DUCHENNE CHARITY EVENING veilingcatalogus
Inhoudsopgave Voorwoord Veilingreglement Kavels 01 – Robuuste lunchproeverij voor 2 personen 02 – Cabrio rijden, zonder chauffeur, aangeboden door Rien Bor 03 – Massage, en een goed gesprek met Marianne de Bever 04 – Prachtig schilderij van de impressionistische schilder Koos Stikvoort 05 – Een advertorial in Proef Wageningen Magazine 06 – Gesigneerd shirt van de Nederlandse hockeyploeg mannen 07 – De Krat: (h)eerlijk eten, thuisbezorgd, klaar om te koken! 08 – Vertaling van 2000 woorden, Nederlands naar Engels 09 – Een echte Race Experience van Bleekemolens Race Planet 10 – Een fantastische Make-Over door Hair Inc. 11 – Assortiment exclusieve wijnen, aangeboden door 'Heeren van de Wijn’ 12 – Professionele fotoshoot door Ruben Eshuis 13 – Swiss Kubik watchwinder BL 1 incl. protectie glas 14 – Huiskamer concert van Jasper Somsen 15 – Een pallet HP Office papier 16 – Uw logo op de nr.1 positie van de fietskleding van team ‘Stanmen’ 17 – Een droomnacht in het Mandelahuisje 18 – Wolf Garten grasmaaier, eerste maaibeurt door wethouder Han ter Maat 19 – Weekend Porsche rijden 20 – Zes flessen ‘Jean de Burigny’ Champagne 21 – Google Streetview Tour, aangeboden door Virro - Virtueel Rondkijken 22 – Gesigneerd wielershirt van Bauke Mollema 23 – Koffie drinken met Alexander Pechtold Dankwoord Machtigingsformulier
Voorwoord Wij heten u van harte welkom op deze Duchenne Charity Evening. ‘Stichting Samen voor Duchenne’ werft fonden voor onderzoek naar behandeling, medicatie en uiteindelijk genezing van Duchenne Spierdystrofie. Daarnaast zet ze zich in voor het geven van meer bekendheid aan deze zeldzame progressieve spierziekte. Duchenne treft voornamelijk jongens (1:3500) en resulteert in een verlies van spierfunctie waardoor ze rond hun 12e jaar rolstoelafhankelijk zijn en rond hun 20e beademingsondersteuning nodig hebben. Met goede zorg leven jonge mannen tot in hun 30e levensjaar. Het bestuur en de vrijwilligers van stichting ‘Samen voor Duchenne’ bestaan uit familieleden, deelnemers van ons Duchenne Heroes mountainbike team Stanmen en andere enthousiaste betrokkenen. Het ingezamelde geld van vanavond wordt besteed aan onderzoek naar behandeling en medicatie m.b.t. Duchenne. De ontwikkelingen zijn veelbelovend maar een medicijn wat de ziekte vertraagd of geneest is er helaas nog niet. Wij willen iedereen die op de één of andere manier aan deze charity evening heeft bijgedragen alvast bedanken. Niet alleen degenen die hebben geholpen bij de organisatie maar zeker ook de personen en bedrijven die kavels ter beschikking hebben gesteld. Tot slot wensen wij u veel plezier en hopen we dat het een fantastische avond wordt. Namens ons en alle Duchenne patiënten alvast bedankt!
Veilingreglement •
U kunt bieden door uw hand op te steken. Als u de hoogste bieder bent komt er iemand van de organisatie naar u toe om uw gegevens te noteren.
•
Artikelen en diensten dienen direct na afloop van de veiling te worden afgehaald. Diensten kunnen worden afgenomen in overleg met de aanbieder.
•
Betaling dient nog op dezelfde avond, 26 november 2015, plaats te vinden. Er kan contant betaald worden, per pin of met een éénmalige machtiging.
•
Wanneer u met de veiling meedoet conformeert u zich aan de veilingregels.
•
De veilingmeester beslist over de hoogte van alle bedragen.
•
De veilingmeester behoud het recht voor om kavels in te houden, toe te voegen of samen te voegen.
•
Stichting ‘Samen voor Duchenne’ is uitsluitend aansprakelijk voor de organisatie.
Kavel 01 Robuuste lunchproeverij voor 2 personen Op 14 januari opent Restaurant Robuust haar deuren op de plek waar nu 't Carillon is. Ze streven er naar zoveel mogelijk eerlijke en duurzame producten in te kopen, waarmee ze lekker en gezond eten en drinken toegankelijk willen maken voor de inwoners van Wageningen. Dit betekent dat ze gebruik maken van de viswijzer, vlees gebruiken dat diervriendelijk is opgegroeid en ook de koffie en thee duurzaam is geproduceerd. Het liefst wordt er gekookt met seizoensgebonden en lokale producten van plaatselijke leveranciers. Mooie ingrediënten uit de rest van Europa worden overigens niet geschuwd. Bijna alle ingrediënten zijn vers en nagenoeg alles wordt zelf bereid. Ze bieden een Robuuste lunchproeverij aan voor 2 personen
Kavel 02 Cabrio rijden, zonder chauffeur, aangeboden door Rien Bor Op een zonnige dag in het voorjaar of op een warme zomerse dag in Nederland een dagje rondrijden in één van de mooiste vier persons cabrio’s ter wereld: de Volvo C70. Het topless model van een merk wat zoveel waarde hecht aan het gezin en veiligheid. De Volvo C70 cabriolet is een echte all rounder. Als het om motorisering en rijgedrag gaat ligt de nadruk niet op sportiviteit maar op lange afstanden, comfort en pure klasse. Men kan dan ook met zekerheid stellen dat er met een lekker zonnetje vier geluksvogels met hun hoofd in de wolken zitten!
Kavel 03 Massage, en een goed gesprek met Marianne de Bever Relaxen in een stressvolle tijd. Weer even tot rust komen via een massage en een goed gesprek met Marianne de Bever, ervaren haptotherapeute. Marianne de Bever is fysiotherapeute met specialisatie haptonomie die zich concentreert op het in balans brengen van hoofd, hart en lijf. Zo ondersteunt zij bijvoorbeeld golfers om de bewegingen soepel en doorvoeld te laten verlopen waardoor er mee ruimte vrij kan komen voor concentratie en mentale stabiliteit. In een sessie met Marianne de Bever krijg je meer inzicht in hoe je denken, voelen en bewegen in harmonie kan brengen.
Kavel 04 Prachtig schilderij van de impressionistische schilder Koos Stikvoort Koos Stikvoort (1891-1974) was de zoon van de Alkmaarse Kuiper Stikvoort. Als Koos de lagere school heeft afgerond moet hij helpen in de kuiperij van zijn vader op de Achterdam te Alkmaar. Zijn vrije tijd besteed hij aan zijn hobby tekenen. Via zijn moeder, die Koos steunt in zijn passie voor tekenen, krijgt hij op zeventien jarige leeftijd voor drie gulden per maand tekenles van de duitse kunstschilder Alexander Kläsener. Uiteindelijk vetrekt Koos naar de academie in Antwerpen om zijn schilderstalenten te ontwikkelen. In de jaren die volgen wordt Koos beïnvloed door de reizen die hij onderneemt naar België, Canada, Hongarije en Spanje. Hij gaat ondermeer kerkinterieurs en stadsgezichten schilderen en kiest hierbij steeds meer voor heldere kleuren. Koos werd hiermee beroemd om zijn “Stikvoortrood”. Koos was ook lid van de Amsterdamse vereniging van kunstenaars, “De Onafhankelijken”. Zijn werk is onder andere terug te zien in het Stedelijk Museum in Amsterdam.
Kavel 05 Een advertorial in Proef Wageningen Magazine Kunst, historie, sport, water, natuur, wetenschap en initiatiefrijke ondernemers, Wageningen is een bijzondere stad met bijzondere mensen. Stad der bevrijding, City of Life Sciences, stad met een international, sociaal, creatief en duurzaam karakter. Zo een stad heeft natuurlijk ook een eigen magazine en dat is Proef Wageningen. Proef Wageningen Magazine schrijft en fotografeert over Wageningen en haar inwoners. Met deze kavel heeft u de unieke kans om een eigen pagina binnen dit prachtige magazine te bemachtigen. Deze kunt u, in overleg met de initiatiefnemers Laura van den Biggelaar en Kees Stap, naar eigen idee invullen. De mogelijkheden zijn eindeloos, evenals het bereik!
Kavel 06 Gesigneerd shirt van de Nederlandse hockeyploeg mannen Tijdens de vijftiende editie van het Europees kampioenschap hockey voor mannen versloegen ze nog de Duitse hockeyploeg en pakten zo de Europese titel in Londen. Dankzij de Rabobank Vallei en Rijn mogen wij u dit exclusieve shirt aanbieden met daarop de handtekeningen van alle spelers.
Kavel 07 De Krat: (h)eerlijk eten, thuisbezorgd, klaar om te koken! De moderne mens is eraan gewend geraakt dat op het gebied van eten bijna alles altijd en overal te krijgen is. We zijn het contact met de seizoenen en onze lokale boeren kwijtgeraakt, en dat is jammer. Het laten invliegen van producten buiten het seizoen is niet (of in ieder geval veel minder) nodig als er hier in Nederland zoveel moois te krijgen is! De Krat wil de mooie seizoensproducten die in Nederland te krijgen zijn beschikbaar maken voor een breed publiek, door deze producten rechtstreeks bij de boer of producent in te kopen en aan huis te bezorgen. Daarmee zetten we ons in voor een betere, duurzamere wereld.
Kavel 08 Vertaling van 2000 woorden, Nederlands naar Engels Natasha Barton biedt u de mogelijkheid het verhaal van uw onderneming in 2000 woorden in het engels aan uw klanten helder neer te zetten. Natasha Barton is van oorsprong Brits maar schrijft en spreekt Nederlands. Haar portfolio is breed, van speech writing voor de Clinton Global Innitiative en Doutzen Kroes, tot vertalingen voor het Ministerie van Buitenlandse Zaken en de Hoge School van Amsterdam. Van heel creatief tot heel zakelijk, ze vertelt uw verhaal in 2000 woorden "splendid English".
Kavel 09 Een echte Race Experience van Bleekemolens Race Planet Deze fantastische kavel is al jaren één van de meest populaire arrangementen. Het is een bomvol programma inclusief lunch. Doe je mee aan de Race Experience, dan ga je onder andere zelf rijden in een Porsche 911, een formule auto en laten de beste driftcoureurs van Nederland je een rondje meedriften over het circuit van Zandvoort. Maar er is meer……slalomproef, slipproef, dragracen met een 500pk sterke Dodge Charger zijn nog enkele grepen uit dit geweldige arrangement. Al met al is de Race Experience een unieke belevenis die je niet snel zult vergeten!
Kavel 10 Een fantastische Make-Over door Hair Inc. Hair Inc. is sinds 2009 gevestigd in één van de leukste straatjes in Wageningen, de Junusstraat. In zijn moderne en lichte salon staan aandacht, rust en een prettige ambiance centraal. Een nieuwe coupe is voor Ron meer dan alleen knippen of snijden. Het creëren ervan is een inventarisatie van uw wensen, een advies op maat met aandacht voor details. Dit zien we ook terug in de geweldige kavel die hij aanbiedt: een complete make-over. Door middel van een intake wordt besproken wat u wilt en wat de mogelijkheden zijn qua vormen met uw haarstructuur. Vervolgens wordt met deze informatie een kapsel, met in overleg, een bijpassende kleur ontwikkeld. Om het geheel af te maken wordt er een sulfaat en parabeen vrije shampoo bijgeleverd en is er en make-up advies van Ziezo huidverzorging en visagie.
Kavel 11 Assortiment exclusieve wijnen, aangeboden door 'Heeren van de Wijn’ Met de feestdagen voor de deur is deze kavel een unieke kans voor de gastheer/vrouw die zijn/haar gasten graag iets bijzonders inschenkt. Met dank aan de Heeren van de Wijn presenteren wij de volgende wijnen: 4 flessen Chateau Poujeaux 2010, een grote maar toegankelijke dinerwijn uit de HautMédoc. Eerste klas eikenhout omlijst een zeer rijp, licht bedwelmend boeket van zwarte vruchten, dadels enpure chocolade. Rijk, ambiteus en 100% geslaagd. 4 flessen Chateau Barrail du Blanc 2010, een mooie ronde en soepele wijn uit de regio Saint Emilion in de Bordeaux. Typische neus van zwart fruitmet een mooi pruimenzoetje in de smaak en zachte tanines. 4 flessen Chateau Potensac 2009, deze bijzondere wijn uit de Médoc heeft een dichte textuur en is fris van smaak, veel tanine, zeer kruidig en met een diepe aromatische afdronk. De wijn heeft smaaknoten van zwarte bessen, rook en gravel. Het jaar 2009 was een zeer goed jaar voor de Chateau Potensac waardoor wijncritici deze wijn hebben beoordeeld met een score van wel 90 tot 93 van de 100 punten wat betekent dat deze wijn van wel uitzonderlijke kwaliteit is.
Kavel 12 Professionele fotoshoot door Ruben Eshuis In overleg met de gerenomeerde fotograaf Ruben Eshuis, ontvangt u een fraaie bedrijfsreportage of een particulier/zakelijk portret. Ruben is al meer dan twintig jaar fotograaf en beschikt over ruime ervaring in binnenen buitenland, waar hij voor bedrijven als Ahold, ABN AMRO, Heineken en voor overheden, zoals het ministerie van Defensie, alsook non-profit organisaties als KWF en Stichting Philadelphia heeft gewerkt. Maar ook bladen als Panorama en het FNV Horecablad, en sinds kort Proef Wageningen, behoren tot zijn vaste klanten. Ruben Eshuis staat bekend om zijn vriendelijke en open manier van werken, die echt tijd neemt om klant en de omgeving goed tot zijn recht te laten komen.
Kavel 13 Swiss Kubik watchwinder BL 1 incl. protectie glas Deze watchwinder van Swiss Kubik, ter beschikking gesteld door William Wien Watches, is op het gebied van het opwinden van automatische horloges al jarenlang een begrip. Dit Zwitsere merk produceert watchwinders in Geneve die voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen. Dat is terug te zien in deze prachtige handgemaakte zwart kalfsleren uitvoering met gepolijst acryl protectie glas. De Swiss Kubik watch winder is geprogrameerd voor 950 rotaties per dag maar is tevens instelbaar via een usb aansluiting. De krachtige maar stille motoren zorgen ervoor dat uw horloge nooit meer stil staat en altijd de juiste tijd zullen aangeven. v
Kavel 14 Huiskamer concert van Jasper Somsen Een bijzondere kavel voor degenen die van jazz houden, een huiskamer concert van jazz virtuoos Jasper Somsen. Jasper is niet alleen bekend binnen Wageningen maar zeker ook daarbuiten. Hij studeerde jazz en klassiek contrabass aan de conservatoria van Utrecht, Hilversum en Amsterdam. Jasper treed op met de beste (inter)nationale muzikanten in de jazz scene, o.a : Joey Calderazzo, Enrico Pieranuzi, Bob Sheppard, Justin Falkner, André Ceccarelli, Bert van den Brink en vele anderen. Buiten zijn veelzijdige carierre als muzikant is hij onder andere programmeur van Jazz in Wageningen en stichter van de Wageningen Bass Academy. Geniet een uur lang van zijn fantastische muziek in uw eigen huiskamer!
Kavel 15 Een pallet HP Office papier Dankzij de bijdrage van de Papyrus groep Nederland bieden wij u aan: een PALLET (200 pakken a 500 vel) met HP office papier A4 80 g/m2 wit. Kwaliteitspapier dat graag iedere dag wordt gebruikt. Met HP office wit printerpapier zijn al uw papiervragen opgelost. Elke print is haarscherp in zwart-wit en een feest voor het oog in kleur. Het papier is extra stevig om papierstoringen in snelle laserprinters en copiers te vermijden. De ColorLok technologie garandeert een snellere droogtijd, dieper zwart en levendigere kleuren. Het HP Office papier is compatibel met alle laser- en inktjetprinters. Bovendien wordt de pallet gratis bij uw bedrijf/kantoor bezorgd!
Kavel 16 Uw logo op de nr.1 positie van de fietskleding van team ‘Stanmen’ Sinds 2 jaar fietst mountainbike team ‘Stanmen’ mee met Duchenne Heroes: een monster tocht van 700 km, in 7 dagen door 4 landen! Dit doen ze in nogal in het oog springende fietskleding, bekend in Wageningen en ver daarbuiten! Want naast het feit dat er wekelijks in wordt gespind en gefietst door een team wat nu uit 14 man/vrouw bestaat, poseren er met regelmaat ook bekende Nederlanders graag in het tenue: Kasper van Kooten, Jack Poels, Dany Lademacher, Valerio en Phillip Cocu zijn een greep uit de groep BN’ers die met enthousiasme hieraan mee werkten. Uw logo op het teamshirt op de nummer 1 positie en u bent er van verzekerd dat u wordt gezien op de events, clinics, fietstochten die team Stanmen organiseren en bezoeken.
Kavel 17 Een droomnacht in het Mandelahuisje Precies 100 jaar geleden kreeg Amsterdam zijn eigen jachthaven: de Sixhaven. Onder meer het jacht van de koningin kwam er te liggen. De havenmeester hield vanuit zijn houten huisje een oogje in het zeil. Toen dit huisje onlangs vrij kwam, schreef de gemeente een wedstrijd uit: wie verzint een mooi idee voor wat er met dit unieke plekje moet gebeuren. De huidige eigenaren Ilco van der Linde en Anna van Praag wonnen deze wedstrijd. Zij gaven het huisje een grote transparante serre die verschillende functies heeft waaronder die van romantische suite. Beleef een droomnacht in deze royale glazen serre met fantastisch uitzicht op het IJ of juist op een prachtige sterrenhemel. Slaap heerlijk in het ronde designbed met Yumeko dons en geniet ‘s ochtends van een heerlijk ecologisch ontbijt, bij goed weer geserveerd op je eigen terras aan het water.
Kavel 18 Electrische grasmaaier van het kwaliteitsmerk Wolf Garten… …met eerste maaibeurt door wethouder Han ter Maat! Talrijke product,- en vergelijkingstesten hebben de afgelopen jaren laten zien dat de consument uitermate tevreden is over de kwaliteit en de functionaliteit van de Wolf Garten grasmaaiers. Wolf Garten heeft als uitgangspunt om het werk in de tuin te verlichten en plezierig te maken. Voor wethouder Han ter Maat is dat goed om te weten, aangezien hij bij aanschaf van deze grasmaaier bij u de eerste maaibeurt zal verzorgen!
Kavel 19 Weekend Porsche rijden Al vanaf het moment dat u het gaspedaal indrukt weet u dat het een aparte ervaring wordt. Na enkele snelle bochten weet u dat het een fantastisch weekend gaat worden. Dankzij Porsche Centrum Gelderland bieden wij u een unieke kans om één weekend lang de eigenaar te zijn van een Porsche. Een automerk met een imposante historie en dat zich met gemak plaatst bij een uiterst zeldzaam gezelschap van automerken die gerust mytisch genoemd mogen worden.
Kavel 20 Zes flessen ‘Jean de Burigny’ Champagne De Ronde Tafel Wageningen ondersteunt dit jaar Samen voor Duchenne met een champagne actie. Ze gaan zo veel mogelijk champagne verkopen waarvan de opbrengst naar de Stichting Samen voor Duchenne gaat. Voor de veiling bieden zij een doos van deze heerlijke champagne aan. Normale verkoopprijs is 32.50 euro per fles. De Cooperatie CRVC is gelegen in het hart van Reims. Het is een grote coöoperatie met 150 wijngaarden. Door hun omvang kunnnen ze makkelijk een constante kwaliteit leveren. Zowel de kennis en technologie van de apparatuur als de keuze uit druiven voor de blend is enorm groot. De wijn wordt vergist in een temperatuur gecontroleerde ruimte met een capaciteit van 123000 HL en in de kelders kunnen wel 29 miljoen flessen champagne rijpen. Blend: 20% Chardonnay, 40% Pinot Noir, 40% Pinot Meunier. 20% van de blend bestaat uit oudere wijnen, de Champagne wordt 24 maanden gerijpt.
Kavel 21 Google Streetview Tour, aangeboden door Virro - Virtueel Rondkijken Een virtuele tour die ook uw online vindbaarheid vergroot? Een Google Streetview Tour is een combinatie van 360 graden panorama foto’s en professionele 2D foto’s verwerkt tot een interactieve bedrijfspresentatie. Hierdoor geeft u klanten een ervaring alsof ze echt in uw bedrijf rondwandelen. Hoe een klant ook zoekt, waarmee een klant ook zoekt, u bent vindbaar! De streetview foto’s worden geplaatst in Google Maps en Streetview, op uw persoonlijke Google+ pagina, diverse apps, uw Facebook en zelfs op uw eigen website. De streetview foto’s zijn zichtbaar met alle moderne internet devices, dus niet alleen computers maar ook tablets en smartphones (ios/android/windows). Het bedrijf Virro - Virtueel Rondkijken bestaat sinds 2001 en door ruime kennis en ervaring met fotografie leveren zij een kwalitatief hoogwaardig eindresultaat af. Virro biedt een Google Streetview Tour “Plus Pakket” aan, bestaande uit 15 panorama foto’s en 10 gewone foto’s, gemaakt in uw bedrijf.
Kavel 22 Gesigneerd wielershirt van Bauke Mollema Voor de echte wielerliefhebber bieden wij u het gesigneerde shirt van Bauke Mollema. Het betreft het shirt uit zijn zeer succesvolle Belkin periode in 2013 en 2014. In deze jaren heeft hij onder andere de zesde positie in de Tour de France behaald en een etappe gewonnen in de Ronde van Spanje. Dit is een echte troffee aangezien we van deze coureur zeker nog veel gaan horen!
Kavel 23 Koffie drinken met Alexander Pechtold Wie droomt er niet van om eens direct de toonaangevende oppositieleider en politicus van het land en partijleider van D66 een aantal vragen te kunnen stellen, en wellicht te weten komen wat het standpunt is van een voor u belangrijk thema? Dit kan onder het genot van een kop koffie met de heer Alexander Pechtold. Aansluitend krijgt u een rondleiding in de Tweede Kamer. U krijgt de gelegenheid direct de hectiek van de Tweede Kamer te ervaren tijdens een rondleiding door een medewerker van D66. En lukt het op een dinsdag, dan kan er nog live op de tribune meegekeken worden tijdens het vragenuurtje!
Dankwoord De veiling is mede dankzij deze sponsoren tot stand gekomen, hartelijk dank!
Machtigingsformulier Naam incassant Adres incassant Postcode incassant Woonplaats incassant Incassant ID
: : : : :
Stichting Samen voor Duchenne Prunusstraat 4 6706 CA Wageningen NL64ZZZ631439090000
Door ondertekening van dit formulier geeft u toestemming aan 'Stichting Samen voor Duchenne' om een eenmalige incasso-opdracht te sturen naar uw bank om een bedrag van uw rekening af te schrijven wegens een donatie en uw bank om eenmalig een bedrag van uw rekening af te schrijven overeenkomstig de opdracht van 'Stichting Samen voor Duchenne'. Als u het niet eens bent met deze afschrijving kunt u deze laten terugboeken. Neem hiervoor binnen acht weken na afschrijving contact op met uw bank. Vraag uw bank naar de voorwaarden.
Hierbij machtig ik de ‘Stichting Samen voor Duchenne’ tot het éémalig afschrijven van het volgende bedrag: ☐ €10
☐ €25
☐ €50
Naam
:
Adres
:
Postcode
:
Woonplaats
:
Rekeningnummer [IBAN] : Plaats / Datum
:
Handtekening
:
☐ €75
☐ €100
☐ € …..