Kunst • Antiek • Inboedelveilingen • Taxaties
DERKSEN ve iling b e d ri j f
Excelsior motor
Veilingcatalogus november 2012
Lucie van Dam van Isselt
Prijsvraag
column A. Keddeman
DERKSEN veilingbedrijf
Pieter Dik
DERKSEN ve i l i n g be drijf
Veilinginformatie NOVEMBER 2012 Deze veiling uit particuliere inbreng, wordt gehouden t.o.v. Gerechtsdeurwaarder de heer L H L M Vloet te Arnhem
KIJKDAGEN: Donderdag 15 nov 12.00 - 17.00 uur
DERKSEN veilin gb ed r i j f
Vrijdag
16 nov 12.00 - 21.00 uur
Zaterdag
17 nov 12.00 - 17.00 uur
Zondag
18 nov 12.00 - 17.00 uur
VOLGORDE VAN VERKOOP: Maandag
19 nov
19.00 uur:
nrs. 1 - 374
Kunst en antiek
Dinsdag
20 nov
19.00 uur:
nrs. 375 - 630
Kunst en antiek
nrs. 1000 - 1124
vv 1e verdieping
nrs. 9000 - 9297
Kleingoed
14.00 uur:
nrs. 7000 - 7563
Goud, zilver
Derksen veilingbedrijf
19.00 uur:
nrs. 1125 - 1549
vv 1e verdieping
Derksen veilingbedrijf
Donderdag
14.00 uur:
nrs. 1550 - 1761
vv 1e, verdieping
Amsterdamseweg 23
nrs 2000 - 2183
2de verdieping
19.00 uur:
nrs. 4000 - 4280
Vitrinegoederen
Woensdag
21 nov
09.30 uur:
22 nov
6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 www.derksen-veilingbedrijf.nl
Rabobank 14.84.07.854 H.R. 09189969 BTW Nr. 8202-27-419-B01
AFHAALTIJDEN VEILINGGOEDEREN: Vrijdag
23 nov
08.30 - 16.00 uur
Maandag 26 nov
08.30 - 16.00 uur
VEILINGKOSTEN: VOLGENDE VEILING:
28% Maandag 4 februari en volgende dagen
Volgrecht wordt toegepast. Het volgrecht is het recht van de maker van een origineel van een kunstwerk om bij iedere latere doorverkoop van dat werk een percentage te ontvangen van de verkoopprijs. Als een kunstenaar overlijdt, kan het volgrecht overgaan op zijn nabestaanden of andere erfgenamen. Het volgrecht eindigt 70 jaar na het overlijden van de kunstenaar. Volgrecht is niet verschuldigd bij iedere verkoop van kunstwerken. De belangrijkste vereisten zijn: • Het moet gaan om de verkoop • Van originelen van werken van grafische of beeldende kunst (of exemplaren daarvan in beperkte oplage) • Waarbij een professionele kunsthandelaar is betrokken als koper, verkoper of tussenpersoon • Waarbij de verkoopprijs € 3.000 of meer bedraagt (inclusief veilingkosten), en • Waarvan de kunstenaar niet langer dan 70 jaar daarvoor is overleden. Vergoedingspercentages De hoogte van de vergoeding wordt als volgt berekend: • 4% van het deel van de verkoopprijs tot en met € 50.000 • 3% van het deel van de verkoopprijs van € 50.000,01 tot en met € 200.000 • 1% van het deel van de verkoopprijs van € 200.000,01 tot en met € 350.000 • 0,5% van het deel van de verkoopprijs van €350.000,01 tot en met € 500.000 • 0,25% van het deel van de verkoopprijs hoger dan € 500.000
FEDERATIE
De gehele tekst die is opgesteld door het Minist erie van Veiligheid en Justitie vindt u op onze website onder “Volgrecht”
In deze uitgave
Han van Meegeren Henricus Antonius van Meegeren werd op 10 oktober 1889 in Deventer geboren. Han ontwikkelde een grote vaardigheid in tekenen, schilderen, etsen en aquarelleren en had grote belangstelling voor de Nederlandse klassieke schilders.
Han van Meegeren
Pieter Dik Pieter Daniel Dik werd geboren in Alkmaar op 28 september 1943. Zijn vader, die postbode was, herstelde antieke meubels in zijn vrije tijd en was een enthousiast vogelaar
Pieter Dik
Lucie van Dam van Isselt Colofon Deze uitgave is gemaakt in opdracht van DERKSEN veilingbedrijf, met een beperkte oplage van 500 stuks. Aan deze uitgave hebben meegewerkt: DERKSEN veilingbedrijf Zolderkamer 72 RO-WI printing
Lucie van Dam van Isselt
Adri Pieck Adriana Piek werd op 29 april 1894 in Scheveningen geboren als dochter van de Haagse tekenleraar A F Pieck (niet te verwarren met Anton Pieck). Als jong meisje had Adri, zoals ze door haar moeder genoemd werd, al veel belangstelling voor het werk van haar vader.
Redactie adres: Amsterdamseweg 23 6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 www.derksen-veilingbedrijf.nl
[email protected] Vragen voor adverteren naar:
Lucie van Dam van Isselt werd geboren op 15 juni 1871 in Bergen op Zoom. Het gezin verhuisde diverse malen, uiteindelijk zou Lucie, vanaf 1876, in Kampen haar jeugd doorbrengen. Lucie besloot na de middelbare schooltijd om naar de Haagse kunstacademie te gaan.
Adri Pieck
column A. Keddeman
Objecten in de picture Elke veiling hebben wij een bepaald stuk dat in de picture staat. Dit is niet zonder reden namelijk omdat wij vinden dat dit object in het zonnetje mag staan. Het zijn deze keer dan ook weer prachtige stukken. Object in the picture
Vorige veiling
Zenna Al ruim vijftig jaar streven de medewerkers van Zijm ernaar om een band met de klanten op te bouwen die is gebaseerd op vertrouwen en kwaliteit. Bij Zijm draait het uiteraard om auto’s, maar nog meer om de mensen die er in rijden. Zenna
Ook in deze uitgave • Prijsvraag • Facebook winnaar • Vitrines • Goud en zilver • enz. enz.
Column Albert Keddeman
“Hedde gij in de goaten dadde ge te snel rijdt?” …Dinsdagochtend 03.32 uur…. In een museum gaat het alarm af. Bewakers rennen naar zaal 4 en komen daar 3 minuten na de eerste melding geheel buiten adem aan. Verschrikt valt hun blik op 7 lege plekken op de muren. Slechts de haken zijn getuigen van wat er zich in de afgelopen minuten heeft plaats gevonden. ….Dinsdagochtend 04.13 uur…. Mijn hypermoderne Iphone 7 geeft enkele rode flitsen, teken dat Q mij nodig heeft. Ik neem op met: Mijn naam is Keddeman, Albert Keddeman. De boodschap is kort maar duidelijk: Code 5, met spoed naar Antwerpen. Binnen 2 minuten ben ik gewassen, geschoren en geschminkt en stap ik in smoking in de gereedstaande Austin Martin op weg naar Antwerpen. ….Dinsdagochtend ca. 04.50 uur. Ter hoogte van Oudenbosch op de A17 krijgen surveillanten Rob en Ger een Audi A8 in het vizier die wel heel veel haast heeft. Ze besluiten om de achtervolging in te zetten. Na 700 meter, dit is de afstand die nodig is om een trajectcontrole uit te voeren, gaat het bordje “volgen” aan. Ger spreekt de bestuurder aan op zijn rijgedrag. “Hedde gij in de goaten dadde ge te snel rijdt?” De gemaskerde bestuurder haalt zijn schouders op. Inmiddels is Rob om de auto gelopen en heeft het kenteken nagetrokken. Naast de hoge snelheid valt hem nog het volgende op: Geen gordel, niet handsfree bellen, glas koplamp kapot, er ligt een verboden wapen op de achterbank, APK is verlopen, kenteken verlichting doet het niet, rechter spiegel ontbreekt en er staan nog boetes open van ca. 20.000 euro. Ger schudt zijn hoofd. Dat gaat flink in de papieren lopen. Er wordt telefonisch overleg gepleegd met de officier van Justitie. “Zeg Koos, hoe zit dat nou precies met die snelheid?” “De wetgever heeft bepaald dat men harder mag rijden dan de aangegeven maximum snelheid mits daarvoor voldoende, volgens artikel 23 WVS, aanleiding toe is” Ger snapt er niet veel van en wendt zich weer tot de bestuurder. Oké, u krijgt een proces-verbaal voor het kentekenlampje, voor de rest laat ik het bij een waarschuwing. De Audi A8 vervolgt zijn weg met gierende banden. Vlak voor Antwerpen krijg ik de auto in het vizier. Ik richt mijn veilinghamer op de achterbanden en druk op het niet zichtbare knopje om zo de remmen radiografisch in werking te stellen. De auto staat met een schok stil. Ik richt vervolgens mijn Breitling horloge op de achterklep en druk op één van de 12 knopjes. Direct opent zich de achterklep en mijn oog valt op 7 schilderijen, gemaakt door…. Henk Poeder. Met de gesp van mijn riem probeer ik Q op te bellen, maar ik heb geen bereik. Gelukkig heb ik nog een Wifi-worstje in de auto liggen om contact op te nemen met headquarters. Mijn gps-signaal wordt verstuurd en al snel voel ik iemand aan mijn arm schudden. Ik draai mij om en kijk in de ogen van mijn eigen Bond-girl en hoor op wekkerradio een lied gezongen door Adele. Het wordt nu echt tijd voor de novemberveiling met in de hoofdrol “de” Audi A8…….
column A. Keddeman
Excelsior motor
Object in de picture Het ontstaan van de Excelcior motoren heeft een hele geschiedenis. Het verhaal begon in Coventry, iets ten zuidoosten van de industriestad Birmingham. Het was een Engelse fabriek die in 1874 begon met de productie van Bayliss-Thomas-fietsen. Ook de eerste gemotoriseerde fietsen droegen deze naam. Zij waren voorzien van Minerva-, Zedel- en De Dion-inbouwmotoren. Waarschijnlijk verkocht Bayliss-Thomas de eerste Britse motorfietsen, toen al in 1896 een verstevigd fietsframe van een 1,5 pk Minerva-blokje werd voorzien. Men bleef inbouwmotoren gebruiken, hoewel deze in latere jaren vooral van MMC, JAP, Blackburne en Villiers werden betrokken. De machines veranderden gaandeweg in echte motorfietsen met 650- en zelfs 850 cc blokken. Ondanks het feit dat de Duitse Excelsior Fahrradwerke hun naam hadden laten registreren, veranderde men de naam “Bayliss-Thomas” in 1910 in “Excelsior” (waarschijnlijk omdat het Duitse bedrijf op dat moment geen motorfietsen maakte). In Duitsland werden de machines als BaylissThomas verkocht. Wel werd tijdens de Eerste Wereldoorlog de naam tijdelijk veranderd in “British Excelsior”, om verwarring met de Amerikaanse naamgenoot te voorkomen.
In 1918 werd het merk verkocht aan R. Walker & Son in Birmingham en ook de productie verhuisde daarnaar toe. Van de vier merken met de naam Excelsior is het Engelse bedrijf het bekendst geworden. Na de Eerste Wereldoorlog werden voornamelijk Villiers-, JAP- en Blackburne-motoren gebruikt. In de crisisjaren ging men 250 cc-modellen maken maar men bleef wel actief in de racerij. Samen met Blackburne werden zelfs de beroemde Mechanical Marvel- en Manxman-racers ontwikkeld. In 1937 verschenen er enkele 125 cc-modellen met Villiers-blok en een 98 cc Autobyk die na de Tweede Wereldoorlog onder de merknaam Spryt (niet te verwarren met Sprite) terugkwam.
Na de dood van Eric Walker in 1950 werden er voornamelijk scheepsmotoren gebouwd, maar begin jaren zestig kwam Excelsior terug met de 147 cc Excelsior-Monarch-scooters. In 1964 werd het merk aan Britax verkocht en ging Britax-Excelsior heten. Het type dat in de novemberveiling geveild wordt heeft meegedaan met races op het TT-circuit en Isle of Mann. In 1933/1934 waren dit de eerste motoren met 4 kleppen.
Zenna | Audi
Klaar voor de toekomst
Zenna
Voorsprong door techniek Historie Al ruim vijftig jaar streven de medewerkers van Zijm ernaar om een band met de klanten op te bouwen die is gebaseerd op vertrouwen en kwaliteit. Bij Zijm draait het uiteraard om auto’s, maar nog meer om de mensen die er in rijden. Zijm senior heeft immer de klantvriendelijkheid hoog in het vaandel gedragen en ook zijn opvolgers verliezen de klant en zijn wensen geen moment uit het oog. De bedrijfsleiding kiest steevast voor kwaliteit. De bedrijfs-policy omvat dan ook trefwoorden als ‘vertrouwen’, ‘kwaliteit’ en ‘dienstbaarheid’. Deze heeft in de loop der tijd haar vruchten afgeworpen, populair gezegd: “Men weet Zijm te vinden”. En de medewerkers doen er dan ook alles aan om dat zo te houden.
Professionele apparatuur
Een professioneel familiebedrijf. De ‘roots’ van de onderneming liggen in het familiebedrijf van waaruit Zijm Automotive zijn oorsprong heeft gevonden. Zijm probeert immer de uitstraling van een hoogwaardig Volkswagen-, Audi- en SEAT-dealer binnen een hightech onderneming te combineren met de warmte van het familiebedrijf. Samen met het personeel vormt Zijm een hechte groep, en dat gevoel wil ze ook overdragen naar de klant.
Zenna
Zenna Florijnweg 35 6883 JN Velp
tel: 026-384 03 20 www.zenna.nl
Een nieuw leven dankzij Terre des Hommes Miljoenen kinderen in de wereld zijn slachtoffer van uitbuiting. Ze gaan niet naar school, maar werken in de landbouw, huishouding of in de seksindustrie. Ouders zijn vaak uit armoede gedwongen hun kinderen te laten werken. Terre des Hommes stopt kinderuitbuiting met projecten op het gebied van onderwijs, gezondheidszorg en zelfstandigheid. Secundo leert lezen en schrijven Tijdens een bezoek aan onze projecten in Bolivia ontmoette ik de 15-jarige Secundo, die op jonge leeftijd door zijn ouders in de steek werd gelaten. Hij woont samen met zijn zus en werkt dagelijks in de haven bij het laden en lossen van de schepen. Dankzij Terre des Hommes en onze partner CHS kan hij naar school. Secundo heeft een grote ambitie: journalist worden om onrecht te bestrijden. Samen met onze lokale partners biedt Terre des Hommes jongeren als Secundo de kans zich te ontplooien. Samen sterk met lokale partners In 2011 steunde Terre des Hommes 232 projecten in zestien landen. We werken nauw samen met lokale partners die precies weten waar de bevolking behoefte aan heeft. Daarom voeren zij ook zelf de projecten uit. Terre des Hommes zorgt voor de controle, begeleiding en afronding van de projecten. Najaarsschoonmaak voor Terre des Hommes! Terre des Hommes kan vooral dankzij de hulp van een trouwe achterban haar projecten uitvoeren. We zijn daarom erg enthousiast over de veiling die Veilingbedrijf Derksen organiseert en waarvan de totale opbrengst naar onze projecten gaat. U kunt ons helpen een mooi bedrag op te halen door in uw huis een grote najaarsschoonmaak te houden. Zelf ruim ik binnenkort mijn zolder op om waardevolle spullen te doneren aan Veilingbedrijf Derksen. U doet toch zeker ook mee? Met vriendelijke groet, Albert Jaap van Santbrink, Algemeen directeur Terre des Hommes
Veiling voor Terre des Hommes In samenwerking met Veilingbedrijf Derksen Steun Terre des Hommes met uw bijzondere spullen! Hoe werkt het?
Heeft u oude sieraden, een schilderij, oud servies of andere kunstvoorwerpen van waarde die u niet meer gebruikt? Laat deze spullen dan veilen ten behoeve van Terre des Hommes! U kunt hiervoor telefonisch contact opnemen met veilingbedrijf Derksen: 026-442 14 98 of stuur een e-mail naar
[email protected].
Wanneer?
De veiling vindt plaats op maandag 19 november 2012 om 19:00 uur en volgende dagen. Kijk voor meer informatie op www.derksen-veilingbedrijf.nl.
Wat veilen we?
Kom naar de kijkdagen: donderdag 15 november van 12:00 - 17:00 uur vrijdag 16 november van 12:00 - 21:00 uur zaterdag 17 november van 12:00 - 17:00 uur zondag 18 november van 12:00 - 17:00 uur
Vragen?
Waar?
Veilinghuis Derksen Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem
Heeft u nog vragen over onze actie, neemt u dan contact op met Terre des Hommes op 070-310 5000 of stuurt u een e-mail naar
Wilt u meer weten over de activiteiten van Terre des Hommes. Ga dan naar www.terredeshommes.nl
advertorial veiling.indd 1
17-09-12 17:19
Vorige veiling
Veiling september en oktober 2012 De septemberveiling was onze eerste veiling na de zomerstop. De weergoden waren ons goed gezind en trakteerden ons op een echt kijkdagweertje, beetje zon, beetje regen en niet te warm. Het ideale klimaat om een kijkdag te bezoeken. Op deze dagen hebben we weer veel vaste klanten mogen ontmoeten maar ook veel nieuwe bezoekers. Mensen die nog nooit een kijkdag of een veiling hebben bezocht en wilde weten hoe een veiling precies in zijn werk gaat. Na een kleine cursus bekijken de mensen de kavels in de 9 veilingzalen en komen regelmatig terug voor meer informatie. Vaste prik is wel hen te waarschuwen voor het veilingvirus, het kan namelijk behoorlijk verslavend werken. Veel belangstelling was er voor de meubelen. Het topbureau heeft inmiddels een plek in het noorden van Groningen gekregen. De zitting op de woensdagmiddag was erg druk. Met bijna 600 kavels aan goud en zilver hebben we weer een record gebroken. Voor het Aziatisch porselein was veel belangstelling. Uit particuliere inbreng hadden we een leuke collectie Yixing porselein w.o. trekpotjes en een theebus. De richtprijs werd regelmatig met een factor 5 vermeerderd. Met meer dan 3100 schriftelijke biedingen kunnen we praten over een geslaagde veiling met een verkooppercentage van bijna 80%.
Antieke brommerhelm
Ik weet wel hoe laat het is!
Blije mensen
Op 1 oktober hebben we voor de tweede keer een speciale veiling georganiseerd op het gebied van klokken, horloges en meetinstrumenten. Een bijzondere veiling waarbij je alleen maar met dit soort artikelen bezig bent. De kijkdagen werden goed bezocht, met name door het mannelijk publiek. Dit keer was er vanuit het buitenland heel veel belangstelling, met name voor de pendule met Don Quichotte op top. De richtprijs van 500-750 bleek aan de voorzichtige kant. Met o.a. telefonische bieders uit Duitsland, Portugal en Rusland werd de klok uiteindelijk verkocht voor 4.600 euro. Beide veilingen weer leuke evenementen die we weer aan ons lijstje kunnen toevoegen.
Even op Facebook zetten!
Antieke droogkap
Zeg, bent u die Bond girl?
Ik denk dat ik maar blijf!
Han van Meegeren
‘Ik ben niets, ik weet niets, ik kan niets’. Henricus Antonius van Meegeren werd op 10 oktober 1889 in Deventer geboren. Han ontwikkelde een grote vaardigheid in tekenen, schilderen, etsen en aquarelleren en had grote belangstelling voor de Nederlandse klassieke schilders. Zijn vader was zeer gekant tegen zijn werk als schilder. Als hij zijn zoon betrapte, moest deze strafregels schrijven: ‘Ik ben niets, ik weet niets, ik kan niets’. Van 1907 tot 1913 studeerde hij bouwkunde in Delft. Hij maakte zijn studie niet af. Han van Meegeren beschikte over een onwrikbare passie en liet zich niet afhouden van wat hij als zijn levenswerk zag en beëindigde zijn architectenstudie. Van Meegeren had een moeilijke weg gekozen.
De moderne kunst had hij afgezworen en het was weinig waarschijnlijk dat hij erkenning zou krijgen door te schilderen in een stijl die eeuwen daarvoor populair was geweest. Hij werd door kunstcritici geridiculiseerd en kon op een gegeven moment zelfs niet meer exposeren. Van Meegeren vond de plaatselijke critici vals en onwetend en hij wilde zijn gelijk bewijzen door hen publiekelijk te vernederen. Hij was lid van de Haagse Kunstkring. Toen men hem weigerde als voorzitter, verhuisde hij naar Frankrijk. Bij Nice kocht hij een kasteel waar hij iedere bezoeker weerde. Daar legde hij zich toe op het perfectioneren van het schilderen van oude meesters. Van Meegeren, die daar zeer bekend werd met de schildertechnieken van de Nederlandse meesters, besloot een valse Vermeer te maken. Het werd in 1937 een schilderij van de Emmaüsgangers. Als de critici het werk zouden prijzen, zou Van Meegeren onthullen dat een vervalsing was. In het bijzonder was dr. Abraham Bredius zijn doelwit. Deze was een autoriteit op het gebied van Vermeer en werd door Van Meegeren zeer veracht. Het schilderij moest niet alleen worden uitgevoerd naar de stijl en de vaardigheid van Vermeer, het moest er ook nog eens oud uitzien. Van Meegeren wist de hand te leggen op een zeventiende-eeuws doek om op te schilderen; maakte zijn eigen verven uit onbewerkte materialen aan de hand van oude formules om ervoor te zorgen dat ze authentiek overkwamen en gebruikte dezelfde soort penselen die Vermeer gebruikt zou hebben. Hij bedacht ook een methode om met bakeliet de verf na toepassing hard te laten worden alsof deze al eeuwen oud was. Het kostte Van Meegeren enkele jaren om zijn technieken uit te werken. Toen hij klaar was, was hij tevreden met zijn werk. Niet alleen omdat zijn nagebootste Vermeer, De Emmaüsgangers, een overtuigende vervalsing was, maar ook omdat hij vond dat het een fraai werk was geworden. Van Meegeren schakelde een bevriende advocaat in die het werk aan de grote kunstkenner Bredius presenteerde. Deze had al een tijd verkondigd dat er nog onontdekte Vermeers uit diens Italiaanse periode moesten bestaan en zag zijn theorie bevestigd. De schilder genoot van zijn succes. Hij had er wel aan gedacht om de fraude te onthullen, maar toen hij de valse Vermeer aan Museum Boijmans Van Beuningen verkocht, bedacht hij zich.
Hij had bewezen dat de kunstwereld goedgelovig was. Omdat Van Meegeren de herkomst van het schilderij niet kon verklaren zonder toe te geven dat hij zelf de schilder was, dachten de Nederlandse autoriteiten dat hij een collaborateur was. In mei 1945 werd hij gearresteerd. In die tijd kon collaboratie worden bestraft met een langdurige gevangenisstraf of zelfs de doodstraf. Op vervalsing stond slechts twee jaar. Na enkele dagen in de cel vertelde hij de autoriteiten de waarheid. Van Meegeren werd opgesloten in het pand van de Kunsthandel Goudstikker en schilderde daar onder toezicht nog een vervalsing: Christus in de Tempel. In november 1947 werd hij tot één jaar gevangenisstraf veroordeeld. Voordat zijn straf inging overleed Van Meegeren op 30 december 1947 op 58-jarige leeftijd in de Valeriuskliniek te Amsterdam aan een hartinfarct.
Maandag 19 november
19.00 uur
Kunst en antiek
Ges. Noort, van A 20e eeuw, Boeket bloemen in vaas, doek 50x40
60-80
Toegeschreven aan Boer, Hessel de 1921-2003, Bloeiende boom in park (stempel atelier Hessel de Boer ), doek 45x50
600-1000
Gesigneerd Buikema, A 1949-1994, Schelpenvisser aan het strand, doek 60x60
700-1000
Gesigneerd Bron, L 1884-1959, Vrouw in poort met kippen op voorgrond, aquarel 30x46
150-200
Mahonie op eiken chiffonnière 7-laads meubel met fraai beslag 19e eeuws 152 hoog 102 breed
350-550
2 porseleinen orenvaasjes met Delfts decor 26 cm hoog
20-40
2 Goudimari schotels met decor van boom en bloemen, 23 diameter
40-80
Antiek Franse pendule met bronzen ornamenten en marmeren coupe op top 30 hoog(slinger manco)
350-450
Toegeschreven aan Fresco, A 1903-1942, Bloemstilleven, marouflé 35x28
300-400
Anoniem, Portret van Maria Gertudis Bosch Vissers, geboren ca. 1768. Portret is ca. 1800 van haar gemaakt, marouflé 62x52
100-200
Gesigneerd van der Nat, W 1864-1927, Handwerkende vrouw in landschap, marouflé 30x18
100-150
Gesigneerd Westerbeek, C jr. 1873-1917, Koeien bij avondlandschap, marouflé 26x42
900-1200
Mahonie 18e eeuwse 4-laads commode83 hoog 88 breed
150-300
Belouch 80x49
Frans marmeren kolompendule met arbeider op top 39 hoog
200-250
Art Nouveau porseleinen jardinière met aan de ene zijde Mozart en aan de andere zijde musicerende vrouw met lier 33 cm breed.
100-125
Zeer fraai staand horloge met adres J Rensman Zwol en fraai mechaniek in wortelnoten gefineerde kast 272 hoog
4500-5500
Gesigneerd Glansdorp, A 1903-1989, Liggend naakt, doek 98x132
600-800
Gesigneerd Sieger, Frits jr. 1925, Oosters landschap met vissers op rivier 1981, aquarel 67x46
200-250
Ges. Vijlbrief, E 1934-2010, Compositie, marouflé 60x60
275-375
Oude zwarte ijzeren kolenbak
Noten speeltafel met groen vilten blad 83 breed
80-120
Bochara handgeknoopt kleedje 70x33
Koperen samowar met leeuwkopjes
25-50
Klassieke schemerlamp met beeld naar Rousseau, 73 hoog
75-125
Antieke schuimspaan handig voor de oliebollenbakker 122 lang
Ges. Anton Heyboer 1925-2005, Danseres, pastel 40x30 cm
100-150
Ges. Anton Heyboer 1924-2005, Danseres, pastel 40x30 cm
100-150
Gesigneerd Schaap, H 1878-1955, Roeiboot voor ophaalbrug te Amsterdam met aangemeerde stoomschepen, aquarel 25x32
150-250
Wortelnoten fineer vitrine met kuif op hoge klauwpoten 200 hoog 110 breed
200-400
Chinees porseleinen schotel 22 cm diam
3 19e eeuwse porseleinen schotels met blauw decor, 1 maal 23 cm diameter met figuren, 2 maal 18,5 cm met bloemen (1 haarlijn)
30-60
4 18e eeuwse Imari porseleinen kommetjes met schoteltjes
100-200
18e eeuws Imari dekselkannetje 13 cm hoog (lichte schade aan tuit en knopje)
200-300
Antiek vaasje met rood druipglazuur, 23 hoog
150-200
Antiek Oosters vaasje met blauw decor, 14 hoog
20-40
3 diverse 18e eeuwse Imari kommetjes met decors van bloemen en draak
50-100
Imari 18e eeuws porseleinen trekpotje Qianlong-periode10,5 cm hoog (haarlijn)
100-200
18e eeuws Chinees porseleinen zoutvat 5,5 cm hoog, 8,5 cm diam
100-200
18e eeuws Imari geribd trekpotje met montuur 9,5 cm hoog
200-400
Japans Imari vroeg 18e eeuws porseleinen kannetje 16 cm hoog (schade aan halsje)
100-200
18e eeuws Imari octogonaal trekpotje 10 cm hoog
200-300
Imari flesje met stop 11,5 cm hoog
Chinees porseleinen dekselpotje met polychroom decor figuren 8 cm hoog, en vaasje met decor krijgers Tongzhi 6 cm hoog
50-100
Klapmuts met blauw decor en vogel 14.5 diameter
100-200
Antieke porseleinen klapmuts, ca. 1850 met 6 karaktermerken, 9 hoog, 20 diameter, gaaf
40-80
4 Antieke Chinese kommen op schotel met blauw decor van Hoogwaardigheidsbekleders (1 kom met haarlijn)
50-100
2 Kangxi schotels met blauw decor en Artemisiablad, 27 diameter (haarlijn)
100-200
5 Chinees porseleinen kommetjes op schoteltjes met symboolmerk
50-100
Ges. J Uittenbogaard geb. 1916, Vrouw op zandpad langs vennetje, doek 50x70
300-400
Gesigneerd Kort, de C 20 e eeuw, Bloemstilleven in blauwe vaas, doek 80x40
100-150
Noten Lodewijkstijl gestoken nachtkastje met marmer blad 85 cm hoog
30-60
Bronzen zittende roofvogel in Art Deco-stijl 36 cm hoog
90-120
Gesigneerd Doeser, J J 1884-1970, Stilleven met vaas bloemen, doek 66x46
100-200
Anoniem, Arabische stadspoort, paneel 19x12
250-300
18e eeuws eiken commode met gebogen front 95 hoog 135 breed
250-500
Oosters kleedje 106x58 cm
Mahonie kolompendule met intarsia 45 hoog
150-250
2 Oosters porseleinen obelisken met bronzen olifanten, voetrand en top, 64 cm hoog
40-80
Gewaaierd en geslepen spiegel in 18e eeuwse eiken lijst 80 hoog 118 breed
150-300
Ges. J Doeser 1884-1970, Stilleven met lelies en glazen kom, doek 60x50
900-1200
Gesigneerd Wiegman, G 1875-1964, Boer met kippen op erf, paneel 18x24
125-175
Gesigneerd Viegers, B 1886-1947, Winters landschap met bevroren beekje, doek 50x60
700-1000
Gesigneerd Schroder, S 1903-2002, Zittende poserende vrouw, tekening 46x34
350-400
Gesigneerd Knikker, A 1887-1962, Poldergezicht met visser in bootje, paneel 27x42
600-800
Ges. H Romyn 1892-1959, Bloemstilleven in Keulse pot, paneel 30x24
200-250
19e eeuwse noten theestoof met koperen ketel
75-125
Antieke beddenpan met mahonie steel 113 lang
50-100
Eiken sleutelkastje met messing ornamenten, ca. 1900, 103 hoog, 61 breed
150-250
Mahonie op eiken domme knecht met klapbladen en laadjes, 91 hoog, 46/93 breed
100-150
Ovaal chromen jardinière met blauw glazen binnenbak 44 cm ( niet gemerkt)
50-80
Bronzen sculptuur van een buste van een vrouw, staand op marmer sokkel naar D Perez, 37 hoog
100-150
Ges. A J Temming geb. 1942, Aangemeerde boten aan de rivier met doorbrekende zon, doek 60x90
100-200
Anoniem, Man met doedelzak, doek 19e eeuw, 97x76 (schade)
100-150
Antieke mahonie op eiken gefineerde sofa met fraai satijnhouten inlegwerk en mosterdkleur stoffering, 1820-1850, 212 breed
400-600
Gesigneerd Heesakkers, Th Geb. 1946, Stilleven met boeket bloemen en schaal kersen op plint, doek 60x50. Opbrengst voor
Terre des hommes
200-400
Ges. Randolfi, B geb. 1934, Zigeunervrouwen met kinderen bij woonwagens, doek 65x80
175-275
1930 Roëll benoemd tot burgemeester van Scherpenzeel. Röell was een jonkheer uit befaamd regentengeslacht die zijn loopbaan
net als zijn vader begon als burgemeester. Hij was 36 jaar toen hij in dienst trad van het Kabinet der Koningin waar hij opklom tot
hij in 1959 directeur werd. Nog secretaris zijnde kreeg hij zijn vuurdoop op ‘witte donderdag’ in 1955 toen er in de Tweede Kamer
een crisis was ontstaan over het huurbeleid en hij moest invallen voor de zieke directeur.
100-200
Ges. C Moret 1870-1952 stilleven kruik met boeken 30x25
300-500
Gesigneerd Battermann, J 1901-1999, Portret van een vrouw, doek 36x26
125-200
Ges. C Verschuur pseudo voor Cor Bouter 1888-1966, Koeien in boslandschap, doek 51x71 cm
100-150
Gesigneerd Groenewegen, A J 1874-1963, Melkende boer met koeien in weiland, doek 28x40
500-700
Gesigneerd Keizer, A 1897-1961, Bomen langs bospad, doek gedateerd 1935, 50x80 (restauratie)
300-400
Toegeschreven aan Boer, Hessel de 1921-2003, Standbeeld bij Paleis Noordeinde, doek 59x59
1000-1500
Gesigneerd Dankmeijer, Ch 1861-1923, Gezicht op brug bij Toledo 1884, 90x120
600-800
Antiek eiken meubel met fraai steek en inlegwerk vele deuren en getordeerde zuilen 142 hoog 225 breed (deels 17e eeuws)
400-600
2 vroeg 19e eeuwse aardewerken dekselvazen 35 cm hoog
60-100
Bronzen sculptuur van een vogel, Art Deco stijl naar Fernandez, 24 hoog
100-150
Bronzen Oosterse vaas met oren en decoratie 28,5 cm hoog
50-100
Engels staande klok met gesigneerde wijzerplaat Tomkins London in eiken bestoken kast 216 hoog
500-700
Gesigneerd Verhorst, A 1889-1970, Bloemstilleven in vaas met rozen, aquarel 52x75
200-300
Ges. Jan Kagie 1885-1971, Koe aan het water, marouflé 20x30
300-400
Gesigneerd Leeuwen, J J H van geb.1964, Draaimolen op de kermis, paneel 24x30
300-400
Toegeschreven aan Boer, Hessel de 1921-2003, Parkgezicht in Den Haag, doek 37x50 ( atelier stempel Hessel de Boer )
400-600
Ges. Jan Knikker 1911-1990, Stadsgezicht, doek 30.5x40
600-700
18e eeuwse Hollandse bakbarometer in mahonie kast met vlammende coupe op top 122 hoog
600-800
18e Eeuwse beschilderde hoekkast met deuren en gestoken ornamenten, 155 hoog, 63x63
300-500
Oud beschilderde kraantjeskan
25-50
18e eeuwse beschilderde kraantjeskan 43 hoog
80-120
100 Antieke koperen ovale hengselbak met opengezaagde rand 40 cm hoog, 36 cm breed
25-50
101 Gesigneerd Dool, R geb.1933, Compositie met vogels, litho 1967, 4/9, 55x70
100-200
102 18e eeuwse polychroom beschilderde kerkelijke hoekkast met gotische motieven 84 hoog 70 breed
200-400
103 Gestoken antiek beeld van een heilige (gedeeltelijke beschildering manco)39 hoog
150-250
104 18e eeuwse eiken documentenkist met fraaie bronzen handgrepen op vernieuwde bolpoten 50 hoog 99 breed
100-200
105 2 19e eeuwse Japans Imari vazen met floraal decor 33 hoog
50-100
106 Bronzen sculptuur van een buste op marmer sokkel naar J P Olivier, 44 hoog
70-100
107 17e eeuwse corpus op houten kruis en met doodskop gedecoreerd voetstuk 140 hoog 73 breed
400-600
108 ges. Henk Dekker 1897-1974, Scheveningen 19 op volle zee, doek 80x100
1500-1800
109 Ges. Schippers, J 1916-1964, Winters landschap met boerderij aan water, doek 40x80
100-150
110 Ond. gesigneerd, 19e eeuws stilleven met grote diversiteit aan bloemen, doek 50x40
175-250
111 Gesigneerd Millenaar, P W 1887-1978, Stilleven met schaal met appels en bloemkool voor een tegelrand, doek 40x50.
Opbrengst voor Terre des hommes
200-400
112 19e eeuws mahonie bonheur met 2 deuren, 2 laden en spiegelopstand 133 cm hoog, 127 cm breed
200-300
113 Afghaans kleedje 64x50 cm
114 19e eeuws porseleinen beschilderde soezenschaal
115 Makkum aardewerken schotel met pauwendecor 34,5 cm diam
25-50
116 Bronzen danseres Jugendstil-stijl 38 cm hoog
75-100
117 Oud haardscherm met Chinoiserie 110 hoog
80-120
118 Terracotta met gipsen beeld van madonna 190 hoog
900-1100
119 Nieuw handgeknoopt wollen kleed, Lawar 250x181
750-850
120 19e eeuwse Chinese rozenhouten hokker met marmer blad
60-80
121 Bronzen vaas met rijk decor van een draak, een persoon en Phoenix, oren omslingerd door slangen, ca. 1900, 52,5 hoog
100-200
122 Leder fauteuiltje
75-125
123 Noten met wortelnoten Chippendalestijl eethoek b.u. ovale tafel 127x100 met tussenblad van 50 cm (later datum) en
4 stoelen met gestreepte stoffering
124 Hamadan persje 150x80
100-300 20-40
125 18e eeuwse pendule met vuurvergulde bronzen figuren, bladeren, monturen en klauwpoten uurwerk en wijzerplaat
gesigneerd L Mufson a Paris 45 hoog 34 breed
5000-6000
126 Kristallen geslepen schaal met wijde hals, op voet 22,5 cm hoog, 26 cm diam
127 Kangxi porseleinen schotel met decor bloemenmand en op achterzijde artemisiablad 38,5 cm diam (haarlijnen)
100-200
128 Zeer fraaie tantaluskwelling met 3 karaffen ca. 1915, (stop gelijmd), 1 sleuteltje aanwezig. 41 hoog
100-200
129 7-lichts pegellamp 66 cm hoog, 60 cm diam
70-100
130 Kralenkooilamp 1-lichts 80 cm hoog, 36 cm diam
25-50
131 Grote plafondlamp met druivendecor en accenten van parelkleurige kraaltjes in klassieke montuur 58 diameter
100-200
132 Hollandse eiken deels 18e eeuwse kussenkast met zeer fraai bestoken fries 199 cm hoog, 155 cm breed
300-600
133 19e eeuws mahonie breitafeltje met knottenbak 49 cm hoog, 44 cm diam
50-100
134 Engelse noten banjobarometer 86 cm
50-100
135 Anoniem, Ven in herfstlandschap, paneel 35x48
40-80
136 19e eeuwse Friese staartklok met latoenen 149 cm hoog
200-300
137 Anoniem, Aangemeerd schip, aquarel met pastel 58,5x29 cm
50-80
138 Monogram Brender a Brandis, G A 1878-1971, Paard met veulen, paneel 16x21
100-150
139 Ges. Steinlen 1859-1923, Vrouw met bloemenmand, tekening 44x27
150-300
140 Krukje gemaakt van een 18 e eeuwse gepolychromeerde stoel met leeuwenpoten 47 hoog 57 breed
60-80
141 Heriz handgeknoopt kleed 340x230
150-250
Louis Wilmink Antiekrestauratie & nieuwe meubels op maat op ambachtelijke wijze Louis Wilmink Antiekrestauratie | Hoofdstraat 77a | 6881 TD Velp | Telefoon 0653-317541
“Wij kennen onze stad, de bewoners én hun woonwensen. Wij weten precies wat er zich afspeelt en kunnen feilloos inspelen op alle veranderingen, zowel particulier als zakelijk” Met een imposante en gedetailleerde kennis van de wijken en woningen in regio Arnhem kent Willemsen makelaars inmiddels ook uitstekend de weg tussen alle partijen die ook maar iets met wonen te maken hebben. Te midden van dit wisselende krachtveld neemt Willemsen makelaars al meer dan een halve eeuw een gewaardeerde en onafhankelijke positie in.
Jansplaats 29 | 6811 GB ARNHEM | Postbus 1013 | 026 - 445 27 51 |
4067
Antoon van Wijk
142 Antiek bijzettafeltje met bewerkte rand en fraai gestoken poot, Horrix Den Haag, 75 hoog, 84x64 cm
75-125
143 Anatol 90x47 cm
144 Ges. J de Roncourt werkperiode 1900-1940, Manspersoon, brons op gesigneerde marmeren sokkel 47x15
150-250
145 Zeer fraaie mahonie Willem III spinnepoottafel 130x98
75-125
146 Halfzijden tafelkleed 135x66 cm
147 Ges. H van Ophemert 1885-?, bronzen plaquette van een dame, gedateerd 1923, 40,5x29,5
100-150
148 Ges. H van Ophemert 1885-?, Bronzen plaquette van 5 ganzen, 15,5x40,5
150-250
149 Met Boullewerk gedecoreerde 3-delige consoleklok met vergulde bronzen ornamenten wijzerplaat gesigneerd Charles-Beauvillain
a Paris 82 hoog
150 Messing klassiek tafelschemerlampje 43 cm hoog
3000-3500 20-40
151 Excelsior motorfiets, type Universal, bouwjaar 1938, kenteken ZM-84-81, 2 takt 122 cc, motormerk Villiers.
Versnellingsbaknummer 580-/9693. In 1933/1934 eerste motor met 4 kleppen. Winnaar TT en Isle of Mann
2000-4000
152 BMW R23 bouwjaar 1939, framenummer 113771, bloknummer 113401, 250 cc, telescoop voorvork, achter geen vering,
half volle naven, zwaluwstaart uitlaat. Geen kenteken. In de periode 1938-1940 heeft BMW 9021 exemplaren van de R23 gemaakt.
1000-2000
153 Blauwe motor scooter Vespa 125 cc 1961 van een verzamelaar, zonder papieren, al enig opknap werk aangedaan, tank
gereinigd etc. motorisch goed
154 MZ motorfiets, bouwjaar 1983, kenteken MF-21-NS
1000-1500 100-300
155 Audi A8 sedan, TDI 232 PK, 171 KW, 6 cilinder, Quatro automaat, kenteken 69-RJ-TK, datum deel I 25 april 2005, ca. 190.000 km,
kleur blauw, lederen bekleding, DVD schermen in de hoofdsteun, luchtvering. Massa ledig gewicht 1805 kg. Topsnelheid 243 km/u,
0-100 7,8 sec. Nieuwprijs € 105.452,-- exclusief opties. APK verlopen 22-01-2011. Zenna Audiodealer een nieuwe accu geplaatst,
bekabeling gecontroleerd en startonderbreker vernieuwd / ingeleerd. Auto is in beslag genomen door
Gerechtsdeurwaarder en dient per opbod aan de hoogste bieder verkocht te worden.
10000-15000
156 Volvo 164 - 134, bouwjaar 1969, kenteken 80-59-MD, 6 cilinder, 2980 cc, . ca. 255.000 kilometer op de teller, stuurbekrachtiging,
lederen bekleding, 4 versnellingen handgeschakeld. Bijkomende kosten: Faktuur van nieuwe accu &euro 139,60
1000-2000
157 Mahonie gefineerd antiek empire kabinet met beschilderde bronzen maskers 230 hoog 165 breed
1000-1500
158 Antiek houten met gips Empire groen met bronskleurige discuskroon met 4 armen 90 diameter 120 hoog
300-500
159 Kralenhanglamp zakmodel 52 cm hoog
60-80
160 Kroonlamp 7-lichts met pegels, 72 cm hoog, 59 cm diam
70-100
161 Vroeg 19e Eeuwse fauteuil met rijkgestoken decor en originele bekleding
150-250
162 Gesigneerd Windt, van de C 1877-1952, Boer werkend in tuin, marouflé 26x35
500-600
163 Ond. gesign, Man op boerenkar, pastel 16x22
50-80
164 Gesigneerd Langen, H van 1874-1964, Vrouw bij haardvuur, marouflé 18x24
80-120
165 Mahonie Biedermeier bonheur met spiegel in de deur en rijk gestoken kuif met hert, 223 hoog, 110 breed
300-500
166 Renaissancestijl eiken tafel 86x70 cm, met lade en getordeerde poten
150-250
167 Mehraban kleedje 90x61
30-60
168 Glazen schaal met drakendecor 35,5 cm diam
20-40
169 Plateel schemerlamp op koperen voet en gestoffeerde kap 53 cm hoog
30-60
170 Bronzen sculptuur van een olifant naar Salvador Dali, 30 hoog
100-150
171 Gesigneerd Heyboer, A 1924-2005, Vrouwenfiguur, aquarel 40x30
250-300
172 Ges. Niek van der Plas geb.1954, Bloemenvelden in de omgeving van Lisse, paneel 30x40
500-600
173 Gesigneerd Knip, W A 1883-1967, Booten op het drogen” (verso), paneel 30x40”
600-800
174 Gesigneerd Kelderman, Jan 1914-1990, Panden aan de gracht te Amsterdam, paneel 30x40. Opbrengst voor Terre des hommes
100-150
175 Anoniem, Bloemstilleven naar Casper Verbruggen, doek 19e eeuw, 76x63
200-400
176 Gemerkt G Vaerenbergh 1873-1927, Art Nouveau gipsen siervaas met zittende vrouw 55 cm hoog
75-150
177 Noten zuil met fraai gedraaide bol 111 hoog
50-100
178 Ond. gesigneerd, Bloemen in een vaas, paneel / board 26x16
30-60
179 Ges. A Hijner 1866-1916, Portret van een vrouw, paneel 22x17
150-250
180 18e eeuwse eiken commode met wortelnoten fineer 86 hoog 90 breed (diverse reconstructies)
200-400
181 Mihr handgeknoopt kleedje 75x62 cm
182 Porceleyne Fles Delft aardewerken bolvaas, jaarletter 1944, schilder A Koert, 27 cm hoog
30-50
183 Eikenhouten beeld van de Goede Herder 19e eeuws, 85 hoog
300-500
184 Antieke eiken primitieve kast met smeedijzer hang en sluitwerk 2 deuren en schapverdeling 187 hoog 98 breed
250-450
185 Fraai polychroom beschilderd staand horloge met fraai uurwerk en slingermechaniek met meegaande Chronos 219 hoog
1400-1600
186 Bachtiar tuin 210x157
25-75
187 Mahonie Biedermeier spinnenpoottafel met geschulpt blad
50-100
188 Belouch kleed 150x83
189 Dutch Fine Porcelain Handpainted porseleinen serviesgoed
190 Pegel kroonlamp 16-lichts 66 cm hoog, 81 cm diam
175-200
191 Klassieke hanglamp met pegels en goudkleurige bronzen monturen 50 hoog
192 Oosters handgeknoopt vloerpers 195x160 cm
40-60
193 Louis Seize klapbuffet met fraai inlegwerk en laden in de zijkanten, gesloten 94 hoog, open 145 hoog, 128 breed
1000-1500
194 Gepatineerd gipsen beeld van een Arabier 50 hoog
50-100
195 Gesigneerd Meegeren, H van 1889-1947, Schaap met wit en zwart lam, doek 44x59. Werk is onderdeel geweest van de
expositie Han van Meegeren 1996, Kunsthal te Rotterdam
750-1250
196 Ges. G F Schagen 1880-1968, Boerin met kippen bij boerderij, doek 35x50
300-400
197 Ges. C de Bruijn 1904-1973, Stadsgezicht, doek 50x35 cm
100-200
198 Gesigneerd Plas, N van de 1954, Bramen plukken, Duinen Katwijk aan zee, paneel 20x30
475-575
199 Oosters vloerkleed 330x205 cm
100-150
200 19e eeuwse mahonie wandtafel met getorst frame en laadje 70 cm hoog, 52 cm breed.
50-75
201 Brons beeld van een Aziatische buigende dame 26 hoog
50-100
202 Gesigneerd Meegeren, H van 1889-1947, Portret van zijn eerste vrouw, Anna de Voogt, kleurtekening 24x23. Werk is onderdeel
geweest van de expositie Han van Meegeren 1996, Kunsthal te Rotterdam
200-400
203 Gesigneerd Boshamer, Johan Hendrik 1775-1862, Schepen voor het havenhoofd met figuren in roeibootje, paneel 22,5x27
600-1000
204 Monogram Peereboom, H 1889-1977, Toegangspoort bij woning, paneel 30x50
100-200
205 Gesigneerd Markus, A 1870-1955, Heidelandschap met bomen 1940, doek 28x45
150-200
206 Gesigneerd Markus, A 1870-1955, De Loet bij Olst 1941, doek 20x35
100-150
207 Gesigneerd Markus, Antoon 1870-1955, Landschap met koeien bij huisjes, doek 1932, 24x32
100-150
208 Gesigneerd Markus, Antoon 1870-1955, Landschap aan rivier, doek 1929, 18,5x28
75-125
209 Gesigneerd Viegers, B 1886-1947, Kippen op een zonnig erf bij boerderij, doek 40x50
800-1200
210 Gesigneerd Regteren Altena, M van 1868-1958, Stilleven met herfsttinten, ketel, boek, doek 50x70
125-175
211 Zeer fraai mahonie bureau met divers inlegwerk van esdoorn, satijn en ebben, het blad voorzien van parketterie, daarop een
opstand met deurtjes en functioneel interieur ook weer voorzien van divers inlegwerk 141 hoog 95 breed
300-600
212 Bronzen sculptuur van een stier op marmer sokkel, 20 hoog
100-150
213 P Regout Maastricht biscuitaardewerken theestel met reliëf decor
20-40
214 2 Engelse aardewerken antieke raamhondjes 23,5 cm hoog
30-60
215 2 Oosters porseleinen schotels met leeuwdecor 17,5 cm diam, en een ingekort vaasje met koperen dopje
216 Klassieke 4-armige glazen kroonlamp in Venetiaanse stijl, met pegels 75 cm hoog, 65 cm diam.
150-200
217 Ges. Ben Viegers 1886-1947, Bruggetje met toegangspoort, doek 30x35
600-800
218 Gesigneerd Viegers, B 1886-1947, Boerenhuisje met vrouw en kippen, doek 29x33
900-1100
219 Ges. J G Jongh, Stadhouderschap van de Nederlanden, gravure 46x33
30-50
220 18e eeuwse mahonie theetafel 75x50 cm
100-150
221 Zuid-Holland plateel vakkenschaal, decor Juliette, modelnr. 6082, 33 cm diam
30-50
222 Zuid-Holland plateel 6-persoons koffieservies met decor Juliëtte
30-60
223 4 eiken antieke bestoken stoelen met gestreepte stof
80-120
224 Kralenhanglamp 73 cm hoog, 32 cm diam
60-80
225 Heriz handgeknoopt kleed 383x300
200-400
226 Noten uittrektafel op kruispoot met parketterie inlegwerk, 130x95
100-150
227 Shiraz kleedje 128x87 cm
228 Bronzen sculptuur van een eland, staand op marmer sokkel, 35 hoog
175-225
229 Geslepen kristallen waterkan en een schenkkan met tinnen klep
20-40
230 Kristallen bowlpot met amandelslijpsel en glazen lepel
20-40
Adri Pieck
Johan van Rijswijk
1044
Henk Poeder
H Habraken
Ben Viegers
Ben Viegers
J H Boshamer
483
S Kool
Pieter Dik
Een enthousiast vogelaar Pieter Daniel Dik werd geboren in Alkmaar op 28 september 1943. Zijn vader, die postbode was, herstelde antieke meubels in zijn vrije tijd en was een enthousiast vogelaar. Hij gaf zijn liefde voor de natuur door aan zijn oudste zoon Pieter. Pieter begint al op jonge leeftijd met schilderen. Op de leeftijd van acht jaar maakt hij zijn eerste tekeningen. Een jaar later schilderde hij in olieverf de kop van een os, vertelt zijn vrouw Gerda Kager in “De Arend”, een huisje met een rieten dak aan de rand van het dorp Schoorl, een droomhuis voor Dik.
Dik schilderde en aquarelleerde diverse werken op het eiland
Pieter Dik
Texel, toen hij vijftien was. Pieter werd orgelbouwer maar besteedde ook veel tijd aan het schilderen. In deze periode maakt hij toch al kleine schilderijen. In het begin signeerde hij vaak Piet, later ging hij over op “Dik” en zijn latere werken werden voluit gesigneerd met Pieter Dik. Het gezin Dik werd uitgebreid met 2 dochters. Ondanks lovende kritiek, voelde Pieter zich vaak onzeker ondanks dat hij een geboren kunstenaar bleek te zijn. Hij zag zichzelf als een ambachtsman. “Ik heb gewoon een baan”. Dik besteedde veel tijd aan het observeren van dieren in de aangrenzende duinen en later in de bossen op de Veluwe.
Ook deed hij inspiratie op in Schotland en Zweden. Dik schilderde bijna nooit vanaf foto’s. Hij was gezegend met een enorm fotografisch geheugen. Vanaf 1965 gaat hij beroepsmatig schilderen. In de jachtwereld werd hij, net als Rien Poortvliet, geroemd om zijn taferelen met dieren. Puur op de manier zoals ze zich in de natuur thuisvoelen.
Een groot voorbeeld voor Pieter was de Zweedse kunstenaar Bruno Liljefors. Werken van Pieter Dik bevinden zich wereldwijd in privécollecties. Ook het Museum voor Natuur en de Leigh Yawkey Woodson Art Museum beschikken over werken van hem. Op 30 mei 1984 overleed Pieter Dik in Schoorl aan de gevolgen van een verwoestende ziekte.
Pieter Dik
231 Grote Chinese polychroom rijk gedecoreerde schotel met figuren, flora, antiquiteiten, perziken en vlinders omstreeks 1900 64 diameter
200-400
232 Antieke koperen 3-lichts hanglamp met 3 glazen geslepen kapjes, 83 cm hoog
200-400
233 Antieke latjes theestoof met een koperen ketel
40-80
234 19e eeuws mahonie theestoof met koperen binnenbak
30-60
235 Fraai gefineerde Empirestijl eethoek met vergulde bronzen ornamenten ovale tafel met uitschuifblad 176x107 met 4 stoelen
en 2 armstoelen
500-700
236 Shiraz 151x106 cm
25-50
237 Limoges 6-persoons porseleinen koffie- en theeservies
25-50
238 Plazuid Zuid Holland plateel schotel model 1165/40 decor XXVII jaarteken 1929, monogram schilder J.P. Hordijk, werkzaam
1922-1942, 42,5 diameter (haarlijntje)
75-125
239 Bronspatiné klassieke tafelschemerlamp van vrouw 79 cm hoog
40-80
240 Religieuze beschildering op glas in lijst 42,5 cm hoog, 33 cm breed
25-50
241 19e eeuws porseleinen ovaal opengewerkte schaal op hoge voet 24 cm hoog, 31 cm breed, ovaal bakje op klauwpootjes
7,5 cm hoog, 14 cm breed, rond inktpotje met houders voor pennen 9,5 cm diam, en koffiepotje met 2 kopjes en 1 schotel
50-80
242 Louis Seize stijl fauteuiltje met lichte bebloemde stof
80-120
243 Antiek messing 6-lichts kaarsenkroon 40 cm hoog, 43 cm diam
100-200
244 Vroeg 18e eeuws gestoken beeld van een Heilige 183 hoog
2000-2250
245 Oude paars glazen hanglamp met koper montuur 90 cm hoog
50-75
246 Vroeg 19e eeuws handwerktafeltje rond model met schildpad 76 hoog
250-500
247 Gemarmerde zuil van metaal en hout 111 hoog
80-120
248 Verzilverd bronzen pendule 35 hoog (slinger en bel manco)
150-200
249 Ond. ges, Hapklaar, houtsnede 17x12,5 cm
250 Fraai Oosters facetgeslepen spiegel in gestoken lijst en ingelegd met koper 47 cm hoog, 28 cm breed
30-50
251 Grote Schwarzwalder schilderijklok 69 cm hoog
50-100
252 Anoniem, Vaas bloemen, marouflé 50x40
253 Monogram AM (A Markus) 1870-1955, Landschap, marouflé gedateerd 1927, 33x47
75-125
254 Ges. Waning, M van, 1887-1972, Gezicht op Nicolaaskerk en haven in Amsterdam, doek 50x40
1200-1400
255 Anoniem, Figuren met buste, sepiatekening 12x9
100-150
256 Ond. gesign., Belgische school, Gemonogrameerde hoofdletter L, aquarel 11x8 (mon. HB 1905)
50-80
257 Ges. M van Waning 1887-1972, Haven met vissersboten, paneel 21x27
600-800
258 Gesigneerd Plas, L 1828-1893, Schapen met konijn op voorgrond 1874/1875, paneel 16x21
200-250
259 Gesigneerd Zwart, W de 1862-1931, Vier tekeningen met koeien, tekening 39x41
300-400
260 Ges. Brandsen, Frans geb. 1955 Koeien bij Meinerswijk, paneel 20x25
125-150
261 Anoniem, Romantisch landschap met een ommuurd huis op heuvel aan een rivier met aangemeerde boot. Op de landweg
man te paard met jongen met hond en knapzak, paneel 19e eeuw, 33x38
400-800
262 Ond. gesigneerd, Hollandsche school, Kade met gezicht op Lutherse kerk in Amsterdam, doek 30x40
400-600
263 18e eeuwse Zuid-Europese gepende kist met fraai slot en veel ruimte en steekwerk 80 hoog 193 breed
400-600
264 Bronzen sculptuur van een man in atletiekpak, getiteld Kracht, 36 hoog
125-175
265 Houten Christus corpus 63 cm hoog
100-200
266 antiek eiken kistje met smeedijzer beslag en scharnieren 27 hoog 30 breed
50-100
267 Koperen beeld van man met doedelzak en hond 60 cm hoog
50-100
268 Antieke eikenhouten zuil 75 hoog (plateau 25x26)
20-40
269 Bronspatiné beeld van een verliefd stel 38 cm hoog
25-50
270 Gesigneerd Wijsmuller, J H 1855-1925, Landschap met ophaalbrug bij huis, doek 41x57
500-900
271 Ges. Huijkman, J P 20e eeuw, Oud Hollands straatje met vrouw met kinderen en toren, doek 46x36
100-200
272 Ges. Essers, B 1893-1945, Strand, gesneden in perenhout door B Essers, 23x22
40-60
273 Mahonie Biedermeier theestoof met koperen binnenbak en een keteltje
40-80
274 Ges. FJ Goosen geb. 1943, Landschap met riviertje, doek 30x40 cm
75-100
275 Gesigneerd Koekkoek, H 1918-1977, Schepen op rivier met visser op voorgrond, paneel 25x30
400-600
276 Anoniem, Koeien in landschap, paneel 19x29
40-80
4158
Diptiek 13e / 14e eeuw
277 Noten met esdoornfineer handwerktafeltje met spiegeltje
80-120
278 Bronzen sculptuur van een uil, zittend op tak op marmer sokkel naar Fratin, 25 hoog
125-175
279 Groen marmer met brons sculptuur 17 cm hoog, 10 cm breed
280 Antieke regulateur in noten kast 98 cm hoog
50-100
281 Ges. Wingen, J 1874-1956, Winters tafereel met brug en huizen met trapgevels, doek 50x70
100-200
282 Ges. D Hensel 19e eeuw, Berglandschap, doek 56x69
100-200
283 Gesigneerd Dam van Isselt, Lucie 1871-1949, Glazen vaas met Biedermeier boeket, paneel 56x57
500-1000
284 Gesigneerd Dam van Isselt, Lucie 1871-1949, Aardewerken kruik met pantoffelplant, Calceolaria, paneel 55x50
250-500
285 Gesigneerd Meegeren, H van 1889-1947, Christus aan het kruis op Golgotha omringd door vele figuren, Romeinse soldaten,
doek 57x63. Werk is onderdeel geweest van de expositie Han van Meegeren 1996, Kunsthal te Rotterdam
1000-2000
286 Gesigneerd Beerten, S 1930, Verliefden, paneel 28x16 ( met boek Staf Beerten )
300-350
287 Monogram Dam van Isselt, Lucie 1871-1949, Takjes met katjes, De Meisjes” Aquarel gedateerd februari 1949, 27x24”
50-100
288 Toegeschreven aan Eland, L 1884-1952, Figuren op het strand, paneel 17x21
200-300
289 Monogram Dam van Isselt, Lucie 1871-1949, Studie, Kerk, vermoedelijk Veere, paneel 32x42
75-125
290 Gesigneerd Berg, W van de 1886-1972, Achterzijde sticker met titel: Scheveningen, board 17,5x14
200-300
291 Ges. C Cornelisz 20e eeuw, stilleven met aardbeien, paneel 13x18
80-120
292 Ges. C Cornelisz stilleven met roos op paneel 13x18
60-80
293 Ges C Cornelisz 20e eeuw, stilleven met kersen, paneel 13x18
75-150
294 Ond. gesigneerd, Portret van een oude man, paneel 19e eeuw, 15x15
50-100
295 Anoniem, Poes, paneel 23x24
50-100
296 Toegeschreven aan G H Story 1835-1923, Hond op bordes, doek 20x28
150-250
297 Gesigneerd Maris, F 1873-1935, Buiten aan Oosteinde, huis van Prins Albert ?, paneel ca. 1900, 24x33
50-100
298 Monogram Dam van Isselt, Lucie 1871-1949, Boeket bloemen in vaas, paneel 47x39,5
400-600
299 Antiek eiken meubel met vele deuren en gepende verbindingen 110 hoog 230 breed
300-600
300 Ges. Scisor 74, Studietekening van vrouw, pastel 57,5x38 cm
40-80
301 Ges. Haerendel, H 1893-1982, Boer en boerin op bruggetje bij molen, doek 60x70
150-250
302 19e eeuws houten vergulde haardscherm 111 cm hoog, 70 cm breed
40-80
303 Gesigneerd Kanters, H geb. 1947, De zoete droom, litho 70x60
150-200
304 ges. Piet Meijer 20e eeuw, Winters landschap omgeving Wolfheze, doek 80x120
300-400
305 Anoniem, Landschap met riet en waterlelies, herkomst Oostenrijk, doek 70x70
100-150
306 Engels mahonie halvemaantafel 72 breed
20-40
307 Bronzen sculptuur van een vogel, zittend op een rots, geheel op marmer sokkel
75-125
308 Klassieke bronspatiné tafelschemerlamp van vrouw 67 cm hoog
30-50
309 Kapitale Hollandse eiken boekenkast met schuifdeuren in de bovenkast. Geheel is voorzien van fraai steekwerk met
leeuwmaskers, gezichten en ornamenten op o.a. de laden. 295 hoog, 280 breed
1500-2500
310 Gesigneerd Pieck, Adri 1894-1982, Portret van mevrouw Hennevelt met hond Pietje op de arm. Bewoonster van het
huis aan de Kruislaan te Bilthoven, crayon 65x49
300-600
311 Gesigneerd Pieck, Adri 1894-1982, Gezicht op uitbouw van het huis aan de Kruislaan te Bilthoven, crayon 50x34
100-200
312 Gesigneerd Pieck, Adri 1894-1982, Huis met oprit aan de Kruislaan te Bilthoven, crayon 50x64
200-400
313 Monogram Pieck, Adri 1894-1982, Stilleven met vaas bloemen, blauwe pot en beeldje, crayon gedateerd 1940, 44x33
100-150
314 Gesigneerd Dam van Isselt, Lucie 1871-1949, Bosje radijs op tegels, paneel 32x46
400-800
315 Gesigneerd Markus, A 1870-1955, Het Hekelveld, doek gedateerd 1922 en genummerd met zijn nummer 399, 35x50
100-200
316 Gesigneerd Johan Plas 1888-1964, Liggend geitje 1944, paneel 40x50
200-300
317 Gesigneerd Verleur, A 1876-1953, Arbeider met paard en kar op de heide, marouflé 31x42
75-125
318 Gesigneerd Bellaard, H 1896-1975, Koeien op Weteringsweg in Groenekan, marouflé 28x35
125-200
319 Gesigneerd Kregten, F van 1871-1937, 2 Koeien in landschap, doek 31x41
100-150
320 Gesigneerd Kregten, F van 1871-1937, 2 Koeien in landschap, doek 32x42
100-150
321 Biedermeier mahonie bank 201 cm breed
250-350
322 Gesigneerd Dik, Pieter 1943-1984, Wilde zwijnen in het bos, doek 100x120
1500-2000
323 Gesigneerd Markus, A 1870-1955, De drie aken, doek gedateerd 3-3-1923 en genummerd met zijn nummer 433, 40x60
250-500
559
Kees Romeyn
623
Pieter Verstappen
553
Johan Zevenbergen
605
Josum Walstra
573
Jan Willem Vaal
1327
Picas
324 Ges. J van Vuuren 1871-1941, Stadsgezicht Utrecht met gracht, doek 40x50
1300-1600
325 Monogram Appels, Nel geb. 1924, Commode met bloemen, acryl op papier 35x25
25-75
326 Monogram A J, Stilleven met blauwe kom en gemberpot met bloemen, doek 40x60
25-75
327 Gesigneerd Londen, B van 1907-1987, Boerderij met moestuin omgeven door bomen in herfsttinten, marouflé 60x75
150-250
328 Antieke eiken Hollandse dekenkist met gestoken front, 18e eeuw, 70 hoog, 120 breed
100-150
329 Oosterse handgeknoopte loper 101x49
25-50
330 19e eeuws esdoornhouten dekseldoos, met spiegel in binnenzijde deksel 14,5 cm hoog, 34 cm breed, 23 cm diep
30-50
331 Antiek vruchtenhouten handwerkkist 16 cm hoog, 32 cm breed
20-40
332 Gietijzeren kikker
333 Messing kandelaar 52 cm hoog
334 Latjes theestoof met koperen binnenbak, ketel en kooltjestang. Opbrengst voor Terre des hommes
25-75
335 Ges. G H Breitner 1857-1923, Gezicht op een stukje Amsterdams grachten tafereel, tekening 21x24
200-300
336 Nieuw handgeknoopt wollen kleed, Koltouck Bidjar, 242x170
930-1000
337 Antieke mahonie armstoel met fraai steekwerk in de rug en gobelin stof
50-100
338 17e eeuwse Spaanse tafel met smeedijzeren verbinding 54x126
750-1500
339 Bochara lopertje 100x32
340 Gresaardewerken kruik 40 cm hoog
30-60
341 Schwarzwalder 19 e eeuws bestoken sleutelkastje 40 hoog
100-200
342 Antiek tinnen schaal met oren 34 cm diam
25-50
343 1-lichts pegelhanglamp 59 cm hoog, 37 cm diam
40-60
344 Metalen Art Deco 4-lichts hanglamp 60 cm hoog
100-200
345 Toegeschreven aan Dooijewaard, J 1876-1969, Vrouw in interieur, doek 40x50
300-500
346 Gesigneerd Dankmeijer, Ch 1861-1923, Boerderij met hooischoven, aquarel 15x22
80-120
347 Antieke kleine 2-delige eiken vitrinekast met 3 lades en kuif 176 hoog 120 breed
600-800
348 Gesigneerd Markestein, W (pseudoniem Aris Knikker ) 1887-1962, Zeilschip in binnenwater, doek 18x24
250-350
349 Gesigneerd Bottini, G 1874-1907, Twee elegant geklede dames (1897), gem.techn.20x16
300-500
350 3 Chinees porseleinen 8-kantige schotels 22 cm, diam
80-120
351 3 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels 23 cm, 21,5 cm, 16,5 cm
50-100
352 4 Japans Arita19e eeuws porseleinen schotels 16,5 cm diam
20-40
353 3 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige schotels 22,5 cm diam
100-150
354 Gesigneerd Noort, A C 1914-2003, Strandgezicht met kinderen, paneel 30x45
600-700
355 Ges. Aletta van Thol Ruijsch 1860-1930, Vrouw aan het spinnewiel, doek 31x23
300-400
356 Anoniem, Bloemstilleven in vaas, doek 40x30
100-150
357 Gesigneerd Doeser, J J 1884-1970, Kerkdorp in de bergen, doek 35x45
50-100
358 Gesigneerd Dommersen, P C 1834-1908, Stadsgezicht met figuren, aquarel 32x25
800-1000
359 Gesigneerd Habraken, H 1946, Stilleven met appels, kruik en steelpan, doek 40x60
500-700
360 19e eeuws Frans porseleinen 4-persoons beschilderd koffieservies
40-80
361 Eiken Art Deco theekastje met steekwerk en glazen dienblad
25-50
362 Oude eiken gestoken pendule met tekst DENK ER AAN, 47 cm hoog, 45 cm breed
25-50
363 Ges. Johan van Rijswijk Hollandse school, Wintergezicht met schaatsers, paneel 24x30
100-200
364 Gesigneerd Brolsma, J 20e eeuw, Winters landschap met figuren naar oude Hollandse meester, paneel 18x24
100-200
365 Deels 17e eeuws eiken toogkast met leeuwen maskers 174 hoog 143 breed
250-500
366 Kralenhanglamp 58 cm hoog, 38 cm diam
50-70
367 Klassieke hanglamp met bronzen guirlandes 47 lang
50-100
368 Ges. H C C Bogman 1861-1921, Boer met koeien op landweg, doek 45x60
800-1200
369 Anoniem, Hollandsche school 19e eeuw, Boer met koe in romantisch 19e eeuws landschap, paneel 29x41.5
1000-1200
370 Eiken 4-laads kastje 75 hoog 55 breed
20-40
371 Terracotta klokkenkast met fluitspelende jongen bij eenden 40 hoog
100-150
372 Bronzen beeldje naar Degas, Danseresje, 25 hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
25-75
373 Bronzen sculptuur van een vogel naar Botero, staand op marmer sokkel, 25 hoog
100-150
374 Ges. Nic. van der Plas geb.1954, Winter bij Katwijk Binnen, paneel 24x30
400-500
4056
Lejan
Dinsdag
20 november
19.00 uur
Kunst en antiek
375 Ges. Koning, J 20e eeuw, Visser in bootje in polderlandschap, doek 30x40
50-100
376 Zweedse vergulde cartelklok 78 hoog
150-250
377 Ges. Henk Bellaard 1896-1975, Polderlandschap met boerderij, schapen en hekken, marouflé 26,5x46
150-200
378 Met signature Jan Knikker jr. Toren te Zierikzee, doek 30x40
50-75
379 Gesigneerd Daalhoff, H A van 1867-1953, Boerderij met hooischuur, doek 25.5x35.5
150-200
380 Gesigneerd Hammes, C H 1872-1965, Winters landschap met vergezicht, doek gedateerd 1936, 40x50 Verso notitie Oosterbeek
300-400
381 Gesigneerd Bogman, H jr. 1890-1975, Stadspoort met vrouw op voorgrond, doek 24x19
300-400
382 Fraaie polychroom beschilderde commode met groen marmer blad en bronzen ornamenten en beslag 80 hoog 100 breed
300-400
383 Ges. Menneville werkperiode 1900-1949. Vrouw met kind, legering op ovale marmeren gesigneerde plaat 64x18
200-300
384 Massief eiken spindekast met panelen op de deuren, 152 hoog, 68 breed
100-150
385 5-delig porseleinen kaststelletje met Delfts decor, 15 en 19 cm hoog
20-40
386 Gesigneerd Schulman, D 1881-1966, Gezicht op Brandaris in Enkhuizen, doek 30x40
200-300
387 Ond. ges. Haven van IJmuiden met aangemeerde schepen, gouache 55x42
100-150
388 Ges. H C C Bogman 1861-1921, Hooiende boeren, doek 40x60
1400-1600
389 Ges. Rutgers, A 20e eeuw, Landschap met bootje op vennetje met waterlelies en molen aan de horizon, doek gedateerd
1956, 60x100
100-200
390 Gesigneerd Schotel, A P 1890-1958, Le Quai Vert Bruges 1924, tempera 55x45 ( zie boek A P Schotel De wereld aan het
water” blzd.53 afbeelding)”
1200-1500
391 Gesigneerd Ernens, G J geb.1934, Gezicht op dorp in de herfst, doek 1982, 40x50. Opbrengst voor Terre des hommes
75-125
392 Ond. gesign., Zuid Duits landschap met kinderen op voorgrond, doek 70x75
100-200
393 Ges. J Ritsema 1869-1943, Stadsgezicht van Elburg, doek 69x53
800-900
394 Ges. German Grobe 1857-1938, Botters op zee, doek 60x50
800-1000
395 Laag model open boekenkast met gestoken decor van o.a. leeuwmaskers, 101 hoog, 232 breed
200-300
396 Bronzen liggende kat op zwart marmer voet 26 cm hoog, 38 cm breed
125-150
397 Bronzen bel met fraai decor en opschrift AD 1950, Th Hogen Duivendrecht, (Koninklijke klokkengieterij) 19 hoog
25-50
398 Marmeren pendule met 2 vaascoups
30-60
399 Fraai bestoken 19e eeuwse pendule met bloemenmand dragende dame en bokje op top 47 hoog 45 breed
900-1100
400 Koperen beeld met titel L’age d’or, en naam H Fugere, op marmeren voet 63 cm hoog
100-200
401 10 Porseleinen schotels met Kakiemon decor, ca. 1900, 21 diameter
30-60
402 4 antiek aardewerken schotels met pauwendecor 23 cm diam
50-100
403 3 oude schotels met vissen
404 Noten met wortelnoten commode met 2 laden en vakken achter de 2 deurtjes links en rechts. 79 hoog 140 breed
250-500
405 Bronzen tijger op zwart marmer voet 23 cm hoog, 50 cm breed
130-160
406 2 oude verzilverde tafelkandelaren 32 cm hoog
40-60
407 Karachi 90x49 cm
408 Gesigneerd Eugene Winter 1918-1980, Amsterdams stadsgezicht, aquarel 50x35
50-100
409 Gesigneerd Bottema, T 1884-1978, Dooiweer met boerderij en molen, kleurets 35x52
100-150
410 Ges. B Arps 1865-1935, Stilleven met o.a. kannen, paneel 35x46
250-350
411 Gesigneerd Maas, H 1906-1982, Meisje, pootjebadend op steiger, paneel 39x29, gedateerd 1974
500-600
412 Koperen doofpot
413 Klassiek dressoir, noten en wortelnoten op eiken met inlegwerk en bronzen ornamenten en marmer blad, Neo Louis XVI,
160 hoog, 130 breed
200-400
414 Klassieke buffetspiegel, noten met wortelnoten op eiken, facet geslepen en voorzien van bronzen ornamenten, 132x60 cm
25-75
415 Ges. Chris Soer 1882-1961, Vrouw bij boerenhuisje, marouflé 18x24
350-450
416 Klassieke waskast, noten en wortelnoten op eiken met bronzen ornamenten en marmer blad met opstand en facetgelepen
klapspiegels, 200 hoog, 120 breed
417 3-deurs linnenkast, noten en wortelnoten op eiken met facetgeslepen spiegel, 217 hoog, 184 breed
150-250 200-400
AA
J 100
Derksen Verhuizingen BV De Overmaat 39
6831 AE Arnhem T 026 323 03 20
F 026 323 26 01 www.derksen.nl
www.mmkarnhem.nl e
418 Ges. T Bottema, Kraaien op het ijs, kleurets 24x34
50-100
419 Gesigneerd Henneman, J J M Geb. 1942, Schepen op een meer, houtsnede 33/50, 16x32
40-80
420 2 schotels met Chinees decor 32 diameter
30-60
421 Bronzen sculptuur van zittende vrouw 28 cm hoog
100-120
422 Ges. T Bottema, Molen met meeuwen op voorgrond in de winter, kleurets 36x12
50-100
423 Wandgoblin in lijst 19e eeuws 50x60
424 Lijst met inhoud 40x50
20-40
425 Gesigneerd Haas. F de 1934, Blauw in het groene park, paneel 35x40
175-250
426 19e eeuwse mahonie armstoel met gebloemde blauwe stof en fraai bestoken bloemboeket
50-100
427 Gesigneerd Bos, W 1906-1974, Driemaster in de haven, doek 100x70
300-400
428 Ges. Pieter Verstappen geb.1952, Opvliegende eenden bij waterplas, doek 60x70
200-300
429 Belouch kleedje 73x71
430 Wanli schotel (gelijmd) 32,5 cm diam, en Kangxi schotel (gelijmd) 39 cm diam
100-150
431 Miniatuur Hollands eiken kabinetje, 50,5 hoog, 36,5 breed
100-200
432 Gesigneerd Wingen, E 1906-1970, Hurkende vrouw, doek 30x24
100-150
433 Ges. Chris Soer 1882-1961, Vrouw bij boerenhuisje, marouflé 18x24
350-450
434 Gesigneerd Boer, Hessel de 1921-2003, Jonge vrouw op sofa, doek 66x70
1400-1800
435 Ges. I D Naarden 1902-1982, Boom, doek 50x40
150-200
436 2 Oosters porseleinen beelden van wijsgeren 30 en 31 cm hoog
437 Bronzen sculptuur van een vrouw, zittend op een stier naar Botero, 31 hoog
125-175
438 Napoleon lll bronzen vaaspendule met fraaie zwaanfiguren 40 hoog
1000-1200
439 18e eeuwse eiken met noten armstoel met webbing en snijwerk
150-300
440 Heriz handgeknoopt kleed 292x213
75-125
441 17e eeuwse eiken tafel met regelverbinding 177x74
500-700
442 Oosters kleedje 108x67 cm
443 Engelse tafelklok in eiken kast 40 hoog
125-150
444 Porceleyne Fles aardewerken dekselvaas jaarletter 1947, 37 cm hoog (schade)
445 Japanse schotel met decor van vechtende soldaten, 39 cm diam
40-80
446 Terracotta klokkenkast met rustende vrouw 36 hoog 34 breed
80-120
447 Kon. Plazuid Gouda plateel dekselpot met decor Automne, model 4295, 29 cm hoog
40-60
448 18e eeuws demi-lume mahonie speeltafel met opberggedeelte 75 cm breed
100-200
449 Afrikaanse bronzen lampvoet met dierkop en wachters, 34 hoog
40-80
450 Jugendstil koperen hanglamp met 3-armen en pendelgedeelte, totale hoogte 160 cm
150-250
451 Kristal met bronzen pegellamp 20-lichts 63 cm hoog, 63 cm diam
150-200
452 Engelse banjobarometer in mahonie kast 98 lang
150-300
453 Bronzen kerkkandelaar 94 cm hoog
40-60
454 Noten met wortelnoten Hollands klepbureautje met fraai interieur achter de klep, 106 hoog, 104 breed
100-200
455 Bronzen sculptuur van een skelet, de Denker naar Rodin, 34 hoog inclusief marmer sokkel
125-175
456 Wekkertje in messing bewerkte kast 26,5 cm hoog (wekkertje defect)
457 Gesigneerd Soer, Chr. 1882-1961, Zomers landschap met riviertje en bomen, marouflé 30x36
150-200
458 Ond. gesign. Riviergezicht met hut en boot 19e eeuws, doek 26x36
150-250
459 Ges. Chris Soer 1882-1961, Heidelandschap, marouflé 16x29
300-400
460 Gesigneerd Muhlhaus, D 1907-1981, Molens met op voorgrond een geitje, marouflé 50x60
450-600
461 Ges. A Keus 1875-1955, Kippen voor de boerderij in de zomer, aquarel 26x45
200-300
462 19e eeuws eiken kastje met 2 deuren en lade 93 cm hoog, 83 cm breed
100-200
463 Oosters kleedje 79x51 cm
464 Pendule in eiken kast 35 hoog
30-60
465 Daalderop Tiel Art Deco koperen keteltje op comfoor 38 cm hoog
20-40
466 Noten Rococostijl centre table 98x66 cm
130-160
467 Bidjar handgeknoopt kleed 210x135
50-100
468 Eiken gatelegtafel 119x69(2x58)
100-200
469 4 Hollandse eiken bestoken stoelen met groene stof
40-80
470 Oosters handgeknoopt kleed met geometrisch decor 167x75
50-75
471 Fraaie Statenbijbel uit 1719 door Pieter Keur te Dordrecht met veel illustraties, wereldkaart, paradijs, middellandse zee,
Jeruzalem en anderen, met fraai brons beslag 37x25
400-600
472 Bijbel, Statenvertaling, Hillebrant Jacobs zoon van Wouw met fraaie gravures van het Paradijs, Het beloofde Land,
Wandeling der Apostelen en De Middellandse zee
1250-1750
473 De Heilige Schrift met platen van G Dore 1873
75-125
474 Staten Generaal (herdruk naar uitgave 1657)
475 Gesigneerd Zijl, L 1886-1947, Portret van Christiaan Eijkman, bronzen plaquette doorsnede 40,5 cm.
500-800
476 Afrikaans ivoren bewerkte slagtand 81 cm
100-200
477 Messing 3- lichts tafelkandelaar 40 cm hoog
20-40
478 5-armige pegellamp 40 cm hoog
20-40
479 Klassieke glazen pegellamp 65 cm hoog, 37 cm diam.
50-80
480 18e eeuwse eiken betaaltafel met lade 94x63
150-300
481 17e eeuwse Hollandse eiken tafellinnenpers met 7 losse bladen en stapeltje oud linnengoed
75-125
482 Antieke spiegel in rijkbewerkte lijst met wijnranken 160 cm hoog, 89 cm breed
150-200
483 Gesigneerd Kool, S 1836-1902, Gitaarspelende zigeunervrouw, doek 96x72,5
800-1200
484 Vivat’s geïllustreerde Encyclopedie 11-delig uit omstreeks 1908
485 15 Diverse Verkade plaatjesalbums w.o. Texel, Hans de torenkraai, Cactussen, Vetplanten, Apen en hoefdieren,
Onze groote rivieren etc. Opbrengst voor Terre des hommes
50-100
486 2 Plaatjesalbums NV Haarlemsche Stoomzeepfabriek Het Klaverblad te Haarlem. Opbrengst voor Terre des hommes
487 Brockhaus Lexikon 16-delig uit 1894-1895
488 E Bénézit dictionnaire critique et documentaire des peintres, sculpteurs, dessinateurs et graveurs, 8 delen, uitgavejaar 1966,
en Niederlandisches kunstler-lexikon 2-delig
489 Antieke spiegel in rijkbewerkte vergulde lijst met leeuwenkop 131 cm hoog, 67 cm breed
100-200
490 Gesigneerd Doeser, J J 1884-1970, Stilleven met vaas bloemen, doek 60x40
50-100
491 Ges. Brandsen, Frans geb. 1955, Geblokte bloemen, bloemfontein, doek 2011, 85x85
250-350
492 Onduidelijk monogram Rotterdams havengezicht, board 66x98
40-60
493 Ges. C H Rogge geb. 1932, Violist, doek 1956, 125x80
50-100
494 Verso ges. T G Rogge Steenstra 1902-1980, Landschap met ruïne, board 122x92
25-75
495 Noten 3-delig buffet met snijwerk 237 hoog 150 breed
150-250
496 Ges. C H Rogge geb. 1932, Portret, doek 1956, 50x40
25-50
497 19e eeuwse noten pronkkkast met parkketterie, gestoken lijsten en facetgeslepen spiegeltjes, 234 hoog, 125 breed
250-450
498 Ges. C H Rogge geb. 1932, Gips kop, doek 1954, 80x60
25-75
499 Verso ges. T G Rogge Steenstra 1902-1980, Landschap met hek, huizen en put, doek 80x120
25-75
500 Monogram T G Rogge Steenstra 1902-1980, Landschap met huizen aan meer, board 122x61
25-75
501 Monogram C H Rogge geb. 1932, Naakt, doek 1956, 82x52
25-75
502 Ges. Brandsen, Frans geb. 1955 polospelers te paard, doek 100x70
350-450
503 Ges. A Moeller 1886-1963, Herder met kudde schapen op landweg, doek 75x106
750-1000
504 Ovale facetgeslepen spiegel in zilverkleurige bewerkte lijst en kuif 93 cm hoog, 102 cm breed
50-100
505 Gesigneerd Rip, Willem Cornelis 1856-1922, Herfsttinten, doek 48x66
100-200
506 Ges. N G van Os 20e eeuw, Stadsgezicht Amsterdam, doek 75x100
200-300
507 Ges. A de Leeuw 20e eeuw, Heidelandschap met berken, paneel 68x55
40-60
508 Loden beeld van Mercurius 110 hoog
200-300
509 Ges. P A Gemen? 20e eeuw, Driemaster op volle zee, doek 52x75
75-150
510 17e eeuwse Duitse eiken met naaldhout 2-deurs kast met 2 laden 225 cm hoog, 232 cm breed
1000-2000
511 Ges. Jozef Grinda 1862-1938, Stilleven met rozen, doek 47x36
100-200
512 Anoniem, bronzen beeld van een vogelvoerende jonge man, 80 hoog
250-500
513 Antiek Hollands kabinet, laat 18e eeuw, vruchtbomenhout, 226 hoog, 180 breed
500-1000
Lucie van Dam van Isselt
Een bewogen leven Lucie van Dam van Isselt werd geboren op 15 juni 1871 in Bergen op Zoom. Het gezin verhuisde diverse malen, uiteindelijk zou Lucie, vanaf 1876, in Kampen haar jeugd doorbrengen. Lucie besloot na de middelbare schooltijd om naar de Haagse kunstacademie te gaan. Zij volgde aan de academie gedurende enkele jaren de schilderlessen en specialiseerde zich in landschappen, stillevens, stadsgezichten en bloemstukken. Heel af en toe maakte zij ook wel portretten.
Op 3 augustus 1892 trouwde Lucie met Evert Ekker, die 12 jaar ouder
Lucie van Dam van Isselt
was dan zij. Hij was kunstschilder en was door een erfenis zeer vermogend geworden. Zij woonden in Den Haag, waar Lucie op 15 februari 1899 beviel van hun eerste kind, hun zoontje Evert. In 1900 verhuisden zij naar
Renkum, waar zij een grote villa met elk een eigen atelier hadden. Op 23 april 1901 kreeg Lucie een tweede zoon, Martin. In deze jaren heeft Lucie wel geschilderd en ook geëxposeerd, maar niet zo vaak als haar lief was. Door haar huwelijk zag zij haar studie gedurende bijna 10 jaar afgebroken, tot zij in Veere de Belgische schilder Theo van Rijsselberghe ontmoette, die haar inspireerde en nieuwe moed gaf.
Het huwelijk van Lucie en Evert hield helaas geen stand. Lucie maakte reizen naar Frankrijk en Italië. In 1909 trouwde zij opnieuw, met de kunstcriticus Albert Plasschaert maar ook dit huwelijk strandde. Zij ging in Veere wonen, de plaats waar zij de schilderkunst had teruggevonden. In 1933 verhuisde Lucie van Dam van Isselt naar Den Haag, waarom zij dat heeft gedaan, is niet duidelijk. In Den Haag nam zij regelmatig deel aan de verenigingsexposities van “Pulchri Studio”, waarvan zij al sinds 1917 lid was. Lucie van Dam van Isselt weigerde tijdens de tweede wereldoorlog om lid te worden van de Kultuurkamer, een beroepsorganisatie voor kunstenaars die door de bezetter was ingesteld. Dit had voor haar tot gevolg dat zij niet langer deel mocht nemen aan exposities.
Wel werkte ze gewoon door en dankzij regelmatige verkopen aan vrienden en bekenden beschikte ze in ieder geval over enige inkomsten. Na de oorlog kon ze haar werk weer tentoonstellen en heeft dat ook volop gedaan. In de zomer van 1948 had ze haar laatste solotentoonstelling in Kunstzaal Plaats in Den Haag. Deze tentoonstelling werd door alle recensenten geprezen. In datzelfde jaar werd Lucie van Dam van Isselt ziek, zij bleek kanker te hebben; op 7 juni 1949 is zij overleden, bijna 78 jaar oud.
514 Antieke stoelklok
150-250
515 Anoniem, Boten op de Zuiderzee, doek 36x26. Opbrengst voor Terre des hommes
516 Noten Louis Seizestijl armstoeltje met gobelin stoffering
40-60
517 Noten armstoeltje met gobelin stoffering
40-60
518 Hollandse noten met wortelnoten porseleinkast met dubbelgebogen onder kast, snijwerk op de deuren en gestoken kuif,
228 hoog, 184 breed
350-450
519 4 Antieke Chinese schotels met blauw decor met bloemen en vissen, 23 diameter
100-150
520 2 gekleurde glazen tafelkandelaren, 25 hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
521 12 antieke terracotta Aziatische kopjes
250-500
522 Yixing trekpotje, 9,5 hoog, waarvan het oor, knop en de tuit in de vorm van een tak zijn. Met een voorstelling van 3 Chinese tekens
en een floraal decor per zijde. Inclusief 4 kopjes en 3 schoteltjes
50-100
523 Yixing trekpotje met oor in de vorm van een tak, 9 hoog
50-100
524 Antieke Chinese schotel met decor tuin en bootje onder boom, 23 diameter
30-60
525 Yixing trekpot met oor en knop in de vorm van bamboe, 10 hoog
150-250
526 Yixing kom met fraai decor van draken, 7 hoog
40-80
527 Yixing trekpotje, glad model, 10 hoog
50-100
528 2 Antieke Chinese schotels met blauw decor met bloemen, 23 diameter
40-80
529 Yixing rond trekpotje, knop op deksel in de vorm van gestapelde munten, 6 hoog
50-100
530 Yixing trekpotje met oor in de vorm van een tak, 12 hoog
100-150
531 Yixing trekpotje met decor van een draak, 11,5 hoog met een rieten hengsel
30-60
532 Antieke Chinese schotel met decor tuin en bloemen, 22,5 cm
30-60
533 2 antiek Chinees porseleinen schotels met decor hazen 22 cm diam (gelijmd en restauratie)
534 Waaier van baboe met diverse inscripties 57 lang
50-100
535 2 Famile Rose porseleinen sierschotels met decor van paradijsvogels en pioenrozen, 21,5 diameter (chipje en 2 haarlijnen)
50-100
536 2 Chinees porseleinen schotels 23 cm diam
537 Monogram Theo van der Horst 1921-2003, Vaas bloemen, doek 1951, 103x75
50-100
538 Toegeschreven aan Kouwer Boomkens, W 1911-1991, Poserende dame, board 100x70
250-300
539 Anoniem, 2 antieke olieverfschilderijen met jachtvoorstellingen, doek a 70x60
200-400
540 Oosters handgeknoopt kleed 195x155
25-50
541 Ronde tafel met marmer blad 84 diameter
50-100
542 Handgeknoopt oosters tapijt 360x280
100-200
543 Engels mahonie vitrine met fraai geslepen glas en kuif 191 hoog 78 breed
150-250
544 Fraai bestoken noten Henri Deux 2-delig Buffet 260 hoog 160 breed
250-500
545 Ges. John Bévort 1917-1996, Landschap met fazanten, doek 150x200. In het boek John Bévort, een echte Bourgondiër die hield
van het leven door auteur Rinus Sanders, staat op pagina 13 een foto waar John aan het werk is aan dit schilderij. Naast hem zit
zijn vriend Peter Brouwer.
1350-1850
546 2 kralenwandlampen 71 cm hoog, 32 cm breed
60-100
547 Biedermeier tafel met geschulpte rand 129x80
50-100
548 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met polychroom bloem en vogeldecor 23 hoog(deksel manco)
50-100
549 Jean Jacques Feuchere (1807-1852) brons beeld van een Romeinse edelman in krijgstenue zittend op een met leeuw
gedecoreerde sofa 55 hoog
1500-2000
550 8-armige klassieke kroonlamp met glazen pegels en koper 60 cm hoog, 55 cm diam.
175-200
551 Gesigneerd Milder, Huub 1947-2009, Stilleven met hand en naald en draad, doek 18x24
80-120
552 Gesigneerd Brakel, Eef van geb. 1930, Figuren op het strand, acryl op papier, 13x20
30-60
553 Verso gesigneerd Zevenbergen, J geb. 1949, Naakte vrouw opspringend uit het water, doek 130x110
100-200
554 Ges. P v Schaik jr., Koeien in landschap, doek 34,5x74,5 cm
40-60
555 Noten Jugendstil bankje met gestoken decor 128 cm breed, en idem stoel met blauw gestreepte stoffering
150-250
556 Antiek mahonie speeltafeltje 53x53
80-120
557 Gesigneerd Corneille 1922-2010, Vogel met vrouw en kat, litho 139/230 1995, 46x34
150-200
558 Gesigneerd Zadkine, O 1890-1967, Dansende figuren, litho 62x44
150-200
559 Ges. Romeyn, K geb. 1923, Wonen, een recht, Amsterdam 1980, paneel 100x125
100-200
560 Ges. Anton Heyboer 1924-2005, Danseres, pastel 40x30 cm
100-150
561 Noten rond bijzettafeltje met groen leder blad en klauwpootjes met wieltjes 51 cm hoog, blad 48 cm diam
20-40
562 Gesigneerd Corneille 1922-2010, Interieur met naakte vrouw, litho 91/100 50x40
250-300
563 Ges. Megens, M geb. 1952, Landschap, offzetlitho 2000, 3/100, 75x75
25-75
564 Gesigneerd Leon, J 1904, Vrouw met hoed, paneel 30x24
400-500
565 Ges. Arty Grimm geb.1950, Abstract, gemengde techniek 95x67 cm
200-400
566 Ges Seurynck A, geb.1925 winters landschap, board 50x60
50-100
567 Gesigneerd Londen, B van 1907-1987, Bomen bij schuur in wilde tuin, doek gedateerd 1972, 50x70
100-200
568 Oosters handgeknoopt kleed 164x137 cm
569 Ges. Rubert, 20e eeuw, Compositie met figuur in de stijl van Picasso, doek 81x60
100-200
570 Toegeschreven aan Brood, H 1946-2001, Deel van de vloer van het atelier van Herman, boven café Dante met certificaat van
echtheid Coach Art BV door Koos van Dijk, 64x52
200-400
571 Ges. Brandsen, Frans geb. 1955 met honden op jacht, paneel 20x25 achter glas
150-300
572 Ges. Brandsen, Frans geb. 1955 paardenrace, paneel 25x20 achter glas
150-200
573 Ges. Anton Heyboer 1924-2005, Kip, gemengde techniek 50x40 cm
120-150
574 Ges. Anton Heyboer 1924-2005, Kip, gemengde techniek 50x40 cm
120-150
575 Anoniem, Figuren in landschap, doek 19e eeuw, 100x140 (schade)
100-200
576 Het zwaard van Charlemagne op plank 118 hoog
20-40
577 Antieke hardhouten V.O.C kist met koperen hoekbanden en fraai slot 72 hoog 10 breed (sleutel manco)
300-600
578 Kooitje met vogel met fluitmechaniek en decor in de basis, 25 hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
80-120
579 Sierlijk zwaard met doodskop heft 142 cm lang
40-80
580 Gesigneerd Wever, P geb. 1933, Kopf in den Wolken, 3-luik. Midden doek 35x80, zijstukken doek a 35x40
200-400
581 Gesigneerd Terwindt, Eug geb. 1941, Compositie, zeefdruk 1998, 67/100, 40x40
25-50
582 Antiek geweer, vuursteen, ca. 1800
100-150
583 Oude speer 195 lang
30-60
584 Percussie geweer (vergunningsvrij) met ronde loop en notenhouten lade. Belgisch of Duits, ca. 1860, 123 cm
60-100
585 IJzeren sierschild 57 cm hoog, 20 cm breed
20-40
586 Antiek demontabel dubbelloops jachtgeweer in kist, Wed. J Stok & Zoon Rotterdam. Loop genummerd 14876
150-250
587 Ges. Jan Pen 1920-2010, Abstract, gemengde techniek 40x56 cm
100-200
588 Ges. Jan Pen 1921-2010, Huizen juni 2001, gemengde techniek 40x56 cm
100-200
589 Anoniem, Portret van een vrouw, paneel 60x49 cm
50-100
590 Gesigneerd Corneille 1922-2010, L’oiseau attentif, kleurenlitho E/A 1987, 50x65. Opbrengst voor Terre des hommes
100-200
591 Ges. Piet van den Bergh 1865/1950 , Hen met kuikens, paneel 51x102 cm
100-200
592 Gesigneerd Clous, R Geb. 1940, Mysterieus volk, litho 1966, 2/10, 50x30. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
593 Ges. Gazovic, F geb. 1939, Casta do Holandska, opdracht aan Boudewijn Buch en afkomstig uit de nalatenschap van
Buch, zeefdruk 1979, 5/8,
100-150
594 Gesigneerd Gentenaar-Torley, P geb.1949, Weelderige bloem in bloei, papierpulp techniek 84x64
50-100
595 Ges. Milder H 1948-2009 , Dochter van de kunstenaar alleen in de woestenij van het leven samen met een slang 1978, doek 90x135
200-400
596 Ges. Jan Pen 1921-2010, Onsmakelijke tiepjes, gemengde techniek 40x56
100-200
597 Map met hout en linoleumsneden, o.a. Vispoort te Zwolle van Jac. de Beer
30-60
598 Map met modern grafiek, w.o. Barend van Hoek
60-100
599 Gesigneerd Kruiningen, H van 1906-1996, Kinderen voeren vogels 1979, ets 45/150 25x30
40-80
600 Gesigneerd Engelman, M 1924-1992, Abstracte voorstelling, zeefdruk 54x77
40-80
601 Map met tekeningen en aquarellen, Piet W J Boeren
25-50
602 Gesigneerd Sins, Akke geb. 1928, Schermbloemen I en II, 2 linoleumsnede, 4/75 en 7/75, 1968, 49,5x25 per stuk
20-40
603 Map met litho’s van o.a. Bulgaarse schilders en Stephen Alcorn
50-100
604 Gesigneerd Bes, Peter 1945, Man met hoed, zeefdruk tweemaal, 60x50
40-80
605 Ges. Josem Walstra geb. 1935, Compositie 2 zeefdrukken 1972, 42/50, 48x62
25-75
606 Ges. JWC vd Veer 1912-2002, Naakte vrouw, aquarel 54x37 cm
40-80
Adri Pieck
Niet te verwarren met Anton Pieck
Adri Pieck
Adriana Piek werd op 29 april 1894 in Scheveningen geboren als dochter van de Haagse tekenleraar A F Pieck (niet te verwarren met Anton Pieck). Als jong meisje had Adri, zoals ze door haar moeder genoemd werd, al veel belangstelling voor het werk van haar vader. Samen met haar 4 jaar jonger zusje Gretha kreeg ze vele tips van vader. Later werden de tips omgezet in serieuze lessen van Carel Lodewijk Dake, Willem Knip en van haar oom Anton Pieck. Adri ging zich wat specialiseren in het schilderen en aquarelleren van landschappen, portretten, dieren en bloemen. Begin mei 1919 verhuisde het gezin Pieck naar Hollandsche Rading, Tolakkerweg 5. De stal van het boerderijtje, St. Maartenshoeve gedoopt, werd tot atelier verbouwd. Hier werden zomer- en wintertentoonstellingen georganiseerd en in de
‘toonkamer’ waren ook etsen, felicitatiekaarten en ansichten van Gretha te koop. In haar schilderijen, pastels en tekeningen zocht Adri Pieck geen aansluiting bij bepaalde kunststromingen.
Bepalend voor haar werk zijn een verfijnd naturalisme met nadruk op elegante lijn en helderheid van kleur. Samen met haar zus Gretha trok zij er haast dagelijks op uit om te tekenen in de omgeving van hun woonplaats en de omgeving van Bussum. Adri en haar zuster Gretha zouden ongetrouwd blijven en bewoonden tot het eind van hun leven het huisje dat grensde aan het natuurgebied De Hollandsche Rading bij Hilversum. Vol bewondering voor het omringende landschap met haar dieren en planten, leefden zij een uitzonderlijk bestaan waarin slechts plaats was voor de natuur en de schilderkunst. In 1920 komt haar zus op 22 jarige leeftijd te overlijden aan de gevolgen van de Spaanse griep. Het wegvallen van haar zus en tevens levensmaatje slaat een diep gat in het hart van Adri. Toch weet ze de draad weer op te pakken en legt zich verder toe op het schilderen. Adri Pieck overleed op 5 april 1982 in Hollandsche Rading.
De nalatenschap ging voor een deel naar de Topografische Atlas van Utrecht en Noord-Holland en het Zuiderzee Museum in Hoorn. Na haar dood werd er een Stichting gevormd tot beheer van de nalatenschap van de zusters en in 1983 verscheen het boek “Het leven en werken van Greta en Adri Pieck”, dat een levendig inzicht geeft in de leefwijze van de twee dames.
Adri Pieck
4222
J D Kestner
607 6 Makkum Tichelaar aardewerken tegels met schependecor, in houten lijst 88 cm hoog, 19 cm breed
30-60
608 Noten armstoel met gebloemde gobelin stof
40-80
609 Handgeknoopt tapijt 185x130
20-40
610 Ges. Jan Pen 1921-2010, Abstract, gemengde techniek 40x56 cm
100-200
611 Gesigneerd Herwaarde, G S geb. 1938, Schilder met Pierrot, litho 60/100, 1997, 63x52
150-200
612 Anoniem industriegebied, doek 40x100
30-60
613 Gesigneerd Jongh, Oene Romkes de 1812-1896, Gezicht op een Duitse stad met burcht, aquarel 47x69
25-75
614 Ges. Brandsen, Frans geb. 1955 Koeien in de wei ,paneel 25x42 in goudkleurige lijst
200-300
615 Ges. Frans Everbag 1877-1947, Twee lammetjes, kleurets 32x39 epreuve dártiste
150-250
616 Anoniem, Italiaans landschap, kopie van een schilderij van Hercules Seghers (1589-1637), doek 56x100, 20e eeuw
50-150
617 Gesigneerd Gubbels, Klaas geb. 1934, Stoel, litho 128/200, 1986, 65x50
150-250
618 Ges. Brandsen, Frans geb. 1955 koeien in de wei, marouflé 24x30 achter glas
125-150
619 Gesigneerd Philipsen, G J 1950, Naakte man omgeven door drie kronen, litho 60x47
20-40
620 Toegeschreven aan Velde, B van 1895-1981, Abstracte voorstelling, litho 40x30
100-120
621 Ond. Gesign., Figuren in landschap, litho 41x55
20-40
622 Ges. J v d Laan 1912-1990, Poserend naakt, crayon gedateerd 1950, 29x46
150-250
623 Ges. Pieter verstappen geb.1952, Patrijzen in sneeuwlandschap, doek 40x50
150-200
624 Gesigneerd Velde, B van 1895-1981, Kop, litho 31x28
80-100
625 Ges. Th Wolvecamp 1925-1992, Abstract, inkttekening 39x29 cm
120-150
626 Gesigneerd Slingenberg, E 1937, Abstracte compositie 1997, litho 23x29
30-50
627 Ond. Gesign., Poserende dame met hoed, aquarel 50x35
50-80
628 Ges. Benno Neeleman geb. 1957, Jakarta, foto 26x37 cm en gemaakt in 2005. Benno heeft voor Terre des hommes veel foto’s
gemaakt op plaatsen waar de hulp van Terre des hommes hard nodig is. Opbrengst voor Terre des hommes
50-100
629 Belouch handgeknoopt kleed 140x80
630 Houten auto ADO, Arbeid Door Onvolwaardigen, 54 cm.
30-60
Dinsdag
20 november
19.00 uur
vv 1e verdieping
1000 Anoniem, Lente op de boerderij, doek 50x70,5 cm
30-60
1001 Hollands eiken kapstok met fraai antiek Indisch kleed 106 breed
1002 Hollandse eiken 5 haaks kapstok 120 breed
1003 Ond. gesigneerd, Poserende naakte dame, crayon gedateerd 1941, 24x30
25-50
1004 Monogram G vd Z, Takje met pruimen, aquarel gedateerd 1881, 27x20
25-50
1005 Anoniem, Vrouw met kind aan de borst en kinderen spelend op de grond, steendruk 19e eeuw, 38x30 in fraaie houten lijst
75-100
1006 Antieke ingekleurde gravure van het binnenkomen in Den Haag vanaf de Loosduynseweg 31x39
50-100
1007 Oude ingekleurde gravure van een stukje Den Haag 29x44
1008 Antieke ingekleurde gravure van de groote kerk en vismarkt Den Haag 28x36
40-60
1009 Antieke gravure door G Brouwer, Eerzuil voor zijn exelentie Prins van Hessen, 38x30
25-50
1010 Ges. Ginther, Landschap aan water met berg in de verte, Le Rocher de Tananarie, aquarel 1966, 37x49
50-75
1011 Ges. S Baukema 1852-1936, Tuin met bijenkorf, paneel gedateerd 1934, 28x38
75-125
1012 Gesigneerd Poeder, H geb.1964, Stilleven met blauw geëmailleerde melkbus, rode kom en pot verf met kwasten, paneel 35x35
100-125
1013 Anoniem, Stilleven met appels, aquarel 22x32
20-40
1014 Litho naar Jan Toorop, Het laatste avondmaal, 10,5x29. Opbrengst voor Terre des hommes
1015 Gesigneerd Laat, H de 1900-1980, Kalkbrugje Den Bosch en Boerderij met hooischuren, ets 13x18
75-100
1016 Ges. A Markus 1870-1955, Gezicht op Chastillon, tekening gedateerd 1909, 25x35
20-60
1017 Eiken Hollandse kapstok met gestoken decor 120 cm breed
25-50
1018 Koperen doofpot
1019 Anoniem, Stilleven met Amaryllis, doek 36x39 achter glas
25-50
1020 Ges. Bruns 20e Eendenfamilie aan de waterkant, doek 24x30
20-40
1021 Anoniem, Hollandsche school, Rivier in dorp met boot, doek 30x40
50-80
1022 Ges. JCL Yssel, Meisjes in kleerdracht zittend in het gras, marouflé 24,5x33,5 cm
40-60
1023 Ges. Visser, A de 20e eeuw, Stilleven met appels, sinaasappels en gemberpot met katjes, doek gedateerd 1924, 45x55.
25-75
1024 Gesigneerd Kooten, L W 1903-1972, Blaricum 1921 ,ets 9/12 14x18
30-50
1025 Gesigneerd Kooten, L W 1903-1972, Het Achterom 1921, ets 10/12 10x12
20-30
1026 Gesigneerd Kooten, L W 1903-1972, Hek en boom in weiland, ets 11x24
20-30
1027 Gesigneerd Schotel, A 1896-1984, Arbeiders op het land, aquarel 28x42. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
1028 Cornelis Bega 1631-1664 ,Vrouw met mand en kruik, ets 12,5x9 cm
50-100
1029 18e eeuws eiken bedsteebankje 70,5x23 cm
100-150
1030 Bureaulamp met gedecoreerde glazen kap
25-50
1031 Erotisch tempelbeeld uit India 62 hoog
30-50
1032 Mellaart A, Fruitstilleven, paneel 50x40
125-200
1033 Gesigneerd Hartman, L 20e eeuw, Bloemstilleven, doek 50x40
40-60
1034 Gesigneerd Reerink van Ingen, E 1885-1941, Moeder met drinkend kind aan de borst, gem. techniek 43x31
75-100
1035 Gesigneerd Poeder, H geb.1964, Konijnen in winters landschap bij knotwilg, paneel 20x25
30-60
1036 Ges. Schallenberg H 1883-1981, Stilleven met anemoontjes in pot, paneel 20x15
30-60
1037 Ges. Henk Dekker 1897-1974, Botter aan de kust, paneel 29x22
75-125
1038 Met signatuur Louis Apol, Wintergezicht, paneel 14x20
50-100
1039 Egels noten vitrinekastje met gebogen front 115 hoog 76 breed
50-70
1040 Oude reiswekker met muziek
40-50
1041 Tifanystijl schildpadlampje
1042 Porseleinen siervaas met klassiek decor, 2 eiervormige dekselpotjes, en dekselbakje met klassiek decor met inktpotjes binnenin
1043 Lakwerk klapetagere
25-50
1044 Gesigneerd Poeder, H geb.1964, 2 Kinderen op een slee aan de oever van een bevroren sloot, paneel 16x16
35-70
1045 Gesigneerd Poeder, H geb.1964, Muis met jongen, paneel 16x16
35-60
1046 Anoniem, Boerenkar, olieverf op board 25x30. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
1047 Monogram Mensink, G 1917-1977, Witte Koeien, gouache 1962, 25x35
50-100
1048 Anoniem, Vrouwen bij een kapelletje, paneel 23,5x17,5
40-80
1049 Antieke Engelse commode met 3 brede en 2 smalle laden, 122 hoog 120 breed
200-300
1050 Hamadan kleedje 83x55 cm
1051 Bronzen staande leeuw 31 cm hoog
125-150
1052 Verguld zinken pendule met jager op top 28 hoog(slinger manco)
80-120
1053 Ges. J H P van Hoppe 20e eeuw, Aangemeerde boot bij boerderij te Friesland, Huisje van Maaike, doek 40x60
100-200
1054 Ond. gesigneerd, Gezicht op baai met bootje op het strand bij ondergaande zon, doek 50x70
40-80
1055 Eiken Mechelse 2-deurs boeken kast 205 hoog 127 breed
100-200
1056 6 porseleinen Heinrich Porzellan schotels van Unicef, decor Kinderen van de wereld, 19,5 cm diam
1057 3 ovale aardewerken schalen 32 en 21,5 cm, aangeboden door oliefabrieken Calvé Delft, en Zuid-Holland Gouda plateel rond
plateau met decor Corona 28 cm diam (chipje)
1058 Boch België aardewerken 3-delig kaststel
1059 Hollands eiken buffet met opstand en spiegelachterwand gedragen door zuilen 200 hoog 130 breed
150-250
1060 Kelim lopertje 103x47
40-80
1061 3-delig marmeren pendulestel in de vorm van een tempel met zeer fraaie pendanten
100-200
1062 Anoniem, Schepen in de haven, doek 40x60
50-100
1063 Gesigneerd Boeckhout J H , Wintergezicht met schaatsers, paneel 50x60
100-150
1064 Koloniale buffetkast met deuren en laden en opstand, 189 hoog, 179 breed
200-400
1065 Handgeknoopte Oosterse loper 102x41
1066 Zwart marmeren pendulestel
70-100
1067 Kunststof beeld van een gesluierde dame marmer look 72 hoog
1068 Italiaans aardewerken tafelschemerlamp van meisje en jongen 67 cm hoog
20-40
1069 Ges. Folman 20e eeuw, Zeilboot op meer, doek 41x31
25-50
1710
Rolluikbureau
Kraankan
2017
Natuzzi 2x
4005
Letterlap
Pistolen
G Vaerenbergh
Handwerktafel
2040
Artifort
1070 Ges. G Tielens 1888-1950, Stilleven met vaas bloemen en koper vergiet, doek 80x60
100-200
1071 Anoniem, Landschap met huizen bij dreigend weer, doek 30x100
25-75
1072 Gesigneerd Brakel, E van geb. 1930, Oude kerk van Oosterbeek, doek 2001 50x60
75-100
1073 Gesigneerd Brakel, E van geb. 1930, Molen te Renswoude, doek 2001 50x60
75-100
1074 Met signature F Arntzenius, Figuren in stadsbeeld bij slecht weer, doek 96x66
200-400
1075 Ges. Wouters, C geb. 1955, Pink lady, gouache gedateerd 1980, 700x70
40-80
1076 Oude prent 50x60
1077 Notenkleur armstoel met bruine stoffering
25-50
1078 Ges. Stephen Alcorn 20e eeuw, Twee houtdrukken met o.a. als afbeelding Scolt Fitzgerald, 33x28 en 39x31
50-100
1079 Ges. A Blomme 1889-1979, Landschap met bomen, marouflé 40x36
20-40
1080 Gesigneerd Hassel, Ad van geb. 1953, Marilyn Monroe, zeefdruk 880/3000, 30x30
25-50
1081 Gesigneerd Linford, Victor 1940-2002, Surrealistische voorstelling, litho 1983, 15/50, 46x64
50-100
1082 Ges. Luycx, Th 20e eeuw, Bedreigende leeuw, litho / tekening 4/4, 32x23. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
1083 Oosterse loper 303x82 cm
50-100
1084 Antieke groen beschilderde schouwspiegel 212 hoog 123 breed (deels 18e eeuws)
200-400
1085 Antiek eiken halspiegel met steekwerk en zuilen 191 cm hoog, 130 cm breed
100-200
1086 Ond. gesigneerd, Eendjes, paneel 15x21
20-40
1087 Gesigneerd Driesten, A J van 1878-1969, Boerderij tussen bomen, ets 14x23,5
40-80
1088 Eiken 2-laads wandtafel 105 breed
20-40
1089 Art Deco chromen pot met koperen bandjes en op koperen pootjes 21,5 cm hoog
1090 Porseleinen dekselpot met Oosters decor 25 cm hoog
1091 Bronzen gems 34 cm hoog
80-100
1092 19e eeuwse mahonie emmer met diverse poken
30-60
1093 Hollands eiken bordenrek met gestoken motief van leeuwmaskers, 105 breed
25-50
1094 Bidjar 330x220 cm
120-150
1095 Engels mahonie gefineerde tafel op klauwpoten 153x89 met 6 stoelen
100-200
1096 Belouch handgeknoopt kleed 125x88
1097 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel Juliana en Bernhard 25- jarig huwelijk, en schotel NV Papierfabriek Padalarang 1923-1948. 25-50 1098 Noten schrijfkist met inlegwerk 37,5 cm breed
40-60
1099 Kristallen dekselcoupe 28 cm hoog
20-40
1100 Bronzen skiër 34 cm hoog
75-100
1101 Klassieke 15-armige kroonlamp met glazen pegels en koper 52 cm hoog, 64 cm diam.
130-160
1102 Eiken Mechelse eethoek b.u. tafel op balustervormige poten 140x100 met 4 stoelen met blauwe stof en leeuwkoppen
100-200
1103 Bochara halfzijden bidkleed 141x86 cm
20-40
1104 Oud palissanderhouten schrijfkist 14,5 cm hoog, 38 cm breed
25-50
1105 4 x plateel 2oorvazen een cachepot en een vaasje
80-120
1106 Hollandse messing kroon met 6 gepende armen
40-80
1107 Vloerpers 217x144 cm
100-150
1108 Salonset b.u. tafel met leder blad met glasplaat, 90 diameter met 2 lederen oorfauteuils
150-250
1109 Bidjar handgeknoopt kleed 183x132 cm
30-50
1110 Oosters kleedje 108x61 cm, en kleedje 67x65 cm
1111 Antiek houten gestoken paneel met sleutelgat (onderdeel van een kast) 72 cm hoog
50-100
1112 Antiek roodkoperen ketel, tinnen klepkan en wit opaline tafelolielamp
40-80
1113 Koperen 5-lichts kroonlamp met glazen kapjes 60 cm diam
1114 Klassiek noten armstoeltje met lederen bekleding en webbing rug
30-50
1115 Villeroy & Boch porseleinen koffie- en ontbijtservies, decor Geranium
25-50
1116 Mahonie op eiken vroeg Biedermeier schrijftafel met 2 laden en 2 klapbladen, 76 hoog, 87/137 breed
100-150
1117 Ges. Kok, B 1927-1991, Compositie met fles en glas, crayon 62x22
30-60
1118 Ges. H van Daalhoff 1867-1953, Boerin op erf met kippen, marouflé 19x24,5
150-250
1119 Ges. H Albrach 1911, Stilleven Kraantjeskan, Imari schotel en brandewijnkom op kleed, aquarel 19x26 cm.
1120 Ges. Brobbel, B 1907-1971m Trompetsteeg Arnhem 28x13 en Gezicht op Ede 13x28, 2 kleurenlitho’s
25-75
1121 Eiken blokkenbak met gestoken decor, inclusief een messing schilderijlampje
20-40
1122 Antiek Hollands eiken kabinet, 18e eeuw, 245 hoog, 163 breed
500-750
1123 Staande klok met planetarium in noten kast, zeer complex uurwerk 235 hoog
800-1200
1124 Engelse mahonie fauteuil met gestoken kuif en gestreepte stoffering
75-100
Woensdag 21 november
19.00 uur
vv 1e verdieping
1125 Ges. Booy, J de 20e eeuw, Arbeider met tweespan voor de ploeg, doek 50x80
75-100
1126 Anoniem, De IJssel, paneel 22,5x29,5 cm
1127 Mon. J B , Kerkinterieur met figuren, paneel 15x10
50-100
1128 Franse comtoiseklok
50-100
1129 Ges. Jan Buys 1909-1985, Boerderij aan water met boten, paneel 40x30 cm
100-150
1130 Ges. Jan van Rhijnnen 1859-1927, Huisjes aan het water, paneel 15x21
75-125
1131 Ges. Jo Bauer Stumpff 1873-1964 , Stilleven met kom, kan en crucifix, aquarel 46x35,5 cm
40-60
1132 Eiken Art Deco bureau met groen leder blad 80 hoog 100 breed
150-250
1133 Oud ijzeren wandklokje 27 cm hoog, 20,5 cm breed
30-60
1134 Bronzen eekhoorn 22 cm hoog
30-50
1135 Eiken Hollands weerstation 45 cm hoog, 16,5 cm breed
20-40
1136 Räth politieke en fysische globe op houten voet
30-60
1137 Noten armstoel met groene stoffering
25-50
1138 Noten ridderfauteuil
50-75
1139 Koperen hanglamp met zware, lange ketting, scheepsmodel
50-75
1140 Wortelnoten 1-deurs vitrinekast met laden in de gebogen onderkast, 190 hoog 113 breed
100-200
1141 Wedgwood, serie van 10 sierschotels uit de serie Country Days, gelimiteerde oplage 20,5 cm diam
25-50
1142 Ges. M (Maarten) Meuldijk 1894-1972, Hooien, doek 56x76 cm
100-200
1143 Met signature Louis Meys, Bomen, marouflé 28x38
50-100
1144 Mahonie Biedermeier secretaire met vakindeling achter de klep en gestoken ornamenten, 159 hoog, 100 breed
200-300
1145 2 metalen symbolische beelden, 44 en 47 cm hoog
1146 Bronzen gevleugelde vrouw 37 cm hoog
60-80
1147 Anoniem, 2 oude stadsgezichten, doek 41x30,5 cm
50-100
1148 Eiken staartklok met maan aanduiding 114 hoog
125-175
1149 Anoniem, Kinderen , Litho 16x34 cm
1150 Ges. Frederic, G 1900-1981, Dorpsstraat te Renkum, kleurtekening 28x38
30-60
1151 Speeltafeltje met lade met vakjes (blad niet origineel, wel uitklapbaar)
25-75
1152 Bronzen staande vrouw 52 cm hoog
70-90
1153 Wortelnotenfineer theetafel op klauwpoten 67 hoog 80 breed
1154 JG&ZH Handelsmerk Porseleinen ovaal dienblad, theepot, chocoladekan, 2 suikerpotten, melkkan op schoteltje
1155 Antieke schilderijklok 30x24,5 cm
40-80
1156 3-armige pegellamp 38 cm hoog
20-40
1157 Kralenhanglamp ananasmodel 40 cm hoog
25-50
1158 zware messing 5-lichts kaarsenkroon 50 cm hoog
20-40
1159 Eiken gestoken bordenrek 69 cm hoog, 111 cm breed
20-40
1160 Eiken bordenrek met leeuwenmaskers 105 breed
1161 Borduurwerk in eiken lijst, 66x51
1162 Schots mahonie kabinet met bestoken snekken en togen 215 hoog 128 breed
200-400
1163 19e eeuws borduurwerk in antieke lijst, gedateerd 1880, buitenmaat 68x65
75-125
1164 19e eeuws mahonie wastafeltje met marmer blad en handdoekrekjes 89x45cm
40-60
1165 Borduurwerkje 28x26 cm achter glas
1166 Portugees aardewerken lampetbak met kan, en wandbloemenbak 21 cm breed
2047
Gispen 1407
1167 Hollands eiken kapstok met houten hangers 120 breed
1168 Fraai wijnrekje voor 9 flessen 45 breed
1169 Oud eiken tafeltje met gobelin onder glasplaat 52x52 cm bladmaat, in te klappen tot scherm
1170 Nieuw handgeknoopt wollen kleed, Moghul, 245x176
950-1150
1171 Eethoek bestaande uit noten ovale tafel 118x88 cm met tussenblad 48 cm, gestoken decor en klauwpoten, en 4 stoelen
met groene stoffering
100-200
1172 Oosters persje 118x74
30-60
1173 Bronzen staande vrouw 47 cm hoog
80-100
1174 Tabakspot met blauw decor St. Omer 36 hoog
1175 Antiek glazen eierlamp
25-50
1176 Notenkleur armstoeltje met gobelin stof
20-40
1177 Noten gueridon 152 cm hoog
1178 Bronzen borstbeeld 36 cm hoog
50-70
1179 Notenkleur armstoeltje met gobelin stof
20-40
1180 Ges. P Lamers, stadstafereel, paneel 33x23,5 cm
20-40
1181 Mahonie Biedermeier speeltafel met groen vilten blad 85 breed
100-150
1182 Noten met zwart Willem lll regulateur 100 lang
60-80
1183 Anoniem kerkinterieur, doek 40x30
100-200
1184 Gesigneerd Sangen, M van der 1900-1981, Glazen vaas met bloemen, doek 40x30
30-60
1185 Klein Grunder penantkastje 79 hoog 77 breed
50-100
1186 Shiraz kleedje 67x55
1187 Moderne glazen vaas met wijde hals 30,5 cm hoog
1188 Bronzen zittende vogel in Art Deco-stijl op zwart marmer voet 24 cm hoog, 36 cm breed
100-120
1189 Ond. gesigneerd, Vaas met rozen, paneel 40x30
30-60
1190 Gesigneerd Goedvriend, Theo 1879-1969, Beekje door landschap met hek, marouflé 38x57
100-200
1191 Eiken Engels 4-laads kastje met gestoken front 89 cm hoog
30-60
1192 Aardewerken vaas met reliëfdecor, 39 hoog (haarlijn)
20-40
1193 Rijkgestoken eiken kolenbak
30-60
1194 Oosters porseleinen schotel 20e eeuw 37 cm diam
1195 Antieke pop van een Aziatische dame 38 hoog
30-60
1196 Grunder verticot, noten op vurenhout, 138 hoog, 99 breed
150-250
1197 Bronzen gezicht met hand op marmer blok 46 cm hoog
70-90
1198 2 koperen vazen van hulzen gemaakt met gedreven decor 53 hoog
20-40
1199 Ges. van de Heuvel 20e eeuw, Twee kinderen in winterlandschap, doek 50x70
50-100
1200 Ges. Jan Jacob Albers 1915-2010, Stilleven met kan en pruimen, doek 50x60
50-100
1201 Gesigneerd Wijngaarden, Maartje geb. 1947, Figuren in landschap, zeefdruk 971/3000, 30x30
25-50
1202 Mahoniefineer kast met 2 laden en 4 deuren, 158 hoog, 118 breed
50-100
1203 Tinnen pendule in neo-stijl 30 cm hoog
30-50
1204 2 opaline beschilderde vaasjes met decor van fazanten 20,5 cm hoog
1205 Shirwa 152x100 cm
100-150
1206 Comtoiseklok met harpslinger
50-100
1207 Antieke houten etsplaat voor het drukken van voorkant van boek De Huisvriend door JJA Gouverneur,
Leiden D Noothoven van Goor, 25x17,5 cm, in fraaie lijst
1208 Aardewerken piedestal met pot 65,5 cm hoog
1209 Gesigneerd Wijngaarden, Maartje geb. 1947, Landschap met brouw en kind, zeefdruk 685/3000, 29x29. Opbrengst voor
Terre des hommes
25-50
1210 Oosters kleed 230x117 cm
1211 Gesigneerd Mund, Rosa geb. 1961, De overtocht, doek gedateerd 1990, 100x120. Opbrengst voor Terre des hommes
100-200
1212 Anoniem, Liggend naakt naar Modigliani, paneel 60x90
100-200
1213 Ges. Antony, Moderne compositie, litho 74,67
30-50
1214 Ges. Robert Terwindt 88 (geb. 1940), Moderne compositie, aquarel 61,5x45,5 cm
40-60
1215 Gesigneerd Westerik, C geb.1924, Spelen met licht, silk screen printing, 1980, 39/230, 30x40
40-80
1216 Nieuw handgeknoopt wollen kleed, Heriz 239x172
725-825
1217 Blank eiken salontafel met klauwpoten 140x58
1218 Bidkleed 125x76 cm
1219 Oude Engelse messenslijper
50-100
1220 Oude Engelse messenslijper
50-100
1221 Notenkleur ridderstoel met gobelin stoffering
50-100
1222 Fraaie Z.G.A.N bank met suedekleur stof van goede kwaliteit en knopen in rug en zitting 225 breed(bijbehorende stoelen
ook in de veiling)
300-600
1223 Fraaie Z.G.A.N damesfauteuil met suedekleur stof van zeer goede kwaliteit met koperen nagels beslagen 68 breed(bijbehorende
bank ook aanwezig)
150-250
1224 Fraaie Z.G.A.N herenfauteuil met gebolde armleuningen en suedekleur stof van goede kwaliteit 84 breed
200-300
1225 Z.G.A.N poef met suedekleur stof en genagelde zijkanten 53 breed
100-200
1226 Messing bolkroon met 12 lichtpunten 67 hoog
30-60
1227 Hamadan 151x109 cm
1228 Smeedijzeren staande lamp 181 hoog
30-60
1229 Ges. Bernard Verheijen 20e eeuw, Herderin met schapen 1934, paneel 75x45
100-150
1230 Ond. gesigneerd, Groene kan met zonnebloemen, aquarel 46x38
1231 antieke Chinese wanddecoratie met ivoor 75x45
20-40
1232 Regulateur in noten kast met kuif (uurwerk batterij)
1233 Gesigneerd Balman, H 20e eeuw, Botters aan de kust, paneel 13x18
150-200
1234 Repro polychroom beschilderd stoelklokje 52 lang
50-100
1235 Ges. van Hattum A, Naakte vrouw met bloem, doek 70.5x50
150-200
1236 Bidjar handgeknoopt kleed 207x146
50-100
1237 2 noten klassieke armstoelen met fraaie stoffering, en inklapbaar voetenbankje
50-80
1238 Wortelnoten wijntafeltje 38 doorsnee
1239 Kunststof buste van een indiaan 49 cm hoog
1240 Teakhouten fraai gestoken halbank 149 cm hoog, 131 cm breed
150-250
1241 Eiken commode met 3 orgelgebogen laden, versierd met gestoken decor en staand op poten met balusters, 92 hoog 91 breed
100-150
1242 Oosters kussen 60x56
30-60
1243 Bronzen wild zwijn op zwart marmer voet 13 cm hoog
25-40
1244 Junghans pendule in eiken kast 33 cm breed
1245 Anoniem 20e eeuw, Meeuwen op volle zee, doek 57x87
150-200
1246 Groot geschilderd en met roze stof beklede 4-slags kamerscherm 330 cm breed
100-200
1247 Oosters handgeknoopt kussen 78x31
30-60
1248 Gesigneerd Poeder, H geb.1964, Knotwilgen in winters landschap, paneel 50x40
80-120
1249 Messing 5-lichts bolkroontje 33 cm hoog
1250 Hamadan handgeknoopt tapijt 211x160
40-80
1251 Mahoniefineer kolompoottafel 110 diameter
80-120
1252 Belouch 81x80
1253 Bronzen springende jaguar op zwart marmer 32 cm hoog, 62 cm breed
250-300
1254 Afrikaanse buste en een gestoken wandplaquette met diverse gezichten. Opbrengst voor Terre des hommes
1255 Spiegeltje in zware bewerkte bronzen lijst, 15,5x12 cm. Opbrengst voor Terre des hommes
1256 19e eeuwse mahonie armstoel met gele stof
80-120
1257 Kelim kussen 55x48
30-60
1258 Art Deco 4-lichts hanglamp met glazen kapjes 84 cm hoog, 61 cm diam
20-40
1259 Mahonie 19e eeuwse armstoel met fraaie bekleding
80-120
1260 Staand horloge in eiken kast, Frankrijk, 18e eeuws, 245 hoog
250-500
1261 Ges. Francine, Strandscène, paneel 13x18
50-80
1262 Ges. Erik van der Werf, Schip genaamd Themisto, op volle zee, paneel 40x51,5 cm
1263 Mahonie 6-laads kast 97 cm hoog, 61 cm breed
30-50
1264 Hamadan 66x44 cm
1265 Haller stolpklok
20-40
1266 Bronzen doodskop op zwart marmer blok 37 cm hoog
80-100
1267 Een 3-luik van spiegels 180 hoog 180 breed voor de vrouw die alle kanten graag wilt zien
50-100
1268 Handgeknoopt Oosterse loper 420x109
40-80
1269 Noten met wortelnoten ladekastje met 2 laden en gebombeerd front, 70 hoog, 77 breed
25-75
1270 Oosters porseleinen dekselpot op klauwpootjes 33 cm hoog
25-50
1271 Bronzen hondje met grote oren 19 cm hoog
30-50
1272 Ges. Jan J Albers geb. 1915, Koeien in landschap, doek 60x80 cm
50-100
1273 Vloerkleed 167x109 cm
20-40
1274 Mahonie ovale uitschuiftafel met 4 stoelen 134x95
50-100
1275 Oosters kleedje 100x74 cm
1276 2 4-lichts wandappliques met pegels 82 cm hoog, 48 cm breed
100-200
1277 Houten 5-armige hanglamp met glazen pegels 69 cm hoog
30-50
1278 Louis Seizestijl fauteuil
25-50
1279 Gesigneerd Melly de Jonge, Yvonne geb. 1941, Theaterduo tussen groene gordijnen, kleurets 3/25, 27x32. Opbrengst
voor Terre des hommes
20-40
1280 Ges. Braun, W 20e eeuw, Nina Simone, crayon, 47x37. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
1281 Anoniem, Kerkinterieur, doek 50x40 cm
30-60
1282 Eiken buffetkast met opstand, facetgeslepen ruitjes en spiegel 185 cm hoog, 140 cm breed
75-150
1283 3 Oosters porseleinen dekselpotten 20e eeuw
1284 2 Oosters terracotta vazen, aan de buitenkant geglazuurd, met decoratie, 28 cm hoog
40-80
1285 Ges. Jos 20e eeuw, landschap met hei bij vennetje, doek gedateerd 1942, 50x80 (plakkers)
25-75
1286 Half rond wandtafeltje op gebogen pootjes 79 breed
1287 2 Indisch houten gestoken beelden van dansers 48 en 63 cm hoog, en masker 31 cm hoog, 27 cm breed
1288 2 Aziatische polychroom beschilderde raamluikjes 67 hoog 25 breed per stuk
30-60
1289 Aziatisch beschilderd tafeltje 50x50
20-40
1290 Monogram Stuurman, Reinier 1900-1984, Bergeenden, litho 25x35
1291 Met signatuur Francis Picabia (1879-1953), Interieur, waterverf 39x54,5 cm
100-150
1292 Monogram Jorgensen, C 20e eeuw, Deens landschap, doek gedateerd 14 augustus 1949, 65x90
25-75
1293 Zeer groot masker met scherpe tanden 134 hoog 60 breed
30-60
1294 Heriz handgeknoopt tapijt 345x245
100-200
1295 Eiken scherm met borduurwerk achter glas, totaal 85 cm hoog, 67 cm breed
50-100
1296 Groot multifunctionele mahonie partnerdesk 230x110 bladmaat
100-200
1297 Belouch 200x116 cm
1298 Oude gipsen beschilderde Kerstgroep 19 stuks 29 cm hoog
40-80
1299 Jaren 30 bruinglazen rozenbolvaas 14 cm hoog, 20 cm diam. Opbrengst voor Terre des hommes
1300 Mahoniehouten kandelaarkabinetje met 4 kristallen kandelaren 25 cm hoog
70-90
1301 4 Diverse olieverfschilderijtjes w.o. naar van Ostade
1302 Sculptuur gemaakt van een legering van brons en hars naar een origineel van Ronald Cameron, Romantisch stel, 31 hoog
75-125
1303 Sculptuur gemaakt van een legering van brons en hars naar een origineel van Ronald Cameron, Romantisch stel op sofa, 28 hoog
75-125
1304 Sculptuur gemaakt van een legering van brons en hars naar een origineel van Ronald Cameron, Romantisch stel, 35 hoog
50-100
1305 Antiek mahoniehouten vakkenkist 16 cm hoog, 31 cm breed
20-40
1306 Monogram de W, Winters landschap naar Hollandse meester, paneel 29x21
30-60
1307 Mahonie Biedermeier wandconsole met spiegel 210 hoog 77 breed
100-200
1308 Met signature Knikker, J 1911-1990, Stad aan rivier met boten, doek 30x40
200-250
1309 Ges. M J Nefkens 1866-1941, Kippen op boerenerf met hooimijt, doek 50x70
25-75
1310 Ges. H van Oortman 20e eeuw, Gezicht op kerkdorp, doek 50x40
25-50
4149
Schotel
Volvo 164
4088
MZ
2157
Murano
BMW R23
Beosound 3000
Vespa
Excelcior
Audi A8
1311 Hollandse noten met wortelnoten porseleinkast met gestoken kuif en dubbelgebogen onderkast, 226 hoog, 142 breed
200-400
1312 5 Chinese schotels met vissendecor 26,5 cm diam
25-50
1313 Seltmann Weiden, 6 porseleinen sierschotels uit de serie Jahresteller Kornente, gelimiteerde oplage, 25 cm diam
25-50
1314 Hollands mahonie kabinet, Biedermeier met gestoken kuif, 246 hoog, 174 breed
600-900
1315 Handgeknoopte loper 260x62 cm
20-40
1316 Eiken buffet met geslepen spiegels in deuren en snijwerk 227 hoog 127 breed
150-250
1317 Oud kleedje 58x49 cm en kleedje 48x38 cm
1318 Marmeren pendulestel
25-50
1319 Eiken boekenkast op gedraaide poten en de 2 deuren voorzien van groen gefigureerd glas, 170 hoog 130 breed
100-200
1320 Porseleinen kaststel, 5-delig met blauw decor, dekselvazen 30 hoog, (div. schade)
25-75
1321 Ond. gesigneerd, Pluimvee bij de boerderij, doek 50x60
150-200
1322 Ges. Wim Nefkens, Vrouw met kind in interieur aquarel 39,5x29 cm. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
1323 Noten 19e eeuws bestoken buffet met gebroken marmer blad 183 hoog 97 breed
150-250
1324 Bronzen steigerend paard 21 cm hoog
40-50
1325 2 Oosters porseleinen dekselvaasjes 23,5 cm hoog
1326 Marmeren pendule met vogel 55 cm breed
40-60
1327 Ges. Picas, Parijs met figuren op terras aan de Seine, doek 50x80
75-125
1328 Oosters kussen 55x46
50-75
1329 Oosters kussen 43x31
35-60
1330 Eiken 2-zits bankje met zalmkleurige stoffering, 170 breed
50-100
1331 Ges. G vd Wal, Boerderij, doek 50x60 cm
100-150
1332 Gesigneerd Poeder, H geb.1964, Stilleven met kan, kom en bloemen in glazen vaas, paneel 34x46
100-125
1333 Onduidelijk gesigneerd Vinkeveense plassen doek 37x46
40-80
1334 Huygens contra barometer 102 cm hoog, 12,5 cm breed
50-100
1335 Notenkleur bijzettafeltje met geslepen glas 55x55
20-40
1336 Italiaans aardewerken mand met diverse groente 19 cm hoog, 26 cm breed
1337 Engels staand horloge E Williams met beschilderde wijzerplaat ,een man op eenden jacht 219 hoog(beetje werk aan)
200-250
1338 Ges. Clingenbleek 20e eeuw, Stilleven met gemberpot met witte azalea, doek 40x50
25-50
1339 Vol eiken 4-deurs dressoir met fraai bestoken panelen aan voorzijde en aan zijkanten diepgestoken briefpanelen en 4 bestoken
lades op zeer fraaie klauwpoten 220 breed incluis opstand 128 hoog
250-350
1340 6-persoons vol eiken eethoek met een ovale uitschuifbare tafel 140x105(40cm blad)op fraai bestoken boomachtige kolompoot
en 6 stoelen met beige stof
200-300
1341 Glazen stolp met kruis, Jozef en Maria, totaal 51,5 cm hoog
40-60
1342 Bronzen gezicht op marmer voet 28 cm hoog
50-70
1343 Gipsen Madonna beeld 44 cm hoog
20-40
1344 Teakhouten paneel met natuursteen opgelegd decor Kruisweg, 36x25 cm
1345 Porseleinen 3-delig kaststel met oosters decor 18 en 26 cm hoog
1346 Maria met kind onder glazen stolp, totaal 37,5 cm hoog
30-50
1347 Indisch houten beeld, 52 hoog
25-75
1348 Gesigneerd Dobbenburgh, A 1899-1988, Vrouw met slapend kind, litho 75x50
50-100
1349 Wortelnoten fineer tv meubel op klauwpoten 106 hoog 105 breed
100-200
1350 2 koperen tafelolielampen met glazen geëtste kapjes 70 cm hoog
1351 Koperen 5-lichts tafelkandelaar, 45 hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
1352 Ges. Beatrijs Kluivers, 2x Stilleven schort met busje vim, lino 38x35 cm
40-80
1353 Antieke Engelse klok
200-300
1354 Ges. Liu, J geb. 1976, Compositie met bomen, kleurenlitho 245/250, 25x25
30-60
1355 Gesigneerd Renard, P 20e eeuw, Kinderen spelend aan het strand, paneel 13x17.5
150-200
1356 Monogram OB, het jonassen van de winnaar, ets 3/8, 30x16
1357 Gesigneerd Boezem, Marinus geb. 1934, Compositie, ets eigen druk 6/6, september 1962, 8,5x14,5
20-40
1358 Gesigneerd Parabirsingh, Sam 1943-2003, A Woman’s Delight, ets 5/15, 1997, 20x14. Opbrengst voor Terre des hommes
20-60
1359 Eiken rolluikkastje met lade, op 74,5 cm hoog, 69,5 cm breed
25-50
1360 H. Bequet Quaregnon Belgium, aardewerken fruitschaal 14 cm hoog, 32,5 cm diam
1361 Klassieke tafelschemerlamp met putti 90 cm hoog
20-40
1362 Ges. Th Selhorst, Schapen in landschap, doek 100,5x 60,5 cm in fraai vergulde lijst
25-75
1363 Machinaal kleed 200x300
1364 Noten Dagobertstoel met snijwerk in rug
1365 10-armige glazen met koper kroonlamp 50 cm hoog, 68 cm diam.
125-150
1366 Handgeknoopt Oosters kleedje 145x85
1367 Wawel Polen, uitgebreid porseleinen servies
1368 Koperen 5-lichts kroonlamp met glazen kapjes
1369 Kruispoottafel, noten met wortelnoten op eiken, 130x100 (divers fineer manco)
50-100
1370 Shiraz 106x103 (S24030)
25-50
1371 Twee 19e eeuwse gravures van Rotterdam, 12x16
30-60
1372 6-armige klassieke hanglamp 56 cm diam
20-40
1373 Bidjar 310x200 cm
25-100
1374 3 antieke stoeltjes
20-40
1375 Lage koloniale wandtafel met lade 45 hoog 175 breed
50-75
1376 2 bronzen zwanen 18 en 34 cm hoog, 39 en 44 cm breed
25-50
1377 Belouch kussen 74x61
20-40
1378 Porseleinen dienblad met bloemmotief ovaal model 58 diameter
40-60
1379 Stel fauteuils en een tafeltje
60-80
1380 Shiraz kleedje 58x56
1381 Porseleinen diepe schaal met blauw decor, koperen montuur rondom rand en voet 13 cm hoog, 32 cm diam
1382 Stel notenkleur armstoelen met blauwe stof
1383 Theeblok 24x18,5 cm .
20-40
1384 19e eeuwse noten wangentafel 118x60 cm
100-150
1385 Perzische zadeltas, opengevouwen 77x31
40-80
1386 Mahoniefineer kapspiegeltje 64 hoog 43 breed
1387 Ovale 19e eeuwse tafel
50-100
1388 Oosterse tas, opengevouwen 130x86
40-80
1389 Stenen beeld van een steigerend paard (stukje manco)
1390 Tinnen dekselschaal 25 cm hoog, en ovale tinnen fruitschaal met bewerkte rand en voet, 14 cm hoog, 36 cm breed
20-40
1391 Chinees porseleinen vaas met fraaie beschildering en leeuwtjes 45 cm hoog
40-60
1392 Wandelstoel met dubbelzijdig gezicht
1393 Kralenhanglamp ananasmodel 51 cm hoog, 33 cm diam
50-70
1394 Naar elektrisch omgebouwde petroleum hanglamp met opaline glazen kap
1395 Oosterse handgeknoopte loper 350x114
25-75
1396 Handgeknoopt Oosters vloerkleed 194x119
30-60
1397 Glazen stolp met metalen kruis, Jozef en Maria, totaal 50 cm hoog
50-80
1398 2 Eiken Mechelse bijzetstoelen met gestoken decor met leeuwen
50-100
1399 18e eeuwse gravure, Gezicht op het huis te IJsselstein, 13x17
25-75
1400 Ond. gesigneerd, Boeket bloemen, doek 35x27
25-50
1401 Ges. Chris Lanooy 1881-1948, Boerenschuur 1927, pastel 21,5x30,5 cm. Opbrengst voor Terre des hommes
30-50
1402 Gesigneerd Boer, Arend 1880-1933, Sleeperspaarden op de kade in Rotterdam, ets 20x29,7
25-75
1403 Ges. Yvonne van Ravenswoud geb.1965, Dans met mij, zeefdruk 33x46
30-60
1404 Gesigneerd Ikelaar, Ben geb. 1933, Deltawerken Haringvliet, ets 43/60, 1966, 32,5x44,5
25-75
1405 Ond. ges. Modern, litho 57x44 cm
25-50
1406 Van Rooy, Gerard 1938-2006 7/40 ets getiteld oud erf 14x60
20-40
1407 Ges. A Schotel, haven Rotterdam, ets 26x39 cm
30-60
1408 Gesigneerd Dijk, G van geb. 1950, Compositie, ets 1973, II-V, 13,5x12,5
25-50
4252
Port 1928
Zuid Holland
1735
Klokkenstel
4253
Wijnen 4x
4027
Zuid Holland
Bonheur
1689
1697
ADO
Pillow
Nis 18e eeuw
1409 Gesigneerd Dijk, G van geb. 1950, Man bij borst, ets 1973, II-V, ets 11,5x11,5
25-50
1410 Gesigneerd Nieuwenkamp, Wynand Otto 1874-1950, Arabisch kwartier in Semerang op Java, ets 18,5x20
25-50
1411 Ges. Cornel Kwint 1899-1996, Uil, ets 34x26 cm
1412 Gesigneerd Roodenburg, Hendrikus Elias 1895-1987, Veere, ets 46/100, 1916, 19x13
25-75
1413 Gesigneerd Bezaan, J 1894-1952, Figuren met ezels op brug te Fes Marokko, ets 26x20
40-80
1414 Ges. W J Wijk, 20e eeuw, Aangemeerde zeilboten, Le Terre Nanvier, litho 47x60
25-50
1415 Gesigneerd Voskuyl, Henk 1893-1980, Oude berk, litho 1930, 50x30
25-75
1416 Ges. F IJserinkhuijsen 1892-1959, Pluismeer Lage Vuursche, ets gedateerd 1948, 15x22 cm. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
1417 Frans IJserinkhuijsen 1892-1959, Schreierstoren Amsterdam 1950, ets 22,5x16,5 cm. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
1418 Ond. gesigneerd, Vaas met lelies, litho 50x38
20-40
1419 Ges. MJN Kriek, Amsterdams stadsgezicht, aquarel 33x46 cm
100-150
1420 Ges. F IJserinkhuijsen 1892-1959, Heemskerkerduinen, ets gedateerd 1947, 17x35 cm. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
1421 Ges. Dirk Harting 1884-1970,Grimnessesluis, ets 57x33 cm
30-60
1422 Gesigneerd Jansen, M 20e eeuw, Oude Gracht te Utrecht, kleurets 30x42
25-75
1423 Ges. Marius Janssen 1885-1957, Dordrecht, kleurets 21,5x16 cm
1424 Ges. Dédy, Indische markt, aquarel 26x23 cm
1425 Gesigneerd Rensburg, Eugene 1872-1956, Oud Scheveningen, ets 11,5x17. Opbrengst voor Terre des hommes
1426 Gesigneerd Scherft, Joh 1891-1969, Gezicht op Arnhem, ets 20/200, 32x45. Opbrengst voor Terre des hommes
25-75
1427 Gesigneerd Scherft, Joh 1891-1969, Kromme Rijn bij Odijk, ets 3/150, 32x47. Opbrengst voor Terre des hommes
25-75
1428 Ges. Toon Pluijmers 1910-1967, Gezicht op Antwerpen, ets 43/53 eigen druk
50-100
1429 Gesigneerd Janssen J 1922-2011, Groenburgwal Amsterdam, kleurets 44x33
30-60
1430 Ges. Boon, A van der 1886-1961, Hofje in Haarlem, ets gedateerd 1954, 40x54
25-75
1431 Gesigneerd Hendriks, Arend 1901-1951, Sint Bavo te Haarlem met interieur, ets 54x38
40-80
1432 Eiken secretaire 93 cm breed
30-60
1433 Art Deco pendule in eiken kast
20-40
1434 2 Art Deco ijzeren bewerkte boekensteunen
30-60
1435 Mahonie theestoof met koperen binnenbak en ketel
1436 Ispahan handgeknoopt kleed 200x119
72-125
1437 Notenkleur halkastje, 77 hoog 71 breed
1438 Ges. Haculaud onderzijde, glazen ijsbeer op schots 11 cm hoog, 19 cm breed
50-70
1439 Bronzen olifantentrio 27 cm hoog
60-80
1440 Klein appelklokje 21 cm hoog
25-50
1441 Appelklok 34 cm hoog
40-80
1442 Eiken miniatuur 2-deurs linnenkast 61 hoog
50-100
1443 Bronzen zittende geraamte in houding van De Denker, 31 cm hoog
100-125
1444 Appelklok 35 cm hoog
30-60
1445 Schwarzwalderklok met voorstelling van herder met schapen
40-60
1446 Noten Grunder wandkast met 2 deuren en vakverdeling
80-120
1447 Gesigneerd Hartman, L 20e eeuw, Bos, doek 50x70
40-60
1448 Anoniem, Hollandse molen in landschap, vermoedelijk molen de Vriendschap in Monnikendam, doek 60x80
50-150
1449 Boch België, 3-delig aardewerken kaststel 38 cm hoog
1450 Groenloose eiken kussenkast 185 hoog 178 breed
100-150
1451 Porceleyne Fles tegeltableau bestaande uit 20 tegels in eiken lijst 97 cm hoog, 80 cm breed, met voorstelling naar Fred. J. du Chattel, jaarletter 1888, schilder JS = J. Suhl (aantal tegels gelijmd)
250-500
1452 Een met koper beplakte wanddecoratie van een kerk 97x68
20-40
1453 Prenten in lijst uit de serie Foress Series of the Mothers , w.o. Zeug met biggetjes, 36x40 ( driemaal)
40-80
1454 Nieuw handgeknoopt wollen kleed, China 240x170
410-500
1455 2 en 1 Biedermeier bijzetstoel met groene stoffering
25-50
1456 Hindelopen beschilderde eethoek bestaande uit een klaptafel (80x50+2x60)en 4 stoelen
80-100
1457 Grote koop aardewerk met fraaie lamp en vazen
80-120
1458 Afghaan 202x144 cm
100-150
1459 Notenfineer eetkamertafel 110 diameter met tussenblad 35 cm
1460 Belouch kleed 132x81
1461 19e eeuws aardewerken serviesgoed
30-60
1462 Mahonie ronde salontafel met geschulpte rand 77 cm diam, en bijzettafeltje 56 cm hoog
1463 Houten intarsia dienblad, houten tabakspot met aardewerken binnenpot, en inktstel
1464 2 houten wandconsoles olifantenhoofden 26 cm hoog
20-40
1465 Nieuw handgeknoopt wollen kleed, Shiraz 247x188
375-425
1466 Massief eiken salontafel met 2 laden, 175x80
50-100
1467 Oosters vloerkleed 128x92 cm
20-40
1468 Engelse salontafel met leder ingelegd blad 106 breed
30-60
1469 Hollands Schippertje in eiken kast, Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
1470 Noten wandvitrinekastje
25-50
1471 Nieuw handgeknoopt wollen kleed, Ziegler open, 242x184
1150-1550
1472 Noten oorfauteuil met gebloemde stoffering en gestoken kuif
50-100
1473 Notenkleur rond tafeltje met glasplaat 72 doorsnee
1474 5 Oude aardewerken voorwerpen w.o. puddingvormen, 19e eeuw
25-75
1475 Engelse schommelstoel met groen leder
1476 2 klassieke armstoelen met rode stoffering en verguld frame.
175-225
1477 Machinaal kleed met Oosters decor, 227x152
1478 2 klassieke armstoelen met rode stoffering en fraai steekwerk.
175-225
1479 3 Oosterse kussens, Belouch
25-75
1480 Ovaal noten tafeltje 54 doorsnee
1481 Monogram Eef van Maanen 1910-1984, Oog achter papier en staande pop, paneel 82x73
100-200
1482 Kunststof gegoten Oosters tafeltje 64,5 cm hoog
20-40
1483 Beschilderde kist en een sleutelbakje
1484 Hollandse facetgeslepen spiegel in een eiken lijst met beschilderde bovenkant met schepen, 44x50
20-40
1485 Topografische kaart van Zeeland 19e eeuw van C Allard, 46x54
30-60
1486 Repro staartklok met maanstand in noten kast 114 lang
80-120
1487 Gravure, twee Engelse gravures
20-30
1488 Notenkleur kastje met 2 laden 69 hoog 54 breed
1489 Beschilderde theeemmer
1490 Houten masker 54 cm
20-40
1491 Bochara handgeknoopt kleedje, 88x76
1492 Houten masker 65 cm
20-40
1493 Compleet 8-persoons Tsjechisch theeservies met extra onderdelen. Opbrengst voor Terre des hommes
25-75
1494 Gateleg tafel 90x57(+2x50)
1495 Oosterse tas 71x59
40-80
1496 4 messing 2-lichts wandkandelaren
1497 2 bronspatiné staanders met vrouwenbustes op top 49 cm hoog
1498 Ges. J Schippers 1916-1964, Vissers, doek 61x80,5 cm
1499 Oude Engelse armstoel gemerkt S Pring
50-100
1500 Antieke bureaustoel
20-40
1501 Ges. D Arnoudts 20e eeuw, Boerderij aan meer, doek 36x60
20-40
1502 Regulateur in eiken kast 65 hoog
20-40
1503 Regulateur in notenkleur kast
1504 Ond. gesigneerd, Landschap met watertje, marouflé 55x67. Opbrengst voor Terre des hommes
50-100
1505 Gipsen plaquette van een landwerkende vrouw 56x75 in eiken lijst
100-200
1506 Oosters kleed 157x107 cm
30-60
1507 Notenkleur armstoel met webbing in de rug
473
Sofa
Bijbel
1495
Fauteuil 19e eeuw
Klapbuffet Louis XVI
4128
Hummel
Pillow
556
4178
Speeltafel
Penkandelaar
1508 Eiken orgelgebogen commode 80 hoog 63 breed
30-60
1509 Bronzen vogel op marmer 25 cm hoog
50-70
1510 Oude eiken tafelklok 39 cm hoog
20-40
1511 Eiken archiefkastje met jaloeziedeur, 114 hoog (sleutel manco)
25-75
1512 Antieke koffiemolen met mahonie onderkant en koperen kap
25-50
1513 Ges. W Mac Gillavry, Twee naakten, pastel 26x16 en 28.5x30
30-50
1514 Ges. Tony Dobos 20e eeuw, Landschap met bomen en rivier, marouflé 50x70
100-150
1515 Bimbammer in notenkleur kast met geslepen ruitjes 83 lang
20-40
1516 Ges. Emondt 20e eeuw, Vogel, paneel 22x16,5
20-40
1517 Ges. D de Hoog, 20ste eeuw, Bloemen in potje, crayon 17x21
30-60
1518 Vloerkleed Tunesië 148x79 cm
1519 Eiken theekastje met geslepen decor 66 breed
20-40
1520 Petrus Regout aardewerken 11-persoons koffieservies met decor Cambridge Castillo
1521 Ges. W Mac Gillavry, Stilleven met glas en beker, pastel 32x30.5
20-30
1522 Eiken rolluikbureau ca. 1910, 117 hoog, 77 breed, 67 diep met stoel met webbing in rug en zitting
75-125
1523 2 antieke koperen koetslampen 42 cm hoog
1524 Bronzen vliegende vogel op zwart marmer 38 cm hoog
60-80
1525 Mobach aardewerken vaas, 34 hoog (gelijmd). Opbrengst voor Terre des hommes
1526 Tafelklok 28 cm hoog, 20,5 cm breed
20-40
1527 Eiken gateleg ovaal 90x42(+2x40)
50-100
1528 Koperen ketel, blokkenbak en schaal
1529 Gesigneerd Mund, Rosa geb. 1961, Vrouw aan het roer, doek gedateerd 1991, 120x95. Opbrengst voor Terre des hommes
75-125
1530 Mahonie 19e eeuws 2-deurs kastje met steekwerk 70 hoog 105 breed
80-120
1531 Gelimiteerde serie 4 Jaargetijden aardewerken schotels 29 cm diam
25-50
1532 Anoniem, Begijnen op binnenplaats wij huis te Brugge, kleurets 47x57. Opbrengst voor Terre des hommes
1533 Koekoeksklokje. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
1534 Regulateur in eiken kast met koper beslag 65 cm hoog
30-50
1535 Ges. Francine, Eendjes aan het water, paneel 13x18
60-80
1536 Gesigneerd Velthuizen, G 20e eeuw, Vrouw met kind aan de wastobbe, doek 25x18
20-40
1537 Messing bewerkte plantentafeltje 60 hoog
1538 Ond. gesigneerd, landschappen, litho’s
1539 Hollands eiken bureau met twee ladeblokken en rolluik 125 breed
100-200
1540 Bronzen uil op tak 25 cm hoog
80-100
1541 2 Antieke kastjes
30-60
1542 Belouch pillow 62x56
25-50
1543 Zaanse klok in noten kast 54 cm hoog
20-40
1544 Oude typemachine
1545 Eiken theemeubel 76 cm hoog, 88 cm breed
1546 2 plate sierdekschalen met glazen binnenbakken
20-40
1547 Notenkleur wandvitrinekastje
1548 Heriz handgeknoopt kleed 315x246
100-200
1549 Eiken fauteuiltje met blauwe stoffering en webbing rug
25-50
Donderdag 22 november 14.00 uur
vv 1e verdieping
1550 Mahoniekleur klassieke fauteuil met zwarte stof
40-60
1551 6-persoons eethoek b.u. noten met wortelnoten tafel met tussenkruis 160x95 met 6 stoelen met goede beige stoffering en
idem tussenkruis
100-150
1552 Bochara handgeknoopt kleed 131x113
20-40
1553 Zaans klokje in eiken kast 58 cm hoog
25-50
1554 Antiek koperen opengewerkte beddenpan, 7-lichts kandelaar 83 cm hoog, en melkkan 46 cm hoog
1555 11-delig Japans lak bureauset
1556 Nieuw handgeknoopt wollen kleed, Kilim mult 245x173
600-700
1557 Notenfineer salontafel met twee laden en een geschulpt blad 88x140 ovaal
30-60
1558 Bochara handgeknoopt kleed 136x66 cm
20-40
1559 Oude Mandolin-Citer in kist
1560 Oosters snaarinstrument 58,5 cm breed
1561 Meinel & Herold Klingenthal accordeon
30-60
1562 Eiken ridderfauteuil met gebloemde stof
40-60
1563 Noten bijzettafeltje 63 cm hoog
1564 Art Deco weerstation 33 cm hoog
20-30
1565 Bronzen sculptuur van een eekhoorn, zittend op een giga hazelnoot, 23 hoog
45-85
1566 Fraai antieke ridderfauteuil op klauwpoten met groene stof
40-60
1567 2 Oosterse pillows 55x41 cm en 45x45 cm
1568 Ariana model AW-60 akoestische gitaar
40-60
1569 Handgeknoopt Oosters kleed 248x140
20-40
1570 Eiken eetkamertafel met fraai onderstel 194x84 cm
40-60
1571 Handgeknoopt Oosters kleedje 118x82
50-100
1572 Araldo Concertina 20 keys trekharmonica in doos
50-100
1573 Elminarski Hamburg, accordeon
30-50
1574 Toneking Amati Kraslice saxofoon in koffer
50-100
1575 Ida Maria Grassi dwarsfluit in cassette
30-60
1576 Oude klarinet, merk SML Paris, in koffer
1577 Oude klarinet 59 lang
20-40
1578 Italiaanse viool (achterzijde met voorstelling van een kasteel), met strijkstok, in houten kist
100-150
1579 4 antieke iepen stoeltjes
100-200
1580 Nieuw handgeknoopt wollen kleed, Keshan 279x197
625-725
1581 Rond eiken tafeltje met gedraaid frame en stoeltje met webbing zitting
1582 Bronzen konijn op marmer voet
60-80
1583 Antiek eiken salontafel met lades 169x60
50-150
1584 Belouch 113x57 cm
1585 Eiken kruk met getorste poten en webbing zitting
1586 Eiken bijzettafeltje met gestoken blad en gedraaide poten
20-40
1587 Eiken met bruin leder bekleed brede heren fauteuil met wingback en knopen in de rug
100-200
1588 Oorfauteuil met gestreepte stoffering
1589 18e eeuwse eiken dekenkist met fraai sluitwerk en kerfsnede 60 hoog 120 breed
100-200
1590 Belouch 102x59 cm
1591 Pleuger BZ 12-45 stereomicroscoop in kist
80-120
1592 Cinéma Projection Bruxelles 22x11,5 cm
60-80
1593 Apothekersweegschaal merk River Chemical Co Ltd Nottingham, met blokje gewichten
30-60
1594 Art Deco buffetkast met spiegelopstandje 122 cm hoog, 136 cm breed
50-100
1595 Olympus microscoop
1596 Russische microscoop 8,75x in kistje
1597 Chr. Beck & Sohne Kasel microscoop met lamp in kist
70-100
1598 Olympus microscoop in kist met verlichting en diverse onderdelen, genummerd 211837
100-150
1599 Ond. gesigneerd, Boerderij in landschap, doek 60x90
25-75
1600 Anoniem, 2 aquarellen, riviergezichten, 25x35 per stuk
25-50
1601 Comtoiseklok met naam op wijzerplaat Perret á St Germain Laval
75-150
1602 Oosterse voorstelling in lijst van een insect op bamboe. Opbrengst voor Terre des hommes
1603 Eiken wandschap 56 hoog 125 breed
20-40
Facebook wedstrijd
Dit vind ik leuk!! Veel leuke inzendingen voor de Facebookwedstrijd met het Derksen tasje. Het tasje is deze zomer gespot in o.a. Bosnië, Bulgarije, Norfolk Engeland, Cannes, Noordkaap, Barcelona, Vlieland, Doodstil, Suriname, Sardinië, München en op nog veel meer plaatsen in de wereld. Uit de vele inzendingen hebben we de volgende uitslag voor u;
Eerste plaats
Eerste plaats: Marieke Kuijpers en Remco Zeilmaker. Derksen tasje tussen ontelbare tasjes op de Grote Bazaar in Istanbul. Tweede plaats: Chris de Waart met foto’s op het strand van Koudekerke Derde plaats: Ben Rijnders op de kabeltram in San Francisco
Tweede plaats
Marieke en Remco, van harte gefeliciteerd met jullie prijs, de overnachting aan de Rijn in Arnhem Alle deelnemers bedankt voor de originele foto’s
Derde plaats
Volg Ons Op
DERKSEN veilin g b e d rijf
DerksenVeilingbedrijf
1604 Levensverz. Mij. R.V.S te Rotterdam oude geëmailleerde buitenthermometer 57 cm hoog
1605 Mahonie lectuurstandaard 58 breed
40-80
1606 Ges. Emondt 20e eeuw, Man en vrouw op zandpad, paneel 24x30
20-40
1607 Engels mahonie commode 63 hoog 94 breed
25-50
1608 Gesigneerd Poeder, H geb.1964, Winters landschap op de Veluwe met oranje gekleurde avondlucht, doek 80x100
100-200
1609 Ges. Hendriks, Bloemen, aquarel 32x34 cm in fraaie lijst, en P Jansse, Bloemen in krat, aquarel 38x47,5 cm
20-40
1610 Gesigneerd Poeder, H geb.1964, 4 Mezen op een besneeuwde tak, paneel 25x30
40-80
1611 Handgeknoopt Oosters tapijtje, 113x82
1612 2 tafeltjes met rood leder ingelegd blad
1613 Noten bijzettafeltje met groen leder blad 54x40 cm
1614 2 gietijzeren wandkandelaren 23 cm hoog
1615 Ond. gesigneerd, Brug te Venetië aquarel 7x19
25-50
1616 Bimbammer in eiken kast met geslepen ruitjes 78 hoog
1617 Ond. ges. Heide met boslandschap, paneel 18x24 cm, en ond. ges. Herder met schapen in landschap, doek 18,5x24,5 cm,
beide werkjes in fraaie lijstjes. Opbrengst voor Terre des hommes
1618 Gesigneerd Poeder, H geb.1964, Eendjes in winters landschap, paneel 25x30
40-80
1619 Engels mahoniefineer secretaire 101 hoog 80 breed
40-60
1620 Houten gestoken klok met 2 zijstukken
1621 Bronzen zittende vrouw op stier 31 cm hoog
80-100
1622 Eiken bijzettafeltje 60x60
20-40
1623 Oude houten kinder-loungestoel 33 breed
20-40
1624 3-laads eiken commode
1625 Decoratief opberg kistje 50 breed
20-40
1626 Eikenfineer 3-laads commode 60 hoog 64 breed
1627 Koperen bak met oren 31 cm hoog
1628 Staande klok in eiken kast 201 hoog
20-40
1629 Ges. Kempe, H 1886-1974, Portret van een vrouw, doek gedateerd 1910, 60x50
25-75
1630 Renaissancestijl kast 219 cm hoog, 145 cm breed
400-600
1631 Eiken pendule met parelrand 66,5 cm breed
40-50
1632 Bronzen stier op marmer voet 19 cm hoog, 28 cm breed
60-80
1633 Noten met wortelnoten salonkast, Hollands model met gestoken kuif, 220 cm hoog 170 cm breed
150-250
1634 Ond. gesigneerd, Kippen in landschap, doek 50x60
100-150
1635 Ges. Hendriks Veluws dorps gezicht met rustend figuur in goudkleurige lijst op doek 40x50
25-50
1636 Met signature Bruijn, Ch de 1904-1973, Riviergezicht met stad op achtergrond, doek 50x70
50-100
1637 Facetgeslepen spiegel in koperen gehamerde lijst 74 cm hoog, 44 cm breed
20-40
1638 Facetgeslepen ovale spiegel in koperen gehamerde lijst 81x55 cm
20-40
1639 Antiek tegeltableau met koperen fontein in eiken lijst (totaal 113 hoog 70 breed)
80-120
1640 Bijzettafeltje op dubbele kolompoot, 68x46
30-60
1641 Moesel handgeknoopt / geweven kleedje 65x53
50-100
1642 Antiek paard op wieltjes 44 cm hoog
30-50
1643 Noten met wortelnoten 2-delige vitrinekast, 206 hoog, 107 breed
100-200
1644 Notenfineer 1-deurs kast met gestoken decor en leeuwkopje, 208 hoog 117 breed
200-300
1645 Ges. van Drongelen J, Vrouw met kippen bij boerenschuur, doek 60x80
75-125
1646 Typogravure, Le Timide , deftig gezelschap
30-40
1647 Ges. Gelderen, C L van 20e eeuw, Kerkinterieur, doek gedateerd 1958, 70x50 (scheurtje)
30-60
1648 Ges. Jan J Mottier, Boten op zee, doek 60x50 cm
30-60
1649 Hollandse gebogen wortelnotenfineer vitrinekast 212 hoog 133 breed
200-300
1650 Aardewerken pendulestel
1651 Eiken broodkast 170 hoog 140 breed
100-200
1652 3-delig kaststel met blauw Delfts decor, dekselvaas 32 hoog (gelijmd)
1653 Oude litho in klassieke lijst met religieuze voorstelling
25-75
1654 Noten Henri II kast 249 cm hoog, 157 cm breed
150-250
1655 Eiken gefineerde schoorsteen pendule
1656 Bronzen dikke staande vogel
80-100
1657 Biedermeier grenen (mahoniekleur geschilderd) 2-deurs linnenkast 202 cm hoog, 146 cm breed
50-100
1658 Ges. H van Donge 20e eeuw, Boerderij in landschap, doek 40x80
25-50
1659 Teakhouten klaptafeltje op 3-poot 80 cm hoog, 67 cm bladmaat
30-50
1660 Moud 205x202 cm
70-100
1661 Antiek eiken dekenkist met gestoken front en togen, geheel op zwarte bolpoten, 64 hoog 125 breed
150-300
1662 Handgeknoopt Oosters kleedje 101x61
1663 Zaanse klok in noten kast 50 cm hoog
25-50
1664 Oude Rangefinder Infantry Barr & Stroud nr. 694 uit 1915
100-200
1665 Eiken armstoel met groen mohair zitting
1666 Fraaie oude houten flaptafel 99x60(+2x35)met lade
50-100
1667 Shiraz 85x79 cm
1668 Goedewaagen Gouda jaren aardewerken serviesgoed met decor Olaf en Barone
40-80
1669 Erestan wollen vloerkleed 300x200 cm
50-100
1670 2 armstoelen
1671 Eiken gatelegtafel 90x40(2x39 flapblad)
50-100
1672 Oosters kleed 113x64 cm
1673 Oude Franse grammofoon
20-40
1674 Glazen ovale hors d’oeuvre schaal 42x32 cm, glazen kandelaar en opaline beschilderde siervaas 29 cm hoog
20-40
1675 2 mahoniekleur armstoelen met zwarte rug en zitkussen
30-60
1676 Eiken rolluikkast 126 cm hoog, 50 cm breed.
180-200
1677 Messing joodse kandelaar, vijzel met stamper, en tafelkandelaar
1678 Eiken theekastje met facetgeslepen glas in deur
1679 Antieke wandvitrinekast 80 breed met geschilderd interieur
50-100
1680 Bestoken Indisch rond tafeltje 37 diameter
1681 Noten met wortelnoten salontafel 125x70 met idem hoektafel 60x60
25-75
1682 Mihr 94x62 cm
1683 2 aardewerken plaquettes met blauw decor 33x26 cm en 32x25 cm
20-40
1684 Lederen damestas, gemerkt Hermes Paris. Opbrengst voor Terre des hommes
1685 Meja biljardklok 32 hoog
1686 Kaukasisch handgeknoopt kleed 186x130
30-60
1687 Hollands armstoeltje
1688 Eiken bijzettafeltje op getordeerde poten 61x42 cm
20-40
1689 Oosters kussen 66x41
40-80
1690 Koperen aker. Opbrengst voor Terre des hommes
1691 Antiek eiken bijzetstoeltje met biezen mat
1692 Beschilderde 3-delige mimiset
1693 8-kantige noten met wortelnoten salontafel op kolompoot, voorzien van 2 laadjes, 100x100
30-60
1694 Ges. Lebret F , Schapenhoedster , twee etsen 1897 21x15
40-60
1695 Eiken waskast met 2 laden en 2 deuren en marmer blad op top, 80 hoog, 110 breed
25-75
1696 Gesigneerd Kollaard, J 1917-2000, Polderlandschap, aquarel 1978, 27x40
20-40
1697 18e eeuws beschilderde nis met gotisch steekwerk 140 hoog 78 breed
100-200
1698 2 sierglazen vazen 24 en 26 cm hoog
20-40
1699 Gipsen Heilig Hart beeld 90 cm hoog
40-60
1700 Wandklok 62 cm hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
1701 Shiraz 157x104 cm
1702 Engels piano in noten kast, Royston & Addis London
50-150
1703 Eiken pianokruk in hoogte draaibaar met blauwe stof
1704 Wortelnoten lektuurbak en een bijzettafeltje met groen leder
1705 3-delige noten met wortelnoten mimiset
20-40
1706 2 bureaustoelen
1707 Worteldoek 127x126 cm
1708 Noten met wortelnoten halkastje op pootjes, 70 hoog 84 breed
25-50
1709 Klein Duits grenen ladekastje 65 hoog 46 breed
30-60
1710 Hollands eiken rolluikbureau met vele laden, 118 hoog, 121 breed, 75 diep
100-150
1711 Stel boekensteunen met globes 15 hoog
1712 Comtoiseklok op houten console en bloemslinger
50-100
1713 Ges. J Kelderman, Duggerdam, doek 30x40 cm
1714 Antiek gestoken hoekschapje 55 cm hoog, 46 cm breed
20-40
1715
1716 Wanddecoraties, w.o. ets van Amsterdam , tekening en oude prent in lijst
20-40
1717 Art Deco worteldoek 155x128
25-50
1718 Kapstok met koper gedreven decor 84 breed
1719 Eiken kast voor bladmuziek 110 hoog 68 breed
75-150
1720 Eiken 1-deurs hangkastje 40 cm hoog, 29 cm breed
1721 Oude röntgenbuis (defect) Opbrengst voor Terre des hommes
1722 Walther Smeitink Muhlbacher geb. 1963, Compositie met ingekraste patronen en lijnen, tweeluik, doek 80x71
50-100
1723 Rond eiken tafeltje met koperen gedreven blad 50 cm diam
1724 Design klokje, Baume & Mercier klokje en Maserati autoklokje
1725 Ond. gesigneerd, Landschap met boerderij aan water, aquarel 1992, 27x38. Opbrengst voor Terre des hommes
1726 Ond. gesigneerd, Fragments of a memory from Greede, doek gedateerd 2001, 45x55. Opbrengst voor Terre des hommes
25-75
1727 Mahonie dressoir met breakfront blad 89 hoog 209 breed
50-100
1728 Dubbele zadeltas, 127x58
100-150
1729 Comtoiseklok met harpslinger
30-60
1730 Eiken ovaal dienblad met koperen banden 57x36 cm, en eiken gestoken lectuurhouder 30,5 cm breed
25-50
1731 Prent naar een affiche van de Holland Amerika Lijn naar ontwerp van Ten Broek, 73x48
1732 Ges. Hans Vredegoor geb. 1953, Black Light, litho 33/35, 1991, 59x49
25-75
1733 Wanddecoraties, w.o. aquarel en olie op board.
1734 Taxushoutenkleur 1-deurskast 132 hoog 94 breed
50-100
1735 Aardewerken 3-delig klokkenstel in aardewerken kast, klok 30 hoog, (vaas gelijmd)
20-40
1736 Gobelin in lijst met romantisch tafereel met een visser, 125x85
25-75
1737 Ges. Kooman, R geb. 1942, Drs. P met figuren, litho 1978, 50x50
40-80
1738 Engels noten klepbureau met boekenopstand, 191 hoog, 74 breed
75-125
1739 2 aardewerken kaststelletjes Jugendstil
1740 Bidjar 255x72 cm
1741 Eiken pianokruk
1742 Eiken pianokruk met gestoffeerde zitting, ca. 1900
25-50
1743 Wagner piano
50-150
1744 Oud bureaulampje en beschilderde aardewerken tafelschemerlamp
1745 Antieke gietijzeren haalboom met ketel
1746 Ges. Baat, A F de geb. 1945, Raam II, kleurenhoutsnede 1981, 1/15, 50x60
30-60
1747 Ges. Baat, A F de geb. 1945, Raam I, Kleurhoutsnede 1986, 5/15, 60x50
30-60
1748 Affiche Rijksmuseum voor volkenkunde Leiden met Kuifje naar de Inca’s, prent 117x82
25-75
1749 Eiken Biedermeier linnenkast, 178 hoog 125 breed
75-125
1750 Anoniem, Compositie met wit vlak, doek 100x80
25-50
1751 Ges. Morrisseau, N 1932-2007, Compositie met slangen, litho 1975, 66x42
30-60
1752 Ges. Maks 20e eeuw, Clown, doek 70x50
20-40
1753 Moderne klok met glazen wijzerplaat 40x25 cm
20-40
Corpus 17e eeuw
1754 Heijdenrijk schilderijlijst met binnenmaat 41,5x50,5 cm
30-60
1755 Engels mahoniefineer groot dressoir met fraai beslag 230 breed
50-100
1756 Ges. K Hartmann, Vrouw met hoed, aquarel 35x46
50-80
1757 Poserende vrouw, tekening 45x32
40-60
1758 2 Prenten in lijst van Asterix en Obelix
1759 Arnhemsch Advertentieblad maandag 28 september 1914, 60x48
1760 Notenkleur hoekkast met kuif 186 hoog 80 breed
40-80
1761
1762
1763
1764
1765
1766
1767
1768
1769
1770
1771
1772
1773
1774
1775
1776
1777
1778
1779
1780
2e verdieping
2000 Eiken kapstok met gestoken decor en spiegeltje, 85 breed
20-40
2001 Hollandse halspiegel met facetgeslepen glas en gedreven decor, 51x41
2002 Fraaie getoogde spiegel in goudkleurige lijst 94 hoog
2003 Ovale spiegel in vergulde striklijst 56 cm hoog, 43 cm breed
2004 Spiegel in gestoken eiken lijst 61 cm hoog, 32 cm breed
20-40
2005 Ovaal spiegeltje met vergulde striklijst 36 cm hoog, 27 cm breed
20-40
2006 Facetgeslepen spiegel in een klassieke lijst, 74x64
25-50
2007 Passpiegel in goudkleurige lijst 125x33
2008 Kunststof carrouselpaard naar antiek model, 76 hoog
25-50
2009 Eiken dressoir met opstand, 136 hoog, 115 breed
50-150
2010 Kapstok met gestoken decor
2011 Spiegel in klassieke lijst 70x60
20-30
2012 Oude facetgeslepen spiegel met 2 pendanten van vrouwen in vergulde lijst 67 cm hoog, 100 cm breed
2013 2 Eiken bijzetstoelen met roze stoffering en gestoken decor in de kap
2014 Notenkleur haltafeltje met lade
2015 Nepal vloerkleed 285x225 cm
25-75
2016 Fraaie ligstoel met armleggers op chromen ronde draaipoot wit leder bekleed
100-200
2017 2 Fauteuils Natuzzi model Zeta met rood leder en RVS onderstel, 1,5 jaar oud met onderhoudscontract van 5 jaar
500-900
2018 Beschilderde 18e eeuwse 2-deurs hangkast 210 hoog 170 breed
250-500
2019 Antieke mahonie 2-deurs kast 199 hoog 132 breed
150-300
2020 Borduurwerk in lijst, gedateerd vorige eeuw, buitenmaat 98x75
2021 Mahonie 19e eeuws meidenkastje 175 hoog, 122 breed
75-125
2022 Spiegel in vergulde lijst 93 cm hoog, 65 cm breed
25-50
2023 Spiegel in een notenkleur lijst, 81x61
2024 Grote koop wanddecoraties, lijsten en spiegels
2025 Ovale geslepen spiegel in klassieke lijst 83 hoog
20-40
2026 Grunder 2-deurs kast 185 cm hoog, 121 cm breed
80-150
2027 Notenkleur 2-deurs kast 200 cm hoog, 140 cm breed.
75-125
2028 Antiek grenen bovenkast met getoogde kap 136 hoog 148 breed
150-300
2029 Antieke spiegel in houten lijst 47x83 cm
20-40
2030 4 Eetkamerstoelen naar ontwerp van Marcel Breuer
40-80
2031 Bier reclame in lijst 85x48
2032 Notenkleur hoog meubel met 6 deuren en schappen 252 hoog 92 breed
25-75
2033 Grenen 2-deurs vitrinekast met lade, 210 hoog, 112 breed
50-100
2034 6 Thonetstoelen S 78/ S 79 aluminium met houten armleggers en grijze stoffering.
100-200
2035 Kinast Teppich wollen tapijt, 200x300
2036 Poef Natuzzi model Herman 2196 bekleed met koeienhuid
50-100
2037 Rode relaxstoel met armleggers
40-60
2038 Moderne salontafel / bijzettafel
2039 Halogeen draaibare verlichting
2040 4 Stoelen Artifort model Nina, 2 maal donker groen en 2 maal licht groen
200-400
2041 Bank met rode stof 168 breed
2042 Antiek eiken dekenkist met gestoken front 77 cm hoog, 125 cm breed, 65 cm diep
75-120
2043 2 Oosterse kleedjes 92x68 cm en 96x70 cm. Opbrengst voor Terre des hommes
2044 Zaanse klok in noten kast 49 cm hoog
30-50
2045 Zaanse klok in noten kast 48 cm hoog, Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
2046 Gispen fauteuil model 1407 hoge rug, ontwerp Gerrit Rietveld
2047 Gispen fauteuil model 1407 lage rug, ontwerp Gerrit Rietveld
2048 Jaren 60 bijzettafeltje met los glazen blad, 35x60
2049 Art Deco staande leeslamp
20-40
2050 Wortelnotenfineer Hollands commode 78 breed
20-40
2051 Eiken kastje met deur en lade, 71 hoog, 72 breed
2052 Ovaal zwart gelakt houten tafeltje met geel gelakt metalen dienblad 58,5x46,5 cm
2053 Hollands eiken commode 70 breed
2054 2 1-deurs kastjes met gestoken decor 70 breed
20-40
2055 Spiegel in vergulde klassieke lijst 87 cm hoog, 34 cm breed
2056 Soester halspiegeltje met beschildering, 65x27
25-50
2057 Eiken secretaire met systeem en vele laadjes 100 hoog 76 breed
40-60
2058 Wortelnoten fineer gebouwde sidetable met zwarte bestoken en gekrulde dragers voorzien van een groen marmer blad 145 breed
25-75
2059 Eiken gestoken kapstok 90 cm breed
2060 Staande schemerlamp op getordeerde voet en een leeslamp, bronskleur
2061 Poppenwagen met 2 poppen in gezellige omgeving jaren 50
20-40
2062 Oosters bidkleed 144x94 cm
40-60
2063 Blikken paard 73 cm hoog, 67 cm breed
175-200
2064 Oud Oosters vloerkleed 175x94 cm
2065 Zaanse klok in noten kast
20-40
2066 butlerspiegel in klassieke lijst 46 diameter
2067 Eiken dressoir met gestoken decor van briefpanelen en visblaasmotief, 87 hoog, 180 breed
100-150
2068 Chromen wandkapstok 101 cm breed met 6 klerenhangers
2069 2 designlampen raak met bruine kap
2070 Eiken halkastje en een kistje
2071 2 decoratieve standaards voor .......?
2072 Eiken salontafel 103x48
40-60
2073 Eiken salontafel op balustervormige poten, 109x54
25-50
2074 Zaanse klok in noten kast (slinger incompleet). Opbrengst voor Terre des hommes
2075 Zaanse klok in noten kast 63 cm hoog
20-40
2076 Mimiset met onyx blad 60 breed
2077 Metalen tuinbeeld van een lezende man, 72 hoog
2078 2 oude prenten met paard en wagen voorstelling incluis lijst 66x85
30-60
2079 Eiken tafel 180x90 met 4 stoelen met bruin lederen zitting
50-150
2080 Poppenhuis met meubeltjes
30-60
2081 Sarouk 83x53 cm en Moussul 105x62 cm
2082 Eiken Drentse salontafel 90 diameter
25-50
2083 Fitform sta-opstoel, geheel elektrisch verstelbaar
50-150
2084 4 koloniale stoelen met rieten zitting
30-60
2085 Compleet weefgetouw met wol en boeken 175 hoog 130 breed
20-40
2086 Kelim 145x102
40-80
2087 Mahonie salontafel 80 diameter
2088 Shiraz kleedje 60x60 cm en 70x55 cm
2089 Oude mahoniehouten kist 30 cm hoog, 65 cm breed
30-60
2090 Kelim kleed 146x98
30-60
2091 Antiek houten scorebord 71 cm hoog, 53,5 cm breed
2092 Pioneer fietsje, stuurhoogte tot 80 cm
2093 De enige echte Zaanse klok
2094 Zaanse klok in noten kast 61 cm hoog
30-50
2095 Zaanse klok in noten kast 65 cm hoog
20-40
2096 Geel fietsje, kick ‘n go
2097 2 oude prenten met liefdevolle voorstelling in zwarte wissellijsten incluis lijst 80x61
20-40
2098 Bontjas met label van Theo A Hendriksen Hofbontwerker
2099 Bontjas. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
2100 Bruine bontjas
2101 Fraaie bontstola. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
2102 Vurenhouten kastje met deur en lade 78 cm hoog, 64 cm breed. Opbrengst voor Terre des hommes
2103 Gazelle damesfiets
25-50
2104 Gazelle Bahia damesfiets met handremmen en versnelling
50-75
2105 Zware bronzen schemerlamp 97 cm hoog, en staande bronzen schemerlamp 160 cm hoog
2106 Eiken 2-deurs kastje met steekwerk en glas in deuren 105 cm hoog, 95 cm breed
2107 Fraaie klassieke spiegel in getoogde goudkleurige lijst 136 hoog
20-40
2108 Noten met wortelnoten commode met 3 laden, 75 hoog, 100 breed
75-125
2109 Een houten ton en een schenkkan
2110 Massief eiken ronde tafel 120 diameter
2111
2112 Kelim kleed 215x148
2113 Aardewerken piedestal met marmerlook 65 cm hoog, en een kunststof piedestal 71 cm hoog
2114 Mahonie tafeltje, eiken pianokruk met rode zitting en een 3-poot stoeltje met lederen zitting
2115 Massief eiken boekenkast met kap, 201 hoog, 109 breed
75-125
2116 Antiek spinnewiel
25-50
2117 Mahonie spiegel met timpaan 100 hoog 52 breed
2118 Thonet armstoel
2119 2 moderne wanddecoraties in lijst
Prijsvraag
Het vraagstuk! Raad het object! In deze rubriek willen wij u weer een voorwerp laten zien waarover wij uw mening willen vragen. In het vorige magazine hebben wij u een apparaat met 6 armen laten zien dat door stroom werd aangedreven. Dit was een opwindapparaat voor automatische polshorloges. Een juwelier of horlogemaker plaatste hier polshorloges op en door de beweging werden de horloges opgewonden om zo weer lopend in de etalage geplaatst te kunnen worden. Uit alle inzendingen hebben we de heer Baarslag uit Maastricht getrokken omdat hij de goede omschrijving wist in te sturen. Deze keer stellen wij u weer de vraag: Wat het is? Het gaat om een instrument in een fraai kistje dat een bepaalde functie gehad heeft. Met dit object willen wij u vragen om ons antwoord te geven op de volgende vragen: • Wat is de functie van dit instrument • In welk beroep werd dit gebruikt • Wat is de leeftijd • Wat zal de veilingwaarde zijn Dit object kunt u bekijken tijdens de kijkdagen in de veilingzaal en op onze website.
Uw antwoord kunt u voor maandag 19 november 17.00 uur mailen naar:
[email protected] of inleveren tijdens de kijkdagen bij de info-desk. Onder de goede inzenders verloten wij het boek Barend Ferwerda, Veluwezoomschilder en bestuurder door Dick van Veelen en Ulbe Anema.
De prijs
Het vraagstuk
2120 Eiken ledikant met Auping matrasdrager en matras, 200x90 met 2 stoeltjes, nachtkastje en idem ladekastje
50-100
2121 Handgeknoopt Oosters kleed 180x112
2122 Teakhouten kast met 18 laden, 2 deuren en open vakken. 178 hoog, 239 breed. (geheel demontabel)
150-300
2123 Art Deco eiken reuze kapstok 200 breed
80-120
2124 Koop diverse schilderijlijsten
2125 19e eeuwse spiegel 72x51 cm
2126 1-deurs Art Deco linnenkast 211 hoog, 69 breed
100-150
2127 Bosch 3-laads vriezer tafelmodel
50-100
2128 Indesit W103 wasmachine
25-75
2129 Bosch koel-vries combinatie 155 hoog
50-100
2130 Sharp magnetron
2131 vintage kacheltje op wielen 53 hoog 52 breed
20-40
2132 Huishoudtrap
2133 Fraai bestoken 2-zits bankje met groen gecapitonneerde rug 146 breed
60-80
2134 6-persoons eiken eethoek met massieve tafel 180x80
50-100
2135 2 hoekstoeltjes met biezen zitting
2136 2 armstoelen en 4 stoelen met rode stoffering
2137 Mahoniefineer ronde tafel op kolompoot 72,5 hoog en 109,5 cm diam.
50-100
2138 3 Oosterse kleedjes 63x43 cm, 57x39 cm en 91x61 cm
2139 Eethoek met 4 stoelen 100x83 bladmaat
40-60
2140 Koop rietwerk
2141 6 Thonetmodel stoelen met webbing zitting
40-60
2142 3-zits groen lederen bank 170 breed met 2 fauteuils
2143 6 Hollandse knopstoelen en een krukje
2144 2x wandgobelin met huislijke voorstelling 185 breed
2145 spiegel in eiken lijst met kuif 84 hoog 110 breed
2146 Yamaha Clavinova CLP-20 op statief
25-50
2147 Kelim kleed Polen, 298x200
50-100
2148 Groot koopje diverse meubels
2149 Zanussi koel vriescombinatie
50-100
2150 z.g.a.n. Liebherr vrieskastje met laden
50-100
2151 Bosch Bestfriend 1350 wasmachine
75-125
2152 LG kleuren TV
50-100
2153 Whirlpool combimagnetron
20-40
2154 Whirlpool wasmachine
50-100
2155 2 oude spiegels 117x72 cm en 80x37 cm
2156 Fagor wasmachine
40-80
2157 Beocenter 3000 met muurbeugel en luidsprekers met afstandsbediening
300-600
2158 Vax vacuum cleaner, kan stofzuigen/dweilen/wassen, (nieuw in doos)
25-50
2159 Miele stofzuiger
2160 Antieke koperen achterplaat voor schouw 95 cm hoog102 cm breed
2161 Eiken onderkast 65 hoog 150 breed
2162 Antieke poppenwagen 65 breed
2163
2164 3-laads eiken commode
2165
2166 Eiken onderkast 70 hoog 150 breed .
2167 Spiegel in goudkleurige lijst
2168 Antieke ovale spiegel in notenhouten lijst 125x61 cm. Opbrengst voor Terre des hommes
2169 spiegel in goudkleurige lijst 47x37
2170 Borstelkastje met borstels
2171 2 elektrische sierkacheltjes merk Belling & Co
30-50
2172 Bachtiar handgeknoopt kleed 215x115 (schade)
2173 Koop van 8 wanddecoraties
30-60
2174 IJzeren toegangspoort 230 cm hoog, 304 cm breed.
500-700
2175 11 Diverse wanddecoraties w.o. litho Aat Velthoen, topografische prent van Antwerpen en een borduurwerk
2176 Geslepen spiegel in antieke vergulde lijst 110 hoog 63 breed
2177 Grote koop wanddecoraties, lijsten en spiegels
2178 antieke spiegel in vergulde lijst met fraaie kroon 143 hoog 67 breed
60-80
2179 Smeedijzer tuinbankje met kussen, 105 breed
50-100
2180 Handgeknoopte Oosterse loper 106x55
2181 2 fauteuils
2182 Rond eiken tafeltje met onderblad, 65 diameter
2183
2184
2185
2186
2187
2188
2189
2190
2191
Donderdag 22 november 19.00 uur
Vitrinegoederen
4000 Antiek sabel met roggehuid op heft en gegraveerde lemmet 94 lang
150-300
4001 Zeldzame Japanse WO II Kamikaze-of Overgave-katana. Op de kling zijn aan beide zijdens tekens geetst. Kamikazepiloten
kregen voor hun vlucht o.a. saké, een Japanse vlag en een officiers-katana mee. De kwaliteit van deze sabel was daarbij
natuurlijk niet van belang. Hetzelfde gold deels ook voor overgave-sabels. In metalen schede 95 cm
125-150
4002 Schotse hooglandsabel Claymore” in ijzeren schede, kopie naar origineel, 102 cm”
70-100
4003 Indische kris in bewerkte schede, 50 cm (nieuw)
20-40
4004 Kris in houten schede met dunne damast gesmede kling 44 cm, Indonesië 19e eeuw
25-50
4005 3 Oude vuursteenpistolen (incompleet)
25-50
4006 Percussie pistool (vergunningsvrij) met achtkantige loop en houten greep. De veer van de haan is defect. Belgisch (Luik) ca. 1850, 25 cm
60-80
4007 3 Oude vuursteenpistolen en een kruithoorn met gedreven decor
25-75
4008 Antieke Indische kris in koperen bewerkte schede 49 cm
4009 Diplomatendegen in lederen schede, met een driesnedige kling, het messing gevest in diamant-geslepen stijl, Engeland
19e eeuw, 96 cm
100-150
4010 Engelse infanterie-officierssabel M1895 met komgevest met monogram George V, kling geetst met versieringen, kroon,
wapen en monogram van George V, naam maker John Jones te London, in lederen schede 103 cm
100-150
4011 Antieke Indische kris 50,5 cm
40-80
4012 Sabel-bajonet voor Chassepot-geweer, in Yataghan-vorm gesmede kling, Frankrijk gedateerd 1869, 70 cm
25-50
4013 Dolk in Chinese stijl 30 cm
20-40
4014 Kukri mes in lederen schede 42 cm met 2 bijmesjes India/Nepal 20e eeuw
20-40
4015 Zwaard, Duits of Italiaans 19e eeuw, 100 cm
50-80
4016 2 Oude bajonetten in schede, ca. 1900
25-75
4017 Amerikaans koperen kruithoorn 20 cm
4018 Amerikaanse kruithoorn
4019 Engelse officierssabel M1822 voor een riflecompany. Fraai geëtste kling met monogram van Koningin Victoria. Schede ontbreekt, 99 cm
75-100
4020 3 Oude Indische krissen
25-75
4021 Marinedolk, officiersmes en 2 bajonetten (incompleet)
25-50
4022 Arabische dolk in cassette
4023 Ges. Pieter Groeneveld, aardewerken vaas 22,5 cm hoog
40-60
4024 Zuid-Holland plateel schotel met decor Sonna, jaar 1928
30-50
4025 Porceleyne Fles aardewerken vaas met donker blauw druipglazuur, ontwerp Le Comte, 20 hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
40-80
4026 Princess Ivora Gouda plateel rond plateau 26 cm diam
4027 Plazuid Zuid Holland plateel schotel model 1165/30, jaarteken 1931, monogram schilder R.A., 31 diameter (gaaf)
40-80
4028 Arnhem Ram vaas met decor Persian 17,5 cm hoog
4029 Gemerkt HM , Marbell Belgium stone art sculptuur 29 cm hoog, en anoniem aardewerken sculptuur van zittend gebogen
figuur 23 cm hoog
4030 Ges. JR 94, 2 aardewerken moderne figuren, 43 en 36 cm hoog”
4031 Plateel Gouda rozenbolvaas decor Corona jaar 1920, 10 cm hoog, 15 cm diam (chipje), en schaal, decor Rusa, jaar
1924, 13 cm hoog ( chipje)
4032 Porceleyne Fles schotel met tekst Och Zeil ! Och Stoom ! Kiest Vrij Uw Sop, Ik Zoek Het Hoopvol Hooger Op, 1924, jaarletter
schotel 1925, schilder Th van Arum, 25,5 cm diam
4033 Porceleyne Fles Delft aardewerken schaaltje met decor van schip, 14 cm diam
20-40
4034 Wit plateel olifantje, ontwerp Chris van der Hoef, als relatiegeschenk gemaakt voor Hille Zaandam 1901-1951, 50-jarig bestaan, hoogte 10,5 cm 40-60 4035 Distel, aardewerken bolvaas met Wapen en naam Renkum 10 cm hoog, 15,5 cm diam
4036 Vaas met fraai decor Holland Gouda M.V.H
40-60
4037 Medal Arnhem plateel vaas, schilder WH, 22 cm hoog
20-40
4038 Plateel vaas Gouda Fa P vd Want, 29 cm hoog (gaaf)
30-60
4039 Arnhemse Fayence, plateel ovaal dienblad met decor vlinder FB 36,5,x25 cm
70-100
4040 Potterij Rembrandt Nijmegen plateel plateau 25,5 cm diam, schenkkan en 2 bekers met decor Margaretha
40-60
4041 Kon. Plateel Bakkerij Zuid-Holland Gouda platelen schenkkan met decor Unica, model 2560, schilder CA Prins
30-60
4042 Makkum Tichelaar aardewerken stoof met binnenbakje 9 cm hoog, 13 cm breed (haarlijntje)
30-60
4043 Mobach aardewerken plaquette met voorstelling van meisje met pop 18x7 cm. Opbrengst voor Terre des hommes
4044 Ges. Jane Leeuwenburgh 1974 ( geb. 1936 ), eivormig figuur 22 cm hoog (chipje van neus)
50-70
4045 Ges. VS= Jan van Stolk 1920-1997, aardewerken egelgroep 26 cm breed
100-200
4046 Monogram Horst, Th van der 1921-2003, 3 Tegels met handbeschilderde voorstelling, 15x15. Opbrengst Terre des hommes
40-60
4047 Westraven Utrecht aardewerken tegel Wapen van Prins Willem I 1533-1933 15x10 cm
20-40
4048 Porceleyne Fles Delft, 2 aardewerken tegels met provinciewapens van Utrecht en Limburg, 12x12 cm
25-50
4049 Westraven Utrecht aardewerken tegel Theodorus Niemeijer 1848-1948, 13x13 cm
20-40
4050 Westraven Utrecht aardewerken tegel Je Maintendrai, met Koninklijk Nederlandsch Wapen, 15,5x15,5 cm
20-40
4051 Porceleyne Fles Delft aardewerken tegel van Amstel Brouwerij 20x14,5 cm
25-50
4052 Porceleyne Fles Delft tegel, uitgegeven door Bond van loodgieters en fitterspatroons in Nederland, jubileum 1904-1954, 12x12 cm
20-40
4053 Ges. K Dil op onderzijde, moderne aardewerken dierplastiek 23 cm hoog, 29 cm breed
25-50
4054 Ges. Amelsfoort, 2 terracotta beeldjes van een man en een vrouw
20-40
4055 2 Aardewerken kannetjes Mobach Utrecht, 13 en hoog (beide een chipje). Opbrengst voor Terre des hommes
4056 Ges. Lejan, aardewerken sculptuur van een zeilboot, 36 hoog
40-80
4057 Makkum aardewerken schotel 30,5 cm diam, Makkum theebusje en Wedgwood dekselbakje
4058 Potterbakkers vaas, monogram onbekend, gemaakt ik 1998, 21 hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
4059 Pieter Groeneveldt aardewerken bolvaas 14,5 cm hoog
20-40
4060 9 oude tegels met blauw, rood en polychroom decor
20-40
4061 Porceleyne Fles Delft aardewerken tegel 19 jan 1943 geboorte Margriet in Ottawa, 20x14,5 cm
20-40
4062 Porceleyne fles schotel 18,5 cm, Gouda polychroom schotel 26,5 cm, Workum schotel 23,5 cm, en Pleysant Leeuwarden schotel 18 cm
4063 Makkum aardewerken schotel 23,5 cm, schotel 20,5 cm, en ovaal schaaltje met 5 idem bakjes
4064 Amha ( Ambacht Haalderen ) aardewerken schaal met decoratie en tekst Mater dei ora pro nobis, 21 cm diam, en Zuid-Holland
vaas met geplooide hals 18,5 cm hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
4065 Keramiek vaas 14,5 cm hoog
4066 13 antieke tegels met rood decor
50-100
72 deskundig en ervaren
Notariskantoor De Kroon Hoofdstraat 190 Velp (Gelderland) Postbus 256, 6880 AG Velp Telefoon: (026) 361 72 21 Fax: (026) 361 20 42 E-mail:
Rechtstreeks van de bron!
Adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Fax: E-mail:
Amsterdamseweg 126 6814 GJ Arnhem 026-4455220 026-4455085
4067 Gesigneerd Wijk, Antoon van geb. 1952, Lenteperikelen, glazen kunstobject, gemaakt in 2007, 28 hoog, 34 diameter.
Aankoopwaarde 2.800 euro. Opbrengst voor Terre des hommes
400-800
4068 Gekleurde glazen sierobject / kandelaar, onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1999, 45 hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
4069 Antieke glazen schotel met beschildering van een schip 31.5 diameter
50-100
4070 Kristallen geslepen karaf met stop 40 cm hoog, en geslepen karafje met stop 19 cm hoog (chipjes)
30-50
4071 Copier Leerdam schaal met tincraquelé 34 cm diam
60-100
4072 Pallme Konig Bohemen groen geïriseerde glazen vaas met geel spinnenweb en spin decoratie 22 cm hoog
50-100
4073 Copier Leerdam geelglazen schaal met tincraquelé 29,5 cm diam
75-120
4074 Blauw glazen siervaas pompoenmodel 14,5 cm hoog,
25-50
4075 Boheems rood glazen schemerlampvoet 36 cm hoog
4076 2 antieke geslepen kristallen karaffen met stop 30 en 26 cm hoog
30-50
4077 Kristallen presse papier Wedgwood Coalport, 353/1500
20-40
4078 Copier Leerdam Bevrijdingsvaasje 9 cm hoog
20-40
4079 Onduidelijk gemerkt blank persglazen siervaas met bloemreliëf 26 cm hoog
50-80
4080 Gemerkt A Copier Leerdam gele bolvaas, 20 hoog
25-50
4081 19e eeuws geslepen kristallen karaf met stop 39,5 cm hoog
40-60
4082 Gemerkt Oude Horn Geldermalsen, glazen sierobject, onduidelijk monogram kunstenaar, genummerd 840912, ca. 8,5 goog
25-50
4083 Persglazen ovale dekseldoos op onderschotel 22x17 cm, ronde dekseldoos op onderschotel 19 cm diam, ovaal
dekseldoosje 10,5x7 cm, en schaaltje 18,5x12 cm
50-70
4084 Val St Lambert 2 kristallen kandelaren 23,5 cm hoog
4085 Antiek glas met email beschildering, op fraai bewerkt koperen voet 24,5 cm hoog
40-80
4086 Kristal geslepen vaasje 15 cm hoog
4087 Leerdam glazen diepe schaal met tincraquelé 8,5 cm hoog, 30 cm diam
60-100
4088 Murano glazen clown 25 cm hoog
30-60
4089 Kristallen tafelstel 22 cm hoog, en karafje met stop 16,5 cm hoog
4237
Speelgoed blik
1499
Windsor
Trekpotje 18e eeuw
4038
Gouda
Madonna
Corpus
4138
Putti Italië
9294
Koekoeksklok
1220
Messenslijper
1544
Underwood
2063
Blikken paard
4090 Copier Leerdam groen tincraquelé vaas 18 cm hoog
60-80
4091 12 glazen messenleggers in cassette
4092 Copier Leerdam blankglazen vaas 25 cm hoog
25-50
4093 Knijpfles 19 cm hoog, karafje met stop 18 cm hoog, en karafje met oor en stop 16 cm hoog
30-50
4094 Leerdam jaren 30 rookglazen karaf met stop en 6 glaasjes op zwart persglazen ronde schaal
25-50
4095 Kristallen geslepen kaasstolp op onderschotel, karaf, en glazen dekselpot op onderschotel
40-60
4096 Groen sierglazen vaasje Val St Lambert, geel vaasje en blauwe asbak met reliëf en belletjes
4097 Leerdam rookglazen ribbelvaas 22 cm hoog
4098 Kosta Boda glaasje ontwerp K Fugman10,5 hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
4099 Leerdam glazen fruitschaal met tincraquelé, 31 diameter. Opbrengst voor Terre des hommes
40-80
4100 2 Glazen sierobjecten, onduidelijk gesigneerd, vermoedelijk Tsjechisch, 25 hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
4101 glazen dekselschaaltje
4102 Cassette met 12 kristallen messenleggers
4103 Glazen beeldje van een dokter 21,5 cm hoog (vinger manco), en parfumflesje 15 cm hoog
4104 Glazen siervogel 12,5 cm hoog, 39 cm breed, en ond. ges. siervaasje 20 cm hoog
20-40
4105 Kristal geslepen glas, karaf, 2 vaasjes, Eifeltoren, tafelbel, en Villeroy & Boch ijsbeer
40-60
4106 Glazen geslepen koekjespot met nikkel montuur en 12 messenleggers in cassette
25-50
4107 Moderne sierglazen vaas 22,5 cm hoog, schelpschaal 38 cm, en druppelvormig object 13 cm hoog
30-50
4108 5 sierglazen brandewijnschaaltjes
4109 12 kristallen geslepen messenleggers in cassette
20-40
4110 Antieke groene fles 27 hoog
40-60
4111 koperen beeldje van de Paus van Rome gezeten in marmeren zetel 18 cm hoog
25-50
4112 Antiek beschilderde ikoon 29x21 cm, in lijst
100-200
4113 Houten gestoken ikoon met beschildering 46x34 cm
100-200
4114 Oude reisikoon, zilver met koper in hout en beschilderde gezichten 21,5x17 cm
100-150
4115 Oude ikoon, Moeder Gods van Tichwin in fraai bewerkte koperen montuur, 27x22
100-200
4116 Russische ikoon 25x23 cm
25-50
4117 Portugees 2e gehalte zilveren ikoon met edelstenen bezet 16x13,5 cm
100-150
4118 Antieke polychroom beschilderde en deels vergulde ikoon aan 2 zijden beschilderd 15 hoog 11.5 breed
150-250
4119 Russische beschilderde ikoon 31x27 cm
100-200
4120 Polychroom beschilderde oude icoon 33x26
40-60
4121 Oude polychroom beschilderde Icoon 33x26
40-60
4122 Petri Tegelen, aardewerken crucifix 39 cm hoog, 28 cm breed
30-50
4123 Frans Boek Rembrandt sa vie, son oeuvre et son temps, ,met 343 reproducties, uitgave jaar 1893, en Frans boek Histoire
Nationale ou Annales de l’Empire Francais, uitgave jaar 1791
4124 Boek Al de werken van W Sluiter, uitgavejaar 1838, uitgever M Wijt & Zonen te Rotterdam
4125 4 Oude Franse boekjes, Sept Peches Capitaux door Eugene Sue 1804-1857, (3 maal 1848, 1 maal 1851)
50-100
4126 Biscuitporseleinen beeld van naakte vrouw op panter 24 cm hoog, 22 cm breed (chipje van voet)
4127 Hummel beeldje, Meisje met mand aan arm, nr. 98, 15 hoog
20-40
4128 Polychroom Goebel beeldje van een meisje met lammetje 13 hoog
30-60
4129 Hummel beeldje, meisje met mandje, nr. 95, 12 hoog
20-40
4130 Hummel beeldje, jongen met tas en paraplu, 11/2/0, 10 hoog
20-40
4131 Hummel beeldje, meisje met mand, nr. 73, 11 hoog
20-40
4132 Hummel beeldje, Meisje met vogel op hek, nr. 383 2/0, 10 hoog
20-40
4133 2 biscuitporseleinen beeldjes van een meisje en jongen met titels Good Morning en Good Night 25 cm hoog
4134 Aardewerken haan 25 cm hoog
4135 Napoli Italië, Jager met geweer, omgevallen fles Chianti en dieren, Caccia Riservata, 22 hoog (Gaaf)
30-60
4136 G Vaccara Caltagirone , Italiaans terracotta sculptuur van 2 vissers op boot 17 cm hoog, 22 cm breed, en 2 beeldengroepjes
van 2 paartjes 13 cm hoog
4137 19e eeuwse Engelse Jug in de vorm van een zeeman, monogram JP, 21 hoog
40-60 50-100
4138 2 Italiaans porseleinen putti op koperen voetjes 19 cm hoog
25-50
4139 Herend porseleinen koffiepotje, dekselbakje, schaaltje, melkkannetje en 6 kop en schoteltjes
40-80
4140 Frans porseleinen sierschotel met klassiek decor 29 cm diam
20-40
4141 Desvres France ( Gabriel Fourmaintraux ) porseleinen suikerpot met onderschotel 13 cm hoog
20-40
4142 Herend 3 porseleinen kop en schotels, en een kandelaartje met oortje 7,5 cm hoog
4143 4 porseleinen eiervormige dekselpotjes
4144 Kaiser porseleinen schaal 30 cm lang, en vaasje 23,5 cm hoog met rozendecor
20-40
4145 Comfort met onderschotel en peterselie decor 13 hoog 19 diameter
4146 KPM porseleinen theepot met hengsel, onderdeel van een bouilloire
4147 Herend porseleinen sierpot met ramsoren 16 cm hoog (schade aan voetring), en Princess Royale England sierpot met
oortjes 17 cm hoog
4148 2 Frans aardewerken polychroom beschilderde borden 24 cm diam
4149 Porseleinen ovale sierschotel met Oosters decor
30-60
4150 Bronzen sluitgewicht
4151 Stel houten gestoken tijgers 18 hoog 21 breed
4152 Coromandelhouten Madonna beeld met kind 30 cm hoog
40-60
4153 Cloisonné schotel met vogel- en floraal decor 24 cm diam, en asbakje met draakdecor 9 cm diam
4154 2 cloisonné vaasjes 18 cm hoog
30-60
4155 Koop diverse oude ivoren voorwerpen w.o. kopjes
40-80
4156 6 Oude ivoren messenleggers
30-60
4157 Ivoren Afrikaans masker, 15 hoog op houten plankje
50-100
4158 Antieke ivoren diptiek, vermoedelijk 13de - 14de eeuw met 8 Bijbelse voorstellingen. Afmeting per paneel 19,6x4,7
2000-3000
4159 Ivoren tand met Afrikaanse figuren 20 lang
100-150
4160 18 Ivoren messenleggers met Afrikaanse gezichten
100-200
4161 Ivoren vork en lepel 30 lang
50-100
4162 Ivoor beeldje van een dansende dame in fraaie klederdracht op houten sokkel 16 hoog
150-250
4163 Ivoren Madonna 16,5 hoog
50-100
4164 Ivoren beeldje van een Aziatische jager 13 hoog
200-300
4165 Ivoren koker met katten en vlinder decor 9.5 hoog
100-150
4166 6 cloisonné vaasjes 7,5 cm hoog
4167 Theebus van schildpad, staand op 4 bolpootjes, 10x11 cm (scharnier defect en deksel beschadigd)
50-100
4168 Antiek ivoren bewerkte voorwerp, brillendoosje met parelmoer bewerkt, en Boeddha-altaartje 8 cm hoog
40-60
4169 2 messing Oosterse kandelaren 15 cm hoog
4170 Indisch houten gestoken schrijflei 17,5x12 cm, uitgeklapt 24x17,5 cm
25-50
4171 Brillenetui van schildpad, met Boulle inlegwerk, incl. neusbrilletje 14x7 cm
100-150
4172 Divers ivoor en meerschuim pijp in foedraal
4173 Vraagstuk voor de veiling van november 2012, medisch instrument in mahonie kistje, gemerkt D.R.G.M.64243. Weet u waar
dit voor gebruikt werd, stuur dan uw antwoord in voor maandag 19 november 2012 17.00 uur en win een leuke prijs
30-60
4174 Antiek Indisch houten beschilderd beeld 29 cm hoog, tabakspot en luciferdooshouder
30-60
4175 10 oude doosjes w.o. met decor en gestoken hout
25-75
4176 12 antieke brilletjes en 5 brillendoosjes
40-60
4177 Vergrootglas met chromen montuur 28,5 cm
20-40
4178 Antieke messing penkandelaar 18,5 cm hoog
40-80
4179 Antieke Oosterse wierookbrander 17 cm hoog
30-50
4180 Ges. V Szezeblewski 1889, 19e eeuws bronzen beeldje van fluitende jongen op marmer voetje 23,5 cm hoog
100-200
4181 Bronzen sculptuur van een stier, 6,5 hoog
25-50
4182 MC Escher 1898-1972, Sculptuur polyester en hars, 13.5 cm diameter(gelijmd) Uit de serie van 500 exemplaren uit 1972,
met als voorbeeld een houten exemplaar van hout uit 1940
250-500
4183 18e eeuwse bronzen wierookbrandertje 18 cm hoog
50-100
4184 Bronzen buste van Seneca ( een Romeinse schrijver en filosoof ) 24 cm hoog
20-40
4185 Messing kraagkandelaar 17 cm hoog
40-60
4186 19e eeuws mahonie lepeldoosje
30-60
4187 Antiek Franse reiswekker in messing kast, met geëmailleerde wijzerplaat en facetgeslepen glas 19 cm hoog
200-300
4188 2 Jugendstil metalen fotolijstjes.
40-60
4189 Oud koperen mesjeshouder fraai bewerkt, met 12 mesjes met porseleinen heft, 28 cm hoog
30-60
4190 19e eeuws houten lepeldoosje met koper ingelegd, 4,5 cm hoog, 15,5 cm breed
25-50
4191 Antiek lederen sigarettenetui met koperen decoratie 14 cm breed
30-60
4192 Jugendstil tinnen kannetje 9 cm hoog
25-50
4193 Bronzen verzilverde sculptuur van een nar met knapzak, 31 cm hoog
200-300
4194 2 Koperen kraagkandelaartjes, 16 hoog. Opbrengst voor Terre des hommes
4195 Oude bronzen vijzel met stamper 10 cm hoog
40-80
4196 2 Art Deco Gero tinnen kandelaren 17 cm hoog, verzilverde suikerpot en melkkannetje met houten oren en knopje
40-60
4197 Oud mijnwerkerslampje 25 cm hoog
20-40
4198 Antiek rookstel glas met zilveren voetjes, op houten plateau
30-50
4199 Oude metalen bewerkte theepot 16 cm hoog
4200 Tinnen inktstel met klauwpootjes
20-40
4201 Antiek ovaal tinnen bewerkt dekselbakje met merkjes 17 cm hoog, 15 cm breed, en klepkan 22 cm hoog
40-80
4202 Koop diverse gewichten w.o. klokgewichten naar antiek model
25-75
4203 Stel kandelaren en een antiek houten mahonie kistje
4204 3 Makkum aardewerken schotels met blauw decor 24 cm diam
4205 3 Makkum aardewerken schotels met blauw decor 24 cm diam
4206 2 Makkum aardewerken schotels met blauw decor en 1 schotel met polychroom decor 27,5 en 28 cm diam
4207 Makkum schotel 27 diameter
4208 Tichelaar Makkum schotel met polychroom decor, 24 diameter
20-40
4209 Makkum aardewerken schotel met spreuk 27,5 cm diam, en 6-kantig schoteltje 16,5 cm
4210 Antieke Franse pop, S.F.B.J. met haren pruik en antieke kleding, ca. 1900, 60 cm
300-500
4211 Bruno Schmid Walthershausen antieke pop met porseleinen hoofd met slaapogen, open mond met tandjes en gaatjes in
de oren, mohair pruik, oude kleren en schoenen, 64 cm
4212 Limoges Franse pop, porseleinen hoofd, mohair pruik, slaapogen, naam Alice, 45 cm
100-200 275-375
4213 J D Kestner pop, malnummer 196, bijzondere wenkbrauwen, prachtige antieke kleding, sokken en schoenen, gaaf lijf,
mohair pruik, ca. 1910, 58 cm
4214 Simon & Halbig pop, geleed lijf, fluwelen pak en porseleinen hoofd, malnummer 1078, 57 hoog
400-700 275-375
4215 Ernst Heubach karakterpop met porseleinen hoofd, haren pruik, beeldschoon aangekleed als fotograaf, malnummer 320.
Bijzonderheid, gaatjes in de neus, babylijf, ca. 1920, 50 cm
275-375
4216 Unis France antieke pop malnummer 301, originele pruik en oude kleding, zeer kleine haarlijn, 49 cm
125-175
4217 Simon & Halbig pop, Heinrich, handwerk, porseleinen hoofd, mohair pruik en antieke kleding en schoenen, ca. 1900, 80 cm
500-750
4218 Gebroeders Heubach antieke pop, malnummer 7608, 1912, met zonneteken, porseleinen hoofd, oude kleding, bijzonder
popje met intaglio ogen, 22 cm
4219 Antieke Franse pop, Lecomte, porseleinen hoofd, haren pruik en prachtige kleding, ca. 1910, 52 cm
275-375 200-400
4220 Oude pop Simon & Halbig, malnummer 1079, porseleinen hoofd, haren pruik, schoenen en antieke kleding,
lijf gestempeld, ca. 1905, 76 cm
500-750
4221 Armand Maraseille antieke pop, malnummer 370, porseleinen borstkop, schouderplaat en onderarmen, leren lijfje en
stoffen onderbenen, slaapogen, originele mohair pruik en antieke kleding, 35 cm
175-275
4222 J D Kestner Belton pop met gesloten hoofd, malnummer 172, lederen lijf, porseleinen onderarmen, pruik van mohair,
antieke kleding, gesloten mond Gibson girl ca. 1870 35 cm
300-500
4223 J D Kestner karakterpop met toddler lijf mohair pruik, slaapogen, hoge onderbenen en antieke schoenen en sokken,
malnummer 260 ca. 1920, 35 cm
450-750
4224 2 antieke poppen 38 en 40 cm
4225 Ges. Annette Himstedt geb. 1948, meisjespop Ellen, 68 cm, uit de collectie jaar 1986/1987
100-150
4226 O.K Kader tortulon popje 1950
20-40
Consoleklok
4227 4 oude porseleinen popjes 7 cm
4228 2 celluloid poppen 55 en 66 cm, hoofd, en doos met 2 doopjurkjes
4229 2 Poppen met houten hoofd, handen en voeten 51 cm
25-50
4230 Oude Vulcan Minor child’s sewing machine in doos, en Kahla porseleinen kinderserviesje
4231 Dinky Supertoys 20-ton lorry-mounted crane coles, nummer 972, in doos
40-60
4232 Oude reistrousseau met originele sticker, laden en kleerhangertjes. Deze ging mee met de pop overzee, 31 hoog
150-225
4233 Walt Disney Productions 1962 plastic Mickey Mouse 36 cm hoog
30-60
4234 Dinky Toys, Maximum Security Vehicle Captain Scarlet, model 105
4235 11 Dinky Toys
40-80
4236 Dinky Super Toys, Transporteur de voitures, Boilot Petolat 39A. Made in France Meccano. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
4237 Blikken jaren 60 graafmachine
4238 Blikken rupsvoertuig, caravan, politieauto, 2 personenauto’s
4239 2 Dinky toys
20-40
4240 Gietijzeren poppenfornuisje 24 cm hoog, 20 cm breed
4241 Mineraal bewerkt tot schaal 20 cm diam, met zilver? miniatuurtje van een zwijn
4242 Doos met schelpen en natuursteen
4243 Koop mineralen en steentjes
4244 Koop diverse mineralen en steentjes
4245 Koop schelpen en koraal
4246 Koop schelpen, zeester en koraal
4247 15 lp’s klassieke muziek, collector items
30-70
4248 4 lp’s collector items Tata Mirando, Sander Lakatos, Benkö-Consort, en Táncház II Éló Népzene V
30-70
4249 6 lp’s Ethomologische muziek volksmuziek Bali, India, Japan, collector items
30-70
4250 16 klassieke lp’s collector items
30-70
4251 Constatino’s Vintage 1927 matured in wood, fles port
75-150
4252 Fles Guedes Port of the vintage 1928, Miguel de Souza Guedes
50-100
4253 4 Flessen rode wijn: Chateau Milon 1966, Chatour Medoc 1997, Chateau La Fleur Musset, Montagne Saint Emillion 1999 en
Weighbridge Peter Lehmann 2001
50-75
4254 2 Maal Kadestrale atlas Gelderland naar 1832, Arnhem en Oosterbeek, Doorwerth, Renkum
25-50
4255 Album met ca. 110 ansichtkaarten Arnhem w.o. veel van de trolleybussen
100-200
4256 Album met ca. 320 ansichtkaarten Arnhem w.o. Janssingels, Zypsche Poort, Apeldoornseweg, Sonsbeek, Ziekenhuizen,
Utrechtseweg, Bothaplein, Amsterdamseweg, Alteveer, Stenen tafel etc.
200-300
4257 Album met ca. 320 ansichtkaarten Arnhem, Station, Nieuwe Plein, Willemsplein, Velperplein, Musis Sacrum, Steenstraat,
Velperweg, Bronbeek etc.
200-300
4258 Album met ca. 320 ansichtkaarten Arnhem w.o. Statenkwartier, Johan de Wittlaan, Presikhaaf, Arnhem Zuid, Hoogkamp,
Kazerne, Klarendal, Geitenkamp etc.
4259 Album met ca. 320 diverse ansichtkaarten w.o. Schouwburg, Oosterbeek, Velp, Doorwerth en Schaarsbergen
200-300 200-300
4260 Album met ca. 320 ansichtkaarten Arnhem w.o. Centrum, Parijs in Arnhem, Jansplaats, Post, Haven, Rijn, Oude Rijnbrug,
Markt, Grote Walburgkerk, Gele Rijdersplein, Eusebiussingel, Damcircuit, Lauwersgracht, Schouwburg etc.
200-300
4261 Album met ca. 230 ansichtkaarten Arnhem, diverse onderwerpen
150-250
4262 Chianti 1979 in fles in de vorm van een eenhoorn, 69 hoog
4263 Ere medaille verbonden aan de Orde van Oranje- Nassau, zilver 925/1000
20-40
4264 Bronzen plaquette van De Politieverbroedering van Groot Antwerpen, aan Vandenberghe Edm. Adjunct-commissaris
1911-1936, 6,5 cm hoog, 4,5 cm breed
25-50
4265 Zilveren rijksdaalder Willem III 1863 (NASLAG)
25-50
4266 Zilveren Rijksdaalder uit 1861
100-120
4267 Gouden 10 Gulden munt 1877
200-250
4268 Zilveren 10 Gulden munt uit 1973
4269 Penning 835/1000 zilver gemerkt met zwaardje, senatus veteranorum in acad traject
25-50
4270 14 Munten Europa 1998
‘t Olde Schop is een sfeervolle, animerende en
gastvrije locatie waar wij het onze gasten naar hun
zin mogen maken. Wij hebben alles in huis voor een gezellige avond en een bijzonder feest. Iedere
gelegenheid is voor ‘t Olde Schop een buitenkans om u, onze gast, kennis te laten maken met l’ambiance de la Provence; de sfeer en de cuisine van Frankrijk
in het gemoedelijke en gastvrije Gelderse Giesbeek. Kerkstraat 80
6987 AD Giesbeek t 0313 633 444 f 0313 633 366
i www.oldeschop.nl
Lijstenmakerij van Norden v.o.f.
Van Rosenthalweg 25-A 6862 ZR Oosterbeek
[email protected] www.janvannorden.nl
4271 Koop buitenlands briefgeld w.o. 62 USD, 134.000 Indonesia Rupiah en divers muntgeld
4272 4 Oude centen, 1862, 1876, 1877 en 1878
4273 5 Zilveren dubbeltjes 2x1850, 1853/5, 1868 en 1876
20-40
4274 15 diverse Hollandse centen1976-1980
4275 11 2,5 cent munten 1877, 1880, 1881, 1883, 1884, 1886, 1890, 1903, 1918, 1929 en 1941
20-40
4276 “Nederland halve gulden 1829 pr+ De halve gulden Koning Willem I 1829B is geslagen in Brussel en heeft een oplage van
180.336. Over het jaartal van de ½ gulden Koning Willem I 1829/23B/22U zijn de laatste 2 cijfers overgeslagen en de cijfers 29
vervangen voor 23 en 22 de oplage van deze overslag is onbekend. De voorzijde van de ½ gulden 1829B Willem 1 heeft de
afbeelding van een borstbeeld naar rechts, op halsafsnede diepliggend: MICHAUT en op de achterzijde staat een gekroond
Nederlands wapen tussen ½ en de letter G met daaronder 50 C.
De halve gulden 1829b heeft als muntteken een B (Brussel) en als muntmeesterteken een palmtak. De halve gulden Willem 1 1829b is
gemaakt van zilver 893/1000 en heeft een gewicht van 5,383 gram en een doorsnede van 24 mm. De halve gulden 1829 Willem
1 heeft een gladde rand met daarop * GOD * ZY * MET * ONS.”
300-600
4277 2 houten Afrikaanse maskers
4278 Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld 33 cm, houten ketting en een soort kalender
40-60
4279 9 diverse speren waaronder uit Nieuw Guinea
4280 7 complete wajangpoppen en 5 hoofden zonder lijf
30-60
Woensdag 21 november
14.00 uur
Goud, Zilver
7000 Norman Old English Reproduction plate dienblad met oren en rijk gegraveerd decor, 65x40
75-125
7001 Verzilverde ovale schaal, Gero, met gedreven decor en staand op 4 rijk bewerkte pootjes, 29x22 cm
40-60
7002 Verzilverde coupe op voet, met schulprand en getorst hengsel en floraal decor, diameter 24 cm, 10 cm hoog
30-60
7003 Verzilverde cassette, Gero, met parelfilet, inclusief opdienbestek, in cassette
100-150
7004 Victorian plate verzilverd 3-delig theestel met gegraveerd decor
50-75
7005 Verzilverde rozenbowl met gegraveerd decor Princess Royal
25-50
7006 Art Deco 5-delig koffie en theeservies met monogram CD
7007 Geslepen glazen schaal met verzilverd decor, diameter 19 cm
20-40
7008 Verzilverde ronde schaal, met gedreven decor, op voet
30-60
7009 Koopje divers w.o. manchetknopen en een gouden trouwring
25-50
7010 Koopje bijou waaronder colliers
7011 Koopje bijou waaronder colliers
7012 Koop divers bijou w.o. colliers en zilver
7013 Koop divers bijou w.o. goudkleurig en een horloge
7014 Koopje bijou waaronder zilver, armbanden, horloges, colliers, een paar BWG oorhangers met amethist enz.
7015 Koopje verzilverd, waaronder lepeltjes, servetbanden enz.
7016 Koopje bijou waaronder ringen, broches en manchetknopen
7017 Koopje bijou waaronder colliers, broches enz.
40-60
7018 Koopje bijou waaronder colliers en oorclips
7019 Verzilverd bonbonschaaltje op voet, Gero, Chris van der Hoef, modelnummer 1086
50-100
7020 Verzilverde theebus met deksel, versierd met gegraveerd floraal decor, 17 cm hoog
20-40
7021 2 Verzilverde tafelkandelaren ca. 20 hoog
7022 Verzilverde 3-delige chocolade set, Sheffield Engeland
40-60
7023 Glazen inktpot met verzilverd montuur en deksel
20-40
7024 Verzilverde fruitcoupe op pootjes, 15 hoog
30-60
7025 Verzilverde sigaretten etui en 3 verzilverden poederdoosjes, met gegraveerd decor
30-60
7026 6-persoons verzilverd visbestek, Eischenberg, rijkelijk versierd met floraal decor en vissen, in houten cassette
40-60
7027 Verzilverde theepot, met gedreven decor en staand op 4 bolpootjes
20-40
7028 Verzilverd theezeefje, schaaltje en een kaarsenstandaard
7029 6 persoons verzilverde cassette, Gero, Georg Nilsson, bestaande uit 6 x opdienbestek, 6 grote en kleine vorken en 6 grote
en kleine lepels
75-125
7030 12 Fruitvorkjes met porseleinen pistoolheft, in cassette
40-60
7031 Verzilverd visdienbestek, Keltum
7032 Koopje divers w.o. zilver, collier, Alpaca sigarettenetui en penningen
7033 6-persoons Verzilverd viscouvert met kunststof heft, in cassette
20-40
7034 12 Verzilverde taartvorkjes, puntfilet, in cassette
20-40
7035 2-delig verzilverd bestek, bestaande uit vork en mes, met rijkelijk gedecoreerd heft
7036 2 lange spelden, 1 met amethist en 1 met golfclub, ca. 20 cm
7037 Verzilverd slacouvert met floraal gedecoreerd heft
20-40
7038 Gero verzilverd bestek met Haags lofje
75-125
7039 Verzilverde cassette, bestaande uit 6 kleine en 6 grote messen, 11 grote vorken en 9 grote lepels, heft versierd met monogram
25-50
7040 Verzilverde cassette Gero, puntfilet, bestaande uit 9 grote en 8 kleine messen, 8 grote en 6 kleine vorken, 10 grote en 9 kleine
lepels, 15 koffielepels en 8-delig opdienbestek
40-60
7041 Koop diverse verzilverde lepeltjes
7042 Koop divers verzilverd w.o. bestek, messenleggers, kaasduimen, theezeef etc.
7050 Presenteerschaaltje Japanse schotel, 19e eeuw met zilveren hengsel, Kon. Begeer Utrecht 1868-1880
40-80
7051 Menagestel, bestaande uit 2 glazen karaffen met stop en een BWG zilveren houder
300-400
7052 Zilveren tafelkandelaar Duchin, ca. 1930, 16 hoog, bruto 284 gram
60-80
7053 Kristallen strooibusje met zilveren dop, gemerkt Birmingham jaarletter 1904, 9 hoog
20-40
7054 Ovale zilveren mand, Petrus Johannes Hellegers Schoonhoven 1891-1920 , met ajour bloem en bladdecor 29 x20, 340 gram
175-225
7055 Kristallen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Londen 1874, 13 hoog
80-100
7056 Zilveren kandelaar, 925-1000, Kon. Begeer Voorschoten, jaarletter 1997, 14 cm hoog
50-100
7057 Zilveren bokaal met deksel, 800/1000, rijkelijk bewerkt met floraal decor en met figuur op top, 23 cm hoog, 182 gram
350-400
7058 Strooibus met zilveren dop, Engels, Chester 1915, 14,5 hoog
50-60
7059 Zilveren servethouder, van Eldik Zutphen 1917-1950, ajourgezaagd en gedecoreerd met Hollands tafereel, 13x11 cm, 144 gram
75-125
7060 Ovaal zilver bonbonschaaltje met ajour gezaagd decor, Duitsland 800/1000, 23 breed, 150 gram
80-120
7061 Engelse zilveren blaker met dover, Londen 1829, 4,5 hoog, 84 gram
60-100
7062 Kannetje van craquelé glas op zilver voetje,14 cm hoog
20-40
7063 2 Zilveren peper- en zoutstrooiers, Kon Kempen en Begeer Zeist, jaarletter 1979, met floraal gegraveerd decor, 11 cm
100-150
7064 Zilver vaasje, van Kempen, 16 hoog, bruto 72 gram
20-40
7065 Zilver vaasje, Duitsland, versierd met parelrand, 18 cm hoog, bruto 130 gram
40-60
7066 5 Zilveren miniaturen, waaronder een kruiwagen en man met paard en wagen, 118 gram
75-125
7067
7068 4 Zilveren miniaturen w.o. kabelbaan en arrenslee en een zilveren hanger van Horen, Zien, Zwijgen
20-40
7069 Miniatuur zilveren snotneus, 6,5 hoog, 18 gram
40-80
7070 2 Zilveren miniatuurtjes, Ruiter te paard en paard en wagen
25-50
7071 2-delig Zilver roomstel, van Kempen Voorschoten 1858-1924, versier met parelrand, bestaande uit melkkannetje en suikerpot
met oren en deksel, 15 cm hoog, 466 gram
250-300
7072 Zilver vaasje, Kon, Kempen en Begeer Zeist, jaarletter 1988, 15 cm hoog, bruto 114 gram
40-60
7073 Kristallen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Birmingham jaarletter 1931, 12 hoog
60-80
7074 Engelse kristallen strooibus met zilveren dop, Birmingham 1965, 15,5 hoog
60-80
7075 Engels zilver zoutvaatje en een dekselbakje met zilver lepeltje, 68 gram netto zilvergewicht
40-80
7076 Zilveren taartschep, Johan Schijfsma Sneek 1946-1950, met floraal decor, 10 cm
20-40
7077 5 Zilveren theelepeltjes, B W van Eldik Zutphen 1917-1950, met floraal decor op steel
20-40
7078 2 Zilveren zuurvorkjes, A J Driesen Schoonhoven 1919-1943, met getorst en floraal gegraveerd decor op steel, 13 cm
20-40
7079 Zilveren briefopener, Moerkerk en Co Haarlem, jaarletter 1946, 19 cm
20-40
7080 Zilveren cakeprikker, H Niewold Amsterdam, jaarletter 1946 met bloem op top en een zilveren suikerschep, Gerritsen en van
Kempen Zeist 1926-1961
7081 Zilveren suikerschep P. van Heumen Schoonhoven en 5 zilveren theelepeltjes, Johan Schijfsma Sneek 1911-1946
40-60 20-40
7082 Zilver theezeefje, H M Mansvelt Rotterdam 1883-1922, rijkelijk versierd met floraal decor en molen op top, 10 cm en een
zilveren suikerschep, ook met molen op top, 12 cm
40-60
7191
7345
7453
4087
7367
7123
7134
7024
7202
7177
7133
7083 6 Zilveren gebaksvorkjes, Bijkamp en Co Steenwijk 1946-1975, met gedecoreerde steel, 12 cm
30-60
7084 Zilver couvert, dubbel lof, met valse keuren, 118 gram
50-100
7085 6 Diverse zilveren lepeltjes, waaronder A J Driesen Schoonhoven, met gegraveerde steel
30-60
7086 2 Zilveren vleesvorken, jaarletters 1859 en 1864, met floraal gegraveerd heft, 14 en 16 cm
80-120
7087 2 Zilveren specerijschepjes met boot op top, 7 cm, 8 gram
20-40
7088 Zilveren visschep van Kempen, jaarletter 1914, 132 gram
40-80
7089 Zilveren taartschep, Zaanlandse zilversmederij, jaarletter 1965, 22 cm, 52 gram en een zilveren broodvork, Zaanlandse
zilversmederij, 19 cm, 34 gram
30-60
7090 2 Zilveren vleeswarenvorkjes, Gerritsen en van Kempen Zeist, jaarletter 1948, 16 cm
20-40
7091 Zilveren roomlepel, Johannes Schijfsma Sneek, jaarletter 1856. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
7092 Antieke zilveren theeschep met Adam, Eva en slang op top, 11 cm, 44 gram
30-60
7093 Zilveren pasteischep, Zaanlandse Zilversmederij 1920-1990, met distel op top, 21 cm
40-60
7094 Hoornen slatang met ivoren knopje en zilveren grepen (geen keur). Opbrengst voor Terre des hommes
30-60
7095 Antieke Engelse gelegenheidslepel met Hollandse jaarletter 1893, 17,5 cm, 48 gram
60-80
7096 Zilveren gemberlepel, Sheffield, met floraal decor en gedecoreerde steel, 15 cm
20-40
7097 Zilver lepeltje, van Kempen ca. 1920, 18 gram
20-40
7098 Zilveren jamlepel met gegraveerd decor, J Schijfsma Sneek jaarletter 1917,
7099 Zilveren roomlepel Rosenmuster ca. 1920, 30 gram
40-60
7100 9 Diverse zilveren lepeltjes met getorste steel en 2 zilveren suikerscheppen, ook met getorste steel, w.o. jaarletter 1923 en Gerritsen en van Kempen 40-60 7101 12 Zilveren zuurvorkjes, Herbert Hooijkaas, met gegraveerde steel, 12 cm
60-80
7102 Zilver roomstel op dienblad, Duitsland 800/1000, bestaande uit suikerpot met lepeltje, roomkannetje en een theezeefje op
lekbakje, en ovaal dienblaadje 22x16 cm, 464 gram
300-400
7103 6 Zilveren taartvorkjes van Kempen
20-40
7104 6 diverse zilveren lepeltjes,19e eeuws, met gegraveerde steel
20-40
7105 5 Zilveren lepeltjes, Hooijkaas Schoonhoven, met diverse bloemen op top, 10 cm
30-60
7106 11 Zilveren gebaksvorkjes, Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, met gehamerde en gedecoreerde steel
30-60
7107 12 Zilveren Biedermeier lepeltjes, A Pluut Schoonhoven 1896-1928, met gegraveerde en getorste steel, 11 cm
100-150
7108 6 Zilveren Wajanglepeltjes, 800/1000, met getorste steel, 11 cm
25-50
7109 2 en 2 oude glaasjes op zilver voetje
20-40
7110 7 Zilveren lepeltjes en een idem lepel iets groter, Zaanlandse zilversmederij, ca. 11 cm, 96 gram
40-80
7111 10 Zilveren taartvorkjes, Zaanlandse zilversmederij, ca. 11 cm, 116 gram
40-80
7112 12 Zilveren theelepeltjes met Biedermeier motief, P van Oostrom en Zoon Schoonhoven, jaarletter 1965
75-100
7113 12 Zilveren gebakvorkjes met Biedermeier motief, P van Oostrom en Zoon Schoonhoven, jaarletter 1965
75-100
7114 2 Kerkboeken met gouden sluiting (gedeelte ontbreekt) en een kaft met zilveren sluiting
80-120
7115 Kerkboek van het Nieuwe Testament 1874 met zilver slot
50-100
7116 Kerkboek, Staten vertaling uit het jaar 1875 met zilver slot, jaarletter 1876
30-60
7117 4-delig Art Deco zilveren theeservies, Begeer, van Kempen en Vos, 835/1000, bestaande uit theepot, melkkan, een suikerpot
met deksel en een ovaal dienblad 49x38 cm, 2647 gram
1700-2000
7118 2 Ruitjes geslepen glazen zoutvaatjes met zilver montuur en 2 bijbehorende zilveren lepeltjes in originele cassette
60-80
7119 Miniatuur reisbestek in hanger met parelmoer, 11 cm
40-80
7120 Chinees porseleinen theepotje met blauw decor en deksel, met zilveren beugel Fa Theodorus Joma en Zoon Amsterdam 1966-1971
100-125
7121 Zilveren tafelkandelaar met monogram, Sterling, 16,5 cm, 68 gram
40-60
7122 Ruitjes geslepen vaas op zilveren voet, 23 cm hoog
25-50
7123 3-delig Menagestel, amandelgeslepen kristal met zilver montuur in een houten houder, staand op 3 ivoren bolpootjes
100-150
7124 Zilver vaasje met gedecoreerde voet, Rogers Sterling, 17 hoog, bruto 74 gram
30-50
7125 Engels zilveren olielamp, Sheffield, 32 cm hoog
60-80
7126 Zilver bestek bestaande uit mes, 2 vorken en 2 sauslepels, Haags lofje, Kon Begeer en Kon van Kempen en Begeer, jaarletters
1915,1916 en 1929, bruto 320 gram
100-150
7127 Koopje zilver bestek, Haags lofje, bestaande uit 3x opdienbestek, 3 lepels en 3 vorken, jaarletters 1858,1919,1925,1926,1937,
1938,1949, totaal 564 gram
300-400
7128 6-persoons zilver visbestek met benen heften, Jullies Limburg Amsterdam, jaarletter 1895
100-150
7129 Sterling zilver peper- en zoutstel, Gorham U.S.A., 6 hoog
40-60
7130 Zilveren servetband, Kon Begeer Voorschoten 1925-1961 en een zilveren tafelkandelaar, 8,5 cm hoog
40-60
7131 Geslepen kristallen presenteerschaal (chips) met zilveren beugel, diameter 23 cm
40-80
7132 Djokja zilveren servetring, rijkelijk versierd met floraal decor,
20-40
7133 Zilveren drinkbeker, van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1906, versierd met cartouche met inscriptie, 7 cm hoog, 74 gram
30-60
7134 Zilveren vaas, van Kempen 1930 met 3 namen gegraveerd, , 15 hoog, bruto 310 gram
50-100
7135 2 Zilveren tafelkandelaren,925/1000, Bos en Zoon Amsterdam, jaarletter 1988, 7 cm hoog, bruto 190 gram
75-125
7136 2 Zilveren zout- en peperstrooiers Duchin, glass inserted, ca. 1930, 11 hoog, bruto 204 gram
60-80
7137 2+2 Zilveren tafelkandelaren, Duitsland, 3 cm hoog, bruto 152 gram
75-125
7138 Zilveren fotolijst met brede zilveren rand aan de onderkant, 11,5x10
25-50
7139 Tafelklokje met zilver montuur, 925/1000, versierd met figuren, opwindbaar uurwerk, 11x11 cm
40-60
7140 Zilveren fotolijst 13x19, lijst gedecoreerd met ooievaar en baby
50-100
7141 Zilveren fotolijst met parelrand, 18x13
40-80
7142 Zilveren fotolijst met dubbele parelrand en gedecoreerd met 2 trouwringen, Sterling 18x13
50-80
7143 Engels zilveren fotolijst, met parelfilet, (glas ontbreekt), 22x17 cm
7144 Zilveren fotolijst met mooie strakke rand, 23,x17,5
75-125
7145 Zilveren fotolijst, 14,5x9,5, gedecoreerd met beer en een zilveren speenspeld in de vorm van een beer
50-100
7146 3 Zilveren fotolijstjes, waarvan 1 versierd met strik op top, 9x11 cm
60-80
7147 2 Zilveren tafelkandelaren, Sterling, 925/1000, Reed en Barton, 13 cm hoog, bruto 595 gram
400-500
7148 Glazen presenteerschaaltje met zilveren beugel met parelrand, van Kempen, jaarletter 1902. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
7149 4-delig menagestel, geslepen kristallen karafjes met zilver montuur in zilveren houder, Londen jaarletter 1914
100-200
7150 Rond zilver schaaltje, van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1901, ajourgezaagd en versierd met parelrand, diameter
10,5 cm, 56 gram
20-40
7151 Rond zilver bonbonschaaltje, Duitsland 800/1000, ajourgezaagd, diameter 10 cm, 54 gram
30-60
7152 Zilver lepelvaasje met gezaagd decor, van Kempen, jaarletter 1914, 9 hoog, 74 gram
30-60
7153 Ovaal zilver mandje, Hooijkaas Schoonhoven, jaarletter 1975, ajourgezaagd floraal decor met parelrand, 15,5x9 cm, 100 gram
50-75
7154 Zilveren bokaal, 925/1000, versierd met cartouche en wimpel op top, 18,5 cm hoog, 112 gram
75-125
7155 Zilver eierdopje, Frankrijk, gegraveerd met meander decor en monogram, 6,5 cm hoog,
20-40
7156 Engels zilveren strooibus, Londen 1898, 9 hoog
40-50
7157 2 Zilveren 3-lichts wandkandelaren, Cornelis de Waal Purmerend 1863-1864, bruto 894 gram
450-550
7158 Kristallen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Birmingham, jaren 30. Jaarletter weggepoets, 13 hoog
60-80
7159 Zilver vaasje, jaarletter 1947, 12 cm hoog, bruto 68 gram
20-40
7160 Zilver vaasje, Kon Begeer Utrecht, 14 cm hoog, bruto 68 gram
20-40
7161 Zilveren tafelblik, Jacob van Wijk Jr. Amsterdam, jaarletter 1847, met floraal gegraveerd decor, 20x17 cm, 122 gram
125-175
7162 Glazen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Chester, jaarletter 1914, 14 hoog
60-80
7163 Kristallen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Birmingham jaarletter 1906, 17 hoog
60-80
7164 2 Engels zilveren zoutstrooiers, 6,5 hoog, 56 gram
25-50
7165 Engels zilver miniatuur koffie- en theeservies, 5-delig, Birmingham, jaarletter 1977, in originele cassette
75-125
7166 Oud doosje met ajour gezaagd decor, 6 breed
20-40
7167 Antieke Hollandse ronde snuifdoos / pillendoos, jaarletter 1822, 4,5 diameter, 22 gram
100-120
7168 Antieke geribde zilveren snuifdoos, Hoogendoorn Schoonhoven, jaarletter 1875, 7 breed, 44 gram
40-80
7169 Zilveren doos, Aubert Den Haag 1958-heden, met houten binnenwerk en geguillocheerde deksel, 9x6,5x3,5 cm
100-150
7170 Antiek geribd lodereindoosje met applique, jaarletter 1829, 3,5 hoog inclusief hengsel
60-80
7171 Zilver pillendoosje, Niekerk Schoonhoven, jaarletter 1973, met floraal decor op deksel, 5x3,5 cm
20-40
7172 Antiek gegraveerd zilver lodereindoosje, jaarletter 1826, 4,5 hoog inclusief hengsel, 22 gram
40-80
7173 Engels zilveren sigarettendoosje 9x9 cm
30-60
7174 2 Boheems kristallen odeurflacons (1 stopje manco) met zilveren dop en montuur, 11 hoog
50-100
7175 Zilveren sigarettendoos, P van Wijngaarden Schoonhoven 1814-1823, met gegraveerd decor op deksel, 12,5x7 cm, 172 gram
125-175
7176 Antiek geribde zilveren snuifdoos met applique, jaarletter 1852, 4,5x4,5, 28 gram
40-80
7177 Rond zilveren pillendoosje, H Kapoen Schoonhoven 1869-1899, met gegraveerd decor op deksel, diameter 5 cm
80-120
7178 Zilveren sigarettendoos173 gram
40-60
7179 Zilver luciferdoosje met Jugendstil decor, 800/1000
20-30
7180 Bewerkt zilver ovaal pillendoosje met gedreven decor, 925/1000, 3,5 cm, 8,7 gram. Kan als hanger gebruikt worden
25-50
7181 Antiek gegraveerd zilver lodereindoosje, jaarletter 1825, 3 hoog, 18 gram
30-60
7182 Zilver poederdoosje met spiegeltje, 6x6 cm
40-80
7183 Antiek geribd lodereindoosje, A Kuilenburg Schoonhoven, 1e helft 19e eeuw, 3 breed, 17 gram
30-60
7184 2 Glazen odeurflacon, waarvan een met zilveren dop en montuur et stop en een met gouden dop en montuur (defect)
en een porseleinen odeurflacon met zilveren dop en montuur en stop
80-120
7185 Whisky flacon, Sterling Engeland, met floraal decor, 11 cm
40-60
7186 Antieke geribde zilveren brillenkoker, E Wientjes Ootmarsum, jaarletter 1839, 12,5 breed, 68 gram
60-90
7187 Antiek ovaal zilver lodereindoosje met gedreven decor, 1814-1831, 5 cm, 9 gram
40-80
7188 Zilver pillendoosje met gedreven Jugendstil decor, 4,5 cm, 17,5 gram. Kan als hanger gebruikt worden
30-60
7189 Antiek geribd zilver pillendoosje, H Wentel Alkmaar, jaarletter 1822, 4,5 diameter, 24 gram
80-120
7190 Antiek geribd zilver lodereindoosje met applique, Jacob Christiaans Bruinings Joure, jaarletter 1872, 3 hoog, 17 gram
30-60
7191 Zilver 6-persoons couvert met Haags lofje bestaande uit 6 grote lepels en vorken en 6 kleine lepels en vorken, Van Kempen
en Begeer, jaarletters tussen 1900-1910 in 2 cassettes, totaal 1166 gram
500-750
7192 6 Zilveren theelepeltjes, G Huisman Amsterdam 1884-1927, met gegraveerd mat floraal decor op steel, in cassette
20-40
7193 11 Zilveren likeurlepeltjes, Gerritsen Zeist 1906-1919, met parelfilet, in cassette
40-60
7194 11 Zilveren theelepeltjes, Gerritsen Zeist 1904-1924, met getorste steel en bokkenpootje op top, in cassette
40-60
7195 Koopje divers zilver, waaronder theezeefje, vaasje, bestek, 386 gram
175-225
7196 6 Zilveren taartvorkjes Johan Schijfsma Sneek 1946-1950, 11 cm en 6 zilveren coctailvorkjes 7 cm
20-40
7197 6 Diverse zilveren muntlepels w.o. roomlepel, 134 gram
40-80
7198 11 Zilveren theelepeltjes, P van Oostrom Schoonhoven 1926-1941, puntfilet
20-40
7199 Geslepen kristallen borrelglaasje met zilveren voet en 6 zilveren likeurlepeltjes, 800/1000, met floraal decor, 8 cm
20-40
7200 Koopje divers zilver, waaronder suikerschep, strooier en klem, 98 gram
40-60
7201 Koop divers zilver w.o. kaarsendover, pen, bestel en koffielepeltjes, 400 gram
200-300
7202 7 zilveren lepels en 6 zilveren vorken met valse keuren, 676 gram
300-400
7203 Divers zilver bestek, bestaande uit 2 vorken en 1 grote en 2 kleine lepels, diverse jaarletters 1896, 1914,1921, 244 gram
125-175
7204 15 Diverse zilveren lepeltjes, 182 gram
75-125
7205 Koopje van 4 zilveren lepeltjes en 5 zilveren vorkjes, 88 gram
30-60
7206 19e eeuws zilver inktstel op pootjes met dekselbakje met vogel op top, zandstrooier en inktpotje. Inscriptie Aan C W M Klyn.
Doorijzing van het groot Noordhollandsch kanaal in 1850. 925/1000, bruto 704 gram
300-500
7300 Witgouden creolen 18-krt, bezet met briljantjes ca. 0,24 ct.
500-600
7301 Witgouden oorhangers 18-krt, bezet met briljantjes ca. 1,40 ct.
650-750
7302 2 Antieke gouden broches,14-krt, versierd met filigrain
175-225
7303 Antieke gouden broche met roosdiamanten en parel in zilver, diameter 2 cm
200-300
7304 2 Gouden kruishangers, 9 en 14-krt, 3 cm,
75-125
7305 Gouden broche 14-krt, bezet met diamantjes en een 14-krt gouden medaillonhanger, hartmodel
125-175
7306 Antieke gouden broche met roosdiamanten in zilver, diameter 3 cm
175-225
7307 Witgouden sterbroche, 14-krt, bezet met 3x zirkonia
100-150
7308 Wit met geelgouden broche, 18-krt, prismavormig en bezet met 1 briljantgeslepen diamant ca. 0.23 ct. gemaakt door
Frans de Wit Rotterdam, 5,8 gram
150-250
7309 Gouden Biedermeier broche 14-krt met zilver en een 14-krt gouden staafbroche bezet met 1 roosdiamant
100-150
7310 Witgouden oorhangers 14-krt, bezet met briljantjes ca. 0,34 ct.
350-450
7311 Witgouden oorhangers 18-krt, bezet met briljantjes ca. 0,18 ct.
250-350
7312 Witgouden Venetiaans collier 18-krt, met witgouden hanger bezet met briljantje ca. 0,25 ct., 50 cm
350-450
7313 Witgouden collier 18-krt, met 18-krt witgouden hanger bezet met briljantjes ca. 0,30 ct., 40 cm
225-275
7314 Witgouden collier 14-krt en een 18-krt witgouden harthanger bezet met diamantjes ca. 0,45 ct., 40 cm
300-400
7315 Gouden rijring 18-krt, bezet met briljanten ca. 0,22 ct. 16 mm
175-225
7316
7318
7324
7326
7500
7331
7334
7351
7372
7433
7501
7498
7316 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met 1 grote en 8 kleine briljanten ca. 0,70 ct., 17,25 mm
1350-1450
7317 Witgouden rozetring, BWG met briljant ca. 0,85 ct., 17,75 mm
350-450
7318 Gouden ring 14-krt met zilver bezet met onyx en roosdiamantjes ca. 0,13 ct., 18,5 mm
100-150
7319 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met blauwe topaas en briljantjes ca. 0,14 ct., 17 mm
350-450
7320 Bicolor gouden fantasiering, 14-krt, bezet met 3xsaffier en briljantjes ca. 0,01 ct., 17,5 mm
75-125
7321 Bicolor gouden rozetring, 14-krt, bezet met 11 briljantjes ca. 0,10 ct., 17,75 mm
175-225
7322 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met witte en zwarte briljantjes ca. 0,48 ct., 18 mm
300-400
7323 Witgouden rijring, 14-krt, bezet met robijn en briljantjes ca. 0,08 ct., 18,25 mm
175-225
7324 Witgouden fantasiering 14-krt, bezet met robijn en briljantjes ca. 0,88 ct., 17 mm
600-700
7325 Bicolor gouden rijring, 14-krt, bezet met oud slijpsel ca. 0,45 ct., 19,25 mm
250-350
7326 Gouden rozetring 18-krt, bezet met saffier en briljant ca. 0,55 ct., 18 mm
450-550
7327 Bicolor gouden ring 18-krt, bezet met briljantje ca. 0,04 ct., 17 mm
125-175
7328 Gouden fantasiering 14-krt met zilver, bezet met robijn en roosdiamanten ca. 0,10 ct., 18 mm
175-225
7329 Witgouden fantasiering 18-krt, bezet met briljantjes ca. 0,05 ct., 17 mm
125-175
7330 Bicolor gouden solitairring, 18-krt, bezet met briljantje ca. 0,07 ct., 17,25 mm
80-120
7331 Bicolor gouden fantasiering 18-krt, bezet met robijn en briljantjes ca. 0,32 ct., 19,25 mm
325-375
7332 Bicolor gouden fantasiering, 18-krt, bezet met 8-kantige briljant ca. 0,06 ct., 18,5 mm
125-175
7333 Gouden dubbele alliancering, 18-krt, bezet met briljantjes ca. 0,22 ct., 18 mm
200-300
7334 Witgouden rozetring 18-krt, bezet met saffier en diamantjes ca. 0,25 ct., 16,25 mm
200-300
7335 Gouden broche, 14-krt, bezet met 10 briljant geslepen diamantjes en 10 pareltjes
50-100
7336 Gouden oorhangers, 14-krt, bezet met parel
50-100
7337 Witgouden armband 14-krt, bezet met 5 cultivé parels
100-150
7338 Gouden oorhangers 14-krt, bezet met onyx
25-50
7339 Antieke gouden oorhangers, 14-krt, bezet met pareltje
25-50
7340 Cultivéparel collier
65-100
7341 Parelcollier aan 14-krt gouden bolslotje, 42 cm
125-175
7342 Antiek collier met geschakelde witte kornalijnen bollen aan 14-krt gouden slot, 50 cm
125-175
7343 Multi colour zoetwater parelcollier aan 14-krt witgouden magneet bolslotje, 44 cm
125-175
7344 Zoetwater parelcollier aan 14-krt witgouden slotje, bezet met parel en 2xsaffier, 100 cm
175-225
7345 Broche met gesneden camee en 14-krt gouden montuur, 3,2 hoog
25-50
7346 Gouden slotje, 14-krt, Art Deco, bezet met robijn en 10 diamantjes
200-300
7347 Harthanger met zwaluw, zilver met 14-krt goud, bezet met smaragd en roosdiamantjes ca. 0,05 ct., 6 cm lang
225-325
7348 Gouden hanger, 14-krt, bezet met bloedkoraal
30-50
7349 Witgouden rozetring 14-krt, bezet met ovale robijn en briljantjes ca. 0,20 ct. 17,25 mm
375-425
7350 BWG armband, bezet met robijn en briljantjes ca. 0,52 ct.
550-650
7351 Bicolor gouden fantasiering 18-krt, bezet met robijn en briljantjes ca. 0,16 ct., 18 mm
200-300
7352 Paar gouden oorstekers, 14-krt met pareltje bezet. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
7353 Oorhangers, 9-krt, bezet met 7 robijntjes
40-60
7354 Witgouden rozet oorknopjes 14-krt, bezet met briljantjes ca. 0,11 ct. en roze toermalijn
225-275
7355 Witgouden oorhangers 14-krt, bezet met amethist en briljantjes ca. 0,02 ct.
275-325
7356 Gouden creolen 14-krt, met hanger van veldspaat
200-300
7357 Gouden oorknopjes, 14-krt, bezet met cultivé parel
50-100
7358 Gouden gourmetcollier, 14-krt, met 14-krt gouden hanger bezet met ovale bloedkoraal, 50 cm
175-225
7359 Bloedkoralen collier, met gouden sluiting, 40 cm. Opbrengst voor Terre des hommes
30-60
7360 Gouden gourmetcollier, 14-krt, bezet met 14-krt gouden hanger, met granaat en filigrain, 50 cm
200-300
7361 Granaat collier met 14-krt gouden bolslotjes, 46 cm
80-120
7362 Bloedkoralen collier met gouden sluiting 33 cm. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
7363 Gouden armband 14-krt, bezet met granaat
200-300
7364 4-rijig Bloedkoralen armband met 14-krt gouden slot
175-225
7365 4-rijig Granaatarmband met 14-krt gouden slot
100-150
7366 3-rijig Bloedkoralen collier aan 14-krt gouden slot, bezet met 3 bloedkoralen
175-225
7367 3-rijige bloedkoralen armband met gouden slotje. Opbrengst voor Terre des hommes
75-125
7368 Gouden ring 18-krt, bezet met saffier en briljantjes ca. 0,15 ct., 16,75 mm
200-300
7369 Bicolor gouden ring 18-krt, bezet met 8-kantige diamantjes ca. 0,08 ct., 18,5 mm
125-175
7370 Witgouden ring 18-krt, bezet met 3 briljantjes ca. 0,13 ct., 17 mm
125-175
7371 Gouden rozetring 18-krt, bezet met saffier en briljantjes ca. 0,40 ct., 17,5 mm
325-375
7372 Bicolor gouden fantasiering 18-krt, bezet met briljantjes ca. 0,08 ct.,18 mm
275-325
7373 Witgouden rijring 14-krt, bezet met briljantjes ca. 0,13 ct., 18,5 mm
100-200
7374 Bicolor gouden solitairring 14-krt, bezet met briljant ca. 0,11 ct., 16,5 mm
100-200
7375 Gouden dubbele alliancering 14-krt, bezet met briljantjes ca. 0,27 ct., 16,5 mm
125-175
7376 Bicolor gouden ring 18-krt, bezet met 8-kantige diamantjes ca. 0,05 ct., 17,25 mm
100-150
7377 Witgouden solitairring 14-krt, bezet met een briljant ca. 0,40 ct., 16,75 mm
450-550
7378 Gouden rijring 18-krt, bezet met 7 briljantjes ca. 0,14 ct.,18,25 mm
125-175
7379 Gouden rijring 14-krt, bezet met 7x saffier en 6 briljantjes ca. 0,12 ct., 16,75 mm
125-175
7380 Gouden rozetring 18-krt, bezet met 9 briljantjes ca. 0,78 ct., 17,75 mm
475-525
7381 Witgouden rozetring, 14-krt, bezet met 8-kantige diamantjes ca. 0,09 ct., 17,75 mm
250-350
7382 Bicolor gouden fantasiering 18-krt, bezet met drie 8-kantige diamantjes ca. 0,04 ct., 17 mm
125-175
7383 2 Antieke Hollandse gespen met decor van o.a. bloemmanden, ca. 1850, 10,5 breed, 92 gram
50-100
7384 Zilveren Art Deco broche bezet met markesiet en roosdiamant (chip) 6,3x3,5 cm (Invoerkeur zilver)
100-200
7385 Zilveren broche in de vorm van een dolk met steen bezet. (speld onedel)
30-60
7386 Zilveren armband, gemaakt van boeksloten, rijkelijk gedecoreerd met figuren
50-100
7387 Koopje zilveren sieraden, waaronder, broches en een hanger
30-60
7388 Koopje divers w.o. zilver, armband, ringen en armband met zilveren dubbeltjes Wilhelmina. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
7389 Koopje zilver, waaronder collier met agaat, ring met witte kornalijn en manchetknopen
40-60
7390 Zilveren ring met kornalijn, een zilveren letterbroche en een ring van jade
20-40
7391 Witgouden fantasiering 18-krt, bezet met vele briljantjes ca. 0,84 ct., 16,5 mm
750-850
7392 2-delige Zilveren sieradenset, ring en hanger, 925/1000, bezet met rode steen en groen natuursteen
50-100
7393 Zilveren klemband met vierkant zilver draad, 4 mm breed, bezet met 1 princessgeslepen diamant ca. 0.23 ct., gemaakt door
Frans de Wit Rotterdam, 31,3 gram
150-250
7394 Zilveren klemband 925/1000 gemaakt door Frans de Wit Rotterdam, 26,7 gram
25-50
7395 Verguld zilveren fantasiering bezet met saffier, 18,5 mm. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
7396 Zilveren ring, bezet met grote, grijze parel, 17,5 mm
25-50
7397 Ferrari heren polshorloge. Opbrengst voor Terre des hommes
50-100
7398 Zilveren gesp, versierd met filigrain en Zeeuws knoopje,
25-50
7399 Witgouden collier 14-krt, met 18-krt witgouden hanger, bezet met bergkristal en diamantjes ca. 0,06 ct.42 cm
500-600
7400 Zilveren broche met peinture en filigrain rand en een dubbele zilveren broche met kettinkje en floraal ajourgezaagd decor
50-100
7401 Rijk bewerkt zilver collier, 800/1000, bezet met staafjes,
50-100
7402 Collier gemaakt van wit sponskoraal
35-55
7403 Zoetwaterparelcollier
40-60
7404 Chronometre Iaxa in 800/1000 zilveren kast in fraaie vitrine
200-250
7405 12 Diverse heren vestzakhorloges en stopwatches
100-200
7406 2 Vestzakhorloges, waaronder Ancre
40-60
7407 Koopje diverse zilveren sieraden waaronder vestzakhorloges en colliers
40-60
7408 3 Horloges w.o. Time, Omega en Norma in gouden kast
100-150
7409 Russisch heren polshorloge zonder band
100-150
7410 BWC heren polshorloge met blauwe wijzerplaat zonder bandjes
80-120
7411 Oude dames polshorloge in 800/1000 zilveren kast aan een standaard van een reiger
80-120
7412 Jaren 30 Lanco polshorloge met fraaie wijzerplaat en lederen band
150-200
7413 14-krt gouden dameshorloge met Art Deco stijl kast en lederen band
100-150
7414 Groot zakhorloge met fraaie wijzers en gegraveerde kast en voorstelling van een trein 6.5 diameter
275-325
7415 Doxa zakhorloge met fraai bewerkte kast met een ruiter 7 diameter
250-300
7416 8 daags zakhorloge in 800/1000 zilveren kast
200-300
7417 Zilverkleurig zakhorloge met voorstelling van arbeiders 5 diameter
75-100
7418 Longines heren vestzakhorloge in zilveren kast 800/1000
75-125
7419 Tisot heren polshorloge met 14-krt gouden kast. Opbrengst voor Terre des hommes
100-200
7420 Seiko polshorloge met lederen band
80-120
7421 Sandoz automatisch horloge
100-150
7422 Witgouden ring 18-krt, bezet met briljantje ca. 0,09 ct., 17,25 mm
125-175
7423 Gouden ring 14-krt, bezet met vele briljantjes ca. 2,00 ct., 17 mm
400-600
7424 Witgouden solitairring 18-krt, bezet met briljantje ca. 0,10 ct., 17 mm
125-175
7425 Witgouden ring 14-krt, bezet met groene amethist en 4 briljantjes ca. 0,04 ct., 17 mm
275-325
7426 Witgouden rijring 14-krt, bezet met 5 briljantjes ca. 0,57 ct.,17,5 mm
550-650
7427 Witgouden alliancering 18-krt, bezet met 9 briljantjes ca. 0,18 ct., 17,25 mm
150-200
7428 Gouden rijring 14-krt, bezet met 3x saffier en 2 briljantjes ca. 0,22 ct., 19 mm
60-80
7429 Witgouden ring 18-krt, bezet met 8-kantige diamantjes ca. 0,10 ct., 18,5 mm
125-175
7430 Bicolor gouden ring 18-krt, bezet met saffier en 2 driehoekige diamantjes ca. 0,20 ct., 17,25 mm
225-275
7431 Gouden ring 18-krt, bezet met 8-kantige saffier en briljantjes ca. 0,12 ct., 18 mm
125-175
7432 Witgouden BWG fantasiering, bezet met saffier en briljantjes ca. 0,01 ct., 18,25 mm
100-150
7433 Witgouden rozetring 18-krt, bezet met saffier en briljantjes ca. 0,60 ct., 17 mm
500-600
7434 Bicolor gouden fantasiering 14-krt, bezet met 8-kantige diamantjes ca. 0,07 ct., 16,75 mm
100-150
7435 Bicolor gouden fantasiering 18-lrt. bezet met 2 grote en 6 kleine briljantjes ca. 0,25 ct.,16,75 mm
175-225
7436 Witgouden fantasiering 18-krt, bezet met 2 briljantjes ca. 0,07 ct.,18 mm
125-175
7437 Gouden BWG fantasiering, bezet met smaragd en 8-kantige diamantjes ca. 0,01 ct., 16 mm
50-100
7438 Gouden ring 18-krt, bezet met 7 briljantjes ca. 0,10 ct., 17,25 mm
150-200
7439 Witgouden alliancering 18-krt, bezet met 15 briljantjes ca. 0,08 ct., 17 mm
125-175
7440 Witgouden fantasiering 14-krt, bezet met 3 briljantjes ca. 0,06 ct.,17,25 mm
150-200
7441 Bicolor gouden rozetring 14-krt, bezet met briljantjes ca. 0,27 ct.,16,75 mm
140-180
7442 Zwitsers gouden dames polshorloge, 14-krt, Buren
250-300
7443 Para Klasse dameshorloge met 14-krt gouden band, bruto 43 gram
500-750
7444 Gouden horloge / vestzakhorloge, 14-krt, zonder band
40-80
7445 Gouden tijgerhanger 18-krt, bezet met 4 diamantjes, 8,1 gram
275-325
7446 Vestzakhorloge met medaillon aan de achterkant
175-225
7447 Gouden tientje 1897 in gouden montuur met 14-krt gouden collier, 14,4 gram
200-250
7448 Gouden Venetiaan collier 18-krt en een 14-krt gouden hanger met een gouden 5 gulden munt, 13 gram
300-400
7449 Bicolor gouden bloembroche, 14-krt, bezet met briljantjes
300-400
7450 Gouden design broche, 14-krt van Georg Laner, diameter 3,5 cm,15,4 gram
400-500
7451 Gouden kompashanger 14-krt
175-225
7452 Gouden bloembroche 14-krt, bezet met zaadparels en 1 briljantje ca. 0,04 ct., diameter 2 cm
125-175
7453 14-krt gouden fantasiebroche 10,5 gram
175-225
7454 Bicolor gouden sjaal klem, 14-krt, 3,3 gram
80-100
7455 Gouden schakelarmband, 14-krt, 19 cm, 28,5 gram
500-600
7456 Bicolor gouden armband 14-krt, bezet met diamantjes ca., 0,20 ct.
300-400
7457 Gouden figaro armband, 14-krt
80-120
7458 Gouden schakelarmband, 18-krt, 18,5 cm, 10,8 gram
225-275
7459 Gouden schakelarmband, 14-krt, closed for ever
225-275
7460 Slavenband, 14-rt, 17,6 gram. Opbrengst voor Terre des hommes
300-400
7461 Gouden schakelarmband, 14-krt, 18 cm, 3,9 gram
70-100
7462 Witgouden ring 14-krt, bezet met briljantjes ca. 0,53 ct.,17,25 mm
350-450
7463 Bicolor gouden fantasiering 18-krt, bezet met briljantjes en roosdiamantjes ca. 0,50 ct., 18 mm
200-300
7464 Witgouden rozetring 18-krt, bezet met saffier en briljantjes ca. 0,50 ct., 17,75 mm
450-550
7465 Gouden ring, 14-krt met robijn bezet, 17,25 mm. Opbrengst voor Terre des hommes
30-60
7466 Gouden fantasiering, 9-krt, bezet met diamantje en 3 robijntjes, 17,75 mm
20-40
7467 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met 5 briljant geslepen diamantjes, 19 mm
75-100
7468 Witgouden ring, 14-krt, bezet met 3 briljant geslepen diamantjes, 18 mm
80-120
7469 Gouden ring, 14-krt, bezet met 7 briljant geslepen diamantjes, 17,5 mm
75-100
7470 Gouden fantasiering, 14-krt witgoud met 2 briljantgeslepen diamantjes, 17,5 mm. Opbrengst voor Terre des hommes
40-80
7471 Gouden ring met carneool, 18,0 mm. Opbrengst voor Terre des hommes
25-50
7472 Gouden ring, 18-krt, bezet met pavé briljantjes ca. 0,50 ct. 18,75 mm
425-525
7473 Gouden rozetring, 14-krt, bezet met roosdiamant, 15,25 mm
50-100
7474 Gouden ring, 14-krt, bezet met ovale bloedkoraal, 18x12 mm, 18 mm
100-200
7475 Gouden rijring, 18-krt, bezet met 10 briljantjes ca. 0,25 ct. 18,75 mm
175-225
7476 Gouden ring, 18-krt, bezet met robijn, smaragd, saffier en briljantje, 16,5 mm
75-125
7477 Zwitsers gouden dames polshorloge, 14-krt, Pontiac
200-250
7478 Indus damespolshorloge met 14-krt gouden band en kast
300-500
7479 1 gram fine gold, 999,9/1000 Zwitserland
20-40
7480 Gouden gourmetcollier 14-krt, bezet met 14-krt gouden medaillonhanger, 50 cm
150-200
7481 Gouden collier 18-krt, met witgouden hanger bezet met briljant ca. 0,05 ct., 40 cm
200-300
7482 Gouden jasseron collier, 14-krt, 60 cm, 9,7 gram
225-275
7483 Gouden oorknoppen 14-krt, model schelp
75-125
7484 Bicolor gouden oorhangers 14-krt, bezet met diamantjes ca. 0,02 ct.
75-125
7485 Gouden collier 14-krt, bezet met muntjes en 2 spelden met diezelfde muntjes, 50 cm
125-175
7486 Witgouden oorhangers 14-krt, bezet met briljantjes ca. 0,26 ct.
350-450
7487 Witgouden oorhangers 14-krt, bezet met saffier en briljantjes ca. 0,43 ct.
600-700
7488 Bicolor gouden oorknoppen 14-krt, beet met saffier en briljantjes ca. 0,42 ct.
375-425
7489 Gouden creolen 18-krt, bezet met 2x5 briljantjes ca. 0,20 ct.
200-300
7490 Gouden gourmetcollier 14-krt, met geëmailleerde blauwe bolhanger, 45 cm
175-225
7491 Witgouden rozet oorknoppen 14-krt, bezet met onyx en briljantjes ca. 0,12 ct.
350-450
7492 Witgouden oorknopjes 14-krt, bezet met briljantjes ca. 0,20 ct.
175-225
7493 Gouden schakelarmband, 14-krt, bezet met saffier en diamantjes, bruto 8,3 gram
200-300
7494 Gouden vestzakhorloge, 18-krt, met geëmailleerde kast bezet met diamantjes (scharnier defect)
150-200
7495 Gouden staafbroche 14-krt, bezet met 2xsaffier en 1 roosdiamant
150-200
7496 Gouden ring bezet met citrien, 15 mm met 2 ringen w.o. bezet met saffier
40-80
7497 Gouden fantasiering 18-krt, bezet met blauwe topaas en briljantjes ca. 0,20 ct.,17 mm
450-500
7498 Witgouden fantasiering BWG, bezet met saffier en 8-kantige diamanten ca. 0,02 ct., 18 mm
275-325
7499 Witgouden rozetring 18-krt, bezet met saffier en briljantjes ca. 1,20 ct., 16,75 mm
750-850
7500 Bicolor gouden dubbele rijring 18-krt, bezet met 22 briljantjes ca. 0,92 ct., 17,75 mm
550-650
7501 Witgouden fantasiering 14-krt, bezet met blauwe topaas en briljantjes ca. 0,70 ct., 17,5 mm
450-550
7502 Gouden fantasiering 18-krt, bezet met robijn en briljantjes ca. 0,20 ct., 17,5 mm
275-325
7503 Fraaie witgouden rozetring 18-krt, bezet met 1 grote en 12 kleinere briljantjes ca. 1,23 ct., 17 mm
1800-2000
7504 Gouden broche, 14-krt, bezet met ovale, blauwe steen
50-100
7505 Gouden krans broche, 14-krt, bezet met chrysophraas en cultivé pareltjes
75-125
7506 Gouden potlood houder, 14-krt, bezet met heliotroop
125-175
7507 2 oude gouden ringen w.o. bezet met groene steen
45-65
7508 Gouden fantasiering 14-krt, bezet met smaragd en 8-kantige diamantjes ca. 0,18 ct., 17,75 mm
225-275
7509 Gouden rijring 14-krt, bezet met 6x smaragd en 10 briljantjes ca. 0,20 ct., 20 mm
150-200
7510 Witgouden oorknopjes 18-krt, bezet met 2 briljantjes ca. 0,42 ct.
500-600
7511 Witgouden oorhangers 14-krt, bezet met smaragd en briljantjes ca. 0,48 ct.
400-500
7512 Collier van bergkristal (aflopend) met 14-krt gouden bolslotje, 50 cm
40-80
7513 Oosters houten bijoukistje, versierd met koper beslag en ivoor met daarin 2 zilveren ringen met agaat en citrien en 32
hangers van diverse halfedelstenen met zilver montuur
40-60
7514 Koopje gouden sieraden, waaronder broche, vestzakhorloge
150-200
7515 Koopje divers w.o. oorbellen, ring, colliers en hanger, 19.9 gram. (Geen Nederlands keur). Opbrengst voor Terre des hommes
300-400
7516 2 Gouden trouwringen, 19,75 mm en 22 mm, 7,9 gram
125-175
7517 Armband van ebbenhout met zilver motief
20-40
7518 Armband van ebbenhout, met koperen motief
15-25
7519 Armband van ebbenhout, met zilver motief
20-40
7520 Armband van ebbenhout, gedecoreerd
15-30
7521 Armband van ebbenhout met zilver motief
20-40
7522 Koopje diverse sieraden w.o. gouden armbandje, 14-krt, 1,3 gram. Opbrengst voor Terre des hommes
30-60
7523 Koopje diverse sieraden w.o. gouden armbandje, 14-krt, 1,3 gram. Opbrengst voor Terre des hommes
30-60
7524 Koopje gouden sieraden, waaronder 5 ringen, bruto 18,4 gram
350-450
7525 Fantasiecollier met zoutwaterpareltjes
30-60
7526 Fantasiecollier
45-65
7527 Fantasiecollier van o.a. onyx
35-55
7528 Gouden ring, 14-krt, bezet met briljantjes, 16 mm
100-150
7529 Gouden slagring, 14-krt, bezet met 1 briljantje, 17,5 mm
50-100
7530 Bicolor ring, 8-krt, bezet met 3 briljantjes, 17,5 mm
50-100
7531 Gouden ring, 14-krt, pavé briljantjes, 19,5 mm
175-225
7532 Gouden rozetring, 14-krt, bezet met roosdiamant, 16 mm
100-150
7533 Gouden ring, 14-krt, bezet me 3x saffier en 4 Oriënt pareltjes, 17,75 mm
50-100
7534 Witgouden rijring, 14-krt, bezet met 5 briljanten ca. 0,45 ct. 17,75 mm
400-500
7535 Gouden alliancering, 18-krt, bezet met pavé briljantjes, 18,5 mm
450-550
7536 Gouden rijring, 14-krt, bezet met 5x robijn en 4 briljantjes, 17,75 mm
200-300
7537 Gouden ring, 14-krt, bezet met filigrain en goudsteen, 18 mm
75-125
7538 Gouden ring, 14-krt, bezet met 5 roosdiamanten in zilver, 19 mm
100-150
7539 8-kantige witgouden ring, 18-krt, bezet met 1 princessgeslepen diamant ca. 0.22 ct. gemaakt door Frans de Wit Rotterdam,
11,2 gram, 20,25 mm
150-250
7540 Gouden solitairring, 14-krt, bezet met smaragd, 17 mm
80-120
7541 Gouden ring, 14-krt, bezet met saffier, 16,5 mm
40-80
7542 Witgouden rozetring, 14-krt, bezet met briljant, 16,25 mm
100-150
7543 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met 7 diamantjes, 18 mm
80-120
7544 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met diamantje, 16,75 mm
30-60
7545 Gouden ring, 14-krt, bezet met saffier, 16,5 mm
40-60
7546 Gouden zegelring, 14-krt, bezet met heliotroop, 19,5 mm
100-150
7547 Goudkleurige bril, gesigneerd Cartier, in originele cassette
7548 Cartier aansteker
25-50
7549 Koopje diverse oorbellen
7550 6-delig Zilver naaigarnituur in etui
60-80
7551 Zwartfluwelen avondtas met zilveren beugel met haak, Frederik Breijer Hoorn, jaarletter 1838 en een zilveren tashaak,
Simon Engel Hoorn 1882-1907
80-120
7552 Zilveren kluwenhouder met haak, naar Louis Seize voorbeeld, 800/1000, 77 gram
50-100
7553 2 Zilveren tasbeugels, jaarletter 1919 met Hollands tafereel en een beugel, jaarletter 1875, 117 gram
75-125
7554 3 Zilveren potloodhouders
20-40
7555 Zilveren wandelstokknop met gedreven decor en houder voor odeursponsje, 5 diameter, 46 gram
40-80
7556 Zilveren chatelaine, met vergrootglaasje en kwastje, 15 cm lang
40-60
7557 Zilveren tashaak voor een tasbeugel, Hendrik Nijman 1818-1853, 11 cm
80-120
7558 3 Diverse beursjes met zilveren beugel, waaronder Petrus Siemering Amsterdam, jaarletter 1825, kralenbeurs met
beugel uit 1816 en een maliënkolder beursje
7559 Zilveren naaldenkoker met rijgnaald en een zilveren haaknaald met agaat heft
100-150 40-60
printing & design
Vind je het interessant om een keer vrijblijvend te komen kletsen over een nieuwe of een vernieuwde website, een mooie huisstijl, een brochure of poster, dan hebben wij de koffie klaar staan (thee is zo gezet)! www.ro-wi.nl
[email protected] (0481) 74 60 10
Alkema | Vloet | Kuijpers Gerechtsdeurwaarders is gevestigd in het centrum van Arnhem en is een modern, goed toegerust en volledig onafhankelijk kantoor. Ons team van gerechtsdeurwaarders, juristen en ervaren medewerkers is, mede ondersteund door een uitstekende automatisering, WEBSITES • BROCHURES • POSTERS • FAMILIEDRUKWERK • FLYERS HUISSTIJLEN • ADVERTENTIES • MAGAZINES • VERPAKKINGEN • LOGO’S in staat tot grote prestaties. De kleinschaligheid garandeert ZAKELIJK DRUKWERK • JAARVERSLAGEN • CLUBBLADEN persoonlijk contact en korte lijnen. Voor incasso en debiteurenbeheer zijn wij actief in heel Nederland. Ambtelijke werkzaamheden verrichten wij in het gehele arrondissement Arnhem en Zutphen en gedeelten van de arrondissementen Utrecht, Zwolle, Roermond en Den Bosch, ofwel in Gelderland en omstreken. Zijpendaalseweg 47 6814 CC Arnhem 026 - 355 21 11
[email protected] www.avk-arnhem.nl
7560 Zilveren naaldenkoker, geribd, met zilveren rijgnaald, 11 cm
30-60
7561 Zilveren naaldenkoker met monogram op top en versierd met 2 figuren met dragende druiventrossen, 11 cm
60-80
7562 Gouden armband, 14-krt, bezet met ajour bollen, 7,1 gram
175-225
7563 Zilveren fantasiecollier, 78 cm
60-80
Woensdag 21 november
09.30 uur
Kleingoed
9000 2 nieuwe klokken op batterijen
9001 Klassieke schilderijlijst, binnenmaat 41,5x31,5
30-60
9002 Roodkoper met geelkoperen doofpot en geelkoperen gedreven bloembak op klauwpootjes
9003 Staande tafelklok 42 cm hoog, en kunststof wandklokje 33 cm diam
9004 Doos divers plate, waaronder bestek, kaarsenkandelaar, toiletset
9005 Doos met plate schalen, lepeltjes, vorkjes etc.
9006 Doos met plate en dienblad
9007 Bestek 6-persoons German silver
9008 Doos diverse radio’s, speeldoos, gewei, klokjes etc.
9009 Doos met tinnen schotels, kandelaar etc.
9010 Doos met bestek en plate
9011 Doos met divers glaswerk
9012 Doos met antiek gebruiksaardewerk
9013 Doos met bestek, plate, antiek beschilderd dekselbakje etc.
9014 Doos met klokonderdelen en gereedschappen
9015 Wolkjesemaille sudderbrander met ketel
9016 Koperen 5-lichts kandelaar, ketel, 2 hengselbakken en ronde bak
9017 2 wanddecoraties, koperen pan met deksel, een koperen doofpot, eiken stoof en vloerkleed 145x100 cm
9018 Tifanystijl hanglamp, jaren 30 groenglazen bollampje met chromen bevestiging voor plafond, en een koperen hanglamp
met wit opaline kap, verstelbaar in hoogte
9019 Aardewerken koffiepot, sierbloempot, Oosterse vaas, gresaardewerken kruik en pot
9020 2 Daalderop koperen kastvazen 35 cm hoog, en een Belgisch koperen strooikan
20-40
9021 Gresaardewerken inmaakvat, schenkkan en 2 potten
9022 Lampetbak, kan, po en 2 schaaltjes
9023 2 bruinglazen ovale hoge flessen 52 cm hoog
9024 2 gietijzeren tuinvazen 23 cm hoog, kunststof beeld Romeinse strijder, kunststof beeld van zittend meisje, grote waaier
en Haller blauw geëmailleerde sudderbrander
9025 Doos met Hollands aardewerk waaronder Eskaf discusvaas, Société Ceramique
9026 Doos porselein waaronder Wedgwood en Royal KM, en glas
9027 Doos met Oosterse lakdoos en schaaltjes, wajangpop, Indisch koperen bewerkte sigarettendoos, poederdoosje etc.
9028 Doos met Oosters serviesje en een vaas met Oosters decor
9029 Doos met tinnen theepotten, schaaltje, beker, lepels etc.
9030 Doos met Mexicaanse aardewerken vogels, katten, dekselpotje
9031 Doos met diverse spekstenen figuren en voorwerpen
9032 Doos met 13 aardewerken schotels en schalen Mason’s England, decor Swansea
9033 Doos met bewakersklok, tinnen maatkannen, messing zonneklok, Dessigraph etc.
9034 Doos met blauw aardewerk
9035 Doos met Italiaans aardewerk, glazen dekselpot, vaasje en glazen dekselei
9036 Doos met porselein, aardewerk en Pede wandkoffiemolen
9037 Doos divers
9038 Doos met koperen helmkit, ketels en melkbusje
9039 Doos met divers tin, koper, plate, Agfa fototoestel etc.
9040 Doos met Hollands aardewerken kaststel, vaasjes, Boch België aardewerken sierschotels en dekselvaas
9041 Doos met Krautheim Selb Bavaria porseleinen serviesgoed met decor Wiesengrund und Bergeshoh’n
9042 Doos met kristallen geslepen glaasjes en schaal
9043 Doos met St Maarten porselein etc.
9044 Koop tegels met diverse voorstellingen
40-60
9045 Doos met oude kristal geslepen karaffen met glaasjes
9046 Doos divers w.o. ovale onderzetter, Barbie Mattel c 1963, het blad van Barend de Beer, Oosterse lampjes etc.
9047 Doos met Engels aardewerken serviesgoed met decor Coaching Taverns
9048 Doos met Johnson Bros England serviesgoed met decor Indian Tree
9049 Doos met kristallen schaaltjes, vakkenschaal, dekselbakje etc.
9050 2 dozen met plate, koper, beeldjes, bureaulamp, Ikonen etc.
9051 Doos met divers aardewerk, kristal en porselein
9052 Doos met kristallen geslepen karafjes, fruitschaal, dekselbakje, vazen etc.
9053 Doos met glazen dekselbakje, vazen, schaal en taartschaal
9054 Doos met oude Joodse kandelaar, brievenweger, vijzels met stamper, koperen telefoon, Indische dekselpot, weegschaal etc.
9055 Doos met antieke stoof, schootkoffiemolen, inktstel, krokodil lederen tasje, dienblaadjes en gestoken houder voor vaatje
9056 3 dozen met porselein en aardewerken borden kastvazen etc.
9057 Doos met houten voorwerpen
9058 Doos met klassieke porseleinen beeldjes
9059 Koop Engels serviesgoed, Newhall Hanley Staffs bestaande uit: 6 platte, 6 diepe en 6 ontbijtborden, 2 grote en 3 kleine ovale
schalen, sauskom, 2 dekselschalen, soepterrine, ronde schaal en diepe ovale schaal. Opbrengst voor Terre des hommes
50-100
9060 2 glazen schalen 35 cm diam, en 2 dekselcoups
9061 2 dozen met porselein en aardewerk
9062 Doos met 21 porseleinen kop en schotels met klassiek decor en bloemdecor
9063 Doos met Hollands aardewerk
9064 Doos met Bareuther Wildsassen porseleinen serviesgoed
9065 Doos met diverse beeldjes
9066 Doos met porselein en aardewerk waaronder Oosters
9067 Doos met biscuitporseleinen beeldjes
9068 Doos met lampen
9069 Doos met porseleinen beeldengroepje, diverse schaaltjes, glas en aardewerk
9070 Doos met koperwerk
9071 Doos met kop en schotels waaronder Royal Albert, en 19e eeuwse grote schaal
9072 Doos met houten kistjes, blokfluiten, bijbeltje etc.
9073 Doos met aardewerken serviesje, dienblaadje en tinnen inktpotje met plateau
9074 Doos met Engels porselein
9075 Oosters mes in lederen schede, Afrikaanse kwast en koperen brassero
9076 Doos met Duits aardewerken sierpot, Afrikaanse houten beelden, aardewerken pijpenstandaard met pijpen en 3 jaargangen
Katholieke Illustratie
9077 Doos met koperwerk, plate etc.
9078 Doos met glaswerk
9079 Doos met divers plate, tin en blikken bordjes 1945
9080 Doos keramiek
9081 Doos met crucifixen, schotel, beelden
9082 Doos met 10 Société Ceramique Maastricht kop en schotels en sculptuur van dame in spagaat
9083 Koperen 8-lichts bolkroon 40 cm hoog, en koperen 3-lichts tafelschemerlamp 50 cm hoog
9084 Rieten wieg met kap
9085 2 houten schemerlampen 73 3n 115 cm hoog, en chroom met hout staande asbak 58 cm hoog
9086 Regulateur in eiken kast, 2 geëmailleerde emmers en geëmailleerde bak
9087 Koop wanddecoraties
9088 11 diverse wanddecoraties
9089 Antieke ets, kleurets en prent in lijst
9090 Doos met Indische wajangpoppen, wanddecoraties, Boeddhabeeldje, kleedje etc.
9091 Ond. ges. Vrouw op bospad, doek 43x55 cm, en plaat in lijst. Opbrengst voor Terre des hommes
9092 Doos met crucifixen, bestek in cassette, kleedje, marouflé, Oosterse beschildering op rol
9093 Ges. Wolhoff, J H 20e eeuw, 4 diverse olieverfschilderijen
9094 Anoniem, 2 olieverfschilderijtjes, Havengezichten 30x40 per stuk
9095 Doos met kristallen schaaltjes, verzilverde drinkbekertjes, bakelieten tabakspot, miniatuur schepen, verzilverde fotolijst, aquarel etc.
9096 5 Diverse wanddecoraties met voorstellingen met poezen. Opbrengst voor Terre des hommes
9097 Onduidelijk ges. 2 aquarellen van Schaapskooi op Texel, en boerderij
9098 14 diverse wanddecoraties en 2 schilderijlijsten
9099 11 diverse wanddecoraties
9100 Doos met 2 klassiek porseleinen mokkaserviesjes
9101 7 Diverse wanddecoraties w.o. ets
9102 5 Diverse wanddecoraties
9103 Ges. Marian Jaspers, Interieur, linoleumsnede 51x66 cm, en ond. ges, Waalhaven, ets 16x21,5 cm
9104 Wanddecoraties, w.o. print van Toorop.
9105 Doos met diverse wanddecoraties
9106 Doos met glaswerk en tin
9107 11 Diverse wanddecoraties
9108 Doos met oude Kodak fotobox in tas, klok, radio, onyx etc.
9109 Ges. Rangé, Boten op meer, doek 61x81 cm, en oude schoolplaat met voorstelling Ter Walvischvaart
9110 7 diverse wanddecoraties
9111 12 diverse wanddecoraties
9112 16 diverse wanddecoraties
9113 Doos koperwerk
9114 4 diverse wanddecoraties en wandklok
9115 Grote koperen bak 50 cm diam, koperen doofpot en koperen ketel
9116 2 blauw opaline glazen olielampen
9117 Koop oude geëmailleerde pannen van Dru
9118 Zinken beeld op tegel , bokaal , 2 aardewerken potjes , 2 maskers en 2 lampen
30-60
9119 Gietijzeren ovale tuincoupe 26 cm hoog, 50 cm breed, en 2 tuinvaasjes los op sokkels 34 cm hoog
9120 3 houten keukenrekjes met aardewerken bakjes voor kruiden en specerijen
9121 2 dozen met divers aardewerk
9122 2 dozen met divers aardewerk, porselein, hout, koper, tin en wandlampje etc.
9123 Doos met diverse olifanten
9124 Doos met ijzeren vijzel met stamper, Daalderop schaal, metalen siermand etc.
9125 Doos met oud tin, koper, porselein, schelpen, wanddecoratie en oud van Melle blik
9126 Doos met Tonka, crucifix, oude blikken etc.
9127 Doos met glazen onderzetters, KMD Tiel koffiestel en 11 Japanse porseleinen kop en schotels
9128 Doos met plate schalen, schenkkan met koeler, fotolijstjes, buitenlands geld, tin, sigarettendoosje etc.
9129 Doos met porselein waaronder Royal Albert, gebaksstel en Blue Danube
9130 Doos met oude schootkoffiemolen, theelichtje met porselein, olielampjes, dienblaadje etc.
9131 Doos met aardewerk, porselein, keukenklok en marmeren eieren
9132 Doos met kop en schotels, jubileumborden, kaststelletje, peper en zoutstelletje etc.
9133 2 dozen met koperen miniaturen, aardewerken beeldjes, fotolijstje, glazen kannen, vaasjes etc.
9134 Doos divers w.o. porselein
9135 Doos met 5 diverse messing kanonnen, messing met cloisonné bel, en divers tin
9136 Doos met vitrines met vlinders, wanddecoraties, 2 mozaïek ballen, plate, houten ingelegd doosje etc.
9137 Doos divers w.o. bijou, speldjes en boek
9138 2 dozen met divers glaswerk en kristal
9139 2 dozen met porselein serviesgoed en divers waaronder Royal Albert
9140 2 dozen divers koper, tin, glazen schaal op chromen voet, weerstation etc.
9141 Doos met Indisch houten gestoken lampvoeten en houten buste van Indische vrouw
9142 Doos vol met olifantjes voor de verzamelaar
9143 Doos met Scientific constructie bouwdoos en Temsi metalen constructiedoos en divers constructiemateriaal
9144 2 dozen met Meccano, blikken vrachtwagen, speeldoosjes, boekjes etc.
9145 2 dozen met constructiespeelgoed waaronder Lego, Fischer
9146 Doos met porseleinen kop en schotels
9147 Doos met Myott Engeland decor Finlandia, glazen schaaltjes, sierschotels en groen glazen schenkkan
9148 Doos met houten stoof, Indische buste, Afrikaans beeldje etc.
9149 2 dozen met 2 Wedgwood lampvoeten, Wedgwood aardewerk, glazen, onyx schaakbord, Backgammon spel etc.
9150 2 dozen met speelgoed, stripboeken, kinderserviesje, modelautootjes etc.
9151 Doosje met Märklin rails etc.
9152 Doos met treintjes, huisjes etc.
9153 2 dozen met poppen met porselein
9154 Koop divers , een ton met stokken en een schenkkan
20-40
9155 Geëmailleerd reclamebord PTT Telegraaf 70 hoog
100-150
9156 Geemailleerd reclamebord van dr. Dralle Berkenhaarwater 57 cm hoog, 37 cm breed
40-80
9157 Geëmailleerd reclamebord Van Nelle’s tabak 46,5 cm hoog, 33,5 cm breed
150-250
9158 Houten speelgoed wagen met oplegger en 3 vrachtwagens
9159 3 antieke ovale portretten in lijst achter glas 59x48 cm
9160 Doos met antiek porselein en aardewerken schotels
9161 Doos divers w.o. batikstempels, Goudaardewerk kan, glas in cassette, avondtas etc.
9162 Doos met divers porselein waaronder Limoges
9163 Doos met koperwerk
9164 Elektronische precisieweegschaal Uwe HGS-6000. Cap 6000-0,2 gram. Opbrengst voor Terre des hommes
9165 Doos divers w.o. worteldoek, Engelse schotel, botervorm, schenkkan en sierstroken voor raampartij
9166 Doos met oude aardewerken dienbladen in metalen montuur
9167 2 dozen diverse klokonderdelen, fotolijstjes, aanstekers etc.
9168 Houten speelgoed pakhuis 64 cm hoog, houten speelgoed piano en 4 poppenkast poppen
9169 Rood geëmailleerde broodtrommel, voorraadbussen koffie, thee en suiker, en 1 oude zeis en pikhaak
9170 Oude Art Field platencamera
50-100
9171 5 diverse fototoestellen met balg w.o. Kodak
50-100
9172 6 Diverse fototoestellen met balg
30-60
9173 Doos diverse fotoboxen, diverse merken
9174 Doos diverse fotoboxen, diverse merken
9175 10 Fototoestellen met balg
25-75
9176 Doos met fotoapparatuur waaronder Fujica, Vivitar en Pentor
9177 Doos diverse fototoestellen, meest Voigtlander
9178 Doos diverse fototoestellen w.o. Brownie
9179 Krat diverse oude fototassen en een statief
9180 Doos met fototoestellen, lenzen, Rolleiflex, Leica, Novoflex, Pathé Baby camera etc.
9181 Ajax 6 liter schuimblusser
9182 Windbuks
9183 Windbuks
9184 Windbuks
9185 Triple beam Balance 2610 gram. Opbrengst voor Terre des hommes
20-40
9186 Doos divers w.o. trekpotje, 2 Oosterse vazen, miniatuur vaasjes, theelichtje Zaalberg
9187 Doos met Oosters porseleinen vaasjes, houten doosjes, beeldjes, beschildering op leien plaatje, Djokja asbakje en boekjes
met voorstellingen
9188 9189 9190 9191 9192 9193 9194 9195 9196 9197 9198 9199 9200 9201 9202 9203 9204 9205 9206 9207 9208 9209 9210 9211 9212 9213 9214 9215 9216 9217 9218 9219 9220 9221 9222 9223 9224 9225 9226 9227 9228 9229 9230 9231 9232 9233 9234 9235 9236 9237 9238 9239 9240 9241 9242
Doos met Oosters porselein Doos met Oosters porselein, aardewerk etc. Doos met Oosters porselein Doos met Hollands plateel, aardewerk en porselein Doos met Makkum, kristal, porselein waaronder Oosters en Wedgwood, en religieus groepje Zwart gelakte en beschilderde kraantjeskan, tinnen kraantjeskan, palissander scheerkist en blok met gewichten Doos divers plateel w.o. dienblad, karaffen en theestel Doos met Hollands aardewerken schotels Doos met oud aardewerken schotel met spreuk Arbeid Adelt, schotel met reliefdecor putti, gresaardewerken schenkkan, en 2 klepkannetjes Doos met aardewerk, tin, sigarettenetui, aanstekers etc. Doos met porseleinen beeldjes, glazen onderzetters in cassette, Tiko Gouda aardewerken kan, en houten gestoken doos Doos met Oosters porselein en terracotta Doos divers w.o. 19e eeuws porselein, Italiaans beeldje, theebus, naar antiek model maanvaasjes, schaaltje, roomstel etc. Doos met Hollands aardewerk Doos divers w.o. kastkommen, schotels op standaard en Makkum bordje Doos met natuurstenen beeldjes, plaquettes, coupe, en schelp Doos met Hollands aardewerk Doos met koper en tin Doos met bestek en tin Doos met porselein, Oosters porselein, geslepen kristal, Porceleyne fles huisje, Makkum 4 tegeltjes en idem vaasje Doos divers w.o. vaas, vogel, waaier, Limoges etc. Doos met antieke tegeltjes, paard sculptuur van Anette Edmark, Schoonhoven dekselbak, 19e eeuws theelicht, beeldjes en jubileumschotel CJ van Houten & Zoon Doos met 35 antieke tegels met blauw decor Doos divers porselein met blauw Oosters decor Doos met koperen ketel op comfoor, petroleumlamp, maatbeker, blaker, messen in cassette etc. Doos met Oosters porselein Doos met Oosters porselein, Engels aardewerk en gipsen beeld Doos met aardewerken apothekerspotten, opalineglazen vaas, blikken speelgoed, koperen Art Deco sigarendoos en volt-ampèremeter Doos met 7 groen kristal geslepen glaasjes, 5 oude aardewerken kop en schotels, en porseleinen vaasje met Delfts decor 19 cm hoog Doos met koperen tabaksdoos, lakwerk dienblaadje, houten lepeldoosje, houten theekistje, lampvoeten Doos met diverse messing kandelaren Doos divers porselein en aardewerk Doos met bronzen vijzel met stampers, klassieke lampvoet, windlicht, kandelaar, siercoupe, plaquette en blok met gewichten Divers koperwerk w.o. kraankan, ketels, schuimspaan etc. Doos met porselein en aardewerk Doos met porselein, glaswerk en aardewerk waaronder Wedgwood en Villeroy & Boch 2 dozen met Tsjechisch Union K porseleinen serviesgoed Porseleinen eetservies, Rosenthal met decor roosjes, 6-persoons (1 plat bord manco) Doos met Makkum aardewerk, KPM schaal, aardewerken paardenpendule, klepkannen etc. Doos met oud koperwerk, schootkoffiemolen, plaquette en kandelaren Doos met Hollands aardewerk waaronder JF Slot en Petrus Regout Doos met 12 Jugendstil Frans aardewerken dekselvoorraadpotten, olie en azijnfles. Opbrengst voor Terre des hommes Koop houten lakdoosjes, sigarendoosjes, dienblad etc. Houten theestoof zonder binnenbak, bordenrek, stoofje, gekuipte bak en vat, voetenbankje, tafeltje, kaarsenhouder en wandelstok Doos met oude blikken trommels en voorraadblikken, en doos met emaille etc. Koperen haardscherm, haardstel met bokken en kolenkit Doos met schootkoffiemolens en wandkoffiemolen Doos met oud emaille en sudderbrander Doos diverse kleedjes 2 dozen diverse wanddecoraties, oude houten puzzels en 2 lampvoeten Koop van 16 tafelkleedjes en vloerkleden Koop houten bakken, schalen, klompen, stoofjes etc. 3 dozen met koperwerk Handgeknoopt kleed 155x105 cm, kleedje 96x58 cm en kleedje 88x55 cm Nieuwe Kinzo benzine generator type 650 VA, 31L801, IP23, 3000 tpm
50-100 25-75 -
9243 Kinzo generator type 31L801 met benzine en gereedschap. Opbrengst voor Terre des hommes 9244 His Master’s Voice oude kofferplatenspeler 9245 Oude His Master’s Voice kofferplatenspeler 9246 Oude J. Scarborough kofferplatenspeler 9247 7 koffers met 370 oude bakelieten platen met populaire Duitse en Engelse muziek 9248 4 albums en koffer met oude bakelieten platen 9249 2 dozen met cd’s 9250 Doos met singeltjes jaren 60, 70 en 80 9251 Doos met singeltjes jaren 60, 70 en 80 9252 Koop Cd’s met klassieke muziek 9253 Doos met cd’s en films 9254 Koperen 5-lichts bolkroon, plafondlamp en 2 klassieke plafondlampen 9255 2 dozen met Hutschenreuther en Thun serviesgoed 9256 Doos met boeken, cd’s, Agfa fototoestel en oud blikken beschuitblik 9257 Hermle wandklok 9258 Klokje met popjes erop 9259 Franse comtoiseklok 9260 Groen aardewerken servies Goedewaagen, 8-persoons uitgebreid 9261 4 Engelse klokjes waaronder 3 in bakelieten kast 9262 Doos met 4 klokken 9263 2 dozen met Villeroy & Boch Wallerfanger Saar- Basin, aardewerken serviesgoed 9264 Doos met boeken, koperen haardstel en Oosterse kussen. Opbrengst voor Terre des hommes 9265 5 dozen met varkensbeeldjes en spaarvarkens voor de verzamelaar 9266 7 diverse klokken voor de hobbyist 9267 6 delen Von Fels zum Meer uit 1895-1897, 4 delen Das XlX jahrhundert in wort und bild 1900, en boek Im Wandel der Jahrtausend ein Weltgeschichte in wort und bild 1890 9268 4 oude regulateurs en eiken kast van Friese staartklok 9269 2 Olieverfschilderijen w.o. Italiaans meergezicht 9270 2 religieuze wanddecoraties en antieke letterbak met inhoud 9271 Schap oude en antieke boeken 9272 Doos met afgeweekte postzegels 9273 2 dozen met diverse lampen 9274 1 doos met oude aardewerken borden en doos met glazen vazen en sterschaal 9275 Doos met oude houten schaatsen 9276 2 ijzeren petroleum hanglampen met opaline kap 9277 Doos met poppenstandaards 9278 2 Olieverfschilderijen 9279 2 dozen met diverse wanddecoraties 9280 3 Wanddecoraties w.o. olieverfschilderijen 9281 12 jaargangen Kunst-en Antiekveiling 9282 1 doos met blauw geglazuurd aardewerken serviesgoed en 1 doos met aardewerken bakjes 9283 Antieke gravure De L’Archipel Toscan, 28x40 9284 3 dozen met speelgoed, blikken speelgoed en Cocorico Pathéorama 9285 Anoniem, Bloemstilleven, paneel 36x49 9286 2 dozen met diverse wanddecoraties 9287 Anoniem, Landschap met molens en figuren, doek 27x35 9288 Topografische kaart Nijmegen, herdruk 36x50 9289 4 Banden met delen Nederland in oorlogstijd en oude druk Eusebiuskerk in lijst 59x40 cm 9290 2 19e eeuwse potloodtekeningen 9291 3 Litho’s van plaatsten in Arnhem 9292 Doos met oorlogspockets 9293 Jugendstil koperen pendellamp met opaline glazen kap 100 cm hoog 9294 Koekoeksklok 9295 Erres type vt41, jaren 50 tafelventilator metaal en kunststof, 32 cm hoog, en Duits straalkacheltje 9296 Koop boeken 9297 Notenkleur wandvitrine 9298 Notenkleur wandvitrine
30-50 40-80 40-80 25-50 20-40 50-100 20-40 25-50 25-50 40-60 30-60 -
Artikel 1 toepasselijkheid 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen van de relatie tussen de veilinghouder en de koper waaronder die betreffende koop, verkoop, bemiddeling, waardering, beoordeling, taxaties, catalogisering, bewaring. Onder koper wordt mede de aspirant koper verstaan die deelneemt aan vei l i ngbed r i j f de veiling.
DERKSEN
Artikel 7 rechten veilinghouder en veilingmeester 7.1 De veilinghouder en de veilingmeester behouden zich de volgende rechten voor: a. zonder opgave van redenen personen als bieder of koper te weigeren; b. te allen tijde wijziging te brengen in de orde van verkoop; c. voorwerpen te doen uitvallen of toe te voegen; d. kopen te combineren of te splitsen; e. kopen niet te gunnen of op te houden; f. vergissingen bij biedingen en toewijzing te herstellen, of een koop ongedaan te maken zonder dat een bieder van vergissingen gebruik mag maken en zich in dat geval op een tot stand gekomen koopovereenkomst mag beroepen; g. na toewijzing onmiddellijk gehele of gedeeltelijke betaling te vorderen, terwijl bij weigering of onmacht van betaling de veilinghouder en de veilingmeester het recht hebben de koopovereenkomst ongedaan te maken en daarna het betreffende voorwerp te herveilen en het bod van de nalatige bieder niet weer vei l i ngbed r i j f aan te nemen; h. indien de koper weigert op eerste verzoek volledige naam en adres aan de veilinghouder bekend te maken en daarop betrekking hebbende legitimatie te tonen, de koopovereenkomst te ontbinden en te herveilen; i. voorwerpen niet over te schrijven van de rekening van de oorspronkelijke koper op die van een ander; j. gedurende de veiling geen voorwerpen af te geven; k. namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen; l. voorwerpen waarover tijdens of kort na de veiling een geschil gerezen is, opnieuw in veiling te brengen, en een eventuele koopovereenkomst te ontbinden.
DERKSEN
Artikel 14 diversen 14.1 Nietigheid, vernietiging of onverbindendheid van één der bepalingen van deze algemene voorwaarden laat de geldigheid van de overige bepalingen onverlet. In het geval één of meer bepalingen nietig, vernietigd of onverbindend zijn, worden tussen koper en veilinghouder vervangende bepalingen overeengekomen die wel geldig zijn en die het meest de inhoud en strekking van de nietige, vernietigde of onverbindend gebleken bepaling (en) benaderen. 14.2 Op deze algemene voorwaarden is uitsluitend Nederlands recht van toepassing. 14.3 Alle geschillen terzake van, voortvloeiende uit of verbandhoudende met een tussen de veilinghouder en de koper gesloten koopovereenkomst, de vei l i ngbed r i j f totstandkoming van een koopovereenkomst of deze algemene voorwaarden worden uitsluitend ter beslechting voorgelegd aan de bevoegde rechter te Amsterdam, behoudens het recht van de veilinghouder om het geschil aanhangig te maken bij de bevoegde rechter in het arrondissement van de koper.
DERKSEN
AANVULLENDE VEILINGVOORWAARDEN De veiling wordt gehouden volgends de in de catalogus vermelde “Veilinginformatie”. Het veilinghuis behoudt zich echter het recht voor, de volgorde te wijzigen. De verkoop geschiedt om contant geld met een in de veilinginformatie aangegeven veilingkosten. De koper is verplicht deze koopprijs in gangbaar Nederland geld of via de pin voor de aflevering te voldoen. Indien bij een toewijzing van de koop twee of meer personen tegelijk aan het bod zijn of moeilijkheden rijzen over de toewijzing of anderszins, als bijvoorbeeld over de uitleg van plaatselijke gebruiken of biedingen, of vergissingen van de afslager, beslist hierover de deurwaarder en hij heeft het recht de koop terstond opnieuw te doen herveilen met dezelfde rechten. In afwijking van art. 6 van de Algemene voorwaarden, met betrekking tot terugname en gelijktijdige teruggave van koopprijs en opgeld bedraagt de periode waarbinnen de koper terugname van het geveilde kan vragen niet 3 weken maar 10 dagen. De bereidheid tot terugname vervalt eveneens, als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich ten tijde van de toewijzing bevond. Er is geen teruggave mogelijk bij technische apparaten. Voor de schilderijen gelden de volgende omschrijvingen: - Een werk gecatalogiseerd met “Ges.” en voorzien is van de periode dat de kunstenaar geleefd heeft of geboren is, is naar onze mening een werk van de genoemde kunstenaar. - Een werk gecatalogiseerd met “Toegeschreven aan” is naar onze mening waarschijnlijk een werk van de genoemde kunstenaar. - Een werk gecatalogiseerd met “Met signature” is naar onze mening niet van de hand van de genoemde kunstenaar.
Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem Telefoon
026 - 4421498
Telefax
026 - 4455186
E-mail
Internet
www.derksen-veilingbedrijf.nl
Derksen veilingbedrijf
Volg Ons Op
DERKSEN ve ilin g b e d r ijf
DerksenVeilingbedrijf
Derksen veilingbedrijf Adres Postcode Telefoon
Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem 026 - 442 14 98
Fax Internet Email
026 - 445 51 86 www.derksen-veilingbedrijf.nl