Executieveiling 26 november 2015 Start veiling 11:30 uur Delta Industrieweg 9 te Stellendam
VRIJBLIJVENDE VERKOOPINFORMATIE DELTA INDUSTRIEWEG 9 TE STELLENDAM
TE KOOP VIA BOG AUCTIONS Betreft
:
Circa 690 m² bedrijfsruimte en 370 m² kantoorruimte op een perceel van 2.195 m² eigen grond. Er is een ruime parkeergelegenheid aanwezig op eigen grond.
Ligging en bereikbaarheid
:
Het pand is gelegen op het collectief beveiligde bedrijventerrein Havens in Stellendam. Het bedrijventerrein heeft een goede ontsluiting via de Rijksweg N57 de verbindingsweg tussen de A15 en de Zeeuwse eilanden. Bedrijventerrein ‘Havens van Stellendam’ is een regionaal gemengd bedrijventerrein.
Oppervlakte
:
690 m² 185 m² 185 m² 1.060 m²
Bedrijfsruimte Kantoorruimte begane grond Kantoorruimte verdieping Totaal
Kadastrale gegevens
:
Gemeente Stellendam Sectie F Nummer 151 Groot 21 a 95 ca Eigendom
Opleveringsniveau
:
Verwezen wordt naar de algemene en bijzondere veilingvoorwaarden welke gepubliceerd zullen worden op www.bog-auctions.com
Huurovereenkomst
:
Niet van toepassing. Het object wordt leeg, ontruimd en vrij van huur geleverd.
Bestemming
:
Volgens opgave van de gemeente valt het object binnen het bestemmingsplan Havens van Stellendam. Hierin heeft het perceel de bestemming Bedrijfsdoeleinden (B 4.2). Het bestemmingsplan Havens van Stellendam werd op 16 maart 2006 door de raad van de gemeente Goedereede vastgesteld. Gedeputeerde staten hebben het plan op 4 juni 2006 goedgekeurd. Een kopie van het bestemmingsplan is opgenomen in de dataroom.
Veilingdatum
:
Openbare verkoop (‘executoriale verkoop, ex art. 3:268 juncto art. 3:254 BW.’) De openbare verkoop vindt plaats op donderdag 26 november 2015, start veiling 11:30 uur uitsluitend via de site https://bogauctions.com, ten overstaan van één van de notarissen verbonden aan CMS Derks Star Busmann N.V. Potentiële kopers kunnen een onderhandse bieding op het registergoed uitbrengen. Schriftelijke onderhandse biedingen kunnen worden gedaan door middel van het biedformulier onderhandse biedingen zoals te vinden in de bijlage en op www.bog-auctions.com. De bieding dient uiterlijk 14 dagen vóór datum van openbare verkoop (uiterlijk woensdag 11 november 2015 om 23:59), schriftelijk en onvoorwaardelijk, aan de veilingnotaris te worden gericht (CMS Derks Star Busmann N.V. t.a.v. mr. J. de Waal, Mondriaantoren Amstelplein 8A 1096 BC Amsterdam, of per email:
[email protected]. Biedingen zullen worden behandeld overeenkomstig het bepaalde in artikel 3:268 BW, zonder dat de executant gehouden is op een bieding in te gaan. Er wordt verwezen naar de algemene en bijzondere veilingvoorwaarden welke, te zien zijn in de dataroom en worden gepubliceerd op de website van BOG-Auctions: https://www.bog-auctions.com
Deelname veiling
Om deel te nemen aan deze veiling dient u zich voor de executie veiling te laten registreren. Voor het indienen van onderhandse biedingen is registratie niet nodig. Voor het registreren dient u eerst een account aan te maken op de website www.bog-auctions.com. Om uw registratie volledig te maken, dient u een registratieverklaring in te vullen en deze te laten legaliseren door een notaris. Op deze wijze wordt u/uw organisatie gekoppeld aan het door u aangemaakte account. Deze legalisatie kan door alle notarissen in Nederland worden gedaan, eventueel tegen een (kleine) vergoeding. Op de website van bog-auctions http://www.bog-auctions.com/news/index/181 kunt u een overzicht met notarissen inzien waar u zich gratis kunt laten legaliseren voor dit platform. Indien u zich voor een andere veiling via BOG Auctions reeds heeft geregistreerd, dan hoeft dit niet nogmaals.
De inzetpremie (plok) voor het Registergoed bedraagt 1% van de inzetsom en wordt in rekening gebracht bij de koper. Bij niet gunning wordt de inzetpremie (plok) niet uitgekeerd. Overdrachtsbelasting :
Het tarief voor de overdrachtsbelasting bedraagt 6%.
Veilingvoorwaarden
:
Op de veiling (en onderhandse biedingen) zijn van toepassing de Algemene veilingvoorwaarden met internetbieden 2015 (“AVVI 2015”) en bijzondere veilingvoorwaarden, welke (concept) voorwaarden in te zien zijn op: www.bog-auctions.com en in de dataroom.
Dataroom
:
Documenten zoals: kadastrale gegevens, bodemrapport, bestemmingsplan en de veilingvoorwaarden kunt u inzien in de digitale dataroom van Drooms Exposé. De toegang tot deze dataroom kan op aanvraag door Van Splunter Bedrijfshuisvesting worden verstrekt. Teneinde toegang te verkrijgen tot de digitale dataroom dient een gegadigde aan Van Splunter Bedrijfshuisvesting de volgende gegevens te overleggen: naam organisatie adres organisatie contactperso(o)n(en) desbetreffende emailadres(sen) desbetreffende telefoonnummer(s)
Bezichtigingen
:
Bezichtigingen zijn op afspraak. U kunt hiervoor contact opnemen met ons kantoor op telefoonnummer 010-436 7 666.
Erfdienstbaarheden/ kwalitatieve verplichtingen etc.
:
De koper aanvaardt door het uitbrengen van een bieding op het registergoed alle lasten en beperkingen die aan het registergoed ingevolge de wet, eerdere aktes of aantekeningen voorkomende in de openbare registers of uit welken andere hoofde dan ook zijn verbonden of blijken te zijn verbonden, ook al blijken die lasten en beperkingen niet uit de eerdere aktes.
Milieu
:
Het is aan verkoper niet bekend dat de onroerende zaak verontreiniging bevat die ten nadele strekt van het door koper beoogde gebruik of die zou kunnen leiden tot verplichting tot schoning van de onroerende zaak dan wel het nemen van andere maatregelen. Een kopie van het inventariserend bodemonderzoek met projectnummer AT10.2002.473 is opgenomen in de dataroom.
Aansprakelijkheid
:
Van koper wordt verwacht dat hij zelf onderzoek heeft ingesteld naar het onroerend goed dan wel dat hij dit onderzoek bewust achterwege heeft gelaten en dat koper welbewust de daaraan verbonden risico’s zonder enig voorbehoud of enig aanspraak jegens verkoper en/of eigenaar aanvaardt. Verkoper en/of eigenaar verlenen geen enkele garantie ten aanzien van onder andere het gebruik, de staat van het verkochte waaronder tevens wordt verstaan de aanwezigheid van verontreiniging van bodem, ondergrond en grondwater en de aanwezigheid van asbest in de opstallen. Koper vrijwaart verkoper en/of eigenaar voor aanspraken. Door het doen van een bieding op het registergoed, verklaart bieder volledig op de hoogte te zijn van de inhoud van alle beschikbare informatie, hierna ook te noemen: de "Verkoopinformatie". Op de Verkoopinformatie is de volgende disclaimer van toepassing: De Verkoopinformatie is uitsluitend bedoeld om gegadigde in de gelegenheid te stellen onderzoek te (laten) doen naar de juistheid en de volledigheid daarvan. In dit kader geldt het volgende: 1. De beschrijvingen, afmetingen, gegevens betreffende de bouwkundige staat, foto's en alle overige gegevens zijn op basis van de thans bekende gegevens naar beste weten en kunnen verstrekt. Hierbij zij opgemerkt dat er stukken kunnen zijn bijgevoegd die betrekking hebben op de oorspronkelijke situatie ten tijde van de verkrijging door de eigenaar. Afwijkingen ten opzichte van de huidige situatie zijn derhalve mogelijk. De in de Verkoopinformatie opgenomen foto's en andere gegevens kunnen tevens andere registergoederen omvatten dan het registergoed. 2. Indien uit de Verkoopinformatie en/of gegevens direct of indirect een oordeel blijkt, is dat een persoonlijk oordeel van verkoper dan wel haar bestuurders of werknemers en/of derden die door de verkoper daarvoor zijn ingeschakeld, één en ander gebaseerd op de thans ter beschikking staande gegevens. Aan een dergelijk oordeel en/of de door Verkoper of door derden daarvoor gehanteerde maatstaven kunnen geen rechten worden ontleend. 3. Geen enkele medewerker van verkoper en geen van de door verkoper ingeschakelde derden (daaronder begrepen de vastgoedadviseur en de veilingnotaris) is gemachtigd om met betrekking tot het registergoed (garantie)verklaringen te verstrekken. 4. Bieder en diens eventuele vertegenwoordigde kunnen 5
zich nimmer jegens verkoper dan wel haar bestuurders of werknemers of door verkoper ingeschakelde derden (daaronder begrepen de vastgoedadviseur en de veilingnotaris) beroepen op de onjuistheid of onvolledigheid van de Verkoopinformatie, noch dat hij niet voldoende in de gelegenheid is gesteld om zich te vergewissen van de juistheid en de volledigheid van de verstrekte informatie, noch dat hij niet in de gelegenheid is geweest elk ander onderzoek in de ruimste zin des woords te verrichten Kosten Koper
:
Voor de ten laste van koper komende kosten verwijzen wij u door naar de site van BOG Auctions: https://www.bogauctions.com/static/auctions/2747/kostenoverzicht.pdf
Algemeen
:
De informatie omtrent voormeld onroerend goed is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan door Van Splunter Bedrijfshuisvesting b.v. geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd. De notaris en/of diens medewerkers dan wel CMS Derks Star Busmann N.V. kan (kunnen) nimmer aansprakelijk worden gesteld voor de door Van Splunter Bedrijfshuisvesting b.v. aangeboden informatie ten aanzien van het onroerend goed en/of de wijze waarop Van Splunter Bedrijfshuisvesting, verkoper en/of de notaris omgaat met de onderhandse biedingen en/of de openbare verkoop in het algemeen en het al dan niet gunnen in het bijzonder.
Inlichtingen
:
Van Splunter Bedrijfshuisvesting B.V. Westplein 7 3016 BM Rotterdam Telefoon : 010 – 436 7666 Fax : 010 – 436 6615 Email :
[email protected] Internet : www.vansplunter-bhv.nl
Bijlagen
Foto’s object, kadastrale kaart, biedformulier en plattegronden.
Locatie
:
Kadastrale kaart
:
Plattegrond : begane grond
Plattegrond : verdieping
CMS Derks Star Busmann N.V. t.a.v. mr. J. de Waal Mondriaantoren Amstelplein 8A 1096 BC Amsterdam Fax +31 20 301 63 37 Email:
[email protected].
Onderhands bod Ondergetekende Dhr./Mevr. ________________________________________ [voornamen] [naam] geboren _________________________[datum] te ___________________[plaats] Telefoonnummer: ______________________________ E-mailadres: __________________________________
namens rechtspersoon KvK: ______________________________________________[handelsregistratienummer] Naam: ______________________________________________ Adres:____________________________________ Postcode en plaats:__________________________
biedt, onvoorwaardelijk, zonder voorbehoud, conform de terzake van toepassing verklaarde algemene voorwaarden en bijzondere veilingvoorwaarden, voor Object Stellendam, Delta Industrieweg 9 met openbare veilingdatum donderdag 26 november 2015 Bod € ____________________________________ [bedrag] € ____________________________________ [In Tekst]
Getekend door Dhr./Mevr. ______________________________[voornamen] [naam]. Handtekening: ________________________________________
Te:___________________________[plaats] Datum: _______________________[datum] 1. Onderteken het formulier; 2. voeg een kopie bij van een geldig identiteitsbewijs (paspoort, rijbewijs, identiteitskaart); 3. voeg een kopie bij van een recent handelsregisteruittreksel (Indien van toepassing); 4. lever het formulier uiterlijk woensdag 11 november 2015 in bij de desbetreffende behandelaar van het notariskantoor, dit kan per e-mail, fax, per post of door afgifte op het notariskantoor. Indien u het formulier per post verzendt, houdt u er dan rekening mee dat uw bieding het notariskantoor uiterlijk op woensdag 11 november 2015 moet hebben bereikt. De executant is niet gehouden op de bieding in te gaan.