Kunst • Antiek • Inboedelveilingen • Taxaties
DERKSEN veilin g b e d ri j f
Collier
Veilingcatalogus juni 2014
DERKSEN veilingbedrijf
DERKSEN ve i l ing be drijf
VEILINGINFORMATIE
JUNI 2014
Deze veiling uit particuliere inbreng, wordt gehouden t.o.v. Gerechtsdeurwaarder de heer L H L M Vloet te Arnhem
KIJKDAGEN:
DERKSEN veilin gb ed r i j f
Donderdag
26 juni
11.00 - 17.00 uur
Vrijdag
27 juni
11.00 - 17.00 uur
Zaterdag
28 juni
11.00 - 17.00 uur
Zondag
29 juni
11.00 - 17.00 uur
VOLGORDE VAN VERKOOP:
Derksen veilingbedrijf
Maandag
30 juni
19.00 uur:
kavel 1 -
Dinsdag
1 juli
19.00 uur:
kavel 350 -
Kunst en antiek
514 Kunst en antiek
kavel 1000 - 1199 Antiek / inboedel
Woensdag
09.30 uur:
kavel 9000 - 9217 Kleingoed
14.00 uur:
kavel 7000 - 7400 Goud, zilver
19.00 uur:
kavel 1200 - 1555 Antiek / inboedel
2 juli
Derksen veilingbedrijf
Donderdag
3 juli
Amsterdamseweg 23
i.v.m. werkzaamheden 2de verdieping GESLOTEN 19.00 uur:
kavel 5000 - 5395 Vitrinegoederen
6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 www.derksen-veilingbedrijf.nl
Rabobank 14.84.07.854 H.R. 09189969 BTW Nr. 8202-27-419-B01
AFHAALTIJDEN VEILINGGOEDEREN: Vrijdag
4 juli
Maandag 7 juli
08.30 - 16.00 uur 08.30 - 16.00 uur
VEILINGKOSTEN: VOLGENDE VEILING:
28% Vanaf maandag 1 september a.s.
Voorafgaand kijkdagen vanaf 28 augustus
Volgrecht wordt toegepast. Het volgrecht is het recht van de maker van een origineel van een kunstwerk om bij iedere latere doorverkoop van dat werk een percentage te ontvangen van de verkoopprijs. Als een kunstenaar overlijdt, kan het volgrecht overgaan op zijn nabestaanden of andere erfgenamen. Het volgrecht eindigt 70 jaar na het overlijden van de kunstenaar. Volgrecht is niet verschuldigd bij iedere verkoop van kunstwerken. De belangrijkste vereisten zijn: • Het moet gaan om de verkoop • Van originelen van werken van grafische of beeldende kunst (of exemplaren daarvan in beperkte oplage) • Waarbij een professionele kunsthandelaar is betrokken als koper, verkoper of tussenpersoon • Waarbij de verkoopprijs € 3.000 of meer bedraagt (inclusief veilingkosten), en • Waarvan de kunstenaar niet langer dan 70 jaar daarvoor is overleden.
FEDERATIE
Vergoedingspercentages De hoogte van de vergoeding wordt als volgt berekend: • 4% van het deel van de verkoopprijs tot en met € 50.000 • 3% van het deel van de verkoopprijs van € 50.000,01 tot en met € 200.000 • 1% van het deel van de verkoopprijs van € 200.000,01 tot en met € 350.000 • 0,5% van het deel van de verkoopprijs van €350.000,01 tot en met € 500.000 • 0,25% van het deel van de verkoopprijs hoger dan € 500.000 De gehele tekst die is opgesteld door het Minist erie van Veiligheid en Justitie vindt u op onze website onder “Volgrecht”
In deze uitgave
Andreas Schelfhout Schelfhout, geboren 16 februari 1787, was de zoon van de Gentse lijstenmaker en vergulder, JeanBaptiste Schelfaut, die zich in 1788 in Den Haag vestigde. Hij begon als medewerker van zijn vader bij het maken en vergulden van lijsten tot zijn vierentwintigste.
Andreas Schelfhout
Leon Senf Leonardus Johannes (Leon) Senf werd op 11 maart 1860 in Delft geboren. Als jonge jongen al aan het tekenen. Zijn droom was het om te kunnen schilderen met olieverf op doek. Hij doet de opleiding aan de Polytechnische School te Delft bij A. Le Comte.
Leon Senf
Marius Bauer Marius Bauer werd op 25 januari 1867 in Den Haag geboren en werd de Nederlandse oriëntalist bij uitstek. Marius volgde zijn opleiding aan de Academie van Den Haag. In 1884 wordt hij lid van Pulchri Studio in Den Haag.
Colofon Deze uitgave is gemaakt in opdracht van DERKSEN veilingbedrijf, met een beperkte oplage van 300 stuks. Aan deze uitgave hebben meegewerkt: DERKSEN veilingbedrijf Zolderkamer 72 RO-WI printing
Marius Bauer
Louis van Soest
Redactie adres: Amsterdamseweg 23 6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 www.derksen-veilingbedrijf.nl
[email protected] Vragen voor adverteren naar:
Louis van Soest
Op 5 april 1867 werd in Poerworedjo op Midden-Java, Louis Willem van Soest geboren. Op jonge leeftijd vertrok de kleine Louis naar familie in Nederland. Tijdens zijn schoolperiode maakte hij veel tekeningen, schetsen en enkele schilderijtjes waarvan hij er enkele naar zijn ouders in Java stuurde.
column A. Keddeman
Objecten in de picture Elke veiling hebben wij een bepaald stuk dat in de picture staat. Dit is niet zonder reden namelijk omdat wij vinden dat dit object in het zonnetje mag staan. Het zijn deze keer dan ook weer prachtige stukken. Object in the picture
Vorige veiling
Simonis Vanaf het moment dat een schilderij tot stand is gekomen, start het natuurlijke verouderingsproces.
van Norden vof
Simonis
van Norden
Ons bedrijf is ooit begonnen als een handel in jute zakken.
Ook in deze uitgave • Prijsvraag • Vitrines • Goud en zilver • enz. enz.
Column Albert Keddeman
column A. Keddeman
Dong…. Dit is het NOS journaal van 8 uur met Herman van der Zandt. Vandaag is er geen nieuws. Alles wat er in de wereld vandaag gebeurd is, is herhaling, niets nieuws dus. Het weer voor morgen: ook een herhaling van het weer van vandaag. Dit was het nieuws, goede avond verder. Met open mond bleef ik naar de TV kijken. Dit is apart..! Na een reclame waarin we weer konden zien hoe kalkvrij Calgon uw vaatwasser houdt, Robijn uw zwarte blouse zwart houdt, hoe u nog steeds met Harry naar de zon kunt vliegen en hoe goedkoop Telfort nog steeds hun diensten aanbiedt, kwam
The best is yet to come de eerste herhaling van een TV-uitzending voorbij. Een aflevering van QenQ. Geïrriteerd zapte ik door naar de volgende zender, een herhaling van Flikken Maastricht waarin je kon zien dat Wolfs te grazen werd genomen door Daan de Vos. Dan maar door naar Nederland 3 waar op dat moment een herhaling te zien was van de Honeymoon Quiz. Het gelukkig ogende stel Karin en John uit Almere lieten net de toren van Pisa omlazeren. Met een niet geloofwaardige glimlach keken ze elkaar vernietigend aan. Gelukkig brak haar oom Harry de spanning (in bruin pak met witte sportsokken) door van de trap te vallen, bovenop Bellabeer. Leuk begin van een goed huwelijk. Zou er ergens nog sport zijn? Ja, de eerst wedstrijden van de WK met Nederland waren net achter de rug. Volgens mij ook herhalingen. Onze vriendelijke en geliefde bondscoach Louis van Gaal brulde na de wedstrijd tegen Chili tegen de pers: “Wij zijn de beste…!” De wedstrijd tegen Spanje was wel heel bijzonder, dit had niemand verwacht. De overige wedstrijden leken op die van 8 jaar geleden. Niets nieuws werd er gezegd of getoond. Een veld met 22 teveel betaalde verwende knapen die toegejuicht werden door hun blonde schatjes met Gucci bril en Hermes tas. Wat een avond, alleen maar herhalingen. In 1993 kreeg ik een schrijven van minister Relus ter Beek dat ik op herhaling moest. In 1986 heb ik gediend bij de Marine en heb het geschopt tot Schout bij Nacht. Overdags werkte in bij Derksen en had dus ruim de tijd om ’s nachts Den Helder onveilig te maken met ene Willem van B. Ik heb direct bezwaar aangetekend dat ik allergisch ben voor herhalingen en dat ze bij defensie toch maar eens iets nieuws moesten verzinnen. Ben trouwens reuze benieuwd wie er op 1 staat straks in december bij de Top2000, zal vast ook niet nieuw zijn. Is er dan helemaal niets nieuws meer? Ja, ik kan toch 2 dingen verzinnen. Als eerste, onze eigen schatkamer. Als echte Bob de Bouwers hebben we een ruimte op de eerste verdieping gestript en omgetoverd tot een prachtige ruimte om het goud en zilver te etaleren tijdens de kijkdagen. Menig avonduurtje werd besteed aan slopen, kitten, schilderen en inrichten. Een mooie lamp werd zelfs gescoord bij een goede collega-veilinghouder in Hilversum. Samen met Marcel, onze ontwerper, hebben we iets bijzonders gecreëerd en zijn dan ook apentrots op het resultaat. Het tweede dat nieuw is, wil ik u niet onthouden. Waarschijnlijk heeft u het nog niet gemerkt, toch is er iets heel nieuws, uniek en voor weinig mensen weggelegd. Een Roy Donders pak…… Ik ben klaar voor de veiling van 30 juni en voor de finale tegen Duitsland op 13 juli. Toch nog wat nieuws……..!
Collier
die men ‘oud slijpsel’ noemt. De lichtweerkaatsing was geringer dan bij de latere briljantslijpsels. De kenmerken van een briljant zijn: een cirkelronde rondist met een tafel en minstens 32 facetten in het bovendeel (de kroon), en in het benedendeel (het
Als object van de veiling heb ik dit
paviljoen) minstens 24 facetten en de
keer gekozen voor een zeer bijzonder
kollet. De rondist (of: girdle) ) is de
halssieraad b.u. gouden basis, 14-krt met
cirkelvormige band rond het breedste
zilver waarin 238 diamanten w.o. 3 stenen van 1.25 ct, 1.0 ct en 0.75 ct, totaal ca.
Highlight-slijpsel
10.0 ct. Gemaakt ca. 1880, te dragen als
Princess-slijpsel
geheel en te demonteren als broche (2x) en
Radiant-slijpsel met 70 facetten en Fire
hangertje. Geheel aan zilveren spang. Toen
Cut-slijpsel met 74 facetten. Diamanten
we dit object binnenkregen, waren we net
worden o.a. in Zuid Afrika en Rusland
begonnen met het realiseren van onze
gevonden maar zijn dan nog ruw. De
nieuwe toonzaal voor het goud en zilver.
manier van slijpen bepaalt vervolgens
Het sieraad is prachtig gemaakt, zeg maar
wat het gaat worden. Een briljant is
schitterend, een briljant object dat fonkelt
dus
en schittert in de vitrine.
herkenbaar aan de zetting. Een diamant
een
met met
facetten,
facetten,
briljantgeslepen
diamant,
is gezet in een badje van zilver, een De bijzonderheid zit hem zeker in het
briljant heeft een open zetting.
van een aantal van de stenen. Naast dat dit
Dat houdt in dat een paar klauwtjes
een pracht object is, vind ik het leuk om
de
iets meer te vertellen over het materiaal,
verhoogt de luister, de lichtreflectie
diamant. Veel mensen denken nog dat een
van een diamant. Tot in de 17e eeuw
briljant heel wat anders is dan een diamant.
konden
vasthoudt.
diamanten
Briljantslijpsel
alleen
van
een
briljantgeslepen
diamant. Dit is het deel dat door een zetting kan worden omklemd. De tafel is het platte achthoekige bovenvlak. De kollet is de, eventueel afgeplatte, uiterste punt aan de onderzijde. Diamant wordt ook gewaardeerd omdat het enorm hard is, 10 op de schaal van Mohn. Naast dat de steen als sierobject wordt gebruikt voor prachtige sieraden, wordt het in de industrie ook gebruikt
aantal diamanten maar ook in het gewicht steen
deel
worden
gekloofd. Daarbij hield men rekening Het enige dat anders is, is de manier van
met de natuurlijke breukvlakken binnen
slijpen. Een paar benamingen van slijpsel
de diamant. In de 19e eeuw sleep men
zijn: Magna-slijpsel met 102 facetten,
diamanten in één van de slijpwijzen
voor diverse doeleinden w.o. zagen. Het halssieraad dat u hier ziet, wordt op woensdag 2 juli geveild. Wordt u de nieuwe drager van dit pronkstuk? James Bond (Sean Connery) zei het in 1971 al: Diamonds are forever. Heren, laten we deze woorden ter harte nemen en verras uw vrouw.....
s i n imo
S r e i l e t A
restauratie van schilderijen en lijsten Wie we zijn Wat een prachtig vak ! Tijd krijgt een andere dimensie als je werkt met schilderijen uit een ver verleden. De geur van oude doeken en verfstoffen voeren je mee naar een voorstelling gezien door het oog van de meester. Uit liefde en respect voor dit erfgoed en gedreven door de ambitie om dit voor het nageslacht te behouden is ons gilde overgedragen van vader op zoon en vervolgens op dochter met als credo de oude Latijnse spreuk:
ARS LONGA VITA BREVIS Kunst is voor eeuwig - het leven kort (Marcus Tullius Cicero, 107 tot43 v. Chr. “Orationes”)
Om die eeuwigheid te waarborgen heeft Atelier Simonis meerdere behandelingsmethoden ontwikkeld die zich door de jaren heen hebben bewezen als zeer succesvol, Wij zijn er dan ook trots op dat we uitzonderlijk goede conserveringsresultaten hebben neergezet. Met dank aan mijn leermeesters, Geralda Simonis
ARTHUR VAN SCHENDELLAAN 15
Tel.: (0)318- 69 33 61
Email:
6711 DA EDE
Fax.:(0)318- 69 33 62
Internet: www.ateliersimonis.nl
NEDERLAND
Mob.:(+31)6- 25 55 80 39
Lijstenmakerij
van Norden v.o.f. van Norden vof van juten naar lijsten Wie we zijn Ons bedrijf is ooit begonnen als een handel in jute zakken. Toen nog De Jong en zn. waar Jan van Norden werkzaam was. Doordat de verkoop van jute zakken steeds minder werd en er een mogelijkheid was een reeds bestaande lijstenmakerij over te nemen, konden we d.m.v. deze combinatie ons bedrijf voortzetten. Dit bleek een goede keuze, want inmiddels zijn we uitgegroeid tot een lijstengroothandel van ongeveer 3000 verschillende soorten lijsten. In 1989 is het geheel overgenomen en verder gegaan als lijstengroothandel Jan van Norden BV. Op 1 september 2010 is het bedrijf overgegaan van Jan van Norden senior naar zoon Jan van Norden en dochter Gerda Spitman van Norden, onder de naam “Lijstenmakerij van Norden v.o.f.” Wij bezitten een brede kennis op het gebied van inlijsten en het kan voor ons dan ook niet gek genoeg zijn of wij zetten er een lijst om. Van het gewone werk zoals foto’s, posters, borduurwerken en schilderijen, maar ook kledingstukken, bakstenen, babyschoentjes, het maakt niet uit!
Jhr. Nedermeijer van
T. 026 3332981
Rosenthalweg 25-A
T. 026 3391601
6862 ZR Oosterbeek
E. Email adres
Vorige veiling
Veiling mei 2014 De mei-veiling werd gekenmerkt door veel aandacht vanuit de media. Naar aanleiding van de TV-uitzending van Cash op Zolder van 10 april, zijn we weer veel benaderd door radio en kranten. Fantastisch om zo dit mooie vak aan de buitenwereld te laten zien. Veel aandacht was er dit keer ook voor de spullen van filmer Andre Gunn. Oude camera’s, statieven, lampen, koffers en toebehoren die op vele filmreizen zijn meegesleept door Afrika, India en andere landen. Veel belangstelling voor deze artikelen was er vanuit Duitsland. Zowel de kijkdagen als de veilingdagen waren druk bezocht en er werd goed geboden op de ruim 2.000 kavels. Het bieden op artikelen voor aanvang van de veiling via internet leverde weer een hoop inpakwerk op. Ruim 80 pakketten zijn via de post bezorgd bij klanten over heel de wereld. Veel belangstelling was er voor het werk dat op de voorkant van ons magazine stond, het tafereel van een zeeslag. Dit werk waarvan de schilder niet bekend was, werd afgehamerd voor 3.200 euro, vier keer
Oooooh mooi man!
oke eeeeeen..... actie!
Er staat iemand achter me?
Wat is dit voor stuk?
de richtprijs. Het werk van Constant Artz bleef in Nederland en werd voor 2.600 euro toegewezen. Verrast waren we dit keer ook weer over de belangstelling van de “retro-spullen”. Spullen die we met elkaar voor een paar jaar geleden nog weggooiden of naar de kringloop brachten, komen steeds meer in de belangstelling. We durven dan ook bijna geen spullen uit de sixties weg te gooien. De belangstelling voor de sieraden neemt ook steeds toe. Ik verwacht dat met het in gebruik nemen van onze nieuwe ruimte, u nog meer belangstelling krijgt voor het mooie Hollandse zilver en de gouden sieraden.
selfie!
geen commentaar (foto is grappig genoeg)
Tja als het kijkdag is...
De jury
Van zomer naar winter Schelfhout, geboren 16 februari 1787, was de zoon van de Gentse lijstenmaker en vergulder, Jean-Baptiste Schelfaut, die zich in 1788 in Den Haag vestigde. Hij begon als medewerker van zijn vader bij het maken en vergulden van lijsten tot zijn vierentwintigste. Hij was ook gevelschilder, maar maakte in zijn vrije tijd ook schilderijen. In 1811 maakte Schelfhout zijn debuut in een tentoonstelling met drie kleine werken. Deze landschappen trokken de belangstelling van het publiek. Zijn ouders begrepen dat hij potentieel bezat en stuurden hem voor verdere opleiding naar Joannes Breckenheijmer. Hij leerde er niet alleen de technische aspecten van het vak, zoals perspectief en verfbereiding, maar ook hoe hij landschappen of stadsscènes moest schilderen. Hij maakte studies van de grote meesters uit de 17de eeuw en begon te schilderen in de open lucht. Hij bleef bij zijn leermeester tot 1815 en begon dan met een eigen atelier. Van dan af nam hij regelmatig deel aan tentoonstellingen en had succes bij het publiek, eerst enkel in Den Haag maar vanaf 1816 was hij ook al bekend in Vlaanderen. Zijn eerste schilderijen waren zomertaferelen, strandscènes, landschappen bij maanlicht
of dierenschilderijen. Maar toen hij zag dat zijn wintertaferelen nog meer succes hadden, legde hij er zich meer op toe. Hij was geboeid, als romantisch schilder, door het geweld in de natuur. Hij was een der eersten in de 19de eeuw die een storm op zee schilderde, zoals hij die meemaakte in Scheveningen. Dit thema zou later ook verwerkt worden door schilders uit de Haagse School. Schelfhout maakte ongeveer twintig schilderijen per jaar, gekocht door zowel privé-verzamelaars als door het Koninklijk Huis. Schelfhout behoort tot de romantiek en staat bekend als voorloper van de Haagse School Zijn stijl is geïnspireerd door die van Meindert Hobbema en Jacob van Ruisdael. Vooral zijn winter- en ijslandschappen met schaatsers waren al tijdens zijn leven zeer vermaard. Hij groeide uit tot een van de invloedrijkste Nederlandse landschapschilders van zijn eeuw. Schelfhout was een leermeester van Johan Jongkind, Jan Willem van Borselen, Charles Leickert, Lodewijk Johannes Kleijn, Nicolaas Johannes Roosenboom en zijn schoonzoon Wijnand Nuijen. Zijn dood op 19 april 1870 betekende het einde van de Romantische periode in Nederland..
Andreas Schelfhout
www.cursusstofferen.nl
026-443 90 07
www.cursusstofferen.nl
026-443 90 07
Stofferen Wij zijn een erkende meubelstoffeerderij met ruim 25 jaar ervaring in mooi en vakkundig stoffeerwerk. Wij geven onze curisten de mogelijkheid hun zelf meegebrachte meubelen, onder leiding van een deskundige meubelstoffeerder, te stofferen. Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel! Uw wens is onze uitdaging. Kijk voor nadere informatie over de mogelijkheden op onze website www. cursusstofferen.nl. Staat uw wens er niet tussen, schroom dan niet contact met ons op te nemen. Wij staan deze keer op de kijkdagen van Derksen veilingbedrijf en staan ter beschikking voor al uw vragen over cursussen of het herstellen van de meubels die u thuis heeft of van plan bent aan te schaffen op de veiling.
Cursussen cursus stofferen
Tijdens de veiling van maandag 30 juni worden opnames gemaakt voor het AVRO-televisieprogramma:
Cash op Zolder In het programma (gebaseerd op Cash in the Attic van de BBC) gaan taxateurs op zoek naar te veilen objecten. De opbrengst van deze veiling komt ten goede aan een lang gekoesterde wens van de deelnemers. Onder voorbehoud zal de nieuwe reeks van zes afleveringen worden uitgezonden van donderdag 6 november tot en met donderdag 11 december, wekelijks om 19.25 uur op Nederland 2.
Maandag
30 juni
19.00 uur
Kunst en antiek
Antieke kaart van Duitsland (Germaniae veteris Nova Descriptio) 19e eeuws of vroeger 40x50 cm
250-500
Antieke ingekleurde gravure van de Zuyderzeeen en Noord-Holland, 18e eeuws 46x56 cm
200-400
Fraaie pagina uit een boek over Vienna, twee zijden leesbaar en in goede conditie, 18e eeuws 37x55 cm
200-400
Pagina uit Mercator-Janssonius Atlas 1633-1638 jaar 1634, met op voorzijde fraaie ingekleurde gravure van Nieuw Spanje,
het huidige Mexico, en op achterkant tekst 38x52 cm
100-200
Antieke ingekleurde gravure, kaart van Gelria 18e eeuws 37x50 cm
300-600
Ingekleurde 18e eeuwse gravure van de stad Wenen en zijn aanzicht 50x60 cm
800-1200
“Stadsplattegrond van Middelburg, (Middelburgum, Selandiae opp:...) originele kopergravure, Amsterdam ca. 1650, uit
Theatrum Praecipuarum Urbium, Stedenboek Janssonius. Latijnse text
Afmeting kaart ca. 31,5x35 cm, blad ca. 50,4x59,8 cm, zuurarm ingelijst”
200-400
De Groote kaart van Amsterdam in 1544 van Kornelis Antoniszoon in twaalf bladen naar het oorspronkelijke gephotographeerd
25-75
Antieke Chinese schotel 41,5 cm diameter, (restauratie), staand op gestoken standaard
300-600
2 antieke geslepen kristallen dekselcoupes 42 cm hoog
150-300
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwfiguur en instrumenten, 19e eeuw, (2 ornamenten vervangen, 1 arm vervangen
en niet verguld) 42 cm hoog
400-600
Anoniem, Geestelijke kust de voet van het Kind Jezus, ovaal koper, 18e/19e eeuw, 35x28,5 cm
150-250
Antiek armstoeltje met steekwerk en gestreepte stof met voetenbankje
50-100
Litho naar een schilderij van Reggianini, Figuren in klassiek interieur met meisje met rozen, 48x68 cm in Jugendstil lijst
100-200
Bestoken antiek eiken kolenkit
50-70
Met signature Sudjojono, S, Maskers, tevens monogram met JAK 1982, paneel 47,5x44 cm
400-600
Gesigneerd Bleys, Willy 1909-1978, Stilleven met tafel met doek, boeken en rode tulpen in koperen ketel, doek gedateerd 1941,
60x80 cm
100-200
Gesigneerd Eland, Arthur 1884-1948, Verso Karavanserai Tunis, doek 50,5x70 cm
1000-1500
Gesigneerd Maas, H 1906-1982, naakte dame met bloemen in het haar 50x60 cm
600-800
Smeedijzeren kandelaar. Opname AVRO Cash op Zolder
Toegeschreven aan Hickey, thomas (1741-1824)Portret van een jonge welgestelde man op ovaal koperen plaat 28x22 cm
100-200
mogelijk Sir George Staunton
1500-3000
Gesigneerd Oehring, Hedwig 1855-?, Vrolijke Geestelijke met glaasje, paneel 32x23 cm
100-200
Onduidelijk gesigneerd, Moeder met kinderen in interieur, doek 50x60 cm (bedoekt)
200-400
Houten liggende gepolychromeerde en vergulde Boeddha 47 cm breed omstreeks 1900
200-400
Antiek massief eiken fraai gestoken spindekast met 2 deurtjes en smeedijzer beslag 132 cm hoog, 84,5 cm breed
300-500
Sumak dubbele kamelentas ca. 1930/1940, 102x65 cm. Opname AVRO Cash op Zolder.
80-120
Gesigneerd Bleys, Willy 1909-1978, Stilleven met groene vaas met mais en Oosterse schotel met citroenen, doek gedateerd 1941,
60x80 cm
100-200
Antiek eiken Hollands kabinet met halve zuilen 220 cm hoog 160 cm breed
500-1000
Onduidelijk gesigneerd, Boerenpaar in interieur bij haard en raam, crayon gedateerd 1912, 56x44 cm
100-300
Hollands kabinet, Louis Quinze, mahonie op eiken, 18e eeuw, 259 cm hoog, 187 cm breed
2500-5000
Gesigneerd Motz, Peter geb.1934, Winters landschap met bootje in bevroren sloot, doek 40x50 cm
150-300
Gesigneerd Alandt, Max Alexander 1875-1930, Man met een knapzak / zwerver, krijttekening 53x34 cm in een eiken lijst.
Opname AVRO Cash op Zolder.
80-120
Ges. Gard, A H 19e eeuw, Wachten op de doop, doek gedateerd 1850, 55x46 cm
750-1250
Gesigneerd Hulsteijn, Cornelis Johannes van 1860-1894, Vrouw in interieur met mand naast zich en schaal met groen op schoot,
doek 42x33 cm (bedoekt na restauratie)
Antieke gravure van das Quartier Nimmegen mit Kuilenburg und Buren no. 624 met Cleve, Kranenburg en natuurlijk tussen maas
en waal 19x35 cm, 19e eeuw
Gesigneerd Senf, Leon 1860-1940, Huis in park, notitie Zondag 11 september 1932, Bentheim, Gezien vanuit Schloss Hotel kamer 23,
tekening 25x23 cm
25-50
Drie glas-in-lood raampjes met religieuze voorstellingen, ca. 1920, Hollands, 43x26 cm per stuk. Opname AVRO Cash op Zolder.
100-200
Antieke mahonie grote theetafel met glazen blad 80 cm hoog 96 cm breed
100-200
Antiek porseleinen 10-persoons koffieservies (met 3 extra kopjes zonder schoteltjes) met handbeschilderd decor
50-100
Hollands antiek eiken gebogen kabinet 240 cm hoog 185 cm breed
500-700
Ges. Desprez, Figuren in landschap, doek 46,5x56 cm
450-550
Ges. Noordijk, Willem 1887-1970, Vissen in een aquarium, doek 50x60
800-1200
Gesigneerd Waagen, Arthur 1833-1898, Beeld van een metaalbewerker, brons gekleurd metaal op voet, getiteld Industry, 61 cm
hoog. Opname AVRO Cash op Zolder.
150-250
Ges. Stegeman, Gert, 1858-1940, Boswachtershuisje Doorwerth, doek 76x51
100-200
Gesigneerd Plas, Niek van der geb.1954, Stilleven met kopjes, appels en vaas bloemen, paneel 29,5x46 cm
500-700
Gesigneerd Alberts, Willem Jacobus 1912-1990, Weids landschap met koeien in de wei, doek 41x51 cm
150-300
Gesigneerd Sola, Antonio 1787-1861, Geestelijken in gesprek bij trap voor landhuis, aquarel / tekening gedateerd 1838, 30x42 cm
100-200
Antiek noten etagetafeltje 69 cm hoog, bladmaat 81x47 cm
40-80
Gesigneerd Wesseling, Hendrik Jan 1881-1950, 2 Olieverfschilderijen, portretten van Geertje Wesseling en Abraham Wijkhuizen,
doek gedateerd 1937, 78x60 cm per stuk. Opname AVRO Cash op Zolder
100-200
Terraco Beesel, gresaardewerken baardmankruik 26 cm hoog
50-100
Noten bijzetstoel, Rococostijl, ca. 1900
20-40
Gesigneerd Kaldenbach, Johan Antonie 1760-1818, Visser en vrouw bij rivier met ruïne over brug, aquarel gedateerd 1801,
33,5x46,5 cm
Anoniem, Landschap met Hollandse luchten, huis onder bomen en figuren met koe op zandpad, doek 17e/18e eeuw in de stijl
van Isaac Janz van Ostade, 50x67,5 cm
250-500 100-200
200-300 1000-2000
Gesigneerd Wesseling, Hendrik Jan 1881-1950, Stilleven, doek begin 20e eeuw, 88x62 cm. Opname AVRO Cash op Zolder.
200-400
Gesigneerd Ferwerda, Barend 1880-1967, Omgevallen beuk, marouflé 40x50 cm
80-120
Noten vitrinekast met facetgeslepen ruiten in de deuren en rijkgestoken kuif, 240 cm hoog, 122 cm breed
200-400
4 antiek Chinees porseleinen schotels 21-23 cm diam
50-100
Visitekaartjes Briefpapier Brochures Flyers Posters
Familiedrukwerk Grootformaat Catalogi
Drukwerk wat u vanaf het begin voor ogen staat. printing & design
Celsiusweg 12b | 6662 PX Elst | T 0481 - 74 60 10 | M
[email protected] | W www.ro-wi.nl
AA 0J
Derksen Verhuizingen BV De Overmaat 39
6831 AE Arnhem T 026 323 03 20
F 026 323 26 01 www.derksen.nl
6 Porseleinen schotels met decor van bananenbladeren en insecten, China 18e eeuw, 23 cm diameter
1000-1500
5 antiek Chinees porseleinen schotels 19,5-22,5 cm diam
50-100
Vier Art Deco beelden, vrouwen voorstellende de vier seizoenen, Lente, Zomer, Herfst en Winter, Bewerkt gips, gesigneerd en
gedateerd 1929. (C J Holtus was de belangrijkste beeldsnijder van de beeldhouwer H A van den Eijnde 1869-1939). 25 cm hoog.
Opname AVRO Cash op Zolder.
200-400
3 antiek Chinees porseleinen schotels 26-28 cm diam (haarlijntjes en chip)
50-100
3 antiek Chinees porseleinen schotels 23 cm diam ( 3 schotels met haarlijnen en 2 met chipjes)
50-80
Gesigneerd Koempoel, Sujatno 1912-1987, Ossenkar in straatbeeld, doek 35,5x45 cm
200-300
Gesigneerd Plas, Niek van der geb.1954, Gezicht op De Vliet te Rijnsburg, pastel 20x29 cm
325-375
Verso Hall, Jurriaan van geb. 1962, Koe, doek 40x50 cm
100-200
Vier houten Korwar amuletten, Biak, Geelvinck Baai, Indonesische Provincie Papoea (Nieuw-Guinea), eerste helft 20e eeuw,
langste 25 cm. Opname AVRO Cash op Zolder.
300-500
Antiek eiken 1-deurs kast op slofpoten 102 cm hoog 62 cm breed
250-350
Antiek Chinees houten beeld met sporen van polychroom onder laklaag, man en vrouw gearmd 205 cm hoog
2500-3500
Gesigneerd Alberts, W J 1912-1990, Landschap met water en koeien in de wei, verso Bij Dalfsen Overijssel, doek 50x80 cm
300-600
2 Beelden van ruiters naar voorbeeld van Tichelaar Makkum, ca. 28 cm hoog
25-75
Handgeknoopt Oosters tapijt 280x205 cm
80-120
Tegeltableau gemaakt bij Rozenburg in Den Haag met een voorstelling naar G Blommers (1845-1194). Bestaande uit 12 tegels a
15x15 m, alle genummerd. Tegel nr. 3 met ooievaarsteken van Den Haag en Jaarletter, geheel in eiken lijst, buitenmaat 69x85 cm.
Opname AVRO Cash op Zolder
600-1000
Antieke beschilderde brandkast 50 cm breed
50-100
Antiek Spaans tafeltje met lade, 71 cm hoog, 113 cm breed, 55 cm diep
250-500
18e eeuws Chinees Imari Kangxi schotel met fraaie decoratie 38 cm diam
300-500
Bronzen beeld van een tijger 24 cm hoog 48 cm breed
500-700
Venetiaanse hanglamp 83 cm diameter
300-350
Antieke bolkroon met 5 armen 72 cm diameter
50-100
Teakhouten tafel met 2 laden, bladmaat 180x90,5 cm
200-300
Oosters tapijt 140x100 cm
7 mahonie stoelen met ingelegd biesje, spijltjes in de rug, en rode zitting
200-400
Antieke likeurkelder met messing inlegwerk 26 cm hoog 33 cm breed
50-100
naar Galle persglazen schemerlamp met verlichting in voet en onder de kap, 48 cm hoog
100-150
naar Galle persglazen schemerlamp met verlichting in de voet en onder de kap, 48 cm hoog
100-150
Beeld van een aap 103 cm hoog
75-125
Polychroom beeldje van een kandelaar dragende engel 29 cm hoog
100-200
Antiek massief eiken gepende spindekast mat 1 deur en laadje, op slofpoten 177 cm hoog, 145 cm breed
250-350
Porceleyne Bijl, 5-delig aardewerken kaststel met blauw decor van visser en huizen aan meer 26 en 37 cm hoog
200-300
Fraaie lederen armstoel
100-300
Anoniem, Landschap met figuren en vee bij dreigend weer met bliksem, paneel 19e eeuw, 38,5x64,5 cm
200-400
Gesigneerd Hengst, Jan den 1904-1982, Torensluis te Amsterdam, aquarel 25x34,5 cm
200-400
Ges. G Th Benink 20 e eeuw, Boerderij met schuur, aquarel 26.5x35
30-60
Ges. Hendriks P M 20e eeuw, stilleven met Oost-Indische kers, doek gedateerd april 1962, 24x30 cm
25-50
Ges. N Valk geb.1950, Bloemstilleven, aquarel 32x27
150-250
Gesigneerd Wocher, Marquard Fidel Dominikus 1760-1830, Herberginterieur, ets en aquatint, jaar 1786, beeldgrootte 114x154 mm.
Herkomst Kunsthandel Borzo te Den Bosch
Gesigneerd Wocher, Marquard Fidel Dominikus 1760-1830, Zes mannen rond een vat, ets en aquatint, plaatgrootte 132x180 mm,
jaar 1786, herkomst Kunsthandel Borzo te Den Bosch
100-150
Gesigneerd Hulsteijn, Cornelis Johannes van 1860-1894, muur met vrouwfiguur en zonnig lichtval 13x22 cm
150-300
100-150
101 Handgeknoopt oosters tapijt 316x227 cm
200-400
102 Hollands Empire mahonie secretaire 145 cm hoog, 97 cm breed
100-150
Kabinet
103 Verzilverd bronzen pendule 35 hoog (slinger en bel manco)
125-175
104 Ges. Moerkerken, H van geb. 1950, Hollands winters landschap naar oude meester, paneel 20x24 cm
100-150
105 Gesigneerd Moerenhout, Jozef Jodocus 1801-1874, Rustende soldaten, doek gedateerd 1864, 19x24,5 cm (bedoekt)
250-500
106 Gesigneerd Nakken, Willem Carel 1835-1926, Drie paarden bij een knotwilg, potloodtekening 37,5x26 cm. Herkomst Kunsthandel
Borzo te Den Bosch
300-600
107 Anoniem, Vrouw met luit naar schilderij van Gerard Terborch, paneel 35x21 cm
100-150
108 Gien Frankrijk 3-delig aardewerken kaststel met klassiek decor en draakfiguren als oren 25 en 28 cm hoog
50-100
109 Klassieke noten met mahonie 3-deurs porseleinkast met 3 schappen, intarsia, gebogen glas, en brons beslag 151 cm hoog, 129 cm breed
150-250
110 Gesigneerd Westerik, Co geb.1924, Castor, 1986, droge naald-ets, 19,5x20,5 cm. Opname AVRO Cash op Zolder.
150-200
111 Koopje van 3 diverse boeken met fraaie sloten
40-60
112 Antiek Duits boek en een koker in de vorm van een boek
20-40
113 Antiek houten stokje met ivoren delen 38 cm lang
114 Koopje van 4 Duitse modeboeken uit 1832, dus het kan een beetje achterhaalt zijn.
20-40
115 Antieke linnen kaart des routes de Postes d Allemagne Post Karte von Deutschland in originele koker 60x110 cm of 21x15 cm
50-100
116 Schouwspiegel, Frankrijk ca. 1870, Kuif versierd met lier, luit, pijlenbundel en strikmotieven, 146x68 cm. Opname AVRO Cash op Zolder. 200-300 117 3 19e eeuwse Franse boekjes Don Quichotte de la manche, Fables de Florian, en Gonzalve de Cordoue, alle 3 boekjes uit 1820
30-60
118 Koopje van 10 19e eeuwse boeken uit Wenen
20-40
119 Zeer fraaie ovale eetkamertafel, noten met wortelnoten en palissander. Tafel heeft Boulle inlegwerk met o.a. messing. In het
midden een familiewapen. De tafel staat op een rijkgestoken kolompoot met dolfijnkoppen. 183x105 cm. Extra een ovaal glazen plaat.
750-1250
120 Herbarius oft Cruydt-Boeck van Remvertus Dodonaeus, Antwerpen Inde Plantijnsch Druckerije van Balthasar Moretus 1644
2000-3000
121 2 antieke geslepen kristallen schalen 25 cm diameter
80-120
122 Weens brons, poes spelend met bal op Perzisch tapijt. Vervaardigd door de firma Bergmann. Ca. 1900, legering, 9,5x7 cm
(hoek gelijmd). Opname AVRO Cash op Zolder
150-200
123 Antieke Samac torenklok 54 cm hoog
700-900
124 2 biscuitporseleinen beelden van een jongen met appel en boeken in de hand, en meisje met paraplu in de hand 47 cm hoog
50-80
125 5-armige glazen pegellamp 72 cm hoog
30-60
126 Klassieke kristallen kroon 80 cm hoog
100-200
127 Antiek zwart gelakte bidstoel
25-50
128 Vierkant zilveren dienblad, Duitsland ca. 1930. Meester: Fa. Wilkens in Bremen. diameter: 31 cm, 806 gram. Opname AVRO
Cash op Zolder.
200-300
129 Toegeschreven aan Maas, Dirk 1659-1717, Figuren in landschap aan rivier, tekening 15x27 cm. Herkomst Sotheby’s november 1974
400-600
130 Gesigneerd Oorschot, Theodorus van 1910-1989, Winter in de Geelders, verso gedateerd 1973, 32x22,5 cm
150-250
131 Hollands mahonie op eiken gefineerd kabinet met getoogde kap en fraai beslag 220 cm hoog 155 cm breed, 19e eeuws
300-600
132 Koopje van 4 Antieke modeprenten 17x10 cm
50-100
133 Antiek naaitafeltje met fraai interieur
100-150
134 Vier beschilderde terracotta beelden, Duitsland, circa 1880. Twee muzikanten met viool en tamboerijn, en twee drinkenbroeders,
ca. 51 cm hoog. Opname AVRO Cash op Zolder
150-200
135 Vroeg 19e eeuws porseleinen siervaas met oren en beschildering 31 cm hoog
50-100
136 2 gekleurd en geslepen kristallen karaffen 42 cm hoog
137 Monogram, HS, Gekleurde modetekening 20x17,5 cm
138 Gesigneerd Schelfhout, Andreas 1787-1870, Romantisch landschap met vrouw met paard en hond bij huis op zandweg langs
watertje. Aan de linkerzijde een man over bruggetje. Landschap uitgevoerd in een vroeg zonlicht. Gesigneerd met A Schelfhout
fecit, paneel 39x48,5 cm
139 Gesigneerd Artz, Constant 1870-1951, Moedereend met 5 kuikens aan waterkant bij knotwilg, paneel 41x51 cm
5000-7000 700-900
140 Vijf Nederlandse theekistjes. Louis XVI kistje versierd met marqueterie, plm. 1780, twee Empire kistjes in de vorm van een bureau
plm. 1800 en een stel biedermeier kistjes, plm. 1830. Opname AVRO Cash op Zolder.
200-300
141 18e eeuws 2-laads kastje met intarsia ingelegd 76 cm hoog, 66 cm breed
200-400
142 2 messing bewerkte kandelaren 19,5 cm hoog
20-40
143 Ongesigneerd, bronzen Art Deco beeldje met ivoren hoofdje, ca. 1900, 14 cm hoog, gelijmd op stuk steen
150-300
144 18e eeuws wortelnoten op eiken gefineerd tabernakelbureau met fraai interieur voorzien van parketterie en geheime vakken
met spiegel achterwand 212 cm hoog, 107 cm breed
3000-5000
145 Mahoniefineer klepkastje, 86 cm hoog, 45 cm breed met ornament (waterschade bovenkant)
146 Engelse grutterskast, Hygena kitchen cabinet . Plm. 1930, Met diverse attributen: meellade, zeef, boodschappenlijst. 186 cm hoog,
95 cm breed. Opname AVRO Cash op Zolder.
200-400
147 Porseleinen schotel met decor van o.a. insect, Ming Dinasty 16e / 17e eeuw, 16,5 cm diameter (kleine haarlijn en minimale
gebruikssporen aan rand)
250-500
148 Chinees porseleinen schotel met blauw decor 23 cm diameter
301-60
149 Porseleinen schotel met decor van vogel, Ming Dinasty, 16e / 17e eeuw, 14,5 cm diameter. (kleine gebruikssporen aan rand)
100-200
150 Kangxi vaasje met koperen montuur 16 cm hoog (diverse schade)
40-80
151 Antiek Chinees porseleinen dekselvaas 31 cm hoog, en fraai gedecoreerd theepotje 11 cm hoog (beide met schade)
152 Stel Franse porseleinen kastvazen met polychroom decor van landschap en kasteel, opgehoogd met goudbeschildering,
laat-empire, plm. 1820, 27,5 cm hoog. Opname AVRO Cash op Zolder.
300-400
153 Chinees porseleinen vaas met blauw decor met 6 karaktermerk 27 cm hoog
500-750
154 Chinees porseleinen schotel met blauw decor 26 cm diameter
40-80
155 Qianlong kom met blauw decor tuin en onderzijde voorzien van een gelukssymbool, 10 cm hoog, 21 cm diameter (krimpscheurtje)
250-500
156 Wanli Chinese schotel 29 cm diam ( 2 haarlijntjes)
200-400
157 Chinees porseleinen schotel met floraal decor, hek en vakverdeling 22 cm diam (haarlijn)
158 Een gedeformeerde trilobiet, positief/negatief in twee delen, herkomst Toledo Spanje, 500 miljoen jaar oud. Opname AVRO
Cash op Zolder.
159 Chinees porseleinen schotel met bloemenmand decor 28 cm diam
100-200 40-60
160 Drie fossiele bladeren, een fossiele haaientand uit Marokko, een stuk versteend hout, een trilobiet in positief/negatief van 380
miljoen jaar oud. Opname AVRO Cash op Zolder.
161 Koopje divers Chinees porselein
100-200 60-80
162 Drie fragmenten van mammoetkiezen en een stuk van een mammoetbot, twee fossiele vissen en drie fossiele ammonieten.
Opname AVRO Cash op Zolder.
100-200
163 Chinees porseleinen schotel met blauw decor(2 haarlijnen) en een Imari pattipan(gelijmd)
20-40
164 Qianlong grote porseleinen schotel 41 cm diam (haarlijn)
200-300
165 Chinees beeld van een tempelleeuw met mintgroen glazuur 60 cm hoog 60 cm breed
150-300
166 Handgeknoopt Oosters tapijt 297x202 cm
167 Eiken met palissander gefineerde deels 17e eeuwse kussenkast op bolpoten 182 cm hoog 170 cm breed
400-600
168 Grote Franse elektrische stationsklok, plm. 1900, 56,5 cm diameter met kleinere moederklok in houten kast, 40 cm hoog.
Opname AVRO Cash op Zolder.
250-350
169 Naar de Porceleyne Bijl, 5-delig aardewerken kaststel met blauw decor 20e eeuw 29,5 en 39 cm hoog (schade)
80-140
170 Bronzen haan op marmer sokkel 26 cm hoog
80-100
171 2 ovaal aardewerken wanddecoraties met koperen takdecoraties en metalen figuren 32,5 cm hoog, 20 cm breed
40-80
173 Gesigneerd Goedvriend, Theo 1879-1969, Ganzenhoedster in stad in winterse sferen, paneel 27x39 cm
400-600
174 Hollandse eiken Louis XVI tafelvitrinekast versierd met cannelures en rustend op taps toelopende poten, plm. 1790, 72 cm hoog,
94x66 cm. Opname AVRO Cash op Zolder.
300-500
175 Ges. Moret, Christine, 1870-1952 stilleven kruik met boeken 30x25
300-500
177 Engelse Schoolklok 40 cm diameter
50-100
178 Antieke Madonna met Kind, Zuiderlijke Nederlanden 17e / 18e eeuw, 52 cm hoog
800-1000
179 Ges. van Wanum, Ary 1733-1780, Boten voor de kust met huizen en molens op achtergrond, met datum 1774, aquarel 20x36 cm
100-150
180 Toegeschreven aan Earlom, Richard 1743-1822, Pegasus in landschap, ets aquatint, 18x25 cm
150-250
181 Rootheartbiljart 1900, vierpoots, speelmaat 105x210 cm, buitenmaat 235x130 cm, compleet met groen laken, afdekzijl, afdekplaten,
keuen, ballen, klok en telbord
750-1250
182 Verzilverde dekselschaal met afneembare knop, 29x21,5 cm
20-40
183 Hollandse bolkroon met 5 armen, ca. 70 cm hoog
25-50
184 Gesigneerd Haaxman, Pieter Alardus 1814-1887, Spelende kinderen aquarel aan weers zijden, ca. 25x19 cm
150-250
185 Bronzen klassieke 3-lichts hanglamp 93 cm hoog
80-140
vd Plas
Wenen
5177
Herbarius
5287
Anoniem
Dekselpotten
Topbureau
koop boeken
Mineralen
5178
Anoniem
Leon Senf
Altijd zwart Leonardus Johannes (Leon) Senf werd op 11 maart 1860 in Delft geboren. Als jonge jongen al aan het tekenen. Zijn droom was het om te kunnen schilderen met olieverf op doek. Hij doet de opleiding aan de Polytechnische School te Delft bij A. Le Comte. Senf is werkzaam van 1878 tot 1925 bij De Porceleyne Fles te Delft als belangrijk plateelschilder en ontwerper. Hij wordt chef d’atelier. Veel van de ontwerpen voor het blauw Delfts aardewerk en polychroom aardewerk zijn van zijn hand. Hij verwerft ook reputatie met zijn ontwerpen en vervaardiging van unieke stukken in andere technieken, vooral in het Nieuw Delfts. Leon was naast ontwerper en schilder van sieraardewerk en tegeltableaus ook maker van bouwaardewerk, onder andere voor het Vredespaleis in Den Haag, in het Stadhuis van Rotterdam en voor de Schouwburg in Haarlem. Leon Senf werd, kort na de overname van De Porceleyne Fles, door Joost Thooft aangetrokken om het vak te leren van de enig overgebleven plateelschilder in het bedrijf, de bejaarde Cornelis Tulk (1803-1893). Senf bleek een goede plateelschilder te zijn die de ontwerpen van Le Comte met een veel raffinement kon uitvoeren. In zijn vrije tijd tekende en schilderde hij een veelheid aan onderwerpen, van portretten tot landschappen. Hij was een gewaardeerd lid van de Haagse Kunstkring. In 2008 verscheen een pracht boek: Passie voor penseel en plateel. Een document over Leon Senf en H.W. Mauser werkzaam bij de Porceleyne Fles in de periode 1878-1930. In de veiling van 30 juni komen uit familiebezit een aantal werken w.o. een portret van mevrouw Dobbelman(n), een gezicht op Noordwijk en een portret van Willem Wouw. Willem Mouw was een veelvuldig gefotografeerde, diep religieuze herder. Foto’s van hem met zijn hond en kudde zijn over de hele wereld verspreid. Hij droeg altijd zwarte kleren en op zijn hoofd had hij een kleine ronde zwarte pet. Bij de begrafenis van Koningin Wilhelmina was Willem één van de dragers. Leon Senf overlijdt op 3 september 1940 te Alkmaar.
186 Antieke Sumak Luristan 48x57 cm
40-80
187 Antiek massief eiken 3-deurs buffet met steekwerk en inlegwerk 109 cm hoog, 196 cm breed
300-500
188 Antiek eiken gepolychromeerd halbankje met fraai steekwerk en maritieme beschildering 123 cm breed 105 cm hoog
1250-1500
190 Handgeknoopt oosters tapijt 350x230 cm
100-200
191 Z.G.A.N notenkleur ronde uitschuiftafel 120 cm diameter en 2x43 cm bladen
100-200
192 6 antieke mahonie armstoelen met fraaie stoffering
150-250
193 Handgeknoopt zijden kleedje met floraal decor, 123x76 cm
100-200
194 Arnhemsche Fayence plateel bolvaas met oren model 265 en decor Lindus 26,5 cm hoog (vakkundige restauratie aan standring)
300-350
195 18e eeuws kistje met Fries kerfsnee 14 cm hoog 29 cm breed
50-100
196 Verguld bronzen hanglamp 85 cm hoog
100-200
197 Handgeknoopt kleed decor Meskin, 295x194 cm
75-125
198 Coulissetafel met tussenpoot, 184x123 cm met tussenblad 57 cm
300-600
199 6 Armstoelen met goede klassieke stoffering (1 arm los)
300-600
200 Fraai oosters handgeknoopt half zijde kleed 143x100 cm
30-60
201 2 fraaie kandelaren met 4 armen 52 cm hoog
202 19e eeuwse Italiaanse viool, binnenzijde voorzien van sticker Giuseppe Grossi Bologne 1861
3000-4000
203 Oude viool met strijkstok in kist
100-150
204 Oude Boheemse viool met strijkstok in koffer
1500-2000
205 Koppel grote kroonluchters van 100 cm hoog en 65 cm diameter
1000-2000
206 Oude messing hanglamp met strikdecor 65 cm hoog
30-60
207 Eiken Pander bureau met fraai beslag 154x88 cm
200-400
208 Bureaustoel met groen leder
30-60
209 Moors tafeltje 58 cm hoog 43 cm breed
20-40
210 Polychroom beschilderd Chinees porseleinen schaaltje, Kanton, ca. 1900, 13,5 cm diameter en een Chinees beeldje Quanyin
20e eeuw, 24,5 cm hoog
50-75
211 Gravure uit J Wagenaar Vaderlandse Historie vervattende de geschiedenisch der Verenigde Nederlanden J Tirion Amsterdam
1749-1789 voorstellende: De Friesche Edelman Galama verdedigt zijn regt tegen Graave Floris den II met het zwaard, gravure
16x20,5 cm
75-125
212 Anoniem, Man met bijl bij omgevallen boom bij huis, tekening 19e eeuw, 19x23 cm
100-150
213 Kunststof klok, G-Star Raw, Just a product, GS 3301, 51 cm hoog
50-100
214 Toegeschreven aan Uppink, Willem 1767-1849, Landschap met rustende figuren, sepia, verso gedateerd 20 nov 1869, 20x24 cm
200-300
215 Toegeschreven aan Uppink, Willem 1767-1849, Landschap met ruïne en herder met vee, sepia verso gedateerd 20 nov 1869, 20x24 cm
200-300
216 Blauw kristallen klokje in geelkoper montuur, voorzien van wekker, ca. 1900, 19,5 cm hoog
100-150
217 Ges. Endlich, H 1867-1948, Ven in het bos, doek 35x45
125-175
218 Onduidelijk gesigneerd, Roofvogel en met vluchtend konijn, houtsnede 33x18 cm
25-50
219 Pennenmesje met zilver en bekleed met roggehuid, Hollands, ijzeren lemmet, gemerkt 18e eeuw, totaal 14 cm
100-150
220 Antieke ingekleurde gravure van ‘t Dorp Laaren met gedicht 14,5x11 cm
20-40
221 Eiken met notenfineer plantenbak, met ingelegde biesjes en schelpen, omstreeks 1800, 45 cm hoog
25-75
222 Kristallen inktpot met zilveren dop op mahonie plateautje, ca. 1880, 8,5 cm hoog
75-100
223 Anoniem, Figuren onder boom bij boerderij, paneel 33x53,5 cm
75-125
224 Fraaie antieke lijst met inhoud 34x28 cm
40-80
225 Beeld voorstellende Tasmanian Devil, Warner Brothers, 77 cm hoog
100-200
226 Antieke Perzische miniatuur schildering, Jong echtpaar en oude man in een tuin, 18x10,5 cm. Herkomst Kunsthandel Borzo te
Den Bosch
75-125
227 Eiken dressoir 78 cm hoog136 cm breed
100-200
228 Hollands mahonie gefineerd theekistje Louis XVI, versierd met intarsia, ca. 1790, 10,5 cm hoog, 20,5x11 cm
100-200
229 Bronzen olifant naar Dali 29,5 cm hoog
100-150
230 3-delig zwart marmeren pendulestel (glas manco)
40-70
231 Ifuago collier van gevlochten plantenvezels en versierd met parelmoeren hangers, Ifuago, Filipijnen )statussymbool voor vrouwen’
100-200
Koppel kroonluchters
232 Klassiek kastje met deurtje, lade, intarsia in deur en messing beslag 94 cm hoog, 70 cm breed
60-100
233 Antiek porseleinen siervaas met bamboevorm oren, bloemkelken en portret van Chinese man 45 cm hoog (diverse schade)
50-100
234 Octagonale blauw-wit Chinees porseleinen fruitschaal, Qianlong periode ca. 1750, 37x29 cm
300-400
235 Bronzen vrouw met harp op marmer sokkel 32 cm hoog
70-100
236 Glazen geslepen 5-armige kroonlamp met pegels 86 cm hoog
70-140
237 Porseleinen kom, Amsterdams Bon, 18e eeuw, 8 cm hoog, 14,5 cm diameter
100-200
238 Nieuw handgeknoopt tapijt, Bidjar 244x175 cm
550-750
239 Wortelnoten met mahonie speeltafel 77 cm hoog, bladmaat uitgeklapt 85,5x84,5 cm
80-120
240 18e eeuws aardewerken schotel met blauw decor in Chinese stijl 35 cm diam (stukje gelijmd in rand)
100-200
241 Anoniem, bronzen sculptuur van naakte vrouw met bloemenkrans op onyx voet 29 cm hoog
200-400
242 19e eeuws messing olielamp (elektrisch gemaakt) incl. ketting 68 cm hoog
50-100
243 Chinoiserie 19e eeuwse 2-laags etageretafel ovaalmodel 83 cm hoog 85 cm breed
300-400
244 Oude fraai gedecoreerde Oosterse cloisonne pot met decor van draak en gevleugeld fabeldier 15 cm hoog 19 cm diameter
80-120
245 Cloisonné vaas met 5-tenige draak 32 cm hoog
40-80
246 Miniatuur antiek mahonie vitrinekast met fraaie kuif 92 cm hoog
400-500
247 Mahonie op eiken gefineerde 18e eeuwse 4-laads commode met fraai beslag 89 cm hoog 92 cm breed
500-700
248 Kon. Goedewaagen aardewerken dekselpot met blauw decor Montelbaanstoren te Amsterdam, 35 cm hoog
40-80
249 Bronzen stier naar Picasso 14,5 cm hoog
70-90
250 Gipsen gekleurd beeld van een Romein 85 cm hoog
100-200
251 Anoniem, Portret van een vrouw met kanten muts, tekening 48x38 cm
252 Ges. J van Wijngaarden 20e eeuw, Riviergezicht, doek 50x80
100-150
253 19e eeuws eiken poortkast met palissander ingelegd, 201 cm hoog, 162 cm breed
600-800
254 Porceleyne Fles Delft 3-delig aardewerken kaststel met blauw decor jaarletter 1922, 30 en 41 cm hoog (chipje van dekselrand)
130-160
255 Gesigneerd Verhorst, A 1889-1970, Bloemstilleven in vaas met rozen, aquarel 52x75
200-300
256 Onduidelijk gesigneerd, Romantisch landschap met herder met kudde schapen en kerkdorp in de verte, doek laat 19e eeuw, 48x78
cm in een zeer fraaie bewerkt lijst
500-750
257 Ges. Morel 20e eeuw, Stadsgezicht, paneel 64x76
100-300
258 Chinees 19e eeuwse opiumtafel met fraai snijwerk 28 cm hoog 77x41 cm bladmaat
200-400
259 Chinees rozenhouten tafeltje, 19e eeuw, 28 cm hoog, 77x42 cm
400-600
260 Fraai eiken sidetable met regelverbinding 121x58 cm
150-250
261 Pendule met leeuw en ruiter op top, Marriage en diverse losse delen 43 cm breed
50-100
262 Sculptuur gemaakt van fossiel gesteente 66 cm hoog
100-150
263 Oud porseleinen beeld van een jager 43,5 cm hoog (enkele beschadigingen)
264 Monogram Berkenmortel, van den (Deurne), Turfstekers, doek gedateerd 1973, 80x100 cm
100-200
265 Gesigneerd Hoeniger, Paul 1865-1924, Dames in donkere kledij, crayon 47x30 cm. Herkomst studio 2000 inventarisnummer 2314
200-400
266 Ges. Bijl, T van de, Stad aan het water met kerk en molen op achtergrond, olieverf op paneel, gedateerd 1897, 20x35 cm
300-400
267 Bronzen Vrouwe Justitia 86 cm hoog
140-180
268 Toegeschreven aan Romer-Wegman, Anna Maria van 1868-1945, dame in het groen met fraaie hoed, aquarel 43x25 cm.
Herkomst studio 2000 inventarisnummer 3702
100-300
269 Gesigneerd Mendes da Costa, Samuel Henri 1845-1923, Jagers in landschap bij burcht, paneel 49,5x34cm
1500-2500
270 Ond. gesigneerd, Arbeiders op het land bij het binnenhalen van het hooi, doek 40x50 cm
50-100
271 Ges. Buck, van de, 20e eeuw, Figuren op zandpad door dorp met kerk, doek 60x90 cm
250-500
272 Noten 1-deurs porseleinkast met dubbelgebogen 3-laads onderkast219 cm hoog, 143 cm breed
200-400
273 Serie van 6 antieke Imari schotels met geschulpte rand en decor van flora en fauna in rood en goud 26 cm diameter
3000-4000
274 3 antiek aardewerken schotels waaronder 1 met spreuk 22-24 cm diam
40-80
Anoniem
Hendriks
Kolenkit
L.van Soest
Artz
Kaiser
WJ. Alberts
P.Motz
Landschap
275 Gesigneerd Senf, Leon 1860-1940, Portret van mevrouw Dobbelman, doek gedateerd 1928, 85x65 cm. Mevrouw Dobbelmann was Maria
Dobbelmann-Von Weise (1839-1931), getrouwd met Louis Dobbelmann (1837-1901), een rijke industrieel. Hij bezat een grote tabaksfabriek in
Rotterdam en was broer van Frans Dobbelmann van de zeepfabriek Dobbelmann in Nijmegen. Louis Dobbelmann kocht in 1899 een villa in
Noordwijk aan Zee, waar ook Albert Verwey en Leon Senf woonden. De families kenden elkaar. In het boek ‘De geschiedenis van een kraai’
door Mea Verwey komt mevrouw Dobbelmann even voor als een dicht bij de familie Verwey wonende dame die, zoals men zei, wel tachtig
kleinkinderen had. Hun huis stond op het Dobbelmannduin, dat nu nog zo heet.
1000-1500
276 18e eeuws wortelnoten op eiken gefineerde commode met licht gebogen front en klauwpoten 77 cm hoog 87 cm breed
200-400
277 2 19e eeuwse Japans porseleinen vazen met fraaie decoratie en pauwenoren 35,5 cm hoog (1 oortje defect)
80-120
278 Wekkertje in goudkleurige bronzen kast 31 cm hoog
50-70
279 Gesigneerd Senf, Leon 1860-1940, Landschap met zwerm vogels, notitie Noordwijk 1901, tekening 69x45 cm
50-150
280 Gesigneerd Oorschot, Theodorus van 1910-1989, Boer bij boerderij in Brabants landschap, doek 60x80 cm
300-500
281 10 antiek Chinees porseleinen schotels 23 cm diam (diverse haarlijntjes en chipjes)
50-100
282 8 antiek Chinees porseleinen schotels 23 cm diam (diverse schade)
50-100
283 3 antiek Chinees porseleinen schotels plm. 22 cm diam (schade)
284 6 Oosterse porseleinen schotels met divers blauw decor, 19 cm diameter, 19e eeuw
200-400
285 3 Chinees porseleinen schotels met floraal en vlinderdecor 23,5 cm (2 met haarlijntjes en kleine schilfertjes)
100-150
286 7 diverse Chinees porseleinen schotels
100-200
287 Antiek eiken boekenkast met steekwerk en facetgeslepen glas in de deuren 204 cm hoog, 160 cm breed
200-400
288
289 Gesigneerd Dankmeijer, Charles 1861-1923, stadsgezicht in avondlicht met toren en figuur onder poort 50x40 cm
600-800
290 Anoniem, Riviergezicht bij maanlicht, paneel 22,5x31 cm
50-100
291 Anoniem , Schip in nood voor de kust, vermoedelijk Engeland met figuren op de voorgrond, doek vroeg 19e eeuw, 35,5x45 cm (bedoekt)
150-250
292 Klassiek ladekastje met gebogen front 80 cm hoog 80 cm breed
100-200
293 Bronzen buste van een man op marmer sokkel 42,5 cm hoog
120-140
294 Kristallen windlichten in verzilverde houder 22,5 cm hoog
40-60
295 Antiek eiken 2-deurs kast met bestoken fries 160 cm hoog 130 cm breed
1000-1500
296 Kaiser porseleinen dekselvaas 50 cm hoog en idem vaas, 34,5 cm hoog, 4 bakjes en een schotel 38 cm diameter decor Siam
50-100
297 2 Chinese wanddecoraties portretten van een man en vrouw op linnen, inclusief lijst 60,5x40,5 cm
298 Anoniem, erotische voorstelling geschilderd op papier, 17x24,5 cm
100-200
299 Rozenhouten plantentafel met ingelegd marmer blad, 92 cm hoog, 46 cm diameter
100-200
300 Bronzen beeld van een Oosterse Godin 32,5 cm hoog
40-60
301 Eiken kast met 2 deuren, 2 laden en fraai steekwerk 77 cm hoog, 135 cm breed
60-100
302 Tichelaar Makkum aardewerken schotel met polychroom decor van vogel in boom 22 cm diam, en schotel met polychroom
decor van watervogels 21,5 cm diam
40-60
303 Makkum Tichelaar wit aardewerken fruittest 15,5 cm diam, en schotel met blauw decor 23,5 cm diam
30-50
304 Kaiser porseleinen vaas decor Belvedère, 68 cm hoog
30-60
305 Kaiser porseleinen vaas, decor Ming, 68 cm hoog
30-60
306 Kaiser porseleinen vaas met Oosters decor met vogels, 68 cm hoog
30-60
307 Ges. Andel, Daniel van 1843-1920, Dorpsgezicht met boer aan het water, doek 40x60
100-150
308 Gesigneerd Senf, Leon 1860-1940, Willem Mouw met staf en schapen, tekening gemerkt nr. 7 f 40, 96x71 cm
75-125
309 Gesigneerd Zwart, Willem de 1862-1931, Landschap met knotwilgen en koeien in de wei, tekening 26x37 cm
500-750
310 Antiek Hollands gebogen wortelnoten op eiken gefineerd Louis Quinze kabinet met fraaie kuif en strikken 242 cm hoog 190 cm
breed(zijkanten vernieuwd)
1000-2000
311 Gesigneerd Sola, Antonio 1787-1861, Geestelijken in gesprek in een park bij kerk op rots, aquarel / tekening gedateerd 1837, 29,5x42 cm 100-200 312 Glas in lood raamdecoratie, Bloemen in vaas, 90x56 cm
100-150
313 Antiek houten gestoken beeld van een Heilige met lam 117 cm hoog
300-600
314 Fraai satijnhouten bureau met inlegwerk en messing montuur 110 cm breed
250-500
315 Draaibare mahonie Biedermeier tafelspiegel met lade 50 cm hoog
50-100
316 Antieke metalen buste van een dame op marmer sokkel, totaal 26,5 cm hoog
50-80
5000 tm 5060
Collectie Lladro
317 2 klassieke plate kandelaren 25,5 cm hoog
40-60
318 Handgeknoopt Oosters tapijt 300x195 cm
50-100
319 Fraaie noten Chippendale eethoek met ronde uitschuiftafel 126 cm diameter (en 2x42 cm) daarbij 6 stoelen en 2 armstoelen
500-700
320 Handgeknoopt oosters tapijt 173x115 cm
321 Klassieke tafelschemerlamp in de vorm van een dame in hoepelrok 45 cm hoog
30-60
322 Gekleurd glazen sierschaal 19,5 cm hoog, 44 cm lang
50-70
323 Bronzen uil op marmer op sokkel 21,5 cm hoog
80-100
324 Keramiek sculptuur met monogram RB 71, 34 cm hoog
75-125
325 Tafelklok, Frankrijk, in een eiken kast, 26 cm hoog
40-80
326 Klassieke kroon met vele pegels en bronzen montuur 60 cm diameter
80-120
327 Onduidelijk gesigneerd, Stadspoort, doek 50x40 cm (gaatje)
328 4 antieke gravures in lijst met paarden en hun ruiters 17x11 cm
40-80
329 Monogram GR, Spelend kind voor haard 20e eeuw, aquarel / sepia gedateerd 1991, 14x17,5 cm
20-40
330 Ges. Scherrewitz, JF 1868-1951, Paard met boerenkar, tekening 15,5x20,5 cm
150-250
331 Ges. Schaik, Willem van, 1876-1938, Huizen aan de vaart, marouflé 30x40
450-600
332 Engels weerstation 95 cm
30-60
333 Monogram W J, Zittende dame, ets 21x15 cm
40-80
334 Eiken kast met 2 rolluiken, ca. 1900, 141 cm hoog, 91 cm breed
100-200
335 2 geslepen kelkvazen op blokvoet 31,5 cm hoog
40-60
336 Jugendstil plate jardinière 13,5 cm hoog, 41,5 cm breed
337 Ges. Munninghoff, Xeno 1873-1944, Landschap omgeving Wolfheze, marouflé 34x52,5
550-650
338 Gesigneerd Israëls, Jozef 1924-1911, Handwerkende vrouw voor venster, paneel 33x25 cm
1000-1500
339 Ges. Bron, Louis, 1884-1959, Boeren op een akker, karton 30x39.5
500-700
340 Rond klassiek kastje met 7 laden, 118 cm hoog, 46 cm diameter
150-300
341 Antieke zilverkleurige metalen medicijnpot vermoedelijk Zuid-Amerika 51 cm hoog
200-400
342 Nieuw handgeknoopt tapijt, Bidjar 235x176 cm
700-900
343 Eiken 4-persoons eethoek bestaande uit een tafel met gedraaide poten 135x98 cm en 4 stoelen met fraai asymmetrisch snijwerk
250-500
344 Bochara 159x62 cm
25-50
345 Makkum Tichelaar pauwenschotel 34,5 cm diam, schotel met spreuk 28 cm diam, 8-kantige schotel v19 cm diam, en ovaal
polychroom schaaltje 17x13 cm
50-80
347 Zeer zware bruin met mintgroen geglazuurde antieke Franse porseleinen vaas 31 cm hoog
75-125
348 18e eeuws tinnen schenkkan met schroefdop bewerkte tuit, graveerwerk en jaar 1771, 47 cm hoog
150-250
349 Antieke kerfsnee pot met 7 oren, Friesland ca. 1900, 18 cm hoog
50-100
Dinsdag
1 juli
19.00 uur
Kunst en antiek
350 Fraaie kristallen kroonluchter dubbellaags 80 cm diameter
150-300
351 Noten speeltafel 74 cm hoog, bladmaat uitgeklapt 75x73,5 cm
60-100
352 Porseleinen tafelschemerlamp met voorstelling van 4 vrouwen, in koper frame 66 cm hoog
30-50
353 Antiek houten beschilderde sigarenkist met sigaren, 8 cm hoog, 15,5x22 cm
25-50
354 Grote plafondlamp met druivendecor en accenten van parelkleurige kraaltjes in klassieke montuur 54 diameter (schade)
25-75
355 Nieuw handgeknoopt tapijt, Bidjar 242x172 cm
750-900
356
357 Bronzen beeldengroep van eenden op marmer sokkel 35,5 cm hoog
140-180
358 Gesigneerd Bourier, Pierre Jaques Szn 1833-1882, Landschap met waterval, tekening 24,5x35 cm
75-125
359 Anoniem, Na de watersnood 1860-1861 Kronenburg Fr, tekening 16x26,5 cm
50-80
360 Ges. Sluyters, L, Huisjes met boten aan water 1925, litho 14,5x22 cm
40-80
361 Eiken tafel met getordeerde poten ten tussenkruis, 113x88 cm met tussenblad van 37 cm met 4 stoelen met groene stoffering
en gestoken leeuwmaskers
150-250
Rechtstreeks van de bron!
Adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Fax: E-mail:
Amsterdamseweg 126 6814 GJ Arnhem 026-4455220 026-4455085
362 Handgeknoopt Oosters kleed 103x74 cm
25-50
363 Grote Oosterse bronzen cachepot met rijkbewerkte voorstelling 31 cm hoog, 42 cm diam
150-250
364 Antiek aardewerken pauwenschotel 39 cm diam, en gerestaureerde schotel met Oosters decor 35,5 cm diam
50-100
365 Bronzen beeld van een soldaat 91 cm hoog
2000-2200
366 Gesigneerd Thijsen, Carolus Johannes 1867-1917, Vrouw op stoel in interieur, paneel 23,5x32 cm
150-300
367 Fraai gebrandschilderde Art Deco hanglamp 60 cm diameter
100-200
368 Gesigneerd Benschop, Nicolaas 1907-2001, Meisje met wit katje, multiplex 70x60 cm
200-400
369 Ges. de Haas , toon (geb. 1929) aquarel met Chinees meisje 36x48 cm
200-400
370 Verdijk, Ans (geb. 1959) kleurrijk schouwspel van figuren, gemengde techniek op papier 35x60 cm
25-50
371 Ges. Pannett Juliet (1911-2005)Portret van Claude John Eyre Auchinleck , was een Britse veldmaarschalk. Hij was legercommandant
tijdens de Tweede Wereldoorlog. Zijn bijnaam was: ‘The Auk’ tekening door beide gesigneerd.
25-50
373 18e eeuws noten bestoken topbureau met fraaie kuif 260 cm hoog 150 cm breed
1000-1500
374 Zeer groot antiek beschilderd en gepolychromeerd altaar 211 cm breed 235 cm hoog
600-800
375 Antiek houten beeld van de Heilige Maria 80 cm hoog
200-400
376 Antiek houten beeld van een geestelijke, polychroom beschilderd 110 cm hoog
200-400
377 Anoniem, Gipsen plaquette in lijst van de Kruisafname, 19e eeuw, 27x21 cm
100-150
378 Antiek gepolychromeerd beeld van Christus met doornenkroon en koningsmantel, Ecce Homo zoals Hij voor het Sanhedrin
verscheen en werd bespot, 18e eeuws of vroeger 60 cm hoog
400-600
379 Gesigneerd Bildircin-Saglambilek, Saniye geb. 1946, Zonder titel, gemengde techniek op papier, gedateerd 1991, 38x48 cm
25-50
380 Gesigneerd Thomas, Emiel Marius geb. 1919, Grafice, zeefdruk, eigen druk 1/1, 39,5x47,5
40-80
381 Gesigneerd Sieger, Fred 1902-1999, Compositie, 30/100, 1980, ca. 50x40
30-60
382 Gesigneerd Verleur, Andries 1876-1953, Landschap met visser in bootje, marouflé gedateerd 1937, 35x58 cm
100-200
383 Gesigneerd Bruin, C de 20e eeuw, landschap met brug en kerktoren, doek 36x46 cm
100-200
384 Louis Seize cilinderbureau, mahonie op eiken met laadjes in het interieur en bronzen beslag op de grote laden, 102 cm hoog,
110 cm breed
250-500
385 Noten Grunder schrijfbureau met opstand en groen vilten schrijfgedeelte 120 cm hoog 128 cm breed
400-500
386 Fraai eiken met ebbenhouten groot buffet met vitrine opstand 190x190 cm en een 2-deurs kastje 80 cm hoog 120 cm breed
200-400
387 Facetgeslepen spiegel in een gestoken lijst, 111x90 cm
40-80
388 Eiken dressoirkastje met 2 deurtjes, 76 cm hoog, 102 cm breed
30-60
389 Mahonie Biedermeier 2-deurs linnenkast met gestoken kuif
150-300
390 Houten beeld van een gespierde man 215 cm hoog
150-250
391 Ges. Harloff, Han (geb. 1907-?) gemengde techniek op papier, de man zonder gezicht 66x49 cm
25-50
392 Gesigneerd Jungmann, Maarten Johannes Balthasar 1877-1965, figuren in landschap, aquarel 46x55 cm
100-200
393 Mixed media ges. Ybanes, Miguel 1946 en gedateerd 1993 87x62 cm in originele lijst fraaie compositie met reliëf
200-400
394 19e eeuws mahonie bonheur met gekrulde kap en ovale spiegel 200 cm hoog 107 cm breed
450-550
395 Verso Bock, Theophile de 1851-1904, Bomen in landschap, doek 60x50 cm
700-900
396 Gesigneerd Verbrugge, Emile 1856-1936, Portret van een man, doek 55x45 cm
75-125
397 4-lichts hanglamp met bronzen frame en glazen kapjes 62 cm hoog, 44 cm diam
80-120
398 Antiek eiken kabinet met gebogen front en bestoken kuif 239 cm hoog 154 cm breed
500-700
399 Engels noten 2-deurs vitrinekast 121 cm hoog, 93 cm breed
70-100
400 Anoniem, studie van 2 figuren, aquarel 39x39 cm
401 Facetgeslepen halspiegel in eiken lijst met kuif 178 cm hoog, 92 cm breed
80-120
402 Bronzen klok naar Dali op marmer sokkel 42 cm hoog
180-240
403 Engels mahonie secretaire met fraai interieur 106 cm hoog 94 cm breed
300-600
404 Gesigneerd Markus, Antoon 1870-1955, Oosterbeek 1925 riviergezicht met molen op achtergrond 70x40 cm
150-300
405 Zeer fraaie Hollandse porseleinkast, noten met wortelnoten op eiken met latwerk op de deur en bewerkte kuif. Dubbelgebogen
onderkast op klauwpoten, 202 cm hoog, 143 cm breed
250-500
406 Grote mahonie flaptafel, 228 cm lang, opgeklapt 151 cm breed
300-500
407 Jugendstilstijl 2-lichts wandlamp met glazen kapjes 44 cm hoog
30-50
408 Dubbelzijdige eiken 19e eeuwse lessenaar met verlichting 120 cm hoog 100 cm breed
100-200
409 Art Deco bank in de stijl van de Amsterdamse School, 200 cm breed
200-400
410 Wit gipsen beeld van meisje met bloem in de hand en hagedisje 54 cm hoog, en gipsen gekleurd beeld van zittend meisje op
boomstam 39 cm hoog
40-60
411 19e Eeuwse mahonie fauteuil met gestoken kuif en geborduurde stoffering op zitting, rug en armleggers
100-150
412 Laverman, Sikke (1943-1983) dame met parasol en rode lippen gemengde techniek op papier 105x76 cm
100-200
413 Antieke Friese stoelklok met zeemeerminnen en beschilderde wijzerplaat 19e eeuws 74 cm hoog
200-400
414 Engels antieke kinderschommelstoel met groene stof
100-150
415 Eiken wangentafel, 120 cm diam incl. flappen, met 2 tussenbladen van 60 cm
150-250
416 Fijn handgeknoopt Oosters kleedje 88x64 cm
30-60
417 Oude gresaardewerken kruik 46 cm hoog
30-60
418 Gemerkt Kayserzinn, Jugendstil tinnen jardinière met fraaie voorstelling 13 cm hoog, 43,5 cm breed
75-125
419 Antieke Duitse kruik 43 cm hoog
40-60
420 Rozenhouten dressoir met 8 laden en een marmer blad op top, ontwerp Rudolf Bernd Glatzel voor Fristho Franeker Holland,
84 cm hoog, 231 cm breed, 45 cm diep
500-1000
421 Antieke gravure van Gelderland no.623 met de steden Kampen, Naarden, Muiden, Utrecht, Wageningen, Nijmegen en Arnhem,
19e eeuws 23x29 cm
100-200
422 Gravure van De Veluwe met de steden Harderwyk, Amersfoort en Deventer, met Duitse tekst : Das Quartier Arnhem oder die
Veluwe Nro. 625, 24x30 cm 19e eeuws
100-200
423 Gesigneerd Voerman, Willem 1894-1968, IJsselgezicht bij Kampen, aquarel 21x29,5 cm
50-100
424 Gesigneerd Bogman, Herman jr. 1890-1975, Vaas bloemen, doek 40,5x31 cm
600-800
425 Gesigneerd Fisquet, Theodore 1813-1890, Handwerkende vrouw, tekening gedateerd 1877, 29x23 cm
200-300
426 Ges. Romijn, Herman, 1892-1959, Bloemstilleven in Keulse pot, paneel 30x24
100-150
427 2 lampjes met kaartdecor kappen
428 19e eeuwse mahonie spinnepoottafel 76 cm hoog, bladmaat 129x1034 cm, met tussenblad 45,5 cm
100-200
429 Handgeknoopt kleed Belouch 123x89 cm
20-40
430 Ovale spiegel in een bewerkte eiken lijst 128x90 cm
40-80
431 4 Rijkgestoken noten stoelen met beige gebloemde stoffering
100-200
432 Metalen tijger 24 cm hoog, 47 cm lang
80-120
433 Antiek massief eiken hoekkastje 93,5 cm hoog, 87 cm breed
100-200
434 Antiek eiken kastje met gestoken decor en 2 deuren, 18e eeuw, 145 cm hoog, 95,5 cm breed
100-200
435 Gesigneerd Bruggink, Theo geb. 1942, Kruis en figuren, 3e staat, kleurets 5/15, 1979, 63x53 cm
25-75
436 Gesigneerd Kleij, Theodorus Johannes geb. 1936, Duinlandschap, zeefdruk gedateerd 1972, 51x39 cm
25-50
437 Grote eiken 19e eeuwse 2-deurs kast 220 cm hoog 170 cm breed
200-300
438 Antiek eiken credenskast met briefpanelen en smeedijzer hang en sluitwerk 160 cm hoog 122 cm breed
500-1000
439 Ond. Gesigneerd portret van een dame met hemelse blik, 19e eeuw op doek 89x69 cm
150-250
440 2 Japanse Imari schotels, vroeg 19e eeuw met decor van vrouwen in tuin, 34 cm diameter
150-250
441 Gesigneerd Zurne, Ria geb. 1945, Gedachtenwisseling in levenstuin, litho 36/53, 34x45 cm
25-50
442 Eiken kabinet, Hollands ca.1800, 220 cm hoog, 178 cm breed (restauratieobject)
150-250
443 !9e Eeuws mahonie penantkastje 98 cm hoog, 97 cm breed
100-150
444 Oud biscuitporseleinen ronde plaquette 28,5 cm diam met reliefvoorstelling, en tafelklokje met wekkeruurwerkje 20 cm hoog
40-80
445 19e eeuws aardewerken koffie- theeservies met decor van bladeren
40-80
446 Gesigneerd Soest, Louis Willem van 1867-1948, Boerderij in winters landschap, doek 80x100 cm
750-1250
447 Eiken slaapkamer b.u. linnenkast 220 cm hoog, 134 cm breed, ledikant 130 cm breed en een nachtkastje
75-120
448 Onduidelijk gesigneerd, Arcadisch landschap met waterval en biddende geestelijke bij kapelletje, aquarel 19e eeuw, 48,5x71 cm
250-500
449 Dressoirtje met inlegwerk op de deuren, 87 cm hoog, 86 cm breed
30-60
450 Bronzen beeld van Oosterse Godin op sokkel 47 cm hoog,
70-120
451 Antiek eiken klepbureau met gebogen onderkant, 110 cm hoog, 120 cm breed
100-200
452 Bronzen vrouw met ram op marmer sokkel 20 cm hoog, 40 cm breed
120-140
Marius Bauer
Officier in de Orde van Oranje Nassau Marius Bauer werd op 25 januari 1867 in Den Haag geboren en werd de Nederlandse oriëntalist bij uitstek. Marius volgde zijn opleiding aan de Academie van Den Haag. In 1884 wordt hij lid van Pulchri Studio in Den Haag. Marius Bauer was 21 jaar oud toen hij op kosten van kunsthandelaar E.J. van Wisselingh, scheep ging voor zijn eerste grote reis. Deze tocht, in het najaar van 1888, voerde hem naar Istanbul. Daar raakte hij geïnspireerd en werd verliefd op het leven in het Oosten. Uit een brief aan zijn moeder blijkt het effect dat deze volkomen onbekende wereld op hem had: ‘Ik heb nu wel een vast doel voor ogen, iets dat ik voor die tijd geheel miste.’ Zo begon een leven van reizen en trekken dat de voedingsbodem voor zijn kunstwerken zou vormen. De kleurrijke bevolking en de schilderachtige landschappen van deze in zijn tijd nog nauwelijks bekende oorden inspireerden hem tot het maken van talloze schilderijen, aquarellen en etsen. De vele ter plaatse gemaakte schetsen dienden daarbij vaak als geheugensteuntje. Bauer bezocht meerdere malen het Nabije Oosten maar hij ging ook naar Rusland, India, Noord-Afrika en zelfs naar Indo-China en Nederlands-Indië. In 1900 breekt hij tijdens de Wereldtentoonstelling te Parijs internationaal door als etser en wordt voor zijn diensten benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Op 13 juli 1906 wordt Bauer ook benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau voor zijn medewerking aan de organisatie van de feestelijkheden rond de viering van Rembrandtjaar 300 jaar. Aanvankelijk reisde hij vrijwel altijd alleen maar later werd hij vergezeld door de Amsterdamse Joffer Jo Stumpff met wie hij in 1902 trouwde. Bauers 60ste verjaardag wordt door Kunsthandel E.J. van Wisselingh & Co gevierd met een tentoonstelling en de uitgave van het standaardwerk M.A.J. Bauer, zijn Etswerk. Op 18 juli 1932 overlijdt Bauer aan de gevolgen van een beroerte.
www.mmkarnhem.nl e
453 2 kristallen dekselbokalen 32 cm hoog
40-60
454 Ovale Biedermeier spinnepoottafel, blad van mahoniefineer, 150x107 cm
75-125
455 4 Biedermeier stoeltjes
80-120
456 Handgeknoopt Oosters kleedje 88x60 cm
457 Antieke tegel met polychroom decor 34x17,5x3 cm
100-200
458 2-delig antiek polychroom tegeltableau met verliefd stel 33x33 cm
200-400
459 Bronzen man met boog op marmer sokkel 39 cm hoog
125-150
460 Eiken fauteuil met leder
100-150
461 Hamadan handgeknoopt kleed 147x102 cm
40-80
462 Eiken eethoek bestaande uit coulissetafel 138x105 met 4 tussenbladen van 55 cm per stuk, 6 stoelen en 2 armstoelen
200-400
463 Tichelaar Makkum aardewerken Vredesbord met tekst Smeed uw zwaarden tot sikkels, 33 cm diam
70-100
464 Tichelaar Makkum aardewerken plaquette met voorstelling van winters landschap, schilder vermoedelijk Tiemen Hiemstra 45 cm
hoog, 55 cm breed
125-150
465 Tichelaar Makkum aardewerken schotel met polychroom decor van bloemen in wandvaas 35 cm diam
30-60
466 Makkum vaas 33 cm hoog, en schotel 28 cm diam met polychroom decor
40-70
467 2 Tassen w.o. krokodillenleer
40-80
468 2 diverse tasjes
469 Koopje tassen en portemonnees
30-60
470 Tas en een portemonnee
471 2 lederen tasjes
472 2 Krokodillenleren tassen
25-50
473 Groot koeienhuid 210x215 cm
474 Antiek eeuws houten kistje met fraai beslag en groen vilt interieur 14 cm hoog (lade later)24 cm breed
50-100
475 Antiek noten theekistje met koperen busjes
60-100
476 Louis Seize theekistje met intarsia 12 cm hoog, 15 cm breed
40-60
477 19e eeuws houten tabaksdoos met ivoor en paarlemoer 11 cm hoog 15 cm breed (sleutel manco)
30-60
478 Gesigneerd Bauer, Marius 1867-1932, Optocht met olifanten, in de etsplaat gesigneerd, gedrukt een aangeboden door
Willem Witsen, ets. 17x26 cm
100-200
479 Monogram Bauer, Marius 1867-1932, Een Oostersche Stad, nr. 82, 1898, ets 10,5x16,5 cm. Herkomst E J van Wisselingh en Co
te Amsterdam.
50-100
480 Monogram Bauer, Marius 1867-1932, A Turkish butcher, 41/100, cat.nr. 86, 1888, ets 13,6x7,9 cm. Herkomst E J van Wisselingh en
Co te Amsterdam.
40-80
481 Monogram Bauer, Marius 1867-1932, Een koperslager te Istanboel, nr. 28, 1889 ets 11x10,5 cm. Herkomst E J van Wisselingh en
Co te Amsterdam.
482 Monogram Bauer, Marius 1867-1932, Het bezoek, nr. 68, 1901, ets 12x16,5 cm. Herkomst E J van Wisselingh en Co te Amsterdam.
50-100 50-100
483 Monogram Bauer, Marius 1867-1932, Een Turkse koopman (Damascus) nr. 29, 1889, ets 29/100, catalogusnummer 9, 1889, 17,3x12 cm.
Herkomst Kunsthandel Borzo te Den Bosch.
484 Monogram Bauer, Marius 1867-1932, Oosters prinsje, ets. 18/100, cat.nr. 299, 1933, 17x10 cm.
50-100 40-80
485 Monogram Bauer, Marius 1867-1932, Een straatje in Adrianopel, ets 19/100, cat.nr. 65, 14,9x10 cm. Herkomst Kunsthandel Borzo
te Den Bosch.
50-100
486 Monogram Bauer, Marius 1867-1932, Oude huizen in Stamboel, ets, 85/100, cat.nr. 76, 1888, 16,7x10,1 cm. Herkomst Kunsthandel
Borzo te Den Bosch.
487 Monogram Bauer, Marius 1867-1932, Ruiters voor tent, ets, 79/100, 9,5x15 cm
50-100 50-100
488 Monogram Bauer, Marius 1867-1932, Ruiters te Stamboel, ets 22/100, cat.nr. 67, 1889, 10,8x8 cm. Herkomst Kunsthandel Borzo te
Den Bosch.
50-100
489 Gesigneerd Zilcken, Philip 1857-1930, Oud Turks fort in Algiers, ets in droge naald, 14,8x11,8 cm. Herkomst Kunsthandel Borzo Den Bosch 40-80 490 Monogram Zilcken, Philip 1857-1930, Een kerk in Venetië, ets 21x19 cm. Herkomst Kunsthandel Borzo Den Bosch
40-80
491 Toegeschreven aan Senf, Leon 1860-1940, Gezicht op kerkdorp, tekening 24,5x34,5 cm
25-75
492 Gesigneerd Senf, Leon 1860-1940, Knotwilgen aan de waterkant, tekening 32x27,5 cm
25-75
493 Gesigneerd Cremer, Jan geb. 1940, Blue Tulips uit 1991, litho 61x47 cm
150-200
494 Gesigneerd Koning, Koen Ebeling geb. 1968, Zonder titel, zeefdruk 28/55 gedateerd 1996, 57x76 cm
25-75
495 Aluminium vitrinekast met verlichting en glazen schappen, 200 cm hoog, 60x37,5 cm
50-100
496 Gesigneerd Zwiers, Willem geb. 1922, Vrouw met vogel, houtsnede gedateerd 1959, nummer 13, 50,5x38 cm
50-100
497 Ges. Leest, Audette van der, 20e eeuw, Ter herinnering 1982, aquarel 23x35 cm
498 Gesigneerd Stanisjewa, Rositza geb. 1960, Zonder titel, zeefdruk 38/200, 29x37 cm
25-50
499 Keshan kleed met decor van vogels, dieren en floraal, 215x138 cm
100-150
500 3 Stuks Amethist, 44, 28 en 13 cm hoog
100-200
501 Gestoken houten masker, 78 cm hoog
30-60
502 Gesigneerd Klompien, Marten 1917-1996, Verso Groningen woonschepen haven, aquarel 37x33 cm
500-700
503 Nationaal ontbijtlaken 1940-1945, en Jubileum damast ter gelegenheid van het 40-jarig regeringsjubileum H M Koningin
Wilhelmina 6 sept 1938
40-80
504 Ingelijste prent: Wat gij verlangt van dit of dat, Deez prent vertoont u van alles wat No. 24, 34x30 cm
505 Gesigneerd Hoekstra, Sven geb. 1945, Zonder titel, zeefdruk 96/100, 1978, 30x35 cm
506 Antieke spiegel in eiken lijst met gestoken kuif 60 cm hoog, 33,5 cm breed
30-60
507 Zwart tasje
508 Royal Doulton, 2 porseleinen bloemstukken 18 cm hoog
25-50
509 Royal Albert 12 miniatuur kop en schotels met de maanden van het jaar, kopje 4,5 cm hoog
25-50
510 Oude Kelim ca. 1900, 210x165 cm
100-200
511 Handgeknoopt Oosters kleedje 81x78 cm
Dinsdag
1 juli
19.00 uur
Antiek / inboedel
1000 Offeraltaar naar Romeins voorbeeld met ingegraveerde tekst Volkano sacrum valeria sextia et tion ex, 98 cm hoog, 45 cm breed
200-400
1001 Groot wit marmeren beeld van een kindfiguur 91 cm hoog
200-400
1002 Klassiek wit marmer beeld van musicerende kinderen115 cm hoog
250-350
1003 Groot klassiek wit marmeren beeld van een waterdraagster 156 cm hoog
300-500
1004 Gietijzeren zonnewijzer 118 cm hoog
1005 Gietijzeren tuinvaas 50 cm hoog
30-50
1006 Gietijzeren bloembak 14,5 cm hoog, 59,5 cm breed
20-40
1007 Ronde tuintafel met ijzeren poot en marmer blad 60 cm diameter
50-100
1008 Eiken gestoken kapstok 100 cm breed, en spiegel in fraai gestoken lijst met kerfsnee 65 cm hoog, 50 cm breed
40-80
1009 Antiek eiken gestoken bordenrek 70 cm hoog, 89 cm breed
25-50
1010 Onduidelijk gesigneerd, Huizen in landschap 1960, litho 22,5x32 cm
1011 2 Etsen, H Hendriks, Bosch bij Hilversum 9,5x26,5 cm en onduidelijk gesigneerd, landschap met molen 9x33 cm
1012 Antieke gravure van ‘t Huis ter Noot 29x35 cm
20-40
1013 2 Engelse litho’s, The Jealous Rival en The Careless Milkmaid, ovaal a 30x23 cm in fraaie lijst
40-80
1014 Antieke gravure van Synagoge der Portugeesche jooden 29,5x35,5 cm
30-50
1015 4 Antieke Engelse litho’s Edward I, Queen Elizabeth, Edward IV en Mary Queen, 50x60 cm per stuk
100-200
1016 Antieke gravure van ‘t Groot Boterhuis 29x35 cm
20-40
1017 2 etsen,1 met boerderij en 1 met bomen in landschap
20-40
1018 Toegeschreven aan Zwart, Willem de 1862-1931, Drie heren in een restaurant, ets, beeldgrootte 149x97 mm. Herkomst
Kunsthandel Borzo te Den Bosch
50-100
1019 Gesigneerd Sirks, Jan 1885-1938, Delft, ets. 18,5x13,5 cm
20-40
1020 Biedermeier fraaie theeemmer met koperen binnenbak en koperen ketel met porseleinen knop en handvat
50-100
1021 19e Eeuws mahonie hoekkastje met lade, 159 cm hoog, 48x48 cm
75-125
1022 2 oude aardewerken koekjespotten met reliëf- en bloemdecor met metalen montuur
20-40
1023 Klassiek ladekastje met inlegwerk 80 cm hoog 42 cm breed
70-90
Louis van Soest Op 5 april 1867 werd in Poerworedjo op Midden-Java, Louis Willem van Soest geboren. Op jonge leeftijd vertrok de kleine Louis naar familie in Nederland. Tijdens zijn schoolperiode maakte hij veel tekeningen, schetsen en enkele schilderijtjes waarvan hij er enkele naar zijn ouders in Java stuurde. Een studie scheikunde in Aken weerhouden hem er niet van om te blijven schilderen. Dit had toch zijn grote voorliefde. In 1891 stopte Louis met zijn studie en richtte zicht volledig op de schilderkunst. Na zijn periode in Gelderland (Rozendaal) vertrok hij in 1891 naar Den Haag waar hij lid werd van Pulchri Studio. Hij werd bevriend met o.a. de Marissen en Johan Weissenbruch. In Den Haag maakte hij grote naam. Hij was autodidact en specialiseerde zich zicht in het in het vastleggen van interieurs, figuren en portretten in een impressionistische stijl. In 1892, toen zijn ouders in Laag Soeren logeerden, ontdekt hij de prachtige
omgeving, zo rijk aan natuurschoon, dat hij er tot 1897 blijft. De rustige stemming en de stilte in het landschap trekken hem sterk en talrijk zijn de schilderijen die daar aan herinneren. Vooral zijn winterlandschappen worden bewonderd. Zijn bekendheid kreeg hij om zijn winterse landschappen waaronder die in het Gooi, compleet met veel wolken en besneeuwde huisjes. Een enkele keer schildert hij een impressie vol licht en zon, zoals zijn gezichten op de Zuiderzeehavens, waaronder Volendam. Ook verbleef hij enige tijd in het buitenland, Parijs en Wiesbaden. Hij bekleedde diverse bestuursfuncties binnen de Hollandsche Teken-Maatschappij en de Haagse Kunstkring. Van Soest werd als leraar van prinses Wilhelmina regelmatig uitgenodigd op Paleis Het Loo. In 1926 werd Van Soest benoemd tot lid van de jury voor het Comité voor de Koninklijke Subsidie. Louis van Soest overleed 11 maart 1948 in Den Haag.
Winterlandschappen naar Java
5348
Ivoor
1024 2 plate kandelaren 20,5 cm hoog
40-60
1025 Klassieke ladekast met fraai inlegwerk 125 cm hoog 70 cm breed
150-300
1026 Kaiser porseleinen vaas decor Tut-Ankh-Amun, 26 cm hoog
20-40
1027 Art Deco 3-delig aardewerken pendulestel 19 en 20 cm hoog
80-100
1028 Antiek eiken secretaire met fraai steekwerk 95 cm hoog 100 cm breed
200-300
1029 Ges. Prins, AG, 2 wintertaferelen, doekjes 18,5x24 cm, in rijkbewerkte lijstjes
40-80
1030 Gesigneerd Waay, Nicolaas van der 1855-1936, portret van een vrouw, potloodtekening 41x34 cm
100-200
1031 Gesigneerd Jeuken, Itilla 1958, Duinlandschap 1986, kleurenlitho 19/30, 39x30,5 cm
25-50
1032 Monogram B, Kippen in een boomgaard, paneel 36,5x57 cm
30-50
1033 Gesigneerd Besten, Pieter den 1894-1972, Portret van een dame, gouache gedateerd 1956, 40x32 cm
400-600
1034 Ges. Schijndel, J van 20e eeuw, Dorp in winter, paneel 18,5x16,5 cm
30-60
1035 Anoniem landschap met boot en molen 10x15 cm
20-40
1036 Gesigneerd Os, Jacobus Petrus Cornelis van 1869-1944, Straatje met poort, paneel 19x23 cm
25-75
1037 Toegeschreven aan monogram GR, Vanitas, aquarel / sepia 26x32 cm
25-50
1038 Toegeschreven aan monogram GR, Vanitas, aquarel / sepia 26x32 cm
25-50
1039 Anoniem ets straatje met gracht 31x80 cm
20-40
1040 Eiken 19e eeuws Hollands kabinet 201 cm hoog 150 cm breed
200-400
1041 4 Antieke prenten in lijst van ruiters te paard 13x18 cm
20-40
1042 Antiek eiken met palissander kussenkast 127 cm hoog, 164 cm breed
100-200
1043 6x aardewerk, dekselpot, 2 vazen 26 cm hoog, 2vazen 32 cm hoog en een pendule 30 cm hoog allen met blauw-wit decor
80-120
1044 Onduidelijk gesigneerd, Landschap met water, marouflé 40x140 cm
50-100
1045 Eiken buffetkast met naam van Meubelfabriek FJ Schoemaker Zwolle, 2 deuren en 2 laden, 2 uitschuifplateaus, messing beslag
en fraai steekwerk 108 cm hoog, 130 cm breed
1046 3 antieke tinnen schotels met graveerwerk
200-300 75-125
1047 Porceleyne Fles Delft, aardewerken dekselvaas met dieren en bloemendecor in Oosterse sfeer 48 cm hoog (haarlijntjes en schilfer),
en vaas 26 cm hoog (haarlijn)
40-60
1048 Eiken rolluik archiefkast 113 cm hoog, 49 cm breed
100-150
1049 Aardewerken rozenvaas 21 cm hoog
20-40
1050 Ges. Alex, A J J (1890-1957), Ploegende boer 1957, paneel 20,5x24 cm
50-100
1051 Anoniem, beukenlaan op de Veluwe in fraaie lijst 46x38 cm
50-100
1052 Gesigneerd Soest, Louis Willem van 1867-1948, Weg door landschap met bomen, vermoedelijk omgeving Laag Soeren, paneel 48x71 cm
400-600
1053 Oude litho met Gezigt op het standbeeld van Willem de Zwijger 19x27,5 cm
1054 Ges. Nefkens, Vrouw met baby bij de haard, doek 50x40,5 cm
40-80
1055 Toegeschreven aan Willemsen, Willem Jan 1866-1914, Landschap met arbeider, tekening 28x43 cm
25-75
1056 Ges. Hartman, L, Wintergezicht, doek 24,5x30 cm
20-40
1057 Anoniem, Dorp met molen aan water, marouflé 40x49 cm
30-60
1058 Ges. Fr Gobl, Oostenrijks huis in berglandschap, doek 69x106 cm
50-100
1059 Beschilderde antieke Chinese ton 45 cm hoog
25-50
1060 Beschilderde antieke Chinese ton 45 cm hoog
25-50
1061 Beschilderde antieke Chinese ton 45 cm hoog
50-100
1062 2 eiken wandtafels met 1 lade 71 cm hoog, 71 cm breed
40-80
1063 Cloisonne vaas met oren in de vorm van dieren, ca. 1900, 42 cm hoog (voet los)
100-150
1064 Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht Parijs, doek 60x90 cm
25-75
1065 Workum, aardewerken tegeltableau 20-delig met decor van bloemen op vaas en vogel 20e eeuw in houten lijst totaal 76 cm
hoog, 75,5 cm breed
50-100
1066 Monogram Philips, Egbert geb.1944, Collage met labels, mixed media, monogram en gedateerd 1999, 59x100 cm
50-100
1067 2 Engelse litho, Cries of London a 25x20 cm
30-60
1068 Gesigneerd Kuyper, Marc geb. 1961, Feeërie, Houtsnede 4/4, gedateerd 1992, 70x46 cm
25-75
1069 Gesigneerd Broedelet, Hetty 1877-1966, Stilleven met bloemen in vaasje, gemengde techniek 34x24 cm
50-100
1070 Ges. Volkers, Meeinert (1922-2000), Teken des tijds 1970, gemengde techniek 36,5x41,5 cm, en Het geheim 1970, gemengde
techniek 49x39 cm
30-60
1071 Antieke eiken 2-deurs broodkast, 195 cm hoog, 170 cm breed
150-250
1072 Ges. Schagen, Riek 1913-2008, Verso Schimmen I, tekening 47x62 cm
50-100
1073 Ges, Jager, Tineke van den berg, De Pietersberg ( te Oosterbeek) 1992. kleurenlitho 3/10, 42x51 cm
20-40
1074 Toegeschreven aan Merx, Ad geb. 1945, Stilleven met flessen, aquarel 35,5x29,5 cm
250-350
1075 Art Deco meubeltje, Engeland, 115 cm hoog, 73 cm breed
100-150
1076 Duits porseleinen tafelklokje met vrolijk tafereel en wekkeruurwerk 26 cm hoog
25-50
1077 Duits gresaardewerken klepkan met tekst 34 cm hoog, en schenkkan idem met tekst 37 cm hoog
30-60
1078 18e eeuws polychroom beschilderde ikoon 80 cm hoog
200-400
1079 Klassiek gebombeerd ladekastje met marmer blad 72 cm hoog 60 cm breed
100-200
1080 Mahonie Biedermeier penantkast met geschulpte panelen 99 cm hoog, 98 cm breed
50-100
1081 Metalen sculptuur van een rustende soldaat 24,5 cm hoog, 33,5 cm breed
25-50
1082 Brons beeld van een zanger 44 cm hoog
100-200
1083 Klassiek ladekastje 80 cm hoog 50 cm breed
70-90
1084 Oude glazen klepkan met metalen montuur 26 cm hoog
20-40
1085 Gesigneerd Willemsen, Willem Jan 1866-1914, Vijver bij Sonsbeek Arnhem, tekening met kleur, 28x43 cm
50-100
1086 Gesigneerd Willemsen, Willem Jan 1866-1914, Figuur in zandafgraving met huizen aan de linker zijde, tekening 28x47 cm
40-80
1087 Met signature Willemsen, Willem Jan 1866-1914, Bosrand, tekening 42,5x29 cm
25-75
1088 Gesigneerd Willemsen, Willem Jan 1866-1914, Huis bij landweg, tekening 20,5x33 cm
1089 Gesigneerd Willemsen, Willem Jan 1866-1914, Beek door landschap, tekening 30x40 cm
1090 Gekuipt Hollands mahonie ovaal dienblad 60x37,5 cm
60-80
1091 Antiek eiken dekenkistje met gestoken decor, 55 cm hoog, 72 cm breed
75-125
1092 2 Armstoelen naar antiek model
100-200
1093 6-kantig eiken bijzettafeltje op bewerkte poot met acanthusbladen, 66 cm hoog, 67x67 cm
80-120
1094 Art Deco tafelschemerlamp 64 cm hoog
50-100
1095 Gefineerd antieke 3-laads commode 82 cm hoog 98 cm breed
300-500
1096 Porceleyne Fles Delft, aardewerken dekselvaas met vogel- en bloemdecor 36 cm hoog (haarlijntjes), en 2 bloempotten 14,5 cm hoog 40-60 1097 Oosterse Bochara tafelloper 106x31 cm
1098 Grote antieke VOC kist 74 cm hoog 167 cm breed
200-400
1099 Oosters halfzijden kleed 160x61 cm
40-60
1100 Oude zeer fraaie ingelegde biljartkeu in nieuwe cassette
50-100
1101 Wandelstok met kruikje in handgreep
1102 4 antieke tinnen schotels
75-125
1103 Antieke Engelse wortelnoten theestoof op klauwpoten50 cm hoog
25-50
1104 2 Buisframe armstoelen met beige stoffering
40-80
1105 2 design draaistoelen met kunstlederen bekleding, op chromen voet
40-80
1106 Eiken tafeltje met 18 antieke aardewerken tegels ingelegd, 67 cm hoog, bladmaat 84x45 cm
50-100
1107 Ronde spiegel in messing bewerkte lijst met 2 kaarsenhouders 45 cm hoog, 30 cm breed
30-50
1108 Ronde wortelnotenfineer tafel met bewerkte rand en gestoken frame 58 cm hoog, bladmaat 89 cm diam met glasplaat 83 cm diam
40-70
1109 Ruitjeskristallen kaasstolp, koekjesbus en 2 schalen
40-60
1110 Fraaie lederen armstoel
100-300
1111 Eiken klepbureautje 101 cm hoog, 76 cm breed
1112 UM tafelklok in eiken kast 26,5 cm hoog
30-60
1113 2 kristallen geslepen karaffen met stop 32,5 cm hoog
20-40
1114 Notenkleur wandtafeltje met 2 laden, 76 cm hoog, 62 cm breed
1115 Porceleyne Fles Delft, vaas met blauw decor in Chinese stijl, 33 cm hoog, jaar 1973, en platte schenkkan met polychroom floraal
decor 29 cm hoog, jaar 1992
40-60
1116 Anoniem boot in woelig water voor de kust 9x12 cm
20-40
1117 Gesigneerd Holleman, Frida 1908-1999, Bloemstilleven, paneel 32x28,5 cm
100-150
1118 Anoniem, Poesjes, paneel 18x13 cm
20-40
L.Senf
Tempelleeuw
Sepia
Gelria
Oosterse stad
Berkenmortel
1223
Kussenkast
1244 Lederen armstoel
5269
Koper
1119 Onduidelijk gesigneerd, Vrouw bij groenteverkoopster, paneel 41x32,5 cm
50-100
1120 Anoniem boot bij kasteel aan het water 9x12 cm
20-40
1121 Gesigneerd Oving, Pieter 1923-2004, Rue Greoux les Bains, aquarel 39x29 cm
25-50
1122 Mahonie antieke ronde tafel met gecanneleerde poten 120 cm diameter
80-120
1123 Adams England, aardewerken servies met decor Juliet
100-150
1124 3-laads commode met inlegwerk 85 cm hoog 90 cm breed
150-200
1125 Oosterse bronzen cloisonne vaas 30,5 cm hoog
40-80
1126 Kristallen klassieke hanglamp 50 cm diameter
100-200
1127 Koperen bewerkte plafondlamp met 3 glazen kelkkapjes 50 cm hoog
130-160
1128 5-armige glazen pegellamp 72 cm hoog
30-60
1129 Oosters vloerkleed 274x173 cm
100-150
1130 Pastoe wit gelakte armstoel, ontwerper Finn Juhl, plm. 1960
400-600
1131 Zwart gelakte design kruk Top Sit, in 1969 ontworpen door Winifred Staeb, geproduceerd door Reuter Product, sticker op
onderzijde zitting Form + life Collection, 58 cm hoog
100-150
1132 Gepo Amsterdam vloerlamp en een witte hanglamp
30-60
1133 Jaren 60 salontafel met glazen blad
1134 Jaren 60 ijzeren rekje met 3 losse geplastificeerde mandjes, totaal 61 cm hoog, 34,5 cm breed
40-80
1135 Jaren 60 kapstok, 30 cm hoog, 80 cm breed
1136 Jaren 60 teakhouten boekenkast met secretairegedeelte, schappen 200 cm hoog, 90 cm breed, 6 extra schappen van 85 cm
voor aanbouw
100-200
1137 Onduidelijk gesigneerd, Straatje te Parijs, doek 60x30 cm
1138 Gesigneerd Lamberts, Jan 1881-1966, Heidelandschap met gezicht op kerkdorp in het Gooi, doek 40,5x51 cm (craquelé)
50-100
1139 Art Deco buffetspiegel, facetgeslepen met gestoken decor, 78x82 cm
40-80
1140 3 persglazen Art Deco lampenkapjes
20-40
1141 Fraaie koperen vispan 70 cm breed
1142 Eiken 3-delig bureau met rolluik 138x69 cm
50-100
1143 Eiken armstoel met fraai steekwerk en lederen zitting
40-80
1144 Iraans handgeknoopt vloerkleed 217x159 cm
70-120
1145 2 mahonie stoelen en 2 stoelen met armleggers met fraaie bekleding
50-80
1146 Oude mahonie klaptafel 91 cm breed
50-100
1147 Oude tinnen beschilderde kraantjeskan 47 cm hoog op koperen standaard, en groot ovaal Oosters dienblad 56,5x45,5 cm
40-60
1148 Fraaie notenkleur wijntafel met leder blad 60 cm diameter
20-40
1149 Kist met 2 glazen kandelaren, kandelaren 25,5 cm hoog
40-60
1150 Hollandse barometer met gestoken kast, 46 cm
1151 Onduidelijk gesigneerd, Handwerkende moeder met kind voor venster, marouflé 32x25 cm
100-200
1152 Friese staartklok in eiken kast 150 cm hoog
100-150
1153 Ges. Zeijl, Hollands landschap met molen aan plas in zeer fraai lijst, paneel 26x42 cm
100-200
1154 Ges. Simon, Portret van 2 mannen, tekening zilverstift 9,5x9,5 cm
1155 Kistje met 2 glazen parfumflesjes, flesjes 21 cm lang
40-60
1156 Kaiser 2 porseleinen vazen decor Mandschu, 34,5 en 38,5 cm
25-50
1157 Albast buste van Afrikaanse vrouw, gesigneerd A. Giannelli (onder een schouder/oksel) 33 cm hoog
125-150
1158 Engelse mahonie commode met 4 laden, 92 cm hoog, 90 cm breed (rug nieuw)
100-150
1159 Mahonie boekenmolen met fraai inlegwerk 85 cm hoog 56 cm breed
100-200
1160 Chinese lakdoos 10 cm hoog, 30x20 cm
25-50
1161 Mahonie Biedermeier penantkast met gebogen front 93 cm hoog 105 cm breed (onderkast van bonheur geweest)
50-100
1162 Marmeren pendule 22 cm hoog, 35 cm breed
30-50
1163 2 19e eeuwse porseleinen siervazen met religieuze voorstelling 33 cm hoog
30-60
1164 Oosters tafelkleedje 91x45 cm
1165 Notenkleur klepbureautje
1166 Wuba tafelklok in wortelnoten kast, 24 cm hoog
30-60
1167 Kaiser 2 porseleinen vazen decor Yokohama, 26 en 34 cm hoog
25-50
1168 Naaitafel met beschadigd esdoorn gefineerd blad en vakverdeling
50-100
1169 Ges. Berkel, J van 20e eeuw, Stadsgezicht naar oude meester, doek 30x24 cm
1170 Ges. Keus, Adriaan 1875-1955, Boerderij met kippen op erf, aquarel 23x37 cm, en 2 aquarellen 14,5x19,5 cm
75-125
1171 Oosters vloerkleed 156x107 cm
30-60
1172 Oosters handgeknoopte loper 229x108 cm
25-75
1173 Antiek houten schommelbedje 83 cm lang, 60 cm breed
100-150
1174 Teakhouten Koloniaalstijl sidetable met 2 laden, 78 cm hoog, 169 cm breed
100-150
1175 Kaiser 4 porseleinen schotels, decor Duchesse, Nagoya, Ballade en 850 B, 31,5 cm diameter
25-75
1176 2 antieke tinnen schotels met parelrand 25 cm diam, en 2 ovale schaaltjes 24,5x18 cm
40-60
1177 Kunststof giraffenmoeder met jong 97,5 cm hoog
40-60
1178 Onduidelijk gesigneerd, Dorp op Java, inkttekening 63x50 cm
150-250
1179 Onduidelijk gesigneerd, Vogels op tak, gemengde techniek 39x40 cm
150-250
1180 Handgeknoopt Oosters kleed decor Bagmati, 238x175 cm
25-75
1181 Eiken eethoek bestaande uit 6 stoelen met gestoffeerde zitting en spijltjes in rugleuning, en tafel met bladmaat 89,5x58,5 cm
50-100
1182 Noten met wortelnoten theemeubeltje met facetgeslepen ruitjes, 79 cm hoog, 90 cm breed
40-80
1183 Poppenhuis met vele meubeltjes en poppen, 70 cm hoog, 75x53 cm
100-150
1184 Ovaal theekastje met facetgeslepen ruitjes en los dienblad
30-60
1185 Kristallen karafset b.u. karaf met stop 28 cm hoog en 11 glaasjes
25-50
1186 2 Notenkleur oorfauteuils met gebloemde stoffering
1187 2 Oosterse pillows 80x42 cm
50-80
1188 Eiken wangentafeltje, 64 cm hoog, bladmaat uitgeklapt 78x65 cm
1189 Art Deco eiken bureau 75,5 cm hoog, bladmaat 112,5x70,5 cm
50-100
1190 Gouda, 5 aardewerken gelegenheidsborden 30 april 1909, 30 april 1910, 30 april 1934, 1898-1923, en 1813-1913
40-80
1191 5 gelegenheidsborden 1813-1913, 2x 1898-1923, 30 april 1909, 1909
40-80
1192 Oosters tafelkleed 75x74 cm
20-40
1193 Metalen tafelolielamp 58 cm hoog
1194 Eiken bidstoel met webbing zitting
1195 Zwart beschilderde Hollands antieke armstoel
20-40
1196 Replica oude poppenwagen en groen gestoffeerd poppenbankje 48 cm hoog, 55 cm breed
1197 Eiken armstoel met biezen mat en rug en gestoken decor
20-40
1198 Engels mahonie serveerblad op schraag
40-80
1199 Oosters handgeknoopt kleedje 72x45 cm
20-40
Woensdag
2 juli
19.00 uur
Antiek / inboedel
1200 Oosters lakwerk inklapbaar schaakbord met trik-trak spel
100-200
1201 Ovaal Koloniaalstijl theekastje met facetgeslepen ruitjes en los dienblad, 77 cm hoog, 74,5 cm breed
75-125
1202 7-delig geslepen likeurset
20-40
1203 2 Notenkleur fauteuils met gebloemde stoffering
25-50
1204 Ronde mahonie Biedermeier tafel 100 cm diameter
50-100
1205 Handgeknoopt Oosters kleedje 122x71 cm
25-50
1206 Porceleyne Fles Delft, 2 witte jubileum gelobde schotels 1948 Wilhelmina en Juliana 28,5 cm diam, schotel Beatrix 31 januari
1938-1956 26 cm diam, en schotel Juliana 1909-1959, 23 cm diam
60-80
1207 Antiek Engelse gemerkt Griffith Birmingham beschilderde kraantjeskan 39 cm hoog, en druk gedecoreerde kraantjeskan 46 cm hoog 40-80 1208 Kralenhanglamp 68 cm hoog, 44 cm diam
60-100
1209 Messing 5-lichts kroonluchter met vele glazen pegels
60-100
1210 Bronzen hanglamp met putti, ca. 1900
50-100
1211 Gemerkt Silkebord Danmark, net van 3 tafeltjes, onderzijde genummerd
100-150
1212 Gietijzeren kachel met bijbehorende kolenkit
50-100
5276
Blanc de Chine
1213 Oosters 4-slags kamerscherm met inlegwerk, ca. 155 cm hoog, 200 cm breed
100-150
1214 Antieke facetgeslepen spiegel in bewerkte lijst 100x54 cm
40-70
1215 Grunderzeit noten 2-deurs kast 180 cm hoog 125 cm breed
100-200
1216 Gesigneerd Wesseling, Hendrik Jan 1881-1950, Stilleven met amaryllis, paneel 50,5x40 cm
200-400
1217 Ges. Kreuzkam, J H, Verso Bruhl zu Hildesheim, doek 70x55 cm
1218 Chinees bankje met fraai snijwerk 110 cm breed
40-80
1219 Ges. Lehniger, Bloemstilleven, aquarel in 12-kantig passepartout 59x46 cm
100-150
1220 Gesigneerd Hubregts, H 20e eeuw, Stilleven, doek 40x60 cm (craquelé)
25-50
1221 Ges. Kleef, Diederick van geb. 1954, In de omelet 20 mei 1977, zeefdruk 40x30 cm
25-50
1222 Notenhouten sierlijke schildersezel 199 cm hoog
40-60
1223 Eiken met noten gefineerde kussen kast 183 cm hoog 170 cm breed
100-200
1224 2 Klassieke hoge lampentafeltjes / plantentafeltjes met los marmer blad, 79 cm hoog, 45 cm diameter
150-300
1225 Gesigneerd Hubregts, H 20e eeuw, Stilleven, doek 40x60 cm
25-75
1226 Gesigneerd, Rombout, Jan 1920-1987, Bosgezicht met riviertje, doek 60x50 cm
60-120
1227 Gesigneerd Jungschleger, Willy 1913-1992, Stilleven bloemen op vaas en appels, doek 70x50 cm
80-140
1228 Gesigneerd Suringh, Beer 1903-1982, Stilleven met flessen en aardewerken kruik, verso sticker Dienst voor ‘s Rijks verspreide
kunstvoorwerpen Den Haag, Titel kan met fles, inv. nr. 52.9683, inv. cat. R2885, Rotterdam 1957, doek 60x50 cm
1229 Wollen vloerkleed 224x195 cm
50-150 -
1230 Eiken eethoek bestaande uit uitschuiftafel met flespoten, bladmaat 108x78 cm, uitgeschoven 178x78 cm, met 4 stoelen met
beige stoffering
25-75
1231 Oosters kleedje met floraal decor 100x63 cm
25-50
1232 Zwart gelakt en beschilderd tinnen kraantjeskan, melk- en suikerkan op blaadje, blaadje en ovaal dienblad 68x52 cm
50-80
1233 Eiken 2-laads theetafel met 15 polychroom gedecoreerde tegels 67 cm hoog, 79 cm breed
100-200
1234 Antiek houten hertenkop 75 cm hoog
200-300
1235 Notenkleur fauteuil met gebloemde stoffering
1236 Handgeknoopt Oosters kleed 210x132 cm
25-50
1237 Gesigneerd Vermeeren, Karel geb. 1912, De hut van Mie Peels, tekening 33x45 cm
40-80
1238 Gesigneerd Pieck, Adri 1894-1982, Landschap, verso Maartensdijk, tekening 20x36,5 cm
25-50
1239 Mahonie Engels bureau met 3 laden, 2x 3-laads blokken en groen leder ingelegd blad 78 cm hoog, bladmaat 153x90 cm
200-300
1240 Houten gestoken inktstel met Korhoen en glazen binnenpotjes, 39,5 cm breed
50-100
1241 Metalen brievenhouder 17 cm hoog
20-40
1242 Antieke koffer met leder bekleed 63 cm breed
40-80
1243 Antiek Duitse tafelklok in noten kast 52 cm hoog
200-240
1244 Fraaie lederen armstoel
100-300
1245 Eiken kastje met lade en vakken en staand op wieltjes, 80 cm hoog, 68 cm breed
25-50
1246 Tinnen gedecoreerde kraantjeskan 41 cm hoog
1247 Noten theestoof met koperen ketel
30-50
1248 Handgeknoopt Oosters kleed 205x148 cm
25-50
1249 Fraaie lederen armstoel
100-300
1250 Metalen muziekstandaard 75 cm hoog, 41 cm breed
25-50
1251 Mahonie Biedermeier linnenkast met getordeerde zuilen en geschulpte panelen 200 cm hoog 145 cm breed
150-300
1252 Met signature J Maris, Bomschuit op het strand, paneel 42x30,5 cm
150-250
1253 Ges. Bos, H K, Waterleven, Eterniet gestoken en polychroom geschilderd 66,5x46 cm
100-150
1254 Ges. Wilhelmis 20e eeuw, Huizen met trapopgang en lantaarn, doek 30x24 cm
1255 Hollands eiken gestoken weerstation 54 cm hoog
20-40
1256 Eiken 4-deurs boekenkastje met glas in lood in de deuren boven, en 2 deurtjes onderin 150 cm hoog, 88 cm breed
70-120
1257 Gesigneerd Hoytema, Antoinette Agatha van 1875-1967, stilleven met blokfluit, kom en kruik op doek gedateerd 1916, 38x48 cm
75-125
1258 Noten Grunder kast met gestoken decor, 193 cm hoog, 122 cm breed
100-200
1259 Eiken bureau met laden en opstand, bladmaat 140x80 cm, opstand is 35 cm hoog
50-100
1260 Groot houten schip 120 cm hoog 130 cm breed
150-250
1261 Ges. Saulin 20e eeuw, Haven, doek 33x41 cm
1262 Gesigneerd Torringa, Anton Dirk 1892-1972, Schelpenvissers op het strand, doek 40x80 cm
125-75
1263 Anoniem, Staand figuur, gestoken uit dikke verf 55x28,5 cm
50-100
1264 Gesigneerd Vlag, Sees geb. 1934, Duinen, litho 48x36 cm
1265 2 Oosterse wanddecoraties met voorstellingen van verliefd stel, en polospel, in ingelegde lijsten 28,5x22,5 cm en 31,5x25,5 cm
40-60
1266 Art Deco noten toilettafel met 2 vaste ronde rolluikkastjes en 3-luik spiegel 159 cm hoog, 143 cm breed, en bijbehorend bankje
met lichte bekleding
1267 Lage tafel met los blad met koper ingelegd 45 cm hoog, bladmaat 102x59,5 cm
50-100 40-80
1268 Porceleyne Fles Delft 4 aardewerken schotels Juliana Bernhard 6 sept 1936, 29-30 sept 1938, Prinses Juliana 1909-1927, en
Emma 1879-1929
50-70
1269 5 gelegenheidsborden 2x 1898-1948, 1898-1938, 8 september 1936, 1937
40-80
1270 Chesterfield bruin lederen bank(klein scheurtje in de zijkant)en een klein voetenbankje 185cm breed
150-300
1271 Handgeknoopt Deventer tapijt, KVT, Darrab ca. 310-225 cm
50-100
1272 2 Oosterse pillows 65x38 cm
40-70
1273 Koloniaal stijl armstoel
1274 2 19e eeuws zware mahonie stoelen met wieltjes onder de voorpoten en moderne gestoffeerde zitting
70-100
1275 Antieke ronde Schwarzwalder klok met noten lijst en bol glas 33 cm diam
50-100
1276 Engels noten 1-deurs vitrinekast 109 cm hoog, 77 cm breed
60-100
1277 Brons beeld van vogels op onyx plateau 34 cm hoog
20-40
1278 Oude porseleinen pendule met wekkeruurwerk 35 cm hoog
1279 Vrouw met hond 3e druk, ets 28x26 cm
25-50
1280 Keylard weegschaal 127 cm hoog, weegvermogen 60 kg
1281 Bidjar handgeknoopt kleed 155x96 cm
30-60
1282 Iepenhouten Engelse bureaustoel
30-60
1283 Grote oude lederen tas, Moynat Paris, met monogram M.L.V 69 cm breed
100-200
1284 Eiken rond tafeltje met steekwerk in rand en kolompoot 60 cm hoog, bladmaat 79 cm diam
30-50
1285 Eiken tafel 80x80 cm met 2 bijpassende armstoelen
25-75
1286 Oosters handgeknoopt kleedje 88x53 cm
20-40
1287 Grammofoon met koperen hoorn en bakelieten platen
80-120
1288 Engels noten 1-deurs vitrinekast 111 cm hoog, 109 cm breed
70-100
1289 Lindner Bavaria 3-delig porseleinen kaststel met decor Cobalt Flower 25,5 en 30 cm hoog
20-40
1290 Kralenhanglamp discusmodel 74 cm hoog, 50 cm diam
100-150
1291 Grote plafondlamp met druivendecor en accenten van parelkleurige kraaltjes in klassieke montuur 54 diameter
80-120
1292 Koperen 6-armige bolkroon
20-40
1293 5 Oude flessen uit opgraving, Hoytema en Co, J W Peters en v Marken en Co
20-40
1294 Wortelnoten gefineerd dressoir met inlegwerk 94 cm hoog 165 cm breed
150-300
1295 Fraaie schemerlamp 55 cm hoog
1296 2 groen glazen siervazen 31 cm hoog
1297 Bronzen jachthond op marmer sokkel 28,5 cm hoog
125-150
1298 Antieke spiegel in vergulde bewerkte lijst en krans op top 145 cm hoog, 67 cm breed
80-120
1299 Gesigneerd Londen, Ben van 1907-1987, Gezicht op de Rijn, board 31x81 cm
100-150
1300 Ges. Inyang, Edwin 20e eeuw, Markttafereel met man met mand hanen op zijn hoofd, board 60x32 cm
25-50
1301 Ges. Antheunis, Harry (1905-1975), Portret van vrouw, doek 90,5x65,5 cm
60-100
1302 Gesigneerd Lussenburg, Jos 1889-1957, Portret van een vrouw, doek 100,5x80 cm
500-750
1303 Kristallen geslepen drinkservies 21-delig
60-100
1304 Kaiser kaststel decor Osaka, dekselpot 33 cm hoog
1305 Antieke Hollandse eiken linnenpers 150 cm hoog 60 cm breed
200-300
1306 Mahonie Biedermeier kastje met glas in de deuren en lade in de bovenkant, ca. 1860, 170 cm hoog, 111 cm breed
100-200
1307 Gispen metalen bureautje met 5 laadjes 71,5 cm hoog, 95 cm breed, 50 cm diep
50-100
9147
Radio
Spaanse tafel
Kristal
Koempoel
kerfsnee aardewerk
Sola
5388
Terracotta
9189 Costa Boda
Fossielen Cash op zolder
1308 Gietijzeren boekenpers 27 cm hoog
40-60
1309 Zwarte trouwhoed met handschoenen, vlinderstrikjes en stropdas in koffer
1310 Gestileerde koperen schotel met Egyptisch decor, 68 cm diameter
1311 Facetgeslepen spiegel in goudkleurige met groene accenten lijst en polychroom gekleurde kuif 88 cm hoog, 52,5 cm breed
20-40
1312 Afrikaanse hoofdmanstoel met gestoken decor
40-80
1313 Eiken bijzettafeltje met lade
1314 Oude lampvoet met oosters decor incluis kap 68 cm hoog
30-60
1315 2 Oosterse pillows 65x38 cm
40-70
1316 Leolux bank met buisframe (stof slecht)
1317 Noten pronkkastje met gestoken decor, zuiltjes en facetgeslepen spiegel, 186 cm hoog, 94 cm breed
150-250
1318 Staande koperen bewerkte lampvoet zonder lampenkap 132 cm hoog, en paar vuurbokken
1319 Gesigneerd Roodenburg, Hendrikus Elias 1895-1987, ets uit 1930 toren te Losser 32x23 cm
60-80
1320 Gesigneerd Sirks, Jan 1885-1938, Kolkje te Rotterdam, ets 23x38,5 cm
40-80
1321 Antieke gravure St. Nikolaas Kerk te Arnhem 1742, 7x10 cm
20-40
1322 Ges. A van Starrenburg 1874-1945 kerk en bomen houtsnede 35,5x26,5 cm
30-60
1323 Gesigneerd Besten, Pieter den 1894-1972, Vrouwen in landschap, Lissabon 1933, no. 13-25 handgekleurde houtsnede, 25x19 cm
100-200
1324 Monogram Rijen, Agnes van geb. 1948, Tekening 4, Oostindische inkt, november 1988, 30x21 cm
1325 Mesquita, Samuel Jesserun de 1868-1944 portret van Piet Vorkink uit Wendingen 1919 23x21,5 cm
20-40
1326 Ges. Harou, Kerk van poort in winter, kleurets 78/200, 24x29 cm
25-50
1327 Nieuw handgeknoopt tapijt, Bachtiar 300x203 cm
400-500
1328 Houten beschilderd poppen schommelbedje 55 cm lang, en poppenstoeltje 49 cm hoog
25-50
1329 Ges. Biddle, Chris W 1946-2013, 14 tekeningen met erotische voorstellingen 1968, diverse afmetingen
100-150
1330 Uit en Thuis, Reisschetsen van Jo Spier, Uitgever Andries Blitz Amsterdam
30-60
1331 Oud album met oude ansichtkaarten, waaronder Arnhem, Nijmegen, ‘s-Hertogenbosch
50-100
1332 Koop diverse munten w.o. enkele buitenland
1333 18 Duitse bankbiljetten van 20 mark uit 1918, en 3 bankbiljetten van 50 mark uit 1919
1334 6 10-Gulden munten en 4 50-Gulden munten
40-80
1335 Insteekboek met postzegels in opdracht gestempeld, zakje met 14 oude halve centen, bonkaarten WO II, en Duitse bankbiljetten
10.000 mark en 50.000 mark uit 1922, en bankbiljetten uit Canada en Oostenrijk
1336 2 Albums en diverse cassettes met Nederlandse munten
25-75
1337 3 antieke Duitse boeken Meyer’s Universum 1833, en Payne’s Universum 19e eeuws, met vele gravures
1338 2 Steiff Mecki’s DDR omstreeks 1930, 25 en 28 cm hoog
40-80
1339 Franklin porseleinen pop van een Chinees 53 cm hoog
25-50
1340 Konig & Wernecke pop, zegt mama en heeft slaapogen 56 cm lang
80-120
1341 EK Duitsland pop met vlechten, 41 cm lang
40-80
1342 Kammer & Reinhardt pop, zegt mama en heeft slaapogen 46 cm lang
80-120
1343 SFBJ Frankrijk pop Bebe parfait omstreeks 1920, 47 cm lang
60-100
1344 4 diverse porseleinen poppen 17-47 cm lang
25-50
1345 Schildpad Duitse pop omstreeks 1930, 38 cm lang, en Minerva Duitse pop 34 cm lang
40-80
1346 Schildpad pop meisje met slaapogen 40 cm lang
30-60
1347 Richter Anker 4 oud houten kistje met bouwstenen, en kistje met oude dominostenen
1348 4 knuffels waaronder Steiff
1349 Hermann aap en 2 beertjes 16 en 22 cm, en 2 oude apen 21 en 34 cm
50-80
1350 Cellba popje 22 cm in koffertje omstreeks c 1928, en celluloid Tjechisch popje 24 cm lang
20-40
1351 2 koopjes met oude poppenhuispopjes en decoratie
1352 Wildebras Nederland 3 poppen 16-31 cm lang, en zakje met Mattel mini Barbies en Ken
40-70
1353 3 houten getorste piedestalles 46, 65 en 68,5 cm hoog
1354 Homas kinderbiljart 156x85 cm
50-100
1355 Spiegel in goudkleurige lijst 90 cm hoog 80 cm breed
50-100
1356 2 eiken kinderstoeltjes met rieten zitting 71 cm hoog, zitting 34 cm hoog
7244
Kardinaalsring
1357 Gietijzeren haardplaat 110 cm hoog 80 cm breed
50-100
1358 Mahonie nachtkastje 93 cm hoog, 44 cm breed
25-50
1359 Ges. Mottier, Jan J, Zomer, doek 60x80 cm
20-40
1360 Chinees kamerscherm met divers inlegwerk 186 cm hoog 176 cm breed
100-200
1361 2 Dozen diverse films gemaakt door Andre Gunn
1362 2-delige ladder 20-sports (2x276 cm hoog)
1363 Antiek massief eiken kloostertafel 57 cm hoog, bladmaat 127x54 cm
50-70
1364 Oud bamboe poppenbedje met hemeltje 91 cm hoog, 74 cm lang
40-80
1365 Noten met wortelnoten lampentafeltje, 60x60 cm
25-50
1366 Kappersstoel met draaibaar zitgedeelte
30-60
1367 2 massief eiken bistro tafels 80x80 cm
1368 2 massief eiken bistro tafels 80x80 cm
1369 Hunter gewerenkluis, klasse A, 175 cm hoog 55 cm breed. (Sleutels op kantoor)
150-300
1370 Koop diverse wanddecoraties meest religieus
1371 Etna electrisch fornuis
40-80
1372 Zanussi ZWG3123 wasmachine
40-80
1373 Bosch Aquastar 1200 wasmachine
50-100
1374 Bosch Economic koelkast
40-80
1375 Altrex trapje
1376 Bosch koel vriescombinatie
50-100
1377 Fraaie prent in lijst jagers te paard 80x107 cm
1378 2 Notenkleur breistoeltjes met gebloemde stoffering
20-40
1379 Zeer fraaie 19e eeuwse mahonie ovale salontafel met divers inlegwerk 110x80 cm
150-200
1380 4 aardewerken schotels met blauw decor van Oud Delft 23-28,5 cm diam
1381 Engels toiletmeubel met inlegwerk 140 cm hoog 113 cm breed
50-100
1382 Katwijk, oud aardewerken schotel met spreuk Eigen haard is goud waard 30 cm diam (haarlijn), en Workum schotel met Friese spreuk
20 cm diam
20-40
1383 Noten wandtafel met 2 laden 110 cm breed
20-40
1384 Antiek eiken bewerkte dekenkist 78 cm hoog, 107 cm breed
50-100
1385 Noten server op wielen met bestekbakken 104 cm breed
50-100
1386 Bochara 4 diverse handgeknoopte kleedjes
1387 Ges. Zwaanswijk, Marianne 20e eeuw, Landschap gedateerd 1987, aquarel 33x46 cm
1388 Kersenkleur open stelling, 203 cm hoog, 85 cm breed
25-75
1389 rond eiken tafeltje met webbing onderblad 53 cm hoog, ovaal eiken tafeltje 55 cm hoog, en vierkant eiken plantentafeltje met
onderblad 75 cm hoog
1390 Bronzen tafelschemerlamp met 2 glazen kapjes 76 cm hoog
25-50
1391 Eiken uitschuiftafel met 1 tussenblad, bladmaat 107x80 cm, tussenblad 36 cm
1392 2 Ovale lampentafeltjes
1393 6-persoons eethoek bestaande uit een eiken uitschuiftafel 120x90 cm met 2 bladen van 53 cm en 6 eiken stoelen met leder bekleed 100-200 1394 Handgekoopt Oosters kleedje 135x70 cm
25-50
1395 Noten 2-deurs wandporseleinkastje 85,5 cm hoog, 86 cm breed
40-80
1396
1397 Massief eiken bankje 43 cm hoog, 125 cm breed
30-50
1398 Doos geluidsbanden gemaakt door Andre Gunn en diverse videobanden
1399 Rechthoekige notenkleur salontafel 160x70 cm
40-80
1400 4 antieke messing kandelaren 17-28 cm hoog
125-150
1401 Grenen bureautje met 1-deurs blok, eiken 2-deurs hangkastje met glas in deuren, en incomplete klok
1402 Noten gefineerde tafel 120x80 cm
1403 Smeedijzeren wiegje met hemeltje 97 cm hoog, 84 cm lang
50-100
1404 Antiek polychroom beschilder wagenschot 108 cm breed
100-200
1405 Notenkleur armstoel met webbing
1406 Elektrisch verstelbare relaxfauteuil met gebloemde stoffering
100-200
1407 Wijnkoelkast Z.G.A.N 104 cm hoog
100-200
1408 Antiek zwartgelakte pianostoel met in hoogte verstelbare zitting
25-50
1409 Ges. Sir Jack, 3 wanddecoraties met hoorn, gedateerd 1992
50-100
1410 Ges. Greijp, A, 20e eeuw, Herder met kudde schapen bij de stal, paneel in zeer fraaie lijst, 33x23 cm
100-200
1411 Art Deco eiken tafel en 3 stoelen
1412 Noten wandporseleinkastje 65 cm hoog, 68 cm breed
20-40
1413 Oude vintage strandbuggy of rolstoel
20-40
1414 Commode met marmer blad en een nachtkastje met marmer blad
80-120
1415 Carmen Jugendstil aardewerken 5-delig lampetstel
30-60
1416 Voorkant van een blad, Le Petit Journal van Dimanche 14 Aout 1904, 40,5x27,5 cm
1417 Ges. Lang, Lin, Stilleven bloemen op vaas 1/4, litho 32x25 cm
20-40
1418 Antieke spiegel in mahonie gestoken lijst 82 cm hoog, 50 cm breed
30-50
1419 Monogram Maunier, Victor, Huizen met figuur op bankje en man met kruiwagen, ets 14,5x20,5 cm
25-50
1420 Antieke grenen bruidskist 76 cm hoog 123 cm breed
150-250
1421 Mahonie 19e eeuws nachtkastje met fraai binnenwerk
50-100
1422 Facet geslepen spiegel in fraaie lijst 110x78 cm
1423 Oude Standaard Super herenfiets
50-100
1424 Teakhouten 2-deurs boekenkastje met glas in de deuren 169 cm hoog, 97 cm breed
50-100
1425 Antiek massief eiken haverkist 72 cm hoog, 123 cm breed
75-125
1426 2 mahonie Rococostijl bedden
140-180
1427 Ges. Mottier, Jan J, Jazz, doek 55x65 cm
20-40
1428 Ges. Mottier, Jan J, Jockey, doek 55x65 cm
20-40
1429 Antiek mahonie bedombouw
1430 Viva Calligaris 4 klapstoelen
40-80
1431 Kaiser 4 porseleinen schotels decor Monarchine, Largo, Tiergarten en kobaltblauw, ca. 32 cm diameter
25-50
1432 2 Oosterse tassen 58x56 cm, en 50x45 cm
20-40
1433 Ronde mahonie Biedermeier tafel met geschulpte rand
20-40
1434 Eiken kinderstoeltje 76 cm hoog, en klassiek noten armstoel vlindermodel, met gebloemde stoffering
1435 3-laads commode
40-80
1436 2x duiven constateur la Ladioise
1437 2 Notenkleur breistoeltjes met gebloemde stoffering
1438 Tafeltje met lade en onderblad 54,5 cm hoog, 74,5 cm breed
1439 Mahonie halkastje met open vak en 2 laadjes, tafeltje met lade, tafeltje met open opbergvak, en wijntafeltje
1440 Mahoniefineer ladekastje 78 cm hoog, 62 cm breed
25-50
1441 2 nieuwe Oosters porseleinen siervazen 34,5 cm hoog
50-70
1442 De Sede lederen fauteuil met Easy glider system verstelmechaniek om in de relaxstand te zetten
50-100
1443 Art Deco eiken tafeltje 62 cm hoog, en eiken rooktafeltje met koperen blad 53 cm hoog
1444 Schwarzwalder schilderijklok 32 cm hoog, 26,5 cm breed
40-60
1445 Massief eiken bijzetstoel
20-40
1446 IJzeren tuintafeltje met houten blaadjes 78,5 cm hoog, ijzeren 3-etages tafeltje 68 cm hoog, en houten tafeltje met marmer
blaadje 70 cm hoog
30-50
1447 Noten met wortelnoten 8-kantige salontafel op kolompoot 51 cm hoog, 100 cm diam
1448 Oosterse tas 110x67 cm, en 48x46 cm
1449 Verstelbare oorfauteuil op wieltjes
25-50
1450 2 eiken bidstoelen
1451 Notenkleur commode met 4 laden, 80 cm hoog, 75 cm breed
20-40
1452 Kristallen 7-delige limonadeset
40-60
1453 Noten armstoel met gebloemde stoffering, en breistoeltje
1130
Pastoe
Collectie Lladro
Collectie Lladro
5000-5060
5000-5060
Hickey
Collectie Lladro
1026
5000-5060
Collectie Lladro
5000-5060
Kaiser
Collectie Lladro
5000-5060
Collectie Lladro
5000-5060
1454 2 beuken stoelen en 2 armstoelen met gestoffeerde zitting en rug
1455 Antiek ovale noten tafel met bewerkte kolompoot 75 cm hoog, bladmaat 93,5x64 cm
40-60
1456 Ovale eiken eetkamertafel 164x107 cm met 4 stoelen met leder bekleed
100-200
1457 Oosters handgeknoopt bidkleed 137x89 cm
1458 Paganini accordeon in aluminium koffer
380-420
1459 Houten open 14-laads kast 159 cm hoog, 56 cm breed
40-80
1460 Gesigneerd Oving, Pieter 1923-2004, Bonson gedateerd 1981 en Greoux les Bains gedateerd 1988, 2 maal aquarel a 23x33 cm
25-50
1461 Onduidelijk gesigneerd, 2 tekeningen van een portret van een man, 24,5x17,5 cm en een figuur aan tafel met potten, 31x20 cm
25-75
1462 Eikenfineer 25-laads kast 155 cm hoog, 98 cm breed
50-100
1463 Maria onder glazen stolp 39,5 cm hoog
30-50
1464 Eiken 2-deurs boekenkast met glas in de deuren 194 cm hoog, 103 cm breed
60-100
1465 Eiken penantkastje 92 cm hoog, 92 cm breed
40-80
1466 Metalen kruis onder glazen stolp 44 cm hoog
40-60
1467 Houten bestoken beeldje in een wandconsole totaal 42 cm hoog
20-40
1468 Mahonie Biedermeier waskastje met marmer blad
25-50
1469 Metalen crucifix, 51 cm hoog en crucifix op houten kruis
25-50
1470 Anoniem boten voor de kust 30x40 cm
30-60
1471 2 Franse lithos La visite a l Ecole en La visite a la nourrice, a 22x28 cm
30-60
1472 Ges. Wenning, Ype 1879-1959, Landschap met molen, doek 21,5x39,5 cm
130-160
1473 Noten fauteuil met gebloemde stoffering
30-60
1474 Staande kapstok 195 cm hoog, inklapbare regisseursstoel, en antieke stoel met webbing zitting
1475 Grote antieke kandelaar 53 cm hoog
50-100
1476 Oosters kleed 145x93 cm
30-50
1477 Ovale mahonie tafel op spinnekoppoot, ca. 140x98 cm
25-75
1478 Oude armstoel met webbing in de zijkanten
1479 Mahonie tafel met decoratief onderstel 76 cm hoog, bladmaat 85x60 cm
40-60
1480 1 bronzen crucifix 57 cm hoog, en 2 antieke houten en gipsen crucifixen met koperversierde randen 48 en 53 cm hoog
50-80
1481 Antiek eiken tafelpers 82 cm hoog
50-100
1482 Notenkleur fauteuil met donkere gebloemde stoffering
1483 Notenkleur armstoel met gebloemde stoffering
1484 Houten opbergkist met deksel 82 cm hoog
1485 Notenkleur fauteuil met gebloemde stoffering
1486 Eiken eethoek bestaande uit ronde tafel op kolompoot 107,5 cm diam, en 5 stoelen met rieten zitting
60-100
1487 3 diverse Oosterse kleedjes 103x73 cm, 81x79 cm, en 37x28 cm
1488 Aurora classic trompet in koffer
260-300
1489 Palissander fauteuil met gebloemde stoffering, ca. 1900
100-150
1490 Ovaal eiken tafeltje 100x68 cm
30-60
1491 Noten armstoeltje met gestreepte stoffering
40-80
1492 Eiken dressoir met laden, uittrektableautjes, spijltjes en glas in 2 deuren, 91 cm hoog, 180 cm breed, 71 cm diep
100-200
1493 Kaiser 4 porseleinen schotels decor 978, 690B, Bloemdecor en Desiree
25-50
1494 Teakhouten 2-deurs wandkastje 55 cm hoog, 48 cm breed
20-40
1495 Noten wandporseleinkastje 72 cm hoog, 68 cm breed
20-40
1496 3 diverse wanddecoraties met Haagse afbeeldingen
20-40
1497 Naar Louis Apol, Arbeider met paard en wagen in bos, 23x33 cm
50-100
1498 Gesigneerd Mattheij, Peter J.H. geb. 1932, Spelende kinderen in kamer 1980, paneel 35x50 cm
100-200
1499 Gesigneerd Bol, Kees 1916-2009, Langs kanaal te Lieshout, tekening gedateerd 22 september 1955, 24x35 cm
100-150
1500 Notenkleur boekenkast met glas in de deuren, 198 cm hoog, 93 cm breed
50-100
1501 Eiken klepsecretaire 99 cm hoog, 79 cm breed
30-60
1502 Notenkleur wandkastje met lade en deur, 92 cm hoog, 79 cm breed
40-80
1503 Hutschenreuther porseleinen vaas 35 cm hoog
30-60
1504 19e Eeuwse fauteuil met verstelbare rugleuning
25-50
1505 Notenkleur bankje met gestoken frame en gebloemde stoffering
50-100
1506 Engelse hangoortafel ca. 100x110 cm met 2 tussenbladen van elk 50 cm
100-150
1507 Staande beschilderde schemerlamp 158 cm hoog
40-80
1508 Handgeknoopt Oosters tapijt 130x100 cm
20-40
1509 Frz. Schandl, oude fraaie tafelciter in koffer
25-75
1510 2 eiken stoeltjes met ledervlechtwerk bekleding 76 cm hoog
40-80
1511 6 Stoelen met biezen mat
1512 Formule meubel eethoek bestaande uit uittrektafel 130x90 cm met tussenblad van 45 cm, 2 stoelen en 2 armstoelen
100-150
1513 Oosters bidkleed 127x77 cm
30-50
1514 Kaiser 5 porseleinen schotels decor Gornonia Pubescens, Pavillon, Sparmannia Africana, Belvedere en Pavillon motiv A
25-50
1515 Noten fauteuil met groene stoffering
40-80
1516 Antiek noten fraai gestoken fauteuiltje met streepstoffering
100-150
1517 De Sede 2 fauteuils met Easy glider system verstelmechaniek om in de relaxstand te zetten en een hokker
100-200
1518 Jaren 60 ronde salontafel op kolompoot, 100 cm diameter
40-80
1519 Eiken wandporseleinkastje 53 cm hoog, 57 cm breed
1520 Notenkleur fauteuil met leder en webbing
25-50
1521 Oud eiken muziekkastje met open vakken, 2 deurtjes met facetgeslepen spiegeltjes 150 cm hoog, 69 cm breed
40-80
1522 4 antieke messing kandelaren 20-27 cm hoog
125-150
1523 Ges. Mottier, Giraffe, doek 115x75 cm
20-40
1524 Ges. Mottier, Boerenkermis, doek 70x100 cm
20-40
1525 Ges. Verkuijlen, Ven in bos, pastel 55x67 cm
50-80
1526 Frans eiken fraai gestoken waskast met facetgeslepen spiegel en marmer blad 180 cm hoog, 103 cm breed
50-100
1527 2 glazen siervazen 53 cm hoog
1528 Metalen viool op standaard 78 cm hoog
100-150
1529 Antieke trog, 185 cm breed
75-125
1530 Zeer grote linnenpers in slechte staat 220 cm hoog
50-100
1531 Spiegel in goudkleurig met groene lijst 54x40 cm
1532 Ges. Mangku, Aziatische man met grote kip, doek 65x39,5 cm
1533 Facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst, 130x83 cm
125-175
1534 Antiek eiken verticot, ca. 1820, 162 cm hoog, 106 cm breed
100-200
1535 Gesigneerd Dijken, Peter 20e eeuw, Sneeuwhoenders in Schotland, doek gedateerd 2006, 120x90 cm
25-50
1536 Ond. ges. Eerste graanoogst 1931, paneel 49,5x61 cm
40-60
1537 Ges. Mottier, Jan J, Koeien, doek 55x65 cm
20-40
1538 Eiken archiefkastje met rolluik, ca. 1900, 118 cm hoog, 44 cm breed
50-100
1539 Eiken Gelderse kussenkast 180 cm hoog, 157 cm breed
100-200
1540 Notenkleur vitrinekast met gestoken decor, gestoffeerde binnenkant en glasplaten, 216 cm hoog, 152 cm breed
100-200
1541 Jugendstil eiken gestoken kolenbak 66 cm hoog
30-50
1542 Oude houten kist 107 cm breed
50-100
1543 Oude dekenkist 44 cm hoog, 106 cm breed
25-50
1544 Massief eiken kloostertafeltje 52 cm hoog, bladmaat 65x44,5 cm en tafeltje 45 cm hoog, bladmaat 72x33 cm
40-60
1545 Spiegel in een eiken lijst, 122x85 cm
1546 Oude kist met geheim vakje, 50 cm hoog, 126 cm breed (deksel los)
40-80
1547 Eiken kist met bolle deksel en messing plaatje 1815 120 cm breed
150-250
1548 Gesigneerd Crince Le Roy,m Josje 20e eeuw, Kuning, gemengde techniek op papier, gedateerd 1987, 123x93 cm
25-75
1549 Oosters vloerkleed 200x123 cm
30-60
1550 2 houten bedframes 1x 95 cm breed, en 1x 97 cm breed
1551 2 Oude beren w.o. Steiff, gele 46 cm met brom, beige Steiff 23 cm
25-50
1552 Spiegel in goudkleurige lijst 79 cm hoog
20-40
1553 Gesigneerd Openneer, Herman 1907-1986, Stilleven met vaas zonnebloemen, doek 60x90 cm
25-75
1554
1555
Donderdag
3 juli 19.00 uur
Vitrinegoederen
5000 Lladro porseleinen beeldje van vrouw met mand bloemen en een vogeltje op haar hand, 29 cm hoog (hoofd gelijmd)
5001 Nadal porseleinen beeld van een moeder met dochter, 35 cm hoog
20-40
5002 Lladro porseleinen beeld, Ahoy there, nr. 2173, 26 cm hoog
50-100
5003 2 Lladro porseleinen beeldjes, Little girl ready to go, nr. 2388 en Young boy ready to go nr. 2389, 29 cm hoog
75-125
5004 Lladro porseleinen beeldje Bathing my dog, 12,5 cm hoog
5005 Lladro porseleinen beeld, Clowns Head Bowler-Hat, 27 cm hoog
75-125
5006 Lladro porseleinen beeldje, The dancer, 25 cm hoog
30-60
5007 Lladro porseleinen beeld, Valencian Courtship, nr. 2239, 30 cm hoog
75-125
5008 Lladro porseleinen beeldje van een clown met 2 hondjes, 25 cm hoog
40-80
5009 Lladro porseleinen beeld, Away to School, nr. 2242, 27 cm hoog
50-100
5010 Lladro porseleinen beeldje, Valisa, nr. 6181, 28,5 cm hoog
25-50
5011 Lladro porseleinen beeld, Wind of Romance, nr. 6783, 31 cm hoog
50-100
5012 Lladro porseleinen beeld, Fishing with Gramps, nr. 5215, 41 cm lang met bijbehorende voet
100-200
5013 Lladro porseleinen beeldje, Eskimo Boy with Pet Polar Bear, nr. 5238, 14,5 cm hoog
5014 Lladro porseleinen beeldje, Reflections of Helena, nr. 7706, 17 cm hoog
20-40
5015 Lladro porseleinen beeld, Day With Dad, nr. 6793, 26,5 cm hoog
50-100
5016 Lladro porseleinen beeldje, Vrouw met parasol, 28 cm hoog
30-60
5017 Lladro porseleinen beeldje van een meisje in kattenpak met kitten, 14 cm hoog
5018 Lladro porseleinen beeldje, Asian woman Daisa, 27,5 cm hoog
25-50
5019 Lladro porseleinen beeld, On my way home, nr. 6752, 34 cm hoog
100-150
5020 Lladro porseleinen beeldje, My Loyal Friend, nr. 6902, 25 cm hoog
25-50
5021 Lladro porseleinen beeld van een vrouw met mand bloemen, 36 cm hoog
50-100
5022 Lladro porseleinen beeldje Bathtime, nr. 6411, 13 cm hoog
5023 Lladro porseleinen beeldje, Cat nap, nr. 5640, 13,5 cm hoog
5024 Lladro 2 porseleinen beeldjes van ijsberen, 12 cm hoog
5025 Lladro porseleinen beeldje, Wheelbarrow with Flowers, nr. 1283, 24,5 cm hoog
30-60
5026 Lladro porseleinen beeldje, Clown having a ball, nr. 5813, 17 cm hoog
5027 Lladro porseleinen beeldje, It wasn t me, nr. 7672, 10 cm hoog
5028 Lladro porseleinen beeldje, Clown with violin, 20 cm hoog
5029 Lladro porseleinen beeldje, Spring Enchantment, nr. 6130, 23,5 cm hoog
25-50
5030 Lladro porseleinen beeldje, Girl holding roses, nr. 5127, 18,5 cm hoog
5031 Lladro porseleinen beeldje Lets make up, nr. 5555, 20 cm hoog
20-40
5032 Lladro porseleinen beeldje, Grand Entrance, nr. 5857, 23 cm hoog
20-40
5033 Lladro porseleinen beeldje, Starting Forward, nr. 7605, 21 cm hoog
20-40
5034 Lladro porseleinen beeldje, Wedding bride and groom, nr. 4808, 19,5 cm hoog
20-40
5035 Lladro porseleinen beeldje, Basket of love, nr. 7622, 25 cm hoog
20-40
5036 Lladro porseleinen beeldje, Eskimo boy, nr. B1546, 17 cm hoog
25-50
5037 Lladro porseleinen beeldje, A Kiss to remember, nr. 6620, 19,5 cm hoog
20-40
5038 Lladro porseleinen beeldje, Meisje in galajurk, 20 cm hoog
5039 Lladro 2 porseleinen beeldjes All Tuckered out boy nr. 2321 en Naptime nr. 2322, 12,5 cm hoog
25-50
5040 Lladro porseleinen beeldje, The Dancer, 30 cm hoog
30-60
5041 Lladro porseleinen beeldje, Sad sax, nr. 2327, 23,5 cm hoog
25-50
5042 Lladro porseleinen beeldje, Tropical Flower Girl, nr. 2385, 25 cm hoog
30-60
5043 Lladro porseleinen beeldje, Pacific Jewel, nr. 2383, 20,5 cm hoog
25-50
5044 Lladro porseleinen beeldje van een meisje met mand bloemen, 23 cm hoog
25-50
5045 Lladro porseleinen beeldje, My lost lam, nr. 2164, 22 cm hoog
20-40
5046 Lladro porseleinen beeldje, Island Beauty, 18 cm hoog
25-50
5047 Lladro porseleinen beeld Bedtime Story, 27,5 cm hoog
40-80
5048 Lladro porseleinen beeldje, Boy long day, nr. 2209, 19 cm hoog
30-60
5049 Nadal porseleinen beeld van een Oosterse vrouw met waaier, nr. 17493, 804/2000, 31 cm hoog
20-40
5050 Lladro 3 porseleinen beeldjes, Ballerina I, II en III, nrs. 8125, 8126 en 8127, 18 cm hoog
25-50
5051 Lladro porseleinen beeldje Graceful pose, nr. 6174, 13 cm hoog
20-40
5052 Lladro porseleinen beeldje Swan ballet, nr 5920, 15 cm hoog
20-40
5053 Lladro porseleinen beeldje, Prayerful Moment white Nun, nr. 5500, 26,5 cm hoog
20-40
5054 Lladro porseleinen beeldje, Call to Prayer, nr. 5551, 26,5 cm hoog
20-40
5055 Nadal porseleinen beeld van een vrouw in stoel, 31 cm hoog
20-40
5056 Lladro porseleinen beeld van 2 Oosterse dansers, nr. 2058, 52 cm hoog
300-600
5057 Lladro porseleinen beeld, Graceful Ballet, nr. 6240, 42 cm hoog
100-150
5058 Lladro porseleinen beeld, The Water Carrier nr. 2387, 40 cm hoog
100-200
5059 Lladro porseleinen beeld, A Passionate dance, nr. 6387, 43 cm hoog
100-200
5060 Lladro porseleinen beeld van een zeeman aan stuurwiel, nr. 3554, 52 cm hoog
300-600
5061 Lladro porseleinen beeld van Egyptische vrouwen, nr. 2457, 51 cm hoog
400-600
5062 Albany England 11 diverse beeldjes van dames
40-80
5063 Royal Albert Figurines 2 beelden in doos, Old Country Roses RA11 en RA25
25-75
5064 Koop divers Wedgwood porselein w.o. poppenservies
50-100
5065 Villeroy en Boch dekselbakje Kerstman, 26 cm hoog (met doos)
5066 Koop divers Wedgwood porselein blauw
50-100
5067 Wedgwood groen porseleinen tafelbel, vaasje en beker
5068 Koop divers Wedgwood porselein
50-100
5069 Wedgwood dekselbakje, vaasje, rechthoekig schaaltje en rond schaaltje
5070 Royal Albert porseleinen beeldje van een vrouw (shirley) en 6 bloemmandjes, en een beeldje Royal Doulton
25-50
5071 Royal Doulton 7 porseleinen beeldjes Fond Farewell, Lorraine, Good Luck, Sweet Dreams, Friendship, Thank you en Au Revoir,
15 - 22 cm hoog
50-100
5072 Royal Doulton 4 porseleinen beeldjes, Springtime, Forget me nots, Autumntime en Wintertime, 21 - 24 cm hoog
50-100
5073 Royal Doulton 4 porseleinen beeldjes Patricia, Belle, Emma en Isabel, 21 - 23 cm hoog
50-100
5074 Coalport, 8 porseleinen beeldjes van vrouwen
30-60
5075 Royal Doulton 7 porseleinen beeldjes, Charlotte, Daisy 2x, Harriet, Spring Morning, Free Spirit en Summer Breeze, 20 - 23 cm hoog
50-100
5076 Royal Doulton 5 porseleinen beeldjes Saouthern Belle, Ninette, Fair Lady, Tender Moment en Elaine, 19 - 20 cm hoog
40-80
5077 Coalport 10 porseleinen beeldjes van vrouwen
30-60
5078 Royal Doulton 3 wit porseleinen beelden Lovers, Carefree, en Tomorrow’s dreams 28 en 31 cm hoog
40-80
5079 Coalport 13 porseleinen beeldjes van vrouwen
30-60
5080 Royal Doulton 3 porseleinen beelden en 2x classique op stenen houder 19-28 cm hoog
40-80
5081 Royal Doulton Reflections 3 porseleinen beelden Sweet perfume, Danciong delight, en Flirtation 26-32 cm hoog
30-60
5082 Royal Doulton 6 porseleinen beelden Alexandra, Sweet seventeen, Bride, Becky, Ann en Fiona 19-21 cm hoog
50-100
5083 Royal Doulton 5 porseleinen beeldjes, Emily, Alice, Mary (Figure of the year 1992), Mary en Holly, 20 - 22 cm hoog
50-100
5084 Royal Doulton 5 porseleinen beelden April, Rosie, Nicole, Laura, Sweet Poetry 20-21 cm hoog
50-100
5085 Royal Doulton 3 porseleinen beelden The Potter, The Carpetseller, en The Genie 18-25 cm hoog
50-100
5086 Royal Doulton Pretty Ladies 4 porseleinen beelden Denise, Georgia, Amy en Emma figure of the year 2011, 21-24 cm hoog
50-100
5087 Royal Doulton Pretty Ladies 5 porseleinen beelden Petites, Autumn breeze 2x, en Winter’s dream 17-22 cm hoog
50-100
5088 Royal Doulton 3 porseleinen beelden My best friend, Jennifer, en Amy figure of the year 1991, 18-21 cm hoog
40-80
5089 Royal Doulton 19 porseleinen bloemstukjes 4,5-13 cm hoog
40-80
5090 Royal Doulton 5 porseleinen beeldjes, Sara, Rebecca, Diana, Lavender Rose en Christine, 9 - 20 cm hoog
40-80
5091 Royal Doulton 4 porseleinen beelden Lisa, Sally, Jennifer, en Christine 18-22 cm hoog
50-100
5092 Royal Doulton 5 porseleinen beelden Charlotte, Julie, My first figurine, Kathleen, en Puppy love 11-22 cm hoog
40-80
5093 Royal Doulton 5 porseleinen beeldjes Claire, Jessica, Grace, Dawn en Christine, 20 - 22 cm hoog
40-80
5094 Royal Doulton 4 porseleinen beelden Rebecca, Kirsty, Fragrance, en Michele 19 cm hoog
50-100
1183
Huis
1020
Stoof
Penantkast
5172
Sabel
1283
Tassen
5145
Rudolf Bernd Glatzel
Dokterstas
Chris Lanooy
5095 Royal Doulton 3 porseleinen beelden van Grandpapa’s story, The Balloonman, en Biddy Penny Farthing 16, 18 en 22 cm hoog
40-80
5096 Royal Doulton 5 porseleinen beeldjes Sandra, Lisa, Melissa, Lily en Cynthia, 19 cm hoog
40-80
5097 Royal Doulton 3 porseleinen beelden The Wizard, The piper en Will he-won’t 23-25 cm hoog
30-60
5098 Royal Doulton 5 porseleinen beeldjes, Helen 2x, Happy Birthday, Lindsay, en Susan, 20 - 21 cm
50-100
5099 Royal Doulton 5 porseleinen beeldjes Beatrice, Kathy, May, June en July (Figure of the month) 20 cm hoog
40-80
5100 Royal Doulton 4 porseleinen beelden Jane, Camellias, Autumn breezes en Yours forever 19-22 cm hoog
50-100
5101 Royal Doulton 4 porseleinen beelden Elisabeth, Janine, Mary, en Figure of the month october 1990, 13-21 cm hoog
50-100
5102 Royal Doulton 4 porseleinen beelden Louise, Yvonne, Tess of the Durbervilles, en hondje 7-22 cm hoog
40-60
5103 Lilliput Lane 17 diverse huisjes w.o. winter
50-100
5104 Lilliput Lane 17 diverse huisjes
50-100
5105 Lilliput Lane 15 diverse huisjes
50-100
5106 Lilliput Lane 13 diverse huisjes
50-100
5107 Lilliput Lane 16 diverse huisjes
50-100
5108 Lilliput Lane 20 diverse huisjes
50-100
5109 Grote koop met insignes en medailles W.O reproducties circa 80 stuks
150-250
5110 WMF sierglazen schaal 7,5 cm hoog, 31 cm diam
70-140
5111 Gemerkt Maastricht, glazen 5-pas schaal met tin craquelé, 32 cm diameter
50-100
5112 Copier Leerdam ronde lichtbruine schotel met tincraquele 33 cm diam ( gebruikerssporen en chipje van rand)
40-80
5113
5114 gemerkt T van Leer Glasskocan 6T 74, bruinglazen siervaas 18,5 cm hoog
40-60
5115 Glazen piece de Fleur met emaille beschildering van bloemetjes 38 cm hoog
25-50
5116 Okra England glazen vaasje met Jugendstil decor, 19 cm hoog
25-50
5117 Colver France glazen siervaas 27 cm hoog
25-50
5118 Gekleurd glazen haan 33 cm hoog
50-70
5119 6 Leerdam jaren 30 annagroene glazen 13 cm hoog, jaren 30
50-80
5120 5 Leerdam jaren 30 groene glazen met Gero tin bodem 11 cm hoog
40-60
5121 Gekleurd glazen eend 17,5 cm hoog, 29 cm lang
40-60
5122 Gemerkt KPC de Bazel, blauw persglazen ovale schaal ca. 1920, 30x25cm
100-140
5123 Gemerkt R Lalique, Boutons perfume burner 15 cm hoog
100-200
5124 Kristallen geslepen kaasstolp op onderschotel
5125 Kosta Boda Sweden 4 sierobjecten ontwerp Kjell Engman, ca. 23 cm hoog
30-60
5126 Parfumfles 20 cm hoog
40-60
5127 KPC de Bazel blankglazen karaf en schaaltje, en Copier Leerdam geel glas, ribbelvaasje, en bruine vaas 19 cm hoog
60-100
5128 Granna Zweden 10 objecten w.o. vaasjes, fruit etc.
25-50
5129 Floris Meydam siervaasje jaren 50, 12,5 cm hoog, en anoniem sierappel 9 cm hoog
30-60
5130 Kosta Boda Sweden 7 sierobjecten tulpen in diverse kleuren, 16,5 cm hoog
30-60
5131 Kristallen menagestel peper, zout en azijn 22,5 cm hoog, en menagestel voor gember 23 cm hoog
30-60
5132 Onduidelijk gesigneerd, glazen vaas, toegeschreven aan Orefors Sweden, 17 cm hoog
5133 Verboeket ellipsvormige vaas rose/paars/zwart 24,5 cm hoog
80-120
5134 Verboeket 3-punts object 20 cm hoog
80-120
5135 Glazen vrijgezellenzwaard 71 cm lang
25-50
5136 Verboeket 6-punts schaal roze/paars 14,5 cm hoog, 45 cm lang
100-140
5137 Verboeket 5-punts schaal roze/paars 21 cm hoog, 40 cm lang
100-140
5138 Verboeket 2-punts schaal roze/paars/zwart 11,5 cm hoog, 39 cm lang
80-120
5139 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met voorstelling naar Jan Luiken en titel De Dokter, jaarletter 1929, schilder J van
Lijnschoten 34 cm diam
5140 Monogram Senf, Leon 1860-1940, Porceleyne Fles aardewerken schotel met decor van een hert, 36 cm diameter (gelijmd)
50-70 -
5141 Porceleyne Fles Delft, aardewerken schotel met blauw floraal decor en vakverdeling 36 cm diam, jaarletter 1922, schilder
W van Baarsel
40-60
5142 Zuid Holland schaaltje 21,5x12 cm
20-40
5143 Monogram Senf, Leon 1860-1940, Porceleyne Fles aardewerken schotel met blauw Hollands decor, 17,5 cm diameter
20-40
5144 Zenith Gouda zwart plateel vaas ontwerp W Stuurman jaren 30, model 391, 25,5 cm hoog, en kaarsenhouder model 459, 6 cm hoog 30-60 5145 Gesigneerd Lanooy, Chris 1881-1948, Leerdam Unica D283, 12,5 cm hoog
100-200
5146 Anoniem, aardewerken beeld van moeder met kind, fraai geglazuurd 29 cm hoog
40-80
5147 Porceleyne Fles 2 tegels met Ara, links en rechts kijkend, 33x12 cm per stuk (chipjes)
50-100
5148 Sierkunst, antiek aardewerken schotel met decor PW 29 cm diam
80-120
5149 Anoniem, aardewerken crucifix jaren 30, 48 cm hoog
100-120
5150 Zuid Holland Gouda vaasje met decor Mat, modelnr 815 en schilder CK of GK, 15 cm hoog (gaaf)
40-80
5151 Hollandse aardewerken schotel met polychroom decor, 23 cm diameter
5152 Mobach Utrecht aardewerken schenkkan, 21,5 cm hoog (2 chips)
5153 Mijnlief Utrecht, 1 aardewerken kruik met blauwe decoratie voor Hulstkamp & Zoon & Molijn Rotterdam, en 1 idem met polychroom decor, 60-100 5154 3 aardewerken gelegenheidsborden De Zuiderzee komt droog 14-6-1918 28 cm diam (randschade), Slachtverbod 1918 23,5 cm
diam, en Nederland-België met tekst 1914 van Pottery Rembrandt 22,5 cm diam
50-100
5155 Tichelaar Makkum schotel met polychroom decor 29 cm diam
20-40
5156 Tichelaar Makkum schotel met polychroom decor van een esculaap, 28 cm diameter
25-50
5157 2 aardewerken gelegenheidsborden Wapenstilstand 11 november 11 uur 1918 19 cm diam, en De Bolsjewistische wijnkoopman
1918-1919 27,5 cm diam
50-100
5158 Makkum 2 aardewerken schotels met polychroom decor van vogels en flora 20,5 cm diam
40-60
5159 Antieke Oosterse dolk met ivoren greep in houten bewerkte schede totaal 43 cm lang
50-100
5160 Bronzen herdenkingsmedaille ‘Battle of Arnhem 1944
30-50
5161 Jambija dolk in bewerkte schede, Marokko ca. 1900, 36 cm lang
20-40
5162 India dolk met mesjes in schede 34 cm lang
100-200
5163 Dolk in lederen schede, Centraal Afrika 1e helft 20e eeuw 41 cm lang
20-40
5164 Edward Barnes American hunting knife fraai bewerkt in lederen schede, totaal 38 cm lang
70-100
5165 Zakje met diverse medailles waaronder vierdaagse Nijmegen
5166 2 foto’s van oude marineschepen de Monarch (Oostenrijk 1895), en de Conneticut (USA 1904). Deze zijn op de achterzijde
gestempeld National Archive met archiefnummer. Foto’s 17x23 cm”
40-60
5167 2 Oosterse dolken in koperen bewerkte schedes 25 cm en 46 cm lang, en 2 lederen houders voor mes en pistool
40-80
5168 Antiek zwaard Borneo Dajak, met fraai bewerkte greep in houten schede, totaal 70 cm lang
100-150
5169 Kukri-mes in schede Nepal 1e helft 20 eeuw 42 cm lang
20-40
5170 Antiek steekwapen met lederen schede 91 cm lang
100-200
5171 Engelse officierssabel M 1898 in lederen schede. In het komgevest het monogram van Edward VII (R.E. VII) 103 cm lang
125-175
5172 Antiek sabel met leder handvat 75 cm lang
100-200
5173 18e eeuwse hartsvanger met geweien handvat 54 cm lang
150-250
5174 Zak met medailles, speldjes en penning Koningshuis en WOII
5175 Antiek steekwapen met messing en houten handvat 65 cm lang
100-200
5176 Antieke gravure nr 17 van de gehelmde schutters, uitgegeven door Jacob de Gheyn in opdracht van prins Maurits in 1608, 26x18,5 cm
100-150
5177 Anoniem, Geseling van Christus, achterglasschildering 17e eeuw, 16,5x13 cm
400-600
5178 Anoniem, Christus aan Het Laatste Avondmaal, achterglasschildering 17e eeuw, 16,5x13,5 cm
400-600
5179 Oude zilverkleurige metalen medicijnpot in de vorm van een paard vermoedelijk Zuid-Amerika 18 cm hoog 23 cm breed
100-200
5180 Antiek houten gestoken beeldengroep van Maria met Kind 38 cm hoog
100-200
5181 Lladro porseleinen beeldje, Good morning butterfly, nr. 8520, 22 cm hoog
20-40
5182 Albasten buste van Christus 22 cm hoog (schade)
20-40
5183 Brons beeld van een duwend figuur met monogram 24 cm hoog
100-200
5184 Antiek tinnen schotel met voorstelling van Johannes de Doper 27 cm diam
75-125
5185 Oud bronzen beeldje van kind met mand op de rug 15,5 cm hoog
140-180
5186 Bronspatinee beeldje van Marley House 18,5 cm hoog
60-80
5187 Madonna gesneden uit been 23 cm hoog, op houten wandconsole 30 cm hoog
75-100
5188 2 bronzen beeldjes
5189 Messing crucifix 24 cm lang, en Jugendstil koperen fotolijstje 15 cm hoog
5190 2 bronzen beeldjes van jongen en meisje 17 cm hoog
200-220
5191 Joep Coppens geb. 1940, bronzen beeldje van vrouw op houten sokkeltje totaal 12,5 cm hoog
40-80
5192 Bronzen gemerkte buste van Mozart op marmer sokkel, totaal 21 cm hoog
80-120
5193 Ikoon Christus geneest de blinde, Rusland 18e eeuw, 27,5x21,5 cm
400-800
5194 Ivoren sculptuur van Madonna omstreeks 1920, op marmer sokkeltje 23,5 cm hoog
200-400
5195 Russisch Orthodox bronzen crucifix 27 cm hoog, 13,5 cm breed
30-50
5196 17e-eeuwse bronzen lepel
25-50
5197 Elliot & Son London reisklokje in messing kast en facetgeslepen glas11,5 cm hoog
50-100
5198 Antieke messing crucifix 27 cm hoog
100-150
5199 Bronzen beeldje van naakte man 23 cm hoog
100-120
5200 Brons beeldje van een vogelfiguur 5/8 17 cm hoog
40-60
5201 Antiek bronzen Russische reisikoon met blauw geëmailleerd decor 38x19,5 cm
50-100
5202 Art Deco metalen aapje 10,5 cm hoog
30-60
5203 Meissen porseleinen beeldje met kok met steelpan met gebakken ei boven oventje, 14 cm hoog
200-300
5204 Anoniem, Kasteel Die Hage Eijndthoven 1225, tekening 20e eeuw, 10x11 cm
20-40
5205 Toegeschreven aan Schut, Cornelis 1597-1655, Vrouw met putto, gemaakt in de stijl van zijn meester Rubens, ets 10x5,5 cm
150-250
5206 Anoniem, 3 Portretten, achterglasschildering Engeland 19e eeuw, buitenmaat 17,5, 158 en12,5 cm diameter
100-150
5207 Ges. C Cornelisz perziken op tafelrand, olieverf op paneel 13x18 cm
100-200
5208 Ges. C Cornelisz kersen op een plint olieverf op paneel 13x18 cm
100-200
5209 Ges. C Cornelisz wilde aardbeien, olieverf op paneel 13x18 cm
100-200
5210 Anoniem, Portret van Koningin Charlotte van Engeland in ivoren lijstje ca. 1920, 9,5x7,5 cm, buitenmaat 15x13 cm
75-125
5211 Anoniem, Portret van een man met baard, ovaal paneel 8,5x7,5 cm, 18e eeuw
100-150
5212 Miniatuur portretje in elpen lijst, ovaal 8x6 cm, buitenmaat 14,5x12,5 cm
40-80
5213 Geschilderd ovaal portretje in ivoren lijst ca. 1920, ovaal 7x5,5 cm, buitenmaat 13,5x12 cm
75-125
5214 Anoniem, Verso: Jean Henry Appelius (1767-1828), Zeeuwse patriot, inkttekening 7 cm diameter
25-75
5215 Anoniem, Portret, ovaal 8x6 cm in ivoren lijstje, ca. 1870, buitenmaat 11,5x8,5 cm
40-80
5216 Anoniem, Ovaal portretje van een meisje met blosjes, 18e eeuw, op koper 9x6 cm
50-100
5217 De Juinensche Courant No. 6238 (60e jaargang no 102, zaterdag 1982
5218 Oud koperen staand fotolijstje met facetgeslepen glasplaatje 20 cm hoog, en oud blikken stuivers spaarpot13,5 cm hoog
5219 Zeiss Ikon Movinette 8 B
5220
5221 Messing theodolietca. 25 cm hoog
75-125
5222 3 Diverse toneelkijkers, waaronder met parelmoer
5223 Antiek ijzeren slot met sleutel
725-750
5224 Bronzen pijp met duivelskopje 33,5 cm lang
5225 Oud 2-delige scheerset in cassette
80-100
5226 John Beswick England 10 porseleinen beeldjes van dieren
30-60
5227 Royal Crown England 19 diverse beeldjes van dieren w.o. hond, poezen, walvis, ezel, schildpad etc.
50-100
5228 Royal Crown England 15 diverse figuren van vogels
50-100
5229 Royal Copenhagen en B en G 9 diverse beeldjes van poezen, uil, engel en kerstbordje 1988
30-60
5230 Oud palissanderhouten doos met ivoor versierd, kaarten en doosjes met ivoren fiches
30-60
5231 Vista Alegre Portugal, porseleinen platte fles met 2 oren, blauw beschilderde decoratie en 1e gehalte zilveren dop, 24 cm hoog
40-80
5232 Art Deco aardewerken orenvaas 21 cm hoog
50-60
5233 Cassette met 12 kristallen messenleggers, ca. 1900
20-40
5234 Herend Hongarije porseleinen vaas met floraal decor, 401,5 cm hoog en idem dekselvaas 27 cm hoog
30-60
5235 Herend Hongarije 6 porseleinen objecten met groen decor
25-50
5236 Herend Hongarije 13 diverse porseleinen objecten met divers decor
40-80
5237 Goebel diverse biscuitporseleinen beeldjes van poezen ontwerp Rosina Wachtmeister
40-80
5238 Goebel diverse biscuitporseleinen beeldjes van poezen ontwerp Rosina Wachtmeister
40-80
5253
5377
5333
Samson theebus
Kangxi
Chinese vaas
Kangxi
5251
5359
5342
Pattipan
Chinees
Erotiek
5259
5281 Trekpot
Perzisch
5239 Herend Hongarije 12 porseleinen objecten met rood AV decor
40-80
5240 Herend Hongarije 11 porseleinen objecten groen AV decor
40-80
5241 Herend Hongarije 9 porseleinen objecten w.o. coupe, vaasjes en dekselpotjes decor Rothschild
40-80
5242 Herend Hongarije porseleinen ovaal schaaltje met Rotschild decor 37x15,5 cm
5243 B&G porseleinen pop meisje Else met kleren aan en tasje 33 cm hoog
70-120
5244 Goebel Hummel beeldje van een meisje met zonnebloem, nr. 2309/A, 13,5 cm hoog
20-40
5245 Goebel Hummel beeldje meisje op slee, nr. 2014/I, 14 cm hoog
30-60
5246 Goebel Hummel beeldje van een jongen met taart, nr. 2309/B, 14 cm hoog
20-40
5247 Goebel Hummel beeldje van een jonge op slee nr. 396 2/0, 10,5 cm hoog
20-40
5248 Hutschenreuther porseleinen beeld van zwanen, ontwerp Achtziger, 33 cm hoog
40-80
5249 Goebel Hummel 2 beeldjes, jongen met sneeuwbal nr. 2035 4/0 en Meisje bij boom nr. 141 4/0, 9 cm hoog
5250 19e Eeuws dekselbakje met decor van irissen, staand op fraai verguld onderstel, 18 cm hoog
250-350
5251 Porseleinen schaaltje met decor van figuren in haven, Dresden 19e eeuw, 21x17 cm
100-150
5252 Oud biscuitporseleinen dekselpot in de vorm van een sjieke dame 27,5 cm hoog
5253 Lowesoft 18e eeuwse polychrome porseleinen theebus met wapen op front 11,5 cm hoog
100-200
5254 Antiek porseleinen beschilderd siervaasje 15,5 cm hoog, en beeld van Napoleon 24 cm hoog (schade)
5255 2 antiek Duits porseleinen beeldjes van man en vrouw met beweegbare hoofdjes 13,5 cm hoog
200-250
5256 Porseleinen witte papegaai met gele kuif 22 cm hoog
25-50
5257 Koopje Meissen porselein
100-200
5258 Antiek aardewerken spaarpot in de vorm van een hond 15 cm hoog
30-60
5259 Perzisch flesje 19e eeuw, 15,5 cm hoog
50-100
5260 Wier Wilton England aardewerken beschilderd vaasje 15 cm hoog
5261 Antieke gevelsteen met decor 8,5x14 cm
150-200
5262 Oud porseleinen geurlampje in de vorm van een hond 16,5 cm hoog
20-40
5263 Chinees porseleinen theepot met 2 kommetjes in rieten mand
120-140
5264 Geslepen theepot 29,5 cm hoog
20-40
5265
5266 Arpo C de Arges, Art Nouveaustijl porseleinen koffiestel op dienblad
30-60
5267 Quimper Frankrijk 2 aardewerken schotels met decor man met pijp en vrouw met gans, 20 cm diameter
20-40
5268 Ges Canneel, Jean 1889-1963, profiel portret van een jongen, uitgevoerd in was, vermoedelijk Loepold III van België, 16x22 cm,
5269 Koperen gedreven tabaksdoos Klaas Dijkstra, en rijkgedreven koperen ketel
40-80
5270 Oud Tennis Expert Work 7-delige scheerset in cassette
250-280
5271 Wit porseleinen beeldje van een Guanyin 20e eeuw
50-100
5272 Fraaie Blanc de Chine tempel met Boeddha 33 cm hoog (gelijmd)
200-400
5273 Blanc de Chine beeld van een Guanyin zittend met stempel op de rug 20e eeuw 23 cm hoog
200-400
5274 Blanc de Chine, Guanyin 36 cm hoog
150-250
5275 Blanc de Chine beeldje van een figuur op Foehond Kangxi(gerestaureerd) 15 cm hoog
400-600
5276 Porseleinen Quanyin zittend op een troon met scepter in haar linker hand. Aan haar zijde een box op een tafeltje, 18e/19e eeuw,
30,5 cm hoog (klein vingertopje missend, krimpnaden, en kleine chips)
2500-5000
5277 Blanc de Chine beeld van een man te paard 19e eeuws 30 cm hoog
200-400
5278 Blanc de Chine beeldje van 2 dames, 20e eeuw 15 cm hoog
40-60
5279 Porseleinen beeldje van een Quanyin, 20e eeuw, 18 cm hoog
25-50
5280
5281 Vroeg 19e eeuws trekpotje met blauw decor, 14 cm hoog (Deksel gelijmd)
50-100
5282 Porseleinen schenkkannetje met deksel met fraai polychroom decor van figuren in park, ca. 1800, 12,5 cm hoog
200-300
5283 Encre de Chine porseleinen kannetje met deksel, 12 cm hoog
200-300
5284 Blanc de Chine Guanyin voorzien van stempel 25 cm hoog
300-600
5285 Famille Verte huwelijksserviesje, b.u. 6 kop en schotels, theepot moccakannetje (gelijmd chipje), kom, 14 cm diameter,
presenteerschaaltje (haarlijn) met Hollandse zilveren beugel, pattipan, kom met deksel (haarlijn en chipje) en een theebusje met
deksel, 11,5 cm hoog. Pracht conditie, decor rijk uitgevoerd met o.a. vogels met snavels tegen elkaar, teken van huwelijk, ca. 1750.
10000-15000
5286 2 Encre de Chine kommetjes met zwart en gouddecoratie op schoteltjes 4 cm hoog (haarlijntjes en chipjes)
50-80
5287 2 Encre de Chine dekselpotten met decor van een vorstin met pauw, 18e eeuw, 12,5 cm hoog
1000-1500
5288 19e eeuwse pattipan met decor van figuren, 17x11 cm
40-80
5289 Chinese schotel met meerkleurig decor met o.a. boek, 19e eeuw, 19,5 cm diameter
100-200
5290 Koopje divers Chinees porselein,4 schoteltjes en een kom met deksel
30-60
5291 Encre de Chine schotel met decor van familie in landschap 21 cm diameter (gelijmd)
40-60
5292
5293 Antiek Chinees porseleinen kom met polychroom floraal decor met vogels en vlinders 7,5 cm hoog, 17 cm diam
(paar randschilfertjes)
40-80
5294 Antieke Imari kom met fraai decor van flora en fauna 20 cm diameter (2 barstjes)
30-60
5295 Antiek zoutvat, Japan 18e eeuw, 10,5 cm diameter
100-150
5296 2 Japanse wanddecoraties op rol
40-80
5297 Fraai beschilderde Chinese kop en schotels
20-40
5298 4 Antieke kommen met floraal decor, 10 cm diameter
20-40
5299 4 Eierschaal porseleinen Chinese kop en schotels (1 chip)
30-60
5300 5 Diverse Oosterse vaasje, beeldjes w.o. Quanyin van 20 cm hoog
25-50
5301 Afrikaans bewerkte benen sculptuur 45 cm hoog
50-100
5302 Aardewerken graf / bolvaasje met 2 vogels en een hengsel, Mochica Peru, 8e eeuw, ca. 14 cm hoog (barsten)
80-120
5303 Bronzen sculptuur van staande man 34,5 cm hoog ( 1 voet manco)
50-80
5304 Aardewerken vaas/kan met hengsel, driehoek motief, Mochica Pero 8e eeuw, voet origineel, kruik later op voet gezet, ca. 22 cm hoog 150-250 5305 Aardewerken ei-vormige vaas met portret en gekleurd decor, Chimu Peru 12e / 14e eeuw, ca. 19 cm hoog
400-600
5306 Aardewerken potje, ZickZack Peru, met 3-hoek motief, Mochica 8e eeuw, ca. 9,5 cm hoog
80-120
5307 Aardewerken pot met 2 dierfiguren, Chavin Peru 1700-300 BC met gelobte vorm, ca. 16 cm hoog (Gat)
150-250
5308 Houten voorouder figuur, Chimu Peru 12e / 14e eeuw, ca. 27,5 cm hoog
200-400
5309 Antiek aardewerken kopje, ca. 11 cm hoog
50-100
5310 Bronzen sculptuur van zittende man 26 cm hoog
40-60
5311 Afrikaans masker ca. 1900, 22 cm hoog
5312 Houten masker, 20e eeuw, 26 cm hoog
5313 Antiek dubbelloops jachtgeweer
350-400
5314 Antiek fraai bewerkt dubbelloops jachtgeweer
800-1000
5315 Winchester geweer M 1894, onklaar gemaakt, USA ca. 1900, 97 cm lang
150-200
5316 Militair geweer, onklaar gemaakt, 1e helft 20e eeuw, 112 cm lang
25-50
5317 Geweer, onklaar gemaakt, Luik 1e helft 20e eeuw, 106 cm lang
60-
5318 Duitse Wehrmachthelm M ‘40
60-100
5319 Maliënkolder naar antiek model. (geschikt voor re-enactment)
125-150
5320 Chinese vaas met blauw decor, vakverdeling en reliëf 29 cm hoog
800-1200
5321 2 Chinees porseleinen vaasjes met blauw decor 15 cm hoog
200-300
5322 Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw decor 25 cm hoog
50-100
5323 2 knobbelvazen met blauw/wit decor en 4 karaktermerk 23 cm hoog
350-450
5324 2 18e eeuws Chinees porseleinen kommetjes met schoteltjes met floraal decor en vos (haarlijntje en chipjes)
50-100
5325 2 19e eeuwse Chinees porseleinen kommetjes met decor van figuren en landschap 5,5 cm hoog
50-100
5326 Antiek Chinees porseleinen 5-delig kaststelletje 11,5 en 12,5 cm hoog (met schade)
50-100
5327 2 antiek Chinees porseleinen kop en schotels met blauw/wit decor 10 cm diameter (haarlijntje in schoteltje)
25-50
5328 2 Chinees porseleinen dekselvaasjes met vogel-en floraal decor, en leeuwtjes op dekseltjes 12,5 cm hoog (schilfertjes)
100-150
5329 6 antiek Chinees porseleinen kommetjes met 5 schoteltjes
40-80
5330 2 antiek Chinees porseleinen kop en schotels met blauw/wit decor van figuren en dieren 6 cm hoog 14 cm diameter
75-125
5331 Koop antiek Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes
40-80
5332 5 antiek Chinees porseleinen schotels met floraal decor en vogel in kooi 16,5 cm diam (diverse haarlijntjes en schade)
50-100
5333 Vierkante porseleinen kom met blauw decor van spelende kinderen en vrouw in park, Kangxi Dinasty, 14,5x14 cm, 8 cm hoog
(minimale gebuiksproken aan rand)
1000-1500
5334 2 Porseleinen vierkante kommen met decor Josje te paard en vrouwen in park, Kangxi Dinasty, 15 cm diameter, 8 cm hoog
2000-3000
5335 Antiek Chinees porseleinen snuffbottle met decor van diverse figuren in rood 8 cm hoog
100-200
5336 Yixing-stijl vaas met fraai decor met oren in de vorm van banden, ca. 1900, 30,5 cm hoog. (chip hals, knop 1 oor los)
50-100
5337 Oosters spekstenen beeld van een pauw op houten sokkel, totaal 33,5 cm hoog
25-50
5338 2 Japans bronzen vaasjes met zilver en koper reliëf decoratie op zijkant, diverse karaktermerken, 28 cm hoog
150-300
5339 3 Oosterse Snufbottles, 20e eeuw, 6, 7,5 en 8,5 cm hoog
25-75
5340 2 Oosterse kunststof beeldjes 7 en 8 cm hoog
20-40
5341 5 ivoren Netsuke dierenfiguren, ca. 1925
200-400
5342 2 objecten, gegoten materiaal van 2 figuren in een erotische pose, man 7 cm hoog
25-75
5343 2 antiek glazen beschilderde platte flessen met Oosters decor19 cm hoog (schade)
5344 Antiek Russisch zilveren Vodka bekertje met cloisonne 3 cm hoog 3,5 cm diameter 26,4 gram (niet gekeurd)
50-100
5345 3 antieke Chinese snuffbottles
20-40
5346 Oosters snijwerk in de vorm van een tand 24 cm hoog
200-400
5347 Chinees houten gepolychromeerd en deels verguld beeld van een vrouw met kind 28 cm hoog
200-400
5348 Ivoren sculptuur van een Oosterse man met tonnen, China ca. 1900, 20 cm hoog, 1205 gram
400-800
5349 Jade duivelsbal 6 cm diameter
50-100
5350 Yixing theepot met beest op tuit 18 cm breed, 20e eeuw
100-200
5351 Yixing theepot met bamboedecor,20e eeuw 17 cm breed
100-200
5352 Chinees houten gestoken bamboe penseelhouder 17 cm hoog
30-60
5353 Aardewerken kom met reliefdecor, Sung-periode, 20 cm diameter, 8,5 cm hoog (haarlijnen en chip)
200-400
5354 Brons beeldje van een Godin op lotus 23 cm hoog
20-40
5355 Yixing theepotje in de vorm van een Chinese man met mand en bamboevorm oor 10,5 cm hoog
40-80
5356 Blanco stenen stempel met leeuw op top 10 cm hoog
20-40
5357 Antiek Oosters reisbestek gelakte bamboehouder met mesje en 2 ivoren stokjes, 29 cm lang
20-40
5358 Jadenefriet armband en collier
200-400
5359 Chinees porseleinen trekpotje in houder met porselein, 9 cm hoog exclusief de hengsels
200-300
5360 Koppel Oosterse stenen stempels met leeuw op top (stempel nog blanco)12,5 cm hoog
20-40
5361 Antiek Chinees houten gepolychromeerd en deels verguld beeld van een man, 18e eeuws of vroeger 23 cm hoog
150-300
5362 2 oude Chinese beeldjes 14 cm hoog
30-60
5363 2 jadeïet kommetjes 10 cm diameter
50-100
5364 Naar antiekmodel bronzen figuren van dieren 18 cm breed
20-40
5365 Indonesisch beeldje van een Garuda, versierd met oude munten, 26 cm hoog
25-50
5366 Chinees spekstenen doorkijk met figuren 25 cm hoog
40-60
5367 Groen gekleurd stenen scepter op standaard 20 cm breed
30-60
5368 4 Jadeïet stempels met tekst 7 cm hoog
100-200
5369 Fraai bakje met theeglazuur 20 cm breed
100-200
5370 4 stenen blanco stempels 9 en 7 cm hoog
30-60
5371 Oosters houten lakwerkdoos met ivoren fiches
5372 Chinese wanddecoratie op rol
50-100
5373 Oud Chinees lakwerk beschilderde schaal 3,5 cm hoog, 34 cm diam
50-100
5374 Marmeren tijger 15 cm hoog, 33 cm lang
40-60
5375 Jadeïet theestel met Yixingmodel theepotje en 4 kleine kopjes in doos
100-200
5376 19e eeuwse Famille Verte pot zonder deksel met fraai decor van vele figuren 23 cm hoog
300-500
5377 Oosterse porseleinen dekselpot met bloemdecor en tekst, omstreeks 1900, 22 cm hoog
100-200
5378 Chinees polychroom beeldje 20 cm hoog (div. schade)
20-40
5379 Polychroom Chinees beeld van moeder met kind , 20e eeuw met zegel 42 cm hoog
100-200
5380 2 Oosterse vazen met polychroom decor en stempel 26 en 28 cm hoog
40-80
5381 Oosters porseleinen vaas met blauw decor 29,5 cm hoog
20-40
5382 2 Oosterse gemberpotten met blauw decor, 15,5 cm hoog
25-50
5383 Chinese penceelpot met polychroom decor van diverse figuren 14,5 cm hoog 11,5 cm diameter
300-400
5384 3 antieke Oosterse gemberpotten plm. 15 cm hoog
5385 Japans porseleinen schotel met rijkgedecoreerde voorstellingen 30,5 cm diam
140-180
5386 2 Chinese vaasjes 16 cm hoog
25-50
5387 Antiek Chinees houten gepolychromeerde Foe hond 23 cm hoog
100-200
5388 Chinees aardewerken beeld van een vrouw op kameel, naar antiek model 60 cm hoog
200-400
5389 Chinees houten beeld van een verkoper 43 cm hoog
80-120
5390 Oosters houten gestoken beeld van een man 46 cm hoog
60-80
5391 Bronzen 19e eeuws Chinese dekselvaas met diverse vogels 76 cm hoog
400-600
5392 Chinees houten beeld van een krijger 63 cm hoog
150-250
5393 2 Indisch houten gestoken beelden van machtige heersers 38 cm hoog
40-80
5394 Antieke Chinese lampvoet met polychroom decor van flora en fauna, totaal 82 cm hoog
1000-1500
5395 Antiek bronzen beeld van een tijger 15 cm hoog 33 cm breed (restauratie aan rechter voorpoot)
500-700
Woensdag
2 juli
14.00 uur
Goud en zilver
7000 Diverse bijou in etui
20-40
7001 Paar Baccarat kristallen oorhangers, blauw
7002 Collier met bandagaat ca. 50 cm
20-40
7003 Art Deco reisklokje, circa 1930, Omega (incompleet)
7004 Herenvestzakhorloge
40-80
7005 19e Eeuwse broche, rouwsieraad, met haar en versierd met zaadpareltjes, (BWG), diameter 5 cm
50-100
7006 Geborduurde avondtas met verzilverde beugel met gedreven decor
25-50
7007 Tiara en broche, rijkelijk versier met bloemen en blaadjes
50-100
7008 Koopje bijou waaronder hangers en colliers
7009 Koopje bijou waaronder armbanden
7010 Fantasiecollier met diverse edelstenen, 64 cm lang
20-40
7011 Koopje diverse rozenkransen
7012 4 Antieke gespen
50-100
7013 Koopje divers bijou w.o. imitatieparels en broches
7014 Koop bijou waaronder colliers
7015 Koop divers, waaronder sieraden en servetbanden
20-40
7016 Koopje divers bijou
7017 Koopje bijou waaronder colliers en horloges
7018 Koopje van 4 diverse colliers, waaronder jaspis en marmer met slotjes 925/1000
20-40
7019 Verzilverde ovale schaal, voorzien van 2 versierde handgrepen, 23x17 cm
7020 Djokja taartvorkjes, 6+6, met floraal versierde steel, 12 cm, in cassette
20-40
7021 6 Lepeltjes en 6 vorkjes, 800, met getorste steel en versierd met Wajong pop op top, in houten kistje
30-60
7022 Fraai verzilverde kraankan, met gedreven decor, versierd met floraal decor en cartouches en 2 sierlijke oren, 36 cm hoog
100-200
7023 Verzilverde antieke koffiekan 23 cm hoog
30-60
7024 Koop divers verzilverd w.o. toasttang, kurken, servetbanden etc.
7025 Klontjestang, 18e-eeuws
50-100
7026 Strooilepel en theezeefje
40-80
7027 3-delig verzilverd kapstel
7028 Wandelstok met bewerkte handgreep, 800, 82 cm lang
50-100
7029 WMF 2 verzilverde sauskommen
25-50
7030 Ronde gedreven zilveren fruitschaal versierd met bloemmotieven, Djokja, ca. 1930, gewicht: 330 gram
125-175
7031 Ovaal verzilverd dienblad, rijkelijk versierd met floraal decor, 29x38 cm
20-40
7032 4-delig verzilverd kapstel
25-50
7033 6 fraaie messen met natuurstenen handvat
20-40
7034 21 Miniaturen van diverse dieren, waaronder herten, koeien, schapen en varkens, 925, Buitenland, 552 gram
150-250
Prijsvraag
Het vraagstuk! Raad het object! In deze rubriek willen wij u weer een voorwerp laten zien waarover wij uw mening willen vragen. In het vorige magazine hebben wij u een object laten zie, een soort van bakje. Dit was een Romeins olielampje, periode 200 VC – 300 NC. Uit de juiste inzendingen hebben we Jantine Engberts uit Ede getrokken als winnaar van een jaarabonnement op het blad Origine. Voor de juni-veiling hebben we weer een object gevonden dat we graag aan u voor willen leggen. Deze keer stellen wij u weer de vraag: Wat het is? Het gaat om een voorwerp dat door de taxateur van Cash op Zolder betiteld is als een kandelaar. Zelf ben ik van mening dat het iets anders is maar wat..? Daar willen we graag uw mening over weten. Met dit object willen wij u vragen om ons antwoord te geven op de volgende vragen: • Wat is de naam van dit object? • Wat is de functie? • Wat is de leeftijd van dit object? • Wat zal de veilingwaarde zijn? Dit object kunt u bekijken tijdens de kijkdagen in een van de vitrines en op onze website.
Uw antwoord kunt u voor maandag 30 juni 17.00 uur mailen naar:
[email protected] of inleveren tijdens de kijkdagen bij de info-desk. Onder de goede inzenders verloten wij dit keer het onlangs uitgeven boek Kunst- en Antiekveiling 2012/2013 met opbrengsten van bijzondere spullen op veilingen in de afgelopen 2 jaar.
De prijs
Het vraagstuk
7035 Koop divers, waaronder zilver en verzilverd
7036 WMF 8-delig verzilverd toiletstel
50-100
7037
7038
7039
7040
7050 Ajour gezaagde zilveren tafelset versierd met bladmotieven in Biedermeier-stijl, voorzien van stel kristallen karafjes met stop,
stel kristallen strooibussen met zilveren dop en mosterdpot met zilveren dop en lepeltje, h. 26 cm
400-600
7051 Zilver 3-delig servies op dienblad, van Kempen Begeer 835/1000, dienblad 38x28 cm, theepot 19 cm hoog, roomkan en suikerpot
met gegraveerd decor, totaal bruto 1.525 gram
500-750
7052 Stel grote zilveren kolomkandelaars met balustervormige schacht versierd met cannelures, rustend op ronde voet, 1e gehalte, h. 30 cm 700-900 7053 Lepelvaasje, kommetje en borrelglaasje, versierd met zilver montuur
7054 2 Borstels met kunststof bovenkant versierd met zilveren montuur, Birmingham, jaarletter 1938, 17 cm
20-40
7055 Schaaltje met blauw decor (gelijmd) met zilveren beugel, jaarletter 1868, met gegraveerd decor, diameter 16 cm
30-60
7056 2 Oude inktpotjes met zilveren dop
20-40
7057 Zilver muntdoosje Pieter Salm Hoorn, 2,1 cm hoog
7058 6 Zilveren theelepeltjes met gedraaide steel, U P de Jong Noordwolde (1855-1912), 9,5 cm
30-60
7059 Koop van 8 diverse zilveren vorken, jaarletters 1868, 1885, 1922,1934, 378 gram
100-200
7060 6 Zilveren couverts met valse keuren naar Hendrik Adriaan de Meijer 1812-1824, jaarletter 1818, 686 gram
200-400
7061 Ovaal zilver dienblad met ajour gezaagd decor en voorzien van een parelrand, gebroeders Seton Schoonhoven, jaarletter
1920, 42x27 cm, 990 gram
750-900
7062 Zilveren cakeprikker, van Kempen jaarletter 1949
7063 Jugendstil zilveren slacouvert met vuurvergulde bak en ajour gezaagd floraal decor, Frankrijk ca. 1900, 26,5 cm, 190 gram
200-300
7064 10 Zilveren lepeltjes Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven 20e eeuw, 46 gram
30-60
7065 2-delig zilver roomstel met gegraveerde rand, van Kempen en Begeer, jaarletter 1922, 284 gram
150-200
7066 12 zilveren lepeltjes met bloem op top, 82 gram
30-60
7067 Zeer fraaie zilveren soezenmand met hengsel, Schalkwijk Rotterdam, jaarletter 1840, 30x23, 9 cm hoog, 925 gram
1200-1400
7068 5 en 5 Zilveren lepeltjes en 2 doosjes. w.o. 800
7069 19e Eeuwse suikerstrooier met houten steel en bak geslagen met invoerteken, (steel gelijmd)
20-40
7070 Tafelschuier met zilver met gedreven decor van figuren in interieur, Cornelis Rietveld Schoonhoven, jaarletter 1911, 15 cm
40-80
7071 Tafelschuier met zilver met gedreven decor van de Nachtwacht, Herman Hooikaas, jaarletter 1914, 11 cm
30-60
7072 Engels zilveren theebus, jaarletter 1901, met gedreven decor, 10 cm hoog, 136 gram
125-175
7073 2 Zilveren vaasjes, 7 cm en 10 cm hoog, 123 gram
20-40
7074 Engels zilveren lepel, Londen 1771, bladmotief bak en gegraveerd met floraal decor, 22 cm, 60 gram
80-120
7075 11 Zilveren taartvorkjes, Gerritsen en van Kempen Zeist, dubbel lof, 12 cm, 156 gram
30-60
7076 Zilveren theepot en bijbehorend melkkannetje, Duitsland, met gedreven decor en staand op 4 pootjes, 804 gram
300-400
7077 18e eeuws altaarvaasje, natuursteen met zilveren voet, gemerkt Cornelis de Haan 1735-1788, Den Haag, jaarletter 1776, 11 cm hoog 250-500 7078 Verguld zilveren klontjestang, Frankrijk, met geëmailleerd decor en klauwpootjes, 14 cm, 32 gram
75-125
7079 Zilver theepotje op zilver comfoor met natuurstenen voet, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1888, versierd met
parelrand en ivoren eikel op top, 24 cm hoog, theepot 348 gram
100-200
7080 Zilveren bonbonnière, J Krins Schoonhoven, jaarletter 1964, ajour gezaagd en versierd met handgreepjes en parelrand, 16x9 cm,
63,7 gram
30-60
7081 Zilveren klontjestang, 2 suikerscheppen en een briefopener 800
20-40
7082 Koopje divers zilver, waaronder, schaaltje, beugel en lepeltjes
75-125
7083 Koopje divers zilver, waaronder vaasjes en schaaltje, bruto 218 gram
75-125
7084 Zilver bestek, Duits met Nederlands invoerteken, Art Deco, gehamerd, b.u. 6 kleine en grote vorken, 5 kleine en 6 grote messen,
5 kleine en 6 grote lepels, 6 koffielepels, 2 botermesjes en een vleeswarenvork en nog 3 ander zilver bestek, 1676 gram, 2364 gram
incl. messen
500-700
7085 Geslepen kristallen coupe op zilveren voet (los), 14 cm hoog en een kristallen vaasje met zilver montuur, 11 cm hoog
20-40
7086 Zilveren bokaal, op voet, Sterling 925/1000, met geschulpte rand, 12 cm hoog, 232 gram
50-100
7087 Draadglas karaf met zilveren dop en montuur, een groot glazen karaf met dop en een amandelgeslepen kristallen botervloot op
schotel, met binnenbak en stolp met zilveren dop
30-60
7088 5-delig Deens gehamerd zilveren Art Deco theeservies, afgezet met parelrand, voorzien van ebbenhouten greep en knop, bestaande
uit theepot, melkkan, suikerpot met deksel, lepelvaasje en bijpassend dienblad, ca. 1925
1200-1600
7089 Judaïca, zeer fraaie zilveren Chanoeka, 925, C Bos en Zoon Amsterdam 1966 tot heden, Nederlands keur Z II, het geheel rijkelijk
versierd met acanthusbladeren en floraal decor, met zilver kannetje voor de olie en 9 zilveren dekseltjes voor de doorvoer van het
lont, 56 cm hoog, 1790 gram
1250-1750
7090 Zilveren houder voor een wijnfles, 925/1000 met malachiet gedecoreerd ca. 26 cm, 466 gram bruto
100-150
7091 Zilveren bonbonnière, L Marcelis Schoonhoven, jaarletter 1947, ajour gezaagd met oren, 18x11 cm, 76 gram
40-60
7092 Geslepen mosterdpotje met zilveren voet en deksel, Jan Jacob van Nieuwcasteel, jaarletter 1835, 19 cm hoog, met lepeltje
200-400
7093 Zilveren natfruitschep, Jan Boon Schoonhoven, jaarletter 1896, met fraai bewerkte schep en steel, 26 cm lang, 96 gram
40-80
7094 Zilveren soepdienlepel, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1903, met getorste steel en ajour gezaagd floraal decor,
28 cm, 192 gram
75-125
7095 Joodse balustervormige zilveren kruidentoren versierd met druiventrossen, 925/1000
100-150
7096 Joodse ajour gezaagde zilveren kruidentoren versierd met druiven en wijnranken, vervaardigd te Florence
100-150
7097 Zilveren handspiegel, versierd met floraal decor, 27 cm lang
50-75
7098 Balpen, Italy 925
7099 Zilver bestek, bestaande uit 2-delig viscouvert, vismes, gembervork en een vork, allen versierd met parelrand, jaarletters
1906 en1922, 218 gram
7100 Stel Russische zilveren kaviaarmessen versierd met graveerwerk, Moskou anno 1886
50-100 100-150
7101 Fraaie zilveren empire visschep met ajour gezaagde bak en steel versierd met cannelures, Amsterdam anno 1802, meester:
Hendrik Smits, winkeliersmerk: Diemont
7102 Antieke Friese zilveren geboortelepel, bekroond door driemaster, ca. 1780, meester: Casparus Seth, Leeuwarden
100-150 100-150
7103 Zilveren geboortebeker, jaarletter 1925, met gravure Wim, een zilveren houder, jaarletter 1947, ajour gezaagd met floraal decor
en een zilver schaaltje, jaarletter 1942, gegraveerd met tekst, 188 gram
40-80
7104 Zilveren taartschep, jaarletter 1919, met getorste en gegraveerde steel en schep, 23 cm, 44 gram
25-50
7105 2-delig Trancheerset met zilveren heft, Kon. Begeer Voorschoten, jaarletter 1929, Haags lofje
75-125
7106 Zilveren tafelkandelaar, jaarletter 1935 en 2 zilveren tafelkandelaren, jaarletter 1946
60-80
7107 2 Zilveren sauslepels, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletters 1908 en 1912, steel versierd met cartouche, 19 cm, 132 gram
40-80
7108 Zilveren soepdienlepel, jaarletter 1871, 25 cm lang, 128 gram
30-60
7109 Zilver bonbonschaaltje, B W van Eldik Zutphen, jaarletter 1933, ajour gezaagd met floraal decor, 14x10 cm
30-60
7110 Antieke ovale zilveren snuifdoos op voetje, met vergulde binnenzijde, Hamburg ca. 1730
200-300
7111 Ovaal zilver dienblad, met geschulpte rand, 36x27 cm, 602 gram
175-225
7112 Sigarettenhouder van draadglas op zilveren voet, 14 cm hoog en een amandel geslepen schaaltjes op zilveren voet en montuur
met gegraveerd decor, 7 cm hoog
30-60
7113 Zilveren theepot, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1895, 15 cm hoog en een zilveren melkkan, J M van Kempen
en Zonen Voorschoten, 8 cm hoog, beide versierd met parelfilet, 400 gram
7114 Zilveren ovaal cabaret, T.H.Saakes Den Haag, jaarletter 1890, versierd met parelfilet en staand op 4 bolpootjes, 23x16 cm, 320 gram
200-300 200-300
7115 Ronde ruitjes geslepen kristallen presenteerschaal, diameter 24 cm (chip), met zilveren beugel, A Chr Fontani SR, jaarletter 1908,
met parelfilet
7116 Zilveren sigarettendoos, Zwitserland, met gegraveerd wapen op deksel, 13x8,5 cm, 266 gram
40-80 80-120
7117 Ruitjes geslepen kristallen coupe op voet en deksel met zilveren dop, 17 cm hoog en een ruitjesgeslepen ronde bus met Engels
zilveren dop, Birmingham, 7 cm hoog
30-60
7118 Zilver vis dienbestek, 2-delig, Koninklijke Begeer Voorschoten, jaarletter 1946, puntfilet, 28 cm, 216 gram
40-80
7119 Zilveren klontjestang, Frankrijk, ajour gezaagd met floraal decor, 18 cm
25-50
7120 Zilveren miniatuur van een carrousel, 81,4 gram
30-60
7121 3 Zilveren miniaturen, figuren bij schavot, man met geit en een man op kar met hond ervoor, 78,7 gram
40-80
7122 Zilveren miniatuur van een ophaalbrug, 50,5 gram
25-50
7123 3 Zilveren miniaturen, lantaarn, haardstel en een ketel op theestoof, 74,3 gram
40-80
7124 Zilveren miniatuur van een biljart, 33,7 gram
30-60
7125 3 Zilveren miniaturen, man met geit, imker en een wachtloper met muzikant, 64 gram
40-80
7126 Zilveren miniatuur van een kegelbaan, 27,8 gram
30-60
7127 5 Zilveren miniaturen, trommelaar, arrenslee, step, houtzagers en figuur met ezel, 38,6 gram
30-60
7128 3 Zilveren miniaturen, muzikanten, paraplu verkoper en een man met vlieger, 41,9 gram
40-80
7129 Stel Zeeuwse zilveren broekstukken met voorstelling van stadhouder Willem IV, 19e eeuw
100-150
7130 !9e eeuws kerkboek in paars fluwelen kaft met gouden sluiting, 11,5 cm hoog
40-80
7131 Kerkboek, Bijbel Oude en Nieuwe testament, met zilver slotje, 17x11 cm
30-60
7132 Kerkboek De Christen in bespiegeling en oefening, met zwart velours kaft en zilver slot, 16x10 cm
30-60
7133 Mondstuk voor een sigaret, met barnsteen en zilver, versierd met floraal decor, 9 cm, in foedraal
40-80
7134 Hollandse fluwelen avondtas met zilveren beugel met ajour gezaagd decor van bloemen en manden, Groninger stijl, beugel 18,5 cm
breed, 18e eeuw, geen keuren aangetroffen.
200-400
7135 Franse balustervormige zilveren chocoladekan met palissander greep, Parijs, ca. 1880
300-500
7136 Friese hexagonale zilveren beker met voorstelling van herder met hond en muziekinstrumenten in cartouches, anno 1882
250-350
7137 Stel balustervormige zilveren peper- en zoutstrooiers, zgn. Georgian-model, rustend op pootjes, ca. 1900, 925/1000
50-100
7138 Engelse balustervormige zilveren Art Deco strooibus op ronde voet, Londen anno 1936
100-150
7139 Stel antieke Franse ajourgezaagde zilveren Louis XVI zoutvaatjes met blauwglazen binnenbakje, ca. 1790, vermoedelijk
vervaardigd te Parijs
200-300
7140 Ronde zilveren koektrommel afgezet met filetranden, laat-empire, anno 1828
400-500
7141 Ajourgezaagd zilveren Louis XVI zoutvaatje versierd met spijlen en parelrand, Amsterdam anno 1789, meester: Martinus Logerath
100-200
7142 Antieke Engelse zilveren bowllepel met gecontourneerde bak en houten steel, Londen ca. 1745, meester: William Gwillim, vroeg exemplaar
200-300
7143 Balustervormige zilveren waterkan versierd met rocaille- en bloemmotieven, rustend op gecontourneerde voet, Louis XV-stijl,
2e helft 19e eeuw, h. 21 cm, 500 gram
300-500
7144 Stel zilveren tafelkandelaars op ronde voet, ca. 1920, 925/1000
50-100
7145 2 zilveren biedermeier strooilepels, anno 1854 en 1857 en Fries zilveren lodereindoosje met opgehoogd deksel, anno 1855
100-150
7146 6 Antieke zilveren tafellepels, ca. 1770, vermoedelijk Nijmegen, meesterteken: onleesbaar
200-300
7147 Stel zilveren tafelkandelaars op ronde voet, ca. 1930, 925/1000
50-100
7148 2-delige 7-lichts zilveren kandelaar, Hongarije/Oostenrijk met importteken Nederland, 800/1000, ca. 1900, voet gemerkt met
Wilh. Giese, 65,5 cm hoog, bruto 2895 gram
750-1000
7149 Ronde zilveren schaal, Sterling 925/1000, met gegraveerd floraal decor en monogram, diameter 30 cm, 560 gram
100-200
7150 Zilveren borstel, 925-1000, rijkelijk versierd met figuren, 15x10 cm
40-60
7151 Rijkelijk bewerkte ovale zilveren schaal, 925/1000, staand op 4 sierlijke pootjes en versierd met floraal decor en cartouches,
29x40 cm, 1000 gram
750-900
7152 12 Verzilverde taartvorkjes, Sola, M J Gerritsen Zeist, in cassette
20-40
7153 Zilveren reislepel, 925/1000, 18e eeuws, Anne van Kemmel, met rattenstaart en gegraveerde bak, 15 cm, 44 gram
100-150
7154 3-delig Zilver theeservies, 925/1000, bestaande uit theepot, suikerpot en melkkannetje, 368 gram
250-350
7155 3 Zilveren onderzetters, Duitsland 2 maal 14,5 cm diameter en 1 13 cm diameter, 304 gram
75-125
7156 Ovaal zilver doosje, deksel gegraveerd met figuren,8x7 cm (deksel zit dicht), 79,7 gram
30-60
7157 Zilver zoutvat met vergulde binnenbak, 5x7 cm, 70,8 gram
100-200
7158 8 Zilveren lepeltjes van Kempen 20e eeuw, 92 gram
30-60
7159 2 Zilveren 2-lichts kandelaar armen, 29 cm lang, 506 gram
200-300
7160 Gesigneerd Volti, Antoniucci 1915-1989, Zilveren plaquette van een naakte dame, zilver, genummerd IV/XXV, 630 gram,
14,5 cm diameter met rode cassette
2500-3000
7161 174-delig Frans bewerkt zilver bestek, 950/1000 (mark 1879-1973) met floraal decor en monogram, bestaande uit 23 grote
messen en 13 kleine messen(2436 gram),21 kleine lepels,24 grote lepels,21 grote vorken, 25 kleine vorkjes met spitse punt,
13 kleine vorkjes met breed front, 11 mesjes, 12 messenleggers, 11 divers w.o. opdienbestek, ca. 1900, totaal 9365 gram
6000-8000
7162 Geribt odeurflacon, met 14-krt gouden montuur en dop, met stopje, in foedraal
50-100
7163 Tichelaar Makkum aardewerken hengselschaaltje met zilveren hengsel 17 cm diam
30-60
7164
7165
7166
7167
7168
7169
7170 Collier van chrysopraas en zoetwaterparels aan 14-krt gouden bolslotje, 44 cm
75-125
7171 Gouden ring,14-krt, en een gouden collier, 14-krt met onedele hanger, beide bezet met turkoois steen
50-100
7172 Gouden hanger van een haan, 14-krt, met geëmailleerd decor, 5 cm
40-80
7173 Fraaie broche met appeltjes-groene Jadeïet 4,5x3 cm
300-500
7174 Antieke hanger met Jadeïet snijwerk 3x3 cm
200-400
7175 Antieke hanger met Jadeïet snijwerk en 14krt montuur 3x3 cm
100-200
7176 Antieke hanger met Jadeïet snijwerk 3 cm lang
100-200
7177 Gouden broche, 14-krt, een gouden hanger, 14-krt, en 2 gouden ringen, 14-krt en 18-krt, allen bezet met jade
150-300
7178 Ring bezet met Jadeïet steen, gemerkt met 22k
150-300
7179 Sieradenset b.u. hanger en 2 oorclips, onedel bezet met Jadeïet
40-80
7180 Gouden rozet oorknoppen, 18-krt, bezet met jade en briljantgeslepen diamant ca. 1,08 ct.
750-850
7181 Lang fantasiecollier van koraal en onyx aan zilver slotje, 67 cm lang
60-80
7182 Fantasie collier van howliet en zoetwaterparels met daaraan een hanger van schelp, aan zilveren sluiting, 38 cm
40-80
7183 3-rijig cultive parelcollier met 14-krt. gouden slot bezet met granaat
200-300
7184 Parelcollier met 18-krt gouden slotje, 44 cm
225-275
7185 6-rijig cultive parelcollier met 18-krt wit- en geelgouden slot
200-300
7186 9-rijig meerkleurig collier met 14-krt gouden slotje, 80 cm
175-225
7187 Parelcollier aan 18-krt gouden slotje, 42 cm
225-275
7188 Collier van zoetwaterparels aan zilver slotje, 40 cm
20-40
7189 Parelarmband bezet met 18-krt gouden slotje, 21 cm
125-175
7190 Grijs parelcollier met 18-krt gouden slotje, 48 cm
125-175
7191 Cultive parelcollier, aan 18-krt witgouden slotje met briljantgeslepen diamant, 40 cm
75-125
7192 Klassieke broche/hanger met gesneden camee, met figuren bij boom, in gouden montuur, 14-krt en zilver, bezet met zaadparels
en markesiet, 6x5 cm
225-275
7193 Porseleinen broche in 14-krt gouden montuur en een hanger met agaat
30-60
7194 Gesneden camee van figuur met harp, in 14-krt gouden montuur, 4x6 cm
75-125
7195 Gouden fantasiebroche, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 1 ct.
375-425
7196 Gouden broche, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,40 ct.
250-300
7197 Antieke Hollandse veerbroche bezet met diamanten (enkele missend) 6 cm breed
150-250
7198 Antieke zilveren broche bezet met diamanten, ca. 1880, 4,5 cm
200-300
7199 Witgouden broche, 14-krt, model bij, bezet met pareltje en briljantgeslepen diamant ca. 0,37 ct., 2x3 cm
325-425
7200 Zeer bijzonder halssieraad b.u. gouden basis, 14-krt met zilver waarin 238 diamanten w.o. 3 stenen van 1.25 ct., 1.0 ct. en 0.75 ct.,
totaal ca. 10.0 ct. Gemaakt ca. 1880, te dragen als geheel en te demonteren als broche 2x en hangertje. Geheel aan zilveren spang,
afmeting hanger 7x4 cm
9000-11000
7201 Witgouden armband, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 2,32 ct., 18,5 cm
1450-1550
7202 Witgouden armband, 14-krt, bezet met baquette geslepen diamant ca. 1,70 ct., 18 cm
450-550
7203 Witgouden armband, 18-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 2,66 ct., 19 cm
2100-2300
7204 Witgouden alliancering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 1,10 ct., 18 mm
675-725
7205 Witgouden alliancering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 1,31 ct., 17,75 mm
850-950
7206 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,80 ct., 17,5 mm
550-650
7207 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met parels en briljantgeslepen diamant ca. 0,02 ct., 15 mm
175-225
7208 Gouden ring, 18-krt, bezet met 123 briljantgeslepen diamanten, ca. 2.00 ct., 17,25 mm
1250-1750
7209 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,35 ct., 16,75 mm
250-300
7210 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,90 ct., 17 mm
675-725
7211 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,20 ct., 16,75 mm
325-375
7212 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 1,00 ct., 17,25 mm
450-500
7071
7067
7368
7109
7192
7094
7382
7084
7076
7091
7374
7213 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,33 ct., 17,5 mm
300-400
7214 Plantina ring met witgoud, 14-krt, bezet met parel en zwarte briljantgeslepen diamant ca. 1,50 ct., 18,75 mm
625-700
7215 Witgouden ring, 18-krt, versierd met meander motief en bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,50 ct., 17,5 mm
450-550
7216 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,44 ct., 18 mm
500-600
7217 Witgouden alliancering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,64 ct., 17,5 mm
375-425
7218 Witgouden oorclips, 14-krt, model bloem, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,60 ct.
525-625
7219 Witgouden oorhangers, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,56 ct.
425-525
7220 Witgouden creolen, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 1,06 ct.
1050-1150
7221 Witgouden oorhangers, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,71 ct.
475-525
7222 Witgouden fantasie oorknoppen, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant en baquette geslepen diamant ca. 1,60 ct.
1000-1250
7223 Witgouden oorhangers, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,35 ct.
275-325
7224 Witgouden oorknoppen, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,06 ct.
100-150
7225 Witgouden oorhangers, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,37 ct., bloemmotief
375-425
7226 Witgouden fantasie oorknoppen, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,09 ct.
150-200
7227 Witgouden oorknoppen, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,17 ct.
175-225
7228 Witgouden oorknoppen, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,54 ct.
500-600
7229 Witgouden oorknoppen, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,16 ct.
150-200
7230 Witgouden fantasiecollier, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,24 ct., 44 cm
325-425
7231 Fantasie collier met 18-krt witgouden hanger, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,31 ct., 46 cm
250-300
7232 Witgouden venetiaans collier, 14-krt, met witgouden hanger bezet met parel en briljantgeslepen diamant ca. 0,30 ct., 38 cm
325-425
7233 Witgouden venetiaans collier, 18-krt met een hanger bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,76 ct., 44 cm
500-600
7234 Platina Art Deco hanger bezet met blauwe saffier en 9 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.70 ct. aan collier
750-900
7235 Witgouden collier, 14-krt, bezet met 14-krt gouden rozethanger bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,28 ct., 40 cm
500-600
7236 Witgouden rozetring, 14-krt, bezet met ovale saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,34 ct., 17,5 mm
700-800
7237 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,20 ct., 17,5 mm
225-275
7238 Witgouden oorhangers, 14-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,66 ct.
650-750
7239 Witgouden rozet oorknoppen, 14-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,46 ct.
475-525
7240 Witgouden oorhangers, 14-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,40 ct.
475-525
7241 Witgouden oorhangers, 14-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,09 ct.
425-525
7242 Gouden ronde medaillonhanger, 18-krt, met geëmailleerd decor in gouden kast, versierd met zaadpareltjes, diameter 5 cm
200-300
7243 Zeer fraaie geslepen amethist, ca. 22 ct., 4,4 gram, 21x16 mm (rondist enkele chipjes)
50-100
7244 Zeer unieke gouden Bisschopsring, Abtring, voorzien van Nederlands 750 keur en Frans keur van een uil. Ring is bezet met
4 fantasieslijpsel saffieren, ca. 1.0 ct. en een cabochongeslepen saffier van ca. 1.8 ct. Daarbij zijn 12 bolsjewiekgeslepen diamanten
gezet van ca. 0,75 ct. kleur H Wesselton. Gewicht is totaal 18,4 gram, ringmaat 18,5 - 21 mm
5000-7000
7245 Gouden broche, 14-krt, bezet met blauwe topaas, 6 cm lang
40-80
7246 Gouden broche, 14-krt, bezet met 19 bolsjewiek geslepen diamanten, ca. 2.5 ct., 6,5 cm
1500-2000
7247 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met blauwe topaas en briljantgeslepen diamant ca. 0,46 ct., 17,25 mm
350-450
7248 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met blauwe topaas en briljantgeslepen diamant ca. 0,24 ct., 17,5 mm
325-375
7249 Witgouden ring, 18-krt, bezet met amethist en briljantgeslepen diamant, 18 mm
400-450
7250 Zilveren ring, bezet met ovale blauwe steen en markesiet, 17,75 mm
30-60
7251 Gouden fantasiecollier, 14-krt, 50 cm, 86 gram
1000-1500
7252 Gouden choker, 14-krt, aflopend en bezet met briljantgeslepen diamant ca. 6,60 ct., 43 cm
4250-4750
7253 Tricolor gouden collier, 14-krt, gevlochten en een 14-krt gouden hanger, schorpioen bezet met briljant geslepen diamant, 42 cm,
bruto 14,8 gram
250-350
7254 Gouden venetiaans collier, 18-krt, met 18-krt gouden hanger, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,70 ct., 44 cm
250-300
7255 Gouden slangencollier, 18-krt, 61 cm lang, 17 gram
225-275
7256 Gouden gourmetcollier, 14-krt, bezet met tricolor tussenstuk, 38 cm, 3,6 gram
40-80
7257 Gouden gourmetcollier, 14-krt, met 14-krt gouden medaillonhanger hartmodel met gegraveerd floraal decor, 62 cm lang, 8 gram
100-150
7258 Gouden gourmetcollier, 14-krt, met 14-krt gouden hanger bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,13 ct., 44 cm
200-300
7259 Gouden gourmetcollier, 14-krt, bezet met 14-krt gouden fantasiehanger bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,05 ct., 49 cm
125-175
7260 Gouden fantasiecollier, 14-krt met ivoor
425-475
7261 Gouden collier, 18-krt, 8,3 gram met een gouden hanger, 18-krt bezet met een briljantgeslepen diamant, ca. 0.05 ct.,
Chopard serienr. 6119857, 79/4854-20, totaal bruto 10,7 gram
500-1000
7262 Gouden venetiaans collier, 14-krt, met een 18-krt gouden harthanger, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,07 ct., 42 cm
200-300
7263 2 Gouden rijringen, 14-krt met elk 3 saffieren en 2 briljantgeslepen diamanten
150-200
7264 2 Gouden rijringen, 14-krt, bezet met elk 3 saffieren en 2 briljantgeslepen diamanten
150-200
7265 Gouden rijring, 14-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,02 ct., 18 mm
50-100
7266 Gouden rozetring, 14-krt, bezet met saffier en zirkonia, 18 mm
75-125
7267 Gouden rozetring, 14-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamantjes, 17 mm
150-250
7268 Gouden rijring, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,02 ct., 18,5 mm
50-100
7269 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,03 ct., 17,25 mm
50-100
7270 Gouden solitairring, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,03 ct., 16,25 mm
75-125
7271 Gouden slagring, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,20 ct., 17,75 mm
175-225
7272 Gouden alliancering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,15 ct., 17,75 mm
125-175
7273 Gouden solitairring, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,04 ct., 16,5 mm
50-100
7274 Gouden solitairring, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,10 ct., 17,25 mm
100-150
7275 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,30 ct., 18,5 mm
125-175
7276 Gouden solitairring, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,23 ct., 17,25 mm
250-300
7277 Gouden oorknoppen, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,19 ct.
175-225
7278 Gouden oorknoppen, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,15 ct.
125-175
7279 Gouden oorclips, 14-krt en een bijbehorende gouden hanger, 14-krt, bezet met briljant geslepen diamant
200-400
7280 Gouden creolen, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,42 ct.
375-425
7281 Gouden oorstekers, 18-krt, gematteerd en getorst, 5,4 gram
75-125
7282 Gouden creolen, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,10 ct.
325-425
7283 Gouden oorhangers, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 1,04 ct.
625-725
7284 Gouden oorhangers, 18-krt, bezet met onyx
275-325
7285 Gouden schakelarmband,14-krt, 18 cm lang, 37,7 gram
475-525
7286 Gouden gourmetarmband, 14-krt, 20 cm lang, 15,4 gram
200-300
7287 Gouden fantasiearmband, 14-krt, 20 cm , 26,8 gram
350-400
7288 Gouden koordarmband, 14-krt, 18 cm, 12,1 gram
150-200
7289 Gouden schakelarmband, 18-krt, 19 cm, 20,6 gram
350-450
7290 Gouden plaatarmband, 14-krt, rijkelijk versierd met decor, 32,6 gram
450-550
7291 Gouden bandarmband, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 1,00 ct., 18,4 gram
775-825
7292 Gouden armband, 14-krt, bezet met 6 briljant geslepen diamantjes, aflopend, bruto 9,7 gram
200-300
7293 Bicolor gouden armband, 14-krt, bezet met 7 parels en 6 briljant geslepen diamanten,13 gram
375-425
7294 3-rijig Granatenarmband met 14-krt gouden sluiting versierd met filigrain en een 14-krt gouden broche, versierd met filigrain
50-100
7295 Gouden hanger, 14-krt een 14-krt gouden ring, 18 mm, beide bezet met granaat
100-200
7296 Gouden broche, 14-krt, bezet met 3 roosdiamantjes, 6 cm, 3,1 gram
50-100
7297 Gouden venetiaans collier, 14-krt met 14-krt gouden medaillonhanger, 42 cm lang, 10,5 gram
125-175
7298 Gouden broche, 14-krt, 2,0 gram
25-50
7299 Gouden fantasiebroche, 14-krt, bezet met parel, saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,21 ct.
175-225
7300 Gouden vulpotlood, 14-krt, 12 cm lang, 15,7 gram
80-120
7301 Fantasiering bezet met 5 maal citrien en 8 kleine briljantgeslepen diamanten, BWG, 18,5 mm
250-350
7302 Piaget gouden fantasiering, Possesion, 18-krt, A90764, 1190, 12,5 gram, 17,75 mm. Met certificaat.
250-400
7303 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met robijn en briljantgeslepen diamant ca. 0,88 ct., 17 mm
625-725
7304 Witgouden ring, 14-krt, bezet met robijn en briljantgeslepen diamant ca. 0,67 ct., 17,25 mm
450-550
7305 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met amethist en briljantgeslepen diamant ca. 0,06 ct., 17,25 mm
250-300
7306 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met robijn en briljantgeslepen diamant ca. 0,12 ct., 17,25 mm
300-400
7307 Gouden markiesring, 18-krt, met zilver, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,30 ct., 18 mm
275-325
7308 Gouden ring, 18-krt, bezet met blauwe steen, 18,25 mm
100-200
7309 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,01 ct., 18,75 mm
200-300
7310 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,10 ct., 18 mm
100-150
7311 Gouden ring, 14-krt, bezet met briljant geslepen diamant (1 manco), 19 mm
200-300
7312 Gouden ring, 14-krt, bezet met gesneden ovale camee, 17,75 mm
100-200
7313 Gouden ring, 14-krt, bezet met roze steen, 18 mm
75-125
7314 Gouden ring, 14-krt, bezet met ovale opaal, 18 mm
100-200
7315 Gouden fantasiering, 14-krt, met zilver en bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,60 ct., 17,75 mm
325-375
7316 Gouden fantasiering, 18-krt, bezet met smaragd, robijn, saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,30 ct., 16 mm
400-500
7317 Gouden ring, bezet met witte steen, 18 mm
50-100
7318 Gouden ring, 14-krt, bezet met carneool, 18 mm
75-125
7319 Bicolor gouden fantasiering, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,18 ct., 16,5 mm
275-325
7320 Gouden ring, 14-krt, met zilver, bezet met onyx en briljantgeslepen diamant ca. 0,36 ct., 16 mm
175-225
7321 Gouden ring, 14-krt, bezet met ovale bloedkoraal en briljantgeslepen diamant ca. 0,30 ct., 18 mm
250-300
7322 Witgouden ring, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,05 ct., 18,5 mm
150-200
7323 Gouden halve alliancering, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 1,80 ct., 17,75 mm
1200-1300
7324 Gouden fantasiering, 18-krt, bezet met smaragd en briljantgeslepen diamant ca. 0,08 ct., 16 mm
125-175
7325 Witgouden fantasie oorclips, 18-krt, bezet met smaragd, saffier, robijn en briljantgeslepen diamant ca. 0,25 ct.
325-425
7326 Witgouden oorhangers, 14-krt, bezet met smaragd en briljantgeslepen diamant ca. 0,43 ct.
425-475
7327 Witgouden oorhangers, 14-krt, bezet met smaragd en briljantgeslepen diamant ca. 0,56 ct.
525-625
7328 BWG oorknoppen, bezet met blauwe topaas en briljantgeslepen diamant ca. 0,12 ct.
250-350
7329 Witgouden rozet oorknoppen, 14-krt, bezet met robijn en briljantgeslepen diamant ca. 0,12 ct.
225-275
7330 Witgouden oorknoppen, 14-krt, bezet met roze kwarts en briljantgeslepen diamant ca. 0,22 ct.
300-400
7331 Witgouden oorhangers, 14-krt, bezet met onyx en briljantgeslepen diamant ca. 0,10 ct.
325-425
7332 Witgouden oorhangers, 14-krt, bezet met turkoois en briljantgeslepen diamant ca. 0,18 ct.
200-300
7333 Witgouden rijring, 14-krt, bezet met blauwe topaas en briljantgeslepen diamant ca. 0,14 ct., 17,25 mm
225-275
7334 Witgouden solitairring, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant , 17 mm
125-175
7335 Witgouden ring, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant en baquette geslepen diamant, ca. 16 ct., 17,25 mm
2000-3000
7336 Witgouden solitairring, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,10 ct., 17,75 mm
125-175
7337 Witgouden solitairring, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,33 ct., 17 mm
500-600
7338 Witgouden alliancering, 14-krt, bezet met robijn en briljantgeslepen diamant ca. 0,28 ct., 17 mm
175-225
7339 Witgouden ring, 14-krt, 7,8 gram, 20 mm
100-150
7340 Gouden ring, 14-krt, bezet met 4 briljant geslepen diamantjes, aflopend, 17,5 mm
100-150
7341 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,08 ct., 18 mm
100-150
7342 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,50 ct., 16 mm
300-400
7343 Bicolor gouden rozetring, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,30 ct., 17,5 mm
150-200
7344 Gouden rijring, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,35 ct., 17 mm
275-325
7345 Bicolor gouden solitairring, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,12 ct., 17,5 mm
125-175
7346 Gouden solitairring, 18-krt met briljantgeslepen diamant ca. 0.27 ct., TW VVS, bruto 3,0 gram, 17,75 mm
250-400
7347 Gouden rijring, 14-krt, met zilver en bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,70 ct., 18,75 mm
375-425
7348 Gouden rozetring, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,20 ct., 17,75 mm
125-175
7349 Gouden rijring, 14-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamant ca. 0,01 ct., 19 mm
75-125
7350 Witgouden ring, 14krt, bezet met Jadenefriet en briljantgeslepen diamanten 17,25 mm
250-500
7351 Witgouden rozetring, 14-krt, bezet met amethist en briljantgeslepen diamant ca. 0,25 ct., 17,25 mm
300-350
7352 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met robijn en briljantgeslepen diamant ca. 0,18 ct., 17,25 mm
375-425
7353 Witgouden alliancering, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,12 ct., 16,5 mm
150-200
7354 Witgouden rijring, 14-krt, bezet met robijn en briljantgeslepen diamant ca. 0,31 ct., 18 mm
425-475
7355 Witgouden rijring, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,42 ct., 17 mm
275-325
7356 Witgouden alliancering, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,50 ct., 16,25 mm
325-275
7357 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,09 ct., 18 mm
250-300
7358 Witgouden solitairring, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,20 ct., 17,5 mm
175-225
7359 Titanium ring, bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0,32 ct., 17 mm
50-100
7267
7330
7218
7241
7218
7248
7304
7341
7205
7304
7206
7204
7360 2 Gouden ringen en 3 paar gouden oorstekers, bruto 8,7 gram
100-150
7361 Koopje van diverse14-krt gouden sieraden, waaronder hangers en ringen, bruto 36,6 gram
350-450
7362 Koopje van 3 diverse gouden colliers (1 geknapt), 21,7 gram
275-325
7363 Gouden broche, medaillonhanger versierd met zaadparel en blauwe steen en een speld bezet met granaat
50-100
7364 Broche met camee in 14krt gouden montuur en een ring met camee
150-300
7365 Koopje diverse zilveren sieraden, waaronder een horloge, 2 ringen en collier met hematiet, bruto 75 gram
20-40
7366 Armband met apen, onedel
7367 Koopje divers, waaronder broches, zilver fotolijstje en goud bruto 13,7 gram
100-200
7368 Vestzakhorloge in 14-krt gouden kast, in cassette, diameter 3 cm
75-125
7369 Dameshorloge in gouden kast, 14-krt, Zwitserland, nr. 26126, met gedecoreerde deksel
50-100
7370 Dameshorloge in gouden kast, 14-krt, Zwitserland, nr. 143321, met gegraveerde deksel
80-120
7371 Vestzakhorloge in 14-krt gouden kast, Zenith, diameter 3 cm
200-300
7372 Dameshorloge in gouden kast, 14-krt, Zwitserland, nr. 22882, met gegraveerd floraal decor op deksel
80-120
7373 A W W Co Waltham Mass horloge in gouden kast, nummer 12062497
100-150
7374 Gouden vestzakhorloge, 14-krt
850-950
7375 Heren vestzakhorloge in gouden kast, 14-krt, Cyma Zwitserland, nr. 7669302, versierd met floraal decor op zijkant en gravering
op deksel 15-11-1929
400-600
7376 Elgin Watch Company herenvestzakhorloge in vergulde kast, serienummer 5923811, 1895. Productieperiode 1886-1898. Kast
gemaakt door Joseph Fahys en Co montauk, serienummer 1002528 (glas manco)
100-200
7377 Heren vestzakhorloge met chatelaine met sleuteltje, ca. 1900
50-100
7378 Vestzakhorloge, Omega
125-175
7379 Chateleine van textiel met goud, 14-krt, met hanger bezet met ovale paarse steen in 14-krt gouden montuur
225-275
7380 Chopard dames polshorloge in 18-krt witgouden kast, bezet met 5 saffieren en 78 briljantgeslepen diamanten ca. 1,56 ct. aan
zwart lederen band
1250-2000
7381 Gruen (1894-1958) Art Deco dames polshorloge, binnenzijde gemerkt met Gold-rolled) bezet met saffier op de opwindkroon en
gegraveerd decor aan de zijkant. (nieuw bandje)
100-150
7382 Gouden herenhorloge, 14-krt, aan Prisma quartz, aan lederen band
125-175
7383 Heren polshorloge in 18-krt gouden kast, Eterna Zwitserland, aan lederen band
900-1000
7384 Herenhorloge aan 14-krt gouden band, quartz
350-450
7385 Polshorloge in 18-krt gouden kast aan lederen band, Zenith
675-725
7386 Jaques Richal Swiss Estoril, Goldplated herenhorloge, nr. HE090696G in cassette
100-200
7387 TagHeuer polshorloge
225-275
7388 Alpine automatic herenhorloge in 14-krt gouden kast
125-175
7389 Horloge in 18-krt gouden kast, Vacheron B en Constantin Geneve, aan lederen band
775-825
7390 Dameshorloge in 18-krt gouden kast, Longines Zwitserland, aan lederen band
450-550
7391 Anker dameshorloge in 14-krt gouden kast
25-50
7392 Dameshorloge in 14-krt gouden kast, Tissot Zwitserland, aan lederen band
275-325
7393 Heren vestzakhorloge in zilveren kast met chatelaine met sleuteltje
75-125
7394 4 Vestzakhorloges in zilveren kast, alle voorzien van sleutelopwinding, w.o. Londen anno 1867 en Birmingham anno 1904
100-150
7395 3 Vestzakhorloge in zilveren kast en 3 zakhorloges in verzilverde kast, w.o. exemplaar met afbeelding van het huwelijk van koningin
Wilhelmina en prins Hendrik 4 februari anno 1901, met lange zilveren horlogeketting
100-150
7396 4 Zwitserse zakhorloges in zilveren kast met geëmailleerde wijzerplaat, periode 1880-1910
100-150
7397 Antiek Engels vestzakhorloge in dubbele zilveren kast, uitgerust met snek en spillegang, Londen anno 1825, met zilveren
horlogeketting, Birmingham anno 1889
150-200
7398 4 Vestzakhorloges in zilveren kast, w.o. savonethorloge en Engels vestzakhorloge met sleutelopwinding, Chester anno 1857,
met zilveren horlogeketting, Birmingham anno 1905
100-150
7399 Cassette met gouden 5 Gulden munt 1912 met penning Paleis het Loo
125-175
7400 Cassette met gouden Tientje 1897 met penning Wilhelmina
200-250
Woensdag
2 juli
9.30 uur
Kleingoed
9000 Hang kast met spiegel 51 cm hoog
9001 Zaanse klok in noten kast 64 cm hoog, en ges. Thea Rademaker, Bloemstilleven 1992, gemengde techniek 70,5x50,5 cm
9002 Doos met plate bestek, bestek met benen heft, religieuze voorwerpen etc.
9003 2 koperen wandlampen met glazen kelkkapjes, 2 onyx wandlampen en 1 2-lichts wandlampje met spiegel achterwand
9004 6 antiek Chinees porseleinen schotels 23-28 cm diam (schade)
9005 Grote koop diverse kaarten
30-40
9006 Doos met plate en 3-delig koffiestel
9007 Doos divers verzilverd bestek, Keltum
30-60
9008 Krat vol met diverse aardewerken tegels waaronder antieke
9009 3 Porseleinen siervazen met Oosters decor
9010 Regulateur 63 cm hoog
20-40
9011 2 keramiek siervazen 45 en 46 cm hoog, en sierkan 26 cm hoog
9012 Koop divers Afrikaans houten gestoken voorwerpen w.o. tafeltje en grote kisten
9013 Grote Imari kom 24 cm hoog, 35 cm diam (gelijmd), en ovale jardinière 33,5 cm
9014 2 Oosterse rieten hoeden
9015 Houten hobbelpaard 45 cm hoog, gipsen beeldengroep van 2 meisjes 45 cm hoog, en Robijntje beer
9016 2 koperen 90 mm granaathulzen 35 cm hoog
9017 Houten beschilderd Aziatisch masker 33 cm hoog, gietijzeren vaas 35 cm hoog, en tafelschemerlampje
9018 2 oude Jydsk telefoons
9019 Koopje divers bontmutsen
20-40
9020 3 oude opaline glazen hanglampjes
30-50
9021 Koperen hengselbak, 2 doofpotten, 2 ketels, en hengselbakje
9022 5 diverse tafelschemerlampen
9023 Doos divers w.o. tin, onderzetters, aardewerk etc.
9024 Doos met diverse Oosterse, Hollandse en overige schotels
9025 Doos met antieke tegels, grote polychroom vaas naar antiek Delft, 2 Afrikaans houten boekensteunen en Oosters porseleinen schotel 9026 Doos met Oosters porselein, wanddecoraties, houten en benen beeldje
9027 Doos divers koperwerk w.o. kraankan
9028 Doos Afrikaanse houten beeldjes w.o. ambachten en 2 kleden
9029 Doos met WMF porseleinen koffiestel in verzilverd montuur
9030 Doos met sierglazen vazen, schelpmodel schaal en grote schotel
9031 Doos met kristallen glazen en karaf met stop
9032 Doos met koperwerk, religieus en antiek lederen doos in de vorm van een boek
9033 Doos met schoolklok, tinnen klepkan, messing schuimspaan, kandelaren, sierbeker, beelden etc.
9034 Fries staartklokje in noten kast 75 cm hoog
30-50
9035 Doos met porselein, aardewerk, marmer, console
9036 Doos met Hollands aardewerk Makkum, Zenith Gouda, Delfts Polychroom en blauw, en Imari vaasje
9037 Doos met diverse beeldjes, porselein, tin, wanddecoraties etc.
9038 Doos met plate dekselschaal en plate koffiestel
9039 Doos met 2 Jugendstil aardewerken vazen, Oud Delft kruik, kunststof gegoten beeldengroep van Het Laatste Avondmaal, en
4 tinnen schildjes
9040 Doos met koperen granaathuls, metronoom, tin, koperwerk, crucifixen en strijkbout
9041 Doos met palissanderhouten Indische bustes, Peruaans voorwerp achter glas, Vichy schaaltje en Rosenthal porselein met decor mossrose
9042 Doos divers w.o. theepotten
9043 Doos met Oosters porseleinen beeldjes waaronder Blanc de Chine
9044 Doos divers aardewerk en porselein
9045 Koop tin W.O Gero en Art Deco
40-60
9046 Doos met kristallen geslepen glazen
9047 Doos met Oosters porselein, porselein, aardewerk, kristal, glas en onyx
9048 Doos met Hollands aardewerk waaronder Porceleyne Fles, Royal Sphinx, Gouda, boerenbont etc.
9049 Doos met kristallen geslepen glazen en kop met schoteltjes
9050 Doos met divers tin, plate en cloisonne
9051 Doos met kristallen karaf, Val st Lambert glaasjes, limonade kan met 6 glazen, divers kristallen schaaltjes met onderschotels,
presse-papiers etc.
9052 Doos met Booths England aardewerken serviesgoed, Noors porselein etc.
9053 Doos met diverse kristallen geslepen glazen
9054 Doos met meest Hollands keramiek
9055 2 dozen met Freiberg Germany porseleinen serviesgoed met bloemdecor
9056 Doos met Sarreguemines aardewerken koffiepot, en 4-persoons aardewerken koffiestel met fraaie decoratie
9057 3 dozen met Duits en Belgisch porselein serviesgoed
9058 2 dozen met oud Wedgwood aardewerken serviesgoed
50-100
9059 Doos met aardewerken koffieservies en porseleinen mokkaserviesje
9060 Doos met Scherzer 8-delig porseleinen koffieservies
9061 Doos met kristallen glazen, karaf, hengselschaal etc.
9062 Doos met Carlton Ware schaaltje, Wedgwood kop en schotels, Krautheim kop en schotels, Goebel etc.
9063 Doos met 3 gekleurd kristallen geslepen glazen, dekselbakje, schaaltje en bolvaasje
9064 Doos met kristallen geslepen glazen
9065 Doos met divers glaswerk en kristal
9066 Doos met gresaardewerken potten en kannen
9067 2 Klassieke schemerlampjes met glazen pegels 32 cm hoog
100-150
9068 2 dozen met koperen ketels, strijkbout, tafelbel etc.
9069 Tjechisch porseleinen koffie- en eetservies met bloemetjesmotief
40-60
9070 Doos met Van Nelle koffie-en theeblik, diverse fotolijstjes, blikjes, pop, granaathulzen etc.
9071 Doos met plate dienblad, houtsnijwerk, tafelset in cassette, kleedjes, blikjes etc.
9072 2 dozen met kristallen 32-delig glasservies
9073 Doos divers koper
9074 Repro staartklok in wortelnoten kast
20-40
9075 Fraaie messing schemerlamp 102 cm hoog
20-40
9076 2 lederen koffers 45 cm hoog, 82 cm breed, en 44 cm hoog, 71 cm breed
40-60
9077 Eiken stoel met lederen bekleding, eiken plantentafeltje 127 cm hoog, eiken tafeltje 72 cm hoog, noten tafeltje 73 cm hoog, en
piedestal 67 cm hoog
9078 Eiken wandkapstok 34 cm hoog, 87 cm breed, en Art Deco eiken staande lampvoet zonder kap
40-80 -
9079 Wanddecoratie met 3 vogels van vlinders gemaakt, 2 spiegels, 2 oude kleuretsen, Oosters houtsnijwerk, 1 aquarel en
1 gemengde techniek
9080 2 Wanddecoraties
9081 10 diverse wanddecoraties
9082 Onduidelijk gesigneerd 2 olieverfschilderijen met bosgezicht en landschap, en olieverfschilderij gesigneerd Gernan, bloemstilleven
9083 Doos met 6 wanddecoraties, waaronder pastel, tekening, gravure, ets
9084 4 Wanddecoraties w.o. De Akademie te Leiden
9085 Koop diverse wanddecoraties
9086 8 diverse wanddecoraties
9087 Koopje diverse wanddecoraties
9088 9 Diverse wanddecoraties w.o. van Manen
9089 Oude kassa 42 cm hoog
9090 Ges. Ciska Peters 1983, stilleven rozen, olieverfschilderij, anoniem paneel, en tegeltableau
9091 6 wanddecoraties W.O Danny Jacobs
9092 Koperen waterpomp op plank 126 cm hoog
40-70
9093 Bontjas, zwarte acrylic/polyester jas maat 176, en witte modacrylic/polyester jas maat 34
9094 2 olieverfschilderijen en 1 kleurenlitho in lijst
9095 Noten bordenrek en een wijntafeltje
9096 2 cakestands
9097 Antieke hoekkast, bestaande uit eiken onderkast en mahonie bovenkast, totaal 178 cm hoog
60-100
9098 3x divers, beddenpan, spinnewiel en een opstapje
9099 9 diverse wanddecoraties
9100 ges. Gnq, 2 olieverfschilderijen met voorstellingen van figuren 80x60 cm en 70x70 cm, en ges. Cafieri, olieverfschilderij met
bosgezicht met water 60x90,5 cm
9101 3 koperen brassero’s, Zaanse klok, doofpot, hengselbak, kruik, pot en kolenkit
9102 Siersleutelkastje, ijzeren 2-lichts wandlamp, Olivetti telmachientje jaren 60, en Hillebrand jaren 70 bureaulamp
9103 Kistje met linnengoedmerkjes omstreeks 1930
9104 Koperen braadslede, 2 hengselbakken en schenkkan
9105 2 bruine inmaakpotten 31,5 en 46 cm hoog
9106 Eiken gekuipte ton met koperen banden 39,5 cm hoog
9107 Fraai antiek haardstel 76 cm hoog
20-40
9108 Doos met tafelglobe, bakelieten dienbladen, porseleinen pop, fototoestellen, documentenkistje en spiegeltje
9109 Doos diverse blikken waaronder beschilderde 19e eeuws
9110 Doos met oude gipsen kerststalfiguren
9111 Doos met ivoren kaartspel, biljartballen, kistje, kleedje, Oosterse tas etc.
9112 Repro Fries staartklokje in noten kast
75-125
9113 Doos met plate, Oosters beeldje, geldkistje met muntgeld, kandelaar, en beeld van jongen
9114 Doos met houtsnijwerk waaronder Afrikaans
9115 Doos met keramiek waaronder Portugees, gresaardewerken kan, onyx lamp, glazen siervaasje etc.
9116 Doos met divers porselein, kristal en aardewerk
9117 Doos met kristallen menagestel, tin, Oosters porselein en 2 tafelklokken
9118 Doos met divers porseleinen en aardewerken borden, beelden, en kommetjes
9119 Doos met Hollands porselein en aardewerk
9120 Doos met Blue Danube porselein en porselein en aardewerk met Oosters decor
9121 2 dozen met Eichwald porseleinen serviesgoed wit met groen motief
9122 Doos porselein met blauw decor
9123 Doos divers w.o. verzilverd, textiel, popje etc.
9124 Doos divers w.o. Regout schotel, paar kop en schotels etc.
9125 Doos met 5 diverse poppen waaronder porseleinen
9126 Doos divers w.o. theelichtje, bolvaas en kristallen glazen
9127 Doos divers glaswerk w.o. koektrommel en toiletstel
9128 Doos met porseleinen kop en schotels
9129 Doos met serviesgoed met grachtendecor, glazen bladschaaltjes, Wedgwood schaaltje etc.
9130 Doos met porseleinen gebaksstel, eierstel en kop en schotels
9131 Doos divers koper en glaswerk
9132 Doos met kristallen geslepen glazen Baccarat France, geslepen schaaltjes, en waterglazen
9133 Doos met porseleinen Maddonnabeeld, divers porselein en aardewerk en albasten vaasje
9134 Doos met divers glaswerk
9135 Doos divers waaronder houten gestoken crucifix, 19e eeuws handwerkje, beertje, lakstempelset, beeldjes etc.
9136 2 dozen met barometer, Gero likeurlepeltjes, glazen vaas, religieus, beschilderde deksel bak etc.
9137 Doos diverse vazen
9138 Verzameling van plm. 675 stuks 78-toeren platen diverse genres
100-200
9139 Doos divers w.o. servies en bloempot
9140 Jaren 60 Erres radio
20-40
9141 Doos met autootjes waaronder Matchbox, Corgi, Efsi, en Tonka, en Tonka kiepwagen
9142 2 dozen met houten wagons waaronder ADO, houten gebouwtje vlieghaven, vrachtwagens, blikken speelgoed etc.
9143 Doos met 11 oude fototoestellen
30-50
9144 Doos met Minolta 7000 met lens, Kodak XL 33 movie camera, Yashica, en Ricoh
9145 Doos met Canon EOS 3000, Pentax Espio 838G, en Minolta Riva zoom 70
9146 Oude koffergrammofoon met bakelieten platen
80-100
9147 Oude Philips radio in bakelieten kast
25-50
9148 Philips radio in bakelieten kast type BX 400A
9149 Gesigneerd Senf, Leon 1860-1940, Koop diverse tekeningen, litho’s etc.
9150 Doos Charles Dickens boeken
9151 Doos met album Nederlandse Eerstedagenveloppen, 2 insteekalbums met Nederlandse postzegels, 2 albums met buitenlandse
postzegels etc.
9152 Doos divers 19e eeuwse boeken waaronder uit Wenen en met fraaie kaft
30-60
9153 Doos met oude bidprentjes
9154 Doos met antieke boeken waaronder 5x Delftsche studenten almanak, en doos boeken en schriften militaria
9155 Doos met 4 jaargangen 1940 t/m 1943 Verordnungsblatt, etc.
9156 Doos met diverse bijbels, Katholieke Illustratie 1924, 19e eeuws boek, plaatjesboek Goal 2 door Leo Pagano
9157 Koopje diverse boeken Kunst
9158 Koop antiek Chinees en Japans porseleinen kommetjes met schoteltjes en dekseltjes, en schaaltjes (diverse haarlijntjes)
50-100
9159 Lladro 3 beschadigde beeldjes
9160 Doos divers porselein
9161 Rosenthal diverse bordjes, vaasjes, bakjes en figuren van poezen
9162 Goebel 14 diverse porseleinen beeldjes van dieren, schaaltje en een vaasje
9163
9164 Doos divers porselein w.o. Royal Worcester, Royal Minton, Portugal, Wallendorf en Villeroy en Boch
9165 Koop divers Royal Albert serviesgoed w.o. miniatuur theestelletje
9166 Doos divers w.o. Oosterse trekpotjes
9167 Kaiser 8 diverse porseleinen voorwerpen decor Fiori
9168 Kaiser koop divers porselein
9169 Royal Albert divers NIEUW serviesgoed decor Royal Wintergarden
75-125
9170 Kaiser doos divers porselein
9171 Doos divers porselein wo. beeldjes, wandplaquettes etc.
9172 Doos divers porselein met Oosters decor
9173 Doos divers porselein
9174 Hutschenreuther porseleinen 6-kantige dekselvaas met Oosters decor, Weihnachts Glocke design Ole Winther 21 cm en
Jahresglocke 5x 1996 t/m 2000
9175 Hutschenreuther Eisenbahn 3-delig art. 29223, Maxi Glocke art. 27918, TischGlocke 2004 art. 27908, TischGlocke 2005
art. 27908, TischGlocke engels Konzert en Asbak decor Leonard
9176 Doos divers kraak en gekraakt porselein met Imari en Encre de Chine
9177 Doos met kristallen geslepen glazen
9178 Doos divers w.o. lampje, dekselvaasje etc.
9179 Doos met ruitjes kristallen geslepen glazen en schaaltjes
9180 Doos divers w.o. opaline kaststel, gesigneerde vaas, Zuid Holland plateel vaas en een klokje
9181 Koop van ca. 25 antieke Hollandse tegels
50-100
9182 Doos met Porceleyne Fles Delft divers aardewerken vaasjes en huisje, Rosenthal porselein, Wedgwood etc.
9183 Doos met plateel, Makkum, aardewerken aspergeschalen, en Carlton Ware bladvorm schaal
9184 Doos divers aardewerk w.o. antieke Baardmankruik (gelijmd)
9185 Doos met Hollands keramiek
9186 Doos met Hollands aardewerken schotels Porceleyne Fles Delft , Ram Arnhem, Zuid Holland Gouda, met polychroom en blauw
decor, waaronder tgv opening Motorrijwielenfabriek Kaptein in 1954
9187 Doos met divers brons en koperwerk waaronder Oosters
9188 Doos met Oosters porselein
9189 Kosta Boda 8 kristallen waxinelichthouders, 11 cm diameter
30-60
9190 Goebel porseleinen schaal decor Vincent, 3 schotels decor Gustav Klimt, Claude Monet 2x, 2 tegels de or Vincent en Gustav
Klimt en een glazen sierschotel decor Mucha
9191 Kaiser, doos divers porselein
9192 Doos met Art Deco glas, kristallen tafelsets, keramiek waaronder Hannie Mein, persglazen beeldje, sierglazen vaas, tegel etc.
9193 Doos divers aardewerk w.o. Makkum schotel, Villeroy en Boch 2 schotels, knobbelvaas Zuid Holland etc.
9194 Doos divers NIEUW porselein met Imari decor
9195 Rosenthal diverse porseleinen vazen
9196 Kaiser 4 dekselvazen en een bloempot
9197 Kaiser koop divers porselein
9198 Doos divers porselein w.o. Hutschenreuther
9199 Aynsley doos porseleinen bloemmandjes
9200 Coalport diverse beeldjes, vaasjes etc.
9201 Hutschenreuther doos divers porselein
9202 Aynsley doos divers porselein w.o. vazen
9203 Aynsley doos divers porselein w.o. vazen
9204 Diverse porseleinen beeldjes, vaasje en bakjes van Dresden, Spode, Unter Weissbach en Kaiser
9205 Grote koop koperwerk waaronder schuimspaan, ketel, vormen, bakken etc.
9206 Koop divers waaronder plateel, tafelolielamp, houten gestoken beelden, plate dienbladen, tuinvaas etc.
9207 Sierhaardje 60 cm hoog, 51 cm breed
9208 2 zinken teilen
9209 Metalen groene trunk 51 cm hoog, 102 cm breed
30-50
9210 rode metalen trunk 48 cm hoog, 101 cm breed
30-50
9211 IJzeren kist met klokken
9212 Zware elektrische wandbel 53 cm hoog
9213 Fraaie globe
9214 52-delige serie Oorlogskranten uitgegeven in 1995, in houten kist
9215 Koop divers met koetslamp, lantaarn en een weerstation
30-60
9216 Grote koop wanddecoraties en lijsten
40-80
9217
Sweerts de Landasstraat 52 6814 DH Arnhem 026 442 5321
[email protected] www. dna-notaris.nl
Je leven verandert, je gaat trouwen, je koopt een huis, je start een bedrijf of je krijgt een erfenis. Op dit soort momenten is het goed om met een notaris te praten. Onze notaris kan je vertellen en adviseren over wat voor jou de beste oplossing is. Bij DNA werken leuke en enthousiaste mensen. Wij nemen de tijd om naar je te luisteren. Wij weten hoe lastig het soms kan zijn om precies te weten wat je wilt en wat je belangrijk vindt. Onze notaris weet als geen ander hoe prettig het is om goed begrepen te worden. Daarna wordt je geadviseerd over welke mogelijkheden er zijn en welke voor jou het beste zijn. Bij DNA ben je altijd welkom. Je kunt zo vaak bellen of langskomen als je wilt. Wij staan voor je klaar.
Klein bureau, grote resultaten. Alkema | Vloet | Kuijpers Gerechtsdeurwaarders is een modern en volledig onafhankelijk gerechtsdeurwaarderskantoor. Ons team bestaat uit gerechtsdeurwaarders, juristen en incassomedewerkers. Voor advocaten, gerechtsdeurwaarders, notarissen, incassobureaus, rechtsbijstandverzekeraars en andere rechtshulpverleners staan wij klaar om de nodige ambtshandelingen te verrichten. Wij doen dit snel en accuraat. Voor spoedopdrachten maken wij tijd! Voor ondernemers bieden wij een compleet pakket aan diensten op het gebied van incasso en debiteurenbeheer, van herinnering en aanmaning tot dagvaarding en beslaglegging. Wij hebben voor iedere onderneming, van zzp-er tot multinational, een passende oplossing.
Zijpendaalseweg 47 6814 CC Arnhem 026 - 355 21 11
[email protected] www.avk-arnhem.nl
Aantekeningen
DERKSEN vei l i ngbed r i j f
Aantekeningen
DERKSEN vei l i ngbed r i j f
Artikel 1 toepasselijkheid 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen van de relatie tussen de veilinghouder en de koper waaronder die betreffende koop, verkoop, bemiddeling, waardering, beoordeling, taxaties, catalogisering, bewaring. Onder koper wordt mede de aspirant koper verstaan die deelneemt aan vei l i ngbed r i j f de veiling.
DERKSEN
Artikel 7 rechten veilinghouder en veilingmeester 7.1 De veilinghouder en de veilingmeester behouden zich de volgende rechten voor: a. zonder opgave van redenen personen als bieder of koper te weigeren; b. te allen tijde wijziging te brengen in de orde van verkoop; c. voorwerpen te doen uitvallen of toe te voegen; d. kopen te combineren of te splitsen; e. kopen niet te gunnen of op te houden; f. vergissingen bij biedingen en toewijzing te herstellen, of een koop ongedaan te maken zonder dat een bieder van vergissingen gebruik mag maken en zich in dat geval op een tot stand gekomen koopovereenkomst mag beroepen; g. na toewijzing onmiddellijk gehele of gedeeltelijke betaling te vorderen, terwijl bij weigering of onmacht van betaling de veilinghouder en de veilingmeester het recht hebben de koopovereenkomst ongedaan te maken en daarna het betreffende voorwerp te herveilen en het bod van de nalatige bieder niet weer vei l i ngbed r i j f aan te nemen; h. indien de koper weigert op eerste verzoek volledige naam en adres aan de veilinghouder bekend te maken en daarop betrekking hebbende legitimatie te tonen, de koopovereenkomst te ontbinden en te herveilen; i. voorwerpen niet over te schrijven van de rekening van de oorspronkelijke koper op die van een ander; j. gedurende de veiling geen voorwerpen af te geven; k. namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen; l. voorwerpen waarover tijdens of kort na de veiling een geschil gerezen is, opnieuw in veiling te brengen, en een eventuele koopovereenkomst te ontbinden.
DERKSEN
Artikel 14 diversen 14.1 Nietigheid, vernietiging of onverbindendheid van één der bepalingen van deze algemene voorwaarden laat de geldigheid van de overige bepalingen onverlet. In het geval één of meer bepalingen nietig, vernietigd of onverbindend zijn, worden tussen koper en veilinghouder vervangende bepalingen overeengekomen die wel geldig zijn en die het meest de inhoud en strekking van de nietige, vernietigde of onverbindend gebleken bepaling (en) benaderen. 14.2 Op deze algemene voorwaarden is uitsluitend Nederlands recht van toepassing. 14.3 Alle geschillen terzake van, voortvloeiende uit of verbandhoudende met een tussen de veilinghouder en de koper gesloten koopovereenkomst, de vei l i ngbed r i j f totstandkoming van een koopovereenkomst of deze algemene voorwaarden worden uitsluitend ter beslechting voorgelegd aan de bevoegde rechter te Amsterdam, behoudens het recht van de veilinghouder om het geschil aanhangig te maken bij de bevoegde rechter in het arrondissement van de koper.
DERKSEN
AANVULLENDE VEILINGVOORWAARDEN De veiling wordt gehouden volgends de in de catalogus vermelde “Veilinginformatie”. Het veilinghuis behoudt zich echter het recht voor, de volgorde te wijzigen. De verkoop geschiedt om contant geld met een in de veilinginformatie aangegeven veilingkosten. De koper is verplicht deze koopprijs in gangbaar Nederland geld of via de pin voor de aflevering te voldoen. Indien bij een toewijzing van de koop twee of meer personen tegelijk aan het bod zijn of moeilijkheden rijzen over de toewijzing of anderszins, als bijvoorbeeld over de uitleg van plaatselijke gebruiken of biedingen, of vergissingen van de afslager, beslist hierover de deurwaarder en hij heeft het recht de koop terstond opnieuw te doen herveilen met dezelfde rechten. In afwijking van art. 6 van de Algemene voorwaarden, met betrekking tot terugname en gelijktijdige teruggave van koopprijs en opgeld bedraagt de periode waarbinnen de koper terugname van het geveilde kan vragen niet 3 weken maar 10 dagen. De bereidheid tot terugname vervalt eveneens, als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich ten tijde van de toewijzing bevond. Er is geen teruggave mogelijk bij technische apparaten. Voor de schilderijen gelden de volgende omschrijvingen: - Een werk gecatalogiseerd met “Ges.” en voorzien is van de periode dat de kunstenaar geleefd heeft of geboren is, is naar onze mening een werk van de genoemde kunstenaar. - Een werk gecatalogiseerd met “Toegeschreven aan” is naar onze mening waarschijnlijk een werk van de genoemde kunstenaar. - Een werk gecatalogiseerd met “Met signature” is naar onze mening niet van de hand van de genoemde kunstenaar.
Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem Telefoon
026 - 4421498
E-mail
Internet
www.derksen-veilingbedrijf.nl
Derksen veilingbedrijf
Volg Ons Op
DERKSEN ve ilin g b e d r ijf
DerksenVeilingbedrijf
Derksen veilingbedrijf Adres Postcode Telefoon
Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem 026 - 442 14 98
Internet Email
www.derksen-veilingbedrijf.nl