Veilingboekje benefietdiner 2015
Steun K!ds Unlimited door vanavond te genieten en door uw bijdrage aan de veiling. Dit meisje rekent op u!!
Vooraf
Geachte sponsoren, gastheren en gasten,
Voor de 5e maal op rij organiseren Lions Club Bergschenhoek en K!ds Unlimited het Golftournooi en Benefiet Diner ter ondersteuning van de stichting K!ds Unlimited. De stichting K!ds Unlimited is opgericht in 2008 om meervoudig complex gehandicapte kinderen te ondersteunen. De stichting ondersteunt kinderen en hun ouders door het delen van kennis en informatie en het financieel mogelijk maken van het volgen van therapie die niet wordt vergoed door zorgverzekeraars. Alle gedoneerde gelden komen voor 100% ten goede aan de gehandicapte kinderen. Alle medewerkers van de stichting werken op vrijwillige basis en de kosten van drukwerk, de website enzovoort worden door bedrijven (in natura) gesponsord. K!ds Unlimited is ANBI gecertificeerd waardoor het mogelijk is uw giften fiscaal af te trekken. Onze sponsoren en uw gastheren hebben het mogelijk gemaakt dat u vanavond in de fantastische ambiance van The Harbour Club Rotterdam kunt genieten van heerlijke Asian style gerechten en onze artiesten: Jan Smit, The Tunes, DJ Nikki Nice en Martin Morero. Dit benefietdiner in The Harbour Club Rotterdam is vanavond met ruim 250 couverts volledig uitverkocht. Wij danken u voor deze grote steun aan K!ds Unlimited. Wij wensen u een heerlijke avond, Vriendelijke groet,
Namens Lionsclub Bergschenhoek Conré Oostrom
Menu Amuse:
Oesters met gin tonic
Voorgerecht:
Asian steak tartaar met wasabi
Sashimi van tonijn met yuzu en zoete aardappel
Vegetarische sushi met mango en komkommer
Tataki van hamachi met grapefruit dressing
Hoofdgerecht:
Peking eend met pannekoeken en vijgen hoisin sauce
Gegrilde steak met chimmi churri en kim-chi
Lauwwarme zalm met ponzu en zoetzure groenten
Huisgemaakte Atjar
Gebakken rijst
Dessert:
Asian dessert
Cocos/ananas/macha green tea ijs/stikstof
Digi-veiling Digitale veiling
U bent van ons altijd gewend dat we diverse unieke items ter veiling aanbieden en ook dit jaar kunnen we u dankzij onze sponsoren weer op prachtige items laten bieden. Dit jaar gaan we echter wel iets anders doen, we gaan een digitale veiling doen.
Wat betekent dit concreet ? Bij binnenkomst kunt u zich laten registreren. U kunt er dan voor kiezen om anoniem te bieden of onder uw eigen naam. Mocht u anoniem willen bieden dan zijn er per tafel een aantal “schuilnamen” beschikbaar waaruit u een keuze kunt maken. Tevens geeft u dan aan waar t.z.t. de factuur naar toe moet, mocht u de gelukkige koper zijn. U krijgt een persoonlijk kaart (smartcard) mee die u kunt plaatsen in één van de kastjes die op de tafel liggen. Zodra de avond wordt geopend kunt u dus bieden, wij zullen dit moment duidelijk aankondigen, tijdens de avond kunt op alle schermen in de zaak het verloop van de veiling volgen… Als uw kaartje in de het kastje blijft zitten, krijgt u automatisch een melding als u overboden bent, anders volgt de melding zodra u uw smartcard weer in het kastje stopt. U kunt overbieden met elk willekeurig bedrag, u kunt ook direct al een “soort” van eindbedrag invoeren, zodat u niet constant het biedproces hoeft te volgen…
Tijdens de avond zullen onze hostesses rond lopen, u kunt hen te allen tijde aanspreken mocht er iets niet duidelijk zijn.
Veel succes !
Doneren Niet bieden, maar wel doneren? Niet iedereen wil meedoen aan de veiling. Maar misschien wilt u wel een bedrag doneren (onder uw naam of anoniem). Dat kan door gebruik te maken van de speciale donatieknop. Dus als u wilt doneren, denkt u er dan aan dat u zich laat registreren!
Programma Peter Paul Muller
Uw veilingmeester en gastheer voor vanavond is Peter Paul Muller, de populaire Martin Morero uit de RTL4 hitserie en films Gooische Vrouwen. Martin Morero zal u door de avond leiden en de veiling afslaan.
Programma Lions Charity Day 6 juni 2015
08.30 u.
ontvangst & ontbijt met verse broodjes, ei etc.
09.00 u.
welkomswoord door Niek Molenaar
10.00 u.
start golf en catering in de baan
15.00 u.
einde golf | prijsuitreiking | foto uitreiking
15.30 u.
omkleden | borrel
17.15 u.
start inloop The Harbour Club
18.10 u.
welkomwoord namens Lionsclub door Conré Oostrom
18.15 u.
The Tunes
18.45 u.
aanvang diner
19.00 u.
welkomwoord Rick Ruisch van K!ds Unlimited
19.10 u.
Martin Morero toelichting programma avond
22.00 u.
Jan Smit
22.30 u.
koffie & dessert
22.30 u.
sluiting veiling door Martin Morero
23.00 u.
bekendmaking eindresultaat
23.15 u
DJ Nikki Nice
00.45 u
einde
Veiling Item 1:
MADRID
U vliegt met 3 personen naar Madrid, verblijft in een 4 sterren hotel en bezoekt een Champions League thuiswedstrijd naar keuze (t/m kwartfinale – seizoen 2015/2016 ) van de Spaanse grootmacht Real Madrid. U wordt in Madrid ontvangen door Javier Nieto Barreiro die u zal rond leiden in het indrukwekkende Estadio Santiago Bernabéu, waarna u zijn gast bent en zal dineren in of nabij het stadion. U kunt vervolgens de wedstrijd bekijken vanuit de VIP Box van Cepsa. Een veiling item uit de categorie “onbetaalbaar”.
Beschikbaar gesteld door: Cepsa Sponsored by: RST – Rotterdam Short Sea Terminal Openingsbod: EUR 2000
Veiling Item 2:
NORTH SEA JAZZ – VIP
De eerste editie van het North Sea Jazz Festival vond in 1976 plaats in het Haagse Nederlands Congresgebouw. In 2015 is alweer de 39e editie van dit unieke festival. Wij hebben voor u 4 VIP kaarten voor zaterdag avond 11 juli. -North Sea Jazz entreekaart -VIP-ontvangst en hostessbegeleiding -Bar en buffet in de sfeervolle VIP-Unit met terras -Culinaire hoogstandjes en onbeperkt gebruik van de bar (Hollands assortiment) -Verrassingsoptreden in de VIP-lounge
Beschikbaar gesteld door: Een Veilig Gevoel BV Openingsbod: EUR 400
Veiling Item 3:
WILLEM EEN ICOON
Elke voetballiefhebber weet het nog, Feyenoord speelt tegen het Barcelona van Cruijff, met dat jaar voor het eerst in de gelederen de andere Johan ; Neeskens. Willem en Johan vochten vele gevechten uit op de Nederlandse velden, maar dit was hun eerste ontmoeting op Europees niveau. Feyenoord werd uitgeschakeld, maar Willem won op punten. Van dit unieke moment hebben we voor een Epoxy Fotopaneel, van 100 x 70 cm gemaakt. U kunt erop bieden en als u de gelukkige bent, kunt u aangeven welke tekst u erop wilt hebben. Willem van Hanegem zelf zal voor u signeren & personaliseren. Beschikbaar gesteld door: Letterfreak, Willem van Hanegem en Barry Brandenburg Openingsbod: EUR 300
Veiling Item 4:
ONBETAALBAAR – GP MONZA
Elk goed doel hoopt altijd op iets echt unieks… vandaag mogen wij iets echt unieks veilen. U bent namelijk 3 dagen, met totaal 3 personen, te gast van 1 van de hoofd sponsoren van het Toro Rosso / Red Bull Team, van onze eigen Max Verstappen dus. U doet een paddock tour, kijkt rond in de pit straat, ontmoet Max Verstappen & zijn collega Sainz bezoekt de race en de laatste dag nog eens de F1 Toro Rosso fabriek, een meer dan unieke prijs….
Het volledige programma : •
Vrijdag 4 september: aankomst Milaan ontvangst door uw gastheer en u dineert in Milaan.
•
Zaterdag 5 september: bezoek vrije trainingen en de kwalificatie/Paddock Tour/bezoek
de pit straat en een meet & greet met de coureurs.
•
Zondag 6 september: bezoek aan de F1 Toro Rosso fabriek en het bijwonen van de race.
Arrangement Inclusief : 1 x diner - 2 overnachtingen (1 x 2p kamer & 1 x 1p kamer) & ontbijt - Vluchten van/naar Milaan.
Beschikbaar gesteld door: Cepsa Sponsored by: Roessen & Roessen Bedrijfsdiensten
Roessen & Roessen Asbestsanering
Openingsbod: EUR 7500
Veiling Item 5:
MARK VAESSEN: THE HARBOUR CLUB BIJ U THUIS
Een volledig verzorgd diner bij u thuis voor 8 personen door topkok Mark Vaessen. Topkok Mark Vaessen, de chef-kok van The Harbour Club - Group, biedt een volledig verzorgde gastronomische topavond bij u thuis voor acht personen.
All inclusive, van eten, drinken tot en met bediening en de afwas!! Heerlijk genieten van het beste van het beste, zonder reistijd, BOB of taxi!
Beschikbaar gesteld door: Mark Vaessen Openingsbod: EUR 1500
Veiling Item 6:
AMSTERDAM - NAT & DROOG
Sloeptocht door Amsterdam en daarna eten in The Harbour Club Amsterdam voor 9 personen. Met deze prijs bezoekt u Amsterdam op de leukste en beste manier. U toert met een fraaie sloep door de grachten van Amsterdam, vanzelfsprekend met een flesje rosé en een gevulde picknickmand aan boord. Vervolgens gaat u naar The Harbour Club Amsterdam en laat u zich culinair verwennen met een driegangen menu inclusief wijnarrangement. Een leuk feest voor negen personen.
Beschikbaar gesteld door: The Harbour Club Openingsbod: EUR 2000
Veiling Item 7:
WILLEM THE DUTCH
The Dutch is de mooiste golfbaan van Nederland met een fantastisch clubhuis met een on-Nederlands hoog serviceniveau. Het is een baan die exclusief is voor Members dus u kunt er normaliter alleen spelen op invitatie van een Member. Voor de K!ds maakt The Dutch graag een uitzondering. The Dutch stelt de baan ter beschikking, Willem van Hanegem loopt graag een rondje met u mee. U kunt bieden op een flight – 3 personen & Willem van Hanegem. Golfen en lekker over voetbal praten, kan het leven mooier ? Met: Valet Parking | Sauna | Bar in de kleedkamer | Whiskey & Cigarroom Beschikbaar gesteld door: The Dutch & Willem van Hanegem Openingsbod: EUR 950
Veiling Item 8:
EXCELSIOR Ook volgend seizoen weer in de Eredivisie! Voor u mooi ingelijst en gesigneerd door de hele selectie van 14/15; het prachtige shirt van Excelsior! Inclusief de aanvoerdersband gedragen door Sander Fischer in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Beschikbaar gesteld door: Een Veilig Gevoel BV Openingsbod: EUR 150
Veiling Item 9:
ROTTERDAM IN BEELD Foto gemaakt door René Wouters van RWFotografie. afgedrukt op dibond in formaat 70x70 cm. De totale Rotterdam-serie bestaat uit meer dan 250 unieke Rotterdamse foto’s. Beschikbaar gesteld door: RWFotografie Openingsbod: EUR 750
Veiling Item 10:
ITALIË IN ROTTERDAM
Spaghettata is een Italiaans restaurant in hartje Rotterdam op de Nieuwe Binnenweg. Het biedt zeventig zitplaatsen binnen en een terras met vijfentwintig zitplaatsen. Op de menukaart van Spaghettata vind je antipasti, pasta’s en pizza’s, dagelijks wisselende specialiteiten en Italiaanse wijnen die zowel per glas als per fles besteld kunnen worden. Spaghettata is van dezelfde familie als restaurant La Pizza. Willem en Geertje laten een volledig verzorgd diner voor 6 personen inclusief bier/wijn/fris veilen voor K!ds Unlimited. Beschikbaar gesteld door: Restaurant Spaghettata, Nwe Binnenweg 151, Rotterdam Openingsbod: EUR 300
Veiling Item 11:
PIET BOON BIJ U THUIS
Studio Piet Boon biedt een unieke veilingprijs: design- en interieuradvies ter waarde van 10.000 euro en een door Piet Boon gesigneerd boek met inpiratie. Studio Piet Boon ontwerpt hedendaagse architectuur, interieurs en producten op maat voor de internationale luxe markt. Het merk staat wereldwijd bekend om zijn buitengewone vakmanschap, kwaliteit en visie en onderscheidt zich door de ontwerpfilosofie van verzorgd raffinement. Een consequent samengaan van functionaliteit met tijdloos design, natuurlijke materialen, onderscheidende kenmerkende details en een verfijnd oog voor esthetica definieert het werk van gevierd ontwerper Piet Boon. Beschikbaar gesteld door: Studio Piet Boon Openingsbod: EUR 4000
Veiling Item 12:
HAMBURG “DELUXE”
Hamburg heeft het creatieve van Berlijn maar tegelijk ook het kosmopolitische en chique van een stad als Düsseldorf. Het is de tweede stad van Duitsland met een van de belangrijkste havens in de wereld. De Beatles gedijden goed in het hedonistische St. Pauli en braken door in dit levendige stadsdeel dat met als kloppend hart de Reeperbahn een speeltuin voor volwassenen vormt. U verblijft met 4 personen, 2 nachten (twee 2-persoonskamers) in “het” hotel van Hamburg, de East, dat zich bevindt in de wijk St Pauli op de kop van de Reeperbahn. Dineren doet u met 4 personen in het trendy restaurant “East by coast” waar u naar toe gebracht (en gehaald) wordt in een Porsche waarna u de avond afsluit in de Upper East Club waar u en uw gasten op de gastenlijst staan. Kortom Hamburg ontdekken in stijl. Beschikbaar gesteld door: East Hotel, Hamburg Openingsbod: EUR 1500
Veiling Item 13:
LANDSKAMPIOEN Ik denk dat de meeste onder ons hier liever een ander shirt als veiling item hadden gezien, maar iedereen zal het erover eens zijn dat PSV de terechte kampioen van het seizoen 14/15 is. De handtekeningen van Depay, Wijnaldum, de Jong en Willems ; ze staan er allemaal op. Een collectors item ! Beschikbaar gesteld door: Eric Verwey van Verwey Vastgoed Openingsbod: EUR 175
Veiling Item 14:
BBQ AT PLACE TO BE
De broers Muller & Rober Willemsen vonden het na Melief Bender tijd voor een nieuwe uitdaging. In Berkel & Rodenrijs werd de perfecte stek gevonden met Muller & Co als prachtig resultaat. In hele korte tijd uitgegroeid tot de ‘place to be’ voor 3B bewoners. Bij Muller kan je terecht voor een goed glas wijn maar ook een prachtig diner en natuurlijk kan je ook gewoon heerlijk op 1 van de terrassen in de zon zitten met een espresso… Biedt op een een bbq arrangement inclusief bier, wijn & fris gedurende 3 uur voor 20 personen. Beschikbaar gesteld door: Muller & Co, Berkel & Rodenrijs Openingsbod: EUR 950
Veiling Item 15:
BOCUSE - EEN TRIP NAAR DE STERREN
Paul Bocuse is een gedecoreerd Frans chef-kok, uitbater van zijn eigen restaurant L’Auberge Du Pont de Collonges. Bocuse wordt algemeen beschouwd als een van de grootste gastronomen van de 20e eeuw. Bocuse verdiende in zijn meer dan veertigjarige carrière drie Michelinsterren voor zijn restaurant. Dit veiling items bestaat uit : U vliegt met 6 personen op 26 september naar Lyon, u landt voor de middag, wordt afgehaald en gebracht naar het 5 sterren Kasteel Villa Florentine. s’Avonds eet u in het 3 sterren restaurant L’Auberge Du Pont de Collonges van Paul Bocuse– inclusief wijnarrangement en de volgende dag vliegt u om 18.15 uur weer terug naar Schiphol. Een unieke, (on)betaalbare ervaring, mede mogelijk gemaakt door: Reisbureau Buitenlandsche Zaken - www.buitenlandschezaken.nl Openingsbod: EUR 6000
Veiling Item 16:
GOLFVAKANTIEXPERTS ESTEE
Het clubdorp Da Balaia van Club Med ligt op een roodbruine klif in het zuiden van Portugal, hoog boven een prachtig goudgeel zandstrand. Bij het prachtige zwembad zijn genoeg ligstoelen en bij de bar heb je heerlijke loungebanken. De golfacademie biedt u groepslessen om uw spel te verbeteren en aan de Algarve vindt u de mooiste golfbanen van Europa. U vliegt met 2 personen vanaf Rotterdam en verblijft 8 dagen in dit prachtige clubdorp op basis van all-inclusive. Beschikbaar gesteld door: VakantieXperts Estee – www.reisopmaat.nl - Bergschenhoek Openingsbod: EUR 2000
Veiling Item 17:
WVH - EEN TWEE-LUIK
Voor de meeste onder ons is Willem van Hanegem een idool, de man die synoniem staat voor onverzettelijkheid en buiten dat natuurlijk een echter Feyenoorder is, ziek van verlies net zo als u en ik. Wij mogen iets unieks veilen ; een twee-luik van Epoxy Fotopaneel, elk 50 x 65 cm. U kunt erop bieden en als u de gelukkige bent, kunt u aangeven welke tekst u erop wilt hebben. Willem van Hanegem zelf zal voor u signeren & personaliseren. Beschikbaar gesteld door: Letterfreak, Willem van Hanegem en Barry Brandenburg Openingsbod: EUR 600
Veiling Item 18:
WVH - EEN TWEE-LUIK PART TWO
Voor de meeste onder ons is Willem van Hanegem een idool, de man die synoniem staat voor onverzettelijkheid en buiten dat natuurlijk een echter Feyenoorder is, ziek van verlies net zo als u en ik. Wij mogen nog een twee-luik van Epoxy Fotopaneel, elk 65 x 45 cm veilen. U kunt erop bieden en als u de gelukkige bent, kunt u aangeven welke tekst u erop wilt hebben. Willem van Hanegem zelf zal voor u signeren & personaliseren. Beschikbaar gesteld door: Letterfreak, Willem van Hanegem en Barry Brandenburg Openingsbod: EUR 700
Veiling Item 19:
SLOANE’S @HOME “Unashamedly inspired by the great gins of the past, Sloane’s was created with a brief to be simply the finest gin available. Hand-crafted using individually distilled botanicals and fresh citrus fruits – a process that’s unique to us – Sloane’s achieved its goal by winning ‘World’s Best Gin’ at the prestigious San Francisco World Spirit Competition.“ Toorank, producent van deze No 1 Gin, stelde een uniek veilingitem ter beschikking ; op een door u te kiezen avond – prive feestje - sponsoren zij een Sloane’s Gin & Tonic bar plus barkeeper en natuurlijk levert Toorank ook de Sloane’s Gin, de garnering en de tonic. Beschikbaar gesteld door: Toorank, Zevenaar Openingsbod: EUR 1000
Veiling Item 20:
JORDY CLASIE
In elk individueel klassement staat hij hoog genoteerd, hij was in het seizoen 2014-2015 een van de weinige Feyenoorders die constant op een heel hoog nivo presteerde, helaas zals de consequentie zijn dat Jordy zeer waarschijnlijk na de zomer bij een grote europeese topclub te bewonderen zal zijn. Het is hem gegund, speciaal voor Kids Unlimited signeerde Jordy nog een uitshirt van Feyenoord waarmee men aan de hand van Gio volgend seizoen hopelijk weer mee zal strijden om de hoogste plaatsen. Beschikbaar gesteld door: Eric Gudde Openingsbod: EUR 300
Veiling Item 21:
PASSIE VOOR FOTO’S
Kjell Postema is een fotograaf en ondernemer gedreven vanuit zeer brede interesses. Passie voor mooie fotografie van mensen, is terug te vinden in zijn familieportretten, maar ook bedrijfsreportages en fotografie van en ín pretparkattracties. De trefzekere en gedetailleerde foto’s van Kjell Postema zijn een meerwaarde voor iedere vorm van communicatie. Biedt u op een fotoshoot met uw hele gezin met een afdruk van 80 cm bij 120 cm op acrylaat? Het levert altijd een leuke herinnering op als u uw gezin of familie laat fotograferen. Een fraai familieportret met uw ouders, broers en zussen. Of juist met uw eigen gezin nu de kinderen nog zo klein zijn of juist omdat ze bijna het huis uitgaan. Kjell Postema Fotografie zorgt voor een fantastische persoonlijke herinnering. Beschikbaar gesteld door: Kjell Postema | www.kjellpostemafotografie.nl Openingsbod: EUR 750
Veiling Item 22:
AL 25 JAAR GOED
Iedere inwoner van Hillegersberg e.o. kent Facet. Al 25 jaar is dit eetcafé een begrip in de wijde omgeving. Wat Facet uniek maakt laat zich moeilijk omschrijven, is het de kwaliteit van het eten, de sfeer om het gastheerschap van Frans van Breemen ? laten we het houden om de combinatie, want iedereen die er ooit geweest is ken dit gevoel, Facet is uniek en een zaak waar je zeker terug komt. Frans & Anke dragen K!ds Unlimited een warm hart toe, en stelde een prachtig veiling item ter beschikking ; een volledige verzorgd diner voor 8 personen inclusief bier/wijn/fris, te besteden op een maandag, dinsdag of woensdag. Beschikbaar gesteld door: Facet – eten & drinken, Weissenbruchlaan 8, Rotterdam – Hillgersberg Openingsbod: EUR 400
Veiling Item 23: 23:
JULIA
Het Rotterdams Philharmonisch presenteert Julia, een adembenemende show in Ahoy op vrijdag 12 juni. Julia is een klassiek liefdesverhaal, verteld in een voorstelling die symfonische muziek laat samenvloeien met dans, zang, luchtacrobatiek en andere live acts op topniveau. Om dat alles bijeen te brengen tot één geheel nam het orkest Guy Caron in de arm: de man die het Cirque du Soleil groot maakte. Julia, een voorstelling die je moet horen en moet zien! Ahoy Exclusive biedt ter veiling aan voor de k!ds: 4 VIP-arrangementen, het betreffen 4 toegangskaarten, parkeerkaarten en een voor- en na-ontvangst met luxe hapjes en drankjes. Beschikbaar gesteld door: Ahoy Exclusive Openingsbod: EUR 750
Veiling Item 24:
DÉ STICK De gesigneerde hockeystick van ‘s Werelds beste hockeyer Robbert Kemperman waarmee hij het WK Hockey 2014 in Den Haag speelde. Hij behaalde onder andere : Zilver op Olympische Spelen in 2012, Zilver op de WK in 2014, en zilver op de EK in 2011. Kemperman speelde ruim 100 interlands. Hij werd uitgeroepen tot: Beste speler van het Europees Kampioenschap 2013. Beste speler van de Hockey World League 2014. Beschikbaar gesteld door: Robbert Kemperman Openingsbod: EUR 150
Veiling Item 25:
AWARD WINNING CHAIR
British brand Timothy Oulton is known for its authentically handcrafted furniture, reinventing classic designs with a daring, modern twist. The main Amsterdam gallery is housed in the beautiful Schinkelkerk building in Amstelveenseweg. Step inside a magical world where wonders include an authentic yellow submarine, purchased from the Royal Navy. Make yourself at home; lounge on the sofas, refresh yourself at the London Cafe and explore the distinctive collections in this dramatic 4,500 square foot space. Timothy Oulton’s smaller Inspiration store can be found in the picturesque canal district, with a few signature furniture pieces alongside the ruggedly sophisticated bags and personal accessories collection. Wij mogen veilen een echte Mars MK3 (t.w.v. € 3275), een interieur advies en gesigneerde schets van dit prijs winnend ontwerp door Timothy Oulton zelf. Een werkelijk prachtig veiling stuk, waarop onze enige reactie ook “Wow and thank you” was… Beschikbaar gesteld door: Timothy Oulton. Openingsbod : EUR 2500 NB: de stoel wordt geleverd in bruin leer.
Veiling Item 26:
SKI & FUN
Het lijkt nog zo ver weg, maar voor je het weet sta je weer op de lange latten…. En natuurlijk wil je ook dit jaar er weer top uit zien op de pistes. Skihut Scheveningen, de winkel voor Zomer en Winter Lifestyle, dacht alvast vooruit en stelt kleding voor hem en haar ter beschikking (of alleen haar – heren…), u mag komen shoppen voor een totaal bedrag van Eur 2000 Beschikbaar gesteld door: Skihut Scheveningen Openingsbod: EUR 1500
Veiling Item 27:
PORSCHE EXPERIENCE
Op een dag als vandaag weet je waarom er cabrio’s bestaan, niet is lekkerder dan met de zonnebril op, en de wind door je haar met het dak open te toeren. Porsche weet dat en heeft de Boxter Cabriolet in de collectie… U kunt bieden op een weekend Porsche Boxter rijden, let wel u moet boven de 25 jaar zijn en een geldig rijbewijs hebben. Tevens maakt Porsche Centrum Rotterdam dan uw eigen auto in showroom staat, zowel binnen als buiten weer helemaal als nieuw en kunt u ook kind of kleinkind blij maken met een miniatuur Porsche met afstand bediening! Kortom Porsche all the way! Beschikbaar gesteld door: Porsche Centrum Rotterdam B.V. Openingsbod: EUR 450
Veiling Item 28:
HUP HOLLAND HUP
Gaat Guus naar huus of gaat Nederland het EK halen ? Gaat Guus naar huus of gaat Nederland het EK halen ? U gaat het meemaken, de ING stelt 10 Vip arrangementen ter beschikking voor de laatste thuiswedstrijd op 13 oktober tegen Tsjechie in de Amsterdam Arena. Wilt u als VIP het feest meevieren als gast van de hoofdsponsor van het Nederlands Elftal? U kunt bieden… Arrangement inclusief parkeerkaarten, hapje en drankje (vooraf/rust & na afloop) Beschikbaar gesteld door: ING Openingsbod: EUR 750
Op maat Help K!ds en uzelf! Als u vanavond een maatpak of colbert koopt van Porto di Lusso, krijgt u een factuur van kids met omschrijving “schenking goed doel”. DUS AFTREKBAAR! (zowel zakelijk als privé) Voor een pak betaalt u alleen vanavond € 950 (normaal € 1050) en voor een colbert € 800. Bovendien helpt u K!ds Unlimited, per pak krijgt de stichting € 450 gedoneerd.
Namens alle kinderen van
K!ds Unlimited willen we u heel hartelijk bedanken!
Gastheren
VRR Aviation
G. van Riemsdijk
Masto
Marvin Stokman
Argentrade International
Dhr Hans Limburg
Quinto
Mike Stokman
Garage Breugem
Ronald Breugem
HP Ketting Holding
Hans Ketting
Blokland Holding
Pim Blokland
Van Lanschot
Marcus Slingerberg
Stamoulis Advocaten
Aspasia Stamoulis
ETC Etcetera BV
Jean-Paul van Munster
QPR
Peter Wickel
Attentiv
Erik Jan van der Kooij
Mazars
Robert-Jan de Rek
Daans Holding
Peter Stoutjesdijk
Henk de Ruiter
Henk de Ruiter
Een Veilig Gevoel BV
Sander Zuijdam
Kobus P & O
Onno Kobus
Metco Toiletries & Cosmetics Martin Nateghi
Avnet Abacus
Wim Henebiens
MicroWave BV
Dhr Joost Martens
Batenburg BV
Fedor Batenburg
Paul de Jong BV
Dhr Paul de Jong
CDS Electronics
Jan Zagwijn
Puur dameskleding
Nathalie de Jong
Hans Koenen
Roessen en Roessen
Mark Roessen
Jos en Elly van Hartingsveld
Asbestsanering BV
Werktalent
Dhr van der Zalm
Roessen en Roessen
Isla Beheer BV
Hugo Rook
Combilo
Harro van Rossum
Peter Zuijdam
ING
Nick Jue
Holland Machinery
Sanne Weeda
CR Participaties
Rick Ruisch
Niek Molenaar
Mark Roessen
Bedrijfsdiensten BV
QNH Beheer BV
Erwin Van Den Bosch
De Hypotheekshop
JH App v Hoboken
Toorank
Conré Oostrom
Veranderbende
Alwin Notenboom
Bak Beheer BV
Robert Jan Bak
Schmitt Anchors &
Dennis Barzilay
Personal Wellness Training
Nick van Wordragen
Peter & Nastaran Saas MABA BV
Marco de Baat
Jan Fens Reseco
Richard Zandbergen
Muller & Co
Rober Willemsen
Chaincables BV
Van Loon Consultancy
Winand van Loon
Wat Software
William van der Ven
Hosted by
Fotografie:
www.kjellpostemafotografie.nl
dit drukwerk wordt gesponsord door Drukkerij Van de Water uit Schiedam: www.vandewater.nl