DOEL VAN DE V.V. DE BLOKKERS VEILING EEN GEZELLIGE AVOND EN SAMEN GELD VERDIENEN OM ZONNEPANELEN OP HET DAK VAN V.V. DE BLOKKERS TE KUNNEN PLAATSEN
ZATERDAG 1 NOVEMBER 20.00 uur (Zaal open 19.00 uur) RESTAURANT HET GOUDEN HOOFD WESTERBLOKKER 80 – 1695 AJ BLOKKER
Voorwaarden v.v. De Blokkers Veiling: 1. Bij binnenkomst krijgt ieder een biednummer, waar aan gekoppeld worden naam, adres en emailadres 2. Veilingmeester is de heer Frans Bervoets 3. De veiling geschiedt onder toezicht van mr. A.W.M. (Aad) Overtoom, notaris bij Mantel & Overtoom Notarissen te Benningbroek, die over eventuele geschillen beslist. 4. De veilingmeester kan eventuele combinaties van kavels samenvoegen. 5. De veiling geschiedt bij opbod zonder opgeld. 6. De goederen worden verkocht in de staat, waarin deze zich die avond bevinden. 7. De goederen dienen direct na de veiling te worden meegenomen. Goederen, die uiterlijk een week na de veiling niet zijn afgehaald, vallen terug naar de veilingcommissie. 8. De aangeboden diensten worden uitgewisseld tussen gever en koper. 9. De veilingcommissie is niet aansprakelijk voor de ingebrachte goederen en diensten. 10. Direct na de koop ontvangt de koper een nota. Betaling dient plaats te vinden binnen 14 dagen. Veilingmeester Notaris
Frans Bervoets Mr. A.W.M. Overtoom
KAVELLIJST K01
Adidas Brazuca voetbal Aangeboden door Voetbal International
K02
Game Titanfall PC Aangeboden door Reshift Digital
K03
Het Eerste Biertje Aangeboden door Het Gouden Hoofd
K04
Johan Derksen USB Aangeboden door Voetbal International
K05
Abonnement Ajax 1900 Magazine Aangeboden door Reshift Digital
K06
K07
Abonnement Discovery Aangeboden door Reshift Digital
K08
Jeugdseizoenskaart Hovocubo Aangeboden door ZVV Hovocubo
K09
Bureau kalender VI 2015 Aangeboden door Voetbal International
K10
Rondleiding voor 2 personen door Gevangenis Zwaag Aangeboden door Joop Mooi
K11
Luxe gourmet schotel (ter waarde van € 30) Aangeboden door Slagerij Jos Smal
K12
Fanmarkt voucher (t.w.v. € 10) Aangeboden door Fanmarkt
K13
Heerlijk diner/feestavond voor 2 personen op 17 januari 2015 Aangeboden door Bestuur v.v. De Blokkers, Marco Lieshout en Het Gouden Hoofd
K14
Hoornse broeder Aangeboden door Gijs Otten
K15
Gesigneerde voetbal door Louis van Gaal incl. persoonlijke tekst Aangeboden door MooiHuys Makelaardij
K16
Pioneer bluetooth boxen (t.w.v. € 70) Aangeboden door Reshift Digital
K17
Game Dark Souls II Xbox 360 Aangeboden door Reshift Digital
K18
Game Duty Ghosts Xbox 360 Aangeboden door Reshift Digital
K19
Game Thief Xbox 360 Aangeboden door Reshift Digital
K20
K21
2 VIP kaarten FC Volendam Aangeboden door FC Violendam
K22
K23
Icidu Energy Saver Switch Aangeboden door Reshift Digital
K24
2 kaarten Ajax – Willem II op 6 december a.s., 1e ring ter hoogte van de 16 meter lijn Aangeboden door ABOVO Media
K25
Game Call of Duty Black Ops II PC Aangeboden door Reshift Digital
K26
Game Call of Duty Shosts PC Aangeboden door Reshift Digital
K27
Boek “Kieft” geschreven door Michel van Egmond Aangeboden door Voetbal International
K28
K29
Cursus Excel Aangeboden door Emile Kikkert
K30
Rondleiding voor 2 personen door het Westfries Gasthuis in Hoorn Aangeboden door Gavin ten Tusscher
K31
Blokkers tas met naam koper op tas Aangeboden door Duijn Teamsport
K32
Poster KLM B-747 “Bangkok” Aangeboden door Olaf Haverlag
K33
K34
K35
Bloemenbon Atelier Anneke Rood (t.w.v. € 20) Aangeboden door Piet Stroet
K36
Derbystar voetbal Aangeboden door Tjeerd Huberts
K37
Klei workshop “Dikke Dame in badpak” voor 2 personen op 14 januari 2015 (19.00-22.00 uur) Aangeboden door Keramiekatelier Lenie van der Laan
K38
Vers gebakken appeltaart Aangeboden door Oud Multiservice
K39
2-persoons Ajax package Ajax-Heerenveen op 22 november incl. borrel/hapje, welkomstwoord door Edwin van der Sar, buffet, uitstekende plaatsen lange zij, 1e ring en na afloop borrel met bittergarnituur (t.w.v. € 125 p.p.) Aangeboden door Ajax
K40
K41
Abonnement Ajax 1900 Aangeboden door Reshift Digital
K42
Voetbal abonnement 90 Minutes Aangeboden door Reshift Digital
K43
K44
K45
K46
Game Call of Duty Ghosts PC + Call of Duty Black Ops II PC Aangeboden door Reshift Digital
K47
K48
Boek “Vechtlust” geschreven door Fernando Ricksen Aangeboden door Voetbal International
K49
Voetbal clinic door Hans Zwagerman (Jeugd coördinator v.v. De Blokkers) Aangeboden door Hans Zwagerman
K50
K51
Heerlijk diner/feestavond voor 4 personen op 17 januari 2015 Aangeboden door Bestuur v.v. De Blokkers, Marco Lieshout en Het Gouden Hoofd
K52
K53
K54
K55
K56
Consult blessure behandeling Aangeboden door Groepspraktijk Fysiotherapie Blokker
K57
Maandabonnement fitness Aangeboden door Mobilito
K58
Presentatie coaching sessie voor 1 persoon Aangeboden door Emile Kikkert
K59
Kappersbon (t.w.v. € 25) Aangeboden door Hair Design
K60
Taartbon (t.w.v. € 20) Aangeboden door Tolpoort
K61
K62
K63
K64
Game Call of Duty Ghosts PC Aangeboden door Reshift Digital
K65
Boek “Groeten uit Oudewater” van Johan Derksen Aangeboden door Voetbal International
K66
BBQ vleesschotel voor 10 personen Aangeboden door Hiemstra Vleeswaren
K67
Shirt FC Utrecht Aangeboden door Tjeerd Huberts
K68
K69
K70
Heerlijk diner/feestavond voor 6 personen op 17 januari 2015 Aangeboden door Bestuur v.v. De Blokkers, Marco Lieshout en Het Gouden Hoofd
K71
Canvas boek Robin van Persie (doelpunt Spanje-Nederland) Aangeboden door Danny Fischer
K72
K73
K74
APK keuring Aangeboden door Cas Moerman
K75
K76
1 dag rijden in een MGB GT uit 1967 Aangeboden door Hanneke van Wijk
K77
Verkleedbox voor een kinderverjaardagsfeestje, keuze uit 8 thema’s, pakket incl. accessoires, make up, decoratie materiaal, draaiboek presentje en certificaat, een écht feestpakket (t.w.v. € 65) Aangeboden door Partycom
K78
Luxe gourmet schotel (t.w.v. € 30) Aangeboden door Slagerij Jos Smal
K79
Game Call of Duty Ghosts pc + Call of Duty Black Ops II pc Aangeboden door Reshift Digital
K80
Game Dark Souls II Xbox 360 + Thief Xbox 360 + Call of Duty Ghosts Xbox 360 Aangeboden door Reshift Digital
K81
VI Schoolagenda Aangeboden door Voetbal International
K82
Tuinmeubel (t.w.v. € 100) Aangeboden door NEDpanelen
K83
Spel Stef Stuntpiloot Aangeboden door SJDV Juridisch Adviesbureau
K84
Fles Bacardi Aangeboden door SJDV Juridisch Adviesbureau
K85
Vijf yoga lessen van 90 minuten bij Kundalini Yoga Hoorn. Aangeboden door Ingrid Oosterhof
K86
Rondleiding voor 2 personen door het Westfries Gasthuis in Hoorn Aangeboden door Gavin ten Tusscher Boek “Kieft” geschreven door Michel van Egmond Aangeboden door Voetbal International
K87 K88
1 uur zaalvoetbal in ADOS hal in Hoorn Aangeboden door Maarten van der Vlugt
K89
K90
K91
K92
Blokkers trainingspak incl. initialen Aangeboden door Duijn Teamsport
K93
K94
Boek “Gijp” geschreven door Michel van Egmond Aangeboden door Voetbal International
K95
Bon De Westfriese Beurs (t.w.v. € 50) Aangeboden door De Westfrise Beurs
K96
K97
K98
K99
Twee VIP kaarten (Bestuurskamer) AZ wedstrijd Aangeboden door Aad Overtoom
K100
Gesigneerd Ajax Vrouwen shirt Aangeboden door Ajax Vrouwen
K101
Gesigneerd Boek ”Dennis Bergkamp” Aangeboden door Ajax
K102
Trilplaat Aangeboden door Jan Fischer
K103
K104
K105
Voetbal clinic door hoofdtrainer v.v. De Blokkers 1 Aangeboden door Martin van Leuven
K106
K107
K108
K109
Abonnement Ajax 1900 + Voetbal abonnement 90 minutes Aangeboden door Reshift Digital
K110
K111
K112
1-uurs Boks team clinic door de trainer van Ernesto Hoost en Esther Schouten Aangeboden door Sokudo Gym
K113
Happy Fuel kaart (t.w.v. € 50) Aangeboden door Total Brandsen
K114
Dinerbon voor 1 persoon (onbeperkt Japans eten) Aangeboden door restaurant Madame Cheung of restaurant Soya in Hoorn
K115
K116
Boek “Geen Genade” van Andy van der Meijde Aangeboden door Voetbal International
K117
Game Call of Duty Black Ops II PS3 Aangeboden door Reshift Digital
K118
K119
Microsoft Xbox One incl. Call of Duty Ghosts - Dark Souls II - Thief (t.w.v. € 399) Aangeboden door Reshift Digital
K120
K121
K122
Shirt SC Heerenveen 2004/2005, laatste wedstrijd van Foppe de Haan, gesigneerd door Foppe de Haan Aangeboden door SC Heerenveen
K123
K124
Familie pakket spareribs (2 kg) Aangeboden door Spare Rib Express
K125
Kruiden massage Aangeboden door Andrea Bleeker
K126
Selfie stick Aangeboden door Reshift Digital
K127
Ion Clipster bluetooth speaker Aangeboden door Reshift Digital
K128
K129
K130
K131
K132
Kruiwagen Aangeboden door Jan Fischer
K133
K134
K135
K136
K137
K138
Voetbal abonnement 90 Minutes Aangeboden door Reshift Digital Hovocubo shirt Aangeboden door ZVV Hovocubo
K139 K140
K141
K142
Kappersbon Hair Design (t.w.v. € 25) Aangeboden door Hair Design
K143
K144
K145
K146
K147
K148
K149
K150
K151
Ballonvaart voor 1 persoon (t.w.v. € 175) Aangeboden door Ton Coffeng/Remax Pro
K152
Drie flessen witte wijn Aangeboden door Rové Horeca Groothandel
K153
K154
K155
Game Call of Duty Black Opps II PC Aangeboden door Reshift Digital
K156
Te gast bij raceteam van Bas Schouten tijdens een nader te bepalen race in het seizoen 2015.Je beleeft de hele dag het leven van coureur Bas Schouten uit Oosterblokker op een racedag, van kwalificatie tot Podium ceremonie incl. toegang tot circuit, paddock en pits, catering en hospitality. Geheel verzorgd voor 1 persoon (waarde € 150) Aangeboden door Schouten Techniek
K157
AZ voetbal, gesigneerd door Marco van Basten Aangeboden door AZ Voetbalopleiding
K158
Rondleiding door Hoorn voor maximaal 15 personen Aangeboden door Sjaak Tol
K159
K160
Drie flessen rode wijn Aangeboden door Rové Horeca Groothandel
K161
K162
K163
K164
K165
K166
K167
K168
K169
K170
K171
K172
K173
K174
K175
K176
K177
Game Dark Souls II xbox 360 + Thief xbox 360 + Call of duty ghosts xbox 360 Aangeboden door Reshift Digital
K178
VIP arrangement voor 2 personen bij wedstrijd SC Heerenveen Aangeboden door SC Heerenveen
K179
K180
K181
Rondleiding door Brood-en Banketbakkerij Otten voor 2 personen aanvang 05.30 uur) Aangeboden door Gijs Otten
K182
K183
Middagje varen op het Markermeer voor 4 personen Aangeboden door Emile Kikkert
K184
K185
K186
K187
K188
K189
K190
K191
Rondleiding voor 2 personen door Gevangenis Zwaag Aangeboden door Joop Mooij
K192
K193
K194
2 kaarten voor de Klassieker Ajax-Feyenoord op 25 januari 2015 Aangeboden door Ajax
K195
K196
K197
K198
K199
Brazuca voetbal, gesigneerd door Edwin van der Sar Aangeboden door Ajax
K200
K201
K202
K203
Tuinmeubel (t.w.v. € 100) Aangeboden door Niels Pool Timmerwerken
K204
Bon Molensteen (t.w.v. € 50) Aangeboden door Molensteen
K205
v.v. De Blokkers training set (Shirt/broek/sokken) Aangeboden door Duijn Teamsport
K206
K207
K208
K209
K210
K211
K212
K213
K214
De enige échte v.v. De Blokkers taart (t.w.v. € 50) voor 30 personen Aangeboden door In2taart
K215
2-persoons 30 min. arrangement bij Dr. Fish in Amsterdam Aangeboden door Tim Dekker
K216
K217
Game Dars Souls II Xbox 360 Aangeboden door Reshift Digital
K218
K219
Luxe Weber BBQ incl. BBQ clinic door Intratuin topkok voor 6 personen (t.w.v. € 600) Aangeboden door Intratuin
K220
K221
K222
Game call of duty ghosts xbox 360 Aangeboden door Reshift Digital
K223
K224
2.5 uur Paintball arrangement voor 8 personen (t.w.v. € 180) Aangeboden door SJDV Juridisch Adviesbureau
K225
K226
K227
K228
K229
K230
K231
K232
K233
K234
K235
K236
K237
Heerlijke visschotel (t.w.v. € 75,00) voor circa 8 tot 10 Personen, te besteden bij Fikke’s Vishoek
K238
K239
K240
Sony Playstation 4 (t.w.v. € 389) Aangeboden door Reshift Digital
K241
Voccelli Pannenset met glazen deksels – 4-delig emaille – Zwart (ter waarde van € 80) Aangeboden door SJDV Ruimtelijk Adviesbureau
K242
Kappersbon De Haarwereld Aangeboden door Piet Stroet
K243
K244
K245
K246
K247
K248
K249
K250
K251
K252
Presentatie coaching groepssessie voor 4 personen Aangeboden door Emile Kikkert
K253
K254
K255
Game Titanfall pc + game Call of Duty Ghosts pc Aangeboden door Reshift Digital
K256
K257
K258
K259
K260
K261
K262
Rondvlucht in een Aero AT3 voor 1 persoon vanaf vliegveld Lelystad naar West Friesland en v.v. incl. filmbeelden met GoPro camera (waarde € 150) Aangeboden door Schouten Techniek
K263
K264
K265
K266
K267
K268
K269
K270
K271
Dag rijden in een Lexus incl. diner voor 2 personen Aangeboden door Lexus Amsterdam
K272
K273
Taartbon (t.w.v. €20) Aangeboden door Hank en Marga Schouten
K274
K275
K276
K277
K278
K279
Game Call of Duty Ghosts Xbox 360 Aangeboden door Reshift Digital
K280
K281
K282
K283
Bon van Atelier Anneke Rood (t.w.v. € 25) Aangeboden door Anneke Rood
K284
K285
Shirt SC Heerenveen Aangeboden
K286
Bezoek Sinterklaas incl. 2 Zwarte Pieten (1 uur) incl. strooigoed (niet op 5 december) Aangeboden door Sinterklaas
K287
Kistje aardbeien Aangeboden door Dikkie Prik
K288
Beertender voor Heineken, Amstel of Hertog Jan Aangeboden door Ton Beelen
K289
K290
K291
K292
K293
K294
K295
2 VIP kaarten FC Volendam Aangeboden door FC Volendam
K296
Luxe fluwelen Kinder Zwarte Pieten pak, maat 128 of 140 incl. pruik, kraag en baret (t.w.v. € 45) Aangeboden door Partycom
K297
K298