Kavellijst Veiling 9 april 2016 NR 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Kavel Appeltaart (vers) Borrelschotel met 40 var. Hapjes (feest of partij lev. i.o.) APK beh. voeten op afspraak pedicure. loc. Westerkimme 62 Marknesse factuur is bewijs Eenvoudige bouwtekening i.o. P. Verwer 4 x excursie Wouda gemaal + koffie, incl. rondleiding van 2 uur Kunstwerk materiaal + Albast Haas, geslacht of ongeslacht, incl. recept ( levering volgens wettelijke normen na half oktober ) Wintervoorraad Bildtstar + uien, voor 1 gezin franco geleverd Opbrengst Fruitboom Jonagold, zelf plukken in overleg nadat ze rijp zijn Mand op fiets + fietscomputer Kist sinaasappelen kavel factuur is halen bij Huver Philips Senseo koffiepad machine 1 Dag huur aanhanger APK keuring auto Voeding en lifestyle advies Marjolein Bakker Factuur is afspraak maken 1 autowasbeurt Briljant + exclusief ( factuur is afspraak maken ) camping BBQ /scuttelbraai APK keuring auto Bridge spullen meer dan compleet Bridge DVD 's voor: "van beginners tot wereldkampioen" Excursie hoge Windmolen binnendijks voor 4 personen Coaching en verlies begeleid. 1,5 u Amish Quilt ( origineel ) Motorzagen / snoeiwerk ½ dag (geen grote bomen) Koffer met inhoud (inhoud is verrassing) 1 maand abonnement Zilver + E gym Fruitmand factuur is halen Mobiele gereedschap box, diverse vakken en hoogtes 1 x Kinderfiets 1 Bierpakket Hollandse bieren Buitenlandse bieren pakket Springkussen ca. 4 x 4 mtr (wordt op locatie binnen NOP kosteloos geleverd en opgehaald) Barbecue 1 maandabonnement Zilver + E gym Doppensleutelset Carolus 16 delig Stiftsleutel set 6 delig met handgreep Carolus ringsleutelset 6 - 22 mm Elek. Stabiele zaag merk Ferm (voor hout,metaal, fig.zaag) Stihl bosmaaier benzine (type F538) Deur rolhor Bruynzeel,afm. H = 2150 br. = 1100 mm Gamma hogedrukspuit, type HPC 100 Nortena beschermhoes Loungeset, afm. 255x143x170 cm
43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
Sprinkler, incl steun Mobiele airconditioner, merk: Everglades Schilderij (zie foto) Dag wieden in de bieten bij Joop Dieleman Dag wieden in de bieten bij Joop Dieleman Dag wieden in de bieten bij Joop Dieleman Dag wieden in de bieten bij Joop Dieleman Dag wieden in de bieten bij Joop Dieleman 4 uren tuin werk huren Partytent + statafels t.b.v. party ( te zien op locatie ) Wijnproeverij - 10 personen Rondvlucht boven de Polder voor 1 persoon Haas, geslacht of ongeslacht, incl recept na half oktober 4 uren schilderen ( factuur is bewijs ) Airco inspectie + afvullen Gebitsbehandeling paard, gediplomeerd paardentand behandelaar Complete enkelv. bril / huiscollectie Br (L) unch + excursie Waterzuivering, in Tollebeek, max. 4 personen Rondreis wateren Lemmer met sloep, 10 personen Razende Snol Entreé kaarten, 6 stuks Proeverij koffie /kaas/worst , op afspraak voor maximaal 18 personen 2 persoons bed, nieuw, zonder lattenbodem APK keuring auto Fendt looptrekker Coaching en verlies begeleid. 1,5 u Proevement voor 10 - 20 pers, Martis Wijnen, op locatie Herenfiets Vogel "woning " op boomstam Dinerbon voor twee personen, Italiaan DA-ENZO Camperrijles 2 uur ws. voor dames (in hun eigen camper) Sieraad ( eigen ontwerp) Set eigen merk modeleer pasta (incl tetorial) Handgemaakte Stola (mohair wol) 1 uur massage Holistic pulsing (diep ontspanning op tafel) Yoga privé les (1 a 2 pers, circa 1,5 uur) Elek. Stabiele zaag merk Topcraft Wieldoppen Ultimate speed (15 " inch) Wieldoppen 4 racing (15" inch) 30 oliebollen met Rozijnen + Krent (levertijd 31-12-2016) 1 maand abonnement fitness 1 maand abonnement fitness Energetische behandeling (Chr.pijn,bless. Depressie) 2x Grachtenpandjes decoratie Porseleinen schaaltjes Rondrit in een Tesla 1 uur
88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132
Buiten deur schilderen Een woning ramen wassen Pakket aquarel benodigdheden (Windsor Aquarel verfblok) 14 + drone, merk Haobo Super chocolade taart Waardebon Sauna 2 pers. De Woudfennen 1 Joure Zomerabonnement 4 entreekaartjes + koffie etc. Regelt Dick Lont met kavel nr. Prachtige sierkussens Ontwerp voor een tuin Pedicure behandeling Koperen pot en ketel Driepunts sluiting in een deur gemaakt LEEG LEEG LEEG LEEG Familie fotosessie Party tent + sta tafels t.b.v party Rondleiding op Schokland op wagen, max. 18 personen Excursie Tuin Pegasus + koffie, circa 15 personen half varken, circa xxxxx kg klaar gemaakt door slagerij Pees marknesse Picknick tafel, vorstbestendig Opbrengst Fruitboom Jonagold, zelf plukken in overleg Rondrit Kuinderbos + koffie, 2 personen Ben Hagevoort APK keuring auto 1 dag pootgoed selecteren (na het poten) Rookton voor vlees en vis Perkplanten ( bon ) APK keuring auto Coaching en verlies begeleid. 1,5 u Excursie voor 5 personen op biologisch akkerbouwbedrijf, eind juli Excursie Monnikenmolen St Jansklooster, 12 personen, incl. koffietafel 2 eenden geslacht of niet geslacht Na half septemeber 1 Dag huur aanhanger Trilplaat en laser t.b.v. straatwerk Dinerbon voor twee personen, Italiaan DA-ENZO Mobiele airconditioner, merk: Everglades 4 wielige tuinkar Bon Wellness behandeling + huidverbetering (2 uur) Voetenmassagebad Rondvlucht boven de Polder voor 1 persoon Rondreis wateren Lemmer met sloep, 8 personen Gia Light Etentje voor 2 personen (bij haar thuis)
133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176
30 oliebollen met Rozijnen + Krent (levertijd 31-12-2016) Energetische behandeling (Chr.pijn,bless. Depressie) Borrelsch. met 40 feestelijk hapjes 2 uur welness behandelingen: Tijd voor jezelf wenkbrauwen en decelete Verkoop pers. Geluk,coaching sessie (Incl. online scan + rapp.) Rondrit in een Tesla 1 uur Enkele sets fraaie pompoenen/kalabassen ( logisch, na de oogst beschikbaar ) Grote koek Blokzijler brok 1 x aanwezig 1 x op afroep APK keuring auto Excl. Bediening op uw party thuis Feestelijke M&M taart Driepunts sluiting in een deur gemaakt Schilderij eigengemaakt 4 gangen diner voor 4 gasten ( Locatie De Rapper Volendamstraat 42 E'oord ) Max 5 pers windmolen bezichtigen Verduurzaam advies met na afloop energie certificaat Haakse slijptol Auto poetsbeurt 1 zak gazon graszaad a 15 kg Bouw radio 45 minuten voeten reflexelogie in locatie praktijk Marknesse Heerlijke worteltaart Borrelschaal met 40 feestelijk hapjes 1 Dag huur aanhanger Energetische behandeling (Chr.pijn,bless. Depressie) Prachtige houten ant. Bascule (zonder gewichten) Rondwandeling De Renderklippen met gids,na afloop koffie+gebak Workshop Mandal-tekenen, max 6 personen + thee/koffie LEEG LEEG LEEG LEEG LEEG 2 eenden geslacht of niet geslacht ( Na half september ) Rondrit Kuinderbos + koffie, 2 personen Han Ketel APK keuring auto Case traptrekker Wiel zaaimachine Volledig verzorgde mosselmaaltijd met friet en brood (das pas echt) en bij een hoog genoeg bod een toetje toe locatie Abtsweg 5 ab Nagele 2 uur bouwkundig advies APK keuring Asbestinventarisatie rapport 2 m3 beton franco thuis geleverd Kozijn
177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221
Auto poetsbeurt Samenlevings contract Kist openhaardhout ( ophalen aan de Vliegtuigweg 9 Nagele ) 5 flessen wijn van 1978 Speciale diner bon voor 2 personen 1 zak gazon graszaad a 15 kg 2 m3 straatzand thuis geleverd 2 bossen bloemen Vloer of wandtegels (voor € 250 uitzoeken) Erf jaarlang molvrij houden Gebruik hoogwerker voor een dag ( aanwezig in / af Marknesse ) Dag huur aanhanger 10 weken lang 1 kg kersen gratis Ophalen bij fruitbedrijf hoekstra 'geest 1 Dag huur aanhanger Een volledig verzogde avond klaverjassen voor 2 personen in Marknesse bij Piet en Ria Verwer Gat boren door de muur of vloer Nek schouder rug massage ( in praktijk Marknesse ) 2 weken 3 dagen maaltijd Bee Box voor 2 personen Bier proeverij voor 8 personen Grote koek Blokzijler brok (op afroep) Rondrit Kuinderbos + koffie, 2 personen Roelof Jan Kruit Workshop zeemansliederen 4 vrijkaartjes Ajax / Utrecht 2016 / 17, incl P en drankjes 4 uur tuinwerk Overnachting + ontbijt + 2 x borrelgarnituur Sloeptocht weerribben + gevulde Picknickmand 2 pers. Kennismaking arrangement Golfles voor 4 pers. (3 x 45 min.Mich.Meerman) Energie advies voor uw woning Rondrit in een Tesla 1 uur 4 uur arbeid van een timmerman Auto rit langs Friese kust met eten tot slot van de dag voor 2 pers. Met fam. Mollema Voordeur ( NIEUW ) 10 weken lang 1 kg kersen gratis afhalen bij Jan Hoekstra Vakantiehuis in Schoorl 6 persoons, weekend in najaar LEEG LEEG LEEG LEEG LEEG Rondvlucht boven de Polder voor 1 persoon opbrengst Fruitboom Jonagold, zelf plukken in overleg Rondreis wateren Lemmer met sloep, 6 personen Zusje Romantische overnachting in Suite 22 bij van der Valk Emmeloord Case traptrekker Diner 4 pers. 3 gangen + wijn. Incl BOB
222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266
optreden smartenzo op locatie (vrouwen) cursus banketstaaf bakken in NOV, max 2 pers, incl staven DOVRE Houtkachel type 300 G 2 uur bouwkundig advies Huiskamer diner 3 gangen voor 4 personen Locatie J. de Boer Rozenhof 5 Marknesse Dag arbeid Rondvlucht van een uur voor 2 personen in overleg met rondrit oldtimer keuze uit 3 modellen voor 2 personen van een uur 5 x combinatie. Start: Eigenwijze + koffie, 2 personen Renze Douma Dames horloge 1 dag Elek. Renault Zoë rijden Buiten deur schilderen Eigengemaakt TOP sieraad Diner voor 2 personen bij u thuis, door kok Henk vd Linde Excursie Centraal Secretariaat Odd Fellows voor 4 personen 4 uur tuin onderhoud 4 uur installatiewerk Traptrekker MF 2 bolconiferen rondrit oldtimer keuze uit 3 modellen voor 2 personen van een uur Trainingsles met een pro op de golfbaan BBQ voor 6 personen (zeer compleet) Bloemschik cursus van 4 avonden voor 1 persoon in Emmeloord (sept-dec) Voordeur ( NIEUW ) Dagje happen en trappen voor 2 personen 4 uur voegen of schoonspuiten gevel Rondvlucht van een uur voor 2 personen in overleg met 8 uur arbeid Dames Horloge met leren band LEEG LEEG LEEG LEEG LEEG 2 uur Solex toeren voor 2 personen Rit in een Tesla 1 uur Sloeptocht weerribben + gev. Picknickmand 2 pers. Max 5 pers windmolen bezichtigen 4 uur graaf kraanwerk Rondrit Kuinderbos + koffie, 2 personen Gerard Ruiter Dagdeel hulp in de tuin Picknick tafel John Deere traptrekker Huiskamerconcert van ca. 1 uur (niet in het weekend) 2 kaartjes een wedstrijd bij PEC Zwolle
267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290
Excursie Centraal Secretariaat Odd Fellows voor 4 personen 5-gangen diner (ten huize van de fam. Rijken in Sint-Janskl) voor 4 pers Bloemschik cursus van 4 avonden voor 1 persoon in Emmeloord (sept-dec) locatie Fonteinpomp met waterval en vijverschepnet 8 kaarten Heineken experience ( beschrijving volgt ) Stoofperen 20 kg dit 10 x 200 kg ter beschikking zelf plukken bij ( Leo Mebesone Sloefweg ) LEEG LEEG LEEG LEEG LEEG LEEG LEEG LEEG LEEG LEEG LEEG LEEG 1 dag een Citroën 2 CV ( lelijke eend ? ) sturen Maandag t/m donderdag 1 week in huis Curacou 2 pers. Optreden Piratekoor Emmeloord 5 kaarten wedstrijd H'veen - Gron 1 mei 14.30 u, vak 418 + consumpties 1 minuut winkelen ( Hr. Greijdanus factuur is bewijs 1 ballonvaart