Kunst Veiling 9 mei 2014 Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 – 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Locatie: De Marke, Daendelsweg 2, Hattem
Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 - 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Locatie: De Marke, Daendelsweg 2, Hattem
NIEUW IN HATTEM
Rotary Hattem Heerde werkt momenteel aan de realisatie van een kinderboerderij op een unieke locatie aan de Geldersedijk bij de nieuwe wijk Assenrade. De kinderboerderij komt gelegen aan de dijk en is makkelijk bereikbaar. Kinderboerderij Hattem wordt de plek voor plezier in de buurt. Voor iedereen die de dieren wil bekijken en misschien knuffelen. Of gewoon een fijne plek zoekt om te spelen.
Dieren en gebouwen
Het terrein geeft ruimte aan een gevarieerd palet aan dieren, verspreid over diverse plekken. Een grote stal zal het hoofdbeeld bepalen aangevuld met een centraal plein en grote hooiberg. Maar ook een kippenhok zal natuurlijk niet ontbreken.
Een energieneutrale kinderboerderij
De kinderboerderij wil een duurzaam voorbeeld zijn voor de bezoekers. Dat is beter voor het milieu, toonaangevend in de stad en daarnaast wordt de begroting van de kinderboerderij ook gezonder! De benodigde voorzieningen creëren we hoofdzakelijk uit gebruik van regenwater, grondwater en zonne-energie. Het gebouw wordt voorzien van een toilet dat ook voor mindervaliden bruikbaar is en wordt gespoeld met regenwater.
www.kinderboerderijhattem.nl
Ingang
gebouw/stal
hooiberg
www.kinderboerderijhattem.nl
Stichting Welzijn Hattem biedt vele cursisten de mogelijkheid om hun creatieve talenten te ontwikkelen, zowel onder leiding van een docent als in een open atelier. Er is onder andere plek voor tekenen en schilderen, boetseren en keramiek, houtbewerking, beeldhouwen en handwerken. Al ruim 20 jaar wordt werk van cursisten geëxposeerd. In 2002 ontstond het idee om werkstukken te exposeren en te verkopen voor een goed doel. Het eerste project was ‘Werken voor Water’. Hiervoor werden prachtige werkstukken belangeloos beschikbaar gesteld om te worden geveild. De opbrengst was bestemd voor waterputten in Afrika. Dit jaar werd besloten opnieuw een dergelijk project op te zetten. Het goede doel werd de op te richten Kinderboerderij in Hattem. Het project is omarmt door docenten en cursisten. In deze catalogus vindt u het overzicht van beeldhouwwerk, schilderwerk, keramiek en textiel dat beschikbaar is gesteld.
Kunst Veiling
9 mei 2014
De stukken zijn tot de veilingdatum tijdens kantooruren te bekijken bij De Marke Stichting Welzijn Hattem, Daendelsweg 2, Hattem
Kunst Veiling
9 mei 2014
Toekans
acryl op doek, 40 x 30 cm Mieke Arts, Wezep
Zeehond op rots
speksteen, b18, h9, 12 cm Niesje Florijn, Hattem
Hier vindt u het overzicht van beeldhouwwerk, schilderwerk, keramiek en textiel dat beschikbaar is gesteld.
Omslagdoek schapenwol
handgesponnen schapenwol 140 x 75 cm Riet Beernink, Hattem e30,- inzet
Wiesenbergerkolk
acryl op doek, 90 x 60 cm Tonny Keizer, Hattem
Vaas
De papegaai
Impressie naar Chagall
Mannelijke tors
keramiek, raku gestookt, h20,Ø18cm Ineke Crans, Wapenveld
acryl, 53 x 63 cm Henk Veens, Hattem
acryl, 40 x 30 cm Annet Seinstra, Hattem
aardewerk, b20, h46, d13 cm Joke van der Wal, Veessen e30,- inzet
De haan
Droomkip
acyl, 33 x 33 cm Janny Bouwmeester, Hattem e 30,- inzet
riwenka, b24, h32, d13 cm Julia Scholten, Zwolle
Duif
Kippenfarm
Afrikaanse vrouwen
Omslagdoek
Welterusten Kleine Beer
Goudvink
Schapen in de uiterwaarden
Schippertje van Beernink sr.
albast op sokkel van diabas b16, h24, d13 cm Emke Kuiper, Wezep e60,- inzet
gemengde techniek 30 x 40 cm Diny Ras, Hattem
terra cotta, b16, h37, d22 cm Roely Aalbers, Zwolle
aquarel (excl. lijst), 50 x 40 cm Anja Leppink, Hattem e125,- inzet
aquarel, 42 x 52 cm Hermien Boertjes, Hattem
blauw, 50% katoen 50% wol 155 x 70 cm E. Brem, Hattem
acryl op papier, 30 x 20 cm Marry Askamp, Hattem
acryl, 50 x 50 cm Petra Elferink, Hattem
Verrassend veelzijdig
portoro, italiaans marmer h50, b19, d19 cm Wim Goos, Hattem
Paardehoofd
serpentijn, h35, b27, d12 cm Dries Jonker, Hattem
BrrIJsbeer
Pinguin
Pot met deksel
Paarden in de Hoenwaard
Moeder en kind
Mijmerende kat franse kalksteen
speksteen, h30, b16, d12 cm Ineke Crans, Wapenveld
Vaurion, h42, b25, d12 cm Henk Beernink, Hattem e 150,- inzet
IJsvogel
Ontkiemen
speksteen, h10, b17, d8 cm Jac van Santen, Zwolle
keramiek, raku gestookt h27, Ø13 (cm) Ineke Crans, Wapenveld
acryl op doek, 30 x 30 cm Marry Askamp, Hattem
aquarel, 30 x 40 cm Bernadette Leijs, Heerde
aquarel, 60 x 42 cm Marianne Voeten, Hattem e125,- inzet
steatiet h17, b15, d7 cm Dick Baauw, Hattem
Kalverliefde
Vogelhuisje
Groei en bloei
Vissen
In vuur en vlam
Vis
acryl, 90 x 70 cm Margaret Kouwenhoven, Hattem
diabas, h78, b30, d19 cm Aart Elkink, Hattem
acryl op doek, 67 x 57 cm Esther Last-de Gruijter, Hattem
Schaal
keramiek, raku gestookt h7,Ø26 cm Ineke Crans, Wapenveld
Presse Papier Schildpad marmer, b15, h6, d7 cm Bas Dane, Hattem
klei, h25,Ø15 cm Diny van Driesten, Hattem
aquarel op papier, 40 x 50 cm W.P. van der Meer-Wichers Hattem
acryl, 40 x 30 cm Bertha Dolstra, Wezep
Specht
monoprint, 20 x 30 cm Martha Wagtelenberg, Hattem
Flamingo’s
aquarel, 30 x 40 cm Trieneke Haverkamp, Hattem
Vreemde vogel
Zomerwei
keramiek, h18, b20, d20 cm Corrie Witte, Hattem
Schaal
acryl, 40 x 50 cm Ingrid de Jong, Wapenveld
keramiek, raku gestookt h15,Ø25 cm Wil Versluis, Hattem e25,- inzet
Koeien
acryl, 50 x 50 cm J. Meints, Wapenveld
Foto’s gemaakt door Berend Jan Stijf, Wapenveld
Kunst Veiling
9 mei 2014 Hattem-Heerde