Kavellijst veiling MHC Weesp zondag 18 januari 2015 1. Beatles foto Een unieke kans om in het bezit te komen van deze prachtige foto van The Beatles! Gemaakt tijdens hun legendarische bezoek aan Nederland op 6 juni 1964. De foto is gemaakt door voormalig persbureau Sabel & Daniëls. Let op: groot formaat, 55 x 80 cm!! Beschikbaar gesteld door Coloron Haarlem/Ron Droomers. 2. Clinic Dames 1 Huur de sterren van onze club in om jouw team in een uur tijd de kneepjes van ècht hockeyen bij te brengen! Beschikbaar gesteld door Dames 1. 3. Clinic Heren 1 En dat geldt natuurlijk ook voor de mannen: huur de sterren van onze club in om jouw team in een uur tijd eindelijk echt te leren hockeyen….! Beschikbaar gesteld door Heren 1.
4. WeesperNieuws Wat dacht je van dit mini mediapakketje dat wordt aangeboden door het WeesperNieuws? Een interview op Radio Weesp en een plek in de veelgelezen rubriek Onderons. Zet jezelf of je bedrijf in de Weesper spotlights! Beschikbaar gesteld door Enter Media/Lisa van Dorp.
5. Tussen Kunst en Kitsch Beleef bij de AVROTROS de dag van je leven met dit VIP arrangement voor 2 personen bij een opnamedag naar keuze in het voorjaar van 2015!! Ontvangst met koffie, exclusieve rondleiding achter de schermen, kijkje in de regiewagen, bijwonen van een opname, op de foto met Frits Sissing, gratis taxaties plus een collectors item theepot en Tussen Kunst en Kitsch boek. Beschikbaar gesteld door Kiki Alpherts. 6. Elektricien voor al uw klussen! Wordt het eindelijk eens tijd om die lamp die het al tijden niet doet te laten repareren? Of moet er nieuwe bedrading komen? Doet je stopcontact het niet meer? Dan ben je bij Bart Wijnschenk aan het goede adres! Hij komt een halve dag gratis klussen en neemt voor 100 euro aan materiaalkosten mee. (1 jaar geldig). Beschikbaar gesteld door Bart Wijnschenk.
7. Appels plukken Kom met je hele team (of klas of familie of vriendengroep!) de heerlijkste appels plukken in de boomgaard van de familie Waalwijk in Weesp. Neem je eigen emmer of kratje mee, want wat je plukt, mag je mee naar huis nemen! In te ruilen eind augustus / september 2015. Beschikbaar gesteld door familie Waalwijk.
8. Effectiever communiceren met Ingrid Dietz Wil je beter in staat zijn om je communicatiestijl aan te passen op je collega’s, zodat je effectiever bent en meer impact hebt? Wil je de samenwerking met en tussen collega’s in het team verbeteren? Of wil je meer inzicht in je leiderschapsstijl? Dan is dit kwaliteitsuur met Ingrid Dietz van Talent & Coach iets voor jou! Beschikbaar gesteld door Ingrid Dietz. 9. Als je haar maar goed zit….! Women only. Kom ook eens in het stoeltje bij Kalle Hairfashion in de Kerklaan! Al meer dan 75 jaar is deze kapsalon een begrip in Weesp. Je mag er van eigenaar Harry van der Poel met dit kavel je haar laten kleuren, knippen, wassen en föhnen…..wie wil dat nou niet?! Beschikbaar gesteld door Harry van der Poel.
10. Middagje varen onder het genot van…. Het lijkt nog ver weg, maar voor je het weet schijnt het voorjaarszonnetje weer en varen de bootjes af en aan op onze prachtige Vecht. Ard Roelvink biedt een middagje varen aan, inclusief hap & drank met een reuze gezellige bemanning! Voor een gezelschap van maximaal 6 personen. Beschikbaar gesteld door Ard Roelvink.
11. Filmpje pakken?! Ons prachtige Weesper theater City of Wesopa biedt bijzondere voorstellingen op het gebied van muziek, theater en cabaret! En op de donderdagavond of zondagavond zijn er prachtige films te zien. Met digitale projectie, haarscherp beeld en een loepzuivere surround sound! De City biedt 2 vrijkaarten voor 2 filmvoorstellingen aan, dus vier kaarten in totaal! Geldig in 2015. Beschikbaar gesteld door City of Wesopa.
12. Nog een filmpje pakken?! De City of Wesopa biedt nogmaals twee vrijkaarten voor twee verschillende filmvoorstellingen aan! Bied, bied, bied! Geldig in 2015. Beschikbaar gesteld door City of Wesopa. 13. Lunchen bij De Nederlandsche Bank Wat dacht u van een kijkje in het bijzondere gebouw van DNB in Amsterdam? Op zoek naar euro’s en misschien wel een goudstaaf?! Jan-Willem Koers neemt u mee achter de gesloten deuren van dit geldhuis, en trakteert op een heerlijke lunch in het bedrijfsrestaurant. Voor 2 personen, ouder met kind of twee volwassenen. Beschikbaar gesteld door Jan-Willem Koers.
14. Varen vanaf Molen ’t Haantje Een kavel met een wel heel bijzondere combinatie: een rondleiding door Molen ’t Haantje en een middag varen op een sloep voor maximaal 10 personen. Beschikbaar gesteld door Geert Kotter.
15. Cursus ‘Bouw je eigen website’ STOA Startersadvies voor beginnende ondernemers biedt je een cursus website maken met Wordpress. Wat moet er op de website, hoe maak en onderhoud je een pagina, hoe voeg je foto’s en video’s toe? Je leert het allemaal in deze cursus van drie ochtenden in Amsterdam. Beschikbaar gesteld door René Fournier.
16. Cursus ‘Online marketing’ Hoe kun je je bedrijf het beste promoten op internet? In deze cursus van drie dagdelen van STOA Startersadvies leer je bezoekers naar je site te trekken en van die bezoekers klanten te maken. Aan bod komen onder meer zoekwoordenonderzoek, social media en Google Analytics. Beschikbaar gesteld door René Fournier.
17. Bank van steigerhout Heerlijk voor in de tuin straks in het voorjaar: een bank van steigerhout! Joost van Loon komt bij je thuis om het ontwerp te maken, en zet de bank voor je in elkaar. (Materiaalkosten zijn wel voor eigen rekening.) Beschikbaar gesteld door Joost van Loon.
18. Nachtje in Bed & Breakfast aan de Vecht Heeft u dat ook wel eens? Dat de (schoon) ouders willen blijven logeren in Weesp maar dat het eigenlijk wat vol is in huis? Of wil je zelf wel eens direct aan de Vecht slapen? Ga dan voor dit kavel: een overnachting met ontbijt voor twee personen in de luxe B&B Weesp aan de Hoogstraat van Marleen van Zanten en Pyke Nuyten. https://www.airbnb.nl/rooms/3113456 Neem alvast een kijkje! Beschikbaar gesteld door Marleen van Zanten en Pyke Nuyten.
19. VIP arrangement voor 2 personen WK afstanden Thialf Sven Kramer op de 10 kilometer in actie zien, de broertjes Mulder op de 1.500 meter, of Irene Wüst op de 5 kilometer? Het kan met dit all-inclusive VIP-arrangement voor twee personen op 12 of 13 februari voor de WK afstanden in Heerenveen. Volledige catering, staanplaatsen op de tribune aan de lange zijde bij de startpositie en een parkeerkaart. Beschikbaar gesteld door Rob van Beek van Rex International.
20. Zonnepanelenpakket van Solarclarity Geld besparen? Het kan met dit duurzame zonnepanelenpakket van Solarclarity. Met dit startpakket van een paar panelen gaat uw energierekening gegarandeerd omlaag. Exclusief installatie. Ideale combinatie met kavel nummer 6. Beschikbaar gesteld door Peter en Irmelin Desmet.
21. Uur personal training van Marloes Kratz Een figuurtje in een uurtje! Durf jij het aan? Een uur 1-op-1 met Marloes Kratz, oprichtster van For Better Shape Fitness. Beschikbaar gesteld door Marloes Kratz.
22. Mega appeltaart voor 50 personen Trakteer je hele team en al je fans op deze heerlijke zelf gebakken appeltaart. Goed voor minstens 50 personen! Aangeboden door Laura Schuit.
23. Een dag varen op de Vecht in een sloep met gevulde ijskast Heb je de boot gemist bij kavels 10 en 14? Dan is dit je laatste kans op een dagje varen met een sloep op de Vecht. De sloep is knalgeel, heet de ChaCha, is geschikt voor maximaal 12 personen en voorzien van een door de voorzitter zelf gevulde ijskast. Beschikbaar gesteld door André Lauterslager.
24. Iets te vieren? Kom met je team borrelen in het nieuwe café het Wapen van Weesp in de Slijkstraat, met terras aan de Vecht. De kavel is 75 euro aan drank waard, inclusief een bittergarnituur. Proost! Beschikbaar gesteld door Jan Rookhuijzen.
25. Vogeltje wat zing je vroeg Prachtige, bijzondere grote teakhouten vogelkooi van Pols Potten inclusief fluitend gouden vogeltje. Een ware eyecatcher voor in huis! (Winkelwaarde 990 euro). Beschikbaar gesteld door Theo Grootendorst. http://www.polspotten.nl/nl/accessoires/display/506-300-004-teak-birdhouse-basilica
26. Ontspanning na inspanning! Een half uur (sport)massage van de enige echte Paula van der Pouw. Verwen jezelf, je vrouw, je man of misschien je coach met dit kavel. Beschikbaar gesteld door Paula van der Pouw.
27. Kleine wasjes, grote wasjes… Hou je niet zo van poetsen, of kan je wel wat hulp gebruiken? Sandra Schaeffers en Monica van Alphen vliegen 4 uur lang door je huis om deze heerlijk fris weer achter te laten. Wie wil dat nou niet?! Beschikbaar gesteld door Sandra Schaeffers.
28. Sla jij die Hole in One ? Een heerlijk potje Weesper Koeien Golf in het weiland van Gastenverblijf de Weesper Koe. Lekker banjeren door het gras en genieten van het prachtige uitzicht. Geschikt voor maximaal 12 personen. Ruitjesbroek en polo niet verplicht, maar mag natuurlijk wel! Beschikbaar gesteld door de familie Hooijer.
29. Met een huifkar de Oostvaardersplassen verkennen De Nieuwe Wildernis in het echt meemaken? Grijp dan nu je kans! Je krijgt een rondrit van anderhalf uur op zondag 31 mei met gids door de Oostvaardersplassen. Er is plek voor maar liefst 35 mensen op de kar. Unieke kans! Beschikbaar gesteld door Gert-Jan Knoet.
30. De enige echte Stockey WK Mascotte Vind jij Stockey ook zo leuk? Bied dan nu op een mega-grote Stockey, dé mascotte als je van hockey houdt! Beschikbaar gesteld door Chantal Mies.
31. Het Mel Wallis de Vries creepy boekenpakket De 13-jarige Eva ontvangt een dag voor haar verjaardag een kaartje in de bus. “Lieve Eva, van harte gefeliciteerd met je verjaardag en alvast veel plezier met mijn boek. Groetjes, Mel.” Op zich niet heel bijzonder, alleen Eva kent helemaal geen Mel. Ook haar ouders kennen niemand die zo heet… Vreemd. Op haar verjaardag krijgt Eva van een vriendin drie gesigneerde boeken van Mel Wallis de Vries. Een week later valt er weer een kaart in de bus. “Eva, waarom ben je nog niet in mijn boek begonnen? Mel” Als je wil weten hoe dit afloopt: bied dan op het Mel Wallis de Vries creepy boekenpakket. Bepaal zelf wat Mel op de kaarten zet. Het enige wat je zelf moet doen, is de kaarten op tijd posten. Beschikbaar gesteld door Mel Wallis de Vries/ Micha Boogaard. 32. Kratje Wispe Bier Proost! Een kratje 24 flesjes echt Weesper bier. Blond, wit en triple. Lokaal gebrouwen. Aangeboden door Jitze Vellinga.