3. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció

1 3. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 364. és db-os kávéskészlet 833-as finomságú ezüst, 805 g. Jelzett: Hollandia, között használt fémjel Ft 356 E...

214 downloads 492 Views 8MB Size