8
072-5021961
VOORWOORD Alweer bijna vier decennia kennen we in Ursem de tweejaarlijkse Kerkenveiling waarvan de opbrengst bestemd is voor beide kerkgebouwen in ons dorp. Kerkgebouwen zijn een plaats van samenkomst voor een parochie of gemeente. Een plaats voor bezinning, om te trouwen en te rouwen. Een herkenbare, zichtbare kerkelijke ruimte is essentieel voor het leveren van een bijdrage aan de leefbaarheid in ons dorp. Een kerkgebouw heeft nog andere waarden, het is een baken in zijn omgeving, het heeft ook een cultuurhistorische waarde en bepaald in grote mate het straatbeeld. In een tijd dat de kerkelijke betrokkenheid vermindert krijgen de overige waarden steeds meer betekenis.. Dit alles is van zo’n grote betekenis dat we ons uiterste best willen doen om onze gebouwen in stand te houden. Onderhoud is duur, bijna niet meer op te brengen. Uw bijdrage helpt ons om dit streven te realiseren. Voor de Bavokerk wordt de opbrengst bestemd voor het algemene onderhoud van de kerk dat eens in de zoveel tijd grootschalig moet worden opgezet. De opbrengst voor de Hervormde kerk zal de opbrengst van de veiling dit keer besteed worden aan zaken gericht op het multifunctionele gebruik van het gebouw. Maar ook hier speelt het onderhoud natuurlijk ook een grote rol. Uw aanwezigheid is noodzakelijk om de veiling tot een succes te maken.
Onze kerken zijn het waard Wij nodigen U daarom van harte uit voor deze veiling op:
zaterdag 12 april a.s café DE RODE LEEUW aanvang 20.00 uur Het comité heeft het nodige in het werk gesteld om er ook voor U een gezellige avond van te maken.
Hervormde gemeente Wester-Koggenland A.van Doornum Rooms Katholieke Parochie van de H.Bavo L.Schoutsen 3
BESTE MENSEN VAN URSEM, RUSTENBURG EN OMSTREKEN. Het is ons een genoegen u hierbij een catalogus aan te bieden voor de 18 e Kerkenveiling van de gezamenlijke Kerken in Ursem. Onder het motto ‘SAMEN WERKEN VOOR DE KERKEN’ zijn wij er als comité zeer trots op, dat u zo’n grote variatie aan koopjes beschikbaar heeft gesteld voor de veiling. Dat u allen zo spontaan uw medewerking heeft toegezegd, geeft ons het vertrouwen, dat wij weer een goede veiling tegemoet kunnen zien. In de variatie van goederen, gezellige avonden, rondleidingen, boottochtjes, etentjes en excursies is er een ruime keuze waarop u kunt bieden. Hierbij willen wij u daarom ook vragen op de veilingavond aanwezig te zijn.
Op zaterdag 12 april willen wij u graag verwelkomen in: ‘DE RODE LEEUW’ Aanvang: 20.00 uur Met zijn allen kunnen we er iets moois van maken. Wij vertrouwen op uw komst en hopen op een zeer geslaagde avond, zodat wij namens u de beide kerken weer een prachtig bedrag kunnen aanbieden.
Namens het veilingcomité Huub Spil, voorzitter
Huub Spil Cora Bakker-van Diepen Joop Schaap Tinda Kuijper-v.d. Roest Germa Conijn Ans Versluis-Reedijk Arthur Broersen Frank Kenter Amanda Nell
Henneland 8 Geesterland 12 Walingsdijk 75 Henneland 21 Kerkweg 3 Obdam Rustenburgerdijk 20 Patrijs 33 Henneland 11 Horn 16
Voorzitter Secretaris Penningmeester Lid Lid Lid Lid Lid Lid
MEDEDELINGEN Ons streven is er op gericht om van de veilingavond een bijzonder gezellige en ook spannende avond te maken. Onder het motto ‘samen werken voor de kerken’ kunnen wij, dankzij de medewerking van velen, u op de veilingavond een aantal bijzondere attracties aanbieden. Maar eerst nog even dit: De goederen, die u toezegde, worden in de periode van 8 t/m 11 april bij u thuis afgehaald. Vriendelijk verzoeken wij u deze klaar te zetten en te voorzien van het nummer vermeld in de catalogus. Er wordt geveild met nummers. Iedere bezoeker van de veiling krijgt bij de entree een koopnummer. Dit nummer wordt met uw naam en adres in de administratie opgenomen. Wilt u een bod doen op een koopje dan steekt u uw hand met het koopnummer omhoog. Van de hoogste bieder wordt het nummer genoteerd en in de administratie opgenomen. .
EN DAN DE ATTRACTIES ….. 1. Als de eerste 250 koopjes zijn verkocht, wordt er onder de kopers van deze serie het volgende verloot: Tuinbeeld, aangeboden door de GEZAMELIJKE KERKEN 2. Aan het eind van de avond wordt er onder alle kopers verloot: Kortingsbon van € 100,-- voor aankoop van E-bike, aangeboden door WITTE WIELSPORT (Mensen, die vroeg ter veiling komen, hebben dus kans op het tuinbeeld en de kortingsbon). 3. In de catalogus zit een SLAGZIN verborgen, van toepassing op de Kerkenveiling. Zoek de slagzin op en win één van de fraaie prijzen. 4. Er worden gedurende de avond 6 AMARYLLIS BOLLEN in cadeauverpakking verkocht. Bij één van deze zit een bedrag van € 50,--. Als deze zes koopjes zijn verkocht, worden ze gelijktijdig aan de kopers overhandigd. Wie is de gelukkige? 5. U krijgt naast al dit fraais ook nog gratis lekkere hapjes aangeboden.
TENSLOTTE NOG DIT ….. Bij het bereiken van elke € 1000,-- wordt een premie in het vooruitzicht gesteld, in de vorm van een PREMIELOT. Aan het eind van de avond worden, uit deze premieloten, door de notaris 5 mooie prijzen getrokken, te weten: 1e prijs
Dinerbon t.w.v. €100,-- GOUDEN KARPER Aangeboden door de GEZAMENLIJKE KERKEN
2e prijs
Cadeaubon t.w.v. € 25,-Aangeboden door C.K. BLOEMEN
3e prijs
Jodenkoek Aangeboden door de GEZAMENLIJKE KERKEN
4e prijs
Veiligheids glaskorf voor vaatwasser Aangeboden door RADIO STIPHOUT
5e prijs
Kaasplankje + kaas Aangeboden door zorgboerderij ‘EFFE ANDERS’
Wij hebben het vele, dat wij t.b.v. de veiling van u hebben gekregen, zo geordend, dat wij ongeveer 550 koopjes zullen veilen. Wij hebben een geweldige veilingmeester in de persoon van de heer W. Zandwijk uit Hillegom Al met al kan het een prachtige veilingavond worden.
U komt toch ook? Alles onder het motto:
‘SAMEN WERKEN VOOR DE KERKEN’
Als u zelf bent verhinderd op 12 april, is er wel iemand die voor u kopen wil.
VEILINGVOORWAARDEN 1. De veiling geschiedt bij opbod en/of afslag. 2. De gekochte goederen worden zoveel mogelijk direct aan de koper afgegeven. Artikelen van grotere omvang worden voor de koper gereserveerd, doch dienen uiterlijk zondag 13 april vóór 12.00 uur te worden afgehaald. 3. Levering van aardappelen enz., alsmede aangeboden diensten en activiteiten dienen in overleg tussen koper en gever plaats te vinden. 4. De betaling van de koopprijs kan geschieden op de veilingavond zelf, doch moet geschieden, zonder korting vóór 15 JUNI 2014 aan de Rabobank Midden Westfriesland rek.nr. NL 86 RABO 036.40.07.788 t.n.v. Comité Kerkenveiling. Er wordt u een nota toegezonden. 5. Het veilingcomité is niet verantwoordelijk voor zaken, waarop zij geen grip heeft en houdt zich het recht voor om het aangebodene (rommel) niet aan te bieden. 6. In onvoorziene gevallen, de veiling betreffende, wanneer direct ingrijpen noodzakelijk is, beslist de veilingmeester in samenspraak met de notaris.
AAN DE VEILINGAVOND ZULLEN DE VOLGENDE PERSONEN HUN MEDEWERKING VERLENEN: Veilingmeester:
de heer W. Zandwijk uit Hillegom
Aanreiken en afgeven van de te verkopen goederen:
een team van medewerkenden o.l.v. Huub Spil
Administratie:
een team van medewerkenden o.l.v. Joop Schaap en Cora Bakker-van Diepen
Verzorging van de hapjes:
een team van medewerkenden o.l.v. Manja Dignum
Het geheel geschiedt onder toezicht van:
Appel NOTARISSEN
Veel dank is het veilingcomité verschuldigd aan de volgende medewerkenden: Marian Bakker Carola Baltus-Pronk Ria de Block-Buysman Pleunie de Boer Marjo van Dam Piet van Diepen Truus Dol-Stroomer Roos Flier Jan Koeckhoven René Koppes Johan Kuilboer Jolanda v.d. Lee-Blank Marit Paauw Gerrit Schilder Jolanda Smit-Keuning Jos Stuyt Rianne Weijers-Spil Jacques de Jong Annemarie Broersen-Oud Niels Bakker Manja Dignum
Wouter Baltus Afra Blank-Stam Larissa de Boer Angelique Broersen Bart van Diepen Hannie Dol-Neefjes Harry van Doornum Nel Klijn Vincent Koeckhoven Marga Kruijer Erik v.d. Lee Lia Mulder-Blank Ada v.d. Roest-v.d. Broek Gerrit Seijts Rosan Sombroek-Engel Juliette Wever-Koeman Paul Weijers Greet Klaver-Kruiper Henk Versluis Bianca Kaandorp-Rood
‘SAMEN WERKEN VOOR DE KERKEN’
DE SLAGZIN Zoals u reeds op een eerdere pagina heeft kunnen lezen, zit in deze catalogus een slagzin verborgen. Zoek de letters VAN EEN ANDER TYPE, dan de gebruikelijke en plaats deze in dezelfde volgorde als de koopnummers.
WAT MOET U VERDER DOEN De oplossing op de veilingavond deponeren in de daarvoor bestemde bus in de zaal van DE RODE LEEUW, echter tot uiterlijk 21.00 uur! Hopend, dat op uw goede oplossing een van de fraaie prijzen valt. De notaris zal in de pauze de trekking verrichten.
WAT KUNT U WINNEN? 1e prijs
Draadloze Canon kleurenprinter Aangeboden door RADIO STIPHOUT
2e prijs
Zitzak Aangeboden door NICO VAN DE NES
3e prijs
Sierheester Aangeboden door GROENSERVICE SJOERD BAKKER
4e prijs
Paling Aangeboden door de GEZAMENLIJKE KERKEN
5e prijs
Slagroomtaart Aangeboden door de GEZAMENLIJKE KERKEN
WIJ WENSEN U ALLEMAAL VEEL SUCCES!
DE SLAGZIN LUIDT:
NAAM: ADRES: TELEFOONNUMMER: 8
GIFTEN ONTVANGEN VAN: M. Beuken P. van Diepen D. Duyn N. Vlaar 2BASIC Mw. Bierman Mw. Hemminghaus Fam. Commandeur J. Rijk P. Dol H. Poland Fam. Tuin S. Schipper J. Schoenmaker P. Wever J. Dommerholt D. de Vries K. Ruijter J. Vet M. Hoek M. Kneppers A. van Langen J. Timmer J. Bakker J. Pronk Fam. Disseldorp F. Mak G. de Block P. Kager J. Kenter J. Dol J. Blank R. Mulder T. Poel N. Dol Th. Stuyt G. Schilder J. Groot S. Schilder J. Beentjes Mevr. Duin Mevr. Stuyt J. Rus Mevr. Keuning Fam. van Zanten Fam. Meester Mevr. Klaver Fam. Ayub R. Mak G. van Diepen Fam. ten Ham P. van Leyen T. Groot
C. Ursem J. Nooij J. Bruin A. v.d. Heyden A. Schaap J. Stam F. Leek J. Koppes J. Koopman J. Stroomer Fam. Stam Fam. Kuyn P. van Diepen J. Kuilboer J. Kuyper N. Bakker P. Aaij P. Kramer O. Offringa C. Timmer Fam. op den Kelder A. Rijper Th. Groot J. Stam Linda/Sander W. Admiraal D. de Vries W. Timmer A. Jong Mevr. V. Witte P. Mulder A. van Diepen C. Schuitemaker Mevr. Bibo J. Stam N. Vendel P. Vendel Fam. van Kampen A. van Doornum J. Bel E. Bolwijn L. Bronkhorst A. Franken Mevr. Berkhout H. v.d. Berg B. van Diepen Fam. van Ginkel R. Bakker Th. Schouten C. Stam Fam. Wever P. Poland Fam. v.d. Lee J. Kager
J. Vermeulen Mevr. R. Groot P. de Boer C. Stoop Fam. J. Ursem A. Baltus Mevr. Koppes D. Oud G. Koopman Mevr. Hille C. Pascha P. Kuyper J. van Diepen J. Dommerholt J. Schipper J. Zuurbier Mevr. van ’t Hof L. Grooteman P. Boots J. Stam R. Oud F. Vet Mevr. T. Witte Fam. Roge Dhr. de Vries Fam. Blokdijk R. v.d. Brink R. de Boer Mevr. Kenter Mevr. Blank H. Stam J. Spil G. Groot M. Durak J. Stam J. Klaver S. de Jongh G. de Jongh Fam. Hoetmer Fam. Pauw G. Kroon Fam. Bos F. van Nijnatten A. Konijn C. de Boer Mevr. Mulder J. Heusinkveld P. Weijers Mevr. E. Meester Fam. J. v.d. Lee WITTE INSTALLATIE 67 x N.N.
NAAM 1 2 3 4
P. Koppes B. Blokdijk Mevr. Wit J. Kuiper N.N.
Fam. Knijn
Mevr. van der Bijl A.J.H. Dol S. Vlaar
7 8 9
N.N. W. van de Ende A. van der Lee
K. Rus
G. Seijts
H. Stam
13 14
Mevr. Tiebie Mevr. Commandeur D. Knijn Fam. de Witte
15 16
A. van Leijen L. Ijdel Fam. van der Leij Fam. Hottinga A. Kerssens Fam. Buisman
20 21 22
N.N. Fam. Vijn D. van der Lee
17 18
GIFT 1 taart Steigerhouten eendenkooi 1 fles Coebergh 1 Kaas Gezichtsbruiner Rugzak Spijkertas Levensmiddelen pakket Eau de toilet en crème Douchestoel 5 bossen tulpen op afroep in de wintermaanden Een mooie fles Marrakech 2 Vazen Tapas set 4 zakken aardappelen nieuwe oogst Sporttas Vogelhuisje Aardewerk etensbak voor hond Kaasplankje met kaas Sporttas met kaarten, dobbelstenen, spellendoos en fotoalbum 1 fles Juttertje 10 oude boeken 1 fles Juttertje Sjoelbak Koffiezetapparaat Blender Kroonluchter 1 kist sinaasappelen Sapcentrifuge Kinderboeken En boek voor volwassenen Badset met badborstel Antieke naaimachine Spel mistical circel Fles Texels bokbier Tasje 20 st. keukenhandgrepen
KOPER
24 25 26 27
28 29 30 31 32 33 34 35 36
38 39 40
41 42
43 44
Mand gevuld met: M. Vendel Thee pakket Fam. Herling 2 flessen wijn Fam. Weverink 2 flessen wijn E.E. Kraeger 2 flessen wijn Mevr. Wit 1 fles advocaat N.N. 1 kilo kaas F. Beentjes Zelfgebakken appeltaart N. Sombroek Fles juttertje + 2 glaasjes Fles rode wijn in kist Parochiebestuur Uitzicht over Ursem vanuit hoogwerker op 40m hoogte op een zaterdag in mei of juni voor 1 persoon Fam. van Oostendorp Gift for 2 Lunch € 35,-Amaryllis G. Mastenbroek Slijtersbon € 12,50 M. Schouten Pakket Rituals Manon en Suze Timmer Dagdeel oppassen D. Pascha Citruspers T. Kenter 1 kist sinaasappelen W. Dol Staatslot met Jackpot N.N. Houten krantenbak Fles drank Fam. Wassenaar Langlauf set met schoenen mt. 38 Fam. Boots Geur wax met brander Fam. Klijn Legpuzzel P. de Jong Kinderversjes Annie M.G. Schmidt Katja Swager Gesigneerd boek ‘Leren leven als een elastiekje’ Katja Swager Behandeling t.w.v. € 85,L. Neefjes 3 Cadeaubonnen: DA, Primera en Hema à € 10,J. Groot Wereldwinkel pakket H. Vendel Glazen vaas A. Schaafsma Vanaf half januari 4x 1 bos tulpen Fam. van Soelen Dove cadeau pakket Fam. Visser 6 bekers, 5 kop en schotels, 6 espresso kop en schotels, wit metalen vaas, 3 romans Fam. Hegeman Verrekijker N.N. Kinderschaatsjes Set montageklemmen Draaibare tv wandsteun
46 47 48
F. Lemminga Mevr. Deen Mevr. Timmer
FA. KROON-WEEL
51 52
Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart Fam. Rotteveel P. Mulder
53 54
G. Seijts Mevr. Meester
J. Rotteveel en J. Groentjes
H. Koppes
57 58 59 60
S. de Groot Fam. Luten N.N.
61 62 63
Fam. Kolk Fam. Nowak H. Timmer Fam. Olofsen J. Kuiper T. Koning Fam. van Diepen-Pauw R. Roskam Stichting buurtzorg
W. Schuijlenburg
E. Dehé
Akai micro systeem 1 plant Sanseveria Robotstofzuiger 1 fles Jägermeister 10 kg aardappelen 10 kg uien Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober 4 kg Goudse kaas Pakket met Italiaanse gerechten Rugzak Handdoekpakket met douche schuim Tefal broodrooster (nieuw) Autostofzuiger Caravan koffiezetter Voetbalspel Mandoline rasp Aperitief schaaltje Olijf prikkers Karaf 2 kaasplanken met messen Af te halen aanhangwagen gebruikte tulpengrond Kamerplant in pot Staatslot Heilighart beeld Mand gevuld met: 1 fles rode wijn 2 flessen rode wijn 1 fles rode wijn 1 fles rode wijn 1 fles wijn 12 kaarsen 1 taart Mand met zuivelproducten Bloemstuk van kunstbloemen 6 stuks kop, mok en schotel van Derk Wessels Werphengel met molen plus één dag vissen met wedstrijdvisser
66 67
J. Borst J.J. Hottinga R. Koppes
S. Kok
N.N.
Mevr. Kuijper
71 SNACKBAR JEM N. Stam
C. Commandeur Pastor N. Knol
R. Dol
74 75 76 77 78 79
J.W. de Jongh NICO V/D NES W. Schwirtz W. Bakker Mevr. de Boer Fam. van Saaze T. van Straalen
S. Dol
81 82 83
F. Deen T. Dol J. Groot
J. de Boer F. Jansma N.N.
A. Riphagen
J. Beerepoot
N. Vendel
Fles Beerenburg 1 kg Beemsterkaas Aardappelkistje ‘Ursem 2014’ Tafelbiljart compleet met vlotbrug Tosti ijzer met plaat Campingbedje op wielen 2 schilderijen Glazen bonbonschaaltje Vaas Kist gevuld met: 2 flessen Chinese witte wijn 2 flessen witte wijn Stuk kaas 1 fles witte wijn “Theater tussen de deuren” Met etentje in de pastorie in De Goorn, voor 2 personen op zondag 22 juni 2014 Fles Famous grouse met 2 bijpassende glazen Krat bier Tempur fietszadeldekje Pedicure behandeling 1 plant Droogrek Badsetje 1 baal hooi 1 baal stro i.o. 1 dag gebruik springkussen (4 x 6 meter) Slagroomtaart Krat Amstel Rugtas Pizzabord Melkopschuimer Afrikaanse beelden Römertopf Picknick koffer met inhoud voor 4 personen 4 grote en 2 kleine bekers met tekst naar keuze Windlicht 2 flessen rode wijn Rondleiding in de molen plus varen voor 2 personen i.o.
88 89 90
J. van der Heijden Mevr. Oudejans J. Koeckhoven J. de Boer
J. Sjerps
C. Koeman
J. Koopman Mevr. Jongman R. Lengers
Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart
96 L. Hoek-Ciere Fam. Schram N.N. N.N.
F. Bes
98 99 100
T. Groenland J. de Boer M. van Dam
101 102 103 104 105
E. Schaap E. Kaandorp J. Simoes J. Plasmeijer N. Jong H. Karremans
J. van Baarsen T. Smit
Boodschappen pakket 17 Dvd’s Fles Jutter Stamppotpan met stamper gevuld met boerenkool en worst Voor 2 personen ringsteken met koffie, gebak en borrel Wasmand Sporttas Zelfgemaakt bloemstukje voor buiten Buikspieren bankje Schotel verwarmer Dames verwenpakket plus bon voor sauna- of schoonheidsbehandeling Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober Mand gevuld met: 2 flessen wijn 1 fles wijn 1 fles rode wijn 1 fles witte wijn 1 fles rode wijn 1 doos kaarsen met servetten Dienblad gevuld met lekkers voor bij de koffie of thee Kamerplant Set krasloten à € 10,Weekendabonnement (vrza) Telegraaf voor 3 maanden Digitaal foto lijstje (nieuw) Avond oppassen 3 voorraadpotten 8 stuks taptoe leesboekjes 1 bierpakket Set van 3 handdoeken en washandje Kruidenpotjes Risk spel
108 109
111 112 113 114 115 116 117
118 119 120 121 122 123 124
125 126 127 128 129
N.N.
2x entree beeldentuin Nic Jonk 2 schilderijen Kandelaar HUIDVERZORGINGS Cadeaubon SALON LIDA BAAS gezichtsbehandeling Daniel Vis Voor 1 persoon ochtend basisles portrettekenen inclusief koffie en lekkers (vanaf 16 jaar) Daniel Vis Voor 1 persoon ochtend basisles portrettekenen inclusief koffie en lekkers (vanaf 16 jaar) Fam. Luten Staatslot P. Dekker 1 taart naar keuze op afroep J. Stroomer Drankpakket A. Klijn Bord met kaarsen en een fles Passoa B. Beemsterboer Edammer Fam. Kager Smirnoff wodka Fam. van Tol 2 poppen W. de Block 2 puzzels C. Coppens Olijvenpot Limonade glazen Serveer schaaltjes Kaas plank SPAR TIJMS GROENTEN- EN FRUITPAKKET L. Kroon Appeltaart J. Vendel 5 sets western snaren voor gitaar S. van Westen 50 borrelhapjes i.o. Mevr. Gazan Edammer kaasvat + volger K. Zegers Edammer G. Aaij Fietslift H. de Lannée Quilt workshop voor 2 personen incl. lunch op zaterdag 6 sept. van 10.00 tot 16.00 uur Fam. Butter Wijnproef avond voor 2 personen i.o. Fam. Butter Wijnproef avond voor 2 personen i.o. Manon en Suze Timmer Dagdeel oppassen R. Stam Saunabon Fort resort Beemster t.w.v. € 20,Jan en Riet Levensmiddelen pakket
M. Boots P. Boots Mevr. van Kampen K. Poland Mevr. van Kampen R. Gruijs
Mevr. Kluit N.N. H. Koppes
Mevr. Aartsen
Mevr. Aartsen
NICO V/D NES
Marga Kruijer Pierre Groenland
Parochiebestuur
M. Kemkes
140 141 142
J. de Vos M. Simoes SALON ROOS
A. Munster P. Oudejans
Mevr. Zuiderveld Fam. Hes J. Oudhuis
145 146 147 148
Mevr. van Dam A. de Moel L. Kneppers N. Groot
Mand gevuld met: 1 fles rode wijn 1 fles rode wijn 4 flessen wijn 1 pond koffie Friteuse Electrisch voetenbad Edammer Jägermeister Af te halen aanhangwagen gebruikte tulpen grond Stadswandeling door oud Amsterdam van 2,5 uur voor 2 personen i.o. Stadswandeling door oud Amsterdam van 2,5 uur voor 2 personen i.o. Tempur fietszadeldekje Rondleiding Schutterswei op 18 april 2014 om 19.00 uur voor 2 personen incl. koffie met gebak Uitzicht over Ursem vanuit hoogwerker op 40m hoogte op een zaterdag in mei of juni voor 1 persoon Tas gevuld met 2 flessen wijn en veiligheidsset Staatslot Koffiepakket Gezichtsbehandeling t.w.v. € 25,6 handdoeken en washandjes Kinderkunstschaatsen mt. 36 Oprol puzzelmat Puzzel van 6000 stukjes Grote plant 1 taart Spiegel met lijst Stapel literaire thrillers 5x 20 kg aardappelen na augustus
151 152
Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart Mevr. Schilder Fam. van Vuuren
S. Vlaar
Comité
Comité
C. Vendel T. Koning L. Groot Mevr. Koning T. Koning
DE RODE LEEUW
DE RODE LEEUW
K. Hartog Fam. Henneke/ Linthorst
Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober Keez bord (nieuw) Wanddecoratie met vogeltjes Bloempot met bijpassende gieter 5 bossen tulpen op afroep in de wintermaanden Aangeklede ‘boeren’ midgetgolf op de ijsbaan in Rustenburg zat. 30 augustus voor 2 personen incl. lunch Aangeklede ‘boeren’ midgetgolf op de ijsbaan in Rustenburg zat. 30 augustus voor 2 personen incl. lunch Grote Chinese vaas Kaarsen Plafondlamp Tafelhaard met brandstof Water/wijn karafje met 4 glazen Bonbonschaaltje Kunststof slakom plus couvert en servetten Jamie Oliver shaker 2 kaarten voor Crossband en Break op 8 november met 5 consumptiemunten 2 kaarten voor Crossband en Break op 8 november met 5 consumptiemunten Kruidenbitter Kilo kaas gemengd
N.N.
163 164
J. Koppes T. Dol
165 166
KEES EN ANNIE KONING Fam. Oldenburg
S. Schilder
T. Dol P. Dol C.K. BLOEMEN
169 170
Fam. van der Gragt N.N. N. Luitjes J. Dol T. Koning 171
A. Kenter
172 173 174
N.N. Fam. Pater L. Schoutsen Y. Vlaar
F. Munster
N.W. Broersen A.C.N. Broersen
Fam. Tromp
Fam. Bibo
179 180
Staande klok Grote fles met Engelse drop Koffiezet apparaat Doos appelen Bezichtigen toren Bavokerk voor 1 persoon Smulpakket met kans op taartbon Herenoverhemd mt 41/42 (nieuw) Sudoku bordspel Rieten picknickmand Drankdispenser Fles Beerenburg Kilo Beemster kaas Bloemenbon t.w.v. € 25,Mand gevuld met: Fles rosé, rode en witte wijn Fles prosecco Fles witte wijn Fles ruby port 12 kaarsen Bewegingsmelder 2 tassen Handbagage koffer Zuivelmandje Grote plant met pot Avond workshop schilderen (30 x 40 cm) Keramiek vogel op tak Wijn- Spijsproeverij m.m.v. Wijnimport Bart en Rick’s Kitchen voor 2 personen op vrijdag 17 oktober Cono kaaspakket
Fotolijst voor 6 foto’s Wereldreis spel Fam. Schipper Boek over de Brand Rustenburg FA. KROON-WEEL 10 kg aardappelen 10 kg uien HERVORMDE Workshop sieraden van GEMEENTE WESTER- glas maken op 25 KOGGELAND september voor 1 persoon
182 183 184 185 186 187 188 189 190 191
192 193 194 195 196
198 199 200
202 203
HERVORMDE GEMEENTE WESTERKOGGELAND BLOEMENKWEKERIJ TENERIFE J. Smit R. Bel Mevr. Ursem J. Mulder L. Schoutsen VAN DAM MECHANISATIE Mevr. Witte
Workshop sieraden van glas maken op 25 september voor 1 persoon Bakje perkgoed Houten autootje gemaakt van oude kerkstoelen Fles Cognac Edammer Kneipp douchepakket met handdoek Grote plant met pot Traptrekker
Staatslot Amaryllis Manon en Suze Timmer Dagdeel oppassen H. de Lannée Quilt workshop voor 2 personen incl. lunch op zaterdag 6 sept. van 10.00 tot 16.00 uur W. Bom 1 pond paling SALON ROOS pedicurebehandeling € 25,G. Mastenbroek Slijtersbon t.w.v. € 12,50 A. Roosmalen Krat amstel Mand gevuld met: Mevr. Stam 2 flessen rode wijn J. Bakker 2 flessen wijn Pond koffie R. van Diepen 2 flessen rode wijn N. Vendel Rondleiding in de molen plus varen voor 2 personen i.o. Fam. Bibo Beren pantoffels mt 36 Fam. Scheerman Baby knuffeldoek Mevr. van Dam Taart Fam. van Baar Rondleiding op de grootste tomaten kwekerij van Nederland voor 2 personen op een zondag in mei/ juni incl. koffie en gebak A. Roodt Cadeautasje verzorgingsproducten, 6 glazen 2 waxinelichthouders J. Schuitemaker Kaas R. Dol Kruidenbitter Marga Kruijer Rondleiding Schutterswei Pierre Groenland op 18 april 2014 om 19.00 uur voor 2 personen incl. koffie met gebak
Peter Koning
Parochiebestuur
Fam. van Oostendorp
208 209
210 211 212
N. Aaij C. Aaij Y. Witte Fam. Vlaar H. Bakker R. Rikken M. Paauw W. van Diepen J. Schilder L. Limburg Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart N.W. Broersen A.C.N. Broersen
Celina Stuyt
J. Gootjes
G. Baas
C. Vreeswijk
Rondleiding door bakkerij op vrijdag 6 juni om 18.30 uur met koffie, gebak en borrel toe voor 2 personen Uitzicht over Ursem vanuit hoogwerker op 40m hoogte op een zaterdag in mei of juni voor 1 persoon Gift for 2 High Tea € 39,-Mand gevuld met: Fles rode- en perzikwijn 4 wijnglazen Rode en witte wijn 1 fles port 1 fles wijn Taart (bon) Zomeravond wandeling over de Wogmeerdijk met picknick voor 2 pers. i.o. Staatslot Plant Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober Wijn- Spijsproeverij m.m.v. Wijnimport Bart en Rick’s Kitchen voor 2 personen op vrijdag 17 oktober Half uur 2 zwarte pieten bij u thuis i.o. Boeket zomerbloemen ophalen in juli/aug/sept Gourmet schotel voor 4 personen Asperges eten voor 2 personen datum i.o.
219 220 221
ZORGBOERDERIJ ‘EFFE ANDERS’ H. Weehuizen B. Konijn R. Wever
222 223
Celina Stuyt Mevr. Hamer
Mevr. Hamer
FA. KROON-WEEL
Tinda Kuijper
Tinda Kuijper
228 229
B. Willemse G. Baas
R. Groot
J. Smit
P. de Moel
233 234 235
H. Breve P. Ursem N. Bakker Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart
Kaasplank met een stuk Beemsterkaas Fleurig verrassingspakket Fles Beerenburg met een kaars 1 stuk belegen Beemsterkaas Avondje oppassen i.o. Opstellen sollicitatiebrief + C.V. 5 uur privé les Engels of Nederlands 10 kg aardappelen 10 kg uien Workshop herfstkrans maken op zaterdag 25 oktober voor 1 persoon Workshop herfstkrans maken op zaterdag 25 oktober voor 1 persoon 2 lantaarns met kaarsen 2 houten Ikea krukjes met stoffen hoes Pakket metworst en leverworst Houten autootje gemaakt van oude kerkstoelen Senseo apparaat plus pads Koperen poffertjes pan Set tinnen bekers Tinnen bord Stenen schilderijtje 36 koffie pads Krat Bier Staatslot Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober
237 238
Fam. Valkonet/Leenhouts P. Niele
M. Ursem P. Niele Fam. Hesp
T. Koning
D. Bakker Fam. Potjes
ZORGBOERDERIJ ‘EFFE ANDERS’ Mevr. van Dam
243 244
Mevr. Konijn N. Hoebe Fam. ten Harkel J. Broertjes
JOOST SPIL
246 247
REVENTA FASHION Fam. v.d. Bergh J.J. Hottinga
H. Luitjes R. Schenk
D. Borst
Bavo parochie PAUZE J. Dol
Kaasplankje met kaasjes Bierpomp tafel met koeler 500 plastic bierglazen Krat Amstel Klein laag kinderstoeltje Luiertaart voor meisje 6 boeken Witte Schaal Barbecue 25 cm 4 espresso kopjes Voorlees boek Edammer Fles Jutter Kaasplank met een stuk Beemsterkaas Taart Mand gevuld met: Fles rode en witte wijn 2 flessen rode wijn 2 flessen rode wijn 3 hoge glazen 6 borrelglaasjes 2 x wijn karaf Dagdeel keuring elektrische installatie NEN 3140 of elektrisch gereedschap incl. rapportage i.o. Verrassingstas Wijnproef pakket à 2 flessen 1 kg Beemsterkaas IJsmachine Set waxine lichtjes met houder Philips soft light Sporttas gevuld met oranje T-shirt, sjaal, cap en sleutelhanger Paaskaars 2012 Taart
R. Wever W. Steur
Stuk belegen Beemsterkaas Fles Kruidenbitter
FA. KROON-WEEL
10 kg aardappelen 10 kg uien
Comité
Comité
GROENSERVICE SJOERD BAKKER A. Stiphout A. Appel
A. Stiphout A. Appel
HOEK HOVENIERS
M. Bakker M. Jonk
261 262 263
J. de Boer H. Koppes
P. Dekker
P. Dekker
266
P. Dekker
267 268
P. Tromp APPEL NOTARISSEN
269
Maikel Stam
270
Bavokoor
Aangeklede ‘boeren’ midgetgolf op de ijsbaan in Rustenburg zat. 30 augustus voor 2 personen incl. lunch Aangeklede ‘boeren’ midgetgolf op de ijsbaan in Rustenburg zat. 30 augustus voor 2 personen incl. lunch 1 sierheester Workshop kartonnage voor 1 persoon onder genot van hapje en drankje i.o. Workshop kartonnage voor 1 persoon onder genot van hapje en drankje i.o. 2 toegangskaarten voor de Keukenhof 2 sierpotten Boekenplank + steunen Kinderrugzak en kinderpuzzel Amaryllis Setje krasloten à € 10,Af te halen aanhangwagen gebruikte tulpen grond Klaverjasavond verzorgd voor 1 persoon Klaverjasavond verzorgd voor 1 persoon Klaverjasavond verzorgd voor 1 persoon Elektrische barbecue "Maak uw eigen Appel" Schildercursus onder professionele leiding voor 2 personen in de notaristuin van Appel Notarissen op 17 mei 2014 Middag mee op de trekker met wat lekkers i.o. Muzikale begeleiding van een viering
272 273
N.N. Parochiebestuur
274
Peter Koning
275
SPORTCENTRUM WESTFRIESLAND D. Meester T. Wernars
277 278 279 280 281 282
Mevr. van de Nes FIRMA BOL H. Versluis P. Leeuw F. Munster Fam. Butter
283 284 285 286
J. Koeckhoven A. Huibers R. van Berger E. Sombroek R. Huisman
287
R. Huisman
288
N.W. Broersen A.C.N. Broersen
289
N.W. Broersen A.C.N. Broersen
N.N. J. Roelofsen
Celina Stuyt
Rondleiding Schutterswei op 18 april 2014 om 19.00 uur voor 2 personen incl. koffie met gebak 40 DVD topfilms Uitzicht over Ursem vanuit hoogwerker op 40m hoogte op een zaterdag in mei of juni voor 1 persoon Rondleiding door bakkerij op vrijdag 6 juni om 18.30 uur met koffie, gebak en borrel toe voor 2 personen Koker met 4 tennisballen Spiegel met bamboe frame 5 x de hond uitlaten, bijv. bij ziekte Slagroomtaart Glazen stolp Vogelvoerpindakaaspaal Zuivelpakket Keramiek vogel op tak Wijnproef avond voor 2 personen i.o. Fles Jutter Kaas Takkenhakselaar 220V Grote witte bloemen vaas 4 persoonsboottocht incl. hapje en drankje 4 persoonsboottocht incl. hapje en drankje Wijn- Spijsproeverij m.m.v. Wijnimport Bart en Rick’s Kitchen voor 2 personen op vrijdag 17 oktober Wijn- Spijsproeverij m.m.v. Wijnimport Bart en Rick’s Kitchen voor 2 personen op vrijdag 17 oktober Jägermeister Edammer Half uur 2 zwarte pieten bij u thuis i.o.
292
H. Karremans H. Smink Fam. van Oostendorp
293
Cock Witte
294
DE RODE LEEUW
DE RODE LEEUW
H. de Lannée
297
H. Smink
T. Koning J. Dol S. Karsten KEES EN ANNIE KONING B&L TULIPS
J. Stam
303 304 305
C. Lakeman RICHMOND INTERIORS Fam. Termaat
306 307
J. Koppes APPEL NOTARISSEN
298 299 300
Fam. Pancras T. Koning J. Dol
3 handdoeken met washand Voetmassagebad Verbanddoos Raku workshop bij Cock in het atelier voor 1 persoon op 2 achtereenvolgende zaterdagen 2 kaarten voor Crossband en Break op 8 november met 5 consumptiemunten 2 kaarten voor Crossband en Break op 8 november met 5 consumptiemunten Quilt workshop voor 2 personen incl. lunch op zaterdag 6 sept. van 10.00 tot 16.00 uur Driedelige metalen kaarsen houder Set kaarsen Zelfgebakken appeltaart Runderrollade Smulpakket met kans op taartbon Dinerbon voor 2 personen all you can eat restaurant Avenhorn Kamerplant met pot 1 appelboom (Elstar) Boeddha (metaal) Uit Schraalhanstuin: Pakket met kruiden, zaden en thee Doos appelen "Maak uw eigen Appel" Schildercursus onder professionele leiding voor 2 personen in de notaristuin van Appel Notarissen op 17 mei 2014 Mand gevuld met: 7 flessen wijn Pakket kaarsen Slagroomtaart
310 311 312 313
315 316 317 318
320 321 322 323
325 326
328
329
J. Sjerps
Voor 2 personen ringsteken met koffie gebak en borrel BLOEMENKWEKERIJ Bakje perkgoed TENERIFE T. Dol Bezichtigen toren Bavokerk voor 1 persoon C. Beers 2 uur Jeu de boules E. Spaansen met koffie, thee, hapje en J. Grooteman drankje voor 2 personen C. Beers 2 uur Jeu de boules E. Spaansen met koffie, thee, hapje en J. Grooteman drankje voor 2 personen B. van Leijen 24-delig messenset in koffer A. Dol Dekbedovertrek 2 persoons MARJA’S Voetverzorgingpakket VOETVERZORGING C. Borst 1 fles likeur P. van der Lee Edammer kaas Tinda Kuijper Workshop herfstkrans maken op zaterdag 25 oktober voor 1 persoon Tinda Kuijper Workshop herfstkrans maken op zaterdag 25 oktober voor 1 persoon C. Vreeswijk Asperges eten voor 2 personen datum i.o. N. Bakker Staatslot AUTOSERVICE Kortingsbon t.w.v. € 5,URSEM A. de Vries Privé cursus geld verdienen met aandelen opties voor 1 persoon A. de Vries Privé cursus geld verdienen met aandelen opties voor 1 persoon A. van Dam Rollade N.N. Zilverkleurig bord met 3 zilverkleurige kaarsenhouders Miniatuur motor T. Koning Doos kaarsen J. van Veenen 2 keramische ovenschalen R. de Vlieg Automatische plafond radio PIZZARIA DOLOMITI Afhaalmenu voor 2 personen met pizza, pasta en salade FA. KROON-WEEL 10 kg aardappelen 10 kg uien
330 331
334 335 336 337
340 341 342 343 344 345
C. Borst H. Kenter Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart M. Paauw W. van Diepen
Fles likeur Edammer Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober
Zomeravond wandeling over de Wogmeerdijk met picknick voor 2 personen i.o. D. Kenter Barbecue voor het hele gezin, Gabriëlstraat 68 i.o. Fam. Pater Zuivelmandje H. Versluis Vogelvoerpindakaaspaal Mand gevuld met: Fam. Nieuwveen 2 flessen rode wijn N.N. 3 flessen rode wijn D. Ursem 1 fles rode wijn Edammer HERVORMDE Workshop sieraden van GEMEENTE WESTER- glas maken op 25 KOGGELAND september voor 1 persoon HERVORMDE Workshop sieraden van GEMEENTE WESTER- glas maken op 25 KOGGELAND september voor 1 persoon H. Dol Geheel verzorgde avond Keezen voor 2 personen i.o. H. Dol Geheel verzorgde avond Keezen voor 2 personen i.o. A. Maas Picknickmand met inhoud Amaryllis J. Hollenberg Kleuren ets Noorddijk DE RODE LEEUW 2 kaarten voor Crossband en Break op 8 november met 5 consumptiemunten DE RODE LEEUW 2 kaarten voor Crossband en Break op 8 november met 5 consumptiemunten
347 348
349 350
351 352 353 354 355
356 357
358 359
360 361
362 363
WITTE WIELSPORT Pastor N. Knol
Herenfiets (nieuw) “Theater tussen de deuren” met etentje in de pastorie in De Goorn, voor 2 personen op zondag 22 juni 2014 NICO V/D NES Zit/slaapelement P. Groot Aparte bloemen vaas Fam. Termaat 3x zelf bloemen plukken in de pluktuin Katja Swager Gesigneerd boek ‘Leren leven als een elastiekje’ Katja Swager Behandeling t.w.v. € 85,Fam. van de Wateren Fles Baileys P. Oudhuis Edammer P. Bakker Staatslot met jackpot HOTEL ZUIDERDUIN Dinnershow tribute to Simon & Garfunkel op zaterdag 15 november, aanvang 18.15 uur voor 2 personen in Hotel Zuiderduin. Inclusief drankjes, warm/koud buffet en dessertbuffet J. Dol Kwarktaart H. Meurs Geschenkdoos met 2 flessen Bandol met bijzondere van Gogh etiketten P. Dekker 1 pakket biologische producten Fam. Knijn Middagje ‘de boer op’ Koffie/ thee, rondleiding op de boerderij en koeien melken voor 2 personen van 15.00 uur tot 18.30 uur i.o. ZORGBOERDERIJ Kaasplank met een stuk ‘EFFE ANDERS’ Beemsterkaas APPEL NOTARISSEN "Maak uw eigen Appel" Schildercursus onder professionele leiding voor 2 personen in de notaristuin van Appel Notarissen op 17 mei 2014 RICHMOND Schilderij INTERIORS GROENSERVICE 1 sierheester SJOERD BAKKER
GASTERIJ DE EENHOOORN Mevr. Beertema
365 A. Vet Fam. de Boer Mevr. Prins J. Gootjes 366 367 368
P. Dol A. Rood J. Smit Mevr. Aartsen
Mevr. Aartsen
370 371
N. Komen L. Kneppers
FA. KROON-WEEL
N. Pater J. Gootjes
J. Smit
375 376
Fam. Stroomer AUTOSERVICE URSEM N. van Diepen B. Gatherer H. Ursem
377 378 379
381 382
Overnachting voor 2 personen met luxe ontbijt Mand gevuld met: 1 fles rode en witte wijn 3 flessen witte wijn 1 fles rode wijn Boeket zomerbloemen ophalen in juli/aug/sept 15 balen hooi (grof en fijn) 1 fles Whisky Edammer Stadswandeling door oud Amsterdam van 2,5 uur voor 2 personen i.o. Stadswandeling door oud Amsterdam van 2,5 uur voor 2 personen i.o. Taart 1 uur zingen met begeleiding van accordeon 10 kg aardappelen 10 kg uien 2 versierde bloempotjes Boeket zomerbloemen ophalen in juli/aug/sept Houten autootje gemaakt van oude kerkstoelen Zuivelmand Kortingsbon t.w.v. € 10,-
Staatslot Wijn- kaaspakket Voor 8 personen luxe broodjes incl. melk van Budgetbroodjes op werkdag HOTEL ZUIDERDUIN 1 uur bowlen in Hotel Zuiderduin voor 6 personen J. Pronk Benzinebon t.w.v. € 20,Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart
Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober
383
Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart FA. KROON-WEEL
Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap:
10 kg aardappelen 10 kg uien K. van Diepen Krat bier V. Willemse Pakket voor bij de borrel K. Bakker Diner voor 2 personen bij Kees en Lida datum i.o. K. Bakker Diner voor 2 personen bij Kees en Lida datum i.o. JAAP EN TINEKE VET Cadeaubon t.w.v. € 12,50 J. van der Lee Zelfgemaakte appeltaart Mand gevuld met: J. Groot 2 flessen wijn 2 flessen koffiesiroop C. Smit 1 fles port Kaas J. Groot Theedoos Badset Fles flugel G. Oudejans Handdoek met washand Teiltje, 6-delig ijslepelset en zak met sfeerlichten. Silvana en Esther High Tea in landelijke sfeer aan de Noorddijk met warme en koude lekkernijen voor 1 persoon Silvana en Esther High Tea in landelijke sfeer aan de Noorddijk met warme en koude lekkernijen voor 1 persoon Karin Bakker Entree voor ijsbaan De Westfries voor 1 persoon plus privé les i.o. Karin Bakker Entree voor ijsbaan De Westfries voor 1 persoon plus privé les i.o. AUTOSERVICE Kortingsbon t.w.v. € 15,URSEM J. Koppes Doos appelen
HOEK HOVENIERS
2 toegangskaarten voor de Keukenhof
384 385 386 387 388 389 390 391
396
Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober
Huub en Greet
A. Stiphout A. Appel
A. Stiphout A. Appel
O. Klijn
H. de Lannée
ZORGBOERDERIJ ‘EFFE ANDERS’ Maikel Stam
406 407 408 409 410
411 412 413 414
415 416 417 418
REVENTA FASHION GROENSERVICE SJOERD BAKKER H. Versluis P. Nell F. Nell
Gezellig avondje wokken met Huub en Greet in Nibbixwoud voor 2 personen i.o. Workshop kartonnage voor 1 persoon onder genot van hapje en drankje i.o. Workshop kartonnage voor 1 persoon onder genot van hapje en drankje i.o. Rotan picknickmand geheel compleet Quilt workshop voor 2 personen incl. lunch op zaterdag 6 sept. van 10.00 tot 16.00 uur Kaasplank met een stuk Beemsterkaas Middag mee op de trekker met wat lekkers i.o. Verassings tas 1 sierheester Vogelvoerpindakaaspaal Weekend Landal Greenparks Rabbit Hill voor 6 personen in november Kaaspakket 2 kandelaars 45 cm hoog
J. Stuyt RICHMOND INTERIORS BLOEMENKWEKERIJ Bakje perkgoed TENERIFE Mand gevuld met: M. Hendriks 3 flessen wijn Mevr. van Gestel 2 flessen wijn M. Asseper 1 fles wijn Fam. Steenmeijer Pickwick theepakket Mevr. Koeckhoven Fles Smirnoff Wodka M. Adriaanse Stuk belegen Beemsterkaas Mevr. Koeckhoven Fles Jenever M. Adriaanse Stuk Beemster vlaskaas AUTOSERVICE Kortingsbon t.w.v. € 20,URSEM DE RODE LEEUW 2 kaarten voor Crossband en Break op 8 november met 5 consumptiemunten
DE RODE LEEUW
N.Bakker
N.Bakker
F. Vonk
N.W. Broersen A.C.N. Broersen
N.W. Broersen A.C.N. Broersen
425
J. Vendel K. Baars H. Versluis E. van der Lee P. Tromp V. Koeckhoven B. Oud P. Tromp T. Dol ZORGBOERDERIJ ‘EFFE ANDERS’ J. Steur JACOBS KAASSPECIALITEITE N HERVORMDE GEMEENTE WESTERKOGGELAND HERVORMDE GEMEENTE WESTERKOGGELAND SCHOONHEIDSSALO N BEE NATURAL HOTEL ZUIDERDUIN
426 427 428 429 430 431 432 433
434
436 437
2 kaarten voor Crossband en Break op 8 november met 5 consumptiemunten Voorjaarsbloembak Éénpersoons-sprei Kistje wijn met opener Herenoverhemd mt. 40 Klokradio Led hoofdlamp Zaklantaarn Plaatkompas Wijn- Spijsproeverij m.m.v. Wijnimport Bart en Rick’s Kitchen voor 2 personen op vrijdag 17 oktober Wijn- Spijsproeverij m.m.v. Wijnimport Bart en Rick’s Kitchen voor 2 personen op vrijdag 17 oktober Wandlamp Modern schilderij Vogelvoerpindakaaspaal Speelgoed trekker Elektrische barbecue Fles Whisky Edammer 1 kuub zand Beemsterkaas pakket Kaasplank met een stuk Beemsterkaas Fles Wodka Edammer
Workshop sieraden van glas maken op 25 september voor 1 persoon Workshop sieraden van glas maken op 25 september voor 1 persoon Cadeaubon à € 50,1 uur bowlen in Hotel Zuiderduin voor 6 personen
H. Koppes
Silvana en Esther
Silvana en Esther
441 442
WITTE WIELSPORT E. Spaansen
443 445 446
NICO V/D NES BAVO PAROCHIE Fam. van Baar
447
J. Smit
J. Schaap Y. Schaap
449 450
Comité
Comité
M. Paauw W. van Diepen
P. Dekker
C. Weterings
L. van der Bijl C. Borst P. Dol
Af te halen aanhangwagen gebruikte tulpen grond High Tea in landelijke sfeer aan de Noorddijk met warme en koude lekkernijen voor 1 persoon High Tea in landelijke sfeer aan de Noorddijk met warme en koude lekkernijen voor 1 persoon Kindervoorzitje (fiets) Zeefdruk van Herman Brood Handdoekenset Paaskaars 2013 Rondleiding op de grootste tomaten kwekerij van Nederland voor 2 personen op een zondag in mei/ juni incl. koffie en gebak Houten autootje gemaakt van oude kerkstoelen Zuivelpakket van de Klomphoeve Amaryllis Aangeklede ‘boeren’ midgetgolf op de ijsbaan in Rustenburg zat. 30 augustus voor 2 personen incl. lunch Aangeklede ‘boeren’ midgetgolf op de ijsbaan in Rustenburg zat. 30 augustus voor 2 personen incl. lunch Zomeravond wandeling over de Wogmeerdijk met picknick voor 2 personen i.o. 1 pakket biologische producten Grieks schaaltje + bakje Potloden Oud dagboek Fietsbel + glazen asbak Hanglamp Klok met gewichten Fles kruidenbitter Kilo Beemsterkaas
456 457 458 459
462 463 464 465 466 467
468 469 470 471 472 473
S. van Diepen R. Stuyt R. Stuyt Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart APPEL NOTARISSEN
C.K. BLOEMEN C. Lakeman ZWEMBAD KOGGENBAD FA. KROON-WEEL HET VERSCHIL J. Horio A. Bunschoten W. Ettema KAPPER ED LAAN Katja Swager ZORGBOERDERIJ ‘EFFE ANDERS’ P. van der Heijden GROENSERVICE SJOERD BAKKER N.N.
T. Koning C. Kuijpens Fam. Wever
Taartbon 2 kuub stopzand in bigbag 2 kuub stopzand in bigbag Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober "Maak uw eigen Appel" Schildercursus onder professionele leiding voor 2 personen in de notaristuin van Appel Notarissen op 24 mei 2014 Bloemenbon t.w.v. € 25,1 appelboom (Elstar) Bon voor 3x zwemmen 10 kg aardappelen 10 kg uien Fles wijn met nootjes Mand gevuld met: 2 flessen witte en rode wijn 1 fles wijn 1 fles champagne Half jaar knippen Gesigneerd boek ‘Leren leven als een elastiekje’ Kaasplank met een stuk Beemsterkaas Bollenpakket op afroep 1 sierheester Doos kop en schotels Horloges met 6 bandjes Windlicht op gel brander Wissellijst zonder rand 2 kop en schotels 2 flessen wijn
475 476
477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488
490 491 492
JUWELIER JOS LOOS Cadeaubon t.w.v. € 15,H. Willemse Op een mooie middag fietsen en terrasje pakken voor 2 personen i.o. BLOEMENKWEKERIJ Bakje perkgoed TENERIFE K. Koning Irish Whisky J. Hottinga Kilo Beemsterkaas Fam. Doodeman Mand wasgoed strijken 2 flessen rode wijn HUIDVERZORGINGS Cadeaubon SALON LIDA BAAS gezichtsbehandeling VISHANDEL JONK Cadeaubon t.w.v. € 10,BLOEMENKWEKERIJ Bakje perkgoed TENERIFE VERKEERSSCHOOL 1 Uur praktijkles voor A, B HOEK BOUMA of AM SLAGERIJ SAM Gourmetschotel 4 pers. ROOD RICHMOND Schilderij INTERIORS J. Bakker Staatslot WITTE WIELSPORT Kortingsbon €100,- voor aankoop van E-Bike Pastor N. Knol “Theater tussen de deuren” Met etentje in de pastorie in De Goorn, voor 2 personen op zondag 22 juni 2014 Marga Kruijer Rondleiding Schutterswei Pierre Groenland op 18 april 2014 om 19.00 uur voor 2 personen incl. koffie met gebak Mevr. Bibo Jeu de boules spel C. Balkenende 2 glazen en fles glühwein RICHMOND Boeddha (keramiek) INTERIORS Mand gevuld met: R. de Graaf 2 flessen rode wijn P. Groot 2 flessen witte wijn E. van Driel 1 fles witte wijn D. Klomp 1 fles rode wijn ZORGBOERDERIJ Kaasplank met een stuk ‘EFFE ANDERS’ Beemsterkaas Fam. Schaafsma 2 flessen Tia Maria Mevr. Aartsen Stadswandeling door oud Amsterdam van 2,5 uur voor 2 personen i.o.
495 496 497 498
DE KEIZERSKROON J. de Vos KEES EN ANNIE KONING N.W. Broersen A.C.N. Broersen
N.W. Broersen A.C.N. Broersen
RESTAURANT DE GOUDEN KARPER W. Bom
501 502
R. Kaandorp Mevr. Koppes R. de Vries A. Erouffi J. Gootjes 503 504 505
MEILINK BILJARTS EETCAFE 70 Fam. van Baar
FA. KROON-WEEL
507
Fam. Otten N. Groen M. de Block
508 509 510
RICHMOND INTERIORS J. Koppes APPEL NOTARISSEN
511
C.K. BLOEMEN
Plantenbak Staatlot Smulpakket met kans op taartbon Wijn- Spijsproeverij m.m.v. Wijnimport Bart en Rick’s Kitchen voor 2 personen op vrijdag 17 oktober Wijn- Spijsproeverij m.m.v. Wijnimport Bart en Rick’s Kitchen voor 2 personen op vrijdag 17 oktober High Tea voor 2 personen Pond paling Mand gevuld met: 1 fles rode wijn 3 flessen wijn 1 fles rode wijn 1 fles wijn Boeket zomerbloemen ophalen in juli/aug/sept Doos schaakstukken Bon t.w.v. € 12,50 Rondleiding op de grootste tomaten kwekerij van Nederland voor 2 personen op een zondag in mei/ juni incl. koffie en gebak 10 kg aardappelen 10 kg uien Zilveren kandelaars + kaars Raclette grill met pannetjes Driedelig messenset Fles rosé Wandlamp metaal ‘ossenkop’ Doos appelen "Maak uw eigen Appel" Schildercursus onder professionele leiding voor 2 personen in de notaristuin van Appel Notarissen op 24 mei 2014 Bloemenbon t.w.v. € 25,-
Fam. Butter
Fam. Jongens J. Kroon Fam. ten Have Fam. van der Wal R. Huisman
R. Huisman
516 517
DE RODE LEEUW
DE RODE LEEUW
SCHOONHEIDSSALO N BEE NATURAL ZWEMBAD KOGGENBAD LANGE MUUR J. van der Lee
520 521 522 523 524
525
526
527 528 529
Wijnproef avond voor 2 personen i.o. Mand gevuld met: 1 fles rode wijn 2 flessen rode wijn 2 flessen wijn 1 fles champagne 4 persoonsboottocht incl. hapje en drankje 4 persoonsboottocht incl. hapje en drankje Pond paling 2 kaarten voor Crossband en Break op 8 november met 5 consumptiemunten 2 kaarten voor Crossband en Break op 8 november met 5 consumptiemunten Cadeaubon à € 50,Bon voor 3x zwemmen Cadeaubon t.w.v. € 25,Appeltaart
Amaryllis Mand gevuld met: Fam. Vlaar 3 flessen rode wijn Mevr. Langenberg fles rode en fles witte wijn Fam. ten Have 1 fles rode wijn J. Gootjes Boeket zomerbloemen ophalen in juli/aug/sept Comité Aangeklede ‘boeren’ midgetgolf op de ijsbaan in Rustenburg zat. 30 augustus voor 2 personen incl. lunch Comité Aangeklede ‘boeren’ midgetgolf op de ijsbaan in Rustenburg zat. 30 augustus voor 2 personen incl. lunch BLOEMENKWEKERIJ Bakje perkgoed TENERIFE J. Oudhuis Grote plant FA. KROON-WEEL 10 kg aardappelen 10 kg uien
530
Peter Koning
531
Bavo Parochie
532
Fam. van Oostendorp
533 534
Fam. van Oostendorp J. de Jong
535
R. Vet T. van Wijk P. Aaij SLAGERIJ SAM ROOD G. de Block Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart Door Sjoelen Weer Vrolijk: Rick’s Kitchen Patrick Niesten Michel Duijm Jos Mulder Rein Swart J. Luitjes ZORGBOERDERIJ ‘EFFE ANDERS’ CAFE HALFWEG ZORGBOERDERIJ ‘EFFE ANDERS’ DROGISTERIJ CARLA VAN DER HULST Fam. Schaafsma N. Groot
536 537 538 539
540
541
542
543
544 545
546 547
G. van der Roest B. Seijts Mevr. Mulder P. Middelie Fam. Butter
Rondleiding door bakkerij op vrijdag 6 juni om 18.30 uur met koffie, gebak en borrel toe voor 2 personen 5 x 10 jubileumzegels Bavo Parochie 150 jaar Gift for 2 Uitje € 27,-Verbanddoos Dekbedovertrek 240x200 Donzen dekbed 2 pers. Schotel met snijplank Barbecue aansteker 1 fles licor 43 Gourmet schotel voor 4 personen Fles Ouzo + Fles Sherry Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober Het Open Ursemmer Sjoelkampioenschap: Voor 2 personen volledig verzorgde avond op 31 oktober Fles Schippersbitter Kaasplank met een stuk Beemsterkaas Fles Safari Kaasplank met een stuk Beemsterkaas Diverse kaarsen Zeep pompjes 1 fles witte wijn en rosé 1 fles wijn en een kaas Mand gevuld met: Fles rode en witte wijn 2 flessen wijn Fles Baileys Appeltaart met springvorm Wijnproef avond voor 2 personen i.o.
548 549
N. Bakker APPEL NOTARISSEN
550 551 552
C.K. BLOEMEN Fam. Schaafsma Parochiebestuur
553 554 555 556
Fam. van Oostendorp
Staatslot "Maak uw eigen Appel" Schildercursus onder professionele leiding voor 2 personen in de notaristuin van Appel Notarissen op 24 mei 2014 Bloemenbon t.w.v. € 25,Fles Bokma brandewijn Uitzicht over Ursem vanuit hoogwerker op 40m hoogte op een zaterdag in mei of juni voor 1 persoon Verbanddoos