De Gemeenschapsveiling 2012
zaterdag 6 oktober ten bate van
Muziekvereniging Erato Stichting Behoud Bonifatiuskerk Spanbroek Vogelvereniging VO.V.O.S. Carnavalsvereniging De Deurdarsers Taekwondovereniging Opmeer Gym- en turnvereniging Kracht & Vriendschap Kerstcross Opmeer
Café “Vroeg of Laat”, Spanbroekerweg 192 Bezichtiging vanaf 19.00 uur. Aanvang veiling 20.00 uur. 1
Geachte bezoekers van de veiling, Vandaag wordt voor de 34e maal de Gemeenschapsveiling georganiseerd. Niet zomaar een veiling maar een gezellige avond Voor en Door de Gemeenschap! Graag wil ik dit voorwoord beginnen om de ruim 100 vrijwilligers hartelijk te bedanken voor hun medewerking. Zonder deze vrijwilligers is een veiling van deze omvang onmogelijk te realiseren. Daarnaast wil ik iedereen bedanken voor haar of zijn bijdrage in welke vorm dan ook om deze veiling weer tot een groot succes te maken! In voorgaande jaren heeft de gemeenschap laten zien dat de kreet Voor en Door de Gemeenschap geen loze is geweest. De deelnemende partijen zijn tevreden, de bezoekers hebben een prachtige avond en de kopers krijgen waar voor hun geld. Het doel van onze stichting De Gemeenschapsveiling is het organiseren van een jaarlijkse veiling, waarbij de opbrengst bestemd is voor verenigingen, stichtingen en instanties binnen de woonkernen Spanbroek en Opmeer. De opbrengst van de veiling 2012 komt ten goede aan de vaste partners: Muziekvereniging Erato. De muziekvereniging gebruikt de opbrengst o.a. voor investeringen in instrumenten en muziek en de begeleiding van de jeugd. De Stichting tot Behoud van de Bonifatiuskerk. De Stichting zorgt ervoor dat de prachtige Bonifatiuskerk behouden blijft. Niet alleen voor de parochie, maar ook als beeldbepalend gebouw voor de gemeenschap. Daarnaast heeft de stichting uit de aangemelde projecten de volgende deelnemers gekozen als DERDE PARTIJ: Carnavalsvereniging De Deurdarsers wil investeren in kostuums voor het bestuur, Turn- & gymvereniging Kracht en Vriendschap wil een gala organiseren b.g.v. haar 100jarig bestaan in 2013, Vogelvereniging Vo.V.O.S. wil nieuwe stellingen aanschaffen voor haar tentoonstelling, Kerstcross Opmeer wil overgaan tot aanschaf van tijdwaarnemingchips en Taekwondo Opmeer wil nieuwe beschermingspakken aanschaffen voor haar leden. Ik nodig u van harte uit om op onze Gemeenschapsveiling mee te bieden op de aangeboden artikelen. U steunt hiermee de goede doelen uit ons dorp en heeft naast een gezellige avond ook een uniek koopje. We vragen dit jaar om mensen die iets kopen voor een ander dit kenbaar te maken aan de penningmeester. Dit kan door duidelijk de naam van die andere persoon te noemen bij het hand opsteken, dit kan ook persoonlijk in de pauze of na afloop van veiling. Ik wens u een gezellige en vooral kooplustige avond toe!
Frans Appel Voorzitter De Gemeenschapsveiling
P.S. Bezoek voor het laatste nieuws rond de veiling onze internet site: www.degemeenschapsveiling.nl
VOOR DE GOEDE GANG VAN ZAKEN WILLEN WE DE VOLGENDE ZAKEN NOG EVEN ONDER DE AANDACHT BRENGEN. 1.
De avond begint om 20.00 uur. De zaal is van 19.00 tot 20.00 uur open voor het bezichtigen van de koopjes.
2.
De goederen die zijn toegezegd, worden opgehaald vanaf dinsdag 2 oktober. Levende have en aan bederf onderhevige goederen worden opgehaald op zaterdagmorgen 6 oktober vanaf 10.00 uur. Wilt u ervoor zorgen, dat het op deze dagen klaar staat? Als onze ophalers 2x aan de vaste deur zijn geweest, vragen we u om voor donderdagavond 4 oktober, 18.00 uur, uw spullen zelf naar café Vroeg of Laat, Spanbroekerweg 192 te brengen. Het café is deze dagen gesloten tussen 17.00 – 19.00 uur.
Nadrukkelijk vragen we schenkers van schenkers van gezellige (kaart-)avonden, werkdagen, rondleidingen enz. om voor de veilingavond een datum van dit koopje door te geven en schenkers van taarten om hier een bon van te maken, zodat taarten op een later tijdstip afgehaald kunnen worden (bij de schenker of bij de bakker).
4.
Wij vragen u om niet af te wijken van het toezegde. Dit geeft slechts moeilijkheden bij de verkoop. De catalogus is immers samengesteld op grond van de toezeggingen.
5.
Goederen worden verkocht in de staat waarin zij zich bevinden.
6.
Van de door u door u aangekochte goederen ontvangt u tijdens de veilingavond een bewijs van aankoop. U wordt verzocht op deze bon uw naam en adres te vermelden. Tegen inlevering van de aankoopbon ontvangt u aan het eind van de avond de door u aangekochte goederen. Dit geldt ook voor de aankoop van diensten en waardebonnen. Bij inlevering van de aankoopbon ontvangt u een tegoedbon met verdere informatie of de waardebon. Goederen worden niet onder de pauze uitgezocht en meegegeven.
7.
Als u koopt voor iemand anders of op de veilingavond uw koopje doorverkoopt, vragen wij u dit door te geven aan de penningmeester, Sjoerd Sneek. Dit kan door duidelijk de naam bij het handopsteken te noemen of persoonlijk tijdens de veilingavond. Anders komt uw naam op de nota en dient u zelf de betaling te regelen.
8.
Wij verzoeken u de aangekochte goederen zoveel als mogelijk zaterdagavond mee naar huis te nemen. Indien dit onmogelijk is, kunt u uw goederen afhalen zondagmorgen 7 oktober tussen 11.00 en 12.00 uur. Goederen die dan nog blijven staan, blijven staan voor eigen verantwoording.
9.
Indien u op de veilingavond een door iemand aangeboden gezellige (kaart-)avond, werkdag o.i.d. hebt gekocht, dient u de zaak zelf verder te regelen met de betrokken persoon, personen of verenging.
10. Werkdagen, gezellige avonden, enz. waarover vóór 6 oktober 2013 geen contact is geweest, verliezen hun geldigheid. Na overleg met het Veilingcomité kan hiervan in speciale gevallen worden afgeweken. 11. Reclames over aangekochte goederen moeten binnen 14 dagen na de veiling binnen zijn bij het Secretariaat van Stichting De Gemeenschapsveiling, Cicerostraat 3, 1715 GE Spanbroek, tel. 0226 – 353511. Dit geldt niet voor de aankoop van de gezellige avonden, werkdagen e.d. Hierover kan niet worden gereclameerd. 12.
Betalingen kunnen niet geschieden op de veilingavond zelf. U ontvangt zo spoedig mogelijk na de veiling een gespecificeerde nota.
13.
U dient te betalen voor 1 december 2012 door overschrijving op het banknummer 3507.22.676 t.n.v. Stichting De Gemeenschapsveiling, Aurora 22, Opmeer.
14.
Voor vragen of opmerkingen over de nota's kunt u contact opnemen met de penningmeester van Stichting De Gemeenschapsveiling, Sjoerd Sneek, Aurora 22, Opmeer, tel: 06 17411576
15.
Het Veilingbestuur en haar medewerkers zullen tijdens de veilingavond alle medewerking verlenen om de aanwezigen een gezellige avond te bieden. Anderzijds gaan wij ervan uit dat u al het mogelijke zal doen om de avond zo prettig mogelijk te laten verlopen. We benadrukken echter wel dat de veilingavond een gezellige avond is, waarbij mensen niet alleen luisteren naar de afslager. Er is geroezemoes in de zaal. We vangen dit op door in het voorste deel tafels en stoelen te zetten voor mensen die het veilen rustig willen meemaken en het geluid beter willen horen.
Afslager: Piet Burger, St. Maarten De avond staat onder toezicht van mr. J.G.B. Langedijk van Actus notarissen. Stichting De Gemeenschapsveiling Spanbroek / Opmeer: Frans Appel (voorzitter) Ton Koelemeijer (secretaris) Sjoerd Sneek (penningmeester) Wil Appel Bastiaan Beemsterboer Marco Karel
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
Etosbon Bloemstuk Themataart (op afroep) a.g.d. Fam Kuip, Meerkoet Setje zelfgemaakte kaarten Voetreflexbehandeling a.g.d. Mevr Van de Berg, Zaagmolenweg Dekbedovertrek 200x220cm + Kinderdekbedovertrek Decoratief droogbloemstuk 200 tulpenbollen (4x 50) a.g.d. Wit, Opmeerderweg Picknickmand met bestek Eierenkoker + 20 eieren Cadeaupakket wassen, knippen drogen a.g.d. De Kapper, Lindengracht Verlicht bloesemboompje Drankpakket (rode wijn) Nog te schilderen schilderij a.g.d. Tiny Groot, Scholekster Cadeaubonnenpakket Gezichtsbehandeling a.g.d. Salon Lakshmi (totaal 2x) Inzetten geboorteooievaar a.g.d. Fam de Haan, Rietgans Kamerplant in pot Beeld Olifant Speelgoedpakket voor jongens (6+) Plant Vogelhuisje Cadeauverpakking thee + zelfgebakken cake a.g.d Fam Langedijk, Wipbruglaan Pedicurebehandeling a.g.d. Tiny Blauw, Zandwerven 4x voor 2 personen Wijncursus d.d. 19 november 2012 om 20.00 uur a.g.d. Kraakman's Wijnhandel - Alkmaar (totaal 8x 2 personen) Vier paar heren wintersokken maat 43 Verzorgingspakketje (roze / paars) Tafelstukje Sneeuwschep 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november 2012 Aanvang vanaf 21.00 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 36x 2 personen) Speelgoedpakket voor meisjes (6+) Emmer met kazen 2x 2 kaarten Afscheidsconcert in het Park Fam. Hoebe m.m.v. vrouwenkoor Frank en Zij datum 16 december 2012 Theepakket Foodprocessor 3x 2 personen klaverjasavond a.g.d. Fam. M. Rijkhoff, Zandwerven d.d. 25 januari 2013 2 rookmelders inclusief plaatsing a.g.d. Fam Boon, Mercuriushof Marsepeinen taart a.g.d. Vanessa Koomen, Herenweg (op afroep) 1x gebruik cooltap incl 20 liter Palmgebrouwen "Steenbergepils" a.g.d. De Slijterij (totaal 2x) Big Bag gemengd haardhout (wordt thuisbezorgd) a.g.d. Kuin Houtbewerking (totaal 2x) Douche- en Verzorgingspakket (citrus) Boek van de Gebroeders Grimm + Sneeuwwitjepuzzel 2x 2 personen keesavond a.g.d. Fam Boots, Waterkant datum i.o. Metworst a.g.d. Specialiteitenslagerij Jos Leegwater (totaal 2x) Paaskaars a.g.d. Zr. Riet Scholten 4x 2 personen Avondje Toon Hermans met ondertiteling incl. drankjes en hapjes datum i.o. a.g.d. Arie Bouma en Willemien Beerepoot 2 schilderijen a.g.d. Sjaak en Thea Breed Waterkoker Hederakrans Gezellig avondje klaverjassen voor 2 personen a.g.d. Gerard Tesselaar, Spanbroekerweg 2 kaartjes concert Bella Cantara d.d. 27 januari 2013 2 woonkussens Taart a.g.d. Fam Rood, Meeuwenstraat (op afroep) Tijdschriftenbon 3x 1 persoon klaverjasavond a.g.d. Fam G. Schuijt, Past. Meriusstraat datum i.o. (totaal 6x) Opgemaakte zinken plantenbakje a.g.d. Flowers en Vintage Bloem en Cadeau Plant Drankpakket (rosé)
59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 96a 97 98 99 100 100a 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111
2x twee kaarten voor Piet Zee incl. eten en drinken a.g.d. De Zandloper d.d. 7 oktober 2012 Elektrische kantentrimmer (tuin) Autowassen a.g.d. Hans Hoogesteger, Aardebaan 1x Kaartavond voor een echtpaar a.g.d. Fam Ursem, Spanbroekerweg, datum i.o. Speelgoedpakket voor baby / peuter Twee dekbedovertrekken 1-persoons (140 x 200 / 220) 4x 1 persoon kaartavond Mevr. Limmen - De Jong, Meeuwenstraat d.d. 12 jan 2013 (totaal 7x) Slijtersbonnen 2x voor 2 personen vliegerworkshop a.g.d. Fam de Wildt, Aardebaan Monchoutaart (aanwezig) 2 kaarten Hans Klok a 47.50 p.p. d.d. 17 november 2012 Park Schouwburg te Hoorn Beschilderd koepeltje a.g.d. Bik Bouwproducten Engels toetje voor 2 personen (op afroep) a.g.d. Fam Helder, Rietgans Schoonheidsbehandeling a.g.d. Salon Relaxing 5 bakken violen ophalen in de herfst a.g.d. Fa Terra, Spanbroekerweg 5 dgn aardappelen + groenten uit moestuin voor max. 4 personen a.g.d. Fam Kooter, Zwaluwstraat Foto Wipbrug 38cm hoog 100cm breed Onderhoud van een combiketel, excl. Materialen a.g.d. Rijkhoff Installatietechniek (totaal 2x) 4x 1 persoon keesavond a.g.d. Nico en Geeske van Langen, Pade d.d. 14 december 2012 Minimixer + minikeukenmachine 6x 1 persoon Bridgeavond inclusief mosselen eten a.g.d. Sjaak de Koning, d.d. 10 november 2012 Gereedschapskoffer Gebruik van 't Kerkhuys voor een feest (maximaal 5 uur) a.g.d. 't Kerkhuys Weekendoppas voor hond a.g.d. Fam Bleeker, Waterhoen 4x voor 1 persoon kolfclinic a.g.d. Marianne Tijhaar, Venusstraat datum i.o. Theepakket Kappersbon van 'De Kapper' 3x 2 personen sfeervolle avondmaal in de kerk met verrassingsbezoek d.d. 2 juni 2013 a.g.d. Bestuur Bonifatiusparochie (totaal 6x 2 personen) Meet- en geleidingssysteem (8-delig) voor het snijden van hout, laminaat en overige Twee herfststukjes 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november 2012 Aanvang vanaf 21.00 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 36x 2 personen) Cadeaubon a.g.d. Schoonheidssalon Beautiful D Drankpakket (prosecco) Taart (aanwezig) 2x 1 persoon bezoek aan het vernieuwde Rijksmuseum te Amsterdam d.d. 20 april 2012 incl. historische rondvaart + naborrel a.g.d. Jan en Els Verbruggen Appeltaart op afroep a.g.d. Fam Mast, Boterbloem 3x 1 persoon klaverjasavond a.g.d. Fam. Koning, Zandwerven d.d. 19 januari 2013 (totaal 6x) 3x Deelnamebewijs (!) Open Spanbroeker Sjoelkampioenschappen voor duo's d.d. 18 januari 2013, aanvang 20.00 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 15x 2 personen) 4x voor 1 persoon unieke mogelijkheid tot brunch in het Raadhuisje te Spanbroek a.g.d. Veilingbestuur, datum 7 april 2013 om 11.00 (totaal 8x) Plantenbak gemaakt van nieuw, onbehandeld, steigerhout a.g.d. Martin Schagen, Scholekster Barbecueset 2x 2 personen excursie orchideeenkwekerij met hapje en drankje a.g.d. Fam Waaijer, Zandwerven datum 23 november 's middags Kleuterspeelpakket (5+) Waardebon Brilshop t.w.v. € 100,- ag.d. De Brilshop (totaal 3x) Bespannen van een tennisracket a.g.d. Simon van Langen, Meerkoet 2x voor 2 personen verzorgd avondje keezen a.g.d. Bert en Marianne Kuis, datum i.o 5x 1 persoon Workshop taekwondo / mental training a.g.d. Teakwondo Opmeer datum 2 maart 2013 (totaal 20x) Voor 6 personen hapjes op afroep a.g.d. Fam De Groot, Lijster Tuinsfeerpakket Waardebon te besteden bij kerstboom Akker te Zuidermeer voor kerst 2012 Jaar lang gratis koek, verdeeld in 4 kwartalen + rondleiding op bedrijf a.g.d. Fam Schilder, Lijster 1x maken van een mini fotoalbum (scrapboek) voor een gelegenheid a.g.d. Esther Laan, Roerdomp 4x 1 persoon Kerstworkshop a.g.d. 't Trefpunt, d.d. 15 december 2012 Verzorgingspakketje (lavendel) Lamp a.g.d. Marskramer
112 Twee dekbedden afm 140/200 113 5x 1 persoon gezellige avond aan de Guldenbierbar a.g.d. Horeca West-Friesland / Rinus de Boer d.d. zaterdag 20 oktober 2012 21.00 tot 02.00 (totaal 20x 1 persoon) 114 Metworst 115 5x 2 personen après ski-avond met gezellig nazit in Dojo De Weijver, d.d. 1 februari 2013 a.g.d. Hikiwake (totaal 10x 2 personen) 116 3x 1 persoon kaartavond Mevr. Limmen - De Jong, Meeuwenstraat d.d. 12 jan 2013 (totaal 7x) 117 3x 1 persoon klaverjasavond a.g.d. Fam G. Schuijt, Past. Meriusstraat datum i.o. (totaal 6x) 118 BBQ 119 16 weken 1 bos tulpen afhalen vanaf januari 2013, a.g.d. Van Diepen, Zomerdijk 120 Kist handappelen 121 Optreden van 1 uur gitaar/zang a.g.d. Mark de Vries, Koninginneweg 122 4x 1 persoon avond straatgolf, aansluitend Kleine Café aan de Slotweg d.d. 1 juni 2013 20.00 a.g.d. Sjon en Marjolein Groot & Hans en Jolanda Appelman (totaal 20x 1 persoon) 123 Drankpakket (rode wijn / Spaans) 124 5x 2 personen rondleiding/nestcontrole bij Vo.V.O.S. op vijver bij de Weijver aansluitend borrelen en barbecue datum 2 juni 15.00 - 22.00 a.g.d. Vo.V.O.S. 125 5x 1 persoon kaartavond Familie Kok, Hertog Willemweg 23 feb 2013 (totaal 10x) 126 Twee emmers tulpenbollen a.g.d. Gebr. Klaver, Zandwerven 127 Notenmand a.g.d. Notenkraam Ben Beemsterboer 128 Pedicurebehandeling a.g.d. Voetverzorging Mariët Meester 129 Slagroomtaart (aanwezig) 130 Verzorgingspakket (geel) 131 Rotanset, 6 stoelen + kussens, bijzettafel, kastje, staand rek, krantenbak 132 4x 1 persoon geheel verzorgde "Ontdekkende bridgemiddag voor 8 bridgenieuwsgierige personen" a.g.d. Ad en Tiny van der Fluit, Dotterbloem, d.d. 12 januari 2013 (totaal 8x) 133 Puzzelpakket voor volwassenen (5x 1000 stukjes) + portamap 134 3x 1 persoon gezellig gourmetavond Johan en Antoinet Schuit, Spanbroekerweg datum 12 januari 2013 (totaal 6x) 135 Voetreflexbehandeling a.g.d. Astrid Groot, Lijster 136 Aardappelkoker 137 Gezichtsbehandeling a.g.d. M. Schipper, Toevlucht 138 APK-keuring a.g.d. Garage Hilee 139 Douche- en Verzorgingspakket (wit) 140 5x 1 persoon Workshop taekwondo / mental training a.g.d. Teakwondo Opmeer datum 2 maart 2013 (totaal 20x) 141 4x 1 persoon paling roken en onbeperkt paling eten met alles erop en eraan d.d. 6 juli 2013 15.30 a.g.d. Jan en Rina Koomen, Spanbroekerweg 142 Houten hobbelpaard 143 3x 1 persoon culinaire bbq in de tuinkamer a.g.d. Jos en Trudy Loos datum i.o. (totaal 6x) 144 3x Deelnamebewijs (!) Open Spanbroeker Sjoelkampioenschappen voor duo's d.d. 18 januari 2013, aanvang 20.00 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 15x 2 personen) 145 Box Elton John (fotoboek + 4 cd's) 146 Koffiepakket 147 4x 1 persoon "Helderziende Waarneming" a.g.d. Gerard Laan, Wuiver d.d. 8 maart 2013 (totaal 8x) 148 Castreren van een kater a.g.d. Dierenarts Lubsen 149 4x 1 persoon rondleiding op boerderij met melk-robots, aansluitend gezellig avondje a.g.d. Jos en Margriet Hoebe, Pade datum winter 2012 / 2013 150 Rollade a.g.d. Fam Tool, Dokter van Balenblankenstraat 151 3x 1 persoon voor avond bridgen voor 3 personen a.g.d. Fam Boelhouwer, Lijster 152 2 kaarten Quks d.d. 2 december 2012 Park Schouwburg te Hoorn 153 Pedicurebehandeling a.g.d. Ilona van den Brink Foot & Nail Care 154 Motorslot 155 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november 2012 Aanvang vanaf 21.00 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 36x 2 personen) 156 Drankpakket (rode wijn / Afrikaans) 157 2x 1 figurantenrol voor kind in de musical Jezus Christ Superstar a.g.d. Zang & Vriendschap Alle uitvoeringen mogen worden meegedaan:15 (try-out), 16, 17, 22 en 23 maart. Om te kunnen schitteren wordt aanwezigheid op aantal nader te bepalen repetities verwacht 158 3x voor 2 personen geheel verzorgde wandeling a.g.d. Dinsdagavondwandelclub (Mevr. T de Heer) d.d. Zaterdag 18 mei 2013
159 Drie satijnen dekbedden 1 persoons (140 x 200/220) 160 4x 1 persoon verzorgd avondje keezen a.g.d. Fam Hoekstra, Toevlucht datum i.o. 161 5x 1 persoon gezellige avond aan de Guldenbierbar a.g.d. Horeca West-Friesland / Rinus de Boer d.d. zaterdag 20 oktober 2012 21.00 tot 02.00 (totaal 20x 1 persoon) 162 Stoomvloerreiniger 163 2x Vip arrangement Vo.V.O.S. Vogelshow incl. vervoer, rondleiding, koffie en gebak d.d. 24 november 2012 a.g.d. Vo.V.O.S. 164 Appeltaart voor 20 personen op afroep a.g.d. Fam Groot, Waterkant 165 4x 1 persoon brunch op het dak van Koenis BV incl. live muziek ! d.d. 30 juni 2013 11.00 tot 13.00 a.g.d. Koenis BV (totaal 8x) 166 4x 1 persoon sloepentocht in Friesland a.g.d. Piet Heddes datum 26 mei 2013 167 Kilo (room)boter-kaas-en-eieren 168 6x voor 1 persoon Rondleiding Simon Loos Transport met koffie, gebak en lunch datum 2 januari 2013 (totaal 12x) 169 3x 2 personen avond eten a.g.d. Peter en Mariska Koelemeijer datum i.o 170 Aubade 's morgens vroeg. Wie wilt u op tijd wakker hebben? A.g.d. Muziekvereniging Erato 171 Babydolly 172 Bierpakket 172a 4x voor 1 persoon unieke mogelijkheid tot brunch in het Raadhuisje te Spanbroek a.g.d. Veilingbestuur, datum 7 april 2013 om 11.00 (totaal 8x) 173 Big Bag gemengd haardhout (wordt thuisbezorgd) a.g.d. Kuin Houtbewerking (totaal 2x) 174 4x voor 2 personen Wijncursus d.d. 19 november 2012 om 20.00 uur a.g.d. Kraakman's Wijnhandel - Alkmaar (totaal 8x 2 personen) 175 Huur aanhangwagen voor 1 dag a.g.d. Tonca aanhangwagens te Winkel 176 Avondje oppassen a.g.d. Anne Beerepoot, Spanbroekerweg 177 2 dozen eieren (biologisch) 178 3x 1 persoon klaverjasavond a.g.d. Fam. Koning, Zandwerven d.d. 19 januari 2013 (totaal 6x) 179 6x 1 persoon "Een Spirituele High Tea" a.g.d. Erika Groenland, Marsstraat d.d. 24 februari 2013 11.00 tot 15.00 180 4x 1 persoon avond straatgolf, aansluitend Kleine Café aan de Slotweg d.d. 1 juni 2013 20.00 a.g.d. Sjon en Marjolein Groot & Hans en Jolanda Appelman (totaal 20x 1 persoon) 181 Schaal kaas voor op tafel a.g.d. Gebr. Koopman Boerenkaas (totaal 2x) 182 3x 2 personen Parcourspremiere van de Kerstcross. Trek je wandelschoenen aan en ga mee!! d.d. 23 december 10.30 met koffie en gebak a.g.d. Kerstcross Opmeer 183 4x 1 persoon viswedstrijd o.l.v. Ruud Nolten + borrel, datum juni 2013 (totaal 8x) 183a 3x voor 1 persoon "Wilde Barbecue" op nader te bepalen verrassende locatie, d.d. 18 augustus 2013 a.g.d. Claus en Klaus de Vleeschdraaiers (totaal 6x) 184 Welnesspakket a.g.d. Massagepraktijk Anita Rietvink 185 4x 1 persoon Jeu de boulesavond a.g.d. Arie Bouma en Willemien Beerepoot datum i.o. (totaal 8x) 186 5x duo geheel verzorgde deelname Open Zandwerver Voetgolfkampioenschap, d.d. 2 juni 2013 a.g.d. Jaap Thijs Groot, Zandwerven i.s.m. Veilingbestuur (totaal 15 duo's) 187 3x Deelnamebewijs (!) Open Spanbroeker Sjoelkampioenschappen voor duo's d.d. 18 januari 2013, aanvang 20.00 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 15x 2 personen) 188 Huishoudelijkpakket 189 2 personen mee naar thuiswedstrijd AZ, a.g.d. Frank Dekker, Roerdomp 190 Zelfgebakken appeltaart op afroep a.g.d. Fam Olthof, Lijster 191 3x 1 persoon Djembe workshop, a.g.d. Fam Hoogcarspel, Rietgans d.d. 11 januari 2013 192 Speelgoedpakket voor meisjes (7+) 193 3x 1 persoon "Reis om de wereld in 1 eetmaal bij Marco en Claudine", 24 november 2012 (totaal 6x) 194 4x 1 persoon "Helderziende Waarneming" a.g.d. Gerard Laan, Wuiver d.d. 8 maart 2013 (totaal 8x) 195 Hobbypakket 196 Douche- en Verzorgingspakket (zilverwit / grijs) 197 4x voor 1 persoon kaartavond bij Fam Vlaar, Zomertaling datum i.o. 198 5x 2 personen bedrijfsbezoek bij Loos Cacao te Bobeldijk, incl. koffie, gebak, borrel datum 30 oktober 14.00 of 1 november 14.00 2012 199 Drankpakket (witte wijn / Afrikaans) 200 2 kaarten Roel van Velzen a 32.50 d.d. 25 november 2012 Park Schouwburg te Hoorn 200a Waardebon Brilshop t.w.v. € 100,- ag.d. De Brilshop (totaal 3x)
PAUZE (met verloting fiets onder de kopers vóór 21.00) 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 217a 218 219 219a 220 221 222 222a 223 224 225 226 227 228 229 230 230a
231 232 233 234 235
5x 1 persoon kaartavond Familie Kok, Hertog Willemweg 23 feb 2013 (totaal 10x) VVS'46 trainingspak (maat 152), gesigneerd door AZ-international Adam Maher Gezichtsbehandeling a.g.d. Salon Lakshmi (totaal 2x) 4x 1 persoon geheel verzorgde "Ontdekkende bridgemiddag voor 8 bridgenieuwsgierige personen" a.g.d. Ad en Tiny van der Fluit, Dotterbloem, d.d. 12 januari 2013 (totaal 8x) Luiden van de klok van 't Kerkhuys Dag klussen (timmerman) door Gijs Kalwij, Leeuwerikstraat 5x 2 personen après ski-avond met gezellig nazit in Dojo De Weijver, d.d. 1 februari 2013 a.g.d. Hikiwake (totaal 10x 2 personen) Exclusief koffiepakket (o.a. likeuren, chocolade ed.) 5x 1 persoon Workshop taekwondo / mental training a.g.d. Teakwondo Opmeer d.d. 2 maart 2013 (totaal 20x) 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november 2012 Aanvang vanaf 21.00 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 36x 2 personen) 2x voor 1 persoon Consult bij Medium Gewoon-Henk (bekend van Astro-tv) 2x 2 personen Walking diner (Italiaans) langs 3 verschillende locaties, zaterdag 2 maart 2013 a.g.d. A.Kamps & K. de Koning + P. Huisman & E. Huisman - Oudejans + R. & E. Oudejans 2x 2 personen avond Keezen a.g.d. Ton en Anne Leek, Wuiver d.d. 17 november 2012 Theepakket 3x 1 persoon Tour de Toevlucht a.g.d. Fam Braakman & Fam Wittenberg d.d. 16 augustus 2013 Laat u verrassen met meer dan bitterbal, borrel, bbq en babbel …………….. (totaal 6x) 4x 1 persoon Voetbalkraker IJselmeervogels - Spakenburg d.d. 9 maart 2013 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 7x) incl. vervoer + entree, excl. consumpties Verbandkoffer a.g.d. Wester Health Supplies Waardebon voor Recaro kinderstoel voor in de auto a.g.d. BCS Recaro te Opmeer 4x 1 persoon voetbalwedstrijd tegen het Kerstcross-team met nazit, datum 3 mei 2013 (totaal 8x) Krat bier 4x voor 1 persoon bezoek aan de Zesdaagse van Amsterdam op vrijdagavond in oktober 2013. Inclusief vervoer, entree en deskundige gids a.g.d. Robert Slippens en Ruud Loos (totaal 8x) 2x voor 2 personen gezellige avond in de jacuzzi,bbq en (mega)karpers kijken, medio mei / juni 2013 a.g.d. Fam Jongejan, Aurora 3x 1 persoon Bockbier zeskamp a.g.d. Co Scholten Zandwerven 4 november 2012 14.00 tot 20.00 (totaal 6x) Taart van Bakkerij Bes (aanwezig) Uw middag- of avondfeestje verzorgd met 'lekker muziek' op eigen SA-geluidsinstallatie a.g.d. Sjaak Snoek 3x 2 personen clubavond kolven in de Speulderai met drankje en hapje, datum i.o. a.g.d. Kolfclub 'De vier eenen' Levensmiddelenpakket (Italiaans) Schaal overheerlijke bittergarnituur op tafel tijdens de veilingavond (totaal 2x) 3x 1 persoon kampeerplek op mooiste stukje Spanbroek met borrel en eten a.g.d. M. Kieftenburg, J. de Groot en D. van Langen, datum i.o. (totaal 6x) Een jaar lang vertoon van uw bedrijfslogo op de website van VVS'46 (10.000 bezoekers per maand) 4x 1 persoon avond straatgolf, aansluitend Kleine Café aan de Slotweg d.d. 1 juni 2013 20.00 a.g.d. Sjon en Marjolein Groot & Hans en Jolanda Appelman (totaal 20x 1 persoon) 5x duo geheel verzorgde deelname Open Zandwerver Voetgolfkampioenschap, d.d. 2 juni 2013 a.g.d. Jaap Thijs Groot, Zandwerven i.s.m. Veilingbestuur (totaal 15 duo's) Drankpakket (witte wijn / zoet en droog) Bellypaint a.g.d. Manon Kleijn, Herenweg te Hoogwoud Wil je een mooie herinnering aan de zwangerschap, laat dan je buik naar wens beschilderen. Inclusief fotoshoot en afdruk van 30 x 40 cm en onbeperkt koffie / thee en lekkers Totale duur ongeveer 3 uur Diner voor 2 personen in Restaurant "Aangenaam" te Heerhugowaard 5x 2 personen een avondje openluchtbioscoop in achtertuin aan de Middelweg a.g.d. Bas & Vanessa Beemsterboer en Sjon en Monica Groot, datum 8 juni 2013 (totaal 10x 2) Traptrekker a.g.d. Beerepoot BV Geluidsinstallatie incl. muziek voor party max 60 pers. met bediening a.g.d. Paul Groen, Weegbree 2x een VIP kaart Landbouwtentoonstelling 2013
236 4x 1 persoon Zeehonden kijken bij de Razende Bol in een RIB op een zomerse dag a.g.d. Menno Nieuwhof 237 4x 1 persoon Jeu de boulesavond a.g.d. Arie Bouma en Willemien Beerepoot datum i.o. (totaal 8x) 238 Waardebon voor foto op canvasdoek 50x50 a.g.d. One Creative 239 Antieke trapauto 240 1/2 uur sportmassage a.g.d. Massagepraktijk Anita Rietvink 241 Douche- en Verzorgingspakket (creme / rood) 242 Geluidboxenset 243 3x 2 personen sfeervolle avondmaal in de kerk met verrassingsbezoek d.d. 2 juni 2013 a.g.d. Bestuur Bonifatiusparochie (totaal 6x 2 personen) 244 Exclusief koffiepakket met o.a. likeuren 245 Huis-, tuin- of keukenconcert door de fanfare a.g.d. Muziekvereniging Erato 246 5x 1 persoon gezellige avond aan de Guldenbierbar a.g.d. Horeca West-Friesland / Rinus de Boer d.d. zaterdag 20 oktober 2012 21.00 tot 02.00 (totaal 20x 1 persoon) 247 3x Deelnamebewijs (!) Open Spanbroeker Sjoelkampioenschappen voor duo's d.d. 18 januari 2013, aanvang 20.00 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 15x 2 personen) 248 Klaverjasavond voor 2 personen a.g.d. Brenda en Rogier Kalwij, Roerdomp datum i.o. 248a Spectaculaire demonstratie 'Airtumbling' door selectie Kracht & Vriendschap t.b.v. feest / bedrijfsopening 249 Stofferen van trap met tapijt naar keuze a.g.d. Emile Boon 250 Levensmiddelenpakket 251 Taart op afroep (monchou of kwark) a.g.d. Fam Sneek, Past. Meriusstraat 252 Didgeridoo 253 4x voor 1 persoon BBQ bij Joost en Anita van Diepen, Zomertaling datum i.o. 254 Hobbypakket 255 Schilderij 256 Fietsband plakken a.g.d. Gijs Limmen, Roerdomp 256a 1 kuub beton geleverd en gestort a.g.d. Westfriesland Vloerenservice, datum in overleg 257 4x 1 persoon paling roken en onbeperkt paling eten met alles erop en eraan d.d. 6 juli 2013 15.30 a.g.d. Jan en Rina Koomen, Spanbroekerweg 258 6x voor 1 persoon Rondleiding Simon Loos Transport met koffie, gebak en lunch datum 2 januari 2013 (totaal 12x) 259 Herenhorloge Replay a.g.d. Juwelier Wagenaar te Obdam 260 Onderhoud van een combiketel, excl. Materialen a.g.d. Rijkhoff Installatietechniek (totaal 2x) 261 Avondje meedraaien in de Raad van Elf (compleet verzorgd) a.g.d. De Deurdarsers 262 Drankpakket (witte wijn / mousserend) 263 2x 1 persoon waterskiën a.g.d. Fam Boots, Spanbroekerweg datum i.o. 264 Auto wassen van binnen en buiten op afspraak a.g.d. P. Bakker, Aurora 265 Cadeaubonnenpakket 266 Metworst a.g.d. Specialiteitenslagerij Jos Leegwater (totaal 2x) 267 3x 1 persoon kampeerplek op mooiste stukje Spanbroek met borrel en eten a.g.d. M. Kieftenburg, J. de Groot en D. van Langen, datum i.o. (totaal 6x) 267a Verzorgingspakket a.g.d. Kring Apotheek Westfriesland 268 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november 2012 Aanvang vanaf 21.00 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 36x 2 personen) 269 Spannend herensetje a.g.d. Etos Doodeman 270 5x Geheel verzorgde avondje biljarten a.g.d. Ruud en Ivanka Beerepoot, Spanbroekerweg datum 16 maart 2013 270a 2x voor 1 persoon entree voor thuiswedstrijd van Ajax + verzorgde reis in Ajaxbus a.g.d. Ajaxbus Selectie, datum i.o 271 3x 1 persoon culinaire bbq in de tuinkamer a.g.d. Jos en Trudy Loos datum i.o. (totaal 6x) 272 Schaal kaas voor op tafel a.g.d. Gebr. Koopman Boerenkaas (totaal 2x) 273 3x 1 persoon "Reis om de wereld in 1 eetmaal bij Marco en Claudine", 24 november 2012 (totaal 6x) 274 Diverse bloembollen in hangmand 275 Spellenpakket 276 4x 1 persoon brunche op het dak van Koenis BV incl. live muziek ! d.d. 30 juni 2013 11.00 tot 13.00 a.g.d. Koenis BV (totaal 8x) 277 4x 1 persoon avond straatgolf, aansluitend Kleine Café aan de Slotweg d.d. 1 juni 2013 20.00 a.g.d. Sjon en Marjolein Groot & Hans en Jolanda Appelman (totaal 20x 1 persoon) 278 Schaal overheerlijke bittergarnituur op tafel tijdens de veilingavond (totaal 2x) 279 5x 2 personen een avondje openluchtbioscoop in achtertuin aan de Middelweg a.g.d. Bas & Vanessa Beemsterboer en Sjon en Monica Groot, datum 8 juni 2013 (totaal 10x 2)
280 280a 281 282 283 284 285 286 287
288 289 290 291 292 293 293a 294 295 296 297 298 298a 299 300 300a 301 302 303 304 305 306 306a 307 308 309 310 311
Douche- en Verzorgingspakket (fuchsia roze) Halfronde sidetable a.g.d. Highwood Meubelen te Hoogwoud Hovenierswerk a 4 uur a.g.d Peter Smal, Spanbroekerweg 4x 1 persoon voetbalwedstrijd tegen het Kerstcross-team met nazit, datum 3 mei 2013 (totaal 8x) 4x 1 persoon viswedstrijd o.l.v. Ruud Nolten + borrel, datum juni 2013 (totaal 8x) Ontbijtpakket 1 uur takkenversnipperaar met tractor & man a.g.d. Loonbedrijf S.A.M. Schagen, Zuidermeer Kwarktaart op afroep a.g.d. Riny Groot, Roerdomp 3x 1 figurantenrol voor volwassene in de musical Jezus Christ Superstar a.g.d. Zang & Vriendschap Alle uitvoeringen mogen worden meegedaan:15 (try-out), 16, 17, 22 en 23 maart. Om te kunnen schitteren wordt aanwezigheid op aantal nader te bepalen repetities verwacht 3x 1 persoon Bockbier zeskamp a.g.d. Co Scholten Zandwerven 4 november 2012 14.00 tot 20.00 (totaal 6x) 3x 1 persoon gezellig gourmetavond Johan en Antoinet Schuit, Spanbroekerweg datum 12 januari 2013 (totaal 6x) Krat bier 3x 1 persoon Tour de Toevlucht a.g.d. Fam Braakman & Fam Wittenberg d.d. 16 augustus 2013 Laat u verrassen met meer dan bitterbal, borrel, bbq en babbel …………….. (totaal 6x) 3x 1 persoon Voetbalkraker IJselmeervogels - Spakenburg d.d. 9 maart 2013 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 7x) incl. vervoer + entree, excl. consumpties Ontbijtpakket 4x voor 1 persoon bezoek aan de Zesdaagse van Amsterdam op vrijdagavond in oktober 2013. Inclusief vervoer, entree en deskundige gids a.g.d. Robert Slippens en Ruud Loos (totaal 8x) 5x 1 persoon Workshop taekwondo / mental training a.g.d. Teakwondo Opmeer d.d. 2 maart 2013 (totaal 20x) 5x 1 persoon gezellige avond aan de Guldenbierbar a.g.d. Horeca West-Friesland / Rinus de Boer d.d. zaterdag 20 oktober 2012 21.00 tot 02.00 (totaal 20x 1 persoon) 5x duo geheel verzorgde deelname Open Zandwerver Voetgolfkampioenschap, d.d. 2 juni 2013 a.g.d. Jaap Thijs Groot, Zandwerven i.s.m. Veilingbestuur (totaal 15 duo's) Drankpakket (rode wijn / Merlot, Bordeaux) 2x 1 VIP-plaats Playbackshow 11 februari 2013, incl. kijkje achter de schermen a.g.d. De Deurdarsers 3x voor 1 persoon "Wilde Barbecue" op nader te bepalen verrassende locatie, d.d.18 augustus 2013 a.g.d. Claus en Klaus de Vleeschdraaiers (totaal 6x) 4x 1 persoon voor het grandioze seizoensafsluitingsuitje met VVS'46 Dames 1, Heren 5&6 datum mei / juni 2013 a.g.d. VVS 5 & 6 + Dames 3x Deelnamebewijs (!) Open Spanbroeker Sjoelkampioenschappen voor duo's d.d. 18 januari 2013, aanvang 20.00 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 15x 2 personen) Waardebon Brilshop t.w.v. € 100,- ag.d. De Brilshop (totaal 3x) 1x gebruik cooltap incl 20 liter palmgebrouwen "Steenbergepils" a.g.d. De Slijterij (totaal 2x) 4x 1 persoon avond straatgolf, aansluitend Kleine Café aan de Slotweg d.d. 1 juni 2013 20.00 a.g.d. Sjon en Marjolein Groot & Hans en Jolanda Appelman (totaal 20x 1 persoon) Drankpakket (rode wijn) 6x Entreebewijs voor 2 personen Spanbrücker Dorpsfeste, d.d. 10 november 2012 Aanvang vanaf 21.00 a.g.d. Veilingbestuur (totaal 36x 2 personen) Douche- en Verzorgingspakket voor mannen Rode wijn met kaas 2x voor 2 personen gezellig avondje keezen a.g.d. Richard en Esther van Diepen , Houtduif datum i.o. Theepakket Sterke drankpakket Herenarmband en Damesketting Cadeaubonnenpakket Boeket a.g.d. Bloembinderij De Kaag